Schwarzenberg budí rozpaky

21. 07. 2011 | 09:50
Přečteno 12641 krát
Přečetl jsem si jeden z nedávných rozhovorů Karla Schwarzenberga, předsedy "pragmatické strany", jak svoji domovskou stranu sám onálepkoval, a nestačím se divit.


Opakovaně o Věcech veřejných mluví jako o straně dobré leda tak pro hlasy a podporu, o straně, která je užitečná jen pro zachování vládní moci. Povýšenecky častuje Věci veřejné příměry mírně populistická, bez programu, trpěná.
Opominu, že bych čekal, že po roce vládní spoluodpovědnosti se předseda koaliční partaje seznámí s volně dostupným volebním manifestem Věcí veřejných či dalšími velmi konkrétními dokumenty VV, nebo že navštíví véčkařské webové stránky, kde je prezentována roční bilance dosažených výsledků VV jak v legislativě, tak v plnění našich programových priorit.
Navíc každou středu na vládě je svědkem vyjednávání a bilance úspěchů jednotlivých ministrů, tedy i našich. Ve Sněmovně má možnost sledovat činnost i zákonodárců klubu Věcí veřejných.
Jediné v čem souhlasím – opravdu nejsme stranou ideologickou, stranicky vyhraněnou. Ale co je na tom špatného? Sám jsem šel do politiky bojovat s korupční hydrou a klientelistickou sítí, ale i s věčnou ideologickou nesnášenlivostí, prázdným doktrinářským tlacháním a nálepkováním, které blokuje českou politiku. Náš program vynikal a nadále vyniká konkrétním věcným a lidským přístupem. Snad i srozumitelností. Pro prosazování našich předvolebních slibů rozhodně nepotřebujeme žádný prázdný -ismus za názvem strany. Náš volič po tom ani nevolal.
Jsem přesvědčen, že mnohem víc pro občana znamená zrušení poplatku za položku na receptu, prosazení bezplatnosti amalgámových plomb, zvýšení slevy na dítě nebo zavedení trestní odpovědnosti firem, přísnějších trestů pro úředníky či nového zákona o veřejných zakázkách.
To jen namátkou z řady námi prosazených konkrétních zlepšení situace v této zemi. Pro kvalitu života české společnosti to má větší význam než rádoby vědecké disputace, jak moc jsme konzervativní, liberální, či prostě jiní.
Je zajímavé, že TOP 09, která o sobě ráda prohlašuje, že je konzervativní, měla takový problém účinně zdanit hazard, toleruje spoustu daňových výjimek, zapomíná na mezigenerační solidaritu, kterou jsme vyjednali v rámci důchodové reformy, toleruje požadavky na drakonické škrty v českém školství. U tohoto se již koaliční předák nepozastavuje, ač filozofie konzervatismu je zcela opačná.
Velmi se mě dotýká, jako člověka, který vyznává přímý a otevřený přístup, když někdo mě či politickou stranu, kterou hájím, označuje za trpěného partnera, spolupracovníka do počtu. Navíc bokem, ne u vyjednávacího stolu, kde se naopak mluví zcela odlišně. Vzkazuji našim partnerům v kabinetu: spolupracujme buď jako rovný s rovným a plnohodnotně, nebo nijak. Neexistuje nic mezitím. Nepřispívalo by to zdravým politickým poměrům.

Komentář vyšel v deníku Právo

Komentáře

Aktuálně.cz má zájem poskytovat prostor jen pro korektní a slušně vedenou debatu. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se zároveň zavazujete dodržovat Kodex diskutujících. Pokud Váš text obsahuje hrubé urážky, vulgarismy, spamy, hanlivá komolení jmen, vzbuzuje podezření z porušení zákona, je celý napsán velkými písmeny či jinak odporuje zdejším pravidlům, vystavujete se riziku, že jej editor smaže.
Přejeme Vám zajímavou a inspirativní výměnu názorů.
Libor Stejskal, editor blogů (blogy@aktualne.cz)

neo napsal(a):

vy ale dostanete richtu :)
///Velmi se mě dotýká, jako člověka, který vyznává přímý a otevřený přístup, když někdo mě či politickou stranu, kterou hájím, označuje za trpěného partnera, spolupracovníka do počtu. Navíc bokem, ne u vyjednávacího stolu, kde se naopak mluví zcela odlišně/// a to ještě označují za faktického šéfa Bártu a Vás jen jako loutku s fousatým xichtem na vlastní voči.
21. 07. 2011 | 09:53

Drzá džka napsal(a):

Johne, když se ti tato opravdu pravdivá pravda nelíbí, tak vylezte z koalice. To teda néé, co? Jak selidově říká vaše VV jsou pro zbytek koalice užitečný blbec.
21. 07. 2011 | 09:57

Béda napsal(a):

Jeden za 18, druhý bez dvou za 20.

I když osobně si myslím, že mladí dinosauři z VV na rozdíl od recyklovaných šlechtických, bilderberských a politických dinosaurů v čele s bratrem kmotrem Kalouskem jsou pro stát a jeho obyvatele mnohem menší škodnou.

Nemůžou se s nima rovnat co do korupce, ani ničivých následků pro ekonomiku - nemají opakovaně "nejlepšího" ministra financí a "pečovatele" o resort obrany (přece jenom jsou v politice poměrně krátce, kdežto Kalousci, Schwarzenberci, Parkanové... škodí dlouhodobě) a státní systém - tahounem neoliberálních deforem nejsou VV ale Kalousci.

Přesto jsou mladí neotřelí korytáři velice čilí a o jejich úspěších se všětšinou dovídáme jenom od nich, bez toho, že by byly v životě patrny jakékoliv změny k lepšímu. Pokud jde o názorovou konzistentnost, mají se ještě mladá dinosauříci, řídící se při jednáních heslem co krok to nápad, hlavně když jsme u lizu a že to sype, od starých nokonzervativních tyranosaurů ještě hodněco učit.

PS: celý článek mi přijde jako, když se sám nepochválím, kdopak to za mne udělá?
21. 07. 2011 | 10:03

Rumcajs napsal(a):

Pane Johne - jste ostuda pravice a politiků vůbec.

V příštích volbách budete doufám důsledně hájit zájmy levice. Tam je místo pro politické komedianty.
21. 07. 2011 | 10:04

Jan napsal(a):

...Sám jsem šel do politiky bojovat s korupční hydrou a klientelistickou sítí, ale i s věčnou ideologickou nesnášenlivostí, prázdným doktrinářským tlacháním a nálepkováním...., ale Vaše skutky, chování, jednání zavání velmi tím, proto čemu jste šel tak hrdě bojovat, kde je zrušení kacií na majitele, zrušení BBV PS a jeho následné obnovení, kauza ProMopro....korupční hydra bují dál, nesnášenlivost ve společnosti se i díky chování Vaší strany se dále prohlubuje, jako občan této republiky musím konstatovat, že Vámi tak prezentované úspěchy mi nic nepřinesli a ani nepřinesou.
21. 07. 2011 | 10:07

veverka napsal(a):

"prosazení bezplatnosti amalgámových plomb"

Milej Johne,amalganové plomby jsou bezplatné v této zemi odjakživa,to až tato vaše zvrácená vláda národního bankrotu se rozhodla drbat prostý lid až na kost,aby měla ještě víc "prostředků" na své zlodějiny.Je skutečně komické chtít zavést placené amalganové plomby a pak jakoby dělat hodného a říct že jsme hodní a tak vám je teda necháme bezplatné...Prostě fraška a hnus.
21. 07. 2011 | 10:12

Petr napsal(a):

Pane předsedo,
zatím nic moc. Stále se v tomto státě krade nejvíc na světě a snad víc než jindy. Stále jsme nejzkorumpovanější zemí na světě. Stále máme nejpřebulejší a nejlínější a nejzkorumpovatelnější byrokratickou hydru na světě, která by šla v 1. kroku hned bez potíží snížit na 20% stavu r.1989.
Ale i Vy a Vaše strana se byrokratů bojíte.
Tak jaký úspěch za rok vládnutí?
21. 07. 2011 | 10:12

slavwin napsal(a):

Bolševický zloděj využije všech možností, aby mohl vykrádat státní rozpočet, nebo tu dobu alespoň prodloužil. Zneužití knížete pro tento účel je pro mne zklamáním. U VV nevím jestli je obětí zlodějských chytráků, nebo si také přihřívá svou kašičku. Ochrana před rozkradením na veřejných zakázkach není jen zveřejňování na internetu, tady by měla platit zásada běžné nebo nekvalitní plnění nemůže přinést nadstandatní zisk. Proč, protože bud´byl dosažen pomocí korupce nebo podvodu. Nějaké nadstandartní organizování by mělo být popularizováno a tím pádem věcně zveřejněno aby se později, pokud to bude možné, mohlo stát standartem.
21. 07. 2011 | 10:20

Tupelo napsal(a):

Prestoze povazuji, podobne jak Beda, vasi stranu ze mensi skodnou nez zbyvbajici cleny pravicove koalice (ano, patrite k nim, to bylo jasotu po volbach (tedy lepe receno po vytvoreni vlady, vetsina vasich volicu se totiz rekrutovala z rad nespokojenych volicu cssd, jak je z povolebnich analyz zjevne; tomu odpovida i vas soucasny nevolitelny stav, sve volice jste prosazovani zlodejen podvedli) jak pravice dostala 118), v tomto ma Schwarzenberg pravdu:

"Opakovaně o Věcech veřejných mluví jako o straně dobré leda tak pro hlasy a podporu, o straně, která je užitečná jen pro zachování vládní moci."

Zejmena posledni cast je nezpochybnitelna, ty vase vyhruzky nasledovane srazenim podpadku snad uz i predcily 'zasadovost' SZ v minule pravicove vlade treba behem vysetrovani cunka.. :)

A veverka o neco vyse ma s amalganovymi plombami pravdu. Na necem se podilet a bit se v prsa ze to bez vas mohlo byt jeste horsi je smesne. Bez vas by totiz nikdy k necemu podobnemu, jako je soucasna pravicova vlada, nikdy nedoslo.
21. 07. 2011 | 10:22

Lop napsal(a):

Pane Johne, připadá mi to jako, když kdysi mluvil Bursík. Pořád mluvil o tom, jak prosazují moc ze svého programu, jak jsou jazýčkem na vahách, jak jsou neideologičtí.... a mezitím drželi celou dobu pravicovou vládu, která si především díky nim v klidu prosazovala své neoliberální reformy. A to není nic proti současnému tandemu Kalousek-Nečas. Bursíkovi to voliči naštěstí spočítali a on možná ještě nechápe, proč se tak stalo. Každopádně, zdá se, že vám hrozí to samé.
21. 07. 2011 | 10:22

vlado napsal(a):

Pokryritické jednání člověka Swanzenberga, který má být nám morálním vzorem jen vypovídá o stavu morálním bahnu lidí, kteří vedou tento stát. Je jedno zda jsou z OSD,TOP nebo VV. Během tohoto vládnutí jsme denně svědky různých
podrazů:Vondra,Drobil,Bárta, Swarnzeberg Jsou to všichni političtí prostituti. Johnův blog je toho dokladem. Bohužel nové volby by opět dokázali naivitu našich voličů. Žádné optimistické vyhlídky zadlužený kapitalismus mi neposkytuje.
21. 07. 2011 | 10:25

knížepán napsal(a):

Rumcajsi,přiznej-kolik funkcí jsi zastával v KSČ.Sakra,tys bolševik jak vyšitej.
21. 07. 2011 | 10:28

jozka napsal(a):

Kdyz se vam v te koalici nelibi a mate z toho spatny pocit, tak s tim seknete. Cokoliv ostatni je divadlo pro slabsi duchem.
21. 07. 2011 | 10:29

DF napsal(a):

Bohužel šíříte záměrně jakousi víru,že snad pan Karel Schwarzenberg není dostatečně pragmatický.Pan Karel Schwarzenberg potřebuje umožnit mnohem jednodušší ovládéní hlasovacího strojku a to následovně:
Potřebných 5 hlasů z klubu VV Karel Schwarzenberg má, nyní jen najít vhodnou záminku, jak se zbavit těch nepotřebných (zbylých VV, např jako Vy).
Proto se musí zahájit slušná, jak jinak likvidační kampaň.Třeba na začátek ministerstava obsazená VV seškrtat atd..
Pan K.S. má jasno, že véčka buď vypoví koaliční smlouvu, tak jak potřebuje, tudíž Karel Schwarzenberg s ODS zůstanou „čistí“ a ti, co nedodržují dohody, budou Bártovci.
Nebo to dle vzoru K.S. vysedí(zdrží se všeho a koaliční smlouva zůstane)a potom to K.S. zkusí jindy.
Takto pragmaticky pan Karel Schwarzenberg bez problémů dožije do roku 2014, bezesporu bez VV a buhužel s naprosto rozvrácenou zemí.
21. 07. 2011 | 10:29

Béda napsal(a):

Jenom na okraj k prioritě p.JOhna. Nuže se pochlubte, p. předsedo, kolik politických kmotrů - korupčníků již lepí pytlíky a kolik se jich díky vám chystá na nucenou dovolenou do pruhovaných tepláků?

Já pokud vím tak nikdo. Za rok vlády se ohledně korupce nestalo prakticky vůbe nic. Akorát se potvrdilo staré známé, že papír snese všechno. (akorát snad ABL částečně rozšířila na ministerstvech své kompromitační fascikly).
21. 07. 2011 | 10:30

Ládik!!! napsal(a):

Příliš dlouhý epitaf.
21. 07. 2011 | 10:31

jap napsal(a):

VV jsou protikorupční strana, to je ryzí pravda. Jako první v zemi stanovila v onom zapomenutém strategicko-vizionářském dokumentu ABL pro své lidi procentní limit, o kolik je možné předražovat státní zakázky. Ostatní partaje vykrádají státní rozpočet bez pravidel.
21. 07. 2011 | 10:31

neo napsal(a):

veverko, je to velmi nepřesné. Amalgámové plomby nejsou všechny bezplatné a ani nikdy nebyly.

Bezplatný je jen jeden druh amalgámové plomby a to nedozický ručně míchaný amalgám v ordinaci lékaře. Drtivá většina lékařů již dávno tento nedělá a opravuje zuby dozickým amalgámem (cca 400kč) a kompozitními bílými výplněmi (cca 600kč)
21. 07. 2011 | 10:34

slavwin napsal(a):

U stavebních prací je zpracovávana poměrně solidní kalkulace, prý se dá snadno podjet, ale dodržet ji už je problém. Není opravdu nutné časté střídání firem, ať jsou vylučovány firmy, které nedodržují kvalitu a přesně spočítané předpokládané náklady. Vícepráce může být nezbytná, proč je tomto prostředí pokusem o podvod. Její nezbytnost by měli posuzovat odborníci a projektant zdůvodnovat svou nekvalitní práci, u velkých zakázek pominutí kvalitního průzkumu staveniště by mělo být nezbytností. Nedořešené věci ať se stanou nákladem projektanta, nebo o řešení požádat dodavatele s předem určenou cenou.
21. 07. 2011 | 10:36

kelt napsal(a):

John byl a je za šaška,Černohorec díky svému věku a pocitu specifické imunity plácá,co mu slina na jazyk přinese.
Zvlásť signifikantní je jeho výrok o členech K 9 jako o pakách.
Našlo by se toho více,ale to,Y že VV nyní hrají roli užitečných idiotů a ODSTOP si s nimi vytírá zádel je evidentní-to sedí.
Kaousek s veverkami hraje jednoduchou hru,kterou mu bezezbytku"žerou"i s navijákem.
Nadsadí požadavky,veverky "bojují"a dosánou toho,co Kalousek si původně přál.Ony to prezentují jako vítězství a zachraňování střední třídy.Jsou směšné,ale koalici neopustí,neb jsou si vědomy,že další tři roky působení ve vládě a v parlamentu jsou jejich poslední vystoupení na "prknech,co znamenají svět".
Pak již budou pouze poštěkávat ze zákulisí jako zelení.
Doufám,že čeští voliči dostanou od této vlády takovou lekci,že již nebudou naskakovat na špek v modré síťovce,fajfky a boj proti dinosaurům.
21. 07. 2011 | 10:38

Ládik!!! napsal(a):

Pro přesnost: chrup veverky má 20 zubů, zemní veverky 22 zubů. Veverka platí za zuby polovinu toho, co lidi.
21. 07. 2011 | 10:39

David napsal(a):

Rozpad vládní koalice pokračuje.

Chtělo by to jen dorazit časově neomezenou generální stávkou. Výsledkem by pak mohla být krásná demise vlády.

-----------------

„...To jen namátkou z řady námi prosazených konkrétních zlepšení situace v této zemi....“

-----------------

John budí rozpaky.

Sebechvála VeVerek smrdí.

Jinak řečeno – Občane můžeš nám poděkovat.

Sice jsme ti jedno oko vypíchli, ale na druhou stranu buď rád, že jsme ti nevypíchli oči obě.

Veřejnost to vidí jinak.

Jak se říká vláda rozhoduje ve sboru. Takže jakékoliv soupeření kdo a co prosadil je ubohé a směšné.

Občané budou hodnotit vládu jako celek.

V současné době vládě důvěřuje 15 % občanů, což by bylo v klasické škole tak za pět.

Na výsledku mají všechny ty kotrmelce VeVerek nezanedbatelný podíl.

Takže být VeVerkama chodil bych spíše kanálama.
21. 07. 2011 | 10:39

Béda napsal(a):

DF,

Schwarzenberga lze podezřívat z čehokoliv. V jednom je ovšem spolu s Kalouskem nepřekonatelný. Jako řada jiných politických turistů je to těžký pragmatik. Konečně se mu povedlo vyvézt nahoru na vlně lidového vypravěče, hodného stařečka, morálního aristokrata s fajčičkou, který to se všema myslí jen dobře.

Přitom je to reprezentant pobělohorské šlechty, která měla vždycky k poddanstvu velice přezíravý postoj vycházeje z toho, že bič vždycky každému nejlépe napraví hlavu, (viz Borovského "Zle matičko..."), reprezentant NWO finančních a oligarchických špiček - partner Bakaly, který se neštítí při dosahování svých cílů vůbec ničeho - ani úplatečku jak sám podotknul, ani podle tisku podvůdku s kapry z Orlíku, ani utrácení státních peněz - viz podle tisku Schwarzenberské Promo v průběhu českého europředsednictví na Hluboké, viz podle tisku šafaření při prodejích státního majetku - čachry s prodeji a nákupy nemovitostí na MZV (Lobkoviczský palác)... Ten zdánlivě "spící" neškodný a hodný stařeček jde za SVÝM jak buldog.
21. 07. 2011 | 10:42

rorýs napsal(a):

No to nic.
Nikdo po nikom nemůže chtít, aby vydržel ten neustálý tlak. A jak známo, od věčného úsměvu rychle bolí za ušima.
I šašek má právo si postěžovat na svůj úděl šaška a požadovat úctu alespoň třeba v oslovení.
To je lidsky pochopitelné. A nám to nevadí.
Takže místo šaška ,od teď pro příště, už jenom klaun.
21. 07. 2011 | 10:43

Béda napsal(a):

lelt,

znám je taky Schwarzenbergův výrok o tom, že ten pitomec Bárta akorát řekl to co čem všichni vědí, anebo že VV jsou pro něj nedůvěryhodné, protože neví komu patří, kdo je financuje...
21. 07. 2011 | 10:44

jarpor napsal(a):

Za mne autorovi odpověděl Rumcajz a jozka.

