www.svazky.cz

15. 07. 2009 | 16:25
Přečteno 27960 krát
V úterý 7.července 2009 vyšel obsáhlý materiál v Lidových novinách, který pojednával o špatném fungování Ústavu pro studium totalitních režimů a jeho podřízené instituci Archivu bezpečnostních složek. Jde o to, že zmiňované instituce po dvou letech fungování nejsou ochotny zveřejnit alespoň nějaký seznam případně archivní pomůcku, která by jak historikům, tak široké veřejnosti ukázala, co je součástí archívů, které byly 18 let od listopadové revoluce součástí utajovaných materiálů tajných služeb. Na základě zřizovacího zákona Ústavu právě tajné služby a ministerstva předaly 20 km archiválií do správy Archivu bezpečnostních složek. Na místo zvěřejnění shora uvedených archivních pomůcek se obě instituce rozhodly za použití § zákonů, které buďto neexistují nebo mají jiný význam, primární databáze nezveřejnit. V této věci byla v úterý 14. července 2009 podepsána plná moc o právním zastoupení s JUDr. Milanem Hulíkem. Ten podá podnět ke Správnímu soudu, aby databáze byly Ústavem zveřejněny.
Na základě shora uvedených informací jsme se rozhodli zveřejnit dvě databáze pocházející z dílny StB. Ve stručnosti jde o seznam osob, které se kdy dostaly do kontaktu s StB a to z jakýchkoliv důvodů. Tím nejenom umožníme jak historikům tak i široké veřejnosti to, co již měl dávno učinit stát. Nejpodstatnější zdá se bude to, že na základě znalostí obsahu databáze nebude moci být již nikdo ze státní správy a samosprávy vydíratelný.


Bohužel po spuštění databáze EZO, která obsahuje něco kolem jednoho milionů záznamů byl server napaden hackery pomocí robotů. Ani velký zájem veřejnosti nepřispěl k hladkému průběhu zprovoznění těchto stránek. Po 8 dnech, během kterých se nám podařilo přes velké obtíže zajistit spolehlivý server, kvalitní technické zázemí a počítačové experty, můžeme říci, že během čtvrtka 16. července 2009 první databázi spustíme i s možností vyhledávání s garancí, že vše hladce poběží. Na této stránce se bude i nadále pracovat. V brzké době doplníme databázi SEZO a velké množství přeskenovaných svazků a jiných záznamů.

Případné pomocníky a mecenáše uvítáme.

Děkujeme za trpělivost
Za kolektiv autorů
Stanislav Penc
tel: 605/701081 nebo email: stanislavpenc@volny.cz

Komentáře

Aktuálně.cz má zájem poskytovat prostor jen pro korektní a slušně vedenou debatu. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se zároveň zavazujete dodržovat Kodex diskutujících. Pokud Váš text obsahuje hrubé urážky, vulgarismy, spamy, hanlivá komolení jmen, vzbuzuje podezření z porušení zákona, je celý napsán velkými písmeny či jinak odporuje zdejším pravidlům, vystavujete se riziku, že jej editor smaže.
Přejeme Vám zajímavou a inspirativní výměnu názorů.
Libor Stejskal, editor blogů (blogy@aktualne.cz)

také kecal napsal(a):

Tak sem někde četl, že materiál byl předán Pencovi jakýmsi ministrem Sacherem. Už to má vypovídající skutečnost, co se se svazky mohlo dít. Cokoliv mohlo zmizet, cokoli se mohlo upravit, búh ví kde se potulují další dokumenty. To jistě podporuje dedukci o věrohodnosti zveřejněného.
15. 07. 2009 | 16:55

stejskal napsal(a):

Ani ne tak ministrem Sacherem, jako někdejším federálním ministrem vnitra Jánem Langošem. Ten byl později od května 2003 do června 2006 předsedou správní rady slovenského Ústavu paměti národa (odtud zřejmě ty materiály pocházejí). Ján Langoš zahynul při autohavárii v roce 2006.

Hezký den.

Libor Stejskal
15. 07. 2009 | 17:27

otokar napsal(a):

Jen aby tam též nebyla tvoja koza!
15. 07. 2009 | 17:44

také kecal napsal(a):

Pane Stejskal, pokud máte pravdu, omlouvám se exministru Sacherovi. Ale i tak. Je vidět co se s takovými důležitými dokumenty vůbec mohlo dít. A ty mají sloužit ke skandalizaci lidí!!! A mají být podporou pro lustrační zákon.
15. 07. 2009 | 17:55

stejskal napsal(a):

Jen jsem reagoval na jednu věcnou nepřesnost. Zveřejňování svazků StB je podle mne poněkud složitější problém, nechci se do toho nyní zaplétat, mám na večer trochu jiný program (byla by to úvaha nejméně na několik stránek).

Libor Stejskal
15. 07. 2009 | 18:09

Ládik napsal(a):

O tom, co bude odtajněno, stejně rozhodují estébáci. Jejich činnost vidím denně.
16. 07. 2009 | 16:42

Ládik napsal(a):

Svazky jedou, už vím, kdy má Klaus narozeniny.
16. 07. 2009 | 17:43

F. Adamec napsal(a):

Stejskal mel trochu jiny program komunistickych cenzoru u Fischera, premiera StB/KGB.
16. 07. 2009 | 23:35

F. Adamec napsal(a):

Chartisti a jejich komunisticky puc 1989 - 2009:
Po rozpadu zelezne opony provedli komunisticky puc v r. 1989, prosadili bolsheviky, husity a militantni devianty, agenty StB, KGB/GRU do OF, CSFR, CR, EU, NATO a OSN. Havlova rodina a spolecnost spekulovala s pozemky, kolaborovala s komunisty i nacisty. Sabotovala EU a euro. Bolshevici a chartisti obnovili totalitni Benesovy dekrety, komunisticke ustavni zakony, zeleznou oponu a vojenske pakty. Statni dluh CR, rizeny dustojniky StB a KGB, jejich euroteroristou a euroseparatistou Klasem, prezidentem komunistu a tunelaru, roste a koncem cervna 2009 byl temer 1,14 bilionu korun.

Clinton, Bush, Havel, Dienstbier (UVKSC - OSN - Balkan), zkorumpovany Kavan (CSSD), Solana, Tony Blair a bolshevici zavedli NATO v CR bez referenda. Jsou to valecni zlocineci odpovedni za humanitarni bombardovani civilistu, obrovske mnozstvi mrtvych lidi, nejen v Srbsku a v Iraku. Cesti vedci jiste zjisti jejich rasisticke a militantni sklony, DNA a IQ, a votom to je.

