Zhrzený novinář

09. 12. 2010 | 22:10
Přečteno 13519 krát
Když jsem dopsala svoji knihu "V botičkách od Diora", bylo mi jasné, že se do mě spousta jejich protagonistů pustí. Dovolila jsem si totiž věc nebývalou: upřímně vypovědět, jak jsem viděla některé politiky, lidi kolem nich a také některé novináře. Čekala jsem dva druhy reakcí. Ignorování a „poblinkávání“ v médiích. Naštěstí se zatím děje to druhé a já mám ohromnou reklamu. Všem tímto děkuji (většině dokonce předem).

Dnes se kniha dostala na pulty knihkupectví, proto mi je jasné, že síru budou dštít od zítřka. Znamená to však, že si knihu budou muset koupit. I za to jim předem děkuji.

Hlavní reakce anticipuji již dlouho: neumím psát, jsem úplně mimo, jsem zhrzená a zapšklá, protože jsem se nestala paní premiérovou. Ano, je to vše pravda. Od nešťastných voleb se pomalu ale jistě hroutím, nejím, nespím, vypadaly mi vlasy a vůbec je to na mně poznat.

Jsem zhrzená a zapšklá, proto můžu dnes otevřeně napsat o zhrzenosti a zapšklosti jiných. Dnes to bude jeden konkrétní člověk, ale jistě se k němu přidají desítky jeho kolegů a také protagonisté mé knihy.

Ale pěkně popořádku.

Napsala jsem knihu. Ještě v průběhu psaní o ni projevilo zájem mnoho novinářů. O nich jsem také psala, rozdělila jsem je v podstatě na oblíbence a ty ostatní. Mezi mými oblíbenci byl velmi milý člověk pan Viliam Buchert. Bývalého zástupce šéfredaktora MF Dnes a stávajícího zástupce šéfredaktora Reflexu jsem popsala jako pravicově smýšlejícího gentlemana, který drží slovo. V. Buchert mě pozval na oběd, kde jsme v příjemném rozhovoru nad sushi probrali knihu. Slíbila jsem mu, že dostane pár ukázek. Ovšem nezáleželo to jen na mně. Hlavní slovo měl vydavatel. Ten se také s V. Buchertem spojil, vybral pár ukázek a zaslal mu je. Do výběru jsem nijak nezasahovala. Nešťastník vydavatel mu mimo jiné poslal část, kde píši o něm. Bylo to jistě v dobré vůli, která byla posléze po zásluze odměněna.

V. Buchert mi zavolal a navrhnul následující věc: Kniha podle něj potřebuje učesat a „vytunit“ a on sám by se té práce bez nároku na cokoliv (a hlavně bez toho, aby se to kdokoliv dozvěděl) rád zhostil. I když jej považuji za gentlemana, tato nabídka mi neseděla. Tvrdil, že v žádném případě nebude zasahovat do obsahu. Přemýšlela jsem, v čem je pes zakopaný.

Tak jsem vzpomínala, jak mi nad sushi vyprávěl o knize Václava Klause, jak na ten nápad o zápiscích z cest vlastně přišel sám, jak jí dokonce vymyslel název. Nebrala jsem to vážně, muži se od přírody snaží na ženy udělat dojem. Já ale nejsem politička, jsem nedůležitá osoba, proč by mi chtěl pomáhat? Pak jsem to zkrátka pustila z hlavy. Pouze jsem mu sdělila, že kniha vyjde, jak je. Nejsou to žádné memoáry, žádný chronologický příběh. Jsou to črty a zápisky pocitů a dojmů ženy. Ženy politika. Jak jsem to prostě viděla já. Jistě má V. Buchert pravdu, že kniha by se dala „vytunit“. To by se dala každá kniha. Ale já prostě nikdy nebudu psát konformním stylem. Nikdy nebudu psát vzpomínkový příběh. Taková jsem já.

Pak mi V. Buchert poslal e-mail, který jeho pohnutky vysvětluje. Nikdy jsem to neudělala, ale zveřejňuji tento soukromý dopis s jistým úmyslem. Je asi běžné, že se politici snaží ovlivňovat novináře. Ale je jistě velmi neobvyklé, když novinář ovlivňuje někoho jiného (dokonce nepolitika).

Dobrý den Petro,

zdravím vás i manžela do Ameriky. Pan Feldek mi v rámci ukázek poslal i část, kde je něco o mé osobě. To, co píšete, je v pořádku, i když s tím nemusím ve všem souhlasit, ale je to váš pohled.

Nikdy jsem podobnou věc neudělal (a to o mě už ve svých knihách něco málo napsalo několik novinářů, ale i Miloš Zeman, Václav Klaus, Petr Havlík, Petr Hájek, Bohumil Doležal, Benjamin Kuras a zřejmě i někdo další). Dávám jen na vaše zvážení, zda to budete respektovat či nikoli.

Jde o to, co vám řekl Jaromír Soukup. Jistěže se známe a občas si povídáme, ale on si hraje svoji hru a třetím osobám o mě říká i věci, které vyhovují pouze jemu a jeho snahám na tom vydělat. To je také v pořádku a chápu to. Jenže z toho textu vyplývají věci (vy jste si je nevymyslela, vy jste je slyšela, jenže to tam tak není pregnantně napsáno, mohl by naopak z toho plynout opak), které nejsou pravda.

Třeba: "M. Soukup mi pak řekl, že Viliho umí zkorigovat. Neměla jsem proč tomu nevěřit. Že rozhovor dopadl dobře, nebylo určitě jen mojí zásluhou." Z toho plyne, že Soukup zařídil, jak ten rozhovor dopadl. Jenže já jsem pak se Soukupem o tom rozhovoru vůbec nemluvil, mimochodem, nikdy jsme si v životě nevyměnili jediný mail, on ten rozhovor viděl stejně jako vy až když byl vytištěný. Skutečně nejde o to, co Soukup říká (je to ale lež, že by mě uměl v čemkoli zkorigovat, ten člověk jednou dokonce po mě požadoval, ať o některých věcech - týkalo se to i vás a vašeho manžela - nepíšeme, ale já jsem to odmítl a oznámil vše šéfredaktorovi Čásenskému, nabízel za to větší přísun inzerce v řádu desítek milionů, i to jsem odmítl, a vždy bych podobné věci odmítl). Jednou požadoval přes třetí osobu, ať nepíšeme o panu Savovovi, i to jsem odmítl. I tato nabídka byla spojena s úplatkem. Přitom každý ví, že jsem neuplatitelnej.

Takže věty, že mě Soukup "umí zkorigovat" a že proto rozhovor dopadl dobře, je nesmyslná (navozuje jakousi korupci) a poškodí mě a já budu muset na to nějak rázně po vyjití knihy reagovat. Bohužel vy jste autorkou...

"Také se těšil, jak pomocí reklamy změní pravicové zaměření hlavně MF Dnes, jak se vztahy pro ČSSD a hlavně Jiřího zlepší atd. Chválil V. Bucherta, že jediný rozumí finanční stránce tištěných novin." Toto opět navozuje, že bych to zaměření měl měnit já a ještě snad za nějakou odměnu. Vzniká to tím řazením vět. Opět něco, k čemu se budu muset ohradit.

Takže: jsou to v podstatě drobnosti, ale navozují něco, co si bude vyžadovat moji reakci. Jenže já se s vámi nechci o nic handrkovat. Přistupuji k vám a vašemu muži stejně jako k ostatním (i když voličem sociální demokracie skutečně nejsem a zřejmě ani nikdy nebudu). Tedy za stejných podmínek při mé práci. Nevím, zda se ty dvě až pět vět dají upravit, je to jen na vás.

Hezký den přeji

Viliam Buchert


A stalo se. V. Buchert na moji knihu zareagoval tak, že mě jednoduše poblinkal. Nečetla jsem to, říkal mi to vydavatel. V. Buchert prostě nezvládl fakt, že o něm píši kladně (a nebyl sám). Nějak se to do krámu pravicového redaktora Reflexu nehodí.

Přesto, Viliame, děkuji. Na obálce Reflexu mám krásnou fotku a text si za pár týdnů už nikdo pamatovat nebude. Já také zkusím zapomenout na to, jak jste se kdysi chlubil mimomanželskou aférou a tím, že už jste jako pan prezident a tudíž na něj jednou můžete kandidovat. Také zapomenu na to, že s J. Soukupem chodíte na pivo, důvěrně Vám říká Vili, ale Vy stejně nemáte rád ty jeho hry. Zapomenu…

Než se do mě pustí další vaši kolegové (což se stane jistě s vervou jim vlastní), chci případné čtenáře pobavit jinou historkou. Dostala jsem nabídku na internetovém deníku zveřejnit ukázky knihy. Už by toho bylo moc, tak jsem odmítla, ale nabídla rozhovor. Když byl domluvený, redaktorovi jsem napsala, že píši i o něm, ale v dobrém. Tak zpanikařil, že rozhovor hned zrušil se slovy, že si kvůli mé knize asi bude muset hledat novou práci. Nevěděl, co tam bude. Ale stejně jako V. Buchert se rozhodl tvářit se, že můj „polibek smrti“ (jak jsem nazvala kapitolu, kde o novinářích píši pozitivně) odvrhne. Možná mě také poblinká. Ale i špatná reklama je reklama, hlavně ať správně píší název knihy a mé jméno…

Komentáře

Aktuálně.cz má zájem poskytovat prostor jen pro korektní a slušně vedenou debatu. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se zároveň zavazujete dodržovat Kodex diskutujících. Pokud Váš text obsahuje hrubé urážky, vulgarismy, spamy, hanlivá komolení jmen, vzbuzuje podezření z porušení zákona, je celý napsán velkými písmeny či jinak odporuje zdejším pravidlům, vystavujete se riziku, že jej editor smaže.
Přejeme Vám zajímavou a inspirativní výměnu názorů.
Libor Stejskal, editor blogů (blogy@aktualne.cz)

Ládik!!! napsal(a):

Co chcete?
09. 12. 2010 | 22:18

jarpor napsal(a):

Hmm...

Tož bravo.

Zveřejnit soukromý dopis... bez souhlasu toho, kdo Vám tento soukromý dopis poslal.... to chce silný žaludek...

Silný žaludek ?
Pozvracela jste se sama... mám pocit... a kdyby Vám náhodou nějaký ten zvratek ulpěl na rtu, patrně bych se ani nesnažil Vám jej utřít...

Nikdy se mi moc nelíbily vtipy o blondýnkách, které jistým způsobem útočí na jejich intelekt... nevím, zda bych svůj názor neměl změnit...

No... nebudu jej měnit.
Jedna "létající holubička" přece nemůže být obrazem všech blondýn...

Hezký večer
09. 12. 2010 | 22:36

Nechápající napsal(a):

Táto rozsviť, máma žere žárovku!!
09. 12. 2010 | 22:38

mb napsal(a):

to ladik ... chce aby ji nekdo poblinkal ( pry tak bude mit lepsi prodej / zisk ) ... njn ...

(slightly pervers)
09. 12. 2010 | 22:38

arlon napsal(a):

Další Golgo...
09. 12. 2010 | 22:41

almost glossed™ napsal(a):

Celé delegace si přijdou plivnout.

Ti nejslušnější z nejslušnějších utíkali, aby byli na místě první :-).
09. 12. 2010 | 22:42

Jana napsal(a):

Psát opravdu neumíte. Již první věta: Když jsem dopsala svoji knihu "V botičkách od Diora", bylo mi jasné, že se do mě spousta JEJICH protagonistů pustí. JEJICH protagonistů - protagonistů čeho? Těch botiček?
Jste provinční drbna a poblinkala jste se sama.
09. 12. 2010 | 22:50

liberál napsal(a):

Paroubková manželka zhrzeného politika s inteligencí velmi nízkou prodle jejího vyjádření o "sexy mozku" a opěvných ódách na manžela.
09. 12. 2010 | 22:54

iga napsal(a):

Ano, Petro, psát konformním stylem ve shodě podněty a přísudky je asi nad vaše spisovatelské síly. A nechat si opravit hrubky by jedině poškodilo autenticitu textu. Jestli je pravda, co píše v Reflexu Kateřina Kadlecová, tak byste měla chodit kanálem a to ne pro obsah, ale pro ty "hotely, které patřili Dvořákovi". To se hned pozná profesionálka!

Ta fotka na obálce Reflexu je moc a moc kráááásná a taky vkusná. Vypadáte tam tak oduševněle. Ikdyž podle toho, co píšete byste možná mohla zvážit cestu naší další intelektuálky - právničky Andery Verešové. Ta se nedávno taky nechala vyfotit s perem. Akorát že s pavím a měla ho zapíchnuté v zadku:-)
09. 12. 2010 | 22:59

jetotukormoran napsal(a):

...Dedku vstavej! Nastenku suzuji komari!))))
Petro i ten vas ratlik zrejme musi srat do leveho rohu.
09. 12. 2010 | 23:05

jetotukormoran napsal(a):

Kdo byla ta blond(i)na ? Marfusa? Nastenka?))))
09. 12. 2010 | 23:11

krok napsal(a):

liberále, nedá se než s Vámi souhlasit, ale..výborně byste se doplňovali..není Petra Vaše sestra?:-))
09. 12. 2010 | 23:15

jetotukormoran napsal(a):

..Chybelo malo a Prtka mohla byt 'kralovnou' Kocourkova.
A kdyby se mi v tom pripade nekdo zeptal jake jsem narodnosti, tak sved .
09. 12. 2010 | 23:17

stejskal napsal(a):

Dobrý den,

smazal jsem jeden hrubě urážlivý a vulgarismy obsahující text, neboť tyto jsou v rozporu se záměrem našich stránek, tedy poskytovat prostor pro věcnou a korektní debatu.

Děkuji za pochopení.

Libor Stejskal, editor blogů
09. 12. 2010 | 23:18

Emissary napsal(a):

No, nic,

paní Paroubková.

Já už jsem knihu napsal, ale nikdo ji nevydal, protože jsem se o to neusiloval.

Když dáte mail, mohu ji Vám i poslat, pokud slíbíte, že mou knihu nezneužijete. :)

Mimochodem je i o tom, jak nám Měsíc na hlavu padá.

Vážně mohu, paní Paroubková.
09. 12. 2010 | 23:22

liberál napsal(a):

Paroubkovic botičky od Diora jsou taky k smíchu. Prý že bojují za chudé. To určitě.
09. 12. 2010 | 23:29

jetotukormoran napsal(a):

P.S. Petro a pri krtu toho vaseho ohnicku nezapomente prizvat 'kolotocarske' ostre chlapce s kolty Smith&Wesson , totalitne proklate nizko)))
09. 12. 2010 | 23:37

Pípa napsal(a):

Nechápu. Nebavím se. Nezajímá mě to. Je to něco tak nicotného, že je škoda se o tom vůbec vyjadřovat.
09. 12. 2010 | 23:38

RA napsal(a):

Petruška je zlá a mstivá, to jediné vyplývá z tohoto, co to vlastně je ? Nebude pí prezidentová a doma má jen starého dědka bez funkce /politické/.
09. 12. 2010 | 23:45

Luba napsal(a):

Přátelé,
je mezi vámi vůbec někdo,
kdo ještě nevydal žádnou svou knihu,
nebo jsem tady tak blbej jen já?
09. 12. 2010 | 23:47

Lila napsal(a):

iga

Kateřina Kadlecová se opravdu nemýlila. Četla jsem na netu jen dvě ukázky - styl pavlačové drbny a z hrubek jsem se málem opotila. Fakt profesionálka a hlavně dáma každým coulem!
09. 12. 2010 | 23:48

Rumcajs napsal(a):

A Jirka řekl" Budiž světlo", i stalo se.

Všichni jak jsme tady víme, že bez Jirky jsme úplný nuly. Nebudu opakovat, co psala dnešní Mf Dnes, každý si to může přečíst, ale jenom jsem k tomu chtěl říci tolik: Petruš, ty jsi neuvěřitelná slepice.

P.S.

Na druhou stranu, kdo jiný se taky mohl dát dohromady s duševně chorým socanem.
09. 12. 2010 | 23:54

jetotukormoran napsal(a):

Moje znama(behem navstevy cr) -hltacka knih mi vypravela , jooo kamarade prijdes ke knihkupectvi a z vykladu na tebe kouka neurekom prbilblych politiku, ale o klasika nezavadis.
To musis do antikvariatu.
10. 12. 2010 | 00:02

Cts napsal(a):

Tak ztrapnit se předevšemi kritikami aby ste kritikům sebrala vítr z plachet je již velmi stará strategie... Nicméně přestože bych si takovou knihu nikdy nepřečetl, zkusím zajistit aby se v co největším množství stahovala zdigitalizovaná online. U některých autorů toto nepovažuji za porušení autorského díla :)
10. 12. 2010 | 00:06

Aleš Vyhnal napsal(a):

Pohledem Freudovy psychoanalýzy by se dala značná nepopularita Jiřího Paroubka vysvětlit tím, že Jiří Paroubek je jakýmsi ztělesněním archetypu "přísného otce", přitom však všichni ti "Oidipové" tak náramně touží souložit s vlastní matkou.
10. 12. 2010 | 00:20

Al Jouda napsal(a):

Počkám si na tu zdigitalizovanou online knihu, protože za papírovou nehodlám vyhazovat peníze.
10. 12. 2010 | 00:23

dirty_sanchez napsal(a):

prosimvas pane stejskale, proc tady porad dostava prostor tahle bezvyznamna zakomplexovana manzelka bezvyznamneho zakomplexovaneho politika?
jediny prinos jejich uplakanych blogu, jejichz naplni jsou pouze slaboduche sarvatky s bulvarem, je snad to, ze si clovek rekne "zaplatpanbu, ze nejsem jako ona"
10. 12. 2010 | 00:35

malma napsal(a):

a jako vždy, první reakce od "antiparoubkovců" :)..ty na to čekají jak na slitování:)
10. 12. 2010 | 00:41

Michal Macek napsal(a):

Vazena pani Paroubkova,

toto je Vas nejlepsi blog,opravdu,skvelena napsano,co slovo,to zasah,jako byste se ohanela macetou.To myslim na mou cest beze vsho sarkazmu a ironie.Takze gratuluji!

P.S.Srovnejte si to s Vasimi starsimi blogy,nevim co se s vami stalo,ale zmena tu je,myslim ze je to mozna diky tomu ze jste nad veci a uz nejste tak ve stresu.

P.P.S. ted mi captha pise "hostrath turns" :DDD
10. 12. 2010 | 00:43

Hůlová napsal(a):

dirty sanchez
souhlas.
Každý se může ztrapnit, ale proč vedle blogerů, jimž jde
o víc, než o sebe a manželku či manžela tu vystupuje tato
paní o níž dnes stojí v tisku, že v knize píše dokonce o tom, jak Schwarzenberk vypadá a jak mluví.., paní, která je natolik hloupá, že slibovala voličům, že pokud zvolí manžela, bude jeho zásluhou postavena Kaplického knihovna atd. Skutečně trapnost
10. 12. 2010 | 00:44

Janák napsal(a):

Nejprve p. Paroubková měla spory s medii, tiskem, soudila se, napadala bulvár, teď ho sama dělá.
Kniha drbů - často slyšených z druhé ruky.
Děkuji za nabídku.
10. 12. 2010 | 00:49

Alibaba Sue napsal(a):

Tomu blogu se nedá říct nic víc, než FUJ!!!
10. 12. 2010 | 00:49

Michal Macek napsal(a):

iga,Lila,

no damy,aspon u vas bych ocekaval ze se nebudete ucastnit vseobecneho autodafe...
10. 12. 2010 | 00:52

ZAM napsal(a):

Božebože!
Aspoň teď vím, proč si ten skvost ani nevypůjčit.
10. 12. 2010 | 01:14

Eva- beag beet napsal(a):

Tak jsem si pocetla v Aha, kde vychazi po kouscich zvasty Paroubkove a zatim jenom k uryvku o Melcakovi, kde mimo jine kravoviny Paroubkova predhazuje, ze mel ochranku a jine pozitky, ktere pak podlezave sdeluje ctenari... jsme platili my, danovi poplatnici.... ale Melcak na rozdil od vas, pani Paroubkova byl aspon poslanec. A co vy? Vy jako soukroma osoba jste mela ochranku, rodila jste v nemocnici, kterou kvuli vam uzavreli a rodicky byly nuceny rodit v jinych porodnicich, vy jste mela svoji osobni vizazistku, stylistku, tiskovou mluvci, jako soukroma osoba jste vydavala tiskova prohlaseni a to bylo v poradku? Kdo platil cely tym, ktery vas opecovaval? My danovi poplatnici!!! A jeste maly fakt, k pisete, ze jste nemohla sehnat praci az nakonec jste sehnala praci u starnouci Jiriho, ktery vam platil tak dobre, ze jste nakonec psala, ze vydelavate vic jak Jiri, hmmm.
Pani Paroubkova, priznam se bez muceni, nikdy jste mne nebyla sympaticka, ale ten skvar co jste sesmolila, mne presvedcil, ze to nebyla zaujatost, opravdu jste ..... .......
10. 12. 2010 | 03:43

Eva- beag beet napsal(a):

Michal Macek napsal(a):
Vazena pani Paroubkova,

toto je Vas nejlepsi blog,opravdu,skvelena napsano,co slovo,to zasah,jako byste se ohanela macetou.To myslim na mou cest beze vsho sarkazmu a ironie.Takze gratuluji!

