Olga Zubová není dobrá reprezentantka zelené politiky

25. 11. 2008 | 16:35
Přečteno 5641 krát
Informace podávané Olgou Zubovovou - středočeskou poslankyní Parlamentu ČR, odstupivší předsedkyní Republikové rady SZ a v nedávné době kutnohorskou členkou ČSSD, vedou k hlubší úvaze. Olga Zubová nemá dostatečný přehled v oblasti veřejných aktivit v ČR, je ochotná šířit fámy, aby dodala argumentů ke svým tvrzením a v neposlední řadě není ochotná objasňovat svoje kroky a postoje. Proto není Olga Zubová dobrá reprezentantka zelené politiky.Příkladem:
V reakci na dopis sekretáře poslaneckého klubu SZ Milana Mračka, v kterém Mraček členům strany sděluje, že byl nechtěně přítomen telefonického Hovoru asistenta O. Zubové Matěje Stropnického, z kterého vyplynulo, že Stropnický nabádá antidatování pozvánek na schůze ZO Olga Zubová píše:

Zubová: Milane, když jsme vybírali tajemníka, bylo to hotové martyrium – snažili jsme se vybrat spolehlivého člověka a mým favoritem byl Robert Gruzovský. Jeho jediný handicap - dávné členství u republikánů - mu bylo osudným, neprošel. Je to divné, že u někoho totéž nevadí, byť by byl třeba asistentem vicepremiéra . Ale to je jiná historka (kdo nepochopil, mluvím o asistentovi S.Pencovi).

Penc: Ahoj Olgo, koukám, že se také vůbec nezabýváš obsahem sdělení. Tak to je. Ovšem v tvém dopise hovoříš o mé osobě ve spojitosti s republikánskou minulostí Roberta Gruzovského. Prosím můžeš to vysvětlit, ať vím jaké máš o mě mínění.

Zubová: „Není to nic o tom, jaké já mám o Tobě mínění. Páni poslanci se ve sněmovně někdy baví tím, jak jsi byl u republikánů a že to zelenému vicepremiérovi nevadí, tak proto ten příměr. Nebo nebyl, Stando? Možná kecali a já jim na to skočila?“

Penc: V zhledem k tomu, že tvrzení o mé republikánské minulosti se nezakládá na pravdě, ba naopak jsem znám jako letitý aktivista v oblasti boje proti rasismu a politickému extremismu, přeposlal jsem Olze Zubové článek ČTK z 6.12.1997 v které se mimo jiné píše - Stanislav Penc z Dokumentačního střediska pro lidská práva v rozhovoru pro ČTK uvedl, že jeho organizace eviduje od roku 1990 1184 případů rasově nebo ideologicky motivovaných trestných činů, z toho 786 násilných. "Ve 115 případech šlo o útok na obydlí, ve 225 případech byl útočník ozbrojen, třeba baseballovou pálkou nebo nožem a 105 útoků bylo směřováno na cizince," podotkl Penc. Doplnil, že 120 trestných činů bylo verbálních a 111 vedeno odplatou za předcházející rasově motivovaný útok. Dokumentační středisko také uvádí, že eviduje asi padesát rasisticky a fašisticky orientovaných tiskovin a asi 15 takto zaměřených organizací. "Čtyři z nich jsou oficiálně registrované, mezi nimi i Sládkovi republikáni," prohlásil Penc.

Jelikož nepřicházela od Olgy Zubovové žádná odpověď nebo vysvětlení, napsal jsem následující dopis - Olgo, z důvodu zachování korektních vztahů tě žádám o veřejné objasnění jak se stalo, že mě máš zařazeného jako sládkovo republikána. Žádám tě, abys ve vysvětlení napsala kteří, že to poslanci mluví o tom, že jsem byl u republikánů. Diky za odpověď V dobré víře

Zubová: Ahoj Stando, já jsem nikdy neříkala nic o Sládkovských republikánech. Měla jsem na mysli Republikánskou unii. Tam jsi, Stando nikdy nebyl? Taky v dobré víře Olga

Penc: Olgo poslal jsem ti odkazy na zprávy CTK kde se od roku 1989-2005 objevuje moje jméno. Dobrá třetina je o aktivitě proti rasismu. Na stránkách www.kozy.cz najdeš další mediální vystupování v této věci především z let 1992-1996- V republikánské unii byl z tvých kolegů poslanců Slávek Jandák. Proto věřím, ze tuto svojí neznalost veřejně objasníš na besedě a sdělíš i jména poslanců, kteří šíří tyto informace. Nepovažuj moje lpění na odpovědi za konfrontaci. Je to jen snaha o to, aby v naší diskuzi nekolovali neověřené nebo lživé informace vydávající se za fakta.

