Když už o mně chtějí psát, tak aspoň pravdu

16. 08. 2007 | 13:45
Přečteno 50552 krát
Jak se vtipně říká v jednom francouzském filmu jsem „toho času přítelkyní“ Jiřího Paroubka, to znamená osoby veřejně činné, politika, který si svou profesi vybral dobrovolně. Já jsem také dobrovolně stala partnerkou politika, chápu jistý zájem o mou osobu, můj život a o náš vztah.

Chápu dokonce i zájem v jistých detailech těchto věcí. Také vím, že budu v objektivu fotoaparátů. Proto jsem se hned po zveřejnění našeho vztahu rozhodla poskytnout několik rozhovorů, odpovědět na případné dotazy.

Ovšem poslední týdny a zvláště pak poslední dny zájem bulváru, a bohužel nejen bulváru, o mou osobu neustále překračuje meze slušného chování. Proto jsem se rozhodla reagovat. Dokonce i v takzvaném seriózním tisku se mé osobě hned na druhé straně věnuje dost bulvárním způsobem velká pozornost (MF Dnes 13.8.2007).

V případě Blesku jsem již podruhé zažádala o opravu nepravdivých informací, tentokrát v článku na titulní straně dne 15. 8. 2007. V případě MF Dnes jsem již také reagovala na nevybíravý článek pana Škrabala ze dne 1. 8. 2007. Nemám jiný způsob obrany než reagovat, proto si myslím, že reakce na internetu by byla rychlá a účinná.

O žádnou jinou soukromou osobu (tou jsem přesto, že jsem přítelkyní politika), dokonce o žádnou ženu v politice tisk neprojevil tak vysoký zájem. Nejsem popová hvězda, navíc si myslím, že máme v naší zemi mnohem důležitější témata, o kterých je nutné psát. Na druhou stranu musím přiznat jednu věc, a to je, že díky této neplacené a ze strany tisku zcela dobrovolné reklamě mám podstatně víc práce. Myslím ovšem, že normální lidé mají zdravý rozum. A tím pádem je nesmysly o mně už nezajímají. Takže efekt, který zřejmě některý tisk chce vyvolat, je úplně opačný.

A teď tedy fakta:

Článek Milenka Paroubka: Těžké dětství! dne 15.8. na titulní straně deníku Blesk obsahuje řadu lží, na které musím reagovat a uvést je na pravou míru, protože poškozují mne i mou rodinu a překročily rámec slušného chování.

Můj otec nás neopustil před mým narozením, rodiče se rozešli až v roce 1975. Gymnázium jsem neukončila 10. 5. 1991, ale 23. 5. 1991. Po ukončení gymnázia jsem nebyla nezaměstnaná, ale byla jsem přijata ke studiu na prestižní Karlovu Univerzitu v Praze. Můj nevlastní otec do manželství žádného syna nepřivedl, protože jediného syna, kterého má, je můj bratr Radim, a ten je o 7 let mladší než já.

Neměla jsem nemocná plíce, ale ani žaludek, ale v důsledku nezdařilé operace slepého střeva jsem musela podstoupit dvě další operace. Moje matka se v době, kdy se o ní v článku mluví, nejmenovala Kováčová. Také nebyla nezaměstnaná, ale škola, kde učila, byla uzavřena a matka dostala odstupné.

O dalších fabulacích typu jak jsme byli chudí apod. se zmiňovat ani nebudu, jelikož to opravdu smysl nemá. Můj nevlastní otec v té době pracoval u filmu, mimo jiné i s Jurajem Jakubiskem třeba na Sedím na konári a je mi dobre a podobně, takže je víc než jasné, že autor článku opravdu popustil uzdu své představivosti. Bránit se nesmyslem, že má špatné zdroje, je směšné, protože zdroje má každý takové, jaké si sám vybere. Informace je nutné si ověřit. Blesk se tentokrát ani neobtěžoval mi zavolat nebo napsat a zeptat se, zda to vůbec je pravda.

Komentáře

Aktuálně.cz má zájem poskytovat prostor jen pro korektní a slušně vedenou debatu. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se zároveň zavazujete dodržovat Kodex diskutujících. Pokud Váš text obsahuje hrubé urážky, vulgarismy, spamy, hanlivá komolení jmen, vzbuzuje podezření z porušení zákona, je celý napsán velkými písmeny či jinak odporuje zdejším pravidlům, vystavujete se riziku, že jej editor smaže.
Přejeme Vám zajímavou a inspirativní výměnu názorů.
Libor Stejskal, editor blogů (blogy@aktualne.cz)

Jirka napsal(a):

Když už chcete psát blog, tak se aspoň naučte pravopis.
16. 08. 2007 | 13:52

petr napsal(a):

Tak to bylo slabší, Jirko.
16. 08. 2007 | 13:57

petrof napsal(a):

Petro, Petro maslel jsem, že máš vyšší IQ než Brožová, Vondráčková, nebo Bartošové, které jsou tak tupé, že řeší své soukromé problémy přes média ?? Už naše prababičky říkávaly : .. čím víc se s h....m patláš, tím víc to smrdí "....
16. 08. 2007 | 13:58

jm09 napsal(a):

Nejsem pravidelnym prispevatelem do diskuzi, ale zde se pokusim ozvat. Mel jsem dojem (cetl jsem jeden rozhovor s vami), ze jste docela inteligentni a cilevedoma a tak mi pripada pod vasi uroven opravovat Blesk a zverejnovat inormace, ktere stejne nikoho nezajimaji. Tesim na pristi prispevek kde snad napisete i nejaky obsah!
16. 08. 2007 | 14:01

Pepa Řepa napsal(a):

Dobrý den slečno Kováčová
já nevím jak ostatní, ale mě absolutně nezajímá, kdy jste odmaturovala. Nepřijde mi ani podstatné, že to bylo o třináct dní později, jak uvedla MF.Také se nepídím po stavu vašeho žaludku a vašich plic.Ani po počtu vašich sourozenců.

Takže dobře nechápu, proč nám tyto informace sdělujete, proč fotografům pózujete a rozhovory novinářům sama dáváte.

Neměla byste nějaká zajímavější témata?
16. 08. 2007 | 14:02

petr napsal(a):

Doufám, slečno Kováčová, že se nenecháte otrávit burany, kteří si obhroublým tykáním a urážkami kompenzují svoje mindráky.
16. 08. 2007 | 14:03

Roko napsal(a):

Svata prostoto, skoda ze vas na te prestizni skole nenaucili pravopis. Jinak co se divite zajmu bulvaru, kdyz jste s panem Puchejrem alias Rokem kvuli jeho funkci a prachum. Nebo byste snad s takovym chlapem soulozila, nebyt jeho funkce? Na tuto otazku at si laskavy ctenar odpovi sam.
16. 08. 2007 | 14:10

Jirka napsal(a):

Koukám, že to těžké dětství jste prožila na Slovensku, takže výtku k pravopisu beru zpět a přeji hodně štěstí s jmenovcem a jeho sexy mozkem.
16. 08. 2007 | 14:13

Deny napsal(a):

Dobrý den Petro Kováčová, měl bych na Vás připomínku či prosbu. Tyto informace, co jste nám poskytla jsou opravdu nepodstatné. Pokud ale máte skutečně zájem literárně tvořit, dělejte si poznámky o svém životě po boku pana Paroubka, o jeho pocitech, dojmech, chování. Možná, až ta Vaše vzájemná láska pomine, budete mít aspoň dostatečný materiál na napsání knihy ve stylu "Jak jsem se mýlila v Jirkovi"
16. 08. 2007 | 14:13

ha ha napsal(a):

Obavam se, ze to jestli ta "laska" pomine nebo ne, zavisi spise na tom, jak se bude vyvijet Rokova politicka kariera a stav jeho konta.Docela bych totiz chtel videt, jak slecna duchodci Paroubkovi nezistne vyvaruje a pere.
16. 08. 2007 | 14:20

aal napsal(a):

Slečno Kováčová, reakce na Váš příspěvek od nikcků Jirka,Deny, Roko, Jm09 a to se ještě neozval borec Fanda Ratha či JAG... Věřte, že to jsou lidé s modrým mozkem, takže Vaše psaní je jako házet perly sviním... Pakliže by něco podobného napsal pan Topolánek (on to jen řekl)tak hulákají pozitivně a co náš pan svatý prezident Klaus, ten při svém obskurním vztahu s "inteligentní studentkou ekonomie i v Německu" byl vynášen stejnými lidmi do výšin, jaký je to pašák ve svých letech...Přeji Vám slečno Petro hezký vztah ,který vám oběma život v tomto bahně politiky, arogance a neslušnosti jen třeba zpříjemní...
16. 08. 2007 | 14:32

Karel napsal(a):

Jirko a co nám napíšeš ty, aby si dokázal pravopisné umění?!
Pepo Řepo, tvůj nick tě vystihuje lépe, než si sám dovedeš představit.
Roko a má o tebe někdo zájem?
Deny, prosím neraďte, nemáte na to.
16. 08. 2007 | 14:39

Jirka napsal(a):

Karle, jsi si jistý, že rozumíš tomu, co znamená pravopis? Nějak tu tvoji otázku nechápu.
16. 08. 2007 | 14:44

Deny napsal(a):

pro aal
Pokud můžu mluvit sám za sebe, tak paní Talmanovou nemusím a milenku Klause také ne. Budete se divit, nemám modrý mozek,ale snažím se přemýšlet dle selského rozumu, tak je mi líto paní Zuzany Paroubkové. Což teď Vy asi těžko chápete, když si myslíte, že jsem pravičák. Je to prostě svinstvo ze strany jak pana Paroubka, tak jeho přítelkyně. Paní Zuzana Paroubková nebyla nikdy žádná krasavice,ale svého muže podržela a vydržela s ním řadu let. Vychovali syna a v Paroubkovi teď zapracovali hormony a on spálil za sebou mosty. Tady vůbec nejde o politiku, tady jde o to, že Paroubek chytnul druhou mízu a nezachoval se dobře. Statisticky je dokázáno, že zamilovanost po 1/2 - 3/4 roce pomine, takže pokud to spolu tahnou teprve čtyři měsíce, tak máme čas na to jak to dopadne.
16. 08. 2007 | 14:52

petrof napsal(a):

to aal: ty slizký úhoři (pro neznalé němčiny aal = úhoř), rozlišuj mezi loajalitou a servilitou !! My jsme sl. Kováčovou nežádali, aby se ospravedlňovala. My jí věříme, že se vše děje jen a jen z čisté lásky a že Jiří má opravdu sexy mozek. Tímto mu však dělá spíše medvědí službu.
16. 08. 2007 | 14:53

Katty napsal(a):

Slečno Kováčová, přeji Vám všechno nej, a je jedno kdo bude kráčet po Vašem boku.

Rozumím tomu že se potřebujete ohradit či bránit, ale mnohdy je to přidání oleje do ohně.

Držím Vám palce, snad jen bych řekla, že výrok o sexy mozku .... ach jo, byl nešťastný.
16. 08. 2007 | 14:56

JohnyMagor napsal(a):

co si můžeme myslet o "člověku", který se přidá k partě zločinecké organizace zvané KSČSSD ?
16. 08. 2007 | 15:12

Katty2 napsal(a):

Bulvár je sice hnus, ale je dost trapný, když je někdo tak strašně na úrovni, že to musí vyvracet přes chat, to se navíc nezmůže? Raději kdyby se na ty noviny vyprdla a pomáhla kde je třeba a nepředhazovala svůj život!Fakt děsně dojemný, ale takových smutných životních příběhů má každej dost, takže nechápu proč nám to cpe, nebo si myslí, že je jediná na světě, chudinka.
16. 08. 2007 | 15:17

Pavel napsal(a):

Koukám, že paní Paroubková je chytřejší. Jirko, Jirko, zamyslel jsi se nad tím co činíš?
16. 08. 2007 | 15:19

Tomas napsal(a):

Mimochodem, v cem je Karlova univerzita prestizni? Jako o prestizni o ni vetsinou hovori jen jeji vlastni absolventi.

UK je jedna z tradicnich ceskych univrzit. Je u nas nejstarsi. Je asi i nejvetsi a ma nejvetsi rozpocet. Ani stari, ani velikost se nerovnani kvalite a prestizi. Kvalitou jsou jeji fakulty velmi nevyrovnane a casto jsou v Cesku srovnatelne nebo lepsi. V ramci sveta se o UK pise mozna v historickych knihach, z hlediska moderniho poznani a odbornych publikaci je rekneme jedna z mnoha obycejnych univerzit.

Na zaver, krome cerstvych absolventu za cloveka hovori pracovni uspechy, ne papir. V danem oboru je lide umi posoudit a ostatnim neni treba se chlubit. Bohuzel, rada lidi si mysli, ze papir z VS z nich dela neco vice a pak tu mame zbytecne a hloupe aferky s lzivymi JUDr a Ing.
16. 08. 2007 | 15:19

Darrell napsal(a):

JohnyMagor: rekl bych, ze o takovem cloveku mam lepsi mineni nez o cloveku, co se prida k modro-bolsevicke ODSS :-))
16. 08. 2007 | 15:22

vega napsal(a):

Lidičky - proč kste tak zlý???
Prostě pan Paroubek má svůj život a vám je potom ...co se staráte. A že se sl.Kováčová brání - proč ne- je to o ni! Vzpamatujte se a buďte spravedliví.O co Vám jde - o pomluvy, nebo děláte politiku a jste z ODS .Tam piště o Topolánkovi a je ho dětech!!!Piště o Talmanové - jak se má, jak se ji daří!!!Sl.Kovářová se brání a má proč! Držím ji palce!! Nejsem ze žádné politické strany
16. 08. 2007 | 15:22

Jirka napsal(a):

Tomasi, jak Petra svým vztahem prokázala, tak si právě myslí, že stáří a velikost = kvalita a prestiž :)
16. 08. 2007 | 15:23

Olin napsal(a):

Ano - jsou to jen řeči a sprostá slova - mejte kulturní úroveň. Jste ubožáčci.
Vega - máš pravdu!
Je to jejich osobní život, a´t se každý podívá na svůj!!
16. 08. 2007 | 15:24

Realtoltek napsal(a):

No nemuseli by v tom byt jenom penize ale moc bych tomu neveril :O). Jinak hodne stesti ve vztahu.

PS: zadny vztah neni a nemuze byt dokonaly .)
16. 08. 2007 | 15:25

rzr napsal(a):

co jste nam tim jako chtela rict?
16. 08. 2007 | 15:26

Jirka napsal(a):

JohnyMagor + Darrell:
Myslím, že vy dva jste teď názorně prokázali, že magoři jsou napříč politickým spektrem.
16. 08. 2007 | 15:27

dana napsal(a):

Koho to zajima? Jenom dalsi neci milenka.......
16. 08. 2007 | 15:29

-m- napsal(a):

To: Jirka
Poznámku o pravopise berete sice zpět, ale nemusela ani zaznít. Nevšiml jsem si vážnějších chyb - a to jsem mj. studoval i filologii.
16. 08. 2007 | 15:29

Darrell napsal(a):

Jirka: Vy jste asi muj komentar nepochopil. Ale nevadi.
16. 08. 2007 | 15:29

-m- napsal(a):

Trošku je mi líto, že paní Kováčová musí vyvracet nehorázné lži, které se objevily - jak sama uvádí - i na stránkách tzv. seriozního tisku a že jí takříkajíc okolnosti nedovolily psát o něčem zábavnějším, např. o letní dovolené u moře apod.

Líbí se mi přístup aktuálně.cz, které umožňuje blogovat prakticky všem tak či onak, více či méně zajímavým osobnostem, a to bez ohledu na jejich politické či jiné preference. Myslím, že pružnost, s jakou redaktoři blogové rubriky pracují, si zaslouží pochvalu a poděkování. Tedy: chválím a děkuji.
16. 08. 2007 | 15:30

Katty2 napsal(a):

Paroubek-chce napravovat náš stát a přitom si neumí udělat pořádek ve vlastnim vztahu...
16. 08. 2007 | 15:31

yony napsal(a):

Petro, divím se, že vůbec reagujete. Kdo tyhle srákory vůbec jen čte, dělá to buďto záměrně nebo je hloupý. Dyť se podívejte, co sem ti ubožáci píšou. Stejně si asi budete muset zvyknout...:-) Hodně štěstí !!
16. 08. 2007 | 15:34

Vladimír napsal(a):

Slečno Kováčová, co o Vás píše bulvár mne nezajímá, protože ho nečtu. Jen se zmíním o Vašem názoru, že na Paroubkovi je nejvíc sexy jeho mozek. Pokud to myslíte vážně, tak to jste mimořádně perverzní a já říkám hurá, jen víc takových.
16. 08. 2007 | 15:35

antonin korcak napsal(a):

possiblé sis agent [úvoz]
16. 08. 2007 | 15:35

IN napsal(a):

Skutečně je k smíchu, když někdo opravuje nepodstatné datum maturity; pokud jde o studium na "prestižní" UK, také mám absolvováno, nevyužívám titul, ale know-how, a proto nechápu ty strašné hrubky - za chybějící čárku před větou vedlejší bývá stupeň dolů, a to v češtině i slovenštině. Zajímalo by mě všechno jiné než peskování, že bratr není zcela nevlastní, ale pouze zpola nevlastní. Že by další bezplatná reklama na získání dalších zakázek? Jak tragické!
16. 08. 2007 | 15:38

Mozek napsal(a):

Paroubek-chce napravovat náš stát a přitom si neumí udělat pořádek ve vlastnim vztahu...
16. 08. 2007 | 15:39

zita napsal(a):

Dobrý den, jako znalkyně jazyků byste neměla mít v českém textu chyby:
Článek Milenka Paroubka: Těžké dětství! dne 15.8. na titulní straně deníku Blesk obsahuje řadu lží, na které musím reagovat a uvést je na pravou míru, protože poškozují mne i mou rodinu a překročili rámec slušného chování. (správně - překročily).
16. 08. 2007 | 15:43

Jaromír Ledvina napsal(a):

Když tedy nejste milka pana Jířího, tak jste tedy patrně kamarádka.... tedy pan Jiří asi není schopen být milencem milenky
16. 08. 2007 | 15:45

car napsal(a):

nojo A co ta naše eva proč tak hesky tančí nejde přece vubec o jeji kosti de jen oto skim je spojila ale pohřby nejsou to nepěknějši na co se dá dívat nojo ada martˇam z venuše nojo a ten řad a to blití nojo jen to hovno in memoria
16. 08. 2007 | 15:48

Rostislava napsal(a):

Vážená slečno Kováčová, reagovala jsem na blogu snad jen 2x, ale dnes mne to přímo nutí znovu... Chci psát jen pozitivně a neurážet Vás, rozhodně ne takovým způsobem, jak to dělají pode mnou uvedení autoři příspěvků. Je asi pravdou, že se cítíte bulvárním tiskem poškozená a asi jste měla pocit,že to napravíte určitým vysvětlením a fakty o sobě. Bohužel se asi předpokládaný účinek minul s výsledkem. Útočí zde na Vás lidé, kteří se nemohou zbavit své nenávisti oproti ČSSD a proti osobě vašeho přítele a snaží se Vás za každou cenu urazit. Myslím ale, že jste jim dala k tomu příležitost... a to tímto článkem. Četla jsem rozhovor s Vámi(někdy před 3?? týdny a teď nevím jestli v Právu nebo iDnes) a připadala jste mi jako velmi inteligentní žena. Prosím, nereagujte na nic, i když budete citově raněna, protože akce plodí reakci a tak se z té "šlamastiky" nikdy nedostanete. Musíte nebo měla byste počítat s tím, že jste vystoupila z anonymity a stala se veřejně známou osobností. Bohužel, s tím souvisí i zvýšený zájem médií o Vaši osobu, bohužel, i bulvárních deníků, které budou rozpitvávat neexistující události a příběhy Vašeho života.
16. 08. 2007 | 15:49

Naďa napsal(a):

Skečna Kováčová musela počítat s tím,že se o ní bude tisk zajímat.A bulvár napíše cokoliv,to přece známe.Vyvracet lži a obhajovat se je jen mrháním času.Nic přece není staršího než včerejší noviny..Nejsem příznivkyní žádné politické strany a upřímně mi je jedno,kdo s kým chodí a spí a kdo s kým má děti.Ke kauze "Kováčová" chci jen říct,že jediný,kdo v tomto trojúhelníku nemá z ostudy kabát,je paní Zuzana Paroubková,která se chová jako pravá dáma a zaslouží si obdiv za to,jak tuto situaci zvládá s grácií.
16. 08. 2007 | 15:50

Ajtakrajta napsal(a):

No nemůžu si pomoct, ale já z ní mám prostě pocit že se chce jen zviditelnit..Prakticky okamžitě poskytuje rozhovory, bulvární články, které nikdo nečte uvádí na pravou míru..ach jo..že to s Jirkou "sexy mozkem" myslí vážně bych jí věřila snad jen kdyby prohlásila něco ve smyslu "je to můj život, mé soukromí, nebudu o tom mluvit.."
16. 08. 2007 | 15:50

Jirka napsal(a):

-m-:
Tak to teda jděte vrátit diplom. Já jsem studoval jen to, co Paroubek, ale pravopis jsem se naučil už na ZŠ. Ale jak jsem říkal, je to asi tím SK původem, ona ta jejich shoda přísudku s podmětem je přeci jen trochu jiná.
16. 08. 2007 | 15:51

Katty2 napsal(a):

Já volim ČSSD, ale chování milenky Kováčové
16. 08. 2007 | 15:52

Macek napsal(a):

K tomu všemu jste ještě příliš domýšlivá! Určitě nejste "ženou v politice", které je věnována dosud "největší pozornost".
O milenkách se psalo, píše a bude psát vždy. Je to vděčné téma nejen bulváru. Brzo se bude psát i jiné!