P.S.Srovnejte si to s Vasimi starsimi blogy,nevim co se s vami stalo,ale zmena tu je,myslim ze je to mozna diky tomu ze jste nad veci a uz nejste tak ve stresu.

P.P.S. ted mi captha pise "hostrath turns" :DDD
10.12.2010 00:43:03
Zato podle vasich preklepu jste v hlubokem stresu vy, Macek. Ani se vam nedivim, vase idolka dostava na frak a vy jste z toho na infarkt.

No a co se tyka starsich blogu a ted tohoto noveho,tak to je prece jednoduche. Na tech starsich se podle vseho podepisoval Dimun a na tomto poslednim,daval rozumy sam pan poslanec. I kdyz uprimne, ja zadny rozdil nevidim, jsou to porad ubohe drby s utoky na osoby, ktere se necim znelibili zakoplexovanym manzelum.
10. 12. 2010 | 03:58

Ládik!!! napsal(a):

Luba,
taky jsem vydal knihu, ale policajtovi. Byla ručně psaná na čtverečkovaném papíru. Nechtěl jsem ji vydat, ale udělali mi domovní prohlídku, v roce 88. Jinak jsem žádnou jinou knihu nevydal.
10. 12. 2010 | 04:38

ivo napsal(a):

Paní Petro mám vás rád jako cikány.
10. 12. 2010 | 05:03

Béda napsal(a):

p. Petra,

souhlasím s vámi. Jste nedůležitá osoba, pravděpodobně aitorka "bestselleru" "Jedna paní povídala" o vcelku nezajímavých lidech, kteří jsou významní akorát tím, že na zakázku ovlivňují životy jiných.

Děkuji za tip, který bulvár si nekoupit.
10. 12. 2010 | 05:28

šaman napsal(a):

Plivajícím dobrákům a šibalům : chacha,chacha !
10. 12. 2010 | 05:33

Drzá zrzka napsal(a):

Paní Petro.

Mezi jedno z nejdůležitějších pravidel dámy patří umění o některých věcech mlčet. Na pavlačovou drbnu jste se v mých očích pasovala sama.
10. 12. 2010 | 05:39

vasja napsal(a):

Včem je tenhle blog horší, než třebas ten od pana Pehe........
10. 12. 2010 | 07:18

Čtenářka napsal(a):

Toto má být absolventka vysoké školy? Řeznický pes je proti té "dámě" vrchol noblesy. A kvůli její "literatuře" se ničí naše lesy:-)! Za trest by měla vysadit aspoň tisíc stromů.
10. 12. 2010 | 07:20

Pepa Řepa napsal(a):

Dobrý den,

chtěl jsem napsat jeden hrubě urážlivý a vulgarismy obsahující text, který by byl v rozporu se záměrem našich stránek, tedy poskytovat prostor pro věcnou a korektní debatu.

Ale je advent, tak to neudělám, chci dát panu Stejskalovi dárek pod stromeček.

Tak co, přátelé WikiLeaks, drobci moji milovaní?
Beagbeetpepa zvedla laťku. Bude se zveřejňovat soukromá korespondence.

Třeba přijde na řadu i děkovná korespondence.
Yvetka z Pomejí, bledne závistí, tohle ještě nevymyslela.

Honem, jí napište, zítra jste v novinách.
Inu není nad diskrétnost.
10. 12. 2010 | 07:25

:-°( napsal(a):

http://www.parlamentnilisty.cz/parlament/182560.aspx

http://instinkt.tyden.cz/rubriky/bez-obalu/michal-hasek-radi-mi-petra-buzkova_25756.html

http://zpravy.idnes.cz/mfdnes.asp?v=285&r=z_domovaa&idc=1496207

http://www.parlamentnilisty.cz/zpravy/182652.aspx
10. 12. 2010 | 07:34

Petr napsal(a):

Važená paní,
čekal jsem co taky napíšete o příteli Vašeho manžela, kterého objevil a přivedl do ČSSD, křišťálového Standy.
A kde nic, tu nic.
Asi je to jediný přítel, ostatní jsou jen nepřátelé házející klacky pod nohy Vašemu muži.

Tak nashledanou u imperialistů na Floridě.
10. 12. 2010 | 07:37

myšák napsal(a):

Paroubek je jedním z politiků, které nesnáší nejen má hlava, ale i žaludek, nicméně v tuhle chvíli je mi přeci jen trochu líto... nebo tu žumpu dělají oba dohromady a úmyslně a teď si spokojeně dělají čárky, kolik lidí se z nich pozvrací, u tohoto typu lidí člověk nikdy neví
10. 12. 2010 | 07:45

tomas napsal(a):

to pepa , muj drahy konformisto, je zverejeni te soukrom ekorespondence ve verejnem zajmu, odhaluje nam to neco, co bychom meli vedet?
ad PP, madam, to je tedy uroven
10. 12. 2010 | 08:00

iljič napsal(a):

u paroubků asi dochazejí peníze
10. 12. 2010 | 08:10

Pamela Bárnsová napsal(a):

Paní Paroubková si nechala zvětšit prsa.
Já to poznám, můj nynější manžel je plastický chirurg a mám je též zvětšená.
přizná se Petra i k tomuto?
10. 12. 2010 | 08:13

Pavel napsal(a):

Paní Petro, ač jsem příznivce sociální demokracie a pravicový tisk přiliš nemusím, tak toto se vám opravdu nepovedlo. Zveřejnila víc, než je záhodno, zvláště ten soukromý dopis.

To iga:
Než příště budete kritizovat autora blogu za pravopis, tak si to přečtěte po sobě (podnět místo podmět, Andery...)
10. 12. 2010 | 08:14

iga napsal(a):

Pavel

To, že můj vstup obsahuje jen dvě chyby, považuju skoro za úspěch. Je smutným faktem, že moje čeština je katastrofální. Přestože je to ostuda, tak moje kritika je oprávněná. Narozdíl od paní Paroubkové nepíšu knihy a čeština mě neživí.

Myslíte, že platí, že četbou knih člověk kultivuje vlastní projev?
10. 12. 2010 | 08:40

gaia napsal(a):

Pavel

musím se zastat igy, splést si m a n , když jsou na klávesnici vedle sebe, považuji za překlep a ne hrubku.

A sama bych chtěla vidět toho pošuka, který uvedenou knížku bude číst.Nebo si ji dokonce koupí!
10. 12. 2010 | 08:47

Hela napsal(a):

Jedna paní povídala. Drby a pomluvy, jaké si nemá dáma dovolit, zejména je pikantní, že právě tato paní se kdysi tak rozčilovala nad ohavným bulvárem.
Dnes dává k dispozici úryvky ze svého drbníku časopisu
Aha. Peníze od bulváru náhle nevadí. To je tedy úroveň. Zhrzená paní pavlačové úrovně.
Některá media /rozhlas, noviny/ už odmítají příspěvky pana Paroubka. Pro aktuálně je tato paní opravdu zvláštní přispěvatelkou. Kornová, Bartošová - kdo bude následovat?
10. 12. 2010 | 08:48

vasja napsal(a):

Hela napsal(a):
"Kornová, Bartošová - kdo bude následovat"?

Ty tu docela chyběj, ale postrádám zejména dámy, na kterejch soulož vykonal pan Karel Gott.
10. 12. 2010 | 08:52

jaryn napsal(a):

Panečku, to musí být knížka!
Dám ji k Vánocům bývalé manželce.
10. 12. 2010 | 09:01

anti politik napsal(a):

To je nářez! Desítky žalob a nenávist Blondýny k bulváru nám vykristalizoval ve vydání vlastních drbů! Ale určitě to budou křišťálově čisté drby-v ČSSD to ani jinak nejde! Tam na to maj pravidla. Hergor já se těšil na tragikomický román "Po boku špičkového politika" a místo toho dostanem tráktát o doma splichtěný privátní pravdičce Jiříka a Péti. Petra zřejmě nechápe, že si tu snůšku subjektivních pocitů křivdy, vlastní ubohosti a pocitů nedoceněnosti obou těchto protagonistů novodobé klasiky koupíme pro prču! Docela mě děsí jaká prazvláštní, divná a svým způsobem úděsná individua se nám v nejvyšších patrech politiky donedávna proháněla a pokud Jiří není vyjímkou, a to není, dodnes prohání! Petra je krásným příkladem, že schopnost si pamatovat-tedy se učit má s inteligencí pramálo společného!! Autorka je možná vzdělaná, ale bez inteligence nedodržující základní pravidla slušnosti. (zveřejnit privátní dopis je úděs a není na to omluva) Když vezmu v úvahu proč to vůbec psala-myslím, že především proto, že politické kariéry se Jirka nechce vzdát a má dojem, že kniha nám otevře oči a pomůže mu v dalším politickém rozletu, tak musím konstatovat, že politiku u nás skutečně nedělá žadnej inteligent, ale obyčejní ubozí přizdisráči! Jiří je totiž skutečně průměrným českým politikem-takže nám tato kniha krásně ukazuje jaké lidské nuly se tady můžou dostat k veslu, stačí mít kravskej žaludek, ostrý lokty a na nikoho se neohlížet!
10. 12. 2010 | 09:04

neo napsal(a):

Dneska může psát každý co chce a jak chce. A čtenářů této knihy asi bude dost. Už ten název je tak sociální a je na prví pohled poznat, že je z Paroubkovic rodiny. "Kdo z vás to má?"

Takové knihy se nejlépe prodávají. Geniální mozky Mašlíkových,Bartošových, Paroubkových vyplodí knihu, jaký to úspěch a drůbež s rukou v kalhotkách nakupuje a čte....
10. 12. 2010 | 09:12

Vosavbotě napsal(a):

Poslouchaj Paroubková,
tohle už není vono. Co je mi do jejich pletenic s nějakým Buchertem?

Kde jsou ty časy Ód na manžela, Křtin a dalšího? Dyť se to tak dobře četlo a každej se nasmál dosytosti.

Já jí navrhuju, aby dalších pár takovejch peprnejch věciček připsala a pak to všecko vydala knižně.

To by koukala, jak to lidi kupujou!
10. 12. 2010 | 09:16

KM napsal(a):

Skutečná dáma nikdy, opravdu nikdy nezveřejňuje soukromé dopisy bez souhlasu pisatele.
Dámu by nikdy ani nenapadlo veřejně prezentovat, co nelichotivého si myslí o jiných lidech. Dáma nešíří drby.

Nevím, paní Petro, jestli jste zapšklá a zhrzená. Vím ale naprosto jistě, že nejste skutečná dáma, nýbrž sediment společnosti. Sushi, Amerika a botičky od Diora to nemají šanci vylepšit. Možná by mi vás bylo líto, protože tvář máte sympatickou, ale bohužel převažuje stud a pocit trapnosti.
10. 12. 2010 | 09:24

:-°( napsal(a):

Ad autorka:

Karel Schwarzenberg má možná občas drobky na motýlku, určitě se ale neválí na kanapi jako ten váš sexy mozek, vstoupí-li dáma do místnosti.

http://blog.aktualne.centrum.cz/blogy/pohled-zblizka.php?itemid=11479#c
10. 12. 2010 | 09:26

wbgarden napsal(a):

Budu neustále opakovat, no, co jsem to říkal, ctěná paní PePa už je tady se svou troškou reklámky. Tak už je každému snad jasné proč musely obrázky dopryč.
Aktuálně si přece rozvracet nedáme.
Ostatně možností jak vstoupit do dějin české žurnalistiky není zas až tak moc, že.
Posílám obrázek z obzvlášť odporného zdroje...
Veselé krizování bude líp...
http://ateo.cz/f/images/k/kamosky_.jpg
10. 12. 2010 | 09:33

hanah napsal(a):

Paroubková

Vaše dva omyly -
1) "Znamená to však, že si knihu budou muset koupit.."
Nikoliv. Už je volně k dispozici na internetu :-)))

2) "Na obálce Reflexu mám krásnou fotku a text si za pár týdnů už nikdo pamatovat nebude."
Zase špatně. Texty spojené s vaší osobou jsou nezapomenutelné a "zlidovějí" :-)))

Kouskem o zveřejnění soukromého dopisu jste se definitivně odepsala. Alespoň u slušných lidí.
10. 12. 2010 | 10:02

Xman napsal(a):

Vyborne Petra! Len im daj, Jiri si tu stvanicu od novinarov nezasluzil. Je to dobry clovek, ktoremu islo o ludi prace.
Ale novinari chceli nesolidarneho Kalouska. Fuj, fuj, fuj a este raz fuj novinari!
10. 12. 2010 | 10:06

S u c h e c napsal(a):

Hezký.

Připadám si tu jako na dvoře, kam hospodář rozhodil ošatku zrní, do korýtka nasypal brambůrky a od žlabu trochu ovsa.

A na mrtvém dvoře se hýká, kdáká, řehtá a chrochtá.

Dokonce Emisar se chlubí fůrou sena.

Dokonalé :-)))))

p.s. s tím dopisem je to chucpe
10. 12. 2010 | 10:11

neo napsal(a):

Paní Paroubková potká svou kamošku Bartošovou.

Bartošová: " tak jsem si koupila tvou knihu"

Paroubková: " Tak tos byla ty?"
10. 12. 2010 | 10:13

Gerhard napsal(a):

Když jsem dnes četl Steigerwaldův článek v MF, dal jsem mu zapravdu. Vy musíte, p. Paroubková být už dnes ai velmi nešťastný člověk-žít s politickou mrtvolou musí být těžké, kdo pak bude po vás chtít, až na to přijde řeč, práci překladatelky (z češtiny do slovenštiny) - nikdo, Jirka bez práce vy bez práce, dítě vodí místo hezkého tatínka za ručičku jakýsi přitloustlý dědeček ....
10. 12. 2010 | 10:16

ali napsal(a):

tak to je mazec, Petro. Nevím, co tohle udělá, ale mám pocit, že jste si hodila do botiček bobek..ale jinak zase určitě budete nejčtenější na blogu..svojí nechutností přitahujete..
10. 12. 2010 | 10:17

jo napsal(a):

Chtěl bych vidět xichty těch ubožáků = Pravicovofašizujících kryptopisálků až si o sobě přečtou blitíčko.
10. 12. 2010 | 10:22

stejskal napsal(a):

Díky, pane Pepo Řepo. Zkusím pro Vás také nějaký vymyslet ;-)

Také máte pocit, že někteří lidé si s adventem příliš hlavu nedělají.

Libor Stejskal
10. 12. 2010 | 10:27

Mářa napsal(a):

Tož, četle sme v kravéně s holčenama okázke z té knihe, ha mosem řéct, že sme se pobavele královske. Janina vod potoka se tak řehňala haž spadla na čuňu.
10. 12. 2010 | 10:29

zdenekb napsal(a):

Paní Paroubková,

nechci vás narozdíl od druhých urážet. Přece jen jste něžné pohlaví. A to celým tělem a hlavou zvlášť.

Ale smysl vašeho zdejšího sebeobranného předblinkávání vůči těm, co mají poblinkávat vás, mi uniká. Smysl knihy také.

Snad ji ocení nějaký soused Padevět.
10. 12. 2010 | 10:36

Ing. N. napsal(a):

Paní Paroubková,
jistě si pamatujete místo a den kdy byl zastřelen podnikatel Kočka. Váš manžel tehdy prohlásil, "že tam ZŘEJMĚ nebyl". Jak to tedy bylo? Byl tam nebo nebyl?
10. 12. 2010 | 10:37

jo napsal(a):

Ing. N.

Kdyby tam byl tak co? Bude se křičet, že "tam někoho zastřelil a byl tam Paroubek" o to jde?
10. 12. 2010 | 10:41

modrý edvard napsal(a):

vasjo, možná jen málo čteš. Ale za sebe můžu říct, že já je nepostrádám, ať již existují, nebo ne.
10. 12. 2010 | 10:48

Tužka napsal(a):

Tužka napíše,...."takjánevímmáňo", já nic nenapíšu, ňák se zadrhla tuha a oněměla touha něco k té genialitě dodat. Při čtení blogu mi brada klesala níž a níž až nejníže a dočítala jsem to "opravdu s hubou otevřenou". Paní Petro, tu knížku si fakt,... nekoupím. Tužka.
10. 12. 2010 | 10:53

Luba napsal(a):

No,
nevím, co je na tom pravdy, ale prý se Jiřina Švorcová chystá psát konkurenční knihu z doby normalizační:
"V dupačkách od Priora".
10. 12. 2010 | 10:59

Brambora napsal(a):

Nevím jak a co paní Paroubková tlumočí, protože její psané texty jsou dost kostrbaté a neohrabané, ale neshody podmětů s přísudky a spol. bych jí nevyčítala - je Slovenka a z mateřského prsu sála jiný pravopis. Spíš by mne zajímalo, co z jejího tlumočení zůstalo "ztraceno v překladu".
10. 12. 2010 | 11:22

Koleda napsal(a):

Prosím všechny, neurážejte blondýnky. To je i pro ně silná káva. Jen tolik, že autorka je důkazem tvrzení, že VŠ může vystudovat téměř každý.
10. 12. 2010 | 11:22

Pepa Řepa napsal(a):

To Luba
Myslím, že se mýlíte.
Kniha má pracovní název:
"V plenkách od Priora".

Autorka pampersky, ten diversní symbol západní kultury, odmítá.
Je důsledná.

No nic, třeba spolu natočí duet.
Jířa a Pepa.
Zmožek se už olizuje. Maxíci netáhnou.
Tož autorko, s chutí do díla.

"Beagbeetové Vánoce s Jířou a Pepou".

Rolničky, rolničky,
kdopak Vám dal hlas
kašpárek maličký
nebo děda Mráz?
10. 12. 2010 | 11:43

lijuti napsal(a):

Vaše kniha mě až tak moc nezajíma a asi si ji pořizovat nemohu, ale opravdu mě pobavilo kolik lidí a jak moc váš blog tak strašně rozčílil, a jak napsal kdosi předemnou " přišli si plivnout". Tak kdo dál jěště potřebuje zvýšit sebevědomí co ?
10. 12. 2010 | 11:55

scallop napsal(a):

Pani Paroubkouvou, konecne jste nasla svou parketu. Jen tak dal !

PS Tohle neni ironie. Opravdu jste nasla zpusob, jak byt uzitecna. Timto jste me nalakala na Vase dalsi blogy.
10. 12. 2010 | 12:00

zdenekb napsal(a):

lijuti:

Nejsem žádný protiparoubkovský fanatik. Ovšem připadá vám knižní vydávání plivanců o moc vznešenější?!?

