Intimní zpověď člena pravicové vlády

04. 04. 2007 | 10:14
Přečteno 21018 krát
Velká reforma je tady! Sláva! Jsme zachráněni! Jen je otázkou od čeho. Spíš to vypadá, že jsme zachráněni od více než 5% růstu HDP a od nízkého růstu státního dluhu v roce 2006 (2,9%).Také budeme zachráněni od možnosti si odečíst úroky z hypoték, od společného zdanění manželů, od 5% DPH na lécích, potravinách, veřejné dopravě, domech a bytech… a Bůh ví od čeho ještě (třeba dům či byt za 2,5 milionu zdraží o 10000Kč). Co bychom však neobětovali zjednodušení daní!

Bude rovná a 15% - svět nám závidí! Vlastně bude spíš 23%, protože se navíc zdaní veškeré odvody na sociální a zdravotní pojištění.

To už zas taková sláva není. Drtivá většina lidí dnes platí sice daň nižší, ale na to taky máme recept – stanovíme různě vysoké odpočitatelné položky a tak každý odvede jiné % daně, někdo dnešních 12%, jiný třeba 15%, další 18%… Trochu se nám vytratila rovnost daně. Nevadí!.Cílem vlastně nebyla žádná rovná daň, to se říkalo jen tak před volbami, aby řeč nestála. Sliby se slibují… Hlavním cílem bylo pomoci těm schopným, aby se úspěch vyplácel.

Dobře rozumějte, schopný není dobrý učitel, vědec, umělec či doktor, ale ten, kdo je bohatý a vydělává nad takových 50 tisíc měsíčně. To není žádný učitel ani vědec, tak 90% doktorů toto kritérium nesplní. Hlavně, že trochu ulevíme těm, co mají mzdu nad sto tisíc měsíčně. Dnes chudáci zaplatí až 32%, tak těm to alespoň snížíme na těch 23%. Určitě se k nám všichni špičkoví manažéři povalí třeba z Německa, které je dusí nějakou 46% daní, nebo ze Švédska , které je na tom ještě hůře. Než se k nám probijí po mizerných silnicích a rachotící železnici, tak výpadek výběru daní pěkně doženeme na 97% obyvatel, kterým zvýšíme DPH na 9% a zrušíme některé daňové úlevy. Totiž příjem nad 50 tisíc měsíčně mají pouhá 3% lidí. To máme pěkně málo těch schopných.

Je to určitě proto, že se u nás úspěch nevyplácí a tak lidé raději dobrovolně vydělávají málo, aby nemuseli platit daň 32%! Konečně kdyby se trochu snažili, tak na tom mohou být stejně jako my členové vlády. Už Václav Klaus říkal, že každý přeci může být premiérem. Máme rovnost šancí. Komu připadá, že tento velký daňový třesk je vlastně o ničem, ten se šeredně mýlí. Bude přeci potřeba v novém systému proškolit tisíce úředníků finančních úřadů, účetní ve firmách, daňové poradce, upravit programy… Velký obchod za stovky milionů. Tyto výdaje třeba o nějakou setinku promile přispějí k růstu HDP v příštích letech. Trochu sic nesmyslně, ale to statistiku nezajímá. Smysluplněji to naše vláda prostě neumí. Jak to jinak máme dělat. Musíme vyhazovat schopné nestraníky, třeba úspěšného ředitele CzechInvestu a nahradit je zasloužilými členy ODS. Prostě o partajníky se musíme postarat, to je hotová věc.S takovým materiálem nám za chvilku sice to HDP neporoste, ale partaj je partaj. Naštěstí je to na koho svést. Mohou za to předešlé vlády, ty zadlužily příští 2,3,4,… generace. Za nich sice rostlo HDP až 6% a měly růst dluhu pod 3%, ale to nebyla jejich zásluha, přece každý ví, že nejhloupější sedlák má ty nejlepší brambory. Pouze pravicové recepty vedou k cíli, to ví každé malé dítě a naše reformy jsou přeci pravicové, tedy jediné správné, nezbytné, hluboké…

Komentáře

Aktuálně.cz má zájem poskytovat prostor jen pro korektní a slušně vedenou debatu. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se zároveň zavazujete dodržovat Kodex diskutujících. Pokud Váš text obsahuje hrubé urážky, vulgarismy, spamy, hanlivá komolení jmen, vzbuzuje podezření z porušení zákona, je celý napsán velkými písmeny či jinak odporuje zdejším pravidlům, vystavujete se riziku, že jej editor smaže.
Přejeme Vám zajímavou a inspirativní výměnu názorů.
Libor Stejskal, editor blogů (blogy@aktualne.cz)

Ing. Zdena Bürgerová napsal(a):

Vážený pane doktore, myslím, že by bylo rozumnější, kdyby jste se vrátil zpět ke své lékařské práci. Udivuje mne jaký se z Vás přes noc stal odborník přes daně.
Politika není nic pro Vás. Jste obrovský populista a jakákoliv urážka druhých Vám není cizí. Naprosto Vám chybí soudnost a především dobré vychování.
Je mi Vás opravdu dost líto.
04. 04. 2007 | 10:28

vai napsal(a):

pěkně vystiženo, především poslední odstavec. já jsem ODS nevolil, nevěřil jsem její sliby a mám dobrou náladu - nenaletěl jsem.
04. 04. 2007 | 10:29

Frantisek Sadlo napsal(a):

Hmm, no hlavne, ze nas zachrani od blbu jako vy. Kdyby me nekdo odhalil, ze jsem falsoval udaje o vzdelani kvuli lepsimu pracovnimu zarazeni, zahrabal bych se do hnoje a z toho svyho smradu bych uz v zivote tu svoji krivackou drzku nevystrcil. Byvaly clene ODS.
04. 04. 2007 | 10:36

PetrN napsal(a):

Vrah o morálce káže! :-((((
04. 04. 2007 | 10:38

York napsal(a):

Klasická směs blbostí a demagogie. To se ostatně dalo čekat, rozumnou věc jsem ještě od toho pána neslyšel ani nečetl. Nechápu, proč mu to někdo zveřejňuje.
04. 04. 2007 | 10:41

David napsal(a):

Ani jsem nečekal od pana Ratha nejaký inteligentní příspěvek...klasika...jako vždy jen snůžka nesmyslných hesel a absurdních tvrzení.
04. 04. 2007 | 10:44

Jiří napsal(a):

Řekl bych, že jste dost přesně vystihl zejména včerejší a dnešní pocity většiny občanů ČR, kupodivu i spousty (doufejme že již bývalých) voličů ODS. Díky.
04. 04. 2007 | 10:45

David napsal(a):

Je to opravdu nutné zverejnovat bludy demagoga ráta?
04. 04. 2007 | 10:48

jolen napsal(a):

To je nestesti tenhle Rath. Sevce, drz se sveho koryta a nemuv do veci, kterym vubec nerozumis!
04. 04. 2007 | 10:52

Matěj napsal(a):

Je jasné jedno,když někdo vydělá tak někdo musí prodělat.Perpetum mobile neexistuje.
Ušetří se bohatým a veme se těm druhým.
Za jídlo,léky topení,aj vydáme všichni více,jenom těm bohatým zbude i přesto o dost více.
Je to celkem jednoduchéa platí,že někdo ten menší výběr daní musí zaplatit.A je celkem jedno jestli fandíte pravici nebo levici.
04. 04. 2007 | 10:52

Kóťa napsal(a):

Pane Rathe, říká se ševče drž se svého kopyta a myslím, že to platí na Vás dvojnásob. Myslím, že jste se dobře předvedl "skvěle" už v Komoře. Myslím, že byste si měl vyřešit nejprve své soukromé vztahy a potom kázat ostatním o morálce, aby ti, kteří vědí nemuseli zvracet za Vás. Doufám, že po příštích volbách ksicht Váš, p. B.Sobotky a nakonec p. Paroubka už neuvídím ani v televizi ani v novinách.
04. 04. 2007 | 10:57

vhonzl napsal(a):

Taky nejsem prekvapeny s cim pan Rath zase vylezl - jeho demagogicky styl me vzdycky pobavi...
04. 04. 2007 | 10:59

jh napsal(a):

Vážený pane doktore,
nevím co Vás opravňuje kritizovat daňovou reformu.Vždyť Vy ani nevíte co to vlastně daňová reforma je. Jenom děsíte lidi, bude ještě hůř. Minulá vláda, které jste byl chvíli členem dokázala jen to, že zadlužila stát na několik generací dopředu. Za osm let vládnutí nedokázala vyřešit ani daňovou reformu, ani reformu zdravotnictví apod. Pod Vaším vedením by jste nemocnice nejraději zestátnil. A vůbec nevidíte, že jako obchodní společnosti fungují mnohem lépe a vůbec neohrožují péči o pacienta, naopak je zde péče daleko vyšší ve státních zařízeních. Když Vám nevyšla doktorská kariéra tak fušujete do politiky, které taky rozumíte jak losos heligonu. Ovšem jako člen ČSSD a bývalé vlády, které už většina měla plný zuby jste povinnen kritizovat a napadat program nové vlády. Nemluvte tedy o něčem čemu absolutně nerozumíte a pouze opakujete to o čem rozhodlo vedení Vaší strany a zejména váš předseda, který by mohl řídit tak nějaké zemědělské družstvo a to ještě v nějaké zapadlé vísce.
04. 04. 2007 | 11:03

Vítek napsal(a):

Vážená paní Bürgerová,

S lítostí s Vámi musím nesouhasit v tvrzení, že se pan Rath do politiky nehodi.
Bohužel, dnešní politika je zejména o zájmech osobních namísto veřejných, umění populismu a demagogie zde zcela dominuje odbornosti a morálce. A v tom je pan Rath (se svým stranickým předsedou) opravdu expert bez konkurence, povedlo se mu vymítit z naši politické 'kultury' poslední zbytky elementární slušnosti...

P.S.: nevložila redakce omylem do článku fotku Mr. Beana??
04. 04. 2007 | 11:04

Vašek napsal(a):

Dle vašich nesnášenlivých reakcí je vidět že Rath trefil hřebík na hlavičku.Dělat reformu pro reformu,toho jsme si již opravdu užili dost.
04. 04. 2007 | 11:05

František napsal(a):

Zas - Ráth - nás komunistický froc poučuje, co je pro nás - něj - nejlepší. Že nemá vychování - prosím Vás, také od koho - to víme. Bohužel se světlé zítřky nekonají. A tak bychom se měli vrátit ke starému a osvědčenému - darebáky a tlučhuby koupat v koši pod Karlovým mostem
04. 04. 2007 | 11:05

Matěj napsal(a):

Lidi vemte rozum do hrsti a přemýšlejte,počítejte.
Když utahovat opasky,tak všichni a ne jenom někdo.
04. 04. 2007 | 11:11

tata napsal(a):

Místo osočování Ratha by jste se měli zamyslet nad důsledky pseudoreformy vy ubožáci.
04. 04. 2007 | 11:12

Znechucený občan napsal(a):

RÁTHE- Jsi obr ubožák který se sklání k bolševickým praktikám. TY JSI SCHOPEN PRO KORYTO SEŽRAT I VLASNÍ HHH---OOO!
04. 04. 2007 | 11:44

kolomajzna napsal(a):

Proste modri ptaci,kdoz volili tuto stranu ve volbach budou trvdosijne trvat na spravnosti techto"reformnich kroku"nazory ekonomu a priklady jinych zemi je taky zajimati nebudou-no a nedej Boze,aby je nekdo kritizoval-treba opozicni politik-no tak to uz je vrchol.Stezejni ekonomicke opatreni a ODS jej necha pripravovat lidovcem-to je neco-Tlusteho musi zakonite postihnout nejaka mozkova prihoda,kdyz to videl co z jeho veledila"rovna dan v CR"uplacali-haha.Doufam,ze to Vlastik nepodpori a snemovnou takove rychlo-slataniny neprojdou.
04. 04. 2007 | 11:47

emil napsal(a):

Vítku,ale proč píšeš jen o ČSSD ?To ,co dělá Topolánek a další "soukmenovci" Ti nevadí? Proč? Nejsi v žádném případě objektivní,ale naopak demagogický!
04. 04. 2007 | 11:47

Sociální demokrat napsal(a):

Rath chěl sbvého času být předsedou mladých konzervatistů, KlAUS HO VYHODIL TAK SE DAL K SOCANŮM. Medicína mu moéc nejde a ekonomka uř vůbec ne.Zato si bude pořizovat třetí ženu. Paroubku víš kdo ti prohrál olby? Ano mrňavej nafoukanej capouch reth.
04. 04. 2007 | 11:49

Petr Trn napsal(a):

Rathe, já chápu, že ty svoje poskoky vždycky zaplatíš dobře ze státního rozpočtu nebo z peněz uplácejících farmaceutických firem, takže tobě a tvým blízkým na daní nesejde, ale věz, že hodně lidí si reformu přeje a ještě drsnější, aby příživníci jako ty a Tvrdíky nemohli rozdávat napravo nalevo.
04. 04. 2007 | 11:52

No... napsal(a):

No, úpo tolika letech úspěšného prznění všeho slavnou Čssd se divím, že se vůbec našel šílenec, který ten Augiášův chlív chce uklízet. Navíc hanoben těmi, kdo to zavinili. Navíc se mi zdá, že těch facek padlo příliš málo a trestních oznámení mohlo být méně, kdyby byly po zásluze vykonány tělesné tresty za paskvilympanem Ráthem zplozené.Jenže, to už by byl umlácen a po zásluze a nemohl by ze sebe dělat soustavně směšného kašpara, který navíc nic neumí. Tristní pohled, co vše mohlo být ministrem....
04. 04. 2007 | 11:52

Petr napsal(a):

Pane doktore,
díky Vaší kandidatuře za Prahu v parlamentních volbách ČSSD ztratila ten důležitý hlas pro křehkou většinu. Děkuji za Vaší kandidaturu.Vaše strana, která populisticky rozdává z cizího, by dovedla ekonomiku do větších problémů, než si dovodete vyhodnotit. Jste vzdělaný muž, ale ne v oblasti mikro a makroekonomie. Prosím, naplňte známe české:ševče, drž se svého kopyta.
04. 04. 2007 | 11:53

Zdenek napsal(a):

Doktore,Vy již nejste ani lékař a ekonom
jste nikdy nebyl,je mi Vás opravdu líto.Děsím se takových tlučhubů,kteří postupem doby zapomenou co se kdy naučili a pak již jenom žvaní a žvaní.
04. 04. 2007 | 11:54

wer napsal(a):

dobrý článek!
Reakce odpůrců jsou typické pro místní "demokraty":nadávky, podiv nad zveřejňováním demagogie- žádné věcné argumenty
04. 04. 2007 | 11:57

Majkl napsal(a):

No, jestli je David Rath stejný v ordinaci jako v politice, tak nevím, jestli bude dobré se vrátit do praxe - dobré pro pacienty. Není v zemi české většího demagoga. Je to jen obratný řečník, který by neustálým omýláním svých prázdných trvzení lehce dokázal vymývat mozek posluchačům do nekonečna. Jeho politickým programem bylo vždycky jen špinit ostatní, kritizovat, urážet. Sám sebe se ptám, proč tu má blog. Asi proto, že je tak kontroverzní a jeho "hovna" z jeho úst tak bude číst hodně lidí, čímž se zvýší návštěvnost... Aha, tak u vím, proč tu má blog...
04. 04. 2007 | 12:00

Já napsal(a):

Naprosto s Vámi souhlasím děkuji za tenhle příspěvek, snad se některým lidem rozjasní co to je opradu za "reformu"
04. 04. 2007 | 12:01

jarda napsal(a):

No jo, lae dane se musi zvysovat a prosty lid sdirat. Olympiada prece neco stoji
04. 04. 2007 | 12:01

Starý důchodce napsal(a):

Doktore Rathe, Vašimi slovy jste dokázal, že zřejmě nerozumíte medicíně, kterou jste vystudoval, stejně jako politice, do které zasahuje každý trouba, který se potřebuje zviditelnit. Bohužel ke škodě nás všech. Nechte těch svých nesmyslů, odejděte stranou a dejte tak příklad ostatním, kteří jsou jako Vy. Nezapoňte na svého kamaráda Paroubka !
04. 04. 2007 | 12:03

Dag napsal(a):

Zakomplexovaný mastičkář radí co s reformou. He he he to se teda povedlo.....
04. 04. 2007 | 12:09

Znechucený občan napsal(a):

RÁTHE-Vem Jirku,zajděte za kolegy,nechte prověřit své úchylky, neotravujte své spoluobčany a nezneužívejte své voliče, kteří evidentně nemají jasno co vlastně volí.
04. 04. 2007 | 12:10

lukas hudec napsal(a):

cist tve clanky by bylo stejne jako nosit posrane trenyrky na verejnosti. Rad exhibujes ale az te potkam tak nezavaham a sliznes jednu po čuni
04. 04. 2007 | 12:11

Dalibor Bubeníček napsal(a):

