Zeman, Rusnok, Pecina – proč musí policie pospíchat

28. 06. 2013 | 11:07
Přečteno 73484 krát
Švýcarští vyšetřovatelé prokázali, že 350 milionů korun z rozkradených prostředků Mostecké uhelné společnosti bylo v roce 2002-2003 použito na koupi koncernu Škoda Holding. V té době byl Jiří Rusnok ministrem průmyslu a obchodu a Martin Pecina jeho náměstkem. Bez mrknutí oka schválili prodej státního podílu v plzeňské Škodovce společnosti Appian, o které po varování diplomatů i BIS nemohli nevědět, že jde pouze o podvodnou schránku.

Novináři Jana Klímová a Jan Kroupa z MFD později zveřejnili dokumenty, prokazující, že jedním z hlavních výherců této transakce byl tajný spoluvlastník Škody Martin Roman, ředitel ČEZ. Škodovka od ČEZ získala zakázky za desítky miliard, Martin Pecina pak lukrativní místo v dozorčí radě ČEZ. Ještě jako Rusnokův náměstek stačil ve funkci předsedy privatizační komise Vítkovice Steel poněkud podivně prodat tuto firmu ruské společnosti Evraz, která je momentálně před krachem, což odborníci předpovídali už od začátku. Po svém druhém odchodu z politiky v roce 2010 se Pecina stal, světe div se, jedním z nejvyšších činitelů koncernu Vítkovice Holding, kde dostal na starost nově založenou divizi (2008) Nuclear Power. A jestli si myslíte, že společně s Milošem Zemanem, Jiřím Rusnokem a vedením ČEZ neprosazuje ruskou variantu dostavby Temelína, jste vedle.

Mezitím – v roce 2004 - stačili noví vlastníci Škody Holding prodat dvě její menší součásti příbuzné ruské společnosti za něco kolem 1,2 miliardy – vstupní "investice" se tedy vrátila domů už po několika měsících více než trojnásobně. A v roce 2009 prodali jenom divizi turbín Škoda Power jihokorejské společnosti Doosan Group za 11 a půl miliardy. No, nekupte to.

Dnes se celá ta legrace jmenuje Škoda Investment, patřila k největším investorům do fotovoltaiky, kterou i sám Miloš Zeman označil za největší tunel v dějinách, a mezi lety 2007-2012 vyplatila Appianu na dividendách (většinou do offshorových destinací) přes třicet dva miliard korun…

A to pominu další zajímavosti stejné party – jako že třeba mezi těmi, kdo používali účty společnosti Portoinvest, přes kterou šly úplatky z MUS zpátky do České republiky, byl i agent KGB a Stasi Zeno Meier, velký přítel ČSSD, který si v roce 1999 za šestnáct milionů koupil úplně, ale úplně bezcenné akcie zkrachovalého výrobce dětských kočárků Liberta…. Ale ani o tom, Miloš Zeman, samozřejmě, nic nevěděl...

Proč se nic z toho nikdy nevyšetřilo? Miloš Zeman, ovládaný organizovaným zločinem v podání Miroslava Šloufa a jeho loutkovodiče Františka Mrázka, během několika měsíců po svém nástupu do úřadu premiéra v roce 1998 osobně přikázal profesně zlikvidovat a odstranit z funkcí šéfy všech útvarů policie, zabývajících se korupcí nebo organizovaným zločinem. Policie i zpravodajské služby byly zcela úmyslně paralyzovány. Ze zoufalství zveřejněné odposlechy telefonátů mezi Mrázkem a Šloufem to prokazují mimo jakoukoliv pochybnost.

V čele Služby pro odhalování korupce (SPOK) skončil plukovník Evžen Šírek, který na začátku roku 1999 začal vyšetřovat daňové úniky centrály ČSSD. Byl obviněn z vyzrazení přísně tajných dat. Teprve v lednu 2003 Vrchní soud konstatoval, že Šírek byl nevinen.

Během několika měsíců byli vedle Šírka odvoláni - ředitel BIS Karel Vulterin, ředitel NBÚ Pavel Kolář, ředitel útvaru proti praní špinavých peněz Stanislav Kosík. Uvězněn byl agent BIS Roman Hrubant, nasazený právě na odhalení vynášení informací z tajných služeb do vedení ČSSD – především o korupci při privatizacích ve prospěch některých lidi z ČSSD.

Uvězněn byl i policejní velitel Zdeněk Macháček, který prokázal napojení ruského organizovaného zločinu na některé vedoucí policisty a dosáhl jejich vyhození od policie. Po příchodu týmu Zeman/Šlouf/Mrázek k moci se tito pánové vrátili na velitelské pozice – Macháček šel do basy. Trvalo několik let, než soudy Hrubanta i Macháčka zprostily všech obvinění. Za zničení jejich kariér a životů nikdy nikdo obviněn nebyl.

U vědomí toho, že i další člověk ze Zemanova týmu, tehdejší ministr zemědělství Palas, se kolem privatizace Unipetrolu v roce 2001 dokonce osobně a opakovaně s gangsterem Mrázkem scházel, zní následující citát v současnosti designované ministryně spravedlnosti Marie Benešové jako výsměch:

"Já ani nevěděla, že je nějaká Krakatice (Policejní spis k vyšetřování Františka Mrázka – pozn. autor). To jsem se dozvěděla daleko později. Já neměla povědomí, že se tam dějí nějaké takové hrůzy. Kriminalita se tehdy šetřila, nikdo nestrašil, alespoň za Miloše Zemana tam vůle byla, on mě neomezoval," trvá na svém Benešová, která tehdy fungovala jako nejvyšší státní zástupkyně….
Zdroj: http://zpravy.idnes.cz/policejni-lovci-mrazkovy-krakatice-uz-odesli-do-civilu-pig-/domaci.aspx?c=A080929_213503_domaci_pei

A kdyby Vám to všechno připadalo moc staré, připomenu, že ve čtvrtek, 27. června 2013, policie prohledala kanceláře velké advokátní firmy, známé dříve jako Šachta nad Partners. Pan doktor Šachta osobně zakládal společnosti, přes které probíhala „privatizace“ MUS. Jeho kancelář zakládala společnosti pro kmotra Ivo Rittiga - nebo si snad nepamatujete, že z každé jízdenky v pražské tramvaji, autobuse, či metru, jde sedmnáct haléřů společnosti Cokeville z Britských Panenských ostrovů, kterou zastupuje kancelář doktora Šachty? A že stejná společnost inkasovala od výše zmíněné Škody Power za poradenské služby při privatizaci jednorázový honorář 130 milionů korun?

Policie a státní zastupitelství proto musí pospíchat. Petr Nečas se pro svoji slabost změnil v „kmotra kmotrů“ uvnitř ODS, ale dokázal, možná nechtěně, alespoň otevřít prostor pro fungování zákona. To, že na to sám doplatil, a to, že jeho pohrobci policii a státní zastupitelství obviňují z „vraždy politiky“, je v řádu věcí. Přese všechno tu dnes ještě existuje šance na dotažení otevřeného střetu „politiky“ a zákona do konce.

Miloš Zeman udělá všechno, aby tomu zabránil. Rusnokova vláda má jediný smysl – znemožnit rozpletení chobotnice vztahů a penězovodů mezi proruským „byznysem“ a českou „politikou“. Co kdyby se ti nešťastní Švýcaři, nebo, nedej Bože, česká policie, začali znovu a pořádně vyptávat, co o tom všem doopravdy věděli pánové Zeman, Rusnok či Pecina? A co kdyby novináři a policie začali rozkrývat vztahy mezi desítkami miliard z privatizací, advokátní kanceláří Šachta and Partners (a dalšími), jistou česko-dánsko-švýcarskou paní Janou Lütken, jistým Peterem Kmeťem, Miroslavem Šloufem, panem Čmejlou – a penězi pro české politické strany, včetně Strany Přátel Organizovaného Zločinu (SPOZ)?

P.S. Prosím vážené diskutující, aby neuráželi vlastní inteligenci používáním termínů levice a pravice při vyjadřování názorů na výše popsaný český chlév. Hnůj je hnůj – ne levicový – ne pravicový…

Komentáře

Aktuálně.cz má zájem poskytovat prostor jen pro korektní a slušně vedenou debatu. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se zároveň zavazujete dodržovat Kodex diskutujících. Pokud Váš text obsahuje hrubé urážky, vulgarismy, spamy, hanlivá komolení jmen, vzbuzuje podezření z porušení zákona, je celý napsán velkými písmeny či jinak odporuje zdejším pravidlům, vystavujete se riziku, že jej editor smaže.
Přejeme Vám zajímavou a inspirativní výměnu názorů.
Libor Stejskal, editor blogů (blogy@aktualne.cz)

Bestia triumphans napsal(a):

..."včetně Strany Přátel Organizovaného Zločinu (SPOZ)"

!
:-) :-) :-)
28. 06. 2013 | 11:14

Milan napsal(a):

A je to tady !

Konec optimismu v Čechách - i pro příznivce M.Zemana.
28. 06. 2013 | 11:25

Viola napsal(a):

A kdo to všechno začal?
28. 06. 2013 | 11:27

Al Capone napsal(a):

Moc dobře jsem to nepochopil. To co má být česká vláda, tak to bude jakási úklidová jednotka bez jakéhokoli utajení. Prostě dobře fungující mašina, která si poradí se vším co jí stojí v cestě?

V tom případě klobouk dolů!
28. 06. 2013 | 11:31

Bárta napsal(a):

že zrovna zástupce Diagu píše o tunelech.
Není vám hanba Urbane - Diagu.
28. 06. 2013 | 11:32

Analytik napsal(a):

Politici se střídají, Mafie zůstává!
28. 06. 2013 | 11:36

vasja napsal(a):

Hnůj je hnůj – ne levicový – ne pravicový
--------------
Tak to se mi líbí.
A to Vas nemam moc rád. :-)
28. 06. 2013 | 11:47

Petr B. napsal(a):

Pane Urbane, chci vám ještě jednou doporučit služby psychiatra Cyrila Höschla. Je také pravicově orientovaný jako vy. Také volil Schwarzenberga. Tím pádem byste se nemusel ostýchat k němu zajít.
28. 06. 2013 | 12:02

resl napsal(a):

Možná, že se zdejším chytrolínům /ne všem/ rozsvítí a přestanou nadávat Urbanovi. To víte, jsou naočkovaní proti disidentům i když žádnýho krást nechytili. A teď je pro ně těžké zjistit, že jsou opět obětí těch mazaných, normalizátorů z Husákovy doby. Tolikrát bylo napsáno, že Zeman vůbec netuší která bije, jen se samolibvě usmívá, jak kolem něj skáčou. Je otupělej lihem a vlastní ješitností a jeho inteligence je řádně pochroumaná, jen to neslyšet, nevidět. To Klaus věděl přesně kdo krade a co z toho bude mít, proto patří do kriminálu hlavně a první on. Zeman je zralý na psychiatrii, když si navolil ansámbl ze zlodějů a komunistů. Ten je tak mimo, že až půjde do tuhého, tak z něj nakonec udělá Šlouf a spol. hlavního zloděje a Klaus se se svou sebrankou potrhá smíchy až ho oblečou do pruhovaného.
28. 06. 2013 | 12:03

Vlkodav napsal(a):

Překvapivě dobrý blog. A skvělý závěr, děkuju.
28. 06. 2013 | 12:06

Petr B. napsal(a):

Pane Urbane speciálně pro vás, jestli jste ovšem schopen se při vašem zdravotním stavu soustředit.
http://aktualne.centrum.cz/domaci/soudy-a-pravo/clanek.phtml?id=783865
28. 06. 2013 | 12:08

JC napsal(a):

Stejskal,

Dobře pane Stejskale, že jste to smáznul. Udělal jsem dvě chyby. Orange+blue nedá hnědou, ale asi špinavě zelenou. Mno a ta je u bíložravců kteří produkují hnůj
/tedy ne to co jsem napsal původně - abych zase neurazil/ také přijatelná.
Takže takto je to OK ?
28. 06. 2013 | 12:09

schroth napsal(a):

Pane Urbane, je to vážnější než jsem předpokládal. Šachta a partneři, potažmo Rittig, jsou sociální demokraté!
Víte, neposílám vás za Chocholouškem, to ne, ale za někým byste si určitě dojít měl. Co takový Jan Hnízdil? Chtěl léčit i Klause, to jsou dobré referencep.
28. 06. 2013 | 12:15

mb napsal(a):

Viola napsal(a):
A kdo to všechno začal?
28. 06. 2013 | 11:27

... výstřel gavrilo principa a výstřel z aurory ...

