Jdou po mně jdou jdou jdou

05. 11. 2013 | 15:37
Přečteno 7372 krát
Jdou po mně jdou jdou jdou
na každým rohu mají fotku mou


Tak si zpívá Jaromír Nohavica. Já sice nemíním vyloupit banku, ale fotky či písmenka se Škromachem najdete dnes všude. Otázkou je proč ? Jak si vyložit interpretaci toho, že když dám úkol svému poradci, aby z veřejných zdrojů získal informace o čemkoliv, a najednou se z toho stane mediálně přitažlivé téma o konspiraci a prevítu Škromachovi ? Viz článek na iDNES Budoucí ústavní soudce sháněl pro Škromacha informace na kolegyni. No fuj !
Otázka na postoj k církevním restitucím se přitom pravidelně objevuje u projednávání každého návrhu na ústavního soudce. Věřím, že nyní už paní ústavní soudkyně se nestydí za své názory vyjádřené v jejích článcích ve veřejně dostupné odborné literatuře. A divím se taky kolegyni Wagnerové, která už na tuto otázku dostala férovou odpověď při projednávání v Senátu, že ji opět účelově medializuje.
Kdo jsi bez viny, vrhni si kamenem. A když na to nemáte dost odvahy a musíte používat jen krvechtivá média, nebo nemáte dost čistého svědomí, tak si klidně i vyhrožujte. Ale taky se trošku zamyslete: O čem že to mluvíte? O poctivosti, o demokracii, o fair play?
Je mi líto těch, kteří takovou hru s kýmsi pro mě neviditelným hrají. Je mi líto těch, co tvrdí, že bojují za demokracii, která už ztrácí svoji „demokratičnost“. A zřejmě ani není daleko doba, kdy opět projevit svobodně názor bude zločinem.
Možná by si měli dozpívat s Jarkem Nohavicou.

Komentáře

Aktuálně.cz má zájem poskytovat prostor jen pro korektní a slušně vedenou debatu. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se zároveň zavazujete dodržovat Kodex diskutujících. Pokud Váš text obsahuje hrubé urážky, vulgarismy, spamy, hanlivá komolení jmen, vzbuzuje podezření z porušení zákona, je celý napsán velkými písmeny či jinak odporuje zdejším pravidlům, vystavujete se riziku, že jej editor smaže.
Přejeme Vám zajímavou a inspirativní výměnu názorů.
Libor Stejskal, editor blogů (blogy@aktualne.cz)

JenTak napsal(a):

Panebože, pan Škromach hovoří o demokracii a fair-play. O tempora, o mores.
Navrch zamíchá do obhajoby církevní restituce a myslí si, že slušní lidé jsou blbí, mučedník...
05. 11. 2013 | 15:50

Bestia triumphans napsal(a):

Jdou po mnš jdou?
Já zase znám jinou...Pověste ho vejš, ať se houpá...
https://www.youtube.com/watch?v=8fQZsKOIPhA
05. 11. 2013 | 15:53

hujeroskeptický modrý pohůnek napsal(a):

Zdenku dojels,

už nebudeš Bimbůf pacholek. Dojels už nebudeš dělat Bohouši na hlavu. Zdenku tak čau a začni si hledat pořádnů fachu at' se slušně uživíš. Tak čau.
05. 11. 2013 | 15:55

Raskolnikov napsal(a):

zdeňku, je po létě, je i konec bazénku alias "Hovorů z Lán"
05. 11. 2013 | 15:55

myrta napsal(a):

Po vás,pane Škromachu,měli jít už dávno. Vy jste ten dinosauří vyžírka,který je příliš průhledný v tom, oč mu jde. Nejvyšší čas,aby jste se šel živit ručičkama. Uvědomujete si,jaká tragédie pro ČSSD nastane při příštích volbách ? Prostě i ti skalní vaši voliči jsou fuč a skončíte jako ODS. Ať už je v čele SOBOTKA nebo ze stejného pytle jiný.
05. 11. 2013 | 15:56

Yosif K napsal(a):

Milý socalistický příteli Škromachu, máte IQ tykve, proto po Vás jdou.

Možná byste udělal lépe kdybyste přestal vrtat marně do církevních restitucí a začal se starat o to jak vypadáte a jaké bláboly vypuštíte na facebooku u bazenku.

CSSD by vás z pudu sebezáchovy měla zavřít do sklepa abyste neplašil voliče.
05. 11. 2013 | 15:58

Libertad napsal(a):

Soudruhu Škromachu,

a) vraťte se do KSČ (pozor! už se přejmenovala)
b) mlčte! (to co se line z vašich úst strašně moc smrdí)
c) Vy a Vám podobní jste viníci toho, že je ČSSD vnímáno jako "B" KSČ a jako spolek neschopných hlupáků, kteří sociálnědemokratickou myšlenku z profanovali
d) až získáte v nějakých většinových volbách 800 000 hlasů, tak se můžete zas ozvat

bez pozdravu s nekonečným opovržením

Sidonio Libertad
05. 11. 2013 | 15:58

Jirka napsal(a):

Škromach mě moc zklamal. ČSSD mu umožnila proniknout na nejvyšší patra politiky, tak bych čekal určitou loajalitu a ne podrazy těsně po volbách. Tím poškodil nejen svou stranu, ale i celou zemi. Ale on a ostatní pučisti se diví, prý co je na tom scházet se s prezidentem. Těch 90 % lidí, co v tom vidí podraz jsou ti pomýlení. Doufám, že až uplyne Škromachovi funkční období senátora, že nechá politiky a půjde se živit něčím jiným, už je nedůvěryhodný.
05. 11. 2013 | 15:58

Michal Petr napsal(a):

Já myslím, že to že, může Škromach blogovat, je dostatečným demokratickým projevem. A pokud jde o vyhrožování, v tom je mistr. Zeman má závistivé komentátory, Škromach krvechtivá média a hlavně obrovskou drzost.
05. 11. 2013 | 16:03

Martin1 napsal(a):

Jak to bylo - nebylo - mělo - nemělo být

A co se vlastně tehdy v Lánech stalo - co se plánovalo? Pučisté měli po oznámení o převzetí moci vyhlásit v části republiky - na Moravě výjimečný stav; tisk a televizi měli podrobit cenzuře - na místo generální ředitelky České televize byla připravena zasednout všeho schopná Drtinová a do Prahy měly vjet tanky a zároveň alegorické vozy s bájným BACCHUSEM - Škromachem a se sudy nejlepších vín , které měly zatarasit přístupové cesty především k letišti Václava Havla, Hlavnímu nádraží, Českému rozhlasu a stadionu Sparty, kde se předpokládalo, že tam budou internováni zpití političtí odpůrci.
Celou akci měl řídit prezident z nemocniční postele (tím mělo být zajištěno, že nedosáhne na skleničku - měl být "přijogurtován"), v případě neúspěchu měl pak oznámit, že s tím neměl nic společného, že o ničem nevěděl, že byl nemocen. Mozkem celé technické akce venku byl pověřen Škromach, jemu je vlastní přesnost, logika a strojové plnění předsevzatých cílů.
A jak to dopadlo:
1)akce byla nejdříve oznámena v hospodě U Zlatého Jelena
2)akce byla pak dementována v hospodě U Zelené Lišky
3)první tank pro poruchu při výjezdu zablokoval bránu kasárny
4)druhý tank zablokoval Škromach - uvízl v poklopu
5)akce byla zase prozrazena jedním z členů "komanda" novinářům - tím mělo dojít k cílenému zmatku "nikdo nikomu nevěří"
6)Hašek stále zapíral i v době, kdy dostal prostor od Drtinové, aby promluvil k národu. Drtinová mu třikrát opakovala smluvené heslo - Hašek nepochopitelně nereagoval - to bude předmět zkoumání historiků - možná celého nového ústavu, který by se tím měl zabývat s názvem "Naše nepovedené zvraty a převraty"
7)předstíraný pád a hospitalizace Zemana proběhla přesně podle plánu
8)Zeman stále čeká na vývoj situace - nevyjadřuje se - když je vše v Bimbu - limbu, oznámí do médií, že je Hašek ťulpas (jak bylo pro takový případ domluveno)
9)Odpůrci puče se organizují - puč ztrácí na významu, snaha o bagatelizování ve společnosti celé záležitosti pokračuje - je potřeba se soustředit na práci - máme před sebou další úkoly - sestavit vládu, atd.
10) Nic se nestalo - zapomeňte - to byl jen tak trošku puč po Česku - s českou hlavou napomádovanou Becherovkou
05. 11. 2013 | 16:04

Michal Macek napsal(a):

pan Skromachu a tim chtel basnik rici co? nevim o co jde v teto kauze a vasemu clanku moc nerozumim...ale pokud jde o to ze ste si nechal zjistit nejake verejne pristupne informace tak v tom problem nevidim...v tomhle ne...
05. 11. 2013 | 16:05

Honzík napsal(a):

Už jsem se lekl, že to necháte jen tak. Opravdu jsem si myslel, že se ve Vás probudilo svědomí a raději mlčíte. Což by znamenalo, že poslední špetka cti ve Vás zvítězila nad přetlakem hořké ctižádosti. Díky za pamfletek - potvrdil, že jsem se ve Vás nemýlil. Nebo teda spíš ve vás. Velké V si nezasluhujete. Tak sbohem, pane Škromach(u).
05. 11. 2013 | 16:05

Analytik napsal(a):

Souhlasím s autorem, že o podobnou popularitu není co stát.
Slovo "škromach" je už skoro tak sprosté, jako "kalousek".
05. 11. 2013 | 16:08

JF napsal(a):

a co takhle pár mouder na zamyšlení pro jednoho jak to tak aspoň vypadá zcela rozlítostnělého soudruha:

1) nemáte se paktovat s nadstranickým prezidentem, který zrovna s jednou nadstranou prohrál volby ... a dost pod ;-)
2)možná by Zeman měl to co požaduje od druhých, nedělat sám ... například nebýt idiotem! ;-)
3)Jste svým způsobem šašci a klauni - jen se maskujete tím, že se nemaskujete a vypadáte jako běžní lidé. Pak by Vám to možná i slušelo ;-)
05. 11. 2013 | 16:09

myrta napsal(a):

Ono je jich tam u vás -těch papalášských vyžírků povícero,takový pan Urban např. Ale ten je chytře zalezlý a říká si--jen to nedrbat,důležité je přežít.Tihle vám nejvíce škodí a k tomu přidejme neschopného plkala Sobotku,kterého si tam prostě chcete teď udržet jen proto,že vám nic jiného nezbývá.
Místo aby se vyjednávalo o kolaci,sestavovala vláda,uchopili jste žezlo i tak slabé,tak tohle. Jste mimoni a tak zůstanete,protože nejste schopni sebereflexe. Amen pro ČSSD.
05. 11. 2013 | 16:14

Martin1 napsal(a):

Pane Škromach
Už zbytek života se budou za vámi lidé otáčet a vy se budete snažit otřít podrážku, ne - ne, to už neotřete. Šlápl jste do toho a ještě se v tom matlatáte - fuj - fuj!
05. 11. 2013 | 16:15

Revizní technik napsal(a):

Já bych jen dodal, že pokud by se pan Škromach snad přece jen někdy měl začít živit normální prací, tak rozhodně ne v tom oboru, kde je vyučen, tedy elektrikářem. Elektrický proud je mrcha a kdyby to kromě něj zabilo i někoho jiného, byla by to škoda.
05. 11. 2013 | 16:17

Bakalův nezvaný host napsal(a):

Byly doby, kdy diktátoři potřebovali k udržení se u moci armády vojáků, dnešním vládcům stačí armády „novinářů“ a propagandistů.

Autore, pravice má své mediální gestapo,
ale jeho výsledky jsou často kontraproduktivní. Například v případě Paroubka mu nakonec spíše pomáhalo. Oni se časem unaví a navíc zjistí, že dosáhli spíše opaku, než zamýšleli.

Ale hlavně, dělejte v ČSSD takovou politiku, jakou chcete vy a vaši voliči.
Pokud vás zmasírují média, tak budete něčím velmi nedůvěryhodným, v lepším případě slaboši.
ČSSD budou tleskat ti, kdo pro ni dříve neměli slušného slova a nikdy ji nevolili, ale vaši dřívější voliči se od vás odkloní.
Buďte svoji a nedejte se.
05. 11. 2013 | 16:19

Míla napsal(a):

Jediné moudro vypadlo z p.Haška.Lhát se nemá ani v politice.
05. 11. 2013 | 16:20

xerox napsal(a):

pane škromach ... pokud napíšete v této chvíli nějakej blog ... očekával bych místo bezduchejch blábolů , nějaké zdůvodnění vašeho chování po volbách ...
rozepsal bych se o příčinách , co jste chtěl dosáhnout vy osobně případně ostatní atd. ...
05. 11. 2013 | 16:26

wbgarden napsal(a):

Budu neustále opakovat, škromach bojující ...
http://sphotos-e.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash3/942670_488401067913964_1718676220_n.jpg?dl=1
Veselé krizování.
05. 11. 2013 | 16:27

Dumpling napsal(a):

Pane Škromach,

bylo vás pět a prý jste pučisté. Ale zase prý ne všech pět. Prý jenom vy, Hašek a Tejc jste pučisté. Hlavně prý ne Chovanec.
Tp je divný. Chovanec tam byl a Chovanec organizoval zatajování. Půovodně se dokonce říkalo i to, že Chovanec to vůbec organizoval. Ale to se teď už nesmí říkat. Teď je Chovanec posvátná kráva.
05. 11. 2013 | 16:38

scallop napsal(a):

Autor

Tak si to tolik neberte. Radeji si dejte kaficko a bude zase slunickovy den.

Vsak von je smich prejde, az Milosek vystrizlivi.
05. 11. 2013 | 16:40

Martin1 napsal(a):

Tak to ve správných pohádkách končí.
Vy pane Škromachu a váš " spiklenecký tým" jste si už delší dobu vykrmovali Sobotku - proti vám nevinnou ovečku. Že je ovečka, tak jste se mu posmívali a pak jste si ho chtěli upéct a sežrat jako ta Ježibaba. Ale protože jste při tom udělali mnoho chyb a štěstí stojí často na straně slabšího i v životě - v pohádkách vždycky, tak jste na té lopatě skončil vy a už se pěkně smažíte. Už se nemrskejte, udělejte si pohodlí - nyní si už smíte povolit pásek a i nervy. Ale nehrajte si na kladnou postavu.
Kdyby to šlo, tak bych stejným způsobem "griloval" od vašeho spolku ještě asi polovinu a polovinu z KSČM a udělal ze zbytku jednu pěknou moderní inteligentní levicovou stranu. To bych ale musel tu pohádku vyprávět až do konce sám. Tak příjemné vřelé zážitky pane Škromachu!
P.S. volič ČSSD Martin1
05. 11. 2013 | 16:43

Dumpling napsal(a):

Pane Škromach

a pokud jde o tu soudkyni, tak co se divíte, že se nesmí nyní připomínat, že kdysi cosi napsala. Přece, to byla ještě studentka. Ještě se teprve učila psát. A vůbec, teď nemáte komuu co předhazovat, protože teď jste persona non grata. Dienstbier vás určil a Sobotka vyhlásil k odstřelu. A s tím se nedá nic děšlat. Posvětil to asi už i sám Karel Poslední.
05. 11. 2013 | 16:44

Miroslav napsal(a):

Soudruhu Škromachu, kdybyste měl aspoň trochu studu a cti, tak chodíte kanály a nepíšete blogy. Nikdy jsem ČSSD nevolil, ale i tak doufám, že lidi jako vy už tam nebudou. Odstupte.
05. 11. 2013 | 16:45

Petr Havelka napsal(a):

Pane Škromachu,

testujete si "odezvu" :)

Dobře víte kam se debata stočí.

Napřed se v té "slavné pětce" potichu na etapy zdekujete od sídla ČSSD do podzemního parkoviště hotelu Marriot ve dvou vozech šupajdíte do Lán na rande se Zemanem. No a když je po "schůzce" pošlete hlavní branou auto ochranky, poněvadž tam číhá reportérka z ČT a sami se v tu dobu zdekujete vedlejším vjezdem. V Praze se necháte vysadit pár set metrů od Lidového domu a pro jistotu dojdete pěšky.

