Foto mrtvého bin Ládina je podvrh, média naletěla

02. 05. 2011 | 12:05
Přečteno 75390 krát
Jak česká média zveřejnila snímek, který je pravděpodobně falešný. Upozornění: V článku se vyskytuje fotografie ukazující detaily mrtvého těla, které - ač jsou zřejmě vytvořené uměle - se vám nemusí líbit.

"Tady je ten důkaz, na který celý svět čekal, že vůdce teroristické sítě je opravdu mrtev... toto opravdu je přelomová zpráva, máme z pákistánské televize Express News fotografii toho, jak Usáma bin Ládin vypadal poté, co zemřel," reportuje v ranním vysílání ČT24 redaktor Bohumil Vostál.

Televize přitom bez jakéhokoli upozornění na obrazovku promítá snímek krví pokrytého notoricky známého obličeje. Je 8:13 ráno.

Dotyčná fotografie zaplavila internet krátce poté, co americký prezident Barack Obama oznámil, že bin Ládina zastřelilo americké komando. Ráno ji publikovala agentura ČTK i naprostá většina velkých zpravodajských serverů.Deník Aktuálně.cz po krátké redakční debatě rozhoduje fotografii nezveřejnit, a to ze dvou důvodů: jednak jde o brutální záběr, který ne každý snese. A pak: není jisté, zda je dokument pravý.

Stejně rezervovaně se k fotografii postavily americké zpravodajské televize. Nejprve ověřovaly její autentičnost. A ve většině případů ji nakonec nepublikovaly.

S odůvodněním přichází dopoledne například americká stanice MSNBC, která v blogu publikuje článek nazvaný Myslíme si, že bin Ládinovo "posmrtné foto" je falešné.

"Žádné americké ani pákistánské oficiální zdroje nepotvrdily pravost fotografie a dva američtí představitelé varovali MSNBC, že snímek je falešný," píše se ve stanovisku redakce.

Reportéři krátce prozkoumali i samotný snímek a došli ke stejnému závěru. "Rozostření kolem oblasti zranění a nepřirozené barevné přechody mezi kůží a látkou naznačují, že fotografii někdo upravil," argumentuje MSNBC. Podobně brzy reaguje také britský The Telegraph.

Poloha bin Ládinovy hlavy a úst navíc výrazně připomíná jeho jiný snímek z roku 1998. Stačí jej jen převrátit kolem svislé osy, což je operace, kterou umí každý program pro úpravu fotografií.Dopoledne už omyl přiznává i Česká televize. Ale jiné zpravodajské weby fotografii stále drží na prvním místě titulní strany...

12:31 - DODATEK: Agentura ČTK, která ráno sama snímek šířila, právě informuje: "Pákistánské televize stáhly záběr tváře prezentovaný předtím jako fotografie Usámy bin Ládina po nočním americkém útoku. Šlo prý o snímek, který koloval na internetu už před dvěma lety a jehož autenticita není prokázaná."

David Slížek
editor Aktuálně.cz

Komentáře

Aktuálně.cz má zájem poskytovat prostor jen pro korektní a slušně vedenou debatu. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se zároveň zavazujete dodržovat Kodex diskutujících. Pokud Váš text obsahuje hrubé urážky, vulgarismy, spamy, hanlivá komolení jmen, vzbuzuje podezření z porušení zákona, je celý napsán velkými písmeny či jinak odporuje zdejším pravidlům, vystavujete se riziku, že jej editor smaže.
Přejeme Vám zajímavou a inspirativní výměnu názorů.
Libor Stejskal, editor blogů (blogy@aktualne.cz)

masha napsal(a):

Miluji hollywoodske pohadky,ale ze by takove show na cely svet?
02. 05. 2011 | 12:17

P. napsal(a):

Hlavní věc, že ho zabili a hodili do moře.

Radost kalí jen některé podvratné dokumenty o 11. září, ale ty těžko někdy v TV uvidíme:
http://dokumentarni.tv/utoky-z-11-9-2001/
02. 05. 2011 | 12:18

masha napsal(a):

P.
Jak vite koho tam skutecne zabili a hazet telo do more je opravdu muslimsky zvyk?Nebo Bin byl stary morsky vlk,hi hi...
02. 05. 2011 | 12:22

hoven napsal(a):

vyhlásí neska čssd a ksčm v parlamentu minutu ticha???
02. 05. 2011 | 12:23

Ing. N. napsal(a):

Mám před sebou noviny USA today ze dne 12. září 2001. Již tento den tvrdí představitelé USA, že za útoky na WTC stál Osama bin Laden, jeden z vůdců Talibánu v Afganistánu. Mluvčí Talibánu, zastupující bin Ladena však tvrdí, že za útoky bin Laden nestál.
Je pozoruhodné, že bin Laden je hledán 10 let, aby byl údajně objeven na podzim roku 2010 ve vile nedaleko pakistánského hlavního města. Podle sdělovacích prostředků se útok na tuto vilu odehrál vzápětí po útoku NATO na obytný dům v Tripolisu, při němž byl zabit student, syn Kaddáfího a 3 děti. Jen brouk Pytlík může uvěřit tomu, že načasování údajného zabití bin Ladena bylo náhodné. To, že nebyl zajat a souzen, ale naopak okamžitě pohřben do moře, nasvědčuje tomu, že bylo třeba vytvořit báchorku, která má přemazat teroristický čin NATO, které v bezletové zóně nad Libyí s cílem chránit civilisty, civilisty zabila.
02. 05. 2011 | 12:25

jozka napsal(a):

Porad ale nebyla zverejnena ta nejdulezitejsi informace. Ten, co ho ted zastrelili byl Usama-pravak nebo Usama-levak?
02. 05. 2011 | 12:26

P. napsal(a):

masha:
Koho tam skutečně zabili? To je otázka. Proto si také vezou do USA jeho DNA, a až po prozkoumání této genetické informace budeme znát přesnou odpověd ...
02. 05. 2011 | 12:30

masha napsal(a):

Proc exhumaci provadeji americky vojaci a ne pakistanske urady?
02. 05. 2011 | 12:30

TomášL napsal(a):

Dobrý den!

Celá věc mi připomíná názory jednoho kamaráda z armády. Říkal, že na takové akce se používají útočné zbraně (puška) s tříštivým střelivem (z důvodu jistoty zabití), které má za následek fatálního poškození těla (pakliže byl střelen do hlavy tak lebky). Na fotce je v oblasti obličeje hematom, což by značilo malou průraznost kulky vypálené z pistole (a dnešní útočné zbraně mají větší výkonnost). Tedy může jít o "naaranžování" Ládina pro veřejnost. Za sebe říkám, počkejme si na testy DNA. :-)

T.
02. 05. 2011 | 12:32

Občan napsal(a):

No ale to budou naši sionističtí soukmenovci velice zklamáni. V izraelském tisku se totiž nepíše vůbec o ničem jiném než o smrti Usámy bin Ladina. V jedněch novinách je na toto téma skoro celé vydání.
Chuudinky malý, a takovou radost měli ze smrti člověka...

Jak už píše Ing N., tato FÁMA se velice šikovně objevila přesně pár hodin po tom, co byl ZÁPADOEVROPSKÝMI TERORISTY ZAVRAŽDĚN syn libyjského prezidenta spolu se třemi DĚTMI. O tomto brutálním zločinu naše média prakticky neinformovala.
02. 05. 2011 | 12:36

ld napsal(a):

masha,

exhumace nenastala, neb toto je činnost, kdy se lidské ostatky vyzvedávají z hrobu. Tam UbL nebyl, pokud nepočítáme pohřeb do moře. Na tento obřad připravovali tělo muslimové, takže je vcelku fuk, kdo zda byli z USA či Pakistánu.
02. 05. 2011 | 12:37

Wanderer napsal(a):

Jak to vlastně vzniklo http://forum.navratdoreality.cz/download/file.php?id=113
02. 05. 2011 | 12:38

Michal Macek napsal(a):

vite jaka je ted nejdrazsi fotka na svete :D ?
02. 05. 2011 | 12:51

Dočekal napsal(a):

hoven napsal(a):
vyhlásí neska čssd a ksčm v parlamentu minutu ticha???
02. 05. 2011 | 12:23
--------------------
Pokud by to mělo být na uctění blbosti jedince s nickem hoven a jinak také alternativního inteligenta a z vlastního rozhodnutí absolventa Vysoké školy, tak v tom případě by to nebyla minuta ticha, ale nejmíň hodina.

Jinak musím opět se smutkem v duši konstatovat, že to s tou naší "pravicí" už jde pěkně s kopce. Připomíná mi to totiž dobu těsně před Vítězným Listopadem. Tehdy tu politiku KSČ také do poslední chvíle obhajovali stejní alternativní inteligenti, jací se zde prezentují pod nicky Rumcajs a hoven.

Paradoxně mi to ale dává jistou naději. V té době totiž ten komunistický režim také mlel z posledního.
02. 05. 2011 | 12:51

uno napsal(a):

hoven
asi Vám zatuhnul mozek, co má ČSSD a KSČM společného s Bin Ládinem? Měl byste Vy vyhlásit minutu ticha za ty ignoranty, co šíří falešné zprávy. Na Bin Ládinovi Al Kajdá nestojí. Zřejmě stejnou legraci si udělali Libyjci z EU a ta jim také naletěla.
02. 05. 2011 | 12:52

Už mě neserte. napsal(a):

..zase nám židomedia lžou a lžou.Nepochopím lež o pohřbu do moře.Jednak se musí idetifikovat ,aby byla jistota.Takže to je pitomost.
Na fotce není Ládin je mu podoben ale není to on.Fotky jsou v neměných znacích odlišné.
02. 05. 2011 | 12:53

Maximus napsal(a):

Otázkou zůstává, jestli zlý bin-Ládin někdy vůbec existoval!? Všechno kolem něho je asi tak stejně věrohodné, jako když presidenta J.F.Kennedyho zastřelil L.Osvald, že? Stejně nechápu, proč Amíci na bin-Ládina neposlali Ramba, Terminátora nebo Walkera T.R.?
02. 05. 2011 | 12:54

Ládik!!! napsal(a):

Mám od Vietnamců masku Bin Ládina - když si ji nasadím, vypadám jako on. Projel jsem v ní Dobříš a Český Těšín, některým lidem mohly vypadnout oči z důlků. Teď ji mám na prd, musím sehnat nějakou Aktuálnější.
02. 05. 2011 | 12:54

KAKTUS napsal(a):

Nějaké pako pošle fotomontáž do novin, které to hned začnou zveřejňovat a vy hned za tím hledáte další spiknutí ze strany USA. Jste k smíchu, co víc se na to dá napsat. Pánové "osvícení", kteří furt čumí dokola na ty konspirační dokumenty (mimochodem, taky vám můžu jeden natočit, ve kterém vám pomocí nepotvrzených důkazů namluvím, že za útoky stojí náš pes) si neustále myslí, jak jsou "něco víc", když do toho "vidí" lépe, než ostatní, přitom právě oni jsou ty ovce, které se nechávají ovlivnit úplně stejně jako ti, co jen čumí na TV.
02. 05. 2011 | 12:54

Al Jouda napsal(a):

To občan :
Pokud jde o syna Khaddáfího, tak asi neznáte přísloví : Jablko nepadá daleko od stromu !
02. 05. 2011 | 12:56

prak napsal(a):

Kdo chce pochybovat, pochybuje! Kdo chce přikyvovat, přikyvuje. Pochybuji, že by podobnou blamáž Obama svým prohlášením riskoval.
02. 05. 2011 | 13:00

Luba napsal(a):

G. W. Bush to evidentně s PhotoShopem ještě moc neumí.
Svého přítele Ladina vyfotil tento weekend na své farmě (spodní část s vousem) a prostřelenou lebku (horní část) si stáhl z Al-Jazeery ze stránky: Další Američany osvobození Afghánci.
02. 05. 2011 | 13:01

r.m. napsal(a):

a čt24 plná dětí komoušů hlásí pořád to samé
02. 05. 2011 | 13:02

šrapnel napsal(a):