Zubová: Ahoj (snad už naposledy) Stando, díky, že jsi mi připomněl Slávka Jandáka. Teď jsem mu volala a říká, že jste v té Republikánské unii byli společně (někdy 1989 - 90). Raději si věci ověřuju, nerada bych ti ublížila. Nechci to ani nijak vířit, je mi jedno, ve které straně kdo kdy byl, důležité jsou jeho činy. Sama ze své zkušenosti moc dobře vím, jaké to je, když na tebe někdo plivne nějakou nepravdu, jak těžko se toho člověk zbavuje a jak tu nálepku pak stěží sundává. Opravdu bych se nechtěla dopustit něčeho podobného vůči tobě a klidně se ti omluvím, jestli ani Slávek Jandák není hodnověrným svědkem. Nepíšu na besedu ani na klub, říkám to jen tobě.V tom původním mejlu jsem tě nechtěla poškodit, jen jsem poukazovala na fakt, že to, co vadí u jednoho, není mínusem u jiného. Uznávám, měla jsem být obecnější ne tak konkrétní.

Penc: Olgo:-) Co, ze ti říkal Slávek Jandák? Pišeš o tom, že jsi mu ty sdělila ... Jelikož jsi nebyla obecnější,ale konkrétní žádám o to, abys na besedu a rr poslala vysvětlení. Spojila jsi mne v přikladu s republikány a v pozdějších dopisech jsi mi sdělila, že ti to říkali nějací poslanci a ze šlo o republikány jiné než Sládkovi.
Ukazuje to na dve věci:
1- nemáš všeobecný přehled o děni v ČR a o svých spolustranících.
2- jsi schopna šířit fámy a nepravdy a vydávat je za fakta.
Proto znovu žádám o veřejné vysvětlení a sdělení jmen poslanců, co tuto informaci šíří.
Odpověď a teď i omluva stále nikde,tak jsem napsal- Olgo stále čekám na veřejnou omluvu a vysvětlení. Podaří se to to?
Zubová: Ahoj Stando,když mi napíšeš, že Slávek Jandák lže a ty jsi nikdy nebyl v Republikánské unii, pak jsem připravena se ti omluvit. U počítače budu ale až pozdě večer.

Penc: Olgo, nevím co říká Slávek Jandák. Já říkám to, že jsem nikdy nebyl v žádné politické straně do roku 2006, kdy jsem vstoupil do Strany zelených. 19. listopadu 1989 jsem v Činoherním klubu v Praze spoluzakládal Občanské Fórum. Od února 1990 do rozpadu OF jsem byl členem republikové rady. To samotné vylučuje členství kdekoli jinde. Žádám tě také o to, abys veřejně sdělila, kteří poslanci šíří o mé osobě informace, že jsem byl u republikánů (Sladkových nebo unijních). Připomínám tvoji větu, na kterou jsem reagoval: „Milane, když jsme vybírali tajemníka, bylo to hotové martyrium – snažili jsme se vybrat spolehlivého člověka a mým favoritem byl Robert Gruzovský. Jeho jediný handicap - dávné členství u republikánů - mu bylo osudným, neprošel. Je to divné, že u někoho totéž nevadí, byť by byl třeba asistentem vicepremiéra. Ale to je jiná historka ( kdo nepochopil, mluvím o asistentovi S.Pencovi).“ Ve slušnost věřící

Zubová: Ve svém e-mailu 15.7. reagujícím na dopis Milana Mračka jsem se dotkla Standy Pence, vycházejíc z informace poslance V. Jandáka, že Standa měl kdysi něco společného s republikány. Standa se mým e-mailem cítí být poškozen, proto se mu tímto omlouvám. Olga Zubová
P.S. Poslanec Jandák i nadále tvrdí a je připraven dosvědčit, že Standa byl spolu s ním v Republikánské unii.

