Jeden den Ivana Stalinoviče L.

14. 05. 2010 | 23:10
Přečteno 89931 krát
Tento příběh je smyšlený, děj ani postavy se nezakládají na skutečnosti. Omlouvám se Alexandru Isajeviči Solženicynovi.

Jedno zamračené čtvrteční ráno nezačalo pro Ivana Stalinoviče dobře. Partaj mu jasně dává najevo, že ztrácí kontrolu. Modrá ČEKA mu sice naslouchá a obdivuje ho, ale ostatní komisaři se bouří. Že by ho chtěli sejmout? Ví, že pokud jeho mise nedopadne na konci května dobře, bude to potupný konec. Nemá strach, jen je šíleně naštvaný. Musí něco udělat, musí zabránit demokracii. Demokracie je přece jen a jen modrá. Navždy! Oranžoví mu to všechno kazí. Je třeba je eliminovat. Za každou cenu.

Ivan Stalinovič se už spojil s americkým několikanásobným agentem s volebními výsledky. Ten pracuje vždy pro tu stranu, která ho platí. Není to nic osobního, je to byznys. Ivan Stalinovič pro partaj udělá cokoliv. Zaplatí mu velmi dobře. Ale špinavé praktiky najatého agenta nenesou ovoce. Jsou asi slabé. Nebo jsou na místní poměry jinak špinavé než by čekal. Modrá ČEKA má také horší výsledky než Ivan Stalinovič očekával. Ví, že by byl v případě neúspěchu propuštěn. Hroutí se mu pomalu svět. Musí brát víc a víc prášků, trávit víc a víc času na gauči svého oblíbeného psychoanalytika. Paranoia se zmenšující se šancí na konečné vítězství roste. Co když bude odeslán do gulagu? Převýchovné tábory pro nepřizpůsobivé oranžové už přece vybudoval. Co když bude dokonce … na to nechce ani pomyslet.

Čtvrteční dopoledne se pomalu přelévá v poledne. Ivanu Stalinovičovi volají další špatnou zprávu. Myslel si, že má televizi pevně v rukách. Alespoň to mu pravidelně hlásí řádně prověření stoupenci partaje, kteří vysílání udávají tón. A najednou si ten mladičký populární redaktor Václav Moravovič dovolí pozvat manželku vůdce oranžových do televizní debaty už tuto neděli. Tomu musí Ivan Stalinovič zabránit. Pomůžou mu jako v jiných případech jeho stoupenci, nemusí si špinit ruce. Václava Moravoviče nějak umlčí, oficiální verzi už mají dle jeho manuálu připravenou. Vlastně své lidi už nemusí ani instruovat, umí to po těch letech sami, jsou snaživí.

Ivan Stalinovič si dnes zapomněl prášky doma. Psychoanalytik mu nebere telefon. Za to ještě tvrdě zaplatí, to je drzost nechat Ivana Stalinoviče jeho chimérám. Ivan Stalinovič si tedy alespoň sám na chvíli lehne na gauč a zahledí se do očí Felixe Edmundoviče. „Dzeržinskij, proč já?“ Škoda, že Felix Edmundovič tady už není. Jeho portrét i tak Ivana Stalinoviče uklidňuje.

Ivan Stalinovič se rozhodne pro rázný krok. Věrný svému heslu Pomáhat a chránit se rozhodne pro rázný, ale neobvyklý krok. Bude chránit tu oranžovou manželku. Ochrání ji před svými i cizími chimérami a nápady. Pomůže jí! Ochrání ji i před televizí. Ivan Stalinovič pociťuje abstinenční příznaky, psychofarmaka chybí. Už neví, co je jeho nápad a co cizí. Snaží se zakrýt zmatenost a vystupuje s revolučním veřejným prohlášením. „Ochráním Petru Paroubkovnu. Odteď ji budu všude doprovázet až do našeho konečného vítězství. Nedám ji oranžovým!“ Publikum jásá. V partaji vzbudil rozpaky, jeho dny jsou už dávno sečteny. Někdo musí být za neodvratný nástup oranžových odpovědný. Ivan Stalinovič něco tuší, ale bez medikace mu to čím dál víc splývá. Sice si popletl oranžové s vlastní modrou ČEKOU, ale to v této chvíli nevnímá. Je spokojený. Pomáhat a chránit bude naplněno. A Petra Paroubkovna snad dohlédne na to, aby léky bral pravidelně. Nakonec možná ještě čeká Ivana Stalinoviče krásná modrá budoucnost.

Komentáře

Aktuálně.cz má zájem poskytovat prostor jen pro korektní a slušně vedenou debatu. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se zároveň zavazujete dodržovat Kodex diskutujících. Pokud Váš text obsahuje hrubé urážky, vulgarismy, spamy, hanlivá komolení jmen, vzbuzuje podezření z porušení zákona, je celý napsán velkými písmeny či jinak odporuje zdejším pravidlům, vystavujete se riziku, že jej editor smaže.
Přejeme Vám zajímavou a inspirativní výměnu názorů.
Libor Stejskal, editor blogů (blogy@aktualne.cz)

vasja napsal(a):

Ty voe, to je nářez:)))
14. 05. 2010 | 23:17

:-°( napsal(a):

A tohle jste četla:
J.Paroubek: Bulvár a ti za ním (6.3.2008)

Dead Man´s Hand napsal(a):

Jeden den Jiřího Předsedoviče: Ráno po probuzení vypiji 3 litry pomerančového džúsu, prohlédnu v zrcadle tělo dvacetiletého hrocha, zatlačím zpět výčnělky svého sexy mozku, který mi po 4 večeřích z minulého dne vylézá zvukovody na světlo Boží, zahalím se do svého županu velikosti 6x1,2m (š.v.) a k dietní snídani - 24 toustů+snítka petržele si otevřu denní tisk. MF, LN a HN prohlédnu pouze na titulní straně, odložím je a pustím se do ranního studia M.-L. na stránkách Naší pravdy a Haló novin. Kontrolu činnosti soudruhů ve zbrani provádím obvykle asi dvě hodiny, pak si dám lehkou svačinku - 12 plzní a půl kila sekané s celozrným rohlíčkem. Nastává nejkrásnější čas dne, v Právu, doposud pouze rudém, se ujistím o správnosti veškerých činů vlastního života a o jedinečnosti svého předsednictví ČSSD. Po této formalitě, jsa trochu hladov, usedám, již převlečen (v obleku, který se věru k táboráku nehodí, a ve střevících, co, pravda, něco stojí) a přesunut limuzínou 200 km rychlostí do Lidového domu, k prostému obědu o dvanácti chodech. Po návštěvě vomitoria uléhám na trůn a očekávám Tvrdíkovy rešerše z Blesku, Hromu, Story apod. Na lži zjevené v bulvárních plátech neprodleně reaguje think tank ČSSD, v němž pracují nejpronikavější mozky naší doby. Výsledkem bývá obvykle 15 bleskových tiskovek spojených s drobným pohoštěním a 650 tiskových prohlášení. Vše platí spřátelené socialistické a teroristické strany z celého světa, já osobně hradím z vlastních (!) poslaneckých náhrad ubrousky a husí brka. Pak se spokojeně odebírám do soukromí, o němž si i dolních 10000000 zítra počte v bulváru... A tak, den za dnem, bojuji za vítězství sjednocené levice v naší drahé socialistické vlasti. Dobrou noc, děti.
06.03.2008 22:34:37
14. 05. 2010 | 23:20

hoven napsal(a):

na jakou čunárnu to jirka sexymozkovič zase myslel??
14. 05. 2010 | 23:24

Eles napsal(a):

Nechápu proč se paní Paroubková podbízí na blogu. Cílová skupina jejího manžela - obyčejní lidé - jsou přeci uplně někde jinde... Navíc je ten text hrozný, jen o málo lepší než Bémovi výplody. Rok 2010 je v české politice opravdu jeden z nejzoufalejších. Za chvíli začnou politici a jejich angažované manželky chodit v čepicích s rolničkami nebo nevim jaká je jiná možnost udělat ze sebe před voličem většího kašpara :/
14. 05. 2010 | 23:27

Tencokida Hnuj napsal(a):

Petra Paroubková
Manželky politiků by měly podávat ruku. Ne pomáhat hloubit zákopy.
I když možná, že touhle nadsázkou jste možná chtěla vyjádřit právě to.

