Petr Nečas a příběh jedné fotografie

14. 09. 2010 | 12:09
Přečteno 68011 krát
Tvrdé jádro pražské ODS se prý rozhodlo zlikvidovat Petra Nečase. Je proto namístě se podívat, co to ono tvrdé jádro je. Pražská ODS byla po dvacet let pevností, poskytující svým věrným vždy bezpečí proti všem – s vlastním vztahem k Hradu, s vlastní zahraniční „politikou“, pokračujícím konkubinátem opoziční smlouvy s ČSSD, a neproniknutelným rozpočtem v řádu desítek miliard korun. Co kdyby Nečas myslel řeči o boji proti korupci a kmotrům v ODS – ne, že by jich kolem sebe neměl dost – vážně?Politická moc doposud umožňovala vybraným „městským politikům“ korupci, a v jejich poněkud primitivním světě především rozsáhlé manipulace s územním plánem a podvodné kšefty s anonymními spřátelenými developery. To všechno by bylo ohroženo, kdyby o moc měli přijít. Tolik teorie. A praxe? Tato fotografie zobrazuje megabillboard, který nechala radnice ODS v Praze 11., vedená starostou Daliborem Mlejnským (na billboardu uprostřed, fotografii ve větším rozlišení si můžete prohlédnout ZDE, nenechte si ujít, je to docela zážitek), pověsit na bývalý komunistický Kulturní dům Opatov. Tato skupina podporovatelů sportu dostává od radnice statisícové částky grantů a vedle toho i údajně pozoruhodně levné pronájmy tělocvičen a kluboven, patřících městské části Praha 11. Kromě toho, opět údajně, slouží i jako neoficiální ochranka pana starosty. Členové ODS z Prahy 11 vyprávějí o situacích, kdy se na schůzích jejich organizace někdo při diskuzi odvážil nesouhlasit s vedením, přišel k němu, většinou zezadu, hodně ramenatý „příznivec“, dal mu ruku na rameno, a pošeptal mu: „Ty sis chtěl sednout, viď?“

Připusťme, že nic z výše uvedeného není pravda. Že jde jenom o sprosté drby, roznášené politickou konkurencí. Pak ještě zbývá vyrovnat se s touto fotografií jinak. Uprostřed, jak řečeno, je starosta ODS Dalibor Mlejnský. Tři z borců mají na sobě tričko s heslem „South is Ours“, napsaným na pozadí číslovky 11. Český překlad jinak hodně známého anglického hesla praví, že „Jih je náš“. Původní heslo „The South Is Ours“ ( kdo by si na Chodově dělal vrásky s anglickým členem) ovšem patří Kukluxklanu. Je tu snad někdo, kdo by nevěděl, co je Kukluxklan? To heslo je opravdu velmi známé a je odvozeno od chvály vlajky jižanské Konfederace - „two stripes, thirteen stars and the South is ours“ – tedy „Dva pruhy, třináct hvězd a Jih je náš“.

Vtipné, že? Nejméně zpěvák Daniel Landa, pokud jste to nepoznali, tak na fotografii druhý zprava, ale mnohem spíše tři z osmi podporovatelů sportu na Praze 11, mají na tričcích nápisy, nebo na kůži tetování s pseudokeltskými runami. Podle odborníků z Filosofické fakulty Universizy Karlovy jde o úmyslně pozměněnou starogermánskou abecedu fulthark, bohužel často používanou nacisty v době Třetí říše. Opakování variací „sig rune“ (jako zdvojený blesk jde o známý znak jednotek SS), a dále „leben rune“ a „todes rune“, prakticky vylučuje, že by mohlo jít o náhodu. Při vší opatrnosti tedy lze říci, že jde, přinejmenším, o pozoruhodnou grafickou podobnost s nesporně nacistickou symbolikou. Samo runami napsané české heslo „Duše je síla – Odvaha cíl cesty“, také, řečeno jemně, není příliš původní. Se stejnou společností se při otevírání tělocvičny na Opatově v dubnu letošního roku fotografovali i primátor Pavel Bém, který si s nimi také zapózoval se zaťatou pěstí, a známý radní ODS Janeček (www.prazskyrohovnik.cz). Netvrdím, že nošení podobných rasistických symbolů je trestné, byť jde nesporně o situaci, kdy je podobný symbol nošen veřejně, tedy před nejméně dvěma lidmi. Zcela určitě však jde o míru nevkusu, pro kterou by ani v pražské ODS nemělo být místo. Co by na to řekl Petr Nečas?

Jako drobnost pak stěží může vypadat informace o tom, že na konci června se předseda opozičního Hnutí za Prahu 11 Ing.Jiří Štyler ocitl v Thomayerově nemocnici poté, co ho neznámý pachatel udeřil boxerem do obličeje. Policie zatím případ nevyřešila. Počátkem září tohoto roku napadli tři stejně neznámí útočníci kandidáta Hnutí za Prahu 11 Zdeňka Vítka, který se pokoušel rozdávat letáky svého hnutí. Půl hodiny předtím si ho fotografoval pracovník radnice Prahy 11. Útočníci se ho nejprve snažili vytlačit, a poté ho jeden z nich napadl s tím, že narušuje „Dny Prahy 11“, oficiální akci, kterou pořádala radnice. Pod pohrůžkou násilí byl z místa vyhnán i další opoziční kandidát Ladislav Kos. Radnice se od potyčky, jak jinak, distancovala.

Komentáře

Aktuálně.cz má zájem poskytovat prostor jen pro korektní a slušně vedenou debatu. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se zároveň zavazujete dodržovat Kodex diskutujících. Pokud Váš text obsahuje hrubé urážky, vulgarismy, spamy, hanlivá komolení jmen, vzbuzuje podezření z porušení zákona, je celý napsán velkými písmeny či jinak odporuje zdejším pravidlům, vystavujete se riziku, že jej editor smaže.
Přejeme Vám zajímavou a inspirativní výměnu názorů.
Libor Stejskal, editor blogů (blogy@aktualne.cz)

Tenco napsal(a):

Protože je má druhá nejoblíbenější vlastnost zbabělost, tak tento blog raději nebudu komentovat.
Navíc jsem slyšel, že po přivandrování ABL do vlády a jinde, mají i monitory uši.

Mizím.

/Tencovi někdo nyní klepe na rameno a říká, že už snad chtěl jít na ryby, ne ?/
14. 09. 2010 | 12:28

Janeček napsal(a):

Jojo, když se buran spojí s primitivem... vylízaný boxer nebo pražský ódéesák -- asi si rozumí, no.
14. 09. 2010 | 12:34

Marcus Agrippa napsal(a):

No jo - to jsou naši pražští Pepíci. Inteligence moc nepobrali, tak alespoň ty bojové výrazy a germánsko rasistická symbolika. Holt jsou jiní - ale buďme k nim shovívaví.
14. 09. 2010 | 12:43

Corina Everson napsal(a):

hezký klucí ale na mne by neměli

https://www.youtube.com/watc...
14. 09. 2010 | 12:44

Já Moravan! napsal(a):

Prágl.Díky výfukovým plynům,psím lejnům,špíně a zápachu.Zde vyrostlí jedinci trpí různými chorobami převážně napadající mozek.Někteří bezmozci nahrazují plýtké mozkové závity svaly.Čím méně prohlubní v mozku tím větší biceps.S tímhle IQ se nějak nedá jednat.Pouze zde tady máš a bumbej,papej.Jak známo ČSSD nakrmila tyhle budoucí inteligenty kmene Pšovanů,Doudlebů proti ODS jenom proto že NEČAS je z MORAVY.Morava ještě nezhynula a ani nezhyne,znovu v plné kráse povstane.Ó Moravo tys tak krásná zem...Za Protimoravský panflet z Úřadu vlády č.j. 16926/08 RNR proti Moravě požadujeme abdigaci Klause,demisu vlády ČR.,Exemplární potrestání aktétů panfletu.
14. 09. 2010 | 13:19

Pepa Řepa napsal(a):

Šmarjá to jsou věci.
Slibuji, že nikdy nepojedu tramvají č.11 směrem na jih, budu tvrdit, že ptáci odlétají v zimě na sever a nebudu poslouchat heavy metal. Už nevím, která kapela měla SS ve jméně (AC/DS?- zubařskej pomocte,mně).
Nechci podporovat takové odporné asociace na Kukluxklan.

A že jsem tak smělý, na JIŽNÍM Městě mají požít slogan Severní vítr je krutý?

Urbane, Vy máte ale starosti.
14. 09. 2010 | 13:26

neo napsal(a):

Já Moravan!

To pak synci z Ostravy musí mít ale vydudláno úplně...
14. 09. 2010 | 13:28

vlk napsal(a):

ODS před pár hodinami oznámila, že jejím kandidátem na primátora je Dr. Svoboda.
Když čtu blog pana Urbana soudím, že jednala rychle. Co rychle - zbrkle.
Tohle by byl ten správný primáš!

Už vidím tu fotografii před pražským magošem- ,jistě pár největších "es"z téhle fotečky by mohlo zůstat. K nim Ivan Jonák, manželé Stodolovi, Roubal- taky Ivan,Kutílek, heparinovej Zelenka - ten samozřejmě na jemnější - práci - třeba by mol mít gesci nad pražskýými domovy důchodců a tak / spolu se Stodolovými, ti ostatní by si jistě poradilis agendou neplatičů, bezdomovců, žebráků, ale také agendou územního plánu, stavebního odboru , živnostenským odborem - včetně agendy taxikářů...
No prostě samej klad.

a voni vyměklýho Svobodu....
Takhle z tý Prahy nikdy pořádný světový město typu Palermo nebo Chicago nebude.
14. 09. 2010 | 13:30

PatientO.T. napsal(a):

Nazdar Pepo Řepo:
http://metal.kvalitne.cz/me...

:-)
14. 09. 2010 | 13:32

Karel Matoušek napsal(a):

Co mohu po Já Moravanovi ještě říct? "Hele, nechtěl sis sednout?" Síla, pane Urbane teda.
14. 09. 2010 | 13:32

vlk napsal(a):

Jo - jedno jméno jsem zapomenul.. Musím to napravit- Řepka. Tak tomu bych svěřil kulturu.
IDS s e fakt v letošních komunálkách moc nepochlapila - místo Řepky slabingra a Budějičáka!!! Břízku...
14. 09. 2010 | 13:33

prirodovedec napsal(a):

P.R.: Za by autor nasel dalsi vyhonky rasiciho protofasismu (mirne odrostlejsiho nez od chance zahradnika? :) )?
14. 09. 2010 | 13:34

Carlos V. napsal(a):

Divny. Proc je nekdo prevkapen zjistenim, ze zli kluci jsou zli ?

A proc je treti zleva Hulinsky ?

A treti zprava Kolinsky ?
14. 09. 2010 | 13:36

hraesvelgr napsal(a):

Ten člověk s údajným KKK tričkem, je známý antifašista André Reinders, nepříliš lichtivě o něm píšou například na stránkách Národního odporu: http://odpor.org/index.php?...
Že je to agresivní násilník nepochybuji, ale že by to byl rasista a neonacista?? Blbost.

Landa byl možná kdysi rasista, ale rozhodně to nebyl a není neonacista. Je to spíš osoba inklinující k mysticismu a historii, takže s tou "nesporně nacistickou symbolikou" bych byl také velmi opatrný.
14. 09. 2010 | 13:37

XXX napsal(a):

Drsné, ale určitě ne překvapivé. Vyjímečná je pouze neobvykle zřetelná charakteristika skupiny včetně symbolického Landy, u kterého osobní ambice tradičně vysoce převyšují možnosti hlavy.
14. 09. 2010 | 13:39

Tencokida Hnuj napsal(a):

PatientO.T.
Pravda. Hudba sbližuje národy.
I svalouše z Jihu jistě dojme toť totok :
https://www.youtube.com/watc...

:---()
14. 09. 2010 | 13:41

r.m. napsal(a):

v krymu jim to z hlavy cikorky vyženou
14. 09. 2010 | 13:42

Jan napsal(a):

Stát i obecnou správu, což ještě "včera" bylo totéž, a logicky jednoho ducha, nahradily širokorozchodné instituce s intergrací převážně k myšlence zisku, navíc bez tvorby nadhodnoty z vlastního cyklu. Stalo se, že obchodní subjekt ve vzdělávání, čímž nemyslím školní jídelnu nebo kantýnu, nýbrž školu samu, tedy vzdělávací zařízení jako obchodní podnik, a to ve všech úrovních vzdělávání, stát dotuje stejně jako školu veřejnou, tedy státní či obecnou. Žasnu, že dav mlčel a dosud mlčí. Snad ještě z omámení tunelovou privatizací všeho dříve jeho. Holt, blbost je všudypřítomná, ale stejně nechápu, jak zejména dnes, když už není odkud brát, aby to nebolelo, může třeba pekař nebo zedník, a vůbec každý, kdo se živí sám a ze svého držet ústa i krok. Anebo je těch voličů momentální exekutivy tolik přímo zainteresovaných, že se jasně zlodějské praktiky stávají programem. Je-li tomu tak, pak jistě není proč se divit, kde jsme, a že učiteli fyziky stačí Nobelova cena z oboru, a byť minimum z pedagogiky, je zcela zbytečné, jak radí ministerský poradce Václav Klaus ml., ostatně tatík pana "poradce" říkal, že na právo je času dost.
14. 09. 2010 | 13:44

starý apač napsal(a):

Ježuš Mária a Svatý Jozef...bo čehos to duši dal...keď si už autor dal takú námahu,že vyplodil ten článok,mal by si dať aj tú námahu zisťiť o kom píše...Hanuman gym je špičkový klub,kde je jedno,akej si národnosti.A to ako sú chlapi skérovaní je ich osobná záležitosť. Zažil som tréning,keď sa tréner a runami skérovaný bojovník osobne venoval technikám dvoch Rómov...teda niežeby som sa na tom nebavil :-D
14. 09. 2010 | 13:46

Pepa Řepa napsal(a):

To Patient
dík. KiSS.
Fuj, neposlouchat, nejmenovat přijde protijižanská mravnostně politická policie a zašije nás za podporu protoprotoprotofašismu.

Jdu hodit do popelnice sbírku svých bluesmanů z jihu. John Lee Hooker půjde první. Paul Robsona ušetřím, ten zpíval písně utlačovaných, říkal jeden kádrovák.

Tenhle kádrovák-Urban- je ale razantnější.
Co Urban Blues z Chicaga, to se poslouchat může? Je to na severu.
Konečně začínám chápat co to ten kuklustán je.

A co ČSSD? Že by kontrovala fotkou naháčů do půl těla?

Paroubek, Špidla, veselej docent, drátheník, za orálek to jsou těla. Dámy by si přišly taky na svý.
14. 09. 2010 | 13:49

Marcus Agrippa napsal(a):

prirodovedec:
je to stejný kýč, jako kdyby tam byly holky z Baywatch - jenže to by bylo havárek : ) Takhle to ale působí - volte ODS jinak dostanete levý hák. I v USA kde by podobní"ostří hoši"bez problémů zapadli v davu by si asi žádná politická strana netroufla prezentovat své cíle v podobném hávu.
14. 09. 2010 | 13:50

starý apač napsal(a):

A INÁČ,ten druhý zľava je Peter Macháček,trénoval aj z chlapcami z Mosadu...to bude fašista ako poleno :-)))))))
14. 09. 2010 | 13:52

Tenco napsal(a):

Dnešní přemedializovaný svět je velmi složitý. Plný zvláštních překvapení a přetvářek.
Lidé postrádají smysl pro Řád, staré jistoty se vytrácí, už téměř na nic není spoleh...

https://www.youtube.com/watc...
14. 09. 2010 | 13:53

Arestei napsal(a):

Se vší úctou pane Urbane, to, že nacisté používali germánské runy je sice velice zajímavé, ale neznamená to, že každý nositel těchto run je nacista (já osobně mám rád období ranného středověku a runy mi říkají něco jiného než vám...). South is ours...jak napsal neo, má tam být north? Nebo theirs? Je to prostě drsná hláška, nic víc v tom nehledejte.