Komentáře

Aktuálně.cz má zájem poskytovat prostor jen pro korektní a slušně vedenou debatu. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se zároveň zavazujete dodržovat Kodex diskutujících. Pokud Váš text obsahuje hrubé urážky, vulgarismy, spamy, hanlivá komolení jmen, vzbuzuje podezření z porušení zákona, je celý napsán velkými písmeny či jinak odporuje zdejším pravidlům, vystavujete se riziku, že jej editor smaže.
Přejeme Vám zajímavou a inspirativní výměnu názorů.
Libor Stejskal, editor blogů (blogy@aktualne.cz)

alois napsal(a):

no hlavně Vaši zástupci ve vládě ochotní schválit cokoliv a přes noc pro udržení si svých funkcí, to je teda třída...
stejně tak za způsob "vyřízení" Kuchtové by se nemuseli stydět ani komunisté...
25. 11. 2008 | 16:44

Hajný napsal(a):

Pane Penci!
U nás doma,když pereme pokakané podvlíkačky tak doma a ne na návsi v potoce!
25. 11. 2008 | 16:48

Ládik napsal(a):

Zubovová je jasná, ale bonzák je ještě horší.
25. 11. 2008 | 16:52

Vasja napsal(a):

Takhle to vypadá, když do politiky jdou učitelky.A učitelové.
25. 11. 2008 | 17:00

cempírek napsal(a):

Stando, měl jsem tě za svěží vítr v politice, ale poslední měsíce jenom kroutím hlavou.... měli by jste si přečíst globální chartu zelených (podepsaná též českou SZ), kde jsou popsány principy zelené politiky a jednat podle nich. nejste-li toho schopni, pak ze SZ vystoupit. to co ze SZ děláte je opakování US a boj proti komunistům není program

http://en.wikipedia.org/wik...
25. 11. 2008 | 17:09

Pobo napsal(a):

Komedie ala Tatramatka.
25. 11. 2008 | 17:32

Mastodont napsal(a):

Větší množství trávy asi opravdu škodí zdraví.
25. 11. 2008 | 17:40

Kritik napsal(a):

"Olga Zubová není dobrá reprezentantka zelené politiky", dokazuje pan Penc.

A kdo tedy je? Snad ne pan Penc nebo Bursík?

Pan Penc by měl z osočováním přestat a podívat se sám do sebe.
25. 11. 2008 | 17:49

stále rebel napsal(a):

Prý obhájce lidských práv…
Pane Penci vy jste .…..!
25. 11. 2008 | 18:04

veverka napsal(a):

Informace z politického programu Strany zelených,cituji:

"Oddíl 13. Justice a bezpečnost

(...) Nepodpoříme zřízení základen jakékoli zahraniční armády na území České republiky."

Nebo:

"Budeme prosazovat zákon o obecném celostátním referendu v takové podobě, aby se konalo na návrh určité části poslanců a senátorů, nebo na žádost 250 000 občanů. "

http://www.zeleni.cz/555/cl...

To jsou věci co Penci? Znáš vůbec program strany za kterou si kandidoval? Evidentně nikoliv.
Špatným reprezentantem strany je ten,kdo nedodržuje program té strany za kterou byl voliči zvolen.Největšími škůdci SZ jsou lidi jako Penc,Bursík,Jacque a spol.,tedy ti co den po volbách zmuchlali zelený program,hodili ho do koše a naklusali pro pokyny na americkou ambasádu.
25. 11. 2008 | 18:05

Vašek napsal(a):

Držím Vám palce p.Penc.
25. 11. 2008 | 18:07

Hajný napsal(a):

Pane Penc!
Zapoměl jste dodat,že paní Zubová je ruský agent číslo jedna a že v minulém životě v převtělení za Marii Lencovou byla členkou StB!
25. 11. 2008 | 18:13

muc napsal(a):

A vy s vaším přístupem k radaru ano? Jediná témata, na která se vzmůžete, je vyřizování si účtů se stranickými kolegy. Zajímavé metody metody, a to nemluvím o excesech "majitele" SZ Bursíka, který mluvil doslova o "druhém mocenskén centru strany" v souvislosti s lidmi, kteří mají na zelenou politiku nemodrý názor, "dunutíme je silou, Kaťuško, silou" ("tu krávu") a mohl bych pokračovat, ale už se mi v duši rozlévá takový vánoční klid a mír a já si ho vámi, Bursíkem a Jaques nechci kazit. Je škoda, že člověk se zajímavým, aleternativním životním stylem jako vy, přebírá metody těch, které kdysi jistě rád neměl...
25. 11. 2008 | 18:18

