Křtiny jako alotrium

27. 01. 2010 | 11:19
Přečteno 64979 krát
To byly ale křtiny! Jako ta nejlepší komedie. Samotný obřad ani náhodou neprobíhal v režii biskupa. Režie se chopili paparazziové. Byly jich desítky. Nejdřív se snažili převzít roli kněze a pobíhali z jedné strany na druhou za oltářem a ubohý biskup se je marně snažil napomínat. Přece jen roztrhané džíny a umolousané svetry a bundy nejsou tím vhodným obřadním oděvem. Ale paparazziové si s tím hlavu nedělali, byli „v práci“. A nějaký dress code je nezajímal, díra sem, flek tam – do kostela dobré...

Biskup byl vytrvalý a obřad i přes jejich snahu vedl sám. Tak se ho alespoň snažili při svých manévrech s fotoaparáty ušlapat. Zároveň se snažili ušlapat jeden druhého. Nejsmutnější byl osud čepice, která některému z nich upadla na zem. A oni po ni šlapali sem a tam. Manžel se je snažil na ni upozornit, ale vášeň je zcela ovládla a na nic nereagovali. Utvořili ragbyový mlýn a mleli se navzájem, šlapali po sobě, mířili na kněze a pak jsme se jejich cílem stali my. Co na tom, že nikdo z pozvaných nic neviděl. Ragbyový hráč se taky snaží podat co nejlepší výkon a o publikum se nestará.

Výkon podali opravdu výborný. Chápu, že úlohou novinářů je investigovat. Bohužel v tomto případě spíš trefili kozla a to hned několikrát. Odhalili rozmařilost mého muže srovnatelnou jen s toskánskou aférou. Dopustil se totiž strašného alotria, když dovolil, aby naše dcera měla na sobě botičky Dior – prý za 1700 Kč. Přiznám se, cenu neznám a ani mě nezajímá. Oblečení a botičky dostala od své kmotry Margarity z Řecka. Tam je křest velkolepou událostí. Margarita (ta větší) jela nakoupit oblečení pro sebe i pro malou do Milána. Je sice dcerou starého a zasloužilého socialisty (dlouhá desetiletí člena Panhelénského socialistického hnutí, kterého je také členkou), ale v Řecku neznamená, že by levicově smýšlející člověk měl chodit v teplákách. Vrcholně komické číslo však přišlo v momentě, kdy ji označili za herečku. Ještě, že má smysl pro humor. My jsme totiž obě herečky. Já jsem hostovala v Řecku několikrát, když jsem Margaritiným dětem hrála loutkové divadlo, které jsem jim dovezla z Prahy. A herečka Margarita jim ho pravidelně hraje sama. Na Oscara to zatím není, ale dětem to stačí.

Teď jen čekám, až bude pokračovat vyšetřování „řecké“ aféry mého muže. V tom přece něco musí být, když někdo daruje něco rodině politika. Asi v tom bude nějaká pěkná státní zakázka anebo zrada českých národních zájmů. Této zrady se ostatně dopouštějí desetitisíce českých turistů, když rozmařile opouštějí svoji vlast a dovolenou tráví v Řecku. Pravda, oni nejsou politici. Ani jejich manželky.

Naše komedie pomalu končí. Vzala jsem si z ní ponaučení. Margaritku budu oblékat do pytle od brambor, na nožičky jí dám laptě nebo omotám starý kapesník. Zahraniční herečky k nám už také zvát nebudu, ať zůstanou sedět doma. Dárky, které naše holčička dostala, rozdám aniž by je nosila nebo si s nimi pohrála. Dovolit jí to by bylo opravdové alotrium. Ona sama sice nosí také nějaké oblečení po své malé kamarádce a dětem, kterým bychom její několikrát nošené oblečení dali, by to jistě nevadilo, ale ať dcera našeho předního socialisty trpí. A ať se hosté, kteří ji chtěli potěšit, urazí. Co bychom neudělali, abychom náš ragbyový tým potěšili.

P.S.: Chtěla jsem také okamžitě darovat kočárek, ve kterém dceru vozím. Tak jsem si vyzkoušela zánovní kolečka, ale padala z nich. Nicméně poslanci v tajném hlasování odsouhlasili, že od teď pro jejich děti stačí náš hluboký kočárek a sportovní kočárek Topolánkových. Budeme si je pak i s ostatními maminkami poslaneckých dětí půjčovat. Už zbývá jen odhlasovat rozpis vycházek pro letošní rok.

Komentáře

Aktuálně.cz má zájem poskytovat prostor jen pro korektní a slušně vedenou debatu. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se zároveň zavazujete dodržovat Kodex diskutujících. Pokud Váš text obsahuje hrubé urážky, vulgarismy, spamy, hanlivá komolení jmen, vzbuzuje podezření z porušení zákona, je celý napsán velkými písmeny či jinak odporuje zdejším pravidlům, vystavujete se riziku, že jej editor smaže.
Přejeme Vám zajímavou a inspirativní výměnu názorů.
Libor Stejskal, editor blogů (blogy@aktualne.cz)

Koenig Feurio napsal(a):

Kdybyste chtěli mít soukromý křest bez veřejnosti, určitě by pro vás nebyl problém vyloučit veřejnost.
Zkrátka si musíte vybrat.
27. 01. 2010 | 11:26

abigail kirková napsal(a):

Vážená paní Paroubková,

prosím, až budete chtít, aby na křtinách Vaší dcery nebyli novináři, prosím, neposílejte do všech redakcí pozvánku na křest.

Děkuji
27. 01. 2010 | 11:27

Karlík napsal(a):

"Režie se chopili paparazziové. Byly jich desítky."

A proč jste je proboha na tak soukromou akci zvali a dělali z toho divadlo? Křest je záležitost rodiny a není třeba zvát 150 hostů, týden před křtem rozesílat do všech médií tisková prohlášení a nechat "desítky paparazziů běhat po kostele".

A kmotra jste vybrali opravdu výtečně. Benda je zcela jistě dobrý křesťan. :-DDD
27. 01. 2010 | 11:29

Al Jouda napsal(a):

To máte z toho, že jste chtěli dceru pokřtít v chrámu sv.Mikuláše. Příštího potomka pokřtěte ve venkovském kostelíku, kde vás to bude i méně stát a žádní paparazzi tam nebudou. Nějaký příbuzný vám jistě rád udělá fotku křtěného dítěte s knězem i s matkou. A noviny o tom přinesou jen krátkou noticku některý den po křtu. To by bylo fajn, tak byste si to asi představovala, není-liž pravda ?
27. 01. 2010 | 11:35

Stanislav Křeček napsal(a):

To není o pozvánkách, ale o chování těch pozvaných. Stačilo by určit místo pro fotogtodoxologr iromfy za nataženým provazem jak je to všude jinde zvykem.
27. 01. 2010 | 11:39

bob napsal(a):

Kmotr se Vám opravdu povedl. Copaka, copak, smrťáčkovi se nechtělo :-)
27. 01. 2010 | 11:40

Michal Macek napsal(a):

dobry den pani paroubkova,

dnes vas musim sice s litosti ale presto strhat - taky neznam cenu boticek znacky Dior ale pochybuji ze by staly 1700 - ty musi stat mnohem vic!je uplna blbost koupit neco takoveho miminku ktere z toho jeste nema rozum - vzdyt se v nich ani chodit neda!nemluve o dalsim luxusni obleceni ve kterem byla margitka zabalena.je mi jasne ze svou dceru milujete a chapu ze chcete aby byla hezky oblecena.nikdo nerika ze ji mate balit do hadru.jiste vsak existuji krasne boticky a saticky ktere nebudou stat dohromady 20000kc nebo vic!
nezlobte se ja vam neverim ze to byl darek ale dejme tomu...co ste ale pak cekala kdyz pozvete novinare a dcerce ty botky date?proto si myslim ze o darek neslo - to byste snad mela dost rozumu predem to npvinarum rict.vas manzel je predseda ceske strany SOCIALNE demokraticke.prohlasuje o sobe ze neni papalas.a ted tohle.vasi volici takove boticky ani v zivote neuvidi natoz aby si je mohli koupit.takze jedine ceho ste dosahla je to ze ted se vase dcera musi zrici hromady hracek.tohle se vam vazne nepovedlo takze ted mi nezbyva nez vam poprat aby vas nadale provazelo uz jen stesti...
27. 01. 2010 | 11:45

Ludwig.II napsal(a):

můj názor se ponese v podobném duchu...víte moc dobře, že náš bulvár pase po podobných akcích..je to podobné jako věřit Ivetě Bartošové, že ji fotografové zcela náhodou vyfotili na horách, před domeme, jak uklízí či něco podobného. Pokud jste ji pojali jako veřejnou šou, tohle jste museli čekat. Ono objevit sev bulváru je pro politika větší reklama, než když o něm Hospodářské noviny napíšou jeden dlouhý a seriozní článek. Skutečně to bylo jen a jen o výběru. Ale s oblečením fotografů mohu jen souhlasit, taky nejdu do kostela v monterkách. Ale ono kolikrát stačí jak se obléknout naši taxikáři a to jsou vizitkou i pro zahraniční hosty.
27. 01. 2010 | 11:48

fss napsal(a):

Vtipně napsáno :-)
27. 01. 2010 | 11:49

Tencokida Hnuj napsal(a):

Měla jste konvertovat k judaismu. Ušetřili by jste za boty a novináři se mohli věnovat něčemu prospěšnějšímu. Také perspektiva křesťanského pekla, pokud dceruška nepůjde v šlépějích Vašich, či Vašeho manžela, není nic moc přívětivého. Takhle budete kupovat nové boty furt (první přijímání, zpověď hříchů, biřmování...) a paparazziové si budou moci nohy uběhat.
27. 01. 2010 | 11:51

Klara Nedomanska napsal(a):

Dobrý den paní Paroubková,
ač by se dáma ke svému věku neměla vyjadřovat, tak v této chvíli tento "zvyk" poruším.
Je mi 63 let, a to už je dost na to,aby si člověk vytvořil vlastní názor a stál si na něm.
Jsem tradiční voličkou sociální demokracie. A upřímně je mi úplně jedno, kdo zrovna stojí v jejím čele. Za ty léta jsem se naučila, že personalní politické obsazení je pouhou daní za demokracii. Vetšina politiků dělá svoji práci z logické premisi vydělat si na "dobrý" život, není tedy žádný rozdíl mezi horníkem a politikem. Jen občas se najde člověk motivovan jinak, pan kníže Karel Schwarzenberg, Václav Havel, Pavel Tigrid a další. Invektivy, které souvisejí s dnešní dobou a které váš manžel tak rád používá a tak nerad přijímá jsou mi zcela lhostejné, ostatně jako chování celého politického spektra. Důležitá pro mě je tradiční idea socialní demokracie, nic víc.
Po přečtení vašeho dnešního blogu však jen opravdu těžce držím emoce na uzdě?jste opravdu tak hloupá??Vaše PR agentura si na tento křest bezesporu pozvala velké množství novinářů a vy se teď divíte, že jich tam bylo hodně??Co jste s těma botičkama čekala,vy naivko?Že když je na nich napsano DIOR,tak že stály dvě stvoky a že si jich novináři nevšimnou??Vlastně by mě vůbec zajímalo,jestli tento text píšete vy sama, nebo ho tvoří Pavel Poulíček (čemuž bych věřila víc)???A kde vůbec berete tu drzost, brát křest vašeho miminka jako alibi pro ubohé vyřizování účtu s novináři!!Mimochodem paparazzi je fotograf, novinář je až ten člověk,který píše samotny článek Petro!!
Abych to nějak uzavřela, když se jako s odpuštěním idiot chová Jiří Paroubek nebo třeba Mirek Topolánek, je mi to fuk!Ale když člověk čte názory vaše, tak si zkrátka musí klást otázku, opravdu máte tak jedoduchý smysl pro humor a vnímání reality, nebo to myslíte vážně?
V obou dvou případech se bojím odpovědi.

Se slušnou úctou a radou nechovej se jako hlupka Petro, ať se ženy za tebe nemusí stydět

Mgr. Klára Nedomanská
27. 01. 2010 | 11:51

Hlava XXII napsal(a):

Milý "novináři": Když půjdete příště do svatostánku, mějte prosím na mysli, že kostel je svaté místo a tím pádem si zaslouží pokoru i od ateistů.
Jít do kostela slušně oblečen je snad i pro primitivní novináře a jejich šéfy z Německa v dnešní době dostupná. Na tomto příkladu nám "novináři" ukázaly, že jejich domovem je žumpa a tam se i cítí jako doma.
p.s.- Osobně bych Ty pisálky hnal svinským krokem, až do Německa... ;-)
27. 01. 2010 | 11:52

Pepa Řepa napsal(a):

Hmmm
víte, paní Paroubková, kdo má potřebu dloubat se v bulvárových exkrementech musí být na stejné úrovni.
Vám se křtiny dcery scvrkly na hejno fotografů a spor od koho jsou botičky.
Co si budeme povídat, Vy jste taková Yvetka Bartošová české politiky. Bez bulváru ani ránu, nejdřív zakvokat,natřást peří, upozornit na sebe a pak dělat, že Vás ta medializace obtěžuje.
No nic, každej jsme nějakej, užijte si kvokání.

A že jsem tak smělý, kdo byl za kmotra či kmotru.
Don Kočka?
Dobrý vstup do života, řekl bych.

A co veselice, byla? Zazpíval Míša David nebo hrál bigbeet?
27. 01. 2010 | 11:52

Ládik napsal(a):

Soukromé věci nepatří na veřejnost.
27. 01. 2010 | 11:54

Vico napsal(a):

Kdo rád čte ženské časopisy, bude s článkem Petry spokojen. Je to taková epizodka jak vystřižená z Rytmů života :)Rosamunde Pilcherová by to natáhla i na celovečerní film. Představitel italského neorealismu by zase natočil příběh o těžkém pracovním údělu novinářských nádeníků - paparazziů. V této verzi by příběh končil tragicky - dvěma ušlapanými paparazzi, kteří nepřežili ragbyovou mlýnici.

Hoši z Playboye by možná sesmolili deset minut hracího času pod dvojsmyslným názvem - Drahé dupačky - .

Jinak bych autorce radil-pokud nemá ráda bulvární medializaci, tak ať nepořádá tak okázalé akce. Kdo opravdu chce, umí si to zařídit.
27. 01. 2010 | 11:55

JC napsal(a):

Ale, di děvčico, nehrej to na nás. Vždyť ti to dělá dobře být v záři reflektorů,jinak by sis Paroubka nikdy nevzala.
Teď budeš paní premiérová tak doufám, že se dočkám knihy "dívejte s kým vším jsem se potkala"
27. 01. 2010 | 11:58

Valerie napsal(a):

Paní Paroubková, co jste čekala, když jste sami udělali z čistě rodinné záležitosti divadlo a pozvali 150 lidí a novináře. Mně osobně nechávají botičky Dior vaší dcery v klidu, ale jsem pravicový volič...
27. 01. 2010 | 11:58

almost glossed napsal(a):

Navrhuji vyhlásit příspěvek paní MAGISTRY jako Diskusní příspěvek roku :-)
27. 01. 2010 | 12:00

Hlava XXII napsal(a):

Milá Kláro Nedománská:
Paní Paroubková píše o tom, že pisálkové se na křtu chovali jako hovada a jejich oblečení se spíše hodilo na nějakou feťáckou akcičku, a ne křtiny v KOSTELE.
Vy byste šla do kostela jako na rockový koncert ?
Copak pisálkové nemají na slušné oblečení ?
27. 01. 2010 | 12:01

Pobo napsal(a):

Asi budou brzy nové billboardy od Bernarda [ http://www.bernard.cz/image... ].

Po již téměř zapomenuté hvězdné celebritě [ http://www.bernard.cz/image... ] nastoupí nová mnohem zářivější [ http://img.aktualne.centrum... ].

Jo, jo. Svět se zbláznil [ http://www.bernard.cz/image... ] - tak se lidi držte, pojede to zkopce ...
27. 01. 2010 | 12:01

Pepa Řepa napsal(a):

To Ludwig
a hele, zatímco jsem to smolil Vy jste mne předešel.

Paní Nedomanská, obávám se, že je!
To víte, poslední zvonění, alfa-samec si dodal sebevědomí.Hledejte v tom to positivní. Inu je mladá.
Abychom nenarazili u mazací čety, použil bych eufemistický PC termín, že je paní Paroubková mladá a stejně vysoce inteligentní jako Vendulka Svobodová, či Yvetka z Pomejí.
27. 01. 2010 | 12:01

Rumcajs napsal(a):

Zrovna jsem se chtěl zeptat, kde Byl Dˇuričko s Kočkou a Pepíno mě předběhl.