Jen ještě něco : paní Paroubkové nesaháte svou úrovní ani po kotníky!!!
16. 08. 2007 | 15:56

Katty2 napsal(a):

Tak tak Mackovi tleskám hezky řečeno!
16. 08. 2007 | 15:57

lustrant napsal(a):

Budete se tomu divit, ale hodně lidí bulvár nečte. Já osobně jsem si Blesk nikdy nekoupil a podobné tiskoviny také ne. Velmi smutné je to, že i kdysi tzv. seriozní listy v zájmu udržení nákladu píší kanálie nejhrubšího zrna.Nenechte se otrávit a žijte si svůj život tak jak se Vám líbí. Hlavní je, že je člověk šťastný. A těm ubožákům, kteří nedovedou nic než jen vulgarizovat a urážet přeji ať se sami nesetkají s takovými lidmi jako jsou oni.
16. 08. 2007 | 15:58

Brunhild napsal(a):

Milý Roko, je dojemné, že dbáš o pravopis Paroubkovy milenky, ale tvůj příspěvek poněkud nedáva smysl. Narozdíl od vulgarit mu chybí podmět i přísudek...
16. 08. 2007 | 15:58

Mourka napsal(a):

dobrý den, také mám názor, že je lepší na nic nereagovat, tato společnost je čím dál tím víc vyostřenější, spousta malých lidiček si chce dokázat tím, že hází hnůj a špínu na někoho, kdo je známější jak oni nebo něco v životě víc dokázal jak oni, že tou špínou a netolerancí a nedostatkem ducha budou něco víc, je to jenom o ubohosti těchto lidí a já už ani diskuze pomalu nečtu, slušné lidi tady člověk málokdy najde, jenom samou spodinu
16. 08. 2007 | 15:58

dr Dvojka napsal(a):

jak dlouho tipujete? do vánoc?
16. 08. 2007 | 15:59

Milan Šimša napsal(a):

Milá Petro.Nedejte se. Moc Vám fandím.
16. 08. 2007 | 16:03

jan napsal(a):

do žní
16. 08. 2007 | 16:04

Paulus napsal(a):

Vážená Petro, byla by jste ochotná být s Paroubkem, i kdyby nebyl takový hrubián a přední politik této ubohé republiky, ve které se do politiky hrnou chudí a bohatí odcházejí??
16. 08. 2007 | 16:04

jin napsal(a):

Zita a další zapomínají ,že tu jde hlavně o obsah textu a ne o gramatiku za každou cenu.Možná je to jen deformace z častého opravování úkolů svých potomků,což by se nechalo pochopit...
16. 08. 2007 | 16:07

Ford napsal(a):

Lidi to jste opravdu tak rozumově postižení!!! Paroubek byl ten kdo se veřejně otíral o vedlejšáky Topolánka! Takže jediný kdo z toho všeho vyzhází jako zmetek je Paroubek!! Ne proto, že je z ČSSD. Ale že plive na lidi kvůli věcem které dělá sám!!!
16. 08. 2007 | 16:07

-m- napsal(a):

To: Jirka
Vracet nic nebudu; radši budu gentleman :-)
16. 08. 2007 | 16:11

huhu napsal(a):

k Paroubkovi se zjevně hodíte - máte stejnou potřebu veřejně exhibovat a zjevně stejně "sexymozek". A stejné morální kvality..:((
16. 08. 2007 | 16:11

lada napsal(a):

Vážená slečno,to víte tady jde jen o senzace, pravda se napíše jen málokdy.
Přeji Vám hodně štěsí a lásky.Jste inteligentní a obdivuji Vaši znalost jazyků.
16. 08. 2007 | 16:12

Jarda napsal(a):

Dobrý den, tak i já bych se rád přidal se svým příspěvkem. Nejde ani o to co slečna napsala, ani o to členem jaké strany je její...přítel...Jde o jednu a logickou věc a tou je: Láska ve vztahu atraktivní slečny a staršího pána postavy jakou známe a navíc s projevem, jaký je známý celému národu. Slečno, opravdu nám chcete tvrdit, že se jedná o nezištnou lásku ? Všichni jsme lidé a každý z nás si umí představit jaký je intimní vztah lidí s tak velkým věkovým rozdílem, navíc když ten druhý ja J.Paroubek.
16. 08. 2007 | 16:14

Naďa napsal(a):

Nechte ji už být...Já se divím,že vám všem zrovna ona stojí za čas a námahu něco sem přispět.Je to mladá holka,nemá rozum a i kdyby se sebevíc snažila,stejně z toho vyjde jako nána.Je možná hezká a sexy,ale paní Zuzana Paroubková je i s těmi kily navíc rozhodně větší frajerka.A ani nemusí blogovat...Po Petře Kováčové už za pár týdnů neštěkne pes,věřte mi.
16. 08. 2007 | 16:14

Veronika napsal(a):

Petro, sice se Vám do textíku nějaká ta chybička vloudila, ale ve stresu se i mistr tesař utne. Sice jsem jenom obyčejná vysokoškolsky vzdělaná blondýna, ale myslím, že Váš způsob uvádění informací na pravou míru je mi blízký. Já bych to řešila stejně. A komu se to nelíbí, ať navrhne elegantnější způsob.
16. 08. 2007 | 16:16

Rostislava napsal(a):

Za pár minut jsem se zde vrátila a bohužel jsem viděla to, to jsem čekala... Hrubé, vulgární útoky, vůbec nesouvisející s textem hlavního příspěvku... a na to je blog... Dneska večer budete plakat a litovat toho, co jste napsala... Přeji Vám jen více prozíravosti a na tyto urážlivé příspěvky prosím už nereguste. Ono když někdo anonymně sedí za počítačem, tak se mu to uráží...
16. 08. 2007 | 16:18

Ondrej napsal(a):

Vadi vam co a jak se o vas pise? Co jste ale cekala? Stanete se milenkou zenateho muze a jeste k tomu verejne cinneho. Vam jeho mozek pripada sexy a divite se ze se vam spousta lidi smeje. Co jste cekala? No na druhou stranu je to lepsi nez kdyby jste rekla ze sexy je jeho telo? To by se asi smalo lidi mnohem vic. Mozek je v tomto pripade mensi zlo. Co ale presne na tom mozku je tak sexy? To co z neho pada? Tezko uverit ze se to muze doopravdy vzdelanemu cloveku libit. Nevim z jakych pomeru pochazite, ale rodinu Paroubku znam dobre. Sexy mysleni by se v ni hledalo asi velmi spatne. Za par mesicu je to ale tezke prohlednout. Uvidime, treba casem... Jako cloveku vam preji hodne stesti v lasce. Informace pro vas i ostatni - nejsem a nikdy jsem nebyl volic ani clen zadne politicke strany.
16. 08. 2007 | 16:24

Jarmila napsal(a):

Jsem žena středního věku, paní Paroubkové si velmi vážím. Je velmi inteligentní žena. Až budete Petro v jejím věku, tak budete mít to štěstí, že Vašemu partnerovi už bude velmi mnoho. Tudíž se nebudete muset vyrovnávat s tím co nyní jeho žena. Určitě si ale myslím, že s takovou ELEGANCÍ jak to zvládá ona, byste to nedokázala. Přeji jí(i Vám)hodně štěstí v celém dalším životě.
16. 08. 2007 | 16:25

Edita napsal(a):

Dobrý den, jsem na tom asi podobně, jako mnozí, kdož reagovali na článek paní (slečny) Petry. Reaguji velice zřídka na cokoliv, ale také jsem obsah článku paní Petry nečekala, že bude tak "na nízké úrovni".
Petro, nemám proti Vám vůbec nic, bulvár, tisk, apod. nečtu kvůli toho, jaký kdo má či nemá život. Jste bytost jako já sama, čili mne hodně zarazilo, že takto a už vůbec proč?! reagujete. Pokud byste si stála za svým, tak se Vás ty články o Vás v podstatě netýkají. Člověk přece nemusí dělat loutku druhým, když Vás k tomu druzí přímo či nepřímo nutí - ikdyž jste známá či naprosto veřejně neznámá.
Přeji hodně štěstí, pohodu a splnění přání.
16. 08. 2007 | 16:27

linka napsal(a):

Nebojte se slečno, to je jen počáteční euforie toho "sexy mozku". Za čas Vás stejně vymění, za ještě mladší anebo zjistí, že je lepší mít k sobě bližší ročník.!
16. 08. 2007 | 16:29

o2 napsal(a):

Slečno Kováčová prosím Vás jen o jedno. Věnujte se pořád svému partnerovy. Čím více ho budete zaměstnávat Vy tím méně tu toho pokazí. Takže hodně síly přeji, nemáte to jednoduché.
Pěkný den.
16. 08. 2007 | 16:31

husa napsal(a):

klaus si s klárou povídal o ekonomii, vy s jirkou si asi povídáte hlavně o tom, jak je bulvár lživý... ach jo.
16. 08. 2007 | 16:33

Eva napsal(a):

Holka zlatá, kam jsi dala hlavu.
Jiná dělá kariéru, a Ty?Co na to rodiče??jest-li jsou obyčejní lidé, jsou jistě nešťstní.
16. 08. 2007 | 16:33

MASH napsal(a):

Petro, je mi lito, ze pod Vasim blogem musite cist i komentare, ktere zde vyplodila snad nejvetsi luza tohoto naroda!
Absolutne nechapu ataky, narazky a tupé urazky a osocovani, ktere zde nekteri (podle nicku znami fanaticti modrobolsevici) neustale opakuji!
16. 08. 2007 | 16:34

Květinka napsal(a):

Nomy si doma s tatíkem povídáme hlavně o politice, hi, hi
16. 08. 2007 | 16:35

Kačenka od Tomáše z Vathi/´95 napsal(a):

Petruško, držím ti palce a přeju pevný nervy. Moc ti to sluší! Měj se krásně. :-)
16. 08. 2007 | 16:37

Tupelo napsal(a):

Pani Kovacova, preji Vam vsechno nejlepsi a zde to moc vazne neberte, sama poznate prispevky te 'inteligentnejsi a pracovitejsi' casti naroda ;)
16. 08. 2007 | 16:38

Rolf napsal(a):

Vážená Petro Kováčová, udělala jste dobře, že píšete.Nenechte se otrávit převážně náctiletými, kteří mají v hlavě namodralou řezanku.Musel bych se opakovat, aal to napsal za mě. Přeji vám hodně úspěchů v práci a osobním životě.Jsem moc rád, že jste na straně ČSSD, určitě v budoucnu hodně pomůžete.
16. 08. 2007 | 16:40

Emanuel napsal(a):

No kdych se vžil na místo paní Paroubkové...asi bych vám taky přál mnoho úspěchů, pane jo dejte se dohromady v tý politice jste všichni samá špína
16. 08. 2007 | 16:43

princezna napsal(a):

Koukám, že Urbanová to s čunkem mátrochu jednoduší, než Vy s Paroubkem, se Vám divím, že jste sem lezla. Co se tu tak dá očekávat za krásná slova??Jo co si člověk navaří tady doslova vyžere.poslední slovo vzhledem reakcím slušn napsat nešlo.Né, né...
16. 08. 2007 | 16:44

tomas napsal(a):

Vzkaz pro Denyho: Pěkně nám to tady moralizuješ o manželství. Uvědom si ale, že v ČR se přes 50% manželství rozpadá.Tak nevim proč bysme měli mít na Paroubka jiný měřítka než na ostatní.
16. 08. 2007 | 16:44

Karel napsal(a):

To aal:: Mel by jste se trochu krotit urazite tu lidi do modrych mozku a podobne obehrane primitivni nadavky...nejdriv se naucte premyslet vlastni hlavou pokud v ni neco mate coz dost pochybuji podle vaseho primitivniho prispevku.
16. 08. 2007 | 16:44

T-fish napsal(a):

No, to jsem si dal. Nějak mi nezakuplovalo a pustil jsem se tady do čtení. Nejsem ani psycholog, ani psychiatr. Ale pokud někdo (sl. Kováčová) dobrovolně rozpatlává své soukromí a ještě pod záminkou, že po tom nic nikomu není a tak ať ji nechají na pokoji, tak je exhibicionista, anebo maniak. Ačkoliv se děje cokoliv, tak lze těžko uvěřit, že za tímto vztahem není "těžká váha" momentálního postavení J.P.
16. 08. 2007 | 16:45

Jirka napsal(a):

Dobrý den
Je mi líto, že tady musíte číst některé ty hloupé komentáře, některé se vás ani netýkají. Není mi ale dost jasné, co vás přitahuje na muži, který je o dvacet let starší a rozhodně nevypadá jako idol mužské krásy. Děkuji a mějte se dobře.
16. 08. 2007 | 16:45

Bob napsal(a):

Jo Karel to teď rozříz
16. 08. 2007 | 16:46

Deny napsal(a):

Vesměs pozitivní ohlasy na Petru Kováčovou mají ženy či dívky (např. kačenka, Edita, Rostislava, Lada aj). Předpokládám, že to budou mladé svobodné ženy, které Petře závidí "bohatého prince". Slečny a dámy,nepřeji Vám nic zlého, ale možná, že časem, až se vdáte a stane se Vám, že Vás Váš manžel "vymění na nový mladší model", že pak teprve pochopíte, jak se Vámi litovaná Petra Kováčová zachovala. Rozbila manželství. Litovat by jste měli paní Paroubkovou, a né tuhle blondýnu
16. 08. 2007 | 16:46

Deny napsal(a):

pro tomase
V Praze se rozpadá dokonce 60% manželství. Na Paroubka nebo Topolánka musíme mít jiná měřítka, protože to jsou politici, kteří mají jít příkladem. A to není fráze. Mají to být ti nejlepší z nás. A co vidíme. Možná nová mladší generace teď vidí, že "naše vzory" se rozvádějí a mají bokovky a milenky, že to je standard, takže se brzy může stát, že celorepublikový průměr nebude 50%, ale třeba 60 nebo 70%.
16. 08. 2007 | 16:51

Tomas Fuk napsal(a):

Slecno Kovacova, protoze verim, ze dychtive ctete kazdy dalsi komentar pod vasi "opravou", pridam jeden i ja, protoze verim, ze vas muze jakykoliv nazor do budoucna obohatit, zvlaste pokud jde o nazor cloveka velmi tolerantniho a politicky zcela nestranneho.
Presto, ze jsem o vas zadny clanek nikdy necetl, stejne tak jako rozhovor, troufam si tvrdit, ze bych si z informaci, ktere tady tak smesne a hloupe opravujete, nikdy obrazek o Vasi osobe dokazat stejne neudelal. O tom, jaky jste ve skutecnosti clovek totiz nevypovida nic ani to, kdy jste maturovala, na jake VS jste studovala, kdo byl Vas nevlastni otec a na jakem filmu a s kym pracoval, jake jste prodelala operace a jak se jmenovala Vase matka a jake byly financni pomery ve Vasi rodine.
O Vasi osobnosti a Vasem charakteru nejvice vypovida to, jak se chovate prave ted, co pisete prave ted a jak reagujete prave ted. Ted, kdy jste tak "popularni" (ve smyslu znama, ne oblibena). Zkuste si svuj text precist ocima nestraneho a nezaujateho ctenare a verim, ze sama sobe budete muset ohodnotit privlastky, ktere tu uz tolikrat zaznely: domysliva, hloupa, naivni. Pridal bych i dalsi, ale tyto urcite postaci. Ale hlavu vzhuru, to se vekem muze vsechno zlepsit. Jen na sobe neprestavejte pracovat!
Jako vsem jinym lidem, preji i Vam do budoucna jen to nejlepsi. Zijte si s kym chcete a jak chcete, ale pamatujte na stare moudro "Mluviti stribro, mlceti zlato."
16. 08. 2007 | 16:51

Naďa napsal(a):

Jé,tolik příspěvků na tak krátký článek a ještě k tomu o ničem..Jsme asi národ pisálků,ale myslím,že tolik pozornosti a našeho drahoceného času si slečna Kováčová ani nezaslouží.Tak jsem jen zvědavá,o kom se budeme bavit zítra.Talmanovou jsme probrali,Kováčovou už snad taky,tak se necháme překvapit...
16. 08. 2007 | 16:55

Bava napsal(a):

Vážená !
Chtěla bych Vám jen připomenouti, že musíte počítat s tím, že lidé nemají rádi podrazy. Což se zcela potvrzuje v anketách, které byly vyhlášeny na zdejším internetu a v prospěch pí. Paroubkové mluvilo téměř 100% respodentu, co u Vás je to pravým opakem. Nedejte se zmanipulovat p.Paroubkem, který svým jednáním jak v politice, tak v osobním životě neprokázal nic dobrého a jeho kometa s určitosti co nejdříve pohasne. Proto se nedejte zlákat, že se s ním dostanete do výšin světa, spíše do propadliště. Mít na krku starého fotra bez ambicí není zrovna růžová zahrada. LEDA JEN TRNÍ !
16. 08. 2007 | 16:55

kokotek napsal(a):

Já být v kůži paní Paroubkové, tak bych Vám toho vředa ze srdce přál, protože jen ona ví, co je to za očistec, žít s takovým arogantním a chodícím bufetem. Jedniné, co je milence na ní přiažlivé, je jeho postavení ( politické nee sexistické). Vz s Vaší inteligencí jste přesně to, co se k němu hodí.
16. 08. 2007 | 16:56

FuckOfSocialists napsal(a):

--WP To si nemel rikat to s tou Milenkou jeste te Mafian Paroubek zazaluje a posle na tebe Kockovi syny, kteri te zmlatej tak jak to delaj kazdy den v Praze s lidma, kteri se jim treba jen trochu nelibej.
16. 08. 2007 | 16:57

stejskal napsal(a):

Dobrý den,

paní norice, panu milanovi a dalším dvěma diskutujícím užívajícím nicky, které se mi nechce opakovat, jsem kvůli jejich hrubým urážkám zamezil přístup do této diskuse. Několik dalších textů postupně maži a varuji jejich autory: budete-li v této dikci, postihne Vás stejnýž osud jako předchozí jmenované.

