Podívejte se, co jsme s Vondrou, Rathem a dalšími ugrilovali

24. 06. 2011 | 14:34
Přečteno 15688 krát
Chcete vědět, jaký je rozdíl mezi Davidem Rathem dštícím ve sněmovně oheň a síru na hlavu politického oponenta a tím, který si s ním neformálně povídá v příjemné atmosféře pražské Voršilské zahrady? A jak tento rozdíl vysvětluje on sám?

Zajímá Vás, co by se muselo stát, aby Alexandr Vondra odstoupil ze své ministerské funkce?

Případně co si politici myslí o novinářích a moderátorka Barbora Tachecí o politicích?

Pokud jste neměli čas zúčastnit se pátých divadelních Interpelací (tentokrát věnovaným Umění grilovat a to jak v původním tak přeneseném slova smyslu) či shlédnout jejich přímý přenos na druhém programu České televize, pusťte si jejich záznam.

Předem se omlouváme za občasnou sníženou kvalitu zvuku (Aktuálně.cz dostává záznam „na klíč“ a nemá možnost jej nijak ovlivnit). Neplánované přerušení způsobené hlaholem zvonů z přilehlého konventu sester voršilek patří pak spíše do sféry divadelní improvizace ;-)Nás fotograf Ludvík Hradilek opět pořídil řadu zajímavých záběrů, najdete je v této fotogalerii.

Pár se mu jich tam nevešlo.Moderátor Tomáš Sedláček si ještě krátce před Interpelacemi psal poznámky k nadcházející debatě
Hosté už dorazili. "Tak o čem to vlastně bude?""Všechno je připraveno, můžeme začít," hlásí do telefonu Štěpán Kubišta, ředitel Nové scény ND (no, a já jsem tam také někde chtěl být vidět, aspoň zezadu ;-)Nakonec bylo zase plno...

A několik drobných osobních postřehů: grilovaná krkovička na mne už nevyšla (byl o ní velký zájem), ale nakonec jsem vzal zavděk i klobásou (i když poněkud nepřirozené oranžové barvy). Tentokrát jsem z Interpelací moc neměl, seděl jsem s počítačem v jakémsi audio stínu a chytal jen útržky vět. Číli jsem sám vděčný za ten záznam ;-)


Post scriptum
Po přečtení tohoto blogu jsem si uvědomil, že v něm ani jednou nepadlo jméno Tomáše Sedláčka (tedy kromě zmínky v popisku fotografie), člověka, jehož jméno je už s Interpelacemi neodmyslitelně spjato.

Shodu okolností mi dnes do mailu dorazila zpráva, jejíž prostřednictvím snad toto své opomenutí napravím:

Sedláčkův knižní debut Ekonomie dobra a zla, který se v Česku zařadil mezi nejprodávanější tituly posledních dvou let, se v červnu objevil na pultech amerických a britských knihkupectví. Po sérii autorových přednášek na univerzitách v Oxfordu a Cambridge, v britské Sněmovně reprezentantů a na londýnské Royal Society of Arts se kniha setkala s prvními příznivými ohlasy také v USA. List Washington Post ji zařadil mezi pět tipů na letní čtení v kategorii ekonomické literatury a server Amazon mezi bestsellery v kategorii Business Ethics.

"Je fascinující setkat se s autorem, který je pro své téma tak zapálený a přistupuje k němu s hlubokou znalostí věci a zároveň se schopností vtáhnout do debaty i posluchače mimo obor," říká Phil Handerson z nakladatelství Oxford University Press. Sedláčkovu práci ocenila také jedna z největších postav současné ekonomie, Američanka Deirdre McCloskeyová.

Kniha Ekonomie dobra a zla získala v roce 2009 ocenění Wald Press Award za výjimečný literární počin. Překládá se také do němčiny, čínštiny a polštiny.

Komentáře

Aktuálně.cz má zájem poskytovat prostor jen pro korektní a slušně vedenou debatu. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se zároveň zavazujete dodržovat Kodex diskutujících. Pokud Váš text obsahuje hrubé urážky, vulgarismy, spamy, hanlivá komolení jmen, vzbuzuje podezření z porušení zákona, je celý napsán velkými písmeny či jinak odporuje zdejším pravidlům, vystavujete se riziku, že jej editor smaže.
Přejeme Vám zajímavou a inspirativní výměnu názorů.
Libor Stejskal, editor blogů (blogy@aktualne.cz)

Baba Jaga napsal(a):

A byla ta klobása alespoň dobrá, pane Stejskale? Na pořad jsem koukala včera, jídélko asi na něm bylo pro přítomné to nejlepší.
24. 06. 2011 | 14:44

stejskal napsal(a):

Ušla, paní Babo Jago. No, vlastně ani moc ne ;-)

Ale to je vždy spíš věc názoru a chuti. Každémá chutná trochu něco jiného, že?

Hezký den.

Libor Stejskal
24. 06. 2011 | 14:49

voroshilov napsal(a):

Vzdyt se podivejte vcrera na fotoblog nejakeho Hradlika na posledni fotku jaky po sobe zanechali svincik z plastoveho nadobi.
24. 06. 2011 | 14:50

hoven napsal(a):

od 56. minuty nejde zvuk
24. 06. 2011 | 15:08

stejskal napsal(a):

Dobrý den, pane hovene,

jde, ale velmi tiše (musíte si ho dát na maximum). Psal jsem to v textu. Mrzí mne to, ale nemohu s tím nic dělat (bohužel umím jen nahrát do youtube, co mi dodají jiní )-:

Libor Stejskal
24. 06. 2011 | 15:10

voroshilov napsal(a):

hoven:
Jak nejde zvuk kdyz Ladik vcera u Ratha psal ze na konci slysel zvony?
24. 06. 2011 | 15:11

voroshilov napsal(a):

Vkladat videa do youtubu musi bejt pekny flastr:-)
24. 06. 2011 | 15:12

stejskal napsal(a):

Jo, já si nestěžuji, pane voroshilove. Dělám tu práci rád ;-) l.s.
24. 06. 2011 | 15:15

voroshilov napsal(a):

stejskal:
Ja jenom ze nevim jak posilat klipy a filmy na youtube,prozradite nam mistrovstvi?
24. 06. 2011 | 15:18

stejskal napsal(a):

To takhle jednoduše nejde, pane voroshilove. Já se to učil roky. l.s.
24. 06. 2011 | 15:19

Mud.. napsal(a):

Bohužel nemohu si pomoc, ale když posloucháte plkání bezdomovců na metru Vltavská, není v tom až tak velký rozdíl. Včera byl na ČT2 pořad s Cílkem a Sedláčkem. Starosta Semil si je pozval jako dvě osobnosti. Nakonec takřka brečel. To samé co včerejší interpelace. Panický strach diskutovat k jádru věci! Nakousnout a nechat být. Určitě si účastníci pořbu pamatují průběh pořbu déle, než si účastníci pamatují průběh interpelací.
24. 06. 2011 | 15:42

Kanalnik napsal(a):

To je komedie... tak jsem se dodival az ke zvonum a je to mazec :))... komedie ci tragikomedie?

docela premyslim, jak si vysvetlit (opakovany) jev, kdy clovek v obecenstvu polozi otazku, nacez pan Sedlacek z nejakeho pro me nevysvetlitelneho duvodu hned v zavesu polozi otazku svoji, uplne mimo obsah puvodni otazky divakovy.... tomu skutecne nerozumim a mozna ani nechci rozumet
24. 06. 2011 | 15:49

Tencokida Hnuj napsal(a):

Další zaneřádění virtuálního prostoru....
Exhibice banálností...

Zdar. Jdu na ryby. /daleko lepší společnost než ta nahoře..../

Apropo - kolik ještě poslanců a ministrů bude musit policie vyšetřovat, než se rozsvítí i pánům majitelům aktualne.cz../ale peníze nesmrdí...to chápu...reklama, inzerce.../ apřestanou si je zvát...
A místo nich uvolní prostor normálním lidem ?

