3L Zeman – loutka, lhář a Lukoil

17. 01. 2013 | 18:17
Přečteno 64953 krát
Milý Miloši,
Známe se čtyřiadvacet let a dodnes si tykáme. Kdysi jsi mně dokonce osobně přesvědčoval, abych šel znovu do politiky, a pak i nabídl, abych se stal mluvčím ČSSD. Nelibě jsi nesl, když jsem Tě odmítl, ale aspoň jsme si tehdy ve dvou nalili do hlav pěkných pár panáků v Konírně naproti Lidovému domu. Tos měl ještě svoji hlavu, a mohu dosvědčit, že v té době jsi ničí loutkou nebyl. Jenomže to se rychle změnilo.


Nedávno jsi se rozlobil, když jsem Ti řekl, že jsi byl jako premiér vždycky slepý k obrovské korupci mezi svými nejbližšími spolupracovníky. S cigaretkou v ruce jsi mi na schodech Knihovny Václava Havla řekl, poněkud výhružně, že doufáš, že až mě někdo z tvých kamarádů zažaluje, že budu schopen doložit svá tvrzení na důkazech. No, Miloši, žádný z nich se ještě neodvážil… A neodvážíš se ani Ty.
V hektických dobách po Listopadu jsem tě dával za příklad, protože jsi jako jeden z mála nadřazoval zájmy země nad svoje vlastní. Nějak se to vytratilo. Je smutné být svědkem toho, jak se kdysi brilantní myslitel s mimořádným politickým talentem mění v loutku toho nejzkorumpovanějšího postkomunistického prostředí, v zuřivého lháře, snažícího se zastrašit novináře a kohokoliv s opačným názorem, a nakonec, doufám, že jenom hloupého, naivního a nevědomého, slouhu ruských zájmů.
Řekl jsi teď na Radiožurnálu: "Nikdy v životě jsem se nenechal manipulovat panem Šloufem ani panem Kalouskem“. Problém je v tom, že mnoho z nás si velmi plasticky pamatuje, jak jsi se v polovině devadesátých let rychle změnil, a začal se obklopovat zvláštní sortou přitakávačů, kterým velel komunistický proplouvač Mirek Šlouf. Zachutnala ti moc.

Existuje mnoho příkladů, ve kterých jsi byl voděn jako loutka, a poškozoval stát ve prospěch svých kamarádů, spojených dokonce s organizovaným zločinem. Jak jinak bys popsal vztahy a dochované záznamy telefonátů mezi Tvými poradci – především panem Šloufem - s Františkem Mrázkem? Ještě dnes si je můžeš přečíst, jak si gangsteři mezi sebou lebedí, jak jsi vydíratelný, jak chlastáš, anebo, jak jsi fajn, protože tě nezajímají peníze, ale „jenom chleba se sádlem a tři okurky“. Šlouf nejenom že projednával s gangstery manipulace privatizací – třeba Metrostavu nebo České spořitelny, prozrazoval tajné informace o přípravě zásahu v IPB, a přímo ovlivňoval program a usnesení vlády ve prospěch svých kamarádů (SEVAPHARMA) . Už několikrát popsaný případ zničení českého farmaceutického průmyslu, a především společnosti SEVAPHARMA, je navíc perfektně doložen zachovanými dokumenty. Šlouf ti připravil materiál, který tvoje vláda schválila, a prodala státní firmu SEVAPHARMA za padesát milionů. Každá jedna budova na tom pozemku měla větší cenu. Jenom ten pozemek na pražských Vinohradech měl cenu více než miliardu. Koupil to Šloufův kamarád a fotbalový podvodník Jan Gottwald. Obratem to prodal za tři sta padesát milionů. Dnes to má cenu někde kolem miliardy a půl. Česká republika ztratila výrobu sér a vakcín, a od té doby musíme všechno draze dovážet. Nemáš pocit, že jsi okradl důchodce nebo české zdravotnictví? Mimochodem, když se to sečte, jde o desítky miliard. To všechno jsou čistě kriminální činy. To všechno té partě kolem tebe prošlo jenom proto, že jsi je chránil. Byl, a jsi, jejich loutka – jenom nemáš odvahu přiznat, že ti v té době už stačilo jenom pochlebovat a nalévat tě pitím.

Nebo ti mám v tomto ohledu připomenout ostudu na jednání v Melku (2001)? Podle dvou členů české delegace, a jednoho z rakouských vyjednávačů, jsi v polovině rozhovorů poslal českou delegaci ven, a po pár hodinách „rozhovorů“ mezi čtyřma očima s kancléřem Schüsselem, tě rakouští hostitelé museli do auta vlastně nakládat. Rakouští diplomaté dodnes tvrdí, že v té době bylo prostě dost jednoduché spolehnout se na tvoji slabost pro pití.

Lhal jsi a lžeš, starý kamaráde. Kdykoliv tě někdo přistihl při omylu nebo tě dostal do nepříjemné situace, tak jsi zaútočil osobně. Novináři by mohli povídat, Vyhrožoval jsi trestními oznámeními, vykládal jsi vědomé nesmysly o novinářských konspiracích, a, bohužel, ti to zůstalo. Tvůj čerstvý útok na slovenské novináře, a odmítání dávat slovenským sdělovacím prostředkům jakákoliv vyjádření, patří mezi nejtrapnější výkony české polistopadové lumpenpolitiky. V mezinárodním kontextu nic podobného nikdy nikdo nezkusil – tedy ruští komunisté a Putin ano, abych byl přesný.

A tím jsme u tvojí naprosto nepochopitelné snahy zalíbit se putinovskému, pseudocarskému a určitě nedemokratickému, Rusku. Moji ruští kamarádi, disidenti brežněvovské doby, hovoří o tom, že nikdy od té doby nebylo hůř. Saša Podrabinek se dokonce musel dlouhé měsíce skrývat, protože putinovské bojůvky blokovaly vchod do jeho domu a žádaly, aby byl uvězněn. Ty, s bohorovným úsměvem, předstíráš, že všichni kolem tebe jsou andělé a polobozi demokracie. Sorry, není tomu tak. Tvoje dnešní nejbližší spolupracovníky, Vratislava Mynáře a Martina Nejedlého, ti osobně přivedl Miroslav Šlouf. Jak se „kluci“ sami chlubí, jsou to takoví „kamoši“, že spolu „všichni společně jezdí na vodu“. Martin Nejedlý je kryt protekcí Lukoilu, a jestli nevíš o tom, že Lukoil je obecně, a to i ve zprávách BIS, považován všude ve světě za expozituru ruských zpravodajských služeb, tak představuješ zásadní bezpečnostní riziko pro Českou republiku.
Je mi tě líto, Milošku. Kdysi jsem si tě vážil, protože, ještě víc, než třeba Václavové Havel i Klaus, jsi opravdu dokázal nadřazovat zájmy země nad svoje osobní. To je pryč. Prohrál jsi svůj boj s pitím a mocí. Jsi dnes jedno z největších bezpečnostních rizik země, na které ti kdysi záleželo. Můžeš jenom následovat smutný osud další ruské loutky, svého kamaráda Vaška Klause. Společní kostlivci, společná korupce, společné oběti, kterých je třeba se bát. Doufám, že tě voliči zastaví, a ukončí období státní samohany České republiky. Opravdu je mi tě líto. Stát se s takovým potenciálem člověkem minulosti, na to už musí mít jeden hodně tragické slabosti. Ale možná to všechny ty ruské prachy zvládnou. Ty budeš prezident, ČEZ s radostí prodá Temelín Rusům, a Mirek Šlouf a jeho Melody Boys, budou na Hradě pečení vaření… Pak věřím, že nebudeš mít klid.
Tvůj, kdysi kamarád,
Honza UrbanKomentáře

Aktuálně.cz má zájem poskytovat prostor jen pro korektní a slušně vedenou debatu. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se zároveň zavazujete dodržovat Kodex diskutujících. Pokud Váš text obsahuje hrubé urážky, vulgarismy, spamy, hanlivá komolení jmen, vzbuzuje podezření z porušení zákona, je celý napsán velkými písmeny či jinak odporuje zdejším pravidlům, vystavujete se riziku, že jej editor smaže.
Přejeme Vám zajímavou a inspirativní výměnu názorů.
Libor Stejskal, editor blogů (blogy@aktualne.cz)

Ondřej napsal(a):

Profesionální blogger a má hned v prvních dvou větách dvě pravopisné chyby.

Je to prostě intelektuál, jako všichni Karlovi podporovatelé.
17. 01. 2013 | 18:21

evix napsal(a):

Jste trapný!!! Takového kamaráda bych nechtěla ani za milión..............
17. 01. 2013 | 18:22

Mac napsal(a):

KRISTOVANOHO

už aby zvolili toho Pepka Vyskoč na Hrad, aby byl konečně od té fanatické hysterické prošláfenberské kampaně pokoj
K zblití
17. 01. 2013 | 18:24

Pierre Charpentrat napsal(a):

Diag Human hlasuje za Schwarzenberga! Co dodat?
17. 01. 2013 | 18:25

Ondřej napsal(a):

No, předpokládám, že podobné sračky bychom četli i dalších 5 let, kdyby byl zvolen Zeman.
To abych to asi fakt radši hodil tomu svatému pankáčovi Karlovi.
17. 01. 2013 | 18:27

LMAO napsal(a):

Tak nevím kdo je tady pomstychtivý
17. 01. 2013 | 18:27

Pompieus Magnus napsal(a):

A co Šťáva Legal Dream Team, také volí Kódla?
17. 01. 2013 | 18:28

Jirka PT napsal(a):

Pane Urbane, už víte, proč jste musel opustit prachatické gymnázium v sedmdesátých letech ? Váš kolega pan P....... měl celou rodinu prošpekovanou bývalou STB - viz jeho tchán náčelník, zkuste o tom popřemýšlet a pozeptat se ho na tyto skutečnosti a nmontujte se do Zemana, ju !!!
17. 01. 2013 | 18:30

JenTak napsal(a):

Předpokládám, pane Urbane, že uvádíte fakta, jinak byste čelil soudu. To ovšem můžete i tak, protože dráždit bosou nohou hada se nevyplácí, ani když jste v právu a stojí za vámi zákon. Hadi ovšem serou na zákon...
Musím se neustále podivovat nad diskutéry, které nezajímá obsah blogu a kteří hned vyřknou svoji znechucenou kritiku.
Za bolševika jsem si říkal, proč prostě lidé nejdou k volbám? Proč je neignorují?
Zdejší debaty mi dávají odpověď.
17. 01. 2013 | 18:32

mezek napsal(a):

Ano začátkem 90.tých let byl Zeman ještě přijatelným chlapíkem. Vyzvedl ČSSD, ukázal na bordel v ČNB, v privatizacích a v tunelování bank.

Pak přišla oposmlouva a bylo všemu konec. Bobošice řádila v České televizi, zaútočil na IPB atd, apod.

Nyní je ze Zemana alkoholik a tabakista.
17. 01. 2013 | 18:33

Konrad napsal(a):

Ja verim ze obcane nedopusti aby na hrade usedl Karel S. Ani kdyby Urban a (jemu podobni) napsal tisic clanku na jeho podporu... Schwarzenberg prohlasil ze nebude v kampani pouzivat podpasovky, bodejt, kdyz ma na to svoje poskoky.
17. 01. 2013 | 18:39

zemedelec napsal(a):

Jestli jsme republika,nemůže být prezidentem šlechtic.
17. 01. 2013 | 18:46

ZATUCHLÝ JENDA napsal(a):

Trapné video, které vyšlo z dílny Jana Urbana, ukazuje na ubohost zatrpklého disidenta, který ač o to moc a moc usiloval, jeho kámoši z disentu ho ke korýtku nikdy nepustili. Z toho pramení jeho zatrpklost, se kterou mu ale nikdo z nás nepomůže. Tak zdar Jeníku, taky jsem si s tebou kdysi před 35 lety tykal, ale už o to vůbec nestojím.
17. 01. 2013 | 18:48

F.Srbek napsal(a):

Když jsem pracoval v Belgii, bral jsem benzin u Lukoilu. Pumpař byl Belgičan a nemluvil rusky! Trochu mu šla nagličtina a nepokusil se mne získat pro spolupráci.
17. 01. 2013 | 18:48

insider napsal(a):

Kolikátá Urbanova agitka na podporu Kalouska už to je a kolik jich ještě bude?

Parkanová mimo podezření. I o to se prý Schwarzenberg z Hradu postará

„Jak jsme viděli u Václava Klause, prezident má spoustu možností ovlivňovat vnitřní politiku. Vzpomeňme si na jmenování předsedy nevítězné strany ve volbách 2010 ministerským předsedou nebo na ty nešťastné amnestie. Protože kdyby si někdo uvědomil, že také paní Parkanová nebo pan Barták mohou být součástí amnestie nebo takové milosti, jakou dostala kdysi paní Chadimová, ještě když byl Karel Schwarzenberg kancléřem, a tu abolici podepsal Václav Havel, tak mu bude zřejmé, že by se postavení TOP 09 výrazně zlepšilo,“ vysvětluje Zdeněk Zbořil.

http://www.parlamentnilisty.cz/zpravy/Parkanova-mimo-podezreni-I-o-to-se-pry-Schwarzenberg-z-Hradu-postara-259976
17. 01. 2013 | 18:51

kafka klamm napsal(a):

Spoléhám mimo jiné na to:

že Schwarzenbergovi servilní podporovatelé ho budou cpát do veřejného prostoru tak vydatně a dlouho, že se to všechny normální občany znechutí a budou na protest volit Zemana.

To by mě potěšilo :-)
17. 01. 2013 | 18:51

ten, kdo se hádat nebude, napsal(a):

Mluvčí Diag Human a šťávy kydá bahno na Zemana?

Z toho musí mít Zeman radost.
17. 01. 2013 | 18:51

Pupík napsal(a):

Ještě že toho Zemana máte. Kdybyste ho neměl, musel byste přiznat, že Kódl Trautenberg:

- Karel se nechal účelově jmenovat Václavem Havlem ministrem zahraničí, aby hned nato podepsal v USA smlouvu o zřízení radarové základny v Čechách, přestože tehdy bylo 84% Čechů proti;
- Karel svorně s Václavem Havlem schvaloval „humanitární“ bombardování na jihu Evropy;
- Karel hlasoval PRO CÍRKEVNÍ RESTITUCE, http://www.psp.cz/sqw/hlasy.sqw?g=56326;
- Karel hlasoval PRO ZVÝŠENÍ DPH za jídlo a léky, http://www.psp.cz/sqw/hlasy.sqw?g=57167;
- Karel Karel hlasoval PRO ZADLUŽENÍ STÁTU silně schodkovým rozpočtem http://www.psp.cz/sqw/hlasy.sqw?g=57172;
- Karel se pokusil změnit Ústavu, naštěstí mu to nevyšlo, http://www.psp.cz/sqw/tisky.sqw?o=6&nz=5558 ;
- Karlova První dáma nedokáže říct slovo česky
(to už i Hácha na tom byl líp);
- Pokud "milujeme" politiky jako jsou Kalousek, Drábek a zpěvačka Parkanová, tak Karel, jako předseda strany, DĚLÁ JIM ŠÉFA http://cs.wikipedia.org/wiki/TOP_09#P.C5.99edsednictvo
17. 01. 2013 | 18:53

Becherovka vysočinská napsal(a):

Klobouk dolů-pane Urban !!!
Váš článek přesně postihoje různé okolnosti-včetně nezmiňovaného prodeje pohledávek
státu záhadné RuskéFirmě.Za babku-pochopitelně! .
Miloš,(stejně jako Klaus ),jdou Rusku na ruku...
Lukoil byl již v 80-tých letech donucen se vypakovat z Anglie.Jako filiálka KGB.
V Česku získal zase nový "domov"-již za předsedovlády M.Z.
Vždy veřejně tvrdil,že házel hlášení BIS do koše-ani je nečetl !
Údajné to nesmyslné bláboly nějakých zpravodajců !
-Opravdu "vhodný "kandidát na funkci prezidenta!
17. 01. 2013 | 18:54

Jiří S napsal(a):

Zeman nikdy nic nepodělal TAK MOC JAKO DISIDENTI PO R. 89. TÁHNĚTE UŽ NĚKAM, VŽDYŤ TO JE TRAPNÉ.
Opravdu si někdo myslí že si přečteme jeho blog a podle toho budeme volit???? Nebo se jen potřebuje lokajsky zařadit do té správné party, a když prohraje bude obracet kabát
17. 01. 2013 | 18:54

no comment napsal(a):

Když nevyhraje Schwarzenberg ... jsou čachry, na které jste kývnul, promlčené? Nebo sázíte na to, že se nikdo neodváží? Voda už probublává, Urbane.
17. 01. 2013 | 18:56

Becherovka vysočinská napsal(a):

Klobouk dolů-pane Urban !!!
Váš článek přesně postihoje různé okolnosti-včetně nezmiňovaného prodeje pohledávek
státu záhadné RuskéFirmě.Za babku-pochopitelně! .
Miloš,(stejně jako Klaus ),jdou Rusku na ruku...
Lukoil byl již v 80-tých letech donucen se vypakovat z Anglie.Jako filiálka KGB.
V Česku získal zase nový "domov"-již za předsedovlády M.Z.
Vždy veřejně tvrdil,že házel hlášení BIS do koše-ani je nečetl !
Údajné to nesmyslné bláboly nějakých zpravodajců !
-Opravdu "vhodný "kandidát na funkci prezidenta!
17. 01. 2013 | 18:57

Maximus napsal(a):

Ještě by bylo zajímavé Urbane uvést, kde má Zeman ty milióny Kč ukryté?! Že by na chalupě na Vysočině nebo ve svém 3+1 v Praze? Nějak jsme si nikdo nevšimli, že by dostal výslužku ve formě Orlíku a přilehlých lesů formou prolomení BD, nebo že by jezdíval na své jachty do Toskánska a třeba by tam kupoval domy jako třeba Řebíček a spol. z ODS. Možná, že má M.Z. akcie fotbalové Sparty Praha popř. FC Jezevec Žďár nad Sázavou. Pokud je známo, největší balík dostal za vydání asi dvou knih o době kdy byl v politice cca 1,5 mil.Kč. Urbane, ty si hloupý a zákeřný človíček, spíš by se měl rozepsat o tvém účinkování v Diag Human, tam si se napakoval, že?
17. 01. 2013 | 18:57

Martin Kapoun napsal(a):

Je to, myslím, hodně vážné. Nejde o jemnější nebo drsnější střety zastánců toho či onoho kandidáta, tady má člověk strach. Nic proti nikomu nemám a nikoho se nechci dotknout, ale takový kandidát je přece nevolitelný. Některá jména (Srba, Šlouf) jsou strašidelná.
17. 01. 2013 | 18:58

Pepa Řepa napsal(a):

Pane Pehe přidat!
Jan URBAN je lepší.
Pořád mi vrtalo hlavou, cože je to spojování společnosti hlásané volebním štábem.
Začínám to tušit.
17. 01. 2013 | 18:59

český maloměšťák napsal(a):

Tvůrčí potence pana Urbana nabrala kosmickou rychlost.
Že by Zeman věděl něco v kauze Diag Human ?