Co na tom je standardního!!! Jaké to přátelské setkání s prezidentem.
05. 11. 2013 | 16:48

Petr z Tábora napsal(a):

Pane Škromachu, normální občan nemá čas číst vše co se kde šustne. Takže jen tuším o čem je Váš článek.
Ale myslím, že čitatel by od Vás očekával spíše vyjádření k diskusi o předsedovi Sobotkovi. Jak ke schůzce v Lánech, tak k demokratickému rozhodnutí předsednictva 20:13, které jakoby nyní neexistovalo a mluví se o pučistech. Ale pučisty není těch dvacet, ale podstatně menší, mírně kolísající počet. Na všechny si pan Sobotka netroufá ?
Co bude parta pan Hašek a spol dělat po očekávané porážce na ústředním výboru?
Proč má pan Sobotka takovou podporu od TOP09 či médií pana Bakaly ? Laik by očekával, že je to interní záležitost ČSSD.
Také dostáváte výhručné sms-ky a e-maily? Kdo jsou jejich pisatelé ? Údajně je jich taková spousta, že asi máte teorii, kdo je platí?
Předpokládám, že pan Sobotka po volebním vítězství utrpí obdobně Pyrrhovo vítězství i v ČSSD. Každý vidí, že přínosy ostatních předsedů stran v předvolební kampani byly větší než jeho pro ČSSD. Jinak se mu ovšem nedivím, že je nesmiřitelný, protože nyní už mu nic jiného nezbývá, je to kdo z koho.
05. 11. 2013 | 16:53

strýc virus HxNx napsal(a):

revizní technik

pan Škromach není jen elektrikář. on je (údajně) inženýr.
05. 11. 2013 | 16:54

Zdenda Tučný napsal(a):

Že by v ČSSD padaly vepřové hlavy?
05. 11. 2013 | 16:57

siven napsal(a):

Milý Zdeňku: Vy byste se rozhodně neměl pokoušet zpívat, znělo by to dosti falešně.

Spíše byste měl jít bručet.

Ale ze všho nejdříve se běžte někam zahrabat. Ve vlastním zájmu.
05. 11. 2013 | 17:00

mb napsal(a):

Jdou po mně jdou jdou jdou

VŠAK BYLO ZDENKU TAKY NA ČASE

UŽ JSTE ZRALEJ NA OČES ...
05. 11. 2013 | 17:02

Hobojistka napsal(a):

Puč to asi byl. Ovšem byl to puč jiných lidí, než jak uvádí Bakalova média a Kalouskovi pouliční aktivisté. Takový Škromach má před sebou ještě polovinu senátorského mandátu, Ale Dienstbierovi, Štěchovi, Gajdůškové mandát končí za rok. Ti jsou samozřejmě ohroženi, především dědičný dizident Dienstbier, který chce být mermomocí ministrem, než ho nakonec zvolí tím prezidentem. A bez Sobotky se na ministerskou židli nedostane. Proto taky puč, tedy odmítnutí toho, pro co hlasovalo předsednictvi partaje dvoutřetinovou většinou, vyšek ze Senátu. Kalouskovci si domnívají, že Škromach snad položí svůj senátorský mandát a že v náhradních volbách vyhraje nějaký topák? To není moc nadějný nápad. Lepší je ovládnout ČSSD jako celek, odshora. Protože práce je moc, přivtělení Sudet nelze odkládat do nedohledna. A to bez změny ústavy nepůjde. A ta změna se dá udělat jen, když ve vládě budou ochotní lidi. O nic jiného nejde.
05. 11. 2013 | 17:02

mb napsal(a):

Možná by si měli dozpívat s Jarkem Nohavicou

když mi dát nechceš tak vezmu si sám
zámek jde lehce a adresu znám
zlato jak zlato, dolar či frank
tak jsem šel na to do national bank ...

kdyby mě klofli, jo byl by ring
tma jako v pytli je v celách Sing Sing ...

už aby vás zdenku klofli ...
05. 11. 2013 | 17:03

mb napsal(a):

... nebo na porážku ...
05. 11. 2013 | 17:10

Reveil napsal(a):

Škromach

být vámi, dal bych si teď pozor. Protože se změnila atmosféra, či možná spíš instrukce. Rozhodně si všimněte, že se opět rojí Kalouskovi uliční aktivisté, ale že už Sobotku nebijí, nýbrž mu provolávají slávu. Mohli by si to chtít vynahradit - a vy nejste chráněný. Spíš naopak jste teď lovný. Tak pozor.
05. 11. 2013 | 17:11

napsal nenapsal napsal(a):

"O poctivosti, o demokracii, o fair play?"
Krásná slova Zděndo. To se takhle na plakáty natiskne nějaký Slávek, co nenadchne ani neurazí a když si ho elektorát zvolí, tak ho druhý den po volbách demokraticky, poctivě a hlavně fair play svrhneme a ty koryta už si rozdělíme bez něho.
Prý je zase poptávka po elektrických ohradnících, takže vyhrnout rukávy a chutě do práce.
05. 11. 2013 | 17:11

mb napsal(a):

Hobojistka napsala: Proto taky puč, tedy odmítnutí toho, pro co hlasovalo předsednictvi partaje dvoutřetinovou většinou, vyšek ze Senátu.

ne že by to, co jste napsala ( a co podobnými slovy řekl prezident Zeman ), postrádalo racionální jádro ...

ovšem jak vy , tak (záměrně?) Zeman zamlčuje jádro, a to, že ´pučisté´ tázáni zda byli na schůzce se Zemanem NA GRÉMIU LHALI ... to je klíčová věc ... kterou jste pominula jak vy, tak zeman ... druha vec je, že gremium nema mandat odvolavat predsedsu ... ale to mate jedno ... tak zatim ...
05. 11. 2013 | 17:13

deep throat napsal(a):

Potrefená husa vždycky nejvíc nahlas kejhá. Už včera, kdybyste byl v politice "mrtvým mužem", bylo móoooc pozdě!
05. 11. 2013 | 17:16

fafnir napsal(a):

Reveil
co vy byste dělal bez Kalouska.Vy byste byl ztracen,jiný program,než zastavit Kalouska nemáte.A když není a nechce k vládě,nevíte co máte dělat a žerete se mezi sebou.A já bych se bavil,kdyby nešlo o tuto zemi.
05. 11. 2013 | 17:18

smutný napsal(a):

...to se nám zase ta "slušná" "pravicová" "inteligence" projevuje, nestačím žasnout nad jejich "úrovní"
05. 11. 2013 | 17:20

buldatra napsal(a):

Pane Škromach,

až vás sundají z hrušky dolů, napište o tom článek.

Ať ten akt neupadne v zapomnění.

Vadasku ještě máte? Mohla by se hodit.
05. 11. 2013 | 17:22

Je čas na ilegalitu, Zdendo napsal(a):

Po mně taky Zdendo
:-)
po vás bosá hlava s rovnátky, po mně zarostlý Stejskal.
Vyjde to nastejno.

Co s tím uděláme Zdendo?
Billy the Kid nejste, co si budeme povídat.
:-)
Kolipa dáte, když Vám zřídíme shelter from the storm v kurníku u Fandy?
I wifina tady je nosí ji jedna slepice na zádech.

Ale bude to chtít změnu identity, možná plastiku, zhubnout, vykoupat se a občas si vzít čistou košili, ne tu proužkatou, co jste měl na státní svátek ve španěláku.

Hlavu vzhůru Zdendo....když po Vás někdo nejde, jako byste nežil.
05. 11. 2013 | 17:23

Hobojistka napsal(a):

mb
Nikoliv. Podstatné není "lhaní" o schůzce v Lánech, i když to bylo hloupé, jelikož v ČR není nic tajné. Tak například nazůstaůly tajné schůzky Dienstbiera s Kalouskem, včetně té, co se konala po volbách. Proč o to média nepíší, je doufám jasné.
05. 11. 2013 | 17:29

Neudržitelný napsal(a):

smutný
To není "slušná" "pravicová" "inteligence" to jsou Vaši soukmenovci, slušná pravicová inteligence nekope do mrtvol. Ta slušná pravicová inteligence Vás má už dávno prokouknutý a k těm intrikám a slabosti členů levice se nediví ani nevyjadřuje.
05. 11. 2013 | 17:29

jura napsal(a):

pane Škromach nezlobte se a nezlobte. To, že vy 4 či 5 lidí nevidíte to, co jste provedli a snažíte se to zlehčovat a mlžit, tak ostatní to vidí, a právem, jako prasarnu prvního stupně. Myslím, že ty emaily co vám došly nezveřejníte, i když by to na knihu stačilo. Tady žádné kecy neplatí a měli by jste položit stranické knížky, bez pardonu, všichni.
bývalý volič čssd
05. 11. 2013 | 17:31

mb napsal(a):

Hobojistka napsal(a):
mb
Nikoliv. Podstatné není "lhaní" o schůzce v Lánech, i když to bylo hloupé, jelikož v ČR není nic tajné. Tak například nazůstaůly tajné schůzky Dienstbiera s Kalouskem, včetně té, co se konala po volbách. Proč o to média nepíší, je doufám jasné.

to se neshodneme ... podle mě je docela podstatné ... když na gremiu na přímou otázku: navštívili jste zemana nebo ne ... LŽETE ... to se prostě podle mne nedělá zvlášť před odvoláváním předsedy ...

kdyby se Dientsbier sešel s Kalouskem ... a lhal o tom ... byla by situace analogická ...

zdravím hobojistku ...
05. 11. 2013 | 17:36

smutný napsal(a):

Neudržitelný

...i di ty brepto. To sedí od pravičáků, kteří zaslepeně volili ODS, ač jim trousila na hlavu, tak usilovně, až se stala nevolitelnou i pro ně samotné a teď bezradně berečí, že není koho volit. Naštěstí tady mají TOP09 a mistra všech mistrů ve financích - Kalouska. Teď si nechávají na hlavu trousit od něj.
05. 11. 2013 | 17:42

strýc virus HxNx napsal(a):

fafnir

tak on Kalousek není. on nechce k vládě.
aha. vy jste ale bystrá hlava.
byl on vůbec kdy? Kalousek? fafnire?
Lokiho s Thorem na vás!
i když vy už máte své...
05. 11. 2013 | 17:45

xerox napsal(a):

neudržitelný

,, slušná pravicová inteligence ,,
můžete napsat koho ta vaše ,, ynteligence ,, volila po dobu 23 let ... ? ... :-)
05. 11. 2013 | 17:45

Bakalův nezvaný host napsal(a):

„Sobotka vrátil do Česka krvavá padesátá léta“

„Po mizerném výsledku v předčasných volbách sáhl předseda ČSSD Bohuslav Sobotka po zákeřné taktice a snaží se ze všech sil odpoutat pozornost od ztráty velkého počtu voličů. Svůj neúspěch proto zahalil do maskovací mlhy.

Při svém tažení proti stranické opozici používá předseda ČSSD slovník komunistické galerky z padesátých let.
Podivným a krajně nebezpečným děním uvnitř ČSSD se zamýšlí politolog Zdeněk Zbořil, který prohlásil, že Sobotka rozjel mediální tyátr mimořádných rozměrů. "Potřebují to zahalit do nějaké mlhy vnitřního nepřítele a semknout se okolo ÚVV své strany. Dokonce i ta hantýrka, i ta terminologie skutečně odkazuje buď na dvacátá léta a likvidaci opozice u bolševiků v Rusku, nebo na padesátá léta a hledání vnitřního nepřítele v KSČ,“ řekl Zdeněk Zbořil v rozhovoru pro Parlamentnilisty.cz.

„Je to skutečně mediální tyátr, v němž se nejméně objektivně chovají ti, kteří vytrvale podporovali Jiřího Dienstbiera a Vladimíra Špidlu a vlastně i Bohuslava Sobotku. A ti také ve velkých titulcích upozorňují na to, že Hašek je padouch a zrádce a že vůbec nepatří do politiky. „
----------------
Pravice a jejich média ten tyátr podporují, ale někdo by měl vysvětlit lidem v ČSSD, že se toto jednou obrátí proti nim, a pravice jim vmete do tváře, že se v roce 2013 chovali jako komunisté v padesátých letech a budou tím strašit lidi.
05. 11. 2013 | 17:48

Pet napsal(a):

Mr. Škromach, být Sobotkou, dám vám ještě šanci ! Dal bych vám pro přílušný měsíc 30 listů nepopsaného papíru A4, na který byste si každý den , hodinu po hodině zaznamenával tzv. snímek pracovního dne a sice co jste vymyslel, vytvořil napsal a realizoval v rámci služby pro lidi, pro svou stranu, senát etc., etc., etc.... Až byste po 30 dnech odevzdal prázdné papíry tak bych vás s chutí vyrazil z předsednictva, později potažmo ze senátu a ze strany... Marš lumpe na pracovní úřad, když nic neumíš, a jsi jen vyžírka našich daní !
05. 11. 2013 | 17:48

Gru napsal(a):

V této záležitosti nejde o nějaké maličkosti. Tady so rozhodne o všem. (V únoru 1948 taky lidi netušili, že to je na tak dlouho).
Neběží o nic jiného, než o prezidentské kompetence. Nikoliv o jeho post. Tato kratší cesta padla, když nebyl Schwarzenberg zvolen. Ale tehdy byl zklamán ještě někdo jiný, kdo to až dětinsky nedokázal unést. Jiří Dienstbier. Podlehl rychle námluvám ze strany TOP. Po usnesení předsednictva ČSSD z minulé neděle se začala hroutit konstrukce, proto musely být narychlo povolány "masy", které byly naplánovány původně na později, aby si vynucovaly jmenování Sobotky premiérem.
Ve hře je v zásadě změna ústavy, s tím šel už Schwarzenberg do volební prezidentské kampaně- ale nespecifikoval, o jaké změny by šlo. Nyní bude cesta delší, nejprve půjde o okleštění všech prezidentských pravomocí. V dalším pak dvě věci: obnovení dominance šlechty a odtržení Sudet, nejspíš v podobě "konfederace". Tedy o konečný zánik Masarykova ateistického, plebejského českého státu. To se nemůže podařit, když na Hradě bnude sedět prezident jako je Klaus či Zeman. K tomu by byl zapotřebí někdo jako Hácha, Havel či Schwarzenberg. Anebo zcela odzbrojený Zeman.
05. 11. 2013 | 17:49

Drzá zrzka napsal(a):

Zdeňku, jdou po vás, jdou?
Si zapalte doutníček, vlezte do vířivky... tam už hledat nebudou. :-)
05. 11. 2013 | 17:50

vlk napsal(a):

Moje babička říkávala, že drzé čelo lepší poplužního dvora. Když čtu Škormacha, tak mi nezbývá nic jiného, než konstatovat, že měla pravdu!
tebhle člověk drze a veřejně lhal. V Lánech dojednával jak zaříznout předsedu své strany, proti kterému konspiroval řadu měsíců.
Ovšem včera před jednáním jihomoravských socanů ani neráčil přiznat nějakou chybu.
Prostě značku ČSSD těžce poškodil a dělá, že jako všechno o.k. Normální člověk by na jeho místě chodil kanály a bál se potkat známé. Ne tak Škromach. Jsme se svou rodinou , respektive - do těď jsem byl - kmenovým voličem oranžových. Sděluji Škromachovi a podobným, že socialisty, pokud by na ně měli vliv oni, NIKDY volit nebudu. A ať k tomu ještě připočtou skutečnost, že nezapomínám. Nehodlám volit partaj vedenou usvědčenými lháři a pučisty.
A teď k tomu zoufalci, c byl nově jmenován ústavním soudcem - Škromach prý ho pověřil sehnat informace z veřejných zdrojů. To říká on. Proč bych mu to měl věřit. A prý jen k církevním restitucícm - opět -proč bych mu to měl věřit? Když lže?
Spíš mi k němu sedí informace, které říkají, že to nebylo z veřejných zdrojů a naopak záběr byl mnohem širší než jen co kandidátka na ústavní soudkyni říkala o církevních restitucích.
Nemluvě o tom, že ony sesbírané materiály údajně kdosi před volbou soudkyně distribuoval dalším senátorům. Dokonce i z jiných klubů. A tytéž zdroje tvrdí, že distributorem byl Škromach. Zná někdo důvod, proč bych měl věřit nikoli této verzi, ale té Škromachově? Lhář je prostě lhář. A pučista pučistou.
Jo Škromach, napadlo vás někdy, jak asi bude onen nový ústavní soudce - donašeč teď spolupracovat se soudkyní, na kterou vám donášel? Nechtěl bych být na jeho místě! Na vašem také ne. Měl bych problém se ráno oholit. Protože bych se nejspíš pozvracel při pohledu do zrcadla.
Nemám iluze o Sobotkovi, ale vás mám za škodnou u oranžových.
Jestli vy , Hašek, Tejc a Onderka - něco co si dovolím označit jako brněnskou famiglii bude ve stranických funkcích a na stranických kandidátkách, zapomeňte na 8 hlasů naší rodiny.To už rovnou můžeme volit Kalouska. Jste stejní jako on. Jen ještě k tomu hloupí a nešikovní.
05. 11. 2013 | 17:51

petrof napsal(a):

charizmatický Zdendo, dělníku, topiči, techniku, odboráři...ta schíza, to je svinstvo, coóó´...? Jestli po vás někdo jde, tak jsou to jen ti vaši soukmenovci, sociální levičáci. A to je v pořádku. Za zradu se ve válce střílí, tak buďte rád, že máme henten mír.....
Ale možná je u vás naděje, že se polepšíte a budete pak moci dělat zase třeba toho topiče.....to takový Chovanec to má horší, odvolal co slíbil ( nebo obráceně?) a stal se zrádcem zrádců.
05. 11. 2013 | 17:51

smutný napsal(a):

xerox

O mou inteligenci nemusíte mít obavu. Důkazem je to, že jsem hned odhadl jaký je Klaus křivák a podvodník a tudíž jsem ten jeho mafiánský spolek bývalých STBáků, převlečených komunistů, veksláků a kariéristů nikdy nevolil.
05. 11. 2013 | 17:55

xerox napsal(a):

Drzá zrzka

tam právě budou hledat právě jako první ... kromě toho by mu stejně koukalo panděro ... :-)
05. 11. 2013 | 17:56

mb napsal(a):

gru ... masaryk nebyl atheista ...
05. 11. 2013 | 18:00

xerox napsal(a):

smutný

to vám neberu , ale reagoval jsem na nika - Neudržitelný
05. 11. 2013 | 18:03

Lila napsal(a):

Petr Z Tábora

"Žijete v zemi, kde nic není hanba" Těmito slovy zhodnotil student z Asie svůj roční pobyt v České republice.
"Měl pravdu. Z české kotliny se kamsi vytratil stud. Pojem hanba je dnes srozumitelný málokomu," říká Max Kašpar, spisovatel, premonstrátský diákon, psychiatr, esperantista a autor dvou desítek knih esejů, přeložených do francouzštiny, italštiny a polštiny.

