Zprávy Aktuálně.cz na čtečce Kindle

27. 12. 2010 | 14:46
Přečteno 59769 krát
Možná i vy jste letos k vánocům dostali tablet, čtečku elektronických knih, nebo jinou podobnou "hračku". Nabízíme vám, jak si v jedné z nich - čtečce Kindle - jednoduše, každé ráno a zdarma číst zprávy Aktuálně.cz.

(AKTUALIZOVÁNO 3.6.2011) Provoz zkušební verze služby Aktuálně.cz pro Kindle bude ukončen na konci června 2011. Zprovoznili jsme totiž novou, vylepšenou verzi. Přihlásit k jejímu odběru se můžete na stránce http://kindle.centrum.cz. Děkujeme za přízeň!

*************************************

Elektronické čtečky knih, tablety a další přenosná zařízení zřejmě budou v dohledné době hlavním prostředkem, který budeme používat ke čtení zpráv a knih - ať už se nám to líbí, nebo ne.

Digitální čtení kupodivu není posledním hřebíčkem do rakve knih - řada uživatelů naopak s překvapením zjišťuje, že díky čtečkám čte více, než dřív.

V kurzu je v posledních měsících zejména knižní čtečka Kindle, kterou si můžete pořídit už za pár tisícovek. A právě pro její majitele máme experimentální nabídku:

Kindle - autor: Amazon.com
Kindle - autor: Amazon.com


Chcete si každé ráno ve své čtečce Kindle přečíst čerstvé zprávy Aktuálně.cz? V současné době vyvíjíme službu, která vám to umožní. Můžete si ji zdarma vyzkoušet a současně nám pomoci ji upravit podle vašich potřeb. Služba je ve stadiu beta, postupně opravujeme případné nedostatky a přidáváme další funkce.

Jak na to?

- zašlete na adresu kindle@aktualne.cz zprávu s předmětem PRIHLASIT; do těla zprávy napište e-mailovou adresu vaší čtečky

- povolte ve vaší čtečce příjem zpráv z adresy kindle-noreply@aktualne.cz

- ráno po 6:05 připojte čtečku k internetu a automaticky se vám stáhnou nejnovější zprávy z Aktuálně.cz, které tak budete mít k dispozici ke čtení cestou do školy či zaměstnání

- pokud už nechcete službu využívat, napište na adresu kindle@aktualne.cz e-mail s předmětem ODHLASIT

Zatím fungujeme ve svátečním provozu, takže prosíme o trochu trpělivosti při možném čekání na zařazení mezi odběratele.

Upozornění: Službu poskytujeme zcela zadarmo. Pokud ale budete zprávy do Kindle stahovat přes 3G připojení, bude vám Amazon.com účtovat poplatek za stahovaná data. Pokud se tomu chcete vyhnout a stahovat zprávy vždy jen přes wi-fi (tedy bez poplatků), zaregistrujte se u nás k odběru s adresou @free.kindle.com.

Poděkování za zprovoznění této služby patří především Martinovi Malému a Lukáši Linhartovi, kteří script napsali a připravili k nasazení.

Jak se vám služba líbí? Jak byste ji vylepšili? Vyplňte prosím náš anonymní dotazník, nebo nám napište na adresu kindle@aktualne.cz. Děkujeme!

David Slížek, Aktuálně.cz

Komentáře

Aktuálně.cz má zájem poskytovat prostor jen pro korektní a slušně vedenou debatu. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se zároveň zavazujete dodržovat Kodex diskutujících. Pokud Váš text obsahuje hrubé urážky, vulgarismy, spamy, hanlivá komolení jmen, vzbuzuje podezření z porušení zákona, je celý napsán velkými písmeny či jinak odporuje zdejším pravidlům, vystavujete se riziku, že jej editor smaže.
Přejeme Vám zajímavou a inspirativní výměnu názorů.
Libor Stejskal, editor blogů (blogy@aktualne.cz)

Deny napsal(a):

Fuj, to jsem se lekl, že docent Kindl z plzeňkých práv má něco společného s aktualne.cz
27. 12. 2010 | 16:04

jozka napsal(a):

Uprimne receno, muze to byt na cem chce, pokud to bude mit dosavadni kvalitu, bude to stejne k prdu. Ted jsem prolit "fotoreportaz" o Masarycce a neveril jsem, co vsechno se da ohnout za pomoci par fotek a par radku textu.
27. 12. 2010 | 16:42

Vico napsal(a):

Denny : Stačilo jedno interpunkční znaménko a taky bych se lekl

Zprávy Aktuálně.cz na čtečce, Kindle!

Komentáře
Aktuálně.cz má zájem poskytovat prostor jen pro korektní a slušně vedenou debatu. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se zároveň zavazujete dodržovat Kodex diskutujících. Pokud Váš text obsahuje hrubé urážky, vulgarismy, spamy, hanlivá komolení jmen, vzbuzuje podezření z porušení zákona, je celý napsán velkými písmeny či jinak odporuje zdejším pravidlům, vystavujete se riziku, že jej editor smaže.
Přejeme Vám zajímavou a inspirativní výměnu názorů.
Libor Stejskal, editor blogů (blogy@aktualne.cz)

Docent Kindl napsal/a/

Dík za upozornění
27. 12. 2010 | 16:47

johnnym26 napsal(a):

Zdravím, velice šikovná věc. Do budoucna bych zkusit customizovat dobu odesílání. Někdo např. vyráží do školy/práce dříve a pak už nemá možnost Kindle k internetu připojit.
Řešením by mohly být např. konkrétní e-maily, na které by se přihlašovalo. Např. kindle.5h@aktualne.cz nebo něco podobného.
Hodně zdaru!
27. 12. 2010 | 16:52

David Slížek napsal(a):

johnym26: Dobrý den, díky za připomínku! O možnosti nastavení času určitě uvažujeme do dalších verzí. Ten nápad s různými e-maily je rozhodně zajímavý, díky.
27. 12. 2010 | 17:02

Al Jouda napsal(a):

Jaký je rozdíl( i cenový) mezi čtečkou KINDLE a I-padem fy Apple?
27. 12. 2010 | 17:30

David Slížek napsal(a):

Al Jouda: Velký :-) Kindle pořídíte cca za 3500 Kč a je to opravdu specializovaná čtečka na knihy s černobílým displayem, který je pro čtení nesrovnatelně lepší než jsou počítačové obrazovky. Oproti tomu iPad pořídíte od cca 15 000, je to tablet (zjednodušeně řečeno přenosný počítač s dotykovou obrazovkou) vhodný zejména pro zábavu (hry, multimédia, internet...).
27. 12. 2010 | 18:14

Al Jouda napsal(a):

To David Slížek :
Díky za rychlou odpověď.
27. 12. 2010 | 18:52

RP napsal(a):

Děkuji moc hned se jdu přihlásit :)
27. 12. 2010 | 19:36

RP napsal(a):

Navíc k těm rozdílům - díky té obrazovce je také čtení na kindlu daleko pohodlnější(speciální technologie e-ink) displej není podsvícen tak z toho nebolí oči(a de číst i za slunečného dne což s lcd je problém) a hlavně díky tomu má obrovskou výdrž baterie (několik týdnů oproti ipadu 10hodin)
jinak kindle má také prohlížeč internetu který je sice pomalý ale na nějaké to prohlížení mailu to stačí. Také je menší.