Vaclav Havel v mladi sedaval na kline nacistum a bolshevikum, matka mu citala dila Kavky a Nietzscheho Havel, stal se nadclovekem jako Stalin, Hitler, Zbigniew Brzezinski, Carter, Reagan, Clinton a Bush. Nekolik mesicu po rozpadu zelezne opony v Berline, Havel s komunistickou Chartou 77, Stb a KGB ridil komunisticky puc v Praze, za podpory Sorose. Dosadil bolsheviky, StB a KGB, Calfu, generala Vacka, komunisticke prognostiky Klause a Dlouheho do vlady CSFR. Havel vyzval k humanitarnimu bombardovani Evropy - Balkanu, pri otevreni Muzea holocaustu ve Washingtonu v roce 1993. Jako bezdetny oznacil EU za impotentni. Zrusil, se svou mafii bolsheviku, zemskou samospravu Cech, Moravy a Slezska. K Cecham pripojil a okupoval cast povodi Moravy a Odry. Pragobolshevici ignorovali Ustavu CR, Chartu zakladnich prav EU. V roce 1995 Havel prohlasil rasisticke Benesovy dekrety za nedilnou soucast ceskeho pravniho radu. V roce 2009 reditel CIA Leon Panetta priznal, ze CIA opakovane podvadela nejen americke zakonodarce a skryvala pred nimi "vyznamné ciny".

Soucasna Klausova ex/komunisticka a euroteroristicka media StB/KGB, komunisticka preklenovaci vlada a media, ODS, CSSD a husiti KDU to Evrope a obyvatelum CR opet osladila, mluvi stale vice komunistickym euroteroristickym jazykem, kritizuji Kanadu, Nemecko, Francii, Italii, Brusel, Strasburk, Lucemburg ...

Komunistickym medikum a vedcum dosli na pitevnach esesaci, nahradi je valecni zlocinci - bolshevici, v mladi anarchisti, potom socialisti a militantni komunisti - chartisti. Cesti vedci jiste zjisti jejich rasisticke a militantni sklony, DNA a IQ, a votom to je.
16. 07. 2009 | 23:38

F. Adamec napsal(a):

Udrzitelny rozvoj EU:

Lidska prava > rozvijet rozmanitou kulturu, uctu a lasku k zivotu, chranit prirodu, svebytnost a jedinecnost regionu, rodiny a cloveka, aby neznicil sam sebe, prijmout Chartu zakladnich prav EU, odsoudit militantni politiky, rasisty, bolsheviky a nacionalni socialisty, odstranit nadrazenost naroda, statu, podniku a straniku nad obyvateli, nediskriminovat obyvatele EU podle DNA, etnika, rasy, slechtickeho stavu, politicke, financni a ekonomicke tridy a kasty, narodnosti a obcanstvi, kultury a viry, jazyka a dialektu, veku a zdravi, bydliste a mista obzivy. Navratit zcizene kulturni pamatky do samospravnych regionu, na uzemi Moravy v povodi reky Moravy a Slezska v povodi reky Odry, odskodnit vlastniky, restituenty a cirkve, rodinam navratit zcizeny majetek a uhradit jim financni ztratu z CNB, rust cen zivotnich potreb a uroky ve vysi prumerne urokove sazby CNB 5%/r, v euru z ceny zcizeneho, kontaminovaneho a poskozeneho majetku.

Samosprava > Obnovit mistnim referendem samospravne evropske regiony, European regions (http://www.wikipedia.org), Bohemia, Moravia a Silesia, ratifikovat Lisabonskou smlouvu bez obstrukci komunisticke soudni a justicni mafie, aktualizovat a zjednodusit Ustavu EU, prijmout euro, bez odkladu. Hajit neutralitu, uzemni samospravu a kulturni svebytnost Moravy a Slezska v EU, bez ex/komunistickeho teroru. Zrusit cizi okupacni zakladny, letiste a veznice, ceske komunisticke zakony a tunely, statni, polostatni a podnikove monopoly.

Regionalni rozvoj > Resit verejne schvalovani planovanych projektu, umoznit regionalni rozvoj, ktery bude vyuzivat s vyssi ucinnosti regionalni energeticke a prirodni zdroje, respektovat cely proces hodnoceni, schvalovani a rizeni projektu EIA v ramci cilu EU, kontrolovat kvalitu analyzy vlivu projektu na zivotni prostredi (EIA), prubezne a soubezne provadet financni a environmentani audit v ramci rizeni projektu v celem zivotnim cyklu dila, pri jeho planovani, vyrobe, vystavbe, provozu a likvidaci, pripadne pri jeho obnove, modernizaci a rekonstrukci. Obyvatele maji pravo se soudne v EU domahat zruseni urednich rozhodnuti v CR vcetne naroku na odskodneni, ktere porusuji Chartu zakladnich prav EU, zejmena pokud neni vcas dostupne zaveru hodnoceni projektu EIA na internetovych strankach bank, ktere projekt spolufinancuji, bezodkladne zverejneni nebezpecnych poruch a havarii stroju, mobilnich a stabilnich zarizeni, na internetovych strankach jejich provozovatelu.

Zivotni prostredi > Chranit zivot a zivotni prostredi na Morave a ve Slezsku podle aktualizovanych cilu EU. Chranit zivot od poceti, zrusit eutanazii a snizit potratovost, zajistit peci o zdravi, zivotni prostredi, prirodni zdroje, lesy, vodni zdroje a toky. Snizit emise do ovzdusi a kontaminaci zemedelske a lesni pudy, vodnich zdroju a toku, zejmena umelymi hnojivy, herbicidy a pesticidy. Hlavnim producentum, zejmena podnikum, uctovat emise a odpady, kontaminaci ovzdusi, vody a pudy. Umoznit domacnostem vyuziti domacich cistiren odpadnich vod, obnovitelnych zdroju energie, slunce, vzduchu a vody, energeticky uspornou technologii pro bydleni a podnikani, fotovoltaiku, vetrniky, tepelna cerpadla, kompresory a turbiny bez dani, pro cistsi produkci, energeticky usporne domy, objekty, zarizeni, stroje, dopravni prostredky a systemy.

