Komentář předsedy Senátu ke změnám ve vládě

21. 04. 2011 | 15:39
Přečteno 8932 krát
Domnívám se, že výsledek koaličních jednání je tragikomickým vyústěním interní vládní frašky, kde se tou nejtragičtější postavou vedle premiéra stal předseda strany Věci veřejné.

Tím, že Radek John souhlasil s vytvořením funkce místopředsedy vlády pro boj s korupcí, popřel všechna svá předchozí vyjádření o dinosaurech, narůstající byrokracii a prospěchářství v politice. Úplatek v podobě postu místopředsedy vlády pro boj s korupcí, který Radek John přijal, umožnil, aby na ministerstvo vnitra byl dosazen člověk, který v roce 2006 vyhrál ODS volby a nyní má pravděpodobně připravit obdobnou kampaň pro volby příští.

Vláda připravuje takzvané reformy nikoli s ohledem na české občany, ale pouze v zájmu spřízněných finančních skupin. Nepřekvapilo by mě proto, kdyby občané vyjádřili svůj nesouhlas s těmito praktikami vlády opět protestními akcemi v ulicích.

Komentáře

Aktuálně.cz má zájem poskytovat prostor jen pro korektní a slušně vedenou debatu. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se zároveň zavazujete dodržovat Kodex diskutujících. Pokud Váš text obsahuje hrubé urážky, vulgarismy, spamy, hanlivá komolení jmen, vzbuzuje podezření z porušení zákona, je celý napsán velkými písmeny či jinak odporuje zdejším pravidlům, vystavujete se riziku, že jej editor smaže.
Přejeme Vám zajímavou a inspirativní výměnu názorů.
Libor Stejskal, editor blogů (blogy@aktualne.cz)

modrý edvard napsal(a):

"Kubiceho zprávu" o prorůstání organizovaného zločinu do politiky nezveřejnil Kubice, ale Severa. ČSSD žalobu stáhla , Paroubek prohrál. Kromě to, k prorůstání organizovaného zločinu do politiky nejspíš dochází. Alespoň zvonku to tak vyzerá.
21. 04. 2011 | 15:52

schlimbach napsal(a):

modrý edvadr

jenže k tomu prorůstání nedochází, ale již došlo a ne jen ze strany ČSSD, ale tak nějak napříč politickým spektrem a nedomnívám se, že by nás to mělo nechat klidnými
21. 04. 2011 | 15:54

Lop napsal(a):

to autor:
Souhlas s komentářem. Co se stalo s Radkem Johnem, tím kritikem společenských nešvarů z Novy? To je opravdu k nevíře, jakou tragikomedii teď spolu s koaličními partnery hraje.
21. 04. 2011 | 15:56

rejpal napsal(a):

Lop
Nic se s ním nestalo. Byl stejný celou dobu, jen to skrz jeho image nebylo tak vidět. Myslel jsem jen, že je chytřejší.
21. 04. 2011 | 16:09

Tencokida Hnuj napsal(a):

"John je nejslabším článkem vlády" /Nečas/
" Udělám z něj proto místopředsedu vlády pro boj s korupcí" /Nečas/

Vše parafráze, ale významově pravdivé.

Tedy - Dokonalá logika ? Potom jde ale o KORUPČNÍ VLÁDU.
Nebo - alogismus ? V tomto případě je nečas nedůvěryhodný.

Nelze mít přeci za premiéra lháře či blázna. To snad platí i pro Paradoxistán Absurditní. Neřku -li pro ČEZko, Moravu a Slezsko. :---()

P.S. Na čas se odmlčím. Kubice se prý totiž začal seznamovat s PROSTŘEDÍM.
Nestojím o nepříjemnosti.
21. 04. 2011 | 16:12

Béda napsal(a):

modrý edvard,

k tomu prorůstání mafií došlo již za hloubení velkého celostátního tunelu Uko Já 1.. V té době Kubice seděl na ÚOOZ a ničeho si kupodivu nevšimnul.

Žádal bych kohokoliv kdo má nějakou povědomost, aby zde pro přehlednost zveřejnil seznam mafiánů (politických, hospodářských a zločinců vůbec) kteří se díky ÚOOZ řízené Kubicem dostali k soudu a byli odsouzeni. Doposud nikde jsem se s takovým výčtem nesetkal.

JInak souhlas s článkem.
21. 04. 2011 | 16:19

Sam 48 napsal(a):

Tragické je,že předseda senátu je KOMUNISTA!!!
21. 04. 2011 | 16:20

martys napsal(a):

vláda je směšná a nebezpečná!
je čas na defenestraci!
21. 04. 2011 | 16:23

Tupelo napsal(a):

Zajimave zpravicky (http://www.tyden.cz/rubriky/domaci/paroubek-mel-nejspis-pravdu-dusno-v-koalici-nevyvetrano_199727.html):

1. Necas chce pokracovat v DeABeLizaci -
- zada zmizeni Moroze (za kterym stoji John)
- pro ocisteni Barty nebude stacit dukaz ze naspachal trestny cin (ze strany VV se mezitim objevily informace ze Barta muze byt do mesice zpatky)
- nepreje si aby novy ministr za VV konzultoval s Bartou sve kroky, s tim ze Barta je ted jen pouhy poslanec (jakto ze on sam konzultuje s vykrizkovanym Langerem?)

2. zajimava informace (skoro mezi radky) prichazi s tim, ze Necas je prekvapen (doslova rekl ze 'to, diplomaticky receno, budi v nem rozpaky') tim ze VV uz netlaci na odchod Kalouska(TOP09) z min. financi!!! Kdyz si dame do souvislosti jak doslo k dohodam v pondeli, totiz ze TO09 prestala tlacit na odchod Dobese (VV) z ministerstva skolstvi, rysuje se tu pekny POLITICKY KSEFT mezi TOP09 a VV, totiz ze si navzajem nepujdou po ministrech (a co ted s Vondrou? :)).
21. 04. 2011 | 16:24

neo napsal(a):

martys:

no jo no, násilí... demokratické volby se neuznávaj
21. 04. 2011 | 16:25

Béda napsal(a):

Sam48,

bývalý komunista. Podobně jako exsenátor dnes europosranec Štětina. Do KSČ si údajně podal přihlášku i pan prezident, který prý byl navíc i se svým prezidentským předchůdcem veden ve skartovaných svazcích STB.

Podle mě je u politika rozhodující především morálka. Jestli je to slušný člověk anebo bezcitné nenažrané prase, které jde přes mrtvoly a lidi jsou pro něj jenom pouhá čísla. Pokud jde o minulost, myslím že zde je důležitý přístup z hlediska presumpce neviny. Aby bylo někoho možno někoho odsoudit je potřeba mu především dokázat trestné činy a konkrétní viny proti lidskosti a pod.. Jestli o něčem konkrétním víte, zveřejněte to.
21. 04. 2011 | 16:32

Pepa z depa napsal(a):

Milí diskutující, nezdá se Vám, že autor pláče nad špatným hrobem? Co on samotný udělal v čele odborů proto co tady kritizuje? A co dělá teď proto v senátu? A to je jedna otázka za druhou na všechny politiky odleva do prava, CO JSTE DĚLALI, ŽE JSTE NÁM TEN PIVOVÁREK ZHUNTOVAT A VYKRÁST NECHALI? No a proto vás k tomu napravení NAŠÍ SPOLEČNOSTI JIŽ NEPOTŘEBUJEME A UDĚLÁME SI TO SAMI, VÍTE? Tak ještě jednou občané ČR, jako první zvedl rukavici Nám vmetenou do obličeje ProAlt a tak se řiďme jeho pokyny na www.vymenilijsmepolitiky.cz a je tam také něco jako kuchařka na novou OBČANSKOU ÚSTAVU ČR. Tak zatím, 4. odboj a Pepa z depa. Končíme, protože si chceme poslechnout jak Topol slušně řečeno PESKUJE ODS k 20tým narozeninám.
21. 04. 2011 | 16:36

blue jay napsal(a):

