Loupež za bílého dne

21. 09. 2011 | 23:11
Přečteno 4564 krát
Když se zamýšlím nad motivy, které vedly poslance Marka Šnajdra a bohužel i ministra zdravotnictví Leoše Hegera k předložení návrhu na zrušení zákona o veřejných zdravotnických zařízeních, napadá mě známé heslo ODS: Co by mohlo být ukradeno, musí být ukradeno.

Cesta k tunelování.
Tento zákon totiž představuje jednu z pojistek, jak zabránit pomalému rozkrádání našich nemocnic, či dokonce jejich úplnému zcizení, jako tomu bylo ve Středočeském kraji. Dnes už téměř každý, kdo sleduje sdělovací prostředky ví, jak Petr Bendl s pány Rubášem a Cabrnochem prodali většinu středočeských nemocnic. Nejkřiklavější lumpárnou ze všech byla bezpochyby privatizace Brandýské nemocnice. Pan Bendl ji prodal za 7,5 milionu a nový majitel začal obratem rozprodávat její majetek. Pozemky prodal asi za 36 milionů, budovy v Čelákovicích a na náměstí v Brandýse po 3 milionech korun. Celkem tak po odečtení prodejní ceny nemocnice vydělal nějakých 33,5 milionu korun.
Made in ODS.
Tehdy pan Bendl (ještě jako místopředseda ODS a hejtman) do sdělovacích prostředků zaníceně hlásal, jak dobře bude soukromý majitel nemocnici spravovat, jak ji bude rozvíjet a investovat do ní a jak splatí její dluhy. Jaká je realita pár let po této báječné privatizaci made in ODS? Nemocnice je na zavření, hrozí jí bankrot a je zadlužena mnohonásobně víc než v době, kdy byla privatizována, ačkoli z postupného prodeje majetku inkasovala skoro 50 milionů korun. Při nahlédnutí do účetnictví zjistíme, že desítky milionů šly k místním prominentním členům ODS.
Role Perta Bendla.
Jakou roli v tom hrál Petr Bendl? Takovou lumpárnu by přece někdo nemohl tolerovat jen tak pro nic za nic. Buď o tom musel vědět a podílel se na tom, anebo o tom nevěděl a v tom případě neměl vykonávat tak významnou funkci, když dovolil mnoha svým soudruhům z ODS nechat doslova rozkrást veřejný majetek a dovedl jednu nemocnici téměř k likvidaci.
Nejde jen o brandýskou nemocnici.
Takhle bychom mohli brát jednu středočeskou nemocnici za druhou. Hořovickou nemocnici, nemocnici na Pleši, v Třebotově, či nemocnici v Rakovníku, kterou pan Bendl prodal dalšímu stranickému kolegovi, hejtmanu Zimmermannovi. Právě to byl hlavní důvod, proč vznikl tento zákon, tedy zabránit Občanské demokratické straně v postupném rozkrádání nemocnic.
Ministerstvo zákon sabotuje.
Tento zákon dnes prakticky není využíván. Ne však proto, že by ho nikdo využívat nechtěl. Ministerstvo zdravotnictví ovládané Občanskou demokratickou stranou totiž tento zákon totálně ignoruje. Když někdo požádá o zápis a splní všechny podmínky, Ministerstvo zdravotnictví musí v souladu s platným zákonem neziskovou nemocnici zřídit. Ministerstvo však tuto svoji zákonnou povinnost už několik let neplní. Začalo to za pánů Julínka a Šnajdra. Středočeský kraj proti tomu podal správní žalobu. Bohužel, české soudy nepatří k těm nejrychlejších, takže soud pravděpodobně rozhodne až ve chvíli, kdy už bude tento zákon zrušen.
Ignorují i právní analýzy.
Ministerstvo zdravotnictví má dokonce k dispozici jasná stanoviska právníků, že postupuje protizákonně. Ještě v době, kdy na ministerstvu seděl pan Šnajdr, si ministerstvo najalo bývalého ministra Němce, který jim dal písemné právní stanovisko, že ministerstvo nesmí nezapsat neziskovou nemocnici. Přesto ministerstvo dál nic nedělalo.
Pro ODS zákony neplatí.
Zákony v České republice platí zjevně jen pro někoho. V tomto případě neplatí pro pány Šnajdry, Hegery, Julínky a další. Ti si ze zákonů dělají trhací kalendář. Samozřejmě z těch, které se jim zrovna nehodí. Pěkný návod pro spoluobčany. Když se vám nějaký zákon nelíbí, tak ho prostě ignorujte! Když to můžou dělat pánové Šnajdr, Julínek, Heger a další, proč byste to nemohli dělat vy?
Závěrem.
Ministerstvo zdravotnictví roky vědomě sabotuje platný zákon. Abychom ho už dál neobtěžovali, zákon se zruší. S ním se zruší i jedna z posledních pojistek proti pánům Bendlům a jemu podobným a proti jejich plánům na další privatizaci, respektive rozkrádání českého zdravotnictví a českých nemocnic.

Komentáře

Aktuálně.cz má zájem poskytovat prostor jen pro korektní a slušně vedenou debatu. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se zároveň zavazujete dodržovat Kodex diskutujících. Pokud Váš text obsahuje hrubé urážky, vulgarismy, spamy, hanlivá komolení jmen, vzbuzuje podezření z porušení zákona, je celý napsán velkými písmeny či jinak odporuje zdejším pravidlům, vystavujete se riziku, že jej editor smaže.
Přejeme Vám zajímavou a inspirativní výměnu názorů.
Libor Stejskal, editor blogů (blogy@aktualne.cz)

ghándí napsal(a):

to je zvláštní, proč se většina sociálních demokratů řídí heslem ODS?
21. 09. 2011 | 23:30

JenTak napsal(a):

Pane Ráthe, budete obviněn ze závisti a ze vzteku, že jste ty nemocnice nemohl prodat sám. Co na tom, jestli máte pravdu či ne?
Příspěvek nicku ghándí je první vlašťovkou.
21. 09. 2011 | 23:39

kočka šklíba napsal(a):

Ghándí(hovénku), vám nevadí, že ministerstvo nedodržuje zákony? myslela jsem, že vy pravouni jste ušlechtilí, čestní lidé, kromě toho, že jste inteligentnější a vzdělanější než levouni (jak zde denně prokazujete vy a Cestovatel, jen namátkou :D), takže byste nám levounům měli jít příkladem a zákony dodržovat ne?
Možná jste tu ještě nebyl, ale pamatujete si na řvaní pravounů, zastávajících se poplatků, jak vyzývali k dodržování zákonů? Když se tenkrát Rath a další hejtmané snažili, aby lidé poplatky v krajských nemocnicích nemuseli platit? Já ano.
Takže jednak dodejte prameny na tu většinu členů ČSSD, kteří se řídí heslem ODS a jednak jakým vlastně?
21. 09. 2011 | 23:40

ghándí napsal(a):

kočka,
kdo tvrdí, že ODS nedodržuje zákony? rath? aha, to je ten, co ho z ODS vyhodili. chudák. nemuže se z toho vzpamatovat. až to bude tvrdit někdo normální, tak se nad tím začnu zamýšlet. to heslo je v prvním rathovo odstavci.
22. 09. 2011 | 00:29

kočka šklíba napsal(a):

Hovénku, kdo je podle vás normální, nějak to upřesněte. Pokud Rath něco píše tvrdí, je to chudák a nemá pravdu? Takže určitě máte hodnověrné argumenty a dokážete vyvrátit jeho tvrzení. Pokud ne, pak jste chudák vy. Skutečně si neuvědomujete jak jste primitivní?
Polemizujte s jeho argumenty, nenálepkujte, pokud nemáte důkaz, že lže. Zatím jste se zmohl, jako téměř obvykle, jen na urážky.
22. 09. 2011 | 00:38

Mard napsal(a):

Já myslí že pan autor by měl v první řadě zamést před vlastním prahem. To že sám privatizoval polikliniku a proti jiným mlel pantem, to dovedu u politika, který nejdřív vstoupil do ODS a pak přešel k socanům, pochopit. Ale když tuneluje středočeské nemocnice, které musí povinně platit Ráthem zřízené krajské servisní za nespecifikované služby a přitom mluví o zlodějích, tak se zdá že v panu Rathovi máme zřejmě pitomce, který se domnívá že mu na tyhle řečičky někdo skočí. Takže milý pane Rath, přestaňte se podílet na porušování zákona sám a pak teprve můžete začít hovořit o tom, co by měli dělat jiní.
22. 09. 2011 | 00:43

Mard napsal(a):

kočka šklíba napsala: vám nevadí, že ministerstvo nedodržuje zákony?