Já Moravan!: Piš srozumitelně, nevím, co jsi chtěl tím svým příspěvkem říct (krom toho, že jsi trochu blázen).
14. 09. 2010 | 13:55

neo napsal(a):

vlku,

kam se hrabou na Šlégra nebo Brožovou...
14. 09. 2010 | 13:56

Karel napsal(a):

Přesná ukazka party vymatlaných bezmozků.
14. 09. 2010 | 13:57

Petr napsal(a):

Upřesnění: Zdeněk Kvítek (ne Vítek) byl napaden při rozdávání Jihoměstských novin. Ramenáč mu několik výtisků roztrhal, zatímco jeho kolegové kontrolovali situaci. Kromě toho mu vyrazil z ruky fotoaparát. Elektronická verze novin (pdf) je na stránkách Hnutí pro Prahu 11.
14. 09. 2010 | 14:00

starý apač napsal(a):

asi tak vypatlaných,ako Jágr,Šlégr,Ploc ? Myslíš si,že ak niekto športuje a angažuje sa je automaticky vypatlanec? Mno,že by bola v tom trošku závisť?
14. 09. 2010 | 14:00

ferry napsal(a):

Nelze jinak ... Já už dávno psal,že demokracie a la ODS nemá kam jít jinam,než k fašounství... Papá Klaus to jistě věděl už při kladení základů této strany,řekl bych,že stoprocentně.Strana,která založila své bytí jen na prachách nemůže jít mezi lidi,k lidem a tak.Prachy,prachy... bůh opatruj Prahu i celou republiku,jestlu voliči nedostanou rozum a dál budou volit (zatím)chátrajíci ODS,nebo TOP 09,což je nejspíš ještě horší verze ódées ...A když i firma ABL nahradí policii pak jsem rád,že jsem už starý člověk.Nepamatuju Protektorát a nechci pamatovat ani to,co nejspíš přijde...
14. 09. 2010 | 14:02

Pepa Řepa napsal(a):

Apači a první zleva zřejmě na trenýrkách propaguje známého rasistu SPEJBLA.
Kdepak Péťa Pithart slyšel trávu růst, Jan Urban má zase zrak jako Bystrozraký.
14. 09. 2010 | 14:03

starý apač napsal(a):

No,Spejbl asi nemá opálených rád :-))),ty snáď áno? Ale to logo nad nimi hovorí o športe,nie o rasizme.A hádzať ich všetkých do jednej kolónky fašúň je úplne mimo.
14. 09. 2010 | 14:06

milo napsal(a):

Dovedl by si někdo z Vás představit existenci Převychovacích táborů umístěných ve věznicích, kam by byli posíláni jedinci na základě
návrhu obce (vyhýbání se práci, nedodržování morálních standardů).Záznam šel jejich dat ? Ne ? A přece je to skutečnost. Švýcarsko. 80. léta. Tuším, že včera se ministryně spravedlnost omluvila.

Asi má smysl si těchto pánů všímat.
14. 09. 2010 | 14:07

PatientO.T. napsal(a):

2 Pepa Řepa:

A považte, frontman skupiny KISS, jistý Gene Simmons, se narodil v Haifě. Vlastním jménem חיים ויץ‎, tedy Chajim Witz...
14. 09. 2010 | 14:07

milo napsal(a):

Dovedl by si někdo z Vás představit existenci Převychovacích táborů umístěných ve věznicích, kam by byli posíláni jedinci na základě
návrhu obce (vyhýbání se práci, nedodržování morálních standardů).Záznam šel jejich dat ? Ne ? A přece je to skutečnost. Švýcarsko. 80. léta. Tuším, že včera se ministryně spravedlnost omluvila.

Asi má smysl si těchto pánů všímat.
14. 09. 2010 | 14:08

Tencokida Hnuj napsal(a):

neo
Pan Jiří Šlégr je velmi solidní člověk. Možná má smůlu, že se kolem něj motají různí exoti (ostatně zde se také vyskytují, nebudu jmenovat), ale s tím nemůže nic dělat.

Zde jde přece o něco jiného - demonstraci bezduché síly. Jestli nechápete rozdíl mezi symbolikou osoby pana Šlégra a těchto nýmandů , pak je mi to samozřejmě líto.

Protože Vy jste přeci uvažoval v rovině memů, nebo se mýlím ?
14. 09. 2010 | 14:09

Tencokida Hnuj napsal(a):

ad Patient.OT.
Simmomns frontman ? Možná toho dnešního odvaru.
Bez Ace stojí Kiss za první pád singuláru nicku hoven.
14. 09. 2010 | 14:12

arlon napsal(a):

Pane Stejskale,
negativní zaměření blogů logicky vyvolává negativně zaměřenou diskusi. Nejsem si jist, jestli zrovna negativismus jako myšlenková rovina je myšlena Vašim zřizovatelem a chlebodárcem jako základ slušné a konstruktivní diskuse. Jisté je jen to, že Vám k dohledu nad blogery chybí stejný instrument jaký máte v dozorování diskutujících. Považuji to nedokonalost Vašeho projektu.

Pokuste se nad touto záležitostí s majitelem zamyslet a vylepšit kontrolu nad myšlením nejen diskutujících, kde se Vám již podařilo jakousi kulturu vypěstovat, ale i blogery a tím kulturní vytříbenost posunout k dalším horizontům a cílům.
Negativismus některých osob je překážkou jakýchkoliv smysluplných řešení nejen v běžných vztazích mezi lidmi, ale i v politice. Pan Urban je toho zářným příkladem.
14. 09. 2010 | 14:12

starý apač napsal(a):

he,he..nímandů...to potěš koště...Mne sa na Čechoch jedno páči.Vám netreba nadáva´t na úspešných ľudí.Vy si ich zhyzdíte,ofrflete a ohovoríte sami...
14. 09. 2010 | 14:14

mb napsal(a):

Řepa proč vy, který se zaklínáte morálkou ( křesťanskou ) kdykoli se vám to hodí ( = proti muslimům, proti multikultiralismu, proti ´kocábovitým´ )

relativizujete zjevné zlo ...

není mi to jasné ...

píšete urbane vy máte starosti ... ale urban jen veřejně pojmenovává to, na co se spousta lidí raději myslet neodváží ...

tak si to pepo řepo nějak ujasněte no ...

/nevidím zlo, neslyším zlo ... /
14. 09. 2010 | 14:14

arnazach napsal(a):

Je to jasné, levice musí víc cvičit.
14. 09. 2010 | 14:16

Pepa Řepa napsal(a):

Poslechněte, pane Urbane, vždyť Vy jste jak z té pohádky. Dlouhý, široký a bystrozraký.

Dokonce máte i svého prince Jiříka.
Vzpomínáte, jak ho taťka posadil do první řady FS. Většího dementa tam nebylo i Mareček byl proti němu Einstein.
A teď se -recyklát-objevil jako kandidát na starostu. To tam může být rovnou Hurvínek.

Mně je ODS ukradená, ten Svoboda nic moc, ale aspoň není pro srandu.

Jak chcete proti Tůmovi a Reedové uspět s Hurvajsem????

Vy víte, že to je ztracený boj!!!
Tak začneme nálepkovast fašismem, kukluxklanem, xenofobii atd.
S tím jste měli přijít dřív. Z KANu udělat KUKLUXKAN.
Ale dneska?

Ale zase pobavíte a předhodíte kost flusstrátům, kteří pomelou tu svou. Ne o vlastní neschopnosti, ale o protofašismu.
14. 09. 2010 | 14:20

stejskal napsal(a):

Rozumím, pane arlone.

V nejbližší možné době vyzvu majitele těchto stránek a svého chlebodárce (nadnárodní investiční skupinu Warburg Pincus resp. její představitele), aby se se mnou nad Vaším podnětem zamyslel.

"S kontrolou nad myšlením" začneme u pana Urbana (i mně přijde, že myslí moc).

Hezký den.

Libor Stejskal
14. 09. 2010 | 14:21

Vico napsal(a):

No Urban je jako obvykle nekorektní,runové písmo, fascinace nacismem...

Nicméně plakát je opravdu zvláštního ladění a vyvolává asociace suterénu s vlhkými stěnami s trubkami na stěnách. Pach potu smísený se štiplavou vůní masážní emulze. Ring a v něm najatý sparingpartner do kterého buší sportovně založený pan radní, zatímco jeho podržtašky buší jen do kožených pytlů v předsálí...

Křehký Mádl a malá ošklivka Issová už dopřesvědčovali.

Ti kluci stojící na kraji vlevo a na kraji v pravo by přesvědčili i mně.

Na Praze jedenáct si ve volbách zřejmě "sociální dělníci" neškrtnou. Parketa zvolna obsazena.
14. 09. 2010 | 14:26

Marcus Agrippa napsal(a):

starý apač:
tak on Mike Tyson byl svého času taky dost úspěšný. Že by ho ale využívali politici pro kampaň ( tím by si vykopali v USA politický hrob )?! Rolling Stones využívaly Hells Angels jako"pořádkovou službu"a byl to pěkný průšvih. Nebo že by ODS ze zoufalství přešla od podpory vývoje a ne montoven k mlátičkám znalým bojových sportů?!
14. 09. 2010 | 14:28

starý apač napsal(a):

Kto neplive ,není Čech...hop,hop,hop
14. 09. 2010 | 14:28

starý apač napsal(a):

to agrippa: Ja nemožem byť objektívny,daný gym poznám a je to tam super.Rozhodne iné,ako tu duševne ejakulujú športovci v behu s myšou...
14. 09. 2010 | 14:33

Vlkodav napsal(a):

"demonstraci bezduché síly" - to je hned vidět jednoduchost uvažování: má svaly, je to bl.... Myslím, že to spíš dost prozrazuje o autorovi tohoto výroku!
14. 09. 2010 | 14:34

Pepa Řepa napsal(a):

Embéčko, nechte si udělat výbrus.
Kde vidíte na té fotce zlo?

Já tam vidím nápis, že devět nabouchanců (možná vypatlaných, možná ne) podporuje sport na Jižním Městě.
Nic víc, nic míň. A vyvozovat z toho krkolomné konstrukce o fašismu je velmi úsměvné.Jaký jiný slogan chcete použít, když jde o JIH, Jižní Město.

Vy jste nikdy nepotkal nabouchance, kterému to TAKÉ myslí?
A sport má propagovat kdo?
Někdo s figurou mladého Stropnického?

A jak jste z té fotky usoudil, že je v ní ztělesněné zlo?
14. 09. 2010 | 14:35

Martin napsal(a):

Moc a sílu získáš penězi, tenhle billboard nemůže politika vůbec vyděsit. Namakanej boxer je jen loutka.
14. 09. 2010 | 14:37

starý apač napsal(a):

Viď Kličko v Ukrajinskom Parlamente...mimochodom Mudr.
14. 09. 2010 | 14:38

vlk napsal(a):

Neo
vona Brožová někoho zmlátila? Nebo chtěla zmlátit? Dej link, rád se na to podívám.
Pepa Řepa

koukám, že jste skutečně ctitel tradičních hodnot.
V tomto případě hesla Ve zdravém těle zdravý duch! To víte, kavárenský intoš Urban , to je fakt divná fugura..
Jen si kupodivu vůbec nejsem jistý, jestli otec Tyrš by vyslovil v dané kauze podpor vám či Urbanovi. Spíše bych to viděl na toho Urbana.
14. 09. 2010 | 14:45

Marcus Agrippa napsal(a):

starý apač:
ne ne - to chraň. Osobně nemám vcelku nic proti bojovým sportům. Určitě spousta lidí v tom najde smysl života. Ale na tom zkrátka není možné stavět politickou kampaň - minimálně to působí pro většinu lidí agresivně a nekulturně. A je dost podstatný rozdíl - potetovaný agresivní maník a sportovci reprezentující ČR. ODS to myslím moc marketingově nevyšlo - navíc v hlavním městě.
14. 09. 2010 | 14:46

Tencokida Hnuj napsal(a):

Vlkodav
Nesmíte se dívat jen na obrázky.
Občas si přečtěte komentáře.
Ale hlavně - blog.
Pak - nevytrhávejte věta z kontextu. Kdy jsem reagoval na nea.

Pak suďte. Ale zkuste začít u sebe. Možná že tam je ukrytý klíč. Ne v jednoduchých soudech, tedy spíše siláckých nadávkách.

Hmm. Jak ty věci do sebe pěkně zapadají.

Že by tohle byl ten Řád ? :---()
14. 09. 2010 | 14:48

starý apač napsal(a):

To Agrippa. Ale oni veľmi úspešne reprezentujú ČR :-D.Sú to mená vo svete naozaj známe,len v Cz je to menšinový šport.Je to trochu iný svet,tam je tetovanie čosi ako amulet.A 95 percent z nich sú totál kľudasi,na tréningoch sa tak vymlátia,že už nemajú chuť ani túžbu vonku len tak sa mlátiť.No neoplatí sa ich naštvat :-D..Ale ako všade,aj medzi nimi je zopár magorov,ako všade.
14. 09. 2010 | 14:52

Pepa Řepa napsal(a):

To vlk
Nepopírám, že může platit:
V rachitickém těle, zdravý vzduch.
14. 09. 2010 | 14:55

r.m. napsal(a):

Ordo Lumen Lempli, looser s.r.o.
Urban, dobrý ;););)
když už jste zmrvili to pražský jaro a zvorali listopad, aspoň tohle.
14. 09. 2010 | 14:56

starý apač napsal(a):

to r.m : Musím ťa sklamať,tých nedostaneš,aj keď o nich snívaš :-)))
14. 09. 2010 | 14:56

mb napsal(a):

řepo , řeči o výbrusu si nechte ... když hovořím o pojmu zlo, mám na mysli:

Politická moc doposud umožňovala vybraným „městským politikům“ korupci, a v jejich poněkud primitivním světě především rozsáhlé manipulace s územním plánem a podvodné kšefty s anonymními spřátelenými developery.

dále pak : Členové ODS z Prahy 11 vyprávějí o situacích, kdy se na schůzích jejich organizace někdo při diskuzi odvážil nesouhlasit s vedením, přišel k němu, většinou zezadu, hodně ramenatý „příznivec“, dal mu ruku na rameno, a pošeptal mu: „Ty sis chtěl sednout, viď?“

a zejména pak:

na konci června se předseda opozičního Hnutí za Prahu 11 Ing.Jiří Štyler ocitl v Thomayerově nemocnici poté, co ho neznámý pachatel udeřil boxerem do obličeje.

a : Počátkem září tohoto roku napadli tři stejně neznámí útočníci kandidáta Hnutí za Prahu 11 Zdeňka Vítka, který se pokoušel rozdávat letáky svého hnutí. Půl hodiny předtím si ho fotografoval pracovník radnice Prahy 11. Útočníci se ho nejprve snažili vytlačit, a poté ho jeden z nich napadl s tím, že narušuje „Dny Prahy 11“, oficiální akci, kterou pořádala radnice. Pod pohrůžkou násilí byl z místa vyhnán i další opoziční kandidát Ladislav Kos. Radnice se od potyčky, jak jinak, distancovala.

připusťe že prezident je zmetek, který nerespektuje rozhodnutí správního soudu, mafiánský kapitalismus že není nejlepší možnou správou věcí veřejných a nejlepším z možných světů, a nazývejte věci pravými jmény ...

pak vám nebudu vyčítat vaši křesťanskou zásadovost a lpění na tradičních / konzervativních hodnotách ... A PRÁVU ...

dokážete li spílat pouze jedné straně, činíte se nevěrohodným celkově ...

s pozdravem řepo
14. 09. 2010 | 14:59

Pepa Řepa napsal(a):

To r.m.
i to se vyloučit nedá, pokud je satanáš čtyřprocentní.
A embéčko tam vidí hned satanášů devět.
Mimochodem, proč 9, když je to Praha 11?
Že by zase nějaká symbolika?
14. 09. 2010 | 14:59

Vlkodav napsal(a):

Tencokida Hnuj

Vám to možná zapadá, ale já nehodnotím lidi podle toho, co o nich jiní říkají, ale podle toho co dokázali.
Takže já jsem pro Řád!
14. 09. 2010 | 15:00

Tencokida Hnuj napsal(a):

Vlkodav
Tak to se asi s panem Šlégrem mýlím. Omlouvám se. Asi mě špatně informoval, co o něm lidé říkají. :---()

BtW - v tomto státě jsem docela hrdý na to, že jsem podle Vašich měřítek nic nedokázal.
14. 09. 2010 | 15:04

Pepa Řepa napsal(a):

To mb
nejen výbrus, vyměnil bych těsnění pod hlavou.
Zapomněl jste totiž zkopírovat ještě jednu Urbanovu-řekl bych, že klíčovou- větu, resp. dvě.
----------------
Připusťme, že nic z výše uvedeného není pravda. Že jde jenom o sprosté drby, roznášené politickou konkurencí.
!!!!!!!!!!!!!!!!!!
----------------
Takže veškerá debata je o věštění z fotografie. O ničem jiném.