Nazdar !
24. 06. 2011 | 15:52

Realista napsal(a):

Já jsem si to jako první interpretaci, kterou jsem chtěl sledovat, rychle "problikal" (což dělám, abych zjistil, zda tomu má smysl věnovat tu 1 a půl hodiny) a zjistil jsem, že ne. Jsou zajímavější věci ke sledování. Takový nějaký klouzání po povrchu, aby nikdo nic konkrétního neřekl. Nemá to "šťávu" a grády, ani obsahově nic moc.
24. 06. 2011 | 15:52

MaB napsal(a):

Pane Stejskale, to "s" chybí v nadpise úmyslně?
Neboť, ta představa, jak Vondrou něco grilujete mi při vší mé fantazii nějak nejde do hlavy.
24. 06. 2011 | 16:16

stejskal napsal(a):

Ne, to je chyba, díky za upozornění. A omlouvám se. l.s.
24. 06. 2011 | 16:17

RUDA Z MESTA napsal(a):

Neugrilovali jste nic. Snazili jste se ugrilovat Ratha ve zbabeleckem stylu vsichni na jednoho, ale nevyslo to.
Sedlacek nejprve ukradl otazky, ktere mu slicna herecka prinesla az pod nos a pak se mu nelibily ani otazky z publika, tak je hulvatsky ignoroval a misto nich pokladal vlastni - uplne jine. Pry "vybrousene".
K dvakum se choval povysenen a prezirave, k hostum odpudive familierne. Ratha malem nenechal dozit. Pani Bara byla z Ratha tesne pred nervovym zhroucenim. Zkratka klasicky hon na carodejnice pod rouskou svobodne diskuse. Osvedeny format vsichni na jednoho.
24. 06. 2011 | 16:43

jeremy napsal(a):

Tragikomické, samo pro sebe moudré, přirozeně podprůměrně iteligentní, neúmyslně avšak po právu sebesarkazující vystoupení čtyř (kéžby)měsíčňanů. Ptám se, kdo mě odškodní za nedobrovolné bytí zpropadeným čechem?
24. 06. 2011 | 17:00

Béda napsal(a):

Nebylo to vůbec špatné.

Paní Tachecí kouzelně šišlala, jako kdyby ji chyběly přední žuby, skoro nikdo si nevšimnul, že interpelující se z inteprelací již víceméně vytratili. Určitým pozitivem interpelací bylo, že zmizela opona s dotazy dotěrných diskutérů i plentařema, takže v podstatě šlo až na zcela ojedinělé výjimky, kdy stejně došlo rychle k přehození výhybky od tazatelova dotazu k Sedláčkovu programovému itineráři o interpelace hostů p. Sedláčkem.

Scénář byl pečlivě připraven k upozadění p. ministra
Vondry, který má tak rád klid (jeho kauz - Entropa, ProMoPro, zvacího listu č.2, kontroverzní pozice lobbisty cizích (i zbrojařských) firem a zájmů a vysokého reprezentanta Trilaterální komise na českém MO) a ke společnému grilování p. Rátha potažmo ČSSD. Byla to nádherná ukázka účelové mediální manipulace a mobilizace.

Děkuji autorům za ukázku kultivované nekonfliktní debaty jednostranného grilování opozice, která kraluje průzkumům veřejného mínění. Děkuji p. Sedláčkovi a p. Tachecí za hezké vyvrcholení pořadu vzpomínkou na Standu Grosse, který již léta ve vyvrcholové politice absentuje v závěru Fuchsova politického telemarketingu.

Horste bylo to dobrý! Doufám, že pořad bude dále gradovat a příště již vymizí i poslední rušivé elementy z řad dotazů publika a interpelace se budou nést pouze formou dotazů p. Sedláčka podle scénáře, na které spontánně zareagují placené roztleskavačky.
24. 06. 2011 | 17:19

Viola napsal(a):

Byla to pěkná debata,

ze začátku byl zvuk tak silný, že jsem slyšela tlouct srdce pana Vondry, pak se to ztišovalo a zas křičelo, ale slyšela jsem vše, musela jsem manévrovat s hlasitostí.
Tentokrát zářily jen vlasy a hlas pana Sedláčka (opravdu je to šikovný chlap a zlatý, která ho má, ta se asi má). Pana Rátha mám také ráda, jak říkal je to do politiky správný typ. Paní Tachecí tedy zrovna nemusím, zvedá mi tlak a na pana Vondru se nedívám s chutí. Jinak setkání naživo musí být docela příjemné ve stínu kaštanů, nebo co to byly za stromy ve Voršilské zahradě.
24. 06. 2011 | 17:20

Lelíček napsal(a):

Až si v našem státě novináři uvědomí že na rozdíl od jiných demokratických států, v tom našem je naprosto bezúhonných politiků a to čistých jako křišťál, pak se bojim že už nebude o čem psát.
24. 06. 2011 | 17:43

Midori napsal(a):

Béda

Přesné hodnocení.
Svůj příspěvek jsem raději smazal a šel se vydýchat se psem do přírody.
Tihleti pantátové si z nás dělají
24. 06. 2011 | 17:46

el Cop napsal(a):

Copak by asi rekl Pocestny?
(Na tuhle urcitou akci ?)
24. 06. 2011 | 18:36

Alena Vrbová napsal(a):

Ze svého pohledu vnímám a považuji Interpelace nejen za velmi plodné a užitečné(co do vytvoření určitého směru(vize), ale především je považuji za jakýsi " nový " spíše, než-li nový, je lépe hodící se slovo - správný a čerství - závan politického diskursu a k vytváření prostoru přiblížení se občana(voliče) k jeho voleným zástupcům(zastupitelům, ministrům).
Domnívám se, že takovýto diskurs ve veřejném prostředí nejenom že chyběl, ale je především potřebný a ze svého pohledu jej považuji ba přímo za nutný.
S pozdravem Alena Vrbová
24. 06. 2011 | 18:37

Franci napsal(a):

Grilování Pana Rátha a opoziční ČSSD.
24. 06. 2011 | 18:47

Midori napsal(a):

Alena Vrbová
Kdyby, jak Vy to vidíte, byly interpelace plodné a užitečné, bylo by to jen dobře.
Ale nepodléhejte té iluzi, ono totiž o žádné interpelace nejde, a předřečníci to správně pojmenovali. Jde o společenské žvanění na hony vzdálené od na tělo jdoucích dotazů, při kterých by se dotazovaný potil i na prdeli. Jde vlastně o ČISTIČKU lidí nevalné pověsti.
24. 06. 2011 | 18:51

Petr Havelka napsal(a):

Pane Stejskale,

plky a krky
24. 06. 2011 | 19:04

Petr Havelka napsal(a):

PS: Bublání veřejnosti po dvaceti letech. Vondra je mimo, blábolí o jihu, korupce zase není takový problém.
24. 06. 2011 | 19:07

almost glossed™ napsal(a):

My, co spolu mluvíme, vs BU BU BU zlý D.Rath. Tentokrát se k potenciálu Čistírny přidalo i hromadné zastrašování představitele opozice. Moc se mi líbilo, jak Sedláček nemohl vydržet na židli, když D.Rath říkal nepříjemné pravdy. Dlouho jsem přemýšlel: vrhne se na něj Sedláček? Nevrhne? Tak mu do toho alespoň v té pozici startujícího sprintéra neustále brblal.