Ale jsem jen hloupý samurajský synek, navíc odložený.

Mějte se.
14. 05. 2010 | 23:31

ver napsal(a):

Bémovu výplodu bylo těžko se smát , ale toto ?
14. 05. 2010 | 23:34

Da.Rock napsal(a):

Mno...nevím.... Je to psáno právě jazykem té modré ČEKY a to se mi moc nelíbí. ČSSD přesvědčivě vede v preferencích, není třeba jí pomáhat těmito nepříliš ohrabanými medvědími službami.
14. 05. 2010 | 23:34

veverka napsal(a):

Jenom aby si Ivan Stalinovič nějak ty prášky nesehnal a nesplodil ještě pár dnů před volbama nějakýho druhýho Kubiceho.Modrá ČEKA je dost blbá na to,aby mu to sežrala.
14. 05. 2010 | 23:45

Béda napsal(a):

p. Paroubková,

myslím, že byste udělala straně svého manžela větší službu, kdybyste se pro příště držela více v pozadí a nepoužívala podobnou dikci jako váš manžel po volbách v r. 2006.

Íčko je sice profláklý jako provrtaný pětník, ovšem váš manžel není také žádné lilium.

Jestli nechcete ČSSD odrazovat voliče, domluvte svému manželovi, ať se naučí na veřejnosti kultivovanému chování, ať omezí styk s různými Kočky, Melichy, hoteliéry Dvořáky a podobnými týpky. A sama raději neblogujte. Ani vy ani váš manžel sociálně ani mentálně nepatříte mezi obyčejné lidi, kterými se tak rádi oháníte.
14. 05. 2010 | 23:47

George napsal(a):

UÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ ................
Ať jsou ty volby pryč!!!!!!!!!!!!!
14. 05. 2010 | 23:55

kormoran napsal(a):

..Ja nieco tym tupym hlavam napisem neboj sa Jirko)))))

A po vyhranych volbach vyrazime na dovolenku, ved si mi to sluuubil!
A zoberem si ty 'igelitove' kalhotky )
http://ateo.cz/i/5308/
15. 05. 2010 | 00:02

ali napsal(a):

Bémova pohádka byla lepší..
15. 05. 2010 | 00:12

kormoran napsal(a):

Pro 'usmevneho'ou a Darbujanuv dvorek znarodnil , aby se konecne hodnotne nabastil a citil se mezi svymi)))
15. 05. 2010 | 00:25

karel napsal(a):

Minule modre bubinky, ted modra ceka, kolik vam je pani Paroubkova II.? 14? To vam Puchejr uz tak vymyl mozek nebo to uz se projevovalo, kdyz jste se seznamili?
15. 05. 2010 | 00:29

Emissary napsal(a):

Tedy, druhá (drahá) Paroubková.

To je nářez. Na chvíli jsem zapomněl, zda jsem Ivan Paroubkovič, kompromitus Stalinovič, nebo prostý vodkou vychlastaný Doškijevič. Vlastně už to vím, jsem Edmundovič Dzeržinskij, hrdina socialistické práce, kapitánka Voronkova. A možná nejsem.

Víte, v Rusku mají jedno rčení: provaz může být dlouhý, ale jednou skončí. To platí pro všechny na tomto světě, včetně Vás. Měla byste se s tím smířit. V království naděje není zima, aneb:
В королевство надежда нет зима
15. 05. 2010 | 00:32

Lena napsal(a):

Nestačilo napsat: "Ivan Langr mi překazil exhibici v OVM."?

Tolik zbytečných slovíček kolem jednoduché informace nesvedla vyplodit ani největší drbna od nás z domu.

Nevím, kdo by potřeboval prášky víc - jestli Stalinovič nebo PP.
15. 05. 2010 | 00:42

Petr Havelka napsal(a):

No,tohle si nechám na ráno. Neskutečné.
15. 05. 2010 | 00:47

Lena napsal(a):

TV podala vysvětlení, že do pořadu se nezadařilo získat všechny žádané hosty, proto téma zrušili. Všem. Čili - odvolali všechny hosty- To asi p. Paroubková č. 2 nemůžu pochopit.
15. 05. 2010 | 00:50

kormoran napsal(a):

Soudruzko Petro , nerad se vnucuji , ale doporucuji vam kamaradku tu pravou , s. J. Svorcovou , urcite si budete rozumet a padnete si do oka , budete prochazet 'kramy' kde clovek nenarazi ani na hajzl papir , ale vy si budete vse kupovat v Tuuuuzexu.

Pevne vsak verim , ze ty sve 'kramy' prozijete radostne a s (endorfiny) a na vylepseni kadroveho hrbu pouzijete Ruske popotahovaci prosteradlo pres rameno, ovsem v tomto s. J. Svorcovou naprosto vylucuji)))
15. 05. 2010 | 00:57

Morgast napsal(a):

Vážená paní Paroubková, jmenovitě tento článek je od Vás to nejsmutnější vyjádření, co jsem od Vás kdy četl. Připadá mi totiž, že ho nepsal člověk inteligentní a erudovaný, ale primitiv či negramot. To zajisté nejste! Ovšem bez urážky vážená dámo, za tohle bych se styděl! Jinak Vám přeji krásný den.
15. 05. 2010 | 01:15

kočka šklíba napsal(a):

Paní Paroubková, myslím, že byste opravdu měla zvážit to co napsali TCH a Béda. Nechápu proč tyto blogy píšete tímto stylem. Moc vtipné to není a že byste tím pmáhala nějak manželovi nebo ČSSD se nedá říci.

Jediný důvod, proč tohle a takhle píšete by mohlo být, že se pak bavíte příspěvky pod svými blogy. Nic jiného mě nenapadá.
15. 05. 2010 | 01:22

ali napsal(a):

paní Paroubková, jen pište dál a víc. Po poradě s Pecinou to bude zajímavé čtení..děkuji za článek, nesmírně jste mě potěšila..
15. 05. 2010 | 01:51

Jan Vaculík napsal(a):

No to je teda nářez!
Teď opravdu lituju, že autorka (PP) nedostala možnost, aby oslovila národ v Otázkách VM.
Ostatně, vždyť přece každý má právo vystoupit v Otázkách VM, ne?
15. 05. 2010 | 02:11

vidlemístoklíčů napsal(a):

Pořád jsme přemýšleli, co je tak asi může spojovat. Mladá, pohledná a ....manžel. Já mám konečně jasno. Oba mají sexymozek. (Pokud jsem pojem pochopil správně v tom smyslu, že jinou rozumnou myšlenku než na sex takový mozek nevyplodí).
15. 05. 2010 | 02:42

Honza Český napsal(a):

Pan Paroubek se svojí ženou jsou zbyteční lidé
Alespoň spolu mají dítě
Snad jim nebude podobné …
15. 05. 2010 | 02:44

S.S. napsal(a):

Panove shora, P.P. nevi, ze panu manzelovi by lepe prospela umerenosti a stridmosti. Byt umereny ale neni jejich styl. Pani Petra se prece k panu manzelovi hodi moc dobre, staci jen velmi letmy pohled do jakehokoliv bulvaru. A jinak, skoda slov. Komu neni shury dano, ... (a muze umet treba i 10 jazyku), nema ani zadnou soudnost, a tak rozesila do Blesku ci AHA tiskove zpravy i o vlastnim potratu. Co dodat ? Takova pani si pak muze uz po zbytek zivota psat, co chce, je ovsem odepsana uz naveky. Ze to nevi nebo neciti ? Tezka vec. Ten, kdo v apatyce nekoupi, pak sice mozna vi, "že pokud jeho mise nedopadne na konci května dobře, bude to potupný konec", netusi vsak, ze takova vec se ani zdaleka nemusi tykat jen Ivana Langera. A ze pady na zadek z velke vysky mohou byt i bolestive.
15. 05. 2010 | 04:38