Myslí,že nejblíže bude ing.N to co nám páni amíci naservírují to také chtějí abychom tomu věřili.A v našem národč je sklon věřit všemu co média rozjedou.
02. 05. 2011 | 13:02

muhaha napsal(a):

CIA nás zase tahá za nos.
02. 05. 2011 | 13:02

agent napsal(a):

O Ladina nejde - jde o pocit nebezpeci a moznost kdykoli kohokoli zatknout
02. 05. 2011 | 13:02

hoven napsal(a):

uno,
co mají čssd a ksčm společného s bin ládinem?? společneho nepřítele. USA, Izrael a kapitalismus. zeptejte se soudruha zaorálka.
02. 05. 2011 | 13:04

Jozef napsal(a):

Podle me jde o podvrh a nebo je to jeho dvojnik.Nedavno jsem se docetl,ze tenhle clovek jich ma desitky a desitky ochotni pro neho zemrit.
02. 05. 2011 | 13:05

aiphee napsal(a):

No nevím, když jsem na idnes viděl tu "fotku" musel jsem se smát. Nechápu jak to všichni nemůžou nevidět na první pohled spodní část obličeje (od nosu dolu) má jiné barvy a meší rozlišení. Naprosto amaterská montáž.
02. 05. 2011 | 13:05

ld napsal(a):

Ládik,

jen nejezděte v "Klausovi". Když vám prošel Usáma ještě neznamená, že by si po Klausovi nechtěl někdo picnout. A uznejte, za toho je prolévání kreve blbost.
02. 05. 2011 | 13:07

Ostravak ostravski napsal(a):

Už se těším na další projev Ussámy pro Al Jazeeru. Tahle goebelsovina nemůže usákům projít.
02. 05. 2011 | 13:07

hoven napsal(a):

ládík
třeba masku slávečka sobotky.
02. 05. 2011 | 13:11

r.m. napsal(a):

Evropa už 24 hodin neprovedla žádný nálet na Tripolis. ))) čeho se bojí tak najednou? došlo střelivo? nebo se ukázalo, že na povstalcích se dá vydělat méně?
Kdyby nás někdo napadl, naši papaláši by zmizeli i s fakanama jako první. Kadáfí do toho aspoň jde na plnej knedlik.
02. 05. 2011 | 13:11

stále rebel napsal(a):

Nevím, co je zde pravda a co psychologická válka.
Co na to Bin Ladinovi stoupenci, složí zbraně nebo se budou bít urputněji?
Nevím. Nakonec to není nic nového, už několikrát se říkalo, že byl zabit, tentokrát tedy i pochován. Ale koho budou teď honit? Je možné, že mají někoho nového a tak to odpískali s Bin Ladinem.
02. 05. 2011 | 13:12

masha napsal(a):

Al Jouda:
Ten 29 lety syn Kadafiho vubec nebyl vojak ale politik,a tech miminek Vam neni skoda?Styd'te se!
Jinak po nedavnem prohlaseni Hyllary Levinske ze plukovnik rozdava viagru uverim i na Spidermana.
02. 05. 2011 | 13:14

Předseda napsal(a):

Nejlepší na tom je ta pohádka o redakci aktuálně.cz v pátém odstavci :-)
02. 05. 2011 | 13:15

hany napsal(a):

Takový evidentní fejk a oni to sežerou! Konec fakt...
02. 05. 2011 | 13:16

Nicol napsal(a):

Obě půlky fotky x)
http://i54.tinypic.com/28mi5o5.jpg
02. 05. 2011 | 13:17

Nostrama napsal(a):

A je to v háji zeleném, neb všichni "politici" kteří jásali a posílali do SSA blahopřejné telegramy už jsou společně i se svojí zemí na černé listině Usáma Bin Ládina...tak to nám kníže pěkně posral...
02. 05. 2011 | 13:17

***** napsal(a):

asi jako Natálka, že?
02. 05. 2011 | 13:17

wědma napsal(a):

je mrtev už dlouho
02. 05. 2011 | 13:21

buldatra napsal(a):

Kdo to zveřejnil jako první?
Rádio Jerevan?
02. 05. 2011 | 13:21

hoven napsal(a):

zabití bin ladina nemá žádnej praktickej význam, pouze symbolickej a psychologickej. američanum se vrátí sebevědomí a teroristum klesne. pan "nepolapitelný" byl sejmut speciálním americkým komandem. nenaplnuje se teorie, kterou hlásali teorirsti, že americká společnost je slabá, zranitelná a že bude lehký západu nahnat strach. . jedineho, čeho teroristi dosáhli, je to, že se musí schovávat jako krysy a strachovat se o svůj život. američani je nahánějí jako zajíce v lese. jinak nedosáhli vubec ničeho.
02. 05. 2011 | 13:22

mark napsal(a):

Staci si pozriet dokument Investigation Zero ...
02. 05. 2011 | 13:23

Jan napsal(a):

To je gól! Myslet si, že dopadení a zabití Bin Ladina mělo informačně přehlušit útok na Kaddáfího a smrt členů jeho rodiny je prostě zoufalým předvedením rčení "přání je otcem myšlenky". US představitelé by si určitě nechali takového sólokapra jako zálohu pro tak malou věc, jako je útok na Kaddáfího. Vždyť pokud by chtěli, odpoutali by pozornost mnoha jinými událostmi.
Pane inženýre, že se nestydíte. Vypustit z úst takovou hloupost! Akademicky vzdělaný člověk ... Důležité je být antiamerikanista do morku kostí, i kdybych se měl zpřáhnout s ďáblem, což? A že vás tady je dost!
02. 05. 2011 | 13:23

Morová rána napsal(a):

Tak nevím! Podle mého názoru, pokud TOHLE má být ta usvědčující fotografie, tak jde na první pohled o hodně odfláknutou fotomontáž.
02. 05. 2011 | 13:23

Jan napsal(a):

Masho, morální odpovědnost za smrt svých blízkých nese plukovník Kaddáfí.
02. 05. 2011 | 13:25

Ládik!!! napsal(a):

hoven -
masku Bohuša Sobotky bych si nekoupil, pravděpodobně by ji ani nikdo nevyrobil....
Na těch fotkách má Ládin odlesky světla na jazyku naprosto stejné, dost náhoda. Celý xicht má pokřivený, ale hubu ne. I laik se nad tím pozastaví.
02. 05. 2011 | 13:26

Bohumíra napsal(a):

Demokracie je o tom, že můžete věřit čemu chcete.
Média se budou pořád předhánět v senzacích - ať jsou pravdivé nebo ne.
Politici se budou dál rvát o politické body - ať to bude pravda nebo podvrh.
Miluji, když zde každý pisálek (i z řad novinářů) uvádí argumenty.
Jak se případná smrt Usáma Bin Ládina podepíše na IQ českých politiků?
02. 05. 2011 | 13:26

Igor napsal(a):

To Kaktus:
Chapu, ze hodne tech dokumentu je dost nestastne ztvarneno a jsou tam podsouvany dost krkolomne nazory, ale fakt, ze se behem 1 dne staly hned 3 zazraky je zrejmy.... Pady vsech 3 budov jsou vsude k videni... + ta snuska blabolu o Pentagonu... Take moc nerozumim tem zakazdoucenu konspiratorum!! Podkopavaji praci rozumnych lidi!! KAzdopadne ale americke vlade, FBI, CIA neverim ani suche z nosu.. jde jen o bussines a o moc...
02. 05. 2011 | 13:27

Démon napsal(a):

Antikrista může definite zabít jen Bůh ne Ježíš Krist a ne nějaký hříšních Rambo a pod.
02. 05. 2011 | 13:29

mendosino napsal(a):

Jo jo, výborní žáci jednoho již mrtvého ministra propagandy. Ten by se dnes divil, jak se jeho práce ujala.
02. 05. 2011 | 13:29

TQ napsal(a):

Prostě to v Libyi trosku podelali a tak je treba vytahnout jeste vetsi pecku, ktera to utlumi. A my jim to jen s chuti sezereme… Jasne, ze je Kaddafi hrozbou pro Evropu i Ameriku… :-)))))))))))) …jo a taky zahynul na prustrel ocasu Usamuv pes Al Pajda… …samozrejme pohrben, dle psich tradici - za domem na zahradce, pod jabloni…
02. 05. 2011 | 13:31

bobš napsal(a):

Pro Al Jouda
V tom případě se to dotýká určitého procenta hvězd ODS a jiných stran. Neb jejich rodiče byli v KSČ. Co na to řeknete?
02. 05. 2011 | 13:32

mart napsal(a):

z té fotky je to jasné, že je to podvrh.
kdyby ho picli do kebule útočnou zbraní tak z ní má lečo a žádné fotky by nebyly...
02. 05. 2011 | 13:32

Michal Macek napsal(a):

uzmeneserte

fotky mrtveho tela urcite sou :)navic se odebral vzorek DNA...
02. 05. 2011 | 13:33

masha napsal(a):

Jaksi benevolentne zahazeji amici se svymi kamarady a spojenci-Noriega sedi,Saddama obesili,Kadafimu uabijeji deti a vnuky,vycviceneho proti Sovetum Bin Ladina zastreli do hlavy,a tyhle lidi jeste smeji odsuzovat utok Rusu na palac Amina?
02. 05. 2011 | 13:34

Lůďa napsal(a):

Nejvíc mne vždy pobaví ti "komentátoři", kteří za vším vidí aranžování a podvrhy ze strany USA. Sem pak můžeme počítat takové názory, že na Měsící nikdo vlastně nebyl, že 11.září je akcí zpravodajských skupin a jistě bychom našli další. Je jen škoda, že už nevychází onen časopis Hrom-který vždy ohromil ty, kteří ohromeni chtěli být. Je přece jasné, že když už zprávu o Bin Ladinově smrti přednesl prezident Obama asi na ní něco bude. A že mají někteří politici nebo státy radost ze smrti tohoto teroristy, na tom není nic divného. Kdyby se u nás stalo něco podobného, jako například ve Státech nebo v metru v Londýně, určitě by nejvíc vykřikovali a po Bin Ladinově smrti toužili právě tihle pochybovači, kteří se všemu jen vysmívají a všechno jen kritizují.
02. 05. 2011 | 13:35

qq napsal(a):

Tolik let Američanům nevadí tisíce roztřílených a nepohřbených Afghánců, a najednou rychle hodili údajnou mrtvolu Usámy do moře, prý "aby dodržely tradici Islámu". Najednou je Islám tolik zajímá...
Beztak žádného Usámu nedostali, a tuto událost zinscenovali jen proto, aby "morálně podpořili" současné akce v Lybii.
Navíc Obamovi přísští rok končí volební období, a tak potřebuje získat kredit.

Mimo jiné, ... na webu www.wtc917.freevar.com se píše, že na oficiálních stránkách FBI už není Usama od roku 2006 uveden jako terorista hledaný kvůli útoku na dvojčata, pouze je tam uveden nějaký dávný atentát v Africe. Odůvodnění FBI bylo to, že nemá žádné důkazy pro spojitost Usámy s útoky na dvojčata...
02. 05. 2011 | 13:35

stejskal napsal(a):

Dobrý den,

smazal jsem dva hrubě urážlivé a nadávky obsahující příspěvky, neboť ty jsou v rozporu se záměrem našich stránek, tedy poskytovat prostor pro věcnou a korektní debatu.

Děkuji za pochopení.

