Pavel Blažek je lhář a líná média ho chrání

28. 07. 2012 | 12:20
Přečteno 7389 krát
Fakt 1.
Švýcarské a lucemburské banky zmrazily na příkaz soudu v minulých měsících již více než dvacet miliard korun zahraničních vkladů České republiky, případně vkladů, na které český stát vznáší nárok. Řekl to někdo české veřejnosti? Ví o tom alespoň vláda?


Fakt 2.
Peníze doma nikomu nechybí, žádný český politik se nevyjadřuje k nebetyčné ostudě jediného státu Evropské unie s podobnou kaňkou. Žádný český novinář, natož komentátor, si této zveřejněné informace moc nevšimne. Jde totiž o „tu kauzu Diag Human“.

Fakt 3.
Rakouský Nejvyšší soud, stejně jako apelační soud lucemburský, nedávno (11.července) s definitivní platností přiznal zahraničním soudům pravomoc rozhodnout o vykonatelnosti českého Konečného rozhodčího nálezu ve sporu Diag Human s Českou republikou ze srpna 2008 - a vyřadil tak už navždy podjaté českým státem najmenované „přezkumné rozhodce“ Milana Kindla, Petra Kužela a Jiřího Schwarze ze hry. Stejně tak rozhodl i o tom, že ono v médiích v listopadu 2011 tak oslavované odvezení zastavených uměleckých děl z Rakouska do České republiky bylo protiprávní. Řekl to někdo české veřejnosti? Ví o tom alespoň vláda?

Fakt 4.
Jde o čas – a spor je dnes veden už o více než deset miliard korun náhrady škody, a také, a to je nejvážnější překážkou řešení, o politickou a trestněprávní zodpovědnost mnoha českých politiků, kteří se v průběhu šestnáctiletého sporu chtěli přiživit korupčně, anebo ze strachu odkládali ukončení sporu až za následující volby. A tak česká politika lže a čeká na zázrak – a lenost velké většiny českých novinářů jí to dovoluje.

Všechna média přejala v minulých dnech vítězoslavné vyjádření ministerstva zdravotnictví o tom, že Diag Human stáhnul svoji žalobu o vykonatelnost rozhodčího nálezu v USA – a bez ověření přejala i ministerský výklad, že tím žalobce přiznal slabost svojí právní pozice. Jenomže ono je to zcela naopak. Jde totiž o čas – v průběhu už více než rok trvajících řízení v pěti evropských jurisdikcích a ve Spojených státech se zjistilo, že průběh všech evropských soudních řízení je podstatně rychlejší, než v Americe. To byl jediný důvod, proč se mezinárodní právní tým Diag Human rozhodl takzvanou žalobu o vykonatelnost rozhodčího nálezu v USA stáhnout. Jakýkoliv dřívější výrok evropského soudu o vykonatelnosti je totiž podle mezinárodních smluv i zvláštního amerického zákona Recognition of Foreign Money Judgments Act okamžitě a automaticky vykonatelný i v samotných Spojených státech. Ale o tom se od českých státních úředníků, politiků a novinářů nedozvíte.

Za zatímní vrchol prolhanosti politika lze označit celostránkový rozhovor Lidových novin s ministrem spravedlnosti Pavlem Blažkem, který vedl jinak pracovitý a slušný novinář Daniel Kaiser. (LN, 28.7.2012, „Tady bude klid a mír“) Zeptal se i na jeho angažmá zástupce státu v kauze Diag Human v letech 2002-3. Byl ale natolik nepřipraven, že dovolil Pavlu Blažkovi lhát snad v každé větě. Uvedu jen několik případů.

Blažek: „Diag Human mi nedohodil Koudelka, mě ustavila vláda Miloše Zemana a odměnu jsem si nestanovoval já, nýbrž ministerstva financí a zdravotnictví“.
Lež č.1,2 a 3 – dokumenty prokazují, že v minulosti z nepravd usvědčený Zdeněk Koudelka prosazoval firmu, spojenou s Pavlem Blažkem už několik měsíců před jednáním vlády. Koudelka také připravil všechny podklady pro jednání vlády. Ta Blažka nejmenovala, jen schválila vytvoření „komise“, která právníka a znalce, oba úplně zbytečné, vybere. Koudelka připravil toto jednání, zasedal v komisi za ministerstvo zdravotnictví a zcela náhodou vybral z jediného uchazeče Pavla Blažka. Odměnu si stanovil sám Blažek v návrhu smlouvy s ministerstvem, který se dochoval.

Blažek: „S ohledem na hodnotu sporu jsem tenkrát šel hluboko pod platný advokátní tarif“.
Lež č.4 – Už přímo ve smlouvě si Pavel Blažek vymínil, že za tři měsíce získá nejméně milión šest set tisíc korun odměny bez ohledu na množství jím odvedené práce. Věděl přitom, že podle nového zákona nebude smět za několik měsíců zastupovat stát žádný soukromý advokát.

Blažek: „Mohu snad prozradit, že vláda na to uvolnila deset milionů a já si řekl o mnohem méně, než nabízeli“.
Lež č. 5 – Blažkův honorář byl přesně podle smlouvy, zbytek do deseti milionů měl být vyplacen přes „znalce“, jejichž posudek byl tak tragicky neodborný, že musel být hozen pod stůl. Stál neuvěřitelných 5 a čtvrt milionu. O propojení Blažka se „znaleckou firmou“ DEUP viz můj nedávný blog „Ministr Pavel Blažek – hlupák, nebo podvodník“.

Blažek: „Já jsem se k tomu ale dostal už v době, kdy padl pravomocný nález rozhodčího senátu, že ten nárok je oprávněný, uznali tuším nárok na nějakých 370 milionů korun.
Lež č.6 – Pravomocný nález o oprávněnosti nároku padl již v roce 1998. 370 milionů korun náhrady škody rozhodci přiznali Diag Human až jiným nálezem v roce 2002 – a právě na základě nepravdivého znaleckého posudku, který zařídil Pavel Blažek.

Blažek: „Už jsem neměl žádné právní prostředky, jak celou věc smést ze stolu. A nebyl jsem první, komu to vláda nabízela, všichni se báli. Já to nebral kvůli odměně, ale pro jeho zajímavost. Takový případ dostanete jednou za život“.
Lež č.7 – Blažek, samozřejmě, mohl použít řadu právních postupů. Třeba trvat na tom, že žádná škoda nevznikla a stát tedy nemá co platit. Ale to by zpochybnil posudek, který sám předložil – a nemohl by si nechat vyplácet milionové odměny za nic. Vláda nikomu nic nenabízela. Koudelka s Blažkem jenom na posledních pár měsíců vystrnadili předchozího právního zástupce státu doktora Rabana. Vláda v listopadu 2000 rozhodla, že spor má být ukončen jednáním. Od června 2002 platil zákon o Úřadu pro zastupování státu ve věcech majetkových, který vylučoval, aby stát zastupoval v podobných sporech soukromý advokát. Takže Koudelka s Blažkem si jenom v posledních čtyřech měsících před vstupem tohoto zákona v platnost ulili skoro osm milionů – a přitom zpackali, co mohli.

Blažek: „Pak mě z případu odvolali, dodnes neznám důvod“.
Lež č.8 – Věděl to velmi dobře, protože sám v korespondenci upozorňoval ministryni Marii Součkovou na povinnost předat případ Úřadu pro zastupování státu ve věcech majetkových. Marie Součková pak jenom vědomě porušila zákon, zaplatila svému známému advokátovi deset milionů korun, a na počtvrté ji nedávno soud osvobodil s odůvodněním, že to vlastně všechno dělala v dobré vůli...

