Modří fanatici

04. 05. 2007 | 14:03
Přečteno 14563 krát
Čas od času si pročtu reakce čtenářů na blogy. Předně mě těší zájem vést diskusi, reagovat, napsat svůj názor či postoj. Příspěvky se dají rozdělit do tří kategorií. První jsou podpůrné, pochvalné a každého „autora“ potěší. Za ty velmi děkuji , vážím si jich a cítím vůči jejich pisatelům závazek. Druhé jsou sice kritické, nesouhlasné, ale věcné, slušné ,i když někdy ironické či sarkastické. I za ty děkuji a vážím si autorů, že cítí potřebu svůj názor konfrontovat s názorem někoho druhého. Považuji svobodu slova a šíření svého názoru za jednu z nejvyšších hodnot demokracie. S názorovými odpůrci se budu hádat třeba i do „krve“, ale vždy se budu rvát za právo každého vyslovit svůj názor a postoj.

Není totiž skutečné demokracie bez svobody slova a svobody šíření názorů. Samozřejmě i zde jsou určité hranice. Třeba šíření iracionální nenávisti s cílem někoho fyzicky napadnout či dokonce zlikvidovat je zrovna tím, co nelze nikdy překročit. Třetí skupina pisatelů reakcí se této hranici dost nebezpečně blíží, nebo ji i překračují. Myslí „modře“ a jsou jen sprostí a plni nenávisti k lidem, kteří mají jiný názor. Nejraději by vymýtili tento názor i s jejich nositeli.

Historie je bohužel plná této „lidské“ špíny. Byli to inkvizitoři a fanatici víry, byli to nacističtí či komunističtí fanatici, jsou to fanatičtí islamisté. Každý fanatik je svému okolí nebezpečný, je nebezpečný pro celou společnost. S fanatiky je to těžké. Jsou ve vleku slepé emoce, kterou jim nekoriguje rozum. Jestli někoho skutečně nemám rád, tak jsou to všichni fanatici. Nevím, zda autoři vulgárních příspěvků jsou fanatici, ale určitě své postoje prezentují fanaticky, bez faktů a bez snahy s nimi pracovat. Nesouhlasím s mnohými názory i postoji pana Klause,Topolánka, Langera, Julínka...

Vzájemně se špičkujeme, někdy více či méně elegantně dehonestujeme. Nechovám však vůči nim žádnou osobní zášť, nebo dokonce snad náznak nenávisti. Už vůbec nikdy by mě nenapadlo mít radost z nějaké jejich fyzické újmy, či jim ji dokonce přát. Václav Klaus je určitě inteligentní, pracovitý a sečtělý ekonom, hodně sebestředný a naprosto neschopný empatie, ale mohl by být velmi dobrým prezidentem pokud by nekopal výhradě za ODS a nechtěl demontovat EU. Mirek Topolánek mi připadá poněkud těžkopádný, nedovzdělaný a asi i trochu líný, ale na druhou stranu to bude dobrý společník, dobrý kamarád na fotbal, určitě se roky dobře staral o rodinu a své děti, prostě docela „hodnej“ chlap. Jako premiér může být vnímán jako ostuda republiky ,ale jako starosta města či hejtman kraje by byl nejspíše jeden z nejúspěšnějších v naší zemi. Langer je inteligentní, houževnatý a cílevědomý, ale zdá se mi, že u něho zcela schází lidský – eticko-morální aspekt duše. Na pozici ministra vnitra se dostal tudíž jeden z nejnebezpečnějších. Dle mého se nezastaví vůbec před ničím, nemá morální korekci svého jednání. Pokud by byl ministrem zahraničí, pak by mi nejspíše nevadil.

Julínek je, dle mého, zase jeden velký chodící mindrák- neměl to asi v životě lehké, jinak mi hodně ve všem připomíná Topolánka, v soukromí bude spíš dobrákem. Své postřehy a hodnocení “kolegů“ politiků zde uvádím proto, abych prezentoval svoji snahu je vnímat z různých stran. Dobrých i špatných. Sám jsem na tom podobně jako oni. V něčem jsem podprůměrný, v něčem nadprůměrný, mám řadu špatných i dobrých vlastností. Nicméně mé spíše kritické hodnocení jmenovaných a můj nesouhlas s jejich názory, postoji či konáním mě nikdy nepovede k nějaké „nenávistné“ emoci. Beru je takové, jak je vidím a svůj pohled se snažím tu zdařile, tu méně zdařile prezentovat okolí. Bez sprosťáren, bez výhrůžek, bez fanatismu a bez nenávisti. Pokud se s nimi někdy setkám v hospodě, tak si s nimi „pivo“ klidně vypiji. Ostatně s Václavem Klausem se nám něco podobného v minulých letech i několikrát podařilo…

Komentáře

Aktuálně.cz má zájem poskytovat prostor jen pro korektní a slušně vedenou debatu. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se zároveň zavazujete dodržovat Kodex diskutujících. Pokud Váš text obsahuje hrubé urážky, vulgarismy, spamy, hanlivá komolení jmen, vzbuzuje podezření z porušení zákona, je celý napsán velkými písmeny či jinak odporuje zdejším pravidlům, vystavujete se riziku, že jej editor smaže.
Přejeme Vám zajímavou a inspirativní výměnu názorů.
Libor Stejskal, editor blogů (blogy@aktualne.cz)

martinskapik napsal(a):

Ahoj Davide,

není pochyb o tom, že svůj rozum dále bystříš a slova kladeš přesně. Jakkoliv mě mrzí, že Tvá mě podaná ruka před Úřadem vlády na pomoc dětem od tabáku ještě nezabrala, ctím Tě a skutečně velkou míru osobní statečnosti se postavit a tím jít i vzorem v parlamentu obecně politickému fanatismu, který nyní ODS skutečně dotáhla do rozměrů absurdních, téměř nepochopitelných.

Nicméně i já bych tedy s dovolením zaśťoural a zkusil se zařadit do druhé skupiny přispěvatelů, ačkoliv tedy si nemyslím, že by svobodu zajišťovala demokracie, ani jakýkoliv jiný lidmi vytvořený v podstatě verbální mýtus.

Ve svém dnešním zamyšlení hovoříš o fanaticích víry. Zde si dovoluji zaštourat. To je totiž potřeba specifikovat. Fanatik víry je z logiky věci ten, kdo fanaticky lpí na své víře. Pokud máš na mysli křesťanskou vírou, tak fanatikem křesťanské víry je ten, kdo bezmezně slouží druhým a miluje je.

Fanatikem křesťanské víry ale není ten, kdo si na záda nalepí kříž, či nastíká jméno Ježíše Krista a jde válčit, rabovat, zabíjet a plenit. V této věci asi víš lépe, než já, protože Bibli často a věcně cituješ, že o těchto lidech vyprávěl s velkým předstihem i Ježíš sám: "Mnozí budou zabíjet, ubližovat a domnívat se, že tak činí pro mě". Je obsahově věrný předklad toho verše.

Je zvláštní doba, když se někde vede válka, či jsou lidé ochuzováni na svých právech, nerozčílí nás to tolik, jako kupříkladu, když někde někdo napíše hrubku, nebo silnější výraz. Zatím to neumím dobře pochopit, ale vše nasvědčuje tomu, že pro nás je důležitější zachovat jazyk, než samotné lidi, zejména děti.

Hm. Myslm, že už jsi se ve sněmovně porozhlédl a zjistil, že tamní reprezentativní vzorek nikterak nevybočuje z řad nás vlastenců a že pokud by jsi posadil kterýkoliv MNV, dnes tedy MÚ do poslaneckých lavic, situace by byla obdobná, ba co více, kdyby si tam posadil třídu pátou B z kterékoliv školy tak také, tam snad by naděje ještě na určitou reflexi byla.

Závěrem mého parazitování na Tvém blogu mi tedy dovol otázku. Proč ČSSD se nepustí do toho, že Julínek dále dotuje tabákovým podnikatelům částkou 40 mliard (Vědecká rada ČLK ve svém dopise přesně vyčísluje ztráty přímo působené kouřením v Čr na 80 mld. korun ročně, což po odečtu cca 40 mld. daňových výnosů je faktická ztráta 40 miliard korun z působení tabákových baronů), tedy faktické dotování tabákového průmyslu.

Nemohl bys, prosím jako význhamný člen a funkcionář, Bohu díky to nemyslím piorativně, zdravotního výboru, si vyžádat vysvětlení, proč se ale vůbec nic neděje na poli prevence dětského kuřáctví?

Proč je tabák dál v každých potravinách a na ulicích kouří bez jakéhokoliv faktického zájmu MZČR statisíce dětí?

Proč stát, který se tváří, že hledá úspory v Julínkovo nesmyslných poplatcích, fakticky doplácí tabákovým firmám jejich podnikání ztrátou 40 miliard korun ročně!!!!! Navíc velmi sociálně a lidsky drastickou ztrátou, ztrátou rodin, dětí i společnosti, státního rozpočtu.

Kdo tedy drží tabákové firmy tak u moci, že na nich můžeme prodělávat 40 miliard korun ročně a tabák tady kouří statisíce dětí, kde je ten zakopaný pes? Přičemž není jediná vědecká práce prokazující na rozdíl od alkoholu etc., jediný kladný přínos tabákových drog, ale naopak už více než 110 000 prací prokazuje hrozivé dopady zdravotní prakticky ve všech oblastech medicíny od krvetvorby až po nemoci pokožky?

Pomož Davide, nebo vysvětli. Děkuju a pěkný den

S úctou Martin
04. 05. 2007 | 14:17

Pavel napsal(a):

proč sem tehle člověk leze, jeho drzost je neskonalá. Táta udavač a synek zamindrákovaný a duševně nemocný paroubkovec, To je rodinné prokletí.
04. 05. 2007 | 14:18

Jirka1 napsal(a):

Hurá,konečně jste chytřejší než všichni chytří. Pouze mě zaujalo, kde jste sebral modrou barvu pro nenávist, já vždy myslel,že to byla rudá,nebo červená (viz třešně).Jen tak dál, pokračujte po boku p.Paroubka,on Vás převálcuje,nebo Vy jeho ? Na závěr se mi chce zvolat : "Ať žije rudý Rath !"
04. 05. 2007 | 14:19

Zdeněk Srstka napsal(a):

Škapíček je pejsek miloučkej, roztomiloučkej, občas sice kousne, občas se vyčurá na koberec, ale on vám to vynahradí tím svým kukučem, no tak chcete ho někdo?
04. 05. 2007 | 14:21

Opitz napsal(a):

S vámi pil pivo i Václav Klaus??? Tak to máte můj hlas v přístích volbách!!
04. 05. 2007 | 14:22

Martin napsal(a):

Pavel zas ukazal, co to je ta treti skupina plna nenavisti, ktera asi neumi moc cist.
Jinak pane Rathe, pokud podezirate (a souhlasim s tim) u Langra, ze mu zcela schází lidský – eticko-morální aspekt duše, tak podle meho nazoru by ho bylo nutno kritizovat i za jinou ministerskou pozici.
04. 05. 2007 | 14:23

Jim Idle napsal(a):

Přestože s tím, co píšete, mohu s klidným svědomím souhlasit, Vy osobně jste k politické kultuře v naší zemi přispěl spíše dílem negativním. A sprosté komentáře nejsou nic než neschopností reagovat na jiný názor bez elegance a kreativity. Jinak řečeno, co protýká kanálem není nutno zjišťovat, že ano.
04. 05. 2007 | 14:26

Miroslav napsal(a):

no Největší fanatik seš tu podle mě ty, Dejve, zaplat panbuh, ze uz nejsi ministr, ale jenom štěkáš ve sněmovně (pes který štěká....) ... ale takhle máš aspoň víc času vyšukávat s těma děvkama na německejch rautech, ne ?
04. 05. 2007 | 14:27

Důchodce napsal(a):

Ne ,ať se vrátí komunisté a pracovalo se v sobotu a neděli i v noci,aby se nemohli rodit takoví pitomci jako je mudr/MUDr/Rath
04. 05. 2007 | 14:27

Sonny napsal(a):

Když sleduji přímý přenos z parlamentu, obvykle se docela bavím Vaší marnou snahou o edukaci Topolánka. Někdy ale mám pocit podobný jako vyjadřujete sám - kritizovat za každou cenu. Někdy je dokonce napínavé když se dostanete do argumentační nouze čekat jak z toho vybruslíte. Jinak ale Vás jako nějaké obohacení politické scény nevnímám. Jste jeden z mnoha kteří mají moc. Jen je Vás trochu víc slyšet. Závidím Vám ale to familiérní oslovení od Škapíka. Ten pošuk je Váš kámoš? No kamarády si člověk nevybírá, jen přátele, že. Sonny
04. 05. 2007 | 14:28

Vaše nesebekritičnost... napsal(a):

Pokud 95% lidí, kteří vidí pilného b... a řeknou Vám to poažujete za neschopné vlastního úsudku, tak je asi něco špatně. Schizofrenické nejdřív navyšování hodnoty bodu ve funkci LK a následné "úpravy" ve jménu VZP, to v rovině inteligenční trochu zavání Jedličkovo ústavem. člověk, který nedokáže domýšlet svá rozhodnutí, hlavně že je to podle něj a koho to poškodí, to je jeno, tak takový člověk by neměl zastávat ŽÁDNOU funkci, natož být ministrem. Ony ty důsledky nejsou malé, když se k tomu přidá nový zákoník práce, je to katastrofa. Nejspíš jste to myslel dobře, nicméně to dopadlo neslavně. A namísto chození kanály ještě kritizujete, když někdo ty Vaše voloviny chce napravit.Nedá se svítit, ale jste zařazen také do páté cenové a mravní kategorie spolu s pinglem. Být hloupost trestná a kdyby se počítaly oběti Vašich "opatření", tak máte několikanásobné doživotí. Jenže imunita.... no nic, hlavně, aby se nevyskytl ve vládě stejný idiot a také pilný...
04. 05. 2007 | 14:29

Martin Škapík napsal(a):

Pane Srstko, nechte si ty nechutné narážky, já už chodím na klozet!!
04. 05. 2007 | 14:31

Sonny napsal(a):

Pane Srstko, on už chodí na klozet - za mísu.
04. 05. 2007 | 14:32

Tupelo napsal(a):

Dobry den pane Rathe, s temi fanatiky mate pravdu a je uplne jedno jestli je to fanatik modry, cerny, zeleny, oranzovy nebo rudy, s temi diskutovat nelze a kdyz uz tak velmi tezko, pricemz energie do takove diskuze vlozena je vetsinou jen zbytecne promarnena.

Existuje jeste ctvrta kategorie, rekneme internetovy hrdinove, kteri urazlive pisi jen proto ze jim internet dava pocit anonymity a potrebuji pouze vypustit trochu pary. Myslim ze urazky ktere pisi (a ktere maji blizko k Vasi 'treti' kategorii (ovsemze nejen 'modre')) by v realnem svete do oci primo nerekli. Nemyslim ze jde o vylozene negativni lidi, jen ta svudnost si obcas do nekoho kopnout, nebo ze sebe udelat 'silaka, hrdinu', je nekdy prilis silna.

Co se tyce Vaseho stylu, podle me jste nekdy az prilis razantni (viz. srovnani zatcenych demonstrantu a irackych veznic), na druhou stranu Vase vystoupeni maji vetsinou hlavu a patu a hlavne se ukazuje ze byvaji pravdiva (naposledy o 'prodeji' nemocnic ve stredoceskem kraji, ktere jste zminoval pred rokem) - take proto jste se zrejme stal oblibenym tercem volicu ODS.

Preji hezky vikend
04. 05. 2007 | 14:35

MQ napsal(a):

Milý pane,
být věcný a inteligentní je pro poslance takřka povinnost. Být vtipný a sebeironický je velký dar. Já Vám k němu gratuluji, a to upřímně.
M.Q.
04. 05. 2007 | 14:38

ferda napsal(a):

Když jsem si přečetl příspěvek Dr.Ratha měl jsem v úmyslu napsat také svůj názor.Po přečtení příspěvků mě tato snaha opustila.Nemám už k tomu co říci.Pouze: je to provokatér,který si nevidí do .... a o to je nebezpečnější.Nemám ho rath!!
04. 05. 2007 | 14:39

Jiří napsal(a):

Hlavním problémem veřejných financí se stává zdravotnictví. Pramení to z toho, že je v současnosti stále hybridem (finacování veřejné ze zdravotní daně a produkty - služby, farmaka, atd., částečně zprivatizovány), což je dlouhodobě neudržitelné. Co s tím pane stínový ministře?
04. 05. 2007 | 14:41

modrý fanatik napsal(a):

Davide jsi bůh!
04. 05. 2007 | 14:42

Rozumbrada napsal(a):

Pane poslanče,

pokud říkáte nepříjemné pravdy, mentální lůze to bude vadit vždy.

Ale to Vy asi víte, že? Takže jen tak dál, nenechte ty modré zloděje vydechnout.
04. 05. 2007 | 14:44

Abdel Kazzímí napsal(a):

Paroubek je Bůh a Rath je jeho jediný Prorok!
04. 05. 2007 | 14:44

Martin napsal(a):

Pane Tupelo, to nejsou treba jen nemocnice, pred tremi mesici se ptal Langra jestli pro Husaka letel vrtulnik, Langer to tehdy ignoroval a na svejch strankach napsal ze Rath je lhar a on zadnej vrtulnik neposlal. Po dvou mesicich Langer vysvetlil jak ten vrtulnik byl strasne dulezitej, tudiz stejne jako u nemocnic se ukazalo ze lharem neni Rath ale jako vzdy Langer a ODS. Tady citaty http://modra-sance.blogspot...
04. 05. 2007 | 14:44

J. Tinková napsal(a):

Vážený pane, Vaše kultura vystupování je tak odpuzující, že i kdybyste měl rozumný názor, vzápětí ho zabijete svým vystupováním.Podívejte se na sebe do zrcadla, jak se tváříte, nahrajte si svůj hlas, jak reagujete.Číší z Vás zamindrákovanoast a nenávist.
04. 05. 2007 | 14:46

Petr napsal(a):

Mně se vystupování D. Ratha líbí. Po formální stránce nemá chybu, nepoužívá vulgární slova, mluví klidně a kultivovaně. Po obsahové stránce jeho věty vždy mají logiku a dobře zdůvodněný závěr. Většinu ostatních politiků převyšuje minimálně o třídu.
04. 05. 2007 | 14:47

rrrrr napsal(a):

Pěkný, pravdivý a srozumitelný článek.

Narozdíl od ODS tady nepadají žádné facky, výhrůžky o noci dlouhých nožu, případně výhružky typu: es kommt der Tag atd.

Jen tak dál pane doktore.

Ještě bych dodal, že ODS již zřejmě než tupé vyhrůžky nic nezbývá.
04. 05. 2007 | 14:49

Jarda napsal(a):

To jsem se zasmál - třeba ten odstavec - Bez sprosťáren, bez výhrůžek, bez fanatismu a bez nenávisti Ten člověk už asi neví co říká do politiky zavedl nenávist, lež a demagogii až Paroubek s Rathem - do té doby to byl slabej odvar - až oni dva začali kopat první ligu. Paroubek už pochopil že mu to snižuje preference a pokud se uhlídá, tak se snaží ale Rath se uhlídat neumí. Ale je pravda, že hospodskejm povalečům bez vlastního názoru se to líbí
04. 05. 2007 | 14:49

jana napsal(a):

Ad J.Tinková: Nejste spíše L.Thalmanová? Jedině od modré konkubíny lze čekat takovou sprostotu, ne?
04. 05. 2007 | 14:50

Martin napsal(a):

Petre, ma jednu pan Rath ma jednu vadu. Jak se mnohokrate ukazalo, politici ODS nejsou schopni na jeho argumenty - ktere se zatim vzdy ukazaly pravdive - reagovat, totez si prevzali od nich jejich volici. Proto je tu tolik sprostoty a vykriku jak Rath nekoho urazi pritom nikdo neuvede jedinou urazku pana poslance.
04. 05. 2007 | 14:50

Martin napsal(a):

Jardo, lzete, ODS byla plna nenavisti davno pred paroubkem, nebo ta srovnani cssd s nacisty vykriky o nutnosti vypudit ty retardy a zlodeje ze strakovky, byly tim slabym odvarem ? Reknete kdy se az takhle tvrde na adresu ODS vyjadrovali socialni demokrati?
04. 05. 2007 | 14:52

Jeřábek napsal(a):

Zahradnictví Jeřábek Třemošná zahajuje prodej letniček na tuto sezónu.
04. 05. 2007 | 14:52

Tupelo napsal(a):

Diky Martine, to s tim vrtulnikem mi uniklo...co se tyce tech nemocnic, v nejake z predvolebnich TV debat byl s Rathem Julinek a ten tyto obavy (v podstate rozdavani nemocnic) bagatelizoval. Neubehl ani rok, Julinek je ministrem par mesicu ve vlade ktera ma velmi slaby mandat (jak s timto chcou delat nejake reformy?) a to co Rath popisoval se naplnuje (nejlevnejsi nemocnice za 9 milionu...to je terno).

Co jsem se nedovedel je, jestli existuje nejaky zpusob jak vyprodej techto nemocnic zastavit.

Tupelo

PS. diky za link
04. 05. 2007 | 14:52

aranžéř dřevníků napsal(a):

Pane Rath,
bojujte za ing.Paroubka a jeho rodinu až do roztrhání těla!
04. 05. 2007 | 14:54

Tupelo napsal(a):

Co se tyce sprostaren, ODS (jmenovite Langer) tlacila neco o 'Grosstapu' davno predtim nez jmeno Paroubek znalo aspon 10% volicu ODS...
04. 05. 2007 | 14:55

Josef Sedláček napsal(a):

S článkem se dá celkem souhlasit, je však s podivem, že vidíte jen modré fanatiky.
04. 05. 2007 | 14:55

klasický dodavatel vyhřezlých plotének napsal(a):

Pane Rath, je pravda že spolu s Miladou Emmerovou půjdete tančit do soutěže Baillando, aby jste získali nějaké peníze na zpětný odkup Lidového domu od p.Altnera?
04. 05. 2007 | 14:57

straka napsal(a):

Moc se mě líbí že se ozývá zrovna pan Rath který svými nechutnými a hlavně nenávistnými výplody zaplavuje Sněmovnu.
04. 05. 2007 | 14:57

Petr napsal(a):

Pane Strako, schopnost protivníka ironizovat a někdy i elegantně zesměšnit nemá nic společného s nenávistnými výkřiky. Těmi se prezentují lidé, kteří hlasitostí svého projevu (téměř řvaním) se snaží zamaskovat nedostatek argumentů. Zářným příkladem je Topolánek
04. 05. 2007 | 15:07

jiří napsal(a):

Ačkoliv ve fukci ministra může být hádavost a exhibicionismus dr. Ratha někdy na obtíž, v opozici jsou takoví lidé potřeba a měli bychom za mě být patřičně vděční. Styl, kterým vládne tato vláda, si nezaslouží nic jiného než permanentní, tvrdou a neustávající kritiku !!!
04. 05. 2007 | 15:14

Jiří napsal(a):

Pane Rathe,
zajímavé počteníčko. To samé, ale s názvem Oranžoví či lépe Rudí fanatici, by mohl napsat někdo z druhé strany politického spektra o vás. Jsou dva druhy politiků ČSSD. Jedna dělá levicovou politiku z přesvědčení a s nimi já mohu diskutovat. A pak je druhá skupina v které jste i vy, a tato skupina dělá politiku pouze kvůli ukájení se mocí a penězům, nikoliv z přesvědčění (viz vaše členství v ODS). S vámi tudíž nemá cenu diskutovat, protože vy svoje názory nemyslíte upřímně. A zasloužíte si jediné - žádné nadávky, ale - ohnout přes koleno, stáhnout kaťata a rákoukou pěkných pár výchovných na holou. Ve vašem případě rákoska padne na velmi úrodnou půdu.
04. 05. 2007 | 15:15

Ad Jana napsal(a):

Paní Jano, nenapsala jsem ani jednu sprostotu. Jen jsem napsala, že když poslouchám vystoupení výše uvedeného k čemukoli, zvedá se mi nevolí z jeho projevu žaludek. A to tak, že to co říká, je v tu chvílí zcela irelevantní.
04. 05. 2007 | 15:37

Marty napsal(a):

Napred nas pan Rath obstastnil ubohym pokusem o asociaci fanatismu s volici ODS, pak se zacal tvarit jako kamarad politiku z ODS, ktere ovsem vsechny trapne urazil a behem toho vseho se tvaril jako dobrotivy milovnik diskuse. Nakonec to je jen dalsi z rady trapnych vystoupeni hulvatskeho poslance CSSD.
04. 05. 2007 | 15:39

Eliška napsal(a):

Pro všechny zdejší modré fanatiky, kteří neustále obviňují pány Ratha nebo Paroubka z vulgarity: Přečtěte si čerstvý Topolánkův blog o Paroubkovi zde na Aktuálně.cz. Tam se teprve dozvíte, jak vypadá skutečná nechutnost. Jenom opakujete to, co Topolánek mele celou dobu, co je předsedou ODS. Protože nestačí na Rathovy a Paroubkovy argumenty, napadá oba pány, že jsou arogantní. Tato infekční nemoc se posléze rozšířila i na ostatní špičky ODS, které se ke svému neomalenému předsedovi z argumentační nouze připojili. A jejich věrné modré mozky to jen opakují po nich. Ale zkuste skutečně poctivě najít vulgaritu v projevech pana Ratha nebo Paroubka. Nenajdete nic. Jenom váš štve, že to nejsou "měkoty", které si s odpuštěním nechají nadělat na hlavu, a brání se - věcně argumentují.
04. 05. 2007 | 15:45

Marty napsal(a):

Dodatek k prodeji nemocnic ve Stredoceskem kraji.
Uzaviraji se smlouvy na dobu urcitou. Casto se navic jedna o nerentabilni zarizeni.
Srovnavani celkoveho majetku nemocnice s kupni cenou prilis neobstoji, kdyz se novy majitel zavazuje, ze bude provozovat nemocnici a nelze tudiz uvedeny majetek jen tak prodat.
"Hroziva" cisla dale relativizuje jiz zminena nerentabilnost nemocnic, coz se soukromy majitel pokusi zmenit - kdyby se mu to nemohlo podarit, tak nemocnice nekupuje. Statu se navic odlehci od ztratoveho majetku.
04. 05. 2007 | 15:50

Martin napsal(a):

Elisko, uderila jste hrebicek na hlavicku. Take mne fascinuje, jak se zde po politicich ODS papouskuje, pritom nikdo nedokaze konkretne ukazat ty stovky vulgarit pana Ratha a Paroubka. Nedokazou ani ukazat stejny pocet vulgarit techto panu jako predvadi neustale ODS. Procpak ?
04. 05. 2007 | 15:54

Martin napsal(a):

Marty, nerentabilnost nemocnic jak bylo jiz parkrat uvedeno znamena ze hospodari bez ztrat. To je asi strasne a proto se musi je prodat aby vytvarely zisky ktere nepujdou do leceni ale do kapes majitelu.
04. 05. 2007 | 15:55

Marty napsal(a):

Eliska: u panu Paroubka a Ratha jejich oponentum argumentacni nouze v drtive vetsine pripadu opravdu nehrozi. Oba panove bud lzou, nebo rikaji nesmysly. Kdykoliv pan Ing. Paroubek mluvi o ekonomii, tak me velmi pobavi. Posleze jsem vsak zdesen, kdyz si uvedomim, ze takove nemehlo chce ridit CR.
04. 05. 2007 | 15:57

Martin napsal(a):

Marty, ted lzete vy. Napiste konkretne kde ti panove lhali.
04. 05. 2007 | 16:00

Martin napsal(a):

A muzete napsat i co vas u te ekonomie pobavilo at se zasmejeme vsichni, ale spise vam.
04. 05. 2007 | 16:00

Martin... napsal(a):

Ono Dádo zda to nebude tím že svůj názor měníš dosti často....tedy ta nevraživost vůči Tobé...
04. 05. 2007 | 16:01

Topol napsal(a):

Milý Rathe,
Doporučuji ti, aby jsi se rychle uklidnil. Ty tvoje poslední projevy PSČ byly otřesné. Já se těším milý Rathe, až někdo najde odvahu, a nebude se s tebou mazlit jako Mr.Macek. Začni se chovat jako člověk, jinak ti dříve nebo později opět jedna přiletí!!!

