Špína s hnusem se sešly v žumpě

14. 06. 2013 | 14:48
Přečteno 7871 krát
Vymýšlet v nastalé kriminálně-politické situaci nějaká přirovnání je prakticky nemožné. K čemu bychom chtěli totiž přirovnávat stav, kdy tajné služby plní nejmrzčejší melouchy pro přítelkyni premiéra? Za ještě horší považuji to, že ani premiér, ani ministr Kalousek nejsou schopni ničeho jiného, než vinu obracet proti tomu, kdo s hrdinským nasazením hájí právo v této zemi. Premiérem zmiňované umělé slepování několika kauz dohromady je stejně trapné jako ministrem financí ventilovaná obava z destabilizace zpravodajských služeb. Zpravodajské služby nebyly paralyzované orgány činnými v trestním řízení, ale lumpy, kteří zneužili svých pravomocí.

Hitem včerejšího dne bylo mlčení. Nejprve mlčení předsedy vlády (na to jsme si již zvykli na počátku roku, kdy podepsal amnestii pro bandu korupčních vyvrhelů) a posléze, když premiér vylezl z temných míst Strakovy akademie, začal si stěžovat na mlčení policie a státního zastupitelství. Pane premiére, v dané fázi své činnosti policie nic říkat nebude, prostě proto, že nesmí, to je v zákoně země, jíž jste ústavním činitelem.

Kdo pečlivě poslouchal tiskovku policie a Vrchního státního zastupitelství v Olomouci, začal si skládat nějakou mozaiku. Chybí v ní několik nejblyštivějších kamínků, jsou to kameny, které tvoří hlavu hada, pijícího krev této zemi. Pokud jsem schopen analyzovat slova představitelů týmu z oné tiskovky, těmi kamínky bude návrh na zbavení imunity a následné obvinění někoho z vládních činitelů.

Jenom doufám, že to bude koaličně vyvážené, abychom byli schopni pochopit, proč je správce státní pokladny tak vyděšený. Zajímavé taky v této souvislosti bude analyzovat, proč si odbor MF na praní špinavých peněz nevšiml, že mu někde zmizelo přes sto milionů a nějaká ta desítka kila zlata, nebo proč správci státního pokladu nevadí, že se ještě před pár měsíci po naší zemi kšeftovalo s kolky na otrávený alkohol.

Za dojemnou považuji obavu některých politiků z toho, že nám na našem území operují cizí policisté. Zase bych si dovolil doporučit, aby se politici podívali do právních norem. Určitou formu spolupráce zákon připouští. Jenom se divím, že speciální psi na vyhledávání ukrytých peněz nezkolabovali, když natrefili na stovky milionů, na to asi cvičení být nemohli. Ještě budeme muset počkat na přílet speciálních psů na vyhledávání anonymních akcií z Marshallových ostrovů.

Dovolil bych si závěrem doporučit opozičním poslancům (i když, slyším-li v TV lidi jako pan Filip nebo Bárta, budí to ve mně nepříjemné pocity), aby, v důsledku naprosté ztráty soudnosti premiéra, který je stižen zjevnou psychickou poruchou, neaplikovali ústavní předpisy o vyslovení nedůvěry vlády, ale zákon o zdraví lidu. V něm je totiž zdravotníkům dána mnohem větší možnost izolovat od ostatních nebezpečné jedince.

Komentáře

Aktuálně.cz má zájem poskytovat prostor jen pro korektní a slušně vedenou debatu. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se zároveň zavazujete dodržovat Kodex diskutujících. Pokud Váš text obsahuje hrubé urážky, vulgarismy, spamy, hanlivá komolení jmen, vzbuzuje podezření z porušení zákona, je celý napsán velkými písmeny či jinak odporuje zdejším pravidlům, vystavujete se riziku, že jej editor smaže.
Přejeme Vám zajímavou a inspirativní výměnu názorů.
Libor Stejskal, editor blogů (blogy@aktualne.cz)

RADIM napsal(a):