... případně bůh: na počátku bylo slovo, logos ...

hezký den ...
28. 06. 2013 | 12:17

marxík napsal(a):

Máte pravdu, autore. Nezbývá nám, než to hodit alabastrovým komunistům. My to tedy uděláme, když jinak nedáte.
28. 06. 2013 | 12:17

jozka napsal(a):

Budte na nej hodni... Zeman na hrade, prachy za Diag v prachu, tak bere praci, kde se da. Kazdej si nejak vydelavame. Pravda, nekteri maji silnejsi zaludky i kuzi, tak si vydelavaj najemnym pisalkovstvim jako Diag Urban. Blby je, uz mu to skoro nikdo neveri a podle toho asi klesaj i sazby.
28. 06. 2013 | 12:20

Občan napsal(a):

DiagUrbane,

a jak jste se vyrovnal s tímhle?
"ČR vyhrála spor s Diag Human u švýcarského soudu"
http://aktualne.centrum.cz/domaci/soudy-a-pravo/clanek.phtml?id=783865
28. 06. 2013 | 12:32

aga napsal(a):

"..Hnůj je hnůj – ne levicový – ne pravicový…"

Taky by mě moc zajímalo, kde se tu tedy ten hnůj vzal a kdo za něj může. Zkusím si tipnout

1) můžou za to komouši
2) můžou za to čecháčci

Když o tom tak přemýšlím - byl tu v Češchách až takový hnůj za komoušů?
28. 06. 2013 | 12:33

Qin napsal(a):

"Vracím se z Hradu..,,odstoupivší ministry nahradíme novými lidmi.."= Klement Gottwald únor 1948

" Jsem už na Hradě..., odstupující ministry nahrazuji vládou "odborníků""= Miloš Zeman červen 2013
28. 06. 2013 | 12:38

Cézar napsal(a):

Nejvyšší čas,aby se už něco udělalo s tím zastaralým antikomunizmem.ÚSTRK zrušit,složky skartovat!
28. 06. 2013 | 12:45

SuP napsal(a):

Ono by SE snadno dalo říct - Proč, když SE toho tolik ví, SE s tím nic nedělá?
Ale pak SE najednou objeví policie v parlamentu a už SE lamentuje. A nejdnou SE spousta nedotknutelných musí zpovídat.
Jde to ztuha.
Ale ta zácpa předtím byla horší.
28. 06. 2013 | 12:45

Viola napsal(a):

mb

správně jste mb napsal, že na počátku bylo slovo, ne peníze.
28. 06. 2013 | 12:52

marxík napsal(a):

KSČM je jediná nezkorumpovaná strana!
28. 06. 2013 | 12:55

zemedelec napsal(a):

Pane Urban.
Kdyby Vaše kecy měli jen trochu pravdu,už to pravice vynesla na světlo dávno.
Přinést semínko podezření,to je právě účelem manipulátora.
28. 06. 2013 | 12:56

JC napsal(a):

BTW. Z volebních preferencí ODS a ČSSD je vidět jestli se hnůj zajídá více
pravičákům nebo levičákům.
28. 06. 2013 | 13:00

Jihočech napsal(a):

Autor zavrtěl psem skutečně virtuozně. Sice jsem od něj čekal blog k současné politické situaci, ale jak je vidět, minulost skýtá dost možností. Je ale zajímavé, že švýcarská prokuratura s jeho vylíčením událostí nějak nesouzní, protože až na prezidenta si další svědky nevyžádala. I podezření Rusnoka a Peciny ze zametání této kauzy po tolika letech pod stůl je podle mého značným přeceněním jejich reálných možností a schopností. Skoro se to podobá blogu o teflonovém Kalouskovi. Nebo že by to byla rázná odpověď na dehonestaci nejlepšího ministra financí ČR?
28. 06. 2013 | 13:01

Honza II napsal(a):

Pane Urbane,
přestaňte sprostě urážet a ostouzet prezidenta republiky.
Asi jako primitviněji založený disident nejste stále schopen přenést přes srdce, že Zemana si zvolili lidé sami prezidentem. Proto ta ničím nepodložená obvinění, konečně stejně jako tady disidenti každému po revoluci nadávali, vše staré zostouzeli a neobjektivně zesměšňovali. Dokonec to vyvrcholilo slavným hodnocení jednoho člověka, že kdo měl za totality děti, tak onu totalitu podporoval. - A jak se později ukázalo přes jeho druhou manželkou, byl onen člověk nejspíše impotent. V čem bude asi u vás podstata vašich nehorázných útoků na hlavu státu?
28. 06. 2013 | 13:07

jirkaboleslav napsal(a):

Když čtu blogy pan Urbana musím dojít k přesvědčení,že Zeman (ne prezident Zeman)Je největší škůdce národa jakého naše země kdy nosila.Dokonce se nás snaží přesvědčit:Horší než Gottwald.Co s tím? Jedině revoluci a dosadit jako vedoucí sílu TOP 09 a Šwarzenbergera doživotním prezidentem.Nebylo by to ovšem na dlouho.A co potom?
:
28. 06. 2013 | 13:16

Martin Pecka napsal(a):

Páni a dámy,

Dovolte mi, prosím, pomoci vyjasňovat kontury současného politického dění v naší zemi.

Podobnost ( shodnost) je na výsost zřejmá a hodinu od hodiny patrnější.

Asi se shodneme, že největší zabiják demokracie je lhostejnost, té má náš národ na rozdávání, ale budiž.

V době, kdy KSČ ( před rokem 1948) již tušila, že její preference se nebudou zvyšovat, ba naopak, musela a rozhodla se rychle jednat, což stvrdila pučem v únoru 1948. Tedy konáním, jež odporovalo politickým zvyklostem anebo bylo v přímém rozporu s právním pořádkem. Následoval diktát ( diktatura proletariátu) za stálého hřmění o (třídním ) nepříteli všech...nebudu vyjmenovávat.
Diktátem ( diktátorem) započala likvidace demokracie a skončila jejím totálním vymazáním ( skoro i z našich myslí). Těmito kroky byla připravrena situace pro nám známou totalitu se všemi jejími průvodními jevy.

Domnívám se, ba jsem přesvědčen, že takováto situace nejen že začíná, ale velmi rychle pokračuje a to tak, abychom se náhodou neprobudili a nebrali věci do svých rukou, zatím se to diktátorovi daří , politická scéna přešlapuje na místě nevěda oč jde, kulturní a všeobecně známé osobnost, jakož i elity zatím mlčí, mám za to, že se snaží vyčkávat a přesvědčovat se, že to tak přece nebude (nenechme se zmást - takto uvažovali všichni - elity, politici i běžný dobrý lid v době 1947 a 1948, jak to dopadlo, víme taktéž).

Dnešní "nepřítel" všech je ono zmiňované slovo korpuce, mám za to, kdybych řekl, že mne korpuce nezajímá, asi bych byl nemilosrdně utracen, asi tak, jako když by někdo v roce 1948 zpochybnil třídní nenávist, já osobně nejsem do korupce zapleten a až na výjimky neznám žádných, kteří by byli takto dehonestováni.

Já se osobně odmítám zapojit do honu na korupčníky, na to mám ( demokraticky) lidi a nenechám se uchlácholit otráveným vzduchem, který k nám proniká, kdoví odkud, ale vím kdo je jeho nositelem a šiřitelem.
28. 06. 2013 | 13:18

Marian napsal(a):

Pane Urbane, ještě že jste neprozradil, že Nagyová, která to všechno vyvolala, je Zemanovým agentem a scházela se s ním tajně v podzemí jeho tvrze ve Veselí, společně se Šlachtou a Ištvánem.
Škoda že jste nám nevylíčil, co se v to sklepení dělo, některým masochistům by se to určitě moc líbilo.
28. 06. 2013 | 13:21

Kulajdatrmapárovitá napsal(a):

Morální očista se jistě zastaví před prahem Zemana a spol, Klause a spol, t.j. někde tam, kde by mohla ohrozit tuto skupinu pobratimů.Tedy bude povolena k vyřízení jejich protivníků tam, kde nemůže dojít k ohrožení jich samých. Vzhledem k tomu, že jejich aktivity mají rozměr SSSR, můžeme se dočkat odsouzení trafikantky z náměstí Svobody, ničeho víc. Zemanovy buranské výroky se neliší od Klausových rádoby intelektuálních výroků českého nevzdělaného a sebestředného maloměšťáka, jejich postoje a skutky jsou prakticky totožené. Hoši uzavřeli jakýsi avarský obranný svaz nebo jakousi dohodu "vorů v zakoně". Kriminální kultura má pevná pravidla, nezáleží na místě a čase.
Je mi však líto těch, kdo v osobnosti Zemana a Klause spatřují vize cvilizace.
28. 06. 2013 | 13:29

Vladimír Hrubeš napsal(a):

podle mého pan Urban trochu plete páté přes deváté a výsledkem je poněkud připálený guláš "co dům dal"
28. 06. 2013 | 13:37

JuKuk napsal(a):

Někteří nepochopili, že korupce je ideologie, kterou se řídí značná, převažující část českoveřejnosti. Úspěšně nahradila reálný socialismus i neoliberální poststrausismus.
Korupce českorozměrů je totožná s kanibalismem, což svědčí o tom, že lze pochybovat o české společnosti jako nositeli nějakých civilizačních hodnot.
Je pravdou, že od Chebu na Východ je kanibalismus základní technologií obživy. Dovoz potravin ze Západu i Polska (český obchodník ovšem v Polsku nakupuje to, co polský obejde jako páchnoucí břečku) jen mírní vzájemnožroutství. Domácí produkce, při své efektivitě a cenách, kterých dosahuje je naopak jen příkrmem.
Tedy už snad ani to Somálsko...., které je proti Česko civilizovanou zemí...
A propos, civilizace se neprojevuje ani oblečením, bydlením a automobily. Její základ je ve stravě a surovinách, jejichž složení ovlivňuje činnost mozku. Z ho...a zlato nenaděláš, říkavala babička.
28. 06. 2013 | 13:37

státní bezpečnost napsal(a):

Děkujeme KGB za podporu. podpis:_ Místní STBáci.
28. 06. 2013 | 13:43

Cézar napsal(a):

Zemanovci všech zemí spojte se!
28. 06. 2013 | 13:50

hujeroskeptický modrý pohůnek napsal(a):

Radare Urbane

a jakou že pak variantu Temelína navrhuje radar Urban???
28. 06. 2013 | 13:51

fafnir napsal(a):

Honza II
komunismus nebylo třeba ostouzeti,ten se zostouzel sám,podporovali a podporují jej způsobem myšlení stejní lidé,kteří podporovali i jiné levičáky,nácky.
Totéž platí i pro současného vašeho virózního idola.Toho také není nutno ostouzeti,činí to dnes a deně s vehemencí jemu vlastní sám.
28. 06. 2013 | 14:02

Jim Devon napsal(a):

... P.S. Prosím vážené diskutující, aby neuráželi vlastní inteligenci používáním termínů levice a pravice při vyjadřování názorů na výše popsaný český chlév. Hnůj je hnůj – ne levicový – ne pravicový ...

Prosím, pane Urbane, neurážejte Vy tu svou porušováním sebou nastavených pravidel. Nebo se hodláte hájit tím, že já si mohu psát co chci, pak jsem si napsal a teď si nastavím pravidla, jak chci? Aneb já jsem se už vypovídal, teď budeme všichni ticho?

To už tu bylo za starých časů, nemyslíte?

Když si to vezmeme, ministrem vnitra byl Gross a ten se vybarvil, jak jsme snad nikdo nikdy nečekali. Říkat, že za vším je Zeman je snad trochu hloupé, nemyslíte? Jednoduše se spolehl na podřízené, což v případě Grosse a například Buzkové (INDOŠ, státní maturity) evidentně dělat neměl, ale to opravdsu nemusel vědět. On asi MZ nebude jako Vy, kterýž víte všechno nejlépe už od doby, kdy jste vedl Občanské Fórum a tedy dobře víte, co to už tehdy po revoluci bylo ve funkcích za pakáž. Vzpomeňme Tomáše Sokola - 1. ministra vnitra po Listopadu a co dělá dnes? Využívá zákony, které kdysi sám pomáhal tvořit a jak je (respektive základy pro ně) vytvořil, to jsme donedávna mohli více než dobře vidět.

Šéf BIS Vulterin šéfem kasína? Morální, či nikoli? Posuďte sám:
http://euro.e15.cz/archiv/z-laboratore-ke-spionum-a-od-spionu-do-kasina-814737

O šéfech této tajné služby si myslím, že ani jeden z nich není nevinný. Každý má podle mě za sebou nějaký skandál, který jen Vy novináři nechcete hledat a děláte tak ze čtenářů lidi neschopné nejjednodušší logické dedukce a svoji neschopnost schováváte za (údajnou) neschopnost čtenářů Vámi psané texty pochopit. A když se najde někdo, kdo s Vámi nesouhlasí a na vrch vší drzosti Vám to tu do diskuze napíše, pak nastavíte pravidla tímto způsobem:

... P.S. Prosím vážené diskutující, aby neuráželi vlastní inteligenci používáním termínů levice a pravice při vyjadřování názorů na výše popsaný český chlév. Hnůj je hnůj – ne levicový – ne pravicový ...

aby Vám nemohl vyčítat Vaši věčnou neochotu zde v diskuzi na názory odpovídat, ba co víc, aby Vám dal pokoj a vůbec nic sem nepsal.

Však si ale uvědomte, že chcete li, abychom Vám tu nic nepsali, pak už Vás také nemusíme vůbec číst. Pak nám ale nežehrejte, jako Váš kolega Karel Hvížďala, který pláče nad smutným údělem médií, jež lidé přestávají číst:
http://blog.aktualne.centrum.cz/blogy/karel-hvizdala.php?itemid=19602&from=0

Nedivte se tomuto stavu, když chcete vést aktivitu způsobem já si tady napíši co chci a Váš názor mě nezajímá a proto vám, vážení diskutéři ani nebudu v debatě odpovídat, pak co můžete čekat?