Nenápadné ztopení otázek čtenářů bylo úžasným kouzelnickým trikem a způsob, jak "brousil" otázky z publika k nepoznání, mě dostal. Není nad demokratické INTERPELACE :-)))).
24. 06. 2011 | 19:28

Ládik!!! napsal(a):

Ta Checí šišlá, nebo ne?
24. 06. 2011 | 19:30

Alena Vrbová napsal(a):

Pane Midori,

myslím, že Vám rozumím a chápu Vás i ostatní diskutující.
Víte, ono je velmi těžké vést diskusi určitým směrem na dané téma. Ze své zkušenosti vím, jak lehce diskuse sklouznou mimo dané téma, vytváří se okamžitě chaos a hůře se diskuse vrací zpět a máte na diskusi vymezený určitý čas. Hovořím ze svých vlastních zkušeností, pane Midori. A co si budeme povídat, nejenom politika má nespočet věčných témat.
Jinak souhlasím s Vámi, že otázky nemíří k jádru věci(je to velmi těžké položit správně otázku, aby se dotkla jádra věci), a pokud otázka míří k jádru, tak se před touto otázkou velmi často kličkuje a zavádí se odpověď jinam. Také to znám ze své vlastní zkušenosti, když o něčem nechci s cizí osobou hovořit.

Alena Vrbová
24. 06. 2011 | 19:37

Luba napsal(a):

Doufám,
že kniha pana Sedláčka bude přeložena nejméně do tolika jazyků, jako Klausova "Modrá, nikoli zelená".

Pravda ... Sedláčka nesponzoruje Lukoil a nezprivatizoval si nekritizovatelný úřad.

Bude-li hojně překládána, bude to jen proto že je to kniha dobrá, nikoli proto, že je autor exot.
24. 06. 2011 | 19:52

buřtík napsal(a):

K čemu nebo komu jsou tyhle PLKY určeny?!!! Další nic neřešící žvanění...Hlavně, že jsme si poplkali a ty plepsi plať...A na tohle se platí televizní poplatky? Je mi z takovýchto poplácávánísiporamenou na blití!!!!!!!!!!!!
24. 06. 2011 | 20:02

Tencokida Hnuj napsal(a):

Dobrou diskuzi dělají dobří účastníci diskuze, dobrý program diskuze ( ne příliš obecné téma a na druhé straně jasně vymezený cíl), kvalitní příprava diskutérů a moderátora a moderátor, který je sjednocujícím činitelem celé diskuze.
Jinak jde o čajový dýchánek via plky v Ladies Brandies Clubu.

Zabíjení nudy.
24. 06. 2011 | 20:26

Alena Vrbová napsal(a):

Pane Tenco...,

v tom, co píšete, je určitě také kus pravdy.
Každému člověku to, co mu je v danou chvíli milé. Je zcela nemožné najít jasně vymezené téma - pro všechny, pane Tenco, ale to víte moc dobře sám.
Pro jednoho příliš obecné téma a zabíjení nudy, pro druhého zajímavé a poučné.

S pozdravem Alena Vrbová
24. 06. 2011 | 20:43

Tencokida Hnuj napsal(a):

Alena Vrbová
Blbost.
Dám vám jedno téma./je jich přehršel/
"Oil peak, informovanost české veřejnosti, politické elity a jejich formulace řešení tohoto problému."
Cíl : Jak podnítit média k tomu, aby českou veřejnost informovala tak, aby u ní vzbudila pocit, že se jedná o závažnou věc a vyžadovala po politicích aby se tím začli vážně zabývat.
Opět příklad.

Vy jste členka Ladies Brandies Clubu ?
:)))

P.S. Moderátor je velmi důležitý. Ten totiž může dát diskuzi konceptuální nádech.
Anebo také nádech čajového dýchánku. (" Jak nabýti pocitu, že jsem příjemně strávil podvečer a navíc mě to nic nestálo")
:(((
24. 06. 2011 | 20:50

hovorka11 napsal(a):

Jediný, kdo viděl současný stav u nás v pohodě byl při debatě opět Vondra.
Vondrovy mystifikace ve smyslu pohodlných z jihu, kterým to nakonec buď zaplatí nebo nezaplatí sever jsou vskutku bizardní. Spoléhá, že když prochází PROMPO, tak už projde každý doložitelný nesmysl.
Řekové moc dobře vědí o co jde a nechtějí být odsouzenci tam, kde jsou na tom ostatní hůře, ale nejsou terčem útoku. Jestliže přijmou "úsporná opatření", tak jsou pro ně doživotní. Byli zvoleni na vycucnutí ratingovými agenturami a bankami. Nejsou poslední ale jedněmi z řady, kde se raketově zvýší dluh.

USA je zadluženější.

Ačkoli Řecko již ratingové agentury odsoudily k nezadržitelně se blížícímu bankrotu a jeho úvěrové závazky zařadily svými známkami do extrémně spekulativního pásma, USA se stále těší z premiérového hodnocení na stupni trojitého A. Přitom jejich veřejné zadlužení se pohybuje kolem stěží představitelných 14,5 bilionu dolarů a na dalších téměř 50 bilionů dolarů se odhadují závazky federální vlády ze zdravotnických programů Medicare a Medicaid a ze sociálního pojištění

A takto vypadá zahraniční dluh na hlavu (zdroj: WorldLingo 2007):
Irsko 424 300 dolarů na hlavu,
Velká Británie 189 800,
USA 41 300
Řecko 33 300

Tohle stojí za přečtení:
http://www.ceskapozice.cz/byznys/ekonomika/usa-jeste-horsi-nez-recko

A proč nezkrachuje Kalifornie ?

http://www.usdebtclock.org/state-debt-clocks/state-of-california-debt-clock.html
24. 06. 2011 | 20:56

Alena Vrbová napsal(a):

Pane Tenco...,

téma dnešních Interpelací bylo jasně dáno - Umění grilovat.
Ze svého pohledu si myslím, že pan Sedláček, v roli moderátora a udržení daného tématu v témže duchu, obstál velmi dobře.

Kdo, z mého pohledu, převážně odbíhal od daného tématu, byli právě pozvaní hosté.

Nic ve zlém, pane Tenco, ale také mám nyní z Vás pocit, že tak trochu odbíháte od tématu.:-))

Nejsem členka:-)))

Alena Vrbová
24. 06. 2011 | 21:29

Kanalnik napsal(a):

pani/slecno Vrbova, myslim, ze rozumim, co Tenco chce rici. S tematem "Umeni grilovat" toho moc udelat nejde. Je to tak obecne tema, ze se da mluvit o vsem a soucasne o nicem. Neni jasne, odkud jdeme a kam chceme v tom tematu dojit. A to je, alespon pro mne, problem. Asi jsem narocnejsi divak :)
24. 06. 2011 | 21:33

hoven napsal(a):

hovorka 11
samotná výše zadlužení není jediný faktor, který případní věřitelé berou do uvahy, když se rozhodují zda-li koupit dluhopisy státu nebo ne.
24. 06. 2011 | 21:36

Kanalnik napsal(a):

hovorka11

aktualni cisla: https://www.cia.gov/library/publications/the-world-factbook/rankorder/2079rank.html

asi se odstehuji z Irska do Macau
24. 06. 2011 | 21:36

Tenco napsal(a):

Alena Vrbová
Ano. Jistě.
Příští téma by tak mohlo být " Proč skákat, když nejsme žáby".

Sám bych rád takovou diskuzi moderoval.
Pokud bych byl hadem.

Dobrou noc. :))

P.S. Škoda (LBC). Mám rád čaj - zvláště když jej podávají dámy. Neboť vím, že po skončení akce nebudu muset mýt nádobí. :))
24. 06. 2011 | 21:39

Válečný štváč a vrah z Wallstreetu napsal(a):

hovorka11 napsal(a): "A proč nezkrachuje Kalifornie ?"

No asi proto, že nemají v čele odborníka vašeho typu, Hovorko11.
24. 06. 2011 | 21:40

Alena Vrbová napsal(a):

Pane Tenco...,

rozesmál jste mě.:-))

Díky za vaše reakce a přeji Vám hezký večer.