Ten jeho projev to byla urážka občanů ČR. Vždyť spojení jeho konkubíny na Rittiga mají již zjištěné. Dojednávala uplacení rebelů,Rittig to finančně kryl. Dojednávala Lesy ČR a další.No a Kalousek tomu ještě dal korunu.Snad se dostanou k Bendlovi,Hegerovi,DrábkoviDívat se na Schwarzenberga, jak nedokáže udržet pozornost a usíná, než jej nějaký člověk,
upozornil, že je v záběru televize a raději jej odvedl z jednání, poslouchat výhrůžky a nabádání k trestné činosti Nečase, poslouchat Kalouska, jak říká, že zásadní a prvořadou preferencí vlády je odpovědět na otázky, jestli nebylo vyšetřováním něco ohroženo a otázka kriminality nejbližších spolupracovníků premiěra Vlády ČR je až druhořadá - to byl trest.
Reagovat

Sledoval jsem vystoupení Nečase na půdě PS,, Hanecek, 14. 6. 2013 14:11:17
ten člověk veřejně nabádal k trestným činům. Navíc se snažil ovlivnit celý proces výhrůžkami na adresu VSZ. Netušil jsem, že je Nečas až takový gauner.....
14. 06. 2013 | 14:55

JC napsal(a):

"Vymýšlet v nastalé kriminálně-politické situaci nějaká přirovnání je prakticky nemožné. K čemu bychom chtěli totiž přirovnávat stav, kdy tajné služby plní nejmrzčejší melouchy pro přítelkyni premiéra?"

Pokud se prokáže, že je to pravda, tak to se na mne nezlobte padá jen a jen na hlavu vedení tajných služeb.
14. 06. 2013 | 14:59

zombí napsal(a):

Vidět, jak nedoučený hajný mlátil hlavou o stůl, jak chrápal. A tenhle exot dělá ministra zahraničí a předsedu koaliční strany. Další ostuda ČR a proto je třeba, aby tahle nejhorší vláda od roku 1918 urychleně skončila.
14. 06. 2013 | 15:11

Reveil napsal(a):

Vypadá to, že v nejbližší době bude podána žádost PS a zbavení imunity - hádejte koho?
14. 06. 2013 | 15:13

jan napsal(a):

Už kvůli svým dětem bych byl rád, aby zde existoval nějaký morální standard. Zatím nečině přihlížíme jak politici kradou a lžou, nyní už nás přesvědčují, žeby bez toho rozkrádání nemohl stát fungovat. Jsem přesvědčen, že by mohl, ale to by museli lidi jako Nečas, Kalousek, Vlček, Hašek,...sedět v kriminále i se svými pasáky Rittigem, Janouškem, Hávou, Jansou...
A ta korupční banda ještě Nečasovi a Kalouskovy tleská.To je opravdu žumpa.Hnus.
14. 06. 2013 | 15:21

radim napsal(a):

Vážení spoluobčané,v nedávné době jsem podepsal historicky významné dokumenty pro naši

Československou republiku, to jest, dekrety prezidenta Československé

republiky. Tyto dokumenty nám dávají naději, že se již nikdy nebudou

opakovat tragické události let 1938 a 1939.

Vědom si neblahých zkušeností národa, zejména z druhé světové války,

zanechávám Vám odkaz, ve kterém Vás varuji před možnými dalšími požadavky za

znovuosídlení našeho pohraničí sudetskými Němci, kteří byli poprávu na

základě mých dekretů z naší republiky odsunuti.

Může se stát, že mé dekrety vydané z rozhodnutí vítězných mocností druhé

světové války, budou odstupem času revanšisty prohlašovány za neplatné.

Může se stát, že se najdou "čeští vlastenci", kteří se budou sudetským

Němcům za jejich odsun omlouvat a že budou nakloněni otázce jejich návratu.

Nenechte se oklamat a jejich návratu nedopusťte. Hitlerové odchází, avšak

snaha o ovládnutí Evropy Německem zůstává.

Mohou se najít i vlastizrádci, kteří budou opět usilovat i o odtržení

Slovenska od České republiky. Bylo by to pošlapání odkazu našeho prvního

prezidenta Československé republiky T. G. Masaryka a spoluzakladatele M.R.

Štefánika. Vedlo by to k zániku obou našich národů.

