S Diensbierem se nemá cenu scházet

06. 05. 2014 | 10:36
Přečteno 7072 krát
K takovémuto závěru jsem dospěl, i přestože jsem se s ministrem pro lidská práva, rovné příležitosti legislativu chtěl sejít již od jeho jmenování do ministerské funkce. Názor jsem změnil na základě neskutečna ve změně principiální zahraniční politiky vůči komunistickému čínskému režimu.Předseda vlády Sobotka a ministr zahraničních věcí Zaorálek jasně předvedli, jak vypadá v reálu podlomeni charakteru a sehnuti zad za mrzký peníz zakázek s režimem,jenž vězní vlastí občany za jiný názor, upírá národnostním menšinám právo na sebeurčení a v neskutečných životních podmínkách zaměstnává i děti.
Setkat jsem se s ministrem Dienstbierem chtěl v souvislosti s problematikou sociálního bydlení a vyloučených lokalit. Hodlal jsem ho informovat o tom, jak na konkrétní případy reaguje nejen statní správa a samospráva, ale i občanská sdružení a iniciativy, kteří deklarují zájem v této oblasti.
Ovšem na základě toho, že se Jiří Dienstbier ml. nebyl ochoten zastat lidských práv v Číně a Tibetu, že se nevyhranil vůči populistické a bezpáteřní změně zahraniční politiky v oblasti lidských práv našeho státu,a že si v této souvislosti nevzpomněl na tisíce mrtvých a zmasakrovaných studentů z roku 1989 z náměstí nebeského klidu v Pekingu, mně jasně vede k tomu, že když jsou ministrovi lidská práva v zahraničí cizí budou mu zjevně i v Čechách.

Komentáře

Aktuálně.cz má zájem poskytovat prostor jen pro korektní a slušně vedenou debatu. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se zároveň zavazujete dodržovat Kodex diskutujících. Pokud Váš text obsahuje hrubé urážky, vulgarismy, spamy, hanlivá komolení jmen, vzbuzuje podezření z porušení zákona, je celý napsán velkými písmeny či jinak odporuje zdejším pravidlům, vystavujete se riziku, že jej editor smaže.
Přejeme Vám zajímavou a inspirativní výměnu názorů.
Libor Stejskal, editor blogů (blogy@aktualne.cz)

Jaroslav Novák napsal(a):

Pravdoláskař a "ekolog". Horší spojení snad si ani nelze představit, a hle - Penc.
06. 05. 2014 | 11:25

Libertad napsal(a):

Myslím, že byste měl přehodnotit svůj názor a s J.D. se sejít.Jinak nebude mít správné a úplné informace o sociálním bydlení a vyloučených lokalitách.
Jsem přesvědčen o tom, že jste v tom co děláte nezastupitelný a já to velice oceňuji.
Důvodům ke zrušení úmyslu sejít se J.D. rozumím, přesto si nejsem jistý, zda je to nejlepší řešení. J
á jsem si také řekl, že nevstoupím do ČSSD, když je plná komunistů, kterým jsem se předtím 42 let vyhýbal. S odstupem cca 25 let nevím jestli jsem udělal dobře. ČSSD je dnes "béčko" KSČM". Hrůza. Nikdy jsem ČSSD nevolil. Ač myslí i srdcem jsem sociálním demokratem.

s pozdravem

Sidonio Libertad
06. 05. 2014 | 11:26

john petres napsal(a):

Lidská práva-co to je?....Kdyby se gró mužů chovalo jako chlapi a tito by byli odvážní vůdči bezpráví,čestní,rovní,pravdomluvní a nehonili se jen za chymérou jakéhosi bohatsví,pak by byla lidské práva zajištěna.Pokud se muži(ženy vynechávám,protože ty si tyto zásady nepřipouští)naučí takto jednat a vystupovat,pak jsou lidská práva zajištěna.P.S.Platí také pro salonní demokraty alá Diensbíer! Servus.
06. 05. 2014 | 11:31

Jirka napsal(a):