Někteří diskutéři Vás mohou i s úspěchem obvinit, že píšete do blogu komerční sdělení zakázkově. Máme si to myslet? Zkuste mi aspoň pro jednou odpovědět, pane Urbane. Celkem bych to ocenil.
28. 06. 2013 | 14:15

sedlak napsal(a):

pane Urbane, až se tady přestaneme "tesat" pravice levice, snad bude líp, pominu li profesionální "rozeštvávače" kterých tu je nepochybně víc než dost, snad už lidi vezmou rozum do hrsti, že je to nesnášenlivost je živena právě proto, aby odpoutali pozornost

hnůj je hnůj, zloděj je zloděj ať je z pravice nebo levice, pořád je to hnůj a zloděj
28. 06. 2013 | 14:26

Jan Vaculík napsal(a):

Martin Pecka
Souhlasím.
Korupce je sice k naštvání, ale v zemi, kde berou úplatky i lékaři, nemůže nikoho až tak udivit. Boj proti ní musí být trvalý, ale nesmí nás zaslepit.
Podílet se svým souhlasem na demontáži (nebo přinejmenším "pozastavení") demokracie ve jménu boje proti korupci, a otevřít tak dveře ještě hlubšímu klientelismu a ještě větší korupci, to je skutečně mrzuté. Bohužel, polovina populace má podprůměrnou inteligenci, a občas toho někdo dokáže nekale využít.
28. 06. 2013 | 14:37

Desiderius napsal(a):

Že je Zeman napojený na Rusy je naprosto jasný už dávno, bohužel zřejmě to netuší polovina obyvatel této země, kteří ho podporují...Jde zejména o Temelín,který mají dostat Rusové. To by byla "skvělá" vláda, ta Rusnokova !! Pane Bože opatruj nás.
28. 06. 2013 | 14:41

Čankajšek napsal(a):

Na každého jednou dojde, pane Urbane, i na Vás. Naštěstí na světě ještě fungují spravedlivé zákony, na které jsou ti naši neumětelové v Poslanecké sněmovně krátcí. Jinak mi váš blog něčím připomíná Kubiceho zprávu, která byla snůškou nepotvrzených konstrukcí.
28. 06. 2013 | 14:51

jirkaboleslav napsal(a):

Levice-pravice.Kdosi řekl:to jsou jenom kecy,Jsou bohatí,kteří chtějí mít stále víc a víc a chudí,kteří budou mít stále méně a méně.V tom to vězí!
28. 06. 2013 | 14:53

hujeroskeptický modrý pohůnek napsal(a):

To Desiderius

po té, co zklamala vaše milovaná korupčně-tunelářská pravicová koalice s.Nečase a vaši milovaní Velcí Vůdcové celosvětově uznávaní S.Nečas se s.Topolánkem vám nepomůže už nic. Ani už ten Pán Bůh. Pochodem odchod á pravá á pravá...a neděkujem, není za co. A co radar Urban? Komu ten chce přihrát Temelín?
28. 06. 2013 | 14:57

sedlak napsal(a):

Čankajšek, víte co je zajímavé, že zde pan Urban publikoval blog, Tak mě Milošku žaluj, pokud vím, neproniklo do zpráv, že by Zeman na pana Urbana podal žalobu, proč asi, že by měl pan Urban pravdu?

p.s. Jaké spravedlivé zákony na světě fungují? To ře se president zřejmě brzy upije? Nebo ne protože Hrad krátce po nástupu Zemana zakoupil spektrometr na datekci methylalkoholu pardon výbušnin ;-)
28. 06. 2013 | 14:57

Gru napsal(a):

Pan Urban tu plní svou roli natěrače a jeho natírání je nedůvěryhodné.
Ale o to nejde.
Mně zajímá, jak dlouho zde tento blog vydrží, jelikož tu autor jednoznačně porušil pravidla, když karikuje název politické strany. Karikování jmen a názvů pan Stejskal opakovaně sankcionoval. Bude zajímavé, zda se tím, bude řídit i v případě, že hulvátské vyjadřování pochází od autora, který má shodné politické názory jako p. Stejskal.
28. 06. 2013 | 14:59

sedlak napsal(a):

Gru.....jak příznačný nick

GRU je přepisem ruského akronymu ГРУ, který je zkratkou pro „Главное разведывательное управление“ (Glavnoje Razvedivatěl'noje Upravlenije) (česky: Hlavní správa rozvědky) či celý název "Главное Разведывательное управление Генерального штаба Вооружённых Сил России - ГРУ ГШ" (Glavnoje Razvedivatěl'noje Upravlenije Generalnogo štaba voružjonnich sil Rossii ), (celý název v češtině: „Hlavní správa rozvědky Generálního štábu ozbrojených sil Ruska“) je bývalá sovětská, v současné době ruská vojenská zpravodajská služba. Hovorově byla označována (v návaznosti na carskou armádu) jako Rozvědka.[1]
28. 06. 2013 | 15:09

xx napsal(a):

Snad grázlové ztratí nervy a začnou jeden na druhého vytahovat špínu aby odvrátili pozornost od sebe.
Orientovat se v tom ale bude složité a zvládne to jen pár lidí. Rozhodující část voličů to nechopí, za všechno obviní nakonec Klause a vrátí se k osvědčenému volebnímu modelu, ČSSD-ODS-ČSSD-ODS
28. 06. 2013 | 15:10

gabriela napsal(a):

Jene Urbane. Dám vám malou radu, v zájmu vašeho duševního zdraví a harmonie. Nečtěte prosím tolik podvržených a tajemných bisáckých spisů, které vám podstrčí nejrůznější "Insidři" a jeho pavlačovití komentátoři nebo se z toho jednou dočista zblázníte. Nejrůznějším "Íčům" a jejich náměstkům by to bylo moc líto, protože nikdo jiný by si s jejich bláboly nešpinil ruce ...
28. 06. 2013 | 15:35

jirkaboleslav napsal(a):

Levice-pravice.Kdosi řekl:to jsou jenom kecy,Jsou bohatí,kteří chtějí mít stále víc a víc a chudí,kteří budou mít stále méně a méně.V tom to vězí!
28. 06. 2013 | 15:53

ideart napsal(a):

Kdo nadává autorovi, místo aby se věnoval diskusi k věci - ukazuje - jaký je hlupák a křupan. Pokud někomu vadí pan Urban a tvrdí, že v něčem jede a nemá v tom co píše pravdu - může přece v klidu a věcně vyvrátit, cokoliv pan Urban napsal ne?
Ano, kdo nemá argumenty, jen plive.

K politikům a mafii obecně.
Kdo je čistý, nebojí se žádného vyšetřování a klidně řekne - "vyšetřujte, nic nemůžete najít, jsem čistý a budu očištěn".
Kdo má kostlivce ve skříni, kroutí se jak had.

Myslím si že paraziti - spolupracovníci zlodějů, co rozkrádají rozpočet - mají jednoho brouka v hlavě - musí mít neskutečný strach ze dne zúčtování.
Doslova panickou hrůzu. Ono je totiž vše celkem dohledatelné a spočitatelné.

Jisté je jedno - kapři si sami rybník nevypustí. Vypustit jim ho musíme my okrádaní občané.

Držím panu Urbanovi palce v rozkrývání čehokoliv.
Díky
28. 06. 2013 | 16:00

Sofi napsal(a):

Pane Urbane, zase jste šlápl na kuří oka těm idiotům, kteří volili Zemana a pořád ještě si myslí, že udělali správně. Z některých příspěvků ta blbost výrazně čiší. A my ostatní to teď musíme snášet a doufat, že přijde nějaká záchrana shůry. Doufat v to, že většina občanů půjde protestovat, je naivní. A představa některých pisálků o tom, že když se mi nelíbí Zeman, tak že se mi líbila poslední vláda, je zcestná. Jděte do háje s pravicí a levicí, to už je dávno přežité! Já si lidi dělím na slušné a ty ostatní. Většina současné politické reprezentace je pro mne lidským odpadem. Naději na zlepšení nevidím, to by se musela vyměnit značná část zdejších voličů. No a pokud jde o záchranu shůry, tak by se třeba někteří politici mohli upít k smrti, někam spadnout. A protože je mezi nimi celá řada těch, kteří aspirují na papíry na hlavu, tak by se měli vzpamatovat příslušní odborníci a začít je vyšetřovat a zbavovat svéprávnosti. To těm obdivovatelům toho alkoholika nevadí, jakou máme za sebou minulost a že se nad námi jeho přičiněním zase stahují mraky?!!!
28. 06. 2013 | 16:04

Univerzální uklízečka napsal(a):

Cézar 12.45
Vy asi, i ostatní, musíte v noci spát, zatímco já uklízím v ÚSTRKu. A tak Vám unikly Krásné ztráty. Tam oba generálové (pardon i plk., co dělal Otci Hermanovi náměstka), potvrdili, že Svazky jsou rozkradené. A budou použity z jiných trezorů později. Některé (většina VIP) zkartované. jiné jen 1. a posl. strana ap. A že ve Službách byli a jsou i bývalí konfidenti gestapa, příp. jejich děti. (Teď zrovna dali v EU Chorvatům vlajku s fašistickým logem Ustašovců! No to je hustýý! Lepší než Z. "Salam Aleikum!"). No nic. Jsem ráda, že na odchodnou jsem dala Hermanovi mokrým hadrem. Kdyby to dělaly i uklízečky na Vládě, je hned z Vládi Láďa. pardon Ládííík!
P. aga 12.38
Nebyl. Jako dítě jsem dýchala voňavej koňskej. A bohužel i umělá hnojiva. Než je ukrad Babiš. Von zase hnůj je jinak i dobrej.
28. 06. 2013 | 16:05

Xury napsal(a):

Aniž bych si myslel, že vše, co pan Urban napsal bylo právě tak, přesto mě trochu udivuje zaslepenost některých komentářů. Jen je otázka, jestli to jsou pouze běžní čtenáři nebo ne.
28. 06. 2013 | 16:07

Univerzální uklízečka napsal(a):

zemedelec 12.50
Jo a taky ty generálové potvrdili ze svý hustý praxe, že víc než 2/3 Svazků jsou cílené dezinformace a "veřejné" udavačství. Eště že my Švejkologové je mystifikujem furt. A zdola. A pak jim dáme navrch eště mokrým hadrem. Jóóó ženský to maj fakt těžší!
28. 06. 2013 | 16:11

ještě dalík by měl rozbalit napsal(a):

No, někdy i takový Urban je k něčemu dobrý.

Když to není zrovna o sudeťácích, Benešovi, džusovitých rezidentech KGB a jiné onskurní verbeži.
28. 06. 2013 | 16:31

Univerzální uklízečka napsal(a):

Honza II. Byla jsem "milenkou" onoho člověka. Uklízela jsem i na Hradě. Nebyl impotent, měl kýlu. A tak se realizoval jiným způsobem. Ráda na to vzpomínám. Zeptejte se spisovatelky Homo Fáberové. Ta tomu říkala Tramtará. Von byl rád, že se vo něm aspoň jaksi mluví. A tak. Milej humornej člověk. A Pedant. Některý úkony vopakoval i 100x, než byl spokojenej a to jsem i zívala. No. Ale prorokoval, že slovo (na konci) disident bude jednou nadávka. Za to, co sem zavlekli. A že emigranti nepřiznali, že mívali venku 7 let hlad. Což je fakt hustý. Samozřejmě kromě těch, na který čekali ve SE. Nebo jako Hvížďala se strejčkovou vilou v NDR. Mám sebou mokrej hadr a kýbl. Nepotřebuje někdo proplesknout?! "Hu! To jsem se lekla, pane Bakalo!? Jak jste se sem dostal, vašnosto?!"
28. 06. 2013 | 16:37

Vasilij Gorodov napsal(a):

Zeman mimo uvedené záležitosti chystá prostor pro Klause. Klaus přijde před řádnými volbami jako zachránce zmítané ODS popřípadě vyvede jeho příznivce z ODS do nové strany, která její pozici převezme. Na to ovšem potřebuje ještě ten daný čas do řádných voleb. Kdyby šla do vlády Němcová, zpopularizovala by ODS a Klaus už by neměl co zachraňovat. Zeman už se těší, až bude jmenovat novým premérem po řádných volbách Klause. A na Russian Embassy budou otvírat Rossijkoje Igristoje v takovém množství , jako nikdy předtím...
28. 06. 2013 | 16:49

Gurun napsal(a):

Urban už do smrti nepřekousne, že von Habsburk není prezident!!!!:-))).
28. 06. 2013 | 17:08

sedlak napsal(a):

Univerzální uklízečka....fakt dost hustý.....na milenky někoho za zenitem máte kupodivu poněkud soudobý týnedžrovský slovník ;-), ale musí to být "fofr" uklízet a ještě být milenkou ;-), nerozpolcuje vás madam tento, abych tak řekl ne zcela běžný sociální status, chvíli milenka, chvíli uklízečka? Co vynáší víc?
28. 06. 2013 | 17:23

whocares napsal(a):

Jejda, Šťávův přítel a bechyňský soused Kalous šel od válu a hned taková rána :
ČR vyhrála spor s Diag Human u švýcarského soudu .
http://aktualne.centrum.cz/domaci/soudy-a-pravo/clanek.phtml?id=783865
a pan Urban bez práce, že ?
28. 06. 2013 | 17:40

narub napsal(a):

Kurva lidi, zjistěte si kdo je to Jan Urban a přestaňte furt číst a sdílet ty jeho plky!!!
28. 06. 2013 | 17:48

Mirda. napsal(a):

Tak se podívejme co najednou vyplouvá na povrch, tak to je bomba, vážení!!Toš tak se věci mají a tak to funguje !!
28. 06. 2013 | 17:58

sedlak napsal(a):

narub...vono asi nepůjde zdaleka jenom o plky, doporučuji Vám se "prokousat" touto poměrně dost složitou kauzou i na jiném servre, kde věřte nebo ne, pan Urban nepřispívá....

p.s. MUS asi dost "smrdí", pokud si uvědomíte, že i současná vláda v demisi měla "problém" včas reagovat Švýcarům na dotazy, až se jaksi "prošvihl" termín, tady možná pak dojdete k závěru, že hnůj je hnůj, a často je levopravej ruku v ruce, takže mlaťme se tu, bijme se tu za pravici za levici ;-))), kdo z toho nakonec těží je asi jasné ;-)

http://www.ceskapozice.cz/domov/pravo-bezpecnost/dokument-v-kauze-mus-obzalovali-svycari-i-namestka-ministra-zemanovy-vlady
http://www.ceskapozice.cz/byznys/podnikani-trhy/exministr-skalicky-ke-kauze-mus-byla-chyba-nasi-privatizacni-cesty

p.p.s. případně kamarád gůůůůůůůůůůůgle pomůže
28. 06. 2013 | 18:10

pamětník napsal(a):

Petr B.:
"Diag Human podle něho vyčká na výsledek trestního řízení v kauze MUS a poté znovu o zmrazení finančních prostředků požádá"
http://aktualne.centrum.cz/domaci/soudy-a-pravo/clanek.phtml?id=783865
To je hlavní důvod vzniku tohoto Urbanova blogu.
28. 06. 2013 | 18:54

zdenour napsal(a):

můžete prosím zveřejnit zdroje, ze kterých čerpáte?
28. 06. 2013 | 19:35

morre napsal(a):

Když čtu ty plky pod článkem,bez argumentů,kteří umí pouze posílat
na vyšetření,tak je zřejmé,že P.Urban jim je trnem v oku,nebot podobné
blogy by nejradši neslyšeli,místo aby se zamysleli,či připustili ,
že se nedělo vše jak mělo...Jaké má,či měla P.Benešová vazby si radši
ponechám /zatím /pro sebe,ale její eminentní zájem se vlády ůčastnit,
navzdory stanoviska strany je zřejmý...
28. 06. 2013 | 19:59

Jan Cidrych napsal(a):

V tom případě každý kdo nebyl jako já před rokem 1989 vězněn komunistickým žalářem je spoluviník tohoto politického marasmu .Osvobozeni jsou Ti kterým v té době ještě nebylo 18 let . Ale potom v tom případě o tom švajnerajne kšeftu nemohou nic vědět.je zvláštní kolik se ted najde lidí ,zastánců starých pořádků a stran ODS ,či TOP 09 .Agatha Christie je hadr .Mata Hari obyčejná služka .
28. 06. 2013 | 20:17

slaine55 napsal(a):

