Dobrý den prapore hvězd a pruhů!

05. 06. 2007 | 09:36
Přečteno 27902 krát
Svět se zbláznil a doba vymknutá z kloubů šílí…. Ministryně Vlastička zpívá majorovi Bushovi….

Týden od dovolené mám na monitoru papírek „post-it“ s upomínkou – napsat první blog na aktuálně.cz. Každý večer se našel jiný důležitější úkol. Až dnes večer mne dostala zpráva, kterou manželka nemohla smíchy dočíst do konce: Vlasta Parkanová nazpívala Vyčítalovu písničku pro prezidenta Bushe na melodii Dobrý den majore Gagarine!

Tahle zpráva mne donutila okamžitě přestat skicovat dům pro kamaráda a podělit se o radostný zážitek s čtenáři aktuálně.cz. Tuhle zprávu si jistě už ráno vychutná dvojice „cojimnicnenísvaté“ Leoš a Patrik na Evropě 2, protože větší blbost jsem od originálu písničky z roku 1961 neslyšel. Změknutí mozku některých jedinců už dosáhlo maxima. Co ještě nás může potkat? A to jsem zcela nevinně u večerních zpráv zavtipkoval, zda neskočíme na Evropskou s mávátky, když už tu máme nejmocnějšího muže světa.

Třeba fakt zítra Vlasta zazpívá na Hradě živě s kytarou a „džordž dabl jů“ se připojí, jako si onehdy zazpíval s domorodci na nějaké zahraniční cestě?

Možná, že tenhle skvostný výron propojující mentálně Gagarina s Bushem, dojme prezidenta Putina, a ten na G8 pochválí americký protiraketový deštník.

Paní Vlasto - tak jsme se přece jen dočkali.

Píseň Jana Vyčítala a Vlasty Parkanové - ZDE

Komentáře

Aktuálně.cz má zájem poskytovat prostor jen pro korektní a slušně vedenou debatu. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se zároveň zavazujete dodržovat Kodex diskutujících. Pokud Váš text obsahuje hrubé urážky, vulgarismy, spamy, hanlivá komolení jmen, vzbuzuje podezření z porušení zákona, je celý napsán velkými písmeny či jinak odporuje zdejším pravidlům, vystavujete se riziku, že jej editor smaže.
Přejeme Vám zajímavou a inspirativní výměnu názorů.
Libor Stejskal, editor blogů (blogy@aktualne.cz)

Rejpal napsal(a):

Jo, včera mě to ve zprávách rozesmálo. Pak mě ale ztvrdnul úsměv... To musí teď český národ vypadat jak banda idiotů...
05. 06. 2007 | 09:48

ak napsal(a):

Tady v diskuzi je docela dobrá předělávka tý agitky paní ministryně je: http://cz.altermedia.info/z...
05. 06. 2007 | 09:49

acedasha napsal(a):

Celou dobu jsem si myslela, že je to legrace, ironie a výsměch. A ono prý ne. Tak nevím čeho se ještě dočkáme. Snad ne "Samovy okupace"?!
05. 06. 2007 | 09:55

Rejpal napsal(a):

A proč to vlastně nenazpívali anglicky?
05. 06. 2007 | 09:56

tom napsal(a):

Na to prostě není co říct,buď je paní Parkanová neustále sjetá,nebo nesvéprávná. Ať tak nebo tak,v té funkci nemá co dělat. Je ale fakt,že když jsem slyšel její verzi,řekl jsem ..můj bože... A o to asi člence KDU šlo...
05. 06. 2007 | 09:59

buldok napsal(a):

Lidovci vždycky razili heslo svého zakladatele Šrámka "hlavně být u toho" a to jim zůstalo na věčné časy. Nyní patrně u nich dochází k inovaci a modernizaci a pod heslem "anální alpinismus a nikdy jinak" nás chtějí dostat do Evropy. Osobně jsem z toho v šoku, že ministr české vlády se propůjčí k takové přízemní rádoby kultuře. Inu zřejmě paní Parkanová si pietně zavzpomínala na zlaté časy svého zpívání po barech a vinárničkách, což je patrně jeden z profesních předpokladů pro výkon ministerské funkce. Doufám jen, že pan prezident ji za to neudělí státní vyznamenání "Za zásluhy o demokracii" To totiž už v tom našem Absurdistánu této hrůze chybí.
05. 06. 2007 | 10:02

Otazka napsal(a):

Myslim, ze ta parta v bilem dome je zasazena nejakou infekci blbosti. Nejde ted o yslnou zahranicni politiku USA. Ted uz se to dostalo i do vlad CR a Polska.
Polska vlada resi sexualni orientaci panacka z pohadky pro ctrylete deti, ktery pry ma divnou cervenou kabelku. Kabelka je fakt divna.
Nase ministrine zazpiva Gagarina Bushovi a teroriste celeho sveta vyvaluji bulvy a na tu pevnou osu
POLSKO_USA_CR
05. 06. 2007 | 10:06

Petr napsal(a):

To je taková kr..áva, že to není možné.....začínám mít dojem, že tohle je nejhorší vláda všech dob a ta otřesná písnička je jenom třešnička na dortu.
05. 06. 2007 | 10:06

žena napsal(a):

je světově populární-karikovat politiky.My máme samoobsluhu.Jako dirigent tam chybí ten,co už má málem maturitu a má ze sebe radost.O,tempora,o mores.Komu se smějete?sami sobě se smějete.Chce to revizora.
05. 06. 2007 | 10:11

žena napsal(a):

Je módní karikovat politiky,my ovšem máme samoobsluhu.Chybí tu už jen dirigent,který má díky jednomu deníku málem maturitu a je na to hrdý.O tempora,o mores.Komu se smějete, sami sobě se smějete...?Chce to revizora...?
05. 06. 2007 | 10:14

žena napsal(a):

Vlastně-jsou tací,jakými je necháme být.Zaměňují kvantitu(jakousi sledovanost)za kvalitu.Připadají si originální.Budou si brát vzor i z rétorických lapsů hosta?Budou světoví.Ach jo.
05. 06. 2007 | 10:19

Denis Pužo napsal(a):

Padesátá léta naruby ! Stačí se podívat na
dokumentární záběry oněch let,zbožštění soudruha Stalina dosahovalo nebes !
Doufám,že nějaký idiot z vládnoucí koalice nevymyslí pomník na Letnou na kterém Bush s Kundolízou otvírají deštník!
Všichni co volili tuto koalici by potřebovali po rypáku,zejména v Praze !!!!
05. 06. 2007 | 10:33

Komenský napsal(a):

Nikdo nepochopil, že v tom přece dávka humoru je, jinak by to nenapasovali na Gagarina. A taky to přece nazpíval Vyčítal, který je kreslíř vtipů, pokud si to mladší ročníky, zvláš´t ty, co dnes bojují proti tzv. globalizaci, ještě pamatují. Jenomže Česko už je tak zatuhlé a zatuchlé, že to nikdo nepozná. Mně se ta písnička líbí a pustil jsem si ji několikrát, protože vyjadřuje moje potěšení z toho, že bolševik šel do prdele. Teda aspoň jsem si myslel, že šel, jak tak na to koukám...
05. 06. 2007 | 10:34

Jirka napsal(a):

Zpívající paní ministrová Parkanová = vrchol české servility-pro nejvyšší úřad země naprosto nechutné. O panu Vyítalovi si myslím už dávno své: jistě si vzpomene na schodiště Lidového nakladatelství (což vyla instituce Svazu československo-sovětského přátelství!!!)kam pilně spěchával.Teď by jistě přivítal podobné nakladatelství "Svazu česko-amerického přátelství".
05. 06. 2007 | 10:36

rony napsal(a):