Nazdar
Topol
04. 05. 2007 | 16:02

Marty napsal(a):

Martin: zisk prinasi hlavne investice a kazdy podnikatel, ktery chce uspet, investuje hlavne do sveho podniku. Ale pokud nekdo preferuje stav, kdy neni zadny zisk, tedy neni co investovat do rozvoje, je to jeho problem.
O dalsich vyhodach soukromych nemocnic toho bylo napsano jiz hodne, tudiz to neni treba dal rozvijet. Ale je smutne, ze se stale najdou lide, pro ktere je cizi zisk zlocinem.
04. 05. 2007 | 16:03

Ivan Langer napsal(a):

04. 05. 2007 | 16:04

Martin napsal(a):

Topole, nasili to je vas oblibeny odeesacky argument ze ? Tak dokazujete, jak jste intelektualne na vysi.
04. 05. 2007 | 16:04

Marty napsal(a):

Martin: atestace? :)
Pobavilo me toho hodne, ale do kamene bych nechal tesat pamatnou vetu pana Paroubka o tom, ze statni dluh je dluh, ktery se nemusi splacet. To bylo dojemne tragikomicke.
04. 05. 2007 | 16:05

Ivan Langer napsal(a):

04. 05. 2007 | 16:05

milka napsal(a):

Rath je synem spolupracovníka StB,v tomhle křivém prostředí byl vychováván,Co můžeme čekat od člověka,který káže vodu a pije víno? zapšklého člověka,který touží po ministerském křesle?
04. 05. 2007 | 16:05

Tupelo napsal(a):

@Marty:Ano, na vse budou uzavreny smlouvy, ale jakoukoliv smlouvu lze porusit. Existuji pokuty za poruseni smlouvy a v posledni TV debate Julinek dokonce uvedl castku: 5 milionu korun (priznavam ze nevim jestli se to tykalo jedne konkretni nemocnice, nebo slo o castku obecnou - nicmene tato castka je opravdu srandovne mala). Pozemky na kterych nemocnice lezi, jejich pristrojove vybaveni maji castku jdouci do desitek milionu, takze poruseni smluv by zcela jiste bylo vyhodne.
Pokud by vsak nekdo odolal tomuto lakadlu a chtel pokracovat dal v lekarskem remesle v techto nemocnicich, tak pri vedomi toho (jak jste i psal) ze jsou tyto nemocnice ztratove by bylo nejjednodussi zbavit se tech nerentabilnich casti a poskytovat jen tu lekarskou peci, ze ktere bude mit zisk (v praxi napr. zbaveni se LDN a ponechani treba oddeleni plasticke chirurgie (samozrejme neco by stala i reklama v zahranici), ktere, jak mozna uznate, neni zas tak atraktivni pro lidi kteri jsou chronicky nemocni a nepotrebuji jen zvetsit nos...)
04. 05. 2007 | 16:06

Martin napsal(a):

Marty, je jeden system opreny na zisku a je v USA, vysledky maji stejne jako jine zeme - a v mnoha ukazatelich slabsi, ale naklady na jednoho pacienta /tudiz i to co pacient plati/ jsou temer dvojnasobne nez u jinych zemi bez takoveho tlaku na zisk. A mimochodem existuji i u nich velmi silne rozvinute neziskovky, ktere vse co vydelaji investuji do leceni.
Nejlepsi zdravotnictvi maji zeme, kde soukrome vlastnictvi je doplnkem a ne zakladem.
04. 05. 2007 | 16:06

Topol napsal(a):

Zdravím diskutující,
My samozřejmě víme, že je pan Rath synkem exspolupracovníka StB. Není náhodou, že přesedlal k těm socialistickým příživníkům. Modrá mu přestala být dobrá. Prostě na to v ODS neměl, a tak raději pláchl.
04. 05. 2007 | 16:08

Martin napsal(a):

Topole, kadrovani rodinnych prislusniku se ani v demokracii nemuzes zbavit, ze ? Sledovani toho kdo jakeho mel predka bylo ciste bolsevickou metodou, je krasny pozorovat jaky vy odeesacci mate vzory.
04. 05. 2007 | 16:10

Marty napsal(a):

Martin: USA jsou i ve zdravotnictvi (jako snad skoro ve vsem) na svetove spicce a Evropa muze jen tise zavidet. Samozrejme tu nemame spatne zdravotnictvi, ale USA je trochu jinde. Staci se podivat do Anglie, kde se jim zdravotnictvi hrouti.
Naklady na pacienta v USA jsou vyssi, protoze Americane si uvedomuji cenu sveho zdravi a neboji se do nej investovat. Za to pak dostavaji radove kvalitnejsi sluzby nez v CR. V tom skvelem ceskem zdravotnictvi je pacient stale jen otravny prvek nudne pracovni doby.
Pokud si nekdo zalozi neziskovku, je to jeho rozhodnuti a sam ponese odpovednost.
04. 05. 2007 | 16:14

Topol napsal(a):

Milý pane Martine,
Pan Rath skutečně neměl na to, aby dosáhl skrze ODS nějakých úspěchů. Všichni si tam dělali z něho srandu. Pokud se podíváte na jeho projevy (včetně těch posledních), udělá se vám šptaně od žalůdku. Pan Rath se chová jako kdyby utekl z psychiatrické léčebny. To není nadsázka, to je fakt.
04. 05. 2007 | 16:15

Martin napsal(a):

Marty, o USA nemate pravdu, jsou nejlepsi v pohotovosti. Ale v obecne zdravotni peci zaostavaji za jinymi zememi. Jestli chcete slouzim fakty a udaji.
04. 05. 2007 | 16:17

Martin napsal(a):

Topole, komunisticti kadrovaci jako vy, kteri se jen prebarvili a svy praktiky ted vesele predvadej dal mne nezajimaj.
04. 05. 2007 | 16:17

host 1 napsal(a):

Pane doktore Rathe,nedělejte si nic z reakcí,které jen potvrzují,že modří jsou skuteční fanatici.Prostě jste jim jen šlápl na kuří oko a s tím už máte své zkušenosti z dob,kdy jste byl ministrem.Žádný podvodník a zloděj nejásá,když je odhalen.A také každý zatlouká a zatlouká a hází vinu na všechny kolem.ODS je v tomto opravdu bravurní.Spíš by bylo dobré modroptákům vysvětlit,jak byla prodána např. nemocnice v Brandýse panem Bendlem a Julínkem(na internetu se objevila suma 7,8milionů i se zařízením)...se zárukou 5let provozu.Vědět to,jdu do toho konkurzu také.stačí,když prodám byt já a syn a máme to v kapse.atdatd....
04. 05. 2007 | 16:18

Marty napsal(a):

Martin: stejne tak lze dolozit statistiky hovorici ve prospech USA. Se statistikami opatrne. Lze hovorit o IKEM, ale taky lze hovorit o trhani hlavicek deti pri porodu v Olomoucke fakultni nemocnici.
Proto mam radeji kvality sluzeb. O pacienta jde totiz predevsim.
04. 05. 2007 | 16:20

veverka napsal(a):

No pane Rathe,od vás to o té slušnosti skutečně SEDÍ.Můžete se s Tolopánkem vzít za ruce a skočit společně do Vltavy.
04. 05. 2007 | 16:21

Ivan Langer napsal(a):

http://www.langer.cz - Vítejte na stránkách jednoho z nejpůsobivějších postrevolučních politiků.
04. 05. 2007 | 16:23

Ivan Langer napsal(a):

04. 05. 2007 | 16:24

Lokutus napsal(a):

Dobrá rétorika. Nastíníme to špatné chování, předvedeme, že my jsme "ti správní" a pak jen tak ledabyle mávneme rukou modrým směrem, abychom ukázali na pravého viníka. Faktem však je, že stejně jako modří fanatici, existují i oranžoví fanatici. Těžko říci, kteří jsou horší, avšak co vím jistě je, že obsedantní posedlost neustále "dehonestovat" protistranu je také znakem fanatizmu.

Vždyť si přečtěte své zápisky - vy neděláte nic jiného, než že si jen vyléváte své frustrace psaním negativistických článků o ODS.
Jste fanatik, protože jste ODS přímo posedlý.
04. 05. 2007 | 16:25

Martin napsal(a):

Marty, jsou zakladni statistiky, ktere prokazuji kvalitu zdravotnictvi. A tou je prumerna delka zivota, umrtnost nemluvnat, umrtnost deti atd. To vse ukazuje ne propagandisticke davky, kolik se kde lije penez proto to musi byt skvele, ale kolik lidi ma pristup k jak kvalitni peci a jake ona ma vysledky.

Jen tak pro zajimavost, USA je z vyspelych zemi na prvnim miste pokud vezmeme pocet nespokojenych se zdravotnictvim /60 procent americanu si mysli, ze jejich zdravotnictvi vyzaduje zmeny/, kdyby byli nejlepsi a nejdokonalejsi, tak nemaji tolik nespokojencu.
04. 05. 2007 | 16:26

Marty napsal(a):

Martin: v mem okoli nevim o nikom, kdo by byl s ceskym zdravotnictvim spokojen.
04. 05. 2007 | 16:31

Martin. napsal(a):

A ja zas neznam jedineho nespokojeneho. Mame vychazet z toho kdo koho zna jako argumentu ? Navic uvadim konkretni informace o nejsoukromnejsim zdravotnictvi ne o Ceske Republice. Ze vsech udaju co jsou vychazi jasne, ze nejdokonalejsi jsou kombinovane systemy ani ciste soukromy ani ciste statni nefunguji. Tot vse.
04. 05. 2007 | 16:34

Jos napsal(a):

Bez sprosťáren,urážek a vulgarit?To jsem poslouchal asi na někoho jiného a né Rátha.Tolik urážek a sprosťáren co předvedl tenhle synek z rodiny bolševika a práskače(RAS)na ČT z parlamentu se jen tak neslyší!
04. 05. 2007 | 16:34

Martin napsal(a):

Josi, jste dalsi lhar. Uvedte aspon deset prikladu sprostaren a vulgarit Ratha komunistickej kadrovaku. Kdysi jste lidem vycital ze pochazi z burzoazni rodiny vidte ?
04. 05. 2007 | 16:36

Marty napsal(a):

Martin: silne pochybuji, ze by jsi byl obklopen pouze spokojenymi lidmi.
Nejlepsi jsou systemy bez statnich zasahu.
04. 05. 2007 | 16:39

Martin napsal(a):

Marty a ja silne pochybuji, ze jste oblkopen samymi nespokojenci. To si hezky pochybujeme, ze?
Ve zdravotnictvi vase teze neplati, ceho jsou jasnym prikladem prave Spojene Staty.
04. 05. 2007 | 16:42

Tupelo napsal(a):

myslim ze ceske zdravotnictvi je na tom velmi dobre, ve srovnani s ostatnimi staty evropy, rovnez neznam nikoho kdo by si nejak zasadneji stezoval (samozrejme ze excesy se najdou vsude).
Rovnez si myslim ze zdravotnictvi (alespon zakladni a nezbytna pece) by nemelo byt predmetem podnikani, neni to to same jako napr. auto nebo rohliky, na to jde o moc vazne veci. Samozrejme muze existovat pararelni zdravotnictvi (rekneme pro lidi kteri si chcou vic priplacet za vyssi komfort) ale obecne stat by mel mit sve statni zdravotnictvi a to i za cenu dotaci do nej.
04. 05. 2007 | 16:47

charon napsal(a):

Zdravotnictví je perfektní byznys. Dá se na něm vydělat tolik že potřebuje tolik rozličných figur a sond do duší a žaludků, že se ani nedá spočítat kolik to dohromady
i s jinými obory hodí. V tomto panoptiku se spoustu věcí úplně ztrácí formou efektu
nepodobnémuu trychtýři. Evropskou unii by jsem v kontextu dějin i ve vztahu ke zdravotnictví přirovnal k další totalitní vlně předchozích říší které nevyhnutelně vedou k apokalyptickým vizím a scénářům. Tolik hodných doktorů už se staralo o blaho lidí že z toho až mrazí.
04. 05. 2007 | 16:55

Pavel napsal(a):

Ráth prošel výchovou otce udavače, budiž , za to nemůže. Po revuluci lhal o svém vzdělání, poté se dal na politiku a začal u Dr.Sládka, po jeho pádu rychle k ODS, po jejich práci v opozici rachle k ČSSD, ještě musí zajít pod křídla soudruha Filipa a kruh bude uzavřen. Tenhle bezpáteřník chce hlásat morálku. Kdyby měl nastokrát pravdu, tak s tímto profilem může fungovat jenom v parlamentu ČR za KSČSSD a možná ještě v Albánii, pokud jim nekřivdím.
04. 05. 2007 | 16:55

Mirek napsal(a):

Premiér Mirek Topolánek na prvomájové Letné prohlásil, že "každý z nás má v mozku kus komunisty".
04. 05. 2007 | 16:58

Pavel napsal(a):

Mirku, to asi ano, levicové myšlení není nic nebezpečeného, ale Ráth, pisatel dnešního článku tam nemá ani kousek komunisty, tam je zakódován pouze karierista a od otce dodán - udavač
04. 05. 2007 | 17:00

Marty napsal(a):

Martin: nespokojenost pacientu je vsak objektivni realita.
Asi si neuvedomujete, ze v USA je prave ten vas kombinovany system :) Ciste soukrome zdravotnictvi se nekona. To se jen z pohledu obcana CR muze zdat. Vyhody soukromeho sektoru se tam spojuji s neduhy sektoru verejneho. Do idealu to ma daleko, ale stale to je mnohem lepsi nez v CR. V CR je totiz pacient stale az na poslednim miste.
04. 05. 2007 | 17:00

Marty napsal(a):

Martin: nespokojenost pacientu je vsak objektivni realita.
Asi si neuvedomujete, ze v USA je prave ten vas kombinovany system :) Ciste soukrome zdravotnictvi se nekona. To se jen z pohledu obcana CR muze zdat. Vyhody soukromeho sektoru se tam spojuji s neduhy sektoru verejneho. Do idealu to ma daleko, ale stale to je mnohem lepsi nez v CR. V CR je totiz pacient stale az na poslednim miste.
04. 05. 2007 | 17:00

mleziva napsal(a):

Tohle si snad ani nezaslouží komentář.
Vlci KSČSSD vyjí, ale karavana jde dál...
04. 05. 2007 | 17:05

Gorash napsal(a):

No ne...já žasnu. Pane Rathe, vy jste dokázal vyplodit něco docela rozumného. Svoje hodnocení politiků jste si sice mohl nechat od cesty, ale tak je to váš názor...A s tím ostatním musím souhlasit, což mě dost překvapuje, protože to se mi nestalo od té doby, co jste překabátil k ČSSD.

Jen tak dál, vy to zvládnete - nakonec byste klidně mohl napsat něco, v čem byste nikoho neurazil, nepomluvil a když to půjde hodně dobře, tak třeba i přinesl nějakou vlastní ideu řešení problému...
04. 05. 2007 | 17:23

Gorash napsal(a):

Jenom takový dodatek - a ne nedůležitý. Fanatici nejsou jenom modří - stejnou měrou se to tu hemží i fanatiky rudými a oranžovými. Jenom na vašem blogu se to samozřejmě neprojevuje urážkami, ale naopak horlivým kýváním. Urážky od nich přichází zase jinde - stačí si rozšířit obzory a přečíst si i diskuze pod jiným, než vaším blogem.
04. 05. 2007 | 17:26

František Wachovec napsal(a):

Pan Ráth, já si živě představuji jak se ráno probudíte a vaše první slova jsou: ODS,ODS,ODS,ODS............, vaše sny jsou plné Topolánka, Bendla, Julínka...... váš pracovní den plní projevy proti ODS, jen nevím na co asi myslíte ve chvilkách nejintimnějších........
04. 05. 2007 | 17:37

Martin napsal(a):

Marty, je tam jako v jedine zemi prevaha soukromeho nad verejnym a taky se to odrazilo na tom, ze maji horsi vysledky v nejdulezitejsich udajich nez zeme kde je to opacne. Mimochodem vite, ze naklady nespojene s lecenim u soukromych nemocnic se pohybuji mezi 30-40 procent, u statnich a neziskovych mezi 8-15 ? To vse ma pacient v cene leceni a s kvalitou tyto penize nemaji nic spolecneho.
04. 05. 2007 | 17:48

ach jo... napsal(a):

Několik příkladů věcné neagresivní argumentace pana mravokárce: "ODS volby vyhrála podvodem, křivou smlouvou, a já vyzývám pana premiéra, aby svůj postoj vysvětlil" Ministr zdravotnictví David Rath označil protest zubařů a praktických lékařů za předvolební komedii, kterou hraje ODS. Prohlásil, že do ulic vyšli zástupci nejbohatších deseti procent obyvatel České republiky. "Vidí jen peníze a mamon jim zastřel mysl," uvedl na adresu protestujících. "ODS je mistrem intrik a zákeřností - sprostě urazí - zaútočí a když jim odpovíte stejně, tak spustí křik a hlasitý nářek, že jste strašný hulvát. Možná to znáte i z rodiny. Jedno dítě druhé potajmu kopne a když se napadený brání, tak ten první nevychovaný spr... spustí křik a chce od rodičů zastání," "Panu Pohankovi je jedno, kdo je ve vedení strany, to je stejné jako s tím programem. A pan Melčák na mě dlouhou dobu působí jako popleta. Dělalo to na mě dojem, že chtěl zabezpečit rodinu nebo tak něco. Šikovnější kolega Pohanka ho pak začal ovládat jako řídící důstojník."
04. 05. 2007 | 18:00

Lokutus napsal(a):

Pro toho, co tu psal, jak naše zdravotnictví krásně funguje:

Lidé si moc často nestěžují. Ale ne proto, že by to tu krásně fungovalo, nýbrž proto, že buď neví, že by to mohlo být lepší, anebo prostě rezignovali.
Ale není pravdou, že by si lidé nestěžovali vůbec. Stěžují si. A to poměrně často. Jenže jim mainstreamová média příliš nenaslouchají. Kdo ví proč.

Pokud máte pocit, že tu všechno funguje, zdravotnictví je krásně růžové (tedy oranžové), plné příjemných a chápavých odborníků s osobním přístupem, zdravotnická zařízení jsou perfektně vybavena moderní lékařskou technikou, která je vám kdykoliv k dispozici podle vašich potřeb, tak byste si měl projít volaakými procedurami, jako je třeba chemoterapie v nemocnici, jako třeba Na Bulovce. Nahlédnout takříkajíc pod pokličku. Mrknout, na čem tam pacienti leží, co dostávají k jídlu, jak se s nimi zachází, ale i třeba jaká je komunikace mezi lékaři v rámci jedné nemocnice, avšak v různých odděleních - mezi onkologií a hematologií, kupříkladu.
Zkuste se třeba zamyslet nad tím, proč nemocnice, jako Motol padají už přes deset let pacientům na hlavu a nikdo nedokázal vyhradit tři miliardy na opravu, přestože ročně zdravotnictvím proteče dvěstě miliard, přičemž zhruba patnáct až dvacet procent se ztratí v jakési černé díře.
Anebo nad tím, proč dobří a kvalitní doktoři už řadu let mizí směrem na západ a proč zde nastává stejná situace, jako před léty ve školství - totiž, že v tom zdravotnictví zůstávají jen ti špatní doktoři, navíc bez větší motivace.

Doporučuji film Invaze barbarů. Krásně je tam zobrazeno kanadské socialistické zdravotnictví, ve kterém vládnou úplatky a když chcete kvalitní diagnostiku, musíte přes hranice do USA za prachy. To tady chceme? Anebo ten skvělý britský model, kde se na vyšetření čeká několik měsíců?
04. 05. 2007 | 18:02

asitak napsal(a):

Vážený pane Rathe, přesně jste opět vystihl fenomén, který po uchvácení moci občanskými "demokraty", očekávaně nabral vítr do plachet. Vzhledem k vydatnosti stoky reagující na Vaše články by se mohlo zdát, že se jedná o postoje a názory většiny. Domnívám se však z vlastní zkušenosti, že jde spíše o nepatrnou minoritu nešťastníků, snažící se jen svojí agresivitou vyvolávat dojem síly. Že jste se stal jejich terčem vidím ve Vaší schopnosti odkrývat a vyvracet, navíc ironizujícím způsobem, lži šířené jejich božstvem, což otřásá jejich vírou a vyvolává tuto hysterii. Nenechte se zastrašit a setrvejte ve svém úsilí v odkrývání pravdy i tam, kde selhávají čeští novináři. Každým dnem se volby přibližují a s nimi také konec této křeče ODS a jejích zdivočelých souvěrců. Budiž nám všem toto období varováním do budoucna.
04. 05. 2007 | 18:03

jirka napsal(a):

Souhlasím s článkem a ještě Vám gratuluji k tomu jak byla důležitá nucená správa VZP, což se teď prokázalo!!!
To Modrý fanklub:věřím, že p.Rathovi poděkujete na tomto blogu jak odlužil VZP!!!
04. 05. 2007 | 18:07

Lokutus napsal(a):

asitak:
Občanští demokraté uchvátili moc? Šíří lži? Křeče ODS a jejich souvěrců?

Tak toto je, přátelé, ukázková bolševická rétorika, za kteou by se nemusel stydět ani redaktor Rudého práva.
04. 05. 2007 | 18:07

Lokutus napsal(a):

2 jirka:
Za co? Za ty limity, kvůli kterým mi teď doktorka říká: "Přijďte na začátku kvartálu..."??? Leda tak klackem.
04. 05. 2007 | 18:10

t.w.o. napsal(a):

Limity - skvělá ukázka zbabělosti tohoto bývalého ministra. Omezil pacientům péči, na kterou měli dle zákona nárok. Protože však nebyl schopen nést za své rozhodnutí zodpovědnost, hodil vše na zdravotníky, kteří pak vypadali, že nechtějí léčit.
04. 05. 2007 | 18:24

Juro Kudlič - 10 let na dávkách napsal(a):

Dráth je bezpáteřní arogantní politický turista, který se přilísne zrovna k té straně, kde cítí momentální úspěch. Nejdříve byl pravicový v ODS, tam narazil, potom liberální místopředseda v LS - ČNS (nebo jak se ta pidistrana jmenovala),tam zkrachoval, nyní je kryptokomunistický socialista, který tluče za flákače a nemakačenky volící ČSSD a až přijdou marťani, bude bojovat za práva příslušníků Rudé planety.
04. 05. 2007 | 18:24

asitak napsal(a):

pro Lokatus
Ani já se za svůj příspěvek nestydím, a to považte že nejsem redaktorem RP ani členem žádné strany, nikdy jsem nebyl a komunismus jsem téměř nezažil. Zřejmě nadání od Boha.
04. 05. 2007 | 18:25

Sys napsal(a):

Pane Rathe,váš stranický šéf Paroubek předpokládá,že ČSSD se opět ujme brzo vlády.Když ho poslouchám,on hodně spoléhá na to,že koalice toho hodně tzv.pohnojí a až budou lidi moc naštvaní,dají jeho ČSSD svůj hlas.Nechápu, jak může mít radost a těšit se na něčí neúspěch a tak nepokrytě prahnout po moci.Já za sebe vám chci napsat,že mě to věčné handrkování politiků,kydání špíny jednoho na druhého vůbec už nebaví.Stále dokola obehraná písnička:kdo to dělá blbě,kdo víc lže,kdo je jaký tupec a buran,kdo kam letí vrtulníkem atd.Různých podtémat je spousta. Kdyby jste radši něco dělali pro lidi,nezlobte se taky k tomu marastu přispíváte,nemám z vašich vystoupení a článků dobrý pocit.Nebo jste taky jako Paroubek?
04. 05. 2007 | 18:35

dan napsal(a):

Velice pěkný a zajímavý příspěvek. Jen tak dále, nenechte se odradit,neboť stále více se ukazuje, že je naprosto oprávněné ODS kritizovat. Ještě rok "kvalifikované" vlády ODS, hrdinně bojující s korupcí s Čunkem v čele a předkládající její batohy s odpadem k asanaci střední třídě a další volby do poslanecké sněmovny už nezvrátí ani rota klonů plukovníka Kubiceho. Pak už se nebudete muset obávat kandidovat za ČSSD ani ve zmodralé Praze. Dan
04. 05. 2007 | 18:38

Lubo napsal(a):

Já vím Dejve,že se ti blbě čte tak obrovské procento negativních reakcí na svou osobu.Ale jestli to nebude tím,že normální lidi poznají,že jsi jenom obyčejná vypočítavá svině.To s modrým fanatismem nijak nesouvisí.
04. 05. 2007 | 18:39

Martin napsal(a):

Lubo, pokud si prectes clanky pod Topolankem nebo Langrem tak je tam jeste vic negativnich reakci, tudiz musime uznat, ze ti dva politici jsou jen obycejny vypocitavy svine, ze ?
04. 05. 2007 | 18:53

Tomáš napsal(a):

Eeee - Mr.RAT musí porad a hodne psat, aby byl v kurzu. Musi stale byt videt. Jako celebrity musi byt na titulkach bulvaru, aby jim neklesly honorare - tak musi RAT porad tady pcat, aby mu neklesla kariera :) Do toho... do toho! Je to smyslupne, Mr RAT :-)
04. 05. 2007 | 19:01

Pumprlidentlich napsal(a):

To vypadá na duševní následky mackovky.Vy umíte jenom kritizovat a podporujou vás jenom stejný existence.Nezapomeňte se hodně ozývat,aby jste se mohl projevit dalšími bláboly.
04. 05. 2007 | 19:13

lada l. napsal(a):

Tahle dememence snad ani nejde nikde spravit, takze se rychle ztratne nez napachate pane rathe jeste vetsi skody nez na jare 2006
04. 05. 2007 | 19:18

Tony napsal(a):

ammaChtěl bych, aby ti fanatičtí obdivovatelé pánů Topolánka, Langra a jim podobných, si zavzpomínali na dobu cca dva roky zpátky, aby si vzpoměli na všechny ty urážky a dost hrubé nadávky, které adresovali tito pánové představitelům ČSSD. Potom ,až když se dostal ke kormidlu Paroubek a začal jim to vracet, tak začali obracet a plakat, že je na ně hrubý. Už si vzpomínáte kdo s tím začal? Ale nejenom začali, ale oni v tom dále pokračují, přičemž si asi myslí, že oni mohou, ale druzí, když jim to vracejí tak jsou sprosťáci. Pravdu má Mudr Rath, že Topolánek je hulvátů král!
04. 05. 2007 | 19:27

Martin napsal(a):

Tony, pokud velmi sproste urazi ODS, tak je to spravne a prijatelne, to nevite ?
04. 05. 2007 | 19:36

milan napsal(a):

Jen tak mimochodem.Které že to politické strany procestoval pan doktor CESTOVATEL???Zavzpomínejte si.
04. 05. 2007 | 19:55

Václav napsal(a):

Kdyby pan Rath promlouval jen k univerzitním, akademickým, a jiným intelektuálům je to normální. Ale on vylágrovává mozek těm méně vzdělaným. Co z toho bude? Vždyť oni mohou obrátit svůj hněv vůči nám? V čele s levičáckými vůdci.
04. 05. 2007 | 19:59

Martin napsal(a):

Pro pripomenuti prihlouplym a sklerotickym lidem, kteri tvrdi ze za zhrubnutim sceny je Paroubek a Rath. V roce 2003 Klaus po nenavistnych vyrocich ODS prohlasil, ze nase politicka scena zhrubla. Kde tehdy byl Paroubek a Rath inteligenti ?
04. 05. 2007 | 20:06

milan napsal(a):

