Zazvonil zvonec...a očkovacím covidpohádkám je konec

04. 10. 2021 | 05:00
Přečteno 116374 krát
Podvedení očkovaní a diskriminovaní neočkovaní by si dnes měli podat ruce a žádat satisfakci.

Vakcíny proti onemocnění virem SARS-COV2 chrání jen před těžším průběhem nemoci,a to ještě ne vždy. Naopak - někomu mohou i uškodit. Tečka. To "jen" myslím samozřejmě v porovnání se sliby, které padaly, a pokud tento efekt skutečně má, má v medicíně svůj význam. Ten je ale v tuto chvíli neskutečně přeceňován, a těch lží kolem vakcinace bylo a je celosvětově zneužíváno k obrovským obchodům a k politice.

Covid je zkrátka další nepříjemné virové onemocnění podobné chřipce, s tou výjimkou, že někdy má těžší průběh ohledně dýchacích cest (a měl by být proto zavčas léčen!), a někdy si jeho prodělání, narozdíl od chřipky, ani nevšimnete. Celá covid hysterie a znásilňování všeho včetně medicíny, práva a zdravého rozumu, dostává tak vážné, a už nijak neoddiskutovatelné, trhliny, až se člověk diví, že všichni ti hlasatelé mrazáků a lží o vakcínách ještě nezalezli hluboko pod zem. Ani je to nenapadne, a valí na nás další opatření (!!!), nakupují vakcíny pro děti (!!!), a dělají z nás, omlouvám se za ten výraz, dál nevzdělané pitomce.

Nevšimli si, že zkrátka zazvonil zvonec, a lžím o ochraně očkováním před virem SARS-COV2, je konec.

Už je totiž více než jasné, že:

1. Očkování chrání (snad!) jen před těžším průběhem nemoci, a to ještě ne vždy. Cca 20% dnes hospitalizovaných je očkovaných
2. Očkovaný může onemocnět opět - stejně jako neočkovaný.
3. Očkovaný může být nositel viru - stejně jako neočkovaný.

Není tedy absolutně žádný medicínský důvod očkované a neočkované jakkoli odlišovat, jsou na tom, pokud jde o pohyb v jakémkoli prostoru a testování, úplně stejně. Tedy jakékoli bonusy pro očkované jsou dnes jen protekční opatření, aby se ospravedlnil tlak na očkování, od kterého se slibovalo v kampani Tečka nemožné, a kde šlo zejména o to lidi přemluvit, aby se experimentální látkou očkovat vůbec dali - a kteří by dnes právem protestovali, kdeže ty výhody jsou. V překladu - lhalo se, jak když tiskne, aby se lidi na ta nádraží a do obchodních center nahnali, a to bez ohledu na to, že nic ze slibovaného neměl nikdo na papíře.

Trvající tlak na očkování v těchto dnech pak už nemá vůbec žádnou medicínskou logiku (o právu radši nemluvit!!!!), protože pokud lidé očkovaní nejsou, je to jen jejich věc bez jakéhokoli dopadu na okolí. Riskují pouze sami - eventuální těžší průběh své nemoci. Nic víc, nic míň. Podobně, jako když vlezou do lesa bez očkování proti klíšťatům. Mají na to právo, a nikdo jim ten les nemůže zakázat. Jak se na tyto věci nátlaku a segregace a podmiňování zaměstnání testy a očkováním dívá právo, tak to raději nezmiňovat - to by už museli někoho zavřít, jak se tu s právem zachází.

Po roce a půl také docházejí firmy k tomu, že důležitý je lék, a vrací se dokonce k Ivermectinu, kterému doposud kladli všichni mocní překážky. Tedy děje se to, co umlčovaní a znevažovaní odborníci říkali dávno - že je třeba covid léčit, ne zavírat lidi doma naopak bez jakékoli léčby.

Co dalšího je nového.... Řada očkovaných má po očkování problémy, s nimiž se obracejí na lékaře i na nás právníky. Co k tomu říct - podepsali, že ti, kdo jim látku aplikují, nejsou odpovědni. Je to asi tak, jako by vám dal automechanik podepsat papír, že vám sice seřídil v autě brzdy, ale že neodpovídá za to, když nebudou fungovat. To by mu jistě každý hodil na hlavu. Totéž u experimentální vakcíny ovšem lidé podepsali s důvěrou v slibované. Někdo jim ovšem zapomněl říct, že tu nejde o očkování, jaké znají z dětství... Ale že jde jen o takový celosvětový pokus. Který může, ale nemusí vyjít. A on nevyšel. Očkovaní opět nemocní, a ať o tom ví nebo neví, mohou vir dál roznášet. Zvyšuje se počet vakcín, aniž se ví, zda to je ta správná cesta. Pořád totiž nevíme, co ty látky udělají s naším tělem v dalších letech, pokud ne hned. Tedy stát uvrhl očkované svými sliby jistoty do nejistoty.