Libor Stejskal, editor blogů
16. 08. 2007 | 16:59

Dave napsal(a):

To stejskal:: Zajimava strategie jak ,,nalakat,, lidi na tento server...takovou strategii jsem jeste nevidel..no co se da delat lidi vymeni Aktualne.cz za jiny server.
16. 08. 2007 | 17:05

Dave napsal(a):

To Stejskal:: AAAAh uz vííím odkud vitr fouka...zrejme Vam do ,,redakce,, zavolal pan Paroubek a pohrozil Vam tak jak to delal za jeho vlady s nekterymi redaktory at uz od novin nebo ruznych poradu v televizi...Mohl o tom vypravet jeden clovek z radia nebudu ho jmenovat, ktery v jedne politicke diskuzi na nejmenovanem radiu byl po stiznosti mafiana Paroubka odvolan z komentovani toho poradu.
16. 08. 2007 | 17:10

Jirka napsal(a):

Chlapi styďte se, zapoměli jste na to nejdůležitejší - popřát Petře k zítřejšímu svátku!!!
16. 08. 2007 | 17:14

Karel 22 napsal(a):

Musím se Vám, Petro, omluvit. Myslel jsem, že Váš vztah k Jyrkovi je veden ne příliš čestnými pohnutkami. Po přečtení Vašeho článku je mi ale jasné, že se s Puchejřem k sobě hodíte. Taky se ráda brodíte mediálním s_ajrajtem a i svým IQ máte k sobě blizoučko.Ještě jednou - SORY.
16. 08. 2007 | 17:20

Rostislava napsal(a):

Panebože, co to tu píše za lůza??? Jestli mne chtěl Deny donutit k tomu, ať se veřejně přiznám, že jsem vdaná, mám 2 děti a k tomu vysokoškolské vzdělání, tak ho tady má. Asi předpokládá, že smířlivý ton k sl. Kováčové musí mít buran, nejlépe svobodný, s IQ tykve a musí být jistě voličem ČSSD. Ach jo...
16. 08. 2007 | 17:36

anastazia napsal(a):

Mila Petro,

je mi lito ze jste si zbytecne zkomplikovala zivot. Kdybyste byla moje dcera,v dobrem bych Vas nazvala "tele".
Pokud nechcete skoncit na pohovce u psychiatra a na antipresivech,zanechte psani blogu a vystavovani se do medii.
16. 08. 2007 | 17:40

Mišák napsal(a):

Je dojemné, když se milenka ženatého muže brání pomluvám bulváru a žebrá o uznání své cti. Lézt do cizí postele a ještě se dožadovat veřejného uznání je dost velká drzost. Že by měla stejně zbytnělé ego jako má milenec? Paní Paroubkové držím palce, aby ve zdraví přežila tohle nechutné divadlo pro veřejnost, tím, že nic veřejně nekomentuje projevuje víc inteligence, než oba potrefení milenci dohromady.
16. 08. 2007 | 17:46

stejskal napsal(a):

Dobrý den, pane Dave,

budete se divit, ale naposledy mi někdo vyhrožoval zhruba před sedmnácti lety. Od té doby už ne. A pokud to někdo zkusil, buď jsem si z toho nic nedělal nebo jsem se bránil. Zatím vždy úspěšně.

Je smutné, že si ani počátkem 21. století nedokážete představit, že by někdo něco udělal z vlastního rozhodnutí a vlastní vůle. A jen na okraj: nabízet a otevírat blogy na těchto stránkách je zcela v mé kompetenci.

Se slečnou Kováčovou jsem se na blogu domluvil proto, že mi přijde důležité a zajímavé znát pocity a názory člověka, který se ocitl v takovéto pozici. V neposlední řadě je pak pozoruhodné a poučné sledovat reakce celé řady lidí včetně některých novinářů.

Mějte se hezky a pokud máte ještě nějaké dotazy či podezření, rád se k nim vyjádřím.

Libor Stejskal, editor blogů
16. 08. 2007 | 17:49

Emil napsal(a):

Vážená slečno Kováčová, myslím, že už ta skutečnost, že můžete žít s takovým člověkem jako je pan Paroubek diskretitujete nejen sebe, ale i celou svou rodinu. Od doby Klementa Gottwalda nebyl v naší politice podobný politik. Pochopitelně i on našel ve své zkompromitované straně plno papoušků. Vás historie jednou označí jako Martu Gottwaldovou. Je mi Vás upřímně líto, ale sama jste si vybrala svůj krutý osud. E.
16. 08. 2007 | 17:53

stejskal napsal(a):

A možná ještě poznámku pro pořádek, pane Dave,

já sem lidi, po jejichž návštěvě musím texty mazat, vůbec nelákám. Ba, právě naopak. Snažím se je ze všech sil přesvědčit, aby si našli nějaký jiný server.

Libor Stejskal, editor blogů
16. 08. 2007 | 17:54

eda napsal(a):

To jste s tím zviditelňováním začala zvostra, slečno Kováčová.
16. 08. 2007 | 18:06

Deny napsal(a):

pro Rostislavu
Vážená paní Rostislavo, přečtěte si prosím ještě jednou, co jsem napsal. Vůbec tam nebylo napsáno, že Vás chci donunit k veřejnému přiznání o Vašem vzdělání či stavu. Napsal jsem pouze, a to se Váš možná dotklo, že takto uvažují ženy, které dosud nepoznaly, když je chlap po více jak dvacetiletech odkopne. Ale myslím si o Vás, že nejste lůza (přičemž VŠ není panent na rozum), ale jste na dobré cestě, můžete být pořád ještě kandidátka toho, že pokud se Vašemu muži zbouří hormony, tak to poznáte na vlastní kůži. Nepřeji Vám to, jen mi vadí, když někdo vychvaluje a soucítí s ženskou, která rozbíjí rodinu. A už vůbec nejde, jestli dotyčná slečná je členkou ČSSD, to co jsem napsal, platí universálně, třeba i pro paní Talmanovou.
PS Jinak když si přečtete Váš příspěvek, tak jste to právě Vy, která užívá výrazy ulice (lůza,buran, IQ tykve)
16. 08. 2007 | 18:14

bigjirka napsal(a):

Já myslím, že Petra a Roko se k sobě hodí a časem si vjedou do vlasů. Tož jim popřejme všechny fáze jejich vztahu, současnou i ty budoucí. Nepodezřívejme Petru z nečestných motivací - moc je mohutné afrodiziakum.

Pane Stejskale, já bych stejně nabídl blog panu Čunkovi mnohem dříve, než slečně Kováčové - proč má mít blog zrovna milenka politika - má ho i paní Talmanová a Presidentova slečna Klára? No ale i političky s sebou vozily po republice milence (třeba Z.R.). Od té doby, co čtu Aha, jsem chytřejší :-))) (J.K.). Roko holt má tělo mladého hrocha.

To třeba ten pan Čunek byl napaden a neměl rozumnou možnost se nikde vyjádřit bez manipulací a sestřihů. V médiích byl sice x-krát, ale sestřihy tragické. Já vím, vám je nesympatický, připadá Vám jako rasista.

Mimochodem, ač mluvíme hodně podobně (i když moji synkové už nerozumí slovům jako belasý, pomrvil sa,... :-) ), temperament je hodně odlišný a naprostá většina kolegů, co si vzali Slovenky, pohořela. To není žádný nacionalismus ani hodnocení v tom není.
16. 08. 2007 | 18:26

bigjirka napsal(a):

Kamilo, myslím, že to není zrovna jen o penězích. Na prachy by se dali najít bohatší..
16. 08. 2007 | 18:28

Velky Miro napsal(a):

Myslim si, ze Jiricek je excelentni lhar, kdyz pred par dny prohlasil, ze nema tuseni, kde jste koupila byt.To nesezere ani decko a soudny clovek uz vubec.
16. 08. 2007 | 18:44

Kritik napsal(a):

Myslím, že každá osoba, ať ženského nebo mužského pohlaví, rozbije-li rodinu je bezcharakterní.
16. 08. 2007 | 18:46

m.p napsal(a):

Držím Vám palce! Jste šikovná, Vaše reakce se mi líbí. M.P.
16. 08. 2007 | 18:52

David napsal(a):

Paní Kováčová, chcete, aby se o Vás psala pravda. Jestli ale ona nakonec není lepší lež.S tou už se pracovat dá. S pravdou už zas tak moc ne. Buďte ráda, že lidi soudí podle lží. Kdyby soudili podle pravdy, věřte, to by Vás bolelo víc.
16. 08. 2007 | 18:55

Rostislava napsal(a):

Deny, prosím, nechme toho, můj příspěvek měl být jakýmsi odlehčením, nemám ve zvyku se urážet, navíc hádat se přes internet?? Prostě a jednoduše, nikdo neví z nás do budoucna, jestli ho manžel(ka) neodkopne pro někoho jiného, atraktivního, bohatšího... nemá smysl pro to soudit Petru Kováčovou a vychvalovat paní Paroubkovou. Asi J. Paroubek odešel od ženy pro jisté problémy, ne jen tak, a žil údajně odděleně, a paní Paroubková jedná rozumně z jasného důvodu: "proč by mu vlastně měla bránit v odchodu?" Pokud má jinou ženu a ona stejně doma trávila čas sama se svým psem a maximálně si tak četla, tak řekněte proč? Proč by tudiž Petra Kováčová nemohla mít Jiřího Paroubka jako partnera. To, že se mi J. Paroubek nelíbí jako muž, je jedna věc, ale jí se líbí! A proč? To prosím nechme na ní, třeba pro krásu srdce... (ale to budé pro mnohé blogery popudlivé označení...)..třeba pro něco jiného. Je to jen její věc a já začala reagovat zpočátku na něco jiného, můj příspěvek je o tom, že si zbytečně sama naběhla, a to tímto článkem. Jinak k té poslední výtce: lůza, buran a tykev je spisovné slovo :o)) není pejarativní.. :o))
16. 08. 2007 | 18:56

František Adamec napsal(a):

Není mi jedno, že komunistická policejní junta střílí minulé dny ve dne i v noci kolem mé chaty a vinohradu, po kterém chodí můj tříletý vnuk. Vrátil se zdráv z Elby a z Rodosu.

Ústavní zločinci, komunisti z ČR a SK, prosím odejděte z EU.

František Adamec

http://www.adamec.cz
16. 08. 2007 | 19:04

Fischer napsal(a):

Dobrý den, neznám Vás a tak Vás ani nebudu soudit. Každopádně obdivuji každého, kdo dokáže něco podobného ustát, mediální tlak a útoky některých primitivů.
16. 08. 2007 | 19:05

Efča napsal(a):

Ford: Přesně tak, naprosto souhlasím. Nejdřívě někoho za něco odsoudí a pak udělá to samé...
16. 08. 2007 | 19:08

Deny napsal(a):

pro Rostilavu
Souhlasím. Svým způsobem si za to může i paní Paroubková, sice žádná krasavice, mohla třeba na sebe více dbát, zhubnout atd, být více atraktivní, reprezentativí. Pak se nelze divit panu Parobkovi. Nelze divit jako chlapovi, to chápu. Ale on je politik a měl ve své ženě vidět jistě něco více, než obtloustlou ženu. Jak takovému politikoví věřit? Zradí ženu, podruhé národ. Jistě víte, že to s mužskými není jednoduché. Já mohu to samé tvrdit o ženách. Já má čtyři děti a člověk se musí trochu ohánět a ještě k tomu snášet ženské manýry. Ale vzdát to, jít od toho, to umí každý blbec. To je to nejjednodušší, proto se také 50% lidí u nás rozvádí. Ale najít společnou řeč, to je těžké. I kdyby byl Paroubek krasavec, nic to na mém názoru nezmění. Zklamal. Je fakt, že k tomu musí být dva. Ale Paroubek je klasická ukázka toho, kdy si např. podnikatel vezme svou sekretářku, protože s ní tráví hodně času a řeší spolu pracovní problémy, což je sbližuje. Taková manželství nebo vztahy nebývají moc stabilní. Uvidíme časem, jak to dopadne, ale podle hesla "když fenka nechce, tak si pes neškrtne" má na tomto rozpadu velký podíl Petra Kováčová.
Jinak přeji hezký večer
16. 08. 2007 | 19:09

Jan napsal(a):

Bohužel bojím se, že v této diskuzi budou převládat názory různých závistivců, primitivů a nenávistí oslepených lidí. To ale neznamená, že takových lidí je většina, znamená to jen, že jsou moc slyšet a někdy i vidět (i přes jejich malost).
16. 08. 2007 | 19:10

Alterego napsal(a):

Lidi kdo Vám dal možnost soudit tady někoho koho ani neznáte, to opravdu tak závidíte? Nebo nenávidíte? Nebo co?
16. 08. 2007 | 19:12

Carnivora napsal(a):

******** Paní Kováčová hlavně se nenechte naštvat! Hloupí lidé budou stále "utočit", ale to nestojí za to si kazit náladu. :) ********
16. 08. 2007 | 19:21

David napsal(a):

to Pavel:Pani Paroubková je chytřejší? A to jako proto, že mlčí? Vždyť už jí je taky dost, ta už má dobojováno. Slečna Kováčová je mládí a podle mího soudu, jí tenhle blog bude přínosem. Všichni jsme v něčem byli nezkušení nováčci.:-)
16. 08. 2007 | 19:24

David napsal(a):

to Deny:Takže, máš čtyři děti, obtloustlou ženu, kterou bys neopustil, ptotože jste spolu vybudovali domov. A teď-proč dáváš jednoznačně vinu slečně Kováčoví? Promiň, ale tady se mi naskýtá jen jedna možnost a to, že jsi sám prošel něčím podobným, ale ta tvoje si tě přitáhla:-)Nesuď!
16. 08. 2007 | 19:29

David napsal(a):

to Baba Jaga: Jo,jo, když ty máš diplomku jen na koště, pak se nedivim tvýmu příspěvku:-)
16. 08. 2007 | 19:32

Petr napsal(a):

...az se nechce verit co za "lide" ziji v cesku.Co Vam ta slecna udelala? Chapal bych kdybyste si ulevili na Paroubkovi a politice, ale proc ONA je tim tercem? Me pripada ze urcite neni hloupa, urcite je hezka a urcite i trochu odvazna kdyz si svuj zivot takhle "spestrila".Jo a zavidim Vam vsem, kteri mate navod na zivot (a pravopis)
16. 08. 2007 | 19:39

aleš007 napsal(a):

no, paní Kováčová si moc nepomohla...
16. 08. 2007 | 19:43

Krajta napsal(a):

Nebudete to mít, Petro, lehké. Ale budeme Vám držet palec.
16. 08. 2007 | 19:48

bigjirka napsal(a):

Nojo, myslím že alespoň hned v nadpisu blogu by nemusela být chyba... ale třeba jsem moc přísnej?
16. 08. 2007 | 20:02

Baba Jaga napsal(a):

Davidovi: Víte, zpravidla mě pravopis diskutujících nezajímá, pokud se jedná o osobu s přirozenou inteligencí, ale nemohu si pomoci, ta slečně Kováčové zjevně chybí. A znalost gramatiky u údajně renomované překladatelky bych předpokládala jako zásadní, jinak ty překlady musí být, no potěš koště. Diplomku mám z oboru hodně odlišného, než je létání.
16. 08. 2007 | 20:03

bigjirka napsal(a):

Jaguško, každej semtam plácneme nějakej překlep, že? Někdy nevolíme spisovnou formu jazyka... Ale že by vládní tlumočnice/překladatelka měla máznout chybu hned v titulku, to je na nás moc, že? (Spousta zdejších chyb jsou prostě překlepy)
16. 08. 2007 | 20:14

doublesix napsal(a):

Propříště by to chtělo po sobě přečíst, doplnit čárky do vět a opravit další chyby :-)
16. 08. 2007 | 20:16

David napsal(a):

to Baba Jaga:..já na tom s pravopisem občas taky nejsem nejlíp, protože spíš vedu myšlenku:-), ale, proč všichni, kdo mají diplomy se staví na piedestal neomylnosti?! Tak ať Vám to dobře sviští, v tom vašem oboru:-)
16. 08. 2007 | 20:17

toník napsal(a):

No já nevím, co tím chtěl Jirka Tvrdík říct???
16. 08. 2007 | 20:24

Brundibár napsal(a):

Milá redakce serveru Aktuálně: Když sbalím Parkanovou, dostanu taky vlastní blog?
16. 08. 2007 | 20:28

Baba Jaga napsal(a):

Davídkovi. O žádnou neomylnost tady nejde. Tohle má být profesionálka. A když se tak k tomu, co napsala, vracím, je to ubohé i stylisticky. A to nemám diplomku z češtiny. U mne se ta "dámička" znemožnila definitivně. Paroubek, neparoubek.
16. 08. 2007 | 20:33

pavlaskal napsal(a):

K tomu nelze říct nic jiného, než: je to smutek a nic nedokazuje, kdo příliš mnoho dokazuje.
16. 08. 2007 | 20:33

bigjirka napsal(a):

Davide, pravopis je prostě samozřejmost, kterou každý běžně ovládá bez velkého přemýšlení - rozhodně jako absolvent ZDŠ a gymplu. Chápu, že slečna Kováčová má trošku rozkolísáno vlivem čeština/slovenština, tím víc by si jako profík tlumočník překladatel (přece tady Rokovi tlumočila do češtiny) měla umět dát bacha, když už tady chce předvádět podivný striptýz (koho zajímá desetidenní rozdíl v datu její maturity?).
16. 08. 2007 | 20:34

bigjirka napsal(a):

Brundibáre, dostanete dvy a já vám ještě jeden přidám ze svého!!!!!!!
16. 08. 2007 | 20:35

bigjirka napsal(a):

oprava: dva
16. 08. 2007 | 20:36

stejskal napsal(a):

Dobrý den,

hanba mě fackuje. Ta hrubka, která se až dosud tak hanebně skvěla v titulku, jde na můj vrub. Psal jsem jej (a nakonec) i vymýšlel já (pro pořádek: vše ostatní již psala slečna Kováčová).

Hluboce s omlouvám jí i Všem ostatním zde. Jdu si zopakovat Pravidla českého pravopisu.

Libor Stejskal, editor blogů
16. 08. 2007 | 20:45

Petr napsal(a):

Dobrý den, jmenuji se Petr, jsem náctiltý a mám v hlavě modrou řezanku. Ale pořád to je myslím lepší, než mít místo mozku učebnici marxismu-lenismu a přednášet na meetinzích KSČ rádobybudovatelské básně, v televizi se hrdě exponovat jako mladý komunista apod.

Omlouvám se, že příspěvek není k tématu, ale to ostatně není 50% této diskuze.

