Diváci ovlivňují tvář ČT

02. 09. 2007 | 14:08
Přečteno 19592 krát
Jsme Česká televize. S novou tváří, nikoli s novým logem. Televize veřejné služby mění tvář, zatím ale se stávajícím logem televizní obrazovky.
Od soboty označuje Česká televize své kanály novým způsobem. Impulsem pro tuto změnu byl nástup digitalizace, s jejímž rozvojem chce Česká televize posílit myšlenku korporátní identity a působit na diváka jedním vizuálním jazykem, který obsahuje odlišné prvky, specifické pro každý kanál.

Nový vizuální styl České televize (Jsme Česká televize) je svou podobou vystavěn tak, aby atmosférou a zpracováním oslovil všechny reálné cílové divácké skupiny ČT. Nové grafické prostředí ČT1 (Vítejte na jedničce!) oslovuje většinového diváka pozitivní barevností, příjemnými záběry a hudbou. Prostor pro mladšího diváka zohledňuje především grafika ČT2 (Jiný prostor.). Zpracovává estetiku a výrazové prostředky pro menšinového a výlučného diváka, který vyžaduje kvalitu, oceňuje experiment a alternativní styl projevu. ČT4 SPORT (Žijeme sportem.) odráží dynamiku a prvky sportovního prostředí a přenosů. Nadčasovost a prvky typicky zpravodajského vizuálního stylu obsahuje kanál ČT24 (Informační náskok.). Vizuál každého kanálu vychází především z jeho filozofie a svým pojetím jej podporuje, za pomoci nových sloganů a identifikačních znělek.

Na nové podobě tváře České televize pracoval tým složený z předních českých i zahraničních odborníků více než rok. Samozřejmě, že se grafický systém bude vyvíjet, a to i na základě ohlasů diváků. Ostatně, už o víkendu jsme zareagovali na první častou diváckou výtku a na ČT24 zvětšili informační lištu v dolní části obrazovky.

Dosavadní ohlas diváků je pozitivní, řada z nich má ale názor, že značky kanálů jsou umístěny blíže ke středu obrazovky než tomu bylo v minulosti a že by měly být spíše v rohu obrazovky. Během následujících dnů budeme proto umístění označení kanálů upravovat.Komentáře

Aktuálně.cz má zájem poskytovat prostor jen pro korektní a slušně vedenou debatu. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se zároveň zavazujete dodržovat Kodex diskutujících. Pokud Váš text obsahuje hrubé urážky, vulgarismy, spamy, hanlivá komolení jmen, vzbuzuje podezření z porušení zákona, je celý napsán velkými písmeny či jinak odporuje zdejším pravidlům, vystavujete se riziku, že jej editor smaže.
Přejeme Vám zajímavou a inspirativní výměnu názorů.
Libor Stejskal, editor blogů (blogy@aktualne.cz)

Tom napsal(a):

Mně se to líbí, fakt. Moderní, svěží a hlavně na dvojce zajímavý.
02. 09. 2007 | 14:11

West napsal(a):

Já bych vaši tvář ovlivnil nejradši tím že bych na ty pitomosti co tam dáváte přestal platit koncesionářské poplatky! Je sice pravdy že vedle Primi a Novy jste opravdu vynikající-ale vedle těch je vynikající i zrnění!
02. 09. 2007 | 14:38

Petr napsal(a):

Obecně mi u všech stanic a to i na SATu vadí velká loga, ktraá nejsou vždy úplně v rohu a tedy třeba překryjí u portovních zápasů časomíru. U ČT mi tonevadí, protože ji jen platím, ale minilý měsíc jsem se díval na 3 pořady. No tak uvažuji, pěkně drahé kino.
02. 09. 2007 | 17:43

Frankie napsal(a):

Hrůza, hrůza hrůza. Mám čt rád, ale ty nový loga atd. se mi teda vůbec nezamlouvaj. Dříve to bylo mnohem lepší.
02. 09. 2007 | 18:44

swen56 napsal(a):

Souhlasím S Frankie. Dříve to bylo mnohem lepší. bylo vidět, že jde o ČT. Současná loga zavání primitivismem a navíc jsou nevhodně umístěna a jsou příliš velká
02. 09. 2007 | 20:28

divák napsal(a):

hrůza že něco takového ještě existuje! zrušit a hned. placení koncesionářských poplatků je bolševismus nejhrubšího zrna. je kapitalismus, uživíš, neuživíš...
02. 09. 2007 | 20:33

Malý Jaromír napsal(a):

Vážení,líbí se mi,ale je potřeba více posunout emblemy
do kraje nebo rohu,překážejí. Malý J.
02. 09. 2007 | 20:33

Vojta napsal(a):

Me se to libi. Ta televize by ale mela zmizet /ta puvodni tvar o ktere zvastate, nema to s tim novym stylem co delat a nejde to dohromady/. Pokud jste chteli zachovat tradicni znacku, meli jste tomu prizpusobit celou grafiku a kdyz jste to neudelali tak nema cenu to tam montovat nasilim. No a pane Krafl, vy byste nemel tak lezt vite kam vsem tem lidem z CT. Treba Vase tiskova konference k nemocnici na kraji mesta, no to byl des. Takovy ulisny styl, chtelo se mi blit. Chapu ze jste mluvci CT a hajite jeji zajmy, delejte to ale profesionalne a ne predpojate i kdyz ve vasem pripade pozitivne predpojate. Nepusobi to prirozene ani uprimne.
02. 09. 2007 | 20:42

Bohata9 napsal(a):

Udělejte ta loga tenší a dejte je do rohu ! Když tedy jsem nucen platit tu estébáckou televizi.Dnešní Moravec mě stačil,když jste ustřihli tu zmínku Gandaloviče o novém srpnu 68.Vy si opravdu myslíte že český a moravský národ jsou hlupáci?Možná máte pravdu.
02. 09. 2007 | 20:52

Frank napsal(a):

Televize "veřejné služby" je nonsens, ale o tom debata není. Nový layout je překvapivě povedený. Moderní, jednoduchý přehledný.
02. 09. 2007 | 20:52

Mike napsal(a):

Hrůza, hrůza. Nesnáším Novu, ale jeji nové logo na obrazovce je mnohem lepší (menší, víc u kraje, světlé, tmavé pruhy, takže je vidět na světlém i tmavém podkladu). Logo ČT je příliš velké, špatně umístěné, na světlém podkladu není vůbec vidět, na tmavém ruší. Jestli za takovou hrůzu dáváte naše peníze, tak mně to vadí.
02. 09. 2007 | 20:53

Bohata9 napsal(a):

Janečku dejte logo víc do rohu a tenší když jsme nuceni platit tu estébáckou televizi!
Moravec ustříhl dnes v poledne Gandaloviče jakmile se chtěl zmínit o srpnu 68.
Teď se jedná o dočasnou nepřítomnost Rudé armády.
02. 09. 2007 | 21:01

Roman napsal(a):

Jestli je to lepsi nevim, ale hodne podobne slovenske jednicce.
02. 09. 2007 | 21:04

MAUS napsal(a):

Na nové podobě tváře České televize pracoval tým složený z předních českých i zahraničních odborníků více než rok. Samozřejmě, že se grafický systém bude vyvíjet, a to i na základě ohlasů diváků. TAK Z TOHO JSEM OUT
02. 09. 2007 | 21:10

Goendy napsal(a):

Přišlo období "jednotných visuálních stylů" - řeší to teď kdejaká firma a pracovníci v ČT nemohou zůtat pozadu této úlitbě - kéž by nezůstalo jen u takovéto povrchnosti. Jinak ta čísla programů jsou příliš ke středu a mohly by být i menší. V této podobě ruší - velice. Předchozí znělka hlavních zpráv se mi oproti té současné však zdála brilantní. Zbytečně se utrácejí peníze. Podobně označení čétéčko a jednička je na můj vkus příliš žovio.
02. 09. 2007 | 21:10

Kartousek Josef napsal(a):