Zkusme opět fakta. A klást otázky budeme. Nepříjemné, of course.

"....Nelibě jsi nesl, když jsem Tě odmítl, ale aspoň jsme si tehdy ve dvou nalili do hlav pěkných pár panáků v Konírně naproti Lidovému domu. ..."

Je tedy alkoholikem i pan Urban ?
V dalším jen jedna otázka.
POkud tedy má pan Urban po kupě tolik tvrzení podložených důkazy - proč nepodává trestní oznámení ?
Tomu nerozumím.

Jen malá poznámka závěrem.
Je to ale současná vládní squadra a tedy i předseda TOP 09 Schwarzenbreg...kteří naopak podpořili současnou amnestii...kdy řada případů, které se k soudu dostaly - na rozdíl od těch, které tedy pan Urban nebyl schopen zdokumentovat tak, aby je mohl posoudit soud , byla shozena ze stolu, odložena ad acta.....tedy je to i ten prezidentský kandidát, kterého si pan Urban váží /že by nový přítel ??/ - který svým hlasem/nehlasem zpochybnil instituci spravedlnosti a ochrany majetku /ať už je státní nebo soukromý/.

Takže možná snížit produkci agitek...a začít myslet. V realu...ne ve fikcích či v blábolech.

Pravdu verifikuje soud - ne novináři. Novináři jistěže nemají suplovat policii(neměli by - v zemi kde vládne Mafie to ale samozřejmě dělat musí !!!), státní zástupce...ale hlavně nesmí suplovat SOUDY !
Dostaňte, pane Urbane, některé z těch co zmiňujete před soud, zvolte předsedu TOP 09 Schwarzenberga prezidentem a čekejte, zda bude amnestýrovat - například ty, které právě že Vy dostanete před ten soud.

P.S. Miloš Zeman amnestii odmítá - coby instituci. Samotnou její podstatu. Jako absolutistický, archaický přežitek.
V tomto rozhodně není mužem minulosti.
V tomto je mužem minulosti předseda TOP 09 Schwarzenberg.

P.S. Možná že ale překvapí. Možná se nakonec mobilizuje a bude hlasovat proti. Možná že dokonce vystoupí z TOP 09.
Ale i to by byla v jeho případě fraška - žvást.
Ale alespoň by si narovnal tu tvář.
Osobně tomuto dávám tak 4 procentní šanci.

:--()
--------------------------
Přátelé nezvěřejňují svou vzájemnou korespondenci. Leda by měli nějaký postranní úmysl.
17. 01. 2013 | 19:03

Becherovka vysočinská napsal(a):

Pane Urban.
Prosím, NIC si nedělejte z útoků zde se projevujících toaletních pisálků-čmáralů na zdech či vratech WC.
Zatím co Vy jste působil v disentu,(lhostejno jak..),tak oni usilovali o odznaky BSP a lezli kormoránům do všech otvorů....a lezli by zase a rádi !
17. 01. 2013 | 19:07

Luba napsal(a):

Výborně,
pane Urbane :)

Zeman ve 3L?

A co Schwarzenberg ve 3D?

Destruktor sociálního státu.
Demagog ve věci církevních restitucí.
Delegát Miroslava Kalouska.
17. 01. 2013 | 19:10

český maloměšťák napsal(a):

Becherovka vysočinská napsal(a):
Klobouk dolů-pane Urban !!!
Váš článek přesně postihoje různé okolnosti-včetně nezmiňovaného prodeje pohledávek
státu záhadné RuskéFirmě.Za babku-pochopitelně! .
Miloš,(stejně jako Klaus ),jdou Rusku na ruku...
Lukoil byl již v 80-tých letech donucen se vypakovat z Anglie.Jako filiálka KGB.
V Česku získal zase nový "domov"-již za předsedovlády M.Z.
Vždy veřejně tvrdil,že házel hlášení BIS do koše-ani je nečetl !
Údajné to nesmyslné bláboly nějakých zpravodajců !
-Opravdu "vhodný "kandidát na funkci prezidenta!
17. 01. 2013 | 18:57
---------
Lukoil to je mj. i Conoco Phillips.
Působí i v USA.
Apropo :
http://www.lukoil.cz/getdoc/137d237a-b6bd-418a-a2cc-3a3b183bc991/O-spolecnosti-LUKOIL-Czech-Republic.aspx

"....Do střední Evropy LUKOIL vstoupil v roce 2007, kdy odkoupil od společnosti ConocoPhillips 376 stanic v 7 evropských zemích: v Belgii, Lucembursku, České republice, na Slovensku, v Polsku, Maďarsku a Finsku. ConocoPhillips provozoval v České republice, Polsku, Maďarsku a na Slovensku své čerpací stanice pod značkou JET...."

Roku 2007 nebyl Zeman ve vysoké politice.

http://www.lukoilamericas.com/

"....A leader among Russian oil companies for openness and transparency. The first Russian company to receive full listing on the London Stock Exchange
The only private Russian oil company whose share capital is dominated by minority stakeholders
One of the largest tax payers of the Russian Federation. The total amount of taxes paid in 2011 is US$38.4 billion..."

P.S. Odkud se vzalo tolik nových nicků ?
17. 01. 2013 | 19:10

bannur napsal(a):

Vykal jsem ti.
Nedávno jsi se rozzlobil, když jsem Ti řekl, že bys měl do toho svými nejbližšími spolupracovníky šlápnout. Ale tys mě radši obešel.
Vykal jsem ti.
No, Miloši, žádný z nich se ještě neodvážil… A neodvážíš se ani Ty, ačkoli jsi byl jako premiér, vždycky slepý.
Výkal jsem ti.
A vidíš, pravopis sice neumím, vykal jsem ti a proto tady smrdím dál .
17. 01. 2013 | 19:11

resl napsal(a):

Jen ať se ta loutka ozve, má-li na co. Není to nic nového, takto se Zeman jeví celé období. Líný žrout a ochlasta, kterému stačí celý den lichotit a smát se jeho přitroublým bonmotům. kdo to nevidí a zasek se ním ve volbě, toho je mi upřímně líto.
17. 01. 2013 | 19:12

Maximus napsal(a):

Hmm...
Pravdoláskař a disident Jan Urban, jehož spis StB na krycí jméno „Dramatik“ byl zničen hned po „sametu“ v prosinci 1989 dnes vystupuje jako hlavní školitel (jaká to náhoda) v TOP 09.
Tak kolem roku 1985 jsme seděli s kamarády v hospodě "U Tygra" kousek od místa kde sedával spisovatel B.Hrabal. A tenkrát jsem měl splín a nadával jsem na komunisty, tehdy mě jeden kamarád Bóra N.(jeho brácha byl pilot u ČSA, sestra učila jazyky angl., něm., na ČVUT a vůbec to byla nóbl vzdělaná pražská rodina) řekl. Jestli chceš, mohu tě s některými disidenty kolem Havla seznámit, mám na ně spojení, ale buď si jistý, že ty a tvoje rodina to odnese, musíš si uvědomit, že tam je min. 50% lidí, co to hrají na obě strany a dělají pro StB! Čuměl jsem na něj jako puk, tehdejší tamní výborná Plzeň za 10,-Kč byla silná a já jich už pár měl a já jsem tehdy jaksi nechápal, co kdo těma disidenty v této podobě sleduje. Až později jsem to pochopil po roce 1990, kdy si tady právě tito lidé rozparcelolvali resp.uzmuli pěkný kus majetku.
A koukám, že oni, tihle StBácký pomahači a udavači škodí i po 23 letech!
17. 01. 2013 | 19:13

český maloměšťák napsal(a):

Becherovka vysočinská
Místo požívání drog byste se měl věnovat čtení i těch textů, které se vám zrovna nehodí do krámu.
Do zadku komunistům většinou lezli takoví ignoranti a neználci jako jste vy. To totiž byla jejich jediná šance jak neumřít hlady.
Ale cejchovat umíte skvěle - v duchu onoho komunistického " Ten kdo nejde s námi - jde proti nám"
17. 01. 2013 | 19:14

pamětník napsal(a):

Ochraňuj mě, Bože, před přáteli, před nepřáteli se ochráním sám. - Přísloví židovské
http://www.poeta.cz/citaty/kategorie/pratelstvi

Nejen lhář a poskok spekulanta, ale úlisný "bývalý přítel".
Tak nechutného člověka běžně nepotkávám, zažívám silný pocit štítivosti.
17. 01. 2013 | 19:14

Nejsem ovce napsal(a):

Další ukázkový PíÁr článek na podporu knížecí milosti. Hmhm...už to ani nečtu. Na Zemana mají místní autoři tak 2 nepříjemné věci a dokáží je publikovat v jiných formách stále a stále dokola:D On p. Zeman s tou novinářskou žumpou měl přece jen pravdu...
17. 01. 2013 | 19:16

malalaj napsal(a):

soudruhu urbane,
s ruskou mafiánskou kleptoracíí nejvíce ze všech obchoduje německo, faktický vládce EU. pokud je teda pro vás rusko takový problém, zachovejte se čestně a navrhněte, abychom odešli z EU.
17. 01. 2013 | 19:19

český maloměšťák napsal(a):

becherovka...
Becherovka je spíš schwarzenbergská - než vysočinská.
---------
Navrhuji označit prostor zdejších blogů geografickým názvem Urbanovo.
Kdo je pro ?
17. 01. 2013 | 19:21

pamětník napsal(a):

resl
je další nechutný exemplář. Hošánkové, asi se nedaří, padáte stále níž do suterénu.
17. 01. 2013 | 19:22

Petr B. napsal(a):

Pane Urbane, připomínáte mi Petra Cibulku. Ten kdysi tvrdil, že Miloš Zeman je plukovník KGB. I Vladimír Dlouhý měl prý v KGB slušnou funkci.
Pane Urbane, nejste náhodou nemocný? Mně to napadlo, když jsem vás jednou viděl v TV, jak jste se skoro popral s tou starostkou Chomutova.
17. 01. 2013 | 19:23

PROFESOR AMNESTOR napsal(a):

Volím Schwarzenberga.

Zemana volí jen primitivové, co by jinak volili Jirku Paroubka.

Jirka Paroubek z CzechTEKu volí Miloše Zemana
Mrázek by určitě volil Miloše Zemana :-)
17. 01. 2013 | 19:27

Pepa Řepa napsal(a):

Poslechněte Urbane, kdybyste byl frajer, tak mu to zavoláte , odmailujete nebo -nejlépe-řeknete do očí jako chlap a nepíšete to formou předvolební agitky.
Začínám ztrácet poslední úctu, kterou k Vám chovám.
17. 01. 2013 | 19:29

G. Giormani napsal(a):

Co jste zač, soudruhu Zemane? www.upn.gov.sk

datum : 31.1.1984, Druh svazku: S Reg. č.: 27296, Krycí jméno: MAN, Jméno, příjmení, Datum nar.: Ing. ZEMAN Miloš 28.9.1944, u koho se svazek nachází: II-5.1, Podpis oper.prac.: TYL, Převedeno do jiného svazku 14.XI.1989, Uloženo do archivu: Zničeno 5.XII.1989!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Podívejte se na tato data a dále není co řešit.
17. 01. 2013 | 19:31

Pepa Řepa napsal(a):

Kdysi jsem psal na zdi, že:Franta je vůl.
Bylo mi asi deset.
Vám to vydrželo. Zvláštní záliba.
17. 01. 2013 | 19:32

Jáchym napsal(a):

No, pane Urbane, přiznám se, že jsem se jednu chvíli bál, jestli se snad nevnutíte coby pátá propagandistická kolona Zemanovu štábu.
Ale buď mají rozum, nebo méně peněz na rozhazování než na kolik jste zvyklý z Diag Human.
(Typuji obojí.)
Pravda, čekal jsem zde něco takového spíše od Peheho a od vás něco na způsob znásilnění prostitutky či krádež placatice ve vesnické samoobsluze.
Jenže i to se dá jistě očekávat den před volbami... Ale profíci jste, to zas jo.
17. 01. 2013 | 19:35

Luba napsal(a):

Stejně je zajímavé, jaké kanálie panu Zemanovi tykají.
Třeba takový Urban ...

To je tak, když někdo příliš věří lidem ...

Ale potřeba důvěry je, po stravě a přístřeší, hned třetí nejdůležitější potřebou.
17. 01. 2013 | 19:47

resl napsal(a):

pamětník napsal(a):
resl
je další nechutný exemplář.
pamětníku, vše nasvědčuje vašemu dlouhodobě oddanému sloužení rodné straně, tak si hezky lehněte, vzpomeňte na "krásné" časy a modlete se, až bude utíkat Zeman hl. vchodem, aby nezkolaboval. Dal se bohužel na vaší cestu kde jste se tak dlouho vyhříval, až se z vás stal "pamětník." Ovšem jen na něco.
17. 01. 2013 | 19:49

Jáchym napsal(a):

Pepa Řepa napsal(a):
Poslechněte Urbane,(...)
Začínám ztrácet poslední úctu, kterou k Vám chovám.
17. 01. 2013 | 19:29
*******************************************
No, jednou to přijít muselo.
Ale té úcty Vám nemusí být zas až tak líto - určitě už musela být hodně stará, vyschlá jak mrtvý holub na půdě.

Ale zase je hezké, že jste si jí ještě pár drobků zachoval.
Já věděl, že jste v jádru idealista a romantik !
17. 01. 2013 | 19:53

Maximus napsal(a):

G. Giormani

Kalíš vodu chlapče! ing.Miloš Zeman byl pod tímto číslem u II.Správy SNB veden jako kategorie "S". Tj. tzv. signální svazek. Pod tím byly evidovány osoby podezřelé z trestné činnosti např. na udání a pak se to muselo potvrdit nebo vyvrátit a tato osoba byla poté ze svazku odstraněna. V roce 1984 kdy to bylo založeno byl M.Z. u Sportpropagu v Praze 1 a o této organizaci dost vím, s jejich kočičkami jsme postávali velmi často ve vinárně Blatnička ve Štupartské ulici kousek vedle a jaksi navazovali vztahy. Fakt seš trapný hlupaň.
17. 01. 2013 | 19:54

Pavel napsal(a):

Díky pane Urban,
chraň nás Bůh, aby Zeman seděl na Hradě.
17. 01. 2013 | 20:01

pan Sedlak napsal(a):

Vida, konecne pan, ktery ma fazonu rict druhemu ze lze. Uz mi to slovo 'nepravda' zacinalo lezt na mozek :)
17. 01. 2013 | 20:01

ten, kdo se hádat nebude, napsal(a):

Miloši, máš špatné kamarády,
ale máš štěstí, že tě pomlouvají a tudíž víme, že to nejsou tví kamarádi, ale kamarádi Swarzenberga.
17. 01. 2013 | 20:05

pamětník napsal(a):

G. Giormani:
Podíval jsem se:
zeman ing. Miloš 28.09.1944 MAN preverovaná osoba, signálny zväzok 27296 FMV

http://www.upn.gov.sk/regpro/vysledky-vyhladavania.php?kraj=&priezvisko=Zeman&meno=Milo%C5%A1&datum_narodenia=28.9.1944&kategoria=

– spis preverovanej osoby Bol zavedený s cieľom sústreďovať písomnosti previerkového charakteru na osoby z hľadiska ich využiteľnosti alebo nebezpečnosti.

