Německo: USA v Evropě

05. 05. 2013 | 19:18
Přečteno 3496 krát
Podle posledních zpráv serveru Spiegel-Online z tohoto týdne dostali Němci povolení od Spojených států jako zatím jediní v Evropě odkoupit bezpilotní letouny typu Reaper, kterým se přezdívá létající vrazi, protože nesou rakety. U nás jsme o těchto strojích mohli číst hlavně v souvislosti s ničením talibanských bašt v Afghánistánu. Zatím oficiálně tato zpráva nebyla německou vládou potvrzena, ale ze všech dostupných informací se zdá být zřejmé, že k tomu dojde. Nákup ale z taktických důvodů, protože je proti opozice, se s největší pravděpodobností posune až do doby po spolkových volbách v leošním roce, které by se měly konat na podzim.

Bezpilotní letadlo typu MQ-9 Reaper je jedenáct metrů dlouhé a rozpětí křídel má dvacet metrů. Létá rychlostí až 230 mil v hodině ve výšce 50 000 stop. Se čtyřmi raketami stojí 17 milionů dolarů. Jededen podobný neozbrojený model již Bundeswehr používá v Afghánistánu ke kontrole vzdušného prostoru a za pronájem platí ročně 30 milionů eur. Hlavní problém ale zatím zřejmě spočívá v tom, že pro provoz takových strojů v Evropě neexistuje povolení, i když jeden neozbrojený letoun tohoto typu má Itálie.

Po atentánu na účastníky maratonu v Bostnu se informoval německý ministr vnitra Hans-Peter Friedrich o podrobnostech vstupních kontrol při příjezdu do Spojených států: hodlá totiž navrhnout, aby nejen ve výzbroji, ale i v tomto bodě se Evropská unie podobala USA a na hranicích schengenského prostoru byly zavedeny stejně přísné kontroly, jako při vjezdu do Spojených států. Ministr vnitra Friedrich doslova řekl: "V době stále propustnějších vnitřních hranic v Evropské unii je nutné zavést takový bezpečnostní systém, který by ochránil obyvatele Evropy. Proto jsem pro zavedení elektronického systému, jaký je ve Spojených státech."

Ve Spojených státech to funguje již léta tak, že i občané z cizích států, kteří nepotřebují pro vstup do USA vizum, musí se v elektronickém systému registrovat a zanést tam všechna data o příjezdu, možném odjezdu i místě pobytu. Bez této registrace není nikdo do USA vpuštěn a náklady na registraci platí ten, kdo do země cestuje.

O zavedení tohoto systému bude o víkendu diskutovat německý ministr vnitra i s ministrem obrany Thomasem de Maiziére se svými americkými protějšky v rámci schůzky, kde se bude řešit boj s terorismem. Při té příležitosti němečtí ministři hodlají navštívit i počítačovou centrálu, která tento systém ve Spojených státech provozuje. K jednání dochází ale i na základě tlaku Spojených států, které již nějakou dobu nutí Evropu, aby zpřísnila kontrolu při vstupu do svého prostoru. Noviny upozornily na to, že americké kontroly jsou tak přísné, že i oba němečtí ministři kvůli drobným nesrovnalostem ve formulářích museli na letišti na vpuštění do země čekat celou hodinu.

Psáno pro Český rozhlas Plus

Komentáře

Aktuálně.cz má zájem poskytovat prostor jen pro korektní a slušně vedenou debatu. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se zároveň zavazujete dodržovat Kodex diskutujících. Pokud Váš text obsahuje hrubé urážky, vulgarismy, spamy, hanlivá komolení jmen, vzbuzuje podezření z porušení zákona, je celý napsán velkými písmeny či jinak odporuje zdejším pravidlům, vystavujete se riziku, že jej editor smaže.
Přejeme Vám zajímavou a inspirativní výměnu názorů.
Libor Stejskal, editor blogů (blogy@aktualne.cz)

Luba napsal(a):

Vůbec nejlepší bude všechny očipovat ... a ti bez čipu budou mít smolíka - jako podezřelí budou preventivně odstřeleni novou hračkou kluků v zeleném.

MQ-9 Reaper ... hmmm, reaper, to je po englicku sekáč, po česku kmotříček Smrťák.

Tomu říkám nadějné vyhlídky ...

http://www.youtube.com/watch?v=9aZ4orF1thk
05. 05. 2013 | 20:33

honolulu napsal(a):

Postav ploty Evropo !
Kontroluj vsechny, kteri prijedou.
Rozhoduj o integraci podle potreb mistnich vlad. Rozhodne ne podle diktatu z Bruselu.
05. 05. 2013 | 20:52

slovak co emigroval napsal(a):

Vietnamsti teroriste maji po prde.i uz nebudou nicit Nemecke turisty trhavinou zvanou pervitin jeste je treba postavit vysokou zed jako maji Americane na hranicich s Mexikem
05. 05. 2013 | 21:06

jednotka chytrosti - jeden antizaorálek napsal(a):

tam spějeme. do elektronické totality, která je horší, než ta bolševická. nejde jenom o ochranu před terorismem. mocní chtějí vždy ještě větší moc a ještě větší kontrolu nad životem lůzy. absolutní kontrolu. lidi se stanou položkama v databázi. pohyb bude těžší než za bolševika. všichni budou mít záznam. a to, že jsem paranoidní ještě neznamená, že po mě nejdou! lidem, kteří se ted narodili, těm nezavidím. svoboda už byla.
05. 05. 2013 | 21:12

resl napsal(a):

Lepší čipy, než válka vyprovokovaná teroristou. Západ má své hodnoty a nemíní o ně přijít jen proto, že se jinde drží totalitní režimy, udržující své občany v celoživotní bídě.
05. 05. 2013 | 21:29

berkowitz napsal(a):

Orwel se chechtá v hrobě, jeho predikce se pomalu naplňují.
Nechci se dlouhodobě rozepisovat, zkuste si na Wikipedii, či v nějakém vyhledávači zadat slovíčko "Echelon", budete přepvapeni.
05. 05. 2013 | 21:32

Občan napsal(a):

Hm, na copak asi tak mohou Němci potřebovat V EVROPĚ bezpilotní bombardér?
Mimochodem, není to ten, co s ním "kontrolovali" vzdušný prostor Afghanistánu tak náruživě, až z toho vybombardovali vesnici?

Matematika je jednoduchá - Německo dodalo Izraeli jaderné ponorky schopné nést atomové hlavice a vysloužilo si za to od amíků podrbání za ouškem v podobě bezpilotních vraždicích strojů. To máme opravdu fajnové "spojence...

