Výraz "tcheca" (= Češka) v Brazílii znamená zároveň vagína, ale hovorově, až vulgárně: se dá přeložit jako "kundička". Proč? Nikdo neví. Nicméně, v neděli byl odvysílán první díl nové reality show "As Tchecas do Brasil" ("Brazilské Češky", i když v tomto kontextu se to přeloží jako "Češky v Brazílii"), kde se dvě Češky vypadající jako go-go tanečnice nebo modelky, Michaela a Dominika, na základě jejich videoblogu dostaly pozvání do Brazílie a poznávají tamější kulturu a zvyky. Tato reality show byla vytvořena jenom proto, aby se dal použít dvojsmysl v televizi a mohlo se tak ošálit brazilskou obdobu Rady pro rozhlasové a televizní vysílání. Celou dobu totiž člověk nezjistí, který smysl výrazu "tchecas" mají aktéři zrovna na mysli. Sledovanost dosáhla 13 milionů diváků.
Vysvětujicí článek o mínění Brazilců o Češkách jako příslušnicích nejstaršího řemesla a i o české hygieně a jak Cigáni unašejí děti najdete ZDEhttp://denikreferendum.cz/clanek/9927-ceska-hygiena-a-jak-cigani-unaseji-deti
>
Fabiano Golgo je Brazilec, který žije v České republice od roku 1997. Studoval žurnalistiku a kulturní antropologii v USA. Začal kariéru v médiích (když mu bylo 9 let) jako moderátor dětského pořadu v Porto Alegre, Brazílie. Již řadu let působí na vedoucích postech v českém tisku: byl šéfredaktorem deníku Metro, týdeníku Mladá Fronta Plus, Věda Technika a Mládeže (VTM), Redhot, Nový Prostor, Playboy a další. Jako publisher v Mladě Frontě a.s. měl na starosti časopisy Mateřidouška, Lidé a Země, Ikarie, Maminka, Podnikání v praxi, Marketing, Zoom a Ohníček. Byl moderátor na Expresradiu a v Radiu Ethno. Pracoval pro Lidové noviny a Mladá fronta Dnes. Pracuje na projektu podporovaném Evropskou Unií, který má za cíl naučit žáky českých základních škol respektu k jinakosti. Je komentátor Deníku Referendum. Je scenarista a redaktor pořadu Q v České televizi a točí dokument pro National Geographic. Je autorem časopisu KRAUS.