Její advokát Nováček sedí za podvody ve vězení, Pavel Blažek je ministrem – a lže. V nejbližších dnech proto budou zveřejněny všechny příslušné dokumenty, které ho, podle posouzení tří právníků, s vysokou pravděpodobností usvědčují ze spáchání hned několika trestných činů. Na jeho kamaráda a konzultanta Zdeňka Koudelku bylo už ve velmi podobné věci před dvěma měsíci podáno trestní oznámení, které policie šetří. Uvidíme, jak dlouho jí to bude dovoleno. Daniel Kaiser se s takovým množstvím lží pana ministra, doufám, nějak vyrovná.


Komentáře

Aktuálně.cz má zájem poskytovat prostor jen pro korektní a slušně vedenou debatu. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se zároveň zavazujete dodržovat Kodex diskutujících. Pokud Váš text obsahuje hrubé urážky, vulgarismy, spamy, hanlivá komolení jmen, vzbuzuje podezření z porušení zákona, je celý napsán velkými písmeny či jinak odporuje zdejším pravidlům, vystavujete se riziku, že jej editor smaže.
Přejeme Vám zajímavou a inspirativní výměnu názorů.
Libor Stejskal, editor blogů (blogy@aktualne.cz)

Béda napsal(a):

Autor,

ano, kauzu podobnou Diag Human, kde nazákladě "pomluvy" ministra a zcela podivné arbitráže uplatňuje soukromník po státu, tedy daňových poplatnících náhradu škody prý za poškození dobrého jména a ušlý zisk ve výši přesahující deset miliard Kč, takovou kauzu nemá v Evropě žádný jiný stát. Takový tunel na státní peníze je skutečně možný jenom v ČR.

PS: nebyl v době kdy se základalo na tento fajnový byznys náhodou ve vládě tehdy ještě neformální JUDr Kalvoda, sdnes obhájce pana Šťávy?
28. 07. 2012 | 12:30

martiXXX napsal(a):

Já jen, Štáva, faktický majitel Diag Human je velmi dobrým kamarádem Kalouska podobně jako Háva z Omnipolu; v bechyni mají vily blízko sebe; chodí spolu na golf.....Kalousek se vždy šťávy zastával a chtěl aby mu byly vyplacený peníze; vypadá to, že Kalousek bude mít z této kauzy od Štávy z Diag human ještě větší provizi než např. od Hávy z Omnipolu v kauze CASA
28. 07. 2012 | 12:35

Tady to s Fišerem ani Zemanem nevypadá d napsal(a):

http://harmonie111.webnode.cz/koho-volit-/
28. 07. 2012 | 12:51

ghándí napsal(a):

diag human je od začátku zlodějská prasárna prvního stupně. firma byla založená s umyslem tunelovat stát. a konkretní politici se na tom podíleli. pokud policie stíhá parkanovou za 700 milionu, nechápu, proč nikoho nestíhá za diag human, kde jde o desítky miliard.
28. 07. 2012 | 13:29

český maloměšťák napsal(a):

Hradní kandidát na pozici ústavního soudce...že by šel místo Ústavního soudu do basy ?
Hmm....mně se jeví spíše jako pravděpodobnější varianta to, že se do žní nic nezjistí a on tak spokojěně odkráčí do nějaké redakční rady a bude tam dál vychovávat budoucí orly a kavky práva.

Až po žních....:)))

No a ministr ...a usvědčený lump ?
Tak to už je jak z rádia Jerevan...to už věřím spíše tomu, že tendle stát rozkradli Rath s Grossem.

Btw :
http://www.ceskenoviny.cz/zpravy/firma-diag-human-stahla-navrh-na-exekuci-ceskeho-majetku-v-usa/821838

P.S. Prej se chystá hromadná žaloba na stát...občané jej budou žalovat z toho, že jim místo právního státu servíruje jakýsi mafiansko-partajnický guláš.
Požadavek na finanční vyrovnání má prý jít někam k šesti bilionům CZK.
Stát prý budou zastupovat Benda, Řápková a Nagy.
Občany pak kosy, bejsbolové pálky a kladiva.
28. 07. 2012 | 13:40

VFISCHER napsal(a):

NAPROSTO CHARAKTERISTICKÝ PŘÍKLAD STÁTNÍHO GANGSTERISMU ! !

Žádný z nás, takzvaných „normálních“ či „průměrných“ občanů tvořících masu manipuovaných, okrádaných a ožebračovaných zde žijících „plebejců“ si vůbec nedovede představit míru zlořádu panujícího v chaosu a zločinné džungli zdejší neokolonie montovně plechů Absurdistán - Kocourkov - Gangsteristán ! ! !

Tento tragický marasmus je způsoben trvalou a nepřetržitou řežbou jednotlivých klanů, klik, skupin a zájmových zločinných uskupení o přístup k mocenským pozicím u finančních koryt všech myslitelných veřejných rozpočů a takzvaných dotačních zdrojů ! ! ! Není v moci jednotlivce postihnout tento, pro většinu z nás tragicky zločinný a zlodějský, chaos, který dvacet tři let graduje ve zdejší společnosti ! !

Citovaný příklad DIag Human je jednou z klasických ukázek rozkladu státu, ukázkou parazitování všech myslitelných přísavníků a všežravců na prebendách státního rozpočtu vydíraného z daňových poplatníků ! ! Podobných příkladů v různých barvách, různého rozsahu a obsahu bychom našli na všech úrovních řízení státní správy a všechny mají jednoho společného jmenovatele - zločinné spolčování a korupčnické rozkrádání veřejných zdrojů ! ! !

Proto ten veškerý stále narůstající a nepřehledný augiášův chlív ve státní správě, proto ten nepřehledný a zmatený guláš v dotačních čachrech jak v rámci státu, tak ve vztahu k EU ! Trvalý marasmus zločineckých řežeb vidíme ve všech případech zločinného spolčování betonové lobby (doprava, stavebnictví) farmaceutické a zdravotnické lobby (kšefty se zdravím), ve veškeré tvorbě, provozu a údržbě informačních systémů a službách IT, loupeživých privatizacích sociálních služeb a důchodového systému a ve všech oblastech státní správy.

Proto se, podle momentální sféry moci a vlivu, neustále čenžují vyšší úředníci na postech náměstků, šéfů odborů a jiných pološéfů, a proto vidíme (kromě totálního neumětelství v odbornosti) neustálý narůstající zmatek ve státní správě, kde panuje trvalá nejistota, kdo s kým pro koho momentálně tahá, táhne a kope a vytváří se poměry džungle a lokální despocie - sežer, nebo budeš sežrán !

