Dr. David Rath žádá paní Beatu Krusic, aby ukončila protestní hladovku

22. 04. 2013 | 22:25
Přečteno 4203 krát
Z médií jsem se dozvěděl, že paní Beata Krusic zahájila hladovku na protest proti nespravedlnosti mého věznění.

Nesmírně si vážím této velké podpory. Chtěl bych paní Krusic však poprosit, aby svůj protest ukončila. Jsem lékař a hladovka ohrožuje zdraví a po čase i vlastní život. Mé věznění je nepochybně politickou šikanou a bezprecedentním útokem na občanské svobody v naší zemi. Je to test policejního státu kam až si může dovolit zajít. Z tohoto důvodu je protest paní Krusic naprosto pochopitelný a vnímám ho nejen jako podporu čistě mé osoby, ale hlavně jako pokus upozornit tradičně letargickou českou veřejnost na to, že jim represivní složky kradou poslední zbytky jejich občanské svobody a já sloužím jen jako testovací balonek. Nyní je to nesmyslné věznění Ratha a zítra kohokoli jiného, kdo se znelíbí. Přes vážnost situace bych velmi přivítal, aby v zájmu vlastního zdraví a života ukončila svůj protest ve formě hladovky.

Komentáře

Aktuálně.cz má zájem poskytovat prostor jen pro korektní a slušně vedenou debatu. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se zároveň zavazujete dodržovat Kodex diskutujících. Pokud Váš text obsahuje hrubé urážky, vulgarismy, spamy, hanlivá komolení jmen, vzbuzuje podezření z porušení zákona, je celý napsán velkými písmeny či jinak odporuje zdejším pravidlům, vystavujete se riziku, že jej editor smaže.
Přejeme Vám zajímavou a inspirativní výměnu názorů.
Libor Stejskal, editor blogů (blogy@aktualne.cz)

Matrix napsal(a):

Naopak, pokračovat. Nejlépe až do zdárného konce. Bude to velké plus pro společnost.
22. 04. 2013 | 22:44

vasja napsal(a):

Dejve, když posedíš, budeš mít tolik rozvedenejch učitelek, že ti na jedný nesejde.,
Kájínek by moh vypravovat.
22. 04. 2013 | 22:46

LUF napsal(a):

Za to drzé lhaní byste měl dostat dvojnásobek
22. 04. 2013 | 23:04

JR napsal(a):

je s nim ale aspon prdel, ne?
22. 04. 2013 | 23:07

mb napsal(a):

ta co držela hladovku za Klause přežila nebo zemřela ?

myslim tu, co by jí Jiří Dienstbier klidně nechal zemřít / vykrvácet ...
22. 04. 2013 | 23:10

dexter napsal(a):

Kleptofašistický režim ukradl bezbrannému Davidu Rathovi majetek za více než 44 miliónů korun:
http://www.novinky.cz/krimi/299657-rathovi-zabavili-15-milionu-a-domy-za-vice-nez-29-milionu.html

Mafie dala D. Rathovi na prostudování 60 tisíc stran spisů dvanáct dní, pět tisíc za den:
http://www.parlamentnilisty.cz/zpravy/Rath-musel-precist-denne-pet-tisic-stranek-spisu-Advokat-uz-se-jen-horce-usmiva-269748
Podepisujte petici za osvobození politického vězně Davida Ratha:
http://www.petice24.com/petice_za_osvobozeni_politickeho_vezne_davida_ratha
22. 04. 2013 | 23:41

Lukáš D. napsal(a):

Největší sranda by byla kdyby nakonec seděli s Julínkem ve stejné cele a hádali by se o horní pryčnu. To bych si ze srdce přál :-D
22. 04. 2013 | 23:43

LUF napsal(a):

dexter
Že Rathovi něco zabavili a že mu dali hodně přečíst, neznamená že Rath není korupčník. Zamysli se
22. 04. 2013 | 23:44

realista napsal(a):

V kauze Rath se předvádí zločinost režimu v plné nahotě. Člověk by musel být imbecil aby to neviděl.
22. 04. 2013 | 23:54

LUF napsal(a):

realista
A ty "peníze na volby" o kterých mluvil Rath v parlamentu se mu do krabice od vína dostaly jak? (když tedy nejsi imbecil)
22. 04. 2013 | 23:58

dx napsal(a):

