Skladiště - symbol nové doby

27. 04. 2007 | 15:09
Přečteno 5171 krát
V roli zastupitele města Hostivice jsem absolvoval jedno z dalších jednání tohoto orgánu. Město, spíše městečko Hostivice leží těsně na západním okraji Prahy. Jako každý satelit bez dokončeného objezdu, trpí nadměrnou dopravou. Trpí i boomem výstavby skladišť, která se stávají čím dál častěji novodobou dominantou české krajiny. Ne hrady, ne věže kostelů, už ne komunistická sila či paneláky, ale skladiště jsou symbolem nové doby. Někdy mě napadá, že jaké symboly, taková je i doba. Prostě hromadíme věci a potřebujeme je uskladnit.

Naše doba je takovou „skladovací“ dobou. Moje babička také celý život hromadila věci. Bylo jí líto cokoliv vyhodit a tak je skladovala u sebe v rozlehlém pokoji starého domu. Říkala mu „makacín“. Byly tam naftalínem páchnoucí kožichy s naftalínem načichlými moly a pštrosí peří vedle balíků provázky svázaných starých dámských časopisů. Bylo tam vše co babička někdy uskladnila. Nyní to vypadá, že se naše zem stává plíživě takovým jedním velkým „magacínem“. Když pak zemřela, tak jsme to asi tak měsíc velmi intenzivně vynášeli do popelnic. Doufám, že tak nějak podobně nedopadnou symboly nové doby. Nicméně zpět k zasedání zastupitelstva.

Prakticky celé bylo věnováno smlouvě o prodeji rozlehlého pozemku města v centru, kde bylo dříve rozhodnuto vybudovat park, třeba i s dětskými hřišti. Park by naléhal na ulice nových obytných bytových domů. Nepochopil jsem, proč by město mělo pozemek prodat, navíc překupníkům, kteří tam zamýšlí postavit – předprodat na parkoviště a nějaké blíže neurčené obchody. Nyní má Hostivice jeden diskontní obchod Lidl, další se zde bude stavět, dál máme klasickou „samoobsluhu“ ze sedmdesátých let a v dosahu 10 minut vozem i další asi 4 obrovské hypermarkety. Potenciální kupec byl přítomen a vlastně ani pořádně neuměl vysvětlit co tam chce postavit.

Trval jsem na tom, aby město pozemek neprodávalo, neboť z prodeje utržené peníze nejsou pro město zase tak zajímavé a životně je nepotřebujeme. Trval jsem na tom, aby tam město v souladu s původním záměrem vybudovalo park a dětská hřiště. Možná by tam mohla být v parku i menší zahradní restaurace. Zastupitelstvo nakonec mé stanovisko podpořilo, i když jsem i tam v opozici. Vládne jednobarevně ODS, která zavázala své zastupitele, aby hlasovali pro prodej. Jedna jejich členka se tomuto usnesení vzepřela a také chce mít raději park. Tak budu sledovat, zda ji do příště nějak nepřesvědčí, že další diskont s parkovištěm je to pravé co v centru města nepochybně chybí. Možná, že by se tam hodilo nějaké pěkné skladiště:)

Komentáře

Aktuálně.cz má zájem poskytovat prostor jen pro korektní a slušně vedenou debatu. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se zároveň zavazujete dodržovat Kodex diskutujících. Pokud Váš text obsahuje hrubé urážky, vulgarismy, spamy, hanlivá komolení jmen, vzbuzuje podezření z porušení zákona, je celý napsán velkými písmeny či jinak odporuje zdejším pravidlům, vystavujete se riziku, že jej editor smaže.
Přejeme Vám zajímavou a inspirativní výměnu názorů.
Libor Stejskal, editor blogů (blogy@aktualne.cz)

Jurry napsal(a):

Anebo krásný hostel :)
27. 04. 2007 | 15:36

Ivan Langer napsal(a):

http://www.langer.cz - Vítejte na stránkách jednoho z nejpůsobivějších postrevolučních politiků.
27. 04. 2007 | 15:37

Ivan Langer napsal(a):

27. 04. 2007 | 15:40

Ivan Langer napsal(a):

27. 04. 2007 | 15:41

Ivan Langer napsal(a):

http://www.langer.cz/public...ám se útoky ČSSD zastrašit!
27. 04. 2007 | 15:43

Ach jo ! napsal(a):