Připomněl bych dvě věci. Pan architekt v politice neuspěl a i když má možná stokrát pravdu, je z jeho vět cítit křeč. A za druhé: irituje mě, když oslovuje Vlastu Parkanovou jako Vlastičku - že ženy uráží Paroubek, to patří k jeho útoku na moc, ale vy pane architekte?
05. 06. 2007 | 10:40

veverka napsal(a):

re Komenský: Černoprdelnický blb zůstane černoprdelnickým blbem,ať papež a Vlastička provedou cokoliv,vždycky je to paráda.
05. 06. 2007 | 10:41

Jarka napsal(a):

Četla jsem až dnes 5.6. Jsem zděšena! Ministr obrany byl vždycky osoba respektovaná a na úrovni.Uniforma zavazuje. Ovšem, co se děje posledních pár měsíců a ještě "ženská",to je vrchol. Tak ať to zruší a je to.
05. 06. 2007 | 10:41

aleš007 napsal(a):

pěkné téma :o)
O nějaké celosvětové ztrapnění asi nepůjde, sotvakdo zná původní verzi o Gagarinovi...jako vtip je to dobré, aspoň něco tu po návštěvě Bushe zůstane :o)

ale Vyčítalova "Tenkrát v čtyřicátom pátom..." je štěpnější, to se musí nechat...
05. 06. 2007 | 10:41

Komenský napsal(a):

To veverka: Chtělo by to trochu osvěžit slovník. Pořád číst někde výraz černoprdelním - nebo jinde zas modrý pták atd. - je už poněkud únavné. Nějak už nám došla kreativita, soudruzi.
05. 06. 2007 | 10:59

Komenský napsal(a):

To: Jarka. Jakápak uniforma? Tady si někdo nevšiml, že v demokraciích jsou ministři obrany civilisté?
05. 06. 2007 | 11:00

bp napsal(a):

Je to prostě SRANDA a originální zviditelnění paní ministryně Parkanové, kterou jinak poměrně dost kritizuji. Pseudointelektuálové (a další zaprděnci) ovšem pociťují neodbytné nutkání tuto legrácku sepsout.

A propos - ten jazz se k Američanovi hodí víc než k Rusovi. :-)
05. 06. 2007 | 11:08

josef napsal(a):

kdyby jako doprovod hrála cikánská kapela, mohlo by to vypadat jako folklór
05. 06. 2007 | 11:15

Jaroslav Bahník napsal(a):

Vypadá to, že oba (textař i pěvkyně) měli o nějakou tu skleničku víc, než bylo potřeba. O kolečkách ani nemluvě. Ta jim nějak začala přeskakovat. Nebo si snad Parkanová vzpomněla na svá svazácká léta, když pěla pro V.Iljiče Brežněva?
05. 06. 2007 | 11:24

Parkanová mne konsternovala napsal(a):

Jestli to myslela paní Parkanová vážně, tak těžce trapná. Mnoho novinářů a lidí jí dá sežrat neuvěřitelnou servilitu přespívané písničky pro Gagarina. To je konec. Svět se zbláznil. Asi měli pravdu socialisti, když jí nazvali barovou zpěvačkou.
05. 06. 2007 | 11:27

kraag napsal(a):

nechapu jak neco takovyho muzeme mit za ministrini obrany. On prijede prezident USA a ona mu chce zpivat. Sileny, neuveritelny,. ....
05. 06. 2007 | 11:37

Rejpal napsal(a):

Komenský - to jste myslel vážně? Humor? To jako že Parkanová si z Bushe vystřelila? Tak to tedy klobouk dolů nad vaší dedukcí :)
05. 06. 2007 | 11:43

cobra napsal(a):

Už se nemůžu dočkat, až ten "skvost" uslyším. Vaše ohlasy mě velmi pobavily. Co jiného čekáte u nás v Kocourkově?
05. 06. 2007 | 11:46

žena napsal(a):

Humor,vtip...Jeho síla je v tom, že je uplatněn v pravý čas a na pravém místě.Tento nápad mi i z hlediska werichovské srandy připadá kontraproduktivní
05. 06. 2007 | 11:51

Mistr Jan Hus napsal(a):

To je pizda, co ta Parkanka. To už skutečně nemá období, ta kravka je zcela nesoudná.
05. 06. 2007 | 11:52

Hanka napsal(a):

Myslím, že jsem celkem realistka. Lidská blbost nás sice neustále překvapuje, ale prostě vždycky byla, je a stále bude. Pokud si člověk dokáže udržet dostatečný odstup a nadhled, nemusí se kvůli tomu dokonce vůbec rozčilovat a pokud se to nezvrtne do skutečné tragédie, většinou se i dobře pobaví...
Pokaždé exceluje někdo jiný a nikdo před tím nejsme chráněný, takže i na nás někdy nechtěně dojde. Chce to prostě jen vzájemnou toleranci.

Ale když jsem včera zaslechla informaci o uvítací besídce, kterou naše ministerstvo obrany chystá hlavnímu lobbistovi vojenského radaru, jehož umístění zde většina občanů odsuzuje, nechtělo se mi vůbec věřit, že by to mohla být pravda. Když jsem však to "dílo" dnes v rádiu opravdu slyšela, polilo mne horko a bylo mi, jako kdyby se schylovalo k mému vlastnímu trapasu...

Honzu Vyčítala, jeho písničky a kresby jsem vždy měla docela ráda, ale to stáří... to stojí fakt "za prd" a nevyhýbá se nikomu! A ti slavní a známí to mají dokonce ještě mnohem těžší než ti ostatní, kteří "upadají" z výrazně nižších "výšin"... Napadlo mne to už nedávno, když jsem se zrovna s ním setkala po koncertu zblízka a zcela bez fronty jsem obdržela jeho autogram... Touto tragikomickou písní se na veřejnosti už asi nejspíš "dorazil". Naštěstí toho povedeného má za sebou docela dost, takže si nemusí úplně zoufat...
To paní ministryně je na tom asi hůř - zatím nevynikla ani v showbyznysu, ani v politice, a obávám se, že teď už se jí to teprve nepovede...
05. 06. 2007 | 12:00

Ou napsal(a):

Doufám že ji OSA patřičně zkasíruje....
05. 06. 2007 | 12:10

Parodie napsal(a):

Nový tex sem kopíruji:
Dobrý den, prapore hvězd a pruhů … aneb jak to vidím já Tak jsem dnes listoval denním tiskem a ptal se, jestli jsi (Vyčítale) vpořádku když jsi ho přivítal ruky stiskem a hluboko lezl mu do zadku Dobrý den prapore hvězd a krve copak jsi přivezl tentokrát kdepak zas nějaká válka bude kdepak má své zájmy tvůj stát [: Vemte si radary, prostě good bye a nechte nás zas jednou klidně spát nechápu proč tohle Češi dělaj hrbit hřbet na východ pak na západ :] Přeju všem Amíkům z celý duše hrst rozumu selskýho kopněte kamsi toho Bushe a pak si zajdeme na pivo ( soukromá sloka pro G. Bushe ) Žádám Tě , Jiříku , o laskavost přitul se k jedný svý raketě to bude ohňostroj jedna radost a zas pár let bude klid na světě
05. 06. 2007 | 12:22

dalifen napsal(a):

