O autorovi

01. 01. 2012 | 01:05
Přečteno 11542 krát
Místopředseda Zahraničního výboru Parlamentu ČR, čestný předseda TOP 09. Bývalý ministr zahraničních věcí ČR. Narodil se 10. prosince 1937 v Praze-Bubenči. Když bylo Karlu Schwarzenbergovi 11 let, musel spolu s celou rodinou opustit Československo. V rakouském exilu absolvoval gymnázium, na univerzitách ve Vídni, Mnichově a Štýrském Hradci studoval práva a lesnictví.

O politiku se Karel Schwarzenberg zajímal už od dětství, v emigraci se věnoval především otázce dodržování lidských práv. Od poloviny osmdesátých let vedl Mezinárodní helsinský výbor, za svoji práci byl v roce 1989, společně s Lechem Walesou, vyznamenán cenou lidských práv Rady Evropy. Po sametové revoluci pracoval dva roky jako kancléř Václava Havla, poté hospodařil na statcích v jižních Čechách. Do vrcholné politiky se Karel Schwarzenberg vrátil v roce 2004, kdy se stal senátorem, o tři roky později byl jmenován ministrem zahraničí a stejný post zastává i v současné vládě. Karel Schwarzenberg je ženatý, má tři děti.

Komentáře

Aktuálně.cz má zájem poskytovat prostor jen pro korektní a slušně vedenou debatu. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se zároveň zavazujete dodržovat Kodex diskutujících. Pokud Váš text obsahuje hrubé urážky, vulgarismy, spamy, hanlivá komolení jmen, vzbuzuje podezření z porušení zákona, je celý napsán velkými písmeny či jinak odporuje zdejším pravidlům, vystavujete se riziku, že jej editor smaže.
Přejeme Vám zajímavou a inspirativní výměnu názorů.
Libor Stejskal, editor blogů (blogy@aktualne.cz)

hňup napsal(a):

kdy na těch právech a lesnictví absolvoval ?
19. 10. 2012 | 21:14

Marie napsal(a):

Dobrý den pane ministře. Naše země potřebuje především obnovit morálku, etiku, mezilidské hodnoty. To nám moc chybí a president
může v této věci udělat mnoho. Vy jste silná a morální osobnost
a věříme, že byste následoval odkaz Václava Havla a T.G. Masaryka a že by se vám podařilo posunout naši společnost v tomto směru k lepšímu. Budeme vás volit a doufat, že budete naším presidentem vy.
20. 10. 2012 | 14:33

martin napsal(a):

Ačkoli jste mi docela sympatický a uznávám Vás jako moudrého a schopného člověka, tak Vás v mých očích sráží na úplné dno spolupráce s Kalouskem. Proč?
22. 10. 2012 | 12:28

doc. Žemlička napsal(a):

Bezesporu pan kníže je osobnost, která se zasloužila o porážku komunistické totality u nás i v Evropě. Je skutečným demokratem, bez vazeb na různé "kmotrovské" struktury. Jeho jméno, vystupování a známost v zahraničí, by byly dobrými atributy pro budoucího presidenta. Bohužel jeho setrváváni ve vládě Topolánka-Dalíka, postoj ke kauze Čunek, kandidatura do senátu za zelené s následujícím politickým "přechodem", loutkohra v rukách režisera Kalouska, zastávání se stínové ministryně Parkanové (řízené korupčníkem Bartákem), jsou velké skvrny na jeho knížecím štítu.
25. 10. 2012 | 10:51

Ivana Michková napsal(a):