Sab. napsal(a):

Petra Parobková se na levicovou víru obrátila v ŘECKU

http://img.reflex.cz/static...
15. 05. 2010 | 05:30

Sab. napsal(a):

opravuji Paroubková.
a ještě jeden odkaz:

Pro paní Petru
http://www.rodina.cz/nazor1...
15. 05. 2010 | 05:36

ok napsal(a):

Jedním slovem, hrůza. Je to všechno mnohem horší, než jsem si představoval. Ti dva se opravdu hledali, až se našli.
15. 05. 2010 | 06:28

yara ze země krys napsal(a):

Škoda, že jste si Petro nevybrala
o něco dřívější dobu s carem Mikulášem a Rasutinem. Jestli pak víte, že Rasputin "trpěl" chronickým ztopořením pohl.údu?
Pod sutanou to nebylo vidět, ale všechny dámy z carského dvora o tom dobře věděly. To by bylo téma Petro na vlahé sobotní ráno
a né o vrahu F.E.Džeržinským! Kontrolní otázka F.E.D. mladému adeptovi ČEKY, mám zde v Ljublance 100 graždanínů - občanů a bezpečně vím, že jeden z nich je skrytý nepřítel, co udělám? Mladý adept přemýšlí a říká, pokusím se zjistit, který to je!? F.E.D. povídá, špatná odpověď, všechny zastřelit ty hlupáku, balváne!
15. 05. 2010 | 06:29

Pepa Řepa napsal(a):

Kdepak
básnické střevo se projevilo.
Jako obvykle.Apendix.
15. 05. 2010 | 06:39

otokar napsal(a):

Paní Petro,
bylo to vtipné, ale ne úplně.
Kolik řečí umíš, tolikrát jsi člověkem, Vy jste však především Slovenka. A pěkně vytočená.
Humor s nadhledem vypadá trochu jinak.Nic si z toho však nedělejte,jsou i horší případy.
15. 05. 2010 | 07:04

Bach napsal(a):

Tak tohle mě zklamalo. Průměrné, dětské. Jó, to minule, jak galantní a citlivý Jiří skákal v plavkách přes půl pláže, tak to bylo aspoň k popukání.
15. 05. 2010 | 07:21

jarpor napsal(a):

Bez komentáře.
Není jej třeba.

Jak to říkal ten Štrossmajer...
kdyby hloupost nadnášela...

Té však autor dovolil zmoudřet...

Jenže paní Petra není zdravotní sestrou a roli si píše sama... úplně jinou roli.

Hezký den
15. 05. 2010 | 07:39

Jan K. napsal(a):

Jsem sice nevěřící, ale to, že má Paroubek něco takového doma, s uspokojením považuji za Boží trest.
15. 05. 2010 | 07:40

Miflonides napsal(a):

Vážená paní Paroubková,

utvrzujete mne v přesvědčení, že proti tomu zlořádu co v něm žijeme se dá bojovat jedinou zbraní: satirou, nadsázkou. Na policii a justici zapomeňme. A na nějaké stížnosti? Tuplem.
15. 05. 2010 | 08:02

Petr napsal(a):

"Musí brát víc a víc prášků, trávit víc a víc času na gauči".
A takový to byl nomenklaturní kádr pro zašmudlané putiky v pražském RaJi. A teď jen ve skrytu duše doufá, že mu jeho přítel, křišťálový Standa, pošle nějaké ty miliónky od imperialistů z Floridy na Nové šaty. Ten Standa, kterému mu tolik pomohl, co ho objevil a přivedl do ČSSD.
Tolik to myslí upřímně! I z koně sesedl.
15. 05. 2010 | 08:02

Jana napsal(a):

Výborně napsáno, skvělé. Děkuji za pobavení.
15. 05. 2010 | 08:14

Olga napsal(a):

Stojí za zamyšlení. Děkuji paní Paroubková. Hodně štěstí.
15. 05. 2010 | 08:15

Marcus Agrippa napsal(a):

Docela povedený blog. P.Paroubkové to navíc na fotce sluší.
15. 05. 2010 | 08:18

Stařeček napsal(a):

paní Paroubková, tento Váš blok je zbytečný. Ono úplně stačilo, že Vás napřed pozvaly a pak zase ne. To úplně stačilo vypovědět o vedení veřejnoprávní televize.
15. 05. 2010 | 08:20

hoven napsal(a):

zoofile je trestná, paní paroubková.
15. 05. 2010 | 08:39

Petr Havelka napsal(a):

Paní Paroubková,

nemohlo to být napsané věcně, bez UHO, pokud nevíte, tak jsme říkali na vojně jídlu UNIVERZÁLNÍ HNĚDÁ OMÁČKA.

Zajímavé je, že ať se do ní dávají oranžová či modrá barviva vždy z toho vyleze univerzální hnědá podobná ..., no co si budeme povídat.

K tomu, že Vás nepozvali do OVM.

Mne taky ne. Mohu se zeptat, jakou zastáváte veřejnou funkci, kromě toho, že jste marketingovou manželkou předsedy ČSSD?

Jste, dejme tomu odbornice v něčem nebo máte nějakou zajímavou aktivitu?

Asi ne, takže jste partnerka svého muže a ČSSD Vás využívá jako tahák na hlasy.

Nic nového pod sluncem, dělají to tak i jiní.
15. 05. 2010 | 08:51

Juchs napsal(a):

Výborně paní Paroubková. Ičo si článek vykoledoval. Škoda, že jenom článek. Zasloužil by pár po papuly.
15. 05. 2010 | 09:01

Tupelo napsal(a):

Duvody zruseni poradu s pani Parobkovou, ktere uvedla CT, jsou neverohodne, pokud nema jiny pozvany chut nebo cas prijit do poradu, tak se porad mohl odehrat bez jine ucastnice. Zde je rozhovor s pani Paroubkovou na Barrandove: http://www.barrandov.tv/562...
15. 05. 2010 | 09:02

mb napsal(a):

je to stejně trapné jako pohádky pavla béma ... běžte a obejmětež se s pavlíkem ...

situace v čr je horší než bylo lze předpokládat ...
15. 05. 2010 | 09:23

almost glossed™ napsal(a):

Vůbec jsem netušil, o co jde.

Pokud je někdo ve stejné situaci, podstata je zde: http://www.parlamentnilisty...

Vysvětlení ČT je neuvěřitelné. Vypadá to, že Íčko nebo někdo podobný má ČT opravdu VELMI pevně v ruce.

Moravec, který se vždy sebevědomě ohání tím, že když někdo pozvání nepozve, bude místo něj ukazovat prázdnou židli, najednou nechá takto bizarní vysvětlení?

Jak moc ten člověk ještě pošpiní své jméno?
15. 05. 2010 | 09:38

antizel@klikni.cz napsal(a):

Tak koukám, že manžel už nelétá 10 metrové skoky,
jsem rád, že ste se pustila do hlušího rozboru svého mažela a docela Vás obdivuji za tu odvahu a zveřejnění jeho vnitřního já,
jen doufám, že neprokoukne to Vaše krytí( modrá ČEKA), jinak to budete mít doma dost těžké :-)
15. 05. 2010 | 09:41

Dalimír napsal(a):

Dobrý den všem . Petruško včera jsem tě viděl v pořadu paní Bubílkové ! Máš u mne za jedna ! Oooooo mít takovou ženu.......! A nenechte se vytočit od těch zdejších pravičáckých bossů na blogu ! Dalimír.
15. 05. 2010 | 09:42

JQ napsal(a):

Mrs. Paroubkova,
kdyz tak ctu ty Vase dusevni vyplody, rikam si, ze je pro Vas nakonec asi nejlepsi, ze Vas nepozvali do televize. Mohlo by to Vasi partaji spis uskodit nez pomoct.
15. 05. 2010 | 09:46

almost glossed™ napsal(a):

Rozhovor P.Paroubkové v ČT - Pořad před půlnocí 16.9.2009: http://www.ct24.cz/vysilani...