Teda já jsem pro ten radar, ale tu zhovadilost jsmem vydržel poslouchat jen asi deset vteřin, pak jsem to musel utnout a odběhnout na hajzl.
05. 06. 2007 | 12:46

Hana napsal(a):

Kdyby se to dalo brát jako stranda - byl by to skvělý vtípek. Jenže to sranda není - zbývá jenom doufat, že tahle ostuda zůstane - pokud možno - doma. Naštěstí venku neznají ódu na Gagarina - a možná to nebude nikdo překládat :-) Ale jedno se fakt nedá paní ministrini upřít - povedlo se jí něco v našich šířkách nevídané - sjednotila národ :-)
05. 06. 2007 | 12:48

Pipi napsal(a):

Plně se připojuji k návrhu Denise Pužo. Když už na Letné nesmí stát Josif Vissarionovič (a na věky nám připomínat co jsme za voly) nechť tam stojí Džordž W. s Kundolízou. Deštník může být jedovatě zelený s fialovými puntíky, aby korespondoval s chobotnicí. Tím budou nad Prahou dva esteticky sladěné symboly, které o našem životě sdělí vše potřebné.
Pipi Punčochatá
05. 06. 2007 | 12:53

Liluna napsal(a):

No Comment...do poslední chvíle jsem si myslela že je to recese...ani soudnost ani talent...

Vzpomínám na okamžik, kdy mi brada upadla stejnou měrou. Opravdu to myslejí vážně..a nakonec z toho vydělají i peníze:) NEUVÉŘITELNÉ...

Nevědomí a hloupost jsou dvě ze čtyř slov, kterých se na této zemi bojím nejvíce...Voalá..Parade-marš Parkanová-Vyčítal opravdu není recese...Šokující :))))

http://jm.hyperlinx.cz/dajdou/
http://dajdou.prikryl.info
http://dido.alz.cz
http://www.winisp.net/dido/
http://dido.webpark.cz
http://sh.unas.cz
http://www.mikin.com
http://www.madboard.wz.cz
05. 06. 2007 | 12:54

Liluna napsal(a):

Ohledně radaru...jděte víc do hloubky...proč je zde Bush..jak to vypadá v americe s jeho politikou...Co je pravým důvodem tzv deštníku???a další otázka..najděte si na co že to umírají lidé v americe v oblasti kde už takový deštník je???aha...obrana země??(dá se bránit proti biologickým, jaderným či chemickým zbraním) nebuďte směšní...spíš v tom hledejte "projekt hvězdné války"...jděte do hlobky, ne jako po povrchu v.Parkanová a její kamarád Vyčítal (kreslit umí to mu neubírám) ... ale povrchně se postavit proti "protiamerickému smýšlení českého národa..." Blbost..lidi nejsou proti američanům...ale stejně jako většina američanů proti válečné a výbojené a bezcitné a lživé politice George Bushe.
Učte se z historie, tam mezi řádky to najdete...ježto historii stejně jako vše píší vítězové...takže pravá pravda vždycky zůstane skryta za závojem studia a empatie.
Howk...Zlepšete si sluchový zážitek písní Pink...taky ...for mr. president :)
http://www.sonybmg.cz/video...
05. 06. 2007 | 13:00

Rocker napsal(a):

Nevzala by u nás Pink ministerstvo obrany?
05. 06. 2007 | 13:08

Liluna napsal(a):

Nevzala by u nás Pink ministerstvo obrany?
05.06.2007 13:08:05

:)))

alespoň by se bylo na co koukat a taky případně co poslouchat...zřejmně by byla víc platná než pí Parkan.
05. 06. 2007 | 13:22

Tereza napsal(a):

Já nevím jak Vám, ale mě už vládnutí této vlády stačilo. Nejen, že se z pracujících lidí chystají oškubat i to málo co mají, ale dokonce si z nás tropí blázny. Normálně se nám vysmívají. Copak žádného novináře nenapadne příměr ke komunistickému režimu. Vždyť je to jak v 68 jen tomu říkáme demokracie. Zajímalo by mne co tom říkají voliči KDU. Zdalipak jsou spokojeni?
05. 06. 2007 | 13:22

krkavec napsal(a):

Myslim, ze nesoudnost V. Parkanové sáhá mnohem hlouběji než je přitroublá agitka. Upouzorňuje na to M. Šuta - http://suta.blog.respekt.cz...
05. 06. 2007 | 13:33

LEVAK napsal(a):

Otázko ještě jste zapoměl(a),že Poláci už zakázali ve škole číst France kafku,Johanna von Goetha,Dostojevského,etc. zřejmě podle amerického vzoru popírání Darwinovy teorie evoluce!
Dovolím si ještě připomět co nás čeká pod praporem s hvězdami a pruhy: Spojené státy vykastrovaly svou Ústavu naprosto fatálním způsobem již svým téměř jednomyslným přijetím 248 stránkového fasciklu ústavního zákona "Patriot Act", jenž byl Kongresu "předložen k posouzení" 2 hodiny před hlasováním 9. 11. 2001 (interesantní "přesmyčka" v datu) a jenž už tehdy učinil z americké Ústavy cosi, co mělo obdoby naposledy v nacistickém Německu bezprostředně po "požáru" v Reichstagu. Cosi, před čím by se zahanbeně zapýřil i Goebbels s Himmlerem, učinila současná vražedně nebezpečná sekta amerických Novokřesťanských neocons předložením a přijetím dalších totalitních ústavních zákonů "Patriot Act 2" a "Criminal Commission Act", na které by snad ani Stalin neměl žaludek. Dle tohoto zákona neexistuje již v USA ani domovní svoboda, ani Habeas Corpus (presumpce neviny, jestli kovaný soudruh, jako vy vůbec něco takového uznává a pamatuje), neexistuje šance na kontakt s rodinou či právníkem, pokud libovolná "autorita" vyjádří stín podezření s "teroristickou povahou" něčího chování či myšlení.
Pokud máme dnes ve zvyku říkávat, že McCarthysmus byl americkou obdobou stalinistické zvůle 30. a 50. let, pak to, co existuje v USA nyní předčí ty nejdivočejší sny tehdejšího nechvalně známého amerického senátora a snad i někdejšího sovětského generalissima a (bohužel) teprve jen nabírá síly k rozhodujícímu úderu dokonce i uvnitř Spojených států samotných...
Pokud americká Nová nomenklatura chystá pro vlastní občany toto:
http://video.google.com/vid...
http://sandiego.indymedia.o...
http://www.prefer-statement...
pak je přinejmenším naivní dělat si iluze o tom, co čeká takový plebs, jakým bude Český národ po vstupu americké okované boty na brdskou hroudu...
05. 06. 2007 | 13:40

SHit....That´s it... napsal(a):

TAk tohle je síla Levaku...
No tak nějak se v tom orientuju, ale tohle je síla...
Je nutné být ve všech faktech zahrabán, by se v tom člověk začal orientovat, ale tak nějak mi to do sebe začíná zapadat...uf...lidé jsou naivní, papouškují slepě co do nich perou z televize...
Nejhorší je že v našich končinách se to bere s humorem ale mě to jako legrace moc nepřijde...spíš jsem čím dál tím více ve větším šoku...a mám pocit, že jsem nadobro ztratila jakés alespoň uměle vytvořené iluse o možnostech nápravy...i naší vlády. Jak z toho ven. Existuje ještě nějaká možnost změny systému?? vše rozhodnou volby v usa...ale tento boj je natvrdo..podle mě jsou schopni odstranit kohokoli a bude to vypadat jako nehoda při pití kávy..nebo ranní nevolnost.