A co vy jste dokázali lety podpory a vyvěšování tibetských vlajek?
Dostávají tibetští mniši alespoň větší vyžebrané dávky potravin? Určitě nikoliv. Vaše falešná podpora Tibetu postoj vedení Číny k této oblasti vůbec nijak nezměnila. Takže rovnou napište, o co vám jde. Snad jedině o gumování mozků lidem u nás, že vaše falešné postoje jsou k něčemu dobré. Pořádali jste alespoň nějakou sbírku, aby se někomu v Tibetu pomohlo? Stejně by vám její výtěžek Čína nedovolila dovézt do Tibetu. Takže všechny vaše akce jsou jen zcela plané aktivity, které představují jenom žvatlání v našich médiích. A stejně falešně teď říkáte, že s Dientsbierem odmítáte jednat. Hlavně je to proto, že nic jiného než kecy nejste nikdy schopni udělat i u nás doma.
06. 05. 2014 | 11:32

we didn-t start the fire napsal(a):

Stando, už s tim hulenim přestaň.
Viditelně už ti to nedělá dobře.
To si nečet na wikileaks, že podle americkejch diplomatů žádnej masakr na Tchien-an-men nebyl?

Zato ale byly masakry v Basře a Fallúdži, kvůli záminkám, které si Tony Blair s Collinem Powellem vycucali z prstu.
Pravé oprávněné demogratické vraždění.

Tak si to přeber, kdo je ten hodnej a kdo zlej v reálu, ne v tvojí zkouřený palici, která za 30 let nic nepochytila.
Tim si nedělám o čínskejch soudruzích nebo děržimordech v Kremli žádné iluze.
Jen odmítám vyčichlé pózy.

Jen s tím Dienstbierem se nejspíš na 100% shodneme, je to kámoš Madly Albrightové, která povraždila 600.000 iráckejch dětí hlady a nakažlivejma nemocma.
To nemůže bejt anštendigr menš.
Už si z ní dělá prču i Saša Vondra, a to je co říct.

https://www.youtube.com/watch?v=eFTLKWw542g&feature=kp
06. 05. 2014 | 11:35

Mirek napsal(a):

Staníku, chovej svůj dobytek a neotravuj.
Zdá se , že jsi svému stádu, stále víc podobný!
06. 05. 2014 | 11:50

david napsal(a):

Pane Penci, prosím, nescházejte se už nikdy s nikým.
I to je cesta, jak udělat českou společnost zase o něco lepší.
06. 05. 2014 | 11:58

Stín napsal(a):

Přiznám se, že vůbec nechápu, o čem je řeč. V té deklaraci je, že ČR uznává nedělitelnost hranic Číny, což je postoj, který zastávaly VŠECHNY české vlády od listopadu 89, a který zasávají i ostatní vlády Západu včetně USA. Dokonce ji zastává i sám dalajláma.
Dále se v té deklaraci píše, že si "je plně vědoma důležitosti a citlivosti otázky Tibetu."
(zavírá nám to nějak možnost pokoušet se přesvědčit Číňany, aby poskytli Tibetu větší autonomii?)
A že navazuje na česko-čínské smlouvy z roku 1999 a 2005.
Co tak strašného se tedy změnilo???
Spíš mám takový pocit, že si jen Bursík, Penc, Čuňas a další ohřívají politickou polívčičku a přitom mávají v Číně ušitými vlajkami a píšou komentáře na počítačích vyrobených tamtéž.
A my je čteme na svých monitorech, kupodivu taktéž, made in China.
06. 05. 2014 | 12:14

Al Jouda napsal(a):

Pane Penci, cožpak neznáte české přísloví, které praví,že proti větru se chcát nedá ??
06. 05. 2014 | 12:22

17, 5 bilionů dolarů vrátit nejde napsal(a):

Ano, správný postoj vůči událostem roku 1989 či 1968 , nebo vůči církevní otázce - to je velmi důležité.
Měla by na to být kolonka v kádrových materiálech.
Podle toho co do ní napíšeme,bychom pak k dotyčnému měli i přistupovat, zejména pokud je to dle této kolonky náš třídní nepřítel.
Také nějaké označení dotyčných by bylo vhodné - aby každý občan hned věděl, s kým má tu čest. Abychom se nemusili trapně dohadovat například nad tím, kdo je " proruský aktivista", kdo " proukrajinský aktivista", kdo " protiruský aktivista" , kdo " částečný proukrajinský aktivista" atd...a kdo tu jen tak civí do blba a kroutí nad ním nechápavě hlavou.