Vznik tohoto marastu se nedatuje k dobám porevolučním ale dávno do minulosti, kdy se začalo načerno šmelit, šidit a okrádat, aby člověk vůbec něco doma měl. Jistá forma odboje. Odpboje již z dob po Bílé hoře. Vše se pak zvrhlo v tuhle nechutnou snůšku zneužitých infomací, kamárádšoftů a zlodějin.
Ještě taková sranda: že vám někdo díky své pozice nemusí uhradit dlužné peníze ještě neznamená, že ačkoli je to hodně, tak prostě neuhradí. Celá tahle vládnoucí garnitura vás denně holí již dvacet let! Ale když se vás to netýká, je vám to jedno. Hlavně aby si druhej nevydělal. Jestli je někdo tak nezodpovědnej a smlouvu podepsal, tak je hlupák on a má být dle zásluhy odměněn sám...
28. 06. 2013 | 20:52

Ondřej napsal(a):

Ty vole, to je guláš.
Jako, klobouk dolů, to muselo dát hodně práce, pospojovat dohromady časově a věcně nesouvisející věci, ale smysl to pořád moc nedává.
28. 06. 2013 | 21:49

rejpal napsal(a):

Pomalu začíná věřit tomu, že Nečas opravdu vědomě "uvolnil ruce" OČR, a to jen proto, aby se mohl zbavit jha vlády a Nagyové. Má pod čepicí.
28. 06. 2013 | 23:36

jan napsal(a):

S tim virotikem na hrade bude jeste hur.Particka, kterou se Rusnok obklopuje je na zvraceni.Nikdy by me nenapadlo, ze jeste nekdy uvidim Pecinuv ksicht...Nechame si kalet na hlavu a dobre nam tak.
29. 06. 2013 | 00:42

Jouda z Bechyně napsal(a):

Tradiční faktické nepřesnosti pana Urbana.
V článku tvrdí, že Pecina pracuje pro Víkovice EVRAZ
http://www.evrazvitkovicesteel.com/stranky/soucasnost

On al pracuje pro
http://www.vitkovicepower.cz/11/cs/node/248
která dělá něco jiného, má jiné vlastníky atp.
Typické pro Urbana a jeho syndrom posledního spravedlivého, který ví vše (ve skutečnosti si to jen myslí a přes jeho ješitnost ho Kalvoda a Šťáva ovládají), napíše jen to, co mu nakukají.
V knize "Tunel plný krve" dokázal vynechat roli Aleše Dvouletého, který byla pro případ klíčová.
Pane Urban, NEJSTE POSLEDNI SPRAVEDLIVY, jste stejně omylný, jako my všichni.
29. 06. 2013 | 09:26

pamětník napsal(a):

Kdyby jenom omylný....
29. 06. 2013 | 10:03

john petres napsal(a):

Skvělý článek.A propos-myslíte si,pane Urbane,že ho většinová část místních domorodců pochopí?....Servus,a díky.J.P.
29. 06. 2013 | 11:25

Hugo napsal(a):

Pane Urbane, je to sice hezké, je to dlouhé, ani jsem to nedočetl. Ale např. mně je úplně jedno, kdo vládne, jenom to nesmí být iniciativní nedouk. Vezměte si např. Kalouska a Rusnoka. Vezměte si, jak dlouho působil Rusnok v ING pod tvrdými pragmatickými Holanďany. A uspěl. Dovedete si představit ve stejné funkci Kalouska ? Já tedy ne. Odhaduji, že by dostal padáka tak po půl roce. A já dám opravdu přednost odborníkovi, u kterého lze předpokládat, že nás dostane z ekonomického srabu a že se zde konečně bude moci trochu normálně žít. U Kalouska o jeho odborných kvalitách nejsem přesvědčen. Nechci vyjmenovávat všechny jeho ekonomické přehmaty, které mají na zdejší ekonomiku tvrdý dopad. A vždy mě děsilo, že by v tom pokračoval ještě rok. A tady svitla naděje, že naši ekonomiku bude po dlouhé době řídit skutečný inteligentní ekonom. Tak si toho važme.
29. 06. 2013 | 13:13

Štěpánek napsal(a):

Pan Urban nějak zapomněl na působení pana Soudka ve Škodovce. Odpovědnost za to by ovšem nebylo možné svést na Miloše a lidi kolem něj.
29. 06. 2013 | 13:31

karel paták napsal(a):

no je celkem jedno,zdá se ,kdo je u moci podle jmen..vždycky to však zazím byli svině a zloději..
29. 06. 2013 | 13:32

Míla napsal(a):

Pane Urbane, v rámci hesla hnůj je hnůj ať levice či pravice,pokuste se také poukázat na akce pravicového hnoje.Začněte třeba akcí,ve které figurujete sám,šoupněte tam gripeny,obrněnce,Promopro a potom bude možná ono výše uvedené heslo platné.
29. 06. 2013 | 13:59

peterka napsal(a):

Njn., pane Urbane, a co jste Vy dělal v oné době?!? A Vaši přátelé z MF, nebo tam máte také "smočeno"?!?
A nyní k současné situaci, co Vy na to?!?

Motto: "Hej oné, pozritě sa, a čo je to tá oná stojedničková koalícia?"

Totiž ta parta současné koalice složená z ODS a TOP09 a LIDEM (tedy samí a další přeběhlíci) si uvědomuje vážnost situace vzniklé z konání Policie ČR za dozoru Státního zastupitelství Olomouc. Jsou zcela konsternováni a vystrašeni, co vše se na ně sesype. Jsou přece obviněni a už delší dobu ve vazbě korupčníci, kteří přijali úplatek od ministra v demisi Kalouska. Ten přece musí být následně také obviněn - vinnen je jak příjemce úplatku, tak daleko více poskytovatel. A oni neví, co neví, oni ani netuší co se bude nadále dít, Grygárek a nejen on, je odstaven od informací, Ištván informuje pouze veřejně a další možní korupčníci mají jen tyto informace a dále také ze spisů, případně obvinění, která poskytují advokáti obviněných. A bývalí experti a tzv. "investigativní novináři" - Slonková a spol. - nemají ani potuchy, co se děje. A to konečně!!!
Tedy, budou vykřikovat a urážet okolí, ale nikdy se k rozpuštění sněmovny neodváží... A to proto, aby až policie požádá o vydání kteréhokoliv z nich - první je na řadě Kalousek - mohli vydání každého svého korupčníka chránit nedoporučením vydání ke stíhání.
Naděje tu ale je, jsou někteří poslanci na straně vládní koalice, kteří nejsou s tou korupcí spojení. Tak jim držme palce.
Předpokládám, že druhým premiérem bude asi za půl roku po vyslovení nedůvěry Rusnokově vládě, pověřen předseda nejsilnější strany ve sněmovně, tedy pan Sobotka.
A bude pokračovat další kolotoč, až do nových voleb - a tento scénář dovozuji ze zkušeností prezidenta Zemana s "politckou žumpou na Vltavě". Myslím si totiž, že to vše bylo dohodnuto předem ještě v Lánech, kam zval jednotlivé strany. Na něho totiž ti korupčníci, opilci a přeběhlíci nemají ani náhodou...
A tak se mějte a buďte blaženi. JŠK.
A je možné, že ze strachu o své bytí, ta údajná "101" nakonec schválí vládu Rusnoka, ale spíše až vládu Sobotky.
Uvidíme, kdo všechno je strachy bez sebe, možná, že to bude napříč celou sněmovnou, už jsem výše psal, že někteří poslanci z té "101" jsou čestní a odpovědní a tak se těšme na budoucí vývoj.
Jinak si myslím, že poděkování je především panu prezidentovi za to, že odstavil onu "Vltavskou žumpu" od vládnutí.
A tak jsme opravdu na křižovatce! Díky!!!
Určitě ale ne té, kterou si představuje ona spící postava v červených punčocháčích...
29. 06. 2013 | 14:57

Jan Perun napsal(a):

Jan Urban nám může vykládat nějaké příběhy před 10 až 15 lety jaké chce, stejně nevíme a nemůžeme vědět jaká byla pravda. Jen jsou mně podezřelé některé věci:
1) Proč tolik let mlčel a nic nenapsal či to nenahlásil a vylézá s tím až nyní, až je třeba pomlouvat Rusnoka, Pecinu a Zemana?
2) Proč to všechno nenechaly předcházející vlády řádně vyšetřit?
3) Jak může nově se tvořící vláda zabránit nějakému vyšetřování. Vždyť Pecina ani Rusnok nejsou poslanci a nemají žádnou imunitu.
29. 06. 2013 | 14:59

Medikolog napsal(a):

Jan PERUN,

to by nám měl pan doktor Urban vysvětlit. Co dělaly pravicové vlády ovládající resorty vnitra a spravedlnosti, dosazující do nich své vlaství lidi na rozhodující vedoucí místa. Mohli vše napravit, vyšetřit, obžalovat, odsoudit, zamítnout odvolání, dovolání,... a zavřít, o všem nezávislým tiskem informovat průběžně věřejnost isvět... že v ČR je právní stát postihující parchanty podle hesla padni komu padni z pravých i z levých řad... je-li to co pan Urban napsal pravda a ne jenom nějaká předvolební diagovina.

Mimochodem, od roku 1990 bylo zničeno tolik karier a bylo "odejito" tolik odborníků, že to, co pan Urban uvádí, nepřekračuje běžný rámec dění v české kotlině od Přemyslovců, zejména v době Pobělohorské.

Středověk neskončil, středověk trvá,
zpívá si knížátko,
zpívá si Duka:-).
29. 06. 2013 | 15:30

Hana napsal(a):

stačí myslet, aby bylo jasno, že p.Urban má pravdu
29. 06. 2013 | 15:45

Hop a je tu lidoop napsal(a):

Pane Urbane, mohli bychom obdržet z Vašeho pera stejnou analýzu problematiky Karla Schvarzenberga a jeho poslední návštěvy Paříže. Nebo to není to pravé ořechové?
29. 06. 2013 | 15:52

DavidS napsal(a):

Kdo chtěl, tak dávno ví, co je Zeman a jeho okolí zač. Jen jiný kout jedné žumpy.
29. 06. 2013 | 16:17

Karel napsal(a):

Když to tady čtu, tak je mi jasné, že ty Svědky Zemanovi nepřesvědčí nic.Není-li to oslava jejich guru, tak to není pravda a je to.
29. 06. 2013 | 16:27

Míla napsal(a):

Karel
to by chtělo něco vědět stran korupce ,či zlodějoviny, na Zemana.Případně ho obvinit jako sexuálního devianta,objímal stromy na Vysočině a dovolil si líbat na veřejnosti vlastní dceru.To je jenom návod pro některé skupiny poněkud ...ých diskutérů.
29. 06. 2013 | 16:39

mirek napsal(a):

Nemůžu pochopit, jak zde někteří diskutéři mohli ve volbách podporovat starého, senilního a věčně chrápajícího knížete, který ani neumí česky. Vysvětluji si to jedině tím, že to udělali z recese, abychom se dalších 5 let bavili snímky chrápajícího presidenta namísto kradoperaře Klause.
29. 06. 2013 | 16:44

Jan napsal(a):

Pana Urbana neznám, ale tak se mi zdá, že plete páté přes deváté. Zemana jsem nevolil (ani knížepána)nelíbilo se mi, že je podporován z peněz vymahačské společnosti Tessile ditta a.s., kterou soudy označily za podvodnou. Tato společnost totiž dluhy nevymáhala, ale vydírala koho mohla, a to na falešných exekucích. Stranu SPOZ, nikdy volit nebudu, ale stále si myslím, že je Zeman a spol. menší zlo než hlavní rozkradač Klaus (jeho amnestie zůstane nezapomenuta, jeho velcí kamarádi korupčníci se dostali z vězení)a ODS, která tu soustavně a neustále lže, okrádá a korumpuje všechno a všechny. Když se ODS - Němcová, Pospíšil (ochránce podvodných exekutorů), Blažek a další opět dostanou k moci, Ištván se Šlachtou končí a to na dobro. Němcová řekla, že první co udělá, je že vyšetří razii, Blažek to chce udělat taky, to mluví za vše!!!!
29. 06. 2013 | 17:03

Jaroslav napsal(a):

Ve srovnání s tím, že euro je vlastně pokračováním druhé světové války jinými prostředky, tak ve srovnání s tím jsou všechny české prkotiny marginální....Itálie do půl roku nutně potřebuje pomoc, čtvrtá říše už podklesává v hliněných kolenou a tady se zabýváte tím, jak docpat někam podivně majetek nabyvšího a ještě podivnější restituce přijímajícího Kááárla docpat na hrad, aby PODEPSAL, sakra podepsal "čechy, Moravu . ..." odevzdávám do správy protektorce...a také ruším atomové elektrárny.... und vaiter dienen und Maul halten...Nechte to plavat, brzy bude boj o holé přežití ....
29. 06. 2013 | 17:31

karel rendl napsal(a):

pane Urbane myslíte si že má smysl otevírat polemiku k blogu pokud jsou diskutující vlastně lidé zaslepení agresivní a nekteří i docela hloupí a nejsou schopní o tom blogu diskutovat a spíš jen vykřikují do světa.děkuji za odpověd.
29. 06. 2013 | 17:58

peterka napsal(a):

Jaroslav napsal(a):
Ve srovnání s tím, že euro je vlastně pokračováním druhé světové války jinými prostředky, tak ve srovnání s tím jsou všechny české prkotiny marginální....Itálie do půl roku nutně potřebuje pomoc, čtvrtá říše už podklesává v hliněných kolenou a tady se zabýváte tím, jak docpat někam podivně majetek nabyvšího a ještě podivnější restituce přijímajícího Kááárla docpat na hrad, aby PODEPSAL, sakra podepsal "čechy, Moravu . ..." odevzdávám do správy protektorce...a také ruším atomové elektrárny.... und vaiter dienen und Maul halten...Nechte to plavat, brzy bude boj o holé přežití ....
Tak tohle podepisuju, to Káááárl rřrřrříííkal už nějaké potenciální kněžně restituentce někdy před patnácti léty na Sychrově - nemohu citovat, ale je to tady na internetu někde zadokumentováno, tedy pravil něco jako:
- Buďte v klidu, tady se restitovat bude i přes ty Benešovy dekrety, za pár roků budou mít tady lidi starosti co do huby a jak zaplatit na svý živobytí. Pak to tady už půjde bez problémů. -
29. 06. 2013 | 17:59

peterka napsal(a):

To Jaroslav:
Tak tohle podepisuju, to Káááárl rřrřrříííkal už nějaké potenciální kněžně restituentce někdy před patnácti léty na Sychrově - nemohu citovat, ale je to tady na internetu někde zadokumentováno, tedy pravil něco jako:
- Buďte v klidu, tady se restitovat bude i přes ty Benešovy dekrety, za pár roků budou mít tady lidi starosti co do huby a jak zaplatit na svý živobytí. Pak to tady už půjde bez problémů. -
29. 06. 2013 | 18:01

stejskal napsal(a):

Dobrý den, pane rendle,

debatu neotvírají (ani nezavírají) blogeři. Je od provozovatele těchto stránek otevřena defaultně, bloger se přijetím blogu zavazuje respektovat svobodnou výměnu názorů (viz Kodex blogera). Jsme přesvědčeni, že skutečnost, že někteří lidé neumějí a nechtějí diskutovat, ještě není důvodem, aby diskuse byla znemožněna všem. Navíc čtení mnohých příspěvků dává vcelku plastický (a dle nás potřebný) obraz toho, jak si mnozí výměnu názorů představují (abychom si nedělali zbytečné iluze a nebyli pak překvapeni při střetu s realitou).