LEVAKU :) to snad radši ten meteor nebo globální oteplování....
05. 06. 2007 | 13:49

Ferda Hulwath napsal(a):

Kterým směrem to postupuje? To by mě opravdu zajímalo, jestli Vlasta Parkanová takto zpitoměla z dlouhé přítomnosti v politice, nebo naopak, zda nejpre musela prokázat notnou míru pitomosti, aby se v politice uplatnila? Nevíte, jak to doopravdy je?
05. 06. 2007 | 13:51

videa už nechodí... :( napsal(a):

:( ta videa jsou mrtvá :(...uncle Sum je hold rychlejší..někdy...
05. 06. 2007 | 13:51

bp napsal(a):

Leváku, Poláci nic číst nezakázali, jen některé škodlivé věci vyřadili ze seznamu povinné školní literatury. Tak nelžete.
05. 06. 2007 | 13:55

Jan napsal(a):

Nikdy nezapomenu zkoprnělý výraz mé ženy (a nejspíš to bude vzájemné)po nechtěném zkonzumování ukázky tohoto kulturního počinu.To, co se zde děje snad skutečně nemá obdoby a to jsem zažil normalizaci naplno.
Jediné, co mi dává trochu naděje do budoucna je fakt, že dle příspěvků na toto téma, zde ještě žije poměrně dost lidí, kteří si zachovávají zdravý rozum, přirozený cit pro zpravedlnost, přiměřenou dávku vkusu a osobní cti. Děkuji tímto všem,kteří mne i v tuto smutnou chvíli svým přízpěvkem pobavili.
05. 06. 2007 | 13:58

tlustoš napsal(a):

no co byste tak asi chtěli po JUDr a ožralém šišlalovi, ten Bush taky néni zrovna velkej intoš, takže to k němu sedí!!!! a Vašík s Tupohlávkem k tomu pasují jak prdel na hrnec!!!!
05. 06. 2007 | 14:02

kolja napsal(a):

mě to dojímá, nemůžu si pomoct,

je to srdcem, naprosto odzbrojující nesmysl - do dneška mi byla lhostejná - teď vidím, že nejsou všichni jen pragmatici

a když tady píšete o americe jako o totalitním státě, máte něco lepšího? - Putina, Cháveze nebo koho?
05. 06. 2007 | 14:03

kotr napsal(a):

to Kolja:
...no a nechtěl by jsi s nimi vokál???
05. 06. 2007 | 14:06

Liluna napsal(a):

Jane...to je všechno skvělé ale mám z toho trochu špatný pocit...protože 1+1jsou2. Pravdu hledejme mezi řádky ale...11.září je souhrnem několika věcí dohromady použitým v době, kdy hospodřářství us šlo směrem dolů...součastnost dolaru versus eura také není dobrá...co bude dál? Už mají přístup k ropě..ovládají co chtějí podařilo se jim z části co plánují, ale co je ten cíl...Dobrá jsou tu možnosti globální katastrofy oteplování, která se bohužel blíží a odvrátit se již nedá pouze zpomalit..., nebo snad jde opravdu o projekt hvězdných válek..res. možnost osídlení vesmíru, aby se ... kdyby něco bylo kam schovat??, nechápu stále směr a cíl politiky kterou zastupuje Bush..viditelně to moc dobrodiní nepřináší, jen zalepuje záplaty ale způsobem, že přidělává záplaty jinde...res. jiným státům...kam to všechno může vést...můžeme si být jisti že američané toho už mají také dost...ale aby vše nedopadlo stejně jako s volbou Ala Gora...http://www.draftgore.com/

To by mohlo alespoň částečně problém na této zemi vyřešit, protože něco jiného je spravovat zemi a umět ji bránit a něco jiného je rabovat, drancovat a napadat...

Tak jo...Good luck for everyone ...
05. 06. 2007 | 14:09

Babi napsal(a):

Bush je z TEXASU...takže co asi..klobouk, koníka a whiskey :) občas šňupíček kokína .)))
05. 06. 2007 | 14:10

Al Gore napsal(a):

An Inconvenient Truth:Al Gore's movie about climate change becomes the most successful per-screen documentary film opening in history and and the book reached #1 on the New York Times best seller last summer. On Feb. 25, 2007, An Inconvenient Truth won an Oscar.

See movie trailer
Climatecrisis site
Read the Book
Buy the new DVD
05. 06. 2007 | 14:14

http://www.draftgore.com/ napsal(a):

05. 06. 2007 | 14:14

hit napsal(a):

. Celý svět listoval denním tiskem,
celý svět zanechal hovorů,
já jsem Vás pozdravil ruky stiskem,
obočí pozdvihl nahoru.

2. Dobrý den, národe vprostřed luhů,
stojíš tu, posranej, před náma,
dobrý den, národe nových sluhů,
sám si řek' - čeká tě: pohana.

3. Dobrý den, národe, kamarádi,
tak jste se konečně dočkali,
poslouchat budete sami rádi,
proč byste jinak tak mávali...

4. Vyřiď tam, prosím, u vás dole,
vyřiď tam, mezi čecháčky,
až přijde najednou horká chvíle,
tak první budete na sračky

5. Dobrý den, národe, kamarádi,
tak jste se konečně dočkali,
poslouchat budete sami rádi,
proč byste jinak tak mávali...

6. Vyřiď tam prosím, že my víme,
jak dávat lidem svobodu,
Vietnam a Chile, Grenada,
pomůžem Českému národu.

7. Dobrý den, národe, přizdisráčů,
tak jste se konečně dočkali,
poslouchat budete sami rádi,
proč byste jinak tak mávali...
05. 06. 2007 | 14:14

:) napsal(a):

from Paramount Home Entertainment, former Vice President Al Gore presents a compelling look at the state of global warming in the fascinating and startling documentary AN INCONVENIENT TRUTH.

Larry King called it “One of the most important films ever” and Roger Friedman of FoxNews.com wrote, “It doesn’t matter whether you’re a Republican or Democrat, liberal or conservative…your mind will be changed in a nanosecond.”

DVD Content
30-minute introduction by Mr. Gore, with updated information
“The Making of AN INCONVENIENT TRUTH”
Music video by Melissa Etheridge: “I Need to Wake Up”
Commentary by Director Davis Guggenheim
Commentary by Producers Lawrence Bender, Laurie David, Lesley Chilcott and Scott Z. Burns

As Roger Ebert wrote, “In 39 years, I have never written these words in a movie review, but here they are: You owe it to yourself to see this film.”
Download:

http://rapidshare.com/files...
http://rapidshare.com/files...
http://rapidshare.com/files...
http://rapidshare.com/files...
http://rapidshare.com/files...
http://rapidshare.com/files...
http://rapidshare.com/files...
05. 06. 2007 | 14:16

Pokořený-ponížený napsal(a):

Bože, jak já se za ty zpívající dementy před světem stydím!!! Čím křivější huba, tím větší pablb (Parkanová,Vondra,Randsdorf...)
05. 06. 2007 | 14:18

Marie napsal(a):

to je super...jsem si jistá, že by s tím Mr. Gore souhlasil, ježto se tu nikde nedá koupit...Tak mu za to na oplátku budu držet palce ve voblách .)))
05. 06. 2007 | 14:20

hutor napsal(a):

