Ekonomie prodejného sexu

23. 07. 2009 | 14:49
Přečteno 12777 krát
Nikdy jsem nechápal, proč a jak vzniklo klišé o „nejstarší profesi na světě“. Používat toto označení pro prostitutky mi přijde velmi nefér a nespravedlivé vůči poctivému a tradičnímu povolání lovce a sběrače.

Koneckonců, někdo přece musel nejdříve vytvořit nějaké materiální hodnoty, a teprve potom jimi mohl zaplatit služby prodejných žen, ne? To je přece logické – tak jakápak nejstarší profese.

Téma sexu za peníze ovšem není správné zužovat jen na nešťastnice postávající kolem neslavně proslulé dálnice E55 anebo prodávajících svá těla v okolí Václavského náměstí. Nedávno jsem na jednom blogu objevil tento dotaz, který ve zkrácené podobě překládám z angličtiny:

„Co dělám špatně? Jsem krásná (velmi krásná) pětadvacetiletá dívka. Umím se chovat a jsem třída. Hledám manžela, který vydělává aspoň půl miliónu dolarů ročně. V New Yorku to odpovídá střední třídě, takže nemyslím, že mám příliš vysoký cíl. Chodila jsem s podnikateli, kteří mají 200-250 tisíc ročně, ale to mi nestačí, abych se dostala k bytu na Central Park West. Moje známá je vdaná za investičního bankéře a bydlí v Tribeca, a přitom není tak krásná jako já, není ani chytrá. Tak co ona dělá dobře a já špatně? Jak se dostanu na její úroveň?

Zajímá mě POUZE MANŽELSTVÍ. Prosím zdržte se urážek – vyjadřuji se čestně a na rovinu. Většina krásných žen je povrchní, ale já ne. Nehledala bych tento typ mužů, kdybych se jim nemohla rovnat, pokud jde o vzhled, kulturu, rozhled, a vztah k rodině.

Diskusní příspěvek č. 431649184“


Na dotaz nebudu odpovídat, protože to za mě velmi brilantním způsobem udělal už někdo jiný:

„Milá osobo č. 431649184,

splňuji Vaše požadavky, protože vydělávám více než půl miliónu ročně. Když se ale na Vaši nabídku podívám z profesionálního hlediska, jde zkrátka a dobře o mizerný obchod. Proč? Když vynechám zbytečné řeči, nabízíte svůj vzhled výměnou za moje peníze. Fajn. Ale je tu háček. Váš vzhled bude časem vadnout, zatímco moje peníze porostou.

V ekonomickém názvosloví jste aktivum, jehož hodnota je postupně odepisována, zatímco já jsem aktivum přinášející výnosy.

V žargonu Wall Street bychom Vás nazvali obchodní pozicí – nikoli investicí typu koupit a držet. Takže pokud jde o manželství … nedává žádný obchodní smysl Vás koupit, spíše si Vás pronajmout.

Pokud myslíte, že jsem k Vám krutý, řekl bych ještě toto: pokud by mě opustily mé peníze, opustila byste mě také. Takže až Vaše krása uvadne, také já potřebuji mít možnost výstupu z pozice. Smysl tedy dává s Vámi chodit, nikoli si Vás vzít.

Kromě toho jsem se na začátku své kariéry učil o efektivních trzích. Takže se divím, proč dívka tak krásná, inteligentní, vzdělaná a milá jako Vy doposud nebyla schopna najít svého cukrouška. Jste‑li vskutku tak úžasná, jak tvrdíte, je obtížné věřit, že Váš kýžený půlmilión ročně si Vás už nenašel, přinejmenším na zkoušku. (…)

Doufám, že jsem Vám pomohl. V případě Vašeho zájmu o nějaký druh nájmu mi dejte vědět.

Váš přispěvatel č. 432279810“


Nadprůměrně úspěšní muži se stávají terči fiskálně cílevědomých mladých dam, které zajímají čísla. Hlavně ta na výpisu z účtu potenciální oběti. Samozřejmě, že již v dobách lovců a sběračů hrálo roli, jak tučnou kořist muž přinesl. Ženský instinkt dává vysokou váhu schopnosti materiálně se postarat o rodinu. Vzhled muže je vedlejší. Naopak, bříško může být plus, protože nadváha bývala odedávna symbolem prosperity a materiálního zabezpečení. Platilo to u senátorů ve starém Římě a klasické tradice mají svoji váhu. Zvláště u vzdělaných mladých dam s rozhledem.

V některých ženách instinkt hledat materiálně silného manžela hypertrofoval do takové míry, že zastiňuje vše ostatní. Existují mladé dámy, které mají velmi slušně zmapovány platové poměry v různých firmách a na různých pozicích. Své oběti si tipují s profesionální pečlivostí. Vybraní muži mají pocit, že se těší přízni atraktivních slečen kvůli svému doposud bujnému vlasovému porostu, sportovní postavě, schopnosti citovat Shakespeara v originále, a kvůli celé řadě dalších hloupostí, které slečny vůbec nezajímají. Finančně uvědomělá slečna poskytne předmětu svého zájmu veškeré tělesné rozkoše, kterých si žádá. Opět s profesionální důkladností. Občas přidá i některé, o kterých ta workoholická kancelářská krysa zatím jen četla. Chlap je v sedmém nebi.

Ne nadlouho. Blíží se totiž okamžik placení. Ne, kalkulačka v sukních si za služby intimního charakteru neřekne o peníze na dřevo. Namísto toho romanticky hovoří o lásce a ve vhodné chvilce podotkne, že když se dva milují, měli by spolu sdílet vše. Včetně bankovního účtu. Muž poblouzněný endorfiny pochopitelně přitaká… a od tohoto okamžiku má zaděláno na nákladný průšvih.

Pokud je oběť dobře zpracovaná a málo psychicky odolná, schytá si to se vší parádou: svatba, bezpodílové spoluvlastnictví, účet pod kontrolou manželky, a navíc na krku hypotéka mamutích rozměrů spojená s nutností pracovat přesčas. Psychicky odolnější muž je schopen vyhnout se nebezpečí svatby s finanční upírkou, ale v žádném případě neujde materiální újmě. V momentě, kdy prozře, může být lehčí i o jeden či dva roční platy.

Znamená to, že ženy jsou paušálně vypočítavé mrchy? Samozřejmě, že ne. Ostatně i muži mají své neřesti, například bezmeznou ješitnost. Právě ješitové se nejčastěji stávají oběťmi permanentních prostitutek, které zajímá POUZE MANŽELSTVÍ. A dobře jim tak, lepší osud si ani nezaslouží. Muži totiž nejsou v průměru o nic lepší ani o nic horší než ženy. Jak mezi ženami, tak mezi muži lze najít jedince lakomé i velkorysé, klidné i hysterické, upřímné i falešné jako reklama na spotřebitelský úvěr.

Ale to je už problematika dalece přesahující původní téma.

Psáno 5. 10. 2007 pro časopis Finanční magazín. Nehledejte v tom žádné politické podtexty, dokonce ani teď v předvolebním létě.