Milýá Davide, článek super jak vystřižený z Rudého Práva.Líbí se mi, když MUŽ jako ty, zastupuje tu slabou, finančně slabou třídu. Proč tě nikdy nebylo vidět v monterkach mezi těmi, které zastupuješ, proč si nepozval ty chudé, když si rozděloval premie ma ministerstvu.Nebo se mýlím a ty opravdu vyděláváš pod 35000Kč??Za to plkání by si měl ještě platit.Papá
04. 04. 2007 | 12:13

Mojza napsal(a):

Nejsem si jist, zdali to psal opravdu pan doktor Rath, nebo je to jen vtip nějakého šprýmaře. Každopádně každému, kdo má IQ alespoň 100 musí tento blog připadat jako hromádka nesmyslů, populistických žvástů mířených na lidi, kteří neví o čem je řeč, a v neposlední řadě naprostý blábol. Je mi líto že náš stát radši neřídí skuteční odborníci z akademické půdy, myslím že by nám bylo všem mnohem lépe.
04. 04. 2007 | 12:15

J.F.D. napsal(a):

Pane,
moji maminku, prakticku, jste primel premyslet o smyslu zivota. Proc se ma clovek vubec o neco snazit, neco budovat, snazit se, aby odvedl dobrou praci za penize, ktere tak tak pokryji nezbytne vydaje na provoz, zivobyti a to pouze pokud se zadari a clovek je dostane. Nalitim miliard do VZP jste ji ujistil, ze vam nejde o reformu ani o princip, ani o nic a tak bych vam chtela velice podekovat, ze po desitkach let praxe, ktera vzdy nebyla prijemna, se tato vyse zminena dama rozhoduje ukoncit svou praxi a jit za jistymi, penve a presne stanovenymi podminkami a pravidly. Doufam, ze se ji to podari a bude to opet ta vesela pani, co byla a ne vystresovany clovek ktery resi existencni problemy sve praxe, navazne svych deti, navazne rodiny zdravotni sestry.
Dekuji vam tedy za to, ze jste mou maminku otravil a vytocil takovym zpusobem, ze prestava verit polistopadovym idealum a zacina se radovat ze zivota. Diky! Diky! Diky!
P.S. Vim, ze nejste sam, proto me diky muzete vzkazat kreremukoli socialistovi, ktery nam tu 8 let vladnul.
04. 04. 2007 | 12:19

Petr napsal(a):

Dobrý den, některý z předřečníků žádá více argumentů a méně urážek. Souhlasím. Tedy zkuste slyšet hlas člověka, který v tomto státě platí ročně několik milionů daní. Daňová reforma je naprosto nutná. V Česku je dnes výrazně vyšší zdanění než jaké nám plátcům daní nabízejí jiné okolní státy třeba Slovensko. Je nesmírně jednoduché otevřít kancelář v některé jiné evropské zemi a zaplatit většinu daní tam, kde je nižší sazba. Spousta úspěšných českých firem už takto letos daně místo v ČR platí na Slovensku. Pokud by volby v červnu dopadly jinak, také já bych svoji daňovou povinnost skoro 4 000 000,-Kč letos platil naposled. Nemohl jsem si za poslední dna dny nevšimnout hlavního argumentu ČSSD proti reformně. Oni pánové Paroubek, Sobotka i pan Rath argumentují tím, že na reformně se jim nelíbí to, že největší úspory vytvoří právě lidé s velkými příjmy. Kdo také jiný, když právě tato skupina má největší procento zdanění z největšího základu. Vadí mi, že tato argumentace je útokem na nejnižší lidské vlastnosti. Tato argumentace totiž útočí na závist, která je kolem nás tak rozšířená. Politik by měl být natolik vyspělý, aby nízkých pudů ke svému prospěchu nevyužíval. Stejné závisti využili komunisté v 1948, když nadchli davy znárodňováním majetku velkým továrníkům. Kam nás dovedou nízké pudy víme. Snížit daně bohatým má jeden zásadní důvod – lidé, kteří vydělávají hodně peněz si v dnešní době mohou vybrat, v které zemi své daně zaplatí. A pokud bude český stát chtít svojí sazbou moc, nemusí snadno dostat nic.
04. 04. 2007 | 12:28

J.H. napsal(a):

Davide, když už si ve zdravotnictví podělal kde co, tak aspoň o ekonomických otázkách drž zobák a ps jsi ještě koncipient soc. dem.?
04. 04. 2007 | 12:29

František Jetel napsal(a):

Vážení,
a kdo je to ten Ráth? Hledal jsem v encyklpoedii ekonomů a tam není ani v politické ne. A v seznamu lékařů taky nefiguruje. Já myslím , že žádný takový trouba neexistuje. Že si z nás zase dělají srandu Svěrák a Smoljak a vymysleli nového Cimermana - Rathmana??
04. 04. 2007 | 12:39

Felix Malec napsal(a):

Pane Doktore, nevím, kde se vzalo to nařčení, že jste hulvát, nevychovanec a další přívlastky k Vašemu chování. Naopak mě jste se jevil vždy jako člověk, který má vychování a ví co je to bonton.Je zajímavé, že Ti přihlouplí pisálci, kteří se bojí i podepsat jako je známá zkratka "jh" nebo David či York, naopak si vážím pí.Ing.Zdenky Bürgnerové, která se alespoň pod svůj přitroblý výkřik podepsala.Jen bych jim připomněl, že je mi divné, že nekritizují křupanské a sprosté chování svého idola Ing.Topolánka...Přeji všem kteří zde zasvěceně předvedli jak rozumí reformě ODS, KDU-ČSL a SZ, aby se dožili opět roku 1999, kdy pan Klaus předával zemi po rozkradení s deficitem HDP -2,7 %!!!
04. 04. 2007 | 12:40

St.Hylán napsal(a):

Milý p.Dr.Rathe.Nebudu komentovat Váš článek.Demagogie,která vám v poslední době zastírá zrak,je silnější než rozum.Mám pocit, že brzy bude mít JP konkurenta v předsednictví.Áprops, ještě kamarádíte s p.Kudláčkem? To je ten, který Vás v prvopočátku Vašich exhibicí vydatně podporoval.Ještě se poamatujete na ing.Hromádkovou,DEU?To byla pravicová strana,která už tehdy dokázala jasně pojmenovat nešvary.Bohužel byla nadčasová a doplatila na kariéristy ve svých řadách.Ptám se proto, zda někdy vysvětlíte svoje pravolevé veletoče.Když Vám po protestech LOK J.Dienstbier tehdy nabídl funkci, tak jste se výrazně zklidnil a otočil výrazně doleva. Co Vám slíbil J.Paroubek? Stačí funkce ve VV ČSSD?
04. 04. 2007 | 12:43

Herman Brunner napsal(a):

Výborně Davide, nenechte se znechutit primitivními modrými ptáky a jejich přicmrndávači. Herman Brunner.
04. 04. 2007 | 12:43

Jirka napsal(a):

Pane. Je nejvyšší čas vyhledat nějakého solidního psychiatra. Třeba Vás z toho dostane.
04. 04. 2007 | 12:45

František Jetel napsal(a):

To je super!!
Za 2 hodiny takových ohlasů! A pak že si může blog udělat každý křupan--tohle dokazuje že to musí být S U P E R K Ř U P A N!!!
04. 04. 2007 | 12:49

Karel napsal(a):

Tato "reforma" je stejně jedna velká sranda. Se stávajícím počtem státních úředníků a snížených daních těch nejbohatších na reformě "všichni" vyděláme a ještě se sníží dluh státu. To sned nedojde jen úplně retardovanému.
04. 04. 2007 | 12:49

I_Hate_Reds napsal(a):

Pane Rathe
Vy s Vašimi politickými veletoči a transstranickou cestovatelsou minulostí... vy nám tady máte co kázat...!
Právo Vám na to nikdo jistě nebere,
ale vaše názory vyvolají pouze útrpný úsměv a politování....
04. 04. 2007 | 12:58

artur napsal(a):

Pane Rathe, pocházím z lékařské rodiny a proto vím, jak si lékaři cení svého vzdělání, své inteligence a svého postavení vůbec. Zdraví je nadevše a proto se stavu daří za jakéhokoli režimu. To, že jste populisticky vystupoval ve prospěch lékařů jsem chápal. Ale co nemohu pochopit, zda-li jste schopen kvalitní léčby, proč to neděláte. A zatím tlučete hubou v zájmu pana Jirky. Svým dosavadním životem dokazujete, že se sociálními principy jste v diametrálním rozporu. Po tom co jste byl schopen nažvanit, nenechal bych si od vás předepsat ani paralen.
04. 04. 2007 | 13:10

Petr napsal(a):

KSČSSD odmítla reformu ještě před jejím zveřejněním. Celých 8 let jste se ve vládě nechali unášet proudem, jen blbě tlachali a nic nedělali. A teď, když se dostala k moci vláda, která chce katastrofický stav veřejných financí narovnat (a to i přesto, že si tím u voličů spíše uškodí), zase blbě tlacháte...
04. 04. 2007 | 13:13

Vlastimil Lambert napsal(a):

Ano je to farizej,doktorskej skřet,úlisnej had ,snad s horším charakterem než Paroubek a Tvrdík dohromady - jak rozumí ekonomice ?!
04. 04. 2007 | 13:14

František Zídka napsal(a):

Za socialismu platilo, že aktivní blbec je horší, jak třídní nepřítel p.Dr.Rath
dokazuje, že to je pravda i po změně režimu
04. 04. 2007 | 13:17

soudruh napsal(a):

Kdybyste, vážený pane, jen tak přihlouple tlachal jako většina ostatních politiků u nás, tak byste mi, věřte, nestál za tento komentář. Vy ale zcela bez ostychu lžete! A to jak sleduji již od vašich ministerských dob. Je mi z vás blbě a lituji prostoduché občánky, kteří vám věří. Hezký den.
04. 04. 2007 | 13:20

Fun_Tom napsal(a):

Zajimalo by me jak to chteji ti kouzelnici z ODS udelat? Na danove reforme podle nich vydelaji vsichni obcane i statni rozpocet. Tak to mi nejak nejde do hlavy?
04. 04. 2007 | 13:22

Pavel napsal(a):

Ale oni by nám ten systém klidně zjednodušili, i ty daně by nám plošně snížili! Ale to byste jim museli chlapci zlatí socialističtí odkývat. A i kdyby byla ona reforma smysluplná, prospěšná a funkční, tak ji najust shodíte ze stolu a ustavíte stávkové výbory že. Je to pořád dokola, ukřivděné kvákání a tropení naschválů. Jak řekl capo di tutti capi: nic vám nedáme zadarmo...
04. 04. 2007 | 13:30

Miloš napsal(a):

Vy všichni,kteří jste tak alergičtí na Dr.Ratha asi jnesnášíte brilantní a vtipné vyjadřování i lidskou tvář. Naopak vás přitahují charakterní zjevy typu Dalíka,Tupola Kalouska a spol.Asi máte všichni nad 50 tis.měsíčně a patříte mezi fandy těch superschopných managerů a politiků. Běda všem s průměrnými a nižšími příjmy, kteří volili ODSS.Es komm der Tag.
04. 04. 2007 | 13:30

Doktor napsal(a):

Pana kolegu Ratha si ještě pamatuju z dob, kdy byl při zdravém rozumu, inteligentně odpovídal na přitroublé otázky redaktorů z televize, i v České lékařské komoře jednal rozumně a pragmaticky. Nyní bohužel jen uslintaně komentuje cokoliv, přitrouble odpovídá na jednoduché otázky a jeho slovník je na nerozeznání od slovních výplodů ctihodného doktora Sládka. Obávám se, že psychická porucha bude značně hluboká.
04. 04. 2007 | 13:32

Bohouš napsal(a):

Všem, kteří nadávají, jak to pomůže bohatým: a co takhle začít se snažit a zbohatnout?
04. 04. 2007 | 13:32

Divíš napsal(a):

Pane Ráte to se divíte co se dá z té slibované reformy udělat.Žádná rovná daň z přidané hodnoty (což by ušetřilo mnoho peněz za platy zbytečných úředníků i fin.úniků) a navíc zkomplikování ostatních daní s nižším výnosem.Myslím,že reagujete na ten nesmysl až moc odborně.
04. 04. 2007 | 13:34

Karel napsal(a):

Docela vtipně napsáno, s chutí jsem se zasmál i když řada zaslepených modrých ptáků bude nadávat.
04. 04. 2007 | 13:39

J.Nosek napsal(a):

Nějak jsme odjeli od tématu. Protože o něm (tématu) víme všichni včetně všeználka Rátha kulové, může být diskuze opravdu všelidová. Takže kdo máte čas pište, kritizujte, moudra vkládejte! Čas nový, nové chce mít činy :-)
04. 04. 2007 | 13:40

Karel Karásek napsal(a):

Co kdyby jste nám místo úrážení pana Rátha, raděj řekli jak to teda péodle vás bude .... Ono říct on je hňup a neříct už nic o tom v čem je ta reforma dobrá pro normální lidi (97 %) Je opravdu směšné až trapné !! :)
04. 04. 2007 | 13:45

Ida napsal(a):

velmi trefné, doufejme že zavedením plánovaných reforem se jen zkrátí doba vládnutí všech panů Tupolánků...
04. 04. 2007 | 13:47

Petr napsal(a):

Dobrý den pane Ráthe,
proč to všechno děláte?Stojí Vám to za to?Když už jste měl tu možnost vystudovat (na rozdíl ode mne),tak proč nepomáháte lidem v jejich nemocech? Takto se pouze ztrapňujete.Ale pokud Vám to vyhovuje, proč ne. Jenom chci podotknout, že pro občany jste naprosto postradatelný jako poslanec. To, co předvádíte, předvádí mnoho lidí denně v našich pivnicích.Se stejným výsledkem. Obvykle nikam nepíši, ale to, co jste napsal Vy mě donutilo. Dobrý den.
04. 04. 2007 | 13:49

jkl napsal(a):

naprosto přesné a výstižné, a kvákání modrých zobáků nemůže na faktech nikdy nic změnit!
Teď chápu pane doktore, proč Vás lemplíci z ODS tak nenávidí, nesnáší totiž to, co se jim nedostává: inteligenci a schopnost práce s fakty...
04. 04. 2007 | 13:58

Hanka napsal(a):

Pane Rathe, odstavec končící "...Totiž příjem nad 50 tisíc měsíčně mají pouhá 3% lidí. To máme pěkně málo těch schopných." svědčí o mnohém. Prozraďte nám, zda Vy osobně patříte k schopným či k bohatým.
04. 04. 2007 | 14:03

Simona napsal(a):

Pane Rath, vy jste opravdu arogantní blbec.
a kolik vy berete měsíčně??? svěřte se nám, a také se nám svěřte, jak jste se měl báječně v lékařské komoře, jak jste kradl, podváděl a lhal.....povídejte VY MORALISTO

v jednom příspěvku je uvedeno:Vrah o morálce káže..... tak to je přesně o Vás.
04. 04. 2007 | 14:12

Jan Vanek napsal(a):

Pane Rathe,
skvela manipulace! Vezmu to od konce. Posledni odstavec o preskolovani uredniku a podobne se da pouzit pro jakoukoliv zmenu at uz "doleva" ci "doprava". Tedy odstavec o nicem.
V odstavci predchozim mluvite o tom, jak vam zalezi na lekarich a ucitelech. Proto podle vasi logiky navrhuji: Snizme jim platy, aby se dostali to tech 12% pasem. Budme na ne hodni! Prece jim nedame vice, aby chudaci neplatili 32% dane. Rekneme si to uprimne soucasny system, kdy cim vic vydelate, tim vice vam stat veme, prece jasne rika: "Jen pracuj a studuj, vzdelavej se obcane, stat se ti odmeni tim, ze ti misto 12 korun ze 100 veme 32". Tomu ja rikam ferova nabidka. A proto se tem schopnym manazerum nedivim, ze jdou jinam.... Nekteri, ti chytri, na to uz prisli davno: Zustat doma,pracovat na cerno (neplatit zadne dane), stat ti nic neveme a jeste prida neco z toho, co zaplatili ti hloupi, co pracuji a plati dane. A proto budme socialisticti a potrestejme je za jejich hloupost, cim vice statu priznaji, tim vice jim vemme!
04. 04. 2007 | 14:23

Zuzka napsal(a):

Dobrý den, vaše glosy mám ráda, protože problém vždy uchpíte věcně.Kdyby jste jen tak nekonkrétně plkal jako většina politiků, tolik by do vás "nešili".Ale ODS se nejvíc bojí konkrétního vysvětlení toho, co jejich kroky ve skutečnosti znamenají.Ostatně, i reakce zdejších "modrých" jsou jen denunciací vaší osoby a nikoli argumentací s prezentovanými názory.Držím vám palce...
04. 04. 2007 | 14:23

jojo napsal(a):

David Rath je usvedceny lhar a podrazak. Je to v ramci moznosti rezimu maly udavac, syn udavace velkeho.

Ze lzi jej usvedcujeme dnes a denne, napriklad se lzi dopousti i v tomto clanku.

