Nečas je ve skutečnosti Baroš, všimli jste si?

18. 06. 2012 | 13:40
Přečteno 7680 krát
Petr Nečas a Milan Baroš toho mají společného víc, než si myslíte. Tak například.

Národnost.
Rožnov pod Radhoštěm a Vigantice jsou od sebe, coby valaškou dohodil.

Slabost pro ODS.
„V současnosti hraji fotbal v zahraničí, ale o to více sleduji, co se děje doma. Jednou se sem budu chtít vrátit, založit rodinu s dětmi a velmi mi záleží na tom, v jakém stavu se naše země bude nacházet. Věřím, že ODS je zárukou dobré budoucnosti.“ M. B., titulní strana volebního magazínu z roku 2006.

Pocit, že je nikdo nemá rád a nikdo je nepochválí.
Nečasovi důvěřuje 19 procent občanů. Barošovi důvěřuje trenér Bílek (průzkum se konal před zápasem s Poláky).

Ach, ti nevděční fanoušci a voliči. Jak ti, Milane, rozumím: „Hráč, který toho tolik udělal pro náš fotbal, si něco takového nezaslouží,“ řekl ministerský předseda Lidovkám.cz. Barošovým fanouškem je prý už řadu let. (Snad je to zlozvyk z politiky, že s obhajobou útočníka, stiženého pískotem fanoušků, přispěchal až po zdařilém zápase s Polskem.)

Nečas národu vzkazuje: Kéž byste se k ODS chovali tak, jako Bílek k Barošovi! Nedaří se mu, tolikrát zklamal, a on to s ním zkouší znova a znova, pořád je to první volba. Přece: Tolik toho pro náš fotbal/naši zemi udělal!

Přesněji: Pro naši zemi + ODS. A to tu milionovou dotaci na fotbalovou akademii, kterou mu prý slíbil Vlastimil Tlustý, nakonec Baroš ani nedostal. Malá domů nepřišla. Jen se na to podívejte: nevděk světem vládne.


Po modré doprava …


… a zase zpátky. Momentka ze stadionu ve Vratislavi, 16. června 2012.
Foto: CPA – Eduard Erben


Jan Lipold, Aktuálně.cz

Kam dojdou Češi na Euru? Můžete hlasovat v anketě zde.

Komentáře

Aktuálně.cz má zájem poskytovat prostor jen pro korektní a slušně vedenou debatu. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se zároveň zavazujete dodržovat Kodex diskutujících. Pokud Váš text obsahuje hrubé urážky, vulgarismy, spamy, hanlivá komolení jmen, vzbuzuje podezření z porušení zákona, je celý napsán velkými písmeny či jinak odporuje zdejším pravidlům, vystavujete se riziku, že jej editor smaže.
Přejeme Vám zajímavou a inspirativní výměnu názorů.
Libor Stejskal, editor blogů (blogy@aktualne.cz)

neo napsal(a):

No tak pane Lipolde, nepřehánějte. Jsem dlouhodobě tpoho názoru, že Baroš má kvalitu neustále, i když je pomalejší a méně dravější než býval. Není to jen o posledním zápase, ale mohl jste si všimnout, že mu tleskal celý stadion. Konečně na něj totiž lítaly balony. Není to Koller a není to hrotový útočník. Chyba je tedy v Bílkovi a nejen v Barošovi. Sám je tam k ničemu, ale viděl jste sám, že jakmile má podporu zálohy a to Pilař s Jiráčkem dokázali, tak zahraje velmi dobře.

Pan Bílek musí zapojit Baroše pořádně do taktiky a bude to fungovat. I Messi a Ronaldo by byli sami na hrotu s mizernou zálohou k ničemu.
18. 06. 2012 | 13:48

vico napsal(a):

Když už jsme u těch slavných českých sportovců jejichž srdce bije pro ODS, legrační je i Jarda Jágr.

Svého času tento dolarový multimilionář s vážnou tváří v jedné velké reklamě tvrdil, že rád kupuje ojetiny v autobazaru AAA :-)
18. 06. 2012 | 13:56

fanda napsal(a):

Nepochopím, jak může někdo srovnávat Nečase s Barošem. Vždyť Nečas nesahá Barošovi ani po kotníky. Ani po stránce vizáže, ani po stránce odbornosti. Baroš futbalu rozumí a dá se na nej koukat. No a Nečas? To snad nemyslíte vážně. Republiku řídí od deseti k pěti a koukat se na nej vůbec nedá. To bych měl pak pokazenej apetít ze špatného žaludku.
18. 06. 2012 | 14:13

stejskal napsal(a):

Dobrý den,

smazal jsem jeden hrubě urážlivý a nadávky obsahující příspěvek, neboť ty jsou v rozporu se záměrem našich stránek, tedy poskytovat prostor pro věcnou a korektní debatu.

Děkuji za pochopení.