Loga jsou umístěna více do obrazu, ruší mne to. Rovněž původní loga jednoznačně nesla informaci že se jedná o ČT. Nám v ČR je to asi jasné že jde o ČT, ale co v zahraničí přo vysílání přes satelit_
02. 09. 2007 | 21:16

Jan Roule napsal(a):

Co se mi nelíbí:
1) znělka událostí je příliš krátka - snad stejně krátká jako úvádějící spot "bez komentáře". Události by si určitě zasloužily delší spot, kord když hudba k ní je velmi dobrá, ale nemá čas v té chvilce vyniknout.
2) znělka k počasí je fádní, nevýrazná. Že se jedná o počasí si člověk všimne až když se na obrazovce objeví moderátor ve studiu.
3)Znělka k "události v regionech" se mi graficky líbí, ale ta hudba je příšerná! Rychle změnit!!
4)tématické znělky k druhému programu se mi velmi líbí, nicméně hlas té paní, co k ní říká "dvojka - jiný prostor" zní dle mého gusta příliš tuctově, jak z nějaké české telenovely.
Na zbytek si pomalu ale jistě zvykám, víceméně se mi líbí, výhrady by se také jistě našly, ale říkám si, že je to nejspíš o zvyku. Především na novou tvář čt24 si budu dlouho zvykat. Původní se mi zdála vždy perfektní...
02. 09. 2007 | 21:17

Honza napsal(a):

Nová loga i znělky jsou hezká, ale měla by se zrušit(prodat) jednička. To je totiž komerční kanál a ne veřejnoprávní televize. CT24 určitě nechat a asi i CT2 by měla zůstat.
02. 09. 2007 | 21:18

Petr napsal(a):

Přidávám se k hlasům které razantně požadují logo menší a více do rohu!!!
Pak snad...Ale staré bylo lepší, protože bylo jasné, že jde o ČT. Takhle to pro cizího diváka na satelitu může být třeba Paraguay...
02. 09. 2007 | 21:18

martin b napsal(a):

krafle, nejak sis zkratil profil. copak?
02. 09. 2007 | 21:27

Líný černý pes napsal(a):

Ano, emblém je nový, pohledný, příjemný a konečně odpoutaný od minulosti - bude jej následovat i změna obsahu?
02. 09. 2007 | 21:29

zemcar napsal(a):

pěkné ,pouze nemusím Krafta.
02. 09. 2007 | 21:44

rudi napsal(a):

Staré logo ČT s číslem programu bylo lepší. Nové kopíruje slovenskou televizi.Připojuji se k požadavku menšího loga v rohu.
02. 09. 2007 | 21:53

MT napsal(a):

K čemu byla vůbec ta změna dobrá? Komu prospěla? Snad jedině grafikům, kteří novou podobu dělali a dostali za to bezpochyby tučný honorář.
Mimochodem v této sdouvislosti si nemůžu nevzpomenout na výrok generálního ředitele čt alias ochránce lidových milicionářů Janečka, který se vyjádřil v tom smyslu, že ČT novou grafiku potřebuje, protože je moderní, sebevědomou a progresivní televizí.
A jen tak mimochodem neví někdo jakl je to dlouho, co vznikala předchozí grafika (mám na mysli události apod.) myslím že to nebude více než dva roky.
Každopádně bych rád poděkoval vedení veřejnopravní televize jak moudře utrácí peníze drtivé většiny národa. Už aby byla privatizace.
02. 09. 2007 | 22:06

Olda napsal(a):

Změna jistě stála statisíce, ale budiž. Jen to logo více do rohu, nevím jestli to ti vaši grafici nevidí!
02. 09. 2007 | 22:19

Kvítek napsal(a):

Rok práce pro tým? Hrůza. Původní bly hezčí!
02. 09. 2007 | 22:26

Macek napsal(a):

Zbytečně vyhozené peníze !!!
Proč je to tak velké, nevhodně umístěné? Proč se to vůbec dělalo? Kdybyste se raději zabývali a změnili programovou skladbu !!
No proč ne, oni to diváci zaplatí :-(((
02. 09. 2007 | 23:02

M4P napsal(a):

Strategie úprav log a značek všech velkých a úspěšných firem je vždy taková, že se inovují, ale nikdy ne radikálně. Dobrým příkladem je Coca Cola. Proto udržují kontinuitu, ale jsou zároveň vždy moderní. To se o tomto výtvoru vůbec nedá říci, dělal to pravděpodobně nějaký známý někoho v ČT, nikoliv však špičkový grafik.
02. 09. 2007 | 23:03

mb napsal(a):

Až na tu privatizaci souhlasím s MT, i když na skryté myšlence "začít znova od začátku" něco je - po privatizaci by nás však reklama utloukala odevšad. V době stále širších možností příjmu tv stanic, at pozemských či satelitnich či kabelových, je prosté označovaní 1,2,4 vskutku geniální a hodné následování i v okolních státech. A ještě by je česká televize měla umístit doprostřed obrazovky, aby tu číslovku nikdo nepřehlédl. I když z druhé strany se nedivím, že nechce být okamžitě identifikovatelná - za některé její pořady se jejich autoři a celá Česká televize musí doopravdy stydět a proto se ráda schová za 1,2,4....
02. 09. 2007 | 23:29

Bo napsal(a):

je to mdlé a nezajímavé, bledé a proč to vůbec. no nakonec si zvyknem. stejně nic lepšího nemají a ten humbuk kolem, ach jo
03. 09. 2007 | 00:00

Lister napsal(a):

Velké, blbě umístěné a navíc nejednoznačné. Jakmile je světlý podklad, není poznat co je to za kanál. Když jste museli něco zajetého a fungujícího měnit, tak třeba ta stříška mohla být červená a číslo kanálu bílé. Alespoň byste dodrželi barvy.
03. 09. 2007 | 00:51

hanz napsal(a):

upřímě je to hrozné a zdá se mi to okopírovaé tot vše !
03. 09. 2007 | 00:59

roz napsal(a):

Nejlepší logo: ŽÁDNÉ LOGO! Když tak jen na začátku a konci pořadu a neotravovat logem diváky, kteří si tu TV platí!
03. 09. 2007 | 01:02

stejskal napsal(a):

Dobrý den, paní Ivano,

psát příspěvky velkými písmeny je na těchto stránkách v rozporu s Kodexem s diskutujících http://blog.aktualne.centru... Proto jsem byl nucen Váš text smazat. Prosím, abyste své příspěvky příště psala standardním způsobem.

Děkuji.

Libor Stejskal, editor blogů
03. 09. 2007 | 07:06

pete napsal(a):

Ošklivé, nemoderní, neoriginální, velké, bez nápadu. Čárka nad obrovskou číslicí znamená "průměr"? Pokud ano, pak je to trefné. Malá obrazovka byla lepší, odlišovala kanály ČT od ostatních. Dnes není jasné, jestli jede jednička od ČT, STV nebo polská...prostě je to nepovedené.
03. 09. 2007 | 07:25

Český synek Nguyen napsal(a):

Dobrý den.
z důvodu nemoci jsem po dlouhé době sledoval v sobotu večer televizi...Ach jo.
Když přijel Gott na převozné "rudle" a Bohdalová se kasala kolik nemá cen nějaké týty tak mi bylo smutně. Nevím v tu chvíli který je rok a století..
Česká televize svým logem které je nemoderní a plete se s polskými programy jen maskuje skandální věc a to že o osudu vlastně rozhodují komunista Janeček a milicionář Lambert.
03. 09. 2007 | 07:31

Petr napsal(a):

nový nový design chvalím. líbí se mi. čisté, jednoduché...
03. 09. 2007 | 07:40

hynek napsal(a):

pane Krafl:A kolik nas koncesionare ta sranda stala ? Opravdu by bez noveho loga CT nemohla existovat ?
03. 09. 2007 | 08:16

Leighanne napsal(a):

Dobrý den. Zmena loga je nepodstatná. Nepůsobí na mne nijak výrazně. Téměř jsem si ji nevšiml nebýt toho, že zavazí ve sledování pořadů. Podstatné je zvýšit kvalitu vysílání ČT 1 - 24 z hlediska struktury vysílání, ale i většiny pořadů.
03. 09. 2007 | 08:26

Terry napsal(a):

Když jsme u toho, co se mě na naší veřejnoprávní a z našich poplatků a daní placené TV nelíbí (a je to většina příspěvků):

1. souhlas s ostatními: loga jsou příliš velká a měla by být víc v rohu; pokud byl záměr, aby byla naprosto nepřehlédnutélná, pak naopak větší, neprůhledná a uprostřed.