SZ alebo S - signálny zväzok Bol vedený na osoby podozrivé z trestnej činnosti (preverenie signálu), t. j. na potvrdenie alebo vyvrátenie podozrenia.

http://www.upn.gov.sk/obdobie-1945-1989/vysvetlivky-k-registracnym-protokolom/

Je jenom přirozené, že StB vedla signální svazek na Miloše Zemana jako osobu nepřátelskou. Pane Giormani, buďto jste hloupý anebo zákeřný podrazák. Ani jedno Vás nectí.
17. 01. 2013 | 20:15

fikus napsal(a):

Ne že bych neměl problém s M. Zemanem včetně jeho minulosti kde jsou jistá černá místa, ale to co jste zde načasovaně předvedl zapadá do kontextu dalších pravověrných papoušků, nic víc. Lituji MZ, pokud lidi jako jste Vy považoval za svoje kamarády. Začínám rozumět některých jeho výrokům zpětně.
17. 01. 2013 | 20:16

pamětník napsal(a):

Maximus:
Díky za upřesnění.
Tady se teda sešli týpci.
17. 01. 2013 | 20:19

Čochtan napsal(a):

Jan Urban: " Dokud jsem zvědavý, žiji. "
Ten blog je síla. Jen aby se vaše heslo nezměnilo na: "Byl jsem zvědavý, proto nežiji". Podle toho, co vše jste napsal, by nebylo divu.
17. 01. 2013 | 20:39

Bestia Triumphans napsal(a):

pamětník napsal(a):
" Maximus: Díky za upřesnění.Tady se teda sešli týpci."

!
S tím mohu jen souhlasit.
Pamětník s malým p, odborník na původ Valachů. Následkem omrzlin z kruté valašské zimy trochu pomaleji chápe.
Maximus odborník na sionismus, židovské spiknutí, ilumináty a konspirace. Chápe všechno, ve skutečnosti nic.

Tady se teda sešli týpci.
17. 01. 2013 | 20:41

pamětník napsal(a):

Čochtan:
Tento blog je především špinavost.
17. 01. 2013 | 20:41

Maximus napsal(a):

Bestia Triumphans

Ještě že ty nám to tady odborníku na (f)šechno umíš vysvětlit a všemu rozumíš.
17. 01. 2013 | 20:43

Petr z Tábora napsal(a):

Tak jsem ten příspěvek jen tak přelétl. Vím, že pan Urban není nezávislý novinář, takže je dopředu jasné co vyplodí.
Příklad manipulace: "Lukoil je ve světě expoziturou ruských zpravodajských služeb"
- na světě se snaží každá zpravodajská služba dělat svou práci a využívá k tomu všechny možnosti
- Lukoil je seriózní obrovská ruská soukromá akciovka.Jako první ruská firma byla kotovaná na londýnské burze. K nám se chová slušně a ač má u nás málo čerpaček, tak je zde ředitelství pro několik zemí.Pan Nejedlý je jednatelem české pobočky a současně člen vedení SPO - co je na tom diskvalifikujícího ?
- Například v Evropě a USA před lety koupila americkou firmu Conoco Philips, včetně provozů na území USA - Američanům to nevadilo, jen panu Urbanovi vadí Lukoil v ČR - jste směšný.
17. 01. 2013 | 20:46

pamětník napsal(a):

Bestia Triumphans:
No, když jste se přihlásil...
Sám se tedy přiřazujete k úlisnému "bývalému příteli" Miloše Zemana anebo zákeřnému podrazáckému denunciantovi?
Vám to asi nechápe vůbec, co to může být za týpka, který falšně obviní někoho ze styků s StB. Anebo jste na to ze svého života zvyklý?
17. 01. 2013 | 20:47

Desiderius napsal(a):

Je jediná možnost jak Zemana zastavit: nepustit ho na Hrad.Sledovat jeho žvásty v televizi nelze,je to na zvracení.
17. 01. 2013 | 20:47

pamětník napsal(a):

Další týpek. Ale se vás vyrojilo... :))
17. 01. 2013 | 20:51

český maloměšťák napsal(a):

K údajné " nemoci" /postižení ??/ předsedy TOP 09 Schwarzenberga - projev v němčině :

https://www.youtube.com/watch?v=k9YA4NyKl18

Celkem velmi plynulý projev. Bez zadrhávání apod.
17. 01. 2013 | 20:53

český maloměšťák napsal(a):

Apropo - Sedláček podporuje samozřejmě předsedu TOP 09.
17. 01. 2013 | 20:54

Maximus napsal(a):

Petr z Tábora

Máte pravdu s Lukoilem, velmi často u něj tankuji a mám za to, že je to jedna z nejlevnějších pump v ČR. V Praze je snad levnější jen ONO. Soudruzi kapitalisti z OMW nebo Shell by se měli v cenové politice od nich učit!
Pěkný večer!
P.S.
Zrovna na ČRV24 je debata mezi M.Z. a K.S.
17. 01. 2013 | 20:54

Ondřej napsal(a):

Takže, jestli tomu dobře rozumím, tak pan Urban je Zemanův kámoš.

Tak to si budu muset ještě dobře promyslet, jestli to tomu Zemanovi hodím.
17. 01. 2013 | 21:02

Jáchym napsal(a):

úvod do praktické urbanologie:

Jan Urban
17. 01. 2013 | 18:17 - to je čas publikování tohoto blogu !

A NYNÍ, CO NAPSAL TENTO KONZISTENTNÍ PILÍŘ MRAVNOSTI O pouhé TŘI HODINY (!!!) DŘÍVE:
*************************************************************************
Jan Urban
17. 01. 2013 | 15:29
"Zařekl jsem se, že v prezidentských volbách nevyjádřím mediálně podporu žádnému z kandidátů. Ne, že bych byl čekal, že mě o to některý ze „spřízněných volbou“ požádá, nejsem celebrita, ale znáte to: náhoda je blbec. Toto tedy není text pro ani proti některému z uchazečů o právo vystupovat pod standartou „Pravda vítězí“.
*************************************************************************
NĚJAKÉ pochybnosti ?
Jsou prostě nabídky, které se nedají odmítnout, všechna čest stranou :-))
17. 01. 2013 | 21:06

mik napsal(a):

Blog pana Urbana je hodne ostry a urcite pravne diskutabilni ovsem jak se rika na kazdem sprochu pravdy trochu a kdyz uz zapomene minulost tak porad zustava to arogantni jednani ze slovenskym tiskem to bych videl jako hodne velikou chybu protoze tim jasne dokazuje svou agresivitu a sebesoustredenost mozna by se dala vzit jeste do uvahy skutecnost jak se chovala Bobosikova kdyz sefovala televizi v roce 2000 a tam jeste politik Zeman u politiky byl ,,,a kdyz tedy ted chce neco menit tak proc to nechtel tenkrat proc utekl kdesi na Vysocinu aby se ted do politiky vratil ? Ne Schwarzenberg je lepsi prezident byt je spojovoan ze soucasnou spatnou vladou a verim ze cesky volic rozhodne spravne a Karel se stane na jedno volebni obdobi prezidentem
17. 01. 2013 | 21:07

Čochtan napsal(a):

pamětník napsal(a):
Čochtan:
Tento blog je především špinavost.

Pamětníku, možná. Ale každý fakta jsou ověřitelná, a fakty se Urbanův článek jen hemží. Špinavostmi se tu hemží takřka všechny diskuze. Třeba narážky na otce Schwarzenbergovy manželky, nebo jeho výslovnost, či pospávání při nudných kecech v parlamentu. Špinavosti jsou i narážky na Zemanův alkoholismus.
Chtělo by to Urbanovy argumenty ověřit.
17. 01. 2013 | 21:09

nestranný napsal(a):

Ad autor:Dřív,než začnete někoho špinit si zameťte před vlastním prahem.
Co vaše účast s Kalvodou v Diag Human?To také bylo velice čisté.Nejprve jste
připravili půdu pro působení Diag Human spolu se Šťávou v ČR protože jste věděli,že jejich činnost u nás je více než pochybná.Potom jste společně jako kompenzaci inkasovali nemalé peníze ze státního rozpočtu.Vy sám jste pěkný zločinec.
Radil bych vám se stáhnout a nekádrovat.
17. 01. 2013 | 21:10

Petr z Tábora napsal(a):

to Maximus:
Zdravím. Debatu nesleduji, jsem už rozhodnutý, tak proč ztrácet čas.

to mik:
Nedovolil bych si nějak ovlivňovat Vaše názory.
Jen chci upozornit, že zmíněné heslo : Na každém šprochu je pravdy trochu - je tím na co spoléhají různé novinářské špíny všude na světě. Nakydáme na člověka hnůj a i když ho většina spadne, tak něco ulpí. To tedy jako argument neberu.
17. 01. 2013 | 21:12

Jáchym napsal(a):

Jan Urban je muž rychlých prozření a bleskové investigativní práce.

je schopen (kvůli) kamarádovi udělat opravdu, ale opravdu cokoli, a to zcela nezištně, jak už je je zvyklý pracovat pro Diag Human.
Během tří hodin dokáže to, co by zkušenému BISonovi trvalo měsíce.

Bleskově mění názory.

Věřím mu zde tudíž skoro každé slovo, (snad s výjimkou podstatných jmen a sloves). :-))
17. 01. 2013 | 21:20

Jáchym napsal(a):

"Chtělo by to názory ověřit"
No,a to teprve uvidíte,jaké konstrukce se zde smontují pár hodin před volbami :-)
Zkuste třeba dokázat, že jste kdysi opakovaně neznásilňoval svou babičku. :-))
Dokázat (někdy) lze jen to, že jsme něco udělali!
Nikoli to, že jsme něco neudělali, i kdyby to bylo sebevíce absurdní tvrzení.
17. 01. 2013 | 21:34

Honza napsal(a):

Tak toto, to už je vrchol! Nutno říct, že od Urbana jsem i něco podobného čekal. Ale tento jeho výron předčil všechna očekávání. Agitace ve prospěch pana Schwarzenberga již začíná být minimálně trapná! Vždyť ti ř.ť.lezci se všichni ani do jeho pozadí nemůžou snad vejít. Na druhou stranu mi to připadá, že jsou to prostě takoví provokatéři(u Urbana to platí dvojnásob), kteří se baví tím, jak se zde pod jejich blogy ti diskutéři rozčilují. No a Urban prostě jen řádně přiložil. No nic jdu blejt!!! Pane Stejskale promiňte prosím, ale tato hysterie je již opravdu nechutná!!! P.S. volim Zemana!
17. 01. 2013 | 21:43

se zaťatými zuby napsal(a):

Skoro všechno, co tu pan Urban napsal, je tak či onak pravda.

Většinou to víme i bez něj a mnohoz nás bylo ochotno v druhém kole volit Fischera nebo Dienstbiera, jen aby se Zeman prezidentem nestal.

Pak se ale, opět díky facebooku plus manipulaci médií a kulturfronty jako v roce 2010, stal alternativou k Zemanovi Schwarzenberg.
Tomu se říká game-changer.

K špatné volbě nekonečně horší alternativa.
Miloši, nic není zapomenuto, nic není odpuštěno. Ale nemůžeme jinak, budeš muset být prezidentem.
Dávej si setsakra pozor.
17. 01. 2013 | 21:45

pamětník napsal(a):

Čochtan:
To je přesně to, co nelze, jak Jáchym uvedl. Protože konkrétně vím, jak Jan Urban lhal v kauze Diag Human, stěží mu mohu uvěřit jiná přesně cílená tvrzení. A ten Giormani tu StB taky nevytáhl jen tak z prstu a zjevně předpokládal, že se to může uchytit. Pár dní před volbami.
17. 01. 2013 | 21:47

STAROČECH napsal(a):

Tak větší zvratky už jsem dlouho nečetl. Tenhle pán je opravdu lokaj prvotřídní kategorie!! Sepsat takovýto pamflet a ještě
tam oslovovat Zemana kamarádem. Tohle udělat nějaký můj
"kamarád" tak už dávno mým kamarádem není. Tohle je
opravdu výblitek nejhrubšíhoo zrna pro slaboduché
voliče !! Podprahově útočící lukoilem ve kterém
se div nevaří děti:-)). Kdyby byl Zeman takovej
"mafián" tak už má několik miliónů na účtu
jako Karel a vy pane Urbane píšete na jeho
zakázku a na ne zakázku TRAUTMBERGA !!
17. 01. 2013 | 21:53

jozef napsal(a):

Po listaopadu "jsi jako jeden z mala nadrazoval zajmy zeme nad svoje vlastni"
-kto este patril do toho mala?
Kto su ti ostatni? Kde su dnes?
Kto dnes nadrazuje zajmy zeme nad sve vlastni?

Loutka pritakavacu?
To je konstrukcia sice pozoruhodna,ale aj divna zaroven.Viac,nez divna.

Vydiratelny?
Pre "chleba se sadlem a tri okurky"?

Slouha ruskych zajmu?
Ziaden strach,pan Urban,aj Cinania aj moslimovia su neporovnatelne silnejsi/nez Horna Volta/.Kupia si postupne aj Cesko.Sledujte dianie!Kupia si postupne hadam celu Europu /mozno s vynimkou drogoveho Kosova UCK/.

No a tie udery hlava nehlava pas,podpas...
So slovom "priatel" na perach!
Pan Urban,dajte si studenu sprchu.Prinajmenej.
Radsej sto studenych sprch!
17. 01. 2013 | 21:54

Vosavbotě napsal(a):

Pane Urbane,

čtu nikoli s překvapením další Váš text, který je fanatickou, zatvrzelou kritikou někoho, koho nemáte rád. A snad bych - vzhledem k formě Vašeho příspěvku - ani neměl užívat to ctnostné slovo kritika.

Ano, Vy, Vy osobně toho člověka prostě nesnášíte.

Říká se, že zatvrzelost je sestřenicí sobectví a sestrou nenávisti.

Z Vašeho blogu se mi zdá, že máte velmi pestré příbuzenstvo.

Uvádíte mnoho příkladů nepravostí Miloše Zemana a stavíte je na vratký led svých osobních názorů a stručných vět, které jsou k daným věcem konkrétní.

Jistě víte, že takto se argumentovat nedá. Vezměte jeden případ, rozeberte ho podrobněji a argumentujte ne názory, ale doložitelnými fakty, ponechte možnost uvést souvislosti jiné, než ty, které se právě Vám hodí.

Jestliže jste dnes uvedl tolik ďábelských činů, kterých se údajně Miloš Zeman dopustil, jistě alespoň jeden z nich dokážete argumentovat natolik dobře, aby obstál před soudem. Nebojte se, nebudete sám. Lidí nenávidících toho člověka je asi více, ač jsem přesvědčen, že ho nenávidí z důvodů osobních a ne z důvodů společensko-mravních.

Určitě jste však už ztratil pojem o tom, jak se hustý sirup svinstva na někoho házeného liší od oné kritiky dotyčného.

Nepřísluší mi mluvit Vám do duše a poučovat Vás o tom, kterak člověk přeplněný hořkostí a nenávistí dříve či později vybuchne jako zkažená konzerva.