"Tady je to svět naruby. Někdy tady projdou zákony nebo události... celá Francie by byla v ulicích. Češi nic! Přitom vzájemný respekt voličů a zvolených je tady daleko mizivější než ve Francii. Dokonale nesrozumitelné!", myslí si Francouzka Anne Delaflotte Mehdevi, která vystudovala mezinárodní právo a po studijním pobytu v New Yorku se přestěhovala do Prahy. Po 17 letech se s manželem, který měl v Praze knihkupectví, z Česka odstěhovala.

Opravdu si, Petře, myslíte, že když se o nejvyšší funkce v zemi ucházejí lidé pochybného charakteru a morálky, že je to jen vnitřní záležitost ČSSD?
05. 11. 2013 | 18:03

ujo napsal(a):

Škromach + "pučisté" by měli bez ohledu na jakékoliv sliby sdělit proč jeli za prezidentem a o čem se na schůzce jednalo.
Myslím , že v současné situaci kdy i (snad)soudní lidé podléhají hysterii nemají co ztratit.
Doufám, že to udělají nejpozději v neděli.
05. 11. 2013 | 18:03

Gru napsal(a):

Strategický cíl byl "trojnožka" Církev - Šlechta - Sudety. Té první složky se podařilo dosáhnout skoro jako když se vratce ustojí trojitý Lutz. Ale, i když díky třem trafikantům a jednomu kriminálníkovi, předběžně je to tu. Zbývají další dvě položky. Rekatolizace probíhá už mnoho let, zatímním výsledkem je narůstající počet farářů při trvalém poklasu počtu věřících, ovšem materiální základna je zajištěna.
Podobně už delší dobu probíhá ideová resudetace a renobilizace. Souběžně s tím se stále intenzivněji pracuje na arozi symbolů sekulárního českého státu: zatímco se nechávají na pokoji prezidenti jako byl Gottwald, Hácha, či dokonce Husák, stupňuje se zavilá propaganda proti Benešovi a proti žijící dvojici Klaus a Zeman. Ruku v ruce s tím jde až hloupá adorace Havla. Emočně a následně i právně-ústavně se připravuje pád sekulárního českého státu.
05. 11. 2013 | 18:05

Martin1 napsal(a):

Bakalův nezvaný host napsal(a):
„Sobotka vrátil do Česka krvavá padesátá léta"
------------------------------------------------
Vždycky se musíte řídit podle toho hesla:
"Kdo seje vítr, sklidí bouři"
To se měl Sobotka nechat zaříznout?
Vy máte rád postranní pikle - to se vám líbí? (I to slovo "pikle" je jak vyšité z 50. let, ale ono je opravdu výstižné. Když vidím HO.NO, tak taky mohu říct, že to je trus, ale řekněte sám - když do něj šlápnete v lakýrce do tanečních, tak jak ho nazvete?)
Já ne a nejraději bych toho využil, dokud jsou namydlené schody i pro jiné!
A vzpamatujte se - 50. léta nehrozí - dejte si obklad na hlavu, možná bude konečně ČSSD očištěna a povedete to i k politické kultuře v jiných stranách. Vždyť je to hrůza, když se nechávají jednotliví poslanci uplácet, hlasují s opozicí - zakládají přímo v parlamentu jiné strany, atd. To se vám líbí? To je podle vás? Tak nestrašte! Škromach neskončí na popravišti, ale asi v nějaké dozorčí radě, nebo ještě lépe v Evropském parlamentu v nějaké komisi - tak to nyní humanisticky děláme.
05. 11. 2013 | 18:05

Lila napsal(a):

Vlku,
chybíte tu! Nechcete sem zavítat častěji?
05. 11. 2013 | 18:07

smutný napsal(a):

xerox

zrovna dnes jsem se objednal k očnímu, očividně už ty brýle potřebuju
05. 11. 2013 | 18:08

Yosif K napsal(a):

Bakalův nezvaný host napsal(a):
Byly doby, kdy diktátoři potřebovali k udržení se u moci armády vojáků, dnešním vládcům stačí armády „novinářů“ a propagandistů.

Autore, pravice má své mediální gestapo,
ale jeho výsledky jsou často kontraproduktivní. Například v případě Paroubka mu nakonec spíše pomáhalo. Oni se časem unaví a navíc zjistí, že dosáhli spíše opaku, než zamýšleli.

KONEC CITATU.

No nejrozšířenější list je Rudé právo, to většinou žere Zemanostům z ruky, nevím proč skuhráte že media jsou ovládaná pravicí.

PODLE VÁS JE STAROBOLŠEVIK HOŘEJŠÍ (nebo jak se majitel Práva jmenuje) nějakej pravicovej exponent?

Navíc, uplní d...lové ještě hromadně kupují a hltají Halo Noviny..... Svaz Zemanistů-Lukoilistů a vy možná taky....
05. 11. 2013 | 18:09

Míla napsal(a):

A neměl by důvody a průběh schůzky objasnit ten nejvyšší,volbou národa hlava pomazaná?Bylo by to férové vůči těm,kteří ho do funkce hlavy státu nominovali.
05. 11. 2013 | 18:14

Kanalnik napsal(a):

to je lumen
05. 11. 2013 | 18:15

Gru napsal(a):

mb

Masaryk nebyl ateista, to snad ani nikdo netvrdí, ale jeho stát byl sekulární, tudíž ateistický, na rozdíl od předchozí státní formy - monarchie, která byla klerikální už jen z toho titulu, že monarcha byl "Dei gratia".
05. 11. 2013 | 18:16

Yosif K napsal(a):

Sorry - tak nejrozšířenější český deník patří starobolševikovi Porybnému, přeji pěkné počtení, milí levicoví soudruzi, milý socalistický přitěli od bazenku Škromachu Zdenku.......

Však Právo je list kde ZEMAN přednostně dává interview že on nic on onení pučista, on jest muzikant a že je slušný chlapec, že když spí tak ani kořelku nechlastá (akorát si občas při spánku rozbourá koleno o "koberec shrnutý psem" hahahaha..... falešný ochránce plebejů..... geniální bavič lumpenproletářů....)

z Wiki:
Posledním komunistickým šéfredaktorem Rudého práva byl Zdeněk Hoření, jeho zástupcem pak současný šéfredaktor a většinový majitel Zdeněk Porybný, který předtím působil jako zpravodaj redakce ve Washingtonu.

Porybný Hořeního ve funkci nahradil krátce po sametové revoluci na podzim 1989 a současně převzal i vedení vydavatelství Rudé právo, později vydavatelství Florenc. V září 1990 pak založil akciovou společnost Borgis a část akcií nabídl členům tehdejší redakce Rudého práva. Díky své trojjediné roli ředitele vydavatelství Florenc, šéfredaktora Rudého práva a předsedy představenstva a. s. Borgis se mu podařilo společně s dalšími členy redakce realizovat sled právních kroků, v jejichž důsledku začal od 1. ledna 1991 vydávat Rudé právo sám jako soukromý vydavatel. Podtitul „Deník KSČ“ byl pouze nahrazen obecnějším „levicový list“.

Vydavatelství Florenc na Porybného za tuto operaci podalo trestní oznámení,[2] na jehož základě bylo proti němu zahájeno v roce 1992 trestní stíhání. Porybný byl okázale zatčen a transportován s pouty na rukou,[zdroj?] což okamžitě vyvolalo hlasitou kritiku nejen na stránkách Rudého práva (pro nějž se trestní stíhání jeho šéfredaktora stalo hlavní náplní několika dalších vydání), ale bylo i předmětem interpelace několika levicových poslanců na tehdejšího předsedu české vlády Petra Pitharta.[3] Porybný byl brzy propuštěn a o devět měsíců později bylo trestní stíhání zastaveno.

Právo[editovat | editovat zdroj]Právo se profiluje jako levicově orientovaný deník[zdroj?] a je považováno za noviny blízké sociální demokracii[zdroj?], což se projevilo například po policejním zásahu na taneční akci CzechTek 2005, kdy list jako jeden z mála hájil pozitivní stanovisko sociálnědemokratické vlády k postupu policie a naopak kritizoval pořadatele a návštěvníky akce.[zdroj?]

Současným šéfredaktorem je stále Zdeněk Porybný (který je tak nejdéle „sloužícím“ šéfredaktorem ze všech polistopadových tištěných masmédií vůbec), zástupcem šéfredaktora jsou Lubor Kazda, Robert Dengler, Vladimír Dušánek a Michal Rižák. Právo vychází ve vydavatelství Borgis. Podle průzkumu agentur GfK Praha a Median četlo Právo v druhé polovině roku 2007 denně 459 tisíc čtenářů.[6]

Zdeněk Porybný vlastní 91,4 % akcií společnosti[7].
05. 11. 2013 | 18:18

Reveil napsal(a):

Míla
"A neměl by důvody a průběh schůzky objasnit ten nejvyšší"

Nevzpomínám si, že by například po Havlovi někdo někdy žýdal, aby oznámil své neveřejné či tajné schůzky, jejich průběhy a obsahy.
05. 11. 2013 | 18:20

Yosif K napsal(a):

Tož Škromaši Zdenče, napište brzy zase něco dojemného o tom že lhat se nemá a donášení je sběr informací, vaše skuhrání je ohromně dojemné, takového zastánce jako jste vy a president zeman čeští proletáři jen tak hned nenajdou, měli by vám lívbat nohy za to jak za proletáře neúnavně bojujete u nafukovacího bazenku.....
05. 11. 2013 | 18:21

Honza II napsal(a):

Celé dění v současné ČSSD jen odhaluje, jaký je B.Sobotka politik nehroznějšího kalibru. Jak si jen někdo dovolí cokoliv říci vůči jeho téměř zrůdným právnickým myšlenkám, tak je to záškodník ba přímo renegát. Já ještě pamatuji Novotného manýry - ten ale byl proti Sobotkovi vrchol otevřenosti a demokrata.
Přece není možné, aby u nás po revoluci byl v nějaké straně předsedou takový srab, který není ochoten vyskechnout jakoukoliv kritiku na vlastní práci. Hned všech 20 lidí ze 33 odvolat a sesadit, když si dovolili hlasovat proti jeho přiblblé kampani. Se svým nefotopgenickým obličejem a jediným heslem na plakátech přece musí být i Sobotkovi jasné, že tím u mnoha ještě nerozhodnutých lidí úplně ztratil naději na hlasy! Ale kdo by si dovolil v ČSSD jen třeba tohle naznačit, tak toho mediálně zničí, neboť na všech konferencích je přítomen on nebo jeho přisluhovači, které obdaroval funkcemi.
A toto jeho chování netuší ani Zeman, když nechápe, že účastníci chtěli schůzku u něj utajit. Sobotka přece vykoření lidi ze strany jen proto, že navštívili bez jeho vůdčího vědomí prezidenta. Jaká je to protilidová zrůda onen Sobotka, který není ochoten připustit, že Zeman jako první přímo zvolený prezident u nás představuje nyní stejnou autoritu jako výzkumy veřejného mínění.
A proto já volám. Postavme se všichni proti politické zrůdě B.Sobotkovi, protože časem se z něj stane takový diktátor, jako byl Husák. Snad by si měl Sobotka nechat vprávět od nějakých starších lidí, jak se choval Novotný a jeho tehdejší (také) Ústřední výbor. Prostě kluk Sobotka slyšel vyprávět jen o Husákových čistkách a tak je teď předvádí v přímých televizních vystoupeních. Ještě štěstí pro Českou republiku, že ČSSD vedená takovýmto politikem předlistopadového ražení získala jen 50 mandátů.
05. 11. 2013 | 18:21

Martin1 napsal(a):

Schůzka u Zemana
Škoda, že už nemáme Svobodnou Evropu, než by se účastníci dopotáceli domů, tak by jsme to všichni znali z ranních zpráv s pěkným hlasem Lídy Rakušanové. Ale tohle - to mne neba . . . . . Jó - to byly časy, děly se sviňárny, ale informace jsme měli . . :)))
05. 11. 2013 | 18:22

mb napsal(a):

aha gru ... no ja myslim, že ten stat je ( a mel by byt ) hlavne demokraticky a pluralitni ... masaryk myslel, že mu lidi přelezou do státní církve ( nějaké husitské nebo protestantské nebo jak se jmenovala ) ... ale oni nepřelezli ... zatím zdravím ...
05. 11. 2013 | 18:22

mb napsal(a):

vico, kde jsi, nááástůůůpppp ...
05. 11. 2013 | 18:23

Yosif K napsal(a):

Rebel CSSD ale se sociálním cítěním - doufám že aspon občas dá pětku vágusovi na nádratží v Hodoníně..... jinak socani dělnictvu více škodí než že jsou k užitku a nejvíc odborářští parazité....... odboráři zruinovali španělsko, zruinovali řecko, zaplatpánbůh že socani a komanči nemají majoritu v parlamentu, čím dál tím více proletářů prohlédá že socalismus je podvod páchaný hlavně na dělnících.....
05. 11. 2013 | 18:25

Yosif K napsal(a):

Reveil napsal(a):
Míla
"A neměl by důvody a průběh schůzky objasnit ten nejvyšší"

Nevzpomínám si, že by například po Havlovi někdo někdy žýdal, aby oznámil své neveřejné či tajné schůzky, jejich průběhy a obsahy.
05. 11. 2013 | 18:20
Když už je někdo takový hn...up že "tajnou schůzku" neutají, tak by o ní neměl tři dny lhat a pak pod tíhou důkazů otočit. Jak říká škromášek, lhát se nemá a když už se lže pak je zcela idiotské nechat se chytit při lži, Clinton měl také vopruz ze lhaní nikoliv z nevinné felace a štárání doutníkem.....

Zdá se že po 23 letech vytrvalého chlastu intrikování Zemanovi nejde tak jako za mladších let, když nebyl tak vyrumplovanej alkaholem......
05. 11. 2013 | 18:31

pepa napsal(a):

Média jsou rozhodně ovládaná pravicí dnes a denně.Každý, kdo se chtěl dostat k dobrému korytu u veřejnoprávních médií, prošel antikomunistickou, hysterickou průpravou.Viz. Drtinová, která při teroru v Bostonu, prohlásila, že to připravila
severokomunistická Korea.Drtinová ( i Veselovský) se při rozhovoru s prav.politiky plazila po zemi, pokládala libozvučné otázka, neskákala do řečí.Kdežto u levicových
politiků skákala do řečí, nedala možnost vyjádřit ani jednu jednoduchou větu. Z ní by byla dobrá gestapačka.
05. 11. 2013 | 18:31

jedna dvě Honza jde nese pytlík svůj napsal(a):

Honza II
Za Novotného jsem nežil, ale zprostředkovaně vnímám spíše jak ta nesnášenlivost stříká z vás, ne ze Sobotky.
A ty výrazy /zrůda../ a "argumenty" /nefotogenický obličej/, výzvy /postavme se všichni/......jak nějaký strejda z Lidových Milicí co za Novotného chodil donášet dokonce i na své soudruhy.
Anebo že by v Bohnicích zase dobře nehlídali bránu ?
05. 11. 2013 | 18:33

Martin1 napsal(a):

Tak už se prosím vás nějak domluvte, já už tady mám připravenejch jako Dopis 99 pragováků a už jako nevim jen jako pro koho to má bejt, zda jako pro Sobotku, nebo jako pro Haška a tady Venca do mne strká, zda třeba taky pro vstup vojsk a když tak jako těch americkejch nebo zase těch starejch známejch. Ale rozhodněte to rychle - jsem tu jen ve starý vrátnici v zimě a Pragovka je už dávno v tom, no jak se to sem nesmí panu Stejskalovi tím slovem zasvinčit.
Jeden z 99 Pragováků bez Pragovky na stráži, dřív sem psal socilismu, nyní tržního hospodářství - nechci psát rovnou kapitalismu, co kdyby.
05. 11. 2013 | 18:36

fafnir napsal(a):

strýc virus HxNx
je to tristní,když někdo nemá jiný program,než zničení Kalouska.Na vládu to ale nestačí,tam se musí něco nového činit,tak proč po předčasných vítězných volbách už nic nekonáte.
05. 11. 2013 | 18:36

Antonín Malík napsal(a):

Podezřelé na celém to panoptikum jsou dvě věci, a sice jak osvědčení barelomilní žurnalisti najednou horují pro Sobotku, a pak ještě ta nahonem zbubnovaná "spontánní" manifestace na Hradě. Protože tisíc (prý jich tam bylo tisíc... všimněte si, vždycky, když chce ČT zveličit počet lidí na nějaké akci, tak dělá záběry zespodu - tak chybí přehled o počtu účastníků) - tedy "tisíc mladých" voličů ČSSD v Praze -to se nenajde, ještě k tomu v nedělí, uprostřed bloku 3 volných dnů, ještě k tomu na jednom místě a ve stejném čase.
05. 11. 2013 | 18:36

Yosif K napsal(a):

pepa napsal(a):
Média jsou rozhodně ovládaná pravicí dnes a denně.Každý, kdo se chtěl dostat k dobrému korytu u veřejnoprávních médií, prošel antikomunistickou, hysterickou průpravou.
05. 11. 2013 | 18:31
KONEC CITATU.