Oba píšou o komedianství pana předsedy... i když každý trochu jinak.
Tak díky za ušetřenou práci... snad jen... že z bulvárního novináře lze těžko očekávat přerod v seriozního politika... co je však třeba přiznat, že oblbl dost lidí... tedy s přispěním dalších... / Volím VV - uvidíme ..:-) /

Hezký den
21. 07. 2011 | 10:44

vasja napsal(a):

Já bych hoši byl k VV trochu shovívavej. Když nic jinýho, tak etablovaný zloděje trochu znervozňujou.
21. 07. 2011 | 10:48

slavwin napsal(a):

Zastánci rozkrádání státního rozpočtu označují p. Johna bulvárním novinářem populistou hromví čím ještě. Ti kteří by to rozkrádání omezili s podpory zlodějů v parlamentě. Podobně možná i ti kteří chtějí být jako správna pijavice co nejblíže k tepně. K faktům Johna ta jsou buď zpochybněna nebo pomíjena. Pokud někdo zná lepší kladivo na bolševického zloděje sem s ním, nebo nebylo by lepší Johnovi jeho vizi pravice bez kradení nějak podpořit.
21. 07. 2011 | 10:56

Petr z Tábora napsal(a):

Pan Schwarzenberg jistě budí rozpaky prosazováním opatření, která TOP09 nehlásala před volbami.
Vy pane Johne žádné rozpaky nebudíte, Vy jste už profláknutý jak osobně, tak jako VV. Proč pan Bárta nepožádal o zbavení imunity, jejíž omezení bylo přeci jedním z vašich hlavních předvolebních slibů? Proč na jedné straně slovně hájíte střední třídu a na druhé straně vaše ministerstvo dopravy drze uvažuje o placení mýta všemi lidmi i ze silnic 1.tříd, čímž bychom se zařadili do malinké společnosti vyspělých států jako Černá Hora a Rumunsko? Více peněz na dopravu chcete, abyste mohli plnit zveřejněné dlouhodobé strategické záměry pana Bárty ?
21. 07. 2011 | 10:57

Rumcajs napsal(a):

Poděkuj Radku Kalouskovi, že je ochoten dělat za Tebe špinavou práci.
Díky ní klesla nezaměstnanost na 8,1% a CB opravuje růst z 1,9 na 2,6% HDP.
A bude líp. Stačí jenom, aby tahle vláda vydržela a tebe pokud možno k ničemu dúležitému nepustila.
21. 07. 2011 | 10:59

vasja napsal(a):

Ale zase je fakt, že Schwarzenberg se nedávno cicmal s kosovskym zlodějem ledvin a to nějakou úchylku naznačuje. A nebude určitě důstojná.
21. 07. 2011 | 11:01

Mirda napsal(a):

Pane předsedo , máte v názoru na knížete v mnohém pravdu. Ale co tak začít u sebe? Vy si opravdu neuvědomujete a nevidíte realitu vaší koalice , celou její tragikomičnost včetně vás? Většině populace jste pro zlost a vy speciálně pro smích, kam se poděl váš smysl pro realitu a sebereflexi.Jste opravdu takový pajdulák nebo ho ze sebe z oprospěch jen děláte?
21. 07. 2011 | 11:02

Maximus napsal(a):

Johne, máte tento článek od svého šéfa Bárty povolený nebo to psal Bárta sám osobně?
Jinak Vám umyje hlavu a pozve si Vás na kobereček resp. na detektor lži (který má k dispozici)do své vily!
P.S.
Veverky chcete bony? Ne, co tedy vlastně chcete?! Ta vaše partička je největší politické zklamání v poslední době!
P.P.S.
Já vím koryta a aby to vydrželo do konce volebního období,
na obyčejné občany z vysoka se....!
21. 07. 2011 | 11:05

rozezlený napsal(a):

Pane Johne, bojujete proti korupci nebo ne? Přečtěte si, moc Vás prosím, tento odkaz. Přestože jde o socialistický web, mají přesné informace a je to tak! Jak je možné, že se v justici pod taktovkou ministra odehrává podvodné jednání a exploze korupce?To, co se tam píše je přeci strašidelné a strašný malér pro občany!Už se to ví všude, proč někdo něco s těmi lumpy a darebáky neudělá?
http://www.vasevec.cz/vip-blogy/marikova-rampulu-nevystrida-pospisilovu-nabidku-odmitla
21. 07. 2011 | 11:05

Béda napsal(a):

Rumcajs,

ja,ja. loupežníku. Výsledky jsou vysloveně úchvatné. Teď ještě aby Kalďa přikryl svoji rekordmanskou sekyru v příjmech rozpočtu zvýšenou DPH (pravice daně nezvyšuje, jak známo) a pak bude kamufláž ideální. jak to říkal Churchill o těch statistikách?
21. 07. 2011 | 11:06

Občan napsal(a):

Šláfnberk budí nejen rozpaky. Vyvolává tu útrpný úsměv, tu fyzický odpor a tu naděje (zejména u sudeťáků).

Jenže, pane Johne, v tom hodnocení "vévéček" mají vaši kritici a ti, co vámi pohrdají, pravdu! VV nejsou nic víc než subjekt do počtu, ubohá partička, které jde jen o koryta a která zlodějskou sebranků kmotra Kalouska podrží absolutně naprosto vždy.
Naposledy jste to předvedli s návrhem rozpočtu - pro koryta cokoli. Tak co chcete? Jste totálně důvěrynehodní, převážně zkorumpovaní, ad hoc populističtí a svoje voliče jste podrazili asi tak 125x.
Nemáte žádný program, jste nesrozumitelní, neprůhlední - případný zájemce o voličství neví, na čem s vámi vlastně je. A velmi rychle zjistí, že jste jen upachtěným "céčkem" ODS...
21. 07. 2011 | 11:06

jozka napsal(a):

Petr z Tabora:

V Cerne hore neni myto. plati se tzv. ekologicka znamka, nutna k provozu auta vseobecne (10€ za osobak a rok).
21. 07. 2011 | 11:06

Ládik!!! napsal(a):

Rumcajs -
já bych VV k pravici nepočítal. Přirovnal bych je hliníku v oceli, který se používá pro dezoxidaci v kyslíkovém konvertoru. Hliníkové vměstky se z oceli odstraňují velmi obtížně.
21. 07. 2011 | 11:07

strategický plán boje proti korupci napsal(a):

Tak co pane Johne zvednete ruku pro vydání poslance Bárty ke stíhání pro korupci anebo nezvednete?

To bylo řečí o boji s korupcí a pak se provalí, že "vlastní táta veverek" nosil igelitky s bankovkama poslancům a před nedávnem zpraval teze jak po příchodu k moci si ABL přijde k lizu na státních zakázkách.

Inu nejvějtší moralisti bylo, jsou a budou vždy největší zloději.
21. 07. 2011 | 11:08

mackey napsal(a):

rumajs - kdo je radek kalousek?
21. 07. 2011 | 11:10

žena napsal(a):

"Schwarzenberg budí rozpaky"

asi jak, čím a u koho. U mě budí rozpaky počínání VV - nebudeme ve vládě s Vondrou, vedení boje proti korupci jste vzdal kvůli pár "jménům"... Jaké jsou tedy prioirity?

Uvažovala jsem o volbě VV, ale naštěstí jsem k volbám nešla. Stále platí sliby-chyby.
21. 07. 2011 | 11:12

zdenekb napsal(a):

"Sám jsem šel do politiky bojovat s korupční hydrou a klientelistickou sítí, ale i s věčnou ideologickou nesnášenlivostí, prázdným doktrinářským tlacháním a nálepkováním, které blokuje českou politiku."

Díky, rozjasnil jste mi pošmourný den.
21. 07. 2011 | 11:13

TomášL napsal(a):

Pakliže Vás udí dnešní články a chcete sledovat konec jedné historické epochy lidstva, sledujte v přímém přenosu přistání raketoplánu zde:

http://www.nasa.gov/multimedia/nasatv/index.html

:-)
21. 07. 2011 | 11:15

Béda napsal(a):

Občan,

VV jsou jako prostitutka, která vždycky dělá okázalé tyátry, předstírá panenství a nakonec poslušně roztáhne nohy a dá.
21. 07. 2011 | 11:15

Ládik!!! napsal(a):

mackey -
"poděkuj radku (jóne) kalouskovi"...
21. 07. 2011 | 11:16

Občan napsal(a):

To Béda:

VELICE výstižné :o))
21. 07. 2011 | 11:17

Ládik!!! napsal(a):

Bédo,
ty znáš kurvu, která předstírá panenství? Jak to dělá?
21. 07. 2011 | 11:20

mackey napsal(a):

ládik - v tom případě tam má rumajz hnedle dvě hrubky. dvě hrubky v rámci třech slov (sic!).
21. 07. 2011 | 11:22

Koplkop napsal(a):

Autor
"Jsem přesvědčen, že mnohem víc pro občana znamená zrušení poplatku za položku na receptu, prosazení bezplatnosti amalgámových plomb, zvýšení slevy na dítě "
Od toho tady má pane Johne, volič jiné sociální strany. Od Vás voliči očekávali ten boj s korupcí, klientismem. A ne aby jste bojovali za chudé sirotky.
21. 07. 2011 | 11:25

Rumcajs napsal(a):

Béda:

Přece si musíš platit státní služby.
Nebo ne ?
21. 07. 2011 | 11:25

Občan napsal(a):

Johne, to jste fakt přehnali!!!
Říkat si "Strana přímé demokracie - Věci veřejné", to je fakt vrchol nevkusu :-(
CO z přímé demokracie jste prosadili? KDE je zákon o obecném referendu? PROČ do toho tématy nejdete s ČSSD a KSČM?

A navíc na svých stránkách nepokrytě LŽETE!
"• Navýšení platů učitelům
Ministr školství Dobeš prosadil zvýšení nástupních platů novým učitelům z necelých patnácti na 20 tisíc korun. Na tyto platy vyčlenilo ministerstvo školství 2, 1 miliardy korun. Od příštího roku vyjednal ministr Dobeš zvýšení učitelských platů o 5.000,- Kč."

Od příštího roku, Džony, nebude mít psychopat Dobeš ani na základní platy ve stávající výši, takže bude muset propouštět učitele. Pochopitelně propustí ty, co berou nejvíc...

Vaše stránky, Džony, mají správnou barvu - modrou. Pěkně jste se přihlásili ke svému nadkmotrovi a věrně plníte všechny jeho příkazy. Jste stejně nechutní jako váš nadkmotr.
21. 07. 2011 | 11:29

neo napsal(a):

Ládik!!! ,

Béda je asi expert. Navrch huj ve spod....

tady socializuje, solidarizuje a hraje si na chudáčka a po večerch testuje panenství prostitutek a rozhazuje litré.
21. 07. 2011 | 11:35

žena napsal(a):

Béda
"VV jsou jako prostitutka, která vždycky dělá okázalé tyátry, předstírá panenství a nakonec poslušně roztáhne nohy a dá. "
--------------------------------------------------------------
Souhlasím s Občanem - velice VÝSTIŽNÉ !!!

Jen je tu ten rozdíl, jaký pocit poté chlap má. Uspokojily Vás někdy VV tak, jako prostitutka :-)
21. 07. 2011 | 11:35

Tencokida Hnuj napsal(a):

jarpor
A kdo oblbl tebe, směšný propagatčíku - zastupiteli za ODS a PARALELNĚ s tím i statutáre obchodní společnosti (stavebnictví či reality ???). ?
ODS ? Volil jsi matičku stranu ?
Vždyť jsi směšný...sám sobě musíš být směšný....buď rád, že VV drží tvůj obskurní spolek pohromadě. Poděkuj panu Johnovi a omluv se mu !
--------------------------------
Je myslím daleko rozumnější, volit někoho nového, o kom se se později ukáže , že lhal...než někoho, kdo se JIŽ mnohokrát UKÁZAL že LŽE. (potažmo krade - ale to se ukáže asi až v blízké budoucnosti)

Ale myslím si, že taková úvaha je na tebe moc složitá, rozplizlý pisálku.
Drž se radši svých koktavých replik a moc nepřemýšlej.
Mohlo by ti to bránit v tvé bohulibé práci pro občany a pro vlastní kapsu.

Nazdar !

ad John
Vydávat marginální, nebo již dávno konstituované věci za úspěchy...to chce mít fakt silný žaludek. Nebo zmatek v kebuli.
21. 07. 2011 | 11:35

TomášL napsal(a):

Chceš být součásti historie? Sleduj on-line:

http://www.nasa.gov/multimedia/nasatv/index.html
21. 07. 2011 | 11:35

Vlkodav napsal(a):

Koplkop:

Myslím, že od autora už nikdo nic neočekává. Teď je spíš důležité, aby nebyli přítěží a aby se nesnažili za každou cenu zviditelnit a napravit si pověst populistickým chováním.
21. 07. 2011 | 11:36

Ládik!!! napsal(a):

neo -
a Občan mu dělá křena.
21. 07. 2011 | 11:36

Béda napsal(a):

Rumcajs,

Drobení, ProMoPrování, podstrojování bohatým, 10% snížená Bártova provize jsou nějaké státní služby, loupežníku?

Ládík,

rdí se, kříží cudně nohy a klopí zrak, jako kdyby byla právě po svatém přijímání, ustavičně odchází, tváří se dotčeně a uraženě... Pak ve finále roztáhne nohy a zjistí se, že pod nima nemá ani kalhotky.
21. 07. 2011 | 11:37

Carlos V. napsal(a):

Nevím, pro by John měl bát ostudou pravice.

Copoak někdo - proboha - považuje Johna za pravici ?
21. 07. 2011 | 11:38

Rumcajs napsal(a):

Béda:

Jestli víš o nějaké konkrétní zlodějně, podej si trestní oznámení.
Přece si platíš i policajty a soudce, ne ?
21. 07. 2011 | 11:39

Rumcajs napsal(a):

Carlos V.

Sedí v pravicové vládě. Jinak to samozřejmě pravice není.
21. 07. 2011 | 11:40

Viola napsal(a):

Možná byste VV měli z vlády co nejdříve odejít, než se jim podaří vylikvidovat KSČ.
Koho pak budeme volit?
21. 07. 2011 | 11:41

Béda napsal(a):

Rumcajs,

nevyšetřoval někdo Drobila? Jakpa skončil Čunek 2, loupežníku?

Jakpak skončila kauza ProMoPro a Kalouskovy padáky potažmo prodej paláce na Nám.republiky v Praze?
21. 07. 2011 | 11:55

Rumcajs napsal(a):

mackey:

To je v poho mackey. Já se na tebe nezlobím.
Vím, že za to nemůžeš. To ten kapitalismus tě tak vycucnul a udělal z tebe trosku.
21. 07. 2011 | 11:55

Nasraný napsal(a):

Rozdíl mezi ODS , Top a VV je .
ODS a Top měly v programu ožebračujíci zákony , volič to věděl a kdo chtěl ták je volil . VV před volbama hlásaly boj s těma dinosaurum a nakonec jím lezou do zadku jenom se v té vládě udržet a voliče podvedly . Top a ODS voliče nepodvedly a zůstanou, ale VV zmizí jak pára nad hrncem jenom co budou nějaké volby .
21. 07. 2011 | 11:56

Tencokida Hnuj napsal(a):

Kecal co pije rum a krade (Rum - cajs ) ...sám se přiznal, že většina jeho zákazníků uplácí, aby získala veřejné zakázky

...a lže :

I kdybych volil VV (nakonec jsem je nevolil a ty to moc dobře víš !)...tak je mnohem lepší se zklamat (respektive být oklamán....neb šlo o NOVÝ subjekt via vrcholná politika) a toto reflektovat, než volit OSVĚDČENÉ ZLODĚJE A LHÁŘE...tak, jako ty.
A pak zde za ně lobbovat...

Ale tebe konkrétně chápu.
Kdo krade a lže - a z toho žije...ten z podstaty věci samé musí takto psát a konat.
Je to zákonité.

Odpros Johna - stejně jako jarpor.
On a jeho straníci drží tvou obskurní partičku pohromadě.
Odpros jej a omluv se mu.
Snad tě vyslyší - snad tě nebude podezírat z nekalých úmyslů či lží.

:--()
21. 07. 2011 | 11:57

mackey napsal(a):

no nic, rume, pan censor mě dle všeho smáznul, nejspíš proto, že v postu nebylo záměrně téměř ani jedno slovo gramaticky správně. pak si ale říkám, co tu dělají ostatní příspěvky některých nicků. no jo, pane stejskal, to jsme to dopracovali, že jo..
21. 07. 2011 | 12:00

Tencokida Hnuj napsal(a):

Rumcajs
Ty zde ale děláš své obskurní partičce medvědí službu.
Díky své naprosté nedůvěryhodnosti jim bereš body.
Neboť i někdo nerozhodnutý - když čte tvoje bláboly, lži a vulgarity....by musel být padlý na hlavu či také kriminálník...abys ho přesvědčil.

Uvědom si to konečně.
Jsi chronicky kontraproduktivní. Ve vztahu k svým záměrům.
Lidi nesjou takoví ubožáci, jako ti, se kterými se stýkáš. To je tvůj základní omyl...že si myslíš toto.
21. 07. 2011 | 12:00

Tencokida Hnuj napsal(a):

Ládik!!! napsal(a):
Rumcajs -
já bych VV k pravici nepočítal. Přirovnal bych je hliníku v oceli, který se používá pro dezoxidaci v kyslíkovém konvertoru. Hliníkové vměstky se z oceli odstraňují velmi obtížně.
21. 07. 2011 | 11:07
--------------
Tou ocelí je kdo ?
ODS ? Kalousek ?

:--()
21. 07. 2011 | 12:03

BK napsal(a):

Pane Johne,
pokud Schwarzeberg alespoň jedinkrát v životě mluvil pravdu, bylo to tehdy, když ten Váš obskurní spolek charakterizoval tak, jak jste výše uvedl.
A mohl pokračovat, ale to už by mluvil o celé té neblahé triádě, která zde řádí.
21. 07. 2011 | 12:05

Analytik napsal(a):

Radku,
to je nářez, co? Stálo to za tu námahu s psaním textu?
Ale nevěš hlavu. Do příštího volebního programu si dejte boj proti globálnímu oteplování nebo proti rojení chroustů a máte zase vyhráno! To tu také ještě nikdo nenabídl a na pozitivní výsledky Vašeho boje si každý bude moci šáhnout.
A hlavně tím svým bojem nebudete rušit korupčníky při jejich požehnané práci!
21. 07. 2011 | 12:07

slavwin napsal(a):

Rumcajs
když pijavice ze státního rozpočtu jsou zákonodárci, mají co mluvit do policie a justice je celkem úsměvné navrhovat je k vyšetření a potrestání. Pozor rozlišuj pijavice a legální příjemce, myslím lidi s nároky jako jsou invalidé, důchodci, matky na mateřské a další. Na to všechno se řádně platilo a nechybělo dokud pijavice za pomocí zkorumpovaných ouřadů to nenabourali. Ideál pravice bez zlodějen je dobrý. Kejklíři ožebračující státní rozpočet jsou maskované rudé pijavice jejich znakem by měl být ruský tank natřený na modro.
21. 07. 2011 | 12:08

Gustáv Kočí napsal(a):

Schwarzenberg budí rozpaky. Kdo ale budí Schwarzenberga?
21. 07. 2011 | 12:08

stejskal napsal(a):

Jo, pane mackey, dopracovali.

Jen pro úplnost: smazal jsem dva texty pana Rumcajse a jeden Váš. Aktuálně.cz nemá sebemenší zájem poskytovat jemu či Vám prostor pro vzájemné provokace. Snažíme se zde udržet prostor pro věcnou výměnu názorů, byť sem chodí celá řada lidí, které nic takového nezajímá (ale netruchlete, zatím je skóre mazání příspěvků pana Rumcajse a Vašich tak asi třista ku jedné, ve Váš prospěch).