Můj profil:kde to sype tam jsem.Váš David
04. 05. 2007 | 20:07

ztjhvfgtzjhnfgztnj napsal(a):

htrhtgztzztjhz
04. 05. 2007 | 20:13

Libor napsal(a):

Pane Rath,nemám vzdělání jako vy,bouchám v práci normálně 40 hodin měsíčně navíc,ale jedno vím.To jak dělíte lidi mi připomíná bolševika nebo fašouna.
04. 05. 2007 | 20:15

Všímák napsal(a):

Neubráním se pocitu, že se na snímku nahoře podobáte Napoleonovi Bonaparte.
04. 05. 2007 | 20:15

Nerad Ratha (zkrachovalého ODSáka) napsal(a):

Před pár měsíci I.Langer v Press klubu prohlásil, že by Rath zasluhoval pár facek. Když se hledím na tvář Mirka, mám pocit, že při Rathových vystoupeních skřípe zubama. Předpokládám, že mu dříve nebo později urazí tu jeho zvrácenou palici. Co on totiž předvádí, to je humus par excellance. Bohužel se to týká i tohoto blogu. Jak říkají nejen přední politici ODS bez rozdílu - Rath je neštěstím naší vrcholné politiky.
04. 05. 2007 | 20:23

Tony napsal(a):

Vážený Václave, co je to vylágrovat vím, ale nepochopil jsem souvztažnost. Je veliká škoda, že přenosy z poslanecké sněmovny jsou bohužel jenom ze záznamu a pouze v časných ranních hodinách, protože při sledování jednání našich pánů poslanců, bychom si každý z nás mohli udělat svůj vlastní obrázek o nich a ne takový jaký nám ho předkládají naše média. Několikrát jsem se na to díval a člověk nestačí žasnout, co jsou schopni vyprodukovat. Aby se mohli vzájemně urážet, jsou schopni i zapomenout na to, co mají právě projednávat. Má-li někdo možnost se na to podívat, zkuste to a potom teprve uvidíte a hlavně uslyšíte, kdo používá jaký slovník. Ne vždy, ale často se i pobavíte. Přesto platí to, jak jsem již uvedl, Topolánek je hulvátů král.
04. 05. 2007 | 20:25

milan napsal(a):

Narozen 1965.Dostudoval 1988.Od r.1995 předseda LOK.Co vlastně pro tuto společnost přinesl užitečného???Jestliže dobře počítám,tak"pracoval" šest let.
04. 05. 2007 | 20:27

Martin napsal(a):

Milane, to ma vetsina politiku ODS, skoro nula prace a jinak porad politika, taky si furt rikam co dobryho pro spolecnost prinesli, krome umozneni ruznym kamaradickum a pribuznym tunelovat.
04. 05. 2007 | 20:32

Dan napsal(a):

pane Milane,
úžasný postřeh, a teď stejnou matematiku aplikujte na MUDr. JUDr. Langera. Kolikpak že to má té praxe ?
04. 05. 2007 | 20:38

milan napsal(a):

Martine a nejenom ODS.Všichni.Mají prdel z toho jak se tu sekáme a na ně jaksi zapomínáme.A spokojeně si chrochtají z našich daní a těší se na poslanecký důchod.
04. 05. 2007 | 20:39

Smart napsal(a):

Dr.Rathe, držíme Vám palce. Držte se. Vážíme si toho, že se nebojíte se do té modré skupiny opřít. Vím, že to není lehké ubránit se těm modrým fanatikům, ale vytrvejte. Více a více lidí už ty modré žvásty a deformy prokoukli.Liberečáci
04. 05. 2007 | 20:42

Jana J napsal(a):

Ad Marty - v USA nemá 60% lidí zdravotní pojištění, takže těch se váš chvalozpěv netýká. Samozřejmě je tam mnohé lepší, mají víc prostředků, více financují vědu a výzkum atd.Nepotrpím si na špičky ČSSD, protože teď mnohdy kritizují to, co sami začali - viz snižování daní právnickým osobám. Pan Rath se ale poctivě snažil zabránit tomu, co se nyní ve zdravotnictví děje,tj. zdravípojaté jako byznys. Doufám, že v tomto úsilí bude pokračovat a nenechá Šulínka vydechnout.Lidé s nízkým sebehodnocením, k nimž patří většina nenávistných diskutérů ale nikoli pan Rath, snadno sáhnou po sprostém slovu a nesnášejí sarkasmus a vtip, protože se na něj sami nezmůžou.Sarkasmus a ironie jsou zbraní chytrých.
04. 05. 2007 | 20:43

milan napsal(a):

pane Dane-opravdu nevím, to asi máte zase spočítané vy.Dnes v noci jsem se díval(ze záznamu) na schůzi PČR,od té chvíle toho pána ,o kterém se rozepisuji nemám rád.
04. 05. 2007 | 20:44

diagnostic napsal(a):

Pan Rath je jedinecny. Clovicek co se opil moci. Ztratil jakekoliv zabrany jake ma normalni slusny clovek. Steka za CSSD, kdyby byl v ODS stekal by stejne. Je to karikatura bez vrazku, usmevu. Je me ho lito. Jak musi ten panacek nenavidet sebe.
04. 05. 2007 | 20:47

t.w.o. napsal(a):

Je smutné pozorovat, jak se česká politika rozdělila na nesmiřitelné tábory. Protože je myšlenkově zcela prázdná, nezbývá politikům nic jiného, než probouzet ve voličích iracionální sympatie podobné např. fotbalovému fandovství. Fanoušci se pak bijí jen kvůli různým barvám dresů a politici mají zajištěnou nerušenou existenci... Jinak je asi dobře, že přímé přenosy z PS jsou výjimkou. Je totiž známo, že jsou pro poslance vítanou příležitostí k trapným exhibicím. Autor tohoto blogu je přesvědčivým důkazem.
04. 05. 2007 | 20:49

Fanda Ratha napsal(a):

Ja mam Ratha rad. Je zabavnej. Bez neho by snemovna byla nudna. At se jedna o cemkoliv, on vyskoci jako certik z krabicky a zacne u podia hrimat. Rve, poskakuje a mava ruznyma papirama. Je srandovni.
04. 05. 2007 | 20:55

Chodici mindrak Rath napsal(a):

Na rozdil od Julinka je Rath nejen chodici ale i poskakujici mindrak. Sedi den po dni ve sve lavicce a trpelive ceka na prilazitost vyskocit a stekat. O vsem a o nicem. Je mu to jedno. Hlavne ze si zasteka.
04. 05. 2007 | 21:01

Tony napsal(a):

Milý Milane, když jste se díval, tak jste také asi viděl, že se Mudr Rath napřed pustil do Julinka a měl proto celkem pádný důvod, a potom do Topolánka, a také měl pádný důvod. Myslíte, že ne? Myslíte si, že vládní představitelé si mohou dělat co se jim zlíbí? A protože oni si to myslí, a protože jiní jsou nevšímaví, proto jsou tam takoví jako Rath, takoví kteří se dokážou ozvat za nás, kteří tu možnost nemáme. Nebo si ještě myslíte, že se jim jenom ubližuje? Všímáte si jak Topolánek reaguje na každého, kdo se ho na něco zeptá a jemu se to nelíbí, jak neustále hlučí a ruší, případně dělá za řečníkem grimasy? Líbí se vám takováto kultura projevu našeho premiera?
04. 05. 2007 | 21:03

Petr1 napsal(a):

Vážení klídek, synek z StBácké rodiny Rath již nikdy nebude šéf LOKu, ani Lékařské odborové komory, ani ministr, on nebude již nikdy ani felčar a až v příštích volbách jeho bolševická strana pro.ere volby v Praze, tak ho odstaví sami. Jen čekám, až některému poslanci "prdnou" nervy při jeho proslovech v parlamentu a bude ho inzultovat. Žádný záhlavec, ale pěkně zepředu.
04. 05. 2007 | 21:05

asitak napsal(a):

pro Fanda Ratha
Oceňuji vaší usilovnou snahu popřít závěrečné tvrzení Jany J, ale její poslední větu se vám vyvrátit nepodařilo.
04. 05. 2007 | 21:11

milenka Ratha napsal(a):

Pan Rath je sexy. Nemyslite? Me pripada jako takovy roztomily Napoleonek. A jak rad se mnou sousta. Opustil svou manzelku a dojizdi za mnou na vesnici. Kazdy ho tu miluje.
04. 05. 2007 | 21:12

milan napsal(a):

milý Dane-určitě jsem se díval,to jsem psal.To že nepřiletělo něaké letadlo , od někud-někam ,za to Julínek nemůže.Je mi to docela jedno.Pouze jsem viděl exhibici kterou pan rádoby Dr.předvedl.Je to tragéd a kouká jestli se ostatní koukají.Až tu budou velet Čínani , požene se první na plastiku.Prospěchář!!!
04. 05. 2007 | 21:18

Fanda Ratha napsal(a):

Pro asitak. Nic jsem nepopiral. Me proste ten clovicek Rath pripada srandovni. Nema smysl pro humor, kdyz se snazi usmat, je to usklebek. Je jako zbesila voskova figura co jen umi urazet. Je to karikatura.
04. 05. 2007 | 21:18

Martin napsal(a):

Julinek vubec tam nemel litat jako senator, nez se zacnete navazet do Ratha tak si neco zjistete. Dostal za to sprdung i od Topolanka. Na dovoleny si ma jezdit ve volnym case.
04. 05. 2007 | 21:29

milan napsal(a):

Vážený Martine.Já se vůbec do toho vašeho Dráta nenavážím,pouze ho nemám rád.Je to mé právo,stejně jako vaše, nemít rád ODS.Pouze se tu snažím naznačit,že ten človíček je prospěchář , až do prdelky.Viz nadpis "MODŘÍ FANATICI".Za koho kopal asi tak před pěti lety???
04. 05. 2007 | 21:38

Martin napsal(a):

Napsal jste konkretne o letadle, bez znalosti o co vubec slo, tak vas informuji, ze byl sprdnut Rathem, ze tam nema co litat na dovolenky jako senator, ale ma tam litat jako ministr. Naprosto totez mu pote vytknul Topolanek. Takze nez zacnete kritizovat nekoho na zaklade novinovych titulku, tak si neco o tom zjistete.
04. 05. 2007 | 21:40

Martin napsal(a):

tady citatek

Julínka za jeho cestu kritizoval místopředseda poslanecké frakce soc. dem. David Rath a Topolánek mu dal za pravdu, když prohlásil, že Julínek je ministrem ve dne, v noci. "Máte pravdu... Měl tam vystupovat jako ministr, nebo to měl realizovat v rámci dovolené," uvedl Topolánek.
04. 05. 2007 | 21:41

Fanda Ratha napsal(a):

Vi nekdo kdy bude dalsi predstaveni sasuly Ratha v PS? Je to zazitek. Zily mu nabehnou na krku, zrudne, a zacne prskat a poskakovat. Cele telo se nadnasi nad recnicky pultik. Takova energie. Pokud to nekdo nevidel, vrele to doporucuji. Nejlepsi je kdyz mava nejakym papirem a hrmi. To je uzasne.
04. 05. 2007 | 21:47

Pepa napsal(a):

Davide, sorry, ale jsi tupý fracek který ani nestojí za komentář. By
04. 05. 2007 | 21:47

diagnostic napsal(a):

Pro Pepa. Rath neni tupy fracek. On je vzdelany fracek. Coz je jeste horsi.
04. 05. 2007 | 21:53

Martin napsal(a):

Fracek to je akorat Macek http://modra-sance.blogspot...
04. 05. 2007 | 21:54

milan napsal(a):

Pro Martin:takže už MÍSTOPŘEDSEDA.Ten si zítra ráno sedne k bedně,pročte ty naše bláboly a řekne si-hoši jen houštˇ.Můj kredit(finanční) opět narostl.Přeji pěknou noc-jdu dělat hají.
04. 05. 2007 | 21:59

JimiW napsal(a):

A to je jedna politická strana podle Vás tím největším zlem?Já bych to viděl na váše prospěchářství.
Pořád se jen snažíte zdiskreditovat ODS,ale že by Vaše ČSSD byla tak dokonalá,to se zdaleka nedá říct.
Zkuste i něco jiného,než jen kritiku Topolánka a vlády...
04. 05. 2007 | 22:13

Vera napsal(a):

Krásné sluníčkové dny vám všem.Je toho na mne moc.Dříve jsem křičela,řvala,šeptala.......je to pár let kdy jsem ztratila hlas....ne že bych byla nemocná,ale jen proto co se děje tam,kde jsou oni co jsme je volili.Vživotě už k volbám nepůjdu...at tam bude Petr nebo pavel,pamatujte pro obyčejné lidi,pracující v dělnických profesích,štěstí nepokvete.Jo a jen tak mimochodem.Můj muž pracuje v na živnosťak v LČR.Nejsme flákači..KDE NA VŠE MÁME TUNELOVAT????
04. 05. 2007 | 22:30

Dave napsal(a):

Ze zrovna vy pane Rathe mluvite o lidske spine a o nejake politicke kulture...jste opravdu k smichu ..nechapu jak muze brat nekdo vazne cloveka, jako jste vy, ktery na jednu stranu kritizuje ruzne vyroky Topolanka apod. a pritom se sam chova jeste daleko hur. Ja bych si v zivote nedovolil takhle se chovat treba v zamestnani nebo i kdekoliv jinde nebo na verejnosti a stydel bych se za to, ale jak je videt vy se za to rozhodne nestydite a naopak si na tom, ze jen urazite lidi, neustale lzete, navazite se do soukromi lidi proste delate ty nejodpornejsi veci za, ktere by se kazdy slusny clovek stydel...jen doufam, ze pristi mlada generace, ktery uz neni zatizena komunistickou minulosti bude uplne jina nez gauneri jako jste vy a vas kolega Paroubek.
04. 05. 2007 | 22:45

Dave napsal(a):

Ale jsou i veci v, kterych opravdu vynikate jako napriklad, ze jste opravdu mistr demagogie prakticky vse co rikate je bud lez nebo takova ucelova polopravda, ale dokazete to rict, presne tak, ze verim tomu, nekteri mene inteligentni obcane tomu skutecne veri, takze opravdu verim, ze nejake priznivce si skutecne najdete.
04. 05. 2007 | 22:49

Yaroukh napsal(a):

To si dělá )(, ne? Člověk, kterej kritizuje ministra za závadu na letadle, bude někomu povídat něco o fanaticích?
04. 05. 2007 | 23:03

Jméno napsal(a):

JE TO KLAUN !!!
04. 05. 2007 | 23:04

Martin napsal(a):

Yaroukh, si dalsi co nevi o co vubec slo, Topolanek priznal, ze Rath ma pravdu s Julinkem a taky Julinka sprdnul. Nauc se cist vic nez jen titulky novin a zjistis ceho se kritika tykala.
04. 05. 2007 | 23:21

Mistr Jan Hus napsal(a):

Popsáno docela trefně.
04. 05. 2007 | 23:21

Miro69 napsal(a):

Pane Rathe po přečtení vašeho článku jsem přemýšlet, kde, někdo jako vy, berete tu drzost si hrát na mravokárce. Vždyť Vaše celá kariéra je založena na urážkách, lžích, podrazech a levostech. Máte dar, že dokážete pronášet tyto urážky bez mrknutí oka a s určitou grácií, ale stále to jsou jen pomluvy, lži a podlosti. Jsou možná lidé, na které to působí a připadáte jim jako spasitel, ale upřímně řečeno, o podporu takových lidí bych moc nestál, ale hlas jako hlas, že? V tomto směru vidím i Vaši vypočítavost, protože manipulovat s těmito lidmi je pro Vás jednodušší než s těmi úspěšnými, kteří mají svůj názor, zkušenosti a nejsou závislí na státních příspěvcích.
Slyšel jsem názor jednoho uznávaného odborníka, který byl i poradcem pana Grosse. Tento pán říkal, že hlavním problémem naší politické reprezentace je to, že politici nejsou ve většině případů odborníci, ale lidé, kteří se nedokáží prosadit nikde jinde. Jinými slovy, čím větší žvanil a neumětel, tak tím rádoby politik. Podotýkám, že to platí napříč všemi stranami, ale u Vaší osoby se nemůžu zbavit dojmu, že jste toho zdárným příkladem.
Nemám problém Vám to říci do očí i se všemi argumenty, které mě vedly k těmto závěrům, ale pochybuji, že bych měl někdy příležitost to s Vámi probrat. Chápu, že je pro Vás mediálně lepší se hájit proti známe osobě, než průměrnému, takřka neznámému občanovi.
Přeji si Váš brzký odchod z politiky. Je to nejlepší, čím byste pomohl lidem této země.
04. 05. 2007 | 23:30

Vitek napsal(a):

Vazeny pane doktore,
jen tak dal me ten vas blog docela bavi..
04. 05. 2007 | 23:33

car8888car napsal(a):

To teda nevím co si červeny narcis stěžuje asi mu nemá kdo utřít jeho posranu prdel ono je sice jedno jestli je červeny nebo modry jeto prostě jen narcis.Každy se pry narodí jako orygynál ale většina skončí jako kopije a ten primityv je kopije všech narcisu!!!!!
04. 05. 2007 | 23:45

MARV napsal(a):

05. 05. 2007 | 00:16

r.s.t. napsal(a):

Par komentaru od slusnych levicovych volicu z prispevku premierova blogu:

"Pane Topolánku, hodně štastných chvil jednou "???" se svým synátorečkem nebo co z té vaší půvabné, inteligentní? krasomily vyleze !!!!!!!!!!!!!!!!!"

"Topolánek je ještě větší blbec než jsme čekali!"

"Pane Tupolánek,vy jste největší hovado ,hulvát debil prostě prázdný TOPOL"

"Pane Topolánku, opravdu nechápu, jak se takové pako jako vy může stát premiérem této země."

"bezcharakterní prase, nic víc."
05. 05. 2007 | 00:17

Klára napsal(a):

Pane Rath, článek jsem si s chutí přečetla a po přečtení této diskuse mě chuť přešla. Zajímavé, že obdivovatelé pánů Julínků, Vondrů ap. se dokáží vyjadřovat pouze hrubě, až primitivně odporně. Doufám, že jste dostatečně odolný aby Vás to neznechutilo. Přeji vše dobré. Klára
05. 05. 2007 | 00:33

Manka napsal(a):

Přihodilo se to nejhorší, co se mohlo přihodit. Společnost se rozdělila a jak se bude zvětšovat rozdíl mezi bohatými a chudými, asi poroste i nenávist. Náš kapitalismus je poněkud divoký a nebudí důvěru. Podobá se bývalé totalitě přetřené na bleděmodro. Je tu ještě něco k tunelování nebo "za pár šupů?" Snad něco málo zůstalo ......
05. 05. 2007 | 00:48

Manka napsal(a):

Přihodilo se to nejhorší, co se mohlo přihodit. Společnost se rozdělila a jak se bude zvětšovat rozdíl mezi bohatými a chudými, asi poroste i třídní nenávist. Náš kapitalismus je poněkud divoký a nebudí důvěru. Podobá se bývalé totalitě přetřené na bleděmodro. Je tu ještě něco k tunelování nebo "za pár šupů?" Snad něco málo zůstalo ......
Já si nemyslím,že pan Klaus je neschopný empatie, nebo pan Langer že by byl možná dobrý ministr zahraničí. Fanatiků tu máme málo, jsou to spíše všichni chladné hlavy. Pan Rath je hodně emotivní, ale v mnohém má pravdu.
05. 05. 2007 | 00:52

Manka napsal(a):

Přihodilo se to nejhorší, co se mohlo přihodit. Společnost se rozdělila a jak se bude zvětšovat rozdíl mezi bohatými a chudými, asi poroste i třídní nenávist. Náš kapitalismus je poněkud divoký a nebudí důvěru. Podobá se bývalé totalitě přetřené na bleděmodro. Je tu ještě něco k tunelování nebo "za pár šupů?" Snad něco málo zůstalo ......
Já si nemyslím,že pan Klaus je neschopný empatie, nebo pan Langer že by byl možná dobrý ministr zahraničí. Fanatiků tu máme málo, jsou to spíše všichni chladné hlavy. Pan Rath je hodně emotivní, ale v mnohém má pravdu.
05. 05. 2007 | 00:52

takze asi tak napsal(a):

to martin skapik:

Jestli ono to nebude taky trochu tim, ze napr. pan Topolanek byl tabakovou firmou Philip Morris sponzorovan (ostatne i "slavna" zelezna lady odesla delat primo do propagace tabaku mladym, pote co opustila karieru - proste o prachy jde predevsim)
05. 05. 2007 | 01:08

Dan napsal(a):

Spravne, pane Rathe. Modra je "spina(lidska)". Hejma se mylil - povesit!

P.S.: To byla ironie.
05. 05. 2007 | 01:31

Dan napsal(a):

A jeste: Obdivuji Vas, ze dokazete vzdy, vsude a za vsech okolnosti sirit antiODS propagandu. Ale mam dojem, ze jste to Vy, kdo postrada vecnost a argumenty ve svych kritikach (nechci tvrdit, ze panove z ODS jsou dokonali, ale vetsinou se snazi argumentovat celkem vecne).
05. 05. 2007 | 01:37

martin blazek napsal(a):

rath nezklamal, to se dalo cekat.
atkinson pry s beanem skoncoval, mame zde ale jineho umelce, ktery by jiste byl schopen kvalitne sekundovat. rathu, nejsem bezmeznym milovnikem modre, ale do prdele te poslat muzu. jdi.
05. 05. 2007 | 01:43

malma napsal(a):

martin blazek
Jste názornej příklad toho, jak na p.Rátha nemáte.Krásně jste mu naběhl na jeho blog...prostě jste 3. skupina-hloupá,bezduchá,agresivní...bezkomentáře :)
05. 05. 2007 | 02:21

Petr napsal(a):

Pokládám za velmi úsměvné, když evidentní psychopat jako Rath nám tady kritizuje jiné.
05. 05. 2007 | 03:06

Tupelu napsal(a):

malma: presne tohle me taky napadlo, patrne to budou prislusnici te tolik proklamovane "vzdelanejsi a nteligentnejsi" casti naroda (jak o sobe s oblibou rozhlasuji...jiny by to za ne neudelal :))
05. 05. 2007 | 07:05

DOKTOR PRAVÍ napsal(a):

Dobrý den,Davide, nenechte se odradit lidmi,jejichž IQ odpovídá v lepším případě jejich věku...Prosím-spíše však žádám Vs o jedno:jak jistě víte ,členové ČSSD na karlovarském KÚ ruku v ruce v koalici s ODS pronajali (dočasně zatím- víme bohužel všichni,co slovo dočasně může znamenat,že...)
nemocnici K.Vary obskurní firmě
Česká zdravotní ,kterou vlastní ještě obskurnější majitelé-viz Obchodní rejstřík .
Příští rok však budou volby nových krajských poslanců a hrozí ,že za "všimné" jim vaši =ČSSD poslanci tuto nemocnici na poslední schvíli prodají zcela.Co bude následovat, víte sám....Ostrov nad Ohří budiž špatným příkladem. Zamezte prosím vašim poslancům v této chystané krádeži ...v zájmu občanů města K.Vary.Díky Vám.
Doktor z KV.
05. 05. 2007 | 07:23

Franc napsal(a):

S článkem beze zbytku souhlasím.
05. 05. 2007 | 08:14

Franta napsal(a):

Pan MUDr.Rath je inteligentní ale zakompkexovaný člověk a vše, co dělá je msta za to, že ho někde nechtěli, nebo odněkud vyhodili. Mevím, zda si někdo vzpomene, jak "letěl" z Motola pro svou ekonomickou a řídící neschopnost... Ale on je to fanatik hodně tvrdej a prekabátník jak by smet. Jeho názory se mění jak počasí. To, co dnes odsuzuje ale zavedl on. Je falešnej a tím také nebezpečnej populista.
05. 05. 2007 | 08:16

Pavel napsal(a):

Připadá mi, že mindráky a jiné klady našeho exministra s ním tady sdílejí jeho socanští kámoši napříč republokou. Ano, vše je zadarmo a všichni hurá do ordinací. Julínek a jeho parta jsou dojné krávy pana Ratha
05. 05. 2007 | 08:21

Honza napsal(a):

Rath je kokot.
05. 05. 2007 | 08:25

Sejna napsal(a):

Co mě mate, je ta kolosální pitomost a¨fanatismus modrých strak. Ano, chápu, že těm, co zbohatli podvodem vyhovuje ODS u moci. Chápu, že mladí teenageři teprve získávájí rozum a zkušenosti. Nicméně to množství nenávistných, sprostých a hloupých příspěvků na internetu je na pováženou. S tak naivními a egoistickými názory jsem se v takové míře nesetkal ani v USA, ani v západní Evropě, ani Austrálii. Pouze v Africe, v zemích postižených válkou, kde se skutečně musí starat každý sám za sebe. Myslím, že to stojí za zamyšlení.
05. 05. 2007 | 08:30

novaja napsal(a):

Ať žije Gustav Fryštenský!!!
05. 05. 2007 | 08:30

Sejna napsal(a):

Ad Honzo - jistě se považujete za inteligentního příznivce ODS. Pozitivní je, že už umíte psát. Blbý je, že neumíte myslet, tedy neumíte nejen napsat něco, co má myšlenku (nebo alespoň celou větu), ale bohužel ani neumíte vnímat fakta. To byste nenapsal to co jste napsal.
05. 05. 2007 | 08:37

Trochej napsal(a):

`Celoututo diskusi je zabavne az tragikomicke pozorovat,hlavne pro lidi kteri ziji a pracuji dlouhodobe v zahranici jako ja.Spoustu lidi co musi kazdy den vyrazit do prace se je ochotno pohadat kvuli lidem,kteri tam musi jen obcas a za petinasobek platu prumeru,ktereho 80 procent lidi nedosahuje.Komentovat pana Ratha jak hodnoti sve kolegy-no to nestoji ani za zminku,ale to bych mu nevycital pokud mu dela dobre tohle retoricke cviceni a nema jine tema at si pise co chce.Horsi uz je to s hodnocenim jeho kompetentnosti co by experta na zdravotnickou politiku.A protoze pracuji ve zdravotnictvi a ne jen v jedne zemi tak to muzu posoudit.V soucasne dobe pracuji v zemi kde existuje narodni pojisteni ktere stoji v prepoctu 1000 korun za rok-v nemocnicich pro toto poj.se ceka dlouho personal je priblizne na stejne urovni jak v cechach pristrojove vybaveni horsi.Oproti tomu temer vsichni plati komercni poj.a nikdo se tomu nedivi.Nejdrazsi stoji 50 000 kc za rok je v tom americka nemocnice o jejiz kvalite neni mozno pochybovat,poj.plati po celem svete takze at jedete kam jedete vzdy mate narok na tenhle standart pokud se v dane zemi nachazi.Tento priklad ceny je ale to nejdrazsi pojisteni coz je treba pro tehotne maminky,ostatni poj jsou levnejsi-zeptejte se panu z levice proc bojuji a celou dobu udrzuji system s armadou uredniku,kde platite jak za americky standart ale dostavate peci pro chude?Na zaver lekari asistenti jsou z tohoto systemu velice dobre placeni,vydelaji i majitele nemcnic,pojistovny a hlavne nejvic pacienti.Bhuzel agonie komunismu i diky panu Rathovi pokracuje.
05. 05. 2007 | 08:50

mofo napsal(a):

oranžovorudí bezmozci
05. 05. 2007 | 08:58

Petr1 napsal(a):

Trochej, perfektní, prosím další zkušenosti.