Nedivím se, že se ODS dalšího rozhovoru bojí. To se pak těžko dělá z autorky bubák nebo Barbie.
15. 05. 2010 | 09:53

Molc napsal(a):

Skoro mě to připadá, že si Paroubek dal inzerát: Koupím ženu, která se bude nali di usmívat z billboardu. Nabízím prachy, moc, slávu a sexy mozek.
15. 05. 2010 | 10:01

wbgarden napsal(a):

Budu neustále opakovat...
http://blog.aktualne.centru...
Veselé krizování....
15. 05. 2010 | 10:02

trégl napsal(a):

Mladý andílek chránící bodrého tatíka?
No Petro! Jak hluboce jste klesla, že nejen tělnatého pantátu označujete za svůj sexi sen, ale že i literární výplody tvoříte pro jeho obranu.
Snad na agitačních předvolebních mýtincích, kde levné pivo vlaží hrdla alkoholiků, vidíte své vzory. Jeden jako druhý jsou tam zdevastovaná individua, která oslovujete svou lepostí. Oni nomádi hospod vás natolik fascinují, že jste ochotna po boku svého sexiidola jim nabízet svůj šarm? Jediné chlípné oko tam nezůstalo zajisté suché, když jste svého milého pantátu jemně obmacávala.
Jste prostě vzor manželek socdemáků. Kdyby nevímco, stejně jim budete sloužit u lože i stolu. Dřívější paninka vašeho pantáty se z chomoutu služky vykroutila. Vy jste pozvedla pantátovo přirozeního sebevědomí a ujmula jste se služby pro něj po omšelé první jeho paňmámy. Ta oběť od vás je veliká, když si obyčejný člověk uvědomí, jaké přemáhání pudů je k tomu zapotřebí.
Tak hodně šťastných let s pantátou! snad jednou nebudete vypadat, jako jeho bejvalka. To by byl krutý trest!
15. 05. 2010 | 10:02

Petr Lusk napsal(a):

Vážená paní Paroubková, po přečtění zcela chápu Václava Moravce, že Vás nepozval. Radši překládejte co řekli druzí.
15. 05. 2010 | 10:09

odjinud napsal(a):

Životní styl Paroubka a Nečase:

Vlastně by si měli Petr Nečas a Jiří Paroubek prohodit svoje strany. Mnohem více by se podobali svým voličům. Určitě ne, pokud jde o názory. Ale zcela jistě, pokud jde o jejich životní styl.

Stačí si udělat jednoduché srovnání. Předseda sociálních demokratů Jiří Paroubek žije v Praze, teď tedy na chvíli kvůli volbám v Teplicích. Je mu skoro 58 let. Má vysokoškolské vzdělání. Celý život pracoval v nedělnických profesích a dokonce v řídících funkcích. Má dlouhodobě nadprůměrné příjmy a rád obědvá v luxusních restauracích.

A jak vypadá průměrný volič sociální demokracie? Věk 33 až 59 let, žije ve středně velkém nebo malém městě, je často ze severních Čech nebo severní Moravy, nemá vysokoškolské vzdělání, je spíš vyučený (také vysokoškoláci volí ČSSD, jsou ale v menšině). Pracuje jako dělník, mnohdy kvalifikovaný. A má průměrný nebo podprůměrný plat. Jednoduše řečeno: lídr ČSSD Jiří Paroubek žije v poněkud jiném světě než jeho příznivci.

Petr Nečas je na tom podobně. Je mu 46 (typickému voliči ODS je mezi 30 a 44 lety). Žije v pronajatém čtyřpokojovém družstevním bytě v Rožnově pod Radhoštěm (volič ODS je z velkého města, často z Prahy). Nečas nepodnikal, nepodniká a neinvestuje. Volič ODS podniká a, řečeno jazykem sociologů, je velmi často ekonomicky aktivní.

Se svými sympatizanty se Nečas shoduje v tom, že má nadprůměrné příjmy. Ale jen díky politice. V civilním životě by byl Nečas nejspíš stále vývojovým pracovníkem Tesly Rožnov, kde pracoval na začátku devadesátých let a žil z platu, kterým nijak nevybočoval.

Něco ukazuje už to, že se průměrný volič ODS vozí dražším autem než Nečas. Vozový park lídra české pravice čítá dlouhodobě jen malou fabii.
Rožnov vs. Kempinski
Jestliže voliči ODS patří k té majetnější skupině Čechů, mají dost peněz na dobré auto a často utrácejí za drahé věci, měl by jim teoreticky být blíž Paroubek než Nečas.

A naopak, jestliže žijí voliči ČSSD spíše skromně, nemohou si nebo nechtějí dopřát luxus, sedí k nim spíš Nečas než Paroubek.

Tak třeba jejich hodinky. Nečas nosí japonská seika z roku 1992 za několik tisíc korun. Paroubek má longines, u jejichž modelů se ceny pohybují o řád výše.

Za celých osmnáct let, kdy se pohybuje v politice, nebyl Nečas snad nikdy spatřen v nějaké drahé restauraci. Mezi svými kolegy z ODS platí za "suchara" a "šetřílka".

To Paroubek na rozdíl od něj "umí žít". Mezi jeho oblíbená místa patří restaurace hotelu Kempinski, jednoho z nejdražších v Praze. "V hotelu Kempinski, který je přímo naproti Lidovému domu v Praze, občas opravdu obědvám, večeřím či snídám. Sociální demokracie na zaplacení prostředky má. Své vlastní narozeniny slavím vždy v prostředí podstatně skromnějším, nežli je hotel Kempinski," napsal Paroubek před dvěma lety.

Své pětapadesáté narozeniny slavil Paroubek v luxusním hotelu Kampa. Utratil tehdy necelých šedesát jedna tisíc korun. O rok později zase slavil narozeniny v restauraci Vojanův dvůr na pražské Malé Straně.

Mimochodem: Jak vlastně Paroubek svůj život financuje? Již několikrát uvedl, že většinu výdajů platí manželka Petra, která prý disponuje velkými úsporami i příjmy. "Manžel by si musel vzít zištně mě, vydělávám a vydělávala jsem víc než on, nastěhoval se ke mně, takže je v podstatě mým neplaceným nájemníkem," prohlásila Paroubková pro TV Barrandov v pořadu Politická střelnice.
O tom, jak Nečas tráví svůj čas mimo Poslaneckou sněmovnu, se téměř nic neví. Na dovolenou jezdí hlavně do Itálie, nakupuje v supermarketu a tím to končí.

Nečas si přísně chrání svoje soukromí, se svojí ženou a čtyřmi dětmi se prakticky neukazuje. Docela mu pomohlo, že vzhledem ke své snížené atraktivitě média dosud moc nezajímal.

"Politik jsem já, ptejte se mě. Ty dva světy chci striktně oddělovat," řekl nedávno týdeníku Respekt.
15. 05. 2010 | 10:20

adam napsal(a):

Petro,
neměla byste veřejně lobovat za manžela,
i když je normální, že jste na jeho straně.
Jinak ale vaše povídka
není špatná, těžce ale pochopitelná pro "zhamburgovatělé a zmadlovatělé" mozky. Ale nemějte jim to za zle, oni za to nemohou, za to mohou dnešní "padesátá léta".

