Pište novým poslancům ČSSD, ať podrží Sobotku

28. 10. 2013 | 19:55
Přečteno 15617 krát
EMAILY NA VŠECHNY ZVOLENÉ POSLANCE UVNITŘ.

Zítra dopoledne zasedá poprvé poslanecký klub ČSSD. Během včerejšího večera a dnešního dne došlo od členů strany a voličům "pučistům" obrovské množství odmítavých reakcí. Někteří už se Sobotkovi omluvili, protože si uvědomili, že se Zemanem, Haškem, Škromachem a Tejcem se dali do dost blbého žoldu. Zítra se může klub postavit za Sobotku a odmítnout Tejce jako šéfa klubu. Proto prosím, pište nově zvoleným poslancům ČSSD, ať vezmou rozum do hrsti, podpoří Sobotku a zastaví tuto nechutnou lůzovskou pátou hradní kolonu. Je velká šance, že se to podaří. Jo a - SDÍLEJTE!


fadamek@p12.mepnet.cz, koskubaj@psp.cz, jiri.koskuba@bulovka.cz, sstupcuk@praha6.cz, info@jandak.eu, jan.mladek@email.cz, hejtman@kraj-jihocesky.cz, petruj@psp.cz, petru@valtice.cz, roman.sklenak@seznam.cz, toufar@blansko.cz, josef.novotny@kr-karlovarsky.cz, marketawernerova@seznam.cz, Birke@seznam.cz, jan.birke@mestonachod.cz, bohnischr@psp.cz, pavelploc@seznam.cz, kluckav@psp.cz, nytrova@seznam.cz, rykalaa@psp.cz, velebnyl@psp.cz, dana.vahalova@seznam.cz, zaoralek@psp.cz, sincll@psp.cz, holikp@psp.cz, vanar@psp.cz, zemanekj@psp.cz, zemanek@sternberk.cz, chvojkaj@psp.cz, jan.chvojka@pardubickykraj.cz, info@pavelhavir.cz, milan.chovanec@plzensky-kraj.cz, jakubciki@psp.cz, votavav@psp.cz, satrovaj@volny.cz, dolejsr@psp.cz, jan@hamacek.cz, humls@psp.cz, humlst@studio7.cz, milos.petera@milospetera.cz, zemekv@psp.cz, foldynaj@psp.cz, foldyna.j@centrum.cz, zuzana.kailova@mag-ul.cz, krakoraj@psp.cz, antoninp@psp.cz, antonin.p@kr-vysocina.cz, behounek.j@kr-vysocina.cz, karel.cerny@iol.cz, petr.korenek@mestovsetin.cz, sedaa@psp.cz, strnadlovam@psp.cz

A ještě postřeh od kolegy Svati Bartíka:

"Prošel jsem si stanovy ČSSD a zjistil jsem, že předsednictvo je orgán s menším mandátem než ústřední výkonný výbor. Ten už dříve postavil do čela vyjednávacího týmu a nominoval na premiéra Sobotku. Takže zase jen ústřední výkonný výbor (a samozřejmě sjezd) může Sobotku z těchto pozic odvolat. Ze strany 20 členů předsednictva, kteří včera svrhávali Sobotku, nejde tedy fakticky o nic jiného, než o puč, protože na odvolání šéfa vyjednávacího týmu nemají žádný mandát, stejně jako ho nemá Haškův tým na povolební jednání s prezidentem bez Sobotky či dokonce na vyjednávání s dalšími reprezentanty politických stran.

Nejhorší na tom celém je, že to očividně řídí čestný předseda Strana přátel organizovaného zločinu - SPOZ a mstitel Miloš Zeman a používá záminku (špatný volební výsledek), kterou s Haškem a Tejcem pomohl aktivně přivodit.

Komentáře

Aktuálně.cz má zájem poskytovat prostor jen pro korektní a slušně vedenou debatu. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se zároveň zavazujete dodržovat Kodex diskutujících. Pokud Váš text obsahuje hrubé urážky, vulgarismy, spamy, hanlivá komolení jmen, vzbuzuje podezření z porušení zákona, je celý napsán velkými písmeny či jinak odporuje zdejším pravidlům, vystavujete se riziku, že jej editor smaže.
Přejeme Vám zajímavou a inspirativní výměnu názorů.
Libor Stejskal, editor blogů (blogy@aktualne.cz)

blanka napsal(a):

Zeman se již v minulých volbách zasloužil o oslabení sociální demokracie. A nyní se situace opět opakuje, ale už společně s pučistickým křídlem Haška se mu daří rozklad ČSSD. Dva dny po volbách se místo jednotného postupu k sestavení vlády všichni jako hyeny rvou o ohlodanou kost. No fuj!
28. 10. 2013 | 20:11

aga napsal(a):

Ještě Urban a Heller. Blahopřeju Sobotkovi k jeho zastáncům, člověk hned ví, na čem je.
28. 10. 2013 | 20:12

Rumcajs napsal(a):

Sobotka je smetak, ktery taky velice rad okopava kotniky kazdemu, kdo se pokusi zavest nepopularni opatreni. Je to tipicky populisticky cukrousek, ktery svou politickou a prijmovou karieru stavi na oblbovani lidi. Proto mi ho neni naprosto lito. Jsme pouze svedky toho, jak se mafiani perou o kost.
Ale dle hesla,Nepritel meho nepritele je muj pritel, mu davam prednost pred bezprecedentnim zjevem sklepni politiky reprezentovanou Zemanem.
28. 10. 2013 | 20:17

Přidat komentář napsal(a):

https://www.youtube.com/watch?v=HjDdCsIcEgs
Dobrou noc s punčem.
28. 10. 2013 | 20:19

Ben Messner napsal(a):

Není Vám lhostejné, co se děje v ČSSD, i když nepatří mezi Vaše oblíbené strany? Vyjádřitě podporu férovosti, demokracii a řekněte ne řízení politiky z hradu, výsměchu voličům a především zrádcům Haškovi, Tejcovi apod. Sám nejsem volič ČSSD a nejsem levicově smýšlející, ale to, jakým způsobem se spolustraníci zachovali k předsedovi ČSSD mě opravdu nenechává chladným. Loutka Miloše Zemana Hašek alibisticky atakuje Sobotku, přičemž byl sám místopředsedou strany. Navíc díky jeho dlouhodobému nerespektování předsedy strany oslabil ČSSD již před volbami. Prezident Zeman navíc rá využije tuto loutko toužící po moci a funckích k řízení země a odstavení svého nepřítele Sobotky. ŘEKNĚTE SVOJE NE!
https://www.facebook.com/groups/433215146790849/
28. 10. 2013 | 20:25

Bakalův nezvaný host napsal(a):

Až veřejnost zjistí, jaké má Sobotka podporovatele, tak pokud by zůstal v čele strany, tak se ČSSD bude dostávat do parlamentu velmi obtížně.

A ten mail poslancům by měl asi začínat

„Socany zásadně nevolím, ale požaduji, aby byl Sobotka předsedou strany a už netrvám na tom, aby Sobotka někdy pracoval.“
28. 10. 2013 | 20:29

veverka napsal(a):

Nj Hollan,Kalousek,Mirunka Němcová,Pehe....Kárlův volební fanklub podporuje svou kukačku v ČSSD Sobotku.

Netrpělivě čekám na další Kárlovy fanynky,stéle ještě chybí úderník Urban nebo Heller a další TOP hvězdy.

Tfuj tajbl.

Zlatej Hašek.
28. 10. 2013 | 20:30

Richard napsal(a):

nebudu psát maily, ale..
tímto žádám všechny poslance ČSSD, aby se pokud možno nebáli a vyjádřili B. Sobotkovi podporu. Na můj vkus je sice trochu rozumářský a měkký, ale není to zákeřný, zradou páchnoucí slaboch jako Hašek a celá ta jeho tupotlupa vedená mocichtivým a mstivým Zemanem. Ten se touto akcí dokonale odkryl a naplno ukázal, jak zbabělá, intrikářská povaha se skrývá pod těmi jeho přemoudřelými státnickými žvásty a patetickým lidovým hrdinstvím. Jestli jsem měl vůči němu jakousi snahu o pochopení, touto zákeřnou a slabošskou akcí se v mých očích zcela zdiskreditoval, je to jen starý, vychlastaný zbabělec toužící po moci ...
jdu teď ven půlhodiny běhat, získanou sílu tímto Sobotkovi symbolicky daruji...
Pokud B. Sobotka získá podporu a celou situaci ustojí, sociální demokracie by mohla být "deratizována" od skutečných mocichtivých krys, z nichž ta nejtučnější a nejzákeřnější sedí přímo na Hradě....
teď už to nelze nevidět...
28. 10. 2013 | 20:30

Helena napsal(a):

Voliči ČSSD věřte nám řadovým členům sociální demokracie, že jediný kdo má za naši stranu řídit povolební vyjednávání je legitimně zvolený předseda Bohuslav Sobotka. Dejte nám ,prosím, šanci , abychom si sami poradili s pučisty v naší straně. Helena členka OVV a MO ČSSD
28. 10. 2013 | 20:30

Kanalnik napsal(a):

diky za info a za adresy - jdu mailovat
28. 10. 2013 | 20:36

český maloměšťák napsal(a):

Chtěl jsem to nechat jen na členech ČSSD...teď ale nevím...
28. 10. 2013 | 20:41

Skogen napsal(a):

Už jsem napsal, pane Hollane:

----------------
Vážený pane poslanče, vážená paní poslankyně,

jako dlouholetý volič České strany sociálně demokratické s úděsem vnímám povolební tyjátr, který se rozpoutal v době, kdy faktický vítěz voleb - Česká strana sociálně demokratická, by vyjednáváním měla usilovat o maximalizaci svého vlivu, propůjčeného volebním ziskem z vůle voličů.

Místo aby ČSSD respektovala svého demokraticky a dle stanov zvoleného předsedu Bohuslava Sobotku a standardním způsobem vyjednávala o sestavení vlády, rozpoutala vnitřní mocenský boj, který je dle mých zkušeností z internetových diskuzí a blogových portálů předmětem údivu, zděšení a pohrdání.

Protestuji proti skandálnímu způsobu, jakým se někteří členové vedení strany v čele s Michalem Haškem postavili svému předsedovi Bohuslavu Sobotkovi a způsobem provedení ho tak postavili na roveň odvolávaných korupčníků.

Budu-li hovořit sám za sebe, přičemž můj názor vyjadřuje stanovisko většiny těch, se kterými jsem se dostal do kontaktu, já jakožto váš volič, si nepřeji, aby byla síla mého hlasu mařena mocenskými půtkami, nepřeji si změnu personálního obsazení strany, se kterou šla strana do voleb, jmenovitě odvolání Bohuslava Sobotky z postu předsedy strany a z povolebního vyjednávání jiným způsobem, než možným vyvozením vlastní odpovědnosti dotyčného, a prohlašuji, že kdybych byl věděl, jak se ČSSD vzápětí po volbách zachová, nebyl bych ji volil. Tento můj postoj platí i do budoucna.

S pozdravem a vírou ve zdravý rozum
podepsán ... atd

-------------------

Adresát Poslanecká sněmovna, předmět: Poslanecký klub ČSSD, měli by to rozeslat.

Co si Hašek dovolil, je neuvěřitelné...
28. 10. 2013 | 20:42

český maloměšťák napsal(a):

Helena
Takže jsem si to vyhodnotil správně...že nejlegitimnější /ale možná i nejtěžší/ bude , když ten kulturní výkon provedou sami členové ČSSD.
Držím palce.

Dobrou noc.
Zlou pučistům - ale oni ji mají i tak, bez toho přání. Ti zbabělejší a hloupější z nich.
28. 10. 2013 | 20:45

Trochta napsal(a):

Slávek Sobotka chce vybudovat novou sociální demokracii moderního střihu. Bude se líbit všem. Politickým komentátorům od leva do prava, kmotrům co nám vládnou, panu Kalouskovi (tomu moc), pravdě a lásce, ve všech kavárnách, voličům TOP 09 a líbí se i Krňanům. Bude mít jedinou chybu. Nebude se líbit žádným voličům. Tím jsem si jist. Vím totiž zcela přesně proč jsem je nevolil.
28. 10. 2013 | 20:49

aga napsal(a):

Skogene

máte smůlu, že vaše podpora je de facto znehodnocena hysterickou podporou těch sil, které se zatím dokázaly vždy semknout proti všemu, co je skutečným zájmem levicového voliče. Divím se, že to nevnímáte, a divil bych se, kdyby si toho nevšimli sociálně demokratiční poslanci. Podle mne to vyhodnotí především podle toho, od do kterého křídla ČSSD patří, a na zájmy svých voličů budou kašlat jako až dosud.
28. 10. 2013 | 20:51

aga napsal(a):

Trochta

Stručně, přesně.
28. 10. 2013 | 20:52

David napsal(a):

Naprostý souhlas!!!

Velké díky, pane Hollane!

Jako volič ANO 2011 také výzývám všechny slušné lidi v tomto národě, slušná média a zejména všechny slušné členy ČSSD, aby vyvinuli tlak na bezcharakterního darebáka Haška, aby se vzdal funkce poslance, funkce hejtmana a odešel - byl vyloučen z ČSSD, protože hrubě poškodil svým jednáním nejen ČSSD, ale i celý národ, který uvrhl do ještě větší KRIZE.

To, co udělali pučisti - může udělat buď hlupák nebo darebák a nebo šílenec.

To, co společně s prezidentem plánovali před volbami - dokonali den po volbách.

Prezident mě také velmi zklamal!!!

Už ho z definitivní platností nepovažuji za slušného člověka!!!

Rozvrací svým chováním náš národ!!! Porušuje prezidentský slib!!!

Kdyby bylo možné ho odvolat z funkce, tak bych byl mezi prvními, který by to podepsal, přestože jsem mu ve druhém kole dal svůj hlas. Podle mého názoru je bezcharakterní, chorobně ješitný a pomstychtivý, ve své aroganci se ani nesnaží být prezidentem všech občanů.

To, co se stalo není jen tragedií pro ČSSD, ale i pro celý náš národ!!!

Řešení vidím v okamžitém a bezodkladném svolání Ústředního výkonného výboru ČSSD a i o rozhodnutí vyloučení Haška z ČSSD a vyslovení důvěry Bohuslavu Sobotkovi, aby mohla CO NEJDŘÍVE pokračovat jednání o složení Poslanecké sněmovny a nové vlády.

Dokud se nepodaří v této věci udělat jasno, neměly by probíhat ani ŽÁDNÁ povolební vyjednávání.

Za této situace považuji ze VELMI, VELMI správný názor pana Babiše, že jeho hnutí bude TOLEROVAT vládu ČSSD s KDU-ČSL. A, že jeho hnutí soustředí všechnu sílu na prosazení KVALITNÍCH zákonů, které jsou tak moc potřeba.

Rozhodně potom všem, co se už za ty dva dny po volbách stalo, by hnutí ANO 2011 nemělo jít do žádné vlády a nenechat se k tomu za žádnou cenu jakkoliv vyhecovat ani od ODS a TOP 09, které by si to tak velmi přály. (Proč asi si to tak přejí právě ODS a TOP 09?)