Hezký den
16. 08. 2007 | 20:48

bigjirka napsal(a):

Každopádně za to přiznání zasloužíte odpuštění...
16. 08. 2007 | 20:49

David napsal(a):

bigjirka:rozhodně kritika jejího pravopisu je pro ní, pro začátek, takovej jemnej rozjezd blogu. Časem může být i "hůř".:-)Obsah toho, co nám chtěla sdělit, jaksi zanikl, takže si slečna Kováčová vůbec nemusí dělat starosti s tim, kde jakej bulvár na ní napíše lež. Stačí, když slečna Kováčová udělá pár pravopisných chyb, a má úžasnou pozornost čtenářů a diskutujících, kteří jí s radostí oznámkujou:-)Takže, příště bez chyb slečno Kováčová a pořád s tim hezkym úsměvem na fotografii:-)
16. 08. 2007 | 20:49

Petr napsal(a):

Omlouvám se za chybějící písmena v příspěvku, budiž mi trapnou omluvou, že mi dochází baterie v klávesnici a ta má sklon vynechávat.
16. 08. 2007 | 20:50

bigjirka napsal(a):

Teda původně jsem myslel pana Stejskala a mezitím tam naskočil Petr :-/
Petra jsem trochu nepochopil, asi jsem stářím zblbnul?
16. 08. 2007 | 20:52

honza napsal(a):

Tady je to opravdu výkvět české společnosti.Založte si klub b uranů.
16. 08. 2007 | 20:53

Petr napsal(a):

bigjirka: zřejmě
16. 08. 2007 | 20:55

jarpor napsal(a):

Dobrý večer,
nedovolím si poznámky na Váš nový vztah. Vaše pohnutky neznám a ani nechi znát. Je to jen a jen Vaše záležitost.
Dovolím si ale dvě poznámky, které se Vás také týkají :
1. Vynucovat si, jak Vás mají novináři nazývat, je mírně řečeno, naprostá hloupost, zvláště když většina normálních lidí na tomto označení nevidí nic špatného.
2. Blesk nečtu, Vaše soukromí mne nezajímá. Přečtu-li si však Váš příspěvek, jsem zklamán. Měl jsem Vás za chytřejší. Abych se vyjádřil jasněji, myslel jsem že víte, že ... čím více se do h.... rýpe, tím více smrdí.
Přeji Vám pohodu a pevnější nervy.
A ještě jednu radu : Pozdrav všechny, které potkáš, když stoupáš nahoru. Nevíš, koho budeš potřebovat, až budeš padat zpět .
16. 08. 2007 | 20:56

hm napsal(a):

To je teda narez
- nejdriv rozvratite manzelstvi
- a to s chlapem, ktery se vysmival Topolankovi a pak udela to samy nejen on,
ale i jeho syn, ktery opusti zenskou po porodu
- myslite si, ze je nekdo tak naivni, ze by uveril, ze s Rokem nejste z vypocitavosti
-a pak tady kritizujete Blesk, ze vam posunul maturitu o tyden a ze se zabyval jednim organem misto druheho

Dovolim si trochu vestit:
-Paroubek skonci v politice, vam zustane na krku tlustej deda s duchodem, ktery bude mit rad svuj klid
a za par mesicu ho vymenite. No nic moc ruzova budoucnost. To vam opravdu nezavidim.
16. 08. 2007 | 21:01

hm napsal(a):

to mr.stejskal.
Skutecne mate podivne predstavy o zajimavych lidech. Milenka, co to bude priste, prominentni prazsky popelar, elitni bordelmama z Dubi, pedofil z Mirova.
Me by spis zajimali kontroverzni lidi jako Cunek, Vesecka, nejake velke policejni zvire, vyznamnci lide z ruznych povolani, nejaky zahranicni diplomat. Nezlobte se, ale nejaka milenka, to uz opravdu muzete prizvat priste Dolly Buster.
16. 08. 2007 | 21:07

Baba Jaga napsal(a):

Už jsem nechtěla, ale namátkou: "protože jediného syna, kterého má, je můj bratr Radim, a ten je o 7 let mladší než já."
To byste, pane Stejskale, jistě nesvedl.
16. 08. 2007 | 21:13

IN napsal(a):

Zrejme mate pocit viny ,(pravem)a proto citite potrebu se ocistovat . Vzdyt lidem je uplne jedno ,jestli jste mela nemocne plice nebo ledviny .Ono lidem asi vic vadi , jak jste se zachovala vuci pi.Zuzane .
16. 08. 2007 | 21:19

Petr napsal(a):

Je to beznadějné. Na zajímavé články je méně ohlasů než na takovéto. Přeci jen se my čtenáři Blesku, ... dostaneme všude a bez znalosti věci diskutujeme.
16. 08. 2007 | 21:21

David napsal(a):

IN:..no jo, český lidi maji patent na rozum a mezilidský vztahy.Kážou vodu a pijou víno.Tak hlavně, když všichni žijou čestně a spravedlivě.:-)
16. 08. 2007 | 21:38

jaf napsal(a):

Vážená slečno,
na rozdíl od mnohých diskutujících mám pro Vás pochopení. Jazyky jsou sice velmi blízké, ale nejsou vůvec stejné. Protože moje manželka pochází také ze Slovenska, tak vím, že jazykové "final adjustment" není v tomto případě až tak jednoduché. To bych Vám nikdy neměl za zlé, ovšem trochu se divím, že vůbec reagujete na tlak bulváru, vzpomeňte třeba na Dášu Havlovou. Ta to sice jakž-takž ustála, ale už to nikdy nebude ono.
A teď k meritu věci, Váš partner totiž oslovuje pouze určitou část společnosti a není to zrovna ta skupina, ve které jste zvyklá se pohybovat, sociologické průzkumy jsou jasné. Máte volbu, buď se přízpůsobíte voličům a přinesete nějaké to procento nebo nikoliv a pak budete časem nahrazena jinou, která to dokáže. Rád bych se mýlil, nuže, uvidíme do roka a do dne!
16. 08. 2007 | 21:42

Jožka napsal(a):

Petro, držím Vám palce, a na novináře z bulváru i ze "seriózních" novin se prostě vykašlete.
16. 08. 2007 | 21:50

karel napsal(a):

To, že naprostá většina českých novinářů je banda nevzdělaných či zakomplexovaných lidí, je myslím každému jasné. Je asi zbytečné kvůli tomu zakládat blog.
16. 08. 2007 | 21:59

sprite napsal(a):

Mám tak trochu problém s tím, jak se rozrůstá armáda přítelů a přítelkyň a nějak mizí moje holka, můj kluk, a další trochu odpovídající výrazy. Pokud vím, přítel, přítelkyně je oficiální oslovení občanů sdružených v Českém zahrádkářském svazu. Tam bych tohle nesexuální titulování pochopil.
Ale k věci. Jste i s panem Jiřím poněkud více na očích a z toho plynou ony nepříjemné záležitosti s bulvárem i s nepřejícími spoluobčany. Je nás hodně, kdo máme máslo na hlavě. Moje úlety zůstaly dodnes v tajnosti, aspoň doufám, jiný má "smůlu". Vy jste nám na očích a tak nezbude, než abyste si všechno vytrpěli. Nezávidím. Jenom se divím těm, kteří za tím vidí jenom peníze, nebo kariéru. Přeji vám oběma, aby vám to vyšlo a Vám osobně hodně trpělivosti se starým dědkem, kterého už brzy začnou opouštět síly (vím o čem mluvím).
16. 08. 2007 | 22:02

bigjirka napsal(a):

Blog pro Petra Zvěřinu!!!!!
16. 08. 2007 | 22:04

betsy napsal(a):

Petro, Blesk nečtu, ale možná jej začnu číst ... sice se tam člověk nedoví absolutně přesné informace, ale, jak jsem pochopila z vašeho článku, 98% je OK ... to je možná lepší skóre než seriózní tisk !!! Gratuluji Blesku k takovému výkonu !!!
16. 08. 2007 | 22:06

bigjirka napsal(a):

No vida, to je čtenářů! Třeba se i Petra dostane do politiky! woops!
16. 08. 2007 | 22:17

Petra Kováčová napsal(a):

Chtěla bych se čtenářům omluvit za chyby v textu. Psala jsem to rozrušená a v časové tísni, avšak chyby se dělat nemají. Ještě jednou se omlouvám.
Petra Kováčová
16. 08. 2007 | 22:26

radek napsal(a):

Vážená Petro,
nešlo by zařídit, aby jste na případnou mateřskou dovolenou nešla Vy, ale pan Paroubek?

Byl bych Vám nesmírně zavázán,kdyby se Vám to podařilo zařídit.A asi bych nebyl sám.
16. 08. 2007 | 22:41

bara napsal(a):

Slecno,
cituji z uvodu vaseho blogu:

"Já jsem také dobrovolně stala partnerkou politika, chápu jistý zájem o mou osobu, můj život a o náš vztah.

Chápu dokonce i zájem v jistých detailech těchto věcí. Také vím, že budu v objektivu fotoaparátů."

Opravdu to vidite takhle? Chapete i jine aspekty? Treba, ze je stale zenaty? Myslite, ze az se s vami po rozvodu ozeni, zacnete byt mavnutim proutku vazena a ctena pani Paroubkova? Mam obavu, ze zustanete v myslich lidi porad ta milenka-pritelkyne, ktera mu rozbila manzelstvi. Vy ne?
16. 08. 2007 | 22:44

Zacheus napsal(a):

Možná ,že by bylo pro čtenáře zajímavé, slečno Petro, kdyby jste svůj další příspěvek věnovala tématu: "Jak bych se cítila na místě paní Paroubkové".
16. 08. 2007 | 22:47

Macek napsal(a):

Milenka - to slovo připomíná lásku, je něžné, milé - nechápu, co vadí Vašemu milenci na tom, že Vás takto lidí nazývají.
Jsou různé výrazy pro ženy ve Vašem vzájemném vztahu s dosud ženatým partnerem.
Zhrzené manželky mají pro milenku svého manžela trochu jiný název.
No nic, takových milenek je mnoho,jenže mají to štěstí, že se o nich nepíše.
16. 08. 2007 | 23:36

Zuzana napsal(a):

Vazena Petro Kovacova,
normalni lidi takovehle informace vubec nezajimaji, takze doporucuji zmenit tema. Pokud jste tedy schopna rozebrat neco jineho nez sve soukromi..
16. 08. 2007 | 23:40

Martin napsal(a):

Docela je zajimave pozorovat velkou cast prispevku zde. Jsem ochoten se vsadit temer o cokoliv, ze vetsina tech co tvrde utoci na pani Kovacovou zaroven povazuje pana Paroubka za hulvata a burana. Pritom jejich prispevky dokazuji, ze podle sebe soudi jine.
17. 08. 2007 | 01:50

MASH napsal(a):

Mila Zuzano, Petra Kovacova se snazila osvetlit nekolik nesmyslu a lzi, ktere o ni siri nekteri (nejen bulvarni) novinari! Co je na tom proboha spatneho?
Ja myslim, ze nadpis blogu je zcela vystizny a pokud Vas toto tema, jak pisete nezajima, nechapu tedy, proc ho ctete? Mate tu spousty jinych zajimavych blogu!

P.S. "Normalni lidi": Vy mate nejaky patent hovorit za vsechny normalni lidi? Pokud nejste bolsevik, tak si to prosim odpuste! Priste treba hovorte jen za ODS nebo Vase kamaradky ktere maji podobny nazor, jako Vy!
17. 08. 2007 | 03:44

David napsal(a):

to bara:Rozbít někomu manželství je absolutně hloupej výraz. Na to přeci musí být dva, aby se něco takovýho, pod timhle názvem, mohlo stát. Přidám jinou spekulaci - rozflákat manželství si nakonec mohla taky pani Paroubková sama.
17. 08. 2007 | 06:15

Jana napsal(a):

Dobry den,
nemam rada pana Paroubka, jeho zena mi neni sympaticka a vy mne az tak nezajimate ale musim se s vami podelit o pocit, ze tento clanek jste mela uvest jako inzerat na prvni stranku Blesku, nebo tak nekam. Jeho cilova skupina a cilova skupina Aktualne.cz je, jak jste si mohla vsimnout, uplne jina a posledne jmenovane ctenare to opravdu nezajima.
Kazdopadne si myslim, ze pani Talmanova na tom je hure. A mam za to, ze kdybyste primela sveho soucasneho partnera, aby s vami zacal novy zivot nekde u more, nebo v jakekoli jine zemi, rada ctenaru Aktualne.cz by vam vytvorila FUNCLUB a meli by vas radi.
Preji hodne stesti a zdravi
P.S. Ctenarum, kteri se pohorsuji nad pravopisem - stiznosti bych smerovala korektorkam a korektorum na Aktualne.cz...
17. 08. 2007 | 06:19

a.bubla@seznam.cz napsal(a):

Měla by se sl. Kováčová pobavit s paní Zemanovou o tom, jaké je manželství se starým politikem. Ona kvůli němu nedostudovala vysokou školu a teď je sama s dítětem v Praze, zatímco on objímá stromy na Vysočině. Tak vypadá konec veliké lásky.
17. 08. 2007 | 06:36

Baba Jaga napsal(a):

Paní Kováčová, omluva, resp. výmluva na rozrušení ,je zbytečná. Kritizujete špatnou práci redaktorů Blesku, ale sama odvedete naprostý šlendrián. Mne o svých profesionálních kvalitách nepřesvědčíte. O lidských se raději nevyjadřuji.

Janě. Jsem jenom ráda, že korekce textu není. O pisateli to vypovídá hodně.Jak už jsem uvedla dříve, studovaná, ale blbá.
17. 08. 2007 | 08:31

jan napsal(a):

proboha, kde to jsme? Už i milenky kdejakého pobudy můžoz mít své blogy!
17. 08. 2007 | 08:53

Zuzka napsal(a):

To se zase vylilo nenávisti a pokrytectví.Všichni bezpochyby žijete bezpříkladně, nikdy jste nikoho v ničem nepodvedli, nikomu nezalhali a nikdy neděláte chyby.Jen s tou nenávistí máte hodně velké problémy, protože nosit v sobě takový vnitřní svět musí být nesmírně destruktvní.
17. 08. 2007 | 08:54

killo napsal(a):

Slečno Kováčová, pokud nechcete aby se o vás psalo, nesmíte dávat články do novin a vykládat o sexy mozcích vašich partnerů. To potom musíte počítat s reakcí. Váš současný milenec se nedávno též podivil, že se média stále zajímají o jeho osobu. Není se čemu divit, když nás každý den obšťastňuje nějakým článkem. Nabíháte si sami. Když se nebudete stále producírovat v časopisech a psát o milenkách, sexy mozcích i média zvolní. A to myslím upřimně, nehledejte v tom žádnou ironii. Pěkný den
17. 08. 2007 | 08:58

pavel napsal(a):

milá slečno, dokud neproběhlo rozvodové řízení, jste stále milenka pana Paroubka. Tedy pokud máte intimní styk. Od vás byla chyba dávat rozhovory do denního tisku před rozvodem. Pokud chcete aby vás média v budoucnu necuckovala na hadry, snažte se být méně viditelná . To je jednoduché.
17. 08. 2007 | 09:04

emilka napsal(a):

Slečno Kováčová, to nebyl moc dobrý nápad, přispívat do médií článečky na svou "obranu". Pominu-li fakt, proč to vlastně děláte, je tu ještě jedno nebezpečí - co když vaše článečky předčí počtem čtenářů článečky vašeho milence pana Paroubka? No nevím, nevím, nepokoušela bych jeho ješitnost... aby se nakonec nechtěl vrátit k paní Zuzaně...
17. 08. 2007 | 09:22

bigjirka napsal(a):

Slovo přátelství mělo dříve úplně jiný význam. Jenže různé tykve se veřejně producírují svými mimomanželskými vztahy (jsme jen lidé, třeba občas něco je... nemoralizuji). Politik by si měl dávat víc bacha, je na očích. Jako Slintoun - kouřil, ale nešlukoval, nechal se kouřit, ale neměl sex. Prostě politik vyměňuje za moc mj. svoje soukromí. Až zkonzumují "přítele", které slovo bude na řadě dál? Bude zasahovat Ministerstvo Pravdy?
17. 08. 2007 | 09:22

Vanková napsal(a):

Slečno Kováčová dobrý den. Mne vaše soukromí opravsu nezajímá. Proto mě mrzí, že stále čtu články od vás nebo pana Paroubka. Ten dokonce svolává tiskovky o svém soukromí, o Zuzaně- již je mu zatěžko ji oslovovat - má žena ,o svém synovi.... Pak jede navštívit vnučku a bere sebou novináře. ...... Velice prosím, doma si dělejte co libo, to je vaše věc ale netahejte to na veřejnost. Vyděláme na tom všichni. I vy slečno Kováčová, i vy. Děkuji
17. 08. 2007 | 09:22

Naďa napsal(a):

Milá Petro,
zajímalo by mě,jak se teď cítíte a jestli máte pocit,že to mělo smysl,něco tady vysvětlovat a obhajovat..Asi jste to myslela dobře a měla potřebu bránit svou čest a čest své rodiny,ale minulo se to účinkem,nebo spíš mělo to úplně opačny efekt.Mrzí mě ty vulgární a hrubé příspěvky,což ale neznamená,že s vámi sympatizuji.Každopádně jste na několik hodin zaměstnala spoustu lidí..Snad se z tohoto neúspěchu poučíte a příště se tomoto způsobu komunikace vyhnete.
17. 08. 2007 | 09:43

bigjirka napsal(a):

Ono je asi potřeba se rozhodnout, co je soukromí a co veřejnost? No ale slečna Petra už je tak známa, viz počet čtenářů blogu, že třeba v příštím volebním období už bude i ve sněmovně? Pak ovšem by se to všechno vyplatilo. I bradavičnatec i trochu té ostudy - ta koneckonců nebolí.
17. 08. 2007 | 09:57

Petra Kováčová napsal(a):

Dobrý den,
vysvětlovat a obhajovat se smysl jistě mělo, jinak by se Blesk hned dnes neomluvil. Nenapravil všechny lži a nesmysly, ale už podruhé musel svá tvrzení o mé osobě opravovat a dokonce se omluvit. Nicméně mé rodině se nikdo neomluvil, a to považuji za nesprávné. Chápu, že se strefují do osoby Petry Kováčové, ale mé rodiny se to netýká. Tudíž je to od všech, co to nerespektují, velké hulvátství. Pevně věřím, že mají v sobě zbytek lidské úcty a důstojnosti a nebude se to opakovat.
17. 08. 2007 | 10:03

stejskal napsal(a):

Dobrý den, paní Jano,

blogy jsou narozdíl od zpravodajství Aktuálně.cz v podstatě "soukromým" prostorem patřícím jejich autorům. Jako takové nepodléhají žádné korektuře. Autor sám zodpovídá za vše, co a jak do nich napíše.

Za chybu v titulku, kterou jsem spáchal já, jsem se již omlouval (u textu slečny Kováčové titulek chyběl, tak jsem to poněkud svévolně "napravoval").

Mějte se fajn.

Libor Stejskal, editor blogů
17. 08. 2007 | 10:05

Dana napsal(a):

Dobrý den,

přemýšlela jsem několik hodin, jestli Vám mám napsat a nakonec se k tomu odhodlala, přestože moc nevěřím, že mne pochopíte správně.

Bulvár živí především lidské strachy a obavy a vy jste se stala centrem jednoho z nich, kdy stárnoucí ženy úspěšných mužů se obávají, že je muži na své cestě vzhůru odmrští jako použitý hadr a přizdobí se partnerkou mladší. Tyto ženy nemohou soupeřit a zůstává jim pak mnoho hořkosti a pocitů, že to byly ony, kdo muže podporovaly a držely na cestě vzhůru ..., myslím, že si to dovedete asi domyslet. A priori máte tedy velice těžkou pozici, navíc i díky výběru Vašeho partnera, který vzbuzuje u mnoha lidí silně negativní emoce.

Podle mého názoru jediná cesta, jak můžete tuhle pozici ustát rovně ,je ignorovat novináře, nevysvětlovat, neospravedlňovat se a dát tak najevo dostatek sebevědomí a silných nervů - tohle je první zatěžkávací zkouška slavných a nevěřila byste, jak mnoho jich na ní odpadne, protože tohle nevydrží.

Další etapou bude Vaše práce a to, jakým budete přínosem pro společnost. Otevře se Vám obrovská šance něco změnit, co se Vám i lidem kolem nelíbí, můžete dokázat velké věci. Buď se té příležitosti chopíte a národ rychle zapomene na to, co předcházelo a začne Vás milovat nebo se utopíte v žabomyších sporech s bulvárem, případně soudy a bude o Vás slyšet jen v souvislosti s návštěvami večírků a co jste měla na sobě. Novináři se Vám budou mstít a vysmívat se, národ se bude bavit Vašimi výroky a přehmaty a celé to bude eskalovat. Vzpomeňte si na začátek cesty Dagmar Havlové.

Je to ve Vašich rukách. Přestože nejsem přiznivkyní ČSSD, moc bych si přála, abyste si vybrala první cestu, takových žen je u nás potřeba jako soli a myslím, že především záleží na člověkovi, jeho inteligenci, pracovitosti a jeho srdci, než na příslušnosti k nějaké straně. Držím Vám palce a pokud se dáte do smysluplné práce a boje za něco, co je mi blízké, ráda pomohu. Za člověka totiž především mluví jeho činy, nikoliv slova.
17. 08. 2007 | 10:23

hv napsal(a):

Absolutni souhlas s tim, co napsala Dana prede mnou.

Jen bych asi opravil "ignorovat novinare" na "ignorovat, co nekteri novinari pisou". Media dokazou udelat i ze svateho padoucha v mziku. Nebo taky naopak.
17. 08. 2007 | 10:39

Petra Kováčová napsal(a):

Paní Dano,
děkuji, velmi dobře jsem Váš komentář pochopila. Souhlasím s tím, co říkáte.
Odpovídám jen na poslední komentář, nicméně děkuji všem, kteří mi vyjádřili podporu a sympatie. Dovoluji si všem odpovědět "hromadně" a ještě jednou poděkovat.
Přeji hezký den.
17. 08. 2007 | 10:45

Dana napsal(a):

To se mi velmi ulevilo, vězte, že i já za sebou mám nepříjemné období s novináři, kdy překroutili, co jsem řekla a z toho důvodu jsem také odmítla televizní dokument o mně, aby nepřekroutili to, co jsem chtěla říci a měla jsem klid na svou práci v charitě, kterou dělám dobrovolně a klopotně, ale po svém.