Dobrý den pane Schwarzenbergu,
ptáte se co každý z nás může udělat pro vlast. Já jsem přivedla na svět 3 děti, ze kterých se snažím vychovat slušné lidi. Ze strany státu jsem za to byla adekvátně "odměněna". Protože bydlím na malém městě snažím se marně už 2 roky najít zaměstnání. Na každé volné místo je tu zhruba okolo 50 kandidátů. Bohužel vždy na pohovoru "náhodou" dojde řeč na počet a věk mých dětí. Ač mám praxi jako účetní, recepční v prestižní bance i jako členka zastupitelstva, tak jediná práce, kam mě vzali i s 3-mi dětmi je uklízečka. Tak jsem vděčná i za to. Je to práce na DPP, tak jsem i nadále vedená na ÚP. Za trest, že mě nikdo nechce s malými dětmi zaměstnat, mi byla uložena veřejná služba, která spočívá v 3 měsíce trvajícím každodenním úklidu bez jakékoliv mzdy. Takže státu nestačí, že si pracovní návyky udržuji prací zcela neadekvátní mému vzdělání za směšnou mzdu, ještě mám tutéž práci dělat zadarmo pro stát. Upřesňuji, že pobírám pouze přídavky na děti, žádné jiné sociální dávky. Takže se naopak ptám já, co udělal stát pro mě?
31. 10. 2012 | 14:10

kníže Atakdále.. napsal(a):

Kandidát na prezidenta? To snad ne! To je rána, jako kdyby Český stát reprezentovala tvář japonského samuraje s tím rozdílem, že zde se jedná o nepolapitelný a málo srozumitelný atribut řeči potažmo tváři mlžnému spavému oparu. Vyhledejme životem kypícího českého -Honzu- , vždyť se jedná o tak zvaného loutkového představitele státu, kde by při našem státečku stačil pouze třeba předseda vlády a nemusel by existovat ani trafikantský senát.
11. 11. 2012 | 08:36

Honza napsal(a):

Vážený pane kníže, na fotografii vypadáte pěkně, horší je však to, co zbyde po sejmutí té masky. Tvrdit, že jste pracoval pro blaho této země a že jimáte velmi rád, to je skutečně opovážlivost, hraníčící spíše s drzostí. Ostatně to dáváte všem na vědomí s tím co děláte a s kým jste se dal do spolku. Chápu, že mnozí mají co splácet, co dostali v minulosti jako půjčku, proč to však má splácet lid této země a doplácet na to, že si někteří hráli na chudinky a žili si jako králové. Kam se poděly ty miliony, co dostávali ze zahraničí a které musí tento národ splácet minimálně tím, že minulí dárci dostávali za hubičku co v této zemi bylo dobré, co prosperovalo, aby tím mohli odstavit konkurenci pro sebe a nebo získali laciné otroky na práci. A připočteme-li že si nahrabali i hraboši, kteří o tom rozhodovali, pak se nelze divit, kam se tato zem dostala a že pokud budou i nadále u moci, že lépe být nemůže. K tomu všemu však Vy sám přispíváte a přispíval od samého začátku. Ostatně taky ne zadarmo. Pokud by ve Vás zůstalo aspň maloučko charakteru, pak ihned odstoupíte z Vašeho postu, o ukončení kandidatůry na prezidenta nemluvě.
17. 11. 2012 | 11:27

František T U H Á Č E K B L A T N Á napsal(a):

OPAOPA Ó jací Vy jste to lidé divní tvorové, když i na takovém člověku, jakým kníže pan Karel ze Swarzenberku a současný ministr zahraničí bezesporu je se snažíte najít jen to nejhorší. Jde o vskutku ojedinělou osobnost a mohla by pro Českou republiku ještě MNOHO udělat. Nejsem zdaleka tak chytrý, abych mohl přímo argumentovat, ale má intujice mne neomylně vede a mám mnoho důvodu JÍ věřit.
V o l t e PROSÍM tohoto lidového aristokrata, který je tak bohatý, že rozhodně nebude krást ani plnicí pera a zachová se do konce života tak, jak jej to doma učili- to je vždy ČESTNĚ. Měl jsem tu možnost setkat se s ním osobně a to přeji každému, hlavně těm pochybovačům o jeho kvalitách.
19. 12. 2012 | 20:45

David Macháček napsal(a):