Nezapomeňte, že mé dekrety se týkaly i potrestání vlastizrádců, že mají

trvalou platnost a potrestejte všechny případné vlastizrádce ať je to

kdokoliv, a v kterékoliv době.Váš dr. EDVARD BENEŠ

Praha, květen 1947"
14. 06. 2013 | 15:26

JC napsal(a):

Reveil

Mno jestli, jak se to rýsuje, je to celé postavené na trestnosti přidělování "trafik", tak potom se prázdné kriminály po Klausově amnestii brzy opět zaplní.
Jen mám obavu, aby ty socanské trafiky/Špidla EU že ?/ nebyly promlčené.
O nic jiného tady posledních 20 let totiž nejde.
14. 06. 2013 | 15:28

Reveil napsal(a):

Podle mého souvisí přerušení schůze Sněmovny právě s tím, že se čeká na žádost o vydání Nečase. Aby dnes nebyla schválena důvěra a vzápětí se nehlasovalo o zbavení imunity. To by vypadalo fakt divně.
14. 06. 2013 | 15:33

Karl IV. napsal(a):

Popravdě, Kníže se už zbláznil, uvidíme jak ten druhý na Hradě. Kalousek se snaží sjednotit řady. Zdá se, že si v oněch politických , kdysi bratrskou pomocí oplývajících kruzích, nevěří, ani nos mezi očima, oči mezi ušima atp. To je, tedy zasetí nedůvěry, asi nejvýznačnější výsledek akce nyní.
Mnozí se nyní budou snažit bagatelizovat. Kníže vede, právní stát skončil v jeho předpokoji. Takže to je taky dobré, ukazuje to na jednotnost této opičí vrstvy pseudoelit. Jenže mezi nimi vždy bude někdo, kdo bude chtít víc a jinak, a tady je jistota, že klid nenastane. Navíc volby: co když se lid zblázní a bude volit zcela mimo kastu? A co když příjdou revolucionáři?

Samozřejmě, nastoupí rozmělňovači témat.
14. 06. 2013 | 15:37

JC napsal(a):

ponkl
přidělování trafik je politická klasika, to byste si měl uvědomit. A garantuji vám že to Češi nevymysleli, to je odkoukáno z venčí.
14. 06. 2013 | 15:38

Pavel13 napsal(a):

:radim
Jaká je souvislost Benešovy řeči s touto kauzou nebo článkem?
14. 06. 2013 | 15:43

bil napsal(a):

V Turecku se demonstruje a umírá kvůli nesouhlasu se zrušením parku. V Bulharsku padla vláda, protože byla drahá elektřina. U nás se vrcholní politici veřejně a za bílého dne převlékli za mafiány, zloděje a lháře. Policie tohle potvrdila a oni jen suše prohlásí : JEDEME DÁL!!!! Jedno se musí nechat. To je odvaha jako prase. Je fakt, že ovčané jsou ovčané, ale nevěřím, že lidé unesou vše.
14. 06. 2013 | 15:49

Marian napsal(a):

Pokud nejde o válku "prohnilých proti prohnilým" ale oboj X (víc,než 7 ale málo) statečných musíme je podpořit hned,jakmile bude jasno.HROMADNĚ.
14. 06. 2013 | 15:51

Kléma napsal(a):

Gratulujeme,výborně vymyšleno a načasováno po povodních.A máme tu február č 2.
14. 06. 2013 | 15:54

Karl IV. napsal(a):

Přidělování trafik.
To, že se to někde děje, není mě+řítkem, že se to má dít.
Jak jednoduché.
Pro rozmělňovače.
14. 06. 2013 | 15:58

starý jezevec napsal(a):

„Odposlechů vlivných podnikatelů prý existují stovky hodin. Na jejich základě se prý policistům podařilo rozkrýt řadu politických kšeftů. V tom se shodují i další média. MF DNES informuje, že Rittig se měl jako „finančník“ angažovat například v dobrovolném odstoupení trojice poslaneckých „rebelů“ ODS vloni na podzim. V něm se podle Hospodářských novin měli angažovat i oba zadržení vojenští zpravodajci. Nagyová od nich prý měla získat informace o podezřelých obchodních aktivitách trojice poslanců. Těmi je následně měla vydírat. Tuto linii vyšetřování naznačil ve svém vystoupení i premiér Petr Nečas.“
http://www.parlamentnilisty.cz/

Domovní prohlídky taky asi přinesou výživný materiál a veřejnost se leccos dozví.