Nešťastné městečko. Čím jste si dráta zasloužili ? Jestli je stejný demagog, jako byl v čele lékařské komory, kdy lékařům na úkor pojišťoven zajišťoval víc peněz za body, aby vzápětí vroli ministra zdravotnictví potrestal VZP, že nevyšla s penězi. Schizofrenie nakvadrát. Jestli totéž provádí v civilním životě, tak se vysokého věku nejspíš nedožije, stačí pár lidí se slabší nervovou soustavou, co nesnáší blby a ..... . Jinak nic proti panu Ráthovi. Je vinikajícím odstrašujícím příkladem ...
27. 04. 2007 | 15:43

Topol napsal(a):

Pan Rath by měl dostat pořádně přes hubu. Ta Mackova výchovná neměla takovou razanci!
27. 04. 2007 | 15:47

Ivan Langer napsal(a):

27. 04. 2007 | 15:49

vik napsal(a):

nebo nonstop otevrena zastavarna :)

a protoze reklamy neni nikdy dost, odkaz na stranky jednoho z nejpozoruhodnejsich politiku dneska: http://www.langer.cz - pravicovy bolsevik, sveho casu presvedceny svazak, nyni ministr vinitra ziskajic misto ministra za pomoci policejniho utvaru (v 21. stoleti druhy v Evrope, hned za ministrem vnitra Beloruska ;))
27. 04. 2007 | 16:04

Petr1 napsal(a):

To: Ach jo
správně je Lékařská odborová komora, neplést s Lékařským odborovým klubem. Doktoři ze špitálů mají dvě odborářské ústředny, aby se jim lépe stávkovalo za zvýšení platů.
27. 04. 2007 | 16:06

Topolovi napsal(a):

Vážený typický představiteli modře inteligentních - za co by podle Vás měl dostat pan Ráth přes hubu /pořádně/? Za park uprostřed města ? Nebo za dětské hřiště?
27. 04. 2007 | 16:09

rrrrr napsal(a):

Baví mě když ti modří blbečci ve všech komentářích k článkům doktorá Rátha poukazují na propagandistický Langrův web.

Jsou to zoufalí ubožácí, je mi jich líto.
27. 04. 2007 | 16:25

Martin napsal(a):

Vzdyt modra inteligence si ani clanek neprecetla, jejich cilem je tady udelat hovinko a pak si s nadsenim stoupnout vedle nej a chlubit se svym vykonem.
Pritom akorat toto se tyka velke casti obcanu v teto zemi, kterym zastupitele delaji dobre prodejem dalsich a dalsich pozemku pro vetsinou dosti nejasne ucely. A nejak jsem si nevsiml, ze by vznikaly vsude nove parky a hriste /pro nase zdravi jiste dulezitejsi nez supermarkety ci skladiste/.
27. 04. 2007 | 16:26

Dag napsal(a):

Bravo Mr. Beane,
Opět jste nezklamal.Vaše povedené taškařice sleduji už dlouho. Jak se ze zakomplexovaného mastičkáře stane hvězda první velikosti naší komediální scény. Doporučuji ještě vystoupení v truchlohře coby doktor nemocného prasátka Paroubka aneb-Mr.Bean v pavilonu opiček.
27. 04. 2007 | 16:37

miluše napsal(a):

nevím, kde jste přišel na zakomplexovaného mastičkáře, myslím si, že z našich politických představitelů není zakomplexován nikdo, tím méně pan dr.Rath, buďme jen rádi, že nás takoví ještě zastupujou, nebo bychom se také mohli dočkat toho, že budeme chodit po náměstích a platit za vstupy na soukromé pozemky, chodit do špitálů, který vlastní zahraniční kapitál a ten nám naúčtuje i potřebný zisk, který se všichni ti modří snaží do zdravotnictví vnést. Díky pane Rathe za vaši odvahu a výřečnost s kterou za nás bojujete. Nebýt takových jako Vy, dělali by si s námi co chtějí, ti mamonáři a skladníci.
27. 04. 2007 | 17:00

host 1 napsal(a):

Dagu,nejste vy prvotřídní blb?Nevím,jak vy,ale já pro život také upřednostňuji park a ne skladiště.Klidně si postavte vlastní,na vlastním pozemku a relaxujte si v něm zavalen krámy do sytosti.Můžete si u toho chrochtat:"To je všechno moje,to všechno jsem si nakradl za modrých ptáků."Už jste s tím nadáváním na Ratha trapní.Asi vám šlape na kuří očka a to vás štve,že?Raději se věnujte studování sviňáren modroptáků,třeba se vám rozsvítí.
27. 04. 2007 | 17:07

ferda napsal(a):