Proti kontrole na hranicích Schengenu nic nemám. Zejména pokud se bude týkat amíckých po zuby ozbrojených šílenců, kteří střílejí na cokoli, co se hýbe. Ovšem ELEKTRONICKOU kontrolu si račte, pane Hvížďalo, vetknout kam se Vám na VAŠEM těle zlíbí.
05. 05. 2013 | 22:00

Jemnický napsal(a):

Občan

"Hm, na copak asi tak mohou Němci potřebovat V EVROPĚ bezpilotní bombardér?"

Asi na vyorávání brambor a dopravu pošty. Možná na přihnojování makových polí v Afganistánu. Však oni už ti šikovní Němci na něco přijdou. 17 M USD, no nekupte to, když je to tak levné.
05. 05. 2013 | 22:28

Pepa napsal(a):

Takže, Německo už může ničit porobené postsoc. státy ekonomicky, ale také vojenský.USA předaly Němcům pravomoc terorizovat středo a východoevropské národy pomoci bezpilotních letounů, aby samy měly volné ruce k porobě arabských států bohatých na černé zlato. To je nový způsob americké administrativy prosazování svých zájmu ve světě.Němci už budou dělat Američanům hlídací psy.Jako to bylo v německých koncentračních táborech.
05. 05. 2013 | 22:52

jednotka chytrosti - jeden antizaorálek napsal(a):

pepa,
já si vždycky řikám, že už mě nemuže překvapit žádný hlupak svou nekonečnou blbostí, že už jsem na vše zvyklí a jsem dostatečně imunní...jsem v podstatě optimista.
06. 05. 2013 | 00:01

kocour počtář napsal(a):

Takže nejen u nás.
Prdítko, které má s čtyřmi raketami cenu 17mio si německý daňový poplatník podle Hvížďaly pronajímá za 30mio na rok.
Když máme takovéhle vzory, nemůžeme se ničemu divit.
06. 05. 2013 | 00:29

Ládik!!! napsal(a):

Já bych si pro začátek koupil 1 domácího smrťáka, stačil by mi 2m dlouhý, s rozpětím 4m a 1 raketou. Kde se to bude prodávat - b Obi nebo v Hornbachu? Kolik to může stát, 1,5mega? Možná vy se to dalo i líznout, abych to dostal do nákladů.
06. 05. 2013 | 05:12

Skogen napsal(a):

Cena samotného drona se rovná polovině až jedné F-16, takže jako taková je to celkem racionální investice. Vcelku zoufalá je kontrola cíle, kdy poměr úspěšnosti 1 zabitý teroristický pohlavár na 50 zavražděných lidí (Pákistán - cca 20 usmrcených teroristů proti cca 1000 celkovým obětem nasazení dronů) nezakládá nijak zvlášť důvod k nadšení z nějakých moderních vojenských technologií.

Co Němci se Smrťákem? Inu testovat a prohrabat, než si postaví vlastní.

Posílení bezpečnosti prostoru EU vítám, je to logické a většinou i reciproční.
06. 05. 2013 | 07:08

gaia napsal(a):

Američané již vyvinuli miniaturní drony schopné zabít na objednávku kohokoli, tudíž se zastaralých a velkých šmejdů musí někde zbavit.

Němci jsou hloupější, než jsem čekala.
06. 05. 2013 | 07:24

Daňový poplatník napsal(a):

Další ekonomická i sociální perverznost, 17 milionů dolarů stojí smrt jednoho vybraného teroristy mimo území Evropy nebo USA, ale jeden vlastní občan na cestě vody může za desetitisícinu ceny zabít, nebo zmrzačit stovky svých spoluobčanů, kteří ještě neprohlédli.
Otázka není kdo vyhraje, ale kdy a jak k tomu dojde.
06. 05. 2013 | 08:43

buldatra napsal(a):

Cože, čip?
No jistě!

Ano, jednou to přijít muselo.
Jako takový výraz svobody pohybu, slova a vyznání, sumárně, svobody obecně, jest nám nezbytně třeba tento základní atribut demokracie podepřít něčím hmatatelným.
Čip se jeví jako elegantní řešení. Tedy pro začátek, než bude vynalezeno něco ještě lepšího.

Když čipovat, tak čipovat ( i naše kočka, kterou jsem si opatřil v útulku, disponuje čipem, čímž je klidnější a spokojenější, než ostatní neočipované, polodivoké, nečesané nemyté kočky).

A s čipováním bych začal ihned a to tak, že u politiků.
Tedy v případě, že s tím přijdou a začnou nečesanou nemytou veřejnost čipově masírovat.

Samozřejmě, čip pro politika by měl být nadstandardní.
Tedy nikoliv takové nějaké malilinkaté bezvýznamné cosi, vstříknuté injekční stříkačkou.
Nýbrž čip pořádný, podkožní minimálně dvoukilogramový z nerezu, s akumulátorem v příručním zavazadle (může být i dvoukolák, něco jako na golfu, jak se v tom vozí ty golfistické hokejky).

Politik by čip měl chirurgicky všit pod kůží na zádech.
Již z dálky by i prostý, průměrně vzdělaný občan, ba i vesničan poznal, že ten hrbatej, co jde po ulici s tím báglem, je významný politik a ten s největším hrbem a s dvoukolákem, je prezident. Hle, Kárl vyrazil s dvoukolákem k lidu blíže.

Nad hlavami očipovaných, ve výšce 50 000 stop, by ve dne v noci létal a kroužil bezpilotní prostředek Reaper, v našem vzdušném prostoru by to byl Hvížďalobot (po nezapomenutelném propagátorovi demokracie a bezpilotních prostředků), který by v případě potřeby politika odstřelil řízenou střelou. Například, kdyby politik přeběhl k opozici, či dopustil se velezrady, nebo jiného zavrženíhodného, demokraciii ohrožujícího činu.

Což by působilo na veřejnost výchovně a preventivně a o to přece politikům jde.
06. 05. 2013 | 09:54

SergioL. napsal(a):

...zpřísnit kontrolu na hranicích Schengenu...naprostej souhlas...podepisuju. Evropa se musí začít bránit tiché invazi "novodobejch tatarů" z východu. Buď si jako evropani zachováme svůj pohled na svět nebo nás převálcujou hordy nevzdělanejch ale zfanatizovanejch skupin, který se u nás uzavřou do sebe, rozmnoží a jejich pohled na svět začnou prosazovat formou teroru a strachu...asi jste totiž nikdy nezaslechli o výhružkách ukrajincema nebo jste v Amsterdamu nezažili pocit tiché hrůzy, když proti vám jde skupina vousatých chlapíků v plášti, v jejichž pohledu je divost s obtížně odhadnutelným výsledkem...Jsem multikulti založený člověk...ekonomická krize u nás ovšem rozdala nové karty, jednotlivé etnické skupiny se zapouzdřily do sebe aby přežily. Jedinou skupinou, která je ponechána napospas svému osudu je ovšem ta, do které patří průměrný čech. Tato skupina je minimálně posledních 8 let naopak naprosto záměrně rozvracována a stavěna proti sobě v míře, kterou nepamatuju. A jediným společným pojítkem či momentem má být dle našich vychytralých politiků jakési tajtrlikování okolo vlajky v duchu národovectví z 19. století. Tomu říkám opravdu "fundovaná" odpověď na svět okolo nás v 21. století.
06. 05. 2013 | 10:20