Pro Doktora, který praví- doktore, ta nemocnice v KV patří komu? Ministerstvu nebo KV? Takže klídek. Běžte příště pořádně k volbám, ať v KV vyhrají bolševici a můžete tu nemocnici znárodnit. Nechtěl jste napsat "v zájmu dělnické třídy"?
05. 05. 2007 | 09:15

slv napsal(a):

Rath je dost velký neřád a je vlastně podružné jak se chová v této době. Nevím, jestli je to jen hajzlovskými geny nebo se u něj projevuje napoleonský komplex, ale křivák je naprosto zřetelný.
Jeho příznivcům je možné připomenout řadu skutků, které prováděl a které teď nevidí. Z mnoha připomenu: fízlování a bonzování svého šéfa po absolutoriu fakulty, jeho lhaní a vystupování k někdejšímu prezidentu komory Svobodovi, okolnosti získání atestecí (lži o dosažené praxi), zlodějna v lékařské komoře za jeho prezidentování - podvodné účetnictví za něž se mstil členům revizní komory která na ně upozornila a jeho šetření coby ministra je také snůška lží.
Dobré zažití přeji jeho obdivovatelům. Hanba padá i na jejich hlavu.
Koukl jsem na záznam posledních interpelací a teď jen čekám, kdy mu někdo další jednu natáhne. Za to jeho skrčkovské poskakování a pindání o zbabělosti. Moc bych se nedivil, kdyby se to stalo ve sněmovně. Před kamerami. Hajzlík pokřikuje za rohem, když si myslí, že se mu nic nemůže stát.
05. 05. 2007 | 09:31

Petr1 napsal(a):

sly- stále platí, že jablko nepadá daleko od stromu. Rathe, co dělal váš taťka u StBáků?
05. 05. 2007 | 09:39

Tupeo napsal(a):

Pane Rath, k te treti skupine bych jeste pridal atributy jako kadrovak (dokazujici ze souslovi modry bolsevik ma smysl), zavistivec (snaha vse prepocitat na penize a chtit jich stale vic) a nasilnik (i kdyz jde jen o vybizeni k napadani politickeho oponenta). Mozna by stalo za to vytvorit specialni kategorii pro volice ODS, silne pripominajici zname babky-meciarovky ;)
05. 05. 2007 | 09:41

ded napsal(a):

davide,davide! proc jsi porad tak nervozni a nasranej? byt tebou tak si na chvili orazim a pustim si to porno co mas tak rad.
05. 05. 2007 | 09:49

stan napsal(a):

Na Vas minuly vstup jsem napsal 3 slova "DEMAGOG, DEMAGOG, DEMAGOG". Na dnesni vstup pouziji jen 2 slova "JSTE NEVEROHODNY".
05. 05. 2007 | 09:49

Jag napsal(a):

Pane Rathe,když jsem slyšel vaše občasné průjmy v parlamentu,tak mám obavu,že máte chuť sednout na hlavní židli ve státě a poroučet tady.Vaše povaha vás však předurčuje na dozorce v kriminálu.tam se opravdu hodíte.Už z té politiky zmizte.kdo to hulvátství má poslouchat.
05. 05. 2007 | 09:53

Mirek napsal(a):

O duševním zdraví pana Ratha lze úspěšně pochbovat. Stačí si přečíst výše uvedené. Bohužl má to štěstí, že jeho známí lékaři (kteří jsou na stejně slabé duševní poloze, ale píší posudky) by mu potvrdili, že tomu tak není. Zbytečné se těmito lidmi dále zabývat.
05. 05. 2007 | 10:01

Jag napsal(a):

Rathe,nejkomičtější výrok,který kdy pronesl politik sám o sobě je ten tvůj.....slova v pořadu Václava Moravce,komu tedy sloužíte,kdy jste řekl,že když jste byl šéfem komory,tak lékařům-tedy jste byl pro nějaký poplatek a dnes protože poslancujete za ČSSD-tak jste proti poplatkům,vypovídá nejen o vás,ale o celé ČSSD.....strana lidí,kteří nemají životní názor a pevný postoj,ale sloužím tomu,kdo dá víc a kdo mě platí.už se těším,až budete zpátky komunistou-pokud se jim povede zase revoluce,nebo dokonce i fašistou-pokud by se migrace rozrostla do neúnosných rozměrů,jak nám prorokuje váš kolega na blogu Kostlán.takže přeji úspěšnou kariéru,ať už v zadku komoře,ČSSD,komunistů,fašistů a kdo ví koho ještě budete za život zastupovat.Možná u Horníka a ČMFS byste uspěl,tam byste taky třeba zdokonalil i slovník cizích slov,až budete kandidovat na zástupce super-multikulturního-evropana.Prachy jsou přece jdeny a kdo platí,toho zastupujete.je to vaše krédo,ne?haha.
05. 05. 2007 | 10:43

jaromir napsal(a):

Mirkovi, topolovi a dalším podobným:
Troufáte si tvrdit, že polovina národa jsou lenoši a příživníci
(příznivci středu, odpůrci morálně pokřivené ODS),
víte o tom, že prokazatelně většina lékařů stojí
za Dr.Rathem ?
05. 05. 2007 | 10:49

radek napsal(a):

Můj příspěvek z nějakého důvodu nedošel,a tak znovu. Stačí si přečíst nadpisy Vašich příspěvků a každému musí být jasno, jak to s tou odbornou diskuzí myslíte.Umíte jenom urážet,lhát a brát úplatky. Díky své hroší kůži a neodbornosti, jste se stal politikem a to politikem s názory dle zrovna vanoucích větrů.
Pro Vás budou modří fanatici všichni, co Vás odmítají obdivovat, jako někteří nízkointeligenční jedinci typu Sejny.
Většina názorů na Vás zde už byla uvedena a tak to nebudu dál natahovat.
Hrdě se hlásím k modrým fanatikům, proto že z prospěchářů a slizounů jako jsta Vy, se mi dělá šoufl.
05. 05. 2007 | 11:02

radek napsal(a):

Ještě jeden postřeh pane Rathe.
Kdysi jsem Vás podkal na Staromáku ožralého jak to prase. Sotva jste šel.Tolik arogance a zla,(možná šilenství)co jsem viděl ve Vašich očí (i přes značnou podroušenost),jsem u nikoho jiného ještě nezažil.
05. 05. 2007 | 11:17

spáčka napsal(a):

Davide -kašly na pitomce-pitomec píše bludy a urážky -ten komu to myslí Tě musí pochopit a podporovat.Topolánek je bůh pro modré ptáky,ale hulvátství nezná hranic.Udělej návrh v ČSSD a do znaku pod růži dej vzduchovku na ptáky-ptáčky nech žít.Promiň,že Ti tykám ale jsi jednička.Makej fandíme Ti.FAN club Rátovci
05. 05. 2007 | 11:51

kuckal napsal(a):

Paroubek je bůh a Rath je jeho Prorok!
05. 05. 2007 | 11:55

Trochej napsal(a):

Jeste jestli se muzu vratit ke strachun z privatizace nemocnic-coz mi pripada jako obzvlaste zajimave tema.Vetsina namitek smeruje k tomu ze zdr.zarizeni opusti nerentabilni vykony.Kdyz tuhle vetu ctu ci slysim a to uz mnoho let je mi trochu smutno trochu se mi chce smat a driv jsem mel i trochu vztek.Ted se budu snazit vysvetlit proc.Zdravotnictvi je bussines jako kazdy jiny at chce a nebo nechce s tim se neda nic delat,protoze s vnejsim svetem je uzce provazano pres mzdy material energie to je zrejme snad i gymnazistum.Je nemyslitelne a nepredstavitelne ze ten co vstupuje do tohoto obchodu je nucen delat nektere vykony na kterych prodelava.Je to to same jako by nam zamestnavatel rekl-streda je mizerny den a proto ve stredu budete placeni jen z pulky-myslim ze jen malo kdo a specialne ti co o tom rozhoduji by takovou smlouvu akceptovali.Zdravotnicka zarizeni,lekari a nakonec i pacienti jsou nuceni takovou situaci prijmout ze je normalni.Pokud uz akceptuji myslenku ze zdravotnicka zarizeni si nemuzou cenu urcit sami-a to je politicka realita nyni v cechach s kterou nikdo nic neudela tak nikdo ze zucastnenych by nemel prijmout to ze na necem jsou nuceny prodelavat.Tuto situaci jsem nezazil nikde na svete,ale priznam se ze jsem nebyl v severni Korei.Ve svem dusledku je tento system asocialni k pacientum vsem zamestnancum ve zdravotnictvi-a ze jich neni malo a v neposledni rade ke vsem nenavidenym majitelum.Je to jen prostor pro korupci a necestne jednani,protoze tyto obory musi fungovat.Musim ale na obranu pana Ratha rict,ze ani vlady Ods s tim nechtely nebo nemohly nic udelat a socialisticke vlady tento socialisticky hybrid jen upevnily a co vic coz se jim da zazlivat ho zurive brani.Vim moc dobre z me pracovni i zivotni kariery ve zdravotnictvi,ze muzou fungovat levicove nazory na zdravotnictvi a budou funkcni-nicmene stat a obcany to bude stat o mnoho vic penez ve forme dani,ale pokud vetsina lidi si tak preje nelze nic namitat.Ale tento system je jen komunisticky hybrid z ktereho se daji pohodlne odcerpavat prostredky pomoci korupce kdy se dvakrat za rok sejdou v parlamentu lidi bez zkusenosti se svetovym zdravotnictvim a rozhoduji ktere firmy budou dodavat material ktere vykony a za kolik se budou delat-uz vubec se nemuzu zminit o ambulantni slozce,protoze ta uz nepusobi jen jako nesvepravny vazal,ale vylozene je v pozici tridniho nepritele statu a jeho pojistoven.Myslim ze pojistovny jsou jediny subjekt kterym v kratkodobem vyhledu tato situace vyhovuje,az jednou tam budou zamestnani vzdelani lidi z pojistovaciho sektoru i ony se budou muset zmenit.Zatim se zda ze to je jen odkladarna pro neuspesne lekare a armadu uredniku kteri samozrejme tyhle mista fungujici podle Murphyho zakonu vyhledavaji.Nyni diky tomu co docetl az do konce
05. 05. 2007 | 12:06

Jarda napsal(a):

Nejsem lekar abych hodnotil Vaše znalosti a schopnosti v tomto oboru, nedovolim si ani honotit to, jaky jste clovek, protoze to mi take neprislusi. Jedinou vec, kterou bych chtel podotknout je, ze na vedeni jakehokoliv ministerstva by clovek nemel byt pouhym odbornikem v oboru ale take rozumne uvazujicim clovekem s minimalnimi zaklady ekonomie pro pripad, ze by chtel cinit nejake reformy. I presto, ze jste jiste odbornikem ve svem oboru a ze jste velice uspesnym clovekem jste plny pokory a ucty ke svym oponentum, cehoz si velice vazim. Jako ministr zdravotnitvi by jste se vsak do hloubkovych uprav systemu nemel poustet protoze Vám chybi obecne znalosti ekonomie coz je velka skoda. Preji mnoho uspechu.
05. 05. 2007 | 12:11

honza napsal(a):

Již jsem se čtením na konci,ale nic konkretního o sprosťárnach bývalého ministra jsem se nedozvěděl.
05. 05. 2007 | 12:18

JaHe napsal(a):

S timto clankem lze v mnoha bodech souhlasit, nejak mi vsak nesedi, ze vypadl z klavesnice autora, ktery sam je klasickym predstavitelem popisovaneho nebezpecneho fanatika a demagoga.

A nechybi tam jeste:
David Rath je dle meho nazoru vzdelany, nikoliv vsak vyrazne inteligentni, schopny a charismaticky recnik, jehoz vystoupeni jiste zaujme davy mene vzdelanych a inteligentnich. David je vsak take chlapek, ktery umi lhat bez zacervenani a pro svuj prospech je ochoten podstoupit cokoliv. Spolu se stejne schopnym Jirkou Paroubkem je David jednim z nejvetsich nebezpeci teo zeme, nebot jejich schopnost zaujmout a aktivizovat davy fanatickych hlupaku ci jen prostych dusi, je velika.
05. 05. 2007 | 12:19

Antirathovec napsal(a):

Jak si přišel Rathe na to, že V.Klaus je hodně sebestředný a neschopný empatie? Můžeš to něčím podložit? Samozřejmě nemůžeš! Vůbec nevíš, jak se chová V.Klaus v soukromí. Další věc: V.Klaus nikdy demontovat EU nechtěl - pleteš si pojmy. V tobě se zrcadlí bezkrupulnost, jsi jí prorostlý skrz naskrz. Doufám, že tě někdo brzy uklidí.
05. 05. 2007 | 13:04

honza napsal(a):

JaHe,když je u nás většina hlupáků,tak se nediv,že mám vládnou hlupáci.
05. 05. 2007 | 13:16

Ctím zásadovost ODS napsal(a):

Mám tu možnost nezřídka shlédnout dění v PSČ ze záznamu. Když se koukám na uplynulé výstupy pana Ratha, děkuji bohu, že se pan Melčák a pan Pohanka zachovali nanejvýš státotvorně. Proč státotvorně? Protože v zájmu budoucího blaha ČR vygumovali několik desítek tisíc hlasů voličů ČSSD (v přepočtu na jednoho poslance za ČSSD), což je v danném kontextu naprosto legitimní procedura. Voličů ČSSD mně líto není, neboť volili kriminální stranu. Každý je strůjcem svého štěstí! Vůbec si nedokáži představit - ani v té nejbujnější fantazii - že by se M+P k onomu hrdinskému činu neodhodlali, a my dnes posluhovali vládě Paroubků, Rathů, Hašků atd. Byl by to ten nejděsivější horor, kdyby usedl zpět na trůn pedofilní úchylák Paroubek či perverzní bastard Rath. Bohatě mi stačilo, jak Rath rozdával svým náměstkům(=vlezdoprdelníkům) astronomické odměny za špatně odvedenou práci. Vůbec ho nezajímalo, že není na odměny poctivě pracujícím zaměstnancům. Přejme si tedy méně Paroubků, Rathů a jim podobných.
05. 05. 2007 | 13:22

honza napsal(a):

Taky bych ctil zásadovost ODS,kdyby zvedli kotvy a šli od válu.
05. 05. 2007 | 13:31

Ctím zásadovost ODS napsal(a):

Pane Honzo..raději spontánního Topolánka než pedofilního organizátora vražd. Kamarádství Paroubka s Kočkou v lecčems vypovídá o Paroubkovi samotném.
05. 05. 2007 | 13:38

Tupelo napsal(a):

Heh, tak jsem si precetl prispevek "Ctitele zasadove ODS" a je to bomba.
Tahle zasadova ODS prosadila snad jen 10% sveho volebniho programu a to jen proto aby se dostala k moci (tim blahopreji SZ a KDU, pri jejich volebnich ziscich ziskat polovinu ministru).
Za to je autor prispevku jednim z mala oponentu CSSD kteri souhlasi s tim ze se Melcak a Pohanka dopustili zrady - pokud by autor byl tak statotvorny, pak by ale nemohl mit nikdy radost z "gumovani volicu ostatnich stran" (btw CSSD(ani KSC) jsem nevolil). Stejne jako nikdo nemuze mit radost z toho jakym zpusobem se ODS dostala k moci (zneuziti policie k predvolebnimu boji); pri poctu nerozhodnutych volicu je jasne ze volby tim ovlivneny byly a hodne lidi si rozmyslelo zda volit cloveka obvineneho z pedofilie.
"pedofilní úchylák Paroubek či perverzní bastard Rath" - dalsi humor, jak vystrizene z predlistopadoveho Rudeho prava - inu dalsi modry bolsevik (omlouvam se slusnym volicum ODS, ale ta koncentrace priznivcu ODS u kterych prevazuje absolutni nesnasenlivost k ostatnim nazorum je obrovska). Pokud demokracie utrpi ranu z kterekoliv strany, tak oslavy mahou byt ponekud kratkozrake.
05. 05. 2007 | 13:50

Pavel napsal(a):

Tenhle hulvát je největší ostuda celého parlamentu! Stydí se za Vás i členové Vaší strany, tak už to laskavě pochopte a táhněte do prdele, nebo ČSSD úplně potpíte!!!
05. 05. 2007 | 13:53

Tupelo napsal(a):

@Pavel:na predsedu Topolanka jsou urcite hrdi vsichni clenove ODS, no ne?
05. 05. 2007 | 13:55

Jag napsal(a):

Rate,kdy zase vstoupíš do ODS?Až nabídnou funkci,co?Pak je zase budeš klidně zastupovat.....Jendo se ti ale upřít nedá,jako správný křivák z dob minulých,užíváš tu správnou obranu.Proč bych já nebyl zástupcem,toho,kdo platí,když to Melčák dělá taky.....haha.To je jako když zloděj říká,proč bych já nekradl,když kradou všichni.Pane Rathe máte skutečně správně stranicky vybroušené argumenty.haha.I kdybyste měl v něčem s privatizací nemocnic pravdu,tak to,jaký jste charakter vás úplně zbavuje se k něčemu vyjadřovat.Protože jste falešný hráč a tomu se nedá věřit vůbec nic.
05. 05. 2007 | 13:57

Jag napsal(a):

Má tady blog Topolánek nebo Rath?To jen pro některé chudé duchem.
05. 05. 2007 | 13:58

honza napsal(a):

Ctím zásadovost,kdo tvrdí nahradit Topolánka Paroubkem.Já o tom nepsal.
05. 05. 2007 | 13:59

honza napsal(a):

Jagu,i ten největší křivák se podruhé nespáli.
05. 05. 2007 | 14:04

Jag napsal(a):

Honzo on se nespálil.Jen mu nezaplatili za jeho řvaní.Když zaplatí,rád je zase bude zastupovat.To přece v televizi u Moravce řekl.
05. 05. 2007 | 14:07

Janus napsal(a):

debata o průniku množiny svobody slova svobody urážet jeden druhého by mohla být zajímavá.
Tady se asi utkávají příznivci partajních rafanů. Každá má nějakého - modří mají Langera a Topolánka, oranžoví mají Ratha a Paroubka. Pusť mu šťávu, sejmi ho, volají fandové.Spor o to kdo koho urazí víc ale není příliš obohacující.
05. 05. 2007 | 14:15

Dr. Bolíto napsal(a):

Spousta lidí co musí každý den vyrazit do práce je ochotna pohádat se kvůli lidem, kteří nedělají nic důležitějšího než rozhodují o jejich budoucnosti a případné prosperitě nebo úpadku celé společnosti. Celé to umocňuje fakt, že si tyto lidi za tím účelem volí a také si je platí. Je skutečně nepochopitelné, že se tedy lidé zajímají o jejich názory a chtějí se alespoň touto formou vyjádřit k jejich dosavadnímu působení, že pane TROCHEJ ?!
Protože pracuji ve zdravotnictví po celém světě a jsem ve vší skromnosti ten nejvyšší z nejvyšších a nejuznávanějších, cítím potřebu vyjádřit se k tomuto tématu. V zemi, kde momentálně působím existuje pouze privátní zdravotnictví jehož financování je uskutečňováno čistě komerčním pojištěním, oproštěným od archaismu nazývaným solidarita společnosti. Každý si šetří pouze sám na léčení pouze své nemoci a má tedy dokonalý přehled kolik, kdy a jakému lékaři na dřevo zaplatil, což má stvrzeno paragonem i s razítkem a záručním listem. Do 40 let tento systém funguje většinou téměř bez bez potíží. S přibývajícím věkem a zvyšující se nákladností léčby se sice začíná u střední a nižší třídy projevovat finanční nedostatečnost naspořené částky, ale pokud mají dostatečně rozvětvenou rodinu, obvykle si na středně nákladné zákroky dokáží vyprosit, případně když už jsou při operaci rozkrojení, mohou ji částečně financovat prodejem párového orgánu. Stabilní funkčnost celého zdravotního systému je zajištěna státem dotovanou euthanasií jedinců s diagnózou nerentabilní léčby a završena ekonomickou kremací s napojením na ohřev užitkové vody. Tím je také elegantně řešen celosvětový problém stárnoucí populace, zejména lůzy a ekonomicko-politicky problematických humanistů.
05. 05. 2007 | 14:16

Dr. Bolíto napsal(a):

Spousta lidí co musí každý den vyrazit do práce je ochotna pohádat se kvůli lidem, kteří nedělají nic důležitějšího než rozhodují o jejich budoucnosti a případné prosperitě nebo úpadku celé společnosti. Celé to umocňuje fakt, že si tyto lidi za tím účelem volí a také si je platí. Je skutečně nepochopitelné, že se tedy lidé zajímají o jejich názory a chtějí se alespoň touto formou vyjádřit k jejich dosavadnímu působení, že pane TROCHEJ ?!
Protože pracuji ve zdravotnictví po celém světě a jsem ve vší skromnosti ten nejvyšší z nejvyšších a nejuznávanějších, cítím potřebu vyjádřit se k tomuto tématu. V zemi, kde momentálně působím existuje pouze privátní zdravotnictví jehož financování je uskutečňováno čistě komerčním pojištěním, oproštěným od archaismu nazývaným solidarita společnosti. Každý si šetří pouze sám na léčení pouze své nemoci a má tedy dokonalý přehled kolik, kdy a jakému lékaři na dřevo zaplatil, což má stvrzeno paragonem i s razítkem a záručním listem. Do 40 let tento systém funguje většinou téměř bez bez potíží. S přibývajícím věkem a zvyšující se nákladností léčby se sice začíná u střední a nižší třídy projevovat finanční nedostatečnost naspořené částky, ale pokud mají dostatečně rozvětvenou rodinu, obvykle si na středně nákladné zákroky dokáží vyprosit, případně když už jsou při operaci rozkrojení, mohou ji částečně financovat prodejem párového orgánu. Stabilní funkčnost celého zdravotního systému je zajištěna státem dotovanou euthanasií jedinců s diagnózou nerentabilní léčby a završena ekonomickou kremací s napojením na ohřev užitkové vody. Tím je také elegantně řešen celosvětový problém stárnoucí populace, zejména lůzy a ekonomicko-politicky problematických humanistů.
05. 05. 2007 | 14:16

Dr. Bolíto napsal(a):

Spousta lidí co musí každý den vyrazit do práce je ochotna pohádat se kvůli lidem, kteří nedělají nic důležitějšího než rozhodují o jejich budoucnosti a případné prosperitě nebo úpadku celé společnosti. Celé to umocňuje fakt, že si tyto lidi za tím účelem volí a také si je platí. Je skutečně nepochopitelné, že se tedy lidé zajímají o jejich názory a chtějí se alespoň touto formou vyjádřit k jejich dosavadnímu působení, že pane TROCHEJ ?!
Protože pracuji ve zdravotnictví po celém světě a jsem ve vší skromnosti ten nejvyšší z nejvyšších a nejuznávanějších, cítím potřebu vyjádřit se k tomuto tématu. V zemi, kde momentálně působím existuje pouze privátní zdravotnictví jehož financování je uskutečňováno čistě komerčním pojištěním, oproštěným od archaismu nazývaným solidarita společnosti. Každý si šetří pouze sám na léčení pouze své nemoci a má tedy dokonalý přehled kolik, kdy a jakému lékaři na dřevo zaplatil, což má stvrzeno paragonem i s razítkem a záručním listem. Do 40 let tento systém funguje většinou téměř bez bez potíží. S přibývajícím věkem a zvyšující se nákladností léčby se sice začíná u střední a nižší třídy projevovat finanční nedostatečnost naspořené částky, ale pokud mají dostatečně rozvětvenou rodinu, obvykle si na středně nákladné zákroky dokáží vyprosit, případně když už jsou při operaci rozkrojení, mohou ji částečně financovat prodejem párového orgánu. Stabilní funkčnost celého zdravotního systému je zajištěna státem dotovanou euthanasií jedinců s diagnózou nerentabilní léčby a završena ekonomickou kremací s napojením na ohřev užitkové vody. Tím je také elegantně řešen celosvětový problém stárnoucí populace, zejména lůzy a ekonomicko-politicky problematických humanistů.
05. 05. 2007 | 14:16

Dr. Bolíto napsal(a):

Spousta lidí co musí každý den vyrazit do práce je ochotna pohádat se kvůli lidem, kteří nedělají nic důležitějšího než rozhodují o jejich budoucnosti a případné prosperitě nebo úpadku celé společnosti. Celé to umocňuje fakt, že si tyto lidi za tím účelem volí a také si je platí. Je skutečně nepochopitelné, že se tedy lidé zajímají o jejich názory a chtějí se alespoň touto formou vyjádřit k jejich dosavadnímu působení, že pane TROCHEJ ?!
Protože pracuji ve zdravotnictví po celém světě a jsem ve vší skromnosti ten nejvyšší z nejvyšších a nejuznávanějších, cítím potřebu vyjádřit se k tomuto tématu. V zemi, kde momentálně působím existuje pouze privátní zdravotnictví jehož financování je uskutečňováno čistě komerčním pojištěním, oproštěným od archaismu nazývaným solidarita společnosti. Každý si šetří pouze sám na léčení pouze své nemoci a má tedy dokonalý přehled kolik, kdy a jakému lékaři na dřevo zaplatil, což má stvrzeno paragonem i s razítkem a záručním listem. Do 40 let tento systém funguje většinou téměř bez bez potíží. S přibývajícím věkem a zvyšující se nákladností léčby se sice začíná u střední a nižší třídy projevovat finanční nedostatečnost naspořené částky, ale pokud mají dostatečně rozvětvenou rodinu, obvykle si na středně nákladné zákroky dokáží vyprosit, případně když už jsou při operaci rozkrojení, mohou ji částečně financovat prodejem párového orgánu. Stabilní funkčnost celého zdravotního systému je zajištěna státem dotovanou euthanasií jedinců s diagnózou nerentabilní léčby a završena ekonomickou kremací s napojením na ohřev užitkové vody. Tím je také elegantně řešen celosvětový problém stárnoucí populace, zejména lůzy a ekonomicko-politicky problematických humanistů.
05. 05. 2007 | 14:17

Dr. Bolíto napsal(a):

Spousta lidí co musí každý den vyrazit do práce je ochotna pohádat se kvůli lidem, kteří nedělají nic důležitějšího než rozhodují o jejich budoucnosti a případné prosperitě nebo úpadku celé společnosti. Celé to umocňuje fakt, že si tyto lidi za tím účelem volí a také si je platí. Je skutečně nepochopitelné, že se tedy lidé zajímají o jejich názory a chtějí se alespoň touto formou vyjádřit k jejich dosavadnímu působení, že pane TROCHEJ ?!
Protože pracuji ve zdravotnictví po celém světě a jsem ve vší skromnosti ten nejvyšší z nejvyšších a nejuznávanějších, cítím potřebu vyjádřit se k tomuto tématu. V zemi, kde momentálně působím existuje pouze privátní zdravotnictví jehož financování je uskutečňováno čistě komerčním pojištěním, oproštěným od archaismu nazývaným solidarita společnosti. Každý si šetří pouze sám na léčení pouze své nemoci a má tedy dokonalý přehled kolik, kdy a jakému lékaři na dřevo zaplatil, což má stvrzeno paragonem i s razítkem a záručním listem. Do 40 let tento systém funguje většinou téměř bez bez potíží. S přibývajícím věkem a zvyšující se nákladností léčby se sice začíná u střední a nižší třídy projevovat finanční nedostatečnost naspořené částky, ale pokud mají dostatečně rozvětvenou rodinu, obvykle si na středně nákladné zákroky dokáží vyprosit, případně když už jsou při operaci rozkrojení, mohou ji částečně financovat prodejem párového orgánu. Stabilní funkčnost celého zdravotního systému je zajištěna státem dotovanou euthanasií jedinců s diagnózou nerentabilní léčby a završena ekonomickou kremací s napojením na ohřev užitkové vody. Tím je také elegantně řešen celosvětový problém stárnoucí populace, zejména lůzy a ekonomicko-politicky problematických humanistů.
05. 05. 2007 | 14:17

Dr. Bolíto napsal(a):