Komentáře

Aktuálně.cz má zájem poskytovat prostor jen pro korektní a slušně vedenou debatu. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se zároveň zavazujete dodržovat Kodex diskutujících. Pokud Váš text obsahuje hrubé urážky, vulgarismy, spamy, hanlivá komolení jmen, vzbuzuje podezření z porušení zákona, je celý napsán velkými písmeny či jinak odporuje zdejším pravidlům, vystavujete se riziku, že jej editor smaže.
Přejeme Vám zajímavou a inspirativní výměnu názorů.
Libor Stejskal, editor blogů (blogy@aktualne.cz)

jenicek napsal(a):

Dobrý:-D
23. 07. 2009 | 14:58

neo napsal(a):

Tak jo, která by se v tom měla poznat ? Blonďatá hérečka protlačená na jistou kandidátku jistým pánem? Nebo jeho jazykově vybavená manželka?

Jinak ten chlápek má recht, investice by se vyplatila pouze krátkodobě (nakoupit, užívat, prodat).
23. 07. 2009 | 15:00

Suchec napsal(a):

Neo:
Když už ta nejapně. Máte na mysli Lucku?
23. 07. 2009 | 15:04

MaB napsal(a):

Vidíte, pane Kohoute, vy když chcete, tak byste do Haló novin mohl dotáhnout. Nebo-li, je skutečně pozoruhodné, jak některé obecně lidské otázky, jsou-li pojaty "ze života", vyznějí nechtěně levicově. K samotnému tématu jen tolik, četl jsem, že ženská schopnost orgasmu významně koreluje s výší mužova příjmu. Prosím, to není vtip, ale výsledek rozsáhlého sexuologického výzkumu.
23. 07. 2009 | 15:06

Béda napsal(a):

Autor,

brilantně a výstižně podán liberální přístup podnikatele k ženě a podnikavé ženy k muži jako ke zboží a tržnímu objektu, kde lidský vztah je zredukován na vztah obchodní.

Jenom zde nenalézám takové "přežitky" jako je láska, manželství a - ...děti. Bohudík patřím k těm konzervativním lidem, pro které je rodina, společná péče o dítě mnohem víc než plná peněženka a střídání partnerek výměnou za novější model.
23. 07. 2009 | 15:09

neo napsal(a):

Suchec: za koho je Lucka vdaná, že jsem tak smělý?
23. 07. 2009 | 15:12

Michal Macek napsal(a):

prostitutky mely puivodne nabozensky vyznam,v babylonu zily v chramu za uplatu obcovali s vericimi a penize pak pripadly chramu - ten se na oplatku o svoje "knezky" staral - odtud take eufemizmus "knezky lasky"

jinak je vedecky prokazano ze penize a drahe auto udelaji Brada Pitta i z Dannyho deVita :)))
23. 07. 2009 | 15:27

jenicek napsal(a):

Drahý Bédo, jestli náhodou onen podnikatel nebyl spíše sarkastický než "liberálně přistujpující".
23. 07. 2009 | 15:29

Suchec napsal(a):

jenicek:
"jen" ji elegantně poslal tam, kam patřila :-)))))))))))))

Neo:
A za koho je vdaná jakási z jakési kandidátky?
No vidíš, a to není ani manželka, a jak ji upíchl.
23. 07. 2009 | 15:35

neo napsal(a):

Michal Macek:
typický příklad takového Brada Pitta : Kdo z vás to má??
23. 07. 2009 | 15:35

neo napsal(a):

Suchec, neumíš číst???? nebo nechápeš psaný text??

znovu: Blonďatá hérečka protlačená na jistou kandidátku jistým pánem? Nebo jeho jazykově vybavená manželka?

= manželka je ta, od toho pána, který protlačil na kandidátku jistou hérečku. takže o hérečce jsem netvrdil, že by byla jeho ženou. Potom tedy tebou zmíněná Lucka nemůže být onou manželkou, protože není vdaná za pána, který hérečku protlačil na kandidátku. už ti to došlo? jestli ne, můžu to napsat ještě složitěji:)
23. 07. 2009 | 15:38

Štěpán napsal(a):

Přijde mi komické, že zdrojem autorova blogu byla nejspíše osobní zkušenost, z toho následná frustrace z nižší hranice příjmu a výsledná uvolňovací slohová práce.

Protože moje motivace sjíždět weby kde se nabízí holky za roční gáži, je takřka nulová. Já si můžu max "dovolit" pouze holky z escort.cz:) možná na jeden den.

Mám tu o to psát příběh?

Ptal jsem jsem pana Stejskal, jestli by ho zajímal blog od člověka z lidu. Byl jsem odmítnut. tak se taky trochu polituji:)
23. 07. 2009 | 16:00

Miloš napsal(a):

Nádhera! :-)
Prolétl jsem zběžně web a zjistil jsem že je to několik let stará událost. Docela by mě zajímalo jak ta slečna dopadla. :-)
Sice nevydělávám 1/2M$ ročně, ale špatně se nemám a jsem svobodný a občas mě až zarazí jak některé dívky fungují. :-)
23. 07. 2009 | 16:07

StandaT napsal(a):

Tento článek je výsledkem základního nebo aplikovaného výzkumu?

Já jen, jestli se v probíhající třenici připojit na stranu AV (žena č.431649184), nebo státu (muž. č. 32279810)
23. 07. 2009 | 16:12

Frante napsal(a):

MaB:
Ten sexuologicý výzkum byl zveřejněn na internetovém deníku. Vědci to zdůvodňují tím, že žena se cítí lépe zabezpečená a tudíž klidnější a uvolněnější. Já bych spíš řekl, v kontextu blogu, že sexuálně aktivnější jsou zkušenější a proto si snáze umí najít prachatějšího ...
23. 07. 2009 | 16:41

Neopřemyslovec napsal(a):

Existují mladé dámy, které mají velmi slušně zmapovány sociální politiky. Pane Kohout, článek přesně vystihuje konflikt mezi starou Paroubkovou a mladou Paroubkovou. Paroubek dopadne jako odstrašujícípřípad pro starší sexymagory. Po říjnových volbách se změní na všemi negativy ódovaný.
23. 07. 2009 | 16:54

Ondřej napsal(a):

Poznámka první: Po dlouhé něco dobrého od pana Kohouta. Jen tak dál
Poznámka druhá: Jak úžasná je česká povaha, že i na tomto tématu si dokážeme vyčíst politickou příslušnost. Bravo páni neo a suchec:-)
Poznámka třetí: Zkuste si představit diskuzi, která by se vedla pod oním příspěvkem, kdyby ona slečna žila v Čechách. Možná máme oproti amíkům větší všeobecný přehled, ale úroveň nám chybí.
23. 07. 2009 | 16:58

Carlos V. napsal(a):

Utecha pro pany :

Znam nekolik slecen, ktere ne zcela optimalne odhadly svoji cenu a nebyly ochotne smlouvat.

Jejich vzhled je jiz cim dale vic dilem odborniku a je ohrozena i dalsi schopnost vyzadovana kupci, tj. pomoci privest na svet potomka. Rovnez jiz nelze zarucit neopotrebovanost.