Nemá smysl debatovat s lidmi, kteří obhajují tuto politickou praxi.
14. 06. 2013 | 15:59

zemedelec napsal(a):

Pane Závodský.
Já jsem četl,špína s hnusem se sešly ve Strakovce,fakt výborně.
Jsou jasné známky toho,že naše tajné služby jsou využívány k soukromím cílům.Můžeme také říci,že i jejich práce může být využívána a zneužívána,ve prospěch soukromích osob.Kolik už vydali výročních správ o prorůstání mafii do státních struktur a nic se neděje.
14. 06. 2013 | 16:03

Selen napsal(a):

No ono to nebude jen o trafikách a sledování. Kvůli tomu by takový zátah nebyl možný. Počkejme si, jaký svinstva se provalí dál :)
14. 06. 2013 | 16:08

zle matičko zle, komsomolci zde napsal(a):

mě připadá, že po ustavním soudu začala do politického boje zasahovat i policie. a to je alarmující. nastává anarchie.
14. 06. 2013 | 16:12

JC napsal(a):

Karl IV,
Vy vůbec nechápete, co to s normálním smrtelníkem udělá, když si může začít říkat
zákonodárce.
Nerozmělňuji pouze suše konstatuji.
14. 06. 2013 | 16:16

Marian napsal(a):

KDO STOJÍ za touto akcí? JAKÉ,jsou jejich cíle? To jsou zásadní otázky,nad nimi přemýšlejme.Na prkotiny se vyskašleme!
14. 06. 2013 | 16:33

Marian napsal(a):

JC je spolu s BT (nikoli Bulgar Tabac, ale Beštia Trijumfans) ,Vlkodavem a několika dalšími nejmenovanými Králem a Supermanem pravicové inteligence.
JSEM PRAVIČÁK,TUDÍŽ NEMOHU BÝT BLBÝ.:o)))
14. 06. 2013 | 16:36

Jáchym napsal(a):

... že nám na našem území operují cizí policisté. ... Určitou formu spolupráce zákon připouští. Jenom se divím, že speciální psi na vyhledávání ukrytých peněz nezkolabovali, když natrefili na stovky milionů, na to asi cvičení být nemohli. Ještě budeme muset počkat na přílet speciálních psů na vyhledávání anonymních akcií z Marshallových ostrovů
*******************************************************
Na vyhledávání českých ostrovních stamiliard bych doporučil nechat vycvičit speciální čuchací velryby. U nás bohužel již voda opadává pod jejich čáru ponoru.
Tak bych se obrátil třeba na Kubu, v rámci geopolitické vyváženosti.

(Mám pochopitelně na mysli ostrov svobody, tj. Guantanamo !)
14. 06. 2013 | 16:50

Marian napsal(a):

Jáchym- jste se nějak rozletěl,kolego!
14. 06. 2013 | 16:54

Karl IV. napsal(a):

JC

Chápu, nejen zákonodárce, někdy stačí dělat pohůnka, drábka či kapo...
Ovšem na celé kauze je hezké, že je to celé opět Shakespeare. Snad návrta k onomu Bohemia by opravdu, i díky této zkušenoasti, byl správný namísto odpudivého Česko.
14. 06. 2013 | 17:13

Kelt napsal(a):

Celé vystoupení Nečase v PS je možno shrnout takto:

"všichni v této zemi mně mohou políbit p...l!
Já mám svoji 101,která si dobře uvědomuje,že většina z nich by po předčasných volách přišla o vydatná korýtka.
Ne kapři si rybník nevypustí,spíše vepřový žír se nedá odstrčit od koryt.
Allah akbar.
14. 06. 2013 | 17:15

J.M.P. napsal(a):

Není nač si stěžovat. Dalo se s tím počítat. Před potopou za potopou. Jedna třetina lidí české země volila zpátečnický bolševismus,další část volila zdegenerovanou monarchii a zbytek lidí bylo zalezlých v nečinnosti. Jakápak politika. Lůza je to zlodějská. Ať je to ten nebo ten.Ta nebo ta. Nemůže být demokracie svobodou. Je to jen vždy vše na úkor prostých lidí. Už i to počasí lidem ukazuje cestu a přesto není vidět uvědomělost.Bude i hůř.Připravme se na to.
14. 06. 2013 | 17:22

Bijte je, nicte je, palte je.... napsal(a):

Jsem jedinej, koho zajima, kdy, kdo a proc naridil dlouhodobe odposlechy pracovniku uradu vlady?
A vi nekod, co vsechno vlastne bylo osposlechnuto a jak se s takovym materialem nakladalo?
Tady se sice tvrdi neco o Janoskovi s Rittigem, ti si ale vklidu cestuji po svete.
14. 06. 2013 | 17:55