Pane Dr Rathe.Za posledních 10 let se postavilo v Olomouci šest hypermarketů,4 velkosklady a na radnici seděl socialistcký starosta.Mám za to,že by už bylo vhodné a slušné,zamést si nejdříve před vlastním prahem.Pochopte,jste li toho schopen,že Vaše vystoupení kdykoli a kdekoli hlavně ať jsem vidět,jsou víceméně trapná.Objektivita vám nic neříká.A teď mě můžete - jak máte v oblibě dát trestně stíhat jak ostatně máte v oblibě.
27. 04. 2007 | 17:29

Václav napsal(a):

Prosím vás, je mezi Vámi tolik smrtelně nemocných. Proč se pro nás neobětujete a nevezmete sebou do hlíny tohoto magora Ratha? Nebo mu udělejte fyzickou nepříjemnost. Prosím vás!!!
27. 04. 2007 | 18:01

pro hosta 1 napsal(a):

hoste 1
Pan Dag není blb, on je modrý, z těch lepších ...prvotřídních
27. 04. 2007 | 18:02

sirkubador napsal(a):

Dobrý den, myslím, že tento článek silně zavání populismem a problém není dostatečně rozebrán. Avšak z těchto vámi podaných informací s vámi souhlasím lepší by byl rozhodně park. Přeci jen jsem příliš pohodlný na to zjišťovat si, jaká je v Hostivicích situace.

A k diskusi: nechápu lidi, kteří věří, že odkazy na blog pana Langera se pokoušejí o jeho reklamu. Nebo dokonce, že je píše pan Langer sám. Vůbec bych se nedivil, kdyby toto prováděli právě sympatizanti "konkurenčních stran". To samé platí i pro rázné, ale směšné reakce, které se tváří, jako kdyby byly psány "vidláckými" voliči ODS. Ale abych zas nikomu nekřivdil...
27. 04. 2007 | 18:11

truala napsal(a):

Jak dojemná starost přeběhlíka do cssd o politickou kulturu provinčního městyse
27. 04. 2007 | 18:18

Jana napsal(a):

Modré nezajímají fakta a úvahy. Kochají se pouze svou ubohostí, je to pořád to samé. Zajímavé, že tak sedí na Rathovi - že by komplexy z toho, že nikdy neviděli univerzitu zevnitř?
27. 04. 2007 | 20:21

malma napsal(a):

přesně tak...jestli někdo trpí komplexy,tak ti co to háží na p.Rátha.Prostě na něj nemaj,naopak, ví že je pro ně hrozba. V jejich zkaženém a zaníceném egu nejsou schopni přijmout kritiku.

Chtěl bych vyjádřit panu Ráthovy podporu a výdrž za to,jak se dokáže prát za obyčejné občany a hodnoty.
Boj s hloupostí je asi ten nejtěšší "lékařskej" počin a to modrá je přímo tuplovaná a morová.
27. 04. 2007 | 21:29

rrrrr napsal(a):

Bohužel nejsem psychiatr, takže nemůžu soudit, ale ty modré hlupáky by měl někdo léčit.

Byl bych vděčný kdyby jím doktor Ráth poslal alespoň kontakt na nějakého svého kolegu z psychiatrie.

Ještě bych ze své dobré vůle poradil modrákům ať si zajistí odbornou lékařskou pomoc brzy. Po nástupu Julínkový ´´reformy´´ se nedoplatí (tedy pokud nepatří k horním pěti procentům)
27. 04. 2007 | 21:52

Kadel napsal(a):

Socánci: Neměl by bejt Drát spíše váš nepřítel, je to ješitný buržoun, jeho majetek je mnohamilionový, socanem je jen na oko, spíše ho podezřívám, že je konfidentem ODS.
27. 04. 2007 | 22:12

Tupelo napsal(a):

@Kadel:Rath jiz pred vic nez rokem upozornoval na 'rozdavani' nemocnic a ejhle, ve stredoceskem kraji jich je k mani deset (nejlevnejsi tusim za 8.5 milionu korun, vcetne vybaveni). Myslim ze ods slape na kuri oko, to je parne ten pravy duvod k nenavisti. Co se tyce jeho majetku (stejne jako majetku kohokoliv jineho), po nem mi nic neni, spis to vypada ze nejvetsi zavistivci jsou ods a jejich volici, ty porad vsechno prepocitavaji na penize, jako by slo o to nejdulezitejsi...
27. 04. 2007 | 22:24

host1 napsal(a):