Karel Rossmann napsal(a):

Rozmazlené děcko, či zhrzená milenka, to ano. Ale dospělý chlap ?
Od člověka majícího zkušenost s chováním koz a oslů čekal bych jistý nadhled, jako včera v rádiu, to jsem vám lidsky porozuměl . Ale toto vystoupení působí, promiňte, trapně. Každopádně jste dobře udělal, když jste z této české politikárny odešel, přeji vám všechno dobré.
K.R.
25. 11. 2008 | 18:30

veverka napsal(a):

Jak si Martin Bursík zajišťuje podporu ze strany svých straníků
Bývalý kpt. StB Miloslav Málek. Loajální zaměstnanec

http://www.blisty.cz/2008/1...
25. 11. 2008 | 18:33

Lesbous napsal(a):

Kurna Penc, neodchazej z ty politiky.. tebe ty zeleny narozdil tehle blaznivejch zenskejch potrebujou
25. 11. 2008 | 19:01

StandaT napsal(a):

eh, čekal bych, že si to vyřídíte s Jandákem, ne se Zubovou.

To, že se Zubová stýká s paroubkovým osobním komediantem a věří mu více než vlastním lidem je jen další indícií, že to je jen taková Pohanka v sukních, která jen nenašla odvahu se veřejně přiznat k přestupu.
25. 11. 2008 | 19:02

martys napsal(a):

můj dojem z pana Pence (rozhovory, články) je ten, že má trochu (nebo spíš více) zmatek v hlavě.....
25. 11. 2008 | 19:02

Vico napsal(a):

Pane Penc - nádhera. Příští příspěvek napíši za vás.
Zubová : Standa sice pěstuje kozy, ale jen proto, aby je hladil
Penc : Olgo, mohla bys vysvětlit, co jsi včera řekla na radě s těma kozama?
Zubová : Nevím, co máš na mysli. Obecně se říká, že rád hladíš kozy.
Penc : Olgo, nerad bych celou záležitost řešil soudně. Znovu tě žádám a ani ne tak o vysvětlení, ale o veřejnou satisfakci
Zubová : Mám to od Kateřiny.
Penc : Teď jsem mluvil s Kateřinou a ta to popřela. Uveď vše na pravou míru, nebo dál se budem bavit jen přes Tomáše Sokola.
Zubová : Tak dobře! Prohlašuji, že pěstuješ kozy, abys je žral! /Ale předtím, než je přeřízneš, tak je pohladíš.
Penc: Ku..a, jak jsi to myslela s tím přeříznutím!
Zubová : Sorry, chtěla jsem říci zařízneš.

Tak to je ten nový svěží vánek, kterým Zelení obohacují naši politickou scénu. Vico
25. 11. 2008 | 19:16

veverka napsal(a):

Standa T
Mezi Pohankou a Zubovou je jeden podstatný rozdíl.Pohanka hlasuje pravidelně proti programu strany za kterou byl zvolen,zatímco Zubová ne.Pokud hledáš v SZ někoho kdo už fakticky přestoupil k jiné straně,konkrétně k ODS(jen se to bojí veřejně přiznat),je to Bursík.Ostatně bude to pro něj asi už pátá strana které byl členem,takže je na změnu barvy zvyklý.
25. 11. 2008 | 19:22

Martin napsal(a):

boze co za afera od cloveka ktery podporuje zradu volicu a programu. pri tom on sam sebe hned oznacil za sladkovce byt to pani zubova skutecne nikde nerekla. a navic diky za tu novou kvalitu zelenych, pristi volby ta strana nedostane mozna ani ty 3 procenta, protoze na svy puvodni volice se vykaslala a jeji novi volici si vyberou trebas evropsky demokraty.
25. 11. 2008 | 20:33

Anička z Kuřimi napsal(a):

SZ ... protoze na svy puvodni volice se vykaslala a jeji novi volici si vyberou trebas evropsky demokraty.
Houby s octem, příště si vyberou Dělnickou stranu.
25. 11. 2008 | 21:08

Martin napsal(a):

Anicko trochu mimo puvodni volici sz jsou velmi silne antirasisticti ci jak se dnes rika prihlouple multikulti.
25. 11. 2008 | 21:15

Sab. napsal(a):

No jo, Zubovová a spol...Kdy se jí ti Zelení konečně zbaví?