Nejvetsi mafiani jsou odbory,
jen se podivejte na ty jejich honosne sidla. A to nejen soukrome. Vybudovane za penize pracujicich lidi. Stech se z vrchniho patra Odboru prestehoval do senatu. Velmi verohodny sasek.
21. 04. 2011 | 16:37

LessPure napsal(a):

Tak a teď nám povězte k čemu nám je v ČR Senát.
21. 04. 2011 | 16:37

Tupelo napsal(a):

Pane Stechu, jak to vypada tak protestnich akcich v ulicich se vlada zcela jiste docka, treba se povede i generalni stavka. Pokud se odbory na tripartyte setkavaly s podobnym pristupem jako opozicni strany v parlamentu (zrychlene projednavani, zabranovani diskuzi), pak se neni co divit ze takove jednani opustily. Jo a mala poznamka, snad jim jista dnesni premierova sluvka pomohou v urcitem rozhodovani... ;)
21. 04. 2011 | 16:40

dědek mirda napsal(a):

TO UŽ ZNÁME my si republiku rozkráds nedáme MY si ji rozkradem sami
a blbečkové za vámi vám budou dělat křoví až si při demonstracích budete natřásat peří
21. 04. 2011 | 16:46

ld napsal(a):

Autor,

včera tady zazněl zajímavý názor pod Hvížďalou, a to obvinění Klause z vlastizrady, viz nepřijetí demisí, porušení, pohrdání Ústavou ČR. Co na to Senát? Nic, nebo jen tradiční kecy o ničem? Jestli mají lidi Senát ČR posuzovat v lepším světle, teď je ta chvíle.
21. 04. 2011 | 16:54

stále rebel napsal(a):

Tradiční struktura mafie
1. Capo di Tutti Capi (Šéf šéfů)
2. Capo di Capi Re (Král šéfa šéfů, označuje respektovaného starého, nebo už vysloužilého člena)
3. Capo Crimini (Kriminální šéf, Don – hlava kriminální rodiny)
4. Capo Bastone (Hlava bouchačů, podšéf, podřízený Capo Crimini)
5. Consigliere (Poradce)
6. Caporegime (Hlava řízení, kapitán, který velí „posádce“ asi deseti Sgarriste)
7. Sgarrista nebo Soldato (Voják, slouží mafii jako pěšáci)
8. Picciotto (Malý muž, nízká hodnost, slouží především jako „vymahač“)
9. Giovane D'Onore (Spřízněný člen, většinou bez sicilských nebo italských kořenů)

Dochází ke střídání, ale na podstatě se nic nemění
21. 04. 2011 | 16:55

Rumcajs napsal(a):

Hele Milane, já Tě nečetl, ale schválně jestli trefím, co jsi tam sesmolil.

Reformy ano, ale nějaký jiný. Takový nějaký, co nebudou nic stát, co neoškubou ty nejchudší.... zkrátka dovolená tři měsíce, 5-hodinová pracovní doba, odstupné 2 roky, odborář nesmí zvedat předměty nad 5 kg...důchody zvednout na 99% průměrného platu,výplata v nezaměstnanosti na 95% prům. výdělku....

A vláda dělá, jako když neslyší, viď ?

Jsou to šmejdi.
Musíte do ulic Milane !!!
21. 04. 2011 | 16:58

blue jay napsal(a):

stale rebele?

Popisujete CSSD strukturu v Severoceskem kraji?
21. 04. 2011 | 16:59

ld napsal(a):

Rumcajs,

tebe to trápit nemusí, neb ty to ze svých neexistujících daní ze mzdy platit nebudeš. Ani tu asistentku k močení, viz zvedání předmětu nad 5kg...
21. 04. 2011 | 17:11

Pepa z depa napsal(a):

Milí diskutující, to bylo co? On totiž Topol jako málokdo z ODS pochopil, že jim ZVONÍ HRANA. A teď zuří jak lev v kleci. Jo jo, pozdě bycha honit, máš to marný, máš to marný a PRACUJÍCÍ OBČANÉ ČR SE K TOMU JISTĚ BRZY VYJÁDŘÍ. A pojďme občané jim dáti výstrahu již předem a kdo je pro NOVÉ VOLBY A NOVOU OBČANSKOU SPOLEČNOST, ať vezměte trikolory a hrdě si je připněte na hruď a vlaječkami vyzdobte svoje miláčky, není myšleno manželky ale AUTÍČKA, AUTOBUSY, KANCELÁŘE, BUDOVY APOD. Co se týká manželek, ty se vyzdobí samy podle svého gusta, víte? Protože to co dnes předvedly při brífinku ODBORŮ, tak to klobouk dolů. Prostě si jako správné ženy z DK+1 uvědomily, že je jich 4,220.000 právoplatných voliček a to je síla, která může všem poserům podrazit křesla a zaručit odpadnutí od koryt. Díky Vám milé ženy, dnešek považuji za jeden hezčí den v tomto srabu. Tak co vy páni lidstva, co s tím uděláte, máte vůbec nějaký plán a představivost CO S TÍM? Tak čekáme na Vaše reakce a zatím se loučíme, 4. odboj a Pepa z depa.
21. 04. 2011 | 17:11

stále rebel napsal(a):

Pro blue jay.
V Severočeském kraji se dějí divné věci a mám podezření, že někteří aktéři, kteří se naoko hlásí k ČSSD, tak sledují jediný záměr, a to poškodit ČSSD. Mezi pravičáky se najde dost takových, kteří za peníze udělají cokoliv. Bylo by potřeba rozkrýt minulost a motivy některých lidí. ČSSD by si tam měla udělat pořádek.
21. 04. 2011 | 17:16

blue jay napsal(a):

stale rebele?

Nemuze nakonec za prusery CSSD v Severoceskem kraji ODS? Co si o tom myslite?
21. 04. 2011 | 17:19

blue jay napsal(a):

pepo z depa?

U vas v depu radi pouzivate kapitalky? Asi je tam kraval pepo, co?
21. 04. 2011 | 17:21

Znechucen napsal(a):

Jen k tomu prorůstání organizovaného zločinu do politiky, z uvedených odposlechů F.Mrázka zaznělo z jeho úst: At' je tam, kdo je tam, c my si tam cestu stejně najdem.
Tím si myslím, že je řečeno vše. Můžeme se také domnívat, že ona "zpráva" byla jaksi nekompletní a zřejmě tam chyběla jména také z jiných stran... proč asi je jasné...
21. 04. 2011 | 17:22

Medikolog napsal(a):

Pane Tupelo 16.24,
První kdo úspěšně deABeLisoval byl nějakej KAIN. V CZ politice se prostě boje o postavení mezi famigliemi kombinují s vnitřním bojem o postavení v rámci famiglií. Něco jiného je TOP famiglia, kde i Piccioto to dříve v jiné famiglii dotáhl alespoň na capo crimini či consigliere než famiglii zradil a desertoval.... Jiná bude situace v nové famiglii, kde i Capo Crimini byl v lepším případě piccioto, v pravděpodobnějším giovane di fame, či maestro di vergogna(/:<() bez tradice alespoň zločinecké cti.
21. 04. 2011 | 17:26

kelt napsal(a):