Snad by Vám v té věci mohl poradit Váš kolega bloger doktor Honzák.
17. 01. 2013 | 22:06

resl napsal(a):

Vše marno, váš Zeman je nesympatický a velmi zlý. Rád užívá /stejně jako Klaus/ slovíčka jako férový, férovost, ovšem otázky klade se zřejmou jízlivostí a hraným dobráctvím, přičemž mu vykukuje pod kabátem nůž. Stejně zlý, zapšklý, jako je Klaus. A někteří, kteří mají vyvinutý cit, to vnímají, jen jejich "češství", jejich hrdost, jim nedovolí si to přiznat. Pak jsou tady samozřejmě struktury, které by demokracii nejraději zakopali zpátky do země, jako před 23 lety. Bohudík je už nikdo neslyší.
17. 01. 2013 | 22:12

Čech napsal(a):

Hmmmm tak je to čím dál lepší,podle Kárla Benešovi dekrety neplatí a Beneš patří před válečný soud. Čili Kárl patří ne na hrad,ale za mříže za vlastizradu.
17. 01. 2013 | 22:15

Rumcajs napsal(a):

Klobouk dolů pane Urbane. Sice jste řekl jen to, co v této zemi ví každý průměrně inteligentní člověk, ale Vy jste to řekl veřejně a to chce odvahu.
Takže ještě jednou, hluboká poklona.
17. 01. 2013 | 22:18

jozef napsal(a):

"Tvuj cerstvy utok na slovenske novinare a odmitani davat slovenskym sdelovacim prostredkum jakakoliv vyjadreni,patri mezi nejtrapnejsi vyjadreni polistopadove lumpenpolitiky"

S dennikom SME dlho odmietol komunikovat aj jeho byvaly sefredaktor,v Cesku dobre znamy Martin Simecka.Simecka publikoval nejake clanky v Pravde.Az teraz,pri 20.vyroci dennika,nechal sa prehovorit:
SME: Dlhsie ste premyslali,ci SME date rozhovor.Co ste zvazovali?
SIMECKA: lebo pri odchode som povedal,ze so Sme uz nebudem mat kontakt.Nebudenm tam pisat ani davat rozhovory,pokial sa nezmenia podmienky,pre ktore som odisiel.Situacia sa nezmenila..."
"nehladate pravdu,ale ju viete",nazory su "pravicovo predpojate"...
Odvazi sa Simecka vysvetlit svoje stanovisko aj v Cesku? Po dlhom mlcani.

Slovensky premier Fico v odmietani SME nie je tak jemny,ako v tomto rozhovore/ z utorkoveho vydania/ Simecka. Slovensky premier "nazyva novinarov hyenami" a odmieta s nimi komunikovat - stazuju,ci chvalia sa novinari. Premier Fico so SME dlhodobo nekomunikuje.

Vnimam politicku redakciu SME ako kazdodenny mravny a intelektualny horor.
Narodna katastrofa.Ine media,aj televizie,totiz nie su zasadne odlisne,akoby kopirovali temy,postoje a lumpenkulturu SME.
Preto chcem vnimat gesto p.Zemana aj ako istu solidaritu so slovenskou vladou,so slovenskym prezidentom,so slovenskym narodom.
Ako boj s lumpenmediokraciou.
17. 01. 2013 | 22:28

Otázkář napsal(a):

Dost dobře nechápu proč se dnes Miloš Zeman choval k Václavu Moravcovi tak arogantně, ale takový kýbl špíny jaký na něj teď vylil Jan Urban si určitě nezasloužil. Karel Schwarzenberg působil od začátku klidněji a sympatičtěji, ale některé jeho výroky jsou opravdu neuvěřitelné. Politická korupce jako koupě náhrdelníku, neplatné Benešovy dekrety či sám Beneš jako válečný zločinec, který by dnes skončil u soudu v Haagu mě definitvně přesvědčili, že tomuto člověku svůj hlas prostě dát nemůžu. A to navzdory desítkám výhrad, které k Miloši Zemanovi mám.
17. 01. 2013 | 22:28

Da.Rock napsal(a):

Šťáva for prezident! Že jo, pane U. ?
17. 01. 2013 | 22:34

paprika napsal(a):

Soudruzi, co takhle místo zuření a plivání vyvrátit nějaké tvrzení pana Urbana? Nic naplat, musíte to rozchodit, bude to Karel, a je to tak dobře, zaplaťpánbůh! Vždyť jste to viděli u Moravce, ten rozdíl v síle osobnosti, jak si ten ožralý ovar popudil publikum svým buranským poučujícím chováním a přiblblými bonmoty, kterým se už nesměje ani jeho volební štáb.
17. 01. 2013 | 22:36

babočka napsal(a):

Pane Urban jste odvážný člověk a máte moji úctu. Omlouvám se, že jsem vás několikrát poslal do prdele když jste urážel moji značku ODS. Já jsem hospodský politk a těžko se mi v politice orientuje protože jeden druuhého obviňuje z prolhanosti. Ale je mi jasné,že schopný opilec je výborná perzona pro cizí rozvědky.
17. 01. 2013 | 22:36

oLda napsal(a):

Vy socani jste ale fakt jednoduche bytosti. Vzdyt je to PREDEVSIM pro Vas nejlepsi, aby na Hrad zvolili Schwarzenberga. I slepi to vidi. Ve chvili, kdy Schwarzenberg opusti TOPku, nikdo ji uz nebude volit. Cast TOPkare se vrati k lidovcum, se kterymi se Socani vzdy domluvili. Kdyz se na hrad dostane Zeman, TOPka zustane a navic Zeman rozlozi CSSD jeste dokonaleji, nez to udelal Klaus s ODS. Kdy od sveho opusteni strany Zeman CSSD neskodil? Kdy? A co se tyce reprezentace navenek, pak Vam to spis muze byt jedno, protoze jak je videt nepatrite k Cechum, kteri tam dlouhodobe ziji. Ti by Vam alespon mohli dosvedcit, jak se na Klauze a skrze Klauze na Cesko divaji zahranicni media. Karel tu ostudu urcite delat nebude.
17. 01. 2013 | 22:38

Ondřej napsal(a):

Paprika:
Důkazní břemeno je vždy na straně toho, kdo někoho obviňuje.
17. 01. 2013 | 22:43

Ondřej napsal(a):

oLda:
Klause sice vyloženě nemám rád, občas s ním v něčem souhlasím, byť u něj ten názor často vychází z naprosto jiných základů. Štve mě, že svou funkci používal k sebepropagaci.
Přesto mě vůbec nezajímá, jak se na Česko dívají zahraniční média. A je mi úplně jedno, co si kdo myslí o tom, zda ratifikujeme nebo neratifikujeme libovolnou smlouvu (ať už to u nás zdržuje nebo blokuje kdokoli), protože to je pouze naše věc.
17. 01. 2013 | 22:46

Důchodce68r napsal(a):

Dnešní výživa je katastrofálně vadná.
Plná jedů, prázdná potřebných složek.
Zejména také tzv. mozkových nutrientů.
Tohle je pak výsledek. Čau.
17. 01. 2013 | 22:53

paprika napsal(a):

Olda-bingo, a ještě ta jeho SPOZ by dostala hlasy na úkor Čsssd. Ale oni to ti chytřejší jistě ví a budou volit na zapřenou Karla.
17. 01. 2013 | 22:53

Ondřej napsal(a):

A co mě má co zajímat ČSSD?
Teď jsou snad prezidentské volby. A jestli bude dál vládnout ODS nebo ČSSD, to je prašť jak uhoď, Kalousek tam bude tak jako tak. Takže to půjde ro ř.ti stejně.
17. 01. 2013 | 22:57

Důchodce68r napsal(a):

Pro upřesnění, MZ mým favoritem být nemůže.
17. 01. 2013 | 22:58

Honza napsal(a):

Copak se nám to tady vyrojilo za milovníky pana knížete? Já to prostě nechápu! Co na tom uslintaným knížeti tihle ti všichni tajtrlíci mají? Vždyť to je neuvěřitelný co je ten Schwarzenberg za mimoně. V tý dnešní televizní debatě byl úplně bokem a korunu tomu všemu nasadil svými názory na denacifikační legislativu. A ty hlupci co tam v tom studiu sedí mu ještě freneticky tleskaji. To je prostě neuvěřitelný! Lidi copak jste se už definitivně zbláznili? To vám ty média a tady ti agitátoři z aktuálně.cz ty palice úplně vygumovali? Nikdy bych si nemyslel, že se češi nechají takto zmanipulovat, ale výsledky několika posledních voleb do PS (úspěchy US-DEU, VV, TOP09 atd)mě již dávno měly přesvědčit o opaku. Češi jsou holt ti správní ovčani! No nic po této mohutné masírce bude asi president pan Schwarzenberg, ale patří nám to, nic jiného si totiž asi ani nezasloužíme!
17. 01. 2013 | 23:00

pamětník napsal(a):

Rumcajs:
K tomu prolhanému Urbanovi pasujete. Dík, že jste se zde přiznal.
17. 01. 2013 | 23:05

JF napsal(a):

pane autore, Vaší litanii na Miloše chybí jen litanie na J.U. A Hele. Tedy na Vás. Co zase napsat něco šťavnatého. Sorry projeli jste tu státní rozkrádačku všici. Onbo zřejmě vlastnictví není to zásadní ... pokud tedy něco zásadního vůbec je nebo by být čistě hypoteticky být i mohlo.
17. 01. 2013 | 23:06

český maloměšťák napsal(a):

paprika napsal(a):
Soudruzi, co takhle místo zuření a plivání vyvrátit nějaké tvrzení pana Urbana? Nic naplat, musíte to rozchodit, bude to Karel, a je to tak dobře, zaplaťpánbůh! Vždyť jste to viděli u Moravce, ten rozdíl v síle osobnosti, jak si ten ožralý ovar popudil publikum svým buranským poučujícím chováním a přiblblými bonmoty, kterým se už nesměje ani jeho volební štáb.
17. 01. 2013 | 22:36
--------
Soudruhu - není CO vyvracet.
To na tom, kdo něco tvdí - kdo diskuzi vyvolal... je , aby svá tvrzení doložil. Protistrana se má starat jen o to, ať diskuze probíhá...pouze ji udržuje.

Jenže pan Urban nediskutuje. Jen vždy vylepí nástěnku a zmizí.

Je pak podivné, že žádáte, soudruhu, aby práci za něj provedli diksutující. Že ty jsi, soudruhu, zvyklý na to, že za tebe práci udělají jiní ?

Dobrou noc, soudruhu.
17. 01. 2013 | 23:06

ehad napsal(a):

Pane Urban, ptam se, proc az ted? Proc jsem tuto informaci nemel k dispozici uz pred 1. kolem prezidentske volby? To riziko, ze se takovyto clovek stane prezidentem ... proc jste o tom nenapsal drive? Jde mi z toho mraz po zadech ...
17. 01. 2013 | 23:07

český maloměšťák napsal(a):

paprika
K tomu vystoupení...Zeman Schwarzenberga naprosto argumentačně vygumoval. Naštěstí je to člověk s noblesním chováním ...a tak ho dost šetřil.
Předseda TOP 09 pak nesdělil nic. Velké, kavárenské NIC.
17. 01. 2013 | 23:09

mb napsal(a):

... dobrý blog ...
17. 01. 2013 | 23:11

JF napsal(a):

Honza: také je možnost že pan Schwarzenberg už nevládne ani sám sebou a je pěstěným hyacintem západní demokracie jak relikvie a podlehl tedy klamu roztleskávačů a kladečů správných otázek stejně jako Miloš měsíčkovskému úsměvu pana Miroslava Šloufa. Jsou to naši milánkové - metači skvělých bonmotů za bonbónek. Co si v tomle věku taky víc dokazovat a vůbec dokázat.
17. 01. 2013 | 23:14

Luba napsal(a):

Urban též o Milošovi natočil vkusné video:

https://www.youtube.com/watch?v=I3ssx8Qxao0

Závěrem komentuje řadu svých nařčení s tím, že jestli Miloš Zeman o všech těch korupčních kauzách svých spolupracovníků nevěděl, je prý "blbej jak ondatra v říji".

No,
já bych nebyl tak příkrý ...

Ale Bimbo je určitě :)

Bimbo na Hrad!
17. 01. 2013 | 23:27

pamětník napsal(a):

mb napsal(a):
... dobrý blog ...
***********************
Jo, takový fajn, plný špíny. Něco pro Vás.
17. 01. 2013 | 23:28

ČOCHTAN napsal(a):

Honzíku Urbane, zajeď někdy do Prachatic, do svého někdejšího působiště. ČOCHTANI tě rádi přivítají. Pro ty co neví o čem je řeč, jednalo se o divadelní soubor studentů místního Gymnázia. Viď Jendo, že mám pravdu. Tak vzhůru k volbám, ať něco nepokazíme.
17. 01. 2013 | 23:42

Vandal napsal(a):

to není nenávist, co vedla Urbana k sesmolení hnusného a ubohého blivajzu. Urban dostal svých třicet jidášských grošů a zaručeno, že za svoje lživé a nactiutrhačné výblitky neskončí před soudem, samozřejmě za předpokladu, že se mafii podaří protlačit za prezidenta Schwarzenberga. Je to jen obyčejná novinářská prodejná děvka, nic víc. Obyčejná lidská špína a odpad, ten nejhorší a nejodpornější lidský zmetek, jakého si jen lze představit.

A Schwarzenberg dnes odkryl karty, prý Beneš by dnes skončil před soudem v Haagu!!!!
Tak kandidát na prezidenta republiky se netají tím, že jeho předchůdce byl zločinec, a dnes by skončil před soudem, to je prostě neuvěřitelné, a to je ministr a místopředseda vlády!!! Komu je loajální, republice a národu, kterému by chtěl dělat prezidenta, anebo sudetským Němcům?

Schwarzenberg je nevolitelný, je to zastánce cizích zájmů, je to pátá kolona!!
18. 01. 2013 | 00:02

au napsal(a):

Asi je zřejmé, proč už Urban není Zemanovým kamarádem.

Takovéto lidské spodiny se musí slušní lidé štítit. A Zeman dokazuje svou noblesu už jen tím, že se s něčím takovýmhle nestýká.

Těžko jsem článek dočítal, z Urbanovy ubohosti a lidské sprostoty se chce každému slušnému člověku zvracet.
18. 01. 2013 | 00:12

pamětník napsal(a):

Ale čemu se divit, pan Karl zu Schwarzenberg prohlásil, že v dnešní době by prezident Beneš byl souzen v Haagu. Takže docela kompatibilní s jeho jedním poskokem.
18. 01. 2013 | 00:21

mb napsal(a):

pamětník ... v tom blogu není špína ... jen pravda ...

ad sudetští němci ... vy myslíte, že z dnešního hlediska/pohledu a práva jsme se k nim zachovali hezky ???

/ schwarzenberg jasně odsoudil všechny, kdo zradili republiku ... litoval těch, kteří republiku nezradili ... a přesto pykali za činy, které nespáchali ... a byl na nich uplatněn (nacistický) princip kolektivní viny. ... podobně jako byl uplatněn nacisty ( instrumentál ) na židy ( akuzativ ) ...

zdravím ...
18. 01. 2013 | 00:47

vasja napsal(a):

mb napsal(a):
pamětník ... v tom blogu není špína ... jen pravda ...

ad sudetští němci ... vy myslíte, že z dnešního hlediska/pohledu a práva jsme se k nim zachovali hezky ??
--------------------------
No jo. Velká chyba byla, že se na to tehdá nekoukali z dnešního pohledu.
A já jim to řikal.
18. 01. 2013 | 00:57

znalec napsal(a):

Zdá se, že pan Urban Zemana zná. To co říká se většinou nedá ověřit, ale vypadá to celkem věrohodné. Zemana bych jako prezidenta skousnul, ale bojím se toho, jak je ovladatelný, Pár panáků a "tady to podepište pane prezidente". Karel asi taky, ale ne zase tak moc. Jako Prezident nebude muset držet basu. A on to má v genech - držet basu. Což mu dost škodí.
18. 01. 2013 | 01:11

pamětník napsal(a):

mb
To Vy neumíte posoudit, jste příliš hloupý a zaslepený, špína Vám nevadí a dokonce ji nejste schopen poznat - tehdy prý dnešním pohledem! Takovou pitomost nepoví ani školák ze základky. A ty hloupé floskule Schwarzenbergovy nakonec jej usvědčily, za koho kope. No, myslím, že ztratil další hlasy procitnuvších inteligentních lidí.
V tomto blogu je navíc pitomý a podlý pokus o udavačství v 17. 01. 2013 | 19:31
Chápu, proč Vám editor nechce poskytnou možnost blogu, přece jen musí dbát na jakous takous úroveň.
Je to prostě hnus.
18. 01. 2013 | 01:17

pamětník napsal(a):

znalče, proboha, čeho se cítíte být znalcem? Panáků, že.
18. 01. 2013 | 01:19

pamětník napsal(a):

mb:
A pozdravy si nechte pro předškoláky.
...njn...stane se....
18. 01. 2013 | 01:21

cyberpath napsal(a):

A co si vlastně lidi myslíte, že jsme pod vlivem Ameriky, že jsme světově svobodní, proč myslíte, že ta naše slavná demokracie ať už levicová či pravicová je stále pozadu. Pokud nevíte, tak studená válka sice skončila ovšem rozdělení evropy světovými mocnostmi zůstalo a tudiž jsme stále zemí východního bloku. I když nás navštíví Americký prezident, tak i ten moc dobře ví, že už se nachází na východní straně, kde má dohled Moskva. Nechápu co je na Rusku, tak strašného. Populární jazyky Ruština, Čínština, Arabština. East-side-connections tak se připravte mizerové. V době kdy se Spojené státy ocitají v krizi, tak na východě se rýsují nové tržní mechanismy. Bude to o Vás bez Vás pokud se nepřizpůsobíte. Nicméně divíte se proč mají komunisté takové volební výsledky. Naše země je spojkou mezi východem a západem, hřiště na kterém se simuluje kompromiss mezi světovými mocnostmi, tak to nějak zkousněte a nechte to plavat.
18. 01. 2013 | 03:17