Ale to je pochopitelné, že to asi vadí všem, kdyby ministerstvo porušovalo zákony. Ale od toho zde není pan Rath (který je pravděpodobně sám nejspíš zloděj) ale jedině soud. A když zde není rozhodnutí soudu v této věci, tak nemám velkou důvěru v argumentaci tak pochybného člověka, jakým je pan Rath.
22. 09. 2011 | 00:47

Honza999 napsal(a):

Mard

Rath sám zprivatizoval polikliniku... Ano. To je pravda.

Vidím ale jistý rozdíl mezi tím, jak polikliniku zprivatizoval pan Dr. Rath a jak středočeské nemocnice privatizoval Bendl.

Pan Dr. Rath se přihlásil do veřejné soutěže o zmíněnou polikliniku a soutěž vyhrál nejvyšší nabídkou, která BYLA VYŠŠÍ, než odhadní cena privatizovaného majetku. Zaplatil sumu takovou, že by se mu ji při opětovném prodeji polikliniky nikdy nepodařilo dostat zpět. Navíc, ona poliklinika v jeho vlastnictví STÁLE FUNGUJE a nikomu nic nedluží!

Jak "privatizoval" Bendl je rozdíl.. Brandýs - koupeno za 7,5 milionu, rozprodáno za 50 milionů, plus dluhy nemocnice stouply o několik desítek milionů - kdopak je nakonec zaplatí?
22. 09. 2011 | 00:58

ric napsal(a):

Já už jsem se na to vysral. Začal jsem se chovat jako prase, pardon jako ódéesáci. Když je člověk nucenej žít v prasečáku, tak se prostě nemůže chovat jako v salónu. To dá rozum. Stal se ze mě křivák, svině, kradu jak můžu a jsem v tom čím dál lepší. Žádná prasárna mě není cizí. Nejlepší na tom je, že z toho mám dobrej pocit a vyloženě mě to začalo bavit. Má to obrovský tvůrčí potenciál.
Kdo chce s vlky žíti, musí s nimi výti. Trochu bych tuhle klasiku upravil. Kdo chce s prasatama prasečit, musí s prasatama chrochtat.
22. 09. 2011 | 01:07

kočka šklíba napsal(a):

Marde, na privatizaci polikliniky Rathem vám odpověděl Honza, pokud máte jiné informace, třeba, že Rath zprivatizoval za x Kč a prodal, stejně jako privatizátoři Brandýské nemocnice, za x+y, a ještě dále polikliniku zadlužil, sem s tím. Budeme jedině rádi, tedy já ano. Pokud takové informace nemáte, nesrovnávejte nesrovnatelné ;). A určitě nemáte, ptz kdyby tomu tak bylo, tak o tom už dávno čteme nejméně 2 roky, to by MF Heute, ČT, Lidovky atd., prostě naše "nezávislá" média rozhodně nesmlčela ;).
Jinak máte pravdu, pokud ministerstvo porušuje zákony, a já o tom nepochybuji, mělo by být už dávno podáno nějaké oznámení příslušným orgánům, divím se, že k tomu nedošlo.
Takže otázka na Ratha, proč se nic neděje? Existují nějaké kroky jak ministerstvu zabránit v této nečinnosti? A pokud ano, proč už dávno nekonáte?
22. 09. 2011 | 01:11

Emil napsal(a):

Dr. Rath na pochybne privatizace hejtmanem Bendlem poukazoval uz pri jejich realizaci, dopadlo to presne tak jak prorokoval. Rath je i pres sve prohresky clovek duveryhodny, coz se cim dal vic potvrzuje. Pokud by byl necestny a ziskuchtivy, prosazoval by tak vehementne neziskove nemocnice? Pravicovy fanatici, kteri zde na Ratha budou utocit ,vsak nemuzou zvratit tuto skutecnost: Bendl a spol, nemocnice pod zastitou ODS VYTUNELOVAL !
22. 09. 2011 | 01:20

kočka šklíba napsal(a):

Rici, Váš příspěvek se nedočká ani 20 hodin ;), Vy to víte, že? Nicméně, i když si myslím, že se jako prase nechováte, ptz byste právě tohle nenapsal ;), tenhle postoj si mnoho lidí osvojuje, když vidí kam jsme došli. Ne tedy "my", ale gauneři na všech úrovních politiky. Gauneři, vlastně největší socky i když s největšími majetky, přisátí na SR víc než všichni pobírači dávek ve státě.
Já se tomuto postoji pořád bráním, ale i to mě několikrát napadlo. Hlavně v souvislosti s mými dcerami, které jsem se snažila vychovat jako slušné lidi. Tzn. aby nejen nekradly, to je samozřejmé, ale aby cítily s lidmi v těžkých situacích, aby nešly za svým úspěchem a výhodami za cenu podrazů natož zločinů, aby přemýšlely o svých krocích, atd. A mám strach, že jsem je vychovala pro dnešní dobu špatně. Nedovedla jsem si představit, že by třeba žily mimo tento stát, ale v posledním roce jim naopak doporučuji, aby odešly z této republiky. Tady se důstojně žít už nedá.
22. 09. 2011 | 01:28

Marie napsal(a):

Pane Ráthe, je načase přikročit od slov, která v ČR nemají moc, k činům. Nezaostávejte v pokrokových metodách za naší tzv. pravicí a vzpomeňte na Macka, a nyní též na Kalouska. Pan Šnajdr a spol. si přece koledují už dlouho.
Věřte, že lidé to ocení a ČSSD stoupnou preference.
22. 09. 2011 | 01:28

kočka šklíba napsal(a):

Emile, souhlas. Pravicoví fanatici ale určitě přijdou ;). Hovének už se vyjádřil přiměřeně své inteligenci, Mard rovněž, pokusil se demagogicky srovnat nesrovnatelné, mnohokrát už vysvětlené, mnohokrát konstatované. Nakonec, když mnou vyjmenované tiskoviny, a TV, nic na Ratha nenašly v souvislosti s privatizací polikliniky, není nejspíš co najít, ale pravicoví fanatici melou a melou, lžou a lžou ;). Ono už jim ani nic jiného nezbývá ;), chudákům. Obhajovat tohle co je ve vládě a co má většinu v PS už opravdu jinak nejde než slepou vírou a lhaním ;).
22. 09. 2011 | 01:38

kočka šklíba napsal(a):

No Marie, to nemyslíte vážně. Víte jaký hon by se strhl v mainstreamu, kdyby si Rath, nebo kdokoliv z levice dovolil to co, Macek a nebo Kalousek? Copak nevíte čeho jsou ti mopslíci zvaní novináři (až na světlé výjimky) schopni? Naopak, těm primitivům, hlupákům, prostě jednoduchým, nepřemýšlejícím občanům, jejichž vzorek se zde denně prezentuje(nebudu jmenovat, ptz pak bych byla smazána), by zase vtloukli do hlavy, že s fackami začal Rath. Stejně tak, když Ratha a Paroubka obviňovali ze zhrubnutí politické scény, kdy záměrně opomenuli zupácké a vulgární chování a výroky odésáků směrem k Špidlovi, který byl velmi slušný. A také na to doplatil, do politické scény ČR se rozhodně nehodil.
A také proto byli, a stále jsou, Paroubek a Rath nenáviděni, ptz na primitivní urážky dokázali a dokáží odpovědět také urážkami, jenže mnohem sofistikovaněji, trefně, nepotřebují vulgarismy jako bl..i z ODS. Navíc používali argumenty, což odésákům je rovněž cizí ;). A nyní i topákům.
22. 09. 2011 | 01:51

