Tvrdík, Dimun, Kohl: Nepřípustné tlaky na média

07. 06. 2010 | 09:22
Přečteno 18577 krát
Na vztahu politiků a médií před volbami je nejdůležitější to, co v médiích nebylo. A to platí nejen o Česku, ale tentokrát i o Slovensku. Velice málo jsme se věnovali - alespoň z toho, co jsem zachytil, tedy s výjimkou Luboše Palaty v Lidových novinách – v minulých dnech tomu, co se děje na Slovensku, kde jeden ze zakladatelů televize JOJ Ivan Jakobovič zakázal vysílat připravenou reportáž o podezřelém financování Ficovy strany Smer.

Redaktorka, která reportáž natočila, Jana Krescanko Dibáková nejprve uvažovala o výpovědi a nakonec si do doby slovenských voleb, tedy do 12. června, vzala neplacené volno. Šéf zpravodajství JOJ TV Roland Kubina deníku SME sdělil, že takové věci se dnes na Slovensku dějí všude, jen jejich stanice nátlaky přiznala. Důležité je vědět, že stejní majitelé v Česku vlastní i ekonomicko-zpravodajský kanál Z1, tedy že se vbrzku může tato situace týkat i nás. Deník SME v článku Mirky Kernové připomněl na webové stránce, že i JOJ TV má podle zákona povinnost zabezpečit objektivnost a nestrannost zpravodajství. A my můžeme dodat, že v tomto případě byla objektivita na Slovensku porušena ve prospěch vládnoucí strany pana premiéra Fica, čímž byl porušen i tento zákon.

Ale bohužel z toho, co bylo možné zaslechnout v privátních rozhovorech skoro ve všech médií v Česku před volbami, byly tlaky na média ze strany obou největších stran i u nás velmi silné a nejhůře se prý projevovala sociální demokracie. Konkrétně pánové Jaroslav Tvrdík a Petr Dimun, kteří se velice tvrdě snažili ovlivňovat veškerá média a zvláště veřejnoprávní, ale jak popsala Mladá fronta Dnes i privátní noviny: když chtěl tento deník uveřejnit předvolební rozhovor s Jiřím Paroubkem podobně jako s ostatními lídry, kladli si takové podmínky, že interview nakonec nemohl vyjít. A i Český rozhlas donutil pan Tvrdík, aby kromě agentury SC&C prováděla bleskové průzkumy pro rozhlas také agentura STEM, která pracovala i pro sociální demokracii.

Protože zástupce šéfredaktora MFD Jiří Kubík jednání s ČSSD v novinách popsal, víme, o co šlo konkrétně: Během více než měsíce trvajícího domlouvání postupně vyžadoval pan Paroubek otázky předem, chtěl slíbit i následnou autorizaci, a to nejen zveřejněného textu, ale i fotografií… Redakce to odmítla a tentýž den vyhlásila ČSSD informační blokádu médií… Během týdne si to ale pan Paroubek rozmyslel a při obnoveném jednání zase přišel s novou podmínkou: začal si vybírat, který novinář s ním smí vést rozhovor a který nesmí.

Takové jednání je nehorázné a naprosto v demokratické společnosti nepřípustné. Podobně jako MF Dnes by se měla ale zachovat všechna média a zpětně zveřejnit veškeré pokusy o ovlivňování, aby tak odhalila zákulisí předvolebních tlaků. Pánové typu Tvrdíka a Dimuna by z toho měli mít ostudu, aby byli pro další strany v budoucnu nepoužitelní. Nezveřejníme-li to, budou se takové pokusy opakovat i před dalšími volbami, které nás čekají na podzim.

Vzpomínám si docela živě, jak jednou praskly nervy německému kancléři Helmutu Kohlovi při poslechu večerních zpráv a zavolal šéfredaktoru Friedrichu Nowotnému, aby mu vyčinil. Ten však nelenil a ještě na závěr zpráv zveřejnil tento pokus o nátlak a německý kancléř z toho měl takovou ostudu, že se to od té doby neopakovalo.

A ještě je třeba dodat k situaci v Česku: stěžuje-li si dnes pan Paroubek, že mu pravicová média prohrála volby, chová se infantilně jako malé dítě: arogantní a odpudivý způsob chování vnutil skoro celé sociální demokracii právě on, a proto je i hlavním viníkem tak velké prohry ČSSD.

(Přepracované vystoupení pro Radiožurnál.)

Komentáře

Aktuálně.cz má zájem poskytovat prostor jen pro korektní a slušně vedenou debatu. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se zároveň zavazujete dodržovat Kodex diskutujících. Pokud Váš text obsahuje hrubé urážky, vulgarismy, spamy, hanlivá komolení jmen, vzbuzuje podezření z porušení zákona, je celý napsán velkými písmeny či jinak odporuje zdejším pravidlům, vystavujete se riziku, že jej editor smaže.
Přejeme Vám zajímavou a inspirativní výměnu názorů.
Libor Stejskal, editor blogů (blogy@aktualne.cz)

Admirál napsal(a):

Pane Hvížďalo, to snad nemyslíte vážně. MF, LN, HN, atd. v roli utiskovaných chudáčků jimž ubližuje zloduch Paroubek se svými pomahači?

Vy asi žijete v jiném státě, nebo jste si zapověděl čtení výšeuvedených periodik a nevíte, jaké nepodložené nechutnosti se tam píšou?
07. 06. 2010 | 09:36

Vico napsal(a):

Jediné štěstí je, že se snad už nikdy úplně nevrátí doba, kdy byl člověk odkázán na svědectví takového, jako je Hvížďala.

Jeho slint je tou nejlepší reklamou na doporučovaný lék Ocuvite lutein /devíti herci z deseti preferovaný prostředek na posilování zraku/.

No, ale jestli výsledkem snahy o nevyváženost zpravodajství našich médií ve prospěch ČSSD byla ta zběsilá PR kampaň všech těch rádoby pravicových médií, tak bych také Dimuna a Tvrdíka vyhodil na hodinu.

Nevím, co je pravdy na tom zásahu ohledně vysílání na JOJce. Demagog Hvížďala však při té příležitosti nám tu líčí mediální obraz na Slovensku jako téměř shodný s Putinovským Ruskem. Jen kodex zdejších blogů mi brání jadrně vyjádřit, co si myslím. Na Slovensku stojí prakticky veškerý tisk v jedné velké lajně proti Ficovi. To je notoricky známá skutečnost.

Když se bude žvanivej slimejš ještě více snažit, dosáhneme stejné úrovně i my, pokud jsme ji už nedosáhli. Zbývá jen hvížďalovským propagačním plamenometem vyhladit poslední hnízda izolovaného odporu a bude vyhráno.
07. 06. 2010 | 09:50

spravedlnost napsal(a):

To je demokracie po Česku. Nepřípustný nátlak na média se strany ČSSD. Ukazuje se že ČSSD ani Ficův SMER nejsou demokratické strany a spíš se podobají komunistické straně nebo Putinově straně Jednotné Rusko-která taky opovrhuje demokracii
07. 06. 2010 | 09:54

Michal Macek napsal(a):

doufam ze tyhle volby byly koncem manazerske nuly tvrdika- po te co zlikvidoval csa a ted i cssd uz snad nikde praci nesezene....
07. 06. 2010 | 10:13

Pavel napsal(a):

I když si myslím, že kampaň Tvrdíka a Dimuna je jednou z hlavních příčin poražky ČSSD, tak se na druhou stranu vůbec nedivím, že chtěli znát otázky i fotku. Jaké "nezávislé informování" předváděla Mladá fronta, jsme všichni viděli. Proto je vaše úvaha o zásadách demokracie trochu posunutá špatným směrem, pane Hvížďalo.
07. 06. 2010 | 10:13

Jura napsal(a):

Pane Hvížďalo, nevěřím vlastním očím. Tak zaujatý a neseriozní postoj, jaký zde předvádíte, mi zvedá žaludek. Modrá fronta a spol. nenapsala o ČSSD před volbami jediný seriozní článek. Vy jste, s prominutím, úplně hloupý. Pokud jste si toho opravdu nevšimnul, tak jste navíc asi slepý!!! Ptám se Vás, jako propagátora ODS, kdo zakázal TV Nova odvysílat natočenou reportáž o Vám spřáteleném Íčkovi a jeho pronájmu majetku ministerstva vnitra? Paroubkovi se vůbec nedivím, že takovým tlachalům a zkorumpovaným novinářům, vůbec nevěří. Nepomlouvejte ostatní, když Vy sám jste ubohý manipulátor!!!
07. 06. 2010 | 10:14

Styblík napsal(a):

Dobrý den pane Hvížďalo!
Jste vynikající novinář a Vaše články si vždy rád přečtu, bohužel jen do olamžiku když začnete psát o politice zvláště levicové. Tam vidíte rudě,nikoliv objektivně.
Proč jste se již dříve nevyjádřil k situaci ve veřejných sdělovacích prostředcích, kdy jsou neustále vynášeny pravicové strany a levicová ČSSD neustále zatracována a ponižována -neboť její program vede prý do pekel? Dnešní příspěvek na mě působí jako kdyby jste si taky honem potřeboval přihřát polívčičku.
A to Vy přece nemáte zapotřebí.
Dnes jste zklamal. Jinak díky za Vaše nepolitické komentáře.
Styblík.
07. 06. 2010 | 10:17

Belwing napsal(a):

Vážený pane Hvížďalo,
Vaše blogy čtu celkem rád. Je v nich sice vidět vaše "pravicová" orientace, ale snažíte se být většinou objektivní, neútočný a Váš styl má úrověň. Dneska mě to trochu zklamalo, máte to odfláknuté a moc jednostrané, ale přesto těším se na vaše další příspěvky.
07. 06. 2010 | 10:17

wbgarden napsal(a):

Budu neustále opakovat...
http://ateo.cz/f/images/d/d...
Veselé krizování, už bude jenom líp...
07. 06. 2010 | 10:26

schrott napsal(a):

Dávno pryč jsou doby, kdy Hvížďala občas vypotil něco, co se dalo číst. Tento článek(přesně v linii jeho předvolebních blogů)dokazuje, že neagituje, jak sme si mohli myslet. On prostě na víc nemá a normálních poměrech by se už psaním neuživil.
Pane Hvížďalo, nevím, co si po ještě živé předvolební kampani a honu na ČSSD a Paroubka zejména, mám o vás myslet. Pokud to, co píšete, berete vážně, tak nemůžete být normální. Jste vážně nechutný, je to hnusné co děláte.
07. 06. 2010 | 10:29

Alex Koenigsmark napsal(a):

Jedno nechápu: oproč bych neměl mít právo se s nějakými žurnalisty nebavit nebo si dát podmínky? Mám stejnou svobodu jako oni. Navíc některé ošklivé zkušenosti.
07. 06. 2010 | 10:31

horina napsal(a):

Pane Hvížďalo,
v tom Vašem boji za nezávislé noviny jste trošku zapomněl na uváděný důvod skončení pořadu Na vlastní oči - a to neodvysílání dvou natočných reportáží o Ivanu Langerovi. V té době jsem ovšem nezaznamenal Vaše námitky, protože by to mohlo poškodit Vaši "pravici". Myslím, trošku silnější kafe, než uvádíte ve svém článku.

Pokud se jedná o požadavek autorizace textu rozhovoru s Jiřím Paroubkem, tak to beru jako nutnou obranu po zcela evidentních úpravách předešlých textů a uveřejňování pouze "vybraných" povětšinou dehonestujících fotografií.

Média určitě nebyla rozhodujícím důvodem pro neúspěch ČSSD, ale pokud se ČSSD bránila proti zkreslování fakt ze strany médií, tak se chovala nedemokraticky?

Poslední poznámka - jak už bylo mnohokrát napsáno, česká pravicová média nejsou strážci demokracie, ale podnikatelské subjekty, které se snaží vytvářet zisk. Navíc ovšem k tomu přidávají nekritickou podporu jimi preferovaných stran.(za což přepokládám dostávají protislužby ze strany těchto politiků).
07. 06. 2010 | 10:33

malma napsal(a):

Hvížďalo, to že se nelíbí chování paroubka vám, neznamená že nemusí všem...jestli se někdo umístil v preferenčních hlasech nejlépe, tak právě vedení socdem...
07. 06. 2010 | 10:39

Jíra z Maršova napsal(a):

Pokud si toho zdejší diskutující ještě nevšimli, nejde jde o to, jak noviny píší nebo nepíší, ale jak jim do toho strany zasahují (nepřípustně).
Že jsou české noviny, až na Právo, pravicově orientované - ano, jsou, a co má být?
07. 06. 2010 | 10:46

Josef Novák napsal(a):

Pane Hvížďala,
patřím k čtenářům Vašich knih i novinových článků a převážně s s jejich obsahem souhlasím. Skutečně se domníváte, že noviny před volbami informovaly objektivně?
Váš dnešní přspěvek mě překvapil a rád bych věděl, co Vás vedlo k jeho napsání.
Nefér postoje kritizovaných - pokud byly provedeny popisovaným způsobem - odsuzuji.
Současně by však bylo slušné poznamenat, čím byly vyvolány ! Od Vás bych to považoval jako samozřejmost.
07. 06. 2010 | 10:48

Alna napsal(a):

Co je na tom tak nepřípustného ?
Paroubek byl v té době pouze předsedou nevládní strany. Proč by si nemohl vybírat, se kterým redaktorem se bude bavit a se kterým ne?
Nepřehánějme to s těmi "právy" a nestanovujme, co je v demokracii přípustné
07. 06. 2010 | 10:48

jozka napsal(a):

Jira z Marsova, nic, ale stezovat si pak na natlak ze strany CSSD je pak docela chucpe.
07. 06. 2010 | 10:53

Lotras napsal(a):

Hváždala Od roku 1990 šéfreportérem (do 1992) Mladé fronty / MF Dnes a předsedou představenstva společnosti MAFRA, v roce 1993 šéfredaktorem Mladého světa, v letech 1994 až 1999 šéfredaktor a spoluvydavatel zpravodajského týdeníku Týden, který spoluzaložil.....takže objektivita jak čísté prase...v modrém chlívku...
07. 06. 2010 | 10:54

Tencokida Hnuj napsal(a):

Antiparoubkiáda byla jen vrcholem ledovce.
Stala za ní snaha označit viníka švajnerajnu.
Primitivní stádo se nachytat dalo a ještě bylo "in". Chlemty, chlemty - i s navijákem.

