Když nejde šetřit, zkusme viagru

20. 08. 2009 | 08:09
Přečteno 8007 krát
Milí politici,
uvědomuji si, že mám výhodu, nemusím vyhrát volby. Mohu být realističtější. Ekonomiku ládujete cukrovím na dluh. Baštíme to. Dostáváme ale zácpu. Podle ministra financí bude letos i příští rok deficit veřejných financí přes 200 miliard korun. Padl návrh zvýšit daně. Říkáte tedy, občane, účet za tu žranici, kdy se nedělaly reformy, zaplatíš ty. To je stejné, jako když z tláskání přejdete na hladovku. Je lepší obezita, anebo anorexie? Je doopravdy nemožné v rozpočtu šetřit a přejít na zdravou výživu? Vždyť před stejným problémem je nyní většina firem a domácností. Každý ministr by na vládu měl za svůj resort donést dvě varianty úspor: První se škrty tři procenta z přidělených výdajů. Druhá pak s pětiprocentní úsporou. Vybere se ta, která lépe padne k propadu daňových příjmů. Pokud přiznáváte, že jste impotentní k úsporám, a zvýšíte daně, pak doporučuji předepsat si viagru.

Komentáře

Aktuálně.cz má zájem poskytovat prostor jen pro korektní a slušně vedenou debatu. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se zároveň zavazujete dodržovat Kodex diskutujících. Pokud Váš text obsahuje hrubé urážky, vulgarismy, spamy, hanlivá komolení jmen, vzbuzuje podezření z porušení zákona, je celý napsán velkými písmeny či jinak odporuje zdejším pravidlům, vystavujete se riziku, že jej editor smaže.
Přejeme Vám zajímavou a inspirativní výměnu názorů.
Libor Stejskal, editor blogů (blogy@aktualne.cz)

JC napsal(a):

Jsem zvedav, bude první který vám omlátí o hlavu, abyste se uskrovnili vy bankéři.
Ale jinak souhlas.
20. 08. 2009 | 08:27

pgjed napsal(a):

Pane Michle, jako přízemní manažerský čičmunda z průmyslu bych si dovolil podotknout, že váš národohospodářský rozmach má velmi chabé parametry. Jistě si spočítáte, v jakém poměru je 3 - 5% rozpočtových úspor k deficitu 230 mld, který nám na příští rok dle ministra Janoty hrozí.
Dovolil bych si rovněž podotknout, že spořit začínáme teprve v okamžiku, kdy naše výdaje budou o sebenepatrnější částku nižší, než naše příjmy. Pokud výdaje příjmy převyšují, a je jedno, zda málo nebo moc, tak málo, nebo moc prožíráme budoucnost. Byl bych šťasten, kdyby ve státní exekutivě a v bankách začali konečně pracovat lidé, kteří chápou tato elementární a věčně platná základní ekonomická pravidla a hlavně se jimi řídí!
20. 08. 2009 | 08:58

Jedla napsal(a):

"Žranice, kdy se nedělaly reformy" je blbost. Právě tzv. reformy udělaly tu lochnu. Reformy na objednávku lobistů, kteří umějí velmi dobře počítat návratnost svých investic do ovlivňování politiky. Ostatně - Rajfka nemá žádné své zájmy? Nezaložila by třeba ráda penzijní fond na ze zákona povinný odvod z mého platu?
Pro samé "reformy" se nikdo nezabývá běžnou státní správou, účelností a výkonností a podle toho to vypadá.
Jediné zákony, které zde platí, jsou Murphyho.
Jestliže cílem je nevymahatelné právo, lhostejná policie a nefunkční vojsko, hojící si své mindráky na obyvatelích vlastní země, nedostupné vzdělávání, nefunkční acylpyrinové zdravotnictví, neexistující záchranný systém, rozpadlá infrastruktura, kutura jen ve formě graffiti výtvorů sprejerů a úřednictvo zabývající se jen samo sebou - pak klidně škrtejte plošně, ne pět, třeba i padesát procent.
20. 08. 2009 | 09:13

xyz.xx napsal(a):

Pochopme uz konecne jednu vec. Bez zavratnych dluhu bychom nemeli v minulych letech rust ! Je to prosta matematika.

100 mld. vladni sekery
140 mld. hypoteky
-----------------------
240 mld. uverovych penez za rok v ekonomice

HDP - 3500 mld.

240 mld se ma k 3500 mld jako 6,8 % !!! Jaky ze byl rust ekonomiky v roce 2007 ?

Bez dluhu bychom nemeli zadny zazracny rust kterym se politici chlubili minula leta.

Je tedy ponekud zvlastni vycitat politikum zadluzovani v letech tucnych, protoze bez toho zadluzovani by to zadna tucna leta nebyla !