Spousta lidí co musí každý den vyrazit do práce je ochotna pohádat se kvůli lidem, kteří nedělají nic důležitějšího než rozhodují o jejich budoucnosti a případné prosperitě nebo úpadku celé společnosti. Celé to umocňuje fakt, že si tyto lidi za tím účelem volí a také si je platí. Je skutečně nepochopitelné, že se tedy lidé zajímají o jejich názory a chtějí se alespoň touto formou vyjádřit k jejich dosavadnímu působení, že pane TROCHEJ ?!
Protože pracuji ve zdravotnictví po celém světě a jsem ve vší skromnosti ten nejvyšší z nejvyšších a nejuznávanějších, cítím potřebu vyjádřit se k tomuto tématu. V zemi, kde momentálně působím existuje pouze privátní zdravotnictví jehož financování je uskutečňováno čistě komerčním pojištěním, oproštěným od archaismu nazývaným solidarita společnosti. Každý si šetří pouze sám na léčení pouze své nemoci a má tedy dokonalý přehled kolik, kdy a jakému lékaři na dřevo zaplatil, což má stvrzeno paragonem i s razítkem a záručním listem. Do 40 let tento systém funguje většinou téměř bez bez potíží. S přibývajícím věkem a zvyšující se nákladností léčby se sice začíná u střední a nižší třídy projevovat finanční nedostatečnost naspořené částky, ale pokud mají dostatečně rozvětvenou rodinu, obvykle si na středně nákladné zákroky dokáží vyprosit, případně když už jsou při operaci rozkrojení, mohou ji částečně financovat prodejem párového orgánu. Stabilní funkčnost celého zdravotního systému je zajištěna státem dotovanou euthanasií jedinců s diagnózou nerentabilní léčby a završena ekonomickou kremací s napojením na ohřev užitkové vody. Tím je také elegantně řešen celosvětový problém stárnoucí populace, zejména lůzy a ekonomicko-politicky problematických humanistů.
05. 05. 2007 | 14:17

Dr. Bolíto napsal(a):

Spousta lidí co musí každý den vyrazit do práce je ochotna pohádat se kvůli lidem, kteří nedělají nic důležitějšího než rozhodují o jejich budoucnosti a případné prosperitě nebo úpadku celé společnosti. Celé to umocňuje fakt, že si tyto lidi za tím účelem volí a také si je platí. Je skutečně nepochopitelné, že se tedy lidé zajímají o jejich názory a chtějí se alespoň touto formou vyjádřit k jejich dosavadnímu působení, že pane TROCHEJ ?!
Protože pracuji ve zdravotnictví po celém světě a jsem ve vší skromnosti ten nejvyšší z nejvyšších a nejuznávanějších, cítím potřebu vyjádřit se k tomuto tématu. V zemi, kde momentálně působím existuje pouze privátní zdravotnictví jehož financování je uskutečňováno čistě komerčním pojištěním, oproštěným od archaismu nazývaným solidarita společnosti. Každý si šetří pouze sám na léčení pouze své nemoci a má tedy dokonalý přehled kolik, kdy a jakému lékaři na dřevo zaplatil, což má stvrzeno paragonem i s razítkem a záručním listem. Do 40 let tento systém funguje většinou téměř bez bez potíží. S přibývajícím věkem a zvyšující se nákladností léčby se sice začíná u střední a nižší třídy projevovat finanční nedostatečnost naspořené částky, ale pokud mají dostatečně rozvětvenou rodinu, obvykle si na středně nákladné zákroky dokáží vyprosit, případně když už jsou při operaci rozkrojení, mohou ji částečně financovat prodejem párového orgánu. Stabilní funkčnost celého zdravotního systému je zajištěna státem dotovanou euthanasií jedinců s diagnózou nerentabilní léčby a završena ekonomickou kremací s napojením na ohřev užitkové vody. Tím je také elegantně řešen celosvětový problém stárnoucí populace, zejména lůzy a ekonomicko-politicky problematických humanistů.
05. 05. 2007 | 14:17

Dr. Bolíto napsal(a):

Spousta lidí co musí každý den vyrazit do práce je ochotna pohádat se kvůli lidem, kteří nedělají nic důležitějšího než rozhodují o jejich budoucnosti a případné prosperitě nebo úpadku celé společnosti. Celé to umocňuje fakt, že si tyto lidi za tím účelem volí a také si je platí. Je skutečně nepochopitelné, že se tedy lidé zajímají o jejich názory a chtějí se alespoň touto formou vyjádřit k jejich dosavadnímu působení, že pane TROCHEJ ?!
Protože pracuji ve zdravotnictví po celém světě a jsem ve vší skromnosti ten nejvyšší z nejvyšších a nejuznávanějších, cítím potřebu vyjádřit se k tomuto tématu. V zemi, kde momentálně působím existuje pouze privátní zdravotnictví jehož financování je uskutečňováno čistě komerčním pojištěním, oproštěným od archaismu nazývaným solidarita společnosti. Každý si šetří pouze sám na léčení pouze své nemoci a má tedy dokonalý přehled kolik, kdy a jakému lékaři na dřevo zaplatil, což má stvrzeno paragonem i s razítkem a záručním listem. Do 40 let tento systém funguje většinou téměř bez bez potíží. S přibývajícím věkem a zvyšující se nákladností léčby se sice začíná u střední a nižší třídy projevovat finanční nedostatečnost naspořené částky, ale pokud mají dostatečně rozvětvenou rodinu, obvykle si na středně nákladné zákroky dokáží vyprosit, případně když už jsou při operaci rozkrojení, mohou ji částečně financovat prodejem párového orgánu. Stabilní funkčnost celého zdravotního systému je zajištěna státem dotovanou euthanasií jedinců s diagnózou nerentabilní léčby a završena ekonomickou kremací s napojením na ohřev užitkové vody. Tím je také elegantně řešen celosvětový problém stárnoucí populace, zejména lůzy a ekonomicko-politicky problematických humanistů.
05. 05. 2007 | 14:17

Dr. Bolíto napsal(a):

Spousta lidí co musí každý den vyrazit do práce je ochotna pohádat se kvůli lidem, kteří nedělají nic důležitějšího než rozhodují o jejich budoucnosti a případné prosperitě nebo úpadku celé společnosti. Celé to umocňuje fakt, že si tyto lidi za tím účelem volí a také si je platí. Je skutečně nepochopitelné, že se tedy lidé zajímají o jejich názory a chtějí se alespoň touto formou vyjádřit k jejich dosavadnímu působení, že pane TROCHEJ ?!
Protože pracuji ve zdravotnictví po celém světě a jsem ve vší skromnosti ten nejvyšší z nejvyšších a nejuznávanějších, cítím potřebu vyjádřit se k tomuto tématu. V zemi, kde momentálně působím existuje pouze privátní zdravotnictví jehož financování je uskutečňováno čistě komerčním pojištěním, oproštěným od archaismu nazývaným solidarita společnosti. Každý si šetří pouze sám na léčení pouze své nemoci a má tedy dokonalý přehled kolik, kdy a jakému lékaři na dřevo zaplatil, což má stvrzeno paragonem i s razítkem a záručním listem. Do 40 let tento systém funguje většinou téměř bez bez potíží. S přibývajícím věkem a zvyšující se nákladností léčby se sice začíná u střední a nižší třídy projevovat finanční nedostatečnost naspořené částky, ale pokud mají dostatečně rozvětvenou rodinu, obvykle si na středně nákladné zákroky dokáží vyprosit, případně když už jsou při operaci rozkrojení, mohou ji částečně financovat prodejem párového orgánu. Stabilní funkčnost celého zdravotního systému je zajištěna státem dotovanou euthanasií jedinců s diagnózou nerentabilní léčby a završena ekonomickou kremací s napojením na ohřev užitkové vody. Tím je také elegantně řešen celosvětový problém stárnoucí populace, zejména lůzy a ekonomicko-politicky problematických humanistů.
05. 05. 2007 | 14:17

Dr. Bolíto napsal(a):

Spousta lidí co musí každý den vyrazit do práce je ochotna pohádat se kvůli lidem, kteří nedělají nic důležitějšího než rozhodují o jejich budoucnosti a případné prosperitě nebo úpadku celé společnosti. Celé to umocňuje fakt, že si tyto lidi za tím účelem volí a také si je platí. Je skutečně nepochopitelné, že se tedy lidé zajímají o jejich názory a chtějí se alespoň touto formou vyjádřit k jejich dosavadnímu působení, že pane TROCHEJ ?!
Protože pracuji ve zdravotnictví po celém světě a jsem ve vší skromnosti ten nejvyšší z nejvyšších a nejuznávanějších, cítím potřebu vyjádřit se k tomuto tématu. V zemi, kde momentálně působím existuje pouze privátní zdravotnictví jehož financování je uskutečňováno čistě komerčním pojištěním, oproštěným od archaismu nazývaným solidarita společnosti. Každý si šetří pouze sám na léčení pouze své nemoci a má tedy dokonalý přehled kolik, kdy a jakému lékaři na dřevo zaplatil, což má stvrzeno paragonem i s razítkem a záručním listem. Do 40 let tento systém funguje většinou téměř bez bez potíží. S přibývajícím věkem a zvyšující se nákladností léčby se sice začíná u střední a nižší třídy projevovat finanční nedostatečnost naspořené částky, ale pokud mají dostatečně rozvětvenou rodinu, obvykle si na středně nákladné zákroky dokáží vyprosit, případně když už jsou při operaci rozkrojení, mohou ji částečně financovat prodejem párového orgánu. Stabilní funkčnost celého zdravotního systému je zajištěna státem dotovanou euthanasií jedinců s diagnózou nerentabilní léčby a završena ekonomickou kremací s napojením na ohřev užitkové vody. Tím je také elegantně řešen celosvětový problém stárnoucí populace, zejména lůzy a ekonomicko-politicky problematických humanistů.
05. 05. 2007 | 14:17

Dr. Bolíto napsal(a):

Spousta lidí co musí každý den vyrazit do práce je ochotna pohádat se kvůli lidem, kteří nedělají nic důležitějšího než rozhodují o jejich budoucnosti a případné prosperitě nebo úpadku celé společnosti. Celé to umocňuje fakt, že si tyto lidi za tím účelem volí a také si je platí. Je skutečně nepochopitelné, že se tedy lidé zajímají o jejich názory a chtějí se alespoň touto formou vyjádřit k jejich dosavadnímu působení, že pane TROCHEJ ?!
Protože pracuji ve zdravotnictví po celém světě a jsem ve vší skromnosti ten nejvyšší z nejvyšších a nejuznávanějších, cítím potřebu vyjádřit se k tomuto tématu. V zemi, kde momentálně působím existuje pouze privátní zdravotnictví jehož financování je uskutečňováno čistě komerčním pojištěním, oproštěným od archaismu nazývaným solidarita společnosti. Každý si šetří pouze sám na léčení pouze své nemoci a má tedy dokonalý přehled kolik, kdy a jakému lékaři na dřevo zaplatil, což má stvrzeno paragonem i s razítkem a záručním listem. Do 40 let tento systém funguje většinou téměř bez bez potíží. S přibývajícím věkem a zvyšující se nákladností léčby se sice začíná u střední a nižší třídy projevovat finanční nedostatečnost naspořené částky, ale pokud mají dostatečně rozvětvenou rodinu, obvykle si na středně nákladné zákroky dokáží vyprosit, případně když už jsou při operaci rozkrojení, mohou ji částečně financovat prodejem párového orgánu. Stabilní funkčnost celého zdravotního systému je zajištěna státem dotovanou euthanasií jedinců s diagnózou nerentabilní léčby a završena ekonomickou kremací s napojením na ohřev užitkové vody. Tím je také elegantně řešen celosvětový problém stárnoucí populace, zejména lůzy a ekonomicko-politicky problematických humanistů.
05. 05. 2007 | 14:17

Dr. Bolíto napsal(a):

Spousta lidí co musí každý den vyrazit do práce je ochotna pohádat se kvůli lidem, kteří nedělají nic důležitějšího než rozhodují o jejich budoucnosti a případné prosperitě nebo úpadku celé společnosti. Celé to umocňuje fakt, že si tyto lidi za tím účelem volí a také si je platí. Je skutečně nepochopitelné, že se tedy lidé zajímají o jejich názory a chtějí se alespoň touto formou vyjádřit k jejich dosavadnímu působení, že pane TROCHEJ ?!
Protože pracuji ve zdravotnictví po celém světě a jsem ve vší skromnosti ten nejvyšší z nejvyšších a nejuznávanějších, cítím potřebu vyjádřit se k tomuto tématu. V zemi, kde momentálně působím existuje pouze privátní zdravotnictví jehož financování je uskutečňováno čistě komerčním pojištěním, oproštěným od archaismu nazývaným solidarita společnosti. Každý si šetří pouze sám na léčení pouze své nemoci a má tedy dokonalý přehled kolik, kdy a jakému lékaři na dřevo zaplatil, což má stvrzeno paragonem i s razítkem a záručním listem. Do 40 let tento systém funguje většinou téměř bez bez potíží. S přibývajícím věkem a zvyšující se nákladností léčby se sice začíná u střední a nižší třídy projevovat finanční nedostatečnost naspořené částky, ale pokud mají dostatečně rozvětvenou rodinu, obvykle si na středně nákladné zákroky dokáží vyprosit, případně když už jsou při operaci rozkrojení, mohou ji částečně financovat prodejem párového orgánu. Stabilní funkčnost celého zdravotního systému je zajištěna státem dotovanou euthanasií jedinců s diagnózou nerentabilní léčby a završena ekonomickou kremací s napojením na ohřev užitkové vody. Tím je také elegantně řešen celosvětový problém stárnoucí populace, zejména lůzy a ekonomicko-politicky problematických humanistů.
05. 05. 2007 | 14:17

Dr. Bolíto napsal(a):

Spousta lidí co musí každý den vyrazit do práce je ochotna pohádat se kvůli lidem, kteří nedělají nic důležitějšího než rozhodují o jejich budoucnosti a případné prosperitě nebo úpadku celé společnosti. Celé to umocňuje fakt, že si tyto lidi za tím účelem volí a také si je platí. Je skutečně nepochopitelné, že se tedy lidé zajímají o jejich názory a chtějí se alespoň touto formou vyjádřit k jejich dosavadnímu působení, že pane TROCHEJ ?!
Protože pracuji ve zdravotnictví po celém světě a jsem ve vší skromnosti ten nejvyšší z nejvyšších a nejuznávanějších, cítím potřebu vyjádřit se k tomuto tématu. V zemi, kde momentálně působím existuje pouze privátní zdravotnictví jehož financování je uskutečňováno čistě komerčním pojištěním, oproštěným od archaismu nazývaným solidarita společnosti. Každý si šetří pouze sám na léčení pouze své nemoci a má tedy dokonalý přehled kolik, kdy a jakému lékaři na dřevo zaplatil, což má stvrzeno paragonem i s razítkem a záručním listem. Do 40 let tento systém funguje většinou téměř bez bez potíží. S přibývajícím věkem a zvyšující se nákladností léčby se sice začíná u střední a nižší třídy projevovat finanční nedostatečnost naspořené částky, ale pokud mají dostatečně rozvětvenou rodinu, obvykle si na středně nákladné zákroky dokáží vyprosit, případně když už jsou při operaci rozkrojení, mohou ji částečně financovat prodejem párového orgánu. Stabilní funkčnost celého zdravotního systému je zajištěna státem dotovanou euthanasií jedinců s diagnózou nerentabilní léčby a završena ekonomickou kremací s napojením na ohřev užitkové vody. Tím je také elegantně řešen celosvětový problém stárnoucí populace, zejména lůzy a ekonomicko-politicky problematických humanistů.
05. 05. 2007 | 14:17

Dr. Bolíto napsal(a):

Spousta lidí co musí každý den vyrazit do práce je ochotna pohádat se kvůli lidem, kteří nedělají nic důležitějšího než rozhodují o jejich budoucnosti a případné prosperitě nebo úpadku celé společnosti. Celé to umocňuje fakt, že si tyto lidi za tím účelem volí a také si je platí. Je skutečně nepochopitelné, že se tedy lidé zajímají o jejich názory a chtějí se alespoň touto formou vyjádřit k jejich dosavadnímu působení, že pane TROCHEJ ?!
Protože pracuji ve zdravotnictví po celém světě a jsem ve vší skromnosti ten nejvyšší z nejvyšších a nejuznávanějších, cítím potřebu vyjádřit se k tomuto tématu. V zemi, kde momentálně působím existuje pouze privátní zdravotnictví jehož financování je uskutečňováno čistě komerčním pojištěním, oproštěným od archaismu nazývaným solidarita společnosti. Každý si šetří pouze sám na léčení pouze své nemoci a má tedy dokonalý přehled kolik, kdy a jakému lékaři na dřevo zaplatil, což má stvrzeno paragonem i s razítkem a záručním listem. Do 40 let tento systém funguje většinou téměř bez bez potíží. S přibývajícím věkem a zvyšující se nákladností léčby se sice začíná u střední a nižší třídy projevovat finanční nedostatečnost naspořené částky, ale pokud mají dostatečně rozvětvenou rodinu, obvykle si na středně nákladné zákroky dokáží vyprosit, případně když už jsou při operaci rozkrojení, mohou ji částečně financovat prodejem párového orgánu. Stabilní funkčnost celého zdravotního systému je zajištěna státem dotovanou euthanasií jedinců s diagnózou nerentabilní léčby a završena ekonomickou kremací s napojením na ohřev užitkové vody. Tím je také elegantně řešen celosvětový problém stárnoucí populace, zejména lůzy a ekonomicko-politicky problematických humanistů.
05. 05. 2007 | 14:17

Dr. Bolíto napsal(a):

Spousta lidí co musí každý den vyrazit do práce je ochotna pohádat se kvůli lidem, kteří nedělají nic důležitějšího než rozhodují o jejich budoucnosti a případné prosperitě nebo úpadku celé společnosti. Celé to umocňuje fakt, že si tyto lidi za tím účelem volí a také si je platí. Je skutečně nepochopitelné, že se tedy lidé zajímají o jejich názory a chtějí se alespoň touto formou vyjádřit k jejich dosavadnímu působení, že pane TROCHEJ ?!
Protože pracuji ve zdravotnictví po celém světě a jsem ve vší skromnosti ten nejvyšší z nejvyšších a nejuznávanějších, cítím potřebu vyjádřit se k tomuto tématu. V zemi, kde momentálně působím existuje pouze privátní zdravotnictví jehož financování je uskutečňováno čistě komerčním pojištěním, oproštěným od archaismu nazývaným solidarita společnosti. Každý si šetří pouze sám na léčení pouze své nemoci a má tedy dokonalý přehled kolik, kdy a jakému lékaři na dřevo zaplatil, což má stvrzeno paragonem i s razítkem a záručním listem. Do 40 let tento systém funguje většinou téměř bez bez potíží. S přibývajícím věkem a zvyšující se nákladností léčby se sice začíná u střední a nižší třídy projevovat finanční nedostatečnost naspořené částky, ale pokud mají dostatečně rozvětvenou rodinu, obvykle si na středně nákladné zákroky dokáží vyprosit, případně když už jsou při operaci rozkrojení, mohou ji částečně financovat prodejem párového orgánu. Stabilní funkčnost celého zdravotního systému je zajištěna státem dotovanou euthanasií jedinců s diagnózou nerentabilní léčby a završena ekonomickou kremací s napojením na ohřev užitkové vody. Tím je také elegantně řešen celosvětový problém stárnoucí populace, zejména lůzy a ekonomicko-politicky problematických humanistů.
05. 05. 2007 | 14:17

Dr. Bolíto napsal(a):

Spousta lidí co musí každý den vyrazit do práce je ochotna pohádat se kvůli lidem, kteří nedělají nic důležitějšího než rozhodují o jejich budoucnosti a případné prosperitě nebo úpadku celé společnosti. Celé to umocňuje fakt, že si tyto lidi za tím účelem volí a také si je platí. Je skutečně nepochopitelné, že se tedy lidé zajímají o jejich názory a chtějí se alespoň touto formou vyjádřit k jejich dosavadnímu působení, že pane TROCHEJ ?!
Protože pracuji ve zdravotnictví po celém světě a jsem ve vší skromnosti ten nejvyšší z nejvyšších a nejuznávanějších, cítím potřebu vyjádřit se k tomuto tématu. V zemi, kde momentálně působím existuje pouze privátní zdravotnictví jehož financování je uskutečňováno čistě komerčním pojištěním, oproštěným od archaismu nazývaným solidarita společnosti. Každý si šetří pouze sám na léčení pouze své nemoci a má tedy dokonalý přehled kolik, kdy a jakému lékaři na dřevo zaplatil, což má stvrzeno paragonem i s razítkem a záručním listem. Do 40 let tento systém funguje většinou téměř bez bez potíží. S přibývajícím věkem a zvyšující se nákladností léčby se sice začíná u střední a nižší třídy projevovat finanční nedostatečnost naspořené částky, ale pokud mají dostatečně rozvětvenou rodinu, obvykle si na středně nákladné zákroky dokáží vyprosit, případně když už jsou při operaci rozkrojení, mohou ji částečně financovat prodejem párového orgánu. Stabilní funkčnost celého zdravotního systému je zajištěna státem dotovanou euthanasií jedinců s diagnózou nerentabilní léčby a završena ekonomickou kremací s napojením na ohřev užitkové vody. Tím je také elegantně řešen celosvětový problém stárnoucí populace, zejména lůzy a ekonomicko-politicky problematických humanistů.
05. 05. 2007 | 14:18

Dr. Bolíto napsal(a):

Spousta lidí co musí každý den vyrazit do práce je ochotna pohádat se kvůli lidem, kteří nedělají nic důležitějšího než rozhodují o jejich budoucnosti a případné prosperitě nebo úpadku celé společnosti. Celé to umocňuje fakt, že si tyto lidi za tím účelem volí a také si je platí. Je skutečně nepochopitelné, že se tedy lidé zajímají o jejich názory a chtějí se alespoň touto formou vyjádřit k jejich dosavadnímu působení, že pane TROCHEJ ?!
Protože pracuji ve zdravotnictví po celém světě a jsem ve vší skromnosti ten nejvyšší z nejvyšších a nejuznávanějších, cítím potřebu vyjádřit se k tomuto tématu. V zemi, kde momentálně působím existuje pouze privátní zdravotnictví jehož financování je uskutečňováno čistě komerčním pojištěním, oproštěným od archaismu nazývaným solidarita společnosti. Každý si šetří pouze sám na léčení pouze své nemoci a má tedy dokonalý přehled kolik, kdy a jakému lékaři na dřevo zaplatil, což má stvrzeno paragonem i s razítkem a záručním listem. Do 40 let tento systém funguje většinou téměř bez bez potíží. S přibývajícím věkem a zvyšující se nákladností léčby se sice začíná u střední a nižší třídy projevovat finanční nedostatečnost naspořené částky, ale pokud mají dostatečně rozvětvenou rodinu, obvykle si na středně nákladné zákroky dokáží vyprosit, případně když už jsou při operaci rozkrojení, mohou ji částečně financovat prodejem párového orgánu. Stabilní funkčnost celého zdravotního systému je zajištěna státem dotovanou euthanasií jedinců s diagnózou nerentabilní léčby a završena ekonomickou kremací s napojením na ohřev užitkové vody. Tím je také elegantně řešen celosvětový problém stárnoucí populace, zejména lůzy a ekonomicko-politicky problematických humanistů.
05. 05. 2007 | 14:18

Dr. Bolíto napsal(a):

Spousta lidí co musí každý den vyrazit do práce je ochotna pohádat se kvůli lidem, kteří nedělají nic důležitějšího než rozhodují o jejich budoucnosti a případné prosperitě nebo úpadku celé společnosti. Celé to umocňuje fakt, že si tyto lidi za tím účelem volí a také si je platí. Je skutečně nepochopitelné, že se tedy lidé zajímají o jejich názory a chtějí se alespoň touto formou vyjádřit k jejich dosavadnímu působení, že pane TROCHEJ ?!
Protože pracuji ve zdravotnictví po celém světě a jsem ve vší skromnosti ten nejvyšší z nejvyšších a nejuznávanějších, cítím potřebu vyjádřit se k tomuto tématu. V zemi, kde momentálně působím existuje pouze privátní zdravotnictví jehož financování je uskutečňováno čistě komerčním pojištěním, oproštěným od archaismu nazývaným solidarita společnosti. Každý si šetří pouze sám na léčení pouze své nemoci a má tedy dokonalý přehled kolik, kdy a jakému lékaři na dřevo zaplatil, což má stvrzeno paragonem i s razítkem a záručním listem. Do 40 let tento systém funguje většinou téměř bez bez potíží. S přibývajícím věkem a zvyšující se nákladností léčby se sice začíná u střední a nižší třídy projevovat finanční nedostatečnost naspořené částky, ale pokud mají dostatečně rozvětvenou rodinu, obvykle si na středně nákladné zákroky dokáží vyprosit, případně když už jsou při operaci rozkrojení, mohou ji částečně financovat prodejem párového orgánu. Stabilní funkčnost celého zdravotního systému je zajištěna státem dotovanou euthanasií jedinců s diagnózou nerentabilní léčby a završena ekonomickou kremací s napojením na ohřev užitkové vody. Tím je také elegantně řešen celosvětový problém stárnoucí populace, zejména lůzy a ekonomicko-politicky problematických humanistů.
05. 05. 2007 | 14:18

Dr. Bolíto napsal(a):

Spousta lidí co musí každý den vyrazit do práce je ochotna pohádat se kvůli lidem, kteří nedělají nic důležitějšího než rozhodují o jejich budoucnosti a případné prosperitě nebo úpadku celé společnosti. Celé to umocňuje fakt, že si tyto lidi za tím účelem volí a také si je platí. Je skutečně nepochopitelné, že se tedy lidé zajímají o jejich názory a chtějí se alespoň touto formou vyjádřit k jejich dosavadnímu působení, že pane TROCHEJ ?!
Protože pracuji ve zdravotnictví po celém světě a jsem ve vší skromnosti ten nejvyšší z nejvyšších a nejuznávanějších, cítím potřebu vyjádřit se k tomuto tématu. V zemi, kde momentálně působím existuje pouze privátní zdravotnictví jehož financování je uskutečňováno čistě komerčním pojištěním, oproštěným od archaismu nazývaným solidarita společnosti. Každý si šetří pouze sám na léčení pouze své nemoci a má tedy dokonalý přehled kolik, kdy a jakému lékaři na dřevo zaplatil, což má stvrzeno paragonem i s razítkem a záručním listem. Do 40 let tento systém funguje většinou téměř bez bez potíží. S přibývajícím věkem a zvyšující se nákladností léčby se sice začíná u střední a nižší třídy projevovat finanční nedostatečnost naspořené částky, ale pokud mají dostatečně rozvětvenou rodinu, obvykle si na středně nákladné zákroky dokáží vyprosit, případně když už jsou při operaci rozkrojení, mohou ji částečně financovat prodejem párového orgánu. Stabilní funkčnost celého zdravotního systému je zajištěna státem dotovanou euthanasií jedinců s diagnózou nerentabilní léčby a završena ekonomickou kremací s napojením na ohřev užitkové vody. Tím je také elegantně řešen celosvětový problém stárnoucí populace, zejména lůzy a ekonomicko-politicky problematických humanistů.
05. 05. 2007 | 14:18

Dr. Bolíto napsal(a):

