Drábkův „zázrak“ v Hyde Parku na ČT

06. 10. 2012 | 05:11
Přečteno 17562 krát
Politikům TOP09 se daří v Hyde Parku bodovat, přesto že v průzkumech jsou dost neoblíbení. Asi je to zázrak, přeci by s výsledky nemanipulovali.


Nejsem první, kdo si všiml zázračného vystoupení p. Drábka v Hyde Parku na ČT 4.10.2012. Ale podíval jsem se na ty výsledky podrobněji a skutečně lze říci, že p. Drábek je zajisté dobrý křesťan mezi samými dobrými křesťany (jako třeba jeho stranický šéf p. Kalousek) a těm se jistě zázraky dějí častěji než nám, obyčejným lidem.

Ministr „odstoupil-neodstoupil“ p. Drábek přesvědčil v Hyde Parku 67 % diváků, 33 % hlasovalo proti, tedy přesně 2:1. To lze jistě považovat za zázrak, neboť jinak je mezi lidmi dosti neoblíben (jen 9% důvěra, i se započítáním chyby jistě pod 15 %).

Zázrak je to i proto, že je to teprve 3. z 9 politiků vládních stran za poslední 3 měsíce s hydeparským hlasováním nad 50 %, přičemž jednou to byl svérázný p. Kubera a jednou podobně zázračný exministr Besser také z TOP09+STAN.

Zázrak je to i proto, že v jeho pořadu hlasovalo o 50 % více lidí než v jakémkoliv jiném Hyde Parku s politikem (za ty poslední 3 měsíce).

pozn.: hlasy se dají přidávat i po skončení pořadu

A konečně největší zázrak je v tom, že v průběhu hlasování se ten poměr držel přesně na 2/3 podpory po dobu více jak ½ hodiny. Prostě jak nějaký zlomyslník hlasoval proti, tak hned na to přesně 2 hodní lidé hlasovali na podporu p. Drábka. Ne chvíli 1:2, chvíli 1:3, chvíli 1:1. Celou dobu přesně 1:2.

Tenhle zázrak vyrazil dech i lidem z ČT, kteří grafy, jak se hlasování vyvíjelo, na konec pořadu ukázali. Asi si nechtěli nechat takový zázrak jen pro sebe. A tak jsem ten zázračný graf zreprodukoval (tak přesně, jak jen to šlo z internetového záznamu pořadu).

Neměli bychom se ještě pokusit p. Drábka přesvědčit, aby zůstal? Přeci jen člověk, který umí zázraky, to se hodí.

Komentáře

Aktuálně.cz má zájem poskytovat prostor jen pro korektní a slušně vedenou debatu. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se zároveň zavazujete dodržovat Kodex diskutujících. Pokud Váš text obsahuje hrubé urážky, vulgarismy, spamy, hanlivá komolení jmen, vzbuzuje podezření z porušení zákona, je celý napsán velkými písmeny či jinak odporuje zdejším pravidlům, vystavujete se riziku, že jej editor smaže.
Přejeme Vám zajímavou a inspirativní výměnu názorů.
Libor Stejskal, editor blogů (blogy@aktualne.cz)

Joshua napsal(a):

Zázrakyse opět dějí. Ámen
06. 10. 2012 | 06:17

Čankajšek napsal(a):

Začínám mít obavy, aby se podobný "zázrak" nezopakoval i u voleb.
06. 10. 2012 | 06:24

Joshua napsal(a):

Čankajšek,

to se stát nemůže. Volební výsledky jsou přece strojně zpracovány. Jako v USA. Leda že by péči o síť měla v péči Drábkova firma.
06. 10. 2012 | 06:49

Targus napsal(a):

Mamma mia, už se neobávám o naši křehkou demokracii, teď už opravdu ne.
06. 10. 2012 | 06:51

PK napsal(a):

Jednoznačně,asi chyba techniky.I to se občas stává.
06. 10. 2012 | 06:59

MaB napsal(a):

Dobrý postřeh a skvělá práce, autore. Tohle sdílím na FB.
06. 10. 2012 | 07:20

zemedelec napsal(a):

Pane Čankajšek.
Dobrý postřeh.
Proto se nakupují tak výborné systémy,aby to šlo ovlivnit.Proto bych navrhoval,provést několik kontrolních ověření výsledku voleb.
06. 10. 2012 | 07:24

Marek napsal(a):

to zemedelec: Navrhoval bych sčítat u voleb i tzv. neplatné hlasy, tj roztržené hlas.lístky a také počet NEZÚČASTNĚNÝCH občanů ČR. Pokud by pak ve výsledku počet neplatných a neúčastněných přesáhl 50%, navrhoval bych odvést celou vládu se slavnostní eskortou za Rathem. Navždy. Amen.
06. 10. 2012 | 07:29

Jarda napsal(a):

Pan Drábek je prý odborník na IT. Takže asi nebude problém zajistit nějaký prográmek a napojit se na internet. IT kamarádů má jistě taky dost.
06. 10. 2012 | 07:42

BK napsal(a):

Velmi zajímavé zjištění, které by nemělo jen tak zapadnout mezi ostatními skandály vládního slepence.
Zdá se, že TOP+starostové mají i v ČT nějakého starostu.
A ten se stará o vylepšení imidž Kalouskovy party, pro kterou jsou lži a manipulace modem operandi.
06. 10. 2012 | 07:42

Hana napsal(a):

Když se člověk podívá na ty grafy - už je někdy nakonci ukazovali?? - tak je mu jasné, že to není v pořádku. Tomu se vskutku nedá věřit ani náhodou - buď vážně zázrak - nebo podvod - nebo vážně chyba techniky? ČT by to měla porvěřit - jen tak cvičně.
06. 10. 2012 | 07:44

Medikolog napsal(a):

Nezáleží na tom, jak voliči volí. Záleží na tom, kdo (co) počítá hlasy. Potom je třeba hlasovací lístky rychle skartovat, aby následná kontrola nemohla dokázat podvod na voličích.

Za komunistů se hlasovací lístky potřebnou dobu archivovaly, dnes se ihned ničí....
06. 10. 2012 | 07:54

Záškodník napsal(a):

Viděl jsem ten HP.
Takáč nakonec přečetl dotaz ve znění - Pane Drábku, víte o tom, že Kalousek dal e-mailem topkařům pokyn, aby posílali pozitivní dotazy?Evidentně i hlasy.

Přečtěte si článek na Neviditelném psu o způsobu,jakým se prezentují pol.strany na předvolebních taškařicích Moravce.Pokusím se ho najít.
Diváci se musí registrovat a přihlásit na internetu, pak je televize řádně prověří(jako za bolševika), ti, co projdou sítem, se mohou zúčastnit.
Podobně se to má s dotazy-všechny musí znát štáb předem, pak je vyselektuje (resp.ty hodně na tělo) a politiky o nich předem informuje.
Takže v podstatě sehrané divadýlko pro občany.
Nemluvě o tom, že malé strany vůbec nedostanou prostor a neustále z obrazovky žvaní staré provařené ksichty, kterým nikdo nevěří ani pozdrav.
06. 10. 2012 | 08:04

Záškodník napsal(a):

http://neviditelnypes.lidovky.cz/media-velky-skandal-0ov-/p_politika.asp?c=A120929_175446_p_politika_wag
Tohle stojí za přečtení. Uděláte si úsudek o tom, jak "nezávisle" funguje ČT v předvolební kamapni. Falšování volebních výsledků už by se snad na základě toho nikdo ani nemohl divit.
06. 10. 2012 | 08:13

Joshua napsal(a):

Záškodník,

jestlipak nevyhrála soutěž nasprávu počítačové sítě ČT Drábkova firma?
06. 10. 2012 | 08:17

Petr B. napsal(a):

Proč by to nemohla být pravda? Pokud opomineme novináře, z nichže drtivá většina propaguje dvě desetiletí českou pravici, pak Drábka a celou TOP09 milují hlavně lidé v Praze a pak většina herců a zpěváků, na jejichž názor Češi dají tzn. Eben, Svěrák, před svým úmrtím Smoljak, Nárožný, Vetchý, Trojan, Mádl, Issová atd. TOP09 má určitě na to, aby spolu s ODS ve volbách, řádných i předčasných, získala nadpoloviční většinu. My totiž nevíme, jestli jsou pravdivé výzkumy veřejného mínění, které nám ukazují pokles popularity TOP09 (i ODS) tzn. STEM, CVVM. Pokud tyto výzkumy před volbami 2010 jednoznačně lhaly a nevídaně podcenily reálnou popularitu pravice (téměř 60 procent podpory oproti 40 až 46 procent obliby z předvolebních výzkumů), proč by měly teď říkat pravdu?
06. 10. 2012 | 08:25

Záškodník napsal(a):

Petr B.

Upřímně nesnáším Paroubka,ale dost mě překvapilo, že nedostal v té Moravcově taškařici vůbec prostor, stejně jako ostatní malé strany (včetně těch pravicových).

Pokud dává ČT několik měsíců před volbami příležitost v různých pořadech pouze parlamentním stranám, lze tady vůbec mluvit o objektivitě? Evidentně tu není zájem změnit zásadně složení parlamentu, významné podnikatelské zájmové skupiny si to dobře ohlídají.
A občané by si měli dobře ohlídat volby a volební komise. Vrací se to jako bumerang-v 90.roce jsme taky museli ostražitě hlídat,aby se u prvních svobodných voleb nefixlovalo.
Nemám z našich médií už delší dobu dobrý pocit-neodbytně se mi vtírá,že jsme se pozvolna ocitli tam, kde jsme už jednou byli.

Rozbít ten kruh, v němž se motáme 23 let, se dá jen jediným možným způsobem - eliminovat všechny zavedené pol.strany a změnit zásadně volební systém.Není cestou "dát to" zase opozici-to už jsme mockrát zažili.
06. 10. 2012 | 08:47

Sladký napsal(a):

Petr B.Podle všeho chodí k volbám hodně šibalů,zmanipulovaných lidí slabšího rozumu a masochistů.
06. 10. 2012 | 08:49

Twist napsal(a):

Pane Škope, podobný zázrak se stane při volbách. Současný poměr 90: 10 - proti a pro vládu, se přetaví ve prospěch kandidátů vládní koalice zejména proto, že obézní české voliče bolí nohy a k volbám z tohoto důvodu nepůjdou, taktéž natruc nepůjdou volit občané, kteří sice nadávají od rána do večera, ale přece nepůjdou volit bolševiky, kteří mohou za všechno. Přesně tak mi to před dvěma dny vysvětloval 7 let nezaměstnaný bezdomovec a padesátiletá panička, která se domnívá, že ti lidi na radnici jsou také jen komunisti (vesměs členové ODS). Zázraky se připravují především v ČT, i když jinde na opracování mozečků zaplněných pitomými seriály a zprávami o celebritách, jsou také machři.
06. 10. 2012 | 08:56

David napsal(a):

Pane Škope, DÍKY!