Libor Stejskal, editor blogů
02. 05. 2011 | 13:36

Gobbo napsal(a):

Bohumíra
Hezky se vám podařilo parafrázovat Josefa Smrkovského. Ostatně, cikáni to pochopili o 20 let dřív než Češi.
02. 05. 2011 | 13:36

ialress Krasnodar napsal(a):

…no a take by me zajimalo, jestli bylo na zakazku - graficke prace v rozsahu jedna fotografie - vypsano radne vyberove rizeni, bo tohle je, Mazlici, kseft k nezaplaceni…
02. 05. 2011 | 13:37

Janko napsal(a):

otázkou je, co chtela americka vlada udelat za "terosristicky utok" na svoje vlastni lidi pod zaminkou odvety za zabiti tohoto "fake" cloveka???
02. 05. 2011 | 13:38

r.m. napsal(a):

všechny prognózy USA počítají z rozbitou a hladovějící Evropou do roku 2020 - přemýšlejte.
Islamisté slibovali za smrt Ládina výbuch atomové bomby v Evropě. Je v zájmu stvořitelů Al Kajdy to provést.
Další operace pod cizí vlajkou?
02. 05. 2011 | 13:39

matka Vlčice napsal(a):

Nic proti, ale ta fotka je evidentní podvrh - to si nevšimli dvojího rozlišení? To vrhá na zpravodajské servery poněkud zvláštní světlo, já vím, nemusí být každý lumen, ale toto?
02. 05. 2011 | 13:43

spokojenista napsal(a):

Nevěřím jim ani slovo. Pro joudy tak leda. Už od září 2001. Ale klidně debatujte, aspoň je vidět, kam se naše civilizovaná společnost vyvíjí, jak jí věříme a co pro to sami děláme...
02. 05. 2011 | 13:43

Max napsal(a):

Sionisti nemaj ani na pořádnýho grafika, který by jim udělal lepší fotomontáž. Děkuji všem kdo se o tyto věci zajímá za to, že alespoň někdo si nenechá kálet na hlavu a ukáže všem ostatním, že si už sami neovlivňujeme náše zovoty, děkuji všem kdo se zabývá konspiracemi, jelikož bez nich by asi pravda nikdy nevyšla najevo. Jediný co si sionisti dopře zakamuflovali byla jejich mocná zbraň holocaust, díky které ovládají celí svět. Dnes tomu nikdo stále nechce věřit a nechce si připustit, díky sionisticko-komunistické propagandě před rokem 1989, že židi jsou chudáčci, který celi svět pouze ubližuje. Nahlas říkám, že nejsou chudáčci a jejich vydíraní a parazitování na všech státech je podlí čin, který je vlastním právě židům.
02. 05. 2011 | 13:43

Al Jouda napsal(a):

To bobš :
Samozřejmě i v těchto případech přísloví o těch jabkách platí ! Vezměte si příkladně poslance Bendu. Nebo bývalého premiera Topolánka. I rodiče současného premiéra byli pěkně zaháčkovaní v totalitním systému. Právě jsem zde četl na jednom blogu jeden diskuzní příspěvek, ve kterém autor uváděl současné politiky včetně působení jejich rodičů za komunistické totality. Přesně to sedělo!! Nikdo z nich nepocházel z normálních poměrů, všichni to jsou synáčkové a dcerušky, kteří měli co po rodičích zdědit. Kdyby se podařilo po roce 1989 tuto kontinuitu přervat, tak by to u nás vypadalo také trochu jinak ! To jsou ale kdyby........
02. 05. 2011 | 13:46

trouba napsal(a):

/vážení nadkolegové, s jakým vzorkem bude ta "odebraná dna" srovnávána ?/
02. 05. 2011 | 13:46

masha napsal(a):

To je zajimave:Nejvetsi nepritel lidstva klidne zije na pokraji Islamabadu v pevnosti za 7 metrovou zdi a oni ho nemohou najit 10 let?To pripomina nejakou bondovku...
02. 05. 2011 | 13:49

Kanalnik napsal(a):

trouba: vzal/a jste mi to z ust (klavesnice); to by musela mit CIA nejaky jiny vzorek Ladinovi DNA z minulosti
02. 05. 2011 | 13:49

Karel napsal(a):

A útok na twin-towers si zorganizovala americká vláda za pomoci CIA, aby mohla mirnixtirnix vést válku proti islámským neviňátkům. A přistání na měsíci byla jenom hraná šou, která měla zhruba 100.000-cům firem v USA a západní Evropě umožnit gigantický tunel do státního rozpočtu USA. Pokud jsem něco zapomněl, jistě mě zde a všudepřítomní chytrolíni doplní.
02. 05. 2011 | 13:50

elf napsal(a):

Obama se hezky ztrapnil,naletěl svým izraelským rádcům jak malej kluk.
02. 05. 2011 | 13:50

Igor napsal(a):

To Lůďa:
Vy jste me ted pobavil daleko vic... Ty opravdu angazovane, za kazdou cenu..., neberu moc vazne.. Ale ad 911.. vy proste bezhlave verite oficialni teorii (zduraznuji TEORII), ktera nebyla do dnesni doby prokazana (spise naopak a i sirokou odbornou verejnosti) a z ostatnich co pochybuji delate hlupaky... Galileo taky tvrdil, ze zeme je kulata a byl za to upalen... zamyslete se nad sebou, nad svym chovanim a schopnosti krytickeho mysleni... To nema nic spolecneho s prejimanim nazoru z mainstreamu. Jste clovek, nebo cvicenej linej pudl co vdecne skace kam pan hodi kost?
02. 05. 2011 | 13:53

r.m. napsal(a):

Rozhněvaný dav v neděli poté, co NATO bombardovalo sídlo Kaddáfího rodiny, zaútočil na západní velvyslanectví a kanceláře OSN v Tripolisu a vypálil je. Při útoku podle tvrzení Kaddáfího vlády zahynul druhý nejmladší syn Muammara Kaddáfího a tři jeho vnoučata. Rusko obvinilo západní alianci z překračování mandátu OSN, který autorizuje ochranu libyjských civilistů.
Rozhněvaní Libyjci vypálili britské a italské velvyslanectví - http://www.blisty.cz/art/58441.html
Zničené zastupitelské úřady byly prázdné a při požáru nebyla hlášena žádná zranění. Útok však zvýšil napětí mezi libyjským režimem a západními mocnostmi a donutil OSN stáhnout svůj personál z Tripolisu.
Letecké útoky NATO nezpomalilo útoky Kaddáfího sil na základny povstalců v západní části Libye. Misuráta se v neděli stala terčem silné dělostřelecké palby a podle místního medika zahynulo nejméně dvanáct lidí.
amíci chtějí Evropu ničit, po II. světový válce byla Evropa v troskách, USáci neměli konkurenci.
02. 05. 2011 | 13:53

TomášL napsal(a):

Trouba:

Třeba něco zanechal v Tora-Bora a poté se znaky s rodinnými příslušníky.

T.
02. 05. 2011 | 13:53

masha napsal(a):

Kanalnik:
Take zabili nejakeho dalsiho syna,to je ono?Zrejme zabijet syny je ted povinnost kazde demokracii,a vzorku bude dostatek!
02. 05. 2011 | 13:54

TQ napsal(a):

Lůďo, fakt jim všechno věříš? Podívej se kolem sebe. O co jde mocenským silám? Money, money, money… Thats all… Mrkni k nám do vlády - státní kasa pláče. Keby bolo toho, ze muzou ovladat svet, nad blizkym vychodem by letaly raketky s modryma ptakama nebo oranzovyma prouzkama… Tak hele podnikatelsky plan: Najdi bohatou zemi, nejlepe s ropou. Prosty chudy lid, ktery je v kazde zemi na svete, trosku naockuj proti sve bohate vlade. Lid se zacne bourit - no bodejt ne, kdyz jim to vsechno, byt pomalu, ale preci dojde… Zahraj si na zachranare a trosku je v tom boji za lepsi zivot podpor a to by v tom byl cert, aby trosku te ropy neukaplo, ze? Jak proste… Somalci ti kradou cele lode, ale tam USAaaa nezasahne. Procpak asi. Bo v somalsku nic neni…
02. 05. 2011 | 13:54

almost glossed™ napsal(a):

Karel: Zapomněl. O tom, jak několik chlapů odněkud z divočiny vyřadilo z provozu protiletadlovou obranu USA a celý Pentagon. To je také dobrá pohádka. Ale jsou lidé, co jí dosud věří...
02. 05. 2011 | 13:56

Fila napsal(a):

Chybí tady facebookové líbí se mi;)
02. 05. 2011 | 13:58

Igor napsal(a):

Jestli maji jeho DNA se nikdo nikdy nedozvi, ani to s cim budou ten udajny vzorek srovnavat... (ale delsi dobu ho platili, tak mozna... jo?) ani kam ho soupli a ani proc ho opravdu soupli do te vody a hned... Prej tradice... xD Me to prijde jak divadlo pro blbecky... infantilni stado poziracu hambacu.. Mlzi, lzou, vypousteji polopravdy... asi maji CISTE SVEDOMI a jsou velmi POCTIVI ti hlavouni v USAkove... BOA! Kdyz vidim co se deje u nas, nedelam si iluze o zbytku sveta, jsme lidi... lidi! ;-)
02. 05. 2011 | 13:59

xxx napsal(a):

Tak teď už mají USA skutečného nepřítele Kadáfího, tak fiktivního Aladina mohli nechat zemřít.
02. 05. 2011 | 14:03

masha napsal(a):

Igor:
Doku Umarova take uz zabijeli a identifikovali nekolikrat.
02. 05. 2011 | 14:05

Max napsal(a):

Ukažte fotku jak se radují v USA židi.
02. 05. 2011 | 14:08

Karel napsal(a):

Obama lže,potřebuje se udržet u moci a CIA potřebuje peníze tak je jim každá lež dobrá.
02. 05. 2011 | 14:10

masha napsal(a):

Karel:
To nic proti tomu ze v Rusku neustale raportuji o zniceni kavkazskych separatistu a bomby vybuchuji kazdy rok.
02. 05. 2011 | 14:15

dědek mirda napsal(a):

už tu chybí jen,že ho už vloni vypátrala ABL,a Bárta ho vydíral,neplatil tak to prodal Amíkům.
02. 05. 2011 | 14:18

TomášL napsal(a):

Drazí přátelé,

smrt Ládína byla povrzena pákistánským Talibanem a Jemenskou odnoží Al-Káidy.
02. 05. 2011 | 14:18

hoven napsal(a):

komunisti to věděli už včera. tak se shromáždili na letné, aby to oslavili.
02. 05. 2011 | 14:20

Občan napsal(a):

No nevím, podle zpráv to nevypadá na to, že by někdo jeho zabití popíral. A zprávy o jeho smrti nemizí - spíš naopak.
http://www.reuters.com/news

Ovšem je také pravda, že všechny jsou z doby kolem osmé ranní a od té doby nic...

Podle The Independent dnes NATO a zejména Cameron všude velmi potichu kvičí, že včerejší vražda Kaddáfího syna a vnoučat byla zcela v souladu s rezolucí OSN a že útok doopravdy nesměřoval proti Kaddáfího rodině a proti jemu osobně.
Je to hrozně divné, ale nikdo mu nevěří...
02. 05. 2011 | 14:20

TQ napsal(a):

…říkala CNN, NBC, CIA a Obama potvrdil, že mu to potvrdil zdroj blízký východu…
02. 05. 2011 | 14:21

Marta napsal(a):

A tak nějak vznikla legenda o Ježíšu Kristovi. Nakonec Bin Aladin vstane z mrtvých a bude se tady po světě za pár století prodávat jeho plátno ve kterém nechá otisk své hlavy.... Lidu stačí opravdu jenom kus žvance a šašek.
02. 05. 2011 | 14:22

masha napsal(a):

Smrt Bin Ladina ma podtvrdit predevsim jeho cetna rodina v Saudske Arabii.
02. 05. 2011 | 14:23

Občan napsal(a):

To TomášL:

Jj, také velmi věrohodný zdroj.
A já jsem osobně zavraždil Svatého Václava, Václava III., Msaryka a Klému Gottwaldů.
Amíci tu Al-Qaida nemít, tak by si ji museli vymyslet. Což také pravděpodobně už dávno udělaly :o))
02. 05. 2011 | 14:23

Občan napsal(a):

...Masaryka..., ...udělali...
02. 05. 2011 | 14:23

Marek Heinz napsal(a):

...počkáme si na analýzu DNA...