To umíte náramně. Vy i autor.
14. 09. 2010 | 15:06

abc napsal(a):

Nevím , jestli se nad tou Řepáckou banalizací zaplakat nebo zvracet.Kdyby šlo o plakát ČSSD už by tu poletovaly o hlášky o Kočkovi a kolotočářích.
14. 09. 2010 | 15:08

Vlkodav napsal(a):

Tencokida Hnuj

No nebuďte smutný, třeba ještě něco dokážete, naděje umírá poslední.
Skuste třeba posilovat, víte že platí: Ve zdravém těle zdravý duch!
14. 09. 2010 | 15:08

PatientO.T. napsal(a):

14. 09. 2010 | 15:17

mb napsal(a):

řepa ... ještě jednou ( zřejmě naposled ) ... je mi jedno kdo je na fotce ... od pohledu jsou to odpudivé typy ale když se vám líbí je mi to jedno , fajn ...

co mi jedno není jsou developeři a územní plán ....

viz velká koalice paroubek bém ... později jednobarevná odeesácká vláda ....

prostě mi připadáte proti zločinům a zločinců z ODS imunní ...

tak si prosím nehrajte na moralistu, jedná li se o jiná témata ....

to že něco není jasné .... a dá se obrátit : prokažte že ...

je samozřejmě pravda ... ale dá se vycházet i z indicií ( viz. korupce která se blbě prokazuje )

z indicií usuzuji ... že řápková nestudovala řádně .... ačkoli titul ji odebrán nebude ...

pane řepo ...... bděte .... a měřte všem stejným metrem ....

njn
14. 09. 2010 | 15:19

Pepa Řepa napsal(a):

To ábíčko
já bych zaplakal.

Ale jestli jsem Vám narušil Vaši hru, že autor předhodí kost zakyslým frustrátům, cosi napíše, pak sám uvede, že kost nemusí být pravá a regiment se do kosti zahryzne a spustí tu svou-úplně od věci-, klidně si poslušte, já stejně musím pryč.

Vydovádějte se a po volbách zase spustťe, že za prohru nemůže Vaše neschopnost a blbost, ale media, zelenka, vítr či déšť.
V tom to je.
Hezkou zábavu.
14. 09. 2010 | 15:20

stejskal napsal(a):

Dobrý den,

smazal jsem několik příspěvků obsahující hrubé urážky a vulgarismy, neboť tyto jsou v rozporu se záměrem našich stránek, tedy poskytovat prostor pro věcnou a korektní debatu.

Děkuji za pochopení.

Libor Stejskal, editor blogů
14. 09. 2010 | 15:20

stále rebel napsal(a):

No, Urbane, mám podezření, že vám pravé předvolební praktiky začínají vadit až když jsou používány proti vašim příznivcům.
14. 09. 2010 | 15:22

ervin napsal(a):

Autor je cestny do te miry, ze pripousti, ze jim uvadene skutecnosti nejsou pravda.
14. 09. 2010 | 15:23

vlk napsal(a):

Pepa Řepa

No nemusíe se do to multi kulti intošství tak nutit.. A kvůli vá mně už vůbec ne.
To bych si od vás nikdy nedovolil žádat. Ba ani pomyslet.
Jen nevím , jak to udělat s příštím presidentem... Klaus je sportsmen. Takže tam jste ready. Ale signalisovaní kandrdasové -prý s e sklony k alkoholismu Sobotka nebo evidentní tělonetáhlo Paorubek?
To vás přece nemůže rajcovat.
Takhle Arnie kdyby byl.. co?
Mno -Arnie není k mání . Toho zlákaly už holky z Pobřežní hlídky. Toho Němcová zjevně do Žlutejch lázní neurve...
Takže fakt jedinej vhodnej, co mne napadá, abych vám yhověl - není Řepa, ale ten Řepka, o kterém jsem se zmínil.
Snad ho, už pro tu téměř symboliku budete akceptovat.

Už proto, ža madam Řepková, co se týče multi kulti a intošů, tak ta má dokonale jasno.
a Řepka taky .Hodnoty jsou pro něj hodnoty.A o těch s e nediskutuje:
http://sportreport.lidovky....

Jo a mladej ten má absoluutně správný jméno - nomen omen by se řeklo To masso, pardon Tomasso.
Ale tatík by se na Hradě vyjímal dobře.
14. 09. 2010 | 15:24

mad sheep napsal(a):

Pan Jan Urban se jiz naprosto pomatl. Clanek je naprosta smyslenost. Autor se snazi automaticky delat z lidi venujicich se bojovemu sportu, jako je box, muay thai, MMA apod. jednoduche clovicky a xenofoby, nebo naopak kriminalni zivly. Mnoho z techto lidi jsou velmi vzdelani lide z rozhledem a tetovani, mnohdy z vlasteneckymi motivy, na to nic nemeni. Neco podobneho jsem videl, ne tak davno u demonizace jedne alpske rostliny, kterou mela ve znaku nejaka slozka nemecke armady za WWII.
14. 09. 2010 | 15:42

limeta napsal(a):

Díky, pane Urbane, trefné.
14. 09. 2010 | 15:44

CtenarLibor napsal(a):

Dobry den,

precetl jsem si clanek a take diskuzi pod clankem a neda mi to abych na to neregoval...
Jak jiste vime kazda "kampan" v tomto pripade billbord, se pripravuje par dni nasleduje foceni atd...tedy nejedna se o nahodnou "momentku z dovolene" podle meho nazoru vsichni zucastneni na fotografii vedi co maji na sobe, myslim ze zdeluji svuj postoj naprosto zretelne... Chcete my tvrdit ze hlaska "South is ours" pro ne neznamena vic nez jen napis na tricku? Ze nevedeli, jaka historie ho predchazi? Po zhlednuti billbordu mohu rict, ze dojem je opravdu silny, prijde mi to jako rasove motivovy billboard s umyslem zastrasit. Nekdo to rika, ze do telocvicny chodi i romove, proc nejsou na billboardu? Proc je skupina tolik jednotvarna. Tvrdim ze se pri vyrobe kampana dalo postupovat i rozumneji...Prome je to jednoznacne rasove motivovany billboard..
14. 09. 2010 | 15:45

mad sheep napsal(a):

To CtenarLibor:
romove na billboardu nejsou, protoze pokud byste se vice zajimal, tak byste na billboardu poznal nekolik ceskych reprezentantu v Muay thai a nekolik znamejsich priznivcu tohoto a podobnych sportu.

Kdyby tam byli karatisti v kimonech, tak by to jiz bylo v poradku?
14. 09. 2010 | 15:50

Kid napsal(a):

ti primitivové na plakátě mají být voliči ODS, nebo jenom ochranka Mlejnského?
14. 09. 2010 | 15:58

Dingo napsal(a):

mad sheep: proč, když jsou dle vás inteligentní, se nechávají fotit se starostou Mlejnským, který je známý svými nestandardními praktikami a umlčováním opozice na radnici? Že by v tom jeli také?
14. 09. 2010 | 16:00

arlon napsal(a):

Velice správně, pane Stejskale, jste moudrý muž a své práci rozumíte. Nemějte strach přitlačit na pilu, již se Vám notně otupila a jen tak pobrukuje.
https://www.youtube.com/watc...
Pila, pane Stejskale, musí zpívat až létají třísky, není-liž pravda. Vy rozumíte velmi dobře, ale i humor je potřeba.
Pěkný den.
14. 09. 2010 | 16:01

Šimon z Prahy 11 napsal(a):

Hmm, tyhle plešky na Jižním Městě rozhánějí akce opozice, Hnutí za Prahu 11, trochu to připomíná metody SA ve 20. letech
14. 09. 2010 | 16:04

Carlos V. napsal(a):

Pane Urbane, dosel jsem k zaveru, ze jste skryty priznivec ODS.

Mozna je to skryto i pro Vas, ale pomahate ODS odvratit reci od jejich zoufaleho rozhazovacneho hospodareni, kamaradickovani apod.

Naopak ODS popularizujete - kde Vas prispevek je tak legracne ideologicky, az se jeden zacne tech chudaku z ODS zacne v duchu zastavat.

Vas bych vskutku nechtel mit jako zastance ...
14. 09. 2010 | 16:05

Pepa Řepa napsal(a):

To vlk
Řepka? Ani náhodou.
Jsem sešívanej. Na těle i na duchu.

Nevím, proč by měl bejt ten kdo sportuje za debila.
Ve sportování bych nepodceňoval ani Urbana, vypadá na houžev.Na kavárenskýho bych ho neviděl.

V pondělí se mi v půl 9 u Rudolfina přimotal před auto Tůma.
Jel do práce na malém bílém kolečku. V kvádru. Chodil hrát tenis na starou Banku. Sobotka to na Cibulkách taky vyběhá. Paroubek? Nedovedu si představit, že by popoběhnul.Zdenda Škromach v hampejzu nevylez ani schody do patra.

Nejlepší prezident?
Asi Jára. Ležící, spící.
14. 09. 2010 | 16:07

Kid napsal(a):

to Řepa: Churchill byl zapřísáhlým nepřítelem sportu, Roosevelt vládl z kolečkového křesla - a jací to byli politici......je úplně jedno, jestli politik sportuje nebo ne.....nechápu, co má váš příspěvek dokazovat
14. 09. 2010 | 16:14

Klokain napsal(a):

Z propagace nacismu se dá obvinit kde kdo. Skupina KISS, scoutský oddíl protože má ve znaku alpskou protěž, jedna francouzká automobilka protože má stejný znak jako jedna divize SS. Stejně tak jako naše záchraná služba, která používá znak jiné divize SS. Taky stáří Římani, protože hajlovali kde mohli. A tak dál, a tak dál. :)
14. 09. 2010 | 16:17

Vlkodav napsal(a):

Kid

1: "ti primitivové na plakátě"
2: "je úplně jedno, jestli politik sportuje nebo ne.....nechápu, co má váš příspěvek dokazovat"

Trochu schíza, co?
14. 09. 2010 | 16:22

PePa napsal(a):

Ať je to jak chce, tak ten bilboard musel vymyslet člověk, který nemá rozum. Koukat na nabušené borce a spojovat si s nimi politiku, je dosti odpuzující. Doufám, že ODS v Praze obdrží od voličů KO.
14. 09. 2010 | 16:23

snowfox napsal(a):

Zdá se, že si chlapci na Praze 11 nejsou tak úplně jisti svou volební porážkou a trochu to posichrovali.
Štěstíčku je holt třeba jít naproti.
14. 09. 2010 | 16:28

Pepa Řepa napsal(a):

To Kid
dokazoval, že věštění z fotografie je disciplina, kterou by měl Urban přenechat jiným mágům.

Pak jde o to, že když nemáš vhodného kandidáta do voleb, či máš kandidáta blba a jsi naprosto bezradný, je nejjednodušší cestou označit protikandidáta za fašistu.
To myslím všeobecně, ne pokud jde jen o tento konkrétní článek.

Nikde netvrdím, že nesportovec nemůže být dobrým politikem. Btw patřím k obdivovatelům WCH.
Tvrdím, že když někdo sportuje nemusí mít v hlavě vymaštěno. Tím jsme opět u věštění z fotky.

O nic jiného než o fotku tady nejde. A jaký můžete mít lepší příklad než Libora.
Je to rasííísmus a fašismus, na fotce chybí Pišta, Čang a tři džendrtety.
To je přece důkaz rasíííísmu jako hrom.Kocábovití se scházejí.
Ale sorry, už musím jít.
14. 09. 2010 | 16:30

mad sheep napsal(a):

To Dingo: Nevim, co je pravda o Mlejnskeho praktikach. Nejsem z teto mestske casti. Oni o techto vecech take nemusi vedet. Myslim, ze ani jeden z nich neni z Prahy 11 a jednoduse vidi podporu jejich sportovniho centra, tak se nechaji vyfotit na billboard.
Me se nelibi, jak se demonizuji nekteri lide, kteri se intenzivne venuji nejakemu sportu, ke kteremu patri svaly a treba i nejaka kerka.
14. 09. 2010 | 16:32

mb napsal(a):

řepa ... ještě jednou si přečtěte můj příspěvek v 15 19 a v klidu a věcně zareagujte ... thanks ....
14. 09. 2010 | 16:41

KM napsal(a):

Ačkoli jsem zásadně pravicový volič, jsem nucen konstatovat, že něco tak blbého a nevkusného jako je tento billboard musela ODS nechat vytvořit jen v rámci pokusu o obzvlášť spektakulární politickou sebevraždu.

Jinak nic proti bojovým sportům, ale pokud je jejich vyznavači prezentují způsobem budícím dojem, že by náhodnému kolemjdoucímu nejradši dali cvičně přes hubu, je to ve vztahu k těm sportovcům kontraproduktivní a ve vztahu k té politické straně prostě pitomé.
14. 09. 2010 | 16:43

Alibernet napsal(a):

Kampaň ODS je trapná a ubohá jako obvykle. Ovšem zkusil jsem nacpat heslo "The south is ours" do googlu a vyjelo mi 2000 odkazů, z toho první ten Urbanův (na českém googlu, na slovenském je třeba až čtvrtý), což mi přijde, že není moc na to, jak známé prý to heslo je. Navíc heslo podle mne zcela jasně odkazuje na jih Prahy. Do toho nějaké runy, celkově se mi zdá, že Jan Urban (opět)plete z hovna bič.
14. 09. 2010 | 17:02

vlk napsal(a):

Pepa Řepa
kdo sportuje za debila? Já sna d něco takového napsal?
Když ho chci kandidovat na prezidenta? No dovolte???
Ale když vidím ten oduševnělý plakát, tak holt jsmepopustil uzu fantasii.

To snad smím.Ne?
Když ne Řepka, protože jste šešívka, tak musím zamačknout slzu na d tím, že takový Hildebrandt už asi není mezi námi.. Ten by se Řepkovi jako kandidát určo vyrovnal. Když jej pamatuji já, tak vy musíte taky.
Proti Tůmovi nic nemám. Užjsme tady pod jiným blogem psal, že být obyvatelem té díry po granátu, co si říká praha, měl bych teď docela vážný problém. Zda to hodit Tůmovi,prootže má můjprofesní respekt nebo mu to nehodit, protože prostě Kalousek a jeho parta ode mne nikdy žádný hlas nedostane. Naštěstí se mne tohle rozhodování netýká.