Souhlasím s Komenským. Jsem pro radar a tohle vnímám jako dobrou ukázku, že je možné si dělat i srandu sám ze sebe a nejenom z druhých. Vůbec mám dojem, že tak často omílaný český smysl pro humor se pomalu mění na smysl pro vysmívání se. Takže radaru, svobodě a demokracii ano, ale jako Češi dávejme pozor, aby toho patosu nebylo příliš.
05. 06. 2007 | 14:29

ŽanyVé: napsal(a):

díky duo Parkanová + Vyčítal ! Dokázali jste sjednotit národ / dnes to vyplývá i z diskuze na všech webech / proti blbosti a podlézavosti. Nevěřím,bohužel, že to vydží dlouho, bohužel také je velká škoda, že je to náš folklór a docela špatně se to překládá cizinci. Svět by si to mohl, tu pí.....u taky vychutnat a smát se nám z plna hrdla. Do vzpomínek se mi vkrádá- s touto melodií - že jsem byl v r.1961 malej kluk, kterech prostě v ten jarní den čučel do oblohy a chtěl toho Gagarina vidět. Tenkrát to byla oslava a lidi vyšli do ulic zřejmě i v některých městech Západu ! Dnes je to trapárna, projev malosti a ubohosti ! Vyměňte V.P., horšího ministra nemůžeme přece mít !
05. 06. 2007 | 14:41

Tupelo napsal(a):

@Hutor:ano, jsem presvedcen ze si timto Parkanova udelala srandu z CR, jen doufam ze se to nedostane dal nez do Evropy, nebo budem za sasky celemu svetu.
Jinak, radaru samozrejme ne, byt spoluiniciatorem noveho kola zbrojeni neni zas az tak humorne a pokud americani maji pro radar dalsi mista, jak se tim chlubi, at to zkusi jinde, skoro bych se vsadil ze to nebude ve vyspele casti Evropy ale zakomplexovanych, slabych statech.
05. 06. 2007 | 14:44

mačo napsal(a):

Po těch všech bla bla :radar ne,amíci fuj,modré straky na blití a s rudochy do věčného blahobytu, najednou svěží a vtipná písnička.Pouštím si ji pořád dokola.Smekám před paní Vlastou,ještě úplně nezkostnatěla,má šmrnc.DÍK
05. 06. 2007 | 14:47

Honza napsal(a):

Ad Tupelo: radaru samozrejme ne

Jistě. Myslím, že počin Parkanová/Vyčítal udělal pro nás, pro odpůrce radaru, skvělou službu. Postavit radar na území, kde žijou blázni, kde ministryně obrany postrádá absolutně soudnost, je fakt vo držku i pro Američany.
05. 06. 2007 | 15:12

bobr napsal(a):

To mačo. Soudím, že jsi se dobře předzásobil lubrikačním gelem. Pak si ten svůj kokos osprchuj studenou vodou a možná, že vystřízlivíš. Doporučuji už dál nepít.
05. 06. 2007 | 15:15

Larin napsal(a):

Jo, jo. Tak už snad jen přitesat ramena a namazat olejem, abychom se tam amíkům snáze vešli.
05. 06. 2007 | 15:17

veverka napsal(a):

Já jen za sebe konstatuji,že pokud tato zcela nekompetentní,servilní a diletantská vláda amerických lokajů protlačí americkou základnu přes odpor většiny občanů a bez referenda,budu považovat americké vojáky u nás za okupanty se vším co z toho vyplývá.
05. 06. 2007 | 17:38

Vsudybyl a Mameni napsal(a):

@hit: spravne, ano a smutne, 5 posranych *
05. 06. 2007 | 18:38

Komenský napsal(a):

To veverka:
to je zajímavé, jedna bouda a dvěstě lidí, k jejichž přítomnosti chtějí USA náš souhlas, tomu se říká okupace. Pokud používám stejné slovo (okupace) pro to, když sem vlítlo bez souhlasu 100 000 Rusů a trčelo tady dvacet let, přičemž zabili stovky našich lidí a tisíce zmrzačili, napáchali ekonomické a ekologické škody, odstranili vládu a nahradili jinou - tak slova jako okupace nemají smysl. Bylo by to asi podobné, jako kdybych operaci slepého střeva říkal pokus o vraždu. Jsem pro radar a písničku Vyčítala považuji za srandovní vyjádření osobního názoru parodickou formou.
Za Brežněva byste si tady ani nepípli, (ne)vážení znalci demokracie. Jo, to když Čech zjistí, že si může na pána - který ani pán není - beztrestně zaňafat, tak už tam ratlík běží.
Kdybych byl paranoik, řeknu, že tu někteří lidé mají po rublíku za příspěvek, ale ono to asi bude jen jejich osobním podivuhodným založením, které nechci raději pojmenovávat.
05. 06. 2007 | 18:40

veverka napsal(a):

Veverko,je přece úplně fuk, zaco ty budeš považovat americké vojáky.Měj se u nás krásně,i s tou žlučí na jazyku.
05. 06. 2007 | 19:19

Tupelo napsal(a):

@Komensky:z dnesniho pohledu je uplne jedno co by s nasimi nazory udelal Breznev, ziji v demokraticke zemi, kde, jak predpokladam, by meli politici zastupovat obcany. To ze se tato otazka (radar) otevrel az po volbach a ne pred nimi povazuji za chybu, kterou lze napravit jen novymi volbami nebo referendem.
Jestli povazujes produkci Parkanove/Vycitala za vtipnou je otazka tveho nazoru, ja to povazuji za vrchol trapnosti.
Poznamka o rublicich je hloupa asi tak, jako kdybych napsal ze beres za sve prispevky dolary...
05. 06. 2007 | 20:12

bobr napsal(a):

To Komenský: Jan Ámos Komenský by se musel i po 400 létech v hrobě obracet kdyby věděl jaký hrozný blbec zneužívá jeho jméno k prezentaci svých debilních myšlenek a názorů.
05. 06. 2007 | 20:33

Komenský napsal(a):

To: Tupelo
Demokracie ale nespočívá v tom, že se hned musí udělat to, co si přeje většina podle nějakých průzkumů. to bychom pak museli dělat referenda i o rozpočtu a to by dopadlo. Kdybychom dělali referendum o dělení Československa, potáceli bychom se asi ještě několik let v agonii. Všichni přece chtěli podle průzkumů společný stát. Jen si pod tím jednoduchým označením představoval každý něco jiného. Jinak pokud jde o rublíky, napsal jsem schválně: "Kdybych byl paranoik, řeknu, že tu někteří lidé mají po rublíku za příspěvek, ale ono to asi bude jen jejich osobním podivuhodným založením..."
Jenomže nejsem paranoik, takže je to snad jasné.
To: Bobr
Trocha zdvořilosti a argumentace by neuškodila, obránče Komenského.
05. 06. 2007 | 21:27

jelínek napsal(a):

Řečeno slovy pana Hrušínského,který prý na pozdravu z Moskvy napsal panu Kemrovi "Ježíšmarjájosef"Rudla.
05. 06. 2007 | 21:42

host 1 napsal(a):

Kolik je tu těch veverek?Ale k věci - sláva paní Parkanové se už za jeden den hvězd dotýká!Už se těším,až přijede někdo z Číny.
05. 06. 2007 | 22:12

Tupelo napsal(a):