Tupelo-souhlasím s vámi.Jenže nečekejte,že to stoupenci ODS přiznají.Raději budou chrlit sprostoty a vulgarity,nemaje jiných argumentů.
Doktor Ráth má podporu mnoha slušných zdravotníků.Stávkovali jen ti vyžírkové na které tu nadávají ti samí,co jim jdou na ruku.Stačilo by trochu soudnosti a použití mozku.
27. 04. 2007 | 22:56

host 1 napsal(a):

Kadel-jakýpak majetek máte vy?Buď malý a závidíte,nebo velký a pak vysvětlujte,kde jste k němu přišel.Zatím jen hloupě plkáte.
27. 04. 2007 | 22:59

Václavovi napsal(a):

Nebo mu udělejte fyzickou nepříjemnost. Prosím vás!!!
18:01:07
Pane Václave,takové myšlení může být dílem pouze zrůdy, nebo novodobé "inteligence". Kam se zařadíte?
28. 04. 2007 | 09:23

Ivan Langer napsal(a):

http://www.langer.cz - Vítejte na stránkách jednoho z nejpůsobivějších postrevolučních politiků.
28. 04. 2007 | 11:38

Ivan Langer napsal(a):

28. 04. 2007 | 11:39

hh napsal(a):

Mr.Beane, jsi trapnej, psat neumis, a ty sve demagogie bys ted trousil pod vlajkou ODS, kdyby te z ni nevykopli. Proste jsi prodejna ....
28. 04. 2007 | 12:48

vik napsal(a):

protoze reklamy neni nikdy dost, odkaz na stranky jednoho z nejpozoruhodnejsich politiku dneska: http://www.langer.cz - pravicovy bolsevik, sveho casu presvedceny svazak, nyni ministr vinitra ziskajic misto ministra za pomoci policejniho utvaru (v 21. stoleti druhy v Evrope, hned za ministrem vnitra Beloruska ;))
28. 04. 2007 | 13:43

Ivan Langer napsal(a):

http://www.langer.cz - Vítejte na stránkách jednoho z nejpůsobivějších postrevolučních politiků.
28. 04. 2007 | 20:49

MASH napsal(a):

Tak to je neuveritelny! Rath napsal naprosto normalni clanek, se kterym musi alespon prumerne inteligentni clovek souhlasit, ale pres se tu okamzite strhne smrst nadavek ci vyzev k fyzickemu utoku prave na Ratha! Porad doufam,ze volici ODS jsou inteligentni (pry vysokoskolsky vzdelani) lide, ale posledni dobou me stale vice a vice zarazi skutecnost, ze naprosta vetsina z nich, kteri prispivaji do ruznych diskuzi maji typicky bolsevicke manyry, vyznacuji se nesnasenlivosti (tridnim bojem) a evidentne jsou v mnoha pripadech i zfanatizovani! O vulgarnostech ani nemluve! Je to smutne...
29. 04. 2007 | 11:45

jay napsal(a):

Pan Rath se sice nezapomel pochvalit a rypnout do ODS, ale jinak s nim nelze nez souhlasit.
29. 04. 2007 | 15:09

Sv.Jan Nepomucký napsal(a):

Pane dr.Rathe,my všichni slušní a normální lidé Vám moc držíme palce a za Váš statečný boj Vám děkujeme.Doufáme,že na modré ptáky již brzy přijde ptačí chřipka a pojdou do jednoho,aby již nemohli kolem sebe chlístat jejich jedovatou slinu !
29. 04. 2007 | 23:10

Ivan Langer napsal(a):

30. 04. 2007 | 12:43

Ivan Langer napsal(a):

30. 04. 2007 | 12:44

diagnostic napsal(a):

Stekalek Rath je snad odbornik na vse. Zastekal si na Langra, Kalouska a Julinka. Co ta smesna karikatura politika jeste dokaze?
30. 04. 2007 | 13:20

host1 napsal(a):

Diagnostic holt štěká zase tady.A ani neví,o čem.Ale jistě je to fešák...
30. 04. 2007 | 16:09

Ivan Langer napsal(a):

30. 04. 2007 | 17:01

diagnostic napsal(a):

Jsem necekal Davide (host1) ze te tak podrazdim. Jsem sledoval tvuj vystup na dalsi TK CSSD. Akorat jsi spatne schovaval ten obojek kterym te drzel Paroubek . Kdyz Jirka zarve "SEDNI!" sednes?
01. 05. 2007 | 01:07

Haruki napsal(a):