Spousta lidí co musí každý den vyrazit do práce je ochotna pohádat se kvůli lidem, kteří nedělají nic důležitějšího než rozhodují o jejich budoucnosti a případné prosperitě nebo úpadku celé společnosti. Celé to umocňuje fakt, že si tyto lidi za tím účelem volí a také si je platí. Je skutečně nepochopitelné, že se tedy lidé zajímají o jejich názory a chtějí se alespoň touto formou vyjádřit k jejich dosavadnímu působení, že pane TROCHEJ ?!
Protože pracuji ve zdravotnictví po celém světě a jsem ve vší skromnosti ten nejvyšší z nejvyšších a nejuznávanějších, cítím potřebu vyjádřit se k tomuto tématu. V zemi, kde momentálně působím existuje pouze privátní zdravotnictví jehož financování je uskutečňováno čistě komerčním pojištěním, oproštěným od archaismu nazývaným solidarita společnosti. Každý si šetří pouze sám na léčení pouze své nemoci a má tedy dokonalý přehled kolik, kdy a jakému lékaři na dřevo zaplatil, což má stvrzeno paragonem i s razítkem a záručním listem. Do 40 let tento systém funguje většinou téměř bez bez potíží. S přibývajícím věkem a zvyšující se nákladností léčby se sice začíná u střední a nižší třídy projevovat finanční nedostatečnost naspořené částky, ale pokud mají dostatečně rozvětvenou rodinu, obvykle si na středně nákladné zákroky dokáží vyprosit, případně když už jsou při operaci rozkrojení, mohou ji částečně financovat prodejem párového orgánu. Stabilní funkčnost celého zdravotního systému je zajištěna státem dotovanou euthanasií jedinců s diagnózou nerentabilní léčby a završena ekonomickou kremací s napojením na ohřev užitkové vody. Tím je také elegantně řešen celosvětový problém stárnoucí populace, zejména lůzy a ekonomicko-politicky problematických humanistů.
05. 05. 2007 | 14:18

Dr. Bolíto napsal(a):

Spousta lidí co musí každý den vyrazit do práce je ochotna pohádat se kvůli lidem, kteří nedělají nic důležitějšího než rozhodují o jejich budoucnosti a případné prosperitě nebo úpadku celé společnosti. Celé to umocňuje fakt, že si tyto lidi za tím účelem volí a také si je platí. Je skutečně nepochopitelné, že se tedy lidé zajímají o jejich názory a chtějí se alespoň touto formou vyjádřit k jejich dosavadnímu působení, že pane TROCHEJ ?!
Protože pracuji ve zdravotnictví po celém světě a jsem ve vší skromnosti ten nejvyšší z nejvyšších a nejuznávanějších, cítím potřebu vyjádřit se k tomuto tématu. V zemi, kde momentálně působím existuje pouze privátní zdravotnictví jehož financování je uskutečňováno čistě komerčním pojištěním, oproštěným od archaismu nazývaným solidarita společnosti. Každý si šetří pouze sám na léčení pouze své nemoci a má tedy dokonalý přehled kolik, kdy a jakému lékaři na dřevo zaplatil, což má stvrzeno paragonem i s razítkem a záručním listem. Do 40 let tento systém funguje většinou téměř bez bez potíží. S přibývajícím věkem a zvyšující se nákladností léčby se sice začíná u střední a nižší třídy projevovat finanční nedostatečnost naspořené částky, ale pokud mají dostatečně rozvětvenou rodinu, obvykle si na středně nákladné zákroky dokáží vyprosit, případně když už jsou při operaci rozkrojení, mohou ji částečně financovat prodejem párového orgánu. Stabilní funkčnost celého zdravotního systému je zajištěna státem dotovanou euthanasií jedinců s diagnózou nerentabilní léčby a završena ekonomickou kremací s napojením na ohřev užitkové vody. Tím je také elegantně řešen celosvětový problém stárnoucí populace, zejména lůzy a ekonomicko-politicky problematických humanistů.
05. 05. 2007 | 14:18

Dr. Bolíto napsal(a):

Spousta lidí co musí každý den vyrazit do práce je ochotna pohádat se kvůli lidem, kteří nedělají nic důležitějšího než rozhodují o jejich budoucnosti a případné prosperitě nebo úpadku celé společnosti. Celé to umocňuje fakt, že si tyto lidi za tím účelem volí a také si je platí. Je skutečně nepochopitelné, že se tedy lidé zajímají o jejich názory a chtějí se alespoň touto formou vyjádřit k jejich dosavadnímu působení, že pane TROCHEJ ?!
Protože pracuji ve zdravotnictví po celém světě a jsem ve vší skromnosti ten nejvyšší z nejvyšších a nejuznávanějších, cítím potřebu vyjádřit se k tomuto tématu. V zemi, kde momentálně působím existuje pouze privátní zdravotnictví jehož financování je uskutečňováno čistě komerčním pojištěním, oproštěným od archaismu nazývaným solidarita společnosti. Každý si šetří pouze sám na léčení pouze své nemoci a má tedy dokonalý přehled kolik, kdy a jakému lékaři na dřevo zaplatil, což má stvrzeno paragonem i s razítkem a záručním listem. Do 40 let tento systém funguje většinou téměř bez bez potíží. S přibývajícím věkem a zvyšující se nákladností léčby se sice začíná u střední a nižší třídy projevovat finanční nedostatečnost naspořené částky, ale pokud mají dostatečně rozvětvenou rodinu, obvykle si na středně nákladné zákroky dokáží vyprosit, případně když už jsou při operaci rozkrojení, mohou ji částečně financovat prodejem párového orgánu. Stabilní funkčnost celého zdravotního systému je zajištěna státem dotovanou euthanasií jedinců s diagnózou nerentabilní léčby a završena ekonomickou kremací s napojením na ohřev užitkové vody. Tím je také elegantně řešen celosvětový problém stárnoucí populace, zejména lůzy a ekonomicko-politicky problematických humanistů.
05. 05. 2007 | 14:18

Dr. Bolíto napsal(a):

Spousta lidí co musí každý den vyrazit do práce je ochotna pohádat se kvůli lidem, kteří nedělají nic důležitějšího než rozhodují o jejich budoucnosti a případné prosperitě nebo úpadku celé společnosti. Celé to umocňuje fakt, že si tyto lidi za tím účelem volí a také si je platí. Je skutečně nepochopitelné, že se tedy lidé zajímají o jejich názory a chtějí se alespoň touto formou vyjádřit k jejich dosavadnímu působení, že pane TROCHEJ ?!
Protože pracuji ve zdravotnictví po celém světě a jsem ve vší skromnosti ten nejvyšší z nejvyšších a nejuznávanějších, cítím potřebu vyjádřit se k tomuto tématu. V zemi, kde momentálně působím existuje pouze privátní zdravotnictví jehož financování je uskutečňováno čistě komerčním pojištěním, oproštěným od archaismu nazývaným solidarita společnosti. Každý si šetří pouze sám na léčení pouze své nemoci a má tedy dokonalý přehled kolik, kdy a jakému lékaři na dřevo zaplatil, což má stvrzeno paragonem i s razítkem a záručním listem. Do 40 let tento systém funguje většinou téměř bez bez potíží. S přibývajícím věkem a zvyšující se nákladností léčby se sice začíná u střední a nižší třídy projevovat finanční nedostatečnost naspořené částky, ale pokud mají dostatečně rozvětvenou rodinu, obvykle si na středně nákladné zákroky dokáží vyprosit, případně když už jsou při operaci rozkrojení, mohou ji částečně financovat prodejem párového orgánu. Stabilní funkčnost celého zdravotního systému je zajištěna státem dotovanou euthanasií jedinců s diagnózou nerentabilní léčby a završena ekonomickou kremací s napojením na ohřev užitkové vody. Tím je také elegantně řešen celosvětový problém stárnoucí populace, zejména lůzy a ekonomicko-politicky problematických humanistů.
05. 05. 2007 | 14:18

Dr. Bolíto napsal(a):

Spousta lidí co musí každý den vyrazit do práce je ochotna pohádat se kvůli lidem, kteří nedělají nic důležitějšího než rozhodují o jejich budoucnosti a případné prosperitě nebo úpadku celé společnosti. Celé to umocňuje fakt, že si tyto lidi za tím účelem volí a také si je platí. Je skutečně nepochopitelné, že se tedy lidé zajímají o jejich názory a chtějí se alespoň touto formou vyjádřit k jejich dosavadnímu působení, že pane TROCHEJ ?!
Protože pracuji ve zdravotnictví po celém světě a jsem ve vší skromnosti ten nejvyšší z nejvyšších a nejuznávanějších, cítím potřebu vyjádřit se k tomuto tématu. V zemi, kde momentálně působím existuje pouze privátní zdravotnictví jehož financování je uskutečňováno čistě komerčním pojištěním, oproštěným od archaismu nazývaným solidarita společnosti. Každý si šetří pouze sám na léčení pouze své nemoci a má tedy dokonalý přehled kolik, kdy a jakému lékaři na dřevo zaplatil, což má stvrzeno paragonem i s razítkem a záručním listem. Do 40 let tento systém funguje většinou téměř bez bez potíží. S přibývajícím věkem a zvyšující se nákladností léčby se sice začíná u střední a nižší třídy projevovat finanční nedostatečnost naspořené částky, ale pokud mají dostatečně rozvětvenou rodinu, obvykle si na středně nákladné zákroky dokáží vyprosit, případně když už jsou při operaci rozkrojení, mohou ji částečně financovat prodejem párového orgánu. Stabilní funkčnost celého zdravotního systému je zajištěna státem dotovanou euthanasií jedinců s diagnózou nerentabilní léčby a završena ekonomickou kremací s napojením na ohřev užitkové vody. Tím je také elegantně řešen celosvětový problém stárnoucí populace, zejména lůzy a ekonomicko-politicky problematických humanistů.
05. 05. 2007 | 14:18

Dr. Bolíto napsal(a):

Spousta lidí co musí každý den vyrazit do práce je ochotna pohádat se kvůli lidem, kteří nedělají nic důležitějšího než rozhodují o jejich budoucnosti a případné prosperitě nebo úpadku celé společnosti. Celé to umocňuje fakt, že si tyto lidi za tím účelem volí a také si je platí. Je skutečně nepochopitelné, že se tedy lidé zajímají o jejich názory a chtějí se alespoň touto formou vyjádřit k jejich dosavadnímu působení, že pane TROCHEJ ?!
Protože pracuji ve zdravotnictví po celém světě a jsem ve vší skromnosti ten nejvyšší z nejvyšších a nejuznávanějších, cítím potřebu vyjádřit se k tomuto tématu. V zemi, kde momentálně působím existuje pouze privátní zdravotnictví jehož financování je uskutečňováno čistě komerčním pojištěním, oproštěným od archaismu nazývaným solidarita společnosti. Každý si šetří pouze sám na léčení pouze své nemoci a má tedy dokonalý přehled kolik, kdy a jakému lékaři na dřevo zaplatil, což má stvrzeno paragonem i s razítkem a záručním listem. Do 40 let tento systém funguje většinou téměř bez bez potíží. S přibývajícím věkem a zvyšující se nákladností léčby se sice začíná u střední a nižší třídy projevovat finanční nedostatečnost naspořené částky, ale pokud mají dostatečně rozvětvenou rodinu, obvykle si na středně nákladné zákroky dokáží vyprosit, případně když už jsou při operaci rozkrojení, mohou ji částečně financovat prodejem párového orgánu. Stabilní funkčnost celého zdravotního systému je zajištěna státem dotovanou euthanasií jedinců s diagnózou nerentabilní léčby a završena ekonomickou kremací s napojením na ohřev užitkové vody. Tím je také elegantně řešen celosvětový problém stárnoucí populace, zejména lůzy a ekonomicko-politicky problematických humanistů.
05. 05. 2007 | 14:19

Dr. Bolíto napsal(a):

Spousta lidí co musí každý den vyrazit do práce je ochotna pohádat se kvůli lidem, kteří nedělají nic důležitějšího než rozhodují o jejich budoucnosti a případné prosperitě nebo úpadku celé společnosti. Celé to umocňuje fakt, že si tyto lidi za tím účelem volí a také si je platí. Je skutečně nepochopitelné, že se tedy lidé zajímají o jejich názory a chtějí se alespoň touto formou vyjádřit k jejich dosavadnímu působení, že pane TROCHEJ ?!
Protože pracuji ve zdravotnictví po celém světě a jsem ve vší skromnosti ten nejvyšší z nejvyšších a nejuznávanějších, cítím potřebu vyjádřit se k tomuto tématu. V zemi, kde momentálně působím existuje pouze privátní zdravotnictví jehož financování je uskutečňováno čistě komerčním pojištěním, oproštěným od archaismu nazývaným solidarita společnosti. Každý si šetří pouze sám na léčení pouze své nemoci a má tedy dokonalý přehled kolik, kdy a jakému lékaři na dřevo zaplatil, což má stvrzeno paragonem i s razítkem a záručním listem. Do 40 let tento systém funguje většinou téměř bez bez potíží. S přibývajícím věkem a zvyšující se nákladností léčby se sice začíná u střední a nižší třídy projevovat finanční nedostatečnost naspořené částky, ale pokud mají dostatečně rozvětvenou rodinu, obvykle si na středně nákladné zákroky dokáží vyprosit, případně když už jsou při operaci rozkrojení, mohou ji částečně financovat prodejem párového orgánu. Stabilní funkčnost celého zdravotního systému je zajištěna státem dotovanou euthanasií jedinců s diagnózou nerentabilní léčby a završena ekonomickou kremací s napojením na ohřev užitkové vody. Tím je také elegantně řešen celosvětový problém stárnoucí populace, zejména lůzy a ekonomicko-politicky problematických humanistů.
05. 05. 2007 | 14:19

Dr. Bolíto napsal(a):

Spousta lidí co musí každý den vyrazit do práce je ochotna pohádat se kvůli lidem, kteří nedělají nic důležitějšího než rozhodují o jejich budoucnosti a případné prosperitě nebo úpadku celé společnosti. Celé to umocňuje fakt, že si tyto lidi za tím účelem volí a také si je platí. Je skutečně nepochopitelné, že se tedy lidé zajímají o jejich názory a chtějí se alespoň touto formou vyjádřit k jejich dosavadnímu působení, že pane TROCHEJ ?!
Protože pracuji ve zdravotnictví po celém světě a jsem ve vší skromnosti ten nejvyšší z nejvyšších a nejuznávanějších, cítím potřebu vyjádřit se k tomuto tématu. V zemi, kde momentálně působím existuje pouze privátní zdravotnictví jehož financování je uskutečňováno čistě komerčním pojištěním, oproštěným od archaismu nazývaným solidarita společnosti. Každý si šetří pouze sám na léčení pouze své nemoci a má tedy dokonalý přehled kolik, kdy a jakému lékaři na dřevo zaplatil, což má stvrzeno paragonem i s razítkem a záručním listem. Do 40 let tento systém funguje většinou téměř bez bez potíží. S přibývajícím věkem a zvyšující se nákladností léčby se sice začíná u střední a nižší třídy projevovat finanční nedostatečnost naspořené částky, ale pokud mají dostatečně rozvětvenou rodinu, obvykle si na středně nákladné zákroky dokáží vyprosit, případně když už jsou při operaci rozkrojení, mohou ji částečně financovat prodejem párového orgánu. Stabilní funkčnost celého zdravotního systému je zajištěna státem dotovanou euthanasií jedinců s diagnózou nerentabilní léčby a završena ekonomickou kremací s napojením na ohřev užitkové vody. Tím je také elegantně řešen celosvětový problém stárnoucí populace, zejména lůzy a ekonomicko-politicky problematických humanistů.
05. 05. 2007 | 14:19

Dr. Bolíto napsal(a):

Spousta lidí co musí každý den vyrazit do práce je ochotna pohádat se kvůli lidem, kteří nedělají nic důležitějšího než rozhodují o jejich budoucnosti a případné prosperitě nebo úpadku celé společnosti. Celé to umocňuje fakt, že si tyto lidi za tím účelem volí a také si je platí. Je skutečně nepochopitelné, že se tedy lidé zajímají o jejich názory a chtějí se alespoň touto formou vyjádřit k jejich dosavadnímu působení, že pane TROCHEJ ?!
Protože pracuji ve zdravotnictví po celém světě a jsem ve vší skromnosti ten nejvyšší z nejvyšších a nejuznávanějších, cítím potřebu vyjádřit se k tomuto tématu. V zemi, kde momentálně působím existuje pouze privátní zdravotnictví jehož financování je uskutečňováno čistě komerčním pojištěním, oproštěným od archaismu nazývaným solidarita společnosti. Každý si šetří pouze sám na léčení pouze své nemoci a má tedy dokonalý přehled kolik, kdy a jakému lékaři na dřevo zaplatil, což má stvrzeno paragonem i s razítkem a záručním listem. Do 40 let tento systém funguje většinou téměř bez bez potíží. S přibývajícím věkem a zvyšující se nákladností léčby se sice začíná u střední a nižší třídy projevovat finanční nedostatečnost naspořené částky, ale pokud mají dostatečně rozvětvenou rodinu, obvykle si na středně nákladné zákroky dokáží vyprosit, případně když už jsou při operaci rozkrojení, mohou ji částečně financovat prodejem párového orgánu. Stabilní funkčnost celého zdravotního systému je zajištěna státem dotovanou euthanasií jedinců s diagnózou nerentabilní léčby a završena ekonomickou kremací s napojením na ohřev užitkové vody. Tím je také elegantně řešen celosvětový problém stárnoucí populace, zejména lůzy a ekonomicko-politicky problematických humanistů.
05. 05. 2007 | 14:19

Dr. Bolíto napsal(a):

Spousta lidí co musí každý den vyrazit do práce je ochotna pohádat se kvůli lidem, kteří nedělají nic důležitějšího než rozhodují o jejich budoucnosti a případné prosperitě nebo úpadku celé společnosti. Celé to umocňuje fakt, že si tyto lidi za tím účelem volí a také si je platí. Je skutečně nepochopitelné, že se tedy lidé zajímají o jejich názory a chtějí se alespoň touto formou vyjádřit k jejich dosavadnímu působení, že pane TROCHEJ ?!
Protože pracuji ve zdravotnictví po celém světě a jsem ve vší skromnosti ten nejvyšší z nejvyšších a nejuznávanějších, cítím potřebu vyjádřit se k tomuto tématu. V zemi, kde momentálně působím existuje pouze privátní zdravotnictví jehož financování je uskutečňováno čistě komerčním pojištěním, oproštěným od archaismu nazývaným solidarita společnosti. Každý si šetří pouze sám na léčení pouze své nemoci a má tedy dokonalý přehled kolik, kdy a jakému lékaři na dřevo zaplatil, což má stvrzeno paragonem i s razítkem a záručním listem. Do 40 let tento systém funguje většinou téměř bez bez potíží. S přibývajícím věkem a zvyšující se nákladností léčby se sice začíná u střední a nižší třídy projevovat finanční nedostatečnost naspořené částky, ale pokud mají dostatečně rozvětvenou rodinu, obvykle si na středně nákladné zákroky dokáží vyprosit, případně když už jsou při operaci rozkrojení, mohou ji částečně financovat prodejem párového orgánu. Stabilní funkčnost celého zdravotního systému je zajištěna státem dotovanou euthanasií jedinců s diagnózou nerentabilní léčby a završena ekonomickou kremací s napojením na ohřev užitkové vody. Tím je také elegantně řešen celosvětový problém stárnoucí populace, zejména lůzy a ekonomicko-politicky problematických humanistů.
05. 05. 2007 | 14:19

Dr. Bolíto napsal(a):

Spousta lidí co musí každý den vyrazit do práce je ochotna pohádat se kvůli lidem, kteří nedělají nic důležitějšího než rozhodují o jejich budoucnosti a případné prosperitě nebo úpadku celé společnosti. Celé to umocňuje fakt, že si tyto lidi za tím účelem volí a také si je platí. Je skutečně nepochopitelné, že se tedy lidé zajímají o jejich názory a chtějí se alespoň touto formou vyjádřit k jejich dosavadnímu působení, že pane TROCHEJ ?!
Protože pracuji ve zdravotnictví po celém světě a jsem ve vší skromnosti ten nejvyšší z nejvyšších a nejuznávanějších, cítím potřebu vyjádřit se k tomuto tématu. V zemi, kde momentálně působím existuje pouze privátní zdravotnictví jehož financování je uskutečňováno čistě komerčním pojištěním, oproštěným od archaismu nazývaným solidarita společnosti. Každý si šetří pouze sám na léčení pouze své nemoci a má tedy dokonalý přehled kolik, kdy a jakému lékaři na dřevo zaplatil, což má stvrzeno paragonem i s razítkem a záručním listem. Do 40 let tento systém funguje většinou téměř bez bez potíží. S přibývajícím věkem a zvyšující se nákladností léčby se sice začíná u střední a nižší třídy projevovat finanční nedostatečnost naspořené částky, ale pokud mají dostatečně rozvětvenou rodinu, obvykle si na středně nákladné zákroky dokáží vyprosit, případně když už jsou při operaci rozkrojení, mohou ji částečně financovat prodejem párového orgánu. Stabilní funkčnost celého zdravotního systému je zajištěna státem dotovanou euthanasií jedinců s diagnózou nerentabilní léčby a završena ekonomickou kremací s napojením na ohřev užitkové vody. Tím je také elegantně řešen celosvětový problém stárnoucí populace, zejména lůzy a ekonomicko-politicky problematických humanistů.
05. 05. 2007 | 14:19

Dr. Bolíto napsal(a):

Spousta lidí co musí každý den vyrazit do práce je ochotna pohádat se kvůli lidem, kteří nedělají nic důležitějšího než rozhodují o jejich budoucnosti a případné prosperitě nebo úpadku celé společnosti. Celé to umocňuje fakt, že si tyto lidi za tím účelem volí a také si je platí. Je skutečně nepochopitelné, že se tedy lidé zajímají o jejich názory a chtějí se alespoň touto formou vyjádřit k jejich dosavadnímu působení, že pane TROCHEJ ?!
Protože pracuji ve zdravotnictví po celém světě a jsem ve vší skromnosti ten nejvyšší z nejvyšších a nejuznávanějších, cítím potřebu vyjádřit se k tomuto tématu. V zemi, kde momentálně působím existuje pouze privátní zdravotnictví jehož financování je uskutečňováno čistě komerčním pojištěním, oproštěným od archaismu nazývaným solidarita společnosti. Každý si šetří pouze sám na léčení pouze své nemoci a má tedy dokonalý přehled kolik, kdy a jakému lékaři na dřevo zaplatil, což má stvrzeno paragonem i s razítkem a záručním listem. Do 40 let tento systém funguje většinou téměř bez bez potíží. S přibývajícím věkem a zvyšující se nákladností léčby se sice začíná u střední a nižší třídy projevovat finanční nedostatečnost naspořené částky, ale pokud mají dostatečně rozvětvenou rodinu, obvykle si na středně nákladné zákroky dokáží vyprosit, případně když už jsou při operaci rozkrojení, mohou ji částečně financovat prodejem párového orgánu. Stabilní funkčnost celého zdravotního systému je zajištěna státem dotovanou euthanasií jedinců s diagnózou nerentabilní léčby a završena ekonomickou kremací s napojením na ohřev užitkové vody. Tím je také elegantně řešen celosvětový problém stárnoucí populace, zejména lůzy a ekonomicko-politicky problematických humanistů.
05. 05. 2007 | 14:19

Dr. Bolíto napsal(a):

Spousta lidí co musí každý den vyrazit do práce je ochotna pohádat se kvůli lidem, kteří nedělají nic důležitějšího než rozhodují o jejich budoucnosti a případné prosperitě nebo úpadku celé společnosti. Celé to umocňuje fakt, že si tyto lidi za tím účelem volí a také si je platí. Je skutečně nepochopitelné, že se tedy lidé zajímají o jejich názory a chtějí se alespoň touto formou vyjádřit k jejich dosavadnímu působení, že pane TROCHEJ ?!
Protože pracuji ve zdravotnictví po celém světě a jsem ve vší skromnosti ten nejvyšší z nejvyšších a nejuznávanějších, cítím potřebu vyjádřit se k tomuto tématu. V zemi, kde momentálně působím existuje pouze privátní zdravotnictví jehož financování je uskutečňováno čistě komerčním pojištěním, oproštěným od archaismu nazývaným solidarita společnosti. Každý si šetří pouze sám na léčení pouze své nemoci a má tedy dokonalý přehled kolik, kdy a jakému lékaři na dřevo zaplatil, což má stvrzeno paragonem i s razítkem a záručním listem. Do 40 let tento systém funguje většinou téměř bez bez potíží. S přibývajícím věkem a zvyšující se nákladností léčby se sice začíná u střední a nižší třídy projevovat finanční nedostatečnost naspořené částky, ale pokud mají dostatečně rozvětvenou rodinu, obvykle si na středně nákladné zákroky dokáží vyprosit, případně když už jsou při operaci rozkrojení, mohou ji částečně financovat prodejem párového orgánu. Stabilní funkčnost celého zdravotního systému je zajištěna státem dotovanou euthanasií jedinců s diagnózou nerentabilní léčby a završena ekonomickou kremací s napojením na ohřev užitkové vody. Tím je také elegantně řešen celosvětový problém stárnoucí populace, zejména lůzy a ekonomicko-politicky problematických humanistů.
05. 05. 2007 | 14:19

Dr. Bolíto napsal(a):

Spousta lidí co musí každý den vyrazit do práce je ochotna pohádat se kvůli lidem, kteří nedělají nic důležitějšího než rozhodují o jejich budoucnosti a případné prosperitě nebo úpadku celé společnosti. Celé to umocňuje fakt, že si tyto lidi za tím účelem volí a také si je platí. Je skutečně nepochopitelné, že se tedy lidé zajímají o jejich názory a chtějí se alespoň touto formou vyjádřit k jejich dosavadnímu působení, že pane TROCHEJ ?!
Protože pracuji ve zdravotnictví po celém světě a jsem ve vší skromnosti ten nejvyšší z nejvyšších a nejuznávanějších, cítím potřebu vyjádřit se k tomuto tématu. V zemi, kde momentálně působím existuje pouze privátní zdravotnictví jehož financování je uskutečňováno čistě komerčním pojištěním, oproštěným od archaismu nazývaným solidarita společnosti. Každý si šetří pouze sám na léčení pouze své nemoci a má tedy dokonalý přehled kolik, kdy a jakému lékaři na dřevo zaplatil, což má stvrzeno paragonem i s razítkem a záručním listem. Do 40 let tento systém funguje většinou téměř bez bez potíží. S přibývajícím věkem a zvyšující se nákladností léčby se sice začíná u střední a nižší třídy projevovat finanční nedostatečnost naspořené částky, ale pokud mají dostatečně rozvětvenou rodinu, obvykle si na středně nákladné zákroky dokáží vyprosit, případně když už jsou při operaci rozkrojení, mohou ji částečně financovat prodejem párového orgánu. Stabilní funkčnost celého zdravotního systému je zajištěna státem dotovanou euthanasií jedinců s diagnózou nerentabilní léčby a završena ekonomickou kremací s napojením na ohřev užitkové vody. Tím je také elegantně řešen celosvětový problém stárnoucí populace, zejména lůzy a ekonomicko-politicky problematických humanistů.
05. 05. 2007 | 14:19

Dr. Bolíto napsal(a):

Spousta lidí co musí každý den vyrazit do práce je ochotna pohádat se kvůli lidem, kteří nedělají nic důležitějšího než rozhodují o jejich budoucnosti a případné prosperitě nebo úpadku celé společnosti. Celé to umocňuje fakt, že si tyto lidi za tím účelem volí a také si je platí. Je skutečně nepochopitelné, že se tedy lidé zajímají o jejich názory a chtějí se alespoň touto formou vyjádřit k jejich dosavadnímu působení, že pane TROCHEJ ?!
Protože pracuji ve zdravotnictví po celém světě a jsem ve vší skromnosti ten nejvyšší z nejvyšších a nejuznávanějších, cítím potřebu vyjádřit se k tomuto tématu. V zemi, kde momentálně působím existuje pouze privátní zdravotnictví jehož financování je uskutečňováno čistě komerčním pojištěním, oproštěným od archaismu nazývaným solidarita společnosti. Každý si šetří pouze sám na léčení pouze své nemoci a má tedy dokonalý přehled kolik, kdy a jakému lékaři na dřevo zaplatil, což má stvrzeno paragonem i s razítkem a záručním listem. Do 40 let tento systém funguje většinou téměř bez bez potíží. S přibývajícím věkem a zvyšující se nákladností léčby se sice začíná u střední a nižší třídy projevovat finanční nedostatečnost naspořené částky, ale pokud mají dostatečně rozvětvenou rodinu, obvykle si na středně nákladné zákroky dokáží vyprosit, případně když už jsou při operaci rozkrojení, mohou ji částečně financovat prodejem párového orgánu. Stabilní funkčnost celého zdravotního systému je zajištěna státem dotovanou euthanasií jedinců s diagnózou nerentabilní léčby a završena ekonomickou kremací s napojením na ohřev užitkové vody. Tím je také elegantně řešen celosvětový problém stárnoucí populace, zejména lůzy a ekonomicko-politicky problematických humanistů.
05. 05. 2007 | 14:19

