Sexuální turistika českých žen

02. 12. 2013 | 10:35
Přečteno 23787 krát
O sexuální turistice Češek do Tunisu, Maroka, Alžíru či Jemenu se povídají zkazky. Otevřeně přiznávám, že jsem je považoval za přehnané s tím, že spíše než o pravidlo se jedná o výjimky. Až minulý týden mne pracovní povinnosti zavály do Tunisu a skutečně jsem nevěřil svým očím: jen z našeho autobusu se 70% osazenstva ukázalo jako sexuální turistky. Jak si má takovou typickou „turistku“ laskavý čtenář představit? Po cestě do hotelu jedna cestující vykřikla radostí. Došla ji SMS se zprávou, že právě stala babičkou! Samozřejmě jsme jí všichni zatleskali a popřáli vše nejlepší. Vystupovala mezi prvními - a jaké bylo mé překvapení - když už na ní před hotelem čekal její arabský „milý“ tak ve věku 20 – 22 let, zřejmě mladší, než její vlastní syn a následovalo velmi bouřlivé milostné vítání. Obdobná scéna se opakovala u každého hotelu.

Jedním z místních gigolů byl mladý hoch, student práv, s nímž jsem se skamarádil a ten mi vysvětlil, jak to v jeho branži chodí. Hlavními důvody, proč místní muži „obletují“ starší evropské ženy, jsou dva:

1. nízký příjem. Pracuje-li průměrně vzdělaný muž v Tunisu či Maroku, vydělá si měsíčně maximálně 200 Euro. V Jemenu, Egyptě či Alžiru okolo 100 až 150 USD za měsíc. Češky jsou podle jeho vyjádření „no capitalist“, takže jim uhradí pokoj a jídlo a nechávají jim za jejich služby“ pozornost okolo 1 000 Eur. Němky a Seveřanky (Norky, Švédky) jsou „capitalist“, takže od nich dostane víc - tak od 1 500 Euro výše. On sám má ve své „stáji“ tři Češky, jednu Němku a Norku a vydělá si tak jak na studium, tak i na sladký studentský život;

2. vízum do Evropy. Druhým důvodem je, že od svých oveček očekávají pozvání (zařízení víza) do Evropy (EU). V době mého pobytu tam řešili případ, kdy Česka svému tuniskému manželovi zařídila vízum do ČR. Hoch se sbalil, nechal Češku Češkou a zmizel kdesi v EU. I to stává…

Ne, že by české ženy byly výjimkou. Prvními sexuálními turistkami v severní Africe byly Němky a Seveřanky. Dnes je vytlačily Češky, které tam pořádají ne zájezdy, ale přímo kobercové nálety. Jen pro ilustraci: šel jsem na místní trh koupit dárky dětem. První, na co se mě trhovci ptali, bylo: „odkud jsem“. Když jsem jim po pravdě odpověděl, že z Čech, vypukli v nefalšované nadšení: „čésky holky, hézky holky“ a doplnili jej obscénním gestem, jak si s nimi pěkně „užívají“. Takovou tam mají naše drahé polovičky pověst.

A co říci na závěr? Marně si lámu hlavu nad důvody sexuální turistiky českých žen. Je to chyby nás mužů? Je to chyba jejich? Není to nějaký nový trend, kdy je pro ně pohodlnější najmout si voňavého gigola, než prát svému muži špinavé ponožky? Nevím…

Komentáře

Aktuálně.cz má zájem poskytovat prostor jen pro korektní a slušně vedenou debatu. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se zároveň zavazujete dodržovat Kodex diskutujících. Pokud Váš text obsahuje hrubé urážky, vulgarismy, spamy, hanlivá komolení jmen, vzbuzuje podezření z porušení zákona, je celý napsán velkými písmeny či jinak odporuje zdejším pravidlům, vystavujete se riziku, že jej editor smaže.
Přejeme Vám zajímavou a inspirativní výměnu názorů.
Libor Stejskal, editor blogů (blogy@aktualne.cz)

Hlavně že to funguje napsal(a):

Prima, tamní kluci jsou spokojený, užijou si a vydělaj. Český holky jsou spokojený, jednou za čas si vytvářejí iluzi romantiky a dobrodružství. Ani to moc nestojí a chlap má doma aspoň chvíli pokoj. Tak to má bejt. Velmi pozitivní článek.
02. 12. 2013 | 10:44

K.V napsal(a):

Konečně nějaké téma k diskusi.
Prostituce byla vždy jen koupená iluze. Že by ženy měly tak silný sexuální pud že by to potřebovaly??? Pak nechápu proč to celá tisíciletí neřekly.
Spíš si kupují tu iluzi- doma je stará a nikoho nezajímá, tam za pár EURO má atraktivního siláka který skáče a poslouchá ji na slovo, pro ženu je jen módní doplněk
02. 12. 2013 | 10:44

neo napsal(a):

pane Klímo:

vy tady žehráte na Anču z marketu, jak si chudinka nemůže založit politickou stranu ( i když může, ale to je teď jedno), ale na straně druhé fčí do tunisu a vykasí 1000€ za průtah mladíkem.
02. 12. 2013 | 11:01

aga napsal(a):

Ale no tak, tolik bezmocné kyselé závisti ..
02. 12. 2013 | 11:02

Kelt napsal(a):

Na druhou stranu je nutno ocenit,že si ty arabské fešáky nevodí na vyhlášení "Českých slavíků."
V tom vidím rozdíl mezi" modrou a červenou krví"-do té doby si s tím věda lámala hlavu.
02. 12. 2013 | 11:04

john petres napsal(a):

Můj kamarád Jary(přezdívka) je otcem 4 dcer ve věku od 2 do 17 let.Po čtvrté holce si vzal z ústavu kloučka(jeho sen,mít syna..)a ve slabých chvilkách vždy prohodí: Všechny ženský jsou kurvy...Gute Reise,meine Damen...
02. 12. 2013 | 11:08

kokoshka napsal(a):

To je prerogativa nemeckych a skandinavskych turistek v Thajsku,čemuž jsem svedkem jelikož Thailand jsme s ženou mame za oblibenou destinaci a mame tam hodne přatel(Rusu a Ukrajincu zamožnych je tam cely pruplav)-dost ohydne se divat na prestarle celulitidni matrony bez doprovodu ke kterym se lasti mistni prostituty,moje draha mi řekla:Je mi tech žen lito!-Ja ji oponoval:Vždyt proto sem přijeli!
Ona na to:Stejne se vrati domu osamele a neštastne,proč jim nedopřat chvilku ve svem vysnenem Matrixu?"
Jako vždy,moje ma pravdu:-)
02. 12. 2013 | 11:15

Antonio Hansenni napsal(a):

Působil jsem v arabských státech pár let. Chce-li se tamní muž oženit, musí si ženu doslova koupit - postavit dům, obléknout ji před svatbou a dát jí určitou váhu zlatých šperků. Rozvod je tam snadný - před svědky jen prohlásí, že s ní končí (zpravidla proto, že do roka neporodila dítě, nebo do deseti let syna). A žena smí odejtí jen s tím, co unese, případně co má na sobě - včetně šperků, které tak slouží jako finanční rezerva do začátku.
02. 12. 2013 | 11:15

Kelt napsal(a):

neo,
Vaše analytické myšlení Vás inspirovalo k závěru,že ty sexuchtivé turistky jsou vysílány vedením Kaufladnu do Tunisu za vzornou obsluhu pokladny?
Nebo Vám již kape na maják?
02. 12. 2013 | 11:25

Zdeněk napsal(a):

Já bych ty ženy spíše politoval. A hlavně bych nezobecňoval tento jev na všechny Češky. Z těch žen a dívek, které kolem sebe znám, si ani jediná nemůže dovolit zaplatit za takovou dovolenou v přepočtu cca 100 000 Kč. Možná mezi podnikatelkami je takových dost, ale u nich je to asi stejné, jako u mužů podnikatelů. V průběhu roku jsou asi tak vytížené, že jim chudinkám na kvalitní sex času nezbývá. Tak si jej jedou užít inkognito někam do Afriky. Opravdu spíše hodno lítosti a soucitu nad těmi nešťastnicemi. Pakliže se tomuto sexu bez vztahu ovšem dá říkat kvalitní. A pak že nám tady v poslední době stoupá počet nově nakažených virem AIDS, zejména pak nabírá na dynamice nárůst počtu nakažených mezi ženami.
02. 12. 2013 | 11:26

Josef napsal(a):

Moc necestuji,ale to co popisujete je asi pravdivé."Kdo nehřešil ať hodí kamenem",jinak nelze odpovědět.
02. 12. 2013 | 11:28

scallop napsal(a):

Sexualni zivot ceskych zen je konecne tema, ktere lid nerozdeluje, ale sjednocuje ! Ma toto uz tema ProAlt programove zpracovane nebo si jeste ujasnuje nazorova stanoviska ?
02. 12. 2013 | 11:30

Rudi Koutek napsal(a):

pan autor napsal:
"O sexuální turistice Češek do Tunisu, Maroka, Alžíru či Jemenu se povídají zkazky."

O tom Alziru a Jemenu silne pochybuji, na rozdil od Tunisu, anebo Maroka tam skoro zadni turiste nejezdi a dostat se tam neni zrovna jednoduche.
02. 12. 2013 | 11:34

neo napsal(a):

Kelt:

nikoli pane Kelte.
02. 12. 2013 | 11:36

Richard napsal(a):

"Je to chyby nás mužů? Je to chyba jejich?"
autor
Proč by to měla být něčí chyba, proč by to měla být vůbec chyba?
Vždyť není třeba vždy hodnotit dobře/špatně. Hlavně, že jsou ty ženské spokojené, a ti koloušci taky, co dalšího řešit?
---------------
"Došla ji SMS se zprávou, že právě stala babičkou! Samozřejmě jsme jí všichni zatleskali a popřáli vše nejlepší"
autor

ješiš marja
02. 12. 2013 | 11:37

vasja napsal(a):

Proč řešit, že si nějaká ženská jede na Džerbu zašukat a eště dumat, čí to je chyba.
Dyk to je lidský.
Jen by si toho uzenáče neměla brát domu. To už lidský neni, to je úchylný.
02. 12. 2013 | 11:45

AOR napsal(a):

Souhlasím s prvním názorem v diskusi. Když jsou obě strany (tuniský gigolo, česká zanedbanka) spokojené, není vlastně co řešit.
Můj nevlastenecký názor (spíš dojem) je, že to obligátní "čéésky holky - héésky hólky!" je mýtus. Možná bejvávalo. Ale už pochytily hodně chyb a móresů ze západu. Od uštěkanejch Němek, afektovanejch Angličanek, trhle infantilních Emeričanek... Včetně ujetého módního vkusu.
Před časem jsem cestoval směrem na východ. A překvapilo mě, jak jsou TAM dívky a ženy půvabné! Maďarsko (asi ty geny dávných kočovníků) a hlavně - Ukrajina. Paráda! Oplývají něžným půvabem, slušivě se oblékají, a přitom jsou i rozumné, vyrovnané (duševně), samostatné. A přitažlivé byly i holky v Černé Hoře (ne u Brna!).
Přimělo mě to onehdy kouknout na soutěž Miss Ukrajina. To, co se tam sešlo, nedá císařovna Bakalovna dohromady ani za jednu dekádu.
02. 12. 2013 | 11:49

kokoshka napsal(a):

AOR:
Vas překvapilo jak naše slovanske ruske a ukrajinske divky puvabne,sexy a maji vkus?
No,nepovidejte:-)
A ja o čem pišu cela leta?Nikdo mi neveři že mam užasnou ženu a baječnou sekretařku,mysli si že tady jsou sami Marfušky!
Moje asistentka Mašenka se ted smeje jak na vystoupeni klaunu,bože bože!
02. 12. 2013 | 11:59

MaB napsal(a):

Berte to tak, že pro určitou, nemalou část žen jsou tihle snědí, exotičtí hoši neodolatelně přitažliví.

A každopádně přitažlivější, než průměrný Čech středního a vyššího věku, s tvarohovou kůži a pivním pupkem.

To se dá pochopit, ne?

A co proti tomu mohou čeští muži dělat? Začít chodít do solárka a fitka? Možná, ale obávám se, že proti kouzlu exotických mladíků tím velkou přidanou hodnotu nezískají.

Jen budou ještě o trochu směšnější.
02. 12. 2013 | 12:00

důchodce napsal(a):

Pak se nemůžeme divit, že naše ženy národy vyznání muslimského považují za ženské lehkých mravů. Proto se tam k nim tak chovají. Co Evropanka nebo Američanka - to kurva.
02. 12. 2013 | 12:01

bratrské vztahy nastolíme skrzevá sestry napsal(a):

Proč tomu tak je ?
Tvrdívává se, že muslimové chtějí ovládnout Západ pomocí děloh svých žen.
Možná že tedy jde o jakési odvetné opatření, kdy tedy Češky chtějí ovládnout například Maroko zase pomocí svých děloh, ne to ne, to není správné označení eh, tedy jak jen to....no pomocí svého mezinožního kouzla.
Ovšem na druhé straně...ta víza, ta by zase hovořila jaksi ve prospěch pravého /volný pohyb osob je liberální konstrukt, tedy pravicový/ opaku takovéto úvahy ...
Jak jen se s tím vypořádat ....

Víte co ? Není tomu nakonec tak, že je to jakési bartrové vypořádání se s minulostí, kdy si obyvatelé Západu přiváželi domů - jen tak mirnyks dyrnyks - z Orientu různé vykopávky , jak na běžícím páse ?
Ne to taky ne, ty vykopávky se pak totiž vesměs vracejí zpátky - píše pan Klíma...

Já zkrátka nevím proč tomu tak je, možná že v ČR není dostatečná poptávka po vykopávkách ?
Vasjo - jak je tomu u vás doma ?
02. 12. 2013 | 12:02

Kleofáš napsal(a):

Konečně nosné a intelektuálně podnětné téma! divím se jen, že to píše Vít Klíma a ne Dr.Dr.BB.
02. 12. 2013 | 12:09

Viola napsal(a):

Co to je jeden autobus, to se přece nedá zobecňovat, že prý sexuální turistika českých žen.
Scallop, toto téma možná sjednocuje muže, vzásadě mají v této diskuzi stejný laxní názor, ale když se do toho vloží ženy a zvláště jestli se tu objeví Gaia, tak budou cucky lítat.
Sama jsem o tom neslyšela a zdá se mi to dost divné, spíše je to asi tak, že si ženy vyjedou na dovolenou a tam si jednoduše zaplatí jen doprovod, aby nebyly samy, protože v těch zemích by ženy neměly chodit samy.
02. 12. 2013 | 12:10

modrý edvard napsal(a):

"Ne, že by české ženy byly výjimkou. Prvními sexuálními turistkami v severní Africe byly Němky a Seveřanky. Dnes je vytlačily Češky, které tam pořádají ne zájezdy, ale přímo kobercové nálety."
Na mě to působí dost podezřele. Těch žen, co jsou ochotné a schopné dát za sex v Tunisu něco jako 100.000 (1000E+zájezd) zase nemůže být tolik.
02. 12. 2013 | 12:10

masha napsal(a):

Dekuji panu AOR za lichotku,vite my ruske a ukrajinske zeny jeste umime varit a starat se o deti a rodinu,nejsme jenom manekenky!
02. 12. 2013 | 12:10

Jana Pechová napsal(a):

Text jako takový za komentář nestojí, jedna věta mě ale - přiznám se - nadzvedla.

"Takovou tam mají naše drahé polovičky pověst."

Podobně oduševnělé jako titulek sám. Mají snad muži z Česka krajanky ve vlastnictví? A co manželka pana Klímy - též ji do té skupiny počítá?

Pokud vím, české ženy stejně jako čeští muži není nějaká jednolitá skupina unifikovaných tvorů. V daném kontextu je to patvar zvící bolševických "našich pracujících". Masa. Kolektiv s jednotnými kolektivními znaky, nesoucí kolektivní punc i vinu.

Moje dcera byla v severní Africe na dovolené (upozorňuji, že se svým přítelem) již dvakrát. Přivezli si spoustu zážitků, o masové sexuální turistice ale slyším poprvé od pana Klímy. Nejspíš rozhoduje, po čem na dovolené člověk kouká a o co se zajímá.
02. 12. 2013 | 12:12

Yosif K napsal(a):

neo napsal(a):
pane Klímo:

vy tady žehráte na Anču z marketu, jak si chudinka nemůže založit politickou stranu ( i když může, ale to je teď jedno), ale na straně druhé fčí do tunisu a vykasí 1000€ za průtah mladíkem.
02. 12. 2013 | 11:01
Anča ze supremraketu ketrá si chce založit vlastní politickou stranu budto neexistuje, pakliže existuje bude jich zanedbatelná hrstka - možná jedna tisícína "sexuálních turistek" a BUDOU TO JEŠTĚ VĚTŠÍ HLUPAČKY NEŽ SEXUÁLNÍ TURISTKY.
02. 12. 2013 | 12:13

Rudi Koutek napsal(a):

Nechte ty chudinky na pokoji, jak pise jinde souska gaia:
"Zenam nejde o slast, zena ma vyssi cile a vyssi priority".
02. 12. 2013 | 12:16

Viola napsal(a):

MaB

"A co proti tomu mohou čeští muži dělat?"

No jestli se pár takových případů vyskytne, tak jediné řešení je, se ženě věnovat, trávit s ní více času a povídat si s ní. A možná by se mělo zakázat porno. Jak někde psal Richard, že je to prý dobře, když se ženy uvolňují, tak tady to má. Ženy nechtějí přijít o rozkoše, které zažívají i muži s maldými kousky.
02. 12. 2013 | 12:20

Kelt napsal(a):

Neo,
žádnou "Anču"z marketu tuniské pobřeží neuvidí.
Jenom jste se odkopal coby "analytik"který opovrhuje těmi, které dřou za "desítku"v marketech-Vy jste a ne že ne, klonem Drábka v přeneseném slova smyslu-prostě sociopat.
02. 12. 2013 | 12:21

vasja napsal(a):

A Chorvatsku, kam jezděj báby na "dovolenou se cvičenim", tak tam hoši, tam se dějou věci :-))
Místní šukálisti postávaj před hotelem aj hodiny před příjezdem autobusu našich chvičení chtivej dam.
02. 12. 2013 | 12:22

Jarlr Halsnes napsal(a):

Milý autore, hlavu si lámat nemusíte ani trochu. V podstatě je to jen trochu genderová diskriminace: baby musí cestovat lán světa, kdežto chlapi mají bordel za rohem...
02. 12. 2013 | 12:25

myrta napsal(a):

Čím to je,že čeští občané se v současné době proslavují v cizích zemích jen jako prvotřídní gauneři ,prostitutky nebo totální diletanti ?
My těm našim slavným předkům dáváme! To jsme to dopracovali.
02. 12. 2013 | 12:25

kokoshka napsal(a):

Viola:
No no,zakazat porno,trochu uberte v zatačkach(ačkoli to nemužete znat)
Richard reagoval na moji prostou otazku,na ni jste nedokazala uspokojive odpovedet,Anna poskytla rovnež podivne vysvetleni.Jestli jste obe dve neznate a neproživate sex v plne miře bud za to mužou vaši chlapy nebo jste vubec ženy?
Chtela jste Mašenku?,začinejte divči valku,please!
02. 12. 2013 | 12:27

scallop napsal(a):

Viola

Tem blogu je tak ulitle - zhruba na urovni temat pana Buquoye - ze si z toho jde delat jen legraci :-)

Neni nejmensi duvod si myslet, ze sexualni turistiku zen presahuje jen vyjimecne pripady. Ovsem neco to vypovida o analytickych schopnostech autora "Videl jsem jeden pripad v autobuse => napisu o tom blog jako by byl casty pripad".
02. 12. 2013 | 12:30

masha: napsal(a):

Predevsim Viola ja nepouzivam diaktriku a hacky jak muj sef.
A kde je gaia se svymi simpanzy,vy dve muzete delat cirkusove predstaveni.
Je tady vubec nejaka normalni holka?
02. 12. 2013 | 12:30

Richard napsal(a):

"Jak někde psal Richard, že je to prý dobře, když se ženy uvolňují, tak tady to má. Ženy nechtějí přijít o rozkoše, které zažívají i muži s maldými kousky."
Viola

co tady mám? Však jsem psal, že na jednání těch žen nevidím nic špatného, nechť si dámy užijí, když je takové dobrodružství uspokojuje, je to jen jejich věc, jejich život, záleží jen na nich samých, jak s ním naloží. Ne každá žena v sobě najde odvahu splnit si svá tajná přání, té pak nezbývá než se nad podobným jednáním svých odvážnějších "kolegyň" pohoršovat.
A co mohou dělat čeští muži? No, nejspíš se začít modlit, navštěvovat pravidelně kostel, a poslouchat Dukovo kázání.
02. 12. 2013 | 12:32

neo napsal(a):

Kelt:

nikým neopovrhuji pane Kelte. Laskavě mírněte slovník. Sociopat budete nejspíše vy.
Výše si přečtěte příspěvky modrého edvarda , Violy a Yosifa a možná pochopíte. I když to neočekávám, pokusit se můžete.
02. 12. 2013 | 12:33

Yosif K napsal(a):

Kelt napsal(a):
neo,
Vaše analytické myšlení Vás inspirovalo k závěru,že ty sexuchtivé turistky jsou vysílány vedením Kaufladnu do Tunisu za vzornou obsluhu pokladny?
Nebo Vám již kape na maják?
02. 12. 2013 | 11:25
Vám kape na maják pokud věříte že v Kauflandu žijí ženský u kasy který touží potom založit si svou valsstnáí anarchokomunistickou stranu.
Na druhé straně zájez do Tunisu si snadno může koupit i ženská z Kauflandu, nejlacinější zájezdy začínají na 6 tisích...... a v Tunisu se jí bude líbit více než sedět v sekretariátu nějaké anarchistické politické strany s blouznivci jako Klíma Vítus......
02. 12. 2013 | 12:33

Já však mám jiných zážitků, pánové ! napsal(a):

No ale korunu tomu/ostatně ne poprvé a ne naposledy/ nasadila praktikující i zanícená křesťanka , prorestituční bojovnice Pechová...prostě se na to nemáte dívat, pánové a dámy. Cudně odvraťte své zraky, či alespoň respektujte soukromí těch dam.
Jedete tam přeci očumovat velbloudy, bazaary, minarety a pýramídy, ne ?
Fuj, fuj, odvraťte své pohledy od takových špatností, vždyť i dcera Pechové nic takového neviděla ...