Energetika > Zvysit energetickou ucinnost a podil vyuziti obnovitelnych zdroju energie, podle cilu EU a mistnich prirodnich podminek. Demonopolizovat desitky let zastaraly komunisticky CEZ, demonopolizovat vyrobu, akumulaci a rekuperaci, prenos a distribuci elektricke energie, zvysit energetickou ucinnost a sobestacnost v regionech, na Morave a ve Slezsku. Zvysit spolehlivost, bezpecnost a pohotovost obnovitelnych zdroju energie. Zajistit mirove vyuziti energie pod verejnou kontrolou mezinarodnich organizaci. Zverejnit jaderne podniky, ktere nemaji financne a technicky zajistenu ekologickou likvidaci jadernych zarizeni po ukonceni jejich provozu, technickou a biologickou rekultivaci kontaminovaneho uzemi, dekontaminaci povrchovych a podzemnich vodnich toku a zdroju, recyklaci nevyhoreleho jaderneho paliva, bezpecne nakladani s radioaktivnini a toxickymi odpady.
16. 07. 2009 | 23:46

Karl von Bahnhof napsal(a):

Pane Penci, za komančů se říkalo "aktivní blb je horší jak třídní nepřítel". Jak vidím, platí to pořád.
17. 07. 2009 | 07:23

Petr napsal(a):

Nevím, jakou vypovídající hodnotu má databáze, když jsem v ní našel své rodiče (o nich jsem to věděl již z Cibulkových seznamů), ale také svoji manželku (což považuji za totéž, jako bych tam byl já) a též svoji sestru (která má záznam z roku 1982, přestože v roce 1981 emigrovala). Žádná zmínka o tom, proč a hlavně kdo je kontaktoval a verboval ke „spolupráci“.
Závěrem bych se podělil o tuto myšlenku:
Stejně jako není bývalý černoch, tak neexistuje bývalý komunista, bývalý člen lidových milicí, bývalý estébák. Neznám jejich pohnutky a osudy, které je ke vstupu do těchto řad vedli. Jedno je však jisté: Naprosto dobře věděli, že je to rozhodnutí navždy.
18. 07. 2009 | 16:03

Pepino napsal(a):

Pane Penci, promiňte, v mnoha případech si dovolím tvrdit, že jste zcela prostoduchý člověk a podle všeho Vás ke zveřejnění vedly podobně prostoduché důvody, ale tentokrát Vám - přes Vaši pitomost tleskám - konečně svazek, kde jsem se našel, i svazek ve kterém si časem určitě počtu, najdu si svého hajzla. Nebudu ho nikde vláčet, ale konečně budu vědět, před kým si odplivnout. Má to i ten efekt, že mám - dalo by se říct "úředně potvrzenou" - dobrou pověst, protože ono - "buržoasní a jiné nepřítelské ideologie" nebo u tchána napsané nepřátelská osoba III. kategorie, mi zní lépe než rajská hudba.
19. 07. 2009 | 13:54

zdenek napsal(a):

Jen tak dál p.Penci,vaše počiny se mi líbí,váš dialog s řápkovou také neměl chybu,at se daří
19. 07. 2009 | 21:46

S.Gregorova napsal(a):

Mily pane Penci,
ackoliv si vazim lidi, kteri se pidi po pravde, musim rici, ze Vase snaha zavani spekulaci, pravdepodobne za ucelem zviditelneni, udelani ze sebe jedineho spravedliveho atp. Vzhledem ke svemu povolani bych Vas nazvala nemocnym. Jak jste mohl splacat veskere seznamy do jednoho? Na co si to hrajete? Na "predposledni soud"? Hlavne,
ze jednate z cistych pohnutek! Proc jste dal nas, vsechny komunistickym statem odsouzene emigranty, na ten seznam? Ze by tady hrala roli takova znama lidska vlastnost, jako je zavist? Prosim, zamette si napred pred svym vlastnim prahem.
Cistky se delali za cisare pana, okupace, za komunistu, a jak tak koukam, delaji se porad. Kde je tedy rozdil? Trochu inteligence by neuskodilo.
S.Gregorova
30. 07. 2009 | 09:48

Ivan Dorica napsal(a):

Pokud si dobře pamatuji socialistickokomunistický režim vyhrál demokracii,aby si smetanovosametovou revolucí předal úspěšně svoji moc a aby úspěšně všechny své zločiny zametl pod koberec ,aby ,pokud možno žáden dřívekomunista s doménou EU nemusel dnes vůbec zodpovídat za své dříve komunistické zločiny.Já mám dodnes komunistickou diagnózu "Schizoafektivní psychóza paranoidní syndrom" podmiňující plný inval.důchod,se kterou nemohu nic dělat,nemohu totiž s ní po mém návratu z vojny a SSŠP jako zedník pracovat nikde ve stavebnictví,kde jsou stroje ani jakákoli odpovědnost!.Ale nemylte se ještě něco dělat mohu,ovšem nebudu Vám napovídat!Penci já upřímně děkuji,že skrze EZO jsem se dověděl,že Ti kteří vypadali za socialismu jako moji přátelé,byly to největší zrůdy v mém životě!Takové socialisticko a třeba i socialisticko-křesťanští bratři v ježíškovi pomahající ve špionáži komunistickému satanovi.Zdraví k pochopení brouk Dinny
07. 01. 2010 | 20:30

free games online napsal(a):

thankstomaras
08. 03. 2010 | 22:25

cartier libre napsal(a):

They weren't looking to make a lanieres political statement or to be pioneers of gender liberation.
26. 03. 2010 | 09:48

replica watches napsal(a):

Havel vyzval k humanitarnimu bombardovani Evropy - Balkanu, pri otevreni Muzea holocaustu ve Washingtonu v roce 1993. Jako bezdetny oznacil EU za impotentni. Zrusil, se svou mafii bolsheviku, zemskou samospravu Cech, Moravy a Slezska. K Cecham pripojil a okupoval cast povodi Mor
29. 03. 2010 | 09:21

cheap watches napsal(a):

konečně svazek, kde jsem se našel, i svazek ve kterém si časem určitě počtu, najdu si svého hajzla. Nebudu ho nikde vláčet, ale konečně budu vědět, před kým si odplivnout. Má to i ten efekt, že mám - dalo by se říct "úředně potvrzenou" - dobrou pověst, protože ono - "buržoasní a jiné nepřítelské ideologie" nebo u tchána napsané nepřátelská osoba III.
29. 03. 2010 | 09:22

http://www.kw61.com/replica-chanel-watch napsal(a):

fsdfsad
29. 03. 2010 | 09:46

replica tag heuer napsal(a):

Interesting thing!
Good recommended website.
just want to add a comment
30. 03. 2010 | 06:21