Sev argumenty stavi rpedevsim na vyvolavani zavisti, viz jeho ubohy odstavecek o platech.
04. 04. 2007 | 14:25

Pepan napsal(a):

Mám dojem, že tady je škoda slov. Rath je provokatér, a šibalství mu kouká z očí. Pro lidi jeho typu je horší, když je okolí ignorujre, než když je uráží. Mnoho lidí se jeho chováním nechá vyprovokovat k negativním reakcím, a mladý pán se tím kochá. Bohužel, tak se dnes chová spousta mladých. A bude hůř.
04. 04. 2007 | 14:29

tester napsal(a):

určitě každý druhý kritik tohoto článku rozumí makroekonomii minimálně jako Rath že? sáhněte si do svědomí.. demagogický článek to sice je, ale pravdy v něm je bohužel víc a jenom zaslepení voliči ODS budou pořád akorát házet špínu na ostatní co vládu kritizují. Vždyť se podívejte na sliby před volbama a už TEĎ kolik se jich nesplní... byly to jenom předvolební kecy jako např. "všichni na naší reformě vydělají" na billboardech byli všici usměvaví, s minimálně dvěma tisícovkama v kapse navíc po geniální reformě od ODS, ale že na tom hodlá stát vydělat (chápej: oškubat všechny kromě sebe) a vzít každýmu z toho billboardu nejen tu tisícovku co jim dali "navíc" tak o tom už se nikde nemluví... proč chcou asi snížit progresivní daň z příjmu? racionálně uvažujícímu člověku musí dojít, že to dělají hlavně kvůli sobě... vždyť mezi ty 3% lidí s platem nad 50tis měsíčně patří kdo? no přece naši politici atd... vy jste si opravdu mysleli, že chcou umožnit každýmu aby byl taky milionář? :D každej svýho štěstí strůjcem! pěkný den přeju
04. 04. 2007 | 14:30

Libor napsal(a):

Takže měl pravdu náš profesor , když říkal , že vysokoškolský titul není zárukou toho , že ho nenosí blb.Odborník na vše dr.Rath by se jistě uplatnil ve všech vědních oborech (určitě by zase zfalšoval nějaké doklady a doložil by svoji praxi),ale marxistu nezapře.
04. 04. 2007 | 14:43

mleziva napsal(a):

Pan Rath je zase chytrej jak radio...
04. 04. 2007 | 14:45

Skip napsal(a):

Teda já čumim. Dnes jen pět chyb v interpunkci. Pokrok. Uvidíme příště.
04. 04. 2007 | 14:46

jira napsal(a):

pravda pravdouci
04. 04. 2007 | 14:47

Zdena Bürgerová napsal(a):

Poznámka pro Felixe Malce.
Text nenapsal pan Topolánek, ale dle Vás "dobře vychovaný" pan doktor Rath. Proto nehodlám kritizovat Topolánkovo buranské vystupování a ujišťuji Vás, že mým idolem rozhodně pan Topolánek není.
Bohužel, musím napsat, že je mi líto i Vás, pokud se Vám pan Rath někdy jevil jako člověk, který má vychování a ví, co je bonton. Obávám se, že zřejmě nevíte, co je vychování a co je bonton.
04. 04. 2007 | 14:52

Hanka - pro testera napsal(a):

Předesílám - nejsem přízivec žádné strany. Pana Ratha považuji zcela právem za populistu první třídy. Říká to, co mnozí chtějí slyšet, poukazovat na vysoké platy (vždyť co dělal Jakeš ve svém proslulém projevu?). Sám coby ministr zdravotnictví tak "zpřístupnil" pacientům léky, že při doplatcích se pacient nestačil divit. A dnes s úšklebkem sobě vlastním poukazuje na současný stav zdravotnictví?! Zkrátka, jak už jsem kdesi napsala, politici (nejen D. Rath) nehledí na prospěch státu, nýbrž především na prospěch vlastní. Všem bych povinně předepsala přečíst si Machiavelliho Vladaře.
04. 04. 2007 | 14:58

jakamarus napsal(a):

no vy jste si na ministerstvi svý kamarády nenatahal a zlatejma padákama, který zriunovaly rozpočet ministerstva jste je neodměnil, že atěch škod, co jste napáchal v lékařský komoře, vy jste opravdu nemocný člověk, nejste náhodou paroubkův klon? váš populismus a demagogie možná zaujmou hlupáky, kteří nevidí dál, než na svůj talíř, ale lidský život trvá déle a vývoj naší země je tady taky pro naše děti a jejich děti, to by to dopadlo, kdyby to bylo podle vás. máte vy vůbec nějakou páteř?
04. 04. 2007 | 15:02

Patík napsal(a):

Naprostý souhlas s panem Rathem. Nejedná se o reformu, jde prostě o to, že garnitura, která rozkradla tuto zemi před deseti lety a dnes se konečně dopařila znovu k moci, již nemá co ukrást. Tak si to ukradou formou daní na lidech, kteří poctvivě pracují. Dají to těm, co v současné době nakládají s nakradenými majetky a říkají si úspěšní podnikatelé. Fascinují mě řeči 30 letého ekonoma v televizi, který díky tomu, že neumí cizí jazyk ještě nevycestoval do zahraničí, má příjem přes sto tisíc a hovoří se svými dlouholetými zkušenostmi jak jsou ty reformní kroky správné a jak mají být.
04. 04. 2007 | 15:07

Vítek Červený napsal(a):

Jednoznačně souhlasím s tím co tu napsal p.Rath.Zásadní problém České republiky je totiž v tom, že ODS volí lidé kteří vůbec politiku nesledují.Sem průměrně vydělávající občan a opravdu nevím jaké pozitiva mě přinese nová daňová reforma.Uznávám ale, že třeba pro generálního ředitele ČEZU to bude ulehčení.Ten to totiž nejvíc potřebuje!!!!!.P.Rath vážím si vás nejvíc za to, že jste dříve v ODS byl, protože víte jak to v těhle straně chodí...
04. 04. 2007 | 15:45

Stanislav napsal(a):

Je dobře ,že vás socani mají,protože jim perfektně ubíráte takovou demagogií procenta.Jen houšť a větší kapky,pane MORALISTO ! Macka na vás !
04. 04. 2007 | 16:11

Jana napsal(a):

Otec říká,od 1989 utahuji opasek, zpočátku dokonce rád, ale dnes, i když ještě pár direk zbývá, už nechci, je na čase ho rozepnout a někomu pořádně nasekat zadek, aby bylo jasno, že sliby se mají plnit. Dluhy to sice nezaplatí, ale pro paměť a mravy není nic lepšího.
04. 04. 2007 | 16:26

Diagnostic napsal(a):

Podivny clovicek ten Rath. Mel jsem moznost ho sledovat v PS pri volbe. Stal v uliccce mezi komunisty z KSCM a komunisty z CSSD. Maval rukama jako silenec a dirigoval hlasy. Sasek Rath, jinak ho nejde popsat. Chronicky egoisticky paranoik.
04. 04. 2007 | 16:43

Uz nevolic CSSD napsal(a):

Rath kaze o moralite. Clovek ktery ma nekolik milenek a jednu dokonce dosadil do vedeni Zentivy!! Co nam to ta lidska karikatura David Rath vyklada?
04. 04. 2007 | 16:46

svedomi napsal(a):

David Rath, karierista bez svedomi. Libac zadku. Polibi kazdeho kdo ho vytahne nahoru. Na principlech nezalezi. Jde o to kde se muze lepe a dale vysplhat. Ubozacek. Momentalne je stekatko Jirky Paroubka. Ale priste by jiste s radosti stekal za nekoho jineho. Je to clovek bez svedomi.
04. 04. 2007 | 17:34

svedomi napsal(a):

David Rath, karierista bez svedomi. Libac zadku. Polibi kazdeho kdo ho vytahne nahoru. Na principlech nezalezi. Jde o to kde se muze lepe a dale vysplhat. Ubozacek. Momentalne je stekatko Jirky Paroubka. Ale priste by jiste s radosti stekal za nekoho jineho. Je to clovek bez svedomi.
04. 04. 2007 | 17:34

svedomi napsal(a):

David Rath, karierista bez svedomi. Libac zadku. Polibi kazdeho kdo ho vytahne nahoru. Na principlech nezalezi. Jde o to kde se muze lepe a dale vysplhat. Ubozacek. Momentalne je stekatko Jirky Paroubka. Ale priste by jiste s radosti stekal za nekoho jineho. Je to clovek bez svedomi.
04. 04. 2007 | 17:34

svedomi napsal(a):

David Rath, karierista bez svedomi. Libac zadku. Polibi kazdeho kdo ho vytahne nahoru. Na principlech nezalezi. Jde o to kde se muze lepe a dale vysplhat. Ubozacek. Momentalne je stekatko Jirky Paroubka. Ale priste by jiste s radosti stekal za nekoho jineho. Je to clovek bez svedomi.
04. 04. 2007 | 17:34

svedomi napsal(a):

David Rath, karierista bez svedomi. Libac zadku. Polibi kazdeho kdo ho vytahne nahoru. Na principlech nezalezi. Jde o to kde se muze lepe a dale vysplhat. Ubozacek. Momentalne je stekatko Jirky Paroubka. Ale priste by jiste s radosti stekal za nekoho jineho. Je to clovek bez svedomi.
04. 04. 2007 | 17:34

svedomi napsal(a):

David Rath, karierista bez svedomi. Libac zadku. Polibi kazdeho kdo ho vytahne nahoru. Na principlech nezalezi. Jde o to kde se muze lepe a dale vysplhat. Ubozacek. Momentalne je stekatko Jirky Paroubka. Ale priste by jiste s radosti stekal za nekoho jineho. Je to clovek bez svedomi.
04. 04. 2007 | 17:34

svedomi napsal(a):

David Rath, karierista bez svedomi. Libac zadku. Polibi kazdeho kdo ho vytahne nahoru. Na principlech nezalezi. Jde o to kde se muze lepe a dale vysplhat. Ubozacek. Momentalne je stekatko Jirky Paroubka. Ale priste by jiste s radosti stekal za nekoho jineho. Je to clovek bez svedomi.
04. 04. 2007 | 17:34

svedomi napsal(a):

David Rath, karierista bez svedomi. Libac zadku. Polibi kazdeho kdo ho vytahne nahoru. Na principlech nezalezi. Jde o to kde se muze lepe a dale vysplhat. Ubozacek. Momentalne je stekatko Jirky Paroubka. Ale priste by jiste s radosti stekal za nekoho jineho. Je to clovek bez svedomi.
04. 04. 2007 | 17:34

svedomi napsal(a):

David Rath, karierista bez svedomi. Libac zadku. Polibi kazdeho kdo ho vytahne nahoru. Na principlech nezalezi. Jde o to kde se muze lepe a dale vysplhat. Ubozacek. Momentalne je stekatko Jirky Paroubka. Ale priste by jiste s radosti stekal za nekoho jineho. Je to clovek bez svedomi.
04. 04. 2007 | 17:34

svedomi napsal(a):

David Rath, karierista bez svedomi. Libac zadku. Polibi kazdeho kdo ho vytahne nahoru. Na principlech nezalezi. Jde o to kde se muze lepe a dale vysplhat. Ubozacek. Momentalne je stekatko Jirky Paroubka. Ale priste by jiste s radosti stekal za nekoho jineho. Je to clovek bez svedomi.
04. 04. 2007 | 17:34

svedomi napsal(a):

David Rath, karierista bez svedomi. Libac zadku. Polibi kazdeho kdo ho vytahne nahoru. Na principlech nezalezi. Jde o to kde se muze lepe a dale vysplhat. Ubozacek. Momentalne je stekatko Jirky Paroubka. Ale priste by jiste s radosti stekal za nekoho jineho. Je to clovek bez svedomi.
04. 04. 2007 | 17:34

svedomi napsal(a):

David Rath, karierista bez svedomi. Libac zadku. Polibi kazdeho kdo ho vytahne nahoru. Na principlech nezalezi. Jde o to kde se muze lepe a dale vysplhat. Ubozacek. Momentalne je stekatko Jirky Paroubka. Ale priste by jiste s radosti stekal za nekoho jineho. Je to clovek bez svedomi.
04. 04. 2007 | 17:34

svedomi napsal(a):

David Rath, karierista bez svedomi. Libac zadku. Polibi kazdeho kdo ho vytahne nahoru. Na principlech nezalezi. Jde o to kde se muze lepe a dale vysplhat. Ubozacek. Momentalne je stekatko Jirky Paroubka. Ale priste by jiste s radosti stekal za nekoho jineho. Je to clovek bez svedomi.
04. 04. 2007 | 17:34

svedomi napsal(a):

David Rath, karierista bez svedomi. Libac zadku. Polibi kazdeho kdo ho vytahne nahoru. Na principlech nezalezi. Jde o to kde se muze lepe a dale vysplhat. Ubozacek. Momentalne je stekatko Jirky Paroubka. Ale priste by jiste s radosti stekal za nekoho jineho. Je to clovek bez svedomi.
04. 04. 2007 | 17:34

svedomi napsal(a):

David Rath, karierista bez svedomi. Libac zadku. Polibi kazdeho kdo ho vytahne nahoru. Na principlech nezalezi. Jde o to kde se muze lepe a dale vysplhat. Ubozacek. Momentalne je stekatko Jirky Paroubka. Ale priste by jiste s radosti stekal za nekoho jineho. Je to clovek bez svedomi.
04. 04. 2007 | 17:34

svedomi napsal(a):

David Rath, karierista bez svedomi. Libac zadku. Polibi kazdeho kdo ho vytahne nahoru. Na principlech nezalezi. Jde o to kde se muze lepe a dale vysplhat. Ubozacek. Momentalne je stekatko Jirky Paroubka. Ale priste by jiste s radosti stekal za nekoho jineho. Je to clovek bez svedomi.
04. 04. 2007 | 17:34

svedomi napsal(a):

David Rath, karierista bez svedomi. Libac zadku. Polibi kazdeho kdo ho vytahne nahoru. Na principlech nezalezi. Jde o to kde se muze lepe a dale vysplhat. Ubozacek. Momentalne je stekatko Jirky Paroubka. Ale priste by jiste s radosti stekal za nekoho jineho. Je to clovek bez svedomi.
04. 04. 2007 | 17:34

svedomi napsal(a):

David Rath, karierista bez svedomi. Libac zadku. Polibi kazdeho kdo ho vytahne nahoru. Na principlech nezalezi. Jde o to kde se muze lepe a dale vysplhat. Ubozacek. Momentalne je stekatko Jirky Paroubka. Ale priste by jiste s radosti stekal za nekoho jineho. Je to clovek bez svedomi.
04. 04. 2007 | 17:34

svedomi napsal(a):

David Rath, karierista bez svedomi. Libac zadku. Polibi kazdeho kdo ho vytahne nahoru. Na principlech nezalezi. Jde o to kde se muze lepe a dale vysplhat. Ubozacek. Momentalne je stekatko Jirky Paroubka. Ale priste by jiste s radosti stekal za nekoho jineho. Je to clovek bez svedomi.
04. 04. 2007 | 17:34

svedomi napsal(a):

David Rath, karierista bez svedomi. Libac zadku. Polibi kazdeho kdo ho vytahne nahoru. Na principlech nezalezi. Jde o to kde se muze lepe a dale vysplhat. Ubozacek. Momentalne je stekatko Jirky Paroubka. Ale priste by jiste s radosti stekal za nekoho jineho. Je to clovek bez svedomi.
04. 04. 2007 | 17:34

svedomi napsal(a):

David Rath, karierista bez svedomi. Libac zadku. Polibi kazdeho kdo ho vytahne nahoru. Na principlech nezalezi. Jde o to kde se muze lepe a dale vysplhat. Ubozacek. Momentalne je stekatko Jirky Paroubka. Ale priste by jiste s radosti stekal za nekoho jineho. Je to clovek bez svedomi.
04. 04. 2007 | 17:34

svedomi napsal(a):

David Rath, karierista bez svedomi. Libac zadku. Polibi kazdeho kdo ho vytahne nahoru. Na principlech nezalezi. Jde o to kde se muze lepe a dale vysplhat. Ubozacek. Momentalne je stekatko Jirky Paroubka. Ale priste by jiste s radosti stekal za nekoho jineho. Je to clovek bez svedomi.
04. 04. 2007 | 17:35

svedomi napsal(a):

David Rath, karierista bez svedomi. Libac zadku. Polibi kazdeho kdo ho vytahne nahoru. Na principlech nezalezi. Jde o to kde se muze lepe a dale vysplhat. Ubozacek. Momentalne je stekatko Jirky Paroubka. Ale priste by jiste s radosti stekal za nekoho jineho. Je to clovek bez svedomi.
04. 04. 2007 | 17:35

svedomi napsal(a):

David Rath, karierista bez svedomi. Libac zadku. Polibi kazdeho kdo ho vytahne nahoru. Na principlech nezalezi. Jde o to kde se muze lepe a dale vysplhat. Ubozacek. Momentalne je stekatko Jirky Paroubka. Ale priste by jiste s radosti stekal za nekoho jineho. Je to clovek bez svedomi.
04. 04. 2007 | 17:35

svedomi napsal(a):

David Rath, karierista bez svedomi. Libac zadku. Polibi kazdeho kdo ho vytahne nahoru. Na principlech nezalezi. Jde o to kde se muze lepe a dale vysplhat. Ubozacek. Momentalne je stekatko Jirky Paroubka. Ale priste by jiste s radosti stekal za nekoho jineho. Je to clovek bez svedomi.
04. 04. 2007 | 17:35

svedomi napsal(a):