Vězte, čas vše zahojí, když si dnes otevřu ty noviny, kde se mnou byly rozhovory a dívám se, na to, co mne zlobilo, co napsali o mne chybně, dnes vidím, jak to zapadlo a bylo malicherné. Na jednu stranu čas hojí, na druhou utíká a šance se nevracejí.

Moc se těším, že vy si ji nenecháte protéci mezi prsty a uslyším o Vás v souvislosti s něčím, co dokážete a budu moci třeba i já pomoci.
17. 08. 2007 | 10:52

Honza napsal(a):

Když seriozní denníky dávají prostor milenkám politiků- to je něco špatně.
17. 08. 2007 | 10:55

mjj napsal(a):

no ted jste tomu teda Petro dala, to jsme skutecne radi, ze se blesk omluvil, ze ve skutecnosti jste mela maturitu o tyden driv nebo pozdeji. jinak byt vama, tak o hulvatstvi tady nemluvim, nebyla jste to vy, kdo rozvratil rodinu. ted jste se skutecne projevila jako osoba ponekud mdleho rozumu. Jyrku, alias Roka, alias Puchejre, alias SexyMozka si jiste zaslouzite. a ty deti, ty budou urcite nadherne, doufam, ze se Jyrka dozije toho, ze je uvidi v prvni tride.
17. 08. 2007 | 10:56

Jimi napsal(a):

Váš partnet slečno Kováčová nazval pana Topolánka zkrachovancem, protože se mu rozpadla rodina. Jak mám tedy nazvat pana Paroubka?
17. 08. 2007 | 10:57

vilík napsal(a):

Tady mi něco nehraje. Pan Paroubek prohlásil, že se s vám začal intimně stýkat až po ohlášení rozchodu manželce. Ta to mimochodem popřela. Pár měsíců na to pan Paroubek ohlásil, že se chce hned oženit. No to je teda fofr. A dále že o tom, zda mít nebo nemít spolu děti jste ještě nemluvili, že to je předčasné. Obrázek si udělá každý sám
17. 08. 2007 | 11:01

Kamila napsal(a):

Dana vás chce přirovnat k paní Havlové. Chci jen podotknout, že to byla manželka pana prezidenta. Vy jste milenka poslance. Vůbec vás neznám, nic proti vám, ale neuškodilo by trochu brát ohledy na paní Paroubkovou a prezentovat se až po rozvodu.
17. 08. 2007 | 11:06

Honza napsal(a):

Dobrý den paní Kováčová,
Já si myslím, že to máte nelehké, neboť J.Paroubek vzbuzuje u velké části veřejnosti nemalou animozitu. Leckdo se bude navážet do Vás, aby se mohl zároveň bouchnout do J.Paroubka. Média dobře vědí, že produkt (persona) . Mimochodem:Váš partner si tak trochu naběhl, neboť se snažil vyhraňovat vůči Topolánkovi, který si pořídil milenku. Pokuď paměť neklame, on v jedné z televizních debat o Topolovi řekl, že je zkrachovalec. Bylo to v narážce na jeho rozpadající rodinu. I kvůli tomu se J.Paroubek dobře masmédiím prodává:ostatně o tom svědčí návštěvnost nejen blogu J.Paroubka, ale i Vašeho blogu. Ještě k Vám:proč se více nestraníte médií? Zuzana Paroubková se spíše médiím vyhýbala, jak jsem vypozoroval. Je to tím, že Vás otravují i tehdy, když nejevíte vůbec žádný zájem? Jinak s Vámi souhlasím v tezi, že média by neměla lhát a překrucovat. Od bulváru to asi chtít nemůžeme a od seriozních plátků možná.
17. 08. 2007 | 11:52

kamil napsal(a):

slečno Kováčová, nezajímala mne paní Paroubková a to byla žena předsedy vlády - nezajímáte mne vy jako milenka poslance. Váš blog jsem nepochopil. Pokud nějaký pisálek napsal něco , co se dotklo vaší cti , obraťte se na soud. My o vás číst nechceme.
17. 08. 2007 | 11:52

Bořek napsal(a):

Taky jsem se rozváděl a taky v tom byla mladší ženská. Ale veřejně jsem se s mojí tehdy milenkou začal ukazovat až po rozvodu. Z mojí bývalou ženou jsem měl děti o které se vždy vzorně starala a cítil jsem, že by bylo dobré brát na ní ohledy. To samé doporučuji vám, jinak se médiím nemůžete divit. Oba vás to poškozuje.
17. 08. 2007 | 11:55

Hanka napsal(a):

Chtěla bych být tak krásná a vlivná jako jste teď vy, obklopila bych se právníky a místo žalob na Blesk bych dala dohromady skupinu lidí, co se zaobírá podobnou problematikou, která mne trápí, pokusila bych se tlačit na novely změn zákonů, které mne vadí a také udělala projekty a pokusila se na ně získat granty EU a restaurovala bych kus historie a přírody ve svém okolí, aby tu po mně něco zbylo.

Když jsem kontaktovala své volené poslance, nikdo mi neodpověděl a nepopřál sluchu nebo to byly jen marné sliby.

O paní Zuzaně jsem se dočetla jen to, že kamsi do dětského domova přivezla auto toaletního papíru, paní Livie přestavěla nábytek v Lánech, kam se v životě nepodívám a paní Dagmar zorganizovala večírek manželek politiků a podpořila Žlutý kvítek a po pravdě, o ostatních ženách politiků to nebylo o mnoho lepší. Určitě jim křivdím a udělaly toho asi mnohem více, než bylo slyšet nebo já si pamatuji, přesto to bylo na můj vkus celkem málo, čekala bych prostě víc.

Přála bych nám jako národu osobnost lady Diany, která vedla boj proti nášlapným bombám, Liz Taylorové a jejím boji proti AIDS, ale i více žen jako je Zizana Horáčková z Ligy ochrany zvířat Teplice, JUDr. Marie Vodičkové a jejího fondu ohrožených dětí aj. Prosím, buďte taky taková, potřebujeme takové osobnosti.
17. 08. 2007 | 12:03

beryll napsal(a):

Čím více se hájíte, tím více se na vás bude nabalovat parazitů, kteří si chtějí přivydělat, zviditelnit se, zvýšit si náklad nebo napumpovat adrenalin do svého nudného života, boj s nimi nelze vyhrát, jediná obrana je na čas vypnout internet, připadně nesledovat noviny a televizi, ale je to jako v té pohádce o kůzlátkách, slabé přemůže zvědavost a vlkovi otevřou a zemřou na zvědavost.
17. 08. 2007 | 12:07

Honza napsal(a):

Znovu dobrý den,
Omlouvám se za tu chybu výše. Chtěl jsem napsat, že persona J.Paroubka se médiím dobře prodává. Koukal jsem na jeho blog na idnes.cz, kde se vyskytly přesně ty reakce, které jsem bohužel čekal. Někteří "vkusně" píšící občani mu tam doporučují, aby si vyzkoušel eutanázii sám na sobě. Četl jsem reakce i na jiné texty o eutanázii na blozích idnes.cz a neviděl jsem tam tak brutální reakce jako na psaní Vašeho muže. Váš muž zkrátka vzbuzuje u nemalé části nepříčetné chování. Jinak bych chtěl ještě napsat, že má podle mne J.Paroubek pravdu v tom, že nejste již jeho milenka. Podle mne jste již jeho přítelkyně. Nicméně se podle spekulací očitých svědků nabízí, že jste byla v minulosti jeho tvz.milenkou, jelikož jste měla poměr s J.Paroubekm v době, kdy nebyl rozveden se svou manželkou Zuzanou. Co vím z tzv. seriozních médií, exmanželka Zuzana zprvu vůbec nevěděla o poměru svého muže s Vámi. Nemyslím si na rozdíl od J.Paroubka, že vyřešil rozvod rozhodně lépe než jeho protivník M.Topolánek. Navenek to vypadá tak, že lze s J.Paroubkem souhlasit. Je pravda, že Topolánek se dosud nerozvedl, pořídil si bez vědomí své nynější manželky dítě s L.Talmanovou. Já bych byl na místě J.Paroubka raději ticho, neboť podle jistých nejmenovaných zdrojů z Pražského magistrátu (psala Mladá fornta) dorážel na jisté kolegyně z Pražského magistrátu. Spekulovalo se i o tom, že byl J.Paroubek nevěrný s tou operní pěvkyní. Dokonce J.Saudek se na Frekvenci 1 svěřil, že věděl o jeho vztahu s onou operní pěvkyní. Možný problém vašeho muže je v tom, že se veřejně patlá v neštěstí druhých. J.Paroubek se chvástal, že nevyužil kompromitačních informací o milence týkajících se P.Gandalovičoviče (protože by to prý pokládal za neslušné), přitom se neštítil mluvit o M.Topolánkovi jako o zkrachovalcovi, neboť selhal v manželství. Na rozdíl od některých lidí si nemyslím, že jste s J.Paroubkem kvůli penězům. Myslím si, že se umíte o sebe sama postarat. Navíc:pan J.Paroubek není milionářem jako zesnulý p.Svoboda.
17. 08. 2007 | 12:15

emilka napsal(a):

Hanko, to je fakt prů.er, mluvit v souvislosti se slečnou Kováčovou o Dianě. To je fakt těžký kalibr. To si snad vážně děláte p.rdel?
17. 08. 2007 | 12:21

Honza napsal(a):

Dobrý den,
Podívejte se, jak na Vašeho muže reaguje nemalá část občanů viz zde: http://paroubek.blog.idnes....
Prostě se ukazuje, že Váš muž vzbuzuje opravdu nepříčetné reakce.
17. 08. 2007 | 12:31

Naďa napsal(a):

Milá Petro,
tak už se přes dvě hodiny nikdo neozval,pokud ovšem pan Stejskal všechny další příspěvky nesmazal..Takže to vypadá,že už budete mít klid.
No,ten klid vám vážně přeju.
Mějte se hezky.
17. 08. 2007 | 12:32

bigjirka napsal(a):

Bradavice není její muž. Je to milenec. Když spolu budou žít ve společné domácnosti, může to být její druh. Tak to snad je podle dosud snad běžně používané terminologie. Přátelství býval termín pro asexuální citový vztah nezávislý na genderu... nevím... svět se nelepší..
17. 08. 2007 | 12:40

J. napsal(a):

Prosím, nemohla byste pomoci této nešťastné ženě, která potřebuje od pojišťovny polohovací vozík, aby se po rakovině dostala ven a oni jí ho nechtějí dát? Nemůžete něco udělat? Je to strašné, takový život a musí doma čekat s bolestmi a nemůže ani s vnučkou na písek.
http://www.meredit.cz/pribe...
17. 08. 2007 | 12:41

Goblin napsal(a):

Vše nejlepší k svátku a buďte taková dobrá a čistá, jako je pohled Vašich očí.
17. 08. 2007 | 12:53

Silvie napsal(a):

Četla jsem rozhovor s vámi (tuším v příloze MF) a nabyla jsem dojmu, že se stylizujete do role těžké intelektuálky, která o hlavu převyšovala svými náročnými zájmy své spolužáky a je jedna ruka s mocnými tohoto světa. Pokud, vážená slečno, nechcete, aby se o vás bulvár otíral, proč rozdáváte na všechny strany povrchní rozhovory? Těžko vám někdo uvěří, že výběr vašeho partnera nemá sloužit k odstartování vaší event.kariéry.
17. 08. 2007 | 14:17

Déžo napsal(a):

Já bych nikoho za rodinné a osobní vztahy nekritizoval - podle rčení: "Kdo jsi bez viny, hoď kamenem."
Ale osobní věci by se na veřejnosti propírat neměly - nechápu, proč inteligentní žena jako vy reaguje na Internetu? Copak tím asi změníte?
Ale prestižní univerzita by neměla vésti k hrubým chybám, a pokud ano, je potom prestižní? A kdo tu prestižnost posuzuje a jak?
17. 08. 2007 | 14:33

stejskal napsal(a):

Dobrý den, paní Naďo,

je to dobré, jen jakýsi pán, který se představil jako gynekolog, si zřejmě spletl tyto stránky s nějakým odbornám serverem. Jinak velmi slušná a korektní debata, mazat až na tuto výjimku dnes netřeba (no, snad jsem to nezakřikl ;-)

Mám z toho také radost. Především kvůli slečně Kováčové.

Mějte se fajn.

Libor Stejskal
17. 08. 2007 | 16:17

Greenhorn napsal(a):

Vážená paní Kováčová,
Nedokážu posoudit, do jaké míry Vás upřímně mrzí, že Vás některé deníky označily za milenku pana Paroubka. Co jsem četl, prý jste se nechala slyšet, že Vám mediální zájem navýšil počet zakázek. Nedokážu vůbec posoudit, zda skutečně J.Paroubka milujete od srdce nebo je v tom zahrnut i jistý podprahový kalkul s utilitárnimi vyhlídkami. Proč jste to začali řešit právně skrze média? Chápu, že by bylo adekvátnější, kdyby o Vás některá média hovořila jako o přítelkyni než o milence. Nezvedlo se ale náhodou v Jiřím Paroubkovi trochu špatného svědomí, když podal žalobu na ony deníky? Přeci o něm vyšly i v seriozních denících informace, že jste se dali dohromady v době, kdy stál po boku své manželky Zuzany. Dejme tomu tedy, že jste tehdy byla jeho milenkou, kdežto nyní jste jeho přítelkyní, a později budete - jak bylo avízováno - jeho právoplatnou ženou. Pokud se týče pana Paroubka, byl údajně nevěrný své manželce daleko před Vámi. Ostatně když se ho ptali v Press klubu na to, zda byl nevěrný, šikovně se odpovědi raději vyhnul. Nevím, zda jsou to jen nemístné drby, ale v době svého působení na magistrátu to údajně zkoušel na jisté dámy. U Paroubka je problém v tom, že v médiích často ostentativně transformuje zdánlivou nectnost ve vznešené jednání. Proč se veřejně s despektem vyjadřoval o Topolánkově soukromí? Nepřehnal to tenkrát? Topolánek si v jednom z posledních rozhovorů z 9.8. v MF takto postěžoval:"To, jakým způsobem se Jiří Paroubek snažil řešit své rodinné problémy, i mě tlačilo k tomu, abych se k rozvodu vyjadřoval. Přitom to je nesmírně intimní otázka". On totiž J.Paroubek nereagoval jen na otázku, zda na tom nejsou s M.Topolánkem prakticky stejně, ale už v minulosti reagoval veřejně s neskrývaným posměchem na Topolánkovy soukromé problémy. Slova, že vyřešil rozschod lépe než Topolánek jsou možná pravdivá, ale mohou znít v uších příjemců poněkud grotesktně. Zaráží mě ale skutečnost, že se pan Paroubek tváří, jako by znal detailně situaci u Topolánků v rodině, jako by věděl přesně, co své ženě M. Topolánek sdělil a nesdělil. Odhadovat míru pravdy podle informací v médiích, z nichž vyplývalo údajné Topolánkovo zatloukání, mi přijde velmi naivní. Každopádně mu ale do soukromí druhých vůbec nic není, a postavit si propagaci své osoby na „ukřičených článcích“ v tisku, považuji za více než nešťastné.
http://bresslerova.blog.idn...
17. 08. 2007 | 16:55

Naďa napsal(a):

Milý pane Stejskale,
jsem opravdu ráda,že už dnes nemusíte mazat žádné vulgarity a jsem také velmi překvapená,kolik lidí se zapojilo do této "diskuse" a jak dlouho jsme ochotni bavit se o jednom článku.Takový ohlas jistě nečekala ani slečna Kováčová.Je velmi zajímavé číst si všechny ty názory a musím říct,že mi Petra Kováčová začíná být docela sympatická.Alespoň tím,že s předstihem věděla,že žádné jiné ženě tisk nevěnuje v současnosti tolik prostoru a zájmu...Tolik lidí má potřebu se vyjádřit,ať už Petru podpořit,za což je určitě vděčná,nebo ji odsoudit,ale i to je dobrá zkušenost.Ráda si přečtu další zajímavé názory,určitě jich bude ještě spousta.
Petro,držte se a když už jste se dala na boj,tak bojujte až do konce.Hodně štěstí.
17. 08. 2007 | 17:10

Greenhorn napsal(a):

Ano - diskuse je zde vedena poměrně slušně. Já osobně si myslím, že leckteré vypády proti J.Paroubkovi odnáší bohužel i paní Kováčová, pakliže odmyslím ty výtky, že údajně odvedla slečna Kováčová J.Paroubka od obětavé manželky Zuzany, která stála tolik let po jeho boku, a bylo mu i podle slov J.Paroubka osobní podporou. Znovu se vrátím k J.Paroubkovi. Celá věc má však výrazný, i když vedlejší politický aspekt. Postaral se o něj sám pan Paroubek, když v televizních soubojích před parlamentními volbami bil svého soka Topolánka po hlavě jeho rozvráceným manželstvím. „Udělejte si napřed pořádek doma, a pak ho můžete dělat ve státě.“ Nepřímé, leč zjevné poselství voliči bylo: volte mne, já na rozdíl od Topolánka mám doma pořádek. Než se rok s rokem sešel, je všechno jinak. Paroubek sám veřejnost kdysi navedl, aby to brala politicky. Teď udělal totéž co Topolánek, jen šikovněji, ve vhodnější dobu. Je šikovnější proto, že se mu podařilo voliče, tj. nás, tahat za nohu, když tvrdil, že je v této věci lepší, než Topolánek. Ať už to dělal vědomě, nebo jen netušil, co se mu může přihodit. Věc je jednoduchá: Buď to neměl Topolánkovi veřejně vyčítat, nebo ho pak neměl následovat. Jinak si myslím že Topolánek se neměl na billboardech producírovat s celou svou štastnou rodinkou coby slušný a spořádaný otec od rodiny, zatímco měl poměr s milenkou Talmanovu. Nebo to snad nebyl od M.Topolánka kalkul takto vystupovat jako vzorný otec od zdravě fungující rodiny? Nejde o to, že Topolánek si přestal rozumět se svou ženou a našel si nového partnera, ale především o to, že se ukázalo, že veřejnost účelově podváděl, aby získla svým ctihodným imagem politické body. Včera jsem se díval na záznam s Parlamentu, kde se pan Topolánek choval opět hrozně. B.Sobotka mu předal jistý dokument a pan Topolánek ho naštvaně zmuchlal do tvaru koule a odhodil ho. To vše učinil před zraky televizních kamer! Už minulosti se vyjadřoval před televizními kamerami nevhodně:zvedal prostředníček, vícepremiéra oslovoval "ty vole magore", na kolegy z ODS volal "co jste to tady hoši dělali za píč...ny", nebo v obětí dvou dam zvolal "dáme švédskou trojku?". Je to chování hodné premiéra?
17. 08. 2007 | 17:41

milan napsal(a):

Vážená slečno, co jste čekala?Že vás budou všichni chválit.Čím víc se bude ten váš milenec a vy vztekat , tím více po vás půjdou.Je to zcela přirozené.Líp se to čte o Vondráčkové ,Dvořákovi,Neckářovi,atd. nežli o sobě.
K hloubce vašeho vztahu se nebudu vyjadřovat,uvidíme jak ten mozek bude sexy za pár let,možná měsíců.
17. 08. 2007 | 19:07

vanda napsal(a):

Milá Petro, moc Vám fandím a doufám, že se brzy provdáte za Váš idol. Jako žena vrcholového politika, by jste měla přemýšlet, jakou nadaci založíte pro reprezentaci. Co bych mohl doporučit,tak třeba,"nadaci na ochranu a pomoc starým opuštěným manželkám, které tak dlouho praly podělané trenky a špinavé smradlavé ponožky svým manželům na cestě k politické moci, až se na ně manželé jako na staré báby vykašlali". Přeji Vám hezké praní špíny.
18. 08. 2007 | 00:09

LQ napsal(a):

Vážená slečno Kováčová, je mně vás líto a myslím to upřímně. Nejvíce však pro to, že jste tento blog vůbec psala. Vždytˇje to jen o vašem idolu. Vy z toho nějak vypadáváte.
Ještě jednu faktickou poznámku. Karlova univerzita již dávno není prestižní školou, to si jen myslíte. Možná jí někdy byla, ale pokud na ní budou učit lidé jako "docent" teoretik, přítel vašeho idolu Havel není jí a nikdy nebude.
18. 08. 2007 | 10:29