Hezký den. A přeju zajímavou, korektní a pokud možno slušně vedenou debatu.

Libor Stejskal
21. 07. 2011 | 12:09

Béda napsal(a):

Ládík!!!

ještě dovětek. VV co by prodejná ženština předem deklarovaly: "My mezi prodejné ženštiny nepůjdem, my s nima nemáme nic společného! My důsledně lpíme na tom, aby prodejné ženštiny byly po d veřejnou kontrolou, všechny jejich příjmy byly pečlivě monitorovány.

A výsledek? Hned poté co VV získaly volnou živnost, soutěžily s ostatníma šlapakama o to, kdo bude první na E55, stále se dohadují o to kdo má mít nejlepší "rito" (plac) a soutěří o nejbonitnější kunčofty.

Tak dopadla nová svěží šlapka v konkurenci se starýma ošlehanýma ku.... Jak se zdá nyní ji už dech dochází a nepomáhají ani šminky a změna ohozu. Blondýny přestaly být jaksi v kurzu.
21. 07. 2011 | 12:13

ANDA napsal(a):

Pane Johne
Ani černé brýle nazakryjí výraz lumpa.
21. 07. 2011 | 12:15

voroshilov napsal(a):

A,pane Stejskale,uz jste se vratil z dovoleny nebo vas donutilo pocasi?
21. 07. 2011 | 12:18

Anita napsal(a):

Radek John
Věřila jsem vám, volila jsem vás,tátu jsem dotáhla k volbám, aby vám dal hlas, věřte že to je nadliský výkon. Je mi to líto zklamali jste na plné čáře. Pochopila jsem, že žádná slušná strana za systému dosavadních voleb už nikdy nevzejde. Až to budete myslet vážně, tak zase něco hezkého napiště. Mám jediné štěstí málo kdy se nechám nachytat, vám,tedy straně VV se to podařilo, tím pádem už nikdy můj hlas nezískate a naopak, každému kdo by vaši stranu chtěl volit, ráda mu to rozmluvím.
Mezi námi pan Karel Schwarzenberg je unavený stařík, který to tam prospí, není nijak nebezpečný, to že z něj někdy vypadnou slova nahodilá, často úsměvná se dá přičíst jeho stařecké mentalitě. Vy jste ještě vedle něho mlád a občas v poslední době z vás nevypadne ani nic zábavného, natož konstruktivního.
21. 07. 2011 | 12:18

jarpor napsal(a):

A hele... Volím VV - uvidíme :-) se poznal !

A jak se nám rozjel... !! To je pitomostí co vyplodil...
Ne, k věci nic... jen k osobě... tedy jako obvykle... škoda ztrácet čas...

Mějte se... Volím VV....
21. 07. 2011 | 12:21

mackey napsal(a):

pane stejskal, beru a částečně se omlouvám. vymazání rumcajse jsem si vůbec nevšiml, takže moje odsudky byly předčasné. (ale stejně, pořád někde uvnitř sebe považuji celé to extempore za neškodnou kočkovanou... ale tak budiž:)
21. 07. 2011 | 12:21

Rumcajs napsal(a):

Já být panem Stejskalem, tak ještě máznu primitiva TCH ..21. 07. 2011 | 11:35 .
kde napadá jednoho z mála slušných debatérů p. Jarpora a né poprvé.
21. 07. 2011 | 12:23

voroshilov napsal(a):

Mazat Rumcika je skoda,je tak blby ze by mohl vytupovat v cirkusu.
21. 07. 2011 | 12:25

Rumcajs napsal(a):

slavwin :

Stačí, když udáš jen ty oranžové. Minimálně 50% se tím ušetříme.
21. 07. 2011 | 12:25

Rumcajs napsal(a):

voroshilov:

Kde jsi bydlel v České Třebové ?
Byl jsem tam na Pekláku a nikde žádná díra do země .
Že by ji už zasypali ?
21. 07. 2011 | 12:27

Béda napsal(a):

jarpor,

není umění udělat chybu, ale přiznat si ji. Váš guru Klaus si snad nikdy, co je v politice, chybu za nic nepřiznal. Dokonce ani když byl načapán televizníma kamerama v průběhu tiskovky se staženýma slipama u kolen.

Posmívat se donekonečna Tencokydovi za špatnou sázku v "dostizích" kde byl prezentován neznámý kůň není zrovna znakem velkorysosti. Mnohem úsměvnější mi pak přijde obhajoba pajdavých koní skalnými, kdy ti nejpajdavější, kteří toho ze společného žlabu vždycky nejvíc sežerou jsou prezentováni jako ti nejlepší a nejušlechtilejší.

TCK jak se zdá se poučil. O vás bych si to samé nedovolil tvrdit.
21. 07. 2011 | 12:28

naprostykokot napsal(a):

jarpor (a mozna i Rumcajs)
pane jarpor nevim co tim sledujete ze ze sebe delate takoveho hlupaka mozna ze chcete aby si lide mysleli ze pravicaci jsou idioti kteri nerozumi textu ale ja za sebe vim že pan Tencokida Hnuj vam uz nejmene dvacetkrat naserviroval nasledujici text - protoze jsem spravne odhadl ze jste zakerny niceho se nestitici nicema tak jsem si ho zkopiroval a tu je :
----------------------------------------
jarpor
Je mi Vás upřímně líto. S tím " VV. Uvidíme" jsem Vám to vysvětlil. Anebo jste hlupák, který nic nechápe , ale to si musíte vyřídit buď s předky nebo učitelem na základce. S tím já už nesvedu mic. Ale dám Vám to tady (tedy aby jste se ztrapnil znova) ještě jednou. UŽ PO TŘETÍ !! Jarpore - V nejste pravičák,
Vy jste obyčejný noshled něčeho , čemu vůbec ani nerozumíte ani to nikdy nepochopíte.

Pravičák není, jarpore žvanit , pomlouvat a brát. Pravišák je makat a dávat.

-----------------------------------------

VV jsou pro mě velkým, velkým zklamáním.
Pokud se takhle staví ke svým voličům, budou v předčasných volbách pohřbeni.

Proč předčasných ?
Protože pokud svůj přístup k plnění vlastního programu nezmění, dostanou v komunálkách červenou kartu.

Topolánek(hmm.. a já !:)) jim radil dobře. Měli zůstat u poctivé parlamentní práce a nervat se za
každou cenu do exekutivy.

Takto to skutečně vypadá, že jde o pouhý marketingový tah rozmarného čeledníku, ne poctivou politiku
via sliby voličům.
A Johnovy plky jsou ubohé.
Mělo mě to trknout, že tady psal blogy a nikdy neodpovídal na otázky. Teď už vím proč.
I když - kdoví jestli mu je nepsal někdo jiný. Tedy ty blogy. Na což jsem se jej mimochodem ptal taky.

Ještě ale naposledy napíšu " Uvidíme". Tedy do komunálek.

Mějte se.

P.S. Asi jsem udělal nakonec dobře, že jsem volil Zelené. Ale pokud se tady na aktualne.cz (protože NIKDE jinde jsem za VV - tedy kromě vylepení jednoho plakátu na mém domě- neagitoval) vyskytne někdo, kdo mi do klávesnice
osobně napíše, že na základě mých úvah (agitek ?? - no vždy jsem se snažil svůj názor zargumentovat) se rozhodl pro VV i on, rád si s ním o tom poklepu klávesnicí.

TOTO JE PRÍSPĚVEK, který jarpor minimálně dvakrát četl. Už asi před měsícem.

Udělejte si o pravicovosti a pravosti jarpora úsudek sami.

SAMI. Prý pravičáci.Jo, v esessemáckých košilích. jeden jak druhý.
24.06.2010 17:34:27
.......-------.......--------

pane jarpor jak to vysvetlite myslim tem u kterych pana Tencokidu pomlouvate stejnym zpusobem uz skoro rok jste decko pane jarpor anebo dospely jedinec toto jste cetl a stejne i vas soukmenovec Rumcajs nejmene dvacetkrat odpovezte prosim

jsem jen naprosty kokot ale proti vam a Rumcajsovi jak se zda jsem genius
21. 07. 2011 | 12:29

Tencokida Hnuj napsal(a):

naprostykokot
Díky, génie.
:))
21. 07. 2011 | 12:32

buldatra napsal(a):

Tak kníže pán v hen tom Johnovi budí rozpaky.
No toto! To sů prdy.
Prostý vesničan tedy dnes už ví, že John stal se rozpačitým.
A kdyby jen to.

Dnes politik, předtím skalní předvolební antidinosaurus a současně šikovný předvolební motivátor, neb povedl se mu husarský kousek v tom smyslu, že ve správnou chvíli správnou písničku o přímé demokracii a boji proti korupci zhusta zpíval a následně patřičně motivovaným a natěšeným voličem byl zvolen, aby následně skutek utek a vše se v opak obrátilo.
Jak klasické.

Politická praxe rozpačitého parlamentního véčkaře Johna tak silně připomíná vesničanovi účast na placené a drahé protikuřácké přednášce (neb přednáška není hrazena ni žádnou zdravotní pojišťovnou), kdy přednášející s čmoudícím žvárem v ústním otvoru za četného pokašlávání a chrchlání kárá a poučuje nezbedné kuřáky, promítaje jim vkusné obrázky černých plic a všelikých zhoubných a ještě zhoubnějších nádorů, jejichž léčba stojí dinosaura Kalouska ukrutné peníze, které v kase nejsou.

Zdá se, že rozpačitých tu bude povícero.
21. 07. 2011 | 12:33

voroshilov napsal(a):

Rumcajs:
Kde bydlis ty,duta makovice?Pod mostem na 42th street?
21. 07. 2011 | 12:36

Rumcajs napsal(a):

naprostykokot

Na tobě se mi líbí naprostykokote, že se umíš podívat pravdě do očí.
21. 07. 2011 | 12:36

PajaK. napsal(a):

Je mi z pána smutno. Za všechno může ten hňup Gavrilo Princip.
21. 07. 2011 | 12:38

Rumcajs napsal(a):

voroshilov:

Proč se ptáš ? Chceš snad na návštěvu ?
21. 07. 2011 | 12:39

voroshilov napsal(a):

Rumcajs:
Na navstevu k tobe?Jezisi...
Ne,proste jsem zvedavy odkud pises.
21. 07. 2011 | 12:42

Tencokida Hnuj napsal(a):

Jistá hanah zde před volbama tvrdila, že VV na komunální úrovni praktikují politiku kdy o závažných problémech a kauzách troubí hlasitě přes média, přičemž ale JEN dělají poprask a mlží.... a skutečně konají v naprosto marginálních záležitostech.
Zdá se mi, že měla pravdu.
Jde o kdysi možná fungující marketing, dnes o průhlednou kamufláž.
/ale pokud bych měl volit mezi ODS, TOP 09 a VV ....volil bych VV....už jen vzhledem k výsledným saldům rozpočtů a to ne v retorickém ale faktickém historickém vyjádření/
21. 07. 2011 | 12:42

Tupelo napsal(a):

Znovu zopakuji svuj postoj k mozne volbe VV v minulych volbach (pravidelnym ctenarum uz musi byt znamo, ze je nakonec nevolil ani Tenco). Prestoze jsem je nevolil (i kdyz sveho casu nechybelo moc) a v soucasne dobe je mi tato pravicova strana svym pokrytectvim a ucasti ve vlade deformistu uz docela odporna,tak jejich volice nebudu kvuli volbe nijak urazet; a uz vubec ne ty z nich, kteri zjistili ze byli timto projektem prazske ODS oklamani. Svou snahu o zmenu pomeru na CEZke politicke scene vetsina z nich myslela nejspis uprimne (stejne jako prosti clenove teto strany) a nemohou za to, ze pote co se vedeni dostalo ke korytum pro dinosaury, zaclo mlaskat s saury. Nadeje tu aspon nejaka mala byla, narozdil od protrelych politiku ods a top.
21. 07. 2011 | 12:45

David napsal(a):

Hádání v koalici přes média pokračuje.

Gazdík budí rozpaky.

---

ihned.cz:

21. 7. 2011

VV jinak mluví a jinak konají, tvrdí šéf poslanců TOP 09.

Předseda poslaneckého klubu TOP 09 Petr Gazdík tvrdí, že koaliční partnerství s Věcmi veřejnými je po středečních tanečcích kolem rozpočtu obtížnější. Že by byla na obzoru další krize? Ptejte se Petra Gazdíka on-line.

V rozhovoru pro čtvrteční vydání Hospodářských novin zároveň už poněkolikáté naznačil možný konec trojkoalice, v níž jsou VV a TOP 09 společně s ODS.

"Pokud VV v poslanecké sněmovně nezvednou ruku pro rozpočet, který projde vládou, znamená to konec koalice," řekl Gazdík, který je hostem čtvrtečního on-line rozhovoru serveru IHNED.cz.

VV dělají koaličním partnerům kolem rozpočtu problémy. Ve středu odmítly podpořit rozpočtový rámec pro rok 2012, který počítá se schodkem ve výši 105 miliard korun.

Tvrdí, že škrty, které naplánoval ministr financí a místopředseda TOP 09 Miroslav Kalousek, budou pro jimi spravované resorty neúnosné. Především pro ministerstvo dopravy. Kolegové z koalice je však na jednání vlády přehlasovali.

Gazdík v rozhovoru pro HN také řekl, že VV si nemohou stěžovat, že by se o rozpočtu nemluvilo s předstihem a nenastínily se možné dopady schválené rozpočtové varianty.

"Byly to jejich požadavky, které nás zdržovaly," uvedl Gazdík s tím, že počínání VV nechápe.

"Ten rozpočet je vyjednaný podle koaliční smlouvy. Navíc jsme se VV ptali, jestli podpoří rozpočet v té druhé variantě, a řekly, že ano. Pak na tiskovce vyhlásí, že se o tom musí jednat a že neví, jestli to podpoří. VV něco jiného říkají, a něco jiného dělají," dodal Gazdík.

Jak se tedy koaliční partneři zachovají? Budou dál s VV jednat o rozpočtovém rámci? A v té souvislosti i o DPH? Má ještě daň z přidané hodnoty šanci na sjednocení na 19 procentech už od příštího roku?

Online rozhovor

Tommy

11:52 Dobrý den,
proč už jste VV neodkopli a nevládnete sami s ODS? Vždyť je do očí bijící, jak se Bárta jen marně snaží udržet u koryta... A myslim si, že oni by vás ve sněmovně taky nakonec podpořili...

Petr Gazdík

12:08 Podle mne by se tím vydírací potenciál VV jenom zvětšil. To už raději předčasné volby. Ve sněmovně je potřeba 101 hlasů a ty s ODS nemáme.
21. 07. 2011 | 12:45

slavwin napsal(a):

Rumcajs
Práskání nemám rád, proto nevyhledávám, jinak řečeno nevím o nikom, hledám spíše systémové chyby. Příklad URS přiznává 2 sazby na režie výrobní a správní. Co je správní odpovídá název. Ve výrobní jsou i některé náklady které jsou uplatňovány jako vícepráce. Zkorumpovaný ouřada to možná ví, někde uplatní někde přehlédne a to by se mělo řešit. URS přiznává i výši zisku je to na vlastní náklady, nikoliv zabudovaný materiál. Myslím že poctivý dobře hospodařící dodavatel není schopen ten nadstandartní zisk dosáhnout, proto si myslím,že prověřování vysokých zisků dosažených na zakázkách hrazených ze státního rozpočtu je na místě.
21. 07. 2011 | 12:46

Rumcajs napsal(a):

voroshilov:
To jsem si oddychl.
Baráček jsem si hodil na internet. Tak se mrkni.

http://www.blesk.cz/clanek/zpravy-politika/147841/putin-si-stavi-tajny-palac-za-18-miliard.html
21. 07. 2011 | 12:49

voroshilov napsal(a):

Rumcajs:
Blesk to je solidni zdroj,Murdoch muze tise zavidet'!
Co je tak tezkeho rict mesto a zemi ve ktere/m bydlis?Snad si opravdu nemyslis ze ty propichnu pnevmatiku nebo ukradnu noutbuk...
21. 07. 2011 | 12:53

jarpor napsal(a):

Béda

Napsal jsem na adresu autora :
"... co je však třeba přiznat, že oblbl dost lidí... tedy s přispěním dalších... / Volím VV - uvidíme ..:-) /"

Zkuste odpovědět :
- je to pravda... že oblbl.. i s přispěním dalších, včetně TCKH... ?
- vyčítám něco TCKH touto replikou ?
- byla reakce TCKD na mou repliku adekvátní nebo hulvátská ?

To vše, když píšete, že se poučil. Jak v čem. V urážkách a osobních útocích nikoliv.

A co Vy naprostýkokote ? Máte na odpovědi stejných otázek, jaké píšu Bédovi ? Nebo se jen díváte pravdě do očí, když zíráte do zrcadla ?

Hezký den
21. 07. 2011 | 12:54

Tenco napsal(a):

David
Je to jednoduché. ODS, ale i lidovci (nyní STARTOP 09), jsou uvyklí prohlašovat případné nečetné úspěchy za výsledky své práce v rámci uskutečňování volebního programu a četné neúspěchy pak svádět na koaliční partnery.
Je sice nechutné, že takový fajny synek z vesnice, jako je Gazdík toto alibi vytváří už nyní, ale takový je život.
Chceš-li jednou býti ministrem, předsedou vlády či prezidentem - musíš držet především stranickou linii.
Kritický rozum nepoužívej, ten je na škodu věci.

Nevěříte, pane Davide ?

Tak si znovu přečtěte blog a svůj příspěvek.
:))

:((((((
21. 07. 2011 | 12:55

Rumcajs napsal(a):

slavwin:

Přiznám se, že vůbec nevím, co tím sleduješ.
21. 07. 2011 | 12:56

Ládik!!! napsal(a):

Bédo,
díky za zprostředkování postřehů z bordelu a popis filosofie kurvy. Já tam nechodím, ani do toho státního 1x za 4 roky.

Kydači,
v tom konvertoru se to zatím dělá, výrobek ještě není venku. Ale ocel to bude. Bohužel zatím jen třídy 10.
21. 07. 2011 | 12:56

NVS napsal(a):

Pane Johne, tak proč se v koalici držíte jak h.... košile? Pro dobro lidí, kterým se tak rádi všichni z vaší strany oháníte?
Pokud jste si nevšiml, tak většina lidí o vaše VV i vaše partery v koalici dávno nestojí (viz průzkumy).
21. 07. 2011 | 12:57

Ládik!!! napsal(a):

slavwin -
v cenících URS řady 800 (montážních) jsou položky, obsahující dodávku + montáž. Pak jsou tam položky jen montážní. Třeba trubka za 1m = 200Kč (D 120 + M 80). K tomu se napíše montáž trubky 50Kč. Tohle je systémový krok. Tak se dosáhne požadované výše rozpočtu; vícepráce se najdou později.
21. 07. 2011 | 13:02

Tencokida Hnuj napsal(a):

jarpor napsal(a):
A pro dalšího pána, který napsal :
"Tomu " Volím VV" nerozumím ."

Hmm... Tak přece jen ztráta paměti... Už si nepamatujou co zde klápal do kláves více jak půl roku... ?
Ne můj pozdrav... Váš.. a lživý jak se nakonec ukázalo... Ani ten jste nedokázal dodržet, nebo se za propagandu omluvit...

Inu, co s takovým "bez paměti" ? Nechat svému osudu... Ignorovat.

Hezký den
30. 06. 2011 | 13:18
---------------
jarpor napsal(a):
A hele... Volím VV - uvidíme :-) se poznal !