S určitými lidmi, Mášenko, nesmíš mluvit - jsou fuj, fuj.
Pojď , Mášo, napíšeme nyní o nich něco do novin. Třeba do Moje Pravda. Nebo do Jeho Pravda. Nebo víš co ? Ty to napíšeš do Svoje Prravda a já do Tvoje Pravda.
A je to.

Na určité lidi smíš jen střílet,. Mášenko. Takový už je svět.
Rozeznáš je dle jejich kádrovývh materiálu.
Máš tu vlajku ? Ukaž...ne tu s hakenkrojcem zatím ještě ne, tu se srpem a kladivem taky ne, ani tu s křížem, ani čínskou ...ano, toť vlajka tibetská, Mášenko.Tak je to správně.
06. 05. 2014 | 12:38

.................... napsal(a):

Někdy je lepší a prospěšnější nedělat nic.
Vono plácat práporem je takové in. Já si myslím, že těm tibeťanům jste úplně ukradeni.
06. 05. 2014 | 13:07

Ives napsal(a):

Pane Penci, od vás bych spíše čekal pojednání o univerzálnosti, nedělitelnosti lidských práv spojené s protestem proti jejich využívání a kupčení podle aktuálních politických tlaků a zájmů. I vy bojujete za lidská práva dost výběrovým způsobem.
06. 05. 2014 | 13:15

Gudka napsal(a):

Teda pane Penc, to jste toho dědičného dizidenta vypekl, když jste se rozhodl, že od něho nebudete nic chtít! Ten si určitě uhryže nehty...
Děláte to správně. Lidé jako vy, co provozují občasnou podporu něterých práv některých lidí, jsou solí země.
06. 05. 2014 | 13:41

Rudi Koutek napsal(a):

Jaroslav Novák napsal(a):
"Pravdoláskař a "ekolog". Horší spojení snad si ani nelze představit, a hle - Penc."

Pane Novaku mate malou predstavivost. Takovych spojeni existuje...
06. 05. 2014 | 13:58

TomášL napsal(a):

http://www.theguardian.com/commentisfree/2014/may/05/china-world-new-economic-model-threat-us-west-success
06. 05. 2014 | 14:21

D_ejv napsal(a):

Se zemí kde se porušují základní lidská práva jako je právo na majetek, svobodný názor či sebeurčení se nemá vyjednávat ani obchodovat. Člověk by si měl vybrat zda kupuje maso od řezníka nebo od rasa a to pokud já vím v naší společnosti jde, proto názor Pana Pence schvaluji. To že někdo nechce mít krvavé ruce a prsty vnímám jako positivní skutečnost.
06. 05. 2014 | 15:41

TomášL napsal(a):

D_ejv

Myslím, že je to mnohem více komplikované.

Představte si tento stav:

Přijede Islamista a bude nás peskovat, že nedodržujeme správné civilizační zvyklosti, které jsou u něho doma samozřejmé. Jako člověk z jiného sockultur prostředí budete protestovat proti těmto zásahům, neboť budou proti mentalitě sockultur prostředí, z kterého jste vzešel.
Když si tohle představíte, tak nutně musí dojít na otázku "Jakým právem si dovoluji někomu něco nutit, nařizovat, vyžadovat?"

Ne, osobně si myslím, že lidsko-právní nátlak západní civilizace je zcela neoprávněný a neměl by zasahovat do otázek třeba obchodu. Obchod patří obchodu, ideologie patří k ideologii.
A nakonec je potřeba napsat, že svět se změnil a pozice západní civilizace bude stále slabší. Spíše se budeme muset připravit na export pohledů/doporučení/insultací z jiných sockultur okruhů.