Jak proste mily Watsone.
20. 08. 2009 | 09:16

veit napsal(a):

Pane Michle, začátek skvělý, ale zůstalo jen u titulku. Mylně jsem se domníval, že Viagru chcete na zvýšení potence. Jak hluboce jsem se mýlil. Copak nikdo v této zemi nemá opravdu žádnou vizi, jak zvýšit výkonnost, a třeba i s Viagrou či jiným dopingem. Škrtat umí každý osel, najmě pak ti pravicoví. Co vzdělanost, invence, nápady - nanotechnologie, Tamary, genetické výdobytky. Napadlo to někoho (kromě mne???)
20. 08. 2009 | 09:59

xyz.xx napsal(a):

Pane veit, myslim ze to lidi znale veci nemohlo napadnout, prave proto ze jsou znali veci.

Problem je ze to co jste popsal samo o sobe nic neprinasi, pokud to nikdo nema zajem zaplatit. Tamar muzete vyrobit milion, kdyz je nikdo nekoupi jenom ztracite. Geneticke vydobytky, leda bychom upravili lidksy genom, aby lide mene jedli a vice delali ;)

Jinak zabavny prispevek.
20. 08. 2009 | 10:57

Antonín Hrbek napsal(a):

Vážený pane Michle,
poněkud se mýlíte s těmi reformami. Reformy Topolánkovy vlády tvrdě zapůsobily. Zatím nás připravily na příjmech z daní o cca 100 mld.
20. 08. 2009 | 11:13

Gerd napsal(a):

Pane Michle,
dnešní propad rozpočtu je způsoben výpadkem příjmů za r. 2008 (teď právě přitékají do rozpočtu peníze vytvořené v r. 2008). Díky snížení příjmové stránky rozpočtu reformou ODS a Kalouska a díky tomu, že nedošlo ve stjené míře k ořezání výdajů, navíc podpořeno vylhaným předpokladem růstu ekonomiky, je Váš návrh omezení výdajů o 3 - 5 % jak hodit hladovému lvovi bob.
Buďte trochu odvážnější, razantní úspory ve státní správě jsou potřeba. Ale k nim žádný politik nenajde odvahu, tak zemi raději zadluží. A udělá to ve stejné míře ODS i ČSSD, moc možností na výběr nemají.
Jediný rozdíl je v tom, že za ČSSD byl alespoň nějaký hospodářský růst, za ODS a Kalouska propad HDP. Při dvojnásobném schodku.
Myslím si, že ODS je zhoubou této země a zasloužila by zakázat stejně jako KSČM. Jenže to se nikdy nestane
20. 08. 2009 | 11:29

Marcus Agrippa napsal(a):

Naprosto správně. Námí zvolení správci veřejných financí se chovají jako hráči v Las Vegas a vůbec je netrápí že permanentně prohrávají. A do tohohle kasína mají občané pumpovat další a další finance? Co takhle naopak ten penězovod utnout úplně a hoši předveďte se?! Jak jinak zastavit akce Řebíček, akce příprava OH, akce švýcarská konta a další a další akce z obou táborů ODS/ČSSD?!
20. 08. 2009 | 11:34

Marcus Agrippa napsal(a):

Pro Gerd:
víc než souhlas.
20. 08. 2009 | 11:35

xyz.xx napsal(a):

Gerde, muzete mi prosim vysvetlit ten mechanismus, jakym se penize vydelane loni dostavaji do letosniho rozpoctu ? Mel jsem za to ze dane se plati zalohove, tedy dopredu a nikoli zpetne ??

Diky.
20. 08. 2009 | 13:54

rick napsal(a):

pokud by se volil král štěků blogu aktualně.cz, pak jistě vyhraje pan Michl. Jeho potřeba se medialně zvýrazňovat je neutuchající. Bohužel jeho článečky jsou pouze kratičkými často bezobsažnými výkřiky velmi slaboučké úrovně.
20. 08. 2009 | 14:26

schlimbach napsal(a):

veit
mě napadlo toto http://ekonomickareforma.sw...

prosím, aby ten, kdo nemá dost času a chuť myslet jinak a myslí si, že současné zákony ekonomiky jsou nám seslány Bohem, ať to ani neotvírá. Také ať to neotvírá ten, který si myslí, že důležitější je on než celá společnost.
20. 08. 2009 | 14:46

Dtt napsal(a):

Proc o usporach a diete mluvi vzdy ti, co zerou a mlaskaji?
20. 08. 2009 | 16:08

Aldo napsal(a):