Libor Stejskal, editor blogů
18. 06. 2012 | 14:25

yorick napsal(a):

A sakra, maestro Stejskal mě smáznul,
upozorňuji debatéry - ani jedno sprosté, oplzlé či hnusné, či nevýchovné slovo. Jen názor, že dostaneme s P. přes držku jak si zasloužíme, protože neumíme fotbal. Ne že by, ale nemáme zrovna nikoho, koho by Júrop a svět považovali za fotbalistu hodného pozornosti. Prostě: "smazal jsem jeden hrubě urážlivý a nadávky obsahující příspěvek" by charakterizoval král Ubu svým výrokem: Hovnajs, milý chlapče.
Díky šéfe, chcete-li nadšeným debatérům vysvětlit náš spor, hoďte to sem once more.
18. 06. 2012 | 14:31

Stellberg napsal(a):

Pan Lipold je zamindrákovaný šmok bez nejmenší stopy nadhledu. Je určitý typ novinářů, kteří si musí do P. Nečase kopnout vždycky, jinak by ani neusnuli. Nuly typu Lipolda si tím zahřejí ego, ale fakt, že nulou zůstávají i nadále, se tím nemění.
18. 06. 2012 | 14:35

yorick napsal(a):

No,
zastal bych se pana Lipolda, s Nečasem by se měly kopat všechny penalty v čéer, ve všech třídách. Problém je v tom, že s touhle splasklou mičudou do gólu nedokopnete :-))). To nemusí chytat Čech i kdyby měl "bellinu".
18. 06. 2012 | 14:40

stejskal napsal(a):

Nepotřebuji nikomu vysvětlovat "náš spor", ba se s Vámi dokonce ani o ničem nepřu, pane yoricku. Budete-li kohokoliv nazývat "ksindlem" (třeba čs. fotbalovou reprezentaci) či jej častovak podobnými urážlivými přízvisky, budu Vaše výroky prostě mazat (když na ně narazím).

Hezký den.

Libor Stejskal
18. 06. 2012 | 14:43

neo napsal(a):

yorick:

o dvou dalších fackách jsme již slyšeli od Karla Šípa. Sice situaci nehodnotil nesprávně nicméně to přehnal minimálně v množství těch výměn. Bílek udělal jen 2 a už to šlo.

Pokud se nezasekne a nebude lpět opět na nesmyslech a dá prostor taktice vycházející z obrany, tak máme šanci uspět. Hubschmann je ten správný tah na posílení defenzivy stejně jako Limberský a hlavně bez Hubníka. Tato varianta má opravdu šanci uspět. Jeden útočník bude proti Portugalsku stačit, i když Baroše bych nestavěl od začátku. Tam bych dal šanci Necidovi. Záloha i bez Rosického šlapala v zápase s Polskem velmi dobře, akorát ten Kolář nemá oslnivou formu a Darida by mohl být lepší variantou.
18. 06. 2012 | 14:45

Vladimír Karlík napsal(a):

Myslím si, že toto srovnání velmi pokulhává M.B. udělal pro český fodbal hodně, že věřil ODS byla mladická nerozvážnost, ostatně věřilo mnoho z nás.Že Nečas a jeho vláda tuto zemi devastuje je více než jasné. Když nebudeme jmenoval vyložené zlodějny a vzpomeneme jen maturity, IZIP, ministerstva životního prostředí, zdravotnictví a sociálních věcí, odměny podřízených a státních managerů vidíme úniky miliard. Ale pane ministerský předseda je v klidu a ničí dál.
18. 06. 2012 | 14:46

LMAO napsal(a):

Možná se Nečas za Baroše tak pere, protože Baroš je jeho utajovaný nemanželský syn ze studentských let

Nehledejme za vším jenom politické důvody;))
18. 06. 2012 | 14:53

Pamela Bárnsová napsal(a):

LMAO

a utajuje ho, neb ho měl s cikánkou
18. 06. 2012 | 15:02

resl napsal(a):

Jestli budeme k sobě poctiví, uznáme slabou kvalif. skupinu i tu na ME. Dost nechápu výkřiky o Barošově zlepšení. Měl asi 5 ofsajdů, míč neudržel, párkrát sám fauloval a přihrávku na gól Jiráčkovi dal na paty a hodně nejistě. Má problém se zpracováním míče a neumí kličku, Dobrou má jen zadní část těla, kterou si kryje míč, ale blbě se s ní dávají góly. Nečas-raději mlčet a zabývat se zlodějnami.
18. 06. 2012 | 15:07

Ládik!!! napsal(a):

Nečas neměl dobrého trenéra. Hned v mládí, v SSM. Proto teď na pravém křídle zvyšuje daně a potřebuje podporu celého mužstva. Libera hrát nemůže.
18. 06. 2012 | 15:10

Ládik!!! napsal(a):

Nevím, proč nesrovnat Baroše s Paroubkem. Jeden koupil botičky od Diora, druhý koupil barošky (vpředu špunty, vzadu jehlový podpatek). V obou výrobcích se nedá hrát.
18. 06. 2012 | 15:13

Pepa 3 napsal(a):

Pane resl - na jaký fotbal jste se díval? Baroš byl v odpískaném ofsajdu třikrát, z toho jedenkrát se jednalo o chybu rozhodčích a neuznaný naprosto regulérní gól. Dva z odpískaných faulů, kdy mu stopér soupeře v podstatě "vylezl" na záda, aniž by se Baroš předklonil, či šel do souboje nečistě byly rovněž chybou rozhodčího, pískat se mělo opačně a nebo vůbec! Když tak čtu váš příspěvek, co umíte vy kromě pomlouvání a hanění?