Maximus napsal(a):

Včera v duelu kandidátů na prezidenta to s Benešem K.S. dost podělal, že prý Beneš by dnes skončil za tyto dekrety u soudu v Haagu. No nevím nevím, jednak BD byly odsouhlaseny vítěznými velmocemi a Beneš by bez jejich souhlasu nemohl vyhlásit a provést odsun, ale pak je tu ještě jiná okolnost, kterou měl M.Z. ihned K.S. vnést do obličeje, a to, že všichni sudetští Němci, byli tehdy cizí státní příslušníci, kteří se předtím za 2.WW ostentativně toho českého občanství vzdali!!! A to je jiná káva. No a pak je tu okolnost, že všechno to špatné, co souviselo s 2.WW začalo na straně Němců a v ČR tady vyváděli Henleinovci jako šílení a dokonce tehdy Čechy vyhnali po příchodu Wehrmachtu z území Sudet! Češi si Mnichov nevymysleli! Takže pane K.S., nepřekrucovat dějiny a nevypichovat z té celé hnusné doby jen to, co se hodí!
18. 01. 2013 | 04:40

JenTak napsal(a):

Maximus
Nepřekrucovat dějiny, pane Maximusi. Němci ze Sudet vyhnali pouze české přistěhovalce po roce 1918. České obyvatelstvo žijící v Sudetech z dřívější doby se nemuselo vystěhovat.
Němci chápali přistěhování Čechů do Sudet po roce 1918 jako snaho počeštit etnické Němce. Týkalo se to hlavně českých financů, poštovních úředníků, nádražáků, vojáků a všech ostatních českých státních zaměstnanců. Z německého hlediska byla jejich přítomnost v Sudetech po odtržení od Československa logicky zbytečná.
Toliko fakta, se kterými nic neuděláte.
18. 01. 2013 | 05:29

JenTak napsal(a):

Maximus
Nepřekrucovat dějiny, pane Maximusi. Němci ze Sudet vyhnali pouze české přistěhovalce po roce 1918. České obyvatelstvo žijící v Sudetech z dřívější doby se nemuselo vystěhovat.
Němci chápali přistěhování Čechů do Sudet po roce 1918 jako snaho počeštit etnické Němce. Týkalo se to hlavně českých financů, poštovních úředníků, nádražáků, vojáků a všech ostatních českých státních zaměstnanců. Z německého hlediska byla jejich přítomnost v Sudetech po odtržení od Československa logicky zbytečná.
Toliko fakta, se kterými nic neuděláte.
18. 01. 2013 | 05:29

JenTak napsal(a):

Jednou mi to řekne, že jsem stroj a chce vyplnit znovu rekapču psanou lékařským rukopisem, když je doktor vožralej jak papežský prelát.
Nakonec mi příspěvek otiskne dvakrát. Podle mého není rekapča program, ale důchodce pracující v Aktuálně, který podle nálady některé příspěvky uzná a některé ne.
Tak to zkusím ještě jednou, jestli mě ten důchodce pustí....
18. 01. 2013 | 05:35

Maximus napsal(a):

JenTaku

Tak to jste to teda vyšperkoval, oni prý vyhnali jen přistěhovalce po roce 1918! (-: Mimochodem pokud budeme se takhle na to dívat, tak Němci byli Karlem IV. do Sudet pozváni, aby pozvedli tehdejší řemeslnou a vůbec hospodářskou úroveň této části země. Je třeba vidět okolnost a zdůraznit jí, že po stovky let tady mezi Čechy a Němci v této oblasti nebyly vážné konflikty! Budoucnost států je spíše hledat někde ve švýcarském uspořádání země,
tam spolu vegetují 4 jazykové entity a vše je v pohodě!

Pane kolego, já jsem původem ze Sudet a mám k Němcům celkem vřelý vztah a nakonec i poloviční Němku mám i doma, je skvělá! Její předek bojoval a zahynul u Stalingradu, ale bohužel na té nesprávné straně. S Němci jsem také dost často dělal byznys a dělám pro firmy, které u nás vlastní Němci. Takže mám za to, že nejsem vůči nim zapšklý, jen nemám rád, když někdo, abych použil Váš termín, překrucuje dějiny a vše co se tehdy stalo. Byla to opravdu hnusná doba. Nechci zde dalekosáhle rozebírat skutečné příčiny toho, že se vysoce kulturní národ jako byli Němci najednou proměnil v něco jiného a pak nastalo peklo. Dost jsem se o to zajímal a vězte, že za tím vším původně nejsou Němci, všechno toto zlo začalo mnohem dříve a byli za tím nejbohatší američtí a evropští sionisti, tedy jistá úzká elita, která rozpoutala 1.WW a financovala záměrně za účelem obohacení obě strany válečného konfliktu a nakonec i tady byli za nastražením a ustanovením sovětského komunistického modelu. Ono se to moc nikde neříká a nepíše, páč oni mají dnes většinu médií pod kontrolou a tak se skutečná pravda opravdu nenosí. No a pak po 1.WW už to šlo ráz na ráz. Naštěstí už je to asi za námi a nynější vztahy s Němci jsou zatím o.k.!
Pěkný den!
18. 01. 2013 | 06:41

šláfnberg napsal(a):

Urbane, kdo ti vaří, že seš tak blbej?
18. 01. 2013 | 07:32

šašek z Jihlavy napsal(a):

Jak píše pan Urban - je to na trestní oznámení, odváží se Zemanův štáb? Pokud budou hrát mrtvého brouka, je to přiznání.
Tohle vše jsme si mohli ušetřit rozumnější volbou. Duel Táňa Fišerová versus Jiří Dientsbier by proběhl v kultivované, gentlemanské atmosféře.
S napětím očekávám příští a poslední TV duel, to bude už o boj kdo z koho -bid for power. Doufám, že mnohé z toho, co píše pan Urban, bude vysvětleno nebo potvrzeno.
Pak bych ovšem nechtěl být v Zemanově kůži, to by byl absolutní konec jak pro něho, tak i pro stranu zemanovců.
Očekávám vyjádření pánů Špidly, Dientsbiera a později snad i Rychetského, až mu skončí mandát na ÚS.
Včerejší odpověď K.Sch. na téma Benešovy dekrety bylo velmi nešťastné, hoši z jeho štábu se zapotí, aby tomu nějak obrousili hrany.
18. 01. 2013 | 08:25

strejc Josef napsal(a):

Pane Urbane, jste zřejmě natolik dobře informován, že můžete podat trestní oznámení na ony nepravosti o kterých zde píšete. Demagogicky mluvíte o jakési "odvaze" podat trestní oznámení na vás, protože víte co je důkazní břemeno. Jste-li odvážný vy podjete tedy trestní oznámení, abychom my, kteří nejsme do věci zasvěceni rozeznali spolehlivě, kdy píšete pravdu a kdy jen lacině a populisticky dorážíte z pozabuku, bez odpovědnosti důkazu.
18. 01. 2013 | 09:26

resl napsal(a):

Ano, pokud by provedl Beneš, to s čím vyrukoval po válce, patřil by právem před soud do Haagu. Nerozumí tomu ten, kdo žije v komunistických učebnicích a zavilý komunista. Ten ovšem rozumět nechce buď s ideologických důvodů, nebo ze slabší duševní vyspělosti.
18. 01. 2013 | 09:29

šláfnberg napsal(a):

Urbane,...http://neviditelnypes.lidovky.cz/p_absurdarium.asp?f=WAG487c0d_KontrolnA_otAzka.htm
18. 01. 2013 | 09:49

Go Miloš napsal(a):

Autor tohoto článku mi čím dál více připomíná jistého Jana Ryse-Rozsévače, za okupace exponente fašistické Vlajky a novináře, který v německém žoldu vystupoval proti českým zájmům a českému lidu. Po válce, v roce 1946, byl po zásluze odměněn provazem. Dnes je situace samozřejmě jiná, panu Urbanovi nic takového nehrozí. Ale nevím, zda si při své vysoké inteligenci uvědomuje, že podporuje člověka, který by za odsun sudetských němců (se souhlasem vítězných velmocí), chtěl presidenta Edvarda Beneše dostat před soudní tribunál s válečnými zločinci v Haagu.
TO JE SKUTEČNÁ OBHAJOBA ČESKÝCH NÁRODNÍCH ZÁJMŮ!!!!
18. 01. 2013 | 09:50

pamětník napsal(a):

JenTak:
Histórii tady překrucujete Vy. Němci rozbili Rakousko-Uhersko pokusem o vytvoření provincie Deutschböhmen, aby zabrali část historicky českého území. V 1919 vyvolali ozbrojenou vzpouru za týmž účelem. Není divu, že bylo třrteba dosadit loajální státní úředníky. V 1938 henleinovští ordneři vyháněli Čechy hlava-nehlava, ne jenom dosídlence, ještě před Mnichovem, potom to šlo natvrdo. Báchorky Schwarzenbergera o tom, jak všichni sudetští Němci mobilizovali proti Hitlerovi, patří nejen do říše snů, ale jsou to typické propagandistické lži. Ne nadarmo o nich čt mlčí.
Je jenom otázka, proč se k těm lžím přidáváte i Vy a Vám podobní, jenom z hlouposti?
18. 01. 2013 | 10:04

pamětník napsal(a):

No a samozřejmě resl nesmí v těch lžích chybět. O odsunu Němců nejen z Československa bylo rozhodnuto v Postupimi. Zajímavé: z území dnešního Polska z historicky německých území bylo odsunuto Němců daleko víc, ale ti a jejich potomci tak neřvou. Možná proto, že nemají mezi Poláky tolik poskoků jako sudetští mezi Čechy.
18. 01. 2013 | 10:09

pamětník napsal(a):

šašek z Jihlavy:
"Jak píše pan Urban - je to na trestní oznámení, odváží se Zemanův štáb? Pokud budou hrát mrtvého brouka, je to přiznání."
Zeman má jiné starosti, než se rozptylovat pomluvami kdejakého pisálka. To by se vám hodilo, skákat na kdejaký štěk, to se hodí jen tak pro vás.
18. 01. 2013 | 10:16

Vojtěch Srnka napsal(a):

Dobrý den,

pokud to, co tady píšete, je opravdová stoprocentní pravda, kterou jste si jistý a máte na to důkazy, díky za tento text.

Víte, zaráží mě na tom celém dvě věci - zaprvé, proč teď, proč s tím vyrukujete teď, když je první kolo u konce a Zeman má pouze jediného soupeře, který mu může brát hlasy.
Zadruhé, očividně toho víte spoustu o českém korupčním prostředí. A přesto se zde vymezujete pouze proti jedné straně.

Jsem si jistý, že spoustu lidí, které jste tady zahrnul takto závažnými informacemi o Zemanovi, by zajímal i Schwarzenbergův příběh a jeho pozadí, příběh, který by byl stejně kritický a jednostranný. A jsem si skoro jistý, že člověk, který se zde prezentuje takto přesvědčivými a přesvědčenými argumenty a informacemi, takové informace má i o panu Kalouskovi, Drábkovi, Šiškovi, Parkanové.

Nejsem voličem ani jednoho z nich, ani jednoho z nich si nedokážu představit jako to menší zlo a mrzí mě, že takové argumenty vytahujete teď a pouze na jednu stranu a proto bych Vás chtěl poprosit, jestli by bylo možné natočit takové video a napsat takovýto článek stejným tónem i o druhé straně.

Děkuji
18. 01. 2013 | 10:22

Go Miloš napsal(a):

Ať je propaganda podporovatelů Karla Sch. jakkoliv silná, až fanatická. Jeden prostý fakt, a zrovna ten dejdůležitější ze všech, nemůžou nikdy a za jakoukoliv cenu vyvrátit. Zeman, ať je jaký je, bude do roztrhání těla vždy a za všech okolností hájit české národní zájmy. To se o Karlovi Sch. rozhodně nedá s jistou tvrdit, bohužel je to tak.
18. 01. 2013 | 10:24

přísně, ale spravedlivě napsal(a):

pamětník
Pan Giormani je zákeřný podrazák, dokázal to mnohokrát. Vyjma jiného žalobami na tuto republiku, která mu garantovala stabilní příjem z regulovaného nájemného.
S ničím nikdy nebyl spokojen.
Přes jeho nemovitosti povede po vítězství revoluce záplavové území se stavební uzávěrou. Nájemníky bude po čase nutno z bezpečnostních důvodů vystěhovat.
18. 01. 2013 | 10:31

Hloupý Honza napsal(a):

Bravo Jene,

... a teď nám prosím vyprávěj tu o tom jak švýcarský knížepán ztratil střevíček a pár nemovitostí a zachránil ho hodný dědeček Kalousek, nebo tu Jak se potkali u Bechyně ... ty jsou taky moc hezké ...
18. 01. 2013 | 11:26

pamětník napsal(a):

přísně, ale spravedlivě:
Pan Giormani se zde projevil jako velmi neinformovaný člověk anebo lhář. Tipuji to druhé.
18. 01. 2013 | 12:40

tjp napsal(a):

Mel jsem to stesti cestovat a pobyvat dlouhodobe v zahranici. Poznal jsem vzorky obyvatel z mnoha narodu. Kazdy ma sve charakteristiky s plusy a minusy. Vlastnosti jako poctivost, prejicnost, cestnost a zdvorilost jsem nejvice postradal u narodu postkomunistickych zemi. Cesi, o dost mene i Moravaci, zaujimaji jednu z nejvyssich pricek mezi narody v umeni polit druheho prislusnika sveho naroda vitriolem a zluci, mstive ho zmrskat do bezvedomi a verejne vypraskat, casto az do exilu. Typicky cesky zpusob je napriklad plivani na hrdinstvi Milana Paumera a bratri Masinu. Zavist, mstivost a podrazactvi jsou duvody, proc prislusnici ceskeho naroda nedrzi pri sobe na vlastnim uzemi i v zahranici v porovnani s jinymi narody. Zast a pohrdani vuci emigrantum a nemoznost emigrantu mit, az na vyjimky, dvoji obcanstvi, ktere je bezne u jinych vyspelych statu, je toho take dukazem. Takove zbabele chovani je sebeznicujici vybiti si zlosti a vlastnich komplexu. Prameni to take z komplexu maleho tyraneho naroda mezi mlynskymi kameny Nemecka a Ruska a zejmena z udalosti z posledniho stoleti 1938, 1948, 1968.
18. 01. 2013 | 12:47

pamětník napsal(a):

No, když emigranti považují vrahy za hrdiny, mohou očekávat i ty plivance. Pořád je to lepší, než podřezání svázaného člověka.
18. 01. 2013 | 13:32

Jim Devon napsal(a):

Odkaz na článek o kauze IPB s odstupem:
http://www.rozhlas.cz/zpravy/domaciekonomika/_zprava/pad-ipb-zlepsil-cesky-bankovni-system-rika-analytik--747542

Nejlepší je citace: "...
Problémy IPB začaly už v roce 1993, kdy stát dost překvapivě ztratil v bance majoritní podíl. ... Na jaře 1998 prodala úřednická vláda Josefa Tošovského IPB japonské bance Nomura za tři miliardy korun. Slibovala si od toho stabilizaci banky. Ale spletla se. ..."

Asi jste pane Urbane zapomněl, že v roce 1996 byla u moci ODS, v roce 1997-8 Tošovský (chráněnec Vašeho spolučlena disentu Havla) a až později v roce 1998 byl Zeman. Je třeba dodat, že hlavní část nepravostí se děla podle všeho v té bance Tošovskému pod nosem (prodej Nomury a to, jak banku Nomura vedla). Asi ani nevíte, že až Tošovský ve vládě skončil, vrátil se zpět do čela ČNB ( http://cs.wikipedia.org/wiki/%C4%8Cesk%C3%A1_n%C3%A1rodn%C3%AD_banka ).