Ha, ha...:))

Pechová, těžko očekávat že Vaše dcera - pokud tam jela s přítelem,,,tam jela za sexuálními zážitky orientálního typu. To by snad byla zvrhlost, ne ? Nosit dříví do lesa a tam pálit to cizí.
02. 12. 2013 | 12:34

AOR napsal(a):

kokoshka:
To víte, v dětství jsem byl odkojen Mrazíkem, a tam byla hezká jen jedna :-))
Přemýšlím, čím je ten půvab dán. Základ je pravda slovanský, ale dost kladů zřejmě Ukrajinkám, Ruskám přidávají geny varjažské (vikingské - asi proto tolik světlovlásek), a šmrnc snad i trošinku geny dávných kočovných nájezdníků, kteří širými východními rovinami protáhli.
Pozdravujte dámy a vše dobré :-)
02. 12. 2013 | 12:35

marxík napsal(a):

Pane Klímo,
to jsou zákony volného trhu. Tomu my neporozumíme.
Důležité je, hlavně do toho nevhodně nezasahovat, páč by se mohla pracně nabytá rovnováha rozkolísat.
02. 12. 2013 | 12:38

Viola napsal(a):

Richarde, dovedete pobavit, ale neměl byste se k tomuto tématu stavět laxně, neboť jen utřete.
02. 12. 2013 | 12:40

masha: napsal(a):

AOR
Ted budu mluvit ja,muj sef mi k tomu laskave dal svoleni v pracovni dobe(parazit)ano ne-mezi nama je hodne brunet,vetsinou prefarbovanych,vetsina svetlovlasek muzou ukazovat Scwarkhop,malo kdo ma naturalni blond jako ja.Ja se tak narodila a jeste mam modra kukadla jak v pohadce.No veril byste tomu?
02. 12. 2013 | 12:44

Viola napsal(a):

pane kokoška pozdravuji vás i Mášenku, já vím, že za ni píšete vy.
A nechápu, co vy pořád nemůžete pochopit, vždyť už jste takový znalec.
02. 12. 2013 | 12:45

Viola napsal(a):

Mášenko, co je to Scwarkhop? A viděla jste ty Ukrainky jak čůrají před ambasádou v Paříži, to jsou také krasavice.
02. 12. 2013 | 12:48

Trn napsal(a):

Nechte toho Kelta na pokoji. vzdyt on se jenom snazi reagovat k meritu veci a bez urazek. A Neo pro nej neni vubec jako rudy hadr pro byka.
Kelt za to nemuze.
Zkuste i u nej najit nejake to merito a reagovat k nemu, .. pokud jej najdete ..
02. 12. 2013 | 12:49

jepice napsal(a):

On asi takový zážitek se studentem v Tunisu bude pro českou učitelku přece jen příjemnější než s příslovečným žralokem v Chorvatsku.
02. 12. 2013 | 12:50

masha: napsal(a):

Viola:
Ja za sebe psat umim sama,ano čumi za ramenem a chechta se jako prase,ale nic mi nenarizuje.Mam volne ruce.
Schwarckop je takova barva na vlasy.To je pro Vas novinka?
02. 12. 2013 | 12:51

Richard napsal(a):

"Richarde, dovedete pobavit, ale neměl byste se k tomuto tématu stavět laxně, neboť jen utřete."
V.

jako, že bych se měl snažit ty dámy umravňovat, aby zbylo aj na mě... ach ta Vaše katolická taktika...
tak jo, postavím se k tomu tedy do pozoru...chcete poslat fotku? Jste capitalist ábo no capitalist? Vy jste vlastně Dukoist, z Vás nevytřískám ani zlámanou grešli.
02. 12. 2013 | 12:55

Antroid napsal(a):

@Autor: Marně si lámu hlavu nad důvody sexuální turistiky českých žen. Je to chyby nás mužů? Je to chyba jejich?
---

To je různé, obvykle je to proto, že se svým partnerem není spokojená, třeba proto, že je líný, nevšímá si jí a má jiné či vůbec žádné zájmy. Nebo jde o problém na její straně. Zeptejte se některého psychologa, sdělí vám řadu možných hypotéz.

Obecněji: překvapuje mě, že si takto triviální otázky kladete až v celkem pokročilém věku, zřejmě kvůli Vaší zaneprázdněnosti promýšlením alternativ ke kapitalismu. Vaše paní přesto určitě nemá důvod cestovat do Afriky... :-))
02. 12. 2013 | 12:56

resl napsal(a):

Proč by to část žen nedělala když to vyhovuje všem ? Je to obchod a oni to vědí. Kdo ne, ten na to později stejně přijde. Co vás tak zlobí, autore, že neplatí vám ? Že nespí s vámi ? V podstatě by vám nic nemělo vadit, jen jste popsal to, co je legální a známé.
02. 12. 2013 | 12:56

masha: napsal(a):

Viola
Ja nejsem Vas nepritel,jsem mlada zena jako Vy,nikdo se z vas neutahuje,pokud nechcete mluvit jako zena s zenou a budete nastavovat rohy muzeme to rovnou zabalit.
02. 12. 2013 | 12:57

Viola napsal(a):

Richarde

tak tady to máte, koukáte na porno a k ženám se neumíte chovat, měl byste se možná jet do toho Tunisu poučit.
02. 12. 2013 | 12:59

Anastázie Králová napsal(a):

Děkuji za příspěvek modrému edvardovi.

A pane AUTORE,vy jste SEXISTA jak prase.
Až napíšete článek o tom,jakou ostudu nám dělají v České republice ty řady chalup/od hranic na Šumavě-rozdíl proti NSR/-např.Železná Ruda s růžovými světélky až po erotické salony v těsné blízkosti Václavského náměstí-styděla jsem se před lety před svou dospívající dcerou,když se ptala "Maminko,proč/to srovnávala zimní pohádku v NSR s těmi chalupami s růžovými světly v Železné Rudě.

Říká se,že potrefená husa se ozve.
Jsem žena v babičkovském věku-a taktéž babička-která miluje dovolenou u moře a ani nevíte,jakou práci dá někdy sehnat známou /děti se mnou dávno nejezdí,vnoučata jsou ještě příliš malá a muž moře nemusí-má raději Šumavu s pánskou jízdou/-velmi
mne rozhořčují útrpné pohledy v cestovních kancelářích,když chci třeba na poznávací zájezd jet sama.
V rámci spravedlnosti musím přiznat,že jsem byla svědkem toho,jak se marně účasti na zájezdu do Skotska domáhal -sám-zhruba 5O-letý muž.
Jakoby člověk měl malomocenství.
Mimo Evropu si netroufnu jet bez cestovní kanceláře-a co je špatného na tom,že dávám dokonce přednost mít pokoj pro sebe/začínám trpět nespavostí někdy mezi 2.-5.hodinou ranní-
pak si rozsvítím lampičku a čtu-nikoho neruším.

V západní Evropě žije 3O % mladých lidí singles.Uznávám,že cestovat volně je pro mladou ženu risk /jak já záviděla Miroslavu Stinglovi-který sám procestoval celý svět-a lidé u nás ho znají méně než protěžované Hanzelku a Zikmunda-k mému překvapení skutečně tento vynikající etnograf dosud žije a vydal v zahraničí daleko více titulů i prodaných kusů,než v České republice/mám od něho knihu Za poklady mayských měst,kde píše,jak na cestu dostal příděl celé 4!!! americké dolary /vyšlo kolem roku 1968/.

Četla jsem o hotelu v Bathu/či někde poblíž/,který má úmyslně pouze jednolůžkové pokoje -a je věnován ženám.

Nevím,kolikrát jste v arabských zemích byl-já 1x v Tunisu-s manželem,též v Egyptě s ním/ale jeho to tam znovu neláká/-lx s dospívající dcerou /a v její přítomnosti byly číšníci daleko zdvořilejší/to jsem zjistila,když odjela na 2-denní zájezd do Káhiry/.
2x jsem byla v Egyptě sama-bez problémů/ale to bylo u korálových útesů v Marsa Alam,kde byl předmět mého zájmu jasný/-ty negativní zkušenosti byly náznakem z Hurghady.

Uznávám,že chování některých českých /ale stejně tak německých /turistů je strašné.
Také po tom slavném arabském jaru jsou daleko drzejší i jako obchodníci-zboží mají méně,ale smlouvat o množstevní slevu zcela odmítají-raději si nechají "kšeft"ujít.
Celkově jsem tedy byla v arabských zemích 5x a ani 1x jsem neviděla Češku s mladým arabským milencem/možná to bude tím,že v té nejlevnější Hurghadě jsem byla pouze s dcerou a to ještě omylem-nebo´t cestou z letiště nám delegátka cestovní kanceláře FIRO TOUR oznámila změnu destinace za lepší-všichni jí to spolkli a ještě jsem byla za obtížného turistu,když jsem jediná protestovala /ten lepší hotel byl katalogově o 2 tisíce levnější,jak jsem zjistila po příjezdu domů/.
Ale alespoń jsem si vykverulovala výborné ubytování /někteří bydleli proti diskotéce-jiná-mladá žena řešící tak manželskou krizi-sama v přízemí,kde strašlivě páchl odpad.

Později byl v TV pořad o cestovní kanceláři FIRO/já s nimi nejezdím,ale bohužel měli Dominikánskou republiku spojenou s Čedokem/-že platí každý měsíc za podobné stížnosti pokutu na Praze 1 /kancelář mají na Národní/-ale ta pokuta je 10 tis.Kč.
/též v Domin.republice mne ošidili-měla jsem mít dle ceny Čedoku pokoj s vyhlídkou na moře-ale dostala jsem vyhlídku do zeleně/-španělsky téměř neumím,ale o co se jedná,jsem pochopila z jednání delegáta s recepční/.
Neprotestovala jsem hned-a protože jinak jsem byla spokojená,nechala to být.

A také si uvědomte,že ušetřit na zájezd sem něco stojí-někdy je to problém i pro jednoho/ještěbych ráda viděla Yucatán-samozřejmě pobytově -poznávací/.
Ale pokud se v současné době rozhodnu dát za to peníze,pojedu s 99% pravděpodobností zase sama.
02. 12. 2013 | 13:01

Kelt napsal(a):

Josífek avanti papula,
opět přecházíte do formátu guru Rudého Práva Kojzara let sedmdesátých min.století.
Napíšete hovadinu/že věřím tomu,že ženy z Kauflandu si chtějí založit anarchokomunistickou stranu-to může být jen důsledkem genetické poruchy/ a pak na tom rozvíjíte Vám vlastní blábol, se kterým úspěšně polemizujete.
Tunis za šest tisíc/Kč/-to je doprava bez jídla a ubytování,nebo jídlo a ubytování s přeplaváním Středozemního moře.
02. 12. 2013 | 13:02

Viola napsal(a):

Mášenko, ano už rozumím, byla řeč o barvě vlasů, myslela jsem si že jde o nějaký zvláštní druh učesaného copu. Vy ještě máte krásné husté vlasy, jako Julie Tymošenková, tady už mladé holky musí užívat nějaké přilepované vlasy.
02. 12. 2013 | 13:03

masha: napsal(a):

Viola
Ja nemam huste vlasy,teda mam ale vite jak to myslim,cely zivot preferuji kratky uces,je to prakticke.Jako ze nejake jine sekretarky a moje kamaradky nosi dluhe vlasy ja to nemam zapotrebi,mnohokrat jsem je barvila na kastanovo nebo jednou predstavte si na zrzku,neni to ono,chlapum se libi bloncky a mne vlastne taky,tak.
02. 12. 2013 | 13:10

masha: napsal(a):

Abych nezapomnela:
Pozdravuji pana Stejskala po nekolika letech,je pro mne nezvykle a trochu bojazne byt znovu u Vas na serveru.Doufam ze se na mne nezlobite.
02. 12. 2013 | 13:23

K.V napsal(a):

Kokoshko, zkuste jednou Thajsko bez manželky, bude to 100 x lepší, garantuji.
.
Všimněte si že ženám nejde o sex, můžete se uklidnit. Muž kterému jde o sex si najde krasavici a doskrétní hotel, užívá si a nepotřebuje nic vyřvávat na ulici.
ŽENÁM JDE O TO SHOW, AUTOR POPSAL, BOUŘLIVÉ VÍTÁNÍ A LOUČENÍ NA LETIŠTI, mladíček který cupitá za paničkou přes všechny butiky a ochotně nese nákupní tašky, poslouchá jejich švitoření v kavárně, jde s ní denně tancovat. To je oč tu běží v první řadě, 50-60 letého manžela takovými požadavky dost otráví
02. 12. 2013 | 13:28

Kelt napsal(a):

Tuberkuloza a respirační nemoce,

opakovaný vtip není vtipem.Ale pokud někdo mentálně nedospěje ani v pokročilém věku,tak mu to prostě nedochází.
Lidé jsou různé.
02. 12. 2013 | 13:30

Anna napsal(a):

Vít Klíma
"Ne, že by české ženy byly výjimkou. Prvními sexuálními turistkami v severní Africe byly Němky a Seveřanky. Dnes je vytlačily Češky, které tam pořádají ne zájezdy, ale přímo kobercové nálety."
---------------------------------------------------------------

Pane Klímo, kolik Češek se na ty koberce vejde? Prosím, uveďte aspoň Váš odhad počtu.

I kdyby celkově se jednalo o tisíc sexuálních turistek z ČR, jakou to má vypovídací hodnotu o Češkách?
Podle mě o sexuálních turistkách to vypovídá pouze to, že platí za takto strávenou dovolenou.

Důvody mohou pro sexuální turistiku různé, např.:
- sex
- příjemný pocit, že se jim věnuje mladý a pohledný muž
- "zahánění" věku
- "zakázané ovoce"
- povzbuzení vlastního ega
- dovolená ode všeho

Proč to podle Vás je něčí chyba?
Nepatřím mezi sexuální turistky a nikdy patřit nebudu, ale takovýto blog nechápu.
02. 12. 2013 | 13:31

neo napsal(a):

Kelt:

tak vám to už došlo?

to jsem rád. takže předpokládám, že se omluvíte.
02. 12. 2013 | 13:35

kokoshka napsal(a):

K.V.
Vite,ono je nekde přijemne když ti nekdo otevira dveře zevnitř aniž bys musel dostavat kliče a když tebe na prahu nekdo srdečne polibi a milovany pes na tebe skače od radosti setkani se svym panem-zkuste to take,i svoboda ma sve hranice!
Home,sweet home!
02. 12. 2013 | 13:38

dennis napsal(a):

A ze nase zeny stredni a zrale generace nebavi prat muzum ponozky? Kdybychom meli udelat seriozni sociologicky pruzkum, mohlo by se zjistit, ze prave po techto "monotematickych" zajezdech nase zeny perou ty ponozky muzum s drive nevidanou chuti. Chce snad autor takovy vysledek predem vyloucit?

A jeste jedno tema pro autora blogu: Co kdybyste napsal aspon trosku informovany blog o tom, proc Amici si hojne vybiraji manzelky z vychodoevropskych zen? Uz to tady nekolik lidi zminilo. Zeny z nasich zemepisnych sirek jsou krasne, vzdelane, a v domacnosti (na americke pomery) nabyvale sikovne a pilne.

A otazka "chyby" a "provineni" mi taky prijde sexisticka. Je to presne onen povyseny tradicni patriarchalni postoj, ktery celemu svetu zvestuje: "Slyste, lidi slyste! Zeny si mysli, ze mohou byt ekonomicky nezavisle a se svou zivotaspravou si chteji delat, co se jim zlibi! A dokonce si chteji popravat slasti. To tu nikdy nebyvalo!"

Jo nebyvalo. Nebyvalo, aby Cesi v pasivnim turismu demostrovali ten typ naroda, ktery je treba radit k ekonomicky prosperujicim, na srovnatelne kulturni urovni s ostatnimi narody Evropy. Mimochodem, kdo z nas z diskutujicich jeste nebyl na Jadranu, na reckych ostrovech, ve Spanelsku, Turecku, Egypte, treba i v Karibiku nebo na Dalnem Vychode? A to nezminuju vylety a navstevy pribuznych v Americe, Kanade, na Novem Zelande a v Australii, vselijake orientalni nadsence pro Indii a dalsi zeme dalneho Orientu. Duvody jsou ruzne, ale hlavni podil ma touha prozit neco napinaveho, prijemneho, riskantniho a exotickeho, coz sexturismus nabizi a take uspokojuje.)

Me sexualni ceske turistky stredniho a vyssiho stredniho veku neurazeji ani neprekvapuji. To jen pubertaci se osivaji pri predstave, ze zdraveho cloveka ani po sedmdesatce neopousti chut do zivota a zeny se nechteji nechat zazdit v poustevnach. Na co bychom pak chteli byt pysni pri cteni statistik o prodluzovani delky lidskeho veku - predevsim toho aktivniho? Na co, kdyz ne na radost, kterou nam delsi prumerny vek nabizi?
02. 12. 2013 | 13:40

Filuta napsal(a):

Řekl bych, že autor přehání.
Araby a černochy naháněly odjakživa v exotických zemích výhradně šeredné, obtloustlé anglické, německé nebo americké turistky.
Pokud to dělají Češky, musí být už hodně zoufalé nebo hodně ošklivé.
Normální ženská by si o to neopřela ani kolo, už z hygienických důvodů.
02. 12. 2013 | 13:41

siven napsal(a):

Co vím, tak báje se vedou o (kokoška promine) postarších Ruskách v Egyptě.

Tunisko je asi dobrou sexuální destinací pro evropské ženy, ovšem nikoliv pro evropské muže, pokud jsou tedy většinové heterosexuální orientace. Své dcerky tam mají příbuzní setsakra pod dohledem, a tak je pan Klíma zdrcen.

Ony možó a já nemožu. Kurňa.

Pokud příště zvolíte jinou destinaci, jakou je např. Afrika, jihovýchodní Asie, východní Evropa... tak to máte v kapse.

A pokud pojedete s manželkou, tak to zvládnete se vší diskrétností, jako správný chlap. Jeden večer si vezmete volno s tím, že se nemůžete obejít bez nějaké oblíbené kratochvíle, která vaší polovičce zrovna nevoní. Např. zápas v boxu.

A máte to v suchu.

Poté se vrátíte do ČR zcela uvolněn a nabit pozitivní energií... a napíšete článek o exotických krajinách a diskrétnosti českých mužů.