@Komensky:ale pokud mame zastupitelskou demokracii, tak by nase 'elita' mela nekoho zastupovat, tim nekdo jsou volici. Radarova zakladna je dost zavazna vec (nejen pro CR ale i pro Evropu, Rusko a vlastne pro cely svet) a proste pravdou je ze pred volbama o ni nebylo receneho nic a to je problem. Pokud tedy ne predcasne volby pak referendum, zadne jine cestne reseni neexistuje. Zvlast pokud mame velmi slabou vladu, ktera svou existenci opira o tak kuriozni jev jako jsou pravicovy zeleni (kdyby se SZ chovala jako standardni zeleni tak se tento problem nemusel vubec resit - znam par jejich volicu, kteri od nich ocekavali standardni postoj zapadoevropskych zelenych) a dva prebehlici (vzpominate kolik bylo reci od Klause ci Topolanka ze se na prebehlicich stavet nebude?) z opacneho tabora.
05. 06. 2007 | 22:39

LEVAK napsal(a):

bp - výborně!!!Tak podle Vás jsou Franc Kafka,Dostojevský,Johann W.Goethe škodlivé věci?Co k tomu ještě přiřadíme?Jaké tituly?To už tu bylo.Nacisti i pálili knížky.Taky to byli fanatici.Apropo, Poláci se ještě ani neomluvili za události z roku 1941, kdy bylo ve vesnici Jedwabne(Polsko) upáleno na 1600 Židů. Pachateli ovšem nebyli Němci ani Rusi, nýbrž Poláci. Polský Institut národní paměti potvrdil, že masakr Židů v Jedwabném 10. července 1941 provedli Poláci, sousedé obětí!
A to prosím už od roku 1939,kdy prohráli válku,byli Němci obsazeni!!!Fašisti už jim tam těch Židů moc nenechali.Co kdyby se vrhli na tu 4% menšinu.Už se to tam stejně krade jak plíživá kontrarevoluce.Bolek a Lolek jsou podle dvojčátek homíci,etc.
05. 06. 2007 | 23:51

Komenský napsal(a):

To: Tupelo. Nevím, proč by pravicoví zelení měli být kuriozní jev. Zašpinit svět není nic pravicového. Pokud jde o zastupitelskou demokracii, je potřeba se smířit s tím, že strana, kterou jem volil, nezastupuje VŠECHNY moje zájmy. Například mohu být proti potratům a chtít nízké daně. Těžko najdu stranu, která uspokojí všechny mé touhy. Jenomže - to jen jako příklad - v zemi, kde narůstá počet důchodců, roste síla důchodců. Je ale zájem země a můj zájem to samé, jako zájem důchodců? Každá mezinárodní smlouva, ale úplně každá, samozřejmě omezuje suverenitu země. Má se ale kvůli každé mezinárodní smlouvě dělat referendum? Kolik lidí v této zemi kdy na vlastní oči vidělo nějaký radar?
06. 06. 2007 | 00:24

Hurá napsal(a):

Vyčítal zpívá strašně falešně.
06. 06. 2007 | 02:39

Grossteska infantilní Vlasty napsal(a):

Slyšel jsem ten zpěv, a to je něco hrozného. Tohle má být ta jazzová zpěvačka? Parkanovou jsem měl docela rád, ale tahle devotnost, takové lezení do zadku je vskutku anomalie par excellance.
To přece nemohla myslet ministraně obrany vážně, ne?? Takhle je akorát Parkanová a celá Topolánkova vláda snadným terčem pro Paroubka.
06. 06. 2007 | 03:04

Tupelo napsal(a):

@Komensky:Ty mi stale nerozumis, jde o to ze ZADNA ze stran nerikala nic o radaru a zakladnach pred volbama. Pro me je toto tema tak dulezita vec (vic nez napr. reforma v podani kalouska) ze by jiste mela velky vliv na me rozhodnuti koho volit. Tato moznost mi byla uprena, stejne jako vsem dalsim lidem.

Nechci aby sem nekdo za me zval cizi vojaky (navic vlada s tak slabym mandatem), to uz tu jednou bylo, pokud by se tak rozhodlo ve volbach, bylo by mi to lito, ale bylo by to aspon fer. Takto je to spinavost.
06. 06. 2007 | 08:33

qx napsal(a):

"Komenský" a "mačo" no vy jste snad větší patolízalové než ta Parkanová. Můžete si podat ruce a společně na kolenou zaspívat znovu prezidentovi Bushovi. Takto český národ snad nikdo dosud neponížil. Určitě pan prezident se bude chlubil např. v Polsku jak jsou češi vstřícní a podá důkaz CD! no a poláci budou řvát smíchy.Nevím kam nás tato strašná ostuda až zavede, jestli to vůbec ve světě nepoškodí Českou republiku jako takovou.Parkanová patří před soud.
06. 06. 2007 | 12:05

pes napsal(a):

Holt, kdyz neni kam lezt, tak se to musi pri prvni prilezitosti udelat. no a penize jsou vsechno, ne?...
06. 06. 2007 | 12:22

Vlastička P. napsal(a):

Nejvíc mně štve, že je do toho zatahovanej ten Gagarin. Ten přece za nic nemůže a zajímalo by mně, jestli by si některý z těch chytráků, kteří mu tady nasazují psí hlavu, sedl v roce 1961 do jeho rakety a letěl. Spíš by se v této situaci pos..li. Paní ministryně by se raději místo toho blbnutí měla naučit hodnosti, aby věděla, komu velí. Voliči by pak už měli konečně pochopit, co je to KDU-ČSL.
06. 06. 2007 | 18:21

Nespokojený napsal(a):

Nejhorší vláda od roku 1989.
V.Parkanová,udělejte konečně
jednu rozumnou věc a tou věcí
je,že odstoupíte z funkce.
Já občan ČR se za vás hluboce stydím a velmi mě mrzí,že vás živým z části svých daní.Tu část daní, která padne na vaší fukci a plat,považuji za vyhozené peníze do kanálu.
06. 06. 2007 | 21:07

bolševikžrout napsal(a):

Abyste se tady z toho neposrali, ta vyčítalova píseň vystihuje přesně můj názor. Bydlím 15km od radaru a já tleskám, že uncle Sam buduje protibolševické a protiasijské obranné pozice.
Ale to jsem asi tady na tom zarudlym serveru sám,že ?
07. 06. 2007 | 07:32

qw napsal(a):

Premiér prohlásil, že je to legrace?no to je vrchol! Parkanová zase, že text písně není pro intelektuály a to vše se předá Bushovi, ještě informace o Gagarinovi, no to je strašné......
07. 06. 2007 | 09:45

qqq napsal(a):

pro"bolševikžrout", říkáš 15 km od radaru? tak se modli aby jsi z toho záření nedostal rakovinu a jaderný reaktor nebouchnul,blbečku.
07. 06. 2007 | 09:49

Simona napsal(a):

Pro nepotěšení mnoha z vás musím bohužel konstatovat, že moji přátelé ze zahraničí mi již posílají články svých deníků, kde se dostatečně intenzivně propírá ubohost tohoto počinu a nejen že nikdo nechápe spojitost s Gagarinem, ale nechápe ani "vtipnost" tohoto. Text si relativně snadno přeložili do jiných jazyků, konkrétně se jedná o USA, Bulharsko, Irán, Německo. Přátelé, jsme ostudou pro celý svět. Skutečně se stydím a paní pičku Parkanovou bych nejraději vlastnoručně uškrtila. Je to trapnéééééééééé!
07. 06. 2007 | 11:04

Václav napsal(a):

Spojené státy americké bez studené války prostě dlouho nevydrží. Proto ji musí pod různými hesly stále někde otvírat znova. To už tak patří k nim. Teď ještě obviňují Rusko, že vycenilo zuby s novou raketou. Samy už před dvaceti pěti lety měly rakety, které užívaly stejný princip "rozmetání" mnoha střel. A totéž platí pro rozhazování uranových bomb na jugoslávské děti ze strany NATO. Takže co?