Vzpomínáte na slova ministra Blatného z jara tohoto roku, že očkovaní už nikdy neonemocní, a nikoho nenakazí? A ministra Vojtěcha, že nikdy nebudeme očkovat děti? A jak se nyní odpovědní radí, jak ty děti ještě více děsit? Najděte si ty titulky plné lží. Myslíte, že dnes mluví pravdu? A z čeho to dovozujete? Nastal zkrátka čas na to, abychom řekli očkovaní i neočkovaní ruku v ruce - vážení, to my už vám NIKDY nebudeme věřit. Mluvte si, co chcete. My chceme slyšet, jak se věci mají doopravdy.

Ale bude to asi problém. Mé obsáhlé žádosti o informace zůstaly bez odpovědi. To udělat nějaký starosta, už po něm jdou... Ministerstvo zdravotnictví mne požádalo o tři tisíce za to, že mi musí udělat kopie. Zaplatila jsem. Pravda za tři tisíce - slušná cena, ne? Jenže - poskytnou vše? Nevím. Zatím stále nic.

Zkrátka očkovaní byli hrubě podvedeni, neočkovaní byli a jsou protiústavně diskriminováni. Segregace zdravých lidí se stala běžnou. Padla ochrana důvěrnosti informací o zdravotním stavu. Stálo to celé miliardy, a zneužívalo se u toho funkcí. Odmítáním myšlenky léčby zemřelo zbytečně mnoho lidí. A dopady očkování jsou ještě hrozivou neznámou.

Znásilňovala a nadále se znásilňuje medicína, právo, vůle lidí i logika. O pravdě nemluvě. Zdraví lidé se pronásledují prostřednictvím nedůvodných testů.

Někdo by měl dokázat zatáhnout za záchranou brzdu. To, že kolem “blbne” svět, by nemělo být pro naši zemi důvod “blbnout” taky. Buďme první osvícení a moudří. Povolejme umlčované odborníky, a začněme konečně myslet na lidi, a hlavně na děti. Hlavou - pokud možno.

Začněme zavčas léčit nemocné (a nehovořím jen o covidu!), očkujme individuálně a opatrně (tedy nikoli plošně), a vynechejme z toho za tohoto stavu vakcíny zcela děti. Chtějme už od firem ne roušky a nespolehlivé vakcíny a tisíce testů na zdravé lidi, ale spolehlivé léky, podporujme vitamínovou prevenci, sport... Přestaňme občany své země děsit a vydírat. Není to hodno civilizované evropské země. Pokud jí jsme. Začněme žít jako před covidem, bohatší o tuto šílenou zkušenost vlády novinových titulků. Zvládali jsme ale chřipkové epidemie, i milion nemocných, tak zvládneme i covid. Se sarkasmem dodávám - firmy už snad mají vyděláno, tak by konečně mohly pustit na trh pořádný lék jen pro opravdu nemocné.

A opusťme plošnou vakcinaci, která nefunguje, a jejíž dopady jsou v dlouhodobém horizontu nejisté. Postačí, když přestanete podepisovat ty "opravené brzdy, za které nikdo nenese odpovědnost".

PS:
Za chvíli máme volby. Téma pandemický zákon, stav pandemické pohotovosti a vyvození odpovědnosti za to všechno abyste pohledali. Proto jsem ráda, že existuje silná skupina odborníků mimo politiku, která už více jak rok funguje, sílí a mobilizuje lidi, a která začne po volbách tlačit na ty zvolené, aby se tady těm neuvěřitelným věcem udělal konec. Co to znamená? Aby se ihned zrušil stav pandemické pohotovosti, protože tu žádná pandemie dávno není. Aby se ihned zrušil pandemický zákon, kterého se hrubě zneuživá k potlačování ústavních práv a svobod. Aby se zveřejnilo vše, co se tají. Aby se skončilo se segregací a karanténami ve školách a všude. Abybychom odložili ponižující roušky. A tak dále.