A jak se nám rozjel... !! To je pitomostí co vyplodil...
Ne, k věci nic... jen k osobě... tedy jako obvykle... škoda ztrácet čas...

Mějte se... Volím VV....
21. 07. 2011 | 12:21
--------------------------------
Bacha, ať ti nepraskne cevka, jarpore. Byla by to neskonalá újma - pro stranu a vládu.
:((((

Jarpore - naprostykokot uvedl mou odpověď, která je ROK STARÁ a byla opakována do data výše zmíněných replik asi dvacetkrát.
Jarpore - jsi děcko nebo blázen ?
------------------------
/omluva ostatním - bohužel neumím skrzeva éter udělovat výchovné pohlavky či vytahat za ušiska...tak by to bylo odbyto asi jednou provždy....:)))/
21. 07. 2011 | 13:02

Eva napsal(a):

Pane Johne, to neni pomluva. O podnikatelskem projektu p. Barty nelze pri nejlepsi vuli rict nic pozitivniho. Ze vy, i podle slov Barty nastrcena, smesna, naprosto nekompetetni figurka, se k tomu vyjadrujete, jenom dokazuje jak zoufale potrebujete penize, pardon pujcky od Barty. Schwarzenberg mel pravdu, i pokud jde o vas.
21. 07. 2011 | 13:03

Prepa Řepa napsal(a):

Cvičení pro mazací četu:

/-.-/---/-.-/---/-/
21. 07. 2011 | 13:04

Kališ napsal(a):

Jo ještě jste asi neproukoukli,že Vás(VV)-(ODS)-(TOP 09)Nečas a Kalousek chce oslabit a přeběhlíkama zajistit většinu bez Johna-Klasnové-Bárty-Navrátilové-Peaka a pár s Vámi loajálními-se obejdou-položte vládu dokud je čas-Nečas provede reformy a stejně vláda padne a nechá to na levici co s tím udělá-nevratné kroky zůstanou a zbytek děj se vůle boží-Karol
21. 07. 2011 | 13:06

slavwin napsal(a):

NVS
Bolševický zloděj ztratil možnost lidi usměrňovat pomocí špehů a vyhazováním z jisté práce, v té nejisté může to místo ztratit kdokoliv. Nějaké to naše tlachaní na internetu jeho zájmy neohrožuje. Sám tomu moc nerozumím, ale kladu si otázku je to jen jejich vina a neumím si jednoznačně odpovědět.
21. 07. 2011 | 13:06

dedek napsal(a):

John napsal: Sám jsem šel do politiky bojovat s korupční hydrou a klientelistickou sítí, ale i s věčnou ideologickou nesnášenlivostí, prázdným doktrinářským tlacháním a nálepkováním, které blokuje českou politiku. Náš program vynikal a nadále vyniká konkrétním věcným a lidským přístupem. Snad i srozumitelností. Pro prosazování našich předvolebních slibů rozhodně nepotřebujeme žádný prázdný -ismus za názvem strany. Náš volič po tom ani nevolal.
Johne, to se vůbec nestidíte? Co z toho jste udělali?, Kde je váš program? Vašim lidem se budují nové nesmyslné posty, nejste schopni dotlačit partnery ke zdárnému dořešení korupčních kauz a navíc jste zkorumpovaní skrz naskrz sami. Jak se můžete podívat lidem do očí? Jedině proto, že jste arogantní gauneři, kteří na lidi zcela dlabou. A to vaše věčné, že to neděláte pro koryta je opravdu směšné, protože pokud by to tak opravdu bylo, mohli byste to dělat mimo vládu a s myšlenkami napříč politickými stranami! Jste obyčejný ubožák, který potřebuje pofoukat bebíčko. Nejste nic jiného než to, co si o vás nemyslí jen hrabě ale 90% národa. JSTE ŠAŠCI!!!!!!!!
21. 07. 2011 | 13:07

ppp napsal(a):

Bohužel musím říct že si některé politické strany platí asi studenty, kteří nemají co do huby, aby flamovali na forech a blozích. Je to čistá realita. Ne nedělají to VV, ale ODS, ČSSD a možná i ostatní strany. Ten hon na VV je už moc patrný a já doufám, že se díky tomu VV udrží ve vládě. Aspoň můj hlas tato strana má. Zatím neudělala nic špatného, snaží se v politice něčeho dosáhnout a holt naštvala kmotry ODS. VV držím vám palce a jen tak dál. NIKDO vás z vlády nemůže vyhodit pokud máte podporu veřejnosti a ta vám zůstane. Odporná mi přijde iDnes (iHnis) která už to ani neschovává, jak proti VV bojuje.
21. 07. 2011 | 13:09

Rams napsal(a):

Ten rozpor mezi vašimi tužbami a činy je evidentní. Účastníte se vlády, která vyvolává dojem ve veřejnosti, že přivírá oči nad nepravostmi, ba sama se je snaží legalizovat na účet voličů.
Ale je horší, že se necháváte válcovat svými koaličními partnery. Téměř pocit, že jde spíše o vládu ODS - TOP 09 a vy holky a kluci z VV jste jen do počtu.
Rozhodně, pane Johne, budete tvrdě oponovat, ale já to tak vidím.
21. 07. 2011 | 13:10

naprostykokot napsal(a):

jarpor
odpovezte na otazku nerozplizavejte to neni to v poradku vratte se k me otazce ptal jsem se proc tak po tricate vytykate panu Tencokidovi neco kdyz vam to nejmene dvacetkrat vysvetlil stale dokolecka to opakujete je to prece lez v tomto kontextu tak to chapu i ja a to jsem jen naprostykokot vy to chapete jinak reknete jak ja tomu nerozumim to preci muze udelat bud jen osel nebo decko
anebo nekdo kdo je zakerny protoze mu v detstvi neco skaredeho udelali coz bych pochopil a pak by to bylo v poradku ale musite to priznat jinak jste skutecne za decko anebo za blazna jak pise pan Tencokida

taky prominte ale pan jarpor si hraje na slusnaka a pritom je zakerny jak ten nejpodlejsi renegat
21. 07. 2011 | 13:11

Pepa Řepa napsal(a):

Evičko máte recht
/.---/---/..../-./ /.---/./ /.--./.-/-.-/---/
--...-
21. 07. 2011 | 13:13

Maximus napsal(a):

Pepa Řepa
Neboj, .-../.../ ti to smázne!
21. 07. 2011 | 13:13

jarpor napsal(a):

Je to zde od některých jako s bláznama na dvorku...

Jeden "oblbnutý" se ukopíruje... asi aby dokázal, že byl oblbnutý jen krátce... a to v situaci, kdy má první replika se nikterak do oblbnutého "nenaváží"... /prostě jen konstatuje, že VV mnohé oblbly (alespoň na čas)... polopatičtěji to už napsat neumím/

Druhý naprostýk.... se taky ukopíruje aby dokladoval, že oblbnutý "prohlédl"...

Tož nevím kdo je tu děcko i blázen dohromady...

A do toho Béďa, že se "oblblý" poučil... No, jak na tom dvorku...

Hezké odpoledne
21. 07. 2011 | 13:14

voroshilov napsal(a):

Pepe Repe uz tak jeblo z smradlavych mongolu a ruzovych tanku ze pise Brailovym pismem,no neni divu,z jedine nenavisti ke vsemu levicovemu brzo si usekne i levou ruku...kezby!
21. 07. 2011 | 13:19

Ládik!!! napsal(a):

pako není nadávka, používá to ministr
21. 07. 2011 | 13:19

naprostykokot napsal(a):

jarpor
proc neodpovite na zcela jasnou otazku a stale se odvolavate jen na tu jednu repliku i kdyz i ta byla v KONTEXTU velmi zakerna proc nechcete odpovedet myslite si ze jste neco lepsiho nez naprostykokot ? :))
21. 07. 2011 | 13:19

Ládik!!! napsal(a):

Kydači,
proč používáš více nicků? Např. "naprostykokot"? Vždyť to každý pozná.
21. 07. 2011 | 13:21

Pepa Řepa napsal(a):

Maximus
Při pohledu na autora mě napadá to, co říkal Karol Polák.
Keby sme mali aj my-Balbínouci- takychto kokotou
21. 07. 2011 | 13:22

dalimír napsal(a):

Johne jako strana vv jste stejní jako bývalí zelení z biomasou a bursou v čele ! Opravdu nevím jestli ještě někdo tenhle stát dá do kupy ! Volil jsem vás ale je to těžké zklamání nejen pro mne ale pro mnoho lidí u nás ! Chtělo by to pozvat sem nějaké nové věrozvěsty ale tentokrát ne z řecké Soluně ! Peking nebo Moskva myslím si ! Johne rozpustte tu vaši pidistranu co nejdříve , nalezli tam pěkní filutové ! A top 09 ? Samé staré kreatury ! Nejvíce se mi snad protiví starosta Gazdík ! To je kapitola sama pro sebe, pěkně vykutálený ogárek ! Johne nezahrávejte si tam všichni s lidima nebo jak to někdy vezme do rukou ulice tak se budete velmi divit ! Zabavil bych vám všem mafiánským zlodějům věškeré majetky a převedl bych je na charitu !!! Dl.
21. 07. 2011 | 13:25

Pepa Řepa napsal(a):

Ládík
že by sebekritika kolegy Tencotudlecto?
To je třeba pochválit.
21. 07. 2011 | 13:28

voroshilov napsal(a):

hehe,ladik-hoven-rumcajs bude nekomu vycitat ze pouziva vic nicku!
Ano,Repa nemusi menit nicky,jeho podlost smrdi na sto metru.
21. 07. 2011 | 13:33

Tencokida Hnuj napsal(a):

Ládík!!!
I ty jsi to poznal ?
Eh -tak to je vskutku mizerně odvedená práce . :(

Obsahu těch polemik ale už nerozumíš, že ?
Myslel jsem si to.
Nezklamal jsi.

Pamatuješ, jak jsi mě nazval prasetem - že používám tvůj nick ?
A jak jsi nenašel v sobě ani špetičku slušnosti - aby ses omluvil ?

Víš kdo to takhle dělal ?
Ti největší etébáčtí grázli - z kterých je každému , kdo se nechová jako ty, na zvracení.

Nazdar !!!
21. 07. 2011 | 13:33

Tencokida Hnuj napsal(a):

Řepný fešák
Jo, exactly jak díš, Řepo. Jako ostatně vždy.
21. 07. 2011 | 13:34

Antroid napsal(a):

U mně tedy budíte rozpaky Vy, pane Johne, s vaší podařenou partou odposlouchávačů.

Schwarzenberg spolu s Kalouskem a dalšími exlidovci mi spíš otevírají kudlu v kapse - markantním rozporem mezi dekladovanou pravicovostí a odpovědností, a politickou realitou.
Oč jednodušší je pro ně zvednout daně a poplatky, než optimalizovat lůžka, vyházet flákače, zlikvidovat zbytné agendy, dotace atd. Fuj.

V tomto ohledu viditelně zapracoval akorát Bárta, který je ovšem příliš bizarní i na naše rozkajdané poměry.
21. 07. 2011 | 13:36

Kališ napsal(a):

A ještě glos k Vladimírovi ""pěkně vykutálený ogárek !"" G A Z D Í K
Jak může Gazdík národu sdělit,že mejdan skončil-já jsem žádný nezažil-a až bude "mejdan" tak se bude Gazdík s dinosaurama možná divit- "Gazda"--mladej-chytréj-vyčuranéj starosta-když v televizi Gazdík u Jílkové řekl jako starosta,když padal sníh a otázka Jílkové zněla proč nedělají úklid nezaměstnaní - hned ráno-tak Gazdík řekl,že přece nebude v noci stávat a hlídat kalamitu,aby mohl ráno včasně svolat nezaměstnané-právě on kdo jiný by mě stávat a hlídat co se děje-Potom po boji jsou všichni generálové
21. 07. 2011 | 13:36

nick y napsal(a):

Názor, že úroveň diskusí pod blogy je pod psa, sdílím. Málokdy se čte kdekoliv něco tak odpuzujícího!
21. 07. 2011 | 13:38

Ládik!!! napsal(a):

Kydači,
každý, kdo použije můj nick, je prase. A ten, kdo to udělal, to ví. Proto tak chrochtá.
21. 07. 2011 | 13:40

TomášL napsal(a):

Dobrý den autore!

Byl bych rád, kdybyste napsal článek na téma rok (2010-2011) ve vrcholné politice. Napsat, co Vám do života dalo tohle časové období, co vzalo a největší rozdíly ve očekáváních ke reálu.

Děkuji.
21. 07. 2011 | 13:41

Maximus napsal(a):

Pepa Řepa
Souhlas, já když vidím Johna, tak jsem celej vlhkej !!!
Ale musím se ho trochu zastat, zase sem přinesl trochu srandy, sice je ta sranda na jeho triko, ale to nevadí.
Bez srandy by tady bylo smutno a Radek je toho zárukou!
S takovým Kalouskem bývávala také sranda, ale teď když bere antabus už to není ono, chybí jeho vtipné repliky.
(-:
21. 07. 2011 | 13:46

Tencokida Hnuj napsal(a):

Ládík!!!
Takže stále stejné manýry. Udávání, nadávání, dezinformace...sebereflexe nulová (naprostá shoda jak s jarporem, tak s hovnem :)), tak s Rumcajsem)

Ládíku, je mi tě líto. Musíš to mít těžké sám se sebou.
Ale modlit se za tebe nebudu.
Takoví jako jsi ty si to nezaslouží. Pro takové je škoda i soucitu. Takovými je třeba pouze opovrhovat.
21. 07. 2011 | 13:51

Janas napsal(a):

Vážený pane Johne,ale náš všemi poddanými milovaný kníže má pravdu.Jste tam pouze do počtu.Chvíli hrajete divadýlko,ale nakonec poslušně srazíte podpatky a vše odsouhlasíte.Váš společný sponzor Bakala vás všechny má pod palcem.Tak už se tu dál neztrapňujte zbytečnými komentáři.
21. 07. 2011 | 13:51

anti politik napsal(a):

Jen by mě zajímalo jaký to je, když se s člověka který kecama podvedl své voliče stane člověk, (sice na postu a vládním fleku) který se teď dovolává důvěry a který navíc nemá tušáka,(že je už mimo realitu nikdo nepochybuje) že je svým voličům už jen k smíchu nebo spíš k pláči! Co kromě šíleného ztrapnění (na trapnosti před veřejností veverky obzválšť pilně pracovaly) sebe a svých voličů VV dosáhly? VV v čele s Johnem v politice je přímo festival trapnosti a marnosti! Promrhat obrovskou důvěry lidí a zvrátit ji v obrosvký hnus a odpor to chce skutečně profíka jako je John!!
21. 07. 2011 | 13:52

Tenco napsal(a):

OoT (Téma je stejně pro kočku /veverku/) :
http://www.akcieatrhy.cz/cz/nejvetsi-naleziste-uranu-na-svete-objeveno-v-indii
21. 07. 2011 | 13:54

Pepa Řepa napsal(a):

Modlit se máme i za nepřátele, říkal pan farář.
21. 07. 2011 | 13:55

Tenco napsal(a):

Blog je o ničem.
Takže další aktualitka z prostoru to Tradice, Odpovědnosti a prosperity /via STARTOP 09 a její strmý let tímto prostorem aneb hlavní úkol splněn, poslušně hlásím..../

http://zpravy.kurzy.cz/274437-koran-komplot-husaka-a-ppf-pripravil-sportovce-o-sazku/
21. 07. 2011 | 14:02

Kamil napsal(a):

"Vládní spoluodpovědnost" ? Zní to moc pěkně. Jak se s tím slučuje například to, že Váš Dobeš jmenuje Bátoru šéfem personálu na ministerstvu? Kde jsou zásady, kde je soudnost, kde je odpovědnost? A to je jen malý příklad. Proč takové úplně zbytečné provokace? Čemu se pak divíte u vašich kritiků?
21. 07. 2011 | 14:05

Stařeček napsal(a):

pane Johne, na zopakování písmenek dobré. Jinak to co děláte jako strana, je špatná komedie.
21. 07. 2011 | 14:06

žena napsal(a):

Kamil

Naprosto s Vašim příspěvkem souhlasím. Je to k vzteku, jak z nás VV dělají blbce (tedy nejen ony, ale tady mě to štve, že se zdiskreditovala další středová strana).
21. 07. 2011 | 14:14

Maximus napsal(a):

S tou slovenskou hláškou jste mě připomněl jak kdysi se měla do Prahy připojit Bratislava z nějakého fotbalového přenosu a pořád to nějak nešlo spojit. Náš komentátor tuším Vít Holubec řekl, Vážení TV diváci nyní se ozve z Bratislavy Oskar Mana.... A ono nic. Vtipní technici zařadili písničku: Mana na na na na ná na nana, mana na na na na, mana na ná na nana atd. Zvuk tehdy šel, ale obraz ne, no Oskar Mana se urazil a s Pražáky nějaký čas nemluvil, že prý to urobili schválně!
Pěkný den!
21. 07. 2011 | 14:14

Maximus napsal(a):

To poslení bylo pro Pepu Řepu.
21. 07. 2011 | 14:16

Rumcajs napsal(a):

voroshilov:

To víš že jo. Já ti řeknu kde bydlím a v tu ránu tam budeš žebrat i s celou rodinou a příbuznými z Ruska.

Na to já nemám čas.
21. 07. 2011 | 14:19

santawizard napsal(a):

Miloš Zeman nedávno na televizi prohlásil,že mezi politiky je až 30% pitomců,kdežto na internetu je těch pitomců až 70%.Jestli by se politika dala přirovnat k fotbalu,tak 30%fotbalistů jsou pitomci ,ale mezi fanouškama žije až 70% pitomců.Tímto způsobem by se dala porovnat i finanční gramotnost jednotlivých politických stran a jejich voličů.Tento rozdíl mezi 30% a 70% se musí brát v úvahu i pro divadelní interpelace Libora Stejskala a jeho pravé moderované ruky Tomáše Sedláčka.Jeden pracuje se 70% pitomců ale druhý jenom s 30% pitomců.Já si osobně myslím,že Miloš Zeman určitě udělal při výpočtech nějakou chybu.Podle mého názoru se tyto věci dají velmi těžko spočítat.
21. 07. 2011 | 14:23

Pepa Řepa napsal(a):

Maximus
škoda, že se Oskar Mana nevěnoval parašutismu.
Hezky by se to komentovalo.
21. 07. 2011 | 14:28

žena napsal(a):

Pepa Řepa

Slovačisko Polák se dal k Balbínovcům? Tož by je měl popíchnout k větší činnosti a naopak být rád, že tam nemají také oné :-)
21. 07. 2011 | 14:30

Honza999 napsal(a):

Johne

váš program může vynikat čímkoli..

Rozhodující ale je, čím vynikají vaše SKUTKY! Ty "vynikají" především úpornou snahou udržet se u koryt co nejdéle za jakoukoli cenu.