Noa Paroubek se Škromachem.. Mají mně sympatické postavy.
Ovšem jen postavy. Rozčafných moudrých mužů, co nikam nekvaltují.
14. 09. 2010 | 17:03

Opitz napsal(a):

to je snad už paranoia ne? Když někdo dělá box a má kérku, tak je nácek? Box je přece regulérní sport a pěkně náročný a tam se náckové nikdy neudržej, páč jsou to lemplové a mají svý vlastní problémy, které jim jen boxeři dají pěkně bolestivě sežrat...
14. 09. 2010 | 17:06

hhonz napsal(a):

Zrovna u Mlejnského není třeba operovat fašismem nebo zastrašováním opozice. Stačí si vzpomenout, že se na post starosty dostal po té, co bývalá paní starostka hned po volbách odstoupila (dostala nejvíce hlasů) a stejně další členové bývalé radnice. Prostě klasický podvod na voličích. Proto se tomu ani nedivím a Mlejnského volit nebudu. Nebojím se, že by starostoval dále.
14. 09. 2010 | 17:08

Kokrhele napsal(a):

No, že jsou v ODS fašisti víme už dávno. Koneckonců zmetek, který svolal "slavný" pochod Národního odporu před plzeňskou Velkou synagogou byl rovněž člen ODS. A kydž si pak člověk vzpomena na bílé mikinky Mirka Topolánka s číslem 18, oblíbeným to oděvem evropských neonacistů, není třeba dodávat už vůbec nic.
14. 09. 2010 | 17:11

abc napsal(a):

ŘEPA:

Že zrovna vy píšete o zakyslých frustrátech.Vždyť cokoli z vás vyleze, je uklohněné na kyselo.
To jste vždycky tak neodolatelně bystrý, že mě spojujete s ČSSD ? Ta poznámka směřovala k vaší nepřehlédnutelné jednostrannosti - vy křesťane ....
14. 09. 2010 | 17:13

Dingo napsal(a):

haha, ano, holohlaví vyznavači bojových sportů s kérkami jsou označováni často za nacisty, rozumím, ovšem druhá strana má tendenci každého intelektuála považovat za levičáka a každého kritika neoliberalismu a globálního kapitálu za komunistu, že, Řepo:))
14. 09. 2010 | 17:30

vh napsal(a):

Napsat že upravená starogermánská abeceda jsou pseudokeltské runy chce značnou dávku kreativní blbosti - stejně jako spojovat cokoliv keltského (nebo pseudokeltského s nacismem). Že mají různí náckové oblibu v runovém písmu je pravda - ale nejen oni. A cokoliv z toho odvozovat má blíž k věštění z křišťálové koule než k logické dedukci.
14. 09. 2010 | 17:35

Vico napsal(a):

Proč bych z předvolebního billboardu neměl vyvozovat neverbální konotace, které vyvolává?

Když tedy nebudu apriori vycházet co nabušenec-to blbec, tak nám ti klucíí s kérkou dávají nějaký vědomě cílený vzkaz.Pokérovaný kickboxer vlevo zaujímá bojový postoj. Pokud není v tu chvíli volič v dvojitém krytu, tlamu už nezachrání.

- "King" v červeném tričku dle řeči těla se zrovna netváří přátelsky. Rukama v bok dává signál, že přátelský pokec právě skončil

- další čtyři zaujímají naprosto shodný postoj. Skoro jako na povel tělovýchovného náčelníka. Budí tím dojem nezlomné jednotnosti a drtivé převahy.

-Z té čtveřice ten zcela vlevo- tak před ním by se rozklepal i Krejčíř. Nejméně bojovně se tvářící další muž vedle Landy je zřejmě "hodnej strejda"- vyjednávač. Landa se zaťatými pěstmi vypadá na pošuka, který vedle svalovce zcela napravo dělá takzvaně ramena.Komické je pouze to, že pěst připravena k útoku je zaklesnuta za paži "hodného strejdy".

Pokud to nejsou vymaštěnci, kterou skupinu voličů tím chtějí oslovit? Někoho určitě.
14. 09. 2010 | 17:50

pm napsal(a):

Jo, rambove. Ale sprostota predvoleni kampane, jako byla za Myrka je asi nenavratne pryc. To byl , Myrek, to byl agitator.
Skoda, ze zmizel v propadlisti dejin.
14. 09. 2010 | 17:56

Frank napsal(a):

Pekny clanek, zatim jsem se te fotce pekne zasmal .. Necasovi neni co zavidet, ale rozhodovani tezke mit nebude.
14. 09. 2010 | 17:57

kajinek napsal(a):

9 muklů na zadržovací vazbě?,přesně takový pohled se totiž každému naskytne návštěvou kterékoli čezké věznice.
Albánci ,Ukáčka ,Cikorky ,Světský a ODS.
14. 09. 2010 | 18:01

Kolbaba napsal(a):

Soudruh Urban mi řádně osvětlil, že žiji na nejnebezpečnějším území celé Prahy, nejzanedbanějším a vůbec obecně nejhorším.

Já vůl, že jsem si toho dosud nevšiml a jsem na Jižáku spokojený
14. 09. 2010 | 18:03

Sladký napsal(a):

Očekávat od ODS slušnou a rozumnou politiku je přibližně totéž,jako myslet si,že fekální vůz přiváží kvalitní pramenitou vodu.
14. 09. 2010 | 18:15

Sladký napsal(a):

A nebo ještě silnější varianta- spíš se dočkáme toho,že fekální vůz přiveze pramenitou pitnou vodu než od ODS slušné a rozumné politiky.
14. 09. 2010 | 18:17

Sladký napsal(a):

Howe nalizat- není to nějaká narážka? To,že jste paranoidní ještě neznamená,že po vás nejdou.
14. 09. 2010 | 18:18

levicový volič napsal(a):

Dost bylo pravice!
14. 09. 2010 | 18:20

Sladký napsal(a):

Velký domeček,malý mozeček.
14. 09. 2010 | 18:23

Petr Havelka napsal(a):

Pěkná sbírka týpků. Více jak polovina z nich ma nos uhlý na stranu. Starosta Prahy 11 je neschopný manažer, být ním obejmu se s těma, kteří těm plakátovejm kolíkům ty frňáky na stranu uhnuli :)
14. 09. 2010 | 18:37

Gren napsal(a):

Časy se holt mění...největší hit poslední doby je vytetovaný hákáč nad kotníkem pravé nohy...nová doba nepřináší jen zdražování.
14. 09. 2010 | 18:41

DY napsal(a):

vždyť je jedno, jestli "South is ours" je kukluxklanu nebo ne a jestli "runy = nácek" nebo ne.

Hlavní poselství je, že Mlejnský "já může proboha tohle někdo myslet jako předvolební reklamu?". Vždyť to připomínám mnohem víc takové ty antibillboardy od konkurence -
něco jako "všichni se podívejte, jakej je Mlejnský namachrovanej frajírek a jakou si vydržuje ochranku".
Nějak nechápu, jak někdo může takové pako volit - ne proto, že bych si myslel že je nácek atd., ale proto, že mu evidentně chybí soudnost.
14. 09. 2010 | 18:42

DY napsal(a):

eh, slepily se mi věty...mělo být:

Hlavní poselství je, že Mlejnský se zbláznil. Jak může proboha tohle někdo myslet jako předvolební reklamu?
14. 09. 2010 | 18:44

michal napsal(a):

Když jsem viděl ten bilboard poprvé, zasmál jsem se. Druhý pán zleva mi asocioval levný výčep kde čepují pivo King, kde se první pán zleva a první pán zprava po zápase poperou, kdo je větší king a prostředních pět pánů na ně povykuje od vedlejšího dubového stolu s půlitry piva v rukou.

Po přečtení článku pana Urbana jsem se zamyslel, proč a jaké lidi dráždí ukázka síly (ať už je pojatá jakkoli úsměvně). Tenhle typ lidí je nadšen billboardy s usměvavými ženami a dětmi, chundelatými plyšáčky, rozkvetlými loukami, hrajícími si lidmi. Společné mívají autoři obdobných článků dvojí - neživí se prodejem své práce jednotlivcům nebo firmám, ale státu nebo polo(státním) organizacím. Druhým častým společným aspektem jejich práce (a sem možná pan Urban nepatří) je kolektivistická ideologie a představa, že člověk je jen kolečko v dobře namazaném strojku společnosti, který zrovna my musíme řídit, protože jsme nejchytřejší. Občas nějaké kolečko promáznout, protože je pomalé, občas nějaké přibrzit, protože je moc rychlé. Zkrátka lidé, kterým neříká vůbec nic lidská individuální svoboda. A je to logické; říkala-li by, musely by se jejich posty zrušit (Křeček, Pehe, Štern, Tožička, Keller, Appeltová, a mnoho dalších).

Nu, a ztratil jsem část antipatie k ODS, kterou cítím od doby "rozkročení doleva".
14. 09. 2010 | 19:08

občan napsal(a):

Kecy, kecy atd. Však oni dobře ví, ti naši Pražané proč volí ODS,béčko TOPku a lumpy z ABL, tedy VV !!!
14. 09. 2010 | 19:12

Moroz napsal(a):

V době kdy čezká profesionální armáda nosí znaky a symboly divizí SS a Landák jim jezdí zakokrhat , velmi dobře zaplacen z našich daní ,v době kdy čezká vláda podporuje války izraele a izrael zase čezkou vládu dodávkami pandůrků a košů do metra ,také z našich daní těžce zaplacených ,tak v takové době se již nelze ničemu divit.
14. 09. 2010 | 19:14

vlk napsal(a):

vasja
jasně.
Kal jinak. Koukám, že ty to musíš vědět! Zdá se, podle hlášky , co jsi s em dal, že jsi často dělal Špejblovi sparing. Tedy zrovna když byly obsazeny všechny pytle. A von pospíchal. Prej má hodně dobroutvrdou zadní ruku. Aspoň to psali v místním plátku, když byl v městysu tzv. Večer bojovníků. Podle toho, cos napsal jo. je schopen s ní jistě vymlátit mozek z hlavy.
Kolbaba
no vždyť to Urban to píše -South is ours- ve vaší češtině Kolbabův je Jižák...Takže jste tam logicky spokojený. Pan starosta a jeho poradní sbor bdí.

Vico,
skvěle se bavím.

Tedy až na jednu drobnost. Když sec d em na Praze 5 vyvěsila ten dmentní plakát, okamžitě toho byla plná sdělovadla. Včetně zdejší blogosféry. Prostě to zpravodajsky jelo.
Když podobnou hovadinu vyvěsil Šlouf a jeho parta, tak bylo celkem ticho po pěšině.
A když se objeví tohle agitační komando, tak s vyjímkou jana Urbana ,nikdo ani nepípne!
Hlídací ratlíci české demorkatury jsou prostě nejspíš přechodně paralyzováni.
Třeba si za nějaký čásek přečteme, že i sportovci jsou mladí , nagažovaní lidé, kteřé mají naprosté právo vyjádřit svůj politický názor. A že jsou roztrpčeni Paroubkovou demagogií. Stejně jako demokrati vajíčkoví...
Sakra proti Paroubkově demagogii a aroganci........Von už tam není..
14. 09. 2010 | 19:14

michal napsal(a):

Moroz, čtou sem tam něco o historii a rozlišujou mezi Waffen SS a mezi Einsatzgruppen; pochopili by, proč jsou mezi profesionálními vojáky Waffen SS považovány za z pohledu vojenského odborníka v lecčems následováníhodnou jednotku.

Nacistická ideologie, v jejímž jménu byly jednotky wehrmachtu i Waffen SS zneužity, je zase úplně něco jiného.

Obranou Izraele bráníme sami sebe, ale to pochopí až bude pozdě.
14. 09. 2010 | 19:20

R.B. napsal(a):

Jakožto člověku který se o historii velice zajímá mi slovní spojení "pseudokeltské runy" málem vyrazilo dech.

Než začnete psát bludy a sršet tady jak je všechno nacistický tak si proboha aspoň nějaké základy zjistěte.
Neříkám že ti pánové na fotce jsou svatí ale vidět všude nácky, to už se mi pomalu začíná zajídat. Mimochodem Haknkreuz používali svého času i čeští skauti jako prostě estetický symbol na jednom z odznaků a právě to byl jeden z důvodů proč je rudé svi.e nešeřily ve své propagandě.
14. 09. 2010 | 19:30

Moroz napsal(a):

michale
Waffen SS prosluli fanatičností a vírou v nacismus a Hitlera -to byl jejich hlavní znak a poslání.
Čest pro ně byla být zabit v boji ,problém je ,že drtivá většina jejich obětí cca 80% byli civilové ,lidé beze zbraně ,děti ,ženy ,starci.
Hitler stejně jako izrael vydávají útok za obranu ,dobové komentáře protektorátního tisku zdůraznují ,že u Stalingradu se bojuje za Čechy.
Za ta léta se na ideologii nic nezměnilo.
14. 09. 2010 | 19:32

Dingo napsal(a):

mně je jedno, tak ti pánové na billboardu vypadají a co nosí - symboly nic neznamenají....vadí mi, že narušují meetingy svých oponentů, tím svobodu slova, což mi k ODS moc nepasuje, ale tyto tendence jsou pro Nečasovu ODS s ideaology Jochem, Vondrou a spol. typické
14. 09. 2010 | 19:37

prirodovedec napsal(a):

Michal: Bojovnici tohoto typu kombinovani s typkem starostou (pokud je pravda co se o nem uvadi) nemluve o orliku Landovi :) zkratka mozna pro nekoho naznacuji agresi.

Vy jako obdivovatel sve agrese samozrejme se muzete citit stisnene, pokud se dostanete treba pod moji agresi. Proto tak rad diskutuji s neoliberaly jako jste Vy, protoze clovek s nimi muzeme hovorit primocare, agresivne, individualisticky, egoisticky tak nejak "poneoliberalsku" a oni maji pochopeni pro ty druhe, co jsou nebo se projevuji jako oni :) tak jako Vy chapete mne. Je chybne, ze Hnuti obcane Prahy 11 nepochopilo, ze jim chybi jejich Karate Kidove, pripadne motorkari nebo nejaky pujceny iveco ci pandur, ktery by Prahou 11 pojizdel a sdeloval sympaticke individualisticky liberalni ideje treba natreny naruzovo. $Je rovnez chybou, ze zatim zrejme nikdo nezmlatil kandidaty protistrany ... svalnatych ukrajincu je prece na ubytovnach dost ...

A tak temer ruku v ruce pod prapory koreniciho protofasismu vstric plodum budouciho prevratu ...
14. 09. 2010 | 19:37

ld napsal(a):

Vico,

ten strejda-vyjednavač, není to náhodou Ludevít Plachetka?
14. 09. 2010 | 19:41

Vico napsal(a):

Id : Možná. V tom případě Landa dle Polednice K.J.Erbena volně parafrázováno je "malý, křivý, hnáty křivé, pod Plachetkou osoba"

Vlk : :-)
14. 09. 2010 | 19:48

Moroz napsal(a):

prirodovedec
korporátní fašismus oblečený do nacistické ideologie ,tak lze charakterizovat Třetí říši, Evropskou unii i Čezký zasmrádlý rybníček. Obojí funguje centralizovaně.
Buržoazie i šlechta v drtivé většině milovala Hitlera ,proto si ho taky vypěstovala a dosadila k moci.
Síla ,rychlost ,agresivita ,peníze ,zbraně ,megalomanství to byly nástroje propagandy tenkrát i dnes.
Kdo se nenechá omámit touto propagandou ,na toho zapůsobí strach. Na koho nezapůsobí strach ten bude zničen ,zabit ,zavražděn.
14. 09. 2010 | 19:51

stejskal napsal(a):

Dobrý den,

smazal jsem několik hrubě urážlivých a nadávky obsahujících textů, neboť tyto jsou v rozporu se záměrem našich stránek, tedy poskytovat prostor pro věcnou a korektní debatu.

Děkuji za pochopení.