„Základní v celém případu jsou odposlechy, které jsou však upravené, zmanipulované, což namítáme od počátku řízení a nikdo na to nereaguje. Podali jsme v této souvislosti i trestní oznámení, které ale nikdo nešetří. Domnívám se, že to bude zameteno pod koberec, protože se tím nechce nikdo zabývat. Například úplně zmizely odposlechy provedené na hejtmanství nebo v kancelářích ROP střední Čechy, které byly ve prospěch klienta. Do spisu byly vybrány jen ty 'vhodné' odposlechy, ale i ty byly upravovány. Řekl bych, že z povolených odposlechů jich je ve spise sotva pět procent," uvedl tehdy Černý.

http://www.parlamentnilisty.cz/zpravy/Rath-musel-precist-denne-pet-tisic-stranek-spisu-Advokat-uz-se-jen-horce-usmiva-269748
23. 04. 2013 | 00:01

dx napsal(a):

LUF

„Doktor Rath od počátku tvrdil, že měl za to, že v té krabici, která byla u něj zajištěna, bylo víno. Řekl to i tři minuty poté, co jej policie zadržela – že byl přesvědčen, že v té krabici je víno. Následně byl proveden výslech ke sdělení obvinění, kde opět uvedl to samé, což zopakoval i vazebnímu soudu. V protokolu o vazebním jednání ale je, že k tomu vínu žádná nahrávka nebyla. Byly tam jen přepisy odposlechů. Jenže v těch přepisech odposlechů byla celá část konverzace, kdy se Rath baví s doktorkou Pancovou o víně, vyjmuta,“ vysvětlil pak Jelínek to, co ve spise kupříkladu chybí.

http://www.parlamentnilisty.cz/zpravy/Rath-musel-precist-denne-pet-tisic-stranek-spisu-Advokat-uz-se-jen-horce-usmiva-269748
23. 04. 2013 | 00:04

Lukáš D. napsal(a):

dx:

A čekáte snad o právníka pana Ratha že řekne, že jsou důkazy jasné a jeho klient je jasně vinen ? Každá obhajoba bude vždy založena na zpochybňování důkazů stejně jako na zpochybnění obžaloby jako takové.
23. 04. 2013 | 00:08

LUF napsal(a):

dx
proč neodpovíš na otázku?
23. 04. 2013 | 00:20

PetrK napsal(a):

Je až děsivé sledovat, proti jaké všehoschopné zločinecké mašinerii Dr. Rath stojí. A nejen Rath, ale vlastně všichni slušní a svobodně myslící občané.
Podle mne chce režim udělat z Ratha exemplární případ, něco jako popravu pro výstrahu, kterou vlastně už režimní média rituálně vykonala a zastrašit jakékoli odpůrce a kritiky nastolením atmosféry strachu a teroru.
23. 04. 2013 | 00:27

LUF napsal(a):

PetrK
Pokud myslíš, že režimu jde o to aby se korupčníci báli rozkrádat tak jsi to trefil. Takový režim podporuju
23. 04. 2013 | 00:31

dottore napsal(a):

Drzost tohoto cloveka nema meze, asi skola tatky estebaka.
23. 04. 2013 | 02:04

JF napsal(a):

jen si dokážu představit, jak všichni ti korupčníci od shora nahoru jsou teď poslušni tomuto vrcholně korupčnímu českému systému. Když mají třeba i svého korupčního mučedníka, co si otvíral moc pusu a zradil svou rodnou stranu. Jo tak dlouho jsme hledali systémové řešení až ho strana a vláda našla.

ps: nenechte se zmást přejmenováním KSČ na KSČM, a jeho umělým strašákem

ps-řešení supertajenky: správně ODS ;-)
23. 04. 2013 | 02:21

Jak prezit ve vezeni napsal(a):

https://www.youtube.com/watch?v=i8_vyH62_Gs
23. 04. 2013 | 02:38

jednotka chytrosti - jeden antizaorálek napsal(a):

ted to kubice ušil na julínka. za chvíli bude vězení plné nevinných politických věznů.
23. 04. 2013 | 04:28

mik napsal(a):