@Dtt Ja jsem svuj ucet u Raiffeisenbank kvuli Michlovi zrusil.
20. 08. 2009 | 16:10

jogín napsal(a):

Na správnou dietu by se nejdřív muselo zavést sekání hlav za korupci a sekání rukou za proplýtvané peníze. Známe přece reči o vysokých platech a odpovědnosti a maléry se řeší nejvýš zlatým padákem.
20. 08. 2009 | 18:04

Gerd napsal(a):

xyz.xx,

jde o v březnu podaná daňová přiznání a následně doplatky nebo vrácení přeplatků daní. Zálohy jsou většinou nastaveny o trošinku níže, aby nebylo nutné moc vracet (a FÚ žádný rychlík v placení není) . Současná ekonomická situace plně dopadne na státní rozpočet až příští rok. Já vím, je to poněkud složité a ne úplně jendoduše vysvětlitelné, ale vzal jsem v úvahu jen ty hlavní vazby a vlviy na vývoj.

Marcus Agrippa,

ano, tohle kasino je roztáčeno všemi parlamentními stranami. Ostatně i KSČM se podílí na porcování medvěda.
20. 08. 2009 | 18:38

xyz.xx napsal(a):

Ale danova priznani jsou jen kus papiru. Penize musi byt uz davno odevzdane. Nebo v brezny naklusou vsichni podnikatele s temi miliardami a vysypou je na hromadu ( ucet ) ?? To se mi nezda realne. Je treba odlisovat konecne vyuctovani a uvedomit si rozdil mezi tim jak plynou penize a kdy se vyuctuji.

Takze penize z lonska byli i loni utracene.

odkud by se jinak braly informace o tom ze v cervnu bylo vybrano na danich o xx miliard mene oproti lonsku, kdyby do statni kasy penize nesly plynule ale az napresrok ?

Ono to zase tak slozite neni, kdyz se nad tim zamyslite.
20. 08. 2009 | 20:48

DDD napsal(a):

Co takhle kouknout třeba na http://www.mfcr.cz/cps/rde/...
a pak tu teprve vykřikovat o stovkách mld propadu díky reformám...
Obecný problém internetových diskuzí v ČR, všichni žvani o něčem, o čem skoro nic neví...
20. 08. 2009 | 21:21

jogín napsal(a):

Moc tam zajímavého není, kromě: Podle údajů Českého statistického úřadu patří Česká republika již dlouhodobě
mezi země s nadprůměrným podílem podnikatelů na celkové zaměstnanosti.
Podíl inkasa daně z příjmů fyzických osob ze samostatné výdělečné činnosti na celkové
hodnotě inkasa DPFO však tomuto stavu neodpovídá. Příjmy veřejných rozpočtů
za položku DPFO tak již mnoho let „naplňují“ zaměstnanci, kteří nemají srovnatelné
podmínky zdanění jako podnikatelé, t.j. např. možnost uplatňování daňových výdajů
ke zdanitelným příjmům, možnost vykázat daňovou ztrátu nebo možnost odečtu ztráty
od základu daně v pěti následujících zdaňovacích obdobích.
20. 08. 2009 | 21:38

jara napsal(a):

Nějaká skupina špičkových nezávislých ekonomů by měla provést komplexní celkový audit hospodaření státu tedy republiky ČR od doby vzniku ČR. To bysme se asi divili. Růst české ekonomiky na dluh a pod. Mám pocit, že by ženská od plotny vedla hospodářství ČR lépe než plejáda "ekonomů" ministrů financí. Už se těším na podzimní porcování "medvěda". Myslím, že platí základní axiom pro zdravé
finance státu: "Politiky nepouštět na peníze"!
21. 08. 2009 | 05:37

jara napsal(a):

Pro: DDD
No a co? Vývoj salda st.rozpočtu na odkazu ukazuje jak šokani hospodařili. Odhad budoucího rozpočtu o krizi nic netuší. No a čísla už nevypovídají o efektivitě vynakládaných peněz státem u jednolivých položek. Platí: Stát je a bude vždy nejhorším hospodářem.
21. 08. 2009 | 07:06

Petr napsal(a):

Budou volby. Ale není v České republice jediný, čestný a vzdělaný politik, který by český stát dostal znovu na výsluní, nebo alespoň z bahna. Takže koho volit?
21. 08. 2009 | 08:05

Jirka napsal(a):

to jogin
mira rizika zivnostnika je nesrovnatelna s rizikem zamestnence. Ztrata je ztrata, tedy penize jenz nejsou kryty prijmem. Slusi se dodat aby Vas prispevek byl kompletni.
21. 08. 2009 | 08:36

jogín napsal(a):

Jirka: Je to citace z ministerstva financí, ne můj text.
21. 08. 2009 | 12:49

honza napsal(a):