Šťastnou cestu!
02. 12. 2013 | 13:44

Filuta napsal(a):

K.V.
Thajsko není zrovna nejlepší nápad.
Každá druhá prostitutka je tam HIV pozitivní.
Děkuju, nechci.
02. 12. 2013 | 13:44

Trn napsal(a):

Pro nektere lidi, jako Kelt, je opakovani jedina moznost napravy. Jinak nepochopi co je merito, to jelito, a jake to je urazet jine. Tak to dopada, kdyz si zakomplexovane, namyslene, nedocenene, mirne inteligentni az hloupe stvoreni hoji svoje ego ....
02. 12. 2013 | 13:45

masha: napsal(a):

Filuta
Jako holka vim o cem je rozhovor panu v hospode za ctvrtym pivem.
My tam nejezdime za sexem,neco o tom vim,toho dobra je doma...!Proste plaz,disco,bar,koktejl,priroda,more...a zenska je take clovek,nebo jenom vam chlapum je povoleno si uzivat?
Nejsme moderni emancipovane samostatne divky ze vas musime zadat o dovoleni s kym smime nebo nesmime spat?Filuta je muj otec,manžel,zenich nebo bratr co mi bude delat kazani?
Kdyz Vam nedavaji holky obrat te se na osobniho psychoterapevta nebo jdete na fitness!
02. 12. 2013 | 13:52

české dámy se ale cítí být dotčeny napsal(a):

Jak zde někdo napsal - prostě kšeft je kšeft, doma není nabídka, vyplatí se proto zaject si za hranice, taková Vendlová tam prostě jezdí pouze za jídlem, jiná žena kvůli sexu, to je naprosto správný liberálně-tržní přístup, konzument volí dle svých zájmů a preferencí, navíc zatím nikdo neprokázal, že by cukrovka mohla mít spojitost také s konzumací sexu.
Špatné by bylo pouze to, kdyby docházelo k předlužování některého ze zúčastněných subjektů - napžíklad kdyby si Vendlová musila na nákupy rakouského či německého zboží půjčovat u Home Creditu, anebo jiná žena kdyby na orientální sex zneužila stavební spoření či důchodové připojištění, to by asi Kalouska , potažmo Schwarzenberga trefil šlak, z takovéhoto mrd...eh, mrhání budoucností domácností našich seniorek, nejenom manžela a vnuky dotyčné.
Dále - pokud na to není monopol, je to vše volnotržní...tak je to v pořádku.
Pokud Marokánec řádně zaplatí daně - je to možno považovat dokonce za faktické vyjádření solidarity s rozvojovými zeměmi, s jejími vládami, s jejich snahou vymanit místní lid z bídy. Na to bychom měli být hrdi, na takové vyjádření internacionální solidarity, zde bychom měli spíše závidět - než pomlouvat a nactiutrhovat se.
Pokud daně neodvede, nevadí - tak aspoň u něj a jeho rodiny dojde jistě k vymanutí se z bídy, možná že se našemu Marokánci časem podaří dokonce naakumulovat kapitál dostatečně vysoký k tomu, aby se takříkajíc postavil sám na všechny své nohy. Může si například založit svou cestovní kancelář a vozit Češky sem a zase nazpět a Marokánce ven, přičemž mu ale budou muset Marokánci zaplatit i cestu zpět /to aby nebyli podezřelí, že vrátit nechtějí/. Tak může časem opustit takový přičinlivý marocký obchodník své původní povolání a budou ho živit jiní Marokánci, později pak nebude muset dělat vůbec nic, vše za něj povedou jeho podřízení Marokánci, on se bude jen bavit - například si vyjede do České republiky na nějaké srazy starých známých a tak.
Vše poběží zdárně - ale musí být dostatek českých zájemkyň, zde tak trochu udělal čáru přes jejich rozpočty Singer, ale pro pružně reagující Marokánce by nemělo být problémem jít o něco dolů, kapitálově zdatní se pak mohou zahedgovat - to kdyby si Singer příště vzal ještě tučnější fix.

Roste rak i světový GDP a tak jsou spokojeny i finanční trhy, Světová Banka, IMF a v neposlední řadě si tak přinde na své i nějaká ta ratingová agentura či investor do komodit, například do kaučuku. Pokud by se pak v Maroku zřídilo více kostelů se zpovědnicemi, mohla by profitovat i Církev, ale tak daleko zatím nikdo - ani pan Klíma, není schopen dohlédnout.
Nicméně zdroje na investice nyní Církev mít bude, takže nikdy neříkej nikdy.
02. 12. 2013 | 13:54

muj maly dick napsal(a):

Trn napsal(a):
Pro nektere lidi, jako resl, je opakovani jedina moznost napravy. Jinak nepochopi co je merito, to jelito, a jake to je urazet jine. Tak to dopada, kdyz si zakomplexovane, namyslene, nedocenene, mirne inteligentni az hloupe stvoreni hoji svoje ego ....?
resl a jelito?
neni nahodou resl urban?
02. 12. 2013 | 13:55

masha: napsal(a):

Ja mam sexualnich zazitku tolik ze muzu psat cely roman ale nikdy bychom se nespustila s pohanecem verbludu,jedine se svalnatym potapecem,vlastne je to chimera-oblibeny muz je doma jen jeden,i kdyz mozna na kratkou dobu.
02. 12. 2013 | 14:05

Filuta napsal(a):

Filuta
Netuším, proč se obracíte zrovna na mne.
Já se Češek zastal, protože tohle nemají podle mého soudu zapotřebí.
Na rozdíl od zmiňovaných Američanek, Angličanek a Němek jsou většinou velmi pohledné.
Neznám žádnou normální ženskou, která by šla s Arabe
Ale možná se jen pohybuju ve vysoce antimuslimském prostředí.

Nikomu nic nezakazuju, je to každého věc.
Jen jestli to pak stojí za ty procedury na kožním.
Já bych do toho taky nešel.
02. 12. 2013 | 14:05

Filuta napsal(a):

To bylo pro Mášu
pozn.
S ženskou, která se tahá s Araby, bych fakt nerad vešel v intimní kontakt.
Kdyby šlo upozornit předem.
02. 12. 2013 | 14:07

masha: napsal(a):

Filuta
Dekuji ja se mozna spletla,jeste se tady moc neorientuji.
O tom pisu nahore,je to hanba,davat jak sestnacelita ve ctyriceti.Stara baba bez mozku a studu.
02. 12. 2013 | 14:11

Kelt napsal(a):

Neo,
sociopat není nadávka,ale diagnosa.
Sociopatie-chorobný vztah k sociálnímu prostředí.
Vy neustále obhajujte zákon Drábka/bohudík zrušený ÚS/,který nařizoval nezaměstnaným pod pohrůžkou odebrání podpory otrockou-neplacenou práci,přičemž podpora v nezaměstnanosti je de facto čerpána jako pojištění, které si zaměstnanec průběžně platí.
Hájíte to tím,že zametání ulice zadara upevňuje pracovní návyky,což nikdy a nikde nebylo exaktně potvrzeno.Nota bene to musí být pro mnohé společensky ponižující.
Vaše obhajoba Drábkových nucených prací jde přesně v duchu jeho názorů.
A Vaše vyjádření z 11.01 o "Anče z marketu",která si za 27 tis.Kč užívá v Tunisu arabských gigolů jenom svědčí o tom,jak opovrhujete těmi,kteří dle Vašeho hodnocení jsou sociálně nižšího postavení než Vy a tím potvrzujete diagnozu.
Jste si vědom toho,že těch 27 tis.Kč je cca 33 % ročního příjmu té "Anči"?
Jste nemocný člověk,ale jelikož to nebolí,tak si to nepřiznáte.
02. 12. 2013 | 14:16

Filuta napsal(a):

Kelt

Neo je psychopat.
Kde by "Anča z Kauflandu" vzala na dovolenou v Tunisku?
Ta je ráda, když zaplatí nájem a zbyde jí něco na jídlo.
02. 12. 2013 | 14:22

marxík napsal(a):

Filuta
Váš antiarabismus sahá až do samotného lůna slovanského. Neskutečné.
Pan Hitler měl podobné zásady.
02. 12. 2013 | 14:23

neo napsal(a):

Kelt:

netvrdil jsem, že je to nadávka, tvrdil jsem, že nikým neopovrhuji a nejspíš sociopatem budete vy.

Neobhajuji zákon drábka, obhajuji veřejnou službu jako takovou, prý to zavedl Fico na Slovensku, takže to nebude echt pravicová záležitost, nýbrž užitečná věc na pomoc nezaměstnaným, tak jak ji chápu a obhajuji já.

Společensky ponižující je opravdu subjektivní. Vy vnímáte za společensky ponižující pracovat pro veřejnost, já zase nechat se živit jinými...

opakuji, že nikým neopovrhuji a evidentně jste dosud nepochopil onen příspěvek. Budiž, chápu, že ne každému bylo naděleno rozumu, takže se vám to pokusím vysvětlit jako malému dítěti:

pan Klíma píše hodně obecně a vždy z pohledu jaký se mu právě hodí. Tj když jde o založení strany, máme tu najednou národ Aniček z marketu, ale jakmile jde o turistky, máme tu národ sexuchtivých bohatých paniček.

Já mu jen chtěl ukázat, jak hluoce se mýlí a to v obou případech, protože ani sexuální turistka, ani Anča nejsou nějakými obecnými představitelkami češek.

Nyní to zcela již určitě chápete. Pokud ne, tak je mi líto, s tím vám nepomohu. Když to nezvládl školský systém dodnes, co zmůžu...
Jsem zdravý. Ale vy na lékaře nevypadáte a tak pochybuji, že byste mohl být schopen takto určovat diagnózy...
02. 12. 2013 | 14:28

Kelt napsal(a):

Trn,13.45
zveřejnění Vaši autobiografie oceňuji.Tolik sebereflexe se málokdy vidí.
02. 12. 2013 | 14:31

Baba napsal(a):

A to si představte, že při vhodném použití lze jedny ponožky používat i týden. Na rozdíl od osobního prádla, to jen čtyři dny.
02. 12. 2013 | 14:32

masha: napsal(a):

Kde je Viola ktera se mnou chtela mluvit?
Ji uz nezajima moje nazory,skoncila u vlasu?
Teda panove,je s vama nuda,nechce nekdo pobavit holku virtualne nebo v Cesku uz nejsou opravdove chlapy(dupa nozkou jak princezna)?
Ja Alexa zabiju!
02. 12. 2013 | 14:38

neo napsal(a):

Filuta:

nejsem psychopat. A pokud chcete urážet, zkuste to jinde.
02. 12. 2013 | 14:39

fikus napsal(a):

k tomu, aby si žena užila nemusí jezdit do Bubákova.

Souhlasím že je lepší řešit tento článek, než rozebírat Kalouska von Bechyně.

KAždopádně tento typ turistiky má hluboké kořeny již od revoluce, kdy se určité vrstvy ,alounko zmohly a osmahlí CHorvaté byli pro některé našinky neodolatelní - tyto orgie mi potvrdil jistý známý s Dalmácie. Je pravda že jako Gojko Mitič nevypadal, ale bylo to v t době pravda skoro něco aristokratického, když se zasněně a s potutelným úsměvem rozhovořil jak vážené dámy středního věky a matky od rodin podléhaly až orgiím.
02. 12. 2013 | 14:42

fassedu case napsal(a):

Asi nejsem první, ale kolik asi českých žen si může dovolit zaplatit dovolenou v Tunisku a ještě navíc vyklopit 1000 jůro. Rozhodně nic masového to nebude!
02. 12. 2013 | 14:42

křemílek napsal(a):

resl je kámoš bývalého mafiánského prezidenta Klauze ! Navíc dosti zmatený součastným politickým vývojem v české republice ! Nějaké lehké české děvy v maroku jsou mu šuma fuk !
02. 12. 2013 | 14:45

Vlkodav napsal(a):

Máme emancipaci. Muži jezdí za sexem už desetiletí. Tak proč by nemohly ženy. nemyslím, že by jim "zábava" uškodila, pokud se to nestane závislostí.
A ti co tyto ženy, a tedy tím i podobné muže, odsuzují by se měli porozhlédnout doma :). On se arabský šikula najde i v Praze!
02. 12. 2013 | 14:46

Yosif K napsal(a):

Kelt napsal(a):
Josífek avanti papula,
opět přecházíte do formátu guru Rudého Práva Kojzara let sedmdesátých min.století.
Napíšete hovadinu/že věřím tomu,že ženy z Kauflandu si chtějí založit anarchokomunistickou stranu-to může být jen důsledkem genetické poruchy/ a pak na tom rozvíjíte Vám vlastní blábol, se kterým úspěšně polemizujete.
Tunis za šest tisíc/Kč/-to je doprava bez jídla a ubytování,nebo jídlo a ubytování s přeplaváním Středozemního moře.
02. 12. 2013 | 13:02
OK nezajímám se o ceny pobytů v Tunisu, ERgypt byl poslední dobou extremně laciný.

Prodavaček z kauflandu co jedou do Tunisu nebo Egpyta je stotisíckrát více než prodavaček který touží založit si vlastní utoupickososálistickou stranu jelikož usoudily že CSSD a KSCM jsou příliš prolezlé kapitalismem.

Hádám že takových blouznivek je pět a půl, že to jsou nějaký intošky z universit a že mezi nimi není ani jediná prodavačka z Kauflandů apod.

Celý blud Víta Klímy o prodavačkách z kauflandu toužících po ještě levicovějsších stranách než ty který jsou je založen na bludu Víta Klímy a celého 85-členého "proaltu" ve znění cca "jak by podle mne měli vypadat proletoši a jak já tvrdím že proletoši vypadají".
Klíma je nyní rozčarován že ženský místo aby blouznily o utopickém socíku tak blouzní o arabských a černoškých milencích. Ale takový je život, so it goes, žijeme jen jednou, proletoši a proletošky na utopický socík kašlou....
02. 12. 2013 | 14:49

argun napsal(a):

masha

No už abyste ten román začala psát... Padesát odstínů šedi je nuda pro důchodce.. smile.

Autor napsal blbý a naivní text na zajímavé téma. Že se to děje, je skutečností, ne že ne. V tom má pravdu. Přibývá bohatých žen, které mají potřebu utrácet velké prachy za sexuální zážitky. Tedy realizují úplně stejnou potřebu, kterou více či méně zazobaní Němci a Britové, tedy chlapi, už dávno uspokojují třeba v Thajsku. Když už vyzkoušeli bungee - jumping, jízdu v kokpitu F1 a cestu letadlem kolem světa za 3 týdny, potřebují něco ještě rajcovnějšího. Morálku bych do toho netahal, tyto dámy si po návratu s blaženým pocitem vyšukání do sytosti jistě rády zajdou k Salvátorovi poslechnout si Halíkovo "duchovno". Mají prachy, některé opravdu hodně velké prachy, nekonečné množství volného času, a cítí, že jim život s impotentním a vysresovaným podnikatelem utíká mezi prsty. Takže proč se s tím párat? Příčina není nijak komplikovaná, myslím. Jde o čirý hédonismus.

Úplně stejný, jako byl hédonismus všech odumírajících společnských systémů v minulosti.
02. 12. 2013 | 14:49

Trn napsal(a):

Dalsim projevem individui jako je Kelt, je pouzivani cizich slov bez dostatecne znalosti jejich vyznamu. Citi se tak byt chytrejsi a fundovanejsi nez ostatni. Opak je pravdou. Vetsinou se jenom vice a vice zesmesnuji. Ruku v ruce s tim pak jde i jejich potreba vyzadovat od ostatnich to, co sami zasadne nedelaji nebo dokonce neumeji.... vysledkem jejich snazeni ja pak vetsinou zase jen (bullshit) tj. Klasicky Exkrement Lineho Tura
02. 12. 2013 | 14:50

Kelt napsal(a):

fassedu case,

podle Yosifa K a Nea,jsou to masově pokladní a doplňovačky regálů v marketech.
Asi máte nepřesné informace o výdělkových možnostech v Kauflandech,Penny,Lidlech atd.,tedy na českém území.
02. 12. 2013 | 14:51

Yosif K napsal(a):

Typicky český skuhrot že prodavačka z kauflandu si nemůže dovolit letět na týden do Tuniska je mylný.

Jest to svéráz národního skuhrání českých salonních bolševiků.
--------------------------------------------------------------------------------

Slevu téměř padesát procent nyní nabízejí některé cestovky u zájezdů do Egypta a Tuniska. Na týdenní pobyt stačí jen sedm tisíc korun. Obavy z teroristických útoků v letoviscích jsou přitom zbytečné, ujišťují odborníci na cestovní ruch.

Zvětšit fotografiiEgypt, Hurghada, Giftun Beach Resort | foto: Profimedia.cz

Bojíme se jet kvůli neklidné politické situaci do Egypta a Tuniska, vzkazují turisté cestovním kancelářím. Důkazem je mnohem menší zájem o tyto země oproti srovnatelnému období minulého roku.

Pro ty, kdo mají odvahu, je to však dobrá zpráva. Na internetových portálech shromažďujících nabídky dovolených jsou zájezdy k mání za velmi dobré ceny. Tak třeba na webu Dovolená. cz je v nabídce osmidenní pobyt v Hammametu ve čtyřhvězdičkovém hotelu se slevou 42 procent. S all inclusive službami vyjde v termínu od 28. května na 9 550 korun včetně všech poplatků a pojištění.

Najdou se tu i stejně dlouhé pobyty s polopenzí v dobrých hotelech za 7 000 korun.
Zdroj: http://cestovani.idnes.cz/pobyty-v-tunisku-a-egypte-jsou-levne-a-plaze-pritom-prazdne-pq2-/kolem-sveta.aspx?c=A110419_130929_igsvet_tom
02. 12. 2013 | 14:56

masha: napsal(a):

argun:
Konecne jeden normalni chlap ktery mne pouzil jako rohozku pro svuj filozofsky prispevek.
Normalni zabavu s chlapem predstavuji jinak.
Panove,s takovym pristupem k zenam ani nesmocite.
Moje trpelivost jako trpelivost kazde zeny ma sve hranice.Cao!
02. 12. 2013 | 14:58

Kelt napsal(a):

Takový Trn má bullshit místo mozku a tomu odpovídá "kvalita"jeho příspěvků.
Váhově to odpovídá,takže pokud nepodstoupí vyšetření na CT,tak při běžném vyšetření to nemusí být odhaleno,pokud nezačne psát.
02. 12. 2013 | 15:02

masha: napsal(a):

Nezapominam vsem pripominat ze mam vysokoskolske vzdelani v oboru zurnalistiky,budte zdrave,nudne a bezpotentni debatery ktere ze sebe delaji mudrce jenom tim ze nekoho cituji.
Chudaci vasi zeny a milenky!
02. 12. 2013 | 15:03

Viola napsal(a):

Tak my tady o sexu a na Ukraine demonstrace. Co si myslíte Mášenko a kokoško o tomhle:
http://wertyzreport.com/2013/11/29/protesty-v-kyjeve-nejspis-organizuji-organizace-placene-americkym-ministerstvem-zahranici/
02. 12. 2013 | 15:03

Yosif K napsal(a):

Skuhrot českých salonních bolševiků že čeští p=roletoši si nemohou dovolit letět do Tunisu je úsměvný. ASll inclusive pobyty začínají na cca 12 tisících.
Letošní ceny.

Tunisko, Monastir, Skanes Monastir č. zájezdu: 331286


Typ zájezdu: pobytové zájezdy
Délka zájezdu: 8, 11, 12 dní Strava: all inclusive
Ceny pro děti do: 2, 12 let


Ubytovací kapacita ? Možná obsazenost Cena za os. od
(maximální sleva) Termínů
2 lůžkový pokoj, 2 přistýlky 2 + 2 / 2 11 990,- (až -22%) 85
02. 12. 2013 | 15:05

neo napsal(a):

Kelt:

vaše reakce fassedu case 14:51 je lživá a nebo jste nepochopil ani po vysvětlení jak pro malé děcko a v takovém případě jste beznadějně ztracen.
02. 12. 2013 | 15:06

argun napsal(a):

masha

Fakt dobrý...smile. Miláčku Vy ale možná nevíte, že my si sem nechodíme smáčet, nýbrž filozoficky se uspokojovat. Tady nejste v Tunisu, ale v kavárně U Stejskalů, kam chodí samí intoši.. Chce to změnit lokál. Ale nebojte, brzy dorazím... smile.
02. 12. 2013 | 15:09

mb napsal(a):

Takovou tam mají naše drahé polovičky pověst.

... to ale není Tvoje polovička ... myslim ...

třeba to není ničí polovička ...

nebo je to tunisská polovička ...
02. 12. 2013 | 15:10

mb napsal(a):

A co říci na závěr? Marně si lámu hlavu nad důvody sexuální turistiky českých žen. Je to chyby nás mužů? Je to chyba jejich? Není to nějaký nový trend, kdy je pro ně pohodlnější najmout si voňavého gigola, než prát svému muži špinavé ponožky? Nevím…

bílé ženy mají rády černé muže a naopak ... tak prosté to je ---
02. 12. 2013 | 15:11

muromec napsal(a):

Trn napsal(a):
Dalsim projevem individui jako je Kelt, je pouzivani cizich slov bez dostatecne znalosti jejich vyznamu. Citi se tak byt chytrejsi a fundovanejsi nez ostatni. .....
02. 12. 2013 | 14:50
Můžete být konkrétnější, a poučit nás? Které cizí slovo pan Kelt použil aniž by znal jeho skutečný význam? Nechce se mi to zdát, pan Kelt je tady jedním z nejinteligentnějších diskutujících.
02. 12. 2013 | 15:12

mb napsal(a):

souhlasím s MaB 12 00
02. 12. 2013 | 15:17

kokoshka napsal(a):

Argun:
Maša to opravdu nevi.Je to moje jedina a oblibena sekretařka,skvela holka a velmi chytra,rada pokeca s neznamymi lidmi,je velmi přatelska.Odpovedela normalne na Violu ohledne barvy vlasu?Ano,tak v čem je problem?
Trochu dela drahoty jako každa holka.Mluvte s ni normalne a komunikujte,od toho jsem ji sem pustil,copak je to tak težke trochu poflirtovat s krasnou divkou,jste chlapy nebo baby?
02. 12. 2013 | 15:18

kokoshka napsal(a):

Viola:
Ne se mnou mluvte,ja Vam dal Mašenku a Vy ji ignorujete!
Ja se tady vykecam ješte dosyta,ale Maša už tady nebude-lovte okamžik!
Mašenka muže byt tady i stale,stači jenom vule diskuteru,zatim ji nevidim!
02. 12. 2013 | 15:24

mb napsal(a):

A co mohou dělat čeští muži? No, nejspíš se začít modlit, navštěvovat pravidelně kostel, a poslouchat Dukovo kázání: jak na ženské ...
02. 12. 2013 | 15:29

marxík napsal(a):

neo
" Společensky ponižující je opravdu subjektivní. Vy vnímáte za společensky ponižující pracovat pro veřejnost, já zase nechat se živit jinými..."