Pane exministře,
chci se s vámi podělit o zkušenost mé rodné země, Japonska. Problém s přestárlými osobami byl až do 19. století řešen tak, že po dosažení 70 roku věku, byly tyto osoby svými potomky odvedeny do lesů, kde jím bylo řečeno, že mají čekat, až přijde božstvo. Pravda, většinou nepřišlo, ale problém byl vyřešen. To prosím není vtip, můžete si to ověřit u každého Japonce. My Japonci vtipy neděláma. Myslíte, že by se tato důchodová a zdravotní reforma dala využít v Čechách?
02. 05. 2007 | 07:11

Cikrt napsal(a):

Pane Haruki,
je pravdou, že zdravotní a důchodová reforma je z části inspirována asijským modelem, nese dokonce pracovní název Harakiri.Problém odchodu do důchodu je však v gesci Ministerstva práce. Náš rezort pouze připravuje vybírání poplatku za odchod do lesa. V jaké výši bude poplatek vybírán a hlavně komu připadne, se vede odborná diskuse. Také musíme brát v úvahu nedisciplinovanost našich občanů, na rozdíl od obyvatel vaší rodné země, kteří měli již od 65 let sbaleno.
02. 05. 2007 | 07:12

Zdeněk.ma napsal(a):

Velice často se mi na podobných fórech stává, že je mi po přečtení několika příspěvků smutno.
Pan Dr. Rath je velice kontroversní osoba a jako takového si ho velice vážím, což ovšem neznamená že s ním ve všem souhlasím.
Ale pozor! Poznal jsem Dr. Ratha jakožto velice svědomitého, fundovaného a nesmírně seriozního neurologa. Souhlasím s kritikou na jeho často nediplomatické jednání. Ovšem není to právě to, co nás na politicích tak irituje? To diplomatické žvanění o ničem?
Pan doktor Rath se dokázal vzepřít jedné z nejmocnějších skupin dneška a to farmaceutickým, nadnárodním korporacím, které nikoliv pouze obrazně diktují vládám jak mají vést zdravotní,potažmo sociální politiku. Nikdo s jeho předchůdců nenalezl dostatek odvahy, aby si vynutil alespoň pozornost těchto velice mocných skupin. Prosím, alespoň toto se snažte objektivně uznat.
Hodně štěstí all.
02. 05. 2007 | 22:25

Topol napsal(a):

Rathe,
Ten tvůj včerejší projev byl strašný. V duchu jsem si říkal, že by ti nestačilo ani deset výchovných. Doufejme, že se k panu Mackovi někdo připojí.
03. 05. 2007 | 13:54

Ivan Langer napsal(a):

03. 05. 2007 | 13:56

Jůla napsal(a):

Milý Rathe,
Věř nevěř, boží mlýny melou pomalu, ale jistě! Je mimořádně obludné, kolik lidí dokážeš pourážet během krátké doby. Tvé poslední projevy v PS byly šílené. T si říkalo o psychiatrickou diagnozu. S těmi slovy o sadistickém uspokojení z utrpení pacientů jsi to přehnal. Nenechám ze sebe dělat sadistu! Už brzy ti to Rathe vrátím!!!
04. 05. 2007 | 13:28

Antirathovec napsal(a):

Mě by zajímalo, jestli Rath těm svým lživým a prázdným projevům věří, anebo těm předstíraným teatrálním exhibicím skutečně sám věří. Pokud Rath svým projevům skutečně vnitřně věří, možná by nebylo od věci, aby se hlásil i svého kolegy I.Davida (direktor Bohnic):třeba by dopad lépe než V.Špidla, kterého David (s vydatným přispěním M.Zemana) ocejchoval diagnozou shizoidní psychopat.
05. 05. 2007 | 13:10

Ivan Langer se nenechá zastrašit!! napsal(a):