David Rath, karierista bez svedomi. Libac zadku. Polibi kazdeho kdo ho vytahne nahoru. Na principlech nezalezi. Jde o to kde se muze lepe a dale vysplhat. Ubozacek. Momentalne je stekatko Jirky Paroubka. Ale priste by jiste s radosti stekal za nekoho jineho. Je to clovek bez svedomi.
04. 04. 2007 | 17:35

svedomi napsal(a):

David Rath, karierista bez svedomi. Libac zadku. Polibi kazdeho kdo ho vytahne nahoru. Na principlech nezalezi. Jde o to kde se muze lepe a dale vysplhat. Ubozacek. Momentalne je stekatko Jirky Paroubka. Ale priste by jiste s radosti stekal za nekoho jineho. Je to clovek bez svedomi.
04. 04. 2007 | 17:35

svedomi napsal(a):

David Rath, karierista bez svedomi. Libac zadku. Polibi kazdeho kdo ho vytahne nahoru. Na principlech nezalezi. Jde o to kde se muze lepe a dale vysplhat. Ubozacek. Momentalne je stekatko Jirky Paroubka. Ale priste by jiste s radosti stekal za nekoho jineho. Je to clovek bez svedomi.
04. 04. 2007 | 17:35

svedomi napsal(a):

David Rath, karierista bez svedomi. Libac zadku. Polibi kazdeho kdo ho vytahne nahoru. Na principlech nezalezi. Jde o to kde se muze lepe a dale vysplhat. Ubozacek. Momentalne je stekatko Jirky Paroubka. Ale priste by jiste s radosti stekal za nekoho jineho. Je to clovek bez svedomi.
04. 04. 2007 | 17:35

svedomi napsal(a):

David Rath, karierista bez svedomi. Libac zadku. Polibi kazdeho kdo ho vytahne nahoru. Na principlech nezalezi. Jde o to kde se muze lepe a dale vysplhat. Ubozacek. Momentalne je stekatko Jirky Paroubka. Ale priste by jiste s radosti stekal za nekoho jineho. Je to clovek bez svedomi.
04. 04. 2007 | 17:35

svedomi napsal(a):

David Rath, karierista bez svedomi. Libac zadku. Polibi kazdeho kdo ho vytahne nahoru. Na principlech nezalezi. Jde o to kde se muze lepe a dale vysplhat. Ubozacek. Momentalne je stekatko Jirky Paroubka. Ale priste by jiste s radosti stekal za nekoho jineho. Je to clovek bez svedomi.
04. 04. 2007 | 17:35

svedomi napsal(a):

David Rath, karierista bez svedomi. Libac zadku. Polibi kazdeho kdo ho vytahne nahoru. Na principlech nezalezi. Jde o to kde se muze lepe a dale vysplhat. Ubozacek. Momentalne je stekatko Jirky Paroubka. Ale priste by jiste s radosti stekal za nekoho jineho. Je to clovek bez svedomi.
04. 04. 2007 | 17:35

svedomi napsal(a):

David Rath, karierista bez svedomi. Libac zadku. Polibi kazdeho kdo ho vytahne nahoru. Na principlech nezalezi. Jde o to kde se muze lepe a dale vysplhat. Ubozacek. Momentalne je stekatko Jirky Paroubka. Ale priste by jiste s radosti stekal za nekoho jineho. Je to clovek bez svedomi.
04. 04. 2007 | 17:35

svedomi napsal(a):

David Rath, karierista bez svedomi. Libac zadku. Polibi kazdeho kdo ho vytahne nahoru. Na principlech nezalezi. Jde o to kde se muze lepe a dale vysplhat. Ubozacek. Momentalne je stekatko Jirky Paroubka. Ale priste by jiste s radosti stekal za nekoho jineho. Je to clovek bez svedomi.
04. 04. 2007 | 17:35

svedomi napsal(a):

David Rath, karierista bez svedomi. Libac zadku. Polibi kazdeho kdo ho vytahne nahoru. Na principlech nezalezi. Jde o to kde se muze lepe a dale vysplhat. Ubozacek. Momentalne je stekatko Jirky Paroubka. Ale priste by jiste s radosti stekal za nekoho jineho. Je to clovek bez svedomi.
04. 04. 2007 | 17:35

svedomi napsal(a):

David Rath, karierista bez svedomi. Libac zadku. Polibi kazdeho kdo ho vytahne nahoru. Na principlech nezalezi. Jde o to kde se muze lepe a dale vysplhat. Ubozacek. Momentalne je stekatko Jirky Paroubka. Ale priste by jiste s radosti stekal za nekoho jineho. Je to clovek bez svedomi.
04. 04. 2007 | 17:35

svedomi napsal(a):

David Rath, karierista bez svedomi. Libac zadku. Polibi kazdeho kdo ho vytahne nahoru. Na principlech nezalezi. Jde o to kde se muze lepe a dale vysplhat. Ubozacek. Momentalne je stekatko Jirky Paroubka. Ale priste by jiste s radosti stekal za nekoho jineho. Je to clovek bez svedomi.
04. 04. 2007 | 17:35

svedomi napsal(a):

David Rath, karierista bez svedomi. Libac zadku. Polibi kazdeho kdo ho vytahne nahoru. Na principlech nezalezi. Jde o to kde se muze lepe a dale vysplhat. Ubozacek. Momentalne je stekatko Jirky Paroubka. Ale priste by jiste s radosti stekal za nekoho jineho. Je to clovek bez svedomi.
04. 04. 2007 | 17:35

svedomi napsal(a):

David Rath, karierista bez svedomi. Libac zadku. Polibi kazdeho kdo ho vytahne nahoru. Na principlech nezalezi. Jde o to kde se muze lepe a dale vysplhat. Ubozacek. Momentalne je stekatko Jirky Paroubka. Ale priste by jiste s radosti stekal za nekoho jineho. Je to clovek bez svedomi.
04. 04. 2007 | 17:35

svedomi napsal(a):

David Rath, karierista bez svedomi. Libac zadku. Polibi kazdeho kdo ho vytahne nahoru. Na principlech nezalezi. Jde o to kde se muze lepe a dale vysplhat. Ubozacek. Momentalne je stekatko Jirky Paroubka. Ale priste by jiste s radosti stekal za nekoho jineho. Je to clovek bez svedomi.
04. 04. 2007 | 17:35

svedomi napsal(a):

David Rath, karierista bez svedomi. Libac zadku. Polibi kazdeho kdo ho vytahne nahoru. Na principlech nezalezi. Jde o to kde se muze lepe a dale vysplhat. Ubozacek. Momentalne je stekatko Jirky Paroubka. Ale priste by jiste s radosti stekal za nekoho jineho. Je to clovek bez svedomi.
04. 04. 2007 | 17:35

svedomi napsal(a):

David Rath, karierista bez svedomi. Libac zadku. Polibi kazdeho kdo ho vytahne nahoru. Na principlech nezalezi. Jde o to kde se muze lepe a dale vysplhat. Ubozacek. Momentalne je stekatko Jirky Paroubka. Ale priste by jiste s radosti stekal za nekoho jineho. Je to clovek bez svedomi.
04. 04. 2007 | 17:35

svedomi napsal(a):

David Rath, karierista bez svedomi. Libac zadku. Polibi kazdeho kdo ho vytahne nahoru. Na principlech nezalezi. Jde o to kde se muze lepe a dale vysplhat. Ubozacek. Momentalne je stekatko Jirky Paroubka. Ale priste by jiste s radosti stekal za nekoho jineho. Je to clovek bez svedomi.
04. 04. 2007 | 17:35

svedomi napsal(a):

David Rath, karierista bez svedomi. Libac zadku. Polibi kazdeho kdo ho vytahne nahoru. Na principlech nezalezi. Jde o to kde se muze lepe a dale vysplhat. Ubozacek. Momentalne je stekatko Jirky Paroubka. Ale priste by jiste s radosti stekal za nekoho jineho. Je to clovek bez svedomi.
04. 04. 2007 | 17:35

svedomi napsal(a):

David Rath, karierista bez svedomi. Libac zadku. Polibi kazdeho kdo ho vytahne nahoru. Na principlech nezalezi. Jde o to kde se muze lepe a dale vysplhat. Ubozacek. Momentalne je stekatko Jirky Paroubka. Ale priste by jiste s radosti stekal za nekoho jineho. Je to clovek bez svedomi.
04. 04. 2007 | 17:35

svedomi napsal(a):

David Rath, karierista bez svedomi. Libac zadku. Polibi kazdeho kdo ho vytahne nahoru. Na principlech nezalezi. Jde o to kde se muze lepe a dale vysplhat. Ubozacek. Momentalne je stekatko Jirky Paroubka. Ale priste by jiste s radosti stekal za nekoho jineho. Je to clovek bez svedomi.
04. 04. 2007 | 17:35

svedomi napsal(a):

David Rath, karierista bez svedomi. Libac zadku. Polibi kazdeho kdo ho vytahne nahoru. Na principlech nezalezi. Jde o to kde se muze lepe a dale vysplhat. Ubozacek. Momentalne je stekatko Jirky Paroubka. Ale priste by jiste s radosti stekal za nekoho jineho. Je to clovek bez svedomi.
04. 04. 2007 | 17:35

svedomi napsal(a):

David Rath, karierista bez svedomi. Libac zadku. Polibi kazdeho kdo ho vytahne nahoru. Na principlech nezalezi. Jde o to kde se muze lepe a dale vysplhat. Ubozacek. Momentalne je stekatko Jirky Paroubka. Ale priste by jiste s radosti stekal za nekoho jineho. Je to clovek bez svedomi.
04. 04. 2007 | 17:35

svedomi napsal(a):

David Rath, karierista bez svedomi. Libac zadku. Polibi kazdeho kdo ho vytahne nahoru. Na principlech nezalezi. Jde o to kde se muze lepe a dale vysplhat. Ubozacek. Momentalne je stekatko Jirky Paroubka. Ale priste by jiste s radosti stekal za nekoho jineho. Je to clovek bez svedomi.
04. 04. 2007 | 17:35

svedomi napsal(a):

David Rath, karierista bez svedomi. Libac zadku. Polibi kazdeho kdo ho vytahne nahoru. Na principlech nezalezi. Jde o to kde se muze lepe a dale vysplhat. Ubozacek. Momentalne je stekatko Jirky Paroubka. Ale priste by jiste s radosti stekal za nekoho jineho. Je to clovek bez svedomi.
04. 04. 2007 | 17:35

svedomi napsal(a):

David Rath, karierista bez svedomi. Libac zadku. Polibi kazdeho kdo ho vytahne nahoru. Na principlech nezalezi. Jde o to kde se muze lepe a dale vysplhat. Ubozacek. Momentalne je stekatko Jirky Paroubka. Ale priste by jiste s radosti stekal za nekoho jineho. Je to clovek bez svedomi.
04. 04. 2007 | 17:36

svedomi napsal(a):

David Rath, karierista bez svedomi. Libac zadku. Polibi kazdeho kdo ho vytahne nahoru. Na principlech nezalezi. Jde o to kde se muze lepe a dale vysplhat. Ubozacek. Momentalne je stekatko Jirky Paroubka. Ale priste by jiste s radosti stekal za nekoho jineho. Je to clovek bez svedomi.
04. 04. 2007 | 17:36

svedomi napsal(a):

David Rath, karierista bez svedomi. Libac zadku. Polibi kazdeho kdo ho vytahne nahoru. Na principlech nezalezi. Jde o to kde se muze lepe a dale vysplhat. Ubozacek. Momentalne je stekatko Jirky Paroubka. Ale priste by jiste s radosti stekal za nekoho jineho. Je to clovek bez svedomi.
04. 04. 2007 | 17:36

svedomi napsal(a):

David Rath, karierista bez svedomi. Libac zadku. Polibi kazdeho kdo ho vytahne nahoru. Na principlech nezalezi. Jde o to kde se muze lepe a dale vysplhat. Ubozacek. Momentalne je stekatko Jirky Paroubka. Ale priste by jiste s radosti stekal za nekoho jineho. Je to clovek bez svedomi.
04. 04. 2007 | 17:36

svedomi napsal(a):

David Rath, karierista bez svedomi. Libac zadku. Polibi kazdeho kdo ho vytahne nahoru. Na principlech nezalezi. Jde o to kde se muze lepe a dale vysplhat. Ubozacek. Momentalne je stekatko Jirky Paroubka. Ale priste by jiste s radosti stekal za nekoho jineho. Je to clovek bez svedomi.
04. 04. 2007 | 17:36

svedomi napsal(a):

David Rath, karierista bez svedomi. Libac zadku. Polibi kazdeho kdo ho vytahne nahoru. Na principlech nezalezi. Jde o to kde se muze lepe a dale vysplhat. Ubozacek. Momentalne je stekatko Jirky Paroubka. Ale priste by jiste s radosti stekal za nekoho jineho. Je to clovek bez svedomi.
04. 04. 2007 | 17:36

svedomi napsal(a):

David Rath, karierista bez svedomi. Libac zadku. Polibi kazdeho kdo ho vytahne nahoru. Na principlech nezalezi. Jde o to kde se muze lepe a dale vysplhat. Ubozacek. Momentalne je stekatko Jirky Paroubka. Ale priste by jiste s radosti stekal za nekoho jineho. Je to clovek bez svedomi.
04. 04. 2007 | 17:36

svedomi napsal(a):

David Rath, karierista bez svedomi. Libac zadku. Polibi kazdeho kdo ho vytahne nahoru. Na principlech nezalezi. Jde o to kde se muze lepe a dale vysplhat. Ubozacek. Momentalne je stekatko Jirky Paroubka. Ale priste by jiste s radosti stekal za nekoho jineho. Je to clovek bez svedomi.
04. 04. 2007 | 17:36

svedomi napsal(a):

David Rath, karierista bez svedomi. Libac zadku. Polibi kazdeho kdo ho vytahne nahoru. Na principlech nezalezi. Jde o to kde se muze lepe a dale vysplhat. Ubozacek. Momentalne je stekatko Jirky Paroubka. Ale priste by jiste s radosti stekal za nekoho jineho. Je to clovek bez svedomi.
04. 04. 2007 | 17:36

svedomi napsal(a):

David Rath, karierista bez svedomi. Libac zadku. Polibi kazdeho kdo ho vytahne nahoru. Na principlech nezalezi. Jde o to kde se muze lepe a dale vysplhat. Ubozacek. Momentalne je stekatko Jirky Paroubka. Ale priste by jiste s radosti stekal za nekoho jineho. Je to clovek bez svedomi.
04. 04. 2007 | 17:36

svedomi napsal(a):

David Rath, karierista bez svedomi. Libac zadku. Polibi kazdeho kdo ho vytahne nahoru. Na principlech nezalezi. Jde o to kde se muze lepe a dale vysplhat. Ubozacek. Momentalne je stekatko Jirky Paroubka. Ale priste by jiste s radosti stekal za nekoho jineho. Je to clovek bez svedomi.
04. 04. 2007 | 17:36

svedomi napsal(a):

David Rath, karierista bez svedomi. Libac zadku. Polibi kazdeho kdo ho vytahne nahoru. Na principlech nezalezi. Jde o to kde se muze lepe a dale vysplhat. Ubozacek. Momentalne je stekatko Jirky Paroubka. Ale priste by jiste s radosti stekal za nekoho jineho. Je to clovek bez svedomi.
04. 04. 2007 | 17:36

svedomi napsal(a):

David Rath, karierista bez svedomi. Libac zadku. Polibi kazdeho kdo ho vytahne nahoru. Na principlech nezalezi. Jde o to kde se muze lepe a dale vysplhat. Ubozacek. Momentalne je stekatko Jirky Paroubka. Ale priste by jiste s radosti stekal za nekoho jineho. Je to clovek bez svedomi.
04. 04. 2007 | 17:36

svedomi napsal(a):

David Rath, karierista bez svedomi. Libac zadku. Polibi kazdeho kdo ho vytahne nahoru. Na principlech nezalezi. Jde o to kde se muze lepe a dale vysplhat. Ubozacek. Momentalne je stekatko Jirky Paroubka. Ale priste by jiste s radosti stekal za nekoho jineho. Je to clovek bez svedomi.
04. 04. 2007 | 17:36

svedomi napsal(a):

David Rath, karierista bez svedomi. Libac zadku. Polibi kazdeho kdo ho vytahne nahoru. Na principlech nezalezi. Jde o to kde se muze lepe a dale vysplhat. Ubozacek. Momentalne je stekatko Jirky Paroubka. Ale priste by jiste s radosti stekal za nekoho jineho. Je to clovek bez svedomi.
04. 04. 2007 | 17:36

svedomi napsal(a):

David Rath, karierista bez svedomi. Libac zadku. Polibi kazdeho kdo ho vytahne nahoru. Na principlech nezalezi. Jde o to kde se muze lepe a dale vysplhat. Ubozacek. Momentalne je stekatko Jirky Paroubka. Ale priste by jiste s radosti stekal za nekoho jineho. Je to clovek bez svedomi.
04. 04. 2007 | 17:36

svedomi napsal(a):