Bijte je, nicte je, palte je.... napsal(a):

starý jezevec Ale co z toho vyplyva. Tato vlada a tento premier napriklad jmenovali cele nove vedeni SZ. Jsou to tedy taky Rittigoby loutky (jak by nasvedcoval tlak na jejich uplacirovani) nebo nam budete tvrdit, ze vsechno ridil Rittig s Nagyovou ale zrovna Bradacova jim tam proklouzla...?
14. 06. 2013 | 18:58

Vendelín napsal(a):

JC -podpásovka, co čekat jiného ?
Špidla prý získal trafiku, Evropský parlament. Špidla kandidoval do EP za sociální demokracii a uspěl. Tak jaká trafika ? Trafikou se myslí dosazení vysloužilce na funkci v dozorčí, anebo správní radě ve státním podniku, případně na jinou funkci ve státní správě, zvláště, když dotyčný vysloužilec pro ni nemá kvalifikaci.
14. 06. 2013 | 20:24

Grock napsal(a):

Pane Závodský, jste hrozný negativista.
Ti lidé s umělými psy dělají všechno, aby vás trochu pobavili a vy vidíte jen samý hnus.
Styďte se.
14. 06. 2013 | 20:46

jogín napsal(a):

Tak si představuju, jak bych to řešil jsa požádán o výplatu 50M třem poslancům. Nejjednodušší samozřejmě je, aby si pronajmuli bezpečnostní chránky v té bance, kde je mám já. Takže není vůbec jisté, že milionky a zlaté cihličky byly vytaženy ze sejfů pana Janouška. Mohly pocházet taky ze schránek pánů bývalých poslanců. S takovým trumfem v rukávě by se policajti diskusemi o normálnosti trafik u soudu zatěžovat nemuseli.
14. 06. 2013 | 20:59

muromec napsal(a):

Každý člověk (heterosexuální) v životě chodí s několika osobami opačného pohlaví. U mě (Slováka), když to bylo nějak vážné, byla, což je zajímavé, ta osoba jiného pohlaví vždy Češka. A tak to i skončilo. Až na úplně útlé dětství (Můj úplně první kontakt s Čechem byl, když jsem jako snad sedmiletý kluk stál sám bez rodičů před střelnicí na pouti, a vtom ke mě přišel jeden z "kolotočářů", a se slovy "Jo, strejček Álfonz..." mi dal docela bolestivý pohlavek. Češi pak u mě dlouho byli ti hloupí lidé co bezdůvodně bijí úplně cizí děti.) jsem byl vždy úžasný čechofil. Česká hudba, český humor, česká literatura, český film... pak české holky. Vzpomínám si, jak jsem několikrát při vysvětlování svých soukromých poměrů přátelům z ciziny říkal dost hrdě, že "My wife is a Czech. The Czechs are a really great nation."

Není to komické, z pohledu toho, co se u vás už dost dlouhou dobu děje? Když se chci dobře zabavit a zasmát nad lidskou hloupostí, stačí si otevřít aktualne.cz a to se až normální rozum zastaví, co je u vás v Česku všechno možné, a taky nad tím, jakým způsobem na to tady někteří v diskuzích reagují. Ale je to i k něčemu dobřé. Kdyby někdo ze Slováků snad měl někdy z Čechů komplexy, dovedu mu hbitě-ruče poradit: Koukni se na aktualne.cz, něco si tam počti, a budeš zaspávat vesele a s hodně povzneseným pocitem. (Já dnes budu taky.)
14. 06. 2013 | 22:01

Al Jouda napsal(a):

Vážení, nechme si poradit od Iljů Muromců ! :))))))
15. 06. 2013 | 00:09

muromec napsal(a):

Al Jouda
Já přece nechci radit. Vy máte takový dojem? Tady je moudrých lidí až-až. Takový noe, resl, oranžáda, Yosif K., bestia triumphans, Karl IV. - to jsou doslova géniové ducha. Obvykle čtu jejich příspěvky oplývající nepřůstřelně sofistikovanou argumentací, a já trouba ani nedovedu pochopit jakým způsobem oni vlastně přemýšlejí. A říkám si "tak to je vážně síla, na tyhle intelektuálně nemáš!" Měl bych z nich docela komplexy kdybych se nebyl v životě už mnohokrát přesvědčil, že když někoho nedovedu pochopit, chyba není v mém přijímači.
Jinak mezi náma, pane Al Joudo, vy osobně patříte k těm které mám opravdu rád. Jestli se nemýlím, jste mi názorově blízký. A proto se vás opět zdvořile ptám: Vy jste v mém vyšším příspěvku objevil nějakou snahu radit? Bylo to jenom nevěřícné kroucení hlavou.
15. 06. 2013 | 07:47