TOLEROVAT vládu ČSSD-KDU-ČSL a podpora všech zákonů, na kterých je už TEĎ shoda, je to vůbec nejlepší řešení!!!
28. 10. 2013 | 20:53

Franta napsal(a):

Trochta napsal jste to velice dobře, akorát jste zaměnil jméno Haška a Chovance za Sobotku. Jinak dobrou noc. Nakonec Kalousek jasně řekl, že se tak moc nestalo, když mají méně bodů, zřejmě to bývalá koaliční smlouva zajistí.
28. 10. 2013 | 20:56

Petr z Tábora napsal(a):

Pane Hollane, myslím že vyřešení problémů ČSSD je její vnitřní záležitostí.Je to dospělá strana. Poslanci byli svobodně zvoleni a mají se svobodně rozhodovat. Váš dnešní příspěvek mi je obdobně nesympatický tak jako ty předchozí.
28. 10. 2013 | 20:56

Skogen napsal(a):

Aga,

v tom případě o mne přijdou. A podle výše ohlasů i o podstatnou část z těch, kteří rovněž napíší.

Jestli chce být Hašek zimním králem, ať dělá, jak myslí. A všichni poslanci ČSSD spolu s ním.
28. 10. 2013 | 20:58

aga napsal(a):

Všichni vlci v jednom šiku podporují ubohého obětního beránka Sobotku. Už asi nadešel soudný den.
28. 10. 2013 | 20:59

Franta napsal(a):

Helenko velice Vám fandím a těším se jak si s těmi fer play pučisty poradíte.
28. 10. 2013 | 21:01

mb napsal(a):

aga a spol. .... i kdyby měl pravičák tisíckrát pravdu ( viz. orgány strany výbor a předsednictvo ) .-.. tak na něj stejně budete útočit a budete jej desavuovat ...

odporné ... jste to nejhorší na levici ...

a jste důkazem že země je neschopna se funkčně domluvit NAPŘÍČ POLITICKÝM SPEKTREM ...

sobotka není žádný agent pravice howgh ...

je jen slušný a neni to zrádce ani podrazák ... stane se ...
28. 10. 2013 | 21:03

aga napsal(a):

O mne už přišli. A to hlavně kvůli Sobotkovi a Dienstbierovi. To rozhodně neznamená, že bych Haška považoval za charakternějšího - jen si v tý hře zřejmě vytáhl los, který nejde tak prvoplánově proti tomu, co levicový (ne liberální) volič od své strany očekává.
28. 10. 2013 | 21:03

aga napsal(a):

PS Skogen

Nechechte se mýlit aktivistickými ohlasy. ČSSD přišla kvůli Sobotkovi o většinu těch, co volili Babiše (viz Ústecko) a komunisty, případně co rezignovali a nešli volit vůbec. Vás pár, co jste slyšet v médiích, jí nevytrhne.
28. 10. 2013 | 21:05

aga napsal(a):

PPS

Po tom, co tu předvedla pravicová hrůzovláda, by měl mít Sobotka 40% - kde je podle Vás těch 20%, a proč ??
28. 10. 2013 | 21:10

Kanalnik napsal(a):

aga - mylite se, CSSD prisla o hlasy svoji nemastnosti a neslanosti, ktera byla za (minimalne) posledniho vice jak pulroku zpusobena predevsim podryvanim Sobotkovy autority jak Zemanem, tak Haskem a jeho kridlem v CSSD - strana je pak necitelna a nemuze se aktivizovat

to, co ted Haskovci predvedli, je vrchol sprostoty a podvod na tech, co pro ne hlasovali, a je to sproste i vuci tem, co treba prodporovali Haska (zmenseni sance na prosazovani socdem programu v pripadnymi koalicnimi partnery po tomto pruseru)

obetovat takhle uspech strany pro osobni cile je hnusne (a to jeste za zady predsedy a s cestnym predsedou SPOZ)
28. 10. 2013 | 21:13

Libertad napsal(a):

Už se stalo pane.

S pozdravem

Sidonio Libertad
28. 10. 2013 | 21:15

totálně znechucenej člověk napsal(a):

i když jasko pravičák nesnáším slizského rudého dluhoslava, tak jako demokrat podvědomě cítím, že se tu stalo něco hodně odporného a zapachajícího. nejde o slávečka. jde o naší zemi . jde o to, jaké chování tu budeme tolerovat a komu budeme tleskat. chci dluhoslava porazit ve ferové demokratické bitvě. nemám rád podrazy. proto vyjadřuji podporu demokraticky zvolenemu a legitimnímu předsedovi čssd slavečkovi sobotkovi.
28. 10. 2013 | 21:15

Kanalnik napsal(a):

multifunkcni Hasek neni levicak, stejne jako Zeman - jsou to spise oportuniste schopni jakehokoli kompromisu ve svuj osobni prospech
28. 10. 2013 | 21:16

aga napsal(a):

kanalník

Jaké Sobotkovy autority? On někdy nějakou měl? Tak už to halt v politice vždy chodilo a chodí, že vládnou silní, s tím nic nenaděláte. A Sobotka nejen že neměl autoritu, ale neměl hlavně levicový program - podpora menšin, globalizace a EU při současném ignorování problémů majority hlasy levičových voličů nezajistí nikde.
28. 10. 2013 | 21:18

zdenekb napsal(a):

aga:

Dle mého soudu z oněch 40% ubylo dobrých 10% díky časovému odstupu a tomu, že Kalousek se včas schoval za dobrotivého maskota. Paměť voliče je (bohužel) ukrutně krátká. 5% proto, že Sobotka opravdu není dostatečně razantní - ti odešli nejspíš k ANO a Úsvitu, protože tam se mohli přimknout k vůdci, jakého si představují. 5% proto, že Hašek a další zemanovci stranu dlouhodobě štěpí a snižují její věrohodnost. Ti to hodili spíš Zeleným nebo zůstali doma. No a máme výsledek.

Jako voliče socdem mě Haškovci nakrkli neskutečně, protože předvedli dokonalý podraz. To, že se přidávají i nevoliči (a často odpůrci) ČSSD mě nijak neznervozňuje. To kvůli nim mají být podvedení voliči zticha nebo podpořit slizouna Haška ostatním natruc?

Tradiční bolest všech projevů názoru - jako by se nikdy nesměl přidat nikdo, s nímž si dokonale a ve všem nerozumím. Proto jsou u nás všechny protesty tak srandovní. Dvacet lidí se sejde, poplácá se po ramenou a nikdo si jich ani nevšimne. Protože kdyby se jich sešlo sto tisíc, ušpiní se o ty, s nimiž nechtějí být viděni na jednom náměstí (skutečném či pomyslném).

skogen:

Pěkný... ale příště ode mě neopisujte... ;)
28. 10. 2013 | 21:35

Emissary napsal(a):

Jo, pane širáku, napíšu.:)

Že bych vám dal nejraději po papuli. (Pan Stejskal snad promine) Zneužíváte multiemaily ke svým cílům, jste horší jako komunista.

ČSSD ať si vyřeší své problémy sama, není strana celospolečenská, je jen socialistická paktující s komunisty kdykoliv se naskytne příležitost, ale není totožná se spektrem názorů celé společnosti. Chápu, že Vy jste zmanipulovaný, jinak byste tento emailový blog nenapsal a pochybuji, že byste takto orodoval ve prospěch jiné strany, což mě navádí k myšlence, že v zájmu korektního politického vývoje v této zemi by Váš blog měl pan Stejskal nekompromisně smazat.
28. 10. 2013 | 21:38

aga napsal(a):

zdeněkb

Ale tady přeci nejde o názory, tady jde o nátlakovou klaku, která se zatím rozeřvala vždy v určitých situacích - od radaru, přes podporu Schwarzenberga až právě po podporu Sobotky, včetně podpory médií vlastněných lidmi se zcela určitými zájmy.

Hašek je sice slizoun, ale to, co předvedl, je v naší politice standardem, už od sarajevského puče. Naopak, jsou tu mnohem horší věci - přeběhlíci, hlasování obviněného a odsouzeného poslance atd. - proti tomu ti, co jsou nyní plni demokracie a morálky, nikdy hlas nepozvedli. Nevěřím ani na vteřinu, že by jim šlo o demokracii, o levicového voliče či o Sobotku. Jde výhradně likvidaci levice jako takové a o zajištění kontinuity polistopadového vývoje, vč. restitucí a protilidových reforem.
28. 10. 2013 | 21:46

Srnad napsal(a):

Hele, a kerej z těch dvou vlasáčú pro mě prosadí fungující stát?
28. 10. 2013 | 21:53

Jedla napsal(a):

Dovolím si zde připomenout, že Hašek měl o pouhých třináct procent více preferenčních hlasů než Sobotka. Neboli Sobotku kroužkovalo 22 tisíc lidí, Haška 25 tisíc. Nebo vyjádřeno v poměru k hlasům pro ČSSD v příslušném (jm) kraji: Haška kroužkovalo 19 % voličů ČSSD, Sobotku necelých 17 %. Rozdíl 2,5 % voličů ČSSD.
Zaorálka pak kroužkovalo takřka stajně jako Sobotku, ale nikdo další z "pučistů" za Haškem už tak úspěšný nebyl.

Ono je to normální, že člověk na prvém místě kandidátky není tolik kroužkován, voliči jeho zvolení považují za samozřejmé. I lidé, kteří se o politiku docela zajímají, se mne občas s údivem ptají na co vůbec potřebuje kroužky "ten první"...

Když pak třeba Aktuálně vytvoří titulek "Hašek drtivě porazil Sobotku na preferenční hlasy" (http://aktualne.centrum.cz/domaci/volby/clanek.phtml?id=793815), pak se nutně ptám, zda to není objednávka.
28. 10. 2013 | 21:55

Petr Havelka napsal(a):

Pane Hellere,

píšete

"Prošel jsem si stanovy ČSSD a zjistil jsem, že předsednictvo je orgán s menším mandátem než ústřední výkonný výbor. Ten už dříve postavil do čela vyjednávacího týmu a nominoval na premiéra Sobotku. Takže zase jen ústřední výkonný výbor (a samozřejmě sjezd) může Sobotku z těchto pozic odvolat. Ze strany 20 členů předsednictva, kteří včera svrhávali Sobotku, nejde tedy fakticky o nic jiného, než o puč, protože na odvolání šéfa vyjednávacího týmu nemají žádný mandát, stejně jako ho nemá Haškův tým na povolební jednání s prezidentem bez Sobotky či dokonce na vyjednávání s dalšími reprezentanty politických stran."

Podle stanov dokonce Předsednictvo ČSSD nemůže pana Sobotku odvolat z vyjednávacího týmu. Tuto možnost má jen ÚVV ČSSD.
28. 10. 2013 | 21:56

Trtkos napsal(a):

dik za ty emaily...
napisu jim, aby uz konecne toho neschopneho zvanila Sobotku poslali k certu,
... kdyz uz neni v tom kriminale, kam uz davno patri...
28. 10. 2013 | 21:56

Pavla2 napsal(a):

Levičáci si zvoli Zemana, tak mají, co chtěli. Toto jeho jednání mohl předpokládat každý inteligentní člověk. Jemu nešlo o nic jiného, než o rozklad ČSSD, protože si myslel, že velkou část jejich voličů přetáhne k těm svým kamarádíčkům. Jenže se, hlupák, přepočítal. Kdo by je taky volil. Jedna odpornější figura než druhá. Ikdyž na druhou stranu, třeba mu toto vše vyhovuje, protože když se vláda nesestaví, ti nikým nezvolení budou vládnout dál.
28. 10. 2013 | 21:59

Břeň Jaromír napsal(a):

Provedeno, poslal jsem na uvedené mailové adresy následující text a doufám, že Hašek a jeho parta podrazáků skončí.

Dobrý den

To co nyní předvádí pánové Hašek, Škromach, Tejc a další jim podobní je ubohost. Tím co právě udělali se stávají hrobaři ČSSD. Jestli máte špetku odvahy a svědomí tak s těmihle podrazáky musíte vyrazit dveře. Jinak nemá Vaše strana ve vysoké politice co dělat. Z lidí se kterými jsem o pokusu o puč v ČSSD mluvil ( ať už se jednalo o příznivce, či odpůrce ČSSD) nebyl nikdo, kdo by Haškův čin hodnotil jinak, než podraz a svinstvo. Apeluji na Vás - odmítněte Haškův podraz a ukažte, že ČSSD je stranou, kterou stálo za to volit!
28. 10. 2013 | 22:00

zdenekb napsal(a):

aga:

Jen říkám, že si dovolím ponechat svůj názor, i když se k němu připojí lidé, s nimiž si jinak moc nerozumím. Že mnohým tu dojemnou péči o osud ČSSD tak úplně nevěřím, je věc úplně jiná.

Jedla:

Přesně tak. Možná by nebylo od věci započítat nekroužkované lístky jako preferenční hlasy pro Sobotku, protože lidé souhlasili s navrženou sestavou, a neměli potřebu měnit pořadí na kandidátce. To by měl Hašan rázem po sebevědomí...
28. 10. 2013 | 22:05

Trtkos napsal(a):

je to svanda, jak se vsichni havloidi vcetne cesky pisicich US-nemeckych medii boji Zemana a bojuji za neschopneho Sobotku...
28. 10. 2013 | 22:11

aga napsal(a):

zdeněkb

No a já zase jen říkám, že v politice se téměř vždy za věcí, která je Vám prodávána jako ušlechtilost sama, skrývá zase jedna zvlášť vypečená svi...a, a to na všech stranách sporu. Dojemnou péči o osud ČSSD nevěřím ani Sobotkovi, a to od té doby, kdy se o tu dojemnou péči dělí s panem Pehe pod křídly New York University.