David Rath, karierista bez svedomi. Libac zadku. Polibi kazdeho kdo ho vytahne nahoru. Na principlech nezalezi. Jde o to kde se muze lepe a dale vysplhat. Ubozacek. Momentalne je stekatko Jirky Paroubka. Ale priste by jiste s radosti stekal za nekoho jineho. Je to clovek bez svedomi.
04. 04. 2007 | 17:36

svedomi napsal(a):

David Rath, karierista bez svedomi. Libac zadku. Polibi kazdeho kdo ho vytahne nahoru. Na principlech nezalezi. Jde o to kde se muze lepe a dale vysplhat. Ubozacek. Momentalne je stekatko Jirky Paroubka. Ale priste by jiste s radosti stekal za nekoho jineho. Je to clovek bez svedomi.
04. 04. 2007 | 17:36

svedomi napsal(a):

David Rath, karierista bez svedomi. Libac zadku. Polibi kazdeho kdo ho vytahne nahoru. Na principlech nezalezi. Jde o to kde se muze lepe a dale vysplhat. Ubozacek. Momentalne je stekatko Jirky Paroubka. Ale priste by jiste s radosti stekal za nekoho jineho. Je to clovek bez svedomi.
04. 04. 2007 | 17:36

svedomi napsal(a):

David Rath, karierista bez svedomi. Libac zadku. Polibi kazdeho kdo ho vytahne nahoru. Na principlech nezalezi. Jde o to kde se muze lepe a dale vysplhat. Ubozacek. Momentalne je stekatko Jirky Paroubka. Ale priste by jiste s radosti stekal za nekoho jineho. Je to clovek bez svedomi.
04. 04. 2007 | 17:36

svedomi napsal(a):

David Rath, karierista bez svedomi. Libac zadku. Polibi kazdeho kdo ho vytahne nahoru. Na principlech nezalezi. Jde o to kde se muze lepe a dale vysplhat. Ubozacek. Momentalne je stekatko Jirky Paroubka. Ale priste by jiste s radosti stekal za nekoho jineho. Je to clovek bez svedomi.
04. 04. 2007 | 17:36

svedomi napsal(a):

David Rath, karierista bez svedomi. Libac zadku. Polibi kazdeho kdo ho vytahne nahoru. Na principlech nezalezi. Jde o to kde se muze lepe a dale vysplhat. Ubozacek. Momentalne je stekatko Jirky Paroubka. Ale priste by jiste s radosti stekal za nekoho jineho. Je to clovek bez svedomi.
04. 04. 2007 | 17:36

Luboš napsal(a):

KDYBY PAN DOKTOR UPLATNIL MÉNĚ SVÉHO EGA A VÍCE SVÝCH VĚDOMOSTÍ VĚNOVAL TÉTO ZEMI MĚL BY MOJI ÚCTU. ALE ZATÍM BOHUŽEL.
04. 04. 2007 | 17:36

svedomi napsal(a):

David Rath, karierista bez svedomi. Libac zadku. Polibi kazdeho kdo ho vytahne nahoru. Na principlech nezalezi. Jde o to kde se muze lepe a dale vysplhat. Ubozacek. Momentalne je stekatko Jirky Paroubka. Ale priste by jiste s radosti stekal za nekoho jineho. Je to clovek bez svedomi.
04. 04. 2007 | 17:36

svedomi napsal(a):

David Rath, karierista bez svedomi. Libac zadku. Polibi kazdeho kdo ho vytahne nahoru. Na principlech nezalezi. Jde o to kde se muze lepe a dale vysplhat. Ubozacek. Momentalne je stekatko Jirky Paroubka. Ale priste by jiste s radosti stekal za nekoho jineho. Je to clovek bez svedomi.
04. 04. 2007 | 17:36

svedomi napsal(a):

David Rath, karierista bez svedomi. Libac zadku. Polibi kazdeho kdo ho vytahne nahoru. Na principlech nezalezi. Jde o to kde se muze lepe a dale vysplhat. Ubozacek. Momentalne je stekatko Jirky Paroubka. Ale priste by jiste s radosti stekal za nekoho jineho. Je to clovek bez svedomi.
04. 04. 2007 | 17:36

svedomi napsal(a):

David Rath, karierista bez svedomi. Libac zadku. Polibi kazdeho kdo ho vytahne nahoru. Na principlech nezalezi. Jde o to kde se muze lepe a dale vysplhat. Ubozacek. Momentalne je stekatko Jirky Paroubka. Ale priste by jiste s radosti stekal za nekoho jineho. Je to clovek bez svedomi.
04. 04. 2007 | 17:37

svedomi napsal(a):

David Rath, karierista bez svedomi. Libac zadku. Polibi kazdeho kdo ho vytahne nahoru. Na principlech nezalezi. Jde o to kde se muze lepe a dale vysplhat. Ubozacek. Momentalne je stekatko Jirky Paroubka. Ale priste by jiste s radosti stekal za nekoho jineho. Je to clovek bez svedomi.
04. 04. 2007 | 17:37

svedomi napsal(a):

David Rath, karierista bez svedomi. Libac zadku. Polibi kazdeho kdo ho vytahne nahoru. Na principlech nezalezi. Jde o to kde se muze lepe a dale vysplhat. Ubozacek. Momentalne je stekatko Jirky Paroubka. Ale priste by jiste s radosti stekal za nekoho jineho. Je to clovek bez svedomi.
04. 04. 2007 | 17:37

svedomi napsal(a):

David Rath, karierista bez svedomi. Libac zadku. Polibi kazdeho kdo ho vytahne nahoru. Na principlech nezalezi. Jde o to kde se muze lepe a dale vysplhat. Ubozacek. Momentalne je stekatko Jirky Paroubka. Ale priste by jiste s radosti stekal za nekoho jineho. Je to clovek bez svedomi.
04. 04. 2007 | 17:37

svedomi napsal(a):

David Rath, karierista bez svedomi. Libac zadku. Polibi kazdeho kdo ho vytahne nahoru. Na principlech nezalezi. Jde o to kde se muze lepe a dale vysplhat. Ubozacek. Momentalne je stekatko Jirky Paroubka. Ale priste by jiste s radosti stekal za nekoho jineho. Je to clovek bez svedomi.
04. 04. 2007 | 17:37

svedomi napsal(a):

David Rath, karierista bez svedomi. Libac zadku. Polibi kazdeho kdo ho vytahne nahoru. Na principlech nezalezi. Jde o to kde se muze lepe a dale vysplhat. Ubozacek. Momentalne je stekatko Jirky Paroubka. Ale priste by jiste s radosti stekal za nekoho jineho. Je to clovek bez svedomi.
04. 04. 2007 | 17:37

svedomi napsal(a):

David Rath, karierista bez svedomi. Libac zadku. Polibi kazdeho kdo ho vytahne nahoru. Na principlech nezalezi. Jde o to kde se muze lepe a dale vysplhat. Ubozacek. Momentalne je stekatko Jirky Paroubka. Ale priste by jiste s radosti stekal za nekoho jineho. Je to clovek bez svedomi.
04. 04. 2007 | 17:37

svedomi napsal(a):

David Rath, karierista bez svedomi. Libac zadku. Polibi kazdeho kdo ho vytahne nahoru. Na principlech nezalezi. Jde o to kde se muze lepe a dale vysplhat. Ubozacek. Momentalne je stekatko Jirky Paroubka. Ale priste by jiste s radosti stekal za nekoho jineho. Je to clovek bez svedomi.
04. 04. 2007 | 17:37

svedomi napsal(a):

David Rath, karierista bez svedomi. Libac zadku. Polibi kazdeho kdo ho vytahne nahoru. Na principlech nezalezi. Jde o to kde se muze lepe a dale vysplhat. Ubozacek. Momentalne je stekatko Jirky Paroubka. Ale priste by jiste s radosti stekal za nekoho jineho. Je to clovek bez svedomi.
04. 04. 2007 | 17:37

svedomi napsal(a):

David Rath, karierista bez svedomi. Libac zadku. Polibi kazdeho kdo ho vytahne nahoru. Na principlech nezalezi. Jde o to kde se muze lepe a dale vysplhat. Ubozacek. Momentalne je stekatko Jirky Paroubka. Ale priste by jiste s radosti stekal za nekoho jineho. Je to clovek bez svedomi.
04. 04. 2007 | 17:37

svedomi napsal(a):

David Rath, karierista bez svedomi. Libac zadku. Polibi kazdeho kdo ho vytahne nahoru. Na principlech nezalezi. Jde o to kde se muze lepe a dale vysplhat. Ubozacek. Momentalne je stekatko Jirky Paroubka. Ale priste by jiste s radosti stekal za nekoho jineho. Je to clovek bez svedomi.
04. 04. 2007 | 17:37

svedomi napsal(a):

David Rath, karierista bez svedomi. Libac zadku. Polibi kazdeho kdo ho vytahne nahoru. Na principlech nezalezi. Jde o to kde se muze lepe a dale vysplhat. Ubozacek. Momentalne je stekatko Jirky Paroubka. Ale priste by jiste s radosti stekal za nekoho jineho. Je to clovek bez svedomi.
04. 04. 2007 | 17:37

svedomi napsal(a):

David Rath, karierista bez svedomi. Libac zadku. Polibi kazdeho kdo ho vytahne nahoru. Na principlech nezalezi. Jde o to kde se muze lepe a dale vysplhat. Ubozacek. Momentalne je stekatko Jirky Paroubka. Ale priste by jiste s radosti stekal za nekoho jineho. Je to clovek bez svedomi.
04. 04. 2007 | 17:37

svedomi napsal(a):

David Rath, karierista bez svedomi. Libac zadku. Polibi kazdeho kdo ho vytahne nahoru. Na principlech nezalezi. Jde o to kde se muze lepe a dale vysplhat. Ubozacek. Momentalne je stekatko Jirky Paroubka. Ale priste by jiste s radosti stekal za nekoho jineho. Je to clovek bez svedomi.
04. 04. 2007 | 17:37

svedomi napsal(a):

David Rath, karierista bez svedomi. Libac zadku. Polibi kazdeho kdo ho vytahne nahoru. Na principlech nezalezi. Jde o to kde se muze lepe a dale vysplhat. Ubozacek. Momentalne je stekatko Jirky Paroubka. Ale priste by jiste s radosti stekal za nekoho jineho. Je to clovek bez svedomi.
04. 04. 2007 | 17:37

svedomi napsal(a):

David Rath, karierista bez svedomi. Libac zadku. Polibi kazdeho kdo ho vytahne nahoru. Na principlech nezalezi. Jde o to kde se muze lepe a dale vysplhat. Ubozacek. Momentalne je stekatko Jirky Paroubka. Ale priste by jiste s radosti stekal za nekoho jineho. Je to clovek bez svedomi.
04. 04. 2007 | 17:37

svedomi napsal(a):

David Rath, karierista bez svedomi. Libac zadku. Polibi kazdeho kdo ho vytahne nahoru. Na principlech nezalezi. Jde o to kde se muze lepe a dale vysplhat. Ubozacek. Momentalne je stekatko Jirky Paroubka. Ale priste by jiste s radosti stekal za nekoho jineho. Je to clovek bez svedomi.
04. 04. 2007 | 17:37

svedomi napsal(a):

David Rath, karierista bez svedomi. Libac zadku. Polibi kazdeho kdo ho vytahne nahoru. Na principlech nezalezi. Jde o to kde se muze lepe a dale vysplhat. Ubozacek. Momentalne je stekatko Jirky Paroubka. Ale priste by jiste s radosti stekal za nekoho jineho. Je to clovek bez svedomi.
04. 04. 2007 | 17:37

svedomi napsal(a):

David Rath, karierista bez svedomi. Libac zadku. Polibi kazdeho kdo ho vytahne nahoru. Na principlech nezalezi. Jde o to kde se muze lepe a dale vysplhat. Ubozacek. Momentalne je stekatko Jirky Paroubka. Ale priste by jiste s radosti stekal za nekoho jineho. Je to clovek bez svedomi.
04. 04. 2007 | 17:37

svedomi napsal(a):

David Rath, karierista bez svedomi. Libac zadku. Polibi kazdeho kdo ho vytahne nahoru. Na principlech nezalezi. Jde o to kde se muze lepe a dale vysplhat. Ubozacek. Momentalne je stekatko Jirky Paroubka. Ale priste by jiste s radosti stekal za nekoho jineho. Je to clovek bez svedomi.
04. 04. 2007 | 17:37

svedomi napsal(a):

David Rath, karierista bez svedomi. Libac zadku. Polibi kazdeho kdo ho vytahne nahoru. Na principlech nezalezi. Jde o to kde se muze lepe a dale vysplhat. Ubozacek. Momentalne je stekatko Jirky Paroubka. Ale priste by jiste s radosti stekal za nekoho jineho. Je to clovek bez svedomi.
04. 04. 2007 | 17:37

svedomi napsal(a):

David Rath, karierista bez svedomi. Libac zadku. Polibi kazdeho kdo ho vytahne nahoru. Na principlech nezalezi. Jde o to kde se muze lepe a dale vysplhat. Ubozacek. Momentalne je stekatko Jirky Paroubka. Ale priste by jiste s radosti stekal za nekoho jineho. Je to clovek bez svedomi.
04. 04. 2007 | 17:37

svedomi napsal(a):

David Rath, karierista bez svedomi. Libac zadku. Polibi kazdeho kdo ho vytahne nahoru. Na principlech nezalezi. Jde o to kde se muze lepe a dale vysplhat. Ubozacek. Momentalne je stekatko Jirky Paroubka. Ale priste by jiste s radosti stekal za nekoho jineho. Je to clovek bez svedomi.
04. 04. 2007 | 17:38

svedomi napsal(a):

David Rath, karierista bez svedomi. Libac zadku. Polibi kazdeho kdo ho vytahne nahoru. Na principlech nezalezi. Jde o to kde se muze lepe a dale vysplhat. Ubozacek. Momentalne je stekatko Jirky Paroubka. Ale priste by jiste s radosti stekal za nekoho jineho. Je to clovek bez svedomi.
04. 04. 2007 | 17:38

svedomi napsal(a):

David Rath, karierista bez svedomi. Libac zadku. Polibi kazdeho kdo ho vytahne nahoru. Na principlech nezalezi. Jde o to kde se muze lepe a dale vysplhat. Ubozacek. Momentalne je stekatko Jirky Paroubka. Ale priste by jiste s radosti stekal za nekoho jineho. Je to clovek bez svedomi.
04. 04. 2007 | 17:38

svedomi napsal(a):

David Rath, karierista bez svedomi. Libac zadku. Polibi kazdeho kdo ho vytahne nahoru. Na principlech nezalezi. Jde o to kde se muze lepe a dale vysplhat. Ubozacek. Momentalne je stekatko Jirky Paroubka. Ale priste by jiste s radosti stekal za nekoho jineho. Je to clovek bez svedomi.
04. 04. 2007 | 17:38

svedomi napsal(a):

David Rath, karierista bez svedomi. Libac zadku. Polibi kazdeho kdo ho vytahne nahoru. Na principlech nezalezi. Jde o to kde se muze lepe a dale vysplhat. Ubozacek. Momentalne je stekatko Jirky Paroubka. Ale priste by jiste s radosti stekal za nekoho jineho. Je to clovek bez svedomi.
04. 04. 2007 | 17:38

svedomi napsal(a):

David Rath, karierista bez svedomi. Libac zadku. Polibi kazdeho kdo ho vytahne nahoru. Na principlech nezalezi. Jde o to kde se muze lepe a dale vysplhat. Ubozacek. Momentalne je stekatko Jirky Paroubka. Ale priste by jiste s radosti stekal za nekoho jineho. Je to clovek bez svedomi.
04. 04. 2007 | 17:38

svedomi napsal(a):

David Rath, karierista bez svedomi. Libac zadku. Polibi kazdeho kdo ho vytahne nahoru. Na principlech nezalezi. Jde o to kde se muze lepe a dale vysplhat. Ubozacek. Momentalne je stekatko Jirky Paroubka. Ale priste by jiste s radosti stekal za nekoho jineho. Je to clovek bez svedomi.
04. 04. 2007 | 17:38

svedomi napsal(a):

David Rath, karierista bez svedomi. Libac zadku. Polibi kazdeho kdo ho vytahne nahoru. Na principlech nezalezi. Jde o to kde se muze lepe a dale vysplhat. Ubozacek. Momentalne je stekatko Jirky Paroubka. Ale priste by jiste s radosti stekal za nekoho jineho. Je to clovek bez svedomi.
04. 04. 2007 | 17:38

svedomi napsal(a):

David Rath, karierista bez svedomi. Libac zadku. Polibi kazdeho kdo ho vytahne nahoru. Na principlech nezalezi. Jde o to kde se muze lepe a dale vysplhat. Ubozacek. Momentalne je stekatko Jirky Paroubka. Ale priste by jiste s radosti stekal za nekoho jineho. Je to clovek bez svedomi.
04. 04. 2007 | 17:38

svedomi napsal(a):

David Rath, karierista bez svedomi. Libac zadku. Polibi kazdeho kdo ho vytahne nahoru. Na principlech nezalezi. Jde o to kde se muze lepe a dale vysplhat. Ubozacek. Momentalne je stekatko Jirky Paroubka. Ale priste by jiste s radosti stekal za nekoho jineho. Je to clovek bez svedomi.
04. 04. 2007 | 17:38

svedomi napsal(a):