Novinky / Ivan Langer
Ivan Langer
01.05.2007

Nenechám se útoky ČSSD zastrašit!
Výzvu sociální demokracie k odstoupení považuji za absurdní a nesmyslnou. Je to jen další součást pokračující lživé kampaně několika sociálních demokratů v čele s jejich předsedou, kteří se nesmířili s tím, že sociální demokracie prohrála volby do Poslanecké sněmovny. Opakované útoky sociálních demokratů jsou jejich křečovitou snahou odpoutat pozornost od obludnosti mašinerie, která byla spuštěna v souvislosti s vyšetřováním úniku tzv. Kubiceho zprávy, a to na základě trestního oznámení Jiřího Paroubka. Výsledkem toho byl bezprecedentní zásah do práv a svobod desítek bezúhonných lidí, včetně dětí. A to v podobě odposlechu jejich telefonů. Dodnes se jim za toto hrubé pošlapání jejich základních občanských práv nikdo z členů minulé vlády neomluvil. V této věci jsem poškozeným já, stejně jako řada dalších osob. Má-li někdo právo žádat omluvu, zjednání nápravy a vyvození konkrétní odpovědnosti za pošlapání mých základních práv a svobod, jsem to já a právě oni! A na tom nic nezmění sebevětší hulvátství, urážky, lži a pomluvy šířené některými funkcionáři ČSSD. Opakovaně jsem řekl, že se nenechám Jiřím Paroubkem a jeho nohsledy zastrašit a budu trvat na tom, aby po skončení šetření policie byly všechny okolnosti postupu pracovníků Inspekce ministra vnitra, státního zastupitelství a soudu zveřejněny.
http://www.langer.cz/public...
15. 06. 2007 | 11:44

Podívejte se do zrcadla!!! napsal(a):

Skoro vůbec nečtu Právo, a tak se mi až na upozornění dostal do rukou článek Zdeňka Jičínského o advokátu Altnerovi, jenž po ČSSD požaduje 17 miliard na základě smlouvy, kterou s ním podepsal tehdejší předseda Miloš Zeman. Nechápu vůbec, jak může strana, která se hlásí k demokracii a základním lidským právům, odkazu prezidenta Masaryka, ideálům republikového zřízení a já nevím co ještě, nechat za sebe mluvit právního experta Jičínského, který zcela vážně tvrdí, že smlouvy se nemají dodržovat, tedy dluhy platit, a že za práci pro stranu není lepší odměny než stisk ruky od předsedy. Když to pak korunuje tím, že soud, který to říká, je špatný a věří, že odvolací bude jiný (lepší, sociální demokracii nakloněný?!!), přemýšlím, jestli čtu článek profesora právnické fakulty, nebo kovaného stalinisty. Pacta sunt servanda, neboli smlouvy jsou závazné a platí pro každého. Či tím myslel Zdeněk Jičínský, že třeba pracovní smlouva je cár papíru, a pokud pracujícím zavelíme, budou makat zadarmo a jen za chleba a vodu? A co pány z ČSSD spojuje - je přesvědčení, že právo jsou jen rozkazy a nástroj moci. Nemohu se zbavit dojmu, že nejlepší, co znají v právu, je přikázat, zakázat či nakázat v jakékoliv podobě. Obávám se, že nejen zcela zapomínají, co je podstata práva, tedy spravedlnost, právo, povinnost, kontrola moci státu, ale i na elementární právní principy (přepis názoru advokáta V.Vlka)
http://www.cak.cz/scripts/d...
15. 06. 2007 | 11:45

Podívejte se do zrcadla!!! napsal(a):

Vážení socani,
Máte dozajista pravdu, že zákony neplatí pro všechny a že lze manipulovat s trestním řízením. Ukázkovým případem je ČSSD a jejich bezprecedentní pohrdání Listinou základních práv a svobod v kauze Altner (viz výše). Ostatně Ivan Langer před rokem trefně konstatoval, že korupce v ČR má jméno ČSSD. Pan Topolánek v někdejší Nedělní partii "Puchejřovi" důrazně připomněl, že udržuje styky s pražským podsvětím viz Kočka. Pan Kubice byl natolik zoufalý, že byl nucen o tlacích ze strany Paroubkovo mafie informovat PSČ. I paní Blanka Kosinová nám s odstupem času na Frekvenci 1 potvrdila, že jí Paroubek uložil domácí vězení. To je naprosto neslýchané, co si diktátor Paroubek v "právním" státě dovoluje!!! Co se týče státototvorných poslanců Melčáka s Pohankou, je třeba jim poděkovat za ušlechtilé vygumování několika desítek tisíc pomatených voličů ČSSD. Prozřetelný Dalík měl pravdu, když v dokumentu "Cesta k moci" tvrdil, že je spolu s M.Topolánkem hluboce přesvědčen o tom, že jste kriminálníci. Kauzy kolem Doležela, Krause, Vybírala, Svobody atd. mu dávají zapravdu. Navíc jsme museli kvůli vám zaplatit oněch 10 miliard za Železného, jak připomíná ministr vnitra Ivan Langer. Já se ptám:Budou muset lidé opět zaplatit i za Váš bezprecedentní podvod na Altnera??? Lze tedy souhlasit se slovy pana Dalíka, který v rozhovoru s panem Kmentou pronesl, že vás chce zavírat, neboť patříte do kriminálu!
15. 06. 2007 | 11:45