Je videt ze cesi jeste na hubu nepadli kdyz stale vymysleji takove hlouposti v mych ocich jakykoliv clovek co ohrozuje nebo si znici zivot pro politiku je zraly na psychiatrii at uz to byl Palach nebo treba ta co drzeka hladovku za Klause nakonec trestni osnameni na Klsuse stejne neproslo logicky se to dalo cekat stejne jako Palach svym upalenim nic nezmenil valky vedou politici v tele svych koryt zatimco pesaci se valeji v bahne a umiraji za ne,,proc ? pro nejaky pochybny nacionalismus ? nebo snad pro to ze ten co sedi u koryta a potrebuje dokazat sve ego je nekdo za koho bych byl ochoten polozit zivot hradina bude pro me ten ktery skoci do rozvodnene reky aby nekoho zachranil hrdina bude ten ktery vbehne do ohne aby s toho zaru nekoho vytahl a dalsi podobne skutky Bratri Masinove nejdou hrdiny Palach neni hrdina sebevrazi jsou dusevne nemocni lide nasazovat zivot pro politiku je nesmysl muze si o me myslet kdo chce co chce ale i zdanlive hrdinstvi za valky je diskutabilni napriklad takovy atentan na Haydrycha k cemu to bylo dobre ? Cauceska lidi po revoluci s jeho zenou bez milosti zastrelili Berevik ma v Norsku luxusni vezeni misto diry kde by dostaval jen chleb a vodu soud s 19 letym psychopatem se bude tahnou moozna nakonec dostane trest smrti a bude popraven mozna ne,,,ale pasnim o tehle lidech se z nich pro nektere vytvareji modly a hrdinove ,, tak jako by ubylo dopravnich nehod kdyby se misto nesmyslnych represi v podobe pokut ci odebirani tresnych bodu proste nedaval ridicak kazdemu tak cim driv budou lidi vedet a byt vychovavani k tomu ze za zlocin prijde trest tak ubude zlocincu,,poctivost a cestnost musi vzniknout tak ze se schody musi zametat od zhora zatim se v CR a i jinde zapetaji vzdy odspodu a to je spatne ale abych kvuli tomu drzel hladovku to bych musel mit zrejme vymyty mozek a byt fanatikem a od fanatismu a extremismu k tereorizmu neni zase az tak daleko pani by pokud se ji v dusledku jejiho fanatizmu ohrozi zivot nemelo byt z lekarskeho hlediska momahano,,,at zemre kdyz se rozhodla po dobrovolne poskozovani sveho zdravi jsou lide kteri by dali vsechno aby zdravi byt mohli a nemohou ,,
23. 04. 2013 | 04:58

AOR napsal(a):

To LUF:
Můžete předložit nějaký relevantní důkaz, který by podložil (cituji): ...lživá tvrzení toho grázla...?
Nebo jste také z těch, kteří "si rádi kopnou" ještě před řádným soudem??
23. 04. 2013 | 06:10

Petr B. napsal(a):

Ale ty důkázy jsou přece jasné, kromě odposlechů ještě otisky prstů na penězích nalezených v Rathově bytě (kvůli tomu půjde do vězení i Rathův otec pro křivé svědectví) a výpověď Salačové. Rath dostane 12 let, i když mu prokurátor předpovídá pouze 8 let. Rathovi bude veškerý majetek konfiskován coby nakradený. Nu co, Rath si už rok odkroutil ve vazbě.
23. 04. 2013 | 06:28

Ládik!!! napsal(a):

David si ve vazbě vydělá podstatně víc, než pracující našinec. Co mu tam chybí?
23. 04. 2013 | 06:36

Petr. napsal(a):

Pane poslanče,
délka trestního řízení v Česku je i Vaším dílem. Když jste byl Nadčlověk tak Vám to nevadilo.
V USA už by bylo dávno rozhodnuto, ať by jste seděl a to podstatně déle než v ČR a v daleko menším komfortu, nebo jste byl s patřičným odstupným osvobozen.
23. 04. 2013 | 06:43

Juan napsal(a):

Prepocet financni jednotky korupcniku.

1 RATH = 7 mil.
23. 04. 2013 | 07:09

vasja napsal(a):

Ládik!!! napsal(a):
David si ve vazbě vydělá podstatně víc, než pracující našinec. Co mu tam chybí?
---------------
A zaslouženě.
Vite co to je za dřinu, dělat místopřecedu poslaneckýho klubu u Socanů?
Ja bych to nedělal ani se zacpanym nosem.
23. 04. 2013 | 07:11

prejezd Kassandra napsal(a):

Zprava z tisku: Prislusnici celni zpravy zabavili stankovym prodejcum zbozi v hodnote 1/2 RATHA.
23. 04. 2013 | 07:14

Lou Fanfulánek napsal(a):

Ludmila
Už Stalin věděl, že nejlepší kvalifikace pravičáků je pracovat v Gulagu. Tam jsou pro společnost nejužitečnější.
23. 04. 2013 | 07:31

Komsomolec napsal(a):

"represivní složky kradou poslední zbytky jejich občanské svobody a já sloužím jen jako testovací balonek" - tyhle represivní složky se chovají podle toho, jaké zákony schvalují poslanci. Není Dr. Rath náhodou poslanec? Na co si vlastně stěžuje? Kdyby místo vylepování svého jména na předražené zakázky raději tvořil smysluplné zákony, neskučel by dnes za katrem. Ráno žvanil o korupci a korupčnících (to jsou samozřejmě ti druzí, on ne) a odpoledne si nosil v krabicích od vína miliony z našich kapes. Šťastný pobyt za mřížemi, socane.
23. 04. 2013 | 07:55