Prosadíte tak 1/3 svého programu - a to tu třetinu, která vyhovuje ODS a TOP09. Pokud byste byli v opozici (TEDY BEZ KORYT!), PROSADILI BYSTE NEJMÉNĚ 2X TOLIK, tedy 2/3 svého programu. První třetinu tu, která vyhovuje ODS a TOP09, takže by vám ji podpořili tak jako tak, ve svém vlastním zájmu. Druhou třetinu tu, ve které nyní jdete v podstatě PROTI SVÉMU PROGRAMU, kterou jste "obětovali koalici" za "prosazení" první třetiny (tu byste ale, jak jsem napsal výše, prosadili i v opozici) a kterou by vám podpořily momentálně opoziční strany - opět ve svém vlastním zájmu. Třetí třetina jsou nesmysly, které vám nepodpoří ani koalice, ani opozice...
21. 07. 2011 | 14:33

JC napsal(a):

Pepa Řepa ,
Co znamená to /--...-/ ?
21. 07. 2011 | 14:43

Pepa z depa napsal(a):

Milý nicku, my to říkáme již také velmi dlouho a proto radši MLČÍME A STEJNĚ NA NAŠE SLOVA DOJDE,víte? Oni si to zde nechtějí tak nějak připustit, ale stojí všichni před dilematem, co budou dělat, až je smete GENERÁLNÍ STÁVKA z prken, která pro ně znamenají svět ale ten zlotřilý. Tak mi jen teď sedíme hezky v klídku a čekáme až si ještě více nadělají do vlastního hnízda. Lid nespí, LID BDÍ A JEN ZÍRÁ ČEHO JSOU VŮBEC SCHOPNI. A z VV si vůbec nezatěžují svůj selský rozum. A bude ISLAND, a bude zase na chvíli pokoj, než se zrůdy zase otřepou a začnou se cpát do politiky. Tak hezký den přeje 4. odboj a Pepa z depa. Naši milí, nescházeli jsme vám? Nebojte teď si to vynahradíme a to královsky. Pepa z depa.
21. 07. 2011 | 14:45

Pepa Řepa napsal(a):

santawizard
tak jsem to spočítal. Je nás tady 84% pitomců, geniální jedince jako Klimenta Jefremoviče a Hnojného muže počítám mezi ty nepitomce. Zbytek nepitomců tvoří už jen ženy.

Jak je to s blogery nevím. U Johna jsem došel jenom k větě
"Opakovaně o Věcech veřejných mluví jako o straně dobré leda tak pro hlasy a podporu......"

Hmm. Podpora,

že by taková Viagra pro koalici?..... ale věřte tomu, dneska se prodává na internetu samej šmejd, účinek žádnej a skončíte tak, že budete slyšet hlasy a přehazovat hnuj tam a zpátky.
21. 07. 2011 | 14:52

Tenco napsal(a):

JC
"Řepa není piča."
21. 07. 2011 | 14:55

Pepa Řepa napsal(a):

JC
vykřičník

.--.-. je zavináč.
Já chtěl udělat panu Stejskalovi radost(má to tady těžký), zachovat se jako korektník. V televizi se to vypípá, proč ne Morseovka?

Na širé Rusi je to Brailovo písmo, povídal Kliment Jefremovič.
Inu, tam je všechno jinak.
21. 07. 2011 | 14:57

Namornik napsal(a):

Dobrý den, seznámil jsem se s materiály Vaší strany. Dozvěděl jsem se, že jste podnikatelským projektem na vydělávání peněz pro ABL. Nemáte žádný ideový program, pouze nějaká hesla a detailnosti. Ikdyž tedy říkáte něco smysluplného, může se jednat pouze o Váš kalkul. Také jste dlouho lhal blízkému člověku, kterého jste měl jistě rád. Nějakému voliči, tak budete lhát bez mrknutí oka. Nevěřím Vám.
21. 07. 2011 | 15:05

Pepa Řepa napsal(a):

Tencotámdlecto
------------
"Odpověz tupci na jeho tupost,
aby si přestal moudrým připadat

Jako do praku nabíjet kámen
je tupci prokazovat čest"
----------
Pane Stejskale, nemazat, páč je to slovo Boží (Kniha Přísloví 25) a měl byste těžkej hřích jako Čenda Jirsák.
21. 07. 2011 | 15:06

JC napsal(a):

Pepa z depa,
Milý Pepíku. Obávám se, že i kdyby nastalo to tebou očekávané, ty a tobě podobní to v hospůdce 5 cenové skupiny, kde jsou jen buřty a nenávist, za
A) ani nezaregistrujete
B) Pokud náhodou zaregistrujete, nohy ztěžklé po 10 pivech a 5 rumech vám neumožní vyjít na vzduch a zúčastnit se veřejného dění.

Takže historie zase, jako obvykle profrčí kolem vás, a než vystřízlívíte, funkce a majetky budou opět rozděleny a vám a podobným nezbude nic než to hospodské pindání.
21. 07. 2011 | 15:09

Tenco napsal(a):

Blog na nic, řepa na nic/samá plíseň/.... :

http://proinvestory.cz/kdy-skonci-krize-zadluzeni-zemi
21. 07. 2011 | 15:11

Sofi napsal(a):

No, konečně ! Že by konečně někdo prohlédl a začal psát o Schwarzenbergovi? Řada naivních voličů se nechala oblbnout knížetem na kandidátce a netušila, že on je jen zástěrkou pro Kalouska, který by se jinak do politiky nedostal. Doufám, že tito jednoduší spoluobčané už částečně prohlédli. Možná, že se jedná o stařeckou demenci, možná, že úroveň inteligence byla vždycky nízká. Myslet si, že když je někdo kníže a žil léta ve slušných demokraciích, že ho to jaksi poznamenalo, je hloupost. Nakonec nám to téměř denně dokazuje svými výroky a činy, že v jeho případě je opak pravdou. A v případě jeho podpory Kalouska se jedná o zločin, to už není jen blbost.
21. 07. 2011 | 15:15

zklamaný volič napsal(a):

...nepodařilo se mi ani slzu zamáčknout, jak byla velká. Srdceryvné, pane Johne.
21. 07. 2011 | 15:19

žena napsal(a):

Pepa Řepa

Je sice hezké, být zařazená mezi nepitomce, ale já nána blbá málem VV volila!!! (Pane Stejskale, prosím nemazat. Mluvím pravdu, navíc o sobě. Děkuju.)

Naštěstí jsem k volbám nešla. Jinak bych se teď asi studem propadla. Při svém věku bych už mohla mít rozum. VV to však velice rychle napravily a ukázaly se, co jsou zač a co od nich čekat.

Snad se do voleb opět vzchopí Balbínovci.
21. 07. 2011 | 15:25

Tenco napsal(a):

John
...proč já hloupá si radši nevzala toho Pištu Hufnágla !!

No nic. Čas na muziku : /rarita - pouhé 3 dema/

https://www.youtube.com/watch?v=rvY65Y4TvHM&feature=related
-----------------------------------------
V noci, v parku, za naprosté tmy souloží dva homosexuálové.
Rozhovor mezi nimi:
"Já tě miluju."
"Já tebe taky."
"Jsi úžasný."
"Ty taky."
"Budeme se tu scházet vždycky."
"Ano, každý den."
"Já bydlím v Praze."
"Ty jo, já taky."
"Na Dejvický."
"Ty bláho, já taky."
"Číslo 150."
"To není možný, já taky!!!"
"Karle?!"
"Tati?!"
21. 07. 2011 | 15:27

Tenco napsal(a):

Blog jak ze schůze SSM " a co aktivita, mládežníku - jsi dostatečně aktivní ? - na příšti schůzi si to vyhodnotíme...tak se zapoj, mládežníku - aktivita, aktivita ! - o to tu jde ...kolektiv a aktivita !!!....pamatuj, že jsme předvojem !....

...tak, a kdo dnes přednese referát o našich nepřátelích - zlých imperialistech a jiných potměšilých soudruzích ?
-----------------------------------------
Nevíte někdo , co to je za jazyk ? :

https://www.youtube.com/watch?v=G5Bm4rIy7jw&feature=related
21. 07. 2011 | 15:39

Pepa Řepa napsal(a):

Ženo
nevyčítal bych si volbu nové strany, tedy ani případnou volbu VV. Slušnej člověk má zkusit všechno, sliby jsou chyby a nové koště-prý-dobře mete. Kdo mohl tušit jaký soubor kašpárků z toho vyleze? Tak zahráli hru Kašpárkův hrobeček a půjdou in-ves-ti-ga-tiv-ně s na-sa-ze-ním ži-vo-ta bojovat proti korupci.

Horší je jedna věc. Každá nová partaj ať bude z jakékoliv strany politického spektra to bude mít mnohem těžší. Nedůvěra k novým partajím bude veliká, staré party si mnou ruce.
A to je problém, v tomto smyslu VV situaci zhoršily.
21. 07. 2011 | 15:44

JC napsal(a):

Pepa Řepa,
Vykřičník je /--..-/, tu tečku navíc co tam máš beru jako chybnou diakritiku :-)
21. 07. 2011 | 15:45

Pepa Řepa napsal(a):

Hnojný mudrci
kdybyste raději nepsal takové kraviny a šel na Nicka Cava a jeho nový projekt, chachaři mají takový skvost na Colours a ono je i tudlecto marný.
Marnost a trápení ducha, řekl by Kohelet.
21. 07. 2011 | 15:50

Pepa Řepa napsal(a):

JC
Sorry, jsem jen řepa.
21. 07. 2011 | 15:51

JC napsal(a):

Pepa Řepa,
O nic nejde, jen mě to zajímalo.
21. 07. 2011 | 15:55

Pepa Řepa napsal(a):

JC
Čím víc proužků, tím víc Adidas, říkaj v tržnici.
Čím víc teček, tím víc vykřičník, ne?
21. 07. 2011 | 15:57

JC napsal(a):

Pepa Řepa,
Tak jo, budu si pro příště pamatovat.
21. 07. 2011 | 16:00

Míval napsal(a):

John: Matně vzpomínám na písničku Pepy Nosa "... kdo jde pořád na západ, dojde na východ atp." Vaše parta tak usilovně bojovala s korupcí, až se stala její hybnou silou, tak usilovně likvidovala dinosaury, až se jimi stala sama. Gratuluji, jste nedostižní. Co takhle začít nekompromisní boj s pokrytectvím - v tom jste také velmi dobří.
21. 07. 2011 | 16:00

donal napsal(a):

tak to je síla
po tom co VV předvedli za ten uplynulý rok je teda pěkná provokace napsat takový článek
milí Jone považuji vaši stranu za nejvetší škodnou že všech stran pro tuto republiku kdyby jste nebyli tak už máme zákon proti anonymním akciim možná i majetková přiznání určite by se nešlo cestou privatizace důchodu a současného zvyšování DPH jak už napsali nekteří jiní věřit vám nejde po činech které jste předvedli řikáte že jste neveděli jak jsou kmotři silní tak proč podporujete tuto vládu dinosaurů a kmotrů jen proto abyste brali dalši tři roky slušné peníze to je videt i o současném rozdělování výboru které jste před rokem slučovali doufám že voliči vam to spočítaj a za tři roky o vas neuslíšíme -hanba by vas mela fackovat
21. 07. 2011 | 16:07

žena napsal(a):

Pepa Řepa

"Horší je jedna věc. Každá nová partaj ať bude z jakékoliv strany politického spektra to bude mít mnohem těžší. Nedůvěra k novým partajím bude veliká, staré party si mnou ruce.
A to je problém, v tomto smyslu VV situaci zhoršily."

Naprosto souhlasím. I proto jsem tak na VV naštvaná. A zcela vážně myslím, že jedni z mála, kdo by mohli mít šanci, by byli Balbínovci. Naturelem by mohli nalákat i mladé. Navíc jejich pojetí politiky je velice lidské. Vymezili by se tak oproti jiným stranám. A mají letitou tradici v Balbínově osobě.
21. 07. 2011 | 16:07

Tencokida Hnuj napsal(a):

Řepný proroku,
Cave mě zajímá asi tak jak tvoje pindy a Colours pak asi tak...no - prostě moc hluku na moc malém místě.
Raděj zvedni svůj líný zadek a koukej příští týden mazat na Malou Skálu.
Možná že ti tahle hudba seřadí tvé perceptory do konstelace takového rázu, že ve vzniklé nirváně zapomeneš na tu bídu, co plodíš tady.

Pokud bys neměl devěr stovek, požádej JC - on je bohatý na rozumy, bude jistě solventní i co se týče financí.
/neboj já tam nebudu - nemám rád tydle obdoby Kesselu Buntes....raději si zajedu do Katovic (není to fabrika na trubky - je to polské město)/

https://www.youtube.com/watch?v=5hDs6mCVAKs
21. 07. 2011 | 16:09

Nasraný napsal(a):

To že jste podvedli voliče , dá se pochopít Peake má čuch na prachy , ale že vás už musí sám kníže spacifikovát aby jste mu nevlezli někam , ták to už rozum nebere .
21. 07. 2011 | 16:38

agent Smith napsal(a):

To, co budí rozpaky je maximálně váš morální kredit. Nechte knížete na pokoji a starejte se o svůj vlastní hnojník.
21. 07. 2011 | 16:40

Da.Rock napsal(a):

Helejte se, Jón...co si tu stěžujou? Lezli s nima do koalice? Lezli! Už se jim tam nelíbí? Tak ať jdou a nekňučej tady. Jestli si myslej, že tenhle národ bude litovat, kdyby tahle vláda padla, tak to se pletou.
21. 07. 2011 | 17:01

Vico napsal(a):

Jestli si tuhle diskuzi čte Radek John, bude si muset připadat jak škaredý pes, kterého se nepodařilo udat ani Martě Kubišové v pořadu Chcete mně?

Je to ovšem nespravedlivé, neboť tento byť ošklivý knírač/který ještě v psavém období občas vyčmuchal drogy/mluví pravdu, když pro Pučmidráta "proloboval" amalgámovou plombu.

Bývalý romanopisec se ovšem nezapře. Jako český Harry Potter tu bojuje se strašlivou " korupční hydrou". Naštěstí mu pomáhá česká Hermiona - poslankyně Kočí a Ron - Bona-Bárta.

Nezapomeňte, že této udatné trojici trvalo více, než osum let, než "hydru" zpacifikovali. Hermiona navíc už, zdá se,podepsala přestupní lístky k Voldemortovi tluč-tchořovitému, takže náš Radek bude potřebovat nikoliv 8, ale dvanáct let k zničení té hydry.

Úspěchy spočívající zatím v tom, že se Radkovi podařilo svým vyviklaným chrupem ukousnout špičku ocásku jakési ještěrce, ve které "na své vlastní oči" viděl dinosaura jen veselý Radek, samozřejmě málokoho nadchnou, ale chce to trpělivost a nejméně další tři volební období.

Důležité je,aby někdo toho škaredého psa koupil. Co se nepovedlo Kubišové, mohlo by se povést Zdeňku Srstkovi.
21. 07. 2011 | 17:05

prorok napsal(a):

Na ceskem dvorku vsadil vypeceny cizak na tvar dobrosrdecneho starecka, takoveho "cisare pana", chudacka, ktery valku nechtel, to jen ti zli a neposlusni Srbove ne a ne drzet hlavu v chomoutu. A zda se ze, mu ten obrazek vychazi; drimota, fajfcicka, sem tam nejake to fopa, to je to co stadecko basti. I posledni kramar se citi na vysi, kdyz vidi tohoto ministra a "knizete" jako jednoducheho, koktajiciho nemotoru.
Ale nenechte se zmast vy ceske lisky. Rikam vam, ze i ta jeho poslintana brada je soucasti peclive propracovane image. To on je ta liska v ceskem kurniku a vy jen ty slepice!
21. 07. 2011 | 17:26

nesvazák napsal(a):

Tady vše při starém.Imaginární Rumcajs předstírá diskusi,ale jen provokuje a p.Stejskal předstírá,že moderuje debatu a Rumcajsovi maže příspěvky tzn. dva ze sta...A Aktuálně je aktuální asi tak jako Mladá fronta za normalizace.Děkuji nechci!
21. 07. 2011 | 17:26

Nasraný pro nasrané napsal(a):

http://www.blaf.cz/mp3/track06.mp3
Tencokidá hnůj : Nemusíš do Katovic , stačí do Třinca
a pro rýpaly to není Polština ale Šlonština
21. 07. 2011 | 17:41

Lelíček napsal(a):

Váženej pane, já bejt váma tak sklapnu kufry a to čemu se říká lidově klapačka a vůbec se nebudu připomínat formou blogu.
21. 07. 2011 | 17:49

Karel napsal(a):

Johne, chovej se jako rovnej chlap. Nevypadá to totiž tak. A tyhle tanečky přes média ušetři sebe i čtenáře.

Karel Mlíko
21. 07. 2011 | 17:51

V.Budil napsal(a):

Vážený pane Johne,

v minulosti jsem Vás volil (psal jsem na email i Vaší kolegyni Peake atd.), ale dnes jsem z Vás velmi rozpačitý. Vůbec by mne nenapdalo, že se můžete tak proměnit. Měl jste pověst navýsost seriozního člověka a novináře. Vlastně možná nebýt vaší osoby, tak se Véčkaři nedostali do Pralamentu. Uvědomujete si svou zodpovědnost? Opravdu to z dostupných materiálů vypadá, že jste loutkou p. Bárty. Nejde jen o svědectví p. Kočí (ta může být z těch kterých důvodů zaujatá), jde i o svědectví exvéčkaže Vejtasy (toho sice znevěrohodnil v Hydeparku p. Škárka). Máte to proboha zapotřebí? Já jsem volil autonomní osobnost, nikoliv loutku člověka, kteřý přišel do politiky rejžovat. Jsem velmi smutný ze své volby. Své příbuzné jsem nabádal, aby vám dali hlas, ale nyní jste mi vazli všechny iluze. Vy jste byli poslední nadějí. Je to neštěstí pro budoucnost naší země a milionů životů obyčejných lidí. Prostě lidé se začnou chovat jen pro sebe, hrát si na vlastním písečku.
21. 07. 2011 | 17:58

Anuszka napsal(a):

Tenco: s tím Cavem děláte chybu...skvělá hudba, ale hlavně ty texty...určitě byste to ocenil...taková trojkombinace Cave - Lidice - koncert skupiny Tap Tap Tap, kdy slečna na vozíčku zpívá o tom, jak ráda tančí - možná by Vám pak kočkování s Jarporem nepřipadalo tak důležité:-)
21. 07. 2011 | 18:07

Táňa napsal(a):

Pane Johne, Vaše strana by se měla hlavně věnovat boji s korupcí, zdanění hazardu, zrušení anonymních akcií. Bohužel, jste ale místo toho sklouzli do levicového populizmu. Na jedné straně chcete být ve vládě rozpočtové odpovědnosti a na druhé tlačíte vládu do populistických opatření, která zvyšují zadluženost. Např. vaše populistické neplacení amalgámové plomby. To je sice pro voliče líbivé levicové gesto, ale kdo tuto plombu bude platit, když ji neplatí zdravotní pojišťovny ? To ji budou zubaři dělat lidem ze svého ? Nebo Vaši ministři školství a dopravy, místo snahy ve svých rezortech co nejvíc ušetřit, nenaplněné třídy, přebytek učitelů, přeplacený ombudsman Č. drah a jiní úředníci, natahují ruce do státního rozpočtu a chtějí více a více peněz. Jste pro lidi nečitelní jako byli lidovci, kteří byli také tu levicoví, tu pravicoví a také proto skončili.
21. 07. 2011 | 18:24

donal napsal(a):

no když kouknu na reakce tak v podstatě pan Jon se vytrestal sam až skončí v politice a tak jak tuto zem vedou tak skončí chtel bych videt seriozní pořad nebo noviny v kterých bude delat cokoli napíše udelá bude okamžitě prohlašeno za lež
21. 07. 2011 | 18:25

Jana napsal(a):

Pane John, jste mi opravdu jenom k smíchu. Lžete a překrucujete, vše, co Vám vypadne z úst, je úplně jinak. Jste pro mne obrovským zklamáním a jednoznačně jste politická NULA !!!
21. 07. 2011 | 18:30