Právo jsou nejrozšířenější noviny, ty jsou dle vás také pravicové? Pokud ano tak pro úplná paka vydávají ještě Halo Noviny. Ty vám nestačí? Jsou v každý trafice, uvědomělí socalističtí a bolševičtí soudruzi si je opřeci mohou kdykoliv koupit.

Nechápu nač si stěžujete, ale asi nějak si musíte nějak falešně vysvětilt že dělníci se při těchto volbách masově vydělali na KSC a CSSD na jejich rozštvávání třídní nenávisti a šli masově volit miliardáře Babiše..........
05. 11. 2013 | 18:37

Bakalův nezvaný host napsal(a):

Někteří lide z ČSSD si našli příznivce nepochybně z pravé strany politického spektra.

„Takové SMS jim chodí

Pro Lenku Kadlecovou (44), krajskou zastupitelku ČSSD v Liberci
Ty svině jedna, jak si dovoluješ hlasovat proti Slávkovi Sobotkovi?! Co si o sobě myslíš, ty k**vo?! Dej si bacha, až budeš chodit Libercem aby tebe nebo tvoje děti nepřejelo auto!

Pro Zdeňka Škromacha (56), senátora ČSSD
Už se potíš? To jsi ale k**ot nechat se tak ukecat na staré kolena. No tak si to teď vyžer. Přeji hezký zítřejší den. Jistě přijdeš podpořit Slávka. Rádi tě uvidíme. Zm*de prolhaný!!! Lžeš celému národu!!!!!

Pro Markétu Wernerovou (30), poslankyni ČSSD
Tak ty svině nedáš pokoj!?!? Měla jsi si vzít příklad z Chovance! Doufám že si naivně nemyslíš že nevíme kde bydlíš? Zkus slávka ještě jednou podrazit a zakroutíme ti krkem!!!!“

„Podávám na autora jedné z SMS trestní oznámení. I když se neobávám, že by vyhrůžky naplnil, tohle už je moc,“ řekl nám exposlankyně Vlasta Bohdalová (56). Blesk mluvil s autorem podobné zprávy adresované senátorovi Zdeňku Škromachovi (56). „Poslal jsem mu jí, já se za to nestydím,“ řekl nám podnikatel z Brněnska.
http://www.blesk.cz/clanek/zpravy-politika/217188/drsne-vyhruzky-za-puc-proti-sobotkovi-dej-si-bacha-at-te-neprejede-auto.html

Dělníci z padesátých let požadující očistu KSČ byli asi kultivovanější.
05. 11. 2013 | 18:38

Bohuslav Vissarionovič napsal(a):

Yosif K

"Lhát se nemá"

Pravdu díš, proletáři, nemá.
Leda, ža by byl člověk Chovanec. To pak zase jo. To nevadí.
05. 11. 2013 | 18:40

estebácký udavač o morálce káže napsal(a):

škromachu, škromachu
že ty si chtěl být zase ministrem?? když socan vidí koryto, přestane přemýšlet. hrrr s nožem na slávečka. měls to zapotřebí?? vždyt tlustej seš už dost.
05. 11. 2013 | 18:43

Reveil napsal(a):

Yosif
"Zdá se že po 23 letech vytrvalého chlastu intrikování Zemanovi nejde tak jako za mladších let, když nebyl tak vyrumplovanej alkaholem......"

To už je takové prokletí, co na Hradě lpí. Havel byl ochlasta, Schwarzenberg, legendární opilec, se na ten Hrad ani nedopotácel, Zeman z nich pije možná nejméně, každopádně nejdéle vydržel jakž takž pohromadě a zatím je z těch tří nejméně postižený. Má samozřejmě poruchu periferního nervstva... To Schwarzenberg, ten má centrálního.
Takže tak nějak.
05. 11. 2013 | 18:45

smutný napsal(a):

Antonín Malík

na tom není nic podezřelého, holt taková jsou naše "nezávislá" "objektivní" média, že umí psát všichni stejně podle zrovna té nálady jaká převažuje a ještě ji přiživovat házením klacíků do ohně. Stačí si vzpomenout jak svorně vedla kampaň proti Paroubkovi protože si to dav přál.
05. 11. 2013 | 18:46

Antonín Malík napsal(a):

smutný
"proti Paroubkovi protože si to dav přál. "

Já myslím, že to bylo a je naopak. Že dav si to přál a přeje, protože mu to média říkají, že si to má přát. Dav by nebyl davem, kdyby nedělal, co mu média říkají.
Jinak, kampaň proti Paroubkovi byla ještě hračka v porovnání s kampaní proti Zemanovi, kampaní za Schwarzenberga a Sobotku, kampani proti třem pučistům (kterých ale bylo pět..no nevadí, Dumas taky napsal o třech mušketýrech, kteří byli čtyři).
05. 11. 2013 | 18:53

gabriela napsal(a):

Sobotka narozdíl od tklivě zpívajícího Škromacha a dalších zkrachovalých "pučistů" zabodoval u Jana Krause a vlastně i u mne. Přiznal, že má koule, tak ať je na ÚVV ukáže a zase bude v ČSSD všechno "ólrajt" ;-) Kdo neviděl, nenechte si ujít. Málokdy se Krausova show tak skvěle vydaří, aby se člověk od srdce zasmál a zdaleka ne jen jednou :-)))))))))))))))))))))

http://www.youtube.com/watch?v=9-kgjeFPyZM

Ano, Sobotka by měl zůstat předsedou strany a také by měl být jmenován premiérem. Nehledě k tomu, že je předsedou vítězné strany. Lepšího člověka tam oranžoví fakt nemají. Možná ještě tak Lubu Zaorálka, ale vzhledem k tomu, jak strašlivě dlouho čeká na ministerstvo zahraničí, tak vlastně není o čem a o kom hovořit ...
05. 11. 2013 | 18:55

Martin1 napsal(a):

A proč si k tomu nezahrajeme, tak jo!
http://www.youtube.com/watch?v=-jZKhC7CtEI
05. 11. 2013 | 18:56

vasja napsal(a):

Pane Zděňku, přestaňte žrát. Takhle autentickej socialní demokrat nevypadá.
05. 11. 2013 | 18:58

Reveil napsal(a):

Yosif
Ten argument s alkoholem není dobrý, protože se dá vztáhnout na Havla, Schwarzenberga a taky na Kalouska.
U Kalouska doporučuji si všimnout zvláštního fenoménu, nejspíš rovněž projevu nějaké centrální poruchy: zejména, když nemluví a poslouchá třeba otázky, či projev svého maskota, tak zhruba každých 40 sekund otevře naprázdno, zcela dokořán, ústa, nechá je cca 3-4 sekundy otevřené, pak je zase zavře. Vypadá přitom jako štika na suchu.
05. 11. 2013 | 19:01

Petr. napsal(a):

Pane senátory,
snad si nemyslíte, že ta hra je hra předsedy Sobotky? Z temného záhrobí tahají za nitky jiní křišťáloví předsedové!
05. 11. 2013 | 19:01

Yosif K napsal(a):

Z milého socalisticvkého soudruha Škromáška stříká nenávist ku poelsednímu vývoji, zemanistická klika se odkopala jako trapné krzsz, na tzom netzmění nic ani to že Sobotka také nemá ve všem čisté ruce.

Za debakl levice při volbách však nemůže Sobotka, kdyby CSSD vedli obezní kuglofové jako Hašek a Škromach tak by CSSD dostala na p..el ještě více než dostala nyní.

Za debaklem levice nutno vidět to že stále více a více dělníků si uvědomuje že pracovní místa jim uzajistí kapitalisté (třeba jako Babiš) spíše než socalističtí doktrináři jako škromach - intrikující a rozeštvávající lidi proti sobě.
05. 11. 2013 | 19:06

Kdysi skalní napsal(a):

Pane Škromachu, poškodil jste sociální demokracii, dal jste přednost vlastním ambicím před zájmy voličů. Byl by blázen, kdo by si Vás vzal do týmu, nedokážete být loajální. Nikdo už dnes nemůže vědět, kdy koho podrazíte. Už se to s Vámi potáhne a nezbavíte se toho. Dohrál jste. Hlasujete často s pravicí proti programu a doporučením vlastní strany. politika Vás úplně zkazila. Měl byste hodit zpátečku. Takového zástupce opravdu nepotřebuji. Jestli tam hodláte, zrovna jako Hašek a Tejc sedět i nadále, tak sociální demokraty volit nebudu. Škodíte jim. Ale to je Vám asi už jedno. Melčák a Pohanka jsou Vaše vzory.
05. 11. 2013 | 19:11

Petr z Tábora napsal(a):

to Lila 18:03:
Dobrý večer. Já s Vámi v podstatě souhlasím. Jen nevidím velký rozdíl mezi oběma stranami sporu v ČSSD. Coby nevoliči ČSSD mi pragmaticky nevadí vítězství pana Sobotky, protože mi připadá málo schopný.
Já jsem si ze socialismu vypěstoval odpor k mediálním kampaním proti nepohodlným lidem, takže mi ihned zabliká červená kontrolka. Tím vůbec netvrdím, že Hašek a spol jsou nějací svatoušci, ale takoví jako nyní byli i před lety když jim leckdo lezl do zadele - ostatně před pár dny měl Hašek ještě většinu v předsednictvu. Ale kampaň proti němu ukazuje, že se hraje o více než jen o Haška a Sobotku. Považujete za logické, když má pan Sobotka podporu od odpůrců ČSSD ? - případnou pohádku o morálce neberu. To ponechávám na Vašem zamyšlení, odpustím si konkrétní spekulace.
05. 11. 2013 | 19:12

resl napsal(a):

po vás Škromachu, je zbytečné jít. s vaším rozumem dojdete sám. víte kam ?
05. 11. 2013 | 19:14

vico napsal(a):

Škromachu, co jste mi to jen udělal :-(. Sněť, kterou jste vy zemanisté zamořovali ČSSD a přetvářeli z ní prezidentskou stranu, jsem nazval krátce "škromaši". Teď abych začal vymýšlet nový termín.

Škromachu, věnoval jste se někdy alespoň rekreační kanoistice? Asi ne. Neumíte totiž vůbec číst vodu. Nevyhodnotil jste správně vzkaz 1,5 procenta hlasů pro Zemanovce. To nebyla jen vlnka oblévající neškodný valoun, ale bublající vlna tříštící se o ostré hrany skály.Místo pindů "u bazénku" jste si měl sjet jez u Majdalény na Lužnici. Nemusel jste teď připomínat vepře, který si myslel, že ho hospodář vyvedl z chlívku na procházku. To už tak bývá.Jakmile u koryta nabudete jateční váhy tak...po vás jdou,jdou,jdou.
05. 11. 2013 | 19:15

george napsal(a):

Pane Škromachu, celý život jste nic nedělal při svém vzdělání vyučence. Celý život jste politikařil, dnes jste senátorem (bože kdo už tohle u nás může dělat). Platí na vás pořekadlo :"Spolu přichyceni, spolu oběšeni". A je jedno, kdo byl aktivnější a kdo se jen k Bimbovi přituloval.
05. 11. 2013 | 19:15

Martin1 napsal(a):

Ale chce to opravdu vstát a troch se hejbat - tak Zdeňku a jedem!
http://www.youtube.com/watch?v=-ScjucUV8v0
05. 11. 2013 | 19:17

řikaj, že BS bude eště lepší než gross napsal(a):

Pravdoláskařské esemesky podporující Bohouška jsou dojemné, ale mnohem veselejší zdá se mi podpora hvězdy KDU-ČSL marxistickoislamistickejm teroristum:
http://www.parlamentnilisty.cz/arena/nazory-a-petice/Daniel-Solis-Jak-nakupuji-teroriste-ceske-politiky-kauza-Daniel-Herman-288404

V Čechách aby člověk mezi lepší lidi nosil muškařské gumáky do pasu a po návštěvě prováděl desinsekci.
05. 11. 2013 | 19:20

Yosif K napsal(a):

Reveil napsal(a):
Yosif
Ten argument s alkoholem není dobrý, protože se dá vztáhnout na Havla, Schwarzenberga a taky na Kalouska.
U Kalouska doporučuji si všimnout zvláštního fenoménu, nejspíš rovněž projevu nějaké centrální poruchy: zejména, když nemluví a poslouchá třeba otázky, či projev svého maskota, tak zhruba každých 40 sekund otevře naprázdno, zcela dokořán, ústa, nechá je cca 3-4 sekundy otevřené, pak je zase zavře. Vypadá přitom jako štika na suchu.
05. 11. 2013 | 19:01
OK nemáte rád Kalouska, OK Kalousek taky hodně pije, Havel hodně byl, Schwarzenberg pije a Klaus ukradl propisku a byl narcis.

Zeman je taky narcis a jako intrikán zatím trošku pohořel, operaci "převrat v CSSD" odstartoval v neděli ráno v OVM on sám když na otázku o Sobotkovi řekl "jak řekl umírající rabbi synovi - VŠECHNO JE JINAK" hle hle hle hle ono je všechno úplně jinak ale jinak než to loutka lukoilu naplánovala. Vagit Alekperov si musel udělat u zemana další černej bod.......

Jak říkal Dejdar, se Zemanem bude fakt hodně srandy......

......a že se někdo střízlivý málem přizabije o "koberec shrnutý psem" tak to je humor jak od šimka a grossmana.

No nic socalističtí soudruzi a přátelé se rvou mezi sebou jako vzteklí psi a kočky, v Ostravě vymetli Kainara, začíná to připomínat občanskou válku ve španělích, kde se levičáci navzájem popravovali a zabíjeli za nejroztodivnější levicové a pravicové úchylky tak dlouho až nakonec prohráli válku......
05. 11. 2013 | 19:20

charlie napsal(a):

Lidičky, svítá - ODS ve šrotu,KSČM v čekárně, Kalousek na hanbě, ČSSD s nákazou bolševiků v ošetřovně.
Teď už to snad může být jen lepší.
A díky většině komentátorů - takhle jsem se už dlouho nezasmál - přece jen ten "punč" byl k něčemu dobrý.
Dobrá zpráva: humor v Čechách žije! a Škroma nadzvedl stavidlo - díky soudruhu.
05. 11. 2013 | 19:26

Joe Ratata napsal(a):

Sobotku a možná i celou ČSSD svojí podporou spolehlivě znemožní Kalousek a jeho parta presstitutů.
05. 11. 2013 | 19:32

resl napsal(a):

Škromach ? To je ten, co ho má rád Zeman ? No jistě, dyť víte, že má čuch na lidi. Zdeněk a Miloš, kámoši, parťáci v chlastu, servilní kamarádi, kdy jeden se řehtá a druhej je "vtipnej." Svůj k svému.
05. 11. 2013 | 19:32

Richard napsal(a):

buďte rád, že po Vás jdou, znamená to, že máte ještě hodnotu,...
za čas si Vás nikdo ani nevšimne
Vaše "hříchy" budou zapomenuty společně s Vámi
05. 11. 2013 | 19:38

Bakalův nezvaný host napsal(a):

Pro charlie.
To není všechno, hlavou pravice a díky rozkladu ČSSD asi nejsilnější stranický (hnutí) vůdce, je bývalý komunista a donašeč STB, jeho ideologický pomocník a hrdina číslo 2 z plakátů, taky bývalý komunista psal oslavné ódy na Gottwalda a pak se stal kovaným pravičákem,
to jsou česká média a jejich výsledky.
05. 11. 2013 | 19:40

mb napsal(a):

( vico umí ... :-))
05. 11. 2013 | 19:41

Yosif K napsal(a):

Socani jsou největší škůdci dělnictva, nyní se snad CSSD propadne a rozpadne ještě hůře než se propadla ODS, lidi jkteří si lžou a pak si přes televizi nadávají do pučistů, honů na čarodějnice, Fierlingrů, Gottwaldů, Stalinů a Hitlerů aSI TĚŽKO UŽ BUDOU spolu UPŘIMNĚ SPOLUPRACOVAT.