Komsomolec napsal(a):

To Ludmila
Když se ti nelíbí pravicový póvl, zabal si kufry a odjeď za Kimem. Tam tě zavřou do Gulagu, i když jsi soudružka.
23. 04. 2013 | 07:57

coody napsal(a):

A pomatujete na Parkanovou, jo? Nevíte co se s ní stalo? Škoda 650 miliónů... Kde jsou zabavený majetky? Kde je likvidační vazba a mediální lynč? Kam se ztratilo právo a spravedlnost? Zdá se, že Parkaovou mafiánská parta v klidu uklidila. Julínek bude v klidu taky uklizen. Opozice dostane buřtíky a jelítka, prebendy a trafiky a ani si nevzpomene.
23. 04. 2013 | 07:57

Ludmila napsal(a):

coody

Jak píše Rath, může se to samé stát i tobě Bohouši S., ale pokud budeš poslušným kolouškem a budeš se řídit správnými návody z médií, nemusíš se bát.
23. 04. 2013 | 08:04

Komsomolec napsal(a):

coody
Parkanová je trestně stíhaná, stejně jako Julínek. Ale socani, kteří mají na svědomí Gripeny jsou v pohodě. A Rath, může být rád, že je v base. Vazba se mu započítává do trestu a už má rok za sebou. Tak ještě 11 let a můžete svého korupčníka přivítat před basou.
23. 04. 2013 | 08:09

kolemjdoucí napsal(a):

Zdá se, že i běžní lidé podvědomě cítí, že se v případu Rath děje něco opravdu nekalého a znepokojujícího. A senzitivní lidé jako Beata Krusic jsou pak odhodlaní jít až do extrémů jako je hladovka.
23. 04. 2013 | 08:22

Ládik!!! napsal(a):

komsomolec -
za dobré chování mu půlku trest prominou. Dostane 8 roků, 4 mu prominou, 1 má odkroucený - v roce 2016 se nechá znovu zvolit.
23. 04. 2013 | 08:34

sk napsal(a):

Proč je případ Rath pro českou společnost tak důležitý a vyvolává tolik emocí? Protože je zde napadeno samotné jádro nepsaného konsenzu, který v 89´ česká společnost uzavřela. Rath má pravdu a opět je o několik kroků dál, když říká - je to nástup policejního státu.

Celé se to promění a lidé si začnou říkat, jak se to kurňa mohlo stát? Ale co jste dělali, když zavírali Ratha?
23. 04. 2013 | 08:51

Libertad napsal(a):

S otevřených zdrojů je známo, že obžalovací spis na dr. RATHA má 60000 stran. Jiné trestní spisy na jiné lidi mají o něco méně, a další, třeba na soudce BERKU, zase více.
Na základě svých osobních zkušeností, kdy jsem ke zkoušce z elektrotechnologie musel nastudovat knížku o 700 stránek a trvalo mi to cca 21 dní, si dovolím tvrdit, že něco základního je schnilého v procesu od obvinění až k případnému odsouzení.
ŽÁDNÝ soudce, ŽÁDNÝ státní žalobce není schopen spis o tolika stránkách nastudovat. Z toho vyplývá, že nemůže rozhodnout na základě všech faktů ve spisu uvedených, a tedy nemůže rozhodnout spravedlivě.
Někdo by se měl nad rozporem mezi počtem stránek obžalovacého spisu a nutností potřeby znalosti celého spisu hluboce zamyslet a "nevyrábět" papír za papírem.

S pozdravem

Sidonio Libertad
23. 04. 2013 | 09:01

bobš napsal(a):

Ono když se na to člověk podívá zjistí, že asi Rath má částečnou pravdu. Stačí se podívat na špičky koalice, kolik kauz a o žádné se nemluví tolik jako o Rathovi. A to ještě Sášu se snaží uklidit do Izraele. Potom je jasné, že hodně lidí zde vidí politickou objednávku. Pokud zde nebude padni komu padni, tak to bude pořád buhužel jednostranné.
23. 04. 2013 | 09:07

gaia napsal(a):

Libertad

jednou nějaký budoucí Ústrk , který bude zkoumat oběti 4. odboje, bude mít o práci na nekonečno postaráno.
Stále platí ono známé a dnes zdá se ještě v rakovinné fázi, Dej blbci funkci a vymyslí lejstro.
23. 04. 2013 | 09:08

gaia napsal(a):

Ládiku !!! primitive s vykřičníky

dle Práva, Rathovi zabavili z účtu 29 milionů a zabavili nemovitosti.