Alena Vrbová
24. 06. 2011 | 21:44

Luba napsal(a):

No konečně se aktuálníci trefili do přiměřeného formátu.
Chyběl jen zloděj socialistického masa, Zdeněk Pohlreich.

http://www.pohlreichzdenek.info/rozhovor/zdenek-pohlreich-na-obede-u-pavliny-wolfove
24. 06. 2011 | 21:46

voroshilov napsal(a):

valecny stvac:
Mit za guvernera Terminatora nema stesti kazdy stat!
24. 06. 2011 | 21:48

hoven napsal(a):

rath zase kecal jako palackej
24. 06. 2011 | 21:50

Alena Vrbová napsal(a):

Pane Kanálníku,

myslím si, že pana Tenco.. chápu a Vás také. Umění grilovat - je opravdu široké téma, což vnímám, že je naprosto v pořádku. A také je v pořádku, že každý člověk vnímá toto konkrétní téma svýma vlastníma očima - zjednodušeně řečeno. A každý má možnost ve veřejné diskusi na dané téma se vyjádřit. Toť vše.
Osobně si myslím, že je to velmi slušný začátek.

Mějte se. Alena Vrbová
24. 06. 2011 | 22:05

hovorka11 napsal(a):

Válečný štváč a vrah z Wallstreetu:
Tak to není. Moc rozhoduje a s ní nezbankrotujete. Nejdřív ji musíte ztratit. Tady v ČR se tahá za krátký a velmi slabý provázek (ale vydává se za silný). Proto se usmívám "investicím" do ČR, protože se nám zároveň např. Škodovka stěhuje do Číny. Jsme na jedné lodi s Řeckem, jen se na nás zatím neukázalo prstem.
24. 06. 2011 | 22:07

Kanalnik napsal(a):

Alena Vrbova: nejste nahodou pritelkyne/kamaradka/znama pana Stejskala? (lobbying?) ;)

Jinak ocenuji Vas velmi kultivovany projev.
24. 06. 2011 | 22:11

Alena Vrbová napsal(a):

Pane Kanálníku,

i Vy jste mě rozesmál.:-))
Nejsem.

Dobrou noc všem přítomným.

Alena Vrbová
24. 06. 2011 | 22:22

miláček cenzora. napsal(a):

Barbora Tachecí se tam předvedla jako šišlavá kuna, která místo toho, aby grilovala Vondru, tak si s ním jako nejlepší kámoška dala cigárko, ale Rátha by na místě nejradši sama odvolala ze všech funkcí a přitom pandury má na triku Vondrova éra. Tachecí vůbec nezajímá pravda, ale kamarádské přisávání. Vadí Vám cenzůra na internetu?
24. 06. 2011 | 23:20

Ládik!!! napsal(a):

něco soudruhům na dobrou noc: https://www.youtube.com/watch?v=FUkdZGeIsZU&feature=related
24. 06. 2011 | 23:23

hoven napsal(a):

tachecí kritizovala jak čssd tak ODS. rudé pulmozky z toho ale vydedukovali , že všichni grilovali ratha.....
24. 06. 2011 | 23:39

honolulu napsal(a):

Honolulu, s novym officialnim titulem "svetlonos", chce verejne podekovat panu Stejskalovi za vybornou praci.
Bylo to velmi zajimave. Dekuji pane Stejskal ! Lide, ktere jste vybral maji kvalitu a pohled na osobnosti v Cesku je pro nas cizince vzacnost.
Samozrejme jako cizinec nemohu hodnotit nic politicky, ale jinak zhodnotim vse neuprosne, analyticky, pravdive a s gramatickymi chybami.
ZVUK :
Byl vyborny ! Rozumet bylo vse, snadno a ciste i pres velkou vodu a hory (Appalachian). Vasi zvukari se bud polepsili, nebo mate nove lidi, kteri rozumi sve praci. (Dluzite jim pivo, protoze jste chief).
OBRAZ :
Cisty a lepsi nez byl v ND. ALE - zajimave otazky, ktere rekli panove z publika nebyly podlozeny obrazem. Kdyz nekdo mluvi, tak by ho meli kameramani ukazat na obrazovce.
Pani z publika, ktera mela otazku, nebyla ukazana vubec. (Toto je krutost, jelikoz se divam na kazdou pani velmi rad).
Kameramani Vam, pane Stejskal, dluzi cervene vino s kozym syrem a omluvu.

To co mluvil pan ministr obrany stimulovalo moji zvedavost. Pan ma vysokou inteligenci. Bohuzel hrozi mu zdravotni potize.
Pane ministre objednejte si okamzite z USA posypaci prasek na kazde jidlo, ktere snite.
Jmenuje se SENSA (weight-loss system). To neni droga !
Zachrani Vam to zdravi. Jinak srdce neutahne zatez. Jde to snadno precist ze signalu ktere vysilate...Toto neni zadna kritika ! Jste nam sympaticky. Vase POVINNOST je byt OK !
(2301 Rosecrans Avenue, Suite 4100 Manhattan Beach, CA 90245-4967 nebo www.trysensa.com)

Pan Postulka - labuznik - jeho plny a uspesny zivot jde snadno vycist z klidu, nadhledu a psychicke - bezemocionalni vyrovnanosti.
Budete-li znovu zastavat nejaky urad v mediich, tak NEODCHAZEJTE ! Zavisti druhych se nevyhnete.. (Mate moc dobre hvezdy a moznost obohatit druhe. Hlidejte medikalni cisla napr. tlak, kvuli Vasemu hobby).

Pane Rath, Vy jste velka osobnost. Ohledne Vas si udelame hvezdny profil, stejne jako ohledne velmi hezke pani Tacheci.
Nesmite ji prerusovat, kdyz na Vas mluvi ! To vypada, ze jste v over-defenzive. Po strance schopnost projevu jste tuto besedu vyhral ! Po strance elegance, sladeni barev jste to take vyhral.
(Toto jsou dulezite veci pro Vasi budouci karieru. Je to podtrzeni Vasi osobnosti a prvniho dojmu). Asi kasmir to sako ?

Pani Tacheci,
Vy jste konkurence krasne pani Bobsikove. Mate osobnost a zjev. Ja se nemohu dockat az vpadnu do konstelace
Aquarius a dozvim se o Vas VSECHNO i Vase tajne sny.
Vas privesek by mel byt Amethyst, podle pohledu, je to vsak Indiolite (Tourmaline) nebo Sapphire (Corundum) coz je vpad do rajonu jine dieties. Nebojte se pani, poradim a pricaruji uspech.
Dnes je velky svatek (24.6. Fors Fortuna), dnes je videt velmi daleko, ale take je vetsi moznost se snadno dostat do Bohnic. Proto koncim.
(Pani Tacheci, prestante kourit ! Slysela jste nekdy o cisarskem mydle - vysvetlim jindy)?
25. 06. 2011 | 00:40

honolulu napsal(a):

Honolulu timto prispevkem venuje vsem kurakum UVAHU o cisarskem mydle.
Anticti Rekove a Rimane se pri koupelich natirali olivovym olejem. Po mirnem zaschnuti olej byl seskraban naradim a pokazka mela elasticnost, ochranu pred sluncem a minimalne vrasku. Oni byli hezci - ale pouze do te doby nez pri vybojich zapalili nepratelske mesto. Potom smrdeli ohnem a kourem jak kuraci v dnesni putice. Tento smrad se dostal i do pokozky, kterou nicil a s povinnym konzumovanim cesneku zavinil, ze barbari se dali na utek pred bojem, kvuli super smradu panu sveta.

Tato kulturne degradujici situace byla vyresena v Galii. (Francie)
Bylo tam vynalezeno mydlo. Mydlo se delalo z ruznych druhu zivocisnych a roztlinych tuky, smichanych s popelem stromu a vonavymi bylinami.