Já jsem vždycky říkal, že jsi v podstatě socialistický člověk. Pouze si to neuvědomuješ.
Já vím, milé neo, že si to nemůžeš pamatovat, ale věz, že za dávného socíku nebyl téměř nikdo živen ostatními, a pro společnost pracovali (z dnešního pohledu) především odpovědní komunističtí vedoucí. Dnešní manageři by to za ty prachy nedělali.
Ty by si byl ideálním odpovědným vedoucím za socíku, vzhledem ke svému zdravému základu.
02. 12. 2013 | 15:30

jetotu napsal(a):

Proc neporadaji vylety do exotickeho Chanova ? Prislo by je to rozhodne levneji a Dezo by byl konecne zamestnan.
02. 12. 2013 | 15:34

neo napsal(a):

milé marxíko:

velmi ale velmi se mýlíš.

Nikdy bych nesouhlasil s povinností pracovat. Je to každého volba.

To, že považuji JÁ za ponižující nechat se živit, je moje věc, můj názor, můj pohled. Nikoho ale nechci v žádném případě nutit, jsem čistě pro svobodu volby.
02. 12. 2013 | 15:39

Viola napsal(a):

Děkuji pane kokoška za seznámení s Mášenkou, já už dnes musím jít, tak příště a kdybyste se chtěl i s Mášenkou zamyslit o té Ukraině, tak si to později přečtu. Mášenka je krásné jméno, miloučké.
02. 12. 2013 | 15:40

Marian napsal(a):

Kelt- "Jste beznadějně ztracen" Je to tak,nelze o tom v žádném případě pochybovat, protože k tomu závěru dospěl sám veliký anállytik, jehož pronikavá inteligence a geniální úsudky jsou zde všem už po léta dobře známy.
02. 12. 2013 | 15:41

Ernesto napsal(a):

masho emancipacion ženy na chvíli rozkoše to se dá ale dovésti si takovou domů na furt to hotová pohroma ! To by byla sama predikce ! Já osobně mám rád tuctové sedmikrásky které baví vařit dobré papuše ! Čto takoj pirožek ! Ty znáješ ?
02. 12. 2013 | 15:43

neo napsal(a):

Marian Sladký:

další takovej co neumí číst a jen afektovaně útočí. Navíc velmi vulgárně.
Vy se považujete za inteligentního člověka, takže nemáte jinou možnost než mi dát za pravdu, protože nepředpokládám, že byste stejně jako Kelt nepochopil onen příspěvek, natož následné vysvětlení.
02. 12. 2013 | 15:44

popapulus napsal(a):

Pak se nedá divit, že ženský jsou považovány za nějaká podivná stvoření, která by neměla mít kvůli ochraně společnosti volební právo a jako v arábii nesmět bez manžela vyjít ven.
02. 12. 2013 | 15:44

marxík napsal(a):

neo
I za socíku si měl možnost volby. Buď budeš pracovat nebo půjdeš do báně.
To samé jako podle Drábka.
02. 12. 2013 | 15:45

Filuta napsal(a):

Marxík
Co to má společného s Hitlerem?
On posílal do koncentráku Araby?

Koukněte se na video v Reflexu, jak celá muslimská vesnice chodí znásilňovat jednu ubohou kozu a předtím se řádně pomodlí k Alláhovi.

Fuj tajbl.
Jestli s něčím tak primitivním a nechutným chodí i Češky, tak je to tedy pořádný úpadek.


Neo

To nebyla urážka, nýbrž fakt.
Za sociopata (alias psychopata) jste tady pro velkou část diskutujících odnepaměti.


Yosif

Hned zítra se zeptám prodavaček v Lidlu, kolikrát ročně jezdí do toho Tunisu.
Tam můžou jet leda tak mladé holky, které bydlí ještě s rodiči.
Ty, co mají děti a manžela s podobně opulentním výdělkem, asi těžko.
Pro ty je drahý i týden v Krkonoších.
02. 12. 2013 | 15:46

mb napsal(a):

souhlasím s Neo: pan Klíma píše hodně obecně a vždy z pohledu jaký se mu právě hodí. Tj když jde o založení strany, máme tu najednou národ Aniček z marketu, ale jakmile jde o turistky, máme tu národ sexuchtivých bohatých paniček.

Já mu jen chtěl ukázat, jak hluoce se mýlí a to v obou případech, protože ani sexuální turistka, ani Anča nejsou nějakými obecnými představitelkami češek.

...

ještě byly taky dobrý ... ty kobercový nálety ... njn, stane se ...
02. 12. 2013 | 15:47

neo napsal(a):

marxík:

pravděpodobně nevidíte ten obrovský rozdíl.

Tady dnes nikdo nikoho nezavře za to, že si zvolí, že pracovat nebude.
02. 12. 2013 | 15:47

Marian napsal(a):

Typická ukázka anállytikovy nadlogiky.
1Považuji za ponižující,nechat se živit jinými.
2.Jsem proti pracovní povinnosti, jsem čistě pro svobodu volby. :O))
Tak on je pro svobodu volby,ale ten,kdo této svobody využije jinak,než si anállytik představuje zaslouží opovržení.
Dobré ne?
Náš génius zcela zapomíná,že (větší či menší)nezaměstnanost je neodmyslitelnou součástí systému,jenž nazýváme kapitalismus.
02. 12. 2013 | 15:49

neo napsal(a):

Filuta:

to jen proto, že jsou pravděpodobně sami sociopaté a projektují si své frustrace do lidí s jiným názorem.

Co se týče veřejné služby, mnohokrát jsem uvedl důvody proč takový krok schvaluji a jednoznačně se vždy jednalo o pomoc lidem v nouzi, tudíž naprostý opak sociopatie.
02. 12. 2013 | 15:51

Michal Macek napsal(a):

k tomu se vaze jedna pekna mestska legenda:

jista panicka si takhle odjela za sex turustiku nekam do severni afriky a kdyz se vratila popisovala svym kamaradkam u kafe a zakusku jak si krasne uzivala se snedym a krasnym jizanem.o nekolik dni pozdeji vsak zacly jiste zdravotni problemy - v ustni dutine dotycne naskakaly velke bolestive afty , ktere pozdeji popraskaly za vydatneho hnisani.doktori s tim nevedeli rady tak nakonec udelali par nekonvecnich testu a ty odhalili pritomnost jiste bakterie ktera se vyskytuje jen na roykladajicich se organizme , zkratka na mrtvolach.dotycny snedy playboy si totiz v prestavakach mezi panickami uzival v mistni marnici...:)
02. 12. 2013 | 15:52

sedlak napsal(a):

jojojo, sexuální turistika není záležitost pouze žen (i když destinací jsou jiné nemuslimské země), asi máme problém se vztahy a životními hodnotami obecně ;-(, něco jako "rychloobrátkový život"

tuhle jsem četl rozhovor s panem Hanákem a zaujala mne tam jedna věc - úryvek z rozhovoru

Vy to asi nemáte v tom dnešním světě snadné…
Moc mě to tu nebaví, ale opakuju – nemám nárok na lamentace! Ale v té záplavě náhražek, odpadu, recyklátů a jednodenních celebrit mám někdy úplný absťák po čemkoli poctivém, opravdovém, nevykalkulovaném, vydřeném, upřímném. Po kvalitě, odpovědnosti, otevřenosti. A když vidím v nějakém pestrobarevném magazínu titulek Lék na manželský stereotyp? Zkuste nevěru!, tak už bych snad radši navěky usnul. To si pak musím připomenout třeba Paula Newmana, který byl se svou ženou padesát let. Škoda že odešel – mám pocit, že nám podobné vzory strašně chybějí.

Vy jste do kolejí Paula Newmana nastoupil trochu se zpožděním…
…kvůli alkoholu to bylo dost velké zpoždění, ale díkybohu jsem se včas vzpamatoval a rád bych po nich šel až do konce života. Jak dlouhá to bude cesta, to ať si laskavě rozhodne milá paní Zubatá.

http://www.novinky.cz/zena/styl/319027-tomas-hanak-mam-li-byt-uprimny-stejne-bych-nejradsi-emigroval.html
p.s. jeden autobus jaro nedělá, na druhou stranu, problém tahle společnost jisto jistě má, a je to také vinou médií, vykreslují obrazy černé kroniky raději než Mistra a Markétku,

tak asi tak, jaký si to uděláš, takový to máš
02. 12. 2013 | 15:52

neo napsal(a):

Marian:

typická logika vulgárního Mariana Sladkého.

cituji:" Tak on je pro svobodu volby,ale ten,kdo této svobody využije jinak,než si anállytik představuje zaslouží opovržení"

samozřejmě tomu tak není, což je inteligentnímu člověku zřejmé, ale pan Sladký s tím má problém a vulgárně napadá.

Uvedu na pravou míru

1) ano jsem pro svobodu volby
2) ne, nikdo nezaslouží opovržení (to je samozřejmě blud pana Sladkého)
02. 12. 2013 | 15:54

Trn napsal(a):

muromec napsal(a):

Trn napsal(a):
Dalsim projevem individui jako je Kelt, je pouzivani cizich slov bez dostatecne znalosti jejich vyznamu. Citi se tak byt chytrejsi a fundovanejsi nez ostatni. .....
02. 12. 2013 | 14:50
Můžete být konkrétnější, a poučit nás? Které cizí slovo pan Kelt použil aniž by znal jeho skutečný význam? Nechce se mi to zdát, pan Kelt je tady jedním z nejinteligentnějších diskutujících.

Napr. autobiografie .... mluvil jsem o lidech jako je Kelt ... a on, ten popleta, se domniva, ze pisu o sobe. Jinak lide jako Kelt umej kecat "zasvecene" o vsem. A predem davaj nalepku tem s jinym nazorem. Vetsinou jsou to vsak jenom kecy, skakani z jednoho na druhe, zarputile tvrzeni, prekrucovani, ... a kdyz je v uzkych tak jen strucne nadavky na urovni desetileteho kluka.

A urazite ty ostatni, opravdu inteligentni, pokud takove Kelty povazujete za nejinteligentnejsi diskutery. V opravdu zive debate by ho uz ostatni ignorovali nebo odhalili a zesmesnili jako obycejneho, jen trochu vulgarnejsho tlachala ....
02. 12. 2013 | 15:56

Kelt napsal(a):

To muromec,
ne,že by mne Vaše ocenění nepotěšilo,ale pálíte si prsty za mně a bezpochyb se Vám za to dostane "odměny".
Víte,já se zde někdy jenom bavím,když si přečtu něco opravdu zábavného od různých "Josífků".
Pak se zde vyskytují různá ,naprosto zdravému rozumu odporující vyjádření,která by jeden měl ignorovat,neb v opačném případě se mu dostane místo argumentů jen nadávek a urážek/Trn/a spadne do spirály téhož.
Těch,kteří mají opačný názor a dá se s nimi věcně diskutovat je opravdu jako šafránu.
Vaše názory rád čtu.
Hezký den.
02. 12. 2013 | 15:57

mb napsal(a):

michal macek 02. 12. 2013 | 15:52

to jediné by mohlo ty paničky / těmi paničkami trochu zviklat ... jinak asi nic ... a už vůbec ne třídní nebo moralistické fráze proaltu :-))
02. 12. 2013 | 15:58

marxík napsal(a):

neo
Tady ho napřed nechají krást, a potom ho teprve zavřou. V tom je fakt rozdíl. To máš pravdu.
02. 12. 2013 | 16:02

neo napsal(a):

marxík:

omyl, proč by ho někdo nechal krást?
02. 12. 2013 | 16:04

argun napsal(a):

Ruský bohatýre,

tak Vy jste sem Mášenku pustil? No to je velkorysé od Vás. A navíc v pracovní době zdá se..

Problém vůbec žádný. Naopak. Jen mi tu chybí video, abych přednosti Mášenky mohl náležitě ocenit. Pustte jí sem častejí, bude tu víc nekorektní srandy. Debatovat o smáčení je o hodně zábavnější než se trumfovat v citování mudrců. V tom má tedy ta holka pravdu. Tak že jí nechávám pozdravovat!
02. 12. 2013 | 16:04

Kelt napsal(a):

To muromec,
a již je to tady-Trn Vám to vytmavil.
To individuum nikdy nenapsalo nic k věci-jenom si vyhlédlo mne,jako objekt,na kterém si může odreagovávat vlastní frustraci-jsou zde asi tak tři,kteří píší bez diakritiky,machrují coby dolaroví milionáři na vejminku.
Většinou prodávali "hotdogy" v pronajatém stánku a tady se vytahují jak válečné tričko.
A že někdo reaguje na urážky ironií-"Trnova autobiografie"to jim prostě nedojde.
02. 12. 2013 | 16:09

Anastázie Králová napsal(a):

Ad popapulus

Také mne to napadlo-kdy někdo přijde s podobnými nápady.
Za chvíli se vrátíme do viktoriánských dob,kdy ženy neměly volební právo,nemohly studovat vysoké školy a cestovat mohly pouze v doprovodu společnice.

A budeme jen tiše závidět Agatě Christie,která sama žila a cestovala mezi Egyptem a Irákem řadu let-a to dokonce v evropském oblečení.
Zkuste si dnes něco takového!
Také zůstaneme zemí,kde trest za znásilnění je nejnižší ze všech zemí euroatlantické oblasti/4-8 let bez ohledu na věk a počet znásilněných-kdepak nějakých 20 let jako v USA/!

A naši delikventi a jejich obhájci se ještě budou odvolávat na článek pana Klímy-"Vždyť ty ženský to stejně chtějí-přece nelze znásilnit tu,která to nechce-vždyť my těm babám ještě šetříme prachy,nebudou muset jezdit na dovolenou do Egypta/"

Gratuluji,pane Klímo-sexismus jak hrom!
Soukromá otázka-podle foto vypadáte jako muž,který nikdy nebyl ženatý ani neměl dceru/to byste zřejmě takovýto článek nenapsal/.
V opačném případě by mne velmi zajímaly osobnosti Vašich ženských blízkých.
02. 12. 2013 | 16:15

marxík napsal(a):

neo
Synku, a jseš taky pro svobodnou volbu platit daně?
Tím chci naznačit, že i svobodná volba může mít své meze. A povinnost pracovat chápe každý necigánský jedinec mimo tyto meze.
02. 12. 2013 | 16:15

neo napsal(a):

Kelt:

hlavně, že vám něco došlo.
Jak dlouho vám to bude trvat? Posledně jste trhnul rekord, trhnete ho i nyní? Budete za zbabělce?
02. 12. 2013 | 16:16

neo napsal(a):

marxík:

komunistické stvoření, co si dovoluje oslovovat slušného člověka a navíc ho nazvat synkem i po opakovaném upozornění, že se jedná o hrubou urážku od člověka sympatizujícího s nejkrvavějším a nejkrutějším režimem v historii lidstva, nezaslouží aby se s ním slušný člověk bavil.
02. 12. 2013 | 16:18

xerox napsal(a):

klímo ... máte velké oči ...
,, jen z našeho autobusu se 70% osazenstva ukázalo jako sexuální turistky ,,

pletete si ženský co je vyhnali solventní manželé na dovču , aby si od sebe dáchli ... s pár strašidlama , na které doma nevleze ani poslední týpek v hospodě ať už z toho nebo onoho důvodu ... :-)
tunis je nejlevnější destinací , při troše snaze se dá pořídit 15 dní all in i v sezóně za levnej peníz - viděl jsem i pod desítku ...
němcí to maj ještě levnější a pro ně to platí tuplem ... měl by jste se svejma omezenejma znalostma publikovat v blesku ... společně s řítícím se meteoritem na zeměkouli ... :-)
fajnový ženský s prachama si seženou frajera v čechách a vyjde je to levněji ... a hlavně nic neriskujou ... :-)
02. 12. 2013 | 16:21

Marian napsal(a):

Mistře neo, "Nechat se živit jinými považuji za ponižující". Jestliže něčí volbu považujete za ponižující, nemá to s opovržením nic společného? :o))) Ale jděte,vždyť ty sám zde své opovržení vyjadřuješ několikrát denně.
02. 12. 2013 | 16:22

neo napsal(a):

Marian:

je mi líto, ale matláte hrušky a jabka a totiž volbu nepracovat a volbu nechat se živit jinými. Dvě odlišné věci.

K dalším lžím bych prosil nějaký důkaz, tj příklad opovržení vyjádřených několikrát denně.
02. 12. 2013 | 16:26

Marian napsal(a):

Milý neo,já že jsem vulgární? Pobavil jsi mne doopravdy.
A to říkáš ty? Ty,který se občas vůči zdejším diskutérkám chová doslova jako nějaké ožralé prase?
A vypráví zde vtipy na poblití? Ty jsi fakt ukázkový exemplář,človíčku.
02. 12. 2013 | 16:29

Kelt napsal(a):

Neo,
s Vámi je řeč jako rozprávka,někteří říkají,jako s kozou na ledě.
Prostě a jednoduše mne to přestalo bavit-Vy vnímáte "svět" ve zcela pokřivené perspektivě Vašeho pokřiveného myšlení a já nejsem z těch,které by to bavilo do nekonečna.
Takže mne po několik dlouhých měsíců omluvte.
02. 12. 2013 | 16:29

marxík napsal(a):

neo
Slušný člověk starší osobě neznámého původu vyká.
Ty nejsi slušný člověk, synku. Jenom si na něj hraješ.
02. 12. 2013 | 16:32

neo napsal(a):

Kelt:

aha, minule jste tady vřískal, jak mi reakce trvala 2 hodiny, vám ta následná přes 24h a ještě se ani nedostavila, ale najednou vás něco přestalo bavit.

Spíš nemáte na to přiznat chybu, to chápu.
02. 12. 2013 | 16:32

Marian napsal(a):

Volba nepracovat a volba nechat se živit jinými je matlání hrušek s jablky? :o))
Asi ano,zřejmě je ti dobře znám způsob,jak přijít k penězům bez práce.
02. 12. 2013 | 16:34

neo napsal(a):

Marian :

ano jsi velmi vulgární, viz tvé výrazy o análu apod... Jako češtin to můžeš překlepem označit v jednom případě, používáš tuto vulgaritu ale často a tudíž záměrně.

Pokud jsem někdy použil vulgárního vyjadřování, bylo to vždy v sebeobraně.

vtipy jsou na poblití někomu, kdo nemá smysl pro humor, to se dá pochopit.
02. 12. 2013 | 16:35

Trn napsal(a):

Zajimave, ale u lidi jako je Kelt spis patologicke, je to, jak naprosto presne vedi kdo je kdo, kolik mu je, co delal, co dela nyni, jake ma IQ, mozna i to, jak vypada, jak se obleka a co ji.
Jsou tak namysleni sami na sebe, ze se ani neobtezuji cist prispevky. Jen je preletnou ocima a mysli si, ze maji fotografickou pamet. A cim jsou vytocenejsi, tim rychleji ctou. Pak si vymysleji, ze to nekdo nekomu nandal... treba by mu i nekdo jiny mohl vysvetlit co je ironie a co urazka, chudakovi nastvanemu popletenemu. A hlavne co je to to merito .....
02. 12. 2013 | 16:37

neo napsal(a):

Marian:

ovšem, třeba renta, vítězství v loterii, práce v domácnosti...
02. 12. 2013 | 16:38

D. napsal(a):

Přátelé, věnujte mi chvilku pozornost:

https://www.youtube.com/watch?v=EVouNXkruvE
02. 12. 2013 | 16:38

Anna napsal(a):

Vít Klíma
"jen z našeho autobusu se 70% osazenstva ukázalo jako sexuální turistky"
--------------------------------------------------------------

Je moudřejší cestovat ve skupinách
https://www.youtube.com/watch?v=1w9ulhUrvZc
02. 12. 2013 | 16:38

Marian napsal(a):

Neo "Vtipy jsou na poblití někomu,kdo nemá smysl pro humor".: :-))) Dík za další ukázku chorého myšlení.
Klidně se přiznám,že ve vyprávění vtipů si nijak nelibuji,dávám přednost vybranějšímu humoru. Nicméně,dobrým vtipům se rád zasměji a nemám problém je vyprávět.
Na poblití je mi z primitivních,vulgárních vtipů,urážejících dobrý vkus.
02. 12. 2013 | 16:47

neo napsal(a):

Marian:
no, tak vidiš.
To jak jistě uznáš neznamená, že to stejně cítí i ostatní. takže nemůžeš v žádném případě vtipy označit za na poblití, když je zde velmi reálná možnost, že se to týká pouze tebe.
02. 12. 2013 | 16:49

Masha napsal(a):

kokoshka
http://vimeo.com/3054679 sem taky zírala na tu Monyk, jak jynaki a zase spielegeld ze mně. Dyš kokoshka nepřiznala barvu flek ré tuty boty kalhoty a cýsař je nahej i řiť bať
02. 12. 2013 | 16:50

Marian napsal(a):

Neo- vítězství v loterii? Renta? Tak to se opravdu týká obrovského procenta lidí, to je nepochybné.