Vicouši,velmi dobře.
27. 01. 2010 | 12:04

Pepa Řepa napsal(a):

Hlavo XXII
pláčete hezky, ale mimo podstatu. Zrovna u Mikuláše na Staromáku byla celá řada rockových mší.Klasika: tři kytary a bicí.První v r.68. Myslíte, že Máni měly na sobě tesiláče z NDR?
27. 01. 2010 | 12:06

Tupelo napsal(a):

Pani Paroubkova, posledni akce ceskeho bulvaru na me pusobila dost rozpacitym dojmem, z celeho obradu se nejvic resi dupacky od Dioru (mimochodem cenu take neznam, co se tyce darku tak ji ani neresim). Skoro je mi pravicovych novinaru (ale i novinaru z Novinek) lito, dostala jste od recke kolegyne nejaky darek a oni vysli naprazdno (vzhledem k poctu novinaru bude bonus z takove reportaze velmi nizky ;)).
Priste by bylo lepsi (vzhledem k nijak tezkemu odhadu, jak se bulvar chova), tak jak navrhuje dost lidi prede mnou, abyste novinare nezvala vubec (nebo zvala jen zahranicni, nebo urcila pro cast z nich jine misto konani, nebo jim dala vedet za pet minut dvanact - urcite by jich bylo min).
27. 01. 2010 | 12:08

Ondřej Moravec napsal(a):

Naprosto souhlasím s drtivou většinou diskutujících paní Paroubková musíte si příště vybrat co je pro Vás důležitější jestli PR akce nebo soukromí při křtu Vašeho dítěte, napříště prosím neobtěžuje čtenáře podobnými výlevy. Působí to trapně a Vy vypadáte hloupější než jste.
27. 01. 2010 | 12:08

Hnzd napsal(a):

Paní Petro, Vaše snaha se zviditelňovat a upozorňovat na sebe působí značně komicky, vězte, že když nebudete šaškovat na veřejnosti, ale decentně se věnovat vlastní práci, ať již v roli matky nebo překladatelky, pak si Vás média nebudou všímat. Ale když se budete neustále přes média snažit vykreslovat vlastní obraz, jaký byste sama chtěla mít a vypouštět duchaplné hlášky o tom, že Váš muž je sexymozek, pak budete čím dál více veřejnosti pro smích a nikdo Vás nebude brát vážně, byť se o to budete snažit sebevíce.
27. 01. 2010 | 12:09

Martin napsal(a):

teda Peťko to zase je úlet.....
27. 01. 2010 | 12:09

Jirka napsal(a):

Být blbý je smutný,ale ještě se s tím chlubit........
27. 01. 2010 | 12:11

Pepa Řepa napsal(a):

To Rumcajs
pssst nebo se k Jičínu vydá Luca Brassi-Hulínský.
27. 01. 2010 | 12:11

Jarek P. napsal(a):

Tentokrát má ale P.P. pravdu. To, jak dokáží někteří lidé zneužít cokoliv k pošpinění člověka jen proto, že je politik, je hnus. Zvlášť když se to týká dítěte. Nedivím se, že se pak do politiky hrnou opravdu jen lidé s hroší kůží. Tohle by normální člověk těžko vydržel.
Neříkám, že politici jsou svatí - to ani náhodou - ale ty hony na čarodějnice, co se pořádají i na jejich rodiny a soukromý život, to je hnus.
27. 01. 2010 | 12:12

citizen napsal(a):

Tomu říkám reklama hodná celebrity! Nikoho nezajímá Vaše miminko, ale Vaše životní úroveň:-) Dokonalá ukázka naší společnosti - ještě, že Vás máme. Ovčí národ samozřejmě pochopí, že musíme zdražit potraviny, protože musíme republiku dostat z dluhů:-) Je to vážně k smíchu. Tak nám držím palce, aby naše děti, které budou skutečně potřebovat chodit (na auta jim nejspíš nezbude), měly dostatečně vysoké výplaty, aby mohly nosit alespoň průměrnou funkční obuv.
27. 01. 2010 | 12:12

JC napsal(a):

Milá Hlavo XXII, pomazaná.
Ne každý "Na to" holt má.
Náš farář slouží mše v džínách a botaskách pod sutanou.
Jen se z toho s Petruškou nepos..te.
27. 01. 2010 | 12:13

Carlik napsal(a):

Vtipně napsané, gratuluji. Nicméně stále si myslím, že to bylo totalní divadlo. To, že vyústilo v propírání v Blesku je především vaše vina.
27. 01. 2010 | 12:15

Andrea napsal(a):

Krst je predovšetkým pre dieťa a jeho blízkych. Ak Vám, pani Petra, vadili novinári a fotografi, mali ste si miminko pokrstiť v súkromí, niekde v malom kostolíku, alebo na Slovensku a mali by ste pokoj.....
Ad kočík - lacnejšia a širokospektrálne využiteľná je babyšatka :o)
27. 01. 2010 | 12:15

Zavis napsal(a):

Blogy a děti by se měli některým lidem zakázat.Jste jedni z mých favoritů.Když už nutně potřebujete,aby o Vás někdo věděl,tak se zviditelněte prospěšnějším způsobem.
27. 01. 2010 | 12:16

Mašek napsal(a):

Topolánek má také malé dítě a nevím nic o tom, že by zval stovky novinářů na různé akce s tímto dítětem spojené. Využívat nemluvně jako prostředek PR mi připadá, mírně řečeno, poněkud nestandardní.
27. 01. 2010 | 12:16

kristusek napsal(a):

Obávám se, že na vině jste skutečně tentokrát především vy (tedy oba, nejen Vy osobně). Úroveň našich inverstigativců jste snad již měli oba možnost mnohokrát poznat a doufat, že alespoň do kostela přijdou vybaveni nejen vhodným oděvem, ale i vhodným chováním, bylo dost naivní.

Jinými slovy - když si zvu svoloč, musím počítat s tím, že se jako svoloč bude chovat. Toť vše.
27. 01. 2010 | 12:16

Pepa Řepa napsal(a):

No, Hlava má možná recht.
Aby to bylo stylový, měly být černý kvádra jako na funus, zlaté řetězy a prsteny a přes lakýrky psí dečky.
27. 01. 2010 | 12:17

beta napsal(a):

ta mala holčička to nebude mit jednoduche--možna jeji otec bude opět PREMIER a modři zblbli fanatici budou kopat nohama na všechny strany,držim ji palce
27. 01. 2010 | 12:18

Já napsal(a):

Teda vy máte starosti.. která máma by nechtěla pro své mimčo to nej?
Jste jak hyeny, jméno Paroubková ve vás vyvolává pach krve a uštvání zvěře.
Proboha, co jste za lidi?
Paní Petro, klid, dítě je vaše, dárky jsou vaše, ostatní ať si trhnou nohou!
27. 01. 2010 | 12:19

Zdena napsal(a):

Paní Paroubková, a vy s manželem jste věřící? Do vašeho chotě bych to teda ani ve snu neřekla. Když srovnám jeho a např. pana Medka, tak nevím. Víte, křest dítěte je docela vážná věc a měli byste jako rodiče ted vést dceru k víře. Kam chodíte do kostela, čtete Bibli? Protože jinak je to celé jen jedno velké divadlo před volbami pro lidi, kteří na to naletí.
27. 01. 2010 | 12:19

Luky napsal(a):

K tomu se dá dodat jen,že inteligentní ta pí. Paroubková je asi velmi,chytrá bohužel vůbec.
27. 01. 2010 | 12:20

pozornej napsal(a):

no vidíte, a já bláhovej sem si myslel, že křest je zadarmo.tak teď už vím, kde se vzalo bohatství církve.....
27. 01. 2010 | 12:20

jr napsal(a):

Petro,
nedejte se.Holota žebrácká bude pořád remcat.
27. 01. 2010 | 12:20

Nallthaniell napsal(a):

Bože, to je ale trapnost. To snad ani paní Paroubková nemůže myslet vážně. Nejdřív uspořádáte velkolepé křtiny, na které upozorníte, aby byly vidět a zajímal se o ně tisk a pak si stěžujete na paparazi. Nevím, jestli je to hloupost nebo se jen snažíte někoho oblbnout, ale my, kteří ještě nemají vymytý mozek televizí a mají vlastní názor vám to nežereme. Mě osobně je to celkem fuk, kdyby bylo dítě oblečené celé do zlata, nehodlám kvůli tomu kohokoliv kritizovat, ale tahle šaškárna je vážně trapná.
27. 01. 2010 | 12:20

já napsal(a):

Paní Paroubková,
pozorně jsem si přečetl celý článek. OD začátku do konce jsem nepochopil o čem a hlavně PROČ toto píšete. Tento nic neřikající, duševně velmi slabý článek je hoden snad rubriky samostatné, kde o ní nikdo neví v děníčku, ale pokud takto vystupujete na veřejnost a toto je skutečně Vaše mínění či názor, potom smekám kloubouk před panem Paroubkem, a nechápu, proč se rozváděl, protože s Vámi terno neudělal v oblasti rozumové.
Ušetřete nás prosím dalších nesmyslných tlachů o tom, co ani sama nedokážete pochopit.
Děkuji
27. 01. 2010 | 12:20

pozornej napsal(a):

no vidíte, a já bláhovej sem si myslel, že křest je zadarmo.tak teď už vím, kde se vzalo bohatství církve.....
27. 01. 2010 | 12:20

neo napsal(a):

jak už napsali výše uvedení, sami jste si na křest pozvali novináře.

měli jste možná na pozvánku napsat dress code.

Jinak, klidně si papejte v nejluxusnějších restauracích, oblíkejte se do Diora , Versaceho apod. Křičte do světa věty typu KDO Z VÁS TO MÁ, jezděte v limuzínách, lítejte speciály....to nikomu nevadí. Problém je v tom, co hlásá Váš muž. Jak se ohání chudým lidem a jak s ním soucítí apod.

Taky bych soucítil v botách od Diora na sedadle Aston Martina se sklenkou šampíčka.
27. 01. 2010 | 12:20

Ajka13 napsal(a):

Také souhlasím. Dělají divadlo, zvou herce a herečky a potom dělá pohoršenou, udivenou a ukřivděnou. To je k smíchu. Chudinka, už aby vyrazila do nejbližší tržnice pro tepláky celé rodině.
oznámení o křtinách bylo všude, syna mám také novináře,nechodí špinavý ani roztrhaný, tak se mě to docela dotklo.
27. 01. 2010 | 12:22

Petr napsal(a):

Chteko by to pani Paroubkova zapomenout na volby a trochu se zamyslet. Je to jako kdyz Al Gore kaze svetu jak by se mel chovat ekologicky a pritom ma 10x vetsi energetickou spotrebu nez bezny American.
27. 01. 2010 | 12:23

Vladimír napsal(a):

Sice nejsem voličem ČSSD, ale narozdíl od paní magistry Nedomanské se domnívám, že nedostatek slušnosti a úcty k druhým lidem se nedá ospravedlnit žádným způsobem. A co více - že jejich samozřejmé očekávání NENÍ naivitou a hloupostí. Pokud totiž přijmeme hru na hrubost a bezohlednost (třeba racionalizovanou senzacechtivým novinářem touhou po výdělku) - jsme přímo spoluodpovědni za její proliferaci do hodnotového systému celé společnosti. Přeji tedy Vám pevné nervy a nadhled - dcerce pak, aby ty botičky byly dobré. Většina dětské obuvi (kupodivu i té drahé) je totiž pro nohy dětí z ortopedické stránky vysloveně nevhodná.
27. 01. 2010 | 12:23

Ja napsal(a):

Paní Paroubková..i moje děti měly křtiny. Také jsem je hezky oblékla, v cenové relaci, na kterou mám, nicméně prostě slavnostně... v tom vám rozumím. S tím, že se dnes leckdo neumí chovat přiměřeně místu svého působení souhlasím také... zrovna minulý týden jsem byla na maturitním plese - a zarazilo mě, že fotograf, kterého si studenti (draze) platí, přišel mezi načančané maturanty oblečený jako vagabund... orvané džíny a pochybná mikina... ALE křest je podle mě soukromá záležitost rodiny... a pokud by takovou byla, jistě by tam novináři nezacláněli... Někdo je asi pozval, ne? Kdyby křtiny fotil někdo z rodiny nebo vámi najatý fotograf, tak byste vy měli památku a bulvár by nemusel vířit vášně...
27. 01. 2010 | 12:24

chyren napsal(a):

Tak to koukám..nečekala jsem tak fajnový ohlasy:))..palec nahoru má paní Nedomanská, tak ta to velice slušnou formou Nastěnce Petrušce natřela:))..a přirovnání k Ivetce z Pomejí je velice trefné:))..a Petruško, některé maminky si nemohou ani ten nový kočárek pořídit a je zcela běžné, že v jednom kočárku se odvozí více dětí..tak proč by ti ten sportovní Topolánkovi nemohli přenechat, až bude Margitka už ťapat třeba v botičkách ADIDAS a nebo NIKE?:)))))))
27. 01. 2010 | 12:25

Jirka napsal(a):

Dobrý den.
Politik je osoba veřejná, se zájmem o sebe a svoji rodinu počítá. Narcismus p. Paroubka je všeobecně znám, jeho žena paní Petra si jej také asi nevzala proto aby se o ní na veřejnosti nevědělo. Tak proč se tato dvojice narcisů snaží v lidech vzbudit dojem že jim vadí zájem novinářů o jejich rodinu.
27. 01. 2010 | 12:26

Matrix napsal(a):

Odjinud

Upřímně, nevíme, co pan Paroubek čekal. Když už si zve na křest své dcerky, což je soukromá rodinná záležitost, kde koho, předsedou Poslanecké sněmovny počínaje, přes známou herečku a moderátora kulturistu (rozuměj Brožová a Kramol) až po smečku novinářů a fotografů, pak se nemůže divit, že botičky jeho dcery vzbudí pozornost.

Udělal jste botu, pane předsedo. Byla by to botička, ale tím rozmazáváním a napadáním médií je z toho bota přímo sedmimílová.
27. 01. 2010 | 12:27

pozornej napsal(a):

jo,jo, ikona listopadu kdysi prohlásila: " když nemám na lampu za patnáct tisíc, koupím si tu za deset...". paroubek má na ty drahý boty. kde je teda, milí a vážení kritici, problém ? to ji měli nýst k oltáři bosou a polonahou ?
27. 01. 2010 | 12:27

Brundibár napsal(a):

Několik technických připomínek:

1. Křest jste pojali jako společenskou (a až veřejnou) událost a pozvali jste kde koho. Upřímně, mohli jste to čekat (pokud ne, i to o něčem svědčí). Budiž, je to rozhodnutí čistě vaše a vašeho manžela, že z ryze soukromých oslav děláte veřejné akce. Nemůžete se ale pak divit, že k tomu soudy přihlížejí ve vašich sporech s vydavateli.

2. Nesmíte se proto divit, že někdo takto pojatý křest vnímá jako pokračování již okřídleného "Kdo z vás to má, pánové". Nehledě na to, že takto pojatý křest se zdá být v rozporu s odkazem Mistra Jana z Husi (ke kterému se Církev československá husitská hlásí).

3. Paparazzi je již množné číslo, je tedy zbytečné jej "množit" ještě jednou (jednotné paparazzo). I když je to slovo původem z italštiny, vzhledem k jeho častému používání v angličtině byste to jako překladatelka a tlumočnice (z angličtiny) měla vědět.

Margaritě Elišce přeji, aby byla zdravá a získala si správný životní nadhled.
27. 01. 2010 | 12:27

Cyril Škledbivý napsal(a):

Tak nevím, jsem asi úplně blbej, ale když si někdo na křitiny svého potomka pozve bulvární novináře, jejichž chování zná (paní Paroubkouvá se samozřejmně chlubí i tím, že využívá služeb profesionální agentury a týmu poradců), tak proč o nich píše, že jsou to paparazzi? Fotografové na křtu malé Margarity se nikam nevlodili, oni je tajně nesledovali, ani nepronásledovali. PP s manželem veřejně předem oznámili, kde bude křest a tyto novináře na křest také pozvali. Tento článek je prázdný a lichý. Jen nedejbože, aby ho paní PP psali vaši mediální poradci. Ale co, každá medializace dobrá, i ta s tím Diorem :-D Ale tyto komentáře si fakt odpusťte :-(
27. 01. 2010 | 12:28

kopec napsal(a):

Verim , ze Klara Nedomanska je pseudonym nejakeho novinare nebo fotografa.Zeny dovedou byt na sebe velmi zle adrsne, ale zase az tak pitome nejsou
27. 01. 2010 | 12:28

Já osobně napsal(a):

Paní Paroubková,
jste opravdu příliš snadný terč. Roli oběti musíte ještě trochu pilovat. Takto Vám doporučuji vrátit se k pimprlovému divadlu.
Vážně se zamyslete i nad výměnou PR poradců. Ti současní musí být fakt přitroublí, když neodhadnou, jaký mediální dozvuk může mít akce naplánovaná ve stylu křtu následníka trůnu, obzvlášť když je jejím hlavním protagonistou zastánce a vůdce prostého lidu pan Paroubek s chotí.
27. 01. 2010 | 12:29

Honza napsal(a):

Ad komentář "neo" - dokonale vystižené, stručně a výstižně, to snad ani lépe komentovat nejde !
27. 01. 2010 | 12:29

Radek napsal(a):

Jak nemusím pana Paroubka, tak úplně souhlasím s tím, co chtěla vyjádřit svým komentářem paní Petra.
Aroganci a "úroveň" novinářů na této akci si dovedu představit. Jen to odpovídá tomu co se děje v této společnosti. A botičky jako záminka k napadání .. trapnost. Víc k tomu není co říct.
27. 01. 2010 | 12:29

Pepa Řepa napsal(a):

To chyren
No, ono by se dokonce dalo říct, že Ivetka Bartošová už zase chodí s pomejeme a otázat se, s kým chodí paní Petra.

