Evropa si nemůže dovolit, aby se Ukrajina dostala definitivně pod ruský vliv

29. 11. 2013 | 10:26
Přečteno 14189 krát
Události na Ukrajině naznačují velmi zajímavý vývoj. S obdivem sledujeme mohutné demonstrace stoupenců přiblížení k Evropské unii v Kyjevě. Tito lidé nechtějí, aby se země znovu dostala pod ruský vliv. Ten, bohužel, ničil Ukrajinu po staletí.

Je pravda, že existuje velmi silný tlak Ruska na Ukrajinu. Vladimíra Putina neopustila představa, že znovu sjednotí celou Rus – tedy Ruskou federaci, Bělorusko a Ukrajinu. Tento tlak, který není zpochybnitelný a je veden velmi tvrdými prostředky, využívá samozřejmě také ukrajinský prezident Janukovyč, aby si vyjednal co nejlepší podmínky pro ukrajinské přistoupení k Evropské unii. Můžeme to nazývat vyděračstvím, ale přiznejme, že jednání vládce Ukrajiny má jistou logiku.

Evropa si nemůže dovolit, aby se Ukrajina dostala definitivně pod ruský vliv. Tím by se naprosto narušila rovnováha v celé Evropě, jak upozorňoval již Zbigniew Brzezińsky.

Samozřejmě bylo velkým zklamáním, že neprošel zákon, který by umožnil, aby se paní Julija Tymošenková vydala na léčení do zahraničí. Tím by se odstranil jeden bolestný problém pro EU v procesu sbližování se s Ukrajinou. Na druhou stranu - stále probíhají jednání mezi Bruselem a Kyjevem a hraje se o velmi cenné nabídky na podporu ukrajinského hospodářství.

Nyní jsme ve stavu, kdy ani Moskva, ani Brusel nemohou říci, že se mohou na Viktora Janukovyče spolehnout. On hraje vysokou hru. Doufám, že pro Ukrajince i Evropskou unii skončí dobrým výsledkem.


Komentáře

Aktuálně.cz má zájem poskytovat prostor jen pro korektní a slušně vedenou debatu. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se zároveň zavazujete dodržovat Kodex diskutujících. Pokud Váš text obsahuje hrubé urážky, vulgarismy, spamy, hanlivá komolení jmen, vzbuzuje podezření z porušení zákona, je celý napsán velkými písmeny či jinak odporuje zdejším pravidlům, vystavujete se riziku, že jej editor smaže.
Přejeme Vám zajímavou a inspirativní výměnu názorů.
Libor Stejskal, editor blogů (blogy@aktualne.cz)

Maximus napsal(a):

Západní globál potřebuje expanzní prostor pro své obchodní přebytky a dumpingové zboží a také potřebuje nové otroky, ti z bývalého soc. tábora už začínají být drzí a chtějí větší platy a mzdy. Navíc je potřeba uvolnit "naemitované" finanční megazásoby fiat peněz na bankovních serverech a to by se moc západnímu finančnímu systému šiklo, jinak po uvolnění by hrozila hyperinflace. Dále za Ukrajinou je Rusko, obrovská zem s obrovským prostorem a zásobami energií, surovin atd. Navíc Rus je navždy a provždy pro Američana (EU je jen jejich prostředek a poddaný) nepřítelem číslo 1! Nyní jsme to viděli v kauze Sýrie, kdy Rus donutil světového četníka a zavaděče americké formy demokracie, zasalutovat a zalést zpátky. To Amík asi moc nevydýchal.
Hezký den v tomto bláznivém a neférovém světě.
29. 11. 2013 | 10:43

info.crew napsal(a):

S obdivem sledujeme mohutné demonstrace stoupenců přiblížení k Evropské unii v Kyjevě, kde demostrující dostali za účast 30-50€. Na to fondy jsou.
29. 11. 2013 | 10:52

veverka napsal(a):

Ale může. A taky dovolí. Protože vliv USA (skrz lokajskou EU) by byl pro ní mnohem zhoubnější.
29. 11. 2013 | 10:52

aga napsal(a):

Typické, že v této "vysoké hře" hrají plotýnky zlodějky Tymošenkové daleko důležitější roli než životní zájmy ukrajinského lidu, na které každý, vč. pana Schwarzenberga, zvysoka kašle. Většina Ukrajinců, které znám, se pod ruským vlivem měla lépe, než v nynější importované "demokracii", a nostalgicky na něj vzpomíná.
29. 11. 2013 | 10:55

Evropan napsal(a):

Pro Evropu a zejména pro Ukrajinu bude jen dobře, když Ukrajina zůstane tam, kde leží geograficky. Rozhodnutím Janukoviče si EU může konečně s uspokojením vydechnout, a také si v Bruselu vydechli, a Ukrajina též vyhrála. Pane Schw vím, že si to sám nepíšete a ani nečtete komentáře. Ale jinak chápu, že tak "píšete". Jak byste mohl také jinak?! Jenom nechte na lidech, ať si to sami posoudí.
29. 11. 2013 | 10:56

aga napsal(a):

A vůbec, kdo to je, ta "Evropa", co si chce diktovat podmínky? Sanhedrin p. Sch. podobných starých děvkařů či jiných nemorálních pokrytců? Jakým právem mají diktovat zákony celému kontinentu?
29. 11. 2013 | 11:00

Drang nach Osten napsal(a):

Copak, copak?
Něco se chystá?

Němci budou zase osvobozovat Ukrajinu, jako v jednačtyřicátém?
Schwarzenberg už vyslal své pluky?
29. 11. 2013 | 11:04

Filuta napsal(a):

Česká média opět trapně zkreslují situaci. Proti rozhodnutí prezidenta se staví pár tisíc (cca 20 tisíc) zblblých studetníků, kteří chtějí být mermomocí cestujícími na Titaniku. Notně připomínají naši pitomou prokárlovskou chásku, která tak obdivuje "konzervativního katolíka a šlechtice" (muehehe).
Ukrajinský prezident je o poznání rozumnější nežli část ukrajinské mládeže a chápe, že je dnes výhodnější pragmatická orientace na Rusko a východní státy, přestože k Rusku zaujímá Ukrajina kontroverzní postoj.
Vstup do EU by pro Ukrajinu znamenal jediné, že se stane jako ČR smetištěm Evropy a bude zničeno vše, co jim ještě ve státě funguje a je produktivní.
V EU budoucnost prostě není.

A Dobroty barel by se měl ze své nenávisti jako správný rusofob léčit. Mohl by přibrat Resla.
29. 11. 2013 | 11:08

Chci se také vydat na léčení napsal(a):

Co tak přijmout zákon, že Vy byste se konečně vydal do domova důchodců ?

Kolik nemocných lidí v ukrajinských věznicích by potřebovalo takový zákon /lex Tymošenková/- aby se mohli léčit v zahraničí, Vy " demokraté" z Evropské Unie ?
Chováte se jak mandaríni, nabobové, nepotové...co si vlastně myslíte, že si rozdělíte svět ?

Je mi vás líto. Pokud jste pak katolíky - tak dvojnásob.

Hezký den.
29. 11. 2013 | 11:09

Pavel napsal(a):

TO autor :

Kadle, Ty vyhrát prezidentské volby,
tak jsme si do emblému mohli definitvně dát "červenou lucernu" jako symbol bordelu a rozvratu.

Nejen Hradčany by se staly definitivní hampejz.

Kalousek a Drábek by mohli na "Hradtschana" vybírat vstupní poplatek pro strejce v podkolínkách, samozřejmě v Euráčích, a Tvůj nový objev by provozoval samozřejmě hlavní číslo.

Na hlavním nádvoří, na stole, z upatlaného umakartu.
29. 11. 2013 | 11:10

Filuta napsal(a):

Hájek zase boduje a v Bruseli skřípou zuby.
Proč asi tak touží po členství zaostalé Ukrajiny?!
http://www.protiproud.cz/svet/politika/komentare/689-proc-ukrajina-na-posledni-chvili-couvla-pred-evropskym-chomoutem-putin-brusel-vydira-cizi-staty-a-netaji-se-ze-podnecuje-masove-nepokoje-kdo-bude-dalsi.htm
29. 11. 2013 | 11:10

Maximus napsal(a):

A pane Schwarzenbergu až si vezmete tu kozatici za ženu přijmete společné jméno Vopěnkovi? Co na to paní hraběnka? Taky bude Vopěnková? Představa, že tohle by bylo na Pražském Hradě je neskutečná a stal by se z toho druhý kabaret U Fleků a nádvoří by se jmenovala Perlovka II. a Uhelný trh II.!
P.S.
Znáte sex tzv. na fajfku?
To se musí hentý onen oběma palci napěchovat "tam" jako tabák do fajfky.

Pro l.s.
Prosím nemazat a ponechat ze studijních důvodů.... (-:
29. 11. 2013 | 11:12

olga napsal(a):

Tak, jako já osobně se nikdy nesmířím s rozdělením Československa, tak bude hodně Ukrajinců, kteří se nikdy nesmíří se samostatností Ukrajiny. Měla jsem manžela Slováka. Po sametovce musel žádat o občanství. V osmdesátých letech jsem byla v Moskvě. Téměř všichni mí přátelé byli Ukrajinci. A žili v Moskvě. Bezva lidé. Ráda na ně vzpomínám.
29. 11. 2013 | 11:14

Ládik!!! napsal(a):

Jako nárazník proti rusku bohatě stačí slovensko. Kdyby do EU vlezla Ykpaiha, to už by mohli přijmout i rusáky.
29. 11. 2013 | 11:16

Julinka napsal(a):

Snaha vtáhnout Ukrajinu do EU je jen mezikrok k tomu, aby se Západ dostal na obrovité nerostné a jiné bohatství Ruska. Přitom i na Ukrajině lze mnohé ukrást. To věděl už i Hitler a Dnešní EU pod vedením Německa k získání lebensraumu používá jiné prostředky. A propagandou zblblá ukrajinská mládež jim to jako ta naše žere.
29. 11. 2013 | 11:16

Car Putin-Něvský napsal(a):

Hrrrr na ně!

Vstavájtě ljůdi rúskije!

https://www.youtube.com/watch?v=Wps8Ndx-QqA

Nedejte se křižáckým europyjcům!
29. 11. 2013 | 11:16

Ládik!!! napsal(a):

Jediné, v čem lze rusy podporovat, je v jejich úsilí zachránit bílou rasu před islámem. V tom jsou si podobní s Poláky. Češi a Moraváci už jsou trochu poturčení, poavaření a poněmčení.
29. 11. 2013 | 11:19

Filuta napsal(a):

Julinka
Samotná Ukrajina má poměrně velké nerostné bohatství a produktivní zemědělství.
Nerostné bohatství by EU vyplundrovala a průmysl i zemědělství jako konkurenční zlikvidovala.

"Nerostné bohatství a průmysl

Ukrajinské nerostné bohatství se stalo jedním z pilířů sovětské ekonomiky. Nejdůležitějším sektorem je těžba černého uhlí v oblasti Donbasu (s hlavními centry Doněck a Luhansk), který je zároveň hlavním průmyslovým regionem země: ročně se zde vytěží až 200 milionů tun uhlí a vyrobí se 50 milionů tun oceli. Významný je dále zejména strojírenský, chemický a potravinářský průmysl. Kromě Donbasu jsou velkými centry těžkého průmyslu města Dněpropetrovsk, Záporoží či Mariupol.

V okolí města Kryvyj Rih jsou bohatá naleziště železné rudy, která se zpracovává v místních slévárnách. Mezi další nerostné suroviny Ukrajiny patří magnetické a uranové rudy, titan, chrom, nikl, bauxit, fosfáty, síra, rašelina, ropa, sůl, grafit a mangan.
Zemědělství

Většina území Ukrajiny disponuje kvalitní a úrodnou černozemní půdou. Obděláváno je 57% půdy. Mezi hlavní zemědělské produkty patří: pšenice, ječmen, cukrová řepa, brambory, kukuřice, slunečnice, maso a mléčné výrobky. Chová se zde hlavně skot a prasata, důležitý je rovněž rybolov. V jižních oblastech (zejména na Krymu) je rozšířeno také vinařství. Karpaty jsou důležitou zásobárnou dřeva. Pro velkou část venkovského obyvatelstva je drobné zemědělství vedlejším zdrojem příjmů."
29. 11. 2013 | 11:21

Pavel napsal(a):

To autor :

Vopěnko,
já už Ti nevěřím ani nos mezi očima. Nevěděl jsem, že v ČR platí rovnice :

konzervativní a moudrý politik = prostořeký, poťouchlej tajtrdlík
29. 11. 2013 | 11:22

Bodrý den! napsal(a):

Bodrý den!
Evropa = Vopěnková?
Pokud, před takovou Evropou, Pane, ty Ukrajice chraň!
29. 11. 2013 | 11:23

mor a chlolera napsal(a):

Maximus

Já myslím, že než dojde k pěchování, tak kníže chrní. Já jí to přeju, to musí být bašta.
29. 11. 2013 | 11:25

ld napsal(a):

Bravo, Ukrajinci, kéž si Češi z vás vezmou příklad!
29. 11. 2013 | 11:26

realista napsal(a):

Schwarzenberg napsal -
Události na Ukrajině naznačují velmi zajímavý vývoj. S obdivem sledujeme mohutné demonstrace stoupenců přiblížení k Evropské unii v Kyjevě. Tito lidé nechtějí, aby se země znovu dostala pod ruský vliv. Ten, bohužel, ničil Ukrajinu po staletí.
---
Pod ruským vlivem je nejen Ukrajina, ale i část EU včetně Německa. Jedná se především o závislost na surovinách, např. na dodávkách zemního plynu. Tato závislost zůstává, ať vyhraje volby kdokoliv. I kdyby se v roce 2015 stal prezidentem Ukrajiny Kličko, tak to nijak nezmění energetickou závislost Ukrajiny na Rusku.
29. 11. 2013 | 11:26

Filuta napsal(a):

mor a cholera

Vy jste ale velký optimista.
Tady jde zřejmě o úplně jiné praktiky.
Zajímalo by mě ,co tomu říká ušlechtilá madam Hardegg, která se už jednou kvůli Kárlově velké zálibě v dámách z eskortu rozváděla.
Rakouský bulvár o tom ví svoje.

Pokud ani tohle těm studentským nanynkám oči neotevře, tak jim není pomoci.
Ale myslím, že ty by daly jeho blahorodí i zadarmo, je to přece "noblesní šlechtic" a byla by to pro ně obrovská čest.
Vopěnková aspoň není tak blbá a kouká kout železo, dokud je žhavé.
Až se vrátí stará Hardeggová z Keni, bude mít po ptákách.
29. 11. 2013 | 11:33

ld napsal(a):

Ta Vopěnková je taková Ornela Štiková. I vizáží. Jinak bych byl klidný, na Qentina je málo prachu v patroně :-)
http://www.blesk.cz/clanek/zpravy-politika/221178/karlova-knezna-jana-meni-identitu-rikejte-mi-tamara.html
29. 11. 2013 | 11:36

JardaV napsal(a):

Pokud by se Ukrajina chtěla řídit vzory ze Západu ,může.Třeba naše Česko.Banky v cizím vlastnictví,většina průmyslu v cizím vlastnictví,zemědělství - kdysi nejlepší na světě,dnes devastováno dotovaným z EU dovozem.Nařízení z EU všeho druhu,která
by možná pobavila pacienty z Bohnic,ale naši zemi spíš svoji stupiditou urážejí.
Takže co by asi tak Ukrajinu mohlo čekat??Mohla by to být obilnice Evropy - ale po vstupu do EU bude smět pěstovat jenom nepatrné objemy,aby povaleči z jihu náhodou
nemuseli makat v konkurenčním prostředí.Ukrajina má jistě dobrý průmysl po zániku
SSSR sice trošku starší,ale to nebude vadit.Nejspíš přijdou zájemci z EU a zakroutí
všemu krkem.Poučit se můžou Ukrajinci třeba na Jihlavském Jihlavanu.Ten "koupil"
nějaký Francouz a vydrancoval ho až do čistých hal.Odvezli 140 nových NC strojů.
Lidi si i lehali před kamiony ale policie je odklidila - majitel byl v právu.....
Jen ať se Ukrajinci přijedou zeptat,ale ne feudálů,spíš lidu.Ono je to vstupování
do klubu obětí rychle přejde.Nebo se můžou poučit na východní části Německa - to
z důvodů konkurenčních západní firmy tak zdevastovaly,že z důvodu nezaměstnanosti
jenom Chemnitz - kdysi Karl Marx Stadt - opustilo 600 000 lidí !!!Jestli po něčem
podobném Ukrajina touží,pak HURÁ do EU !!!!
29. 11. 2013 | 11:36

mohutné demonstrace stoupenců přiblížení napsal(a):

?????????? Karle a Čt, nelžete. Nahnat pár demonsrujících do úzké uličky a pak to vyfotit jako plnou ulici je starý mediální trik..
29. 11. 2013 | 11:37

Targus napsal(a):

Chci se také vydat na léčení napsal(a):

"Kolik nemocných lidí v ukrajinských věznicích by potřebovalo takový zákon /lex Tymošenková/- aby se mohli léčit v zahraničí, Vy " demokraté" z Evropské Unie ?"

A kolik nemocných lidí na Ukrajině by na to mělo peníze?
Že by ta "naše úkáčka" házela lopatami na českých stavbách jen tak z milionářského rozmaru?
29. 11. 2013 | 11:37

Sk0gen napsal(a):

Schwarzenbergovi

Když jste nevěděl, co je dobré pro Českou republiku, jak můžete vědět, co je dobré pro Ukrajinu, natož pro Evropu.

Zmínka o osobní záležitosti Tymošenkové jen dokládá, jak politiku vnímáte personalizovaně a politikaříte. Poradím. Když nemáte limetku, dejte tam citrón.

_______

Všem trochu známým. Jelikož jsem byl zabanován, dávám vám na tomto serveru sbohem. Ne že by to byl technicky takový problém, ale nebudu se vlamovat do zavřených dveří. Mějte se tu krásně a hajte čest a spravedlnost i tvrdými prostředky, na měkké vám každý kašle.
29. 11. 2013 | 11:39

Myšelín napsal(a):

A ten pan Tymošenko, či jak se jmenuje, se pořád ještě u nás léčí?
29. 11. 2013 | 11:39

jura napsal(a):

realista
tak, tak, nas nicil po staleti rakous a madar, a jak jsme dopadli. Pak chvilku dobre, chvilku vselijak, chvilinku nadeje a ted bordel nad bordel, VSUDE.
Ukrajina byla vzdy zasobnici obili, pustit tam eu, dopadnou jako my s cukrovkou
29. 11. 2013 | 11:39

Katolíci nás nedostanou! napsal(a):

Do soukromého života pana Schwarzenberga nikomu nic není.

Ale přece jen si neodpustím poznámku, že jeho nynější vyvolená, podle nezaměnitelných rysů v obličeji, nepochybně patří mezi potomky tatarských nájezdníků.

Je tedy hezké, že předek pana knížete kdysi nad turkotataříny slavně zvítězil - ale u jeho potomka tomu bude nejpíš naopak.

I tak je knížecí rusofobie a odpor k islámu podivná, neboť Rusové byly staletí součástí tzv. Zlaté hordy - raději platili daně nábožensky a národnostně tolerantním Mongolům, Tatarům a Kumánům, než aby se nechali vraždit a násilně "rekatolizovat" brutálními křesťanskými "božími bojovníky", Schwarzenbergovými souvěrci.

Pokud nahlédneme do spisů pravoslavné věrouky, najdeme v nich celé pasáže z Koránu. A mnohé cenné památky ruského řemeslného mistrovství jsou ozdobeny arabským písmem.

http://swordmaster.org/2012/12/31/russkie-dospehi-i-oruzhie.html
29. 11. 2013 | 11:40

Pavel napsal(a):

Jaké praktiky Vopěnka provozuje ?

Chtěl bych se dozvědět něco víc peprného ze života naší skvělé ikony moudré mládeže, Svěráka, Černého atd..

Copak ten náš vzor katolicismu, konzervativních hodnot a nezpochybnitelné, mediálně propagované, osobní integrity preferuje ?

Nebudu z toho zvracet ?
29. 11. 2013 | 11:40

santawizard napsal(a):

Pane Karle:
Evropa si nemůže dovolit, aby se Ukrajina dostala definitivně pod ruský vliv.

Měl jste napsat Evropská unie si nemůže dovolit........
Rusko je přece součást Evropy.Jestli v budoucnu půjde do Nata,je ve hvězdách.
Jestli v budoucnu půjde do Evropské unie je ve hvězdách.
Jestli v budoucnu půjde do eurozony je ve hvězdách.
Všechno záleží na tom jak se evropané mezi sebou dohodnou.
29. 11. 2013 | 11:44

Veterán napsal(a):

V roce 2007, kdy byla Julia Tymošenková ukrajinskou premiérkou, se s ní jeden evropský podnikatel pokoušel uzavřít smlouvu. V regionu pobýval dostatečně dlouho na to, aby věděl, že bez úplatku ničeho nedosáhne. Smlouvu však nakonec stejně neuzavřel. Tymošenková požadovala obrovskou provizi, vysvětluje obchodník. „Nikdy jsem nikomu nemusel zaplatit takovou sumu. Ani v Rusku.“
http://www.presseurop.eu/cs/content/article/4356231-evropa-neumi-hrat
A představitelé EU za takovou bývalou premiérku bojují, aby snad náhodou nebyla moc trestána a mohla si svých poctivých úplatků užít na západě. Možná, že stejně jako někteří uprchlí rusové, si za nastřádané penízky pořídí fotbalový klub nebo i jiné investice, které nás posunou směrem k lepším eurozítřkům.
29. 11. 2013 | 11:45

karel napsal(a):

Jo, jo, lebensraum na východě je třeba...
29. 11. 2013 | 11:48

aga napsal(a):

katolíci nás nedostanou

Jak to, že nám není nic do soukromého politikova života? Ve vzorech demokracie (např. USA), z podobných důvodů rezignují prezidenti. Jen u nás je podobné provokativně eklhaft chování normální, ba snad přímo chvályhodné. Co by si Schw. nemohl dovolit v politckém životě v zemi svého původu, to je zřejmě dost dobré pro domorodce v Čechách. Těm se lze otevřeně vysmívat do ksichtu.