Ostatně paní Paroubková je evidentně ráda za každé plivnutí a blinknutí, proč jí neudělat tu zvrácenou radost?
10. 12. 2010 | 12:01

Roman napsal(a):

To je teda mazec. Tolik spravedlivých soudů! Myslím samozřejmě většinu, pro mne naprosto zaslepených a zaujatých přispěvatelů nade mnou. Pánové a dámy, chcete mi vsugerovat, že pan Buchert je ztělesněním morálky a práva, zástupcem a zaměstnancem naprosto objektivního deníku? Nezrušil jsem předplatné MF Dnes téměř po dvaceti letech jenom tak pro nic za nic! A to mi můžete věřit, že se snažím zastávat vždy toho slabšího. V tomto případě, vážení diskutéři, je to prostě paní Paroubková.
10. 12. 2010 | 12:05

lijuti napsal(a):

zdenekb:
Nechtěl jsem obhajovat tu knihu, to rozhodně né. Nedivím se že to i někoho může pobouřit. Jen mě mě překvapilo kolik a jak moc hned zkraje. Z blogu nevnímám až tak strašnou tvrdost.
10. 12. 2010 | 12:11

iga napsal(a):

zdenekb

no, musím říct, že vy jste mě pobavil dneska úplně nejvíc.
Jak jste napsal, že má Petra místo hlavy něžné pohlaví, ale že se nemá urážet, tak to už posouvá celou diskusi opravdu o značný kus dál:-DDDD

Jen tak dál!
10. 12. 2010 | 12:29

dirty_sanchez napsal(a):

roman: myslis slabsiho duchem? jinak mi to moc nesedi, v cem je petruska slabsi? vzdyt ma za zadkem buldozer.

pro vsechny, co nechapou strefovani se do paroubkovy: kdyby porad nevedla svoje zabomysi valky s bulvarem a nesnazila se porad marne na sebe upoutat pozornost, kdyz uz jirka neni u koryta, tak by op ni nestekl pes a prirozene by se do ni nikdo nestrefoval.
dela si to sama
10. 12. 2010 | 12:30

Divobyj napsal(a):

Roman-máte naprostou pravdu.Paní Paroubková je zřejmě velmi,velmi slabá.Zastat se slabšího je bezesporu ušlechtilé,avšak pro mne je to trochu málo.Ten slabší přece musí býti hoden toho,aby se jej někdo zastal.Osobně znám p.Paroubkovou pouze jako následovnici D.Veškrnové(prospěchářské prostitutky) a nově jako podprůměrnou spisovatelku. Naznačte prosím alespoň jedno její plus,třeba pak bude zastánců více...
10. 12. 2010 | 12:33

Janeb napsal(a):

Neo
většinou s tebou nesouhlasím,
ale tvůj fór-to je pecka!
Hm, anebo je to realita? No, vyloučit se to asi nedá.
10. 12. 2010 | 12:47

Milouš napsal(a):

Úžasně zajímavý blog, celý národ by se měl o obsahu a formě komunikování paní Petry s předením českým novinářem dovědět. Neúplatnost zúčastněných je obdivuhodná. Jaká škoda, že se paní Petra nedostala výše a dále! Snad to čas napraví. In the meantime je radost vidět, jak nám rostou noví spisovatelé. Ani gramatických chyb tam moc není!. Prostě úžasné.
10. 12. 2010 | 12:50

Eva- beag beet napsal(a):

neo napsal(a):
Dneska může psát každý co chce a jak chce. A čtenářů této knihy asi bude dost. Už ten název je tak sociální a je na prví pohled poznat, že je z Paroubkovic rodiny. "Kdo z vás to má?"

Takové knihy se nejlépe prodávají. Geniální mozky Mašlíkových,Bartošových, Paroubkových vyplodí knihu, jaký to úspěch a drůbež s rukou v kalhotkách nakupuje a čte....
10.12.2010 09:12:51

A kdyz k tomu budou zadara pridavat cedecko s Vaskem a Evou, tak pevne verim, ze to bude vanocni darek #1.
10. 12. 2010 | 12:51

Karel Matousek napsal(a):

Pan Stejskal bude busy, busy ... sluchatka do usi a poslouchat pri mazani nejakou uklidnujici hudbu, nejlepe elevator music, jakou pousteji v ordinacich u zubare, urcite nic tvrdeho, zadny beag beet.
10. 12. 2010 | 13:49

Roman napsal(a):

Pro dirty a divobyje. Hoši jste povrchní. A knížku paní Paroubkové si jistě nebudu pořizovat. Mám vcelku jasno.
10. 12. 2010 | 13:49

anti politik napsal(a):

Kniha bude mít přesně opačný účinek než Paroubkovi očekávají! Místo sysmpatií veřejnosti, které si od toho slibují se pouze zesměšnili! Pokud jí Paroubek schválil uveřejnění soukromého dopisu a pomohl knihu napsat, tak v politice končí a ne, že tím začne nová kapitola Jiřího jako prince na "hnědákovi" který vyrazí do boje za práva lidu práce, jak zřejmě Petra sní a jak si Paroubek mylně namlouvá, že takovým hrdinou fakt je! Jediná šance by byla pokud by se okamžitě od té slátaniny distancoval,(měl jsem tu čest si pár kapitol přečíst) ale oba jsou ve vleku vlastní mánie, že nevidí, neslyší, jen dokola konstruují nějakou svou realitu, která nemá se skutečností nic společnýho!
10. 12. 2010 | 14:03

Jeff napsal(a):

No, ačkoliv většina zdrcujících kritiků vůbec neví o čem je řeč a knihu ani úryvky nečetla, ve svých hlavách má jasno. Já jsem milí pravicovým virem napadení intelektuálové shlédl snad jediný rozhovor s paní Petrou P., a to na TV Barrandov. Příjemná a inteligentní. Jsem stále více přesvědčen, že někteří zdejší oslové jsou zainteresováni na svých výstupech pod blogy nepřátel dnešního skvělého režimu a působí směšně. Stejně jako kdysi Pomocná stráž VB.
10. 12. 2010 | 14:07

Colt napsal(a):

paní Paroubková,

ta reklama a zároveň vánoční dárek pro lžinenávistníky se Vám skvěle povedl. Všichni ratlíci se jako na povel seběhli.

Vy jedna lištičko.
zdravím
10. 12. 2010 | 14:14

iga napsal(a):

Jeff

tak si přečtěte "Ódu na manžela" a pár ukázek z "Botiček od Diora" a pak sem napište, jaký to na vás udělalo dojem.

Karel Matoušek
naopak! Ať si pouští ten beag beet - nic není pod tímto blogem vhodnější:-)))
10. 12. 2010 | 14:16

Jeff napsal(a):

No já jsem četl ukázku na parlam.listy.cz, tj. na servru, který si snad platí trojkoalice sama, tj. asi tři věty, kde naznačila, že byl kníže v nedobré kondici a ještě více mumlal.. Což se samozřejmě nesmí nebo nemá tak nějak.. Já bych řekl, že se autorka snažila vychutnat si českou politickou sestavu, že to není moc zábavné pro některé představitele jistých stran se nedivím, o čemž tak trochu svědčí i nápad pana Bucherta dobrovolně zcenzurovat její knihu.
10. 12. 2010 | 14:38

Tůdle napsal(a):

Pro paní Paroubkovou i obdivovatele jejího literárního umění mám takovou malou hádanku. Je to PŘESMYČKA:

'Očko: drby idiota' (???)
10. 12. 2010 | 14:41

Eva- beag beet napsal(a):

Jeff napsal(a):
No, ačkoliv většina zdrcujících kritiků vůbec neví o čem je řeč a knihu ani úryvky nečetla, ve svých hlavách má jasno. Já jsem milí pravicovým virem napadení intelektuálové shlédl snad jediný rozhovor s paní Petrou P., a to na TV Barrandov. Příjemná a inteligentní. Jsem stále více přesvědčen, že někteří zdejší oslové jsou zainteresováni na svých výstupech pod blogy nepřátel dnešního skvělého režimu a působí směšně. Stejně jako kdysi Pomocná stráž VB.

pane Jeff, ja jsem cetla uryvky, ktery vyblitky pani Paroubkove kazdy den prinasi v rubrice. Serialy Aha. Nejsem modra, natoz oranzova, jsem color blind, to jen pro vasi info, ze nejsem nakazena pravicovym virem, ale musim vam sdelit jedno,jestlize si clovek vytvori o nekom dojem po jednom jedinem rozhovoru a nevnimal po celou dobu co byl jeji manzel, (ktereho jak jiste vite, cestne prebrala jine zene) predseda CSSD, jeji trapne vystupy a soudni tahanice, tak za osla povazuju, ja vas.
Doufam, ze to p. Stejskal za toho osla nevymaze, v tom pripade by musel vymazat i Jeffa,
10. 12. 2010 | 15:01

iga napsal(a):

Jeff

přečtěte si víc než tři věty, aspoň odstavec. A Ódu na manžela doporučuju, to je teprv počteníčko hodné absolventky prestižní university.

Problém není ani tak v obsahu (i když v něm taky), ale hlavně ve formě.

Ovšem pokud je někomu blízký ten nechtěný dada-punk, pak je možné napsat třeba i to, že je to čtění příjemné a inteligentní. Celé po autorce.

Nálepky zleva zprava vypovídají nejvíc o těch, kteří je používají...
10. 12. 2010 | 15:08

stejskal napsal(a):

Nemusel, paní Evo-beag beet.

Nemusím tu mazat vůbec nic (nikdo to po mě nechce), stejně tak jako mohu mazat, co uznám za vhodné. To jen pro pořádek.

Zároveň bych Vás chtěl požádat, abyste zde nikoho nenálepkovala označením domácích či jiných zvířat s cílem jej urazit. V opačném případě budu vaše texty mazat (protože nechci, aby se zde podobná praxe rozmohla).

Hezký den.

Libor Stejskal
10. 12. 2010 | 15:11

Jeff napsal(a):

Paní blind (slepá?), jiný tv rozhovor nikde nebyl, soudní tahanice vznikly po zvrácených pokusech jakéhosi Mareše - kreslíře v Reflexu, který nakreslil pohlavní steek P+P a podle toho se úroveň knihy P.P. hodnotit nedá. Jenom jsem registroval, že knihu od p.Pehe - Klaus nelze běžně v knihkupectví koupit, zatímco Zápisky z cest od VK všude a bez problémů. Že byly tlaky na paní Petru, aby nedejbože o někom nepsala, to bylo zveřejněno. Konečně přiznejte, že i Vaše hodnocení dílka PP je ideologické. Do výroby s ní!
10. 12. 2010 | 15:17

Eva- beag beet napsal(a):

pane Stejskale, klidne moje texty mazejte, ale budte tak laskav a konecne si vsimejte i jinych, konkretne nick Jeff, ktery osla pouzil jako prvni, ja jsem mu pouze a jenom toho osla vratila.
10. 12. 2010 | 15:37

Ondřej Zatloukal napsal(a):

Cha, soudružko, co ty rozpory? Sama s odporem píšete o tom, že budete titulována jako zapšklá matrona a potom s výraznou nadsázkou píšete: Ano, jsem zapšklá, a proto mohu psát o zapšklosti jiných." Ehm, soudružko, když někde tvrdíte, že nejste, i když někteří tvrdí, že jste, nevrďte jinde, že jste, a proto o tom můžete psát.

Vypadáte potom jako archetyp vtipové blondýny. :-)
10. 12. 2010 | 15:38

Pobo napsal(a):

http://i.idnes.cz/10/121/maxi/JB37a653_paroubek2.gif
10. 12. 2010 | 15:45

Pobo napsal(a):

Alternativní návrh přebalu knižního veledíla z pera PePačky zde:

http://ateo.cz/i/5516/
10. 12. 2010 | 15:49

Jeff napsal(a):

Škodič Jeff jde do knihkupectví, aby jednak podpořil ČSSD, aby se dozvěděl, kdo zakázal knihu Jiřího Pehe a aby se konečně dozvěděl, kdo škodí Česku.
10. 12. 2010 | 15:58

anti politik napsal(a):

Petro smiřte se s tím, že Paroubka jste ke dnu stáhla vy a touto knížkou ho táhnete na úplné dno. Nebyla jste žádnou výkladní skříní ČSSD jak Jirka básnil a o jedinou atraktivitu, kterou pro ženy možná měl-tedy jeho funkce jsou nenávratně pryč a to díky Vám! Je to prostě tak! Hlas lidu říká, kdyby Paroubek zůstal se svojí původní kotrmelínou,která se do veřejného života necpala jako vy-tedy neměla Vaše ničím nezasloužené ambice, tak měl klid a v politice by prostě ještě byl, protože by nebudil tolik nesympatií! Těžce nesympatickým pro veřejnost se stal až po Vašem boku! Dřív tolik antipatií nevzbuzoval! Přeju hodně trpělivosti při dalším ničení Jirkovi kariéry a když vytrváte tak se to jistě povede!!
10. 12. 2010 | 16:00

Tomik napsal(a):

Ty uryvky na netu jsou NAPROSTO SQUELE !

Uz se tesim az si koupim tu knizku pro sebe a pro sve zname pod stromecek.

Jenom kdyby se takto rozepsaly vsechny manzelky politiku zejmena pak pani Kikinova, bylo by na svete hned daleko veseleji.

Petro - jste JEDNICKA !!!!
10. 12. 2010 | 16:24

Drzá zrzka napsal(a):

Politika nám zabila Ježíška a neb království za článek o vánocích... Za 14 dnů je Štědrý den, ale ducha vánoc stále není ani vidno, ani slyšno...
10. 12. 2010 | 17:03

Tomik napsal(a):

A co SEX Petro?

Doufam ze po pani ministryni Kovarove nenastane jakesi sexualni vakuum a dozvime se opet neco o vnikani, pronikani a podobnych psich kusech.
10. 12. 2010 | 17:04

zdenekb napsal(a):

Drzá zrzka:

Jaktože ne? Jak známo Ježíšek se jak známo narodil v chlívě a domácí zvířectvo jej hřálo svým dechem... Viděl bych hned několik spojitostí... ;o)
10. 12. 2010 | 17:08

zdenekb napsal(a):

Jejda, to jsem s tím "známem" nešetřil. Příště se lépe zkontroluji... :o)
10. 12. 2010 | 17:13

Drzá zrzka napsal(a):

zdenekb

Raději bych ponechala na představivosti každého, jakých spojitostí se to týká. :o)
10. 12. 2010 | 17:14

Michal Macek napsal(a):

Tomik:

mate na mysli "do slova a do pismene intimni styk"?

:DDD
10. 12. 2010 | 17:24

zdenekb napsal(a):

Zrzka:

Představivost je třeba podporovat... Hezký víkend, mizím!
10. 12. 2010 | 17:25

Drzá zrzka napsal(a):

zdenekb

Přeji pohodové představy a ještě pohodovější víkend. :o)
10. 12. 2010 | 17:31

Mirek napsal(a):

Jen pro info paní sushiznalkyni: "Při přípravě a při pojídání sushi se nepoužívá kovové náčiní z důvodu možné reakce kovu s octem v rýži. Místo příboru je možné použít jídelní hůlky, ale Japonce je používat neuvidíte. Pravý znalec jí totiž sushi rukama a z tohoto důvodu v Japonsku dostanete před jídlem horké ručníky na očistu rukou." Zdroj: Mgr. Bára Rektorová
specialistka na přípravu suši a značkový catering Sushiqueen
10. 12. 2010 | 17:39

Tomik napsal(a):

Pane Macku,

spise styk pohlavni - nicmene verejny.

Intimni je zcela naprd.

Doufam ze mne za to pan Stejskal nevykouri - ale zatim pro mne mel vzdy jakousi podivnou slabost, toleranci i porozumeni.
10. 12. 2010 | 17:48

svata napsal(a):

Paní Petro, po přečtení článku si myslím, že správný nadpis by měl být "Zhrzeni Paroubkovi". Jinak upřímně a z celého srdce Vás panu manželovi přeju a paní Paroubkova č. 1 je určitě taky spokojená, že je bývalý manžel v dobrých rukou.
10. 12. 2010 | 18:04

Petr Havelka napsal(a):

Paní Paroubková,

diskrétnost drbny bych řekl.

Pokud se něco podobného jako Vy vyskytuje v mém okolí, omezuju se na jednoslovné odpovědi nebo na holé věty.

Ano. Ne. Nevím. Nashledanou.

Vás jsem si po tomto blogu zařadil mezi osoby, které se člověk bojí i pozdravit.
10. 12. 2010 | 18:25

Michal Macek napsal(a):

Tomik:

jesismarja co jestli vas za to pan Stejskal???

:DDD
10. 12. 2010 | 18:28

StandaT napsal(a):

Hmm, co jiného taky čekat od trofejní manželky

:(((
10. 12. 2010 | 18:37

petrof napsal(a):

Bože, jak to asi musí vypadat u nich doma???
Elaboráty téhle "tlumočnice" mi vždycky připomene opět a zase poděkovat panu Klausovi, že nás od těch Slováků tenkrát odstřihl.....!!!
10. 12. 2010 | 19:01

Kamil Kubásek napsal(a):

Jiz nekolik let pravidelne ctu a kupuji si casopis reflex. Texty pana V. Bucherta jsou zazivne a ctive. Pevne doufam, ze to neni pravda, v opecnem pripade by v mych ocich moralne velmi klesl. Jsem zvedav jak na toto bude reagovat.
10. 12. 2010 | 19:31

Kamil Kubásek napsal(a):

Jeste jedno zamysleni. V minulosti jsem se jen jedinkrat v zivote setkal s zenou, ktera presne odpovida typu Petry Paroubkove (dokonce i vzhledem). Tato zena behem jedineho roku dokazala rozvratit jeden muj dlouholety kamaradsky a obchodni vztah. Myslim, ze tento typ zen dokaze sveho muze velmi umne ovladat a to i v pripade, ze se jedna o inteligentniho jedince a vyraznou osobnost.
10. 12. 2010 | 19:38

zemedelec napsal(a):

Milá Petro.
Klídek,ze svojí upřimností daleko tady nedojedete.I kdyby jste to třikrát diplomatický obalila.Jakýkoliv úspěch Vám budou závidet,špinit,kálet to co ted frčí od pravověrných nebude dlouho trvat.Kdo sčím zachází,tak i schází.Jak to,že úpřimnost,pravdomluvnost ba i ten selský rozum,už se jaksi vytratilo z podvědomí naších politiků a i občanů.
10. 12. 2010 | 20:01

blue jay napsal(a):

zemedelci?

Jakej mela Petra uspech?
10. 12. 2010 | 20:33

blue jay napsal(a):

Tomik napsal:
Ty uryvky na netu jsou NAPROSTO SQUELE !

Umi to nekdo prelozit? Je to neco jako beagbeet?
10. 12. 2010 | 20:40

Eva- beag beet napsal(a):

omik napsal(a):
Pane Macku,

spise styk pohlavni - nicmene verejny.

Intimni je zcela naprd.

Doufam ze mne za to pan Stejskal nevykouri - ale zatim pro mne mel vzdy jakousi podivnou slabost, toleranci i porozumeni.
10.12.2010 17:48:21

No Tomiku?????
Ta prvni veta- nevim o com je rec....
Druha veta - nechapu...
Treti veta- Sodoma Gomora, opravdu ma na vas pan Stejskal podivnou slabost,hmmmmmm :-)))))
10. 12. 2010 | 21:01

hoven napsal(a):

děkuji, že si nám petro ukázala, co jste s paroubkem zač, jak smýšlíte o druhých lidech a jaké vztahy mezi sebou mají potentáti v čssd. vzláště mě pobavila pasáž o orosených brýlých slávečka sobotky.
10. 12. 2010 | 21:04

Tomik napsal(a):

Petroffe - mate v tom peknej mrdnik,

Pan Klaus nas odstrihnul od Slovaku zato, ze mu jednou Libie uvarila misto nedelniho knedlozela - bryndzove halusky so slaninou !!!
10. 12. 2010 | 21:12

Tomik napsal(a):

Evo bigbeatova - Vy uz jste z te Kovarove kobyly zcela zblbla.

Ja jsem mel na mysli neco jako kdyz se vykuruji vcely a vy uz jste tim sexem posedli pomalu tak, jako ti byli ti chlapci na ministerstvu dopravy.
10. 12. 2010 | 21:20

Jitka napsal(a):

Paní Petro, chybí vám nadhled, velkorysost a úroveň dámy. Je velkým štěstím /a to především z důvodů, které se netýkají vaší osoby,ale nás všech/, že váš manžel sjel do pater provinční politiky a tedy aktuálně nehrozí situace, že by on a vy po jeho boku oficiálně reprezentovali náš stát. Situace, že svůj pavlačový spisek předáváte při oficiální návštěvě jako malou pozornost manželce nějakého cizího státnika, mi připadá více než kompromitující. Petro, člověk měl pocit, že byste snad mohla poněkud přispět ke kultivaci svého manžela, ale jak jde čas, tak se pouze potencujete ve všech charakterových úchylkách, kterými jste byli obdařeni. Je mi vás líto. A jen malý obecný postřeh na závěr - člověk, který je spokojený a naplněný, nemá potřebu rochnit se a ventilovat "hnidy" druhých.
10. 12. 2010 | 22:25

Johana napsal(a):

Petro,nepřekvapila jste mě, nic lepšího jsem od vás nečekala,
ale úplně nejubožejší byl váš plk o knížeti. Sama jste nula, které bylo dopřáno blýsknout se občas ve společnosti osobností, kterým nesaháte ani po ponožky, a to za cenu rozvrácení manželství a sexu s bečkou sádla, a vy si dovolíte napsat takové trapnosti. Jste s Paroubkem dvě nuly a do dvou nul už konečně běžte.
10. 12. 2010 | 22:27

ujo napsal(a):

Knížku ani úryvky jsem nečetl.