Pane Michle, zkuste jít příkladem a navrhněte vedení Raiffeisenbank snížení bankovních poplatků ? :)
Ale zdá se, že uatímco tady na aktualne.cz máte plno moralistických názorů, v zaměstnání si raději hledíte pouze modelových portfólií :)
Jinak, někde jsem četl citát, že banky jsou instituce, které půjčují deštník, když je hezky a berou si ho zpět když prší. Myslím že ho napsal Mark Twain.
21. 08. 2009 | 17:26

Miroslav Foltýn napsal(a):

Aleši, pracuji v Raiffce, posíláte mi svůj Radar a můžu opravdu říct, jste úžasný, Váš pohled na věc vtipným žánrem - KLOBOOUK DOLU !,,,rád Vás budu číst i v TV vídat, pokud v RB nebudu. Jsem rád, že jsem Vás poznal osobně !§
21. 08. 2009 | 19:07

Muk napsal(a):

Pro koho chcete dělat úspory. Pro tyhle?

https://www.youtube.com/watc...

Nepřevádíte si již své peníze do arabských bank?

Není náhodou řešení v posledním pokusu o zvrácení přírůstku populace?
22. 08. 2009 | 10:00

Jarýn napsal(a):

Je to děsný, léčit ekonomii chemií, jasná reklama na modrou tabletku. Obrat impotence k úsporám, z toho by měl Komenský i Radim Uzel legraci!
Což takhle doporučit přestárlým bezzubým politikům kojnou, aby konečně přepsali ústavu, ti mladí k tomu nemají odvahu a ani to nechtějí.
P.S.:ráno místo panáka prášků obujte kecky a hajdy do práce! Ty články cucáte z kávový sedliny, chudák Krtek, moc asi nezbohatne.
22. 08. 2009 | 16:28

pavel napsal(a):

ano tím, že díky různým ubrečeným podnikatelům a teď hlavně díky těm co maj největší příjmy tak díky nim byly neustále snižovány daně a tím pádem ty peníze někde chybí, teď v době krize se budou ty peníze někde honit, ale ne tam kde se snižovali daně, ale zákonitě to zaplatí ti nejobyčejnější lidé, ve stylu bohatí budou bohatší /ti to nepocítí/ a chudí budou jěště více chudší /ti to tvrdě zaplatí a na to doplatí/.....
22. 08. 2009 | 22:34

Oldis napsal(a):

na co reformy? to by sme museli nejdriv zreformovat politiku, do te doby bude jakakoliv dalsi reforma jen dojnou kravou pro politiky a na ne navazany mafiany, a kdo to zaplati? ti kterym pravicaci rikaji socky, ale proc jim rikaji socky? asi proto ze si nechaj od pravicaku vsechno libit.
23. 08. 2009 | 01:57

Míra Budějce napsal(a):

Nepřišel s podobných paušálním řešením prezident na veřejnost zhruba před 14-ti dny? :)
23. 08. 2009 | 08:28

ehm napsal(a):

Muk, naletěls obyčejný demagogii, (ten link). Jsou tam smísena reálná demografická data s vymyšlenými daty vycucanými z palce u levé nohy, okořeněno strachem z cizího, a zakončeno apelem ve stylu "udělejme s tím něco", každý si domysli co, ale my jsme to neřekli, my nejsme žádní xenofobové.

Již tu v diskusích bylo upozorněno například na to, že pouhým podělením počtu dětí (chlapci i dívky nula až čtrnáct let) počtem žen v reprodukčním věku, (ženy patnáct až čtyřicet devět let) se sice dostaneme k demografické veličině plodnosti (fertility), nikoliv však k číslu reprezentujícímu počet dětí, které průměrně ženy v populaci porodí a vychovají za (celý) svůj život (průměrný počet dětí v rodině). Aby totiž šlo o stejné číslo, musely by patnáctileté dívenky hned porodit dvojčata a v dalčím průběhu života už nic. Celá konstrukce videa z linku je založena na představě, že když je fertilita (z demografické definice, ta čísla jsou správně převzata, ale nesprávně aplikována) rovna jedné, pak se početnost populace s každou generací zmenšuje na polovinu. Ale tak tomu není, pokud ženy ve své většině rodí přibližně v polovině onoho "reprodukčního věku" co demografové taxativně definují, pak vychází fertilita kolem čísla jedna i když ženy v průměru porodí dvě děti za život a populace je mezigeneračně početně poměrně stabilní.
Mimochodem, stejnou manipulaci běžně slyšíme jako argument proti průběžnému financování penzí.
V tom videu je ovšem podobných chytáků víc. Nešiř to, nechceš-li lhát.
23. 08. 2009 | 09:48