Pokračujte v psaní, nebojte se psát také o jiných stranách i o ČSSD.
15. 05. 2010 | 10:28

vidlemístoklíčů napsal(a):

Ani v nejmenším nehájím modráky, ale cožpak si opravdu nikdo nevzpomíná, že tento úděsný, lživý, agresivní a konfrontační styl jakékoliv diskuse vnesl na politickou scénu právě sexymozek? POkud se k tomu přidá zřejmá chorobná touha po moci, paranoia (všichni mu jen škodí) a nedostatek jekékoliv sebereflexe (neví, jak to dělá, ale je prostě dokonalý), vznikají absurdity, které by byly k smíchu, kdyby nehrozilo, že takto se bude o politice a našem životě rozhodovat ve všem. Aby to nevypadalo, že teoretizuji, požádám o vysvětlení, kde bere pan manžel tu drzost apelovat na voliče argumentem, že John lhal u soudu a nepůjde přesto sedět, když John údajně!!!! lhal v kauze Volfová, zda spolu spali či ne. A za to by měl jít sedět! Zatímco pohádka o kódované řeči pravdomluvného Doležela, který vůbec nechtěl 5 melounů, ale chtěl, aby se mu na stole povalovalo 5 českých politiků výhradně v českých oblecích je pro sexymozek něco absoutně věrohodného. Zatímco kakaového Krause, který podepisoval smlouvy (údajně opilý tak, že si nic nepamatuje) a šíboval spolu s mafiánem prachy si pan manžel pojal za poradce! Stejné je to s praktikami Ivana Stalinoviče a oranžových vůdců. Chtěl bych vidět ten humbuk, kdyby někdo z jiné strany slíbil nesmysl důchodcům a druhý den se chechtal, že mu snad někdo uvěřil. Probůh, zamyslete se, zda nejste horší než ti, které kritizujete.
15. 05. 2010 | 10:42

bigjirka napsal(a):

Úžasné, vtipné! (ale ne moc). Blonďatý anděli, navštivte nejbližší zvyšovnu inteligence. ASAP!
15. 05. 2010 | 10:44

rodiče napsal(a):

Když si člověk uvědomí, že sexy mozek s paní Petrou vychovávají dítě, tak každému zatrne a zamrzne úsměv na tváři.
15. 05. 2010 | 11:02

ninja napsal(a):

co je tohle za paranoiu? připomíná mi to zmatené pohádky primátora béma. btw. omluva solženicynovi tenhle výplod bez jakékoliv literární hodnoty bohužel vůbec neomlouvá.
15. 05. 2010 | 11:07

kozoroh napsal(a):

Dá se to ještě vysvětlit laktační psychózou?
15. 05. 2010 | 11:13

Rumcajs napsal(a):

Holka,holka!

Jestli Paroubkovi zbyla alespoň špetka rozumu, tak za tím zrušeným pořadem stojí on.
15. 05. 2010 | 11:18

Pavel Skeptik napsal(a):

A jaké budou po tomto prefernce, Dimune?
Nižší, k**va nižší!
Už se těším na tiskovku, kde to svedou na Modrý tým!
15. 05. 2010 | 11:21

Petr Havelka napsal(a):

Pane bigjirko,

paní Paroubková je noblesní, jako pan manžel :)

Manželka je pro politika užitečná ke zvyšování procent jeho strany, pokud na to má náturu.

Paní Paroubková se v tom našla.

Paní Nečasovou nebo Schwarzenbergovou či Kalouskovou, Filipovou, Liškovou, Vandasovou, Zemanovou, Langerovou, Bémovou, Svobodovou, Sobotkovou ... na takovou práci neukecal nikdo.

Paní Paroubková se umí mile usmívat taknějakněcoplácne a preference jedou nahoru. Vidíte, nemusíte být odborník, nemáte funkci a ani nejste zajímavý, stačí se připrdelit k někomu a lidi (pro ČSSD obyčejní lidé) si vás považujou :)

Na tomhle blogu něco bude.

http://blog.aktualne.centru...
15. 05. 2010 | 11:24

Dallas napsal(a):

Tak to uz je opravdu hustota..to snad neni normalni,za to se chodilo k chocholouskovi. Ale Jana a Dalimir, verni to priznivci tleskaji..jak typicke. Jednu pro vas Dalimire( to se ti rodice pomstili jestli se tak opravdu jmenujes). Jyrka stoji rano pred zrcadlem a prohlizi si tu svoji luxusni figuru. Vsude faldy,pupek, no hnus jak ho zname. Zezadu k nemu prijde Petra a rika- "to je hruza Jirko co? A ted si predstav,ze bych to mela sukat.."
15. 05. 2010 | 11:30

Dita napsal(a):

Milá Petro, moc hezký blog, bohužel muži kteří zde psali, nejsou schopni přiznat, že oni by nic podobného nestvořili, je to jen závist neschopných. Jste dobrá a jen tak dál. Ironicky jste popsala duševní stav "Íčka", někteří to nepochopili. Vyšší inteligenci muži ženě nepromíjí. Ale měli by to alespoň chlapsky přiznat. Přeji Vám hodně štěstí, sebevědomí ale i pokory.
15. 05. 2010 | 11:31

Béda napsal(a):

odjinud,
Vaše srovnání by mělo být sice s Topolánkem, který v řadě porovnávaných skutečností držel s Paroubkem krok a v řadě jej dokonce převyšoval, ale jinak s Nečasem, který se doposud na předsednické funkci moc neohřál, máte v podstatě pravdu. Uvidíme, jak dlouho Nečas na funkci vydrží, jak jej funkce poznamená a co provede s těmi ostatními - Bémem, Íčkem, Bendlem, Gandalovičem, Bendou, Řebíčkem atd..

Prozatím jde pouze o kosmetickou předvolební úpravu.
15. 05. 2010 | 11:33

odjinud napsal(a):

15. 05. 2010 | 11:33

snowfox napsal(a):

Chudák ženská...
15. 05. 2010 | 11:36

Tupelo napsal(a):

Dallas, napsal jste tak inteligentni prispevek, nebudete Vy predseda modreho tymu v baste ODS - Topolankove Horni Dolni? :)
15. 05. 2010 | 11:47

odjinud napsal(a):

Tupelo,

Nejste vy jeden z těch co za 300 korun tleská Paroubkovi a bučí na jeho opozici ?
15. 05. 2010 | 11:55

almost glossed™ napsal(a):

odjinud:

Závist je hrozná. Je krásné, jak onen příspěvek ukradený z HN apeluje právě na ni. To je ta pravicová společenská smetánka, která by nikdy, ale opravdu nikdy nezáviděla...
15. 05. 2010 | 11:56

Dallas napsal(a):

Tupelo klidek, Vas nick mluvi opravdu za vse..Tupelo,hlavne at je veselo. Vy musite byt lumen, kdyz tady chcete obhajovat tenhle blabol..S modrakama nemam nic spolecneho,ale urcite nejsou takovy chudaci aby si platili za potlesk a buceni v debatach, ty oranzovej popleto.
15. 05. 2010 | 12:01

odjinud napsal(a):

@almost glossed
Zlikviduje levicový parasitismus svoje hostitele?

http://www.eportal.cz/Artic...
15. 05. 2010 | 12:04

Tupelo napsal(a):

@odjinud: nme nejsem, co to ma spolecneho s blogem?