Tak jenom k p. Buchertovi.

Setkal jsem se s ním při vajičkiádě " u Anděla" ( pro ty s kratší pamětí to bylo vrhání vajíček mj. na Jiřího P.).
Byl tam s kolegou a s potěšením sledoval výkony vrhačů.

Znal jsem ho pouze z televise (přispíval tam občas k "objektivnímu a vyváženému zpravodajství"), přesto jsem se osmělil ho zeptat, zda házení vajíček považuje za projev demokracie.
Odpovědí mně byl úsměšek: "já neházím".

O to více mne překvapuje, že se ucházel o redakci knihy PP.
10. 12. 2010 | 23:07

Lena napsal(a):

...???...!!! Děs běs. Škoda slov.
11. 12. 2010 | 00:14

Tomik napsal(a):

Nejznamejsi cesky spisovatel Karel Capek....

by se mel zacit obavat o sve prvenstvi a pokud honem nenapise neco lepsiho, tak mu Petra uz hodne dycha na krk.

Dejiny hodily kostkou a Smetana, Dvorak i Pablo Neruda budou asi mezi sebou nuceni vpustit poprve i zenu.

Tato kniha by se mela zaramovat a vypustit do kosmu coby poselstvi cizim svetum.

Tady by se mela pribalit do kazde nove Fabie misto lekarnicky.

Petra totiz zvedla latku tak vysoko - ze tam ze zadny ptak bez kyslikove bomby nedoleti,

Zdar !
11. 12. 2010 | 00:25

Levandule napsal(a):

Ježíšikristé!!!!!!!!!!!!!

Fakt umíte šokovat, ale řadím vás na stejnou úroveň jako DeCastelovou-pornoherku. Nadto jste v tuposti předčila i toho novináříčka V.B.

Omlouvám se spoludiskutujícím i panu Stejskalovi, že jsem v reakci musela až tak hluboce klesnout.
11. 12. 2010 | 00:37

Tomik napsal(a):

Levandule -

taky si myslite ze Ivna Gottova vypada a mluvi jako Miky Maus???
11. 12. 2010 | 00:49

Líza napsal(a):

Je to opravdu fascinující text. Co mně na něm však skoro až děsí je tento úryvek: "V. Buchert na moji knihu zareagoval tak, že mě jednoduše poblinkal. Nečetla jsem to, říkal mi to vydavatel. V. Buchert prostě nezvládl fakt, že o něm píši kladně (a nebyl sám)." Paní Petro, píšete knihu, ve které si stěžujete na špatné zacházení médií, na nepravdy, které kdo šířil o vás a vašm muži, aniž by se obtěžoval zjistit skutečnosti a fakta. A sama pak, evidentně vzteky bez sebe, zveřejníte soukromý dopis bez vědomí autora, nazvete pisatele "zhrzeným novinářem",hodnotíte co nezvládl a ještě na něj v závěru naplivete špínu, a to vše ANIŽ byste se obtěžovala si přečíst, co o vás vlastně napsal...? Není to trochu jako pít víno a kázat vodu?!? A není vám to alespoň trochu trapné??? A mimochodem, pokud uvažujete o tom, že ještě někdy v budoucnu něco napíšete, přečtěte si alespoň reflexi Kateřiny Kadlecové, mohla by se vám hodit. A jinak: o prodejnost vaší knihy, jak víte, nemusíte mít žádné obavy. Bude se prodávat fantasticky - jako všechny zvratky těžící z drbů a pomluv, jako všechno to, nad čím se sama tak upřímně rozhořčujete. Takže přeju veselé a méně žlučovité vánoce.
11. 12. 2010 | 01:01

Profík napsal(a):

Myslím, že Petra je relativně soudný člověk a že má přirozené právo zveřejnit výjimečně i soukromý dopis, zvláště, když to může přispět k rozpletení nějaké již stejně veřejné šmodrchanice. Co se týká "tunění" textu, tomu se neměla vyhýbat, profesionální redakce může knize velmi pomoci. To je určitá podezíravost amatéra. I Hemingway měl svého redaktora, který mu vše vždy důkladně překopal. No nevadí, aspoň bude mít kniha větší pel autenticity. Číst reakce na knihu je ale samozřejmě zbytečné, dokud si ji člověk nekoupí a neudělá si vlastní obrázek.
11. 12. 2010 | 03:15

Trn napsal(a):

Paní Petra, zneuznaná česká Evita, to teď chce všem natřít ... ale netuší, že si to dotyční nenechají líbit a natřou to jí a Paroubkovi... blahoslaveni chudí duchem .. moc vás Paroubkovi přeji .. S vámi po boku nemá šanci se do vrcholové politiky vrátit.
11. 12. 2010 | 03:21

Profík napsal(a):

Z těch malých ukázek, co jsem četl, vnímám určitou literární naivitu. Ale jsou-li uznávaní naivisté ve výtvarném umění, proč by nemohli být v literatuře? Navíc - i někteří profíci dozrají až v desáté knize. Umění, víc než jiné obory, vyžaduje toleranci, trpělivost, porozumění a pozitivní přístup. Ale od těchto hodnot, zdá se, tento národ mílovými kroky upaluje.
11. 12. 2010 | 03:45

SuP napsal(a):

StandaT -
Zase jsi mě obohatil. "Trofejní manželka". Dodnes jsem znal jenom "Dívka Václavka" (žije ze starých kořenů...).

iga -
Zdravím!
11. 12. 2010 | 05:33

iga napsal(a):

SuP

zdravím též!
Ty chápeš, že pro blondýnky mám velkou slabost, ale má to svoje meze:-D
11. 12. 2010 | 07:38

Pepa Řepa napsal(a):

No taková trofej se cení.
Znám jednoho, říkáme mu šestnácterák.

Žasnu, co všechno lze vytunit.
Nejen BMW. Vezme to do ruky odborník a Trabant má 35O koňských sil. Ještě by to chtělo pochromovat výfuk a hurá na tuning sraz.
11. 12. 2010 | 07:48

StandaT napsal(a):

SuP: zdravím.

Mě se na týhle famílii líbí, jak přísloví "Nedělej druhým, co nechceš, aby oni dělali tobě" nahradili "Co nechci, abyste dělali mě, já vám budu dělat často a rád(a)" a pak plodí skučící texty, jak je nikdo nemá rád. :)

Ostatně, od dob Marty Gottwaldové není Paroubková v politické HiLevelSoc nic nového :)
11. 12. 2010 | 11:19

Silvie napsal(a):

Paní Petro,

vaši knihu si rozhodně nekoupím, mě celkem tyhle "pikanterie" z vašeho života nijak neinteresují. Obzvláště, jste-li přesvědčená o neomylnosti a genialitě svého chotě.
Ukázku z vašeho díla jsem si přečetla s komentářem v Reflexu - nechápu jediné, proč jste si, proboha, nedala udělat korektury. Máte tam hrubky a stylisticky je to velmi neohrabané. Já bych tohle do světa nevypustila.
11. 12. 2010 | 12:45

stejskal napsal(a):

Dobrý den,

smazal jsem dva hrubě urážlivý a nadávky obsahující texty, neboť tyto jsou v rozporu se záměrem našich stránek, tedy poskytovat prostor pro věcnou a korektní debatu.

Děkuji za pochopení.

Libor Stejskal, editor blogů
11. 12. 2010 | 13:27

00 napsal(a):

Vidím, že se blogy zde stávají platformou velmi zajímavých osobností :-)

Přimlouval bych se ještě za Krejčíře/Pitra, Sládka/Vandase, nebo ty dva cikánci jak likvidovali Patrika atp.

K téhle bídě by seděli a třeba bychom se dozvěděli i něco zajímavějšího.
11. 12. 2010 | 13:40

Lena napsal(a):

Profíku,
Vy nás tu snad chcete strašit tím, že by eventuálně mohly vzniknout nějaká další knižn dílka od p. Paroubkové číslo dvě??? Že by se nám tu měla vytříbit taková politická červená knihovna? Nebo malá česká WikiLeaks? Drby, kdo koho má nebo nemá rád, komu se co orosilo, co komu soukromě napsal?
Snad nééé ... tak světoví zase být nemusíme, ne? Už máme dost jiných ostud.
11. 12. 2010 | 14:42

sasa napsal(a):

Netusil jsem, ze na teto diskusi je novinarem kazdy druhy. Hejno zakejhalo.
11. 12. 2010 | 14:50

BAPE napsal(a):

Všichni, co tu reagují na paní Paroubkovou, jsou horší, než ona, neboť se jedná jen o obyčejné potrefené husy, s potřebou kejhat a ještě se poblinkat, ano samy sebe. Paroubková vás dostala tam, kam patříte, drůbeži!
11. 12. 2010 | 16:13

Jenyk napsal(a):

To Paroubek fakt nechápe, že ho tohle po jeho boku naprosto diskvalifikuje pro jakoukoliv veřejnou roli?
11. 12. 2010 | 16:25

Harry napsal(a):

Petro Paroubková ...
Víte, do této blogárny na těchto velmi slušných stránkách si chodím počíst názory a myšlenky většinou chytrých lidí, mnohdy až se špičkovými názory a každý se zajímavým stylem projevu a psaní. Samozřejmě že váš blog mohu přeskočit, ale vždy tajně doufám, že jste došla k rozumu. Takto se jen popadám za břicho a lituji vás, co za charakterové individuum z vás rodičové vychovali. Vy prostě nevíte ty nejbazálnější věci pro život, co se má a nemá, co se sluší a co ne, viz. botičky od Diora, či nabobská "socanská" svatba", trapné ódy o jedinečném myšlení vašeho obstarožního chotě, narcistické pózování kde jen to šlo, populistické bonboty, láska k pavlači a bulváru, atd. atd.....Budete muset asi chotě nechat na mateřské a jít normálně makat, aby jste konečně poznala život "vašich obyčejných lidí". Možná seznáte, že i prodavačka uzenin bude selštějšího rozumu než vy. Vyražte a neobtěžujte zhovadilostmi tyto stránky. Sbohem. Thanks.
11. 12. 2010 | 16:35

Belgičan napsal(a):

Já vím jak to je,

Jirka nezařídil ministrpresinentství a tak to nyní doma skřípe.

Všeci si myslíte, že to pí Petra nemá v hlavě v pořádku. Ale ona to v té její hlavičce v pořádku má, až moc, ale nějak to musí Jirkovi přece vrátit. Tááák se na roli pani ministrpresidentové těšila. A co pro to obětovala. To se jen tak neodpouští.

Tato kniha bude Jirkův politický hrob. Je jasné, že se jedná o předvolební boj v ČSSD. Co jasné není, je skutečnost, na čí straně stojí Petra P.

Pro nás občany ČR je irrelevantní, kdo bude v ČSSD u moci. Pokud to budou Paroubkovci, dostanou socdemáci v příštích volbách méně hlasů jak komanči.
Pokud to bude někdo jiný, existuje jistá naděje, že se z ČSSD stane zase slušná strana a to shledávám pro naši zemi positivní.
11. 12. 2010 | 19:26

Řápek napsal(a):

Není nad autentické zážitky toho, kdo je přitom. Má to svou hodnotu, dokonce větší, než literární.) Knížeti dává noblesu jen marketing, normálně v reálu je to poněkud groteskní postava; o chování redaktorů, včetně Bucherta, si netřeba dělat iluze. Stačí otevřít český tisk. Jen jeden názor je správný a do ostatních se šije. Novinářská svoboda a etika vzala už ve druhé polovině 90tých let za své...

Každý má právo napsat, co chce. proč ne. Pipinky, které se ozvaly, jsou určitě hezčí a mladší než paní Paroubková a knihu by napsaly jistě čtivější. Nebo že by jim něco, co se jim samým nedostává, vadilo? .-) Tož s chutí do psaní knih ať můžeme srovnat, takhle je to jen mlácení prázné slámy.
A pánové? Ti zde zásadně mluví jen v heslech a poučkách své víry. Nepostřehnou realitu skutečnou s tou virtuální, kterou před volbami vytvořili novináři "nestranně" hájíce své oblíbence z příkazu vyšších míst. I oni chtějí chodit do práce a nebýt na dlažbě. Nicméně, nadávání na Paroubka je dnes již tak trochu passé. Chápat lze potrefené husy, pardon, novináře. Od zdejších firem je to již jen nedostatek invence - a inteligence... :-)))
11. 12. 2010 | 23:54

Tomik napsal(a):

Ruku na srdce Buldici,

knize vzdy kdyz se probudi, tak na sebe strhne takovou pozornost, ze uz nemusi vubec nic rikat.

A kdyz nekdy neco nahodou zamumla tak to uzasly a zkoprnely dav stejne vubec nevnima - coz je jeho nejvetsi politicka deviza.

A takhle to uz provadi celou radu let :-)
12. 12. 2010 | 12:08

iga napsal(a):

Řápek

já jsem mladší a hezčí než paní Petra mám jen asi o pět kilo víc než ona. Ale nemyslím, že by to bylo nějak podstatné.
Nic mě nepudí mé literární výtvory zveřejňovat - případná soutěž kdo napíše větší blbinu s více chybami by asi neprospěla nikomu.
Víte proč mě osobně Petra tak srašně irituje?
Protože jsem si původně myslela, že je to krásná, inteligentní dáma. Zklamala mě strašně.
Ta knížka totiž mnohem víc vypovídá o autorce než o knížeti a o novinářích. Autentické zážitky? Spíše většinou dojmy - kdo je šprt, komu se rosí brýle. Jakou to má prosím vás hodnotu?

A můj autentický zážitek s knížetem je třeba jiný. Sice jsem s ním byla v hospodě jen jednou, ale tehdy nenadrobil.
Zato autentický zážitek s panem Paroubkem byl otřesný, bylo to mnohem horší, než jsem čekala (a to teda jeho fanynka nejsem).
12. 12. 2010 | 13:52

Johana napsal(a):

Jak nemám ráda Tvrdíka, tak musím uznat, že zhodnotil situaci stručně a naprosto přesně: "Je frustrovaná, že se nestatla paní premiérovou". Inu, je zde cítit osobní zkušenost....
12. 12. 2010 | 14:25

Neobyčejný člověk napsal(a):

pí Paroubková, Vy jste jen obyčejná nanynka, zhrzená pavlačová drbna plná uměle vytvořené nenávisti a závisti.

Co předvádíte je vrchol ubohosti, paní "filozofko"...děláte sobě a sexy mozku jen ostudu. Je dobře, že vás lidé na jaře poslali do zapomnění. Odtud už není návratu i kdybyste sepsala desítky pomlouvačných Blesků.

Vaše křišťálově jasná hvězda zkrátka vyhasla. Buď tento fakt už konečně přijmete nebo si najděte dalšího, jiného "úspěšného" muže...
12. 12. 2010 | 15:11

Řápek napsal(a):

Iga: opravdu jste hezčí, i když máte "jen" o 5 kg více? Kdo to zhodnotil? .o) A lidi počítáte na kg? .o)
Nemáte pravdu. Zveřejňujete své výtvory - tady na netu. Pokud si myslíte, že jsou kvalitní...o) Obávám se, že pí Paroubkové kniha je přece jen kvalitnější jako člověka, který byl při tom, než vaše výpady. Sama jí je zazlíváte a chováte se stejně. Jen s jedním rozdílem - pí Paroubková se od bulváru vytrpěla své. Pokud se knihou hájí, je to pochopitelné. Vy jste nebyla při tom, pouze se vezete a přiživujete na vlně bulváru a útočíte s bulvárem v jednom šiku. Jednodušší a ubožejší. Nicméně skutečné důvody vašich útoků, tu nezazněly. Co skutečně irituje vaše ženské ego..:o)

PS: to,. že jdete s knížetem do hospody, o něčem svědčí. Člověku, který se z politických paktuje s kosovskoalbánskými válečnými zločinci a vrahy jako Thaci nebo Haradinj by hodně lidí v ČR nepodalo ani rukavici. Někoho zaujímá fasáda, někoho to, co je za ní...
12. 12. 2010 | 19:52

Řápek napsal(a):

Neobyčejný člověku, pokud vám a vám podobným něco KONKRÉTNĚ vadí, můžete se vyjádřit a v diskuzi své obhájit. Takto jsou to jen výlevy emocí bez konkrétních informací, na úrovni bulváru.

Bulvár a jeho agresivita vždy přitahoval a přitahovat bude lidi bezvýznamné s hysterickými sklony. Ti se vždy přidávají se svým křikem, patologicky je přitahuje agresivita davu (bulváru). U hysteriků nic neznamenají fakta, jen emoce. Výlevy emocí zde hodně napovídají. Jako závist, co je za nimi.
12. 12. 2010 | 20:02

Jos napsal(a):

Paní autorko,
v jednom jste se zmýlila.Bahno zs stok se vyvalilo už dnes. Tady přímo prská jako láva. Ale docela by mne uspokojilo, kdyby na př. redaktoři takové stoky jakou je dnes Šafrův Reflex, dostali ochutnat svou vlastní medicínu. To bych považoval za velmi prospěšné nám všem.
12. 12. 2010 | 21:48

Tomik napsal(a):

IGLO,

kdybyse se knize probudil, tak by urcite nadrobil.
12. 12. 2010 | 23:44

Lena napsal(a):

Přemýšlím, Řápku, co Vás žere, že tak agresivně obhajujete škvár a navážíte se do zdejší velmi solidní diskutérky.
Že byste byl zhrzený volič ČSSD?
13. 12. 2010 | 00:52

Tomik napsal(a):

Leno,

udivilo mne ze zde obhajujte Petru P. prestoze zde prilis nediskutuje.
13. 12. 2010 | 01:37

iga napsal(a):

Tomík

jsem IGA
No s knížetem máte možná pravdu:-)))
Že spal nemůžu vyloučit.
Řápek

vzhled - ten lze zhodnotit snadno. Upozorňuji, že qse vzhledem jste zde začal vy. Mně by bylo jedno, kdyby ty hrubice napsala starší ošklivá dáma - vzhled ani váha nemůžou můj názor změnit.
Dále - zveřejnit diskusní příspěvek a vydávat knihy, to je přece jen rozdíl, nemyslíte? Opravdu máte za to, že knihy mohou hodnotit zase jen spisovatelé???
Hrubé pravopisné chyby od dámy, která se živí překladatelstvím na mě působí mimořádně trapně, zveřejňování soukromé korespondence je zásadní spoelečenské faux pas - na tento názor mám nárok a pokud vám to zas připadá jednoduché a ubohé, tak to je spíš váš problém. Byla jsem dost konkrétní?
S knížetem do hospody nechodím, stejně jako s p. Paroubkem jsem tam byla jen jednou - oba zážitky mi na nějakou dobu stačily:-)
Na závěr vás můžu ujistit, že moje ženské ego je v naprostém pořádku.
13. 12. 2010 | 08:14

iga napsal(a):

Tomík

jsem IGA
No s knížetem máte možná pravdu:-)))
Že spal nemůžu vyloučit.
Řápek

vzhled - ten lze zhodnotit snadno. Upozorňuji, že qse vzhledem jste zde začal vy. Mně by bylo jedno, kdyby ty hrubice napsala starší ošklivá dáma - vzhled ani váha nemůžou můj názor změnit.
Dále - zveřejnit diskusní příspěvek a vydávat knihy, to je přece jen rozdíl, nemyslíte? Opravdu máte za to, že knihy mohou hodnotit zase jen spisovatelé???
Hrubé pravopisné chyby od dámy, která se živí překladatelstvím na mě působí mimořádně trapně, zveřejňování soukromé korespondence je zásadní spoelečenské faux pas - na tento názor mám nárok a pokud vám to zas připadá jednoduché a ubohé, tak to je spíš váš problém. Byla jsem dost konkrétní?
S knížetem do hospody nechodím, stejně jako s p. Paroubkem jsem tam byla jen jednou - oba zážitky mi na nějakou dobu stačily:-)
Na závěr vás můžu ujistit, že moje ženské ego je v naprostém pořádku.
13. 12. 2010 | 08:14

iga napsal(a):

Řápek

Bulvár a jeho agresivita vždy přitahoval a přitahovat bude lidi bezvýznamné s hysterickými sklony.