Dr. Bolíto napsal(a):

Spousta lidí co musí každý den vyrazit do práce je ochotna pohádat se kvůli lidem, kteří nedělají nic důležitějšího než rozhodují o jejich budoucnosti a případné prosperitě nebo úpadku celé společnosti. Celé to umocňuje fakt, že si tyto lidi za tím účelem volí a také si je platí. Je skutečně nepochopitelné, že se tedy lidé zajímají o jejich názory a chtějí se alespoň touto formou vyjádřit k jejich dosavadnímu působení, že pane TROCHEJ ?!
Protože pracuji ve zdravotnictví po celém světě a jsem ve vší skromnosti ten nejvyšší z nejvyšších a nejuznávanějších, cítím potřebu vyjádřit se k tomuto tématu. V zemi, kde momentálně působím existuje pouze privátní zdravotnictví jehož financování je uskutečňováno čistě komerčním pojištěním, oproštěným od archaismu nazývaným solidarita společnosti. Každý si šetří pouze sám na léčení pouze své nemoci a má tedy dokonalý přehled kolik, kdy a jakému lékaři na dřevo zaplatil, což má stvrzeno paragonem i s razítkem a záručním listem. Do 40 let tento systém funguje většinou téměř bez bez potíží. S přibývajícím věkem a zvyšující se nákladností léčby se sice začíná u střední a nižší třídy projevovat finanční nedostatečnost naspořené částky, ale pokud mají dostatečně rozvětvenou rodinu, obvykle si na středně nákladné zákroky dokáží vyprosit, případně když už jsou při operaci rozkrojení, mohou ji částečně financovat prodejem párového orgánu. Stabilní funkčnost celého zdravotního systému je zajištěna státem dotovanou euthanasií jedinců s diagnózou nerentabilní léčby a završena ekonomickou kremací s napojením na ohřev užitkové vody. Tím je také elegantně řešen celosvětový problém stárnoucí populace, zejména lůzy a ekonomicko-politicky problematických humanistů.
05. 05. 2007 | 14:20

Dr. Bolíto napsal(a):

Spousta lidí co musí každý den vyrazit do práce je ochotna pohádat se kvůli lidem, kteří nedělají nic důležitějšího než rozhodují o jejich budoucnosti a případné prosperitě nebo úpadku celé společnosti. Celé to umocňuje fakt, že si tyto lidi za tím účelem volí a také si je platí. Je skutečně nepochopitelné, že se tedy lidé zajímají o jejich názory a chtějí se alespoň touto formou vyjádřit k jejich dosavadnímu působení, že pane TROCHEJ ?!
Protože pracuji ve zdravotnictví po celém světě a jsem ve vší skromnosti ten nejvyšší z nejvyšších a nejuznávanějších, cítím potřebu vyjádřit se k tomuto tématu. V zemi, kde momentálně působím existuje pouze privátní zdravotnictví jehož financování je uskutečňováno čistě komerčním pojištěním, oproštěným od archaismu nazývaným solidarita společnosti. Každý si šetří pouze sám na léčení pouze své nemoci a má tedy dokonalý přehled kolik, kdy a jakému lékaři na dřevo zaplatil, což má stvrzeno paragonem i s razítkem a záručním listem. Do 40 let tento systém funguje většinou téměř bez bez potíží. S přibývajícím věkem a zvyšující se nákladností léčby se sice začíná u střední a nižší třídy projevovat finanční nedostatečnost naspořené částky, ale pokud mají dostatečně rozvětvenou rodinu, obvykle si na středně nákladné zákroky dokáží vyprosit, případně když už jsou při operaci rozkrojení, mohou ji částečně financovat prodejem párového orgánu. Stabilní funkčnost celého zdravotního systému je zajištěna státem dotovanou euthanasií jedinců s diagnózou nerentabilní léčby a završena ekonomickou kremací s napojením na ohřev užitkové vody. Tím je také elegantně řešen celosvětový problém stárnoucí populace, zejména lůzy a ekonomicko-politicky problematických humanistů.
05. 05. 2007 | 14:20

Dr. Bolíto napsal(a):

Spousta lidí co musí každý den vyrazit do práce je ochotna pohádat se kvůli lidem, kteří nedělají nic důležitějšího než rozhodují o jejich budoucnosti a případné prosperitě nebo úpadku celé společnosti. Celé to umocňuje fakt, že si tyto lidi za tím účelem volí a také si je platí. Je skutečně nepochopitelné, že se tedy lidé zajímají o jejich názory a chtějí se alespoň touto formou vyjádřit k jejich dosavadnímu působení, že pane TROCHEJ ?!
Protože pracuji ve zdravotnictví po celém světě a jsem ve vší skromnosti ten nejvyšší z nejvyšších a nejuznávanějších, cítím potřebu vyjádřit se k tomuto tématu. V zemi, kde momentálně působím existuje pouze privátní zdravotnictví jehož financování je uskutečňováno čistě komerčním pojištěním, oproštěným od archaismu nazývaným solidarita společnosti. Každý si šetří pouze sám na léčení pouze své nemoci a má tedy dokonalý přehled kolik, kdy a jakému lékaři na dřevo zaplatil, což má stvrzeno paragonem i s razítkem a záručním listem. Do 40 let tento systém funguje většinou téměř bez bez potíží. S přibývajícím věkem a zvyšující se nákladností léčby se sice začíná u střední a nižší třídy projevovat finanční nedostatečnost naspořené částky, ale pokud mají dostatečně rozvětvenou rodinu, obvykle si na středně nákladné zákroky dokáží vyprosit, případně když už jsou při operaci rozkrojení, mohou ji částečně financovat prodejem párového orgánu. Stabilní funkčnost celého zdravotního systému je zajištěna státem dotovanou euthanasií jedinců s diagnózou nerentabilní léčby a završena ekonomickou kremací s napojením na ohřev užitkové vody. Tím je také elegantně řešen celosvětový problém stárnoucí populace, zejména lůzy a ekonomicko-politicky problematických humanistů.
05. 05. 2007 | 14:20

Dr. Bolíto napsal(a):

Spousta lidí co musí každý den vyrazit do práce je ochotna pohádat se kvůli lidem, kteří nedělají nic důležitějšího než rozhodují o jejich budoucnosti a případné prosperitě nebo úpadku celé společnosti. Celé to umocňuje fakt, že si tyto lidi za tím účelem volí a také si je platí. Je skutečně nepochopitelné, že se tedy lidé zajímají o jejich názory a chtějí se alespoň touto formou vyjádřit k jejich dosavadnímu působení, že pane TROCHEJ ?!
Protože pracuji ve zdravotnictví po celém světě a jsem ve vší skromnosti ten nejvyšší z nejvyšších a nejuznávanějších, cítím potřebu vyjádřit se k tomuto tématu. V zemi, kde momentálně působím existuje pouze privátní zdravotnictví jehož financování je uskutečňováno čistě komerčním pojištěním, oproštěným od archaismu nazývaným solidarita společnosti. Každý si šetří pouze sám na léčení pouze své nemoci a má tedy dokonalý přehled kolik, kdy a jakému lékaři na dřevo zaplatil, což má stvrzeno paragonem i s razítkem a záručním listem. Do 40 let tento systém funguje většinou téměř bez bez potíží. S přibývajícím věkem a zvyšující se nákladností léčby se sice začíná u střední a nižší třídy projevovat finanční nedostatečnost naspořené částky, ale pokud mají dostatečně rozvětvenou rodinu, obvykle si na středně nákladné zákroky dokáží vyprosit, případně když už jsou při operaci rozkrojení, mohou ji částečně financovat prodejem párového orgánu. Stabilní funkčnost celého zdravotního systému je zajištěna státem dotovanou euthanasií jedinců s diagnózou nerentabilní léčby a završena ekonomickou kremací s napojením na ohřev užitkové vody. Tím je také elegantně řešen celosvětový problém stárnoucí populace, zejména lůzy a ekonomicko-politicky problematických humanistů.
05. 05. 2007 | 14:20

Dr. Bolíto napsal(a):

Spousta lidí co musí každý den vyrazit do práce je ochotna pohádat se kvůli lidem, kteří nedělají nic důležitějšího než rozhodují o jejich budoucnosti a případné prosperitě nebo úpadku celé společnosti. Celé to umocňuje fakt, že si tyto lidi za tím účelem volí a také si je platí. Je skutečně nepochopitelné, že se tedy lidé zajímají o jejich názory a chtějí se alespoň touto formou vyjádřit k jejich dosavadnímu působení, že pane TROCHEJ ?!
Protože pracuji ve zdravotnictví po celém světě a jsem ve vší skromnosti ten nejvyšší z nejvyšších a nejuznávanějších, cítím potřebu vyjádřit se k tomuto tématu. V zemi, kde momentálně působím existuje pouze privátní zdravotnictví jehož financování je uskutečňováno čistě komerčním pojištěním, oproštěným od archaismu nazývaným solidarita společnosti. Každý si šetří pouze sám na léčení pouze své nemoci a má tedy dokonalý přehled kolik, kdy a jakému lékaři na dřevo zaplatil, což má stvrzeno paragonem i s razítkem a záručním listem. Do 40 let tento systém funguje většinou téměř bez bez potíží. S přibývajícím věkem a zvyšující se nákladností léčby se sice začíná u střední a nižší třídy projevovat finanční nedostatečnost naspořené částky, ale pokud mají dostatečně rozvětvenou rodinu, obvykle si na středně nákladné zákroky dokáží vyprosit, případně když už jsou při operaci rozkrojení, mohou ji částečně financovat prodejem párového orgánu. Stabilní funkčnost celého zdravotního systému je zajištěna státem dotovanou euthanasií jedinců s diagnózou nerentabilní léčby a završena ekonomickou kremací s napojením na ohřev užitkové vody. Tím je také elegantně řešen celosvětový problém stárnoucí populace, zejména lůzy a ekonomicko-politicky problematických humanistů.
05. 05. 2007 | 14:20

Dr. Bolíto napsal(a):

Spousta lidí co musí každý den vyrazit do práce je ochotna pohádat se kvůli lidem, kteří nedělají nic důležitějšího než rozhodují o jejich budoucnosti a případné prosperitě nebo úpadku celé společnosti. Celé to umocňuje fakt, že si tyto lidi za tím účelem volí a také si je platí. Je skutečně nepochopitelné, že se tedy lidé zajímají o jejich názory a chtějí se alespoň touto formou vyjádřit k jejich dosavadnímu působení, že pane TROCHEJ ?!
Protože pracuji ve zdravotnictví po celém světě a jsem ve vší skromnosti ten nejvyšší z nejvyšších a nejuznávanějších, cítím potřebu vyjádřit se k tomuto tématu. V zemi, kde momentálně působím existuje pouze privátní zdravotnictví jehož financování je uskutečňováno čistě komerčním pojištěním, oproštěným od archaismu nazývaným solidarita společnosti. Každý si šetří pouze sám na léčení pouze své nemoci a má tedy dokonalý přehled kolik, kdy a jakému lékaři na dřevo zaplatil, což má stvrzeno paragonem i s razítkem a záručním listem. Do 40 let tento systém funguje většinou téměř bez bez potíží. S přibývajícím věkem a zvyšující se nákladností léčby se sice začíná u střední a nižší třídy projevovat finanční nedostatečnost naspořené částky, ale pokud mají dostatečně rozvětvenou rodinu, obvykle si na středně nákladné zákroky dokáží vyprosit, případně když už jsou při operaci rozkrojení, mohou ji částečně financovat prodejem párového orgánu. Stabilní funkčnost celého zdravotního systému je zajištěna státem dotovanou euthanasií jedinců s diagnózou nerentabilní léčby a završena ekonomickou kremací s napojením na ohřev užitkové vody. Tím je také elegantně řešen celosvětový problém stárnoucí populace, zejména lůzy a ekonomicko-politicky problematických humanistů.
05. 05. 2007 | 14:20

Dr. Bolíto napsal(a):

Spousta lidí co musí každý den vyrazit do práce je ochotna pohádat se kvůli lidem, kteří nedělají nic důležitějšího než rozhodují o jejich budoucnosti a případné prosperitě nebo úpadku celé společnosti. Celé to umocňuje fakt, že si tyto lidi za tím účelem volí a také si je platí. Je skutečně nepochopitelné, že se tedy lidé zajímají o jejich názory a chtějí se alespoň touto formou vyjádřit k jejich dosavadnímu působení, že pane TROCHEJ ?!
Protože pracuji ve zdravotnictví po celém světě a jsem ve vší skromnosti ten nejvyšší z nejvyšších a nejuznávanějších, cítím potřebu vyjádřit se k tomuto tématu. V zemi, kde momentálně působím existuje pouze privátní zdravotnictví jehož financování je uskutečňováno čistě komerčním pojištěním, oproštěným od archaismu nazývaným solidarita společnosti. Každý si šetří pouze sám na léčení pouze své nemoci a má tedy dokonalý přehled kolik, kdy a jakému lékaři na dřevo zaplatil, což má stvrzeno paragonem i s razítkem a záručním listem. Do 40 let tento systém funguje většinou téměř bez bez potíží. S přibývajícím věkem a zvyšující se nákladností léčby se sice začíná u střední a nižší třídy projevovat finanční nedostatečnost naspořené částky, ale pokud mají dostatečně rozvětvenou rodinu, obvykle si na středně nákladné zákroky dokáží vyprosit, případně když už jsou při operaci rozkrojení, mohou ji částečně financovat prodejem párového orgánu. Stabilní funkčnost celého zdravotního systému je zajištěna státem dotovanou euthanasií jedinců s diagnózou nerentabilní léčby a završena ekonomickou kremací s napojením na ohřev užitkové vody. Tím je také elegantně řešen celosvětový problém stárnoucí populace, zejména lůzy a ekonomicko-politicky problematických humanistů.
05. 05. 2007 | 14:21

Dr. Bolíto napsal(a):

Spousta lidí co musí každý den vyrazit do práce je ochotna pohádat se kvůli lidem, kteří nedělají nic důležitějšího než rozhodují o jejich budoucnosti a případné prosperitě nebo úpadku celé společnosti. Celé to umocňuje fakt, že si tyto lidi za tím účelem volí a také si je platí. Je skutečně nepochopitelné, že se tedy lidé zajímají o jejich názory a chtějí se alespoň touto formou vyjádřit k jejich dosavadnímu působení, že pane TROCHEJ ?!
Protože pracuji ve zdravotnictví po celém světě a jsem ve vší skromnosti ten nejvyšší z nejvyšších a nejuznávanějších, cítím potřebu vyjádřit se k tomuto tématu. V zemi, kde momentálně působím existuje pouze privátní zdravotnictví jehož financování je uskutečňováno čistě komerčním pojištěním, oproštěným od archaismu nazývaným solidarita společnosti. Každý si šetří pouze sám na léčení pouze své nemoci a má tedy dokonalý přehled kolik, kdy a jakému lékaři na dřevo zaplatil, což má stvrzeno paragonem i s razítkem a záručním listem. Do 40 let tento systém funguje většinou téměř bez bez potíží. S přibývajícím věkem a zvyšující se nákladností léčby se sice začíná u střední a nižší třídy projevovat finanční nedostatečnost naspořené částky, ale pokud mají dostatečně rozvětvenou rodinu, obvykle si na středně nákladné zákroky dokáží vyprosit, případně když už jsou při operaci rozkrojení, mohou ji částečně financovat prodejem párového orgánu. Stabilní funkčnost celého zdravotního systému je zajištěna státem dotovanou euthanasií jedinců s diagnózou nerentabilní léčby a završena ekonomickou kremací s napojením na ohřev užitkové vody. Tím je také elegantně řešen celosvětový problém stárnoucí populace, zejména lůzy a ekonomicko-politicky problematických humanistů.
05. 05. 2007 | 14:21

Dr. Bolíto napsal(a):

Spousta lidí co musí každý den vyrazit do práce je ochotna pohádat se kvůli lidem, kteří nedělají nic důležitějšího než rozhodují o jejich budoucnosti a případné prosperitě nebo úpadku celé společnosti. Celé to umocňuje fakt, že si tyto lidi za tím účelem volí a také si je platí. Je skutečně nepochopitelné, že se tedy lidé zajímají o jejich názory a chtějí se alespoň touto formou vyjádřit k jejich dosavadnímu působení, že pane TROCHEJ ?!
Protože pracuji ve zdravotnictví po celém světě a jsem ve vší skromnosti ten nejvyšší z nejvyšších a nejuznávanějších, cítím potřebu vyjádřit se k tomuto tématu. V zemi, kde momentálně působím existuje pouze privátní zdravotnictví jehož financování je uskutečňováno čistě komerčním pojištěním, oproštěným od archaismu nazývaným solidarita společnosti. Každý si šetří pouze sám na léčení pouze své nemoci a má tedy dokonalý přehled kolik, kdy a jakému lékaři na dřevo zaplatil, což má stvrzeno paragonem i s razítkem a záručním listem. Do 40 let tento systém funguje většinou téměř bez bez potíží. S přibývajícím věkem a zvyšující se nákladností léčby se sice začíná u střední a nižší třídy projevovat finanční nedostatečnost naspořené částky, ale pokud mají dostatečně rozvětvenou rodinu, obvykle si na středně nákladné zákroky dokáží vyprosit, případně když už jsou při operaci rozkrojení, mohou ji částečně financovat prodejem párového orgánu. Stabilní funkčnost celého zdravotního systému je zajištěna státem dotovanou euthanasií jedinců s diagnózou nerentabilní léčby a završena ekonomickou kremací s napojením na ohřev užitkové vody. Tím je také elegantně řešen celosvětový problém stárnoucí populace, zejména lůzy a ekonomicko-politicky problematických humanistů.
05. 05. 2007 | 14:21

Dr. Bolíto napsal(a):

Spousta lidí co musí každý den vyrazit do práce je ochotna pohádat se kvůli lidem, kteří nedělají nic důležitějšího než rozhodují o jejich budoucnosti a případné prosperitě nebo úpadku celé společnosti. Celé to umocňuje fakt, že si tyto lidi za tím účelem volí a také si je platí. Je skutečně nepochopitelné, že se tedy lidé zajímají o jejich názory a chtějí se alespoň touto formou vyjádřit k jejich dosavadnímu působení, že pane TROCHEJ ?!
Protože pracuji ve zdravotnictví po celém světě a jsem ve vší skromnosti ten nejvyšší z nejvyšších a nejuznávanějších, cítím potřebu vyjádřit se k tomuto tématu. V zemi, kde momentálně působím existuje pouze privátní zdravotnictví jehož financování je uskutečňováno čistě komerčním pojištěním, oproštěným od archaismu nazývaným solidarita společnosti. Každý si šetří pouze sám na léčení pouze své nemoci a má tedy dokonalý přehled kolik, kdy a jakému lékaři na dřevo zaplatil, což má stvrzeno paragonem i s razítkem a záručním listem. Do 40 let tento systém funguje většinou téměř bez bez potíží. S přibývajícím věkem a zvyšující se nákladností léčby se sice začíná u střední a nižší třídy projevovat finanční nedostatečnost naspořené částky, ale pokud mají dostatečně rozvětvenou rodinu, obvykle si na středně nákladné zákroky dokáží vyprosit, případně když už jsou při operaci rozkrojení, mohou ji částečně financovat prodejem párového orgánu. Stabilní funkčnost celého zdravotního systému je zajištěna státem dotovanou euthanasií jedinců s diagnózou nerentabilní léčby a završena ekonomickou kremací s napojením na ohřev užitkové vody. Tím je také elegantně řešen celosvětový problém stárnoucí populace, zejména lůzy a ekonomicko-politicky problematických humanistů.
05. 05. 2007 | 14:21

Dr. Bolíto napsal(a):

Spousta lidí co musí každý den vyrazit do práce je ochotna pohádat se kvůli lidem, kteří nedělají nic důležitějšího než rozhodují o jejich budoucnosti a případné prosperitě nebo úpadku celé společnosti. Celé to umocňuje fakt, že si tyto lidi za tím účelem volí a také si je platí. Je skutečně nepochopitelné, že se tedy lidé zajímají o jejich názory a chtějí se alespoň touto formou vyjádřit k jejich dosavadnímu působení, že pane TROCHEJ ?!
Protože pracuji ve zdravotnictví po celém světě a jsem ve vší skromnosti ten nejvyšší z nejvyšších a nejuznávanějších, cítím potřebu vyjádřit se k tomuto tématu. V zemi, kde momentálně působím existuje pouze privátní zdravotnictví jehož financování je uskutečňováno čistě komerčním pojištěním, oproštěným od archaismu nazývaným solidarita společnosti. Každý si šetří pouze sám na léčení pouze své nemoci a má tedy dokonalý přehled kolik, kdy a jakému lékaři na dřevo zaplatil, což má stvrzeno paragonem i s razítkem a záručním listem. Do 40 let tento systém funguje většinou téměř bez bez potíží. S přibývajícím věkem a zvyšující se nákladností léčby se sice začíná u střední a nižší třídy projevovat finanční nedostatečnost naspořené částky, ale pokud mají dostatečně rozvětvenou rodinu, obvykle si na středně nákladné zákroky dokáží vyprosit, případně když už jsou při operaci rozkrojení, mohou ji částečně financovat prodejem párového orgánu. Stabilní funkčnost celého zdravotního systému je zajištěna státem dotovanou euthanasií jedinců s diagnózou nerentabilní léčby a završena ekonomickou kremací s napojením na ohřev užitkové vody. Tím je také elegantně řešen celosvětový problém stárnoucí populace, zejména lůzy a ekonomicko-politicky problematických humanistů.
05. 05. 2007 | 14:21

Dr. Bolíto napsal(a):

Spousta lidí co musí každý den vyrazit do práce je ochotna pohádat se kvůli lidem, kteří nedělají nic důležitějšího než rozhodují o jejich budoucnosti a případné prosperitě nebo úpadku celé společnosti. Celé to umocňuje fakt, že si tyto lidi za tím účelem volí a také si je platí. Je skutečně nepochopitelné, že se tedy lidé zajímají o jejich názory a chtějí se alespoň touto formou vyjádřit k jejich dosavadnímu působení, že pane TROCHEJ ?!
Protože pracuji ve zdravotnictví po celém světě a jsem ve vší skromnosti ten nejvyšší z nejvyšších a nejuznávanějších, cítím potřebu vyjádřit se k tomuto tématu. V zemi, kde momentálně působím existuje pouze privátní zdravotnictví jehož financování je uskutečňováno čistě komerčním pojištěním, oproštěným od archaismu nazývaným solidarita společnosti. Každý si šetří pouze sám na léčení pouze své nemoci a má tedy dokonalý přehled kolik, kdy a jakému lékaři na dřevo zaplatil, což má stvrzeno paragonem i s razítkem a záručním listem. Do 40 let tento systém funguje většinou téměř bez bez potíží. S přibývajícím věkem a zvyšující se nákladností léčby se sice začíná u střední a nižší třídy projevovat finanční nedostatečnost naspořené částky, ale pokud mají dostatečně rozvětvenou rodinu, obvykle si na středně nákladné zákroky dokáží vyprosit, případně když už jsou při operaci rozkrojení, mohou ji částečně financovat prodejem párového orgánu. Stabilní funkčnost celého zdravotního systému je zajištěna státem dotovanou euthanasií jedinců s diagnózou nerentabilní léčby a završena ekonomickou kremací s napojením na ohřev užitkové vody. Tím je také elegantně řešen celosvětový problém stárnoucí populace, zejména lůzy a ekonomicko-politicky problematických humanistů.
05. 05. 2007 | 14:21

Dr. Bolíto napsal(a):

Spousta lidí co musí každý den vyrazit do práce je ochotna pohádat se kvůli lidem, kteří nedělají nic důležitějšího než rozhodují o jejich budoucnosti a případné prosperitě nebo úpadku celé společnosti. Celé to umocňuje fakt, že si tyto lidi za tím účelem volí a také si je platí. Je skutečně nepochopitelné, že se tedy lidé zajímají o jejich názory a chtějí se alespoň touto formou vyjádřit k jejich dosavadnímu působení, že pane TROCHEJ ?!
Protože pracuji ve zdravotnictví po celém světě a jsem ve vší skromnosti ten nejvyšší z nejvyšších a nejuznávanějších, cítím potřebu vyjádřit se k tomuto tématu. V zemi, kde momentálně působím existuje pouze privátní zdravotnictví jehož financování je uskutečňováno čistě komerčním pojištěním, oproštěným od archaismu nazývaným solidarita společnosti. Každý si šetří pouze sám na léčení pouze své nemoci a má tedy dokonalý přehled kolik, kdy a jakému lékaři na dřevo zaplatil, což má stvrzeno paragonem i s razítkem a záručním listem. Do 40 let tento systém funguje většinou téměř bez bez potíží. S přibývajícím věkem a zvyšující se nákladností léčby se sice začíná u střední a nižší třídy projevovat finanční nedostatečnost naspořené částky, ale pokud mají dostatečně rozvětvenou rodinu, obvykle si na středně nákladné zákroky dokáží vyprosit, případně když už jsou při operaci rozkrojení, mohou ji částečně financovat prodejem párového orgánu. Stabilní funkčnost celého zdravotního systému je zajištěna státem dotovanou euthanasií jedinců s diagnózou nerentabilní léčby a završena ekonomickou kremací s napojením na ohřev užitkové vody. Tím je také elegantně řešen celosvětový problém stárnoucí populace, zejména lůzy a ekonomicko-politicky problematických humanistů.
05. 05. 2007 | 14:21

slv napsal(a):

Doktore Bolíto tebe asi nejvíce bolí myslet. Nechtěj, aby ti ostatní věřili, že pracuješ momentálně někde v civilizované zemi. Takového exota, který napastuje svůj blábol 20x by možná strpěli v Africe.

Ratha si tam vem taky. Tady chybět nebude.
05. 05. 2007 | 15:00

milan napsal(a):

bolíto-asi hlava a dost fest.Nebo že by sám VELKÝ dělal plebsu nepřéhlednutelnou přednášku???
05. 05. 2007 | 15:32

Janus napsal(a):

sly, šetřte si dech ... pátrat jestli jde o labilnějšího člověka a nebo provokatéra nestojí za to. Třeba na vaše rozčilování jen čeká ... natáhne to diskusi, že ?
On už to ukoktané sdělení někdo smaže. Faktem ale je. že si sem lidi chodí spíše ulevovat než splodit myšlenku. A nepoteší to u lidí, kteří zvládnou napsat i složitější slovo (jako je např. euthanasie či pseudohumanista)
05. 05. 2007 | 15:37

slv napsal(a):

Janusi - o můj dech si dělat starosti netřeba. Dokonce ani o to rozčilování. Jednoho mám dostatek a druhé se nekoná. Vejlupkovi Rathovi bych ji klidně střelil a jsem přesvědčen, že by se mi ani tep nezrychlil. Nehodnotil bych ten akt jako ztrátu ovládání, ale jako něco, co se patří udělat s otravnými hajzlíky. Jednou, dvakrát po čuni a daj pokoj :-)
05. 05. 2007 | 16:02

Marcela napsal(a):

pane Rathe vydržte,já bych se těch fašounů,kteří nemají argumenty bála.Je třeba bát se modré jako jsme se báli rudé.
05. 05. 2007 | 16:05

janus napsal(a):

no jak myslíte, každému dělá dobře něco jiného ... takhle to ale bohužel kecá na tomhle blogu kdekomu a debata o ničem se natahuje.
05. 05. 2007 | 16:07

milan napsal(a):

Marcele:a nebyl ještě poměrně nedávni ten Vás IDOL u fašounů také???
05. 05. 2007 | 16:19

milan napsal(a):

Marcele:a nebyl ještě poměrně nedávni ten Vás IDOL u fašounů také???
05. 05. 2007 | 16:19

milan napsal(a):

Marcele:a nebyl ještě poměrně nedávni ten Vás IDOL u fašounů také???
05. 05. 2007 | 16:19

milan napsal(a):

omlouvám se nevím proč to tam hopslo 3x
05. 05. 2007 | 16:20

Tupelo napsal(a):

@milan:maji nejspis neco se servere, proto to tam je trikrat, myslim ze ze stejneho duvodu tu je prispevek dr. Bolitu 20x..je to proste, obcas se tohle deje i na jinych serverech.