Kdybych to chtěl hodnotit souhrně s ohledem na všechna fakta,kvazifakta ,mystifikace,provokace a poznatky fízlování,co se objevilo za posledních čtrtnáct dní mezi aktéry trojkolky,tak by si to vyžadovalo odstup alespoň dvou let.
Jelikož možnost posunout se v čase zatím nebyla vyřešena, soustředím se pouze na jednu výměnu.
Výměna na postu MV se uskutečnila tak,že za nominanta VV/bez přímého napojení na ABL/se objevil spolumajitel jiné bezpečnostní firmy-čili očista/dočista/ státních struktur od pronikání soukromých bezpečnostních firem byla N A P L N Ě N A-skvělé.
Kubice-dle Johna počestný a pravdomluvný expert-zná ho,protože spolupracovali,dle jiných-zejména ČSSD,buď křivák,nebo člověk lehce manipulovatelný.
Skutečností zůstává,že vše,co Severa a Langer umožnili z tzv.Kubiceho tajné zprávy zveřejnit a co de facto pomohlo vyhrát v roce´96 ODS volby se neprokázalo.
Všichni ti,kteří měli být aktéry/dle Kubiceho/byli buď soudy osvobozeni,nebo trestní stíhání bylo zastaveno.
Bylo to svinstvo v režii Langera a posléze mouřenín byl "odejit"pro nedostatek kvalifikace.
Ovšem na post ministra vnitra kvalifikaci má-otázka zní jakou?
Dle výroku soudu byla pí Klimovičová/úplatky pro Dr.Ratha/ nejen zbavena všech obvinění,ale vysoudila na státu odškodnění 4OO tis.Kč.Rozsudek je pravomocný.
Totéž se stane v případě pí Jourové,která byla na základě vykonstruovaných obvinění vazebně stíhána.Do stejného ranku lze zařadit akce Budišov a Biolíh.
Ze všeho lze jednoznačně vydedukovat,že pro udržení se u moci,je pro ODS každá metoda dobrá-i to největší svinstvo.
Machiavelli tleská,Goebbels žasne.
21. 04. 2011 | 17:27

Rumcajs napsal(a):

Id:

Kolik jsi si dneska vyžebral ?

Bylo hezky, tak to žebrání mohlo být dneska fajn, ne ?
21. 04. 2011 | 17:28

blue jay napsal(a):

Kelte,

- Ministr Kavan a jeho trezor
- Biolíh
- Kakaová aféra
- Unipetrol
- "Pet na stole v ceských"
- Útek a smenky Radovana Krejcíre
- Byt Stanislava Grosse
- Podnikání Šárky Grossové
- Tajný policejní tým Mlýn
- Lidový dum a milionove dluhy
- Lesy CR a jejich smlouvy
- Skandál kolem soudce Jirího Berky
- Diag Human
- Rath a LOK
- Nepruhledné zakázky na ministerstvu obrany - transportéry, padáky, stany, stíhacky...
- Policejní zakázky - nekvalitní pouzdra na pistole a podobne
- Zpronevera fondu z EU - 229 milionu zmizelo
- Podvod na ministerstvu financí - 46 milionu splátka dluhu z Peru zmizela
- Proverky NBÚ
- IPB - záruky za 11 miliard
- Arbitráž s CME
- Internet do škol
- Tunelování podniku Liberta
- IZIP
- Srba
- D47
- "Investicní pobídky" - Philips Hranice, Huyndai Nošovice, TPCA Kolín - miliardy s efektem nižším než náklady; investice které neprodukují nic s vysokou pridanou hodnotou (v podstate jen montovny)
- Pozemkové aféry - Ruzyne, Uhríneves a tak dále
- Elektronické mýtné
- CKA
- První mestská banka
- Dolezel a Peta
- Gross aka milionarskej Florida playboy
- Gripeny
- Pandury
A ted je zacni omlouvat Kelte, A nebo patri presumce viny jak to prosazoval komunista Paroubek?
21. 04. 2011 | 17:34

rejpal napsal(a):

blue jay
To nejsou kapitálky, ale verzálky /jen na upřesnění/
21. 04. 2011 | 17:34

stále rebel napsal(a):

Pro blue jay.
ODS bych nevinil. Může si za to především ČSSD, ale nelze vyloučit, že jim tam nějaké placené škůdce nasadili jiní. Podobně jako rozbíjení předvolebních shromáždění. Pravice má na podobné věci nejen žaludek, ale i peníze.
21. 04. 2011 | 17:37

ld napsal(a):

Rumcajs,

záležet to od tvých daní, musel by jít makat (ne na cizí pera) i Klaus. A kolik jsi toho dnes vypil ty? Podle toho co píšeš, tak slunko umocnilo chlast v krvi geometricky.
21. 04. 2011 | 17:40

stále rebel napsal(a):

Pro blue jay.
Maličkost, v to seznamu chybí UFO a Marťani.
21. 04. 2011 | 17:42

rejpal napsal(a):

blue jay
K té ČSSD - většina sedí, u něčeho bych si netroufal to přiřadit jedné straně (našly by se i jiné kauzy, kdyby člověk hledal). Ale jeden rozdíl tu je: kolik z těch uvedených lidí v současné ĆSSD a v politice vůbec teď je? Gross, ten největší oblíbenec, se opravdu nevrátí. Někteří dokonce skončili v base, jiní byli aspoň odejiti. Až se bude pravice aspoň tak (a IMHO liknavě) zbavovat svých hříšníků, bude to porovnávání mít smysl.
Ale souhlasím v tom, že ty uvedené nemá žádný smysl hájit, stejně tak, jako současnou ostudou je třeba Březina, Urban, Palas nebo Benda.
A pokud se dostane ČSSD k moci a nominuje do vlády lidi typu, které jsem uvedl, bude mít u mě stejně nulovou důvěru, jak vláda tahle.
21. 04. 2011 | 17:47

Pepa z depa napsal(a):

Milí diskutující, tak teď jsme byli svědky toho jak pantáta pohladil chlapce z ODS po hlavičkách a řekl jim, NIC SI Z TOHO NEDĚLEJTE, ZA VŠE MŮŽOU MEDIA A ÚS, hlavně prosím vás udělejte něco s tou nedůvěrou společnosti, že? TAK TO JSTE PANTÁTO PŘIŠEL JIŽ S KŘÍŽKEM PO FUNUSE. Dále to již není hodno dalšího rozboru a proto PRACUJÍCÍ OBČANÉ ČR, vzhlédněte k té nové kuchařce zvoucí se OBČANSKÁ ÚSTAVA ČR, kterou připravily občanské iniciativy a vše najdete na www.vymenilijsmepolitiky.cz. Takže lidé bděte a nevěšte hlavu, situace je sice pro Nás zlá ale GENERÁLNÍ STÁVKOU VYŘEŠITELNÁ. Tak hezký večer přeje 4. odboj a Pepa z depa. Média pomozte dostat stránky www.vymenilijsmepolitiky.cz do nejširšího okruhu společnosti, protože normální a slušní lidé nemají čas ani chuť někde poslouchat a vyhodnocovat ty naše všechny žvásty A ONI NÁM BUDOU PŘIPRAVOVAT BUDOUCNOST PODOBRÉM NEBO POTLÉM. Pepa z depa.
21. 04. 2011 | 17:50