V soukromém životě se daleko spíše projevý skutečný charakter politika, než v jeho PR odborníkem aranžované veřejné image. A na skutečném charakteru těhle panáků je civilizace životně závislá - proto nám do něj sakra něco je.
29. 11. 2013 | 11:50

scallop napsal(a):

Hm, dokazal by nekdo z uvedomelych diskutujicich bez guglavni rici, za co vlastne Timosenkova bruci ?
29. 11. 2013 | 11:50

Míval napsal(a):

Nejsem si tak úplně jist, že to s tím historickým vztahem Západu a Ukrajiny je tak žhavé. Už písmo naznačuje směřování. Cyrilice se v západní Evropě opravdu nepoužívá.
29. 11. 2013 | 11:50

I dont like wet men napsal(a):

Lady Openkova is not a mistress, just changing nappies and babysitting
29. 11. 2013 | 11:52

born65 napsal(a):

Neměli bychom hledat a využívat - přirozeně se správnou mírou obezřetnosti a vlastního sebevědomí - spíš styčné body, které s východními Slovany (včetně Rusů) máme? (Třeba, jak už zmínil Ládik, nepřipustit islamizaci východní Evropy a to, aby nám přistěhovalecký problém přerostl přes hlavu - tzn. nedopustit stejnou osudovou chybu, jakou udělal Západ). A neplést se jim do jejich vnitřní politiky?
29. 11. 2013 | 11:55

Vlado napsal(a):

Tak snad abyste pane poslanče Swarzenbergu raději nic v tento čas vaší promiskuity nepsal. Nickové vám jistě to "pěchování" závidí protože tady společnost na nějakou morálku politiků nedbá právě tak jako politici. No a ani neobdivují co všechno zastanete. Podsouvají vám, že to za vás někdo píše. Už i Hitler měl malý prostor pro svůj národ a vydal se na východ. Nedopadlo to dobře. Tak snad abyste ty vaše apely nechal na někom kdo bude pro nás nicky přijatelnější.
29. 11. 2013 | 11:56

aga napsal(a):

scallop

A dokázal by někdo na Ukrajině říci, za co vlastně tak dlouho seděl ve vazbě Rath? To je čistě jejich věc, a Evropě či nám je do toho houbeles.
29. 11. 2013 | 11:57

Honza II napsal(a):

Schwarzenberg nemá ani kousek studu v těle. Nejprve si vyjde se šlapkou do divadla na předávání cen Slavíka a pak napíše článek o tom, jak lidé na Ukrajině bojují za podepsání protokolu. Nějak zapomněl, jak naše oředstavitele v roce 1968 přemlouvali k podepsání protokolu také o ztrátě zbytků samostatnosti.
To by to na Hradě vypadalo, kdyby byl Schwarzenberg zvolen prezidentem. V jedné půlce Hradu by bydlela německy mluvící manželka na vozíku a do druhé půlky by si Schwarzenberg vodil šlapky sebrané někde na ulici.
Jak nás mohli naši intelektuálové přesvědčovat, jaká by to bylo pro nás nóbl prezidentská volba. Přitom o Schwarzenbergovi to už před volbami psali na Prvních zprávách, že často létá na víkend do zahraničí s velmi mladou dívkou. A já jsem si naivně myslel, že to je prachsprostá pomluva. Že tím nenápadně ukazují, jak tento šklechtic byl vychovávaný podkoním. Takže tento článek je hlavně o tom, co si myslí evropští podkoní o samostanosti Ukrajiny a co o tom vysvětlili Schwarzenbergovi. Protože tak primitivní zahraničně-politické názory, jako nám tady vylíčil Schwarzenberg, nemá ani žádná česká call-girl. Snad by jí měl do budoucna Schwarzenberg svůj článek vžydycky dát předem přečíst, aby nevypadal jen jako člověk, který ani neumí inteligentně podvádět svou postiženou manželku.
29. 11. 2013 | 11:58

Postelový odboj napsal(a):

"Jak to, že nám není nic do soukromého politikova života? Ve vzorech demokracie (např. USA), z podobných důvodů rezignují prezidenti."

Jenže USA je zemí značně religiózní (alespoň formálně), a my jsme, díky Bohu, sekulární stát.

Tedy, náš bezvěrecký lid je mnohem tolerantnější, než rádobydemokratská USA, a tak naštěstí považujeme to, s kým, či se kterou ten či onen souloží, za věc přísně soukromou, citovou, intimní, nehodnou odsudku.

Vyssátý Clinton či bunga-bunga-Berlusconi by u nás nejspíš dostali sexuální azyl. Což je zdravé.

Make love, no war!
29. 11. 2013 | 12:00

Michal Macek napsal(a):

Maximus:

ty woe nezavid :)
29. 11. 2013 | 12:02

Michal Macek napsal(a):

honza II

a nemyslite ze mame demokracii a svobodu a knize sui muze jit s kym chce kam chhce?
29. 11. 2013 | 12:03

aga napsal(a):

Postelový odboj

V sekulárním státě by především neměla mít církev moc a majetek - tam bych napřel své úsilí.

Základní pravidla slušnosti nemají s religiozitou co dělat, a zejména u konzervativního pravicového politika by měla být dodržována bez ohledu na ni. Už z ohledu na voliče.
29. 11. 2013 | 12:04

Michal Macek napsal(a):

scallop

udajne poskodila ukrajinu nejakym obchodem co podepsala....
29. 11. 2013 | 12:04

Ivan napsal(a):

Kde vziat peniaze na povinny vklad do Eurovalu, ked statna kasa Slovenska je prazdna...?

Poziciame si od zapadnych kolonialistov...,

presne tie iste peniaze, ktore sme my sami vyprodukovali na nasom byvalom existencnom majetku, ktory je dnes v rukach zapadnych kolonialistov...

Takze poziciame si svoje vlastne peniaze, dnes v rukach zlodejov, zlodejom ich budeme musiet aj vratit a zlodejom musime este zaplatit aj uzernicky urok... A samozrejme za pozicku musime zalozit dalsi majetok (statne dlhopisy) a ak nebudeme splacat, tak sa ho zlodeji zmocnia..., a potom nam opat pozicaju... a znovu dokola...!!!

Takto zapadni kolonialisti znicia existenciu akehokolvek naroda a jeho ekonomicku samostatnost...!!!

Je to celkom prirodzeny ekonomicky fenomen...,

cim viac v podrucenej kolonii pracuju, tym vytvaraju kolonialistom vacsi zisk na majetku zlocinecky narabovanom kolonizatormi a tak vlastne rabovana kolonia vyssim pracovnym vykonom, posuva stale svojho parazita ekonomicky nad seba...!!! A preto ho nikdy nemoze dostihnut...

Toto by calkalo aj ukrajinu, velactene rakouske knize...
29. 11. 2013 | 12:05

Karel Mueller napsal(a):

Veterán:

K dohodě o Julii nedošlo z toho důvodu, že Ukrajina požadovala od EU 10 miliard USD za škody, které způsobila uzavřením nevýhodných kontraktů s Ruskem. Nevím, pouze konstatuji.

Když se dáte do hovoru s Ukrajinci (hlavně ženami), kteří zde dělají na pásech, tak máte pocit, že Ukrajina je nepředstavitelné hnojiště a úpadek. Valná část Ukrajinců přežívá z toho mála, co jim posílají příbuzní dělající v EU a v Rusku (tam jich je ještě víc, než v EU).

Nevím, jak jím pomoci. Rusko Putin postavil hodně na nohy, na Ukrajině se asi nic podobného nerýsuje.
29. 11. 2013 | 12:06

Michal Macek napsal(a):

Pavel

knize ma rad tyto praktiky: normalni sex s mladymi devcaty

chapu ze jako homopedala se vam z toho muze udelat na zvraceni :)
29. 11. 2013 | 12:07

Ivan napsal(a):

EuroReich sa s chvatom zliepa..., a rozpada zaroven...!!!

Zakerny pokus zakladatelov novej tisicrocnej rise...,

alebo, EU je veldielom nadsenych idiotov...

Vaclav Klaus mal pravdu, ked tvrdil, ze ak by Grecko malo drachmu, staci styridsatpercetne zdevalvovanie a je vsetko vyriesene... Ovsem ma pravdu nedopovedanu...

EU zavedenim Eura vo vybranych statoch odtrhla suvislost hodnoty meny s vykonom ekonomiky, co je najzakladnesi ZAKON trhovej ekonomiky... Ak by bola hodnota meny v Grecku zviazana prirodzene s ekonomikou, tak by uz v samych zaciatkoch krize dochadzalo k malej inflacii, ktora vsak spatne podnecuje ekonomiku k vyssiemu vykonu... Takze dnes by mozno bola v porovnani s hodnotou meny v case prijatia Eura, inflacia vlastnej meny povedzme desat percentna, ale urcite nie styridsat, ako odhadol pri tzv. skokovej terapii Klaus...

A to iste plati aj o Spanielsku a dalsich statoch eurozony, bliziacich sa k hrane ekonomickeho rozpadu...

Lenze tento na pohlad diletantsky pokus o odtrhnutie hodnoty meny od vykonu ekonomiky sa javi zo strany zakladatelov tisicrocnej rise ako umysel zdovodnenia este vacsieho direktivneho upevnenia rise, v obave, aby sa im, ako kazda tisicrocna, v kratkom case nerozpadla...
29. 11. 2013 | 12:08

mor a chlolera napsal(a):

Filuta

Já v tom spíše vidím kalouskovinu. On co má nyní jen funkci prostého pobíječe much ve Sněmovně, zřejmě vidí šanci alespoň na předsedu strany.
Ona je podle tn.cz Vopěnková veselá v rozkroku a kdyby se Khárl takhle některý den po neděli zmátořil a prožil noc vášně, mohlo by pro Kalouska být křeslo předsedy volné.
Touha po moci u Kalouska a pocit elixíru mládí u starce nad hrobem dokáží divy.
29. 11. 2013 | 12:08

scallop napsal(a):

aga

Ja jen ze tady je odbornik na Tymosenkovou snad uplne kazdy ...

Michal Macek

No neco takoveho ... Pristi vitez treba zavre Janukovice na poskozeni Ukrajiny odmitnutim smlouvy s EU :-)
29. 11. 2013 | 12:09

ironik napsal(a):

Mocenské zájmy (ovládání ) má kdejaký blb,je jen otázka nakolik se nechá ovládaný oblbnout, problém je jen v čase a víře, co platí dnes, zítra je zpochybněno a za týden je to jinak.K pousmání, taky jste si všimli že kilo sušeného kravského lejna stojí víc jak kilo chleba.A taky se tomu nikdo nediví ? !
29. 11. 2013 | 12:10

Ivan napsal(a):

Euroval bude nevratny spotrebny fond...

Pozicka Grecku mala byt klasickou navratnou pozickou, i ked s minimalnou realitou navratnosti...

Euroval je vsak nenavratny fond spotreby..., urceny na "zachranu" krajin, ktore nevedia hospodarit s financnymi prostriedkami, pretoze model Eurozony i EU ako takej, oddelil vykon ich narodnej ekonomiky od sily domacej meny... Tieto krajiny nemaju ziaden indikator roztvarania sa noznic medzi prijmami a vydajmi, ktory by ale spatne posobil na hodnotu meny a stimuloval vykon hospodarstva...

Euroval je preto nevratny fond, pretoze poskytovat pozicky, ktore nikdy nebudu splatene je jednoducho nezmyselne...

Takze, ziadne tzv. pravidla a prisne kontroly, system s mnohymi zivelne sa spravajucimi premennymi, nemozu ustabilizovat... Cim neskor sa tento neprirodzeny byrokraticky system rozpadne, tym to bude s vacsim hrmotom a nasledkami...

Kym z pozicky Grecku by sme pri konecnom kolonialnom rabovani tejto krajiny, mozno dostali nejaky kusok skaly vycnievajucej z Egejskeho mora, alebo kusok starobylej pamiatky..., ale tych uz vela nieto, pretoze geneticky britski zlodeji stacili vyrabovat vsetko co sa dalo odviezt (napriklad cele velkoplosne mramorove reliefy Pantheonu)...

Z Eurovalu nedostaneme spat nikdy nic, je to nevratny dar dar vlady Roberta Fica zapadnym bankam...!!!
29. 11. 2013 | 12:10

aga napsal(a):

Karel Mueller

A celé to "evropské úsilí" směřuje jen k tomu, aby se náhodou za pomoci Ruska Ukrajina nezvetila. Rozvrácená zemi a zubožený národ je pak snadnou obětí MMF a dalších globálních predátorů - ostatně jako my, a jako všechny další objekty barevných revolucí.
29. 11. 2013 | 12:10

Julek Julínek napsal(a):

"Hm, dokazal by nekdo z uvedomelych diskutujicich bez guglavni rici, za co vlastne Timosenkova bruci ?"

Tymošenková bručí za rozkrádání majetku v kapitalistickém vlastnictví - tedy za trestné činy, díky nimž se u nás naopak dostanete do vysoké politiky a k imunitě.

Proto jsou naši straničtí a státní představitelé k Julče tak soucitní.

http://www.denik.cz/ze_sveta/soud-tymosenkova-je-vinna-z-prekroceni-pravomoci.html
29. 11. 2013 | 12:11

TomášL napsal(a):

Pane Knížete,

v zájmu všech cestujících skrze Prahu bych uvítal, kdybyste se raději staral o Hudečka. Děkuji!
29. 11. 2013 | 12:12

aga napsal(a):

scallop

Ale vůbec ne. Jen se pomalu stáváme odborníky na "nezištnost" cílů těch, za které tu mluví Schwarzenberg, a na jejich prospěšnost skutečným zájmům národů.
29. 11. 2013 | 12:13

Ivan napsal(a):

Zapadni genozlocinci su vybaveni genom lupezneho predatora...

Vsimnite si, ako rychlo sa zapadni genozlocinci zmocnili vsetkeho nasho existencneho majetku... Ako znicili nase polnohospodarstvo do zakladov... a teraz sa zmocnuju nasej pody (rakuske, danske, holandske tzv. farmy)...

Vnutili nam tzv. Lisabonsku zmluvu, co nie je nic ine ako zapadny kolonialny pamflet...,

aky po starocia zapadni kolonizatori vnucovali svojim koloniam..., aby ich dostali pod svoju jurisdikciu, aby sa stali "domorodcom" zalobcami, sudcami i katmi... Aby "domorodcov" vlastnicky odlucili od existencneho majetku a poslali ich na druhu stranu barikady..., na stranu bezmajetnych, vhodnych iba k prikovaniu k veslam galer..., dnes k vyrobnym pasom vo vlastnictve kolonizatorov..., terorizuju napadnute krajiny tupoduchostou prostrednictvom medii, ktorych sa zmocnili..., predvadzaju vrazdenie ako samozrejmu vec "demokracie", aby si "domorodci" zvykali, ak bude nutne buriacich sa spacifikovat vrazednou silou... Vo Virtual West Democracy nepochybne moc nepochadza od obcanov, ale od vlastnictva majetku...

Grecku vnutili zbrojenie na uvery, vyzbrojovanim Turecka, ktore sa tlaci na grecke uzemia... A tak dlh vytlacili zapadni zakerni genozlocinci az do vysky, kedy Grecko nema prostriedky na jeho splacanie..., a tak na rad prichadza zmocnovanie sa greckeho existencneho majetku...
29. 11. 2013 | 12:13

KvL napsal(a):

A jen tak mimochodem nebylo by na čase aby se EU taky vymanila z cizího vlivu?

No každopádně by bylo na čase, aby se začaly budovat spíše vztahy směrem na východ, nevím, jestli si toho jsou pánové v bruselu vědmomi, že USA se nsaží získat všechno pro sebe, ale kdo ne? Z geopolitického hlediska by bylo výhodnější, i přes všechny problémy, které Rusko Ukrajina a Číná mají, začít budovat Eurasijskou federaci, respektive konfederaci, tím bychom získali neoddiskutovatelnou pozici ve světě.

Neměl bych z toho nějakou velkou obavu, pokud bychom se rozhodli začít pomalu zapojovat do dění v EU právě i Rusko, Bělorusko a Ukrajinu, myslím, že místo toho, aby se tu zkoušely dohody o volném obchodu s USA, tak by se mohly začít dělat dohody o propojení zón volného obchodu EU a SNS.

Nemůžeme si tu pořád hrát na nějaký Eurocentrismus nebo spíše Atlantocentrismus, to že se s námi USA ještě stále baví je jenom z jejich případného prospěchářství, netvrdím, že by to u Ruska bylo jinak, ale pokud bychom zvládli vytvořit nějakou dohodu s Ruskem, Běloruskem, a Ukrajinou, pak se jim otevře vcelku snadný přístup na naše trhy, nám na jejich.

Pokud se postavila dálková rychlodráha třeba Vídeň - Bohumín - Sławków - Moskava - Transib a Berlín - Poznań - Wroclav - Sławków - Moskva - Transib a následně transib by byl prodloužen do Pekingu, pak by existovalo bezkonkurenční dopravní spojení i pro náklad, které by výrazně zkrátilo přepravy zboží a potravin.

Navíc by tak vznikla opozice k Francii, která momentálně v EU způsobuje nemalé problémy, zajména jejím stavkujícím personálem a také k Německu.
29. 11. 2013 | 12:13

scallop napsal(a):

aga

Zapomnel jste rici "zájmům utlacovanych národu" - tlacenka nesmi chybet !
29. 11. 2013 | 12:15

Ivan napsal(a):

Velactene rakouske knize..., pytal som sa slovenskej europoslankyne (dotera mi neodpovedala):

Pani Benova urcite viete, ze na Slovensku su aj ludia, ktori hladuju...

Prosim, keby ste mi odpovedali, ako zastupkyna Slovenska v EP na nasledovne otazky:

Porovnavajme nasu rovnocennost v EuroReichu a pytajme sa...

Zapadni kolonialisti tvrdia, ze vo Stvrtom EuroReichu su si staty a ludia rovnocenni...

Ale staci sa pytat...?:

Kolko pody a fariem vlastnia Slovaci v Dansku ci v Holandsku...?, a reciporocne opacne...!!! Aky zisk si prinasaju domov z tohoto vlastnictva...?!

Kolko britskych sluziek (au-pair) sluzi v slovenskych domacnostiach...?, a reciprocne opacne...!!!

Kolko bank vlastnia slovenski obcania v Rakusku ci v Taliansku...?, a reciprocne opacne...!!! Aky zisk si prinasaju domov z tohoto vlastnictva...?!

Kolko poistovni vlastnia slovenski obcania v Rakusku...?, a reciprocne opacne...!!! Aky zisk si prinasaju domov z tohoto vlastnictva...?!

Koko plynarenskych firiem vlastnia slovenski obcania v Nemecku ci vo Francuzsku...?, a reciprocne opacne...!!! Aky zisk si prinasaju domov z tohoto vlastnictva...?!

Koko elektrarenskych a rozvodnych firiem vlastnia slovenski obcania v Nemecku ci vo Francuzsku...?, a reciprocne opacne...!!! Aky zisk si prinasaju domov z tohoto vlastnictva...?!

Kolko cementarni vlastnia slovenski obcania v Nemecku...?, a reciprocne opacne...!!! Aky zisk si prinasaju domov z tohoto vlastnictva...?!

Koko zeleziarni vlastnia slovenski obcania v USA...?, a reciprocne opacne...!!! Aky zisk si prinasaju domov z tohoto vlastnictva...?!

Kolko obchodnych retazcov vlastnia slovenski obcania vo V. Britanii, v Nemecku ci vo Francuzsku...?, a reciprocne opacne...!!! Aky zisk si prinasaju domov z tohoto vlastnictva...?!

Kolko vodarenskych firiem vlastnia slovenski obcania vo Francuzsku...?, a reciprocne opacne...!!! Aky zisk si prinasaju domov z tohoto vlastnictva...?!

Kolko pivovarov vlastnia slovenski obcania v Juhoafrickej republike (samozrejme, ze v rukach anglosaskych belochov)...?, a reciprocne opacne...!!!
Aky zisk si prinasaju domov z tohoto vlastnictva...?!

Kolko drevarskych firiem vlastnia slovenski obcania v Nemecku...?, a reciprocne opacne...!!! Aky zisk si prinasaju domov z tohoto vlastnictva...?!

Kolko mliekarenskych firiem vlastnia slovenski obcania v Nemecku...?, a reciprocne opacne...!!! Aky zisk si prinasaju domov z tohoto vlastnictva...?!

Kolko murarov, tesarov, kopacov z Britanie, Nemecka, Francuzska ci inych zapadnych statov, pracuje na Slovensku...?, a reciprocne opacne...!!!
Akym HDP prispievaju krajine v ktorej pracuju...?!

Zapadni kolonialni zlocinci sa zmocnili nasho existencneho majetku..., teraz sa vyprosujeme pred branami v minulosti nasho majetku, o pracu... Teraz sa zmocnuju nasej pody...

Nestaci priklad..., co urobili zidia s Palestincanmi, ked ich obrali o majetok a podu...?!!! Ak neviete..., zahnali ich do koncentracnych taborov..., kde si na ludi obcas doslovne zapoluju..., ak nepovstaneme, caka to aj nase deti a vnukov...!!!
13.10.2011 09:31:42
29. 11. 2013 | 12:16

dieder napsal(a):

Historii mají velmi zajímavou,i v 1.tisíciletí.Ale i na stranu Moldávie a Rumunska- velmi čtivá historie z mnoha dob.
V memoárech o WWII se to nazývá Pravoběrežnaja Ukrajina.Staroslověnská s prvky tureckými,rumunskými,židovskými,polskými,až k čerkeským,i maďarským
Z hlediska krásy přírody soupeří se Sibiří,i když jde o zcela jiný ráz přírody.Řeky,řeky,řeky,..co tam Pětiříčím a břehy Černého moře,Maiotskými bažinami prošlo za množství národů dávné historie.Azov kopíruje počasí Prahy.Cesty lodic Slovanů aj.křižovaly v mnoha směrech,pokud se vyhly Bosporskému království.Ale jinak i Ovidius Publius Naso tam psal své Listy heterám.Bylo možné dojet až do bájné Herodotovy Kolchidy,do říše Amazonek.Řadě území vládl matriarchát.Dokonce Francouzi si datují Merovejský královský rod v době Krista u ústí Dunaje.Řeka Tisa,spousty národů tam bývalo.Roku 626 n.l.spojené vojenské síly Slovanů (na kanoích z moře),Avarů a Peršanů nedobyly útokem Cařihrad,avarský bajan nechal pak všechny ty Slovany tam pobít po prohrané bitvě s císařem.O sto let dříve 527 n.l.začal vládnout slavný císař Justinián Byzanci až do 565 n.l. To je už o Řecích,sousedech.Ale již 636 n.l. tam Arabové zvítězil nad Byzancí v šestidenní bitvě proti čtyřem spojencům-Byzanc,francký princ a dva slovanští princové,odtrhli Sýrii, a zesílili svůj vliv ve společném kaliphatu Bagdád-Kyjev s platidlem dirhamy.Rusové,položení severněji ale s Bagdádem obchodovali,hlavně šlo o stříbro,přes více vlevo od kaliphatu položenou cestu přes gruzínský Kavkaz.Ale již v 9/10 století si vojenskými výpravami zajistili i rovnocenný,plnoprávný obchod s Byzancí,která byla obchodní centrum světa a i pak též i vliv v Kyjevě.Tou dobou už Rusko mělo na vlastním velikém území stovky opevněných hradbami měst,v tom i řadu již tehdy velkých,trvajících dodnes.
29. 11. 2013 | 12:17

aga napsal(a):

scallop

Mi to až tak srandovní nepřipadá. Na to znám až moc osudů utlačovaných Ukrajinců a dalších obětí "demokratických" okupací.