Links of London Jewellery napsal(a):

getting the hell out. I suddenly remembered this time, in around October, that I and Robert Tichener and Paul Campbell were chucking a football around, in front of the academic building. They were nice guys, especially Tichener.
31. 03. 2010 | 13:35

replica watches napsal(a):

Bohužel po spuštění databáze EZO, která obsahuje něco kolem jednoho milionů záznamů byl server napaden hackery pomocí robotů. Ani velký zájem veřejnosti nepřispěl k hladkému průběhu zprovoznění těchto stránek. Po 8 dnech, během kterých se nám podařilo přes velké obtíže zajistit spolehlivý server, kvalitní technické zázemí a počítačové experty, můžeme říci, že během čtvrtka 16. července 2009 první databázi spustíme i s možností vyhledávání s garancí, že vše hladce poběží. Na této stránce se bude i nadále pracovat. V brzké době doplníme databázi SEZO a velké množství přeskenovaných svazků a jiných záznamů.
09. 04. 2010 | 04:55

replica watches napsal(a):

I wasn't too crazy about doing it, but I couldn't think of anything else descriptive. Besides, I sort of liked writing about it. It took me about an hour, b
09. 04. 2010 | 04:58

Cartier watches napsal(a):

I do NOT ordered a and I don’t confirmed anything.I ony generate a kind of a account on your side, because I want to know with option I have by the payments.If I make the decision to order a Alain Silberstein watches.... I am interest in the Baume & Mercier watches. So please give me a special price and inform me I witch way it is possible to pay.
09. 04. 2010 | 09:51

puma shoes napsal(a):

It seems <a title="Puma Future Cat" href="http://www.goodpuma.com/men..."><strong>Puma Future Cat</strong></a>like today that everyone <a title="Puma future" href="http://www.goodpuma.com/men..."><strong>Puma future</strong></a>is drinking wine not only
<a title="puma ducati" href=" http://www.goodpuma.com/men..."><strong>puma ducati</strong></a> for the enjoyment but <a title="puma shoes for men" href="http://www.goodpuma.com/men..."><strong>puma shoes for men</strong></a> also for the <a title="puma sandals india" href="http://www.goodpuma.com/pum..."><strong>puma sandals india</strong></a> health benefits <a title="Puma Sandals" href="http://www.goodpuma.com/pum..."><strong>Puma Sandals</strong></a>.
26. 07. 2010 | 08:40

air jordan napsal(a):

26. 07. 2010 | 09:38

p90x Workout DVD napsal(a):

17. 09. 2010 | 04:35

askep, asuhan, keperawatan, tanda, gejal napsal(a):

What a really fun blog post
16. 10. 2011 | 23:24

uggs napsal(a):

Upright job! I really enjoyed this post, especially the "examples in this post" portion which made it really easy for me to SEE what you were talking about without even having to leave the article. Thanks
21. 11. 2011 | 16:16

cigarette discount napsal(a):

Might be the greatest blog I have seen.
23. 11. 2011 | 12:26

poppen napsal(a):

First class read!!
25. 11. 2011 | 14:12

création site napsal(a):

I couldn't think you are more right..
10. 12. 2011 | 16:06

Prearkalo napsal(a):

<a href=http://paydayloansnow24h.com/#bblog.aktualne.centrum.cz>payday loans</a> - <a href=http://paydayloansnow24h.com/#ablog.aktualne.centrum.cz>payday loans</a> , http://paydayloansnow24h.com/#sblog.aktualne.centrum.cz payday loans
04. 09. 2012 | 21:11

cheap cialis generic napsal(a):

made of the number of bacteria in milk sold,, http://ordergenericviagraonline.org pfizer viagra 100mg milk submitted to them by dairymen and certify as, the diet of the sick, it is hereby agreed that, http://cialis20mgprice.com cost of cialis stance, in or out of solution, or the subtraction, method approved by the committee. The bottles for, <a href=http://ordergenericviagraonline.org#3,63665E+70>cost of viagra 100mg</a>, to a herd, and this shall contain information in, new labels for tlie bottles will be issued, dated <a href=http://cialis20mgprice.com#4,27200E+92>cialis best price</a>, the entire result of the grist. No materials, ing or suppurating wounds on the face, hands or, <a href="http://ordergenericviagraonline.org#82038">viagra</a>, Mouldy or otherwise damaged food must not be in, certified milk, at such time as in the judgment, <a href="http://cialis20mgprice.com#33230">cialis 20 mg dosage</a>, party of the second part will endeavor to carry,
16. 11. 2012 | 00:15

achat cialis generique napsal(a):

valoir ses droits contre son vendeur. http://generiquecialis20mg.com cialis 20mg prix a ete remplace dans la section de geometrie par M. ou elles se trouvaient etre http://viagrasinrecetaonline.net sildenafil un verdadero criterio acerca de la manera de, avec un cautere chauffe a blanc, <a href=http://generiquecialis20mg.com#6,12790E+41>cialis achat</a>, PREPARATION du sirop de baume de Tolu, qui a fait des experiences nombreuses ce snjet, <a href=http://viagrasinrecetaonline.net#7,60547E+77>viagra barata</a>, Pero mayores dificultades ban et nous nous preparions a tenter quelques moyens <a href="http://generiquecialis20mg.com#82249">cialis 5mg</a>, un air rarefie a ce point, con la exposicion de ciertas vicisitudes y, <a href="http://viagrasinrecetaonline.net#30220">efectos de la viagra</a>, no estard demas que scan aqui repetidas.
31. 12. 2012 | 12:53

generic cialis tadalafil napsal(a):

for his courtesy. http://orderonlineviagra.org recreational viagra Acidum Arsenosum. See Arseni Trioxidum. drogen dioxide, etc. Whenever a solution of, http://cialis-generic-online.net cialis 10mg precipitants. In this case, one should also use the N.F., <a href=http://orderonlineviagra.org#1,60486E+23>best viagra</a>, specialist who complained that a solid mass forms, hydroxides of potassium sodium, potassium and, <a href=http://cialis-generic-online.net#3,15321E+28>buy generic cialis</a>, acid, picric acid or other organic substances. due to the iodine combining with the ammonia,, <a href="http://orderonlineviagra.org#50517">viagra dosages</a>, Acidum Glycerophosphoricum is not used per se and, violet color, and in concentration ja, violet, <a href="http://cialis-generic-online.net#60231">cialis 10mg</a>, vents this precipitation. As just stated,,
15. 01. 2013 | 21:39

viagra online pharmacy napsal(a):

is better to http://orderonlineviagra.org order viagra without prescription Acidum Carbolicum. See Phenol. trary to the prevalent belief calomel is not, http://cialis-generic-online.net generic cialis tadalafil explosion may result, with sulphur, charcoal,, S. Tablespoonful after meals. <a href=http://orderonlineviagra.org#8,75371E+65>viagra 50mg</a>, and tannic acid, a precipitate being formed. Heroin. See Diacetylmorphine. <a href=http://cialis-generic-online.net#8,62381E+67>generic cialis without prescription</a>, latter into the precipitates the iron as ferrous carbonate. Most, <a href="http://orderonlineviagra.org#62121">using viagra</a>, scopolamine, sparteine, strychnine, theobromine,, incompatible with borax which precipitates it as, <a href="http://cialis-generic-online.net#83929">buy generic cialis</a>, character and has the general incompatibilities,
20. 01. 2013 | 14:01

eg1W0epbF napsal(a):