Jsem zvědavý na nové viníky. Koho teď líná, nevychovaná a úplatná byrokracie najde, označí a bude diskreditovat.
Tuším, že to bude obecný daňový poplatník.

Což mě tedy vůbec, ale vůbec nepřekvapuje.
07. 06. 2010 | 10:56

wbgarden napsal(a):

Budu neustále opakovat, sexymozek má pochopitelně vkus...
Veselé krizování...
http://ateo.cz/f/images/b/b...
07. 06. 2010 | 11:05

Tencokida Hnuj napsal(a):

http://hn.ihned.cz/c1-44067...

"Veselé oddlužování, telefonikování, kalouskování, nečasování a johnování přeje všem reformátorům Tencokida."
07. 06. 2010 | 11:23

Admirál napsal(a):

wbgardnen - jste zřejmě opožděný - podívejte se na datum, kolikáteho je.

Ještě bych doporučil podívat se na první stranu kalendáře, jestli máte správný rok.

Pak se zamyslete, normálnímu člověku by to moc času nezanralo, zda nejste o nějaký ten týden či rok za událostmi.
07. 06. 2010 | 11:27

irinek napsal(a):

I vy,pane Hvížďalo,jste ustanovil svým největším nepřítelem a současně nejjistějším cílem Paroubka?A to i za situace,kdy je ten pán už mimo hru? Byly doby,kdy jsem vás měl za velmi solidního novináře.Zdůrazňuji,že ty doby b y l y.
07. 06. 2010 | 11:47

hoven napsal(a):

největší podvod těhle voleb byly věci veřejné. ale dobře vám tak, volové, nemáte je volit. dobře vám tak. Klaus vás varoval.nevolit nečitelné strany. chtěli ste nové tváře, máte je mít.
07. 06. 2010 | 12:02

wbgarden napsal(a):

Budu neustále opakovat, drahý admirále, mám pocit, že už vám dávno vyschlo moře. Bez ohledu na datum, pochopitelně.
Kdyby moje hloupoučké jistě repliky nebyly účinné, tak byste jistě zavile mlčel. Howgh, mí rudí mi moc dobře rozumějí...
Veselé krizování, bude zase líp..
07. 06. 2010 | 12:17

wbgarden napsal(a):

Budu neustále opakovat, ještě fotočku pro všechny bojovníky z vysychajících rudých moří...
http://ateo.cz/f/images/r/r...
07. 06. 2010 | 12:19

Tencokida Hnuj napsal(a):

admirál
ad dabljůbí zahrada

Slyšel jste někdy termín autentické levicové a pravicové stádo ? Jistý pravák trjpajzlík ze skanzenu imitace přírody a zákopu třídního boje je potvrzením autenticity první druhé části mé otázky.

Mějte se.

...Mluví-li se o "skupině vybraných", vždycky se najdou ničemníci, kteří smysl tohoto výrazu obrátí naruby a tváří se,
jako by nevěděli, že člověk "vybraný" není domýšlivec, jenž se považuje za něco víc než ostatní, ale ten, kdo od sebe
žádá více než druzí, i kdyby potom ve své osobě vyplnění těch vyšších požadavků nedosáhl....

...Ale koneckonců, uvnitř každé sociální třídy je autentický dav a elitní menšina...

...Totéž se děje ve zbylých skupinách mužské i ženské "šlechty". A naopak nezřídka mezi dělníky, kteří dřív byli snad nejryzejším příkladem toho, co nazýváme "davem", dnes potkáme lidi se znamenitě ukázněnými dušemi....

(J. O. y Gasset : Vzpoura davů)
07. 06. 2010 | 12:24

Jarda napsal(a):

hoven
Máte pravdu. Už se začínají chocat jako Zelení a taky tak zkončí.
07. 06. 2010 | 12:28

jarpor napsal(a):

Hmm...
Tak pan Vico se rozjel... slint, demagog, slimejš,... hmm...

Proč ta zloba jež cloumá majestátem... ?

Pane Hvížďalo,
psát o postupech bývalého guru takto, to se neodpouští... to schytáte of "fans"...

Popsal jste postupy, díky, palec nahoru... nakonec na své postupy "dojel"...
a teď už jej nechte... ještě dlouho V8m stejně "fans věřit nebudou...

Když zde kdosi píše proč by si nemohl vybrat redaktory k rozhovoru, pak se ptám, proč by si museli redaktoři vybrat k rozhovoru právě jeno... ?

Hezký den
07. 06. 2010 | 12:38

hanah napsal(a):

Zdá se, že svými nátlaky Tvrdík i Dimun dosáhli pravého opaku :-).

A sexymozek - tak vděčné téma, bodejď by toho novináři nevyužili, když si sám nabíhal. Už děti na základní škole vědí, že čím víc se vztekají, tím víc je ostatní pošťuchují...:-)

Alna
Píšete
"Paroubek byl v té době pouze předsedou nevládní strany. Proč by si nemohl vybírat, se kterým redaktorem se bude bavit a se kterým ne?"

Nebyl předsedou nevládní strany. Fischerova vláda byla sestavena ODS, ČSSD a SZ.
07. 06. 2010 | 12:57

hanah napsal(a):

jarpor

Zdravím.
Hezký den :-)
07. 06. 2010 | 12:58

buldatra napsal(a):

Řekl bych, že genosse Paroubek volby koneckonců tak nějak vyhrál a tak by se slušelo, kdyby za to vítězství místo dštění ohně a síry poděkoval.

Poděkovat je slušnost.
Trucovat je směšné.

A slušnost se lidem líbí. Slušňáci jsou tudíž oblíbeni a lidé je rádi volí.

Nevím, jestli někdy někomu poděkoval dejme tomu takový Pyrrhos (kromě toho, že se projevoval jako vynikající vojevůdce, byl Pyrrhos také literárně činný).
Pyrrhové mívají podobné vlastnosti a podobné osudy.
07. 06. 2010 | 12:59

schrott napsal(a):

Jarpore!
Ten"kdosi", kdo píše, proč by si někdo nemohl vybrat redaktory, je podle nicku kdosi, na nějž jarpor nemá a mít nikdy nebude. Je hloupé tvrdit, že pokud si redaktor vybere někoho k rozhovoru, je ten člověk povinen na to přistoupit. To může napsat jen jarpor a Hvížďala. A jarpor už po několikáté s více chybami než já :-)
07. 06. 2010 | 13:01

Tencokida Hnuj napsal(a):

http://www.youtube.com/watc...

Již jsme čistí jako lilie, což to nevidíte ?

My o tom nevěděli.

To všechno oni, zlý Langer a Topolánek - my jsme museli poslouchat, bůůů .

"Veselé oddlužování, antiparoubkování, kalouskování, nečasování a johnování přeje všem reformátorům Tencokida."
07. 06. 2010 | 13:07

hanah napsal(a):

schrott

Opravujte pls chyby svým levicovým přátelům. Tam se víc vyřádíte :-))
07. 06. 2010 | 13:08

wbgarden napsal(a):

Budu neustále opakovat noví kůlové plotní zde...
Veselé krizování, a bude zase líp...
http://img.aktualne.centrum...
07. 06. 2010 | 13:12

jarpor napsal(a):

schrott

Omlouvám se za "kdosi"... Nebylo míněno ve zlém...

A že na něj nemám... no co s tím... jako že jej nelze ani citovat ?

Proč ta zloba ? Volby skončily a ještě jste to nepřekousl, že voliči asi rozhodli v rozporu s Vaším přesvědčením ?
Klídek, budou další... a bude to zase třeba naopak ... tedy snad nebude, ale věřte v sílu myšlenek Vás a Vám sympatickým politikům...

hanah

Taky zdravím...

Nevíte co je dnes ve vzduchu ? Nějak dusno... jeví se mi ... tedy alespoň co se replik týká... :-))

Hezký den
P.S.
Když kdysi vyhráli oranžoví, řekl jsem si, je to v pytli, ale že bych s sebou nechal takto hněvem cloumat... to tedy ne... a taky jsem nehledal chybu ve všech kolem...
07. 06. 2010 | 13:15

černovláska napsal(a):

Nemám důvod neveřit, že tlaky na média ze stany politiků jsou značné, na druhou stranu, proč by politik neměl mít právo výběru se s nimi nebavit? Protože usiluje o vládu i nad těmi, kteří ho nevolí (což platí pro všechny strany pol. spektra) a jejichž peníze hodlá spravovat? Někdy mu pravda ujíždí nervy.......http://www.youtube.com/watc...

Není to tak, že volič je zaměstavatelem politika? Ne, asi opravdu není ;-(. Má nad ním alespoň minimální(nebo žádnou) kontrolu? Např. skrze média? A jestli mu je toto upírána, pak si nehrajme na zastupitelskou demokracii ;-(. .......za sebe, díky pane Hvížďalo
07. 06. 2010 | 13:18

Emissary napsal(a):

Tak, pane Vico,

pak si je dobré ovšem položit otázku: proč jsou média "pravicová"?, jak sám tvrdíte. Mohla by být šedá a nikomu nestranit, ignorovat dění kolem sebe, podle Vás "objektivní". Ale byla by to pak média, plnila by svou roli?

Je zajímavé, že to každý socialista vnímá jako křivdu. Když média kritizuji pravici, kritika je oprávněna. Když kritizuji levici, kritika je neoprávněná. Když jsou dluhy, nadělala je pravice, když existuje korupce, může za to jen pravice. Když …

S takovýmto viděním světa nelze nic dělat, prostě je a bude, i kdyby okolnosti svědčily o pravém a nezpochybnitelném opaku. Je to jako implantace paměťových buněk, které nelze ničím přepsat.
07. 06. 2010 | 13:19

Marusja Stejskalovna junior napsal(a):

Ano Dimun s Tvrdíkem tvrdě postupovali vůči médiím.

Některá média se poučila a přijmula za svou progresivní ideu latentního cenzorství v pozitivním smyslu slova.

Jsou zde kapacity uspokojit tuto masivní poptávku ze strany médií? Ano jsou! Vemte si např. pana Libora Stejskala a jeho pozitivní cenzorský přístup, kdy s chirurgickou přesností odstraní vadný názor nehodný oka či slechu návštěvníka.

Toto je progrese. Vnitřní duch a jeho projev vůle. Ano tímto duchem vládne též Semjon Stejskalovič, Ivan Iljič Stejskalovič a Stacey S. Steyscool.
07. 06. 2010 | 13:25

černovláska napsal(a):

Marusjo, vidím, že máte ještě v očích slzy, nu což, někdo Vám dal košem, děvenko, to se Vám ještě zřejmě párkrát v životě stane, nevěšte hlavu, perte se s nezdarem, možná mám řešení, založte si jiné diskuzní forum, jmenujte se adminem administrátorem adminovičem a přetáhněte panu Stejskalovi debatéry, jinak to nevidím, štěstí přeje připraveným ;-)
07. 06. 2010 | 13:35

Rumcajs napsal(a):

Koukám, že ty levouni nevystřízlivěli ani po volbách. Zkrátka jejich císař není nahý, a kdyby přeci jenom někdo tvrdil že je, pak se jedná o provokaci nebo výkřik malého haranta.

Tak nějak si představuju náboženský fanatiky.
07. 06. 2010 | 13:36

Tencokida Hnuj napsal(a):

Levice, pravice - ukazovák, palec, příjice.

"Místo toho, aby v případě konfliktu byla jak jedna, tak druhá strana dotazována na SVOU definici problému, navrhuje Rapoport
ve své knize Fights, Games and Debates, aby se strana A (v přítomnosti strany B) pokusila vyložit stanovisko strany B, a to tak přesně a zevrubně, až strana B prohlásí její výklad za správný. Poté je řada na straně B, aby definovala stanovisko strany A, a to rovněž k její spokojenosti.
Rapaport předpokládal, že by již sama tato technika vyjednávání vedla k podstatnému otupení ostří problému mezi oběma stranami dříve, než by vůbec přišel na přetřes vlastní problém."

Z knihy P. Watzlawick : Všechno dobré je k něčemu zlé
07. 06. 2010 | 13:39

karel napsal(a):

Něco na téma role pana Hvížďaly při "privatizaci do vlasních rukou" deníku Mladá fronta:

http://cs.wikipedia.org/wik...

http://www.blisty.cz/art/23...
07. 06. 2010 | 13:40

Suchec napsal(a):

Emissar:
Ty máš těch buněk ROM implantovaných opravdu hodně.

Proto žádný update a upgrade není možný.

XT se dá i dnes spustit, jen na něm už skoro nic nepojede (kromě XONIXu).
07. 06. 2010 | 13:41

Emissary napsal(a):

schrotte,

až na to, že Karel Hvížďala ani jarpor nic takového nenapsali. :)

Zdravím jarpoora a další.
07. 06. 2010 | 13:41

almost glossed™ napsal(a):

Neuvěřitelná drzost.

Jak lhát agresivně, beze studu a beztrestně.
07. 06. 2010 | 13:45

almost glossed napsal(a):

Nedávno jsem v autobuse poslouchal na nějaké rozhlasové stanici vysílání rozhovoru s Hvížďalou. Na otázku: Jste milionář, pane Hvížďalo?", odpověděl něco ve smyslu "Já určitě ne."