Pod prapory a maskami svobody a demokracie zde panuje džungle zločinu, který v historii státu nemá obdoby ! Nedělejme si iluze, že existuje nějaký rychlý radikální recept na nápravu těchto dlouhodobě narůstajících zločinných poměrů ! Je otázka, zda vůbec ještě existuje nějaká šance tuto novodobou tragedii státu Česko zastavit.
28. 07. 2012 | 13:47

pamětník napsal(a):

Normálnímu průměrnému občanu nejde do hlavy, že se ten Urban nestydí pomáhat okradnout vlastní stát podvodníkem, který za údajně znemožněné kšefty chce zinkasovat víc, než by skutečně vydělal na těch kšeftech. Normální podnikatel podniká a vydělává, podvodník chce vydělat na nepodnikání. To jsou základní parametry, ve kterých se celá kauza pohybuje. Je jenom projevem úpadku mravů, že takoví podvodníci mohou být úspěšní.
28. 07. 2012 | 13:47

Podotknuto napsal(a):

Českému maloměšťákovi :
opravdu trefné jméno. I maloměšťákovi však musím připomenout, že tenhle stát nevykradli socani let 10.nového tisíciletí, ale jejich pravicoví předchůdci v letech 9O. minulého století. Hned po revoluci jsme si mysleli, že je to tak správné, a zatím oni tiše kradli a kradli a kradli. Tam je jádro pudla - a proto se dnes hodně bojí státních zástupců, aby se při hrabání v kauzách nepřišlo na ty největší, kterými to vše začalo. Oni nastavili laťku, tudíž jejich zodpovědnost je úměrně větší. Někteří příštipkáři se taky přidali. Jak tu píše Ghándí, Parkanovou popotahujou za 700 miloušů, zatímco dr. Rath už 3 měsíce sedí natvrdo za 7 miloušů. Já vím, krást se nemá, ale když Vám "někdo" v samoobsluze hodí do tašky čokoládu, a při placení s úsměvem ochranka podotkne :"A co je tohle ?", tak jste taky za zloděje, i kdybyste byl Andělem Strážným.
28. 07. 2012 | 13:56

pamětník napsal(a):

Ostatně zlodějská mentalita je v týmu D.H. doma, JUDr. Kalvoda původně si také přisvojil titul, který mu nenáležel.
28. 07. 2012 | 13:59

MaB napsal(a):

Víte, pane Urbane, problém kauzy Diag Human je v tom, že jde o situací "Prohnilí versus prohnilí". Tím, že budete ukazovat, jací gauneři se na straně státu snaží vydělat na poškození jiných gaunerů, tak tím, ještě z oněch druhých slušné lidi neuděláte.

Ve skutečnosti obě strany chtějí vydělat na nefunkčnosti a právním chaosu, který je systematicky vytvářen ve prospěch mafiánských elit všeho druhu.

Vy jste se přidal na jednu stranu. Činí vás to lepším, než ty druhé?
28. 07. 2012 | 14:00

pamětník napsal(a):

Podotknuto
špatně, těch 7 mio Rathových je jenom vrstvička na povrchu jeho zldějen, z nichž snad mnohé budou konečně prokázány. Úvahy pouze o pravicových zlodějích, kteří prý vykradli stát, jsou mimo realitu.
28. 07. 2012 | 14:02

PodotknutoII napsal(a):

Tahle propaganda spoléhá na ztrátu paměti lidí.
Ale my si to dobře pamatujeme, jak to bylo postupně hezky po pořádku, nebojte se nic !
28. 07. 2012 | 14:15

bsim napsal(a):

Pokud může autor nazvat Pavla Blažka lhářem, můžu já autora nazvat debilem. S tím rozdílem, že můj příspěvek bude smazán...
28. 07. 2012 | 14:18

pamětník napsal(a):

Pamětník pamatuje.
28. 07. 2012 | 14:18

Eleshar napsal(a):

Pamětník:
1) Urban je právní zástupce (většinou to pod blogy píše, když se k té kause vyjadřuje), takže kdyby se styděl, musel by to přestat dělat.

2) To, že zastupuje podvodníka, neznamená, že podvodník nemá "pravdu".

2a) Kausa se vyvíjí tím způsobem, že někdo za stát podepsal nějaké velmi nadstandardní smlouvy, které arbitráž kvůli takovéhle stupiditě umožnily. A byl to někdo z dob Klausovy vlády.

2b) Zemanova vláda se to pokoušela řešit pomocí nekompetentní a blbé ministryně Součkové, která ministrování rozuměla tak málo (něco jako Parkanová), že z té kausy nakonec dostala rakovinu (beze srandy).

3) Kausa se nachází v patové situaci, tak obě strany přistupují k nejtěžším kalibrům:

3a) Jeden Štávův dlouholetý kámo jménem Miroslav Kalousek se postaral o úniky informací ohledně důkazů a strategie českého státu u arbitráže, což posunulo kausu ve prospěch Diag Human

3b) Stát předal řešení kausy do gesce justiční mafie (Koudelka, Blažek, Kindl,...), která se to pokoušela účelově zmanipulovat z druhé strany, a jak ukazuje Urban, tak někteří členové si na tom docela solidně nahrabali.

Výsledek je ten, že trochu slušný advokát z toho musí být naprosto konsternovaný, takže se Urbanovi nedivím, že má potřebu si sem na blogy vylévat srdíčko. Naopak jsem mu celkem vděčný, byť obhajuje tuneláře Šťávu, jelikož pouští do éteru spoustu zajímavých a podložených informací o justiční mafii v ČR. Až bude revoluce, tohle bude velmi cenný materiál.
28. 07. 2012 | 14:20

Eleshar napsal(a):

MaB:
Jo... prohnilí, kteří se chtějí přiživit na nefunkčnosti státu, proti prohnilým, kteří se chtějí přiživit na nefunkčnosti státu. To je přesně ono.

O Urbanovi si myslím svoje, ale pokud nelže (a podle mě nelže, jinak by se na něj snesla lavina žalob na ochranu osobnosti), tak jde o informace dost závažné.Uvědomte si, jaké světlo to vrhá na:

1) presidentova kandidáta do ÚSTAVNÍHO SOUDU
2) ministra SPRAVEDLNOSTI

Mohou se na takových postech nacházet usvědčení lháři, zločinci a tuneláři? Pokud ano, tak je to na okamžiteé uplatnění článku 23 Listiny.
28. 07. 2012 | 14:25

český maloměšťák napsal(a):

bsim napsal(a):
Pokud může autor nazvat Pavla Blažka lhářem, můžu já autora nazvat debilem. S tím rozdílem, že můj příspěvek bude smazán...
28. 07. 2012 | 14:18
--------
Mezi "lhářem" a " debilem" je přeci jen rozdíl...
Činí přesně jeden bsim.
28. 07. 2012 | 14:31

pamětník napsal(a):

Eleshar:
Urban není právní zástupce, nýbrž tiskový mluvčí D.H., právní zástupce je snad advokát JUDr. Kalvoda. Tentýž Kalvoda, který umožnil Urbanovi seznámení se s interními dokumenty tak, že jej požádal o jejich zkopírování, protože on, Kalvoda, prý neumí zacházet s kopírkou (!), a tak Urban zahájil agitaci.
Kauza vznikla údajně dehonestačním dopisem tehdy ministra zdravotnictví Bojara o firmě a osobě pana Šťávy.
Protahování kauzy nastalo nesmyslným rozhodnutím dalšího ministra zdravotnictví Stráského obrátit se sporem na arbitráž
Podvodník se točí na tvrzení o ukončení arbitráže s tím, že podpisy zástpců státu na odvolání prý byly neprávoplatné.
Amatérismus další ministryně Součkové počínání státu nasadilo korunu.
Co se týče Urbana, stěží si pamatuji některý jeho blog s relevantními informacemi.
28. 07. 2012 | 14:48

pamětník napsal(a):

Prý pokud Urban nelže! :))))))))))
28. 07. 2012 | 14:50

Lila napsal(a):

Eleshar

Pan Urban uvedl velmi závážné argumenty a věřím, že jako zkušený novinář bude umět svá tvrzení doložit a jeho informace se dostanou k širší veřejnosti.