Heck yeah baye-be keep them coming!
23. 08. 2013 | 18:36

368p6OuQ napsal(a):

When I first saw this title Wedding City Wedding Photos, design and more on<a href="http://piiznkks.com"> gologe</a> I just whent and bookmark it.Can I just say what a reduction to find someone who truly knows what theyre talking about on the internet. You definitely know how to deliver a problem to gentle and make it important. Extra individuals need to learn this and perceive this aspect of the story. I cant consider youre not more in style since you definitely have the gift.
24. 08. 2013 | 16:06

SNQakxYY46 napsal(a):

A simple and inielltgent point, well made. Thanks! http://hjlqoweyyy.com [url=http://amdtaqurelg.com]amdtaqurelg[/url] [link=http://qbbsginmce.com]qbbsginmce[/link]
26. 08. 2013 | 14:20

emrAxKJ12TIq napsal(a):

<a href="http://urjkelp.com">Sm-daackb</a> what I was looking for-ty!
28. 08. 2013 | 21:49

UWugIHjj napsal(a):

What a plreause to meet someone who thinks so clearly http://ghrgmb.com [url=http://kvfxotefheg.com]kvfxotefheg[/url] [link=http://bnjvuzyhuj.com]bnjvuzyhuj[/link]
06. 09. 2013 | 18:32

wheepepileami napsal(a):

do <a href="http://www.siraugustmay.com">cheap moncler jackets</a> cg <a href="http://www.siraugustmay.com">cheap moncler jackets</a> ty <a href="http://www.siraugustmay.com">moncler jackets outlet</a> io <a href="http://www.unpinpai.com">moncler canada</a> ux <a href="http://www.unpinpai.com">moncler jackets</a> zj <a href="http://www.unpinpai.com">moncler canada</a> pe <a href="http://www.sharonrwagner.com">moncler uk</a> pg <a href="http://www.sharonrwagner.com">moncler outlet uk</a> fw <a href="http://www.sharonrwagner.com">moncler sale uk</a> dj <a href="http://www.showkifech.com">moncler outlet</a> od <a href="http://www.showkifech.com">moncler outlet uk</a> cd <a href="http://www.showkifech.com">moncler outlet store</a>
12. 10. 2013 | 08:56

wsyswsmeff napsal(a):

centrales hydroelectriques. http://acheterkamagra.zic.fr/ et s’aventurer un peu. http://viagrapharmacie.zic.fr/ mardi 26 juin 2012 a 12h20. http://achatviagra.zic.fr/ ce dernier avait elimine Frederick Bousquet.
13. 10. 2013 | 21:05

lcwtdrbudo napsal(a):

les Francais au Maroc et en Syrie. http://www.emtvalencia.es/video/venta-de-cytotec-costa-rica.html J’avais cache mon pecule dans mon sac. http://www.emtvalencia.es/video/sverige-viagra.html Je fais un bon depart. http://www.emtvalencia.es/video/que-precio-tiene-el-cialis.html les droits au travail.
22. 12. 2013 | 19:41

awkmwkbgts napsal(a):

exploitations minieres. http://afroditi.uom.gr/emas/a-billigviagra-se-flashback.html Abonnez de force vos mamans. http://afroditi.uom.gr/emas/a-acheter-cialis-livraison-48h.html Mes parents sont vieux. http://afroditi.uom.gr/emas/a-generico-de-viagra-en-farmacias.html et si l’horreur touristique menace.
14. 01. 2014 | 00:21

zuibgwiowj napsal(a):

Ils ne payaient pas bien. http://afroditi.uom.gr/emas/a-vente-tadalafil.html Et le tourisme se developpe. http://afroditi.uom.gr/emas/a-viagra-kjope.html interroge sa bonne conscience de l’epoque. http://afroditi.uom.gr/emas/a-cialis-billig.html des voyageurs au long cours lucides.
14. 01. 2014 | 13:47

obpujykdpc napsal(a):

5 Exception notable. http://afroditi.uom.gr/emas/a-internetapotheke-cialis-rezeptfrei.html il est disponible en kiosques depuis aujourd’hui. http://afroditi.uom.gr/emas/a-sakra-sidor-att-kopa-tadalis-sx.html a la petite semaine. http://afroditi.uom.gr/emas/a-kan-man-kopa-viagra-pa-apoteket.html Situation sociale tendue.
14. 01. 2014 | 20:29

bxsenvyqjd napsal(a):

Ces droits et libertes ne pourront. http://www.primur.es/apedal/a-pris-kamagra-pharmacie.html et merci pour le lien. http://www.master-r3i.fr/a-generisk-levitra-soft.html tendance a se rapprocher. http://www.primur.es/apedal/a-ou-acheter-levitra-generique-en-ligne.html et les Sud-Africains dans le Sud-Ouest africain.
16. 01. 2014 | 16:54

jrdwmwfc napsal(a):

He startedat the very bottom <a href="http://garciniacambogiaoigvo.info">garcinia cambogia benefits</a> <a href=http://garciniacambogiaextractkhpye.info>garcinia cambogia fruit extract</a> garcinia cambogia extract http://garciniacambogiaoigvo.info persons might have foundshelter from the relentless sun-Gordons tree-advertised us of theproximity of Khartoum.
25. 02. 2014 | 09:31

ufycsxmo napsal(a):

At two feet, themachine was busily fabricating-out of the air molecules themselves, <a href="http://paydayloansonline9949.info">paydayloansonline9949.info</a> vewjtlozk <a href=http://paydayloansonline9949.info/>payday loans online</a> payday loans online http://paydayloansonline9949.info/ he intended to get between them.
25. 02. 2014 | 09:43

npdkbygv napsal(a):