Libor Stejskal, editor blogů
14. 09. 2010 | 20:17

Hm napsal(a):

Pane Stejskal ... toz jste mohl primo napsat,ze jste smazal mne ... :-(. Ta skupinka, tech "sympatickych, prijemnych, mladych lidi podporujicich nacisticka-proticeska hnuti" na tom plakatku ... to jsou priznivci stejne strany jako vy ?
14. 09. 2010 | 20:41

michal napsal(a):

Přírodovědče, agrese do jisté míry je přirozená věc, přetaví-li se do užitečné práce (a ne do rozbíjení oken či úst). Náš zásadní spor, zda je vypjatý individualismus a potřeba nezávislosti a nerovnosti či hierarichie přirozenou lidskou vlastností (říkám já), nebo atavistickým pralesním a dávno překonaným instinktem (říkáte vy), opět asi nerozhodneme.

Každopádně, agresivní kampaň přináší body (ostatně ji sám doporučujete konkurenci). Proč asi? :)
14. 09. 2010 | 20:41

Václav napsal(a):

Vybavuje se mi při pohledu na tu fotku věta kterou občas používá jeden můj kamarád: "Silný jako býk a moudrý také tak."
14. 09. 2010 | 20:42

stejskal napsal(a):

Nikoliv, pane Hm, nejsem příznivcem žádné strany.

Nicméně když tu kdokoliv kohokoliv bez ohledu na stranu nazve "dementem" (a já to zaznamenám), smažu to. Ne kvůli straně, Vám, či tomu, koho tak nazvete, ale kvůli udržení jisté hygieny na těchto stránkách (jimiž se alespoň trochu odlišují od ostatních, podobně koncipovaných v této zemi). Sem si chodí povídat spíše lidé, kteří necítí potřebu nazývat kohokoliv (opakuji bez ohledu na stranickou příslušnost) "dementem" či mu jinak nadávat.

Libor Stejskal
14. 09. 2010 | 20:47

bejby balala napsal(a):

Sine qua non?
14. 09. 2010 | 20:54

Hm napsal(a):

P.Stejskal ... no, nechal jsem se unest, omlouvam se, budu se snazit tak nadale necinit. Mel jsem mozna problem pojmenovat nejakym zpusobem ty typky na plakatku a volice ODS, kteri jim po privatizaci 90-tych let zustavaji nadale verni ... . prisla mi na rozum takova analogie s potetovanymi typky vyznavajicimi ruzna rasisticka hnuti z toho dost mozna jedno dokonce puvodne smerujici k vyhlazeni tohoto naroda. Nejaky problem s pameti zkombinovany s jakousi tizi dochazet k logickym zaverum ... hm. Jinak ocenuji vasi snahu a doufam ze se ovoce casem dostavi a diskuse bude mozna i jako kultivovana. Nashle a cest vasi praci.( nemyslim tim komunisticky pozdrav )
14. 09. 2010 | 21:05

michal napsal(a):

Hm, ono je to těžké. Při všem, co proti ODS mám (nevolil jsem ji už ve dvou posledních volbách) zkrátka není kde brát. Pravicový volič si žádá stranu, která jemu osobně sebere co nejméně peněz; a když už peníze bere, bere je spravedlivě. Před vznikem TOP09 taková strana (větší) nebyla krom ODS.

A k údajnému rasismu - jestliže z peněz vybraných nedobrovolně na daních profituje především jedno etnikum, kterému se zdánlivě umetá cestička (zvláštní školy, speciální ročníky MŠ), zároveň toto příslušníci tohoto etnika mají významně vyšší kriminalitu a zároveň se zakáže uveřejňovat statistika, jak to s tou kriminalitou je, je to popuzující. A někteří lidé pak začnou nenávidět ne státní systém a sociální stát, který drží obě etnika v pasti, ale ono konkrétní etnikum. Ta nenávist je špatně zaměřená, ale představuje potenciál k méně či více skrytému využití... Tak proto.
14. 09. 2010 | 21:18

Ivana napsal(a):

Kvalitu článku komentovat nebudu, a ta konspirační teorie je taky kapitola sama pro sebe :-))
Ale spíš mě zarazilo, jak mohli "odborníci" z Filozofické fakulty UK takto přeložit ten nápis na tričku Daniela Landy... Není to „Duše je síla – Odvaha cíl cesty“, ale "DUŠE - SÍLA - ODVAHA - CIT - ČEST" - heslo Dračích Jezdců, skupiny vrcholových sportovců... Možná by to chtělo brýle :-))
14. 09. 2010 | 21:29

vasja napsal(a):

Výmazem se cejtim hluboce uraženej.
Když napíšu, že někdo je piča, tak to je nepřípustný, páč ".... tato je v rozporu se záměrem našich stránek, tedy poskytovat prostor pro věcnou a korektní debatu......"
No ale když je někdo označen tím, co má bába mezi nohama, ták to je v souladu "....se záměrem našich stránek, tedy poskytovat prostor pro věcnou a korektní debatu.....".
Jak řikám, sem se urazil.
Ale je jasný, že pan Stejskal to dokáže zdůvodnit. Třebas tím, že tam může mít hrábě. Například.
Tak dobrou
14. 09. 2010 | 23:03

klaba napsal(a):

O duševní síle boxerů a jiných vytlučených hochů asi pochybovat netřeba,o duševní síle Dana Landy snad ani raději nemluvě, a o hoších z Jihoměstské radnice si jejich podřízení naradnici vyprávějí příhody, jak tančili u tyče v podnicích pro znalce a na jejich pohybu je to prý dodnes vidět. Zlatá šestka s naším buzíkem Tomíkem
14. 09. 2010 | 23:34

klaba napsal(a):

O duševní síle boxerů a jiných vytlučených hochů asi pochybovat netřeba,o duševní síle Dana Landy snad ani raději nemluvě, a o hoších z Jihoměstské radnice si jejich podřízení naradnici vyprávějí příhody, jak tančili u tyče v podnicích pro znalce a na jejich pohybu je to prý dodnes vidět. Zlatá šestka s naším buzíkem Tomíkem
14. 09. 2010 | 23:35

Pípa napsal(a):

Dyš sou lidi blbí a volej je, tak co naděláš. Nic nenaděláš. Suchejma dětma nezatopíš a gumoví se vodrážej.
14. 09. 2010 | 23:50

Jana2 napsal(a):

Pominu blog, pominu diskuze.Na Praze 11 jsou daleko důležitější věci, např. urychlený prodej pozemků do voleb za směšné ceny,např. pozemků na Litochlebském náměstí (včetně památníků I. a II. světové války )1 m2 za 1581 Kč.Prodej pozemků kolem metra Opatov a dále a dále.
15. 09. 2010 | 00:07

honolulu napsal(a):

Geeeeeee, pane Stejskal, co to ten vasja napsal za slovo ?..On se Vas vubec neboji a pritom zije nekde v Praze..A ja se Vas bojim moc, presto, ze jsem od Vas 6 casovych zon daleko..
Ta Cestina je moc krasna rec, ale ja uz ji vubec nerozumim !..

At zije svoboda projevu a mysleni !!!..Slava demokracii ! Smim provolat slavu i tomu zakazanemu slovu ? RAD BYCH, ale bojim se..Mozna nepatri do demokracie. Ale melo by prece ! Proc ja mam tak male I.Q., vzdyt zeru vitaminy kazdy den.
15. 09. 2010 | 00:17

si napsal(a):

Ale! U Dalibora jde přece o onu menšinovou (byť konzumně používanou) orientaci! A má Univerzitu J.A.Komenského! Až tak... Až tak daleko. Ano. Pamatujete, pane Urbane, jak jste to tehdy dohodli v Obecním domě! Je to prostě politika, na kterou není žaludek. Dnes ani možná Váš, promiňte. Ale život je příliš krátký a jen někteří chtějí usínat s čistým svědomím, většina vzala novou totalitu lusy (viz. francouzský historik Denis:"Lusa je vždy a všude stejná". A asi je-li bílá, černá, homossexuální apod.)
15. 09. 2010 | 01:17

honolulu napsal(a):

Pane Pepa Repa, ja nekdy potrebuji opravdu pomoc, abych rozumel zahadam v Cesku. (Asi mam snizenou inteligenci z prudkeho slunce)..Ti kluci na plagate vypadaji zdrave a dobre..Urcite nejaky sport delaji..
Proc jsou pro levici symbolem Nacistu ? Levice uz nedela spartakiady ? Proc je bila barva a cislo 18 symbol Nacistu ? (Na Floride v jine nez bile nejde vydrzet.)
Proc pan Stejskal vymazal clanek, kde jsem pouzil slovo blbecek a toleruje silne zakazane slovo, ktere napsal vasja ??
Ja si myslim, ze vasja je asi nejaky rusky kozak ! Slysel jsem, ze ti kozaci kaslou na vsechny zakony ! Neco jako jsou u nas kluci v Texasu. Kde se schyluje k prusvihu, tak hned tam rozradostnene bezi...

Dalsi moznost je, ze pan Stejskal je na dovolene bez computru, nebo si vylil do neho kafe..To jsou nekonecne zahady v tom Cesku..Zde uz je 1/2 noc pryc a ja cekam, bude-li to slovo smazano a nic se nedeje..Pockam do 2 am a pak pujdu spat..
Ja z Vasich clanku snadno poznam daleko vetsi inteligenci, nez mam ja, tak mi prominte, ze Vam nekdy pisi.. Cochtan je take moc fain, ale asi je nekde v Nemecku. Malo pise...
Jeste Vam musim rict, pani Elena je vdana tak, ze do Te Odessy nepoletim.. Mluvi a pise dobre Rusky..Hodne zajimavych lidi je na Aktualne CZ, bohuzel i opak..
15. 09. 2010 | 06:37

vasja napsal(a):

Pane Vlk.

Hlášku o demenci Jiřím Diensbierovi ml. sem dal pan Řepa a já jí jen přepsal tak, abyste jí pochopil na první přečtení. A zdařilo se.
Tak se nečertěte. Nejde o život.

Pane honolulu.

Nebonzujte a panu Stejskalu dejte pokoj :))
15. 09. 2010 | 08:06

harm10 napsal(a):

Vážení,mnoho povyku pro nic,toto je sice vše pravda,ale co to znamená,že do politiky se uchylují nenormální lidi,postiženi svou EGO mánií,jediná šance jsou volby,kroužkovat/křížkovat/ať tyto kreatury nemají šanci,volit to nejmenší zlo,a hlavně nevěřit,lžou takřka všichni,je to opravdu velký smutek!!!Není to o politických stranách ,ale jen a jen o lidech!
15. 09. 2010 | 08:56

Terry napsal(a):

Petr Nečas a NUTNÉ snižování platů?

Jako ministr práce a socálních (!!) věcí si takové "starosti" nedělal!!!

A zřejmě jsou takové "praktiky" na českých ministerstvech "normální" a stále uplatňované.

Taková svoloč nám bude "kázat" o utahování opasků!?

Nečas: Statisíce pro podřízenou (http://www.blesk.cz/clanek/...)_9.4.2010:

Platy i odměny, které za ministrování Petra Nečase (ODS) získávala, dělají z Jany Nagyové (45) jednu z nejlépe placených úřednic v Česku. Za osm měsíců si Nagyová jako ředitelka kanceláře přišla na více než dva miliony korun hrubé mzdy! Předvolební boj zuří – indicie naznačují, že za zveřejněním odměn Nagyové, které nahrává do karet Jiřímu Paroubkovi, stojí spolupracovníci ČSSD.
Výplatní pásky Nagyové, které má Blesk.cz k dispozici, budí podezření na první pohled. Předvolební munice je to výživná. Nejvíce úřednice vydělala na pádu Topolánkovy vlády v loňském březnu. Z běžného platu ve výši zhruba 50 tisíc korun hrubého se jí v březnu výplata zvýšila díky odměně na 92 tisíc korun. Byla totiž přeřazena do vyšší platové třídy.
Hned další měsíc byla Nagyová přeřazena ještě do vyšší platové třídy a dubnový plat se jí s odměnami vyšplhal na závratných 573 250 korun hrubého! Jen na odměnách tak Nagyová dostala téměř 400 tisíc korun.
Nečas včera vysoké odměny ve výši pěti měsíčních platů pro Nagyovou Blesku přiznal. „Po pádu vlády několik odcházejících spolupracovníků dostalo odměny ve výši pěti platů, což odpovídá standardní výši mzdy ve výpovědní lhůtě a odstupnému. Za stejných podmínek odcházeli i politicky jmenovaní zaměstnanci úřadu po odchodu ČSSD v roce 2006,“ hájí se lídr ODS.
Upozornil také, že ten, kdo z ministerstva pásky vynesl, porušil zákon. Dodal také, že odměny ve výši pěti platů dostali ještě další jeho čtyři nejbližší spolupracovníci.
Dohromady Nagyová za osm měsíců roku 2009 získala na ministerstvu práce čistý příjem 1 430 091 korun. Podle výplatní pásky pak na ministerstvu vydržela až do srpna, kdy dostala další regulérní odstupné.
(konec citace)

A jediné, co Nečase pobouřilo - KDO TO VYNESL?!!
15. 09. 2010 | 09:13

ld napsal(a):

Pepa Řepa,

být pochválen ve stejném odstavci s Čochtanem, to vám musí srdíčko pumpovat samou radostí; balbínovec a nácek nejenže na stejné lodi, ale krásně jim to spolu pádluje. Jářku, dvoutaktní motor k pohledání!
15. 09. 2010 | 09:59

Terry napsal(a):

honolulu napsal(a):
"Pane Pepa Repa, ja nekdy potrebuji opravdu pomoc, abych rozumel zahadam v Cesku."

Pane honolulu, v Česku nejdo žádné záhady: normální tunelování (termín, který díky Klausově "skvělé" privatizaci obohatil světový slovník - Tunneling (fraud)-http://en.wikipedia.org/wik...(fraud); nutno dodat, že předchozí Čapkův termín "robot" nás 700 miliard nestál!), kteréžto tunelování v různých obměnách "funguje" od 90. let dosud v linii: privatizace, tunelování bank a pojišťoven a penzijních fondů (včetně přidělených státních příspěvků!), arbitráže (vesměs prohrané a všechny "díky" rozhodnutím politiků), korupce jako státní systém (Korupce v Česku očima manažerů: Hůř je jen v Nigérii a v Mexiku - http://domaci.ihned.cz/c1-3...), pokud jsou některé vyšetřovací týmy úspěšné, tak je politici "rozpustí" (plukovník Kubice byl "odejit" a jeho tým "rozpuštěn"; politik-člen branně bezpečnostního výboru Severa, s prověrkami a beroucí držhubné (!), který tajnou (!!) zprávu z uzavřeného zasedání "vynesl", dostal jen pokutu a ty ty ty! A je v politice dál, jen přešel od lidovců do TOP09), případně případy zamete justiční mafie (215 milionů? To není velká škoda, rozhodl soudce a za tunel uložil jen podmínku - http://domaci.ihned.cz/c1-4... mj. soudce Kudláček, který rozsudek vynesl, byl "namočen" v kauze H-System - viz Čachry s majetkem. Kariéra díky KSČ. A teď je ctihodným soudcem - http://hn.ihned.cz/c1-46243...)...

Z tohoto marasmu nevidím demokratické řešení; rozhodně nejsou řešením "demokratické" volby, protože do politiky nalezla stejná "sorta" lidí s jediným "politickým" cílem: doživotně se zajistit, a tak nám, voličům, můžou strany nabízet stejně "kvalitní" kandidáty.