Zajímavé, jsou národy, minimálně jeden, kterým to jejich utlačování žere každý, a nikdo ho zesměšňovat nesmí - dokonce pod zákonem.
29. 11. 2013 | 12:17

scallop napsal(a):

aga
Ja vim, je to narod s tajemnym jmenem "agove". Silena nespravedlnost.
29. 11. 2013 | 12:21

patriot napsal(a):

„Samozřejmě bylo velkým zklamáním, že neprošel zákon, který by umožnil, aby se paní Julija Tymošenková vydala na léčení do zahraničí.“

Mne to naopak docela potěšilo – velkozloději a defraudanti by se vůbec léčit neměli.
29. 11. 2013 | 12:22

si vyvěsím merkelici s knírkem, asi napsal(a):

Je dobře, že Janukovyč chce vyrazit maximum z obou stran.
Můžeme Ukrajincům jen závidět.
Svým závisláctvím na EU jsme se octli v situaci, kdy nemůžeme mít vlastní názor na vyhazování peněz na "záchranu" eura (ve skutečnosti jde o futrování kapes plutokratům) a když si dovolíme ceknout, přijedou komisaři a řeknou, že nezaplatí co si tu nechali nastavět.

Je na čase zavést speciální zpoplatnění silnic a dálnic pro Němce. Co Čech v korunách, to Němec v eurech.
Jednak se tím vyrovnají rozdíly v kupní síle a hlavně se vyjádří naše příchylnost k euru, aby už nebylo pochyb.
Taky bychom mohli Německo podtunelovat, kapacity na to máme. A jezdit na Riviéru zkratkou.
Co v Německu? Špatné pivo a ošklivé ženské.
29. 11. 2013 | 12:23

Bestia triumphans napsal(a):

Ruští imperialističtí jestřábi jsou opět při chuti.
Jako by jim nestačilo, že jednu genocidu ukrajinských občanů už mají na svědomí - uměle vytvořený hladomor.
http://cs.wikipedia.org/wiki/Hladomor_na_Ukrajin%C4%9B
29. 11. 2013 | 12:24

Bestia triumphans napsal(a):

scallop napsal(a):
"aga: Ja vim, je to narod s tajemnym jmenem "agove". Silena nespravedlnost."
!
:-)
29. 11. 2013 | 12:25

aga napsal(a):

scallop

Ne, agův národ je naopak opakovaně kritizován za své údajné stavění se do role věčné oběti, jako by snad na tom něco bylo. Však konečné řešení zatím neproběhlo, že. Na roli věčné oběti je patent už zadán.
29. 11. 2013 | 12:26

K.V napsal(a):

Kááárle, Evropa by měla hlavně řešit jak zastavit ty co z EU chtějí utéct a mají proto pádné důvody. Řešit jak nás zničí když tam nebude země která tam není ani teď, to bych nechal koňovi, má větší hlavu
29. 11. 2013 | 12:26

Honza II napsal(a):

Pro Michal Macek:
Když máme svobodu a demokracii, tak si zase každý může napsat, že kníže by si měl tahat své šlapky do stáje ke koním a ne na slavnostní vyhlášení nejlepších českých zpěváků.
Ale hlavně, jak nás mohli (nejspíše zaplacení) intelektuálové přesvědčovat, že si máme Schwarzebnerga zvolit prezidentem. - Že by proto, že většina je takové kulturní úrovně jako sprosťák David Černý anebo Hřebejk, jak mě nedávno zarazil v televizi vysílaný jeho sprostý závěr Kawasakiho růže. A to tihle naši umělci si ani nepřečetli něco jiného než Lidové noviny a neměli tak v sobě ani kousek pochybností o morálních kvalitách Schwarzenberga?
To Pavel Kohout se svými poválečnými komunistickými agitkami po 15 letech už prozřel, ale naši současní kulturní představitelé zřejmě neprozřou ani po 25 letech. Už se těším na další divácky výchovnou besedu našich kulturních představitelů v televizí. Jak zas pro ně budeme všichni primitivní a nechápavý póvl bydlící v panelácích.
29. 11. 2013 | 12:28

Richard napsal(a):

nechápu, jak se může Unie s Ruskem přetahovat o nějaký stát...
pokud má být EU postavena na pevných základech, není možné, aby si někoho kupovala, nebo přeplácela,...to jsou také katolické způsoby a vlastně je pak pravda, že na Ukrajinu tlačí nejen Rusko, ale také Unie, i když jinak...
Však Ukrajina se musí rozhodnout sama, svobodně, bez Ruska i Unie, co chce...
To je jak by se rodiče po rozvodu přetahovali o děcko, a každý na něj používal vlastní páky...
Merkelová jako Němka říká, Euro je naše srdeční záležitost...no a?...a jako co? Tomu se mají všichni ostatní přizpůsobit?
Pokud bude politika jen kupování, a všechno bude primárně motivované jen ekonomikou, ziskem, tak zas napětí, tlak, a studená válka II.
Nevím, jestli jsou v politice lidi, co si v jednom kuse čumí do peněženky nebo nevím...to je slabé, slabé...všechno přepočítávat na piva nebo Dukáty
29. 11. 2013 | 12:33

Po-Chči-Ho napsal(a):

Karel si aspoň posílí a vycvičí jazyk.
29. 11. 2013 | 12:34

Michal Macek napsal(a):

Honza II

pisete zmatene a navic blbe - 1/slecna neni slapka (tzn se o ni nevi ze by poskytovala sex za penize} 2/slavik je podle vas "slavnostní vyhlášení nejlepších českých zpěváků"??? - hahaha :)))
29. 11. 2013 | 12:35

scallop napsal(a):

aga

Vase statecnost je obdivuhodna, Vy jste uplny agamemnon !
29. 11. 2013 | 12:37

Bestia triumphans napsal(a):

Honza II napsal(a):
..."na slavnostní vyhlášení nejlepších českých zpěváků."

?
:-) :-) :-)
29. 11. 2013 | 12:37

Hajduk napsal(a):

Ukrajinci za kazdych okolnosti hraju ferovu hru.
Napriklad, ak vam nekde na Ukrajine za nejasnych okolnosti sa strati batozina, penazenka s dokladmi, prosim vas ludia, nepanikarte,nerozculujte sa a vzdy majte na pameti Ukrajinsku lasku k bliznemu, staci vyhlasit na evidentne viditelnom meste, ze ste ochotny zaplatit dvojnasobok hodnoty postradaneho a mate vsetko vsuchu, mozete pohodlne znovu objavovat milost a a laskyplnost tejto nadhernej krajiny!
29. 11. 2013 | 12:38

tajemný pan H napsal(a):

souhlasím s richardem. eu se přetahují s ruskem o ukrajinu jako sssr a usa o arabský státy behem studený války. eu by mela řict ukrajine podmínky pro vstup a nechat to na ukrajincích.
29. 11. 2013 | 12:39

Pompeius Magnus napsal(a):

Je neuvěřitelné, jaké lumpárny je dobroty Barel von und zu Bond schopen podpořit. Ale jo, EU potřebuje Ukrajinské nerostné bohatství a obytelstvo, které bude spotřebovávat ten evropský šmejd, který si Jevropejští výrobci nemohou dovolit doma prodávat. Snad ten Janukovyč pošle celou EU i s Hajajou do pihele.
29. 11. 2013 | 12:40

Richard napsal(a):

identita, kultura člověka a společnosti nemůže stát jen na ekonomice, penězích, pokud je toto hlavní atribut jejího sebevědomí, je to slabá kultura a čeká jí dříve či později pád....
Tak EU tlačí na Ukrajinu, protože její nepřistoupení by jí rozkolísalo, a Rusko zas tlačí, bo chce jednotit. Z toho mi vychází, že o Ukrajinu, jako samostatný stát, vlastně vůbec nejde, hlavně, aby její jednání neohrozilo stabilitu těch, kteří se o ní přetahují, jako o zdroj vlastní podpory, jako o zdroj uspokojení vlastních potřeb.
S takým přístupem se sesype nejen Rusko, ale taky EU, bo nejhlubší z potřeb člověka i různých společností je naplnění vlastní celosti, identity, podstaty, až teprve poté mohou být takové identity součástí vyšších celků (nejde jen o časovost, ale prostor ke svobodnému růstu), dobrovolně, nenásilně, bez manipulací a tlaků, jako přirozený sklon k vyšší integraci.
Pokud EU dokáže rozkolísat taká věc jako je nepřistoupení Ukrajiny, tak stojí zřejmě na velmi chatrných základech a je velmi slabá.
29. 11. 2013 | 12:46

Ivan napsal(a):

Ak niekto vypada ako zapadny kolonialny zlocinec...,

(Pomozem si znamou presnou Zemanovou identifikaciou kachny...)

Ak niekto napada ine narody, aby vrazdil ich zeny, deti..., ako zapadny kolonialny zlocinec (Afganistan, Irak - vyvrazdenie mesta Faludza v r. 2004, Libya, Syria)...,

Ak niekto rabuje zlocinne prirodne bohatstvo inych narodov..., ako zapadny kolonialny zlocinec (iracka, libyjska ci niegerijska ropa, malijske zlato a uran, vid.napr.: http://blisty.cz/art/63256.html a tiez: http://blisty.cz/art/68460.html )...,

Ak niekto kaze svetu o demokracii a pritom sa spaja vo svete s teroristami, vyzbrojuje ich a podnecuje k rebeliam v inych statoch kriminalne zivly, ako zapadny kolonialny zlocinec (Kosovo, Afganistan, Irak, Libya, Syria)...,

Ak niekto rabuje cudzie uzemia o zakladny predpoklad vyzivy, o polnohospodarsku podu, ako zapadny kolonialny zlocinec (vid.: http://spravy.pravda.sk/domace/clanok/256451-urady-netusia-kolko-pody-uz-cudzinci-skupili-na-slovensku/

Ak niekto kaze svetu o demokracii a pritom krvavo potlaci povstanie obcanov proti vlastnemu otrokarskemu domacemu rezimu (Britania v r. 2011, Svedsko prave teraz vid. tiez: http://blisty.cz/art/68460.html )...,

Ak niekto rabuje cudzie uzemia o historicke kulturne dedicstvo, ako zapadny kolonialny zlocinec (Vyrabovanie Egypta Francuzskom a Britaniou, vyrabovanie Grecka Britaniou, vyrabovanie irackych muzei Britmi a Americanmi po vpade v r. 2003 a najnovsie rabovanie vychodnej Europy, len z Ceska bolo ukradnutych a vyvezenych na zapad viac ako stotisic historickych arefaktov)... Čítajte viac: http://www.sme.sk/c/6238676/nemecko-vratilo-iraku-ukradnute-pamiatky.html#ixzz1l1egny5Q

Ak niekto nici narodne kultury inych narodov..., ako zapadny kolonialny zlocinec sirenim tupoduchosti a ludskeho primitivizmu v mediach...,

Ak niekto nici existencny majetok inych narodov, ako zapadny kolonialny zlocinec (znicenie polnohospodarstva vychodnej Europy bruselskou kvotaciou vyroby na mieru isteho rozpadu fungujucej vyroby a sebestacnosti v potravinach, znicenie priemyslu odkupovanim ci nekalou konkurenciou)...

TAK potom je iste, ze je to zapadny kolonialny zlocinec...!!!
29. 11. 2013 | 12:46

Gudka napsal(a):

Ukrajinská Rathová dokonce z vězení řídí demonstrace! To je teda fešácký kriminál, to ani sám Rath neměl, toho nechali jen občas něco napsat na Aktuálně.
Pak že korupce člověku nepřilepší.
29. 11. 2013 | 12:47

Sch. napsal(a):

Autor napsal

"S obdivem sledujeme mohutné demonstrace stoupenců přiblížení k Evropské unii v Kyjevě".

Co ten plurál? My, knížata s obdivem sledujeme...?

Třeba já nejsem kníže a tak jsem to sledoval nikoliv s obdivem, ale údivem-ovšem než jsem se dozvěděl od info.crew, že každý obržel 30-50€.
Ještě, že pan autor při psaní usnul - ojedinělý zásah přírody chránící druh homo sapiens.
29. 11. 2013 | 12:47

Petr napsal(a):

Jak říkal jeden rabín na smrtelné posteli: Všechno je jinak.

Ve skutečnosti si Evropa nemůže dovolit nespolupacovat na partnerském principu s Ruskem a ostatními zeměmi v postsovětském prostoru. Rusko bez Evropy možná časem padne,jenže Evropa bez Ruska padne jistě a podstatně dříve.
29. 11. 2013 | 12:47

Bestia triumphans napsal(a):

Pompeius:
Nemáte bratra jménem Maximus?
Oba vykazujete stejně nízký intelektuální potenciál a schopnost bavit druhé.
29. 11. 2013 | 12:48

Bestia triumphans napsal(a):

Ivan:
Dobře míněná rada...
https://www.youtube.com/watch?v=Cq4gltPR0ho
29. 11. 2013 | 12:51

Bestia triumphans napsal(a):

scallop napsal(a):
"aga: Vase statecnost je obdivuhodna, Vy jste uplny agamemnon ! "

!!!
Agamemnon?
Dneska perlíte , Scallope!
:-) :-) :-)
29. 11. 2013 | 12:53

Hajduk napsal(a):

Domnievam sa ze viem aspon jeden dovod, preco Janukovic otocil kormidlo. Clovece on ma pravdu, ak bude platit novy lustracny zakon dopravnej policii UA a vsetky zoznamy o nakladnych a osobnych vozidlach budu musiet byt spristupnene jednotnemu systemu v EU, uz iba ta predstava je hrouza .-) . Zacnesa zdlhavy auto restitucny proces, kto by to chcel .-)
29. 11. 2013 | 12:54

Gudka napsal(a):

Bestia
"Jako by jim nestačilo, že jednu genocidu ukrajinských občanů už mají na svědomí - uměle vytvořený hladomor."

Toje fakt. Měli by uznat, že si už užili a že teď je zase řada na EU...
29. 11. 2013 | 12:54

Marian napsal(a):

Bestia triumphans- když píšete o intelektuálním potenciálu jste v podstatě v situaci šneka,který hodnotí rychlost pohybu.:o))
29. 11. 2013 | 12:55

ema napsal(a):

Vrána k vráně sedá rovný rovného si hledá.Timošenková je mi ukradená, tak jako já ji a Ukrajině přeji ať se ubrání bídě,korubci a zlodějně. Tomu západnímu "luxusu" - co máme tady a teť.
Ať bůh promlouvá touto krajinou....
29. 11. 2013 | 12:56

buldatra napsal(a):

Ta Timošenková musela zvedat něco těžkýho, když je fčíl chabrus na plotýnky..

Co to asi bylo?
29. 11. 2013 | 13:00

kosoúhlý průmět čtverce napsal(a):

Hezky píše knížepán,
Jenže:
Pokud napíše nedoučený lesník hlubokomyslnou úvahu o mezinárodních vztazích,
Je to totéž, jako když:
Nedoučená kuchařka napíše odborný článek z oboru kvantová fyzika.
A f tom je jádro pudla.
29. 11. 2013 | 13:00

češka napsal(a):

Jen více politiků do vězení.
Paní Timošenková i pan Rath se o podmínky ve vězení začali starat, až když se tam dostali. Nikdo jim nebránil v tom, aby se o vězení začali starat dříve, nyní sklízí, co zaseli.
Samozřejmě zdraví paní Timošenkové neprospívá vědomí, že si jí nakradených peněz v Čechách užívá její manžílek, nota bene ještě se vydávající za "politického" emigranta.
V rámci politicky korektního vztahu s Ukrainou by bylo vhodné tam pana Timošenka odeslat, aby se mohl o svou manželku řádně starat. Za tím účelem mají např. v Holandsku rodinné vězení, kde žije rodina pohromadě s odsouzeným a pouze on je podroben vězeňskému režimu.
29. 11. 2013 | 13:08

ZM napsal(a):

JardaV napsal(a):
Jestli po něčem
podobném Ukrajina touží,pak HURÁ do EU !!!!
11:36
----
Jsou klady i zápory. Případný vstup do EU by znamenal pro hodně Ukrajinců možnost pracovat bez pracovního povolení, tedy v případě, že by nebyla vyjednána přechodná období. Co by to znamenalo pro obyvatele ČR. Pravděpodobně další nezaměstnanost. Už nyní je v ČR zaměstnáno relativně hodně Slováků,Bulharů, Rumunů. Pracovníci ze států mimo EU, především Ukrajinci, dále taky Bělorusové, RUsové atd. zatím musí mít pracovní povolení, povolení k pobytu popř. vyřízen trvalý pobyt. Nejvíc cizinců ze států mimo EU je z Ukrajiny. Když by se Ukrajina stala členským státem EU, někdy v budoucnu, tak se dá očekávat výrazně větší "příliv" pracovníků z Ukrajiny.
29. 11. 2013 | 13:08

resl napsal(a):

Jasně, je třeba mít Rusko za Ukrajinskou oponou, zdejší komouši se pokoušejí své bláboly zabalit do demokratického ubrousku, ale teče jim do bot. S hrůzou sledujou přibližování Ukrajiny a cejtěj, že se jim komunistický svět hroutí. A až se jednou zhroutí u mužika, bude to ještě lepší. Rusko skutečně je říší zla, ovšem ne občanů, ale všech jejich zoufale primitivních vlád zlodějů a vrahů. Přejme jim, aby se toho dožili, svět už není za drátama, tak se to jistě podaří.
29. 11. 2013 | 13:08

Pavel napsal(a):

TO Macek :

Ať si Schwarz. obcuje s děvčaty nebo koňmi, .... tedy děvčata mu mohu závidět.

ALE ať ho už přestane "Pravda a láska" podsouvat mládeži jako IKONU morálky, věrnosti, slušnosti, tradičních hodnot, pravdy atd.

To mi vadí, že se snažíte prodat pěkný šunt, v krásném obalu, jako kvalitní zboží.
29. 11. 2013 | 13:09

Michal Macek napsal(a):

Pavel

a co je na nem nemoralniho?ze sel s mladou holkou do divadla?
29. 11. 2013 | 13:11

resl napsal(a):

Sch. : Třeba já nejsem kníže a tak jsem to sledoval nikoliv s obdivem, ale údivem-ovšem než jsem se dozvěděl od info.crew, že každý obržel 30-50€.
-------------------
přesně estébácká metoda pro absolutně hloupé občany. "dělají to pro prachy." váš intelekt Sch., jest pod bodem nula, ale pamětť vám ještě slouží, soudruhu.
29. 11. 2013 | 13:13

Libertad napsal(a):

Jsou lidé, v které jsem neměl ani kapku důvěry. A proto jejich články mohu číst.
Jsou však lidé, v které jsem měl důvěru a ani mně zklamali. Jelich literání projevy nečtu, při orálních projevech vypínám zdroj.
To je i případ vrtošivých dědečků, KLAUSE a SCHWARZENBERGA.

Bez pozdravu a s hlubokým opovržením

Sidonio Libertad
29. 11. 2013 | 13:16

hovorka11 napsal(a):

Ukrajina je vydírána EU aby pustila Tamošenkovou, která nesmírně zbohatla se svým manželem na založení firmy přeprodávající ruský plyn ukrajinské vládě. Udává se 400 mil dolarů, o které jejich rodina okradla lidi na Ukrajině.

Karel Schwarzenberg je právě ten, který za naše peníze dal azyl Tymošenkovi, aby nemohl být jako zločinec na Ukrajině souzen.

Karel je přímo zodopvědný za řádění drogových mafií v Kosovu, kam se po prohrané válce v Sýrii vracejí džihádisté cvičení v tamních amerických základnách- s Havlem schvalovali bombardování Srbska na základě vymyšlených střetů v zájmových oblastech a kryli plánovaný vznik kosovského džihádistického státu pod vedením Hadžima Taciho, který je zodpovědný za teroristické útoky proti srbům a vyjímání orgánů srbů pro zákazníky z "vyspělých demokracií".
29. 11. 2013 | 13:18

ZM napsal(a):

JardaV , k příspěvku 11:36-

Nadnárodní firmy se samozřejmě nijak zvláště nezajímají o to, kde ja jaká nezaměstnanost, z toho důvodu, aby jí snižily a pomáhaly tak nezaměstnaným. Jedná se jim především o to, v jaké výši se dají očekávat v průběhu let mzdy, aby mohli na základě toho plánovat "rozmístění" svých poboček. Pokud je někde poměrně velká nezaměstnanost, tak se dá očekávat, že ze strany zaměstnanců nebude tlak na zvyšování mezd. Zahraniční firmy samozřejmě ale současně potřebují i určité stabilní právní prostředí.Je tedy např. otázka, jestli se jim víc hodí Ukrajinci pracující v ČR bez nutnosti pracovního povolení, nebo Ukrajinci pracující na Ukrajině. Dopravní vzdálenosti z Ukrajiny do západní Evropy jsou samozřejmě výrazně delší než z ČR popř. ze Slovenska.
Je v zájmu např. Německa bohaté Rusko a Ukrajina? Těžko. To by se pak totiž mohlo stát, že už by nepotřebovaly do Německa dodávat plyn v takovém množství nebo za takové ceny. I takto je potřeba se zamýšlet. Ta celosvětová politika, to je jako šachová hra, ale je tam výrazně více "figurek".
29. 11. 2013 | 13:18

Pedro napsal(a):

Vyserte se na Ukrajinu, at si to tam rozhodnou jak chtějí. Máme tady svých problémů dost a nevíme si s tím rady. Ale hlavne budeme radit druhým!!!
29. 11. 2013 | 13:19

Filuta napsal(a):

Katolíci nás nedostanou
V jedné věci se mýlíte.
Jeho jasnost je proislámský multikulturalista.
Vyslovil se jasně - jemu výstavba mešit v Čechách nevadí. Proč taky ,že?