Odkazy s podrobnostmi:
http://www.csob.cz/WebCsob/Csob/Servis-pro-media/Dokumenty-ke-stazeni/PB_Nomura_chronologie_IPB.pdf
http://cs.wikipedia.org/wiki/Seznam_vl%C3%A1d_%C4%8Ceska#P.C5.99edseda_vl.C3.A1dy_Josef_To.C5.A1ovsk.C3.BD

Možná i (nebo právě) proto se ve věci s IPB hýbaly ledy tak pomalu. Kontrolu bank totiž provádí ČNB. Jak ji za Tošovského prováděli, že na problémy nepřišli dříve? Jak asi správně (ne)tušíte, nemusí to být nezbytně Zeman (nebo lidé kolem něj), kdo může za IPB. Ale kdo jiný za to potom může? To se už neptáte, neb se asi ptát nechcete. Možná proto, že byste se musel zeptat dnešní hvězdy (naděje) pražské politiky pana Tůmy z TOP 09, se kterými máte nyní asi lepší vztahy, jinak byste pravděpodobně nekritizoval Zemana (svého bývalého přítele, jak říkáte). Ano, i pan Tůma ten by nám mohl v této věci ledacos vysvětlit. Nechci říct, že něco zanedbal, ale mohl by nám řadovým občanům celou situaci kolem IPB lépe popsat v podrobnostech, o kterých nevíme. To by se ty nepravosti, o kterých nyní píšete (snažíte se je naznačit), mohly hned ukázat do té míry, že by se daly i nějak přezkoumávat. Otázka je, jaká je v této věci vůle.

A koneckonců, když ze svého pohledu objektivně hodnotíte Zemana, nechcete zhodnotit i pana Schwarzenberga? Bylo by to bezesporu zajímavé.
18. 01. 2013 | 13:50

turista napsal(a):

Mašínové a Paumer nebyli hrdinové, ale vrazi. Statisíce lidí emigrovali aniž by kohokoliv zabili.
18. 01. 2013 | 13:54

hudebnice32 napsal(a):

Už z výrazu pana Urbana na fotografii lze, dle mého názoru, z očí vyčíst nespokojenost, ale hlavně se sebou samým. Má studený, až přehlížející pohled. Člověk, který se musí vyjádřit pomocí veřejného dopisu, aby tak, alespon někde, sklidil "úspěch", protože jistě dobře ví, že voliči Schwarzenberga se toho velice rychle chytnou a tento článek budou považovat za "odkrývající". Samozřejmě, každý má své pro a proti. Ale, doba je taková, že vládnou peníze a lži. Každý si může napsat, co se mu zlíbí a to, co se za tím poodkrývá za další fakta, málokdo tuší. V politických sférách se, především, dějí tyto nekalosti. Za sebe píšu, druhy těchto "osvětlovacích" dopisů mi přijdou velice směšné, vše vyjde na povrch právě v takovýchto situacích, události a fakta, která se nehodí do krámu se nezmíní ( u jiných kandidátů), protože veřejnost je už tak je dost zaslepená médii, která je ovlivnují snad z té největší části. Kdo včera sledoval duel, musel si snad obrázek doostřit sám :). Pěkný deníček přeji :) :D
18. 01. 2013 | 14:01

Hrabal napsal(a):

To je dobrý Urban a tohle ještě lepší.
https://www.youtube.com/watch?v=I3ssx8Qxao0
18. 01. 2013 | 16:01

separate napsal(a):

Za podobné články Vás pane Urbane současní mocní budou chválit neustále.
18. 01. 2013 | 18:49

Zuzana napsal(a):

S tím se nedá, než souhlasit. Díky, pane Urbane.
18. 01. 2013 | 21:02

Kadel napsal(a):

pravdoláskaři, Bilderbergovci se můžou posrat. Ne, nebudete vládnout Česku v pokoutných klubech. A to vás sere nejvíc.
19. 01. 2013 | 00:10

fiwex napsal(a):

Vážený pane Urbane,
nejsem současný mocný (s nejvyšší mírou pravděpodobnosti, ani budoucí), přesto díky za Vaše slova (malá reakce na 18.1.2013/18:49). Mě osobně nesmírně irituje, nejen výsledek politických rozhodnutí nekompetentních politiků a špína jejich vazeb, ale hlavně styl v jejich jednání, jak mezi sebou samými, tak vůči, prakticky veškerému okolí (pokud samozřejmě není zrovna před volbami do čehokoli...). Nemohu se zbavit pocitu, který se mi nyní před prezidentskými volbami znovu silně vtírá pod kůži, že právě Zemanova chuť moci a arogance jí nabytá, tento styl odstartovala. Takové to - "Právě mi došly argumenty (ptáte se mě na něco, na co se prostě ptát může jen nezbožný debil), proto se já ptám, jste debil? Ne, že bych si to o Vás myslel, ale na toto se může ptát jen debil". Velice rychle si podobný - rádoby špínu hledající, svou hnusotou odzbrojující "styl" politických debat osvojila většina následných politiků. Karel Schwarzenberg občas užije vulgarizmu, ale nikdy jsem nezažil, že by byl sprostý. U Zemana jsem kupodivu sprostá slova nezaregistroval, zato jeho "styl" je pro mne nesmírně vulgární.
19. 01. 2013 | 00:36

Radek Kolibík napsal(a):

Pane Urbane.
Tak takhle nějak vypadala hilsneriáda. Žádné argumenty. Jen špína, denunciace, napadání, vulgární výkřiky. Lůza chce krev. A kmotříci už brousí nože.
Držím Vám palce. A o tu naší republiku se začínám bát. Je mi z toho ŠLOUFL.

Přeju hodně zdraví a síly.

Radek Kolibík, Tábor
19. 01. 2013 | 01:37

turban napsal(a):

Jsou to žvásty "ČEZ s radostí prodá Temelín Rusům". Pečené, vařené. Nudle.
Túdle, Urbane.

Mimochodem, jakou máte kvalifikaci, kromě profesionální kvalifikace ideologického zlojeda par exellence (absolutorium studia marxismu leninismu a dějin mezinárodního dělnického hnutí na FF UK, vlastizrádné činnosti, amnestované nejpozději G. Husákem v prosinci 1989, zvláštní činnost proti nové republice při kauze Diag Human, psaní podobných šplechtů, jako je tento blog), abyste posuzoval, která ze společností je ta méně vhodná pro spolupráci na výstavbě nových bloků elektrárny Temelín??
19. 01. 2013 | 05:58

turban napsal(a):

par exellence (par excellence by bylo příliš)
19. 01. 2013 | 06:04

Johny napsal(a):

Zeman je menší zlo.Budoucnost by ukázala,že volit Karla by bylo špatné.Loutka je Karel v moci finančníků a jiných nadvládních elit.PeAcE
19. 01. 2013 | 10:43

dočasný občasník napsal(a):

Teda Miloši, než mít za kamaráda Urbana, to se asi taky radši kamarádím se Šloufem.
Šlouf má na rozdíl od Urbana naprosto čistý charakter.
Urban je proti Šloufovi zase naprostý křivák a podrazák.
Stačí si pouze přečíst jeho blog......
19. 01. 2013 | 11:02

František Cibulka napsal(a):

Vážený pane Urbane, toto je amaterismus. Kvůli Vám, a Vám podobným je označení póvl a hnůj pro většinu českých "novinářů" naprosto oprávněné. fc.
19. 01. 2013 | 11:26

smutný napsal(a):

Ani tak názor J.Urbana, protože je to přeci jen jeho názor a né nějak vulgární, mě spíš zarážejí, zloba, nenávist a vulgarismy komentářů, asi jsme opravdu jen národ blbců a máme takové politiky jaké si vychováme a zasloužíme!
19. 01. 2013 | 13:43

Jirka napsal(a):

Vážený pane Urbane, buďte tak honej a nemlaťte prázdnou slámu, máte-li uznatelné důkazy, obraťte se na soud. V opačném případě se přestňte nevhodně zviditelňovat.
19. 01. 2013 | 14:41

marta napsal(a):

Víte já bych upozornil na něco čeho si zatím nikdo nevšiml a stalo se to v té diskuzi na ČT 24 kde K. Sch. na otázku zda nebyla uplacení "rebelů s ODS" pomocí trafik korupce. K. Sch odpověděl že to nebyla korupce, ale že to byl "dárek pro partnerku" Korupce to samozřejmě byla naprosto bez diskuze protože bylo pomocí daru či protislužby přesvědčen člověk k tomu aby se zachoval v rozporu se svým svědomí a programem za který byl zvolen (v tomto případě zvyšování daní). Se Zemanovou vládou je skutečně spojeno mnoho pochybných kauz, ale Zeman NIKDY nebagatelizoval korupci a (alepoň verbálně) proti ní vždy vystupoval. Fatální bylo že publiku (asi najaté) po tomto prohlášení že korupce vlastně není špatná !!tleskalo!!. Pokud si to spojíme s konkrétními názory K. Sch (nechce rušení akcií na doručitele, nechce majetková přiznání atd..) tak máme obraz člověka, kterému prostě korupce nevadí - možná že je to díky tomu že má dost peněz a může si dovolit soukromou ochranku takže nepotřebuje fungující a nezávislou policii a soudy.
19. 01. 2013 | 16:25

marta volna napsal(a):

Víte já bych upozornil na něco čeho si zatím nikdo nevšiml a stalo se to v té diskuzi na ČT 24 kde K. Sch. na otázku zda nebyla uplacení "rebelů s ODS" pomocí trafik korupce. K. Sch odpověděl že to nebyla korupce, ale že to byl "dárek pro partnerku" Korupce to samozřejmě byla naprosto bez diskuze protože bylo pomocí daru či protislužby přesvědčen člověk k tomu aby se zachoval v rozporu se svým svědomí a programem za který byl zvolen (v tomto případě zvyšování daní). Se Zemanovou vládou je skutečně spojeno mnoho pochybných kauz, ale Zeman NIKDY nebagatelizoval korupci a (alepoň verbálně) proti ní vždy vystupoval. Fatální bylo že publiku (asi najaté) po tomto prohlášení že korupce vlastně není špatná !!tleskalo!!. Pokud si to spojíme s konkrétními názory K. Sch (nechce rušení akcií na doručitele, nechce majetková přiznání atd..) tak máme obraz člověka, kterému prostě korupce nevadí - možná že je to díky tomu že má dost peněz a může si dovolit soukromou ochranku takže nepotřebuje fungující a nezávislou policii a soudy.
19. 01. 2013 | 16:26

klaus napsal(a):

Víte já bych upozornil na něco čeho si zatím nikdo nevšiml a stalo se to v té diskuzi na ČT 24 kde K. Sch. na otázku zda nebyla uplacení "rebelů s ODS" pomocí trafik korupce. K. Sch odpověděl že to nebyla korupce, ale že to byl "dárek pro partnerku" Korupce to samozřejmě byla naprosto bez diskuze protože bylo pomocí daru či protislužby přesvědčen člověk k tomu aby se zachoval v rozporu se svým svědomí a programem za který byl zvolen (v tomto případě zvyšování daní). Se Zemanovou vládou je skutečně spojeno mnoho pochybných kauz, ale Zeman NIKDY nebagatelizoval korupci a (alepoň verbálně) proti ní vždy vystupoval. Fatální bylo že publiku (asi najaté) po tomto prohlášení že korupce vlastně není špatná !!tleskalo!!. Pokud si to spojíme s konkrétními názory K. Sch (nechce rušení akcií na doručitele, nechce majetková přiznání atd..) tak máme obraz člověka, kterému prostě korupce nevadí - možná že je to díky tomu že má dost peněz a může si dovolit soukromou ochranku takže nepotřebuje fungující a nezávislou policii a soudy.
19. 01. 2013 | 16:28

marta volna napsal(a):

pan Urban, jehož spis na krycí jméno „Dramatik“ byl zničen hned po „sametu“ v prosinci 1989. Dnes vystupuje jako hlavní školitel (jaká to náhoda) v TOP 09.
19. 01. 2013 | 17:13

Krombožinec Lilibínský napsal(a):

Urban, ty jsi se posral v kině? A nejhorší je, že se těch tvých žvástů chytají i invalidi a toho tvého Karla vyonanovávají až do nebes, ale to ještě nevědí, že Karlovo Bilderberg plánuje depopulaci, do které též patří. Jsme národ idiotů, no fakt.
19. 01. 2013 | 17:47

P. napsal(a):

Nechci prezidenta, který
• si hraje na vlastence, ale je zároveň občanem Švýcarska, čili je v dlouhodobém střetu zájmů. Má také krásné české jméno Karl Johannes Nepomuk Josef Norbert Friedrich Antonius Wratislaw Mena Fürst zu Schwarzenberg
• je vládním, poslanci navrženým kandidátem za TOP9 (předtím působící senátor US-DEU, ministr Zelených a samozřejmě jen do vyřízení rozsáhlých „restitucí" také hradní kancléř)
• se prezentuje jako nový směr, ačkoliv se v politické špičce pohybuje nepřetržitě od revoluce (a nic pozitivního neudělal)
• je místopředsedou a ministrem vlády „rozpočtové odpovědnosti a boje s korupcí" která ovšem dosahuje rekordní rozpočtové díry a schvaluje Klausovu amnestii tunelářů
• hlásá z plakátů svoji čistotu, ale zároveň sám přiznal, že uplácel při svých neprůhledných restitucích (na které už tak získal pochybný nárok jen díky adopci v dospělém věku a postupu podle rakouského práva)
• kvůli dalším „restitucím" fanaticky prosazoval Lisabonskou smlouvu, která dává výhled na obejití Benešových dekretů
• je členem trilaterálních setkaní Bildenberg group, což se dřív i snažil popírat
• společně s Bakalou (Patria finance) koupili na základě jednohlasé "většiny" sněmovny plné lidovců od státu profitující ziskovou Becherovku, kterou následné důkladné vytunelovali do mínusu
• založil nadaci údajně pro lákání zahraničních investorů, a byl jejím výkonným ředitelem. Nadace následné přestala platit daně, vložené finance se vypařily bez užitku a nadace skončila s konkursním dluhem 3 miliony
• porušoval v roce 2002 mezinárodní dohody o prodeji ryb a obohacoval se prodejem bez laboratorních testů prodejem prostřednictvím třetí firmy svého správce
• chce transparenci, ale sám hlasoval proti vydání Parkanové soudu a kvůli Čunkovi neváhal vyrobit mediální šaškárnu s auditem u zahraniční firmy, který samozřejmě na nic nepřišel a tak oba vesele setrvali u svých koryt
• vysával příspěvky na své rybníky, načež mu kolega Kalousek vesele prominul vracení pět milionů neoprávněné dotace kvůli neplnění pravidel
• zájmy našeho státu "hájil" tím, že se sem snažil dostat posádky vojáku z USA a radar dalekého dosahu a podepsal zvací listiny
• podporuje rozhazování prostředků v rámci účasti českých vojáků v zahraničních okupačních misích
• podpořil nedávné zvýšení DPH (aby bylo co rozhazovat)
• bez váhání uznal samostatnost Kosova, kde Albánská UČK podporovaná "humanitárním bombardovaným" NATO likvidovala srbskou populaci, zatímco západní média o skutečnosti lhala, což se později prokázalo
• braní omezení užívaní zbraní využívajících ochuzeny uran přinášející rakovinu tam, kde působilo NATO
• prosazuje školné tak, aby zlikvidoval zbylou úroveň VŠ nabíráním každého blba, co zaplatí místo omezení nevhodného financování škol podle počtu studentů a obnovení reálných třídících přijímaček.
• prosazuje druhý pilíř penzijní reformy, kde si lidé mají na důchod spořit v soukromých a snadno tunelovatelných fondech u jeho bankéřských kamarádů
• prosazuje bezhlavé předání velkého státního majetku církvím, v některých případech vzniklých až v roce 1992, a často až za hranice Masarykovy pozemkové reformy. Místo postupné kontrolované odluky na základě prokázání vlastnictví.
• vyjednával s Helmutem Kohlem a Václavem Havlem po revoluci pokusy o zrušení Benešových dekretů
• kromě výše uvedeného ani nezná hymnu státu, v jehož čele chce stanout, což několikrát předvedl
• během funkčního období dosáhne 80 let, často blekotá nesrozumitelně, spí a funguje jen díky nedávné operaci srdce
NE vládě. NE Schwarzenbergovi
Mimochodem titul kníže se v této zemi dle zákona z roku 1918 nesmí užívat...
19. 01. 2013 | 19:05

Kuropčák napsal(a):

Pane Urban zajímavá pro Schwarzenbergova agitka, v ještě zajímavější dobu. Pořád ale platí, že člověka reprezentujícího současnou vládu a člověka, který zpochybňuje Benešovy dekrety nelze volit! Je jedno, že "žbrblá" a neumí zpívat, ale a)podpora církevní restituce, b) podpora zvýšené DPH c)spolupráce s panem Kalouskem d) zpochybňování Benešových dekretů. Nelze volit Karla.!
19. 01. 2013 | 21:06

VN napsal(a):

Nevěřím Janu Urbanovi, že byl Miloš Zeman jeho kamarád. S člověkem, který dělá lokaje lidem typu Šťáva nebo Schwarzenberg, by jistě nekamarádil.
19. 01. 2013 | 21:36

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx napsal(a):

Tu špinavou práci, přece musí někdo udělat.Přece nenecháte zaprasit knížete.
Ještě malý dotaz. Co vaše svědomí?
20. 01. 2013 | 03:12

Čaj napsal(a):

Tenhle textík má ale Šťávu!?! :-) Tváří se jako osobní korespondence a Honzíček to vyvěsí na nástěnku :-) Inu, prý bývalý učitel. Jste naprosto morálně nezpůsobilý, Honzíčku :-))
20. 01. 2013 | 15:55

Adrianka napsal(a):

Tady se k tomu co tady všichni píšeme vyjadřuje Miloš Zeman osobně:
https://www.youtube.com/watch?v=jG6IZuB-8O0
20. 01. 2013 | 20:16

P. napsal(a):

Proč nevolit Karla Schwarzenberga ? Protože jako člen vlády nese spoluodpovědnost a jako předseda TOP 09 PŘÍMOU ODPOVĚDNOST
http://www.blisty.cz/art/67048.html
20. 01. 2013 | 22:55

jenda napsal(a):

Měl jste už dávno podat trestní oznámení, když máte
tyto závažné informace. Teď byste měl být zažalován
Vy. Ale Vám asi nebude vadit žádná pokuta, on to někdo za Vás zaplatí, že? Kdybyste s těmito slátaninami přišel před prezidentskou kampaní, tak
by snad někdo mohl uvěřit, že něco víte. Ale nyní,
týden před volbami je nad slunce jasnější, že pracujete na "něčí" objednávku. Shodil jste se.
20. 01. 2013 | 23:39

TrustNobody napsal(a):

Myslim, ze lzete pane Urbane, na ten odposlech s okurkami si jeste vzpominam, dostalo se to do medii a myslim, ze se ti bossove bavili o pravem opaku, ze Zemana je tezke podplatit, protoze o prachy mu nejde. Ze mu staci prave ten chleba se sadlem.
21. 01. 2013 | 00:01

Hugo M napsal(a):

http://www.konzervativnistrana.cz/nazory/nase-nazory/nazor/article/3-dopisy.html

3 dopisy
k tzv. Z svazkům StB

Vážený pan

Milan Štěch

Předseda Senátu Parlamentu ČR

Valdštejnské nám. 4

110 00 Praha 1Praha, 28. října 2012.Vážený pane předsedo,

děkuji za Váš dopis z 4. října 2012. Přestože s Vašimi závěry nesouhlasím, využil jsem Vašeho doporučení a svoje požadavky jsem adresoval exekutivě. Děkuji Vám za Vaši radu.