Ten životopis není úplný, že.
Kdo chce ať se podívá sem. http://cs.wikipedia.org/wiki/Karel_Schwarzenberg
Nechci mu ubírat zásluhy ale on je rozdíl navštěvovat underground a být v undergroundu.
Pokud chce pomoci, může. Ale ne jako prezident.
Promiňte, ale to si myslím i když jsem se sním taky setkal osobně.
23. 12. 2012 | 18:20

David Macháček napsal(a):

Omlouvam se " s ním" a ne "sním".
23. 12. 2012 | 18:22

Daniela Procházková napsal(a):

Zjevně osoba mužkého pohlaví, která raději uvedla nějakou kvazivtipnou přerzdívku a zvolila složitou větnou stavbu, která by zjevně měla působit dojmem vysokého stupně vzdělání té osoby tu plácá něco o neužitečnosti senátu (říká se mu tak nějak pojistka demokracie zkuste se nad tím zamyslet) a nějaké scestnosti o spánku nebo hloupém Honzovi. Jednočlená věta jako odpověď otázkou: "Argumenty?"
Já jich mám pár pro volbu pana Schwarzenberga: Finančně zajištěn - nemusí krást; kultivované chování - neztrapňování naší země v zahraničí; zdravý selský rozum; geniální kampaň s obrovskou dávkou humoru, která dává tušit, že je obklopen schopným týmem; neláme si hlavu s nesmysly a tohle si stejně nebude číst :-); očividně má svědomí čisté; na jednáních sněmovny a při projevu pana Ratha bych si asi zdřímla taky, bylo by to vhodnější než totální zachvat smíchu... V rámci délky mého příspěvku nebudu pokračovat.
Jen snad nakonec: Na můj hlas pro vás se můžete spolehnout... (I když si to nebudete číst ;-) )
27. 12. 2012 | 14:13

Záhorák napsal(a):

Pán minister, neviem prečo tak oslavujete Masaryka. Moja stará mama zo Záhoria, veriaca katolíčka, ktorá žila už za Masaryka mi raz povedala, že Masaryk nebol dobrý človek. Bčral som to s rezervou, avšak čím viacej o ňom čítam, tým viacej jej dávam za pravdu. Údajne nebol ani Čech (mama bola česká Nemka - volala sa Kropatsek), ani Slovák (biologický otec bol údajne rakúsky Žid, nejaký statkár od Hodonína). Najprv bol katolík, mníši z kláštora niekde pri Čejči ho vzdelávali, potom, aby sa strčil Američanom "do pr...e" prestúpil na nejakú luteránsku sektársku vieru jeho manželky. Tú si zobral, aj keď vedel že jej mierne cvoká. na strednej škole mal dva krát prepadnúť. Údajne mu otec zaplatil habilitačnú prácu na profesora, na tému o samovraždách. Pri 2 (!!!) útekoch do zahraničia na začiatku vojny nechal v byte na stole zoznam členov MAFIE (domáceho protirakúskeho odboja), tí sa zachránili len amnestiou cisára Karola ku koncu vojny. Podľa odborníkov ani nevedel spisovne česky a vo Všechnopárty p. Šípa (ČT) uviedol jeden odborník, že bol notorický alkoholik, ktorý sa z alkoholizmu aj liečil. Pomáhal uvádzať do života "průpovídky" Palackého o českých dejinách (Dalibor, kôň Šemík, pokrokovosť Husa a husitou,...). Zasvinil Vašu českú a aj našu slovenskú históriu Maďarom - plagiátorom a šarlatánom Jánom Ámosom Komenským, alias Szegeszom. Neprišiel ani s myšlienkou vzniku ČSR, ešte na jar 1918-tého blúznil o Českom kráľovstve, pod panovaním Habsburga. Nebol ani pri samotnom konštituovaní štátu v októbri 1918. Nerozumel ekonomike (hanlivé vyjadrenie Rašína), poškvrnil štátny symbol vyvesením husitskej zástavy na Hrade, nerozumel Slovákom (Hlinka), nedodržiaval dohody, ktoré podpísal a za jeho morálne táraniny by som nedal ani "zlámaný groš"...
Kníže, pritom všetkom sa Vám čudujem, že ho tak okiadzate.
02. 01. 2013 | 08:20