PS: Západu vládnou peníze, tedy vládnou i v otázkách zahraniční politiky.
06. 05. 2014 | 16:23

JAD napsal(a):

Pasáček koz a oslů kandiduje letos do Senátu? Velmi výmluvné!
06. 05. 2014 | 16:25

Tatytata napsal(a):

Ministerstvo pro lidska prava , horsi funkce uz ani neexistuje a pro protekcniho neumetela Dientsbira je tak akorat.
Je treba si zapamatovat , ze tento typek aktivne bojoval za neprojednani zakona o zruseni poslanecke imunity.

Nebyt jeho taticka , tak tento clovicek tak maximalne otvira dvere v Lihovem dome.
06. 05. 2014 | 16:36

Dej_v napsal(a):

TomášL

Chápu, nejde ale o nátlak. Vyslovením nesouhlasu nikoho nikam netlačíme, tak jak to udělal pan Penc. To, že ještě dnes někdo nechápe a nerespektuje svobodný názor je smutné, zvláště když se svůj útok ještě snaží zabarvit osobním útokem, jak tu mnozí předvádějí s odvoláním na Standův osobní život.
06. 05. 2014 | 16:40

Medikolog napsal(a):

Pane Penc, to si dědičný disident Dientsbier od vás nezaslouží. Vezměte ho s sebou na vandr do Číny a do Tibetu - za vaše vlastní samozřejmě. Bojujte za jejich lidská práva konečně doopravdy, ne jenom hubou z Prahy a blízkého okolí...

A oba pište blogy, jak před váma Číňané padají na (_!_) a jak vás tibetští mniši jmenovali lámy v nejvyšším klášteře...a jak vám Dalajláma i jeho nástupce v kleče se slzami v očích děkují...
06. 05. 2014 | 17:25

Ládik!!! napsal(a):

Já piju žinčicu.
06. 05. 2014 | 17:29

Medikolog napsal(a):

Pane Penc, to si dědičný disident Dientsbier od vás nezaslouží. Vezměte ho s sebou na vandr do Číny a do Tibetu - za vaše vlastní samozřejmě. Bojujte za jejich lidská práva konečně doopravdy, ne jenom hubou z Prahy a blízkého okolí...

A oba pište blogy, jak před váma Číňané padají na (_!_) a jak vás tibetští mniši jmenovali lámy v nejvyšším klášteře...a jak vám Dalajláma i jeho nástupce v kleče se slzami v očích děkují...
06. 05. 2014 | 17:49

Medikolog napsal(a):

Pardon za dabl.. naskočilo to místo jiného textu pod jiným blogem
06. 05. 2014 | 17:50

Ládik!!! napsal(a):

Ani já bych s panem Dientsbierem neobcoval.
06. 05. 2014 | 19:16

Pepa Řepa napsal(a):

Raději s kozou, kozí táto!
A nemusí to být na ledě.
06. 05. 2014 | 19:36

Jáchym napsal(a):

Pane Penci,
jako bojovník za práva zvířat jsem naprosto konsternován tím, že prý své kozy nejen vlastníte, což je otrokářství (i když tradiční modifikovaný otrokářský systém existoval, pravda, i v Tibetu minimálně v 19.století).

Ale Vy je i dojíte, což je nejen ponižující, ale navíc jako mléčný upír okrádáte malá kůzlátka o potravu, která byla určena jen a jen jim!

Ani čínský stranický tajemník by si nedovolil dělat z mléka Tibeťanek mladších 15 let sejra!

Vyhlásil jsem hladovku a žízňovku a od zítřka nepiji čaj se žluklým jačím máslem !
06. 05. 2014 | 19:53

manželka je dobrý sluha ale špatný pán napsal(a):

ještě sem furt nepochopil, čeho se naše vláda v číně dopustila. že podporuje uzemní celistvost číny?? dalajláma taky. vubec mi nejde na rozum proč zelení dostali hysterickej záchvat. asi bude nejlepší se to vubec nesnažit pochopit. ono to bude asi stejné, jako s tím globálním ochlazováním, které na zemekouli už dvacet let probíhá a kteremu zelení neustále umanule z nepochopitelných důvodů říkají globální oteplování.
06. 05. 2014 | 21:12

observer napsal(a):

Cameron: UK government "does not support Tibetan independence"
[9 May 2013] During the debate on the Queen's Speech in Parliament on 8 May, David Cameron clarified the UK's position on Tibet. The Prime Minister stated that the British government recognises Tibet as part of China and "does not support Tibetan independence". He said this had been a "long-standing British policy" which had not changed, and that the government was seeking a "strong and positive relationship" with China.