Ale Váš názor Vám samozřejmě neberu, taky bych si svůj vzít nedal :)
28. 10. 2013 | 22:11

resl napsal(a):

Tady nejde o podporu Sobotky, jak se snaží vnutit retardovaní, tady jde o prezidenta, kterému slib nic neříká a který očivdně zasahuje do povolebního vyjednávání a bude zřejmě nutné na něj podat ústavní stížnost.
28. 10. 2013 | 22:12

aga napsal(a):

Btw., proč se v té souvislosti hlasitěji nevzpomíná slavný sarajevský atentát? Žeby proto, že tehdy ho provedli čestní a morální lidé v zájmu pravdy a lásky, takže "zcela jiná situace"?
28. 10. 2013 | 22:17

babočka napsal(a):

Vážení pozor, to co dělá Hašek se svým spolkem a Zeman je pohrdání voliči. Dacani, kteří zničili ODS jsou beránci oproti lidem kolem Zemana. To, co se stalo teď v CSSD už vrátit nejde, zrada je zrada. Pan Sobotka má možnost ukázat, že není žádný suchar a křivák. Lidé, kteří volí takovou levici jakou představuje Zeman s Palasem a Hašek, močí na hroby našich legionářů.
28. 10. 2013 | 22:17

aga napsal(a):

resl
Zeman ctí ústavní zvyklosti, rozuměj zvyk Havla kafrat naprosto do všeho. Tak vo co vám jde?
28. 10. 2013 | 22:18

resl napsal(a):

aga,
jde mi o to, abyste si opět připjal řád práce a vložil do kapsy svou oblíbenou legitimaci, momentálně zadělanou od slepičinců.
28. 10. 2013 | 22:22

aga napsal(a):

No, pod tíhou argumentů mi nezbývá neř pogratulovat zdeňkovib k jeho názorovým souputníkům. Tací lidé nemohou nestát na straně pravdy a lásky, to je mi jasné.
28. 10. 2013 | 22:26

Pavla2 napsal(a):

resl: Ano, jde především o Zemana. Pokud bude v čele Hašek, tak půjde ČSSD do háje. Ne, že by mi to vadilo, ale vše se bude rozhodovat z hradu. Zeman je křivák, namyšlenec. Jsem ráda, že někteří odmítli převzít od něj vyznamenání a vůbec se této akce účastnit. Chtěla bych vidět teď průzkum jeho oblíbenosti. A hlavně, co říkají teď ti, co si ho zvolili jako prezidenta. Doufám, že jim konečně došlo, jakou udělali chybu. Ať je Schwarzenberg jaký chce, tak takto by se určitě nechoval.
28. 10. 2013 | 22:29

resl napsal(a):

Pavla2,
blbý je, že tady každá křivárna projde a s tím taky počítají. Čas zahlazuje, jen Zeman nezapomíná.
28. 10. 2013 | 22:37

Pavla2 napsal(a):

resl: Já jen doufám, že ho viroza brzy semele a na Hradě už sedět nebude. Jen nevím, jestli se lidi konečně poučí.
28. 10. 2013 | 22:47

Karel H. napsal(a):

Tady jsou maily na ústřední výkonný výbor:
http://www.cssd.cz/strana/organy-cssd/uvv-cssd/uvv-cssd-hlas-rozhodujici/
28. 10. 2013 | 22:47

zkrachovalý živnostník napsal(a):

POZDĚ! Sobotka se choval jako suveréní vítěz voleb již dlouhou před "krachem". Sobotka je předseda "party" nese za "úspěch" největší zodpovědnost. No čekal jsem, že se zachová jako Paroubek a odstoupí rovnou, ihned po volbách. No, popravdě, nikdy nic jiného než politiku nedělal a po 20-ti letech, když už měl vysněný "post" na dosah, se mu děje tohle. Poprvé v životě bojuje jako lev(21), jenomže bojovat měl již dřív. Byl slepý, hluchý, sebevědomý, i když Hašek se mu šplhal po zádech již nejméně 2 roky. Byli v opozici a měl čas na upevnění pozice a konsolidaci partaje. I když to teď ustojí, žádná síla ani sláva už to nebude. Za ten stav nese největší zodpovědnost a Zeman jen využívá jeho slabosti. Žádný maily nepomohou. Ať vyhraje ten nebo onen, Zemanovo bourání bude vesele pokračovat.
28. 10. 2013 | 22:54

JuliUS napsal(a):

Mafiáni ČSSD -: Spojte se !
28. 10. 2013 | 23:02

Martin napsal(a):

Naopak. Sobotka jehož jediná kvalifikace je letité vysedávání v Parlamentu, tato republika nepotřebuje. To už i Bárta by byl lepší.
28. 10. 2013 | 23:02

Antonín Malík napsal(a):

Dnes jsem viděl něco obrovsky směšného, tgotiž opakování pouličního tyátru, který jsme zažili po "sarajevském atentátu" v listopadu 1997. A tak jak tehdy volali pražští hysterici "jdeme dál!" a "!Klaus,Klaus!", tak dnes orchestrovaně oslavovali Sobotku. Neuvěřitelné...
Prý "tisíce mailů"...
Stovky lidí... a později: tisíc lidí.. alespoň...
Jsem přesvědčený, že nápad Dienstbiera mladšího zorganizovat tohle divadélko je nejen vrcholně trapný, ale i v konečném důsledku poškozující sociální demokracii (to je jediný sympatický rys na celé té hloupé akci). Dienstbierovi na ní nejen že nesejde, on ji přímo nenávidí, protože mu neposkytla dostatečnou podporu. Měkký a nevýrazný Sobotka se nechá od Dienstbiera manipulovat jako loutka na drátkách. Ale především oni dva, Dienstbier a Sobotka, stojí za odlivem voličů od ČSSD, protože se hodně lidí zaleklo koketování s Kalouskem. Které ostatně pokračuje.
Jinak, samozřejmě, pokud jde o mne, tak aŤ ČSSD vezme čert!
28. 10. 2013 | 23:03

veverka napsal(a):

To je nádherný sledovat jak se všichni pravičáci a hlavně ty co volili Kárla bijou za svýho Slávečka :-))))))
28. 10. 2013 | 23:04

Gudka napsal(a):

Sobotka je pokrevní bratr Miruny Němcové. Ta taky věřila, že bude premiérkou. Ale s tím věncem to dnes Jirka Dinstbier vymyslel pěkně, to bylo dojemné. Bohužel Sobotka premiérem nikdy nebude, i kdyby Haška teď na fleku pohltila země. Kdo by taky chtěl něco takového ve Strakovce? Po celých 24 hodin po něm nebylo slechu, dokud ho Dienstbier neinstruoval a nenadopoval mu sebevědomí. Takový sulc to je.
28. 10. 2013 | 23:15

Irena napsal(a):

Zdravím všechny, které štve podvraťácké chování. Email jsem právě odeslala ve znění:

Dobrý den,
vzhledem k tomu, že zítra zasedá Váš poslanecký klub, apeluji tímto na Váš zdravý rozum a žádám Vás o vyjádření podpory panu Sobotkovi. Vyslyšte své voliče, jste jejich zástupci! To, co předvádí pan Hašek, už vážně přesáhlo všechny meze slušného chování, a to jsem si myslela, že Karolínu Peake nikdo nepřekoná. Ohánět se tím, že má o tři tisíce více preferenčních hlasů je naprostá ubohost hned ze dvou důvodů. Jednak je takový nepatrný rozdíl doslova směšný každému soudnému člověku, a jednak většina lidí nekroužkuje, protože volí stranu jako celek, prostě její program. Velmi lituji toho, že v prezidentské volbě neuspěl pan Dienstbier, mohli jsme být tohoto nechutného divadla všichni ušetření. Pokud nechcete, aby ČSSD dopadla jako ODS, máte podle většiny lidí, poslední možnost to urychleně napravit. Jestli nepodpoříte pana Sobotku, nepočítejte s tím, že Vám to Vaši voliči časem zapomenou (už teď jste díky panu Haškovi o mnohé přišli, pokud si to náhodou někdo z Vás neuvědomuje). Nakonec se budete divit, až se Vaše strana do PS nedostane. Občané už mají opravdu plné zuby podvraťáckého chování mnohých politiků, a to nejen ti levicoví. Zvedla se obrovská vlna odporu k tomu, co předvádí pan Hašek a spol., neberte to na lehkou váhu. Lidé už si sice přestali dělat dávno o politice iluze, ale co je moc, to je moc... Nakonec budeme všichni volit raději malé strany, ať už Zelené, Piráty či někoho jiného a ODS, TOP09 spolu s ČSSD zmizí v propadlišti dějin, tedy kromě KSČM, protože ta jediná je stabilní. Jelikož tuto výzvu zasílám všem najednou, omlouvám se samozřejmě těm z Vás, kteří s podporou panu Sobotkovi počítáte, popř. jste ji už v různých médiích vyjádřili.
S pozdravem ...
28. 10. 2013 | 23:15

Pavla2 napsal(a):

veverka: Pravičáci se nebijou za svého Slávečka, tady jde o to, kdo nám bude další roky vládnout. Sobotku ráda nemám, určitě ne ani ostatní z pravicových stran, jenže jestli má pak stát řídit takový darebák jako Hašek, tak je třeba se proti takovému jednání ohradit. A je úplně jedno, o kterou stranu půjde. Když Hašek umí podrazit spolustraníka kvůli vlastním ambicím a nenažranosti, tak co udělá s ostatními v koalici?
28. 10. 2013 | 23:15

vasja napsal(a):

Když tenhle nemakačenko a bojovník proti neřesti řiká, tak pište. Až se z vás bude hulit:-))
Jenom si nehrejte na Palachy. Bohouš za to nestojí. Možná tak se Zaorálkem.
28. 10. 2013 | 23:18

Pavel napsal(a):

Michal Hašek a Jeroným Tejc jsou stejní hrdinové jako Ivan Pilip a Jan Ruml... Kde je těm dvěma sarajevským atentátníkům konec...?
28. 10. 2013 | 23:20

Pavel napsal(a):

Michal Hašek a Jeroným Tejc jsou stejní hrdinové jako Ivan Pilip a Jan Ruml... Kde je těm dvěma sarajevským atentátníkům konec...?
28. 10. 2013 | 23:21

Pavel napsal(a):

Michal Hašek a Jeroným Tejc jsou stejní hrdinové jako Ivan Pilip a Jan Ruml... Kde je těm dvěma sarajevským atentátníkům konec...?
28. 10. 2013 | 23:21

Pavel napsal(a):

Michal Hašek a Jeroným Tejc jsou stejní hrdinové jako Ivan Pilip a Jan Ruml... Kde je těm dvěma sarajevským atentátníkům konec...?
28. 10. 2013 | 23:22

Pavel napsal(a):

Michal Hašek a Jeroným Tejc jsou stejní hrdinové jako Ivan Pilip a Jan Ruml... Kde je těm dvěma sarajevským atentátníkům konec...?
28. 10. 2013 | 23:22

Pavel napsal(a):

Michal Hašek a Jeroným Tejc jsou stejní hrdinové jako Ivan Pilip a Jan Ruml... Kde je těm dvěma sarajevským atentátníkům konec...?
28. 10. 2013 | 23:24

zdenekb napsal(a):

aga:

Pokud si vzpomenu na 'sarajevský atentát', musím si vzpomenout hlavně na předsedu strany, která měla obrovský skandál s černým financováním a mrtvými sponzory. Proto to JE zcela jiná situace, ne proto, že by mi Ruml s Pilipem byl o moc milejší (asi tak stejně málo) než Hašek se Škromachem.

Asi vám nevymluvím, že jsem zmanipulován médii, Dienstbierem a pravdoláskařskou klikou. Já oproti tomu jen tvrdím, že ani účelové přísavky z řad volimkarlů a skalních protizemanovců mě nedonutí říkat a myslet si o celé situaci a jejích hlavních aktérech něco jiného.
28. 10. 2013 | 23:24

Pavel napsal(a):

Michal Hašek a Jeroným Tejc jsou stejní hrdinové jako Ivan Pilip a Jan Ruml... Kde je těm dvěma sarajevským atentátníkům konec...?
28. 10. 2013 | 23:25

Pavel napsal(a):

Michal Hašek a Jeroným Tejc jsou stejní hrdinové jako Ivan Pilip a Jan Ruml... Kde je těm dvěma sarajevským atentátníkům konec...?
28. 10. 2013 | 23:25

stoppa napsal(a):

8x stejný příspěvek to je jasné tapetování.
28. 10. 2013 | 23:30

pamětník napsal(a):

"Pište novým poslancům ČSSD, ať podrží Sobotku"
Nejsem hlupák.
28. 10. 2013 | 23:30

Pavel napsal(a):

Omlouvám se - nebyl to záměr. Nějaká technická chyba.
28. 10. 2013 | 23:31

ZM napsal(a):

veverka-
asi sis toho ještě nevšiml, ale tady jde především o vývoj v ČR.
28. 10. 2013 | 23:32

vasja napsal(a):

Chlapi, sežeňte Svěráka s nějakou peticí, angažujte Kočku a jeho kluky, Michala Davida, ať se Brožová klidně slíkne..... Prostě něco konečně pro Bohouše udělejte a jenom tady nepindejte.
Ať žije Česká es es dé.
28. 10. 2013 | 23:33

mb napsal(a):

veverka napsal(a):
To je nádherný sledovat jak se všichni pravičáci a hlavně ty co volili Kárla bijou za svýho Slávečka :-))))))
28. 10. 2013 | 23:04

Veverka ??? Metelesku blesku ...

dobrou ...
28. 10. 2013 | 23:35

ZM napsal(a):

Hašek zavětřil možnost, že by se mohl stát premiérem a tak udělal to co udělal.Evidentně je mu úplně u zadku to, co se bude dít v ČR, hlavně jde tomu praseti o koryto.
28. 10. 2013 | 23:37

ZM napsal(a):

vasja-
jsi další z těchg, kterej nepochopil, že tady nejde o Sobotku, ale o vývoj v ČR. Už nyní jsme v mnoha státech vnímaní jako "východ", a už moc nezbývá a budeme vnímaní jako 100% banánová republika.
28. 10. 2013 | 23:39

veverka napsal(a):

vasja

Svěrák se určitě ozve,tento člen Kárlova fanklubu určitě mlčet nebude a hrdinsky se postaví za svého koně. Možná i Čáslavská uroní za Slávečka slzu a PEN klub nazpívá teskný song.....Slávek je lidu blíže,Slávek je lidu blíže
28. 10. 2013 | 23:39

veverka napsal(a):

mb

Pozor aby tě Svěrák nezažaloval,na tohle je citlivej zelenáči.
28. 10. 2013 | 23:41

Antonín Malík napsal(a):

Hašek se nejspíš obětoval, je otázka, zda za věc dobrou či nedobrou. Ovšem je víceméne jasné, že Sobotka premiérem nebude. Zesměšnil se a nejvíc tím, jak si nechal od Dienstbiera zorchestrovat ten happening na Hradčanském náměstí. Jako bych znovu viděl Livii, jak čte dopis mladého Klause "Ahoj tati!" za frenetického potlesku a skandování hysterických Klausových fanynek.
Kdo by ufňukaného Sobotku, nalézajícího se pod kuratelou mladého DFienstbiera, mohl brát vážně? Zač vůbec může stát partaj, kterou "vede" takový nedospělý jedinec? On chce "řídit" zemi a neuihlídá si ani pár tisíc vlastních členů.
Pochopitelně, co si budeme namlouvat, tuto nahrávku na smeč nenechali pravičáci nevyužitou (v Praze se přece nenajde tisícovka mladých voličů ČSSD). Celý ten poprask je diskreditační akce pravice, která ale zcela pravdivě ukazuje slabost a neserióznost ČSSD.
28. 10. 2013 | 23:41

stoppa napsal(a):

"Pište novým poslancům ČSSD, ať podrží Sobotku"

- Nejsem hlupák.

Tak raději napište těm starým poslancům
28. 10. 2013 | 23:44

vasja napsal(a):

Veverka.
Zahuhlat by mohla Aj Šiklová a "umělec" David, ten by se ten fialovej prst moh na protest strčit někam. A to jako že celej :-)
To je masakr.
28. 10. 2013 | 23:49

pamětník napsal(a):

stoppa:
Vždyť to jsou ti staří.
28. 10. 2013 | 23:51

stoppa napsal(a):

pamětník
"Vždyť to jsou ti staří."