Ale tak odvážný zase nejsem.
27. 01. 2010 | 12:29

Slídil napsal(a):

Klára Nedomanská není Klára, ale kráva, s prominutím!
27. 01. 2010 | 12:30

Milada napsal(a):

Vrcholový politik a soukromí to je věc. která je veřejná,tak to dneska je....
Vůbec nezávidím a myslím si, že si ještě užijete celá rodina, protože je lidí spousta, kteří bulvár vyhledávají,čtou a věří tomu.
Bůh Vám pomáhej
27. 01. 2010 | 12:31

Kalrel 22 napsal(a):

Ten kostel by měli znovu vysvětit. Taková svoloč se hned tak nesejde na takovém malém place. Nemyslím jenom dychtivé novináře, ale hlavně fotra, kmotra a jim podobné. Kočkovic mafie tam byla taky? No to je HNUS!
27. 01. 2010 | 12:31

Zomg napsal(a):

Nechcete si jít Pí. Paroubková brečet někam jinam ? :) Myslel jsem, že jste dospělá dáma a né děcko na pískovišti.
27. 01. 2010 | 12:32

lucky napsal(a):

To jsou zase kecy!
27. 01. 2010 | 12:32

Sociolog napsal(a):

když si volič má v Česku vybrat ze spektra politických stran a přečte si Váš článek,tak si určitě politickou stranu Paroubka nevybere i kvůli Vám,je to opravdu hloupý článek co jste napsala,tím ještě neříkám ,že jste hloupá ,ale asi do hloupých směřujete velmi rychle,vedle Brožové a Vašeho manžela,který chtěl mít hvězdu ČSSD Brožovou,to bylo neomluvitelně hloupé pro ČSSD
27. 01. 2010 | 12:33

Jirka z Kamenice napsal(a):

Mgr. Klára Nedomanská- Paní magistro- Vám tleskám. Super příspěvek člověka ,co si stojí za svým názorem . Narozdíl od " prázdého a ubrečeného článku paní Paroubkové. Je mi tedy o něco méně (52) a jsem ortodoxní pravičák , ale konečně čtu příspěvek levičáka, který má úroveň. Jinak téměř nikam nepíšu- příspěvky ze všech táborů jsou většinou urážlivé, neuznávající názor druhých.
27. 01. 2010 | 12:33

Nataša napsal(a):

Dobrý den, paní Paroubková,takovéto primitivní novináře bych úplně ignorovala,je to opravdu stupidní zabývat se 5 dnů kdo měl co na sobě. Že se novináři nezajímají o Rómy kteří žijí ze sociálních dávek,z našich peněz a chodí oblečeny taky ve značkových věcech,addidas,puma apod. Ono se stačí podívat na různé akce,kde jsou naši herci,zpěváci se svými dětmi kteří jsou oblečeny taky do značkových věcí,to nikomu nevadí.Ti novináři,kteří byli na křtinách,to je obyčejná svoloč,sebranka,kteří by se jako dobrý novinář nikdy neuživil a Ty ostatní, no Češi jsou na prvním místě ve světě v závisti.
27. 01. 2010 | 12:33

swiissdenis napsal(a):

voliči ODS by měli kroutit hlavou nad pojetim TRADICNI RODINY vudce kozervativcu u nas M TOPOLANKA--my voliči levice doufame ve vitěztvi CSSD-ktera nas ochrani před lichvařskymi najmy nenažranych majitelu,zabrani privatizaci všeho co modři vypatlanci ještě mohou vytunelovat
27. 01. 2010 | 12:33

Kateřina napsal(a):

Vážená paní Paroubková,

já Vás chápu. Mít příležitost tak si nechám své děti pokřtít biskupem nebo ještě lépe arcibiskupem :o). Nevím jestli je pravda, že jste rozesílali pozvánky atd... ale po pravdě řečeno křtiny nejsou událost, co se tají.... tak proč ne.
Máte malou krásnou holčičku je to Vaše první dítě. Tak si jí dále oblíkejte jako princeznu. Přepokládám, že si na oblečení, jídlo, kočár atd... vyděláváte poctivou prací, nežijete z dávek atd... podle mého názoru se s klidným svědomím můžete vykašlat na malou českou závist a až z botiček od Diora či z nové letní kolekce "vím já koho" vyroste dejte věcičky na charitu ať v nich může chodit další malá frajerka.
Nepatřím k voličům ČSSD, Vašeho chotě jako politika víc než nemusím. Ale osobně Vás neznám a soudit podle všelijakých článků se mi vážně nechce. Ale musíte počítat s tím, že se o Vás bude mluvit......
27. 01. 2010 | 12:34

Jarin napsal(a):

Musím jen připomenou jedno heslo: dámy a pánové, kdo z Vás na to má.............
27. 01. 2010 | 12:34

Marone napsal(a):

Myslím, že on vlastně velký rozdíl mezi exparoubkovou a současnou ,nebude.
Jedna ukazovala paroubkovi podělaný trenýrky a nová paroubková se k tomu evidentně dopracuje také!!!!
27. 01. 2010 | 12:34

Radek napsal(a):

Volim ČSSD
27. 01. 2010 | 12:34

Kateřina napsal(a):

Vážená paní Paroubková,

já Vás chápu. Mít příležitost tak si nechám své děti pokřtít biskupem nebo ještě lépe arcibiskupem :o). Nevím jestli je pravda, že jste rozesílali pozvánky atd... ale po pravdě řečeno křtiny nejsou událost, co se tají.... tak proč ne.
Máte malou krásnou holčičku je to Vaše první dítě. Tak si jí dále oblíkejte jako princeznu. Přepokládám, že si na oblečení, jídlo, kočár atd... vyděláváte poctivou prací, nežijete z dávek atd... podle mého názoru se s klidným svědomím můžete vykašlat na malou českou závist a až z botiček od Diora či z nové letní kolekce "vím já koho" vyroste dejte věcičky na charitu ať v nich může chodit další malá frajerka.
Nepatřím k voličům ČSSD, Vašeho chotě jako politika víc než nemusím. Ale osobně Vás neznám a soudit podle všelijakých článků se mi vážně nechce. Ale musíte počítat s tím, že se o Vás bude mluvit......
27. 01. 2010 | 12:35

janis napsal(a):

Po přečtení článku jsem pochopil, že ne vždy je inteligence pisatele přímo úměrná jeho vzdělání.
27. 01. 2010 | 12:35

Milan Smetana napsal(a):

Hm, zajímavé je, že lidi si příspěvek přečtou a poté hlásají, že je někdo s tímto příspěvkem obtěžuje. Tak to mi hlava nebere. Jinak napsáno velmi vtipně a vkusně.
27. 01. 2010 | 12:36

JENDA napsal(a):

VZALA JSTE SI NEURVALÉHO POLITICKÉHO MAFIÁNA PANÍ PAROUBKOVÁ. JAKKOLI JE TO ŠPATNÉ, TOHLE K NĚMU PATŘÍ. A vy jste věděla, do čeho s ním jdete.
27. 01. 2010 | 12:37

Antonin Polak napsal(a):

Paní Paroubková.
Pokud je pravda, že jste rozeslala oznámení o křtinách do redakcí různých novin, mohli jste
lépe připravit průběh obřadu a už se pak dál ničemu nedivit. Líbí se mi nápad provazových zátarasů. Těžko můžete očekávat, že si překážky vytvoří sami fotografové. Souhlasím snad se všemi předchozími příspěvky. Jinak Váš příspěvek se mi jeví jako vtipně pojatý,- ale,--- Vy si je snad nepíšete sama? Jestli ano, pak se mi líbí.
Antonín Polák
27. 01. 2010 | 12:37

Sláva napsal(a):

Myslím, že jste si tím podřízli větev pod sebou. Chováte se velkopansky a na lidi kašlete jako ODS, kterou za podobné jedníní napadáte.

Je to smutné, ale nyní je doopravdy lepší dát hlas KSČM.
27. 01. 2010 | 12:37

Rumcajs napsal(a):

Je známo, že ČSSD si hlavu s inteligencí svých voličů moc neláme,ale dle většiny reakcí bych řekl, že pokus udělat z becharakterního lháře opájejícího se luxusem ,hodného tatˇku a milujícího manžílka je velké sousto pro kde koho.

Řekněte Poulíčkovi paní Paroubková, ať se víc snaží a vymyslí něco věrohodnějšího.
27. 01. 2010 | 12:37

Milda napsal(a):

Vážení (ne)přátelé, ač nevolič ČSSD a nyní už zcela nevolič, žasnu jak mnozí z vás a zejména ctihodné dámy se pohoršují nad tímto, mimochodem SKVĚLE NAPSANÝM ČLÁNKEM. O obsahu, týkajícího se dětských botiček už vůbec nemá cenu polemizovat. A dávat je do souvislosti se státním zadlužením či sociální úrovní, to je opravdu vážení pacienti na léčbu (třeba s 200Kč poplatkem). Poslat pozvánky je slušnost, což se nedá říci o chování těch hlupoňů s mikrofony, fotoaparáty a záznamníky. TaK dál žijte zahrabáni do svých bulvárů a týrejte se zlobou a hněvem. Pěkný den!
27. 01. 2010 | 12:37

Michal napsal(a):

Vážená paní Paroubková

nejsem žádný fanda Vás ani vašeho muže, ale myslím, že humbuk kolem toho, co měla vaše dcerka na křtinách je jen o závisti. A´t má třeba miminko boty za miliony (stejně neumí chodit), vždyť je to jedno, hlavně když ji máte rádi.

Pokud nechcete novináře, máte udělat křest v jakémkoliv kostelíku, všude je jich dost a myslím, že děcku i Bohu je to jedno.
Ale musíte si zvyknout, že jste prostě žena známého politika, kterého půl národa nemůže vynachválit a půl národa vystát.vždy budete pod drobnohledem lidí..

Já osobně jsem volič pravice až středu, dá se říci, že jsem spíše zásadně proti politikým krokům vašeho muže.Ale do čeho své dítko oblékáte, je mi srdečně jedno a myslím, že by po tom nemělo být nic ani ostatním..Hezký den
27. 01. 2010 | 12:38

Ostravak ostravski napsal(a):

Milá Petro,vzala jste si za muže Jirku-puchejře,kterého nenávidí za jeho hospodské pindy a jeho faleš miliony občanů téhle republiky,hlavně ti mladší,tak se smiřte s tím že bude stále na tapetě.Takže tu káru s tímhle blíbencem tlačte dál,nestěžujte si a hlavně se zamyslete,proč je tak=oblíben=!!!Amen
27. 01. 2010 | 12:39

iga napsal(a):

No jo holky, sluselo vam to obema a to je to hlavni. A az budete krtit Margaritce sourozence, tak at kmotra krom boticek koupi i deset metru nejakyho barevnyho spagatu, manzel s biskupem at jim ohradi kout pro novinare, kdyz uz je tam musite mit a bude po problemu:-))))

Skoda, ze jste nenapsala neco o tom krtu. Holt kazdy si odnasime jine zazitky...
27. 01. 2010 | 12:39

kaktus napsal(a):

petro, petro!
ach, vy jedna, KRASAVICE INTELIGENTNÍ!
27. 01. 2010 | 12:39

Pan Jiri napsal(a):

V tehle kauze je shodou okolnosti trapny uplne kazdy a to jak novinari, tak paurobkovi. takze si rikam, ze budu drzet basu a upresnim cenu tech boticek:

http://www.childrensalon.co...
27. 01. 2010 | 12:40

citizen napsal(a):

Souhlasím s Natašou, platíme-li romum adidasky, proc bychom neprispeli Paroubkům treba na plenky od Versaceho:-)))) Paroubkovi nám za to zdraží jídlo, vodu i vzduch:-))) Bravo!!! Co takhle zorganizovat lidovou sbírku na kočárek posázený diamanty?
27. 01. 2010 | 12:40

lusi napsal(a):

prosím vás dejte jim pokoj když na to má co by ji nekoupila botičky každý si obléká dětátko jak chce jste hrozný národ pitomcu jak někde něco hned samá kritika kdyby se raději každý staral o sebe a nechal pomlouvání určitě by bylo na světě lépe jen samá závist zlo a nic jiného se tu nedá číst nechte je v klidu ta maličká za to nemůže a maminka je hrdá na svou dcerku že jí má tak je nechte na pokoji .
27. 01. 2010 | 12:40

Petr napsal(a):

Paní Paroubková,
kdyby jste sami neavizovali kdekomu, že budete mít velkolepé křtiny, mohli jste je mít jako každý normální člověk v tichu a soukromí.
Ale ona schow a soukromí nejdou pospolu.
Ač mě to nezajímalo, v TV jsem viděl na křtu Vaši dcery, přítele Vašeho muže, expředsedu ČSSD a českého socialistického předáka Stanislava Grosse. A to dost naznačuje, kam směřuje další předsednictví v ČSSD. Nejspíš asi na "imperialistickou" Floridu. Jen chvilku musíme my, blebs počkat, než taky sesednete z koní. Upřímně už to jistě myslíte.
27. 01. 2010 | 12:41

citizen napsal(a):

Souhlasím s Natašou, platíme-li romum adidasky, proc bychom neprispeli Paroubkům treba na plenky od Versaceho:-)))) Paroubkovi nám za to zdraží jídlo, vodu i vzduch:-))) Bravo!!! Co takhle zorganizovat lidovou sbírku na kočárek posázený diamanty?
27. 01. 2010 | 12:41

iga napsal(a):

Mildo

poslat pozvanky do bulvaru je slusnost?
Tak to mam teda o slusnosti uplne jinou predstavu nez vy...
27. 01. 2010 | 12:41

Norman Hort napsal(a):

Jako fejeton je to ale dobrý!
27. 01. 2010 | 12:41

Pepa Řepa napsal(a):

To Kateřina
husiti mají arcibiskupy?
27. 01. 2010 | 12:43

Milena Novozná napsal(a):

A to jste paní Paroubková jako inteligentní žena nevěděla dávno, co Vás čeká? Nezlobte se, ale přijde mi to vše připravené, právě proto, abyste potom mohla psát tenhle blogový příspěvek o křtinách. Uděláte ze sebe a své dcery politováníhodné osoby a o to přece před volbami jde, ne?
27. 01. 2010 | 12:44

tonino napsal(a):

Hovězí samice na 5 písmen? pí. Petra
27. 01. 2010 | 12:44

pepe napsal(a):

Ono to vše mělo být jinak....Křtiny Margarity se ještě před jejich konáním řádně zmedializovaly a měly mít úplně jinou režii.Bohudík ještě žijeme v demokracii a proto se takto "zvrhly".Ta "správná" režie podle představ manželů Paroubkových měla být úplně jiná....Něco jako oslavy Hitlerova nebo Stalinova dítěte.....Davy lidí pokud možno půlka národa,oslavné ódy na Paroubkovic rodinu,transparenty,projevy na náměstích aj.V kostele to měla být óda na generalisima Paroubka a v TV,rádiu po celý den oslavné písně na jeho veličenstvo.Pokud budete Paroubka volit v květnu ve volbách,říkáte si o to.Naštěstí je dnešní realita jiná a novináři udělali z chystané velkolepé šou jen trapnou událost,jaká to nakonec ve své podstatě byla.Ano,křtiny dětí jsou intimní a veskrze rodinné události....Jen papaláš z toho udělá hanebnou šou a pak se divý....
27. 01. 2010 | 12:45

Miroslav Bira napsal(a):

Vážena paní Petro.
Když jsem četl Vaší Ódu na mažela,myslím ,že tak nějak se tehdy ten článek jmenoval,působilo to na mě až neskutečně trapně a amatersky,.Nevěřil jsem,že by tohle mohlo projít přes Vaše PR poradce..Ale po přečtení Vašeho dalšího článku už nepochybuji.Nejspíš jste úplně ztratila soudnost ,a podobně jako Váš muž,považujete tento národ za stádo tupých hlav.Promiňte mi tenhle výraz,ale nic jiného by to nedokázalo vyjádřit.Lépe to snad vyjádřila paní Klára Nedomanská.
s pozdravem MireK
27. 01. 2010 | 12:45

satan napsal(a):

Paní Paroubková, co na text článku říci ?! Je neuvěřitelně hloupý a zároveň snobský.

Křest je intimní záležitost všech zúčastněných. Kdybyste si cirkus nepřála, nebyl by. Stačilo by nerozesílat pozvánky na všechna nádraží a lampárny.

S panem manželem máte potřebu exhibovat a křest dítěte byla náramná příležitost, že ? Propást ji, by byla škoda, není-liž pravda ?
27. 01. 2010 | 12:45

Volička ČSSD napsal(a):

Vážená paní Paroubková,

je zajímavé, že se novináři soustředili na botičky Vaší dcerky! Čili účelově využili situace, aby nám všem, kdo jejich články četl, tak abychom se pohoršili na nejvyšší možnou míru nad botičkami Margarity.
Jen hlupáci, jak přítomní novináři, tak lidé na diskusích potřebují předhodit na talíř tak banální věc, jako botičky, aby mohli opět a do skonání světa poškodit jméno Paroubkových.
Věřím Vašemu manželovi, věřím, že bude příštím premiérem a pokusí se dostat naši zemi opět do stavu, kdy se bude lidem lépe dýchat.
Mějte pevné nervy a vykašlete se na lidi, kteří mají sami se sebou co dělat, aby byli vůbec schopni samostatného života. Lidí nešťastných, zamindrákovaných a tupých duchem.
27. 01. 2010 | 12:51

Jaguár napsal(a):

Všichni závidíte jste ubožáci co útočíte na manžela Paroubkovi a jejich dceru.Fotografové a novináři jsou největší plevel jaký v naši společnosti.je.Chudáčci úbohý ja bych Vás za takové chování a lživé psaní bez pardonu nechal zlynčovat.
27. 01. 2010 | 12:51

Super_61 napsal(a):

Paní Petro, jste legrační... Váš blog je zdrojem zábavy pro celou naši kancelář (zhruba 20 lidí), nejsme žádní skalní příznivci pravice, ale Vy a samozřejmě Váš už ne tolik legrační manžel nás spolehlivě odrazujete od toho, abychom o oranžové volbě byť jen uvažovali. K Vašemu příspěvku:
Neznám manželku či partnerku jiného českého politika, která by se cpala (byla cpána) před objektivy, mikrofony či diktafony médií všech typů a zaměření v míře takové jako Vy. Přesně, jak píše Pepe výše (:) ), jen papaláš udělá ze křtu vlastního dítěte šou... upřímně měla by se o Vás začít zajímat sociálka.
27. 01. 2010 | 12:52

Rumcajs napsal(a):

Radek:

Volím ODS !
27. 01. 2010 | 12:54

marcela napsal(a):

Vážení,myslím,každému je do to .....at si Paroubkovi křtí svou dceru,jak chtěj je to jen jejich volba.Jen je to závist nic jiného.Proč tam bylo venku toli zvědavců.Vždyt to bylo soukromé!!!!!!!!!!!!!
27. 01. 2010 | 12:55

Rosťa napsal(a):

Souhlasím s tím,že je to divadlo,ale v tomto státě mne už nic nepřekvapí,budou volby a to budeme ještě koukat co se bude dít.Bůch s náma.
27. 01. 2010 | 12:55

neo napsal(a):