P.S. Nádherná zvířata :-)

http://www.kozy.cz/gal-muz/...
25. 11. 2008 | 21:18

pramel napsal(a):

Stando, už to nehul.:-)
25. 11. 2008 | 21:25

Anička z Kuřimi napsal(a):

Martine,
původních voličů SZ je hrstka, takže se jedná o tu početnější skupinu "novou", která pomohla SZ do parlamentu.
Ta skupina již neexistuje, páč prokoukla RADAR aj. excesy v podání předsedy Bursíka.
25. 11. 2008 | 21:29

Sab. napsal(a):

Žili byli Zubovovi:

http://vaclavek.blog.idnes....

Vot takoje dělo
25. 11. 2008 | 21:30

Martin napsal(a):

Anicko, kdo sel volit zelene patri do multikulti okruhu take. Ta strana to ma na vyvesnim stitu.
25. 11. 2008 | 21:46

Martin napsal(a):

Vaclavkuv clanek je roztomily, az na to, ze zije a je jisty ministr dopravy - SSSR, KGB, GRU bydli u nej asi i doma :)
25. 11. 2008 | 21:48

Lila napsal(a):

Pokud si vzpomínám, tak Vítězslav Jandák byl v letech 1990 - 92 členem Klubu angažovaných nestraníků (KAN). V parlamentních volbách 1992 byl aktérem jednoho z nejtrapnějších volebních spotů (Blaničtí rytíři), který měl za následek, že řada lidí kvůli němu KAN opustila. Nejen cesty boží, ale i Jandákovy jsou nevyzpytatelné...
25. 11. 2008 | 22:03

vlk napsal(a):

Máte pravdu pane Penc. Ta Zubová je fakt děsná. Žádná reprezentantka!

vona dokonce práská.
Práská neuvěřitelný věci.
Jendou mail, kd e je označená za krávu a žebud ezlomená silou, jindy to, že šéfem jisté organizace zelených a zároveň docela slušným bafuňářem na ministerstvu, dokonc e přes evropské dotace, což jak víte je veolmi žádaná pozice, je bývalý estébák. Možná vás i rozpracovával - dělal na boi s vnitřním nepřítelem. S vaší minulostí bych soudil, že vám hodně bud e vadit tohle a ne nějaká Zubová.
ale vy holt víte, co je důležité! Nemáte náhodou číslo mobilu na toho Málka nbeo jak s ejmenuje, abysme mu taky zavolali, jak zpravidla rád organizujete? A řekli mu, že ho máme rádi?
25. 11. 2008 | 22:19

LEVAK napsal(a):

Bursíkova firma SZ,s.r.o se musí zbavit lidi,kteří nezdraví u kapličky což by měl její jednatel Penc už vědět.
25. 11. 2008 | 22:40

koza napsal(a):

Stando, tobě nevadí, že Bursíkovi nevadí kapitán STB ve straně a na MŽP?
25. 11. 2008 | 22:41

LEVAK napsal(a):

ad koza:Vám nevadí senátor,fanatický komunistobijec Štětina,který před převratem byl členem KSČ?
25. 11. 2008 | 23:13

kuk napsal(a):

Štětináč přece ihned po 89tém "prohlédl" ! .o))))

Jako většina dalších komančů nebo těch, kteří si za loajalitu k nim před 89tém dobře žili, třeba nějakej pan Neff...
26. 11. 2008 | 00:10

sanbor napsal(a):

Pane Pelc Zubová nezubová ten kdo v dnešní době způsobil odklon voličů od Zelených je Martin Bursík a Kateřina Jacques
26. 11. 2008 | 06:12

BOHEMIA napsal(a):

Ostuda Ceske Republiky: Klaus
Náš prezident, který by měl otevírat dveře české diplomacii, není v mnoha zemích vítaný. Po 19 letech od revoluce nesměřujeme do centra evropského politického dění, ale na jeho okraj:
http://czech-bohemia.blogsp...
26. 11. 2008 | 06:20

větro napsal(a):

Je vidět že lidé myslí zeleně ,to je dobře ,strana zelených zanikná, což je taky dobře.
26. 11. 2008 | 06:58

zdesta napsal(a):

p.Penc:Zelené mozky přípomínající spíše kasárenské prostory,než skutečný zelený program,který známe ze světa.Takovou snůšku hochštaplerů hned tak člověk nenajde.
26. 11. 2008 | 07:51

Honza999 napsal(a):

Pane Penci

"Olga Zubová není dobrá reprezentantka zelené politiky"

OK, jak myslíte, moje názory tam nereprezentuje, tak ani nemohu kvalitu reprezentace posuzovat.