Skoro Každý napsal(a):

skoro každý čekal od Schwarzenberga solidnost pohádkového rytíře šlechtice se zázračným spravedlivým mečem, vysnili si v něm spasitele, ale nestalo se,
pan Schwarzenberg je stejný jako Klaus, Zeman, Šlouf, Paroubek, Vondra, jako Kalousek, Nečas, Bárta...a spokojeně pochoduje v řadě tunelářů, pašalíků bez mrknutí oka
21. 07. 2011 | 18:37

Otázkář napsal(a):

Radek John je tragikomická figura současné politika. Z jeho protikorupčního étosu se kterým šel do voleb a na nějž nalákal spoustu voličů už nezbylo zhola nic. Přišel o ministertvo vnitra i vicepremiérský úřad jenž měl bojovat proti korupci. Nemá v rukou žádné faktickou moc jak s korupcí bojovat. Zbývají mu už jen slova, slova, slova. Přes všechno jeho amatérství a "maskotovství" se mu však neda upřít několik úspěchů. Jako ten největší bych zmínil výměnu policejního prezidenta. Leč v souvislosti s očekáváním jež u velké části veřejnosti vyvolal je to zoufale málo.
21. 07. 2011 | 18:38

děděkababka napsal(a):

Tak by mě zajímalo , jak by byl přijat do této diskuse takovej Milouš Jakeš. To si nedovedu představit, že by bylo něco takovýho možný. A vidíte je. Takovej Rumcajs s Hovenem a dalšími,ho plnohodnotně nahrazují. Argumenty , rétorika , zapálení pro ideu...naprosto stejně nechutný a hloupý.(No tak , berou za to many - asi...) A to jsem si myslel , že už je za náma. Inu není.A že těch modrejch bolševiků je ... Já sem občas zabrousím , pak se nas... a vodejdu. Páč když vidím tu frekvenci , pak je mi jasný , kam , mimo jiné, ty stranický modrý prachy dou. Inu , platíte si PR a vono , aby ideologické oddělení mohlo sedět na drátě , něco to stojí...
No nic , huš pryč
21. 07. 2011 | 18:43

Neomluvitelné napsal(a):

„Závěrem nám ještě dovolte, abychom Vám z celého srdce poděkovali za to, s jakou nesmlouvavostí a vervou jste se zastal našeho předsedy Ladislava Bátory hned na začátku nenávistné kampaně, kterou proti němu od letošního února vedla a dále vedou bezmála všechna média a mnozí politici. Nebýt Vašeho jednoznačného zastání, bývala by ona kampaň byla jistě ještě brutálnější a pro něj pravděpodobně skutečně zničující…“. Právě tak končí blahopřání k sedmdesátinám Václava Klause od zakladatelů občanského sdružení Akce D.O.S.T., které prezident přijal počátkem července na Pražském hradě. Ladislav Bátora, jeden z účastníků setkání trvajícího bezmála půldruhé hodiny, se následující týden stal ředitelem personálního odboru ministerstva školství.
...čekali jsme od K. Schwarzenberga reakci, odsouzení, protest proti najmenování fašisty Ladislava Bátory na místo ředitele personálního odboru ministerstva školství, ale Schwarzenberg alibisticky spí, nereaguje, je to od něj neomluvitelné !!!
21. 07. 2011 | 18:53

žena napsal(a):

Otázkář
"se mu však neda upřít několik úspěchů. Jako ten největší bych zmínil výměnu policejního prezidenta."

To Vám tedy stačí opravdu málo. Když ministr vnitra změní obsazení policejního prezidenta, já to za žádný úspěch nepovažuju.

O vicepremiérský úřad jenž měl bojovat proti korupci pan John nepřišel, toho se dobrovolně vzdal. Takže to vzdal bez boje.
21. 07. 2011 | 19:11

kostra klokana napsal(a):

Pan John má řadu předností: a) nejen plíce, nýbrž i žábry, b) tykadla, c) pěstuje ředkvičky.
21. 07. 2011 | 19:27

Petr B. napsal(a):

Pane Johne, obávám, že jste velký lhář a velmi prostoduchý demagog.

Důkazy:

1/ Zrušení poplatku za položku na receptu
Vůbec jste nepochopil, že o toto vůbec nejde. Anebo předstíráte nechápavost. Vaši spojenci z ODS mj. Nečas ve vládě prosadili tento absurdní paskvil, i když se před volbami r. 2006 zapřísahali, že ho nezavedou viz https://www.youtube.com/watch?v=8jR22gbigUs.
Ubohost a zrůdnost této zamínky k zavedení přímé platby u lékaře ("samoregulace pacienta") v rozporu s ústavou a zdravým rozumem, vynikne na konkrétních příkladech. Pokud bych vzal vaše "regulační poplatky" vážně, čekal bych např. s vážně nemocným dítětem (jak to mám v určitých případech poznat?) až na ráno, abych nečerpal "nadbytečně" lékařskou péči. Nebo bych nechodil na preventivní prohlídky k odborným lékařům, protože by mně nic nebolelo (preventivní prohlídka je zadarmo pouze u praktického lékaře) a až by se objevily příznaky smrtelné nemoci, bylo by pozdě. I pan V. Tlustý z ODS uznal, že se jedná o neuvěřitelnou a nevysvětlitelnou absurditu, ale vy jí podporujete ze všech svých sil. A na shnilých základech takovéto ubohosti chcete stavět "standard" a "nadstandard". Poučte se v Německu, jak má vypadat spoluúčast, když už musí být. A to v Německu nemají naší ústavu.
Chlubíte, že amalgomové plomby jsou díky vám zadarmo, když předtím byly zadarmo. To má být nějaký vtip? Tak se vám tedy moc nepovedl.
"Regulační" poplatky souvisí velice těsně s kourpcí, protože byly schváleny jen díky korupci v rozporu s vůlí voličů. Vy jste známý "bojovník proti korupci", nic vás nenapadá, když se korumpuje přímo v parlamantu, mění se výsledky demokratických voleb a schvalují se díky tomu i protiústavní opatření? Ani vás netrklo, když se ODS (TOP) chystala zkorumpovat i vaše poslance? Nestačí jí totiž už ani to, že jste jí schválili všechny její úděsné nápady, nechce se s vámi dělit o ministerstva. Jenže vám jde jen o ty ministerstva a peníze, nejde vám o program, nejde vám o voliče, nejde vám o potlačení korupce. To byste v té vládě nebyli.
21. 07. 2011 | 20:21

Medikolog napsal(a):

Je staré přísloví: "Spolu kradli, spolu viseli"... v pohádce Pyšná princezna knecht, když házel do cely výběrčího daní ke dvěma ministrům, pravil: "Vrána k vráně sedá"...

ODS má dost mohovitých voličů, TOP09 a KDU se dělí o slivky ze stejného krajáče a pan farář s babičkama pomůže.. Církev přeci nemůže za to, že nebudou spaseni kdo neodevzdají své hlasy těmto křesťanským stranám... kdo komunisty volí, v Pekle s nimi bude v kotlích zasedat; Vaše Věc již prvním odkopáním se ztratila voliče, kteří vás naivně nepovažovali za všehoschopnou pravici.. Voliči pravice z přesvědčení mají své osvědčené pravicové strany a v nich své lidi... takže pokud ve vašem projektu nemají vlastní peníze...

Inu, Džone;-) TOP09 je jako strana asertivní a pragmatická. Nejde o stranu čestných hrdých chudých rytířů, ale aristokratů Habsburgského typu.. kde účel světí prostředky a majetek je moc a proto ho není nikdy moc:-)... Mimo parlament proto budete zavěšeni sami - zachovala-li si potřebná většina voličů zdravý rozum.
21. 07. 2011 | 20:31

Petr B. napsal(a):

Medikologu:
Mám dojem, že to přísloví zní "Spolu chyceni, spolu pověšeni". To platí na Johna stoprocentně, když se tváří, jako kdyby s Nečasem, Vondrou, Schwarzenbergem, Kalouskem...neměl vůbec nic společného. Navíc Nečas, Vondra, Schwarzenberg, Kalousek...musí být zřejmě být nezkompromitovanými nováčky v politice, neboť pan John nechtěl jít před volbami do vlády s "dinosaury", kteří by působili v politice od 90. let.
TOP je cynicky uměle sestavená pravicová strana, neboť Topolánkovi s Kalouskem se zdálo, že potencionální koaliční partner ODS (tzn. KDU-ČSL) by mohl příští koalici zase brzdit (viz Hovorka), je zkompromitován případy typu Čunek a nemusel by se do parlamentu dostat...a že v české politice je mezera po straně typu ODA, zaniklé kvůli skandálům se sponzory.
Na naší politické přítomnosti není poctivého a slušného vůbec nic.
21. 07. 2011 | 20:51

bOB napsal(a):

Pane JOhne, nemám pro Vás a ostatní malé vyčůránky z VV nic jiného než MUCHACHACHACHACHACHACHACHACHACHACHACHACHACHACHACHACHACHACHA
21. 07. 2011 | 21:12

Midori napsal(a):

Pane Johne,

pro mne jste skončil v prosinci minulého roku. Tenkrát jste s hradním satrapou zakroutili krk posledním stopám demokracie v České republice.

Hodně lidí i přes toto kolosální zakolísání tenkrát v prosinci si myslelo, že to je jen přechodný lapsus a že budete bojovat proti dinosaurům a korupci v neztenčené míře.
Všechno zlé..., však víte jak dál. Ukázalo se aspoň, kdo je kdo. Ukázalo se, že mince, kterou platíte, je lehká. Už vám zbude jen košt ve vašem sklepě, já tam nepůjdu, i kdybyste mne zval.
21. 07. 2011 | 21:29

Kaliméro napsal(a):

Ježíši Kriste Johne:)))). Tohle čitelné pseudoubliženecké pobékavaní pro prostý lid český je ubohé:)))...zbytečné. Krajské volby je Vaše definitvní tečka na politické scéně...což je za chvíli a tento jekot vůči vládním ubožákům už fakt nikoho nezajímá:))). Jste tam kde jste a já být Váma tak se už na to vše vydlábnu a jdu psát paměti.
21. 07. 2011 | 21:41

schlimbach napsal(a):

k tomuto blogu opravdu škoda slov -(
21. 07. 2011 | 22:07

Jako napsal(a):

Bátory, Dobeš, Schwarzenberg, Kalousek, Klaus, Drobil, Nečas, Vondra, Bárta, Kočí...
pane Schwarzenbergu jak můžete mít čisté svědomí, a tvářit se jako svatý ...
21. 07. 2011 | 22:19

petr napsal(a):

Lháři a zloději zatím se nebojí; jen se v rétorice cvičí a na sebe vrčí. V podstatě si vzájemně notují - jsou si jisti nekonečnou hloupostí a proto se nebojí !!!!!
21. 07. 2011 | 22:29

Jan napsal(a):

Pane John, zda se ze vasi poslanci a ministri behaji kolem jak hejno bezhlavych kurat
Nejlepsi by bylo aby vasi poslanci sedeli alespon rok v parlamente - a ucili se.
Davat vam od zacatku ministerstva byla myslenka nebezpecna - a bude vasi zkazou.
22. 07. 2011 | 01:08

Eva napsal(a):

Pane Johne,soudím podle Vaši buclaté tváře, že se Vám u Vašich korýtek daří dobře i když to chvíli vypadalo, že Vás brzy od korýtka odstaví, i přesto se držíte a jste pěkně zaoblený. Článek, který jste napsal, si můžete po sobě přečíst a případně ho doplnit nebo jinak vylepšit a tak není až tak špatný oproti Vašemu slovnímu projevu, kdy co vypustíte, už nevrátíte, bohužel. Taky byste měl trochu věřit i lidem z běžného života a ne jen těm, co máte okolo sebe a říkají Vám, jak jste famózní a dobrej. To je trochu zavádějící, jednostranný názor a podle toho se také chováte a myslíte si, že vypadáte věrohodně a že jste pánem celého světa. Naopak působíte směšně a nabubřele a to Vám, pane Johne, vůbec nesluší, vůbec to nejde z Vaši duše, z Vašeho přesvědčení. Bohužel, ještě 3 roky vás budeme živit z našich daní a budeme muset být svědky vašich vydíracích tanečků a následných ústupků a to jsme si, Vaši voliči, jistě nepřáli, my jsme Vám věřili. Zklamal jste Vy a VV.
22. 07. 2011 | 05:57

anti politik napsal(a):

John nám hezky ukazuje, že s politickými stranami změny nedosáhnem! Politikou už ne, jen občanským vzdorem jako na Islandu a teď v jižních zemích unie! Nikde a nikdy v poslední době se lidé od politiků změny nedočkali-to je holý fakt! Jedině když se vzepřeli politice, tak ke změnám došlo, ale s politikou v žádném případě!! Až to pochopíme, tak se tady nebudeme se už muset zabývat nějakým Johnem nebo knížetem!!
22. 07. 2011 | 06:33

žena napsal(a):

Eva
"Zklamal jste Vy a VV. "

V tom s Vámi souhlasím. Boj s korupcí zahájit odstoupením z Úřadu pro boj s korupcí z důvodu personálního obsazení - to je tedy boj.

Podle mě je korupce problém morálky. A i vyhlásit boj proti korupci a vzdát ho z takových důvodů považuju za nemorální.
22. 07. 2011 | 08:10

zemedelec napsal(a):

Pane V.Budil.
Považuji Váš přispěvek,za velice dobrý názor většiny voličů VV.Svoji strátou přestiže,strácejí do budoucna možnost se znova uplatnit.Názory pod jeho blogem považuji za velice dobré internetové hlasování,jak o jeho činosti,tak celé jeho strany ve vládě.
22. 07. 2011 | 08:24

Zdeněk Mestřík, Ústo nad Labem napsal(a):

Tak kníže budí rozpaky, doufám jen když se vzbudí...

Ale Džon, ten rozpaky nebudí?
Kolipak ti džíne nasypal šéf do krmítka,
že tak věrně držíš basu?
22. 07. 2011 | 09:15

skura napsal(a):

Pan John se diví, že je jeho partaj posuzována podle činů a ne podle proklamací. Je to jako by se chronický lhář a zloděj stokrát přistižený při činu u soudu hájil tím, že přeci napsal prohlášení, v němž tvrdí, že nikdy nelhal a nekradl a ani se k tomu nechystá. Myslím, že se nám tady z autora vylíhnul docela slušný dinosaurus absurdicus..
22. 07. 2011 | 09:35

TomasB napsal(a):

Musím konstatovat, že mne Radek John vytáčí obdobně jako se to dařilo Jiřímu Paroubkovi. John je tak nadutě prázdný vrstvič frází a přežvýkávač tisíckrát přežvýkaných myšlenek že uvažuji, zda ten člověk vůbec existuje a zda vyjma toho "mediálního obrazu" je někde nějaký skutečný Radek John. Doufám že ne, že stačí vypnout televizi a ten člověk prostě zmizí. A ta jeho partaj taky - ta ovšem až po volbách.
22. 07. 2011 | 09:46

Velkáhuba napsal(a):

Ani kolo bych si o vás neopřel. Tak moc vám nevěřím, že by nespadlo.
Prvně jste měli předlořit protirozkrádací zákony,
a potom teprve zdražovat!
Co těch 100 mld ulitých v zahraničí?
Už jste je dodanil, jak jste hlásal před volbami?
Až 400 zbytečných firem placených státem! v Praze
To si předplácíte volby?
Až 11500 firem v daňových rájích!
Náklady ministertev stále stoupají, 2x tolik přelidněno.
Praha 7 pořídila 3. Superb za 770 000.(zdroj čt, včera. Až 600 milionů sázeli Praha 10, 6, a 12? u Key Investmets, kde jsou!?
Akcie v zaknihované podobě.
Mezinárodní ABL, napojena na st. rozpočty a zakázky.
H a n b a trafikanti.
22. 07. 2011 | 10:24

Dalšídinosaur napsal(a):

N e m á t e ani 2% voličů.?
Měli jste zůstat v opozici a p r o s a d i l i byste s opozicí daleko víc, Tak je tu nepředstavitelný b o .l a nic zprůhledněno!?
Zákony chybí,
vaše strana je samá kauza, obálky, sáčky, nevysvětlené miliony?
Náklady pro Prahu 5, kde jste zastupitelem, se zvýšily o 16 mil. Proč!?
Máte nálepku.
Tato doba bude nazvána Lží a lupičů?
22. 07. 2011 | 10:32

Zvednutýžaludek napsal(a):

Johne, bojujete s korupcí tak, aby se Neodhalila!
Proflákl jste se s kauzou Drobil, kdy jste p o d r ž el!
a pak jedna kauza a ostuda za druhou.
Už nehrajte d i v a d l o, stejně p o d r ž í t e i při všem zdražování a deformách!?
Abyste mohli o to více krást!?
H a n b a dinosaurům, t r u b c ům, ponravám,
pijavicím,
lupičům,
pík, kvačkám, bártům!?
22. 07. 2011 | 10:39

Bývalývolič napsal(a):

Nyní si můžete přidat k VV ještě C !?
22. 07. 2011 | 10:45

Spolčení napsal(a):

Samý n e č a s a bláto.
Proč to podporujete?
22. 07. 2011 | 10:52

Matematik napsal(a):

Tak se dinosaurus John zacina obracet k lidu...
Proc se vlastne VV drzi koryt? Proc drzi vladu?
Tluchor ma zrejme na ne nejakou svinarni a drzi je pod krkem.
Jinak nelze jejich chovani vysvetlit.
Drobil,Vondra,...vsechno VV prikryvaji jako ty nejvetsi politicke svine.
Nevolil jsem TOP09 ani ODS ani komunisty ani CSSD, volil jsem VV.
Vsem se za to omlouvam a velmi doufam, ze jiz zmizi na smetiste dejin.
Ukazalo se , ze vsechna ta predvolebni varovani o planech V Barty ty tkzv. "pomluvy" (tak jsem to bral i ja), ze to vlastne byla pravda.
Nejsem byvaly komunista a jsem pro demokracii.
Rozhodne nelze mit uz ke komunistum ty vyhrady jako pred 20 lety. To je jako mit vyhrady k Habsburkum...
Po zkusenostech s tou zastupitelskou demokracii rozhodne jsem pro primou.
Mymi zamestnanci nejsou ani TOP 06 ani CSSD ani komuniste ani ODS.
Jsou to prece poslanci za VV. Diky me volbe maji koryta a mandaty.
Moje vyhrady tedy mohou logicky smerovat prave k tem, jez jsem volil.
Za ne nesu zodpovednost.
Kmotrostan je zalozen, to je jeho zakladni princip, na premene volice obcana ve fotbaloveho fanouska.

Spletl jsem se a mozna se jeste spletu, ale jiz se nespletu tim, ze by VV dostaly muj hlas.

Prosim vsechny skutecne demokraticke volice, aby se nad timto postkomunistickym syndromem zamysleli. Nebudte drziteli mavatek. Bez vas jsou politici uplne vedle. Ackoliv propaganda se z vas od rana do vecera snazi udelat ovce.
To je prece ten KMOTROSTAN.