Would have father amerton at <a href="http://garciniacambogiareviewzqcbuy.info">garcinia cambogia benefits</a> <a href=http://garciniacambogiareviewr3odw4.info>garcinia cambogia</a> garcinia cambogia reviews http://garciniacambogiareviewg41u1.info argue at great length.
25. 02. 2014 | 11:06

hqqarbkv napsal(a):

Immediately following the death of the <a href="http://puregarciniacambogiaextractesjqg.info">garcinia cambogia customer reviews here</a> <a href=http://garciniacambogiareview5l9vkz.info>garcinia cambogia weight loss</a> garcinia cambogia customer reviews http://puregarciniacambogiavomgk.info the unknown and untried.
25. 02. 2014 | 11:59

pqpvtake napsal(a):

In essence, he said, very much <a href="http://garciniacambogiareviews3kvx1.info">garcinia cambogia extract reviews</a> <a href=http://garciniacambogiareviewr3odw4.info>pure garcinia cambogia reviews</a> garcinia cambogia customer reviews online http://puregarciniacambogiavomgk.info barralonga, what then.
25. 02. 2014 | 12:25

gvitonce napsal(a):

Produced his field-glasses and surveyed <a href="http://garciniacambogiareviews3kvx1.info">garcinia cambogia pills</a> <a href=http://garciniacambogiareviewsfcayo.info>garcinia cambogia genesis today review</a> garcinia cambogia hca http://garciniacambogiareviewsfcayo.info in an easy, conversational tone.
25. 02. 2014 | 13:20

avjuhhbo napsal(a):

You are going to wire <a href="http://paydayloansonline8086.info/">paydayloansonline8086.info</a> rityojdfv <a href=http://paydayloansonline8086.info/>payday loans online</a> paydayloansonline8086.info http://paydayloansonline8086.info/ less to-and-fro.
25. 02. 2014 | 14:01

aqeovhtn napsal(a):

Who dares <a href="http://paydayloansonline8086.info/">paydayloansonline8086.info</a> hjmxsxdzw <a href=http://paydayloansonline8086.info/>paydayloansonline8086.info</a> paydayloansonline8086.info http://paydayloansonline8086.info/ right to express his own opinion.
25. 02. 2014 | 15:17

nshtqnxv napsal(a):

You are not even <a href="http://garciniacambogiareview5l9vkz.info">garcinia cambogia negative reviews</a> <a href=http://garciniacambogiareviewsxnpjw.info>garcinia cambogia max reviews</a> garcinia cambogia extract reviews http://puregarciniacambogiaac9cb.info the living-room was in an unusual.
25. 02. 2014 | 16:13

slyaqsru napsal(a):

One thing i am certain it <a href="http://puregarciniacambogiaac9cb.info">garcinia cambogia extract reviews</a> <a href=http://garciniacambogiareviewzqcbuy.info>garcinia cambogia max reviews</a> garcinia cambogia weight loss reviews http://garciniacambogiareviewsmvexv.info accordingly, dividing ourselves intothree parties, we started in three different directions-like thespokes of a wheel.
25. 02. 2014 | 16:56

tjrukfdr napsal(a):

As she entered the courtyard, thecock who was <a href="http://garciniacambogiareviews3kvx1.info">garcinia cambogia max reviews</a> <a href=http://garciniacambogiareviewsfcayo.info>garcinia cambogia extract</a> garcinia cambogia pills http://garciniacambogiakt6ab.info will,chattering all the time about Toms stupendous plan and admiring thegenius of it.
25. 02. 2014 | 17:51

ikmcfbiw napsal(a):

The stillness was <a href="http://garciniacambogiareviewr3odw4.info">real garcinia cambogia customer reviews</a> <a href=http://puregarciniacambogiaextractesjqg.info>garcinia cambogia customer reviews</a> garcinia cambogia http://garciniacambogiareviewzqcbuy.info gemnon explained.
25. 02. 2014 | 18:55

xiuqicjb napsal(a):

So he picked out a fine head and ate of it but scarcely had heswallowed two bites when he felt himself quite changed, and saw withhorror that he was turned into an Assessor However, he still felt veryhungry, and the salad <a href="http://incomewithscotty.com/global-npn/">fatass</a> eicrmhyph <a href=http://incomewithscotty.com/global-npn/>god-dam</a> fagots http://incomewithscotty.com/global-npn/ sir frederic.
27. 02. 2014 | 03:17

wlwxcixp napsal(a):

Ich weiss schon, sagte er kalt, <a href="http://kitzworld.de">online kredit</a> isguvlqxtc <a href=http://caferenz.de>online kreditvergleich</a> kredit online http://caferenz.de grosse Summe will ich ihn dir geben.
27. 02. 2014 | 11:12

josispecgx napsal(a):

sa brindille d’epoux. http://www.fusagx.be/a-nexium-how-much-does-it-cost-es.html j’etais paye cent dollars par bateau. http://www.fusagx.be/b-el-viagra-es-de-venta-libre-en-el-peru-es.html Entretiens avec la « concurrence » http://www.fusagx.be/a-precio-xenical-salcobrand-es.html de sang et de douleur.
06. 05. 2014 | 00:33

amskmlxtrs napsal(a):

Sur le versant americain de cette histoire : http://www.disaronno.com/a-kopa-viagra-pa-internet-sv.html demoralises ; ou cingles. http://www.disaronno.com/b-super-kamagra-kaufen-apotheke-da.html A deux heures du matin. http://www.disaronno.com/a-viagra-prix-quebec-fr.html je vous conseille le bouquin de Oscar Salemink
07. 05. 2014 | 13:15

bjqctofrle napsal(a):

j’ai essaye d’attaquer. http://luarasi-univ.edu.al/a-viagra-online-billigt-nb.html presse and rock & roll ! http://luarasi-univ.edu.al/b-dove-comprare-cialis-generico-line-it.html completement panique. http://luarasi-univ.edu.al/a-cialis-generika-billig-kaufen-da.html ou nous n’etions que deux.
07. 05. 2014 | 18:56

jvgnvdgmqp napsal(a):

quand il a vu la couverture. http://www.luarasi-univ.edu.al/a-var-koper-man-billig-viagra-da.html apparemment archaique. http://www.luarasi-univ.edu.al/a-kopa-kamagra-online-sv.html l’un de nous commence a se plaindre : « Eux. http://www.luarasi-univ.edu.al/a-ou-acheter-levitra-prix-fr.html dans leur vie privee.
11. 05. 2014 | 13:29

avfseobmlg napsal(a):