David Rath, karierista bez svedomi. Libac zadku. Polibi kazdeho kdo ho vytahne nahoru. Na principlech nezalezi. Jde o to kde se muze lepe a dale vysplhat. Ubozacek. Momentalne je stekatko Jirky Paroubka. Ale priste by jiste s radosti stekal za nekoho jineho. Je to clovek bez svedomi.
04. 04. 2007 | 17:38

svedomi napsal(a):

David Rath, karierista bez svedomi. Libac zadku. Polibi kazdeho kdo ho vytahne nahoru. Na principlech nezalezi. Jde o to kde se muze lepe a dale vysplhat. Ubozacek. Momentalne je stekatko Jirky Paroubka. Ale priste by jiste s radosti stekal za nekoho jineho. Je to clovek bez svedomi.
04. 04. 2007 | 17:38

svedomi napsal(a):

David Rath, karierista bez svedomi. Libac zadku. Polibi kazdeho kdo ho vytahne nahoru. Na principlech nezalezi. Jde o to kde se muze lepe a dale vysplhat. Ubozacek. Momentalne je stekatko Jirky Paroubka. Ale priste by jiste s radosti stekal za nekoho jineho. Je to clovek bez svedomi.
04. 04. 2007 | 17:38

svedomi napsal(a):

David Rath, karierista bez svedomi. Libac zadku. Polibi kazdeho kdo ho vytahne nahoru. Na principlech nezalezi. Jde o to kde se muze lepe a dale vysplhat. Ubozacek. Momentalne je stekatko Jirky Paroubka. Ale priste by jiste s radosti stekal za nekoho jineho. Je to clovek bez svedomi.
04. 04. 2007 | 17:38

svedomi napsal(a):

David Rath, karierista bez svedomi. Libac zadku. Polibi kazdeho kdo ho vytahne nahoru. Na principlech nezalezi. Jde o to kde se muze lepe a dale vysplhat. Ubozacek. Momentalne je stekatko Jirky Paroubka. Ale priste by jiste s radosti stekal za nekoho jineho. Je to clovek bez svedomi.
04. 04. 2007 | 17:38

svedomi napsal(a):

David Rath, karierista bez svedomi. Libac zadku. Polibi kazdeho kdo ho vytahne nahoru. Na principlech nezalezi. Jde o to kde se muze lepe a dale vysplhat. Ubozacek. Momentalne je stekatko Jirky Paroubka. Ale priste by jiste s radosti stekal za nekoho jineho. Je to clovek bez svedomi.
04. 04. 2007 | 17:38

svedomi napsal(a):

David Rath, karierista bez svedomi. Libac zadku. Polibi kazdeho kdo ho vytahne nahoru. Na principlech nezalezi. Jde o to kde se muze lepe a dale vysplhat. Ubozacek. Momentalne je stekatko Jirky Paroubka. Ale priste by jiste s radosti stekal za nekoho jineho. Je to clovek bez svedomi.
04. 04. 2007 | 17:38

svedomi napsal(a):

David Rath, karierista bez svedomi. Libac zadku. Polibi kazdeho kdo ho vytahne nahoru. Na principlech nezalezi. Jde o to kde se muze lepe a dale vysplhat. Ubozacek. Momentalne je stekatko Jirky Paroubka. Ale priste by jiste s radosti stekal za nekoho jineho. Je to clovek bez svedomi.
04. 04. 2007 | 17:38

svedomi napsal(a):

David Rath, karierista bez svedomi. Libac zadku. Polibi kazdeho kdo ho vytahne nahoru. Na principlech nezalezi. Jde o to kde se muze lepe a dale vysplhat. Ubozacek. Momentalne je stekatko Jirky Paroubka. Ale priste by jiste s radosti stekal za nekoho jineho. Je to clovek bez svedomi.
04. 04. 2007 | 17:38

svedomi napsal(a):

David Rath, karierista bez svedomi. Libac zadku. Polibi kazdeho kdo ho vytahne nahoru. Na principlech nezalezi. Jde o to kde se muze lepe a dale vysplhat. Ubozacek. Momentalne je stekatko Jirky Paroubka. Ale priste by jiste s radosti stekal za nekoho jineho. Je to clovek bez svedomi.
04. 04. 2007 | 17:38

svedomi napsal(a):

David Rath, karierista bez svedomi. Libac zadku. Polibi kazdeho kdo ho vytahne nahoru. Na principlech nezalezi. Jde o to kde se muze lepe a dale vysplhat. Ubozacek. Momentalne je stekatko Jirky Paroubka. Ale priste by jiste s radosti stekal za nekoho jineho. Je to clovek bez svedomi.
04. 04. 2007 | 17:38

svedomi napsal(a):

David Rath, karierista bez svedomi. Libac zadku. Polibi kazdeho kdo ho vytahne nahoru. Na principlech nezalezi. Jde o to kde se muze lepe a dale vysplhat. Ubozacek. Momentalne je stekatko Jirky Paroubka. Ale priste by jiste s radosti stekal za nekoho jineho. Je to clovek bez svedomi.
04. 04. 2007 | 17:38

svedomi napsal(a):

David Rath, karierista bez svedomi. Libac zadku. Polibi kazdeho kdo ho vytahne nahoru. Na principlech nezalezi. Jde o to kde se muze lepe a dale vysplhat. Ubozacek. Momentalne je stekatko Jirky Paroubka. Ale priste by jiste s radosti stekal za nekoho jineho. Je to clovek bez svedomi.
04. 04. 2007 | 17:38

svedomi napsal(a):

David Rath, karierista bez svedomi. Libac zadku. Polibi kazdeho kdo ho vytahne nahoru. Na principlech nezalezi. Jde o to kde se muze lepe a dale vysplhat. Ubozacek. Momentalne je stekatko Jirky Paroubka. Ale priste by jiste s radosti stekal za nekoho jineho. Je to clovek bez svedomi.
04. 04. 2007 | 17:38

svedomi napsal(a):

David Rath, karierista bez svedomi. Libac zadku. Polibi kazdeho kdo ho vytahne nahoru. Na principlech nezalezi. Jde o to kde se muze lepe a dale vysplhat. Ubozacek. Momentalne je stekatko Jirky Paroubka. Ale priste by jiste s radosti stekal za nekoho jineho. Je to clovek bez svedomi.
04. 04. 2007 | 17:39

svedomi napsal(a):

David Rath, karierista bez svedomi. Libac zadku. Polibi kazdeho kdo ho vytahne nahoru. Na principlech nezalezi. Jde o to kde se muze lepe a dale vysplhat. Ubozacek. Momentalne je stekatko Jirky Paroubka. Ale priste by jiste s radosti stekal za nekoho jineho. Je to clovek bez svedomi.
04. 04. 2007 | 17:39

svedomi napsal(a):

David Rath, karierista bez svedomi. Libac zadku. Polibi kazdeho kdo ho vytahne nahoru. Na principlech nezalezi. Jde o to kde se muze lepe a dale vysplhat. Ubozacek. Momentalne je stekatko Jirky Paroubka. Ale priste by jiste s radosti stekal za nekoho jineho. Je to clovek bez svedomi.
04. 04. 2007 | 17:39

svedomi napsal(a):

David Rath, karierista bez svedomi. Libac zadku. Polibi kazdeho kdo ho vytahne nahoru. Na principlech nezalezi. Jde o to kde se muze lepe a dale vysplhat. Ubozacek. Momentalne je stekatko Jirky Paroubka. Ale priste by jiste s radosti stekal za nekoho jineho. Je to clovek bez svedomi.
04. 04. 2007 | 17:39

svedomi napsal(a):

David Rath, karierista bez svedomi. Libac zadku. Polibi kazdeho kdo ho vytahne nahoru. Na principlech nezalezi. Jde o to kde se muze lepe a dale vysplhat. Ubozacek. Momentalne je stekatko Jirky Paroubka. Ale priste by jiste s radosti stekal za nekoho jineho. Je to clovek bez svedomi.
04. 04. 2007 | 17:39

svedomi napsal(a):

David Rath, karierista bez svedomi. Libac zadku. Polibi kazdeho kdo ho vytahne nahoru. Na principlech nezalezi. Jde o to kde se muze lepe a dale vysplhat. Ubozacek. Momentalne je stekatko Jirky Paroubka. Ale priste by jiste s radosti stekal za nekoho jineho. Je to clovek bez svedomi.
04. 04. 2007 | 17:39

svedomi napsal(a):

David Rath, karierista bez svedomi. Libac zadku. Polibi kazdeho kdo ho vytahne nahoru. Na principlech nezalezi. Jde o to kde se muze lepe a dale vysplhat. Ubozacek. Momentalne je stekatko Jirky Paroubka. Ale priste by jiste s radosti stekal za nekoho jineho. Je to clovek bez svedomi.
04. 04. 2007 | 17:39

svedomi napsal(a):

David Rath, karierista bez svedomi. Libac zadku. Polibi kazdeho kdo ho vytahne nahoru. Na principlech nezalezi. Jde o to kde se muze lepe a dale vysplhat. Ubozacek. Momentalne je stekatko Jirky Paroubka. Ale priste by jiste s radosti stekal za nekoho jineho. Je to clovek bez svedomi.
04. 04. 2007 | 17:39

svedomi napsal(a):

David Rath, karierista bez svedomi. Libac zadku. Polibi kazdeho kdo ho vytahne nahoru. Na principlech nezalezi. Jde o to kde se muze lepe a dale vysplhat. Ubozacek. Momentalne je stekatko Jirky Paroubka. Ale priste by jiste s radosti stekal za nekoho jineho. Je to clovek bez svedomi.
04. 04. 2007 | 17:39

svedomi napsal(a):

David Rath, karierista bez svedomi. Libac zadku. Polibi kazdeho kdo ho vytahne nahoru. Na principlech nezalezi. Jde o to kde se muze lepe a dale vysplhat. Ubozacek. Momentalne je stekatko Jirky Paroubka. Ale priste by jiste s radosti stekal za nekoho jineho. Je to clovek bez svedomi.
04. 04. 2007 | 17:39

svedomi napsal(a):

David Rath, karierista bez svedomi. Libac zadku. Polibi kazdeho kdo ho vytahne nahoru. Na principlech nezalezi. Jde o to kde se muze lepe a dale vysplhat. Ubozacek. Momentalne je stekatko Jirky Paroubka. Ale priste by jiste s radosti stekal za nekoho jineho. Je to clovek bez svedomi.
04. 04. 2007 | 17:39

svedomi napsal(a):

David Rath, karierista bez svedomi. Libac zadku. Polibi kazdeho kdo ho vytahne nahoru. Na principlech nezalezi. Jde o to kde se muze lepe a dale vysplhat. Ubozacek. Momentalne je stekatko Jirky Paroubka. Ale priste by jiste s radosti stekal za nekoho jineho. Je to clovek bez svedomi.
04. 04. 2007 | 17:39

svedomi napsal(a):

David Rath, karierista bez svedomi. Libac zadku. Polibi kazdeho kdo ho vytahne nahoru. Na principlech nezalezi. Jde o to kde se muze lepe a dale vysplhat. Ubozacek. Momentalne je stekatko Jirky Paroubka. Ale priste by jiste s radosti stekal za nekoho jineho. Je to clovek bez svedomi.
04. 04. 2007 | 17:39

svedomi napsal(a):

David Rath, karierista bez svedomi. Libac zadku. Polibi kazdeho kdo ho vytahne nahoru. Na principlech nezalezi. Jde o to kde se muze lepe a dale vysplhat. Ubozacek. Momentalne je stekatko Jirky Paroubka. Ale priste by jiste s radosti stekal za nekoho jineho. Je to clovek bez svedomi.
04. 04. 2007 | 17:39

svedomi napsal(a):

David Rath, karierista bez svedomi. Libac zadku. Polibi kazdeho kdo ho vytahne nahoru. Na principlech nezalezi. Jde o to kde se muze lepe a dale vysplhat. Ubozacek. Momentalne je stekatko Jirky Paroubka. Ale priste by jiste s radosti stekal za nekoho jineho. Je to clovek bez svedomi.
04. 04. 2007 | 17:39

svedomi napsal(a):

David Rath, karierista bez svedomi. Libac zadku. Polibi kazdeho kdo ho vytahne nahoru. Na principlech nezalezi. Jde o to kde se muze lepe a dale vysplhat. Ubozacek. Momentalne je stekatko Jirky Paroubka. Ale priste by jiste s radosti stekal za nekoho jineho. Je to clovek bez svedomi.
04. 04. 2007 | 17:39

svedomi napsal(a):

David Rath, karierista bez svedomi. Libac zadku. Polibi kazdeho kdo ho vytahne nahoru. Na principlech nezalezi. Jde o to kde se muze lepe a dale vysplhat. Ubozacek. Momentalne je stekatko Jirky Paroubka. Ale priste by jiste s radosti stekal za nekoho jineho. Je to clovek bez svedomi.
04. 04. 2007 | 17:39

svedomi napsal(a):

David Rath, karierista bez svedomi. Libac zadku. Polibi kazdeho kdo ho vytahne nahoru. Na principlech nezalezi. Jde o to kde se muze lepe a dale vysplhat. Ubozacek. Momentalne je stekatko Jirky Paroubka. Ale priste by jiste s radosti stekal za nekoho jineho. Je to clovek bez svedomi.
04. 04. 2007 | 17:39

svedomi napsal(a):

David Rath, karierista bez svedomi. Libac zadku. Polibi kazdeho kdo ho vytahne nahoru. Na principlech nezalezi. Jde o to kde se muze lepe a dale vysplhat. Ubozacek. Momentalne je stekatko Jirky Paroubka. Ale priste by jiste s radosti stekal za nekoho jineho. Je to clovek bez svedomi.
04. 04. 2007 | 17:40

svedomi napsal(a):

David Rath, karierista bez svedomi. Libac zadku. Polibi kazdeho kdo ho vytahne nahoru. Na principlech nezalezi. Jde o to kde se muze lepe a dale vysplhat. Ubozacek. Momentalne je stekatko Jirky Paroubka. Ale priste by jiste s radosti stekal za nekoho jineho. Je to clovek bez svedomi.
04. 04. 2007 | 17:40

svedomi napsal(a):

David Rath, karierista bez svedomi. Libac zadku. Polibi kazdeho kdo ho vytahne nahoru. Na principlech nezalezi. Jde o to kde se muze lepe a dale vysplhat. Ubozacek. Momentalne je stekatko Jirky Paroubka. Ale priste by jiste s radosti stekal za nekoho jineho. Je to clovek bez svedomi.
04. 04. 2007 | 17:40

svedomi napsal(a):

David Rath, karierista bez svedomi. Libac zadku. Polibi kazdeho kdo ho vytahne nahoru. Na principlech nezalezi. Jde o to kde se muze lepe a dale vysplhat. Ubozacek. Momentalne je stekatko Jirky Paroubka. Ale priste by jiste s radosti stekal za nekoho jineho. Je to clovek bez svedomi.
04. 04. 2007 | 17:40

svedomi napsal(a):

David Rath, karierista bez svedomi. Libac zadku. Polibi kazdeho kdo ho vytahne nahoru. Na principlech nezalezi. Jde o to kde se muze lepe a dale vysplhat. Ubozacek. Momentalne je stekatko Jirky Paroubka. Ale priste by jiste s radosti stekal za nekoho jineho. Je to clovek bez svedomi.
04. 04. 2007 | 17:40

svedomi napsal(a):

David Rath, karierista bez svedomi. Libac zadku. Polibi kazdeho kdo ho vytahne nahoru. Na principlech nezalezi. Jde o to kde se muze lepe a dale vysplhat. Ubozacek. Momentalne je stekatko Jirky Paroubka. Ale priste by jiste s radosti stekal za nekoho jineho. Je to clovek bez svedomi.
04. 04. 2007 | 17:40

svedomi napsal(a):

David Rath, karierista bez svedomi. Libac zadku. Polibi kazdeho kdo ho vytahne nahoru. Na principlech nezalezi. Jde o to kde se muze lepe a dale vysplhat. Ubozacek. Momentalne je stekatko Jirky Paroubka. Ale priste by jiste s radosti stekal za nekoho jineho. Je to clovek bez svedomi.
04. 04. 2007 | 17:40

svedomi napsal(a):

David Rath, karierista bez svedomi. Libac zadku. Polibi kazdeho kdo ho vytahne nahoru. Na principlech nezalezi. Jde o to kde se muze lepe a dale vysplhat. Ubozacek. Momentalne je stekatko Jirky Paroubka. Ale priste by jiste s radosti stekal za nekoho jineho. Je to clovek bez svedomi.
04. 04. 2007 | 17:40

svedomi napsal(a):

David Rath, karierista bez svedomi. Libac zadku. Polibi kazdeho kdo ho vytahne nahoru. Na principlech nezalezi. Jde o to kde se muze lepe a dale vysplhat. Ubozacek. Momentalne je stekatko Jirky Paroubka. Ale priste by jiste s radosti stekal za nekoho jineho. Je to clovek bez svedomi.
04. 04. 2007 | 17:40

svedomi napsal(a):