C.Q.Lafayette napsal(a):

Prosím, pište dál, netrpělivě čekáme na každé Vaše slovo.
18. 08. 2007 | 11:48

hisottorio napsal(a):

A co norkáč, už byl? Možná, že ne každý rozumí, ale Petra ano :-)
18. 08. 2007 | 11:49

LORAND napsal(a):

MILÁ PETRO!
MOC VÁM FANDÍM,PEVNÉ NERVY A NEREAGUJTE NA URÁŽKY OD LIDÍ,CO VYUŽÍVAJÍ ANONYMITU K SVÉ REALIZACI.V DNEŠNÍM ŠÍPU MÁTE KRÁSNÉ FOTO.....
18. 08. 2007 | 19:24

viky napsal(a):

můj kamarád měl obavy,jestli vám není špatně z těch starých vajec.
18. 08. 2007 | 19:47

Petra Kováčová napsal(a):

Dobrý večer,
děkuji všem za podporu. Jen bych chtěla podotknout, že kariéru mám vlastní již více než 8 let. A docela úspěšnou. Některá média ve snaze škodit mi neúmylsně a zcela dobrovolně pomáhají v práci. Ještě jednou bych jim měla asi poděkovat. Útoky na moji rodinu jsou hnacím motorem k tomu, abych si to nenechala líbit. To mi může vytknout leda tak bezcitný hlupák.
Paní J., podívám se na ty stránky a uvidím, co bych v té věci mohla udělat. Nevím, zda to mohu nějak ovlyvnit, ale zkusím to.
Přeji krásný večer.
Petra Kováčová
18. 08. 2007 | 21:01

bigjirka napsal(a):

Podporu teprve budete potřebovat, až si s buldozerem vjedete do vlasů. Prozatím zkuste nedělat hrubky.
18. 08. 2007 | 21:05

Pepa Řepa napsal(a):

Dobrý den
já vám slečno Kováčová nerozumím. Chcete opravit nepřesné údaje v bulvárních mediích nebo vlastně chcete těmto mediím poděkovat, že o vás píší?
18. 08. 2007 | 21:49

Greenhorn napsal(a):

Dobrý večer paní Kováčová,
Já bych měl podobný dotaz jako výše uvedený. Ty invektivy bulváru nejsou zase tak hrozné, jak se domníváte. Jiní museli spolknout mnohem více než Vy. Milenka jste byla, nebot jste si s Jiřím pravděpodobně začala v době, kdy o tom jeho tehdejší manželka nevěděla. Co jste s Jiřím přesně prováděla, to nikdo neví. Nechci tady spekulovat jako bulvár. Podle mne už jeho milenka nejste - měli by Vás nálepkovat jako jeho partnerku nebo nastávající. Já Vás nechci odsuzovat, že jste přebrala paní Zuzaně jejího dlouholetého muže. Nevidím do toho - kdo z Vás si začal. J.Paroubek se rozhodl, že dá přednost Vám, čili pofiderní tzv. vinu bych asi hledal spíše u něho. Jenomže to jsou zase mé pouho pouhé dohady. Skutečně nevím, co se odehrálo.
18. 08. 2007 | 22:24

bigjirka napsal(a):

A proč si myslíte, že by měli psát pravdu zrovna o vás? Co je to pravda?
19. 08. 2007 | 01:21

Vera napsal(a):

Vetsinou se tu vsichni navazite do Petry, ze je pricinou rozpadu jeho manzelstvi. V zadnem pripade to neschvaluji, ale myslim si, ze kdyz manzelstvi pana Paroubka uz nejaky cas nebylo funkcni tak by to byla jina zena...Marenka, Andulka, Kveta ale urcite jedna z jinych zen. Vzdyt sama pani Zuzana rekla, ze to nebylo prvni klopytnuti jejiho manzela, ale ze ji zahybal dlouho. Tak proc davat vinu jen pani Petre? Je mne lito pani Paroubkove, ale zivot se nesklada jen ze samych krasnych veci . Na ceste zivotem nas potkavaji i strasti, zklamani a bolesti a tech je vzdycky podstatne vic. A nezatracujme hned cloveka, kdyz sami nevime co udelame treba zitra my. Nakonec si tito dva lide budou svuj zivot zit sami, tak by nas to nemelo vzrusovat. Bude to jejich problem jak jim to bude spolu vychazet.
19. 08. 2007 | 03:09

Jura napsal(a):

pro Veru: Sam bych to nenapsal lepe. Mate pravdu, ze se nema davat vina jen jedne strane v tomto pripade slecne Petre. Urcite pan Paroubek mel na ni tak silny vliv, ze se opravdu zamilovala. Znam vic takovych manzelstvi, kde si mlada vzala o hodne starsiho muze a musim rict, ze jejich manzelstvi je stastne. Tak proc je odsuzovat. Taky neverim, ze sl.Petra jedna z vypocitavosti. Copak nemohla mezi nimi prolete "jiskra lasky" jak se rika? Mozna budeme prekvapeni, ze budou spolu zit v pohode a manzelstvi jim bude dobre fungovat. A ze se tady obhajuje, kdyz o ni pise nekdo nepravdu tak to povazuji za spravne. A k tem pravopisnym chybam nebo spatnemu slohu byste se meli vsichni co to kritizujete sami zamyslet. To podle vas znamena, ze kdo neumi dobre psat cesky a bez chyb tu nema pravo neco napsat a rict si svuj nazor? Jste inteligentni pokrytci, protoze ten, ktery treba i tu chybu udela vynika v necem jinem nad vas, k cemu byste se vy ani nemohli postavit.Znam jednoho stareho pana profesora z univerzity, ktery opravdu nenapsal jedinou vetu bez chyby. Radi jsme mu to opravili, protoze matematiku a prirodopis sypal z rukavu,jako kdyby to mel pred sebou napsane.. Jineho ho nic nezajimalo. A to jezdil delat prednasky snad po celem svete.
19. 08. 2007 | 03:34

J. napsal(a):

Moc děkuji za pozornost a případnou pomoc té paní s rakovinou, o kterém jsme se zmiňovala výše.
Její případ využívají pouze novináři ke zviditelnění se, ale nepomohl zatím nikdo, věřím, že kdyby se zatlačilo na pojišťovnu nebo se oslovila nadace či uspořádala sbírka na vozík pro ni, bylo by to vyřešené.
Napsala jsem jí pod ten článek, že jste slíbila si to přečíst a pokud budete moci, že pomůžete.
Pokud budete něco pro ni podnikat, my všichni, kteří bychom jí chtěli pomoci, se samozřejmě připojíme, pokud to bude třeba sbírka, ale věřím, že ona má nárok na vozík od pojišťovny i bez sbírky, že to nebude potřeba.
19. 08. 2007 | 09:09

bigjirka napsal(a):

Juro, protože slečna Kováčová se jazykem živí a má v oboru prestižní vysokoškolské vzdělání,... jak jsem již psal, moc je mohutné afrodisiakum...
19. 08. 2007 | 12:10

jakub napsal(a):

Politika, politici a jejich milenky mi nezajímají. Všechno jedna špína. Je mi jedno co o Vás píší a co vyvracíte, že není pravda. Paroubka rád nemám, pro to jaký má charakter a jaký je člověk. Milujte si skvělý mozek a rozvracejte manželství komu chcete. Na vašem místě bych ale raději zalezl do anonymity a neprovokoval hloupými rozhovory a články. Jednání Vás obou je trapné. On jeden rok vzorný manžel, poukazuje na druhé a druhý rok nadsamec s zálety a milenkou. Vy milovnice mozku, uražená a rozčilující se ,že o ní píší a pak sama poskytující rozhovory a píšící články. Takže si ten svůj románek pěkně užívejte, hlavně ale nemějte děti. Hezké a demagogické po něm a hloupé po vás. To by snad naše zem už neunesla.
19. 08. 2007 | 12:53

M.P. napsal(a):

Souhlasím s předchozím příspěvkem. ... Také bulvár nečtu a s Vaším blogem jsem se setkala náhodně, protože
na Aktuálně sleduji blogy některých zajímavých lidí a osobností. Promiňte, ale Vás nepovažuji ani za zajímavou a za osobnost? To už vůbec ne... Tou jste asi jen pro zmilovaného J. Paroubka. Bylo by lépe, kdybyste podrobnostmi o svém soukromí a o svých vztazích s politiky veřejnost neobtěžovala. Pro nikoho to není přínosem - a popravdě ani pro Vás. Zajímavé to bude snad, až jestli tento Váš vztah s J. P. vydrží aspoň několik let. Ale to už asi zmoudříte a nebudete se tím prezentovat na veřejnosti. Díky za pochopení.
19. 08. 2007 | 14:58

Marie K napsal(a):

Slečno,za mých mladých let se děvče,které si začalo se ženatým mužem stydělo.Jsem asi konzervativní,ale jsem přesvědčena ,že důvod ke studu je tu i nyní.Není na tom nic chvályhodného a natřásat se tady datumem své maturity a vzděláním paní Paroubková taky není nevzdělaná,že?Vyskakovat si na stránkách aktuálně jaksi nemáte právo.Stále jste jenom milenka ženatého muže.I když je to dnes moderní je to nemravné.
19. 08. 2007 | 15:03

Chorosh napsal(a):

Měl bych dotaz na všechny "komentátory" výše kteří odvrhují blog slečny Kováčové s tím jak je to nezajímá a jak jsou jím téměř obtěžováni - prosím vás tak proč to proboha čtete ?? Nějaká moderní forma masochismu ?? :-)
19. 08. 2007 | 17:13

vajda napsal(a):

Slečno jste velmi milá, prostá a upřimná , tak jak u nás na dědině jedno děvče, všichni ji říkají taková hm husa. Když se ji někdo zeptá, proč má ráda starého ženatého tlustého Juru z vrchního konce dědiny, tak ona říká: On má takový veliký tvrdý rohy, alespoň to tak všichni v dědině říkají a taky říkají že je veliký vůl". A proto ho mám ráda. Proto ji má každý rád. Přeji Vám hodně tvrdý dlouhý a veliký mozek.
19. 08. 2007 | 19:23

Greenhorn napsal(a):

Dobré ráno,
je neuvěřitelné, kolik lidí si stěžuje, že je P.Kováčová obtěžuje blogem. Já se ptám:proč to ti dotyční čtou a reagují? To si potřebují jenom vylít intrapsychickou frustraci?
20. 08. 2007 | 02:18

jakub napsal(a):

To Stejskal. Nechápu proč jste vymazal moji slušnou odpověď pro "Chorosh" kde jsem mu vysvětlil proč jsem reagoval na článek. Bylo by to i odpovědí na nový příspěvek pro "Greenhorn"
20. 08. 2007 | 07:54

jakub napsal(a):

To Stejskal. Není to poprvé co mažete mé slušné odpovědi. Utvrdil jste mi v tom co jsem již psal. Nejste objektivní ke všem stejně.
20. 08. 2007 | 07:56

Naďa napsal(a):

Tak jsem se po dvou dnech "odpočinku" vrátila zpět na tuto stránku a nestačím se divit..To,že debata ještě pokračuje,mě až tolik nepřekvapilo,dalo se čekat,že si odpůrci p.Paroubka nenechají ujít příležitost "veřejně" vyjádřit svůj názor na něj,nejen tedy názor na sl.Kováčovou..Nejméně polovina pisatelů se kasá,jak je tento blog absolutně nezajímá a jak jej ani nečte,ale neodpustí si jedovatou poznámku a rádoby zasvěcený komentář,který s původním článkem slečny Kováčové už ani tolik nesouvisí..Jak už jsem psala v pátek,chápu Petru,že chtěla hájit čest svou a čest své rodiny a lecos nám zde vysvětlit,ale nevím,jestli to bylo právě šťastné řešení..Když si přečtu některé příspěvky,tak je mi Petry docela líto,a to jsme neměli možnost přečíst si i to,co muselo být pro svůj obsah smazáno..
Milá Petro,nevím,jestli máte ještě sílu všechny tyto příspěvky číst.Každopádně Vám držím palce,abyste tyto útoky přežila ve zdraví a doufám,že už víckrát nedáte "národu" šanci takto Vás veřejně pranýřovat..Je skutečně lepší některé útoky přejít bez povšimnutí a bez obhajování,myslet si své a nechat to vyvanout...Ale pevně veřím,že už jste na to přišla také.Mějte se hezky a hodně štěstí.
20. 08. 2007 | 08:31

jakub napsal(a):

To Stejskal. Má smazaná odpověd vše vysvětluje i pro "Nada"
20. 08. 2007 | 08:38

bigjirka napsal(a):

Odpověď na posměšný článek delší než ten článek. Slečna Petra dál zesměšňuje i sebe. Pro moji milenku by blog nebyl? Asi ne, neuléhá pod buldozer, není fakír. Blog pro Petra Zvěřinu z Prahy
20. 08. 2007 | 08:49

bigjirka napsal(a):

Je to věc názoru, mě se tato diskuse zdála neočekávaně slušná.
20. 08. 2007 | 08:50

stejskal napsal(a):

Dobrý den, pane Jakube,

pokud opakovaně mažu Vaše příspěvky - jak píšete - a ty neobsahují ani vulgarity ani hrubě nikoho neurážejí, tak jsem si na Vás zřejmě zasedl. Jinak si to nedokáži vysvětlit.

Libor Stejskal, editor blogů
20. 08. 2007 | 10:32

stejskal napsal(a):

Dobrý den, pane bigjirko,

vzpomínáte si, jak jsem včera v jiném blogu vyjádřil podivení nad tím, že někteří - podle mě - velmi inteligentní lidé cítí potřebu snížit se k nevkusnému zesměšňování jiných?

Nemyslím tím vyjádření odlišného názoru, i třeba velmi kritického. Těch tu nakonec zaznívá celá řada. Myslím tím zesměšňování. O tom, že je navíc cíleno na ženu, ani nehovořím. To už je spíš jen takové starosvětské komické zatížení.

Libor Stejskal
20. 08. 2007 | 10:39

jakub napsal(a):

Dobrý den pane Stejskale. Jsem rád, že jste to přiznal. Asi Vám vadí, že nefandím žádné straně a všechny politiky považuji za škůdce národa. Navíc považuji v současné době za nejhorší stranu ČSSD. Pokud Vám to tak vadí, je zbytečné, abych se dalších diskuzí zúčastňoval. Nikdy jste mi nenapomínal nebo nevyhrožoval znepřístupněním na diskuze. Odstupuji ale sám. Nebudu Vám přidělávat práci s mazáním mých nevulgárních příspěvků a proto se zde již neobjevím. Přeji hezký den.
20. 08. 2007 | 10:49

bigjirka napsal(a):

Pane Stejskale, ta žena je natolik cílevědomá, že Vaší ochrany nepotřebuje. Možná by mohla chránit ona vás. Jste snad Vy fakír?
20. 08. 2007 | 11:02

bigjirka napsal(a):

P.S. V té včerejší diskusi mne to od Vás mrzelo, protože si myslím, že nic takového nedělám a Vaši žádost o zmírnění reakcí jsem akceptoval a v diskusích se snažím to sklápět na stranu argumentace, což se mi dokonce myslím částečně daří. Zase z toho nedělejte mateřskou školku...
20. 08. 2007 | 11:11

stejskal napsal(a):

Dobrý den, pane bigjirko,

mýlíte se, nikoho na těchto stránkách nechráním. Jen jsem se pozastavoval nad tím, že někdo cítí potřebu reagovat určitým způsobem.

Toto právo mi těžko můžete upřít. Já Vám zase neupírám právo takto vystupovat, pokud nepřekročíte určitou míru, kterou jsme si, myslím, již vyjasnili.

Jinak velmi kvituji, že se v diskusi objevuje daleko více argumentů než osobních útoků. I díky Vám.

Tohle je opravdu jen moje osobní povzdechnutí, s administrováním stránek to nemá mnoho společného.

Neberte to prosím ve zlém, spíš to byl takový můj námět do diskuse.

Libor Stejskal
20. 08. 2007 | 12:19

stejskal napsal(a):

Ještě jednou dobrý den, pane jakube,

mrzí mne, že zde již nechcete diskutovat. A ani vlastně nevím, jestli tyto řádky budete číst.

Nicméně dovolte mi poslední poznámku: zřejmě se neshodujeme v posuzování toho, co je vulgární a urážlivé a co ne. Napsal jste například "...hlavně ale nemějte děti. Hezké a demagogické po něm a hloupé po vás." Toto já už považuji za urážlivé (nicméně v tomto případě jsem nezasáhl).

Čili pokud máte věcný názor, nikdo Vás nebude omezovat. Pokud ale hlavně chcete někomu říkat, že je hloupý, tak si opravdu najděte jiný web.

Děkuji za pochopení.

Libor Stejskal, editor blogů
20. 08. 2007 | 12:34

MATKA PETRY napsal(a):

DOBRÝ DENˇA
PO SLOVENSKY..A LEN KRÁTKO.SOM MATKA PETRY,NESPOMÍNAM SI, ABY O RODIČOCH NIEKOHO PÍSALI PODOBNÉ BLÁBOLY LEN PRETO,ŽE RODINA ODMIETA PODÁVAT NOVINÁM AKÉKOLVEK INFORMÁCIE,TAK SA SIAHNE K PROVOKÁCIÁM A POPÍŠU SA URÁŽLIVÉ NEZMYSLY..RODINA NEMÁ NIČ SPOLOČNÉ S POLITIKOU,...A JEDINÉ,ČO UROBILA A ROBÍ,MILUJE SVOJHO ČLENA.NEVEDELA SOM,ŽE JE TO ZLOČIN,ZA KTORÝ MÁME PYKATˇ...NO VŽDY JE VŠETKO PO PRVÝKRÁT....POČKÁME,POČÍTAME,NO REAGOVATˇ....NEBUDEME.A TO,ŽE NAŠA DCÉRA NÁS HÁJI..AJ TO SA NESMIE?TÝM,ČO PETRU PODPORILI, DIIIIIK.PEKNÝ DENˇ A SLNIEČKO V DUŠI / AK NEJAKÚ MÁTE/ NA AKÉKOLˇ......VEK URÁŽKY REAGOVATˇ NEBUDEM.
20. 08. 2007 | 13:11

bigjirka napsal(a):

Co si budem povídat, všichni se sem chodíme taky tak trochu odreagovat. Není to mateřská školka. Co se týče věcných blogů a pokud řekneme, že budeme mazat, mazal bych rovnou všechno, kde nejsou žádné názory na věci a jen podivné insinuace vůči spoludiskutujícím, i když nejsou úplně sprosté. Jestliže tu dostane blog dáma, zajímavá pouze tím, že je milenkou dnes druhořadého politika, musí asi nutně počítat s tím, že dejme tomu polovina diskutujících jí nic pěkného neřekne a diskuse se ani ničeho jiného, než její pohledné a jinak zanedbatelné osoby týkat nemůže. Úplně zbytečně jste vyhnal jakuba, který tím, co považujete za nepěkné, akorát parafrázoval G.B Shaw-a. Toho byste taky napomínal nebo máznul? Prostě osoba ražení slečny Kováčové musí počítat s lecčím, bez ohledu na gender. Já se naopak podivuji tomu, nakolik tato diskuse je slušná. Osobně vidím jako podstatné udržování argumentační úrovně ve věcných blozích, možná i přísněji. Díky radkovi jsem si ujasnil, že zdanění není 70%, ale jen 53% :-)))
20. 08. 2007 | 13:13

bigjirka napsal(a):

Pokud někdo útočí na Vás, paní Kováčová, je to ohavnost. Petra zodpovídá za sebe sama.
20. 08. 2007 | 13:15

jakub napsal(a):

To Stejskal: Ještě jsem to četl a tak ještě jednou a opravdu naposled. Částečně bych se nedivil, kdyby jste vymazal nebo mne napomenul za nesmazaný příspěvek. Pokud by jste ale postupoval nezaujatě, musel by jste s ním smazat i 80% všech ostatních příspěvků. Myslím, že jste ho nesmazal proto, že jsem v něm neřekl nic, co by nebyla pravda. Nebo vy si myslíte, že Paroubek je nehezký a ten článek je chytrý? Mne udivilo, že jste vymazal odpověď ve kterém bylo vysvětlení, proč jsem reagoval a jak jsem reagoval. Na to se objevily 3 příspěvky, které se na to ptaly. Nechal jste tam podle vás vulgární příspěvek a mé slušné vysvětlení ne. Proč? To je ale řečnická odpověď. Nečekám na ni. Končím tedy své diskuze a možná když to udělá více lidí, zbudou tu pak jen samí slušní lidé, kteří budou milovat ČSSD, pana Ratha, pana Paroubka, budou nadšení jak se rozvedl a budou fascinovaní duchaplným vysvětlením jeho milenky, jak jak na prestižní škole odmaturovala o 2 týdny později. Přeji hodně úspěchů v práci i rodinném životě. A také přeji méně tupců jako jsem já, který nedokáže ocenit tak vynikající a chytrý článek. Hezký den.
20. 08. 2007 | 13:25

stejskal napsal(a):

Pane, bigjirko,

myslím, že řada lidí se dokáže odreagovat, aniž by těm druhým dokazovala svou intelektuální či morální převahu. Ale to je jen můj osobní názor, nikomu jej nevnucuji.