JC napsal(a):

Vendelín,
O uklizení pro socany nepohodlného Špidly do Bruselu si švitořili vrabci i na okapech lihového domu.
No tak jo nebyla to v případě Špidly klasická trafika, to ale neznamená že tuto praxi socani jinak stejně hojně jako ODS nevyužívali.
15. 06. 2013 | 11:54

honolulu napsal(a):

Pane Zavodsky,
ztratil se Vam text ohledne matky Terezy a udavani "rasistu"... Myslim si, ze Vas predstaveny (pan Brzda) je velmi vzdelany clovek...Ale stejne mate mit pravo na jakykoliv nazor.
To je kouzlo demokracie...

Ja se jednou prihlasil do klubu ucennych panu, kteri tvrdili, ze zeme je placata. Zamitli mi prihlasku pro moji malou inteligenci. Tim chci rici, ze lide maji pravo verit vse.
Vy jste nebezpecny pro vnitro. Oni Vas sesadi. Dnes jste je hodne vydesil kvuli public relations.
16. 06. 2013 | 04:41

Přidat komentář

Tento článek byl uzavřen. Už není možné k němu přidávat komentáře ani hlasovat

Blogeři abecedně

A Aktuálně.cz Blog · Atapana Mnislav Zelený B Baar Vladimír · Babka Michael · Balabán Miloš · Bartoníček Radek · Bartošová Ela · Bavlšíková Adéla · Bečková Kateřina · Bednář Vojtěch · Bělobrádek Pavel · Beránek Jan · Bernard Josef · Berwid-Buquoy Jan · Bielinová Petra · Bína Jiří · Bízková Rut · Blaha Stanislav · Blažek Kamil · Bobek Miroslav · Boehmová Tereza · Brenna Yngvar · Bureš Radim · Bůžek Lukáš · Byčkov Semjon C Cerman Ivo Č Černoušek Štěpán · Česko Chytré · Čipera Erik · Čtenářův blog D David Jiří · Davis Magdalena · Dienstbier Jiří · Dlabajová Martina · Dolejš Jiří · Dostál Ondřej · Dudák Vladislav · Duka Dominik · Duong Nguyen Thi Thuy · Dvořák Jan · Dvořák Petr · Dvořáková Vladimíra F Fafejtová Klára · Fajt Jiří · Fendrych Martin · Fiala Petr · Fibigerová Markéta · Fischer Pavel G Gálik Stanislav · Gargulák Karel · Geislerová Ester · Girsa Václav · Glanc Tomáš · Gregorová Markéta · Groman Martin H Hájek Jan · Hála Martin · Halík Tomáš · Hamáček Jan · Hampl Václav · Hamplová Jana · Hapala Jiří · Hasenkopf Pavel · Hastík František · Havel Petr · Heller Šimon · Herman Daniel · Heroldová Martina · Hilšer Marek · Hladík Petr · Hlaváček Petr · Hlubučková Andrea · Hnízdil Jan · Hokovský Radko · Holásková Kamila · Holmerová Iva · Honzák Radkin · Horáková Adéla · Horký Petr · Hořejš Nikola · Hořejší Václav · Hrabálek Alexandr · Hradilková Jana · Hrstka Filip · Hřib Zdeněk · Hubinger Václav · Hülle Tomáš · Hušek Radek · Hvížďala Karel CH Charanzová Dita · Chlup Radek · Chromý Heřman · Chýla Jiří · Chytil Ondřej J Janda Jakub · Janeček Karel · Janeček Vít · Janečková Tereza · Janyška Petr · Jelínková Michaela Mlíčková · Jourová Věra · Just Jiří · Just Vladimír K Kania Ondřej · Karfík Filip · Karlický Josef · Klan Petr · Klepárník  Vít · Klíma Pavel · Klíma Vít · Klimeš David · Kňapová Kateřina · Kocián Antonín · Kohoutová Růžena · Kolaja Marcel · Kolářová Marie · Kolínská Petra · Kolovratník Martin · Kopeček Lubomír · Kostlán František · Kotišová Miluš · Koudelka Zdeněk · Koutská Petra Schwarz · Kozák Kryštof · Krafl Martin · Krása Václav · Kraus