Zemanova reálná obliba NIKDY NEBYLA 55%. Zeman dostal v prvním kole 25% zbytek jej volil jen proto že knížete nemá rád ještě více než zemana, ale to není reálná obliba.
Zeman bude oxidovat na Hradě ještě štyřiapůl roku, ale pokud bude furt padat na čumák a na koleno a idiotsky nešikovně intrikovat tak bude čím dál tím mín populární.

Zeman přestává vypadat jako geniální bavič proletošů a začíná vypadat ako opuchlej, přeříkavající se a unavenej vagus někde z lavičky na Karláku.

Pokud Babiš udrží ve svým hnutí elementární disciplínu a pokud se socani i nadále budou rvat mezi sebou jako vzteklí psi tak by příští volby mohl vyhrát Babiš a levice by asi šla do pekel.
05. 11. 2013 | 19:42

ajeto napsal(a):

Škromach
Nedivím se, že lidi budou pořád hledat nějaké nové strany, které budou chtít bojovat s dinosaury. Stačí se podívat na vás.
05. 11. 2013 | 19:45

petrof napsal(a):

Zdendo Škromachů, je jasné, že si za své problémy můžete sami!!!
Mě však nyní spíše trápí otázka : bude Míra Kalousků premierem...??? Ačkoliv jsem již 22 let volič ODS, musím uznat, že v současné parlamentní sestavě, je to bezesporu nejschopnější politik....!!
Zkuste se na to v neděli přeptat, na tom vašem ÚV.
05. 11. 2013 | 19:46

Yosif K napsal(a):

.... a jako za občanské války ve španělích, levičáci se navzájem obvinují z posluhování fašistům, buržoazii, z trockismu, anarchismu atd atd - jen dál, a vzhůru do boje mezi sebou, levicoví soudruzi, potlučte se navzájem a rozpadněte se... dělnictvu bude bez vás lépe.....

......a nějak se ještě nedostalo na to co s bývalými členy SCSSD kteří nepředloženě přeběhli do SPOZ - třeba rudí velkoburžujové miliardaři Toman a Koníček by se mohli jako posila zemanostického křídla v CSSD ještě náramně hodit, ne?
05. 11. 2013 | 19:47

martin napsal(a):

Škromachu, Škromachu, evidentně trpíte stihomamem. Najděte si psychologa. Nikdo po vás nejde.
Nějak jste pozapoměl, že jste činitelem veřejným s určitou mocí a tudíž i politikem...i když u vás je tohle přehnaně sofistikované označení...., do něhož se lidé strefují a strefovati budou.
Mnoha lidem jen vadí, že se projevujete jako servilní vůl, jste malinko infantilní, tváříte se jako reklama na jelito a ještě si navrch myslíte, že jste tak důležitej, aby po vás někdo šel. Když na to nemáte, tak neskuhrejte a jděte od válu. Nějak se už uživíte. Kromě hloupých řečí, přiblblých srandiček a nechutného předklonu před prezidentským dědkem jste publiku nic nepředvedl. To se stává. Na honorářích jste si za pitomá představení již vydělal, komedie vás unavuje a blbnete se stihomamem. Tak toho jednoduše nechte. Uleví se vám. Uleví se nám-publiku....a bude. Je to prosté. Jako vy. Jako čerpadlo.
05. 11. 2013 | 19:50

puf napsal(a):

Pane senátore
máte tady ohromnou odezvu. Stejnou, jako když něco napíše Ičko Langer nebo nejlepší financ Mirek Kalousků. To budou asi Vaši kámoši, né ? Jste v moc dobré společnosti, gratuluju. Ste to dopracoval ....
05. 11. 2013 | 19:50

Yosif K napsal(a):

Bakalův nezvaný host napsal(a):
Pro charlie.
To není všechno, hlavou pravice a díky rozkladu ČSSD asi nejsilnější stranický (hnutí) vůdce, je bývalý komunista a donašeč STB, jeho ideologický pomocník a hrdina číslo 2 z plakátů, taky bývalý komunista psal oslavné ódy na Gottwalda a pak se stal kovaným pravičákem,
to jsou česká média a jejich výsledky.
05. 11. 2013 | 19:40
Vida vida, když Zemanisti prodávali Babišovi Unipetrol tak jim byl Babiš dobrej a ted na něj vytahují takovou blbost že byl vedenej v seznamech STB? Božíčku, vždyt velká část zemanistů byla u STB vedená taky (Šlouf, Kavan....) .....a jací to byli zapálení bojovníci za práva proletošů......
05. 11. 2013 | 19:51

vico napsal(a):

zdravím mb a vlka :-)
05. 11. 2013 | 19:51

Reveil napsal(a):

Yosif

Souhlas. Zeman je samozřejmě intrikán a narcis (to byl i Havel a Klaus, to je na Hradě teď už nejspíš každý), navíc už mu to tak nejde. Zřejmě nejlepší kondici z hradních narcisů měl Klaus a nejspíš nejzdravější český prezident byl Husák.
Nesouhlasil bych s označením tuzemských socanů za "levičáky" - to jsou u nás jen komunisti. Rvačka pesudopravičáků a pseudolevičáků mazi sebou i navzájem teprve začíná.
05. 11. 2013 | 19:52

ujo napsal(a):

vico píše:
"Sněť, kterou jste vy zemanisté zamořovali ČSSD"...
no ono nic není tak jednoduché, bez Zemana by totiž nebylo co zamořovat.
Škromacha neznám, někde jsem četl, že má oprávnění z vyhlášky 50/78, dokonce ho používal, dálkově vystudoval (za socíku!,tehdy soukromé školy ani Plzeň nebyly)techniku nebude to asi úplné ozeřávátko.
Nosil ale zemanovi slivovičku, to se u některých neodpouští.
a pokud jde o ta kila-má více než barel?
05. 11. 2013 | 19:56

Reveil napsal(a):

Yosif
"ale pokud bude furt padat na čumák a na koleno"

Koukám, že Zemanovo koleno přebírá roli Paroubkovy bradavice.
05. 11. 2013 | 19:59

Bakalův nezvaný host napsal(a):

„Trest za názor? Jako v padesátých letech…

„Situace před nedělním ÚVV je pořád nejasná, je to sice za pár dní, ale i to je pořád strašně moc času. Celé mi to ale připomíná hon na čarodějnice nebo 50. léta. Takovým způsobem chtít někoho trestat za názor je pro mě něco neskutečného. Nenapadlo by mě, že se dvacet čtyři let po listopadu 1989 něčeho podobného dočkám,“ uvedl rozladěně další z oslovených a člen ÚVV ČSSD.

Třetí z respondentů přišel s velmi extrémním výkladem celé situace v ČSSD, sdělené informace má ale podle svých slov ověřené z několika dalších zdrojů.

„Sobotka po té výzvě předsednictva padl do náruče Dienstbierovi, který zas padl do náruče Kalouskovi a ten teď de facto řídí ČSSD. Pokud se těm pravdoláskařům podaří ze sociální demokracie odstranit tu skutečnou levicovou část, do vedení si dosadí Dienstbiera a stane se z nás béčko TOP 09 a můžeme se rovnou odstřelit. Pak skončíme s pěti, šesti procenty a budeme rádi,“ nastínil černý scénář vlivný člen sociální demokracie.“
05. 11. 2013 | 20:01

resl napsal(a):

ujo, do pekla zajel
05. 11. 2013 | 20:01

petrof napsal(a):

pane Škromachu, je zřejmé, že ty vaše strkanice a podrazy, nikoho (krom medií) moc neberou. Ale co bude s vaší propagandou....???
Podle nejnovějšího hodnocení OECD je v celkové kvalitě života ČR na 22. místě. Hospodářské a ekonomické výsledky jsou stále nadprůměrné a lidem se žije dobře!!!
Tak, co teď s tím???
05. 11. 2013 | 20:05

Bakalův nezvaný host napsal(a):

Pro petrof
Když už tak už

„V žebříčku kvality života čtyřiatřiceti členských zemí OECD se Česká republika umístila na 22. místě, a to za většinou západoevropských zemí, ale před mj. Itálií, Izraelem, Polskem, Portugalskem, Maďarskem, Řeckem, Estonskem a Ruskou federací.

Nejlépe je na tom Česká republika v kategorii osobní bezpečnosti a vzdělávání, relativně špatně v oblasti příjmů, bydlení, v oblasti rovnováhy mezi prací a volným časem, v oblasti života občanů jako komunita, v občanské angažovanosti a ve zdraví.

V ČR je podle zjištění OECD podstatný rozdíl v příjmech různých skupin obyvatelstva. Nejbohatších 20 procent obyvatel vydělává čtyřikrát více než nejchudších 20 procent obyvatel. 66 procent obyvatel ČR ve věku od 15 do 64 let má placené zaměstnání. Placené zaměstnání má 74 procent mužů a jen 57 procent žen. Průměrná délka života v ČR je téměř 78 let, je to o dva roky méně než je průměr OECD. Průměrná délka života žen je 81 let, mužů 75 let.
75 procent českých občanů uvádí, že během průměrného dne mají víc pozitivních než negativních zážitků. Je to nižší procento než průměr v OECD, který je 80 procent. „

- See more at: http://www.blisty.cz/art/70877.html#sthash.O7Sny2DF.dpuf
05. 11. 2013 | 20:11

Hobojistka napsal(a):

Bakalův nezvaný host

Jistě že ten bolavý palec ČSSD se jmenuje Dienstbier. Zhrzený infantil, který se stal lehkou kořitsí pro TOP 09. Lidový dům by si měl dát pozor na syndrom činitelů s německým jménem . Jako byl Fierlinger kukaččím vejcem KSČ, je Dienstbier kukaččím vejcem TOP. Sobotka je pouhá loutka, kiterá tancuje na Dienstbierově drátku. A ten má svůj obchod s Kalouskem uzavřený už od ledna.
05. 11. 2013 | 20:12

Bohuslav Vissarionovič napsal(a):

Pokud je Chovanec vyčleňovaný z okruhu "pučistů", omlouvasný, tolerovaný, hájený, potud je jasné, že tu nejde o žádnou demokracii, o žádné ideály, ale o koryta. Při takové honičce na čarodějnice je omluva jedné z čarodějnic špinavost.
05. 11. 2013 | 20:17

estebácký udavač o morálce káže napsal(a):

zeman udělá na sklonku sve alkoholické kariery přeci jenom nakonec jednu prospěšnou věc. zlikviduje oranžové komunisty. a my jsme si o něm mysleli, že je uplně k ničemu.
05. 11. 2013 | 20:21

petrof napsal(a):

bakalův host :
nešlo mi výčet nesporných úspěchů pravicových vlád a další podrobnosti, šlo mi jen o příkrý rozpor s levičáckou propagandou ......o zchudlém národu a zbídačelé zemi.
05. 11. 2013 | 20:24

estebácký udavač andrej o morálce káže napsal(a):

bohuslav,
a co ste si myslel, že jde??? dobro lidu??? v kapitalismu vykořistuje človek človeka, zatímco v socialismu je tomu přesně naopak.
05. 11. 2013 | 20:27

Bohuslav Vissarionovič napsal(a):

estěbácký udavač andrej

ovšemže si to nemyslím. Leč oficiální média to takto podávají. A na Chovancovi se nejjednodušeji ukazuje, že to tak není.
To s vykořisťováním je ohraná písnička. Kromě toho už není výstižná. Žádný kapitalismus přece nemáme. V gangsterském rukotržnictví platí nikoliv "homo homini lupus", nýbrž "homo homini homo".
05. 11. 2013 | 20:32

Ze života hrocha napsal(a):

Ale no tak soudzi

To jste sosani, půlsosani, čtvrtsosani….to jste odboráří?

To se dělá srovnávat chudáka uštvaného psance Zdendu- wanted Dead or Alive- k vepříkovi?
Styďte se!
Rolling Stones měli na koncertech nafukovací obludy z PVC. Já i Fanda –při představě Micka Jaggera s růžovým nafukovacím Zdendou nad hlavou, neusneme.
To by byl zážitek, to by bylo konceptuální umění.
Ale třeba by mohl Zdenda po letech kápnout božskou a vyzvonit, proč v tom hampejzuj, kde ho nachytali novináři, nechodil do patra. Možná se tam chodil jen vycachtat, než si pořídil svůj bazének..
To by byl seriálek.
05. 11. 2013 | 20:34

estebácký udavač andrej o morálce káže napsal(a):

bohuslav,
máme takovou podivnou směs kapitalismu a socialismu. říká se tomu evropský sociální stát. kapitalismus po toho, kdo má smůlu a tvrdě maká v montovně za 13 hrubýho, socialismus pro toho, kdo má štěstí a válí se ve státní správě financované na dluh za 25 hrubýho.
05. 11. 2013 | 20:39

stoppa napsal(a):

Sobotka mě zklamal. Čekal jsem když sděloval národu jak nepůjde na tu oslavu na Hradě že tam na náměstí u sochy protestně přespí ve spacáku. A on nic.
05. 11. 2013 | 20:41

Proktomil Pokorný napsal(a):

Chovanec že byl omilostněn?

To se nedivím. Všichni jsou to chovanci!
S výjimkou nevychovanců.
05. 11. 2013 | 20:47

charlie napsal(a):

Bakalův nezvaný host
po tom všem, co se tady za těch 24 let odehrálo (bolševici se převtělili na pravičáky) je už skoro jedno, kdo se republiku, které tikají biologické hodiny, pokusí vytáhnout ze srabu komouš nebo stbák (nebo obojí).
Je to sice poněkud tragikomická situace, ale nějak už mi to připadá vyčpělé téma.
05. 11. 2013 | 20:51

Gudka napsal(a):

"U Kalouska doporučuji si všimnout zvláštního fenoménu, nejspíš rovněž projevu nějaké centrální poruchy: zejména, když nemluví a poslouchá třeba otázky, či projev svého maskota, tak zhruba každých 40 sekund otevře naprázdno, zcela dokořán, ústa"

Nejspíš se jedná o poruchu zvanou "globus hystericus", kdy postižený má neodbytný pocit váznoucího sousta v krku. Obvykle tomu pocitu uleví, když spolkne skutečné sousto nebo se napije. V situacích, kdy to nejdem, se snaží polykat vzduch. Vyskytuje se někdy u rozrušení, jindy bez rozeznatelného podnětu. Přičítá se nějaké mozkové dysfunkci (chronický alkoholismus?)
05. 11. 2013 | 20:53

Richard napsal(a):

Vy jste vlastně pane Škromachu neudělal nic "špatného", jen Vás "šlo pět plus jeden prezident na jednoho Sobotku". To už musí být chlap dost velký slaboch, do něčeho takového se zapojit. Ne ne, odkaz na politickou strategii nezabere(jako ani nezabraly racionalizace v cause Nečas, skutečnost byla příliš očividná než, aby ji bylo možné rozumem obelhat). A v duchu skutečnosti, kterou jste sami propagovali, bude mít ČSSD silného vůdce, tím se totiž Sobotka, pokud celou situaci ustojí, velmi paradoxně právě bojem s Vámi, stane...
Vy jste ho vlastně svou slabostí velmi posílili, dali jste mu možnost ukázat, co v něm je, přitom jste také ukázali, co je ve Vás, resp. že tam není skoro nic, slabost...
A tipl bych si, že ťavka čeká taky "velkého, silného" Zemana, pokud bude svými vrtochy dále destabilizovat situaci v zemi...
tipuji, že mu jí zasadí sám "slabý" Sobotka...
05. 11. 2013 | 20:54

charlie napsal(a):

Jedno je jisté:
pokud by se ten kavárenský puč odehrál nejpozději v září, vyčistil by se včas chlív, tak by asi ČSSD dostala 25-30%.
Přítelové sice hráli divadlo na kamarády a jednotu, ale dost lidí jim to nebaštilo.
Navíc - téma církevních restitucí nějak vyprchalo - daleko lákavějším tématem by bylo rozkrytí solárních barónů - těm dáváme ročně 10xvíc (25,7miliardy) než na vyrovnání s církvemi.
05. 11. 2013 | 20:59

pytlákova chovanka aneb chovancův pytlík napsal(a):

psanci versus chovanci
Honzák má klienty

sobotkovi hrozilo, že bude bez práce, že bude klapat rovnátky na kočkodromu u vozejků s jinými strašidly v Domě hrůzy a pojedenou je národním hrdinou.... Švejk věděl svý..... na bitevním poli se mění situace každým okamžikem
05. 11. 2013 | 21:01

Kenyh napsal(a):

Konečně se ukázali ti, kteří v politice nemají co dělat. Můžeme se divit, že je republika z velké části rozkradená, když se tam cpou lidé naprosto bez charakteru. Nejvíc se mi líbí, když takoví lidé chtějí lustrovat kdo byl dříve komunista a kdo byl konfident STB a sami mají profil možná horší než ti dříve jmenovaní. Kdyby chtěli konzultovat výsledky voleb tak by to nedělali tímto způsobem a tzv. nadstranický president by je bez předsedy neměl vůbec přijmout, ale protože je stejný jako Haškovci tak je stejně falešný. Kdyby měl charakter tak by neříkal to co citovaly dnešní noviny. Měl by se snimi vzít za ruce a jít do Neumětel.
05. 11. 2013 | 21:01

Bakalův nezvaný host napsal(a):

Pro petrof.
Nebudu se s tebou špinit, nikomu za to nestojíš ani mně,
Většina občanů ví, jak si naše země za vlády pravice pomohla.
05. 11. 2013 | 21:04

Rosťa napsal(a):

Pokud tuto šaškárnu vyhraje ta Dienstbierova klika, je už jedno, jestli volič volí socany, nebo TOPáky. A ta mediální podpora Sobotkovi po tom, co mu nemohli přijít na jméno je obzvlášť komická.
05. 11. 2013 | 21:09

Eva napsal(a):

Vy máte ale drzost, soudruhu Škromachu. Před lidmi, kteří si na živobytí vydělávají poctivou prací budete hrát ještě tyátr a dělat z nich hlupáky. Ve svém lenošení jste úplně ztratil soudnost. Jen běžte zpátky makat, ať víte, jaký je obyčejný život.
05. 11. 2013 | 21:13

Admirál napsal(a):

Zní halali pravdyalásky, zaveďte psi na stopu, vzhůru zlatá 50.