Bez komentáře
07. 06. 2010 | 13:51

stále rebel napsal(a):

Tak se musí na média
http://www.blisty.cz/2010/6...
07. 06. 2010 | 13:53

Petr D. napsal(a):

Příšerná drzost. Pane Hvížďala moc jsem se ve vás sekl. Pro modrý prapor jste schopný nejhorších novinářských hříchů. Jste kandidát na ministra propagandy.... Fuj!!!
07. 06. 2010 | 13:53

jarpor napsal(a):

almost glossed

"Neuvěřitelná drzost.

Jak lhát agresivně, beze studu a beztrestně."

Bejt Vámi, tak jej žaluju. Drzouna drzýho...
Teda - drzost asi trestná nebude ale lež... tam by to šlo, ne ? Lhát se nesmí... přece !

A pokud bude potřeba svědka... jsem k dispozici.. :-))
A určitě nás bude víc pro dobro věci... hanah, Emissary, wbgarden, Rumcajs... možná Vico, schrott, TCH, ...

Hezký den
07. 06. 2010 | 13:55

hanah napsal(a):

jarpor

Také se divím, že přetrvává konfrontační tón u některých diskutérů. Těsně po volbách jsem to brala, levicoví voliči holt byli v šoku a podle toho reagovali...
Dnes, více jak týden po volbách už tomu moc nerozumím.

Když se před lety stal po Špidlovi premiérem Gross, byla jsem s manželem a známými v Řecku. Nejprve jsme si tu radostnou zprávu ověřili z několika nezávislých zdrojů, páč jsme se zprvu domnívali, že jde o nepovedený vtip našeho syna, a pak jsme si, celí tumpachoví, šli koupit lahev ouza a pětihvězdičkové metaxy, abychom tu národní tragedii nějak strávili.
Do Čech už jsme se vrátili smíření. Holt Češi volili socany, nedá se nic dělat. Jen jsme doufali v lepší příští....

U zklamaných voličů mi chybí pokora. Chybí mi realistický náhled na věc, uznání prohry bez hledání viny u vítěze. To je moc hloupé.
Nikomu neberu kritiku budoucí vlády, bude-li dělat chyby a chovat se stejně jako předchozí. Kritizovat ale občany, podsouvat jim zmanipulovanost, nazývat je bezmozky apod., to je vskutku ubohost.
Média jsou taková, jaká jsou a novináři rovněž. Píší o tom, co jim prodává noviny. Paroubek a socani vůbec, byli velmi snadným terčem. Čím více tlačili a vyhrožovali, tím lákavějším soustem pro média byli. Diví se tomu někdo ?

Hezký den :-)
07. 06. 2010 | 13:57

Pepa Řepa napsal(a):

Abych se přiznal, článek i debata je mně fuk.
Od místního sloupkaře a specialisty na nekrology bych očekával, že napíše cosi o jednom člověku, který ovlivnil celou řadu generací, o člověku pevné páteře-LS.

almost glossed
kde žijete?
Co to je milionář?
To je o bába se slepicema a roubenkou na zajímavém místě.
07. 06. 2010 | 14:04

Emissary napsal(a):

No, Sucheci,

když už se deklaruješ jako computer boss, pak bys měl vědět, že i paměť ROM lze přepsat, jen ne za běžných podmínek. Nejsem přece Zubová ani Paroubek a Suchec jakbysmet.

Navíc obsah paměti ROM je nezávislý na napájecím napětí, kterým je ve tvém případě ČSSD a ČSSD napájí pro změnu marxismus leninizmus. S některými Romy to nemá nic společného, i když jejich genetickou paměť nelze vůbec přepsat, z čehož ČSSD mnohdy těží.
07. 06. 2010 | 14:20

Da.Rock napsal(a):

Jasně, když "Prázdný a falešný" pověřoval Marka Bormana Dalíka, aby zasahoval v médiích, tak to pro pana H. je samozřejmě zanedbatelná banalita, nic, o čem by stálo za to se zmiňovat. Ale socany natřeme v dehtu a obalíme v peří. Za to, že se nebavili se stokami, jako je MF Dnes, si to přece zaslouží!
07. 06. 2010 | 14:43

Jana napsal(a):

Hvížďalo, Hvížďalo, tento článek je totální novinářský úlet. Modrá fronta a její přitakávači jsou pro Vás zárukou pravdomluvnosti. Tak si ten politický bulvár někdy pořádně přečtěte a pokuste se být nestranný. Vím, že právě to naši pisálci neumí. Tímto obludným článkem jste se definitivně zařadil mezi novinářskou špínu. Mějte se fajn a dál pište to, co si Íčko, Kalousek a spol u Vás objednali.
07. 06. 2010 | 15:21

yorik napsal(a):

Slováci holt mají smůlu, nemají tak objektivní média, zejména ta printová, která objektivně nazývám " gang čtyř" rád vás čtu, protože vaše úvahy jsou objektivní, tedy asi každá desátá, to není tak špatný výkon, znám i horší novináře
07. 06. 2010 | 15:36

Aleš napsal(a):

No dnes jste nme dostal. Vždy jsem si myslel, že máte nadhled a jste schopen posoudit objektovitu našich mediií.
Tak ČSSd vytvářela nátlak na MFDNES. Je neuvěřitelné, co LN a MFDNES v posledních několika letech byly schopny o ČSSD napsat, proto se vůbec nedivím opatrnosti pokud měl J.P. rozhovor pro MFDNES.
Ale, že onen nátlak je v českých poměrech denní chleba je evidentní a že se o to starali tací borci jako DImun, Tvrdík, ale i Dalík, Schmarz a jiní to je přeci evidentní.
07. 06. 2010 | 15:58

Zdeněk napsal(a):

Pan Hvíždala jen zčásti popsal to, co jsme v Česku viděli a slyšeli celou tu dobu, co do nejvyšší politiky vstoupil jakýsi p. Paroubek a samozvaně vystupoval za "obyčejné lidi". Zpalať Pán Bůh, že už z politiky vypadl. Byl to jen zkrachovalý, nafoukaný, nabubřelý vedoucí zaplivané hospody IV. cenové skupiny.
Tento sexy mozek a spojenec Marťanů za mne opravdu nemluvil. Ale snažil se TV a tisk regulovat dle svých představ.
Příznivci Socanů, pukněte vzteky! Puchýř už je minulost, je pryč!!!
07. 06. 2010 | 16:27

Kraken napsal(a):

To je fakt slabé. Chudinky média.Kolikátá, že je to velmoc? To je článek dobrý pro americké hospodyňky chudé duchem..
07. 06. 2010 | 16:30

b52 napsal(a):

Nazyvat levicovou Junge Schlange Heute a levicovy Volkszeitung pravicovymi medii muze bud psychopat nebo ultralevicak.

A protoze se CSSD se pod Paroubkovym vedenim zmenila v ultrapravicovou populistickou stranu haiderovskeho typu, bude to asi ten prvni pripad.
07. 06. 2010 | 16:31

zdesta napsal(a):

Tenco.Teď právě namáhám zbytek mozkových závitů o zdejších tiskovinách.Jestli náhodou p.Karl Hans Arnold- Mafra,která vlastní MF Dnes,Lidovky,Expres Radio,Clasic FM a další,je nějak alespoň částečně nakloněna k levici.Nebo Ringier, či Vltava-Labe- Press se sídlem v Passau, vydávající kolem 75 regionálních deníků.Tedy tiskovin,které navíc potřebují finanční injekce ve formě placených reklam.Že by tiskový magnáti měli zájem o život lidu? (pochybuji)Také přemýšlím nad P.Hvížďalou.Jestliže fungoval v tisku za totality, musel být dostatečně loajální.Mám dojem,že určité návyky a dávné zkušenosti,částečně přetrvávají.
07. 06. 2010 | 17:14

Petr Vojtěch napsal(a):

Pane Hvížďalo, do tohoto článku jsem Vás upřímně považoval za posledního žijícího novináře v této zemi prolezlé promafiánskými - až na výjimky mladofrontovskými - mediály všeho druhu. Je mi to líto, ať už jsem se ve Vás po celou dobu mýlil, nebo jste prostě jen rezignoval na slušnost, zdravý rozum a objektivní pohled. Je mi to líto o to více, že jste to byl Vy, kdo jste dlouho upozorňoval na perverzní stav české popřevratové mediální - zejména tištěné - scény, na neexistenci vyváženého zpravodajství, na roli mladofrontovských médií jakožto dohližitele nad klidem pro "naši věc" (z italského "Cosa Nostra"), atd.,atd. No, co se dá dělat... Teď s estébákem na postu ministra vnitra, člověkem sedm let tajně pracujícím pro jednoho z nejvykřičinějších korupčníků v Praze (za neustálého zapřísahání se bojem proti korupci), je Váš postoj možná pochopitelný i z hlediska přirozeného obyčejného lidského strachu... Hodně štěstí pane Hvížďalo a doufám, že Vás jednou nedohoní svědomí...
07. 06. 2010 | 17:15

fana napsal(a):

Mnozí diskutující mají plná ústa demokracie a jiných bohulibých institucí a zároveŇ plivají sprostou slinu.K.Hvížďala má samozřejmě právo na názor.Ovliuvňování medií prostřednictvím p.Tvrdíka a Dimuna bylo natolik zjevné, že nešlo pominout.Kupování hlasů od sociálních perazitů bylo rovněž prokázáno tak o čem se chcete bavit soudruzi?
Levice neunesla porážku, nebo lépe řečeno
trpké vítězství a tak , v duchu soc.dem.tradic poslední doby,plive a kope kolem sebe.No, budeme to muset nějak přežít.
P.s.O ovlivňování medií by mohl jistě dlouze hovořit M.Zeman nepřipuštěný do televizní debaty po zákroku těch dvou výtečníků a na základě průzkumu slovutné agentury STEM, která nás všechny tak mile překvapila.
07. 06. 2010 | 17:17

Petr napsal(a):

Pan Hvížďala má samozřejmě pravdu a to někteří pisatelé s mozkem poškozeným levičáckou demagogii nemohou skousnout. To že se ČSSD chovala tak jak pan Hvížďala uvádí vůbec nepřekvapuje, to jsou běžné levicové metody: lež, překrucování skutečnosti, nátlak, podplácení a když to nejde jinak i vyhrožování a násilí. Je vidět, že s českými voliči to ještě není tak špatné, když přes to všechno dokázali ČSSD s jejich Pyrrhovým vítězstvím poslat do...
07. 06. 2010 | 17:30

dAVID napsal(a):

ubohost, a navíc již se odnaučuji číst blogy a příspěvky. chvilku se člověk baví, ale pak je z toho na blití
07. 06. 2010 | 17:41

JaE napsal(a):

Pane Hvížďalo,

jsem hrdý na naše demokratická a nestranná média, která odolala tlaku samotného Tvrdíka (kdo to vlastně je?... jo už vím, ten zkrachovalej lampasák).
Zejména obdivuji osobní odvahu šéfredaktorů a redaktorů, kterým ten Dimus nebo Dimun? dozajista hrozil likvidací.
I sám Julek Fučík by záviděl odvahu dnešním novinám!
07. 06. 2010 | 17:42

martin napsal(a):

Díky pane Hvíždalo,nechápu mnoho zlých komentářů,nevěřím,že by Jiří Paroubek svoji zlou a ublíženeckou dikcí dokázal tolika pisatelům naklonovat takové množství zášti.Ale bojím,že asi ano.
07. 06. 2010 | 17:54

zdenekmihalco napsal(a):

Dobrý den,
smazal jsem jeden hrubě urážlivý výkřik, který byl v rozporu se záměry těchto stránek, což je vytvářet prostor pro slušnou a věcnou debatu.
Děkuji za pochopení,
Zdeněk Mihalco
správce blogů
07. 06. 2010 | 18:16

karel h. napsal(a):

Chtělo by to velký železný pohrabáč a vymétat a vymétat. Najdou však novináři odvahu? Neskončí to zase pokřikem a nezodpovědnou kritikou čehokoliv, aby se plebs bavil a mohl zase nadávat? Honba novinářů, i těch tzv. seriozních, za senzací a touhou zveřejnit jako první nějakou senzaci (rozuměj drb) z politiky, převažuje nad zpravodajstvím a pravdivými a ověřenými informacemi.
07. 06. 2010 | 18:25

wbgarden napsal(a):

Budu neustále opakovat, dikce je poměrně věc vážná, neřkuli pro politika téměř zásadní. Ale individuum, které každý svůj projev začíná - tak podívejte..., a není na co samozřejmě a pochopitelně zas hledět, než na tu starou zpupnou bradavici, tak dost lidí nasíří, dokonce i ty dycky spravedlivé v nižších cenových skupinách. Byla to jenom otázka času.
Veselé krizování, bude líp...
http://img.aktualne.centrum...
07. 06. 2010 | 18:29

karel h. napsal(a):