hvížďala má už 2 doma, za mf napsal(a):

spaghetti westerne
A už na vás ty bradatý v županech někdy naskákali, v tom Amstru?
Nebo ste jen po špatný fajfce prožíval ten pocit tichý hrůzy?
Třeba Merkelice kupuje to letadýlko zrovna na vás.
06. 05. 2013 | 11:38

resl napsal(a):

lepší jet s čipem kolem světa, než sedět v zadrátovaném státě a nesmět nikam. někteří to srovnávají se svobodou a přejí si vrátit se zpět na zasviněný, zadrátovaný dvorek.
06. 05. 2013 | 16:01

oh napsal(a):

resl vypustil moudro: Lepší čipy, než válka vyprovokovaná teroristou. Západ má své hodnoty a nemíní o ně přijít...
přechytralý resle, tenhle váš Západ své hodnoty postupně rozměňuje za drobné (v rámci boje proti terorismu) a za ně si kupuje iluzi bezpečí.
"Ten, kdo se ve jménu bezpečnosti vzdává svobody, nezaslouží si ani svobodu, ani bezpečnost."
"Vodu neoceníme, dokud nám nevyschne studna a to platí o všem v životě."
(Benjamin Franklin)
06. 05. 2013 | 16:12

lepší jet s čipem holým zadkem po bobo- napsal(a):

vé dráze
Německo má podle Hvížďali 1, Británie zato 300 dron, ve Walesu, rodišti paní velvyslankyně Sian. Schválně, jestli se pochlubí.

Zato ale Německo mocně udeřilo proti staronacistům, kteří v něm třicet let pod svým jménem stále na jednom místě přebývali.
Lotyše, který v Osvětíně vařil jednotce SS dostihla k jeho 93. narozeninám prokuratura a obvinila ho z napomáhání k vraždám.
Tím, že živil esesmany.
Pravděpodobně už díky jeho kuchyni žádný z esmanů není naživu, takže je nemůže inkriminovat.
Za všechno můžou Ukrajinci a Lotyši.

Yosif by si z toho měl vzít poučení.
07. 05. 2013 | 02:40

Josef napsal(a):

USA davájí Bundeswehru do rukou moderní a účinnou zbraň. Německo má svoje strategické cíle a potřebují účinnou rozvědku,ale i útočnou zbraň a USA uznávají německé zájmy.
07. 05. 2013 | 08:24

modrý edvard napsal(a):

Pořídit si jeden dron je z ekonomického a vojenského hlediska nesmysl, stejně jako si pořídit jeden tank. Ledaže by si chtěli koupit ten, co mají v Afghánistánu, namísto, aby si ho pronajímali.
Dron jakožto takový je bezpilotní letadlo. Má je kde kdo, počínaje amatérskými nadšenci. Reaper je samozřejmě v jiné třídě. Ale stejně to není nic, kvůli čemu bychom měli padat na zadek.
Přísná kontrola na hranicích - no proč ne. Ale hlavně chci vědět, co EU udělá s tisícema černochů, kteří se sem každoročně plaví.
08. 05. 2013 | 22:52

rizdiatry napsal(a):

Necessary Software for a Work from Home Business

<a href=http://yayazhou.overblog.com/%EF%BC%9C%E6%96%B0%E4%BD%9C%EF%BC%9E%E3%83%88%E3%83%AA%E3%83%BC%E3%83%90%E3%83%BC%E3%83%81-%E3%83%95%E3%83%A9%E3%83%83%E3%83%84-black-lingge-tory-burch-flat>激安 トリーバーチ</a>
<a href=http://oriflameblog.cz/forum/topic/marc-by-marc-jacobs-miss-marc-ipad-case?replies=1#post-46558>marc by marc jacobs バッグ</a>

<a href="http://studentscamp.com/blogs/post/6536" alt="マークジェイコブストート">マークジェイコブストート</a>
<a href="http://maruta.be/tiancaiya74" alt="マークバイマークジェイコブス バッグ">マークバイマークジェイコブス バッグ</a>

eshineclub
http://actsbook.com/index.php?do=/blog/2/new-season-fashion-chrome-hearts-749/
http://www.drmstone.com/best-line-credit-card-sites-provide-added-worth-tory-burch-377
http://exoticcatsocialnetwork.com/index.php?do=/blog/837/how-a-business-credit-score-card-can-assist-your-company-miumiu-wallets-581/
http://www.howlatm.com/node/1593
http://zombiz.com/index.php?do=/blog/269155/english-language-sputtering-on-line-like-an-old-ford-marc-jacobs-98/

<a href=http://www.supermiumiubagsjps.com/miumiu-2way%E3%83%90%E3%83%83%E3%82%B0-c-62.html> ミュウミュウ バッグ </a>
<a href=http://www.paulsmithclubjp.com/%E3%83%9D%E3%83%BC%E3%83%AB%E3%82%B9%E3%83%9F%E3%82%B9-%E3%83%8F%E3%83%B3%E3%83%89%E3%82%B7%E3%83%A7%E3%83%AB%E3%83%80%E3%83%BC%E3%83%90%E3%83%83%E3%82%B0-c-9.html> ポールスミス バッグ </a>
<a href=http://www.paulsmithoutlet4jp.com/%E3%83%9D%E3%83%BC%E3%83%AB%E3%82%B9%E3%83%9F%E3%82%B9-%E3%83%99%E3%83%AB%E3%83%88-c-21.html> ポールスミス ベルト </a>
<a href=http://www.paulsmithoutlet4jp.com/%E3%83%9D%E3%83%BC%E3%83%AB%E3%82%B9%E3%83%9F%E3%82%B9-%E3%82%AD%E3%83%BC%E3%83%9B%E3%83%AB%E3%83%80%E3%83%BC-c-7.html> ポールスミス キーケース </a>
<a href=http://www.2013toryburchsjpa.com/2013%E5%B9%B4%E6%96%B0%E4%BD%9C-%E3%83%88%E3%83%AA%E3%83%BC%E3%83%90%E3%83%BC%E3%83%81-c-10.html> トリーバーチ トートバッグ </a>