Nicméně důležitější je jiná věc: jsem přesvědčen, že většina blogerů počítá s tím, že "dejme tomu polovina diskutujících jí nic pěkného neřekne." Kdo ale odmítá akceptovat, že zde budou padat urážky a vulgarismy, je Aktuálně.cz. Blogery jsme sem pozvali a nevidím jediný důvod, proč bychom je měli nechat urážet. Když si domů pozvete hosta a on Vaše pozvání přijme, také ho na půdě svého domu nenecháte napospos hulvátským útokům a diskreditacím.

Znovu říkám, jsem trochu starosvětský: kladu právo jiných na slušné zacházení nad své právo kritizovat, oplácet popř. chovat se neomaleně.

Libor Stejskal
20. 08. 2007 | 13:41

bigjirka napsal(a):

Nemyslím si, že bych někomu dokazoval svou morální převahu či intelektuální. Výběr osobností.. no.. nabídnete blog mojí milence?
Blog pro Petra Zvěřinu!
20. 08. 2007 | 13:55

stejskal napsal(a):

Pane Jakube,

nemohu vyloučit, že jsem Vám některým ze svých zásahů ukřivdil. Pročítám denně stovky reakcí, snažím se zasahovat hlavně v případech, když podle mne debata nabírá nepatřičný směr. Neměřím na lékarenských váhách (to by bylo nad lidské síly), někdy projde něco, co jindy "zamáznu."

Jde mi ale jen o jediné: aby se chodili blogeři rádi vyjadřovat své názory a lidé o nich rádi diskutovali.

Jinak mi myslím narážkami na moji tendenčnost poněkud křivdíte. Polemizoval jsem tu s docentem Havlem o míře a smysluplnosti sociální solidarity. Polemizoval jsem s řadou levicových autorů o smyslu a účelnosti protijaderné obrany NMD. Atd.

Ale dokud budu moderovat tyto stránky, budu bránit právo každého na slušné zacházení. A právo Aktuálně.cz na slušně vedenou diskusi.

Libor Stejskal
20. 08. 2007 | 14:06

MATKA PETRY napsal(a):

MATKA PETRY
PETRA ZVOLILA CESTU,AKO NÁS BRÁNITˇ...ANO,ÚTOKY BOLI A SÚ NEUVERITELˇNÉ,,URÁŽAJÚ NÁS..ŠKODIA NÁM
20. 08. 2007 | 14:18

stejskal napsal(a):

Dobrý den, paní Kováčová,

jsem velmi rád, že jste vystoupila v této diskusi. Chci Vás jen poprosit, nepište prosím své příspěvky velkými písmeny, je to v rozporu s Kodexem diskutujících na těchto stránkách. Musel bych je začít mazat a to bych vskutku nerad.

Děkuji za pochopení.

Libor Stejskal, editor blogů
20. 08. 2007 | 14:38

J. napsal(a):

Dobrý den, slečno Kováčová,
dávala jsem Vám sem odkaz na příběh paní s rakovinou, která potřebuje vozík zde http://www.meredit.cz/vase-...
Slíbila jste, že se na to podíváte a uvážíte, jestli můžete pomoci.
O této paní vyšel článek s fotkami ještě včera zde
http://www.ahaonline.cz/cz/...!-davali-mi-rok-zivota.-drzim-se,-zatim.../
Prosím, nezapomeňte na ni, děkuji.
20. 08. 2007 | 14:40

bigjirka napsal(a):

A útočit na rodinu kohokoli je opravdu hnusné. Nicméně myslím, že tady v diskusi útoky na rodinu snad ani nebyly?
20. 08. 2007 | 14:52

Naďa napsal(a):

Pro matku Petry:
Vážená paní Kováčová,obdivuji,že jste se zapojila do diskuse a ráda jsem si přečetla Váš názor.Jako matka chápu,že svou dceru milujete za všech okoností...,i když údajně rozvrátila manželství.Já osobně si myslím,že na ni a na Vaši rodinu okolí útočí spíš proto,že Petřiným přítelem je právě pan Paroubek,kterého zřejmě nenávidí většina národa.Mám pocit,že i na tomto blogu pisatelé pranýřují Paroubka přes Vaši dceru...Není pěkné začínat si vztah se ženatým mužem,to určitě ne.Ale myslím si,že kdyby Petra chodila s jakýmkoliv jiným ženatým mužem,než právě s p.Paroubkem,nikdo by se nad tím tolik nepozastavoval a nebylo by tolik lidí,kteří by ji za to odsoudili..A ještě něco- články v bulváru bych být Vámi nečetla vůbec,nestojí za pozornost ani za reagování.Bulvární pisálci dokáží z jedné nepodložené zprávičky udělat článek na titulní stranu,vidíme to denně.Těmi se nenechte vyprovokovat..Držte se,přeji celé rodině pevné nervy.
20. 08. 2007 | 15:13

Greenhorn napsal(a):

Dobrý den,
myslím si, že MF píše na hraně bulváru, což jsem si všimnul na tomto textu:http://zpravy.idnes.cz/paroubek-lici-na-nove-volice-chce-vylepsit-obraz-cssd-p04-/domaci.asp?c=A070817_213906_domaci_zra
Toto jsou první věty ono příspěvku od nejmenovaného autora:"Možná je vám divné, že šéf ČSSD Jiří Paroubek najednou velmi otevřeně popisuje bolesti svých rodičů před smrtí a mluví o podpoře eutanazie. Věřte – souvisí to s jeho plánem „modernizace“ sociální demokracie. Vyplývá to z definitivní verze třináctistránkového materiálu, který má MF DNES k dispozici". Jestliže onen text dokáže člověk nahlédnout nepředpojatě, těžko se lze nad ním nezarazit. Nebo je sand MF na úrovni bulváru? Já vím, že Syndikát novinářů v poslední době řešil z tzv.seriozních deníků nejvíce MF, ale pořád MF pokládám za seriozní deník.
To Naďa:Já si myslím totéž co Vy. Mnoho lidí si vyřizuje navraživost vůči JP přes paní Kováčovou. Bohužel je asi pravdou, že velká část národa cítí vůči JP značnou nevoli, která u některých jedinců - i některých novinářů - zachází do extrémních poloh. Takový M.Topolánek se v mých očích rovněž nevyjevuje jako andílek, přesto se v médiích v takové míře na něj neútočí. Pdoívejte se na log idnes.cz, kde najdete mnoho dehonestujících útoků na JP, ale jen zanedbatelný počet příspěvků, jež si berou na paškál p.Topolánka. Není to divné, když premiérem této země je M.Topolánek? Zase jste uvedla často propíranou formulaci "není pěkné začínat si vztah se ženatým mužem,to určitě ne". S tímto bych byl zdrženlivější. Pan Paroubek se rozhodl, že chce žít s paní Kováčovou, takže eventuální tzv.vinnu bych neviděl jen na straně p.Kováčové. Já bych ale opravdu nechtěl operovat s termínem vina. To si nedovolí ani psycholog, který ví zpravidla o rodinných poměrech mnohem více než my. Navíc:my čerpáme z nepříliš spolehlivých zdrojů. Věřte, že jsem od jisté doby háklivý na ženy, které odvádějí manžele od svých rodin. Když mi bylo totiž necelých 5, jedna dáma odvedla mého otce. A to podotýkám, že se měl narodit zrovna můj bratr. Zuzana Paroubková byla v jiné situaci. Pan Paroubek uvedl jisté důvody, proč se rozešel se svou ženou.
20. 08. 2007 | 16:02

Naďa napsal(a):

To Greenhorn:
Děkuji.Ani já si nemyslím,že je jednoznačně vina na straně slečny Kováčové,navíc asi ani nebyla první Paroubkovou "bokovkou",kdo ví.Tohle je opravdu věc jen těch dvou a oba určitě znají důvody,proč se tak stalo,to bych si nedovolila soudit.Chápu však,že za "rozvrat" manželství by tu Petra souzena být mohla,ale ona je nejen médii souzena hlavně proto,že chodí právě s Paroubkem,jak už jsem napsala.Spousta lidí si tak nějak přes ni vyřizuje účty s Paroubkem a bohužel to překračuje meze slušnosti.To,co se událo mezi těmi dvěma,se děje dnes a denně i v rodinách obyčejných lidí,i já mám tu zkušennost,jako "oběť" i jako "viník",takže hoď kamenem,kdo jsi bez viny...
20. 08. 2007 | 16:58

MATKA PETRY napsal(a):

Matka Petry,dnes pani Černá.....
dik za upozornenie o písme.Viete,žijeme momentálne v Podolí,,ktoré má cca800obyvatel.Nikdy mi na mienke iných príliš nezáležalo,žijeme po svojom,máme kopec práce..ja sa nepamatám,aby som niekomu úmyselˇne ublížila a nedovolila som si nikdy súditˇ.. do vztˇahu iných nikdo nevidí,viem,aké kvality má moja dcéra,snádˇ ju poznám najlepšie....a smelo možem ´prehlásitˇ/neni tu vokánˇ . A ten má bytˇ nad o /,,že ďakujem... životu,Bohu,,každý verí v niečo iné, za deti,a jedným z nich je Petra..ktoré mám...čas ukáže,kdo aký je .Pracujem s postihnutými,čo majú kombinované vady,viem,ako ich neskonale milujú ich rodičia...tak aby som za lásku ku svojim bola takto odmenená? A je jedno,na koho sa kdo hnevá,,slušný a súdny človek si predsa nerieši svoje ...cez niekoho iného.Keby mala moja Petra deti,tak by si to odniesli asi oni.Čokolˇvek sa dá povedatˇasponˇ 10 timi slovami..a uviestˇ taký hnus do novín a na titulnú stranu, k tomu je treba ozaj......
Pekný večer,/tu odporne leje/
Matka Petry
A nehodnodˇte,prosím,moje chyby v texte,píšem dvomi prstami, a ako vidíte,máááááááááám sa čo učitˇ
20. 08. 2007 | 19:03

elivolna napsal(a):

lidi,stojí Vám tohle za odpovědi.
20. 08. 2007 | 19:51

milan napsal(a):

p.Černá-nepochybuji o tom , že svou dceru velmi milujete.Nebylo by, ale lepší,aby si vše vyřešila sama?Obzvlášt,když se v druhém blogu ohání tím , že už je dvakrát(skoro) zletilá.Myslím si,že kdyby se takto veřejně neprojevila,nemusela by jste se jí tady zastávat.Žádný blog by nebyl,diskuse ani napadánítaky ne.Patrně si od svých dvou článků slibovala jinou odezvu,ale opak je pravdou.Asi to o něčem svědčí.Nechte ji,je dospělá,pustila se do boje,at ho vyhraje.Ale sama.Přeju ji to,ačkoliv si taky rád rejpnu.Předpokládám že jsme na tom věkově podobně,mám taky dceru , věkem k vaší.Tluču taky dvěma prsty a leje tu,no jak když chčije (prominte p.Stejskale) kůnˇ.Takže at se mládí vydovádí.Je dospělá,má občanku a za své činy si odpovídá sama.

Přeji pěkný zbytek dne i života.Milan.
20. 08. 2007 | 20:05

milan napsal(a):

p.Černá-Ještě popřejte p.Paroubkovi-ač ho v lásce nemám-i za mne vše nejlepší, k jeho zítřejším narozeninám.
20. 08. 2007 | 20:22

matra Petry napsal(a):

Pán Milan,
prepáčte,ale prostredníka nerobím...p.Paroubek má vlastný blog,isto ho potešíte.A ak vás niečo zaujíma konkrétne,rada odpoviem...no len za seba.Je mi lˇúto,asi ste ma nepochopili,ja dcéru nehájim,ona háji nás...za urážlivé bláboly,na ktoré som sa nechytila..
Sladké sny...P.Černá
20. 08. 2007 | 21:03

Naďa napsal(a):

Paní Černá,
nejdůležitější je,jestli je Vaše dcera šťastná.Pokud se s panem Paroubkem mají opravdu rádi a našli jeden ve druhém toho nejlepšího partnera,tak ať se vykašlou na všechny,kteří jim to nepřejí a kteří jim jejich vztah zazlívají.Já osobně pana Paroubka moc nemusím,i když...nemusím asi žádného z politiků..A je mi srdečně jedno,kdo s kým chodí a s kým se rozvádí,kdo s kým si pořídil dítě...Je to jen jejich soukromá věc a na politické situaci se to neodráží,tak proč se do toho míchat.Vaše dcera určitě ví,co a proč dělá a Vy to víte též,protože jste její milující matka.Tak už se vážně vykašlete na to,někomu něco vysvětlovat a obhajovat to,co stejně většina lidí nepochopí,neboť při vyslovení jména Paroubek vidí rudě a Vaše dcera se pak jen zbytečně stává prostředníkem...Je od ní hezké,že se snažila Vaši rodinu hájit a určitě to smysl mělo.Myslím,že slušní lidé to pochopili.A ti druzí si přece vždycky hůl najdou..Netrapte se tím,za čas to pomine a zase se bude propírat někdo jiný,je to tak vždycky..Pevné nervy Vám i Petře a hodně štěstí.
21. 08. 2007 | 08:35

Naďa napsal(a):

To p.Stejskal:
Jestli to jde,umažte mi těch několik exemplářů,které se tam nějakým nedopatřením objevily snad pětkrát...Díky
21. 08. 2007 | 09:30

Dana napsal(a):

Pro Greenhorna:
Ach jo, nějaký trouba, aby si dodal vznešenosti, použije nechutný počeštělý anglikanismus "dehonestující" a celý národ včetně tebe to začne papouškovat, takže jsme obohaceni novým slovíčkem "dehonestující", které stoupá na žebříčku oblíbenosti a začíná dohánět výrazy "módní ikona" a "paradigma".
Aneb, jak nám přednášel jeden vysokoškolský docent na medicíně - dřív, kdyby si dovolil takovými slovy častovat i medicínskou přednášku odborník a zbytečně místo českých slov by tam cpal místo slova "základní" třeba "bazální", byl by za šaška.
Co takhle používat rozum a rozvíjet českou slovní zásobu, místo papouškování těhle ptákovin? Jinak zanedlouho skončíme u 2. vlny národního obrození a umělého jazyka.
21. 08. 2007 | 09:30

bigjirka napsal(a):

Dano, těšil jsem se, že po 89 dojde i k očistě českého jazyka, představoval jsem si něco jako Eisnerův Chrám i tvrz. Skutečnost je nějaká jiná. :-)
21. 08. 2007 | 09:49

stejskal napsal(a):

Není zač, paní Naďo :-)
21. 08. 2007 | 11:22

Olča napsal(a):

Nad čím tak mudrujeme?!? Chlapci to prý mají přes sex,a dívky přes lásku, tak jí to přece věřme!
21. 08. 2007 | 19:26

Bacon napsal(a):

Vazena slecno Kovacova
myslim ze je zbytecne publikovat detaily sveho zivota. Nikdo se o to neprosil, nikoho to nezajima. Zvolila jste si svuj zivot podle sveho gusta, tak si ho zijte, a neotravujte s tim slusne lidi.
22. 08. 2007 | 02:07

Malvina napsal(a):

Mam dceru priblizneho veku s vami, slecno Petro Kovacova. Ale stydela bych se vylezt na ulici, kdyby se chovala jako vy.
22. 08. 2007 | 02:09

Pavel napsal(a):

Jirka-VELKY SUPLIK- je uplne O.K.Slovena ho miluje,ten jeho mozek a tak mu prejme,k jeho narozeninam,kdo co chce...Jeho prokleti uz je prece i v tom,ze v jeho BIRTHSDAY nas napadly ty ruske k....y.Jaka to symbolika.Kdo se bude smat tomu,ze nedodrzuji interpunkci,musim zduraznit,ze mi odesla klavesnice,ale k panu Paroubkovi,alias Quinsbymu ze Simpsonu jsem se musel ozvat..Rekl mi jeden spravedlivy lidumil:komouse,kteri skodili je treba povesit,kteri byli hodni-postrilet.Ja dodavam:a byl by pokoj...
22. 08. 2007 | 02:23

Naďa napsal(a):

To Malvina: Ještě nevíte,co Vás čeká a jaká překvapení Vám Vaše dcera může přichystat,tak proč takové soudy..?Myslím,že slečna Kováčová je inteligentní a citlivá žena,v životě už něco dokázala,jediné,za co ji polovina národa odsuzuje je to,že chodí s Paroubkem,ne to,že chodí se ženatým mužem..Dnes je docela běžné (bohužel),že se spousta manželství rozpadá a většinou je v tom někdo třetí,ale proč pokaždé toho třetího (tu třetí) označujeme za hlavního viníka rozpadu..Mohlo to být všechno jinak a co si budeme povídat,chlapi ve věku p.Paroubka prostě blbnou..Petra je krásná a chytrá holka,takže asi není čemu se divit..Jak to bylo,vědí nejlíp oni dva a proč by se za to měla stydět Petřina matka..?Každá máma své děti miluje a stojí za nimi za všech okolností,to byste snad měla znát.A dospělé dceři těžko přikážete,s kým má nebo nemá žít.Vždyť se děje tolik "ohavnějších" věcí,které se do bulváru nedostanou a které tady nemáme šanci už asi pět dní takhle soudit...
22. 08. 2007 | 08:33

Pavel napsal(a):

Rovněž si myslím, že paní Kováčová má tu smůlu nebo štěstí (jak se to vezme), že si vybrala za partnera p.Paroubka. Kdyby si vybrala třeba pana Svěráka st., jistě by se nedočkala tolika negativních ohlasů. Pan Paroubek není až příliš mnoha lidem sympatický. Jednak to souvisí s tím, že je lídr ČSSD a někdejší premiér, a rovněž to souvisí s tím, že J.Paroubek se vyjadřuje nezřídka jak samolibý autoritář, který se občas nepěkně vysloví k věcem, ke kterým je neslušné se vyslovovat viz soukromí M.Topolánka. J.Paroubek řekl v O.V.Moravce, že pan Topolánek je zkrachovalec. Narážel tím na jeho soukromí. Další věc:nemá ho v oblibě řada novinářů. Minimálně tři novináři byli vyhozeni v souvislosti s tím, že si stěžoval J.Paroubek. Mám na mysli např.J.Tunu, jednoho redaktora z ČT+českého rozhlasu. Vemte si, co o něm napsal někdejší jeho nadřízený P.Skála v dopise LN. On ho tam vykreslil dost negativně. Navíc i někteří vysocí sociální demokrati nevykreslují J.Paroubka moc vlídně. Mě osobně není J.Paroubek moc sympatický. Nevidím v něm vyrovnaného člověka. Já bych osobně text p.Škrábala neviděl jako nějak zásadně neetický, byť se mi jevil trochu zavánějícím bulvárem. Zdálo se mi, že pan Škrábal vycházel vstříc plytké poptávce jisté části veřejnosti.
22. 08. 2007 | 13:15

Radek napsal(a):