Katolík jako poleno.
Ten tu svou "pevnou víru" prokazuje snad každým dnem a každým svým činem.
Škodí na všech frontách.
29. 11. 2013 | 13:21

Pavel napsal(a):

To Macek :
Napsal jsi (nebudu Ti vykat, vykám pouze slušným lidem) :

"knize ma rad tyto praktiky: normalni sex s mladymi devcaty

chapu ze jako homopedala se vam z toho muze udelat na zvraceni :) "
29. 11. 2013 | 13:23

tajemný pan H napsal(a):

co tady nadáváte na knížete. ??? celou dobu, co vládla pravicová " asociální" vláda, jak říkával sláveček, se na léky nic nedoplácel. jen co byly volby a vyhrála čssd, doplácim 150 kč. at jdou do p---e socani i agentem bioburešem. zlatej kalousek.
29. 11. 2013 | 13:24

ZM napsal(a):

češka napsal(a):
Samozřejmě zdraví paní Timošenkové neprospívá vědomí, že si jí nakradených peněz v Čechách užívá její manžílek, nota bene ještě se vydávající za "politického" emigranta.
---
Taky nejsem tak naivní, abych si myslel, že Timošenková byla 100% čestná a neměla z toho ani hřivnu navíc, nebo spíše bych měl napsat dolar :)
A taky si myslím, že "stavět" nebo "bořit" vztahy EU s Ukrajinou na tom, zda bude nebo nebude propuštěna jedna občanka Ukrajiny, i když původně ve vlivné funkci, je dost přehnané. Dovedu si představit, kolik ukrajinců je v Lochu neprávem, ale mají tu smůlu, že je nikdo v EU nezná. "Stavět" vztahy je potřebné na základě toho, jak daný stát funguje celkově a ne na základě toho, zda je někdo ochoten "propustit" politického rivala. Ukrajina, to je mnohem zkorumpovanější stát, než ČR a SLovensko dohromady. Bude ještě dlouhod trvat, pokud se to vůbec někdy podaří, než se na Ukrajině vytvoří nějaké dostatečné právní prostředí, nutné pro vstup do EU.
29. 11. 2013 | 13:26

ZM napsal(a):

tajemný pan H napsal(a):
co tady nadáváte na knížete. ??? celou dobu, co vládla pravicová " asociální" vláda, jak říkával sláveček, se na léky nic nedoplácel. jen co byly volby a vyhrála čssd, doplácim 150 kč. at jdou do p---e socani i agentem bioburešem. zlatej kalousek.
---
Problém Sobotky je ten, že má "vizi", že vzroste postpně HDP a z toho se dá "zaplácnout díra" ve státním rozpočtu. Jenže to vypadá tak, že HDP dlouhodobě nevroste a "díra" v rozpočtu se bude zvětšovat. Takže těžko říct, kdo a z čeho tu "díru" bude muset nakonec zaplácnout. Pravděpodobně zase dolních 10 milionů.
29. 11. 2013 | 13:30

Filuta napsal(a):

mor a cholera
Měl jste snad na mysli, že by srdce starcovo nemuselo ten příval vášní vydržet a Kalousek by se stal šéfem?

Chlapče, chlapče, vy se máte ještě hodně co učit o strategii v politice.

Kalousek se musí každý den modlit otčenáš, aby mu maskot vydržel co nejdéle a byl přitom aspoň trochu při smyslech.
S tím svým provařeným ksichtem by neobloudil dokonce ani nepříliš chytrou kulturní frontu a studentstvo.
29. 11. 2013 | 13:31

Rudi Koutek napsal(a):

JardaV napsal(a):
"Nebo se můžou poučit na východní části Německa - to
z důvodů konkurenčních západní firmy tak zdevastovaly,že z důvodu nezaměstnanosti
jenom Chemnitz - kdysi Karl Marx Stadt - opustilo 600 000 lidí !!!Jestli po něčem
podobném Ukrajina touží,pak HURÁ do EU !!!!
29. 11. 2013 | 11:36"


JardoV to lzete umyslne, anebo se Vam tam nahodou pripletla jedna nula?
29. 11. 2013 | 13:32

Filuta napsal(a):

Michal Macek
Vy chodíte do divadla s kur.....?
Za těmi se chodí do bordelu.
Jo, to Hapka měl jinačí lolitku.
29. 11. 2013 | 13:33

dříve čtenář napsal(a):

Já myslím, ehm, tedy věřím, že křivdy, ehm, napáchané znárodňováním na území bývalé Zakarpatské Ukrajiny, musí, ehm, být, ehm, napraveny.
Restituci církevního i soukromého majetku na Ukrajině Zdar!
Že by tam Schwarzembergové měli nějaká panství před II světovou?
29. 11. 2013 | 13:34

ZM napsal(a):

Pedro napsal(a):
Vyserte se na Ukrajinu, at si to tam rozhodnou jak chtějí. Máme tady svých problémů dost a nevíme si s tím rady. Ale hlavne budeme radit druhým!!!
---
Ano, máme tady svých problémů dost, avšak ty problémy souvisí i s Ukrajinou. Máme tady např. ukrajinské mafiánské skupiny. Máme tady "gastarbeitery" z ukrajiny. Máme tady "byznys" s povolováním pobytu a povolováním trvalých pobytů. Nejsem "expert" na tuto problematiku, takže nevím, kolik se platí za trvalé pobyty. Několik tisícovek to určitě není. Spíše desetitisíce. Vím, ale, že ve firmách, ve kterých jsem pracoval, byly jako uklízečky zaměstnány většinou ukrajinky. Levné a poslušné "pracovní síly" se mnoha lidem hodí.
29. 11. 2013 | 13:35

Michal Macek napsal(a):

Fluta:

proc s kurvou?ona neni kurva myslim nebo jo?nevim o tom ze by poskytovala sluzby za penize...
29. 11. 2013 | 13:36

ZM napsal(a):

Rudi Koutek napsal(a):
JardaV napsal(a):
JardoV to lzete umyslne, anebo se Vam tam nahodou pripletla jedna nula?
29. 11. 2013 | 13:32
---
Spíše se mu tam ta nula připlatla. Tolik obyvatel neměl Chemnitz, tedy bývalé Karl Marx Stadt, ani za dob NDR.
29. 11. 2013 | 13:37

Filuta napsal(a):

Michal Macek

O tom, že slečna není šlapka, bych si dovolil vážně pochybovat.
Chovanka klášterního penzionátu by se nejspíš na FB tímto způsobem neprezentovala.
Že nejde o žádnou intelektuálku a prudérní maloměšťačku, je zřejmé. Boryš má přece rád holky, co si tam strkají mražené kuře. Jaký šel, takovou potkal.
Ale u urozence s modrou krví by jeden čekal náročnější vkus.
Pokud to holka dělá zadarmo, je ještě blbější, než jsem se domníval.
Já si ale přečetl, že z Boryše už vytáhla 200 litrů a nakupuje v Pařížské.
29. 11. 2013 | 13:40

ZM napsal(a):

hovorka11 napsal(a):
Karel Schwarzenberg je právě ten, který za naše peníze dal azyl Tymošenkovi, aby nemohl být jako zločinec na Ukrajině souzen.Karel je přímo zodopvědný za řádění drogových mafií v Kosovu, kam se po prohrané válce v Sýrii vracejí džihádisté cvičení v tamních amerických základnách.
--
Karel je v klídku. Kolem svýho zámečku má ochranku, a kdyby bylo nejhůř, tak pro něj není problém "emigrovat" do Rakouska nebo Švýcarska, čert vem majetky v ČR. Karlův pohled na evropskou politiku je tedy přirozeně jiný než pohled zaměstnance montovny, který se asi brzo začne učit ukrajinsky :) Mohlo by se to hodit i pro pozdější léta. KDyž by do ČR nastal ůpříliv" stovek tiíc ukrajinců, tak by mohl být dobrý kšeft, založit si jazykovou školu a říct- sbohem montovno :)
29. 11. 2013 | 13:41

jozka napsal(a):

hoven:

stezuj si u osetrujiciho lekare. Evidentne usoudil, ze tvuj psychicky stav vyzaduje silnejsi leciva.

Ne, ze by nemel pravdu...
29. 11. 2013 | 13:41

Josef napsal(a):

Situace okolo Ukrajiny je velmi složitá a jen nevím proč se EU tak snaží ,aby Ukrajina vstoupila do EU.Prez.Janukovič hraje vysokou hru a již 3.12 odlétá do Číny.Podle slov prez.jJanukoviče potřebuje Ukrajina 130 miliard eur ke své stabilizaci.Je otázka kde je získá a za jakou cenu. To stálé hrocení s Tymošenkovou je podivné a nikomu neprospívá.
29. 11. 2013 | 13:44

ZM napsal(a):

Ať se to někomu líbí nebo ne, tak část Evropy je s Ruskem "svázána" plynovody a ropovody. TAkže vliv Ruska tady je a bude. Rusko nepotřebuje východní evropu okupovat vojensky, jako v roce 1968, taky proto, že jeho armáda je bojeschopná jen z části a to co stačilo na malou Gruzii by rozhodně nestačilo na evropské armády. Rusku stačí mít vliv ekonomický. Bez ruskýho plynu můžou evropani zapomenout na svoji životní úroveň.
29. 11. 2013 | 13:45

Richard napsal(a):

"Jasně, je třeba mít Rusko za Ukrajinskou oponou, zdejší komouši se pokoušejí své bláboly zabalit do demokratického ubrousku, ale teče jim do bot"
resl

ale před Ruskem nelze "zavřít dveře", tím se akorát vystupňuje tlak do další studené války, před komunismem nelze utéct, ani se zavřít, izolovat se...
pokud je integrace někde skutečně významná, tak mezi EU a Ruskem (nejde o žádné splynutí, nebo vzájemné milování se, ale schopnost si porozumět, vyjednávat, hledat společnou řeč pro uspokojení vzájemných často, jakoby protichůdných potřeb), místo toho si EU hraje na nějaké vlastní integraci a okouzlena sama sebou začíná normovat neuvěřitelným způsobem. Její ideologické začleňování začíná mít čistě mechanický, nepřirozený, robotický charakter bez ohledu na realitu a potřeby jednotlivých států. ..Rusko není možné vyloučit z celku Evropy, světa, izolací není možné zrušit jeho vliv, to je nebezpečná iluze...
Integrace je nejdůležitější právě tam, kde je nejtěžší, protože vytěsňováním takových objektů vzniká nejnebezpečnější napětí...
Rusko jako stát není nebezpečně, ohrožující jsou určité vzory jednání, které předvádí její představitelé, a ty na svém nebezpečí nijak neztratí zabouchnutím dveří před nimi....spíše naopak....
S Ruskem je třeba jednat, jednat, jednat...netlačit, nevydírat, ale současně se nenechat vydírat,...to je nekonečný proces, byť chápu, že je jednoduší koupit si Ukrajinu, zatáhnout oponu a předstírat, že Rusko neexistuje...
29. 11. 2013 | 13:47

ZM napsal(a):

ZM napsal(a):
Rudi Koutek napsal(a):
JardaV napsal(a):
JardoV to lzete umyslne, anebo se Vam tam nahodou pripletla jedna nula?
29. 11. 2013 | 13:32
---
SNEbo to bere jako Chemnitz a okolí, tzv. saský trojúhelník se zhruba 3,5 mil. obyvatel. I tak je ale těch 600 tisíc asi přehnaná hodnota.
29. 11. 2013 | 13:49

ld napsal(a):

M.Macek,

a jak byste nazval děvu, která se nechá fotit u sexu, zbla textilu nemaje, též orientací lhostejno? Dle mého soudu, vámi zmíněný název již naplnila měrou vrchovatou.
29. 11. 2013 | 13:50

ZM napsal(a):

ZM napsal(a):
Ať se to někomu líbí nebo ne, tak část Evropy je s Ruskem "svázána" plynovody a ropovody. TAkže vliv Ruska tady je a bude. Rusko nepotřebuje východní evropu okupovat vojensky, jako v roce 1968, taky proto, že jeho armáda je bojeschopná jen z části a to co stačilo na malou Gruzii by rozhodně nestačilo na evropské armády. Rusku stačí mít vliv ekonomický. Bez ruskýho plynu můžou evropani zapomenout na svoji životní úroveň.
29. 11. 2013 | 13:45
---
Myslím tím samozřejmě teoreticky. Rusové by se těžko pustili do války proti NATO, protože to by nemohli vyhrát. Navíc, v Rusku a na Ukrajině je poměrně hodně problémů, které znamenají další potíže. Např. rozšíření AIDS, alkoholismus. V takové situaci si rusové nemůžou zatím příliš diktovat. Takže hlavní jejich současnou možností, jak vyvíjet nátlak, je dodávka surovin.
29. 11. 2013 | 13:53

blue jay napsal(a):

Vidim ze knize leze ruznym veverkam na nervy. Asi ptotoze ma pravdu.
29. 11. 2013 | 13:54

dennis napsal(a):

Je toho bohuzel mnohem vic, co si uz Evropa nemuze dovolit. Ted prichazi cas na to, aby si na sve pristi projekty vydelala. Pak si mozna bude moci dovolit i Ukrajinu. Coz bych vsem obyvatelum Ukrajiny moc pral.

Jina vec je ovsem koristnicky zajem evropskych "investoru" a zahranicnich bank. Tem se jiste jedna o cas (jak Ukrajinu vykoristit, vzdor tomu, ze to neni bohata zeme, tedy ze v zivotni urovni obyvatel ma co dohanet. To samozrejme dravce a mrchozrouty v podnikani nemuze zdrzovat. - Tim samozrejme nerikam, ze domaci vsezravci nejsou mene agresivni.)
29. 11. 2013 | 13:55

pop napsal(a):

Jestli je ta naše banda hlupáků, říkající si umělci, také na takové úrovni jako je jejich modla Schláfenberg, tak potěš pán búh. Jak hluboko ta chátra klesla.
29. 11. 2013 | 13:56

Michal Macek napsal(a):

Id

no je to holka mlada a asi ne tak priuderni jako vy a umi se bavit...no a?prostituce je sex za penize a to nedelala takze kurva neni...
29. 11. 2013 | 13:58

vasja napsal(a):

scallop napsal(a):
Hm, dokazal by nekdo z uvedomelych diskutujicich bez guglavni rici, za co vlastne Timosenkova bruci ?
-----------
No, nakoupila od Rusů plyn 4x dráž, než třebas taliani.
Todlenctonc je tady normální, ale tam se za to sedí.
Proto kníže Vopěnka nechápe.
29. 11. 2013 | 13:59

papalulu napsal(a):

Kdyby žil jeho táta tak by Karla nakopal do zádele a sfackoval,protože tolik ostudy co udělal své rodině to se hned tak nezapomene,,chudák jeho žena kdyby číro byl prezdentem musela by dělat bordelmámu pro ty děvky co by si tahal na hrad,,,věřím že Vetchý,Svěrák,,Čáslavská a jiní to schvaují aby zahybal svý ženě protože jsou stejní jako on,,,,,,,
29. 11. 2013 | 13:59

Michal Macek napsal(a):

filuta

no podle te parizske by byla kurva polovina manyelek a pritelkyn slavnych osobnosti :)
29. 11. 2013 | 13:59

jozka napsal(a):

MM:

jo, jo, vona z cisty lasky :-)

No, tuhle mu teda preju.
29. 11. 2013 | 14:03

ld napsal(a):

Ne, pochlubila se, že ji Šwarcenberg zadotoval 200 000 Kč. Možná to nebylo za klasickou šukačku, protože na to asi není matroš. Je mi jedno, jak na to doslovně hledíte vy, nicméně je to obyčejná šlápota, která se holt prodala. Ty fotky jsou asi jen přidaná hodnota.

Svého času byl na žebříčku nejzadluženějších normotvůrců barel na 1.místě. Podvode, mu byl vrácen konfiskovaný majetek, z jehož léna teď platí, jak vy říkáte, kurvu. Kdyby měl trochu cti v těle, zmizí z veřejného života.
29. 11. 2013 | 14:05

ld napsal(a):

Předchozí určeno pro M.Macka.
29. 11. 2013 | 14:07

zemedelec napsal(a):

Pro Ivan.
Kolik bylo určeno Slovensku přidat mld. Eur do eurovalu?
Kolik mld.kč bylo určeno ČR do eurovalu,možná víte?
Nezdá se i Vám,že to opatření ČNB,jaksi tomu odpovídá.
29. 11. 2013 | 14:07

resl napsal(a):

Richard,
Rusko se musí vyvléci z bolševického chomoutu samo, to je zřejmé a čas pracuje pro Evropu i Státy. Jen se nesmí ustupovat Putinovi a jeho podělaným soudruhům. Nakonec to budou muset vzdát, svět je nepotřebuje, oni potřebují nás. Ropy ani plynu se nenajedí, ani se s ní nepřikryjou. Víte jistě kolik Rusů se poflakuje po světě, rodí se jim tam děti a ty rostou. Návrat do jejich vlasti, musí zákonitě vyvolat šok a to bude už brzy poslední rána komunistickému marastu, který tady způsobili, jejich vlády šílenců a zlodějů.
29. 11. 2013 | 14:10

jozka napsal(a):

ld:

Proc, vzdyt nedela nic jineho, nez cely zivot delal. To jen cast nasi elity si nasla po smrti predchozi ikony svuj novy ctnosti futral.

Mimochodem, nejak tady postradam mika s jeho litanii "kterak si Cesi odmitli zvolit noblesu a karakter na Hrad", kterouzto dokazal zamontovat i do technolgie suseni hub :-)
29. 11. 2013 | 14:10

Gudka napsal(a):

M. Macek

sama přece říkala, že jí starej Vopěnka dal za 2 měsíce 200 tisíc. Zřejmě za pouhou kuřbu a lízajdu, vše ostatní je u starýho Vopěnky hloupá propaganda ze strany jeho klaky.
29. 11. 2013 | 14:10

Filuta napsal(a):

Michal Macek

Myslíte, že holka pracovala pro escort servis zadarmo?
Že by samaritánka?

Zvláštní je, že všichni příznivci Kárla si vydržují podobné zlatokopky (jen to ty "dámy" nedělají tak okatě) - Menzel, Horáček, Hapka, Gott...

papalulu

Jeho fotr měl svou Vlajku, toho by tohle asi nerozhodilo. Leda by si Kárl zadal s židovkou.
A o jeho staré toho taky moc nevíte.
Ta si umotala levobočka s nacionalistou z Haiderovy strany Prinzhornem.
Je to vůbec povedná rodinka, taková nekonvenční.
A o tohle jsme přišli.
Uklidňuje mě, že je Kárl katolík, to má ty hodnoty správně srované.
29. 11. 2013 | 14:12

Dumpling napsal(a):

Filuta
"Leda by si Kárl zadal s židovkou"

To nehrozí. Ona je zřetelně árijka. Sice jí na fotce zakryli jazykolam, ale stačí barva vlasů.
29. 11. 2013 | 14:16

Filuta napsal(a):

Resl
Zase mimo jako obvykle.

Zatím to vypadá, že tu poslední ránu z milosti dostává neoliberalismus a "demokracie" po evropském způsobu.
Pokud jste si nevšiml, u nás vyhrál komunista a estábák volby, na západě vyhrávají ultrapravicové strany na celé čáře.
O přežití Ruska nemějte obavy, ruský člověk přežije všechno. I nás.
Na vašem místě bych se spíš obával o osud EU.
29. 11. 2013 | 14:16

resl napsal(a):

vidím, že se tady pár bolševických impotentů snaží pomocí Blesku, AHA a dalších "seriózních" tiskovin, pomluvit ženu o které nevědí nic. Opět zabírá správná bolševická pomluva, stejně jako se opakují zdejší troubové a křupani z bývalých řad stb. Na hajnýho nemáte, neboť vaše sláma v hlavě a staré exkrementy na botách, z vás dělají upocené srábky, bez fantazie, bez nápadu a zůstává jen holý křupan v červených trenýrkách s uslintanou hubou.
29. 11. 2013 | 14:18

vasja napsal(a):

Filuta napsal(a):
Uklidňuje mě, že je Kárl katolík, to má ty hodnoty správně srované.
-------------
Páč mu v Izraelu řikaj "Sionský kníže", tak bych si tak nebyl jistej. :-)
29. 11. 2013 | 14:19

Gustáv Kočí napsal(a):

Tady je to dneska jako ve Vrchlabí na plese.
:DDD

"Snímek Hoří, má panenko líčí peripetie plesu dobrovolných hasičů, odehrávajícího se na provinčním maloměstě. Film je satirickým obrazem měšťácké společnosti, komunistického režimu, ale i obecnějším podobenstvím o lidském společenství, v němž ti neschopní rozhodují o osudech ostatních. Formanův sarkastický humor tentokrát neušetří nikoho a nic. Odkrývá lidskou hloupost, zabedněnost, aroganci i prázdné fráze jazyka pochybné moci."
29. 11. 2013 | 14:21

resl napsal(a):

Stejskale, už jste tady měl podobné individuum jako je Filuta ? Dost nešťastná osoba. Dokonce bych řekl, že i pořádnej křupan je proti němu Einstein.
29. 11. 2013 | 14:22

Dumpling napsal(a):

Resl
"Na hajnýho nemáte"
Na toho nemá především sám starý Vopěnka. Vždyť tu školu nedodělal.
Ženu, "o které nevědí nic"? Vždyť přece ty fotky ukazují vydatně skoro všechno. Takže díky jim se všichni o ní dozvídají netušeně mnoho. Každopádně to stačí...
29. 11. 2013 | 14:23

buldatra napsal(a):

Když už je escort na přetřes, něco faktické poznámky přičiním.

Nyní je již zas o něco jasnější příčina oné pověstné únavy a pospávání dědy barela v židli parlamentní i jiné, za situací různě nevhodných, pod bdělým dohledem kamer a obecenstva vděčného..
Vono, na starý kolena narazit si sobě ženštinu mladou a výkonnou, neřkuli náročnou, děda nejednoho unaví. To je notoricky známej fakt, na který se rádo však při nástupu třetí mízy zapomíná.

Doporučuji proto zhuntovanému tělu našeho modrokrevníka aplikaci zázračného kořenu Žen-šen. A to v dávkách větších, než malé.
Uvidíme, jak děd pookřeje, vezme-li si mou cennou radu k srdci.
29. 11. 2013 | 14:26

vasja napsal(a):

resl napsal(a):
Stejskale, už jste tady měl ....
----------
Pane Stejskale, když už.
Dozajista bejvalej fízl, lampion, nebo učitel.
29. 11. 2013 | 14:31

Gudka napsal(a):

buldatra

Mrtvého koně ke klusu nepohneš, praví přísloví. Podobně ani nálev žen-šenu, ba ani nitrožilní podání už fosilního chlípníka nevzpruží, může si s dotyčnou eskortkou tak nanejvýš číst v Kámasuže... och, to vzrůšo!... eine ungeheuerliche Erregung!... na so was!...
29. 11. 2013 | 14:33

Richard napsal(a):

"Rusko se musí vyvléci z bolševického chomoutu samo,"

to je jasné, to nikdo nepopírá..
------------
"Nakonec to budou muset vzdát, svět je nepotřebuje, oni potřebují nás."
resl

no a to je taký přístup, který většinou nikam nevede...
ovládání a manipulace skrze potřeby jiného, touha vládnout jinému skrze jeho slabosti, taký přístup je vůči partnerství, jako jednomu z nejpodstatnějších znaků demokracie, přímo vylučující...nepíšu nic o ustupování, ale vyjednávání, ostatně za to jsou politici placeni, řekl bych...
jestli si pane resle myslíte, že v sobě sám nemáte kus soudruha, tím silněji bude někde uvnitř Vás tlačit, stačí jen jiskra a v zájmu jakési pro Vás ušlechtilé představy je na světě...
Myslím, že EU není špatný projekt, ale její mechanické normování se začíná až nebezpečně přibližovat tomu, od čeho se distancuje = komunismu a všem podobným ideologiím založených na konformitě se společnými normami, jejichž plnění je nutné vymáhat tlakem...
Je to o hranicích, není to o jednoznačném rozhodování mezi "dobře" a "špatně", tak jistě ani Rusko není úplně špatné...
černo-bílé pohledy mohou být nebezpečné, ať už je produkuje kdokoliv....
------------------------
29. 11. 2013 | 14:33

scallop napsal(a):

Bestia triumphans

Pochvalte spis agu, uzasne nahrava.

vasja

"No, nakoupila od Rusů plyn 4x dráž, než třebas taliani."