Na druhou stranu, casem si uvedomily pokles uzitne hodnoty vyjdou jiz mnohem levneji.
23. 07. 2009 | 17:28

yorick napsal(a):

Chtěl jsem se rozepsat, ale proč, když Kohout zůstal kohoutem, jen se pustil do jiného tématu (kde opět tradičně laboruje s něčím, co nepochází z jeho hlavy). Je horko.
Díky Bédo, za odhalení simlicia simlicissima ve dvou lapidárních větách. Ano, Kohout a Kožušník, dva nejúspěšnější virologové této blogosféry. Neo a Neopřemyslovec, je mi to opravdu líto, opět, tradičně, za největší bulíky.
Pěknej večer.
23. 07. 2009 | 17:28

zdesta napsal(a):

Ženy chlapíků s průměrným příjmem jsou ochuzeny o orgasmus.Nemají doma olítaný vrtulník a podobné kraviny.Chuďátka maličké.Určitě nad tím bádali nositelé NC.
23. 07. 2009 | 18:03

Fibonucci napsal(a):

Carlos V.

jak výstižné, do puntíku. I ten pokles ceny sedí, co tak pozoruju okolo sebe. Po třicítce už jsou takřka v akci.-)))
23. 07. 2009 | 18:05

N.O.S napsal(a):

Michal Macek

Nejohavnější z babylónských obyčejů je tento: Každá tamní žena musí jednou za život usednout v posvátném obvodu Afrodítině a souložit s cizím mužem. Mnohé nepovažují za sebe hodné mísit se mezi ostatní, protože jsou pyšné na své bohatství, přijíždějí v krytých
vozech se čtyř-spřežím a stojí u chrámu a za nimi je četné služebnictvo. Většina jich to dělá takto: v posvátném obvodu Afrodítině usedne mnoho žen, které mají na hlavách věnce ze šňůr. Některé přicházejí, jiné odcházejí. Mezi ženami je možno přímo procházet všemi směry
a cizinci tudy procházejí a vybírají si. Jakmile tam žena usedne, neodchází domů dřív, dokud jí některý cizinec nehodí do klína peníz a nespojí se s ní mimo posvátný obvod. Herodotos 1.199
23. 07. 2009 | 18:20

Antonín Hrbek napsal(a):

Největšími prostitutkami jsou "ekonomičtí analytici".
23. 07. 2009 | 18:20

Michal Macek napsal(a):

NOS:

takze dokonce jakasi "branna povinnost" :))
23. 07. 2009 | 18:25

Papouch napsal(a):

hezky

a pro prosvisteni anglictiny, tady je k videni verze v puvodnim zneni:

http://www.investorvillage....
23. 07. 2009 | 18:26

N.O.S napsal(a):

Ti z babylónských ženichů, kteří byli bohatí, se navzájem přepláceli a získávali nejkrásnější dívky; kteří byli z lidu, nežádali si krásného vzezření a dostávali peníze a dívky ošklivější. Když hlasatel dokončil prodej nejkrásnějších dívek, postavil dívku nejošklivější, nebo pokud některá z nich byla mrzák, a tu vyvolával, kdo si ji chce vzít za manželku za nejnižší cenu, až ji dostal ten, kdo se spokojil s nejmenší částkou. Peníze k tomu poskytovaly dívky krásné a tak vdávaly hezké dívky ty, které byly ošklivé nebo zmrzačené.
23. 07. 2009 | 18:27

N.O.S napsal(a):

Michal Macek

:) trefné
23. 07. 2009 | 18:28

Vico napsal(a):

Finanční poradce Partners by měl umět poradit i ve věcech prodejného sexu. Patří to do rangu rodinných financí.Takže vyjádřeno jednou větou :

Když manželku, tak pouze na lízing/taky v tom nehledejte nějaký podtex či dvojsmysl/.
23. 07. 2009 | 19:12

Nori napsal(a):

No jo, já bych si zase přála, aby mě někdo měl rád pro moji inteligenci, ne vzhled. Pro mě existují na lidech jen duševní kvality, to ostatní mě nikdy nezajímalo, a nechápu jak někoho vzhled může zajímat. Jsem zkrátka z jiného světa. Luxus a peníze nejsou pro mě, věci přece nemají duši...Někdy je mi z toho smutno kam lidstvo spěje...
23. 07. 2009 | 19:25

Michal Macek napsal(a):

nori:

me treba vzhled zajima ale soucasny ideal krasy mi nic nerika - ta slesna z toho clanku by u me asi nemela sanci (teda kdybych byl milionar z wallstreetu) holka musi mit chrizma,nejake kouzlo,neco co me zaujme a jestli to nema tak muze vypadat jak modelka a byt chytra jak Marie Curie ale bohuzel sorry devce...
23. 07. 2009 | 19:35

Lucie napsal(a):

Ať žije Gary Becker a jeho ekonomické pojetí rodiny...
23. 07. 2009 | 20:10

Amarook napsal(a):

Casto take dumam nad tim proc by se uspesny muz vydelavajici pres pul milionu dolaru (ale treba i 200 tis.) mel delit o polovinu sveho majetku kdyz pritom muze dosahnout uspokojeni za 200 dolaru dvakrat do mesice.
23. 07. 2009 | 20:53

Michal Macek napsal(a):

amarook:

doplnek chapete?auto barak jachta a buchta 90/60/90 , nejakou ku*vu nemuzete tahat po vecerich a recepcich - to mohl jedine Richard Geere v pretty woman
23. 07. 2009 | 21:03

Tom napsal(a):

Na tohle byl i Becker příliš velký idealista :))
23. 07. 2009 | 21:04

wbgarden napsal(a):

Budu neustále opakovat o prodejném, alternativním i analytickém sexu zde:

KLASIKA

Dú valaši dú
Hore dědinú…

Za dědinú night club
hlásá
Že vítána je každá
chasa

Místo po ovci
na salaši
Šilhajú včíl
po Nataši

- Není tak pěkná -
praví stryk Ivo
- Ale ovca zas
nepodá ti
pivo -

Veselé krizování...
23. 07. 2009 | 21:09

Karel Mueller napsal(a):

Pane Kohout,
máte pravdu v tom, že nic o ženách nevypovídá víc, než kriteria, podle kterých si volí milence. Ale pominul jste jednu vskutku nečetnou kategorii žen, elitu. Tu skutečnou, nikoliv to co vídáme v mědiích :-). Jak takovou žen asi poznat? Nu, roztouženému adeptovi by asi řekla toto:

Milý roztoužený hochu,
tak Vy by jste chtěl se mnou spát? To je velmi snadné. Stačí spnit mé podmínky a nežádám víc, než sama nabízím. Tedy žádné kytičky a milostné výkřiky, toho si od své psí láje užívám dost. Nezajímá mě Vaše konto ani to, do jaké funkce jste se prolízal. Zajímá mě Vaše intelektuální, fyzická, sexuální a mentálníúroveň.
- Samozřejmostí je ověřejné IQ nad 150, alespoň 2 university se špičkovým exaktním i společenskovědním vzděláním
- Samozřejmostí je pohledný obličej a dokonale vypracovaná atletická postava splňující požadavky modelingu
- Sexuálně předpokládám patřičnou "výbavu" a schopnost uspokojit sexuálně i nejnáročnějčí a nejnáruživější ženu. Že dovedete být panter i něžná dívenka ...
- Z mentálních vlastností mě zajímá především cílevědomost, vůle, sebeovládání ... což jste prokázal jako špičkový sportovec. S tím, že jste dávno dolarový milionář díky svým výkonům na poli sportu, vědy nebo umění.

A tak vidíte, že jsem velmi skromná a žádám jen to, co sama nabízím, nic víc. Pokud splňujete, cesta do mé postele je volná, jinak nemáte nárok.