Smutné konstatování od člověka, který před cca dvaceti lety, v listopadu `89 zakládal na podniku Občanské fórum....
15. 09. 2010 | 10:02

yara ze země krys napsal(a):

Pepa Řepa:
Zahlédl jsem výše ve Vašem příspěvku, že Tůma chodí zřejmě hrát tenis na starou Banku a Sobotka na Cibulky. Na Cibulky k Honzovi Píseckému? Tak možná, že se dokonce známe, já se tam občas také motám. Léta jsem tam blbě, často, ale rád hrál. Nebylo by špatné se setkat a navrhoval bych třeba v hospodě Na Spartě a pro identifikaci by jeden z nás měl v ruce třeba vlajku Slavie a druhý Slávistickou šálu! Určitě by nás sparťani rychle identifikovali. Tak zdravím a sportu zdar a tenisu zvlášť!
15. 09. 2010 | 10:02

xerkon napsal(a):

Ti pánové na fotce mně vysloveně odpuzují.
15. 09. 2010 | 10:41

vlk napsal(a):

vasja

špejbl prej zas e potřebuje pytel nasparing. Prej jsou zase všechny vobsazený.
Tak snad abyste zas vyrazil do tělocvičny ,ne?

Terry

už chápete ,proč Nečas stojí o variantu zrušení tarifních tabulek a nahražení jendím tarifem? Prototi supervýkonní budou moci získat vyjímečné ohodnocení až 200% tarifu.
Nepochybně nepostradatelná a supervýkoná Nagyová bude ten případ. A pak žádnej, opravdu žádnej novinářskej šťoura nebud e mít šanci.Kdo je dobrej, je prostě dobrej. finita la musica!
15. 09. 2010 | 10:58

Kavka napsal(a):

Mlejnský a spol. patří do tepláků. Dost tam tu situaci znám, na JM přes 30 let žiju. Dokonce začínám uvažovat o tom, že se radši přestěhuji jinam.
15. 09. 2010 | 11:22

Michal napsal(a):

Pseudokeltské runy? Co to proboha má být? Keltové měli runové písmo? Příště se dozvíme, že čínské znakové písmo je vlastně latinka. Landa jako fašista a nácek? Když i ve svých "kontroverzních" mladých letech zpíval Faschos tu nechceme!? No nad tím vším lze jen kroutit hlavou...
Ve svém článku pletete všechno dohromady jako Pejsek a Kočička, když vařili dort. Plamenný zápal a chuť pro veřejné pranýřování Vám zřejmě nechybí, zato přehled o věci, o které píšete, ano. Také píšete o sobě, že jste disident, ale tenhle Váš výtvor mi hodně silně připomíná bolševické články, ve kterých se to lživými konstrukcemi jen hemžilo, aby to zapadlo do toho pokřiveného vidění světa, kde za každým rohem číhá ten zlý imperialista...
15. 09. 2010 | 12:27

LHurry napsal(a):

škoda, že se pan Urban třeba nezaměří na to, že půlka těch lidí jsou ve sportu mistři světa, na které bychom měli být pyšní..jenže to nikdo neví, protože není čas o tomhle informovat přes všechny ty sra... co se řeší.... nemá moc asi přehled, kdo na té fotce je, protože by pak nemohl napsat to, co napsal....
15. 09. 2010 | 12:56

Pepa Řepa napsal(a):

To yara
stará Banka byla u vody za halou, nová je na Klikovce. U mladýho Píseckýho jsem pár let nebyl, bydlím mimo Prahu.

To honolulu
t. zv.levice má v oblibě krásná zdravá těla a'la Zdenda Škromach, či Paroubek. Vepřová se šesti.
Btw. Taky mám nadváhu. Asi bych se měl dát k socanům.

Proč mají za ikonu Zdendu nebo Jiříka, či Slávka Jandáka?

Mě se neptejte.Zkuste Urbana, ten Vám z fotky pozná i to, jestli máte cirhozu jater. V Čelákovicích je taky jeden takovej borec. Podle fotky rozpustí-po telefonu-žaludeční vředy.
Asi kdo je jako bečka, vypadá lidově a dobrosrdečně.

Pomoc neumím. Píšete:

Ja z Vasich clanku snadno poznam daleko vetsi inteligenci, nez mam ja.

S tím se počítá.
No to si pište, že jsem mimořádně inteligentní. IQ mám 48. Kolik Vy?

Že by se to tady nějak lišilo od jiných evropských států? Kdepak, jen držíme ojronormy.
15. 09. 2010 | 13:29

Pepa Řepa napsal(a):

xerkon napsal(a):
Ti pánové na fotce mně vysloveně odpuzují.
-------------
Urbana asi taky. Mně jsou fuk.
A víte co je no to, nejpůvabnější?
Že kocábovití-mezi které autora počítám-příště spustí:

Zaprdění čecháčci, nesuďte podle vzhledu, buďte tolerantní, krása je v rozmanitosti, ženská vypadá nejlíp v burce,buďte multi-kulti, dopřejte každýmu vystajlování podle svého gusta .....blablabla.

Fakt je, že znám pár ženských, kterým by burka sekla.Kocáb by ji mohl nosit taky.
Pán je taky kocábovitý?
15. 09. 2010 | 13:40

AngelMia napsal(a):

kromě toho, že o runové abecedě pravděpodobně nevíte vůbec nic, krom toho, že byla kdysi zneužita třetí říší, čili pro povrchního člověka je samozřejmě spojená s nacismem, ačkoli se jedná o písmo 2000 let staré, používané v nordické mythologii

bych vás ráda upozornila,
že se nazývá FUTHARK nebo FUTHORK
nikoli FULTHORK...
15. 09. 2010 | 13:56

Jižan napsal(a):

Jihoměstskou realitu zažívám na vlastní kůži. Zmanipulované prodeje pozemků kamarádům za hubičku, zmanipulovaná výběrová řízení, vyhrožování a napadání lidí činných v Hnutí Pro Prahu 11. Sebepropagace hrazená z rozpočtu městské části, lži a cenzura na webu radnice a v časopisu Klíč. O desítky milionů předražené stavby sportovních hal, hřišť, rekonstrukce škol, školek a naopak uměle snížené ceny prodávaných pozemků. Kamarádovi levně prodat a draze od něj nakoupit. Jde o věci, které normální člověk nevnímá. Vizáž silových sportovců na plakátu neřeším. Přečtěte si na webu Jihoměstské noviny.
15. 09. 2010 | 14:25

Vico napsal(a):

Jižan : "ty sis chtěl sednout,viď?!"
15. 09. 2010 | 14:39

mb napsal(a):

řepo přečtěte si to napsal jižan ... 14 25 a sdělte mi, zda mu věříte nebo ne ...

mějte se ....

( aneb soustavě opomíjíte podstatné věci ... a věnujete se vzhledu fotky ... který je marginální ( ač dávající indicie))

njn
15. 09. 2010 | 14:45

Jižan napsal(a):

mezi silovými sportovci najdete jméno Marcel Lipus (Lipusů moc v ČR není, věk odpovídá RČ v obchodním rejstříku). Shodou okolností je jakýsi Marcel Lipus jednatelem společnosti Tweelingen, která kupuje od obce pozemky v parku na Litochlebském náměstí. Za 1582 Kč/m2. Na základě zmanipulovaného znaleckého posudku. Prodeje pozemků stejnému pánovi (pro změnu vystupuje jako jednatel f. Tenorit) budou radní projednávat na pátečním zasedání zastupitelstva. Tentokrát jde o oblast Hájů. Obě firmy jsou jinak totálně neviditelné. Nemají potřebu inzerovat a vystavovat se v tisku, nebo na internetu. V parku na Litochlebáku chtějí postavit skoro stometrový mrakodrap. Odhadem tak za miliardu. Odkud pochází jejich finanční zdroje?
15. 09. 2010 | 15:03

Pepa Řepa napsal(a):

Tak já nevím, embéčko.
Urban říká: Jižanům nevěř, Pepo, z toho kouká podpora Kukluxkanu.

Vy zase: Věř, Pepo, věř jižanovi.

Těžké je zavděčit se oběma.
15. 09. 2010 | 15:11

mb napsal(a):

řepo snažíte se kličkovat ... já vám to neberu ... nicmene pak nehrajte ( jak nekdy hrajete ) s moralnimi hodnotami ...

budte konzistentni a konsekventní .... bud tedy kličkujte ...

no anebo hrajte na moralni hodnoty ... pak tedy padni komu padni ....

ale proc bych vas mel moralizovat prave ja, ze ???

prijemny den ...

p.s.: ja jen ze budete li zlehčovat zločin / či se jej snazit přehrát v žert ... že to nefunguje ... nebo funguje ... ale nesprávně, mějte se
15. 09. 2010 | 16:28

vasja napsal(a):

Pane Vlk.
Že sem jako Hurvajz jo?
Hurvajzem je tuna od nepaměti Matoušek.
Tak klídek hochu, pohov, volno.
15. 09. 2010 | 16:42

honolulu napsal(a):

Lidi, ja se velmi bavim a omlouvam se, jdu-li nekomu na nervy..Neminim zle ! Je to pouze nekonecna zvedavost a asi ve vasich ocich i ma naivita, ktera vas drazdi.

Pane Repa dekuji velmi, rozumim !
Dostal jste kvuli me nalepku..Tak Vam budu muset jednou napsat pro zajimavost, jak to s tema nacistama v USA opravdu je. Na kolik skupin se deli a co hlasaji..U vas v Cesku je to slovo, (nalepka), nepravem naplacnuta, asi jako "rasista" na nekoho, kdo mysli jinak nez druhy. Velmi zneuzivane slovo.
(Jizni staty jsou moc fain, ale severni take. Projedte to vsechno, dobre se pobavite. Benzin je dnes $ 2.60 za americky gallon. t.j. 3.83 litru).

Terry, Vase clanky jsou take velmi zajimave, rad je ctu !
Nemam pravo radit, ale u nas na tyto veci existuje druh policie. Je to jedna z vetvi FBI...Tresty jsou za cinnost o ktere pisete velke. PASTI na korupcniky jsou rafinovane a nekdy srandovni jak groteska.
Prvni bezpecnostni "ochranna zed" proti korupci jsou banky..Jsou zakonem nucene nahlasit presun penez, ktere nevypadaji legalne.
Nelegalni penize pozna kazdy snadno, jak u vas, tak u nas.

Kazdemu z vas bude klesat zivotni uroven, nedokaze-li vlada tento destruktivni trend zastavit.
Terry, Nigerie je kriminalni zeme, videl jsem ji, kdysi v 70-tys letech o tom hnojisti je zbytecne se vubec zminovat...
Mexiko je zajimava zeme, kde zuri skoro "tajna" CIVILNI VALKA ..Terry v pripade, ze tam pojedete na dovolenou, tak se drzte pouze v chranenych mistech.
Doporucuji Vam navstevu te zeme velmi !!!
(Vyborne jidlo, krasne zeny, nadherna moda, melodicka, sladka hudba, fantasticka priroda, nejlepsi architektura, ale i obrovske tridni rozdily. Bida a bohatstvi.
Lide jsou kamaradsi, a snad NEPYSNEJSI na svete..Slapnete-li tam nekomu omylem na nohu, omluvte se okamzite.)

Pane vasja, nezlobte se na me, vzdyt ja Vas obdivuji za nebojacnost..Pan Stejskal smazal nekolik mojich clanku na obranu proti nalepkovani a ponizovani.
Pouzil jsem ve vzteku zakazana slova..

Pane Repa, nedejte se odradit v psani..Nejvice jdu vsem na nervy ja, rozhodne ne Vy. Ale me to nevadi, protoze se hodne veci dozvim...Ma inteligence je MINUS 100, ale to me take vubec nevadi...Jdu si ted na to koupit vitaminy, pokracovani zitra.
Thank you again
15. 09. 2010 | 17:34

vlk napsal(a):

vasja nikoli.
Popsal jsme to výše.
A co kdybyste si zkusil přečíst vstupy nicku Jižan. Jen tak z plezíru?

honolulu
zanechte toho sebemrskačství§ Ev té namyšlenosti ,-))
Totiž že jste ten ,co jde všem nejvíce na nervy.

to tedy rozhodně není pravda.
Tenhle souboj by určitě, kdyby byl, by mezi sebou vybojovali v tvrdé a nelítostné bitvě nick František Adamec / ještě jste jej nezažil/a Blue jay.

A myslím, že kdybyste bapříkald porovnal , kolika lidem jdete na nervy vy vers. já, neměl byste šanci.

To nepíši proto, abych s e zviditelnil. to je prostě fakt.

ZAčnete mne dohánět tehdy, až budete mít klaku vytrvalých stínů kteří nemají na prái nic lepšího , než pátrat po tom, co napíšete a by mohli bytostně nesouhlasit a to za každou cenu.Jinak neprožili plnohodnotný den.

Třeba se taky dočkáte. Ale mně se to začalo dařit až po roce tvrdého psaní.

víte vy to budete mít horší. Neznáte naše reálie. a neznáte reálie minulých let.
15. 09. 2010 | 19:56

vasja napsal(a):

Pane Honolulu, rozdíl bude v tom, že já nikoho nenálepkoval a taky si dávám pozor, kdy pan Stejskal de pryč.

Pane Vlk. O politicích si nedělám iluze, ale hodnotim je podle toho, jestli při té zlodějně udělaj i něco užitečnýho. A to se o socanech nedá říct.
15. 09. 2010 | 21:17

honolulu napsal(a):

Pane VASJA, nikdy jsem Vas z niceho jako nalepkarsvi NEOBVINIL ! Jste statecny clovek ! Prominte mi otazku, jste Rus ? (Ja jsem Amik, ale narodil jsem se v Cesku). Me se vse, co je proti jakekoliv cenzure velmi libi ! Cenzura vzdy smrdi totalitou...VYHRAL JSTE, a ja s toho mam opravdu radost !..Akorat nevim, jak vite, kdy pan Stejskal je pryc.
Ja jsem dostal od pana Stejskala poradne na frak...Mel jsem pocit bezmocnosti, flustrations a nespravedlnosti. Vam proslo k memu udivu silne slovo..Ujistuji Vas vsak, ze jsem uplne obycejny chlap !!! Vzdyt ja to slovo mam OPRAVDU MOC RAD !!!

Pane VLK, dekuji Vam za slova utechy a povzbuzeni..Pred tim nez jsem utekl, (kdyz prisli Rusy) prozil jsem politicky TERROR od komunistu za absolutni klukovske blbiny...Same hrozne politicke narceni, aniz bych v te dobe mel o politiku zajem, nebo ji vubec rozumel. (Skakani z mostu pod Vysehradem = Nepritel republiky, lidu a socialismu.) Byl jsem v te dobe mlady, hloupy a snadna obet kazdeho karieristy, ktery chtel dokazat, ze je "uvedomely kovany stranik"...Proto i dnes nesnasim narceni, ktere si nezaslouzim od nejakeho hemeroida..
Vy jste me, ale nikdy z niceho nenarkl..To je moc fain.
To o cem pisete je zajimave, ale je to na me nekdy moc slozite...Vy jste expert na vnitropolitickou situaci v Cesku...Ja se ji snazim rozumet, ale priznam se Vam, nekdy me to moc nejde...Afrika (specialne Johannesburg) a Amerika to je muj rajon..DEKUJI opravdu za slova utechy.
No nic, mejte se fain a nezapomente pravidelne psat a byt politicky aktivni. V pripade, ze mate rad Cesko, tak je to Vase povinnost !
16. 09. 2010 | 00:01

honolulu napsal(a):

Terry, psal jste plukovnik Kubice byl "odejit" a jeho tym rozpusten..Proc plukovnik nedal zatknout svym tymem ty, co ho chteli "odejit" ???..Plukovnik je velky pan, ma svuj regiment.!
Stejne u vas musi v budoucnosti k necemu takovemu prijit..