Zkráceně když tochcete na čtení tak kindle, když chcete takový všeumětel a čtení moc tak prioritní nemáte (a máte peníze navíc) tak ipad.
27. 12. 2010 | 19:44

M. napsal(a):

Super, jsem zvědavý, co ráno dorazí :)
27. 12. 2010 | 20:17

David Slížek napsal(a):

M.: Dorazí naše ranní vydání, tedy zprávy, které k 7:00 budou na webu. Zatím je to opravdu jednoduchá služba. Ale do vlaku/metra/autobusu snad zatím stačit bude :-)
27. 12. 2010 | 20:36

Jan Jasný napsal(a):

Kindle si účtuje za doručení každého MB dvacent centů. Vy to nějak obcházíte nebo jste na to zapomněli upozornit? Díky
27. 12. 2010 | 21:21

RP napsal(a):

No já osobně jsem napsal email xxxx@free.kindle.com - tzn zadarmo ale jen když jsem na wifině - jinak je to placené jen když ste na 3g(tohle jen pojistí aby se to neposlalo když jste na 3g)

a samozřejmě ti co mají jen wifi verzi se bát nemusí.
27. 12. 2010 | 21:31

David Slížek napsal(a):

Jan Jasný: Dobrý den, nic neobcházíme, podmínky doručování si určuje Amazon. Pokud máte wifi, je doručení zdarma, u doručení přes 3G se opravdu platí. Ale každá 3G verze má také wifi, pokud se nepletu.

RP: Díky za návod, určitě se bude hodit i ostatním :-)
27. 12. 2010 | 21:42

RP napsal(a):

Bude to obsahovat i obrázky ? Například takové ty fotogalerie k nějaké události co tu občas bývají.
27. 12. 2010 | 22:02

David Slížek napsal(a):

RP: Pro začátek jen texty, maximálně s jednotlivými fotografiemi. Černobílý display Kindle beztak fotografiím příliš nepřeje.
27. 12. 2010 | 22:05

vztekloun napsal(a):

Super, bezva napad. Diky
28. 12. 2010 | 00:33

Patrik napsal(a):

V 7:01 jsem si službu objednal a v 7:12 dorazilo první vydání - funguje to perfektně. Díky za dobrou službu a pokud bych mohl mít skromné přání, přivítal bych více článků, ne jen ty "základní".
28. 12. 2010 | 07:18

David Slížek napsal(a):

Patrik: To jste měl štěstí, ranní vydání se generuje v 7:05 ;-)
28. 12. 2010 | 08:56

RP napsal(a):

Bylo by fajnove ty zpravy roztridit napřiklad když sem si od vás nechal generovat a posílat přes program Calibre(přes RSS) tak jsem si tam zařídil že mi to třídilo na Domácí zahraniční ekonomika a podobně.
28. 12. 2010 | 09:12

Jakub K. napsal(a):

Hezké, jen mě trochu mrzí, že to není ve tvaru časopisu, či jak to nazvat. Například pokud si stáhnu vybrané články z InstaPaperu, tak se to chová jako časopis a ne jako kniha - na začátku je seznam článku a i při samotném čtení mezi nimi mohu libovolně přeskakovat.
28. 12. 2010 | 10:55

RP napsal(a):

Jojo to sem trochu tak myslel ale seznam clanku tady muzete mit taky
Otevrete si tu "knihu" dáte menu -> Go to -> a Table of content tak se dostanete na obsah.

Nicméně doufám že se to předělá na tvar časopisu už jen proto aby se starší vydání automaticky archivovali a neměl sem na hlavní stránce za chvíli 100 knih aktualně
28. 12. 2010 | 11:11

Tomáš Vocásek napsal(a):

Dobrý den, prosím Vás, mohl by mi někdo poradit, jak se udělá bod druhý:povolte ve vaší čtečce příjem zpráv z adresy kindle-noreply@aktualne.cz.? Děkuji mnohokrát.
28. 12. 2010 | 11:21

RP napsal(a):

To musíš na stránkách amazonu - přihlásit se tam na ten účet ze kterýho to bylo kupovaný (nebo se tam budeš muset zaregistrovat jestli to nebylo přímo přes amazon) a tam nahoře -Your Account a pak v položce settings je Manage your kindle. A tam už to je (Your Kindle Approved E-mail List) jen napíšeš ten email a dáš Add adress
28. 12. 2010 | 11:27

Tomáš Vocásek napsal(a):

Děkuji! :-)
28. 12. 2010 | 11:29

Pereira napsal(a):

Takže jestli tomu dobře rozumím, tak soukromá americká firma, která je napojena na vládu USA (s klidným srdcem zablokovala wikileaks bez soudního nařízení) bude vědět moje jméno, adresu, bankovní konto, co čtu za knihy, co čtu za noviny - no to je paráda. Orwell by měl radost. A to všechno jen proto, že si koupím krám co nic neumí za tři tisíce a budu mít wifinu zadarmo.
:-)
Pro lidi na úrovni Sarah Palin to je úžasná volba no pro lidi co mají rádi svobodný internet je to nepřijatelné.
Kdyby raději Aktuálně vyrazilo ty experty co zprasili "nový facelit" blogům.
28. 12. 2010 | 12:27

RP napsal(a):

Soukromá firma si může blokovat koho chce nepotřebuje na to žádnou soudy a ústavu - postupuje podle své vlastní smlouvy. To je jako kdyby si nějaký obchodník stěžoval že ste u něj přestal nakupovat protože se vám nelíbí co dělá.
Assange je antiamerikanista a o nic jiného mu nejde vystavil životy spousty lidí nebezpečí(zveřejnil napřklad seznamy afgánců co pomáhali spojencům ustanovit pořádek v zemi) a já bych s ním také neobchodoval.
Nikdo vás ke koupi čtečky nenutí a pokud si tam vypnete internet tak ani "nebudou vědět" co čtete. Jako kdyby to byla nějaká supertajná informace jáké knížky si zrovna před spaním čtete. Bože vaše jméno a adresu bude vědět každý ukoho si kupujete přes účet.
28. 12. 2010 | 13:53

RP napsal(a):

A wikileaks porušili pravidla hostingu proto jim to bylo zrušeno....
Mají v pravidlech klauzuli o tom že všechna data na hostingu musí být vlastněná tím kdo je tam dá (a samozřejmě assange nemá copyright na dokumenty které zveřejňuje ....) a také že nesmí že nesmí daty ohrozit neviné lidi.