Pane Škromachu, bacha tahle smečka pravdyalásky to nesou žádní hodní pejsci.

Kdo viděl dnešní zprávy ČT, ví, že jsou to psi z 50. let. Všichni se jmenují Urválek.

Kdo si v téhle štvanici omočí, nemá právo vyčítat bolševikovi ani ň.
05. 11. 2013 | 21:14

Eva napsal(a):

Kenyh:
Copak, potrefená husa se ozvala?
Pán taky byl stb a nepřeje si být lustrován? Vy máte stejnou drzost, jako ten Škromach. Aspoň zalezte a buďte zticha, buďte rád, že vás už dávno někdo nepotrestal.
05. 11. 2013 | 21:15

Pradědek Čech napsal(a):

Pane Škromachu,

voliči vás, z mně neznámého důvodu, nevykroužkovali, tak jste to, se svými čtyřmi kolegy, musel udělat sám.

Jsem vám, jako občan této těžce zkoušené zemičky velmi vděčný. Nedovedu si vás, a vaše kolegy pučisty, představit jako ministry eventuální příští vlády.

Nevím jak ostatním občanům, ale mně se při pohledu na vaší profláknutou, tučnou a tupou tvář dělá fyzicky nevolno. Nejste v tom sám, je vás víc, co by se měli definitivně ztratit z politiky v propadlu dějin.
05. 11. 2013 | 21:19

Michal Macek napsal(a):

Admiral

ale dete...
05. 11. 2013 | 21:20

Michal Macek napsal(a):

me se libi jak tu jisty jedinec horujici proti sobotkovi vystupuje pod nekolika nicky :)))
05. 11. 2013 | 21:21

Eurosvazak Marxista napsal(a):

Tlustochu, dej si kaficko, sedni si do nafukovaciho bazenku a zavolej do KSC, jestli by te nechteli. ze jsi uzasne popularni levicovy politik a ze v jejich dresu budes bojovat za prosty lid. I bez funkci. Ne?
05. 11. 2013 | 21:27

Bakalův nezvaný host napsal(a):

Pro Michal Macek.
To bude spíše o tobě a o Sobotkovi.

My ostatní nepoznáme,
kdo zde vystupuje pod více nicky, ale kdo se neštítí křivactsví, ten klidně jeden z táborů z něčeho podobného obviní a důkazy k tomu nepotřebuje.
Je to o tobě a Sobotkovi, kterého zřejmě takovým sprostým způsobem chceš obhajovat.
05. 11. 2013 | 21:43

Arnie napsal(a):

to Eva, 21.15
Proč to rozčílení. Myslím, že jste mimo mísu.
Škromach, svého času ministr (KSČ, milice), Filip (StB, i s krycím jménem), plukovník Zbytek (velitel tankové divize v listopadu 89), Šlouf (předsednictvo UV KSČ), o ministrech minulých vlád v čele s Kato, nemluvě.
To jen tak namátkou, zběžně.
Přátelé, známí a veřejní činitelé ze Zemanova okolí. Převážně veřejní činitelé nebo pracovníci státní správy.
Byli lustrováni/nebyli? - Potřebovali to, nebo ne? Nikdo dobře neví.
A jak vlastně lustrace proběhla, pokud se jí dotyční zaštiťují?
Nikdo přesně neví.
A osvědčení o lustraci vydal nakonec kdo? Patřičný soud se soudcem a členy senátu, bývalými funkcionáři KSČ?
Takže vážená, nešermujte lustracemi, je to nástroj velmi nejistý!
Ale teď se výborně hodí Zemanovi na Babiše - i když dosud lustrace výrazně ignoroval.
A copak pan kancléř Mynář, taková ta bezpečnostní prověrka,její neexistence - to ještě před pár týdny Zemanovi nevadilo.
05. 11. 2013 | 21:48

bbcc napsal(a):

Talleyrand, když se jej jednou ptali na názor, co soudí o jednom návrhu oponenta
řekl větu, kterou byste v předsednictvu ČSSD si dát nad dveře:
"To, co jste udělali není zločin, je to něco horšího. Je to politická chyba".
Jediné, čemu nerozumím je to, proč se s vámi "neveze" Onderka.On to přece navrhl!
A Chovanec? Sorry, ale nemusím jej. Nejhorší po válce i po šedesátém osmém byli "napravení pomýlení". Teď je na vás, abyste neudělali stejnou chybu, jako svého času JP a nezačali zakládat Lva, ale své si odpracovali.
05. 11. 2013 | 22:00

důchodce napsal(a):

Škromach je typický papaláš. Celý život se potuluje po kancelářích, leze výše a výše. Ani on sám netuší, jakým záhadným způsobem se na politický vrchol dostal! Je utrpení pro průměrného inteligentního člověka vidět a poslouchat moudra tohoto nefachčenka. Je to malý vepřík, hodil by se do JZD, ke svým jalovicím. Ale nesměli by ho nechat se k nim přiblížit! Je nebezpečný pro zvířátka v ohradě.
05. 11. 2013 | 22:12

Yosif K napsal(a):

Admirál napsal(a):
Zní halali pravdyalásky, zaveďte psi na stopu, vzhůru zlatá 50.

Pane Škromachu, bacha tahle smečka pravdyalásky to nesou žádní hodní pejsci.

Kdo viděl dnešní zprávy ČT, ví, že jsou to psi z 50. let. Všichni se jmenují Urválek.

Kdo si v téhle štvanici omočí, nemá právo vyčítat bolševikovi ani ň.
05. 11. 2013 | 21:14
Dokud pišišvor škromach chtěl politicky zavraždit pišišvora Sobotku, zemanovci byli OK.
Když pišišvor Sobotka chce politicky zavraždit pišišvora škromacha, zemanovci mluví o honu na čarodějnice.

Veselé velmi veselé.... zdá se že zemanisti nemají CSSD pod kontrolou, pokud se sosalističtí soudruzi rozpadnou, může to být tak půl na půl.

Zemana lidé budto milují nebo jím víceméně opovrhují. Obou skupin musí být v CSSD celé mraky - k překvapení Zemanistů, kteří počítqali s tím že CSSD mají komplet pod kontrolou a že pišišvora Sobotku podřežou jako kuře k nedělnímu obědu.

Samozřejmě že lidé nijak nezbožnují pišišvora Sobotku ale více a více lidí včetně socanů začíná být bohovsky nas...ráno na dříve geniálního baviče proletošů Zemana, možná i proto že mu už zábavný kousky nejdou jako dříve, u socanů k tomu musí přistupovat i obava, že by je brzy řídili provaření sponzoři-loutkovodiči SPOZu, Lukoil, Agrotrade a Sigma a TŽ.....

Takže - socalističtí soudruzi, rubejte se mezi sebou vesele a nechte zemanisty volně dýchat v nějaký rezervaci pro spozisty, zemanisty, lháře a zasloužilého genia Čubu.
05. 11. 2013 | 22:18

K.M. napsal(a):

Chudák Škromach...,

"Jdou po mně, jdou, jdou, jdou...", já však dosud nepochopil proč by měli...?

Emil... (plukovník Zátopek) zpíval: "Tri dni ma naháňali, ešče ma nedostali...", ale nakonec ho dostali... a "pěkně zpracovali...".

Mohl by se ale jistě zachránit..., co takhle kdyby navrhl...:

1) aby všichni, co hlasovali v onom hlasování...(2O:13...),

2) všichni ve vedení, v ústředním a výkonném výboru ČSSD...,

3) ti, co aspirují nyní "neohroženě na zákonodárce za ČSSD...,

museli odtajnit(!) a zveřejnit (!) jejich majetek... v roce 1989... a dnes...,
včetně všech jejich akcií... a všech jejich dnešních příjmů..., a to vše ještě před prvním zasedání parlamentu ČR...

ČSSD by to velmi slušelo..., mluví se totiž o tom, že kupříkladu jeden z těch hlasujících... >>Milan Urban<<..., byl... >>s Topolánkem v Toskánsku<<..., tudíž zde nutně musí vzniknout podezření, že kope za druhou stranu..., za stranu kapitálu...(!) a mělo by se to prošetřit...!!

Jedině takovým způsobem se může ČSSD zbavit podezření, že kope s kapitálem...!!!

A jedině tak posílí ČSSD svoji pozici před nastávajícím jednání o koalici s >>ANO<<, které již takový dotazník - ač strana kapitalisty... - připravuje...

V Německu se normální Němec na volební plakáty vůbec nedívá... a když se ho zeptáte na důvod..., mávne směrem k plakátu opovržlivě rukou... a řekne, co tam ví i malé dítě...: "Ti nemají do toho co kecat...", neboť ví, že rozhoduje kapitál..., ten, kdo má peníze...!!!

A v tom tkví - při prodejnosti charateru dnešních Čecho-moravo-slezanů... - nebezpečí..., že jim ta zem na které dnes stojí..., vlastně již vůbec nepatří...

Obávám se, že by to myslitel Škromach..., ani nezaznamenal...

K.M.
ČSSD je pro mne - bez majetkových, místopřísežných přiznání..., jak výše uvedeno (kupčíci... by spíše odešli, než aby jejich kšeftíky, místopřísežně přiznali...), zcela nedůvěryhodnou stranou, stranou kupčíků s ideály... a stranou Škromachů, schopných v jejich nevědomosti..., odhlasovat jakoukoliv špatnost...


první mučedník ČSSD...
05. 11. 2013 | 22:18

xxx napsal(a):

To Charlie/20:59/: Ta fotovoltaika a socdem je trochu trefa vedle. Zákon o obnovitelných zdrojích byl přijat témeř ve stejnou dobu a v podobném znění v ČR
za Paroubka a v BRD za Merkelové. Ale: BRD Merkelové v březnu 2008!!! přijala
novelu zákona, která ZAKÁZALA výstavbu fve na zemědělské půdě a podporu
velké fotovoltaiky Z TĚCHTO NOVÝCH ZDROJŮ snížila na 66%, u velmi velkých na méně než 50% původní podpory, malé fotovoltaice na střechách domů nechali podporu dosavadní, ostrovní systémy nepotlačovali vůbec. Topolánkova vláda s Melčákovou Pohankou neudělala v této době NIC!Naopak,ještě v březnu 2009!!! poslanec ODS v PS navrhoval OKAMŽITĚ UŘÍZNOUT FOTOVOLTAIKU NA STŘECHÁCH A PODPORU VELKÝCH FOTOVOLTAICKÝCH PARKŮ PONECHAT JEŠTĚ 3 ROKY. To sice neprošlo, ale následný lobing fotovoltaických baronů to v praxi zcela naplnil: omezení /retroaktivně zdaněním velkých/ 2012. A s tím současně ERU zablokoval výstavbu ostrovních systému zcela, protože na neschválenou fotovoltaiku/byť "ostrovní"- nezapojenou do sítě/ nasadil pokuty až 100 000 CZK. Ale za to fakt socani nemohou!
05. 11. 2013 | 22:37

Reveil napsal(a):

důchodce

"Je to malý vepřík"

To je argument velice podobný tomu, jaký se tu dal číst ještě tak před 3, dny, a to o Sobotkových rovnátkách.
05. 11. 2013 | 23:01

Reveil napsal(a):

Oprava:
o rovnátkách se tu dalo číst před 10 dny, ne před 3...
05. 11. 2013 | 23:10

vlk napsal(a):

Pro Lila
mám už skoro dva roky vlastní blog. A je sním docela dost práce. takže na Aktuálně mi nezbývá čas. A když koukám do diskuse, tak toho ani nijak moc nelituji.
Když se podívám na čtenost téhle Škromachovy slabomyslnosti, tak její čtenost není vyšší ne dosahuji na svém malém webu. A to si to spousta lidí s ním přišla rozdat.
Když budete mít čas a chuť , zkuste http://vlkovobloguje.wordpress.com/
Rád Vás uvidím.
Vico, pro tebe to samozřejmě platí taky.
06. 11. 2013 | 00:16

kormoran napsal(a):

Zdendo! Nedej se! Dluhoslave! To si nechas libit?
Bimbo! Naraz dalsi sud 'kolenem' a do nich! Neboj se!

Fsem vam drzim palce!!)))
06. 11. 2013 | 03:27

kormoran napsal(a):

vlk napsal(a):
Pro Lila
mám už skoro dva roky vlastní blog. A je sním docela dost práce.
''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''
Tecou mi slzy dojetim ,kdyz ctu , ze zablesenec taky 'pracuje'.))))Chudak.
06. 11. 2013 | 03:39

Digi napsal(a):

Gru a Honza II - svatá pravda

Šokuje mne to absurdní nekritické velebení Sobotky - je to mizerný předseda, hrobař sociální demokracie, dovedl ČSSD k volenímu debaklu po 7 leteh devastující vlády tzv. pravice.

Minimálně 7 let trčí v nejužším vedené strany a po 7 letech v opozici, po jarním sjezdu ČSSD 2013, rok před řádnými volbami (když navíc neutále činí pokusy svrhnout vláhu, a vyvolat volby předšasné) slavnostně prohlásí, že teď, když dostal silný mandát, začne připravovat volební program. Proflákal 7 let - minimálně víc než 2 roky jako předseda strany. A pak jako hit vykřikuje, že taky zavede loterii účtenek z registračních pokladen, jako Fico.

Žádná vize, žádná dlouhodobá koncepce, žádný program, jen zmatené předvolební výkřiky. A absurdní povolební - "sestavím silnou vládu" - je magor? Tvrdí sice, že má tvrdou hlavu, leč s 50 rozhádanými vlastními poslanci v 200členném parlamentu bude v koalici s Ano a KDU-ČSL tancovat, jak Babiš a Bělobrádek zapískají.

A propos - po pádu Nečasovy vlády odmítl vzít na sebe vládní zodpovědnost (jakožto předseda vítězné strany z minulých voleb) s tím, že si počká, až bude mít silný mandát z předčasných voleb. Tak ho teda má - ještě slabší než z minulých.€
06. 11. 2013 | 05:45

Maximus napsal(a):

Po téhle šarádě, co spáchala ČSSD v přímém přenosu si myslím preference této strany klesly na pěkných 15%!
Ono je to celé podivné. Předsednictvo strany vyzvalo předsedu k odstoupení resp. aby za nepříliš pěkný výsledek partaje nesl zodpovědnost. Hmm, to je dobrý, ano správně měl za to nést zodpovědnost, ale ti ostatní z předsednictva stáli nějak opodál? Na tento výrok hoši sice měli dle stanov právo, předseda to odmítl a tiím to mělo skončit a mělo se jet dál a naopak oni lezli i se zpoceným Onderkou před novináře a dělali brífink! Neskuteční mantáci a popletové. A pak ještě vyzradili, že byli žalovat u M.Z., který tu druhou podrazáckou kliku Špidly, Sobotky, Zaorálka, Dientsbiera a spol. nemá samozřejmě rád. No a dorazili to tím, že o schůzce
plkali, že nebyla a pak byla a pak, že se nemá lhát atd.
Tak to je tak úroveň kluků ze 3.třídy zvláštní školy, kteří zkusili na WC kouřit cigára a chytil je při tom třídní učitel!
Ale když je někdo truhlík, tak si zaslouží, že se mu všichni smějí nebo jím opovrhují, ale moc příznivců nemohou mít. S hlupáky se není dobré kamarádit.
Hezký den.
P.S.
Zděndo, myslíte si, že byste uměl řídit ten automobil z filmu "Blbí a blbější"?
06. 11. 2013 | 06:07

Hana napsal(a):

Pane Škromachu, jedním slovem: "to jste se vyznamenal". Do chlapa máte moc daleko. Před panem Sobotkou smekám. Je to muž každým coulem. Ale to se naučit nedá. S tím se musí člověk narodit. Díky, pane Sobotko a nedejte se. Držíme Vám palce. Pučisté ať táhnou, i se snemovny. Ať se naučí makat skutečnou prací - s lopatou.
06. 11. 2013 | 06:26

Alena z Moravy napsal(a):

Hano, dejte si mokrý hadr na hlavičku. Pokud ještě nejste vdaná, tak bych vám moc a moc přála, aby jste nenarazila na "plácala" jako je Bohoušek. Takové štěstí, aby se i ten váš zahnízdil v politice mít asi nebudete ....
06. 11. 2013 | 07:21

aga napsal(a):

Maximus

No pak se ale naskýtá otázka, kdo a proč si strany takových matláků a patláků zakládá, sponzoruje a mediálně podporuje. Jedno je jisté, tlaky podobné těmto neustojí:

http://www.novinky.cz/domaci/318336-rad-nemeckych-rytiru-poda-500-zadosti-o-majetky.html

"Bývalý řád německých rytířů v nejbližších dnech odešle českým úřadům přes 500 žádostí o vrácení majetku. Tím zřejmě rozpoutá další díl vleklého restitučního sporu se státem o obrovský majetek na severu Moravy.
Ve sporu, k němuž se schyluje, jistě nebude nouze o nařčení z kolaborace s nacisty a prolamování Benešových dekretů a na straně druhé o bránění ve spravedlivém procesu."