Přitom ještě není odsouzen.

Odsouzenému a uprchlému Wolofovi nechali vše.

Něco zde smrdí.
23. 04. 2013 | 09:11

stejskal napsal(a):

Dobrý den,

smazal jsem několik textů obsahujících nadávky ("grázl, pitomá, póvl"), neboť ty jsou v rozporu se záměrem našich stránek, tedy poskytovat prostor pro věcnou a korektní debatu.

Děkuji za pochopení.

Libor Stejskal, editor blogů
23. 04. 2013 | 09:16

stejskal napsal(a):

P.S. Pletete si zabavení s obstavením, paní gaio. l.s.
23. 04. 2013 | 09:19

oranžáda obecná napsal(a):

Rath a politický vězeň ????? To je ale pohádka , a Davide, konečně už se nám tady vyjádři k těm sedmi mega v krabici, jak jsi o nich nevěděl...
23. 04. 2013 | 09:19

JAHA napsal(a):

Ad: Libertad
Pokial ste niekedy videl obzalovaci spis, tak viete, za cca 90 % su kecy citujuce prislusne paragrafy zakona (...ktoreho sa mal doputit tym, ze podla zak....cl....par...ods... si dna...prevzal..., cim ...zak., cl....par...ods...pismeno...

Poctami stran sa obhajuju obhajcovia mafianov, ked natahuju proces, pripadne i skorumpovani sudcovia. Po namietkach obhajcu a inych prietahoch zrazu sudca dlhodobo ochorie, spis pridelia inemu, ten potrebuje pol rokana prestudovanie, potom proces, obhajca namietne zaujatost, ochorie...No a potom v TV pozerame trebars i vraha, ako ho "omylom" sudca prepustil, a tomu to staci, aby si odskocil trebars do Belize. Nafurt:-). A zije tam chudak z podpory domacich fanusikov, ktori usetrili prostriedky hladovkou...
23. 04. 2013 | 09:21

český maloměšťák napsal(a):

Za celou obec českých maloměšťáků se připojuji k výzvě pana Ratha.
Všeho moc škodí, už tak málem zemřelo hladem několik mladých a nadějných lidí protestujících proti chování pana Janoušk...eh, tedy proti chování paní Baborové.
Nu a uznejte...stojí snad nějaká Baborová za to, aby kvůli ní umírali lidé na podvýživu ?
/řečnická otázka - podle mě snad jen hloupé hovado by odpovědělo , že stojí/

P.S. Několik tisíc stránek se za pár dní jistě že dá nstudovat. zeptejte se na právech v Plzni...anebo Řápkové :

https://www.youtube.com/watch?v=Ez3_62fYbME

No vidíte - nejen nastudovat, ale i vystudovat se takhlenc dá. A navíc jí to i sluší a vůbec přitom nemusí hladovět.

Anebo čtěte tak jak mladý Benda řádkuje - a máte to zmáklé sofort.
23. 04. 2013 | 09:25

gaia napsal(a):

stejskal

vy asi Právo nečtete, jak vás tak znám.

Bylo to minulou středu, nebo sobotu, bylo tam zabavení.

Ještě jsme to doma rozebírali, že je to horší než v 50. letech.

http://www.novinky.cz/krimi/299657-rathovi-zabavili-15-milionu-a-domy-za-vice-nez-29-milionu.html
23. 04. 2013 | 09:25

Ládik!!! napsal(a):

gaio -
proč mě oslovujete "primitive"?
23. 04. 2013 | 09:32

gaia napsal(a):

ještě k tomu stejskal

víte, oni si novináři vůbec rádi pletou pojmy k manipulování s veřejností.

Možná pro redaktory v Právu je synonymum obstavení a zabavení, pro zdejší redaktory je zas synonymem vyvlastění a krádež, restituce a dar.

S justicí je to asi podobné, že i porávníci si pletou pojumy a pak jsme tam, kde js,me.

Hlavně že si testovací agentury nahrabou prachy na buzerování dětí při povinných testech, kde se má údajně zjišťovat, zda děti rozumí psanému textu.

Dospělí a odpovědní tuto dovednost zřejmě nemusí.

že je ve státě cosi shnilého je slabé slovo
23. 04. 2013 | 09:37

gaia napsal(a):

Ládik!!!

protože u nne je synonymem slova Ládik!!! slovo primitiv.