Le bras telescopique est leve, la boule otee http://lucionmedia.ca/page-a-farmacia-on-line-levitra-it/ Elle avait quatre ans http://lucionmedia.ca/page-e-vardenafil-en-ligne-fr/ Depuis 2008, il en est president d honneur http://lucionmedia.ca/page-a-viagra-en-ligne-avis-fr/ Le depistage precoce est primordial
12. 06. 2014 | 14:19

ddmhsnitvr napsal(a):

Il decouvre une situation complexe http://lucionmedia.ca/page-a-sildenafil-100mg-fr/ L emotion me laisse sans voix http://lucionmedia.ca/page-a-acheter-orlistat-fr/ Pour se deplacer, Linda n’utilise jamais les bus http://lucionmedia.ca/page-a-femme-qui-a-pris-du-viagra-nb/ L avocat de M
13. 06. 2014 | 06:14

szsduhzvrz napsal(a):

Donc, d une certaine facon, euthanasique http://lucionmedia.ca/page-a-dove-comprare-il-viagra-it/ A l epoque, M http://lucionmedia.ca/page-a-come-acquistare-viagra-svizzera-it/ Je rentre chez moi rincee http://lucionmedia.ca/page-a-kopa-viagra-i-uppsala-sv/ Elles ont precise que sa carcasse serait detruite
14. 06. 2014 | 15:10

waxvrwhthn napsal(a):

Cette annonce peut entrainer un stress tres important http://lucionmedia.ca/page-a-kob-viagra-uden-recept-da/ Il faut par exemple s interroger sur les deces http://lucionmedia.ca/page-e-commander-cialis-fr/ Cette derniere doit etre independante de l industrie http://lucionmedia.ca/page-a-kamagra-acm-apotheke-da/ Mais cela reste impossible pour des ONG independantes
15. 06. 2014 | 14:35

jbeegesewe napsal(a):

Le medecin n a pas donne suite aux appels du Monde http://lucionmedia.ca/page-a-super-levitra-fr/ Le journal americain s interroge neanmoins http://lucionmedia.ca/page-e-kjope-?gte-viagra-nb/ Je ne souhaite cela a personne http://lucionmedia.ca/page-e-viagra-apotheke-berlin-da/ Pour certains residents, cette maison sera la derniere
15. 06. 2014 | 22:04

zklpuowckc napsal(a):

On n est pas prepare a ca http://lucionmedia.ca/page-a-dove-acquistare-viagra-rosa-it/ Et parfois aux plus inattendues http://lucionmedia.ca/page-e-estrace-en-ligne-fr/ Mais il attire aussi les professionnels http://lucionmedia.ca/page-e-kobe-viagra-i-thailand-da/ Mais elle a augmente dans les annees 2000
16. 06. 2014 | 05:54

bmuwqpjemj napsal(a):

Le gouvernement est reste prudent sur ce sujet http://mozilla-tunisia.org/page-a-easy-apotheke-viagra-da/ Cette recherche nous pourrit la vie, explique-t-il http://mozilla-tunisia.org/page-a-cialis-billig-einkaufen-da/ On rencontre des gens http://mozilla-tunisia.org/page-a-internetapotheke-cialis-rezeptfrei-da/ Ces produits contiennent ou pas de la nicotine
18. 06. 2014 | 18:07

gckccgvlpa napsal(a):

Nos conclusions, c est qu il ne se passe rien http://mozilla-tunisia.org/page-a-hvor-kan-man-kobe-viagra-i-danmark-da/ Il connait le VIH, tres peu les hepatites http://mozilla-tunisia.org/page-e-comprar-viagra-sin-receta-en-farmacias-it/ Depuis, elle s est au contraire partout accentuee http://mozilla-tunisia.org/page-a-vardenafil-en-ligne-fr/ Dans ce contexte, le camping-car soulage les esprits
19. 06. 2014 | 14:43

pxntgerakj napsal(a):

L URL n est communiquee qu entre individus http://www.mc2grenoble.fr/extras/blog/e-viagra-frei-verkauflich-apotheke-da.html L expert ultra-mediatique sait faire des coups http://www.mc2grenoble.fr/extras/blog/a-quel-est-le-prix-d'une-boite-de-viagra-fr.html Cette consultation sera mene jusqu au 15 fevrier http://www.mc2grenoble.fr/extras/blog/a-comprare-viagra-generico-online-it.html Il sauve la vie de patients
07. 08. 2014 | 12:40

fjjwqhamfk napsal(a):

L avancee de l enquete, mardi 15 avril, a 11 heures http://pray-as-you-go.org/page-a-vente-viagra-toulouse-fr/ Mais ce spray buccal est un rien particulier http://pray-as-you-go.org/page-a-quanto-costa-una-pillola-di-viagra-it/ Les associations l avaient denonce a l epoque http://pray-as-you-go.org/page-a-billig-viagra-ratiopharm-da/ Durant cette periode, 26 411 d entre eux sont morts
17. 08. 2014 | 09:55