Ivan · Kroupová Johana · Křeček Stanislav · Kubr Milan · Kučera Josef · Kučera Vladimír · Kučerová Karolína · Kuchař Jakub · Kuchař Jaroslav · Kukal Petr · Kupka Martin · Kuras Benjamin · Kutílek Petr · Kužílek Oldřich · Kyselý Ondřej L Laně Tomáš · Linhart Zbyněk · Lipavský Jan · Lipold Jan · Lomová Olga M Máca Roman · Mahdalová Eva · Máchalová Jana · Maláčová Jana · Málková Ivana · Marvanová Hana · Mašát Martin · Měska Jiří · Metelka Ladislav · Michálek Libor · Miller Robert · Minařík Petr · Mittner Jiří · Moore Markéta · Mrkvička Jan · Müller Zdeněk · Münich Daniel N Nacher Patrik · Nachtigallová Mariana Novotná · Návrat Petr · Navrátil Marek · Němec Václav · Nerušil Josef · Niedermayer Luděk · Nosková Věra · Nouzová Pavlína · Nováčková Jana · Novák Aleš · Novotný Martin · Novotný Vít O Obluk Karel · Oláh Michal · Ouhel Tomáš · Outlý Jan P Pačes Václav · Palik Michal · Paroubek Jiří · Pavel Petr · Pavelka Zdenko · Payne Jan · Payne Petr Pazdera · Pehe Jiří · Peksa Mikuláš · Pelda Zdeněk · Petrák Milán · Petříček Tomáš · Petříčková Iva · Pfeffer Vladimír · Pfeiler Tomáš · Pilip Ivan · Pitek Daniel · Pixová Michaela · Plaček Jan · Podzimek Jan · Pohled zblízka · Polách Kamil · Potměšilová Hana · Pražskej blog · Prouza Tomáš R Rabas Přemysl · Rajmon David · Rakušan Vít · Ráž Roman · Redakce Aktuálně.cz  · Reiner Martin · Richterová Olga · Robejšek Petr · Rydzyk Pavel · Rychlík Jan Ř Řebíková Barbora · Říha Miloš · Řízek Tomáš S Sedlák Martin · Seitlová Jitka · Schneider Ondřej · Schwarzenberg Karel · Sirový Michal · Skalíková Lucie · Skořepa Michal · Skuhrovec Jiří · Sládek Jan · Sláma Bohumil · Slavíček Jan · Slimáková Margit · Smoljak David · Sobíšek Pavel · Sokačová Linda · Soukal Josef · Soukup Ondřej · Sportbar · Staněk Antonín · Stanoev Martin · Stehlík Michal · Stehlíková Džamila · Stránský Martin Jan · Strmiska Jan · Stulík David · Svárovský Martin · Svoboda Cyril · Svoboda Jiří · Svoboda Pavel · Sýkora Filip · Syrovátka Jonáš Š Šebek Tomáš · Šefrnová Tereza · Šimáček Martin · Šimková Karolína · Šindelář Pavel · Šípová Adéla · Šlechtová Karla · Šmíd Milan · Šoltés Michal · Špalková Veronika Krátká · Špinka Filip · Špok Dalibor · Šteffl Ondřej · Štern Ivan · Štern Jan · Štětka Václav · Štrobl Daniel T Táborský Adam · Tejkalová N. Alice · Telička Pavel · Titěrová Kristýna · Tolasz Radim · Tománek Jan · Tomčiak Boris · Tomek Prokop · Tomský Alexander · Trantina Pavel · Tůma Petr · Turek Jan U Uhl Petr · Urban Jan V Vacková Pavla · Václav Petr · Vaculík Jan · Vácha Marek · Valdrová Jana · Vančurová Martina · Vavruška Dalibor · Věchet Martin Geronimo · Vendlová Veronika · Vhrsti · Vích Tomáš · Vlach Robert · Vodrážka Mirek · Vojtěch Adam · Vojtková Michaela Trtíková · Výborný Marek · Vyskočil František W Walek Czeslaw · Wichterle Kamil · Wirthová Jitka · Witassek Libor Z Zádrapa Lukáš · Zaorálek Lubomír · Závodský Ondřej · Zelený Milan · Zeman Václav · Zima Tomáš · Zlatuška Jiří Ž Žák Miroslav · Žák Václav · Žantovský Michael Ostatní Dlouhodobě neaktivní blogy