Paroubek je chorobný diktátor napsal(a):

Jiří Paroubku! V roce 1989 jsem si Tě ve výběrovém řízení prosadil za ekonomického náměstka. Tvou kvalifikací bylo, že jsi byl chlap, měl vysokoškolské ekonomické vzdělání a dělal jsi u RaJ ekonomického náměstka. Za pár měsíců se ukázalo, že nejsi rebel, ale remcal, u ČSS už jsi sice nebyl, ale osvojil sis bolševické manýry. Tvou VŠE jsem nezpochybnil, ale přes Tvou ekonomickou praxi u RaJ Tě ženské z účtáren v odbornosti strčily do kapsy. Z oněch společných měsíců ve firmě Obuv Praha, kterou jsem vedl, si vybavuji Tvé sklony k autoritářství, schopnost veškerou odpovědnost za vlastní chyby svalovat na podřízené, neschopnost slyšet i jiný než vlastní názor a Tvůj zvučný baryton, kterým ses snažil překřikovat oponenty. Pamatuji se, že jsem společnou poradu vedení firmy, které se tehdy říkalo 'gremiálka', musel nejméně jednou přerušit, protože jsi mlel tzv. svou a nebylo s Tebou žádné pořízení. Ano, ještě jsme se náhodně potkali krátce po ukončení Jubilejní výstavy, která skončila na tehdejší dobu s neuvěřitelným schodkem deset miliard korun, kde jsi vykonával pro mne tajuplnou poradenskou činnost a chlubil ses, jak sis finančně na výstavě pomohl. Sakra, jak to, že nikoho Tvé 'poradenství' na úkor výstavy nezajímalo? Ani ČSOB, která dluhy z výstavy převzala?! Jiří, vůbec ses nezměnil - mé hodnocení je: jsi stále ten stejný neumětel, buran z páté cenové skupiny RaJ.
http://paroubek.pise.cz/180...
15. 06. 2007 | 11:46