Pan Stejskal 14:43: Mohu se vás zeptat, jaký je rozdíl mezi "ksindlem" a "lůzou"? Ten druhý výraz je zde totiž běžně používán bez jakékoliv vaší reakce vašimi zpřátelenými dikutéry, jako je ládik, jarpor, rumcajs(nyní kuchař) , zkrátka dostatečně modrými!
18. 06. 2012 | 15:28

resl napsal(a):

Pepa 3,
nepočítal jsem ofsajdy, ale Baroš není technický hráč a odskakuje mu míč při zpracování. Mývá nejvíc faulů v obraně soupeře. Sleduji fotbal hodně let a jsem si jist, že jsou tady lepší hráči. Turecká liga, kde hraje, je tak trochu sado maso, což bijci bez techniky vyhovuje. Neumí odhadnout, kdy a kam si má naběhout. V repre nemá léta co dělat, což nepoznal nikdy Brückner. Štěstí bylo, že v té době byla sestava nabitá dobrými hráči. Mimo "pomlouvání a hanění" umím ještě fotbal. Věřím, že mu rozumíte dle vašeho vkusu, já zas dle mého.
18. 06. 2012 | 15:46

resl napsal(a):

oprava : mívá
18. 06. 2012 | 15:47

filip II. napsal(a):

Pepa 3:
zapomněl jste v seznamu modrých diskutérů na nea. Ten bude ODS obhajovat i kdyby už padala do stoupy. Inu, není nad věrné stoupence!. Je jich sice čím dál méně, ale o to jsou vytrvalejší.
18. 06. 2012 | 15:51

yorick napsal(a):

NO jo,
fakt, xindl tam byl, repre neprepre, maestro Stejskal, leč tady a v této chvíli zkoumat etymologii kritického slova by nemělo smysl, i když jsem nepochybně ve výhodě :-)))))). Ale marnost nad marnost slova Šípová raší tak jako tak v úrodné půdě.
18. 06. 2012 | 15:54

Ládik!!! napsal(a):

pepa 3 -
mě do toho netahejte, nepíšu lůza, ale lúza - a to je setsakra rozdíl. Diskuse na toto téma již proběhla.
18. 06. 2012 | 16:00

Fajnšmekr napsal(a):

Nejtrefnější, nejskvělejší a nejúžasnější komentátor přece sedí na Hradě:-)
www.parlamentnilisty.cz/rss/zpravy/Babisovo-hnuti-ironizuje-Klause-On-je-nejlepsi-fotbalovy-komentator-236471

P.S. Kam se na něj hrabou břídilové Bosák s Čapkem:-)

Vy to pochopíte
vy totiž všechno víte
vy se poradíte vy to vyřešíte
vy mě zachráníte
pane prezidente
já chci jen kousek štěstí
pro co jiného jsme přeci zvonili
klíčema na náměstí
( www.nohavica.cz/cz/tvorba/texty/pane_prezidente.htm )
18. 06. 2012 | 16:05

stejskal napsal(a):

Dobrý den, pane Pepo 3,

vnímám výraz "ksindl" jako silnější (ve smyslu pejorativního vyznění) než "lůza", i když oboje je sémanticky velmi podobné ("ksindl" se používá hanlivě i pro jednotlivce, myslím, že jej jako hanlivé přízvisko cití i řada dalších lidí).

"Lůza" je stejně tak označení pro deklasované vrstvy, i tento výraz je zabarvený a není právě lichotivý (osobně jej nepoužívám), ale nevnímám jej tak silně urážlivě (ne že bych ho zde vítal, ale kdybych měl zasahovat i proto takovýmto výrazům, nedělal bych 24 hodin nic jiného. Což nemímín).

Čili příspěvky s výrazem "ksindl" mažu vždy, když na ně narazím a bez ohledu na to, kdo je napíše. Výraz "lůza" nechávám být též bez ohledu na to, kdo ho napíše (a tudíž ho tu různí lidé v různých obměnách často používají, třeba "rudá lůza", "modrá lůza" apod.)

Nedělám si nárok na to, aby to všichni vnímali stejně. Každý je v tomto ohledu trochu jinak "nastaven", což je pochopitelné. Nicméně za vcelku krátkou dobu se zde dá myslím vysledovat, jaké výrazy zde odstraňuji, proto ohrožují tyto stránky jako prostor pro výměnu názorů. Někomu to takto vyhovuje, jinému ne. Tak to chodí.