@Dallas: pisete hlavne at je trochu veselo? Tak se trochu snazte, prozatim jste spis trapny. Pokud jste fascinovan Paroubkovymi faldami, na internetu muzete mozna najit specializovanejsi fora, misto blogu na aktualne. ;)
15. 05. 2010 | 12:08

koudelka napsal(a):

Modráčci...zasmějte se. Jed z teče jak ropa z vrtu BP. Čtěte, přemýšlejte...je to takový vícevrstevnatý virálek...máte zmodralý mozeček..neumíte se bavit?
15. 05. 2010 | 12:13

unknown napsal(a):

Moje babí říká - "když jsou dva spolu mají většinou stejné nemoci" :-)))
15. 05. 2010 | 12:15

Dallas napsal(a):

Tupelo me urcite Jirkovy faldiky nechavaji klidnym, ale Petra je z nich asi cela pryc..V prvnim prispevku jsem se vyjadril k urovni blabolu, to snad je na internetovych diskuzich povoleno ne? A ze to je blabol jako byl ten od Bema,to snad uznate i Vy ne? Toho foru si nevsimejte, ten nebyl pro Vas, ale vcera na pivu pobavil..
15. 05. 2010 | 12:15

odjinud napsal(a):

Nemám rád bulvár.
Šťourá se lidem v životě a s velkou radostí si vymýšlí, mnohdy ptákoviny. Pravdou je, že na ony ptákoviny jim "stíhaní" často nahrávají sami. Není to tak dávno, co si na křtu Paroubkovic dcery Margarity všimli bulváři jejích drahých botiček. Tehdy se Paroubkovi rozzuřili a nazvali celou věc "honem na čarodějnice".
Nevím, co si slibovali od toho, že z intimní rodinné události udělali věc veřejnou. Sklidili jen co zaseli. Předhodili malou Margaritu zdivočelým psům bulváru.
A máme to tady zase. V ulicích se objevily reklamy, na nichž malou Margaritu opět strkají před oči veřejnosti. Pochybuji, že na ni je někdo zvědav. A až se tyto billboardy v nichž Margarita Paroubková je hvězdičkou kampaně stanou předmětem pozornosti bulváru, budou zase ronit krokodýlí slzy.
Mne však zaujalo doprovodné heslo "Naplňme sny našich dětí". Mé děti už si své sny plní samy a modlí se, aby jim to nějaký socan nemařil. Mě zajímají sny mých vnoučat. A obávám se, že s Paroubkem v čele naší země by se jejich sny mohly změnit v noční můru.
Když ale Paroubkovi chtějí ze své nevinné dcerky znovu učinit věc veřejnou, prosím. Proti gustu není dišputát. Když si Paroubkovi koledují o další mediální pozornost bulváru, je to jejich věc. Jenom aby potom zase paní Petra neplakala jako minule: "Myslím, že tito lidé nemají představu, jaký je život v centru zájmu médií. Jistě bych raději žila jako anonymní člověk."
K čemuž nezbývá než dodat: už aby to bylo.
15. 05. 2010 | 12:18

Tupelo napsal(a):

Dallas: jo tak to jste mel rict hned, dal bych si pred ctenim diskuze z par piv a nejspis by me taky pobavil - hospodske vtipy (tedy nektere) jsou prima. ;)
15. 05. 2010 | 12:21

odjinud napsal(a):

Koudelko,
Já se bavím. Paní Sexymozek je k popukání. A Vy taky.
15. 05. 2010 | 12:25

:-°( napsal(a):

15. 05. 2010 | 12:26

Lena napsal(a):

Že si tuto nebetyčnou hloupost pochvalují příznivci levicového myšlení, se nedivím. U jiných stupidních blogů si zase bahní pravičáci. To je asi normální, někteří prostě potřebují své bohy.

Co mě asi na tomto blogu vždy zaráží, je to, že se zde kladně vyjadřují skoro všechny dámy, a to i ty, o kterých vím, že jim je vlastní pravicové smýšlení. Že by ženská solidarita?

Když to srovnám s reakcemi například na A. Matuškovou ... ???
15. 05. 2010 | 12:40

odjinud napsal(a):

Paní Petra asi zase byla na beag beetu.
15. 05. 2010 | 12:41

Domca napsal(a):

Jejej, aspoň člověk ví, kam se má přijít zasmát.... to je teda komedie....
http://www.in-obleceni.cz?a...
15. 05. 2010 | 12:46

Viki napsal(a):

Paní Petra byla asi zhulená...
15. 05. 2010 | 12:56

Petr napsal(a):

Té Paroubkové roste už taky sexymozek, kam to spěje?? Tolik sexu v ČSSD !!!
15. 05. 2010 | 12:59

Táňa napsal(a):

Paní Paroubková č. 2, po přečtení Vašeho blogu jste mě definitivně utvrdila v přesvědčení, že jste sice nepoměrně hezčí a mladší než manželka pana Paroubka č. 1, ale také podstatně méně inteligentní.
15. 05. 2010 | 13:08

Honza napsal(a):

Váš manžel je Stanilinistický tyran, který se nezastaví před ničím, aby prosadil své univerzálně pravdivé socialistické ideje, s nimiž tady máme dlouholetou zkušenost. Vy jste se do jeho sexy mozku zamilovala, to Vám nikdo nebere, ale uvědomte si....ale víte co, to je úplně jedno, protože to stejně nikdy oranžoví nepochopí
15. 05. 2010 | 13:11

mih224 napsal(a):

Kam čert nemůže, nasadí bábu, tedy Paroubkovou. Ta ženská se pořád vnucuje, ale o to více je odpornější.
15. 05. 2010 | 13:11

Iaara napsal(a):

Já moc politiku nesleduji, takže NEVÍM, o kom, že je řeč. Modrá Čeka alias Modrá cesta je jasná. Ale ten "L."?
Topolánek? Nečas? Poraďte mi, prosím...
15. 05. 2010 | 13:14

UMA napsal(a):

Narozdíl třeba od Ježíše, udělal Jiří Paroubek něco pro lidi
15. 05. 2010 | 13:15

Luďa napsal(a):

Nedočet jsem,Hrůza
15. 05. 2010 | 13:17

volič obyčejný napsal(a):

Mars je taky pěkné místo k žití, nemyslíte ??
15. 05. 2010 | 13:18

odjinud napsal(a):

Petra Paroubková, "Jistě bych raději žila jako anonymní člověk."

Dobrej vtip Petro P. Tak proč se tu tak v plné nahotě takto hloupě předvádíte ?!
15. 05. 2010 | 13:18

Barnabáš napsal(a):

Volby Ivan Stalinovič velmi pravděpodobně vyhraje.Ale v parlamentu to bude mít velmi pracné.Takže Toskánsko?
15. 05. 2010 | 13:23

MK napsal(a):

Opravdu vtipné - asi tak na úrovni hesla "socdem je sexy"
15. 05. 2010 | 13:27

huhu napsal(a):

to je o Tvrdíkovi a agentu STB Melichovi, sponzorovi čssd a Jyrkovu kamarádovi ? Petra jen předvedla, že neoplývá ani intelektem ani charakterem
15. 05. 2010 | 13:27

obycejnej clovek napsal(a):

Petro,
Jak se vam bydli v Teplicich? Funguje ten vytah co vam tam kmotr Benda nechal postavit? Jak se dari vasi chuve? Me to jako obycejneho cloveka velmi zajima.
15. 05. 2010 | 13:36

orange napsal(a):

Pani Petro,silne nervy Vam preje cela nase rodina. A aspon petadvacet p.Paroubku by bylo potreba do dnesni politiky na ten modrej kompost!!!
15. 05. 2010 | 13:37

Josef K. napsal(a):

Milá paní Paroubková, bohužel, dílko připomíná jiné pokusy , tentokrát o pohádky, jiného autora, pro něhož je charakteristická nerovnoměrná tvář s divně pozdviženým obočím a transylvánsky zakřivenými rysy. Při příštím pokusu můžete přijít o jistý ženský půvab, upozorňuji, natrvalo.
15. 05. 2010 | 13:39

Tencokida Hnuj napsal(a):

milí fejsbůkaři

Je vás tady jak malých myší. To nemáte nic lepšího na práci, než se ujišťovat o existenci svého ega tím, že se snažíte snížit ego druhého člověka ?