Mozna ze Marcela nepsala o fasisticke strane ODS (neni tam o ODS ani carka) ale spise o prispevcich militantnich priznivcu zde na blogu
05. 05. 2007 | 16:28

milan napsal(a):

ale já jsem se o ODS taktéž nezmínil,to je na každém jak si to přebere.
Dík za vysvětení -ohledně servru.
05. 05. 2007 | 16:32

Tupelo napsal(a):

@milan:aha, zatimco z prispevku od Marcely vyplyva nekolik moznosti (vime uz o dvou ;)), tak z Tveho mi vyplyva jen jedna...naznac aspon druhou ;)
05. 05. 2007 | 16:37

milan napsal(a):

z věty je třeba se bát modré............ to opravdu vyznívá.
Mluvím o Docentovi jako o člověku ryzího charakteru-člověk , který dokáže v průběhu pár let minimálně 3x převléknout dres,ve mě nevzbuzuje důvěru.To je můj názor.
05. 05. 2007 | 16:47

Tupelo napsal(a):

@milan:Rozumim. U nas v politice to ale neni nejhorsi pripad, jeden z mistopredsedu soucasne vlady ma za sebou pusobeni jiz v 5-ti stranach (Bursik). Ja ho (Ratha) taky nemusel, ale ve zdravotnictvi nastaly za jeho pusobeni na MZ nejake zmeny (asi ne spatne kdyz ma porad vetsinovou podporu lekaru, VZP ma 5x mensi dluh, diva se na prsty zahr. firmam (Chirana by mozna mohla vypravet o konk. boji firmy Siemens)). Navic, histericke reakce v posledni dobe ze strany ODS me utvrzuji v tom ze asi zacal opravdu nekomu slapat na kuri oka (poukazanim napr. na 'prodej' nemocnic ve stredoceskem kraji), kdyby mluvil nesmysly, asi by si ho panove z ODS ani nevsimly (je fakt ze forma je semtam ostra, ale me zajima spis obsah). Tot muj nazor.
05. 05. 2007 | 17:00

milan napsal(a):

souhlas,až s jedním.Tady jsem na blogu Ratha a ne u BRUSLÍKA, tak se vyjadřuji k němu(Drátovi).
05. 05. 2007 | 17:16

Jag napsal(a):

Rathe alias doktore bolí to.....Pravda se těžko čte,co?Kromě té politické turistiky a zastupování podle toho,jak kdo platí......máte ještě nějakého koníčka?Tedy bigamii a učení morálky mladé,to nepovažuji za koníčka.To kdysi býval trestný čin.Tedy u vás se jedná o nedokonanou bigamii,ale tím mi z vašich úst ten morální apel nějak smrdí.Nedá se nic dělat.Pokud zase budete křičet,jak vás nemají rádi modráci,tak bych řekl,že se mýlíte.Vás nemají rádi hlavně lidi s morálkou a charakterem.Těm je z vás špatně.
05. 05. 2007 | 17:19

Jag napsal(a):

Zajímavé je,že blogy jsou dávány lidem,podle mého,aby se například politik vyjádřil ke svým činům.Když se ovšem na nějakém zdejším založeném blogu zeptáte majitele blogu na jeho názor,nebo aby vysvětlil svoje jednání,tak se odpovědi nedočkáte.Když jsem se zeptal Kostlána-kam bude stěhovat uprchlíky,kdyby jich byli miliony,tak uzavřel diskusi.Když se zeptáte Ratha proč před odchodem z ministerské funkce dal odměny v milionech,tak se objeví v dalším blogu urážky na modré ptáky.Povšimněte si všichni,že se nikdy nedozvíte odpověď.U Zaorálka to samé.Na pochyby o EU,tak si přečtete články"neznámého vojína",který tam uráží všechny,že o EU nic neví a že chtějí komunismus.Měli by se ty blogy dávat jen lidem,kteří odpoví na konkrétní dotazy a i urážky.Jinak to nemá cenu a mělo by se to zrušit.Planého žvanění k davům slýcháme každou neděli a vůbec pořád.
05. 05. 2007 | 17:30

Trochej napsal(a):

Pan Drbolito jen zasnene kouka po severni Korei a me uz to je jen lito,protoze s demagogii tohodle typu nelze bojovat.Ze tak mysli Drbolito je mi jedno ale bohuzel se timto smerem vydava ceska levice,pod praporem solidarity a humanismu jim jde jen o vlastni prospech.Jeto velice levne bez znalosti veci a pravepodobnei bez vzdelani.
05. 05. 2007 | 17:44

milan napsal(a):

bohužel se musím živit sám a ne se nechat vyživovat od danových poplatníků.Chléb tu už byl,takže nastupují hry.ČR-SK.ser. na dráta
05. 05. 2007 | 17:57

Tupelo napsal(a):

trochej:nevim kde jste vzal tu sev. koreu,tento strasak uz zacina byt trochu vycpely...A levice u nas neni o nic lepsi nebo horsi nez levice v evrope. CSSD patri do frakce podobnych soc. dem. stran cele evropy a taky pochopitelne prosazuje evropsky pohled na soc. jistoty (na rozdil od modelu americkeho...). Ods si rozumi v evrope snad jen s britskymi konzervativcemi, mozna do chvile nez si tito uvedomi s kym maji tu cest.
05. 05. 2007 | 18:26

Marcela napsal(a):

Připouštím možnost,že někdo se z idealismu stane členem strany a když pozná pozadí a praktiky je mu z toho na zcvracení.Může se tak za život stát i polit.turistou aniž by v tom byly zištné důvody.možná naivně věřím,že tomu tak bylo i u pana Ratha.
05. 05. 2007 | 18:36

Terry napsal(a):

Pane Rathe,
KAŽDÝ fanatizmus je škodlivý, nejn modrý, ale i oranžový či rudý či zelený, protože fanatizmus zatemňuje mozek a uvolňuje vášně a pudy.
A vaše výpady ukazují na oranžový fanatizmus (nebo jen přemrštěný stranický kariérizmus?)
05. 05. 2007 | 18:39

Novotná Jitka napsal(a):

Petr zde výše řekl: "Mně se vystupování D. Ratha líbí. Po formální stránce nemá chybu, nepoužívá vulgární slova, mluví klidně a kultivovaně. Po obsahové stránce jeho věty vždy mají logiku a dobře zdůvodněný závěr. Většinu ostatních politiků převyšuje minimálně o třídu. "
Jednoznačne se za tento názor stavím! Myslím, že hlavním problémem odpůrců pana Rátha jsou právě výše uvedená fakta! Proti nim modrásci nemajíargumenty a tak stále melou jako flašinet něco o aroganci a vulgaritě pana Ratha a doufají, že se tak jejich přání stane pravdou, neboť fakt je, že stokrát omílaná lež se stane pravdou, protože lidé již těmto výmyslům tak přivyknou,že už nebudou uvažovat, zda je to pravda nebo ne !! Vážení,ale NENÍ TO PRAVDA, pan RATH je politik na svém místě a když něco řekne národu, tak to také sedí. Dobrý večer všem slušným diskutérům!!
05. 05. 2007 | 19:30

Novotná Jitka napsal(a):

Vážení, dovolte mi ještě jednu poznámku a to k "převlékání dresu" za jízdy.
Jsem toho názoru, že člověk a jeho myšlení a názory se vyvýjejí postupně a je to vždy závislé na množství získaných a převzatých názorů a informací a schopnosti tyto informace zpracovat a vyhodnotit. Na základě toho pak samozřejmě může logicky dojít ke změně původního názoru na věc, politické názory nevyjímaje. Myslím, že pokud člověk v průběhu svého vývoje setrvává neustále na stejném názoru může to být z několika důvodů, buď se nesnaží získávat nové informace a stagnuje na původně přijatých názorech a postupně se právě z takovýchto lidí stávají "fanatici víry", jakékoliv náboženské nebo politické.Druhá možnost je , že i přes nově přijímané informace nemá potřebu od svých názorů ustupovat. A třetí variamta je právě ten případ, kdy člověk získá infomrace a myslí si, že je to to pravé,ale časem získá další informace a pozná, že to nebylo to pravé a hledá další cestu k poznání. Nemyslím si, že toto je ta špatná cesta, cesta za poznáním. Kdyby člověk nehledal stále nové cesty, tak bychom my ženy ještě praly prádlo v potoce na kameni!!
Dobrý večer.
05. 05. 2007 | 19:42

milan napsal(a):

Novotná:je zajímavé,že ten dres má vždy barvu strany ,kde z toho více kápne.Samozřejmě , že se člověk vyvíjí a hledá nové cesty,ale člověk o kterém je řeč ,toho pro naší společnost ještě tak mnoho neudělal.Vystudovat,chytit se politiky a plout.Typický karierista.Já osobně plody jeho práce nikde nevidím.A kdyby se takto chovali všichni,tak ještě budete chodit nahá a nebudete mít co prát.
05. 05. 2007 | 20:21

Marcela napsal(a):

Milanovi:aVZP vám nic neříká,její dnešní výsledky?A nebojácné odkrývání lékárenských loby?Protiprivatizační politika týkající se nemocnic?V budoucnosti poznáte,že Ráthovy koncepce byly k prospěchu lidem a začátkem reformy zdravotnictví.
05. 05. 2007 | 20:35

milan napsal(a):

Marcela:aha,ted jsem uzeměnej.Co má být s VZP a lékárnickou loby.?A za koho vlády se tyto zhovadilosti děly?Rozepisuji se o Vašem docentovi jako o člověku,kam vítr....atd!Občas mám pocit,že koresponduji se samotným tvůrcem blogu!
05. 05. 2007 | 21:21

slv napsal(a):

Marcele: Rathovou jedinou koncepcí vždy bylo hrabat pod sebe. Bezohledně, ale vyfikaně. Pokud se mu přišlo na lumpárny v ČLK, tak se mu vcelku bravurně podařilo zamést s revizní komisí za podpory lékařů z nemocnic. A když hrozilo, že to stejně praskne, tak se radši ztratilo celé účetnictví komory.
Privatizace se doktoři z nemocnic vedení LOK bojí protože se přestane plýtvat a krást třeba tím, že nebude přípustné, aby byl doktor jeden den zaměstnanec a druhý podnikatel. Další věc je reforma zdravotnictví a pořádná kontrola pojišťovnami, aby nebyly prováděny zbytečné výkony, jejichž účelem je jen podojit systém. A shválně. Kterýpak to sektor zdravotní péče stojí nejvíce?
05. 05. 2007 | 21:41

Jag napsal(a):

No jestli je to vývoj,že chvíli jsem tam a pak zase tam,jen podle toho,kdo mě platí,je to vývoj člověka opravdu obdivuhodný.Nebo spíš zavrženíhodný.Bezcharakterní křivák.Omyl může udělat každý,ale dělat slouhu,na to už musí mít člověk žaludek.
05. 05. 2007 | 22:15

Jag napsal(a):

Paní Novotná neví,co je vývoj v názorech a chování slouhy,který jde tam,kde dobře platí.je vidět,že jí to nějak splývá.
05. 05. 2007 | 22:17

KUBA napsal(a):

KOCOURE PROBER SE!!!!
05. 05. 2007 | 23:51

slayer napsal(a):

Pane Rathe,

v duchu vasich hodnoceni politiku ODS bych si dovolil zhodnotit i vas.

Nepochybuji ze jste inteligentni clovek, verim ze jste i pracovity a ze jiste schopnosti mate. Prinejmensim mate schopnost se dostat do funkci a ve funkcich se udrzet. A to neni malo. Dokazete se v nich udrzet presto ze jste spouste lidi nesympaticky, prestoze vas spousta lidi nema rada, presto ze si spousta lidi mysli ze jste bezskrupulozni karierista, atd. To je bezesporu velke umeni, pravdepodobne jste velice dobry manipulator. To jestli z titulu svych funkci jste schopen, nebo ochoten vykonat i neco dobreho pro ty, ktere mate zastupovat nejsem schopen plne zhodnotit. Vasim prvoradym cilem je pravdepodobne hrabat pod sebe, o cemz svedci nejake korupcni afery z vasi ery pusobeni v lekarske komore. Podle vsecho jste clovek, ktery jde pres mrtvoly, pro karieru je schopen udelat temer vse, slouzi tomu kdo ho zrovna plati, vlastni politicky nazor potlacuje, protoze veri ze politika je nastroj k ovladani druhych, pripadne k uspokojovani svych osobnich ambic a zajmu, takze na tom co si vlastne myslite tolik nezalezi. Verim ze jste v podstate pravicak, ale ted kopete za CSSD, prejmout retoriku dane ideologie vam pri vasi inteligenci nedela problem, zrovna tak jste mohl hlasat pravicovou ideologii, kdyby ODS tenkrat umela ocenit vase schopnosti. V podstate by se na vas dalo vztahnout vase hodnoceni Langera, s tim rozdilem ze ja bych vas nechtel ani za ministra zahranici. Myslim ze pro vas by se nejlepe hodilo podnikani, kde nemuzete hajit ciste svuj zajem, myslim ze do verejne funkce se nehodite.
06. 05. 2007 | 03:15

Miloš napsal(a):

Dokud p.Rath nevsvětlí jak se ma MZ zadávaly veřejné zakázky, tak mu normální člověk věřit nemůže.Víme co znamenají devadesátá léta. éra ČSSD je přímo symbolem korupčnictví v ČR.Rath je přímo stělesněním klientelismu.Vysvětlovat má stále hodně. Dokud nerozptýlí všechny podezření ať raději mlčí.
06. 05. 2007 | 12:34

Tomek napsal(a):

Pěkně jsi Davídku zcharakterizoval celou ODS. Co takhle ještě sebe. Já ti pomůžu.
Jsi typický příklad zamindrákovaného podprůměrného doktůrka a dokazujš to neomylně teď, kdy jsi pouhý poslaneček, stejně jako dříve, kdy jsi měl moc, stejně jako ještě dříve, kdy jsi se k moci drápal. Protože ty nemáš šanci se medicinou uživit.
Měj se chudinko.
06. 05. 2007 | 15:23

Blue Power napsal(a):

Naprosto se identifikuji s tím, co pronesl Marek Dalík v dokumentu ČT Cesta k moci (uvedla ČT před pár měsíci). Dalík v něm řekl, že je - laespoň - spolu s M.Topolánkem hluboce přesvědčen o tom,,, že jsou sociální demokrati kriminálníci. Míňil tím patrně lidi jako Rath, Paroubek, Doležal, Přikryl, Kraus apod.
Na adresu doktůrka bych poznamenal, že mi evokuje karikaturu sadistické bestie. Chová se takovým způsobem, jakoby stělesňoval tu nejzvrácenější kreatůru z románu od Markýze De Sade.
Nedivil bych se, kdyby jednou skončil hůř než ten asociál Dolejš.
06. 05. 2007 | 15:45

Blue Power napsal(a):

Já bych dokonce věřil, že ten elitní důstojník Kubice měl pravdu, když donesl zprávu, ve které stálo, že Paroubek trpí jistými zvrácenými choutkami vůči malým dětem. Možná se skutečně pod tou diktátorskou maskou schovává nebezpečný pedofil. Ostatně: Proč by si to seriozní elitní důstojník vymýšlel? Přeci by mu to nestálo za to, aby si utrhl velkou ostudu a zničil si kariéru, ne? Hodně lidí o panu Kubicem hovoří v tom nejlepším slova smyslu (jak jsem si povšimnul). Jen nemocný Paroubek mu nemůže přijít na jméno.
06. 05. 2007 | 15:58

Tupelo napsal(a):

Na jmeno Kubicemu nemuze prijit zadny normalni clovek,to co udelal se proste deje nad jen v Belorusku. Nevim jestli si Kubice vymyslel sam nebo s Langrem,Vidimem ci Dalikem, ale to ze se vymyslel je ted zcela zjevne, po 10 mesicich se nepotvrdila ani veta z celeho toho dilka. O tom ze se Kubice nemusi bat svecci i to, ze se absolutne nic nestalo, nejen kvuli obsahu (ja takto delat svou praci tak letim nahodinu) ale i forme (preskocil nekoli nadrizenych)
06. 05. 2007 | 16:47

Jag napsal(a):

Mě spíš připadne,že každý kdo poukáže někomu na nějakou sexuální úchylku,tak je zločinec.Dnes je to v módě.A to už není o nějakým Kubicem.Tak pochybuju,že by Kubice byl tal hloupý,aby s tím chodil do parlamentu.
06. 05. 2007 | 17:19

Tupelo napsal(a):

no vidis, a presto se prave na Kubiceho popud sesla parlamentni komise a Kubiceho prijala. Shodou okolnosti:

--- 4 dny pred volbama (skvele nacasovani, dost casu aby se to dostalo mezi lidi a malo casu aby se dotycny (v tomto pripade hlavne Paroubek) mohl branit.)
--- zprava unikla do verejnych medii. Hlavni podezdreli je znam cele CR (Langr, ODS).
--- cela zprava se zabyva hlavne Paroubkem, CSSD a jejim okolim. Dnes uz potvrzeno ze z celeho materialu se nepotvrdilo ani Ň !!
--- jsou odposlouchavany telefony ze kterych se volalo Kubicemu. Velka nahoda ze je jich valna vetsina z Langrova okoli ?

Ja zas na tolik nahod neverim a proto trvam na tom ze to co udelal Kubice je neslucitelne s demokratickymi principy.
06. 05. 2007 | 17:43

slv napsal(a):

Tupelo - to sedí.
Tak on ten Gross už konečně zjistil, kdo mu vlastně půjčil, Kraus už ví proč a koho bylo těch 6 Mega, které poslal na kakao a proč to posílal přes maminu, Zgarba ví komu pomáhal s pozemky za miliardy a celá ta sebranka kolem Mrázka, Doležela a Vybírala už ví, kolik bude stát litr biolihu a.. a.. a..
Taky na náhody nevěřím. Kubice měl štěstí (na rozdíl od Janouška).
07. 05. 2007 | 00:10

Tupelo napsal(a):

@slv:hmmm,mrkni se na co reaguju,nekdo tu psal ze jen Paroubek nemuze prijit Kubicemu na jmeno,tak jsem napsal svuj nazor, ze to co udelal Kubice (a lidi z ods)bylo sproste a podeprel to argumenty, proc si to myslim...skoda ze jsi nereagoval na tyto argumenty, ale to uz zacina byt celkem bezny stav.
Copak ja nekde obhajuji Grosse, Krause,...?Mohli bychom vytahovat lidi jako Krejcir,Kozeny chvili se dohadovat s kym byly vetsi kamosi a suplovat soudy. Muj nazor je, ze pokud se prokaze ze Gross nebo Kraus (a kdokoliv jiny) spachali trestny cin, meli by jit sedet, at je modry, oranzovy, nebo treba fialovy.
Btw, kdyby to Gross udelal stene jak Tlusty, Kalousek (nic vam do toho neni) nebo nejnoveji Cunek (neodstoupim, protoze by to znamenalo priznani viny), tak tam sedi doted. Osobne bych si to nepral...
07. 05. 2007 | 06:42

milan napsal(a):

taky doktor,Marcela,Novotná-ale,ale,copak to právě říkali v televizi?Nebo jsem se přeslechl?A pane doktore,který si "občas přečtete co tu lidé píšou",není vám alespon malinko hanba.Vám asi ne!!!!
07. 05. 2007 | 07:14

jméno napsal(a):

Tak co, ulhanej privatizére, ještě budeš kecat, nebo s tím počítáš, že dopadneš jako známý mašinfíra Gross? Na to seš oproti němu moc chytrej, ale tvá sebestřednost a nenávist z tebe udělala nepřemýšlejícího slepce.
07. 05. 2007 | 08:39

Dag napsal(a):

Ty Šmudlo, ty jseš, ale pěkně vykutálenej. V parlamentě, kde Ti jde o politický vliv, tam se můžeš přetrhnout v boji proti privatizaci. Jen se otevře díky nové vládě možnost koupit lazaret tak neváháš.Příště si kup alespoň blázinec. Šéfovat si tam můžeš sám, ale prosím tě nevycházej.
07. 05. 2007 | 09:50

BB napsal(a):

Dobry den pane Rath,
koukam privatizace se povedla. Ja vim , vy jste tu poliklinuku koupil, aby jste nas uchranil pred zapadnimi kapitalisty a zajiste v ni budete lecit zadarmo. Pripadne se vsemi prostredky snazit, aby jste nemohl vykazat zadny amoralni zisk na zdravi lidi a poliklina byla ztratova. Protoze vy co nejdrive chcete vlastne venovat tech 16mil obcanum, coz byl Vas cil od zacatku. Nebo ze by to bylo jinak a tohle snuska kecu jako to co rikate Vy kdyz mluvite?
07. 05. 2007 | 10:03

Přidat komentář

Tento článek byl uzavřen. Už není možné k němu přidávat komentáře ani hlasovat

Blogeři abecedně

A Aktuálně.cz Blog · Atapana Mnislav Zelený B Babka Michael · Balabán Miloš · Bartošová Ela · Bavlšíková Adéla · Bečková Kateřina · Bednář Vojtěch · Bělobrádek Pavel · Beránek Jan · Berwid-Buquoy Jan · Bielinová Petra · Bína Jiří · Bízková Rut · Blaha Stanislav · Blažek Kamil · Bobek Miroslav · Boehmová Tereza · Brenna Yngvar · Bureš Radim · Bůžek Lukáš · Byčkov Semjon C Cerman Ivo Č Černoušek Štěpán · Česko Chytré · Čipera Erik · Čtenářův blog D David Jiří · Davis Magdalena · Dienstbier Jiří · Dlabajová Martina · Dolejš Jiří · Dostál Ondřej · Dudák Vladislav · Duka Dominik · Duong Nguyen Thi Thuy · Dvořák Jan · Dvořák Petr · Dvořáková Vladimíra F Fafejtová Klára · Fajt Jiří · Fendrych Martin · Fiala Petr · Fibigerová Markéta · Fischer Pavel G Gálik Stanislav · Gargulák Karel · Geislerová Ester · Girsa Václav · Glanc Tomáš · Gregorová Markéta · Groman Martin H Hála Martin · Halík Tomáš · Hamáček Jan · Hampl Václav · Hamplová Jana · Hapala Jiří · Hasenkopf Pavel · Hastík František · Havel Petr · Heller Šimon · Herman Daniel · Hilšer Marek · Hlaváček Petr · Hlubučková Andrea · Hnízdil Jan · Hokovský Radko · Holmerová Iva · Honzák Radkin · Horáková Adéla · Horký Petr · Hořejš Nikola · Hořejší Václav · Hradilková Jana · Hrstka Filip · Hřib Zdeněk · Hubinger Václav · Hülle Tomáš · Hušek Radek · Hvížďala Karel CH Charanzová Dita · Chlup Radek · Chromý Heřman · Chýla Jiří · Chytil Ondřej J Janda Jakub · Janeček Karel · Janeček Vít · Janečková Tereza · Janyška Petr · Jelínková Michaela Mlíčková · Jourová Věra · Just Jiří · Just Vladimír K Kania Ondřej · Karlický Josef · Klan Petr · Klepárník  Vít · Klíma Pavel · Klíma Vít · Klimeš David · Kňapová Kateřina · Kohoutová Růžena · Kolaja Marcel · Kolářová Marie · Kolínská Petra · Kolovratník Martin · Kopeček Lubomír · Kostlán František · Kotišová Miluš · Koudelka Zdeněk · Koutská Petra Schwarz · Kozák Kryštof · Krafl Martin · Krása Václav · Kraus Ivan · Kroupová Johana · Křeček Stanislav · Kubr Milan · Kučera Josef · Kučera Vladimír · Kučerová Karolína · Kuchař Jakub · Kuchař Jaroslav · Kukal Petr · Kupka Martin · Kuras Benjamin · Kutílek Petr · Kužílek Oldřich · Kyselý Ondřej L Laně Tomáš · Linhart Zbyněk · Lipavský Jan · Lipold Jan · Lomová Olga M Máca Roman · Mahdalová Eva · Maláčová Jana · Málková Ivana · Marvanová Hana · Mašát Martin · Metelka Ladislav · Michálek Libor · Miller Robert · Minařík Petr · Mittner Jiří · Mrkvička Jan · Müller Zdeněk · Münich Daniel N Nacher Patrik · Nachtigallová Mariana Novotná · Návrat Petr · Navrátil Marek · Němec Václav · Niedermayer Luděk · Nouzová Pavlína · Nováčková Jana · Novák Aleš · Novotný Martin · Novotný Vít O Obluk Karel · Oláh Michal · Ouhel Tomáš · Outlý Jan P Pačes Václav · Palik Michal · Paroubek Jiří · Pavel Petr · Pavelka Zdenko · Payne Jan · Payne Petr Pazdera · Pehe Jiří · Peksa Mikuláš · Pelda Zdeněk · Petrák Milán · Petříček Tomáš · Pfeffer Vladimír · Pfeiler Tomáš · Pilip Ivan · Pitek Daniel · Pixová Michaela · Plaček Jan · Podzimek Jan · Pohled zblízka · Polách Kamil · Potměšilová Hana · Pražskej blog · Prouza Tomáš R Rabas Přemysl · Rajmon David · Rakušan Vít · Ráž Roman · Redakce Aktuálně.cz  · Reiner Martin · Richterová Olga · Robejšek Petr · Rydzyk Pavel · Rychlík Jan Ř Řebíková Barbora · Říha Miloš · Řízek Tomáš S Sedlák Martin · Seitlová Jitka · Schneider Ondřej · Schwarzenberg Karel · Skořepa Michal · Skuhrovec Jiří · Sládek Jan · Sláma Bohumil · Slavíček Jan · Slimáková Margit · Sobíšek Pavel · Sokačová Linda · Soukal Josef · Soukup Ondřej · Sportbar · Staněk Antonín · Stanoev Martin · Stehlík Michal · Stehlíková Džamila · Stránský Martin Jan · Strmiska Jan · Stulík David · Svárovský Martin · Svoboda Cyril · Svoboda Jiří · Svoboda Pavel · Sýkora Filip · Syrovátka Jonáš Š Šebek Tomáš · Šefrnová Tereza · Šimáček Martin · Šimková Karolína · Šlechtová Karla · Šmíd Milan · Šoltés Michal · Špalková Veronika Krátká · Špinka Filip · Špok Dalibor · Šteffl Ondřej · Štern Ivan · Štern Jan · Štrobl Daniel T Táborský Adam · Telička Pavel · Titěrová Kristýna · Tolasz Radim · Tománek Jan · Tomčiak Boris · Tomek Prokop · Tomský Alexander · Trantina Pavel · Tůma Petr · Turek Jan U Uhl Petr · Urban Jan V Václav Petr · Vaculík Jan · Vácha Marek · Valdrová Jana · Vavruška Dalibor · Věchet Martin Geronimo · Vendlová Veronika · Vhrsti · Vích Tomáš · Vlach Robert · Vodrážka Mirek · Vojtěch Adam · Vojtková Michaela Trtíková · Výborný Marek · Vyskočil František W Walek Czeslaw · Wichterle Kamil · Witassek Libor Z Zádrapa Lukáš · Zaorálek Lubomír · Závodský Ondřej · Zelený Milan · Zeman Václav · Zima Tomáš · Zlatuška Jiří Ž Žák Miroslav · Žák Václav · Žantovský Michael Ostatní Dlouhodobě neaktivní blogy