Raší, pane yoricku :-) Ale dělám co mohu, abych to zde ještě aspoň nějaký čas udržel pro debatu. A tu tato slova ničí vždy vcelku spolehlivě.

Libor Stejskal
18. 06. 2012 | 16:09

Ládik!!! napsal(a):

pepo 3 -
slovo lúza lze někdy vnímat jako lichotku.
18. 06. 2012 | 16:11

mb napsal(a):

Válka (ve Vietnamu) je když: bílá lůza posílá černou lůzu bojovat proti žluté lůze za zemi, kterou ukradla rudé lůze ...

ted je to myslim tak nejak vyvážené ...
18. 06. 2012 | 16:15

Ládik!!! napsal(a):

O luze psal i Josef Váchal, a ten byl 5 dní před smrtí jmenován zasloužilým umělcem: http://www.vachal.cz/ukazky/vademecum.htm
18. 06. 2012 | 16:19

neo napsal(a):

filip II ,

jste obyčejný lhář. Neobhajuji ODS, nevolim ODS a nejsem modrý.
18. 06. 2012 | 16:22

Lumír napsal(a):

ad Fajnšmekr

Ano, prezident je všímavým kritikem.
http://streit.blog.idnes.cz/c/275824/Brankar-Cech-me-zase-nastval-prezident-Klaus-potesil.html
18. 06. 2012 | 16:36

Pepa 3 napsal(a):

Ládik!!! 16:00 - takže tímto svým příspěvkem se doznáváte k tomu, že i učivo základní školy bylo nad vaše možnosti. Máte pravdu, že mezi "lůza" a "lúza" je "setsakra" rozdíl. Zatímco "lůza" je spisovně, "lúza" je pravopisná chyba zařazená mezi chyby hrubé!
18. 06. 2012 | 16:47

Ládik!!! napsal(a):

pepo 3 -
je dobré, že studujete. Možná se vymaníte z okovů.
18. 06. 2012 | 16:58

Petr B. napsal(a):

Baroš měl snad tehdy v roce 2006 dostat za svou podporu od ODS peníze, ale pak se jich nemohl dočkat. A stěžoval si.
Co se týče Baroše-fotbalisty, my dlouhodobě nemáme dobré útočníky tzn. Baroš bez formy roku 2004 stále patří do reprezentace.
18. 06. 2012 | 17:09

Stařeček napsal(a):

výraz lůza je možno používat, neboť jej zde začali používat pravicově zaměření diskutéři vůči nemajetným lidem, lidem pracujícím manuálně a lidem s levicovými názory. Lůza prý použilistorsea k oslovení chudého lidu, přispívajícího nejvíce do kasiček našich kostelů, náš nejvyšší český černoprdelník (tento výraz zase používá náš spící kníže a tak je jisto, že jeho kněžstvo by hanlivý výraz nepoužilo), Dominik Duka. Jinak slovo lůza se špatně hledá ve slovnících. To hovoří samo za sebe.
18. 06. 2012 | 17:52

Stařeček napsal(a):

vymazat "istorsea" za použil. reCAPTCHA řádí
18. 06. 2012 | 17:55

gsx napsal(a):

čssd a ods nema v politice co delat. Ukazaly jak se to rozhodne delat nema. Devastace a rozkradacky. Alibaba je porad na hrade.
18. 06. 2012 | 18:38

Maximus napsal(a):

Ahoj Libore!
18. 06. 2012 | 19:25

Maximus napsal(a):

Dobrý den,

smazal jsem si nevhodný a neslušný příspěvek a zároveň souhlasím se zablokováním adresy IP 178.77.247.228 a už nebudu z jiných dalších IP adres psát neslusné věci o Sašovi neb ten opravdu nic neukradl. To byli jen jeho podřízení, kteří kradli erární finance!
Tak je to správné a tak to muší byť!
18. 06. 2012 | 19:38

Kvakin napsal(a):

Lidi se nemají posuzovat podle toho, co si o sobě myslí nebo o sobě říkají, ale podle toho, co se jim podařilo či nikoli. Ševce jako ševce budu posuzovat podle toho, jaké šije boty, a může by mít v tomto plánu jedno, zda má či nemá rád operu.
Fotbalistu musím posuzovat podle toho, co "vykopal" a třeba mu rovněž uznat, že nemládne - rychlosti ubývá, ale třeba zkušenosti a schopnosti řešit situace se množí ... Politika je třeba posuzovat podle toho, v jakém stavu byla země (nebo rezort) objektivně v době, kdy se funkce ujímal, a v jakém stavu vše předával, když z funkce odcházel. Jestli byl brutální nebo měkota, je už podružné.
Takže: Baroš docílil jako fotbalista ve svých klubech i v reprezentaci objektivně řady úspěchů a možná, že pracuje pro úspěch další (alespoň snahu má)... Nečas převzal zemi v době nepřekonané recese a hrozby sešupu dolů a politikou Kalouskovy vlády tomuto sešupu tak aktivně napomáhá, že hrozba obnovení recese už je skutečností. O co má snahu, nikdo dost dobře neví a dokonce i pro ODS už je to protivný a nesrozumitelný pechfógl, v čele s kterým partaj prohraje, na co se podívá, a tak už i skalní modráci by místo člověka, jehož huba připomíná stále více polotovar pro zabíjačkový ovar, viděli porodníka Svobodu (prý) Vítězného. Takže: má smysl srovnání Nečas - Baroš či Baroš - Nečas ? Asi jako hodinky s holínkami, i když obé se natahuje.
18. 06. 2012 | 19:49