Demokracie 2.0
Nebat se a nekrast
22. 07. 2011 | 10:54

Matematik napsal(a):

http://kletr.info/tools/morse/

.-|-.-|-|..-|.-|.-..|-.|.|| .---|...|---|..-|| ...|---|..-|-.-.|.-|...|-|..|| -.-|--|---|-|.-.|---|...|-|.-|-.|..-|| .-..|..|-..|.|| --..|.-|| ---|.--.|---|-.|---|..-|| -.-|-|.|.-.|..|| ...-|-.--|-|...-|---|.-.|..|.-..|..|| ....|-.--|.--.|---|-|.|-.-.|-.|..|| .-..|.|-|.-|-..|.-..|---|| ...-|| ..-|...|.-|| --..|-.-.|.|.-..|.-|| --..|.-|--|.|.-.|-.|.|| .---|.-|-.-|---|| ..-|| -.|.-|...|| -.-|.-..|.-|..-|...|| --..|---|.-.|--.|.-|-.|..|--..|---|...-|.-|.-..|| .-..|-|---.-.-.-||| || -.-|.-.|..|--..|.|| -.|.|-.|..|| --..|.-|-..|-.|.-|| -.|.|....|---|-..|.-|| --..|.-|-..|-.|.-|| -.|.-|....|---|-..|.-|||.---|.|| -|---|| --.|.-..|---|-...|.-|.-..|-.|..|| -|..-|-.|.|.-..|| ..-|-.-|---|.-..|.|--|| --|.|-..|..|..|| .---|.|| ---|-..|-.-|.-..|.-|-.|.|-|| --|-.--|...|.-..|.|-.|-.-|-.--|| ...|-|.-.|.-|-.|---|..-|
22. 07. 2011 | 11:09

vlk napsal(a):

A hele kdo s e nám tady zas e popůl druhém roc e vyloupnul ! John.
Už to na Aktuálně zkoušel. Před volbami.
Tehdy jsme napsal, že pro mne je naprosto nedůvěryhodná partaj, kteráou prezentuje někdo, kdo deset let lhal svým nejbližším. Bezskrupulozně lhal. A že pokud byl schopen něčeho takového, zcela nepochybně obelže i své případné voliče.
Bohužel jsem se nespletl. Voliči kteří podlehli vlastním bulvám a kecům tohole týpka, aby s e teď fackoval kudy chodí.
A na téma Schwarzenberg a Věci veřejné / přesnější název by ovšem byl Kecy vřejn jsme před čtyřmi dny ve s vém pravidelném sloupku na http://urfaust.bloguje.cz/
napsal tohle což věnuji Johnovia Bártovi s láskou:
Poslední šance Schwarzenbergovy onuce?
Antilidovky.
Dnešním sloupkem nejspíš mnoho z vás zklamu. Volím téma neoriginální, tady i jinde už tisíckrát omleté. A navíc, nesdělím nic nového. Tedy s výjimkou identifikace míry rozkladu čehosi. Nebo kohosi.. Ale nemohu jinak. Neb dnes jsem narazil na Aktuálně na rozhovor s občanem Schwarzenbergem. Má název –VV jsou koalici dobré jen do počtu.
V originále to naleznete zde:
http://aktualne.centrum.cz/domaci/politika/clanek.phtml?id=707470
Pokud jste to ještě nečetli, udělejte to. Ne nedozvíte se nic nového. Nikoho už nemůže nijak zaskočit,co nám Kalouskův imageový fíkovník sděluje.
Totiž, že VV nemají žádný program, že to jsou prostě jen populisté, vykřikující jedno nebo dvě chytlavá hesla.
Co ovšem novinkou bezesporu je, je otevřenost a míra despektu s jakou ten pán absolutně pohrdá svým koaličním partnerem. Sděluje už naprosto nepokrytě následující – od véček chceme a požadujeme jen hlasy ve sněmovně. Jinak je nenecháme naprosto do ničeho mluvit.
Projednávat rozpočet na K9 ? Nikdy! Rozpočet je záležitost vlády a basta! Na K9, tedy nejvyšším gremiu koaličních stran se o státních financích !!! jednat zkrátka nebude i kdyby na tom tahle vlád a měla skončit!
Já si tohle, tedy meritum onoho interwiev, překládám do své češtiny takto.
Potřebných 5 hlasů z klubu VV máme už zajištěných. Teď jen hledáme vhodnou záminku, jak se zbavit ostatních, které už nepotřebujeme. A v prvním kole to teď zkusíme přes rozpočet, kde orveme ministerstva véčkař. Bude to spojení příjemného s užitečným. Příjemné proto, že nebudeme muset tak tvrdě krátit „naše“ rezorty, užitečné v tom, že véčka buď vypoví koaliční smlouvu, tak jak potřebujeme, abychom my s ODS zůstali „čistí“ a ti co nedodržují dohody byli Bárta a spol. nebo to prostě ABL zase spolkne a pak holt je vyhodíme příště, ale za rozpad funkce i tak citlivých rezortů jako školství nebo doprava budou opět odpovědní oni. Ale rozhdně víme, že Bárta aspol. Nic nepodnikne, protože už to jsou jen onuce.
Jinak si totiž neumím vysvětlit ono razantní a opakované sdělení, že K9 o rozpočtu jednat nebude a že veškeré rozhovory na toto téma se povedou jen na vládní úrovni.
Či Kalouskův výrok, po replikách Johna a Bárty, ohledně pracovní verze budgetu, že je ministr starého ražení, který nejprve projedná rozpočet ve vládě a následně s jednotlivými poslanci a sdělovacími prostředky. I když těmi „jednotlivými“ poslanci je majitel koaliční politické strany a její nominální předseda!
Zůstává mi, jednoduchému vlkovi, dokonale záhadou, o čem že, asi tak podle modifikovaných představ SchwarzenbergKalouskaNečase, by orgán typu K9 jednat vůbec měl, ne i o rozpočtu, je li tento pro některého z koaličních partnerů vážným problémem…
Ale to, naštěstí tohle řešit nemusím..
Nejsem totiž onuce. Jako Věci veřejné. A pokud budu ve zbytku svých dnů při smyslech, doufám, že vždycky budu mít onu potřebnou špetku hrdosti, abych totiž onucí nikdy nebyl. Už toho od života zase tolik nechci. Ale tohle si velmi přeji.
Včera jsem tu psal o své babičce a jejich příslovích. Měla nejen přísloví. I úsloví. A jedno z nich byla - onuce. Pro někoho bez kouska hrdosti.
pokračování
22. 07. 2011 | 11:17

vlk napsal(a):

Takových lidí si hrubě nevážila. A měla proč. Jeden manžel jí umřel velmi záhy a druhý? No to byla černá ovce rodiny. Podrobnosti nejsou důležité. Ale jsou docela nepěkné. Zůstala sama se třemi dětmi. A holýma rukama. A žila chudá až do smrti, ale všechny tři její dcery vychodily střední školu. Za první republiky a za války. Ona to dokázala. Aniž by se musela před někým plazit a někde se doprošovat. Být onucí pro mi bylo nepřijatelné.
A já to od ní slyšel mockrát . Jako malý, když mne k ní máma odvezla na prázdniny.
No zřejmě takový prarodič velmi schází v rodině Víta Bárty a Radka Johna. To je ovšem jejich problém.
Jejich postoj k rozpočtu a s ním spojené, už ani ne šikaně, jako otevřenému plivnutí do jejich tváře je myslím všem logicky myslícím naprosto jasný. Nebudu jej popisovat. Protože lépe a úderněji, než moje veřejná láska z Lidovek - Lenka Zlámalová v pátečním vydání těchto novin, bych to určitě nedokázal.
Ten článeček je opravdu tak kraťoučký, že nebudu dávat link,ale přepastuji jej sem celý:
ZLÁMALOVÁ: Poslední šance
15. července 2011 6:48
Expert VV Michal Babák tvrdí, že Miroslav Kalousek porušil návrhem rozpočtu koaliční smlouvu, protože odmítá přidat 14 miliard do fondu dopravy.
Nejmenší vládní stranu už nezajímá nic jiného. Do jarního vyhoření Víta Bárty se snažila hrát na sociální svědomí koalice. Pak se ještě zmohla na divokou obhajobu bezplatných plomb. Od té chvíle ale už rezignovala i na lidovou líbivost. Ve sněmovně VV hladce hlasují pro reformy důchodů a zdravotnictví, které by ještě v jarní kondici přinejmenším rétoricky tepaly.
Teď už jde jen o moc a peníze. O ničem jiném než o 14 miliardách na dopravu a o náměstcích na ministerstvech VV nemluví.

Bude-li přímočarost pokračovat, dozvíme se, jak a proč se dělá politika. Zvlášť ve chvíli, kdy druhá verze rozpočtu bude kvůli slabému výběru daní tvrdší než ta, která vystresovala Radka Johna. VV budou křičet, ale schválí cokoli. Poslední šanci užít si peníze a moc nezahodí.
Více není třeba dodávat. Vše je řečeno a takto to dopadne. Zkrátka -Schwarzenberg Kalousek Nečas znají dokonale svou onuci. Tragédií pro VV je, že už ji zná i Lenka Zlámalová. Protože ta o tom píše pro určitý okruh veřejnosti.
A kdyby se náhodou našel někdo, kdo má nějaké pochybnosti v tomto směru? Pak ho odkáži na poslední blog Bohuslava Sobotky na Aktuálně. Ostatně tenhle link http://blog.aktualne.centrum.cz/blogy/bohuslav-sobotka.php?itemid=13731 sem dal už předevčírem tata.
Zjistí z něj, co je momentálně nejdůležitější státotvornou aktivitou vedení VV - opětné rozdělení teprve před rokem spojeného branně bezpečnostního výboru sněmovny na oba původní výborové prvočinitele. Tedy výbor branný a výbor bezpečnostní. Nic nevadí, že byly spojeny právě na přání véček. Důvodem tehdy bylo šetření na zbytečných funkcích, když státní kasa trpí úbytěmi. A nyní , když trpí ještě daleko většími, žádají pravý opak a zachránci státního rozpočtu, oni rozpočtově odpovědní NečasKalouskové jim prý vyjdou vstříc. A důvod? No pro Radka Johna je potřeba najít odpovídající koryto . Titulárně a hlavně zejména příjmově. Přesně jak píše Zlámalová. Prostě onuce.
Schwarzenberg zná nejen svoje boty, ale i svou onuci.
22. 07. 2011 | 11:19

Vodák napsal(a):

Je úsměvné, když někdo sám shazuje svůj příspěvek tím, že odkazuje na kafemlejnka Sobotku. Myslím si, že když se Johnovi nelíbí, že ho napadá koaliční partner, měl by začít u sebe a přestat napadat ODS.
22. 07. 2011 | 11:29

cipísek napsal(a):

JOHNE, vás nic nevohne, KORYTO JE KORYTO, co ???
22. 07. 2011 | 11:31

li napsal(a):

Kdyby se VV necpaly do vlády a zůstaly v opozici , měly by velkou šanci na úspěch , jenom vv zradila vše .
22. 07. 2011 | 11:31

hombre napsal(a):

Vodák:
A který Sobotka je větším kafemlejnkem? Modrý už naprosto neví, co mele a oranžový cíleně přemílá otruby.
On pan kníže s pt. Johnem jsou jakousi obdobou tohoto stavu.
A politický kruh je uzavřen.
Adame, vyber si!
22. 07. 2011 | 12:18

AT ZIJE CENZURA ! napsal(a):

A VEMTE SI ZPET SVOU ZEM Z RUKOU ZLODEJU!!!

Zachrante CR a poslete VZKAZ JEDNICKAM co rozkradli a rozprodali VASI ZEM, vedou ji k bankrotu a VAM SE SMICHEM POSILAJI SLOZENKY!

Zacnete se branit a volte KSCM, stranu, ktere se zlodeji BOJI nebo muzete dal platit za jejich dluhy a doma v zrcadle koukat na PITOMCE

;-)))
22. 07. 2011 | 12:27

Ing. Lucian PAPAZIAN napsal(a):

U mne budí rozpaky spíše pan JOHN.
22. 07. 2011 | 12:46

vlk napsal(a):

Vodáku
až ti doklapne, že i Sobotka může říci pravdu, tak se ti docela uleví.
22. 07. 2011 | 12:59

anti politik napsal(a):

Hm, člověk který vyměnil koryto za důvěru svých voličů se ve slušné společnosti nazývá sketou! Takže Johne zbývají ti, už jen ty skety dinosauři, slušní lidé už od VVC utekli a nechtějí mít s touhle vykutálenou partičkou nic společného!!! Renomé a jakž takž dobré jméno je v prd... Ráďo, s tím už nic nenaděláš! Ani breptáním hovadin na blogu!
22. 07. 2011 | 13:05

Terry napsal(a):

Pane Radku Johne s celou tou vaší "stranou" (placeným konglomerátem šílených individuí) Věci veřejné - zrovinka vy pište něco o "buzení rozpaků".

Kdyby hanba fackovala....

No - třeba bude jednou fackovat někdo jiný!

A kdyby už...
22. 07. 2011 | 13:50

Debo napsal(a):

radku
když jste překousli krysínu, překousnete už všechno. i když si o vás knížepán bude čistit holínky od kravinců.
22. 07. 2011 | 14:01

flame napsal(a):

Vážený pane podsedo,
také jste se mi zdál prázdný, zjevně si opěr plníte hlavu hodně těžkým vínem. Váš nadseda skončí v base jako první mukl v boji proti korupci. Táhněte na smetiště dějin.
22. 07. 2011 | 14:44

Realista napsal(a):

Proč si to nevysvětlíte K9 nebo na WC v parlamentu a plkáte tu přes media? Jak známo, při uvolňování močového měchýře VVrek se stimuluje šedá kůra mozková, třeba by z vás vypadlo něco plodnějšího...:-)
22. 07. 2011 | 14:44

Valaška napsal(a):

Pane Johne, srovnávat se s panem Schwarzenbergem je velká opovážlivost, protože kníže je osobnost na kterou rozhodně nemáte, ať je to po stránce řeči, státnických jednání, inteligence, kultivovaného chování atd. Proto ještě dlouho budete muset před ním smekat, než jej kritizovat parafrázovat. Pokud Vaše strane nebyla ve vládě - nebylo tolik chaosu a rozhodně byla k ní vyšší důvěra občanů jak se nyní. Proto zbytečně nešaškujte, my Vás dobře známe.
22. 07. 2011 | 15:55

žena napsal(a):

"Vzkazuji našim partnerům v kabinetu: spolupracujme buď jako rovný s rovným a plnohodnotně, nebo nijak. Neexistuje nic mezitím. "

Kolikrát jsme od VV něco podobného slyšeli?
Začalo to tuším Vondrou. A přece tam sedí!
22. 07. 2011 | 17:14

nesvazák napsal(a):

Pane Stejskale resp. Rumcajsi,Vaše selektivní cenzorní zásahy jsou nenápadné,jako vojáci v Menzelově filmu o vojáku Čonkinovi či,jak se přesně jmenuje.Věřím,že diskutující nejsou stejně primitivní jako Čonkinovi nadřízení a buď Vás po příchodu demokracie všichni nakopeme do p...a nebo jsem přestaneme chodit!!!
22. 07. 2011 | 21:47

stejskal napsal(a):

Také si to myslím resp. v to doufám, pane nesvazáku.

Hezký večer.

Libor Stejskal
22. 07. 2011 | 23:13

nesvazák napsal(a):

...že Vás nakopeme do p...? Pane nepořádný cenzore,proč mé příspěvky a jistě dalších vymazáváte bez vysvětlení a upozornění? A ty méně nebezpečné s velkou pompou oznamujete,atd.. Klasická Mfd-podprahová,ideologická,manipulativní,selektivní,ale hlavně nikdy objektivní a vyvážená. Čest vaší špinavé práci Vám,tak popřát nemohu,pane svazáku Stejskale alias Rumcajsi.
23. 07. 2011 | 11:22

anti politik napsal(a):

Nesvazák, Stejskal není Rumcajs. Ani by nešlo dohromady, jeden je totiž pravdoláskař a druhej zpitomělej pravičák bez skrupulí a bagrem, na kterým prý kapitalisticky rejžuje!
23. 07. 2011 | 12:58

nesvazák napsal(a):

Díky antipolitiku. Ale mám pocit,že se docela dobře doplňují. Pravdoláskař mě maže,jak Koniáš,když pálil knihy a na Rumcajse dělá tyty tyty. Asi se bojí toho jeho bagru!!!! Měj se ! Jo ještě ty konce pravičáků bez skrupulí končí vždy tragicky a mám divný pocit,že už to v Norsku začalo...
23. 07. 2011 | 13:15

Midori napsal(a):

Nesvazák

To víte, na Tr. se nesmí sáhnout. Že je to ale minimálně korupčník a škodící neschopa, to se ví. Napište to a jdete s hrušky dolů, o to se ls postará. Cenzura jak vyšitá.
Hezký den
23. 07. 2011 | 14:01

Petr2 napsal(a):

Vlku, ty trdlo,

proč se trefuješ do do džona? Švarcenberskej je důležitější
cíl. Copaks nikdy neslyšel o užitečnejch idiotech?

Navíc vévéčka jsou odpornější jen na pohled (našich novinářů).
Aspoň v nich dřímá špetka lidství (náš novinářskej hnůj tomu
říká populismus).

Co asi dřímá ve švarcíkovi a jeho "chemickém Mirkovi"?
23. 07. 2011 | 15:09

ajeto napsal(a):

Pane Johne, proč se divíte, že s Vámi nejednají koaliční partneři jako rovný s rovným? No to je velice jednoduché. Vy a Vaše strana nejste rovní, nemáte rovnou páteř, a proto s Vámi jednají, jak si zasloužíte. Chvilku šťafkáte, škádlíte, děláte okolky, abyste si jak rozmazlení pinčlíci přiběhli pro kostičku dalších prebend a hájili své jednání dodržováním "svaté kolaiční smlouvy", neboť nad ní není. Věděli Vaši voliči, jaký obsah bude mít koaliční smlouva s Nečasem a Kalouskem? Odpovídá to základním pilířům Vašeho programu nebo Váš program je tak elastický, že každou změnu proti slibům voličů do něj po získání určitých výsad zapracujete? Já být Vámi, už bych se konečně zastyděl a odešel z této vlády. Vy tak samozřejmě neučiníte, neboť celé vedení VV má, jak říkávala moje babička, kachní žaludek.
23. 07. 2011 | 15:55

ajeto napsal(a):

Ještě poznámka, a samozřejmě že všichni z VV mají velice rádi dinosaury,
23. 07. 2011 | 15:57

žena napsal(a):

Petr2
"Aspoň v nich dřímá špetka lidství.."

Škoda, že se ještě neprobudila. Slušné je, držet slovo. To VV opakovaně nedodržely a jsou stále ve stejné vládě s Vondrou.

Korupce může mít různé podoby. Názorným příkladem je vytvoření a obsazení místa ombudsmana v prodělečných ČD.

http://ekonomika.idnes.cz/fejk-opusti-ceske-drahy-i-statisicovy-plat-rika-ministr-dopravy-p87-/ekonomika.aspx?c=A110621_085249_ekonomika_cem

A byl nebo bude za to někdo potrestán?

Boj s korupcí vzdal předseda VV kvůli personáliím.

Asi nejen ve mně VV budí rozpaky.
23. 07. 2011 | 16:18

!!! volte KSCM !!! napsal(a):

A VEMTE SI ZPET SVOU ZEM Z RUKOU ZLODEJU!!!

Preference KSČM ve třech ze čtyř moravských krajů vyšší než má ODS

Člen regionální rady ODS ve Zlíně Miroslav Hladík už našel viníka: „Někteří lidé asi po dvaceti letech ztrácejí paměť“.

ja bych rekl , ze se jim pamet vraci

Vším jsou vinna média, která prý „chystanými reformami spíše straší, než aby o nich objektivně informovala“,

ano, media malo a spatne lzou a slibuji

Petr Nečas lže v přímém přenosu TV, 12 dni pred volbama, ze ODS NECHCE ZAVEST PLACENE ZDRAVOTNICTVI

DOBRE SE DIVEJTE KOHO JSTE VOLILI

www.youtube.com/watch?v=wyIrH1YMNwg

Nečas opet lže v TV a slivuje ze ODS NEBUDE ZVYSOVAT DANE

www.youtube.com/watch?v=fNqdLBcF43Q
23. 07. 2011 | 17:09

Kadan napsal(a):

Pan kníže budí rozpaky na první pohled svou vizáží. A hned pak svou neschopností vyjadřovat se normálně v češtině. To je na politika docela dost závažný handicap, že ? Je však pro mě zcela nepochopitelné, jak i s vědomím těchto diskvalifikujících pro politika vlastností tuto figurku mohli zvolit do svého čela členové vedení jinak seriózní politické strany.
23. 07. 2011 | 17:43

Silvie napsal(a):

Radku,

já myslím, že rozpaky budíte všichni.