<a href="http://www.prettytoryburchjp.com/" title="トリーバーチ 財布 激安"> トリーバーチ 財布 激安 </a>
<a href="http://www.discountmiumiujp.com/%E3%83%9F%E3%83%A5%E3%82%A6%E3%83%9F%E3%83%A5%E3%82%A6-%E8%B2%A1%E5%B8%83-c-109.html?zenid=dacc515081ca2f7ccfc9e312453b4b99" title="miu miu 財布"> miu miu 財布 </a>
<a href="http://www.paulsmithclubjp.com/%E3%83%9D%E3%83%BC%E3%83%AB%E3%82%B9%E3%83%9F%E3%82%B9-%E4%B8%89%E3%81%A4%E6%8A%98%E8%B2%A1%E5%B8%83-c-14.html?zenid=7fb92bab68595a72edcaab18d51a0c3e" title="paul smith 財布"> paul smith 財布 </a>
<a href="http://www.newmjbags.com/%E6%96%B0%E4%BD%9C%E5%85%A5%E8%8D%B7%E3%83%9E%E3%83%BC%E3%82%AF%E3%83%90%E3%82%A4%E3%83%9E%E3%83%BC%E3%82%AF%E3%82%B8%E3%82%A7%E3%82%A4%E3%82%B3%E3%83%96%E3%82%B9-c-31.html?zenid=a2d13e826abe8e47c7acce2b307f8540" title="マークバイマークジェイコブス"> マークバイマークジェイコブス </a>
<a href="http://www.marcbjacobbigsale.com/2013%E5%B9%B4%E3%83%9E%E3%83%BC%E3%82%AF%E3%83%90%E3%82%A4%E3%83%9E%E3%83%BC%E3%82%AF%E3%82%B8%E3%82%A7%E3%82%A4%E3%82%B3%E3%83%96%E3%82%B9%E6%96%B0%E4%BD%9C%E5%85%A5%E8%8D%B7-c-60.html" title="マークバイマークジェイコブス アウトレット"> マークバイマークジェイコブス アウトレット </a>
18. 05. 2013 | 17:41

rizdiatry napsal(a):

Online Survey Jobs Information

<a href=http://maruta.be/tiancaiytiancaiya/93>マークバイマークジェイコブス バッグ</a>
<a href=http://oriflameblog.cz/forum/topic/%E3%83%88%E3%83%AA%E3%83%BC%E3%83%90%E3%83%BC%E3%83%81-%E6%96%B0%E4%BD%9C-tory-burch-sandal-stb0819-%E3%83%88%E3%83%AA%E3%83%BC%E3%83%90%E3%83%BC%E3%83%81-%E3%82%B5%E3%83%B3%E3%83%80%E3%83%AB?replies=1#post-46596>トリーバーチ サンダル</a>

<a href="http://www.toma.jp/blog/sylviemarold/?entry_id=979437" alt="オークリー偏光サングラス">オークリー偏光サングラス</a>
<a href="http://nga.phpfoxcustomization.com/blog/view/id_135962/title_Marc-By-Marc-Jacobs-Great-Balls-of-Fire/" alt="マークバイマークジェイコブスバッグ 激安">マークバイマークジェイコブスバッグ 激安</a>

eshineclub
http://phpfox.webtower.org/index.php?do=/blog/22392/new-released-chrome-hearts-844/
http://www.ralmil.com/blog/1239/function-of-home-loan-home-loan-broker-bags-289/
http://every4one.com/blog/81902/fourth-era-c-class-soon-to-strike-showrooms-miumiu-wallets-381/
http://www.bet.ind.in/index.php?do=/blog/1664/the-basics-of-a-credit-score-card-software-marc-jacobs-722/
http://www.surferonline.pl/index.php?do=/blog/36938/new-released-chrome-hearts-650/

<a href=http://www.newpaulsmithjpa.com/%E3%83%9D%E3%83%BC%E3%83%AB%E3%82%B9%E3%83%9F%E3%82%B9-%E3%83%8D%E3%82%AF%E3%82%BF%E3%82%A4-c-20.html> ポールスミス ネクタイ </a>
<a href=http://www.mjbagsjp.com/> marc jacobs </a>
<a href=http://www.discountmiumiujp.com/%E3%83%9F%E3%83%A5%E3%82%A6%E3%83%9F%E3%83%A5%E3%82%A6-2way%E3%83%90%E3%83%83%E3%82%B0-c-111.html> ミュウミュウ バッグ </a>
<a href=http://www.oakleyshopjpa.com/> オークリー レンズ </a>
<a href=http://www.freshmarcjacobsbags.com/%E3%83%9E%E3%83%BC%E3%82%AF%E3%83%90%E3%82%A4%E3%83%9E%E3%83%BC%E3%82%AF-classic-q-c-39.html> マークバイマークジェイコブス バッグ </a>

<a href="http://www.prettytoryburchjp.com/%E3%83%88%E3%83%AA%E3%83%BC%E3%83%90%E3%83%BC%E3%83%81-%E3%83%95%E3%83%A9%E3%83%83%E3%83%84-c-105.html" title="トリーバーチ 靴"> トリーバーチ 靴 </a>
<a href="http://www.freshmarcjacobsbags.com/%E3%83%9E%E3%83%BC%E3%82%AF%E3%83%90%E3%82%A4%E3%83%9E%E3%83%BC%E3%82%AF-%E3%83%90%E3%83%83%E3%82%B0-c-37.html" title="marc jacobs "> marc jacobs </a>
<a href="http://www.newmjbags.com/" title="マークバイマークジェイコブス アウトレット"> マークバイマークジェイコブス アウトレット </a>
<a href="http://www.toryburchbigsalejpa.com/%E3%83%88%E3%83%AA%E3%83%BC%E3%83%90%E3%83%BC%E3%83%81-%E3%83%88%E3%83%BC%E3%83%88-c-1.html" title="トリーバーチ ナイロントートバッグ"> トリーバーチ ナイロントートバッグ </a>
<a href="http://www.discountmiumiujp.com/%E3%83%9F%E3%83%A5%E3%82%A6%E3%83%9F%E3%83%A5%E3%82%A6-%E3%82%AD%E3%83%BC%E3%83%91%E3%83%83%E3%82%B1%E3%83%BC%E3%82%B8-c-113.html" title="miumiu キーケース"> miumiu キーケース </a>
19. 05. 2013 | 02:58

rizdiatry napsal(a):