NE!

„Celý svět máme už vlastně v ruce,
celý svět žere teď z ruky nám.
Celý svět hrál si na revoluce -
a zvedl procento Guantanám.

Dobrý, máme i zem řek a luhů,
tak jsme tu, Tesco i Tiscali,
celý stát český, zem našich sluhů -
lidé se nachytat nechali.

Vyřiďte úsměv, klid a krásu,
vyřiďte v Čechách minulost!
Co chceme, věděli jste, k ďasu,
že přijdem, vám necháme kost.“

Já to vím, tohle broukáte v USA.
Trémou zas strašíte svět i nás,
máte chuť zašlapat Irák, Rusa -
a svět nebude podle vás.

VK 5. června 2007
07. 06. 2007 | 12:22

Parkanová se stává slavnou!!! napsal(a):

Všimli jste si vážení, že Parkanová prožívá zlaté mediální období?? Snad nikdy více se o ní nepsalo než v těchto dnech. Tři nejčtěnejší blogy na aktualne.centrum.cz se týkají Parkanové!!! To byl zase jednou jeden povedený počin. Jestli chtěla být V.Parkanová slavná, tak se jí to vrchovatě povedlo!!!
07. 06. 2007 | 13:20

sranda napsal(a):

Uvědomuju si, že není žádná školička pro budování Politiků. Dají se leda zvolit, s následky zcela neodhadnutelnými. Proto já osobně děkuji političce paní Parkanové za tu typickou Švejkovinu. Dělat totiž ze sebe Bylba v kombinaci se snaživcem ( jako ministryně, jako národ...) chce odvahu i nadhled, ze které si mohou vzít ostatní "političci" příklad. Alespoň by byli ke srandě. Ne jen a pouze k pláči...
07. 06. 2007 | 13:57

Špatný člověk napsal(a):

Osobně si bohuže připomínám 68, kdy jsem byl na vojně. A moc mě to připomíná normalizační období, kdy pár panáků diktuje kam národ bude směřovat. Prestávám chápat, kdo tedy rozhoduje. Jes-li my voliči, či nomeklat. lídři. Bývalí soudruzi v jiném kabátě nás budou opět oblbovat? Nesmíme si toto nechat líbit. To tu jež bylo !!!
07. 06. 2007 | 14:06

peng napsal(a):

Nechtělo by to nějakou jinou vládu, pro změnu nějakou normální? Neměl by volno třeba někdo u Thatcherů?
07. 06. 2007 | 18:05

o šišku víc napsal(a):

Já rád radar, ty rád radar, on rád radar - trumpeta. Ratatata, ratatata, ratatata,ratata.
07. 06. 2007 | 18:05

copy napsal(a):

Ze zpěvem a smíchem
hudba: J. Stanislav
slova: O. Rambousková
sloka 1:
Zní zpěv a smích náš po kraji,
zní v každý směr i kout,
tam kde se kosy blýskají
a kde zříš ocel kout.

refren:
Jen rozezvuč se ještě víc
a rozezpívej z~plných plic
ty země, která rodíš lid,
|: jenž kráčí slunci vstříc, :|

sloka 2:
My zrodili se z těžkých dnů
a víme pro co žít,
svůj v práci hledat ideál
a nikdy nezradit.

refren

Za práva svá chcem bojovat,
a stavět šťastnou zem,
ta míru štěstí svobody
vždy bude domovem.

refren

Originál v MP3: http://www.budovatel.cz/dat...
07. 06. 2007 | 22:18

host1 napsal(a):

copy - tuhle scifi znám!
07. 06. 2007 | 22:27

Dir napsal(a):

Česko = 51 hvězda na vlajce
http://ne-zakladnam.ezin.cz
08. 06. 2007 | 00:01

meg napsal(a):

Parkanová je šťastná, že je slavná, možná nám opět něcvo zazpívá.
08. 06. 2007 | 09:37

Václav Semerád napsal(a):

Mám lepší parodii, hodně se kdysi zpívala, ačkoliv za ni kolem roku 1968 hrozila Zlatá Mříž. Znáte ji?

Celý svět slyšel tu zprávu TASSu,
celý svět zanechal hovorů.
Kanóny střílejí do rozhlasu
(prý) na pomoc českému národu!

Dobrý den, majore Gagarine,
tak jsme se tedy už dočkali,
Brežněv se poradil se Stalinem,
na tancích poslal k nám Moskvany.

Ref:
Lenine, vzbuď se, vše je jinak,
Brežněv se zbláznil docela!
Z Hitlera příklad vzal si, všivák,
Čechům dal řádně do těla.

Rovnost a svobodu tuze chtěli
a Moskvu nechtěli poslouchat.
Tak jim to na tancích připomněli
kdože je u Rusů demokrat!

Ref:
...tak jim to na tancích připomněli
što éto russkij děmokrat!

Jó, tohle se v roce 1968 zpívalo opravdu od srdce. (I když nám to tenkrát nebylo nic platný...) Ale to dnešní? Hnus!
08. 06. 2007 | 22:00

Dio napsal(a):

Posílejte hlas paní Parkanové do ankety Zlatý slavík -
obdržel jsem vyjádření od pořádající agentury Musica Bohemica, s.r.o.,
že je možné zaslat paní Parkanové a panu Vyčítalovi hlas do ročníku ankety 2007... Ode mne má hlas - měla by vyhrát už jenom proto, aby se stala navždy odstrašujícím příkladem. Vyjádřete svůj názor a nesouhlas. Ať záměrně zvítězí "paskvil" za který se nám v celém světě budou smát.
09. 06. 2007 | 08:54

host 1 napsal(a):

Já jen s údivem zírám na přerůzné rozhovory s Parkanovou v tisku.Ta paní má tak dokonale vymeteno,že už snad na to musí existovat diagnoza.Ona stále za tou hrůzou stojí a prý by ji i zopakovala.Čekala prý negativní reakce od komunistů,ale překvapilo ji,že byly i od ostatních stran.A pořád jí ještě nedošlo,že to na politiku neuhraje...No není ta paní mdlého rozumu?
10. 06. 2007 | 11:56

Ava napsal(a):

Dosud jsem myslel, že nejlepší komik na místě ministra války byl ten astrolog Baudyš, ale paní Parkanová se ujímá vedení.
10. 06. 2007 | 18:38

Yvi napsal(a):

Co dodat k Parkanové. Nedůstojná, trapná, bez úrovně. Ostatně, jako celá naše vláda.
Měla by odejít. Na post ministryně obrany s její úrovní nemá.
11. 06. 2007 | 15:51

kantor napsal(a):

Móóóc pěkný. Jenom by to chtělo, aby se ta paní naučila zpívat a ten interrrprrret naučil "er"
11. 06. 2007 | 16:24

pepa napsal(a):

Kasl se tímto plkem absolutně o ničem definitivně rozloučil s blogováním. Řekl světu vše, co měl na srdci a zakončil to wanna-be vtipným sloupkem.

Chápu to správně?