BEIJING, Feb. 21 (UPI) -- President Obama agreed with the Dalai Lama on renewing talks between China and Tibet, but couldn't support Tibetan independence, the White House said Friday.
Obama encouraged direct dialogue to resolve long-standing differences, saying such a dialogue could be positive for China and Tibetans, the White House said in a readout of the meeting.

"In this context, the president reiterated the U.S. position that Tibet is part of the People's Republic of China and that the United States does not support Tibet independence," the readout said.

The Dalai Lama, Tibet's exiled spiritual leader, said he wasn't seeking independence for Tibet and also hoped a dialogue between his representatives and the Chinese government would resume.
06. 05. 2014 | 21:43

rozruch napsal(a):

Je to tak.
Mají to ale programově, nekorunovaný vůdce a ikona disentu Václav Havel se za svého druhého funkčního období, coby český prezident (zvolený nakonec [doslova za každou cenu] jen díky zadržení poslance Sládka, po dobu trvání hlasování), morálně odrovnal podporou uskutečnění vstupu do NATO, skandálním ospravedlňováním bombardování civilních cílů v bývalé Jugoslávii (dnes známé to tzv. humanitární bombardování), ... jen pro ilustraci, co je nejznámější, navenek. "Draze" Vašek zaplatil, že šel s pány na led?
Všichni ti Dienstbierové už můžou nyní cokoliv, pokud budou zařazení na kandidátky, pokud je někdo navzdory tomu zvolí... Mají a měli to dobře zaopatřené. Dobré spaní si kazit nebudou. :-(

Lze je volit, nebo nevolit. Nebo jejich partaje.
06. 05. 2014 | 21:47

Frantisek Vrata napsal(a):

Pane Penc a co takhle se s nim vubec neschazet? Mate moznost dat se na politickou karieru a vsechny tyto nesvary o kterych pisete ze spolecnosti vymest.Nebo se starat o kozy a psat nesmysly....
06. 05. 2014 | 22:15

Twist napsal(a):

Pane Penci! Dientsbiera nemusím, Sobotku nemusím, Zaorálka také ne a mnoho jiných před nimi, ke kterým jste tak vyhraněný nebyl. A vylezte z té vaší skořápky, ze které vidíte prd a ohlédněte se kolem sebe a za sebe, kolik skvělé práce jste Vy a Vám podobní vykonali. Je to bída.
06. 05. 2014 | 23:09

michal napsal(a):

jeho otec nelitoval ani vlastních dítek, když je rozptýlil po 4 manželkách, jak by mohl soucítit s budhisty? třeba chtějí trpět, aby se nemuseli převtělovat? jaká je na severu pastva? na jihu zatím dobré, ale nebudou otavy, doženeme křovinami, ty mají ještě rezervu
07. 05. 2014 | 00:04

Maximus napsal(a):

Ten titulek je O.K. A předtavte si, že tady bylo spousta naivů, kteří by ho chtěli za prezidenta, hrozná představa, že by tenhle potáta byl prezidentem
těch Čechů, co jsou totálně dezorientovaní a neví která bije. Chováním, myšlením a činy je J.D. něčí šachová figura v rozehrané partii, hádejte koho,
občané ČR to ovšem nejsou. ani náhodou.
07. 05. 2014 | 03:00

WWW.www napsal(a):

Tak co Stando kdo ti letos zaplatí elektřinu aby tě neodskřípli, která nadace se smiluje nad "chudákem" co ví jak mají žít ostatní ale o sebe se není schpen postarat sám?
Jo jo, pusti si techno, kozu uvaž na provaz a holínky si najdeš už sám.
07. 05. 2014 | 05:55

mik napsal(a):