A pokud se mne ptáte, koho máte volit, pak tak, abychom měli ve sněmovně pro zastavení covid diktatury, i kdyby to muselo být tlakem zvenčí, spojence. I menšinová skupina poslanců, kteří ví, co chtějí, a "nedají pokoj, dokud to nedostanou", může dosáhnout mnoho - zvláště bude-li mít k dispozici naše týmy odborníků (Zdravé fórum), a masovou podporu lidí (Zlatý špendlík).

Máme to v rukou. Vyveďme ty odpovědné z omylu, že oni mají v rukou nás. Medicína i právo jsou dnes na naší straně.

Blogeři abecedně

A Aktuálně.cz Blog · Atapana Mnislav Zelený B Baar Vladimír · Babka Michael · Balabán Miloš · Bartoníček Radek · Bartošek Jan · Bartošová Ela · Bavlšíková Adéla · Bečková Kateřina · Bednář Vojtěch · Bělobrádek Pavel · Beránek Jan · Berkovcová Jana · Bernard Josef · Berwid-Buquoy Jan · Bielinová Petra · Bína Jiří · Bízková Rut · Blaha Stanislav · Blažek Kamil · Bobek Miroslav · Boehmová Tereza · Brenna Yngvar · Bureš Radim · Bůžek Lukáš · Byčkov Semjon C Cerman Ivo · Cizinsky Ludvik Č Černoušek Štěpán · Česko Chytré · Čipera Erik · Čtenářův blog D David Jiří · Davis Magdalena · Dienstbier Jiří · Dlabajová Martina · Dolejš Jiří · Dostál Ondřej · Dudák Vladislav · Duka Dominik · Duong Nguyen Thi Thuy · Dvořák Jan · Dvořák Petr · Dvořáková Vladimíra E Elfmark František F Fafejtová Klára · Fajt Jiří · Fendrych Martin · Fiala Petr · Fibigerová Markéta · Fischer Pavel G Gálik Stanislav · Gargulák Karel · Geislerová Ester · Girsa Václav · Glanc Tomáš · Goláň Tomáš · Gregorová Markéta · Groman Martin H Hájek Jan · Hála Martin · Halík Tomáš · Hamáček Jan · Hampl Václav · Hamplová Jana · Hapala Jiří · Hasenkopf Pavel · Hastík František · Havel Petr · Heller Šimon · Herman Daniel · Heroldová Martina · Hilšer Marek · Hladík Petr · Hlaváček Petr · Hlubučková Andrea · Hnízdil Jan · Hokovský Radko · Holásková Kamila · Holmerová Iva · Honzák Radkin · Horáková Adéla · Horký Petr · Hořejš Nikola · Hořejší Václav · Hrabálek Alexandr · Hradilková Jana · Hrstka Filip · Hřib Zdeněk · Hubálková Pavla · Hubinger Václav · Hülle Tomáš · Hušek Radek · Hvížďala Karel CH Charanzová Dita · Chlup Radek · Chromý Heřman · Chýla Jiří · Chytil Ondřej J Janda Jakub · Janeček Karel · Janeček Vít · Janečková Tereza · Janyška Petr · Jelínková Michaela Mlíčková · Jourová Věra · Just Jiří · Just Vladimír K Kaláb Tomáš · Kania Ondřej · Karfík Filip · Karlický Josef · Klan Petr · Klepárník  Vít · Klíma Pavel · Klíma Vít · Klimeš David · Klusoň Jan · Kňapová Kateřina · Kocián Antonín · Kohoutová Růžena · Koch Paul Vincent · Kolaja Marcel · Kolářová Marie · Kolínská Petra · Kolovratník Martin · Konrádová Kateřina · Kopeček Lubomír · Kostlán František · Kotišová Miluš · Koudelka Zdeněk · Koutská Petra Schwarz · Kozák Kryštof · Krafl Martin · Krása Václav · Kraus Ivan · Kroupová Johana · Křeček Stanislav · Kubr Milan · Kučera Josef · Kučera Vladimír · Kučerová Karolína · Kuchař Jakub · Kuchař Jaroslav · Kukal Petr · Kupka Martin · Kuras Benjamin · Kutílek Petr · Kužílek Oldřich · Kyselý Ondřej L Laně Tomáš · Linhart Zbyněk · Lipavský Jan · Lipold