Záhorák napsal(a):

Som nedopovedal, neskoršie, po tom keď sa vrátil do ČSR sa dokonca chcel stať "pápežom" nejakej čsl. husitskej cirkvi. Jeho priatelia a i odporci ho posmešne volali "pastýř"!!
02. 01. 2013 | 09:39

Petr Vok napsal(a):

Já bych sázel na jeho výchovu, postarat se o své statky a lid, za všech okolností zůstat čestný, brát život s humornou upřímností a jako Rožmberk si myslím, že je to poslední slušný původem cizí šlechtic na našem okleštěném historickém území Koruny české.
02. 01. 2013 | 17:08

Dvorský napsal(a):

Mohl by kníže v profile uvést, které školy řádně dokončil?
22. 01. 2013 | 12:29

Rum-cajs1 napsal(a):

myslím,že jste zcela podcenili starost o voliče.Poučení z minulosti je zcela nasnadě u komunistů.Jak si voliče vychovávali víme všichni-pionýr-svazáci-svaz mládeže-KSČ-svazarm a další.Kde jsou skauti a junáci,aby podpořili Karla.Kdo vede dnešní mládež k národní hrdosti.Na nápravu má TOP celých 5 let
28. 01. 2013 | 11:40

90 pokračuje napsal(a):

Skauti podpoří Kárla? ... Leda tak, že registrovaní junáci si zapějí s Kárlem, ostatním sůl do p.dele a z lesa ven! Tady je Khárlovo, tady skákej, jak lokaj píská. To není korupce. A vůbec, ví co dělá, nemluvme do toho. Chrrrr.
12. 07. 2013 | 07:57

sJ napsal(a):

ad 12. 07. 2013 | 07:57
není skeč, ale rok 2013

(to jen otec demokratické manželky umanistického Khárla byl SA-Fuhrer (ne jen tak mašinfíra, ale celé Austria NACISTICKÝ SA fírer), neboliv současný "český", rozuměj evropsky český, majitel do dneška zprivatizovaných majetků rodu Švarcnberků na území České republiky, syn ex-ministra Schwarzenbergra je potomek von arizátorů zu fuhrer. "Vykoupil se" shodou okolností podporou (koho to, neserte, není fér)tzv. Chartistů. Nemohu brát za očištění. Moje pardon nemá.
Jenom sere. Cizák.
Svatý Kalousek, ochraňuj Ho i Jeho potomky. Amen.


á
12. 07. 2013 | 16:53

,,Ondrej,, napsal(a):

Karel Schwarzenberg je nebezpečím pro Českou republiku nejen díky jeho současným politickým zločinům ale i kvůli vztahům s nacisty !
Domácí ČR/SR
////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////
Když se tedy máme zajímat do hloubky, tak bychom se konečně mohli podávat na tu kolaboraci Karla Schwarzenberga 6. s nacisty:!
http://freeglobe.parlamentnilisty.cz/Articles/407-pripad-nepovsimnute-knihy-havel -udaval-zidy-a-schwarzenberg-pouzival-k-praci-vezne.aspx

Karel Schwarzenberg 7. to nikdy nevyvrátil a odmítl diskuzi na toto téma i po výzvě Petra Pitharta:!!!
http://www.blesk.cz/clanek/zpravy-politika/90754/rodice-schwarzenberga-pry-vyuzivali -vezne-z-pracovniho-tabora.html

Celá kniha zde:
http://uloz.to/hledej/?q=boure%20polansky

Zajímavé je, že Karel Schearzenberg 6. byl členem nacionalistické organizace Vlajka, i když z ní r. 1938, kdy se začala otevřeně hlásit k fašismu, vystoupil poté, co ho prohlásili za kandidáta na novou hlavu státu (sic!)- ,,CR,, !!!
http://www.souvislosti.cz/clanek.php?id=213