David Rath, karierista bez svedomi. Libac zadku. Polibi kazdeho kdo ho vytahne nahoru. Na principlech nezalezi. Jde o to kde se muze lepe a dale vysplhat. Ubozacek. Momentalne je stekatko Jirky Paroubka. Ale priste by jiste s radosti stekal za nekoho jineho. Je to clovek bez svedomi.
04. 04. 2007 | 17:40

svedomi napsal(a):

David Rath, karierista bez svedomi. Libac zadku. Polibi kazdeho kdo ho vytahne nahoru. Na principlech nezalezi. Jde o to kde se muze lepe a dale vysplhat. Ubozacek. Momentalne je stekatko Jirky Paroubka. Ale priste by jiste s radosti stekal za nekoho jineho. Je to clovek bez svedomi.
04. 04. 2007 | 17:40

svedomi napsal(a):

David Rath, karierista bez svedomi. Libac zadku. Polibi kazdeho kdo ho vytahne nahoru. Na principlech nezalezi. Jde o to kde se muze lepe a dale vysplhat. Ubozacek. Momentalne je stekatko Jirky Paroubka. Ale priste by jiste s radosti stekal za nekoho jineho. Je to clovek bez svedomi.
04. 04. 2007 | 17:40

svedomi napsal(a):

David Rath, karierista bez svedomi. Libac zadku. Polibi kazdeho kdo ho vytahne nahoru. Na principlech nezalezi. Jde o to kde se muze lepe a dale vysplhat. Ubozacek. Momentalne je stekatko Jirky Paroubka. Ale priste by jiste s radosti stekal za nekoho jineho. Je to clovek bez svedomi.
04. 04. 2007 | 17:40

svedomi napsal(a):

David Rath, karierista bez svedomi. Libac zadku. Polibi kazdeho kdo ho vytahne nahoru. Na principlech nezalezi. Jde o to kde se muze lepe a dale vysplhat. Ubozacek. Momentalne je stekatko Jirky Paroubka. Ale priste by jiste s radosti stekal za nekoho jineho. Je to clovek bez svedomi.
04. 04. 2007 | 17:40

svedomi napsal(a):

David Rath, karierista bez svedomi. Libac zadku. Polibi kazdeho kdo ho vytahne nahoru. Na principlech nezalezi. Jde o to kde se muze lepe a dale vysplhat. Ubozacek. Momentalne je stekatko Jirky Paroubka. Ale priste by jiste s radosti stekal za nekoho jineho. Je to clovek bez svedomi.
04. 04. 2007 | 17:40

svedomi napsal(a):

David Rath, karierista bez svedomi. Libac zadku. Polibi kazdeho kdo ho vytahne nahoru. Na principlech nezalezi. Jde o to kde se muze lepe a dale vysplhat. Ubozacek. Momentalne je stekatko Jirky Paroubka. Ale priste by jiste s radosti stekal za nekoho jineho. Je to clovek bez svedomi.
04. 04. 2007 | 17:40

svedomi napsal(a):

David Rath, karierista bez svedomi. Libac zadku. Polibi kazdeho kdo ho vytahne nahoru. Na principlech nezalezi. Jde o to kde se muze lepe a dale vysplhat. Ubozacek. Momentalne je stekatko Jirky Paroubka. Ale priste by jiste s radosti stekal za nekoho jineho. Je to clovek bez svedomi.
04. 04. 2007 | 17:40

svedomi napsal(a):

David Rath, karierista bez svedomi. Libac zadku. Polibi kazdeho kdo ho vytahne nahoru. Na principlech nezalezi. Jde o to kde se muze lepe a dale vysplhat. Ubozacek. Momentalne je stekatko Jirky Paroubka. Ale priste by jiste s radosti stekal za nekoho jineho. Je to clovek bez svedomi.
04. 04. 2007 | 17:40

svedomi napsal(a):

David Rath, karierista bez svedomi. Libac zadku. Polibi kazdeho kdo ho vytahne nahoru. Na principlech nezalezi. Jde o to kde se muze lepe a dale vysplhat. Ubozacek. Momentalne je stekatko Jirky Paroubka. Ale priste by jiste s radosti stekal za nekoho jineho. Je to clovek bez svedomi.
04. 04. 2007 | 17:40

svedomi napsal(a):

David Rath, karierista bez svedomi. Libac zadku. Polibi kazdeho kdo ho vytahne nahoru. Na principlech nezalezi. Jde o to kde se muze lepe a dale vysplhat. Ubozacek. Momentalne je stekatko Jirky Paroubka. Ale priste by jiste s radosti stekal za nekoho jineho. Je to clovek bez svedomi.
04. 04. 2007 | 17:41

svedomi napsal(a):

David Rath, karierista bez svedomi. Libac zadku. Polibi kazdeho kdo ho vytahne nahoru. Na principlech nezalezi. Jde o to kde se muze lepe a dale vysplhat. Ubozacek. Momentalne je stekatko Jirky Paroubka. Ale priste by jiste s radosti stekal za nekoho jineho. Je to clovek bez svedomi.
04. 04. 2007 | 17:41

svedomi napsal(a):

David Rath, karierista bez svedomi. Libac zadku. Polibi kazdeho kdo ho vytahne nahoru. Na principlech nezalezi. Jde o to kde se muze lepe a dale vysplhat. Ubozacek. Momentalne je stekatko Jirky Paroubka. Ale priste by jiste s radosti stekal za nekoho jineho. Je to clovek bez svedomi.
04. 04. 2007 | 17:41

svedomi napsal(a):

David Rath, karierista bez svedomi. Libac zadku. Polibi kazdeho kdo ho vytahne nahoru. Na principlech nezalezi. Jde o to kde se muze lepe a dale vysplhat. Ubozacek. Momentalne je stekatko Jirky Paroubka. Ale priste by jiste s radosti stekal za nekoho jineho. Je to clovek bez svedomi.
04. 04. 2007 | 17:41

svedomi napsal(a):

David Rath, karierista bez svedomi. Libac zadku. Polibi kazdeho kdo ho vytahne nahoru. Na principlech nezalezi. Jde o to kde se muze lepe a dale vysplhat. Ubozacek. Momentalne je stekatko Jirky Paroubka. Ale priste by jiste s radosti stekal za nekoho jineho. Je to clovek bez svedomi.
04. 04. 2007 | 17:41

svedomi napsal(a):

David Rath, karierista bez svedomi. Libac zadku. Polibi kazdeho kdo ho vytahne nahoru. Na principlech nezalezi. Jde o to kde se muze lepe a dale vysplhat. Ubozacek. Momentalne je stekatko Jirky Paroubka. Ale priste by jiste s radosti stekal za nekoho jineho. Je to clovek bez svedomi.
04. 04. 2007 | 17:41

svedomi napsal(a):

David Rath, karierista bez svedomi. Libac zadku. Polibi kazdeho kdo ho vytahne nahoru. Na principlech nezalezi. Jde o to kde se muze lepe a dale vysplhat. Ubozacek. Momentalne je stekatko Jirky Paroubka. Ale priste by jiste s radosti stekal za nekoho jineho. Je to clovek bez svedomi.
04. 04. 2007 | 17:41

svedomi napsal(a):

David Rath, karierista bez svedomi. Libac zadku. Polibi kazdeho kdo ho vytahne nahoru. Na principlech nezalezi. Jde o to kde se muze lepe a dale vysplhat. Ubozacek. Momentalne je stekatko Jirky Paroubka. Ale priste by jiste s radosti stekal za nekoho jineho. Je to clovek bez svedomi.
04. 04. 2007 | 17:41

svedomi napsal(a):

David Rath, karierista bez svedomi. Libac zadku. Polibi kazdeho kdo ho vytahne nahoru. Na principlech nezalezi. Jde o to kde se muze lepe a dale vysplhat. Ubozacek. Momentalne je stekatko Jirky Paroubka. Ale priste by jiste s radosti stekal za nekoho jineho. Je to clovek bez svedomi.
04. 04. 2007 | 17:41

svedomi napsal(a):

David Rath, karierista bez svedomi. Libac zadku. Polibi kazdeho kdo ho vytahne nahoru. Na principlech nezalezi. Jde o to kde se muze lepe a dale vysplhat. Ubozacek. Momentalne je stekatko Jirky Paroubka. Ale priste by jiste s radosti stekal za nekoho jineho. Je to clovek bez svedomi.
04. 04. 2007 | 17:41

svedomi napsal(a):

David Rath, karierista bez svedomi. Libac zadku. Polibi kazdeho kdo ho vytahne nahoru. Na principlech nezalezi. Jde o to kde se muze lepe a dale vysplhat. Ubozacek. Momentalne je stekatko Jirky Paroubka. Ale priste by jiste s radosti stekal za nekoho jineho. Je to clovek bez svedomi.
04. 04. 2007 | 17:41

svedomi napsal(a):

David Rath, karierista bez svedomi. Libac zadku. Polibi kazdeho kdo ho vytahne nahoru. Na principlech nezalezi. Jde o to kde se muze lepe a dale vysplhat. Ubozacek. Momentalne je stekatko Jirky Paroubka. Ale priste by jiste s radosti stekal za nekoho jineho. Je to clovek bez svedomi.
04. 04. 2007 | 17:41

svedomi napsal(a):

David Rath, karierista bez svedomi. Libac zadku. Polibi kazdeho kdo ho vytahne nahoru. Na principlech nezalezi. Jde o to kde se muze lepe a dale vysplhat. Ubozacek. Momentalne je stekatko Jirky Paroubka. Ale priste by jiste s radosti stekal za nekoho jineho. Je to clovek bez svedomi.
04. 04. 2007 | 17:41

svedomi napsal(a):

David Rath, karierista bez svedomi. Libac zadku. Polibi kazdeho kdo ho vytahne nahoru. Na principlech nezalezi. Jde o to kde se muze lepe a dale vysplhat. Ubozacek. Momentalne je stekatko Jirky Paroubka. Ale priste by jiste s radosti stekal za nekoho jineho. Je to clovek bez svedomi.
04. 04. 2007 | 17:41

svedomi napsal(a):

David Rath, karierista bez svedomi. Libac zadku. Polibi kazdeho kdo ho vytahne nahoru. Na principlech nezalezi. Jde o to kde se muze lepe a dale vysplhat. Ubozacek. Momentalne je stekatko Jirky Paroubka. Ale priste by jiste s radosti stekal za nekoho jineho. Je to clovek bez svedomi.
04. 04. 2007 | 17:41

svedomi napsal(a):

David Rath, karierista bez svedomi. Libac zadku. Polibi kazdeho kdo ho vytahne nahoru. Na principlech nezalezi. Jde o to kde se muze lepe a dale vysplhat. Ubozacek. Momentalne je stekatko Jirky Paroubka. Ale priste by jiste s radosti stekal za nekoho jineho. Je to clovek bez svedomi.
04. 04. 2007 | 17:41

svedomi napsal(a):

David Rath, karierista bez svedomi. Libac zadku. Polibi kazdeho kdo ho vytahne nahoru. Na principlech nezalezi. Jde o to kde se muze lepe a dale vysplhat. Ubozacek. Momentalne je stekatko Jirky Paroubka. Ale priste by jiste s radosti stekal za nekoho jineho. Je to clovek bez svedomi.
04. 04. 2007 | 17:41

svedomi napsal(a):

David Rath, karierista bez svedomi. Libac zadku. Polibi kazdeho kdo ho vytahne nahoru. Na principlech nezalezi. Jde o to kde se muze lepe a dale vysplhat. Ubozacek. Momentalne je stekatko Jirky Paroubka. Ale priste by jiste s radosti stekal za nekoho jineho. Je to clovek bez svedomi.
04. 04. 2007 | 17:41

svedomi napsal(a):

David Rath, karierista bez svedomi. Libac zadku. Polibi kazdeho kdo ho vytahne nahoru. Na principlech nezalezi. Jde o to kde se muze lepe a dale vysplhat. Ubozacek. Momentalne je stekatko Jirky Paroubka. Ale priste by jiste s radosti stekal za nekoho jineho. Je to clovek bez svedomi.
04. 04. 2007 | 17:41

svedomi napsal(a):

David Rath, karierista bez svedomi. Libac zadku. Polibi kazdeho kdo ho vytahne nahoru. Na principlech nezalezi. Jde o to kde se muze lepe a dale vysplhat. Ubozacek. Momentalne je stekatko Jirky Paroubka. Ale priste by jiste s radosti stekal za nekoho jineho. Je to clovek bez svedomi.
04. 04. 2007 | 17:41

svedomi napsal(a):

David Rath, karierista bez svedomi. Libac zadku. Polibi kazdeho kdo ho vytahne nahoru. Na principlech nezalezi. Jde o to kde se muze lepe a dale vysplhat. Ubozacek. Momentalne je stekatko Jirky Paroubka. Ale priste by jiste s radosti stekal za nekoho jineho. Je to clovek bez svedomi.
04. 04. 2007 | 17:41

svedomi napsal(a):

David Rath, karierista bez svedomi. Libac zadku. Polibi kazdeho kdo ho vytahne nahoru. Na principlech nezalezi. Jde o to kde se muze lepe a dale vysplhat. Ubozacek. Momentalne je stekatko Jirky Paroubka. Ale priste by jiste s radosti stekal za nekoho jineho. Je to clovek bez svedomi.
04. 04. 2007 | 17:42

svedomi napsal(a):

David Rath, karierista bez svedomi. Libac zadku. Polibi kazdeho kdo ho vytahne nahoru. Na principlech nezalezi. Jde o to kde se muze lepe a dale vysplhat. Ubozacek. Momentalne je stekatko Jirky Paroubka. Ale priste by jiste s radosti stekal za nekoho jineho. Je to clovek bez svedomi.
04. 04. 2007 | 17:42

svedomi napsal(a):

David Rath, karierista bez svedomi. Libac zadku. Polibi kazdeho kdo ho vytahne nahoru. Na principlech nezalezi. Jde o to kde se muze lepe a dale vysplhat. Ubozacek. Momentalne je stekatko Jirky Paroubka. Ale priste by jiste s radosti stekal za nekoho jineho. Je to clovek bez svedomi.
04. 04. 2007 | 17:42

svedomi napsal(a):

David Rath, karierista bez svedomi. Libac zadku. Polibi kazdeho kdo ho vytahne nahoru. Na principlech nezalezi. Jde o to kde se muze lepe a dale vysplhat. Ubozacek. Momentalne je stekatko Jirky Paroubka. Ale priste by jiste s radosti stekal za nekoho jineho. Je to clovek bez svedomi.
04. 04. 2007 | 17:42

svedomi napsal(a):

David Rath, karierista bez svedomi. Libac zadku. Polibi kazdeho kdo ho vytahne nahoru. Na principlech nezalezi. Jde o to kde se muze lepe a dale vysplhat. Ubozacek. Momentalne je stekatko Jirky Paroubka. Ale priste by jiste s radosti stekal za nekoho jineho. Je to clovek bez svedomi.
04. 04. 2007 | 17:42

svedomi napsal(a):

David Rath, karierista bez svedomi. Libac zadku. Polibi kazdeho kdo ho vytahne nahoru. Na principlech nezalezi. Jde o to kde se muze lepe a dale vysplhat. Ubozacek. Momentalne je stekatko Jirky Paroubka. Ale priste by jiste s radosti stekal za nekoho jineho. Je to clovek bez svedomi.
04. 04. 2007 | 17:42

svedomi napsal(a):

David Rath, karierista bez svedomi. Libac zadku. Polibi kazdeho kdo ho vytahne nahoru. Na principlech nezalezi. Jde o to kde se muze lepe a dale vysplhat. Ubozacek. Momentalne je stekatko Jirky Paroubka. Ale priste by jiste s radosti stekal za nekoho jineho. Je to clovek bez svedomi.
04. 04. 2007 | 17:42

svedomi napsal(a):

David Rath, karierista bez svedomi. Libac zadku. Polibi kazdeho kdo ho vytahne nahoru. Na principlech nezalezi. Jde o to kde se muze lepe a dale vysplhat. Ubozacek. Momentalne je stekatko Jirky Paroubka. Ale priste by jiste s radosti stekal za nekoho jineho. Je to clovek bez svedomi.
04. 04. 2007 | 17:42

svedomi napsal(a):

David Rath, karierista bez svedomi. Libac zadku. Polibi kazdeho kdo ho vytahne nahoru. Na principlech nezalezi. Jde o to kde se muze lepe a dale vysplhat. Ubozacek. Momentalne je stekatko Jirky Paroubka. Ale priste by jiste s radosti stekal za nekoho jineho. Je to clovek bez svedomi.
04. 04. 2007 | 17:42

svedomi napsal(a):

David Rath, karierista bez svedomi. Libac zadku. Polibi kazdeho kdo ho vytahne nahoru. Na principlech nezalezi. Jde o to kde se muze lepe a dale vysplhat. Ubozacek. Momentalne je stekatko Jirky Paroubka. Ale priste by jiste s radosti stekal za nekoho jineho. Je to clovek bez svedomi.
04. 04. 2007 | 17:42

svedomi napsal(a):