S pozdravem

Doc. Ing. Jiří Nedoma, CSc.

Frýdlantská 1313/17

182 00 Praha 8Vážený pan

RNDr. Petr Nečas

předseda vlády ČR

nábř. E. Beneše 4

110 00 Praha 1Praha, 28. října 2012

Vážený pane Nečasi,

s odvoláním na dopis předsedy Senátu Parlamentu České republiky p. Milana Štěcha z 4. října 2012, jenž je odpovědí na můj dopis Vám a předsedům obou komor Parlamentu České republiky z 11. září 2012, pan předseda Senátu Parlamentu ČR Milan Štěch uvádí, že řada mých požadavků nespadá do kompetence Senátu Parlamentu ČR a doporučuje moje požadavky adresovat exekutivě.

S odvoláním na doporučení pana předsedy Senátu Parlamentu ČR Milana Štěcha se na Vás obracím s žádostí

(i) z funkce předsedy vlády úkolovat BIS a další příslušné instituce a nechat prověřit existenci tzv. Z-svazků, jejich současný stav a místo jejich současného uložení,

(ii) z funkce předsedy vlády úkolovat BIS a další příslušné instituce a nechat prověřit obsah tzv. Z-svazků,

(iii) z funkce předsedy vlády úkolovat BIS a další příslušné instituce a nechat prověřit obsah svazků založených

31.1.1984 na jméno ing. Zeman Miloš, nar. 28.9.1944, č. svazku S 27296 na krycí jméno MAN,
1.2.1984 na jméno ing. Klaus Václav CSc., nar. 19.6.1941, č. svazku S 27299 na krycí jméno KLUK,
6.4.1988 na jméno Klaus Václav, nar. 19.6.1941, č. svazku Po 35409 na krycí jméno REK,
25.8.1987 na jméno John Radek, nar. 6.12.1954, č. svazku KTS 34188 na krycí jméno RAJON.

Jako politik si, vážený pane předsedo, jistě uvědomujete, že Prognostický ústav ČSAV byl založen z podnětu šéfa KGB Jurije Andropova s tím, že po roce 1989 jeho pracovníci kromě vlády pokryjí i celé politické spektrum zprava do leva: Klaus, Kočárník a další ODS, předseda KSČ v Prognostickém ústavu ČSAV Dlouhý a další ODA, Komárek, Zeman a další ČSSD. V každé malé straně nebo občanském hnutí byli a jsou spolupracovníci StB. Každý skutečný státník si uvědomuje, že ruská politika, od dob ruských carů (což věděl již K.W. von Metternich, viz např. H. Kissinger, Umění vládnout, s. 83-87) až po dnešek, je založena na expanzi do okolních států a pokud nové území získá, pak jejich politika vede k další expanzi do nových okolních států, což v současnosti v Evropě představuje snahu ruské moci o návrat do bývalých socialistických států a následná nová expanze do států Evropské unie. K tomu jistě slouží i různé rebelie v ODS, neboť zájem je poškodit dobrou pověst pravicových stran a vyvolat pochybnosti o pravicové politice jako takové a následnou postupnou likvidaci pravicových stran. Případ ODA byl ukázkový případ. V současnosti je zajímavé na koho z Prognostického ústavu ČSAV jsou současní rebelové v ODS vázáni. Podobně je tomu i v ČSSD.

S pozdravem

Doc. ing. Jiří Nedoma, CSc.

Frýdlantská 1313/17

182 00 Praha 8na vědomí: veřejnost

DOPORUČENĚ
21. 01. 2013 | 13:20

pamětník napsal(a):

Hugo M:
Výstižný příklad fanatického docenta. :)))
Po G. Giormanim další, tentokrát slušně řečeno neinformovaný, asi ne lhář.
G. Giormanimu jsme ten nesmysl vyvrátil v 17. 01. 2013 | 20:15 v tomto blogu, docentu ing. Nedomovi bude muset odpovědět premiér. Jestlipak se pan docent odpovědí pochlubí? :))
21. 01. 2013 | 14:31

Gentile napsal(a):

Pane Urbane, u mě jste ubohý a primitivní antikomunista. Možná dostanete nějaký titul.
21. 01. 2013 | 19:43

Gentile napsal(a):

Ještě jsem se chtěl zeptat, proč jste to nenapsal dávno, ale jako správný manipulátor, podobně jak Ruml, až pár dnů před volbami. Ani já bych takového kamaráda jako jste Vy nechtěl. Je mi z Vás špatně.
21. 01. 2013 | 20:29

Gizell napsal(a):

Pan Urban říká pravdu a to se vám všem posměváčkům a těm co ho nyní jen uráží nelíbí cooo!!!! No jo...to už je tak...to je ta mentalita ubohých "ovcí", které stojí dle mého názoru za špatným člověkem. Mnoho z vás "zemanovcu" tu jen dokáže urážet, ale to je vlastně pochopitelné, protože se učíte od svého mistra. No tak ho zvolte a budete se divit. Věřím a doufám, že inteligentní část obyvatel bude volit tu jedinou možnost, která tu je. Je mi vás všech líto!
22. 01. 2013 | 09:10

Kateřina Amiourová napsal(a):

Přátelůé, toto nebyl jediný výron v rámci volební kampaně z dílny pana Urbana, téhož dne vyrobil ještě videopozdrav "Milošku, želůuj", který do dnešního rána měl za sebou 288 000shédnutí,jistě i díky Karlíkovýmakcím "akce drinky zdarma" či vstupné zdarma - 100 kapel, 60 klubů, 40měst. Video je zde: https://www.youtube.com/watch?v=I3ssx8Qxao0
22. 01. 2013 | 09:49

Jarmila 26 napsal(a):

Jsem doslova zhnusena, když si představím, že mé milované zemi bude vévodit šišlavý ospalec, který nic jiného nemá, než že se narodil jako šlechtic a nám zbylým poctivým lidem v této zemi bude za něho stydno. Vždy volím menší zlo a Miloši Zemanovi nemohu odpustit Šloufa atd., ale je to bohužel v dané situaci asi to lepší zlo. Kdybych byla o generaci mladší, už v této republice nejsem, i když ji mám tak ráda! PROBOHA, vzpamatujte se , hlavně VY MLADÍ!
22. 01. 2013 | 10:24

AKCE napsal(a):

Vážená paní Gizell! Jak jsem vyrozuměla dle Vašeho příspěvku, počítáte se k té "inteligentní" části našich obyvatel. Prosím, opravte si ty chyby, jinak to nás inteligenty velmi uráží!
22. 01. 2013 | 12:05

Luba napsal(a):

Jan Urban ve 3D: Demagog, Denunciant, Diag Human

Urban je spolupracovníkem zloděje Šťávy, který chce české daňové poplatníky v arbitráži připravit o 15 miliard korun!

O Janovi Urbanovi, zdejším podporovateli pana knížete, na webu "www.anikorunu.cz" napsal Tomáš Cikrt:

Jan Urban:
Pomocný technik advokáta Jana Kalvody se specializací na obsluhu scanneru.Vystudovaný archivář (jak o sobě říká), který za finanční obnos neznámé výše pořádal (a snad i stále ještě pořádá) archiv Josefa Šťávy, majitele Diag Human.

V poslední době to asi mezi Jany Urbanem a Kalvodou skřípe.
"A pokud jde o Jana Urbana, je to popleta, tady se shodneme," tvrdí v únoru 2011 na svém blogu Jan Kalvoda.

Nicméně v létě roku 2011 se Jan Urban zřejmě nechtěně přiznal, že dostal do firmy Diag Human novou práci, když na svém blogu uvedl, že je Od 15.července 2011 také externí spolupracovník mezinárodního právního týmu Diag Human ...

Jan Urban je bývalý disident. Říká o sobě, že je aktivistický novinář. Začal psát do nelegálních Lidových novin, později již do legálních médií psal a mluvil o válkách ve Střední Americe a bývalé Jugoslávii. Natočil dva dokumentární filmy, napsal tři knihy, mj. i Tunel plný krve – čtivý pohled na kauzu Diag Human z pera fanouška této firmy.

V roce 2001 získal Cenu Ferdinanda Peroutky. Ve stejném roce ve svých „nezávislých článcích“ velmi aktivně podporoval Jadernou elektrárnu Temelín. Zjistilo se ovšem, že současně vlastnil PR agenturu NO-BAN (se svojí přítelkyní), která byla za hájení zájmů elektrárny placena, byl prý právě proto později propuštěn z Českého rozhlasu (bývalá Svobodná Evropa).

Kvůli výpovědi hledal právní zastání a údajně navštívil Jana Kalvodu, který ho pak kontaktoval s Josefem Šťávou. A tak začal psát znovu „nezávislé články“, tentokráte o Diag Human. Učí na New York University v Praze, zřejmě politologii, nebo něco takového.

Zdroj:
http://www.anikorunu.cz/products/jan-urban1/

Předseda představenstva Diag Human obviněn z podvodu a spiknutí ( 28.02.2012 )

Předseda představenstva firmy Diag Human SE Michael Balboa byl v prosinci minulého roku ve Spojených státech obviněn z podvodu a spiknutí a uvězněn okresním soudem v Manhattanu (New York). …

Je to ten samý Michael Balboa, společník Josefa Šťávy, který měl tu drzost a podepsal se pod (neúspěšný) návrh na zablokování účtů České republiky v Londýně! …

Podle mého přesvědčení (pozn.: píše Cikrt), nikdo jiný, než Josef Šťáva, Wolfgang Rabanser, Michael Balboa a Aram Global v době, kdy se přišlo na podvod, v Diag Human nebyl. Všechno to byla hra s cílem donutit stát ustoupit.

Josef Šťáva má jedinou šanci, jak přesvědčit veřejnost o opaku: zveřejnit, kdo Diag Human vlastní, jakou roli skutečně má nyní ve firmě on sám a kdo jsou lidé, kterými se teď obklopí, když se musel s Aram Global rozloučit.

Možná by bylo nejlepší, kdyby se přiznal: jsem to já, pak zase já a nakonec mí věrní.

Více zde:
http://www.anikorunu.cz/news/predseda-predstavenstva-diag-human-obvinen-z-podvodu-a-spiknuti/

http://www.anikorunu.cz/
22. 01. 2013 | 13:32

Helena napsal(a):

Je docela zajímavé sledovat, že blog p. Urbana zřejmě čtou především lidi, kteří s ním nejen nesouhlasí, ale mají hlavně potřebu ho urážet (nebo je to cílená kampaň se snahou ho těmi kanálními řečmi ušpinit?). V příspěvku nepadlo slovo o K.S., přesto se to v komentářích nenávistnými řečmi o něm jen hemží.
V textu je jen to, co si soudný člověk v této zemi o M.Z. myslí už dávno a už dlouho před volbami jsem říkala, že ve druhém kole budu volit KOHOKOLIV (kromě Bobošíkové) proti Zemanovi. Souhlasím, že pokud se stane prezidentem, bude to druhý Klaus, možná horší, a že jeho spojení s Ruskem by nás mělo varovat. Demagog a populista, hrající na podprahové záporné emoce, úlisný a bezskrupulózní. K.S. nebyla moje první volba, ale proti Zemanovi není co řešit.
Pořád doufám, že bude víc lidí, kteří si to uvědomují, než ovčanů, kteří dají na jalové řeči, podpásové údery a skandalizující řeči. V každém případě budeme mít prezidenta, kterého si zasloužíme - ať to dopadne jakkoliv. Pokud to bude Zeman, pak si opravdu český národ nezaslouží slitování a hezky si to "užije". Po deseti letech tu budeme mít prezidenta coby neomezeného ditátora a vládu, která bude jen poslušně plnit jeho (nebo něčí) vůli. K.S. je oproti Zemanovi demokrat, nelže a ctí ústavu. Nerozloží ČSSD, jako to udělá Zeman, navíc by vládl maximálně jedno období. Kdo však nebere racionální důvody a raději se babrá ve špíně, tomu těžko radit. - Beru článek p.Urbana jako další argument pro svoji volbu. Díky.
22. 01. 2013 | 23:19

pamětník napsal(a):

Tak, tak, další volič, co staví na lži.short
22. 01. 2013 | 23:59

Jiří Šafránek napsal(a):

Jan Urban to tak vidí a cítí. Já mu věřím. Nechápu, proč se někteří tak rozčilujete a vztekáte. Karel Schwarzenberk je prezident, kterého si nezasloužíme. Tak se, prosím, uklidněte - budeme mít jen to, na co stačíme.
23. 01. 2013 | 01:15

Ten kdysi od Káji napsal(a):

Nemám zájem číst ty hovadiny od ostatních, takže přejdu rovnou k věci.
Oba víme o co tady jde. Jak to teďkom vypadá se Schwarzenbergy ? Jsou platby od nich pořád to co bývalo ? Zeptal bych se v mailu kdybych znal adresu. Díkec.
23. 01. 2013 | 01:59

Miki napsal(a):

Vážení,
snad Vám všem musí být jasné, že média jasně manipulují a snaží se ovlivňovat Váš názor ve prospěch jednoho či druhého kandidáta tím, že zveřejní tučný titulek hanící kandidáta, které ho to má ve Vašich očích poškodit!
Nemusíte chodit daleko.

Nenechte se manipulovat médií, jsou to pouze manipulátoři v podrůčí zájmové skupiny podnikatelů!!!

Mrkněte na toto!!!
http://www.bilderberg.cz/

Bilderberg - život vyvolených, záhuba světa
" Jen 130 nejmocnějších rozhoduje, jak budou žít miliardy lidí "
Víte kdo je kupříkladu členem organizace Bilderberg?
Pan Schwarzenberg

Víte kdo vlastní banky, které ovládají média a názory Vás ?

členové Bilderbergu

Proto se nenechte manipulovat médií, jelikož Vaše myšlení se snaží manipulovat skrze média " nemusíte chodit daleko " členové Bilderbergu a jejich podkoní...!!!
23. 01. 2013 | 10:00

Ing. arch. Pavel napsal(a):

Dobrý den , pane Urban. Přestože zásadně nereaguji na nevyžádané maily, které se ke mně dostanou, na Váš text mě donutil napsat tuto reakci.
V době sametové revoluce bylo skoro třicet let, měl rodinu a jedno dítě a čekali jsme další. Tím chci jenom zdůraznit, že jsem nebyl nějaký rozmazlený flákač. Členem ani kandidátem KSČ jsem taky nikdy nebyl. Jako architekt jsem se do roku 1984 na vysoké škole v Praze a i potom v zaměstnání pohyboval především v intelektuálním a uměleckém prostředí. Ale ať vzpomínám sebe víc, žádného „disidenta“ jsem kolem sebe do nějaké doby neviděl a nepotkal. Pamatuji si ale všechny ty loajální a ambiciózní všehoschopné jedince. Pak se ale najednou kolem vánoc 1989 vyrojily těch „disidentů“ davy. A naprostá většina z nich aktivně poukazovala na svou hrdinnou a čestnou minulost. Už tenkrát mi z těch převlékačů kabátů bylo na zvracení. A dodnes je mi při přečtení tohoto označení špatně, ale i smutno. Je to taky takový fetiš, který platí na ty přihlouplejší a nesamostatné z nás.
Na závěr se Vás chci pouze zeptat. V jste nikdy nepil?