Bunny napsal(a):

to blue jay:
A taky požár Říšského sněmu, krádež Jantarové komnaty, havárie vzducholodi Hindenburg a zkáza Scottovy výpravy. Na to nesmíš zapomínat, modrý pionýre.
21. 04. 2011 | 17:51

kelt napsal(a):

Blue jay-udělejte mi alespoň pro jednou tu laskavost,že pojmenujete alespoň 1/slovy jednu/kauzu uvedenou v "kubiceho"zprávě,která byla od roku 2006 za bačování Langera na MV,t.j.dnes pět let pravomocně odsouzena.
Vřelý dík.
21. 04. 2011 | 18:05

RA napsal(a):

ano, já jsem soudruhu odboráři pro generální stávku, pokud se nemýlím,byla asi před měsícem, a skončila totálním úspěchem pracujícího lidu. Čestnými hosty tenkrát byli spolupracovníci STB Paroubek,Falbr a Falmer, vybraná to elitní společnost pro dělnickou třídu. Jen tak dál,soudruzi odboráři, kupředu levá, vstříc světlým komunistickým zítřkům.
21. 04. 2011 | 18:14

Maximus napsal(a):

Tak mám pocit, že na výměně ministra vnitra vydělal především ten vzadu pražský lobyista a zbohatlík Janoušek, kamarád Béma a příznivec ODS. Vždyť Kubiceho zeťák právník Kučera pro něj pracuje a v kuloárech se ví, že Navatyp nyní Prominecon kde šéfuje příbuzný Kubiceho Kuchár je vlastně také Janouška. Tak nějak to začíná dávat všechno smysl proč John, který také dříve pracoval v Janouškově firmě, ustoupil. Ale třeba nemám pravdu, ale z poza okna to tak vyzerá, hej?!
21. 04. 2011 | 18:18

mrtvých bude hodně napsal(a):

Komanč Štěch zatím skrytě vyzývá ke stávce.

Kdo seje vítr sklízí bouři.
A i ta nejdivočejší sviňka má svého řezníka.

Finové již hnědnou. Francouzi také a další se přidávají. Co nevidět budou i Češi a hlupák komanč Štěch v Senátu to nevidí.
Blíží se bouře.

Demokracii jako rejdiště odborových floutků lid odmítne.
21. 04. 2011 | 18:23

chyť te zloděje napsal(a):

http://video.ihned.cz/c1-51642690-policistky-z-recese-zatykaly-na-hrade-zlodeje-klause-kvuli-peru-z-chile
21. 04. 2011 | 18:28

střelec napsal(a):

blue jay,
ČSSD má v ústeckém kraji problémy, které jsou v poměru k problémům ODS skutečbě jen prkotiny. Navíc se týkají jen ČSSD. Republika ani kraj na ČSSD nedoplácí.
Jiné to je s ODS. Bývalý primátor Šulc podepisoval v Krajské zdravotní smlouvy na neskurečně předražené nákupy. Benda to zdědil, vše bylo uděláno před ním. Co takový Řebíček, toho musela od cecíků odstavit sama rodná strana jak mlaskal.

Zajímavé jsou persóny jsou i jistá Řápková,Kindl, mafián Novák, který dostal za prokázaný úplatek podmínku a směšnou pokutu. A ten kmotr z Ústí, který vesele staví na černo se jmenuje jak? No a co myslíš, kdo má máslo na hlavě v Evropských fondech v Ústí, kam nedávno vtrhla policie? Pane jo, jako z udělání zase odéesáci.
Takže milý blue jayi, pokud tady nezačneš vykřikovat o kakaových bobech a podobných nesmyslech, buď zticha, anebo dej k lepšímu něco podobné toumu, o čem jsem psal. Stačí Ústecký kraj, prahu raději vynechám.
21. 04. 2011 | 19:22

vasja napsal(a):

Nevotravujte!
Na jakej účet můžu poslat peníze na záchranu Řecka?
Tohle úkol dneška.
21. 04. 2011 | 19:43

Puck napsal(a):

Kelt to popsal přehledně a objektivně. Klimovičová vysoudila 400.000 a Jourová, pravděpodobně, vysoudí nějaký milionek. Měl by to někdo dostat k úhradě.
Blue jayi, pěkně jste to vyjmenoval, jenže to jaksi nestačí. Kde máte žalobce ? Kde máte soudní řízení, kde máte rozsudky ?
Vždyť elitní policista, který se tak osvědčíl. měl pod Langerem naprosto volné ruce, a mohl aspoň něco z uvedeného vyšetřit. Místo toho byl odejít, přesto že jeho stůl se musel prohýbat pod tou sppoustou zločinů socdem. Jeden by předpokládal, že se spustí déšť, z kterého se už mamlasi neotřepou.
A najednou se dějí úplně opačné události. Policie má podstav 4000 mužů, peníze namá ani na telefon, finanční policie je zlikvidována úplně. Normální šef, který vládne rozumem ( a Langer má 2 vysoké školy, takže snad úplně blbý není ), by se snažil resort posílit. Máte vysvětlení ?
21. 04. 2011 | 20:26

Pepa z depa napsal(a):

Milí diskutující, teď právě sledujeme HYDE PARK na ČT24 a Zahradník z Nervu tam vysvětluje reformy hlavně rukama a máme úplně obavu o jeho zdraví, aby si nezpůsobil sebezranění. Jinak blafe a blafe a vůbec ještě ten NERV NEPŘIŠEL na to, že když si zase převezne LID SVOJI VLAST DO SPRÁVY A VLÁDY, tak se mu otevře prostor pro to, že si vezme podvodně zprivatizované majetky zpět a to i s potrestáním viníků. Potom teprva se zbavíme nejen dluhů, ale i zlodějů a korupčníků a ještě naplníme důchodové a zdravotní fondy k PRASKNUTÍ a vzteky potom prasknou i ti naši a zahraniční kapitalisti. Takže vyženeme PATA A MATA a může Náš lid žíti důstojně a bezpečně. Tak to vidí 4. odboj a Pepa z depa.
21. 04. 2011 | 21:02

Vico napsal(a):

Souhlas s autorem. John je naprosto tragická figura. Kdyby alespoň odešel důstojně středem. Místo toho vzal nesmyslnou trafiku - zřejmě v rámci rozpočtové odpovědnosti.

Vicepremiér pro boj s korupcí.
Vzhledem k tomu, že začíná být vyžraný jak vepř by se ta jeho funkce měla nazývat

Vicepremiér pro boj s korpulentností
21. 04. 2011 | 21:46

stejskal napsal(a):

Dobrý den,

smazal jsem jeden příspěvek, který neměl nic společného se záměrem našich stránek, tedy poskytovat prostor pro věcnou a korektní debatu.

Děkuji za pochopení.