Ono se to také dělá tak, že členům politické strany se předem rozešlou emaily, že jejich politik bude vystupovat v nějakém pořadu, kde se bude hlasovat, tak aby jej podpořili.

Mnohem závažnější je, že falšování výsledků se provádí úmyslně za úplatu.

Já už nevěřím ani výsledkům voleb!!!

Možná budeme překvapeni jak vysoké procento ještě dostanou ODS a TOP 09.

Je pořeba pohlídat, aby výsledky voleb se nedaly zfalšovat!!!

Proto naprosto souhlasím s některými výše diskutujícími, kteří na tuto manipulaci s výsledky voleb také upozorňují.

Takže POZOR! POZOR! POZOR!
06. 10. 2012 | 09:00

Míla napsal(a):

Škoda mluvit.Kam se podíváš samý podfuk.Počínaje volbou prezidenta/Klaus/,Drobilem,Lessym,Vondrou,Drábkem a další.Lepšího se zřejmě nedočkáme.
06. 10. 2012 | 09:08

Maximus napsal(a):

Pane Škope,
Vy nevíte jednu zásadní informaci, celé hlasování v TV měl totiž pod kontrolou přizvaný zahraniční odborník na tyto záležitosti, jistý pan Alexander Grigoryevich Lukašenko! A tím se to vysvětluje, jak vy řekl slovutný detektiv Culombo!
P.S.
Ale mělo bych jednu velkou a vážnou starost o všechny budoucí volby, a hlavně ty velké, oni se před ničím nezastaví a jsou schopni jakékoliv manipulace. Při posledních velkých volbách v Praze 12, jsem dostal od jedné známé, která byla v tamní volební komisi, dost podivné informace!!!
06. 10. 2012 | 09:11

Jura napsal(a):

Podvodníci jeden vedle druhého. Jaký prezident takový stát. Pokud nám vládne podvodník a zloděj tak se tu nelze divit vůbec ničemu. Volby vyhraje ten komu to ti šmejdi zařídí.
06. 10. 2012 | 09:12

Míval napsal(a):

Je to samozřejmě hnus. Ale podobnému klikání se asi zabránit nedá. A neumím si představit, že těm zhruba 90% populace, jimž je Drábek takřka stejně odporný jako Kalousek, ne-li více, by takový výsledek nějak změnil názor. Upřímně řečeno, nechápu, k čemu takové hodnocení v Hyde parku vůbec je. Bylo-li by zrušeno, s kvalitou pořadu to nijak nezamává.
Horší mohou být podobné praktiky u voleb, to je pravda. Ale tam, alespoň při sčítání na okrscích, se to ohlídat dá.
06. 10. 2012 | 09:16

Maximus napsal(a):

Ještě dodatek pro pana autora.

Na teletextu ČTV24 je, že vláda má důvěru 17% lidí a plastovými kuličkami postřelený Klaus 70%! Oni si z nás opravdu dělají legraci. I když uznávám, že funkce a úřad presidenta obnáší jistou vážnost a to může některým lidem splývat, ale 70% je jasný nesmysl. Pohybuji se totiž díky své práci mezi různými vrstvami společnosti a tak mám docela slušný přehled o tom, co si lidé myslí. Klause nemusí cca 70% lidí. Takže je to asi jako s tím počasím, když mají statistiku přesnosti předpovědi počasí cca 40%. tak ať to hlásí obráceně a bude to o.k.!
06. 10. 2012 | 09:17

Záškodník napsal(a):

Maximus

ono se to má tak - když měl ten monstrózní funus Havel, média soutěžila v přehánění o jeho popularitě mezi "prostým lidem" a jako důkazem mávala množstvím lidí ve smutečním průvodu. Přičemž v globálu( i s ohledem na počet Pražanů), nebyl ten průvod vůbec početný, zúčastnili se ho de facto výhradně Havlovi příznivci a velká část z nich byli prostí čumilové.
Tudíž mají poukazy na počet občanů na podobných akcích nulovou výpovědní hodnotu.
Podstatný je volební výsledek a ten je u veškerých pravdaláskařských stran vždy katastrofální. Zajímavé je,že tato skutečnost je médii a samotnými pravdaláskaři, s lehkostí jim vlastní, přecházena.

Úplně stejně se to má i s podporou Klause. Ti, co ho nemusí, a těch bude v poslední době většina (protože je spojován s politikou ODS) na jeho propagační akce nechodí.
06. 10. 2012 | 09:31

Maximus napsal(a):

Záškodník

O.K. Je mi z těch falešných politiků a lidí kolem médií na blití. Je to obyčejný lidský odpad!

Pěkný den jdu něco dělat!
06. 10. 2012 | 09:35

český maloměšťák napsal(a):

...ostatně pí Langšádlová chce /či již od svého návrhu ustoupila ??/ v budově Dolní Seznamky zřídit kapli /modlitebnu ?/....zřejmě vysvěcenou římskokatolickým biskupem (co evangelická kaple, co synagoga ??? - nešlo by o zjevnou a protiprávní diskriminaci ???).
Takže na zázraky asi TOP 09 dá.
Takový malý zázrak bude, když budou mít v příštích volbách alespoň polovinu toho, co komunisti. Což je tedy fiasko - fiasko pana Vorla, kterému jeho straníci pomohli nakouřit si pěnovku.

Do kaple by mohli věřící /například některé vybrané a preferované firmy z oblasti IT technologií/ nosit dary.
Langšádlová by jistě našla schopného kostelníka/popř. šámese/, který by dary dovedl náležitým způsobem zadministrovat. Nějakou schopnou šišku.

Co tam nějaké hlasování !!!
Důležité jsou přeci dary věřících.......

K blogu.
Copa dělal v inkriminované době pan Rumcajs ?
Byl pod kontrolou ? Nekuchtil něco náhodou u PC - v kanclu svého bufíku
" Špína a Šváb s.r.o." ?
06. 10. 2012 | 09:37

Záškodník napsal(a):

Míval

Problém může nastat v momentu, kdy ty volební lístky odvezou - proto by si to měly všechny,zejména malé, strany pořádně ošéfovat. Na magistrátech a úřadech to spolu matlají převážně ODS,Topka,socani a bolševici. Oni se vždycky nějak dohodnou,když jde o koryta. A nakonec -jsou přece "jedné krve" nebo ne?

Za obzvláště nebezpečné pokládám např. výroky fašoidního Jocha, jenž by rád eliminoval voliče, kteří "nepřispívají do státní pokladny" dostatečným obnosem.
Nevím, zda si mám pod tím představit "socky", invalidy, ženy na MD...
V poslední době se nějak setřel rozdíl mezi českou "pravicí" a "bolševiky".
06. 10. 2012 | 09:38

Analytik napsal(a):

Nevěřme statistickým údajům, které jsme my sami nezfalšovali!
06. 10. 2012 | 09:40

veverka napsal(a):

Není důležité jak lidé hlasují,ale kdo,jak a kde sčítá hlasy.A v mafiánské žumpě ovládané bývalými estébáky a vexláky,kteří si nakradli miliardy a nyní si hrajou na pravičáky to platí dvojnásob.Poslední volby do sněmovny byly zfalšované také,to bylo a je jasné každému kdo sledoval preference a pak viděl najednou ten skok a změnu v preferencích a výsledku v den voleb.Tento stát ovládají Íčka a nikoliv občané.A ČT je dlouhodobě jejich hlásná trouba.
06. 10. 2012 | 09:42

Joe Ratata napsal(a):

Twist
Za 23 let budování demokracie se spoustu lidí podařilo přesvědčit,že nemá cenu chodit k volbám,protože se stejně nic nezmění.Maximálně jedny vyžírky vystřídají jiní vyžírkové a socani nás budou zadlužovat ještě víc.
Lidé jsou apatičtí a vše na co se zmohou,je nadávat.
Budoucnost vidím černě!Drancování se ještě zrychlí a zoufalí lidé pak zvolí vládu silné ruky.
06. 10. 2012 | 09:42

Frauenberg napsal(a):

Sedmdesati procentni oblibenost Klause je skutecny zazrak a nebo jsou Cesi opravdu nesoudni. Tato tragikomicka postavicka je celemu svetu k smichu.
06. 10. 2012 | 09:48

modrý edvard napsal(a):

Je nějak ohlídané, aby se z jedné adresy nedalo klikat víckrát?
06. 10. 2012 | 09:51

Scarabeus napsal(a):

Michal Škop:

Záleží (také) na tom:
1. Jaký typ lidí se chce zrovna na ten určitý "díl" "seriálu" Hyde Parku podívat
2. Co v čas Hyde Parku dávají na jiných programech, zda je pracovní nebo volný den, ve volný den se určitý typ lidí věnuje jiné aktivitě než dívání na TV, případně u dalšího(jiného) typu lidí opačně.
3. Kolik, kde, jaké(obsahově) a v jaký čas bylo na konkrétní "díl" (upozorňovací) mediální reklamy, ať přímé(medii) nebo nepřímé(událostí, osobností, tématem, které téma a jaký typ lidí přitahuje).
06. 10. 2012 | 09:53

papilio napsal(a):

Ach to věčné klišé,že socani nás zadlužují a pravičáci nás rozkradou!Včera jsem slyšel T.Sedláčka před posluchači Baťovy univerzity rozhodně tvrdit,že daně je třeba nyní zvýšit.
06. 10. 2012 | 09:55

Luba napsal(a):

Zdá se,
že diváci Hajdparku hlavně ocenili Drábkovo rozhodnutí z ministerstva dobrovolně odejít. Proto ta podpora. :)
06. 10. 2012 | 09:59

Pavel Bela napsal(a):

Ta STOP 09 nelituje kvůli obrazu své strany a čelních "kabrňáků" žádných prostředků. Kalousek přece jasně prohlásil v TV, že lidé jejich strany disponují největším intelektním potencionálem v zemi a jasně převyšují nejen televizní moderátory, že, paní Hanáková, pane Gazdíku..?
06. 10. 2012 | 10:02

marxík napsal(a):

Kolegové,
nebylo nakonec období vedoucí úlohy jedné strany férovější řešení správy země?
Hezky na rovinu nám to v Ústavě vysvětlili a nehráli žádné divadlo na demokracii.
06. 10. 2012 | 10:07

adam napsal(a):

Lidé nemají paměť a velmi rychle zapomínají , jeho odpovědnost za asociální jednání ve funkci ministra PSV a krytí Šišky je málo ? Tak si ho ti , kteří pro něj hlasovali nechte
06. 10. 2012 | 10:07

Desiderius napsal(a):

Oni se bojí,proto se takto brání.Za Šiškou může jít i Drábek.Proč Kalousek stříhal pásku včera na letišti ? Tam neměl co dělat. Byl vidět, o to jde. Jsou jako ratlíci zahnaní do kouta.Štěkají a vyměňují si pleny.
06. 10. 2012 | 10:12

Viola napsal(a):

Přeci jen ukázal, že IT technice rozumí.
06. 10. 2012 | 10:17

Pavel Bela napsal(a):

Technika ? Horliví funkcionáři na místních a okresních sekretariátech STOP 09 z rozkazu seděli u klávesnic a otrocky sekali hodinu plusy..!
06. 10. 2012 | 10:22

Lupa napsal(a):

Není to nic nového. Pravicová propaganda je založena na manipulaci a manipulace s těmito procenty není nic složitého a ani to nechce moc peněz.