No kdyz se do toho obuje ekoterorista jinak ekology nazvat nejde tak tam pak 100 let trava neroste,,, Na tom prohlaseni nic zavadneho nebylo nikdo tam Tibetu nic neupira jen jen konstatovano ze Cina je nedelitelna to ze se Havel setkaval s Dalajlamou jeste neznamenalo ze by Tibet a jeho mnisi byl samostatny stat autorovi taky asi nikdo nemluvi do toho ze zije na samote a stara se o sve stado koz nebo by mela byt petice aby si mohl vytvorit kozi kralovstvi ? Dinsbier mladsi jiste neni to co byl Dinsbier starsi ale jedno mu uprit nejde ac asi vedel ze to odskace tak se nebal otevrene vyjadrit podporu Schwarzenbergovi a je to nejvetsi lumparna CSSD ze ho za to vyhodili s uzsiho vedeni strany jinak ovsem prospesnost onoho ministerstva moc nechapu nejake reseni lidskych prav se da resit primo v miste kde k tomu poskozeni dochazi a pokud ma clovek pocit ze je poskozen tak ma moznost se obratit na soud a treba to hnat az do Strasbourgu dalsi instituce jsou zbytecne a pokud uz je tak by bylo dobre ho co nejvic zestihlit stejne tak ministerstvo ochrany zivotniho prostredi,, takovy priklad ze takove ministrestvo je naprosto zbytecne a nefungujici je priklad farmarky Havrankove ... v kazdem jinem state by uz ta dalnice stala at uz by vedla kolem tech jejich pozemku nebo by vedla pres ne kolik je to let 10 ? ale co se divit kdyz to funguje tak ze chlap jede opily boura pak se snazi ujet od nehody prejede zenskou ujede pak ho chytnou ale pusti zadnimi dvermi ridicak ma porad ma i cestovni pas k soudu neprijde je nesmyslne obvinen s pokusu o vrazdu pak se to prekvalifikuje dostane 3 roky pak si pujde na rok a pul sednout do nejakeho fesackeho vezeni,, pokud mu to odvolacka neprekvalifikuje tak aby mohl dostat jen podminku,,, lidske pravo je takove jaky ma kdo metr ,,,a to v CR plati zcela beze zbytku tak naco nejakeho ochrance ,,,
07. 05. 2014 | 11:04

Rudi Koutek napsal(a):

Tady je zase nablito jako po nejake zabave v Horni Dolni. No hlavne, ze jste si ulevili.
07. 05. 2014 | 11:54

roman napsal(a):

Pane Penci.
Svět je posunutý dál. Nezávislost Tibetu není jediný problém lidstva. Nespravedlnost a nesvoboda je všudypřítomná a věčná. A hlavně je to odjakživa dobrý obchodní artikl mocných. Nepomůže extremismus, ale trpělivost. Ví to každé zvíře, všechna moudrá květena. Měl byste to vědět i Vy. Tím nechci říct, abyste své boje vzdával.
07. 05. 2014 | 14:51

pepa z depa napsal(a):

Na co sáhnou "Zelení", to zavání arogancí, diletanstvím, neználkovstvím a dalšími průšvihy.Kdy už konečně začnou dělat realistickou politiku, pro lidi?
08. 05. 2014 | 09:49

Tom napsal(a):

Porušování lidských práv a svobod v Číně nebo kdekoli jinde se nás týká i když je to daleko a ozvat se proti tomu a vyjádřit nesouhlas je velmi rozumné. Nejde jen o materiální pomoc, ale hlavně o souboj myšlenkový. Jde totiž i o naše práva, svobodu a prosperitu. Prosperita a šťastný život se svobodou a lidskými právy úzce souvisí,mnohem více než s obchodem nějakou totalitní zemí.
08. 05. 2014 | 10:22

17, 5 bilionů dolarů vrátit nejde napsal(a):

Tom
I z oněch obchodů se generují zisky, ze zisků pak daně a z těch daní jsou pak často placeni ti, co nad takovými obchody ohrnují nos.

