Odpověď na výše položenou otázku zní jednoznačně „ano“. Nechat občany kolonií volit je naprosto nutné, protože jako kolonizátoři nemůžete otevřeně říci domorodcům pravdu: „že vás jejich názor vůbec nezajímá“. Naopak je třeba vyzdvihnout význam místních voleb, kdy domorodci mohou svobodně vyjádřit svůj názor a zorganizovat je – pokud možno - jako taškařici, při níž se lokální obyvatelstvo dobře pobaví. Jeho sympatie si získáte i malými nenáročnými dárky typu, květiny, propisovačky či koblihy. K úspěchu pomůže, pokud pro volby získáte i místní celebrity.
Myslím, že naše lobby odvedla dobrou práci – na francouzském trůnu usedne jí nominovaný favorit, Emmanuel Macron, bývalý bankéř od Rothschildů. Jeho hlavním úkolem je udržet při životě a v chodu Německou (dříve Evropskou) unii. Dokud existuje jako jedno z možných řešení blízkovýchodního konfliktu založení Středovýchodní unie v rámci budoucí americké zóny, musí ta německá alespoň pět až deset let ještě vydržet!
Rozpadem Sovětského svazu a následně i bipolárního světa se uvolnil prostor pro obnovu (regeneraci) historicky tradičních říší, jako jsou například německá, ruská, osmanská, perská, ale i Velkého Izraele. Hovoříme-li o rozšíření Izraele pak výlučně v kontextu nastolení míru v této dlouhodobě neklidné části světa.
Při americkém útoku v Sýrii nebyl zabit ani jediný ruský voják a nebylo poškozeno ani jedno ruské letadlo. Svědčí to o skutečnosti, že Rusové byli včas varováni a spolu se Syřany leteckou základnu s předstihem opustili. Jinými slovy cílem útoku nebylo Rusko či syrský režim vojensky oslabit, ale podkopat jejich rostoucí dominantní roli na Středním východě a současně dát svým spojencům jasný signál – Amerika je znovu ve hře. Je hodně předčasné nás odepisovat - „America first“! Nejedná se o nic jiného, než o geopolitickou hru mezi USA a Ruskem při rýsování nových červených čar (hranic vlivu) mezi oběma velmocemi.