2. rozmáhající se "nešvar" - původně na komerčních TV, nyní i na veřejnoprávní: hlasitost znělek a reklam je daleko výraznější než "normálního" programu. Žůžo hlavně ve večerních hodinách.

3. Nevím, bylo-li to přijato jako pravidlo přijímání, ale dost značná část reportérů má problémy s výslovností, o správné češtině ani nemluvě; chce-li TV reflektovat úroveň trendu vyjadřování zejména mladších generací, pak je to jedno, spíše by mohli redaktoři začít používat nezbytnou (a někdy většinovou) součást slovní zásoby "mladého diváka": sprostá slova. Určitě byste byli v jejich očích in.
03. 09. 2007 | 08:27

vebr napsal(a):

Čest práci komunisté, milicionáři a StBáci,
děkuji vám za opětovné předvedení špičkového přesunu mých (státních) peněz do vašich bezedných peněženek. Chápu, že toto vítězství nemůžete přejít mlčky a musíte se ještě veřejnosti pochlubit výsměšným Krafláním.
Tak zase příště, těším se, že mne snad překvapíte menší dávkou diletantismu, ignorantství a bezuzdné nadutosti.
Váš bezmocný koncesionář
03. 09. 2007 | 08:32

jachtík napsal(a):

nechápu, proč je to tak veprostřed. prostě nic moc, aby se kvůli tomu dělal takovej humbuk. znám výtvarníky s mnohem lepšími nápady. tohle je dost ubohý a svědčí to o křečovitém tlačení nápadu ven z hlavy, chybí v tom lehkost, nadhled, nápad. prostě vyhozený peníze za něco, co odpovídá úrovni třetí obecný. to děla nejakej kámoš? chtěl bych vidět to výběrový řízení.
03. 09. 2007 | 08:41

Franta napsal(a):

Souhlasím s Terry.
Loga jsou velká, nejsou v rohu, ruší v obraze. A měly by se pohybovat. Za jak dlouho budou vypálená na obrazovce?
03. 09. 2007 | 08:41

Karel napsal(a):

Panebože rok to trvalo odborníkům co vypotili nová loga. Ta dřina. A škoda, že z vrozené skromnosti nesdělila Česká televize náklady na tuto změnu. To by totiž byla urážka koncesionářů. Vedení České televize by měli volit koncesionáři.
03. 09. 2007 | 09:07

Petix napsal(a):

Udělejte to logo ještě větší!!!
Dejte ho ještě více do středu obrazovky!!!
Fakt perfektní, to je výtvor žáka 1. třídy ZŠ nebo nějakého kamarádíčka, kterej za to dostal balík peněz?
Fakt trapárna ....
03. 09. 2007 | 09:09

Rudy napsal(a):

Jestli jste ty nový loga chtěli dát doprostřed, tak to musíte ještě tak o milimetr doprava a o půl milimetru dolů. Pak to bude přesně v prostředku. A když to ještě trochu zvětšíte, tak už si nemusíte dělat starost s vysíláním programů, protože přes to nebude vidět už vůbec nic. :(
03. 09. 2007 | 09:09

Jakub Jirsák napsal(a):

Symboly (záměrně nepíšu loga) jsou umístěny příliš do vnitřku obrazovky, takže ruší.

Pokud jde o "loga", tak ta jsou hrozná. Možná budou moderní půl roku, ale pak se okoukají. Staré logo ČT, vydrželo několik desetiletí a to není náhoda. Protože měla nadčasový design. Nebyla moderní ve chvíli vzniku, ale pořád. Použít nápad, že Č a T dohromady vytvoří obrazovku je jednoduchý, ale geniální. Zatímco vymyslet, že nad číslem může být čára opravdu nic nápaditého není. Chápu, že top vychází z nového loga ČT, kdy T je zároveň jako háček. Ale co to má znamenat? Jak to poukazuje na to, že se jedná o televizi? Úplně stejné logo by mohla mít firma, která by měla počáteční písmena ČT, která by pekla rohlíky nebo která by vyráběla boty. Prostě univerzální nic nevyjadřující natož pak něco symbolizující znak. Takový se dá aspoň snadno vyměnit za něco dalšího, v tu dobu moderního. Takže je aspoň naděje, že za pár let bude ČT dělat nové logo a třeba to dopadne lépe.
03. 09. 2007 | 09:33

zmetkologa napsal(a):

Je to smutné:
espézetky mají Slováci hezčí než my...
Loga v televizi ST1, ST2, na která se díváme čím dál víc (jsou tam česky dabované filmy a ne přiblblé české seriály), jsou teď proti ČT super..
A to jsme je (Slováky) podceňovali.
03. 09. 2007 | 09:53

Pludek napsal(a):

Nejsmutnější je, že si Česká televize nedovede říct pravdu do očí. Je to smutný konec. I kdyby nevysílala, tak všichni budou tvrdit, že vysílá.
03. 09. 2007 | 09:54

m&m napsal(a):

Pane Krafle, díky, ta loga téměř uprostřed obrazovky, to je skutečně rafinované. Doporučuji je ještě tak 3x zvětšit a ubrat jasu vysílanému programu. Postupně se tak bude vysílat pouze logo, ČT výrazně ušetří a ředitel ČT dostane zase o něco vyšší roční bonus k platu.
03. 09. 2007 | 10:10

alena-m napsal(a):

Je to pekne a moderni ..
03. 09. 2007 | 10:12

m&m napsal(a):

P.S. A ten nápis "ŽIVĚ" 15 cm pod horním okrajem, také skvělý nápad. To má na celém světě jen ČT a TV Jemen.
03. 09. 2007 | 10:16

stejskal napsal(a):

Dobrý den, pane Sandokane,

dovoluji si Vás upozornit, že v tomto blogu a diskusi pod ním se řeší logo ČT. Váš příspěvek byl nevěcný a navíc nevkusný. Proto jsem jej smazal. Budete-li v této dikci pokračovat, znemožním Vám přístup na tyto stránky z Vaší IP adresy.

Děkuji za pochopení.

Libor Stejskal, editor blogů
03. 09. 2007 | 10:29

David Hudec napsal(a):

Nová loga mi připomínají označení některých zahraničních kanálů, která jsou dvacet i více let stará. Nevidím na nich tedy nic moderního. Čísla s proužkem jsou navíc zaměnitelná a nijak nesymbolizují Českou televizi. Je mi líto, ale tato změna se nepovedla. Doufám, že „nové“ symboly zase v tichosti zmizí, nebo doznají podstatných změn.
03. 09. 2007 | 10:45

Surio napsal(a):

Chtelo by to trosku otevrit oci a zjsit, ze to byla chyba, logo ktere rusi vysilani a zabira 5% (pouze rychly odhad) plochy obrazovky je hnus. Asi budu plati jen 95% koncesionarskych poplatku :) A to se ani nebavim o napisu "zive" uprostred obrazu, jednuim slovem nechutne!!!