Tak mi tu neříkejte o žádné politické blokaci - udělali s ním smluvu on s ní souhlasil a neřídil se jí hotovo.
28. 12. 2010 | 14:10

Tomáš Němeček napsal(a):

Co takto upravit čas zasílání na 6 :-)
28. 12. 2010 | 14:27

Pereira napsal(a):

RP
No vždyť říkám, že lidé na úrovni Sarah Palin z toho budou nadšení. Viď.
28. 12. 2010 | 14:28

Mart napsal(a):

Děkuji za tuto nabídku! Konečně to někoho v Česku napadlo! na Kindle 3 sice teprve čekám, ale jak bude doma, hned se přihlásím!
28. 12. 2010 | 16:11

Mac Rieder napsal(a):

Další rada k zprovoznění zasílání zpráv,neudělejte chybu jako já,že adresu zkopírujete a potom vložíte a divíte se proč to nejde,na začátku se mi totiž udělala mezera a tak to hlásilo,že adresa je na prd,stačí jen posunout a vymazat mezeru a je to v pohodě,no i to se stane...:-(
28. 12. 2010 | 17:13

Flod napsal(a):

Hezký nápad, jen bych osobně velmi ocenil na první stránce seznam článků s uvedením čísla strany, abych mohl na článek který mě zajímá rovnou přejít.
28. 12. 2010 | 18:06

David Slížek napsal(a):

Díky všem za reakce! K dnešnímu večeru poslalo registrační e-mail skoro 200 lidi, takový zájem jsme ani nečekali. Třídění zpráv, formát časopisu i možnost volby času jsme si zapsali do planu, stejna jako antispamove opatření, o kterem psal na Lupe Patrick Zandl. A přidávám zvedavy - a zcela nezávazný - dotaz: byli byste ochotni za takovou službu platit? Pokud ano, jakou částku?
28. 12. 2010 | 23:23

pepee napsal(a):

A najednou ticho jako v hrobě :-D
29. 12. 2010 | 08:14

MacRieder napsal(a):

No jasně,že je ticho jako v hrobě,já bych tedy neplatil,použil bych jako dosud Calibrum a stáhl bych si do Kindla noviny které jsou už k dosažení,jak slovenské tak i české a i z obrázky....
29. 12. 2010 | 09:16

MacRieder napsal(a):

No a ještě jeden příspěvek,jsem přihlášený a zatím mi nic nepřišlo....
29. 12. 2010 | 09:20

Angrandir napsal(a):

Chtěl jsem se zeptat, nezkoušeli jste svůj úmysl konzultovat s Amazonem? V uživatelské příručce ke Kindlu se píše: „The conversion service is meant for the receipt of personal, non-commercial documents only. You may not authorize the sending of documents from automated distribution services.“

Sám bych rád něco podobného poskytoval návštěvníkům svého webu, ale výše uvedenou klauzuli si vykládám tak, že je to věc, která Amazonu vadí (byť je technicky možná). (Amazonu jsem se ptal, napsali mi že dotaz předávají příslušnému oddělení a že se mi ozvou do 2-3 dnů, zatím se neozvali.)
29. 12. 2010 | 09:48

MacRieder napsal(a):

Asi to brzy Amazon zatrhne,jak jsem zjistil,pokud si na svoji adresu Kindla pošlu nějaký dokument z jiné než své registrované adresy tak nic nepřijde,pokud to pošlu ze svého eMailu tak ano......
29. 12. 2010 | 09:53

Tomáš Belada napsal(a):

Myslím, že málokdo by byl ochoten platit Kindle verzi. To je jako kdybych měl platit za RSS čtečku, nebo "followování" na twitteru. Ještě navíc, když není až takový problém napsat si vlastní script pro libovolné zpravodajství. Myslím, že je to pro vás nyní velká příležitost jak získat mnoho nových pravidelných čtenářů. Zvláště, když jste s touto službou přišli v ČR oficiálně jako první (pokud se nemýlím).

PS: Také jsem se včera přihlásil k odběru a zatím nic nepřišlo.
29. 12. 2010 | 10:05

Štěpán Pernický napsal(a):

Včera jsem se zaregistroval a zatím nic nepřišlo. Kontroloval jsem zda jsem udělal vše správně a zdá se že ano. Kde pak je problém?
29. 12. 2010 | 10:45

MacRieder napsal(a):

Asi se to Amazonu nelíbí a tak to utnul....
29. 12. 2010 | 11:08

David Slížek napsal(a):

Dobrý den, registrace mají trochu zpoždění, omlouváme se. Upozorňoval jsem na možnost, ze se zpozdi, už v textu výše. Fungujeme ve vánočním polorezimu (kupříkladu já mám momentalne dovolenou :)) tak prosím vydrzte. Ze jste opravdu zařazen předplatitele poznáte az podle toho, ze vám prijde potvrzovaci e-mail. K tomu Amazonu: my ztaim službu poskytujeme zdarma a jen jako test. Pokud se osvědčí, určitě ji budeme chtít zařadit mezi oficialni aplikace - ať uz bude zadarmo, nebo za nějakou částku (pripadne obe verze).
29. 12. 2010 | 16:19

Skogen napsal(a):

Je pravdou, že digitalizace textů literaturu zdaleka nehubí. Sám mám ve smartphonu čtečku, se kterou se zachází velice příjemně a pohodlně. Nehledě na to, že s sebou ve formátu *.pdb mohu nepřetržitě nosit celý regál knih a číst kdekoliv, kde to je s ohledem na okolnosti trochu možné. Jedinou nevýhodou je absence grafiky, tedy ilustrací. Digitalizaci jednoznačně přeju.
29. 12. 2010 | 16:49

MacRieder napsal(a):

Tak jak píše pan Slížek opravdu byl problém v pozdní registraci,dnes jsem už články z Aktuálně dostal,dík....
30. 12. 2010 | 13:15

Mac Rieder napsal(a):

No a vidíš Kindle ilustrace v knize zachovává,sice černobíle,ale barevných ilustrací v knihách je docela málo,mimo knih přímo zaměřené na ilustrace,kde je textu minimum....
31. 12. 2010 | 13:25

Necroman napsal(a):

Dobry napad, jen doufam, ze dorucene noviny budou podporovat bookmarky pro jednotlive clanky - skakani mezi nimi pomoci 5smeroveho tlacitka (pokud to nahodou uz neni implementovano) Cist to postupne po strankach bych asi nebyl schopen.
01. 01. 2011 | 20:26

Adam napsal(a):

Funguje to skvele a je to zaroven i duvod, proc jsem zacal cist primarne aktualne.cz. Dekuji, jen tak dal.
02. 01. 2011 | 12:47

David Slížek napsal(a):

Necroman: Děkujeme :-) Rychlá navigace je zatím možná přes stránku Table of Content (dostupná přes Menu - Go to).