Člověka tak napadá, že novopečený ministr spravedlnosti asi dobře ví, proč chce po příštím vrchním návladním v Praze gentlemanskou dohodu, že zavládne "klid a mír". (Jeden by si naivně myslel, že ministr bude vyžadovat v první řadě dobře fungující Vrchní státní zastupitelství.)

Jak uvedl Tomáš Němeček, na VSZ v Praze má 57 návladních (s průměrným platem 90 tisíc) velmi rozdílné pracovní výsledky; někteří se skutečně nepředřeli, k soudu chodili dvacet dní v roce. Jak říká Němeček a také selský rozum - každý aktivní šéf by s tím něco dělal, ale pro ministra Blažka alias Dona Pedra je ta mrtvolná nečinnost žádoucí stav! Je k tomu potřeba ještě něco dodávat?

Věří snad ještě někdo Nečasovi jeho zdůvodnění bleskového odvolání ministra Pospíšila?
28. 07. 2012 | 14:58

Eleshar napsal(a):

pamětník:
Jako jestli si mám vybrat, zda věřit Urbanovi, který za své výroky a texty zde nese právní odpovědnost, nebo Blažkovi, který je Koudelkův kamarád (nebo Koudelkova loutka) a vyhlášený brněnský kmotr, tak budu fakt věřit Urbanovi.
Jinak Urban myslím obvykle pod blogy píše, že je členem právního týmu DH. Co tam dělá fakticky, to nevím. Možná je jen pověřen psaním blogů:)
28. 07. 2012 | 15:00

Lila napsal(a):

pamětník

Kdy pan Urban uváděl nepravdivé informace, případně jaké?
28. 07. 2012 | 15:00

český maloměšťák napsal(a):

"Věří snad ještě někdo Nečasovi jeho zdůvodnění bleskového odvolání ministra Pospíšila? "

Ano - já a stará Blažková.
28. 07. 2012 | 15:01

Eleshar napsal(a):

Lila:
Jasné. To Blažkovo vyjádření bylo velmi výmluvné.

"Bradáčová nám nevadí jako osoba, ale vadí nám její postupy. Bradáčovou klidně najmenujeme, pokud přehodnotí své postupy."

Čili když dojde na lámání chleba, tak je jim jedno, kdo tam bude sedět, dokud se nebudou zavírat zkorumpovaní soudci a politici.
28. 07. 2012 | 15:04

Lila napsal(a):

Eleshar

Doporučuji Vám knihu Jana Urbana Tunel plný krve; v níž autor popsal příběh kauzy Diag Human. Podle mého soudu věc popsal objektivně a fundovaně. Některá tvrzení jsem si ověřila a všechna seděla na sto procent. Jana Urbana považuji za seriózního autora a vynikajícího novináře.
28. 07. 2012 | 15:10

ghándí napsal(a):

lila,
urban podporuje okrádání státu firmou diag human. co je na to za seriozního? asi mu dobře platí.
28. 07. 2012 | 15:25

pamětník napsal(a):

Lila:
Kauza D.H. stojí na neprokázaném tvrzení, že dopisy ministra Bojara firmu poškodily. Nemohu posoudit Vaši kvalifikaci k posouzení Urbanových pravd či lží, podle mého názoru většina jeho textů, které jsem četl, a nejen těch o D.H, jsou lživé.
Takže věc názoru. Každopádně v případě úspěchu by bylo nepodnikání pana Šťávy daleko výnosnější byznys než podnikání.
28. 07. 2012 | 16:04

pamětník napsal(a):

Eleshar:
http://www.anikorunu.cz/news/jak-jan-urban-tiskovy-mluvci-diag-human-manipuluje-fakty-/
28. 07. 2012 | 16:10

Eleshar napsal(a):

Pamětník:
Nikdo netvrdí, že Šťávovo vymáhání ušlého zisku je košer. Já jsem třeba přesvědčen, že je to totální nesmysl a s vaším výrokem "v případě úspěchu by bylo nepodnikání pana Šťávy daleko výnosnější byznys než podnikání" nemohu než souhlasit. Štáva je gauner, navíc právě ten Bojarův dopis ono gaunerství komentoval.

Každopádně to, že je Šťáva gauner, má vyplynout přes nestranným soudem, nikoliv v nějakého Stráského arbitráži (bohužel chyba představitele státu, nikoliv Šťávova gaunerství), a už vůbec ne s najmenovanými rozhodci z justiční mafie (vyložená zvůle ze strany státu).

Měl by to celé zaplatit Stráský a jeho odpovědní náměstci, kteří to zosnovali, případně předseda vlády, který Stráského najmenoval. Šťáva není podvodník, ale přesně jak napsal někdo výše, gauner, který se chce napakovat na nefunkčnosti státu a jeho institucí (a k tomu mu dopomáhal Kalousek, který jak se ukazuje poslední dobou, má na té nefunkčnosti lví podíl). To ale nemění nic na faktu, že stát a jeho instituce NEFUNGUJÍ!
28. 07. 2012 | 16:22

ijn napsal(a):

Tak jsme konečně dobudovali KRIMINÁLNÍ A ZLOČINNÝ STÁT ČR, který bude ukázkou celému okolí, jak rozkrást aktiva za 10 biliónů Kč !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Nevídané a neslýchané se událo ve Střední Evropě tak, že hrstka pomatenců si myslela, že umí řídit stát a dostala od lidu veškeré pravomoce.

Skupina pojala vlstnictví státu opravdu zásadně a nenechala kámen na kameni!

Výsledek známe všichni: rozklad a prohnilý se shnilými svádí úpadek na krizi EU, jindy na .......................!

Řešení?
Prosím smysluplné návrhy na stránky www.ceskapozice.cz
28. 07. 2012 | 16:26

Josef K. napsal(a):

Jediná cesta k pořádku je naprostý chaos, kdy se žačínají věci dotýkat každého: např. absence kuřecího masa v Iránu. Je nutné poděkovat všem představitelům normalizace v jejích jednotlivých fázích nejen za chaos, ale i začínající etapu kanibalismu. Možná dojde k samoočistě vzájemným požráním. Jiná věc je, zda nepovstanou noví bojovníci.
28. 07. 2012 | 18:15

jepice napsal(a):

Eleshare, pomíjíte ještě jeden rozhodující bod v celé kauze, která náš stát dostává do absurdních konců:
Když už stát /v osobě Stráského/ neblaze uvěřil gaunerským ministerským náměstkům a svěřil spor arbitráži namísto soudu, měl pak uznat svou pitomost, sklapnout kufry a platit. Stráský by byl dodnes za vola, stát by přišel o necelých 400 milionů, Šťáva už by si tu ani neškrt, pár právníků by se muselo živit na něčem jiném a pan Urban by neměl o čem psát.
Takže jmenujme toho, kdo tenkrát naznal, že "by se s tím ještě něco mělo dělat". Což bylo zřejmě po právní stránce naprosto zcestné. Kdo přistupuje na arbitráž, od počátku se zavazuje, že verdikt uzná.
Protože jméno toho génia neznám, nechávám to na zde přítomných.
28. 07. 2012 | 18:19

zemedelec napsal(a):

Pane Urban.
Chválím.
Pevně věřím,že svůj postoj dokážete obhájit a co nejdříve uveřejníte ty dokumenty.Je ale možné a předpokládám to,že po důkladném proškolení Bradáčovou s chválí.V tom případě,že to za těchto podmínek vezme,s tratí absolutně důvěru všech občanů.Musí si pak také uvědomit,že její kroky budou ostře sledovány a jakékoliv zakopnutí,nebo špatné rozhodnutí,bude spojováno s mafii.
28. 07. 2012 | 18:32

jepice napsal(a):