Prosim vratte tam stara a pekva loga!!! Toto jhe prani povinneho zakaznika.
03. 09. 2007 | 10:51

MH napsal(a):

loga byste měli zmenšit a umístit zcela do rohu, ne doprostřed obrazovky!!!
03. 09. 2007 | 10:53

nik napsal(a):

Nejenže jsou loga nadměrně velká a umístěná příliš dovnitř obrazu, ale jejich nevýraznost způsobuje, že v obraze zanikají a znovu se objevují, a toto jejich skrývání a objevování se ruší daleko více, nežli u starého loga jeho neustálá viditelnost.
03. 09. 2007 | 10:59

tom napsal(a):

Nevěřím tomu, že celý rok jste vymýšleli jenom to logo. Totiž nic jiného - nového na ČT nevidím. Redaktoři stále mají na mikrofonech staré logo. To jste za 1 rok nemohli stihnout ?!?!?!?
03. 09. 2007 | 11:22

Čunek napsal(a):

Logo nestojí za nic a hlavně nám to započítají do poplatku !
Hnus........
03. 09. 2007 | 11:33

radek napsal(a):

taky zajimave,ale napriklad na satelitu je jednicka ci dvojka s pruhem nic nerikajici cislo, ktere nijak nevyjadruje ze se jedna o ceskou televizi...coz me mrzi trochu
03. 09. 2007 | 11:37

Max napsal(a):

Souhlasím s komentářem Macek:zbytečně vyhozené peníze a my to zaplatíme!
03. 09. 2007 | 11:55

Miroslav Zvolský napsal(a):

Nezbývá, než se s menší radikálností přidat na stranu kritiků. Technicky je grafika o něco dál, než ta předchozí, ale celkově změny postrádají nápad. Původní logo ČT bylo originální, nová loga programů sice vyloženě neurazí, ale taky neoslní.
03. 09. 2007 | 12:02

HB napsal(a):

Ta loga dostal za domácí úkol student prvního ročníku grafické školy? Ta nápaditost by tomu odpovídala. Když už, tak by loga měla být inovací "faceliftem" původních log. Schvalovatel takových log asi nosí císařové nové šaty.
03. 09. 2007 | 12:10

Petr napsal(a):

Myslím si, že tak zásadní změnu by měl dělat člověk, který se vyzná v tísice let staré nauce o ostrých, hrubých tvarech.(jak se jim maximálně vyhnout) Mne osobně se to velice nelíbí. Působí to na mne agresivně - ostré hranaté tvary. Nic hezkého. Škoda.
03. 09. 2007 | 12:15

jachtík napsal(a):

tak pane krafl, ještě nám budete do očí lhát, že většině diváků se nový logo líbí?
fuj fuj fuj
03. 09. 2007 | 12:18

Dana Kudlová napsal(a):

Nevhodné umístění, velké, ruší pohled na obrazovku, jsme zvyklí na pravý nebo levý horní okraj. Jediné, co se zlepšilo je pozadí na čtecím řádku, který běží dole na 24. Dříve na menším formátu nečitelné.
03. 09. 2007 | 12:32

PS napsal(a):

Udalosti v regionech:
"Zvuky" pod prehledem zprav trhaji usi, prosim zmenit.
03. 09. 2007 | 12:32

Hatina napsal(a):

DOBRÝ DEN, PŘIMLOUVÁM SE VELMI VELMI VELMI ZA ZMENŠENÍ LOGA TAK NA 50% VELIKOSTI A POVYTAŽENÍ VÍÍÍÍÍCE DO ROHU, TAKHLE MNE NAPADLO, ŽE UŽ ZA CHVÍLI BUDETE STRKAT LOGO DO STŘEDU OBRAZOVKY, JE TO NEUVĚŘITELNĚ RUŠIVÉÉÉÉ!!!!! PŘIJÍMÁM SATELITY, TAKŽE JSEM HNED POROVNÁVALA, PROČ MI STATNÍ LOGA NEVADÍ - JE TO TÍM, ŽE JSOU OPRAVDU AŽ V ROHU A ZORNÉMU POLI OKA NEVADÍ A NERUŠÍ HO. TOHLE, JAK TO JE JE DĚS !!!!! Prosím o nápravu, hlavně pro starší lidi to je hrůzné, oni mají oči už méně přizpůsobivé.
Díky za pochopení a blog, nebýt jej, tak jsem Vám tak jako tak psala.....:-)) Hatina
03. 09. 2007 | 12:51

petr napsal(a):

Dávno jste měli svoje vysílání zakodovat aby si zájemci sami platili za to co dáváte a na co se nedá dívat. Kdyby ČT neměla archyvní pořady natočené v dobách nejtvrdšího socialismu, tak byste dávno neměli co vysílat. A za to všecko ještě drze taháte nám občanům peníze z našich kapes i když se na televizi nedíváme a to platí jak o těch komerčních, tak o té snad ještě komerčněji se chovající ČT! Zakodujte svoje vysílání a zrušte nemorálně vybírané daně skryté do formy koncesionářských poplatků!
03. 09. 2007 | 13:03

Stáňa napsal(a):

To logo je příšerné. Proč zrovna proužek nad číslem? Je to neosobní, studené a nesmyslné. Předchozí logo alespoň vyjadřovalo monogram. Teď? Nic neříkající pruh. Přimlouvám se o změnu!!!!!!!!
Chválihodné je poze zprůhlednění, díky němuž není divák rušen.
03. 09. 2007 | 13:05

Dědek napsal(a):

Dělali na tom odborníci... No, nevím, nevím... Změnili barvu písma, ale hlavně font písma (je užší) ve zpravodajském proužku na Čtyřiadvacítce, takže se mi to špatně čte. To mezi těmi odborníky nebyl nikdo z nějakou vadou zraku, aby ho to trklo? Předtím to bylo O.K. Zahraniční TV s proužky jsou taky O.K. (Ale chápu, že my starší pro televizi nejsme perspektivní.)
03. 09. 2007 | 13:12

saturnin napsal(a):

Hlavně jste nám pane Krafle zapomněl říct, kolik si ta " odborná skupina" fakturovala, nebo jinými slovy - kolik nás ta Vaše "nová tvář" bude stát, jako daňové poplatníky ??
03. 09. 2007 | 13:12

JUDr.Jan Pavelka napsal(a):

Prosím to je žert? Myslím to umístění loga....? Když tak jej dejte rovnou doprostřed. Ovšem lepší by bylo v rohu...což tedy nyní rozhodně není.
03. 09. 2007 | 13:17

Komenda Ludvík napsal(a):

LOGO DEJTE DO ROHU! LOGO DEJTE DO ROHU! LOGO DEJTE DO ROHU! LOGO DEJTE DO ROHU!LOGO DEJTE DO ROHU! LOGO DEJTE DO ROHU!!!!!!!!!!!!! PROSÍM VÁS!
03. 09. 2007 | 13:19

Jen666 napsal(a):

Logo je skvělé...netlačí, je moderní průhledné...povedlo se, to samé platí i o nových upoutávkách, jsou graficky i hlasově zdařilé...
03. 09. 2007 | 13:28

bp napsal(a):

Logo je moc malé a přiliš u kraje obrazovky; čtyři pětiny výšky obrazovky a geometrický střed - to je ta pravá pozice! Zvýšil bych i poměr reklam a upoutávek k pořadům. Z archivu bych vyhrabal a denně používal i předtočené přestávky - ta s koťaty bývala špičková. A pokud jde o televizní poplatky - jsou nízké. Měly by být alespoň 10% z platu popř. 20% z důchodu (důchody jsou nižší, desetiprocentní výnos by byl nedostatečný). Práci čest a míru zdar!
03. 09. 2007 | 13:34

razítko napsal(a):

Škoda našich peněz. Dítě v 1. třídě by vymyslelo hezčí loga, ale je pravda, že byly prázdniny a děti neměly čas.
Jako většina diskutujících také nechápu proč jsou u nás dva typy televizí. Jednu si povinně platí každý a ještě si vydělává na reklamě, kterou stejně nechtějí zrušit, aby zase nějaká klika vysavačů státních dotací měla z čeho existovat. Druhý typ televizí si vydělá sám na sebe a nebo prostě zkrachuje. Osobně bych souhlasil s referendem o další existenci naší drahé dotované ČT.
03. 09. 2007 | 13:37

Vlček napsal(a):

Nebudu říkat, jestli se mi nová grafika ČT líbí, nebo ne. Ale zcela jistě se mi nelíbí, že blogy na Aktualne slouží jako hlásná trouba PR a zájmů institucí a firem. A neplatí to jen pro Krafla.
03. 09. 2007 | 13:50

jožin napsal(a):

Stará loga byla daleko lepší!! Ty dnešní číslice "nic neznamenaji", takové označení mají kdejaké kabelovky nebo třetitřídní televize v Indii. Logo složené z "č a t" tvořící dohromady obrazovku bylo skutečné logo. Kdo to změnil byl opravdový Vůl!!!
03. 09. 2007 | 14:59

Jarda napsal(a):

Hlavně se mi "líbí" to obrovské logo s jedničkou, které je navíc oproti Primě a Nově posunuto více do středu obrazovky, takže opravdu vůbec "neruší" při sledování děje na obrazovce. Chtěli jste být zkrátka větší, ještě větší až se stanete největšími !
03. 09. 2007 | 15:06

ctenar napsal(a):

jak muze napsat nekdo tohle:"hrůza že něco takového ještě existuje! zrušit a hned. placení koncesionářských poplatků je bolševismus nejhrubšího zrna. je kapitalismus, uživíš, neuživíš..."