Rumcajs:

já budu teda asi volit čssd. Taky chci pro dcerku botičky od Diora :)
27. 01. 2010 | 12:55

Ada napsal(a):

Doufám, že váš manžel nevyhraje a tím pádem i nebude premiérem, to bych se hanbou propadl při pomyšlení, že budete paní premiérovou. Myslím si, že tím vašim článkem jste si akorát tak pěkně naběhla. Nevím, co jste si od toho slibovala, možná jste se chtěla předvést, ale tento článek je spíše jak od autora potřeštěné ženské se základním vzděláním a ne od absolventa fakulty. Sice pěkně využíváte cizích výrazů, ale to dnes v podstatě umí všichni.
27. 01. 2010 | 12:56

iga napsal(a):

neo

si radsi napis Jeziskovi a neblbni:-)
27. 01. 2010 | 12:57

Brundibár napsal(a):

Neo, Rumcajs, Radek:

Abychom nemuseli za pár let volit nohama :-(
27. 01. 2010 | 12:57

Ostravak ostravski napsal(a):

Mgr.Klára Nedomanská to ve svém příspěvku řekla za mnohé s nás! Já jen dodám,Petra Paroubková je zkrátka blondýna.A navíc žena všemimilovaného Jirky.
27. 01. 2010 | 12:57

RA napsal(a):

udělat ze křtu dítěte /který by měl být soukromou a rodinnou událostí/ monstrakci se 150 pozvanými lidmi a sezvanými novináři / lidským odpadem a hnojem, jak správně poznamenal Zeman/, to byl přece Váš nápad a Vašeho manžela, který musí vše politicky využít do mrtě,že. Čemu se teď divíte , maně mě napadá, jak Váš manžel se navážel do Topolánka při incidentu focení Topolánkova syna. Takže, nedělejte z lidí blbce, tu akci jste si zorganizovali sami, kdybyste nechtěli novináře, do uzavřeného kostela by se určitě nedostali.
27. 01. 2010 | 12:57

JC napsal(a):

Děvčico,
Hlavně řekni Jirkovi, že teď musí už konečně zhubnout. S Poulíčkem vypadáte jako dlouhej, širokej a bystrozrakej.
Je jen otázka času, kdy si toho všimnou Paparazzi.
27. 01. 2010 | 12:57

Hynek napsal(a):

Mně se líbí, jak to paní Paroubková napsala. Jménem nás, čtenářů, jsou novináři jako lovci, či spíše jako pytláci. Je to velká ostuda pro nás, čtenáře, že čteme hlavně bulvár, zatímco čtenost seriózních novin upadá.
Na druhé straně, posuzujeme-li blog v kontextu, neodvážil bych se na místě manželky pana Paroubka přílišného sarkasmu. Toho Paroubka, který si od cirkusáků, jimž fandil z pozice magistrátního úředníka, nechal zaplatit pětikilovou sebeoslavnou knihu... atd.
27. 01. 2010 | 12:58

Martin napsal(a):

Ach jo - to je zase počtení. Udělat z křtu dítěte veřejnou show, to asi člověk může čekat jenom od Paroubkových. Jenom nechápu, že se Husitská církev byla ochotná snížit k takové trapné šaškárně. Co nás ještě s tímhle povedeným "párečkem" čeká...
27. 01. 2010 | 13:01

Jan napsal(a):

Ach kde jsou ty časy prvorepublikových manželek politiků, které sice svého muže podporovaly, ale držely se v pozadí. Stejně se chovala i Olga Havlová. A pak přišel slepičí trend alá Dáša Veškrnů, všude strkat rypák, být hodně vidět a pak si stěžovat, že nemám soukromí.
27. 01. 2010 | 13:01

pepe napsal(a):

Ono to vše mělo být jinak....Křtiny Margarity se ještě před jejich konáním řádně zmedializovaly a měly mít úplně jinou režii.Bohudík ještě žijeme v demokracii a proto se takto "zvrhly".Ta "správná" režie podle představ manželů Paroubkových měla být úplně jiná....Něco jako oslavy Hitlerova nebo Stalinova dítěte.....Davy lidí pokud možno půlka národa,oslavné ódy na Paroubkovic rodinu,transparenty,projevy na náměstích aj.V kostele to měla být óda na generalisima Paroubka a v TV,rádiu po celý den oslavné písně na jeho veličenstvo.Pokud budete Paroubka volit v květnu ve volbách,říkáte si o to.Naštěstí je dnešní realita jiná a novináři udělali z chystané velkolepé šou jen trapnou událost,jaká to nakonec ve své podstatě byla.Ano,křtiny dětí jsou intimní a veskrze rodinné události....Jen papaláš z toho udělá hanebnou šou a pak se diví....
27. 01. 2010 | 13:01

Milda napsal(a):

Igo samozřejmě, že se v představách asi lišíme, ale domníváte se že neposláním pozvánky by byla akce důstojná a snad utajena - jistě nebyla a takto se mohli novináři připravit - ti slušní i obléci. Nebo si představte ty články, když děcko bude mít botičky z tržnice. Víte mně jen fascinuje ten hněv a je jedno jestli jde o Paroubkovou, nebo namátkou Bartošovou, tu mladou Žilkovou, či fotbalisty.... a pod. Vždyť ti čtenáři a dámy promiňte, především čtenářky, nic jiného nehltají a pak u toho rudnou vzteky. Není to tak trochu masochismus?
27. 01. 2010 | 13:02

Ostravak ostravski napsal(a):

Paní Petro,prosím co je pravdy na tom že je Jirka v očekávání? Prý už se nemůže vejít za řečnický pultík!Věřte že mám radost stejnou jako kmotři Sidovský s Vítkem!!!!A pak že to nejde.......
27. 01. 2010 | 13:03

JK napsal(a):

Ono je to tak - kdyby se o křestu nedozvěděli novináři oficálně, "investigativně" by to vypátrali a pak by ty komentáře byly ještě pitomější. I kdyby měla malá Margarita ve vlasech diamantový diadém, je nám do toho ... nic. Naše země se propadá stále níž, krade se ve velkém, na státním rozpočtu parazitují firmy bývalých i stávajících politiků, kteří mají plnou hubu pravicových keců, a všechny naše noviny "řeší" kojenecké botičky.
27. 01. 2010 | 13:03

ignor napsal(a):

Drahá paní Paroubková . Vlastizrada nejsou křtiny ale vzít si arogantního , hloupého a obtloustlého Paroubka . Mimochodem kdopak je asi pravý otec ? Pochybuju o sexyvýkonech dědy co cestu na svoji svatbu prospí . Do nového roku Vám nic nepřeju a vašeho dítěte je mi upřimě líto . PS : Hlavně že se zase nestřílelo :-)
27. 01. 2010 | 13:04

baci napsal(a):

náš nejlepší ministr financí,kterého jsme kdy měli Alois.Rašín říkal"matka,která koupí poměranč není vlastenka"vedl rozsáhlou kampaň za domácí výrobky a byla úspěšná
27. 01. 2010 | 13:04

max aue napsal(a):

Domníval jsem se, že svět je plný blbců. Omyl. A blbek
27. 01. 2010 | 13:06

Michal J napsal(a):

Mila Petro,
noste si co chcete, vystrihy, rude podprsenky, cokoli, jakekoli znacky, kamkoli. Jen vezte, ze krest ani jine nahodile projevy chovani lidi, co pristupuji k zivotu s uctou a zodpovedne, Vas nespasi od hrichu, hnusu a podvodu, ktere prave Vas manzel pacha v Parlamentu spolu s komunisty. Z toho je mi na nic. Ruda podprsenka mi nevadi, uz jsem jich par videl. Jen jsem myslel, ze rudeho mysleni se snad uz nekdy zbavime. Videl jsem rude tanky na Vinohradech a bojim se, ze diky Vasemu manzelovi jsou zpet ve hre, at uz v jakekoli podobe a to je spatne! Vam to fakt nevadi?
27. 01. 2010 | 13:06

odjinud napsal(a):

Margaritčiny botičky od Diora mně nevadí,
i když mají k dobrému vkusu daleko. Já se řídím Biblí a v ní se mimo jiné píše, „přej a bude ti přáno." A já každému nejen dětem přeji jenom to nejlepší a vůbec závist patří mezi nejstrašnější lidské vlastnosti. Daleko horší je však Paroubkovo farizejství.

Vládce Lidového domu Jiří Paroubek se často obouvá do „hnusných boháčů", když ve sněmovně vytýká svým oponentům, že život není jen o přepychových restauracích a recepcích. Jistě, to asi víme všichni, ovšem touto svoji nenávistí dává najevo, že člověk se nemá snažit a ti schopnější mají těm méně schopným zajišťovat příjemný zahálčivý život.
Je to takové to farizejské pokrytectví, toho, kdo káže vodu a pije víno, protože on rozhodně sám nechodí mezi prostý dělný lid na obědy do čtyřky, akorát jej pouze zneužívá ve svých demagogických proslovech
Nyní se však Paroubek rozčílil, že to, co se v novinách, píše o botičkách jeho Margarity, je útokem na nejnižší lidské pudy. Paroubek ovšem pouze sklízí to, co zasel a nyní roní krokodýlí slzy. Jedno moudré české přísloví praví, „kdo s čím zachází, s tím také schází." A krásné se na něj hodí též přirovnání, hojně používané jihočeskými sedláky, a to, že „na každou svini se stejně vaří voda."
Takže přítel Paroubek by si měl z této aféry vzít jedno ponaučení. Když přestane rozeštvávat jedny „chudé proti bohatým", tak se botičky jeho dcery příště nestanou takovým mediálním trhákem.
27. 01. 2010 | 13:06

Petr napsal(a):

Přeji dobrý den paní Paroubková,
nejsem obdivovatelem vašeho manžela ani žádného politika.Myslím si o nich své,ale to co předvádí někteří lidé,kvůli křtu vašeho dítěte je hrůza.
Absolutně schvaluji to,že své dceři dáte to nejlepší a dělejte to dál,děti si to zaslouží.A jestli máte na boty za 50 000 tak mu je klidně dejte a na tu pakáž se vykašlete.Je to jen jejich závist.
Když čtu ty komentáře tak dostávám vztek, je lidská blbost bezbřehá.
Přeji vše dobré v životě a loučím se citátem J.Wericha: Proti blbosti i bohové bojují marně.
27. 01. 2010 | 13:07

Pepa napsal(a):

Paní Paroubková, když jste si je tam pozvali bulvární novináře, tak si nestěžujte, jinak by vaše křtiny nikoho nezajímal. Co se týče botiček od DIORA, i to byl záměr, abyste ukázali, že na to máte, přitom jste podle mě "košťata", kteří se nedokázali prosadit v soukromé sféře. Proto děláte politiku, a hrajete si na hvězdy.
27. 01. 2010 | 13:07

Vendy napsal(a):

Nevím už kdo řekl:"Horší, než když se o člověku mluví, je, když se o něm vůbec nemluví". PP se zkrátka sama dostala do situace, ze které vychází jako chudák matka, co chce pro dceru to nejlepší a ostatní jí hází klacky pod nohy. Nezapoměňte, za pár měsíců jsou volby, každá zmínka o úžasných rodičích Paroubkových je plus.
27. 01. 2010 | 13:07

M. Lansky napsal(a):

Vše kolem Jiřího Paroubka lze popsat třemi slovy -
demagogie, populismus, pokrytectví. Botičky jsou jen úsměvnou historkou v této frašce.
27. 01. 2010 | 13:08

čssd člen napsal(a):

oooo Pí Parobková nakažena paroubkovou nemocí stihomam, sarkasmus, populista,

Nechápu co jiného jste čekala vy Jůlino hloupá.
27. 01. 2010 | 13:08

Janča napsal(a):

Všichni co haníte paní Petru! Myslím, že vůbec nevěděla kolik ty papučky stojí. Nevěděla, že to ukazuje na slova - káže vodu a pije víno. Nevěděla, že do kostela se nahrnou paparazzi. Nevěděla, že intimní záležitost se bude propírat v bulváru. Nevěděla, že křest můžou udělat bez přístupu veřejnosti. Chudák neznalá Petra P.
27. 01. 2010 | 13:09

iga napsal(a):

Mildo

Krest vnimam evidentne v uplne jine rovine nez pani Petra, i tak ale konstatuji, ze masochismus je predevsim pozvat si tam novinare.
Jinak souhlas.
27. 01. 2010 | 13:10

honza napsal(a):

Hmm, zajímavé, tak proč jste novináře zvali?
Jinak aféru z toho udělal váš "Dimmun", znáte to, čím víc se v ..... mažete, tím víc smrdí. Ale to jistě po praxi s miminkem znáte.
Pokud se vám o něj nestará 100%ně služka.
27. 01. 2010 | 13:11

Jozef napsal(a):

Pani Petra,

zavalia Vas hnojom,obcas smrtelne jedovatym,tak,ci tak.Lebo Vas manzel pravidelne neodsuhlasuje tu jedine spravnu politiku.
Ak sa nebudete branit,nebudete mat ziadne pravo na cest a dostojnost,stazovat sa mozete v haji,v kostole,priatelke, obcas na aktualne.cz.
Obcas na aktualne cz.Myslite,prosim na to,ze je to luxus,ze malokto si moze dovolit branit sa v tak vplyvnom minimediu.
Myslite s manzelom na mnohe doterajsie i buduce obete importovanych medialnych zump - a urcite,spolu s citatelmi aktualne.cz nieco uzitocne vymyslite!
27. 01. 2010 | 13:11

almost glossed napsal(a):

Když jsem četl onen článek o "akci botičky" poprvé v Blesku, v té době bylo pod článkem několik velmi kritických komentářů čtenářů.

Psali něco v tom smyslu, že je ostuda Blesku apelovat na lidskou závist a co je Blesku po tom, v čem je oblečeno něčí miminko na akci, která je pro mnohé osobně velmi významná.

Říkal jsem si, že to s tímto národem není tak špatné.

To jsem ovšem netušil, co se bude odehrávat na stránkách Aktuálně.

Ta hypotéza zůstala nepotvrzena.
27. 01. 2010 | 13:12

mikky napsal(a):

Dá se říct,že to celé dopadlo naopak ve všech směrech zázračně dobře.Žádný z přátel p.Paroubka nikoho z přátel p. Paroubka nezastřelil
27. 01. 2010 | 13:12

Baza napsal(a):

Vážená paní,
Váš manžel zradil občany ČR již dávno, když prosazuje čím dál větší zadlužení a čím dál méně slušnosti a tolerance. Váš manžel zásadně nedodržuje dohody, Váš manžel je naprosto nedůvěryhodný člověk. Váš manžel i Vy evidentně naprosto bezprecedentně toužíte být hodně vidět a rozhodovat. Děláte to na úkor celé ČR. Já jsem sociálně cítící člověk. Přispívám na charitu, pomáhám lidem co to potřebují, pomáhám nemocným. Když na to mám, pomůžu i finančně. Ale dělám to dobrovolně. Okrádat se ve prospěch Vás nenechám. Nehodlám platit Vašim voličům za to, že Vás a Vašeho manžela zvolí. To se raději odstěhuji. Vašeho manžela považuji za velmi nebezpečného člověka. Tady nejde o botičky. Tady jde o principy. Sociálně cítící člověk neukazuje světu a lidem co mají méně že on na to má.
27. 01. 2010 | 13:15

almost glossed napsal(a):

P.S. Ty botičky bych si nechal na památku. Pomoci dětem se dá i jinak.
27. 01. 2010 | 13:15

Pobo napsal(a):

Janča napsal(a):
"Všichni co haníte paní Petru! Myslím, že vůbec nevěděla kolik ty papučky stojí. ..."

Tady (snad ani) nikomu nejde o nějaké škrpále, ale o to, že si někdo splete křest se společenskou veřejnou akcí, a důsledkům své nevědomosti (či spíše blbosti) se pak diví a naříká na svém (i zase vežejném) blogu.