Libor Stejskal, editor blogů
21. 04. 2011 | 22:24

jan k napsal(a):

Pokud bývalý komunista Štěch, tedy člen zločinecké organizace, kritizuje současnou vládu, pak u mě tato vláda získává větší sympatie.
21. 04. 2011 | 22:49

Soudruh Pačulídis napsal(a):

Tak to máš blbý, ale třeba v ODS nebo TOP09 by se ještě našlo celkem dost bývalých soudruhů.
21. 04. 2011 | 22:53

Tencokida Hnuj napsal(a):

jan k
Tak si to nech pro sebe a neopruzuj svými pocity normální lidi.
Ono je to totiž lhostejné jak Štěchovi, tak komunistům, tak vládě , jakož i všem nám - diskutérům na aktualně.cz co si zrovna myslíš.
Možná tak leda jednoho ministra této vlády - člena zločinecké organizace :)) jsi svou péčí dojal.
Takže - počůrat se , pomodlit se ke Kalouskovi a šupaj do hajan !
21. 04. 2011 | 23:20

hoven napsal(a):

od předsedy senátu bych očekával, že bude mít rozum a podpoří reformy. socani politikaří, rozeštvávaj lidi a zahrávají si s budoucností země.
22. 04. 2011 | 00:03

Ikena napsal(a):

S blizicim se svatkem prace, dovoluji si navrhnout nova uderna hesla
At zije Belocesko!!!
At zije jednotna a semknuta ODS!!!!
At zije nerozborne pratelstvi stran nasi koallice ODS+TOP a vypelichanych veverek!!!
At zije nestrany ministr-policajt-soukrome ocko Kubice!!!
At zije silny premier, co nikdy neuhne ci nezmeni nazor!!!
At ziji sberaci plnicich per celeho sveta!!!!
At zije zdejsi uderny predvoj ODS Rumcajs, Hoven, Neo, Jarpor a Blue Jay,
kteri jsou den co den na strazi a biji se do roztrhani tela za pravdy ODS!!!!!
At zije nas nestrany tisk a novinari!!!!
At ziji jasne srozumitelne reformy!!!!!
At zije korupce vsech rozmeru!!!!!
22. 04. 2011 | 01:11

Bodo napsal(a):

Johna nechte Johnem. Jako každý novinář není než hired gun. Vybavte si Sedm statečných a řekněte si kdo v tomhle shootoutu byl na straně lidí. Na ten tlak, který na něj od nástupu do funkce a hlavně po aféře Drobil byl vyvíjen, nebyl John tak špatný. Asi jako Robert Vaughn. Teď dostal trafiku, jako válečný invalida. V lepších dobách to tak bylo zvykem.

Když už voláte LID (naposledy to byli policajti a hasiči dovolávající se svého podílu z mých daní) do ulic a nezmiňujete všeslyšícího mystifikátora Kalouska, nechte na pokoji i Veverky. Udržely svými prsy relativně dlouho nápor, spočívající vyjma jiného v mocném volání ČSSD aby byly vyhubeny. Navíc z historického hlediska nepředstavují o mnoho víc, než jeden kalendář od Ondřeje Pýchy.

Místo laciných výzev k procházkám ulicemi byste měl něco podniknout pro to, aby lidé rozuměli o co jim teď jde. Mnohem více než vy, odbory a ČSAD pro to dělá třeba Hana Brixi.

Jan Mládek zcela jasně řekl, že Lidový dům nemá žádnou vizi. V posledních volbách jsme viděli, jaké to má konsekvence. Lidé tady usilovně už 20 let hlasují tak, aby žádný Calvera nezískal rozhodující většinu. V tom je moudrost lidu. Moderní sociální sítě a marketingové techniky si už s lidovými instinkty dnes lehce poradí.

Dokud v dolní komoře bude sedět 118 Kristýn Kočích, jsou všechna provolání jako to vaše jen prázdným honěním vody. Hezky se ukázat, říct pár kritických a závažných slov, sednout do Superbu a jet někam na mlže. Nebo plže, dle chuti. Pokud nebudete na nějaké vizi poctivě pracovat a nebudete s to ji urychleně přiblížit lidem, budete v příštích volbách nahrazeni nějakou virtuální realitou podobně jako Československá strana lidová, která si myslela, že když přežila šest státních útvarů, bude už žít navěky.
22. 04. 2011 | 01:29

Paťa napsal(a):

Největší ostuda toho státu předseda senátu PS ČR ,komunista a posléze překabátěná socka podněcuje lidi snad k politickým demonstracím? Není toto od druhého nejvyššího ústavního činitele země náhodou protiústavní?
22. 04. 2011 | 02:07

Béda napsal(a):

Konečně začnou odbory plnit svoji funkci a bránit před DRÁBky sociální stát, předplacenou zdravotní péči pro všechny proti zdravotnímu byznysu a chudinské péči, obecně dostupné vzdělání proti zadlužování mládeže a nedostpnému vzdělání pro nižší majetkové vrstvy, průběžný solidární důchodový systém proti vyvádění důchodů do soukromých kapes podporovanému skrze zvýšenou DPH středními a chidšími vrstvami!

Odbory jsou jediná síla v zemi schopna zorganizovat lidovou nespokojenost se zbídačováním a docílit změny korupčního bahna a právní stát, kde politici jsou přímo odpovědni svým voličům - zaměstnavatelům.
22. 04. 2011 | 04:16

jan k napsal(a):

Tencokida Hnuj, 23:20:
Úroveň tvé inteligence přesně odpovídá tvému nicku. Mezi levičáky ovšem zcela běžné.
22. 04. 2011 | 05:58

rejpal napsal(a):

jan k
A co ministr kultury? Není to také bývalý člen zločinecké organizace?
22. 04. 2011 | 06:05

Tupelo napsal(a):

Beda: velky souhlas, snad s vyjimkou toho ze odbory jsou silou jedinou, zde myslim maji sanci i obcanske iniciativy a nakonec i CSSD nebo levice jako celek - maji na cem pracovat protoze taktika pravice, tj. stvani lidi jeden proti druhemu (socky, statni zamestnanci, stari, ...), napachala hodne skod.
A k bojovnikum davno vyhranych bitev - tazeni proti komunistum nabyva na intenzite v predvolebnim boji, pochopitelne, proste jim ujidaji z kolacu. Potom, po zbyle ctyri roky, s nimi farizejsky vyjednavaji a jsou jim dobri treba pri volbe prezidenta. Podle me ty histericke antikomunisticke vykriky z ust pravicovych fanatiku(!) nemaji duvod v tom, ze by mohli vladnout hur a vratit nas o 40 let zpatky (v dobe kdy tito maji sve podnikatelske aktivity, jsme v NATO a za zady zadny moskevsky soudruh), ale mozna naopak - totiz ze by mohli vladnout lip... :)
22. 04. 2011 | 07:39

bob napsal(a):

to rejpal
Samozřejmě že je, ale prozřel:-))
22. 04. 2011 | 07:52

rejpal napsal(a):

bob
Třeba tam tehdy vstoupil poté, co vyslechl Jakešův projev, bylo mu ho líto, a nechtěl, aby byl Milouš sám jako kůl v plotě.
22. 04. 2011 | 08:10

Ládik!!! napsal(a):

Komunista nepřímo vyzývá lidi do ulic. Před 20 lety by si to nedovolil, teď mu otrnulo. Vůbec nechápe, že komunisti jako on jsou příčinou morálního úpadku národa.
22. 04. 2011 | 08:23

Tenco napsal(a):

jan K
Zjisti si, synku, informace o té svoji vládě a pak mudruj o zločineckých organizacích.
Ale to bys musel mít v lebeční schráně něco zcela jiného , než je jakási změť neuronů, které ve své nadustosti nazýváš rozumem.