S tím anállytikem je to tak- jednak jde o slovní hříčku, jsi analytik (nevím čeho a kde,ale to je jedno) ale především jsi anállytik pravicových ideologů.Když jsi vzpomenu například na to,,jak jsi zde zarytě obhajoval Drábka,nucené práce a celou řadu dalších zhovadilostí,jimiž nás počastovala vláda Nagyové-Kalouska nic jiného mne nemohlo napadnout.
02. 12. 2013 | 16:56

olga napsal(a):

Asi jsem nechápavá. "On sám má ve své „stáji“ " a dále "jak si s nimi pěkně „užívají“."
Já bych to chápala tak, že sexuální turistky si sex nekupují, ale na sexu vydělávají. A to je ostuda.
02. 12. 2013 | 16:56

Baba Jaga napsal(a):

To: autor
Škoda, že jste nepřidal zprávu z Vaší pracovní cesty, abychom viděli, jak jsou Vaše postřehy reálné. A jel jste se stejnými dámami i zpět a mohl si s nimi o jejich zážitcích popovídat?

Každý (tedy i každá) si může své nadbytečné či našetřené finance utrácet kdekoliv a za cokoliv.
02. 12. 2013 | 16:58

mb napsal(a):

... kluci je blbý že se hádáte i u takhle bulvárního tématu ...

... ale kdo jsem, abych vás moralizoval, ne/no ni ?

hezký den ...
02. 12. 2013 | 17:05

marxík napsal(a):

neo
" Marian:

ovšem, třeba renta, vítězství v loterii, práce v domácnosti..."
------
Slušný člověče (taky rád vtipkuju)!
Vždyť to povídám, ty jsi úplný prototyp komunisty.
Přesně takhle to měli nastavené za socíku.

Řekl bych, že tvoje děti si budou dobře zvykat na změnu poměrů.
Jednu chvíli jsem se o ně bál, ale teď vidím, že mají solidní genetický základ.
02. 12. 2013 | 17:07

křemílek napsal(a):

Marxiku neo a synek čí? Váš nebo koho vlastně ? Nezapomente že neo je bývalá nomenklatura ,kádrová rezerva ! Ti už od svazu mládeže měli nařízeno soudruhovat ,ty a ty ! Zvyk je svazácká modrá košile
02. 12. 2013 | 17:11

Kelt napsal(a):

Specielně pro milého diskutujícího-16.37 "voštinu v zadku ala Trn v patě"který touží po vzdělání,kterého se mu nedostalo,neb skončil školní docházku o třídu níže,než ve které se probíralo sedm pádů skloňování podstatných jmen.

Meritum-jádro, podstata-mluvit o kom o čem,k čemu-šestý pád jednotného čísla-mluvit k MERITU věci.
Doufám,že Vás to ukojilo ve Vaší touze po základním vzdělání a proto se loučím se srdečným pozdravem-
učit se,učit se,učit se-nebo jak to vlastně bylo?
02. 12. 2013 | 17:13

masha: napsal(a):

Viola
Ja se jmenuju Marie,moc mne teši,Masa nebo Masenka je rusky hmm,nu rozumite?
argun:
Dik,zda se jste opravdu dzentlman(klap klap rasenkou)
kdyz myslite,ja prijdu,otevirejte sampanske a hrejte v trube lazane,pac a pusu!
02. 12. 2013 | 17:21

Jusuf Bolokon napsal(a):

na zájmu našich ramlic o Araby není nic překvapivého, neboť potomci Ismaelovi mají velmi vyvinuté membrum virile, to ví každý!
02. 12. 2013 | 17:23

sava kucí breberský, bien? napsal(a):

Kwajes niko-niko?
Hamdullillah?

Nadkolego skeptický, jste zadobře se Stejskalem, nemoh by poslat autobus k nám do Hornídolní?
Ulice U kurníku, pošta Řitka
Ale mladších, hubenějších a prodochtorovaných.

Dva džamaly, aby si vrznul s Fatimou po svatbě ne každý Ahmed má.
Nemohl, já to tušil a tak ty zoufalé macajdy přeju, na machny jsou.
Ale sex v Arabii je tak Lahodu a jeho Filmku. Ledaccos o berberkách,breberkách a jiných radostech Orientu víme z dob, kdy jsme s Fandou zobali zrní s kardamomem od králů a diktátorů.
A to bylo HIV v plenkách a savo bylo jenom v pozdravu.
02. 12. 2013 | 17:26

Tužka napsal(a):

Tužka napíše,....no tááák,....no tááák,......přejte jim to,....láska prodejná byla, je a bude.

Zatím je to s autobusem do arabských zemí za sexem,....až se to otočí,....z arabských zemí do evropských se semtexem,.....pak to bude teprve pohroma.
Teď je to láska prodejná,.......to druhé by mohla být nenávist placená nejvyšší cenou.

Může to být cesta,....jak mladým Arabům ukázat, že sex na zemi s několika bílými ženami je lepší, než ten u Alláha,.... se čtyřiceti pannami v bílém.
Tužka.
02. 12. 2013 | 17:29

marxík napsal(a):

křemílek
Kdepak kádrová rezerva, pokud nás slušný člověk slušně nehoupe, nestihl to ani do pionýra.
02. 12. 2013 | 17:30

muj maly dick napsal(a):

Jusuf Bolokon napsal(a):
na zájmu našich ramlic o Araby není nic překvapivého, neboť potomci Ismaelovi mají velmi vyvinuté membrum virile, to ví každý
----
:o)))
Kareln Swarzenegru je Arab nebo jen vyvynute membrum virile?
02. 12. 2013 | 17:33

muj maly dick napsal(a):

ooprava vyvinute
02. 12. 2013 | 17:34

reklama na Ford Escort 007 napsal(a):

A Karlovi mudrlanti nezáviďte. Není co.Spavá nemoc to jistí.
Na metály 28.října se dostavil s jinou.
intelektuálka krk jako žirafa, taky mladá.

asi se v eskortu optají na jakou příležitost a to je moc dobře.Na recepici intelektuálka na slavíky ordinérní polotatarka.
Do Sherwoodu taky nepolezete s motýlkem a do plesu v Opeře s Eržikou. Ještě že to nepopletl
02. 12. 2013 | 17:39

Semtex....semsex napsal(a):

Tužka má pravdu.
Sem-sem říká Ahmed místo fifty-fifty
Oní se kucí bradatý nežinýrují ani u nás. Sem se Alláh nedívá.
02. 12. 2013 | 17:43

minatomirai napsal(a):

Tunis v listopadu nebo začátkem prosince? Vždyť se tam ani v tu dobu nejezdí, autore, s teplotou vody 15 stupňů a vzduchu okolo 18.
Co se týče žen, které s vyjedou za sexuální turistikou kamkoliv, už bylo na čase. Přičmoudlý Arab bude zřejmě dodržovat lépe hygienu než jeho český protějšek, nebude pupkem zapasovaný u počítače a psát většinou kraviny pod blogy jako český protějšek a dále bude, s největší pravděpodobností, i inteligentnější. Za předpokladu, že se nějakým způsobem domluví, čímž Češi obého pohlaví příliš nedisponují, takže to bude nakonec stejně jenom sex, což je naprosto v pořádku.
Někdo tady psal, že Američané se mohou strhat, aby si našli ženy z východní Evropy. To je absurdní tvrzení, pouze určití Američané, které vymezuje jejich vzdělání (v zásadě zanedbatelné), záliby (neexistující), objem (značný) a možnosti tomu odpovídající, tedy tzv. catalogue brides nebo mail-order brides. Týká se to většinou ruských nevěst, o které má zájem pouze tento specifický druh mužů. Osobně jim říkám pošťáci s akné.
02. 12. 2013 | 17:45

muromec napsal(a):

to Trn
Pane Terene (snad si domyslíte, proč jsem vás poctil těma "éčky" navíc)... Něco jsem pro vás napsal, pak jsem to zase smazal. Nač tolik slov. Jestli jste pochopil ta "éčka", to bohatě stačí.
02. 12. 2013 | 18:01

mb napsal(a):

minatomirai napsal:

Přičmoudlý Arab bude zřejmě dodržovat lépe hygienu než jeho český protějšek, nebude pupkem zapasovaný u počítače a psát většinou kraviny pod blogy jako český protějšek a dále bude, s největší pravděpodobností, i inteligentnější.

... nebuďte na sebe tak krutopřísný, přísně krutý ...
02. 12. 2013 | 18:07

neo napsal(a):

křemílek:

jsem ročník 83 Dalimíre, takže z toho jednoznačně plyne, že nemáte pravdu.
02. 12. 2013 | 18:20

kokoshka napsal(a):

minimumraj:
Aha,tak ruske nevesty jsou vedlejšim katalogovym odpadem?
Povidej,přehanej!
Slinka teče na slovanske krasavice?
U vas tam v Americe krasnou holku nepotkaš ani v noci se svitilnou,halejvud silikon plastika,mate jenom obezitni černošky,ty brdo!
02. 12. 2013 | 18:21

neo napsal(a):

Marian :
vidim jak jsi zapomněl na domácnost a na tři tečky za tím, ale logicky se ti to nehodí do krámu, to chápu.
Ne není to tak, jsi sprosťák. Analytik jsem finanční situace klientů firmy.
Dále samozřejmě lžeš. Já jsem neobhajoval Drábka, nýbrž některá z opatření, která zavedl právě ministr Drábek a jak jistě víš, to je velký rozdíl. Nikdy jsem také neobhajoval nějaké nucené práce, ale čistě dobrovolnou veřejnou službu. Důvody jsem uvedl mnohokrát. Jde především o pomoc člověku v nouzi, aby neztratil, popř znovu získal pracovní návyky a měl tak snažší cestu na trh práce. Nikdy jsem také neobhajoval žádné ,jak jsi to vulgárně nazval, zhovadilosti, nýbrž vždy a pouze rozumné kroky.
02. 12. 2013 | 18:26

Kelt napsal(a):

Marian,
doporučuji,vzdejte to,jako já-v zájmu Vašeho duševního zdraví-

""neo-nikdy jsem neobhajoval nějaké nucené práce,ale čistokrevně dobrovolnou veřejnou službu"-to je neuvěřitelná LEŽ.
"Ta čistě dobrovolná veřejná služba byla totiž vázána na výplatu podpory v nezaměstnanosti,na kterou ale měl nezaměstnaný nárok.Drábek to "vylepšil"a neoušek to obhajuje:nenastoupíš s "s pomerančem na zametání ulice,odebereme ti podporu."
ÚS soud to klasifikoval jako otrockou práci a ten Drábkův "zlepšovák" zrušil.
Ale náš neoušek bude do zblba tvrdit,že když nezaměstnaný učitel bude zadarmo zametat ve městě kde učil,před svými žáky ulici,tak mu to zachová pracovní návyky-to je myšlení sociopata.
02. 12. 2013 | 18:41

kokoshka napsal(a):

A byla byla kdysi v Americe doba krasnych žen a spravnych mužu:
"Na slečne Fromset byl strohy oblek ocelove barvy a tmavomodra košile s mužskou kravatou trochu svetlejšiho odstinu.Okrajem naprsniho šatku se zdalo je možne se poranit.Na zapesti podsvecoval jediny šperk-mnoho uhelny naramek.Černe vlasy rozdelene tenkou smuhou spadali na ramena s lehkou nedbalosti.Kuži mela hladkou,trochu opalenou a velke tmave oči ktere možna dokazali trochu byt teplejši-samo sebou behem vhodne doby a za lepšich podminek..."
(Raimond Chandler-Dama v jezeru)
02. 12. 2013 | 18:44

slovak co emigroval napsal(a):

minatomirai napsal(a):
Někdo tady psal, že Američané se mohou strhat, aby si našli ženy z východní Evropy. To je absurdní tvrzení, pouze určití Američané, které vymezuje jejich vzdělání (v zásadě zanedbatelné), záliby (neexistující), objem (značný) a možnosti tomu odpovídající, tedy tzv. catalogue brides nebo mail-order brides. Týká se to většinou ruských nevěst, o které má zájem pouze tento specifický druh mužů. Osobně jim říkám pošťáci s akné.
nejsou hezci holky nez divky z vychodu to Ti v cizine potvrdi kazdy
a proc myslis ze kluci nemecky jezdi do Cech
za knedlikem a kur.ou je to tim ze v Nemky ku.vy nejsou?
JHsou ale osklivy a tudiz drahy i za 1euro
to same ze rict o babach s arabie
Js
02. 12. 2013 | 18:48

neo napsal(a):

Kelt:

není to lež. Veřejná služba nebyla vázána na výplatu podpory, to podpora byla vázána na veřejnou službu. Na tom, že ji můžete, ale nemusíte přijmout to nic nemění.

To infantilní zdrobňování si nechte keltoušku. Radši se omluvte za své napadání a přiznejte, že jste přestřelil.

chápu, že byste toho učitele raději viděl zdrceného doma bez práce.... to je keltoušku myšlení sociopata
02. 12. 2013 | 18:48

muromec napsal(a):

to Kelt
Rád jsem se postavil na vaší stranu, když jsem viděl jak se pan Teren rozjel. Já jsem si takový nick tady ještě nevšiml. On bude asi jeden z těch co mění nicky jako trenky a když jeden nick ušmudlá, vytáhne další. Ať si do mě taky klidně kopne, od něj to nebolí.
02. 12. 2013 | 18:49

kokoshka napsal(a):

slovak co emigroval:
Klid,strejdo,prave jsem mu to vysvetlil,ale co barvoslepemu poukazovat na platna velkych mistru,on ma svuj TV kde vidi jenom american bjuti made in halejvud.Osamely ubožak!
02. 12. 2013 | 18:53

slovak co emigroval napsal(a):

neo napsal(a):
Kelt:

není to lež. Veřejná služba nebyla vázána na výplatu podpory, to podpora byla vázána na veřejnou službu. Na tom, že ji můžete, ale nemusíte přijmout to nic nemění.
---
Ve vlastnim zajmu toho nech bejt
Ty jsi takovy analytik ze jsi nedokazal zanalyzovat ze jsi tu vetsine pro smich stejne jako Ladik!!!
02. 12. 2013 | 18:57

kokoshka napsal(a):

neo je chytry,takovy"užitečny..."
Na Ladika nam nesahat,kdo bude prvni otevirat každou debatu?Je neco jako ty blby co stoji jako sochy vedle Bukingemskeho palace.
02. 12. 2013 | 19:03

slovak co emigroval napsal(a):

kokoshka napsal(a):
slovak co emigroval:
Klid,strejdo,prave jsem mu to vysvetlil,ale co barvoslepemu poukazovat na platna velkych mistru,on ma svuj TV kde vidi jenom american bjuti made in halejvud.Osamely ubožak!
Kokosko Ty me nazyvas strejdou aniz by jsi znal muj vek
co se tyce zen a sexu rusky jsou nejhorsi, neni nad Irky a Lotysky
mam s tim zkusenosti
a neplest si rusku s Lotysskym pasem
02. 12. 2013 | 19:05

Kelt napsal(a):

Marian

v odpovědi našeho neouška je plasticky zřejmé,co analýtik je zač.
Kantor za posměchu svých žáků při zametání ulice bude poslouchat připomínky typu:
hni kostrou,ať se to blejská atd.atp.což ho nesmírně povzbudí ve snaze si zachovat pracovní návyky.Kdežto doma,kdyby se například rozhodl si zvýšit kvalifikaci v systému IT,nebo znalostí dalšího cizího jazyka by bylo zdrceně frustrující-co dodat-kdyby hloupost nadnášela,tak by neoušek létal jako kondor v oblacích.
02. 12. 2013 | 19:05

minatomirai napsal(a):

vidi jenom american bjuti made in halejvud.Osamely ubožak!
-----------------------------------------------------------------------
Kokoška, ty mi nestojíš za debatu, ale abych vysvětlil trochu ruské ženy, musím se ozvat. Ruské ženě nezbývá nic jiného, než lidský odpad, což je většina ruských mužů. To je důvodem toho, proč inzerují v oněch katalozích a snaží se dostat z Ruska i za cenu, že padnou do rukou americkému pošťákovi, o kterého normální žena nemá zájem. Ten bude alespoň vědět, jak se vyslovuje Hollyvood.

slovákovi v imigraci
Tvrdit, že ženy z východu jsou nejkrásnější, bude tvrdit pouze slovák v imigraci, který nebyl schopen asimilovat. Setrvávání v okruhu svých soukmenovců-krajanů omezuje.
02. 12. 2013 | 19:07

neo napsal(a):

Kelt:

1) lidé jako vy to běžně dělají, tj degradují veřejnou službu na zametání, popř ještě sbírání psích výkalů. Ovšem tak tomu není.

2) kantor spíše uslyší od žáků. Je chválihodné co děláte, neválíte se doma, ale podílíte se službě veřejnosti a my si vás za to vážíme.

3) doma by mohl zakrnět, polehávat do pozdních odpoledních hodin bez špetky entusiasmu zapojit se...
ovšem samozřejmě se jedná o vámi prezentovaný extrém. Pravděpodobnější je chudák dělník, který rezignoval, ráno nevstane, neumyje se, neoblékne... nemá motivaci, ztratil ji, nikdo mu nepomůže, nakonec přijde spásná veřejná služba, naučí ho opět ráno vstát, těšit se do nového dne, dát mu pocit důležitosti...
02. 12. 2013 | 19:13

kokoshka napsal(a):

slovak:
Ja byl s tebou,za tebe,za NAS...mužeš jit viš kam?!
Tady je zajimavejši zviřatko,hop hop:
minimumbaj-
Ruske divky nejsou hezke,a ktere jsou hezči?
Ruske divky neumeji vařit,a americke umeji?
Ruske divky tebe nepušteji s kamarady negry na bowling?
Co vlastne chceš-Angelinu Jolie,tu už ma Brad Pitt?!
02. 12. 2013 | 19:15

slovak co emigroval napsal(a):

kokoshka napsal(a):
ja Te nechtel urazit ja mam Lidi z Ruska rad
02. 12. 2013 | 19:19

kokoshka napsal(a):

Vysledek:
Slovak co emigroval ma uchylku na studene Lotyšky,brr!
Minitramvaj nikdy v živote nemel doma,v kuchyni a v posteli slovanskou holku,dobre mu tak,černa roznašečka pizzy už zvoni,bež otevřit,chodici neštesti!
02. 12. 2013 | 19:20

Richard napsal(a):

představitel české zpěvácké elity zpívá, že prý:

"Ruská Máša není česká Dáša,
zatančí,zazpívá a pusu dá,
ruská Máša nad zemí sa vznáša,
svoje srdce ráda hned všem dá.

Já dělám do Mášy a Dáša Mášu nesnáší,
tak tohle všechno já jsem spískal,
Dáša má dům jak hrad, Máša zase spoustu rad,
každá z nich si po svým zahřeší."

k tanci a poslechu zpíval Míša
02. 12. 2013 | 19:21

mb napsal(a):

neo, tady na té vaší větě, by se dala přednášet demagogie:

Veřejná služba nebyla vázána na výplatu podpory, to podpora byla vázána na veřejnou službu. Na tom, že ji můžete, ale nemusíte přijmout to nic nemění.

... njn, stane se ...

( jak jste říkal, že ta veřejná práce je dobrovolná, ale když na ni nenastoupíte, tak nedostanete podporu ... ( dávku ) ... to je asi jako když si u Forda v roce 1913 můžete vybrat jakoukoli barvu, ale musí to být černá ... to je asi tak podobný ... máte na víc, Neo ...
02. 12. 2013 | 19:21

Kanalnik napsal(a):

konvenuje mi komentar sedlaka
02. 12. 2013 | 19:28

kokoshka napsal(a):

slovak co emigroval:
Ty neurazil mne,ty urazil moji ženu,moji dceru,moji matku...Citiš se dobre,maš z toho vyvrcholeni?
02. 12. 2013 | 19:29

mb napsal(a):

2) kantor spíše uslyší od žáků. Je chválihodné co děláte, neválíte se doma, ale podílíte se službě veřejnosti a my si vás za to vážíme.