Hmm. Prý pravicový názor a levicová stádnost.
Slyšel jsem kdesi.
15. 05. 2010 | 13:39

Ikar napsal(a):

Touha, ta lidi nuti k mnoha vecem. Neni na tom nic spatneho. Kdyz je to ale touha po moci a slave, pak se muzeme dockat ledasceho. U nove pani Paroubkove treba toho, ze se dokaze vdat za pana Paroubka a dokonce s nim plodit deti v ramci marketingove kampane. To ze zde oblazuje lid svym slohem je to nejmene zavadne pro spolecnost. Horsi je to s jejim manzelem, to je clovek schopny mnohem, mnohem horsich veci. Verim tomu ze pro dosazeni jeho vysnene mety premiera potazmo prezidenta utrati cokoliv, rekne cokoliv, a hlavne UDELA cokoliv. V zasade nemam nic proti politickym stranam obecne, je zdrave mit barevne politicke spektrum. Ale rozhodne mi nahaneji hruzu vseho schoni lide. Tim J.Paroubek beze sporu je! Ostatne i I.Langer a mnoho dalsich. Pri volbe na to rozhodne budu myslet!
15. 05. 2010 | 13:41

enola napsal(a):

Vážení, jestli je tohle naše příští první dáma.........Zlatá první Dáša......
15. 05. 2010 | 13:44

kolťák napsal(a):

Další madam stejná jako Buzina a Lanďák by ji okomentovaval naprosto stejně.Prosstě se proš... až do vedení socdem.
15. 05. 2010 | 13:46

valda napsal(a):

Nejdřív Petru znásilnil Parouback mezi nohama a ona si ho vzala. Ted už Jyrkův sexy mozek znásilnil i mozek Petry.
15. 05. 2010 | 13:47

obycejnej clovek napsal(a):

pro orange,
Pani Petra by se mela stat zatim chybejici povinnou mistopredsedkyni CSSD. Ma na to vsechny predpoklady. Co si myslite priteli orange?
15. 05. 2010 | 13:49

... napsal(a):

Soudružko, a kdy nám povíte další příběh o tom, jak vás uchvátil řecký sociální stát? ;)
15. 05. 2010 | 13:49

Tencokida Hnuj napsal(a):

milí fejsbůkaři

Je vás tady jak malých myší. To nemáte nic lepšího na práci, než se ujišťovat o existenci svého ega tím, že se snažíte snížit ego druhého člověka ?

Hmm. Prý pravicový názor a levicová stádnost.
Slyšel jsem kdesi.
15. 05. 2010 | 13:50

Jmelí napsal(a):

Po přečtení tohoto šroubovaného, přes koleno lámaného slohového cvičení mám pocit, že kdo tyto lidi volí, sám sebe nenávidí...
15. 05. 2010 | 13:51

vidlemístoklíčů napsal(a):

To Tenco: tentokrát s tebou nemohu souhlasit. Nikdo nevtrhl k Paroubkům, aby snižoval Petřino ego. Naopak. Byla to ona, která zde své ego v celé své kráse předestřela a reakce fejsbůkářů jsou jen zpětnou vazbou. Trošku Petře připomínají, že by možná do hry mělo vstoupit i superego. Zatím to spíš vypadá, že se tam cpe id.
15. 05. 2010 | 13:52

Tencokida Hnuj napsal(a):

vidlemístoklíčů
Aha. Akce vyvolává reakci. Fyzika.
Já zapomněl.

P.S. Ta reakce je ale vesměs žumpózní, to snad uznáš, ne? A
15. 05. 2010 | 13:56

rene napsal(a):

Tohle jsem tedy nečekal. Dobrá práce na úrovni slohového cvičení ze sedmé třídy.
Je patrné, že PP v projevu již dohání JP. Tomuhle snad rozumí jen opravdu oddaný oranžový volIČ...
15. 05. 2010 | 13:56

Kalimero napsal(a):

Tak tento blog PP předčil všechny ty její předchozí. Dokonalá zblitina zlatokopky -BB. Ještě pár měsíců kampaně a nevím, jestli oranžoví mají zvoleného předsedu, nebo již byl nahražen samozvanou předsedkyní.
15. 05. 2010 | 13:57

obycejnej clovek napsal(a):

Tencokida Hnuj ,
Jsem s tebou. Fejsbůk je modre bahno. My oranzovi mame billboardy. Nam to preci na hazeni bahna staci! Naco se zatezovat internetem. Stejne tomu vetsina nasich volicu nerozumi.
15. 05. 2010 | 13:58

Katerina napsal(a):

Pani Paroubkova,mam napad....nemela byste se radsi venovat diteti,nez psani takovychhle slatanin?Opravdu vam to prijde vtipne?Ja vim,manzel nad tim zarici radosti....ale volici si budou vetsinou poklepavat na celo a zase budete vetsine naroda jen pro smich...nerikejte mi,ze tohle je schopna splodit dospela a studovana osoba!Takhle by se mohly bavit nedospele deti o skolni prestavce a ne manzelka politika a matka....
15. 05. 2010 | 13:59

Felix napsal(a):

tohle je co? četl jsem to dvakrát a nemohl uvěřit svým očím. nejsem příznivec ODS, od aféry s tajemnými mrtvými sponzory jsem nad nimi zlomil hůl a pokud se ta strana podstatně nezmění nebudu je volit. ale tohle je ubohost. vypadá to, že intelektuální úroveň paní Paroubkové se začíná nápadně přibližovat úrovni Šárky Grossové. na její projev a myšlenkové "skvosty" si asi ještě mnozí pamatují. nakonec to vyřešila (zřejmě i na žádost manžela) tak, že v médiích přestala vystupovat. poradí totéž i Jirka Petře?
15. 05. 2010 | 14:01

M-iri napsal(a):

Tak nejdříve...je mi přes 50, tak že "fejsbůkář" nejsem ( profil na něm mám. To co jste paní Paroubková II.dnes vytvořila se vyrovnává s přeskakujícím manželem lehátka aby Vám mohl podat pití.Nevím,co Vás vede k této exibici,ale prosím,nedělejte to už.Četl jsem to po obědě a je mi dost nevolno.Děkuji..

p.s. definujte " obyčejný člověk"
15. 05. 2010 | 14:04

Katerina napsal(a):

A jeste neco,pani Petro....vyridte doma manzelovi,ze vic,nez rozhazovanim milionu od pochybnych sponzoru s jeste pochybnejsi minulosti by si jeho strana ziskala prizen volicu tim,kdyz by za ty miliony,vyhozene za kampan postavila treba skolku,nebo je darovala na nejakou potrebnou charitu,ci nejake nemocnici na vybaveni...cilu by se naslo mnohem vic...
15. 05. 2010 | 14:04

M-iri napsal(a):

Ještě dovětek....nepsal to Tvrdík s Dimunem a Macurou??
15. 05. 2010 | 14:06

Tencokida Hnuj napsal(a):

obycejnej clovek
Tykejte si tomu póvlu, s kterým se noříte každodenně do většího a většího bahna.
A jestli Vás to tak moc baví, tak si tam klidně zůstaňte. O nic moc lidstvo zřejmě nepřijde.
Vy oranžový bilbórde.
15. 05. 2010 | 14:06

Ondra napsal(a):

Paní Paroubková, máte za potřebí, se takto zesměšňovat ? Stejně jako manžel, by ste směla zvážit dráhu komika.
15. 05. 2010 | 14:09

Volič a daňový poplatník napsal(a):

Bože... chce se mi zvracet, paninko...
15. 05. 2010 | 14:10

almost glossed™ napsal(a):

Blahopřeji. Tolik ODS09 příspěvků a žádný k věci.