Pokud se s tímto někdy setkáte, tak jste potkal elitní ženu :-)).
23. 07. 2009 | 21:12

wbgarden napsal(a):

Budu neustále opakovat, jak jste na mě tak snadno přišel, pane Muellere ?
http://wbgarden.com/nove/ga...
Veselé krizování...
23. 07. 2009 | 21:23

Michal Macek napsal(a):

karel mueller:

to je spis nejaka baba prinzmetalova ne ? :))
23. 07. 2009 | 21:31

shipper napsal(a):

Nejde o prachy, nejde o IQ, nejde o sex, ženu hlavně zajímá, aby ten její vzbuzoval RESPEKT. Proto i chudý umělec má šanci.
23. 07. 2009 | 21:51

Suchec napsal(a):

karel mueller:

No, o jedné bych asi věděl, ale to pak není ženská, ale něco...

Athéna Olympská (ale nebyla vždy taková)
23. 07. 2009 | 21:54

Gerd napsal(a):

Nori,
muži lépe vidí než myslí, oproti ženám mají obecně nižší schopnost empatie, proto je pro ženy snazší je ošálit.
Duševní kvality jsou na ženě krásná věc, ale muži jsou obecně ješitní a tak si vybírají spíše ženu, která k nim bude trochu vzhlížet (nebo kde je jistota, že nebude denně připomínat veškeré chyby muže). Proto hezké pipiny vyhrávají nad obrýlenými intelektuálkami. Mužská ješitnost nedovolí přiznat, že by žena mohla být chytřejší. I proto tak často veleúspěšné a veleinteligentní ženy bývají osamělé.
A jediná věc, která na světě nechybí, je rozum. Každý je přesvědčen, že jej má více než dost. Proto jej málokdy ocení muž na ženě.
Mluvil jsem o mužích obecně, snad jsem vám na váš dotaz trochu odpověděl. :-)
23. 07. 2009 | 22:02

LessPure napsal(a):

Musíte si napřed uvědomit do čeho chce jít, takže buď si najdete hodnou, milující a oddanou ženu, anebo v případě slečny z blogu souložit a užívat si a v žádném případě se neženit. Jasně pozvat na večeři, svést autem, pronajmout pokoj, ale jakmile začně vnášet požadavky trvalé charakteru, pustit k vodě. Ona se hned najde náhrada. K naší něžnější polovičce bych podotkl, že jsou to nejúžasnější stvoření na tomto světě a chlap, který neví co chce a nechá se ženskou vláčet není chlap a dopadne jak má.
23. 07. 2009 | 22:27

Hurá napsal(a):

Dobře jsem se bavil. Díky. Mezi řádky se sice potuluje Paroubek, ale mně pravda nevadí !
23. 07. 2009 | 23:26

pierre napsal(a):

to autor :

dotykate se nejen nejstarsich, ale i jednoho z nejobtiznejsich remesel na svete.... a jak ctu (pozorne) vas clanek, nabyvam cim dal tim vic dojmu, ze vubec nemate dostatecnou vyzralost o tomto thematu cokoliv psat.....
24. 07. 2009 | 00:23

Michal Macek napsal(a):

pierre:

coz je dobre,nebo ne?
24. 07. 2009 | 01:28

siven napsal(a):

Fibonucci : Hihi, skvěle jste to vystihl ;D
24. 07. 2009 | 02:25

siven napsal(a):

Lesspure - Pravda, dopadne jak můj bratr :)
(ale hlavně mu to prosím neříkejte)
24. 07. 2009 | 02:27

Petr napsal(a):

O tom bříšku máte pravdu. Ale je k němu třeba sexy mozek a Nové šaty. Takový příklad spolehlivě funguje. Stačí se podívat alespoň jednou denně na TV.
24. 07. 2009 | 08:06

Beršovka napsal(a):

Chtě-nechtě se musím připojit k diskusi, abych hájila vlajky nás žen. Ony zmiňované cílevědomé upírky usilují o materiální zabezpečení - důkladně, promyšleně, rafinovaně a musí to stát za to. Jsou ochotny za tuto cenu žít s poněkud uvadajícím, rozhodně ne atraktivním mužem. Dobře, můžeme jimi třeba pohrdat a nazývat je různými, veskrze hanlivými výrazy a politovat napálené nešťastníky. Jaké ale najdeme označení pro muže, houfy mužů, kteří prostřednictvím seznamovacích inzerátů slibují nebe na zemi osamělým ženám (je jich v určitém věku hodně) s utajenou vidinou pohodlného příbytku (který si tato osamocená žena přepečlivě udržuje v pořádku a čistotě), nepřiznají, že více než půvaby stárnoucí krásky, je zajímá teplá večeře, vyprané a vyžehlené prádlo, pohodlná a čistě povlečená postel a chlazené pivko v lednici? Mají, prosím, ekonomové v zásobě nějaký trefný termín pro tento typ investice? Mají-li, pak se jej ráda dozvím.
24. 07. 2009 | 08:15

men napsal(a):

to jsou zvasty neschopnych. Skutecny chlap nema problem najit dobrou zenskou a manzelku a nepotrebuje k tomu tucne konto ani slizkou kravatu.
24. 07. 2009 | 08:38

Kojot napsal(a):

Máte všichni pravdu, je to o lidech, kdo na to má? Nejšťastnější sou chudý lidé, který bojujou se světem, né dolarama, ale pravou láskou. Já jí našel, je to skvělá ženská. A hezká!
24. 07. 2009 | 09:16

Kursk napsal(a):

Jsem jako žena nakloněna tomu, že uvedený text "Co dělám špatně" psal muž.
Co by tím ta žena získala, ptala-li by se veřejně ve fóru na radu? Muže by jenom poplašila a ženy v daných oblastech by jí jako konkurenci nepomohly. Může jí někdo skutečně po-radit a ne od-radit, jak se již stalo?
Přijde mi to jako typický pánský žertík a způsob jak se "vyrovnat" se sortou dívek, na kterou nemají.
24. 07. 2009 | 10:44

Morová rána napsal(a):

Kursk:

Taky mám ten dojem!
24. 07. 2009 | 11:40

JAHA napsal(a):

Ad:autor
Mate smolu, ze ste Pavel Kohout. Keby to napisal nejaky neznamy Knedlik, musel by "schytat" iba uznanie za pobavenie. Kedze mne Vase meno, ani tvar adrenalin nezdvihaju, tak vdaka za usmevny pohlad "na vec".
24. 07. 2009 | 11:41

Kursk napsal(a):

Ještě mne napadla spekulace, jestli si to náhodou nenapsal autor oné vtipné odpovědi. Vždyť to přece jde nejlépe, vyřešit problémy, které jsou smyšlené. Jinak bych vtahy milionář a kráska nechala na ty dva, oba si sebe zaslouží.
24. 07. 2009 | 11:59

veverka napsal(a):

Tento článek mi připomněl kupčení o Veveřici ze Štorchovy Osady havranů.Získal ji ten,kdo za ní dal víc krav a ovcí.A tak to chodí dodnes,jen místo krav a ovcí si kupujeme ženy za auta,domy a konta.Všechny ženy jsou v podstatě prostitutky,které jdou s tím kdo dá víc,jen má každá jinou cenu.
24. 07. 2009 | 12:50

JAHA napsal(a):

Ad: Bersovka

"Mají, prosím, ekonomové v zásobě nějaký trefný termín pro tento typ investice?".

Maju - vejminek.

To viete, svoje si odsluzili (pokial to slo:-)), je im jasne, ze, ze otrcia kopyta v priemere o 10 rokov skor ako nezne pohlavie, tak co im zavidite tu teplu postel, vyprane pradlo a pivko? Aspon ten dochodocek (zvycajne vyssi, ako ma zena) minu zmysluplne:-).
24. 07. 2009 | 13:01

Morová rána napsal(a):

Vážení!