Víte, já také občas pletu pojmy, když mohou právníci a redaktoři, proč ne já?
23. 04. 2013 | 09:39

Ládik!!! napsal(a):

Asi budete říčná.
23. 04. 2013 | 09:46

Ládik!!! napsal(a):

A proč řádkujete jako Benda?
23. 04. 2013 | 09:47

český maloměšťák napsal(a):

gaia
Jednou mi pan Stejskal obstavil přístup sem.
Nezlobím se kvůli tomu na něj..daleko horší by bylo, kdyby mi ten přístup zabavil.
:)
23. 04. 2013 | 09:54

Gustáv Kočí napsal(a):

Tradičně letargická česká společnost tě má, doktore, skutečně u zadéle. Stejně jako jsi ji měl Ty ve Funkci. Jako "vrcholový" diagnostik jistě víš, že jsi první sprostý podezřelý, který z díry píše blogy. Gratuluji a přeji ti, aby ti toaletní moták nikdy nedošel.
23. 04. 2013 | 09:55

stejskal napsal(a):

Dobře, paní gaio,

hezký den.

Libor Stejskal
23. 04. 2013 | 09:57

scallop napsal(a):

Pan Rathovi bych doporucil zahaji hladovku na protest proti hladovce madam Beaty.
23. 04. 2013 | 10:39

melčákova pohanka napsal(a):

Ládík a spol. Vy byste po roce vazby všichni zpívali písničku STB,tak jako vaše spřízněná duše Salačová... Je mi z vás na dávení,jak říká váš guru Kalousek!
23. 04. 2013 | 10:53

zemedelec napsal(a):

Pane melčáková pohanka.
Zdravím a souhlasím.
O Salačové ještě bude napsáno hodně.Mě by zajímalo,kdy si založila stavební firmu,jestli to nebyla jenom velice chutná návnada.Kde se vzali peníze,od koho,někde se museli objevit na účtu,někdo je musel přinést k Pancové.
23. 04. 2013 | 11:11

melčákova pohanka napsal(a):

zemedelec. Nejsem soudce a např. o Kottovi si iluze nedělám a s pí.Pancovou to měl David sukničkář těžké...Ale tady jde o způsoby a praktiky STB a systémovou záležitost,kterou jen třeba odsoudit,i kdyby se lucifera Kalouska měla týkat. Spolčení Policie,st.zástupců a soudů-klasické totalitní praktiky a divadlo pro pudové primitivy....Ale,jak píše DR dnes on,zítra já,ty..
23. 04. 2013 | 11:27

seriózní chlapík napsal(a):

Kdyby ten národ byl pouze letargický doktore, bylo by to ještě dobré.
Lidé by si vás jenom nevšímali, zatímco tak jste i terčem nenávistných útoků. Výstižný je v národní typologii například Herzův "Habermannův mlýn".
23. 04. 2013 | 13:00

Re napsal(a):

Julínkovi ani Parkanové a mnoha dalším se nic nemůže stát, důvod je jasný.
http://www.petice24.com/petice_za_osvobozeni_politickeho_vezne_davida_ratha
24. 04. 2013 | 00:08

Božena napsal(a):

Jak tak čtu tyto komentáře,tak je mi z některých velice smutno,jak může být člověk na druhého tak krutý.Nikdo nemůže vědět,jak to všechno bylo,ale někteří jsou hrozně chytří a ví všechno.Asi jim to dělá dobře,když můžou napadat alespoň slovně někoho,kdo se nemůže bránit. Kam jsme se to dostali a kam to spěje,taková nenávist k člověku!
24. 04. 2013 | 18:01

aljoša napsal(a):

Davide rok máš za sebou ještě tak dva tři a bueš venku
01. 05. 2013 | 15:31

peterka napsal(a):

http://www.vasevec.cz/vip-blogy/miroslav-nemec-kdo-naridil-zlikvidovat-plukovnika-martince
01. 05. 2013 | 18:50

turista napsal(a):

Pane kolego,
vydržte, jste politický vězeň Nečasova a Kubiceho režimu. Připomíná mi to věznění Vladimíra Škutiny v éře Antonína Novotného. Vaše propuštění by mohlo skácet tuhle shnilou vládu a smetlo by i generální prokurátorku Bradáčovou, která si na Vás udělala kariéru. Vaše věznění je kouřová clona na zblbnutí veřejnosti, aby zkousla Klausovu nemravnou abolici tunelářů. Váš případ je důkazem dvojího metru naší justice a důkazem tzv. politické spravedlnosti naší vlády. Je to politický případ připomínající padesátá léta.
03. 05. 2013 | 12:34

právnička napsal(a):