No vlastně jo. VždyŤ ono jich je vlastně míň než předtím. Tak to ji nepište.
28. 10. 2013 | 23:55

au napsal(a):

Včera a dnes bylo vidět, jak se panu prezidentovi do dalšího konfliktu s tímhle nepoučitelným a stádním národem nechce. Vážím si ho za to, že znovu našel odvahu do toho jít.
---------------------------------------------------------
Nepochopím stádní primitivismus lidí, kteří hájí Sobotku - po katastrofálním volebním výsledku, z něhož odmítl vyvodit jakoukoli odpovědnost, a po následném křečovitém držení se koryta. Za poslední dva dny se musel Sobotka slušným lidem strašně zprotivit. Haškův pokus o Sobotkovo odstavení byl ovšem projevem politického buranství.
---------------------------------------------------------
Sympatičtější a kultivovanější lidé jsou většinou na straně pana Sobotky. Ale - na druhou stranu: Matěj Hollan se podílel už na mnoha špinavostech v této zemi. Jeho angažmá na straně pana Sobotky je snad dostatečnou zárukou, že to je ta špatná strana.
---------------------------------------------------------
Anebo ještě jinak: MUSÍ být skutečně všude jednoznačné "dobro" a jednoznačné "zlo"? Co když je to celé složitější?
Co když chybu udělaly obě strany sporu - a teď se buď rozumně dohodnou (že odstoupí celé předsednictvo), nebo se navzájem pohřbí?
29. 10. 2013 | 00:06

Reveil napsal(a):

To ten Dienstbier vymyslel chytře, je to hlava otevřená. Zítra přijde socdem poslanecký klub o Tejce (spáchal zločin odvolání Sobotky, tak ho nezvolí předsedou. načež se trhnou Hašek, Chovanec, Zimola, to proklínané pučistické jádro - a v tu ránu mají ČSSD pouze 46 křesel, od 1 méně než ANO. A už nejsou nejsilnější klub, už Babiš, už žádné premiérování pro socdem.
29. 10. 2013 | 00:07

jiri bulis napsal(a):

Odstoupit by měl každopádně Sobotka, který (jak mu řekl Kalousek, má půl kila másla na hlavě a on se nezmohl na žádný odpor- a bodejť by ano, když svému téměř otčínovi a bývalému poslanci KDU-ČSL z pozice ministra financí prominul cca 1 milión Kč, zneužil na osobní prospěch poslanecké náhrady, atd.), ale nejen on, minimálně všichni místopředsedové.Tahle ne ČSSD, ale spíše moravská soc. demokratická strana (v jejím čele téměř výhradně Moravané!)I ten sebestředný Paroubek dokázal na o trochu lepší výsledek reagovat demisí.Tyhle pány, kteří se odtrhli od členské základny však budou muset z jejich funkcí vyhnat hzeverem...
29. 10. 2013 | 00:09

jiri bulis napsal(a):

Kdyby Dienstbier řekl ať odstoupí předseda a místopředsedové, tak bych mu zatleskal.Takhle (spolu s předvolebními nefér kroužkovacími protihaškovskými akcemi, které jsou mu připisovány) se chtě nechtě řadí do jedné roviny s nimi...V pozadí je z tohoto pohledu bohužel asi jeho funkce ministra spravedlnosti.Myslím, že ČSSD teď ukazuje jasně, že si důvěru voličů nezaslouží a pozná to ve volbách do samospráv v příštím roce.
29. 10. 2013 | 00:24

Anba napsal(a):

To je až dojemné, jak by pravičáci , kteří se náhle zamilovali do Sobotky, jej vzali za nohy a mlátili jím Haška po hlavě doufajíc, že konečně zasáhnou Zemana. O nic jiného nejde, demokrati.
Pořád se nestačím divit, co jsme to zač. Jedni se nechají koupit za koblihu, zvolený pak nechce do vlády, jen chce schvalovat zákony, na kterých bude pracovat úplně jiná vláda než je jeho, jiný vyhraje volby i když těsně (díky koblihám a taky nulovému charisma) ještě den před volbami se kasá, že dostane 30% a jeho místopředseda si už brousí kudlu, ta třetí před volbami říká, že 8% by byla prohra a vzdala by to a když dostane necelých 8%, tak bude kandidovat, ale jen na předsedkyni, nic menšího nebere, ještě, že tady máme zkušeného kmeta, který nám jistě řekne (tak jako v mnohem prekérnějších případech), že v politice je to normální, že tak se to děje i jinde.
Tak to mne uklidní.
29. 10. 2013 | 01:14

Přidat komentář napsal(a):

patří se vzít veverku za vocas a tak dlouho mlátit kebulí do haška až by chcípli konečně voba. Vobouch není žádná škoda, pani milerová.
29. 10. 2013 | 01:49

Yosif K napsal(a):

Došlo na má slova, hlas pro utopického socana Bohouše byl ve skutečnosti hlasem pro Stranu Přátel Organizovaného Zločinu - team B.

Miloš Zeman respektive jeho ooutkiovodiči tzv "upřimné socalisty" zase pěkně vypekli. Plán "deratizace zrádců" pokračuje.
29. 10. 2013 | 01:52

voliči z Roudné napsal(a):

Je to hanba demokracie a morálky.... chceme Sobotku, ne píčistu Haška!!!!!
Zrádce jeden - přejeme mu jen to nejhorší:
Nechcem Haška,
ať se mu zvětší pleška
a sežere mu ji bleška...!!!!!

Za to co dělá přijde stejně do pekla a čerti si ho usmaží k večeři!!!
29. 10. 2013 | 02:17

Rozlobený ogar z Ostravy napsal(a):

chtelo by to nakopat vsechny do prd..., vyfasovať krumpáče nebo kahany a jiť pořádně robiť, to by jich prešli kajsty... byli by tak ufagčeny, že by se jim pletli nohy a ani dojsť domu by nemohli, a ne virózou, ale z roboty by byli tak udretý... takhle nic pořádného nerobí, len porád kafrajú, a kajstu majú všeci na rozdavaňú - móžu mať 30 funkcí, milenky obskakavať a ještě stačú kúť pikle a zrazať voliče... hajzlové edni...fuj..bleť sa mi z toho chce... co je to za verbež... jak som povedal, vyfléskať jich všeci do dolů,nebo krmiť kravy, na porádnu robotu a on by jich prešel kajsť, byli by tak udrety, ze by byli radi, ze si srčia lzicu do huby a staču vydělať na to něco, co si do tej huby mohu strčiť. A´t si s nami nehrajú, už toho máme dosť, nebo tam do té Prahy přijedem a všecy vyhadzame, dame poradně po papuli, aby se jim konečně rozsvítilo
29. 10. 2013 | 02:46

antipolitik napsal(a):

Je úplně fuck jestli se ČSSD rozpadne hned teď nebo do dalších voleb. Rozpadne se stejně jako ODS. Systém tkz. politických stran zavedených kdysi Havlem, Klausem a Zemanem (které byly a dodnes jsou pouhou zástěrkou pro zlodějiny všeho druhu) končí! Babiše neznám, ale je pravděpodobné, že mu půjde hlavně o české zemědělství a stejně tak by měli být v parlamentu místo zprofanovaných politických stran zástupci různých profesí-profesních skupin a hájit jejich zájmy a ne politické strany které hájí jen zájmy "svých" finančních skupin v pozadí. Jen tak se dá docílit aby např. na ministerstvu kultury seděl erudovaný člověk a ne družinářka aby finance dělal ekonom a ne chemik atd. Politické strany včetně ČSSD totiž nemají už koho nabídnout, protože slušný a vzdělaný člověk, po dvacetiletých zkušenostech, o ně nezavadí. Mohou nabídnout, jak jinak že?, pouze sliby, které ani jednou a ani jedna politická strana za celých dvacet tři let nesplnila, protože politické strany které vznikly po revoluci, vznikli pouze jako zájmové skupiny různých šejdířů a tohoto břemene se buď nechtějí nebo neumějí zbavit.
29. 10. 2013 | 04:49

antipolitik napsal(a):

Je úplně fuck jestli se ČSSD rozpadne hned teď nebo do dalších voleb. Rozpadne se stejně jako ODS. Systém tkz. politických stran zavedených kdysi Havlem, Klausem a Zemanem (které byly a dodnes jsou pouhou zástěrkou pro zlodějiny všeho druhu) končí! Babiše neznám, ale je pravděpodobné, že mu půjde hlavně o české zemědělství a stejně tak by měli být v parlamentu místo zprofanovaných politických stran zástupci různých profesí-profesních skupin a hájit jejich zájmy a ne politické strany které hájí jen zájmy "svých" finančních skupin v pozadí. Jen tak se dá docílit aby např. na ministerstvu kultury seděl erudovaný člověk a ne družinářka aby finance dělal ekonom a ne chemik atd. Politické strany včetně ČSSD totiž nemají už koho nabídnout, protože slušný a vzdělaný člověk, po dvacetiletých zkušenostech, o ně nezavadí. Mohou nabídnout, jak jinak že?, pouze sliby, které ani jednou a ani jedna politická strana za celých dvacet tři let nesplnila, protože politické strany které vznikly po revoluci, vznikli pouze jako zájmové skupiny různých šejdířů a tohoto břemene se buď nechtějí nebo neumějí zbavit.
29. 10. 2013 | 04:56

jura napsal(a):

Ač vás moc nemusím autore, přesto díky za emaily, to je záslužné a myslím, že nás to mnoho využije
29. 10. 2013 | 05:08

Miky napsal(a):

Jak hodnotit současné počínání Bohuša a Miša?

Jako reality show docela dobré. Napsal bych - snad i očišťující. Jen tak dál bratři z Moravy a vezměte sebou někam do pryč i velkého Miloša.
29. 10. 2013 | 05:50

Maroš napsal(a):

Kluci sa bíjó přes véca, dávajó si po papuli jedna radost a pak sa chytí za ramená a zazpívají si nějakó tu naši Moravskó. No, nejsme na ógariska hrdý oprávněně?
29. 10. 2013 | 05:58

Fialenka napsal(a):

Jestli je pravda, že Sobotka je trojským koněm TOP09, tak bych byla pro Haška.
29. 10. 2013 | 06:14

Martin1 napsal(a):

Pučistům na cestu

Zemane, Hašku, Tejci,
začali jste tanec mezi vejci.

Že je Zeman starej pukavec,
zjistíte pak stejně nakonec.

Z ČSSD vás nyní voliči vyženou,
SPOS pro vás bude stranou kýženou.

Už si práci pučisti hledejte,
jak dopad Philip se zeptejte.

Za frňák se chyťte honem směle,
celý národ ukazuje - zrádci hele!

Pučisté - Hašku, Zemane a Tejci
smrdí nám váš tanec mezi vejci!
29. 10. 2013 | 06:24

muromec napsal(a):

Víte, ono je to úplně jedno. ČSSD bez Sobotky je za 18, se Sobotkou bez dvou za 20. Sobotka je čajíček který nikdy neměl být v čele nějaké strany. Podraz na něj udělali opravdu nechutný a doslova kreténský, ale jakkoliv to teď v ČSSD budou řešit, pachuť z té strany tady pořád zůstane. Jak bude Sobotka, jestli se znovu etabluje coby lídr, spolupracovat s těmi co ho podrazili? A jak budou podrazáci spolupracovat se Sobotkou kterého už teď musí nutně nenávidět, poněvadž ty které jsme podrazili pak vždy i nenávidíme. Ono by to chtělo založit úplně novou ČSSD s novými lidmi, a tihle ať jdou dělat svá občanská zaměstnání. Akorát tam by si tolik nevydělali, a hlavně tak lehce, jako při "lehkosti stranického bytí".

A jsem taky přesvědčen, že kdyby v ČSSD ještě pořád byl Jiří Paroubek, na jakékoliv funkci, k takovému prů.eru a podrazu by nebylo mohlo dojít. Paroubek ze Zemana neměl strach tak jako celá dnešní ČSSD, a uměl by ho vykázat do příslušným mezí, prezident-neprezident. Pravičáci dobře véděli, proč jdou Paroubkovi tak zarputile po krku. Neměli proti němu koho postavit, tak na něj poštvali mladé pravicově-"demokratické" vypatlance, a řekli jim: "Tady máš plato s vejci, támhle stojí Paroubek, házej, Honzíčku!"
29. 10. 2013 | 06:51

Pompeius Magnus napsal(a):

Obsah článku je skvostný, co taky od podporovatele Čírovce von Bond čekat, že? Takže nevoliči ČSSD mají psát svým poslancům, či poslancům ČSSD, které nevolili, aby podpořili jednoho z pretendentů na funkci premiéra za ČSSD? Jinak jste Hollane zcela zdráv? Je zcela na ČSSD, jak jejich vnitrostranický boj dopadne. Jako nevoliči a nečlenovi ČSSD Vám to, stejně jako mě, musí být zcela egál. Je to jako u Osmanů- zemře sultán a desítky sultánových synů se začnou vraždit - kdo přežije bude vládnout. Takže jediné, co můžeme dělat, je čekat na výsledek. Jinak se Babiš může pokusit sestavit vládu sám, bez soc. dem, ale to by museli být ve vládě všichni, včetně komunistů a úsvitářů a takový vyjednavač ten Babiš není. Jinak, kde jste byl, když Peake pučem rozštěpila VV, aby mohli Kalousek s Kódlem dokončit církevní megatunel??
29. 10. 2013 | 07:12

antisoudruh napsal(a):

Je smutné, kolik lidí po 23 letech nemá tušení co si s tou demokracií počít.
Tady jednoznačně voliči poslali presidenta s jeho stranou do autu, pan prezident se na to konto vrhne na vítěznou stranu, s cílem uchopení moci proti vůli voličů, a někteří čeští občané dělají, jako by se nic nedělo.
Je v zájmu drtivé většiny občanů, aby vítěz voleb nebyl demontován.
29. 10. 2013 | 07:35

Kleofáš napsal(a):

Hollan je z rodu Pithartů, Pelikánů, Pavlů Kohoutů, jen kolem sebe nemává rudým praporem. Aktivista, schopen stávkovat, hladovět, okupovat, jen když z toho bude mediální ohlas ( rozuměj "zisk"). Profesionální revolucionář, který má však nejvíc strach z jediného, že již nenajde struk státních ( či jiných) peněz a bude muset nudně, šedivě a každodenně bez mediálního zájmu PRACOVAT. Toho se Hollani obávají jak čert kříže.
29. 10. 2013 | 07:45

Maximus napsal(a):

Balada o zlé sani!

Je zřejmé a je nasnadě,
že na Pražském Hradě,
sedí Bimboš v zahradě
a žere Špidloně po řadě!
Začal žrát Bohúše Nedělku,
toho co má na hlavě dětskou zadelku,
pak dojde i na džordže džinbíra
pozře klidně i okolo letícího netopýra!
A k šmoulovi vrtulníkovi si přídá párek,
a nejdříve ho polapí za orál.k.
Je jasné, že Čechy nyní potřebují Honzu,
aby srazil sani hlavy a přitom neskončil na OÚNZu,
potom dostane půlku království a korunu,
a může si vzít klidně za manželku jistou Mirunu!

Čau lidi, hezký den.
29. 10. 2013 | 07:52

Maximus napsal(a):

Omluva za vytečkovávání, ale nastavený kodex slušnosti mě vycenzoroval ke slušnému vyjadřování. Jop,kdyby to šlo nastavit na naše poslance.....
29. 10. 2013 | 07:55

Jana Pechová napsal(a):

Jestli on si Bohuslav Sobotka poté, co ho ústřední výkonný výbor označil za nezpochybnitelnou jedničku ČSSD, nepustil moc pusu na špacír:

http://www.novinky.cz/domaci/311447-kdo-bude-narusovat-jednotu-cssd-toho-nevezmu-do-vlady-varuje-sobotka.html
(24. 8.2013)

Haškovci (Zemanovci) nejspíš usoudili, že bude k dispozici méně křesel a na ně se nedostane. Bylo tedy třeba rychle jednat.
29. 10. 2013 | 08:04

Papouch napsal(a):

"Prošel jsem si stanovy ČSSD a zjistil jsem, že předsednictvo je orgán s menším mandátem než ústřední výkonný výbor. Ten už dříve postavil do čela vyjednávacího týmu a nominoval na premiéra Sobotku. Takže zase jen ústřední výkonný výbor (a samozřejmě sjezd) může Sobotku z těchto pozic odvolat. Ze strany 20 členů předsednictva, kteří včera svrhávali Sobotku, nejde tedy fakticky o nic jiného, než o puč, protože na odvolání šéfa vyjednávacího týmu nemají žádný mandát, stejně jako ho nemá Haškův tým na povolební jednání s prezidentem bez Sobotky či dokonce na vyjednávání s dalšími reprezentanty politických stran."

spis to vypada ze ted maji vyjednvaci teamy dva - A. ustredne-vyborovy a B. predsednictva (nebo opacne, aby nekdo nenamital proc zrovna my jsme becko)

Babis se asi dobre bavi, protoze tuhle situaci zna z valnych hromad velmi dobre, nicmene je to debata akademicka, pritele Milose to ohledne jemnovani predsedy vlady k nicemu nezavazuje
29. 10. 2013 | 08:04

Filuta napsal(a):

Hašek je sice podrazník, ale Sobotka se paktuje s bolševiky a navíc jsou s kámošem Dientsbierem pátou kolonou Kalouska a Barelu dobrot.