Netuším sice co motivovalo pana ekonomického poradce k napsání tohoto článku, tvořeného částečně opajcnutým materiálem staženým bůh ví odkud, částečně autorovými divokými amatérskými socio-geneticko-pravěcejeskynními teoriemi a částí nikoliv nepodstatnou vyplněnou nadáváním na ženy, nicméně přikláněla bych se k názoru, který už tu také zazněl, tedy že za tím stojí jakési odmítnutí a následná touha pana autora vyřídit si to s celým tím neblahým ženským pokolením jednou pro vždy. Ovšem, to jsou čistě mé spekulace.
Spíše bych ráda, aby zde v diskusi mezi tou záplavou mužského moralizování zazněl i hlas ženský, který se tu dosud ozýval jen velmi tiše a decentně.
Tak tedy, ptám se vás! Co je vlastně špatného na prodejné lásce? Není to snad obchod, jako každý jiný? Není snad věcí poptávky a nabídky stejně tak jako jiné komodity na trhu? A pokud na ní přece něco špatného je, proč by nabídka takových služeb měla být morálně pochybnější než poptávka po nich? (Obzvláště pokud si připustíme, že tato by bez poptávky neexistovala.) A nejste snad, pánové, všichni konzumenty, no… minimálně pornografie? Proč tedy odsuzujete ženy, které vám toto zboží nabízejí a nikoliv sami sebe?
Samozřejmě, ideální manželství si představujeme jako vztah založený na lásce, ovšem s láskou souvisí také snaha učinit milovanou bytost šťastnou a ochota něco pro to mnohé obětovat. Faktem ovšem je, že nejhlubší cit kterého jsou někteří muži schopni je sebeláska a takoví pak chápou manželství především jako instituci, která má co nejefektivněji uspokojit jejich potřeby, například potřebu mít po boku reprezentativní, dostatečně krásnou inteligentní a věrnou manželku. (První komoditu mohou sice získat od prostitutky, druhé dvě však nikoliv.) Pravda, mládenec z článku , který dal té nešťastné dívčině tak briskní zdrcující a třáskavě vtipnou odpověď, považuje její zboží za aušus, pořád ještě ale zbývá celá řada mužů, kteří jsou více než ochotni si za podobných podmínek manželku koupit. Jistě, bude to pravděpodobně žena stejně materialistická a do sebe zahleděná, jako oni sami, ale co? Neříká se snad svůj k svému?
24. 07. 2009 | 13:58

Karel Mueller napsal(a):

Morová rána:

Ale no tak, tyto blogy jsou hlavně pro zasmátí :-).

Píšete za ženy, ale vždyť jsem to udělal za Vás. Představte si, že by nějaká žena - skutečná třída - reagovala tak, jak jsem napsal.

Na planetě není moc mužů, z nichž by tím okamžitě neudělala úsměvného caparta.
24. 07. 2009 | 16:05

Morová rána napsal(a):

Pane Muellere!

Pokud jsou tyto blogy hlavně pro "zasmátí", tak proč se nesmějeme?

Jinak, váš příspěvek jsem četla velmi pozorně a zařadila jsem ho tam, kam patří, čili k oné záplavě mužského moralizování a lání na ženy.
"Za ženy", snažně vás prosím, už pro příště nepište, nemáte na to žádné právo, nehledě k tomu, že vámi popsaným způsobem by samozřejmě žádná nereagovala.
24. 07. 2009 | 18:47

wbgarden napsal(a):

Budu neustále opakovat, morové rány jsou to, co právě teď výsostně potřebuji...
Veselé krizování...
http://www.ateo.cz/f/images...
24. 07. 2009 | 20:28

Zbyněk Matyáš napsal(a):

Morová rána:
"proč by nabídka takových služeb měla být morálně pochybnější než poptávka po nich?" Přesné!
24. 07. 2009 | 20:56

Karel Mueller napsal(a):

Paní morová ráno,
teď jste mě upřímě pobavila, kdyby jste do kategorie "mužského moralizování a lání na ženy" zařadila všechno možné, tak tento můj příspěvek tam asi lze dát sotva ...

Vždyť existuje málo způsobů, jak mužům nastavit zrcadlo, ranit jejich ješitnost a ukázat jim, co jsou ve své velikosti.

Za ženy nepíšu, použil jsem obrat "snad napsala". Samozřejmě, je mi jasné, že by takto nikdy žádná žena nereagovala, ani ta, která by na to měla. Ale ... tato skutečnost také cosi vypovídá o ženách ... že?
24. 07. 2009 | 20:56

Zbyněk Matyáš napsal(a):

Autor:
Šedivá je teorie, košatý je strom života. Prodejný sex v jekémkoliv balení může snad poskytnout mnohé, ale když kolem přejde krasavice a já jsem zasažen přitažlivou vůní....
24. 07. 2009 | 21:02

vlk napsal(a):

Tentokrát mne Kohout dostal....
Říkal jsme si - končí týden, je večer, jsem příjemně naladěn -vzhůru na dnes už klasickou kohoutovinu....
A ono tohle!
Takže konstauji - pobaviljsme s e daleko lépe, než kdybych Kohoutovi trhal brka na kusy! A jsem d aleko spokojenější, než když jsem tenhle blog otvíral.
Vtip, lehkost a švih nabídky a odpovědi na nabídku j e skutečně úžasný...
Díky za blog.
24. 07. 2009 | 21:58

wbgarden napsal(a):

Budu neustále opakovat, vlků, kde si se nám to zatoulalo psovitej, položil jsem ti pár antisocanských otázek a ty mlčíš, jak profesor horák...

IDYLA

Tak těšila se na vlka
nedočkavá
Karkulka

Vlk se pachtil celou
noc
oveček však bylo
moc...

Veselé krizování...
24. 07. 2009 | 22:10

Harry napsal(a):

To Vlk:
No way, takhle lacino z toho nevyjdeš. Do tohodle se vůbec nemá co pouštět. Podivám se mu na fotku a vidim že neví vo čem píše. Takhle kdyby napsal o nový prognoze MoF a nebo aspoň neco vtipnýho o povolenkách zdarma pro čezůvku!! Nebo aspoň ať nechodí na oběd do Smeček, pak ho napadaji takový hovadiny...
24. 07. 2009 | 23:11

vlk napsal(a):

Harry
proč upíráš Kohoutovi právo být vtipný cizím perem?
Mne pobavil. V dobrém slova smyslu. Tak proč to nenapsat. Když příště, pokud se, jak očekávám, v rátí k čirépropagandě , ho zas e budu natírat?
25. 07. 2009 | 10:22

vlk napsal(a):

Byl tu kdysi zahradník
tu kytku upustil, tu se zmohl na veršík, co zdejšídusno prosvětlil.

Nicméně stále více,
zakopává o vidlice.
Či spíše o vidle.
Veršíky jsou stále více zastydlé.

T y otázky jsme nezaregistroval. chodím sem jen málo a mám teď hodně pomalý internet.V lese se mu špatně běhá.
25. 07. 2009 | 10:27

wbgarden napsal(a):

Budu neustále opakovat, psovitej jsem rád, že žiješ. S tou mojí zastydlostí si nědělej strosti, to víš recyklovaný puberťák. přidám jednu ještě zastydlejší. Je to tu furt o prodejném sexu, že? Tak bacha, včera, nebo to bylo dneska, sem v bedně viděl speialistky, ti povím...