Online Marketing Prospects and Competition

http://filipinooverseas.com/blog/view/199305/tory-burch-alice-nylon-messenger-
http://www.libanonchat.org/index.php?do=/blog/347120/oakley-radar%E3%80%8C%E3%82%AA%E3%83%BC%E3%82%AF%E3%83%AA%E3%83%BC%E3%83%AC%E3%83%BC%E3%83%80%E3%83%BC%E3%83%AC%E3%83%83%E3%83%89%E3%80%81%E3%83%9B%E3%83%AF%E3%82%A4%E3%83%88%E3%83%95%E3%83%AC%E3%83%BC%E3%83%A0%E3%81%A8%E3%83%AC%E3%83%83%E3%83%89%E3%82%B5%E3%82%A4%E3%83%B3%E3%82%B5/
http://sylviemarold.i.sohu.com/blog/view/264558041.htm
http://blog.goo.ne.jp/mikimik8i23/e/9b7462cdefe35952ef3dfb2029b4e083
http://mysdsuprofile13.soverse.com/node/6899
http://yaplog.jp/mikimiki23/archive/300
http://momosky123.soup.io/post/314299328/TORYBURCH-2013-Robinson-Logo-Tote
http://tiancaiya9074.blog.petitmallblog.jp/blog-entry-4.html
http://www.facebohot.com/index.php?p=blogs/viewstory/187468
http://prestjur.com.br/node/110901
http://www.friendznow.com/index.php?do=/blog/177060/2013%E5%B9%B4%E6%96%B0%E4%BD%9C%E3%83%88%E3%83%AA%E3%83%BC%E3%83%90%E3%83%BC%E3%83%81-tory-burch-robinson-gusset-bag/
http://i.sohu.com/p/=v2=dNlARXahzmlhGabhNG90bWFpbC5jb20=/blog/view/264533200.htm
http://ukrainegay.org/index.php?p=blogs/viewstory/1615969
http://mandylala74.seesaa.net/article/362519632.html?1369037864
http://stream1.info/content/offshore-financial-institution-account-tips-issues-marc-jacobs-307

chenwen
21. 05. 2013 | 23:14

rizdiatry napsal(a):

Paying for the services of a moving company is somewhat expensive. But, unless you can count on a friend聮s truck, you will have to pay for moving out. Besides there are many additional costs associated with moving out. To cover for all these expenses, if you do not have the cash, you can resort to personal loan financing which will provide funding with very reasonable terms.Moving Out can cost as much as $5000 depending on how many pieces of furniture you need to transport and also if there is any piece of delicate furniture like a piano or so which would add additional costs. A personal loan can provide the funds to pay for a moving company聮s services and any other expenses that may rise. Why Personal Loans?Because personal loans are the cheapest source of funds for this kind of situations. Credit card financing can bee too expensive as the interest rate charged can double the rate charged for personal loans. Besides there are many moving companies that only work with cash and those who accept credit cards are probably the most expensive ones. Personal loans provide higher amounts repayable in lower monthly payments that are fixed or vary only a little if the interest rate is adjustable. Since the cost of moving out can be rather high, sometimes the credit card limit will not allow you to afford the moving company聮s fees. Personal loans are easy to get too. Without harsh credit requirements you can easily get approved for an unsecured personal loan for low amounts up to $3000. Higher amounts may require further credit investigation and income prerequisites. Nevertheless, a regular income can always afford the monthly payments since they can be reduced easily by extending the repayment program. Where To Obtain Them? There are many lenders out there offering personal loans to customers. Some moving companies will offer you to finance their fees for a small rate. Beware though, as sometimes they hide additional fees or costs. It is always better to seek finance with specialized lenders. There are banks, traditional and non-traditional lending institutions that will happily offer you loan quotes so you can compare what their loan products. An excellent alternative is to shop for a loan online. There are many online lenders available and also certain sites offering access to many lenders from a single portal so you can compare loan terms without having to move from the comfort of your home. The application process is just like with regular lenders only faster and hassle-free. If you have bad credit, you need not to worry. There are many lenders nowadays offering personal loans for people with bad credit, no credit or even bankruptcies on their credit histories. Though usually credit score is important when it comes to loan approval, for these lenders the income requirement is essential since they want to make sure that you will be able to afford the monthly payments. Bad credit applicants need to expect higher interest rates and lower loan amounts. If the monthly payments are too high for you to afford them, you can always require longer repayment programs so the loan installments are reduced. This will imply however, that you will spend more money in terms of interests over the whole life of the loan.

http://blog.livedoor.jp/magenbecerril/archives/28233865.html
http://momosky2.ti-da.net/e4800697.html
http://maruta.be/mandylala74/176
http://www.mmanews.com/blog/zxcvb0507/35786
http://momosky2.soup.io/post/314226724/2013-Marc-By-Marc-Jacobs-Werdie-Camera
http://hollar.se/index.php?do=/blog/158829/%E3%83%9E%E3%83%BC%E3%82%AF%E3%83%90%E3%82%A4%E3%83%9E%E3%83%BC%E3%82%AF%E6%BF%80%E5%AE%89marc-by-marc-jacobs-classic-q-large-zip-around-wa/
http://yayala9074.meblog.biz/article/16631853.html
http://hi.baidu.com/lcjcqtmqozdjoqr/item/298f4b1e2e6b78be88a956b5
http://ww.vbc6.com/index.php?p=blogs/viewstory/135294
http://www.shemaleturk.net/blog.php?user=zxcvb0507&blogentry_id=9798

http://tiancaiya74.blog.wox.cc/entry84.html
http://www.1poundfish.com/member/blog_post_view.php?postId=28183
http://blog.sina.com.cn/u/3193515742
http://www.sixzones.com/blog/33985/%E9%AB%98%E4%BA%BA%E6%B0%97%E3%81%AE%E3%83%9F%E3%83%A5%E3%82%A6%E3%83%9F%E3%83%A5%E3%82%A6-%E3%83%90%E3%83%83%E3%82%B0-%EF%BC%92%EF%BD%97%EF%BD%81%EF%BD%99%E3%82%B7%E3%83%A7%E3%83%AB%E3%83%80%E3%83%BC%E3%83%90%E3%83%83%E3%82%B0/
http://taozai9074.008.burogu.jp/000207767.html

chenwen
24. 05. 2013 | 04:13

rizdiatry napsal(a):

Money Traps - How To Avoid Them

http://blog.goo.ne.jp/mikimik8i23/e/559dcf8b44a3e1035004a55132e57fff
http://blog.oricon.co.jp/momosky2/archive/5/0
http://www.rottentomatoes.com/user/1014089/blogs/?id=742910
http://ww.vbc6.com/index.php?p=blogs/viewstory/135117
http://yayazhou.overblog.com/%E5%A4%A7%E4%BA%BA%E6%B0%97%E5%AE%9A%E7%95%AA%E5%95%86%E5%93%81%E3%83%88%E3%83%AA%E3%83%BC%E3%83%90%E3%83%BC%E3%83%81-%E8%B2%A1%E5%B8%83-toruyburch-wallet-%E3%83%A9%E3%82%A6%E3%83%B3%E3%83%89%E3%83%88%E3%83%AA%E3%83%BC%E3%83%90%E3%83%BC%E3%83%81-%E8%B2%A1%E5%B8%83