Tak to je hodně dobrý vtip. Kdo se domnívá, že USA disponují vzorky genetických kódů všech známých osob na světě, včetně teroristů, ať si sbalí ručník a pyžamo a hlásí se u Dr. Chocholouška.
02. 05. 2011 | 14:24

TQ napsal(a):

…ovšem v tom otisku nezanechá žádné stopy DNA, takže zase nebude s čím srovnávat…
02. 05. 2011 | 14:24

jozka napsal(a):

Marek Heinz:

To zajiste nikoli. jen svych zamestnancu :-)
02. 05. 2011 | 14:25

TQ napsal(a):

Džony, tys to vůbec nepochopil… :-))))))))))))))))))))
02. 05. 2011 | 14:27

honzi.k napsal(a):

Jen budu reagovat na hlasy, ze by k identifikaci pomoci DNA potrebovali nejaky originalni vzorek od bin Ladina. Jednak, pokud si vzpominam, s nim pred x lety spojene staty spolupracovaly, takze asi ani to by nebylo prilis tezke, a potom a to je dulezitejsi, neni potreba mit jeho vlastni DNA k porovnani. Minimalne jeden jeho syn je pomerne znamy a predpodkladam, ze parkrat uz mu jeho geneticky material byl odebran.To k duveryhodnemu porovnani bohate staci.
02. 05. 2011 | 14:27

TomášL napsal(a):

Občane

Existují lidi, kteří nikdy ničemu nebudou věřit, tak se chytají jakékoliv možné konspirační teorie po vzoru "tonoucí se stébla chytá", mezi které Vás -v této chvíli- počítám. :-)
02. 05. 2011 | 14:29

Kanalnik napsal(a):

srovnavat kult Ladina, ktereho znali po 9/11 po celem svete (stejne tak jako jej budou znat po dnesku, kdy podle zprav zemrel), s Jezisem Kristem, ktereho znala hrstka lidi, to je hooooodne mimo...
02. 05. 2011 | 14:30

Ládik!!! napsal(a):

Igor -
Galileo nebyl upálen, zemřel doma.
02. 05. 2011 | 14:33

masha napsal(a):

Proc neco srovnavat kdyz Obama to prohlasil za jasnou vec a cela Amerika se raduje,snad nebude kazit lidem radost a spolknut dalsi ponizeni?
02. 05. 2011 | 14:33

Max napsal(a):

TomášL

A proč by měl někdo něčemu věřit a už vůbec tisku, TV, a nějakýmu židovskýmu zaprodanci z USA. Důvěřuj, ale důkladně prověřuj.
02. 05. 2011 | 14:37

Marta napsal(a):

Bin Aladina znala stejna hrstka lidi jako Jezise, jenom masmedia nas zacla obeznamovat s jeho osobou (a to zda a kdo to byl, nebo je, zalezi jenom na nich co reknou, jakou pohadku nam opet namluvi). Historie a soucasnost se lisi jenom rychlosti sireni zprav. To co dostane konecny informovany, je naprosto podruzne.
02. 05. 2011 | 14:38

Max napsal(a):

Testy DNA měli židi udělány už v roce 2001, nyní se čeká až je v mikrovlce rozmrazí.
02. 05. 2011 | 14:39

TomášL napsal(a):

Maxi,

když už prezident USA nepočkal s oznámením ráno, tedy že se chtěl pochlubit co nejdříve, jedná se z mého pohledu o jednu z mnoha indicii, která zapadá do pravdivosti smrti Ládina.
02. 05. 2011 | 14:42

Ládik!!! napsal(a):

Testy už jsou potvrzeny. Ještě bude video z akce.
02. 05. 2011 | 14:42

masha napsal(a):

A stejne je to vse nejake divne,mocni sekaji dobrotu a deti na cucky v jednom kuse-novy vevoda Canterberisky odlozil libanky,Obama najednou zachranil svet a princ Harry urcite startuje vrtulnik na pomoc libyjskym povstalcum,Fukusima uz je zapomenuta halasem vyroci Cernobylu...No,a kdo rikal ze bude spatny rok?
02. 05. 2011 | 14:45

Max napsal(a):

Stejskale ty prostitute, proč mažeš pradu. hňupe zasranej
02. 05. 2011 | 14:51

Al Jouda napsal(a):

Když už nic jiného nezbývá, tak notoričtí Antiami alespoň tvrdí, že je fotka falešná:))))Blahoslavení chudí duchem......
02. 05. 2011 | 14:56

masha napsal(a):

Pane Stejskal:
Mne se zda,ze ty cisla nahore rostou v geometricke rade,nemate poruchane pocitadlo?
02. 05. 2011 | 15:00

stejskal napsal(a):

Prorože jsem "hňup zasranej", pane Maxi.

A pak trochu také proto, že o Vaše spamy ani vulgarismy nemáme na těchto stránkách zájem.

Hezký den.

Libor Stejskal
02. 05. 2011 | 15:01

stejskal napsal(a):

Nikoliv, paní masho,

čtenost z hediska mých zkušeností odpovídá čtenosti srovnatelných textů na srovnatelné téma se sorvnatelmým umístěním na titlní sraně Aktuálně.cz a Centrum.cz.

Hezký den.

Libor Stejskal
02. 05. 2011 | 15:03

jozka napsal(a):

Al Jouda, jenze ona falesna. Krome toho je ta montaz dost zfusovana :-)
02. 05. 2011 | 15:03

Lenka napsal(a):

STEJSKALE - poprvé v životě jste se sám objektivně zhodnotil - a jen tak mimochodem - opravdu vám nevadí, že se vás mnozí lidé štítí ?
02. 05. 2011 | 15:04

protonda napsal(a):

hoven,Ty nejsi hoven ,ale trochu jiná modifikace tohoto slova.Bin Ládin a Al-kájdá už v osmdesátých letech proti komoušům(konkrétně proti SSSR a jejich spojencům) BOJOVALI. Proti komoušům,ne s nimi !!! Bin Ládin byl cílevědomě zaškolen k válčení proti "zlým okupantům ze SSSR" americkými agenty a vojáky.Proč by za něj měli socdemáci a komouši truchlit ? Máš to v tom ptačím mozečku hodně pojeb.né,co ?
02. 05. 2011 | 15:09

stejskal napsal(a):

Nevadí, paní Lenko,

zejména mi nevadí, že se mě štítí lidé, kteří mi nadávají do Židů, Cikánů, cenzorů... no, prostě kteří se mne (či někoho jiného) za každou cenu snaží nějak hrubě urazit. Mrzelo by mne to u lidí, se kterými se dle mého dají vyměňovat zajímavé názory. Tam bych měl dojem, že třeba o něco přicházím (například o ty jejich zajímavé názory).

Hezký den, A hodně pohody.

Libor Stejskal
02. 05. 2011 | 15:11

orinoko napsal(a):

Hňupové v Emerice oslavovali před Bílým domem. Prý. To jsou na tom hodně zoufale. Největší státní terorista světa se svojí digitální a pancéřovou pěstí 10 let honil soukromého teroristu. A to ještě nevíme , jestli si ho státní terorista nestvořil k obrazu a účelu svému. Kdo má na svědomí souhlas s demolicemi na Manhattanu 11.9.2001? Tyto řízené demolice nemá na svědomí Zlý Ládík, nýbrž Zlý Amík.
Kontext časování je jasný , Zlý Ládík údajně skončil v moři, kromě emerické výrobny lži není k dispozici nic konkrétního ... a už zůstává jenom praxe , že americká War Pigs /Black Sabbath - Paranoid/ na někoho ukáží prstem , třeba na papeže , a pak klidně vybombarduje Svatý stolec i se stolicí.
Číňani jim teď pravdoláskově dali pohulit , zač je toho loket na tabuli s lidskými právy.
02. 05. 2011 | 15:19

trouba napsal(a):

/vážení nadkolegové, kteří jste seriozně reagovali na můj dotaz stran srovnávacího vzorku dna, děkuji/ avšak žádný zanechaný vzorek, natož pak srovnání s rodinnými příslušníky, i kdyby nějaké bylo, neobstojí/ musí jít o řádně odebraný vzorek z bukální sliznice, případně tělních tekutin, či tělních tkání identické osoby/ jinak se pohybujeme stále v rovině spekulací/ je to dobré pro běsnící davy, objektivně to není k ničemu/
02. 05. 2011 | 15:20

eeeee napsal(a):

bilderbergssss
02. 05. 2011 | 15:29

TomášL napsal(a):

trouba

Myslím jsi, že mají vzorky DNA, jinak by neposílali vzorky na analýzu DNA. A konečně, prezident USA jsi s touto významnou zprávou musí být jistý, jinak by nevystoupil na veřejnosti.
02. 05. 2011 | 15:32

jozka napsal(a):

TomasL:

jo jo, ja si pamatuju na jednoho, co si byl tak jisty temi irackymi ZHN, ze vystoupil taky na verejnosti. Ta naivita, to je vekem?
02. 05. 2011 | 15:35

546531 napsal(a):

Můj osobní názor je ten,že vlastně žádný Usama Bin Ladin neexistuje.Viděl jsem na netu pár jeho fotek a pokud je porovnám ,tak ta podoba se docela mění.Podle mě je to jen smyšlená osoba CIA ,aby USA měla důvod napadnout Afghanistán.Ostatně i kolem slavného jedenáctého záři je docela dost nejastností.Doporučují shlédnout fil Duch doby první díl.
02. 05. 2011 | 15:40

dedo napsal(a):

Bin Ládina zabyjeji kazdé dva týdny a potvrzují DNA a jeto odpověd na bombardovaný libii syna a vnučata Kadáfiho,,,,,,,
02. 05. 2011 | 15:41

TomášL napsal(a):

Jožka

Koukni na odkaz: http://www.fbi.gov/wanted/wanted_terrorists

a přečti si to co je ve červeném rámečku! ;-)
02. 05. 2011 | 15:43

jozka napsal(a):

TomasL:

Ehm... a co jako? Tenkrat taky byly druzicove snimky zarucene pravych laboratori :-)
02. 05. 2011 | 15:47

Dočekal napsal(a):

Před chvílí jsem dal řeč s jedním svým přítelem, bývalým vojákem z povolání.
On vyjádřil názor, že ten šaškec kolem Usámy bin Ládika (bez vykřičníků) se děje hned z několika důvodů. Jednak se tím má zakrýt ten průšvih v Libyi, kdy vojska NATO prokazatelně bombardovala civilní budovy, hlavně to má ale přinést politické body Barracku Obamovi, takto prezidentu USA, jehož popularita u občanů klesla pod kritickou mez. Vedlejším efektem (možná dokonce tím hlavním) bude prohlášení, že USA slavně zvítězily nad terorismem a mohou tak snížit počet svých vojáků v Afghanistánu.
Tady mám velkou obavu z toho, že představitelé současné vládní koalice v nejbližší době předstoupí před televizní kamery a s ustaranými výrazy v obličejích sdělí národu, že je třeba navýšit počet našich vojáků v "mírových" kontingentech daleko za hranicemi naší vlasti. V Afghu se zkrátka bojuje za Prahu!

A protože mám jako zvukovou kulisu puštěnou stanici ČT 24, musel jsem se usmát nad dvěma skutečnostmi. Nejprve nad tím, jak tuto situaci popisoval "bezpečnostní expert" Ándor Šándor. Podruhé jsem se usmál při představě, jak asi dopadne ten chudák redaktor, který odstranění Usámy bin Ládina nazval (mimochodem velice správně) vraždou. Vsadím boty, že tenhle chlapec si už v páně Janečkově Veřejnoprávní "Rudý palcát" televizi ani nepípne.
Hlavně že nám stále dokola ukazují rozostřené snímky nějaké budovy a pořád zdůrazňují, že ta vila stála dvacet milionů. Podle této informace byl ten bin Ládik proti takovému panu Krejčířovi docela žabař.
No nic. Nezbývá nám než vyčkat věcí příštích. Možná nám naše Veřejnoprávní ČT ukáže celou tu šroubovici bin Ládikovy DNA. Ani bych se tomu příliš nedivil.