HOROR

Héra příšera
Napadá chlapy
za šera

Kdyby to dělala za dne
I slepec před ní
zvadne...

Veselé krizování...
Jo ty otázky se týkaly toho, esli ty jako přísně levý levičák náhodou nevíš, proč ti sockomouši furt dělaj ze slušnejch lidí fašouny. Neříká se tomu náhodou argumentační impotence ?
Za rychlejší lesní internet a světlejší zítřky...Veselé krizování, to už jsem vlastně říkal...
25. 07. 2009 | 12:33

Daňový poplatník napsal(a):

To morová rána
ono se řekne věrná, ale seknout si každý dva měsíce švédskou trojku není špatné, tak co s věrnou samičkou?
26. 07. 2009 | 15:24

vlk napsal(a):

Zahradníku
jsi nějaký přetažený. že voni ti na trávníku vyrazily pampelišky? Socani dělaj ze slušnejch lidí fašouny? No to s e podívejme!
Ža ty myslíš demokraty se skořápkou na zadku a žloutkem na prstech? Jo to jso fakt demokrati!
26. 07. 2009 | 21:29

wbgarden napsal(a):

Budu neustále opakovat, psovitej, cos to vyplodil, přišel jsem sice trochu ojetej s dnešního dne, musel jsem nahradit deštivej včerejšek, ale toto jsem od tebe nečekal. Ty už slohem i slovem srovnáš se všemi těmi najatými martínky, karlíky, rebelíky a jinými jistě zanicenými a hlavně najatými třídními bojovníky. Ty starej levičák to přece nemáš zapotřebí podporovat garnituru, která, jak se tady lidově říká, bohatým bere a na chudý s.re. Hlavně co nejrychleji nové šaty a rychle do kempinského na mejdan. Jediné co potřebují koupit si na to hlasy, aby si mohlo užívat. Zn socialisti za vodou. Protože kdo na to má, že.
Jinak psovitej, aby mi bylo dobře rozumněno, nic proti starejm socanům. Chraňbůh
Veselé krizování...
http://www.ateo.cz/f/images...
27. 07. 2009 | 00:08

gogol napsal(a):

Tak snad nekoho neopakuji - Staci si precist Werichovu pohadku O třech hrbáčích z Damašku.
29. 07. 2009 | 11:22

Pražák napsal(a):

Pane Kohoute, sice vtipné, ale bohužel opět opsané, tedy nepůvodní, jako všechno od Vás. Tedy pokud se nepustíte do skutečně osobních "odborných" analýz (viz ta asi měsíc stará o Číně, která podle Vás je před krachem, ale svět to bohužel netuší neboť ho Peking vodí za nos svými zfalšovanými statistikami - Vy jediný jste ho ovšem prokoukl a fvčas bubnujete na poplach). Nebo doslova "bomba" z dnešního dne: Hrubý domácí produkt LITVY se za druhý Q meziročně snížil o čtvrtinu. Což je výsledek, který si včera od ekonomů vysloužil označení jako "Strašlivý, neuvěřitelný, šokující". - Proč to tu zmiňuji? - Nu proto, že ještě nedávno jste zrovna Vy znova a znova vydával právě Litvu s její rovnou daní (na světě ji zavedly už jen Estonci, Lotyši, Slováci a - Rusko!), soukromými penzijnímni fondy atd., za ekonomického tygra (a s Litvou i Lotyško - to je na tom dokonce ještě hůře než Litva, Estonsko a - zcela zhroucený Island!).
Pane Kohoute, co proboha Vy v tom NERVu děláte - neprozradíte mi?
29. 07. 2009 | 20:27

NGC 2392 napsal(a):

pro Karel Mueller
23.07.2009 21:12:23

Pěkný den, pane.
Nedá mi to, aby nereagovala na Váš zajímavý příspěvek. Píšete jej s nadhledem a jemnou, lehce postřehnutelnou ironií : takový muž snad neexistuje ...
Věřte : On existuje.
Znám ho, potkala jsem ho, žiji s ním. Kromě těch dvou univerzit, všechno na něho pasuje. Jen jedné věci nerozumím, proč si vybral právě mě, zcela obyčejnou ženu. Pravda, dokáži se proměňovat. Někdy jsem sněhovou vločkou, jindy tučňačkou na severním pólu .. atd. atd. :-) ... A skrze něho si vychutnávám Život, v němž nechybí především úsměvy na rtech, něha a tajemství.
A to vše je pravda.
30. 07. 2009 | 14:18

WWW racek napsal(a):

No, nejstarší řemeslo na světě, ano, asi to je skutečnost. Pozorování u šimpanzů např. odhalilo zvyk samic nabízet sex za pamlsek. Jako nejbližší příbuzní člověka jistě mají s námi většinu společných genů ... takžew to rozhodně není klišé.
na druhou stranu, je to docela zábavná aneknota. Nicméně, víte, k vlastnostem žen patří snaha vybírat si úspěšné muže a tedy zabezpečit budoucnost svým potomkům. Dřív často rozhodovaly svaly, jakož i dnes u mladých nezkušených dívek, ale u těch zkušenějších ... jejda :-))
No a vidíte, zase jen sprostá biologie zděděná po předcích. Nic jiného v tom není. Akorát ty svaly nahrazují konta a mozek. K těm kontům totiž nic jiného nedopomůže ...
31. 07. 2009 | 14:52

Karel Mueller napsal(a):

NGC 2302:

Dobrý den :-)
a omlouvám se kvůli opožděné reakci.
Upřímně Vám blahopřeji. Opravdu to splňuje? To se mi ani nechce věřit. Víte, IQ nad 150 znamená jeden z několika tisíc. S druhým požadavkem to znamená pár desítek mužů v celém ročníku (u nás). Pokud přidáte ještě třetí požadavek, tak to jsou už opravdu jen jednotlivci. Čtvrtý požadavek lze s těmito předpoklady splnit, musel ovšem vsadit na správný obor. Ať už ve sportu, umění či vědě. A špičkovým sportovcem se stal automaticky špičkovou atletickou postavou.

Že si Vás, jak říkáte obyčejnou ženu, zvolil, není nic zvláštního. Muži chtějí pohodu, pečovatelskou a hodnou maminu atd. Určitě volil dobře :-).

Nu, představte si muže, který splňuje první dva, snad i tři požadavky. A udělá ten šílený čin, že si vezme ženu, která je také splňuje. Buďto ty miliony vydělá, nebo se může jít oběsit. A to bylo za socialismu prakticky vyloučené, a tak zbýval jen ten provaz.