Nejdrazsi mydlo pro nejsmradlavejsi legionare bylo delano z tuku koz a ze stromu, kteremu se rika u nas Beechwood tree, (nevim jmenu stromu cesky) a pro cenu si ho mohla dovolit pouze aristokracie. Z ceny vznikl nazev imperialni mydlo.

Toto mydlo voni jako kozy syr, ktery je lahudkou pro pana Stejskala. (Moji take).

Trapim se otazkou co by se asi stalo, kdyby labuznici jako je pan Postulka a pan Stejskal takove zazracne mydlo omylem snedli na besede o grilovani kurakum panu Vondrovy a pani Tacheci.....
Ha, ha, ha,...
Basnik (pan Postulka) a cenzor (pan Stejskal) s poletujicimi bublinami kolem sebe - to by bylo v dejinach poprve.
Takze, je asi lepsi prestat kourit pane ministre a pani Tacheci...
25. 06. 2011 | 02:42

MirekS napsal(a):

Dobry den, pane Stejskale,
tak se zda, ze se Interpelace povedly. Minimalne napad "vytahnout je na cerstvy vzduch" byl skvely.
Zase neco vyplavalo na povrch, zase nekomu "spadla pena" (Vam ne - u piva ke klobasce(?)). A tak koukam, "Jak to vsechno pekne roste"... A mam radost a tesim se na "Leto s kovbojem".... Vcerejsek byl naprosto bezkonkurencni (kez by nam to vydrzelo).

Zdravi

MirekS

P.S.: Asi si tu knizku p. Sedlacka zajdu koupit, kdyz ji tak vychvalujete (nebo ze by se vychvalovala sama(?)). :-)
25. 06. 2011 | 05:18

Aktiv napsal(a):

Co je tato akce, a k čemu je? Mafiáni a jejich ovce sedící, klečící a žeroucí drobky mafiánů, kteří s božím dopuštěním přišli kopnout do zad.. morálky, soudnosti a altruismu.
Tyto interpelace jsou k ničemu, protože jak tyto zrůdy s absencí morálky, kteří svou psychopatií pomohli vybudovat tento zločinecký státní aparát mohou s klidem vraha diskutovat o sobě a o světě!

To je tristní přístup k hodnotám, které tyto osobnosti absolutně postrádají!
Jsem zvědav, kdy pozvete Muammara Kadáfího, nebo Starku, Krejčíře. Grosse, a nedejbože i Topolánka.
Mafiánů máme dost a dost, a kde jsou proboha skutečné osobnosti, kteří umějí více než zneužívat společnosti pro svůj osobní prospěch?

Kdy bude vedené soudní líčení proti Klausovi a jeho porevolučních kumpánech za jeho zločiny proti státu a jeho občanům?

Měli bychom spíše přijít na soudní veřejné líčení s touto ODS a ČSSD mafií!
To jedinné bude mít skutečný smysl, než bláboly oněch reprezentanů zločineckých organizací!
25. 06. 2011 | 06:46

elf napsal(a):

Informační hodnota blogů nulová,o paní Tachecí bych si neopřel ani kolo,to nikdo nevidí,že je to cvok?
25. 06. 2011 | 08:10

Pavel Krajtl napsal(a):

Bára Tachecí?
Podle jakých kritérií se vlastně vybírají novináři?
Je fakt, že svého času to mohla být dost atraktivní roštěnka...
25. 06. 2011 | 08:33

vasja napsal(a):

No, mohlo se u toho i drát peří, ne?
25. 06. 2011 | 08:57

vfischer napsal(a):

EXHIBICIONISMUS MOCI A VYTÍRÁNÍ ZRAKU !!
Divadelní šou sestávající z exhibicionismu zbohatlých zazobanců, jejichž kariéra je lemována nestčetnými nekontrolovatelnými, nedokazatelnými leč zcela zjevnými majetkovými a společenskými čuňárnami! Takoví výlupkové vší cnosti teď rozhazují svá moudra jako perly sviním za přispění řiťolezců, dychtících také vylézt na forbínu a přihřát si svou pochybnou slávu slovního průjmu !!
Jak příznačné pro zdejší vládu všežravců, vrchol pokrytectví, podbízivosti a patolízalství !
25. 06. 2011 | 09:36

Béda napsal(a):

Kouzelné bylo jak Vondra donekonečna opakoval u otázky na presumpci politikovy viny, že on by odstoupil, kdyby na něj bylo podáno trestní oznámení. Jako kdyby nevěděl že v pomínkách Čunkostánu a Drobilostánu (kde ministrem spravedlnosti jsou lidi jako Pospíšil) na něj nikdy trestní oznámení podáno být nemůže.

PS: Pakliže by nějakým zázrakem na něj trestní podání podáno bylo, čekal bych že se bude hájit tím, že dokud mu nebyla prokázána vina, cítí se být nevinným a že chce soudně očistit své dobré jméno.

Holt hroší kůže se nezapře.
25. 06. 2011 | 09:42

dalimír napsal(a):

Dobrý den všem ! Prosím vás když už i pan Vondra těmi svými malými očními průzory zaregistroval že naši poslanci v parlamentu hlasují,zvedají ruce někdy automaticky aniž by věděli o čem je řeč ! Tak tohle již mluví samo za sebe ! Tak totiž dopomáhají k těm zákonným pasvilům kterých je u nás spouta ! Tohle asi neugriluje nikdo !
25. 06. 2011 | 10:40

dalimír napsal(a):

Pardon Spousta !
25. 06. 2011 | 10:41

Béda napsal(a):

dl.

Nechtěl jste napsat sousta?
25. 06. 2011 | 10:48

Rumcajs napsal(a):

Tachecí za jedna.
25. 06. 2011 | 11:29

Béda napsal(a):

Rumcajs,

jo. V přednesu a kouření.
25. 06. 2011 | 12:13

matů napsal(a):

Přátele a třeba i nepřátele.
Odpovědi p.ministra Vondry mi připomínaly odpovědi jednoho poradce předsedy vlády,nezdálo se vám také?Úplně stejné odpovědi jako na HYDE PARKU tento týden,rozuměli jen členové ODS a pi.Tachecí.p.Rath opět byl nedostižný,nevím kdo se jemu může vyrovnat,snad jen pp.Zeman,Topolánek a KOmárek st.Nejšťastnější budu až padne tato vláda,prosím pomožte,třeba ať zkusi vládnout pi.Bobošíková nebo Volfová,ale ne p.Nečas,ublížil mnoha lidem a ubližuje stále.p.Sedláček dělal co mohl,nechtěl jistě okřikovat hosty,proto ho někteří kritizujete.Kde byl p.Stejskal?neviděl jsem ani nic neovlivˇvova,nezdálo se mi.Nemůžu se tohoto setkání zůčastnit,protože jsem z Ostravy,ale je nejlepší diskuzní pořad v televizi.
25. 06. 2011 | 12:52

Aktiv napsal(a):

Jedinný kdo má morální krédo je skutečně Tachecí, s jejími názory nelze než souhlasit.

Dobrá je ta diskuse o pozitivním příkladu uprostřed pořadu. A stálé vymlouvání se politiků na demokracii, prostě je to demokracie,tzn.totalitní chování a zlodějny k ní patří a politici musí tento systém podporovat.
To je opravdu skvělé poznání z hlav tzv.demokratů.
Jsou k smíchu.
Výsledkem je a bude, že svinstvo musíme akumulovat na demokracii a svobodu.