Kalousek má velkou starost o Sobotku právě proto, že s jeho pádem mizí vidina koalice ČSSD s Topkou.

Tak si to, příznivci, socanů, přeberte!
A dobře si všímejte toho, kdo projevuje o ČSSD nejdojemnější starost.
29. 10. 2013 | 08:11

Petr z Tábora napsal(a):

Včera mě zaujalo opakované vyjádření pana Schwarzenberga, že ČSSD má od pana Zemana zakázanou koalici s TOP09, takže oni jdou do opozice. Jinak řečeno, zde se též hraje o možnost vládní koalice Sobotkovy ČSSD s TOP09 a někým dalším. Tím také oslabit vliv Zemana a Babiše. Proto se Bakalova média (ten byl ostatně s panem Sobotkou vždy zadobře, nebudeme to opět rozpitvávat...) a pan Kalousek mohou přetrhnout v podpoře pana Sobotky. Při tom se jaksi opomíjí, že TOP09 je přirozený protivník ČSSD, zatímco pan Zeman ji dovedl na výsluní a je mu jistě ze všech stran nejbližší.
29. 10. 2013 | 08:12

Filuta napsal(a):

Zeman poskytuje stále jistou záruku toho, že se Kalousek nevrátí, vyhozen dveřmi, oknem do vlády.

Pokud chcete Kalouska v koalici, tak běžte demonstrovat za Sobotku jako hlupáčci.
Zase se necháte manipulovat médii.
29. 10. 2013 | 08:12

zajistíme fungující sociální stát napsal(a):

ale nejdříve se serveme o místa u žlabu jako zvířeta.Vaše ČSSD.
29. 10. 2013 | 08:20

Filuta napsal(a):

Aga

Mluvíte mi z duše.
Uvedl jste jeden z nejstřízlivějších názorů a hodnocení situace.
Blahoslavení chudí duchem-mně to zase připomíná neblahou stávku v ČT a spacákovou válku, jež byla vedena o koryta, ale umně zastřešena "bojem o svobodu a demokracii".

Zeman s Klausem mají pravdu-dokud se nepodaří z politiky vykopat pravdaláskařskou škodnou, půjde to s etablovanými stranami do kopru. Jsou tím prolezlé jako morem. Vyjma Okamury už úplně všechny, včetně socanů a ODS.
29. 10. 2013 | 08:23

a.s. napsal(a):

Filuto,
proč tu maříte tolik času? Stačí jen napsat: "jsem hlupáček a nechápu co to ta demokácia je!"
29. 10. 2013 | 08:23

Filuta napsal(a):

Tohle stojí za přečtení.
On občas i Hájek napíše smysluplný článek.
http://www.protiproud.cz/svet/politika/komentare/630-milos-zeman-vstoupil-razantne-do-hry-bitva-o-moc-mezi-havlisty-a-standardni-levici-v-cssd-vsak-skryva-mnohem-hlubsi-stret-vymluvny-darek-k-petadevadesatinam-nasi-zeme.htm
29. 10. 2013 | 08:27

Filuta napsal(a):

a.s.
Hlavně že vy to chápete.
Máte na mysli demokracii po oddesácku nebo po Kalousovsku?

My jsme se za těch 23 let o žádnou demokracii ani neštrejchli, chytrolíne.
29. 10. 2013 | 08:28

zdenekb napsal(a):

Filuta (a další):

Připomínám, že Sobotka vyloučil koalici s TOP09 před volbami i po volbách. Navíc obě strany dávají dohromady úžasných 65 poslanců, většina jako víno.
Pokud nám někdo opět nadělí Kalouska, je to Hašek, který dělá z ČSSD stranu na odpis. Pak se "pravice" možná obětuje, a dá dohromady většinu 103 (TOP09, ODS, ANO, KDU) když se socdem nelze seriozně jednat.
29. 10. 2013 | 08:44

Filuta napsal(a):

zdenekb

Nejsem volič ČSSD, naše pravicově založená rodina volit shodně odmítla, ale přesto vidím v Sobotkovi pro ČSSD mnohem větší riziko.
Jakmile má podporu prokárlovských médií a dokonce Kárla i Kalouska, je to znamením, že tady něco smrdí. A to velmi.
Po pravdě, je mi dnes milejší vláda ČSSD i s mnou nemilovaným Babišem, nežli vláda Kalouska a ODS.
Tím nechci tvrdit, že preferuju Haška, nemám je za velké myslitele ani jednoho, ale Hašek je přece jen silnější v kramflecích. Sobotka není žádný lídr, je to slaboch. Paroubka jsem bytostně nesnášel pro jeho velkopanské manýry a velkohubost, ale respekt ve straně si dlouho dokázal udržet.
ČSSD by potřebovala ve vedení někoho takového jako je Rusnok. To je flegmatik nepodléhající hysterii, jenž je respektován i nesocialisty. A navíc to není žádný hupák. Jenže opravdu inteligentní lidé v téhle straně dlouho nevydrží. Ty schopné odsud méně schopní spolustraníci vyštvou.
29. 10. 2013 | 08:56

vasja napsal(a):

Filuta napsal(a):
Tohle stojí za přečtení.
On občas i Hájek napíše smysluplný článek......
------------
Dobrej článek. Možná to někteří poberou.
29. 10. 2013 | 08:58

Jana Pechová napsal(a):

Tak jsem si pročetla stanovy ČSSD.
Možná jsem hlupák, ale:
ÚVV řídí činnost strany mezi sjezdy. Předsednictvo zajišťuje realizaci usnesení ÚVV.
Usnesení vyšších orgánů jsou závazná pro všechny nižší orgány strany.
Pokud tedy ÚVV letos v srpnu svým usnesením schválilo B. Sobotku jako lídra volební kampaně, povolebního vyjednavače a budoucího premiéra, jediný legální postup Haškovců mohl být takový, že předsednictvo požádá ÚVV o mimořádné zasedání ÚVV.

Bohuslava Sobotku nemusím. Ale pokud část vedení partaje porušuje bezprostředně po volbách stanovy, pod nimiž je podepsána, obávám se, že to není subjekt, který by dokázal vést tuto zemi ve smyslu vlastního volebního hesla.
Myslím si, že Hašek a spol. se postarali o pat. Vstoupit do vlády s takovým uskupením či takovou vládu podporovat by bylo politickou sebevraždou.
29. 10. 2013 | 09:02

Baba Jaga napsal(a):

Jak už někdo napsal výše - ať si sodemáci svou situaci vyřeší hezky sami. Možná raději ti nově zvolení než jakýsi jejich výbor. Pěkný pimprlový tyátr ale předvádějí...
Pan Sobotka ale dle mého včera na rozdíl od rektorů na Hrad spěchat měl, zachoval se jak uražený kluk.
29. 10. 2013 | 09:05

Petr napsal(a):

Dal jsem si tu práci a dal jsem dohromady všechny emailové adresy všech osob z UVV ČSSD, takže kdo by chtěl uposlechnout výzvu ze včerejšího shromáždění u pomníku T.G.M. abychom jim napsali svá stanoviska - názory až budou projednávat odvolání či neodvolání p. Bohuslava Sobotky, tak může učinit na tyto adresy mezi kterými jsou i adresy p. Haška, Škromacha a pod.
musím upozornit , že jich je opravdu hodně :-)

v.aubrecht@seznam.cz , petr.bakule@seznam.cz , jaroslavbartl@seznam.cz , josefbaum@quick.cz, david.benak@gmail.com, birke@seznam.cz, bohdalovav@psp.cz , i.bollogova@seznam.cz, brabec@sosmost.cz , brezina.karel@centrum.cz , svetlana.budkova@plzensky-kraj.cz , rehabjb@volny.cz , nejdek@seznam.cz , karel.crhonek@seznam.cz , cerna60@seznam.cz , cerny.vlad@seznam.cz , mvcesal@seznam.cz , a.cizek@seznam.cz , dallago@seznam.cz , david@plbohnice.cz , r.dolejs@seznam.cz , petr.dolinek@seznam.cz, jaroslavdrozd@volny.cz , marcellkad@post.cz , lenkadvorakova@hotmail.com, asistent@falbr.cz, ekofin.nj@tiscali.cz , fisera.a@kr-ustecky.cz , fojtilenka@centrum.cz , foldyna.j@centrum.cz , info@fortico.cz , gajduskovaa@senat.cz , gregor.jan@email.cz , ivo.gruner@plzensky-kraj.cz , rhanak@seznam.cz , jirina.hancarova@seznam.cz, antonin.hanzalik@tiscali.cz, vladahartmann@email.cz , IvoHarovsky@seznam.cz , mhasek@socdem.cz , martin.havel@kr-karlovarsky.cz , starosta@ludgerovice.cz, havlicek@meucaslav.cz, Mony.hermann@seznam.cz , milan.horvatu@seznam.cz, hozmanova.hana@seznam.cz , milan.hrdlicka@seznam.cz , olga.hrebickova@cezdistribuce.cz , hulinsky@centrum.cz , chorkovska@seznam.cz , chovanec20@seznam.cz , janecek@kr-kralovehradecky.cz , jarospav@seznam.cz , jarosmilan@atlas.cz, bjelonkova@slezska.cz, jakub_jez@centrum.cz , martinkabat.ph@seznam.cz , kadlecova.lenka3@seznam.cz , kansky.j@seznam.cz , kapoun@doksy.com , kapounova@centrum.cz , i.kapounova@radnice.kojetin , hana.kastilova@tsmo.cz, lukaskaucky@seznam.cz, paul@kawulok.eu , Kleslova@iol.cz , lobby.business@gmail.com , jardakopecky@seznam.cz , petr.korenek@mestovsetin.cz, p.kostik@volny.cz , michaela.kozlova@post.cz , Kratochvile.Karel@seznam.cz , otakar.kraus@email.cz , mi-kraus@volny.cz , Milda.K@seznam.cz , krcal.p@kr-vysocina.cz , akrusinova@mukrnov.cz , nada.kremeckova@seznam.cz , kubikpet@gmail.com, helena.kudelova@vrbnopp.cz , radomir.lana@UO.hospital.cz , ak.lang@seznam.cz , latkaj@senat.cz, lechnyr@inlan.cz , a.macak@kr-olomoucky.cz , mach@vak-nymburk.cz , maly.vladimir@seznam.cz , sdz@socdem.cz, matonohovahana@seznam.cz , metelec@o2active.cz , ondrej.miffek@atlas.cz , mexxm@seznam.cz , mikeska@cssd-zlin.cz , mocovad@seznam.cz , cssd.nelahozeves@seznam.cz , moravcikovaz@gmail.com , ludmila.navratilova@pardubickykraj.cz , saba@cmail.cz , svatopluk.nemecek@fnspo.cz , m.netolicky@email.cz , miloslava.noskova@seznam.cz , novak.vaclav@atlas.cz , miroslav.novak@kr-moravskoslezsky.cz , marek.novohradsky@email.cz , jono@email.cz , novotny66@centrum.cz , och_jo@yahoo.com , roka.2002@volny.cz, lucie.orgonikova@orgmedia.cz, orgonikova@psp.cz , d.otcovska@seznam.cz , info@vest.cz , pete@pecek.net , honza.pech@email.cz , jana.pernicova@pardubickykraj.cz , veronika.peterova@gmail.com , petru@valtice.cz , podholap@c-budejovice.cz , radekpolma@seznam.cz , iva.pospisilova@kh.mpsv.cz , standa250@seznam.cz , mistostarosta@mestovolary.cz, irena.nov@email.cz, jiro3@seznam.cz, rykala.adam@seznam.cz , metap@seznam.cz, tomrepa@seznam.cz , antoninseidel@gmail.com, zseid@lf1.cuni.cz, starosta@cerhenice.cz , serafin.p@atlas.cz , radek.scherfer@seznam.cz , sklarfrantisek@seznam.cz , sliva@kraj-jihocesky.cz , vladimir.sobeslav@seznam.cz , bsobotka@socdem.cz , michal.sojka@volny.cz , mstarec@socdem.cz , suchomel.vitezslav@gmail.com , Sunki@seznam.cz , pavel.svoboda.jbc@seznam.cz , luca_s@centrum.cz , karel@sasek.cz , ludmila.sikyrova@email.cz , simko.petr@seznam.cz , sir.milan@zm.liberec.cz , skaryd.t@kr-vysocina.cz , pavol.skrak@praha1.cz , zdenek@skromach.cz , vaclavslajs@centrum.cz , m.smarda@seznam.cz , leberoun@seznam.cz , snejdrla@agropolicna.cz , splichal.karel@seznam.cz , stechm@senat.cz, starosta@breznice.cz , sulc253@seznam.cz, mareksvab@post.cz , tejc@seznam.cz , toufar@blansko.cz , jantriska@centrum.cz , jan.uherka@czp-zk.cz , urban@kcod.cd.cz , urbanovahelena@centrum.cz , dana.vahalova@seznam.cz , karel.vachta@seznam.cz , marie.vaicova@seznam.cz , vana.roman@seznam.cz , vanhova.j@kr-ustecky.cz , vac.ves@seznam.cz , vestinsky@vkprofil.cz , vicha.petr@mubo.cz , miloslavvlcek@atlas.cz , Vladimir.Vlk2@seznam.cz , karel@vodicka.net , vojtechvolf@volny.cz, votavav@psp.cz , marketawernerova@seznam.cz , marketa.zahradnickova@seznam.cz , zaoralek@psp.cz , zavoral1@seznam.cz , ladislava.zelenkova@seznam.cz , hejtman@kraj-jihocesky.cz , zrzavecky@cssd-plzen.cz , mohabry@seznam.cz ,
29. 10. 2013 | 09:06

Michal Macek napsal(a):

tak to bude ten "fungujici stat" asi ...:)))
29. 10. 2013 | 09:19

Martin1 napsal(a):

Povolební ČSSD
Že bude opravdu fungující a stát?
Než jste ale začali, tak vám zvad!
29. 10. 2013 | 09:32

Reveil napsal(a):

Filuta
"Jakmile má podporu prokárlovských médií a dokonce Kárla i Kalouska, je to znamením, že tady něco smrdí. A to velmi"

Zcela logické. Navíc, včerejší demonstrace u Hradu ve prospěch Sobotky jistě nebyla ze sympatizantů ČSSD, tedy levice, protože tito demonstranti křičeli na auto, přivážející na HRad předsedu KSČM "rudá svině!"
Klíčovou osobou není mrtvolný Sobotka, nýbrž infantilní Dienstbier. Ten se stal, poté, co byl frustrován z neúspěchu v prezidentské kampani, Kalouskovým kontaktem v Lidovém domě. Dienstbier vodil na nitkách zombiozního slabošského Sobotku, který už před začátkem kampaně budil podezření, že prosazuje Kalouskovu agendu. Nejen, že úplně ustala kritika Kalouska, Drábka, a spol., ale navíc se Sobotka během kampaně ozval jen tehdy, když opakoval Kalouskovy či Schwarzenbergovÿ výpady proti prezidentovi. Hnacím motorem toho, co se v soc. dem. nyní děje, je Dienstbierova nenávist vůči Zemanovi, protože ten mu "ukradl" prezidentské křeslo, na které on, Dienstbier, má přece přirozené přednostní právo. A ČSSD mu taky ublížila, protože ho nepodpořila.
29. 10. 2013 | 09:37