O čem ale nepochybuju ani náhodou, tak to je to, že nick hoven u toho ze samého blaha zahýká nahlas.
02. 05. 2011 | 15:48

Leon napsal(a):

Nevěřím tomu,že dostali bin láďu a kdyby přeci jenom ano,tak by se amíci a kapitalisti měli na co,těšit.Poprava bina by rozhodně neprošla jen tak a jestli ho opravdu dostali,tak se dá očekávat,že přijde takovej mazec,že se z toho američani a ti,kteří po něm šli,doslova po-erou.Hlavně,aby mstitelé netrestali nevinné lidi,ale jenom ty,kteří ho zabili.Já se do toho nechci míchat,myslím tak, nějak po vojensky,ale kapitalisty nemám rád,škodí nám a nikdy se s kapitalismem u nás nesmířím,je to hydra.Ta hydra se musí zadusit,jako drak,usekat mu všechny jeho zlé škodlivé hlavy.Ve škole nás kdysi učili,že kapitalismus je škodlivina,vykořisťování člověka člověkem.Žiju v tomto systému od roku 1990 a musím to, jen potvrdit.Čeští pravičáci,kapitalisté jsou gauneři,vše je u nich založeno na velké zlodějině a podvodu.Ať se jedná o velkou politiku,nebo o podnikání.Klausovi,,divoké,, privatizace,to byl zločin minulého století,velko tunel,velko podvod a od toho se tu všechno odvíjí.Jak všichni popřevratoví vládní a krajští politici,tak velko podnikatelé,rozkradli od roku 1990 vše státní,jak státní majetky,tak i finance.Formou vládních reforem má prostý občan Č.r. za ně ze svého zaplatit to,co oni ukradli a zničili.Škody přesahují několik bilionů korun.Potřebovali bychom tady u nás taky nějakýho binbo ládina,aby tu udělal konečně pořádek,aby ta demokracie a spravedlivý sociální stát nebyl jen na papáře,jak tomu v sočasné době je.Aby potrestal popřevratové zloděje,podvodníky,Grosse,Bartáky,Drobily a znárodnil státní majetky,které byly rozkradeny.Aby nám ,,nadělil,, slušného prezidenta,ne privatizačního divokého mqafiána a zloděje per za kterého by se národ nemusel stydět.V naší zemi i ve světě je mnoho zla a nespravedlnosti a kapitalisté chtějí být vždy viděni,jako ti,kteří mají vždy pravdu,ti slušní.mají pravdu,ale jenom tu svou,která jim vyhovuje.Doufám,že to,byla kachna,že bina zabili,to by se pak nikomu v klidu nežilo.
02. 05. 2011 | 15:59

Linuxový otaku napsal(a):

Hezký obrázek z 2ch jak ze dvou různých záběrů dvou lidí udělal někdo mrtvého Usámu:

http://www.sankakucomplex.com/2011/05/02/2ch-do-we-know-its-osama-all-foreigners-look-alike/
02. 05. 2011 | 15:59

Lenka napsal(a):

STEJSKALE - stále více a více se projevujete jako naprostý primitiv - nadávám do židů ? - já jen konstatuji fakt že jste žid, což vy popíráte, jako ostatně většina židů zde v diskusích - asi doma nemáte zrcadlo - a neživíte se snad cenzurou ? - živíte ! Vám není potřeba nadávat, stačí co jste - stejná sorta lidí, která dnes tak bujaře oslavuje údajnou smrt jednoho muslima !
02. 05. 2011 | 16:01

Maximus napsal(a):

Dovolil bych si upozornit, že pán psavší sem pod nickem Max nemá nic společného se mnou.
02. 05. 2011 | 16:04

ld napsal(a):

Maximus,

to bylo dobré upozornění na to, abych si v úlevě oddechl...
02. 05. 2011 | 16:05

Smutná planeta napsal(a):

jeden muj známý američan, říká, že je to celé hovadina, že se tomu nedá věřit ani písmeno. a výsledky DNA?? to má dokázat co?? že jsme idioti, kteří tomu maj uvěřit? čemu? DNA si nakreslím v kompu taky. Navíc mě zklamali, protože jsem slyšel že prej ladin umřel v 2002 na zdravotní problemy. Každopádně Ladin je macher jestli přečůral nejlepší monitorovací techniku USA,aby zničil dva baraky(studoval jsem statiku a podle mě ty baraky nemohly spadnou ani po zadahu letadla).
02. 05. 2011 | 16:12

Maximus napsal(a):

Id. dík, občas jsem reagoval na svůj příspěvek zkráceným Max, ale dnes pod tímto nickem zde působí
někdo jiný. Myslím, že by měly být jako dříve uváděny IP adresy i když samozřejmě někdo používá více adres
nebo např. proxi servery část adresy po novém příhlášení účastníka se mění. Faktem ovšem je, že IP adresa u většiny lidí je dlouhodobě stejná pokud ji provider nebo správce wifiny nezmění. S p.Stejskalem jsem měl také menší neshody, ale tuším, že snad v poslední době nemáme spolu problém. Měli bysme se snažit všichni zachovat vzájemně slušnost i když ono to je někdy velmi obtížné nenechat se vytočit.
Pěkný den všem!
02. 05. 2011 | 16:15

i-sa napsal(a):

Necekejte na media, ptejte se me: Fotku jsem videl v 09.16 "kluci to s fotosopem dost prehnali", rekl jsem si a ulozil do depa vyznamnych kuriozit. A ted tady ctu, jak jsme nas nechali napalit. Proc mi sakra nekdo nezavolal!? /Media Fck.../.
02. 05. 2011 | 16:17

Eva- beag beet napsal(a):

Vazeny b....,
pokud vam unikl fakt, ze nekolik clenu rozvetvene rodiny bin Ladena zije v USA a tutiz neni zadny problem si vzorky DNA ziskat.
A pro ostatni co se podivuji a zesmesnuji fakt, ze Laden byl pohrben do more. Na rozdil od ceskych neznabohu, Americane respektuji nabozenstvi druhych a proto pohrbili bin Ladena do 24 hodin, podle muslimskeho zvyku. No a do more proto, protoze chteli predejit novemu poutnimu mistu.

Mne az mrazi, kdyz ctu tu ohromnou nenavist vuci USA a jsem presvedcena, ze je to pozustatek socialistickeho skolstvi a ruznych socialistickych skoleni.
02. 05. 2011 | 16:22

stejskal napsal(a):

Dobrý den, pane Maxime,

na neshody s Vámi si nepamatuji, ale to není důležité (občas se mé zásahy nelíbí jednomu, jindy druhému, tak to prostě chodí).

Nicméně ty IP adresy skutečně vůbec nic neřeší. Prakticky neexistuje člověk, který by neustálě používal jednu pevnou IP. U drtivé většiny lidí navíc zjistíte jen to, že sem přicházejí přes proxy server a adresy se jim mění (o anonymizérech ani nemluvě).

Zobrazování IP adresy zmizelo jako nezamýšlený efekt jednoho IT zásahu do systému. Nicméně zcela upřímně říkám, že mi to vůbec nevadí. Odpadly takové ty příspěšvky "koumáků", kteří se snažili zjistit, kdo je kdo a pak zde různé domělé či skutečné identity zveřejňovali (sami samozřejmě skryti anonymitou). Nechybí mi to, tyto stránky tu nejsou proto, aby se zde lidé takto denuciovali.

Libor Stejskal
02. 05. 2011 | 16:26

Kanalnik napsal(a):

Pro Al Joudu a ostatni, kdo si mysli, ze fotka neni falesna:

http://www.guardian.co.uk/world/2011/may/02/osama-bin-laden-photo-fake
02. 05. 2011 | 16:27

Maximus napsal(a):

Panu Stejskalovi.
Dík za odpověď a vysvětlení.
02. 05. 2011 | 16:31

jíra napsal(a):

Takovéto krajní řešení se mi moc nelíbí, ale už ten konflikt zřejmě zašel moc daleko. Dokonce se mezi fakta připletla i falešná fotka. Je to sice konflikt se silami odhodlanými použít i extrémní prostředky včetně velkých atentátů na mnoha nic netušících civilistech zároveň, ale pátrací akce po něm působily podobně, jako v antických dobách spor mezi Římem a Kartágem, kdy poraženého vůdce Hannibala také honili Římané po celém tehdy známém světě, tehdy ale vůdce nikoli spíš už jen duchovního.

Od politiků, kteří by se rádi řadili mezi ty významné, bych se rád dočkal především jiného tónu než oslavných ód. Asi je to i pro ně ještě příliš čerstvé. Až si ale lidé tuhle zprávu přeberou, měli by se zabývat tím, co bude dál. Viděl jsem úvahy, kdo ho asi nahradí. Ale mnohem podstatnější a nadějnější, než ptát se, kdo ho nahradí, je něco jiného. Cožpak západní převážně křesťanský svět potřebuje hledat paradoxně nepřátele? Nepomáhá ho tím i vytvářet?

Především doufejme, že snad bude víc prostoru pro vyrovnanou muslimskou osobnost, přijatelnou pro všechny muslimy. To by mohla být dobrá zpráva i pro svět. A taky pro odkaz aktuálně blahoslaveného Jana Pavla II., neboť ten se snažil zmírňovat ve světě napětí i vůči muslimům a dodnes tuhle nadčasovost mu má leckdo za zlé.
02. 05. 2011 | 16:51

honolulu napsal(a):

Slysel jsem vcera v noci projev naseho presidenta (v Ohiu, ne v Honolulu).
Neumim si predstavit, ze by to mohla byt lez a nevim, co by tim nekdo mohl sledovat.
Po jeho projevu lide v New Yorku a Washingtonu D.C. vysli do ulic a projevovali velkou radost. Nekteri spivali nasi hymnu a jini i Amazing Grace. (Hymnu Krestanu).
V mem okoli se lide veselili az do 3 hod. do rana.

To, ze toho super vraha nevinnych zastrelili me udelalo velkou radost !

Fotka na kterou se divate je stara 6 let a vysla nekolikrat. Ucelem zverejneni fotky bylo asi to, aby terorista prestal byt hledan.

Zasnu nad vasim silnym anti-amerikanismem. Tato zeme (USA) je jedina zaruka, ze nezijete jako uplni otroci.

Za vasi PODRBANOU ekonomii a za vas materialni nedostatek hledejte vinu u tech z vas, kteri zvolili na mista zodpovednosti, nezodpovedne a nekvalifikovane.

Kdyby jste pozadovali vyuctovani a neklaneli se diplomum, tak by jste meli lepsi zivot vy stredoveci nevolnici.
Vase okovy jsou ve vasich palicich.

"Brezneve, ty ruda potvoro. Kdybys neprisel, (68) tak bych sedel na riti na Smichove a mel maly cesky mozecek a brejle se
spatnymi dioptriemi, abych videl do sveta. Brezneve, ty ruskej okupante, DEKUJI TI" !