Teď mi ale řekněte, KDO JE dobrým reprezentantem zelené politiky..
26. 11. 2008 | 10:08

čtenář napsal(a):

To Vico: To jsem si naběhl. Představte si, že hned Váš úvod ve mně vyvolal úplně jiné představy. To když píšete o kozách, které někdo rád hladí. Zavedl jste mě do úplně jiné komnaty, než jsou Pencovy osobní a stranické útroby. Na konci jsem si připadal jako Svěrák ve Vratných lahvích , když ve spánku vyhrkne: Ať sem ta baba neleze.
Bohužel kozy zůstaly kozami - těmi Pencovými.
Jen takové upřesnění , ono se to dost plete,kozy se chovají. Pěstuje se třeba obilí.

Zdravím.
26. 11. 2008 | 12:14

JAHA napsal(a):

Ad: ctenar
Tentokrat sa pridavam k postrehu i ja:-).
26. 11. 2008 | 13:04

Řeřicha napsal(a):

Vico - Konečně mi bylo v komentářích po delší době něco k smíchu, nikoli k pláči. Moc Vám děkuji; zasmál jsem se od srdce! ;)
26. 11. 2008 | 13:29

ego napsal(a):

Pane Penc, do chovu hýkavců jste zařadil i sebe? Nemyslím, že Vámi zvolený způsob diskreditace Zubové, je správný, asi máte takový správný styl.
26. 11. 2008 | 14:26

norma napsal(a):

Vážený,
není Vám stydno?.
26. 11. 2008 | 18:00

Vico napsal(a):

Řeřicha : Jsem rád, že aspoň u vás se mi to podařilo
Čtenář : Sakra máte pravdu, kozy se chovají a nepěstují. Tu chybu jsem opakoval dvakrát, vymluvit se nemám na co.
26. 11. 2008 | 20:28

Solis napsal(a):

Penci, a ty máš povolení zveřejňovat na tomto blogu interní korespondenci jiných lidí? Navíc ji vytrháváš z kontextu a neuvádíš integrálně - to jen ukazuje na tvé manipulátorství a nevybíravé způsoby. Pro mne jsi bonzák a hulvát. Zůstaň u tech koz, sláma a hnůj k tobě prostě patří.
26. 11. 2008 | 21:03

Cart napsal(a):

Pane Stejskale, co dělá tenhle ochlasta a pasák koz Penc na vašem blogu? To je nějaká celebrita?
27. 11. 2008 | 04:52

stejskal napsal(a):

Dobrý den, pane Carte,

to je nedorozumění. My nenabízíme blogy celebritám, ale lidem, kteří

za A) jsou v postavení, v němž rozhodují o společensky důležitých věcech či ovlivňují veřejné mímění

za B) jsou kapacitou ve svém oboru, představuje zajímavý myšlenkový směr

za C) mají (či prožívají) takovou zkušenost, jejíž sdílení může být i pro ostatní čtenáře zajímavé.

Pan Penc z mého pohledu jednoznačně patří do kategorie B (významný občanský aktivista).

Jinak Vás, pane Carte, upozorňuji, že budete-li zde urážet lidi například označením "ochlasta", budu Vaše texty mazat.

Libor Stejskal, editor blogů
27. 11. 2008 | 10:07

Chemik napsal(a):

Milý pane Stejskale,
souhlasím s Vámi, že kolega Penc je občanským aktivistou - spíše výrazným, než významným... Že by byl kapacitou, s tím bych také tak úplně nesouhlasil. A že by představoval nějaký zajímavý myšlenkový směr... - po osobních zkušenotech a kontaktech s ním bych řekl, že hlubší myšlenky v hlavě spíše postrádá.
To není míněno jako urážka - jen prosté konstatování.
Přeji hezký den !
27. 11. 2008 | 15:24

Josef napsal(a):

SZ by měla výrazně inovovat svůj program, hlavně odstranit nesmyslné snahy o referendum. Nechci aby opilci z ulice odchování TV Nova a Bleskem rozhodovali o mém životě. Američani nás nikdy nepodvedli, myslím, že bysme měli více spolupracovat. Radar by byl dobrý začátek. Asi vstoupím do SZ abych s tím předsedovi pomohl.
27. 11. 2008 | 16:17