Ačkoliv použít výraz rozpaky je velký eufemismus.

Řekla bych, že jste přímo osiny v pozadí.

A kníže v poslední době působí jako dementní stařík, který vyjma vulgarismů nedá dohromady kloudnou větu.
23. 07. 2011 | 18:09

viktor napsal(a):

Těžko se hledá názor,se kterým lze souhlasit. Radek John je bezvýznamná figurka, skoro nikdo jej nebere vážně. Málokdo se ale zabývá současným ministrem zahraničí. To je problém, nejsem žádný nacionalista, ale tento pán není Čech a rozhodně jeho zájmy a jeho jednání navenek vůči zahraničí není politikou pro české země vhodnou a výhodnou. Jeho směřování vidím spíše jako pangermánské. Téměř naprostý souhlas, lépe bych slova nenalezl s nickem prorok dne 21.7.2011 v 17.26 hodin.
24. 07. 2011 | 00:16

Buhehe napsal(a):

Nač si to hrajete pane John ?
Vaše strana vznikla jako účelová Pražská (rádoby) partaj.
Následně si někdo vzpoměl a učinil pokus o její "celopostátnění"-ten ostatně díky penězům(Bárty?),..i vyšel ..
Osobně se domnívám,ba i doufám,že Vaše partaj je jen partají na jedno použití a dále nebude prudit na pol. scéně.-Ostatně komediantů na této scéně je plno ba natřískáno i bez Vás.
Tak nač další rádobytaképolitiky ?
Pan Schwarzenberg proto snad i právem používá svůj nadhled když hovoří o Vašem
"seskupení".
P.S.
(Ostatně má na to politicko-rodové právo.Jeho předci se politikou zabývli po staletí.Neprodávali po jarmarcích tkaničky do bot a další cetky! Ani nehandlovali se starými hadry !).
24. 07. 2011 | 09:15

klar napsal(a):

Schwarzenberg budí rozpaky - souhlas, ale kdo budí Schwarzenberga?
24. 07. 2011 | 16:52

HLEDÁ SE KVALITNÍ NOVINÁŘ napsal(a):

Vážený pane Johne,

máte moji naprostou podporu. Děláte dobrou práci. Propůjčil jste tomuto projektu svůj zjev a riskujete svou mediální pověst. To druhé je klíčové pro vaše další setrvání v politice, hlavně v příštím volebním období. Přestože jste si nepřišel do politiky nahrabat, budete muset přesvědčovat veřejnost o svých kvalitách více než ostatní politici.

Doufám, že se vám povede dostat politiku více do normálu a post-opoziční hydru za pomoci hradu zlikvidovat. Dal jste se na vojnu, musíte bojovat.

Jediný, kdo je schopen zlikvidovat korupci v ČR je Václav Klaus. Spolupráce VV s hradem je zárukou, že se to povede. Sice to zní ironicky, ale ironie to vůbec není.
Václava Klause považuji za nejlepší osobnost polistopadové éry. Jak dlouho bude nutné vodit národ za ručičku, protože by si mohl ublížit ? 1 - 2 generace ?

Zdar a sílu
24. 07. 2011 | 17:51

HLEDÁ SE KVALITNÍ NOVINÁŘ napsal(a):

To Kadan

Projekt Topolánek 2009 - tedy TOP09 - si vybral pana knížete jen jako lidového maskota. Postupně se mění v lidové strašidlo.

Strana TOP09 vznikla za prohlášení Mirka Topolánka : "My tu Evropu podojíme" a v současnosti jsou hybatelé tohoto sdružení na útěku před spravedlností.

Pan Barták a pan Dalík jsou prvními vážnými adepty na to dostat se opravdu do kriminálu. Byli by to první skuteční zločinci za mřížemi od roku 1989.

DAV NA TO ČEKÁ ! RADKU, HOĎTE NÁM JE ! :-) KDY JINDY BUDOU KONSTELACE TAK PŘÍZNIVĚ NAKLONĚNY.
24. 07. 2011 | 18:57

nesvazák napsal(a):

Kvalitní novináři,ten první příspěvek byla skvělá satira!!!! Díky. Legrace a smíchu se nám nedostává !!!
24. 07. 2011 | 21:18

HLEDÁ SE KVALITNÍ NOVINÁŘ napsal(a):

To nesvazák

No, ono to je trošku satiricky napsáno, ale je to bohužel smutná realita. Tlak na boj s korupcí je dnes úplně jinde.
Protože náš národ by si klidně nechal ukrást i Sv. Václava z Václaváku, že ho vezou do opravy, tak se boj s korupcí realizuje shora. Tak nějak počesku.

Co se týká mé víry v Radka Johna. Je to propůjčená víra. Musí si ji zasloužit. Ale předem má moji podporu. Nemám o jeho morálních kvalitách pochyby. Uvidíme co se z něho časem vyklube.
24. 07. 2011 | 22:23

Maximus napsal(a):

HLEDÁ SE KVALITNÍ NOVINÁŘ píše:
Jediný, kdo je schopen zlikvidovat korupci v ČR je Václav Klaus.

Člověče už to nehul, V.K. ještě za cca 20 let nikdy ale nikdy neřekl nic proti korupci, zlodějnám a tunelům na státní peníze v naší zemi. To je divné, že? Čím to asi bude?!
25. 07. 2011 | 00:43

HLEDÁ SE KVALITNÍ NOVINÁŘ napsal(a):

To Maximus,

nezlobte se, ale myslím, že si mé příspěvky mylně vykládáte. Já netvrdím, že Václav Klaus je nějaký reprezentant vyšší morálky alá Václav Havel, ale tvrdím, že jeho současné činy mají vliv na zlepšení současné situace u nás, tedy i míry korupce. Tedy lepší výsledek než bezzubé tlachání pana dramatika. Jde vlastně o to, že trh sám tlačí na snížení míry korupce v zemi a tomu je ochoten se podřídit i Václav Klaus. Protože musí.

Je škoda, že se lidem daří oprošťovat se od levicového smýšlení velmi sporadicky. Pořád lze cítit zájem dát státu hodně peněz; on se pak o nás postará. Zapomeňte. Vždycky někdo něco šlohne. Vždy je snadnější kontrolovat méně peněz než více. Proč asi všechny ty Opencardy, Pandury a Promopra lezou ven teď ? Protože nejsou peníze. Vždycky zkontrolujete 500milionový rozpočet lépe než 2miliardový.
25. 07. 2011 | 08:27

nesvazák napsal(a):

Kvalitní novináři,to bylo myšleno vážně? Tak to se musím přidat k Maximovi a navíc vím co ty lysohlávky s viděním reality dělají. Spletl jsem si je s jinými houbami a udělal si smaženici a viděl jsem Klause s velkým chilským pérem na autogramiádě své knihy Vše,co jsem mohl v politice podělat,tak se mi povedlo a Johna kouřícího trávu a vyprávěl o manželské věrnosti a o tom,že slovo a skutky dělají chlapa,a pak jsem se probudil a bylo mi ještě hůře...
25. 07. 2011 | 08:50

HLEDÁ SE KVALITNÍ NOVINÁŘ napsal(a):

To Nesvazák a to Maximus

chápu Vaše rozhořčení, ale je mi líto. Nemohu si pomoci.

Václav Havel by býval udělal lépe, kdyby místo svého : "Pravda a láska zvítězí nad lží a nenávistí" řekl toto: "Nyní budeme mít možnost být odpovědní sami za sebe, za své majetky a své nejbližší"

Jeho výrok byl kukaččí vejce zanesené do hlav celému národu. Národ očekával existenci vyšší moci, která k nám sestoupí patrně z nebes a s boží prozřetelností a zadarmo, zařídí implementaci vyšších morálních hodnot, které nespecifikoval najednou, ale za to každý rok během svých novoročních projevů doplňoval. Náboženství má 10-tero přikázání a církev vyžadovala je dodržovat. Václav Havel se nezmohl ani na toto. K národu se musí mluvit jasně. Považuji ho smutnou kapitolu našich dějin, protože své myšlenky nedotáhl do formy ucelené teorie.
Osobně jsem prošel doma všechny šuplíky. 99% propisek, mikrotužek, per, gum a zjistil jsem, že vše je "kradené". Většina z práce, z hotelů, hotelových meeting roomů atd. Chilské pero je naprostá trapárna a osobně prezidentovi závidím, že má ve sbírce takový kousek. Inu, Česká Televize je holt Česká Televize. Nikdy nevíte na koho se zaměří. Jejich video beru jen jako umělecký počin.
25. 07. 2011 | 09:35

VRAH DOSTANE RAD od PREMIERA napsal(a):

Bratři Mašínové jsou nominováni na Řád bílého lva!

V dnesni terminologii TERORISTE, ZLODEJI A VRAZI, mozna REBELOVE

Jelikoz HRDINOVE, loupezni vrazi Masini jsou opet nasi svobodnou a demokratickou pravici, plnou pravdy a lasky, navrzeni na vyznamenani, uvedomil jsem si, hlubokou systemovou nespravedlnost a diskriminaci, spocivajici v dalsi dlouhe rade neocenenych zlodeju a vrahu.

Soudruhu svazak Rajon Radek John, vynikajici clovek se hluboce zaslouzil stejne jako vynikajici Petr Necas, Furmisal Subodka a Mirek Topolanek a vetsi povedomi CR ve svete. Jejich oslava Masinu je zapsana zlatym pismem do dejin nasi nove mlade rozvijejici se demokracie.

Kdo z jejich podrizenych si uvedomuje moralni hodnotu a predevsim odvahu Radka Johna postavit se celem pred zastupy policistu a rict nahlas a verejne novou velkou pravdu, ze vrah policisty Honzatka, ktereho Ctirad Masin po omameni chloroformem, svazaneho podrezal nozem jako hrdinny bojovnik Talibanu, ze vrah Ctirad Masin je vlastne HRDINA NARODA?

A PRAVICOVY HRDINA z Osla?

ROZDIL?

DOSTANE TAKY ODZNACEK A POCHVALU od Topolanka, Necase a Johna?

Nějaký z našich premiérů by mohl tomuto PRAVICOVEMU člověku dát vyznamenání, jde vlastně o novodobou verzi Mašínů. On totiž své vraždění za zločin nepovažuje a zajisté si ho dokáže výtečně obhájit!!!
25. 07. 2011 | 10:22

PV napsal(a):

Přečetl jsem si zde řadu reakcí na článek Radka Johna. Až na výjimky bylo jejich společným jmenovatelem papouškování odsudků, co jsem o VV již dříve slyšel v televizi nebo četl v novinách. To svědčí o neschopnosti jejich pisatelů samostatně myslet. Kdyby se o to pokusili, museli by si uvědomit, že přes všechny aféry Věcí veřejných jsou právě ony těmi jednookými mezi slepými. Jednoduše proto, že korupce politiků stran ODS, TOP 09 a ČSSD je řádově a nesrovnatelně vyšší, než případná korupce politiků VV.

Věcem veřejným je vyčítána politická neukotvenost. Já se však táži jaký význam má "politická ukotvenost" uvedených velkých stran , když jsou skrznaskz promořené korupcí.

Pozice VV v mnohém připomíná někdejší situaci Strany zelených.Problémy VV jsou neustále veličovány v mediích, zatímco skutečné skandály (Drobil, Kalousek, Palas) jsou novináři zmiňovány okrajově. Podobně u Zelených byla zveličena bezvýznamná věc "biomasa", ale skandální politické přeběhlictví Kalouska a Schwarzenberga bylo novináři přijato jako samozřejmost.
26. 07. 2011 | 13:58

hovorka11 napsal(a):

Radek John:
Dělí se s vámi podřízení o nezasloužené odměny, nebo to není tunel ? Já si myslím, že tunelujete daně "zákonným způsobem" nesmyslných a neodůvodnitelných odměn. Výzvy k VV na nápravu se tak přelili ve vlastní kmotrovství

http://aktualne.centrum.cz/domaci/kauzy/clanek.phtml?id=708739
28. 07. 2011 | 15:17

Přidat komentář

Tento článek byl uzavřen. Už není možné k němu přidávat komentáře ani hlasovat

Blogeři abecedně

A Aktuálně.cz Blog · Atapana Mnislav Zelený B Baar Vladimír · Babka Michael · Balabán Miloš · Bartošová Ela · Bavlšíková Adéla · Bečková Kateřina · Bednář Vojtěch · Bělobrádek Pavel · Beránek Jan · Bernard Josef · Berwid-Buquoy Jan · Bielinová Petra · Bína Jiří · Bízková Rut · Blaha Stanislav · Blažek Kamil · Bobek Miroslav · Boehmová Tereza · Brenna Yngvar · Bureš Radim · Bůžek Lukáš · Byčkov Semjon C Cerman Ivo Č Černoušek Štěpán · Česko Chytré · Čipera Erik · Čtenářův blog D David Jiří · Davis Magdalena · Dienstbier Jiří · Dlabajová Martina · Dolejš Jiří · Dostál Ondřej · Dudák Vladislav · Duka Dominik · Duong Nguyen Thi Thuy · Dvořák Jan · Dvořák Petr · Dvořáková Vladimíra F Fafejtová Klára · Fajt Jiří · Fendrych Martin · Fiala Petr · Fibigerová Markéta · Fischer Pavel G Gálik Stanislav · Gargulák Karel · Geislerová Ester · Girsa Václav · Glanc Tomáš · Gregorová Markéta · Groman Martin H Hájek Jan · Hála Martin · Halík Tomáš · Hamáček Jan · Hampl Václav · Hamplová Jana · Hapala Jiří · Hasenkopf Pavel · Hastík František · Havel Petr · Heller Šimon · Herman Daniel · Heroldová Martina · Hilšer Marek · Hladík Petr · Hlaváček Petr · Hlubučková Andrea · Hnízdil Jan · Hokovský Radko · Holásková Kamila · Holmerová Iva · Honzák Radkin · Horáková Adéla · Horký Petr · Hořejš Nikola · Hořejší Václav · Hrabálek Alexandr · Hradilková Jana · Hrstka Filip · Hřib Zdeněk · Hubinger Václav · Hülle Tomáš · Hušek Radek · Hvížďala Karel CH Charanzová Dita · Chlup Radek · Chromý Heřman · Chýla Jiří · Chytil Ondřej J Janda Jakub · Janeček Karel · Janeček Vít · Janečková Tereza · Janyška Petr · Jelínková Michaela Mlíčková · Jourová Věra · Just Jiří · Just Vladimír K Kania Ondřej · Karfík Filip · Karlický Josef · Klan Petr · Klepárník  Vít · Klíma Pavel · Klíma Vít · Klimeš David · Kňapová Kateřina · Kocián Antonín · Kohoutová Růžena · Kolaja Marcel · Kolářová Marie · Kolínská Petra · Kolovratník Martin · Kopeček Lubomír · Kostlán František · Kotišová Miluš · Koudelka Zdeněk · Koutská Petra Schwarz · Kozák Kryštof · Krafl Martin · Krása Václav · Kraus Ivan · Kroupová Johana · Křeček Stanislav · Kubr Milan · Kučera Josef · Kučera Vladimír · Kučerová Karolína · Kuchař Jakub · Kuchař Jaroslav · Kukal Petr · Kupka Martin · Kuras Benjamin · Kutílek Petr · Kužílek Oldřich · Kyselý Ondřej L Laně Tomáš · Linhart Zbyněk · Lipavský Jan · Lipold Jan · Lomová Olga M Máca Roman · Mahdalová Eva · Máchalová Jana · Maláčová Jana · Málková Ivana · Marvanová Hana · Mašát Martin · Měska Jiří · Metelka Ladislav · Michálek Libor · Miller Robert · Minařík Petr · Mittner Jiří · Moore Markéta · Mrkvička Jan · Müller Zdeněk · Münich Daniel N Nacher Patrik · Nachtigallová Mariana Novotná · Návrat Petr · Navrátil Marek · Němec Václav · Nerušil Josef · Niedermayer Luděk · Nosková Věra · Nouzová Pavlína · Nováčková Jana · Novák Aleš · Novotný Martin · Novotný Vít O Obluk Karel · Oláh Michal · Ouhel Tomáš · Outlý Jan P Pačes Václav · Palik Michal · Paroubek Jiří · Pavel Petr · Pavelka Zdenko · Payne Jan · Payne Petr Pazdera · Pehe Jiří · Peksa Mikuláš · Pelda Zdeněk · Petrák Milán · Petříček Tomáš · Petříčková Iva · Pfeffer Vladimír · Pfeiler Tomáš · Pilip Ivan · Pitek Daniel · Pixová Michaela · Plaček Jan · Podzimek Jan · Pohled zblízka · Polách Kamil · Potměšilová Hana · Pražskej blog · Prouza Tomáš R Rabas Přemysl · Rajmon David · Rakušan Vít · Ráž Roman · Redakce Aktuálně.cz  · Reiner Martin · Richterová Olga · Robejšek Petr · Rydzyk Pavel · Rychlík Jan Ř Řebíková Barbora · Říha Miloš · Řízek Tomáš S Sedlák Martin · Seitlová Jitka · Schneider Ondřej · Schwarzenberg Karel · Sirový Michal · Skalíková Lucie · Skořepa Michal · Skuhrovec Jiří · Sládek Jan · Sláma Bohumil · Slavíček Jan · Slimáková Margit · Smoljak David · Sobíšek Pavel · Sokačová Linda · Soukal Josef · Soukup Ondřej · Sportbar · Staněk Antonín · Stanoev Martin · Stehlík Michal · Stehlíková Džamila · Stránský Martin Jan · Strmiska Jan · Stulík David · Svárovský Martin · Svoboda Cyril · Svoboda Jiří · Svoboda Pavel · Sýkora Filip · Syrovátka Jonáš Š Šebek Tomáš · Šefrnová Tereza · Šimáček Martin · Šimková Karolína · Šindelář Pavel · Šlechtová Karla · Šmíd Milan · Šoltés Michal · Špalková Veronika Krátká · Špinka Filip · Špok Dalibor · Šteffl Ondřej · Štern Ivan · Štern Jan · Štětka Václav · Štrobl Daniel T Táborský Adam · Tejkalová N. Alice · Telička Pavel · Titěrová Kristýna · Tolasz Radim · Tománek Jan · Tomčiak Boris · Tomek Prokop · Tomský Alexander · Trantina Pavel · Tůma Petr · Turek Jan U Uhl Petr · Urban Jan V Vacková Pavla · Václav Petr · Vaculík Jan · Vácha Marek · Valdrová Jana · Vančurová Martina · Vavruška Dalibor · Věchet Martin Geronimo · Vendlová Veronika · Vhrsti · Vích Tomáš · Vlach Robert · Vodrážka Mirek · Vojtěch Adam · Vojtková Michaela Trtíková · Výborný Marek · Vyskočil František W Walek Czeslaw · Wichterle Kamil · Wirthová Jitka · Witassek Libor Z Zádrapa Lukáš · Zaorálek Lubomír · Závodský Ondřej · Zelený Milan · Zeman Václav · Zima Tomáš · Zlatuška Jiří Ž Žák Miroslav · Žák Václav · Žantovský Michael Ostatní Dlouhodobě neaktivní blogy