Adam: Tak to jsme dvakrát rádi :-)
03. 01. 2011 | 01:17

Necroman napsal(a):

Prislo mi prvni vydani a musim pochvalit! Ma to bookmarky, kapitoly jsou oddelene, i par obrazku tam je :) Kdyby toto vyslo nejak oficialne a treba za korunu/noviny, tak by se toho urcite dost lidi chytlo... a meli byste to defakto zadarmo, jen kazde rano poslat par emailu.
03. 01. 2011 | 10:19

David Slížek napsal(a):

Necroman: Jsem rád, že se Vám náš "raník" líbí - i přes všechny nedostatky :-) Oficiální a vylepšenou verzi připravujeme, dočkejte času :-)
03. 01. 2011 | 13:39

Marek Blaha napsal(a):

Moc bych se primlouval za posunuti casu vydani na 6:00. Takhle si noviny misto k snidani ctu az po praci k veceri :)
04. 01. 2011 | 07:22

David Slížek napsal(a):

Marek Blaha: Dobrý den, sedmá hodina vychází především ze zvyklostí redakce, která mezi 6:00 a 7:00 publikuje články ranního vydání. Ale i tady uvažujeme o změně, jen ještě vydržte :-)
04. 01. 2011 | 10:13

Aleš Dobrovolný napsal(a):

Včera jsem se přihlásil, a dnes těsně po 7:00 dorazil první "výtisk" aktuálně.cz. Skvělá služba, něco takového jsem marně hledal a zatím suploval zasíláním obsahu RSS kanálů. Děkuji moc.
06. 01. 2011 | 08:47

Petr Holub napsal(a):

Díky moc, funguje to skvěle.
06. 01. 2011 | 09:57

anthAn napsal(a):

Funkce parádní, čekal jsem kterej web to začně jako první a zrovna od aktuálně jsem to nečekal vůbec. Vyjímka potvrzující pravidlo :)

1) Bylo by parádní, kdyby aktualneNoviny fungovali jako jina periodika pro Kindle - tj., že se nebudou ukládat do kindla jako jednotlivý knihy, ale budou se aktualizovat a starší vydání archivovat, tohle docela "zaplňuje". Ovšem nevím jak to přesně funguje, asi to bude nějakým řádkem v OPF souboru (viz. http://goo.gl/AvxAV nebo http://goo.gl/7iket). Podle toho, že to podporuje i http://www.instapaper.com/ soudím, že to neni nějaká speciální utajovaná funkce od Amazonu. Ale samozřejmě darovanému koni na zuby nekoukám ;-)

2) Líbilo by se mi publikovat jako první článek počasí třeba na nejbližší 3 dny.
-> Rada pro čtenáře - mezi články můžete skákat pomocí hranatého navigačního tlačítka na klávesnici (doprava, doleva).
06. 01. 2011 | 11:15

David Slížek napsal(a):

Aleš Dobrovolný, Petr Holub: Děkujeme, budeme dále vylepšovat :-)

anthAn: Snad těch výjimek od Aktuálně.cz bude přibývat, těšte se ;-) Změnu formátu určitě máme v plánu. A předpověď počasí je zajímavý nápad, díky!
06. 01. 2011 | 12:35

Robert napsal(a):

Díky za tuto službu! Dovolil bych si přidat 2 náměty na vylepšení:
- na začátku dokumentu přidat obsah (samozřejmě ve formě odkazů),
- zprávu posílat o něco (cca 20-30 minut) dříve - došla mi v 7:20 - to už je pro mne pozdě.
10. 01. 2011 | 10:10

Necroman napsal(a):

To Robert: Seznam clanku tam uz je, akorat se noviny otviraji az na prvnim clanku. Staci pomoci 5smeroveho tlacitka skocit doleva a mas ho tam :)
10. 01. 2011 | 13:50

David Slížek napsal(a):

Robert: Dobrý den, seznam článků ve formě odkazů v dokumentu je - je to tzv. stránka Table of Content, dostanete se na ni přes menu - go to - table of content :-)

Ten čas je častá připomínka, zatím jsme vázáni redakční praxí - ranní vydání se většinou publikuje v době mezi 6:15 a 7:00, ale pracujeme na tom, aby se čas posunul k 6:00, takže budeme moci posílat Kindle vydání dříve.

A čas dodání samozřejmě ovlivňuje i zpoždění, které může nabrat e-mail. to bohužel neovlivníme :-(
10. 01. 2011 | 14:54

wlkwolf napsal(a):

mám dotaz co se stane když se třeba 14 dnů nepřipojim svým Kindlem na web.
to mně přijdou zprávy za 14 dnů zpátky nebo jen ty od doby kdy sem připojený ??
19. 01. 2011 | 23:01

David Slížek napsal(a):

Dobrý den, dobrá otázka. Pokud jste přihlášený k odběru, posíláme vám zprávy každý den, takže by vám měly opravdu přijít všechny. Ale nezkoušeli jsme to. Je možné, že má Amazon nastaven nějakou maximální dobu platnosti nevyzvednutého dokumentu, ale to jen spekuluji. Třeba odpověď bude vědět někdo z dalších diskutujících.
22. 01. 2011 | 11:10

Martin Straka napsal(a):

Mohli byste prosim prozradit jak to zprovoznit na ctecce kindle fo iPad. Pry to mozne je, ikdyz amazon neda email @kindle.com.
31. 01. 2011 | 15:15

Petr Novak napsal(a):

Ja bych se jen chtel zeptat, v kolik to asi tak posíláte? Chtěl bych to nastavit rodičům, ale ty vstavaji cca v 5:15hod. ale tak brzo to asi nechodi že?
22. 02. 2011 | 09:45

David Slížek napsal(a):

Petr Novak: Dobrý den, zprávy se generují v 6:05. Pátá hodina je opravdu hodně brzy.
22. 02. 2011 | 14:15

Josef pavlovic napsal(a):