Co si o takoké pí P. potom asi člověk má myslet.
27. 01. 2010 | 13:15

kaktus napsal(a):

a tak, že bych taky volil čssd, (abych měl botky od diora pro dceru)?!
jejda, já nemám dceru!
to mám tedy kliku! :-)))
paroubkovic, se mnou nepočítaj!
27. 01. 2010 | 13:16

beta napsal(a):

přspěvky odeesackych čtenařek BLESKU mi nadzvedavaji ------žaludek-----modra ubohost a hulvatstvi.....
27. 01. 2010 | 13:17

Lansky napsal(a):

Nezapomínejme, kdo do české politiky zanesl dnešní styl osočování politických oponentů. Za dnešní tristní stav politické kultury je zodpovědný především Jiří Paroubek.
Takže pokud si jeho paní stěžuje na nízkou úroveň útoků na její rodinu, měla by se nejdříve podívat na úroveň svého manžela. Zamést si před vlastním prahem.
27. 01. 2010 | 13:18

JC napsal(a):

Janča,
Drahá vážená.
On ten bulvár čtou především socky pro které jsou "botičky" od Dióra za 50 liber sousto.
Pro ty co "na to mají" je to prkotina.
Já osobně, když se na ně dívám, tak mi připadají jako od kolotoče.
27. 01. 2010 | 13:18

JC napsal(a):

Janča,
Drahá vážená.
On ten bulvár čtou především socky pro které jsou "botičky" od Dióra za 50 liber sousto.
Pro ty co "na to mají" je to prkotina.
Já osobně, když se na ně dívám, tak mi připadají jako od kolotoče.
27. 01. 2010 | 13:18

Zuzana napsal(a):

Paní Paroubková, dlouho jsem přemýšlela, co má mladá, vzdělaná žena společného s mužem typu Jiří Paroubek. Myslím, že u Vás je to jistý druh sebestřednosti, touha být viděna a být středem zájmu. U Vašeho muže navíc této touze předchází silná touha po moci. Takoví lidé mají jistě místo v každé společnosti, ale myslím, že zneužívat k vlastní publicitě dítě, které se k tomu navíc nemůže vyjádřit je velmi neetické. Křtíte Vaši holčičku pro ni samotnou nebo pouze pro Vás a Vaše zviditelnění. Je to vůči ní fér? Jinak to, do čeho ji oblékáte je čistě Vaše věc. Zmínka o tom, zda jí nyní upírat hračky a jiné věci je přinejmenším směšná. Vtipný Váš příspěvek určitě nebyl, ale poučný ano :)
27. 01. 2010 | 13:19

ali napsal(a):

bodeť by vás zajímala cena botiček..při třech dětech a výplatou 18tisíc byste se na ty botky ani nemrkla..že vám to není blbý, dělat ze svýho dítěte celebritu a ještě si pak stěžovat..teda vy jste se sexy mozkem dvojka k pohledání..vy musíte mít ale vepřovej žaludek..
27. 01. 2010 | 13:19

Angus napsal(a):

Nojono, bylo to zase trapácký fiasko (jako všechno, do čeho se Parobkovi vloží) - ale snažme se to vidět z toho lepšího pohledu - aspoň se tam nikoho nezastřelili :D
27. 01. 2010 | 13:20

máma napsal(a):

paní Paroubková trochu skromnosti by vám neuškodilo.Uvědomte si,že váš manžel žije z peněz danových poplatníků,kteří nemají někdy ani skoro na chleba.Stydte se.
27. 01. 2010 | 13:20

Onus napsal(a):

Nemůžu nereagovat paní Paroubková II., ono téměř vše už zde zaznělo.
Vykřičí-li někdo, kdo se pohybuje ve vrcholné politice, společně se svou maželkou všem "žumpám" do všech médií že pořádá nějakou šou ve veřejných prostorách, musí počítat s tím, že žumpy přijdou (je to jejich bussines, takže zároveň i povinnost). Musí počítat i s tím, že tam po těch "žumpách" i něco zůstane (a nejvíce v celkovém dojmu).
Za podstatný, však považuji vzkaz všem nejen křesťansky smýšlejícím lidem. "Použijeme svátost, možná i Boha, do svých šou, neštítíme se ničeho, nestydíme se za nic."
Jak jen možné, že je celý svět proti Vám, že už ani ty "žumpy" Vám to nežerou?
Chyba je vždycky jen v ostatních, těžké je být nedoceněn a nepochopen...
27. 01. 2010 | 13:20

nooo napsal(a):

Paní Petro, to je marný boj.
Češi jsou prostě slouhové. Celý život budou omílat komunistické (nebo ódeesácké) fráze a celý život se budou divit, že nic nemají. Kdo za to může? Inu nepřítel - imperialista (nebo Paroubek).
A ovšem, ta závist. Normálním lidem by jistě nevadily botičky pozlacené, podstatné pro ně je, aby Váš muž zůstal skutečným socialistou. Spodina ovšem bude nadávat.
Co mě nejvíc zaráží: Slováci jsou mladší národ než my, vyšli z podobných podmínek - a kolik mají proti českým buranům kultury a noblesy. Jsem rád, že se jí pokoušíte vnášet i do Čech. Nejspíš marně, ale stejně je to povzbuzující. Držte se.
27. 01. 2010 | 13:21

devalera napsal(a):

Kristepána, to máme představitele a jejich chotě.
27. 01. 2010 | 13:21

Tencokida Hnuj napsal(a):

Milé žáby.
Vaše kvákání mě probudilo ze zimního spánku. Chtěl jsem si pospat až do konce května , ale budu Vás muset sežrat už teď. Nevadí mi, že jste si zvolili za svého šéfa čápa, to je Váš problém, že žijete v neustálém strachu. Také to, že místo svého kvákání byste mohli radši něco udělat s narušenou hrází našeho rybníka, je Vaše věc.
Vadí mi, že je Vás tolik.
27. 01. 2010 | 13:21

MS napsal(a):

Paní Paroubková,

fotografy a novináře – tedy pozvánku do novin jste posílali jako pozvánku na obřad nebo jste s nimi sjednávali práci – tedy najali jste si je jako fotografy nebo jste jim poslali jen pozvánku – jako informaci pro média? V tom je velký rozdíl.

Pokud si zaplatím profesionálního fotografa – samozřejmě od něho vyžaduji, aby na mou akci přišel náležitě oblečen. Pokud fotografa pozvu jako hosta – tak také.
Pokud, ale ovšem někomu říkám, přijďte do kostela pracovat (fotografovat pro svoje noviny) – pak přijde v pracovním. Už jste viděla třeba instalatéra, aby přišel do Národního divadla zastavit stříkající vodu na záchodě (i při představení) v obleku? Zdá se Vám, že to není to samé, omyl dámo, je to to samé.

Takže než příště budete někoho zvát, rozmyslete si – jakou roli dotyčný na daném místě a v daném čase bude hrát (pracovní x společenskou) a podle toho se zachovejte! Když to neuděláte, budete zase frustrovaná.

O botičkách to platí podobně. Jste manželka politika, který otevřeně vystupuje proti bohatým lidem, voliče získává u méně zámožné části obyvatelstva, a to především kritikou bohatých, tak proč by nebylo upozorňováno na to, že otec křtěné dívky káže vodu a pije víno?

P.S. křest probíhal přesně podle pravidel lidského chování! Že to nevíte Vy, pochopím, ale co Vaše PR, měla byste je vyměnit!
27. 01. 2010 | 13:22

Ládik napsal(a):

A narodila se Margarita bosá, nebo s botama?
27. 01. 2010 | 13:23

Vladka napsal(a):

Paní Paroubková.Já žasnu co udělají jedny botičky s lidma.Nějak se mi nechce věřit,že to je vůbec možné.Já bych se snad tím ani nezabývala,protože čím víc budete reagovat,tím budou hrubší a neomalenější.Jen by mě zajímalo,jestli by to uměli taky takhle "pěkně vytmavit"třeba na veřejnosti.nebo z očí do očí.Dítě je Vaše a oblékejte si ho jak Vy chcete a dárky jsou dcerky,tak ji je prosím nechte.Kdo chce může mít taky takové botičky pro děcko.To mi tak jen prolítlo hlavou,kolik je to asi piv,nebo cigaret,nebo pořádné flákoty na talíři...to asi bude víc,než za botičky od Diora..no nic.Brzo to vyšumí.
27. 01. 2010 | 13:24

stejskal napsal(a):

Dobrý den,

smazal jsem hrubě urážlivé výkřiky, neboť tyto jsou v rozporu se záměrem našich stránek, tedy poskytovat prostor pro věcnou a korektní debatu.

Děkuji za pochopení.

Libor Stejskal, editor blogů
27. 01. 2010 | 13:24

Nemo X napsal(a):

Hezký den,
neo, jen proboha nevolte tu ČSSD, tak inteligentního voliče si fakt nezaslouží. Jestli opravdu tak moc toužíte po těch botičkách, já vám tu astronomickou částku 1500,- Kč s radostí pošlu :-)
N.
27. 01. 2010 | 13:25

Janča napsal(a):

Pobo, to byla ironie.
27. 01. 2010 | 13:25

chyren napsal(a):

...je to tu zábavka:))..to střílení mě taky pobavilo:))..naše milá Peťka se určitě baví čtením těchto příspěvků..ona bude totiž takovej velkej taktickej vyčůránek:))..je to prostě baba a to se nezapře:))
27. 01. 2010 | 13:26

jap napsal(a):

Pokud je mediální poradce paní Paroubkové Poulíček stejně kvalitní píárista jako býval sportovní redaktor, pak potěš pánbůh celou Paroubkovic rodinu... Když kdysi vyhrál anketu o nejlepšího sporťáka, málem jsem omdlel zděšením nad blbostí diváků Novy. Ale - jsou to vlastně oni, kdo volí socany. Nenajde se v zemi partaj, která by místo sociálních dávek rozdávala rozum???
27. 01. 2010 | 13:26

chyren napsal(a):

...ne vepřovej, ale hovězí žaludek má ta naše Peťka:)))
27. 01. 2010 | 13:27

AntiJP napsal(a):

Když čtu tyto řádky, tak už chápu, jak si mohla PP začít něco s JP. Jsou úplně stejní... A to jsem si i přes ty bájné věty o seximozku vždycky myslel, že aspoň nástin inteligence zde bude... Bohužel jsem se mýlil...
27. 01. 2010 | 13:27

JC napsal(a):

Janča,
Já to také nepochopil :-))
27. 01. 2010 | 13:28

Kačka napsal(a):

Paní Paroubková,
je mi úplně jedno, jestli měla Margaritka boty za 200, nebo za 1700. Jestli byli od Diora, nebo od vietnamců, od Vás nebo od kmotry, ale jestli jste pozvali novináře na křest jen kvůli volbám, myslím, že jste právě skončili. Jsem matka dvou malých dětí. Holčičce je pět měsíců a neumím i představit, že bych ji tomuhle vystavovala. Co bude příště? První narozeniny, nástup do školky,školy atd?
27. 01. 2010 | 13:29

Ondra napsal(a):

Zajímalo by mě, jestli paní Paroubkové tyto proslovy tvoří stejný člověk jako jejímu manželovi... :D
27. 01. 2010 | 13:29

vyzabo napsal(a):

Díky nooo. Aspoň jedna slušná reakce, fakt nevím, co jsme to za národ. Paní Petro, nedejte se.
27. 01. 2010 | 13:29

Rumcajs napsal(a):

Nemo X:

Já taky volím ČSSD !

(Dostanu botičky ?)
27. 01. 2010 | 13:29

Aiks napsal(a):

Milá Petro, to hovado s kterým žiješ jsi si vybrala sama. Na to že s ním žiješ musíš mít prasečí žaludek. Taková hezká ženská s takovym humusákem mastnym. Takže dle mého názoru jsi taky pěkná mrcha(zlatokopka)silně pochybuji, že se ti paroubek líbí, takové kecy jako sexy mozek svědčí o tvé inteligenci, nestudovala jsi v plzni? Nediv se že sklíziš jen negativní komentáře. Viděl jsem dokument kde byl malý asi 7-letý černošský kluk měl bratra a žili bez rodičů. Ten kluk vydělával 1,5 USD/den - tolik nestála ani ta nejlevnější věc co jsi pro své dítě dostala či koupila. Vaše dcera za to nemůže, ale doufám, že za to že je Paroubková sklidí jen výsměch. Doufej, že nebude hezká po něm.
27. 01. 2010 | 13:30

Ondra napsal(a):

To Kačka: Všechno ze strany Jiřího Paroubka je jen hraní na city a oblbování spoluobčanů...
27. 01. 2010 | 13:30

StandaT napsal(a):

Poulíčku, Poulíčku....
27. 01. 2010 | 13:31

jana napsal(a):

paní Paroubková, kdyby jste se zdrželi medializace a nekomentovali blbosti co píší v bulváru, určitě by jste měli jednodušší život, pana Jiřího opravdu, ale opravdu nemusím, ale to je můj problém, hlavně, že sedí vám, kam jste oči dala, taková pěkná mladá ženská.
27. 01. 2010 | 13:31

V. Matoušek napsal(a):

Vážená druhá paní Paroubková to abych neurazil první paní Paroubkovou, prosím Vás už nic nepište. Stačí ,že je mi na zvracení z blábolů Vašeho manžela.Na ubohých pudech lidí má Váš manžel s celou svojí stranou postavenu celou politickou kariéru a to mu nevadí, tak nevím co se čílíte za botičky.mat
27. 01. 2010 | 13:31

Marrrgarrríta napsal(a):

Na té povedené akci už chyběla pouze střelba :o)
27. 01. 2010 | 13:31

paja napsal(a):

zajimave, pani petro
27. 01. 2010 | 13:32

Josef napsal(a):

Nezlobte se na mne , ale já byl vychovávaný dle zákonů a učení katolické církve a vím tedy , že manželství je nerozlučné . A Vy po rozvodu jste vlastně zplodili dítě ( podle církevních zákonů ) nemanželské -čili z konkubinatu . Vím , že ditě za to nemůže , ale zástupci cirkve zde křtí takovéto dítě ( farizejsky ) a vůbec jím to nevadí ?
27. 01. 2010 | 13:32

Pepa napsal(a):

Jake boticky da kazdy svemu potomkovi je ciste na nem :) Ale pokud si na akci pozvu bulvar, musel bych byt hlupak, abych nepremyslel, ze se toho bulvar chytne. Nechce se mi verit, ze tohle vam nedoslo, pani Paroubkova. Podle me je to spis takova hra s bulvarem a formovani medialniho obrazu... :)
27. 01. 2010 | 13:32

Filozofbarebac napsal(a):

Nejen ošklivá,ale taky hloupá a kazí pověst blondýnám.Možná taky studovala o prázdninách.Nebo jí radí taťka-sexy mozeček.
27. 01. 2010 | 13:33

JC napsal(a):

Rumcajs,
Já socany nevolím, ale prřji jim vítězství..a to upřímně.
27. 01. 2010 | 13:33

nick napsal(a):

Nevím jestli to sem patří, ale

kráva dojí mléko
27. 01. 2010 | 13:33

chyren napsal(a):

...a žábám dávám taky palec nahoru:))..luxusní přirovnání:)))
27. 01. 2010 | 13:33

Pepa Řepa napsal(a):

To Rumcajs
Jednu. Na auto.
27. 01. 2010 | 13:34

Otis napsal(a):

paní Paroubková, socialista nemusí jistě chodit v teplákách, na druhou stranu by se neměl okázale předvádět (co třeba můj oblíbený výrok Vašeho manžela: "Kdo z Vás to, pánové, má?".
Musíte-li u křtu své dcerky nutně mít POZVANÉ novináře, nedivte se, že se honí za snímky exkluzivnějšími než konkurenti a že si občas všimnou i předaných dárků.
Otázkou je, zda se divíte upřímně, či jste onou "herečkou". V druhém případě to bohužel zase není na Oscara.
27. 01. 2010 | 13:34

Ivo Přeček napsal(a):

Blíží se volby. Pytel od brambor dcerce na nohy nenatahujte, ale věřte, že i takové pitominky budou rozhodovat. ČSSD i Vaší zásluhou ukazuje, jak daleko odkráčela od "normálních" lidí. Socdem jsem volil až doteďka. Vstali noví bojovníci... Ať se pan taťka s poradci na jaře nediví... Češi nejsou hlupáci! Musí jen držet hubu a krok!
27. 01. 2010 | 13:34

zdenekmihalco napsal(a):

Dobrý den,

smazal jsem další urážlivý text (vulgárně zkomolené jméno), který byl v rozporu se zdejšími pravidly.
Děkuji za pochopení
Zdeněk Mihalco
správce blogů
27. 01. 2010 | 13:35

Ondra napsal(a):

to Ivo Přeček: Kdyby Češi nebyli hlupáci, tak si tady KSČSSD ani neškrtne!
27. 01. 2010 | 13:36

Ondra napsal(a):

to zdenekmihalco: Pravda se skrýt nedá ;o)
27. 01. 2010 | 13:37

Domin napsal(a):

Je to všechno ze strany Paroubkovic rodiny jen hra. Získat křestem v kostele lidovce, co nemusí Cyrila / proto to obrovské množství novinářů, aby i ta poslední babka v Dolní Lhotě viděla KOSTEL s miminem lídra/ a udělat ze sebe dobráky rozdáním věcí dcerky jiným a udělat z malé chudáčka, který musel kvůli zlým lidem přijít o své hračky. Neničí mě závist, ale ta špína těhle her s voliči!!!!!!!!!!!!!!!!!!
27. 01. 2010 | 13:38

STB napsal(a):

Zdravím,nic si z toho nedělejte.Závist a hloupost je nekonečná....hlavně,ať je holčička zdravá a šťastná a o nic jiného přece nejde.
27. 01. 2010 | 13:39

hanka napsal(a):

Vždyť Vám to eviděntě dělá dobře.Uplně Vás vidím u psaní toho textu jak se usmíváte a jste se sebou a celým průběhem křtu spokojená.Máte opět příležitos dělat ze sebe a své rodiny oběť a ubohé štvance. Kdyby jste chtěla křtiny v kruhu rodinném nebyl by problém to zařídit. Jste mi k smíchu a je mi Vás až líto. Poukazujete pouze na svou jednoduchost a chabí smyl pro humor.
27. 01. 2010 | 13:39

JO napsal(a):

Většina Slováků, tedy i paní PP, je nevkusná a ty jejich nóblakce, spíš vypadají jako rej nějakých kmotrů (z Palerma). Je škoda, že ty papučky od Diora němělo to její socialistický Kapo di tuti kapi...
27. 01. 2010 | 13:39

Nemo X napsal(a):

No, loupežníku, samozřejmě, Vám klidně i na dvojčata. Jen platí stejná podmínka, nevolit:-) Ale myslím, že byste se měl už nějak rozhodnout, loupit anebo žebrat. n.
27. 01. 2010 | 13:40

... napsal(a):

nejdřív spí s ženatym chlapem,pak ho odloudí manželce,která teď někde sama žije s jezevčíkem na chalupě a ještě nás tu bude poučovat o morálce. Tak nevím Petro,jestli to děláš úúplně dobře..
27. 01. 2010 | 13:41

*BOB* napsal(a):

Jé, z nás Čechů jsou najednou pěkný závistivci, nebál bych použít slovo pitomci a také šašci ! Je mi úplně jedno, co mělo miminko na sobě, co o tom kdo napsal a jestli to malé je modrý pták a nebo socan. Ať je zdravé, dělá Vám radost, ať je dost jesliček a školék, ať má hodně kamarádů, ať ........
27. 01. 2010 | 13:41

Josef Triska napsal(a):

Nesnasim CSSD a jeho predsedu obvzlaste
27. 01. 2010 | 13:42

Tomas napsal(a):

Ten ein kessel buntes jste ze krtin Vasi dcery udelali vy. Dost mozna Vam to jednou vycte. Krtiny maji byt obrad pokorny.
27. 01. 2010 | 13:43

lenka napsal(a):

No víte ani se nedivím, že lezete dost lidem na nervy :-(
27. 01. 2010 | 13:43

Rumcajs napsal(a):

Pepa Řepa:

Chudej pravičák botu na auto a zbohatlej levičák botičky od Diora.