Trochu jsem se začetl do některých komentářů a myslím, že tady bude dobře až tehdy, až z našich myslí zmizí pojmy jako boj, prohra, výhra. Už komunisti vedli stálý boj, když ne s kapitalisty, tak alespoň o zrno. Nemyslím, že by letošní volby byly "výhra" jedné strany nebo "prohra" druhé strany. Prohráli ti, co se cpali ke korytům a vyhráli ti, kteří by se tam rádi také cpali (připomeňte si komentáře řady politiků - Paroubek, ústecký Benda, noví Bárta s Johnem, Bendl). Jednou se také dočkáme trochu lepších politiků, kteří pak přestanou zajímat národ i bohaté podnikatele - až se nastolí normální ovzduší, s jednoduchými zákony a vymahatelností práva. Pokud něco špatně funguje, peníze nabývají vrchu. Zatím se však politici brání zavedení stabilního a jasného systému.
07. 06. 2010 | 18:34

karel h. napsal(a):

to Emissary - pravda - myslím, že i řada médií, na které si stěžoval pan Paroubek, tvrdě šila do vlády ODS, KDU-ČSL a zelených v době, kdy prosazovali zdavotnickou reformu a jiné věci. Tím i tato pravicová média velmi pomohla ČSSD ve vytvoření nosného tématu pro volby do krajů a tím k velké výhře (nakonec i ke shození vlády). Proto znovu opakuji, co jsem psal před chvílí - našim médiím chybí trochu více fundovanosti, touhy dopátrat se nějaké obecnější pravdy a pak podat informaci čtenáři, který nemá čas probírat informace ze všech stran.
07. 06. 2010 | 18:43

Bulda napsal(a):

Krásně a pravdivě napsané.
Díky pane Hvížďalo
07. 06. 2010 | 18:43

Targus napsal(a):

To Karel Hvížďala:

Pane Hvížďala, jak Vy to jenom děláte, že se sám ze sebe nepoblijete?
07. 06. 2010 | 19:08

gesho napsal(a):

presne tak, mozna to neni vyvazene, ale "who cares?", komu se zde zda, ze belohradsky ci pehe jsou vyvazeni? mozna jen zde urputnym levicovym diskuterum

jeste me stale a porad bavi, ze zde nekdo vyuziva kreditu pana svejnara, jelikoz se jedna o lidi, kteri o jeho politicke ani ekonomicke orientaci nemaji ani potuchy

jo a diky pane hvizdalo, tim, ze pisete nevyvazene prispivate k vyvazenosti glosatorskeho spektra v cr (resp.toho, ktere se da cist)
07. 06. 2010 | 19:30

stále rebel napsal(a):

Hvižďalo, kdybyste v té své vizitce rovněž uvedl, že jste v šedesátých letech studoval politické vědy v Moskvě, možná by někteří vaše psaní lépe chápali.
Přemýšlejte o tom.
07. 06. 2010 | 19:31

gesho napsal(a):

co je to zase za argument? tak studoval na lomonosove universite, to je jedna z nejlepsich skol i dnes
07. 06. 2010 | 19:37

Tencokida Hnuj napsal(a):

zdesta
Mě je pan Hvížďala lhostejný. Ale je to starší člověk, takže jistou míru úcty si zaslouží i kdyby třeba zprivatizoval Královopolskou s Poldovkou dohromady.
Chodím si na jeho blogy poplkat.
A třeba se i pousmát, jak ten pravák trjpazlík ze skanzenu imitace přírody a třídního boje je vytrvalý. Skoro jak letec Meresjev, chtělo by se říci.

Ale tomu jeho humoru moc nerozumím. Když se furt jen opakuje, tak je to spíše nuda.
Bored me to death, ten dabljůbí zahrada.
Už by měl začít opakovat něco jiného.
Ale to by asi musel pana profesora Hořejšího poprosit o nšjaký ten invazivnější zásah, bojím se , že samo od sebe to nepůjde.Holt bolševika zleva zprava, věřícího či ateistu novým kouskům nenaučíš.
Zdesto, měj se.

"Veselé oddlužování, antiparoubkování, kalouskování, nečasování a johnování přeje všem reformátorům Tencokida."
07. 06. 2010 | 19:42

stále rebel napsal(a):

Pro gesho.
V šedesátých letech pro kované pravičáky.
07. 06. 2010 | 19:46

gesho napsal(a):

myslim, ze v 67 a 68 studovat v moskve je mene divne nez v 70. ci 80. jetech v leuvenu, namuru nebo dokonce prognostaku
07. 06. 2010 | 19:52

stále rebel napsal(a):

Pro gesho.
Na studium do Moskvy nebyl vyslán asi kdekdo.
07. 06. 2010 | 19:56

gesho napsal(a):

a do leuvenu nebo namuru asi jo, stejne jako kazdy nasel praci v prognostaku, stejne jako...

ja muzu psat jen o tom, o cem mam nejake fakticke zpravy, jestli mate necim podeprene vase zavery tak je prosim napiste, ale jinak je to jen kydani hnoje
07. 06. 2010 | 20:03

gesho napsal(a):

generace klausu a zemanu je stejna jako mladku a dlouhych, je to stejna verbez z dobrych rodin s jeste lepsimi kontakty, to je zcela zrejme, ale pokud mate neco k diskreditaci pana hvizdali tak prosim...
07. 06. 2010 | 20:07

stále rebel napsal(a):

Pro gesho.
Na kydání hnoje je tu Hvížďala. Já jen poskytují holou informaci, že Hvížďala studoval v šedesátých letech politické vědy v Moskvě. Nic víc, každý si může udělat závěr jaký chce, nikomu nic nevnucuji.
07. 06. 2010 | 20:09

gesho napsal(a):

mozna ten zeman by se dal vyjmout, ale nejsem o tom presvedcen...
07. 06. 2010 | 20:09

Timková napsal(a):

Ale pan Hvížďalo!
Že se měsíce a měsíce navážela zkorumpovaná
kalusovská média do Paroubka a ČSSD, toho
jste si nevšiml? Najednou socdemáci si všech-
no zavinili sami?
Proputinovský a trapný "klimekterolog" Klaus
dělal ostudu celé naší zemi, že Klaus obviňo-
val malou zemičku Gruzii, že usiluje málem
o bezživotí mnohem vě¨tšího Ruska, země stále
imperialistické, to nevadí a nevadilo nikomu?
Václav Klaus nenmá na Hradě co dělat, je to
jen figurka, která reprezentuje Putku a ni-
koho jiného! My ho za svého prezidenta nepovažujeme! Je to kolaborant a zrádce,
který porušil svůj ústavní slib!
To se bude dříve či později rezebírat!
07. 06. 2010 | 20:10

gesho napsal(a):

no a?, nekolik mych profesoru studovalo matematiku na lomonosove universite v 60tych letech a to pochazi vesmes z chudych rodin, ktere s nejvesti pravdepodobnosti zadne vyznamne konexe nemeli...

to vse se ovsem neda rict o politicich a osobnostech ponormalizacni doby
07. 06. 2010 | 20:15

stále rebel napsal(a):

Pro gesho.
Matematika tam byla dobrá, setkal jsem se s lidmi, co ji tam studovali. I zde se studenti učili z ruských skript. Politické vědy to je ovšem jiná kategorie.
07. 06. 2010 | 20:24

gesho napsal(a):

prirodni vedy tam jsou dobre i dnes, ale o to preci nejde, politicke vedy se nesestavali jen z M-L, a tohle jsou proste ciste predsudky, vite napr. u koho tam prave pan hvizdala studoval? u jakeho profesora?, takhle to je proste cista spekulace a nemam duvod tomu venovat vyssi pozornost
07. 06. 2010 | 20:47

stejskal napsal(a):

Dobrý den,

smazal jsem jeden hrubě urážlivý, násilnický text, neboť tyto jsou v rozporu se záměrem našich stránek, tedy poskytovat prostor pro věcnou a korektní debatu.

Děkuji za pochopení.

Libor Stejskal, editor blogů
07. 06. 2010 | 21:19

vlk napsal(a):

Od té doby , co jsem díky linku editora Aktuálně měl možnost se seznámit s privatizací MfD a úlohu, kteoru tom hrál hvížďala pro mne tohle jméno vypadlo z extraligy české žurnalistiky.

To jsme ovšem netušil, že to časem nebude ani na krajský přebor.

Tenhle blog je z mého hlediska doslova ostudný.
Zopakujme jeho linku. televize JOJ měla jakýsi nelcihotivý materiál o Ficovi. A Majitel rozhodl , že jej prostě nebude tato stanic e do voleb vysílat.
Vůbec - Slovensku věnujeme málo pozornosti. ještě, že to zachrańuje Palata v lidovkách.. Ano palata to opravdu jistí. Fico je pro něj Paroubek. A jede přesně , jak byla česká "žumpalistika" zyvklá. Ani Paorubek, ani Fico mi nekonvenují. Ani jednoho bych s i nepozval domů.
Nicméně česká žumpalistika je prostě třídní . Kojzarové s e musí radovat. To co, předváděla media typu MfD , Lidovky Reflex a podobní trvale od voleb 06 do ted´ , pokud šlo o oranžové a teď v tom při každé vhodné a nevhodné příležitosti jede vůči Ficovi Palata, je prostě totéž, co předváděl bolševik v dobách nejhorší normalizace.

A ovšem HvížĎala přidá dojemnou s otryo tom, jak Paroubek chtělomezovat chudáka MFD, která hrdinně odmítla jeho nepřípustné v měšování do novinářské svobody!!!
Že chtěl Paroubek autorizaci svého rozhovoru??? Ta drzost! Po zkušenostech právě s MfD. Autorizac e bývá normálním požadavkem! A že chtěl i autorizaci použitých fotografií?, Po tom,, jaké fotky zásadně dvojčata z žumpalistiky - tedy Lidovky a Fronta zásadně uveřejňovaly? Ta drzost! To papalášství!!


prostě nezávislej Hvížďala. Uniká mi, jak by asi psal, kdyby byl závislej...
Maně mne napadají dvě věci.
Dojemné sloupky šefžumpalistů Hospodářek, Lidovek a Fronty v den voleb. S jejich jasným návodem voliči - koho jako že volit. A stejná jména. Jen a si o necelý rok dříve. Pod dopisem prezidentovi. Aby neschvaloval tzv. náhubkový zákon. Ne ten zákon nepřipravoval Paroubek. Ani jej nepředkládal! ten zákon připravili a předložili ti, pro které v den voleb horovali stejní šefredaktoři, chtějící , aby Klaus zákon nepodepisoval...
Jakže se tomu říká? Pokrytectví? No já bych to označil jinak nasr..t si na hlavu.
A pak - v sobotních Lidovkách podčárník dalšího vypečeného žumpalisty -Štindla.
Má to název : Pravicová media? No a co.

Přímá odpověď na tohohle neuvěřitelného Hvížďalu.
Kdysi e xtraliga. Dneska smutná II. b. třída. S koupeným soudcem.

Jo mimochodem Hvížďalo , ta starost i Z1 je fakt dojemná. Pokdu si pamatuji, byl jste jejich dvorní kanalytik . Do hlavních zpráv. Skoro bych soudil, že Jakabovič vás už vymet...
Pokdu ne , tak to nejspíš dohoní teď. A já se miu zas až tak divit nebudu.
Co takhle , kdybyste s e staral o demokracii, či resp. její zbytky v ČR. A Slovákům nechal Slovensko?

No a teď čtu
Targuse...

já tady namlátím 30 řádků a on to dokonale řekne jedním. Kdo umí, umí.
07. 06. 2010 | 21:26

Sára napsal(a):

Pane Hvížďalo, pozdě pláčete nad hrobem. Je to trapné, zvlášť když to nemáte zapotřebí
07. 06. 2010 | 22:07

Tonda napsal(a):

Pane H., Vy prostě chcete zachránit pověst Modré Fronty a spol., jinak si Vaše blbosti, co zde píšete nedovedu vysvětlit. Jste úplně mimo mísu. Buďto jste tak hloupý nebo tak zkorumpovaný. Jiná možnost prostě není. Běžre se vycpat se svými bludy.
07. 06. 2010 | 22:12

Jan Carlos napsal(a):

Pane Hvížďalo, velmi, ale opravdu velmi ubohé, asi žijeme oba v jiných státech, nebo já na rozdíl od Vás nemusím "kdo chce s vlky žít, musí s nimi vít"....jděte již do důchodu a užívejte majetku z podivné privatizace svazácké Mladé fronty . Možná by jste měl sebrat poslední zbytky sil a začít se zajímat o projekt vytunelování ČT, které se v tichosti připravuje, když jste schopen před studenty vypouštět slova jako nezávislost, svoboda slova ,nekomerčnost....
07. 06. 2010 | 22:17

Ratigan napsal(a):

Media zabila Topolanka,ne Paroubka - ten se utopil sam...
Hvizdala ma pravdu.
07. 06. 2010 | 22:42

stále rebel napsal(a):

Tvrdíku, Dimune, ne abyste ovlivňovali naše nezávislá média

VOLBY: Komu dají hlas lidé z Blesku? (pravici)
http://volby.blesk.cz/clane...

Bakalovy Hospodářské noviny
http://hn.ihned.cz/c1-43887...
Tady si dovolím poznámku, že z HN se stalo něco horšího než bulvár.

Šefredaktor MfD je jasný - NÁZOR: Nezasloužíme si populisty a komunisty
http://zpravy.idnes.cz/nazo...