Jetsli ono to nebude tim, ze Taliani muzou jit klidne o dum dal, ale Ukrajinci jsou na Rusku zavisli. Dlouhodobe jim Rusove uctuji vic nez ostatnim.

Zavrit za to Julii nebo nezavrit ? Lepsi je o tom nepremyslet, ale radeji vzit celnim utokem Karla Ukrutneho.
29. 11. 2013 | 14:39

veverka napsal(a):

blue gay

Mě kníže vůbec neleze na nervy, mě je ho líto.
29. 11. 2013 | 14:40

zemedelec napsal(a):

Pro Id.
Přesně,rád by nám chtěl staroušek dokázat,že mu to ještě jde.
To byl jinej staroušek,který řekl,že by jích muselo být pět,čtyři aby ho opatrně na tu pátou položily.
29. 11. 2013 | 14:52

hovorka11 napsal(a):

Rusové dlouhodobě prodávali plyn Ukrajině pod cenou pro EU !!!
Díky podvodům s dodatečně dopsanou větou na smlouvě mezi Ruskem a Ukrajinou při plynové krizi, kde Topolánek nechal dopsat po podpisu ruské strany, že Rusko bere vinu na sebe se Putin rozhodl zcela logicky a správně, že zrychlí budování větve Nord- Stream, které obejde podvodníky (Ukrajina kradla plyn EU a EU uváděla vychytrale za původce problémů Rusko a ČR selhala díky modrým ptákům). Dnes prodí plyn NORD STREAMEM do Německa a my jej tak z Německa kupujeme "aby jsme nebyli závislí" na ruském plynu. Tak se blafuje a nás to stojí více, než by mohlo.
29. 11. 2013 | 14:54

kokoshka napsal(a):

Aha,tady se neco deje!?
Dnes na Europskem namesti v Kyjeve probehl zcela jiny майдан,desitky tisic lidi(doopravdy) přišli na lidovy koncert a vystupovani poslancu Strany Regionu v přimem přenosu z ukrajinskymi a ruskymi vlajkami pod heslem Zbudujeme Evropu v Ukrajine s cilem podtvrdit jednotu slovanskych narodu a podekovat Janeku za nepodepsani otrokařske asociačni dohody ktera mela přinest mohutny uder ukrajinske ekonomice tradične orientovane na Vychod.
Janek neustale naleha na proevropskem smeru ale upozornuje že Ukrajina neni ješte připravena,ani materialne,ani technicky ani legislativne,žadny Putin ho nezastrašuje ale upozornuje že bude muset přehodnotit mnoho dosavadnich postoju ktere nejsoiu slučitelne s ruskymi zajmy,to je přece logicky ne,Putin musi chranit svoje narodni zajmy!
Viva Ukrajina,dalši oranžada extremistu neprošla!
A mohutne proruske demonstrace na vychode a v Krymu pan kniže prospal?!
29. 11. 2013 | 14:57

resl napsal(a):

Richarde,
nevím, jestli Rusko dobře znáte. Svět je nemusí provokovat, začnou sami. Z chudoby a nedostatku. Jakmile se jim o kousek ustoupí, vrazí Evropě nůž do zad. Demkracie párkrát doplatila na to, že se otočila k uzurpátorovi zády a předstírala, že se nic neděje.
29. 11. 2013 | 15:05

hovorka11 napsal(a):

V současnosti se dá předpokládat snížení ceny plynu zhruba v délce 5 let, než se vyčerpají "výhodné" břidlicové zdroje.
Západ v čele s USA a Al- káidou prohrál dobývání Sýrie pro plynovody a ropovody sunitských despocií, takže USA se kupodivu obrací na surovinově bohatý šítský Írán, který se provinil neobchodováním ropy a plynu v dolarech. Po maximálním omezení dovozu plynu a ropy do EU na příkaz amerického protektora tak budeme zase měnit ideologii, která je vynucena obrovskou surovinovou náročností Asie v čele s Čínou a Indií, kterých odběr by výhledově zcela pokryl našeho uměle vykreslovaného nepřítele- Íránu.

Karel píše jen nesmysly, kterým můžou věřit jen mladí a neznalí.
29. 11. 2013 | 15:06

xerox napsal(a):

za kačku svlíkačku ...
když už je tady řeč o ,, slečně ,, vopěnkový dávám do placu řekl bych mnohem průkaznější materiál ... :-)

http://goo.gl/LVohRn

kdyby fořtík vyhrál volby na prezidenta ... mohla nám dělat první dajmu ... :-)
29. 11. 2013 | 15:07

hovorka11 napsal(a):

Pokud Ukrajina přijme diktát EU, tak tam nastane dorozkradení majetku jako se děje u nás. Zahraniční apitál zlikviduje fungující regionální firmy a zavede "výhodné" montovny a výrobu pro nekvalifikované s nízkými platy a managementem v zahraničí (viz. současnost a budoucnost české ekonomiky). Jedna miliarda EUR z EU je výsměch pro Ukrajinu.
Pokud Ukrajina s Ruskem naváže větší obchodní vztahy, tak dojde k nabízené společné výrobě největších a nenahraditelných nákladních letadel Ruslan na Ukrajině se společnou Ruskou firmou, dojde opět k propojení průmyslu na základě dřívějších výrobních vztahů v letecké, kosmické a vojenské oblasti. To by mohlo Ukrajinu zachránit před krizí, kterou stejně jako na nás EU převádí.
Ukrajina v obou případech bude tahat za kratší konec, ale s Ruskem má šanci větší a ukrajinci to vědí.
29. 11. 2013 | 15:16

Martin1 napsal(a):

Ještě rychle hodně dalších zemí do EU a nakonec i Rusko a Turecko, ale proti komu pak budeme reptat?
Jo - už to mám - proti těm, co to vymysleli a pak se odstěhovali do USA, Austrálie, Anglie (ta se stihne odpojit a zasypat tunel).
Snad, aby pak poslední zhasl - zavřel dveře - a na ně napsal: "Zde v těchto místech byla prý někde Evropa".
Možná by se hodil i malý křížek na dveře namalovat - pokud budeme ještě smět.
29. 11. 2013 | 15:23

vasja napsal(a):

scallop
kdyby ta na arijku přebarvená "kráska" měla svojeho Rmpulu s Grygárkem, asi by neseděla.
29. 11. 2013 | 15:24

Sch. napsal(a):

resl napsal(a):
Sch. : Třeba já nejsem kníže a tak jsem to sledoval nikoliv s obdivem, ale údivem-ovšem než jsem se dozvěděl od info.crew, že každý obržel 30-50€.
-------------------
přesně estébácká metoda pro absolutně hloupé občany. "dělají to pro prachy." váš intelekt Sch., jest pod bodem nula, ale pamětť vám ještě slouží, soudruhu.

Resle
1) info odkazuji na zdroj z tohoto blogu - info.crew. Beru to tak, že jste si jen spletl adresu.
2) potíže s intelektem byste měl mít u modrých soudruhů, nepatříte-li sám k nim. Oni přišli s tím v minulých volbách, že voliči ČSSD se nechali koupit- dokonce ani ne za €, ale za párek v rohlíku a vyčpělou desítku. Tak jste sami oprášili jako první "estébácké manýry".
3) neštˇastníci na Ukrajině se nepoučili od našich cinkálistů. Možná je tam cenzura. Spíš to ale vypadá, že lidé -jako entitas- jsou nepoučitelní.
29. 11. 2013 | 15:25

hovorka11 napsal(a):

resl:
Současnost ukazuje zcela něco jiného.
Pokud by Rusové byli schopni zamezit rozbombardování Srbska amiky, ta nemuselo být vyhnáno 300 000 srbů z Kosova a nebyla by z Kosova cvičební základna islamistických teroristů a drogová centrála pro celou Evropu.
Kdyby EU nedovolila zdecimovat Líbyi, tak by Kaddáfí držel islamisty dál pod krkem. Lví podíl na podpoře islamistů má Karel Schwanzenberg, který islamisty v době bojů prohlásil za legitimní vládu. Tento stav je tak od jeho islamistických bratrů:

"Velvyslanectví Velké Británie a Kanady pozastavila z bezpečnostních důvodů činnost svých konzulátů v Tripolisu.
Budova v libyjské metropoli, kde se nacházejí konzuláty velvyslanectví těchto dvou zemí, je obklíčena protizákonnými ozbrojenými oddíly, informují místní média.

Ve čtvrtek vyzvala vlivná skupina Operativní štáb libyjských revolucionářů k demisi vlády Aliho Zeidana a sestavení prozatímní krizové vlády."
29. 11. 2013 | 15:25

Hajduk napsal(a):

hovorka11, neprehajnaj te chlape
ste hotovy mistifikator
29. 11. 2013 | 15:25

hovorka11 napsal(a):

Hajduk:
Co potřebujete doložit ?
29. 11. 2013 | 15:29

Zachvátí li tě rusák....! napsal(a):

Po přečtení několika diskuzních příspěvků mám dojem ,že už brzy se najde skupina odvážných a znovu pozve armádu z Ruska aby znovu nastolila kágébácký zlořád.
29. 11. 2013 | 15:30

Zachvátí li tě rusák....! napsal(a):

Po přečtení několika diskuzních příspěvků mám dojem ,že už brzy se najde skupina odvážných a znovu pozve armádu z Ruska aby znovu nastolila kágébácký zlořád.
29. 11. 2013 | 15:37

vasja napsal(a):

Kurňa. Šáriu, nebo Rusa.
Hrozná volba :-)
29. 11. 2013 | 15:38

Petr z Tábora napsal(a):

Pane Schwarzenbergu, přeji Vám dobré zdraví a i tu zmińovanou milou společnost ať už je na laškování nebo jako pečovatelka.
Nicméně jste vzbudil na veřejnosti dojem, který musí Vaši šarmantní manželku ponižovat, to by gentleman neudělal. Ještě že Vás většina národa nezvolila prezidentem, to by bylo ostudy....
29. 11. 2013 | 15:41

Tymošenko napsal(a):

Nezaviďte, holoto !

Pane kníže, díky. Však oni ten Lex Tymošenková přijmou, chce to jen přitlačit. Tlačit, tlačit, tlačit - to vždy a ve všem pomáhá.
29. 11. 2013 | 15:42

Hajduk napsal(a):

hovorka11:
ten evropsky diktat a to nerozkradnute ukrajinske bohatstvo :-)
to je moc od vas prehnane
29. 11. 2013 | 15:43

Zachvátí li tě rusák....! napsal(a):

Zachvátí li tě rusák....! napsal(a):
Po přečtení několika diskuzních příspěvků mám dojem ,že už brzy se najde skupina odvážných a znovu pozve armádu z Ruska aby znovu nastolila kágébácký zlořád.
29. 11. 2013 | 15:48

Běda, běda, pravím třikrát! napsal(a):

Důchodce se musí šéfové dněpropetrovské mafie (http://www.strangeorwhat.com/tombstone-lvl-russian-mafia/) zastat.
Pro případ, že by to tu ruplo.
Aby se jeho obchoní partneři pak zastali jeho.
Jelikož ale už potřebuje eskort nebo vodicího psa, asi nikomu nebude stát za to.
29. 11. 2013 | 15:50

Filuta napsal(a):

Resl

Vás ta Kárlova erosenka ale nějak vzala.
Holce sice byla vidět skoro děloha, ale určitě jde o sprosté fotomontáže.
Zajeďte si do těch jejích rodných pr...delákovic přeptat se na dotyčnou.
Třeba je to neposkvrněná panna a bulvár jí křivdí.

A Boryš je ložený katolík a konzervativec.
Muehehe.

Ještě nedávno jste tady psal cosi o "ožralém ovarovi", co?
Ten aspoň nechytne od becherovky syfla.


Vy máte s Mackem dost.


Zachvátí-li tě Rusák (máte tam dvě hrubky, chybí vám pomlčka před li a rusák se píše s velkým, nejste Resl?)

Čtete moc detektivky.
29. 11. 2013 | 15:51

kokoshka napsal(a):

Každy kdo by chtel navštivit dnešni Ukrajinu,hlavne jeji vychodni a centralni oblasti poznal by normalni krasnou zemi plnou pohostinnych lidi,chutneho jidla a historickych pamatek,sice ne UU,ale maximalne přibliženou evropskym standartum.
Gastrbajtery ze zapadu a podkarpatske rusi to je vetšinou ti co pracuji v Česku a na Slovensku,a take odtamtud pochazeji jejich"agentury",ty opravdu maji se na co stežovat,tyto oblasti tradične nacionalistske a protislovanske,nebot vždy patřili Polakum,Madarum,Nemcum,Rakušanum...tak mužou se oddelit a jit do sve entropy kde beztak delaji težkou a špinavou praci,organizovany zločin a poskytuji sexualni služby.Timošenkova bud' jim vstřičnym vitrem!
29. 11. 2013 | 16:01

Karel napsal(a):

Česko si nemůže dovolit Schwarzenberga, měl by odjet ke své manželce, Kalousek mu ji v žádném případě nemůže nahradit.
Co je podle Agenta 009 mohutná demonstrace ? Něco jako mohutná erekce ?
Doufám, že Ukrajinci se nebudou chtít stát další kolonií Evropy, i když věřím, že Germáni potřebují další prostor.
29. 11. 2013 | 16:07

resl napsal(a):

jó, to hajnej se může chlubit, hradnímu hrochovi by nepomohla ani ta nejkrásnější holka. a tak je to s bolševikama se vším. pak si je nasaďte do baráku.
29. 11. 2013 | 16:13

Martin1 napsal(a):

Pane Bonde,
My vás milujeme skoro jako Jakeše. Ovšem, chyběl mu váš "šarm" - rozhled máte stejný.
Už se těšíme na váš další klip - šleh kousek.
Dám takový námět:
Vy ležíte na stole v nějaké venkovské hospůdce, váš silný stroj venku okukují vesničtí kluci a "popeluše" se sklání nad vaším slabším nástrojem a snaží se ve vás - v něm vzbudit zájem. Vy něco povídáte, nevíte přesně - co, zdá se vám, že jste asi v parlamentu u interpelací - je vám stejně příjemně teplo a chce se vám jako vždy spát. Z druhé strany se k tomu taktně - noblesně přidá pan Ponk s reportážním mikrofonem v ruce a vaše brepty pro nás - diváky překládá do spisovné češtiny. Oba jste ve fraku, aby vynikla noblesa, "popelka" v růžovém. Obecenstvo - domorodci hospůdky v teplácích - to aby vynikla ta úroveň. To bude muset křupanům stačit, aby věděli, kam patří. Před vyvrcholením v rozhovoru, by mohl jako náhodou přijít jeden silnější pán a povzbudit vás několika kapkami živé - lživé vody z kropítka. Pak kamera odjíždí pomalu z místnosti ven oknem až nad koruny stromů a my vidíme, že kousek opodál sedí v bavoráku, také s motýlkem a ve fraku jeden známý doktor a my víme, že je postaráno, kdyby bylo třeba pomoci s dechem, nebo jen tak zdarma nějakému klukovi obvázat koleno.Jsme z to toho Paf. Jen náladová hudba doznívá - zatmívačka.
29. 11. 2013 | 16:21

Pompeius Magnus napsal(a):

to Bestia:

"Nemáte bratra jménem Maximus?
Oba vykazujete stejně nízký intelektuální potenciál a schopnost bavit druhé"
___________________________________________________________
Maximus je můj bratr, stejně jako je Hera rodná sestra másla!
Jinak vždy, když Vás čtu vzpomínám na Švejka, kdy níže uvedené platí pro Vás zcela beze zbytku:

Máte bratra?
Máte, vida. To bude asi také pěkné hovado!
29. 11. 2013 | 16:24

pak vše zrudohnědlo napsal(a):

Martin1
Nepsával vy ste pro Hřebejka, než se dal na německý sexuální menšináře a střevní koliky?
29. 11. 2013 | 16:29

kokoshka napsal(a):

Natož asociačni dohoda vubec nezaručuje připojeni Ukrajiny do Unii,Turecko čeka už na to 30 let,a Albanie nebo Makedonie a samotne mirumilovne Kosovo budou na to svoji EU čekat až zčernaji,pravdu řekl Janek,je to jenom levna vabnička bez oboustrannych zaruk natož Unie pekne"vybehla"s Ukrajinou už když ji nabidlo pomoc mizernych 610 mln.euro,to neni k plači ale k smichu,davat pomoc obrovske"členske"zemi min než ta plati ročne partnerum za plyn!
29. 11. 2013 | 16:43

Hejtman Ságner napsal(a):

Pompeie,
odkud Vás vykopali?
Že máte takové mezery v základním zdělání ...

Poručík Dub (šikanuje Švejka): "Máte bratra?
Máte, vida. To bude asi také pěkné hovado! Čímpak byl?"

Švejk: "Profesorem, pane lajtnant. Taky byl na vojně, taky složil oficírskou zkoušku ..."
29. 11. 2013 | 16:46

já bych jed, i bábu s motykou napsal(a):

ale no tak!
Co to tomu šroubovi děláte, to jste korektníci?

Takovou první dámu jsme mohli mít! La Strada, jeden Strada byl u Rodolfa II. Přejte chvilku sexu a bude Vám přáno, Maxíci. Nejste zednáři z lože Bimba?
Jak si pan Kníže nakouřil pěnovku.
Copak Ukrajinu, těch pár bili bili bilionů přece za to stojí,Julinka si protáhne plotýnky a užije peněz. Ale udělat asociační smlouvu s Turkmenistánem a Mongolskem, to by byl mistrovský kousek, co Patagonie, tu nechá ležet matička EU ladem?
29. 11. 2013 | 16:47

Richard napsal(a):

"Svět je nemusí provokovat, začnou sami. Z chudoby a nedostatku. Jakmile se jim o kousek ustoupí, vrazí Evropě nůž do zad. Demkracie párkrát doplatila na to, že se otočila k uzurpátorovi zády a předstírala, že se nic neděje"
resl

ale tohle nepopírám, jen říkám, že určitá, byť nepříjemná, ale přímá, otevřená konfrontace je lepší, než shromažďování nenávisti a čekání až to bouchne samo...

takový jednoduchý příklad,
myslím, že je lepší, když si kluci dají vzájemně po hubě, s tím, že si pak třeba podaj ruce, jakože good fight, a třeba si i věci vysvětlí, než aby kolem sebe chodili jak kultivovaní, ušlechtilí nadlidé, kdy jeden je vznešenější než druhý, aby pak jeden z nich, ve výhodné chvíli, zákeřně, zbaběle a ze zálohy na druhého zaútočil ...
neříkám obracet se k Rusku zády, ale naopak, čelit mu, přímo, nikoliv se schovávat za oponu nebo naopak, snažit se za ní izolovat ho....to právě vůbec
ten tlak a napětí se musí přímo odžívat a tím zpracovávat, vzájemnou konfrontací, která musí mít samozřejmě určité bezpečnostní hranice, aby nedošlo ke zkáze, resp. aby se to moc nerozvášnilo...
politika je boj, to se nedá nic dělat, není jen o "důstojně" oblečených lidech ve fráčku nebo v kravatě, kteří ze sebe jednou za čtyři roky udělají pořádné šašky, aby dostali hlas, a pak jen chodili sedět do sněmovny požvanit, do kantýny na chlebíček a panáčka a celý jejich výkon spočíval v tom, že si nakonec jeden druhého koupi, jak ten Bohuš z Dědictví. Dobrý politik musí být i bojovník, tvrdý, ale rovný, přímý, otevřený, bo politika je prostě ritualizovaná válka, bojiště. Politik, který utíká z boje (třeba jen symbolicky, kdy se skrze prachy vyhýbá střetu, bolestivému jednání a riziku neúspěchu), je špatný politik....jak budou politici slabí, intrikářští, prospěchářští, navíc zbabělí, stane se taková celá společnost a žádné prachy nás nezachrání, bo nemocné se stane přímo srdce společnosti......
Když se budeme Ruska nepřekonatelně bát a v kompenzaci ho izolovat, tím nebezpečnější pro nás bude...a vlastně nebezpeční se staneme i my, pro sebe sama...budeme si tady v rámci EU vymýšlet jak správně spláchnout hajzl, a z kterého konce světa přivézt jablko, aby to zapadlo do systému, byť si ho můžeme vypěstovat sami.... vždyť to je úpadek toto, byť se to tváří kultivovaně a moderně.....žádný rozvoj, ale taká "ušlechtilá" pomatenost...ale jak říkám, jde o hranice, neříkám, že všechno je blbě, myšlenka je to dobrá, ale to ideologické integrační zapálení, to mi přijde dost nebezpečné, ta přehnaná ambicióznost....a samozřejmě se pak, ztotožnění s jakýmsi evropským ideálem, iluzorně vzdalujeme i od těch, kteří nám jakože nestačí, kteří jsou jakože zaostalí, ale to může být dost velká a nebezpečná iluze... která se může velmi snadno rozpadnout....protože realita je vždy víc než ideologický klam....vždy si najde cestu, jak se skrze něj prosadit a rozbít ho, pokud se ten od ní příliš vzdálil.......
29. 11. 2013 | 16:49

berkowitz napsal(a):

Malinko osvěty k Tymošenkové, alias "Plynové princezně :
UA nakupovala přez st. podnik Naftogaz.ua, plyn od Gazpromu za preferenční cenu 250$, za jednotku. Naftogaz nakoupil 2 x více plynu od Gazpromu, než byla vnitřní spotřeba UA, a teď pozor: plyn nakoupený navíc, za preferenční cenu, Naftogaz prodal firmě RusUkrEnergo, spol. sro, se sídlem ve Švýcarsku. Jako na potvoru onu firmu vlastnila "Plynová" princezna a ta onen plyn prodala dále na Západ za tržní cenu 360$. To byl kšeft "za všechny prachy"!!! (Museli v tom ovšem "jet" i ti co ten plyn nakupovali).
A co se nestalo, do Gazpromu nastoupil nový chef Miller, a pravděpodobně vyslal své zvědy objasnit, proč má UA tak vysokou spotřebu plynu na jednoho obyvatele. Vše se profláklo, takže Gazprom řekl - ták vám se nelíbí, že máte preferenční cenu a dál s naším plynem kšeftujete. Tak od teď vám budeme prodávat plyn za tržní cenu a máte po ptákách. To je jenom u plynu zhruba vše.
Plynová princezna má ve Švajcu peněz, a zatím musí v kriminále šít pytle a ušanky.
29. 11. 2013 | 17:04

kokoshka napsal(a):

Richard:
resl:Z nedostatku a chudoby"-no,no!
Resl všude v Praze videl hromady hladovych a chudych Rusu,a co tech neštatniku v Karlovych Varech-a ž mu z toho ztmavlo v očich!
Richarde neobracejte smerovku z prosperujiciho ekonomickeho silneho Ruska na nejakou nenavist,ekonomicke problemy ma hlavne vetšina statu Europske Unii,a neopakujte za chudakem reslem!
29. 11. 2013 | 17:07

Pompeius Magnus napsal(a):

To Hejtman Ságner:

Nejsem si zcela jist, zda bratr pana Bestie dosáhl byť i jen zvláštního vzdělání. Snad jsem citoval dostatečně přesně, i když ne až do konce. I zdroj zmíněn, nejsem žádná putna, víme?
29. 11. 2013 | 17:12

Kelt napsal(a):

Muž modré krve,katolík,konzervativec,který má k lidu blíže,s dvojitým baypasem,v plné tělesné a duševní kondici v 76 letech,jak konstatovala kopie posudku psaném na psacím stroji z roku 1956.
Musí to být krásná smrt-kdo by si ji nepřál,usnout spánkem spravedlivých pod vznosným tělem jedné holky z vesnice u Žatce,doufám,že snímky na netu z její lesbické produkce nelžou.
Pokud k nacpávání fajfky nedojde a kníže přežije,stane se miláčkem bulváru a celá pražská kulturfronte si připne na klopu placku s odlitkem vznosného poprsí janičky Vopěnkové.
29. 11. 2013 | 17:18

Filuta napsal(a):

Resl

Však ona erosenka ani knížeti nepomůže.