Ja sem za ceskou televizi rad a vzdycky budu. Sem tedka ve Spanelsku a nechtejte videt co tu v televizi maji. Nemaji tu zadnou verejnopravni TV a byste videli - komercni televize se predhaneji v poctu reklamnich sotu a pokud chcete v televizi videt neco slusneho, musite zajit do videopujcovny, protoze tu maji jen abslolutni slataniny. Televize je tu ne pro divaka, ale JEN pro vydelek na reklamach.
03. 09. 2007 | 15:08

jaromír dvopřáček napsal(a):

stará loga byla decentní a vhodná,nová loga jsou víc provokací,než přínosem.U ČT mi vadí ještě vysílání sportovních přenosů,kde se důležité zápasy přesunují na ČT4 i přesto,že drtivá většina ho nemůže přijímat.
03. 09. 2007 | 15:16

Hubálovský Vladimír Morava napsal(a):

ČT je super, hlavně pořady na ČT 2. Nova a Prima nic moc. Otřesné je na Nově to přiblblé počasí.Počasí na ČT 1 je na vysoké odborné úrovni!!! Pak při zprávách na Nově jsou nepříjemné ty divné, nucené smíchy hlasatelů. Borec na konec je také někdy přiblblé!!
03. 09. 2007 | 15:26

Jirka P. napsal(a):

Když se ptáte,pane Krafle,tak odpovídám:logo jednička či dvojka s čárkou nad hlavou je matoucí nesmysl (tak se někdy označuje zkrácený letopočet),levý roh je dobrý,ovšem ta velikost a trčení daleko od kantny do obrazu je neúnosné.Nevím také,proč česká televize utekla nesmyslně od tradičního loga a kdo se tím chtěl zviditelnit.Na znělkách se moc nezměnilo,zdá se to zanedbatelné.Ovšem ti živí pajduláci,kteří si rámují očička jakoby hledali záběr a přitom vykřikují "Jsme česká televize" - ti budou za týden nesnesitelně otravní.Jsem zvědav,jak dlouho je budete vnucovat.Poznámka: změnou loga se nezmění kvalita programu.A ta jde,bohužel,od desíti k pěti.Až vyčerpáte "komunistický" archiv,nebudete mít téměř co vysílat.
03. 09. 2007 | 15:43

Ivoš napsal(a):

na tomto kroutili grafikové celý rok šponu krutou.Tady zázrak.Proč nenachat udělat logo školním dětem ty jsou kreativní
03. 09. 2007 | 15:50

Ivoš napsal(a):

Jo nevyjádřil jsem se k obsahu.Tedy zprávy po úpravě / tedy jejich prodloužení / tastrofa obsah zpráv nulový,informace ze světa tendenční pozitivní informace žádné tedy Nova II.Televizní pořady - úpadek.Je mi z ČT smutno a propos proč musím platit ty sprosté poplatky.Reklam je v ČT skoro stejně jako na komerčních televizích a ty žijí bez nich.
Tak pronajměte část Kavčích hor.
03. 09. 2007 | 15:59

Dědek napsal(a):

Většina zahraničních firem, které něco znamenají, logo zásadně nepředělává, jen modernizuje a při tom vychází ze stávající filosofie (viz např. loga některých titulů tradičních zahraničních novin). Ta jejich loga totiž něco znamenají. U televizí je to asi jiné, tam tradice nehraje roli, proto i zahraniční televize loga občas mění. Asi tak jako často mění majitele. Každý se chce dostat do dějepisu. Česká televize ale něco takového dělat nemusí: Nové logo, jdoucí zcela proti duchu toho starého, jí ke kvalitě nepomůže. A navíc: Každý průměrný markeťák vám řekne, že logo by v sobě mělo odrážet podobu firmy, a když ji ještě v písmenech může zobrazit, jako to dělalo staré Č a T, pak jen dobře. Je to symbol s nezaměnitelným a nezapomenutelným významem. To se dobře prodává (typickým příkladem je Coca-Cola). Co je číslice s čárkou, to opravdu nevím. To vymyslel buď nějaký matematik, chtěje tím říci: Číslo je vše, ostatné není (nejsou) nic; anebo to vymyslel někdo z paneláku - tam jsou taky rovné střechy nad hlavami lidí. Spíš se však kloním k jinému vysvětlení: Renomované televize přidávají + (plus), např. RTL+, Česká televize nechce být jako jiné televize, proto minus. A to je asi ta správná filosofie: Tahle naše česká veřejnoprávní televize je pod nulou (v minusu), musíme s tím něco udělat, aby se zase vyšplhala nahoru... Jan Valtera, Praha (řečený Dědek)
03. 09. 2007 | 16:25

fuck napsal(a):

napis ZIVE pres pul obrazovky, ste asi spadli z visne ne?,na CR fotbalovou ligu se neda koukat a ted to jeste neni ani videt,jdete se bodnout....
03. 09. 2007 | 16:26

Nedivák napsal(a):

V ČT se mi toho nelíbí víc, ale hlavně vy, pane Krafte s panem Komersem a podobnými, kteří si udělali z televize hlásnou troubu pravice. Novým logem to nezachráníte.
03. 09. 2007 | 16:50

jirka 123 napsal(a):

vím, že jste česká televize a se tady bavíte spíš o grafice, ale přesto bych na ČT viděl rád víc pořadů (filmů) mluvených v cizím jazyce... Děkuji...
03. 09. 2007 | 16:56

jojo napsal(a):

Ještě změnit obsah, ubrat reklamu, nešikanovat diváky koncerty Karla Gotta a je to perfektní televize. Parlamentní.
03. 09. 2007 | 17:03

jirka 123 napsal(a):

jako v té telivizi je .-.-.-.-.- (= to, co bývá v záchodové míse), proto je lepší si koupit DVD a stahovat ilegálně filmy. TV je prostě pro ty, kteří si ty informace nechávají od někoho servírovat, místo aby si je sami (na internetu) vyhledávali
03. 09. 2007 | 17:24

Ministr nečekaných událostí napsal(a):

1, Znělka zpráv - proč používat útvar, který je velmi velmi podobný logu Nově ???? Nějaký skrytý záměr ?? Zdá se Vám snad rozporcovaný pomeranč tak úžasně zajímavý ? Znělka večerníku - co to je ?? Nečitelné a divné !!!

2, Veškeré zvukové znělky znamenají výrazný posun k horšímu. Prostě dříve to bylo dramatické, teď je to lážo plážo - jako že se nic neděje. Pohodička, žádné drama přeci. Proč bych se tedy díval ?

3, Nový býlý kraul s černými písmeny je agresivní, už ho nečtu. Dost lidí s brýlemi (které písmo zmenšují) mi také sdělilo, že je to nepříjemné číst. Kdyžtak aspoň trochu zvěčte font. Takhle je to hrozné !!!