Lide budou stale chudsi a radikalnejsi. Psala Gaia, ze ji zbyde 200 kc na jidlo na den...Terry, to je moc, MOC spatne ($ 10.50) Tak bezte za tim plukovnikem a reknete mu, aby zavolal svoje kluky (tym).
Myslim si, ze je nespravedlive, aby lide meli bidu v Cesku..
Kdyz jsem naposled projizdel Ceskem, tak kazdy pracoval jako vcelicka. V Brne na nadrazi jsem citil oci pani uklizecky, tak jsem ji pozval na kaficko a na dort...Pani uklizecka z toho mela sok, a ze musi pracovat..Pak se me ustrasene ptala, nejsem-li to ja, co se ztratil v Cernovicich. (Je tam nekde blazinec).

Tam se moc pracuje v tom Cesku, tak proc to neni nikde videt ?
16. 09. 2010 | 01:30

vasja napsal(a):

Pane Honolulu.
Si ze mne děláte srandu...... :))
a jestli né, tak neberte věci co se tady píšou moc vážně a výmaz nějakýho Vašeho článku /a někomu něco projde/ osobně. Kdyby mel pan editor louskat všechny bláboly, tak se z toho ojebe. S odpuštěním.
16. 09. 2010 | 06:33

Pepa Řepa napsal(a):

To Honolulu
pletete si to z Latinskou Amerikou či s Mojmírem Ghaddáfím.

U nás je plukovník každej. Máma asi deset vojáků, dvacet plukovníků a padesát generálů.

To je taková česká tradice
http://www.csfd.cz/film/854...

Utvoří se pátrací tým pod geslem:"Hledej šmudlo" a když šmudla najde tak se stane rozpuštěným a vypuštěným.

Ale, co si budem povídat.
U Vás je to jiný? Kdy vypátráte, kdo picnul JFK?
16. 09. 2010 | 08:33

honolulu napsal(a):

Pane Vasja, beru si ponauceni a nebudu to brat tak vazne, i kdyz me to mrzelo. Srandu si nedelam, jste silny clovek..

Pane Repo, zde vidite, jak je dobre, ze se vzajemne informujeme. Ja trdlo jsem si opravdu myslel, ze plukovnik ma 4000 kluku (regiment) pripravenych vyskocit pokomkoliv na zapisknuti...Tak, ze on ten plukovnik v Cesku asi neni zadny velky pan.
Atentat na JFK je vysvetlovan mnoha theoriemy...Najzajimavejsi je ta, ktera rika, ze chtel vladni kontrolu nad Federal Reserve Bank...Ze chtel byt panem se svou vlastni pokladnou...Mozna je dobre, ze panem te kasy nemohl byt, protoze CAST nasi vlady je marnotratna a nezna cenu penez...

Pane Repa omlouvam se Vam za UKRADENI Vasi krasne basne. :"Chtel bych byt obeti divciho obejti"..Zdesi firma me dela MAGNETICKY napis na auto s touto basni...Chci si to pripevnit v Torontu a jezdit sem a tam po hlavnich ulicich a hledat Cesku...Pod tou krasnou basni je pripsano. Zamavej, zastavim !..Vsechno v Cestine, aby to policajti v Torontu nemohli precist. Jste nadany na psani, dekuji Vam.
Je zde hrozna bourka musim koncit
16. 09. 2010 | 14:42

Návod, jak má vypadat billboard napsal(a):

Politik by neměl mít vypracované svaly na rukou. Nesmí se fotit ve sportovním oblečení. Nikdy si nesmí založit ruce na hruď. Měl by také správně volit barvu oblečení. Zvláště nevhodná je hnědá, nedoporučuje se však ani černá, bílá či modrá. Ideální je zelená nebo růžová, toleruje se také oranžová a za jistých podmínek žlutá, naprostým ideálem je však oblečení v barvách duhy. Měl by mít na očích brýle, v ruce knihu, a na krku obrácený Neronův kříž, áčko či jiné atributy mírového hnutí. Bez nich vypadají volební plakáty, jako koncentrované zlo, jak nás poučili někteří diskutující pod článkem.

V žádném případě se nesmí obklopit několika sportovně vyhlížejícími muži, kteří mají podprůměrně dlouhé vlasy. Pokud už tak učiní, ti muži nesmí být nedostatečně oblečení, a pokud jsou, nesmí mít na sobě tetování obsahující tradiční germánské znaky. Na billboardu by také neměl být přítomen žádný člověk, který byl před osmnácti lety součástí hnutí rasistických skinheadů. Přítomnost osob, které byly o dva roky dříve členy KSČ, se toleruje.
16. 09. 2010 | 18:09

Napsal jsem menší reakci napsal(a):

david.blog.idnes.cz/c/155643/Ten-spravny-vzhled-pro-komunalni-politiku.html
16. 09. 2010 | 18:10

xerkon napsal(a):

Vážený Návode, demagogie zakončená hláškou ve ve stylu "a vy zase bijete černochy" není argument. Jednotlivě ty vámi vypsané znaky nic neznamenají, nicméně když se sejdou pohromadě, a hlavně obsahují i další, které jste se neobtěžoval napsal, tak je výsledek poněkud znepokojující.
17. 09. 2010 | 01:26

T.Obiáš napsal(a):

Vážený pane Urbane!
Vzpamatujte se, hledáte co není a vytváříte konspirační teorie. Chlapík 4. z leva (A. Reinders) je známý antifašista a postrach všech nácků. Landa je nejspíš pomatenec, ale neděletjte velbloudy z komárů.
17. 09. 2010 | 08:35

lala napsal(a):

Pan Mlejnský hrál na začátku tak zvané demokracie po roce 1989 skořápky tak se nedivte. Z JM se dělá betonové JM. Dláždí tam perky kostkami, které se požívají jako výplňkový materiál. A pro autobusy u stanice na vydláždění použil hladké kostky. Přes park lidi přestali chodit, většina, protože by si jinak vyvrkly nohy, zničí se boty a páteř, protože když našlápnete va hrboly na těch kostkách cítíte to až v hlavě, to píchnutí. Tady šetří, ale také si postaví hospodu bez souhlasu občanů i když jim jde smrad do oken. Na tu zabere i park, který tam ještě zbyl a ostatní zeleň zabere na parkování aut pro svoji honoravci. Plno krabic z hospody a odpad z hospody cpou do kontejnétů pro občany. Samy si dláždí cesty hladkou dlažbou. Ale ta lidi co platí vysoký nájem platí jejich rozhazování pro svoje kratochvíle. Také vydávají časopis Klíč, který se za pana starosty tiskne teď 2x měsíčně na křídovém papíru asi je to rakouská křída a lesknou se stránky tak, že to nemůžete ani přečíst.Jinak se dává a staví samá sportovní hřiště a pod., ale pro občany, které dávají z vysokých nájmů nejvíce peněz do jejich kratochvílí, tak se nic nedělá. Bém je tam každou chvili, ale baráky, byty, chodby pustnou. Lavičky (dvě) dají u silnice, kde od nich asi 1 m parkují auta, ve smradu. Tak takto se stará pan starosta. Možná sport se má dobře, ale co občané, kteří nejvíc dávají peněz ze svých nájmů.? Kam ty peníze jdou a na co?
17. 09. 2010 | 15:17

Daniel Landa napsal(a):

Pane Urbane, Váš článek je nejen xenofobní ale co se týče novinařiny i velmi diletantský. To je myslím škoda. S pozdravem Daniel Landa
17. 09. 2010 | 21:01

JIndřich Janoušek napsal(a):

Vkládám do této diskuze pár odkazů a doufám, že lidé, kteří nevědí o "náccích" na plakátu nic, si tyto stránky alespoň trochu přečtou, aby byli v obraze: http://www.ondrahutnik.cz/ http://www.andrereinders.com/ http://jirkazak.cz/ Koukně te se alespoň na víčet úspěchů těchto úspěšných českých reprezentanů. http://hanumangym.com/khru-... Trenérské úspěchy Petra Macháčka jsou bohužel prezentované jen do roku 2002.
Jen pro úplnost: vypadám jako grázl, nacista, vymácenej blbec, a při čtení tohoto článku jesem shodou oklností poslouchal písničku kapely Totální Nasazení Nazi-Czech. Raději přložím také odkaz, než lidé, kteří opět nic nevědí začnou psát nesmysly. https://www.youtube.com/watc... Tím jsem jen chtěl upozornit na to, že zdání klame. Mimochodem myslím, že právě frotmana této skupiny nazval Ráth neonacistou :). A vzkaz pro pana Urbana: Urbane, Urbane, ty máš asi těžkej živtot..
18. 09. 2010 | 12:47

Ninjagon napsal(a):

Pro nesportovce: Většina pánů na zmíněném bilboardu jsou špičkoví sportovci a trenéři, reprezentující Českou Republiku, uznávaní i v zahraničí. Ano, jde především o bojové sporty, které v ČR nejsou až tak populární (v porovnání třeba s hokejem atd.). Pokud je neznáte - v pořádku, holt vás tento druh sportu nezajímá. Ovšem spojovat tato jména s rasismem, potažmo s fašismem,či nízkou inteligencí, je mírně řečeno úsměvné, nešťastné až hloupé.
Ohledně tetování a nápisů, ty k tomuto druhu sportů patří stejně, jako k bussinesmenům kravaty, k vojákům uniformy a k mnichům kutny - nemusí se vám líbit ale respektujte je!
Poselství výše uvedeného obrázku je totiž jiné: Jde o prezentaci silné vůle, píle,odhodlání, překonávání vlastního strachu, o schopnosti jít si za svými cíly a především o velmi tvrdé dřině v tělocvičně.
Mimochodem, tu tělocvičnu si alespoň jednou skuste - v každém věku jsou lidé, kteří se nebojí začít. Sami pak poznáte jaké to je - a určitě potom nebudete hloupější :-).
18. 09. 2010 | 21:09

Jižan napsal(a):

Fakta: Centrum bojových sportů platí 20x nižší nájemné, než knihovna, sídlící v téže budově. Za JEDNOTLIVÝ vstup do tělocvičny si Centrum účtuje 130 Kč. Půjčovné knih je 60 Kč na celý rok.
19. 09. 2010 | 08:48

Jižan napsal(a):

Fakta2: Kde sídlí Centrum bojových sportů? Dříve šlo o prostory Kulturního domu Opatov, který pořádal třeba koncerty. Byl zrušen pod záminkou havarijního stavu budovy. Budova se podle starosty a vládnoucí koalice (ODS-ČSSD) měla spojit s poliklinikou Opatovská a využít jako součást tohoto zdravotnického zařízení. Proti plánu obyvatelé bez úspěchu protestovali a požadovali zachování kulturáku.
19. 09. 2010 | 08:53

Jižan napsal(a):

Fakta3: Není pochyb, že v centru působí kvalitní sportovci. Za líbivou fasádou ovšem najdete jiné zájmy, než sport. Třeba skupování pozemků na Jižním Městě, které je řízeno starostou Mlejnským. Skupování za babku a bez ohledu na zákony. Lidé, kteří na to poukazují se stávají nedobrovolnými sparing partnery.
19. 09. 2010 | 09:03

Jižan napsal(a):

Fakta4: O prázdninách byl u svého domu přepaden Ing. Jiří Štyler, předseda Hnutí pro Prahu 11. Útočníkem byl svalovec s černými brýlemi. Výsledek? Bezvědomí, nemocnice, stehy v obličeji a týle.
Před týdnem, 9.9. 2010 byl skupinou svalovců atakován doktor Kvítek (ne Vítek, jak zmiňuje článek). Výsledek? Roztrhané výtisky Jihoměstských novin, zničený fotoaparát.
Týž den svalovci domlouvají Ing. Kosovi, který se též snaží roznášet Jihoměstské noviny.
19. 09. 2010 | 09:12

Jižan napsal(a):

Fakta5: V pátek, 17.9.2010 bylo zastupitelstvo. Návrh na projednání útoků byl smeten ze stolu. Návrh na projednání nedodržení podmínek výběrového řízení na prodej pozemků (park-Litochlebské nám.) byl smeten ze stolu. Návrh na vyškrtnutí bodů s majetkovými přesuny byl smeten ze stolu.
19. 09. 2010 | 09:22

jankasl napsal(a):

Pan Landa se dost plete s hodnocením - nejde ani o xenofobii ani o diletantství. Bohužel, jde o 80 tisícové Jižní Město v 21. století. Mafie na JM ztratila po odchodu Petra Jiravy všechny zábrany. Za měsíc jsou volby!
19. 09. 2010 | 12:49

Jižan napsal(a):

Fakta6: tvrdé jádro pražské ODS najdete na Jižním Městě. V tom se Urban nemílí. Škody na majetku způsobené zmanipulovanými prodeji pozemků dosahují astronomických částek. Střízlivý odhad je někde mezi 500 miliony a miliardou Kč. Další peníze zmizely při budování hřišť, sportovišt a rekonstrukcích školek. Jak? Předražováním zakázek. Běžte se podívat, jak vypadá nová sportovní hala za 84 milionů, nebo revitalizace školy za 170 milionů. Jsou to přitom právě tyto stavby, které jsou vydávány za úspěch místních vládců. Finanční polštář, který vytvořila minulá radnice před rokem 2006 cca 530 milionů z privatizace obecních bytů) se tak rozplynul v nenávratnu. V současné době schvalují hoši další rekonstrukce, na které nejsou peníze a kterými zavazují příští radnici.
19. 09. 2010 | 15:10

žabička napsal(a):

..proč nato stále pohlížíte všichni jako na politickou kampaň...sport je sport a netahejte sem stále volby a politiky!!!
Ten kdo sportoval a sportuje a dělá sport s láskou, asi ví, že dnes je to u nás s podporou sportu velice špatné. A holt fotbal je populární u široké veřejnosti, mají prachů jak šlupek a jak reprezentují naší vlast?? A zrovna tihle kluci dokázali a dokazují stále dost...
19. 09. 2010 | 18:04

Jižan napsal(a):

Žabičko, sport je nedílnou součástí předvolební kampaně v Praze a obzvlášť na Jižním Městě. Odvádí to pozornost od devastace obce. Té zbude prázdná kasa, hromada závazků a přijde o všechny pozemky, které budou prodané za babku kamarádům. My budeme sportovat na předražených sportovištích a vodit děti do škol opravených za takové peníze, že by se dala zbourat stará a postavit úplně nová budova. Metoda maskování problémů podporou sportu je součástí politiky minimálně 2000 let. Přeji si, aby Tvůj výrok ("sport je sport") platil, ale zároveň vidím reálný stav věcí.
19. 09. 2010 | 23:43

JJ napsal(a):

jižane: ty do toho nějak vidíš.. že ty se taky chceš dostat ke korytu?
20. 09. 2010 | 20:54

Jižan napsal(a):

Tak to je celkem logická otázka. Jsme přece v Čechách a všichni myslí jen na koryto, nebo tunel. Jak na ni odpovědět? Kradu. Kradu čas, který patří moji rodině. Kradu čas, který jsem chtěl trávit úplně jinak. Chtěl jsem se zabývat spoustou jiných věcí. Nejde ani tak o to, dostat se ke korytu, ale spíš dostat od koryta místní veličiny: Janečka, Mlejnského, Zítku, Štampachovou, klan Meixnerů. Jestli máš nápad, jak to udělat bezkontaktně, sem s ním.
20. 09. 2010 | 21:45

Vášnivý Tetování napsal(a):

...údajně si Landa s Nečasem nechali vytetovat na svoje mužství z každé strany zdvojený blesk, jde o známý znak jednotek SS a pro jeho učinnost se snaží být neustále ztopoření...
21. 09. 2010 | 08:04

Nostradamus napsal(a):

Je to k smíchu!
Celá tato banda vládních analfabetů:.
ODS - organizace dokonalých strak
TOP09 - tábor obnošených politiků v ceně 0,09 Kč
VV - výsměch veřejnosti
začíná nový experiment s občany tohoto státu.... :o)
P.S. Jsem zvědav, jak dlouho tenhle "vládní slepenec" vydrží? Já jim dávám tak maximálně rok!
První zemětřesení přijde s podzimními "komunálkami" a senátními volbami...