pane doktore Rathe, držte se, máte pravdu s letargickou českou veřejností a má ji "turista" i "Božena" v komentářích nade mnou...to není jen letargická společnost, ale taky hyenistická, nenávistná a krutá...naštěstí nejsou úplně všichni stejní, jen tito jsou nejvíce slyšet neb je to jejich doba!! doba vítězných gaunerů, lumpů a tunelářů jedno jaké provenience...věřte, že je ještě dost slušných lidí, kteří sledují nejen Váš případ..jen nevystupují ve veřejném prostoru, protože zamést s člověkem neznámého jména, který nepěje stejnou píseň dokola, je dnes ze všeho nejjednodušší...těch případů jsou tady stovky a tisíce! Věřte, že za této situace je lepší, že Vás média tak opečovávají, byť negativně...
03. 05. 2013 | 18:10

ZUDE napsal(a):

Vzkaz pro ty,co by vezne posilali do Iranu ci jinych zemi:Vas tam posleme pracovat taky!!!Budete brat stejnou vyplatu jako Afganci...a uvidime jak dlouho se vam to bude libit!!!Jak muzete prirovnavat CR...s nejakou rozvojou zemi?Muzete si rovnou podat ruce s tou komunistickou pakazi co jeste stale nepochopitelne soudi na nasich soudech. Buh chran dostat se jim do rukou!!!!
09. 05. 2013 | 15:17

Iwigirl napsal(a):

Pravdu, kterou se od politiků a masmédií nedozvíte si můžete přečíst zde
http://beranovaadela.blog.idnes.cz/c/333141/Kompletni-shrnuti-kausy-MUDr-Davida-Ratha-bez-cenzury.html
11. 07. 2013 | 08:11

outlettqstz napsal(a):

<a href=http://www.rehoboth.ab.ca/menu.asp>canada goose jackets cheap</a> sigmet http://www.rehoboth.ab.ca/menu.asp - canada goose coats
26. 02. 2014 | 16:07