Vam neni pomoci, proto budete nosit burky !
02. 05. 2011 | 17:02

Tom napsal(a):

Pohřbili ho v Afganistánu do moře...??? Jak ho tam dostanou to moře do toho Afganistánu??? :-DDD
02. 05. 2011 | 17:09

král napsal(a):

tak ještě kaddafího, at je to vyvážené. jeden islámský fanatik a soukromý terorista, druhý točící se korouhvička bez skrupulí a terorista státní.prý se ale neměli rádi.
02. 05. 2011 | 17:09

hoven napsal(a):

dočekal,
američani nemusí sejmutím ladina zakrývat průšvih v lybii. protože američani už v lybiji nikoho nebombardujou. tam to předali francii a británii. to je válka sarkozyho a ligy arabských států.
02. 05. 2011 | 17:10

Kanalnik napsal(a):

honolulu

jen poznamka - podrbanost kterekoli zapadni ekonomiky se odviji predevsim od principielni podrbanosti ekonomiky USA, ale to jste si jeste asi nestacil vsimnout tak, jak mnoho jinych lidi;

vase US-centristicke mysleni je taktez myslenim v iluzi, stejne jako tech, kteri jsou zaprisahle anti-amerikanisticti; skutecnost neni reprezentovana ani jednou z techto extremnich stran pomyslneho 'sporu'
02. 05. 2011 | 17:11

orinoko napsal(a):

Nejlepší je, když emerických soudruhů se zastávají Češi způsobem, který připomíná líbánky Brežněva s Husákem. Právě těch Emeričanů, kteří z Česka znají akorát výrazy "Hejvl" a Jugoslávie. Do té těžce většinově umisťují Česko. Naprostá většina Emeričanů v životě neopustila Spojené státy , o světě vědí zhusta kulové, nemálo jich nemá ponětí , kdo je v Emerice prezident , Mercedes považují za emerické auto, všechno žrádlo v Emerice je sladké, dokonce i mouka, a televize je pro ně oltář. Co se v ní řekne , to je pravda. - Jak za Přemysla Totáče u nás.
Nejvíc pak já osobně miluji Čechy , kteří sovětskou řiť urychleně vyměnili za emerickou ... a nepochybují.
02. 05. 2011 | 17:12

Eva- beag beet napsal(a):

Smutná planeta napsal(a):
jeden muj známý američan, říká, že je to celé hovadina, že se tomu nedá věřit ani písmeno. a výsledky DNA?? to má dokázat co?? že jsme idioti, kteří tomu maj uvěřit? čemu? DNA si nakreslím v kompu taky. Navíc mě zklamali, protože jsem slyšel že prej ladin umřel v 2002 na zdravotní problemy. Každopádně Ladin je macher jestli přečůral nejlepší monitorovací techniku USA,aby zničil dva baraky(studoval jsem statiku a podle mě ty baraky nemohly spadnou ani po zadahu letadla).

Bin Ladina DNA byla porovnana s DNA jeho sestry ktere zemrela v bostonske nemocnici na rakovinu.
A asi jste pri prednaseni statiky hodne chybel.
http://architecture.about.com/od/disastersandcollapses/a/twintowerfall.htm

http://www.newyorkarchitecture.info/Building/442/The-World-Trade-Center.php
02. 05. 2011 | 17:15

Eva- beag beet napsal(a):

Tom napsal(a):
Pohřbili ho v Afganistánu do moře...??? Jak ho tam dostanou to moře do toho Afganistánu??? :-DDD
02. 05. 2011 | 17:09

Cetl jste v Afganistanu do more a nebo pouze do more? Dost podtatny rozdil, ze?
02. 05. 2011 | 17:18

hoven napsal(a):

protonda,
komunisti tady před rokem 89 školili arabský teroristy. ladin jim určitě musel být sympatický. čssd tak trochu pořád neví, kam vlastně patří. myslim, že se jim nějak zalíbilo, jak je komunisti věšeli a pořád se snima chtějí paktovat.
02. 05. 2011 | 17:19

Eva- beag beet napsal(a):

orinoko napsal(a):
Nejlepší je, když emerických soudruhů se zastávají Češi způsobem, který připomíná líbánky Brežněva s Husákem. Právě těch Emeričanů, kteří z Česka znají akorát výrazy "Hejvl" a Jugoslávie. Do té těžce většinově umisťují Česko. Naprostá většina Emeričanů v životě neopustila Spojené státy , o světě vědí zhusta kulové, nemálo jich nemá ponětí , kdo je v Emerice prezident , Mercedes považují za emerické auto, všechno žrádlo v Emerice je sladké, dokonce i mouka, a televize je pro ně oltář. Co se v ní řekne , to je pravda. - Jak za Přemysla Totáče u nás.
Nejvíc pak já osobně miluji Čechy , kteří sovětskou řiť urychleně vyměnili za emerickou ... a nepochybují.

Ta zamena Jugoslavie s Ceskoslovenskem uz je trosku trapna, nemyslite?
orinoko, vy zijete ve statech a nebo tohle vsechno, znate z vykladani? Ja zde ziji nekolik destek let a to co pisete, klidne mohu nazvat, blaboly neznaleho b.....
02. 05. 2011 | 17:23

camponotus napsal(a):

K prohlášením amerických prezidentů je třeba být opatrný, ne vše co se na nich třpytí je zlato. Bush stále tvrdil: "Saddám Husajn má chemické zbraně a my to víme!" A věděl ho..., jen USA před celým světem blamoval a mystifikoval. Husajn kromě deodorantů a postřiku na vši žádné jiné chemické prostředky hromadného ničení neměl. Já bych se naopak zabití Usámy obával, vždy, když byl někdo z vedení Al Kájdy zraněn, nebo zabit, tak se někde na Západě hromadně vraždilo jako odveta. Jak se říká, kdo s čím zachází, tím schází. Rusové to měli do Afhanistanu blíž a šli od toho, protože dostali rozum. V USA dosud rozum nikdo nedostal a tak se bude permanentně zabíjet na Východě i na Západě. A samozřejmě i čeští lidoopi v khaki se přiživí.
02. 05. 2011 | 17:29

orinoko napsal(a):

Tak nevím, jestli někdo netahal Alabamu za moudí. Aby to celé nakonec nebyla jeho obrovská blamage. Ovšem i blamage Aktualně. Ten sitkom na titulu - krok za krokem , a chirurgickým řezem.
A těch naivek , co tu mává pruhy a popruhy, Sametový Býk by měl radost.
02. 05. 2011 | 17:29

orinoko napsal(a):

Eva big beat, vy žijete kde? Největší emerické pařezy jsou na Středozápadě. Koltová melasa. Jak říkají v Los Angeles New Yorku a je častují obráceně?
Jedna věc je Hollywood a druhá emerické reálie. Všechno na dluh. Hypotéky , půjčky , 10 karet na osobu , to se nám to žere a chlastá na dluh. Nebo to snad není pravda?
Miluju tě, já tebe taky. To bude dobrý , slibuju. - Tak tohle je Emerika.
A to ještě Britové častují Emeričany výrazem - village people.
02. 05. 2011 | 17:39

n.o.s napsal(a):

1. kdo bude nový USAma
2. jak se představí
3. kdy

bude to nejspíš někdo z Íránu aby byl důvod pro válku s ním, musejí tu válku nějak odůvodnit takhle ohrožovat "Vyvolený Národ"
bude to nejspíš něco velkého
bude to nějak souviset z židy (to na White Trash aka WASP platí nejvíce) přeci jen

"...and if we reject Israel, then there is a curse that comes into play."

takže asi tak
02. 05. 2011 | 17:55

Tomáš Jednoduchý napsal(a):

At je to jak chce , mrtvola by byl hezká , to zase jo... :o)))
02. 05. 2011 | 18:11

n.o.s napsal(a):

pich

myslíte něco jako Nanebevzetí Páně USAmy, inu je to možné, jednou budou tvrdit že trpěl za naše hříchy, na druhou stranu proč ne, když může být božím synem žid proč ne Arab.

nemám pochyb že by tomu většina populace během pár let uvěřila
02. 05. 2011 | 18:13

stejskal napsal(a):

Dobrý den,

smazal jsem dva hrubě urážlivé a vulgarismny obsahující texty, neboť ty jsou v rozporu se záměrem našich stránek, tedy poskytovat prostor pro věcnou a korektní debatu.

Děkuji za pochopení.

Libor Stejskal, editor blogů
02. 05. 2011 | 18:22

honolulu napsal(a):

Orinoko,
zadna skupina lidi nerepresentuje Ameriku ! Rozhodne ne ti, kteri jsou zadluzeni az po usi. Zde ja kazdy panem, STRUJCEM sveho osudu. Kdyz je nekdo hloupy a nadela dluhy, tak zije v bide. To, co delate je GENERALIZACE.

Nektere americke jidlo je preslazena a presolene. Nekomu to chutna nekomu NE. Osobne to nejim, stejne jako nejim hamburgry.

Vy mate moznost si vybrat ve vsem. Prosim Vas v jakem cernozskem PAJZLU nakupujete ? Vzdyt z toho natahnete brka.

Mercedes je predrazene auto, ktere se bud dovazi, nebo vyrabi v Alabame. Mel jsem jedno znich. Rozhodne jsem nebyl uchvacen...
Vim o lepsich.

To ze Amici ve vetsine nejezdi ven ze statu je pravda. Muze Evropa nabidnout tolik krasy jako severni Amerika ? Rozhodne NE, uz kvuli prelidnenosti. Presto je hodne tech, kteri jedou do Evropy ze zvedavosti. Take nekteri inklinuji k jizni Americe, (mladi, kvuli sexu) a Australii, kvuli plazim.

Ekonomie : Momentalne ve spatnem stavu. Nezamestnanost je vysoka. To proto, ze kapitalismus ustoupil levicovym utopiim. Krize vznikla u nas. Rozhodne ne kvuli bankam, ale DIKTATU, ktere banky dostaly od levicovych utopistu.

Islam = rozpinavost, fanatismus, neschopnost se adoptovat zemi do ktere se nastehuje. Hledani konfrontace, povysenost, krutost.
Proto Amerika nadrzuje Zidum a Israeli. Fandim jim take, i kdyz jsem KATOLIK.

Kapitalismus znamena zit a nechat zit. Musi byt regulovan zakony (Labor Law). V Cesku to je nejak jinak, coz neni chyba kapitalismu vy nacervenali pobloudilci, ale vase, protoze ty zakony nemate ! Tak hledte, aby jste je meli a nenadavejte Americe, ale trdlum co donekonecna volite znovu a znovu.

UZ starej Metternich rikaval: "Co Cech to prdolizek a nebo zly pan". Zdravi vas cistokrevny reprezentacne vyhlizejici Cech ze Smichova a na udobreni vas vyziva, aby jste si s nim zaspivali hymnu vasi vrchnosti :..... "Ctyri mysi v jedne dire, jedna druhe pr-el lize... Oh, pan Stejskal se mi zjevil na Comp. a prisne se tvari... Ahoj, utikam. (A snazte se prijet na dovolenou) !!!
02. 05. 2011 | 19:02

stále rebel napsal(a):

A co na to Hrad?

"Praha - Zástupce vedoucího Kanceláře prezidenta republiky Petr Hájek zpochybnil oficiální verzi úmrtí Usámy bin Ládina. Informoval o tom dnes server Parlamentní listy.cz. Bin Ládinův život i jeho úmrtí jsou podle Hájka pouze mediální fikcí. Vicekancléř, který je považován za jednoho z nejbližších spolupracovníků prezidenta Václava Klause, dlouhodobě zastává názor, že teroristické útoky v USA z 11. září 2001 mohly zorganizovat tajné služby USA"
02. 05. 2011 | 19:03

honolulu napsal(a):

Tak komu ta hromadna vrazda (9/11), nevinych lidi vyhovovala ? Mohl by se nekdo zeptat pana Vicekanclere ?