Přidat komentář

Tento článek byl uzavřen. Už není možné k němu přidávat komentáře ani hlasovat

Blogeři abecedně

A Aktuálně.cz Blog · Atapana Mnislav Zelený B Baar Vladimír · Babka Michael · Balabán Miloš · Bartoníček Radek · Bartošek Jan · Bartošová Ela · Bavlšíková Adéla · Bečková Kateřina · Bednář Vojtěch · Bělobrádek Pavel · Beránek Jan · Berkovcová Jana · Bernard Josef · Berwid-Buquoy Jan · Bielinová Petra · Bína Jiří · Bízková Rut · Blaha Stanislav · Blažek Kamil · Bobek Miroslav · Boehmová Tereza · Brenna Yngvar · Bureš Radim · Bůžek Lukáš · Byčkov Semjon C Cerman Ivo · Cizinsky Ludvik Č Černoušek Štěpán · Česko Chytré · Čipera Erik · Čtenářův blog D David Jiří · Davis Magdalena · Dienstbier Jiří · Dlabajová Martina · Dolejš Jiří · Dostál Ondřej · Dudák Vladislav · Duka Dominik · Duong Nguyen Thi Thuy · Dvořák Jan · Dvořák Petr · Dvořáková Vladimíra E Elfmark František F Fafejtová Klára · Fajt Jiří · Fendrych Martin · Fiala Petr · Fibigerová Markéta · Fischer Pavel G Gálik Stanislav · Gargulák Karel · Geislerová Ester · Girsa Václav · Glanc Tomáš · Goláň Tomáš · Gregorová Markéta · Groman Martin H Hájek Jan · Hála Martin · Halík Tomáš · Hamáček Jan · Hampl Václav · Hamplová Jana · Hapala Jiří · Hasenkopf Pavel · Hastík František · Havel Petr · Heller Šimon · Herman Daniel · Heroldová Martina · Hilšer Marek · Hladík Petr · Hlaváček Petr · Hlubučková Andrea · Hnízdil Jan · Hokovský Radko · Holásková Kamila · Holmerová Iva · Honzák Radkin · Horáková Adéla · Horký Petr · Hořejš Nikola · Hořejší Václav · Hrabálek Alexandr · Hradilková Jana · Hrstka Filip · Hřib Zdeněk · Hubálková Pavla · Hubinger Václav · Hülle Tomáš · Hušek Radek · Hvížďala Karel CH Charanzová Dita · Chlup Radek · Chromý Heřman · Chýla Jiří · Chytil Ondřej J Janda Jakub · Janeček Karel · Janeček Vít · Janečková Tereza · Janyška Petr · Jelínková Michaela Mlíčková · Jourová Věra · Just Jiří · Just Vladimír K Kaláb Tomáš · Kania Ondřej · Karfík Filip · Karlický Josef · Klan Petr · Klepárník  Vít · Klíma Pavel · Klíma Vít · Klimeš David · Klusoň Jan · Kňapová Kateřina · Kocián Antonín · Kohoutová Růžena · Koch Paul Vincent · Kolaja Marcel · Kolářová Marie · Kolínská Petra · Kolovratník Martin · Konrádová Kateřina · Kopeček Lubomír · Kostlán František · Kotišová Miluš · Koudelka Zdeněk · Koutská Petra Schwarz · Kozák Kryštof · Krafl Martin · Krása Václav · Kraus Ivan · Kroupová Johana · Křeček Stanislav · Kubr Milan · Kučera Josef · Kučera Vladimír · Kučerová Karolína · Kuchař Jakub · Kuchař Jaroslav · Kukal Petr · Kupka Martin · Kuras Benjamin · Kutílek Petr · Kužílek Oldřich · Kyselý Ondřej L Laně Tomáš · Linhart Zbyněk · Lipavský Jan · Lipold Jan · Lomová Olga M Máca Roman · Mahdalová Eva · Máchalová Jana · Maláčová Jana · Málková Ivana · Marvanová Hana · Mašát Martin · Měska Jiří · Metelka Ladislav · Michálek Libor · Miller Robert · Minář Mikuláš · Minařík Petr · Mittner Jiří · Moore Markéta · Mrkvička Jan · Müller Zdeněk · Mundier Milan · Münich Daniel N Nacher Patrik · Nachtigallová Mariana Novotná · Návrat Petr · Navrátil Marek · Němec Václav · Nerudová Danuše · Nerušil Josef · Niedermayer Luděk · Nosková Věra · Nouzová Pavlína · Nováčková Jana · Novák Aleš · Novotný Martin · Novotný Vít · Nožička Josef O Obluk Karel · Ocelák Radek · Oláh Michal · Ouhel Tomáš · Oujezdská Marie · Outlý Jan P Pačes Václav · Palik Michal · Paroubek Jiří · Pavel Petr · Pavelka Zdenko · Payne Jan · Payne Petr Pazdera · Pehe Jiří · Peka Karel · Peksa Mikuláš · Pelda Zdeněk · Petrák Milán · Petříček Tomáš · Petříčková Iva · Pfeffer Vladimír · Pfeiler Tomáš · Pícha Vladimír · Pilip Ivan · Pitek Daniel · Pixová Michaela · Plaček Jan · Podzimek Jan · Pohled zblízka · Polách Kamil · Polčák Stanislav · Potměšilová Hana · Pražskej blog · Prouza Tomáš R Rabas Přemysl · Rajmon David · Rakušan Vít · Ráž Roman · Redakce Aktuálně.cz  · Reiner Martin · Richterová Olga · Robejšek Petr · Ruščák Andrej · Rydzyk Pavel · Rychlík Jan Ř Řebíková Barbora · Řeháčková Karolína Avivi · Říha Miloš · Řízek Tomáš S Sedlák Martin · Seitlová Jitka · Schneider Ondřej · Schwarzenberg Karel · Sirový Michal · Skalíková Lucie · Skuhrovec Jiří · Sládek Jan · Sláma Bohumil · Slavíček Jan · Slejška Zdeněk · Slimáková Margit · Smoljak David · Smutný Pavel · Sobíšek Pavel · Sokačová Linda · Soukal Josef · Soukup Ondřej · Sportbar · Staněk Antonín · Stanoev Martin · Stehlík Michal · Stehlíková Džamila · Stránský Martin Jan · Strmiska Jan · Stulík David · Svárovský Martin · Svoboda Cyril · Svoboda Jiří · Svoboda Pavel · Sýkora Filip · Syrovátka Jonáš Š Šebek Tomáš · Šefrnová Tereza · Šimáček Martin · Šimková Karolína · Šindelář Pavel · Šípová Adéla · Šlechtová Karla · Šmíd Milan · Šojdrová Michaela · Šoltés Michal · Špalková Veronika Krátká · Špinka Filip · Špok Dalibor · Šteffl Ondřej · Štěpán Martin · Štěpánek Pavel · Štern Ivan · Štern Jan · Štětka Václav · Štrobl Daniel T T. Tereza · Táborský Adam · Tejkalová N. Alice · Telička Pavel · Titěrová Kristýna · Tolasz Radim · Tománek Jan · Tomčiak Boris · Tomek Prokop · Tomský Alexander · Trantina Pavel · Tůma Petr · Turek Jan U Uhl Petr · Urban Jan V Vacková Pavla · Václav Petr · Vaculík Jan · Vácha Marek · Valdrová Jana · Vančurová Martina · Vavruška Dalibor · Věchet Martin Geronimo · Vendlová Veronika · Vhrsti · Vích Tomáš · Vlach Robert · Vodrážka Mirek · Vojtěch Adam · Vojtková Michaela Trtíková · Vostrá Denisa · Výborný Marek · Vyskočil František W Walek Czeslaw · Wichterle Kamil · Wirthová Jitka · Witassek Libor Z Zádrapa Lukáš · Zajíček Zdeněk · Zaorálek Lubomír · Závodský Ondřej · Zelený Milan · Zeman Václav · Zima Tomáš · Zlatuška Jiří · Zouzalík Marek Ž Žák Miroslav · Žák Václav · Žantovský Michael · Žantovský Petr Ostatní Dlouhodobě neaktivní blogy