Odvolávám, co jsem odvolala....
Koukám, že jsem to poněkud zmastila.
Těch necelých 400 melounů už zřejmě nebylo od podpisu smlouvy o arbitráži reálné číslo.
28. 07. 2012 | 19:16

sedlak napsal(a):

tuhle kauzu asi nikdy nepochopím, nepochopím, jak vůbec mohla vzniknout, jenom když to čtu, tak bych zavřel snad všechny aktéry do chládku na stovky let
28. 07. 2012 | 20:27

melčákova pohanka napsal(a):

ghándí. Zázraky se dějí!Oba vaše příspěvky stoprocentně podepisuji !!! Jsem rád,že když jde o odpornou zlodějnu a vlastizrádce,že do toho nepletete pravici či levici !
28. 07. 2012 | 20:41

papilio napsal(a):

Současný premiér bezděky naplňuje vizi jistého dr.Uljanova(Lenina)o postupném odumírání státu.Toljo,dobřes to na fakultním výboru SSM pochopil,jen Češi tě ještě nechápou!
28. 07. 2012 | 21:12

Lila napsal(a):

Nemám dostatek relevantních informací, abych mohla vynášet kategorické soudy, zda je pan Šťáva gauner či není. Taky bych mu neupírala právo na to, aby se domáhal satisfakce, má-li pocit, že ho čs. stát poškodil. (Stejnou možnost mají například ti, kteří v minulých dnech utrpěli škodu kvůli nefunkčnímu registru vozidel.)

Druhou věcí je, jak se s tím popasoval čs. stát. Pokud by Šťávovy nároky nebyly oprávněné, věc už mohla být dávno vyřízená a Šťáva by ostrouhal. Podle všeho to ale totálně zvrtali zástupci našeho státu, a pár našich spoluobčanů si na této kauze (na rozdíl od Šťávy) pořádně namastilo kapsu. Nevím, jestli by hněv veřejnosti neměl směřovat spíš tímto směrem, než ke Šťávovi, který jako protřelý obchodník jen využil příležitosti.
A jak je u nás už zvykem, nikdo za nic nemůže, nikdo za nic nenese odpovědnost...
28. 07. 2012 | 21:12

Eleshar napsal(a):

Lila:
Šťáva je stará komunistická kreatura, která spolupracovala s StB a za to se dostala k lukrativnímu oboru zahraničnímu obchodu (například se zbraněmi - stejný případ je jiný Kalouskův kumpán Háva, ten rovnou vyfásnul Omnipol). Jediné, oč mu s Kalouskem a dalšími kumpány jde, je podojit český stát na arbitráži o hovadinu. Určité kruhy si ale chtěly udělat na vyhrání arbitráže politický kapitál, tak do toho začaly tahat justiční mafii (a ta na tom začala vydělávat kapitál ne politický, ale velmi velmi hmotný), a tomu se Urban věnuje.
28. 07. 2012 | 21:28

melčákova pohanka napsal(a):

Lila. Do Německa pan Šťáva nesmí,je to kamarád Kalouska... To Vám nestačí?
28. 07. 2012 | 21:29

pamětník napsal(a):

Lila:
"Podle všeho to ale totálně zvrtali zástupci našeho státu," s tím souhlasím. Na druhé straně nepovažuji za košer, aby jeden lhář vykřikoval o druhém, že je lhář.
28. 07. 2012 | 21:37

nezávidím budoucím historikům napsal(a):

Po tom, co aktualne.cz naznačí, že neví jestli může kritizovat nebo má chválit (Hlavní nádraží vzkvétá i pustne současně) teď Pavel Baroch zkouší šířit poplašnou zprávu (ČT zase změní zprávy. Do každého kraje pustí jiné) a chce vyprovokovat venkovské obyvatelstvo k nočnímu hledání historického zemědělského nářadí.

Ne že bych si to nedokázal představit. Že do Plzně Šámal odvysílá breaking news o rozehnání Nečasovy vlády zatímco do Brna rozmazané záběry postav se saky přetaženými přes hlavu a sdělením, že ÚVV ČSSD byl během zasedání pozatýkán a uvržen do plesnivého sklepení Strakovy akademie.

Voje táborů a panské jednoty se pak střetnou ve vestibulu stanice Palmovka.

PS. Pamětníku, jako pamětník byste měl pamatovat, že lháři vždycky vykřiokovali, že skuteční lháři jsou ti druzí lháři. Tím si ostatně vysvětluji Šámalův krok. Chce vyhovět všem.
28. 07. 2012 | 21:52

Drak napsal(a):

Eleshar:
Zas jeden z těch co uvěří každé ptákovině. Šťáva může být dost těžko "stará komunistická kreatura, která spolupracovala s StB" - když se narodil 1950 a v roce 1968 emigroval.
28. 07. 2012 | 23:59

Eleshar napsal(a):

Drak:

"V roce 1979 získal zpětně povolení k vystěhování a tím svou emigraci zlegalizoval. Díky tomu pak mohl jako obchodník jezdit do ČSSR. Podle dokumentů StB měl v 80. letech vyjednávat s komunistickým Československem o vývozu zbraní do Argentiny, munice a tanků do Iráku, nebo výstavbě továrny na granáty v komunistické Albánii."

http://zpravy.idnes.cz/josef-stava-nabizel-komunistum-obchod-se-zbranemi-ukazuji-dokumenty-1jw-/domaci.aspx?c=A110608_154758_domaci_js

Jako sorry, do zahraničního obchodu se dostali jen prověření nejvěrnější. Mnoho z nich se pak podílelo za Klause na privatisačním rozkradení ČR, protože měli finance, zkušenosti a přehled o národním hospodářství. A vzhledem k tomu, že to byli vesměs všechno estébáci (nebo přímo KGB), tak měli i metody... Stejný ptáček jako Kalouskovo kámoš Pepa Šťáva je i Kalouskovo kámoš Ríša Háva - taky zahraniční obchod, taky zbraně, taky Omnipol, taky Švýcarsko, taky Bechyně...
29. 07. 2012 | 01:16

Důchodce68r napsal(a):

Díky moc pane Urbane za podstatné informace.
Zdá se, že s ochranou spravedlnosti u nás mohou být i nadále problémy.
Váš článek jsem si pozorně pročetl, i celou diskuzi. Pak jsem si ještě zjistil z které politické strany vlastně ten Blažek je. Z ODS. No pochopitelně. Ale, vlastně na tom nezáleží.