Jak to psal Mueller ? Svět vyhozenej z kloubů šílí ? Nebo tak nějak.
27. 01. 2010 | 13:43

Jan Krátký, Praha napsal(a):

Vážená paní Petro,
nečetl jsem všechny příspěvky, je však jisté, že z většiny teče nenávist k Vašemu choti, a protože jste maminkou jeho dcery, tak to přenáší na Vás. Dokonce jsem četl jakýsi pamflet od ženy, která zdůraznila, že je Mgr., plný gramatických chyb, kde zpochybňuje Vaši inteligenci. Ta dáma by se měla především zamyslet sama nad sebou.
Nenechte se těmi výtvory zakomplexovaných, nenávistných hultátů rozhodit, buďte šťastná s těmi, které milujete. Přeji Vám, aby Vaše dcera prospívala, byla zdravá a v životě šťastná.
27. 01. 2010 | 13:43

Radek napsal(a):

Příspěvky zde jen dokazují v jaké žijeme společnosti a jak "slušní" jsou zastánci ODS.
Pana Paroubka nemusím, ale pozastavovat se nad botičkami a přitom se vůbec nezamylslet nad chováním "novinářů" jen dokazuje ten absurdistán tady.
Arogance, nenávist, vulgarita je bohužel víc víc brána jako normál. Tato společnost si nic jiného nezasluhuje než arogantní, korupcí prolezlé politiky. Takoví jací jste Vy, takoví jsou i oni, protože vzešli z Vás.
Stejně jsem reagoval i na fotografa, který ohrožoval bleskem malého Topolánka a jak i jeho tátu nemusím, tak v ten moment jsem byl při něm.
27. 01. 2010 | 13:43

Josef Triska napsal(a):

Nesnasim CSSD a jeho predsedu obvzlaste
27. 01. 2010 | 13:44

drak napsal(a):

je to svoloc novinarska. clovek je pozve, a on prijdou, to za prv. a za druhe, kdyz uy tedy prijdou, tak misot aby napsali: "Nadherny krest skvele oblecene a vkusne maminky a tatinka, ktery by mel byt premierem, aby jsme se meli vsichni lip", vsimaji si nejakzch boticek. Jak rikam, svoloc.
27. 01. 2010 | 13:44

bape napsal(a):

Pro Rumcajs

Jo, dostaneš botičky, ale španělský...hahaha!!!
27. 01. 2010 | 13:44

odjinud napsal(a):

Od Diora botičky pro všechny chudé matičky ...

... je nejnovější heslo sociální demokracie. Jirka není žádná lopata od táboráku. Nechal nazout na nožičky křtěné dcery botky s logem luxusní značky pro zbohatlíky, navíc vyvedené třpytivými kamínky pro lepší zobrazení na fotografiích bulvárních paparazzi. Paroubkovi mají silné sociální cítění. Větší než Standa Moravia Stell Gross a Petra Počítačedoškol Buzková dohromady. Oni ty hloupé, predražené cetky vůbec, ale vůbec nechtějí. Ať si to na sebe navlíká třeba Katka Brožová nebo Jirka Šlégr. Jejich dcerka to už nosit nebude. Budou ji učit skromnosti už od kolébky. Všecko jí seberou. Všecko. A všecko to rozdají. Chudým, potřebným i závislým. Však i stejně sociálně cítící hejtman Ráth si prý utrhuje od huby poslanecký plat a vnucuje ho na potkání babičkám, procházejícím kolem jeho dvouvilky. Akorát prý to moc neumí a tak mu to proti jeho vůli furt zůstává v kapse.
27. 01. 2010 | 13:44

Michal Macek napsal(a):

milan smetana:

Dimune jste trapnej!
27. 01. 2010 | 13:46

Fanda napsal(a):

Modré tepláky se vztekají a zle
nadávají.Končíte zloději a hulváti. Hurá!
27. 01. 2010 | 13:46

bape napsal(a):

pro Josef Triska

Nesnaším třísky a Třísku obzvláště!!!
27. 01. 2010 | 13:46

Karel napsal(a):

Luxusní spodní prádlo Talmanové
není tak na očích, tak nemůžeme soudit a filosofovat. Škoda.
27. 01. 2010 | 13:46

Jano (česky: Honza) napsal(a):

to jap:

věř mi, že jsi mezi nejpotřebnějšími.
27. 01. 2010 | 13:47

Milda napsal(a):

Igo, názor vám nevyvracím, já bych si je také nepozval. Ale i kdyby, oni by tam stejně nepřišli:-) A myslím, že i vám by byly šumafuk botičky mé dcery, resp. vnučky. To je asi rozdíl mezi mnou a obecně známými osobnostmi. Jisté je, že bohužel na některé své soukromé akce proti své vůli "musím" pozvat své okolí (úmyslně neužívám slovo přátele) i když vím, že někdy je reakce obdobná jako u botiček malé Paroubkové. Proto tam také jdou. Pak je jen otázka, zda se nad těmi reakcemi budete rozčilovat, nebo se s politováním usmívat.
27. 01. 2010 | 13:47

mm napsal(a):

Nevím, jestli má cenu ještě něco komentovat. Myslím, že už bylo vše řečeno. Paroubkovi jsou nesympatičtí a využijí i křest dítěte, aby si udělali reklamu. Asi žijí s heslem i špatná reklama je reklama. Bohužel!
27. 01. 2010 | 13:47

Liška napsal(a):

Milá paní Petro, máte moc krásné miminko. Škoda jen, že máte potřebu tak dráždit lidi a novináře svým často až okázalým vystupováním a stylem oblékání. Česko je rovnostářská společnost a přestože se to neříká, od sociálních demokratů se očekávají nákupy v levnějších obchodech (HM, CA, apod..). Mají tam hezké oblečení pro děti i pro jejich rodiče a nikdo vám nic nevyčte. Vaší postavě bude ostatně slušet skoro cokoliv.
27. 01. 2010 | 13:49

Příklad napsal(a):

Co botky, ale kočár byl taky nej luxus, oblečky nej luxus. Oblečení P. Paroubkové za desetitisíce. Tomu říkám sociální cítění s potřebnými, jak je tak rád prezentuje manžel této ženy.
27. 01. 2010 | 13:50

ilik napsal(a):

Dáma by se k takovým věcem nevyjadřovala. Novináři to opravdu přehnali, ale reakce paní Paroubkové je tragická.
27. 01. 2010 | 13:50

Zdenek napsal(a):

Jejda, oni nenapsali co jste chtěla, no to je hrozné, žalujte je, anebo příště až si je budete někam kluky novinářský zvát, rozdejte pokyny kdo co má psát... Paní Paroubková, za popularitu se platí a za chtěnou popularitu dvojnásob... Snad si nemyslíte. že vás bude národ opěvovat a obdivovat... Ano, bude se o vás mluvit, ale tím jak se chováte, nečekejte že tak, jak by jste si přála...
27. 01. 2010 | 13:51

Abrams napsal(a):

Vůbec Vám nerozumím. Na jedné straně strkáte svého prcka (moc hezké dítě, opravdu) do světel reflektorů, lezete s ním na podia předvolebních mítinků strany Vašeho manžela a balíte ho a sebe do luxusního oblečení, které je daleko za horizontem finančních možností průměrného občana (což je v absurdním protikladu myšlenek, které ČSSD hlásá). No a obratem si stěžujete a dáváte hystericky najevo své rozhořčení nad tím, že si toho media všímají a Vámi prováděné absurdity předkládají veřejnosti. Jsou dvě možnosti, buď nejste normální a nebo vše činíte s jasným rozmyslem. V druhém případě si o Vás ovšem myslím, že jste jen napdrůměrně vzdělaná a inteligentní prostitutka.
27. 01. 2010 | 13:53

winter napsal(a):

Vážení psavci-komentáři všeho,
vaše neomalenost je úměrná vašemu pracovnímu vypětí. Hajdy do práce, lenoši darmovyžírkové. Bojíte se o svá místa ? Dobře vám tak.
Paní Paroubková, přeji Vám i miminku hodně zdraví a pohody.
27. 01. 2010 | 13:54

black napsal(a):

je to sice zlomyslné, ale docela vám to přeji. s čím kdo zachází....
27. 01. 2010 | 13:54

Milda napsal(a):

Jane Krátký a Radku,
ta Mgr. gramatika a ukázka inteligence opravdu hovořila sama za sebe. A Radku, to zjištění je opravdu smutné, ale bohužel více než reálné.
27. 01. 2010 | 13:54

Jarda napsal(a):

ta Paroubková je s odpuštěním normální slepice. Tady se diví když na křest dcery pozvala takovou spoustu lidí že oni přišli. V této republice převážná část lidí považuje Paroubka za kašpara. Pište si o něm co chcete, jak obětavě skáče 10m plavným skokem aby narovnal lehátko ale je to jen a jen kašpar a i kdyby dělal veletoče kašparem zůstane. Koneckonců přečtěte si kdejaké reakce na jeho pamflety, kdy se snaší odůvodnit nezdůvoditelné a pokud v té vaší hlavě něco máte tak musíte pochopit že je to kašpar.
27. 01. 2010 | 13:55

Petr Oppl napsal(a):

Vážená pí. Paroubková, již několikrát jste se stala terčem posměchu za Vaše jak mluvené, tak psané výlevy. Po přečtení Vašeho článku nabývám pocitu, že to snad už i myslíte vážně. Nebo se jedná o nějakou zvláštní úchylku, stavět se neustále do role hlupáka? Nebo snad tento a přecházející skvosty jsou dílem vašich poradců? Pak je potřeba s tím ansámblem něco udělat. I když, na druhou stranu, volby jsou volby a touha po moci může asi někomu zatmívat mozek. Vy jste toho bohužel s panem manželem zářným příkladem.
27. 01. 2010 | 13:55

Arif napsal(a):

Když je někdo blbej, tak to většinou neví a v žádné případě tomu nechce věřit.
27. 01. 2010 | 13:55

Michal Uryč napsal(a):

Paní Petro,

co kdybyste si někdy na volebním shromáždění skutečně poslechla svého manžela? Pokud by se Vám to povedlo, sama oblečete svou dceru do slupek od brambor.

Jak to? Prostě z Jirkových slov určitě pochopíte, že být úspěšný je hnus, být bohatý je nechutné a vysoké výdělky jsou už zcela neřestné. To všechno je třeba kvalitní socdem politikou potrestat.

Novináři se jenom podivují, proč Váš choť chce trestat všechny okolo, jen ne sebe a své blízké - tedy Vás, přítele Bendu a ty další borce z partaje.

S pozdravem,
Michal Uryč
27. 01. 2010 | 13:55

bape napsal(a):

pro paní Paroubková
Komu není rady, tomu není pomoci. Jste stejně tvrdohlavá, jako Váš manžel. Dobře Vám tak... nepoučitelní, určení k záhubě...škoda! Svým postojem sympatičtí, ale neumíte to podat stravitelně!
27. 01. 2010 | 13:56

trrr napsal(a):

Vazena pani Paroubkova,
- kdyz mate za muze takoveho znameho cloveka jako je pan Paroubek, navic sami radi medializujete (i temito svymi blogy) svuj zivot, tak prece musite ocekavat zvyseny zajem novinaru o vasi rodinu.
- jako manzelka levicoveho politika byste mela mit aspon minimalni soudnost a nedavat timto szpusobem najevo svoji touhu po okazalosti. Je uplne jedno, jestli jsou veci darovane nebo ne. Je to pouze demonstrace toho, ze postoje sveho manzela vubec neberete vazne.
- skutecne bohaty a kultivovany clovek by si na sebe obleceni s velkymi logy drahych firem nevzal. Je to nevkusne. Dlaji to pouze manzelky lidi, kteri sice nejak penize podivne ziskali, ale neznaji jejich skutecnou hodnotu (poctive to nebylo). A take maji zaroven vztah k nevkusnym blyskavym vecem s velkymi napisy, napr. pani Grossova, manzelky ruskych podnikatelu, pritelkyne fotbalistu (i kdyz ti si snad sve penize aspon trochu legalne vydelavaji) apod..
27. 01. 2010 | 13:56

Petra Víchová napsal(a):

Vážená paní Paroubková,
nebudu komentovat celou akci, ale Váš pokus o slohovou úlohu na úrovni základní školy. Snažíte se schválně působit tak naivně nebo taková jste? Protože Vy i Váš muž velice dbáte na svůj mediální obraz, radila bych Vám se těmto výlevům vyhnout nebo si na ně někoho najmout.
27. 01. 2010 | 13:56

Martina napsal(a):

myslím, že nikomu do toho koli stály botičky a šatičky nic není. Vy taky chcete mít svoje miminka krásný a kupujete to nejlepší na co máte. No a Paroubkovi mají na tohle tak jim to nezáviďte a starejte se o pořádný věci a ne o to do čeho se obléká dcera Paroubkových.
PS: nevolím ČSSD, ale uvažuju jako normální máma
27. 01. 2010 | 13:58

Karbaník napsal(a):

Nechtěl bych být dítětem takové hrdopyšné jedopetrobáby - brrr, ani za ty dióry ne!
27. 01. 2010 | 13:58

Babča napsal(a):

ÓDA PETRA se zase předvedla, to lze Parubovi jen přát.
27. 01. 2010 | 13:58

jeromir napsal(a):

Nebýt Vašich iniciativ, určitě bych si takových trapných celebritích banalit nevšiml, Vy sama chcete být středm pozornosti a jste aktivní "politickou" osobou, vězte, že svými činy a chováním pouze potvrzujete správné rozhodnutí soudu ve věci "urážek" politicky aktivních osob. Chápu, že hledáte cokoliv co Vás může od neuvěřitelně odporné osoby Vašeho manžela kousek oddálit či pobavit, ale sama se tím řadíte do galerie našich politických zrůd a jejich nohsledů.
27. 01. 2010 | 13:58

iga napsal(a):

Mildo

ona si tam ty novinare proste zvat nemusela, zejmena kdyz v minulem blogu naznacila, co si o nich mysli - usporadat soukromy, nemedialni krest neni problem ani v nasem state - cili v pripade pani Petry si muzu tak zatukat na celo.

Porad mam pocit, ze ty texty snad nemohla napsat ona, driv jsem totiz u ni zaregistrovala jakesi znamky elementarni inteligence, ktera by nadrasani podobne kraviny nepripustila...
27. 01. 2010 | 13:58

Zdenek napsal(a):

to winter...
Svoji neomalenost jste předvedl jen vy sám. Já osobně mám práci hotovou a neházejte mne do pytle k darmovyžírkům... Já jsem si dovolil říct svůj názor, a jestli to se nesmí, tak at se zruší diskuze... Je mi vás tak trochu líto
27. 01. 2010 | 13:59

poiu napsal(a):

Ono by vůbec bylo dobré vědět, kdo tato paní vlastně je a kdo jí nařídil si vzít Paroubka
27. 01. 2010 | 13:59

František Novák napsal(a):

Petro,
nevšímejte si té hloupé modré party.
Držím Vám palce
27. 01. 2010 | 14:00

nevolič - raději napsal(a):

Lidi už se vzpamatujte. Je to vše jen předvolební tah a ten křest přinese body, ať má na sobě malá pytel od brambor nebo Diora.
27. 01. 2010 | 14:00

Petra napsal(a):

Dobrý den,

vážená paní Paroubková, jsem maminka stejně jako vy a nebudu komentovat ceny oblečení pro děti...toto mi nepřísluší. Jen musím konstatovat, že nechápu jak se neustále ohrazujete, jak neustále píšete články, ve kterých trpíte a neustále si stěžujete jak je vám ubližováno. Po dobu celého Vašeho těhotenství jsem jen zírala co všechno Vám ubližuje. Asi trávíte hodně času sama a hodně přemýšlíte co kdo o vás napíše. Možná by stačilo se začít věnovat nějaké bohulibé činnosti místo neustálého strhávání pozornosti na sebe a pak výhrad když někdo napíše něco co vám se nelíbí.
Očekávala jsem, že jste trošku jiné úrovni a umíte být nad věcí.
Neuškodilo by vám se věnovat více péči o dceru a sebe a nečíst noviny a netrápit tak sebe i nás.
A možná by jste měla poznat co je opravdové trápení, pak by jste přestala řešit malichernosti.
27. 01. 2010 | 14:03

Paul Hausse napsal(a):

To je zase kauza. Čert vem botičky. ČSSD ani ODS nevolím, natož sexy mozka Jyrku.. Koukat ale na tyhle karikatury mě vážně rozčiluje.
27. 01. 2010 | 14:03

J. Reiner napsal(a):

Hlavní je, aby se o Paroubkových před volbama mluvilo. A kam se na paní Petru hrabe Agáta Hanychová:-)
27. 01. 2010 | 14:04

ali napsal(a):

konec konců paní Paroubková, řekněme si upřímně, kdo z vás diskuterů na to má? No ne?
27. 01. 2010 | 14:04

Zora napsal(a):

Pro zviditelnění udělá člověk vše, i na úkor své dcery... Kdyby člověk křtil dítě z lásky, tak klidně půjde do vesničky a pokřtí ji v malém kostelíku, kde bude jen jeho nejbližší rodina.. Udělal by to proto, že ví že v Česku vládnou papparazi...
Ale jinak dobrý článek, dokáže pobavit, ale taky se za něj stydím, že toto napíše žena muže, který se má starat o chod státu ... Nedivím se, že v té politice je taková divočina :D
27. 01. 2010 | 14:05

Xy napsal(a):

Na jedné straně se posílají sms na Haiti a prosí se o každou korunu pro sirotky umírající hladem a na druhé straně maximální snobství manželů, kteří mají být zástupci sociálně slabších. Je to humus.
27. 01. 2010 | 14:05

Paul napsal(a):

Paroubkům chybí sebereflexe no.. DObře vědí že plebs má krátkou paměť a na vše zapomene...
27. 01. 2010 | 14:09

Olga napsal(a):

Ano, uz bylo receno vse. Nehodlam se poustet do kritiky boticek, ci podobneho, jen chci podotknout....