David Rath, karierista bez svedomi. Libac zadku. Polibi kazdeho kdo ho vytahne nahoru. Na principlech nezalezi. Jde o to kde se muze lepe a dale vysplhat. Ubozacek. Momentalne je stekatko Jirky Paroubka. Ale priste by jiste s radosti stekal za nekoho jineho. Je to clovek bez svedomi.
04. 04. 2007 | 17:42

svedomi napsal(a):

David Rath, karierista bez svedomi. Libac zadku. Polibi kazdeho kdo ho vytahne nahoru. Na principlech nezalezi. Jde o to kde se muze lepe a dale vysplhat. Ubozacek. Momentalne je stekatko Jirky Paroubka. Ale priste by jiste s radosti stekal za nekoho jineho. Je to clovek bez svedomi.
04. 04. 2007 | 17:42

svedomi napsal(a):

David Rath, karierista bez svedomi. Libac zadku. Polibi kazdeho kdo ho vytahne nahoru. Na principlech nezalezi. Jde o to kde se muze lepe a dale vysplhat. Ubozacek. Momentalne je stekatko Jirky Paroubka. Ale priste by jiste s radosti stekal za nekoho jineho. Je to clovek bez svedomi.
04. 04. 2007 | 17:42

svedomi napsal(a):

David Rath, karierista bez svedomi. Libac zadku. Polibi kazdeho kdo ho vytahne nahoru. Na principlech nezalezi. Jde o to kde se muze lepe a dale vysplhat. Ubozacek. Momentalne je stekatko Jirky Paroubka. Ale priste by jiste s radosti stekal za nekoho jineho. Je to clovek bez svedomi.
04. 04. 2007 | 17:42

svedomi napsal(a):

David Rath, karierista bez svedomi. Libac zadku. Polibi kazdeho kdo ho vytahne nahoru. Na principlech nezalezi. Jde o to kde se muze lepe a dale vysplhat. Ubozacek. Momentalne je stekatko Jirky Paroubka. Ale priste by jiste s radosti stekal za nekoho jineho. Je to clovek bez svedomi.
04. 04. 2007 | 17:42

svedomi napsal(a):

David Rath, karierista bez svedomi. Libac zadku. Polibi kazdeho kdo ho vytahne nahoru. Na principlech nezalezi. Jde o to kde se muze lepe a dale vysplhat. Ubozacek. Momentalne je stekatko Jirky Paroubka. Ale priste by jiste s radosti stekal za nekoho jineho. Je to clovek bez svedomi.
04. 04. 2007 | 17:42

svedomi napsal(a):

David Rath, karierista bez svedomi. Libac zadku. Polibi kazdeho kdo ho vytahne nahoru. Na principlech nezalezi. Jde o to kde se muze lepe a dale vysplhat. Ubozacek. Momentalne je stekatko Jirky Paroubka. Ale priste by jiste s radosti stekal za nekoho jineho. Je to clovek bez svedomi.
04. 04. 2007 | 17:42

svedomi napsal(a):

David Rath, karierista bez svedomi. Libac zadku. Polibi kazdeho kdo ho vytahne nahoru. Na principlech nezalezi. Jde o to kde se muze lepe a dale vysplhat. Ubozacek. Momentalne je stekatko Jirky Paroubka. Ale priste by jiste s radosti stekal za nekoho jineho. Je to clovek bez svedomi.
04. 04. 2007 | 17:43

svedomi napsal(a):

David Rath, karierista bez svedomi. Libac zadku. Polibi kazdeho kdo ho vytahne nahoru. Na principlech nezalezi. Jde o to kde se muze lepe a dale vysplhat. Ubozacek. Momentalne je stekatko Jirky Paroubka. Ale priste by jiste s radosti stekal za nekoho jineho. Je to clovek bez svedomi.
04. 04. 2007 | 17:43

svedomi napsal(a):

David Rath, karierista bez svedomi. Libac zadku. Polibi kazdeho kdo ho vytahne nahoru. Na principlech nezalezi. Jde o to kde se muze lepe a dale vysplhat. Ubozacek. Momentalne je stekatko Jirky Paroubka. Ale priste by jiste s radosti stekal za nekoho jineho. Je to clovek bez svedomi.
04. 04. 2007 | 17:43

svedomi napsal(a):

David Rath, karierista bez svedomi. Libac zadku. Polibi kazdeho kdo ho vytahne nahoru. Na principlech nezalezi. Jde o to kde se muze lepe a dale vysplhat. Ubozacek. Momentalne je stekatko Jirky Paroubka. Ale priste by jiste s radosti stekal za nekoho jineho. Je to clovek bez svedomi.
04. 04. 2007 | 17:43

svedomi napsal(a):

David Rath, karierista bez svedomi. Libac zadku. Polibi kazdeho kdo ho vytahne nahoru. Na principlech nezalezi. Jde o to kde se muze lepe a dale vysplhat. Ubozacek. Momentalne je stekatko Jirky Paroubka. Ale priste by jiste s radosti stekal za nekoho jineho. Je to clovek bez svedomi.
04. 04. 2007 | 17:43

svedomi napsal(a):

David Rath, karierista bez svedomi. Libac zadku. Polibi kazdeho kdo ho vytahne nahoru. Na principlech nezalezi. Jde o to kde se muze lepe a dale vysplhat. Ubozacek. Momentalne je stekatko Jirky Paroubka. Ale priste by jiste s radosti stekal za nekoho jineho. Je to clovek bez svedomi.
04. 04. 2007 | 17:43

svedomi napsal(a):

David Rath, karierista bez svedomi. Libac zadku. Polibi kazdeho kdo ho vytahne nahoru. Na principlech nezalezi. Jde o to kde se muze lepe a dale vysplhat. Ubozacek. Momentalne je stekatko Jirky Paroubka. Ale priste by jiste s radosti stekal za nekoho jineho. Je to clovek bez svedomi.
04. 04. 2007 | 17:43

svedomi napsal(a):

David Rath, karierista bez svedomi. Libac zadku. Polibi kazdeho kdo ho vytahne nahoru. Na principlech nezalezi. Jde o to kde se muze lepe a dale vysplhat. Ubozacek. Momentalne je stekatko Jirky Paroubka. Ale priste by jiste s radosti stekal za nekoho jineho. Je to clovek bez svedomi.
04. 04. 2007 | 17:43

svedomi napsal(a):

David Rath, karierista bez svedomi. Libac zadku. Polibi kazdeho kdo ho vytahne nahoru. Na principlech nezalezi. Jde o to kde se muze lepe a dale vysplhat. Ubozacek. Momentalne je stekatko Jirky Paroubka. Ale priste by jiste s radosti stekal za nekoho jineho. Je to clovek bez svedomi.
04. 04. 2007 | 17:43

svedomi napsal(a):

David Rath, karierista bez svedomi. Libac zadku. Polibi kazdeho kdo ho vytahne nahoru. Na principlech nezalezi. Jde o to kde se muze lepe a dale vysplhat. Ubozacek. Momentalne je stekatko Jirky Paroubka. Ale priste by jiste s radosti stekal za nekoho jineho. Je to clovek bez svedomi.
04. 04. 2007 | 17:43

svedomi napsal(a):

David Rath, karierista bez svedomi. Libac zadku. Polibi kazdeho kdo ho vytahne nahoru. Na principlech nezalezi. Jde o to kde se muze lepe a dale vysplhat. Ubozacek. Momentalne je stekatko Jirky Paroubka. Ale priste by jiste s radosti stekal za nekoho jineho. Je to clovek bez svedomi.
04. 04. 2007 | 17:43

svedomi napsal(a):

David Rath, karierista bez svedomi. Libac zadku. Polibi kazdeho kdo ho vytahne nahoru. Na principlech nezalezi. Jde o to kde se muze lepe a dale vysplhat. Ubozacek. Momentalne je stekatko Jirky Paroubka. Ale priste by jiste s radosti stekal za nekoho jineho. Je to clovek bez svedomi.
04. 04. 2007 | 17:43

svedomi napsal(a):

David Rath, karierista bez svedomi. Libac zadku. Polibi kazdeho kdo ho vytahne nahoru. Na principlech nezalezi. Jde o to kde se muze lepe a dale vysplhat. Ubozacek. Momentalne je stekatko Jirky Paroubka. Ale priste by jiste s radosti stekal za nekoho jineho. Je to clovek bez svedomi.
04. 04. 2007 | 17:43

svedomi napsal(a):

David Rath, karierista bez svedomi. Libac zadku. Polibi kazdeho kdo ho vytahne nahoru. Na principlech nezalezi. Jde o to kde se muze lepe a dale vysplhat. Ubozacek. Momentalne je stekatko Jirky Paroubka. Ale priste by jiste s radosti stekal za nekoho jineho. Je to clovek bez svedomi.
04. 04. 2007 | 17:43

svedomi napsal(a):

David Rath, karierista bez svedomi. Libac zadku. Polibi kazdeho kdo ho vytahne nahoru. Na principlech nezalezi. Jde o to kde se muze lepe a dale vysplhat. Ubozacek. Momentalne je stekatko Jirky Paroubka. Ale priste by jiste s radosti stekal za nekoho jineho. Je to clovek bez svedomi.
04. 04. 2007 | 17:43

svedomi napsal(a):

David Rath, karierista bez svedomi. Libac zadku. Polibi kazdeho kdo ho vytahne nahoru. Na principlech nezalezi. Jde o to kde se muze lepe a dale vysplhat. Ubozacek. Momentalne je stekatko Jirky Paroubka. Ale priste by jiste s radosti stekal za nekoho jineho. Je to clovek bez svedomi.
04. 04. 2007 | 17:43

svedomi napsal(a):

David Rath, karierista bez svedomi. Libac zadku. Polibi kazdeho kdo ho vytahne nahoru. Na principlech nezalezi. Jde o to kde se muze lepe a dale vysplhat. Ubozacek. Momentalne je stekatko Jirky Paroubka. Ale priste by jiste s radosti stekal za nekoho jineho. Je to clovek bez svedomi.
04. 04. 2007 | 17:43

svedomi napsal(a):

David Rath, karierista bez svedomi. Libac zadku. Polibi kazdeho kdo ho vytahne nahoru. Na principlech nezalezi. Jde o to kde se muze lepe a dale vysplhat. Ubozacek. Momentalne je stekatko Jirky Paroubka. Ale priste by jiste s radosti stekal za nekoho jineho. Je to clovek bez svedomi.
04. 04. 2007 | 17:43

svedomi napsal(a):

David Rath, karierista bez svedomi. Libac zadku. Polibi kazdeho kdo ho vytahne nahoru. Na principlech nezalezi. Jde o to kde se muze lepe a dale vysplhat. Ubozacek. Momentalne je stekatko Jirky Paroubka. Ale priste by jiste s radosti stekal za nekoho jineho. Je to clovek bez svedomi.
04. 04. 2007 | 17:43

Přidat komentář

Tento článek byl uzavřen. Už není možné k němu přidávat komentáře ani hlasovat

Blogeři abecedně

A Atapana Mnislav Zelený B Babka Michael · Balabán Miloš · Bartošová Ela · Bavlšíková Adéla · Bečková Kateřina · Bělobrádek Pavel · Beránek Jan · Berwid-Buquoy Jan · Bielinová Petra · Bína Jiří · Bízková Rut · Blaha Stanislav · Blažek Kamil · Bobek Miroslav · Boehmová Tereza · Brenna Yngvar · Bureš Radim · Bůžek Lukáš · Byčkov Semjon C Cerman Ivo Č Černoušek Štěpán · Česko Chytré · Čipera Erik · Čtenářův blog D David Jiří · Davis Magdalena · Dienstbier Jiří · Dlabajová Martina · Dolejš Jiří · Dostál Ondřej · Dudák Vladislav · Duka Dominik · Duong Nguyen Thi Thuy · Dvořáková Vladimíra F Fafejtová Klára · Fajt Jiří · Fendrych Martin · Fiala Petr · Fischer Pavel G Gálik Stanislav · Gargulák Karel · Geislerová Ester · Girsa Václav · Glanc Tomáš · Gregorová Markéta · Groman Martin H Halík Tomáš · Hamáček Jan · Hampl Václav · Hamplová Jana · Hapala Jiří · Hasenkopf Pavel · Hastík František · Havel Petr · Heller Šimon · Herman Daniel · Hilšer Marek · Hlaváček Petr · Hlubučková Andrea · Hnízdil Jan · Hokovský Radko · Holmerová Iva · Honzák Radkin · Horáková Adéla · Horký Petr · Hořejš Nikola · Hořejší Václav · Hradilková Jana · Hrstka Filip · Hřib Zdeněk · Hubinger Václav · Hülle Tomáš · Hušek Radek · Hvížďala Karel CH Charanzová Dita · Chlup Radek · Chromý Heřman · Chýla Jiří · Chytil Ondřej J Janda Jakub · Janeček Karel · Janeček Vít · Janečková Tereza · Janyška Petr · Jelínková Michaela Mlíčková · Jourová Věra · Just Jiří · Just Vladimír K Kania Ondřej · Karlický Josef · Klan Petr · Klepárník  Vít · Klíma Vít · Klimeš David · Kňapová Kateřina · Kohoutová Růžena · Kolaja Marcel · Kolínská Petra · Kolovratník Martin · Kopeček Lubomír · Kostlán František · Kotišová Miluš · Koudelka Zdeněk · Koutská Petra Schwarz · Kozák Kryštof · Krafl Martin · Krása Václav · Kraus Ivan · Kroupová Johana · Křeček Stanislav · Kubr Milan · Kučera Josef · Kučera Vladimír · Kučerová Karolína · Kuchař Jakub · Kuchař Jaroslav · Kukal Petr · Kupka Martin · Kuras Benjamin · Kutílek Petr · Kužílek Oldřich · Kyselý Ondřej L Laně Tomáš · Linhart Zbyněk · Lipavský Jan · Lipold Jan · Lomová Olga M Máca Roman · Mahdalová Eva · Maláčová Jana · Málková Ivana · Marvanová Hana · Mašát Martin · Metelka Ladislav · Michálek Libor · Miller Robert · Minařík Petr · Mittner Jiří · Mrkvička Jan · Müller Zdeněk · Münich Daniel N Nacher Patrik · Nachtigallová Mariana Novotná · Návrat Petr · Navrátil Marek · Němec Václav · Niedermayer Luděk · Nouzová Pavlína · Nováčková Jana · Novák Aleš · Novotný Martin · Novotný Vít O Obluk Karel · Oláh Michal · Ouhel Tomáš · Outlý Jan P Pačes Václav · Palik Michal · Paroubek Jiří · Pavel Petr · Pavelka Zdenko · Payne Jan · Payne Petr Pazdera · Pehe Jiří · Peksa Mikuláš · Pelda Zdeněk · Petrák Milán · Petříček Tomáš · Pfeffer Vladimír · Pfeiler Tomáš · Pilip Ivan · Pitek Daniel · Pixová Michaela · Plaček Jan · Podzimek Jan · Pohled zblízka · Potměšilová Hana · Pražskej blog · Prouza Tomáš R Rabas Přemysl · Rajmon David · Rakušan Vít · Ráž Roman · Redakce Aktuálně.cz  · Reiner Martin · Richterová Olga · Robejšek Petr · Rychlík Jan Ř Řebíková Barbora · Říha Miloš · Řízek Tomáš S Sedlák Martin · Seitlová Jitka · Schneider Ondřej · Schwarzenberg Karel · Skořepa Michal · Skuhrovec Jiří · Sládek Jan · Sláma Bohumil · Slavíček Jan · Slimáková Margit · Sobíšek Pavel · Sokačová Linda · Soukal Josef · Soukup Ondřej · Sportbar · Staněk Antonín · Stanoev Martin · Stehlík Michal · Stehlíková Džamila · Stránský Martin Jan · Strmiska Jan · Stulík David · Svárovský Martin · Svoboda Cyril · Svoboda Jiří · Svoboda Pavel · Sýkora Filip · Syrovátka Jonáš Š Šebek Tomáš · Šefrnová Tereza · Šimáček Martin · Šimková Karolína · Šlechtová Karla · Šmíd Milan · Šoltés Michal · Špinka Filip · Špok Dalibor · Šteffl Ondřej · Štern Ivan · Štern Jan · Štrobl Daniel T Telička Pavel · Titěrová Kristýna · Tolasz Radim · Tománek Jan · Tomčiak Boris · Tomek Prokop · Tomský Alexander · Trantina Pavel · Tůma Petr · Turek Jan U Uhl Petr · Urban Jan V Václav Petr · Vaculík Jan · Vácha Marek · Valdrová Jana · Vavruška Dalibor · Věchet Martin Geronimo · Vendlová Veronika · Vhrsti · Vích Tomáš · Vlach Robert · Vodrážka Mirek · Vojtěch Adam · Vojtková Michaela Trtíková · Výborný Marek · Vyskočil František W Walek Czeslaw · Wichterle Kamil · Witassek Libor Z Zádrapa Lukáš · Zaorálek Lubomír · Závodský Ondřej · Zelený Milan · Zeman Václav · Zima Tomáš · Zlatuška Jiří Ž Žák Miroslav · Žák Václav · Žantovský Michael Ostatní Dlouhodobě neaktivní blogy