(Napsal bych víc, ale už je nad ránem, a mám ještě nějakou práci pod stodolou. Jsou tam staré dlouhé rezavé nože, rád bych je pořádně nabrousil. Staré věci zpravidla nevyhazuji, mohou se na ledacos hodit.)
29. 07. 2012 | 02:15

Abe Normalni napsal(a):

Soudruhu Podotknuto, jen bych Vam rad pripomnel, ze prakticky vsechny kauzy, kolem kterych se mota bitva o SZ, se tykaji prave vlady socanu v 10. letech noveho stoleti. Mostecka uhelna, Pandury, Gripeny, Unipetrol, IPB ....
29. 07. 2012 | 02:17

Abe Normalni napsal(a):

Lila: Zapichla jste si vidle do vlastni nohy. Jestlize pisete, ze na VSZ v Praze panuje zatuchle mrtvo, pak je zahodno se ptat, jak to mohl mr. Pospisil dopustit. Sedi na te sesli s malymi prestavkami od roku 2007. Jestlize to jemu nevycitate, jak to muzete mit za zle novemu ministru, ktery je ve funkci 3 tydny.
29. 07. 2012 | 02:19

jepice napsal(a):

Eleshare, nezlobte se, ale podle mne je to, co jste napsal, ptákovina.
"...Jako sorry, do zahraničního obchodu se dostali jen prověření nejvěrnější. Mnoho z nich se pak podílelo za Klause na privatisačním rozkradení
ČR, protože měli finance, zkušenosti a přehled o národním hospodářství. A vzhledem k tomu, že to byli vesměs všechno estébáci (nebo přímo KGB),
tak měli i metody..."
Jestli píšete o těch, s kterými se Šťáva jako obchodník z druhé strany plotu stýkal, tak asi jo.
Ale jestli naznačujete, že naše tajné služby či KGB rozhodovaly i o tom, které západní firmy budou obchodovat s Omnipolem a kdo bude dělat jejich obchodní agenty, tak jste vedle.
29. 07. 2012 | 02:41

Lila napsal(a):

Abe Normalni

O jakých vidlích to mluvíte? Jiří Pospíšil vyhovoval, respektive nevadil, když byl nezkušeným třicetiletým klukem, bez odborných i životních zkušeností, který se z božího dopuštění stal ministrem. (Což není vina Pospíšila, ale toho, kdo ho ministrem jmenoval.)

Jenže jak postupně dozrával, dokázal se obklopit mladými schopnými lidmi a jaksi se vymknul kontrole. Např. si dovolil odvolat Rampulu, nebo jmenovat nejvyšším státním zástupcem Pavla Zemana. V jistých kruzích zavládlo zděšení, neboť bylo jasné, že končí čas naprosté beztrestnosti. (Někteří poslanci se při klíčových hlasování ve sněmovně už ani nepřihlašují do systému; novinářům to vysvětlují tím, že mají avízo, že jsou v hledáčku policie...)

Nový ministr Blažek stačil za pouhé tři týdny ve funkci o sobě podat dost pádných důkazů o tom, jak kvalitním ministrem asi bude a s čím na ministerstvo přišel.
Ostatně tento blog pana Urbana není o ničem jiném... Jestli se prokáže, že má Urban pravdu, tak by měl Blažek na pozici ministra spravedlnosti okamžitě skončit. Nebo Vám imponují lháři?
29. 07. 2012 | 08:40

Béda napsal(a):

Abe Normalni,

vážně? A co CASA? A co teprv, kdyby se začaly vyšetřovat LTO, Konsolidační prádelna, padáky Cirus Agnus, "prodej" Paláce na Náměstí republiky, IZIP, IDTAX, vyvozovat konkrétní odpovědnost za kauzu Diag Human, začal hledat prapůvod kauzy byty OKD ...?
29. 07. 2012 | 09:07

Abe Normalni napsal(a):

Byty OKD jsou ale kauza primo nejvyssi ozubene plese :-D
Proste se smirte s tim, ze ti vasi lumeni kradou stejne nebo vic nez ostatni. Muzeme pokracovat treba tema rozpadajicima se dalnicema do Ostravy, umyslnou prohrou arbitraze s CME...Palac na Namesti republiky (myslite ta kasarna?) prodal Kalous taky v socanske vlade, IZIP startoval v roce 2004 a z Konsolidacni agentury se stala pradelna na vlastn i dluhy taky az po roce 2000, za socanu. :-D
29. 07. 2012 | 09:21

Abe Normalni napsal(a):

Lila, vas musi byt snadny sbalit. uverite kazdy bachorce, co vam kdo namluvi. Pospisil Rampulu predevsim jmenoval. Je-li pravda, co se Rampulovi vycita, mel rezignovat sam.
Poradne si prectete Urbanovo zahlavi. Pan Urban je exemplarni ukazka, jak blizko ma cesky "nezavisly" novinar k aktivnimu PR zajmovych skupin. On proste jen ukrocil stranou a stal se hlasnou troubou (placenou) jedne ze stran sporu.
29. 07. 2012 | 09:27

MJ napsal(a):

Až dnes jsem snad pochopil problém sporu Diag Human. Dvě skupiny v jedné partě se rozhodly zahrát si na účet státu poker. Ani jedna strana nemůže prohrát, všechno platí stát, a tak se soudí a soudí, bank narostl z původích milionů až na dnešních deset miliard korun. Proto dnes si dnes strany vládní koalice dovolují věci dříve nemyslitelné, už jim nejde o image, jde o vliv, o svobodu nebo vězení. V krásně promazaném soukolí korupce se najednou objevil písek v podobě nejvyššího státního zástupce a policejního prezidenta. Najednou se začaly prošetřovat kauzy na úrovni dříve nemyslitelné. A ve hře, kterou pro obě strany hradil stát, se najednou mění pravidla, jedna strana dál může jen vyhrát, ale pro hráče druhé strany to může skončit vězením na dlouhá léta. Stát to zaplatí v každém případě.
29. 07. 2012 | 09:28

Abe Normalni napsal(a):

Beda: Ma omluva, ta kasarna stihl Mira strelit jeste za Klausovy vlady v roce 1997. Vida jak je sikovnej.
29. 07. 2012 | 09:28

Béda napsal(a):

Abe Normalni

Dlouhý je ta vaše "ozubená pleš"? Pokud vím, to je strůjce celé kauzy OKD, podobně jako strůjcem kauzy Diag Human byl Bojar a po něm Stráský. Pak už se ani z jedné kauzy vycouvat nedalo. Kalous (vaše TOP, předtím předseda vaší pravicové KDU, ze které sběhl spolu s nejhorším politickým odpadem do TOP) je Kalous a nikoliv ČSSD. A CME je záležitost vlád Klause (víc takových Železných a Kožených!) Konsolidační prádelnu tunelů založili za tímto účelem politici Klausových vlád. Tam nikdo z ČSSD nebyl. A Cabrnoch s Ouzkým taky nejsou a nikdy nebyli politiky ČSSD.
29. 07. 2012 | 09:32

Vlado napsal(a):

Pane URBAN jako bývalý disident bourající socialismus byste měl být spokojen s touto kapitalistickou společnosti ale vy nejste. A to si jistě žijete ve službách takových firem jako je Diu Human jistě nadmíru dobře. Co však těch 70% národa co této vládě nevěří a světlo v tunelu nevidí?

Socialismu z počátku řídili dělníci nyní kapitalistickou soustavu samí vysoce vzdělaní lidé doktoři, inženýři, Mgr a přesto čtu ten Váš blog s děsnou beznadějí. Právník Blažek jakou,že on má za pohých 23 minulost? Jak stát na jehož řízení se má nyní podílet pěkně "podojil" a v zájmu svém LŽE! Kde je morálka jeho a premiera Nečase? On o jeho minulosti neví? Ale samozřejmě, že ví! Je ale z řad modrých ptáků a tak to je nezvratné doporučení!
Napíšete blog, který poukazuje na lumpárny, které se dějí na úkor státní kasya na druhé straně tomu napomáháte.
Může Vaše snahy národ dobře pochopit?