Skvělé. Pokud Rath nebo i Vondra nechtějí svinstvo, proč si v něm libují:-)
25. 06. 2011 | 12:53

Otázkář napsal(a):

Tachecí názorně předvedla jak by objektivní novinář neměl vypadat. A pak, že novinařina v Česku je žumpa. Bodejť by nebyla.
25. 06. 2011 | 13:28

Otázkář napsal(a):

Sedláček je mistr ve sdělování banalit :)
Rath se řídí heslem, když chceš s vlky býti musíš s nimi výti
Poštulka nemastný, neslaný
Vondra neherec, který své pohodlí obětuje ve prospěch národu
25. 06. 2011 | 13:31

Pereira napsal(a):

Mno neodolám a budu reagovat na surrealistický příspěvek Honolulu, i když jsem pouhý evropský Untermensch, který nedosahuje moudrosti a velikosti Übermensch z kolonií.
Řekové a Římané mýdlo samozřejmě znali. V legiích bylo běžně fasované. Silně pochybuji, že by zapáchali víc než germánští, skytští, hunští bojovníci. Dokonce pochybuji, že zapáchali víc než viktoriánští honáci dobytka z Apalačských hor.
Byli to Řekové a Římané kdo zavedli lázně, veřejné záchodky, kanalizaci. Natírání olejem je naprosto běžná věc, možná překvapivá pro osadníky z kolonií, ale u nás ve Starém světě.... Římané a Řekové znali a hojně používali kosmetiku. Kadeřnictví. Když archeologové odkryli vykopávky na Krétě užasli nad krásou zpodobněných žen :
http://en.wikipedia.org/wiki/File:Knossos_fresco_women.jpg
cca 1500 před Kristem to jest 3000 let před objevením amerických kolonií.
Chápu, že pro osadníky z Apalačských hor, jejichž představa o úpravě účesu a kráse je asi takováto:
http://en.wikipedia.org/wiki/File:Grant_DeVolson_Wood_-_American_Gothic.jpg
je to šok. No jo no.
Představa, že by Římané neznali mýdlo než přišli do zaalpské Galie je prostě nesmyslná.
Beechwood tree je Fagus sylvatica čili buk lesní. Ano jeho popel byl využíván při výrobě mýdla.
Vezmete popel, rozpustíte ho ve vodě. Procedíte skrz plátno a máte staré dobré draslo. Draslo povaříte, vyvaříte vodu, aby došlo k jeho koncentraci a povaříte s tukem a dešťovou vodou. Tuk se rozdělí na luj a draslové mýdlo. Povaříte draslové mýdlo se solí a objeví se mýdlové vločky ty sesbíráte, povaříte mýdlovou hmotu, přidáte vonné silice z bylin či medu, nalijete do forem necháte vychladnout, nařežete na kostky a necháte fasovat legionáře, prosté.
Že osadníci z Apalačských hor umí uvařit vlastní mýdlo, je určitě dobré. Pokud ovšem zapáchá jako kozí sýr..... musím je zklamat, rozhodně se nejedná o nejkvalitnější mýdlo na světě.
Podivné dokonalé "mýdlo z Gálie" je zřejmě marseillské mýdlo. To se vyrábí ze směsi olivového oleje a palmových olejů. Bylo vynalezeno v 17.stol. Má skvělé vlastnosti. Používá se na mytí nářadí i dřevěných podlah, ale též jako základ toaletních mýdel. Je vhodné pro alergiky.
Co je to imperiální mýdlo, nevím. Asi něco co fasují vojáci v Afganistánu.
Tolik ze Staré vlasti s věnováním všem lovcům bobrů a honákům dobytka v koloniích a přáním dobré hygieny..
25. 06. 2011 | 15:39

Špína z ODS napsal(a):

Kdyby měli politici trochu soudnosti, tak by táhli dávno. Takhle je budeme muset odstranit.
25. 06. 2011 | 16:24

Paja napsal(a):

Rath nikdy ve sněmovně nedští síru, pouze říká pravdu. Pochopitelně pro někoho nepříjemnou, ale to není důvod nazývat jeho slohová cvičení vulgárními. Pokud ovšem není podle kolnzevativně-liberální (co to je?) ideologie vulgarita vše co není servilní a řiťoalpinistické vůči straně a vládě.
25. 06. 2011 | 16:31

honolulu napsal(a):

Pan Sedlacek byl vcera barevne sladen (skoro sladen) s velkym svatkem svatojanskym, cimz vzdal poklonu tradici, ktera je pokracovanim jeste daleko vetsiho antickeho svatku. Tim vzbudil nasi pozornost. Jeho slovni poticka s panem Rathem mela v sobe energii a bojovnost.
Na zaklade naseho zaujeti byl poslan do vesmiru dotaz, kdo je pan Sedlacek ?
Odpoved prisla ve forme kratke zpravy.
Pane Stejskal, porovnejte !
The Gauls are almost all tall and fair-skinned, with reddish hair.
Their eyes are intimidatingly fierce, they love quarreling, and are overbearing.
Indeed a whole band of foreigners could not much any of them in a bravel.
He is espesially hard to face when he swells his neck, grind his teeth, swings his masive snow-white forearms, and begings to kick and throw punches like bolts shot from taut strings of a catapult.
(Informaci poslal, Ammianus Marcellinus A.D. 330 - 395 A.D. spisovatel, novinar, historik, znamy pod prezdivkou "Huba jedovata").

Pane Stejskal, tim je vysvetleno, proc jste na besede vcera chybel.
Den narozenin pana Sedlacka je ovladan velkou Arcanou cis. XV.
(Devil-instinct). Protektcni kamen je GARNET. (Vsimnete si jeho ponozek, t.j. barva garnetu).
Pan Sedlacek je idealistic, dedicated, inspirational, ale take obsessive, self-centered, indulgent a symbolem dne, kdy se narodil, je Horned Goat. (Rohaty kozel t.zn., ze je treba mit pres den vice knedliku a mene divcich objeti, nebo bude moc tenky/chudy).
Povolani pana Sedlacka - (HEREC) je idealne site na jeho povahu, protoze casto mluvi a hada se, pro benefit druhych a za druhe.
Pan Sedlacek je Capricorn a urcite netusi, ze on uz na teto planete nekolikrat zil. (Reincarnation) ! Nastesti nema poneti co zde za taskarice uz nadelal. Bylo by snadne ho o tom informovat, ale je nebezpeci, ze by je mohl opakovat. Proto budeme mlcet.
25. 06. 2011 | 17:24

honolulu napsal(a):

Pane Pereira,
mam radost, ze jste moje spriznena duse a ze se toulate antikou. Dokonce jste zabloudil i na Kretu 1500 B.C.
Jsem vlastnikem anticke knihovny. Snazim se jeji informace pouzit jako "odrazovy mustek" k nahlednuti do zahad Atlantis.

PLINY the younger (A.D. 61 - 112) Man of letter, (spisovatel) a CONSUL, AD. 100 psal o mydle a o Galii.
Jeho dopisy - 247 celkem, napsany mezi lety A.D. 96-108 byly nekolikrat prelozeny.

V knize : "Cabinet of Roman Curiosities", (drzim ji v ruce), kterou napsal J.C. McKeown, Professor of Classics z university ve Wisconsinu - Madisson, je popis toho zazracneho koziho mydla o kterem jsem se zminil.
Me ani zdaleka neslo o zadne mydlo. Ale predstava, ze by si na nem OMYLEM mohl pochutnat nas velky CENSOR me rozesmala.
Pan Stejskal ma totis rad kozi syr a cervene vino.
Umite si predstavit tu srandu, kdyby mocny pan cenzor mazal prispevky v mraku bublin.... Musim zmenit thema - zase rvu smichem....