Je to stejný princip, jako když pravice zapleveluje zdejší diskusi pod blogy placenými nicky jako Rumcajs, Neo, Ladík!!! a pod. (občas se hlásí především na začátku diskuze i třikrát za sebou pod jinými novými nicky, kdy ale z formulace textu lze poznat, že se jedná o tutéž osobu).

Tito placení manipulátoři jsou v každou denní či noční hodinu první pod všemi významnějšími blogy levicových autorů, aby čtenář hned po blogu narazil na dehonastaci textu i autora a jeho iracionální podvědomí se opět přeplo tam, kde jejich zaměstnavatelé potřebují.

Trh si opět poradil ...
06. 10. 2012 | 11:00

Jarda napsal(a):

Nejsmutnější je když při volbách hodíte několik neplatných hlasů (prázdná obálka) a pak se dozvíte, že žádný neplatný hlas nebyl.
06. 10. 2012 | 11:01

Jája napsal(a):

Na závěr se Drábka jedna posluchačka ptala, co je na tom pravdy, že členové topky byli o jeho vystoupení informováni a měli ho kladným hlasem podpořit. Topka má přes 4000 členů.
06. 10. 2012 | 11:11

Krupa Václav napsal(a):

Už jsem to napsal jinde, ale tady je to více k věci. Asi před 14 dny byl Hyde park o Drábkových Skartách. Jméno pozvaného diskutéra již nepamatuju, jenom že byl doktor(H) a byl na vozíčku. Věděl velmi dobře o čem je řeč. Podle některých vyjádřeních diváků ČT jsem tipoval score 90:1O v jeho prospěch. Výsledek byl opačný 39:61.
06. 10. 2012 | 11:17

Fialenka napsal(a):

Mě by zajímalo, proč vlastně lidi volí ODS a TOP09? Chtějí li dobré podmínky pro podnikání, tak by to chtělo zavést zákony států, kde se podniká nejlíp. Na www.mesec.cz píšou, že „nejlepší podmínky k podnikání z evropských zemí mají Norsko, Finsko, Švédsko, Dánsko a Island“.

Tak proč Češi volí pravici? Ta tu zavedla zákony na úrovni zemí, které jsou na opačného pólu prosperity, tedy Bulharska, Rumunska, Balkánu. Tam taky mají nejnižší daň pro nejbohatší, levnou pracovní sílu, nevymahatelnost práva, a nezatěžují tam obchodníky s kvalitou produktů.

Podnikatelé, co ukradli Českou republiku, obrátili (za účelem udržet "balkánský" pořádek) voliče proti sockám. Pravicovým voličům se boj proti slabým stal hlavním politickým cílem.
Já taky nejsem zastánkyně sociálních dávek, ale poslední dobou zjišťuji, že sociální výdaje jsou ten nejmenší problém. Takže volit českou pravici není opravdu žádný důvod.
06. 10. 2012 | 11:18

Takhle ne napsal(a):

Dobrý den, pane Škope, myslím, že váš text je klasická konstrukce, která vychází z vaší premisy, že je něco zmanipulované, a pak už jen sháníte "argumenty", abyste to dokázal.

1) to, že se na Hydepark, kde je "grilován" právě odvolávaný či odstupující ministr, dívá více lidí než na stejný pořad s řadovým poslancem, europoslancem či náměstkem, je zcela logické. Stejně tak, že se hlasování zúčastní více lidí.

2) Na Hydepark se nedívá žádný statisticky relevantní vzorek obyvatelstva srovnatelný s tím, který pokrývají průzkumy veřejného mínění. Převažují lidé, kteří jsou schopni alespoň elementárně porozumět tomu, o čem se tam hovoří, tedy lidé vzdělanější, racionálnější, ochotnější naslouchat argumentaci. Proto jsou výsledky hlasování pochopitelně jiné, než co ukazují průzkumy. Nechte třeba o Drábkovi hlasovat během Ordinace v růžové zahradě nebo nějaké show Jiřího Krampola a dostanete výsledky, které byste tak rád viděl.

3) Grafické znázornění průběhu hlasování je poněkud zarážející, ale samo o sobě nic nedokazuje. Zatímco vy z něho vyvozujete manipulaci, z níž obviňujete Drábka ("přeci jen člověk, který umí zázraky, to se hodí")

Řada vašich textů je velmi zajímavá, toto je ale čistá spekulace, která se snaží manipulovat se čtenáři. Škoda.
06. 10. 2012 | 11:20

dříve čtenář napsal(a):

Včera jsem zaslechl v autě besedu na ČR1 paní Výborné s panem Petránkem. V případě, že ČTV je ovládána tvrdou rukou vládnoucích figur, tak v rádiu se nám začíná blýskat na lepší časy. Konečně.
06. 10. 2012 | 11:24

dříve čtenář napsal(a):

Takhle ne - nejste vy náhodou zázračně osvícený, všeznalý jarpor? Samozřejmě, že článek pana Škopa je čistá spekulace, byť postavená na faktech. Jen blázen nepochopí!
Je to asi stejná spekulace, jako zázrak v teorii pravděpodobností. Při snad statisících kontrolách a odběrech vzorků alkoholu ani v jednom nenašla celní správa pančovaný.
06. 10. 2012 | 11:31

Viola napsal(a):

takhle ne

každý, kdo má dobrý postřeh si musel všimnout po oznámení výsledku hlasování redaktorem, že panu Drábkovi se mírně povýšilo obočí a oči jakoby se vyvylily, sám tomu nevěřil, co viděl a slyšel.
06. 10. 2012 | 11:33

Viola napsal(a):

dříve čtenáři "takhle ne" mi připadá jako samotný pan Kalousek, skoro, jakobych jej slyšela.
06. 10. 2012 | 11:34

michalskop napsal(a):

Takhle ne

podle mě 1/2 hodiny přesně stejný poměr hlasujících a to přesně 2:1 není "zarážející", je to "zázrak". Zkuste spočítat pravděpodobnost, že se to stane - a uvidíte sám.
06. 10. 2012 | 11:36

ju napsal(a):

Pan Drábek zřejmě nejvíc lidi potěšil/přesvědčil oznámením, že končí.
06. 10. 2012 | 11:36

český maloměšťák napsal(a):

Sekty mají sklony k nekritickému obdivu - ve směru svých fírů.
U tkzv. manifestních poravičáků je tento model chování dokonce něco jakoby
" občanská povinnost" - tedy je to vnímáno se stejnou závažností jako jsou např. vnímány dary sponzorů strany - a takto (s plnou stranickou odpovědností) se k tomu také přistupuje. /U levice je tomu ale mnohdy také tak/

V konečném důsledku si tak pan Vorel nakouří pěnovku o to více /protože tragikomika celé této události ještě více podtrhne grotesknost jeho podniku - založeném na personach o nichž si span Vorel mohl udělat obrázek snad již dávno - tedy bez této finální ostudy/....poněvadž toto je nedůstojné nejen obyčejného občana - ale i kmána. Kor šlechtice.
Kor takového šlechtice - kdy je to právě že politika jeho party, která nahání hlasy do tábora komunistů v tak velkých objemech, že občas panu Vorlovi musí pěnovka vypadnout z úst.
Což je paradox všech paradoxů. Tedy že ortodoxně antikomunistická strana pracuje tak systematicky ve prospěch komunistů.

Asi by měl pan Vorel vyměnit lid. /neplést s neústavním LIDEM !!!/.
Pak by všici byli spokojeni a reformovalo by se spokojeně - a bez nějakého významnějšího hašteření a škorpení se. možná by i trochu polevila vnitrostranická disciplína.

Zavládol by klud a ludia by boli so svojimi vodcami spokojný.
06. 10. 2012 | 11:38

Krupa Václav napsal(a):

Jen jsem dopsal o Hyde parku dočetl jsem se v Právu,že podle agentury STEM v únoru propadla(!) popularita Klause na 64%, ale v září se opět vrátila na 70%. Já se asi picnu. Už věřím jenom svým dvěma fenečkám Y.T. Všichni ostatní mi lžou.
06. 10. 2012 | 11:39

ten, kdo se hádat nebude napsal(a):

Pro Krupa Václav.
Mám podezření, že se u toho výzkumu STEMu mísí důvěra v instituci jako takovou, s důvěrou ke konkrétní reprezentaci.