Kdyz jsem, jako verici katolik, zadala o krest pro sve dve deti, bylo zapotrebi tolik "lejster" a takove mnozsti pozadavku, ze to nebylo hezke ( kdyz mi rodice za "komunistu" krtili me, nic takoveho se nedelo, cirkev byla vdecna, ted je arogantni. To je ale na jinou debatu.....).
Po krtu jsme povinni sve deti vychovavat v krestanske vire, podle Bible.
Vim, ze mi po tom nic neni, ale zajimalo by me, zda rodina Paroubkova je tak zbozna, ze tedy pro svou dceru tento obrad zvolila. Co vlastne Paroubkovi od obradu ocekavaji ? Proc ho chteli ?
Pokud je to opravdu kvuli te obrovske vire a touze sve dite vest k Bohu, tak se strasne omlouvam, poku ne, je mi jich lito.
27. 01. 2010 | 14:11

Lenka napsal(a):

Paní Paroubková,
jsem levicová volička,ale za předsedování Vašeho manžela nejsem schopna volit nadále ČSSD.Jsem z toho doslova nešťastná, že nejsem schopna nikoho volit.Nevím jestli členové a funkcionáři této strany si neuvědomují, že Paroubek je žába na prameni.Že mají nějaké preference je logické, protože nechtějí pravici.Paroubek nemá natom naprosto žádné zásluhy, spíš naopak.A Vy vážená paní k tomu notně přispíváte.Když jste už udělali z čistě soukromé rodinné události takové divadlo pro národ, nedivte se nějké té reakci ze strany novinářů.Tímto článkem jste to řádně přihnojila, dostali jste se na úroveň kauzy Pomeje, Bartošová, s tím rozdílem, že ti dva jsou mi naprosto lhostejní, ale Váš manžel se cpe do řízení státu a to mi jedno není.Botičky nejsou náhoda, jsou již proslavena slova Vašeho manžela "vážení, kdo z vás na to má ?"
27. 01. 2010 | 14:11

winter napsal(a):

to Zdenek

je určitá hranice slušného vyjadřování, která by měla být dodržována, a ne se schovávat za anonymitu internetu. Proč nejdete do politiky, vy, resp. vy všichni, kteří tady jen machrujete, na mladou a slušnou maminku dítěte ? Nenávist je hrozná věc, a tady ji je tolik, že slušný člověk, má co dělat, aby se mu neobrátil nad vaší drzostí, žaludek.
27. 01. 2010 | 14:11

jojo napsal(a):

Už vidím, jak se pozvou titéž fotografové, co byli u křtu, aby fotili, jak manželé Paroubkovi předávají botičky, oblečení a hračky v nějakém dětském domově. A prosím o hodně velké titulky, ať je vidět, jak jme hodní, že Petruško?
27. 01. 2010 | 14:11

hildegarda napsal(a):

Paní Paroubková, pokud si novináře na křest pozvete, jste si sami zodpovědni za to, že přišli a dokonce i za to, jak se chovali. Dospělý člověk prostě zodpovídá za své hosty.
A zneužívat nic netušící, nevinné ditě pro politickou kampaň mi přijde podivně perverzní. Celé Vaše manželství, těhotenství, porod i křest příliš to připomíná "panem et circenses" dekadentního Říma.
Pokud je výše publikovaný článek ukázkou Vám vlastního humoru, pak mi dovolte poznamenat, že mi nepřijde humorný, přijde mi hloupý a toporně ironický. A navíc nevhodný.
Dříve se říkávalo: "Chceš-li, aby lejno páchlo, pohrab se v něm", to myslím dost platí o celém Vašem článku.
27. 01. 2010 | 14:13

Jirka. napsal(a):

Je to pohrdání lidma, ale na to jste vy asi zvyklá, že.
27. 01. 2010 | 14:14

Paroubková napsal(a):

rozbila manželství a teď si hraje na matku Terezu. Pokrytectví
27. 01. 2010 | 14:15

Jano (česky: Honza) napsal(a):

to JOSEF:
"Nezlobte se na mne , ale já byl vychovávaný dle zákonů a učení katolické církve .... ale zástupci cirkve zde křtí takovéto /nemanželské, pozn.jano/ dítě ( farizejsky ) a vůbec jím to nevadí ? "

No ... proto jsem (již dávno) naznal, že v zájmu objektivnosti "lidských práv" se MUSÍM STÁT atheistou ...(pokřtít nemanželské dítě je hřích? pokud vím, to ani katolická církev neučí, nebo snad jo?)...

a LEVICOVÝM VOLIČEM....

A doufám, že zde ukázaný cirkus lidí, kteří takto ztrácejí (nejen moje) sympatie, nezatemní mozek těch, kteří se nechtějí vyvyšovat, ale nestojí ani o ponižování.
Jinak to vnímám podobně jako "máma", "Kačka", "MS" či "onus".
27. 01. 2010 | 14:16

zdenekmihalco napsal(a):

Dobrý den,
smazal jsem hrubě urážlivé texty, které ¨byly v rozporu se záměry těchto stránek, což je vytvářet prostor pro slušnou a věcnou diskusi.
Děkuji za pochopení
Zdeněk Mihalco
správce blogů
27. 01. 2010 | 14:19

Jiří Macela napsal(a):

Paní blogerko Paroubková, to jste neměla....ještě víc šlapat v hovínku, to se nedělá....
27. 01. 2010 | 14:19

Olga napsal(a):

Jano, cesky Honzo.
Nevim, ale ne kazda farnost dite pokrti, asi podle vyse uplatku, bych rekla.
Jiste vite, ze v katolicke cirvi ma byt kmotr birmovany, nas nebyl, asi v 5 kostelech nas odmitli ( asi by to byl hrich ), v sestem nas pokrtili. Toz tak.
27. 01. 2010 | 14:20

Zdenek napsal(a):

to winter
Aha, kdo má jinej názor, je drzej... Nerespektování druhého...Hm, mělké myšlení, které mi připomíná komunisty, když někdo s něma nesouhlasil... Smutné zjištění u vás...
27. 01. 2010 | 14:20

Kamil Wenke napsal(a):

Vážení,mě na celé diskuzi zaujala jedna věc. Jak to, že generace odkojená Engelsovým vědeckým ateismem, generace nejateističtejšího státu v Evropě je tak dobře informovaná o významu křesťanských svátostí.To jeden trouba kecne, že křest je soukromá záležitost rodiny a všichni to berou jako nezvratnýfakt.Dámy a pánové, ujišťuji vás , že křest NENÍ soukromou záležitostí, která se týká pouze úzké rodiny.To, že někdo je pozván na křest do kostela je normální, normální není, aby pozvaný přišel do kostela v oděvu bezdomovce a chová se tam jako dobytek.On je to také jeden z přežitků totality.
27. 01. 2010 | 14:21

Jana Ratíšková napsal(a):

Milá paní Paroubková,oblékejte dceru do čeho chcete,samozřejmě je to vaše věc,moje dcera má stejně drahé boty,ale nikdo to neřeší,protože můj muž neútočí na nízké pudy lidí,jako ten váš...A pak to vyčítá novinářům? To samé co dělá on sám? Na vzbuzování nízkých pudů a závisti má založenou celou svoji volební filozofii a najednou vám to vadí? Že by vám je někdo mohl závidět? Takovou kýčovitost?
Kristepane,většině lidí v mém okolí je srdečně jedno,co a za kolik má vaše rodina na sobě,ale není nám jedno to,že právě vy,potažmo váš muž,p.Paroubek povzbuzujete v lidech rovnostářské a závistivé pudy...a pak se divíte,že se vám to vrací....
27. 01. 2010 | 14:23

Milan napsal(a):

tato dáma je klasická ukázka stoření, které má schopnost učit se - tím pádem vystudovat. Ale s myšlením to je ouvej..
27. 01. 2010 | 14:23

xxx napsal(a):

to vy lidi nedokážete povznést nad hloupé malé dětské botičky? aha - ono irituje, že je to dcera přednosty z ČSSD... v zahraničí takové boty a hadry stojí poměrně méně než tady - a tady tyhle věcí nosí daleko víc lidí než si dokážete představit.. tohle všechno je jen ukázka lidské malosti, ten kdo si objenal tohle hysterčení kolem Dioru může být tedy spokojen
27. 01. 2010 | 14:23

Jaris75 napsal(a):

Chtěl bych na tom být tak, abych si z Řecka zajel koupit šaty do Italského Milána. A paní Paroubková, budou volby, že? Co by jste pro manžílka a jeho stranu neudělala?
27. 01. 2010 | 14:24

Mat napsal(a):

Jezus, to je panečku síla. Vysekávám pukrle lidské blbosti, soudě podle zveřejněných komentářů. A vysekávám současně hlubokou poklonu paní Paroubkové. Vtipný blog se málokdy vidí, obvykle si tam lidi hýčkají své ego.
S pozdravem
27. 01. 2010 | 14:25

Rumcajs napsal(a):

Hana:

A kde se vaří na Paroubka ? Já že mám pár polen volnejch.
27. 01. 2010 | 14:25

Michal napsal(a):

proboha co toto dělá na hlavní stránce zpravodajského serveru - vždyt ty kecy nikoho nezajímají ... bla bla bla bla
27. 01. 2010 | 14:25

Tomas Termer napsal(a):

Vas manzel se rozhodl, ze svuj soukromy zivot bude zverejnovat, nebot se domniva, ze mu to prinese vice hlasu ve volbach. On by nejradeji zverejnoval pouze to, co se libi jemu, ale takhle to nefunguje. Jako vrcholovy politik musi on a jeho rodina strpet toto vmesovani do soukromi bez reptani. Pokud chcete mit pokoj, poradte mu, at jde delat neco jineho...
27. 01. 2010 | 14:26

Bystřičák napsal(a):

My jsme chtěli mit křest na Svatém Hostýně a farář nám tam na naši žádost odpověděl že křtí jen ve zvláštních případech. Možná kdybysme dali na opravu kostela nebo byli z politiky.....
27. 01. 2010 | 14:26

Luba napsal(a):

Paní Paroubková,
tentokrát se Vám to povedlo. :)
Vtipná satira! Gratuluji!
27. 01. 2010 | 14:27

xY napsal(a):

Michale, ale ta návštěvnost stránek. V Blesku je to seriál Bartošová, tady Paroubková.
27. 01. 2010 | 14:28

Veevi napsal(a):

Milá paní Petro,
když jsem si přečetla diskuzi, tak to jsem se teda pobavila. Tolik lidí co neustále musí někomu určovat jak se chovat a dokonce oblékat, no tak to je hnus. Mám roční dcerku a její oblékání si pořádně užívám, jako každá normální ženská. Capáčky od Baby Dior, jsou normálně k dostání a rozhodně to není žádná nedostupná "předražená" záležitost, jak si člověk, který se v tomto neorientuje, evidentně myslí. Nechápu, jak někdo může mít v sobě tolik drzosti a může se vyjadřovat k tomu, jak má paní Paroubková oblékat dítě. Rozhodně nejsem voličem ČSSD a dokonce ani p. Paroubek není můj favorit, ale naprosto chápu pocity paní Petry jako matky. Chce si svojí dcerušku "rozmazlovat" v dobrém slova smyslu, jako každá jiná normální maminka. Jen kvůli tomu, že jim Váš manžel leží v žaludku, tak jen hledají chyby. No na závěr jen říct, že to máte těžší než my anonymní lidé, ale i v našem okolí se najdou stejný ......, jako se prezentují tady, jen jich je trochu míň, ale jsou. Jako matka máte moje pochopení a podporu.
27. 01. 2010 | 14:32

j klimes napsal(a):

j.klimes
kočka leze dírou pes oknem
nebude-li pršet nezmoknem.
27. 01. 2010 | 14:33

mb napsal(a):

Mráz přichází z Řecka ...
27. 01. 2010 | 14:33

Daňový poplatník napsal(a):

To Petra proletářka:

Buli, buli bulíček,
koupíme mu dudlíček.
Až se bulík vybulí,
koupíme mu cibuli.
Doporučuji si to nechat tak 10x zopakovat, na moje děti to fungovalo bezvadně.
27. 01. 2010 | 14:33

Martina K. napsal(a):

Paní paroubková...vy jste boží. Nevypadalo to, že by vám fotografové vydili, spíše naopak. Počet pozvaných hostů spíš nahrává tomu, že jste to pojali jako veřejnou událost a pozvali novináře a fotografy. Tak si tu prosím nestěžujte, nevěřím vám ani slovo.
27. 01. 2010 | 14:34

zdenekmihalco napsal(a):

Dobrý den,
smazal jsem několik hrubě urážlivých textů, které byly v rozporu se záměry těchto stránek, tj. vytvářet prostor pro slušnou a věcnou diskusi.
Děkuji za pochopení,
Zdeněk Mihalco
správce blogů
27. 01. 2010 | 14:35

Rumcajs napsal(a):

bape:

Španělská bota - nevymysleli ji náhodou křesťáni ?

To bude něco k léčení, ne ?
27. 01. 2010 | 14:35

mb napsal(a):

Kočka, Ďuričko a teď křest ...
27. 01. 2010 | 14:35

troska napsal(a):

Fascinuje me, jak vsichni zdejsi debateri maji predstavu, ze paparazzi a novinar chodi zamerne ve spinavem obleceni s dirami a na sto honu smrdi!!! :))

Mam ten pocit ze zrovna takovy paparazii muze mit velice slusnou vyplatu, to ze nema vkus, je vec druha.
27. 01. 2010 | 14:36

promirul napsal(a):

Nejdříve nás pan Stejskal upozornil,že se jedná o její královské veličenstvo,abychom se k ní slušně chovali.Myslím,že si to všichni vzali k srdci a nic neslušného nebylo řečeno ale přece jen z celého množství příspěvků se ukázalo,že většina nenapsala co si skutečně myslí a tuto dámu hodnotí jen podle nařízených měřítek.Madam,neměla byste pouštět příli mnoho svých úvah a rozumů mezi lidi,je málo těch,kteří vás dokáží,nebo chtějí, pochopit.
27. 01. 2010 | 14:36

winter napsal(a):

to zdenek

často se stává, že některým fanaticky zmodralým dojdou argumenty, a začnou všechno svádět na komunisty, ... nebuďte aspoň trapný ... je velký rozdíl mezi závistí prodchnutou neomalenosti a slušností k mladé ženě, která se ničím neprovinila. Nebo Vám snad nějak ublížila, když napsala tento článek. Hleďte si svý ženy, resp. svých žen, manželek a milenek a nehrejte tady divadlo, že Vy byste byl jiný. Jestli by to např. nebylo ještě horší...
27. 01. 2010 | 14:37

Martina K. podruhé napsal(a):

Paní Jano Ratišková...bravo, vystihla jste to naprosto přesně.
27. 01. 2010 | 14:39

ali napsal(a):

Veevi
tady nejde o drzost komentářů, tady jde o machrování Paroubkových a útočení na city..jestli jsou bačkůrky dostupné či ne, není podstatné..kdyby Paroubková nechtěla být středem pozornosti, tak nebude, to si pište..ale utkvět pozornost médií veřejným pozváním a pak je kritizovat je fakt nebetyčná sprostota..sorry..
27. 01. 2010 | 14:39

Lucians napsal(a):

Mno,asi jste na tu pozvánku zapomněla definovat styl oděvu. jinak je ten článek ukázka vaší hlouposti, bohužel....
27. 01. 2010 | 14:43

Aleš Vaněk napsal(a):

Dobrý den,
až dnes jsem si přečetl několik Vašich příspěvků v blogu, včetně dnes už legendární Ódy na manžela, a kromě smíchu mě donutily k zamyšlení,jestli jste tak chytrá a tou dávkou absurdity se tomu všemu a nám všem smějete po vzoru filmů Quentina Tarantina (nejlepší příklad Hanební Pancharti),což je mimochodem vcelku umění a za což bych vám připsal body,anebo s odpuštěním vaše hloupost je tak nekontrolovaná, že vám dovoluje psát tyhle věci do veřejně přístupného blogu úplně bez ostychu. Nemůžu se ubránit pocitu, že ta druhá verze je správně, protože ve vašem výrazivu bohužel postrádám Tarantinovu,anebo jakoukoliv, lišáckou promyšlenost. Proto souhlasím s jedním přispívajícím přede mnou, že někdy , nebo lépe pořád v některých případech, je lépe takticky mlčet. Ono vlastně úplně stačí, čím nás veřejně krmí pan Paroubek,a vy tomu nasazujete korunu..Ale to je možná dobře..
27. 01. 2010 | 14:46

odjinud napsal(a):

Je Petra Paroubková perverzní nebo všehoschopná?


Opravdu nechápu, že jí při jejm "smyslu" pro humor přitahuje stále ten Reflex. To je stejné, jako kdybych si já koupil knihu jejího manžela. Také by se mi při jejím čtení udělalo šoufl, protože ho nemohu vystát. V tomto případě už by se dalo uvažovat o nějaké formě masochismu nebo sebepoškozování, alespoň u mě při čtení memoárů Jiřího Paroubka zcela učitě. Tak si jí prostě nekoupím a peníze raději ušetřím, nebo dám na charitu, nebo si - hehe - koupím Reflex. Přesto si myslím, že masochismus paní Paroubkové v tom nebude.