Jan Volf napsal(a):

Nejde jen o středočeský kraj.Jedná se o celkový úpadek našeho zdravotnictví. V médiích se píše jen o několika špičkových nemocničních zařízeních-řada špičkových odborníků pravidelně-např prof Beneš atd vychvaluje-jakého jsme dosáhli ve zdravotnictví pokroku.Bohužel nevidí-nebo nechtějí vidět, že ve většině nemocnicích se postupně stále více nedostává peněz. Výsledkem je, že je stále více zaměstnáván personál ze zahraničí-počínaje zdravotními sestrami a konče lékaři.
Nejvíce jich pochází ze Slovenska, ale i z dalších zemí od nás na východ.Právě u tzv. pomocného perzonálu, je bohužel stále méně takových lidí, pro které bylo zdravotnické povolání "posláním". Navíc nás čekají "reformy"-po kterých dnes běžně vykonávané zákroky-například laparoskopické operace-mají být pouze pro některé-jako nadstandatní výkony. nevím co tím stát a společnost získá. Pokud se vrátíme k tzv. ručně prováděným operacím-bude mnohem déle trvat, než se člověk po operaci bude moct znovu vrátit do pracovního procesu. Ale pánové Šnajdr, Heger, Šťastný atd-nevidí důvody, proč by měl mít možnost takto operován podle nich "nadstandartním způsobem-ale dnes už většinou bšžně prováděným-každý pacient.
Stále více se do zdravotnictví snaží proniknout naši největší zbohatlíci-pro které se mají zdravotnická zařízení stát trvale ziskovým byznisem
22. 09. 2011 | 02:50

Marie napsal(a):

kočko
co by se dělo v mainstreamu to nevím, ale myslím si, že lidi by to uvítali, stejně jako ten včerejí zvonek jistého poslance ČSSD,že v noci pracují jen prostitutky a zloději, ne poslanci, o kterém informovala i veřejnoprávní TV, světe div se, bez pohoršení.
22. 09. 2011 | 02:58

kočka šklíba napsal(a):

Marie projděte si diskuze pod blogy. Pak budete vědět o čem mluvím. Jinak včerejší "aféru" právě považuji za vějičku pro nepřemýšlející občany. Máme zde podstatně jiné, závažnější, problémy než nešikovné prohlášení jednoho poslance. A v podstatě měl pravdu, ptz rozhodně neměl na mysli lékaře, záchranáře atd. Jen se to prostě hodilo zase blbcům, jak odpoutat pozornost od gaunerů.
22. 09. 2011 | 03:13

kočka šklíba napsal(a):

A ghándí(hovének), Cestovatel(Bc. Martin, liberál) a další jednodušší občané nám to nyní zde převedou v plné parádě, tedy to, jak ti mopslíci umí vymývat mozečky ;).
22. 09. 2011 | 03:18

Maximus napsal(a):

V téhle zemi se kupčí snad už se vším co jde. Se zdravím, s mrtvolami, s ekologickými odpustkami, ale bohužel i s budoucností nás všech a našich dětí a jejich dětí. A to některým lidem jaksi nedochází. Zas.aný prachy, někteří se z nich opravdu už zblázní a pořád mají málo ...

Po včerejším extempore páně Kalouska, kdy nefackoval na veřejnosti nějakému drzému na něj pokřikujícímu frackovi,navrhuji zavést u nás v Česku docela zajímavou hru. Jmenovala by se "nafackuj svému politikovi"!
Některé sázková kancelář by se toho mohla ujmout. Finta by spočívala v tom, že občané by na každého veřejně známého politika sázeli a věřím, že někteří by i rádi darovali nějaký finanční obnos a každý kdo by na veřejnosti prokazatelně nafackoval tomuto politikovi (každý by měl jakýsi ATP kurz či ELO jako šachisti), by byl z tohoto fondu odměněn nějakým pevně určeným procentem z třeba týdeního vkladu, část zisku by byla této sázkové instituce a část by byla slosovatelná jako ve sportce. Samozřejmě politik by nesměl být zabit či zmrzačen, protože to bysme potom časem asi zejména tu partu u lizu co si říká exekutiva zcela vybili a nebylo by o co hrát! Zkusme o tom popřemýšlet, mohla by tu alespoň být sranda, když už nic jiného a byli bysme v evropských končinách v novodobé historii první! Jako první nabízím 5000,-Kč a třeba na Mírdu Kalouska, zvaného některými lidmi nespravedlivě Kraďouska .... ten si s tím začal a takový Macek už je nyní mimo politiku, tak nemůže být do slosování zařazen! Hlavu státu bych z toho vynechal neb je již vetchého zdraví a navíc on by zajisté velmi rozšířil svoji ochranku a to by nás pak stálo potažmo moc penízků! Pak by se mi líbili takoví ti špekouni jako je Vondra nebo třeba Jandák.... sakra to by ale mlasklo! Jo, ženy bych z toho samozřejmě vynechal.
-.-
22. 09. 2011 | 03:25

tomas napsal(a):

jenom maly priklad z jedne asijske zeme, kde se trhu a gaunerum otevrela vsechna stavidla. jeden muj znamy nedavno privolal pro svoji matku, postizenou infarktem, sanitku. kdyz ambulance dorazila do nemocnice, bylo mu sdeleno, ze bud zaplati cca tisic dolaru, nebo mu mamu ze sanitky nevylozi. zaplatil. tolik asie, jeste mame, co dohanet
22. 09. 2011 | 03:38

kočka šklíba napsal(a):

Maxime dobrý nápad "Po včerejším extempore páně Kalouska, kdy nefackoval na veřejnosti nějakému drzému na něj pokřikujícímu frackovi,navrhuji zavést u nás v Česku docela zajímavou hru. Jmenovala by se "nafackuj svému politikovi"!"
Jen bychom měli konečně vyrazit pře PS, před Strakovku, a začít skutečně zatím protestovat, ne 20 tis, ne 100 tis, alespoň milión, dát těm gaunerům najevo, že už je konec, že už si jako hovének, Cestovatel a podobní, nenecháme s...t na hlavu, a poté, kdyby nereagovali, pak začít fackovat, nic jiného už je neodstaví od vykrádání zbytků.
Nějaké umění diskutovat podle zdejšího editora, případně "občanské iniciativy" nemají už šanci, to měl editor jako tzv."novinář", a jeho kolegové, vyžadovat tak před 10 lety. Jenže to by jednak museli mít odvahu, jednak nebýt poslušnými slouhy tzv. demokracie. Žádná zde už dávno není. Tenkrát byl možná čas, ale to bojovali s režimem před rokem 1989, s "komouši" a každý kdo se odvážil říci, že je něco špatně na skvělém kapitalismu v ČR byl bolševik. Nakonec pod těmito blogy je těchto b...ů stále dost.
22. 09. 2011 | 03:45

kočka šklíba napsal(a):

Tomasi, nejsme tak daleko jak se zdá, bohužel. Pro dceru jsem volali záchranáře když nám dvakrát za sebou omdlela. Přijeli bez lékaře, dobře, ale poté, kdy rozhodli, že jí odvezou do nemocnice, ptz omdlévala i před jejich očima, jsme řekli, že pojedeme za nimi. A to jsme neměli dělat, vynadali nám, že jsem jí tedy měli do nemocnice dovézt sami. Vezte člověka, který kolabuje, sami, nevíte co s ním, nevíte ani kam, tedy k jakému vchodu(v motolské nemocnici). Shodou okolností máme v rodině dva záchranáře, a podle nich je tohle normální, mají takové přesvědčení, pokyny?. Když může rodina dovézt nemocné, má to udělat. Aniž by bylo jasné, co tomu pacientovi je. Nevěřila jsem vlastním uším.
22. 09. 2011 | 03:55