filip II. napsal(a):

n e o,
v žádném případě se necítím být lhář. Pokud jsem vás zařadil mezi ODSáky, pak jen proto, že jsem vycházel z obsahu vašich příspěvků, a to nikoli jen k tomuto tématu. Pokud tedy nejste v ODS, tuto stranu nevolíte a nejste ani modrý, smekám a dovoluji si vás nazvat pravičákem. A to rozhodně nezní peiorativně:
18. 06. 2012 | 20:20

Uff napsal(a):

Komentátor Bosák vrací úder "samozvanému komentátorovi" Václavu Klausovi:
http://isport.blesk.cz/clanek/fotbal-reprezentace-euro-2012/125202/bosak-reagoval-na-klausovu-kritiku-slava-mame-dalsiho-experta.html
18. 06. 2012 | 21:07

český maloměšťák napsal(a):

Baroš - Vigantice.
Nečas - Rožnov p. R.

Parkanová ???
18. 06. 2012 | 21:17

jozka napsal(a):

filip II

neo volil VV, aby prelezly petiprocentni hranici a mohly s ods a top udelat koalici, kdepak on a ods...
18. 06. 2012 | 21:36

Emma napsal(a):

Prosím, co to vlastně ten pan Baroš udělal pro náš fotbal? Byl před 8 lety střelcem šampionátu. Dobrá. On to dělal pro NÁŠ FOTBAL? A rozerval si, po zápasu vítězném zápase s Černou Horou, repre-oblečení a předváděl svá fešná tanga taky pro NÁŠ FOTBAL? Vskutku reprezentant každým coulem :o).
18. 06. 2012 | 23:12

Janulka napsal(a):

Nečas národu vzkazuje, "Kéž by jste se k ODS chovali tak, jako Bílek k Barošovi."

Pane Nečasi, Baroš, za celou svoji kariéru v reprezentaci, hrál VELMI ŠPATNĚ! Zrovna jako vy´vládnete této zemi, která už se celá třese, abyste táhl do pryč, i s tím vaším našeptávačem Kalouskem. Narozdíl od vás, Baroš jednou dobře NAHRÁL na goola!
Kdypak Vy, se odvážíte NAHRÁT lidem, kteří si vás zvolili, abyste za ně hrál? Já sama bych ráda viděla, jak porážíte Kalouska - chemika, a na jeho místo dáváte zkušeného ekonoma s praxí, který ví ,o čem mluví, a hlavně ví co dělá.
18. 06. 2012 | 23:36

Scarabeus napsal(a):

Názor na Milana Baroše se během pár dní změnil k lepšímu, není možné vyloučit, že se v následujících dnech vylepší ještě více.

Milan Baroš jistě není útočník úrovně Cristiana Ronalda, to by jej v klubu úrovně Realu Madrid angažovali, ale fotbal je týmová hra.

Naši fotbalisté po zápasu s Ruskem vypadali totálně na odpis .... a hle skončili první ve skupině .... Rusové jedou domů.

Nevím co se stane ve čtvrtfinále, domnívám se, že všechny varianty jsou možné, nejméně pravděpodobná se mně jeví vysoká výhra.
19. 06. 2012 | 00:52

Yossarian napsal(a):

p. Stejskal: Musím se přiznat, že mě vaše vysvětlení ksindl vs. lůza docela zarazilo. A taky si myslím, že silně urážlivé výroky pánů rumcajse, jarpora a spol. požívají zde nadstandardní přízně až ochrany. Možná by bylo vhodné se podívat na obsah jejich sdělení - tito pánové nediskutují, oni káží své pravdy a prokládají to urážkami všech ostatních, kteří nesdílejí jejich pohled na svět.
19. 06. 2012 | 08:28

neo napsal(a):

filip II :

evidentně jste z mých příspěvků nevycházel, když jste se domníval, že bych snad mohl být v ODS či je nějakým způsobem podporoval.
19. 06. 2012 | 08:48

Pavel Bela napsal(a):

Lipolde, Lipolde...jako vždy mimo mísu. Neurážej Valachy, Nečas k nim nepatří ! Je pouhá rožnovská náplava, "posila" tehdejší Tesly, pocházející snad z Boskovic nebo jak se ta jeho rodná díra jmenuje..
19. 06. 2012 | 08:56