Jan · Lomová Olga M Máca Roman · Mahdalová Eva · Máchalová Jana · Maláčová Jana · Málková Ivana · Marvanová Hana · Mašát Martin · Měska Jiří · Metelka Ladislav · Michálek Libor · Miller Robert · Minář Mikuláš · Minařík Petr · Mittner Jiří · Moore Markéta · Mrkvička Jan · Müller Zdeněk · Mundier Milan · Münich Daniel N Nacher Patrik · Nachtigallová Mariana Novotná · Návrat Petr · Navrátil Marek · Němec Václav · Nerudová Danuše · Nerušil Josef · Niedermayer Luděk · Nosková Věra · Nouzová Pavlína · Nováčková Jana · Novák Aleš · Novotný Martin · Novotný Vít · Nožička Josef O Obluk Karel · Ocelák Radek · Oláh Michal · Ouhel Tomáš · Oujezdská Marie · Outlý Jan P Pačes Václav · Palik Michal · Paroubek Jiří · Pavel Petr · Pavelka Zdenko · Payne Jan · Payne Petr Pazdera · Pehe Jiří · Peksa Mikuláš · Pelda Zdeněk · Petrák Milán · Petříček Tomáš · Petříčková Iva · Pfeffer Vladimír · Pfeiler Tomáš · Pícha Vladimír · Pilip Ivan · Pitek Daniel · Pixová Michaela · Plaček Jan · Podzimek Jan · Pohled zblízka · Polách Kamil · Polčák Stanislav · Potměšilová Hana · Pražskej blog · Prouza Tomáš R Rabas Přemysl · Rajmon David · Rakušan Vít · Ráž Roman · Redakce Aktuálně.cz  · Reiner Martin · Richterová Olga · Robejšek Petr · Ruščák Andrej · Rydzyk Pavel · Rychlík Jan Ř Řebíková Barbora · Řeháčková Karolína Avivi · Říha Miloš · Řízek Tomáš S Sedlák Martin · Seitlová Jitka · Schneider Ondřej · Schwarzenberg Karel · Sirový Michal · Skalíková Lucie · Skuhrovec Jiří · Sládek Jan · Sláma Bohumil · Slavíček Jan · Slejška Zdeněk · Slimáková Margit · Smoljak David · Smutný Pavel · Sobíšek Pavel · Sokačová Linda · Soukal Josef · Soukup Ondřej · Sportbar · Staněk Antonín · Stanoev Martin · Stehlík Michal · Stehlíková Džamila · Stránský Martin Jan · Strmiska Jan · Stulík David · Svárovský Martin · Svoboda Cyril · Svoboda Jiří · Svoboda Pavel · Sýkora Filip · Syrovátka Jonáš Š Šebek Tomáš · Šefrnová Tereza · Šimáček Martin · Šimková Karolína · Šindelář Pavel · Šípová Adéla · Šlechtová Karla · Šmíd Milan · Šojdrová Michaela · Šoltés Michal · Špalková Veronika Krátká · Špinka Filip · Špok Dalibor · Šteffl Ondřej · Štěpán Martin · Štěpánek Pavel · Štern Ivan · Štern Jan · Štětka Václav · Štrobl Daniel T T. Tereza · Táborský Adam · Tejkalová N. Alice · Telička Pavel · Titěrová Kristýna · Tolasz Radim · Tománek Jan · Tomčiak Boris · Tomek Prokop · Tomský Alexander · Trantina Pavel · Tůma Petr · Turek Jan U Uhl Petr · Urban Jan V Vacková Pavla · Václav Petr · Vaculík Jan · Vácha Marek · Valdrová Jana · Vančurová Martina · Vavruška Dalibor · Věchet Martin Geronimo · Vendlová Veronika · Vhrsti · Vích Tomáš · Vlach Robert · Vodrážka Mirek · Vojtěch Adam · Vojtková Michaela Trtíková · Vostrá Denisa · Výborný Marek · Vyskočil František W Walek Czeslaw · Wichterle Kamil · Wirthová Jitka · Witassek Libor Z Zádrapa Lukáš · Zajíček Zdeněk · Zaorálek Lubomír · Závodský Ondřej · Zelený Milan · Zeman Václav · Zima Tomáš · Zlatuška Jiří · Zouzalík Marek Ž Žák Miroslav · Žák Václav · Žantovský Michael · Žantovský Petr Ostatní Dlouhodobě neaktivní blogy