To jste trefil přesně.
Já jen dodávám, že kdo v bulváru být nechce, ten tam jednoduše není.
13. 12. 2010 | 08:27

iga napsal(a):

Řápek
že jdete s knížetem do hospody, o něčem svědčí. Člověku, který se z politických paktuje s kosovskoalbánskými válečnými zločinci a vrahy jako Thaci nebo Haradinj by hodně lidí v ČR nepodalo ani rukavici. Někoho zaujímá fasáda, někoho to, co je za ní...

Tak ještě k tomuto, Petra (narozdíl ode mě) šla dokonce k němu domů!!!
13. 12. 2010 | 08:38

Lena napsal(a):

Tomiku,
já neobhajuji Petru P. Ještě to!
13. 12. 2010 | 09:28

Řápek napsal(a):

Leno, paní Paroubkovu neobhajuji. Nikdy jsem ji nechválil. Je to jen o porozumění motivů a velkému tlaku, který na ni je.

Na druhé straně také nikomu nenadávám a pokud mám odlišný názor, tak jej konkrétně bez nadávek vyslovím. Pokud si solidní diskutérku představujete jak asi představujete, může mi vás být jedině líto. Výlevy emocí bez žádné informační hodnoty, jak lze číst u zdejších hysteriků, jsou směšné; byť pro lidi stejného ražení přitažlivé.

PS: i to, že za vším hledáte politiku, o něčem svědčí. Ale vsadil bych se, že možná dovedete citovat jednoduché ideové poučky, ale nedokážete si analyticky zdůvodnit míru prospěšnosti volebního programu pro ČR většiny našich politických stran :o)
13. 12. 2010 | 11:39

Řápek napsal(a):

iga: Jak víte, že jste hezčí než paní Paroubková? .))

Paní Paroubková šla možná ke knížeti domů, ale politika je politika, to není obdiv. Lidé v politice se musí, pracovně, stýkat, i když jsou různých táborů. Vy jste nejednala z politických důvodů.

"Bulvár a jeho agresivita vždy přitahoval a přitahovat bude lidi bezvýznamné s hysterickými sklony." - Vím, že jsem to řekl přesně. Proto zde také píšete a nadáváte. Ne argumenty, ale emoce. V jednotě s bulvárem. Přiživujete se na jeho šiku a útočíte s ním. Je to jednodušší a ubožejší. Nebo si myslíte, že je to ušlechtilé? Ne, děláte tak to samé, co jiné paní zazlíváte. :)

Tvrdíte, že kdo nechce být v bulváru, tak tam není. Vy si myslíte, že se paní Paroubkové novináři ptali, jestli ji mohou využít ke svým útokům na jejího manžela a ona souhlasila? Je to samozřejmě hloupost. Novináři by útočili, kdyby si vzal její muž kohokoliv. Nebo si myslíte, že si svého muže vzala, aby na ni bylo útočeno? Taky pěkně přitažené. Pokud takové představy máte, je mi vás opravdu líto...:)
13. 12. 2010 | 11:52

Řápek napsal(a):

Je tu, přibližně z té doby, podobný příběh: Vysoce postavený politik si pořídil milenku z politických kruhů. Přidělil jí placenou funkci, takže brala peníze přes postel. Vlastní ženě zatloukal a zatloukal. Ta se s úsměvem účastnila jeho volební kampaně na plakátech. Poté, co čekali dítě, vztah praskl. Žena politika byla úplně konsternovaná. Politik se s ní ani se svými 3 dětmi nebavil, zajel domů, když nebyla doma, sbalil kufřík a odstěhoval se. Se svou ženou pak komunikoval přes právníky a novináře. Jeho milence to nepřišlo ani trochu divné. Pomineme výpady na novináře od toho pána.

V obou příbězích jsou určité rozdíly 1. jeden podváděl do konce, druhý se na rozvodu dohodl se svou ženou, oženil,začal nový rodinný život. 2. Jedna partnerka byla politička a brala díky vztahu peníze, druhá peníze přes postel jako milenka nebrala. jedna se účastnila podvodu na dětech a ženě, jiná ne.

Nesouhlasím s řešením obou politiků a obou dam. Přesto je jasné, který příběh je férovější. Ten, kde se nepodvádělo do poslední chvíle a nebraly přes postel z politiky peníze.

Bulvár je měl na paškálu obě. Zaměřil se jen na jednu. Proč? Jde o to, komu noviny patří. Je to politikum. Na útoky proti jednomu muži byla použita i jeho žena.

A co se týče emocí, čím více novinářů se útoků účastní, tím více to lidi s těmito sklony vzrušuje. Přenášejí si tyto útoky na svá emoční prožívání. Nejsilnější z nich je jedno. Říká se mu Závist...
13. 12. 2010 | 12:13

iga napsal(a):

Řápek

tak to nadávání bych si vyprosila.
Pokud jsem použil někde nějakou nadávku, tak mne citujte.

O vzhledu se už nebavím, samozřejmě nemůžu nijak své tvrzení doložit, snad až bude pan Stejskal příště pořádat slezinu, tak si to přijďte ověřit osobně. Nemám s tím žádný problém. Samozřejmě záleží též na tom, kdo hodnotí a podle jakých měřítek. Nebo si klidně myslete, že jsem prostě starší a ošklivější. Jak jsem již psala, ve vzhledu neleží problém.

To víte, jsem ženská tak používám i emoce, jestli je to v souladu nebo v rozporu s bulvárem, to nemůžu soudit, protože bulvár nijak nesleduji a Petru P. jsem viděla na jen netu, v Reflexu a MF Dnes.

Jak víte, že jsem knížete šla do hospody obdivovat? Máte snad třetí oko? Copak vy snad víte, kdo jsem já a koho já mám za muže a jak jsou motivovány moje návštěvy restauračních zařízení?:-)))
Napsala jsem jen, že přede mnou se kníže nepodrobil... A že Petra P., ačkoli není žádná politička, šla k tomu příteli válečných zločinců až domů a dokonce s dcerkoum, to na sebe prozradila sama.

O těch novinářích (včetně bulváru) a Petře P. tolik, novináři se ani nemuseli na nic ptát, pořádaly se tiskovky a na události čistě soukromého rázu byli dokonce zváni.

Uvedu pár příkladů, které se ke mně dostly nikoli prostřednictvím bulváru:

1. potrat je tragedie; jitřit vlastní bolest pořádáním tiskové konference je dost zvláštní
2. narození dítěte a odchod z porodnice lze i bez účasti médií
3. křest dítěte lze rovněž uskutečnit bez účasti médií - jsem přesvědčená, že je to mnohem vhodnější
4. i vdát se za kohokoli včetně vrcholného politika lze bez účasti médií
5. není nutné dávat rozhovory vůbec nikomu a když, tak je možné se vyvarovat nešťastným hláškám typu "sexy mozek"
6. není nutné přistoupit na natáčení jakéhokoli pořadu. Na internetu můžete shlédnout Burianův Den žen s Petrou Paroubkovou, kde kromě jiných perel zazní i to, že by nikdy nechtěla být tlustá (to je věru ambice dospělé vzdělané ženy)
7. stát manželovi po boku během volební kampaně je taktéž rozhodnutí dobrovolné a pochybnosti o tom, že to přiláká mediální zájem snad Petra neměla.

Atd.
13. 12. 2010 | 13:29

Eva- beag beet napsal(a):

Tomik napsal(a):
IGLO,

kdybyse se knize probudil, tak by urcite nadrobil.
12.12.2010 23:44:18

Tomiku, co si tak myslet o vasem IQ, kdyz nejste schopen ani opsat spravne nick, ktery pouziva zdejsi diskutujici. Dyslektik?
13. 12. 2010 | 13:50

iga napsal(a):

Řápku

ještě jsem zapomněla, tu lítost nevyplýtvejte na mě.
Užijte ji spíš na někoho, kdo jí opravdu potřebuje, kdo je chudák chabého rozumu a komu všichni ubližují.
13. 12. 2010 | 14:12

anti politik napsal(a):

Řápek kdyby Péťa nevlezla "vrcholovému politikovi" do pelechu, tak bychom tady nemuseli číst Vaše "ódy na Petru"! To jen pro Vaši informaci jak se tato dáma k psaní dostala a proč to vůbec někdo čte! Nebýt té postele neštek by po literárních výtvorech téhle "dámy" ani pes!! To je celý, nic složitého v tom není! Takže co tady řešíte? Předpokládám trochu platonický ctitel, že Řápek?
13. 12. 2010 | 14:17

Tomik napsal(a):

Iglo,

1) sve tvrzeni muzte celkem lehce dotvrdit - nechte se nafotit od pritele na Vasem pristim nudistickem dychanku od pasu nahoru a dolu a poveste to nekam na net - verim ze se najde dost zcela nestrannych soudcu.

2) vdát se za vrcholného politika bez účasti médií - je skoro stejna blbost jako pohlavni styk s houpacim konem.

3) vycitat Rapkovi treti oko je nanejvys necitlive a mohli by si Vas za to pujcit liga pro ochranu telesne postizenych.

4) z Vaseho projevu na mne dycha jakasi zavist nebo zarlivost vuci Petre a tomu ze Vas by si zrejme vrcholovy politik nevsiml ani kdybyste mu na ulici pod nohy skocila.

5) nestat po boku manzelovi behem volebni kampane by snad dokazal pouze zvonik od matky bozi, a i ten by obcas vykukoval viz Slanecek s tim druhym bukvicem.

Jinak Vam preji prijemne proziti svatku Vanocnich pokud neco takoveho u Vas na severu take slavite a radostny Novy Rok!
13. 12. 2010 | 14:27

iga napsal(a):

Proč mi pořád komolíte nick, Tomíku?

Já mám zas dojem z toho, že nedokážete opsat tři písmenka, že z vás dýchá nějaká zakázaná substance:-D

Jinak ovšem dobré. Není co dodat.

Za přání děkuji a vám přeji podobné, ať už se budete veselit kdekoli.
13. 12. 2010 | 14:53

anti politik napsal(a):

Tomík. 1) Když byl Jirka ještě s první ženou, vzbuzoval docela sympatie a snad i soucit tím, že se k ní, přestože se vždy šíleně vyfešákovala, choval korektně a slušně. 2) Nesysmpatickým se pro veřejnost stal až po boku druhé ženy, která má ničím nezasloužené ambice(jen vysouložené) a možná je to právě tím 3) vdávání předcházelo rozbití rodiny 4)stát manželovi po boku při kampani se dá několika způsoby-ten který zvolila je snad nejhorší který si mohla vybrat.
13. 12. 2010 | 14:56

Eva- beag beet napsal(a):

igo,
ja si myslim, ze je naprosto zbytecne, aby jste se obhajovala pred Rapkem. Ten ma jasno, vsichni ublizuji Paroubkovym a hlavne te zlatokopce, ktera sla tvrde za svym cilem a bylo ji jedno, ze rozbiji rodinu. Nad tim se neda ani pozastavit, protoze tohle je cesky narodni sport dnesnich zbohatliku.... vymenit starou manzelku, za mladou trofej... a to jeste mela tu drzost, ze prohlasila o ceskych politickach, ze se dostaly k postu pres postel... zde se znovu ukazalo porekadlo o potrefene huse :-))))
Rapkovi muzete predlozit tisic faktu o jejim chovani,i ta bufetarka Grossova, se chovala lepe a nepredvadela se mediim jako Paroubkova, zde je jasny dukaz, ze vyse dosazeneho vzdelani nema vubec nic do cineni s inteligenci.... proste Rapek bude zdejsi zenske diskutujici nazyvat "pipinani" a jeho jediny argument bude, ze zavidime, jen nam nesdelil co, ono totiz neni co zavidet :-))))uz jenom pri pomysleni, ze mne kazdy vecer zalehne a uvali neco tak zpoceneho jako Paroubek, brrrrr....Na a nakonec,kdyz je nekdo schopen obhajovat nehorazny skvar, ktery je cely slozen z domnenek,zapsklosti, lzi, pomluv z druhe ruky,proste kniha pro lidi Rapkova razeni a s takovymi lidmi nema ani cenu se zahazovat a diskutovat s nimi. Rapek to je takovy druhy kaspar, jmenem Tomik....
A jeste jedna vec. Zajimave, ze Paroubkova brojila proti bulvaru, ale jenom jeden bulvarni platek byl ji ochoten zaplatit a zacal tisknout na pokracovani vynatky z jeji "knihy". Paroubkova sla totiz najisto, vedela, ktera vrstva lidi bulvar cte a ze to bude delikatesa pro tyhle ctenare, ale poradne se spletla, redakce musela uzavrit diskuzi, protoze reakce na ty uryvky byly tak negativni, ze to neunesl ani ten bulvar.
13. 12. 2010 | 14:58

Eva- beag beet napsal(a):

Tomik napsal(a):
Iglo,

1) sve tvrzeni muzte celkem lehce dotvrdit - nechte se nafotit od pritele na Vasem pristim nudistickem dychanku od pasu nahoru a dolu a poveste to nekam na net - verim ze se najde dost zcela nestrannych soudcu.

2) vdát se za vrcholného politika bez účasti médií - je skoro stejna blbost jako pohlavni styk s houpacim konem.

3) vycitat Rapkovi treti oko je nanejvys necitlive a mohli by si Vas za to pujcit liga pro ochranu telesne postizenych.

4) z Vaseho projevu na mne dycha jakasi zavist nebo zarlivost vuci Petre a tomu ze Vas by si zrejme vrcholovy politik nevsiml ani kdybyste mu na ulici pod nohy skocila.

5) nestat po boku manzelovi behem volebni kampane by snad dokazal pouze zvonik od matky bozi, a i ten by obcas vykukoval viz Slanecek s tim druhym bukvicem.

Jinak Vam preji prijemne proziti svatku Vanocnich pokud neco takoveho u Vas na severu take slavite a radostny Novy Rok!
13.12.2010 14:27:40
No Tomiku, co rict na vase protiargumenty :-)))) Vsimla jsem si, ze ve vsech vasich protiagumentech se vyskytyhe odkaz na pohlavni styk a nebo slovo bukvice. To je nejaka asociace z nedostatku sexu?
Ja vas jenom varuju, pozor na pana Stejskala, aby vas nevykouril i kdyz jak jste sam uvedl, na vas z nejakych duvodu trpi a vase prispevky nemaze.
13. 12. 2010 | 15:08

Shoppord Life napsal(a):

anti politiku, o pelechu se bavíte vy. Pokud vás ten "pelech" vrcholného politika oslovuje, je mi líto :-) Nejsou však všichni jako vy.
13. 12. 2010 | 17:55

Řápek napsal(a):

anti politiku, o pelechu se bavíte vy. Pokud vás ten "pelech" vrcholného politika oslovuje, je mi líto :-) Nejsou však všichni jako vy.

oprava nicku
13. 12. 2010 | 17:56

Eva- beag beet napsal(a):

Řápek napsal(a):
anti politiku, o pelechu se bavíte vy. Pokud vás ten "pelech" vrcholného politika oslovuje, je mi líto :-) Nejsou však všichni jako vy.

:-))))) Rapek, pokud napsal anti politik lez, tak sem s protiargumenty, bohuzel to nejde ze, on je to totiz fakt, ze se Petra pelesila se svym nadrizenym a to tak dobre, ze dokonce vydelavala vic,nez sam predseda CSSD, jak sama rekla v rozhovoru s novinari,kdyz se ji ptali, jak jsou schponi splacet tri byty. A proc se nebavit o lidskem peleseni vrcholnych politiku.To prece svedci o jejich moralnich hodnotach, nemyslite? A pokud vas to neoslovuje a tohle peleseni schvalujete, tak se radite do stejne kategorie pelesicich a je mi vas uprimne lito. A jen tak mmch, nejste nahodou sam velky Roko?
13. 12. 2010 | 18:30

Řápek napsal(a):

inga Používáte emoce, bez jediného faktu. To je fakt:-)

Co se týče vzhledu, je to silně subjektivní hodnocení. Takže vaše jistota, že jste hezčí, zakrývá nejistotu. Některé samičce se může zdát krásný např. ministr dopravy Bárta .-)

Ve vaší přítomnosti se kníže nepodrobil. V přítomnosti paní Paroubkové ano. Myslíte si, že to dokazuje, že paní Paroubková nemluví pravdu nebo omlouvá trautenberskou protičeskou politiku? O knížeti jste začala vy. Hodně lidí by se svou přítomností s ním nechlubilo. Ale možná vám křivdím. nebyla jste s ním nikde. Jen jste chtěla někoho ohromit :)

1.Novináře paní Pettra nebo její muž možná zvali. Nevím, protože se o ně nezajímám. Ale - ti zvaní byli ti, kteří na ně a zvláště paní Petru tak útočili? Nebo spíše ti nezvaní? A když byl někdo pozván, vyplývá z toho, že paní Paroubková chtěla, aby na ni bylo útočeno?
2.Potrat je tragédie. Nebo nemoc, cokoliv. Žena, na kterou útočí bulvár, se vyzpovídá na tiskovce. Nemyslíte, že to mohlo být kvůli tomu, aby novináři věděli vše z první ruky a tudíž nejitřili svými (co si budeme namlouvat, sprostými) spekulacemi, vydávanými za skutečnost ( lidi, co čtou bulvár, toto nerozlišují) její bolest? (Mimochodem, o potratu slyším prvně od vás. nečtu bulvár a je mi jedno, kdyby se Paroubková stavěla na hlavu. Vy jste ovšem, z bulváru, jak jinak, informována dobře.)
3.Nebyla média u odchodu z porodnice právě proto, aby bulvár nevypouštěl fámy? Bulvár využívá právě situací na své špinění, kdy tisk není pozván. Její návštěva porodnice u nás nebyla utajitelná a i kdyby nepozvali tisk, bylo by tam paparazziů tolik, že by přes ně nešlo vidět.
4. totéž platí i o svatbě. Zatím všichni naši (i cizí) politici měli na svých svatbách mediální krytí. Protože, s bulvárem nelze boj vyhrát. (Viz. královská britská rodina...)
5. Hláška sexy mozek pronikla i ke mne. Vynořila se právě v období před nebo kolem svadby. V souvislosti s tím, jak si tento novináři ztělesněný démon může vzít mladou ženu. Nevím, kdo je autor, ale pokud paní Petra, může to být vtipná reakce na novinářské rytí. Já Paroubka neznám a vy ho zblízka taky neznáte. Třeba ho fakt má .o))
6. Vy byte chtěla být tlustá? Ruku na srdce ! :o)) Myslím, že tlustá nechce být žádná trochu rozumná žena, bez ohledu na vzdělání. Ale vzdělaná tím spíše. Tloušťka není jen o vzhledu, ale i o zdravotních problémech. Jako třeba kouření... Tak vám by nevadilo, že jste tlustá? Pokud ne, jste první žena, která mi to tvrdí. Ani normální muž nechce být tlustý. Svaly ano, ale ne tlustý. Pobavila jste mne velmi ! :o)))
7. Stát manželovi po boku, při volbách i mimo ně, je o vzájemném partnerském vztahu. Pokud vy nemáte potřebu svému partnerovi pomáhat v jeho snažení, což je mezi lidskými partnery, ujišťuji vás, normální, je mi líto vašeho partnera. (Partnerky běžně pomáhají politikům, i třeba Pavla Topolánková. Smála se z plakátů, dělali s dětmi vzornou rodinu a poté, co svému muži pomohla vyhrát, se její muž od ní odstěhoval za jinou. Muž Petry se nikam neodstěhoval, takže její pomoc byla opodstatněná).