Šefredaktor LN: BALŠÍNEK: Vpravo hleď!
http://www.lidovky.cz/balsi...
07. 06. 2010 | 22:51

M-iri napsal(a):

Pravicová -levicová media....není to mimo?...pokud ti to vadí čti halo noviny pokud ne čti to ostatní...je výběr...:o) ja čtu ty ostaní
07. 06. 2010 | 22:55

wbgarden napsal(a):

Budu neustále opakovat, jak se jenom těšili sockomové. Kohokoliv v diskusích porazíme, přebulíme, zvíězíme....
A teď kňučí na forech. Přestaňte vzlykat a vraťte se do svých rudých koutků autsajdři. Tam za váma už nikdo nepoleze. A budete mít konečně klid. Fakt. Děkuji.
Veselé krizování, bude líp...
http://ateo.cz/f/images/p/p...
07. 06. 2010 | 23:09

Michal napsal(a):

Vsak si dobre pamatuju jak radoby objektivní fotograf Hradilek z Aktualne.cz se snazil vzdy Paroubka vyfotit v te nejnemoznejsi poze. A to jeste aktualne ujde na tu bidu. Do modre fronty bych si ani nekopl natoz abych jim na idnesu generoval pristupy.
08. 06. 2010 | 02:24

dennis napsal(a):

Vzpominam na obsahly a fundovany komentar pana Hvizdaly na tema o tom, co udela krize se sdelovacimi prostredky, predevsim s novinami. Cetl jsem to zde asi pred dvema lety. Uz jsem se o tom zminil minuly rok: ten blog absolutne zmizel. Dnes tusim, ze tenkrat pan Hvizdala napsal neco, co by dneska nechtel cist. A tak si kladu otazku: Pan Hvizdala napsal dnesni blog protoze se na neco strasne moc tesi, nebo proto ze se neceho strasne moc boji? Co privede novinarskeho veterana k tomu, aby se pod takovou vec podepsal?
08. 06. 2010 | 06:42

Jenda napsal(a):

Pane Hradílku, vy jste si asi nevšiml, že v novinách nevládnou redaktoři, ale šéfredaktoři.

Já před volbami nepotřebuji znát co si myslí nebo nemyslí pan redaktor. Já jsem se hlavně z novin nedověděl co si myslí pan Paroubek nebo Nečas.

Jinak děláte dojem, že novinám důvěřujete a to Vás ctí. Já jim nevěřím ani "název". Pravdivé jsou jenom reklamy a jenom kvůli nim se noviny tisknou.
08. 06. 2010 | 06:45

jirka napsal(a):

Hvížďala není žádný důvěryhodný bojovník za demokracii (jestli vůbec někdy byl, tak svoje renomé dávno prohospodařil) takže tu máme docela srandovní boj prohnilého proti prohnilým! Nevím jak Vám, ale mě se tohle pošťuchování hloupoučkých "intelektuálů" docela líbí! Aspoň víme co je to tkz. "čecháčství" kterým nás častuje V.H.
08. 06. 2010 | 07:03

jarpor napsal(a):

Vlk

má pravdu, že naklapal přehršel řádků s jediným výsledkem - vysypat síru na autora... od Slovenska až nevím kam, privatizaci nevyjímaje...

Píše autor pravdu nebo lže ? S Kohlem, se vztahem MfD a pana Paroubka ?
Píší s ním ve shodě redaktoři a šéfredaktor oněch novin, když popisují dění kolem společné fotky, kolem inzerátů nejen od oranžových, nebo píše každý něco jiného ?

Proč jen on měl problém a ostatní - včetně Filipa - problém neměli ?

Co je špatného na tom, že pravidla platí pro všechny stejná co se týká autorizace, fotek, dotazujícího se redaktora, což všem vyhovovalo, protože se ve stejném formátu v MfD "objevili", s jedinou vyjímkou - Paroubkem ?

Proč nemají oranžoví noviny, které by psaly o nich "objektivně" ?

Vlku, zkuste naklapat něco k otázkám, jež po přečtení některých příspěvků patří nejen Vám, ale i dalším dštícím na autora....

Když máš křivou hubu, nenedávej na zrcadlo...

Ani přehršel řádků a ani nenávistné repliky na autora neudělají z pana Paroubka politika alespoň s malým "p" když nikdy s velkým "P" on nebude...

O tom, že média jsou mocná, o tom žádná... ale ani ona ze slušňáka lumpa neudělají... a když, tak ne na moc dlouho...

Hezký den

P.S. Hvížďala je mi "ukradený". Stejně jako Vlk...

Už byste se mohli, milí levicoví příznivci, uklidnit a uvědomit si, že jakou stopu zanecháváte Vy zde, podobně - pan Paroubek zanechával svou stopu v médiích... Ty řeči, že všichni se proti němu spikli, to už je moc obehraná písnička... takové Vaše sci-fi. Dost ohrané a v psaných projevech dost pokleslé...
08. 06. 2010 | 07:19

jarpor napsal(a):

stále rebeli,

domníváte se, že redaktor či šéfredaktor nemůže, nebo nesmí mít NÁZOR ?

Mít NÁZOR a presentovat jej, potřebuje nějaké povolení či Vaše požehnání ?

Vy o svých NÁZORECH nepíšete, třeba zde... ?

Hezký den
08. 06. 2010 | 07:32

jirka napsal(a):

Dodatek. Kopat do mrtvol když už je po boji může jen demokrat-inteligent s party kolem V.H. A to nejsem příznivcem ČSSD. Jen mě fascinuje ta neomalenost Hvížďalů, V.H. a spol.
08. 06. 2010 | 07:32

Jenda napsal(a):

pro Jarpor
důvod je prostý. Komunisté ani ostatní nepředstavují pro mafii žádné nebezpečí. Proč by o nich měli psát špatně?

Nemohou psát protilevicově, tak musí aspoň protiParopkově.

Že noviny ze slušňáka neudělají lupma? Není nic snadnějšího. Stačí opakovat stále dokola totéž. Je to lump.

Když budete v novinách pořád číst, že vaše žena je kurva, tak tomu nakonec taky začnete věřit. Pravda to samozřejmě není.
08. 06. 2010 | 07:42

Jenda napsal(a):

pro Jarpor
- mám rád když redaktoři prezentují své názory
- mám rád když Vy máte jiný názor než já
- mám rád, když nám přejete hezký den
- nemám rád, když se redaktor zeptá "Nevadí Vám, že lidé si myslí, že jste lump"?
08. 06. 2010 | 08:04

Jozef napsal(a):

Z casovych dovodov
k Slovensku len kratko:Napriek sustavnej dlhorocnej medialnej kampani velka vacsina Slovakov /abstrahujem od Madarov/ toleruje,resp.podporuje sucasne vladne strany.
Masmedia na Slovensku su co do vlastnictva zahranicne,co do politickej, komentatorskej zlozky pravicovo-liberalne,zidovsko-madarsko - slobodoeuroske,blizke Washingtonu.Identifikacia komentatorov zo Slovenskom bola doteraz v priemere blizka nule.Na adresu Slovenska,slovenskeho obcana,slovenskeho volica bolo vyslovene nekonecne mnozstvo slov plnych despektu,naopak historicky alebo sucasny patriotizmus je v masmediach len tazko vystopovatelny.

Hodnotami zahranicnej aj vnutornej politiky sa s mediami doteraz najviac identifikivali predstavitelia etnickej strany Madarov: antirusizmus,Kosovo,vojny,totalna privatizacia strategickych monopolov,maximalna regionalizacia moci,minimalizacia sily statu,casty antislovensky sovinizmus a podobne.

V masmediach i na internete dlhe roky absolutne vladne mienkotvorba proti stranam,ktore robia inu alebo opacnu politiku.

K stranam sucasnej vladnej koalicie ma blisko Literarny tyzdennik,tyzdennik Slovo a niektore ine periodika. V tychto periodikach autori casto pisu o masmedialnych politickych komentatoroch ako o zoldnieroch, o Slovensku ako o masmedialne okupovanej krajine o totalite v mediokracii.

Premier Fico na adresu tlace ma vyjadrenia typu:najserioznejsi je bulvar! My nemame ziaden problem s opoziciou,problemom Slovenska su media...
08. 06. 2010 | 08:54

jarpor napsal(a):

Jenda

Jak myslíte... s tím nebezpečím... a s tím, že člověk používající mozek si jej nechá novinářema vymýt... Váš postoj, že národ je stádo tupců nechávající s sebou mávat novinářema - nesdílím...

Hezký den
P.S. Tak jak si Topolánek, mohl za svůj konec, tak i Paroubek...
08. 06. 2010 | 09:00

stejskal napsal(a):

Dobrý den,

smazal jsem jeden výkřik (výzva k "držení huby"), neboť tyto jsou v rozporu se záměrem našich stránek, tedy poskytovat prostor pro věcnou a korektní debatu.

Děkuji za pochopení.

Libor Stejskal, editor blogů
08. 06. 2010 | 09:17

Jozef napsal(a):

K politickym projektom medii.

Na Slovensku sa media asi trikrat doslova pokusili popravit Dzurindu,resp.vymenit ho v cele SDKU.
Lebo bol prekazkou rastu preferencii tejto protivladnej strany.
Problem bol nakoniec v tom,ze Dzurinda je v SDKU prirodzenym lidrom.Naopak mediami favorizovana Radicova mala v okruhu sirsieho vedenia nulovu podporu."Zle jazyky tvrdia,ze najma v zenskej casti vedenia"- pisala sklamane tlac.
Najblizsi kolegovia vnimali Radicovu v podstate opacne,nez televizna verejnost.

Pripad Topolanek vnimam uplne podobne.Topolanka media bleskovo odstranili,aby nebol prekazkou vo volbach.
Media permanentne pracuju aj so sociologickou spionazou,su to skoleni strategovia moci.K strategickemu uspechu si mozu pripisat vytvorenie takych protestnych a alternativnych stran,ako Sloboda a solidarita,v Cesku VV a TOP.
08. 06. 2010 | 09:18

jan holubář napsal(a):

Vy levičáci, vy jste ale myslitelé, takový vlk vás tedy převyšuje. Ale malá otázka.

1998 - vítěz voleb ČCSD,
2002 - taktéž
Takže v těchto letech byla média včetně proklínané MF a Lidovek oranžová ? Nebo objektivní ? A byla proti ODS ? Pomlouvala ji tak jako letos ČSSD ? Kdybyste ste toho někdo ujal a vysvětlil to ......Já tomu prostě nerozumím.
08. 06. 2010 | 09:18

jarpor napsal(a):

jan holubář

Neberte to jako vysvětlování...

No, vidím to u levicových přátel takhle - dokud média odkrývají nepravosti těch, se kterými nesympatizují jsou to "hlídací psi demokracie" s dělají svou práci dobře...
pokud ovšem se totéž učiní u "našich" - jsou to štváči, manipulátoři ... atd.

Je třeba přiznat, že takovým selektivním přístupem se občas vyznačují i jiní... i určití nelevicoví...

V tomto je hlupák hlupákem ať je příznivec kohokoliv...

Hezký den
08. 06. 2010 | 09:33

jarpor napsal(a):

Jenda
P.S.

"Když budete v novinách pořád číst, že vaše žena je kurva, tak tomu nakonec taky začnete věřit. Pravda to samozřejmě není."

Nevím jak Vy, ale já nezačnu...
O tom, koho znám, mohou psát co chtějí...

Hezký den
08. 06. 2010 | 09:46

Jozef napsal(a):

Vazeni,asi by bolo treba k mojim tvrdym slovam aj nejaku ukazku ziveho textu.

Z editorialu sefredaktora Tyzdna,S.Hriba:

"Nalet tejto vlady na slobodny trh,poskodenie zdravotnictva,buducich dochodkov,megarozkradanie,zadlzenie nasich pravnukov,ublizenie Hedvige,akysi Harabin a jeho sudy,stvanie proti Madarom,vojna s tlacenymi mediami,zhanobenie STV a strasny primitivizmus verejneho zivota poslednych styroch rokov...
Na druhej strane ostala rovna dan,hoci spotvorena,prerozdeluje sa tu este stale menej HDP ako vo vacsine Europy,ani druhy pilier nie je celkom zruseny, a dokonca aj v zdravotnictve ostali este niektore napady Rudolfa Zajaca zachovane,...slobodne cestujeme,citame aj piseme."
In: Tyzden,c 19/2010

Sefredaktor Hrib je povodne redaktor Slobodnej Europy.Pochadza z rusinskej dedinky na slovensko-ukrajinskej hranici.
Popredny bratislavsky politicky novinar.

V Tyzdni pravidelne pise svoje clanky aj Palata a niektori ini prazski mienkotvorcovia.

Decka,starostilo vychovavane takymito lumpenslobodoeuropanmi - neboli este na svete,ked sucasny prezident Judr.Gasparovic bol neznorevolucnym ceskoslovenskym generalnym prokuratorom - a dnes na internete davovo popravuju prezidenta Gasparovica vulgarnymi slovami ako prasivu ovcu.Podobne premiera Fica.Aj za zlociny typu tych,ktore vymenoval sefredaktor Hrib.
08. 06. 2010 | 09:52

vlk napsal(a):

jan holubář

není sebemenší problém odpovědět na vaše otázky:

Volby 1998?
Vzpomínáte , co jim předcházelo? srie neuvěřitelných skandálů kolem financování ODS! Pepa z Hong Kongu, Bacs, Singh, 13 milionů, které partaji věnoval pracovník hlavní kanceláře ODS a Klaus jej prý ani neznal,
debakl Klausovy hospodářské politiky , kdy s e v květnu 97 málenm zhroutila měna, privatizační skandály, atd. atd.
V téhl atmosféře si MfD mohl a psát co chtěla. Lidovky tehdy ještě byly skutečně nezávislými novinami s řadou skvělých žurmalistů. Namátkou Hanák, Franěk , Klíma, Zeman,
A situac e byla taková, že ani MfD si nemohla dovolit to, co prostě předvádí poslední dvě volební období.

Volby 2002? tak to už si jaksi pamatujeme lépe , že?
Tehdy končila oposmlouva. Něco, s e prostě drtivá většina novinářů nikdy nepřijala , protože zkrátka pro ně nebylo o čem psát. 6ijí ze skandálů a ostrých názorových s třetů. A pokdu s e dvě největší partaje domluví, tak to je holt smůla.
A můžeme vzpomínat ještě dál - kdopak byl tehdy miláčkem medií? Vzpomínejme? nebyl a to takhle náhodou 4koalice?
Která s e rozpadla těsně před volbami z vůle lidovců?