Karel napsal(a):

Vážený pane MICHLE,
ono je velmi jednoduché hovořit o přejídání cukrovím, když sedíte na 200 možná 300 tisícovém hnízdečku a kážete druhým o vodě, kteří se třesou jak uživí své rodiny. Jste naprosto stejný jako pan Janota, který jako "odborník" na rozpočet "nepostřehl" tendence ekonomického vývoje přesto, že ministerstvo financí určitě disponuje analytickým (minimálně odborem) a vytvořil rozpočet roku 2009 s předpokladem růstu ekonomiky 3,4%. A nyní chce, aby díru v rozpočtu zaplatili "všichni" včetně těch kterým spolu s panem Kalouskem "přidal" na daních z 12% na "nepřímých" 23%!!! to je zlodějna po Kalouskovsky, který nyní včele se šišlou blekotá něco o "tradicích, prosperitě a odpovědnosti". Voliči - pracující by měli nalepit volební lístek těchto lhářů nalepit na kandelábry ne-li na věřejné záchodky!!!!
23. 08. 2009 | 11:54

sandy napsal(a):

Stát nevydělává jako dříve,má menší výběr na odvodech,takže by
logicky měl začit šetřit.Aspon tak se chová zodpovědný hospodář.
Myslím,že ze strany státu nakonec zůstane jen u kosmetických úprav výdajů.
Osobně bych například navrhl snížení platů státních zaměstnaců a zrušení jejich 13.platů.Snížení výdajů na armádu.Snížení příspěvků politickým stranám.Zrušení příspěvků církvím,jelikož se jedná o zájmová združení a nevidím jediný důvod,proč by na toto měl přispívat stát.
Je mi jasné,že taková opatření lidé zastupující stát neudělají.
23. 08. 2009 | 18:33

Petr Běhounek napsal(a):

NEJVĚTŠÍ TUNEL posledcích let zůstává bez povšimnutí!
Milan Urban (ČSSD). jako ministr průmyslu a obchodu prosadil spojení VČE a SME pod ČEZ. Namísto zachování konkurenčního prostředí ve vertikále výrobce, distributor, došlo k monopolizaci. Milan Urban prosadil prodej dolů na severu Čech ČEZu s tím, že půjde o snižování nákladů na výrobu elektřiny. Cena však vzrostla. Přiznám se, že jsem nesledoval jak pan mistr obhajoval myšlenku, že další monopolizace snížení cenu. Když to shrneme: panu Urbanovi se podařilo zmonopolizovat energetický průmysl! Od těžby surovin po prodej koncovému zákazníkovi. Jeden z největších stamiliardových (!) tunelů!
Když slyším pana Paroubka, Sobotku a Urbana, jak zbrojí proti ČEZu, vysokým cenám, jsem smutný z většiny občanů, že ten podvod a lež jim neprohlédnou. Když slyším pana Paroubka, Sobotku a Urbana, jak zbrojí proti nepřiměřeným platům ředitelů státních podniků ptám se: Proč byly tyto platy za jejich vlád schvalovány? Co dělali pro jejich snížení? Když slyším pana Paroubka, Sobotku a Urbana o dopadech krize na důchodce, díky cenám energií aj., myslím, že je čas sbalit kufry, protože tento národ nemá naději na změnu. Zase dostanou cca 30% jako odměnu za svou práci pro „dobro“ občanů… Stejnou vinu má i ODS (KSČM je vina vždy, vzhledem ke své zločinecké podstatě).
Kdo zajistil ČEZu emisní povolenky za 70 mld.? Poslanci ODS a ČSSD, k nimž se přidalo i několik komunistů a lidovců. Proti hlasovali především Zelení a ostře kritizoval i bývalý ministr financí Miroslav Kalousek. Návrh sněmovně předložili bývalí ministři průmyslu a obchodu Milan Urban (ČSSD) a Martin Říman (ODS), k nimž se přidal ještě bývalý člen dozorčí rady ČEZu a jeho akcionář Oldřich Vojíř (ODS) a později i bývalý ministr životního prostředí Libor Ambrozek (KDU-ČSL).
To co si občané nechávají od politiků líbit, je alarmující a předzvěst jen toho nejhoršího. Kdy již dostaneme sebevědomí k defenestraci? Copak jsme tak ubohá a zbídačená masa po vzoru Orwellova 1984?
24. 08. 2009 | 00:26

Král napsal(a):

Bída.Již se nedivím, že bankovní sektor padá, když to vedou podobná individua jako pan pisatel. Co takhle snížit milionové platy kapitánům, když výsledky jsou v červených číslech.Všem odshora až dolů. Je lepší zvýšit spotřební daň na potraviny, služby,ošacení.Tím vyždímáme širší základnu a ještě si přidáme, jak jsme chytří.
25. 08. 2009 | 18:31