http://blogcity.jp/page.asp?idx=10030584&post_idx_sel=346929
http://www.bloglog.com/blog/mandylala74/192496/-2013-miumiu-
http://www.grupivia.com/index.php?do=/blog/9230/%E3%83%88%E3%83%AA%E3%83%BC%E3%83%90%E3%83%BC%E3%83%81-large-cosmetic-case-%E3%82%AD%E3%83%A3%E3%83%B3%E3%83%90%E3%82%B9-%E3%82%B3%E3%82%B9%E3%83%A1%E3%83%86%E3%82%A3%E3%83%83%E3%82%AF%E3%82%B1%E3%83%BC%E3%82%B9/
http://tiancaiya9074.blog.petitmallblog.jp/
http://www.libanonchat.org/index.php?do=/blog/348561/2013%E5%B9%B4paulsmith%E6%96%B0%E4%BD%9C%E3%83%90%E3%83%83%E3%82%B0-%E5%94%AF%E7%BE%8E%E3%82%AD%E3%83%A3%E3%83%B3%E3%83%90%E3%82%B9-%E3%83%8F%E3%83%B3%E3%83%89%E3%83%90%E3%83%83%E3%82%B0%E6%97%85%E8%A1%8C%E9%9E%84/
http://www.buongiornoveneto.com/index.php?do=/blog/8737/tory-burch-%E3%83%90%E3%83%83%E3%82%B0-ella-canvas-tote-%E3%82%AD%E3%83%A3%E3%83%B3%E3%83%90%E3%82%B9%E3%83%88%E3%83%BC%E3%83%88-%E3%83%90%E3%83%83%E3%82%B0/
http://blog.livedoor.jp/taozai9074/archives/27361011.html
http://tiancaiya.overblog.com/%E3%83%9E%E3%83%BC%E3%82%AF%E3%83%90%E3%82%A4%E3%83%9E%E3%83%BC%E3%82%AF%E3%82%B8%E3%82%A7%E3%82%A4%E3%82%B3%E3%83%96%E3%82%B9-new-standard-supply-small-messenger
http://magenbecerril23.meblog.biz/article/16731304.html
http://taysungmientay.tk/index.php?p=blogs/viewstory/3197

chenwen
24. 05. 2013 | 14:38

gulaendr napsal(a):

I hear many people discuss how selfishness leads to greed, or that being greedy is part of being selfish. I simply have to say that "greed" and "selfishness" are not the same things. These are "value words" and are based on ideas and information drilled into our heads when we were younger as something known as "basic morals."As you grow and change, you find that these value words don't seem to fit any longer and, instead of providing a basis from which we can learn, they begin to hinder progress. If you learned that being selfish meant not doing for others and that selfishness was bad, then all your life you will be taken advantage of and used by those that have come to realize that it is okay to be selfish with oneself.However, this basic idea of selfishness preempts the definition of love. What this means is that, if we're selfish of ourselves, we can never love. This too is untrue! If we are selfish with ourselves, we seek that which is right and true for ourselves. In this search, we can find that person that is right for us and we love them because they provide the feelings that we seek for satisfaction.Greed is a feeling for materialistic "things". Selfishness is a feeling for oneself.In today's society, we have many incorrect ideas pounded into our heads by "parental voices" condemning and patronizing us into submission. When we begin to love ourselves and live for ourselves, we associate that feeling with the negative connotation of selfishness. Redefine the meanings of your value words. Don't just accept a value word as an absolute because it came from someone else who you feel "has it all together". While they might have it all together in an area of their life that you see, they might be in turmoil in some other area of their life. Learn to redefine and trust your own values based on your own ability to reason.

http://www.mediakynect.com/member/blog_post_view.php?postId=106655
http://busymister.wall.fm/blogs/post/3394
http://tiancaiya9074.97blogs.com/art-marc-by-marc-jacobs-m-standard-supply-tote-124881254012488.html
http://join.wp-developers.net/index.php?do=/blog/51613/oakley-pitbull%E3%83%96%E3%83%A9%E3%83%83%E3%82%AF%E3%83%95%E3%83%AC%E3%83%BC%E3%83%A0%E3%81%A8%E3%83%96%E3%83%A9%E3%83%83%E3%82%AF%E3%83%AC%E3%83%B3%E3%82%BA%E3%82%B5%E3%83%B3%E3%82%B0%E3%83%A9%E3%82%B9/
http://www.kiwibox.com/SylvieMarold/blog/entry/107207769/-/?pPage=0

<a href=http://www.freshmarcjacobspurse.com/%E3%83%9E%E3%83%BC%E3%82%AF%E3%83%90%E3%82%A4%E3%83%9E%E3%83%BC%E3%82%AF-%E8%B2%A1%E5%B8%83-c-45.html> マークジェイコブス 財布 </a>
<a href=http://www.torylargesales.com/%E3%83%88%E3%83%AA%E3%83%BC%E3%83%90%E3%83%BC%E3%83%81-%E3%83%90%E3%83%83%E3%82%B0-c-21.html> トリーバーチ バッグ </a>
<a href=http://www.jpoakleyshops.com/oakley-juliet-c-59.html> オークリー ジュリエット </a>

<a href="http://www.discountmjbags.com/%E3%83%9E%E3%83%BC%E3%82%AF%E3%83%90%E3%82%A4%E3%83%9E%E3%83%BC%E3%82%AF-%E3%83%88%E3%83%BC%E3%83%88-c-20.html" title="marc by marc jacobs トート"> marc by marc jacobs トート </a>
<a href="http://www.newmarcjacobsjapan.com/" title="マークバイマークジェイコブス トートバッグ"> マークバイマークジェイコブス トートバッグ </a>
<a href="http://www.torybagsjp.com/" title="トリーバーチ バッグ"> トリーバーチ バッグ </a>
11. 06. 2013 | 16:26

Carpenterqeq napsal(a):

New MacBook Air Notebooks Use Flash Memory - News - ustworthy Reviews

At a special event Back to the Mac this night at its California headquarters, Apple main executive Steve Work unveiled an updated Macbook Air but the large shock is that there are two of them.

The new Macbook Air is now available in thirteen.3in and 11.6in Batterie pour SONY VGP-BPS8Batterie pour SONY VGP-BPS8batterie pour ACER AS07B31Batterie pour ACER avelMate 4220="http:static.ustedreviews.com9401a9977bc314249-macbookair2.jpg" alt="9401a9977bc314249-macbookair2.jpg"
The eleven.6in model will arrive in either 64GB or 128GB storage flavours, for 849 and 999 and the thirteen.3in design in either 128GB and 256GB choices for one,099 and 1,148.09 respectively.

The notebooks are made of a Unibody building which should make it very durable. Both models are driven by an Intel Main 2 Duo processor, operating at one.86GHz for the bigger model and one.4GHz for the smaller. Both activity NVIDIA GeFore 320m graphics and a multi-touch ackpad. A webcam is included, now dubbed as a Facetime camera, and this is now interoperable with Facetime on the Apple iphone four.