A některé diskusní příspěvky myslím nejsou nezajímavé.

Libor Stejskal
29. 06. 2013 | 18:09

Hanáček napsal(a):

A už tedy víme proč ta divadelní razie svrhla legální vládu a nyní Rusnok chce obstrukcemi vládnout, jak řekl "až do regulerních voleb".
29. 06. 2013 | 18:19

Míla napsal(a):

Hanáčku
pořád jste nepochopil,že se tady jedná pouze o předčasné volby?A po volbách při vítězství levice nikde není psáno,že bude vládou pověřena ČSSD.Klidně vznikne koalice pravicových stran,která dá dohromady parlamentní většinu.Jedině žeby ČSSD začala nadbíhat usmívajícímu se Filipovi jehož KSČM bude jazýčkem na váhách,zrovna tak, jako bylo při volbě prezidenta Klause.To samé se opakovalo při volbě p.Zemana,zde rovněž komunisté dali svoji podporu.A jelikož příznivci komunistů jsou ve volbách ukáznění a lojální k rozhodnutí ústředí tak se jejich kázeň projevila ve výsledku voleb.A domnívám se,že předvolební ataky pravicových stran na komunisty se minou účinkem.A bude pozdě.
29. 06. 2013 | 18:34

pamětník napsal(a):

john petres
z klaky nastoupil moc brzy, ještě se nekončí. :)))
29. 06. 2013 | 19:00

pamětník napsal(a):

Hana:
stačí vědět, aby bylo jasno, že p.Urban lže.
29. 06. 2013 | 19:02

Marek Marek napsal(a):

Jeden z nekolika pozitivnich aspektu nove vlady a soucasneho prezidenta bude ten, ze vyznamna mista v nasi diplomacii budou muset opustit clenove SPOLKU PRATEL HUMANITARNIHO BOMBARDAKA, kteri tam byli umisteni vyse uvedenym a kteri krome chlastani celkem nic jineho neumi.
29. 06. 2013 | 19:07

pamětník napsal(a):

Jene Vaculíku,
zaperlil jste jako kdysi profesor Höschl. "Bohužel, polovina populace má podprůměrnou inteligenci, a občas toho někdo dokáže nekale využít." A druhá polovina ji má nadprůměrnou, což je logické, protože průměr je průměr. Je důležité, komu fandí ta která polovina. No nic, občas nějaký ten lapsus linguae se přihodí i profesorovi, není divu, že podprůměrní neprofesoři v něm pokračují. :)))))))
29. 06. 2013 | 19:09

pamětník napsal(a):

karel rendl:
"pane Urbane myslíte si že má smysl otevírat polemiku k blogu pokud jsou diskutující vlastně lidé zaslepení agresivní a nekteří i docela hloupí a nejsou schopní o tom blogu diskutovat a spíš jen vykřikují do světa" Tak sem nepište, o jednoho méně. :)
29. 06. 2013 | 19:11

Kresta napsal(a):

Pane Urbane a víte, jak vzniknul současný vesmír? No přece z velkého třesku. A hádejte kdo to způsobil. I když vy vlastně ani nemusíte hádat, vy všechno víte. Obávám se, že jste u toho tenkrát taky byl.
Já jen čekám, kdy začnete rozplétat a k našemu potěšení nám sdělovat vše, co víte na rozdíl od CIA, kde všude a co americké firmy skoupily a pak zase prodaly a že to dělali proto, aby na tom vydělali, tak to je určitě móóóc podezřelé. Je třeba s tím něco udělat.
29. 06. 2013 | 19:15

Lernka napsal(a):

To, co jste v příspěvku napsal, beru jako závažné sdělení.
Jen mi na Vás vadí, že jste členem mezinárodního právního týmu Diag Human. Docela by mě zajímalo, proč jste se na to dal. pro peníze?
29. 06. 2013 | 19:49

Našeptávač napsal(a):

Jenom by mě zajímalo, kde ten Rusnok, Zeman či Pecina, všechny ty peníze zašili, či do štrozoku. Stačí se podívat na ministra Chalupu, Kalouska či Kubu a jen prostým odhadem je naprosto zřejmé, že na to nikdy nemohli vydělat na rozdíl od třech jmenovaných. Takže pane Urban, základní téze něco za něco u těch tří výše, na rozdíl od těch tří níže jaksi nefunguje.
29. 06. 2013 | 20:00

Jarda Spravedlivý napsal(a):

Pane Diagu Urbane,když je to tak jak říkáte,tak proč nepodáte na Zemana und kamaraden trestní oznámení!Taky mě překvapuje,že najednou po dvaceti letech jste si vzpomenul jak to všechno bylo.Ale protože jste velký lhář a manipulant,myslím tím kauzu Diag Human,kdy jste obvinil ČSSD,že vše zavinila tak vám prostě nevěřím!!!!!!!!!!!!
29. 06. 2013 | 20:40

kraken napsal(a):

Kydat hnůj-to jediné uméme nejlíp. Kdybychom alespoň část energie věnované do hledání špíny na druhé věnovali odpovědnému hospodaření, měli bychom se jak prasata v žitě. Holt mafie se nevzdá za žádnou cenu a my jsme jak mokjré houby, které je potřeba dosucha vyždímat
29. 06. 2013 | 20:42

Petr z Tábora napsal(a):

Domnívám se pane Urbane, že nemáte pravdu obdobně jako v jiných případech.
29. 06. 2013 | 20:45

Tomáš Vávra napsal(a):

A kdo platí Vás pane Urbane?
Rittig, Janoušek, Nečas, Němcová, Blažek, Kubice, Kraďousek, Schlafenberg, Klaus, Topolánek ???
29. 06. 2013 | 20:56

JJ napsal(a):

DIAG Human, DIAG Human, DIAG Human, DIAG Human
DIAG Human, DIAG Human, DIAG Human, DIAG Human
DIAG Human, DIAG Human, DIAG Human, DIAG Human
DIAG Human, DIAG Human, DIAG Human, DIAG Human
DIAG Human, DIAG Human, DIAG Human, DIAG Human
DIAG Human, DIAG Human, DIAG Human, DIAG Human
DIAG Human, DIAG Human, DIAG Human, DIAG Human
FUJ!
29. 06. 2013 | 20:57

Tomáš Jedno napsal(a):

Národe, chcete - li lide Český, JSI TUPÝ, až z toho mrazí !!!!!!!
29. 06. 2013 | 21:03

Našeptávač napsal(a):

To je ale fajn demokracie. Člověk, který stojí proti českému státu a každému občanovi této země chce za nechutný kšeft vytáhnout peníze z kapes, tady může svobodně blogovat a kydat špínu na lidi, kterým vzdělaním či odborným rozhledem nesahá po kotníky.
29. 06. 2013 | 21:10

Standa M. napsal(a):

Pane Urban, měli by vás taky zavřít za šíření poplašných zpráv a bludů. Kam vy na ty bláboly chodíte a jak to hned, když se vám to hodí, máte vymyšlené. Buď jste genius, nebo podvodník a lhář. Přikláním se k té druhé variantě.
29. 06. 2013 | 21:42

Alarien napsal(a):

Jen mi pořád není jasné, autore, proč dosud nikdo z vás, kteří to všechno víte, nepodal již dávno trestní oznámení? Proč nikdo z protivníků sociální demokracie neměl za celou tu dobu zájem to nechat prošetřit a stíhat? Zeman se stáhl z politiky v roce 2003. Éra sociálnědemokratických premiérů skončila počátkem září 2006. Z jakého důvodu to nechala Topolánkova a Nečasova garnitura být? Chápu, proč vám zde někteří mohutně tleskají. Shodné zaměření tohoto i Fendrychova textu až příliš připomíná vrtění psem.
29. 06. 2013 | 22:11

JO napsal(a):

No !!! Pro jistotu volím komunisty .
29. 06. 2013 | 22:26

Petr napsal(a):

Ale to je tuze "seriózní" článek. Pokud "Švýcarští vyšetřovatelé prokázali, že 350 milionů korun z rozkradených prostředků Mostecké uhelné společnosti bylo v roce 2002-2003 použito na koupi koncernu Škoda Holding," píšete v úvodní větě. To tedy znamená, že švýcarský soud v té věci rozhodl ve prospěch prokuratury, že?
Jenže on nerozhodl, pane Urbane. Vy jste rozhodl svým tvrzením a snažíte se jej vydávat jako obecnou pravdu. S reálným stavem věcí to nemá nic společného. Buď tedy kauzu MUS ve Švýcarsku nesledujete, a píšete jen nevědomé nesmysly, nebo ji sledujete, a pak vědomě nemluvíte pravdu.
30. 06. 2013 | 00:28

Steve napsal(a):

Rada mě napadá: Naučme se opět pěstovat brambory, fazole, ...zeleninu, ovoce...máme-li kousek půdy na záhony - važme si přírody. Naučme se opravovat staré věci denní potřeby, žít skromně. Naučme se brát sílu z vesmíru, ne ze státní kasy a ....pak se taky naučme hledat harmonii cestou odpouštění - k tomu není nenasytných církví třeba, samy se svou lačností zničí. Naučme se uchovávat ve zdraví a nebýt otroky zdravotnického systému /bez peněz stejně nebude na zdravotní poplatky, natož na požitky typu cigaret, alkoholu,lenošení či jídla -třeba se naučíme žít z prány/, naučme se nezávidět, naučme se mít rádi sebe a přírodu, naučme se opatřit sami sebe bez cizí pomoci... a pak se staneme nezávislými na jakékoliv vládě a státu a.... A při tom všem buďme veselí a milující a vděční a ...Je to sci-fi? Naše civilizace - to je toužení po hmotě. Ti hamižní se pomlátí sami mezi sebou /a bude kolem nich nebezpečno/ a ti, kteří už ví, že to není o hmotě, budou ve svém vývoji tak daleko, že je ta poslední křeč hamižnosti světa nedohoní...Držím palce, abyste mě neposlali s tímhle povídáním do háje. Držím nám palce a hotovo.
30. 06. 2013 | 00:41

Analogie napsal(a):

Vy buďte všichni rádi, že tu existuje někdo, kdo se dokáže napsat takovou kritiku, dokud tady není cenzura a dokud se dá
s tou nastupující diktaturou - možná - ještě něco udělat.
To ovšem neplatí pro červené a výrazně oranžové a všechny, kteří se dostávají do tranzu když nastoupí velký diktátor. Jenže vy jste mu putýnka, pro něj jste jen stádo ovcí. To bylo vždy a bude, jinak by nemohly vznikat totalitní systémy.
30. 06. 2013 | 01:07

cobolik pacholik napsal(a):

urban napisal,drist v zneni,ked v materskej skolke laci bonzoval ucitelke,ze som sa pochcal a pritom laci nie ze bol len pochcany,ale aj posrany.
30. 06. 2013 | 06:30

odjinud napsal(a):

Ficuv synek cobolik pacholik prisel obohatit ceske blogy svou inteligenci.
30. 06. 2013 | 07:14

sokol napsal(a):

Mě jen uklidňuje, že drtivá většina lidí vidí, že Urban dávno ztratil soudnost. Jinak je to na diagnózu.
30. 06. 2013 | 07:34

pavel v napsal(a):

to sokol

Co byste řekl na to zavést znovu "diktaturu drtivé většiny (proletariátu)". Vždyť průzkumy preferencí k tomu opravňují, že ano :-)
30. 06. 2013 | 08:01

jan napsal(a):

Další článek zhrzenýho a zamindrákovanýho Urbana, tolik se chudák malá snažil Zemana poplivat, aby nebyl zvolen prezidentem a ti nevděční občané mu to pokazili
30. 06. 2013 | 08:30

Targus napsal(a):

To: JAn Urban

Doufám, že jste už podal patřičná trestní oznámení. Pokud ne, riskujete nějakou pětku natvrdo, za spoluúčast na organizované trestné činnosti.
Poliši jsou osmělení, nikdo je neodvolává, svědci jsou důsledně chráněni, chce to je gumáky a vidle a začít kydat.
30. 06. 2013 | 08:38

Věrný Volič Pravicový napsal(a):

Boží, Zemanovi vlezte do p... se ozvali, dobře vám tak ochlasti levicoví, my vám to při volbách říkali, jak vám lžou a vy neeeeee :-D

Pan Urban se tu nebrání, proč, na ty Vaše hloupostí se jen dá pousmát. Díky Vám máme nové zloděje a jednoho rovnou na Hradě. Takže útokem na Hrad a zabít cara.
30. 06. 2013 | 08:53

Milan napsal(a):

Zde uklidí Zeman a jeho parta,- na Slovensku Klausová !!!
30. 06. 2013 | 09:51

Michal Štěpánek napsal(a):

Pane Urbane,
díky za Vaše názory. Reakce nejsou bohužel nikterak překvapivé. Míra kritického myšlení našeho národa nedosahuje ani pověstného Portera (80/20) a je to asi přirozené. Čemu člověk nerozumí, to neuvidí a neuslyší. Možná prostě pravda pro většinu není únosná. A hlavně asi chybí společná představa budoucnosti. Mějte se dobře. Přeju hodně síly
30. 06. 2013 | 11:03

pamětník napsal(a):

Tak, teď už nakonec věrná urbanovská klaka, blíží se konec.
30. 06. 2013 | 12:06

JardaV napsal(a):

Pro Petr

Ano,to je zvláštní.Švýcaři ještě neřekli rozsudek,ale pan Urban už ho nejspíš zná.
A zrovna teď střílet po alespoň nějaké vládě,která odklidí Kalouskův gang od moci,
mi nepřipadá potřebné.Kdopak asi panu Urbanovi platí za "zaručeně objektivní "
blogy???
30. 06. 2013 | 13:08

Anastazie Králová napsal(a):

CO ZÁLEŽÍ NA JMÉNĚ,VŽDY´T RŮŽE,NEBYLA-LI BY RŮŽÍ ZVÁNA,VONĚLA BY STEJNĚ/Shapespeare.