Martin napsal(a):

Pane Michl jste na tenkém ledě opatrně. Vláda věnovala 70 miliard vysoce ziskovému podniku !!! Chtít platit vyšší daně po poplatnících je vrchloné sprostoty, hulvátsví a odsouzeníhodným precedensem mafiánského kapitalismu !!!
25. 08. 2009 | 23:30

trn napsal(a):

Píše tady nějaký polointeligent,že reformy jsou příčinou krize-ne reformy,ale nenažranost českého občánka,kterému je protivná jakákoli reforma,která by mu vzala kousek jeho klídku a smrádku.S reformami je třeba pokračovat.A s daleko razantnějšími,než jsou ty dosavadní polosocialistické.
26. 08. 2009 | 18:14

trn napsal(a):

K emisním povolenkám pro ČEZ bych chtěl říct jen tolik,že pokud tomu někdo nerozumí,ať o tom ani nepíše a blbě nežvaní.ČEZ nedostal žádný dárek,ale úlevu vázanou na velice přísná kriteria.T.j. na investice do rozvoje energetiky apod.Pokud se to zdá někomu jako "dárek" podniku,který je pořád ještě napůl (bohužel) státní,tak je normálně mimo a je to zase jen projev pitomé závisti.
26. 08. 2009 | 18:17

Martin napsal(a):

To trn:
každý občan- nejen český, ty hulváte-chce mít klid pro svůj vlastní život ve kterém se chce realizovat. Pouze komunisti a jim podobní !!! na sebe berou úlohu sociálního inženýra, který ordinuje občanům reformy jež je zotročují !!!
KAŽDÝ PODNIK V KAPITALISMU MÁ POVINNOST SI NA SVÉ INVESTICE VYDĚLAT !!! ČEZ NESMÍ BÝT ŽÁDNÁ VYJÍMKA !!! JE TO VRCHOL KOMUNISTICKÉHO MYŠLENÍ !!!
27. 08. 2009 | 10:34

andy ed hardy napsal(a):

赢家,耐克空军一号“空气马克斯”包需要从耐克最丰富的航空运行的最大鞋一些过去的线索。成功的宗族产生了许多多年来热地材的感觉是这里的所有,但加强。三种型号,包括空军1溢价后AM90红外模型,妇女空军1高级特色的AM95和空军1最高法院引用模仿AM95霓虹灯。但在没有发布日期,但包字...含有四分之一,灵感来自空中马克斯97摹银彩之源。
http://www.uggboots-zone.com/ UGG雪地靴
28. 08. 2009 | 10:12

air yeezy shoes napsal(a):

44. Nike Shox
http://www.shoes-base.com/p...
45. Nike Shox R2
http://www.shoes-base.com/p...
46. Nike Shox R3
http://www.shoes-base.com/p...
47. Nike Shox R4
http://www.shoes-base.com/p...
48. Nike Shox R5
http://www.shoes-base.com/p...
49. Nike Shox NZ
http://www.shoes-base.com/p...
50. Nike Shox OZ
http://www.shoes-base.com/p...
51. Nike Shox TZ
http://www.shoes-base.com/p...
52. Nike Shox TL1
http://www.shoes-base.com/p...
53. Nike Shox TL3
http://www.shoes-base.com/p...
54. Nike Shox R3 Women
http://www.shoes-base.com/p...
55. Nike Shox R4 Women
http://www.shoes-base.com/p...
56. Nike Shox R5 Women
http://www.shoes-base.com/p...
57. Nike Shox NZ Women
http://www.shoes-base.com/p...
58. Nike Shox TL1 Women
http://www.shoes-base.com/p...
59. Nike Shox TL3 Women
http://www.shoes-base.com/p...
29. 08. 2009 | 21:47

javaa napsal(a):

Chtělo by zjednotit daně na 25 procent zvýšit spotřební dan u pohonných hmot na 5kč za litr cigaret a alkoholu
proč ted snižujete eletriku a plyn je nutné hodně jí zatížit ekologickou daní aby se vybralo více DPH
lečbu u lékaře hradit i léky sto procentně
pojištovny nechat platit pouze těšší případy a daně znemovitostí ,které nejsou na trvalé bydlení zdražit aspon o deset krát více
zavest daně na auta
zdanil bych citelně veškeré pojistky vylacené pojištovnama a dal bych DPH při placení pojistného myslim komerčního
a zrušil bych důchody kdy ještě lidé kteří pobírají důchod a ještě chodi do zamestnání
všechny důchody bych do určité doby snížil na životní minimum
31. 08. 2009 | 02:54

Realista napsal(a):

"Říkáte tedy, občane, účet za tu žranici, kdy se nedělaly reformy, zaplatíš ty."