„Zajímavé je i to, že senátu věří více stoupenci pravicových stran než příznivci ČSSD, i když sociální demokracie má v senátu jasnou většinu.“
http://www.stem.cz/clanek/2578
06. 10. 2012 | 12:09

jnet napsal(a):

Celý graf průběhu hlasování naprosto neomylně svědčí o jediném - na hlasování byl nasazen automatický robot, který posílal hlasy Drábkovi a to přesně podle průběhu hlasování. Seriózní TV se s tím dávno setkaly, opublikovaly to podrobně v odborných IT časopisech a už tohle umí eleminovat, veřejnoprávní TV na to kašle. Je to evidentní i z naprosto symetrického tvaru grafu. Pokud v ČT nemají někoho přes počítačovou bezpečnost, tak ať takové hlasování zruší. Loni se totéž objevilo dokonce v apolitickém Star Dance, kde byly v semifinále flagrantně poškozeny 2 páry, psal jsem tam a nikdo se tomu nevěnoval ani to asi nečetli. Prachy jsou holt prachy... Podvody v Hyde Parku a ve Star dance budou rychle přibývat. Ještě že šlendriánská ČT neorganizuje volby.
06. 10. 2012 | 12:25

neo napsal(a):

Také je velice dobře možné, že pan Drábek prostě oblíben je, proto co dělá na ministerstvu. Je jediným ministrem, který dokázal přijít s velmi pozitivními opatřeními, jako je veřejná služba a sociální karta. Je jasné, že odpůrci budou svalovat vinu na zmanipulovaná hodnocení, protože logicky nic jiného neumí.
06. 10. 2012 | 12:28

panebože, už si je vem k sobě napsal(a):

Potom co PPF ovládlo ČT, nedá se nic jiného čekat. Snad jedině zvýšení koncesionářských poplatků.
06. 10. 2012 | 12:30

na koledu brzo napsal(a):

neo
Za to, co dělal Drábek na ministerstvu už sedí dva pánové ve vazbě. Opravdu pozitivním opatřením bude, když se tam k nim Drábek přidá.
06. 10. 2012 | 12:34

bohorodičko, vyžeň putina napsal(a):

tak alespon víme, že šnajdr nepodvádí.
06. 10. 2012 | 12:37

Joshua napsal(a):

bohorodičko, vyžeň putina,

a kdo by to měl být podle vás, pane Bohorodičko? Drábek? Kalousek? Schwarzenberg? Heger? Langer? Vondra? Nečas? Tlučchoř? Bém? Drobil? Dobešové? Peake? Benda?...
06. 10. 2012 | 12:53

neo napsal(a):

na koledu brzo:

ti dva pánové asi sedí za to co dělali oni.
06. 10. 2012 | 12:55

stejskal napsal(a):

Dobrý den,

smazal jsem dva příspěvky, které neměly nic společného se záměrem našich stránek, tedy poskytovat prostor pro věcnou a korektní debatu.

Děkuji za pochopení.

Libor Stejskal, editor blogů
06. 10. 2012 | 12:55

Suchec napsal(a):

Neo, Neo.

Když se chci od srdce zasmát, vlezu sem, a přečtu si tady ty Tvoje kydy.

Fakt se mi to líbí.
1+1=3 :-))))))
06. 10. 2012 | 13:02

Never Dhimmi napsal(a):

Den, kdy celá tato vláda skončí v poutech budu slavit jako státní svátek. Hlavně na Kalouska se nemůžu dočkat. Není snad kromě Klause člověka, který by Českou republiku připravil o víc miliard. Vždyť Kalousek seděl ve všech vládách, utrácel miliardy, špatně hospodařil, miliony šly do stranických pokladen a teď nás obviňuje, že jsme vše prožrali a posílá nám složenky ? Zastřelit je málo.
06. 10. 2012 | 13:03

Takhle ne napsal(a):

Pane Škope, oponoval jsem váš článek ve třech bodech, ve kterých jsem naznačil, kde jste se dopustil vědomé a podle mne nepřípustné manipulace s cílem někoho konkrétního poškodit. Můj třetí bod dále rozvedl čtenář jnet (zkuste si zjistit, jak takoví roboti resp. skripty fungují, ani vy ani já samozřejmě netušíme, kdo ho na hlasování nasadil, ale vy čtenářům podsouváte, že "pan Drábek umí zázraky"). K prvním dvěma bodům máte nějakou připomínku?

Když píšete seriózní texty, čtu vás rád. Umíte to. Dryáčnictví nemáte zapotřebí. A to, že ho používají jiní, není omluvou.
06. 10. 2012 | 13:06

Suchec napsal(a):

Takhle ne:

Technokratům obvykle dělá potíž pochopit význam daného slova.
Ironie a nadsázka je jim cizí :-)

Nemají tam navíc F1. :-)))))
06. 10. 2012 | 13:10

Joshua napsal(a):

Takhle ne,

pan Škop a pan jnet píší o tom samém. Ten "zázrak" se až nepříjemně podobá robotovi.
06. 10. 2012 | 13:11

Rosťa napsal(a):

Pane autore
Když nejlepší financministr galaxie a přilehlých končin zde publikuje článek, objeví se v diskusi tolik " nových " debatérů a tolik chvály, že nad tím zůstává rozum stát. Nic ti kluci neponechají náhodě. Mají to řádně ošéfované.
06. 10. 2012 | 13:13

Suchec napsal(a):

Takhke ne:

Ad 1) irelevantní protiargument. Každá statistika počítá s extrémy, které ale buď eliminuje, anebo jim dává jinou váhu.

Je to jako i třeba se sklenicí vody, která začne samovolně vřít, ne? :-))
Statisticky je to možné, ale významnostně nepodstatné.

ad 2) ale, ale. Drábek lhal, jeho systém, co zavedl na MPSV je katastrofa a je nefunkční. A je to dokazatelné reálnou praxí, stejně jako to, že se Šiškou jsou hlavou rozvratu IT na MPSV. Takže mu na to mohl hópnót jen blb a nepřemýšlivé hovado. Což vylučuje predikci těch chytrých a vzdělaných :-))))))))

ad 3) Naopak. Vyjádření změny v datech v čase je výmluvnou ukázkou manipulace.
Opět se jedná o počet pravděpodobnosti. A na to stačí logická úvaha, a starý OCCAM.

Takže argument o chytrosti a přemýšlivosti - no .............
06. 10. 2012 | 13:20

Takhle ne napsal(a):

Joshua, to se nepodobá robotovi, to robot JE (nebo skriptík). Čili jediná relevantní informace je, že hlasování v tomto konkrétním Hyde parku ovlivnil robot (nevíme, kdo ho nasadil) a ČT na to dost rychle nezareagovala, alespoň tím, že by na to ústy komentátora upozornila (a nemusí to být ani zlý úmysl, jen neznalost).

Vše ostatní je manipulace (které se sice běžně dopouští kde kdo, ale to není omluva).
06. 10. 2012 | 13:28

info.crew napsal(a):

Ať je to jak je to, píše se "drábkův" a ne "dráblkovo",
což je zaprvé češtinářsky špatně, takže to vyzní, jakoby to vyřvával ožralý odborář v putyce a za druhé to až moc vypovídá o vašem negativním vztahu k Drábkovi který může vést až k naprosté nedůvěryhodnosti vašeho sdělení.
Tím ovšem netvdím, že s hlasováním nikdo nemanipuluje, stačí si vzpomenout na debaty hostů z opačného politického tábora.
06. 10. 2012 | 13:32

Petr z Tábora napsal(a):

to Maximus, Krupa:
Já té 70% oblíbenosti p.Klause věřím. Je třeba si uvědomit, že průzkum sleduje oblíbenost ústavních institucí. Naopak těch 17% pro vládu se mi zdá až až.

Prezidenta nemusíte mít rádi, ale on je ve svých názorech konzistentní a stojí si za nimi. Vláda zklikvidovala VV a tím 118-většinu v PS a teď brečí, když jim Klaus vrací zákony, včetně toho se kterým sama spojila svou existenci, nikdo je k tomu nenutil.

to Škop:
Já jsem laik. Není možný vyvinout program posílající "plus" do ČT24 z různých IP adres ať už s vědomím či dokonce bez vědomí uživatele PC ?
06. 10. 2012 | 13:33

info.crew napsal(a):

Navíc to může být i naopak. Naklikat protivníkovi hlasy a pak na něj ukázat prstem, to by zvládl kde kdo.
06. 10. 2012 | 13:37

Suchec napsal(a):

BTW:
"Jestliže Šiška uplácel proto, aby si na gigantický tendr na sociální dávky nikdo nestěžoval, tak musel vědět, že ta zakázka je vadná. Stejně skončila u antimonopolního úřadu sociální karta. Máme dnes na ministerstvu sérii zakázek, na které nebylo vypsáno výběrové řízení. Všechny tyto zakázky musí být zastaveny. Miliardy, o které se zde jedná, jsou veřejné peníze, které byly zřejmě poskytnuty protiprávně, předraženě, a navíc se ukazuje v případě sociálních dávek, že systém nefunguje. "

A pokud Drábek spoluvlastnil se Šiškou stejné firmy (on je vlastně ale prodal :_))))) - akcie listinné na majitele - ach ouvej :-) )
A spolupracovali přes 10 let, pak Drábek o tom ví, ba se podílí tím, že dělá "zeď".

Takhle ne:
Robot nerobot, ten, kdo jej nasadil (čímž sám přiznáváš, že to bylo cinknuté), tak je jasné, ze které strany to přišlo.

Přece z levice to nikdo být nemohl, když jsou všichni (dle pravounského tvrzení) nevzdělaní, neinteligentní.

Takže OCCAM mi opět říká, že to bylo v zájmu a ku "prospěchu" Drábak a TOP, takže již nadále spekulovat nemusím :-)
06. 10. 2012 | 13:38

info.crew napsal(a):

Suchec:
fakt je, že průměrný volič levice (vobyčejný vopčan) bytoto asi nezvládl. :-)
06. 10. 2012 | 13:40

aaa napsal(a):

V každým případě se Drábek se Šiškou začali po nástupu na MPSV chovat jak na divokém západě.
06. 10. 2012 | 13:54

Suchec napsal(a):

No, na info.crew si to můžeme ukázat velmi názorně :-)))))

Připomíná mi to Svědky Jehovovi.

Oni taky věří...... A nic víc nepotřebují :-)))))
06. 10. 2012 | 13:57

Jarda napsal(a):

Krupa Václav
Ano ten HP jsem také sledoval. Byl to vozíčkář pan Judr. Jan Hutař, který byl nad věcí, rozuměl problematice, upozornil na neřesti S-karty, MSVP a už u jeho debaty byl poměr obrácený.
Proč asi?
Někdo se zapracovával a zkoušel si posílat mínusové body z různých IP adres. Kdo to asi byl?

Zde je pan Hutař na videu:
https://www.youtube.com/watch?v=knol6a6RS-c&feature=player_embedded
06. 10. 2012 | 14:11

PR crew Neo napsal(a):

Dnešní Deník přináší zprávu, že při přejmenování Ruzyně na Havlograd se některým účastníkům oslavy při spatření chlebodárce některých zdejších padebatérů upíra Kalouska udělalo nevolno a museli být ošetřeni v přistavených sanitkách.
1.) Pan prezident měl opět pravdu, když se akce nezúčastnil.
2.) Zajímá mne, jestli zvracející účastníky Václav Moravec pozve do klubu, aby jim ukázal, jak je veselý a hravý.
3.) Je překvapivé, kolik lidí s nutkáním podávat zde politické analýzy a výklady z počítačové techniky sleduje ČT, médium baby Dymákové.

PS. Magistrátní gynekolog uvedl, že uvažuje také o přejmenování Letenské pláně na Pláň Václava Miloševiče Havla.
Já bych proti tomu navrhoval postavit mu na místě, kde stával JVS pomník. V čele by stál absurdní dramatik a za ním fronta osob ze seznamu AB Bartoše. Pomník by byl orientován k městu zády (leda by přišla Baba Jaga) a sestával z žulového Václava Havla zdravícího sparťany zdviženou rukou a lidského zástupu vinoucího se po schodišti až k řece. Pravdoláskaři by v něm stáli povinně 23,5 hodin denně, po půlnoci by měli půlhodinu na vykonání velké potřeby a fajfku.
Organizaci happeningu bych ponechal profesoru Knížákovi.