MFD tehd y už byla jasně pravicová. O tom žádná. Podobně jako Lidovky.
Jenže ani jednomu z těhl e dnes trapně propagandistických plátků nešel Klaus svou oosmlouvou pod fousy. To byla jedna věc. Druhá pak to, že nikdo nepředpokládal, ež naprosto suchý a nevýrazný Špidla by mohl s Klausem zamést. takež modří agitčíci polevili ve své ostražitosti.
A probudili s e do zlého snu.

Ona totiž v 98 sice soc dem voby vyhrála. ale ODS +KDU+US měli dohromady 102 nebo 103. Jako dnes. A velmi dobře si pamatuji škodolibé komentáře speciálně v MfD tehdy... Jak jako Zeman utřel...
Takže holubáři, je to celkem jednoduché. Stačí si pamatovat.
08. 06. 2010 | 09:59

Vico napsal(a):

Autentické svědectví Josefa o printových médiích na Slovensku prosvětlilo Hvížďalu lépe, než letištní detektor.

Striptýz k pozvracení.
08. 06. 2010 | 10:19

jan holubář napsal(a):

Vlku, jste mistr demagogie, to je neskutečné. Ona se málem zhroutila měna a mohl za to Klaus. To jsou pitomosti. Nemohu se rozerpisovat, neb jsem pravičák a jdu pracovat. Abych mohl platit a živit takové darmožrouty jako jste vy vlku......
08. 06. 2010 | 10:54

jarpor napsal(a):

Tak to Vlk vysvětlil...

Vždycky taková byla... a navíc ... polevili v ostražitosti...
Skutečně jednoduché... vlkovské...

Ale v té jednoduchosti má Vlk pravdu - co kdo seje, to sklízí... když někdo káže vodu a pije víno... nemůže počítat, že mu to všichni budou brát...

"A situac e byla taková, že ani MfD si nemohla dovolit to, co prostě předvádí poslední dvě volební období."

Hmm... kdo a co jí asi nedovoloval... a dnes dovoluje... ? Hmm...

Jen se opoměl vypořádat s tím, proč zde není žádné médium "levicové"... které by dbalo o "obyčejné lidi", které by tito vykupovali hned po ránu... a náklad by jen rostl...,
které by bylo objektivní v jeho očích...

Jestli to nebude tím, že je poněkud přiblblé, když někdo bílou zeď označí za šedou, a očekává, že všichni budou nadšeně aplaudovat... zeď je šedá, šedá, šedá...

Hezký den
08. 06. 2010 | 11:05

stejskal napsal(a):

Dobrý den,

smazal jsem jeden urážlivý výkřik ("jste blbec"), neboť tyto jsou v rozporu se záměrem našich stránek, tedy poskytovat prostor pro věcnou a korektní debatu.

Děkuji za pochopení.

Libor Stejskal, editor blogů
08. 06. 2010 | 11:46

choche napsal(a):

Demokracie začíná tam, kde končí signál České televize - a dodávám: nejsou trafiky s MF DNES. Víc pane Hvížďalo dodávat nemusím, za víc mi nestojíte!
08. 06. 2010 | 12:43

vlk napsal(a):

jan holubář
jen s e klidně rozepište. Třeba s e dozvíme, že hlavu máte také k něčemu jinému, než abyste neměl díru do krku.

Jistě že s e málem zhroutila měna!! Víte o tom klasické kulové s přehazovačkou!
A jsitě , že za to mohl Klaus. Svou naprosto neodpovědnou hospodářskou politikou. V dobovém tisku snadno dohledáte detaily. Byl napříkald varován Stiglitzem. například, ale i jinými. Samozřejmě - marně. Jak jinak.
Klidně , dkyž už jste si nasadil rolničky si je i nechte.
08. 06. 2010 | 13:33

VV napsal(a):

Pro Da.Rock:

Můžete nějak rozumně vysvětlit, proč by Topolánek pověřoval Dalíka k zásahu v médiích, když stjně jsou všechna pravicová a jemu tedy z logikY věci sloužily??? To tady denně čtu v kždém příspěvku oranžových. Kde jste soudruhu udělal chybu? Nebo jak to tedy je ?
08. 06. 2010 | 13:57

jozka napsal(a):

VV: jo, pamet, to je mrcha...

http://www.ct24.cz/domaci/4...
08. 06. 2010 | 14:45

prirodovedec napsal(a):

Gratuluji vlkovi k novemu skvelemu terminu "zumpalista" a rad jej budu vyuzivat podobne jako povestne "kalouskovani" od TCKH. :)

Jak rika dnesni nejcastejsi diskuter:

Hezky den
08. 06. 2010 | 14:52

Knedel napsal(a):

kdo je majitelem,,českých novin,,?raději bych si přečetl že česky vydávané německé noviny se snažili o likvidaci levice v ,,protektorátu,,a ne tady tlachat o nátlaku soc.dem.i když je mám v oblibě jak osinu v análu tak v teto věci mají pravdu a Vám se divím,že se tomu propůjčujete,ale vlastně čí chleba baštíš toho bláboly zvracej
08. 06. 2010 | 15:13

vlk napsal(a):

příroovědče
hruď s e mi dme zaslouženou píchou! Jsem na sebe hrdý...A samo , že máš automaticky copyright.
08. 06. 2010 | 15:40

Frant. Lukeš napsal(a):

Pana Hvížďaly jsem si jako komentátora až do dneška vážil. Po jeho dnešním "výkonu" si jeho názorů rozhodně vážit nemohu.
J. Paroubek nepatří k mým favoritům a o jeho vlastnostech a chování mám své názory. Ovšem pokud se mám vyjádřit k tomu jak je hodnocen médii - v tomto směru obzvláště vynikají Lidové noviny a MFDnes, pak mohu konstatovat, že ta jej líčí naprosto jednostranně, neobjektivně se zjevnou snahou ho "odrovnat", což se jim nakonec podařilo. Především političtí a ekonomičtí novináři v LN a MFDnes (o těch to mohu říci spolehlivě, protože je dostatečně sleduji) šli J. Paroubkovi a ČSSD "po krku" naprosto nevybíravým způsobem s přístupem takovým, že fakta byla to poslední co je zajímalo. Např. okřídlená fráze, že ČSSD bude vládnout i s Marťany, postrádala další část, kde J. Paroubek říká "pokud budou v českém Parlamentu". Rovněž pokud jde o zadlužování státu, tito novinářští koryfejové zcela pomíjí skutečnost, že ze zhruba 1300 miliardového dluhu státu je asi 600 miliard důsledkem zpackané privatizace a asi 400 miliard jde na úkor Topolánkovy a Fischerovy vlády (Fischerova vláda ovšem po daňových úpravách Topolánkovy vlády, především snížení odvosů na sociální pojištění fyzických i právnických osob mohla těžko něco dělat). Navíc nízký deficit státního rozpočtu za r. 2008 (asi 28 miliard Kč, pokud se nepletu) byl dosažen jen za cenu vybrakování reservních fondů na ministerstev z období vlád ČSSD ve výši asi 70 miliard Kč, jinak by tedy činil kolem 100 miliard Kč. Dále např. vlády ČSSD platily náklady za povodně z r. - tuším - 1996, kdy musely uhradit povodňové obligace a povodně z r. 2002, kde škody, jejichž podstatnou část hradila vláda činily kolem 70 miliard Kč. A dalo by se pokračovat dále. Mám však za to, že to stačí.
Pokud p. Hvížďala tato fakta nechce vidět pak již opravdu nemám co dodat.
08. 06. 2010 | 17:33

almost glossed™ napsal(a):

VV: "Můžete nějak rozumně vysvětlit, proč by Topolánek pověřoval Dalíka k zásahu v médiích, když stjně jsou všechna pravicová a jemu tedy z logikY věci sloužily???"

1. V ODS proti sobě bojují různá křídla. Možná měl dojem, že to jeho je právě v defenzívě.

2. Média se k ODS chovají jako trenéři a fanoušci v jednom - chtějí dění ve své favorizované straně nejen popisovat a komentovat, ale hlavně řídit. V tomto případě šlo párkrát o takové detaily, kde měly svůj názor na prospěšnost Topolánkovy strategie pro "pravici".

3. Protože je to projev totalitního myšlení a způsobu vládnutí ODS: Hlavní strategie je "Válcovat, válcovat, válcovat, nedat vydechnout." Silou, bez skrupulí. Média, soudy, policie, státní zastupitelství, vysoké školy - ovládnout vše a jistit seshora.
08. 06. 2010 | 18:16

Petr napsal(a):

článek je hloupí tak jako Hvížďala sám. nevím o tom že by povinnost politika byla dělat rozhovor s nějakým novinářem. už jsem si myslel, že Hvížďala dá do souvislosti zakázanou reportáž na Slovensku proti SMER a zakázanou reportáž proti ODS( to už je nějaký rok sám John o tom mluvil v rozhovoru s Tachecí) Jenomže Hvížďala chtěl jenom hodit jedovatou slinou
08. 06. 2010 | 20:50

louis napsal(a):

V žádné době nemůže novinář psát nestraně je svázaný s novinami pro které píše kdyby psal jinak než si to majitel novin přeje tak by skončil. Jsou v životě vzácné vyjímky hrdinů novinářu kteří se snažily přiblížit nestrannému popsání stavu věcí ale těch je za posledních 100let spočítáno na prstech jedné ruky. Většinou byli pronásledováni režimem aje jedno levým či pravým. Takže se nelze divit tomu jak dnešní nivináři píší aby přežili............dle představ majitele.
08. 06. 2010 | 22:04

Jirka napsal(a):

popravdě ať je to pravda nebo ne, Česká televize není nezávislá jak by měla to všichni víme a za druhé koho tohle vůbec ještě zajímá?
08. 06. 2010 | 22:45

almost glossed™ napsal(a):

VV: Přidávám bod:

4. Tzv. české "pravici" připadá jakýkoliv jiný názor jako "levicový". Ať bude sebevyváženější a sebelépe podepřený argumenty, pořád bude agresivně napadán jako "bolševický". I dokonale pravicová ČT, MFD aspol tak budou lidmi jako Topolánek, Kalousek apod. napadány jako "levicové médium". Ta agrese je prostě v nich...
08. 06. 2010 | 23:17

PDG napsal(a):

Nelze než souhlasit s prozřením lidu obecného.Co je pravda a co ne,nám ukážou dny příští.Jedno je vidět už teď.Pro 90% obyvatel bude vláda věcí našich ve velmi špatných rukou.
09. 06. 2010 | 08:53

jan holubář napsal(a):

almost glossed™

Ano, přesvědčil jste mě. Příště volím ČSSD nebo KSČ. Určitě. Zvláště ČSSD je hodná a každý ji ubližuje. Takový Gross, vejlupek a agent ODS. A Kraus, kakaový bob. Rath, takový slušňák. A jak je ČSSD vstřícná k jiným názorům ! Soudruhu, jsem s Vámi. Teď jdu hodit do koše MF a ke stánku mažu, kde si urychleně zakuopím HALÓ NOVINY. Ty snad pravicové nejsou. Tvrdík a Dimun, také agenti ODS. Děkuji za otevření očí.
09. 06. 2010 | 09:12

Svoboda napsal(a):

S. Hvížďala varuje před majiteli zpravodajské Z1, kterým patří TV JOJ. Je ovšem třeba poznamenat, že Hvíźďala se na obrazovce Z1 dlouho objevoval jako komentátor. Nakolik se na nízké sledovanosti projevila i jeho jednostrannost, to je jistě otázka. V rámci úsporných opatření se Z1 musela rozloučit s některými, zejména nadstandardně horovanými lidmi. Také s. Hvížďalu už není vidět. V rámci objektivity tuto skutečnost mohl ve svém příspěvku poznamenat.
09. 06. 2010 | 09:39

Ing. Rudolf Zahradník napsal(a):

Samozřejmě, že vztah Jiřího Paroubka nebyl dobrý, ale asi vycházel z nějaké osobní zkušenosti. Nelze nikomu nařídit s kým musí vést rozhovor. Někdy si média vědoma své síly myslí, že mohou cokoliv. Ano Paroubek se však nezachoval jako profesionální politik.
09. 06. 2010 | 09:40

denda napsal(a):

Emisary:
Kecáte ROM paměŤ nepřepíšete, můžete ji tak akorát zlikvidovat.
09. 06. 2010 | 13:24

von sodoma napsal(a):

A není právě to, že média šla tvrdě po paroubkovi dokladem toho, že nějaké pokusy o ovlivňování neuspějí? A ježkovi voči pane Hvížďalo, trochu pamatováka! Že byste třeba zmínil Dalíkovo ovlivňování redaktora čt Bárteka? Já vím, ta zpráva se v novinách moc neohřála, nebylo to totiž moc v zájmu. Tak jen pro připomenutí: http://www.lidovky.cz/ln_do...
09. 06. 2010 | 14:51

denda napsal(a):

von sodoma:
Neohřála ale stačila na pád vlády. To už nepřekousl nikdo normální.

A že se o tom nemluví? Jak by pak mohli mluvit o nezodpovědných socanech a zhození geniální vlády EU předsednictví.