Nemohu tvrdit, že to je tak, jak jsem napsal. Ani to netvrdím. Protože ty lidi dobře neznám. Ale vy taky ne. Je to další verze událostí a musí být brána v úvahu. Vy ty lidi taky neznáte, jen z toho, co jste četla v bulváru. To, jak uvažujete, jak hledáte na své potenciální sokyni to nejhorší bez jakéhokoliv opodstatnění a nekriticky přitom přebíráte myšlenky bulváru, souvisí se strukturou vaší osobnosti a jen potvrzuje to, co jsem napsal výše...
13. 12. 2010 | 18:35

Řápek napsal(a):

Eva- beag beet: při slově pelešení neco cítíte, když ho tak opakujete. Těžko vám někdo vysvětlí, že jsou lidé, které to nebere.
Jestli někdo vydělával víc než předseda strany, těžko někoho normálního ohromí. Vy to prožíváte, ale takových lidí je ! :-)
Některé ženy vydělávají, protože mají funkci, když politikovi podrží. To se mi zdá horší; nicméně vám to navadí. Protože se na ně nevedou mediální kampaně, takže vás to neuspokojuje.
Tzv. "pelešení" vám vadí pouze u jednoho politika a jeho ženy. Jak již bylo řečeno výše, jiní politici se zachovali daleko méně čestně. Jenže na ně bulvár neútočí. Nejste morální, jen moralista. Své útoky si ospravedlňujete moralisováním. Útočíte jen proto, že to dělají druzí.

Co se týče tělesných tužeb politiků, jsou to v tomto ohledu normální zdraví lidé (většinou). Tak proč jim závidíte? Oni mohou a vy ne? .o)))
13. 12. 2010 | 18:45

Eva- beag beet napsal(a):

Jenom z vaseho blabolu jedno. Ano,vadi mne, ze se nekteri politici pelesi, ale ti politici aspon to nedavaji na odiv a drzi si sve soukromi a nemaji potrebu vytrubovat do sveta, ze jsem vymenil starou manzelku za mlade maso a tem mne chlapi vsichni zavidte, jake jsem upocenej borec :-))))), na rozdil od Paroubka. Slysel jste nekdy Topolanka kritizovat novinare, ze rikaji o Talmance ze je jeho molenka? A jake slovo meli novinari pouzit? Paroubek byl zenaty a mek mimomanzelsky vztah.... tento vyraz se prece bezne pouziva pro zenu, ktera se pelesi se zenacem. Videl jste fotky ze svatby Topolanka? Ja ne, ale fotky Paroubkovych to bylo zase neco,co? Zablokovany hotel, majiteli Dvorakovi se prominulo 26 milionu na danich... co kdyby tohle udelal Topol? Krtiny.... krtiny jsou soukroma rodinna zalezitost. Videl jste fotky ze krtu maleho Nicholase? Ja ne. Ale kmotr Paroubek si pozval 160 hostu a spoustu novinaru a pak se z toho udelo "alotrium",ze? A tak bych mohla pokracovat, ale nebudu, protoze jak uz jsem se zminila, nekterym lidem to nevysvetlis, vy jste toho zarnym prikladem. Jestli jsem moralni a nebo moralista o tom rozhoduji ja a ne vy. Vy si muzete myslet co chcete, vase nazory vas radi mezi lidi, ktere mne nestoji ani za to psani.. a na to vase pripitomnele zavideni telesnych tuzeb politiku... rapek jste normalni vymazatelne slovo :-))))
https://www.youtube.com/watch?v=oVjJ-9MBGBs
To je neco co???
13. 12. 2010 | 19:48

Tomik napsal(a):

Pane Rapku,

sleduji zde, zcela zcela nestranne Vas marny boj s Hydrou.

Napadlo Vas nekdy - ze nejblizsi pribuzny pocit lasky je nenavist?

Toto by zcela objasnovalo lite utoky vedene zde na nebohou Petru.

Vsadil bych se ze Eva bigbeatova je podvedome (aniz by o tom vedela)
zamilovana do predsedy Paroubka.

A dela zde, vsechno mozne aby svoji sokyni v lasce nejak znemoznila.

Pokud se nad tim opravdu zamyslite,
zjistite ze jine objasneni v podstate ani neni.

Zdravim vsechny pratele zdraveho rozumu!
13. 12. 2010 | 20:02

Eva- beag beet napsal(a):

Tomiku,vy kaspare, vy jste tomu dal korunu :-)))))
Samozrejme, ze do Paroubka jsem podvedome zamilovana, ale abych dala svem citu pruchod, tak mne v tom brani par malickosti a to jsou za:

a) Paroubkuv charakter
b) Paroubkovo chovani reznickeho psa
c) Paroubkova minulost na RaJ, kde Roko
veksloval a praskal StBakum
d) Paroubkova politicka minulost, kdy
plamenne obhajoval KSC
e) co si budeme lhat, vadi mne i jeho
rodokmen
f) i kdyz to nevadilo jeho soucasne
zene, tak mne fakt, ze je zenaty
by vadil a to moc
g) dost by mne vadilo ta jeho
nezdrave poceni, nedovedu si
ani predstavit jeho poceni pri
plneni manzelskych povinnosti...
h) a nakonec pan Paroubek neni
absolutne muj typ. Mne se Paroubek
libi asi tak, kdyby mne dali
vybrat mezi okurkou a Paroubkem,
tak prosim radeji tu vokurcicku.

Asi tak, pane Tomik,nesazejte se, prohral byste na cele care, vy placeny kaspare,ktery vartuje 7/24 na blogu Paroubkove :-)))
13. 12. 2010 | 20:32

Tomik napsal(a):

Malem jste se z toho vyvlikla,

nicmene zkusene oko pozna klam telem.

Zatloukat - zatloukat- zatloukat!

Jak jste se zminila o telesnych tekutinach - hned jsem pochopil co Vas na nem tak nesmirne pritahuje. Vy zeny jste vsechny stejne - cim zvrhlejsi - tim lepsi.

Aspon uz vime na cem jsme.
13. 12. 2010 | 20:45

Eva- beag beet napsal(a):

Tomiku, uprimne, ted jste mne Vasi odpovedi dostal :-)))) Vas clovek musi mit rad chca nechca.
Ahoj :-)
13. 12. 2010 | 21:47

Lena napsal(a):

Řápku,
Vy se považujete za slušňáka jen proto, že nepoužíváte vulgarismy? Nebo to jen zkoušíte namluvit nám?
13. 12. 2010 | 22:20

Lena napsal(a):

Řápku,

"V obou příbězích jsou určité rozdíly 1. jeden podváděl do konce, druhý se na rozvodu dohodl se svou ženou, oženil,začal nový rodinný život. 2. Jedna partnerka byla politička a brala díky vztahu peníze, druhá peníze přes postel jako milenka nebrala. jedna se účastnila podvodu na dětech a ženě, jiná ne."

Tohle myslíte zcela vážně??? :-))))))))
To je jako ukázka těch vašich argumentů bez emocí?
Jako vtip na dobrou noc dobrý. Díky za pobavení
13. 12. 2010 | 22:23

Tomik napsal(a):

Leno a ted:

nam uz konecne prosim prozradte - ktera byla ktera?
13. 12. 2010 | 22:30

Simon W. napsal(a):

Tomíku,
nejste náhodou Mluvka?
13. 12. 2010 | 22:35

Lena napsal(a):

Tomíku,

1) "z Vaseho projevu na mne dycha jakasi zavist nebo zarlivost vuci Petre"
To že jako IGLA žárlí na Péťu a závidí ji Jiříka?

2) "ktera byla ktera?" Co, prosím? To reagujete na mě nebo na Řápka?
13. 12. 2010 | 22:39

Tomik napsal(a):

Zalezi na tom, jak se to vezme.
13. 12. 2010 | 22:54

Eva- beag beet napsal(a):

Lena napsal(a):
Řápku,
Vy se považujete za slušňáka jen proto, že nepoužíváte vulgarismy? Nebo to jen zkoušíte namluvit nám?

Leno,
thumbs up :-)))
13. 12. 2010 | 23:36

Řápek napsal(a):

lena - V obou příbězích jsou určité rozdíly 1. jeden podváděl do konce, druhý se na rozvodu dohodl se svou ženou, oženil,začal nový rodinný život. 2. Jedna partnerka byla politička a brala díky vztahu peníze, druhá peníze přes postel jako milenka nebrala. jedna se účastnila podvodu na dětech a ženě, jiná ne."

Dá se to snadno dokázat. Noviny vše dokumentovaly. I když bulvár propíral pouze jeden příběh.
14. 12. 2010 | 08:42

Lena napsal(a):

Řápku,
to už jste jednou psal. Bohužel to není pravda, ale věřte si tomu, když chcete.
Oba dva to přiznali, až když to vykecali novináři.
Jedna byla zvolená a druhá najatá na svou práci. Tak nevím: že by bylo lehčí dostat milenku do parlamentu než jako najatou OSVČ na práci? :-)
Oba začali nový život, jen jeden se oženil a druhý ne, jak je nyní dobrým zvykem.
Takže já v tom rozdíl nevidím.
14. 12. 2010 | 10:00

blue jay napsal(a):

Petra se snazi,
to ji nelze uprit. A je dokonce i kdyz bizarnim spusobem uspesna,. Devenka ze Slovenska zaujala tehdejsiho premiera CR jazykem. Byla stihla a pomerne pohledna. Po nekolika placenych zajezdech do ciziny si rekla...za to bych o....a i tlusteho spocenehe tloustika. A tak se prestehovala do Domu Lidstva. Skoda ze se jeji sen stal jen blinkanim.
14. 12. 2010 | 10:14

Karlík napsal(a):

Jsem zvědavý jak se kniha plná pravopisných chyb a hrubek bude prodávat... Když už se mladej Feldek těší jak na knize vydělá, tak mohl alespoň zaplatit jazykového korektora.
14. 12. 2010 | 10:57

Řápek napsal(a):

Leno, už jsem to psal. Jedna byla zvolena do parlamentu, to ovšem nic nemění na tom, že funkci (a peníze) v tom parlamentu dostala přes postel. Ta druhá byla najata na práci. Vztah se vyvinul až potom. Pokud máte důkaz, že tomu bylo jinak, sem s tím.
Pokud vím, novináři spekulovali, ale jedni se k svému vztahu přiznali, muž vyřešil své rodinné záležitosti s bývalou partnerkou a oženil se. Druhý muž žil ve lži a zatloukal a zatloukal, dokud dítě nebylo na světě a prasklo to. Poté nebyl schopen komunikovat ani s vlastní ženou. A jeho partnerka v tom jela s ním. Jak ušlechtilé...

Ovšem nepřekvapuje mne, že rozdíl nevidíte. Bulvár, ze kterého přejímáte své postoje, totiž útočil jen na jeden pár.
14. 12. 2010 | 11:12

ali napsal(a):

komu imponuje Paroubek jako sexy chlap, nechť udělá smajlíka! A budeme mít přehled...Řápek už nemusí
14. 12. 2010 | 11:30

Lena napsal(a):

Řápku,
můžete mi říct, z jakého bulváru čerpám, když televizi mám odpojenou už asi 5 let a kraviny typu Blesk a Hrom a nevím, jak se to všechno jmenuje, nečtu? :-)
Vy mě fakt bavíte. Tomuhle Vy říkáte argumenty a přitom si to cucáte z prstu.
S Vámi je zbytečná diskuze.

ali:
ANTISMAJLÍK zde.
14. 12. 2010 | 11:36

Řápek napsal(a):

Odkud čerpáte informace a s kterými výklady se ztotožňujete, je to vaše věc. Nicméně z něčeho čerpáte a net máte. Vaše znalost paroubkologie je fenomenální :-) Upozornil jsem vás na 2 příběhy. Na ty jste svými fakty nereagovala.

Tak jsem vám "připoměl" že nevidíte rozdíl, protože bulvár (nejedná se jen o blesk, ale dnes i o "seriózní tisk)se soustředil jen na jeden pár a tudíž útoky určitého typu osobností, kam sama patříte, patří také jen právě tomu páru. Kdyby bulvár jednal obráceně, ztotožnila byste se s ním emočně také.

Na napsaném výše, samozřejmě trvám.
14. 12. 2010 | 11:52

ali napsal(a):

celý problém je v tom, že Petra chce být čtena a viděna. Tím pádem musí čelit kritice. Že je většinou negativní, vypovídá samo o sobě. Snad se chce vykoupit z hříchu, kdy za naše daně v pracovní době řádila s Paroubkem, a že není sama a že celá naše vrcholná politika je jeden velkej čurbík, bere na svá bedra zodpovědnost "mučednice". Ať jde k šípku, celá svatá Petra..

Lena dík za antismajlík
14. 12. 2010 | 12:09

Eva- beag beet napsal(a):

Tak to teda nevim, jestli to bude ferovej pruzkum, protoze rapek jak ho zname si bude menit nicky o 106 :-))) Pamatuji si blahe pameti na webove strance Tyden,kde se muze hlasovat o kvalitni nazor, kdyz placeni priznivci CSSD napsali neco proti ODS a nebo neco oslavneho na Paroubka, tak behem nekolika sekund si ti podvodnici naklikali stovky hlasu, takze nevim nevin :-))))

Jinak taky, antismajlik pro Paroubka
14. 12. 2010 | 12:09

Tomik napsal(a):

Jiri mel v podstate stesti:

Muž vykastroval přítele své dcery, vadilo mu, že je o 40 let starší.

Sedmačtyřicetiletý muz nedokázal potlačit svůj hněv na 57letého přítele své 17leté dcery. Nesouhlas s jejich vztahem dal najevo velmi brutálním způsobem, a o deset let staršího muže v jeho bytě vykastroval nožem na chléb.
14. 12. 2010 | 15:31

iga napsal(a):

Řápku

neplýtvejte na mě svojí lítostí, za prvé se vás o ní neprosím a za druhé jí narozdíl od jiných nepotřebuji.

Nechápu, co je tak složitého na slovu "IGA"...

Bulvár - kromě titulků na seznamu.cz nečtu.

Fascinuje mě svět, který jste si vykonstruoval, ale už ho budu pozorovat jen z povzdálí.

Samozřejmě, že máte ve všem pravdu.
14. 12. 2010 | 17:20

Eva- beag beet napsal(a):

Tomik napsal(a):
Jiri mel v podstate stesti:

Muž vykastroval přítele své dcery, vadilo mu, že je o 40 let starší.

Sedmačtyřicetiletý muz nedokázal potlačit svůj hněv na 57letého přítele své 17leté dcery. Nesouhlas s jejich vztahem dal najevo velmi brutálním způsobem, a o deset let staršího muže v jeho bytě vykastroval nožem na chléb.
14.12.2010 15:31:19
Tomiku :-)))))))))))))))))))))))))
14. 12. 2010 | 18:03

Tomik napsal(a):

Evo Bigbeat,

berte to jako dukaz toho jak moudreho a rozumeho otce Petra ma, ze toto neucinil na divokem slovaci, hned pri prvni navsteve predsedy doma na salasi.
14. 12. 2010 | 18:48

Eva- beag beet napsal(a):

Pokud vim, tak otecko Petry od rodiny odesel a otcinovi to bylo sumafuk, takze se zadne krveproliti nekonalo. No a mezi nami dvema, jak kdybych mela dceru a domu mne dotahla o tolik staryho strejdu, tak kastruju taky :-)))
14. 12. 2010 | 20:51

Tomik napsal(a):

No vidite Evuse,

toto jenom potvrzuje moji theorii, o tom jak moudreho a rozumeho otce Petra ma.

A co se tyce druheho bodu - zde se spise domnivam, ze byste ji ho klofla.
14. 12. 2010 | 21:18

Eva- beag beet napsal(a):

Ano Tomiku, mate naprostou pravdu. Pan Kovac #1, byl velice rozumny muz, jestli je Petra po mamince, tak se mu ale vubec nedivim, ze vzal roha.
A k druhemu bodiku - nespravna domnenka, neklofla, nikdy jsem netouzila vlastnit pouzite zbozi to za prve a za druhe, ja uz jsem si jednoho kdysi davno klofla a nastesti ten muj nema zbohatlicke manyry a touhy si poridit miminko aby v sedmdesati si ho vrstevnice jeho dcery nebo syna pletly s jejim pradedeckem.:-)))
14. 12. 2010 | 23:03

Trn napsal(a):

Zhrzená paní ne-premiérová a ne-prezidentová ...
15. 12. 2010 | 02:58

Tomik napsal(a):

Trne

co nebylo muze byt :-)))
15. 12. 2010 | 03:05

Řápek napsal(a):

Iga - "neplýtvejte na mě svojí lítostí, za prvé se vás o ní neprosím a za druhé jí narozdíl od jiných nepotřebuji."

V diskuzi jsem odpověděl na vaše body. Uvádím tam, že to mohlo být jinak, než uvádíte vy, tedy bulvár, jehož styl myšlení přejímáte a s kterým se ztotožňujete. K těm bodům, kterými jsem odpovídal na vaše, jste se nevyjádřila.

O lítosti jsem se vyslovil pouze ohledně vašeho potenciálního partnera. Jak již bylo napsáno výše "Stát manželovi po boku, při volbách i mimo ně, je o vzájemném partnerském vztahu." považuji za normální ve vztahu že se partneři podrží a pomáhají si. Pokud vy ne, tak je to vaše věc, chraňbůh vám to vymlouvat, ale toho partnera litovat musím...

Nikdo vás nenutil, abyste se mnou diskutovala. Nicméně jsem potěšen, že to je slušná diskuze bez osobních útoků. Ty nastupují u emočně nevyrovnaných lidí tehdy, když nejsou argumenty. A je to právě bulvár, který nepotřebuje argumenty, ten útočí právě na emoce...
15. 12. 2010 | 12:53

Tomik napsal(a):

A hlavne pozor na telefon Evo big beatova!

Přijetí hovoru během sexu se stalo osudným 44leté Sharron Dorseyové z města Milwaukee ze státu Wisconsin v USA.

Jejího milence to rozčílilo natolik, že ji uškrtil svým opaskem od kalhot.
15. 12. 2010 | 14:01

Tomik napsal(a):

I kdyz v tomto pripade se jedna spise o chybu milence.

Protoze (pri vsi skromnosti) - kdyz jedu ja, tak zensky padaj ze stromu.
15. 12. 2010 | 14:07

chytryhorak napsal(a):

Takže snůška lží, nesmyslů a pomluv?
15. 12. 2010 | 14:10

iga napsal(a):

Řápku

ani můj manžel (nikoli potenciální partner) nepotřebuje vaši lítost.

Stát po boku partnerovi se totiž dá mnoha různými způsoby. K úspěchu v kariéře však zdaleka nevedou všechny, jak je na některých kariérách vidět:-D To si musí každá žena rozmyslet, čeho a jak chce dosáhnout.

Diskuse bez osobních útoků samozřejmě není - musím upozornit, že jste to byl vy, kdo zde diskutérky, které se pozastavily nad úrovní knížky, nazval "pipinkami", které mají navíc komplexy z věku a ze vzhledu. To například já za korektní rozhodně nepovažuji. To byl ostatně jediný důvod, proč jsem na vás reagovala.

No jak už jsem psala, žijte si dál ve svém světě, kde jsou pravopisné chyby bulvární emocí a oslovení "pipinka" není osobní útok.
15. 12. 2010 | 14:23

Eva- beag beet napsal(a):

Tomik napsal(a):
I kdyz v tomto pripade se jedna spise o chybu milence.

Protoze (pri vsi skromnosti) - kdyz jedu ja, tak zensky padaj ze stromu
Tomiku,
Vy uz jste jak ten vejtaha "Kdo z vas to ma" :-)))
15. 12. 2010 | 15:38

Tomik napsal(a):

Kdepak Evule,

neplette si prosim laskave, melke a bezbrehe chvastani s poctive vydrenou reputaci.
15. 12. 2010 | 16:56

Tomik napsal(a):

Kdo z Vas to ma?

touto pamatnou vetou byl predseda nucen zahnat smecku ochocenych novinaru zpet do "moralniho celedniku obycejnych lidi" kamz take zcela opravnene patri.
15. 12. 2010 | 17:02

Řápek napsal(a):

Tomik napsal(a):
Pane Rapku,
sleduji zde, zcela zcela nestranne Vas marny boj s Hydrou.
Napadlo Vas nekdy - ze nejblizsi pribuzny pocit lasky je nenavist?
Toto by zcela objasnovalo lite utoky vedene zde na nebohou Petru.
Vsadil bych se ze Eva bigbeatova je podvedome (aniz by o tom vedela)
zamilovana do predsedy Paroubka.
A dela zde, vsechno mozne aby svoji sokyni v lasce nejak znemoznila.
Pokud se nad tim opravdu zamyslite,
zjistite ze jine objasneni v podstate ani neni.
Zdravim vsechny pratele zdraveho rozumu!

Pane Tomíku, zajímavá teorie. U hyterické osobnosti se to vyloučit nedá. V tom případě je to nevědomé přání a dotyčná si to vůbec neuvědomuje.