Maximus napsal(a):

kočka šklíba
Zdravím Vás po ránu. S těmi politiky to bude těžší než si myslíme, včera mě přišlo e-mailem video natočené TV ze SRN kdy si oni vzali na paškál europoslance, jak jsou hamižní a ráno se po skupinách vkrádají do jejich EU svatyně a doslova u píchaček si tam zajišťují svoji přítomnost a poté mají nárok na asi 400 Euro za tento jakoby odpracovaný den. Oni i přes všechny ty finanční výhody ještě mají málo! Většina z nich měla sebou kufry, batohy apod. a bylo zřejmé, že prchají pryč za svojimi zájmy. Když byli pracovníky TV přichyceni při tomto chování, tak někteří blekotali, jiní prchali a jiní byli dokonce agresívní a vyhrožovali žalobami! Skončilo to tím, že na pracovníky TV poslali ochranku i když tato byla řádně akreditovaná..... Prostě hnus velebnosti. Lidská hamižnost a nenažranost nezná mezí
a nedělejme si iluze o těch našich netáhlech, co si sami za ta léta postupně stanovovali platy, výhody a neskutečnou na evropské poměry nevídanou imunitu! Ještě Vám sem mohu dát link na toto video, je to neskutečné!
Pěkný den!
22. 09. 2011 | 04:13

Maximus napsal(a):

Link ma video o nenažraných europoslancích!!!!!

http://dotsub.com/view/01ad2718-073c-474a-ac40-c7a72e199d55>
P.S.
Je to s titulky i pro negermánce.
22. 09. 2011 | 04:17

Maximus napsal(a):

Oprava, stačí zadat:
dotsub.com/view/01ad2718-073c-474a-ac40-c7a72e199d55
22. 09. 2011 | 04:19

Petr napsal(a):

Pane poslanče,
o lidech kteří dle Vás dělají a dělali "lumpárny" (Vaše slovo) ve zdravotnictví, píšete ve Vašem článku jako o celkem slušných lidech. Zato o obyčejných lidech, kteří každodenně chodí do práce a dřou v nepřetržitých a třísměných provozech, popř. dělají jen v noci, Váš kolega veřejně tvrdí, že jsou to kurvy a zloději. A Vám je to jedno. Ani jste na zasedání Parlamentu ČR nemukl. Proč?
22. 09. 2011 | 07:07

berkowitz napsal(a):

Doporučuji všem, aby si někde našli film režiséra Moora "SICKO", koluje na netu. Hlavní nosnou ideou je stav zdr. v USA, kdy pacient není objekt, který je léčen "lege artis", ale pacient je zdrojem zisku.
Šnajdr, šnajdr, není to náhodou ten, který vytuneloval Slezan FM o 66 melounů?
22. 09. 2011 | 07:21

tazatel napsal(a):

A je von ten Heger pořád ještě doktor ? Kdy viděl naposled pacienta ? Nebo na stará kolena zjistil, že ho víc baví účetnictví a s tím spojené možnosti ?
22. 09. 2011 | 07:55

Sladký napsal(a):

Petr 1.Rath není otcem onoho poslance,ten je navíc plnoletý,takže za něj není odpovědný.
2.Výrok je překroucený, poslanec samozřejmě neměl na mysli lidi pracující v noci, to je prostě účelová dezinterpretaqce
3.Jste volič? Pokud ano, pak jste podle známého Topolánkova výrazu zmrd.Doufám, že jste se proti takovému označení též tvrdě ohrazoval.
22. 09. 2011 | 07:58

tazatel napsal(a):

Petr:
Ten poslanec co mluvil o kur..ách a zlodějích měl smůlu. Řekl vtip a narazil. Po prvé jsem ten vtip slyšel na noční směně od havířů.
22. 09. 2011 | 07:59

Mac napsal(a):

Petr

ano, správně. To že jeden postarší pantáta v poslanecké sněmovně utrousí ne právě vhodnou poznámku - to je vskutku hlavní problém tohoto státu.

Možná byste se měl konečně probudit a vytáhnout tu ruku z nočníku....
22. 09. 2011 | 08:17

Bohumíra napsal(a):

Mě by spíš zajímalo, jak může člen vlády fackovat kmány. Přece - i když mě kdokoli vytočí do vrtule, nemohu brát spravedlnost do vlastních rukou!
Být tím mladíkem, který možná měl ve svém pokřikování pravdu, vyhledám lékaře, nechám si vystavit nález a poté požaduji po správci státní pokladny tučné odškodné - psychický šok, trauma, deprese, ...
Doba léčení se zde může dost dlouho protáhnout.

Udělat toto učitel - jak se ten chemický mameluk vytahoval o všemocnosti facky - tak letí na hodinu.

Opravdu nevadí premiérovi, jaké násilníky má ve vládě?
22. 09. 2011 | 08:25

Cech napsal(a):

Souhlasím s Vámi pane doktore, pokud se člověk cítí jako politik dočasně na funkci zvolený,chce potom pokračovat ve své profesní dráze.

Proto je naprosto jasná ta mnohými předhazovaná poliklinika.Prostě jako doktor dělat doktora a ne bojového knihkupce; to naprosto chápu.

Dovolím si podotknout,že skutečný cíl zdravotnické reformy znáte ale v plném znění ho představit nechcete.
Paní Holmerová doopravdy poodkryla Hegerovu reformu v jejím plném "příznivém" dopadu.Popsala život lidí, kteří žijí v zařízeních sociálních služeb pro seniory.

Tak jak pan Heger hledal zdroje a zdá se,že jeho reforma výrazně koriguje demografii a řeší zátěž tohoto státu na úkor seniorů.
Protože za tohoto stavu je jen otázkou času kdy ho napadne další spásná myšlenka např se zavedením povinné eutanazie dejme tomu od 79 let dále to pak pan Heger prostě proválcuje sněmovnou a je to.
Pravděpodobně se zdůvodněním , že to jsou nepotřební lidé, kteří jen parazitují na společnosti.

Potom ona dohoda Ministra zdravotnictví a ministra práce a sociálních věcí dostává tu pravou tvář.
Protože to podstatné již pan Heger prosadil zabezpečil pro zprostředkovatele zdravotní služby, možnost vytahat z pacientů co nejvíce peněz, které jsou předurčeny aby skončily na stejných účtech, jako peníze ze středočeských nemocnic.

Protože s propočtem této demografické korekce kterou zabezpečí Hegerova reforma je všem zřejmé,že návrh pana Hegera vycházel z možnosti jak vyřešit problém tohoto státu na úkor seniorů.
Ministerstvo zdravotnictví a ministerstvo práce a sociálních věcí ruku v ruce kalkulují následující.
Při všech kotrmelcích a plánovaném tunelování, 2 pilíř to díky reformě zdravotnictví utáhne třeba i se ztrátou(vytunelováním) 25 a více %.

Proto pan Heger předkládá ono zrušení zákona protože vychází z toho,že nemocnice vlastně do budoucna nepotřebuje.
22. 09. 2011 | 08:30

Matrix napsal(a):

Bohumíra

Takže vy schvalujete veřejné vyřvávání lůzy o věšení? A ještě to vydáváte za pravdu? A jinak zdráva?
22. 09. 2011 | 08:36

tazatel napsal(a):

Bohumíra:
Kalousek není chemický mameluk. Vystudoval náročnou vysokou školu a prokázal, že tzv. ekonomii zvládne taky.
Ale je to srab. Protože si byl vědom své hmotnostní převahy a zejména blízkosti své ochranky dokázal nafackovat klukovi.
22. 09. 2011 | 08:38

Suchec napsal(a):

Tazatel:

Máte pravdu. Kalousek skutečně "zvládne" TZV. ekonomii.

Právě to "tzv." je ta pravda.
22. 09. 2011 | 08:53

matů napsal(a):

Pod článkem na AKTualně není diskuze o fackujícím ministrovi,nevíte proč?Stále nemůžu pochopit,když dva dělají totež,není to totež.Kdyby se tohle přihodilo členu ČSSD třeba Paroubkovi,určitě měl k tomu důvod před volbama u Anděla,neudělal to.Opravdu si nedovedu představit ten křik novinářů.Jste ubožáci pánove novináři,pardon slovo pánové škrtám.Tady je možné už všechno.Nepatřil macek také k těm rváčům?P.Rath ma jisté skušenosti,u něktrých bylo vše v pořádku,dnes není.Proč dvoji metr?Když zvířata dodělávají,také kopou kolem sebe.kéž by to tak bylo!
22. 09. 2011 | 08:53

Sladký napsal(a):

matů- prostor pro diskusi je na aktuálně cz( a nejen tam) soustavně omeován ve stále rostoucí míře.Podobně je tomu s počtem smazaných příspěvků u povolených diskusí. Tomu se říká svoboda slova.
22. 09. 2011 | 08:59

neo napsal(a):

matů:

pochybuji, že by diskuse byla zakázána jen z vůle redakce aktualne.