Je nejvyšší čas, aby se občané zajímali, na jakém principu jsou jmenováni členové volebních komisí. Jinak může být proškrtávání volebních lístků účinné asi jako hlasování v Hyde Parku. JVS to vždycky říkal.
06. 10. 2012 | 14:13

PR crew Neo napsal(a):

Dnešní Deník přináší zprávu, že při přejmenování Ruzyně na Havlograd se některým účastníkům oslavy při spatření chlebodárce některých zdejších padebatérů upíra Kalouska udělalo nevolno a museli být ošetřeni v přistavených sanitkách.
1.) Pan prezident měl opět pravdu, když se akce nezúčastnil.
2.) Zajímá mne, jestli zvracející účastníky Václav Moravec pozve do klubu, aby jim ukázal, jak je veselý a hravý.
3.) Je překvapivé, kolik lidí s nutkáním podávat zde politické analýzy a výklady z počítačové techniky sleduje ČT, médium baby Dymákové.

PS. Magistrátní gynekolog uvedl, že uvažuje také o přejmenování Letenské pláně na Pláň Václava Miloševiče Havla.
Já bych proti tomu navrhoval postavit mu na místě, kde stával JVS pomník. V čele by stál absurdní dramatik a za ním fronta osob ze seznamu AB Bartoše. Pomník by byl orientován k městu zády (leda by přišla Baba Jaga) a sestával z žulového Václava Havla zdravícího sparťany zdviženou rukou a lidského zástupu vinoucího se po schodišti až k řece. Pravdoláskaři by v něm stáli povinně 23,5 hodin denně, po půlnoci by měli půlhodinu na vykonání velké potřeby a fajfku.
Organizaci happeningu bych ponechal profesoru Knížákovi.

Je nejvyšší čas, aby se občané zajímali, na jakém principu jsou jmenováni členové volebních komisí. Jinak může být proškrtávání volebních lístků účinné asi jako hlasování v Hyde Parku. JVS to vždycky říkal.
06. 10. 2012 | 14:13

PRCN napsal(a):

rekapča provádí pozitivní diskriminaci, asi to bude Drábkův program
06. 10. 2012 | 14:16

Bohumil Plachý napsal(a):

Stačí se podívat do programové nabídky ČT. Před volbami je to stejné jako s Mrazíkem na Vánoce. Komunisti a členové této strany jsou tam popisováni /zobrazeni/ jako primitivové a nemyjící se hovádka. Obchody prázdné, okapy se shání protekcí, maso je pouze na obrázcích... No proč ne. Ony stačí bezcharakterní výkřiky ODS politiků na jejich bilboardech.
06. 10. 2012 | 14:21

bohorodičko, vyžeň putina napsal(a):

lidé by se skutečně měli zamyslet nad svou nenávistí vůči vládě. podle mě to není vizitka vlády, ale spíš těch lidí. společnost je nemocná. vláda nikomu nic špatného nedělá, jenom omezuje výdaje, protože na ně nemá peníze. to je všechno, ale lidé se skutečně chovají jako .... levičáci si myslí, že na něco mají nárok. mají, ale nemůžu napsat na co, abych nenarušoval korektní debatu. pokud někdo chce víc peněz, musí lépe pracovat. já osobně bych do každé odborářské natažené ruky jenom flusnul. bohužel se v evropě vytvořila atmosféra očekávání, že stát MUSÍ každemu zajistit slušný a dustojný život, a když to stát nedělá , projevuje se u levicových elementů se snížednou integincí ( soudruh vondrouš) agresivita. to je ale chybné uvažování. stát se postarat může a měl by , ale jenom do výše svých možností.
06. 10. 2012 | 15:07

český maloměšťák napsal(a):

bohorodičko, vyžeň putina
Lidé že nenávidí vládu ?
Kteří to, bohorodičko, kteří že to rozvraceči, rozeštvávači či levicové elementy ...kteří to dělají ? Jmenujte, prosím ! Včetně adres !!!

Já si myslím, že lidé nenávidí ty, kteří si ze státu udělali dojnou krávu, přičmž ale mají plnou hubu úspor a škrtů.

Zcela oprávněně takové nenávidí - protože např. tohle :

http://www.novinky.cz/domaci/280728-siska-na-nahravce-nabizel-umele-navyseni-zakazky-o-20-milionu.html

...už přesahuje všecky meze.

Vám vadí Vondrouš - mně zas vadí více spíše takoví, ktří SKUTEČNĚ a SYSTEMATICKY ...tedy nikolivěk pouze symbolicky a epizodně....rozkládají společnost.
Ale to je na vaši šišku příliš.
Zůstaňte raději u těch svých halucinací - že to jsou odborářští předáci,kteří mohou " těch pár přehmatů vlády tradice , odpovědnosti a prosperity".
Jen upozorňuji, že ti vámi nenávidění a opovrhovaní odboráři jsou velmi často obyčejnými lidmi, kteří si vydělávají prací na chleba - a vám , bohorodičko, na důchod.
Bez nich byste se musel spolehnout na šišky podobné vaší.... a jejich vykutálené drábky.
A umřel tak možná za čas hlady.
06. 10. 2012 | 15:22

bohorodičko, vyžeň putina napsal(a):

český maloměšták,
rád bych vám věřil, že levičákum vadí korupce, ale vím, že nevadí. protože jinak by čssd v krajských volbách nedostala ani pul procenta. zloděj rath chycený za rukáv při krádeži je "politický vězeň a hrdina". vaše řeči o korupci jsou jenom LŽI. vám vadí pouze a jenom, když vám někdo utahuje kohoutek státního cecíku. pokud vám rudí a oranžoví komunisti rozhazují dárečky na dluh, můžou klidně krást , protože vy to tolerujete. tak na mě nehrajte ty řeči o korupci a rozkrádání státu.
06. 10. 2012 | 15:28

Marie napsal(a):

Žeby s také k volbám dostavilo o 50% více voličů, než jindy?
06. 10. 2012 | 15:35

český maloměšťák napsal(a):

bohorodičko, vyžeň putina
Kohoutek /máte na mysli vypečeného exministra ?/ utáhla šiškovi a jeho drábkům policie. To policie jim naDrobila - ostatně i Parkanové.

Dárečky ? Máte na mysli to, že se ještě najde dost ochotných lidí posílajících ČSSZ peníze...tak, abyste vy obdržel důchod a mohl se tak nadále znemožňovat na netu ?
Ty lituji spolu s vámi - nevědí, co ve své nevědomosti činí.

P.S.Mně je jedno, v co věříte a v co nevěříte a komu. To je váš osobní problém. Pro mě za mě věřte třeba v Tradici, Odpovědnost a Prosperitu /TOP/ - která ale zatím ve výsledku znamená posílení preferencí KSČM na historické maxima.
Pokud je toto cílem vaším cílem a těch, kterým tady děláte papouška (čímdál tím více oškubanějšího)...tak vězte, že se vám cíl daří plnit na dvěstě procent.
Jen bacha ať potom/až se váš cíl splní a komunisti vyhrají volby/ zase nenadáváte těm nepravým.
Mohl byste se z toho pomátnout již definitivně - a to by přeci jen byla škoda.
Občas jsou totiž /sice váš záměr takový není/ vaše pitomé glosy přeci i trochu žertovné.
06. 10. 2012 | 16:30

Sladký napsal(a):

Ještě bys nám mohl vysvětlit, pane bohorodičko, jak je možn že to masivní rozkrádání levičákům prochází, když všechny mocenské nástroje má v rukou pravice.Šiška,Vondra,Parkanová,Řebíček, Kocourek,Janoušek a další jsou nepochybně levičáci, že? Myslím, že musíte být z toho všeho úplně zoufalý.
06. 10. 2012 | 16:37

neo napsal(a):

Suchec:

tak to máš Sušče smutný život. Je mi tě líto.
06. 10. 2012 | 16:42

bohorodičko, vyžeň putina napsal(a):

sladký,
masivní rozkrádání levičákům neprochází. gang sociálních demokratů ze středních čech sedí ve vězení.
06. 10. 2012 | 17:31

Hugo napsal(a):

Šiška je schopnější než se zdálo, no.
Ona ta hlasování pochopitelně žádnou zvláštní vypovídací hodnotu nemají. Někdy je nálada lidu tak negativní, že ani racionálně argumentující účastník Hydeparku nepřesvědčí.
06. 10. 2012 | 17:58

S. Vochmelík napsal(a):

Já bohužel volby neovlivním. Sice pod různými převleky a s padělanými doklady vždy odevzdám tak 200 až 250 hlasů, ale co to je? A takových recesistů, jako jsem já, je nanejvýš pár set a jsou leckdy dost nešikovní (třeba právě Jarda někdy ani netrefí do volební místnosti a neodevzdá ani ten svůj jeden ušmudlaný lístek...).
06. 10. 2012 | 18:25

JAP napsal(a):

Výsledek mě také překvapil vzhledem k tomu, že pan Drábek reagoval věcně, k meritu věci, navíc jsem obdivoval skutečnost, že se nenechal vyvést z konceptu drzým hodnotícím a podsouvajícím moderátorem. Myslím si totiž, že většinou se přimějí k tomu hlasování lidé málo přemýšlející a na argumenty neslyšící.
06. 10. 2012 | 18:26

bohorodičko, vyžeň putina napsal(a):

český maloměšták,
dárečky, tím myslím všem přidat na dluh.
06. 10. 2012 | 18:27

Volič č. 44 napsal(a):

Ano, až se bude dělat na MV zakázka na volby, tak bude zajímavé sledovat, kdo ji vyhraje....... tedy tu zakázku, ty volby pak už moc zajímavé nebudou....
06. 10. 2012 | 18:29

Krupa Václav napsal(a):

Ano Jardo, snad jste si všiml, že i dr. Hutař byl očividně udiven.
Petře z Tábora. Podle mne max.45%. Je to skvělý manipulátor a ví velmi dobře co lidi rádi slyší. Nedávno jej pochválil dokonce i Paroubek, že se ho zastal po útoku vajíčky. A někomu to stačí.
06. 10. 2012 | 18:56

Aleš Vyhnal napsal(a):

Byl bych rád, kdyby někdo napsal, jak se to dělá. Já umím přidat tak 20 falešných hlasů: Jednoduše se přihlásit přes různé free proxy nebo přes tor. Ale jak funguje toto automaticky, to bych rád věděl, ale já jsem v podstatě počítačový analfabet, bude to asi elementární.
06. 10. 2012 | 19:16