Samozřejmě výše bodově napsala, jako již jedna psavkyně, jaké vlastnosti jí na dotyčném člověku vadí. Dotyčného samozřejmě nezná osobně a dlouhodobě, aby mohla posoudit. Vykreslila tu zas a pouze jen obraz dotyčné osoby, který vyčetla nebo slyšela v bulváru a se kterým se ztotožnilaJe to jen obyčejná obyčejná projekce svých představ do někoho jiného. :-))
15. 12. 2010 | 17:50

Tomik napsal(a):

Rapku,

hovorite mi z duse...

....pribuzensky vztah se s. Rapkovou?
15. 12. 2010 | 18:55

soudruška Jaruška napsal(a):

nedávno došlo k dopravní nehodě a řidič jednoho z vozů musel být operován. Po několika hodinách vyšel operatér a sdělil čekajícím příbuzným: Váš drahý tatínek utrpěl vážná zranění, a zachránit ho může pouze transplantace mozku. Bohužel, pojišťovna mozky nehradí, musíte sáhnout do úspor. Mužský mozek stojí 500000,- Kč, ženský 25000,- Kč. Rodina se diví: ...a proč stojí mužský mozek dvacetkrát víc než ženský? Lékař odpoví: to je tím, že ten ženský byl používaný.
15. 12. 2010 | 20:24

Jeff napsal(a):

Vypichuji slova Petry P.: " Nečas lže bez mrknutí oka!"
15. 12. 2010 | 20:37

www racek napsal(a):

číst se to dá, je to docela zajímavá sonda do toho, jak se dělá politika, když ji pozoruje laik. Paní Petro, na nobelovku za literaturu to rozhodně není, ale čte se to slušně a asi o to jde. Že vidíte manžela ideálně, no bóže, to viděla paní Klausová taky, když četla ten emotivní dopis svýmu zahýbajícímu manželovi na Václaváku nebo jak bránil čest své manželky jistý Macek, co jí zrovna tvrdě zahýbal s dívkou 3x mladší. Ach jo.
15. 12. 2010 | 21:40

Tomik napsal(a):

Soudruzko Jarusko,

zapomnela jste ovsem dodat, protoze s nimi klepaly koberce a umyvaly prazdne bandasky od drztkove polevky.
15. 12. 2010 | 21:43

Soudruška Jaruška napsal(a):

Tomiku, to mám teda radost.... potrefená husa se ozvala. Přesně Vám to bylo určené.
16. 12. 2010 | 08:18

Řápek napsal(a):

Tomíku, příbuzenský vztah s Řápkovou,bohužel, musím říci bohužel, nemám. Taky nejsem ještě JUDr., protože kdybych si dělal dokrorát já, musel bych být ve škole 4 roky, nechodit do zaměstnání (ve škole mi řekli na rovinu, že při zaměstnání to udělal za posl. 10 let jen jeden člověk) a bral bych jen 6 000 Kč čistého. Z toho se nedá uživit rodina. Takže - zkušenosti jmenovkyně z první ruky nevyužiju (objevit se ve škole 2x, tj. na zápisu a pro diplom, studovat rok to, co se studuje 3 nebo 4 roky a přitom chodit do práce a sedět ve správních radách)...
16. 12. 2010 | 09:15

Řápek napsal(a):

Jeffe, vypíchl jste slova Petry P.: " Nečas lže bez mrknutí oka!"

To je subjektivní tvrzení a může mít za účel jmenovaného poškodit. Je to 50 na 50.

Ovšem v cause Drobil posledních dní, jak tak pozorujeme chování Nečase, který se za svého zloděje zaručuje a přitom prasklo, že s tím, co Drobil provádí (bez souhlasu špiček ODS se svou činností by si ani neštěkl) věděl od října a lže a mlží dál, neodvolal Drobila, ten musel odstoupit sám, uvedené tvrzení paní Paroubkové nabralo na věrohodnosti. Teď mne to zaujalo:-) Bude zajímavé to sledovat dál. Že bych to koupil babičce pod stromeček? .o)
16. 12. 2010 | 09:22

iga napsal(a):

Řápek

k získání titulu JUDr. stačí projít rigorozním řízením. Tedy napsat práci, obhájit jí a složit rigorozní zkoušku. Do školy při tom chodit nemusíte vůbec.

Jestli to ve vašem případě nebude spíš něčím jiným...
16. 12. 2010 | 10:01

Řápek napsal(a):

igo, vy jste mi neodpověděla na mé body a svá tvrzení jste neobhájila.

Osobní útok váš nedostatek argumentů nezakryje. Jen potvrzuje jistou patologii ve struktuře vaší osobnosti, jak jsem naznačil již výše. Mimochodem, teď je mi vás a vašeho partnera, pokud nějakého máte, skutečně líto :-)
16. 12. 2010 | 11:49

Eva napsal(a):

Nechybi tu velky Jyrka ala Tomik. To musi byt, jinak by Petka splakala nad diskuzi, nikdo ji nechape. Piste Petko dal, v tom jste celkem neskodna, akorat sama sebe ztrapnujete, hlavne, ze je Jyrka s vami doma a neridi tento stat. To bych videla jako daleko devastujici problem. Piste a bavte nas svou blondatou inteligenci!
16. 12. 2010 | 12:19

Kristyna.Bijokova@gmail.com napsal(a):

Z čisté zvědavosti jsem zbytečně utratila své těžce vydělané peníze:-)) Můžu z určitostí potvrdit, že větší brak jsem ještě nikdy nečetla....a to jsem měla tu čest, přečíst si u babičky na záchodě pár článků v Blesku....Blesk na záchod, Botičky do záchoda...paní Petro přeji hezké Vánoce a prosím, za všechny lidi s IQ větším než nafukovací míč - dejte si předsevzetí a UŽ NIKDY NIC NEPIŠTE!!!
PS: Myslím, že není moc důvodů si knihu koupit, za čtyři roky nám ji jistě zdarma pošlou do schránek spolu s volebním programem ČSSD:-)
16. 12. 2010 | 14:02

iga napsal(a):

Řápeku

takl litujte litujte podle libosti, evidentně si nemůžete pomoct.

A když už jste v tom, tak politujte i sám sebe, jak jstze se nám tu nešťastně odkopal s tím vysvětlením, proč ještě nejste JUDr.

Lze to vykládat jen dvěma způsoby: buďto jste nikdy na žádném studijním oddělení nebyl (proč ale píšete, že ano? co je to za frašku?)anebo jste po pěti letech vysokoškolského studia nepochopil rozdíl mezi doktorandským studiem a rigorozním řízení. Ten první případ je pikantní a ten druhý ukazuje na to, že vaše studium byla trochu ztáta času.

Na vaše "body" jsem vám reagovala. Npsala, jsem, že mě ten váš svět úplně fascinuje a že máte samozřejmě ve všem pravdu - copak se vám na tom nelíbí? Že se s vámi nehádám?
16. 12. 2010 | 14:48

iga napsal(a):

Předešlé pro Řápka, chybička se vloudila:-)
16. 12. 2010 | 14:49

iga napsal(a):

Řápek

teď na to koukám: "patologii ve struktuře osobnosti"
Velmi trefné! :-)))

Pán bude určitě psycholog.
16. 12. 2010 | 15:03

Řápek napsal(a):

Inga, mluvil jsem o doktorátu, ale vy za to nemůžete :-)

Sice jste mi neodpověděla ohledně Petry, ale vašimi osobními projekcemi, jak k paní Petře tak ke mne, se docela se bavím. Je vidět, že jsem u vás uhodil hřebík na hlavičku. Dokonce tak, že jste mi několikrát napsala vícekrát..asi to hodně emočně prožíváte. Pozdravujte svého partnera .o)
16. 12. 2010 | 15:20

iga napsal(a):

IGA - problém, co?
Taky nejsem ještě JUDr., protože kdybych si dělal dokrorát já, musel bych být ve škole 4 roky 16.12.2010 09:15:16

Za to vážně nemůžu...

Souhlas není odpověď? Co vlastně chcete?
16. 12. 2010 | 17:09

iga napsal(a):

IGA - problém, co?
Taky nejsem ještě JUDr., protože kdybych si dělal dokrorát já, musel bych být ve škole 4 roky 16.12.2010 09:15:16

Za to vážně nemůžu...

Souhlas není odpověď? Co vlastně chcete?
16. 12. 2010 | 17:09

Eva- beag beet napsal(a):

pro Rapka
No potes koste, koho jednou bude obhajovat Rapek. Vzdyt ten JUC si nedokaze zapamatovat tak jednoduchy nick iga a neustale ho mrvi a mrvi. Jak tohle individium muze studovat a navic prava, kde musi mit clovek setsakra dobreho "pamatovaka", nechapu. A jeste neco. Ze tenhle skvar bude bible pro drbny, to chapu,ale ze ji bude obhajovat vysokoskolsky vzdelany clovek??Ta kniha je proste chucpe! To potvrzuje jeden fakt, ze vzdelany clovek, nemusi byt inteligentni. A rapek to pravidlo potvrzuje. A navic je to hulvat, ktery urazi a vse to "bali" do slusne formy. Ale ty "pipiny" vam JUC Rapek utekly, co? :-)))
16. 12. 2010 | 17:52

Tomik napsal(a):

Eva big beatova,

nehledejte problem v panu Rapkovi, prosim.

U zen je znamo ze vsechno vzdycky zkomoli a zpytlikuji - stejne tak s temi nicky - vzdyt Vy ani nevite jak se pise bigbeat a Inga nevi ze Igra se pise s malym R.

Ale to je jedno, od toho tu jsme abychom Vam odpousteli.

Jak jiz rikal kupec samo: "Orel much
nelapa" - si povsimete za moucha je jiz zde rodu zenskeho.

Ja osobne velkorysost uznavam, ale ridicaky by meli zenskejm zkonfiskovat jako v mezopotanii a byl vsude klid a mir a zadny valky.

Petra by se mnou jiste souhlasila...
16. 12. 2010 | 18:39

Eva- beag beet napsal(a):

Tomiku,
jednou, kdyz jsem cetla prekladatelky Petry Paroubkove blog, tak v jednom svem paskviklu psala,ze jeji otecko hral beag beet!!!!!!!!!!!!!!! Jelikoz anglictina mne nedela zadne problemy, dnes a denne ji pouzivam a dokonce jsem v anglickem jazyku vystudovala (teda pouze jenom obycejnou college)tak mne ten jeji beag beet dostal do kolen :-))))
Tohle proflaknute slovo, ktere zna a znal kazdy pubertak napsat bez chyby, tak pani prekladatelka to nezvladla. Mne to tak vzalo u srdce, ze prekladatelka, ktera studovala na UK obor amerikanistika, anglistika neni schopna bezchybne napsat slovo bigbeat :-)))))) jsem si ten nezapomenutelny preklad musela dat do sveho nicku :-))))
A za posledni Tomiku, ty vase prispevky zacinaji zapachat sovinismem a to ja hrozne nerada a proto pro dnesek koncim..

I ja ma pro vas jedno moudre prislovi:

Nejvetsi hloupost je diskutovat o hlouposti s hloupymi - Aristoteles
16. 12. 2010 | 19:36

Eva- beag beet napsal(a):

Tomiku,
jednou, kdyz jsem cetla prekladatelky Petry Paroubkove blog, tak v jednom svem paskviklu psala,ze jeji otecko hral beag beet!!!!!!!!!!!!!!! Jelikoz anglictina mne nedela zadne problemy, dnes a denne ji pouzivam a dokonce jsem v anglickem jazyku vystudovala (teda pouze jenom obycejnou college)tak mne ten jeji beag beet dostal do kolen :-))))
Tohle proflaknute slovo, ktere zna a znal kazdy pubertak napsat bez chyby, tak pani prekladatelka to nezvladla. Mne to tak vzalo u srdce, ze prekladatelka, ktera studovala na UK obor amerikanistika, anglistika neni schopna bezchybne napsat slovo bigbeat :-)))))) jsem si ten nezapomenutelny preklad musela dat do sveho nicku :-))))
A za posledni Tomiku, ty vase prispevky zacinaji zapachat sovinismem a to ja hrozne nerada a proto pro dnesek koncim..

I ja ma pro vas jedno moudre prislovi:

Nejvetsi hloupost je diskutovat o hlouposti s hloupymi. - Aristoteles
16. 12. 2010 | 19:38

Tomik napsal(a):

Evo,

timto pouze potvrzujete moji theorii a nahravate tudiz vodu na muj mlyn - Petra je taky zenskeho pohlavi a ta Vase prezdivka zni skoro jako pytel repy.

S tim Sovinistou jste se ale Evule zatracene spletla - to si myslite pouze Vy a moje zena a vsichni ostatni velmi dobre vedi ze jsem zcela normalni mimoradne vyrovnany clovek.

At Vas ochranuje Sila!

Zdar
16. 12. 2010 | 20:45

Trn napsal(a):

Tomíku, podle vašeho slohu jste starší člověk. Tím více mne překvapuje, co jste ochoten napsat. Buď jste zhrzený bývalý komunista nebo jejich přisluhovač a dnes vám moc dobře není, nebo jste jen chudý duchem. Napsal jsem zde, že jste debil, a Stejskal to smazal. Ve vašem případě to není urážka ale stupeň vaší inteligence. Pokud to Stejskale smáznete, jste debil nebo imbecil nebo kretén nebo idiot také. Neumíte rozlišit nadávku od medicínského termínu ...
17. 12. 2010 | 03:14

Tomik napsal(a):

Trne podle Vaseho slohu jste mladsi clovek.

Bud jste soucasny pionyr a nebo jejich prisluhovac.

V kazdem pripade by Vam rodice meli zvysit kapesne abyste se mohl jit do kina podivat na svet za humny alespon na platne.

Pan Stejskal je na rozdil od Vas, clovek velmi rozumny az nekdy obdivuhodny - na to s jakymto matrosem zde musi zapolit.

Nicmene nezoufejte si, neni vsem dnum jeste konec.
17. 12. 2010 | 05:28

Jana Ryšánek Schmiedtová napsal(a):

Paní Paroubková, už se stáhněte do ústraní, prosím!
Děkuji.
17. 12. 2010 | 20:09

Bob napsal(a):

To Trn: Tomík není komunista, Je to Jyrka, ale to jedno a to samé. Petka tady takového potrebuje, protože ten zbytek, co tady píše, jí evidentně nefandí. A proč? Na to ať si odpoví sama, paní ne-premiéová ani ne-prezidentová. Proto ho zbalila a dala pupkáčovi pocit, že je úžasný, čekala odměnu ve formě vyšší společnosti a ono nic. Pouze pupek Jyrka po ránu. Kdo z vás to má?
17. 12. 2010 | 21:45

Tomik napsal(a):

Bobiku

ty mas jednoduchej zivot ty kluku usatej, jakmile s tebou nekdo nesouhlasi tak je to hned bud bolshevik a nebo Jyrka,

prototo ODS jde tak do hajzlu protoze tam jsou samy primove, podivej se treba na toho Tluchore, ten by normalne nemel chodit po ulici bez vodiciho psa

ten Jyrka teda taky neni zadna slava - je to normalni loupeznik jako vsichni ostatni ale proti Kalouskovi nebo Topolovi je to Svatej clovek Bobiku - svatej clovek!
18. 12. 2010 | 22:57

Trn napsal(a):

Tomíku, je mi 53. A řekl bych, že ty jsi ještě starší, podle slohu. Na rozdíl od tebe jsem svět procestoval. Ty jsi jen duševní mrzák, zapšklej milec starejch časů, kdy se dalo stěžovat na lampárně .. je mi tě jen líto. A líto je mi i Stejskala .. bránit něco tak nízkého jako rádoby chytré myšlenky Diorové "Evity" ...
19. 12. 2010 | 02:47

Tomik napsal(a):

Trne,

dovol abych te trochu poopravil, prvni korporaci jsem si zakladal v dobe kdys Ty jeste behal s Karlem a Bedrichem v majovem pruvodu.

Jsem jiz mnoho let v Asii, Severni a Jizni Americe. Ziji 5 minut od more a minuly tyden jsem stravil v Himalajich.

Rozdil Mezi KSC, CSSD a ODS zadny neshledavam, je to porad tataz parta ktera zmrvi kazdy system na ktery sahne.

Zdravi a silu ty stare pako!
19. 12. 2010 | 03:38

Captcha napsal(a):

Ubohá Pipinka Blonďatá-Paroubková se vysmívá starému nemocnému člověku...jak anti sociálně demokratické, hanba.
20. 12. 2010 | 01:41

Petra Paroubková napsal(a):

Ještě bych chtěla dodat dvě věci.

Za prvé, je mi líto, že někteří stále nechápou, že si naprosto ošklivím bulvár, to nechutné lezení lidem do ložnic a na záchod. Je to odporné a nízké, primitivní a animální.

Za druhé, vzpomněla jsem si, že si jednou Viliam nechutně prdnul, když se v restauraci ohýbal pro spadlé klíče. Dělal jakoby nic, předstíral, že to zavrzala židle, jak ji odsunoval. Dělala jsem taky jakoby nic; co taky může v takové situaci dáma udělat? A chování Soukupa je také nemožné. Když si s Vámi povídá vsedě u stolu, často má obě ruce pod deskou. Podezřívala jsem ho z nejhoršiho a požádala Jiřího, aby na to dohlédl. Jednou nás tedy sledoval a pak mi řekl, že se nejedná o nic zásadního: Soukup prostě potřebuje čas od času si ho přendat z levé nohavice do pravé nebo naopak. No dobrá, ale musí to dělat i tehdy, když hovoří s dámou?

Je toho ještě více, můžete se těšit na další knihu.
21. 12. 2010 | 16:38

Tomik napsal(a):

Dobry postreh Petro,

hlavne pozor aby si Soukup poradne utrel ruce pote co je vytahne zpod stolu, protoze jinak budete mit kabelku od koprovky ale bez kopru.

A co se tyce Viliama, ten tu zidli asi pekne promaznul - takze priste uz si nevrzne.

Tesime se na novou knihu, urcite jej potesi kdyz mu pichnete s tim prendavanim a pokud si nechcete zapatlat ruce - tak to zkuste zubama.

ZDAR!
21. 12. 2010 | 19:25

Johana napsal(a):

Petro, jste si jista, že o sobě můžete mluvit jako o dámě? Jste ta, co se snížila na úroveň bulváru, a chce ostatním namluvit jak se jí bulvár oškliví. Dáma totiž o takových věcech (viz váš příspěvek) nemluví, natož aby o nich psala. Vy dva jste se s Jiřím hledali, až jste se našli.
22. 12. 2010 | 15:11

Eva- beag beet napsal(a):

Johano,
jak Petru Paroubkovou nemohu vystat, tak mam dojem, ze tohle napsal nejaky muzsky vtipalek. Vydedukovala jsem si to z toho prehazovani......My zeny totiz prakticky nevime,ze muzi prehazuji a duvod prehazovani je nam naprosto skryt. Takhle a o tomhle pise podle mne jen muckej :-)
22. 12. 2010 | 19:25

Tomik napsal(a):

Evo bigbeat,

vite moc dobre, ze zadnej muckej nemuze takto hluboko klesnout.

Sahnete si do svedomi a davejte pozor at se pri tom nerozcuchate....
22. 12. 2010 | 21:05

Petra Paroubková napsal(a):

Já ale také přehazuji.
23. 12. 2010 | 12:47

Eva- beag beet napsal(a):

Petra Paroubková napsal(a):
Já ale také přehazuji.
23.12.2010 12:47:17

A co na to Jyrka? Jemu to nevadi..... ze prehazujete?
23. 12. 2010 | 13:13

Tomik napsal(a):

Preji Vsem,

fanouskum a fanynkam Petry Paroubkove zde, prijemne proziti svatku Vanocnich a lahodneho kapra bahnika.

Nezerte moc toho bramboroveho salatu je v tom majoneza, ktera ma silne projimaci ucinky takze pokud nechcete aby Vam stromecek nezhnednul predcasne - nezrat.

Hodne uspechu v Novem roce 2011 a jestli se Topolanek stane tim predsedou EU energetiky, tak si nezapomente nakoupit petrolej.

Zdravi a silu

preje

Tomik
23. 12. 2010 | 14:03

Vtipálek napsal(a):

Ahoj Evo big bítová,
máte pravdu, psal to mužskej, teda já. Ale jen to první, 21.12., ne už to druhé, 23.12.