Neměli bychom si nechat vymýt hlavy ustavičným hořekováním a obviňováním jedné strany druhou.

Já to vidím takto:
Jako volič nemohu nic dělat,musím počkat.
Nesuď dne před večerem,říkali naši předkové.
Jediné,co naši politici mají společného-je -že za nimi zůstává hnůj /ostatně patří přece do živočichů-a co zůstane za užitečnou slepicí,prasetem či krávou jako odpad?

Je předčasné vytvářet soudy.
Na slovech nezáleží-vytvoření nejvyšší moci s použitím formální
demokracie nám přeci ukázal 1.občan ŘÍMA-BOŽSKÝ AUGUSTUS /a od
té doby jsou císařové nejmocnějšími panovníky-více než králové /i když Caesara pro podezření,že se chce prohlásit králem,zavraždili v Senátu.
I historie zná ironii.

Nějak to vykrystalizuje-lehké to nebude,a VÍ BŮH,co z toho nakonec přežije/nebo kdo/.
30. 06. 2013 | 14:12

kastel napsal(a):

http://www.natia.cz/vyber/vyber_cz.asp?page=0&subpage=2&sublevel=55
30. 06. 2013 | 16:36

Rišan napsal(a):

Pan Urban zde odhalil, že veškeré zlo v této zcela prohnilé společnosti pramení v ČSSD, zejména u Zemana a jeho lidí nezávisle na tom, že z té strany již vystoupili nebo se od ní distancují. Kmotrem nejkmotrovatějším je pak Mrázek, který zřejmě zdejší dění ovlivňuje i po své smrti. O ODS, TOPu aj. se nezmiňuje, protože ty jsou jak známo naprosto v pořádku. Tomu se říká nestranný, objektivní pohled na věc.
30. 06. 2013 | 20:14

Bobina napsal(a):

Co to pindá za urážky na hlavu státu bezvýznamná nula "volič" co sežral všechnu moudrost světa.
Škoda,že nejste ve vláde,výborně by jste doplňoval duchaplný slovní "miláčka národa" Kalouska.Zeman určitě neni ten kdo zasmradil českou kotlinu,tu zasmraďuji lidi jak jste Vy.
30. 06. 2013 | 20:26

Vilém napsal(a):

Tesat do kamene !
30. 06. 2013 | 21:05

pamětník napsal(a):

Hynku, Viléme, Jarmilo!
30. 06. 2013 | 21:28

Medikolog napsal(a):

volič 18.22,

koukám že vás to vzalo; holt patříte k elektorátní menšině antizemanovců... Kismet (váš). Máte-li vysoký krevní tlak, nečtěte politické články. Mohl by vás postihnout infarkt myokardu, nebo malá mozková příhoda.
30. 06. 2013 | 21:59

Irulan napsal(a):

dvě otázky mne napadají
1)je v této zemi v politice vůbec někdo kdo má čisté ruce

2) jak dlouho ještě ta kára pojede než se zastaví a rozpadne na prach a třísky (st. bankrot)
01. 07. 2013 | 00:39

Yosif K napsal(a):

schroth napsal(a):
Pane Urbane, je to vážnější než jsem předpokládal. Šachta a partneři, potažmo Rittig, jsou sociální demokraté!
28. 06. 2013 | 12:15
Upřimní sociální demokraté neexistují, i špidla se dal koupit trafikou v Bruselu aby nezačal žvanit o tom co píše pan Urban.
Jestli si myslíte že lobismus, kmotrovství, privatizační kulišárny se vyskytují pouze na pravici a vyhýbají se levicovým politikům tak s vaším IQ aby ste se bál přecházet ulici.

Schopní lobbisti a kmotři 9 let vlády CSSD přežili v bohatství a hojnosti a některé ohebnější socálisty štedře podporují...... a ne málo.....
01. 07. 2013 | 01:33

Yosif K napsal(a):

Rišan napsal(a):

Pan Urban zde odhalil, že veškeré zlo v této zcela prohnilé společnosti pramení v ČSSD, zejména u Zemana a jeho lidí nezávisle na tom, že z té strany již vystoupili nebo se od ní distancují.
30. 06. 2013 | 20:14
No pan Urban nepíše že VEŠKERÉ ZLO pochází od CSSD ba SPOZ. Zdá se že je to mezi levicí a pravicí tak nějak statisticky vyvážené.

Lidé kteří se radují že s nástupem SPOZ a CSSD rozkrádání majetku zmizí mají rozhled odborářských vůdců z nádvorní čety. Ale na Ostravsku, v Sudetech atp je takových trumbelínů dost a dost......
01. 07. 2013 | 01:45

noctem napsal(a):

Proč se divíte? Nezištný disident a ze všech stran čisťounký pan Urban má vztek, že Kalousek nestihne prohrát spor s Diag Human...
01. 07. 2013 | 06:43

dedek napsal(a):

Pane Urbane, zřejmě patříte mezi ty, kterí mají zametat stopy pro pravici ale ne všichni zapomenou na tleskání Němcové při Ráthovi jeho velice rychlé vadání a chvalozpěvy na práci policie ale jakmile se to samé stalo pravici už jde o policejní teror a je potřeba to policii zatrhnout. Není to podivné? A co amnestie a beztrestnost pro největší podvodníky? A za poslední!!!

A co toto!!!!

Nyní, pár dní, co u nás opět řádila povodeň,nastal čas pro účtování.
Naše skromná vláda a zvláště pan ministr financí Kalousek by nám nyní
měli vysvětlit, kde jsou peníze z povodňového konta. Na toto konto
byly strhávány z platu všem výdělečně činným peníze na pokrytí škod,
způsobených povodněmi. Nikde nebylo zveřejněno, že byla tato daň
zrušena! Takže by na tomto kontě měla být slušná řádka miliard, a kde
jsou??? Nyní by se měly z tohoto konta začít vyplácet všem postiženým
náhrady. Nebo pan Kalousek použil tyto peníze na zaplácnutí děr ve
státním rozpočtu, tak jako použili peníze na vyplácení důchodů? Každý
z těch postižených by se měl ptát, kde ty peníze jsou a pokud se
zjistí, že nikde nejsou, což je při tom "dobrém" hospodaření naší
vlády více než pravděpodobné, popohnat všechny zodpovědné před soud.
01. 07. 2013 | 07:25

Oslýk napsal(a):

Resle,
vaše hodnocení Miloše Zemana je příliš opitimistické. Spadá do tradičního ruského obrazu "dobrý car bá´tuška nic neví, to jen ti zlí ministři kolem".
Podle mne Zeman ví velice přesně a od začátku, stejně jako jeho pobratim Klaus. Existují případy, ve kterých je Zeman zapletený osobně; například ty, které se týkají jeho osobních výroků (google Brezina - Zeman).

Ti, kdo volili Zemana, tak ho mají. My ostatní si ho užijeme s nimi.

A pozornost by se měla upírat zejména na ten Temelín - to je vlastně ze všeho nejdůležitější, protože nás to může opravdu zničit.
01. 07. 2013 | 08:49

Hugo Booster napsal(a):

Bohužel republika, jak je vidět je stále plná tupců, kterým vyhovuje stádní politika. Opilý prezident, bolševici v budoucí vládě, cukr a bič, v létě k Balatonu a jinak sekat latinu. To nás čeká. Slušní lidi jsou zalezlí a do ničeho se nemíchají, hulváti vylézají na povrch a blábolí nesmysly. Kdo má díru do zadku, rozumuje a tím víc, čím více má v mozku vymeteno. Jaký národ taková vláda, no a hlavně vůdce na Hradě! Šaskárny s Rus-nokem to jen potvrzují.
01. 07. 2013 | 11:16

Yosif K napsal(a):

Jan Perun napsal(a):
Jan Urban nám může vykládat nějaké příběhy před 10 až 15 lety jaké chce, stejně nevíme a nemůžeme vědět jaká byla pravda. Jen jsou mně podezřelé některé věci:
1) Proč tolik let mlčel a nic nenapsal či to nenahlásil a vylézá s tím až nyní, až je třeba pomlouvat Rusnoka, Pecinu a Zemana?
2) Proč to všechno nenechaly předcházející vlády řádně vyšetřit?
3) Jak může nově se tvořící vláda zabránit nějakému vyšetřování. Vždyť Pecina ani Rusnok nejsou poslanci a nemají žádnou imunitu.
29. 06. 2013 | 14:59
Zdá se že vy také patříte k mírné většině národa uhranuté "dobrým srdcem" a předstíraným plebejstvím "lidového presidenta".
ad 1) o všem co píše Urban se psalo, ale zp....ělí pseudoproletáři to ignorovali. Nicméně hlavní důvod proč CSSD nahradila chariskmatiockéjhop zemana autistou špidlou bylo to že CSSD měla z pkračování Zemanovy vlády strah, co ministr to podrazák a korpučník nebo totální pablb. Vylímky jsou Mertlík a Grulich kteří se na kulišárnách nepodíleli a které Zeman poslal do pekel.

Prajednodušší proletářičci však na okolnosti odchody Zemana do předčasného důchodu do bažin Vysočiny zapomněli.

Ad 2) důvody jsou 2 - opoziční smlouva a ze strany nynější koalice jde o technický problém - po 10 letech je promlčena i vražda. Navíc dle Klausova zákonodárství privatizaci nelze soudně přčezkoéumávat - socálisti se na tomto také mohutně přiživily.

ad 3) Pecina může vyměnit policejního presidenta, nebude to snadné ale v pravomoci to bude mít. Napřed se jej však pokusí ZASTRAŠIT. Zatsrašování a vyzhazovy fungovaly za Zemana, mohou fungovat i nyní.
Rusnok zablokuje zákonodárství zajištující nezávislost prokuratury. Pak bude moci šikanovat i nepohodlné prokurtátory. Toto se dělo za všech vlád kromě Nečasovy vlády, šikanování nepohodlných PŘÍLIŠ AKTIVNÍCH prokurátorů a policistů je v čechách normální stav.

vĚTŠINA KMOTRŮ A VĚTŠINA SVINSTEV v česku nejsou napojeni jen na jednu stranu. Chztrý kmotr platí na všechny strany něco.

Rusnok a Pecina jsou do tohoto systemu pevně vrostlí.

Trafikanto Fioks a spol jsou vyděrači, pobyt ve vězení si vídceméně zaslouží.

A co trafikant Tvrdík a špidla?
Nic, už je to dávno a navíc pořád vědí na CSSD spoustu svinstev, takže jsou imunní. Přístích 5 let se tedy dožijí všeho v naprosté pohodě. Jsou za vodou. 15 tisdíc EUR měsíčně a penze 100 tisíc Kč měsíčně je přitom větší trafika než plat 37 tisíc Kč měsíčně.
01. 07. 2013 | 11:19

Petr napsal(a):

Při čtení těchto řádků mě doslova běhal mráz(ek) po zádech, Tomu, že socani jsou slovy Standy Grosse " tak křišťálově čistí, že nemůžou být již křišťálověji čisčí" může věřit snad jen člověk s menším IQ než topinkovač (tzn valná většina Zemanových voličů), ale toto je už opravdu MOC.
Každopádně jeden nezajímavějších blogů co jsem za poslední dobu četl, výrobně!
01. 07. 2013 | 11:34

Oslýk Hujer napsal(a):

Kulajdatrmapárovitá
Pište si další čárku, už s vámi zase musím souhlasit, pod jiným blogem. Cynické, zoufalé, ale výstižné.

Univerzální uklízečka
jste kreativní duše. A párkrát jste tím hadrem trefila přímo do Oty Černého.
01. 07. 2013 | 11:48

pamětník napsal(a):

Hulváti vylézají na povrch a blábolí nesmysly, např. Hugo Booster.
01. 07. 2013 | 13:10

Přidat komentář napsal(a):

Urbane, zkuste kousnout do cikánů v Máji když Holomek dělá mrtvýho brouka.
01. 07. 2013 | 13:12

šašek z Jihlavy napsal(a):

aga napsal(a):
"..Hnůj je hnůj – ne levicový – ne pravicový…"

Taky by mě moc zajímalo, kde se tu tedy ten hnůj vzal a kdo za něj může. Zkusím si tipnout

1) můžou za to komouši
2) můžou za to čecháčci

Když o tom tak přemýšlím - byl tu v Češchách až takový hnůj za komoušů?
28. 06. 2013 | 12:33
xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
Pane kolego, pokud jste tu celou dobu žil a je vám víc než šedesát, jistě si odpovíte sám, ale na tomto fóru to asi nepřiznáte, abyste byl konzistentní. Všíchni ti privatizátoři ve středním věku jsou přímí potomci normalizátorů, mnozí to ještě stihli přiučit se před převratem. Toho hnoje je tolik, že dnes člověk těžko rozezná, z které éry, já bych ho nebral ani do kompostu, páchne na sto honů a je silně karcinogenní.
Pan Urban sepsal výbušný materiál, ale jsou to jen fragmenty, kdyby někdo uveřejnil vše, budou se tím prokousávat příslušné orgány ještě v příštím století.
Nakonec se zase najde někdo, kdo navrhne tlustou čáru. Ten vejvar byl tak ohromující, že zasvěcení budou mlčet jako hrob,už se vraždilo pro menší kořist.
Jen mě mrzí, že Bimbo se v chlastu a obžerství začal krotit, doufal jsem, že si přírodní zákony vyberou svou daň. Zřejmě ho jeho squadra bude udržovat stůj co stůj jako sověti Brežněva. Jeho otylý ceremoniář mu zřejmě odměřuje kalorie a co zbyde má pro sebe. Musí mít kačení žaludek a dobrý metabolismus, asi nechlastá.
Tímto zdravím kolegu resla a ostatní diskutéry, kteří to vidí podobně.
Na čas se odmlčím, ale skoro se bojím návratu, na egyptské bouře to sice nevypadá, spíš očekávám chaos a lov v kalných vodách, to nemůže dobře dopadnout.
01. 07. 2013 | 13:22

Jana Pechová napsal(a):

Když vybuchla kauza "Nagygate", jeden slovenský komentátor myslím celkem trefně napsal, že Nečasova vláda rozhýbala káru, které sama spadla pod kola.
Když čtu text pana Urbana - ač většinou na hony vzdálena konspiračním teoriím - začínám si myslet, že pod ta kola kdosi oné vládě pomohl. Třeba proto, že jako první se obsazují místa na vnitru a na spravedlnosti, tedy pozice, které byly pro rozjezd oné káry klíčové.
Je mi z toho nedobře.
01. 07. 2013 | 13:49

pamětník napsal(a):

Jana Pechová:
"začínám si myslet, že pod ta kola kdosi oné vládě pomohl." Ano, Jana Nagyová. Úkolovala vojenskou zpravodajskou službu.
01. 07. 2013 | 14:10

SergioL. napsal(a):

...když to všechno čtu...a dávám si dohromady děje minulé i vzdáleně minulé...napadá mě jediná věc. Tenhle stát...občané tohoto státu, jsou systematicky tunelováni. Neplatí se vypalné v hospodách, krámcích a na bazarech, ale výpalný je placený z daní tak, aby to nikdo neviděl...a komu...to je nadevší pochybnost...