Bomberious napsal(a):

A VLASTA PARKANOVÁ, kolem které hystericky kvičí Miroslav Kalousek, je něco jako trenér Rada a Bílek. Neodvolatelná, byť si ji žádá Policie ČR! Ale zřejmě ji nevydají...
19. 06. 2012 | 09:15

stejskal napsal(a):

Dobrý den, pane Yossariane,

nepožívají. Mažu hrubé urážky a nadávky bez ohledu na to, kdo je napíše (při opakovaném porušování zdejších pravidel se občas i pokusím zablokovat IP adresu, ale to je dost sporné opatření, protože funguje jen za určitých podmínek. Pánové Rumcajs či ghándí by Vám o tom mohli dost vyprávět, též měli pocit, že jim křivdím či jsem si na ně zasedl).

Za těch pět let dokážu odhadnout, na co stačím a co není v mých silách (a to i přesto, že zde trávím tak deset dvanáct hodin denně a prakticky všechny večery, bez ohledu na to, zda mám dovolenou, je víkend či pracovní volno). Jakž takž a za cenu výše uvedeného se mi daří udržet zde prostor bez hrubých nadávek a urážek (mezi ně počítám výraz "ksindl"). Víc při takto nastaveném prostředí, kam má anonymní přístup úplně každý, zajistit nemohu. Navíc si myslím, že je na debatujících, aby přijali svůj díl odpovědnosti za veřejný prostor. Třeba tím, že na hulvátské a zjevně provokativní příspěvky nereagují stejným způsobem.

Buď takto nastavené prostředí někomu vyhovuje a chodí si sem vyměňovat názory s ostatními, nebo ne. To je každého volba.

Libor Stejskal

P.S. Mimochodem své "pravdy" zde káže drtivá většina těch, co sem přispívají. Debata se bohužel v této společnosti moc nepěstuje. Ale to nemůže žádný jedinec změnit. Bylo by směšné, kdybych se ji zde snažil nějakými represívními postupy vynucovat. A nejen směšné, ale i zbytečné.
19. 06. 2012 | 09:49

Alicia napsal(a):

Pane Stejskale,
je dobře, že držíte alespoň trochu slušnou úroveň příspěvků, což postrádáme my, starší, u mnoha médií. S pozdravem
Alicia
19. 06. 2012 | 10:24

Pavel13 napsal(a):

vico napsal(a):
"Když už jsme u těch slavných českých sportovců jejichž srdce bije pro ODS, legrační je i Jarda Jágr.
Svého času tento dolarový multimilionář s vážnou tváří v jedné velké reklamě tvrdil, že rád kupuje ojetiny v autobazaru AAA :-) "

Nějak mi je Jágr přece jen sympatičtější. Připadá mi, že alespoň něco udělal a dělá pro český hokej.

Kam se však hrabe srovnání Nečas=Baroš na Parlament=AAA Auto!
19. 06. 2012 | 10:53

Jane napsal(a):

Baroš je normální poněkud již opotřebovaný hráč, nijak se nelišící třeba od Plašila nebo kohokoliv jiného z "dinosaurů!
Dravosti mladých plzeňáků nedosahuje nikdo z nich. U Baroše je to více jen vidět protože je na hrotu a většinou pouze číhá na šanci. Podobný hráč - tedy zaměřením je např. Ronaldo nebo kdysi v hokeji náš Jarda Jiřík.
Ten číhal stále u tyče a dával jeden gól za druhým. V okamžiku, kdy se takovému hráči přestane na takové parketě dařit a přesto na ní zůstává, vypadá jak lemra. Pokud trenér akceptuje jeho handicap a dá mu za úkol stáhnout se, rozehrávat, bránit - může být ještě platným hráčem.
Co je dobré, že se Šípovi podařilo Baroše nastartovat. Zda ovšem dokáže ještě držet krok ukáže až zápas s nějakým skutečným soupeřem, nyní Portugalskem.
19. 06. 2012 | 13:34

luk napsal(a):

Baroše tedy opravdu nemusím, hlavně kvůli jeho IQ, ale srovnávat ho s Nečasem, to je i pro Baroše fatální urážka.
19. 06. 2012 | 16:35

Jarda HK. napsal(a):

Bílek má v oblibě Baroše, ale Barošův problém je Bílek a jeho taktika.

Odchod Honzy Kollera, Poborského a dalších velmi kvalitních hráčů, protrpěná kvalifikace s jedním hroťákem (M.Baroš) to přece muselo být flustrující hlavně pro Milana. Ronaldo také nezáří v průměrném mužstvu, které nedokáže soustavně vyvinout tlak a přhrát do uličky. Pod Bílkem musí hrát Baroš systémem a la "Nehoda" tj. přebírat míč zády k brance soupeře a otáčet se s ním. A rychlost? Barošovi je teprve třicet a ztrátou rychlosti určitě netrpí. Pokud mužstvo šlape a hraje ofenzivně po křídlech, tak je Milan "překvapivě" i pro kritiky zase ve formě a zase nebezpečný.