Pravděpodobně se tam vyskytovali promitivní osoby, vulgárně se projevující a prakticky celou diskusi zaplevelili sprostými výrazy a tak redakce přistoupila k uzavření diskuse.

Ovšem to je jen má domněnka. Stává se to hodně u článků o menšinách, tam se rasisti seběhnou a je vymalováno, proto se u takových témat diskuse raději ani nepovolí.
22. 09. 2011 | 08:59

matů napsal(a):

Chápu,ptal jsem se pravicových sprosťáků.Ti se opravdu neozvou.
22. 09. 2011 | 09:03

ghándí napsal(a):

kočka,
mě, to, co říká rath vubec nezajímá, to je neduvěryhodný člověk. macek mu dal málo.
22. 09. 2011 | 09:11

zemedelec napsal(a):

Pane Cech.
Myslím ,že jste to popsal velice trefně.
22. 09. 2011 | 09:23

Franz Lehár napsal(a):

Chvílemi uvažuji o tom, co tu napsal ric. Ne až teď, už nějakou dobu. Mělo nějakou cenu odmítat všechny ta skvělé nabídky a dělat si tvrdohlavě svoje?
Moje děti měly o to horší start.
Různé moje projekty se přes zjevný úspěch začaly vytrácet z plánů a moje pravomoci přešly na lidi, kteří si dokázali najít cestičku k jednateli, výkonnému manažerovi atd. Ne s nápady, s drby a udáními.
Přece celou tu dobu vím, jak se to dělá a uměl bych to líp než oni. Jak co kde ukrást je mi obvykle jasné daleko dřív, než přijdou bramborové, kteří k tomu potřebují návod od "finančních expertů".
Řád Vesmíru zdá se mi přecejen vystupovat v obrysech před očima a vidím, že katolický klérus, Dr. Emil Hácha a Vasil Bilak měli vždycky pravdu. Jakkoli se mi to hnusilo.
Time for change.
22. 09. 2011 | 09:23

stále rebel napsal(a):

Nepromyšlená privatizace zdravotnictví je zlodějina na druhou. Nejde jen o rozkradení zdravotnických zařízení, ale taky následné dlouhodobé okrádání občanů. Když se podíváte na výdaje USA na zdravotnictví, tak do éry Reagana vydávaly USA na zdravotnictví 9 % HDP a během pár let to vyskočilo na 13 %, po roce 2000 za vlády Bushe na 16 % HDP. Občané USA dnes vydávají na zdravotnictví dvakrát více než země jako Kanada nebo Německo a zdravější než lidé v Kanadě nebo Německu nejsou.
22. 09. 2011 | 09:30

tazatel napsal(a):

Suchec:
A víte o nějakém českém politikovi, který prokázal, že umí víc než to "tzv" ?
22. 09. 2011 | 09:43

tata napsal(a):

paní KOČKO

UŽ jen malokdy překonam marnost,jak takovy lide zde použijou protiargument blbost,proti velké zlodějně,vyte nejlepší jak te blbosti využila přesně televize nova ten kolektiv rozhořčenych,nepřipomina vam to něco.

VUBEC neobhajuji toho pana at klidně dostane a spravně pokutu,ma si rozmyslet co placa,ale normalní člověk řekne to je ale ... a to je asi tak všechno,navic co chcete od těchto lidí,on to totiž neřika jen Rath,ALE DOČTETE SE to i jinde,on to nedavno i nepřimo napsal cikrt ,sice nepřiznal celou častku,ale takovym hovnum/ghándí nestačí ani to je to marnost.

ano bohužel dnes vychovat děti ke slušnosti tak jim davate danajsky dar,co řict vic.KAŽDY DEN co otevřete internet dostanete dukaz jak zloději ve jmenu zakona se činí.....třeba dnes...http://www.novinky.cz/finance/245334-exekutori-si-na-detske-cerne-pasazery-radi-pockaji-pokuta-pak-notne-naroste.html
včera zase třeba o te zakazce o vojenske nemocnici.......kdy naš ministr co nic nevěděl,nic neopodepisoval,jen tak za nic prosadí odškodnění 170 melounu nu což přece šetřime ne.

http://aktualne.centrum.cz/domaci/kauzy/clanek.phtml?id=714693
22. 09. 2011 | 09:45

stejskal napsal(a):

Dobrý den, pane neo,

Vaše domněnka je správná (ostatně jsem to zde vysvětloval už mnohokrát).

Jinak ve velmi dohledné době se koncept diskusí změní (ne zde, ale na zpravodajských stránkách). Věříme, že nám to umožní nechávat otevřené debaty pod více tématy, aniž by je zaplavovaly sprostoty, nadávky a porušování zákonů.

Libor Stejskal
22. 09. 2011 | 09:59

dalimír napsal(a):

Dobrý den vážení přátelé ! Dinosauři z vlády fackují naše děti !Už to zase začíná ! Pamatujete všichni na rok 89 kdy békali po Praze disidenti ,komedianti a pochybná pražská inteligence ! Lidi komunisti nám bijí naše děti ,tohle si nenecháme líbit ! Jaká reakce bude ted po tom Kalousově incidentu ! Mě akorát mrzí že nenarazil na nějakého karatistu ! Pár výchovných kopanců naší vládnoucí elitě by neuškodilo ! Dl.
22. 09. 2011 | 10:06

neo napsal(a):

dalimír:

1) ve 20ti neni člověk dítě.pokud to nevíte, je u nás plnoletost od 18ti let
2) Kalousek je trouba, nemůže se přeci jen tak rvát na ulici. Ten člověk by ho měl žalovat.
3)I kdyby narazil na karatistu, asi měl ochranku a ta by i milého karatistu zpacifikovala.
22. 09. 2011 | 10:12

český maloměšťák napsal(a):

Buy the Rumor, Sell the Fact .

Neboli - koupíme na základě strachu, který ovšem vyvoláme my. Pak máme dvě cesty - buď provedeme tunel /to když zjistíme, že naše podnikání stojí za starou bačkoru/ - anebo prodáme dál /nejlépe ovšem předtím pořádně podojíme veřejné finance/.

Teď mi vysvětlete - jakým způsobem můžeme prodělat. Když navíc máme své lidi jak v privatizačních komisích, tak na ministerstvech, tak v institucích , které provádějí daňové transfery.

Já si myslím, že to nemá chybu. Není tam žádná černá skulinka. Vyděláme jak při bearish, tak při bullish.
/Jistě - s 90. lety se to srovnat nedá - tam jsme měli své lidi i v bankách a pak také existovala ČKA..ale stejně - co riskujeme ? Pověst ? Che - na tu serem !!/
(a když - Cikrt to veřejnosti vysvětlí tak, že je i pověst v suchu)
22. 09. 2011 | 10:15

kelt napsal(a):

kočka šklíba
Vše,co jste napsala na margo věci podepisuji a skláním poklonu výstižnosti a argumentační síle daného.
Jenom ještě jednu technickou:mám nedobrý pocit,blížící se jistotě,že profesor H.,než opustil tyto stránky se nám "pomstil"naklonováním ovce Dolly/Rumcajse/a objevili se-ghándí,cestovatel,Bc martin, liberál,otázky-další se možná objeví.
Smutné je to,že klonovaný to asi z příčiny akutní sepse nepřežil.
Jak říkal Werich,s blbostí se musí bojovat,i když je to boj nekončící-volně interpretuji.
Přeji hezký den
22. 09. 2011 | 10:26

stále rebel napsal(a):

Pro ghándí.
A ochranka by ti jej pomohla přidržet, co? A kdybys byl Macek, tak ještě zezadu.
22. 09. 2011 | 10:45

hakarel napsal(a):

Bezohlednost, arogance a drzost šnajdrů,kalousků,hegerů, kteří pro své pochybné miliony ničí zbytek veřejného sektoru a zašantročují miliardy je děsivá. Lžou a zneužívají formální zbytek parlamentní demokracie ve Sněmovně. Poté co jsem na ČT24 zhlédl záznam rozpravy k tomuto zákonu jsem si během zbytku probdělé noci uvědomil, jak nebezpečné pro mně, pro mou dosavadní trestní bezůhonnost, by mohlo být osobní setkání třeba s takovým Šnajdrem, ale vlastně s kýmkoliv z této loupeživé smečky. Malou útěchou mi bylo, že tito lidé nejsou hloupí, musí si uvědomovat co páchají a nemůžou mít spokojený spánek.
22. 09. 2011 | 10:58

Colt napsal(a):

berkowitz

25. září 2011
20:00
Dvojka: Dokumentární klub: Sicko… . Dokument USA (2007
26. září 2011
11:20
Dvojka
Dokumentární klub: Sicko… . Dokument USA (2007).