Pak se dnešní Karel Schwarzenberg 7. ožení s dcerou nacisitického důstojníka Johanesse Hardegga, jehož celá rodina je plná dalších vysokých nacistů:/!
---------------------------------------------------------------------------------
http://m.domaci.eurozpravy.cz/politika/63319-zacina-se-vytahovat-spina-na-knizete-otec-jeho-manzelky-byl-nacista-sdileji-lide/
http://virtually.cz/journal/?q=predstavoval-prezident-schwarzenberg-bezpecnostni-riziko-pro-cesky-stat,,
A začne pracovat na uskutečnění nacistického snu: Evropské unie, což dělá ze všech sil dodnes./!!!
http://www.reformy.cz/zpravy/nacisticke-koreny-bruselske-eu/

Je známým faktem, že komunisté měli proti nacistům absolutní averzi. Nebylo by tedy nic divného, kdyby se lidé s přesvědčením o nadřazenosti nad jinými - nacisté, eugenici, aristokraté a kapitalisté - sešli v jednom spolku - a přesně to je Bilderberg!
V této společnosti byl jako doma i jeho strýc František Schwarzenberg a další známí a příbuzní:
http://freeglobe.parlamentnilisty.cz/Articles/1048-paralelni-denik-ctenare-48-kde-se-zkazil-odtatil-karel-schwarzenberg-aneb-stryc-pracoval-pro-cfr.aspx
http://freeglobe.parlamentnilisty.cz/Articles/2531-predstavoval-by-prezident-schwarzenberg-bezpecnostni-riziko-pro-cesky-stat-.aspx

Příběhy o využívání vězňů v táboru v Letech a činnost v hnutí Vlajka mají mimojiné jeden mimořádně zajímavý důsledek (když pominu všechny možné skutky vlastizrady, kterých se Karel Schwarzenberg dopustil v současném aktivním politickém životě):

Ani náhodou by neměl dle Benešových dekretů nárok na restituce majetku v České republice, které jsou pro kolaboranty dle Benešových dekretů nepřípustné:/!!!
http://klempera.tripod.com/12_1945.htm

Není proto divu, že už v roce 1991 usiloval o jejich zrušení, mnoha jeho známým by to určitě přišlo vhod:/!
http://euportal.parlamentnilisty.cz/Articles/7246-havel-si-pral-navrat-sudetskych-nemcu-i-jejich-majetku.aspx
http://www.mojecelebrity.cz/clanek/zruste-benesovy-dekrety-nemci-maji-na-uloupeny-majetek-pravo-cili-se-folkloristka-329495
Sám Schwarzenberg se nejednou vyjádřil, že tyto poválečné zákony, na jejichž základě bylo odsunuto německé obyvatelstvo z českých území a byl konfiskován jeho majetek, jsou proti lidským právům./!!!
http://zpravy.tiscali.cz/die-presse-podle-schwarzenberga-nelze-benesovy-dekrety-zrusit-41973
A tento svůj postoj vyjádřil i v debatě před prezidentskými volbami před celým národem:/!
http://www.ceskatelevize.cz/ivysilani/10483849868-prezidentsky-duel-2013/213411033170117/
Schwarzenbergovy styky s vedoucí osobou sudetoněmeckého Landsmanschaftu Posseltem, který nepřetržitě usiluje o zrušení Benešových dekretů, mj, i přes Evropskou unii a který zastupuje zájmy Němců, kteří chtějí navrátit majetek v českém pohraničí, jsou opakované již od jeho začítků v české politice po boku Václava Havla a pokračují dodnes:/!!!
http://www.parlamentnilisty.cz/zpravy/Knize-prijme-sudetaka-Posselta-Necas-ho-videt-nechce-183243
http://www.ostrava-online.cz/tema/schwarzenberg-na-hrad-raduji-se-nemci-a-rakusane-nemecke-cesky-pisici-noviny-delaji-co-mohou,,

Karel Schwarzenberg systematicky plní zadání, dle kterého se má zapomenout na zločiny nacistů i feudálů a znovu obnovit jejich elitní moc a vliv./!!!