Přidat komentář

Tento článek byl uzavřen. Už není možné k němu přidávat komentáře ani hlasovat

Blogeři abecedně

A Aktuálně.cz Blog · Atapana Mnislav Zelený B Babka Michael · Balabán Miloš · Bartošová Ela · Bavlšíková Adéla · Bečková Kateřina · Bednář Vojtěch · Bělobrádek Pavel · Beránek Jan · Berwid-Buquoy Jan · Bielinová Petra · Bína Jiří · Bízková Rut · Blaha Stanislav · Blažek Kamil · Bobek Miroslav · Boehmová Tereza · Brenna Yngvar · Bureš Radim · Bůžek Lukáš · Byčkov Semjon C Cerman Ivo Č Černoušek Štěpán · Česko Chytré · Čipera Erik · Čtenářův blog D David Jiří · Davis Magdalena · Dienstbier Jiří · Dlabajová Martina · Dolejš Jiří · Dostál Ondřej · Dudák Vladislav · Duka Dominik · Duong Nguyen Thi Thuy · Dvořák Jan · Dvořák Petr · Dvořáková Vladimíra F Fafejtová Klára · Fajt Jiří · Fendrych Martin · Fiala Petr · Fibigerová Markéta · Fischer Pavel G Gálik Stanislav · Gargulák Karel · Geislerová Ester · Girsa Václav · Glanc Tomáš · Gregorová Markéta · Groman Martin H Hájek Jan · Hála Martin · Halík Tomáš · Hamáček Jan · Hampl Václav · Hamplová Jana · Hapala Jiří · Hasenkopf Pavel · Hastík František · Havel Petr · Heller Šimon · Herman Daniel · Hilšer Marek · Hladík Petr · Hlaváček Petr · Hlubučková Andrea · Hnízdil Jan · Hokovský Radko · Holásková Kamila · Holmerová Iva · Honzák Radkin · Horáková Adéla · Horký Petr · Hořejš Nikola · Hořejší Václav · Hrabálek Alexandr · Hradilková Jana · Hrstka Filip · Hřib Zdeněk · Hubinger Václav · Hülle Tomáš · Hušek Radek · Hvížďala Karel CH Charanzová Dita · Chlup Radek · Chromý Heřman · Chýla Jiří · Chytil Ondřej J Janda Jakub · Janeček Karel · Janeček Vít · Janečková Tereza · Janyška Petr · Jelínková Michaela Mlíčková · Jourová Věra · Just Jiří · Just Vladimír K Kania Ondřej · Karfík Filip · Karlický Josef · Klan Petr · Klepárník  Vít · Klíma Pavel · Klíma Vít · Klimeš David · Kňapová Kateřina · Kohoutová Růžena · Kolaja Marcel · Kolářová Marie · Kolínská Petra · Kolovratník Martin · Kopeček Lubomír · Kostlán František · Kotišová Miluš · Koudelka Zdeněk · Koutská Petra Schwarz · Kozák Kryštof · Krafl Martin · Krása Václav · Kraus Ivan · Kroupová Johana · Křeček Stanislav · Kubr Milan · Kučera Josef · Kučera Vladimír · Kučerová Karolína · Kuchař Jakub · Kuchař Jaroslav · Kukal Petr · Kupka Martin · Kuras Benjamin · Kutílek Petr · Kužílek Oldřich · Kyselý Ondřej L Laně Tomáš · Linhart Zbyněk · Lipavský Jan · Lipold Jan · Lomová Olga M Máca Roman · Mahdalová Eva · Maláčová Jana · Málková Ivana · Marvanová Hana · Mašát Martin · Měska Jiří · Metelka Ladislav · Michálek Libor · Miller Robert · Minařík Petr · Mittner Jiří · Mrkvička Jan · Müller Zdeněk · Münich Daniel N Nacher Patrik · Nachtigallová Mariana Novotná · Návrat Petr · Navrátil Marek · Němec Václav · Niedermayer Luděk · Nosková Věra · Nouzová Pavlína · Nováčková Jana · Novák Aleš · Novotný Martin · Novotný Vít O Obluk Karel · Oláh Michal · Ouhel Tomáš · Outlý Jan P Pačes Václav · Palik Michal · Paroubek Jiří · Pavel Petr · Pavelka Zdenko · Payne Jan · Payne Petr Pazdera · Pehe Jiří · Peksa Mikuláš · Pelda Zdeněk · Petrák Milán · Petříček Tomáš · Petříčková Iva · Pfeffer Vladimír · Pfeiler Tomáš · Pilip Ivan · Pitek Daniel · Pixová Michaela · Plaček Jan · Podzimek Jan · Pohled zblízka · Polách Kamil · Potměšilová Hana · Pražskej blog · Prouza Tomáš R Rabas Přemysl · Rajmon David · Rakušan Vít · Ráž Roman · Redakce Aktuálně.cz  · Reiner Martin · Richterová Olga · Robejšek Petr · Rydzyk Pavel · Rychlík Jan Ř Řebíková Barbora · Říha Miloš · Řízek Tomáš S Sedlák Martin · Seitlová Jitka · Schneider Ondřej · Schwarzenberg Karel · Sirový Michal · Skořepa Michal · Skuhrovec Jiří · Sládek Jan · Sláma Bohumil · Slavíček Jan · Slimáková Margit · Sobíšek Pavel · Sokačová Linda · Soukal Josef · Soukup Ondřej · Sportbar · Staněk Antonín · Stanoev Martin · Stehlík Michal · Stehlíková Džamila · Stránský Martin Jan · Strmiska Jan · Stulík David · Svárovský Martin · Svoboda Cyril · Svoboda Jiří · Svoboda Pavel · Sýkora Filip · Syrovátka Jonáš Š Šebek Tomáš · Šefrnová Tereza · Šimáček Martin · Šimková Karolína · Šindelář Pavel · Šlechtová Karla · Šmíd Milan · Šoltés Michal · Špalková Veronika Krátká · Špinka Filip · Špok Dalibor · Šteffl Ondřej · Štern Ivan · Štern Jan · Štětka Václav · Štrobl Daniel T Táborský Adam · Tejkalová N. Alice · Telička Pavel · Titěrová Kristýna · Tolasz Radim · Tománek Jan · Tomčiak Boris · Tomek Prokop · Tomský Alexander · Trantina Pavel · Tůma Petr · Turek Jan U Uhl Petr · Urban Jan V Vacková Pavla · Václav Petr · Vaculík Jan · Vácha Marek · Valdrová Jana · Vančurová Martina · Vavruška Dalibor · Věchet Martin Geronimo · Vendlová Veronika · Vhrsti · Vích Tomáš · Vlach Robert · Vodrážka Mirek · Vojtěch Adam · Vojtková Michaela Trtíková · Výborný Marek · Vyskočil František W Walek Czeslaw · Wichterle Kamil · Wirthová Jitka · Witassek Libor Z Zádrapa Lukáš · Zaorálek Lubomír · Závodský Ondřej · Zelený Milan · Zeman Václav · Zima Tomáš · Zlatuška Jiří Ž Žák Miroslav · Žák Václav · Žantovský Michael Ostatní Dlouhodobě neaktivní blogy