:-)))

jste Neo, krome toho že jste skvělým analytikem, skvělým znalcem mládeže a její duše :-))
02. 12. 2013 | 19:31

slovak co emigroval napsal(a):

kokoshka napsal(a):
Vysledek:
Slovak co emigroval ma uchylku na studene Lotyšky,brr!
Jak jsem psal vyse jedina Lotyska [studena] byla Ruska s lotysskym pasem
pak jsem jeste poznal Marinu [stejne studena] ale to bylo zrejme tim ze jako zidovka byla vyhnana na sibir
02. 12. 2013 | 19:31

kokoshka napsal(a):

Stejne jako Richard-podejte si navzajem ruce!
02. 12. 2013 | 19:31

neo napsal(a):

mb:

nejedná se o demagogii, ale o fakt. Přirovnání s fordem je dost mimo. Spíš máte na výběr ze dvou vozů a jeden je z klimatizací. Když chcete lepší výbavu, musíte si připlatit.
02. 12. 2013 | 19:32

Kelt napsal(a):

To mb,
dovedete si představit,že byste byl shodou okolností nucen nastoupit do práce/jiná by nebyla/do firmy,kterou by řídil takový Neo?
Který by Vám řekl:"v zájmu zvýšení konkurence schopnosti firmy vyhlašuji na vánoční svátky dobrovolnou neplacenou brigádu-bližší podrobností sdělí personální oddělení.
To by Vám řeklo,že nenastoupení na dobrovolnou brigádu bude klasifikováno jako hrubé porušení pracovní kázně a bude důvodem k okamžitému ukončení prac.poměru.
Máte svobodné rozhodnutí-jak říká Neo-pracovat zadarmo,nebo zadarmo zametat ulici.
02. 12. 2013 | 19:36

kokoshka napsal(a):

slovak:
Rusky studene nebyvaji NIKDY s vyjimkou klinicke frigidnosti!
Nebo je to...aha,ty jsi mizerny a nudny milenec?
02. 12. 2013 | 19:36

slovak co emigroval napsal(a):

kokoska pockej az prijde resl ten nam zas da do ruskejch muziku a sexualnich nevzdelancich protoze jedine krasavice zijou u Helmutu a bude mit pravdu jen s tim rozdilem ze tamejsi krasavice maj puvod na vychode
02. 12. 2013 | 19:37

Trn napsal(a):

muromec napsal(a):

to Trn
Pane Terene (snad si domyslíte, proč jsem vás poctil těma "éčky" navíc)... Něco jsem pro vás napsal, pak jsem to zase smazal. Nač tolik slov. Jestli jste pochopil ta "éčka", to bohatě stačí.
Muromce, Iljo, bohatyre, jak mne onen Kelt dobre odhadl, skoncil jsem zakladni skolu v 6te tride. Proto slovy nesetrete. Ale ja se domnivam, ze temi eckami mi naznacujete, ze uz vite, ze autobiografie je cizi slovo.
02. 12. 2013 | 19:39

Kelt napsal(a):

To mb.
Neo opět perlí-Ford z roku 1913 disponoval buď manuální,nebo automatickou klimatizací.
Je to s ním opravdu,ale opravdu sranda.
02. 12. 2013 | 19:40

neo napsal(a):

Kelt:

omyl Kelte. Vy opravdu nevidíte ten nebetyčný rozdíl?

Spíš by to vypadalo takto: Na vánoční svátky vyhlašuji neplacenou brigádu, kdo se nezůčastní, nedostane vánoční prémie.
02. 12. 2013 | 19:40

kokoshka napsal(a):

slovak:
Polky jsou vynikajici...
Češky take moc dobre...
Ostatni(mimoslovanske) mužou se jit zakopat!
02. 12. 2013 | 19:42

Ateista napsal(a):

Vít Klíma:

Proč tomu tak je, netuším, možná je to dáno částečně mentalitou, částečně vývojem v posledních 24 letech, netuším ...
Nicméně se mi vybavuje výrok o manželství jako o jediném způsobu legální prostituce. Snad tím nikoho nepohorším.
02. 12. 2013 | 19:42

neo napsal(a):

kelt 19:40:

bože ty jsi hlupák. Já snad psal něco o fordu z 1913 ???????????ty máš vydudláno.

hodně hochu. A dotěď ses neomluvil, pořád čekám, jestli v sobě najdeš odvahu nebýt jelimanem a přiznat chybu a chlapsyk se omluvit. Nebo na to nemáš ? Jsí opravdu takový slaboch?
02. 12. 2013 | 19:43

Trn napsal(a):

muromec napsal(a):

to Kelt
Rád jsem se postavil na vaší stranu, když jsem viděl jak se pan Teren rozjel. Já jsem si takový nick tady ještě nevšiml. On bude asi jeden z těch co mění nicky jako trenky a když jeden nick ušmudlá, vytáhne další. Ať si do mě taky klidně kopne, od něj to nebolí.
Podle sebe soudim tebe ?
Ja jsem sem psal pod nickem Trn uz v roce 2006. Kde jste byt tehda vy? Ale, kdyz jste se i vy tak rozjel, tak stejnou minci. Omlouvam se, mel jste pravdu. I onen Kelt je inteligentnejsi nez nekteri co sem pisou .... ecka sem davat nebudu. Verim, ze i vam to dojde.
02. 12. 2013 | 19:44

mb napsal(a):

tehdy neo existovala jen jedna verze ... černá ...

hele ale ta věta, které jste se dopustil, je fakt krystalická demagogie, sám bych to nenapsal líp ( jak jste psal že ty veřejné práce byly dobrovolné )

Veřejná služba nebyla vázána na výplatu podpory, to podpora byla vázána na veřejnou službu.

nedokazal bych to napsat lepe ...
02. 12. 2013 | 19:44

slovak co emigroval napsal(a):

kokoshka napsal(a):
slovak:
Rusky studene nebyvaji NIKDY s vyjimkou klinicke frigidnosti!
Nebo je to...aha,ty jsi mizerny a nudny milenec?
Chces na ne cislo? Ti reknou jak jsem nudnej
se smaly az se za pindu popadaly
ja uz znam Tvoji reakci
02. 12. 2013 | 19:45

kokoshka napsal(a):

Ford udelal kapitalni omyl za ktery platime dodnes-to on vymyslel převodovku,zcela zbytečna konstrukce aut začatku minuleho stoleti(tam byla pochopitelna)proč převodovku museli beze zmen převzat dalši konstruktery je mi zahadou!
02. 12. 2013 | 19:46

kokoshka napsal(a):

slovak:
Reakce je v pohode,zapomen na to,tak k nicemu nepřijdeme!
Mir,žvikačka,festival?
02. 12. 2013 | 19:48

neo napsal(a):

mb:
tak znovu, to neni demagogie, to je prostý fakt.
Pokud máte dojem, že se jedná o nepravdu, laskavě doložte, co z toho, co jsem napsal není pravda.
02. 12. 2013 | 19:50

marxík napsal(a):

neo
" Já jsem neobhajoval Drábka, nýbrž některá z opatření, která zavedl právě ministr Drábek a jak jistě víš, to je velký rozdíl. "

Synku, využiju letmého záchvěvu tvé moudrosti, abych ti sdělil, že podobně to mám já s komunistama.
Kdybych byl stejně směšný jako ty, žádal bych tvou omluvu.
I bez omluvy se však na tebe nezlobím, páč vím, že jsi pouhou nešťasnou obětí 24 lete propagandy.
02. 12. 2013 | 19:52

slovak co emigroval napsal(a):

kokoshka napsal(a):
slovak:
Polky jsou vynikajici...
Polku jsem nezakusil nebot mi jeden Polak rekl ze pry nosi kalhotky tejden a ja nechtel zjistovat jestli je to pravda
ale holky na chebsku a ustecku je maji na kace prilepeny a jak Helmutum chutnaj
stejne jak schnitzel a myslivec co jim pinglove uctujou jako francouzky konak
02. 12. 2013 | 19:53

mb napsal(a):

přece neo ... pokud je něco vázané na něco ... tak je to spolu provázané ...

je li podpora byla vázána na veřejnou službu.

pak z definice je rovněž Veřejná služba vázána na výplatu podpory ...

když se ( povinně ) nezúčastníte ... chcípnete hlady, protože nedostanete dávku / dávky ...

Abyste mi dobře rozuměl, já nepolemizuji s tím, zda je tato POVINNOST VEŘEJNÉ SLUŽBY dobrá, smysluplná nebo ne ...

ale Neo, nemůžete o něčem říkat že je dobrovolné, když není ... (a co bylo zpětně označeno jako otrocká práce) a dopouštět se tak demagogie ... to mě na vás mrzí ... když jsem si o vás myslel, že jste relativně inteligentní ...

ale třeba jsem se spletl, vítejak ...

zatím Vás zdravím ...
02. 12. 2013 | 19:54

neo napsal(a):

mb:

nikoli. Není. Mohl jsi nastoupit na veřejnou službu, aniž bys pobíral podporu, pokud vim.

A dále se taky mýlíte. Dobrovolná byla. Nedobrovolná by byla v případě, že by zákon nařizoval na ni nastoupit, což není pravda. Jeji výkon byl pouze motivován výplatou podpory popř hrazením pojistného.
02. 12. 2013 | 20:00

kokoshka napsal(a):

slovak:
Ja mel dlouhodoby vztah z nadhernou Polkou-Monikou.
Ujištuji tebe že Polky jsou užasne ve všech smyslech,jsou hezke vtipne sexy ale trochu emocionalne-pri každe male hadce poslouchat to- kurva,cholera jasna,ja perdolim,zasrany facet...jednoho rozladi,ale casem zvykneš,vzdyt jsou take moc nežne a vašnive,treba jenom najit klič k ženskemu srdci,a to už nezaleži na narodnosti.
02. 12. 2013 | 20:05

mb napsal(a):

neo napsal(a):
mb:

nikoli. Není. Mohl jsi nastoupit na veřejnou službu, aniž bys pobíral podporu, pokud vim.

A dále se taky mýlíte. Dobrovolná byla. Nedobrovolná by byla v případě, že by zákon nařizoval na ni nastoupit, což není pravda. Jeji výkon byl pouze motivován výplatou podpory popř hrazením pojistného.

Neo hele ... já to nebudu hledat ... ale Drábkova reforma spočívala v tom ŽE NEZAMĚSTNANÍ MUSELI POVINĚ NASTOUPIT NA VEŘEJNOU SLUŽBU ... V OPAČNÉM PŘÍPADĚ BY ZTRATILI NÁROK NA DÁVKY ...

tak mě nezkoušejte prosím lakovat ... děkuju ... a přeju hezký večer ...

demagogie má tu krásnou vlastnost ... že vy sám se můžete rozhodnout zda ji použijete či nikoli ... zdravím ...
02. 12. 2013 | 20:09

neo napsal(a):

mb:

ne nutně. Protože jsou i tací, kteří nárok na dávky nemají a přesto jim mohla být VS nabídnuta.
02. 12. 2013 | 20:11

kokoshka napsal(a):

Ten reklamni slogan na Ford T roku 1905 znel tak"Mužete koupit jakekoliv auto s podminkou že to bude černy Ford"
Henry vedel co dela,na paty už mu nastupovali konkurenty Chevrolet,Chrysler a Caddilac,nebyli to auta jak je dnes zname,ale automobilovy trh v Europe napr.Peugeot a Citroen take delali velikansky pokroky,doba byla bourliva!
02. 12. 2013 | 20:24

evix napsal(a):

Pane KLímo, vás a vaši manželku zahnat do montovny na severu Moravy, práce za běžné platy a garantuji vám, že za rok budete psát něco úplně jiného :-(
Jeden autobus někde v Tunisu a kdoví jestli ještě, bůh ví co jste tam vůbec dělal :-D
Většina občanů a občanek nemá 1000€ na výplatu, ale jsou rádi jak dostanou 500€...
Vylezte už z té věže ze slonoviny a přestaňte psát hovadiny, jednou na to těžce doplatíte, pokud se včas nespamatuje te.....Budete se divit...OPRAVDU
02. 12. 2013 | 20:33

Danuse Kocova Pardubice napsal(a):

No ja s Magdalenou Kosinovou si tam jezdime zaradit, protoze penize mame ale partnery nemame, jsme uz starsi holky a tady se nam jaksi nedari najit milence. Je to tam moc fajn. Jezdime tam 2-3krat rocne, vzdycky po navratu si pripadame o dvacet let mladsi. Nezavidte, mohly jste taky podnikat a penize byste měly.
Ja mam akciovku a Magdalena zamestnava telesne postizene a bere na to dotace.
02. 12. 2013 | 20:33

Rams napsal(a):

Ivan Landsmann ve své knize Vězení na svobodě poznamenává v tom smyslu, že pokud zatouží po snědém penisu, tak není pomoci.
02. 12. 2013 | 20:34

střet civilizací napsal(a):

Al mara bilá ražul mitl al-bustan bilá sijáž.
Žena bez muže je jako sad bez plotu
Arabské poetické přísloví

versus

Žena bez pr…….. je jako balkón bez zábradlí
České přísloví takypoetické z okolí Řitky
Aneb……………. střet civilizací
-------------------------------------------------------
Tužko pannnnen má být 72 budete obviněna šariátníkem z hanobení islámu , 40 bylo loupežníků.
Bradatých, ale nesmí se to říkat

A jěště jedno bradaté mudrosloví platné-tentokrát- v celé galaxii

Is al zawžatak madalajka……
Zeptej se manželky, co máš dělat, a pak udělej pravý opak!

Když Alláh dopustí i bradatá motyka spustí a občas vypadne moudrost jako z juke-boxu.
Debata fajnšmekrů se ovšem posunula, která národnost je nejlepší.
Možná nafukovací Božena ze semtex shopu.
Neodmlouvá, šperky ani alíky nechce, dá se vyfouknout a je klid.
02. 12. 2013 | 20:39

kokoshka napsal(a):

A motociklova značka Indian nečekane zkrachovala v roce 1948 ke vše smule fanoušku,najit opravdoveho Indiana dnes ma nesmirnou hodnotu,misto ni trh motorek ovladli bratři Harley a Davidson-take žužo, ekonomnejši na palivo i s lepšim hlazenim,a ten dizajn...kdo nesnil byt za volantem takoveho krasavce!
Pak přišli ruzne Jamachy...ale to jak pravil deda Kipling je uplne jiny přibeh.
02. 12. 2013 | 20:40

kokoshka napsal(a):

Pepa:
Božena ze sex shopu je určite prima:-)
Ale ja musim jist,hlavne po praci když se vracim domu večer,a gumova pana vařit neumi,no neumi,choč ji propichni špendlikem!
02. 12. 2013 | 20:46

slovak co emigroval napsal(a):

pepa[stred civilizaci] napsal
Neodmlouvá, šperky ani alíky nechce, dá se vyfouknout a je klid.
no jo jenze ja potrebuju nekoho kdo mi vyfoukne na zadech hrb
voni ti arabove na tom nejsou o nic lip snad jen s tou vyjimkou ze ceska matrona se neda vyfouknout
02. 12. 2013 | 21:03

manažerka Veronika (40) napsal(a):

Ach vy mudrlanti. Všiml si někdo z vás jak jsou ti chlapečkové vyvinuti na těch správných bonitních místech? A ještě další postřeh - tak, jak se dovedou Arabové vášnivě hádat, tak obdobně vášnivě milují. A to vy, pohodlní tatíci už nikdy neprožijete. Je mi tedy líto spíše vás. Možná jsem pro někoho směšná, ale na příští rok máme s kamarádkou zaplacený zahraniční zájezd a hádejte kam asi!
02. 12. 2013 | 21:16

Michal Macek napsal(a):

manažerka Veronika

proti gustu zadnej disputat :) me zase hreje ze drtiva vetsina tech snedych chlapcu by pukla zavisti nad krasou a poctem buchet co mam na konte ja a to nemam anakondu v kalhotach :) a sama spokojenost, jak se rika spkojeny "zakaznik" se rad vraci...desitky dekovnych sms....:)))
02. 12. 2013 | 21:25

siven napsal(a):

"2) kantor spíše uslyší od žáků. Je chválihodné co děláte, neválíte se doma, ale podílíte se službě veřejnosti a my si vás za to vážíme."

Po této citaci lze ještě očekávat, že milí žáci obětavě vytrhnou nezaměstnanému kantorovi koště z rukou a okamžitě se vrhnou na chodník, zametaje jako diví, aby si mezitím alespoň trochu odpočinula jeho nebohá, těžce zkoušená záda.

Tak to, milé děti dopadá, když se pod blogem o sexu v Tunisku někteří unavení pánové pustí do debaty s místním exotem.

Což takhle vrátit se k našim českým vagínám v interakci s arabskými pyji? Možná se od našeho šašoura zase něco zábavného dozvíme.

Veřejnou službu nechte být. Zde se bavíme o noční službě.
02. 12. 2013 | 21:33

Michal Macek napsal(a):

manažerka Veronika

a premyslela ste o tom proc sou tak vasnivi?nebude to tim ze sou nevysu**ny?prece jen zadnej predmanzelskej sex, zensky v pytlech...ani zadny porno....ja bejt na jejich miste a dostat se mi do rukou evropanka tak taky zustane ve stavu ze nebude moct chodit :)
02. 12. 2013 | 21:33

Filuta napsal(a):

manažerka Veronika
Myslím, že máte dosti zkreslené představy - já o muslimských milencích slyšel úplně něco jiného, prý je to něco jako "hups na krávu" a šlus.
Ono nejde jen o výbavu, ale i techniku.
Manželky muslimů obecně nejsou ze sexuálních hrátek s nimi zrovna odvázané.
Oni to radši s kozou a k manželkám se chovají asi podobně ohleduplně.

A když se nebojíte, že se kulturně obohatíte taky o nějakou pěknou exotickou chorobu, klidně si to užijte.
Ale už jen ta představa je pro mě eklhaftní.
02. 12. 2013 | 21:35

mb napsal(a):

Po této citaci lze ještě očekávat, že milí žáci obětavě vytrhnou nezaměstnanému kantorovi koště z rukou a okamžitě se vrhnou na chodník, zametaje jako diví, aby si mezitím alespoň trochu odpočinula jeho nebohá, těžce zkoušená záda.

:-)) ... tak nějak to vždy probíhá ... :-))
02. 12. 2013 | 21:36

siven napsal(a):

Filuta - A což takhle masáž přirození od břišní tanečnice? Také se vám bude zdát eklhaftní?
02. 12. 2013 | 21:38

mb napsal(a):

Filuta, proč se vciťujete do nebohejch bílech bohatejch neukojenejch paniček ???

... nechte to na nich a volném trhu ...
02. 12. 2013 | 21:39

Richard napsal(a):

"A ještě další postřeh - tak, jak se dovedou Arabové vášnivě hádat, tak obdobně vášnivě milují. A to vy, pohodlní tatíci už nikdy neprožijete"
Veronika

ono to snad často není ani o pohodlí, my zme tu spíš jen tací potlačení rozumbradové, pro které je ideálem chodící předpis, zvaný slušný člověk, alias NORMA MAN/MORAL MAN, který se spravedlivě pohoršuje nad vším, co nesplňuje náležité normativy, nad vším, co vybočuje s předem stanovených mezí slušnosti, které tady vždy byly, a to by tak bylo, aby nebyly dále, či také nejvyšší vzor českého muže, asexuální, vášni netknutý, nade vše uspořádaný, emočně přísně kontrolovaný a sebekrutodidní Mirek Dušín. Takový člověk snad ani nešoustá, jen intimně žije v přísně vymezených hranicích slušnosti, místo vášnivého "kunda", raději řekne věcně "vagína či pochva", aby nikdo nemohl vznésti námitku pro neslušnost. "ach ach, och och", "tatínku, kroť kroť se, kroť se, co když nás uslyší sousedi", "dobře mámo, už jen 3x až 5x tam a zpátky a měl bych dosáhnouti orgasmického vyvrcholení, tak ještě prosím vydrž"....alias česká vášeň...
Nejvyšší ctností českého muže je vlastně věcnost a nejzatracovanější slabostí vášeň, takže hodně štěstí u těch nespoutaných, divokých hřebečků, být Vámi, jedu asi též.
02. 12. 2013 | 21:48

muj maly dick napsal(a):

manažerka Veronika (40) napsal(a):
Ach vy mudrlanti. Všiml si někdo z vás jak jsou ti chlapečkové vyvinuti na těch správných bonitních místech? A ještě další postřeh -
bavil jsem se z holkaMA CO TO DELAJ ZA PENIZE a ty rikakl ze nejhorsi jsou ozraly dedkove jako ja kterym to trva dlouho a nejlepsi Arabove a IIrove tem prej zatahnes 2x za kuzi a je pokoj navic Muslmani nechtej platit tak se jim dvere nevestincu zaviraj a tak cekaj na manazerky z Cech
sice jsou hnusny a frigidni ale platej v dolarech
02. 12. 2013 | 21:51

kosoúhlý průmět čtverce napsal(a):

mám k tomu jednu malou připomínku:
Jsou státy v Africe, netýká se to prozatím Tunisu, ale třeba Zimbabwe, kde:
Polovina obyvatelstva má AIDS
A ta druhá polovina trpí tuberkulózou.
Takže bych ctěným dámám doporučoval, aby laskavě obcovaly pouze s těmi, kteří chrchlají. Na pohlaví nezáleží.
Hezký zbytek dne....
02. 12. 2013 | 21:53

mb napsal(a):

for Richard ... Dušín byl na chlapce ... viz. pasáže o vypracovaných lýtkách ... :-))
02. 12. 2013 | 21:56

muj maly dick napsal(a):

manazerka veronika napsala
A ještě další postřeh - tak, jak se dovedou Arabové vášnivě hádat, tak obdobně vášnivě milují. A to vy, pohodlní tatíci už nikdy neprožijete. Je mi tedy líto spíše vás.
HaHa prej vasnivy
voni to kluci chtej mit rychle zasebou
vono cumet na arogntni tlustej ksicht neni i a ty prachy nic prijemneho
02. 12. 2013 | 22:14

Ještě dvacetpětkrát do důchodu, oj ! napsal(a):

manažerka Veronika (40) napsal(a):
Ach vy mudrlanti. Všiml si někdo z vás jak jsou ti chlapečkové vyvinuti na těch správných bonitních místech? A ještě další postřeh - tak, jak se dovedou Arabové vášnivě hádat, tak obdobně vášnivě milují. A to vy, pohodlní tatíci už nikdy neprožijete. Je mi tedy líto spíše vás. Možná jsem pro někoho směšná, ale na příští rok máme s kamarádkou zaplacený zahraniční zájezd a hádejte kam asi!
02. 12. 2013 | 21:16
--------
Nu - Luther rvdil, že třikrát týdně neublíží ani jí, ani jemu.
V manažerských kurzech tedy jste se naučili jinému : " Jednou za rok - ale pořádně !"
Já to chápu, manažerky jsou dost časově vytížené, to je tím povoláním..