Taky mám doma Evu a je vidět, že jste chytré ženské.

No, ale, nenapsal jsem to skoro tak hezky jako PP? Stejně noblesně?
Zdravím
Vtipálek
23. 12. 2010 | 15:10

Tomik napsal(a):

Vtipalku:

tim:

"Taky mám doma Evu a je vidět, že jste chytré ženské"

jste se dosti odkopal

nasadte si radeji opet zasteru a varecku a upalujte k plotne, nez se vam vrati starej z kolbenu a nesrovna vas pred vanocemi do late!

Zdar!
23. 12. 2010 | 15:52

Eva- beag beet napsal(a):

Ahoj Vtipalku :-)
coz o to noblesne napsane to bylo az az, tema bylo taky noblesni,presne v tonu o cem je cela kniha od PP, ale jak jsem psala, jsou veci mezi nebem a zemi, ktere nam zenam unikaji ;-))) a prehazovacka je jedna z nich. :-)

Preji hezke svatky vanocni Vam i Vasi Eve!
Vas prozradilo.
23. 12. 2010 | 17:38

ehm napsal(a):

Nic nového... spodina plive... a myslí si, že bude tak veliká, jak vysoko doplivne. Paní Paroubkové zdejší "diskutéři" nesahají morálně ani po okraj těch botiček (od Diora).(Rozdíl je skutečně především v morálce; paní Paroubková se chová slušně, lůza kvičí a nadává.)
24. 12. 2010 | 09:59

Trn napsal(a):

Tomíku, jseš lepší než Cimrman... žiješ po celém světě ... v těch Hinmalájích byla která tvoje část? Že by prdel? Do prvního máje jsem nikdy nechodil. A ty ekonomické emigranty s holou prdelí, co jsou teď tak chytří taky nemusím. Ventruj si do vlády, které jsi svým vyčuráným emigrantstvím vlezl do prdele a neser se mezi nás ... ty stará zbabělá páko..
26. 12. 2010 | 03:19

Tomik napsal(a):

Trne,

uzivej si zivot - vzdyt o nic jineho nejde a prestan byt zahorkly :-)))

Ahoj
26. 12. 2010 | 19:21

Petra Paroubková napsal(a):

ehm napsal(a):
Nic nového... spodina plive... a myslí si, že bude tak veliká, jak vysoko doplivne. Paní Paroubkové zdejší "diskutéři" nesahají morálně ani po okraj těch botiček (od Diora).(Rozdíl je skutečně především v morálce; paní Paroubková se chová slušně, lůza kvičí a nadává.)
----

Dokonalá ironie. Všichni víte jaká jsem, kniha je přece pro obyčejné lidi.
27. 12. 2010 | 10:51

Tomik napsal(a):

Obycejni lide,

tim si Jirka trochu podtrhl seslicku, protoze to tenkrat vyslovil stejnym tonem jako Topolanek, o kterem je dobre znamo ze obycejne lidi nemohl ani citit.
27. 12. 2010 | 15:50

Tomik napsal(a):

Tak Vam preji holubkove
zde u pani Paroubkove

at Vam jak se slusne rika,
po cely rok pena strika

jste-li muz anebo zena,
mejte penu po kolena

dejte pozor tomu - by
netekla Vam od huby

to Vam tady musim prat
protoze Vas mam tak rad,
at Vam tryska - naporad.
Stastny a HLAVNE hodne
VESELY NOVY ROK 2011

Vesely bude - o to se postara
Kalouskova rytmicka skupina.

Dve pozitivni myslenky:

Korupce se zvysovat v r. 2011
nebude-protoze to vic uz nejde.

Zadna hrozba ze strany KSC jiz
nehrozi, protoze jsou uz zcela
stejny jako ODS a CSSD :-))))
ZDAR !

Tomik

PS: taky od noveho roku budou
modifikovany diskuse, protoze
se pry moc diskutovalo.
30. 12. 2010 | 23:15

Otakar napsal(a):

Iga napsala.....
Je neuvěřitelné, že tato osoba - Iga- napadá druhé kvůli pravopisu. Je zcela zřejmé, že neumí psát bez chyb ani papírek na nákup v samoobsluze. Paní Petra píchla do vosího hnízda a všichni se můžou po...Bravo Petro!!!
31. 12. 2010 | 18:36

Otakar napsal(a):

Všichni se můžou přetrhnout smíchy, když napsala Petra svou Ódu na manžela.Každý to vnímal jako hloupý politický kalkul. Proč někoho nenapadlo, že Petra prostě napsala věci tak jak je cítí ve své duši? Že se nestydí veřejně vykřičet do světa jak miluje svého manžela. Není podstatné, jestli jde o Jirku, Petra nebo Pavla.Zde je podstatné, že Petra brutálně a upřímně sděluje světu své pocity a poznatky o lidech ze svého okolí.A to se v dnešní době nenosí. Každý , nebo téměř každý z nás, má v sobě toho malého českého člověka, hlavně aby moc nevyčníval. Já osobně miluji lidi, kteří mluví jasně, srozumitelně a krátce. Petra tak mluví.
31. 12. 2010 | 18:48

Jan Novák, Náchod - janovak@quick.cz napsal(a):

Nemusím číst kdejakou zapomenutelnou knížku od kdejaké zapomenutelné. A ani bych na něco či někoho kolem tohoto nereagoval.
Jde "pouze" o toto:
Znám velmi dobře a velmi dlouho solidního člověka a novináře, pana Viliama Bucherta.
Proto jenom sděluji, že se ona zapomenutelná pisatelka se TAKÉ na něj VYBLINKALA.
Dobrou chuť.
01. 01. 2011 | 00:52

Tomik napsal(a):

Precetl jsem si znovu "ODU NA MANZELA"

nejctenejsi ze vsech blogu centralni evropy a z pocitadla umistneneho nahore, jasne vyplyva ze kazdy neanalfabeticky obcan republiky cetl tuto zpravu alespon dvakrat.

Pokud je tomu skutecne tak, pak soucasne nejctenejsi domorodi autori knih, Capek a Kikin budou zcela zakonite odsunuti Petrovou novou knihou na misto druhe a treti.

Hodne stesti do noveho roku!

Vam preje,

Tomik
01. 01. 2011 | 16:48

Marián napsal(a):

Jak může být paní Paroubková tak hrubá, mstivá, nediskrétní? Příšerné!! Opravdu nechápe, že někdy se má nechat čas plynout? Je jasné, že definitivně zlomila pracovní život svého manžela. Jenom její vinou budou zcela bez přátel, vždyť kdo by jim mohl věřit!!
10. 01. 2011 | 16:28

anti politik napsal(a):

Dovolila jsem si napsat upřímě a blabla je co Petro? Správně by bylo napsat, dovolila jsem si věci popsat tak, jak jsem je viděla já-tedy z pohledu ovlivněného a tím zcela určitě ne úplně objektivního. Říct to takto není žádná ostuda. Ostuda je spíš neobjektivnost, kdy vidíš jen chyby ostatních a svoje ne a vydáváš to za upřímnost! Petro zdělání znamená jen schopnost si pamatovat, ale s iteligencí má pramálo společného, ta je dána shůry!
16. 01. 2011 | 09:17

Freud napsal(a):

"V botičkách od Diora" to číst paní Petro nebudu,Bulvár nečtu.Poslouchal jsem Vás v televizi,kde jste označila pana Michálka značkou "Popleta"...
Bohužel nemáte pravdu a k pravdě máte hodně daleko.Možná nejste schopná zdravě uvažovat, po zalehnutí Vaším manželem /těžká váha /, situaci logicky a pravdivě vyhodnotit, pomocí Vaší inteligence .Věřím,že jakousi inteligenci máte,ale po televizním pořadu jsem došel k závěru,že Vám Váš muž Paroubek ublížil, zalehnul těžkou váhou Vaši hlavu,a u Vás nedošlo ke správnému prokrvení mozku a tak došlo k omezení funkce mozku,a došlo k omezení Vaší inteligence,a došlo tak u Vás ke zkreslení Vašeho pohledu na dané situace a na svět.Když je podle Vás Michálek "Popleta" pak jste potom popletou Vy,že jste si k sobě vybrala tzv. vhodného inteligentního partnera,který by Vás neomezoval.
18. 01. 2011 | 09:35

Tomik napsal(a):

Freude Freude Freude - vzdycky na Te dojde!

a ted taky: predevsim gdyz si v hrackarne koupite gumoveho panaka kteremu po zmacknuti bricha vylezou bulvy, tak zjistite ze pri soukupleni s tezsi vahou, dochazi u zeny ve skutecnosti k prekrveni mozgu.

Takze to takhle nefunguje...Co se tyce toho Michalka, pak popleta jste asi Vy
protoze tezce pochybuji ze by Petra i pri zalehnuti vypustila takovouto blbost z ust.

To snad jedine kdyby si Jirka pred tim zapomnel sundat svuj rybarsky opasek s hacky a navnadami - coz se pak ale jako sado maso, do bezne mluvy nezpocitava.

Zdar!
18. 01. 2011 | 20:28

Tomik napsal(a):

Zde je vizualni analyza Vami popisovane situace Freude:

https://www.youtube.com/watch?v=X7Ra1qsoMfA&feature=related
18. 01. 2011 | 20:59

Tomik napsal(a):

Boticky s Dierou,

bude nazev nove knizky.
19. 01. 2011 | 01:32

Bosorka napsal(a):

I pan Feldek si z Vás udělal slušný byznys. Jednu dobu jsem se pohybovala velmi blízko tomuto nakladateli a on z Vás měl jen legaci - "její dcera se jmenuje Margarita? a proč ne Mojito?" "je tupá a nemá vkus"... také jste prý jednu dobu šla po jeho dobrém kamarádovi - zubaři, který má ordinaci ve Vršovicích (a je vyhlášený alkoholik). Petro, jste jen manipulativní slovenská ovce - je mi Vás líto.
21. 01. 2011 | 18:20

pich napsal(a):

Moc peter, paroubkova smrt.
Paroubková st. si určitě užívá.
Ale na druhou stranu, kdyby se dala do psaní pí. Topolánková II., nebylo by tady tolik pokřiku. Drby z ,,lejdyklab,, by byly vyžívnější.
Paní Paroubkové II. bych radil, aby raději rozvíjela myšlenky manžela a podobných socialistů, o rudém nebezpečí.
To je totiž hlavní problém této společnosti. Nebýt tohoto rudého stínu, jsme tady jako v ráji.
26. 01. 2011 | 14:41

Tomik napsal(a):

Kdyby napsala knihu pani Topolankova ll tak bych si koupil hned dve, protoze takovy tvrdy porno se brzo rozklizi ve hrbetu z casteho pouzivani. :-))))
31. 01. 2011 | 04:37

Tomik napsal(a):

A pokud by ji jeste doplnila ilustracemi ze zivota, tak by to bylo mladezi zcela nepristupne :-)))
01. 02. 2011 | 22:15

Michaela napsal(a):

Milá paní Paroubková,
až dnes jsem pochopila, že Vaše láska k Vašemu muži bude asi opravdová. Vy jste se prostě hledali až jste se našli.

Nezlobte se, ale pověsti o Vašem intelektu Vás pěkně přeceňují.
08. 02. 2011 | 15:06

ji.sv napsal(a):

Vážená paní pisatelko,

zmiňujete se o mimomanželských aférách právě Vy? Doufám, že tento slabomyslný výkřik do tmy ( Vaše kniha ) Vám a Vašemu manželovi přinese jen kýžené ovoce. Konec konců Blesk je stále bestseller, takže myslím, že své čtenáře a fanoušky se podaří ukořistit. Mám ovšem výhrady k Vaší prosté morálce. Zveřejněním soukromého dopisu to jen podtrhujete. Pasovala jste se do role upovídané drbny, rádoby spisovatelky, místo toho, abyste jako žena politika měla k těmto záležitostem určitý nadhled a noblesu a věnovala se spíše věcem, které Vám opravdu jdou. Za ženské pokolení - nejsem na Vás hrdá a myslím, že jako dáma se máte ještě hodně co učit.
21. 02. 2011 | 14:47

SHAME napsal(a):

Paní Paroubková,

"blinkat" se chce mně, a to po dočtení tohoto článku. Jak říkáte, jde hlavně o to, že se kniha bude dobře prodávat. Mohu Vás ubezpečit o tom, že já si ji nekoupím, tento článek mi opravdu stačil. Zveřejňování "zákulisních drbů" nadchne jen osoby podobného ražení jako jste Vy sama. Ostatním to bude stejně připadat jako poněkud ubohá podpásovka. Velmi rychle jste se v politice naučila tomu, co sama kritizujete.

Jen doufám, že mne s Vámi nikdo nebude házet do jednoho pytle. To by mne jako tlumočnici totiž celkem urazilo. A jistě nejen mne, ale i kdejakou blondýnu...
14. 03. 2011 | 13:56

Karel Kopfrkingl napsal(a):

Ježišmarja vy jste husa! Fakt, takhle blbou ženskou si může vzít opravdu jen hovado.
20. 05. 2011 | 13:43

Yurri napsal(a):

Bože můj, Petro.. Nic jste nepochopila, nechápete, ani nepochopíte.. Stejně jako ten Váš "Vrcholný politik.." :-))))
01. 11. 2011 | 11:47

DennisKr napsal(a):

Everything else is finally merely details -- important details, but variants on this theme. index.php is the control, the menu system determins what the "existing page" is, and plenty of events get fired along the way of construction that page. Plugin modules can hook into those occasions and change the work flow/supply additional info/etc. That is also part of the reason so many Drupal resources concentrate on making modules. Without modules, Drupal does not actually DO something other than say, 'Some one asked for a page! Does it exist? No? OK, I will serve up a 404.'

<a href="http://billysrereebiz.com">Corro</a>

http://billysrereebiz.com - lolz
25. 02. 2014 | 22:19

Danielrila napsal(a):

Hello. And Bye.

http://somepaydaylounz.com - mr fitz
26. 02. 2014 | 12:02

Přidat komentář

Tento článek byl uzavřen. Už není možné k němu přidávat komentáře ani hlasovat

Blogeři abecedně

A Atapana Mnislav Zelený B Babka Michael · Balabán Miloš · Bartošová Ela · Bavlšíková Adéla · Bečková Kateřina · Bělobrádek Pavel · Beránek Jan · Berwid-Buquoy Jan · Bielinová Petra · Bína Jiří · Bízková Rut · Blaha Stanislav · Blažek Kamil · Bobek Miroslav · Boehmová Tereza · Brenna Yngvar · Bureš Radim · Bůžek Lukáš · Byčkov Semjon C Cerman Ivo Č Černoušek Štěpán · Česko Chytré · Čipera Erik · Čtenářův blog D David Jiří · Davis Magdalena · Dienstbier Jiří · Dlabajová Martina · Dolejš Jiří · Dostál Ondřej · Dudák Vladislav · Duka Dominik · Duong Nguyen Thi Thuy · Dvořák Jan · Dvořáková Vladimíra F Fafejtová Klára · Fajt Jiří · Fendrych Martin · Fiala Petr · Fibigerová Markéta · Fischer Pavel G Gálik Stanislav · Gargulák Karel · Geislerová Ester · Girsa Václav · Glanc Tomáš · Gregorová Markéta · Groman Martin H Halík Tomáš · Hamáček Jan · Hampl Václav · Hamplová Jana · Hapala Jiří · Hasenkopf Pavel · Hastík František · Havel Petr · Heller Šimon · Herman Daniel · Hilšer Marek · Hlaváček Petr · Hlubučková Andrea · Hnízdil Jan · Hokovský Radko · Holmerová Iva · Honzák Radkin · Horáková Adéla · Horký Petr · Hořejš Nikola · Hořejší Václav · Hradilková Jana · Hrstka Filip · Hřib Zdeněk · Hubinger Václav · Hülle Tomáš · Hušek Radek · Hvížďala Karel CH Charanzová Dita · Chlup Radek · Chromý Heřman · Chýla Jiří · Chytil Ondřej J Janda Jakub · Janeček Karel · Janeček Vít · Janečková Tereza · Janyška Petr · Jelínková Michaela Mlíčková · Jourová Věra · Just Jiří · Just Vladimír K Kania Ondřej · Karlický Josef · Klan Petr · Klepárník  Vít · Klíma Pavel · Klíma Vít · Klimeš David · Kňapová Kateřina · Kohoutová Růžena · Kolaja Marcel · Kolářová Marie · Kolínská Petra · Kolovratník Martin · Kopeček Lubomír · Kostlán František · Kotišová Miluš · Koudelka Zdeněk · Koutská Petra Schwarz · Kozák Kryštof · Krafl Martin · Krása Václav · Kraus Ivan · Kroupová Johana · Křeček Stanislav · Kubr Milan · Kučera Josef · Kučera Vladimír · Kučerová Karolína · Kuchař Jakub · Kuchař Jaroslav · Kukal Petr · Kupka Martin · Kuras Benjamin · Kutílek Petr · Kužílek Oldřich · Kyselý Ondřej L Laně Tomáš · Linhart Zbyněk · Lipavský Jan · Lipold Jan · Lomová Olga M Máca Roman · Mahdalová Eva · Maláčová Jana · Málková Ivana · Marvanová Hana · Mašát Martin · Metelka Ladislav · Michálek Libor · Miller Robert · Minařík Petr · Mittner Jiří · Mrkvička Jan · Müller Zdeněk · Münich Daniel N Nacher Patrik · Nachtigallová Mariana Novotná · Návrat Petr · Navrátil Marek · Němec Václav · Niedermayer Luděk · Nouzová Pavlína · Nováčková Jana · Novák Aleš · Novotný Martin · Novotný Vít O Obluk Karel · Oláh Michal · Ouhel Tomáš · Outlý Jan P Pačes Václav · Palik Michal · Paroubek Jiří · Pavel Petr · Pavelka Zdenko · Payne Jan · Payne Petr Pazdera · Pehe Jiří · Peksa Mikuláš · Pelda Zdeněk · Petrák Milán · Petříček Tomáš · Pfeffer Vladimír · Pfeiler Tomáš · Pilip Ivan · Pitek Daniel · Pixová Michaela · Plaček Jan · Podzimek Jan · Pohled zblízka · Potměšilová Hana · Pražskej blog · Prouza Tomáš R Rabas Přemysl · Rajmon David · Rakušan Vít · Ráž Roman · Redakce Aktuálně.cz  · Reiner Martin · Richterová Olga · Robejšek Petr · Rydzyk Pavel · Rychlík Jan Ř Řebíková Barbora · Říha Miloš · Řízek Tomáš S Sedlák Martin · Seitlová Jitka · Schneider Ondřej · Schwarzenberg Karel · Skořepa Michal · Skuhrovec Jiří · Sládek Jan · Sláma Bohumil · Slavíček Jan · Slimáková Margit · Sobíšek Pavel · Sokačová Linda · Soukal Josef · Soukup Ondřej · Sportbar · Staněk Antonín · Stanoev Martin · Stehlík Michal · Stehlíková Džamila · Stránský Martin Jan · Strmiska Jan · Stulík David · Svárovský Martin · Svoboda Cyril · Svoboda Jiří · Svoboda Pavel · Sýkora Filip · Syrovátka Jonáš Š Šebek Tomáš · Šefrnová Tereza · Šimáček Martin · Šimková Karolína · Šlechtová Karla · Šmíd Milan · Šoltés Michal · Špinka Filip · Špok Dalibor · Šteffl Ondřej · Štern Ivan · Štern Jan · Štrobl Daniel T Telička Pavel · Titěrová Kristýna · Tolasz Radim · Tománek Jan · Tomčiak Boris · Tomek Prokop · Tomský Alexander · Trantina Pavel · Tůma Petr · Turek Jan U Uhl Petr · Urban Jan V Václav Petr · Vaculík Jan · Vácha Marek · Valdrová Jana · Vavruška Dalibor · Věchet Martin Geronimo · Vendlová Veronika · Vhrsti · Vích Tomáš · Vlach Robert · Vodrážka Mirek · Vojtěch Adam · Vojtková Michaela Trtíková · Výborný Marek · Vyskočil František W Walek Czeslaw · Wichterle Kamil · Witassek Libor Z Zádrapa Lukáš · Zaorálek Lubomír · Závodský Ondřej · Zelený Milan · Zeman Václav · Zima Tomáš · Zlatuška Jiří Ž Žák Miroslav · Žák Václav · Žantovský Michael Ostatní Dlouhodobě neaktivní blogy