A napadá mě ještě hodně dalších věcí, jako je např. poslední návštěva Obamy u nás...nevím proč, ale z celkovýho vystupování s Medveděvem a Klausem dohromady na mě tahle partička dělala dojem, jako by se jednalo o nějakou novou Postupimskou dohodu 2.0...Měl jsem dojem, jakoby nás amíci nějak tiše prodali zase zpátky rusům (byla to sice jen intuice...dojem, ale stačila).

Samozřejmě, že nevěřím na českou levici nebo pravici...beztak hlavníma "tahounama" tohohle státu jsou bejvalí estébáci (v tom lepším případě), v horším pravděpodobně estébáci s kágébákama...ale co se dnes děje, to je vítěznej únor jak vyšitej...

Nevím, jestli si někdo ještě vzpomene na to, co říkal kdysy poslední loučící se generál p. Kocábovi, když se za nima zavíraly vagony...to jak to pan Kocáb ale prezentoval, z toho mi ještě dnes naskakuje husí kůže...

Jenom na okraj, tohle vyvádění peněz daňovejch poplatníků směrem do zaslíbené říše na východě, on to pravděpodobně bude problém i američanů (zvláště po shlédnutí filmu Jack Reacher), ale pokud si myslej, že když nás prodaj a budou mít klid, tak se opravdu hluboce mílej, získaj jedině trochu času navíc...ujišťuju je, že jestli chtěj uvažovat o nějakým relativním klidu, budou muset prodat celou Evropu až po Londýn...A levicová jižní a střední Amerika...ta po Rusku pokukuje už hodně dlouho...

Ale takhle...na závěr...myslel jsem, že jsme součástí NATO a že jsme součástí EU...to je jako málo??? To si to nechaj generálové v NATO líbit...? A to jsou evropští politici natolik ve vleku závislosti na Rusku (Schroeder a spol.)?
Gen. George S. Patton chtěl pokud vím, rusy hnát zpátky do Moskvy...Fandil jsem v Americe vždycky demokratům, ale od doby návštěvy Obamy u nás, se ze mě stal zapřisáhlý "republikánský prase". Což nicméně nijak nesnižuje naši "spoluúčast" na průseru, kterej jsme si tady zavařili.

Je to naše vlastní malost, která z nás zase udělá poddaný na dlouhou dobu, zase budou vlny emigrace...
Dnes už ale cca vím, o čem ta česká malost je. Když jsem se učil o roce 39 nebo 48, ještě jsem neměl páru... Naši volení zástupci totiž vždy nadřazují svůj osobní zisk nad veřejnej zájem, nad zájmy tyhle republiky...a bylo to tak povětšinu posledních 24 let...A v tyto dny je to vidět přímo ukázkově...Budeme mít přesně to, co si zasluhujeme...

A sametová revoluce, to nadšení...to jak k sobě byli tenkrát lidé přívětiví, milí, jak si začali zase vážit sami sebe, svý kultury...kdy si zase chtěli začít vážit svých dovedností a umu, tak tohle začínám považovat opravdu za nevydařený "žert" vyšších mocností, chybu "Matrixu", mimořádnou a vzácnou přírodní anomálii, které jsem nicméně vděčný za to, že jsem u ní mohl být...
01. 07. 2013 | 16:48

Oslýk John Connor napsal(a):

SergioL.

Některé glosy jsou opravdu pozoruhodné, a stojí za to se k nim probrodit i tou hromadou pravolevého hnoje.

"Není žádný osud; jen takový, jaký si sami uděláme."(C) John Connor

Obraz, podle kterého jsme jen takový nepodstatný odpadek na kraji Evbropy, který si velmoci jen tak postrkují, je nesmírně oblíbený zejména propagandisty a tajnými službami těch velmocí, aby nás šlo lépe ovládat. Zradily nás velmoci v roce 1938, abychom nemuseli mluvit o odvolané mobilizaci, zradili nás komunisti 1948, aby se nemuselo mluvit o tom, že jim k tomu veřejnost v čele s Benešem pilně svítila jen co válka zhasla; a tak je to se vším.

Rok 1989 nebyla chyba v Matrixu; to jsme si jen na chvíli zkusili dělat, co jsme chtěli a fungovalo to. Chyba bylo všechno kolem. To byl jediný okamžik, kdy jsme se chovali nromálně a dospěle. Jenže někde cestou se ta vůle kolem roku 2000 nějak vytratila a přešli jsme zase do pohodlné figury "ono se" a "velmoci".
Na Rusech ani na Američanech by nezáleželo, kdybychom byli schopni jasně projevit svoji vůli; říct, co chceme; chtít opravdové právo; opravdové politiky; a nevolit si trapně ty, co selhali už několikrát.

Svůj osud si ničíme jenom sami. Věřím Connorovi.
01. 07. 2013 | 17:34

SergioL. napsal(a):

...a co píšu tak diametrálně odlišnýho, když poukazuju na malost volených zástupců, kteří svůj osobní prospěch vždy nadřazujou nad veřejnej zájem...? A běží to od nejmenších obcí až po státní instituce...Ve chvíli kdy se za nima zavřou dveře veřejný kontroly, okamžitě se skupina volených zastupitelů promění v hrstku zlodějů, kteří beze zbytku naplňují skutkovou podstatu zločinného spiknutí...vždyť to nádherně vidíte, když chcete např. jakýkoliv informace, který by měly bejt veřejný, nainkasujou vám za 4 zkopírovaný papíry A4 10 tis. českých a ani nemrknete...(a to nemluvím o prosazování veřejnýho zájmu, když se hádaj o to někde opravit park nebo silnici...).

Jenomže, ten altruismus, ten už je nikdo nenaučí...A v tom spatřuju tu osudovost...Tu tzv. "chybu", kterou Klausové, Zemanové a spol okamžitě a neprodleně vrátili zpátky do "starých dobrých" vyjetých kolejí...

A teď mě ještě řekněte, jak tohle všechno můžu ovlivnit (když nepočítám tohle pisálkovství...), aniž bych skončil u Sig. medico Nešpora...?
01. 07. 2013 | 18:17

Brblacek napsal(a):

Jan Urban? Špatný člověk který umí jen pomlouvat a stačí i to, že dělá pro firmu DIAG Human ?
FUJ!
01. 07. 2013 | 19:50

vtalaga napsal(a):

Pisatel plete dohromady Vítkovice Steal (dnes Evraz) a Vítkovice Grup !! Evraz patří Rusům a Vítkovice Grup panu Světlíkovi !!! Redaktor na baterky !! Pcha !!!
01. 07. 2013 | 20:09

Yosif K napsal(a):

vtalaga napsal(a):
Pisatel plete dohromady Vítkovice Steal (dnes Evraz) a Vítkovice Grup !! Evraz patří Rusům a Vítkovice Grup panu Světlíkovi !!! Redaktor na baterky !! Pcha !!!
01. 07. 2013 | 20:09
Pecina s IQ a vzhledem řeznického psa schvaluje privatizaci Vítkovic a okamžitě se stává tamtéž ředitelem.
Evraz a Vítkovice Group jsou provozně propojeny, páky ku získání trafičky dozajista byly, ale všechna čest, je to tak nějak lépe ošéfovaný a skrytý než do nebe řvoucí trafiky pro "ekonomické génie" Tvrdíka a Špidlu......
01. 07. 2013 | 20:50

Go napsal(a):

Je to pravda a nebo predvolebni tah ? Mne to pripada jako dost uspechane dilo.
Protoze pokud je tam i pomluva, muze se autor i divit :):):)
02. 07. 2013 | 05:46

Petr napsal(a):

DOVOLTE MI PSÁT VERZÁLKAMA, V ZÁPLAVĚ PLIVANCŮ BYCH RÁD, ABY MÉ PODĚKOVÁNÍ PANU URBANOVI NEZAPADLO. TAKOVÁTO PRÁCE ŽURNALISTY JE JEDNÍM Z NOSNÝCH PILÍŘŮ DEMOKRACIE. AŽ BUDOU URBANOVÉ UMLČENÍ A ZAVLÁDNE FALEŠNÝ KLID A POŘÁDEK BUDE TO MOC ŠPATNÉ, OSTATNĚ ZAŽILI JSME TO ZA KOMUNISTŮ. DÍKY PANE URBANE, TAKOVÝ TEXT BY V ZRALÉ DEMOKRACII MĚL ZNAMENAT OKAMŽITOU DEMISI JEHO AKTÉRŮM A POLICEJNÍ VYŠETŘOVÁNÍ, NE U NÁS V POSTSOCIALISMU!
02. 07. 2013 | 08:35

Jan Kasl napsal(a):

skvěle Honzo!
to je strašidelná parta!
02. 07. 2013 | 11:32

DrVoštěp napsal(a):

Co je srandovní na to Urbanově psaní, že když shromáždíl tolik "jasných důkazů" kriminálních činů, že to nedá st. zástupcům k vyšetřování. Asi by jej poslali do prčic. Jsem jen zvědav, jak do dopadne v tom švajcu. Dnes ráno v rádiu jsem slyšel to co říkal hlavní obhájce. Ten celou obžalobu rozcupoval a dosti ji znectil. Bohužel naším sdělovadlům se to moc nehodí do krámu, tak je ticho. Zajímavé je také případné navržení rozdělení zadržených miliard. myslím, že je to 3,5 pro ČR, 7 pro současnou MUS a zbytek pro Švýcarský soud. Není to zajímavý důvod pro soud?
Také P.s.: Vážený p. Urbane, víte, že vláda Zemanova byla nejúspěšnější vládou ČR a že díky jeho invest pobídkám se naše hospodářství ještě zcela nepotopilo? Za to pravicové vlády to s tím hospodářství dotáhly jen do sraček? Viz Klausovy záchranné balíčky, nebo úsporné nákupy Casa, Promopro, Izip atd.....
02. 07. 2013 | 14:09

pamětník napsal(a):

Správně, Petře,
když už se napíše hloupost, aspoň ji zdůraznit velkými písmeny. Co na tom, že je to proti kodexu, že.
02. 07. 2013 | 16:00

pamětník napsal(a):

DrVoštěp:
Ze zkušenosti vím, že Jan Urban lže v kauze Diag Human, proto nepředpokládám pravdivost jeho psaní o jiných záležitostech. Leitmotivem všech písemných výplodů Jana Urbana je jeho orientaci proti českému státu.
02. 07. 2013 | 16:06

ječmínek napsal(a):

Z Urbana, tj. venkovského učitele 5 cenové skupiny, nemůže být nikdy novinář, natož dobrý novinář. Naštěstí lidé, kteří jsou permanentně posedlí zlobou a zuřivou nenávistí se dožívají velice nízkého věku, na rozdíl od lidí, kteří jsou vlídní a přívětiví a pro své okolí příjemní. Takže Urbane, pokračuj dál v sebedestrukci, držím Ti palce.
02. 07. 2013 | 16:11

fikus napsal(a):

klid, Urbane, věřme že to Rusnok vysvětlí, pokud totak bylo.
02. 07. 2013 | 19:43

Marcus Antonius napsal(a):

podle toho, jak pan Diag Human škodí republice, by měly být jeho hlava a ruka, kterou tyto jedovaté pamflety píše, přibity na veřejném místě..... jenže srovnávat ho s Ciceronem, to si tento odpad od novinařiny nezaslouží....
02. 07. 2013 | 21:34

au napsal(a):

Snůška Urbanových nesmyslů.
Ano, za Zemana museli odejít všichni vedoucí policisté, kteří předtím Klausovi v 90. letech pomáhali rozkrádat stát. To je racionální jádro Urbanova nemocného povídání.
A pan Stejskal by se měl zamyslet nad tím, jestli i evidentně psychicky postižení lidé jako pan Urban mají mít svůj blog.
03. 07. 2013 | 06:47

Drussus napsal(a):

Hm, Urban, Urban, co mi to jen říká... Jo Diag Human - Diag Human... co mi to jen říká... jooo TUNEL. Poslouchejte URBANE, ten Váš Kárl von Schwarzenberg, okatě toleroval a schvaloval korupci na svém vlastním úřadě, napíšete taky něco o tom??
04. 07. 2013 | 13:10

Yosif K napsal(a):

au napsal(a):
Snůška Urbanových nesmyslů.
Ano, za Zemana museli odejít všichni vedoucí policisté, kteří předtím Klausovi v 90. letech pomáhali rozkrádat stát. To je racionální jádro Urbanova nemocného povídání.
A pan Stejskal by se měl zamyslet nad tím, jestli i evidentně psychicky postižení lidé jako pan Urban mají mít svůj blog.
03. 07. 2013 | 06:47
...a nastoupili policisté kteří kryli kulišárny kolotuka Standy, Peciny, Sýkory, Fencla, Zgarby, Edy Zemana, Tesaříka, Palase, Michala Krause, Vanhové, Musely, Koláčka, Měkoty, Hojdara, Gregra atd atd atd atd