Leda tak k nějaké venerické chorobě.
Sejdeme se na kožním...
Od jitrnice a becherovky nechytíte pohlavní choroby.
Má to svoje výhody.
Taková progresivní paralýza je pěkná svině.Jednomu to pak moc nemyslí.
Ale velkokníže je ve výhodě, u něho se to ani moc nepozná.
29. 11. 2013 | 17:21

kokoshka napsal(a):

A ješte takova vec:
Europa lpi pod nadvladou muslimu a stale vetšiho počtu migrantu tmave pleti,nemuže byt k zahozeni vylakat vetšinu Ukrajincu bydlet a pracovat do EU(problem s fanatismem nemaji,krucifiksy jim nevadi,burky nenosi...)a na Ukrajinu pod nejakym šikovnym paragrafem o vymene občanu přesidlovat tamtech,to bylo skvele řešeni islamske otazky pro Europany.
29. 11. 2013 | 17:23

Fando nečti ty burany napsal(a):

neocení noblesu, je to princezna solimánská
Určitě má při tom sexování dobroty barel motýlka
29. 11. 2013 | 17:27

Popocatepetl napsal(a):

He,he,he,he .... a komunistická sebranka bublá jako Popocatepetl (Pro blbce: to je sopka). Jenže on Schwarzenberk na vás zvysoka sere a myslí si svoje. Za 1. není blbý jako vy a za 2. vámi pohrdá - a oprávněně.
29. 11. 2013 | 17:28

Martin1 napsal(a):

berkowitz
Díky za vysvětlení s tou Tymošenkovou - to ste nám to teda ale podělal. Já už mám tady ve vrátnici bejvalý pragovky připravenej jako dopis 99 pragováků, že ji jako musej propustit, že je to hrdinka před smrtí, bojovnice za demokracii, to nebylo dobrý. Ne - ne. A jak jí bolej záda, to jste taky nezdůraznil, že jedině Němci to uměj napravit - to ste tam taky nenapsal. To vaše prohlášení prošlo patřičnejma orgánama? Dyť matete dělníci. Čekám na další pokyny z ÚV, ale fakt je v tom nepořádek. Jó zlatý starý časy.
29. 11. 2013 | 17:36

Kleofáš napsal(a):

a ještě ke všemu se ten senilní narkoleptik narodil jako já v Bubenči........

Rozhodně se necítím jako stroj!
29. 11. 2013 | 17:42

berkowitz napsal(a):

Pro : Martin1
Kdybych věděl, že mi plynová princezna odkáže alespoň jednu setinu z její konta ve Švajcu, tak k tomu dopisu připojím i svůj podpis, 100 je taky pěkné číslo.
29. 11. 2013 | 17:46

Kelt napsal(a):

Popocatepetl,
máte recht a mělo by se to na koště napískat a otlouct o hlavu všem těm pitomcům,pro které je dodnes vzdělancem evropským.
On sral na tento národ a tuto zemi od samého počátku jeho návratu do Česka.
Jeho jediným zájmem bylo získání majetku po svém strýci-do té doby sloužil Havlovi.
Poté jenom Bildebergu.
29. 11. 2013 | 17:54

xerox napsal(a):

berkowitz

,, 100 je taky pěkné číslo ,,

101 je možná lepší a v čechách jsme na něj zvyklý ... pokud z toho něco kápne i pro mě , můj podpis taky máte ... :-)
29. 11. 2013 | 17:54

berkowitz napsal(a):

xerox
Inzerce : koupím jednu ušanku s popiskem, made in Tymoshenko!
29. 11. 2013 | 17:59

xxx napsal(a):

Dvě otázky:
Máte za současného svrabu k mání cca 250 mld eur, nutných k alespoň
minimálnímu srovnání Ukrajiny s EU? Nemáte!/Nabízíte cca 800 mega = 0/.
Máte vyřešenu korupci, plynoucí z ortodoxního byzantinství v Řecku, Bulharsku,Rumunsku? Nemáte!
Takže existují/možná/ dvě cesty: buď Ukrajinu rozbít, a přijmout z ní maximálně
řeckokatolickou západní část se Lvovem a Užgorodem/a ani to nejde bez problémů, mj, s Poláky/ a nechat Rusku jih a východ Ukrajiny a Krym, anebo se smířit s tím, že Ukrajina v EU/bez Ruska a Běloruska/ nebude.
Už s Moldávií bude problém/minimálně s Podněstřím/,
a Gruzie? Ještě větší oříšek:korupce, korupce, korupce.
29. 11. 2013 | 18:02

Vecne zabanovany napsal(a):

Nevazeny pane Schwarzenbergu,
dovolil bych si Vam v souvislosti s Vasi soucasnou charitativni cinnosti temer pedofilniho charakteru polozit nekolik otazek :
Ad 1) zvysil jste frekvenci svych testu na pohlavne prenosne nemoci a AIDS (pozor protilatky se objevuji az po 3 mesicich)
Ad 2) v pripade nakazeni ma za Vas TOP 09 pripraveneho nahradnika (netyka se one charitativni cinnosti)
Ad 3) vyjadrila Vam redakce Aktualne.cz (Lipold, Stejskal atd.) a ostatni clenove Vase fanklubu hromadnou podporu v teto charitativni cinnosti?
Predem dekuji za odpoved!
29. 11. 2013 | 18:08

Oleg Mojsejevič Koželuh napsal(a):

"... koupím jednu ušanku s popiskem, made in Tymoshenko ..."

Julča v tom krimu šije ušanky?
O takový výrobek bych moc nestál. Není to žádná švadlena ...
29. 11. 2013 | 18:08

kokoshka napsal(a):

berkovitz:
Je to limitovana edice,velmi rychle kupovana milovniky pravdy a lasky.
Vy mužete objednat ponožky v oranžove barve,velmy sexy!
29. 11. 2013 | 18:10

berkowitz napsal(a):

Oleg Mojsejevič Koželuh
četl jsem onu zprávu, o těch ušankách, na nějakém ruském webu, a ještě ji potom přeřadili na šití nějakých pytlů
29. 11. 2013 | 18:12

kokoshka napsal(a):

Oleg Mojsejvič Koželug:
V tom je sila napravnych zařizeni,rekvalifikace zadarmo a velmi rychle!
29. 11. 2013 | 18:15

berkowitz napsal(a):

Kokoshka: Skarpietky bardzo elastyczne
budou nyní šít v PL (miliardový skandál, taky rozkrádačka)
29. 11. 2013 | 18:16

ld napsal(a):

Pánové, já myslím, že to o té ušance není o šití, ale o svízeli s despilací.
:-)
29. 11. 2013 | 18:16

Karl Gustav Freund napsal(a):

Jako dolňák musím přiznat,
že paní Tymošenko má nepopiratelné přednosti, kvůli kterým bych ji rád osvobodil.

P.S.: Je pan Schwarzenberg horňák nebo dolňák?
29. 11. 2013 | 18:16

Martin1 napsal(a):

Že ty bolesti zad jsou u Tymošenkový falešný ví už celý svět, ale jak se to s tím copem? Marfuša měla falešnej, špatně připevněnej, Nastěnka pravej a Tymošenková má prý stále delší a delší. K kriminále na Ukrajině leží v duchnách a končí až v Bruselu, ale je pravej - já myslím, že ne - škoda alespoň v něčem by měla pravdu.
29. 11. 2013 | 18:18

siven napsal(a):

Tož Karle, došel ti Clavin, že tak vyvádíš?
29. 11. 2013 | 18:20

kokoshka napsal(a):

berkovitz:
Aspon Berlusconni ztratil jenom mandat,ale nemusi kvuli nezletilym holkam se ohejbat ve sprše pro mydlo:-)
29. 11. 2013 | 18:24

kokoshka napsal(a):

Martin1:
Ty bolesti zad nemusi bejt falešne,mohou byt i dřivejši a mohou byt nasledkem pobytu v lochu,každopadne nebudou tak ukrutne když dokaže Julinka statečne trpet bez lečeni ktere ji vlada nabizi zadara,a veři jenom nemeckym doktorum z hor.
29. 11. 2013 | 18:27

volič knížete napsal(a):

Pane Karle, vykašlete se na Ukrajinu, raději nám prozraďte něco nového o slečně Janě.
Prý už přes dva měsíce pracuje jako vaše asistentka. To vám nevadí, že nemá ani maturitu ? Občané Nepomyšle, odkud vaše favoritka pochází se o ní vyjadřovali velmi vulgárně. Nečasovi taktéž nevadilo, že Nagyová prodávala v kantýně polévky. Nedej bože, aby se objevila ve vedení top09, Kalouskovi by se líbila, ale Gazdík by to nevydýchal, je to pravý křesťan. Kdo vám poradil, koupit jí ty superšaty a předvádět se s ní na slavíkovi, víte kolik babiček už vás nebude volit ?
P.S. Dám vám dobrou radu, zbavte se jí co nejrychleji. Máte vysoký tlak a viagra je sviňa. Uvědomte si, že když jste řádil ve vídeňských nočních podnicích bylo vám o 50 let méně !
29. 11. 2013 | 18:30

kokoshka napsal(a):

Tam jsou v bloku a na cele jsou dost šikovnych spoluvezenkin ktere zvladaji kadernicke umeni.
29. 11. 2013 | 18:30

Martin1 napsal(a):

Já si myslím, že naše republika je už na sešupu - v rozkladu a že brzy si každý vezmeme z obchodů, co budeme chtít bez placení a pak se začneme pídit po tom, jak se co vyrábí, pěstuje, chová. Snad tu bude obrození. A naše "ELITA" už bude někde v tahu. Pak si přeji mít státní službu státu na úrovni MOSATu, která bude ty výtečníky hledat po celém světě.
29. 11. 2013 | 18:33

Richard napsal(a):

kokoshka
ekonomická prosperita není ukazatel pevné identity, leda byste za sebe považoval aj svoje auto, barák, konto atd., ale jo, spousta lidí se takto asi kompenzuje....já sem moje ferari, barák s vyhřívaným bazénkem, atd....
to je slabé...na mě toto dojem moc nedělá, byť netvrdím, že to asi není fajn, být bohatý a ekonomicky prosperující, ale lidi říkali, že "punk je jinde"...
29. 11. 2013 | 18:39

Terapeut Ergo napsal(a):

"Že ty bolesti zad jsou u Tymošenkový falešný ví už celý svět ..."

Celý svět tvoří vesměs blci, kteří neví, že bolest je vjem ryze subjektivní a těžko měřitelný.
Já paní Tymošenkové věřím, že ji ta záda bolí.

Je to nedostatkem sexu a následkem pádu z velké výšky. Chtělo by to specifické masáže. S těma lesbama to nebude to pravý.
29. 11. 2013 | 18:48

kokoshka napsal(a):

berkovitz:
Na Ukrajine ušanky nikdo nenosi,tam nejsou tak tuhe zimy jak u nas v Rusku,spiše teple šatky a šale by šit mohla,a drahe šapky ž kožešin by ji nikdo nesveřil.
Richard:
Zcela špatne jste mne pochopil,ale nic to neni poprve ani naposledy:-)
29. 11. 2013 | 18:49

Trn napsal(a):

Braavo Kelt.
Tohle je opravdu k meritu veci a bez urazek.
29. 11. 2013 | 19:03

xerox napsal(a):

na záda je nejlepší dávat si teplý ... takže tymošenkovic julik si může ušít pořádnýho chlupatýho švába a přiložit na postižené místo ... pokud to neumí , může poprosit taktéž ostatní nevinně odsouzené , aby jaksi vypomohli dle možností ... :-)
nicméně o ušanku - made in tymošenko bych celkem stál ... přece jenom se blíží vánoce a ták ... :-)
29. 11. 2013 | 19:12

Martin1 napsal(a):

"Události na Ukrajině naznačují velmi zajímavý vývoj. S obdivem sledujeme mohutné demonstrace stoupenců přiblížení k Evropské unii v Kyjevě. Tito lidé nechtějí, aby se země znovu dostala pod ruský vliv. Ten, bohužel, ničil Ukrajinu po staletí."
------------------------
Karle - Bonde, chtělo to něco připomenout, že když dva dělají totéž, že to není totéž.
Chtělo to připomenout dobu TEMNA u nás - říct, že to u nás byla blbost. Že zdejší lůza si nic jiného nezasloužila. Jak jste nás pozvedli.
A že ty kecy s encyklopedií je na čase už taky konečně vygumovat. Je třeba si sednout s Dukou ke skleničce a napravit to - on už ví. No řekněte sami? Je to vůbec možné?
Pojem doba temna bývá také spojován s obdobím pobělohorským (po roce 1620), kdy bylo v Čechách a na Moravě vyhlášeno obnovené zřízení zemské a povoleno pouze katolické náboženství. Během tohoto období odešlo do exilu cca 150 tisíc až 200 tisíc českých protestantů[1] včetně osobností světového významu, jako byl Jan Ámos Komenský.
V českých zemích označuje doba temna také tu část českých kulturních dějin (17. a 18. století), o kterou se pod vlivem negativního osvícenského hodnocení historikové a obrozenci příliš nezajímali.[2] Termín zpopularizoval zvláště Alois Jirásek svými romány Psohlavci a Temno, v nichž romanopisecky vylíčil násilnou rekatolizaci a germanizaci českého národa.
Ještě, že tam někdo za dva panáky a pár piv dopsal ten "hlepčí" závěr. - níže

Pojem sám o sobě je sporný; jeho odpůrci namítají, že česká kultura 17. a 18. století byla umělecky a literárně velmi bohatá (období baroka).
http://cs.wikipedia.org/wiki/Doba_temna
29. 11. 2013 | 19:20

buldatra napsal(a):

pane Kokoško,

vy jste takovej světaznalej.
Na Ukrajině jako doma.
Nemáte na tu Julču s těma plotýnkama adresu? (nejlépe v azbuce)
Vyhlásil bych sbírku a z výtěžku pořídil a poslal kosmodisk.
Prej je to učiněnej zázrak.
29. 11. 2013 | 19:24

Nadozivoti zabanovany!!!!! napsal(a):

Volici knizete, co se tyce maturity, dovolim si Vam odpovedet prislovim, ktere pouzival muj moudry kamarad:
"Ja mit p..u tak nerobim"! A slecna Jana opravdu "nerobi" a ono zarizeni, jak dokazuji fotky, vlastni. Ostatne Karlu, Petru. Mirku je vsude dost!
P.s. Alespon muze pan Stejskal o kvalitach byvaleho prezidentskeho kandidata vykladat detem ne prochazkach.
29. 11. 2013 | 19:34

kokoshka napsal(a):

ушаночка
https://www.youtube.com/watch?v=INDTA3K0_mv
ušanka nezbytny modny doplnek v sibirskem gulagu!
29. 11. 2013 | 19:38

Martin1 napsal(a):

Já mám nápad.
Ať pan režisér Kačer si jde za Julču na tu chvilku sednout - lehnout (do teplých peřin) na Ukrajinu, než ji udělají tu operaci Němci a pak se Julča opravdu vrátí a Kačer zase zpátky do "pohádky" k nám. On - kačer prý svým režisérským pohledem okamžitě poznal, že je nevinný i náš doktor Ráth. Táňa se také hned přidala - škoda, ta měla být prezidentkou - už by nebylo co řešit.I já bych se nechal pokřtít a od rána do noci by zněly jen náboženské písně.
Já si myslím, (jsem znalec andělů)že je doslova anděl také ten doktor Barták - jak mu to tak slušelo v tom církevním šatu - ten by nedokázal ubližovat ženám. Že ne?
29. 11. 2013 | 19:45

kokoshka napsal(a):

buldatra:
Ja na Ukrajine jako doma protože jsem Ukrajinec po otcovske linii,mam tam přibuzne a studoval jsem v Kyjeve!
Adresu:
www.ukrprison.org.ua/index.php?id=1209396328
tam po linku adresa v azbuce ihned nahoře!
29. 11. 2013 | 19:49

Fialenka napsal(a):

"vládce Ukrajiny"

"Hraje vysokou hru"

Ve vztahu k vládcům se nedá použít výraz "hraje vysokou hru", protože vládci a dnešní politici jsou sobečkové.

Ta slova náleží něčemu jinému. Například: když se někdo pokusí osvobodit sebe a ostatní lidi a ztroskotá, zaslouží si úctu, protože hrál vysokou hru.
29. 11. 2013 | 20:01

zbyněk napsal(a):

Starosti jsou zbytečné, neboť až se kluci Kličkovi vrátí z Hamburku domů, jeden se stane prezidentem, druhý ministrem vnitra, nebude co řešit.
29. 11. 2013 | 20:01

Karel napsal(a):

Asociační dohoda, je takový dokument, kdy si západní země potřebují vyzkoušet novou kolonii. Ale pro kolonii z toho nic dobrého nekouká.
29. 11. 2013 | 20:06

češka napsal(a):

To ZM
Ukraina má složité dějiny, západní část , je naše= RU Halič. Ti k EU tíhnou, jejich centrem je Lvov.
Východní je Ruská.
Dohoda asi nikdy možná nebude, takže se dříve nebo později rozdělí.
29. 11. 2013 | 20:09

Maximus napsal(a):

Karel Schwarzenberg (* 10. prosince 1937 Praha-Bubeneč), v německojazyčném prostředí také Karl zu Schwarzenberg, celým jménem Karel Barel Jan Nepomuk Josef Norbert Bedřich Antonín Vratislav Menas Vopěnka kníže ze Schwarzenbergu (německy Karl Barl Johannes Nepomuk Josef Norbert Friedrich Antonius Wratislaw Mena Fürst zu Schwarzenberg Vopěnka von Bahnhof)....

Karel barel bude mít 10. prosince hranaté výročí, tož těšme se na oslavy, ale hlavně pozor na Viagru!

Jinak jestli víte jak berou Viagru třeba Skoti nebo Němci? Skot si vždy opatrně lízne tohoto modrého prášku a jeho pohled ihned spočine zvídavě v jeho klíně, zda nepřišla odezva a tak to dělá kluk šetřivý napořád až se nakonec dílo podaří. Němec naopak si musí vzít vždy prášek nadvakrát, páč poprvé se mu vztyčí samovolně pravice ke známému pozdravu...Sieg h..l! (-:
Ještě jednu skutečnou historku ze života:
Jinak už jsem to sem jednou dával, ale tehdy mě to docela pobavilo. Můj tehdejší účetní Adolf postarší pán (67), si jednou vyzkoušel Arginmax a svěřil se mi o tom. Když jsem se ho zeptal, no a co Ádo? Tak se mi bezelstně svěřil, "ty v.le, strašně se mi zlepšila paměť"!
Hezký večer.
29. 11. 2013 | 20:28

Bestia triumphans napsal(a):

No vida, Maximus, bratr nicka Pompeius?, dorazil.
Pompeius z vás bude mít radost, součtem svých IQ konečně dosáhnete dvouciferného numera...
:-)
29. 11. 2013 | 21:03

Karel Mueller napsal(a):

češka:

Jak jsem Ukrajince poznal, tak to tak vypadá. Na obou stranách je příliš zarytosti k ochotě ke kompromisům.
29. 11. 2013 | 21:08

kokoshka napsal(a):

Pane kniže,začnete treba tim že zařidite Ukrajincum bezvizovy vjezd do EU.Ne?
Zrušite pracovni povoleni?Ne.
Zrušite kvoty a cela?Ne.
Tak vo co go?
Ukrajina byla vic než vstřicna když organizovala najlepši podminky pro Euro 2012,čim jste jim odvdečili?
29. 11. 2013 | 21:26

JardaV napsal(a):

Pro ZM

Tuto cifru jsem někde četl a docela i mě se to zdálo divné.Je ale fakt,že když jsme
přes Chemnitz jeli,tak baráky byly nejméně z poloviny v oknech bez záclon a od
člověka,který v Německu delší dobu žil,jsem se dověděl,že jestli scháním byt,tak
tady teda jistě a za každou cenu.On poloprázdný barák je malér,hlavně kvůli topení.
Takže jsem to nakonec přijal jako fakt.Ale nakonec to není podstatné.Sami Němci z východní části veřejně v naší rozhlasové stanici tvrdili,že celou východní část - všechno,co je ohrožovalo - firmy ze západní části bez milosti zlikvidovali.A východní
Němci měli hodně dobře vybavené firmy hlavně NC stroji i jinou moderní technikou.
Můj názor je,že jestli Ukrajinci vlezou do EU,tak pomocí korupce bude zlikvidován jejich hutní průmysl,zdevastováno zemědělství a zašantročena všechna práva k
těžební činnosti.Tedy,když to dobře dopadne,spíš to bude ještě horší.
29. 11. 2013 | 21:41

Karel Mueller napsal(a):

kokoschka:

Určitě znáte poměry na Ukrajině líp. než my ostatní dohromady.
Jak tedy odhadujete další vývoj?
29. 11. 2013 | 21:59

Trtkos napsal(a):

Nejlepší analýza

http://euserver.parlamentnilisty.cz/Articles/1392-nejlepsi-analyza-jaka-existuje-proc-chce-evropska-unie-pohltit-ukrajinu-jak-zklikviduje-tamni-obyvatele-chysta-se-velka-kradez-vseho-bohatstvi.aspx
29. 11. 2013 | 22:04

kokoshka napsal(a):

Karel Mueller:
Odhaduji to všechno dopadne dobre.Za par tydnu protesty oranžoidu definitivne skonči,ve Vilnusu EU definitivne pochopila že nikoho neoblafne a ponechala Ukr.otevřene dveře k dalšimu jednani.Janek vše udela spravne,za jeden stul usedne triangle EU-Ukrajina-Rusko aby vyrovnali všichni spory,dopadne to ke tristranne spokojennosti,aspon v dohledne dobe.
Co bude s Julkou nevim,nejspiše odsedi svuj flastr a když vyjde už nebude potreba z ni delat mučednici,jine zajmy mocnosti ji odsunou stranou.
Tak to vidim Ja.
29. 11. 2013 | 22:44

Karel Mueller napsal(a):

kokachka:

Bylo by to skvělé, kdyby to tak dopadlo. Co jsem četl, tak předběřně jedná Putin s Merkelovou, asi bude klíčové, na čem se dohodnou.
29. 11. 2013 | 23:49

Martin1 napsal(a):

Bond si
dupne:
Ukrajinská
chaloupko
k EU čelem,
k Rusku zády.