čert }:o) napsal(a):

Nevidím po volbách nějakou tragédii. Leccos se možná změní ale nejdříve
se musí moravští ogaři porvat o pražský koryta a pak opět hlásat pragocentrizmus.
Veselte se lidi vždyť žádný politik ani chlap ani ženská vám nebudou po
vůli jak budete chtít. Hrajou si na svým písečku a teď předvedli jak jim záleží
na (slovy Paroubka) obyčejném člověku a svém voliči. Prd jim záleží. Kdyby socani
měli 25-28% tak Hašek se Škromachem Sobotku stejně potopí se slovy že vítězství
je jejich zásluha a ne Sobotkova. Vy to lidi nevidíte? Vy nevidíte ten boj o
koryto? Vždyť nikdo víc už takový boj nemůže líp sehrát!!!! Hašek třeští oči
do kamer jako při výbuchu krakatitu a hlásá kraviny a Sobotka má zas sevřenej
zadek jak se bojí o křesílko. Možná mu seberou členství nebo Hašek couvne.
Tím ovšem nesmažou tu ostudu schopnost neschopného a komedii kterou se Škromachem od bazénku upekli. Ne že by mě krize v čssd trápila ať se klidně celá rozloží. Ale takovou křivárnu neudělal nikdo ze žádné strany napříč a místo koukání na Sobotku budete koukat na Škrmomacha a nedej bože v lepším případě na Haška. Takovou komedii nesehrál snad nikdo. Když kouknu na socany jsou to komedianti od přírody.
Dobře vám tak socani.
29. 10. 2013 | 09:45

šašek z Jihlavy napsal(a):

Ježíšku na křížku, ten klerofašista Hájek si pokoj nedá. Typická štvavá slátanina psychopata, který se nemůže smířit se ztrátou "důležitosti" ve službách škůdce demokratického vývoje v ČR.
Co se týče vývoje v socdem, není to první rvačka o koryta v jejich polistopadové historii. Ještě že se toho nedožil Rudolf Batěk, pro mne jeden z mála autentických sociálních demokratů. Slovy klasika: "Kdyby to viděl R.B. tak by se z nich poblil".
29. 10. 2013 | 09:47

Filuta napsal(a):

Reveil
Přesně tak.
To má logiku. Voliči ČSSD by určitě nepokřikovali na komunisty.
Ale oni si prostě zastánci Sobotky musí tu hubu nabít.
Stejně jako si ji nabijí levicoví voliči Babiše - budou zírat, co z ANO časem vyleze.

Volí-li oligarchu vlastnícího média (teď chce Babiš prý koupit Primu a několik rozhlasových stanic, asi se shlédl v Berlusconim), který bude logicky přihrávat na smeč výhradně silným ekonomickým subjektům (podobně jako Kalousek), tak to v žádném případě není v jejich zájmu.
Dokonce ani v zájmu tradičních pravicových voličů ze střední třídy.
Už dnes je vcelku nad slunce jasné, že žádná progresivní daň se konat nebude.
Babiš před volbami pořádal opulentní hostinu pro významné podnikatele, tohle přece není žádný nezávislý kandidát.

A má-li eventuálně vytvořit koalici s ČSSD v čele s neschopným Sobotkou, tak to snad ani nemá smysl komentovat.
Nebude-li nikdo politicky potentní korigovat Babiše, tak si z našeho státu opravdu udělá vlastní firmu.
A toho se dost bojím.
Stačí vidět, co za spoušť zůstalo po miliardáři Bakalovi.
Nahrabal si, vykouřil se a veškeré problémy přehodil na hrb státu.
29. 10. 2013 | 09:48

Filuta napsal(a):

Šašku,

"demokratického vývoje"?
To si snad děláte pr...

Hájek je sice štváč a bigotní katolík, žádný pokrokář, ale jeho vize se naplňují. Ústupem od tradičních hodnot jsou likvidovány právě ony hodnoty demokratické.
Jeho ošacování ODS a zejména TOP 09 je velmi výstižné.
Jakýpak "konzervatismus" lze čekat u představitele Topky (Barelu), jestliže byl členem strany neomarxistů Zelených a hájí všechno, jen ne křesťanské hodnoty?!

Hájkovy výstřelky beru s rezervou,ale z mnoha jeho článků až mrazí.
29. 10. 2013 | 09:53

Martin1 napsal(a):

Ne - ne! V ČSSD se to už přes rok všechno pere - ano jsou tam dvě základní skupiny. A právě ta Haškova je ochotna se spojit s kýmkoli. A že se k pokřiku připojují na ulicích i pravičáci? Tak to je jasné - jsou škodolibě radostní a těší je jakákoli roztržka na levici. Pokud to však budou ještě rozfoukávat, tak se oheň rozdmýchá u KSČM a ten kdo dříve volil rozhádanou ČSSD s nadějí, že ji vítězství semkne, tak to příště hodí už jen precizně pochodující sice pomalu, ale jistě jdoucí za vítězstvím KSČM!
A za dalších 40 let se budeme zase jako divit, že to mohla vyhrát KSČM. Tak jako jsme nemohli pochopit rok 1948?
Chtělo by to jednu silnou očištěnou pravicovou stranu a jednu moderní levicovou stranu bez smradu komunistického a basta. Většinový volební systém a pak ukažte, co umíte. Nepřekročitelné zadlužování státu dané zákonem (porušení by musela schválit i opozice v případě katastrof všeho druhu)a pak si okolo pindejte, jak umíte.
29. 10. 2013 | 09:56

Jana Pechová napsal(a):

šašek z Jihlavy
Zdravím Vás, pane šašku, a když už jste tak trefně vzpomněl Rudolfa Battěka, posílám jeho "desatero", kdysi tu v diskusi od někoho zkopírované:

Desatero Rudolfa Battěka :
"Místo otrlosti laskavost,
místo drzosti pokoru,
místo nevěřícnosti důvěru,
místo rozpaků vstřícnost životu,
místo zla odpovědnost za dobro,
místo heroismu ducha vůli ke svobodě,
místo pomyslných hodnot hodnoty reálného sbližování,
místo civilizačních předsudků radost ze samotného jsoucna,
raději být neúspěšným politikem než pominout morální horizont společenského působení a života obecně. Nepřestávejme být hledači nových tvarů a symbolů konání a reálné činnosti. Chraňme se před vyprahlostí ducha. Važme si samoty, která dotváří náš často pokřivený horizont a profil spoluúčasti při tolik potřebné péči o potřeby všech."
29. 10. 2013 | 09:57

Sech napsal(a):

Lidé pochopte. S hrou na demokracii je třeba konečně přestat anebo ji fundamentálně zrevidovat. Viz např. demokratické odposlechy NSA.
Sobotka je sice demokraticky zvolený předseda, slušný člověk, ale velmi velmi slabý. Je třeba se po letech demokratofilie- která nás stála už miliardy a stahuje nás ke dnu-zamyslet. Rozhodně není žádoucí hodit to pozitivní, co nám demokracie přinesla, za hlavu. Přišel ale, čas, kdy tento stát potřebuje svou demokracii okořenit jistou dávkou autokracie, jako to činí naši američtí spojenci. Zdá se, že to jinak nejde.
Sobotka, to je stejné, jako nemastné neslané jídlo. Prý zdravé, ale bez špetky nezdravého koření dlouhodobě nepoživatelné.
29. 10. 2013 | 09:57

martin_ka napsal(a):

Hašek vypadá jako Josef Švejk....a to nejenom vzezřením.

charisma - nula, myšlenkový background - nula....radší se ani nechci domýšlet čím docílil toho, že je ve straně tak vysoko
29. 10. 2013 | 09:58

TomášL napsal(a):

Chceme fungující stát- ČSSD.
29. 10. 2013 | 10:00

Jana Pechová napsal(a):

Filuta
Nepletete si vývoj demokracie s ideálem?
Ideální stav je člověkem nedosažitelný, cesta k němu je plná děr a kamení. Jiná cesta ale vede do pekel.

PS: omlouvám se panu šaškovi i vám, že jsem takto vstoupila do konverzace, ale nedalo mi to
29. 10. 2013 | 10:00

Nevěřící Tomáš napsal(a):

A jejda, Sarkafarka loupežník rozdává hraběcí rady.
29. 10. 2013 | 10:00

aga napsal(a):

Gratuluju všem hejlům, kteří tu řeší problémy politiků, místo aby jejich e-maily použili k tomu, aby je dokopali řešit problémy voličů.
Vítězem bude klidná síla v pozadí, se svými restitucemi, reformami a dá-li bůh, i rozdáním zbytku republiky, která byla "ukradena" - tu Schwarzenbergům, tu sudetským Němcům...
29. 10. 2013 | 10:01

čert }:o) napsal(a):

Martin1
Vždyť je logické že se k pokřiku přidružují pravičáci se škodolibostí.
Doposud svou škodolibost hlásal právě Sobotka. Jeho štvavé blogy byly
někdy tak nechutný že se divím že ještě má zdravý zuby. Všechno se vrací
s větší razancí. Sobotky se nezastanu ani omylem a Škromacha od bazénku
socanům přeju!
29. 10. 2013 | 10:05

čert }:o) napsal(a):

martin_ka napsal(a):
Hašek vypadá jako Josef Švejk....a to nejenom vzezřením.
charisma - nula, myšlenkový background - nula....radší se ani nechci domýšlet čím docílil toho, že je ve straně tak vysoko
29. 10. 2013 | 09:58
-------
můj příspěvek o podobě Haška se Švejkem byl mnou
napsán a zase smazán a napsán jiný viz výše =o)))
Ještě mu chybí čepice. Souhlasím s vámi
29. 10. 2013 | 10:10

Filuta napsal(a):

Jana Pechová


Vy máte pocit, že tohle je cesta k demokracii?
Podobných vás asi moc nebude.

Tuhle republiku si už dávno rozebrali Schwarzenbergové, Bakalové, Hávové, Tykačové, Hušákové, Grossové a desítky dalších.
Občané jim k tomu už dělají jenom trapnou stafáž.
Ono je pro vás asi lepší v mylné naději sníti, než strašlivou poznati jistotu, řečeno slovy klasika.
Dokud neproběhne podobný převrat, k jakému došlo např. na Islandu a netrhneme se od EU, nic podstatného se nezmění.
Zajímavé je, že Island poměrně prosperuje, ale v médiích o něm není ani zmínka. Jako by zmizel z mapy světa.
Kdo není v EU, jako by nebyl.
Už jen to, že jsme řízeni autokraticky z Bruselu, znamená významnou ztrátu sovobody.
29. 10. 2013 | 10:15

Martin1 napsal(a):

Ano - Sobotka není žádný "Nynža" a tak Hašek vedle něj může vypadat jako rváč, ale ve skutečnosti jeho "hrdinství" spočívá jen v ochotě zradit kamaráda - jinak to je stejný "MĚKKÝŠ" a tím to u mne prohrál. To dám přednost slušnému člověku Sobotkovi a spol. Pokud tam chtěli mít v čele rváče, tak se neměli všichni "MĚKÝŠI" spojovat proti "BULDOZERU" Paroubkovi. Ten pak na ně hodil kakaáč a věnuje se svým blogům a nové mladé lásce (do politiky to na návrat nevypadá - tak ať se ti daří v té lásce Jirko!)
29. 10. 2013 | 10:20

Filuta napsal(a):

Demokracie je takové uspořádání státu, v kterém „lid“ , tedy společenství všech plnoprávných občanů – a ne (pouze) jedinec nebo (malá) skupina či některé skupiny mocných – vykonává správu věcí společných, veřejných, včetně vládnutí – neboli suverenitu.

A tomuto jsme na hony vzdáleni.
Jednou za čtyři roky proběhne taškařice zvaná volby a pak se opět vytvoří mocenský kartel.
Z toho vyplývá, že skupiny mocných ovládají tuto zem a předstírají dosti nevěrohodně hru na demokracii.
29. 10. 2013 | 10:20

Martin1 napsal(a):

opr Měkýši = MĚKKÝŠI
29. 10. 2013 | 10:22

Richard napsal(a):

četl jsem článek od Hájka, pokud jsem spočítal vše, objevilo se v něm 17 krát!!! slovo "havlista". Nejen, že je to z "literárního" hlediska v tak krátkém článku zcela nepatřičné a jeho text tak působí, jakoby jej psalo negramotné školní dítě (kde jsou ty Hájkovi novinářské kvality, kterými se tolik pyšní, když útočí na neschopnost novinářů), ale taky z něj kouká do očí bijící "obsession". Freud by si na něm smlsl. Ten člověk má z havlistů patologický komplex.
29. 10. 2013 | 10:23

šašek z Jihlavy napsal(a):

Jana Pechová
Také zdravím a děkuji za to Batěkovo krédo, z něhož jasně vyplývá, proč ho socani s gustem upozaďovali. Jen mi vrtá hlavou, ve které straně by současní i minulí protagonosté ČSSD skončili v případě Batěkova předsednictví. U některých bych to typnul s pravděpodobností hraničící s jistotou.
xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
Filuto,
Myslete si o Hájkovi co chcete, u mne se diskvalifikoval ve službách Klause a jeho fámuluse-našeptávače Jakla.
Co je tžo za prokletí Pražského hradu, že se tam mocnostem pekelným daří instalovat takové obskurní sestavy, z nichž každá má svého Fausta? Docela se obávám, kdo přijde po nich, až si čert odnese ty stávající.
29. 10. 2013 | 10:27

Richard napsal(a):

resp. z toho, co pro něj představa "havlisty", kterého vidí snad všude, znamená...
oprava: hájkovy
29. 10. 2013 | 10:28

marxík napsal(a):

aga
Kolego, nechci vám nabourávat vaše myšlenkové postupy, ale ti samí našeptávači nám radí, abychom nevolili komunisty, a vy jim skáčete na špek.
Nebo už ne?
29. 10. 2013 | 10:42

Gudka napsal(a):

Filuta

Tak díky za upozornění, Hájka jsem si teď přečetl, můžu k tomu říct, že něco z toho už vím. A sice, že došlo ke spojení Kalouska s dvojicí Dienstbier-Svoboda.
Frontální zaměření útoků na prezidenta - to můžeme všichni už dlouho pozorovat. Dozvuky zimní schwarzenberské války. Do barelu vměstnaná média podávají výmluvný důkaz. Ti, kdo demonstrovali podporu Sobotkovi a vykřikovali o "rudých sviních", to je tatáž svoloč, co házela vajíčka po Paroubkovi a co rozbíjela ve 30. letech v Německu výlohy. Pro politika, který se utíká k takové svoloči o podporu, to není dobré vysvědčení.
Shrnuto, Sobotka je chudáček, který samozřejmě nemůže vést už žádná jednání o sestavení vlády, vžýdyť je to ufňukaná slečinka, kterou vodí na špagátcích Dienstbier s Kalouskem. Ovšem, že by premiérem neměl být ani Hašek. Ale především a to je jádro celé věci - se do vlády žádným způsobem nesmí dostat infantilně mstivý a frustrovaný Dienstbier.
29. 10. 2013 | 10:44

roman napsal(a):

takovy pekny seznam emailu se vzdycky hodi, diky priteli!
29. 10. 2013 | 10:45

curs napsal(a):