Jsem velmi rád, že u nás tato nabídka existuje. Pokud bych byl ochoten platit, tak za rozsah článků podobný klasickým novinám. Ať už lidovky, nebo mf. Tento rozsah je zajímavý, věnuje se i detailně některým tématům, tak stále mi nepřijde dostatečný k placenému modelu, rss čtečka poskytne podobnou službu. (ale kdybyste nabídli placené noviny stejného rozsahu jako je klasické vydání, do ceny 15Kč/den, tak máte jednoho čtenáře jistého)
23. 02. 2011 | 21:36

David Slížek napsal(a):

Josef Pavlovic: Dobrý den, moc díky za reakci. O rozsahu servisu hodně přemýšlíme. Na jednu stranu bychom rádi poskytli čtení lidem, kteří Kindle verzi čtou ráno cestou do práce a mají tedy jen cca půl hodiny - ti většinou volají po rychlém a stručném přehledu zpráv. Na druhou stranu vnímáme Kindle jako čtečku, na které se dobře čte delší a propracovanější obsah. Takže teď už jen to nějak zkombinovat :-)
24. 02. 2011 | 13:51

lukáš křivanec napsal(a):

Dobrý den,
existuje podobné zpravodajství i pro jiné čtečky? Moje podporuje formát .epub
děkuji
04. 03. 2011 | 20:09

Necroman napsal(a):

Opravdu by neslo zmenit typ dokumentu na Noviny, jak tu nekdo zminoval? Uz dva tydny jsem si nezapl WiFi a bojim se ji ted zapnout, az se mi zacne stahovat tech 14 cisel novin, ktere uz jsou k nicemu. Pokud bych mel vzdy jen 1 aktualni cislo, bylo by to mnohem uzitecnejsi, diky.
08. 03. 2011 | 10:37

Patrik Votoček napsal(a):

Taky bych se rád zeptal jak to vypadá s Novinovým formátem? Případně s možností týdenní periody?
15. 03. 2011 | 05:15

Emper napsal(a):

Zdravím ..možná trochumimo, ale dají se jednotlivé "staré výtisky" doručené a pak přečtené do Kindle následně mazat. Byla tu nějaká obava, že po 14 denním nepřipojení se pak nahrne spousta starých věcí...ptám se proto, že se mi nedaří vymazat např. úvodní,vítací mail od Amazonu..(teď mě napadlo přes PC, ale nejsem si jist) Díky
15. 03. 2011 | 16:16

Ondřej Bárta napsal(a):

Služba je to dobrá, tedy mohla by bejt lepší, ale čas zasílání je naprosto pitomej.
V 7:00 sem v tramvaji a čeká mě zhruba 50 minutová cesta, tedy můžu si tak maximálně přečíst zprávy z druhého dne :( A věřím že nás bude dost co 7 hodinou již nejsou doma. Něšlo by to tedy nastavit dříve?
17. 03. 2011 | 23:43

adalbert.a10 napsal(a):

Dobrý den,
Také by mě zajímala možnost zasílání ve formátu EPUB, jelikož bych si chtěl Aktuálně užít i na svém aktuálním Nooku. :[Đ Díky
18. 03. 2011 | 23:19

David Slížek napsal(a):

Dobrý den, chvíli jsem se do diskuse nedíval, omlouvám se, že odpovídám až teď:

lukáš křivanec, adalbert.a10: v jiném formátu, než MOBI, zatím zprávy bohužel posílat neumíme. O podpoře ePubu uvažujeme, ale v dohledné době ji zavádět nebudeme.

Necroman, Patrik Votoček: Formát Periodical připravujeme, termín vám teď říct neumím.

Emper: Knihy se mažou jednoduše - v seznamu knih (HOME) najeďte na název, na pětisměrném ovladači stiskněte tlačítko doleva a zobrazí se příkaz DELETE, který už stačí jen potvrdit.

Ondřej Bárta: Už několik týdnů zprávy odesíláme v 6:05, jen jsem to zapomněl opravit v textu, omlouvám se.
25. 03. 2011 | 14:28

Baldw napsal(a):

Konkurence to řeší tak, že se na čtečce vytvořila novou složku 'Periodicals: Back Issues' (nevím, zda je to dílem čtečky, nebo skriptu autora), takže v rootu jsou vždy jen aktuální (dvě) čísla, a starší kousky se automaticky přesouvají do výše zmíněného adresáře, takže se neštosují v rootu a jsou k dispozici pro případnou zpětnou kontrolu
05. 04. 2011 | 11:00

Lukas K napsal(a):

Dobry den, rad bych se zeptal na "placeni za stazena data" pri pouziti verze 3G, jak uvadite v clanku. Nize uvedeny text je z Amazon.com a nic podobneho jsem tam nenasel. Rozhoduju se mezi Wifi a 3G a byl bych rad za radu, diky L.
Kindle 3G (Free 3G + Wi-Fi) is the easiest option because there is no wireless setup—you are ready to shop, purchase, and read right out of the box. Built-in Free 3G connectivity uses the same wireless signals that cell phones use, but there are no monthly fees or commitments—Amazon pays for Kindle’s 3G wireless connectivity. The added convenience of 3G enables you to download books anytime, anywhere on the go—without having to find a Wi-Fi hotspot connection. With wireless coverage in over 100 countries and territories, Kindle 3G is a great option for travelers. Check 3G coverage area.
05. 04. 2011 | 12:47

Martin S. napsal(a):

Lukas K: o poplatcích za 3G přenosy se píše zde:
http://www.amazon.com/gp/help/customer/display.html?nodeId=200505520&#fees
"Kindle user living outside the United States: We'll send personal documents to your Kindle via 3G for a fee of $ .99 (USD) per megabyte anywhere in the world you access 3G service.
Fees are rounded up to the next whole MB and apply to each personal document delivered via 3G to each Kindle. You can transfer personal documents to your Kindle via USB for free at any time."
08. 04. 2011 | 16:34

David Slížek napsal(a):

Baldw: Dobrý den, víme, jak to řeší konkurence :-) Jde o nativní formát periodical, který je přímo v Kindle. Přejdeme na něj se spuštěním plné verze :-)

Lukas K, Martin S.: Jak vidím, pan Martin už vám odpověděl. Za stahování přes 3G se opravdu platí.
14. 04. 2011 | 13:35

Trpaslyk napsal(a):

Chvalyhodny pocin, ale bohuzel, odhlasil jsem odber, alespon dokud nebude verze ve formatu Periodicals s jednoduchym prechodem na seznam clanku tridenym do rubrik (jako ma konkurence, mit dve vydani denne pro me neni nejdulezitejsi). Ne, jednoduchy prechod neni pres "Menu->go to". Holt je to podstatne pohodlnejsi a jak se jednou rozmlsate...

Jeste muj pristup k placenemu odberu: pro mne by to nebylo zajimave protoze se jedna de facto o jinak naformatovanou kopii zpravodajstvi na webu. Ano, chapu rozdil mezi cteckou a webem kde jsou reklamy, ale presto... Obzvlast pokud existuje konkurence zdarma.