Baba Jaga napsal(a):

Nu, já se na Hyde Park nedívám a tak ani nevím, jak se tam hlasuje. Kousek jsem si nyní pustila - pan Drábek se zdál docela sebejistý, dívat se na celý pořad by ale bylo moc. Nejvíce se mi na tom začátku líbilo, jak to ještě musí na ministerstvu všechno za ten měsíc dát do pořádku. No není on geniální? Zatím se mu to nezdařilo a najednou to půjde rychle.
Přelétla jsem diskusi - nevšimla jsem si, že by někdo psal, že hlasoval tak či onak. Pokud se na pořad dívalo či hlasovalo více diváků než jindy - však to panu Drábkovi přejme, už si možná mediální slávy dlouho užívat nebude. Ale není pro těch pár tisíc diváků škoda vysílacího času ČT? Zadarmo jistě není.
06. 10. 2012 | 19:18

IKAN napsal(a):

Stejně tak mě velmi zarazilo, že pan Hutař z Národní rady postižených, který v Hydeparku byl pár dní před tím, měl jen +38% a -62%. Přitom mluvil velmi věcně o potížích, které mají postižení s novými opatřeními Drábkova ministrestva. Vůbec jsem nechápal, proč by měl budit takovou nevoli...
06. 10. 2012 | 20:00

volič 44 napsal(a):

to IKAN:
to víte, na rozdíl od druhé strany si prostě neumí udělat vlivovou vlnu v hlasování.... poctivost se tomu říká....
06. 10. 2012 | 20:16

rumcajsova poslední křeč napsal(a):

Je smutné,že VV a TOP09 se snižují k praktikám Sládka,ale co nechápu už vůbec,že hypoteční redaktoři ČT se tomu nevěnují a nekonfrontují s těmito podvody Bártu a Kalouska... Tentokrát to topkaři přepískli,že i kybernetik se malinko zastyděl,ale Besser dělal,že to je OK...
06. 10. 2012 | 20:42

nebojsa napsal(a):

Kdyby to hlasování bylo 55-46 oběma směry, tak bych to bral.
Tady to ale někdo zjevně přepískl.
06. 10. 2012 | 20:53

Daňový poplatník napsal(a):

No tak dámy a pánové.
po povinném zavedení elektronického hlasování ve volbách už budeme mít jistotu, že volby dopadnou vždy správně.
A pořád se tomu bude říkat demokracie......
06. 10. 2012 | 21:15

didusin napsal(a):

Mohlo to být i tak, že většina obvyklých diváků raději přepla na jiný kanál, aby se při pohledu na hosta HP vyhli žaludečním potížím nebo, a to je trochu spekulativní, mnozí neposlouchali co tlachá a z radosti nad příslibem odchodu mu jej odsouhlasili. Nad činy členů této vlády nelze už ani zalamovat rukama, jen se trpce smát.
06. 10. 2012 | 22:06

hovorka11 napsal(a):

Neznám nikoho z blízkých, kdo by Drábka podpořil. Odhadoval jsem 17 % podpory a 83% proti, díky aktivitám lidí z drábkova ministerstva a spřažených ústavů.
Výsledek podpory 67% je zcela nesmyslný a naprosto odporuje názorům lidí.
----------
Média u nás jsou plně v rukou současné totality a jdou proti právům lidí na pravdivou informovanost. Tomu vymývání mozků veřejnoprávními institucemi včetně sdělovacích může věřit jedině totální i...t.
06. 10. 2012 | 22:06

Petr Přesčas napsal(a):

U nás se pravice reformovala na mafii, tak to ani jinak dopadnout nemohlo.
06. 10. 2012 | 22:16

tobolka18 napsal(a):

Máš blbý známý, hovorko :-) Já neznám nikoho, kdo by Drábka nepodpořil. Odhadoval jsem 83 procent podpory a 17 proti (díky aktivitám lidí, jako jsi ty a tvoji blízcí).
_______

Média u nás jsou plně v rukou kverulantů jako ty a jdou proti právům lidí na pravdivou informovanost. Tomu vymývání mozků veřejnoprávními institucemi včetně sdělovacích může věřit jedině totální i...t.

To je blábol, viď. Stejně jako ten tvůj ;-)
06. 10. 2012 | 22:19

jogín napsal(a):

Drábkova čistota je ovšem pozoruhodná, Šiška musel předpokládat, že zakázky si pan ministr ani nevšimne. Ten Šiška je ale opravdu fikanej gauner!
06. 10. 2012 | 22:27

info.crew napsal(a):

http://blog.aktualne.centrum.cz/blogy/michal-skop.php?itemid=16937
Tenhle článek mi stačí, abych si udělal obrázek o autorovi. Ano, pochybovat o téhle trapárně je jehovovské. To je dokonalé, na to nejde nic říct. :-)
06. 10. 2012 | 22:37

hovorka11 napsal(a):

tobolka:
Nemám mezi známými zloděje veřejných peněz, takže Drábka odsuzují.
A jak šinné kamarády máte Vy?
06. 10. 2012 | 22:45

hovorka11 napsal(a):

tobolka18:
Stačí zprávy ČT ze Sýrie, Íráku, Číny, Ruska, pak vám předloží o snížení nezaměstmnanosti v USA o 0.5% při nově zavedeném stálém tištění falešných dolarů Fedem a máte tady takoovou totalitu, která už dnes přesahuje řadou parametrů totality předchozí.
Přitom takřka vše je naopak, jen si stačí pár týdnů počkat, než se pravda nebude moci zakrýt.
06. 10. 2012 | 22:57

Radomír Hrubý napsal(a):

Vážení, někteří z vás tady hlásají bludy. 2x jsem byl vyzván Čt meilmem a 3x telefonicky, abych se zůčastnil živého vysilání Čt v Severomoravském kraji i když jsem měl provokativní otázku co se týče proplácení zdravotníckých poplatků, do kdy je kraj platil/na tomto slibu ČSSD vyhrála volby/ a kolik to kraj stálo. Druhá otázka zněla, kde vedení Moravskosleského kraje investovalo peníze, které byly v předchádejícím obdodí vyčleněno na stevbu knihovny/černá kostka/a na rozvoj letiště. Bohužel nejsem mobilní a nemohl jsem se vysilání zůčestnit.
07. 10. 2012 | 00:55

Jank napsal(a):

Nechce se mi verit, ze v CR se najde tolik lidi, kteri Drabkovi davaji hlasy po tom, co provedl! Pokud nejaky vtipalek neposlal tolik hlasu ze sveho compu jako povedeny zert, tak je mi lito inteligentnich lidi, kteri v tomto bord@lu musi zit.Zapomente na nejake zmeny, pokud nedate dohromady stranu z ODBORNIKU, kteri do politiky pujdou z presvedceni a ne kvuli korytum. Obavam se, ze je uz ale pozde...
07. 10. 2012 | 01:05

Záškodník napsal(a):

Radomír Hrubý

Nejspíš "veřejnoprávní" televizi ani tak nevadí "provokativní" otázky mířené na ČSSD, jako ty, trefující se do jí politicky spřízněných stran.
A i tak máte poměrně zvláštní představu o "provokativnosti".
Už jen to, že si ČT diváky předtím, nežli jim "dovolí" usednout sv hledišti, prověřuje jejich "charakter", je nepřijatelné. Je to televize, jíž si všichni platíme-bez ohledu na pol.orientaci!
Takhle se chovali, blahé paměti, bolševici na těch svých sedánkách. Pionýři,rudé šátky, rudé kafafiáty a oslavné ódy na naši vládu a stranu.
07. 10. 2012 | 07:41

Baba Jaga napsal(a):

To: Jank
No, mně se 2727 přesvědčených zase nezdá tolik - to i ta Topka má asi více členů. A když je těm, co nesouhlasí, zatěžko hlasovat a potom výsledku přikládají význam, je to jen jejich problém.
Pokud by ale byly volby po internetu a nebyly povinné, přestala bych volit, protože bych už výsledkům rovněž nevěřila a navíc už by tak volby byly zcela veřejné. Při Hyde Parku se mi ale zdá nějaká úprava hlasování nepravděpodobná a zcela zbytečná. Jen si třeba nějaká skupina lidiček řekla - vyjádříme se. Tak přece podporujeme ve všelikých anketách dětičky a vnuky svých známých, stromy, obce, památky - nebo Vy ne?
07. 10. 2012 | 09:02

Záškodník napsal(a):

Baba Jaga

Pokud HP nesledujete pravidelně, tak nemáte srovnání.I mnohem méně profláknutí politici měli otřesné skóre rovnající se téměř 95 procentům mínusových bodů. Jak by mohl Drábek tedy získat poctivým způsobem takový výsledek???
On sám ani nepůsobil nějak nadšeně, přestože by každý v jeho kůži měl být za takový výsledek rád. Evidentně mu to bylo jasné.
Bez aktivizace spolustraníků ho prostě dosáhnout nemohl,ale tak ,jako tak, je mu to houby platné. Kalouskovi jde o hodně a chytá se i stébla.
Podle E.Besta ovšem Drábkovi odsouzení nehrozí.Bohužel jsem stejného názoru. Kalouska taky nikdy před soud nepostaví,ale je reálná naděje, že ho dostihne v aktivním věku cirhóza nebo mrtvice. Má slušně našlápnuto.
07. 10. 2012 | 09:45

ten, kdo se hádat nebude napsal(a):

„Štědré odměny na Drábkově ministerstvu - jeden z náměstků si odnesl přes milion“

….......
„Čtyři náměstci, čtyři obří odměny: David Kafka, Vladimír Šiška, Karel Machotka a Petr Šimerka si připsali na účet tučný dárek od ministra. Úřad odmítá říct, komu konkrétně jakou částku Jaromír Drábek přiznal. Uvádí ale, že mezi náměstky byly ve druhém pololetí roku 2011 vyplaceny částky 270, 350, 500 a 625 tisíc korun. Po započtení odměn, které dostali nejbližší spolupracovníci šéfa úřadu už v prvním půlroce pak vychází, že jeden z nich loni inkasoval jen na odměnách přes milion korun, druhý dostal bez deseti tisíc částku 800 tisíc, třetí téměř 600 tisíc a čtvrtý necelý půlmilion. „
http://www.apuen.cz/stedre-odmeny-na-drabkove-ministerstvu-jeden-z-namestku-si

A pak že je Drábek asociál, kdepak ten je štědrý a na dluhy ve státní pokladně kašle
07. 10. 2012 | 10:12

Baba Jaga napsal(a):