Církevní restituce se zdařily, jejich eventuelní přehodnocení je beznadjne ztraceno ve víru socanských vášní), a teď už to půjde jak po másle - němečtí rytíři, Lex Schwarzenberg, Sudety...
06. 11. 2013 | 07:44

Elvis napsal(a):

Tak tomu vůbec nerozumím. Všem v ČSSD bylo již před volbami jasné, že se musí něco stát, protože preference ČSSD začaly masivně klesat a volební výsledek opoziční strany bude jedna velká katastrofa. Že je Sobotka slabý lídr psali novináři již delší dobu. Bylo i překvapivé, jak všichni( ale i novináři) celkem laxně přijali nepochopitelný nápad prezidenta Zemana o jmenování premiéra tím, koho si sám vybere. I tento nesmyslný nápad prezidenta, ale i celé dlouhodobé rozpolcení ČSSD vyvolalo následné konání tzv. pučistů. Kdo je ale hlavní viník? Není to ten hodný a slušný chlapec z Moravy, který se nacpal do funkce na kterou není osobnostně vybavený? Není odborník, není intelektuál, není manažér, je jen zarputilý populista a to je moc málo na vedení strany, která už jen ze svého názvu měla přitáhnout většinu voličů. Vždyť většina lidí nechce nic jiného, než žít v dobře fungujícím státě kde právo hájí slušné lidi a potřebným pomáhá. Většina lidí určitě nechce brutální kapitalizmus. Tyto prosté ideje by dobrému lídrovi bohatě postačily. ČSSD pod Sobotkou je ale zaplevelena problémy a proto ta směšnost současné soc.demokracie. A teď mně všichni jednotně sežerte ......
06. 11. 2013 | 07:51

jméno bohouš napsal(a):

to Hana--Sobotka a muž?ten neduživý, holohlavý a s věčnými opary na obličeji zloděj pos.náhrad vám připomíná muže?co udělal za dvacet let v politice mimo dluhů?Každý má jiný vkus,to jistě,brrr!
06. 11. 2013 | 07:53

zemedelec napsal(a):

Pro aga.
Dokážeme si představit,kdyby byl na hradě Kárl,tak to by šlo jak po másle.
Takže to rozložení ČSSD,má svůj cíl.Zřejmě se to brzy dozvíme,která skupina je proti restitucím v takovém rozsahu.
06. 11. 2013 | 08:02

Pavel13 napsal(a):

Kdybyste nebyl mimo realitu, využil byste situace, kdy je všude fotka Haška a v tichosti se vypařil.
06. 11. 2013 | 08:05

hujeroskeptický modrý pohůnek napsal(a):

Obdivovatel pravicových tunelářských lumpenpravičáků opět zde.

Nejenom oprávněná kritika s.Škromacha zde, ale hned i zaplevelení blogu vzývačem pravicové tunelářské "ze srdce" obdivované lumpenpravičácké rozkrádačky i to lze na blogu Z.Škromacha nalézt.
Až by se chtělo říct: hochu modrosvazácký nepřihřívej si polívečku a starej se laskavě o ty 'své pravicové opilce'.
Neotírej se, se svými pravicovými úchylky o všechny okolo sebe. Jistě si sociální demokracie poradí i bez modrosvazácky tzv. "dobře míněných rad".
Snaž se hlavně nekrást a netunelovat republiku. Jistě uděláš celému národu radost, když po vítězství levicové ČSSD budeš konečně emigrovat do té své některé milované země a tam si budeš tunelovat po libosti(ostatně stejně jako pravicový miliardář Krejčíř na jihu Afriky.
06. 11. 2013 | 08:19

Lukáš D. napsal(a):

hujeroskeptický modrý pohůnek:

Lol to jsou výrazy "hujeroskeptický", "lumpenpravičáků", "modrosvazácký". Buď jste zneuznalý básník nebo prostě jen blázen.
06. 11. 2013 | 08:30

rejpal napsal(a):

Elvis
Přední velký souhlas s tím, jak jste kvalifikoval bláboly o jemnování toho či onoho. Na to musí být dva, a když ten druhý nemá za sebou většinový názor své strany, může to vést jen k nesestavení vlády, k ničemu víc.
Jiná věc je, moc nechápu dělení na dobré a špatné (u skupin z ČSSD) s jakoukoli polaritou. Chování Haška a company nijak nezkvalitňuje osobu předsedy a odpověnost a slabost předsedy ničím nevyvyšuje chování té pseudofrakce. Jsou to dvě různé věci. Že Sobotka je necharismatický a velmi průměrný politik, není žádné tajemství. Ti druzí ovšem pochybili v morální rovině. Je to jako když se kluci poperou na dvorku ve svém domě a část z nich si jde pak do školy stěžovat řediteli. A ještě v den, kdy se píšou pololetní písemky. Jestliže už měli nepotlačitelné nutkání řešit personální problémy svých person s prezidentem, mohli Sobotkovi říct, "hej Bohušu, pojď s námi za Bimbem, bude mejdan". Což podle všeho neudělali a ještě se tvářili, že pomalu ani něvědí, kde Lány vůbec jsou.
Jiná věc je výzva k odstoupení samotná. Jen zazněla ve velmi nevhodném čase.
06. 11. 2013 | 08:35

hujeroskeptický modrý pohůnek napsal(a):

To Lukáš D.

Ono je to tak Lukáš D., všichni zde na blogu ostatně víme, jak je to s tou "zdejší pravicovou inteligencí", proto je dle mého názoru dobré použít takové psané útvary zkratky, kterým jistě porozumí i zdejší "angažovaný(uvědomělý) pravicový ideolog". Čili je to v zájmu porozumění si. m.p.
06. 11. 2013 | 08:49

Bakalův nezvaný host napsal(a):

Sobotkovy zásluhy, za které jej podporuje pravice a její média, jsou útoky na Zemana.
Pro pravici to má i druhý pozitivní efekt, a to že to štěpí ČSSD. Většina z členů a příznivců volila Zemana a útoky na něj pokládá minimálně za zbytečné.
V ČSSD by měli pochopit, že s trojským koněm v čele strany daleko nedojedou.
06. 11. 2013 | 08:55

dříve čtenář napsal(a):

Když ono říci :"Sorry, vole error!" a odejít na čas z politiky je tak těžké! Když navíc, kromě blbého tlachání člověk nic neumí.
Týká se to bohužel všech našich politiků. Modrých, oranžových, kombinovaných.
Já bych je dal alespoň na půl roku k pásu do montovny nebo na šachtu, aby si začali vážit svých parlamentních kantýn... Ještě mě napadlo - strčit jim do parlamentní kantýny nečasovou, to by mohl být také zajímavý trestík.
06. 11. 2013 | 09:01

hujeroskeptický modrý pohůnek napsal(a):

To Bakalův nezvaný host
má zřejmě obavy, aby ČSSD nedopadla stejně jako jejich všemi pravičáky milovaná ods? To znamená aby nevyhnila, jak ta kovaná pravice ?
Není třeba se obávat, prostě je třeba českou politiku vyčistit a trocha více projasnit. V tom bych neviděl problém trojského koně.
06. 11. 2013 | 09:06

jakas napsal(a):

Vepřík Škromachů
nás všechny mistruje od svého plného, přetékajícího korýtka,
a poučuje nás o tom, jak by všichni měli být K NĚMU hodní a chovat se K NĚMU morálně....
Ehm, jen škoda, že si jaksi ve své drzosti a tlusté nadutosti nepovšiml,
že všichni dávno a dobře vidí, že mu chybí páteř, morálka, a i to IQ.

Čeho že on to v té politice vlastně dosáhl krom toho vlastního žraní a hlasitého mlaskání??
06. 11. 2013 | 09:31

Míval napsal(a):

Pane Škromach, člověk, který se považuje za politika a který chce řídit stát, dávat jiným zákony, by neměl ukázat tak bezbřehou neschopnost dohlédnout důsledku svého činu. Politik může být považován veřejností za ledacos, ale ne za hlupáka. Ve Vašem (a spol.) případě se tak stalo. Myslím, že tohle Vás diskvalifikuje mnohem víc než otázka morální.
06. 11. 2013 | 09:39

Sech napsal(a):

Pane Škromachu, kdo po vás jde? Vy sami po sobě jdete! Vaše neschopnost v politice -i s ohledem na to, že "profesiální politik" to dělá obvykle jen proto, aby se snadno uživil- je do očí bijící. Zašla tak daleko, že jste nebyli schopni ani úspěšného puče. Tak vás, diletanty, musel hodit přes palubu i prezident Zeman. Přišil vám ohledně schůzky ještě druhou lež, kterou někteří z vás použili k obhajobě lži první. A to, že slib prezidentovi stojí výš. Těžko ale prezident po vás mohl požadovat utajení, když včera kroutil hlavou a nechápal, co by na schůzce mělo být tajného. Co čekáte dnes od voliče nebo občana ČR? Prezidentu Zemanovi jste ještě nedávno mohli nabízet alespoň podíl na parlamentní moci. Dnes už nemůžete nabídnout nikomu nic.
06. 11. 2013 | 09:41

scallop napsal(a):

Diskuze je jednoznacna, ale mam takovy neprijemny pocit, ze za rok ci dva bude Skromach na koni a Sobotka radovy clen cssd premyslejici cim se zivit po dalsich volbach.

Kolik z demonstrantu na podporu Sobotky na hradcanech volilo cssd ? A kolik clenu cssd da skutecne prednost Sobotkovi pred spasitelem Zemanem ?

Klice k vlade drzi Zeman. A kdyz jejich predani natesenym hejtmanum podmini odstrelem Sobotky, tak se dalsi Haskove casem najdou. Hasek sam je vyrizen, ale pro Miloska to je jen nahraditelna figurka.

CSSD se prilis tesi na vladu a Sobotku kvuli tomu klidne hodi pres palubu. Vstanou novi Haskove. Sikovnejsi.

Ale treba se stane neco neprodpokladaneho (Zeman se zase zliska v primem prenosu a definitivne se odrovna, nekdo si nahraje dalsi spikleneckou schuzku, nekoho zavrou apod.) a Sobotka proste bude mit stesti ...
06. 11. 2013 | 10:28

Lukáš D. napsal(a):

hujeroskeptický modrý pohůnek

Aha takže používáte nesmyslná slovní spojení, aby vám ostatní rozuměli. To dává smysl. Nejste ale zdaleka sám. Mohl by jste to sepsat jako slovník naučný pro zanícené diskutéry. mělo by to dva díly pro každou stranu diskuse.
06. 11. 2013 | 10:29

scientist napsal(a):

tohle není blog, tohle je už diagnóza.
06. 11. 2013 | 10:31

martin napsal(a):

Pokud se tak naléhavě strefujete do "Škromacha", tak by jste si měli uvědomit, že jde stále ještě o předního politika ČSSD, který prezentoval politiku strany, byl jedním z předních představitelů této strany, jedním z hlavních mluvčích této strany, vůdčí osobnost, bývalý ministr atd., ale také produkt strany!!! Populizmus pana Zdeňka a Bohuslava nezná rozdílu.

Myslím, že nechybělo příliš mnoho, aby byl nadále váženým členem strany. Prostě jen trochu osudové smůly zavinilo, že nemůžeme sledovat jak se vyvíjí názorový střet těch "nových", "lepších" socánků (Haškovců)v povolebním kvasu s dlouhodobě neúspěšným Sobotkou a jeho křídlem. Pokud by zvítězila Zemanova a Haškova frakce, tak by určitě došlo k většímu zklidnění. Pár lidí by sice bylo odejito do ústraní, ale jinak nic moc by se nedělo. A co morálka? Vůbec nic. Morálka v politice moc neznamená. Mezi politiky už vůbec ne. Tam se síly přeskupují dnes a denně. Z venku vypadá vše jinak. Ta hra na morálku je úděsná. Jako na mýdlové opeře můžeme denně sledovat uplakánka Sobotku, jak si nechává pofoukávat ukřivděné ego od všech možných regionálních výborů. Manipulace a lež je pracovní nástroj všech stran. U těch nových stran to lze také očekávat. Noví politici se v našem parlamentu učí rychle .....
06. 11. 2013 | 10:52

Vladimír napsal(a):

Držím palce pane Škromachu. Zdá se, že i přes nespokojenost lidu s vývojem této země - vyjádřeném ve volbách - se posouváme kamsi k autoritářskému klerofašismu. A kdo ze čtenářů se domnívá, že pan Sobotka je figura, které má formát tomu zabránit, ztratil rozum.
06. 11. 2013 | 10:58

rejpal napsal(a):

martin
hra na morálku je opravdu úděsná. Stejně úděsné je, že od politiků žádnou morálku nečekáme ani nepožadujeme. Tudíž je vše v naprostém pořádku.
06. 11. 2013 | 10:59

baba napsal(a):

Škromach byl vždycky jedním z těch, za kterého jsem se styděla, když veřejně otevřel ústa.Už jen kvůli němu spousta lidí nemohla volit ČSSD,byl vždy veřejně trapný. Bylo by zajímavé vysledovat, kdo tohoto nevzdělance dostrkal napřed na pozici ministra a pak až do Senátu.Musí mít rovněž dobře placené poradce,kteří mu vymýšlejí a píšou texty,ale stejně se moc nedaří. Vedle např. dr.Wagnerové by mu mělo být úzko. Doufám, že už ho konečně neuvidím,neuslyším.
06. 11. 2013 | 11:01

Bryan napsal(a):

Vzal bych tucet středních kulatých kamenů, a pár špičatých.
06. 11. 2013 | 11:07

čert }:o) napsal(a):

Ale copak? Pan Škromach si vzpomněl že má blog? Najednou? Hezké!!
Leč netuše že mu vyčiní i skalní socani a v naivní víře že s ním tady
budou souhlasit se v krátkosti rozepsal aby sám sebe vtipně omluvil.
Škromachu jestli sám sebe označujete jako prevíta tak jím taky jste
ale naštěstí v tom prevíctví nejste sám. Je hezké že se snažíte lidem
vetřít pod kůži otázkou církevních restitucí. Ale na to vám už neskočí.
To že používáte toto téma nezvýší vaši oblibu po tom slizu co produkujete.
Proti církevním restitucím jsou i jíní kteří neudělali podraz jako vy
a nelhali jako vy a nevyhrožovali jako vy. Stačilo jak jste Dienstbierovi
ve chvíli malého puče a víry že to vyhrajete odpověděl: "..však on vás ten
smích přejde"! Zatím ten smích přešel vás a teď máte staženou zadnici.
Povolebním aktem který byl jednoznačně za hranicí jak morálky tak politické
kultury a vůbec všeho co se dá nazvat politikou jste se předvedl v plné kráse.
Vaše vlezdořitectví Zemanovi je nechutné. Vaše lhaní je nechutné. Vaše bazénkové
hovory jsou nechutné

https://www.facebook.com/m.zeman.neni.mym.prezidentem

p.s. socani se rozhádali nejen v řadách politických ale i voličských
a přiznávám že je docela příjemné to pozorovat. Je třeba oddělit
zrno od plevele. Otázkou zůstává kdo je plevelem? =o)
06. 11. 2013 | 11:19

hujeroskeptický modrý pohůnek napsal(a):

To Lukáš D.

sepisovat slovníky jistě není potřeba. Povím to Lukáš D. takzvaně po lopatě a to zní- mí pražané mi velmi dobře rozumí. Asi tak. A že rozumí, tak na to at' vezme Lukáš D., jak se lidově říká mezi lidem prostým- jed.
06. 11. 2013 | 11:25

hujeroskeptický modrý pohůnek napsal(a):

P.S.: páč víme- kdo je kdo. I pod modrým kabátkem poznáme, jaký má kdo tričko.
06. 11. 2013 | 11:34

john petres napsal(a):

Nedělej levárny a nikdo po tobě nepůjde,ty lopato!Maucta.
06. 11. 2013 | 11:49

poradce zesnulého Jiřího Havla napsal(a):

Pane škodlivě pro ČSSD a naší zemi již příliš dlouho aparátnicky bohorovný místopředsedo. opravdu, ale opravdu je konec, cinkání klíčema pro Vás.