(Velmi rad se hadam. Byl jsem v minulem zivote pavlacovou hubatou klepnou. Musim z domu, ale vecer si to vynahradim).
02. 05. 2011 | 19:12

stále rebel napsal(a):

„Islámští duchovní kritizují vhození bin Ládinova těla do moře. Pohřeb označili za ponižující opovrhování učením islámu. Muslim má být po smrti uložen do země s hlavou směřující k posvátné Mekce. Vhození těla do moře sice možné je, ale jen ve výjimečných případech - například když nebožtík vypustí duši na lodi.“
http://www.lidovky.cz/ladinuv-pohreb-potupil-islam-tvrdi-duchovni-f31-/ln_zahranici.asp?c=A110502_173709_ln_zahranici_jv
02. 05. 2011 | 19:20

Cestovatel napsal(a):

stále rebel:

Hradní šašek Hájek, co není z opice, věří konspiračním teoriím. To ukazuje jeho hloupost. On věří té hloupé antiamerické propagandě že CIA zabíjela vlastní občany. K čemu by to podle Hájka bylo, když do Iráku mohli vtrhnou kdykoliv vzledem k tomu, že tam vládl všemi nenáviděný diktátor.
02. 05. 2011 | 19:34

orinoko napsal(a):

orinoko napsal(a):
Je jenom otázkou času, kdy a jak se začne drolit oficiální verze likvidace Zlého Ládíka stejně jako se drolila až se úplně sesypala oficiální verze 911. Do Pentagonu nenarazilo letadlo. V Pensylvánii došlo k anihilaci trosek letadla. Nad New Yorkem to 11. září 2001 bylo jak na leteckém dnu. Na fotkách i na videozáznamech jsou letadla , ke kterým se nikdo nikdy nepřihlásil. A vždycky ve chvílích nárazu nebo kolapsu. Pád obou věží byla řízená demolice , což dokazují i nové záběry na webu. Nově jsou k vidění výbuchy u paty budovy těsně před kolapsem jedné z věží.
Ten , kdo spustil světový kolaps 911 , ten také drží manuál k současné kampani, která skončí tak rychle , jak rychle byla spuštěna.
02. 05. 2011 | 19:34
02. 05. 2011 | 19:41

vasja napsal(a):

Bin Ládin je hotovej a ještě teda pan Dočekal.....ten má ale mnohem víc tváří.
Ještě víc, než vysokejch škol.
02. 05. 2011 | 19:44

Ing. N. napsal(a):

Prezident Obama udělal chybu, když povolil zastřelení bin Ládina (pokud ještě existoval) a jeho okamžité pohřbení v moři. Pokud by to bylo řešeno transparentním způsobem, určitě by ve světě stoupla pošramocená důvěryhodnost v politiku USA a nevynořily by se žádné konspirační teorie. Bin Ládin měl být zajat a postaven před Mezinárodní soud v Haagu, aby se zjistilo jakých zločinů se dopustil.
02. 05. 2011 | 19:54

Pepa Řepa napsal(a):

Honolulu
co tady děláte?
To je sestava, ta se jen tak nevidí. Jeden vypatlanec vedle druhého (až na pár bludných výjimek).

Tady se panečku slétla elita antiamerikamistů a užitečných idiotů jako na mucholapku.
Radím dobře-kolego- honem pryč.
:-))))
02. 05. 2011 | 19:54

Pepa Řepa napsal(a):

Ještě chybí do sestavy jedenáctý Hovorka.
Asi se zasek u Křižíkovy fontány.
Svátek práce je nutno řádně oslavit.
02. 05. 2011 | 20:14

Petr Havelka napsal(a):

Pane Pepo Řepo,

a to tu ještě chybí hradní mudrc Hájek :)
02. 05. 2011 | 20:22

orinoko napsal(a):

Pepek Řopík - reli-kvik od WTC7.

Magnus Maximus - 2. 5. 2011

Správně Tribun. Právě jsem kdesi kdysi četl, že pro vyvolání bud třetí světové války či války s Iránem bude zapotřebí opravdu, ale opravdu velký teroristický útok bud v Evropě či opět v USA. A právě tato dnešní událost by mohla být tím spouštěčem, tou záminkou. I kdyby tu odvetu měla spáchat CIA, Mossad či jiná tajná služba. Nic se neděje náhodou ani načasování této zprávy. Světová ekonomika je v řiti jak píší například zde : http://www.pro-investory.cz/aktuality/neco_se_deje/ . Zkrátka něco se děje, resp. začalo dít ...
02. 05. 2011 | 20:25

Petr Havelka napsal(a):

Pane orinoko,

Vy jste klasický příklad "Mnoho internetu má vliv na duševní zfraví"
02. 05. 2011 | 20:29

orinoko napsal(a):

Nazdar, kádrováku. Tak co ten zflikovaný ksicht Zlého Ládíka , co mééédia pustila do tvojí trouby. Žádný problém? Nic k tomu nemáš? Opravdu věříš , že emerický bomber hodil jeho tělo do moře? Co tě zneklidňuje? Že se blíží válka? Ani se nedivím. Ty na ní nejseš připraven zcela určitě. A na tu emerickou už vůbec ne. A krize také není žádná, že?
02. 05. 2011 | 20:49

jíra napsal(a):

Tom
"Pohřbili ho v Afganistánu do moře...??? Jak ho tam dostanou to moře do toho Afganistánu??? "

Bazírovat na takových detailech v té euforii davů... Ale jinak dobrý postřeh. :)

Teď jde ale hlavně o to, zda místo ještě větších obav, co kde zase chystají, se dočkáme už spíš uklidnění, pokud by to vyneslo na výsluní umírněnou muslimskou duchovní osobnost.
02. 05. 2011 | 22:20

Pepa Řepa napsal(a):

Jíro
asi jim vypad, když ho vezli do Bílého domu.
To se někdy stává.
02. 05. 2011 | 22:47

Ramat napsal(a):

Pohřbili ho do moře v Americe musiš poslouchat ušima.z duvodu aby nebyl jeho pomnik poutnim mistem
02. 05. 2011 | 22:59

honolulu napsal(a):

Pane Pepa Repa,
Amerika jasa a JA TAKE ! Je vsak u nas i velka pohotovost. Pristavy a letiste se hemzi lidma v uniforme. Nektere uniformy ani nepoznam.
A kazdou hodinu vychazi nejaka nova detailni sprava.
(Byl jsem na letisti vratil jsem se pred hodinou).
Neverim, ze ten super terorista byla nejaka fiktivni osoba o ktere se zminuje Mr. Hajek.

Vsechny konspiracni theorie jsou bezcenne, kdyz chyby dukaz.
(16.11.1999, deseti-tisice lidi videlo 6 UFO (byl jsem mezi nimi), nad I-71 dalnici mezi Clevelandem a Cincinnati blizko mesta Mansfieldu. Vsichni na to cumeli v soku (ja take), ale nikdo nema dukaz, takze je to bezcenne).

Tak je to se vsemi theoriemi. At se cokoliv stane, tak do tydne je u nas 10 theorii.
Samozrejme Muslimaci jsou vztekem bez sebe. Pravdepodobne udelaji zase nejakou svinarnu vuci nevinnym. To potom zavre huby tem, co chteji "mir" za kazdou cenu. Uz by tu jejich rozpinavost mel nekdo zastavit ! Jdu pro vino pane Pepa Repa.
Oslavte to take. V tom hnizde vrahu jich bylo 22. Vsichni jsou ted u Alacha. Ti nasi kluci od NAVY (namornici) maji povest "prtatejch" valecniku. Slava jim !
03. 05. 2011 | 00:01

Petr Šrámek napsal(a):

Slavné a moudré Aktuálně,

když chcete být tak dobří, možná byste mohli redaktora ČT nazývat nezkomoleným jménem. Je to Bohumil Vostal, tedy s krátkým "a". Děkuji, hodně štěstí.
03. 05. 2011 | 02:59

antoninovy napsal(a):

Tak mám pocit - jednak že svět zešílel a pak i ti kluci a holky v Langley, buď je to pěkná taškařice nebo mají blbou presentaci, což je skoro totéž a někoho by za to měli potrestat exemplárně.

Vlastně nevíme co se děje, jak to bylo.

Pak se zdá, že panu místodržícímu začíná na Hradě countdown, to co si dovoluje jeho příručník H. přesahuje veškeré soudné meze, nu tam to asi nebude, ale panu cestovateli se může zčistajasna přihodit nějaké neštěstí.

Uvidíme
03. 05. 2011 | 04:07

V.Iusein napsal(a):

Věřící by volali - „Chvalte hospodina“ a VY Češi - „Chvalte Vašíka“. Pobavil mne váš proslov o falešném fotu.
Jednak těch kdo zná obrázek Usámy je tedy v Čechách málo. Tudíž většinu Čechů - podle národního zvyku, odpoledne sedících v hospodě- to nevytrhlo z úvah co Česko a Kanada. Při pomněl jste mi článek poradce vašeho „Vašíka“, který trvdí že vše jen fáma. Myslím že váš národ musí byt hrdý že má šéfa, ketrý s určitostí ví že vše jsou jen bludy. Ža CIA, vojáci a dokonce Onama jsou amatéři co se nechají tahat za nos. Klaním se před vašim národem.
03. 05. 2011 | 08:49

P. napsal(a):

veverka:
Američané byli také vyděšení z toho, že by na cizím území mohlo kvůli zabitému Bin Ládinovi vzniknout nějaké poutní místo. Potom, co v oblasti AfPaku pozabíjeli tisíce lidí včetně dětí, byli tak strašně vyklepaní z poutního místa, že raději Bin Ládina hodili do moře ... Ale to je prkotina, nyní přichází na scénu jako vrcholná hrozba pro USA další osoba, Anwar al-Awlaki, trochu podivný
islámský duchovní s americkým a jemenským občanstvím, který byl krátce po 11. září ze záhadných důvodů pozván na recepci do Pentagonu a od té doby se podílel na mnoha akcích al-Káidy.
03. 05. 2011 | 09:43

dedek napsal(a):

Co by Amíci neudělali pro ropu, že? Husajn byl také záminka a doposud nic nenašli. Oni si stále myslí, že jsou na světě stejně přiblblí nemyslící lidé jako u nich doma. Ono je toho zajímavého hodně, proč jsou schopni spáchat ve jménu USA cokoliv včetně 11.září ve vlastní zemi a kdekoliv na světě. Což se také zamyslet nad tímhle?

Zajímavý postřeh jinýma očima - přeposílám v plném znění :
Posílám originál informace, kterou mi zaslal člověk, žijící 10 let v Libyi.
V naší televizi jsou tyto pravdy zamlčovány - proč asi ?

Proč je napadena Libye ? EU se potýká s ohromnými finančními problémy,
a jedna evropská země po druhé upadává do bankrotu. Zóna eura je opravdu zdecimovaná a má ohromné problémy. USA všechny své zdroje utratily před 12 léty a vnitřní i zahraniční dluhy se prohlubují. EU a USA dluží Libyi za dodávky ropy skoro 200 miliard dolarů. V roce 2012 skončí koncese velkých naftových společností, které mají právo na těžbu libyjské ropy. Kadafí požaduje splacení dluhů nebo chce uzavřít mezistátní smlouvy s jinými zeměmi a společnostmi.
Z tohoto důvodu je Libye napadena. A zdalipak má libyjský občan důvody, aby se bouřil proti režimu Muamara Kadafiho ? Myslím, že ne. Jestliže se podíváme na životní úroveň libyjského národa a výhody, které jim zabezpečuje stát, pak se mají velmi dobře; žijí si jako malí bozi. Libye má 6,5 mil. obyvatel a má 14 mil. registrovaných automobilů. Když někdo chce studovat, v kterémkoliv státě na světě, požádá si stát a ten mu zajistí byt, auto, stravu, bezplatné studium a měsíční stipendium 2300 dolarů. V Libyi se neplatí voda, elektřina, plyn, daně, úvěry jsou bezúročné. Když do pěti let nemůžeš úvěr splatit, odepíše ho stát, nebo ho splácí za vás. Každý plnoletý občan Libye, když dosáhne věku 18 let, dostane klíče od bytu. Když si chcete koupit auto, složíte 20,3 procenta ceny a zbytek dotuje stát. V Libyi koupíte za 10 dolarů 85 litrů benzínu nebo nafty. V Libyi jsou potraviny velmi levné, 10 kg chleba stojí 0,15 dolaru. Libyjci nepracují fyzicky, vše dělají cizinci. Žil jsem 10 let v Libyi v různých městech a nikdy jsem neviděl ani jednoho žebráka. Libyjci nejdou pracovat do tzv. "bílého světa", neboť to nemají zapotřebí. V Libyi není nikdo ožebračen, není mu odejmut byt nebo auto protože nesplatil úvěr, není to tak, jako v tzv. demokratických zemích, které se vrhly na Libyi. Otevřeně, je mi líto libyjského národa, neboť asi má být přetvořen na nájemní pracovní sílu, pracovat za 100 dolarů, ztratit všechny dosavadní výhody a o pohodlném životě, jakým žili doposud, se jim bude jenom zdát.