I když si USA vážím, a právě proto, mají také hodně co opravovat. My buhužel kráčíme k sobecké společnosti. Na rozdíl od USA však bez téměř jakékoli štědré filantropie (co lze také od zbohatlých zlodějů čekat?).

MÉ OBLÍBENÉ ---CO SI LIDIČKY ZVOLILI, TO MAJÍ!!
22. 09. 2011 | 10:59

stále rebel napsal(a):

Ten incident s Kalouskem by se měl prošetřit. Pokud je Kalousek úřední osoba a požívá z toho titulu veřejné ochrany, tak by rozhodně neměl nikoho fackovat.
Nejsem proti občasnému řešení sporů fackou, ale mělo by to být jako rovný s rovným a nejsem si jist, že ten kluk neměl strach to Kalouskovi vrátit. Nevím, jaká je sazba za profackování ministra a taky, jak by se zachovala ochranka.
22. 09. 2011 | 11:02

stejskal napsal(a):

Dobrý den,

smazal jsem jeden text, který neměl nic společného se záměrem našich stránek, tedy poskytovat prostor pro věcnou a korektní debatu.

Děkuji za pochopení.

Libor Stejskal, editor blogů
22. 09. 2011 | 11:15

Bohumíra napsal(a):

Matrixi, jinak zdráva-dík za optání.
Veřejně činný člověk musí snésti více kritiky.
Pokud se politik do takovýchto nadávek dostal vlastní neschopností-čemu se pak divíte?
Já bych na místě "pokřikovaného" se k tomu nehlásila-mně to přece nepatřilo.
A že bych dokonce vystoupila?
No, to nemá člen vlády příliš pevné nervy...
Vy ano?
22. 09. 2011 | 11:48

Bohumíra napsal(a):

Tazateli, vy jste rád ironický, že jo?
Že je chemie náročná vysoká škola, slyším poprvé.
Chemik ale nemůže ekonomii a ekonomice rozumět.
On se spíš orientuje ve vládních, kšeftech, lobby a jiných všivárnách- v tom je skutečně nezastupitelný odborník.
22. 09. 2011 | 11:51

neo napsal(a):

Bohumíra:

vy jste snad VŠCHT vystudovala, že víte o její náročnosti?
božínku...
22. 09. 2011 | 12:00

Bohouš napsal(a):

Bohumíra:

Příspěvky plné slepých předsudků a nepodložených soudů, Vaše omezenost nezná mezí.
22. 09. 2011 | 12:25

dalimír napsal(a):

Neo souhlas s Vámi! Sorry Dl.
22. 09. 2011 | 12:30

Marie napsal(a):

Naštěstí pan Kalousek patrně nebude projíždět venkovské návsi ve své limuzíně s pancéřovanými skly. Neboť nevím, jak by dopadlo, kdyby slyšel ty výroky místních tet ne jeho adresu. Pokud je mi známo - přívětivé by nebyly. Protože je vidět, že pro ránu opravdu daleko nejde, obávám se, že by to pokropil naráz. A svěcená voda by to asi nebyla.
22. 09. 2011 | 12:31

stále rebel napsal(a):

Pro neo.
VŠ, kde se nemusí dělat přijímací testy s velkou pravděpodobností obtížná nebude. Kdyby byla obtížná, tak si zájemce nepochybně otestuje a nebere úplně každého, kdo udělá maturitu.
22. 09. 2011 | 12:44

Colt napsal(a):

Tenhle blog byl o Kalouskovi a jeho pár fackách ??

Velký problém se zdá býti vyřešen poukazem na celkem triviální pitomost - tentokrát čtyři facky -
Zloději z ODS již 20let zcela zřejmě spoléhají na to, že lidské blbství je nekonečné....
22. 09. 2011 | 12:49

neo napsal(a):

stále rebel:

nevím jaké nyní platí podmínky, ale zkoušky se na všcht dělaly. Pouze uchazeči s velmi dobrým průměrem z matiky, fyziky a chemie šli bez přijímaček.

I na čvut berou každého, ale dokončí jen zlomek. Chceš mi tvrdit, že ČVUT nebude obtížná?

Na VŠE se zase dělaj dost těžký přijímačky....:) To bude podle tebe asi těžší škola než ČVUT a VŠCHT dohromady ne?
22. 09. 2011 | 12:57

vlasta napsal(a):

Bohumíra
VŠCHT je skutečně nesmírně náročná škola, zkuste třeba pouze nahlédnout do organické chemie, která má přes tisíc stran a jsou to pouze základy. Další věci, které s tím přímo souvisí ani nebudu zmiňovat. Takže shrnuto, vystudovat řádně VŠCHT (tedy bez koupě titulu) je opravdu obtížné, osobně považuji za obtížnější pouze matfyz a programování. Co se týče Kalouska, je to zkrátka velmi inteligentní gauner a právě proto je tak nebezpečný. Doufejme, že ho brzy postihne alkoholická demence.
22. 09. 2011 | 13:20

Dáša napsal(a):

Colt

Spíše je o tom, jak podezřele rychle v posledním roce roste hrabavost a ryvost lesní zvěře zvané škodná a s tím spojená agresivita některých druhů, u Macka ty bylo pozorováno již dřív a teď se projevil i Kalousek, u kterého by to čekal jen málokdo.
Kdy že to začíná lovecká sezona?
22. 09. 2011 | 13:36

stále rebel napsal(a):

Pro neo.
Na VŠCHT se přijímačky nedělají a nedělaly už asi před osmi lety. Studovala tam neteř a původně snad ani nechtěla na VŠ jít a pak když zjistila, že nemusí dělat přijímačky, tak tam šla a bakalářský i magisterský obor udělala v pohodě.
Je zcela nepopiratelné, že pokud VŠ přijímá jen každého pátého zájemce o studium, tam má lepší materiál než ta škola, která bere každého.
Který obor je obtížnější, zda chemie nebo ekonomie, záleží na tom, jak se k tomu přistupuje. Rozhodující je výběr studentů a pokud má škola nedostatek studentů, tak nároky snižuje. Dělá se to tak asi všude.
22. 09. 2011 | 13:41

zemedelec napsal(a):

Paní Bohumíra.
Velice dobře.
Jestli je Kalousek takoví chemik, jako ekonom,tak si s té školy nepamatuje nic.Protože jako chemik míchá v tom státním rozpočtu,přidává ubírá,jenom čekám kdy to bouchne,k té správné směsi se takhle nemůže dopracovat.
22. 09. 2011 | 13:49

neo napsal(a):

stále rebel:

tak od neteře jistě víte jak těžká škola to je.