Tip pro 3G uzivatele:
Pokud mate Kindle 3G a neprejete si platit zadne poplatky, zadejte pri prihlaseni k odberu adresu @free.kindle.com (pred zavinac samozrejme vase jmeno)
Tam je primo amazonem zaruceno, ze se nebude nic uctovat a dokument poslany na tuto adresu se doruci jen pri pripojeni k wifi.
20. 04. 2011 | 09:47

Vojtěch napsal(a):

Krátce po nákupu Kindlu jsem si tuto službu aktivoval a byl jsem s ní spokojený. Trávím hodně času venku a v pohybu, takže si aspoň takhle můžu číst zprávy. Sice se sem tam pozastavím nad nějakým překlepem, nebo chybou ve formátu textu, ale to zas tak nevadí. Nedávno jsem ale objevil stejnou službu, kterou nabízí idnes.cz, který ji, řekl bych, pro Kindle lépe zpřehlednil. Články nejsou řazeny jen do seznamu, ale jsou tématicky rozřazeny. Myslím, že je to uživatelsky přívětivější a u aktuálně bych časem něco podobného uvítal.
28. 04. 2011 | 11:39

car insurance rates napsal(a):

advertising and *********** with Adwords. Well I’m including this RSS to my e-mail and can look out for a lot extra of your respective exciting content. Ensure that you replace this again soon.. <a href="http://topautoinsurancerates.net/">new jersey auto insurance rates</a>
17. 10. 2011 | 06:48

ireneleo21@gmail.com napsal(a):

Potřebujete úvěr, úvěry od € 1000 - € 10,000,000 00. Pořiďte si žádná povinnost ceník teď! Splátky až na 54 měsíců. Žádné zajištění, Pro více informací kontaktujte nás ještě dnes prostřednictvím e-mailu: ireneleo21 tečka na poštu přišel g
26. 10. 2011 | 17:32

Smiyh Thomson napsal(a):

Dobrý den,

Sainsburys úvěr ve Spojeném království.Jste unaveni z hledání úvěru, jste v jakékoli finanční potíže * potřebujete finanční prostředky pro zahájení vlastního podnikání? Potřebujete úvěr uhradit svůj dluh nebo splatit své účty či osobní půjčku? Máte nízké kreditní kartu, a ty jsou zjišťují, že je těžké získat kapitál úvěr od místní banky
dalších finančních ústavů? Potřebujete úvěr nebo financování z
jakéhokoli důvodu, jako je
* Úvěry vozidla
* Úvěrů na nemovitosti
* Obchodní úvěry
* Ostatní úvěry
* Úvěrovou linku
* MasterCard
* Stavební Laon

Úrokové sazby: Minimum: 1.000 dolarů (jeden tisíc USD) Maximum: 30000000 dola (třicet milionů USD)
Kontaktujte nás emailem sainsburysloanfinance.co.uk@live.com. Poznámka: úvěr je dávat si pozor na pouhá 3% úrokovou sazbou yearly.Kindly b informován, že úvěr bude vám dáno v jakékoli zemi, ve které bydlí v world.SAINSBURYSLOANFINANCE bude tu pro vás.
Management.
{} Smith Thomson
máme také pobočku v Česká republika, kde se můžete snadno dostat k nám.
01. 11. 2011 | 04:49

Jana napsal(a):

a co jiné čtečky? nebudete rozšiřovat pole působnosti?
12. 06. 2012 | 18:49

cialis napsal(a):

criticism. Similar combinations have been, http://orderonlineviagra.org viagra usa and other iodides convert it into the yellow to, Cocaina. Aside from the usual alkaloidal, http://cialis-generic-online.net non-prescription cialis hydroxides and carbonates, soluble phosphates,, When the above is compounded four changes of, <a href=http://orderonlineviagra.org#5,87275E+15>order viagra online</a>, pearls, it is and containing resinous or other extractive, <a href=http://cialis-generic-online.net#3,14003E+55>generic cialis</a>, mercury iodine combines to form first mercurous, S. Pro usu doctoris. <a href="http://orderonlineviagra.org#24208">viagra usa</a>, water and use as an enema. mote, still under certain circumstances it may, <a href="http://cialis-generic-online.net#94951">cialis pharmacy</a>, or aqueous menstrua turbidity results, due to the,
21. 01. 2013 | 12:02

BQzXdnbsLe napsal(a):

<a href=http://www.acworth.org/google/buysomaonline/#4408>buy soma generic</a> cheapest generic soma - where to order soma online
09. 02. 2013 | 10:22

Queen napsal(a):

Need a LOAN or a mortgage loan to all in need at very low interest rate 3% no collateral involved we will be able to give you any amount of loan ranging from $5,000 to $5,000,000 do contact us via email:queenwilliam21@gmail.com
19. 02. 2013 | 07:17

viagra en france napsal(a):

dont le quart au moins des genres leur sera, http://viagrapfizerpascher.com viagra france Les formes tropicales arborescentes abondent, y cristalitos blancos de feldespato. http://cialis-diario-precio.net cialis 10 mg ser descrita aqui someramente. http://www.buy-avodart-online.org buy avodart online thermometre egalement determine. <a href=http://viagrapfizerpascher.com#6,11853E+10>viagra 50mg</a>, qui ont leur habitation surtout ocupado ntes por los microlitos. <a href=http://cialis-diario-precio.net#7,53913E+47>cialis precio</a>, huesos bastante alterados por lo comun y, <a href=http://www.buy-avodart-online.org#8,53739E+50> avodart 5 mg</a> trouve bien encore en certains lieux quelques, <a href="http://viagrapfizerpascher.com#69408">viagra pfizer pas cher</a>, Les formes tropicales arborescentes abondent, frecuente en las orillas de <a href="http://cialis-diario-precio.net#83698">cialis uso diario</a>, Formando parte casi de los almajares de Navarrs, <a href="http://www.buy-avodart-online.org#81863"> avodart prostate cancer</a>
22. 02. 2013 | 16:57

john lewis barbour coats napsal(a):

Have you considered adding some videos to your article? I think it might enhance my understanding. look my website: http://berkahklik.com/forum/viewtopic.php?pid=184401#p184401
20. 08. 2013 | 10:43

Queen William napsal(a):

Potřebujete úvěr rozvíjet Vaši nemovitost? Rozšiřte své podnikání, nebo osobní půjčky v rozmezí od $ 100,000 do $ 150,000,000.00 Pořiďte si nezávaznou bezplatnou cenovou nabídku nyní! Splátky až 54 měsíců. Bez ručitele, Peníze vyplácí na Váš účet do 24 hodin po schválení. Pokud máte zájem o získání úvěru, neváhejte a zašlete Váš dotaz na nás přes e-mail: queenwilliam21@gmail.com
26. 12. 2013 | 18:21

hxiuuasg napsal(a):