-------------------------
ČSSD musí být zničena.
11. 06. 2007 | 23:06

nooly napsal(a):

doufam, ze strycek Sam Vlasticce usije slusivou sveraci kazajku... :)
13. 06. 2007 | 11:08

Magor Radarin napsal(a):

22. 09. 2007 | 20:42

armani classic napsal(a):

I can't agree with you more.
13. 03. 2010 | 01:59

tag heuer napsal(a):

Through the article, I think the owner must be a very wise person
13. 03. 2010 | 02:01

Free Ringback Tones napsal(a):

good article thanks you very much for your information
17. 03. 2010 | 01:19

cartier cpcp napsal(a):

It would be great if you have other great things

just like this. I really love it. Thanks!
24. 03. 2010 | 07:35

CHERRYPatti30 napsal(a):

I took 1 st <a href="http://bestfinance-blog.com...">personal loans</a> when I was 32 and it helped me very much. However, I need the bank loan again.
12. 08. 2010 | 16:31

AIR MAX napsal(a):

Thanks a lot for the blog article.Much thanks again. nike free 5.0 http://www.sicticino.ch/hinweis.asp.
23. 09. 2013 | 21:49

Přidat komentář

Tento článek byl uzavřen. Už není možné k němu přidávat komentáře ani hlasovat

Blogeři abecedně

A Atapana Mnislav Zelený B Babka Michael · Balabán Miloš · Bartošová Ela · Bavlšíková Adéla · Bečková Kateřina · Bělobrádek Pavel · Beránek Jan · Berwid-Buquoy Jan · Bielinová Petra · Bína Jiří · Bízková Rut · Blaha Stanislav · Blažek Kamil · Bobek Miroslav · Boehmová Tereza · Brenna Yngvar · Bureš Radim · Bůžek Lukáš · Byčkov Semjon C Cerman Ivo Č Černoušek Štěpán · Česko Chytré · Čipera Erik · Čtenářův blog D David Jiří · Davis Magdalena · Dienstbier Jiří · Dlabajová Martina · Dolejš Jiří · Dostál Ondřej · Dudák Vladislav · Duka Dominik · Duong Nguyen Thi Thuy · Dvořáková Vladimíra F Fafejtová Klára · Fajt Jiří · Fendrych Martin · Fiala Petr · Fischer Pavel G Gálik Stanislav · Gargulák Karel · Geislerová Ester · Girsa Václav · Glanc Tomáš · Gregorová Markéta · Groman Martin H Halík Tomáš · Hamáček Jan · Hampl Václav · Hamplová Jana · Hapala Jiří · Hasenkopf Pavel · Hastík František · Havel Petr · Heller Šimon · Herman Daniel · Hilšer Marek · Hlaváček Petr · Hlubučková Andrea · Hnízdil Jan · Hokovský Radko · Holmerová Iva · Honzák Radkin · Horáková Adéla · Horký Petr · Hořejš Nikola · Hořejší Václav · Hradilková Jana · Hrstka Filip · Hřib Zdeněk · Hubinger Václav · Hülle Tomáš · Hušek Radek · Hvížďala Karel CH Charanzová Dita · Chlup Radek · Chromý Heřman · Chýla Jiří · Chytil Ondřej J Janda Jakub · Janeček Karel · Janeček Vít · Janečková Tereza · Janyška Petr · Jelínková Michaela Mlíčková · Jourová Věra · Just Jiří · Just Vladimír K Kania Ondřej · Karlický Josef · Klan Petr · Klepárník  Vít · Klíma Vít · Klimeš David · Kňapová Kateřina · Kohoutová Růžena · Kolaja Marcel · Kolínská Petra · Kolovratník Martin · Kopeček Lubomír · Kostlán František · Kotišová Miluš · Koudelka Zdeněk · Koutská Petra Schwarz · Kozák Kryštof · Krafl Martin · Krása Václav · Kraus Ivan · Kroupová Johana · Křeček Stanislav · Kubr Milan · Kučera Josef · Kučera Vladimír · Kučerová Karolína · Kuchař Jakub · Kuchař Jaroslav · Kukal Petr · Kupka Martin · Kuras Benjamin · Kutílek Petr · Kužílek Oldřich · Kyselý Ondřej L Laně Tomáš · Linhart Zbyněk · Lipavský Jan · Lipold Jan · Lomová Olga M Máca Roman · Mahdalová Eva · Maláčová Jana · Málková Ivana · Marvanová Hana · Mašát Martin · Metelka Ladislav · Michálek Libor · Miller Robert · Minařík Petr · Mittner Jiří · Mrkvička Jan · Müller Zdeněk · Münich Daniel N Nacher Patrik · Nachtigallová Mariana Novotná · Návrat Petr · Navrátil Marek · Němec Václav · Niedermayer Luděk · Nouzová Pavlína · Nováčková Jana · Novák Aleš · Novotný Martin · Novotný Vít O Obluk Karel · Oláh Michal · Ouhel Tomáš · Outlý Jan P Pačes Václav · Palik Michal · Paroubek Jiří · Pavel Petr · Pavelka Zdenko · Payne Jan · Payne Petr Pazdera · Pehe Jiří · Peksa Mikuláš · Pelda Zdeněk · Petrák Milán · Petříček Tomáš · Pfeffer Vladimír · Pfeiler Tomáš · Pilip Ivan · Pitek Daniel · Pixová Michaela · Plaček Jan · Podzimek Jan · Pohled zblízka · Potměšilová Hana · Pražskej blog · Prouza Tomáš R Rabas Přemysl · Rajmon David · Rakušan Vít · Ráž Roman · Redakce Aktuálně.cz  · Reiner Martin · Richterová Olga · Robejšek Petr · Rydzyk Pavel · Rychlík Jan Ř Řebíková Barbora · Říha Miloš · Řízek Tomáš S Sedlák Martin · Seitlová Jitka · Schneider Ondřej · Schwarzenberg Karel · Skořepa Michal · Skuhrovec Jiří · Sládek Jan · Sláma Bohumil · Slavíček Jan · Slimáková Margit · Sobíšek Pavel · Sokačová Linda · Soukal Josef · Soukup Ondřej · Sportbar · Staněk Antonín · Stanoev Martin · Stehlík Michal · Stehlíková Džamila · Stránský Martin Jan · Strmiska Jan · Stulík David · Svárovský Martin · Svoboda Cyril · Svoboda Jiří · Svoboda Pavel · Sýkora Filip · Syrovátka Jonáš Š Šebek Tomáš · Šefrnová Tereza · Šimáček Martin · Šimková Karolína · Šlechtová Karla · Šmíd Milan · Šoltés Michal · Špinka Filip · Špok Dalibor · Šteffl Ondřej · Štern Ivan · Štern Jan · Štrobl Daniel T Telička Pavel · Titěrová Kristýna · Tolasz Radim · Tománek Jan · Tomčiak Boris · Tomek Prokop · Tomský Alexander · Trantina Pavel · Tůma Petr · Turek Jan U Uhl Petr · Urban Jan V Václav Petr · Vaculík Jan · Vácha Marek · Valdrová Jana · Vavruška Dalibor · Věchet Martin Geronimo · Vendlová Veronika · Vhrsti · Vích Tomáš · Vlach Robert · Vodrážka Mirek · Vojtěch Adam · Vojtková Michaela Trtíková · Výborný Marek · Vyskočil František W Walek Czeslaw · Wichterle Kamil · Witassek Libor Z Zádrapa Lukáš · Zaorálek Lubomír · Závodský Ondřej · Zelený Milan · Zeman Václav · Zima Tomáš · Zlatuška Jiří Ž Žák Miroslav · Žák Václav · Žantovský Michael Ostatní Dlouhodobě neaktivní blogy