Taky ovšem záleží na fakultě.
Rozhodně patří mezi nejtěžší školy v ČR vůbec.
22. 09. 2011 | 13:49

stále rebel napsal(a):

Pro neo.
Dokaž to, ale ne jen neovský hloupým, je to tak.
22. 09. 2011 | 13:53

Vlkodav napsal(a):

stále rebel:

poměr přihlášených/přijatých moc o náročnosti školy neříká. Podívejte se na některé umělecké obory. Je to dáno kapacitama škol a poptávkou.
22. 09. 2011 | 14:00

neo napsal(a):

stále rebel:

sorry ale tady nemusim nic dokazovat, to je známá věc. školy technického směru jsou nejtěžší. ČVUT, MATFYZ, VŠCHT...

Ale ok, nebudu ti brát tvůj názor, že je to snadná škola. Věř si tomu třeba proto, že se tam dostaneš bez přijímaček.

Třeba se tu najde pár lidí, kteří tam studovali a mohou se podělit o zkušenosti.
22. 09. 2011 | 14:08

stále rebel napsal(a):

Pro Vlkodav.
Ale říkají, u uměleckých ovšem o nadání v této oblasti a pokud jedna umělecká škola bere každého desátého a druhá každého, tak ta úroveň studentů bude rozdílná.
22. 09. 2011 | 14:09

Vlkodav napsal(a):

stále rebel:

Poměr zájemců/přihlášených vám definují zájem o školu, další čísla které to ovlivňují jsou celkový počet příjmaných do stejného a obdobného oboru v ČR a počet uplatnitelných absoloventů na trhu práce.

O náročnosti školy, která je mimochodem těžko porovnatelná (technické školy, humanitní, umělecké, ..) by hovořil širší přehled parametrů. Kvalita přihlášených, procento vyhozených, výsledky absovoventů mezinárodně poměřené a tak. Ale jedno izolované číslo je nicneříkající. Toť můj názor.
22. 09. 2011 | 14:16

Stela A. Sádlová napsal(a):

zemedelec
On Kalousek není až tak chemik ani ekonom, jako spíš alchymista, který tvrdí, že pracuje na získání zlata a zatím v kotli vaří buřty, destiluje slivovici a pak v opilosti tluče na ulici děti.
22. 09. 2011 | 14:21

zemedelec napsal(a):

Paní Stela A.Sádlová.
Velice trefné.
Takže,brzy by se měl objevit panovník a zástupy lidí,kteří posoudí jeho alchymistické výsledky a šupajdá.
Vždy s úsměvem.
22. 09. 2011 | 15:38

Colt napsal(a):

Dáša

možná Vám to uniklo, ale pan Rath píše o nedodržování zákona a na příkladech ukazuje, jak dochází k tichému rozkrádání zdravotnictví resp. zdr. zařízení.
O Kalouskovi blog není. (O něm to je on-line v tv.)
OK?
22. 09. 2011 | 17:08

kočka šklíba napsal(a):

Tak se vám tu podařilo převést diskuzi na, promiňte mně to, pitomost, a to na tu jaká je úroveň VŠCHT. Přitom tenhle blog a také předchozí téhož autora, a blog Zaorálka už snad otevřel oči i těm, co ještě snad měli nějakou, pro mě nepochopitelnou, slabost pro galerku v politice, ve vládě a pro jejich spřátelené kmotry.
Rath tu napsal, včetně jmen, fakta, Zaorálek bohužel nemohl jmenovat, ale stejně tušíme co kdo.
Opravdu nastal čas na facky. Tedy spíše nastal čas dát najevo co si o těch lumpech myslíme a že už si dále nenecháme kálet na hlavu. Tedy kromně pár jedinců, jako je ghándí, Cestovatel, neo a další osvědčení pravouni, kteří jsou tak ideologicky zaslepení, že u nich by odesákům a topákům prošly vraždy v přímém přenosu. Hlavně že nepřijdou o ty svoje usmolené drobky. I když po dnešní zprávě o volebních preferencích pochybuji, že těch 20% a 13 % potenciálních voličů současných zlodějů ve vládě je příčetných.
23. 09. 2011 | 00:37

jos napsal(a):

Dokonáno jest.
Gaunerům Hegerovi, Šnajdrovi, za tvůrčí spolupráce šmejdů Gazdíka, K.Kočové a pomoci Hegerova poskoka z Hradce Štětiny, z a účinné pomoci asi tak 79 gaunerů z trojkoalice se podařilo ve sněmovně vytvořit předpoklady pro nové tunely ala Bendl. Jdu blejt. Heger je gauner s nasazenou podvodnou maskou slušného člověka! Zákony Heger porušuje s lehkostí podvodníka!
23. 09. 2011 | 16:22

Nebo napsal(a):

http://www.parlamentnilisty.cz/parlament/politici-volicum/209076.aspx
23. 09. 2011 | 17:24

klukrekvlk napsal(a):

Je úplně jasné, které strany u nás ukradnou víc než 90procent...................
A kdo to začal !!!!
25. 09. 2011 | 22:25

Pepa napsal(a):

Proč řešíte úroveň školy jež je Kalouskovou Alma Mater?
Vždyť to co vystudoval o ničem nevypovídá.
Myslíte že za komunistů studovali všichni studenti poctivě?
Jeden můj prastríc byl asistentem a tvrdí, že někteří (ti vyvolení) studenti měli tu výsadu, že mohli si při zkoušce otevřít sešit a napsat si přípravu podle sešitu.
26. 09. 2011 | 13:38

Radovan napsal(a):

Pane Rathe,
co říkáte návrhu MUDr.Vladimíra Dvořáka- soukromého porodníka, že navrhuje zušit menší porodnice, které byly zmodernizovány a to jen proto,že chce, aby soukromí porodníci a porodníci ve velkých nemocnicích měli vyšší platy.Je to normální.
Přece platí usnesení, že pacient se musí dost do nemocnice od telefonátu do 20 minut. Nebo V. Dvořák to neví ?
V horských oblastech třeba v tuto zimu,nejsou sjízdné mnohé silnice, normální trvá cesta do krajské nemocnice 2 hodiny, v zimě to může být i 6 hodin. Copak rodička není pacient ? Když jsou komplikace při porodu tak je těžky pacient a může zemřít maminka nebo dítě.
Dvořák bude na úkor vysokých platuů svých kolegů rušit malé porodnice a tím vyhazovat miliardy. Pošlete ho k Chocholouškovi. A ve sněmovně o tomto nesmyslu informujte.
08. 02. 2012 | 10:59

Radovan napsal(a):

Pane Rathe,
co říkáte návrhu MUDr.Vladimíra Dvořáka- soukromého porodníka, že navrhuje zušit menší porodnice, které byly zmodernizovány a to jen proto,že chce, aby soukromí porodníci a porodníci ve velkých nemocnicích měli vyšší platy.Je to normální.
Přece platí usnesení, že pacient se musí dost do nemocnice od telefonátu do 20 minut. Nebo V. Dvořák to neví ?
V horských oblastech třeba v tuto zimu,nejsou sjízdné mnohé silnice, normální trvá cesta do krajské nemocnice 2 hodiny, v zimě to může být i 6 hodin. Copak rodička není pacient ? Když jsou komplikace při porodu tak je těžky pacient a může zemřít maminka nebo dítě.
Dvořák bude na úkor vysokých platuů svých kolegů rušit malé porodnice a tím vyhazovat miliardy. Pošlete ho k Chocholouškovi. A ve sněmovně o tomto nesmyslu informaci. "Pro reCAPTCHA ty jsi stroj a ještě ti to špatně myslí" Jsme na Blogu, nebo křížovkářském klubu ? Odpověz ! I zvuky jsou rebusy pro stroje !
08. 02. 2012 | 11:05

Radovan napsal(a):

Příspěvky nemažte, nebo to napíší do TV.
Hlavně levicové a pravdivé. ACTA tu přece neplatí.
08. 02. 2012 | 11:08

Petr M. napsal(a):

No tak Davide, teď si asi moc emailů nepřečteš, z kraje rovnou do basy. Užij si těch 7 miliónů a pravděpodobně nejen těch, protože nepočítám že by to byl tvůj první zločin, ale doufám že byl poslední. Docela mne jímá hrůza že lidé jako ty mohli někdy o něčem rozhodovat. PS: vykám jen lidem kterých si vážím.
15. 05. 2012 | 17:39