Zajímavé počteníčko. Na světě se najde spoustu prodejných gaunerů, vydávajících se za kohokoliv i například za nespokojené libijce. Nebyl by to první případ. I Hitler používal podobné metody.
03. 05. 2011 | 10:04

Julek napsal(a):

http://www.infowars.com/
03. 05. 2011 | 11:41

Pepa Řepa napsal(a):

dedku
hezký, ale deset let v Libyi říkáte?
Hmmm, troufám si tvrdit, že tak dlouhý kontrakt nikdo neměl. Točilo se to maximálně po 4 letech, pak jste šel jinam.
03. 05. 2011 | 13:36

Viola napsal(a):

honolulu,

"Zkuste přemýšlet. Saddámovy syny vystavili všem, aby dokázali, že jsou mrtví. Proč si myslíte, že tak chvatně pohřbili tuhle verzi Usámy bin Ládina do moře? Tohle lživé, vražedné impérium může existovat jen se souhlasem vašeho vymytého mozku - tak zahoďte vlajky a MYSLETE!" napsala na Facebook Cindy Sheehanová, matka vojáka zabitého v Iráku, která se stala symbolem opozice vůči válce.

Zdroj: http://zpravy.idnes.cz/fotka-mrtvoly-by-neskodila-usamuv-vodni-hrob-viri-konspiracni-teorie-1kx-/zahranicni.asp?c=A110503_111941_zahranicni_aha

A vůbec, proč byli tak dbalí muslimských zákonů ohledně pohřbení, když to nebyl ten správný muslim, ale vyvrhel?
03. 05. 2011 | 14:29

oldo napsal(a):

Na Ground Zero predsa nasli 3 fuzy z Bin Ladinovho plnovousu...DNA material ako dôkaz, 6e to bol on, hehe.
03. 05. 2011 | 15:33

J.Bubla napsal(a):

Nějak v tom ztrácím přehled. Po kolikáté už ho vlastně zabili?
03. 05. 2011 | 16:56

Roky napsal(a):

Je to smutné vítězství,ode dneška je možné kohokoliv označit za teroristu (např. Obamu) a potom je správné jej nejen dopadnout, ale nechat komando jej popravit aby se náhodou před soudem nehájil. Tak jsme to chtěli?
04. 05. 2011 | 07:15

Kuzma Kuzmovič napsal(a):

Podvrh dělají média ustavičně . . . .
04. 05. 2011 | 12:37

LeoBerneska napsal(a):

Nojo no. Všichni jsou tu psychopatičtí konspirátoři a pravdu má CNN a Obama Hussein. A já si vzpomínám, jak v roce 1989 tvrdili Havel and Co, jak je tady mrtvej student - a nebyl. Taky Áda tvrdil v roce 1939, že Poláci zaútočili na radiostanici v Hlivicích ( a přitom to byly Němcí navlečený do polskejch mantlů). Nic nového pod sluncem, klidně to může být tak, že žádná Usáma nebyla zabitá. Když už ani ty fotočky nejsou pravý. A vzpomínáte, jak nám komunisti tvrdili, že výbuch Černobylu je pro nás bezvýznamný. A pak taky Bush tvrdil, že jsou ZHĹ v Íráku, atd., atd., atp. Ale já vím, pan Stejskal a jeho suita verbálně čistotných stejně napíše, že jsem duševně nemocný konspirátor.......
04. 05. 2011 | 13:32

USA už neví kudy napsal(a):

Nechutná americká fraška a lá Hollywood.....
07. 05. 2011 | 09:39

pavelp napsal(a):

To neni nechutna americka freska ale vase ceska!!!!Mozna by pro vas byla vec jasna kdyby v Pakistanu zautocila vinikajici komanda ceske armady pod velenim hradniho vladce.Dete se bodnout Vy konspiracni teoretici.
08. 05. 2011 | 19:49

hovorka11 napsal(a):

Nové "dokumenty" o Ládinovi, které mají potvrdit jeho vůdčí roli jen potvrzuji další frašku američanů, kteří se všemožně snaží vyčarovat podporu obyvatel pro další válečné akce na základě vymyšlených Ládinovských konspirací. Důkazy a dokumenty žádné nepředloží, protože nejsou potřeba a Ládin u televize nám stačí ukázat jen zezadu bez obličeje- vždyť to byl on, vousatý s turbanem !!!
Věřícímu vlastně stačí málo- kus relíkvie o které hodnostář řekne, že je svatá.
Tady stačí američanům jen tvrdit nesmysly bez jakýchkoliv důkazů a na těchto základech nadále okupovat a vraždit. Myšlení věřících je přesto nezlomné, protože přeci bojují proti islamistům číhajícím za každým rohem s rezavými noži...
Za těchto podmínek je jen otázka času, kdy vznikne v Evropě nebo USA nový a otevřený fašizmus se všemi důsledky.
08. 05. 2011 | 20:32

Bacon napsal(a):

Napsal jsem, ze v redakci Aktualne nikdo nezna cesky jazyk a redaktori pisi s gramatickymi chybami, za ktere by se stydel i maly skolacek.
Muj komentar byl smazan, jako vulgarni.
Dale jsem napsal, ze nikdo v redakci neumi zadny cizi jazyk, aby si precetl zahranicni noviny, aby nemuseli psat ty zoufalosti.
Muj komentar byl opet smazan jako vulgarni.
15. 05. 2011 | 03:10

Huibert Macků napsal(a):

Občanovi:
To jsi opravdu tak naivní, že si myslíš, že Mossad neví přesně , na čem je?
20. 08. 2011 | 17:41

Huibert Macků napsal(a):

Ing.N.

to snad nemyslíte vážně(?): každý na této planetě ví, jakých zločinů se Bin Laden dopustil.
20. 08. 2011 | 17:45

Danielrila napsal(a):

Hello. And Bye.

http://somepaydaylounz.com - mr fitz
27. 02. 2014 | 15:21

Přidat komentář

Tento článek byl uzavřen. Už není možné k němu přidávat komentáře ani hlasovat

Blogeři abecedně

A Atapana Mnislav Zelený B Babka Michael · Balabán Miloš · Bartošová Ela · Bavlšíková Adéla · Bečková Kateřina · Bělobrádek Pavel · Beránek Jan · Berwid-Buquoy Jan · Bielinová Petra · Bína Jiří · Bízková Rut · Blaha Stanislav · Blažek Kamil · Bobek Miroslav · Boehmová Tereza · Brenna Yngvar · Bureš Radim · Bůžek Lukáš · Byčkov Semjon C Cerman Ivo Č Černoušek Štěpán · Česko Chytré · Čipera Erik · Čtenářův blog D David Jiří · Davis Magdalena · Dienstbier Jiří · Dlabajová Martina · Dolejš Jiří · Dostál Ondřej · Dudák Vladislav · Duka Dominik · Duong Nguyen Thi Thuy · Dvořák Jan · Dvořáková Vladimíra F Fafejtová Klára · Fajt Jiří · Fendrych Martin · Fiala Petr · Fibigerová Markéta · Fischer Pavel G Gálik Stanislav · Gargulák Karel · Geislerová Ester · Girsa Václav · Glanc Tomáš · Gregorová Markéta · Groman Martin H Halík Tomáš · Hamáček Jan · Hampl Václav · Hamplová Jana · Hapala Jiří · Hasenkopf Pavel · Hastík František · Havel Petr · Heller Šimon · Herman Daniel · Hilšer Marek · Hlaváček Petr · Hlubučková Andrea · Hnízdil Jan · Hokovský Radko · Holmerová Iva · Honzák Radkin · Horáková Adéla · Horký Petr · Hořejš Nikola · Hořejší Václav · Hradilková Jana · Hrstka Filip · Hřib Zdeněk · Hubinger Václav · Hülle Tomáš · Hušek Radek · Hvížďala Karel CH Charanzová Dita · Chlup Radek · Chromý Heřman · Chýla Jiří · Chytil Ondřej J Janda Jakub · Janeček Karel · Janeček Vít · Janečková Tereza · Janyška Petr · Jelínková Michaela Mlíčková · Jourová Věra · Just Jiří · Just Vladimír K Kania Ondřej · Karlický Josef · Klan Petr · Klepárník  Vít · Klíma Pavel · Klíma Vít · Klimeš David · Kňapová Kateřina · Kohoutová Růžena · Kolaja Marcel · Kolářová Marie · Kolínská Petra · Kolovratník Martin · Kopeček Lubomír · Kostlán František · Kotišová Miluš · Koudelka Zdeněk · Koutská Petra Schwarz · Kozák Kryštof · Krafl Martin · Krása Václav · Kraus Ivan · Kroupová Johana · Křeček Stanislav · Kubr Milan · Kučera Josef · Kučera Vladimír · Kučerová Karolína · Kuchař Jakub · Kuchař Jaroslav · Kukal Petr · Kupka Martin · Kuras Benjamin · Kutílek Petr · Kužílek Oldřich · Kyselý Ondřej L Laně Tomáš · Linhart Zbyněk · Lipavský Jan · Lipold Jan · Lomová Olga M Máca Roman · Mahdalová Eva · Maláčová Jana · Málková Ivana · Marvanová Hana · Mašát Martin · Metelka Ladislav · Michálek Libor · Miller Robert · Minařík Petr · Mittner Jiří · Mrkvička Jan · Müller Zdeněk · Münich Daniel N Nacher Patrik · Nachtigallová Mariana Novotná · Návrat Petr · Navrátil Marek · Němec Václav · Niedermayer Luděk · Nouzová Pavlína · Nováčková Jana · Novák Aleš · Novotný Martin · Novotný Vít O Obluk Karel · Oláh Michal · Ouhel Tomáš · Outlý Jan P Pačes Václav · Palik Michal · Paroubek Jiří · Pavel Petr · Pavelka Zdenko · Payne Jan · Payne Petr Pazdera · Pehe Jiří · Peksa Mikuláš · Pelda Zdeněk · Petrák Milán · Petříček Tomáš · Pfeffer Vladimír · Pfeiler Tomáš · Pilip Ivan · Pitek Daniel · Pixová Michaela · Plaček Jan · Podzimek Jan · Pohled zblízka · Potměšilová Hana · Pražskej blog · Prouza Tomáš R Rabas Přemysl · Rajmon David · Rakušan Vít · Ráž Roman · Redakce Aktuálně.cz  · Reiner Martin · Richterová Olga · Robejšek Petr · Rydzyk Pavel · Rychlík Jan Ř Řebíková Barbora · Říha Miloš · Řízek Tomáš S Sedlák Martin · Seitlová Jitka · Schneider Ondřej · Schwarzenberg Karel · Skořepa Michal · Skuhrovec Jiří · Sládek Jan · Sláma Bohumil · Slavíček Jan · Slimáková Margit · Sobíšek Pavel · Sokačová Linda · Soukal Josef · Soukup Ondřej · Sportbar · Staněk Antonín · Stanoev Martin · Stehlík Michal · Stehlíková Džamila · Stránský Martin Jan · Strmiska Jan · Stulík David · Svárovský Martin · Svoboda Cyril · Svoboda Jiří · Svoboda Pavel · Sýkora Filip · Syrovátka Jonáš Š Šebek Tomáš · Šefrnová Tereza · Šimáček Martin · Šimková Karolína · Šlechtová Karla · Šmíd Milan · Šoltés Michal · Špinka Filip · Špok Dalibor · Šteffl Ondřej · Štern Ivan · Štern Jan · Štrobl Daniel T Telička Pavel · Titěrová Kristýna · Tolasz Radim · Tománek Jan · Tomčiak Boris · Tomek Prokop · Tomský Alexander · Trantina Pavel · Tůma Petr · Turek Jan U Uhl Petr · Urban Jan V Václav Petr · Vaculík Jan · Vácha Marek · Valdrová Jana · Vavruška Dalibor · Věchet Martin Geronimo · Vendlová Veronika · Vhrsti · Vích Tomáš · Vlach Robert · Vodrážka Mirek · Vojtěch Adam · Vojtková Michaela Trtíková · Výborný Marek · Vyskočil František W Walek Czeslaw · Wichterle Kamil · Witassek Libor Z Zádrapa Lukáš · Zaorálek Lubomír · Závodský Ondřej · Zelený Milan · Zeman Václav · Zima Tomáš · Zlatuška Jiří Ž Žák Miroslav · Žák Václav · Žantovský Michael Ostatní Dlouhodobě neaktivní blogy