Ing. arch. Pavel /v době demokracie se bohužel bojím uvést příjmení/
23. 01. 2013 | 14:06

Admirál napsal(a):

Paroubek na vedlejším blogu napsal: "V normální demokratické zemi, s pluralitními médii, sebevědomými a zkušenými občany by už dávno bylo rozhodnuto. M. Zeman by už mohl připravovat povolební oslavu… Ale česká média nejsou vůbec pluralitní"

To by měl být zásadní poznatek, které nám předvol. kam. přinesla. Kdo vyhraje, je proti tomu méně důležité.

Stát, ve kterém Masmédia fungují ve svorné shodě jako Rudé právo za Kojzara, nemůže v žádném případě ani ve snu být počastován přísudkem demokratický.

Všem těm "liberálním demoratům", co 5x denně kloktají svobodu, demokracii, lidská práva, je to v lepším případě šumafuk, nebo si v tom stavu lebedí jako prasata na hnojišti.

Přitom základní podmínkou pro "změny", kterými se také zaklínají, je pluralit fungování médií.

Kdykoli v budoucnu vysloví svoboda, demokracie, lidská práva nebo změna, bez toho, aby jako první bod upozornil na nutnost změny v mediálního klimatu u nás, je to manipulátor, pokrytec a krysař.
23. 01. 2013 | 16:49

Petr Malik napsal(a):

Vážení diskutující, běžte do lesa, nebo na hory, pomilujte se, usmějte se na někoho, myslete pozitivně, malujte obrazy, pište básně ale hlavně nepište komentáře.
23. 01. 2013 | 23:05

pamětník napsal(a):

Jo, to by se prolhaným médiím hodilo. Tůůůdlec!
24. 01. 2013 | 14:16

strejc Josef napsal(a):

Pane Urbane, pustil jsem si vaše videa na YT a když jsem si je pouštěl podruhé a potřetí uvědomil jsem si, že i kejklíři mohou být špatní a dobří. A vy se mi jevíte jako špatný kejklíř. vaše metoda, kterou jste si zvolil pro vaši produkci umožňuje dojít k čemukoliv se vám zachce, protože co vy splácáte dohromady, to by člověk nevěřil (kdybyste tomu alespoň neříkal fakta). Připadáte mi jako jeden z oněch akčních umělců (co mimochodem nedokážou nakreslit ani hlavonožce) a tak skládají svá umělecká díla z čehokoliv co najdou na ulici nebo v kontejnerech. Ano, pane Urbane také Picasso takto tvořil některá svá díla, ale to byl Picasso a na jeho dílech to bylo znát, zatímco z těchto vašich "urbaniád" páchne pořád jen ten sběrný dvůr... Vy nevytváříte nové artefakty, jen další hromádky odpadků. Je mi vás docela líto. Pamatuji doby, kdy jsem vás docela "bral". Je zajímavé jak se z lidí, kteří se profilovali v boji s totalitním myšlením stávají urputní fanatici (zlo)ducha. Škoda.
24. 01. 2013 | 14:18

pamětník napsal(a):

"Urbaniády" - dobrý termín. Ukládám do paměti.
24. 01. 2013 | 14:37

exdiskuter na aktualně napsal(a):

Tak jsem chvíli googlil a vygooglil adresu, kde se skrývá hledaný Jan Urban. Půjdu se jej tedy optat, zda by potřeboval:
a) lékařské ošetření
b) pravou českou sodu
c) anebo opačně
24. 01. 2013 | 15:46

Karel napsal(a):

Karel slušně a noblesně odhlasoval církevní restituce

Karel slušně a noblesně souhlasil se současnou amnestií(až následně populisticky otočil)

Karel slušně a noblesně podepsal smlouvu o US základně v ČR proti vůli drtivé většiny občanů v ČR

Karel slušně a noblesně odhlasoval S-Karty

Karel slušně a noblesně odhlasoval nucené práce

Karel slušně a noblesně odhlasoval zvýšení DPH na základní potraviny a léky

Karel slušně a noblesně podepsal smlouvu o US základně v ČR proti vůli drtivé většiny občanů ČR

Karel slušně a noblesně uznal narkoteroristický muslimský stát Kosovo

Karel slušně a noblesně označil nepřímo prezidenta Beneše za válečného zločince a jeho prezidentské dekrety za neplatné

Karel slušně a noblesně sedí v Kalouskově vládě se "stranou" LIDEM,kterou nikdo nevolil

Karel slušně a noblesně prohlašoval že buď on nebo Čunek,aby nakonec zůstali oba

Karel slušně a noblesně vyhodil svého úředníka,který oznámil korupci(a podává na něj nyní trestní oznámení)

Karel slušně a noblesně zavřel oči v kauze CASA (asi zrovna slušně a noblesně usnul) a nevadilo mu Kalouskovo skandální jednání

Karel slušně a noblesně sedí v Kalouskově vládě,které důvěřuje jen 8% občanů a která se drží nad vodou jen přímým korumpováním (Šnajdr,Tluchoř,Fuksa)

Sry,ale i když někdo krade,lže,korumpuje,uráží naší historii atd.,může se u toho navenek tvářit velice slušně a noblesně.
24. 01. 2013 | 18:00

Zdenda napsal(a):

Jeden z nejtrapnějších článků co jsem v poslední době četl.
24. 01. 2013 | 18:58

Hokisosse napsal(a):

[b]тел: (067) 50-44-185 - Константин[/b] ТОВ "МЕГАСТО"
[url=http://megasto.com.ua/transporternaja-lenta/]транспортерная лента[/url] транспортерная конвейерная лента транспортерная лента купить лента транспортерная б у транспортерная лента украина лента транспортерная пищевая лента транспортерная украина лента транспортерная транспортерная лента киев лента транспортерная цена лента транспортерная цены


http://megasto.com.ua
18. 02. 2013 | 06:51

Vyděšená čtenářka napsal(a):

Z toho až mrazí...Že je Zeman lhář, to ostatně čerstvě potvrdil i soud. Co má kolem sebe v té jeho sektě(SPOZ) za lidi, to si může každý poměrně lehce zjistit. Je mismutno. Bohužel jsem vyrostla v době, kdy se ve škole učila dobrovolně povinně jen ruština a o emigraci do těchto krajů neuvažuji, protože podle všeho oni dorazí co nevidět k nám.Co může obyčejný, slušný člověk, který se nenechal oblbnout Zemanem dělat? Má jen mlčet, případně nadávat doma, u piva, nebo na diskuzích pod články?To je zatraceně málo...Třeba se stane zázrak a vyjedou blaničtí rytíři a vypráskají tu lůzu. Ale už jsem dost stará na to, abych věřila na zázraky...BUDEME SI MUSET POMOC SAMI!
24. 03. 2013 | 15:26

Radek napsal(a):

Děkuji, že jste to napsal. Díky i za video Milošku, žaluj mě.
http://zpravy.idnes.cz/video-jan-urban-o-zemanovi-dc0-/domaci.aspx?c=A130118_143643_domaci_jw

Je to strašně smutné a varovné, ale podle reakcí v komentářích, spousta lidí ty Zemanské prasárny vyloženě miluje. On ale sám moc neunese a zklame na všech frontách.
03. 04. 2013 | 22:36

Juraj Strechaj napsal(a):

Pane Urbane,
pamatuji si Vás jako super politika hned po pádu totality. To, co jste předvedl v otevřeném dopise svému kamarádovi, je trapné i když jsou tam fakta. Před nim byl přece na trůně člověk, který rovněž pil a kouřil a celý národ to věděl.Bylo toho dosti a tam jste se do něj neopřel. Lituji Vás a buďte soudným.
11. 05. 2013 | 19:53

lorpvavaCossy napsal(a):

All all around the all of them are youre aging parent has done a parcel for additional details on take care relating to in essence you a lot more than going to be the several years and although they may drone they will need assistance eventually. If as a result get hold of that you do nothing more than dont have time to learn more about caregiver 24 a matter of hours an all in one day, senior care aside from the a multi function really beneficial option as well as for you and the cherished more then one.?When an individual is the fact that drowning in your merlot ink and is going to need bankruptcy acquisitions do you want for additional details on burrow around town,they will you could be the case self-conscious about telling family members about aspect Although there are lots of people as part of your exact same boat,a variety of whoe decided to learn more about state along with either Chapter seven or at least 13 are ashamed. They may be afraid and worry about what others not only can they think.

[url=http://www.icamtech.net/led_tube_lights]light tube[/url] [url=http://www.icamtech.net/led_par_lamp]led par lamp[/url] [url=http://www.icamtech.net/led_street_light]led street light[/url] [url=http://www.icamtech.net/led_Downlights]ceiling lighting[/url] [url=http://www.icamtech.net/led_candles]led candles[/url]
30. 08. 2013 | 01:45

Přidat komentář

Tento článek byl uzavřen. Už není možné k němu přidávat komentáře ani hlasovat

Blogeři abecedně

A Aktuálně.cz Blog · Atapana Mnislav Zelený B Baar Vladimír · Babka Michael · Balabán Miloš · Bartoníček Radek · Bartošová Ela · Bavlšíková Adéla · Bečková Kateřina · Bednář Vojtěch · Bělobrádek Pavel · Beránek Jan · Bernard Josef · Berwid-Buquoy Jan · Bielinová Petra · Bína Jiří · Bízková Rut · Blaha Stanislav · Blažek Kamil · Bobek Miroslav · Boehmová Tereza · Brenna Yngvar · Bureš Radim · Bůžek Lukáš · Byčkov Semjon C Cerman Ivo Č Černoušek Štěpán · Česko Chytré · Čipera Erik · Čtenářův blog D David Jiří · Davis Magdalena · Dienstbier Jiří · Dlabajová Martina · Dolejš Jiří · Dostál Ondřej · Dudák Vladislav · Duka Dominik · Duong Nguyen Thi Thuy · Dvořák Jan · Dvořák Petr · Dvořáková Vladimíra E Elfmark František F Fafejtová Klára · Fajt Jiří · Fendrych Martin · Fiala Petr · Fibigerová Markéta · Fischer Pavel G Gálik Stanislav · Gargulák Karel · Geislerová Ester · Girsa Václav · Glanc Tomáš · Gregorová Markéta · Groman Martin H Hájek Jan · Hála Martin · Halík Tomáš · Hamáček Jan · Hampl Václav · Hamplová Jana · Hapala Jiří · Hasenkopf Pavel · Hastík František · Havel Petr · Heller Šimon · Herman Daniel · Heroldová Martina · Hilšer Marek · Hladík Petr · Hlaváček Petr · Hlubučková Andrea · Hnízdil Jan · Hokovský Radko · Holásková Kamila · Holmerová Iva · Honzák Radkin · Horáková Adéla · Horký Petr · Hořejš Nikola · Hořejší Václav · Hrabálek Alexandr · Hradilková Jana · Hrstka Filip · Hřib Zdeněk · Hubinger Václav · Hülle Tomáš · Hušek Radek · Hvížďala Karel CH Charanzová Dita · Chlup Radek · Chromý Heřman · Chýla Jiří · Chytil Ondřej J Janda Jakub · Janeček Karel · Janeček Vít · Janečková Tereza · Janyška Petr · Jelínková Michaela Mlíčková · Jourová Věra · Just Jiří · Just Vladimír K Kania Ondřej · Karfík Filip · Karlický Josef · Klan Petr · Klepárník  Vít · Klíma Pavel · Klíma Vít · Klimeš David · Kňapová Kateřina · Kocián Antonín · Kohoutová Růžena · Kolaja Marcel · Kolářová Marie · Kolínská Petra · Kolovratník Martin · Kopeček Lubomír · Kostlán František · Kotišová Miluš · Koudelka Zdeněk · Koutská Petra Schwarz · Kozák Kryštof · Krafl Martin · Krása Václav · Kraus Ivan · Kroupová Johana · Křeček Stanislav · Kubr Milan · Kučera Josef · Kučera Vladimír · Kučerová Karolína · Kuchař Jakub · Kuchař Jaroslav · Kukal Petr · Kupka Martin · Kuras Benjamin · Kutílek Petr · Kužílek Oldřich · Kyselý Ondřej L Laně Tomáš · Linhart Zbyněk · Lipavský Jan · Lipold Jan · Lomová Olga M Máca Roman · Mahdalová Eva · Máchalová Jana · Maláčová Jana · Málková Ivana · Marvanová Hana · Mašát Martin · Měska Jiří · Metelka Ladislav · Michálek Libor · Miller Robert · Minařík Petr · Mittner Jiří · Moore Markéta · Mrkvička Jan · Müller Zdeněk · Münich Daniel N Nacher Patrik · Nachtigallová Mariana Novotná · Návrat Petr · Navrátil Marek · Němec Václav · Nerušil Josef · Niedermayer Luděk · Nosková Věra · Nouzová Pavlína · Nováčková Jana · Novák Aleš · Novotný Martin · Novotný Vít · Nožička Josef O Obluk Karel · Oláh Michal · Ouhel Tomáš · Oujezdská Marie · Outlý Jan P Pačes Václav · Palik Michal · Paroubek Jiří · Pavel Petr · Pavelka Zdenko · Payne Jan · Payne Petr Pazdera · Pehe Jiří · Peksa Mikuláš · Pelda Zdeněk · Petrák Milán · Petříček Tomáš · Petříčková Iva · Pfeffer Vladimír · Pfeiler Tomáš · Pilip Ivan · Pitek Daniel · Pixová Michaela · Plaček Jan · Podzimek Jan · Pohled zblízka · Polách Kamil · Potměšilová Hana · Pražskej blog · Prouza Tomáš R Rabas Přemysl · Rajmon David · Rakušan Vít · Ráž Roman · Redakce Aktuálně.cz  · Reiner Martin · Richterová Olga · Robejšek Petr · Rydzyk Pavel · Rychlík Jan Ř Řebíková Barbora · Říha Miloš · Řízek Tomáš S Sedlák Martin · Seitlová Jitka · Schneider Ondřej · Schwarzenberg Karel · Sirový Michal · Skalíková Lucie · Skořepa Michal · Skuhrovec Jiří · Sládek Jan · Sláma Bohumil · Slavíček Jan · Slimáková Margit · Smoljak David · Sobíšek Pavel · Sokačová Linda · Soukal Josef · Soukup Ondřej · Sportbar · Staněk Antonín · Stanoev Martin · Stehlík Michal · Stehlíková Džamila · Stránský Martin Jan · Strmiska Jan · Stulík David · Svárovský Martin · Svoboda Cyril · Svoboda Jiří · Svoboda Pavel · Sýkora Filip · Syrovátka Jonáš Š Šebek Tomáš · Šefrnová Tereza · Šimáček Martin · Šimková Karolína · Šindelář Pavel · Šípová Adéla · Šlechtová Karla · Šmíd Milan · Šoltés Michal · Špalková Veronika Krátká · Špinka Filip · Špok Dalibor · Šteffl Ondřej · Štern Ivan · Štern Jan · Štětka Václav · Štrobl Daniel T Táborský Adam · Tejkalová N. Alice · Telička Pavel · Těšínská Tereza · Titěrová Kristýna · Tolasz Radim · Tománek Jan · Tomčiak Boris · Tomek Prokop · Tomský Alexander · Trantina Pavel · Tůma Petr · Turek Jan U Uhl Petr · Urban Jan V Vacková Pavla · Václav Petr · Vaculík Jan · Vácha Marek · Valdrová Jana · Vančurová Martina · Vavruška Dalibor · Věchet Martin Geronimo · Vendlová Veronika · Vhrsti · Vích Tomáš · Vlach Robert · Vodrážka Mirek · Vojtěch Adam · Vojtková Michaela Trtíková · Výborný Marek · Vyskočil František W Walek Czeslaw · Wichterle Kamil · Wirthová Jitka · Witassek Libor Z Zádrapa Lukáš · Zaorálek Lubomír · Závodský Ondřej · Zelený Milan · Zeman Václav · Zima Tomáš · Zlatuška Jiří Ž Žák Miroslav · Žák Václav · Žantovský Michael Ostatní Dlouhodobě neaktivní blogy