Pan Bílek by měl svůj plat odevzdat panu Vrbovi, protože bez "plzeňské jízdy" by hrubě ostrouhal.
Myslím, že i laický odsudek Karla Šípa byl daleko profesionálnější než působení M.Bílka za celou dobu u reprezentace. O mediálním vztahu Bílka s fanoušky už raději nepíšu. To je snad největší tragedie.

Doufám, že naši chlapci potvrdí zlepšenou herní pohodu i s Portugalci. S tak kvalitním týmem jaký máme se přece nedá hrát nanicovatý fotbal . Stačilo jen udělat to, co věděli všichni fanoušci jen ne ten, kdo to měl ve své pravomoci!!!
19. 06. 2012 | 21:01

Janika napsal(a):

Pro luk :

Podle čeho usuzujete na IQ M.Baroše? Jestli podle toho co píší v bulváru a berete to nedmíru vážně, tak na vašem místě bych spíše hodnotila zdroj vašich informací. Ale jinak bych byla trochu méně kritická. Vezměte spíše v potaz to, že tito mladí kluci vydělávají obrovské peníze, hrají v bohatých klubech a mají tendenci se předvést. Jsou pak snadnou kořistí bulváru a lidí, kteří se přiživují na jejich úspěchu. Že bulvár občas napíše hrubou nepravdu je také známá věc. Ahoj.
19. 06. 2012 | 21:17

jansuchanek napsal(a):

vico: zdravím, ... a ty média nás tak manipulují, viďte?...

můžete sem hodit odkaz na cokoliv, kde jágr tvrdí, že rád KUPUJE auta u AAA?

díky :-)
19. 06. 2012 | 21:41

Martin z Pomuku napsal(a):

Fajn, takže pokud Baroš nedá gól je to dost obdobná situace, jako když vláda jíž šéfuje p. Nečas vytvoří špatnou reformu? Myslím, že ne!!! Bez Barošova gólu se všichni jistě obejdeme (už několik let nám jeho góly nechybí, protože žádné nedává), kdežto špatná reforma servírovaná vládou nám připraví špatnou situaci na několik následujících let, ne-li desetiletí.
20. 06. 2012 | 14:03

kanibal napsal(a):

Od útočníka se očekává, že bude dávat góly. Barošova bilance zde :
kvalifikace na ME + baráž + EURO ............ 11 zápasů, 1 gól
21. 06. 2012 | 16:30

Moncler Outlet napsal(a):

If you have not buy any <a href="http://www.cheapmoncleroutlet4u.com">Moncler down</a> Coats from <a href="http://www.cheapmoncleroutlet4u.com">Moncler online</a> stores, we suggest you trying to get something from <a href="http://www.cheapmoncleroutlet4u.com">Moncler Outlet</a>, because the prices are really reasonable.
16. 10. 2012 | 09:14

Danielrila napsal(a):

Hello. And Bye.