Cart napsal(a):

Penc dnes vypovídal na policii kvůli svému zadržení

PRAHA 2.března 1999(ČTK) - Člen Rady pro lidská práva Stanislav Penc dnes vypovídal na kontrolním oddělení pražské policie kvůli své stížnosti na údajně nezákonný postup policistů, kteří ho z
restaurace U Kafků předvedli na policejní oddělení. ČTK to dnes potvrdil Bohuslav Pultar z oddělení stížností a kontroly pražské policejní správy, který Pence vyslýchal.

Policisté po Pencovi požadovali 27.ledna kolem jedné hodiny po půlnoci v pražské restauraci U Kafků občanský průkaz. Když
chtěl znát důvod kontroly, údajně ho surově vyvlekli ven, za vlasy dotáhli na stanici a tam ho půldruhé hodiny zadržovali. Podle policie byl předveden proto, že se odmítl legitimovat, byl opilý a vůči zasahujícím policistům arogantní.
01. 12. 2008 | 21:12

Kurrel napsal(a):

Rozmazlené děcko, či zhrzená milenka, to ano. Ale dospělý chlap ?
Od člověka majícího zkušenost s chováním koz a oslů čekal bych jistý nadhled, jako včera v rádiu, to jsem vám lidsky porozuměl . http://kigyou.dtiblog.com/ Ale toto vystoupení působí, promiňte, trapně. Každopádně jste dobře udělal, když jste z této české politikárny odešel, přeji vám všechno dobré.
18. 02. 2009 | 20:52

JanetNAVARRO33 napsal(a):