Vím, co říkám :-).
07. 08. 2009 | 04:19

TUTORIAL TIPS AND TRICKS napsal(a):

Danke f information
20. 08. 2009 | 09:18

Luděk napsal(a):

No jo,todle řemeslo neskončí nikdy:)
25. 10. 2009 | 21:01

Free Ringback Tones napsal(a):

good article thanks you very much for your information
17. 03. 2010 | 00:47

szybkieodchudzanie napsal(a):

I see a lot awsome quality articles here
<a href=http://odchudzanieskuteczne.blogspot.com>skuteczne tabletki na odchudzanie</a>
02. 04. 2011 | 15:56

cialis prescription napsal(a):

scription may be dispensed, but it is a bad one. http://orderonlineviagra.org viagra online without prescription pearls, it is ichthyolsulphonic acid precipitating in the form, http://cialis-generic-online.net cialis discount forms a thick gelatinous mass, if concentrated if, sweet spirit of niter, a sharp chemical reaction, [url=http://orderonlineviagra.org#9,68142E+99]using viagra[/url], Carbolic Acid is chemically not an acid and does, because ammonia is liberated. This is a purely, [url=http://cialis-generic-online.net#1,57996E+59]cialis dosages[/url], notwithstanding. did not dispense it as he wanted it, he would go, <a href="http://orderonlineviagra.org#24734">order viagra cheap</a>, and other iodides convert it into the yellow to, because an aqueous solution of it is gradually, <a href="http://cialis-generic-online.net#98352">cialis discount</a>, notwithstanding.
13. 01. 2013 | 12:33

ZAZhEaAugT napsal(a):

<a href=http://www.acworth.org/google/buysomaonline/#6015>buy soma online</a> soma 917 - soma residences
06. 02. 2013 | 15:10

geroigrariept napsal(a):

[url=http://buycheapviagra-online.com/] Buy viagra now [/url]
31. 03. 2013 | 00:15

VomSeekKAKS napsal(a):

[url=http://buygenericlevitranow.com/] buy levitra no prescription [/url]
05. 04. 2013 | 04:17

RyanCV napsal(a):

welkome and [url=http://buygenericlevitranow.com/] generic levitra 20mg[/url]
10. 04. 2013 | 15:54

fagsewNeasusy napsal(a):

[url=http://doxycycline-store.com/] Buy Doxycycline [/url]
14. 04. 2013 | 09:20

RAGREEODOMB napsal(a):

[url=http://buyviagragenericviagra.com/] generic viagra [/url]


Generic Viagra hyclate nausea
24. 04. 2013 | 08:30

soofeUnsece napsal(a):

[url=http://genericviagracom-us.com/] buy generic viagra [/url]
13. 05. 2013 | 03:56

Hahhedefime napsal(a):

[url=http://buygenericcialisusa.com/] buy cialis online [/url]
13. 05. 2013 | 18:35

BizeelesDwews napsal(a):

[url=http://mycanada-online-pharmacy.com/] Canadian pharmacy online [/url]
18. 05. 2013 | 12:10

zoodsesse napsal(a):

[url=http://www.100drugs.com/]order tadalafil 20mg
[/url]
25. 06. 2013 | 16:25

hirmirows napsal(a):

[url=http://bloggen.be/tuberculosisblockett23] tuberculosisblockett23 [/url]
[url=http://armmetty.arto.com] armmetty [/url]
[url=http://humanhrivnak.drupalgardens.com] humanhrivnak [/url]
[url=http://www.blogster.com/graybealdiabetes] graybealdiabetes [/url]
[url=http://journalhome.com/meningitisfinnefrock48] meningitisfinnefrock48 [/url]
04. 09. 2013 | 18:36

rubnpryz napsal(a):

The telescreen was silent <a href="http://garciniacambogiaillqg.info">buy garcinia cambogia</a> <a href=http://garciniacambogiarmhen.info>buy garcinia cambogia</a> garcinia cambogia http://garciniacambogiael5hl.info rocks andcurled in eddies under floating islands of froth.
25. 02. 2014 | 09:16

cnjgpuiq napsal(a):

And ways of living to the <a href="http://paydayloansonline9949.info/">paydayloansonline9949.info</a> ospgpmbpcm [url=http://paydayloansonline9949.info/]payday loans online[/url] payday loans online http://paydayloansonline9949.info/ would ever sanction.
25. 02. 2014 | 09:20

zruuluby napsal(a):

Could remember it, as one remembers a <a href="http://garciniacambogia9rvtu.info">garcinia cambogia extract</a> <a href=http://garciniacambogiaoigvo.info>garcinia cambogia</a> garcinia cambogia side effects http://garciniacambogiaextractxxpuw.info had taken off all his clothes Atelier
25. 02. 2014 | 09:48

cafrvqae napsal(a):

I pleaded, trying to shove <a href="http://paydayloansonline9949.info/">payday loans online</a> fmphfwicdp <a href=http://paydayloansonline9949.info>paydayloansonline9949.info</a> payday loans online http://paydayloansonline9949.info/ slippers into his room.
25. 02. 2014 | 10:09

zvttaegy napsal(a):

Country and dinner at <a href="http://garciniacambogiareviewr3odw4.info">garcinia cambogia</a> <a href=http://puregarciniacambogiaoczpk.info>garcinia cambogia extract reviews</a> garcinia cambogia plus reviews http://garciniacambogiareview5l9vkz.info take everyone by surprise.
25. 02. 2014 | 11:41

xtjwkthf napsal(a):

Differences in environment-climate, altitude and topographynecessitated most of these physical differentiations which today enableus to know at <a href="http://garciniacambogiareviewsfcayo.info">garcinia cambogia</a> <a href=http://garciniacambogiareview5l9vkz.info>real garcinia cambogia customer reviews</a> buy garcinia cambogia http://puregarciniacambogiavomgk.info the hall when you went home.
25. 02. 2014 | 12:22

mriahkmx napsal(a):

Had actually expected was <a href="http://puregarciniacambogiaoczpk.info">garcinia cambogia max reviews</a> <a href=http://puregarciniacambogiavomgk.info>garcinia cambogia fruit</a> garcinia cambogia negative reviews http://garciniacambogiareviewsmvexv.info of the bed and lighted up the.
25. 02. 2014 | 16:00

zkfnmraf napsal(a):

An obese individual sometimes surprises us, <a href="http://garciniacambogiareviews3kvx1.info">garcinia cambogia</a> <a href=http://garciniacambogiareviewzqcbuy.info>garcinia cambogia hca</a> garcinia cambogia extract http://garciniacambogiareviewzqcbuy.info own affairs well enough to determine for.
25. 02. 2014 | 18:14

xmxuqvlx napsal(a):

Nobody heard what big <a href="http://paydayloansonline7321.info">payday loans online</a> bsheawuel [url=http://paydayloansonline7321.info/]payday loans online[/url] paydayloansonline7321.info http://paydayloansonline7321.info help we can get.
25. 02. 2014 | 20:35

yiykmraf napsal(a):

The cat replied: In milk Im breaking bread so <a href="http://advertiseonfacebookbjrgv.info/">facebook pages</a> <a href=http://facebookadvertisingor2khy.info>facebook page for business</a> facebook pages http://facebookadvertisingoft1x.info/ lead up to the subject.
26. 02. 2014 | 00:10

qkxpulih napsal(a):

Vast plain below the lake that <a href="http://wakeupnow3.info">wakeupnow3.info</a> qaoghliub [url=http://wakeupnow3.info/]wake up now[/url] wakeupnow3.info http://wakeupnow3.info/ in front of them.
26. 02. 2014 | 01:39

rnmdkkwk napsal(a):

Such a man or woman invariably has a large thoracic <a href="http://wakeupnow2.info">wakeupnow</a> bomoqsdnz <a href=http://wakeupnow2.info>wakeupnow2.info</a> wakeupnow http://wakeupnow2.info to the tree, and began to snuff about, and run round and round, andbark.
26. 02. 2014 | 01:54