Tak je pravdou, že seriozní deník by měl psát pravdu. Já ale nedokážu posoudit, zda Mladá fronta fabulovala. Člověka ale také napadá, zda nejste paní Kováčová zvýšeně citlivá. Mě se skoro zdálo, že si hlídáte až příliš veřejné mínění. Vypadáte, že jste byla vychována pro veřejné mínění, což je ostatně společné Jirkovi Paroubkovi a většině politiků. Vypadáte jako slušná ženská, ale být Vámi, příliš bych ty jemné lži neřešil. O Talmanové se také psalo jako o milence, kdežto Topol to nechal plavat. Nemůžu si pomoct, ale zdá se mi, že moc řešíte, kdo co o Vás napsal - v tomto mi připomínáte J.Paroubka. Jestli mě paměť neklame, údajně jste měla říci, že jste na zvýšeném mediálném zájmu vydělala.
22. 08. 2007 | 17:07

Karel napsal(a):

Paní Petro,
zdravím Vás.
Překvapuje mě,anebo vlastně ani ne,co nenávisti a škodolibosti je v lidech,když se můžou, většinou anonymně,vyjádřit k nějaké osobě,na kterou se vrhnou novináři a záporně ji ocejchují pro nějaký skutek,který ta osoba vůbec neučinila.Je to prostě jenom veřejně známá osoba,ale těm,kteří mají mediální moc vadí,protože je na straně oposice,nebo s ní má něco společného.Píší ve prospěch strany,od které očekávají větší osobní zisk. Domnívají se ,že kdyby přišla k moci ta opoziční strana,měli by problémy.Přišli by,podle nich, jiní šéfredaktoři,změnily by se redakční poměry a oni by třeba ztratili místo na úkor někoho jiného,který by novému vedení vyhovoval více.Takže dělají všechno proto,aby se u moci udržela současná strana,která jim zaručuje jistotu.Ne,že by neuměli psát jinak.Jsou většinou velmi prodejní pro jakýkoliv druh ideologického a ekonomického pohledu,ale vědí, že někteří lidé by jim už tak moc nevěřili.Stačí,že dříve byli jinak zaměření před zlomem režimu v roce 1989,než je jejich zaměření dnešní.Ti starší.No,a ti mladší?Velice rychle pochopí,co se od nich vyžaduje.No ,a tito lidé,novináři,ovlivňují značnou část veřejného mínění.Zesměšňují v komentářích k nějakému rozhovoru zpovídanou osobu,mimo jiné třeba zdůrazňováním nějakých výroků,které vůbec nejsou hloupé.Váš výrok že,co na muži je nejvíc sexy ,je mozek,není vůbec hloupý.Každá rozumná žena vůči mužům takto uvažuje.Dává přednost před fyzickou krásou jeho schopnosti zabezpečit budoucí rodinu a k tomu není potřeba ani muskulatura,ani krásná mužná tvář,ale skutečně ten mozek.Mrzí mě ,že se Vás nezastal nikdo z psychologů,který posuzuje odlišné pohledy muže a ženy na různé aspekty života,nenašel v tom roztomilou filozofickou zkratku.Naopak,byl zdůrazněn tento zdánlivý nelogismus a tím i jakoby Vaše "hloupost",a národ se baví.Když někdo imponující záměru novinářů v ohlupující propagandě by řekl něco podobného,byl by naopak vychvalován za svůj vtip.
Takže,když se ve Vašem článku bráníte dalším zkreslujícím výrokům,vyvoláváte tím u Vašich odpůrců jenom další výsměch,ironii a vulgárnosti.Nechte to být.Marně se snažíte to změnit.Berte to tak,že je v tom i závist vůči Vám.
Přeji Vám hodně zdraví a síly do dalšího života.
26. 08. 2007 | 00:59

Karel napsal(a):

Pro "zita"

Část věty"..... lží....., které překročily.....",je v článku psaná takto.Ne ,jak píšete Vy,"zita",....překročili.
Paní Kováčová tam chybu,kterou jí podsouváte,nemá.
26. 08. 2007 | 01:20

bigjirka napsal(a):

Karle, ta chyba tam myslím byla a bloggerka si ji asi opravila. Myslím, že do textu může. Vše, co píšete, by byla pravda, kdyby se nejednalo o spojení s druhdy špičkovým, nyní druhořadým politikem, který to samé, co dělá, předtím vyčítal jiným.
26. 08. 2007 | 10:38

Pavel napsal(a):

Paní Kováčová má zkrátka smůlu v tom, že je partnerkou pana Paroubka - tedy člověka, kterého část veřejnosti nesnáší. Já si o paní Kováčové nemyslím, že je to amorální ženská. Jen jsem chtěl poukázat na jisté rozpory.
26. 08. 2007 | 20:56

bigjirka napsal(a):

Pavle, není to smůla, je to volba... myslím, že s tím mohla najisto počítat. Každopádně je Paroubek osobnost, polarizující českou politickou scénu neporovnatelně více, než svého času Klaus a Zeman. No.. a čí je stín? Nebo je to snad odlesk? No a čím je výjimečná slečna Petra než tím vztahem? Vymyslela snad tragač?
26. 08. 2007 | 21:57

Greenhorn napsal(a):

Dobrý den či večer,
Dnes jsem poslouchal rozhovor V.Moravce s paní Kováčovou na rádiu Impuls. Zdálo se mi, že na některé otázky paní Kováčová ne úplně uspokojivě odpověděla. Mám tím na mysli otázky, které padly např. v této duskusi, a které vznesl i pan Moravec. Rozhovor s V.Moravcem je zde:http://www.impuls.cz/petra-kovacova-na-impulsu/article.html?id=217012
28. 08. 2007 | 01:32

Pepek Námořník napsal(a):

"Když už o mně chtějí psát...", no, oni píšou hlavně proto, že se jim sama nabízíte, dáváte svolení ke všemožným rozhovorům do různých magazínů, novin,necháváte se fotit,...kdybyste byla zalezlá tak jako do té doby, než se provalilo, že Jirka p. Zuzanu podvádí, bylo by líp. Nejen Vám, ale i všem ostatním. Tak si nestěžujte na média a zůstaňte někde v pozadí a přestaňte na sebe tak upozorňovat. Navíc, ta trapná snaha uvádět všechny ty cancy, co byly o vás sesmoleny, na pravou míru, je opravdu ubohá. Nevím proč to řešíte přes média. Jste trapná.
30. 08. 2007 | 22:58

Terezka napsal(a):

Poslechla jsem si rozhovor s Petrou Kováčovou na rádiu Impuls s Václavem Moravcem. Musím říct, že odpovědi Petry byly na úrovni náctileté dívenky a nikoliv 30leté ženy, která by měla být trochu na úrovni, natož když je budoucí ženou politika. Já sice chápu, že jsme tolerantní národ, jak sama Petra říká, ale tohle opravdu příliš. Kam to ten náš národ spěje? To opravdu nikomu nevadí, jak tu žijeme? Asi si sbalím kufry a odjedu odsud někam hodně daleko.
02. 09. 2007 | 17:29

jejínek napsal(a):

Začal jsem číst tyto poznámky,ale po několika jsem toho nechal,je to jenom vylévání žluče a plivání tam,kam nedosáhnu.paní Kováčová,na řeči se vykašlete,jděte svojí cestou a na různé poznámky nereagujte.Ono to nemá smysl.Přeji hodně zdraví a jestli budete v novém vztahu šťastní,oběma Vám to přeji.No a jestli ne,tak je to zase jenom vaše věc a nikomu do toh nic není.
08. 09. 2007 | 23:13

Zbyněk Vašíček, Brno napsal(a):

Vážená slečno Kováčová, rozhodnutí pana Paroubka pověřit jazykovým výkladem slova "milenka" mj. i advokátní "jazykozpytnou" kancelář pana Sokola, považuji za poněkud nešťastné a kontraproduktivní ve vztahu k tomu, že ČSSD má "změnit image a otevírat se více mladým lidem". Stejný advokát hájí i Krejčíře a další "nepřátele státu", vždyť přece advokátů jiných k výběru je u nás spousta.Nakonec to zřejmě neprospěje ani Vám samotné.Podobně nové angažmá pana Dimuna, známého nejen z "katarské holčičkové kauzy",jistě jen těžko přitáhne ČSSD nějaké nové obdivovatele.Samozřejmě, ať se jinak daří a přeji tvrdé nervy a čelo, neboť "čeliti médiím je někdy novým očistcem na Zemi". Z.V., Brno
10. 09. 2007 | 13:47

ferda napsal(a):

Neverim svym ocim. Skutecne Centrum nabidlo blog zensky, na ktery je nejzajimavejsi skutecnost, ze ji suka Paroubek ? Tak to uz je nase spolecnost fakt v prdeli :(
12. 09. 2007 | 12:32

Miki napsal(a):

Prosím pana Stejskala, aby příspěvek "ferdy" vymazal, protože je neslušný !!!!!
12. 09. 2007 | 19:42

64holka napsal(a):

Můj názor je, že nikdo není povinný se nijak bránit. Pokud však má špatné svědomí, tak potrefená husa se vždycky ozve.
A mimochodem si myslím, že slečna by mohla svého přítele přesvědčit, ať konečně začne dělat to, co mu radí národ a ne se nekonečně zaobírat svou samolibostí, že celý národ nemá nic jiného na práci, než sledovat co slečna a Paroubek dělá. Nebo ať dělá slečna třeba něco pro postižené děti místo blbých keců.
15. 09. 2007 | 00:28

romana napsal(a):

Jestli ho máte Vážně ráda, tak se na všechny vykašlete a nereagujte, stejně tim nic nevyřešíte. Vypěstujte si zdravé sebevědomí a rázem Vám bude naprosto jedno co si kdo o Vás myslí. A naučte se brát věci méně křečovitě a s humorem. Bude Vám líp a lidem kolem Vás taky. Mimochodem, to co jste napsala je vážně nudná blbost.
15. 10. 2007 | 18:37

katka napsal(a):

paní Paroubková,
i když Váš manžel mi není vůbec sympatický a s jeho politickými názory nesouhlasím uznávám, že má určitě kouzlo osobnosti, protože jinak by nebyl úspěšný politik což bezesporu je. Věřím Vám, že jste si ho proto vzala a přeji Vám abyste zvládala situaci v které jste z lehkostí. Není lehká.
06. 03. 2008 | 15:10

Mc Lampa napsal(a):

Myslím, že nejlepší strategií je nevšímat si těchto věcí, nijak je veřejně neobhajovat. Novináři si brzo najdou/našli jiný cíl, který se jim bude více hodit "do krámu".
13. 06. 2008 | 12:06

gádžo napsal(a):

ropucha s bradavicí
24. 10. 2008 | 14:34

Dalimil napsal(a):

Paní Petro brante Jirku jak je jen možné je to náš spasitel!!! A lidovcům nevěřte ! Dali.
05. 06. 2009 | 01:09

Omega watches napsal(a):

Omega watches not only rule the third planet but have traveled in space as well. In March 1965 NASA chose Omega as the only watch to have cleared the severe test conditions laid down by them. It won the "snoopy awards" in 1970 for helping divert a potential disaster. Omega''s speed master has been the only watch to land on the moon and thus the name moon watch was earned by it. http://www.omegawatchessale...
03. 07. 2009 | 08:07

MO napsal(a):

paní Petro,
moc Vám držím palce, jste milá, trpělivá, nekonfliktní.
Setkala jsem se s Vámi na pracovišti. MO
17. 07. 2009 | 00:40

Jana napsal(a):

Fandím Vám. Je dobře, že tu píšete jak je vše ve skutečnosti. A ráda bych si přečetla pravdu i o jiných lidech, o kterých si Blesk vymýšlí úplné romány. Je to neuvěřitelné, co je Blesk schopen vytvořit. Kdyby se aspoň trochu snažili držet se skutečností... No škoda mluvit.
17. 07. 2009 | 13:57

Market napsal(a):

To se ani nedá dočíst do konce. Myslím, že normálním lidem je někdo jako Vy a Vaše soukromí totálně ukradený. Lovu zdar a pamatujte, že všechna sláva polní tráva.
20. 07. 2009 | 12:29

Petra napsal(a):

Jano,
jestli byste chtěla pravdu, tak nechápu, proč čtete Blesk a jiné sračky jemu podobné.
20. 07. 2009 | 12:30

dub napsal(a):

ehh...co jste nám to vlastně chtěla říci?
28. 08. 2009 | 00:52

TRUE napsal(a):

Moc mne mrzí, že vedle našich politiků nestojí tak charismatické a moudré ženy, které jsou nejen vzhledově, ale především vnitřně krásné, jako například v USA (Obamová), kdysi dávno v Anglii (Diana), no i sarkozyho žena Vás převyšuje ve všem, ať už má minulost jakoukoli. Každopádně žádná není/nebyla tak primitivní, aby se neustále hádala s novináři a vysvětlovala, co je pravda a co není.... Ono totiž něco pravdy bude na tom, že vysvětlují a hájí se především Ti, kteří lžou.....
25. 09. 2009 | 14:45

I HAVE A DREAM..... napsal(a):

Mám sen, že už nebudou hloupé a zostuzující ženy stát vedle našich politiků.vždyť svět se nám směje nejen díky primitivům, stojícím v čele našívlády, ale i díky jejich "vypatlanějším" polovičkám!
25. 09. 2009 | 14:46

Přidat komentář

Tento článek byl uzavřen. Už není možné k němu přidávat komentáře ani hlasovat

Blogeři abecedně

A Aktuálně.cz Blog · Atapana Mnislav Zelený B Baar Vladimír · Babka Michael · Balabán Miloš · Bartoníček Radek · Bartošová Ela · Bavlšíková Adéla · Bečková Kateřina · Bednář Vojtěch · Bělobrádek Pavel · Beránek Jan · Bernard Josef · Berwid-Buquoy Jan · Bielinová Petra · Bína Jiří · Bízková Rut · Blaha Stanislav · Blažek Kamil · Bobek Miroslav · Boehmová Tereza · Brenna Yngvar · Bureš Radim · Bůžek Lukáš · Byčkov Semjon C Cerman Ivo Č Černoušek Štěpán · Česko Chytré · Čipera Erik · Čtenářův blog D David Jiří · Davis Magdalena · Dienstbier Jiří · Dlabajová Martina · Dolejš Jiří · Dostál Ondřej · Dudák Vladislav · Duka Dominik · Duong Nguyen Thi Thuy · Dvořák Jan · Dvořák Petr · Dvořáková Vladimíra E Elfmark František F Fafejtová Klára · Fajt Jiří · Fendrych Martin · Fiala Petr · Fibigerová Markéta · Fischer Pavel G Gálik Stanislav · Gargulák Karel · Geislerová Ester · Girsa Václav · Glanc Tomáš · Gregorová Markéta · Groman Martin H Hájek Jan · Hála Martin · Halík Tomáš · Hamáček Jan · Hampl Václav · Hamplová Jana · Hapala Jiří · Hasenkopf Pavel · Hastík František · Havel Petr · Heller Šimon · Herman Daniel · Heroldová Martina · Hilšer Marek · Hladík Petr · Hlaváček Petr · Hlubučková Andrea · Hnízdil Jan · Hokovský Radko · Holásková Kamila · Holmerová Iva · Honzák Radkin · Horáková Adéla · Horký Petr · Hořejš Nikola · Hořejší Václav · Hrabálek Alexandr · Hradilková Jana · Hrstka Filip · Hřib Zdeněk · Hubinger Václav · Hülle Tomáš · Hušek Radek · Hvížďala Karel CH Charanzová Dita · Chlup Radek · Chromý Heřman · Chýla Jiří · Chytil Ondřej J Janda Jakub · Janeček Karel · Janeček Vít · Janečková Tereza · Janyška Petr · Jelínková Michaela Mlíčková · Jourová Věra · Just Jiří · Just Vladimír K Kania Ondřej · Karfík Filip · Karlický Josef · Klan Petr · Klepárník  Vít · Klíma Pavel · Klíma Vít · Klimeš David · Kňapová Kateřina · Kocián Antonín · Kohoutová Růžena · Kolaja Marcel · Kolářová Marie · Kolínská Petra · Kolovratník Martin · Kopeček Lubomír · Kostlán František · Kotišová Miluš · Koudelka Zdeněk · Koutská Petra Schwarz · Kozák Kryštof · Krafl Martin · Krása Václav · Kraus Ivan · Kroupová Johana · Křeček Stanislav · Kubr Milan · Kučera Josef · Kučera Vladimír · Kučerová Karolína · Kuchař Jakub · Kuchař Jaroslav · Kukal Petr · Kupka Martin · Kuras Benjamin · Kutílek Petr · Kužílek Oldřich · Kyselý Ondřej L Laně Tomáš · Linhart Zbyněk · Lipavský Jan · Lipold Jan · Lomová Olga M Máca Roman · Mahdalová Eva · Máchalová Jana · Maláčová Jana · Málková Ivana · Marvanová Hana · Mašát Martin · Měska Jiří · Metelka Ladislav · Michálek Libor · Miller Robert · Minařík Petr · Mittner Jiří · Moore Markéta · Mrkvička Jan · Müller Zdeněk · Münich Daniel N Nacher Patrik · Nachtigallová Mariana Novotná · Návrat Petr · Navrátil Marek · Němec Václav · Nerušil Josef · Niedermayer Luděk · Nosková Věra · Nouzová Pavlína · Nováčková Jana · Novák Aleš · Novotný Martin · Novotný Vít · Nožička Josef O Obluk Karel · Oláh Michal · Ouhel Tomáš · Oujezdská Marie · Outlý Jan P Pačes Václav · Palik Michal · Paroubek Jiří · Pavel Petr · Pavelka Zdenko · Payne Jan · Payne Petr Pazdera · Pehe Jiří · Peksa Mikuláš · Pelda Zdeněk · Petrák Milán · Petříček Tomáš · Petříčková Iva · Pfeffer Vladimír · Pfeiler Tomáš · Pilip Ivan · Pitek Daniel · Pixová Michaela · Plaček Jan · Podzimek Jan · Pohled zblízka · Polách Kamil · Potměšilová Hana · Pražskej blog · Prouza Tomáš R Rabas Přemysl · Rajmon David · Rakušan Vít · Ráž Roman · Redakce Aktuálně.cz  · Reiner Martin · Richterová Olga · Robejšek Petr · Rydzyk Pavel · Rychlík Jan Ř Řebíková Barbora · Říha Miloš · Řízek Tomáš S Sedlák Martin · Seitlová Jitka · Schneider Ondřej · Schwarzenberg Karel · Sirový Michal · Skalíková Lucie · Skořepa Michal · Skuhrovec Jiří · Sládek Jan · Sláma Bohumil · Slavíček Jan · Slimáková Margit · Smoljak David · Sobíšek Pavel · Sokačová Linda · Soukal Josef · Soukup Ondřej · Sportbar · Staněk Antonín · Stanoev Martin · Stehlík Michal · Stehlíková Džamila · Stránský Martin Jan · Strmiska Jan · Stulík David · Svárovský Martin · Svoboda Cyril · Svoboda Jiří · Svoboda Pavel · Sýkora Filip · Syrovátka Jonáš Š Šebek Tomáš · Šefrnová Tereza · Šimáček Martin · Šimková Karolína · Šindelář Pavel · Šípová Adéla · Šlechtová Karla · Šmíd Milan · Šoltés Michal · Špalková Veronika Krátká · Špinka Filip · Špok Dalibor · Šteffl Ondřej · Štern Ivan · Štern Jan · Štětka Václav · Štrobl Daniel T Táborský Adam · Tejkalová N. Alice · Telička Pavel · Titěrová Kristýna · Tolasz Radim · Tománek Jan · Tomčiak Boris · Tomek Prokop · Tomský Alexander · Trantina Pavel · Tůma Petr · Turek Jan U Uhl Petr · Urban Jan V Vacková Pavla · Václav Petr · Vaculík Jan · Vácha Marek · Valdrová Jana · Vančurová Martina · Vavruška Dalibor · Věchet Martin Geronimo · Vendlová Veronika · Vhrsti · Vích Tomáš · Vlach Robert · Vodrážka Mirek · Vojtěch Adam · Vojtková Michaela Trtíková · Výborný Marek · Vyskočil František W Walek Czeslaw · Wichterle Kamil · Wirthová Jitka · Witassek Libor Z Zádrapa Lukáš · Zaorálek Lubomír · Závodský Ondřej · Zelený Milan · Zeman Václav · Zima Tomáš · Zlatuška Jiří Ž Žák Miroslav · Žák Václav · Žantovský Michael Ostatní Dlouhodobě neaktivní blogy