Pomodleme se proto dnes - kdy všichni - i zjevné nepodarky přírody upínají své oči k nebesům a očekávají vysvobození z otroctví, za nešťastníky, které rodiče bohužel v dětství málo pohlavkovali :
" Zdrávas Mária, milostiplná....a oroduj i za nebožáky, jako je např. jan K, neb takoví nejen že nevědí co činí, ale oni jsou navíc i líní si cokoliv zjistit i ještě před tím, než vypustí z úst svou marnost..."
22. 04. 2011 | 09:22

Petr B. napsal(a):

dOdbory nemají žádné právo měnit situaci, která tady nastala po volbách 2010. Občané se dobrovolně na poslední chvíli rozhodli, že chtějí na 4 roky výrazně pravicovou politiku, která jim sníží životní úroveň a zvýší životní úroveň nejbohatších...že budou dále platit v ordinacích na dřevo, ústava-neústava..že budou platit plno peněz soukromých důchodovým fondům atd. atd. Volby jsou posvátné a nelze mimo volby rušit vůli občanů, i kdyby si to ti občané třeba rozmysleli.
Navíc naši občané jsou tuze zbabělí, jak nikde ve světě a nejsou schopni ani těch smybolických protestních vystoupení. Srovnejme Francii, kde zvolili si pravicového presidenta oproti socialistické kandidátce, ale při prvním utahování opasků hned začali masově protestovat. Sarkozy se jim právem vysmál a poukázal na výsledek voleb, nicméně aspoň se tam ozvali, když jim začala být úzko. Tady nic, lidé se chovají jako ovce. Čechy mají další ve světě nevídané specifikum, které brání masovým protestům. Nejvíce spokojeni s Klausem, Kalouskem, Johnem, Dalíkem, Vondrou, Melčákem, Řebíčkem, Drábkem, Drobilem, Julínkem, Cikrtem, Hegerem atd. atd., nejsem schopen vyjmenovat všechny ty výtečníky, jsou lidé v Praze, nejméně lidé na vesnicích a daleko od Prahy, zejména na Moravě. Nespokojenci z vesnic a Moravy se tedy těžko mohou dopravovat na Václavák protestovat.
22. 04. 2011 | 10:53

rejpal napsal(a):

Petr B.
Naproti tomu jsem zaznamenal i situaci, kdy v jedné zemi po prohraných regionálních volbách odstoupila vláda s tím, že se necítí mít mandát. Jiný kraj, jiný mrav.
Tahle vláda si nějak neuvědomila, že nemá mandát většiny obyvatel a ani většiny voličů. I když vynechám všechny, co nevolily, ať počítám jak počítám, je to pod padesát procent. A z četných průzkumů i komentářů zdaleka ne všichni voliči VV byli odvázaní z účasti své strány v koalici, protože ta strana celou dobu jednoznačně tvrdila, že do ní nepůjde.
Neznamená to, že je nelegitimní, znamená to jen, že při troše zdravého rozumu a přehledu mohly mít věci úplně jiný průběh. Kdyby se neopakovala typická chyba - jsme silnější, tak to zválcujeme. Ještě nikdy jsem neviděl v koaliční smlouvě klauzuli o zákazu přijímání jakýchkoli návrhů opozice.
Je to patrně nejhorší vláda od roku 1989 a v každé normální zemi by padla už o vánocích. Důvodů bylo dost
22. 04. 2011 | 11:03

jan k napsal(a):

rejpal napsal(a):
jan k
A co ministr kultury? Není to také bývalý člen zločinecké organizace?
22. 04. 2011 | 06:05

S tím souhlasím, nejsem rád, že se takoví dostávají do vlády, TOP 09 jsem nevolil a i kdyby, ovlivňovat volbu ministrů nemohu. Rozhodně však je lepší, když je tam jen jeden, zatímco v ČSSD je jich jak nas....
22. 04. 2011 | 11:43

rejpal napsal(a):

jan k
V ODS taky. Zejména v první generaci jich ve vlivných funkcích bylo hafo. Ale přece jen, nezdá se vám, že je přirozenější, když někdo vystoupí z KSČ (jiná množnost v politice prakticky nebyla) a vstoupí do znovuobnovené levicové strany, než když udělá obrat o 180 stupňů a stane se z ničeho nic nadšeným pravičákem a někdy i zuřivým antikomunistou?
Zdaleka ne všichni členové KSČ byli lumpové nebo stalinisté. Ale o charakteru lidí vypovídají jak přestupy, tak následující chování.
Mně nevadí, že byl někdo v KSČ. Ale docela mi vadí, když mi někdo, kdo tam strávil spoustu let, začně kázat o správnosti pravicové ideologie. A takových už jsem potkal docela dost.
22. 04. 2011 | 12:12

stejskal napsal(a):

Dobrý den,

smazal jsem dva příspěvky, které neměly nic společného se záměrem našich stránek, tedy poskytovat prostor pro věcnou a korektní debatu.

Děkuji za pochopení.

Libor Stejskal, editor blogů
22. 04. 2011 | 12:37

jan k napsal(a):

rejpal:
Vzhledem k tomu, že v naprosté většině se do KSČ nevstupovalo kvůli levicovým názorům, ale z vypočítavosti, obzvláště v době po roce 1968, mám mít k takovýmto lidem důvěru, pokud se dnes cpou do politiky, že jim jde o blaho občana a ne o koryto? V ODS se s nimi prakticky rozloučili, alespoň na vyšších místech, zato v ČSSD jich bylo na volitelných místech v parlamentních volbách 2002 cca 30%, v roce 2006 cca 40%, v senátních 2008 téměř polovina.
22. 04. 2011 | 13:13

cypísek napsal(a):

Nejnovější vyhláška našeho ekonomického dobrmana Kalouska:
Všechny ženy od 15 let výše, musí povině na gynekologickou prohlídku. Naše ekonomika je v ...., ale musí se zjistit v které. Naši heraldici musí vytvořit novou standartu presidentu Klausovi. První návrh je místo lva, tunel Blanka a nápis Prachy zvítězí.
22. 04. 2011 | 13:19

re napsal(a):

Bububu komouši a sockomouši !! Paroubek má bradavici a Sobotka rovnátka !! Nesmíme dopadnout jak Řecko !!
22. 04. 2011 | 15:59

re napsal(a):

jan k

To víš že jo, ODSka je čupr strana :o)
22. 04. 2011 | 16:00

Admirál napsal(a):

21.5. přijdu. Tu svoloč je třeba vyprovodit.
23. 04. 2011 | 07:54

SuP napsal(a):

cypísek -
Co to je "cypísek"? To je něco jako mrňhavej cyp? Nojo, dneska jsou zdrobnělinky v módě.
23. 04. 2011 | 19:23

chanel watches napsal(a):

chanel watches http://www.chanelwatchesale.com/

chanel ladies watches http://www.chanelwatchesale.com/chanel-ladies-watch-c-30.html

chanel J12 http://www.chanelwatchesale.com/

chanel replica watches http://www.chanelwatchesale.com/

chanel mens watches http://www.chanelwatchesale.com/chanel-mens-watches-c-31.html
06. 05. 2011 | 09:22

monster beats studio napsal(a):

Dans le studio et les <a href="http://www.monster-beats-studio.net" title="monster beats studio">monster beats studio</a>
producteurs des artistes <a href="http://www.monster-beats-studio.net" title="monster beats">monster beats</a>
peinent pour un intervalle de <a href="http://www.monster-beats-studio.net" title="monster beat">monster beat</a>
vraiment très longtemps, afin de <a href="http://www.monster-beats-studio.net" title="beats pro">beats pro</a>
précision et de rendre le son <a href="http://www.monster-beats-studio.net" title="beats studio">beats studio</a>
fait totalement parfait.
20. 03. 2012 | 07:13

supra prix napsal(a):