Rozhodně nehodlám tlačit na poslance ČSSD, aby se postavili na tu či onu stranu - to si musí rozhodnout ČSSD a já nejsem jejím členem a již dlouho ani voličem. Dojímá mě, jakou péči o Sobotku mají naši pravičáci, ale doporučil bych jim, aby se obraceli spíš na své poslance, dokud ještě nějaké mají.
Ze Sobotky se stane krátkodechý hrdina pražského davu a médií. To ale není žádný kumšt, dokonce Šlouf se stal oblíbencem médií, když to pomohlo zdemolovat obraz SPOZ. Ale jinak jsem z jeho strany nezaznamenal nic, co by mě přesvědčilo o tom, že se na předsednictvu ČSSD odehrál puč a on musí chránit svobodu a demokracii všemi prostředky proti hrstce pomatených spiklenců, kteří mu vrazili nůž do zad. ČSSD dopadla ve volbách špatně a Sobotka chtěl co nejrychleji proklouznout do křesla premiéra, aby to nemusel řešit - touto cestou šel naposled Nečas a již víme, kam došel. Když mu předsednictvo vyslovilo nedůvěru, dostat se do varu, ale jestliže strana nepatří předsednictvu, tím méně patří jemu. Nakonec mu bude patřit nanejvýš nějaký LEV 22, ještě trapnější než LEV 21, protože Sobotka má ve srovnání s Paroubkem charisma staré polobotky.
29. 10. 2013 | 10:50

Gru napsal(a):

šašek z Jihlavy
"z něhož jasně vyplývá, proč ho socani s gustem upozaďovali"

Odříkaného krajíce největší kus... s jistou škodolibostí shledávám, jak hluboké stopy ve vás zanechal Klaus. Tentýž, kdo zavedl do češtiny některé neodůvodnitelné novotvary. Jako například "ponížit", ve smyslu redukce kvantity, např. "ponížené výdaje", či dokonce "ponížený tlak". A stejným klausismem je "upozaďování".
No, ale alespoň vás nelze ozačit za havlistu :-)
29. 10. 2013 | 10:51

Gudka napsal(a):

curs
Správné srovnání.
Sobotka je skutečně cosi jako "oranžový Nečas", jen místo Nagyové má Dienstbiera.
Se včerejší akcí na Hradčanském náměstí se Dienstbier inspiroval buďto u Livie, jak svolávala Klausovy fanynky a fanoušků "Ahoj tati, tvé svědomí je čisté, tím se od nich odlišuješ". Možná taky částečně u Gamala Abdela Násira, který se 1967 po prohrané šestidenní válce nechal prosit milionovým davem, aby neodstupoval a dál vykonával svou funkci.
29. 10. 2013 | 11:01

šašek z Jihlavy napsal(a):

Gru
Ovlivněni Klausem jsme všichni, nejen co se týče novotvarů. Musím ale uznat, že některé se docela ujaly, jako např. "nevýhra" apod.
Máte ale pravdu v tom, že se necítím být "Havlistou".
Včera mě v TV zaujal pořad Historie cz na téma bří Čapkové, jejich vztah k Masarykovi atd. Beru to jako varování pro přílišnou spřízněnost lidí z umělecké branže s politiky. Nakonec se nevyhnou kýblům špíny, ať už se přimknou ke komukoliv.
V poslední době se mi líbí odstup Jiřího Suchého, se svými preferencemi na trh nechodí.
29. 10. 2013 | 11:09

Ztohoven napsal(a):

A co takhle kontakty na mobily - nemáte je někdo? pojďme sms-kovat, ať se z toho poser..
29. 10. 2013 | 11:34

Petr B. napsal(a):

Tentokrát s vámi souhlasím. Hašek se konečně "projevil" a víme, co je zač.
29. 10. 2013 | 11:57

aga napsal(a):

marxík

Já jsem nikdy nenapsal, abychom nevolili komunisty, a dokonce jsem je - poprvé ve svém přes 60 let dlouhém životě, a to vč. povinných voleb za totáče - volil sám. Tuto volbu ale nepovažuji za podporu konkrétní KSČM, ale za protestní hlas proti polistopadovému vývoji a za fakáč právě vůči oněm našeptávačům. KSČM totiž nepovažuji za stranu s komunistickým programem, natož činy, ale za pouhé šidítko.
Psal jsem pouze, že pokud by KSČM opravdu získala moc, byli by důvěřiví voliči moc a moc zklamáni.
29. 10. 2013 | 12:34

Filuta napsal(a):

Richard

Hájka musíte brát s rezervou, ale jádro jeho článků je pravdivé.
Nejsem žádný homofob a bigotní katolík, ale dobře vidím, kam nás ten multikulturalismus a protlačování menšin vede.

Já jsem si také vždy myslel (i bez Hájka), že jsou havlisti pohromou demokracie.
A to nejsem ani žádný fanatik, co obdivuje bezmezně Klause.
Kdysi jsem Klause respektoval, dnes (zejména po amnestii a likvidaci ODS a vzdorném uchýlení se k Bobošíkové) se stal, bohužel, komickou figurkou.

Havlisti tady zavedli elitářství a úzus, kdy "intelektuální elity" shlíží pohrdavě z pomyslného mravního piedestalu na levicově orientované strany (nemám na mysli KSČM a nejsem ani voličem levice). Jsem ale přesvědčen o tom, že v demokracii musí být levicový i pravicový princip vyvážen na lékárenských vahách.
Toho si je zřejmě vědom i Hájek.

To, že Hájek ve všem souzní s Klausem ještě zdaleka neznamená, že v zásadních věcech nemá pravdu.
Chce to jen oddělit zrno od plev a nenechat rozhodovat sympatie a antipatie.
Mně taky není samolibý Hájek dvakrát sympatický a přesto si přečtu rád i jeho články, s nimiž se nemůžu ztotožnit. Má dosti originální pohled na věc.
29. 10. 2013 | 12:47

mb napsal(a):

Filuto ... řeknu vám jedno malé sladké tajemství ... ale otřese to celým vaším světem ... tajemstí: havlisti vůbec neexistují ... je to konstrukt chorého mozku abbartoše(a dalších chorých mozků: hájek, jakl, klaus etc.) ... vím že je to pro vás šokující, ale je to tak ... hezký den ...
29. 10. 2013 | 13:57

Filuta napsal(a):

mb

Nemáte pravdu, ani omylem.
Celá kulturní fronta(až na vzácné výjímky), podporující Kárla, jsou havlisti.
Většina médií je havlistická, včetně veřejnoprávní TV.
Proč asi měli Zelení volný přístup do médií, na rozdíl např. od Pirátů, kterým daly gorily přes držku, Svobodných, Bobošíkové, Lvů atd.
ČT porušuje 23 let demokratické principy a nedává prostor malým stranám.
Evidentně preferuje určité strany - tedy ty, které se profilují velkohubě "antikomunisticky" (přestože byly schopny v minulosti s bolševiky vytvořit koalici), a které proklamují Havla coby velekněze polistopadové "demokracie"(ať už si to skutečně myslí nebo nikoliv).

Nevšiml jsem si, že by Zelení měli nějak významnější procento preferencí.
29. 10. 2013 | 14:20

TomášL napsal(a):

Tak jestli jsou to správná čísla z iHnedu, můžete rovnou zavolat. :-)

čekají na Vaše slova chvály
Petr Hulínský 606 332 211
Vlasta Bohdalová 724 727 919
Jeroným Tejc 606 740 781
Vlasta Bohdalová 724 727 919
Petr Dolínek 602 751 397
Petr Hulinský 606 332 211
Irena Ropková 604271002
Zdeněk Seidl 603310307
Milan Urban 602 287 252
Adam Rykala 728 436 888

Haszek Mihály
739 489 799

Upocený Roman Onderka
721 553 677
29. 10. 2013 | 14:40

TomášL napsal(a):

Myslím tim jim vynadat a říci, že je po nich veta.
29. 10. 2013 | 14:41

mb napsal(a):

to filuta ... no nepřesvědčím vás a patrně ani nemá smysl se o to pokoušet ... přeju hezký den
29. 10. 2013 | 14:43

marxík napsal(a):

aga
U mě to začínalo podobně jako u Vás. Takže Vás vítám.
Podpora ze všech možných stran pro Sobotku může být dána prostým faktem, že proti němu stojí veřejný škůdce číslo 1, Miloš Mstivý.
Veškeré mediálno si nenechá ujít žádnou příležitost povozit se na něm.
Potom je tady další fakt, řekl bych daleko závažnêjší. Zeman společně s Haškem způsobili, že se vlastně sociální demokracie stává nedemokratickou stranou.
Vždycky se patří, aby na levici byla nějaká nedemokratická strana, a těžko lze označovat za nedemokratickou takovou, která má v demokratických svobodných volbách větší podporu.
Především tady bych viděl upřímnou lítost pravicového světa nad tím , co se stalo.
29. 10. 2013 | 14:49

jozef ružička napsal(a):

volil jsem čssd hlavně proto že tam je pan sobotka poctivy ferovy člověk za vše muže pan president poněvadž nema rad když mu někdo oponuje ružička jozef a jinak bych chtěl poděkovat všem stranam kteři to vidi stejně
29. 10. 2013 | 14:51

TomášL napsal(a):

marxík

Koukněte zde: http://blog.aktualne.centrum.cz/blogy/jan-stern.php?itemid=21453

A můj komentář 27. 10. 2013 | 17:20 -nějakou tu hodinu před pokusem sesadit Sobotku.
29. 10. 2013 | 14:57

marxík napsal(a):

TomášL
Já svým pravičákům rozumím a mrzí mě (až na pár vyjímek), že budou jednou zklamáni.
29. 10. 2013 | 15:33

TomášL napsal(a):

marxík

Nebudou, alespoň ne v mé osobě, protože až se situace v ČSSD vyjasní, tak zase budou "přirození nepřátelé". :-)
29. 10. 2013 | 15:41

aga napsal(a):

marxík

To jsem nějak nepobral. Ne že bych byl nakloněn vašim sofismatům věřit, i kdybych jim rozuměl. Vy prostě vyzařujete inteligenci prostou jakékoli morálky.
29. 10. 2013 | 15:46

marxík napsal(a):

aga
Asi morálku chápeme oba opravdu jinak.
Já bych např. těžko dokázal napsat : Hašek je sice slizoun, ale .... A postavit se v dané situaci na jeho stranu s vysvětlením, že politika je tvrdý boj bez servítků.
29. 10. 2013 | 16:04

Filuta napsal(a):

josef růžička
Sláveček Sobotka a férový člověk?
To snad nemyslíte vážně?
Za tou dnešní Zemanovou záští vůči Sobotkovi byl právě Slávečkův podraz.

A mimochodem, vám nevadí, že Sobotka vyjednával už před volbami s bolševiky a s Kalouskem?

Asi nevadí.
Nakonec, mě se to netýká.
29. 10. 2013 | 16:50

aga napsal(a):

marxík

Hehe. Vy jste už dokázal napsat onačejší věci - a i teď vědomě překrucujete. Nestavím se na stranu Haška, ani na stranu politiky bez servítků. To, že něco konstatuji, přeci neznamená, že s tím souhlasím, ale to vy víte.
29. 10. 2013 | 16:52

aga napsal(a):

Filuta

Ale týká. Jestli chcete vědět jak, přečtěte si poslední Klímův blog - ten, jak už nás mají rozparcelované. Po těhle volbách už nebude boha, který by jim v tom zabránil - i kdyby jim v tom bránil třeba z osobní ješitnosti a pomstychtivosti.
29. 10. 2013 | 16:54

Filuta napsal(a):

Aga

Já myslel to, že se mě netýkají problémy ČSSD, protože nejsem jejich volič.
Klíma má pravdu, ale neříká nic nového.
To, že nám nepatří dnes ani klika od hajzlu dnes nestoudně veřejně říkají i ekonomové a politici, kteří na tom nesou zásadní podíl.

Ale s tím rozpuštěním státu bych to neviděl tak černě.

Babiš je sice pohroma, ale můžeme doufat, že se za ty čtyři roky znemožní sám. I když já osobně si myslím, že se bude právě tyhle čtyři roky hodně snažit a pak to schramstne všechno.
Moc inteligentní tedy není, typický bolševický zbohatlík.
Ať se ho zeptají na cokoliv, nemá o tom ánunk a jen opakuje populistické fráze.

ODS mezitím vysublimuje a pro Topku a ČSSD je to taky možná jen otázkou času.

Na rozdíl od paní Pechové si nemyslím, že jdeme cestou demokratickou.
Hrozbou není bolševik, hrozbou je korporátní fašismus. Z Babiše mám husí kůži i na pr....

Dnes jsem kouknul na REflex a ten po volbách pomalu otáčí.
Kolik koblih už jim asi přistálo v redakci?
Opravdu jsem nečekal, že jsou spoluobčané tak hloupí a budou volit Slováka, exbolševika, stbáka a oligarchu.
29. 10. 2013 | 18:13

Jana Pechová napsal(a):

Filuta
Neříkám, že jdeme cestou demokratickou: my tu demokracii teprve stavíme. Jen pořád tak trochu nevíme jak na to.
Teoreticky by mohly být dvě jasné možnosti:
1/ okopírovat vzor, který se nám líbí, odjinud
2/ po způsobu vzestup/ pád/ lízání ran/ vzestup... hledat vlastní cestu.
Ten způsob číslo 1/ se zdá být jasně jednodušší a rychlejší, jenže k němu potřebujete dost demokratů. A pokud vnímáte, jak se u nás 24 let po Sametu pořád čeká na jednoho spásonosého osla, který za nás všechno vyřeší, tak by vám mělo začít pomalu docházet, že nás ty lety a pády minout nemohly. A že to bude ještě dost dlouho trvat, než se těch ran vyvarujeme.
29. 10. 2013 | 18:36

pamětník napsal(a):

« my tu demokracii teprve stavíme»
Až ji dostavíme, nebude k ničemu, žádná jiná už na světě nebude. :)
29. 10. 2013 | 19:04

aga napsal(a):

J. Pechová

Je ještě za

3/ Prohlásíme se za nadřazený národ, zvolíme si demokraticky Vůdce, napadneme celý svět, začneme budovat Říši, vyhladíme 6 mio židů a nezdůrazňované miliony ostatních, na závěr dostaneme na zadel, rozmlátí nám zemi, obsadí nás - ale kuk, do deseti let tu budeme mít dokonalou demokracii, která budem vzorem všem untrmenšům kolem. Vyzkoušený postup. Proč by neměl fungovat i nám.
29. 10. 2013 | 19:28

Romana Vošická napsal(a):