4, Znělka Ekonomiky - pokud je moderátorka v obraze, tak ta točící koruna, která ji sahá od hlavy až po pas, je obravdu bizarní. Brrrrrr ...
03. 09. 2007 | 17:40

Ministr nečekaných událostí napsal(a):

1, Znělka zpráv - proč používat útvar, který je velmi velmi podobný logu Nově ???? Nějaký skrytý záměr ?? Zdá se Vám snad rozporcovaný pomeranč tak úžasně zajímavý ? Znělka večerníku - co to je ?? Nečitelné a divné !!!

2, Veškeré zvukové znělky znamenají výrazný posun k horšímu. Prostě dříve to bylo dramatické, teď je to lážo plážo - jako že se nic neděje. Pohodička, žádné drama přeci. Proč bych se tedy díval ?

3, Nový býlý kraul s černými písmeny je agresivní, už ho nečtu. Dost lidí s brýlemi (které písmo zmenšují) mi také sdělilo, že je to nepříjemné číst. Kdyžtak aspoň trochu zvěčte font. Takhle je to hrozné !!!

4, Znělka Ekonomiky - pokud je moderátorka v obraze, tak ta točící koruna, která ji sahá od hlavy až po pas, je obravdu bizarní. Brrrrrr ...
03. 09. 2007 | 17:40

Ministr nečekaných událostí napsal(a):

Sorry, že je to 2x. Opera se mi sekla.
03. 09. 2007 | 17:43

Milan napsal(a):

Kdy konečně Krafle vysvětlíš proč není logo v rohu obrazovky????? To mi vadí ze všeho nejvíce, pominu-li to, že nová loga jsou tupá a bez nápadu. Havně že se oslavujete, vy "tvůrci".
03. 09. 2007 | 17:52

Mirka napsal(a):

Souhlasim s kolegou. Dole psaný text (černá x bílá) je oproti předešlé grafice velmi agresivní a nepříjemný.
03. 09. 2007 | 17:58

Poctivý koncesionář napsal(a):

Proč se opičíte s číslicemi po Slovácích?Jsou velké a úplně v obraze.Znělky Hrozné.
03. 09. 2007 | 18:20

IcEnergo napsal(a):

Tento projekt se nepovedl,
je treba zmensit velikost a posunout logo do rohu.
03. 09. 2007 | 18:22

Pepan napsal(a):

Stará loga graficky byla nápaditá a vyjadřovala, že je to Česká televize. Nad novým logem musel grafik hóódně móóc přemýšlet a nakonec se zřejmě inspiroval v matematických značkách, kde číslo pod vodorovnou čárkou znamená průměr. V tom smyslu jsou to opravdu povedená loga, která budou ČT dobře charakterizovat a reprezentovat.
03. 09. 2007 | 18:48

Honza napsal(a):

Jsem grafik a zmenu vitam. Jako celek pusobi velice ciste. A co vic, konecne zmizela ta prisernost (stare logo). Meli jste to udelat uz davno!
Muj verdikt - velmi dobra prace.
03. 09. 2007 | 18:54

Vojta napsal(a):

Myslim ze super. Hodne to CT prospelo. Spousta zahranicnich televizi ma uz nejaky cas pruhledna nebarevna loga a myslim ze jsou o dost lepsi, hlavne pokud jde o filmy, kde jinak muze logo dost rusit.
Nova uz to zmenila taky, i kdyz se mi ted nelibi vetsina ostatnich veci ktere predelali.
A prima. O te bych vubec nemluvil. Jeji design je pro me des-bes. Nelibi se mi jejich barvy, znelky, nic. Nejvic se predvedli s tou animovanou znelkou pro zpravy, kterou uz tusim nepouzivaji.
03. 09. 2007 | 20:17

přéma napsal(a):

a co to veliké ŽIVĚ.z fotbalu není nic vidět.
03. 09. 2007 | 20:22

Michal napsal(a):

Nápad změnit tradiční logo ČT jednoznačně hodnotím jako poškozování firmy.

Mělo by mám být řečeno, kolik bylo za změnu loga vyhozeno peněz. Vzhledem k "ubohosti" nového loga to odhaduji na miliony korun - z kapes poplatníků.

Totální změna všeho, t.j. loga, znělek atd je nepochybně snahou se zviditelnit. Argumentace tím, že i jiné společnosti mění loga je vskutku pomýlená.
03. 09. 2007 | 20:31

Macek napsal(a):

Myslím, že Vám ten úsměv zatuhnul, pane Krafl :-(. Očekával jste asi nadšené reakce a hle - ony se "trochu" liší od těch pozitivních od diváků! Svůj názor na to jsem napsala výše již včera. Neliší se od většiny diskutujících!!
Ale hlavně, když na nové tváři pracoval "více než rok tým našich a zahraničních odborníků" :-(((( Ani by mě tak nezajímalo složení těch "odborníků", jako jejich odměny za tento výtvor !!
Jasně, prodáváme fabriky, půdu... zbavíme se i letité a osvědčené značky :-((( Proč bychom se měli chlubit Českou televizí na satelitech, že? Stačí anonymní číslo, stejně ta naše malá zemička už ztrácí vše dobrého, co kdy měla!

A teď můžete pokračovat v tom svém nadšeném horování´!! Myslím, že nejen já čekám na Vaši reakci!!
Jsem zvědavá, co mi odpovíte ! Děkuji.
(myslím, že za ty nemalé povinné poplatky si odpověď zasloužím)
03. 09. 2007 | 20:50

vajan napsal(a):

Prostě jediné řešení - rychlá privatizace!!! Horší už to snad být nemůže - myšleno LOGA i program.
03. 09. 2007 | 21:04

Lexa napsal(a):

Když to tu čtu, musím podpořit ty, kterým se změna líbí. Až na některé technické drobnosti (průhlednost log, jejich umístění ...) jsem nadšen. Je to jednoduché (přitom ne primitivní) a má to ducha. Až bude i nové logo ČT (jestli bude to, co bylo odhaleno serverem digizone.cz), tak to si tu přečtete teprve něco :-) Ale nebojte a směle do toho!
03. 09. 2007 | 21:05

Gizmo napsal(a):

Nová loga jsou podařená, moderní a vůbec v obraze neruší. Víc do rohu bych je už nepřesouval, pak by to dopadlo jako Nova s nalepeným logem u kraje obrazovky, a to je hrůza.
03. 09. 2007 | 21:35

twenty napsal(a):

Nejdojemnější je názor na estébáckou televizi, který vyrábí na běžícím pásu antikomunistické pořady a vůc ji není stydno, vybírat od kon´moušů jakési koncesionářské poplatyk (daně).
Strčte si tu vačí ČT 1, 2, 3, 4 do pr...., ale nechtějte od nás peníze.
03. 09. 2007 | 21:39

OndraZ napsal(a):

Nová grafika je moderní a svěží, identy "Dvojky" jsou skvělé; loga se mi také líbí, jenom možná trochu upravit umístění a ubrat na průhlednosti...
ČT za změnu každopádně chválím :)
03. 09. 2007 | 21:53

Kopidová napsal(a):

Nové logo ČT podezřele připomíná logo veřejnoprávní BBC ... je to až směšné.
To, sice už historické, ale geniální logo spojeného Č a T stejně nic nenahradí. Je chyba nahrazovat výborné věci jen proto, že jsou staršího data.
04. 09. 2007 | 09:52

Wilhelm napsal(a):

Loga snad nebylo ani třeba vymýšlet, chybí tam jakýkoli výtvarný a grafický nápad. Jak tohle mohl vůbec někdo schválit, to v té komisi byli samí nedovzdělaní ignoranti bez špetky vkusu?
04. 09. 2007 | 10:56

mirek napsal(a):

Souhlas práce na hodinu ve wordu, no s diskuzí na jeden perný den. Tým odborníků?
Na barvu písma, pozadí, typ písma????
04. 09. 2007 | 19:57

Jirka napsal(a):

A až nám místo obrazovky dají ten plánovaný srp a kladivo, to bude teprv nářez!
04. 09. 2007 | 20:59

Mirek napsal(a):