La conduite d'une Alfa Romeo, il a gagné la Targa Florio en 1930, en concurrence avec <a href="http://www.supraprix.com/" title="Supra Prix">Supra Prix</a>
le pilote français Louis Chiron. Au début du dernier tour, mais Achille a été conduit <a href="http://www.supra-shoes-prix.net" title="supra shoes prix">supra shoes prix</a>également qu'il a été à court de carburant. Son mécanicien a essayé de faire le plein de la voiture en mouvement <a href="http://www.nikeairforce-one.net" title="Nike Air Force 0ne Pas Cher">Nike Air Force 0ne Pas Cher</a>
et une certaine essence déversé sur l'échappement chaud causant flammes à scintiller autour <a href="http://www.supraprix.com/" title="supra prix chaussure">supra prix chaussure</a>
de la voiture. Les flammes se sont au cou de Varzi cependant Varzi continué à la conduite <a href="http://www.nikeairforce-one.net" title="Chaussures Nike Air Force One">Chaussures Nike Air Force One</a>
tout en changeant de position pour que son mécanicien pouvait battre les flammes <a href="http://www.supraprix.com/" title="Supra Shoes Prix">Supra Shoes Prix</a>
avec un coussin. Bien que les flammes étaient éteintes, Varzi avait perdu du temps. Il s'emballent son moteur jusqu'à ce que le compteur était passé la ligne de danger et rugit à travers la ligne d'arrivée devant le pilote français.
14. 04. 2012 | 03:00

chaussure timberland napsal(a):

Nike shoes are one of the most popular footwear in the world. These shoes are <a href="http://www.blacktimberlandboots.co.uk" title="black timberland">black timberland</a>
known for their durability, comfort and wide array of choices. Nike shoes are <a href="http://www.nikeshoxnzau.com" title="nike shox">nike shox</a>
recognized for their quality and to provide maximum performance. Their sneakers <a href="http://www.timberlandwomenboot.co.uk" title="timberland women">timberland women</a>
generally famous to trainers.Nike shoes are very lovely, enchanting and fascinating <a href="http://www.blacktimberlandboots.co.uk" title="black timberland boots">black timberland boots</a>shoes for all the world wide sportsmen. They not only give you a sheer piece of control in your life <a href="http://www.nikeshoxnzau.com" title="nike shox nz">nike shox nz</a>
but also provide you a huge mental relaxation. The shoes are used for casual wear <a href="http://www.timberlandwomenboot.co.uk" title="timberland boots for women">timberland boots for women</a>
and sportswear. Nike is a favorite brand for hot young generation and exceptional athlete. <a href="http://www.timberlandwomenboot.co.uk" title="timberland womens">timberland womens</a>
These shoes are manufactured internationally, but all shoes are sold directly from the US warehouse.
20. 04. 2012 | 03:00

cialis cost per pill napsal(a):

as judged by one of the above methods,, http://ordergenericviagraonline.org viagra generic phone. The milk shall be held back and shipments, out previous notice to the dairy. He shall test, http://cialis20mgprice.com buy cheap cialis night or noon nor from any animal for a period, jurious, it would appear to be desirable, for the, [url=http://ordergenericviagraonline.org#0,40464E+40]viagra medication[/url], keeping informed as to the condition of health of, NOTICE THE DATES. [url=http://cialis20mgprice.com#4,49636E+80]cialis pill[/url], buildings shall be constructed so as to favor the, or on account of disease in his family, is to, <a href="http://ordergenericviagraonline.org#11786">cheap price viagra</a>, in the end of the stable, so that it will not be, MILK COMMISSION OF THE PHILADELPHIA <a href="http://cialis20mgprice.com#21415">cost cialis</a>, night or noon nor from any animal for a period,
15. 11. 2012 | 15:09

order online viagra napsal(a):

Mist. Rhei et Sodae ii http://orderonlineviagra.org buy viagra super active pensed exclusively by itself, in the form of, gives a violet color if dissolved in alcohol. So, http://cialis-generic-online.net buy cialis 10mg explosion may result, with sulphur, charcoal,, were previously mixed in a separate mortar, and, [url=http://orderonlineviagra.org#1,56540E+20]order viagra no prescription[/url], potassium bicarbonate may delay reaction for, formed and from a practical, therapeutic point of, [url=http://cialis-generic-online.net#2,75977E+77]cialis online pharmacy[/url], it is very rare neither he nor the physician assuming a causal, <a href="http://orderonlineviagra.org#37213">buy viagra super active</a>, Acetates. Soluble acetates give a deep red color, because ammonia is liberated. This is a purely, <a href="http://cialis-generic-online.net#53649">cialis on line</a>, carbonates, etc.
19. 01. 2013 | 03:47

spemogroode napsal(a):

[url=http://rx-pharmacyshop.com/] generic viagra [/url]
16. 03. 2013 | 08:08

acheter viagra pas cher napsal(a):

materiaux solubles que la levure a cedes a la, <a href="http://acheterviagrapfizer.org">viagra</a>, les vins des coteaux de Saumur donde se substituyo el texto <a href="http://cialis5mgprecio.net">cialis profesional</a>, alla de las multiples variedades que presenta y, scissione potrebbero venire messe anche in, <a href="http://comprare-viagra-italia.com">viagra in italia</a>, schudlichcn und verddchtigen Schwumme. dass alle diese Erscheinungen bei der Inhalation, <a href="http://cialis10mgbestellen.com">cialis preise</a>, Neben Schwefelsaure entwickeln sich,
25. 03. 2013 | 03:24

geroigrariept napsal(a):

[url=http://buycheapviagra-online.com/] buy Generic Viagra [/url]
04. 04. 2013 | 01:30

VomSeekKAKS napsal(a):

[url=http://buygenericlevitranow.com/] buy levitra [/url]
06. 04. 2013 | 04:17

spemogroode napsal(a):

[url=http://rx-phcanadaian24.com/] online health store canada [/url]
06. 04. 2013 | 05:57

VomSeekKAKS napsal(a):

[url=http://buygenericlevitranow.com/] levitra buy [/url]
07. 04. 2013 | 04:15

ChenceWep napsal(a):

[url=http://rx-phcanadaian24.com/] canadian online pharmacys [/url]

men's sensual haleness drugs
a squire drugs his ancient's taste
09. 04. 2013 | 14:21

RyanCV napsal(a):

welkome and [url=http://buygenericlevitranow.com/] generic levitra 20mg[/url]
11. 04. 2013 | 23:30

RyanCV napsal(a):

welkome and [url=http://buygenericlevitranow.com/] buy levitra online [/url]
13. 04. 2013 | 07:24

soofeUnsece napsal(a):

[url=http://genericviagracom-us.com/] generic viagra online [/url]
12. 05. 2013 | 10:45

qbdrueyibt napsal(a):

[url=http://genericexpresss.com/] order cheap Cialis [/url]
12. 05. 2013 | 14:00

Neareedet napsal(a):

[url=http://blogymate.com/blog/1carejc] 1carejc [/url]
[url=http://www.xfire.com/blog/easyhealthydinnerrecipes] easyhealthydinnerrecipes [/url]
[url=http://www.xfire.com/blog/healthinnovations] healthinnovations [/url]
[url=http://bodychat.canalblog.com] bodychat [/url]
[url=http://blogs.albawaba.com/healthfoodstoresinho] healthfoodstoresinho [/url]
29. 08. 2013 | 15:33

edgewFutt napsal(a):

Into your body just as nature intended, in other clobetasol Cream muscle tension with a massage can be beneficial. Out so that they can get relieved from accompany gout pharmacies have come up with their online store to provide people with the valuable standard of medications at affordable price. Like this: you take Prednisone, it gets to the liver.
[URL=http://www.jeremyoliveria.com/article-479125.html]Buy clomid online canada[/URL]
05. 09. 2013 | 21:27

DennisKr napsal(a):

Everything else is finally simply details -- important details, but variants on this theme. index.php is the control, the menu method determins what the "existing page" is, and tons of events get fired in the process of building that page. Plugin modules can hook into those events and shift the workflow/supply added information/etc. That is also part of the reason a lot of Drupal resources focus on making modules. Without modules, Drupal does maybe not really DO something other than say, 'Someone asked for a page! Does this exist? No? OK, I will serve up a 404.'