Přidat komentář

Tento článek byl uzavřen. Už není možné k němu přidávat komentáře ani hlasovat

Blogeři abecedně

A Aktuálně.cz Blog · Atapana Mnislav Zelený B Babka Michael · Balabán Miloš · Bartošová Ela · Bavlšíková Adéla · Bečková Kateřina · Bednář Vojtěch · Bělobrádek Pavel · Beránek Jan · Berwid-Buquoy Jan · Bielinová Petra · Bína Jiří · Bízková Rut · Blaha Stanislav · Blažek Kamil · Bobek Miroslav · Boehmová Tereza · Brenna Yngvar · Bureš Radim · Bůžek Lukáš · Byčkov Semjon C Cerman Ivo Č Černoušek Štěpán · Česko Chytré · Čipera Erik · Čtenářův blog D David Jiří · Davis Magdalena · Dienstbier Jiří · Dlabajová Martina · Dolejš Jiří · Dostál Ondřej · Dudák Vladislav · Duka Dominik · Duong Nguyen Thi Thuy · Dvořák Jan · Dvořák Petr · Dvořáková Vladimíra F Fafejtová Klára · Fajt Jiří · Fendrych Martin · Fiala Petr · Fibigerová Markéta · Fischer Pavel G Gálik Stanislav · Gargulák Karel · Geislerová Ester · Girsa Václav · Glanc Tomáš · Gregorová Markéta · Groman Martin H Hála Martin · Halík Tomáš · Hamáček Jan · Hampl Václav · Hamplová Jana · Hapala Jiří · Hasenkopf Pavel · Hastík František · Havel Petr · Heller Šimon · Herman Daniel · Hilšer Marek · Hlaváček Petr · Hlubučková Andrea · Hnízdil Jan · Hokovský Radko · Holmerová Iva · Honzák Radkin · Horáková Adéla · Horký Petr · Hořejš Nikola · Hořejší Václav · Hradilková Jana · Hrstka Filip · Hřib Zdeněk · Hubinger Václav · Hülle Tomáš · Hušek Radek · Hvížďala Karel CH Charanzová Dita · Chlup Radek · Chromý Heřman · Chýla Jiří · Chytil Ondřej J Janda Jakub · Janeček Karel · Janeček Vít · Janečková Tereza · Janyška Petr · Jelínková Michaela Mlíčková · Jourová Věra · Just Jiří · Just Vladimír K Kania Ondřej · Karlický Josef · Klan Petr · Klepárník  Vít · Klíma Pavel · Klíma Vít · Klimeš David · Kňapová Kateřina · Kohoutová Růžena · Kolaja Marcel · Kolářová Marie · Kolínská Petra · Kolovratník Martin · Kopeček Lubomír · Kostlán František · Kotišová Miluš · Koudelka Zdeněk · Koutská Petra Schwarz · Kozák Kryštof · Krafl Martin · Krása Václav · Kraus Ivan · Kroupová Johana · Křeček Stanislav · Kubr Milan · Kučera Josef · Kučera Vladimír · Kučerová Karolína · Kuchař Jakub · Kuchař Jaroslav · Kukal Petr · Kupka Martin · Kuras Benjamin · Kutílek Petr · Kužílek Oldřich · Kyselý Ondřej L Laně Tomáš · Linhart Zbyněk · Lipavský Jan · Lipold Jan · Lomová Olga M Máca Roman · Mahdalová Eva · Maláčová Jana · Málková Ivana · Marvanová Hana · Mašát Martin · Metelka Ladislav · Michálek Libor · Miller Robert · Minařík Petr · Mittner Jiří · Mrkvička Jan · Müller Zdeněk · Münich Daniel N Nacher Patrik · Nachtigallová Mariana Novotná · Návrat Petr · Navrátil Marek · Němec Václav · Niedermayer Luděk · Nouzová Pavlína · Nováčková Jana · Novák Aleš · Novotný Martin · Novotný Vít O Obluk Karel · Oláh Michal · Ouhel Tomáš · Outlý Jan P Pačes Václav · Palik Michal · Paroubek Jiří · Pavel Petr · Pavelka Zdenko · Payne Jan · Payne Petr Pazdera · Pehe Jiří · Peksa Mikuláš · Pelda Zdeněk · Petrák Milán · Petříček Tomáš · Pfeffer Vladimír · Pfeiler Tomáš · Pilip Ivan · Pitek Daniel · Pixová Michaela · Plaček Jan · Podzimek Jan · Pohled zblízka · Polách Kamil · Potměšilová Hana · Pražskej blog · Prouza Tomáš R Rabas Přemysl · Rajmon David · Rakušan Vít · Ráž Roman · Redakce Aktuálně.cz  · Reiner Martin · Richterová Olga · Robejšek Petr · Rydzyk Pavel · Rychlík Jan Ř Řebíková Barbora · Říha Miloš · Řízek Tomáš S Sedlák Martin · Seitlová Jitka · Schneider Ondřej · Schwarzenberg Karel · Skořepa Michal · Skuhrovec Jiří · Sládek Jan · Sláma Bohumil · Slavíček Jan · Slimáková Margit · Sobíšek Pavel · Sokačová Linda · Soukal Josef · Soukup Ondřej · Sportbar · Staněk Antonín · Stanoev Martin · Stehlík Michal · Stehlíková Džamila · Stránský Martin Jan · Strmiska Jan · Stulík David · Svárovský Martin · Svoboda Cyril · Svoboda Jiří · Svoboda Pavel · Sýkora Filip · Syrovátka Jonáš Š Šebek Tomáš · Šefrnová Tereza · Šimáček Martin · Šimková Karolína · Šlechtová Karla · Šmíd Milan · Šoltés Michal · Špalková Veronika Krátká · Špinka Filip · Špok Dalibor · Šteffl Ondřej · Štern Ivan · Štern Jan · Štrobl Daniel T Táborský Adam · Telička Pavel · Titěrová Kristýna · Tolasz Radim · Tománek Jan · Tomčiak Boris · Tomek Prokop · Tomský Alexander · Trantina Pavel · Tůma Petr · Turek Jan U Uhl Petr · Urban Jan V Václav Petr · Vaculík Jan · Vácha Marek · Valdrová Jana · Vavruška Dalibor · Věchet Martin Geronimo · Vendlová Veronika · Vhrsti · Vích Tomáš · Vlach Robert · Vodrážka Mirek · Vojtěch Adam · Vojtková Michaela Trtíková · Výborný Marek · Vyskočil František W Walek Czeslaw · Wichterle Kamil · Witassek Libor Z Zádrapa Lukáš · Zaorálek Lubomír · Závodský Ondřej · Zelený Milan · Zeman Václav · Zima Tomáš · Zlatuška Jiří Ž Žák Miroslav · Žák Václav · Žantovský Michael Ostatní Dlouhodobě neaktivní blogy