Proc se citite "untermenesh" ? Co Vam priroda provedla ?
Jde to napravit ?
Americke carodejnice, occultiste, vedmy, psychikove, vizardi, prijimaci anteny, astrologove, specialisty na alternativni medicinu - vsechny zmobilizuji na Vasi pomoc, kdyz nam napisete neco co nevime o Krete nebo o Atlantis....
25. 06. 2011 | 19:14

Al Pepino napsal(a):

Al Pepino
PRAŽSKÉ JARO 2011

Jarní vánek zvedá dívkám minisukně
A hladí jim holá břicha
Ovčané, ti nejsou ztichá, národ jásá
Má super náladu a pochopení
Pro vládu, jež pracuje od ranního kuropění
Pro dobro svého lidu a nese
Na svých bedrech doby tíhu
Lidé tleskají nad zvyšováním cen zboží
A říkají: Čert to vem, to je boží,
Nechceme už návrat zpátky
Zvedli jsme ruce rádi pro poplatky
Na co je třeba, ať je to plomba,
Rakev, pivo nebo chleba.
Šťáva, Roman, Horák, Bakala si koupí i zubatou
Přehazují zasloužené odměny lopatou
Zdalipak víte, že za všechno si připlatíte?
Lidé jásají, děti politikům mávají
Barták, Drobil, Vondra, Hušák, to jsou andělé
My je máme rádi, pro ty oči upřímné a nesmělé
S vládou voláme: Kriminalitu si rozvracet nedáme!
Tak se divím, že sem tam na ulici
Nějaký dav vyje a s odboráři pořádá rebelie
Proč nemají klidu na práci, sympaťáci,
Oranžoví, topáci, večkáři i modráci?
Jenom sem tam bouřka ve sklenici vody,
Že berou slepcům hole a ochrnutým berličky,
My je oceníme, že jsou pilní jako včeličky
Hezké je to Pražské jaro,
Kdy nám kráčí politici ruku v ruce
Za koryty bez zlosti
K dalším vrcholům nevkusu, nekonečné drzosti,
nemravnosti bez hranic,
ovčané si z toho nedělají vůbec nic
Ze státní kasy bude miláček davu Kalousek a
církev svatá milodary dávat…
A sakra, zvonek zvoní, děsivé to probuzení
Apríl! Je tu ráno, musím vstávat.
A na blogu Stejskal,
tak proč bych si vejskal?

(1.dubna 2011)
25. 06. 2011 | 19:46

Žumpa napsal(a):

Já myslím, že není pochyby, že zloděj Vondra by měl táhnout a na 5 let dostat zákaz práce v prostředí, kde protékají peníze. To, že tento člověk má nadále přístup k tomu, aby mohl z peněz dańových poplaníků plnit zahraniční účty ODS, je jen důkazem, jak je u nás justice a police ovládaná politiky ODS.
26. 06. 2011 | 06:26

ajeto napsal(a):

Paní Tachecí, šišlá, vysloužilá posluha pravičáků, Sedláček, mladý a ambiciózní pravičáček, v debatě se cpal kam neměl, trapák. Vondra-starý dinosaurus s hroší kůží, projevy jak kafemlejnek. Slabota. Na Dr. Ratha neměl nikdo. Musíte se nicky příště více snažit. Bylo to dost chabé a nepřesvědčivé.
26. 06. 2011 | 13:54

močálem černým kolem bílých skal napsal(a):

proč ma Tachecí davidovu hvězdu na krku????
26. 06. 2011 | 15:36

vasja napsal(a):

Někteří křesťani nosej křížek, někteří židé hvězdu.
Na tom neni nic strašnýho.
26. 06. 2011 | 16:12

Midori napsal(a):

Pereira

Pane, poučil jste mne a pobavil. Díky za Váš příspěvek.
26. 06. 2011 | 23:41

Prognostik minulosti napsal(a):

Grilování bez zvuku,který občas zmizí a zase se objeví je zvláštní a technicky asi úmyslné, už proto že od časů kdy bylo za totality v roce 1976 natáčeno bytové divadlo chartistů s Chramostovou,Landovským,Třešňákem a Kohoutem byl zvuk na daleko vyžší úrovni a to už je hodně dávno...
A přitom by mohli být instalovány třeba i titulky, jako jsou běžně používané u politických debat na ČT..viz...Petr Cibulka v TV,kterého na interpelaci nepozvali
protože by museli zvuk vypnout uplně.

http://www.ct24.cz/vysilani/2011/06/25/10116287760-211411058200025-14:31-politicke-spektrum/1/

Ale když jsem si pustil ku grilování politiků dobrou muziku, která u grilování může být,začalo být grilování politiků v mezích mírného pokroku - v roce 2011 - adekvátní cenzuře a manipulaci, kterou nás v rámci udržení svého nakradena na věčné časy, obohacují a ještě dlouho budou.
27. 06. 2011 | 12:25

svatopluk stepanek napsal(a):

britska snemovna reprezentantu - to je zajimave, ale preci jen nic takoveho neni
ve finacial times 25/6/11 je vcelku prizniva recenze na knihu p. sedlacka, navic od samuela brittana, ktery byl - a stale je -
jednim z nejvlivnejsich komentatru toho listu
27. 06. 2011 | 13:08

Martin napsal(a):

Perný rok 2012 !Vláda v r. 2012 odebere sociální dávky a vystaví karty na potraviny !Což bude znamenat že dotyčný si nakoupí potraviny,ale nesmí akohol a cogarety !Což jsou drogy,takže můžeme očekávat vylupovánítrafik,obchodů z lihovinami a přepadání občanů !Dnešní vládní krizi může vyřešit pouze návrat komunistů do vlády !
27. 06. 2011 | 13:25

richard bilik napsal(a):

zmatecne azbitecne lepsi kdiby popadli sekero motyki a za sadili vsumave kazdy 10 stromku prospesnejsi jak mlet prazdnou slamu,,,
27. 06. 2011 | 13:30

ostudanaroda napsal(a):

Prasata uz nevi co z dlouhe chvile a rozezranosti delat,at se z toho grillovani udavi a po.....;Skoda ze hlavni smejd se nezucastnil.
28. 06. 2011 | 03:23

dalimír napsal(a):

Pane Stejskale co tak něco užitečnějšího pro lidi vymyslet ? Těm pánům co tam seděli by spíše slušela dieta protože požívat gril.jídlo není pro starší politické garnitury vůbec zdravé ! Pane dejte se k levici a svět budete vidět v jiných přirozenějších barvách ! Dalimír světu mír!!!
01. 07. 2011 | 13:01

Divadlo napsal(a):

...Sedláček se šišlavou Tachecí nezazářili, politici jsou k neposlouchání a nekoukání, pořad je stejně ubohý, jako neschopná vláda s pro-Putinem Klausem na Pražském hradě...
01. 07. 2011 | 19:56

pich napsal(a):

abc - zkouška spojení.
09. 07. 2011 | 10:20

pich napsal(a):

Kupodivu mně Stejskal nesmazal.
09. 07. 2011 | 10:21

pich napsal(a):

Opět jsem "spam". A to jsem se chtěl zeptat proč je mi bráněno v přístupu na blog pana Pehe.
09. 07. 2011 | 10:25

pich napsal(a):

Asi nesmím napsat slovo Rum cajs.
09. 07. 2011 | 10:26

pich napsal(a):

Tak dobře. Zkusím se na to zeptat přímo v redakci "Aktuálně".
09. 07. 2011 | 10:28

sustaiguani napsal(a):

<a href="http://alkotla.org">الكتلة الإسلامية بدير البلح تنظم ليلة رباط لطلبة الفتوة</a>
05. 07. 2013 | 17:51

ToxSpitotip napsal(a):

<a href="http://itsolutionsrhodeisland.soup.io/">it solutions Providence</a>
26. 07. 2013 | 16:49

unfiniose napsal(a):

<a href="http://it-support-rhode-island.blogspot.com/">it support rhode island</a>
29. 07. 2013 | 19:32

outletptjor napsal(a):

<a href=http://www.rehoboth.ab.ca/menu.asp>canada goose jackets sale</a> svarovski http://www.rehoboth.ab.ca/menu.asp - canada goose sale
26. 02. 2014 | 01:31