U loga ruší nejen poloha, ale také provedení, kdy při změně pozadí se najednou vystoupí logo. A člověk je v perifením vidění naprogramován na změnu nebo pohyb. Bohužel jsou v tom veliké peníze a tak nikdo z ČT neuzná, že se logo nepovedlo. Asi si to prohlíželi jen na papíře a na televizi si to na zkoušku ani nepustili.
04. 09. 2007 | 21:03

EVA napsal(a):

Loga jsou odporné-jednoduché...Proč černobílé-asi všichni vlastníme černobílé TV..
04. 09. 2007 | 23:22

J. Švorčík napsal(a):

Velikost loga a nové obrazové znělky mne nevadí ani nenadchnou. Zleží mi na pořadech, které budete vysílat. Kdyby jste prostředky s tvorbou nové imidge věnovali do tvorby programů, udělali by jste lépe.
05. 09. 2007 | 21:48

Ivan Hochmann napsal(a):

Vraťte zpět loga i znělky.To musíte pořád něco mrvit?Proč si neuděláte napřed průzkum?Odstranili jste už hezkých pár zajímavých publicistických pořadů.Nové jste nevytvořili(Vertikála,Na hraně a pod.)Mám ten dojem,že jediné co by ČT prospělo by byl nový ředitel a celá rada.Ještě by scházelo abyste začli s dryáčnickými manýrami a reklamami v poředech a odmítnu platit poplatky.Stejně jste jediná televisní stanice na kterou se dívám.Úplně si vystačím s počítačem.Ivan Apropó...zaslechnu-li tu cinkací znělku zpravodajství regionů,zavírám televisi.
05. 09. 2007 | 22:03

Boleslav D. napsal(a):

Pane Krafle, ty zmeny jsou uplne HROZNE!!! Proc se tak ochotne vzdavate dulezite casti sve identity? Stare logo bylo hezke, vtipne, zavedene, mile...
Je to jako kdyby nase republika zmenila svuj tradicni statni znak za neco takhle hloupeho.
NAPROSTA HRUZA, zruste to, cim drive tim lepe!!!
Za to by si reditel zaslouzil vyhazov daleko spise nez za nejake prohresky s milicionarem...
07. 09. 2007 | 12:40

Rudy napsal(a):

Teb ultrazvuk nebo co se to příšernýho line z televize před vysíláním regionů je teda fakt síla!
07. 09. 2007 | 15:27

ejch napsal(a):

Musím se zastat Milana Šmída z louče, protože "starého" loga jsem si fakt také nevšiml nikdy... nutno podotknout, že opravdu nemám čas vysedávat 24 hodin před obrazovkou a sledovat nějaké přeblikávání loga... a když už jsme u toho... kdy hodlá ČT jakékoliv loga odstranit úplně? Do mojí LCD televize se tak totiž "vypaluje" logo ať už je jakékoliv, čili by bylo nejlepší možné logo, žadné logo.
07. 09. 2007 | 22:06

Hurá napsal(a):

Vaše problémy za Vaše peníze bych chtěl mít.
08. 09. 2007 | 03:16

Ivan Hochmann napsal(a):

Je zbytečné vám něco říkat.My sice platíme poplatky ,další peníze jsou opět od nás(ze státního rozpočtu),ale vy instituce Česká televise se neustále chováte jako soukromý subjekt.Rada je zparchantělý nefunkční novotvar.Způsob zpravodajství,publicistiky,předávání všeobecně prospěšných informací máte pořád v plenkách a myslíte si ,že nás občany potěšíte jakýmsi dryáčnickým show.Na všechno musí být logo,znělka,předmluva,reklama,pitomé komentáře.Chováte se prostě přesně podle vzoru parlamentu.Ti si tam také myslí,že ONI jsou ti povolaní k výkonu moci,oni si budou dělat co uznají za vhodné,bez ohledu na skutečné potřeby společnosti.Vůbec nehodlají respektovat faktum,že mají být dobře placenými SLUŽEBNÍKY společnosti-výkonnou mocí nás lidí.Vlezte mi na záda.Stejně váš Televisní fenomén je pro moudřejší populaci pasé a ztráta času. Ivan
08. 09. 2007 | 11:30

Ivan Hochmann napsal(a):

A pokud nebudete rozumět výše napsanému,tak si nemůžete nevšimnout,že našinec už není závislý na řízených,kontrolovaných a manipulovaných mediích.Nepotřebujeme výjezdní doložky,valuty-odjedem kdykoliv,kamkoliv.Nepotřebujeme zpovykané novináře,-uděláme si svůj způsob předávání informací.Nepotřebujeme Strany-stranické příslušnosti jsou už dnes více méně lobistické,mafiánské praktiky které mají za ukol zvýhodnit jistou část společnosti.Dokážeme se uskrovnit ve svých požadavcích,protože máme jiné priority.Ivan.
08. 09. 2007 | 11:44

Ivan Hochmann napsal(a):

Zaspali jste dobu,protože pořád zaměstnáváte postkomunistické elementy a řídíte se jejich připitomnělými radami.A když jsme u těch priorit.Nechápu vaše postoje.Proč musíte mermomocí soutěžit o sledovanost s ostatními tel.společnostmi.Máte přece úplně jinou diváckou základnu.Kulturnější,přemýšlivější,-lačnící spíše po informacích,vzdělávání,publicistice,občanských tématech atd.Akční násilnosti,pornohovadiny sifilitických blbů,dryačnické soutěže o šaškovský měšec,stupidní zviditelňovací praktiky některých rádobyherců a další množství debilních,slátaných pořadů nechte klidně Primě,Nově a jejich Primákům a Novákům.Není oč stát.Snad jen podotknout,že ničitelé vkusu,kulturní spodině věnující se bulvární manipulátoři ovlivňují duchovní život všeobecně.Nejsem ale žádný mravokárce snad,jen podotýkám,že v tomto státě instituce věnující se této problematice evidentně chybějí.A je to vidět na chování dětí,řidičů.politiků,vlastně všude.Nebo také se dá říci,že bych měl zalézt do lesa poblíž mého domu a nevystrkovat nos.Ivan
08. 09. 2007 | 12:38

Ivan Hochmann napsal(a):

Přesto však přeji České televisi důstojné image,úctu diváků a tím i úspěšnost a lepší časy.Děkuji za pochopení.Ivan
08. 09. 2007 | 12:48

Ivan Hochmann napsal(a):

Diváci ČT jsou skeptičtí a Tvář České Televize (jak vidno od 2.9.)ani v nejmenším neovlivňují.Takže Martínku - nelžete nám.Ivan
10. 09. 2007 | 20:35

Ivan Hochmann napsal(a):

Pane Stejskale,nechcete něco podotknout,jak je Vaším dobrým zvykem?Třebas husa zakejhá.Ivan
10. 09. 2007 | 20:39

Ivan Hochmann napsal(a):

Potrefená husa jak vidno nezakejhá.Pana Krafla pro jistotu odklidila do ciziny,sama sedí v rohu a čeká odkud přijde další rána.Mít brokovnici ,tak ji dorazím.Už proto,že nereaguje.Ano vážení -ČT je arogantní a ignorantská instituce jako všechno co je t.zv "státní".ČT je asi plná starých komunistických kozlů,kteří zahradníky nikdy nebudou.Fakt,že nejsou schopni ani slovně zareagovat na ne moje ,ale naše požadavky mě osobně naplňuje odporem a zlostí(pískání v Regionech).A když jsem u věci - ptám se tímto pana Rumla co vlastně tehdy s tím spacákem v ČT dělal? Ivan
18. 09. 2007 | 21:01

Ivan Hochmann napsal(a):

Uplynuly 4 měsíce.Arogance TV opravdu je napováženou.Místo aby ,ztišila a omezila dryáčnické znělky a jakési předreklamy tak zavedla spoustu dalších hovadin a zdražila poplatky.Děkuji Ivan.
23. 01. 2008 | 18:15

replica watches napsal(a):