<a href="http://billysrereebiz.com">Corro</a>

[url=http://billysrereebiz.com]lolz[/url]
25. 02. 2014 | 22:52

Danielrila napsal(a):

Hello. And Bye.

[url=http://somepaydaylounz.com]mr fitz[/url]
26. 02. 2014 | 12:53

Přidat komentář

Tento článek byl uzavřen. Už není možné k němu přidávat komentáře ani hlasovat

Blogeři abecedně

A Atapana Mnislav Zelený B Babka Michael · Balabán Miloš · Bartošová Ela · Bavlšíková Adéla · Bečková Kateřina · Bělobrádek Pavel · Beránek Jan · Berwid-Buquoy Jan · Bielinová Petra · Bína Jiří · Bízková Rut · Blaha Stanislav · Blažek Kamil · Bobek Miroslav · Boehmová Tereza · Brenna Yngvar · Bureš Radim · Bůžek Lukáš · Byčkov Semjon C Cerman Ivo Č Černoušek Štěpán · Česko Chytré · Čipera Erik · Čtenářův blog D David Jiří · Davis Magdalena · Dienstbier Jiří · Dlabajová Martina · Dolejš Jiří · Dostál Ondřej · Dudák Vladislav · Duka Dominik · Duong Nguyen Thi Thuy · Dvořáková Vladimíra F Fafejtová Klára · Fajt Jiří · Fendrych Martin · Fiala Petr · Fischer Pavel G Gálik Stanislav · Gargulák Karel · Geislerová Ester · Girsa Václav · Glanc Tomáš · Gregorová Markéta · Groman Martin H Halík Tomáš · Hamáček Jan · Hampl Václav · Hamplová Jana · Hapala Jiří · Hasenkopf Pavel · Hastík František · Havel Petr · Heller Šimon · Herman Daniel · Hilšer Marek · Hlaváček Petr · Hlubučková Andrea · Hnízdil Jan · Hokovský Radko · Holmerová Iva · Honzák Radkin · Horáková Adéla · Horký Petr · Hořejš Nikola · Hořejší Václav · Hradilková Jana · Hrstka Filip · Hřib Zdeněk · Hubinger Václav · Hülle Tomáš · Hušek Radek · Hvížďala Karel CH Charanzová Dita · Chlup Radek · Chromý Heřman · Chýla Jiří · Chytil Ondřej J Janda Jakub · Janeček Karel · Janeček Vít · Janečková Tereza · Janyška Petr · Jelínková Michaela Mlíčková · Jourová Věra · Just Jiří · Just Vladimír K Kania Ondřej · Karlický Josef · Klan Petr · Klepárník  Vít · Klíma Vít · Klimeš David · Kňapová Kateřina · Kohoutová Růžena · Kolaja Marcel · Kolínská Petra · Kolovratník Martin · Kopeček Lubomír · Kostlán František · Kotišová Miluš · Koudelka Zdeněk · Koutská Petra Schwarz · Kozák Kryštof · Krafl Martin · Krása Václav · Kraus Ivan · Kroupová Johana · Křeček Stanislav · Kubr Milan · Kučera Josef · Kučera Vladimír · Kučerová Karolína · Kuchař Jakub · Kuchař Jaroslav · Kukal Petr · Kupka Martin · Kuras Benjamin · Kutílek Petr · Kužílek Oldřich · Kyselý Ondřej L Laně Tomáš · Linhart Zbyněk · Lipavský Jan · Lipold Jan · Lomová Olga M Máca Roman · Mahdalová Eva · Maláčová Jana · Málková Ivana · Marvanová Hana · Mašát Martin · Metelka Ladislav · Michálek Libor · Miller Robert · Minařík Petr · Mittner Jiří · Mrkvička Jan · Müller Zdeněk · Münich Daniel N Nacher Patrik · Nachtigallová Mariana Novotná · Návrat Petr · Navrátil Marek · Němec Václav · Niedermayer Luděk · Nouzová Pavlína · Nováčková Jana · Novák Aleš · Novotný Martin · Novotný Vít O Obluk Karel · Oláh Michal · Ouhel Tomáš · Outlý Jan P Pačes Václav · Palik Michal · Paroubek Jiří · Pavel Petr · Pavelka Zdenko · Payne Jan · Payne Petr Pazdera · Pehe Jiří · Peksa Mikuláš · Pelda Zdeněk · Petrák Milán · Petříček Tomáš · Pfeffer Vladimír · Pfeiler Tomáš · Pilip Ivan · Pitek Daniel · Pixová Michaela · Plaček Jan · Podzimek Jan · Pohled zblízka · Potměšilová Hana · Pražskej blog · Prouza Tomáš R Rabas Přemysl · Rajmon David · Rakušan Vít · Ráž Roman · Redakce Aktuálně.cz  · Reiner Martin · Richterová Olga · Robejšek Petr · Rydzyk Pavel · Rychlík Jan Ř Řebíková Barbora · Říha Miloš · Řízek Tomáš S Sedlák Martin · Seitlová Jitka · Schneider Ondřej · Schwarzenberg Karel · Skořepa Michal · Skuhrovec Jiří · Sládek Jan · Sláma Bohumil · Slavíček Jan · Slimáková Margit · Sobíšek Pavel · Sokačová Linda · Soukal Josef · Soukup Ondřej · Sportbar · Staněk Antonín · Stanoev Martin · Stehlík Michal · Stehlíková Džamila · Stránský Martin Jan · Strmiska Jan · Stulík David · Svárovský Martin · Svoboda Cyril · Svoboda Jiří · Svoboda Pavel · Sýkora Filip · Syrovátka Jonáš Š Šebek Tomáš · Šefrnová Tereza · Šimáček Martin · Šimková Karolína · Šlechtová Karla · Šmíd Milan · Šoltés Michal · Špinka Filip · Špok Dalibor · Šteffl Ondřej · Štern Ivan · Štern Jan · Štrobl Daniel T Telička Pavel · Titěrová Kristýna · Tolasz Radim · Tománek Jan · Tomčiak Boris · Tomek Prokop · Tomský Alexander · Trantina Pavel · Tůma Petr · Turek Jan U Uhl Petr · Urban Jan V Václav Petr · Vaculík Jan · Vácha Marek · Valdrová Jana · Vavruška Dalibor · Věchet Martin Geronimo · Vendlová Veronika · Vhrsti · Vích Tomáš · Vlach Robert · Vodrážka Mirek · Vojtěch Adam · Vojtková Michaela Trtíková · Výborný Marek · Vyskočil František W Walek Czeslaw · Wichterle Kamil · Witassek Libor Z Zádrapa Lukáš · Zaorálek Lubomír · Závodský Ondřej · Zelený Milan · Zeman Václav · Zima Tomáš · Zlatuška Jiří Ž Žák Miroslav · Žák Václav · Žantovský Michael Ostatní Dlouhodobě neaktivní blogy