Jen pro připomenutí za socialismu se začal budovat podnik na zpracování krevní plasmy. Polistopadoví politici(stavebně byl již dokončen) ho nezprovoznili! Raději udělali kšeft s Diu Hiuman a vleče se to již dvacet let. Kdy bude kauze konec a co to bude stát stát?
Jste tam všichni nezodpovědní bezcharakterní politici i novináři. Píšete v zájmu svých chlebodárců a národ na to doplácí.
Zlatí komunisti a jistoty, které zaručovali!
29. 07. 2012 | 10:41

Petr z Tábora napsal(a):

to Lila 8:40:
Pěknou neděli přeji, počasí je zatím tak na PC.
Pan Urban je chytrý pán, který kope za Diag Human a ani nepředstírá nezaujatost. Jeho projevy tedy beru s velkou rezervou. Tato causa je jako penalta ve fotbale - dá se jen špatně kopnout, jinak je brankař bezmocný. Proč zástupci státu v minulosti kopali tak špatně, můžeme bez důkazů jen spekulovat - soukromě si o tom myslím to nejhorší.Například u soudu by poškozený musel škodu skutečně prokázat - proto asi k němu nesmělo dojít.
Vaše nadšení nad panem Pospíšilem nesdílím, svět není černobílý. K záporům jeho působení počítám například odpor proti institutu korunního svědka, který by v potírání korupce trpící důkazní nouzí mohl sehrát významnou roli. Angažovanost na Právnické fakultě ZČU, odmyslíme-li si mediální hrátky, nepřinesla žádné přesvědčivé výsledky. Šestihodinový výslech na policii v cause Vidnava asi také nebyl jen tak i když samozřejmě může být jen důležitým svědkem. I u řady našich čelných politiků najdeme světlé okamžiky jejich působení.
Zdržovat se hlasování kvůli sledování policií považuje za vhodné i radní z města kde bydlíte. Proč se tedy nechal zvolit ? U poslanců to je už naprosto neomluvitelné.
29. 07. 2012 | 10:59

Krupa Václav napsal(a):

Přidám jen málo na misku vah. Urban i Kalvoda patřili po revoluci k mým nejoblíbenějším politikům. Druhý mě zklamal tím titulem. Pak jsem o nich dlouho neslyšel až v souvislosti s Diag Humen. Dodneška jsem tomu nerozuměl a po tomto blogu se mi nechce věřit, že by Urban patřil ke stejným lidem o kterých tu píše. Vystupuje otevřeně proti Kalouskovi,min.Blažkovi, soudci Koudelkovi, který je příznivec prezidenta, potažmo i proti premiérovi. Jako jeden z mála. A opět se najde několik hlasů, že i on...Tak pamětníku, nebo bsmine podejte taky trestní oznámení na Urbana, jistě máte dost informací o čem Urban lže. Jeho odvahu ale ale asi nemáte. Takhle jste jak přivázaní ratlíci za plotem.
29. 07. 2012 | 11:44

Béda napsal(a):

Krupa Václav

Urban je lobistou Šťávy v jednom z velkých podvodů, naktterý doplatí všichni daňopvníci, kteří protihodnotou kvůli "chybám" anebo cílenému záměru politiků za své nemalé peníze díkyzajímavé arbitráži nezísjajívůbec nic.

To ovšem neznamená, žeby v kritice části odklaněčské galerky ( Kalouskovi a spol. u něj řádky zpravidla nenajdete) nemohl mít pravdu.
29. 07. 2012 | 12:02

Krupa Václav napsal(a):

Pročetl jsem zbytek. Včera už podstatné napsal/a třeba Eleshar (14:25) nebo Nezávidí budoucím historikům (21:59) Díky.
29. 07. 2012 | 12:04

Krupa Václav napsal(a):

Bedo, díky i za Váš názor. Velmi si Vás cením.
29. 07. 2012 | 12:07

melčákova pohanka napsal(a):

Krupa Václav. Máte smysl pro humor,když doporučujete v tomto prohnilém státě podávat trestní oznámení na lidi,kteří disponují tučnými konty a kontakty !!!
29. 07. 2012 | 12:37

Desiderius napsal(a):

Musím říci, že beznaděj dostoupila takových hloubek,že bych velmi rád z této země odešel,protože se tady prostě nedá žít.Stát ovládaný veksláckými a bolševickými mafiemi z 80-tých let a jejich potomky, vládní kecy o boji proti korupci, neschopnost voličů odlišit pravdu od lží, bolševik Zeman se blíží ke Hradu - s kým to tady žijeme ? Co to je za lidi ? Za komunismu si člověk říkal,že je to dáno režimem, ale nyní je to údajně v našich rukou, no, bylo by, kdyby tady voliči byli alespoň průměrně inteligentní.Ale k tomu mají velmi daleko.
29. 07. 2012 | 13:50

ex-nemo napsal(a):

To jistě víte jak se pozná že advokát lže - když pohybuje ústy. Tak jaký podiv ?
29. 07. 2012 | 17:05

pamětník napsal(a):

Krupa Václav:
Pro Vás specielně zopakuji jeden odkaz:
http://www.anikorunu.cz/
Možná tam najdete odpověď, proč na Jana Urbana nepodám trestní oznámení zrovna já.
29. 07. 2012 | 17:34

resl napsal(a):

Blažek je zbabělec v rukou hradního zloděje. To je hlavní žába na prameni, která se bojí o sebe a má proč. V podstatě varuje Bradáčovou před přísností a říká tomu klid pro soudce, žalobce atd. Všichni to vidí a všichni jsou ticho, jako v dobách minulých. Hezky česky potichu a šup, schovat se za záclonu a hloupě se culit.
29. 07. 2012 | 19:44

pamětník napsal(a):

Oranžové zjednodušení.
29. 07. 2012 | 20:17

Al Jouda napsal(a):

Jak na to koukám, tak by to chtělo nějakého Batmana, který by daňové poplatníky vždycky zbavil pijavic jako jsou Šťáva nebo Železný (ten nás stál také 10 miliard Kč !). Hned jak by se někdo objevil s tak přehnanými nároky na odškodnění, tak by Batman zasáhl. On už by si to pak někdo další rozmyslel. Jakou cenu má vlastně lidský život? Podle krimi zpráv TV Family Prima se vraždí i pro několim stokorun.
29. 07. 2012 | 22:13

dříve čtenář napsal(a):

Kampak se poděl stud? Poslední zbytky zůstaly modelkám v magazínech pro pány. V rádobypodnikatelském prostředí zcela vymizel.
30. 07. 2012 | 09:02

Ivian napsal(a):

Mladi konzervativci se tolik snazi, Ivan Langr zase rozvazel obalecky.
30. 07. 2012 | 20:56

K.A.S. napsal(a):

A nyní je lhář Blažek nejen ministrem, ale také nenahraditelným místopředsedou prolhané, mafiánské strany.
P.S. autorovi dík za kvalitní zpracování.
04. 11. 2012 | 19:40