Hezký den.

P.S. Možná by bylo efektivnější obracet se s takovými výzvami na šéfy západních korporací a na čínské vedení. Samotného by mě zajímalo, jaké by si z toho vzali ponaučení, zejména šéfové těch firem, co mají v Číně silně zainvestováno. Bez ironie - v mnohém máte pravdu, ale Západ se bez toho dovozu čínské poptávky ještě dlouho neobejde, zkuste hledat proč, tam by bylo možné nalézt i řešení toho problému, proč si Západ nevystačí s poptávkou domácí a dovozem poptávky či surovin jen z těch zemí, které se blíží tomu Vašemu ideálu, přičemž použít Vaše kriteria opravdu přísně, striktně - Západ by se zhroutil v několika týdnech - a s ním i Vaše představy, možnost jejich faktické realizace. Nezbývá tedy než reptat a snažit se při tom reptání vypadat povzneseně.

Problém je - ostatně jako téměř vždy, řešitelný doma. Závislý sice může proklamovat a reptat na své okolí , ale pokud je na něm závislý, je svým reptáním pouze směšný. Sobě ale bohužel ne - to je taky ten problém,závislý jen zvyšuje svou slepotu, nic se nenaučil.
08. 05. 2014 | 14:31

Přidat komentář

Tento článek byl uzavřen. Už není možné k němu přidávat komentáře ani hlasovat

Blogeři abecedně

A Aktuálně.cz Blog · Atapana Mnislav Zelený B Babka Michael · Balabán Miloš · Bartošová Ela · Bavlšíková Adéla · Bečková Kateřina · Bednář Vojtěch · Bělobrádek Pavel · Beránek Jan · Berwid-Buquoy Jan · Bielinová Petra · Bína Jiří · Bízková Rut · Blaha Stanislav · Blažek Kamil · Bobek Miroslav · Boehmová Tereza · Brenna Yngvar · Bureš Radim · Bůžek Lukáš · Byčkov Semjon C Cerman Ivo Č Černoušek Štěpán · Česko Chytré · Čipera Erik · Čtenářův blog D David Jiří · Davis Magdalena · Dienstbier Jiří · Dlabajová Martina · Dolejš Jiří · Dostál Ondřej · Dudák Vladislav · Duka Dominik · Duong Nguyen Thi Thuy · Dvořák Jan · Dvořák Petr · Dvořáková Vladimíra F Fafejtová Klára · Fajt Jiří · Fendrych Martin · Fiala Petr · Fibigerová Markéta · Fischer Pavel G Gálik Stanislav · Gargulák Karel · Geislerová Ester · Girsa Václav · Glanc Tomáš · Gregorová Markéta · Groman Martin H Hála Martin · Halík Tomáš · Hamáček Jan · Hampl Václav · Hamplová Jana · Hapala Jiří · Hasenkopf Pavel · Hastík František · Havel Petr · Heller Šimon · Herman Daniel · Hilšer Marek · Hlaváček Petr · Hlubučková Andrea · Hnízdil Jan · Hokovský Radko · Holmerová Iva · Honzák Radkin · Horáková Adéla · Horký Petr · Hořejš Nikola · Hořejší Václav · Hradilková Jana · Hrstka Filip · Hřib Zdeněk · Hubinger Václav · Hülle Tomáš · Hušek Radek · Hvížďala Karel CH Charanzová Dita · Chlup Radek · Chromý Heřman · Chýla Jiří · Chytil Ondřej J Janda Jakub · Janeček Karel · Janeček Vít · Janečková Tereza · Janyška Petr · Jelínková Michaela Mlíčková · Jourová Věra · Just Jiří · Just Vladimír K Kania Ondřej · Karlický Josef · Klan Petr · Klepárník  Vít · Klíma Pavel · Klíma Vít · Klimeš David · Kňapová Kateřina · Kohoutová Růžena · Kolaja Marcel · Kolářová Marie · Kolínská Petra · Kolovratník Martin · Kopeček Lubomír · Kostlán František · Kotišová Miluš · Koudelka Zdeněk · Koutská Petra Schwarz · Kozák Kryštof · Krafl Martin · Krása Václav · Kraus Ivan · Kroupová Johana · Křeček Stanislav · Kubr Milan · Kučera Josef · Kučera Vladimír · Kučerová Karolína · Kuchař Jakub · Kuchař Jaroslav · Kukal Petr · Kupka Martin · Kuras Benjamin · Kutílek Petr · Kužílek Oldřich · Kyselý Ondřej L Laně Tomáš · Linhart Zbyněk · Lipavský Jan · Lipold Jan · Lomová Olga M Máca Roman · Mahdalová Eva · Maláčová Jana · Málková Ivana · Marvanová Hana · Mašát Martin · Metelka Ladislav · Michálek Libor · Miller Robert · Minařík Petr · Mittner Jiří · Mrkvička Jan · Müller Zdeněk · Münich Daniel N Nacher Patrik · Nachtigallová Mariana Novotná · Návrat Petr · Navrátil Marek · Němec Václav · Niedermayer Luděk · Nouzová Pavlína · Nováčková Jana · Novák Aleš · Novotný Martin · Novotný Vít O Obluk Karel · Oláh Michal · Ouhel Tomáš · Outlý Jan P Pačes Václav · Palik Michal · Paroubek Jiří · Pavel Petr · Pavelka Zdenko · Payne Jan · Payne Petr Pazdera · Pehe Jiří · Peksa Mikuláš · Pelda Zdeněk · Petrák Milán · Petříček Tomáš · Pfeffer Vladimír · Pfeiler Tomáš · Pilip Ivan · Pitek Daniel · Pixová Michaela · Plaček Jan · Podzimek Jan · Pohled zblízka · Polách Kamil · Potměšilová Hana · Pražskej blog · Prouza Tomáš R Rabas Přemysl · Rajmon David · Rakušan Vít · Ráž Roman · Redakce Aktuálně.cz  · Reiner Martin · Richterová Olga · Robejšek Petr · Rydzyk Pavel · Rychlík Jan Ř Řebíková Barbora · Říha Miloš · Řízek Tomáš S Sedlák Martin · Seitlová Jitka · Schneider Ondřej · Schwarzenberg Karel · Skořepa Michal · Skuhrovec Jiří · Sládek Jan · Sláma Bohumil · Slavíček Jan · Slimáková Margit · Sobíšek Pavel · Sokačová Linda · Soukal Josef · Soukup Ondřej · Sportbar · Staněk Antonín · Stanoev Martin · Stehlík Michal · Stehlíková Džamila · Stránský Martin Jan · Strmiska Jan · Stulík David · Svárovský Martin · Svoboda Cyril · Svoboda Jiří · Svoboda Pavel · Sýkora Filip · Syrovátka Jonáš Š Šebek Tomáš · Šefrnová Tereza · Šimáček Martin · Šimková Karolína · Šlechtová Karla · Šmíd Milan · Šoltés Michal · Špalková Veronika Krátká · Špinka Filip · Špok Dalibor · Šteffl Ondřej · Štern Ivan · Štern Jan · Štrobl Daniel T Táborský Adam · Telička Pavel · Titěrová Kristýna · Tolasz Radim · Tománek Jan · Tomčiak Boris · Tomek Prokop · Tomský Alexander · Trantina Pavel · Tůma Petr · Turek Jan U Uhl Petr · Urban Jan V Václav Petr · Vaculík Jan · Vácha Marek · Valdrová Jana · Vavruška Dalibor · Věchet Martin Geronimo · Vendlová Veronika · Vhrsti · Vích Tomáš · Vlach Robert · Vodrážka Mirek · Vojtěch Adam · Vojtková Michaela Trtíková · Výborný Marek · Vyskočil František W Walek Czeslaw · Wichterle Kamil · Witassek Libor Z Zádrapa Lukáš · Zaorálek Lubomír · Závodský Ondřej · Zelený Milan · Zeman Václav · Zima Tomáš · Zlatuška Jiří Ž Žák Miroslav · Žák Václav · Žantovský Michael Ostatní Dlouhodobě neaktivní blogy