To: Záškodník
Nu, výsledek vyšel z toho, že se ti, co na pana Drábka nejsou zvědavi a nesouhlasí s jeho činy, ponejvíce vůbec nedívali a pokud ano, hlasovalo jich jen 1343. Dělat z podobných výsledků závěry se mi jeví zcela zcestné.
K čemu vlastně program ČT 24 slouží (mimo obživu pro redaktory a možná i zvané), bůh suď.
07. 10. 2012 | 10:33

michalskop napsal(a):

Takhle ne

k prvním dvěma bodům - může být (ač si to nemyslím), také tam bych to považoval jen za "divné", ale gró je článku je přeci v tom grafu

ano, nasazení skriptu je možné a dle mě nejpravděpodobnější vysvětlení (ač ne jediné), jak jsem u v jiné anketě sám přihodil 100 hlasů popisuji zde: http://blog.aktualne.centrum.cz/blogy/michal-skop.php?itemid=14658 i s odkazem na použitý kód (na 1000 hlasů by se už muselo ale jít jinak)

a jistě, poslední věta by byla přesnější "Přeci jen člověk, kterému se dějí zázraky, to se hodí." Ale v 5 ráno mě holt nenapadla.
07. 10. 2012 | 11:23

michalskop napsal(a):

info.crew

"Drábkovo" jsem tam (1x ze 3 výskytů) nechal zcela záměrně, všiml jsem si toho, že se tam objevil můj název souboru, ale mám rád regionální zvláštnosti v jazyce (a zvláště ty naše (-: ) Jak z toho plyne, že nemám rád p.Drábka, mi jasné není. Klidně píši do diskuse pod "tuten Škopovo článek" a přijde mi to zcela ok.

Pokud hledáte podklady pod můj negativní vztah (jak si myslíte) k p. Drábkovi, zkuste raději moje články o "Drábkovo" (pro puristy Drábkově) Spartě, policie už tam také začíná vidět problémy.
07. 10. 2012 | 11:32

michalskop napsal(a):

info.crew

http://blog.aktualne.centrum.cz/blogy/michal-skop.php?itemid=16937 je (obarvená a ofotkovaná) kopie z oficiálních stenorpotokolů ze Sněmovny (tj. toho, co tam bylo řečeno). To by mě zajímalo, jaký obrázek jste si dle toho o mě udělal? Že čtu sněmovní stenoprotokoly? No ano, to je pravda.

Mě osobně tahle část dost šokovala.
07. 10. 2012 | 11:42

Korupce v IT zakázkách napsal(a):

Korupce v oblasti IT a zmanipulovaná hlasování u jejich hlavních aktérů.
Tady se není čemu divit, holt se snaží dotčené subjekty udržet svého mecenáše
u kormidla i manipulací veřejného mínění.
Nevím jak to mají v ČT ošetřené dnes, ale cca. 2 roky zpátky stačilo vypnout v prohlížeči "cookie" a dokonce ani IP se nekontrolovala a což teprve, když si k tomu sedne odborník na IT?
07. 10. 2012 | 11:53

ten, kdo se hádat nebude napsal(a):

K možnostem podvodného hlasování

Nevím, jak to mají v ČT řešeno, ale jediná možnost je jména a hesla.
IP adres je dnes málo a tak se většinou mění dynamicky, zápis hlasujícímu do cookies lze snadno smazat, změnit IP adresu taky, čili jediná možnost hlasovat na základě dříve přiděleného jména a hesla.

Jak to prolomit?

Z venku:
Prolomit FTP přístup stránek a změnit skript vyhodnocující došlé hlasování. Po hlasování vrátit původní.
Prolomit přístup k databázi a přímo zapisovat do ní, popřípadě získat seznam jmen a hesel a hlasovat.

Zevnitř
Zneužít nebo vynést
Seznam jmen a hesel
Přístup k FTP
Přístup k databázi

Je otázka, kolik lidí má tyto přístupy, čím více, tím je větší pravděpodobnost, že toho někdo zneužije.
07. 10. 2012 | 12:44

Záškodník napsal(a):

Baba Jaga

Jelikož se na HP dívám často, vím, že by si mí spoluobčané těžko nechali ujít svého "nejoblíbenějšího" ministra na grilu.
Je to čistě věc logické úvahy. Výsledek hlasování mě šokoval dávno předtím,nežli napsal pan Škop svůj článek. A zřejmě nejen mě-viz diskuse na jiných stránkách.
Ale ještě mnohem víc mě zarazil článek o praktikách OVM speciál-ty pokládám za velmi manipulativní, stejně jako pochybné volební průzkumy(málokdy se zakládají na pravdě).
A jelikož ČT nedobrovolně platím výpalné na ty její srágory(včetně OVM, Intolerance a podobných multi-kulti paskvilů),docela mě zajímá,jakým způsobem s těmito prostředky nakládá. ČT ovšem namísto investice do kvality vysílaných pořadů vráží miliony za nějaké přiblblé logo.
07. 10. 2012 | 13:12

Baba Jaga napsal(a):

To: Záškodník
A Vy jste svůj záporný hlas poslal?
Ale o oblíbenosti HP bych tolik přesvědčena nebyla - ani můj jedinec se na ně nekouká, jakož jinak na leccos. Dnes u ČT s panem Moravcem až tolik nesouhlasil, že mi to přišel sdělit.
Máte pravdu, ČT rozhazuje hodně - ale včera mě převelice potěšila Rigolettem - a tak je to do roka vícekrát.
07. 10. 2012 | 14:08

ten, kdo se hádat nebude napsal(a):

Ičkův zázrak


" Pan Kalousek, který se netrefí ani do záchodové mísy, o tom nemá co kecat, protože nic neví," reagoval podrážděně John. Vysvětlil, že někdejší ministr vnitra Ivan Langer (ODS) nechal vybudovat toaletu se sprchou a vířivkou přímo v pracovně ministra."

Zdroj: http://zpravy.idnes.cz/radek-john-kalousek-je-alkoholik-da9-/domaci.aspx?c=A121007_132422_domaci_hro
07. 10. 2012 | 16:39

Soptík napsal(a):

Podle mě je vadný software ČT nebo je zkorumpovaná. Jinak to není možné. Pokud je hlasování založeno na unikátní IP adrese počítače, pak výsledný graf jednoznačně poukazuje na chybu ze strany ČT.
07. 10. 2012 | 18:57

lochmam1 napsal(a):

Tyto zázraky probíhají již dávno. Neřekl bych, že jsou to zázraky, ale prach obyčejné podvody za účelem ovlivnit veřejné mínění. Ten kdo zná dnešní technické možnosti ví, že se dá do výsledků zasáhnout. Nejjednodušší je to vždy ke konci. Již dříve mě udivoval výsledek v soutěžích v kterých rozhodovaly SMS hlasy, když v několika vteřinách narostly hlasy pro budoucího vítěze o deseti tisíce. Češi jsou šikovní i v IT.
07. 10. 2012 | 20:44

otokar napsal(a):

Je to cinklé. Volby též, viz akci Benda for parlament. Ani se tím ten mládežník netajil, na dotaz, co bude dělat po volbách kujónsky pravil že se uvidí.
Jak možno postoupit z 16. místa by dokázal vysvětlit snad jen p. Jarpor.
Neobyčejně příjemný večer.
07. 10. 2012 | 20:51

Petrucciani napsal(a):

Jestlipak vzpominate na cinkle Bingo na TV N@va? Od te doby podobnym vecem, anketam, halovanim atd. atd. neverim a je mi uplne sumafuk jak to ma kdo zabezpecene. ;-)
07. 10. 2012 | 21:57

vasja napsal(a):

Drábek je od Schvarzenberga a co se teda divíte? :-)
08. 10. 2012 | 06:13

sedmej schod napsal(a):

Koukám že marketingové oddělení nespí :-)
08. 10. 2012 | 09:44

sedmej schod napsal(a):

samozřejmě že negativní kampaň ze strany čssd má na to zpochybňovat vše a označovat vše co se jim nelíbí za populismus
08. 10. 2012 | 09:46

JAHA napsal(a):

Ad: autor

nuz, dobrovolne ste sa stal hviezdou. Podarilo sa.

Predsa, ako dobry pozorovatel MUSITE vediet, ze podobne "zazraky" hlasovania (a nielen ZA, ale i PROTI)sa (nielen) v Hyde parku deju takmer kazdodenne. Na Slovensku sa o tom pisalo, v suvislosti s relaciou na Markize, uz nejaky ten rocik dozadu, kedy sledovanim prirastkov po stotinach sekundy sa zistilo, ze Kalinakovi, ci Ficovi nabiehali hlasy, aj ked oficialne este nebolo hlasovanie odstartovane.

Otazka teda je - teraz ste sa prebral, t. j. doteraz ste o podobnom "zazraku" nemali tusenia - potom panboh zaplat, za tekaeho "experta".

Alebo - teraz ste si ucelovo vybral hlasovanie o Drabkovi - potom panboh zaplat za takeho "nestranneho" experta.
08. 10. 2012 | 13:23

michal skop napsal(a):

JAHA

o podobných věcech jsem měl tušení, akorát jsem se jim nikdy více nevěnoval. Nyní ano, asi díky podivnostem v předvolebních průzkumech na ČT + ČRo. (Ale můžete si přečíst článek, jak jsem v jiné anketě "naklikal" 100 hlasů http://blog.aktualne.centrum.cz/blogy/michal-skop.php?itemid=14658 . Nebo varování před Sanepem píši všude možně.)

V moji moci není to zkoumat podrobně, na to prostě nemám data. Kdyby ČT byla co k čemu, tak je nyní zveřejní, logy, ipčka (třeba zanonymizovaně) (včetně dat z minulých Hyde Parků na porovnání). V moji moci je na to upozornit dál, ač třeba jsem na to nepřišel já, ale někdo mě na to upozornil - což je případ zde i třeba případ iDTAXu.

Budu jen rád, když takto podrobně rozeberete další Hyde Parky (máte data z průběhu hlasování? já ne) nebo sepíšete podrobně ten slovenský případ (např. jak se to dělalo, apod.). Rád Vám to na tomto blogu zveřejním, příp. na to budu odkazovat, když to zveřejníte jinde.