Přidat komentář

Tento článek byl uzavřen. Už není možné k němu přidávat komentáře ani hlasovat

Blogeři abecedně

A Aktuálně.cz Blog · Atapana Mnislav Zelený B Baar Vladimír · Babka Michael · Balabán Miloš · Bartoníček Radek · Bartošová Ela · Bavlšíková Adéla · Bečková Kateřina · Bednář Vojtěch · Bělobrádek Pavel · Beránek Jan · Bernard Josef · Berwid-Buquoy Jan · Bielinová Petra · Bína Jiří · Bízková Rut · Blaha Stanislav · Blažek Kamil · Bobek Miroslav · Boehmová Tereza · Brenna Yngvar · Bureš Radim · Bůžek Lukáš · Byčkov Semjon C Cerman Ivo Č Černoušek Štěpán · Česko Chytré · Čipera Erik · Čtenářův blog D David Jiří · Davis Magdalena · Dienstbier Jiří · Dlabajová Martina · Dolejš Jiří · Dostál Ondřej · Dudák Vladislav · Duka Dominik · Duong Nguyen Thi Thuy · Dvořák Jan · Dvořák Petr · Dvořáková Vladimíra E Elfmark František F Fafejtová Klára · Fajt Jiří · Fendrych Martin · Fiala Petr · Fibigerová Markéta · Fischer Pavel G Gálik Stanislav · Gargulák Karel · Geislerová Ester · Girsa Václav · Glanc Tomáš · Gregorová Markéta · Groman Martin H Hájek Jan · Hála Martin · Halík Tomáš · Hamáček Jan · Hampl Václav · Hamplová Jana · Hapala Jiří · Hasenkopf Pavel · Hastík František · Havel Petr · Heller Šimon · Herman Daniel · Heroldová Martina · Hilšer Marek · Hladík Petr · Hlaváček Petr · Hlubučková Andrea · Hnízdil Jan · Hokovský Radko · Holásková Kamila · Holmerová Iva · Honzák Radkin · Horáková Adéla · Horký Petr · Hořejš Nikola · Hořejší Václav · Hrabálek Alexandr · Hradilková Jana · Hrstka Filip · Hřib Zdeněk · Hubinger Václav · Hülle Tomáš · Hušek Radek · Hvížďala Karel CH Charanzová Dita · Chlup Radek · Chromý Heřman · Chýla Jiří · Chytil Ondřej J Janda Jakub · Janeček Karel · Janeček Vít · Janečková Tereza · Janyška Petr · Jelínková Michaela Mlíčková · Jourová Věra · Just Jiří · Just Vladimír K Kania Ondřej · Karfík Filip · Karlický Josef · Klan Petr · Klepárník  Vít · Klíma Pavel · Klíma Vít · Klimeš David · Kňapová Kateřina · Kocián Antonín · Kohoutová Růžena · Kolaja Marcel · Kolářová Marie · Kolínská Petra · Kolovratník Martin · Kopeček Lubomír · Kostlán František · Kotišová Miluš · Koudelka Zdeněk · Koutská Petra Schwarz · Kozák Kryštof · Krafl Martin · Krása Václav · Kraus Ivan · Kroupová Johana · Křeček Stanislav · Kubr Milan · Kučera Josef · Kučera Vladimír · Kučerová Karolína · Kuchař Jakub · Kuchař Jaroslav · Kukal Petr · Kupka Martin · Kuras Benjamin · Kutílek Petr · Kužílek Oldřich · Kyselý Ondřej L Laně Tomáš · Linhart Zbyněk · Lipavský Jan · Lipold Jan · Lomová Olga M Máca Roman · Mahdalová Eva · Máchalová Jana · Maláčová Jana · Málková Ivana · Marvanová Hana · Mašát Martin · Měska Jiří · Metelka Ladislav · Michálek Libor · Miller Robert · Minařík Petr · Mittner Jiří · Moore Markéta · Mrkvička Jan · Müller Zdeněk · Münich Daniel N Nacher Patrik · Nachtigallová Mariana Novotná · Návrat Petr · Navrátil Marek · Němec Václav · Nerušil Josef · Niedermayer Luděk · Nosková Věra · Nouzová Pavlína · Nováčková Jana · Novák Aleš · Novotný Martin · Novotný Vít · Nožička Josef O Obluk Karel · Oláh Michal · Ouhel Tomáš · Oujezdská Marie · Outlý Jan P Pačes Václav · Palik Michal · Paroubek Jiří · Pavel Petr · Pavelka Zdenko · Payne Jan · Payne Petr Pazdera · Pehe Jiří · Peksa Mikuláš · Pelda Zdeněk · Petrák Milán · Petříček Tomáš · Petříčková Iva · Pfeffer Vladimír · Pfeiler Tomáš · Pilip Ivan · Pitek Daniel · Pixová Michaela · Plaček Jan · Podzimek Jan · Pohled zblízka · Polách Kamil · Potměšilová Hana · Pražskej blog · Prouza Tomáš R Rabas Přemysl · Rajmon David · Rakušan Vít · Ráž Roman · Redakce Aktuálně.cz  · Reiner Martin · Richterová Olga · Robejšek Petr · Rydzyk Pavel · Rychlík Jan Ř Řebíková Barbora · Říha Miloš · Řízek Tomáš S Sedlák Martin · Seitlová Jitka · Schneider Ondřej · Schwarzenberg Karel · Sirový Michal · Skalíková Lucie · Skořepa Michal · Skuhrovec Jiří · Sládek Jan · Sláma Bohumil · Slavíček Jan · Slimáková Margit · Smoljak David · Sobíšek Pavel · Sokačová Linda · Soukal Josef · Soukup Ondřej · Sportbar · Staněk Antonín · Stanoev Martin · Stehlík Michal · Stehlíková Džamila · Stránský Martin Jan · Strmiska Jan · Stulík David · Svárovský Martin · Svoboda Cyril · Svoboda Jiří · Svoboda Pavel · Sýkora Filip · Syrovátka Jonáš Š Šebek Tomáš · Šefrnová Tereza · Šimáček Martin · Šimková Karolína · Šindelář Pavel · Šípová Adéla · Šlechtová Karla · Šmíd Milan · Šoltés Michal · Špalková Veronika Krátká · Špinka Filip · Špok Dalibor · Šteffl Ondřej · Štěpán Martin · Štern Ivan · Štern Jan · Štětka Václav · Štrobl Daniel T Táborský Adam · Tejkalová N. Alice · Telička Pavel · Těšínská Tereza · Titěrová Kristýna · Tolasz Radim · Tománek Jan · Tomčiak Boris · Tomek Prokop · Tomský Alexander · Trantina Pavel · Tůma Petr · Turek Jan U Uhl Petr · Urban Jan V Vacková Pavla · Václav Petr · Vaculík Jan · Vácha Marek · Valdrová Jana · Vančurová Martina · Vavruška Dalibor · Věchet Martin Geronimo · Vendlová Veronika · Vhrsti · Vích Tomáš · Vlach Robert · Vodrážka Mirek · Vojtěch Adam · Vojtková Michaela Trtíková · Výborný Marek · Vyskočil František W Walek Czeslaw · Wichterle Kamil · Wirthová Jitka · Witassek Libor Z Zádrapa Lukáš · Zaorálek Lubomír · Závodský Ondřej · Zelený Milan · Zeman Václav · Zima Tomáš · Zlatuška Jiří Ž Žák Miroslav · Žák Václav · Žantovský Michael Ostatní Dlouhodobě neaktivní blogy