A pokud si to představujete tím šetřením v rezortech, tak to lidé nezaplatí? Učitelé dostanou míň peněz, sestry dostanou míň peněz... Není lépe fakt velmi rozumně zvýšit ty daně?
31. 08. 2009 | 21:37

TUTORIAL TIPS AND TRICKS napsal(a):

Danke f information
01. 09. 2009 | 06:26

Louis Vuitton napsal(a):

Accumulated 152 years of travel essence, this summer has launched a series of travel goods and accessories: including Monogram Eole suitcase with the wheel and attached design which is divided into two sizes of Epi Bourget bags; more apple red and dark purple Vernis leather Pegase board suitcases. The new travel series is designed to allow layers of maximize space, the bags ingenuity function makes the intake mission more orderly, protective buffer device for hanging the handle is very heartening; the most important thing is - the LV luggage of Size 50 cm are in compliance with IATA specifications of international check standards. :oops:
22. 10. 2009 | 09:37

Přidat komentář

Tento článek byl uzavřen. Už není možné k němu přidávat komentáře ani hlasovat

Blogeři abecedně

A Aktuálně.cz Blog · Atapana Mnislav Zelený B Baar Vladimír · Babka Michael · Balabán Miloš · Bartoníček Radek · Bartošová Ela · Bavlšíková Adéla · Bečková Kateřina · Bednář Vojtěch · Bělobrádek Pavel · Beránek Jan · Berkovcová Jana · Bernard Josef · Berwid-Buquoy Jan · Bielinová Petra · Bína Jiří · Bízková Rut · Blaha Stanislav · Blažek Kamil · Bobek Miroslav · Boehmová Tereza · Brenna Yngvar · Bureš Radim · Bůžek Lukáš · Byčkov Semjon C Cerman Ivo · Cizinsky Ludvik Č Černoušek Štěpán · Česko Chytré · Čipera Erik · Čtenářův blog D David Jiří · Davis Magdalena · Dienstbier Jiří · Dlabajová Martina · Dolejš Jiří · Dostál Ondřej · Dudák Vladislav · Duka Dominik · Duong Nguyen Thi Thuy · Dvořák Jan · Dvořák Petr · Dvořáková Vladimíra E Elfmark František F Fafejtová Klára · Fajt Jiří · Fendrych Martin · Fiala Petr · Fibigerová Markéta · Fischer Pavel G Gálik Stanislav · Gargulák Karel · Geislerová Ester · Girsa Václav · Glanc Tomáš · Goláň Tomáš · Gregorová Markéta · Groman Martin H Hájek Jan · Hála Martin · Halík Tomáš · Hamáček Jan · Hampl Václav · Hamplová Jana · Hapala Jiří · Hasenkopf Pavel · Hastík František · Havel Petr · Heller Šimon · Herman Daniel · Heroldová Martina · Hilšer Marek · Hladík Petr · Hlaváček Petr · Hlubučková Andrea · Hnízdil Jan · Hokovský Radko · Holásková Kamila · Holmerová Iva · Honzák Radkin · Horáková Adéla · Horký Petr · Hořejš Nikola · Hořejší Václav · Hrabálek Alexandr · Hradilková Jana · Hrstka Filip · Hřib Zdeněk · Hubálková Pavla · Hubinger Václav · Hülle Tomáš · Hušek Radek · Hvížďala Karel CH Charanzová Dita · Chlup Radek · Chromý Heřman · Chýla Jiří · Chytil Ondřej J Janda Jakub · Janeček Karel · Janeček Vít · Janečková Tereza · Janyška Petr · Jelínková Michaela Mlíčková · Jourová Věra · Just Jiří · Just Vladimír K Kaláb Tomáš · Kania Ondřej · Karfík Filip · Karlický Josef · Klan Petr · Klepárník  Vít · Klíma Pavel · Klíma Vít · Klimeš David · Klusoň Jan · Kňapová Kateřina · Kocián Antonín · Kohoutová Růžena · Kolaja Marcel · Kolářová Marie · Kolínská Petra · Kolovratník Martin · Konrádová Kateřina · Kopeček Lubomír · Kostlán František · Kotišová Miluš · Koudelka Zdeněk · Koutská Petra Schwarz · Kozák Kryštof · Krafl Martin · Krása Václav · Kraus Ivan · Kroupová Johana · Křeček Stanislav · Kubr Milan · Kučera Josef · Kučera Vladimír · Kučerová Karolína · Kuchař Jakub · Kuchař Jaroslav · Kukal Petr · Kupka Martin · Kuras Benjamin · Kutílek Petr · Kužílek Oldřich · Kyselý Ondřej L Laně Tomáš · Linhart Zbyněk · Lipavský Jan · Lipold Jan · Lomová Olga M Máca Roman · Mahdalová Eva · Máchalová Jana · Maláčová Jana · Málková Ivana · Marvanová Hana · Mašát Martin · Měska Jiří · Metelka Ladislav · Michálek Libor · Miller Robert · Minář Mikuláš · Minařík Petr · Mittner Jiří · Moore Markéta · Mrkvička Jan · Müller Zdeněk · Mundier Milan · Münich Daniel N Nacher Patrik · Nachtigallová Mariana Novotná · Návrat Petr · Navrátil Marek · Němec Václav · Nerudová Danuše · Nerušil Josef · Niedermayer Luděk · Nosková Věra · Nouzová Pavlína · Nováčková Jana · Novák Aleš · Novotný Martin · Novotný Vít · Nožička Josef O Obluk Karel · Ocelák Radek · Oláh Michal · Ouhel Tomáš · Oujezdská Marie · Outlý Jan P Pačes Václav · Palik Michal · Paroubek Jiří · Pavel Petr · Pavelka Zdenko · Payne Jan · Payne Petr Pazdera · Pehe Jiří · Peka Karel · Peksa Mikuláš · Pelda Zdeněk · Petrák Milán · Petříček Tomáš · Petříčková Iva · Pfeffer Vladimír · Pfeiler Tomáš · Pícha Vladimír · Pilip Ivan · Pitek Daniel · Pixová Michaela · Plaček Jan · Podzimek Jan · Pohled zblízka · Polách Kamil · Polčák Stanislav · Potměšilová Hana · Pražskej blog · Prouza Tomáš R Rabas Přemysl · Rajmon David · Rakušan Vít · Ráž Roman · Redakce Aktuálně.cz  · Reiner Martin · Richterová Olga · Robejšek Petr · Rydzyk Pavel · Rychlík Jan Ř Řebíková Barbora · Řeháčková Karolína Avivi · Říha Miloš · Řízek Tomáš S Sedlák Martin · Seitlová Jitka · Schneider Ondřej · Schwarzenberg Karel · Sirový Michal · Skalíková Lucie · Skuhrovec Jiří · Sládek Jan · Sláma Bohumil · Slavíček Jan · Slejška Zdeněk · Slimáková Margit · Smoljak David · Smutný Pavel · Sobíšek Pavel · Sokačová Linda · Soukal Josef · Soukup Ondřej · Sportbar · Staněk Antonín · Stanoev Martin · Stehlík Michal · Stehlíková Džamila · Stránský Martin Jan · Strmiska Jan · Stulík David · Svárovský Martin · Svoboda Cyril · Svoboda Jiří · Svoboda Pavel · Sýkora Filip · Syrovátka Jonáš Š Šebek Tomáš · Šefrnová Tereza · Šimáček Martin · Šimková Karolína · Šindelář Pavel · Šípová Adéla · Šlechtová Karla · Šmíd Milan · Šoltés Michal · Špalková Veronika Krátká · Špinka Filip · Špok Dalibor · Šteffl Ondřej · Štěpán Martin · Štěpánek Pavel · Štern Ivan · Štern Jan · Štětka Václav · Štrobl Daniel T T. Tereza · Táborský Adam · Tejkalová N. Alice · Telička Pavel · Titěrová Kristýna · Tolasz Radim · Tománek Jan · Tomčiak Boris · Tomek Prokop · Tomský Alexander · Trantina Pavel · Tůma Petr · Turek Jan U Uhl Petr · Urban Jan V Vacková Pavla · Václav Petr · Vaculík Jan · Vácha Marek · Valdrová Jana · Vančurová Martina · Vavruška Dalibor · Věchet Martin Geronimo · Vendlová Veronika · Vhrsti · Vích Tomáš · Vlach Robert · Vodrážka Mirek · Vojtěch Adam · Vojtková Michaela Trtíková · Vostrá Denisa · Výborný Marek · Vyskočil František W Walek Czeslaw · Wichterle Kamil · Wirthová Jitka · Witassek Libor Z Zádrapa Lukáš · Zajíček Zdeněk · Zaorálek Lubomír · Závodský Ondřej · Zelený Milan · Zeman Václav · Zima Tomáš · Zlatuška Jiří · Zouzalík Marek Ž Žák Miroslav · Žák Václav · Žantovský Michael · Žantovský Petr Ostatní Dlouhodobě neaktivní blogy