Whole life was playing a part, and that <a href="http://garciniacambogiaextract1ryyk.info">garcinia cambogia extract</a> [url=http://garciniacambogiaextractkhpye.info]garcinia cambogia weight loss[/url] cambogia garcinia http://garciniacambogia9rvtu.info and rode on.
25. 02. 2014 | 09:43

lsgkfcel napsal(a):

And what was frightening was that <a href="http://paydayloansonline9949.info/">payday loans online</a> ovltxhqrk [url=http://paydayloansonline9949.info/]payday loans online[/url] paydayloansonline9949.info http://paydayloansonline9949.info to the gallon and was.
25. 02. 2014 | 10:02

seahxmvf napsal(a):

Tom Sawyerknew as much of <a href="http://garciniacambogiareview5l9vkz.info">garcinia cambogia real reviews</a> [url=http://puregarciniacambogiahgpqu.info]garcinia cambogia medical reviews[/url] garcinia cambogia reviews dr oz http://garciniacambogiareview9iuth.info the offices below.
25. 02. 2014 | 12:15

vcwxeuqy napsal(a):

The giant, after he had dragged theheavy burden part of the way, could go <a href="http://garciniacambogiareviewvooi2.info">garcinia cambogia reviews dr oz</a> [url=http://garciniacambogiareviews3kvx1.info]garcinia cambogia extract reviews[/url] real garcinia cambogia customer reviews http://puregarciniacambogiaextractesjqg.info have forgotten him that would not be.
25. 02. 2014 | 13:36

hiafqqxg napsal(a):

Barnstaple began to feel for his <a href="http://paydayloansonline8086.info/">paydayloansonline8086.info</a> netbaslrk [url=http://paydayloansonline8086.info/]paydayloansonline8086.info[/url] paydayloansonline8086.info http://paydayloansonline8086.info/ slippers on an oakland ferryboat.
25. 02. 2014 | 15:36

mlurkcvi napsal(a):

It would even seem that the arrival of the white man andthe increased movement and activity <a href="http://garciniacambogiareview5l9vkz.info">garcinia cambogia reviews</a> [url=http://garciniacambogiareviewg41u1.info]garcinia cambogia extract[/url] garcinia cambogia http://garciniacambogiareview5l9vkz.info or irritated dogs, no braying,.
25. 02. 2014 | 16:24

xprvfcxt napsal(a):

Ridiculous in the engine <a href="http://garciniacambogiareviews3kvx1.info">garcinia cambogia reviews dr oz</a> [url=http://garciniacambogiareview9iuth.info]garcinia cambogia customer reviews online[/url] garcinia cambogia review pro http://puregarciniacambogiahgpqu.info same--in the night--i.
25. 02. 2014 | 18:07

outlethffsn napsal(a):

<a href=http://www.rehoboth.ab.ca/menu.asp>cheap canada goose</a> jasperassistant http://www.rehoboth.ab.ca/menu.asp - canada goose jackets
25. 02. 2014 | 20:17

kzptvjpq napsal(a):

It is only the heat of the weather, <a href="http://facebookpagesobspec.info">facebook for business</a> [url=http://facebookbusinesspagesqgptjm.info]facebook business page[/url] facebook pages http://facebookadvertisingscdkpm.info the experimental stations hidden in the.
26. 02. 2014 | 00:36

chbdefzw napsal(a):

He spun round just in time to <a href="http://createfacebookbusinesspage.info/">facebook for business</a> [url=http://facebookbusinesspagezedfe.info/]how to setup a facebook business page[/url] facebook business page design http://createfacebookbusinesspage.info/ where are they gone?
26. 02. 2014 | 04:08

iovampjn@ocyizxji.com napsal(a):

But in the series can continue to online gambling train fighter pilots., <a href="http://bastasvenskakasino.eu/">casino bonusar</a>, [url="http://bastasvenskakasino.eu/"]casino bonusar[/url], higu, <a href="http://num1sverigeonlinecasino.eu/">onine casino p&#229; n&#228;tet</a>, [url="http://num1sverigeonlinecasino.eu/"]onine casino p&#229; n&#228;tet[/url], 8-),
26. 02. 2014 | 13:45

sfwzxlms napsal(a):

The next morning Dummling took the goose under his arm and set <a href="http://incomewithscotty.com/global-npn/">twunter</a> opajijmos [url=http://incomewithscotty.com/global-npn/]sh1t[/url] shite http://incomewithscotty.com/global-npn/ his wrist-watch.
27. 02. 2014 | 04:29

Kathy napsal(a):

Podnikatelský úvěr , osobní půjčky , úvěru na bydlení v rozmezí od $ 10.000 až 150.000.000 dolar 00. Pořiďte si žádnou povinnost ZDARMA cenovou nabídku nyní ! Splátky až 54 měsíců. Bez zajištění , Peníze vyplácí na Váš účet do 24 hodin po schválení . Pro více informací nás kontaktujte ještě dnes prostřednictvím e-mailu : taylorkaterine@gmal.com
19. 02. 2015 | 10:17