A kdo byl největším nepřítelem nacistů a aristokratů? Komunsté!!!
10. 09. 2013 | 16:37

,,Ondrej,, napsal(a):

Karel Schwarzenberg je nebezpečím pro Českou republiku nejen díky jeho současným politickým zločinům ale i kvůli vztahům s nacisty /!
Domácí ČR/SR
,,!!!| Autor: admin | Vydáno 18. 01. 2013 | 11731 zobrazení |!!!
/////////////////////////////////////////////////////////////////////////////

,,Převzato z výše uvedeného ,,Autor:admin,, !
10. 09. 2013 | 16:48

Přidat komentář

Tento článek byl uzavřen. Už není možné k němu přidávat komentáře ani hlasovat

Blogeři abecedně

A Aktuálně.cz Blog · Atapana Mnislav Zelený B Baar Vladimír · Babka Michael · Balabán Miloš · Bartoníček Radek · Bartošová Ela · Bavlšíková Adéla · Bečková Kateřina · Bednář Vojtěch · Bělobrádek Pavel · Beránek Jan · Bernard Josef · Berwid-Buquoy Jan · Bielinová Petra · Bína Jiří · Bízková Rut · Blaha Stanislav · Blažek Kamil · Bobek Miroslav · Boehmová Tereza · Brenna Yngvar · Bureš Radim · Bůžek Lukáš · Byčkov Semjon C Cerman Ivo Č Černoušek Štěpán · Česko Chytré · Čipera Erik · Čtenářův blog D David Jiří · Davis Magdalena · Dienstbier Jiří · Dlabajová Martina · Dolejš Jiří · Dostál Ondřej · Dudák Vladislav · Duka Dominik · Duong Nguyen Thi Thuy · Dvořák Jan · Dvořák Petr · Dvořáková Vladimíra E Elfmark František F Fafejtová Klára · Fajt Jiří · Fendrych Martin · Fiala Petr · Fibigerová Markéta · Fischer Pavel G Gálik Stanislav · Gargulák Karel · Geislerová Ester · Girsa Václav · Glanc Tomáš · Gregorová Markéta · Groman Martin H Hájek Jan · Hála Martin · Halík Tomáš · Hamáček Jan · Hampl Václav · Hamplová Jana · Hapala Jiří · Hasenkopf Pavel · Hastík František · Havel Petr · Heller Šimon · Herman Daniel · Heroldová Martina · Hilšer Marek · Hladík Petr · Hlaváček Petr · Hlubučková Andrea · Hnízdil Jan · Hokovský Radko · Holásková Kamila · Holmerová Iva · Honzák Radkin · Horáková Adéla · Horký Petr · Hořejš Nikola · Hořejší Václav · Hrabálek Alexandr · Hradilková Jana · Hrstka Filip · Hřib Zdeněk · Hubinger Václav · Hülle Tomáš · Hušek Radek · Hvížďala Karel CH Charanzová Dita · Chlup Radek · Chromý Heřman · Chýla Jiří · Chytil Ondřej J Janda Jakub · Janeček Karel · Janeček Vít · Janečková Tereza · Janyška Petr · Jelínková Michaela Mlíčková · Jourová Věra · Just Jiří · Just Vladimír K Kania Ondřej · Karfík Filip · Karlický Josef · Klan Petr · Klepárník  Vít · Klíma Pavel · Klíma Vít · Klimeš David · Kňapová Kateřina · Kocián Antonín · Kohoutová Růžena · Kolaja Marcel · Kolářová Marie · Kolínská Petra · Kolovratník Martin · Kopeček Lubomír · Kostlán František · Kotišová Miluš · Koudelka Zdeněk · Koutská Petra Schwarz · Kozák Kryštof · Krafl Martin · Krása Václav · Kraus Ivan · Kroupová Johana · Křeček Stanislav · Kubr Milan · Kučera Josef · Kučera Vladimír · Kučerová Karolína · Kuchař Jakub · Kuchař Jaroslav · Kukal Petr · Kupka Martin · Kuras Benjamin · Kutílek Petr · Kužílek Oldřich · Kyselý Ondřej L Laně Tomáš · Linhart Zbyněk · Lipavský Jan · Lipold Jan · Lomová Olga M Máca Roman · Mahdalová Eva · Máchalová Jana · Maláčová Jana · Málková Ivana · Marvanová Hana · Mašát Martin · Měska Jiří · Metelka Ladislav · Michálek Libor · Miller Robert · Minařík Petr · Mittner Jiří · Moore Markéta · Mrkvička Jan · Müller Zdeněk · Münich Daniel N Nacher Patrik · Nachtigallová Mariana Novotná · Návrat Petr · Navrátil Marek · Němec Václav · Nerušil Josef · Niedermayer Luděk · Nosková Věra · Nouzová Pavlína · Nováčková Jana · Novák Aleš · Novotný Martin · Novotný Vít · Nožička Josef O Obluk Karel · Oláh Michal · Ouhel Tomáš · Oujezdská Marie · Outlý Jan P Pačes Václav · Palik Michal · Paroubek Jiří · Pavel Petr · Pavelka Zdenko · Payne Jan · Payne Petr Pazdera · Pehe Jiří · Peksa Mikuláš · Pelda Zdeněk · Petrák Milán · Petříček Tomáš · Petříčková Iva · Pfeffer Vladimír · Pfeiler Tomáš · Pilip Ivan · Pitek Daniel · Pixová Michaela · Plaček Jan · Podzimek Jan · Pohled zblízka · Polách Kamil · Potměšilová Hana · Pražskej blog · Prouza Tomáš R Rabas Přemysl · Rajmon David · Rakušan Vít · Ráž Roman · Redakce Aktuálně.cz  · Reiner Martin · Richterová Olga · Robejšek Petr · Rydzyk Pavel · Rychlík Jan Ř Řebíková Barbora · Říha Miloš · Řízek Tomáš S Sedlák Martin · Seitlová Jitka · Schneider Ondřej · Schwarzenberg Karel · Sirový Michal · Skalíková Lucie · Skořepa Michal · Skuhrovec Jiří · Sládek Jan · Sláma Bohumil · Slavíček Jan · Slimáková Margit · Smoljak David · Sobíšek Pavel · Sokačová Linda · Soukal Josef · Soukup Ondřej · Sportbar · Staněk Antonín · Stanoev Martin · Stehlík Michal · Stehlíková Džamila · Stránský Martin Jan · Strmiska Jan · Stulík David · Svárovský Martin · Svoboda Cyril · Svoboda Jiří · Svoboda Pavel · Sýkora Filip · Syrovátka Jonáš Š Šebek Tomáš · Šefrnová Tereza · Šimáček Martin · Šimková Karolína · Šindelář Pavel · Šípová Adéla · Šlechtová Karla · Šmíd Milan · Šoltés Michal · Špalková Veronika Krátká · Špinka Filip · Špok Dalibor · Šteffl Ondřej · Štern Ivan · Štern Jan · Štětka Václav · Štrobl Daniel T Táborský Adam · Tejkalová N. Alice · Telička Pavel · Těšínská Tereza · Titěrová Kristýna · Tolasz Radim · Tománek Jan · Tomčiak Boris · Tomek Prokop · Tomský Alexander · Trantina Pavel · Tůma Petr · Turek Jan U Uhl Petr · Urban Jan V Vacková Pavla · Václav Petr · Vaculík Jan · Vácha Marek · Valdrová Jana · Vančurová Martina · Vavruška Dalibor · Věchet Martin Geronimo · Vendlová Veronika · Vhrsti · Vích Tomáš · Vlach Robert · Vodrážka Mirek · Vojtěch Adam · Vojtková Michaela Trtíková · Výborný Marek · Vyskočil František W Walek Czeslaw · Wichterle Kamil · Wirthová Jitka · Witassek Libor Z Zádrapa Lukáš · Zaorálek Lubomír · Závodský Ondřej · Zelený Milan · Zeman Václav · Zima Tomáš · Zlatuška Jiří Ž Žák Miroslav · Žák Václav · Žantovský Michael Ostatní Dlouhodobě neaktivní blogy