Svým lenochodským výkonem po příliš mnoho let jste potenciál soc dem také vyčerpával a víceméně si jen bral.

Nakonec to, jak jste po konspirativní schůzce v Lánech, kde Hašek zneužil jak prezidenta tak i demokratický systém aby s Vaší dlouholetou podporou hlavě státu ukázal, že má na "zaříznutí" Slávka Sobotky dost ke všemu ochotných pomocníků, Haškovi sekundoval v jeho ABSOLUTNĚ neuveřitelnému a tolikrát do kamery a nejen u Tachecy národu opakovaným lžím, Vás potvrdilo coby skutešně všeoschopného aparátníka a Váš cynicismus je už jen (o chlup) překonán tím Haškovým.

V duchu Davida Ratha ale jak Vy, tak Hašek a bohužel i Tejc, už zcela nezastřeně a sobecky jednáte jen ve svůj osobní, papalášký prospěch, pilně potápíte loď ČSSD a této země.

Odejděte!
06. 11. 2013 | 13:40

JenDa napsal(a):

Je to už poslední trik "přítele" Škromacha?

S takovým "přítelem" nejen Sobotka nepotřebuje čádné nepřátele.

Takže, ta účelová vějička s církevními restitcemi, která má zakrýt Vaši nehoráznost ... to si doopravdy myslíte, že bude ještě zabírat.

Jinak i Vaše lenošení u bázenu a očekávání pohodlného vítězství levice, to je i Vaše poslední selhání. O korekci zákona o církevních restitucích jste i Vy svojí leností a povolebními špinavostmi naši zemi připravil. Tak teď lacině restituce neužívejte.
06. 11. 2013 | 13:49

JK napsal(a):

scientist napsal(a):

tohle není blog, tohle je už diagnóza.

Bohužel, vypadá to tak.
Zcela otrlý Škromach se už nezastaví před ničím.
Je na něm vidět "Hlavně to ustát, hlavně to ustát ... Lidé nakonec vždycky zapomenou. Hlavně to ustát, hlavně to ustát."
06. 11. 2013 | 13:54

Bakalův nezvaný host napsal(a):

Pro poradce zesnulého Jiřího Havla.
Voličům ČSSD to nemusíte říkat dvakrát.

Velmi úsměvné je, když poradce starého bafuňáře Havla mluvíte o oparátčících.
Havla jsem volil do Bruselu, protože jsem byl přesvědčen o tom, že je to lepší volba než Zahradila, ale kdyby plácal jako vy, tak bych raději k volbám nešel.

Havel byl Škromachovi dost podobný, což vy asi při deficitu vaší inteligenci nechápete. Škromachova přednost pro ČSSD byla a je v tom, že dokáže získat více voličů, než by dokázal Havel, který byl dost nedůvěryhodný, a kdyby neměl za sebou KSČ, tak není vyloučeno, že by se spřáhl s pravicí. Havel má za sebou věci jako prosazování školného, což je pro levičáka podivná věc.
06. 11. 2013 | 14:30

čert }:o) napsal(a):

smutný napsal(a):
...to se nám zase ta "slušná" "pravicová" "inteligence" projevuje, nestačím žasnout nad jejich "úrovní"
05. 11. 2013 | 17:20
------
na to snad ani nelze reagovat =o)))))
Smutný vy jste ortodoxní levicový veselý komik
06. 11. 2013 | 14:40

llibušín boženovič napsal(a):

Pan Škromach je velice zvláštní osoba, stejně jako Hašek, Tejc, potažmo Zimola a Chovanec. On, vč. jeho kolegů, už má natolik pokřivené chápání, že mu vůbec nedochází, na čem se s hlavním iniciatorem velepodrazu voličů ČSSD vlastně podílel. Je snad normální někoho
za zády podrazit a pak se chovat jako já nic já muzikant? Kdo i jen minimálně sledoval dění na politické scéně, všímal si dvojkolejnosti v sociální demokracii. Někteří z mladších a ambicióznějších hejtmanů pojali jinou představu o svých úlohách v sociální demokracii, stejně jako senátor páně Škromach, primátor Onderka, radní Bohdalová, mladý poslanec Rykala a starý poslanec Urban a další. Potud je to v pořádku, jenže toto své nové pojetí strany měli prosadit na svém sjezdu a v tomto smyslu pak zahrnout i do volebních programů. Pokud však své novoty a představy nebyli schopni převést do předvolebních programů a slibů, nechť drží pusu a krok a podřizují se většině. Jestliže se jim snad nechce programu strany dostát a mají zapotřebí stále škodit, tak by měli být natolik odvážní, vystoupit ze stávající strany a založit si stranu jinou, zcela zářící novotou. Ať jdou na trh se svými odlišnými představami o straně a uchází se o voliče s novým programem. Nejspíš jim to bude zase trvat, jestli dosáhnou popularity a voliči je za nový program zvolí. Nicméně jsem přesvědčen, že voliči podrazácké chování politiků promítnou i v dalších volbách do svých stranických preferencí. Ještě poznámka nakonec.
Orgán, kde 20 "po volbách statečných" odstřelilo svého předsedu a vyloučilo jej z vyjednávajícího týmu, snad ani neměl pravomoc učinit co učinil, nota bene s takovým závěrem vylézt před televizní kamery. A tito lidé své chování chápou jako správné a výše zmiňovaná pětice pučistů se dokonce odmítá zodpovídat za své jednání a stranických funkcí se nechce zaboha pustit. Kde to tito lidé žijí? Na Marsu?
Proto platí pro pana Škromacha. Je dobře, že jste se nestal předsedou senátu a bylo by dobře, kdybyste odešel s ostatními členy pětice do politického důchodu nebo si založil novou stranu. Připomínám, že pokud "straničtí revolucionáři" budou vykonávat poslaneckou funkci, nechť si alespoň 5x denně přečtou program své strany, její stanovy a závěry posledního sjezdu a neškodí dál levici, a to i pro případ, že by byli zavázáni třetí osobě příslibem nějakého osobního prospěchu. Pokud je to pouze o lačnosti a chamtivosti po funkcích, moci a postavení a tudíž lze věc klasifikovat jako hloupost nebo vyčůranost, bylo by dobré, aby tyto osoby složily také poslanecké mandáty. Pokud je to o úplatnosti, pak třikrát hamba.
06. 11. 2013 | 14:54

Bakalův nezvaný host napsal(a):

K dokonalosti našeho kocourkova při přispělo, kdyby Bakalovi „novináři“ přesvědčili národ, že za prodejem OKD Bakalovi nestojí Sobotka, ale ti pučisté.
06. 11. 2013 | 14:58

hodonínský mudrlant napsal(a):

Zdendo vem svou partičku na povel a dejte se k lidovcům , kámoš Hašan by vám všem pak mohl dělat předsedu ! To by mu sedělo ! Nebylo ti hochu lépe v armaturce ? Když jsi pracoval v tamních odborech tak se s tebou dalo ještě hovořit ! Tebe zkazila Praha a vysoká politika ! Ale alespoň jsi si užil na rozdíl od nás dělnického povlu ! Přeji pevné zdraví do dalších let ale doufám že již ne v politice !
06. 11. 2013 | 15:06

hujeroskeptický modrý pohůnek napsal(a):

Zdendo, za ty roky v parlamentu musíš byt napakovaný, jak ta stodola.

Mohls tam vydržet do důchodu, ale na co vždyt' za ty desítky let ve vysoké politice musíš být napakovaný jak ta stodol. Vždyt' ono se u tebe, stejně jako u toho z té Suché Lozy nejedná pouze o plat, ale i o ty jiné požitky a to příspěvky na dopravu, na ubytování.... prostě žrádlo.
06. 11. 2013 | 15:39

santawizard napsal(a):

santawizard napsal(a):
Originálně před volbama čssd slibovala ,že budou vládnout třeba i s komunisty.Neměli by tuto možnost ještě znovu posoudit ,aby se jim lépe vyjednávala koalice s Babišem a Bělobrádkem?
Nebude si v opačném případě potom Babiš dělat srandu ze Sobotky,který se na něho bude řechtat jako kobyla?
06. 11. 2013 | 14:12
06. 11. 2013 | 15:48

Hana napsal(a):

Alenko, buďte bez obav. Ten můj, s kterým žiju již hodně dlouho, nepůsobí síce v politice, ale díky jeho umu, pracovitosti a vzdělání, si nemůžu naříkat. Žijeme si dobře. Přeji to taky i Vám, ale musíte uznat, že s takovýma podvraťáky typu pana Škromacha a spol., by se nám všem žilo hůř.
Takže vemte na zřetel realitu a vzhlížejte k p. Sobotkovi. Jak říkám, chlap na svém místě.
06. 11. 2013 | 18:12

xxx napsal(a):

To maximus/6.07/:podepisuji.
To rejpal/8:35/: Talleyrand kdysi o něčem takovém, jako byl onen "puč" řekl:
"To co udělali nebyl zločin. Bylo to něco horšího: byla to politická chyba"!
To Bakalův nezvaný host/14:58/:
Opravte si noty na: ing. VD za vlády VK,"privatizací" majority v OKD za tehdejšího znění ObchZ, dokonce v rozporu se zněním tehdy platného zákona včetně bytů OKD.
PS: Hádejte, za kterého pánaboha zmezinárodnělo/teprve druhé/ české slovo
- tunel, tunelování?
06. 11. 2013 | 23:42

čert }:o) napsal(a):

tady už ani pes neštěkne
07. 11. 2013 | 14:03

Sobotka jako kůl v plotě napsal(a):

Přítel Sobotka sice nyní vyhrál bytvu, ale to neznamená, že vyhrál válku. Jeho vítězství nad tzv. pučisty bude mít jepičí život. Zatímco Sobotka likviduje tzv. pučisty ve své straně, jeho potencionální spoluvládci už si rozdali svoje koryta a nutno podotknout, že to nejsou žádní troškaři. Všechna křesla, která chtějí jsou silová - vnitro,finance, justice, zahraničí . Boj s pučisty, přítel Slávek vyhrál , ale boj o prosazení programu , pro který spousta lidí volila ČSSD na 100 % prohrál. Zdeňku, Michale ,Jeronýme , nemáte se za co stydět, držím Vám palce.
09. 11. 2013 | 19:11

hujeroskeptický modrý pohůnek napsal(a):

Zmatení lumpenpravíčáci by rádi kárali levici...

a nějak ji uchází, že je volič poslal po zásluze tam kam patří a to do nicoty na pokraji záhuby- tj.: na politický cintorín. Toto měj lumpenpravičáku od ted' vždy na paměti a podle toho se chovej. tj. jako modrý pokaj a bezpáteřní poskok.
09. 11. 2013 | 22:52

hujeroskeptický modrý pohůnek napsal(a):

Pane Škromach,

bude dlouho Hašek lízat bimbu paty, nebo dostane UŽ konečně rozum? Přidáte se též, nebo konečně přestanete škodit ČSSD??
10. 11. 2013 | 11:51

Ládik!!! napsal(a):

Řádový poslanec.
11. 11. 2013 | 10:35

hujeroskeptický modrý pohůnek napsal(a):

To Ládik

Řadový poslanec?? No vida ho Ládika a já žiju v tom, že je senátor.
11. 11. 2013 | 15:44

pepa napsal(a):

Vy Laloku! ...už ať jste pryč!
18. 11. 2013 | 07:26

Přidat komentář

Tento článek byl uzavřen. Už není možné k němu přidávat komentáře ani hlasovat

Blogeři abecedně

A Almer Tomáš · Atapana Mnislav Zelený B Babka Michael · Balabán Miloš · Bartoš Ivan · Bartošová Ela · Bečková Kateřina · Bělobrádek Pavel · Benda Jan · Beránek Jan · Berwid-Buquoy Jan · Bielinová Petra · Bína Jiří · Bízková Rut · Blaha Stanislav · Bobek Miroslav · Boudal Jiří · Brenna Yngvar · Bureš Radim C Cerman Ivo Č Černoušek Štěpán · Černý Jan · Čipera Erik · Čtenářův blog D David Jiří · Dienstbier Jiří · Dolejš Jiří · Drobek Aleš · Dudák Vladislav · Duka Dominik · Duong Nguyen Thi Thuy · Dvořáková Vladimíra F Fábri Aurel · Fafejtová Klára · Farský Jan · Fendrych Martin · Feri Dominik · Fiala Petr · Fischer Pavel G Gálik Stanislav · Glanc Tomáš · Groman Martin H Hamáček Jan · Hampl Václav · Hamplová Jana · Hasenkopf Pavel · Hastík František · Havel Petr · Heller Šimon · Herman Daniel · Hilšer Marek · Hlaváček Petr · Hlubučková Andrea · Hnízdil Jan · Hokovský Radko · Holomek Karel · Honzák Radkin · Horký Petr · Hořejš Nikola · Hořejší Václav · Hrbková Lenka · Hrstka Filip · Hřib Zdeněk · Hubinger Václav · Hudeček Tomáš · Hülle Tomáš · Hvížďala Karel CH Chlupáček Ondřej · Chromý Heřman · Chýla Jiří J Janda Jakub · Janeček Karel · Janeček Vít · Janečková Tereza · Janyška Petr · Jarolímek Martin · Jašurek Miroslav · Jourová Věra · Just Jiří · Just Vladimír K Kania Ondřej · Karfík Filip · Kislingerová Eva · Klan Petr · Klepárník  Vít · Klíma Vít · Klimeš David · Kohoutová Růžena · Kolínská Petra · Kopecký Pavel · Kopeček Lubomír · Kostlán František · Kotišová Miluš · Koudelka Zdeněk · Kozák Kryštof · Krafl Martin · Králíková Eva · Krása Václav · Kraus Ivan · Kroppová Alexandra · Kroupová Johana · Křeček Stanislav · Kubr Milan · Kučera Josef · Kučera Vladimír · Kuchař Jakub · Kuchař Jaroslav · Kukal Petr · Kuras Benjamin · Kutílek Petr · Kužílek Oldřich · Kyselý Ondřej L Laně Tomáš · Líbal Vladimír · Linhart Zbyněk · Lipavský Jan · Lipold Jan · Lomová Olga M Máca Roman · Mahdalová Eva · Marvanová Hana · Mašát Martin · Metelka Ladislav · Michálek Libor · Miller Robert · Minařík Petr · Müller Zdeněk · Münich Daniel N Nacher Patrik · Nachtigallová Mariana Novotná · Navrátil Marek · Němec Václav · Niedermayer Luděk · Novotný Martin O Očko Petr · Oláh Michal · Ondráčková Radka · Outlý Jan P Pačes Václav · Palik Michal · Paroubek Jiří · Paroubková Petra · Passerin Johana · Payne Jan · Payne Petr Pazdera · Pehe Jiří · Pelda Zdeněk · Penc Stanislav · Petrák Milán · Pikora Vladimír · Pilip Ivan · Pixová Michaela · Pohled zblízka · Potměšilová Hana · Pražskej blog · Prouza Tomáš · Přibyl Stanislav R Rabas Přemysl · Rajmon David · Rath David · Ráž Roman · Redakce Aktuálně.cz  · Richterová Olga · Ripka Štěpán · Robejšek Petr · Rychlík Jan Ř Říha Miloš · Řízek Tomáš S Sedlák Martin · Seitlová Jitka · Schwarzenberg Karel · Skořepa Michal · Skuhrovec Jiří · Sládek Jan · Sláma Bohumil · Slavíček Jan · Slimáková Margit · Sobotka Daniel · Sokačová Linda · Soukup Ondřej · Sportbar · Staněk Antonín · Stanoev Martin · Stehlík Michal · Stehlíková Džamila · Stránský Martin Jan · Svárovský Martin · Svoboda Cyril · Svoboda Jiří · Svoboda Pavel · Syrovátka Jonáš Š Šefrnová Tereza · Šimáček Martin · Šimková Karolína · Škop Michal · Šlechtová Karla · Šmíd Milan · Šoltés Michal · Špok Dalibor · Šteffl Ondřej · Štěch Milan · Štern Ivan · Štern Jan · Štrobl Daniel T Telička Pavel · Tolasz Radim · Tománek Jan · Tomčiak Boris · Tomský Alexander · Trantina Pavel · Turek Jan · Tvrdoň Jan U Uhl Petr · Urban Jan V Vaculík Jan · Vácha Marek · Valdrová Jana · Věchet Martin Geronimo · Vendlová Veronika · Veselý Martin · Vhrsti · Vích Tomáš · Vileta Petr · Vlach Robert · Vodrážka Mirek · Vojta Vít · Vojtěch Adam · Výborný Marek W Wagenknecht Lukáš · Wichterle Kamil · Witassek Libor Z Zahumenský David · Zaorálek Lubomír · Závodský Ondřej · Zelený Milan · Zeman Václav · Zlatuška Jiří · Znoj Milan Ž Žák Miroslav · Žák Václav · Žantovský Michael Ostatní Dlouhodobě neaktivní blogy