(v sobotu jsem šel s dětmi nakoupit a žádná žádost o autogram, žádné omdlévající fanynky, ... budu na svém statusu hvězdy muset ještě zapracovat (-: )
08. 10. 2012 | 14:03

mik napsal(a):

Tak nevim jak Hyde Park ale podstatne je to ze chozeni na postu se hlasit a verejne prace zadarmo jsou protizakone a proti tomuto by meli vystoupit a vyvolat generalni stavku vsichni pracovnici magistratu a socialnich sluzeb stejne jako proti nefungujicimu systemu a kdyz uz fungujicimu tak jako almuzna ale to ti co dostali 52 milionu v prescasovych hodinach nikdy neudelaji je to stejne jako kdyz obycejny kamionak bude na prikaz sveho sefa vselijak fixlovat z AETER je to stejne jako kdyz na prescasy budou lide kyvat a chodit kdyz pristoupi na ohodnoceni prace pod minimalni mzdu..ale vse zacina nahore a schody se zametaji odshora dokud bude mozne aby byl dvoji metr dokud mude mozne fixlovat dokud bude mozne aby o vyznamnych vecech rozhodovali lobisti prebehlici dokud budou moct vladnout vlada ktere neveri 80 % obyvatel a dokud bude sedet na Hrade prezident co dela vsude uz jen ostudu tak se nic nemuze zmenit
08. 10. 2012 | 16:59

JAHA napsal(a):

Ad: autor
Som rad, ze deti neboli vydesene zastupom fanyniek☺.

Ja som na tento problem na Slovensku narazil, ked nejaky autor tiez sledoval problematiku hlasovania v "priamom prenose" a napocitavanie hlasov. Takze si ten clanok (blog) mozete niekde najst. Ja si uz autora, ani datum velmi nepamatam☺. Bolo to ale minimalne pred rokom a pol az dvoma. Takze Vam ani nemozem dodat ziadne informacie z CT, ci inej. Bolo by ale z Vasej strany dobre a vyvazene si vsimnut napr. podobnym rozborom i hlasovania disciplinovanych stranikov a tych maju ine strany myslim ovela viac☺
09. 10. 2012 | 08:19

Mc. Boulder napsal(a):

kam se na současné svazáky hrabe komunistická propaganda, ale lidsky Žlábka chápu, odcházet s hodnocením, že 98% národa ho nenávidí a naprosto jím pohrdá, mu nevykompenzují ani nakradené stamiliony
12. 10. 2012 | 17:25

NitAcceme napsal(a):

<a href=http://www.shopuggsuk.co.uk/#136>ugg boots uk sale</a> I think this is one of the such a lot significant information for me. And i'm satisfied reading your article. However wanna observation on few normal things, The site taste is ideal, the articles is in reality excellent : D. Just right process, cheers PoefMedobrele Nodejounses Incacyjoymn Addelodup <a href=http://www.shopuggsuk.co.uk/#694>cheap genuine ugg boots</a> FepblerType PoefMedobrele Nodejounses Incacyjoymn leasevappyhag <a href=http://www.shopuggsuk.co.uk/#136>ugg boots uk sale</a> .
25. 11. 2012 | 13:07

Přidat komentář

Tento článek byl uzavřen. Už není možné k němu přidávat komentáře ani hlasovat

Blogeři abecedně

A Aktuálně.cz Blog · Atapana Mnislav Zelený B Baar Vladimír · Babka Michael · Balabán Miloš · Bartoníček Radek · Bartošek Jan · Bartošová Ela · Bavlšíková Adéla · Bečková Kateřina · Bednář Vojtěch · Bělobrádek Pavel · Beránek Jan · Berkovcová Jana · Bernard Josef · Berwid-Buquoy Jan · Bielinová Petra · Bína Jiří · Bízková Rut · Blaha Stanislav · Blažek Kamil · Bobek Miroslav · Boehmová Tereza · Brenna Yngvar · Bureš Radim · Bůžek Lukáš · Byčkov Semjon C Cerman Ivo · Cizinsky Ludvik Č Černoušek Štěpán · Česko Chytré · Čipera Erik · Čtenářův blog D David Jiří · Davis Magdalena · Dienstbier Jiří · Dlabajová Martina · Dolejš Jiří · Dostál Ondřej · Dudák Vladislav · Duka Dominik · Duong Nguyen Thi Thuy · Dvořák Jan · Dvořák Petr · Dvořáková Vladimíra E Elfmark František F Fafejtová Klára · Fajt Jiří · Fendrych Martin · Fiala Petr · Fibigerová Markéta · Fischer Pavel G Gálik Stanislav · Gargulák Karel · Geislerová Ester · Girsa Václav · Glanc Tomáš · Goláň Tomáš · Gregorová Markéta · Groman Martin H Hájek Jan · Hála Martin · Halík Tomáš · Hamáček Jan · Hampl Václav · Hamplová Jana · Hapala Jiří · Hasenkopf Pavel · Hastík František · Havel Petr · Heller Šimon · Herman Daniel · Heroldová Martina · Hilšer Marek · Hladík Petr · Hlaváček Petr · Hlubučková Andrea · Hnízdil Jan · Hokovský Radko · Holásková Kamila · Holmerová Iva · Honzák Radkin · Horáková Adéla · Horký Petr · Hořejš Nikola · Hořejší Václav · Hrabálek Alexandr · Hradilková Jana · Hrstka Filip · Hřib Zdeněk · Hubálková Pavla · Hubinger Václav · Hülle Tomáš · Hušek Radek · Hvížďala Karel CH Charanzová Dita · Chlup Radek · Chromý Heřman · Chýla Jiří · Chytil Ondřej J Janda Jakub · Janeček Karel · Janeček Vít · Janečková Tereza · Janyška Petr · Jelínková Michaela Mlíčková · Jourová Věra · Just Jiří · Just Vladimír K Kaláb Tomáš · Kania Ondřej · Karfík Filip · Karlický Josef · Klan Petr · Klepárník  Vít · Klíma Pavel · Klíma Vít · Klimeš David · Klusoň Jan · Kňapová Kateřina · Kocián Antonín · Kohoutová Růžena · Koch Paul Vincent · Kolaja Marcel · Kolářová Marie · Kolínská Petra · Kolovratník Martin · Konrádová Kateřina · Kopeček Lubomír · Kostlán František · Kotišová Miluš · Koudelka Zdeněk · Koutská Petra Schwarz · Kozák Kryštof · Krafl Martin · Krása Václav · Kraus Ivan · Kroupová Johana · Křeček Stanislav · Kubr Milan · Kučera Josef · Kučera Vladimír · Kučerová Karolína · Kuchař Jakub · Kuchař Jaroslav · Kukal Petr · Kupka Martin · Kuras Benjamin · Kutílek Petr · Kužílek Oldřich · Kyselý Ondřej L Laně Tomáš · Linhart Zbyněk · Lipavský Jan · Lipold Jan · Lomová Olga M Máca Roman · Mahdalová Eva · Máchalová Jana · Maláčová Jana · Málková Ivana · Marvanová Hana · Mašát Martin · Měska Jiří · Metelka Ladislav · Michálek Libor · Miller Robert · Minář Mikuláš · Minařík Petr · Mittner Jiří · Moore Markéta · Mrkvička Jan · Müller Zdeněk · Mundier Milan · Münich Daniel N Nacher Patrik · Nachtigallová Mariana Novotná · Návrat Petr · Navrátil Marek · Němec Václav · Nerudová Danuše · Nerušil Josef · Niedermayer Luděk · Nosková Věra · Nouzová Pavlína · Nováčková Jana · Novák Aleš · Novotný Martin · Novotný Vít · Nožička Josef O Obluk Karel · Ocelák Radek · Oláh Michal · Ouhel Tomáš · Oujezdská Marie · Outlý Jan P Pačes Václav · Palik Michal · Paroubek Jiří · Pavel Petr · Pavelka Zdenko · Payne Jan · Payne Petr Pazdera · Pehe Jiří · Peka Karel · Peksa Mikuláš · Pelda Zdeněk · Petrák Milán · Petříček Tomáš · Petříčková Iva · Pfeffer Vladimír · Pfeiler Tomáš · Pícha Vladimír · Pilip Ivan · Pitek Daniel · Pixová Michaela · Plaček Jan · Podzimek Jan · Pohled zblízka · Polách Kamil · Polčák Stanislav · Potměšilová Hana · Pražskej blog · Prouza Tomáš R Rabas Přemysl · Rajmon David · Rakušan Vít · Ráž Roman · Redakce Aktuálně.cz  · Reiner Martin · Richterová Olga · Robejšek Petr · Ruščák Andrej · Rydzyk Pavel · Rychlík Jan Ř Řebíková Barbora · Řeháčková Karolína Avivi · Říha Miloš · Řízek Tomáš S Sedlák Martin · Seitlová Jitka · Schneider Ondřej · Schwarzenberg Karel · Sirový Michal · Skalíková Lucie · Skuhrovec Jiří · Sládek Jan · Sláma Bohumil · Slavíček Jan · Slejška Zdeněk · Slimáková Margit · Smoljak David · Smutný Pavel · Sobíšek Pavel · Sokačová Linda · Soukal Josef · Soukup Ondřej · Sportbar · Staněk Antonín · Stanoev Martin · Stehlík Michal · Stehlíková Džamila · Stránský Martin Jan · Strmiska Jan · Stulík David · Svárovský Martin · Svoboda Cyril · Svoboda Jiří · Svoboda Pavel · Sýkora Filip · Syrovátka Jonáš Š Šebek Tomáš · Šefrnová Tereza · Šimáček Martin · Šimková Karolína · Šindelář Pavel · Šípová Adéla · Šlechtová Karla · Šmíd Milan · Šojdrová Michaela · Šoltés Michal · Špalková Veronika Krátká · Špinka Filip · Špok Dalibor · Šteffl Ondřej · Štěpán Martin · Štěpánek Pavel · Štern Ivan · Štern Jan · Štětka Václav · Štrobl Daniel T T. Tereza · Táborský Adam · Tejkalová N. Alice · Telička Pavel · Titěrová Kristýna · Tolasz Radim · Tománek Jan · Tomčiak Boris · Tomek Prokop · Tomský Alexander · Trantina Pavel · Tůma Petr · Turek Jan U Uhl Petr · Urban Jan V Vacková Pavla · Václav Petr · Vaculík Jan · Vácha Marek · Valdrová Jana · Vančurová Martina · Vavruška Dalibor · Věchet Martin Geronimo · Vendlová Veronika · Vhrsti · Vích Tomáš · Vlach Robert · Vodrážka Mirek · Vojtěch Adam · Vojtková Michaela Trtíková · Vostrá Denisa · Výborný Marek · Vyskočil František W Walek Czeslaw · Wichterle Kamil · Wirthová Jitka · Witassek Libor Z Zádrapa Lukáš · Zajíček Zdeněk · Zaorálek Lubomír · Závodský Ondřej · Zelený Milan · Zeman Václav · Zima Tomáš · Zlatuška Jiří · Zouzalík Marek Ž Žák Miroslav · Žák Václav · Žantovský Michael · Žantovský Petr Ostatní Dlouhodobě neaktivní blogy