Both models are accessible instantly from the Apple shop.

http://myface.com/index.php?do=/blog/33064/jharkhand-rs-polls-cbi-queries-mlas-home-u-477-f3jr/
http://moviefanz.com/index.php?do=/blog/809/stolen-credit-card-used-in-torontoh1-s-560-eee-pc-1005ha-eu1x-bk/
http://www.sociomundo.com/blog/21773/replacing-your-dell-3110-toner-cartridges-for-the-lowest-price/
http://www.rgnonline.com/connect/blogs/post/7526
http://eprintedbooks.com/oxwall/blogs/post/139
http://blog.gurun.jp/tong1127/
http://www.blogster.com/lili1236/batera-asus-g75vw-pn1
http://upabc.blog.mongenie.com/index.php?idblogp=1909876

GBguestbook
22. 06. 2013 | 23:07

Huntertrb napsal(a):

Google Announces Honeycomb 3.1 - News - usted Reviews

p class="MsoNormal"At the opening working day of Googles [url=http:www.batteriesportable.frproducts8-Cellules-Batterie-pour-HP-535808%2d001-HSTNN%2dOB89-HSTNN%2dXB89-ProBook-4510s--ProBook-4515s-ProBook-4710s.html]Batterie pour HP ProBook 4710s[url] developer convention
yesterday, the company inoduced it would be bringing the Android smartphone
and tablet OSes back again together with Ice Cream Sandwich, but till that
arrives in Q4, it has inoduced an update to the tablet edition of Android.

p class="MsoNormal"Android Honeycomb three.one will deliver fairly a lot of new features
to pill gadgets such as much more tablet particular indigenous apps for movies, publications
and web browser. The update will permit for a much more customizable appear for your
homescreen with resizeable widgets using drag bars supplied by the system. Users
can expand widgets each horizontally andor vertically to consist of much more content,
where supported by each widget. The update will also increase the quantity of USB
gadgets that can be attached to tablets including keyboards and mice as well as
PlayStation three and Xbox conollers with no special driver required in most
cases. Honeycomb three.one also brings an expandable Recent Apps checklist to allow for
easier multitasking.

p class="MsoNormal"img alt="Honeycomb 3.1" src="http:static.ustedreviews.com4db67b|ee86_android-31-05-10-2011.jpg" id="news-10045-24879"

p class="MsoNormal"The updated set of standard applications will consider benefit of the
larger tablet display. The browser is easier and faster with the [url=http:www.batteriesportable.frproducts9-Cellules-Batterie-pour-SONY-VGP%2dBPS8.html]Batterie pour SONY VGP-BPS8[url] Quick Conols
UI getting been redesigned. The Gallery app enables for quick ansfer of pictures from
your digital camera via USB using Picture ansfer Protocol. The new Films application will
let you lease thousands of movies from the Android marketplace in what is an
extension of the YouTube film rentals we noted on yesterday. Again this
will be accessible only in the US for the second. The update is already rolling
out the Motorola Xoom users in the US on the Verizon community but no other
details of the update routine have been announced.

p class="MsoNormal"With the announcement of the update, Google also announced that
all five,000 or so builders at Google IO would [url=http:www.batteriesportable.frproducts12-Cellules-Batterie-pour-HP-HSTNN%2dCB72-485041%2d001-G50-G71-Pavilion-dv4-dv5-dv6.html]Batterie pour HP HSTNN-CB72[url] be obtaining a limited edition of
the revamped Galaxy Tab ten.1 with a vanilla back again, embossed with Android logos.
The Honeycomb three.one update will be coming to those tablets in the coming weeks
and were sure that everybody will be jealous of those at the conference obtaining
1 of these emendous-im (8.6mm) tablets.

p [url=http:www.batteriesportable.frproducts6-Cellules-Batterie-pour-Dell-Latitude-D531-Latitude-D820-Latitude-D830.html]Batterie pour Dell Latitude D531[url] class="MsoNormal"Supply:&nbsp
Android Developers
http://book.fashionmaroc.com/event/27
http://punjabippl.com/index.php?do=/blog/5605/suitors-backing-away-from-dell-bids-after-figures-display-big-computer-mark/
http://www.funexia.com/blogs/post/427
http://warungchat.com/hd/blogs/post/23
http://bonzipal.com/index.php?do=/blog/1018362/navigation-searchi-039-m-a-reader-sitting-down-w-d-800-a52jc/
http://tnzforums.com/blog/main/3109792/
http://www.petitmallblog.jp/mypage/modifyentry
http://bh-clan.nl/forum/topic/95

GBguestbook
23. 06. 2013 | 11:04

Hunteryjm napsal(a):

Roku to include Verizon&#039s Redbox Immediate seaming channel this summer - Pocket-lint

Verizon's Redbox Instant seaming application landed on Google Television this week and now Roku has inoduced plans to&nbspoffer the services as well.&nbsp
"We&rsquore usually working to deliver Roku clients the best range and high quality in seaming enjoyment," inoduced Roku in a blog publish on Thursday. "Redbox Instant by Verizon will get there on the Roku system this summer time!"&nbsp
The Redbox Instant by Verizon channel will be accessible on Roku 3, Roku two, Roku LT designs 2400 and 2450, Roku Hd design 2500, and the Roku Seaming [url=http:www.batteriesportable.frproducts6-Cellules-Batterie-pour-SONY-VGP%2dBPS13A-VGP%2dBPL13.html]Batterie pour SONY VGP-BPS13A VGP-BPL13[url] Stick.&nbspRedbox Instant subscribers will also have access to movies on Roku and the latest releases on-demand.
song class="c1"Read:&nbspGoogle Television now offers Verizon's Redbox Instant seaming application
Redbox, a&nbspsubsidiary of&nbspCoinstar, provides&nbspDVDs,&nbspBlu-ray discs and&nbspvideo video games&nbspvia&nbspautomated retail&nbspkiosks, and it features a video [url=http:www.batteriesportable.frproducts6-Cellules-Batterie-pour-ACER-AS10D31-AS10D3E-AS10D51-AS10D56-AS10D61-AS10D71-AS10D81-AS10G3E.html]Batterie pour ACER AS10D56[url] clip-seaming services as a joint effort between Redbox and&nbspVerizon.&nbsp
Redbox Instant by Verizon provides clients with an $8 a month limitless seaming sategy that includes 4 disc rentals from kiosks. All Redbox kiosk titles are available for buy or rent under Redbox Instant.
Today's announcement is an additional noteworthy ansfer for Redbox Immediate, as it is attempting to expand its attain&nbspand go against Netflix and other comparable [url=http:www.batteriesportable.frproducts12-Cellules-Batterie-pour-HP-Pavilion-dv2000-Presario-V6600-HSTNN%2dIB32.html]Batterie pour HP Pavilion dv2000[url] services.&nbspRedbox Immediate is not accessible for first-generation Roku devices, but the service will still discover a much broader consumer base at its new house.&nbsp
Roku - a&nbspdigital media receiver that allow clients to access video clip or audio solutions via televisions -&nbspnotably provides [url=http:www.batteriesportable.frproducts6-Cellules-Batterie-pour-Dell-Inspiron-1440--Inspiron-1750.html]Batterie pour Dell Inspiron 1440[url] Netflix, Hulu Plus, Amazon Immediate Video clip and HBO Go, amongst other seaming services.&nbsp
http://www.jesuschatonline.com/event/73
http://upabc.eklablog.com/doelstelling-van-elk-bedrijf-a90385622
http://www.sinfrontera.net/blogs/post/59939
http://www.festivalchannel.com/my_profile/blog-view/blog_27663.htm
http://www.fedponamengineers.com/blogs/post/265
http://batiha.com/blogs/post/285
http://alumni.lemjiantek.mil.id/blogs/post/107
http://gameplaylounge.net/blogs/post/219