I do NOT ordered a and I don’t confirmed anything.I ony generate a kind of a account on your side, because I want to know with option I have by the payments.If I make the decision to order a Alain Silberstein watches.... I am interest in the Baume & Mercier watches. So please give me a special price and inform me I witch way it is possible to pay
14. 04. 2010 | 03:06

replica watches napsal(a):

I do NOT ordered a and I don’t confirmed anything.I ony generate a kind of a account on your side, because I want to know with option I have by the payments.If I make the decision to order a Alain Silberstein watches.... I am interest in the Baume & Mercier watches. So please give me a special price and inform me I witch way it is possible to pay
14. 04. 2010 | 03:07

viagra europa buy napsal(a):

Do you have any more info on this?
11. 01. 2011 | 00:44

CHAPMANJosie napsal(a):

freelance writer
08. 11. 2011 | 02:16

Přidat komentář

Tento článek byl uzavřen. Už není možné k němu přidávat komentáře ani hlasovat

Blogeři abecedně

A Aktuálně.cz Blog · Atapana Mnislav Zelený B Baar Vladimír · Babka Michael · Balabán Miloš · Bartošová Ela · Bavlšíková Adéla · Bečková Kateřina · Bednář Vojtěch · Bělobrádek Pavel · Beránek Jan · Bernard Josef · Berwid-Buquoy Jan · Bielinová Petra · Bína Jiří · Bízková Rut · Blaha Stanislav · Blažek Kamil · Bobek Miroslav · Boehmová Tereza · Brenna Yngvar · Bureš Radim · Bůžek Lukáš · Byčkov Semjon C Cerman Ivo Č Černoušek Štěpán · Česko Chytré · Čipera Erik · Čtenářův blog D David Jiří · Davis Magdalena · Dienstbier Jiří · Dlabajová Martina · Dolejš Jiří · Dostál Ondřej · Dudák Vladislav · Duka Dominik · Duong Nguyen Thi Thuy · Dvořák Jan · Dvořák Petr · Dvořáková Vladimíra F Fafejtová Klára · Fajt Jiří · Fendrych Martin · Fiala Petr · Fibigerová Markéta · Fischer Pavel G Gálik Stanislav · Gargulák Karel · Geislerová Ester · Girsa Václav · Glanc Tomáš · Gregorová Markéta · Groman Martin H Hájek Jan · Hála Martin · Halík Tomáš · Hamáček Jan · Hampl Václav · Hamplová Jana · Hapala Jiří · Hasenkopf Pavel · Hastík František · Havel Petr · Heller Šimon · Herman Daniel · Heroldová Martina · Hilšer Marek · Hladík Petr · Hlaváček Petr · Hlubučková Andrea · Hnízdil Jan · Hokovský Radko · Holásková Kamila · Holmerová Iva · Honzák Radkin · Horáková Adéla · Horký Petr · Hořejš Nikola · Hořejší Václav · Hrabálek Alexandr · Hradilková Jana · Hrstka Filip · Hřib Zdeněk · Hubinger Václav · Hülle Tomáš · Hušek Radek · Hvížďala Karel CH Charanzová Dita · Chlup Radek · Chromý Heřman · Chýla Jiří · Chytil Ondřej J Janda Jakub · Janeček Karel · Janeček Vít · Janečková Tereza · Janyška Petr · Jelínková Michaela Mlíčková · Jourová Věra · Just Jiří · Just Vladimír K Kania Ondřej · Karfík Filip · Karlický Josef · Klan Petr · Klepárník  Vít · Klíma Pavel · Klíma Vít · Klimeš David · Kňapová Kateřina · Kocián Antonín · Kohoutová Růžena · Kolaja Marcel · Kolářová Marie · Kolínská Petra · Kolovratník Martin · Kopeček Lubomír · Kostlán František · Kotišová Miluš · Koudelka Zdeněk · Koutská Petra Schwarz · Kozák Kryštof · Krafl Martin · Krása Václav · Kraus Ivan · Kroupová Johana · Křeček Stanislav · Kubr Milan · Kučera Josef · Kučera Vladimír · Kučerová Karolína · Kuchař Jakub · Kuchař Jaroslav · Kukal Petr · Kupka Martin · Kuras Benjamin · Kutílek Petr · Kužílek Oldřich · Kyselý Ondřej L Laně Tomáš · Linhart Zbyněk · Lipavský Jan · Lipold Jan · Lomová Olga M Máca Roman · Mahdalová Eva · Máchalová Jana · Maláčová Jana · Málková Ivana · Marvanová Hana · Mašát Martin · Měska Jiří · Metelka Ladislav · Michálek Libor · Miller Robert · Minařík Petr · Mittner Jiří · Moore Markéta · Mrkvička Jan · Müller Zdeněk · Münich Daniel N Nacher Patrik · Nachtigallová Mariana Novotná · Návrat Petr · Navrátil Marek · Němec Václav · Nerušil Josef · Niedermayer Luděk · Nosková Věra · Nouzová Pavlína · Nováčková Jana · Novák Aleš · Novotný Martin · Novotný Vít O Obluk Karel · Oláh Michal · Ouhel Tomáš · Outlý Jan P Pačes Václav · Palik Michal · Paroubek Jiří · Pavel Petr · Pavelka Zdenko · Payne Jan · Payne Petr Pazdera · Pehe Jiří · Peksa Mikuláš · Pelda Zdeněk · Petrák Milán · Petříček Tomáš · Petříčková Iva · Pfeffer Vladimír · Pfeiler Tomáš · Pilip Ivan · Pitek Daniel · Pixová Michaela · Plaček Jan · Podzimek Jan · Pohled zblízka · Polách Kamil · Potměšilová Hana · Pražskej blog · Prouza Tomáš R Rabas Přemysl · Rajmon David · Rakušan Vít · Ráž Roman · Redakce Aktuálně.cz  · Reiner Martin · Richterová Olga · Robejšek Petr · Rydzyk Pavel · Rychlík Jan Ř Řebíková Barbora · Říha Miloš · Řízek Tomáš S Sedlák Martin · Seitlová Jitka · Schneider Ondřej · Schwarzenberg Karel · Sirový Michal · Skalíková Lucie · Skořepa Michal · Skuhrovec Jiří · Sládek Jan · Sláma Bohumil · Slavíček Jan · Slimáková Margit · Sobíšek Pavel · Sokačová Linda · Soukal Josef · Soukup Ondřej · Sportbar · Staněk Antonín · Stanoev Martin · Stehlík Michal · Stehlíková Džamila · Stránský Martin Jan · Strmiska Jan · Stulík David · Svárovský Martin · Svoboda Cyril · Svoboda Jiří · Svoboda Pavel · Sýkora Filip · Syrovátka Jonáš Š Šebek Tomáš · Šefrnová Tereza · Šimáček Martin · Šimková Karolína · Šindelář Pavel · Šlechtová Karla · Šmíd Milan · Šoltés Michal · Špalková Veronika Krátká · Špinka Filip · Špok Dalibor · Šteffl Ondřej · Štern Ivan · Štern Jan · Štětka Václav · Štrobl Daniel T Táborský Adam · Tejkalová N. Alice · Telička Pavel · Titěrová Kristýna · Tolasz Radim · Tománek Jan · Tomčiak Boris · Tomek Prokop · Tomský Alexander · Trantina Pavel · Tůma Petr · Turek Jan U Uhl Petr · Urban Jan V Vacková Pavla · Václav Petr · Vaculík Jan · Vácha Marek · Valdrová Jana · Vančurová Martina · Vavruška Dalibor · Věchet Martin Geronimo · Vendlová Veronika · Vhrsti · Vích Tomáš · Vlach Robert · Vodrážka Mirek · Vojtěch Adam · Vojtková Michaela Trtíková · Výborný Marek · Vyskočil František W Walek Czeslaw · Wichterle Kamil · Wirthová Jitka · Witassek Libor Z Zádrapa Lukáš · Zaorálek Lubomír · Závodský Ondřej · Zelený Milan · Zeman Václav · Zima Tomáš · Zlatuška Jiří Ž Žák Miroslav · Žák Václav · Žantovský Michael Ostatní Dlouhodobě neaktivní blogy