Mimochodem - odezvu druhé strany k dispozici máte ?
Co když oni Arabi - poníci " den poté" u vodní dýmky vedou třeba takovéto debaty : " Ty, Muhamade, já se tam nestěhuji, představa, že mě tam čeká taková nuda v posteli noc co noc mě docela děsí", Muhamad na to " Ty, Ahmede, máš pravdu, jednou za čas se to překousnout dá, ale mít tohle peklo doma třikrát týdně - to ti pak znechutí i tu naši představu ráje, raději budu třít tu bídu s nouzí."
02. 12. 2013 | 22:25

Pradědek Čech napsal(a):

Otázka je, jestli by to ty Češky mohly pořídit za 1000 Euroskeptiků i u nás? Nezaměstnanost je velká. Studentů, kteří si potřebují přilepšit, také plno. A ušetřily by za letenku. Jenomže je v tom i, jak já říkám, volání divočiny a větší anonymita.

Pamatuji na zájezdy chtivých Češek do Bulharska. No, chtivých, spíše samotných. Čeští kluci je nechali ochotně odjet na dovolenou samotné a raději seděli v hospodách doma a pili pívo. Asi jsou čeští kluci trochu leniví. Pak se diví, že mají v pětatřiceti půl šestou a vlas šedivý. Protože vlas šedivý, pytel lenivý.
02. 12. 2013 | 22:29

argun napsal(a):

mnažerka Veronika

No konečně! Alespon jeden prototyp! A pak že žádné takové nejsou... však jsem říkal, že ten Klíma nekecá.

Milostivá, dovolte otázečku. Vy už jste očkovaná proti HIV? To se samozřejmě neptám kvůli Vám, to se ptám kvůli sobě... to kdybychom se třeba pak někdy potkali v nějakém vášnivém klinči.. smile.

Směšná opravdu jste. Jestli jste na tom špatně, že si musíte velkou výbavu v bonitních místech kupovat, pak vážně nevím, jestli bych o ten vášnivý klinč s Vámi stál... smile.
02. 12. 2013 | 22:34

tajemný pan H napsal(a):

ještě, že je rovníková afrika poměrně daleko od české republiky. tam maji chlapci hadice až ke kolenum. české staré hajtry po kterých už nikdo s mozkem v hlave nechce skákat by cestovali i tam. a nebo přímo do pralesa mezi šimpanze?? ti mají pry nejvetší výdrž. od starých klisen co nejdál.
02. 12. 2013 | 22:58

Libertad napsal(a):

"Marně si lámu hlavu nad důvody sexuální turistiky českých žen", napsal pan Klíma.

No jestli si pane Klímo lámete hlavu, tedy jestli si neumíte sám sobě odpovědět, tak já si lámu hlavu jak můžete pracovat jako mezinárodní realitní konzultant.
Co byste upřednostnil?
Pracovat od nevidím od nevidím v -na příklad- Albertu, nechat si nadávat a komandovat od vedoucí a mít 10 000 kč měsíčně, nebo mít (díky zločincům v ČSB) už dokonce 27 500 Kč měsíčně za činnost, která se mnoha ženám líbí, někdy je to pro ně i slast.

Fakt nechápu, že si neumíte odopvědět. Skoro Vás lituji.

S pozdravem

Sidonio Libertad
02. 12. 2013 | 23:14

Tužka napsal(a):

Tužka napíše pro střet/střed/civilizací,.....skutečně 72,.....no nazdar,....to je jako za trest pro takového nezkaženého začínajícího jinocha....ale v nebi se dějí zázraky.

Že se tady konečně objevilo výživné téma. V Německu se prostituce přihlašuje jako živnost. To číslo, kolik jich bylo přihlášených v roce 2010 bylo skutečně, z mého pohledu, omračující,....a obrat přes dvě miliardy eur.

V Berlíně je ulice,....kde přímo vedle je jakýsi labyrint z dřevěných stěn, lze zajít a -té a té- si tam vyřídit. Šla jsem to prozkoumat v sedm ráno,.....jen uklízecí četa to dávala dopořádku, aby to zas večer mohlo posloužit těm, co mají jen na rychlovku pod hvězdnou oblohou na ulici.

U nás by to měli u E55 taky vybudovat a hned u vchodu by stál z finančního a vybral zdanění.

Zdravím Vás, zdravím i kohouta Fandu,.... kohout to má jednodušší a slépky taky,....slépka když nechce, přičápne si k zemi,...a kohout může brousit péra kolem,.....má to marný. Ovšem nepochybuji o tom, ža Fanda je kalič a má to pod kontrolou.
Tužka.
02. 12. 2013 | 23:34

Richard napsal(a):

Argun
potom, co jste napsal, půjde Veronika jistě do sebe, nečekám, že by si ohrozila přístup k Vašim vášnivým klinčům...
a to jako, že se jí zavěsíte na krk jak Kličko na Povětkina a budete s ní smýkat?
Ty woe, to je vášeň, kam se hrabou Arabové, ...ta bude lítat a zadarmo...
02. 12. 2013 | 23:44

mb napsal(a):

sexuální turistika českých žen, českých žen
český muž prý už je umořen, umožen ...
lze na něj ještě vzít karabáč, karabáč
ne-li pak poslouží arabáč, arabáč ...
napřesrok bude to jak loni jak loni
doufej že pýchu svou nezlomí, nezlomí ...
03. 12. 2013 | 00:01

Karel Mueller napsal(a):

Pane KLíma,

muži jsou obrazem žen a ženy jsou obrazem mužů...

Je tomu už asi 7 let, co mě jeden černoch oblažil výrokem:
Vašim skinům odpouštím, oni chtějí také milovat, ale tady to nejde, protože Češky jsou možná nejhezčí ale nejpitomější (dumbest) ženy světa.
Díval jsem se na jeho tvář ... vyjadřovala jen soucit.

Leccos mi v tu chvíli tíhlo hlavou. Mimo jiné to, že tato jediná věta je silnější, než všechny kydy našich politiků dohromady.
03. 12. 2013 | 00:34

Richard napsal(a):

a ta naša Věrka v dáli jede
za pískem a sluníčkem
z té cesty už jí trochu jebe
chvílí čte a tu zas
brousí nehty pilníčkem
tam zalíbil se ogar švarný
penízky si Věrka šetří
naříká si, to je marný
nezíská ho, už to větří

tu náhle, v posteli se těla kroutí
a ta naša Věrka, o peníze přišla
však v její slasti, jen málo jí to rmoutí
teď u bazénku sedává
nemá prachy, ani chlapa,
tradadá, tradadá
"Ahoj mámo a táto, je tady hezky, sluníčko svítí a na moři jsou vlny, Vaše Věrka"
03. 12. 2013 | 00:59

mb napsal(a):

všchno se to vědělo už v letech osmdesátých hele ...

... njn, stane se ...

https://www.youtube.com/watch?v=S-6PI4DUgkg
03. 12. 2013 | 01:12

kokoshka napsal(a):

Karel Mueller:
A do tabloidu mu bylo dat slabo?
mb:
Jsem človek takove sorty-
Kašlu na novinky politiky a sportu
Nedivam se na kurzy valut-
reitingy,akcie
Mne nejebut.
A stav ekologie
O ktere tak lubi pizdeti nektere
Ta posrana ozonova vrstva
Jaksi mne obchazi stranou.
Nereaguji na zvonečky Pavlova-
ceny na cukr,benzin,elektřinu
Mne nechavaji chladnym.
Nepodavam žebrakum
At umiraji,prasata-
Zbytečny odpad.
Hladem nebo tuberou
Dalšich ubožaku se narodi bez miry!

V podstate bez falše
Musim mluvit čestne
Každy dostal od Boha
svuj listek do raje
Ten kdo ho prosral
ted muže lizat a sat rude třešne.
Welkome tu hell!
Chceš li stradat a mučit se
Tady maš svuj kotel!
Nekdo se zepta-
co je to za vola?
Moc divne skladaš rymy,přiteli
Tobe nic v živote nechybi?
Odpovidam na rovinu
Nic mi nechybi
Pokud mam vedle sebe
Milujici rodinu(c)
03. 12. 2013 | 01:23

Yosif K napsal(a):

Filuta napsal(a):
Hned zítra se zeptám prodavaček v Lidlu, kolikrát ročně jezdí do toho Tunisu.
Tam můžou jet leda tak mladé holky, které bydlí ještě s rodiči.
Ty, co mají děti a manžela s podobně opulentním výdělkem, asi těžko.
Pro ty je drahý i týden v Krkonoších.
02. 12. 2013 | 15:46

To jste vyhmátl společenskovědní etalon českých salonních bolševiků. Prodavačka z Lidlu s manželem který tahá badny v Lidliu a se dvěma dětmi na ZŠ.
Shodou okolností jeden takový pár znám, takže nemohu říct že takový týpky snad ani neexistují. Existují.
ALE
1) Není to ovšem ten nejtypičtější příklad proletáře. Řekl bych že takoví lidé jsou dost velcí exoti.
2) takovýhle exoti by se neměli bůhvíjak dobře ani ve švédském socíku, ani v boghatém švajcu, nikde prostě nidke.
3) I takovíthle exoti jezděj na dovolenou k moři. POkud neletěj na Hurgadu nebo do Bulharska, tak jedou autobusem do Bibione nebo San Caorle atp atp.
03. 12. 2013 | 01:33

Bara napsal(a):

To je zvláštní, když to dělají chlapi, tak je to v pořádku a nikdo se nad tím nepozastavuje. Ale co si to ty ženské dovolují??
03. 12. 2013 | 08:22

rejpal napsal(a):

Bara
Nerozumím jednomu. Proč někdo jezdí do Tramtárie, aby si zaplatil za sex, když může zůstat doma, udělat se pro sebe a ještě za to brát.
03. 12. 2013 | 08:30

Bara napsal(a):

Já tomu taky nerozumím. Já to nedělám, ani jsem nevěděla, že to existuje. Jen mě zarazilo, že se okolo toho dělá takové haló.
03. 12. 2013 | 08:32

neo napsal(a):

siven:

milý sivene, já bych opravdu velmi rád diskutoval k tématu, ale to téma změnili ti vámi jmenovaní unavení pánové. Já nikoli.

Budete se muset obrátit na ně.

já budu trvat na svém. Klíma vidí jednou republiku plnou Ančí vod pokladny a podruhý zase plnou bohatých sexuálních turistek a vůbec mu to nepřijde divný.
03. 12. 2013 | 08:43

Čochtan napsal(a):

Problem je v tom, co taková bába domů přitáhne. Nemoci a někdy i uzenáče.
03. 12. 2013 | 09:10

Filuta napsal(a):

Yosif

Jasně, vyjma pár tisíc" proletošů" tady mají rodiny k dispozici běžně 50 litrů měsíčně. Proto taky všichni nakupují jako vzteklí a obchodníci jsou blahem bez sebe jak se kšefty hýbou.
Vy jste mě tedy vážně rozesmál.

Aby mohla jet ta prodavačka z Lidlu jednou za čtyři roky na Bibione, musí si na to ještě vypůjčit.
03. 12. 2013 | 09:16

Myšelín napsal(a):

To Afriky asi ty české ženy jezdit musí, protože kdyby jely do Thajska, tak tam potkají manžela.
03. 12. 2013 | 09:25

mor a chlolera napsal(a):

Bara

Copak ten povyk, ale že se dá k takové blbosti založit blog.

Pokud se žena rozhodne nechat si obdělat zahrádku někde v Tramtárii, je to přece, pokud se to týká jenom jí, její svobodné rozhodnutí, ať si myslí kdo chce, co chce.

Problém by nastal, kdyby případnými plody z této pěstitelské činnosti, začala doma zásobovat manžela a jiné pomocníky v rekultivaci.

Nejsem si jist, nemám právnické vzdělání, ale šíření HIV je u nás možná trestný čin.

Pak by to mohlo mít celospolečenský dopad a bylo by to na diskuzi. Zatím mi to připadá, že pan Klíma neměl o čem napsat, tak vymyslel téma.
03. 12. 2013 | 09:30

tytyty napsal(a):

Týden.cz, 15.03.2011 11:52, SENIORKA SI VZALA MLADÍKA Z TUNISKA. PŘIPRAVIL JI O VŠE
O majetek v hodnotě 1,5 milionu korun přišla osmašedesátiletá žena z jižní Moravy, která si našla o 41 let mladšího manžela z Tuniska prostřednictvím internetu. Seznámení sice skončilo sňatkem, ten ale seniorku připravil doslova o vše. "Ještě nyní zasílá manželovi peníze ze svého starobního důchodu," řekla mluvčí policie Petra Vedrová.

Cizinecká policie v souvislosti s případem varuje ženy vyššího věku před seznamováním se prostřednictvím internetu a především před jejich romantickými představami o tom, že si tak zajistí štěstí. Seniorka z jižní Moravy se seznámila se sedmadvacetiletým Tunisanem na internetu před třemi lety. Po roce dopisování a rozhovorech přes webovou kameru ji požádal o ruku. Ještě před sňatkem ji cizinec žádal o finanční výpomoc, a tak mu zaslala 80 tisíc korun.

Po žádosti o ruku zamilovaná seniorka prodala byt a s téměř milionem korun směněným za eura se vydala za svým nastávajícím do jeho rodné země. V Tunisku se pak konala svatba. Při ní šťastná důchodkyně předala manželovi peníze s tím, že si tam za ně pořídí domek.
"Místo zařizování společné domácnosti se žena dočkala pouze násilí a zamykání do uzavřeného prostoru," uvedla mluvčí.

ŽENA NECHCE PODAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ

Stejný scénář se opakoval i později, když si jezdila do České republiky pro úspory. Vždy je předala manželovi a dočkala se za to pouze hrubého zacházení a napadání. Důchodkyně, která je nyní už zpět v Česku, se přesto necítí jako poškozená a nechce ve věci podat trestní oznámení.

"Případ by měl být varováním pro ostatní ženy. NEJČASTĚJŠÍ MOTIVACÍ CIZINCŮ Z EXOTICKÝCH ZEMÍ, kteří se s nimi chtějí seznámit přes internet, bývá snaha získat legální pobyt v zemích schengenského prostoru, čehož dosáhnou právě sňatkem, anebo získat jejich úspory," upozornila Vedrová.
03. 12. 2013 | 09:49

Čochtan napsal(a):

Měly by se změnit zákony v tomto smyslu.
Když si Evropanka vezme neevropana (nebělocha) pak musí s ním žít v jeho zemi a ne v Evropě.
To by hned ubylo zamilovaných Afričanů.
03. 12. 2013 | 13:57

skeptický napsal(a):

A to je pořád keců,že tu máme antimešitismus.
04. 12. 2013 | 00:50

Anna napsal(a):

Karel Mueller napsal(a):

Pane KLíma,

muži jsou obrazem žen a ženy jsou obrazem mužů...

Je tomu už asi 7 let, co mě jeden černoch oblažil výrokem:
Vašim skinům odpouštím, oni chtějí také milovat, ale tady to nejde, protože Češky jsou možná nejhezčí ale nejpitomější (dumbest) ženy světa.
Díval jsem se na jeho tvář ... vyjadřovala jen soucit.

Leccos mi v tu chvíli tíhlo hlavou. Mimo jiné to, že tato jediná věta je silnější, než všechny kydy našich politiků dohromady.
--------------------------------------------------------------

Počúvajte, Mueller, a čo si Vy vlastne predstavujete pod pojmom nejpitomější?
04. 12. 2013 | 09:33

Karel Mueller napsal(a):

Anna:

Asi to, co ten černoch pod slovem dumbest.
04. 12. 2013 | 10:23

Anna napsal(a):

Karel Mueller napsal(a):

Anna:

Asi to, co ten černoch pod slovem dumbest.
-------------------------------------------------------------

A prosím pěkně, smím-li se ptát, co si představoval ten černoch pod slovem dumbest?
04. 12. 2013 | 10:32

skeptický napsal(a):

Asi myslel nejlepší barák.To už nás ale zavádí k am.presidentovi.
Asi chtěl říci,že Češky jsou nejhezčí,ale Obama je nejlepší.
Jdu si zaslípat.
04. 12. 2013 | 10:46

Karel Mueller napsal(a):

Anna:

Asi to, co já pod slovem nejpitomější.
04. 12. 2013 | 10:54

Karel Mueller napsal(a):

Anna:

Abychom si nehráli se slovíčky: V naší literatuře vyšla po roce 89 znamenitá kniha Nový epochální výlet pana Broučka, tentokrát restituční. Pan Brouček se na rozdíl od slavné Čechovy knihy dostane do současnosti a po návratu na Vikárku mezi své kumpány pronese zdracující řeč, včetně slavného výroku, tentokrát je ovšem celý závěr v opačném gardu v porovnání s Čechovým originálem.

Rozdíl mezi muži z jihu a námi (stačí balkán) je větší než mezi námi a panem Broučkem. Tím chci říct, že nerad našim dívenkách kazím vzpomínky na vášnivé noci s Araby, ale pro muslima jsou špinavé, v podstatě cosi jako nočník.
04. 12. 2013 | 11:07

Anna napsal(a):

Karel Mueller

Děkuji za odpověď. Smím-li se ještě zeptat, jaký počet žen vytvořilo základ pro uvedené zobecnění "Vašim skinům odpouštím, oni chtějí také milovat, ale tady to nejde, protože Češky jsou možná nejhezčí ale nejpitomější (dumbest) ženy světa."

A proč Vám přišlo, že "tato jediná věta je silnější, než všechny kydy našich politiků dohromady."?
04. 12. 2013 | 11:20

Karel Mueller napsal(a):

Anna:

Odpovědi na Vaše otázky:

- To nevím a raději nechci vědět. Bezpečně však mohu i z vlastní opakované zkušenosti prohlásit, že když na jihu řeknete Češka, tak následují reakce, které pan Klíma popsal a co je horší, když řeknete, že jste Češka, tak se začnou chovat způsobem, jaký by si k jiné ženě nedovolili. Bohužel.
- Víte, na tu větu se dalo reagovat různě. Jen že výraz toho černocha skutečně vyjadřoval směs soucitu a zachmuření. Jinými slovy bylo v něm něco jiného, než obvyklé ironické kecy jižanů, jaké jsou Češky děvky.
Protože mě napadlo, že stav národa nemůže nic vyjádřit lépe.
04. 12. 2013 | 12:03

Anna napsal(a):

Karel Mueller

Děkuji za odpovědi. O našem národu se dalo, obzvlášť kolem prezidentských voleb, dočíst mnoho nelichotivého. Takže přibyl další pohled :-)

Jsem a vždy jsem byla proti kolektivní vině. A jsem a vždy jsem byla přesvědčená, že hodnotit se mají činy, nikoliv člověk, že zobecňovat by se nemělo na základě nepatrného vzorku, že sex nemá s pitomostí nic společného...
04. 12. 2013 | 12:43

Karel Mueller napsal(a):

Anns:

Tak tady bych s Vámi polemizoval:

Velmi pochybuji, že se jedná o nepatrný vzorek, to by Češky neměly takové renomé, kromě toho Vás mohu ujistit, že řadu žen tento stav hodně štve, už proto, jak se k ním chovají v zahraničí kdejaký obejda poté, co zjistí, že jsou Češky. Takže se samozřejmě zobecňovat nemá.

Pitomost s sexem souvisí velmi. Víte, nic o ženách nevypovídá víc, než kriteria, podle kterých si volí sexuální partnery ...
04. 12. 2013 | 12:57

Anna napsal(a):

Karel Mueller

Tak tady bych s Vámi též polemizovala:

Podle mě Češek, které se chovaly tak, že všem Češkám vytvořily takové renomé, byl nepatrný vzorek z celkového počtu Češek.
Mě samozřejmě taky štve takovéto renomé. Ale jako žena vím velmi dobře, že když dá žena najevo, jak si přeje, případně nepřeje, aby s ní chlapi jednali, chlapi to ve valné většině respektují.

"Pitomost s sexem souvisí velmi. Víte, nic o ženách nevypovídá víc, než kriteria, podle kterých si volí sexuální partnery ... "

Moc mě mrzí, že jsem to nevěděla dřív. Až teď jsem na sebe náležitě hrdá, když jsem měla tak dobře nastavená kritéria, můj sexuální partner je téměř po všech stránkách skvělý (prověřeno 36 letým soužitím) :-)

Podle mě je přístup žen k sexu různý, valná většina ví o antikoncepci, kondomech..., různý je přístup k sexu v životě každé ženy dle věku, událostí v životě, toho dne :-)
04. 12. 2013 | 13:32

pryč s hnusem napsal(a):

Ženská obřízka
7] Statistika ze zprávy The Hosken Report: Genital and Sexual Mutilation of Females, (Lexingrton, MA, str.448) uvádí údaje o místě a procentu postižených dívek: Somálsko, Džibuti – 99%, Súdán – 85%, Gambie, Eritrea – 80%, Burkina Faso, Guinea, Guinea Bissau, Libérie – 70%. Odborníci však tvrdí, že celkový počet je značně vyšší než 126,680.000 přiznaných případů.
Cf.Jamie Glazov, FrontPage, 12., 19. října 2001: V Egyptě je tak postiženo 9 7% dívek. Zbylým 3 procentům se říká nigsa (“nečistá”).
V některých končinách jako například v sousedním Súdánu, si navíc potrpí na tzv. infibulation – zašít panenskou vaginu, pouze se zachováním otvůrku pro moč a mestruační výtok.