Ona je prostě jen všehoschopná. Bez jakýchkoliv zábran zneužívá své miminko v předvolebním boji. Bez sebemenšího studu a výčitek využívá své dítě (které už nyní zadlužil jeho papánek svojí politikou až po uši) k citovému vydírání voličů.
27. 01. 2010 | 14:46

petersen napsal(a):

vážený pane winter, na komunisty se svádí moc málu. To jak dnes naše společnost vypadá je jen a jen jejich dílo, desítky let křivili tuto společnost a to jediné se jim taky dokonale povedlo.
27. 01. 2010 | 14:47

yen napsal(a):

To Veevi - to, co jste napsala, napíše jen stejný snob, jako je Petra Paroubková. Mám přehled o cenách bot a tyhle křtinové jednodenní se prodávají ne za 2000, ale až 6000. Možná Vy chodíte do Baby Dior a ľa vietnamská tržnice, pak jo.
27. 01. 2010 | 14:47

Angelici napsal(a):

Ať vám dcerka roste ve zdraví a pro radost. Nemáte to jednoduché, ale nenechte se otrávit.
27. 01. 2010 | 14:47

Pavel napsal(a):

Mylsim,ze jste ste trosku prestrelila...ale aspon je cemu se zasmat.Jste trapna a uboha...takova hezka virtualni bublina.Vase snaha o "vylepsovani obrazu" CSSD je nevkusna,vtirava a trapna.Odsuzuji vas za vase chovani a chovani vasich PR strategu.Je mi uplne u prdel*,jestli vase dite ma boticky treba za milion...pral bych mu to,ale vadi me to saleni lidi a trapne saskovani pred pozvanymi novinari...me zajima prosperita teto zeme,zadne lecine nebo urazlive predvolebni tahy...jeste jsme od nikoho neslysel zadny FAKTA...od CSSD vubec ne.
27. 01. 2010 | 14:47

Tomáš Jedno napsal(a):

Nevážím si jména Vašeho muže , tudíž nebude následovat oslovení : Vážená paní P......
Jste v mých očích jen zoufale průhledná a možná zralá na léčení. To , že jste si z ,,lásky,, vzala to , co jste si vzala - nejspíš svědčí o určité úchylce,nemoci, nebo vypočítavosti. Jste pro mně něco jako tlustej,německej turista , co si jede občas zařádit za malejma romkama k Teplicím. Ten si to ale zaplatí sám , vy se dotujete z peněz daňových poplatníků a ještě se tváříte ukřivděně. To je k pozvracení,víte ?? A že jste herečka (jak zminujete v článku) o tom snad není pochyb, jen ten váš na to ještě nepřišel :O)))))
27. 01. 2010 | 14:48

Morgast napsal(a):

Vážená paní Paroubková, Váš příspěvek komentovat nebudu, nejsem dostatečně seznámen s fakty, aby mi to příslušelo. Omezím se tedy jen na blahopřání Vaší dceři ke křtinám. Tímto ji přeji vše nejlepší. In caritate Christi Morgast
27. 01. 2010 | 14:48

Standa napsal(a):

Hm, fakt si tady někdo z diskutujících myslí, že tohle psala paní Paroubková? Nebo že obecně za všemi těmi blogy politiků a "známých osobností" na Aktuálně skutečně stojí oni sami? To bych nesměl znát hned dva lidi, kteří psali za peníze blog pro nějakého politika (mj. pro Ivana Langera zde na Aktuálně ;).

Všechny tyhle plky produkují buď placení druhořadí pisálkové z různých PR agentur, nebo OSVČ studentíci na VŠ.

Tudíž mi přijde, že tady ze sebe diskutující dělají nedobrovolně jelimany, protože s tímhle článkem nemá paní Paroubková lautr nic společného :)

Sorry, ale někdo už musel říct, že král je nahý. Obávám se ale, že tuhle pravdu stejně nikdo slyšet nechce, navíc můj komentář ve stovce jiných stejně zapadne, škoda.

Pěkný den :)
27. 01. 2010 | 14:48

pamětník napsal(a):

Velice se mi líbí, jak se modrý tým rozvášní jakmile se objeví slovo Paroubek. Většina příspěvků odpovídá myšlení lidí idolu s velkým "P..em" z Toskánska. Zkuste používat šedou kůru mozkovou, ne podvěšek na sex.
27. 01. 2010 | 14:49

Antonín napsal(a):

K diskusi jen tak mimochodem; -pokud by ten farář za něco stál a měl dostatek odvahy, měl to z kostela vypráskat všechno, když se neumějí řádně chovat a nechápou smysl obřadu. Stejně, jako to udělal svého času Ježíš s obchodníky, kteří také nevěděli, k čemu kostel slouží.
27. 01. 2010 | 14:49

Karel napsal(a):

Chtel bych Vas i vasi PR agenturu videt,jak si ctete podobne diskuze...moc sympatizantu tady nemate =) moc se planovany tah nepovedl...skoda...treba priste,ale chce to vice myslet!!!Ubohy vas clane,take obsah,take kauza,taky ten humbuk...zalezte nekam do nory a zustante tam...muzete si tam uzivat seximozek dle libosti,ale na verejnosti jste opravdu omyl...podobna trapna jse i Iveta Bartosova...nejste nahodou kamaradky???
27. 01. 2010 | 14:50

Průměr napsal(a):

Tolik vymlácené(prázdné) slámy jsem ještě neviděl!!Proč věnujete tolik pozornosti spodině ?Jyrka Kočků a slovenská prekladatelka,Bože můj,to je populizmus na entou!Ať si Jyrka prožívá mozkovou erekci(jakou ještě?OO.),ale máme to prožívat s nimy?Víc mě zajímá chcíplá kočka souseda!
27. 01. 2010 | 14:51

Lukas napsal(a):

Bla bla bla, nic víc jsem se nedověděl od paní sekretářky Paroubkový.
27. 01. 2010 | 14:51

Zdenek napsal(a):

to winter
Když si přečtete můj příspěvek, nenajdete tam jediné urážlivé slovo... Je to jen můj názor. Zmodralej opravdu nejsem, obdivuji jak mne můžete zařadit někam aniž by jste mne znal. Jetli pani Paroubková nechtěla připustit diskuzi, neměla ji tu povolovat.. Já jen vidím, že argumenty dochází vám.. Je směšné že píšete o neomalenosti, když sám tu urážíte tím že píšete o lenoších a darmovyžírkách.. Vemte teda metlu, pozametejte u sebe a pak můžete okouzlovat okolí výplodama fantazie, ale mne už prosím neobtěžujte...
27. 01. 2010 | 14:52

Nemo X napsal(a):

Tý voe, to snad už ale není možný, lidi, co se to s Vámi děje? Jste normální?
Poplatníku, to by mě zajímalo, z čeho platíš daně? Ty snad musíš mít ustanovený nějaký zvláštní dozor, ne? Patrně placený z daní našich. N.
27. 01. 2010 | 14:52

almost glossed napsal(a):

-------------------------

Věc: Stížnost na chování manželky předsedy sociálně demokratické strany

Vážená paní Paroubková,

náš Výbor kontroly lidového chování politiků (dále VKLCHP) oslovila v minulých dnech skupina rozhořčených spoluobčanů, teří poukazovali na Vaše nevhodné chování při veřejné akci - tzv. "křtinách".

Podle jejich svědectví jste měla dne 25.ledna 2010 poskytnout svému dítěti (dále "novorozenci") nepřiměřeně luxusní obuv.

Věc jsme prošetřili mj. i s využitím fotodokumentace v českých médiích, oficiálních informací o teplotách v dané oblasti od Českého hydrometeorologického institutu a diskuse pod Vaším blogem na Aktualne.cz. Ověřili jsme si, že se stížnost zakládá na faktech a je tudíž z našeho pohledu pravdivá a opodstatněná.

Vážená paní Paroubková, sdělujeme Vám tímto, že se VKLCHP hlasováním usnesl na těchto závazných doporučeních pro Vás a Vašeho manžela:

1. Je záhodno oblékat novorozence zásadně přiměřeně situaci. Křtiny v chrámu sv. Mikuláše. Lid rozhodně nepovažuje za vhodnou příležitost pro slavnostní obuv. Prosíme vyvarujte se dále vystupování v církevních objektech ve slavnostních oděvech.

2. Nakupujte prosím výhradně v obchodech lidového charakteru. Některé příklady najdete v diskusi výše. Vkusné a slušivé výrobky z prodejen Obchody HM, CA apod. jsou maximální hranicí, kterou je VKLCHP ochoten akceptovat.

3. Podobné akce, jako byly zmíněné "křtiny", pořádejte prosím zásadně v obcích s menším počtem obyvatel. VKLCHP se usnesl na hranici 4900 obyvetel. Plocha církevního objektu nesmí přesáhnout 120 metrů čtverečních včetně zázemí pro zaměstnance a sociálního zařízení.

4. O akci se prosím nezmiňujte nikomu jinému než nejbližšímu příbuzenstvu. VKLCHP se usnesl na seznamu "matka, otec, sourozenec, dítě, popř. i kmotr/a". Sdělení jakýmkoliv jiným nepovolaným osobám je spojeno s výrazným rizikem proměny akce z lidové na nelidovou, čemuž byste měla preventivně bránit.

5. VKLCHP nenachází pochopení pro Vaše odhodlání přijímat dary nad 350 Kč. Jsme přesvědčeni, že se do této cenové hranice vejde mnoho krásných, užitečných a hlavně lid neprovokujících darů.

6. VKLCHP vyjádřil výrazné znepokojení nad faktem, že jste bez předchozí konzultace s VKLCHP vyjádřila svůj pohled na věc v tomto blogu. Domníváme se, že tento Váš postup má výrazně nelidový charakter.

Upozorňujeme Vás zároveň, že nedodržení těchto závazných doporučení bude mít důsledky v podobě dalšího hlasování VKLCHP o nabytí titulu "Politik - ostuda lidu" a v krajním případě i "Lidově neuvědomělá buržoazní rodina".

Věříme, že toto varování je pro Vás dostatečným motivem k nápravě.

S pozdravem Lid(l)u zdar,
jménem VKLCHP

Váš almost glossed

P.S. Ještě osobní prosba. Ve svých veřejných sděleních se prosím zdržte používání slov cizího původu, jako jsou "alotria" či "paparazziové". Lid to zbytečně dráždí. Děkuji

-------------------------
27. 01. 2010 | 14:52

dig napsal(a):

Petra Paroubková překonala i Ivetu Bartošovou - v trapnosti !!! Klobouk dolů před slepicemi tohoto druhu....
27. 01. 2010 | 14:53

Rumcajs napsal(a):

Já myslím, že ti novináři věděli, že jdou na socanský křtiny a chtěli být in. Koho by mohlo napadnout, že Paroubkovic rodinu známou svou příslovečnou skromností a odporem k snobskému luxusu bude oblíkat Dior.
27. 01. 2010 | 14:53

... napsal(a):

Vaše dcera vám jistě poděkuje, až z toho bude mít rozum a zjistí, že jste ji používali jako reklamní předmět. A ještě se divíte.

To, že někdo kdo za minulého režimu oslavoval stalinismus nechává svoje dítě pokřtít mi mimochodem připadá jako neskutečná prasárna.
27. 01. 2010 | 14:54

Přidat komentář

Tento článek byl uzavřen. Už není možné k němu přidávat komentáře ani hlasovat

Blogeři abecedně

A Aktuálně.cz Blog · Atapana Mnislav Zelený B Baar Vladimír · Babka Michael · Balabán Miloš · Bartoníček Radek · Bartošová Ela · Bavlšíková Adéla · Bečková Kateřina · Bednář Vojtěch · Bělobrádek Pavel · Beránek Jan · Bernard Josef · Berwid-Buquoy Jan · Bielinová Petra · Bína Jiří · Bízková Rut · Blaha Stanislav · Blažek Kamil · Bobek Miroslav · Boehmová Tereza · Brenna Yngvar · Bureš Radim · Bůžek Lukáš · Byčkov Semjon C Cerman Ivo Č Černoušek Štěpán · Česko Chytré · Čipera Erik · Čtenářův blog D David Jiří · Davis Magdalena · Dienstbier Jiří · Dlabajová Martina · Dolejš Jiří · Dostál Ondřej · Dudák Vladislav · Duka Dominik · Duong Nguyen Thi Thuy · Dvořák Jan · Dvořák Petr · Dvořáková Vladimíra F Fafejtová Klára · Fajt Jiří · Fendrych Martin · Fiala Petr · Fibigerová Markéta · Fischer Pavel G Gálik Stanislav · Gargulák Karel · Geislerová Ester · Girsa Václav · Glanc Tomáš · Gregorová Markéta · Groman Martin H Hájek Jan · Hála Martin · Halík Tomáš · Hamáček Jan · Hampl Václav · Hamplová Jana · Hapala Jiří · Hasenkopf Pavel · Hastík František · Havel Petr · Heller Šimon · Herman Daniel · Heroldová Martina · Hilšer Marek · Hladík Petr · Hlaváček Petr · Hlubučková Andrea · Hnízdil Jan · Hokovský Radko · Holásková Kamila · Holmerová Iva · Honzák Radkin · Horáková Adéla · Horký Petr · Hořejš Nikola · Hořejší Václav · Hrabálek Alexandr · Hradilková Jana · Hrstka Filip · Hřib Zdeněk · Hubinger Václav · Hülle Tomáš · Hušek Radek · Hvížďala Karel CH Charanzová Dita · Chlup Radek · Chromý Heřman · Chýla Jiří · Chytil Ondřej J Janda Jakub · Janeček Karel · Janeček Vít · Janečková Tereza · Janyška Petr · Jelínková Michaela Mlíčková · Jourová Věra · Just Jiří · Just Vladimír K Kania Ondřej · Karfík Filip · Karlický Josef · Klan Petr · Klepárník  Vít · Klíma Pavel · Klíma Vít · Klimeš David · Kňapová Kateřina · Kocián Antonín · Kohoutová Růžena · Kolaja Marcel · Kolářová Marie · Kolínská Petra · Kolovratník Martin · Kopeček Lubomír · Kostlán František · Kotišová Miluš · Koudelka Zdeněk · Koutská Petra Schwarz · Kozák Kryštof · Krafl Martin · Krása Václav · Kraus Ivan · Kroupová Johana · Křeček Stanislav · Kubr Milan · Kučera Josef · Kučera Vladimír · Kučerová Karolína · Kuchař Jakub · Kuchař Jaroslav · Kukal Petr · Kupka Martin · Kuras Benjamin · Kutílek Petr · Kužílek Oldřich · Kyselý Ondřej L Laně Tomáš · Linhart Zbyněk · Lipavský Jan · Lipold Jan · Lomová Olga M Máca Roman · Mahdalová Eva · Máchalová Jana · Maláčová Jana · Málková Ivana · Marvanová Hana · Mašát Martin · Měska Jiří · Metelka Ladislav · Michálek Libor · Miller Robert · Minařík Petr · Mittner Jiří · Moore Markéta · Mrkvička Jan · Müller Zdeněk · Münich Daniel N Nacher Patrik · Nachtigallová Mariana Novotná · Návrat Petr · Navrátil Marek · Němec Václav · Nerušil Josef · Niedermayer Luděk · Nosková Věra · Nouzová Pavlína · Nováčková Jana · Novák Aleš · Novotný Martin · Novotný Vít O Obluk Karel · Oláh Michal · Ouhel Tomáš · Outlý Jan P Pačes Václav · Palik Michal · Paroubek Jiří · Pavel Petr · Pavelka Zdenko · Payne Jan · Payne Petr Pazdera · Pehe Jiří · Peksa Mikuláš · Pelda Zdeněk · Petrák Milán · Petříček Tomáš · Petříčková Iva · Pfeffer Vladimír · Pfeiler Tomáš · Pilip Ivan · Pitek Daniel · Pixová Michaela · Plaček Jan · Podzimek Jan · Pohled zblízka · Polách Kamil · Potměšilová Hana · Pražskej blog · Prouza Tomáš R Rabas Přemysl · Rajmon David · Rakušan Vít · Ráž Roman · Redakce Aktuálně.cz  · Reiner Martin · Richterová Olga · Robejšek Petr · Rydzyk Pavel · Rychlík Jan Ř Řebíková Barbora · Říha Miloš · Řízek Tomáš S Sedlák Martin · Seitlová Jitka · Schneider Ondřej · Schwarzenberg Karel · Sirový Michal · Skalíková Lucie · Skořepa Michal · Skuhrovec Jiří · Sládek Jan · Sláma Bohumil · Slavíček Jan · Slimáková Margit · Smoljak David · Sobíšek Pavel · Sokačová Linda · Soukal Josef · Soukup Ondřej · Sportbar · Staněk Antonín · Stanoev Martin · Stehlík Michal · Stehlíková Džamila · Stránský Martin Jan · Strmiska Jan · Stulík David · Svárovský Martin · Svoboda Cyril · Svoboda Jiří · Svoboda Pavel · Sýkora Filip · Syrovátka Jonáš Š Šebek Tomáš · Šefrnová Tereza · Šimáček Martin · Šimková Karolína · Šindelář Pavel · Šípová Adéla · Šlechtová Karla · Šmíd Milan · Šoltés Michal · Špalková Veronika Krátká · Špinka Filip · Špok Dalibor · Šteffl Ondřej · Štern Ivan · Štern Jan · Štětka Václav · Štrobl Daniel T Táborský Adam · Tejkalová N. Alice · Telička Pavel · Titěrová Kristýna · Tolasz Radim · Tománek Jan · Tomčiak Boris · Tomek Prokop · Tomský Alexander · Trantina Pavel · Tůma Petr · Turek Jan U Uhl Petr · Urban Jan V Vacková Pavla · Václav Petr · Vaculík Jan · Vácha Marek · Valdrová Jana · Vančurová Martina · Vavruška Dalibor · Věchet Martin Geronimo · Vendlová Veronika · Vhrsti · Vích Tomáš · Vlach Robert · Vodrážka Mirek · Vojtěch Adam · Vojtková Michaela Trtíková · Výborný Marek · Vyskočil František W Walek Czeslaw · Wichterle Kamil · Wirthová Jitka · Witassek Libor Z Zádrapa Lukáš · Zaorálek Lubomír · Závodský Ondřej · Zelený Milan · Zeman Václav · Zima Tomáš · Zlatuška Jiří Ž Žák Miroslav · Žák Václav · Žantovský Michael Ostatní Dlouhodobě neaktivní blogy