Pokud chcete podporit Bohuslava Sobotku a myslim, ze vetsina z nas ma padny duvod to udelat, ta vetsina, ktera napriklad nechce za premiera Michala Haška, tim padem Milose Zemana, tak muzete oslovit cleny ustredniho vyboru CSSD, kteri budou dne 10.11. rozhodovat o osudu Bohuslava Sobotky. Zde mate jejich emailove adresy. Napiste jim, cim vic nas bude, tim vetsi vahu to bude mit.
v.aubrecht@seznam.cz,
petr.bakule@seznam.cz,
jaroslavbartl@seznam.cz,
josefbaum@quick.cz,
david.benak@gmail.com,
birke@seznam.cz,
bohdalovav@psp.cz,
i.bollogova@seznam.cz,
brabec@sosmost.cz,
brezina.karel@centrum.cz,
svetlana.budkova@plzensky-kraj.cz,
rehabjb@volny.cz,
nejdek@seznam.cz,
karel.crhonek@seznam.cz,
cerna60@seznam.cz,
cerny.vlad@seznam.cz,
mvcesal@seznam.cz,
a.cizek@seznam.cz,
dallago@seznam.cz,
david@plbohnice.cz,
r.dolejs@seznam.cz,
petr.dolinek@seznam.cz,
jaroslavdrozd@volny.cz,
marcellkad@post.cz,
lenkadvorakova@hotmail.com,
asistent@falbr.cz,
ekofin.nj@tiscali.cz,
fisera.a@kr-ustecky.cz,
fojtilenka@centrum.cz,
foldyna.j@centrum.cz,
info@fortico.cz,
gajduskovaa@senat.cz,
gregor.jan@email.cz,
ivo.gruner@plzensky-kraj.cz,
rhanak@seznam.cz,
jirina.hancarova@seznam.cz,
antonin.hanzalik@tiscali.cz,
vladahartmann@email.cz,
IvoHarovsky@seznam.cz,
mhasek@socdem.cz,
martin.havel@kr-karlovarsky.cz,
starosta@ludgerovice.cz,
havlicek@meucaslav.cz,
Mony.hermann@seznam.cz,
milan.horvatu@seznam.cz,
hozmanova.hana@seznam.cz,
milan.hrdlicka@seznam.cz,
olga.hrebickova@cezdistribuce.cz,
hulinsky@centrum.cz,
chorkovska@seznam.cz,
chovanec20@seznam.cz,
janecek@kr-kralovehradecky.cz,
jarospav@seznam.cz,
jarosmilan@atlas.cz,
bjelonkova@slezska.cz,
jakub_jez@centrum.cz,
martinkabat.ph@seznam.cz,
kadlecova.lenka3@seznam.cz,
kansky.j@seznam.cz,
kapoun@doksy.com,
kapounova@centrum.cz,
i.kapounova@radnice.kojetin.cz,
hana.kastilova@tsmo.cz,
lukaskaucky@seznam.cz,
paul@kawulok.eu,
Kleslova@iol.cz,
lobby.business@gmail.com,
jardakopecky@seznam.cz,
petr.korenek@mestovsetin.cz,
p.kostik@volny.cz,
michaela.kozlova@post.cz,
Kratochvile.Karel@seznam.cz,
otakar.kraus@email.cz,
mi-kraus@volny.cz,
Milda.K@seznam.cz,
krcal.p@kr-vysocina.cz,
akrusinova@mukrnov.cz,
nada.kremeckova@seznam.cz,
kubikpet@gmail.com,
helena.kudelova@vrbnopp.cz,
radomir.lana@uo.hospital.cz,
ak.lang@seznam.cz,
latkaj@senat.cz,
lechnyr@inlan.cz,
a.macak@kr-olomoucky.cz,
mach@vak-nymburk.cz,
maly.vladimir@seznam.cz,
sdz@socdem.cz,
matonohovahana@seznam.cz,
metelec@o2active.cz,
ondrej.miffek@atlas.cz,
mexxm@seznam.cz,
mikeska@cssd-zlin.cz,
mocovad@seznam.cz,
cssd.nelahozeves@seznam.cz,
moravcikovaz@gmail.com,
ludmila.navratilova@pardubickykraj.cz,
saba@cmail.cz,
svatopluk.nemecek@fnspo.cz,
m.netolicky@email.cz,
miloslava.noskova@seznam.cz,
novak.vaclav@atlas.cz,
miroslav.novak@kr-moravskoslezsky.cz,
marek.novohradsky@email.cz,
jono@email.cz,
novotny66@centrum.cz,
och_jo@yahoo.com,
roka.2002@volny.cz,
lucie.orgonikova@orgmedia.cz,
orgonikova@psp.cz,
d.otcovska@seznam.cz,
info@vest.cz,
pete@pecek.net,
honza.pech@email.cz,
jana.pernicova@pardubickykraj.cz,
veronika.peterova@gmail.com,
petru@valtice.cz,
podholap@c-budejovice.cz,
radekpolma@seznam.cz,
iva.pospisilova@kh.mpsv.cz,
standa250@seznam.cz,
mistostarosta@mestovolary.cz,
irena.nov@email.cz,
jiro3@seznam.cz,
rykala.adam@seznam.cz,
metap@seznam.cz,
tomrepa@seznam.cz,
antoninseidel@gmail.com,
zseid@lf1.cuni.cz,
starosta@cerhenice.cz,
serafin.p@atlas.cz,
radek.scherfer@seznam.cz,
sklarfrantisek@seznam.cz,
sliva@kraj-jihocesky.cz,
vladimir.sobeslav@seznam.cz,
bsobotka@socdem.cz,
michal.sojka@volny.cz,
mstarec@socdem.cz,
suchomel.vitezslav@gmail.com,
Sunki@seznam.cz,
pavel.svoboda.jbc@seznam.cz,
luca_s@centrum.cz,
karel@sasek.cz,
ludmila.sikyrova@email.cz,
simko.petr@seznam.cz,
sir.milan@zm.liberec.cz,
skaryd.t@kr-vysocina.cz,
pavol.skrak@praha1.cz,
zdenek@skromach.cz,
vaclavslajs@centrum.cz,
m.smarda@seznam.cz,
leberoun@seznam.cz,
snejdrla@agropolicna.cz,
splichal.karel@seznam.cz,
stechm@senat.cz,
starosta@breznice.cz,
sulc253@seznam.cz,
mareksvab@post.cz,
tejc@seznam.cz,
toufar@blansko.cz,
jantriska@centrum.cz,
jan.uherka@czp-zk.cz,
urban@kcod.cd.cz,
urbanovahelena@centrum.cz,
dana.vahalova@seznam.cz,
karel.vachta@seznam.cz,
marie.vaicova@seznam.cz,
vana.roman@seznam.cz,
vanhova.j@kr-ustecky.cz,
vac.ves@seznam.cz,
vestinsky@vkprofil.cz,
vicha.petr@mubo.cz,
miloslavvlcek@atlas.cz,
Vladimir.Vlk2@seznam.cz,
karel@vodicka.net,
vojtechvolf@volny.cz,
votavav@psp.cz,
marketawernerova@seznam.cz,
marketa.zahradnickova@seznam.cz,
zaoralek@psp.cz,
zavoral1@seznam.cz,
ladislava.zelenkova@seznam.cz,
hejtman@kraj-jihocesky.cz,
zrzavecky@cssd-plzen.cz,
mohabry@seznam.cz
29. 10. 2013 | 21:41

Filuta napsal(a):

Kriste, proč sem furt ti socdem maniaci kopírují adresy jejich oblíbenců.
Už je to tady asi po desáté.

Kdybych měl podepsat petici za záchranu břehouše černoocasého, tak to s radostí udělám. Abych se angažoval za záchranu jednoho z pol.parazitů, které můžeme přehazovat vidlemi, musel bych mít mozek velikosti lískového ořechu.
Anebo za to dostat mísu koblih.
29. 10. 2013 | 22:04

pamětník napsal(a):

Romano Vošická,
neotravujte s těmi tapetami.
29. 10. 2013 | 22:34

RV napsal(a):

Kdyz jste takovej srab, ze se nedokazete podepsat vlastnim jmenem, pametniku, tak tahnete do pekel . A az Vam bude vadnout Milosek z Hradu, tak si muzete doma nadavat nad pivkem u telky. Cus
30. 10. 2013 | 21:46

pamětník napsal(a):

A ještě primitivně nadává.
30. 10. 2013 | 23:37

Přidat komentář

Tento článek byl uzavřen. Už není možné k němu přidávat komentáře ani hlasovat

Blogeři abecedně

A Aktuálně.cz Blog · Atapana Mnislav Zelený B Baar Vladimír · Babka Michael · Balabán Miloš · Bartoníček Radek · Bartošek Jan · Bartošová Ela · Bavlšíková Adéla · Bečková Kateřina · Bednář Vojtěch · Bělobrádek Pavel · Beránek Jan · Berkovcová Jana · Bernard Josef · Berwid-Buquoy Jan · Bielinová Petra · Bína Jiří · Bízková Rut · Blaha Stanislav · Blažek Kamil · Bobek Miroslav · Boehmová Tereza · Brenna Yngvar · Bureš Radim · Bůžek Lukáš · Byčkov Semjon C Cerman Ivo · Cizinsky Ludvik Č Černoušek Štěpán · Česko Chytré · Čipera Erik · Čtenářův blog D David Jiří · Davis Magdalena · Dienstbier Jiří · Dlabajová Martina · Dolejš Jiří · Dostál Ondřej · Dudák Vladislav · Duka Dominik · Duong Nguyen Thi Thuy · Dvořák Jan · Dvořák Petr · Dvořáková Vladimíra E Elfmark František F Fafejtová Klára · Fajt Jiří · Fendrych Martin · Fiala Petr · Fibigerová Markéta · Fischer Pavel G Gálik Stanislav · Gargulák Karel · Geislerová Ester · Girsa Václav · Glanc Tomáš · Goláň Tomáš · Gregorová Markéta · Groman Martin H Hájek Jan · Hála Martin · Halík Tomáš · Hamáček Jan · Hampl Václav · Hamplová Jana · Hapala Jiří · Hasenkopf Pavel · Hastík František · Havel Petr · Heller Šimon · Herman Daniel · Heroldová Martina · Hilšer Marek · Hladík Petr · Hlaváček Petr · Hlubučková Andrea · Hnízdil Jan · Hokovský Radko · Holásková Kamila · Holmerová Iva · Honzák Radkin · Horáková Adéla · Horký Petr · Hořejš Nikola · Hořejší Václav · Hrabálek Alexandr · Hradilková Jana · Hrstka Filip · Hřib Zdeněk · Hubálková Pavla · Hubinger Václav · Hülle Tomáš · Hušek Radek · Hvížďala Karel CH Charanzová Dita · Chlup Radek · Chromý Heřman · Chýla Jiří · Chytil Ondřej J Janda Jakub · Janeček Karel · Janeček Vít · Janečková Tereza · Janyška Petr · Jelínková Michaela Mlíčková · Jourová Věra · Just Jiří · Just Vladimír K Kaláb Tomáš · Kania Ondřej · Karfík Filip · Karlický Josef · Klan Petr · Klepárník  Vít · Klíma Pavel · Klíma Vít · Klimeš David · Klusoň Jan · Kňapová Kateřina · Kocián Antonín · Kohoutová Růžena · Koch Paul Vincent · Kolaja Marcel · Kolářová Marie · Kolínská Petra · Kolovratník Martin · Konrádová Kateřina · Kopeček Lubomír · Kostlán František · Kotišová Miluš · Koudelka Zdeněk · Koutská Petra Schwarz · Kozák Kryštof · Krafl Martin · Krása Václav · Kraus Ivan · Kroupová Johana · Křeček Stanislav · Kubr Milan · Kučera Josef · Kučera Vladimír · Kučerová Karolína · Kuchař Jakub · Kuchař Jaroslav · Kukal Petr · Kupka Martin · Kuras Benjamin · Kutílek Petr · Kužílek Oldřich · Kyselý Ondřej L Laně Tomáš · Linhart Zbyněk · Lipavský Jan · Lipold Jan · Lomová Olga M Máca Roman · Mahdalová Eva · Máchalová Jana · Maláčová Jana · Málková Ivana · Marvanová Hana · Mašát Martin · Měska Jiří · Metelka Ladislav · Michálek Libor · Miller Robert · Minář Mikuláš · Minařík Petr · Mittner Jiří · Moore Markéta · Mrkvička Jan · Müller Zdeněk · Mundier Milan · Münich Daniel N Nacher Patrik · Nachtigallová Mariana Novotná · Návrat Petr · Navrátil Marek · Němec Václav · Nerudová Danuše · Nerušil Josef · Niedermayer Luděk · Nosková Věra · Nouzová Pavlína · Nováčková Jana · Novák Aleš · Novotný Martin · Novotný Vít · Nožička Josef O Obluk Karel · Ocelák Radek · Oláh Michal · Ouhel Tomáš · Oujezdská Marie · Outlý Jan P Pačes Václav · Palik Michal · Paroubek Jiří · Pavel Petr · Pavelka Zdenko · Payne Jan · Payne Petr Pazdera · Pehe Jiří · Peka Karel · Peksa Mikuláš · Pelda Zdeněk · Petrák Milán · Petříček Tomáš · Petříčková Iva · Pfeffer Vladimír · Pfeiler Tomáš · Pícha Vladimír · Pilip Ivan · Pitek Daniel · Pixová Michaela · Plaček Jan · Podzimek Jan · Pohled zblízka · Polách Kamil · Polčák Stanislav · Potměšilová Hana · Pražskej blog · Prouza Tomáš R Rabas Přemysl · Rajmon David · Rakušan Vít · Ráž Roman · Redakce Aktuálně.cz  · Reiner Martin · Richterová Olga · Robejšek Petr · Ruščák Andrej · Rydzyk Pavel · Rychlík Jan Ř Řebíková Barbora · Řeháčková Karolína Avivi · Říha Miloš · Řízek Tomáš S Sedlák Martin · Seitlová Jitka · Schneider Ondřej · Schwarzenberg Karel · Sirový Michal · Skalíková Lucie · Skuhrovec Jiří · Sládek Jan · Sláma Bohumil · Slavíček Jan · Slejška Zdeněk · Slimáková Margit · Smoljak David · Smutný Pavel · Sobíšek Pavel · Sokačová Linda · Soukal Josef · Soukup Ondřej · Sportbar · Staněk Antonín · Stanoev Martin · Stehlík Michal · Stehlíková Džamila · Stránský Martin Jan · Strmiska Jan · Stulík David · Svárovský Martin · Svoboda Cyril · Svoboda Jiří · Svoboda Pavel · Sýkora Filip · Syrovátka Jonáš Š Šebek Tomáš · Šefrnová Tereza · Šimáček Martin · Šimková Karolína · Šindelář Pavel · Šípová Adéla · Šlechtová Karla · Šmíd Milan · Šojdrová Michaela · Šoltés Michal · Špalková Veronika Krátká · Špinka Filip · Špok Dalibor · Šteffl Ondřej · Štěpán Martin · Štěpánek Pavel · Štern Ivan · Štern Jan · Štětka Václav · Štrobl Daniel T T. Tereza · Táborský Adam · Tejkalová N. Alice · Telička Pavel · Titěrová Kristýna · Tolasz Radim · Tománek Jan · Tomčiak Boris · Tomek Prokop · Tomský Alexander · Trantina Pavel · Tůma Petr · Turek Jan U Uhl Petr · Urban Jan V Vacková Pavla · Václav Petr · Vaculík Jan · Vácha Marek · Valdrová Jana · Vančurová Martina · Vavruška Dalibor · Věchet Martin Geronimo · Vendlová Veronika · Vhrsti · Vích Tomáš · Vlach Robert · Vodrážka Mirek · Vojtěch Adam · Vojtková Michaela Trtíková · Vostrá Denisa · Výborný Marek · Vyskočil František W Walek Czeslaw · Wichterle Kamil · Wirthová Jitka · Witassek Libor Z Zádrapa Lukáš · Zajíček Zdeněk · Zaorálek Lubomír · Závodský Ondřej · Zelený Milan · Zeman Václav · Zima Tomáš · Zlatuška Jiří · Zouzalík Marek Ž Žák Miroslav · Žák Václav · Žantovský Michael · Žantovský Petr Ostatní Dlouhodobě neaktivní blogy