Přidat komentář

Tento článek byl uzavřen. Už není možné k němu přidávat komentáře ani hlasovat

Blogeři abecedně

A Aktuálně.cz Blog · Atapana Mnislav Zelený B Baar Vladimír · Babka Michael · Balabán Miloš · Bartoníček Radek · Bartošek Jan · Bartošová Ela · Bavlšíková Adéla · Bečková Kateřina · Bednář Vojtěch · Bělobrádek Pavel · Beránek Jan · Berkovcová Jana · Bernard Josef · Berwid-Buquoy Jan · Bielinová Petra · Bína Jiří · Bízková Rut · Blaha Stanislav · Blažek Kamil · Bobek Miroslav · Boehmová Tereza · Brenna Yngvar · Bureš Radim · Bůžek Lukáš · Byčkov Semjon C Cerman Ivo · Cizinsky Ludvik Č Černoušek Štěpán · Česko Chytré · Čipera Erik · Čtenářův blog D David Jiří · Davis Magdalena · Dienstbier Jiří · Dlabajová Martina · Dolejš Jiří · Dostál Ondřej · Dudák Vladislav · Duka Dominik · Duong Nguyen Thi Thuy · Dvořák Jan · Dvořák Petr · Dvořáková Vladimíra E Elfmark František F Fafejtová Klára · Fajt Jiří · Fendrych Martin · Fiala Petr · Fibigerová Markéta · Fischer Pavel G Gálik Stanislav · Gargulák Karel · Geislerová Ester · Girsa Václav · Glanc Tomáš · Goláň Tomáš · Gregorová Markéta · Groman Martin H Hájek Jan · Hála Martin · Halík Tomáš · Hamáček Jan · Hampl Václav · Hamplová Jana · Hapala Jiří · Hasenkopf Pavel · Hastík František · Havel Petr · Heller Šimon · Herman Daniel · Heroldová Martina · Hilšer Marek · Hladík Petr · Hlaváček Petr · Hlubučková Andrea · Hnízdil Jan · Hokovský Radko · Holásková Kamila · Holmerová Iva · Honzák Radkin · Horáková Adéla · Horký Petr · Hořejš Nikola · Hořejší Václav · Hrabálek Alexandr · Hradilková Jana · Hrstka Filip · Hřib Zdeněk · Hubálková Pavla · Hubinger Václav · Hülle Tomáš · Hušek Radek · Hvížďala Karel CH Charanzová Dita · Chlup Radek · Chromý Heřman · Chýla Jiří · Chytil Ondřej J Janda Jakub · Janeček Karel · Janeček Vít · Janečková Tereza · Janyška Petr · Jelínková Michaela Mlíčková · Jourová Věra · Just Jiří · Just Vladimír K Kaláb Tomáš · Kania Ondřej · Karfík Filip · Karlický Josef · Klan Petr · Klepárník  Vít · Klíma Pavel · Klíma Vít · Klimeš David · Klusoň Jan · Kňapová Kateřina · Kocián Antonín · Kohoutová Růžena · Koch Paul Vincent · Kolaja Marcel · Kolářová Marie · Kolínská Petra · Kolovratník Martin · Konrádová Kateřina · Kopeček Lubomír · Kostlán František · Kotišová Miluš · Koudelka Zdeněk · Koutská Petra Schwarz · Kozák Kryštof · Krafl Martin · Krása Václav · Kraus Ivan · Kroupová Johana · Křeček Stanislav · Kubr Milan · Kučera Josef · Kučera Vladimír · Kučerová Karolína · Kuchař Jakub · Kuchař Jaroslav · Kukal Petr · Kupka Martin · Kuras Benjamin · Kutílek Petr · Kužílek Oldřich · Kyselý Ondřej L Laně Tomáš · Linhart Zbyněk · Lipavský Jan · Lipold Jan · Lomová Olga M Máca Roman · Mahdalová Eva · Máchalová Jana · Maláčová Jana · Málková Ivana · Marvanová Hana · Mašát Martin · Měska Jiří · Metelka Ladislav · Michálek Libor · Miller Robert · Minář Mikuláš · Minařík Petr · Mittner Jiří · Moore Markéta · Mrkvička Jan · Müller Zdeněk · Mundier Milan · Münich Daniel N Nacher Patrik · Nachtigallová Mariana Novotná · Návrat Petr · Navrátil Marek · Němec Václav · Nerudová Danuše · Nerušil Josef · Niedermayer Luděk · Nosková Věra · Nouzová Pavlína · Nováčková Jana · Novák Aleš · Novotný Martin · Novotný Vít · Nožička Josef O Obluk Karel · Ocelák Radek · Oláh Michal · Ouhel Tomáš · Oujezdská Marie · Outlý Jan P Pačes Václav · Palik Michal · Paroubek Jiří · Pavel Petr · Pavelka Zdenko · Payne Jan · Payne Petr Pazdera · Pehe Jiří · Peka Karel · Peksa Mikuláš · Pelda Zdeněk · Petrák Milán · Petříček Tomáš · Petříčková Iva · Pfeffer Vladimír · Pfeiler Tomáš · Pícha Vladimír · Pilip Ivan · Pitek Daniel · Pixová Michaela · Plaček Jan · Podzimek Jan · Pohled zblízka · Polách Kamil · Polčák Stanislav · Potměšilová Hana · Pražskej blog · Prouza Tomáš R Rabas Přemysl · Rajmon David · Rakušan Vít · Ráž Roman · Redakce Aktuálně.cz  · Reiner Martin · Richterová Olga · Robejšek Petr · Rydzyk Pavel · Rychlík Jan Ř Řebíková Barbora · Řeháčková Karolína Avivi · Říha Miloš · Řízek Tomáš S Sedlák Martin · Seitlová Jitka · Schneider Ondřej · Schwarzenberg Karel · Sirový Michal · Skalíková Lucie · Skuhrovec Jiří · Sládek Jan · Sláma Bohumil · Slavíček Jan · Slejška Zdeněk · Slimáková Margit · Smoljak David · Smutný Pavel · Sobíšek Pavel · Sokačová Linda · Soukal Josef · Soukup Ondřej · Sportbar · Staněk Antonín · Stanoev Martin · Stehlík Michal · Stehlíková Džamila · Stránský Martin Jan · Strmiska Jan · Stulík David · Svárovský Martin · Svoboda Cyril · Svoboda Jiří · Svoboda Pavel · Sýkora Filip · Syrovátka Jonáš Š Šebek Tomáš · Šefrnová Tereza · Šimáček Martin · Šimková Karolína · Šindelář Pavel · Šípová Adéla · Šlechtová Karla · Šmíd Milan · Šoltés Michal · Špalková Veronika Krátká · Špinka Filip · Špok Dalibor · Šteffl Ondřej · Štěpán Martin · Štěpánek Pavel · Štern Ivan · Štern Jan · Štětka Václav · Štrobl Daniel T T. Tereza · Táborský Adam · Tejkalová N. Alice · Telička Pavel · Titěrová Kristýna · Tolasz Radim · Tománek Jan · Tomčiak Boris · Tomek Prokop · Tomský Alexander · Trantina Pavel · Tůma Petr · Turek Jan U Uhl Petr · Urban Jan V Vacková Pavla · Václav Petr · Vaculík Jan · Vácha Marek · Valdrová Jana · Vančurová Martina · Vavruška Dalibor · Věchet Martin Geronimo · Vendlová Veronika · Vhrsti · Vích Tomáš · Vlach Robert · Vodrážka Mirek · Vojtěch Adam · Vojtková Michaela Trtíková · Vostrá Denisa · Výborný Marek · Vyskočil František W Walek Czeslaw · Wichterle Kamil · Wirthová Jitka · Witassek Libor Z Zádrapa Lukáš · Zajíček Zdeněk · Zaorálek Lubomír · Závodský Ondřej · Zelený Milan · Zeman Václav · Zima Tomáš · Zlatuška Jiří · Zouzalík Marek Ž Žák Miroslav · Žák Václav · Žantovský Michael · Žantovský Petr Ostatní Dlouhodobě neaktivní blogy