Už více než 20 let zde neokomunisté, jejich pohrobci a dětičky nomenklaturních kádrů z dob vlády jedné strany - společně s mafiáni všeho druhu - úspěšně budují ČEZký kapitalismus a vedou tuto zemi k zářným zítřkům....
P.S. Ve stylu - co krok, to plodný nápad.... :o)
A nikdo za nic nezodpovídá, nikdo za nic nenese trestní odpovědnost!
Prostě, hnůj!!!
22. 09. 2010 | 15:56

R.Müller napsal(a):

Nevím jaký byl záměr článku, neboť z komentování korupčního jednání se poměrně záhy přešlo k okomentování osob zobrazených na plakátu. Z následujicí diskuse jsem získal pocit, že je naše společnost ohrožována "vypatlanými boxery s velkými svaly a slabostí pro nacismus." Tak to jsem rád a mohu klidně večer usínat. Pokud se nepletu tak jadernou bombu a antrax zrovna boxeři nevymysleli, Hitler,Lenin,Stalin taky zrovna sportovci nebyli a ti uhlazení kluci z Wall Streetu co nám nadělili takovou neplechu toho taky moc neodboxovali. Jen se trochu bojím co s těch Vašich chytrých hlav v budoucnu zase vzejde.
25. 09. 2010 | 10:50

Je to celkem síla - špinavosti metráky napsal(a):

To Pepa Řepa - Proč srovnáváte nějakého Hurvajze se Svobodou a Reedovou? Uvědomujete si, že v Praze jsou jednat volby do magistrátu, kam se cpe Svoboda i Reedová a jednak do místních zastupitelstev, kam se cpe Mlejnský - váš Hurvaj.
09. 10. 2010 | 22:40

Je to celkem síla napsal(a):

Pro všechny, co tu píší a zlehčují celou situaci. Oni si ti tajemní útočníci troufli i na předsedkyni občanského sdružení Zelené Roztyly, která nacházela zalepené zámky u bytových dveří, poničené auto a podobně.
09. 10. 2010 | 22:45

LambJacklyn25 napsal(a):

freelance writer
16. 02. 2011 | 21:11

MoralesKay napsal(a):

freelance writer
03. 04. 2011 | 16:03

ray ban sale napsal(a):

we are just visiting here now.
<a href="http://www.echeapraybansunglasses.net/"><strong>cheap ray ban sunglasses</strong></a>
<a href="http://www.echeapraybansunglasses.net/"><strong>ray bans on sale</strong></a>
<a href="http://www.echeapraybansunglasses.net/"><strong>ray ban aviator sunglasses</strong></a>
<a href="http://www.echeapraybansunglasses.net/"><strong>ray ban wayfarer sunglasses</strong></a>
<a href="http://www.echeapraybansunglasses.net/"><strong>ray ban sunglasses</strong></a>
everyone will keep moving.
30. 05. 2011 | 05:08

Jordan 11 napsal(a):

someone enjoy the summer season here.
<a href="http://www.airjordan11shoes.net/"><strong>air jordan 11</strong></a>
<a href="http://www.airjordan11shoes.net/"><strong>jordan 11 cool grey</strong></a>
<a href="http://www.airjordan11shoes.net/"><strong>jordan 11 retro</strong></a>
<a href="http://www.airjordan11shoes.net/"><strong>jordan 11 space jam</strong></a>
<a href="http://www.airjordan11shoes.net/"><strong>air jordan xi</strong></a>
30. 05. 2011 | 05:09

loan napsal(a):

freelance writer
31. 08. 2011 | 11:06

cheapest car insurance rates napsal(a):

advertising and *********** with Adwords. Well I’m including this RSS to my e-mail and can glance out for a lot more of your respective fascinating content. Make sure you update this once more soon.. <a href="http://topautoinsurancerates.net/">best car insurance rates</a>
18. 10. 2011 | 19:45

Tahle země je prokletá napsal(a):

Pane Urbane,
tenhle článek by teď měl být na hlavní straně. Stálo by za to připomenout, jaký je Daniel Landa - Žito 44 ve skutečnosti bojivník proti "zlojedům". Tahle země je prokletá.
04. 12. 2012 | 21:39

Hugo Fibiger napsal(a):

Rád bych uvedl reakci Daniela Landy na tento článek:

Žito 44: "Hugo Fibiger Jsme tam na fotce, protože tam cvičí Hanuman Gym Praha. Ten objekt si my nepronajímáme a s majitelem (radnicí) nemáme nic společného, krom toho, že náš klub muay thai je u lidí, kteří si pronajímají barák města ke sportovním účelům. To není hospoda. Ty Vaše vývody jsou trochen komplikované, taháte mne do něčeho, do čeho nepatřím. To je záměr, nebo nevědomí?."

Opravdu nevím, čemu věřit, protože Daniel Landa kolem sebe organizuje zajímavou skupinu lidí, kteří chtějí z korupčníků vymoci ukradené peníze.
06. 12. 2012 | 01:59

Hugo Fibiger napsal(a):

Pardon! Ještě odkaz na FB profil Daniela Landy, kde uvádí, že se váš článek zakládá na nepravdách: http://www.facebook.com/pages/%C5%BDito-44/576015649091316
06. 12. 2012 | 02:32

68Sy36oGR3t napsal(a):

What office voirsen / system OS are you running? Can you submit a bug on ? It's been a long while since I've used the spreadsheet myself (been tracking on my phone) and even longer since I upgraded my voirsen of OpenOffice. If a bug's filed I won't forget to address it when I pick up work on the next release.
23. 08. 2013 | 16:40

lTqVussTYq napsal(a):

I'm running opefcnfioe 3.2.0 Build 9483 on a Windows machine and I'm using the Weight tracker osd 2.2.1.macros are enabled, but even with extreme weights (I for example tried 10 and 150) it just lists 10.Not to shure about what localization settings are though.So I guess I'm to stupid after all. http://mvpxerlplow.com [url=http://belmtm.com]belmtm[/url] [link=http://jkqizuas.com]jkqizuas[/link]
26. 08. 2013 | 14:31

cheap barbour jackets napsal(a):

One of the more impressive blogs Ive seen. Thanks so much for keeping the internet classy for a change. Youve got style, class, bravado. I mean it. Please keep it up because without the internet is definitely lacking in intelligence.
04. 09. 2013 | 06:50

InWVQTyv napsal(a):

Wholesale Gemstone from China, discount whaselole jewelry Beads, whaselole Gemstone jewelry cheapest Wholesale Naruto anime and manga , cheap Naruto cosplay costumes on sale, buy Naruto online shop.Wholesale anime and manga costumes, cheap cosplay costumes on sale, buy costumes online shop http://krpuksxmi.com [url=http://fgvomto.com]fgvomto[/url] [link=http://xgxyhlyd.com]xgxyhlyd[/link]
06. 09. 2013 | 18:42

Therrydrybeaf napsal(a):

<a href=http://groupmedicalinsurance.us/>group health insurance</a> <a href=http://1carinsurancecompanies.com/>car insurance company</a> <a href=http://cheapestcarinsurancequotes.info/>cheap car insurance quotes</a>
15. 12. 2013 | 19:57

DennisKr napsal(a):

Everything else is finally just details -- significant details, but variants on that theme. index.php is the control, the menu program determins what the "current page" is, and tons of occasions get fired in the act of building that page. Plugin modules can hook into those occasions and shift the work flow/furnish additional info/etc. That is also a part of the reason so many Drupal resources focus on making modules. Without modules, Drupal does maybe not actually DO something other than say, 'Somebody asked for a page! Does this exist? No? OK, I will serve up a 404.'

<a href="http://billysrereebiz.com">Corro</a>

http://billysrereebiz.com - lolz
25. 02. 2014 | 22:42

Danielrila napsal(a):

Hello. And Bye.

http://somepaydaylounz.com - mr fitz
26. 02. 2014 | 12:02

Přidat komentář

Tento článek byl uzavřen. Už není možné k němu přidávat komentáře ani hlasovat

Blogeři abecedně

A Aktuálně.cz Blog · Atapana Mnislav Zelený B Baar Vladimír · Babka Michael · Balabán Miloš · Bartoníček Radek · Bartošek Jan · Bartošová Ela · Bavlšíková Adéla · Bečková Kateřina · Bednář Vojtěch · Bělobrádek Pavel · Beránek Jan · Berkovcová Jana · Bernard Josef · Berwid-Buquoy Jan · Bielinová Petra · Bína Jiří · Bízková Rut · Blaha Stanislav · Blažek Kamil · Bobek Miroslav · Boehmová Tereza · Brenna Yngvar · Bureš Radim · Bůžek Lukáš · Byčkov Semjon C Cerman Ivo · Cizinsky Ludvik Č Černoušek Štěpán · Česko Chytré · Čipera Erik · Čtenářův blog D David Jiří · Davis Magdalena · Dienstbier Jiří · Dlabajová Martina · Dolejš Jiří · Dostál Ondřej · Dudák Vladislav · Duka Dominik · Duong Nguyen Thi Thuy · Dvořák Jan · Dvořák Petr · Dvořáková Vladimíra E Elfmark František F Fafejtová Klára · Fajt Jiří · Fendrych Martin · Fiala Petr · Fibigerová Markéta · Fischer Pavel G Gálik Stanislav · Gargulák Karel · Geislerová Ester · Girsa Václav · Glanc Tomáš · Goláň Tomáš · Gregorová Markéta · Groman Martin H Hájek Jan · Hála Martin · Halík Tomáš · Hamáček Jan · Hampl Václav · Hamplová Jana · Hapala Jiří · Hasenkopf Pavel · Hastík František · Havel Petr · Heller Šimon · Herman Daniel · Heroldová Martina · Hilšer Marek · Hladík Petr · Hlaváček Petr · Hlubučková Andrea · Hnízdil Jan · Hokovský Radko · Holásková Kamila · Holmerová Iva · Honzák Radkin · Horáková Adéla · Horký Petr · Hořejš Nikola · Hořejší Václav · Hrabálek Alexandr · Hradilková Jana · Hrstka Filip · Hřib Zdeněk · Hubálková Pavla · Hubinger Václav · Hülle Tomáš · Hušek Radek · Hvížďala Karel CH Charanzová Dita · Chlup Radek · Chromý Heřman · Chýla Jiří · Chytil Ondřej J Janda Jakub · Janeček Karel · Janeček Vít · Janečková Tereza · Janyška Petr · Jelínková Michaela Mlíčková · Jourová Věra · Just Jiří · Just Vladimír K Kaláb Tomáš · Kania Ondřej · Karfík Filip · Karlický Josef · Klan Petr · Klepárník  Vít · Klíma Pavel · Klíma Vít · Klimeš David · Klusoň Jan · Kňapová Kateřina · Kocián Antonín · Kohoutová Růžena · Koch Paul Vincent · Kolaja Marcel · Kolářová Marie · Kolínská Petra · Kolovratník Martin · Konrádová Kateřina · Kopeček Lubomír · Kostlán František · Kotišová Miluš · Koudelka Zdeněk · Koutská Petra Schwarz · Kozák Kryštof · Krafl Martin · Krása Václav · Kraus Ivan · Kroupová Johana · Křeček Stanislav · Kubr Milan · Kučera Josef · Kučera Vladimír · Kučerová Karolína · Kuchař Jakub · Kuchař Jaroslav · Kukal Petr · Kupka Martin · Kuras Benjamin · Kutílek Petr · Kužílek Oldřich · Kyselý Ondřej L Laně Tomáš · Linhart Zbyněk · Lipavský Jan · Lipold Jan · Lomová Olga M Máca Roman · Mahdalová Eva · Máchalová Jana · Maláčová Jana · Málková Ivana · Marvanová Hana · Mašát Martin · Měska Jiří · Metelka Ladislav · Michálek Libor · Miller Robert · Minář Mikuláš · Minařík Petr · Mittner Jiří · Moore Markéta · Mrkvička Jan · Müller Zdeněk · Mundier Milan · Münich Daniel N Nacher Patrik · Nachtigallová Mariana Novotná · Návrat Petr · Navrátil Marek · Němec Václav · Nerudová Danuše · Nerušil Josef · Niedermayer Luděk · Nosková Věra · Nouzová Pavlína · Nováčková Jana · Novák Aleš · Novotný Martin · Novotný Vít · Nožička Josef O Obluk Karel · Ocelák Radek · Oláh Michal · Ouhel Tomáš · Oujezdská Marie · Outlý Jan P Pačes Václav · Palik Michal · Paroubek Jiří · Pavel Petr · Pavelka Zdenko · Payne Jan · Payne Petr Pazdera · Pehe Jiří · Peka Karel · Peksa Mikuláš · Pelda Zdeněk · Petrák Milán · Petříček Tomáš · Petříčková Iva · Pfeffer Vladimír · Pfeiler Tomáš · Pícha Vladimír · Pilip Ivan · Pitek Daniel · Pixová Michaela · Plaček Jan · Podzimek Jan · Pohled zblízka · Polách Kamil · Polčák Stanislav · Potměšilová Hana · Pražskej blog · Prouza Tomáš R Rabas Přemysl · Rajmon David · Rakušan Vít · Ráž Roman · Redakce Aktuálně.cz  · Reiner Martin · Richterová Olga · Robejšek Petr · Ruščák Andrej · Rydzyk Pavel · Rychlík Jan Ř Řebíková Barbora · Řeháčková Karolína Avivi · Říha Miloš · Řízek Tomáš S Sedlák Martin · Seitlová Jitka · Schneider Ondřej · Schwarzenberg Karel · Sirový Michal · Skalíková Lucie · Skuhrovec Jiří · Sládek Jan · Sláma Bohumil · Slavíček Jan · Slejška Zdeněk · Slimáková Margit · Smoljak David · Smutný Pavel · Sobíšek Pavel · Sokačová Linda · Soukal Josef · Soukup Ondřej · Sportbar · Staněk Antonín · Stanoev Martin · Stehlík Michal · Stehlíková Džamila · Stránský Martin Jan · Strmiska Jan · Stulík David · Svárovský Martin · Svoboda Cyril · Svoboda Jiří · Svoboda Pavel · Sýkora Filip · Syrovátka Jonáš Š Šebek Tomáš · Šefrnová Tereza · Šimáček Martin · Šimková Karolína · Šindelář Pavel · Šípová Adéla · Šlechtová Karla · Šmíd Milan · Šojdrová Michaela · Šoltés Michal · Špalková Veronika Krátká · Špinka Filip · Špok Dalibor · Šteffl Ondřej · Štěpán Martin · Štěpánek Pavel · Štern Ivan · Štern Jan · Štětka Václav · Štrobl Daniel T T. Tereza · Táborský Adam · Tejkalová N. Alice · Telička Pavel · Titěrová Kristýna · Tolasz Radim · Tománek Jan · Tomčiak Boris · Tomek Prokop · Tomský Alexander · Trantina Pavel · Tůma Petr · Turek Jan U Uhl Petr · Urban Jan V Vacková Pavla · Václav Petr · Vaculík Jan · Vácha Marek · Valdrová Jana · Vančurová Martina · Vavruška Dalibor · Věchet Martin Geronimo · Vendlová Veronika · Vhrsti · Vích Tomáš · Vlach Robert · Vodrážka Mirek · Vojtěch Adam · Vojtková Michaela Trtíková · Vostrá Denisa · Výborný Marek · Vyskočil František W Walek Czeslaw · Wichterle Kamil · Wirthová Jitka · Witassek Libor Z Zádrapa Lukáš · Zajíček Zdeněk · Zaorálek Lubomír · Závodský Ondřej · Zelený Milan · Zeman Václav · Zima Tomáš · Zlatuška Jiří · Zouzalík Marek Ž Žák Miroslav · Žák Václav · Žantovský Michael · Žantovský Petr Ostatní Dlouhodobě neaktivní blogy