Akorát psychotik Ivo Svoboda odskákal vnitrostranickou řežbu..........
04. 07. 2013 | 17:38

vlašťovka napsal(a):

Pane Urbane, je to skvělý článek a souhlasím bez výjimky! O partě Rusnok/Pecina/Zeman a aktivitách, o kterých zde píšete, ty jsou známy již z knih Jaroslava Kmenta, absolventa University Karlovy, novináře MFDnes. Knihy s názvy Kmotr Mrázek I.II.III.vydané v létech 2007-2009, by si měl přečíst každý příznivec současného presidenta a Rusnokovy vlády. Bůh ví, proč byl Mrázek odstraněn??? Věřím tomu, že český národ brzy pozná, koho zvolil na hrad, pomstychtivého staříka, který svojí pomstou odrovná nejen svojí tehdejší stranu ČSSD, ale i Petra Nečase. V této kauze jistě hraje svoji úlohu ještě někdo jiný, vždyť pan president má přátele, kteří ho tak vehementně podporovali v jeho předvolební kampani. Na závěr chci jen prohlásit: ..pomáhej nám Bůh a přitom vzpomenu na lidského a slušného, i když ne vždy úspěšného politika Václava Havla, ten Česko ve světě zviditelnil a pozvedl, Miloš Zeman z Česka vytvořil "banánovou republiku".
08. 07. 2013 | 15:36

ps napsal(a):

Tak na jedné straně jsou světci jako pan Urban a na druhé straně je ten kořeň fšeho ZLA Miloš Zeman. A největší světec ze všech světců je Miroslav Kalousek, kterej vyštípal z ministerstva financí "hnojaře" Tlustého co vyhrál Topolánkovi volby. To bylo těsně před prasknutím úvěrové bubliny, koruna stoupala do závratných výšek a exportní podniky jako třeba sklárny padaly na hubu. Kalousek počkal až budou muset sklárny vypustit pece, zlikvidoval u nás celé jedno průmyslové odvětví!!! A za to dostal (asi od Číňanů?) medajli, že je nejlepší ministr financí na světě. Ok, Zemanovi kamarádi "rozkradli" spoustu podniků. Jako třeba Martin Roman plzeňskou Škodovku. Jenže ty podniky fungují ... k nelibosti mnohých.
10. 07. 2013 | 15:30

Hukan napsal(a):

je hezke jak se Zemanovi fanousci a volici vztekaji a stejaki. je to az roztomile. ta cechackovska malost ktera jim nedovoli pripustit si, ze opet s vanickou vylili dite. ze to 'nejvetsi zlo, pozirace deti kalouska' vymenili opet za starou dobrou normalizacne-vekslackou garnituru z dob oposmlouvy.
je preci uplne jedno, ze ti, co nam povladnou, umoznili schudnuti zeme o biliony. hlavne ze si necas posedi za to, ze mel zarlivou milenku, to je to dulezity :)
11. 07. 2013 | 18:54

Ravenius napsal(a):

Největší průšvih je, že každý si může napsat co chce, jak chce aniž by hrozilo, že za to ponese odpovědnost. Proč novináři nemusí povinně uvádět zdroje? To co pan Urban napsal je velmi závažná obvinění a pokud to nemá něčím podložené je to trestný čin :(
12. 07. 2013 | 12:35

michal napsal(a):

zlodeji krici chyte zlodeje, ze se na to nevykaslete. kradli vsichni. jedine reseni je neplatit dane. kdyz nebude z ceho, krast se nebude...
12. 07. 2013 | 12:42

Antonín napsal(a):

PROČ SE OTOM NEHOVOŘILO JIŽ PŘED 10 lety ?
13. 07. 2013 | 19:50

Marek Vondřička napsal(a):

No dle komentářů,pane Urbane,doufám,že jste dostatečně obrněn z dob útoků v Rudém Právu před rokem 89.Jinak to není možné přestát.Jo,Čechy,to je zem,panečku.To už tady někdo napsal.Zem zrůd,zpanštělých vozků,zbabělých mozků a odvážných břich.Já už jsem rezignoval a poslední prezidentské volby byly poslední tečkou.Pryč odsud.Tak jako kdysi.Zatím máme tu možnost,že se pak budeme moci ještě vrátit.Ale ani to nepotrvá věčně.Pohledy do dějin blízkých i vzdálených stačí.Trvalé zneuctívání(Gabčík,Kubiš,Havel,Mašínové-všichni tři,Paumer,a.j,a.j.) hrdinů také stačí.Kloubouk dolů před vaší vytrvalostí.Já už nemám ani chuť ani cit,,ani sílu.Hodně štěstí,Marek Vondřička.
20. 07. 2013 | 23:03

William Lenin napsal(a):

Jiří Hňupskok a ten s tou velmi oteklou hlavou s "vítězem" nějakou dobu vydrží
a pak se sami položí! Těžko jim to vydrží, křivákům a podvodníkům! Minimálně
jeden z nich skončí s delirium tremens!
25. 07. 2013 | 01:08

Gorillabranco napsal(a):

když jsme si nedávno položili s kamarádem otázku, kdo by se u nás mohl potencionálně stát novou Sabinou Slonkovou, jednoznačně jsme se shodli.
Jan Urban ostře!
22. 08. 2013 | 18:57

Josef Hlaváček napsal(a):

Vážený pane Urbane,
přečetl jsem Váš blog, a přečetl jsem také toto: http://aktualne.centrum.cz/domaci/soudy-a-pravo/clanek.phtml?id=783865
Jestli jste fakt zástupcem, nebo máte cokoliv společného s DH a píšete takové bláboly, pak jste fakt prase.
24. 08. 2013 | 09:12

Josef Hlaváček napsal(a):

A za to prase se Urbanovi omlouvám.

Hlaváček
25. 08. 2013 | 18:02

amqkfqgr@snzuxixi.com napsal(a):

The final phase of your dream to come if you want gambling an evening on the stock is moving closer to 59 cents in there youth and student services., <a href="http://sverigebastaonlinecasinose.eu/">casino free spins</a>, [url="http://sverigebastaonlinecasinose.eu/"]casino free spins[/url], bepjn,
26. 02. 2014 | 14:25

Přidat komentář

Tento článek byl uzavřen. Už není možné k němu přidávat komentáře ani hlasovat

Blogeři abecedně

A Aktuálně.cz Blog · Atapana Mnislav Zelený B Baar Vladimír · Babka Michael · Balabán Miloš · Bartoníček Radek · Bartošek Jan · Bartošová Ela · Bavlšíková Adéla · Bečková Kateřina · Bednář Vojtěch · Bělobrádek Pavel · Beránek Jan · Berkovcová Jana · Bernard Josef · Berwid-Buquoy Jan · Bielinová Petra · Bína Jiří · Bízková Rut · Blaha Stanislav · Blažek Kamil · Bobek Miroslav · Boehmová Tereza · Brenna Yngvar · Bureš Radim · Bůžek Lukáš · Byčkov Semjon C Cerman Ivo · Cizinsky Ludvik Č Černoušek Štěpán · Česko Chytré · Čipera Erik · Čtenářův blog D David Jiří · Davis Magdalena · Dienstbier Jiří · Dlabajová Martina · Dolejš Jiří · Dostál Ondřej · Dudák Vladislav · Duka Dominik · Duong Nguyen Thi Thuy · Dvořák Jan · Dvořák Petr · Dvořáková Vladimíra E Elfmark František F Fafejtová Klára · Fajt Jiří · Fendrych Martin · Fiala Petr · Fibigerová Markéta · Fischer Pavel G Gálik Stanislav · Gargulák Karel · Geislerová Ester · Girsa Václav · Glanc Tomáš · Goláň Tomáš · Gregorová Markéta · Groman Martin H Hájek Jan · Hála Martin · Halík Tomáš · Hamáček Jan · Hampl Václav · Hamplová Jana · Hapala Jiří · Hasenkopf Pavel · Hastík František · Havel Petr · Heller Šimon · Herman Daniel · Heroldová Martina · Hilšer Marek · Hladík Petr · Hlaváček Petr · Hlubučková Andrea · Hnízdil Jan · Hokovský Radko · Holásková Kamila · Holmerová Iva · Honzák Radkin · Horáková Adéla · Horký Petr · Hořejš Nikola · Hořejší Václav · Hrabálek Alexandr · Hradilková Jana · Hrstka Filip · Hřib Zdeněk · Hubálková Pavla · Hubinger Václav · Hülle Tomáš · Hušek Radek · Hvížďala Karel CH Charanzová Dita · Chlup Radek · Chromý Heřman · Chýla Jiří · Chytil Ondřej J Janda Jakub · Janeček Karel · Janeček Vít · Janečková Tereza · Janyška Petr · Jelínková Michaela Mlíčková · Jourová Věra · Just Jiří · Just Vladimír K Kaláb Tomáš · Kania Ondřej · Karfík Filip · Karlický Josef · Klan Petr · Klepárník  Vít · Klíma Pavel · Klíma Vít · Klimeš David · Klusoň Jan · Kňapová Kateřina · Kocián Antonín · Kohoutová Růžena · Koch Paul Vincent · Kolaja Marcel · Kolářová Marie · Kolínská Petra · Kolovratník Martin · Konrádová Kateřina · Kopeček Lubomír · Kostlán František · Kotišová Miluš · Koudelka Zdeněk · Koutská Petra Schwarz · Kozák Kryštof · Krafl Martin · Krása Václav · Kraus Ivan · Kroupová Johana · Křeček Stanislav · Kubr Milan · Kučera Josef · Kučera Vladimír · Kučerová Karolína · Kuchař Jakub · Kuchař Jaroslav · Kukal Petr · Kupka Martin · Kuras Benjamin · Kutílek Petr · Kužílek Oldřich · Kyselý Ondřej L Laně Tomáš · Linhart Zbyněk · Lipavský Jan · Lipold Jan · Lomová Olga M Máca Roman · Mahdalová Eva · Máchalová Jana · Maláčová Jana · Málková Ivana · Marvanová Hana · Mašát Martin · Měska Jiří · Metelka Ladislav · Michálek Libor · Miller Robert · Minář Mikuláš · Minařík Petr · Mittner Jiří · Moore Markéta · Mrkvička Jan · Müller Zdeněk · Mundier Milan · Münich Daniel N Nacher Patrik · Nachtigallová Mariana Novotná · Návrat Petr · Navrátil Marek · Němec Václav · Nerudová Danuše · Nerušil Josef · Niedermayer Luděk · Nosková Věra · Nouzová Pavlína · Nováčková Jana · Novák Aleš · Novotný Martin · Novotný Vít · Nožička Josef O Obluk Karel · Ocelák Radek · Oláh Michal · Ouhel Tomáš · Oujezdská Marie · Outlý Jan P Pačes Václav · Palik Michal · Paroubek Jiří · Pavel Petr · Pavelka Zdenko · Payne Jan · Payne Petr Pazdera · Pehe Jiří · Peka Karel · Peksa Mikuláš · Pelda Zdeněk · Petrák Milán · Petříček Tomáš · Petříčková Iva · Pfeffer Vladimír · Pfeiler Tomáš · Pícha Vladimír · Pilip Ivan · Pitek Daniel · Pixová Michaela · Plaček Jan · Podzimek Jan · Pohled zblízka · Polách Kamil · Polčák Stanislav · Potměšilová Hana · Pražskej blog · Prouza Tomáš R Rabas Přemysl · Rajmon David · Rakušan Vít · Ráž Roman · Redakce Aktuálně.cz  · Reiner Martin · Richterová Olga · Robejšek Petr · Ruščák Andrej · Rydzyk Pavel · Rychlík Jan Ř Řebíková Barbora · Řeháčková Karolína Avivi · Říha Miloš · Řízek Tomáš S Sedlák Martin · Seitlová Jitka · Schneider Ondřej · Schwarzenberg Karel · Sirový Michal · Skalíková Lucie · Skuhrovec Jiří · Sládek Jan · Sláma Bohumil · Slavíček Jan · Slejška Zdeněk · Slimáková Margit · Smoljak David · Smutný Pavel · Sobíšek Pavel · Sokačová Linda · Soukal Josef · Soukup Ondřej · Sportbar · Staněk Antonín · Stanoev Martin · Stehlík Michal · Stehlíková Džamila · Stránský Martin Jan · Strmiska Jan · Stulík David · Svárovský Martin · Svoboda Cyril · Svoboda Jiří · Svoboda Pavel · Sýkora Filip · Syrovátka Jonáš Š Šebek Tomáš · Šefrnová Tereza · Šimáček Martin · Šimková Karolína · Šindelář Pavel · Šípová Adéla · Šlechtová Karla · Šmíd Milan · Šojdrová Michaela · Šoltés Michal · Špalková Veronika Krátká · Špinka Filip · Špok Dalibor · Šteffl Ondřej · Štěpán Martin · Štěpánek Pavel · Štern Ivan · Štern Jan · Štětka Václav · Štrobl Daniel T T. Tereza · Táborský Adam · Tejkalová N. Alice · Telička Pavel · Titěrová Kristýna · Tolasz Radim · Tománek Jan · Tomčiak Boris · Tomek Prokop · Tomský Alexander · Trantina Pavel · Tůma Petr · Turek Jan U Uhl Petr · Urban Jan V Vacková Pavla · Václav Petr · Vaculík Jan · Vácha Marek · Valdrová Jana · Vančurová Martina · Vavruška Dalibor · Věchet Martin Geronimo · Vendlová Veronika · Vhrsti · Vích Tomáš · Vlach Robert · Vodrážka Mirek · Vojtěch Adam · Vojtková Michaela Trtíková · Vostrá Denisa · Výborný Marek · Vyskočil František W Walek Czeslaw · Wichterle Kamil · Wirthová Jitka · Witassek Libor Z Zádrapa Lukáš · Zajíček Zdeněk · Zaorálek Lubomír · Závodský Ondřej · Zelený Milan · Zeman Václav · Zima Tomáš · Zlatuška Jiří · Zouzalík Marek Ž Žák Miroslav · Žák Václav · Žantovský Michael · Žantovský Petr Ostatní Dlouhodobě neaktivní blogy