Mohamedánský feminismus v Súdánu
Svatební noc tam probíhá takto:
Napřed ženich svou vyvolenou zmlátí koženým bičem. Po této romantické ouvertuře jí něčím ostrým vaginu odzapečetí a pustí se do souložení, které trvá týden. Nevěsta musí ležet nehnutě a nevydat zvuk. Teprve po takových líbánkách ji společnost přijme za plnohodnotnou osobu, přesněji, za prodloužení osoby manžela. Navíc si polepší, když porodí chlapečka a nikoliv děvče (“ne-dítě”).
04. 12. 2013 | 14:02

Anastázie napsal(a):

Do diskuse Anna + Karel Mueller

Otázka je,zda to není:
1/tím,že Češi tvoří velkou část osazenstva v turistických střediscích Egypta /2/přece jenom jsme chudší než Němky-a tak jistě klesly i poplatky za sexuální služby
3/jezdí tam skutečně ženy i nízkými příjmy-úřednice,prodavačky-a ty se velmi diví,že je slušností dávat nějaký bakšiš /resp.Arabové to považují za samozřejmost-za bakšiš se odmění lepším zacházením /v rozespalosti a ve tmě jsem omylem dala nosiči zavazadel 5-eurovou minci-když viděl,že pokoj se mi nelíbí,hned sám navrhl-"change"?
a dostala jsem mnohem lepší ubytování než zbytek výpravy /pár jich mělo superior-toto bylo FIRO z oblast severozápadních Čech.
Taktéž za 1 euro jsem dostala denně vypranou plážovou osušku /příčilo se mi dostat použitou-denně se tam osušky ráno "fasovaly" a večer odevzdávaly-některé byly používány několik dnů.

Bohužel,vše na světě je o penězích /tedy ne vše,ale v těchto případech ano/..
04. 12. 2013 | 14:09

minatomirai napsal(a):

ve tmě jsem omylem dala nosiči zavazadel 5-eurovou minci-když viděl,že pokoj se mi nelíbí,hned sám navrhl-"change
---------------------------------------------------------------------------------
5 eurove mince neexistují, s největší pravděpodobností jste dala 1 nebo 2 eurovou minci výměnou za lepší pokoj, což není špatný obchod. Je z toho vidět, že Egypťané jsou slušní a vystačí jim malá mince. Což je s podivem, pokud se zváží blog pana Klímy, ve kterém tvrdí, že ženy si uplácejí svoje milence tisíci eury.

Víte, nic o ženách nevypovídá víc, než kriteria, podle kterých si volí sexuální partnery ... "
--------------------------------------------------------------------------------
tvrdí pan Muller. Já naopak tvrdím, že jaký šel, takovou potkal. Neplatí obráceně.
04. 12. 2013 | 17:01

Milionář z chatrče napsal(a):

V průběhu prosince v rámci adrenalinového sportu jsem oslovil náhodně 11 žen na ulici,v supermarketu,s tím,že jsou mi sympatické a jestli by se mnou nazašly na kafe.Nešla ani jedna.Je mi 31,štíhlý,vysoký sympatický a vcelku sebevědomý.České ženy všeobecně nejsou milé,uctivé už vůbec ne otevřené.Ty odpaly jsou mi u zadku,pač jsem ženatý,ale toto zjistění mi hlava nebere.
04. 12. 2013 | 17:51

Tužka napsal(a):

Tužka napíše,....tak jsem si četla,....má vrozená nedůvěřivost a s tím spojená vlastnost, že nedělám rychlé a mnohdy málo ovřené soudy, mi velí poznamenat,....a co když ten černoch se přeřekl,.....nebo měl horší výslovnost,....nebo byl na české dívky vysazen z toho, nebo onoho důvodu,...nebo,...těch nebo si lze ještě doplnit povíc.

Slovo,...dumbest,.....podobné slovo je,...dumbness,/němota/.....slovo,...dumb znamená němý,....co když je to jinak.

A tak pravím s jedním mudrcem,.....NEVĚŘTE VŠEMU CO SI MYSLÍTE,...A UŽ VŮBEC NEVĚŘTE VŠEMU CO VÁM KDO ŘÍKÁ, V DEVADESÁTIDEVÍTI PŘÍPADECH ZE STA TÍM NĚCO SLEDUJE.

Co asi bylo záměrem tohoto blogu,....jistěže se dalo čekat, že se bude na femininum kydat špína,...a při tom,...Gaussova křivka pravděpodobnosti vypovídá poněkud jinak.
Pan Gauss ve své knize napsal,....vše, co se týká člověka a lidského rodu, kopíruje moji křivku.

Takže nějaké tvrzení,....všechny blablabla,.....je pouze a jen účelové,....poněkud ženám....doplňte si, co je libo.
Tužka.
04. 12. 2013 | 23:34

skeptický napsal(a):

Milionář

Chybí Vám tam melodie dálek.Česky to není ono.
05. 12. 2013 | 06:53

Čochtan napsal(a):

K debatě pana Muellera a Anny:
Každý se k nám chová, jak mu dovolíme.
Za starých dobrých časů, kdy ještě Britanie vládla svému imperiu, by si takové chování žádný barevný k bělošce nedovolil. Riskoval by při nejmenším zbičování. Na druhou stranu, bělošku by nenapadlo roztáhnout nohy pod arabem nebo negrem. Tak hluboko by se žádná normální žena neponížila.

Antirasistické chování dělá z bělošky děvku. V očích těch, ke kterým se tak uvědoměle politicky korektně chová. A nejen v očích těch barevných. Pro ně je jenom pitomá běloška, která ještě za to platí. Nádoba na odpad. Nic víc.

Co s tím ? Dát těm hloupým děvkám najevo naše opovržení.
05. 12. 2013 | 08:37

Karel Mueller napsal(a):

Tužka:

Ten černoch věděl velmi dobře, co říká. Nakonec měl za ženu generačně mladší Češku.

Obávám se, že sexuální život značné části mladých Čechů je katastrofální. Odečtěte ty, které zajímají jen prachy, pak cizinci a pak ty, které sex nijak moc nezajímá. Dostanete sexuální frustraci. Honění při videu nejdřív z nutnosti, později už ani o ženy nestojí. Dcera přítelkyně by mohla vyprávět,

Víte, normálně myslící žena nedá nikdy přednost cizinci, pokud má možnost srovnatelného domácího partnera, kvůli mentální i kulturní odlišnosti. V tomto je značná část Češek docela raritou.

Mnohokrát jsem já i moji tehdejší kamarádi v mládí byli svědky, že se Češky chovaly před cizinci jako by jim někdo amputoval velký mozek, mám-li parafrázovat Einsteina. Poznamenalo nás to víc, než si myslíte. Protože ve středním věku se už bez žen obejdeme. I bez rodiny. Tenkrát ještě ne.

Až přijde na lámání chleba, tak Vám bílí muži nepomohou. Protože při tomhle stylu muži být přestáváme. A když si k tomu připočtete stav české rodiny a natalitu snad nejnižší na světě, tak je konec vcelku jasný.

Nevím, jestli se našim (?( vnučkám bude líbit.
05. 12. 2013 | 21:54

Tužka napsal(a):

Tužka napíše pro Karel Mueller,...díky za vstup k mému nicku.

Celý život pracuji ve velkých kolektivech mužů i žen různého věku. Jejich názory a chování opravdu odpovídá zvonu Gaussovy křivky. Počínaje čestnými a velice spolehlivými jedinci, přes běžné průměry až k jedincům, kdy mám docela problém s nimi jednat, protože mě odpuzují jejich špatné povahové vlastnosti. A to se týká mužů i žen.

Takže vždy citlivě vnímám paušální ocejchování bez toho, že by byla připomenuta výlučnost jedinců. Tady na tomto blogu výlučnost nemalého procenta žen s naprosto čistým štítem.
Znám muže, kteří by nikdy nešli s prodejnou ženou, a znám ženy, které nikdy nebyly a nebudou na prodej.

To jsem zde postrádala,.....objektivitu.
Tužka.
05. 12. 2013 | 23:06

Karel Mueller napsal(a):

Tužka:

To je vcelku samozřejmé. Koneckonců zde konstatujeme určitý jev a jeho dopad na společnost jako celek. Z širšího pohledu jde o ztrátu národní sounáležitosti a morálního úpadku. Na obojím se pilně pracovalo.

Společmostí, která není schopna zajistit ani svoji reprodukci se nikdo vážně neezabývá. To je tak krutý a pravdivý fakt, že si nakonec můžeme povídat cokoliv a budeme vypadat úsměvně.

Ale Vx to nejspíš berete značně osobně. Víte, na úvod jsem napsal, že muži jsou obrazem žen a ženy obrazem mužů Před tím ani jeden neutečeme.

Nakonec lidé se chovají hlavně pode toho, jak si myslí, že se chat mají a jaké chování jim přinese prospěch. Určité chování bylo kdysi považováno za nemravné či nepřijatelné. Dnes ne a ani zdaleka nemyslím jen prostituci.
05. 12. 2013 | 23:39

Tužka napsal(a):

Tužka napíše pro Karel Mueller,...díky,....ale s větou, že muži jsou obrazem žen a ženy obrazem mužů, s tímto tvrzením nesouhlasím.

Člověk je živočišný druh,...a v přírodě najdete jen malé procento biologických řádů, kmenů, tříd...., kteří by se nelišily a byly si navzájem obrazem. Pak si jsou obrazem jen na první pohled,....na další, podrobnější, najdete znaky, kterými se liší.

U savců a tedy i u lidí je odlišnost značně velká. A to nejen v oblasti sóma, ale i psýché.

Když to dovedu ad absurdum,.....těžko bych hledala svůj obraz v oblasti maskulinum. Ještě dokončím myšlenku/směju se jí/,....a kdybych přecijenom našla svůj obraz, nebo odraz,....tak to bychom byli dvojka,.....
Tužka.
06. 12. 2013 | 00:18

Zira napsal(a):

Otázka zní, pane, zdali je to vaše chyba? Ale samozřejmě! Buďte také tak pozorní, milí, zdvořilí, galantní, žádostiví a okouzlující, jako kakaoví koloušci a české ženy rády zůstanou doma. Jim totiž nejde o velikost a barvu toho zázraku, který skrýváte v poklopcích, ale o to, jak se s mužem cítí. Bod G se totiž nachází v uších a kdo ho hledá jinde, jenom ztrácí čas..;-)) Každopádně, ženy jezdí za sexuální turistikou do Egypta,Alžíru, Maroka atd.. a muži zase do Thajska..nemáme si co vyčítat..;-).Důležité je, že jsou obě strany spokojeny...;-))
13. 12. 2013 | 20:15

Přítelkyně araba napsal(a):

Pánové až budete o sebe dbát , tak jako ti arabští princové , kteří se koupou několikrát denně , spodní prádlo si mění každý den i dvakrát , dbají o svůj zenvějšek . Prdélku by si NIKDY neutřeli jen do toaletního papíru a natáhli trencle a šli , to ani omylem ! A kdybych si měla zvolit , kde si v autobuse sednu ,tak raději mezi araby , než mezi upocené , smradlavé Pepíky . Pánové , ruku na srdce , kdo z vás si mění denně spodní prádlo , málokterý - tedˇ vstaňte a podívejte se do svých trenek a kdo najde odvahu , tak atˇ k nim přivoní , já vám garantuju , že takové odporné prádlo arab , by v životě neměl . Tak to jen zlomek toho , v čem se arab liší od českého Pepy . To co je pro ně normální , hygiena , tak pro 80% chlapů tady , zbytečnost . Krásný večer a běžte se okoupat , oholit , navonět a uvidíte , že se ženy k vám budou tulit .
14. 12. 2013 | 21:41

Karel Mueller napsal(a):

Milé dámy,

předpokládám, že máte pubertu za sebou. A tak Vám musí být jasné, že se muž vychovaný tak, aby Vás bral jako rovnocennou partnerku se všemi právy, nemůže nikdy chovat jako muž z tvrdého patriarchátu. Který to bere jako namlouvání a v okamžiku, kdy Vás má, nesmíte bez jeho svolení jít ani nakoupit.

A to nám vadí, když posloucháme ty ironické kecy jižanů o Češkách, že pícháte a muži z patriarchálních států a doma vedete feministické kecy. My bychom opravdu chtěli, aby jste se odstěhovaly a zůstaly tam, tady bychom to alespoň začali řešit ženami z východu nebo z latinské Ameriky. Zájemkyň by bylo stále dost. V latinské Americe jsem na vlastní oči viděl, že ze vcelku běžného sportujícího českého kluka se tamní ženy mohou zbláznit. A víte proč? Protože o tamních mužích mluví jako malo, gordo, feo a mají naprosto pravdu. Skutečně jsme o hlavu vyšší.

Muži se chovají podle toho, jak se k ním staví ženy. Viděl jsem to i na chování těch kluků. A světe div se, ti čeští Pepíci jim nesmrděli. Ale určitě by se nikomu nenabízely tak, jak to dělají Češky ve vztahu k cizincům, na to jsou hrdé.

Nám snad ani nevadí absence toho sexu - už jsme si zvykli na to, že místo žen máme z valné části vás - nám vadí ty reakce, když našinec řekne, že je Čech. Protože na jinou národnost tak na jihu opravdu nereagují. A když se v zahraničí poohlédnu, tak si vskutku nemyslím, že Češi jsou mentálně a fyzicky ti poslední.
16. 12. 2013 | 00:40

r.m. napsal(a):

Proč nejdou za tebou Klímo obřezánku? Protože máš péro stejně hnusný jako rypák.
23. 01. 2014 | 16:38

Přidat komentář

Tento článek byl uzavřen. Už není možné k němu přidávat komentáře ani hlasovat

Blogeři abecedně

A Aktuálně.cz Blog · Atapana Mnislav Zelený B Baar Vladimír · Babka Michael · Balabán Miloš · Bartošová Ela · Bavlšíková Adéla · Bečková Kateřina · Bednář Vojtěch · Bělobrádek Pavel · Beránek Jan · Bernard Josef · Berwid-Buquoy Jan · Bielinová Petra · Bína Jiří · Bízková Rut · Blaha Stanislav · Blažek Kamil · Bobek Miroslav · Boehmová Tereza · Brenna Yngvar · Bureš Radim · Bůžek Lukáš · Byčkov Semjon C Cerman Ivo Č Černoušek Štěpán · Česko Chytré · Čipera Erik · Čtenářův blog D David Jiří · Davis Magdalena · Dienstbier Jiří · Dlabajová Martina · Dolejš Jiří · Dostál Ondřej · Dudák Vladislav · Duka Dominik · Duong Nguyen Thi Thuy · Dvořák Jan · Dvořák Petr · Dvořáková Vladimíra F Fafejtová Klára · Fajt Jiří · Fendrych Martin · Fiala Petr · Fibigerová Markéta · Fischer Pavel G Gálik Stanislav · Gargulák Karel · Geislerová Ester · Girsa Václav · Glanc Tomáš · Gregorová Markéta · Groman Martin H Hájek Jan · Hála Martin · Halík Tomáš · Hamáček Jan · Hampl Václav · Hamplová Jana · Hapala Jiří · Hasenkopf Pavel · Hastík František · Havel Petr · Heller Šimon · Herman Daniel · Hilšer Marek · Hladík Petr · Hlaváček Petr · Hlubučková Andrea · Hnízdil Jan · Hokovský Radko · Holásková Kamila · Holmerová Iva · Honzák Radkin · Horáková Adéla · Horký Petr · Hořejš Nikola · Hořejší Václav · Hrabálek Alexandr · Hradilková Jana · Hrstka Filip · Hřib Zdeněk · Hubinger Václav · Hülle Tomáš · Hušek Radek · Hvížďala Karel CH Charanzová Dita · Chlup Radek · Chromý Heřman · Chýla Jiří · Chytil Ondřej J Janda Jakub · Janeček Karel · Janeček Vít · Janečková Tereza · Janyška Petr · Jelínková Michaela Mlíčková · Jourová Věra · Just Jiří · Just Vladimír K Kania Ondřej · Karfík Filip · Karlický Josef · Klan Petr · Klepárník  Vít · Klíma Pavel · Klíma Vít · Klimeš David · Kňapová Kateřina · Kocián Antonín · Kohoutová Růžena · Kolaja Marcel · Kolářová Marie · Kolínská Petra · Kolovratník Martin · Kopeček Lubomír · Kostlán František · Kotišová Miluš · Koudelka Zdeněk · Koutská Petra Schwarz · Kozák Kryštof · Krafl Martin · Krása Václav · Kraus Ivan · Kroupová Johana · Křeček Stanislav · Kubr Milan · Kučera Josef · Kučera Vladimír · Kučerová Karolína · Kuchař Jakub · Kuchař Jaroslav · Kukal Petr · Kupka Martin · Kuras Benjamin · Kutílek Petr · Kužílek Oldřich · Kyselý Ondřej L Laně Tomáš · Linhart Zbyněk · Lipavský Jan · Lipold Jan · Lomová Olga M Máca Roman · Mahdalová Eva · Máchalová Jana · Maláčová Jana · Málková Ivana · Marvanová Hana · Mašát Martin · Měska Jiří · Metelka Ladislav · Michálek Libor · Miller Robert · Minařík Petr · Mittner Jiří · Moore Markéta · Mrkvička Jan · Müller Zdeněk · Münich Daniel N Nacher Patrik · Nachtigallová Mariana Novotná · Návrat Petr · Navrátil Marek · Němec Václav · Nerušil Josef · Niedermayer Luděk · Nosková Věra · Nouzová Pavlína · Nováčková Jana · Novák Aleš · Novotný Martin · Novotný Vít O Obluk Karel · Oláh Michal · Ouhel Tomáš · Outlý Jan P Pačes Václav · Palik Michal · Paroubek Jiří · Pavel Petr · Pavelka Zdenko · Payne Jan · Payne Petr Pazdera · Pehe Jiří · Peksa Mikuláš · Pelda Zdeněk · Petrák Milán · Petříček Tomáš · Petříčková Iva · Pfeffer Vladimír · Pfeiler Tomáš · Pilip Ivan · Pitek Daniel · Pixová Michaela · Plaček Jan · Podzimek Jan · Pohled zblízka · Polách Kamil · Potměšilová Hana · Pražskej blog · Prouza Tomáš R Rabas Přemysl · Rajmon David · Rakušan Vít · Ráž Roman · Redakce Aktuálně.cz  · Reiner Martin · Richterová Olga · Robejšek Petr · Rydzyk Pavel · Rychlík Jan Ř Řebíková Barbora · Říha Miloš · Řízek Tomáš S Sedlák Martin · Seitlová Jitka · Schneider Ondřej · Schwarzenberg Karel · Sirový Michal · Skalíková Lucie · Skořepa Michal · Skuhrovec Jiří · Sládek Jan · Sláma Bohumil · Slavíček Jan · Slimáková Margit · Sobíšek Pavel · Sokačová Linda · Soukal Josef · Soukup Ondřej · Sportbar · Staněk Antonín · Stanoev Martin · Stehlík Michal · Stehlíková Džamila · Stránský Martin Jan · Strmiska Jan · Stulík David · Svárovský Martin · Svoboda Cyril · Svoboda Jiří · Svoboda Pavel · Sýkora Filip · Syrovátka Jonáš Š Šebek Tomáš · Šefrnová Tereza · Šimáček Martin · Šimková Karolína · Šindelář Pavel · Šlechtová Karla · Šmíd Milan · Šoltés Michal · Špalková Veronika Krátká · Špinka Filip · Špok Dalibor · Šteffl Ondřej · Štern Ivan · Štern Jan · Štětka Václav · Štrobl Daniel T Táborský Adam · Tejkalová N. Alice · Telička Pavel · Titěrová Kristýna · Tolasz Radim · Tománek Jan · Tomčiak Boris · Tomek Prokop · Tomský Alexander · Trantina Pavel · Tůma Petr · Turek Jan U Uhl Petr · Urban Jan V Vacková Pavla · Václav Petr · Vaculík Jan · Vácha Marek · Valdrová Jana · Vančurová Martina · Vavruška Dalibor · Věchet Martin Geronimo · Vendlová Veronika · Vhrsti · Vích Tomáš · Vlach Robert · Vodrážka Mirek · Vojtěch Adam · Vojtková Michaela Trtíková · Výborný Marek · Vyskočil František W Walek Czeslaw · Wichterle Kamil · Wirthová Jitka · Witassek Libor Z Zádrapa Lukáš · Zaorálek Lubomír · Závodský Ondřej · Zelený Milan · Zeman Václav · Zima Tomáš · Zlatuška Jiří Ž Žák Miroslav · Žák Václav · Žantovský Michael Ostatní Dlouhodobě neaktivní blogy