GBguestbook
23. 06. 2013 | 23:46

Přidat komentář

Tento článek byl uzavřen. Už není možné k němu přidávat komentáře ani hlasovat

Blogeři abecedně

A Almer Tomáš · Atapana Mnislav Zelený B Babka Michael · Balabán Miloš · Bartoš Ivan · Bartošová Ela · Bečková Kateřina · Bělobrádek Pavel · Benda Jan · Beránek Jan · Berwid-Buquoy Jan · Bielinová Petra · Bína Jiří · Bízková Rut · Blaha Stanislav · Bobek Miroslav · Boudal Jiří · Brenna Yngvar · Bureš Radim C Cerman Ivo Č Černoušek Štěpán · Černý Jan · Čipera Erik · Čtenářův blog D David Jiří · Dienstbier Jiří · Dolejš Jiří · Drobek Aleš · Dudák Vladislav · Duka Dominik · Duong Nguyen Thi Thuy · Dvořáková Vladimíra F Fábri Aurel · Fafejtová Klára · Farský Jan · Fendrych Martin · Feri Dominik · Fiala Petr · Fischer Pavel G Gálik Stanislav · Gazdík Petr · Glanc Tomáš · Groman Martin H Hamáček Jan · Hampl Václav · Hamplová Jana · Hasenkopf Pavel · Hastík František · Havel Petr · Heller Šimon · Herman Daniel · Hilšer Marek · Hlaváček Petr · Hlubučková Andrea · Hnízdil Jan · Hokovský Radko · Holomek Karel · Honzák Radkin · Horký Petr · Hořejš Nikola · Hořejší Václav · Hrbková Lenka · Hrstka Filip · Hřib Zdeněk · Hubinger Václav · Hudeček Tomáš · Hülle Tomáš · Hvížďala Karel CH Chlupáček Ondřej · Chromý Heřman · Chýla Jiří J Janda Jakub · Janeček Karel · Janeček Vít · Janečková Tereza · Janyška Petr · Jarolímek Martin · Jašurek Miroslav · Jourová Věra · Just Jiří · Just Vladimír K Kania Ondřej · Karfík Filip · Kislingerová Eva · Klan Petr · Klepárník  Vít · Klíma Vít · Klimeš David · Kohoutová Růžena · Kolínská Petra · Kopecký Pavel · Kopeček Lubomír · Kostlán František · Kotišová Miluš · Koudelka Zdeněk · Kozák Kryštof · Krafl Martin · Králíková Eva · Krása Václav · Kraus Ivan · Kroppová Alexandra · Kroupová Johana · Křeček Stanislav · Kubr Milan · Kučera Josef · Kučera Vladimír · Kuchař Jakub · Kuchař Jaroslav · Kukal Petr · Kuras Benjamin · Kutílek Petr · Kužílek Oldřich · Kyselý Ondřej L Laně Tomáš · Líbal Vladimír · Linhart Zbyněk · Lipavský Jan · Lipold Jan · Lomová Olga M Máca Roman · Mahdalová Eva · Marvanová Hana · Mašát Martin · Metelka Ladislav · Michálek Libor · Miller Robert · Minařík Petr · Müller Zdeněk · Münich Daniel N Nacher Patrik · Nachtigallová Mariana Novotná · Navrátil Marek · Němec Václav · Niedermayer Luděk · Novotný Martin O Očko Petr · Oláh Michal · Ondráčková Radka · Outlý Jan P Pačes Václav · Palik Michal · Paroubek Jiří · Paroubková Petra · Passerin Johana · Payne Jan · Payne Petr Pazdera · Pehe Jiří · Pelda Zdeněk · Penc Stanislav · Petrák Milán · Pikora Vladimír · Pilip Ivan · Pixová Michaela · Pohled zblízka · Potměšilová Hana · Pražskej blog · Prouza Tomáš · Přibyl Stanislav R Rabas Přemysl · Rajmon David · Rath David · Ráž Roman · Redakce Aktuálně.cz  · Richterová Olga · Ripka Štěpán · Robejšek Petr · Rychlík Jan Ř Říha Miloš · Řízek Tomáš S Sedlák Martin · Seitlová Jitka · Schwarzenberg Karel · Skořepa Michal · Skuhrovec Jiří · Sládek Jan · Sláma Bohumil · Slavíček Jan · Slimáková Margit · Sobotka Daniel · Sokačová Linda · Soukup Ondřej · Sportbar · Staněk Antonín · Stanoev Martin · Stehlík Michal · Stehlíková Džamila · Stránský Martin Jan · Svárovský Martin · Svoboda Cyril · Svoboda Jiří · Svoboda Pavel · Syrovátka Jonáš Š Šefrnová Tereza · Šimáček Martin · Šimková Karolína · Škop Michal · Šlechtová Karla · Šmíd Milan · Šoltés Michal · Špok Dalibor · Šteffl Ondřej · Štěch Milan · Štern Ivan · Štern Jan · Štrobl Daniel T Telička Pavel · Tolasz Radim · Tománek Jan · Tomčiak Boris · Tomský Alexander · Trantina Pavel · Turek Jan · Tvrdoň Jan U Uhl Petr · Urban Jan V Vaculík Jan · Vácha Marek · Valdrová Jana · Věchet Martin Geronimo · Vendlová Veronika · Veselý Martin · Vhrsti · Vích Tomáš · Vileta Petr · Vlach Robert · Vodrážka Mirek · Vojta Vít · Vojtěch Adam · Výborný Marek W Wagenknecht Lukáš · Wichterle Kamil · Witassek Libor Z Zahumenský David · Zaorálek Lubomír · Závodský Ondřej · Zelený Milan · Zeman Václav · Zlatuška Jiří · Znoj Milan Ž Žák Miroslav · Žák Václav · Žantovský Michael Ostatní Dlouhodobě neaktivní blogy