Jen nevím jsestli už se nešeptalo o fotce ptáka ve vile.
09. 06. 2010 | 17:26

denda napsal(a):

Jinak k blogu.
Pokusím se tu MFD najít, někde na netu běhají rozhovory z onoho slavného čísla, z Parobkova jen otázky, samozřejmě. Vždyť ten rozhovor odmítl.
Pokud to najdete, porovnejte si třeba jen otázky v jednotlivých rozhovorech. O lezení do p.. u jedněch k nechutnému navážení a urážlivým otázkám u toho posledního.
09. 06. 2010 | 17:34

Petr Pokorný napsal(a):

Myslet znamený bolet? Vážený pane Hvížďalo, popsal jste to na jedničku. A tak k těm, co zde nadávají a píší. Levice, pravice anarchie či dokonce extremismus, jak to souvisí? Pokud levice ústy Špidlů a Škromachů začne tvrdit, že dluhy se platit nemusí, i bolševik zapláče. Ne že by chtěl platit, ale ví, že musí. Jak se k tomu mají postavit všichni novináři? Pravdivě. Je to pravicové? Jestliže ten, kdo ublíží cikánovi, dostane odstrašující tres a opačně cikánovi se to zahladí či ututlá, lidé navenek a především politici za tento anarchismus tleskají, ale uvnitř dotná v každém slušném občanovi extrémismus. Kdo je vinen? Svoboda je pro každého normálního součástí života a když jí druhý porušuje třeba tím, že nám sebere peníze a dá jiným a ještě nás zadluží, aniž on by musel něco splácet, kdo je vinen? Takže nakonec všechna média řvou a píší stejně. A Tvrdík skutečně vyhrožoval a zakazoval. Tak proč výše někteří nemohou unést pravdu?
10. 06. 2010 | 11:13

Marian napsal(a):

Celý ten mediální hon na Paroubka a ČSSD mi silně připomíná komunistický štvavý tisk po válce.Třeba takový Tito byl prezentován karikaturama jako "krvavý pes",fotografie a komentáře k osobě p.Paroubka jsou velmi podobné k tomu,jak byl představován v rudém tisku třeba president Truman.A jsme zase tam,že p. Hvížďalo,tenkrát komouši taky přísahali,že tisk je nezávislý.Muhaha!
10. 06. 2010 | 16:47

Jozef Vyskočil, Putim napsal(a):

Karle píšeš dobře a víš pro koho a za co ! Ale lhát, že jsi na volné noze to je k smíchu. Nová česká buržoazie ovládá 99% sdělovacích prostředků a logicky vymývá mozky ve svůj prospěch.
Vykládat něco o nezávislém tisku u nás je k smíchu.
10. 06. 2010 | 17:57

kocman napsal(a):

Autore,fuj.
11. 06. 2010 | 06:37

jirka napsal(a):

To František Lukeš. Hvíždala vidí jen to co chce vidět a to, co dostane za úkol aby viděl. Za tímto komentátorem a ještě několika je neustále cítit smrad a vliv bývalého hradního pána, který se nejvíc podepsal na tom jakým způsobem se u nás začala rodit demokracie-tedy, že i dobrá myšlenka se dá zmrvit popkud ji vezmou do ruky chtiví hlupáci! Dnes totiž budem těžce a tvrdě dávat dohromady to co zmrvil V.H hned na začátku, protože ať už tu ekonomové melou co chtěj, nejvíce finanncí a majetků (k tomu přibylo tisíce drahých a zbytečných trafik, pro kamarády z disentu a celých jejich rodin, které se dodnes rozrůstají místo ruší) stratil tenhle stát hned po revoluci za vedení megagalaktickýho morálky a ti po něm jen pokračovali v nastaveném trendu, který se teď při volbách snažili ti blbý čecháčci (podle V.H.) dát dohromady s vědomím, že ten průs...r zacálují ze svého!! Tedy že občané ukázali víc odpovědnosti než celá polistopadová politická scéna, která se pokrytecky honosí názvem demokratická. Spíš úplatkářská a zlodějská bez rozdílu!! Navíc jsou vyděšení z kroužků na kandidátkách natolik, že už přemýšlejí jak to voličům zatrhnout. To přímo koresponduje s názorem V.H. že demokracie nemusí být vládou většiny, ale těch co jí údajně rozumějí. Zřejmě těch jako on!!!
11. 06. 2010 | 08:41

stejskal napsal(a):

Dobrý den,

smazal jsem text obsahující hrubou nadávku ("parchant"), neboť tyto jsou v rozporu se záměrem našich stránek, tedy poskytovat prostor pro věcnou a korektní debatu.

Děkuji za pochopení.

Libor Stejskal, editor blogů
11. 06. 2010 | 11:20

Jája napsal(a):

Pane Hvížďalo, nezklamal jste, buď jste slepý, hluchý a hloupý, nebo jste na stejné vlně jako novináři tzv. nezávislých médií, kteří pořádali nechutnou štvanici na zvěř jménem ČSSD a především jejího předsedu. Pokud chcete tvrdit opak, u mě jste zkobnčil, nemáte jakéholiv právo n+ěco recenzovat.
12. 06. 2010 | 10:57

Bulíř napsal(a):

V ČR žádné tištěné deníky nevychází, pokud vím. To, nad čím se tu rozvášňují diskutující jsou jen polobulvární a propagandistické tiskoviny typu normalizačního Rudého práva. Diskuze nemá smysl, oni si budou i nadále psát co jim je libo. Na čtenáře se neohlížejí, nepotřebují je. Žijí z reklamy a sponzorování podnikatelských mafiánů, potažmo lobystů. Jediným protilékem je zachovat chladnou hlavu a nekupovat je. Solidní informace lze sehnat jen na internetu.
13. 06. 2010 | 17:52

polt napsal(a):

Pane Hvížďalo mě jste opět přesvědčil, že máte marxistickoleninské myšlení. Ať si od vás přečtu cokoli vaše myšlení je stále stejné neojektivní. Za co vás platí pravice? Zase se bujíte o dlabanec? Ti dobří když utečou zůstávaljí za hranicemi!!!A když se vrátí tak nelžou a nešplhají vzhůru po zádech nějaké strany.
16. 06. 2010 | 16:19

Josef napsal(a):

Pane Hvížďalo, byl jsem svědkem, že v den voleb vyšla anti-agitace v Bakalově deníčku (HN) proti ČSSD. Proto bych Vás prosil o to, aby jste propříště, než ze sebe začnete opět dělat blbce, alespoň proletěl tzv. "nestranný" tisk. Za sebe mohu dodat, že jsem již pln těch Vašich blábolů a očekávám, že odkráčíte do novinářské penze, mezi takové velikány, jakými byli např. Husák, Zápotocký, Medek, Stránský a další Vám podobní pochybní.
17. 06. 2010 | 01:34

jirka napsal(a):

Josefe stačí si přečíst autorův životopis nahoře pod fotkou! Z toho pochopíte, že autor publikouval pouze a vždy jen v ČR a nikde jinde! O jeho dvanáctiletém exilu v Německu se nedozvíte nic. Zřejmě jeho výplody "jdou na dračku" jen tady, ale ve světě neznamenal nic. Proto se nám po revoluci vrátil aby nás oblažoval svými názory, které jinak nikde jinde neudá!!
17. 06. 2010 | 16:18

bo9 napsal(a):

Je mi z vás zle, pane Hvížďalo.
17. 06. 2010 | 19:58

Žvanile Hvížďalo napsal(a):

Hvížďalo, ty se holt musíš zalíbit svým modrým chlebodárcům. MF ODS Dnes je to nejhorší co tady může být, parta bolševických novinářských svazáků co nemá s objektivitou nic společného.
18. 06. 2010 | 19:11

Jirka napsal(a):

Fakt, že Hvížďala existuje nemá pro náš život absolutně žádný význam. Není případem člověka, který by měl (pokud jeho blogování má mít nějaký smysl) přicházet do konfliktu s těmi pro které, jak si myslí, v hlubším smyslu žije, nýbrž se této zatěžkávací zkoušce aby obstál v životě, unesl jeho tíhu a svou odpovědnost vyhýbá a zpronevěřuje se lidsky-společenskému motivu o kterém tak rád, nás obyčejné smrtelníky poučuje! Svým životem (psaním) dokazuje pouze jediné, že je možno psát a poučovat aniž by se nad podstatou a způsobem našeho žití vůbec zamýšlel! Lze si tvořit názor a žít bez zbytečných Hvížďalů, protože tito umějí jen uzavírat naši snahu o lepší žití a bytí jen do slov bez hlubšího významu!!
19. 06. 2010 | 14:55

ix napsal(a):

Podstatou sděleného je, že nepřípustné ovlivňování médií spočívá v žádosti o otázky předem, o autorizace textu a fotografií.
Angažování Tvrdíka a Dimuna bylo bezesporu hloupé. Na druhé straně lze mít zato, že nepřípustné ovlivňování médií znamená něco úplně jiného a při vší úctě k panu Hvížďalovi mu lze mít za zlé, že to neříká.
25. 06. 2010 | 10:14

já napsal(a):

"Ale bohužel z toho, co bylo možné zaslechnout v privátních rozhovorech skoro ve všech médií v Česku před volbami, byly tlaky na média ze strany OBOU největších stran i u nás velmi silné a nejhůře se prý projevovala sociální demokracie." Ovšem pan Hvížďala, jako novinář, který by MĚL BÝT nestranný, nějak zapomněl uvést "veselé historky" o tlaku ze strany ODS... Samozřejmě.
25. 06. 2010 | 14:39

rossy napsal(a):

Poslední odstavec:A ještě je třeba dodat k situaci v Česku: stěžuje-li si dnes pan Paroubek, že mu pravicová média prohrála volby, chová se infantilně jako malé dítě: arogantní a odpudivý způsob chování vnutil skoro celé sociální demokracii právě on, a proto je i hlavním viníkem tak velké prohry ČSSD.............................................Pane Hvíždalo, tohle je opravdu silná káva.Nejsem sice skalní fanouškem Paroubka,ale mám výhrady vůči vašemu vyhraněnému komentáři.Pokud je něčí jednání nedemokratické, tak ho nechejte odsoudit a zavřít. Mám ale dojem že tohle již nená nic společného s demokracii a poslední volby ukázaly, že kampaň mediálně vyhrála pravice díky vpodstatě neomezeným zdrojům financí. Dnes vlastní přeci tiskoviny několik osob včetně pana Bakaly. O nezávislosti tak může býti pár pochyb. No a novináři taky nejsou tak nestranní, protože již musí psát nějaká témata. Prosím, nemaťte lidi nepravdivými a uražlivými informacemi. Články napsané před volbama měly za ůkol diskreditovat levici a hlavně Paroubka.Buďte v klidu, dělaly to skoro všechny noviny v ČR.
04. 07. 2010 | 00:50

Herodes napsal(a):

PAne Hvížďalo! Vás jsem jako demokrata odepsal už v době tlevizní stávky. Každý den se tam večer konal rozhovor s různými osobnostmi, pozvány byly i Vámi také takové, které se stávkou nesouhlasily. Vy jste je, ač v roli redaktora, prakticky nepustil ke slovu, a neustále jste vnucoval divákům své názory. Jděte prosím za Trdíkem a Dimunem do háje a neotravujte. Škodíte demokracii v této zemi.
04. 07. 2010 | 08:33

Luki napsal(a):

To si teda Paroubek dovolil moc XD, pane Hvížďalo: "vyžadoval pan Paroubek otázky předem, chtěl slíbit i následnou autorizaci, a to nejen zveřejněného textu, ale i fotografií…" Až na ty fotografie je to naprosto obvyklá praxe. Kdo někdy byl osloven z jakéhokoliv časopisu ví, že otázky předem a autorizace textu, je zcela legitimní požadavek. Že Vás to ještě baví psát o Paroubkovi, to je okurková sezóna?
16. 07. 2010 | 16:27

Trevor Edmerson napsal(a):

Good article, http://www.haoxinglass.com Each and every point is http://www.china-ouya.com good enough.This is a good,common sense article. http://www.china-bamboofloo... Very helpful to one who is just finding the resouces about http://www.china-bamboofloo... this part.It will certainly help educate http://www.china-bamboofloo... me.Thanks for sharing with us your wisdom.Great!This article is http://www.hc-cca.com creative,there are a lot of new idea,http://www.mingjiangnan.com it gives me inspiration. http://www.xyweavebag.com I think I will also inspired by you http://www.zh-bamboo.com and think about more new ideas。I am totally agree with http://www.china-yongding.com your oppinion.this blog post is http://www.ysteas.cn very encouraging to people who want to know these topics.Excellent article that http://www.ds-jiecheng.com will provide the incentive and http://www.huxi-cable.com/p... basis for my works. http://www.ejaisolar.com I wonder if I can mention the article as http://www.chinajmdq.com a bibliographic reference in my work. Very interesting and http://www.chinalasiji.com useful information! It's pity that such occasions are still exist in the world, but we should act all http://www.huxi-cable.com/s... together for to prevent them. Thanks.Very interesting and http://www.hzzxdq.net useful information! http://www.zjbangge.com/rec... It's pity that such occasions are http://www.zjbangge.com/lea... still exist in the world,http://www.zhuoerya.cn but we should act all together for to prevent them. Thanks.You really know http://www.hn-hardware.com what your talking about here. Thanks for the great step by http://www.zjbangge.com/sec... step how to blog. Great stuff from you, http://www.sunsurf.com.cn man. Ive read your stuff before http://www.jdxpwj.cn/booste... and youre just too awesome. http://www.zjxhdz.com I love what youve got here, http://www.tygluegun.com love what youre saying and http://www.wanjia-ylm.cn the way you say it. You make it entertaining http://www.hangxiang.cn and you still manage to keep it smart. I cant http://www.meiyuanfurniture... wait to read more from you. This is http://www.jdxpwj.cn/tow-rope really a great blog.This is one of http://www.deliver.com.cn the best posts that I’ve http://www.hzzhuoyuan.com ever seen; you may include http://www.hzhtdq.cn some more ideas in the same theme. http://www.china-chunyu.cn I’m still waiting for some interesting thoughts http://www.cnboostercable.com from your side in your next post.I like this kind of very useful http://www.huaan-med.com/fo... articles congratulations I wish you continued success, I hope http://www.huaan-med.com/me... I can do this kind of article。
18. 08. 2010 | 04:38

Enid Jenner napsal(a):