freelance writer
16. 07. 2011 | 22:54

Přidat komentář

Tento článek byl uzavřen. Už není možné k němu přidávat komentáře ani hlasovat

Blogeři abecedně

A Aktuálně.cz Blog · Atapana Mnislav Zelený B Babka Michael · Balabán Miloš · Bartošová Ela · Bavlšíková Adéla · Bečková Kateřina · Bednář Vojtěch · Bělobrádek Pavel · Beránek Jan · Berwid-Buquoy Jan · Bielinová Petra · Bína Jiří · Bízková Rut · Blaha Stanislav · Blažek Kamil · Bobek Miroslav · Boehmová Tereza · Brenna Yngvar · Bureš Radim · Bůžek Lukáš · Byčkov Semjon C Cerman Ivo Č Černoušek Štěpán · Česko Chytré · Čipera Erik · Čtenářův blog D David Jiří · Davis Magdalena · Dienstbier Jiří · Dlabajová Martina · Dolejš Jiří · Dostál Ondřej · Dudák Vladislav · Duka Dominik · Duong Nguyen Thi Thuy · Dvořák Jan · Dvořák Petr · Dvořáková Vladimíra F Fafejtová Klára · Fajt Jiří · Fendrych Martin · Fiala Petr · Fibigerová Markéta · Fischer Pavel G Gálik Stanislav · Gargulák Karel · Geislerová Ester · Girsa Václav · Glanc Tomáš · Gregorová Markéta · Groman Martin H Hála Martin · Halík Tomáš · Hamáček Jan · Hampl Václav · Hamplová Jana · Hapala Jiří · Hasenkopf Pavel · Hastík František · Havel Petr · Heller Šimon · Herman Daniel · Hilšer Marek · Hlaváček Petr · Hlubučková Andrea · Hnízdil Jan · Hokovský Radko · Holmerová Iva · Honzák Radkin · Horáková Adéla · Horký Petr · Hořejš Nikola · Hořejší Václav · Hradilková Jana · Hrstka Filip · Hřib Zdeněk · Hubinger Václav · Hülle Tomáš · Hušek Radek · Hvížďala Karel CH Charanzová Dita · Chlup Radek · Chromý Heřman · Chýla Jiří · Chytil Ondřej J Janda Jakub · Janeček Karel · Janeček Vít · Janečková Tereza · Janyška Petr · Jelínková Michaela Mlíčková · Jourová Věra · Just Jiří · Just Vladimír K Kania Ondřej · Karlický Josef · Klan Petr · Klepárník  Vít · Klíma Pavel · Klíma Vít · Klimeš David · Kňapová Kateřina · Kohoutová Růžena · Kolaja Marcel · Kolářová Marie · Kolínská Petra · Kolovratník Martin · Kopeček Lubomír · Kostlán František · Kotišová Miluš · Koudelka Zdeněk · Koutská Petra Schwarz · Kozák Kryštof · Krafl Martin · Krása Václav · Kraus Ivan · Kroupová Johana · Křeček Stanislav · Kubr Milan · Kučera Josef · Kučera Vladimír · Kučerová Karolína · Kuchař Jakub · Kuchař Jaroslav · Kukal Petr · Kupka Martin · Kuras Benjamin · Kutílek Petr · Kužílek Oldřich · Kyselý Ondřej L Laně Tomáš · Linhart Zbyněk · Lipavský Jan · Lipold Jan · Lomová Olga M Máca Roman · Mahdalová Eva · Maláčová Jana · Málková Ivana · Marvanová Hana · Mašát Martin · Metelka Ladislav · Michálek Libor · Miller Robert · Minařík Petr · Mittner Jiří · Mrkvička Jan · Müller Zdeněk · Münich Daniel N Nacher Patrik · Nachtigallová Mariana Novotná · Návrat Petr · Navrátil Marek · Němec Václav · Niedermayer Luděk · Nouzová Pavlína · Nováčková Jana · Novák Aleš · Novotný Martin · Novotný Vít O Obluk Karel · Oláh Michal · Ouhel Tomáš · Outlý Jan P Pačes Václav · Palik Michal · Paroubek Jiří · Pavel Petr · Pavelka Zdenko · Payne Jan · Payne Petr Pazdera · Pehe Jiří · Peksa Mikuláš · Pelda Zdeněk · Petrák Milán · Petříček Tomáš · Pfeffer Vladimír · Pfeiler Tomáš · Pilip Ivan · Pitek Daniel · Pixová Michaela · Plaček Jan · Podzimek Jan · Pohled zblízka · Polách Kamil · Potměšilová Hana · Pražskej blog · Prouza Tomáš R Rabas Přemysl · Rajmon David · Rakušan Vít · Ráž Roman · Redakce Aktuálně.cz  · Reiner Martin · Richterová Olga · Robejšek Petr · Rydzyk Pavel · Rychlík Jan Ř Řebíková Barbora · Říha Miloš · Řízek Tomáš S Sedlák Martin · Seitlová Jitka · Schneider Ondřej · Schwarzenberg Karel · Skořepa Michal · Skuhrovec Jiří · Sládek Jan · Sláma Bohumil · Slavíček Jan · Slimáková Margit · Sobíšek Pavel · Sokačová Linda · Soukal Josef · Soukup Ondřej · Sportbar · Staněk Antonín · Stanoev Martin · Stehlík Michal · Stehlíková Džamila · Stránský Martin Jan · Strmiska Jan · Stulík David · Svárovský Martin · Svoboda Cyril · Svoboda Jiří · Svoboda Pavel · Sýkora Filip · Syrovátka Jonáš Š Šebek Tomáš · Šefrnová Tereza · Šimáček Martin · Šimková Karolína · Šlechtová Karla · Šmíd Milan · Šoltés Michal · Špalková Veronika Krátká · Špinka Filip · Špok Dalibor · Šteffl Ondřej · Štern Ivan · Štern Jan · Štrobl Daniel T Táborský Adam · Telička Pavel · Titěrová Kristýna · Tolasz Radim · Tománek Jan · Tomčiak Boris · Tomek Prokop · Tomský Alexander · Trantina Pavel · Tůma Petr · Turek Jan U Uhl Petr · Urban Jan V Václav Petr · Vaculík Jan · Vácha Marek · Valdrová Jana · Vavruška Dalibor · Věchet Martin Geronimo · Vendlová Veronika · Vhrsti · Vích Tomáš · Vlach Robert · Vodrážka Mirek · Vojtěch Adam · Vojtková Michaela Trtíková · Výborný Marek · Vyskočil František W Walek Czeslaw · Wichterle Kamil · Witassek Libor Z Zádrapa Lukáš · Zaorálek Lubomír · Závodský Ondřej · Zelený Milan · Zeman Václav · Zima Tomáš · Zlatuška Jiří Ž Žák Miroslav · Žák Václav · Žantovský Michael Ostatní Dlouhodobě neaktivní blogy