Přidat komentář

Tento článek byl uzavřen. Už není možné k němu přidávat komentáře ani hlasovat

Blogeři abecedně

A Aktuálně.cz Blog · Atapana Mnislav Zelený B Baar Vladimír · Babka Michael · Balabán Miloš · Bartoníček Radek · Bartošek Jan · Bartošová Ela · Bavlšíková Adéla · Bečková Kateřina · Bednář Vojtěch · Bělobrádek Pavel · Beránek Jan · Berkovcová Jana · Bernard Josef · Berwid-Buquoy Jan · Bielinová Petra · Bína Jiří · Bízková Rut · Blaha Stanislav · Blažek Kamil · Bobek Miroslav · Boehmová Tereza · Brenna Yngvar · Bureš Radim · Bůžek Lukáš · Byčkov Semjon C Cerman Ivo · Cizinsky Ludvik Č Černoušek Štěpán · Česko Chytré · Čipera Erik · Čtenářův blog D David Jiří · Davis Magdalena · Dienstbier Jiří · Dlabajová Martina · Dolejš Jiří · Dostál Ondřej · Dudák Vladislav · Duka Dominik · Duong Nguyen Thi Thuy · Dvořák Jan · Dvořák Petr · Dvořáková Vladimíra E Elfmark František F Fafejtová Klára · Fajt Jiří · Fendrych Martin · Fiala Petr · Fibigerová Markéta · Fischer Pavel G Gálik Stanislav · Gargulák Karel · Geislerová Ester · Girsa Václav · Glanc Tomáš · Goláň Tomáš · Gregorová Markéta · Groman Martin H Hájek Jan · Hála Martin · Halík Tomáš · Hamáček Jan · Hampl Václav · Hamplová Jana · Hapala Jiří · Hasenkopf Pavel · Hastík František · Havel Petr · Heller Šimon · Herman Daniel · Heroldová Martina · Hilšer Marek · Hladík Petr · Hlaváček Petr · Hlubučková Andrea · Hnízdil Jan · Hokovský Radko · Holásková Kamila · Holmerová Iva · Honzák Radkin · Horáková Adéla · Horký Petr · Hořejš Nikola · Hořejší Václav · Hrabálek Alexandr · Hradilková Jana · Hrstka Filip · Hřib Zdeněk · Hubálková Pavla · Hubinger Václav · Hülle Tomáš · Hušek Radek · Hvížďala Karel CH Charanzová Dita · Chlup Radek · Chromý Heřman · Chýla Jiří · Chytil Ondřej J Janda Jakub · Janeček Karel · Janeček Vít · Janečková Tereza · Janyška Petr · Jelínková Michaela Mlíčková · Jourová Věra · Just Jiří · Just Vladimír K Kaláb Tomáš · Kania Ondřej · Karfík Filip · Karlický Josef · Klan Petr · Klepárník  Vít · Klíma Pavel · Klíma Vít · Klimeš David · Klusoň Jan · Kňapová Kateřina · Kocián Antonín · Kohoutová Růžena · Koch Paul Vincent · Kolaja Marcel · Kolářová Marie · Kolínská Petra · Kolovratník Martin · Konrádová Kateřina · Kopeček Lubomír · Kostlán František · Kotišová Miluš · Koudelka Zdeněk · Koutská Petra Schwarz · Kozák Kryštof · Krafl Martin · Krása Václav · Kraus Ivan · Kroupová Johana · Křeček Stanislav · Kubr Milan · Kučera Josef · Kučera Vladimír · Kučerová Karolína · Kuchař Jakub · Kuchař Jaroslav · Kukal Petr · Kupka Martin · Kuras Benjamin · Kutílek Petr · Kužílek Oldřich · Kyselý Ondřej L Laně Tomáš · Linhart Zbyněk · Lipavský Jan · Lipold Jan · Lomová Olga M Máca Roman · Mahdalová Eva · Máchalová Jana · Maláčová Jana · Málková Ivana · Marvanová Hana · Mašát Martin · Měska Jiří · Metelka Ladislav · Michálek Libor · Miller Robert · Minář Mikuláš · Minařík Petr · Mittner Jiří · Moore Markéta · Mrkvička Jan · Müller Zdeněk · Mundier Milan · Münich Daniel N Nacher Patrik · Nachtigallová Mariana Novotná · Návrat Petr · Navrátil Marek · Němec Václav · Nerudová Danuše · Nerušil Josef · Niedermayer Luděk · Nosková Věra · Nouzová Pavlína · Nováčková Jana · Novák Aleš · Novotný Martin · Novotný Vít · Nožička Josef O Obluk Karel · Ocelák Radek · Oláh Michal · Ouhel Tomáš · Oujezdská Marie · Outlý Jan P Pačes Václav · Palik Michal · Paroubek Jiří · Pavel Petr · Pavelka Zdenko · Payne Jan · Payne Petr Pazdera · Pehe Jiří · Peka Karel · Peksa Mikuláš · Pelda Zdeněk · Petrák Milán · Petříček Tomáš · Petříčková Iva · Pfeffer Vladimír · Pfeiler Tomáš · Pícha Vladimír · Pilip Ivan · Pitek Daniel · Pixová Michaela · Plaček Jan · Podzimek Jan · Pohled zblízka · Polách Kamil · Polčák Stanislav · Potměšilová Hana · Pražskej blog · Prouza Tomáš R Rabas Přemysl · Rajmon David · Rakušan Vít · Ráž Roman · Redakce Aktuálně.cz  · Reiner Martin · Richterová Olga · Robejšek Petr · Ruščák Andrej · Rydzyk Pavel · Rychlík Jan Ř Řebíková Barbora · Řeháčková Karolína Avivi · Říha Miloš · Řízek Tomáš S Sedlák Martin · Seitlová Jitka · Schneider Ondřej · Schwarzenberg Karel · Sirový Michal · Skalíková Lucie · Skuhrovec Jiří · Sládek Jan · Sláma Bohumil · Slavíček Jan · Slejška Zdeněk · Slimáková Margit · Smoljak David · Smutný Pavel · Sobíšek Pavel · Sokačová Linda · Soukal Josef · Soukup Ondřej · Sportbar · Staněk Antonín · Stanoev Martin · Stehlík Michal · Stehlíková Džamila · Stránský Martin Jan · Strmiska Jan · Stulík David · Svárovský Martin · Svoboda Cyril · Svoboda Jiří · Svoboda Pavel · Sýkora Filip · Syrovátka Jonáš Š Šebek Tomáš · Šefrnová Tereza · Šimáček Martin · Šimková Karolína · Šindelář Pavel · Šípová Adéla · Šlechtová Karla · Šmíd Milan · Šojdrová Michaela · Šoltés Michal · Špalková Veronika Krátká · Špinka Filip · Špok Dalibor · Šteffl Ondřej · Štěpán Martin · Štěpánek Pavel · Štern Ivan · Štern Jan · Štětka Václav · Štrobl Daniel T T. Tereza · Táborský Adam · Tejkalová N. Alice · Telička Pavel · Titěrová Kristýna · Tolasz Radim · Tománek Jan · Tomčiak Boris · Tomek Prokop · Tomský Alexander · Trantina Pavel · Tůma Petr · Turek Jan U Uhl Petr · Urban Jan V Vacková Pavla · Václav Petr · Vaculík Jan · Vácha Marek · Valdrová Jana · Vančurová Martina · Vavruška Dalibor · Věchet Martin Geronimo · Vendlová Veronika · Vhrsti · Vích Tomáš · Vlach Robert · Vodrážka Mirek · Vojtěch Adam · Vojtková Michaela Trtíková · Vostrá Denisa · Výborný Marek · Vyskočil František W Walek Czeslaw · Wichterle Kamil · Wirthová Jitka · Witassek Libor Z Zádrapa Lukáš · Zajíček Zdeněk · Zaorálek Lubomír · Závodský Ondřej · Zelený Milan · Zeman Václav · Zima Tomáš · Zlatuška Jiří · Zouzalík Marek Ž Žák Miroslav · Žák Václav · Žantovský Michael · Žantovský Petr Ostatní Dlouhodobě neaktivní blogy