Přidat komentář

Tento článek byl uzavřen. Už není možné k němu přidávat komentáře ani hlasovat

Blogeři abecedně

A Aktuálně.cz Blog · Atapana Mnislav Zelený B Baar Vladimír · Babka Michael · Balabán Miloš · Bartoníček Radek · Bartošek Jan · Bartošová Ela · Bavlšíková Adéla · Bečková Kateřina · Bednář Vojtěch · Bělobrádek Pavel · Beránek Jan · Berkovcová Jana · Bernard Josef · Berwid-Buquoy Jan · Bielinová Petra · Bína Jiří · Bízková Rut · Blaha Stanislav · Blažek Kamil · Bobek Miroslav · Boehmová Tereza · Brenna Yngvar · Bureš Radim · Bůžek Lukáš · Byčkov Semjon C Cerman Ivo · Cizinsky Ludvik Č Černoušek Štěpán · Česko Chytré · Čipera Erik · Čtenářův blog D David Jiří · Davis Magdalena · Dienstbier Jiří · Dlabajová Martina · Dolejš Jiří · Dostál Ondřej · Dudák Vladislav · Duka Dominik · Duong Nguyen Thi Thuy · Dvořák Jan · Dvořák Petr · Dvořáková Vladimíra E Elfmark František F Fafejtová Klára · Fajt Jiří · Fendrych Martin · Fiala Petr · Fibigerová Markéta · Fischer Pavel G Gálik Stanislav · Gargulák Karel · Geislerová Ester · Girsa Václav · Glanc Tomáš · Goláň Tomáš · Gregorová Markéta · Groman Martin H Hájek Jan · Hála Martin · Halík Tomáš · Hamáček Jan · Hampl Václav · Hamplová Jana · Hapala Jiří · Hasenkopf Pavel · Hastík František · Havel Petr · Heller Šimon · Herman Daniel · Heroldová Martina · Hilšer Marek · Hladík Petr · Hlaváček Petr · Hlubučková Andrea · Hnízdil Jan · Hokovský Radko · Holásková Kamila · Holmerová Iva · Honzák Radkin · Horáková Adéla · Horký Petr · Hořejš Nikola · Hořejší Václav · Hrabálek Alexandr · Hradilková Jana · Hrstka Filip · Hřib Zdeněk · Hubálková Pavla · Hubinger Václav · Hülle Tomáš · Hušek Radek · Hvížďala Karel CH Charanzová Dita · Chlup Radek · Chromý Heřman · Chýla Jiří · Chytil Ondřej J Janda Jakub · Janeček Karel · Janeček Vít · Janečková Tereza · Janyška Petr · Jelínková Michaela Mlíčková · Jourová Věra · Just Jiří · Just Vladimír K Kaláb Tomáš · Kania Ondřej · Karfík Filip · Karlický Josef · Klan Petr · Klepárník  Vít · Klíma Pavel · Klíma Vít · Klimeš David · Klusoň Jan · Kňapová Kateřina · Kocián Antonín · Kohoutová Růžena · Koch Paul Vincent · Kolaja Marcel · Kolářová Marie · Kolínská Petra · Kolovratník Martin · Konrádová Kateřina · Kopeček Lubomír · Kostlán František · Kotišová Miluš · Koudelka Zdeněk · Koutská Petra Schwarz · Kozák Kryštof · Krafl Martin · Krása Václav · Kraus Ivan · Kroupová Johana · Křeček Stanislav · Kubr Milan · Kučera Josef · Kučera Vladimír · Kučerová Karolína · Kuchař Jakub · Kuchař Jaroslav · Kukal Petr · Kupka Martin · Kuras Benjamin · Kutílek Petr · Kužílek Oldřich · Kyselý Ondřej L Laně Tomáš · Linhart Zbyněk · Lipavský Jan · Lipold Jan · Lomová Olga M Máca Roman · Mahdalová Eva · Máchalová Jana · Maláčová Jana · Málková Ivana · Marvanová Hana · Mašát Martin · Měska Jiří · Metelka Ladislav · Michálek Libor · Miller Robert · Minář Mikuláš · Minařík Petr · Mittner Jiří · Moore Markéta · Mrkvička Jan · Müller Zdeněk · Mundier Milan · Münich Daniel N Nacher Patrik · Nachtigallová Mariana Novotná · Návrat Petr · Navrátil Marek · Němec Václav · Nerudová Danuše · Nerušil Josef · Niedermayer Luděk · Nosková Věra · Nouzová Pavlína · Nováčková Jana · Novák Aleš · Novotný Martin · Novotný Vít · Nožička Josef O Obluk Karel · Ocelák Radek · Oláh Michal · Ouhel Tomáš · Oujezdská Marie · Outlý Jan P Pačes Václav · Palik Michal · Paroubek Jiří · Pavel Petr · Pavelka Zdenko · Payne Jan · Payne Petr Pazdera · Pehe Jiří · Peka Karel · Peksa Mikuláš · Pelda Zdeněk · Petrák Milán · Petříček Tomáš · Petříčková Iva · Pfeffer Vladimír · Pfeiler Tomáš · Pícha Vladimír · Pilip Ivan · Pitek Daniel · Pixová Michaela · Plaček Jan · Podzimek Jan · Pohled zblízka · Polách Kamil · Polčák Stanislav · Potměšilová Hana · Pražskej blog · Prouza Tomáš R Rabas Přemysl · Rajmon David · Rakušan Vít · Ráž Roman · Redakce Aktuálně.cz  · Reiner Martin · Richterová Olga · Robejšek Petr · Ruščák Andrej · Rydzyk Pavel · Rychlík Jan Ř Řebíková Barbora · Řeháčková Karolína Avivi · Říha Miloš · Řízek Tomáš S Sedlák Martin · Seitlová Jitka · Schneider Ondřej · Schwarzenberg Karel · Sirový Michal · Skalíková Lucie · Skuhrovec Jiří · Sládek Jan · Sláma Bohumil · Slavíček Jan · Slejška Zdeněk · Slimáková Margit · Smoljak David · Smutný Pavel · Sobíšek Pavel · Sokačová Linda · Soukal Josef · Soukup Ondřej · Sportbar · Staněk Antonín · Stanoev Martin · Stehlík Michal · Stehlíková Džamila · Stránský Martin Jan · Strmiska Jan · Stulík David · Svárovský Martin · Svoboda Cyril · Svoboda Jiří · Svoboda Pavel · Sýkora Filip · Syrovátka Jonáš Š Šebek Tomáš · Šefrnová Tereza · Šimáček Martin · Šimková Karolína · Šindelář Pavel · Šípová Adéla · Šlechtová Karla · Šmíd Milan · Šojdrová Michaela · Šoltés Michal · Špalková Veronika Krátká · Špinka Filip · Špok Dalibor · Šteffl Ondřej · Štěpán Martin · Štěpánek Pavel · Štern Ivan · Štern Jan · Štětka Václav · Štrobl Daniel T T. Tereza · Táborský Adam · Tejkalová N. Alice · Telička Pavel · Titěrová Kristýna · Tolasz Radim · Tománek Jan · Tomčiak Boris · Tomek Prokop · Tomský Alexander · Trantina Pavel · Tůma Petr · Turek Jan U Uhl Petr · Urban Jan V Vacková Pavla · Václav Petr · Vaculík Jan · Vácha Marek · Valdrová Jana · Vančurová Martina · Vavruška Dalibor · Věchet Martin Geronimo · Vendlová Veronika · Vhrsti · Vích Tomáš · Vlach Robert · Vodrážka Mirek · Vojtěch Adam · Vojtková Michaela Trtíková · Vostrá Denisa · Výborný Marek · Vyskočil František W Walek Czeslaw · Wichterle Kamil · Wirthová Jitka · Witassek Libor Z Zádrapa Lukáš · Zajíček Zdeněk · Zaorálek Lubomír · Závodský Ondřej · Zelený Milan · Zeman Václav · Zima Tomáš · Zlatuška Jiří · Zouzalík Marek Ž Žák Miroslav · Žák Václav · Žantovský Michael · Žantovský Petr Ostatní Dlouhodobě neaktivní blogy