http://somepaydaylounz.com - mr fitz
26. 02. 2014 | 12:43

Přidat komentář

Tento článek byl uzavřen. Už není možné k němu přidávat komentáře ani hlasovat

Blogeři abecedně

A Atapana Mnislav Zelený B Babka Michael · Balabán Miloš · Bartošová Ela · Bavlšíková Adéla · Bečková Kateřina · Bělobrádek Pavel · Beránek Jan · Berwid-Buquoy Jan · Bielinová Petra · Bína Jiří · Bízková Rut · Blaha Stanislav · Blažek Kamil · Bobek Miroslav · Boehmová Tereza · Brenna Yngvar · Bureš Radim · Bůžek Lukáš · Byčkov Semjon C Cerman Ivo Č Černoušek Štěpán · Česko Chytré · Čipera Erik · Čtenářův blog D David Jiří · Davis Magdalena · Dienstbier Jiří · Dlabajová Martina · Dolejš Jiří · Dostál Ondřej · Dudák Vladislav · Duka Dominik · Duong Nguyen Thi Thuy · Dvořák Jan · Dvořáková Vladimíra F Fafejtová Klára · Fajt Jiří · Fendrych Martin · Fiala Petr · Fibigerová Markéta · Fischer Pavel G Gálik Stanislav · Gargulák Karel · Geislerová Ester · Girsa Václav · Glanc Tomáš · Gregorová Markéta · Groman Martin H Halík Tomáš · Hamáček Jan · Hampl Václav · Hamplová Jana · Hapala Jiří · Hasenkopf Pavel · Hastík František · Havel Petr · Heller Šimon · Herman Daniel · Hilšer Marek · Hlaváček Petr · Hlubučková Andrea · Hnízdil Jan · Hokovský Radko · Holmerová Iva · Honzák Radkin · Horáková Adéla · Horký Petr · Hořejš Nikola · Hořejší Václav · Hradilková Jana · Hrstka Filip · Hřib Zdeněk · Hubinger Václav · Hülle Tomáš · Hušek Radek · Hvížďala Karel CH Charanzová Dita · Chlup Radek · Chromý Heřman · Chýla Jiří · Chytil Ondřej J Janda Jakub · Janeček Karel · Janeček Vít · Janečková Tereza · Janyška Petr · Jelínková Michaela Mlíčková · Jourová Věra · Just Jiří · Just Vladimír K Kania Ondřej · Karlický Josef · Klan Petr · Klepárník  Vít · Klíma Pavel · Klíma Vít · Klimeš David · Kňapová Kateřina · Kohoutová Růžena · Kolaja Marcel · Kolářová Marie · Kolínská Petra · Kolovratník Martin · Kopeček Lubomír · Kostlán František · Kotišová Miluš · Koudelka Zdeněk · Koutská Petra Schwarz · Kozák Kryštof · Krafl Martin · Krása Václav · Kraus Ivan · Kroupová Johana · Křeček Stanislav · Kubr Milan · Kučera Josef · Kučera Vladimír · Kučerová Karolína · Kuchař Jakub · Kuchař Jaroslav · Kukal Petr · Kupka Martin · Kuras Benjamin · Kutílek Petr · Kužílek Oldřich · Kyselý Ondřej L Laně Tomáš · Linhart Zbyněk · Lipavský Jan · Lipold Jan · Lomová Olga M Máca Roman · Mahdalová Eva · Maláčová Jana · Málková Ivana · Marvanová Hana · Mašát Martin · Metelka Ladislav · Michálek Libor · Miller Robert · Minařík Petr · Mittner Jiří · Mrkvička Jan · Müller Zdeněk · Münich Daniel N Nacher Patrik · Nachtigallová Mariana Novotná · Návrat Petr · Navrátil Marek · Němec Václav · Niedermayer Luděk · Nouzová Pavlína · Nováčková Jana · Novák Aleš · Novotný Martin · Novotný Vít O Obluk Karel · Oláh Michal · Ouhel Tomáš · Outlý Jan P Pačes Václav · Palik Michal · Paroubek Jiří · Pavel Petr · Pavelka Zdenko · Payne Jan · Payne Petr Pazdera · Pehe Jiří · Peksa Mikuláš · Pelda Zdeněk · Petrák Milán · Petříček Tomáš · Pfeffer Vladimír · Pfeiler Tomáš · Pilip Ivan · Pitek Daniel · Pixová Michaela · Plaček Jan · Podzimek Jan · Pohled zblízka · Potměšilová Hana · Pražskej blog · Prouza Tomáš R Rabas Přemysl · Rajmon David · Rakušan Vít · Ráž Roman · Redakce Aktuálně.cz  · Reiner Martin · Richterová Olga · Robejšek Petr · Rydzyk Pavel · Rychlík Jan Ř Řebíková Barbora · Říha Miloš · Řízek Tomáš S Sedlák Martin · Seitlová Jitka · Schneider Ondřej · Schwarzenberg Karel · Skořepa Michal · Skuhrovec Jiří · Sládek Jan · Sláma Bohumil · Slavíček Jan · Slimáková Margit · Sobíšek Pavel · Sokačová Linda · Soukal Josef · Soukup Ondřej · Sportbar · Staněk Antonín · Stanoev Martin · Stehlík Michal · Stehlíková Džamila · Stránský Martin Jan · Strmiska Jan · Stulík David · Svárovský Martin · Svoboda Cyril · Svoboda Jiří · Svoboda Pavel · Sýkora Filip · Syrovátka Jonáš Š Šebek Tomáš · Šefrnová Tereza · Šimáček Martin · Šimková Karolína · Šlechtová Karla · Šmíd Milan · Šoltés Michal · Špinka Filip · Špok Dalibor · Šteffl Ondřej · Štern Ivan · Štern Jan · Štrobl Daniel T Telička Pavel · Titěrová Kristýna · Tolasz Radim · Tománek Jan · Tomčiak Boris · Tomek Prokop · Tomský Alexander · Trantina Pavel · Tůma Petr · Turek Jan U Uhl Petr · Urban Jan V Václav Petr · Vaculík Jan · Vácha Marek · Valdrová Jana · Vavruška Dalibor · Věchet Martin Geronimo · Vendlová Veronika · Vhrsti · Vích Tomáš · Vlach Robert · Vodrážka Mirek · Vojtěch Adam · Vojtková Michaela Trtíková · Výborný Marek · Vyskočil František W Walek Czeslaw · Wichterle Kamil · Witassek Libor Z Zádrapa Lukáš · Zaorálek Lubomír · Závodský Ondřej · Zelený Milan · Zeman Václav · Zima Tomáš · Zlatuška Jiří Ž Žák Miroslav · Žák Václav · Žantovský Michael Ostatní Dlouhodobě neaktivní blogy