Again another http://www.jdkeda.com happy reader. Very helpful. But I do agree with http://www.huaan-med.com/wr... dude - not sure if ill spend too much time on http://www.huaan-med.com/wa... this?? Great solution ,That sounds very interesting .
http://www.hzhwknit.com
http://www.cnboostercables.... topic. http://www.cnboostercables.... Thanks for your article, http://www.phccwy.com its been very helpful. http://www.huaan-med.com/ba... Thanks for sharing your information. http://www.huaan-med.com/in...
Nice post! http://www.sunstorm86.com Although we are familiar with http://www.cnyonghao.com our culure, but we maybe don't really understand http://www.huaan-med.com/in... it. It need to study deeply.It's a very meaningful http://www.huaan-med.com/fo... activity. Looking forward to joining you.meter from http://www.huaan-med.com/di... 。Thanks a lot for http://www.racketchina.com enjoying this beauty article with http://www.lk-outdoorfurnit... me. I am apreciating http://www.eammarsolar.com very much! Looking forward to http://www.huaan-med.com/di... another great article. Good luck to the author! http://www.huaan-med.com/ea... all the best! Those http://www.jihepackage.com who want to get the scholarship must http://www.jihepackage.com/... work hard and try their best. http://www.jihepackage.com/... It's exciting to hear this good http://www.huaan-med.com/di... .Thanks for this http://www.suntasksolar.com great post. I have become a http://www.trading-mx.com huge fan of this website and http://www.shopdisplaycn.com I really cant wait to read you next posts! Your post are http://www.jihepackage.com/... inspirational.Looks like a very interesting http://www.jihepackage.com/... solution technology. Thanks for sharing .
http://www.worldmaya.cn
http://www.chinachristmasba...
http://www.xdbike.com
http://www.zjqiangsheng.com
18. 08. 2010 | 04:38

Sylva napsal(a):

Pan Hvížďala se drží hesla:"Čí chleba jíš, tohopíseň zpívej!" Další komentář zbytečný.
04. 09. 2010 | 17:45

nq55x0w8dw napsal(a):

<a href=http://mcmtw.waumcph.org/>mcm&#x5F8C;&#x80CC;&#x5305;&#x53F0;&#x7063;</a> &#x5373;&#x4F7F;&#x4F60;&#x5DF2;&#x7D93;&#x9069;&#x61C9;&#x4E86;MBT&#x7684;&#xFF0C;&#x65E5;&#x5E38;&#x7A7F;&#x8457;&#x5B83;&#x5011;&#xFF0C;&#x4F60;&#x53EF;&#x4EE5;&#x78BA;&#x4FE1;&#x4F60;&#x7684;&#x8EAB;&#x9AD4;&#x7E7C;&#x7E8C;&#x88AB;&#x6FC0;&#x6D3B;&#xFF0C;&#x7576;&#x4F60;&#x7A7F;&#x8457;&#x5B83;&#x5011;&#x5DE5;&#x4F5C;&#x7684;&#x808C;&#x8089;&#x3002; ???&#x5728;&#x9019;&#x7BC7;&#x6587;&#x7AE0;&#x4E2D;&#xFF0C;&#x6211;&#x5011;&#x5C07;&#x8A0E;&#x8AD6;MBT&#x978B;&#xFF0C;&#x4ED6;&#x5011;&#x5DF2;&#x7D93;&#x5C0D;&#x4E0D;&#x65B7;&#x8B8A;&#x5316;&#x7684;&#x5E02;&#x5834;&#x7684;&#x5F71;&#x97FF;&#x3002; &#x5373;&#x4F7F;&#x7A7F;MBT&#x65C5;&#x904A;&#x978B;&#x51FA;&#x904A;&#xFF0C;&#x4E5F;&#x6700;&#x597D;&#x5728;&#x4F11;&#x606F;&#x6642;&#x63DB;&#x4E00;&#x96D9;&#x4F4E;&#x8DDF;&#x62D6;&#x978B;&#xFF0C;&#x8ABF;&#x7BC0;&#x8DB3;&#x5F13;&#x8457;&#x529B;&#x9EDE;&#xFF0C;&#x4FC3;&#x9032;&#x8DB3;&#x75B2;&#x52DE;&#x7684;&#x6062;&#x5FA9;&#x3002; <a href=http://moncler.kelfct.org/>moncler &#x7FBD;&#x7D68;</a>

<a href=http://mbttaiwan.csubrotaract.org/>mbt&#x978B;&#x53F0;&#x7063;&#x5C08;&#x6AC3;</a> &#x7B2C;&#x978B;&#x5B50;&#x53EF;&#x4EE5;&#x8FFD;&#x6EAF;&#x5230;&#x8FD1;&#x842C;&#x5E74;&#x7684;&#x6DBC;&#x978B;&#x3002; &#x56E0;&#x6B64;&#x900F;&#x904E;&#x523A;&#x6FC0;&#x95DC;&#x7BC0;&#x5468;&#x570D;&#x7684;&#x808C;&#x8089;&#x4EE5;&#x53CA;&#x6B63;&#x78BA;&#x7684;&#x6B65;&#x6CD5;&#xFF0C;mbt&#x5065;&#x9AD4;&#x978B;&#x53EF;&#x6709;&#x6548;&#x6CBB;&#x7642;&#x819D;&#x84CB;&#x554F;&#x984C;&#x3002; &#x7814;&#x7A76;&#x8A8D;&#x70BA;&#xFF0C;&#x7A7F;&#x8457;&#x5065;&#x8D70;&#x978B;mbt&#x884C;&#x8D70;&#x6703;&#x5C07;&#x819D;&#x95DC;&#x7BC0;&#x7684;&#x58D3;&#x529B;&#x6E1B;&#x5C11;19%&#xFF0C;&#x884C;&#x8D70;&#x6642;&#xFF0C;&#x96D9;&#x817F;&#x5148;&#x4F38;&#x76F4;&#x63A5;&#x89F8;&#x5730;&#x9762;&#xFF0C;&#x7136;&#x5F8C;&#x900F;&#x904E;&#x819D;&#x84CB;&#x4F38;&#x5C55;&#x81F3;&#x7406;&#x60F3;&#x72C0;&#x614B;&#xFF0C;&#x7576;&#x96D9;&#x817F;&#x627F;&#x53D7;&#x8F03;&#x5927;&#x58D3;&#x529B;&#x6642;&#xFF0C;&#x4EBA;&#x9AD4;&#x8EC0;&#x5E79;&#x61C9;&#x5782;&#x76F4;&#x65BC;&#x817F;&#x7684;&#x4E0A;&#x65B9;&#x3002; <a href=http://uggtw.verecondos.com/>ugg&#x53F0;&#x7063;&#x5B98;&#x7DB2;</a>
.
<a href=http://fitflop.icanri.org/>fitflop</a> &#x5728;&#x65E5;&#x97D3;&#x5E02;&#x5834;&#x4E0A;&#x4F9D;&#x7136;&#x6D41;&#x884C;&#x978B;&#x9762;&#x88DD;&#x98FE;&#x8774;&#x8776;&#x7D50;&#x7528;&#x4F86;&#x5C55;&#x793A;&#x5973;&#x6027;&#x7684;&#x53EF;&#x611B;&#x3002; &#x5973;&#x978B;&#x6B3E;&#x5F0F;&#x4EE5;&#x5DF4;&#x9ECE;&#x548C;&#x7C73;&#x862D;&#x70BA;&#x4EE3;&#x8868;&#x7684;&#x6B50;&#x6D32;&#x5973;&#x978B;&#x8B1B;&#x7A76;&#x7684;&#x662F;&#x7CBE;&#x7DFB;&#x7684;&#x5DE5;&#x85DD;&#x548C;&#x7368;&#x7279;&#x7684;&#x8A2D;&#x8A08;&#x3002; ? 2010&#x5E74;&#x6625;&#x590F;MBT&#x978B;&#x5B50;&#x6642;&#x5C1A;&#x8DA8;&#x52E2;&#x9583;&#x4EAE;&#x7684;&#x98FE;&#x54C1;&#x52A0;&#x4E0A;&#x5149;&#x4EAE;&#x7684;&#x5E03;&#x6599;&#x8B93;&#x978B;&#x5B50;&#x986F;&#x7684;&#x5C24;&#x5176;&#x8000;&#x773C;&#x3002; <a href=http://uggtw.verecondos.com/>ugg&#x53F0;&#x7063;&#x5C08;&#x6AC3;</a>
.
mbt&#x5065;&#x8D70;&#x978B;
mbt&#x9580;&#x5E02;
moncler&#x53F0;&#x7063;&#x54EA;&#x88E1;&#x8CB7;
01. 01. 2015 | 17:42

Přidat komentář

Tento článek byl uzavřen. Už není možné k němu přidávat komentáře ani hlasovat

Blogeři abecedně

A Almer Tomáš · Atapana Mnislav Zelený B Balabán Miloš · Bartoš Ivan · Bartošová Ela · Bečková Kateřina · Bělobrádek Pavel · Benda Jan · Beránek Jan · Berwid-Buquoy Jan · Bielinová Petra · Bína Jiří · Bízková Rut · Bobek Miroslav · Boučková Tereza · Brenna Yngvar · Bureš Radim Č Černoušek Štěpán · Čipera Erik · Čtenářův blog D David Jiří · Dienstbier Jiří · Dolejš Jiří · Drobek Aleš · Dudák Vladislav · Duka Dominik · Duong Nguyen Thi Thuy · Dvořáková Vladimíra F Farský Jan · Fendrych Martin · Feri Dominik · Fiala Petr G Gálik Stanislav · Gazdík Petr H Hamáček Jan · Hampl Václav · Hamplová Jana · Hasenkopf Pavel · Havel Petr · Heger Leoš · Heller Šimon · Herman Daniel · Hilšer Marek · Hlaváček Petr · Hlubučková Andrea · Hnízdil Jan · Hokovský Radko · Holomek Karel · Honzák Radkin · Horký Petr · Hořejš Nikola · Hořejší Václav · Hradilková Jana · Hrstka Filip · Hubinger Václav · Hudeček Tomáš · Hülle Tomáš · Hvížďala Karel CH Chmelař Aleš · Chromý Heřman · Chýla Jiří J Janeček Karel · Janeček Vít · Janečková Tereza · Janyška Petr · Jarolímek Martin · Jašurek Miroslav · Jourová Věra · Just Jiří · Just Vladimír K Kania Ondřej · Karfík Filip · Kislingerová Eva · Klan Petr · Klepárník  Vít · Klíma Vít · Klimeš David · Kolínská Petra · Komárek Michal · Kopecký Pavel · Kostkan Tomáš · Kostlán František · Kotišová Miluš · Koudelka Zdeněk · Kozák Kryštof · Krafl Martin · Králíková Eva · Krása Václav · Kraus Ivan · Krištof Roman · Kroppová Alexandra · Kroupová Johana · Křeček Stanislav · Kubr Milan · Kučera Vladimír · Kuchař Jaroslav · Kuras Benjamin · Kutílek Petr · Kužílek Oldřich · Kyselý Ondřej L Lalák Adam · Laně Tomáš · Líbal Vladimír · Linhart Zbyněk · Lipavský Jan · Lipold Jan · Lomová Olga M Mahdalová Eva · Marksová-Tominová Michaela · Mašát Martin · Metelka Ladislav · Mihovičová Jana · Michálek Libor · Miller Robert · Minařík Petr · Müller Zdeněk · Münich Daniel N Nacher Patrik · Němec Václav O Očko Petr · Oláh Michal · Ondráčková Radka · Outlý Jan P Pačes Václav · Palik Michal · Paroubek Jiří · Passerin Johana · Payne Jan · Payne Petr Pazdera · Pehe Jiří · Pelda Zdeněk · Penc Stanislav · Petrák Milán · Pikora Vladimír · Pixová Michaela · Pohled zblízka · Pražskej blog · Prouza Tomáš · Přibyl Stanislav R Rabas Přemysl · Rajmon David · Rath David · Redakce Aktuálně.cz  · Richterová Olga · Ripka Štěpán · Robejšek Petr · Rychlík Jan Ř Říha Miloš · Řízek Tomáš S Sedlák Martin · Seitlová Jitka · Schwarzenberg Karel · Skořepa Michal · Skuhrovec Jiří · Sláma Bohumil · Slimáková Margit · Sobotka Bohuslav · Sobotka Daniel · Sokačová Linda · Sportbar · Stanoev Martin · Stehlík Michal · Stehlíková Džamila · Stejskal Libor · Stránský Martin Jan · Svoboda Cyril · Svoboda Jiří · Svoboda Pavel · Syrovátka Jonáš Š Šefrnová Tereza · Šilerová Jana · Šimáček Martin · Šimková Karolína · Škop Michal · Šlechtová Karla · Šmíd Milan · Šoltés Michal · Špok Dalibor · Štádler Petr · Šteffl Ondřej · Štěch Milan · Štern Ivan · Štern Jan · Štrobl Daniel · Šumbera Filip · Švejnar Jan T Telička Pavel · Tolasz Radim · Tománek Jan · Tomášek Pavel · Tomčiak Boris · Tomský Alexander · Tožička Tomáš · Turek Jan · Tvrdoň Jan U Uhl Petr · Urban Jan V Vaculík Jan · Vácha Marek · Valdrová Jana · Vendlová Veronika · Veselý Martin · Vhrsti · Vileta Petr · Vlach Robert · Vodrážka Mirek · Výborný Marek W Wagenknecht Lukáš · Wheeler Adrian · Wichterle Kamil · Witassek Libor · Wollner Marek Z Zahumenský David · Zaorálek Lubomír · Závodský Ondřej · Zelený Milan · Zeman Václav · Zlatuška Jiří · Znoj Milan Ž Žák Miroslav · Žák Václav Ostatní Dlouhodobě neaktivní blogy