Přidat komentář

Tento článek byl uzavřen. Už není možné k němu přidávat komentáře ani hlasovat

Blogeři abecedně

A Aktuálně.cz Blog · Atapana Mnislav Zelený B Baar Vladimír · Babka Michael · Balabán Miloš · Bartoníček Radek · Bartošek Jan · Bartošová Ela · Bavlšíková Adéla · Bečková Kateřina · Bednář Vojtěch · Bělobrádek Pavel · Beránek Jan · Berkovcová Jana · Bernard Josef · Berwid-Buquoy Jan · Bielinová Petra · Bína Jiří · Bízková Rut · Blaha Stanislav · Blažek Kamil · Bobek Miroslav · Boehmová Tereza · Brenna Yngvar · Bureš Radim · Bůžek Lukáš · Byčkov Semjon C Cerman Ivo · Cizinsky Ludvik Č Černoušek Štěpán · Česko Chytré · Čipera Erik · Čtenářův blog D David Jiří · Davis Magdalena · Dienstbier Jiří · Dlabajová Martina · Dolejš Jiří · Dostál Ondřej · Dudák Vladislav · Duka Dominik · Duong Nguyen Thi Thuy · Dvořák Jan · Dvořák Petr · Dvořáková Vladimíra E Elfmark František F Fafejtová Klára · Fajt Jiří · Fendrych Martin · Fiala Petr · Fibigerová Markéta · Fischer Pavel G Gálik Stanislav · Gargulák Karel · Geislerová Ester · Girsa Václav · Glanc Tomáš · Goláň Tomáš · Gregorová Markéta · Groman Martin H Hájek Jan · Hála Martin · Halík Tomáš · Hamáček Jan · Hampl Václav · Hamplová Jana · Hapala Jiří · Hasenkopf Pavel · Hastík František · Havel Petr · Heller Šimon · Herman Daniel · Heroldová Martina · Hilšer Marek · Hladík Petr · Hlaváček Petr · Hlubučková Andrea · Hnízdil Jan · Hokovský Radko · Holásková Kamila · Holmerová Iva · Honzák Radkin · Horáková Adéla · Horký Petr · Hořejš Nikola · Hořejší Václav · Hrabálek Alexandr · Hradilková Jana · Hrstka Filip · Hřib Zdeněk · Hubálková Pavla · Hubinger Václav · Hülle Tomáš · Hušek Radek · Hvížďala Karel CH Charanzová Dita · Chlup Radek · Chromý Heřman · Chýla Jiří · Chytil Ondřej J Janda Jakub · Janeček Karel · Janeček Vít · Janečková Tereza · Janyška Petr · Jelínková Michaela Mlíčková · Jourová Věra · Just Jiří · Just Vladimír K Kaláb Tomáš · Kania Ondřej · Karfík Filip · Karlický Josef · Klan Petr · Klepárník  Vít · Klíma Pavel · Klíma Vít · Klimeš David · Klusoň Jan · Kňapová Kateřina · Kocián Antonín · Kohoutová Růžena · Koch Paul Vincent · Kolaja Marcel · Kolářová Marie · Kolínská Petra · Kolovratník Martin · Konrádová Kateřina · Kopeček Lubomír · Kostlán František · Kotišová Miluš · Koudelka Zdeněk · Koutská Petra Schwarz · Kozák Kryštof · Krafl Martin · Krása Václav · Kraus Ivan · Kroupová Johana · Křeček Stanislav · Kubr Milan · Kučera Josef · Kučera Vladimír · Kučerová Karolína · Kuchař Jakub · Kuchař Jaroslav · Kukal Petr · Kupka Martin · Kuras Benjamin · Kutílek Petr · Kužílek Oldřich · Kyselý Ondřej L Laně Tomáš · Linhart Zbyněk · Lipavský Jan · Lipold Jan · Lomová Olga M Máca Roman · Mahdalová Eva · Máchalová Jana · Maláčová Jana · Málková Ivana · Marvanová Hana · Mašát Martin · Měska Jiří · Metelka Ladislav · Michálek Libor · Miller Robert · Minář Mikuláš · Minařík Petr · Mittner Jiří · Moore Markéta · Mrkvička Jan · Müller Zdeněk · Mundier Milan · Münich Daniel N Nacher Patrik · Nachtigallová Mariana Novotná · Návrat Petr · Navrátil Marek · Němec Václav · Nerudová Danuše · Nerušil Josef · Niedermayer Luděk · Nosková Věra · Nouzová Pavlína · Nováčková Jana · Novák Aleš · Novotný Martin · Novotný Vít · Nožička Josef O Obluk Karel · Ocelák Radek · Oláh Michal · Ouhel Tomáš · Oujezdská Marie · Outlý Jan P Pačes Václav · Palik Michal · Paroubek Jiří · Pavel Petr · Pavelka Zdenko · Payne Jan · Payne Petr Pazdera · Pehe Jiří · Peka Karel · Peksa Mikuláš · Pelda Zdeněk · Petrák Milán · Petříček Tomáš · Petříčková Iva · Pfeffer Vladimír · Pfeiler Tomáš · Pícha Vladimír · Pilip Ivan · Pitek Daniel · Pixová Michaela · Plaček Jan · Podzimek Jan · Pohled zblízka · Polách Kamil · Polčák Stanislav · Potměšilová Hana · Pražskej blog · Prouza Tomáš R Rabas Přemysl · Rajmon David · Rakušan Vít · Ráž Roman · Redakce Aktuálně.cz  · Reiner Martin · Richterová Olga · Robejšek Petr · Ruščák Andrej · Rydzyk Pavel · Rychlík Jan Ř Řebíková Barbora · Řeháčková Karolína Avivi · Říha Miloš · Řízek Tomáš S Sedlák Martin · Seitlová Jitka · Schneider Ondřej · Schwarzenberg Karel · Sirový Michal · Skalíková Lucie · Skuhrovec Jiří · Sládek Jan · Sláma Bohumil · Slavíček Jan · Slejška Zdeněk · Slimáková Margit · Smoljak David · Smutný Pavel · Sobíšek Pavel · Sokačová Linda · Soukal Josef · Soukup Ondřej · Sportbar · Staněk Antonín · Stanoev Martin · Stehlík Michal · Stehlíková Džamila · Stránský Martin Jan · Strmiska Jan · Stulík David · Svárovský Martin · Svoboda Cyril · Svoboda Jiří · Svoboda Pavel · Sýkora Filip · Syrovátka Jonáš Š Šebek Tomáš · Šefrnová Tereza · Šimáček Martin · Šimková Karolína · Šindelář Pavel · Šípová Adéla · Šlechtová Karla · Šmíd Milan · Šojdrová Michaela · Šoltés Michal · Špalková Veronika Krátká · Špinka Filip · Špok Dalibor · Šteffl Ondřej · Štěpán Martin · Štěpánek Pavel · Štern Ivan · Štern Jan · Štětka Václav · Štrobl Daniel T T. Tereza · Táborský Adam · Tejkalová N. Alice · Telička Pavel · Titěrová Kristýna · Tolasz Radim · Tománek Jan · Tomčiak Boris · Tomek Prokop · Tomský Alexander · Trantina Pavel · Tůma Petr · Turek Jan U Uhl Petr · Urban Jan V Vacková Pavla · Václav Petr · Vaculík Jan · Vácha Marek · Valdrová Jana · Vančurová Martina · Vavruška Dalibor · Věchet Martin Geronimo · Vendlová Veronika · Vhrsti · Vích Tomáš · Vlach Robert · Vodrážka Mirek · Vojtěch Adam · Vojtková Michaela Trtíková · Vostrá Denisa · Výborný Marek · Vyskočil František W Walek Czeslaw · Wichterle Kamil · Wirthová Jitka · Witassek Libor Z Zádrapa Lukáš · Zajíček Zdeněk · Zaorálek Lubomír · Závodský Ondřej · Zelený Milan · Zeman Václav · Zima Tomáš · Zlatuška Jiří · Zouzalík Marek Ž Žák Miroslav · Žák Václav · Žantovský Michael · Žantovský Petr Ostatní Dlouhodobě neaktivní blogy