Putin si
odkašle:
Ukrajinská
chaloupko
k EU čelem,
ale až
po nás,
jinak
prd
je to
taky
plyn
------------
Kdo to rozhodne?
Jako vždy Děda Mráz!
29. 11. 2013 | 23:52

Jetotu napsal(a):

Pane Carle , do toho bych nos vubec nestrkal a nosit na klope odznak " Putine k noze" nepozvedne zadneho ministra zahranicnich veci byt i byvaleho . Natoz ze zaprdene kotliny.

Zbyva jen cekat na prijmuti do slavne EU kmen Zulu, aby se pristavelo dalsi kridlo pro EU byrokraty.
Je videt , ze stavajici Babylon v Evrope vam nestaci.
30. 11. 2013 | 01:11

Rudi Koutek napsal(a):

JardaV napsal(a):
"Pro ZM
Tuto cifru jsem někde četl a docela i mě se to zdálo divné.Je ale fakt,že když jsme
přes Chemnitz jeli,tak baráky byly nejméně z poloviny v oknech bez záclon."Pane JardoV, sice nejsem ZM, ale odpovim Vam. To cislo je opravdu 60 000 a ne 600 000, oproti roku 1990 kleslo obyvatelstvo ca. o 20%. Tento jev neexistuje pouze v byvalem vychodnim Nemecku, ale i zapadnim. Jsou proste oblasti, kde z ruznych duvodu tzv. chcipnul pes a lide se stehuji jinam.
Co se tyka oken bez zaclon, tak to je v Nemecku normalni, spousta lidi ty zaclony nema, anebo je ma dane bokem. Na vecer obcas nekdo pouziva zaves.
Jiny kraj, jiny mrav.
30. 11. 2013 | 01:11

resl napsal(a):

Pepa : Henleinovská sebranka s Dukou, Vlkem, Schwarzenbergem vyjí na poplach,zhánějí vlky pro útok na Ukrajinu, aby udělali cestu americkým žoldákům na Moskvu a Ural.
------------------
Dobrej fór, až by nad vámi jeden zabrečel. Chudáci Ukrajinci, Češi je mezi nás nechtějí, aby neujídali evropský chlebíček. Vyhoďte ČR z EU a NATO, umí se o sebe postarat a lidem se bude zase volně dýchat, To by bylo panečku krásné jaro a 1. Máj.
30. 11. 2013 | 05:08

Fialenka napsal(a):

Rudi Koutek
Také jsem si všimla, že vily v North a West Vancouveru nemají ploty a ani večer nemají zatažené záclony.
30. 11. 2013 | 06:22

Rudi Koutek napsal(a):

resl
I Pepa ma sve prednosti, pri jeho prispevcich si vzdy vzpomenu na sva mlada leta, takova nostalgie, kde jsou ty casy, kdy jsem jsem s "casakem Vokno vohrozoval vlast".
30. 11. 2013 | 07:28

Z Ukrajiny i Povolží hladová partizánka napsal(a):

Moje jméno je Julinka Timošenková a jsem jen obyčejná ženská z Ukrajiny. Po celodenní práci u pásu v automobilce Záporožec mě čekala namáhavá práce na zahrádce. Záda bolela a bolela. Jednou jsem při pletí lnu narazila na plynovod. Můj Oleg zase rubal v Donbase a narazil jednou na zlatou žílu. I jeho záda bolela a bolela. Kamarád Vasja z Měšic jednou přinesl knihu myslitele Viktora Koženého o zázračném kapitalýstyčeskym Kosmodiske.
Od té doby co ho má záda nebolí, dokonce se může věnovat své práci raziče.

Leč narazila jsem na závistivce , ošklivá kačátka ukáčka a zatímco můj Oleg s dcerkou stačili uprchnou do Čechie, poslala jsem jako dobrá máma malou domů. Ale mě zase závistivci poslali za mou politickou činnost a podvracení putinovského Ruska do báně.

Nespravedlivě. Jsem přece ukrajinská disidentka, mučednice lidských práv, jako partlzán z Ukrajiny a povolží, hladový a roztrhán. Partizán . S puškou v ruce s ohněm v srdci.
Vyzývám Vás Karle dobroty barele i tebe Varle z neziskovky,vyzývám všechny kocábovité prodavače tureckého medu, lidských práv a lidskoprávnícjh Kosmodisků, všechny hlídače aktuální politické korektnosti, i slečnu Vopěnkovou s eskortem, zastańte se mě, prosté chudé a poctivé ženské, kterou bolí bez Kosmodisku plotýnky, zvedněte tlapičky tak, jako při prezidentské volbě dobrotivého barelu a zvolejte v mexické vlně:

PUSŤTE NÁM NAŠI JULINKU AŤ TO STOJÍ, CO TO STOJÍ!!!!!

A staňte se i Vy podomními prodejci lidsko-právních kosmodisků a já budu Vaší Kosmodisk Lady a povedu s Vámi na náměstí boj proti, zlořádu úplatků korupce a malé domů.
30. 11. 2013 | 08:08

ld napsal(a):

Pepa Řepa 30. 11. 2013 | 08:08,

:-)
30. 11. 2013 | 08:54

Maximus napsal(a):

Pro Pepu Řepu v utajení

Jo kosmodisk, moje babička myslela, že je na záda, ale on je na 3,14čičinu.
30. 11. 2013 | 09:04

Maximus napsal(a):

Naše matka stepí široká daleká Ukrajina
ta je za nepřistoupením do EU zase vina,
hoši od globálu by rádi tam vyvezli dumping
a z Ukrajiny by si na čas udělali svůj kempink.
Jsou tam levné síly, blonďaté holky a suroviny,
hrrr na ně a uděláme to stejně jako u Kosoviny.
Místo toho ji zatím ruský samoděržav Putin svírá,
a svobodu té dámě s upletenou vánočkou na hlavě upírá!
Nyní Melody boys v EU mají z toho značný splín,
aby báťuška Putin jim nepřivřel ropu nebo plyn!
Naštěstí i Půťa potřebuje k rublíkům i Doláče,
aby nasytil své voliče a dal jim chleba i koláče.
Takže se obě strany docela dost napořád nenávidí,
lidi nestřílejte by řekl Švejk, "vždyť tu sou lidi"!
Musí se na ně něco najít, prostě jak z toho,
ty největší mozkovny vymyslí zase nějaké Soho.
Jen je třeba říci vo co tu gou naplno až by to plesklo,
Ukrajina je jen prémie, jde tu především o Rusko!
Rusko má budoucnost, má suroviny, energie, prostor,
no a strejda "globál" slintá jako predátor!
Jak zmocnit se Ruska a jeho bohatství globál jasně dnes vidí,
jen nějak tam nezbývá místa pro Rusy a tamní lidi.
Je to jako v přírodě, silný sežere slabého,
dejme Ukrajině nového Havla a kněze Malého!
Co na tom, že je to obyčejná čórka,
teď jí potřebujeme do scénáře říká nějaký Georg Jirka.
Založme proto na UA pravicové strany, NGO a disident,
to by v tom byl čert, aby se z nich nestal některý budoucí náš prezident!
A dále scénář už je dost podobný a známý,
zmocnit se médií, plebs nahnat do Kauflandů a prodávat jim dumpuingové krámy.
Udělat je nímandy a levnou pracovní silou ve své zemi,
a celou zemi provázat zednáři, lobbisty, šíbry a jejich kmeny.
Po pravdě je však třeba říci, že to co tam je, je snad ještě mnohem horší,
místní zloděje se snaží nahradit cizí chmatáci a burši.
Nejlepší je někdy asi být chudý a nemít nic,
jen nesmíte zkřížit silnému cestu a zájmy víc!
To už tady bylo v historii lidstva po tisíce let,
že jen parazitů a silných je opravdu tento svět!
Kdyby někdo dostal za úkol vytvořit "peklo",
není třeba nic vymýšlet, to už tady je, by i malé dítě řeklo. (-:
30. 11. 2013 | 09:50

stejskal napsal(a):

Dobrý den,

pan hovorka11 napsal "Ukrajina je vydírána EU aby pustila Tymošenkovou, která nesmírně zbohatla se svým manželem na založení firmy přeprodávající ruský plyn ukrajinské vládě. Udává se 400 mil dolarů, o které jejich rodina okradla lidi na Ukrajině."

To je bohužel pravda.

Libor Stejskal
30. 11. 2013 | 10:08

Říše Středy napsal(a):

Než naše pandurské a dingovské šiky slavně osvobodí Ukrajinu, musí napřed osvobodit slovenské bratry, propadlé zhoubnému nacionalismu a pohádkám o slovenském kráľovi Svätoplukovi.

S mečem božích bojovníků poženeme tých bolševikov až k Moskve a opětovně k sobě připojíme Podkarpatskou Rus. Obnovíme zemské zřízení a korunu, čímž dojde k optickému navýšení příjmů a životní úrovně pro všechny.

Do připojených území vyšleme osvědčeného misionáře Duku, který touží po mučednictví a svatořečení za šíření víry pravé.
Vzhledem k prelátovým rozměrům bude svatých ostatků neúrekom, takže jejich prodejem kostelům, klášterům, putovným cirkům a veřejným jídelnám opět zbohatneme - co nám církev ukradla, to nám zase vrátí.
30. 11. 2013 | 10:10

ld napsal(a):

Pořád čekám na českého perfomera, který si za plotýnkářku přitluče hřebem pinďoura do dlažby náměstí. Je to ideální příležitost. Napadl mě Heller, ale to by narazil u své strany.
Pak Kocáb, jenže to je už pán v létech, navíc má jau jau doma, k tomu se víc zviditelňovat nemusí.
Ale rukavici-kladivo by měl zvednout někdo mladší. Třeba Vendlová nebo Benda by mohli.

Jo, jednodušší je přišprtnout před letadlo cisternu s kerosínem. Mimochodem, toho Torubarova zprostili úplně obvinění a je na svobodě. Což mu Kalousek hodlal svým hrdinstvím znemožnit.
30. 11. 2013 | 10:14

ld napsal(a):

...oprava: Bursík je správně :-)
30. 11. 2013 | 10:17

Rudi Koutek napsal(a):

Maximus
Dnes jste me prekvapil, tolik slov a zadny Zid.
Anebo se pletu a jsou to:
"hosi od globalu"
"zednáři, lobbisty, šíbry a jejich kmeny"?
30. 11. 2013 | 10:20

Rudi Koutek napsal(a):

stejskal napsal(a):
"Dobrý den,
pan hovorka11 napsal "Ukrajina je vydírána EU aby pustila Tymošenkovou, která nesmírně zbohatla se svým manželem na založení firmy přeprodávající ruský plyn ukrajinské vládě. Udává se 400 mil dolarů, o které jejich rodina okradla lidi na Ukrajině."
To je bohužel pravda.
Libor Stejskal"


Moc se v te kause neorientuji, to cislo je skutecne, anebo si to ti druzi vycucali z prstu? Existuji opravdu dukazy? Kde ty penize jsou? To v EU nevi, ze je ta pani zlodejka a podvodnice?
Neni nahodou to co se te pani predhazuje normalni praxe v CEZku? Proc nesedi stovky lidi za stejny zlocin v CEZku?
30. 11. 2013 | 10:36

Kverulant napsal(a):

Soudruzi,copa,že jste zapomněli na Bilderberg?Co je to za pořádek,šéf by vás měl sprdnout. Kdo to má na starosti? Žeby ten,co chodí do Mikulandské místo na Národní a místo toho,aby řádně agitoval píše "básně"?
30. 11. 2013 | 11:45

Hajduk napsal(a):

Kverulant :
nechajte ich, clovek sa bavi, ked ich cita, zvykli si na dobre rychlo, naplnia nakupne kose v marketoch, odvezu v autaku, po pohodlnych dalnicach, potom volny cas vyuzivaju tak ze doma pri PC riesia Ukrajinu a svietovy mier.
30. 11. 2013 | 11:55

StandaT napsal(a):

Při té síle páté kolony, kterou máme tady u nás - je z našeho hlediska, z našeho osudu až tak důležitý osud Ukrajiny?
30. 11. 2013 | 12:08

Karel Mueller napsal(a):

Pane Stejskal,

podporovat vehementně někoho, kdo má na triku takový podvod jako Julie Timošenková může asi jen současný západ, bohužel. Dnes se vzletně říká "kontraproduktivní", je jasné, že to lze patřičně propagandisticky využít a také je to to využito.

Mentálně a způsobem života patří Ukrajinci k Rusům, to je jasné. Nejde dnes o žádnou anekci Ukrajiny, jde o hospodářskou spolupráci. A ta je pro Ukrajince výhodnější s Rusy a ještě dlouho bude, protože západ je skutečně jen převálcuje. Vnitřní poměry si Ukrajinci musí vyřešit sami, v tom jim západ pomůže ještě míň, než nám.

Pan Schwarzenberg nedávno prohlásil, že z nás stát západního typu nebude. Mohl bych začít polemizovat o ledasčem, nicméně o Ukrajině to platí na druhou.
30. 11. 2013 | 12:17

pizdec napsal(a):

S Tymošenkovou a Juščenkom, EU sa zmilila, ale s kym, s kym sa tam dalo vobec zacat rokovat? Korupcia na kazdom kroku, to by ste cumeli ako sa tam chodi k lekarovi, bez 50 EUR vo vacku ani nelez doambulancie, prepisat nehnutelnst stoji tolko, kolko u nas novy byt, potom ako vsetkych poplatis.
Necudujem sa EU ze nechcela dat velke odstupne, narod tie penaze nikdy neuvidi, zostanu vrukach bosov.
30. 11. 2013 | 12:47

kokoshka napsal(a):

pizdec:
Zase lžeš,ožrala elena,nokdy jsi na Ukrajine nebyla bliže Trenčina a neviš o tom vuuuuuuuuuuuuuuuubbbbbbbbbbbbeec nic!
30. 11. 2013 | 12:49

Bakalův nezvaný host napsal(a):

Pussy riot budou možná nějaké šťabajzny našeho Kárla alias Číra.

A naše holky?

„Teta o ramlici knížete Schwarzenberga: Počali ji v kopřivách za kulturákem!“
http://www.blesk.cz/clanek/zpravy-udalosti/221697/teta-o-ramlici-knizete-schwarzenberga-pocali-ji-v-koprivach-za-kulturakem.html
30. 11. 2013 | 12:50

kokoshka napsal(a):

Ukrajina je normalni evropsky civilizovany stat svymi pomery připomina Česko začatkem mileniumu,a je velmi rozmanity narodnostne,kulturne a nabožensky,co se tyče kvality potravin a množstvi personalni techniky a aut mužou to Češi ješte zavidet!
30. 11. 2013 | 12:55

kokoshka napsal(a):

Připominam take že Ukrajina je členem Svetove Ochodni Organizace(WTO)totež je globalne zapletena do svetove obchodni site(neprospelo to ale moc neuškodilo)zatim co Rusko(bohudik)wede o tomto kroku dlouhe a zkoumave vyjednavani.
30. 11. 2013 | 13:08

stejskal napsal(a):

Dobrý den, pane Koutku,

přesné číslo neznám, ale v těchto řádech to zhruba bude. Mám ty informace od člověka, který s paní Tymošenkovou v té době jednal za EU a ví o tom první poslední. Problém je, že takto se v Rusku, na Ukrajině, v Bělorusku a dalších státech chová každý, kdo se dostane k moci (je to dáno historickou zkušeností tamních společností, které vlastně nikdy nepoznaly nic než samoděržaví). Prostě krade se, čím více na východ, tím více krade a více při tom mlaská (čím více na západ, tím větší pozor si lidé, kteří mají moc, musí dát, protože občanská společnost je silnější a umí toho využívat. Zejména na to mlaskání, ale nejen. Nicméně že by se někde nekradlo, je iluzorní). EU může Ukrajinu snad trochu kultivovat a snaží se jí dostat z ruského vlivu všemi možnými prostředky. Paní Tymošenková je karta, kterou při tom hraje. Tak se to prostě dělá a zcela pragmaticky řečeno: asi to ani nikdy nebude jiné.

Nemyslím, pane Muellere. Ale to by bylo na dlouhou debatu.

Libor Stejskal
30. 11. 2013 | 13:27

komunista z Lehman Brothers napsal(a):

ad Id
Podle Kalouska ale Torubarova měli mučit ...a vyhřéznout mu měly tři ploténky.

Je to vskutku komedie, počkáme si ale na tu naši komedii, to až jednoho dne zavřou Kalouska a švýcarská prokuratura bude požadovat po ČR přijetí zákona, kterým by ho Česká republika musila vydat na léčení do Švýcarska, nebo ne - to je dost nepravděpodobné, spíše půjde o léčení někam kde má vilu Háva.

Mě by zajímalo kam občan Schwarzenberg na ty rozumy chodí, že se snaží dělat vola z lidí /velmi neúspěšně, až na členy fanclubu Kchárlsgemajnšaft/ - to beru jako sport, nebo obsesi...ale že se snaží celkem úspěšně dělat vola i ze sebe, to je na pováženou.
Takhle totiž skutečná osobnost nevzkvétá.

Občane Schwarzenbergu, vždyť Vy coby konzervativec musíte být proti speciálním zákonům, přijímaným jen kvůli jedné osobě...také byste si měl vzpomenout na "Lex Schwarzenberg" - tedy i coby Schwarzenbergovi by vám takovéto jednání mělo velmi vadit.
Takto rozum ani etika nevzkvétá, občane Schwarzenbergu (jste-li tam vůbec...na druhém konci webu, nebo pokud zrovna nespíte).
Nejste doufám konzervativcem pouze tehdy, když se Vám to hodí a nebo když potřebujete vyspravit své píár ? To by totiž bylo dost pokrytecké a ubohé.
Schwarzenbergu, co Mostecká a Kalousek ? Kde jsou ty tolary ? Půjdou na Ukrajinu ?
-------------------
Snad nám to vše vysvětlí investigativec Díágo - jak tomu je. Kde je vůbec, před nedávnem tu plodil jak vzteklý, nyní jako by mu došla pára.
Dostal snad slevu na skipas ?
30. 11. 2013 | 13:30

Hajduk napsal(a):

pan Stejskal v 13:27 uplne s Vami suhlasim.
30. 11. 2013 | 13:32

kokoshka napsal(a):

Šikovne,pane Stejskale.Lepši oportonusmis by jeden pohledal!
Vychod je zlo,samoderžavi,mlaskani a Mordor na entou.Konec hlašeni!
Zapad je dobro,pravda a laska,občanska společnost a demograce.Konec kazani!
(Hajduk skloni hlavu:"Vitam Te,Darth Stejskal,muj pane v Temne strane sily!
Darth Stejskal:"Vše jde podle planu,mam pro tebe dalši ukol...")
30. 11. 2013 | 13:50

kokoshka napsal(a):

Ješte,pane Stejskale,jako obvykle-medvedi v ušankach,vodka-samovar-balalajka,netolerance k sexualnim uchylum,o hruza-křestanske a ne liberalni hodnoty,mužete hodne rozširit svuj seznam,at resl ma radost.
30. 11. 2013 | 13:56

kokoshka napsal(a):

A kultivovat Ukrajinu,ano NATO umi kultivovat,NATO i EU už kultivovali Jugoslavii,Evropa rada kultivuje barbary laskavymy slovy:Erbajten,šnelle,švajne,untermešen...!
Rusko a Belorusko ten odporny ledovec samoderžavi se nijak kultimultivovat nejde,a Ukrajinec se možna koupi na slib že po vstupu do EU se stane Nemcem,Holandanem nebo Belgičanem?Kdo vi,možna jenom pan redaktor!
30. 11. 2013 | 14:20

stejskal napsal(a):

No, když myslíte, pane kokoshko. Já to vidím dost jinak, ale vyvracet Vám to nebudu.

Hezký víkend.

Libor Stejskal
30. 11. 2013 | 14:35

Hajduk napsal(a):

kokoshka, za kultivaciu sa povazuje to, ze na urad mozes prist v ušanke, valenkach a s balalajkou , striktne bez egilitky s uplatkom ale so zaplatenym spravnym poplatkom do statnej registracnej pokladni. Za ten poplatok dostat maximalne ustretovu sluzbu a vybavenie veci,vsulade s platnou legislativou, zo strany statneho uradnika, len ze to je hudba z Marsu, tomu sa naucia aby mimozemske civilizacie.
30. 11. 2013 | 15:22

santawizard napsal(a):

Kdy se konečně začne budovat ten superstát Evropa.?Kdo a kdy bude jeho prvním ministerským předsedou.Jaké budou první ministerstva.Kdy se už konečně stanem občané Evropy, tak jak jsme už byli občané československa.Nebo to bude jako v Australii?Brusel není Belgické Kongo.Za chvíli budou i jiné státy mít v sobě evropskou unii či jejich ministersta..Brusel není první a poslední.Dluh splácen evropské unii by se mohl započítat pro sestavování unijní expanze.Např kdybychom bankroptovali ,tak bychom nemuseli hned dát evroposké unii Hradčany ,ale něco přiměřeného by nebylo nic špatného.To by teďka však mělo platit hlavně pro řecko,španělsko a italii.
Dovedete si ,ale představit ,co by se stalo kdyby nás v tom sjednocování dokonce předstihla Africká unie?
30. 11. 2013 | 16:14

Hajduk napsal(a):

kokoshka napsal(a):
(Hajduk skloni hlavu:"Vitam Te,Darth Stejskal,muj pane v Temne strane sily!
Darth Stejskal:"Vše jde podle planu,mam pro tebe dalši ukol...")

žiadne ukoly ani rozkazy od nikoho neplnim,
komunikaciu s tebou povazujem za marnotratnu
to je posledna reakcia na tvoj koment
30. 11. 2013 | 16:58

kokoshka napsal(a):

Hajduk:
To mne mo moc mrzi,nevim jestli dnes v noci klidne usnu:-)
Je to parodie na Star Wars,docela by panu Stejskalu slušel temny habit s kapuci a mocny hlas,a tobe nejaky exoticky mimozemsky ubor a respekt ke svemu mistru.
Jinak Janukovič prvni vyhlasil kurz na eurointegraci a vice než tři roky reformoval svoji zem pod evropske standarty,a kdo mu ted dela neplechu?Putin,ne,ty studenty kvuli kterym se usilovne snažil a ted se biji s policii na Majdanu jenom protože střižlive vyvažil všechna rizika a požadal o odklad.Oni chteji hned a ted do evropy,no ihned budou studovat na Oxfordu a Sorbonne!Ostatnim starym je ted EU na co?Maji penize cestovat po Evrope,chteji pracovat na stavbach,malo devčat je prostitutkama v zahraničnich bordelech?
Co vlastne žadaji ted lide kterym tak hoři za patama utect do EU?Nebo je tam malo Ukrajincu?
30. 11. 2013 | 17:14

uno napsal(a):

Pane autore, Vy a Kalousek jste provedli konečné řešení v tomto státě a pan Stanjukovič zřejmě nechce totéž. Ti demonstranti nejsou Ukrajina, jsou to stejní řvouni jako u nás, kteří cinkali klíči a vykřikovali, že nejsou malé děti. Měli pravdu, nebyli malé děti, ale masa s vygumovanými mozky. Ukrajina měla a má blíže k Rusku, má právo si dát na čas, aby neudělala nějakou hloupost a řádně si prověřit, jaké riziko pro ni je NATO, zda s Ruskem, nebo s EU. Uděláte dobře, když se nebudete plést do věcí, o kterých víte pendrek, že Vás a Kalouska odstavili od lízu jen vítáme.
30. 11. 2013 | 17:26

Pompeius Magnus napsal(a):

to Bestia tremens:

Vás ten Kódl nějak bere u srdce. Sháníte mu holky do postele? I tu poslední macatou?

Třeba jste naopak na rozdíl ode mne votroubka inteligentní až tak moc, že už jste se ocitl až na opačném konci u idiotů, dejte si na to bacha.....Ale možná že Vám pomůže omývání přirození vlažnou vodou.
30. 11. 2013 | 18:08

Filuta napsal(a):

Uno

Brusel sestrojil takovou pěknou pyramidovou hru (dřív se tomu říkalo letadlo) a potřebuje nové kavky. Ukrajina by se šikla.
Pokud z celého Kyjeva protestovalo 10 tisíc mladistvých blbů, které ještě z krimu ponouká korupčnice Tymošenková, tak bych byl v klidu.
Nevypadá to, že by se Ukrajinci do EU masově hrnuli.

Ale je vtipné, když Brusel předstíral drahoty a hrál si na elitní klub a Ukrajina mu kulantně vzkázala, že si může členství strčit do řiti.
Takovou pohanu soudruh Barroso asi hned tak nerozchodí.
Co jiného jim tedy zbývá, nežli tvrdit, že je Ukrajina vydírána zlovolným Ruskem.
Ukrajina si prostě jen spočítala, že lézt do spolku bankrotářů by jí asi nic pozitivního nepřineslo.
30. 11. 2013 | 18:23

aga napsal(a):

Filuta

Není těžké si to spočítat. Troufl bych si tvrdit, že u nás si to kdysi taky někdo spočítal. Jen se prostě na Ukrajině zatím nenašlo a nepodařilo zkorumpovat tolik zrádců, kteří by národ za třicet stříbrných prodali zcela vědomě. A ani pátá kolona, opovrhující svou zemí a svými spoluobčany, asi není tak silná jako u nás.
30. 11. 2013 | 18:30

Filuta napsal(a):

Aga

Neštěstí je, že nás prodali i ti Odeesáci (zejména posera Nečas), kteří pak pokorně poslali do Brusele miliardy na eurotunel zvaný euroval.
A Babiš rozhodně žádný rozbíječ unie nebude. Ten z ní bude dojit dotace, i kdyby mělo být řepkové pole i ze Stromovky.
Ukrajincům tleskám, páč takový políček Brusel ještě nikdy nedostal.
30. 11. 2013 | 18:57

JardaV napsal(a):

Pro Rudi Koutek

Děkuji za upřesnění,protože mě tato problematika nezajímá,přijal jsem číslo a moc
jsem o něm nepřemýšlel,spíš jsem to chápal jako odliv z města a okolí.Ale že tam bylo opravdu hodně volných bytů bylo zřejmé.
Vylidnění oblastí přímo souvisí se ztrátou pracovních příležitostí.Je s podivem,že tak mocná země jako Německo cílenou likvidaci firem připustilo.Ale je to pryč.
A máme jiné - horší - problémy.Mějte se.
30. 11. 2013 | 19:09

Ruty šuty Ukrajina Donbas napsal(a):

Kokoshko, maršále, svěřte se.
Jíte ještě dřevěnou lžící nebo máte kovovou? Jdeme vás kultivovat, kultivátor Karel z Čimelic nás povede. Jestli neusne.

Ruty šuty Ukrajina Donbas
Ruty šuty Ukrajina má
Byla to léčka já to nevěděl
Jako starej v.l jsem naletěl.

Deset deka lidských práv za ojro….no nekupte to. Na úvěr.I plastové příbory s deklem na teplý boršč doveze PPL Vasilovi před salaš.
Hned budete v 21.století.
Máte ještě onuce? Dovezeme ponožky.Najky.Adidasky, trpaslíky od rákosníků.Budou od Mukačeva po Donbas.Barbie s Kenem. Zmáčkneš pupík budou řvát lidská práva.

Víte kolika ukáčkům prodáme Kosmodisky?
To bude kšeft, Home credit zapůjčí. Začínáme přes tunelářky. To dá rozum. Mravnost přece především. Šikovná holka, dobrá máma když poslala malou domů , do Čech ,netroškaří 400 mega.Velká plynová loupež, Ivan by byl blbej, kdyby si toho nevšimnul.

Inu není nad disidentky, obávám se že podobně je to s většinou bojovnic za lidská práva.Tunajších i ukrajinských. Zaneřádíme obilnici Evropy VŠ na velkoprodukci džendrtet, lidská práva bude bučet každá druhá ukrajinská stračena.
Duhové pochody taky budou. A neříkejte, že u Vás není koho pozitivně diskriminovat, kdyžtak dovezeme Červeňáky. Kvoty na samice budou.
To by v tom byl čert, abyste neprosperovali.

Sice je matička EU na rozsypání, porodí ježka, ale už má roupy na další těhotenství. Jdeme kultivovat za pomoci žebrajících rumungrů. Ti nahradili žebrající mnichy.

Jedno ukáčko mi stavělo příjezd k baráku. Bombírovaný. Proč ptám se. Prej aby stékala voda, na Ukrajině je to taky tak, povídal. Obrubník křivý, prej je to národní zvyk, místo železa v betonu klacky. K čemu cement.
Tím asi budete platit inženýři, výdobytky západní civilizace, čím jiným.

Kokoshko pokrok a hambáče z Mekáče nezastavíte. Budeme se obohacovat navzájem. My dodáme hamburgry vy šišaté zdi jako od Gaudího. My trpaslíky vy matrjošky.
Otesánek by taky žral, než přišla bába Oksana s motykou.
30. 11. 2013 | 19:43

kokoshka napsal(a):

Pepa:
Malem jsem vypadl z křesla.
Ja vim co je to spisovatelsky talent(jak o tom vim sam nevim?:-)ale to co předvadite je kosmicka avantgarda!
Arciredaktor se muže tuze zlobit,ale massa Tom už nechtit džiny a zrcatka,ne nejaky pekny terenak do džungle a bila squo nellepe jeste panna pro stareho šamana Timbo-Lumbo,demokraci ne,ta je moc skažena,fuj fuj,radeji nezavadne maso bez eček a geček.
Tim Pepu zdravi kmen Voroshi/lovcu a beži do stepi ulovit nejakeho medveda ušankoviteho!
30. 11. 2013 | 20:04

uno napsal(a):

FILUTA: byl jsem na procházce se psem a tak Vám odpovídám nyní - velice výstižně jste to napsal, nelze než souhlasit, vyjádřil jste to jednoduše, věcně, a korektně. Pan autor blogu ještě nepochopil, že není v obraze a že se situace vyvíjí zcela jinak, než se nám snaží namluvit. Dík a dobrou noc!
30. 11. 2013 | 21:44

stejskal napsal(a):

Též se domnívám, že pánové Ruty šuty Ukrajina Donbas a kokoshka zde patří k tomu nejlepšímu ze současné kosmické literární avantgardy.

Dobrou noc všem.

Libor Stejskal
30. 11. 2013 | 22:37

kverulant napsal(a):

Soudruzi,úroveň vašeho komagitpropu silně poklesá,samá vulgarita,myšlenka chybí.Hlavní komisariát by s tím měl něco dělat,lidi se vám už smějí.Myslím to s vámi upřímně rád bych s někým demokraticky diskutoval.
30. 11. 2013 | 23:50

santawizard napsal(a):

Napětí mezi evropskou unii a ruskou federaci znovu EVROPU rozděluje .Je možné že v pozadí sporu je samotný americkoizraelský imnperialismus a ruskosrbský imnperialismus a nebo je to židoanarchistický bolševismus?Když se dva perou ,tak se třetí směje a nebo když se dva smějou, tak se třetí pere?
01. 12. 2013 | 13:35

Karel napsal(a):

Karle pošli tam Vopěnkovou a ta vše vyřídí. Je jistě šikovná.
02. 12. 2013 | 06:58

scallop napsal(a):

Dovolili bych si debatu zhrnout:

Kdyz EU s Ukrainou roky dojednava asociacni dohodu, je to pouze kryci manevr pro hospodarske ovladnuti a vykoristovani nebohych Ukrajincu, kteri maji platit zkrachovale Nemecko. Kdyz pak Vladimir Vladimirovic pohrozi, ze minutu po podpisu utahne kohoutky, tak je to dukaz oboustranne vyhodne spoluprace dvou suverennich statu.

Za meho mladi se tomuhle rikalo marxisticka dialektika, ted je to spis repna kampan.
02. 12. 2013 | 11:26

stejskal napsal(a):

;-) hezký den. l.s
02. 12. 2013 | 11:30

aga napsal(a):

scallop

No to je ale zase vtipné. Vysvětlete Ukrajincům, že demokratické fangle, a čest být řízen Bruselem a MMF je pro ně důležitější než plyn z Ruska. Takhle hloupě vtipkovat může jen ten, komu je ideologie nad skutečné zájmy normálních lidí.
Jako by "demokracie" neutahovaly kohouty všude tam, kde jim suverénní státy nejsou po vůli, a kde chtějí mít stejná práva, jako každý jiný (třeba právo na vlastní jaderné zbraně).
02. 12. 2013 | 12:39

TOP na otop napsal(a):

Soudruh kníže by si měl dát pohov.
Jelikož je oblíben pouze u infantilnější části občanů a u šlechty, a ostatní ho pak zákonitě považují za člověka pokryteckého a falešného s velkou afinitou k německému živlu a církvi katolické, mocenské a tradičně protičeské a protidemokratické instituci, jsou jeho mezinárodně-politická vyjádření brána s velkou rezervou.

Chce-li Schwarzenberg podpořit spravedlivý boj Ukrajinců za nezávislost, měl by tak činit na poli diplomatickém a praktickými kroky, nikoli hubou.
Jistě jsou v Ukrajině lidé režimem více ohrožení a více pronásledovaní, než jsou prominentní zloději a korupčníci. Přednostně podporujme ty bezmocné a spravedlivé.
02. 12. 2013 | 15:51

Jan napsal(a):

Když už jsme pod knížecím blogem ,tak trocha historie neuškodí.

6. prosince 1939 se nad knížecím panstvím v Jižních Čechách přehnal vichr se sněhovou bouří. Deset tisíc hektarů feudálních lesů padlo v polomy.Na likvidaci živelné katastrofy byli povoláni Židé,ale byli to vesměs intelektuálové, právníci, lékaři a v lese toho moc nezmohli, a tak se z pohledu knížecí rodiny proměnili jen v pouhé hladové krky. Zbavili se jich rychle: nákladními vozy na nádraží a odtud do Terezína.
Veškeré pokusy sehnat pracovní sílu mezi Čechy či Židy selhaly.Dále byli na práce použiti Cikáni. Ke konci roku 1942 jich již bylo v táboře Lety u Písku více než dva tisíce , v mnoha případech celé rodiny. Muži vykonávali těžkou lesní práci, ale starci a malé děti si do tábora z velké části přijeli pro smrt.

Knížecí rod vždy vynikal šlechetností a humanitárními činy a v této rodové tradici pokračuje. Současný dobrotivý kníže prodal do spotřební sítě několik tun jihočeských kaprů.Kapříci to byli na pohled pěkní, ale po nemoci ,čerstvě přeléčení malachitovou zelení,což je pro člověka karciogenní svinstvo. Prodal to mazaně, přes prostředníky,ale stejně to prasklo… a že má asi na svědomí něčí podlomené zdraví…koho to zajímá…
03. 12. 2013 | 12:39

Adolf napsal(a):

Věřím, že Janukovič nepustí svou zemi do prašivé EU.
A že mráz brzo zažene těch bár fanatiků z ulic domů.
Kličko by měl radši boxovat a ne se ztrapňovat na ulicích Kyjeva.
Za koho tady Slintouš mluví?
Za těch pár křiklounů v Kyjevě?
Tomu říká Ukrajina? Ví aspoň knížecí Slintal kolik má Ukrajina obyvatel?
Příklad naší zhuntované země, degradované na dočasnou montovnu, hovoří sám.
23. 12. 2013 | 16:19

Sam napsal(a):

Karle, už se na to vyser a někam hodně hluboko zalez, uděláš tu nejlepší věc za celej svůj život...
21. 02. 2014 | 19:58

Richard napsal(a):

Kecy, úplné kecy, článok nehodný štátnika, ale nejakej vykrákanej ženičky.
23. 02. 2014 | 09:24

DennisKr napsal(a):

Everything else is finally only details -- important details, but variants on that theme. index.php is the controller, the menu program determins what the "existing page" is, and plenty of events get fired along the way of building that page. Plugin modules can hook into those occasions and modify the work flow/furnish additional info/etc. That is also part of the reason so many Drupal resources revolve around making modules. Without modules, Drupal does maybe not actually DO anything other than say, 'Some one asked to get a page! Does this exist? No? OK, I will serve up a 404.'

<a href="http://billysrereebiz.com">Corro</a>

[url=http://billysrereebiz.com]lolz[/url]
25. 02. 2014 | 22:26

Přidat komentář

Tento článek byl uzavřen. Už není možné k němu přidávat komentáře ani hlasovat

Blogeři abecedně

A Aktuálně.cz Blog · Atapana Mnislav Zelený B Baar Vladimír · Babka Michael · Balabán Miloš · Bartoníček Radek · Bartošek Jan · Bartošová Ela · Bavlšíková Adéla · Bečková Kateřina · Bednář Vojtěch · Bělobrádek Pavel · Beránek Jan · Berkovcová Jana · Bernard Josef · Berwid-Buquoy Jan · Bielinová Petra · Bína Jiří · Bízková Rut · Blaha Stanislav · Blažek Kamil · Bobek Miroslav · Boehmová Tereza · Brenna Yngvar · Bureš Radim · Bůžek Lukáš · Byčkov Semjon C Cerman Ivo · Cizinsky Ludvik Č Černoušek Štěpán · Česko Chytré · Čipera Erik · Čtenářův blog D David Jiří · Davis Magdalena · Dienstbier Jiří · Dlabajová Martina · Dolejš Jiří · Dostál Ondřej · Dudák Vladislav · Duka Dominik · Duong Nguyen Thi Thuy · Dvořák Jan · Dvořák Petr · Dvořáková Vladimíra E Elfmark František F Fafejtová Klára · Fajt Jiří · Fendrych Martin · Fiala Petr · Fibigerová Markéta · Fischer Pavel G Gálik Stanislav · Gargulák Karel · Geislerová Ester · Girsa Václav · Glanc Tomáš · Goláň Tomáš · Gregorová Markéta · Groman Martin H Hájek Jan · Hála Martin · Halík Tomáš · Hamáček Jan · Hampl Václav · Hamplová Jana · Hapala Jiří · Hasenkopf Pavel · Hastík František · Havel Petr · Heller Šimon · Herman Daniel · Heroldová Martina · Hilšer Marek · Hladík Petr · Hlaváček Petr · Hlubučková Andrea · Hnízdil Jan · Hokovský Radko · Holásková Kamila · Holmerová Iva · Honzák Radkin · Horáková Adéla · Horký Petr · Hořejš Nikola · Hořejší Václav · Hrabálek Alexandr · Hradilková Jana · Hrstka Filip · Hřib Zdeněk · Hubálková Pavla · Hubinger Václav · Hülle Tomáš · Hušek Radek · Hvížďala Karel CH Charanzová Dita · Chlup Radek · Chromý Heřman · Chýla Jiří · Chytil Ondřej J Janda Jakub · Janeček Karel · Janeček Vít · Janečková Tereza · Janyška Petr · Jelínková Michaela Mlíčková · Jourová Věra · Just Jiří · Just Vladimír K Kaláb Tomáš · Kania Ondřej · Karfík Filip · Karlický Josef · Klan Petr · Klepárník  Vít · Klíma Pavel · Klíma Vít · Klimeš David · Klusoň Jan · Kňapová Kateřina · Kocián Antonín · Kohoutová Růžena · Koch Paul Vincent · Kolaja Marcel · Kolářová Marie · Kolínská Petra · Kolovratník Martin · Konrádová Kateřina · Kopeček Lubomír · Kostlán František · Kotišová Miluš · Koudelka Zdeněk · Koutská Petra Schwarz · Kozák Kryštof · Krafl Martin · Krása Václav · Kraus Ivan · Kroupová Johana · Křeček Stanislav · Kubr Milan · Kučera Josef · Kučera Vladimír · Kučerová Karolína · Kuchař Jakub · Kuchař Jaroslav · Kukal Petr · Kupka Martin · Kuras Benjamin · Kutílek Petr · Kužílek Oldřich · Kyselý Ondřej L Laně Tomáš · Linhart Zbyněk · Lipavský Jan · Lipold Jan · Lomová Olga M Máca Roman · Mahdalová Eva · Máchalová Jana · Maláčová Jana · Málková Ivana · Marvanová Hana · Mašát Martin · Měska Jiří · Metelka Ladislav · Michálek Libor · Miller Robert · Minář Mikuláš · Minařík Petr · Mittner Jiří · Moore Markéta · Mrkvička Jan · Müller Zdeněk · Mundier Milan · Münich Daniel N Nacher Patrik · Nachtigallová Mariana Novotná · Návrat Petr · Navrátil Marek · Němec Václav · Nerudová Danuše · Nerušil Josef · Niedermayer Luděk · Nosková Věra · Nouzová Pavlína · Nováčková Jana · Novák Aleš · Novotný Martin · Novotný Vít · Nožička Josef O Obluk Karel · Ocelák Radek · Oláh Michal · Ouhel Tomáš · Oujezdská Marie · Outlý Jan P Pačes Václav · Palik Michal · Paroubek Jiří · Pavel Petr · Pavelka Zdenko · Payne Jan · Payne Petr Pazdera · Pehe Jiří · Peka Karel · Peksa Mikuláš · Pelda Zdeněk · Petrák Milán · Petříček Tomáš · Petříčková Iva · Pfeffer Vladimír · Pfeiler Tomáš · Pícha Vladimír · Pilip Ivan · Pitek Daniel · Pixová Michaela · Plaček Jan · Podzimek Jan · Pohled zblízka · Polách Kamil · Polčák Stanislav · Potměšilová Hana · Pražskej blog · Prouza Tomáš R Rabas Přemysl · Rajmon David · Rakušan Vít · Ráž Roman · Redakce Aktuálně.cz  · Reiner Martin · Richterová Olga · Robejšek Petr · Ruščák Andrej · Rydzyk Pavel · Rychlík Jan Ř Řebíková Barbora · Řeháčková Karolína Avivi · Říha Miloš · Řízek Tomáš S Sedlák Martin · Seitlová Jitka · Schneider Ondřej · Schwarzenberg Karel · Sirový Michal · Skalíková Lucie · Skuhrovec Jiří · Sládek Jan · Sláma Bohumil · Slavíček Jan · Slejška Zdeněk · Slimáková Margit · Smoljak David · Smutný Pavel · Sobíšek Pavel · Sokačová Linda · Soukal Josef · Soukup Ondřej · Sportbar · Staněk Antonín · Stanoev Martin · Stehlík Michal · Stehlíková Džamila · Stránský Martin Jan · Strmiska Jan · Stulík David · Svárovský Martin · Svoboda Cyril · Svoboda Jiří · Svoboda Pavel · Sýkora Filip · Syrovátka Jonáš Š Šebek Tomáš · Šefrnová Tereza · Šimáček Martin · Šimková Karolína · Šindelář Pavel · Šípová Adéla · Šlechtová Karla · Šmíd Milan · Šojdrová Michaela · Šoltés Michal · Špalková Veronika Krátká · Špinka Filip · Špok Dalibor · Šteffl Ondřej · Štěpán Martin · Štěpánek Pavel · Štern Ivan · Štern Jan · Štětka Václav · Štrobl Daniel T T. Tereza · Táborský Adam · Tejkalová N. Alice · Telička Pavel · Titěrová Kristýna · Tolasz Radim · Tománek Jan · Tomčiak Boris · Tomek Prokop · Tomský Alexander · Trantina Pavel · Tůma Petr · Turek Jan U Uhl Petr · Urban Jan V Vacková Pavla · Václav Petr · Vaculík Jan · Vácha Marek · Valdrová Jana · Vančurová Martina · Vavruška Dalibor · Věchet Martin Geronimo · Vendlová Veronika · Vhrsti · Vích Tomáš · Vlach Robert · Vodrážka Mirek · Vojtěch Adam · Vojtková Michaela Trtíková · Vostrá Denisa · Výborný Marek · Vyskočil František W Walek Czeslaw · Wichterle Kamil · Wirthová Jitka · Witassek Libor Z Zádrapa Lukáš · Zajíček Zdeněk · Zaorálek Lubomír · Závodský Ondřej · Zelený Milan · Zeman Václav · Zima Tomáš · Zlatuška Jiří · Zouzalík Marek Ž Žák Miroslav · Žák Václav · Žantovský Michael · Žantovský Petr Ostatní Dlouhodobě neaktivní blogy