Cenzuruje přece Paroubek, to ví každý. Nyní tedy nejspíše přemluvil Íčka nebo někoho podobného, aby přemluvili Janečka, aby přemluvil Moravce, aby se mu do rozhovoru S P.Paroubkovou vlastně vůbec nechtělo. Jak jednoduché.
15. 05. 2010 | 14:22

wimderon napsal(a):

Dobrý den paní Paroubková,
máte moje sympatie a nic si nedělejte z těch zprosťáků tady. Oni totiž, musí doma držet ústa a proto se tady vybíjejí na Vás.
Doufám, že pan Paroubek vyhraje i přes nenávistné projevy rádoby chytrých pravicových pomatenců a vyžírků.
Přeji Vám hodně zdraví.
15. 05. 2010 | 14:23

ŠAKAL napsal(a):

Tak vám nevím paní Petro,jdete tvůrčím způsobem dolů.Oda na manžela byla patrně vaším vrcholným číslem.To jsem řval smíchy tři dny,vždy jak jsem si ten článek přečetl. Tohle je už slabota ...
15. 05. 2010 | 14:26

Tříska Antonín napsal(a):

Paroubkova je stejne trdlo jako je Paroubek.Už to po něm odkoukala:-(Přeji Paroubkovým,aby to projeli na plné čáře a doufám,že to tak i dopadne.Všichni slušní lide držte palce a hlavně nevolte Paroubka!!!!!!!!!!!!!!!!!!¨
D ě k u j i
15. 05. 2010 | 14:28

JSP napsal(a):

Jó, není lehké být manželkou sexy-mozka...to opravdu není snadné!
15. 05. 2010 | 14:28

Kokoška Václav starší napsal(a):

Ještě,že mají lide rozum a vidí to Vaše společné divadélko.Už ani ti školáci Vám to nežerou.Zůstali jen socky a tzv.Romove.Pár komunistických soudruhů,jako je Paroubek a jeho parta.Divím se Vám,že taková docela pohledná paní je v blízkosti takového neřáda.Mohlo mě ale hned napadnout,že vrána k vráně sedá.Přeji Vám soudružko Paroubková at u voleb to řádně projedete a s ostudou zmizite s politiky
15. 05. 2010 | 14:36

wimderon napsal(a):

to Tříska Antonín
Pane Třísko,jste drzý k dámě. Čeho se bojíte ? Auditu, který vymete všechny nefachčenka z úřadů ? Nevím proč uražíte paní Paroubkovou hanlivými slovy, jak by se Vám líbilo, kdybych se o vaší paní takto vyjadřoval, aniž bych ji znal ? Promiňte, ale jste křupan. Přeji hezký den.
15. 05. 2010 | 14:38

honza napsal(a):

Škoda, že to pan Stejskal nedal na 1. stranu - nebo sem se nevšiml? Kvalita textu odpovídá Afroditě z Reflexu, která v Řecku přešla z pravého břehu na levý. Pozdravujte tam vlevo a nezapomeňte paní Petro mailovat kamarádce do Řecka. DIOR v Athenach má sice od soudruhů vymlácené výlohy, ale snad příště dáreček bude od jinud.
15. 05. 2010 | 14:42

Krystina Balogova napsal(a):

At kouka Jyrka hodne nakrast.Na stari to bude potrebovat,aby vas udrzel doma.A nezapomen mu dat hlas.Ne ze to popletes jako minule!!!!!!!!
15. 05. 2010 | 14:42

eM napsal(a):

Je to *****, ***** a ještě jednou *****. Tyhle žvásty jí asi píše Paris Hiltonová po třídenních tazích na tripu. čert nám byl tuhle ***** ze ********* dlužen; zlatá stará paroubková, to aspoň byla normální ženská.
15. 05. 2010 | 14:48

stejskal napsal(a):

Dobrý den,

smazal jsem jeden text obsahující vulgarismus, neboť tyto jsou v rozporu se záměrem našich stránek, tedy poskytovat prostor pro věcnou a korektní debatu (viz záhlaví každé diskuse).

Děkuji za pochopení.

Libor Stejskal, editor blogů
15. 05. 2010 | 14:49

honza napsal(a):

Jo ještě mám dotaz, taky jako bývalá paní Zuzana stojíte za Jirkou, pokud se týká jeho pedofilních sklonů - viz. Kubiceho zpráva? O tom nám napište.
15. 05. 2010 | 14:49

Tříska Antonín. napsal(a):

Wimderon,nějakej moc chytrej!Co to může být za ......,když si bere takového dědečka????Zdá se Vám to pane normální????Dělá vše protože Paroubek ji také nakrade.Kdyby ho nikdo neznal,měl by tu první ropuchu až do konce života.To mě věřte.Je to senilní dědek a těžko by na jeho bradavici hledal jinou.At je rád,že ho ještě lide nevyhnali klackem s politiky
15. 05. 2010 | 14:49

kokot napsal(a):

vazena damo, proc Vy se vlastne angazujete?
15. 05. 2010 | 14:53

vidlemístoklíčů napsal(a):

To Tenco: omlouvám se, žumpóznost nemohu skrzevá připuštěnou neobjektivitu posoudit. Já už totiž za nejžumpóznější považuji to neustálé kydání hnoje (:))))na všechny ostatní bez záblesku minimyšlenky, zda nepasuje kritizovaná skutečnost na mne samotného víc než na kritizovaného. A s tím si fejsbůkáři fakt nezačali.
15. 05. 2010 | 14:54

Buznová Petra napsal(a):

Petra Paroubková??????Neznám.Není to manželka toho pedofila???
15. 05. 2010 | 14:55

eM napsal(a):

2 Buznová Petra: Myslíš hrk-hrk, šplouch-šplouch? Jo, je.
15. 05. 2010 | 14:57

Samí pristahovalec napsal(a):

Aha.Zo Slovenska chodí do Čiech Len SAMÁ LŮZA.Však i Husák bol zo Slovenska:-(
15. 05. 2010 | 15:02

obycejnej clovek napsal(a):

winderone,
zda se ze mate fetis na hloupe blondynky. Ja taky. Je s nima sranda.
15. 05. 2010 | 15:02

Míra napsal(a):

Nechcete si tyhle "literární"výplody nechat
až po volbách,až pan manžel zajistí hodné literární kritiky?
15. 05. 2010 | 15:12

Jan S. napsal(a):

Jak to říct slušně... jsem v rozpacích.
Ale je hezké, že manželka podporuje svého manžela, i když je to Jiří Paroubek.
15. 05. 2010 | 15:14

obycejnej clovek napsal(a):

Jeden den v zivote Sexymozka,

Každé nové ráno je nejspíš pro Paroubka príležitostí k premýšlení o novém názoru. Nikdo totiž neví, co tato nerízená koule arogance, mstivosti a bezohlednosti provede, když uslyší nejakou novou vábnicku, která jí prinese nové prožitky.
Ale pani Petre tento pidimozek pripada sexy.
15. 05. 2010 | 15:14

Také blondák napsal(a):

Paní Paroubková.
Proč se mícháte tatínkovi do politiky????Možná je už starý.Nebylo by lepší vzít to za něj???Už stejně neví o čem mluví.Mele jen jedno a to samé dokola.Mě osobně by jste se libila v politice více.
15. 05. 2010 | 15:17

iga napsal(a):

Petro, tak misto OVM prijdte pokecat sem!
Bude to vyzivne kaficko, za to vam rucim!
Poeticke odpoledne. Podle prispevku ruznych ludomilu soude.

Jinak ja jsem si opravdu nejdriv myslela, ze jste takovy montypython v sukni, ze proste ze sebe tu blondynu delate naschval a pak se u tech reakci jen soukrome bavite, ale vypada to, ze jsem se (zase) zmylila - uplne stejne jako v pripade Kateriny Biomasy. Ja jsem si vazne myslela, ze mate obe takovy rafinovany smysl pro vtip.
Ne, vy se berete vazne...
A to je spis k placi:-(
15. 05. 2010 | 15:18

zdesta napsal(a):

Tenco.Existuje také něco jako obyčejný blb.Jestli si všímáš,tak je jich docela pěkná fůra.
15. 05. 2010 | 15:19

xixao napsal(a):

O kom to je??

Paroubek, Dimun či Tvrdík??

Ja fakt netuším..dikes
15. 05. 2010 | 15:21

obycejnej clovek napsal(a):

zdesto,
vitej do fury. A nebo nejsi Paroubkuv obycejnej clovek?
15. 05. 2010 | 15:21

Marjaaaaanka napsal(a):

Paroubkova!!!!!!Ze ty hulis travu??????
15. 05. 2010 | 15:22

Pr(u)dič napsal(a):

Je dobře, když se v diskuzi takhle duchaplně předvádí modrá lůza ! Jen je škoda, že to nečte více lidí !
15. 05. 2010 | 15:23

wimderon napsal(a):

to Tříska:
Mně to připadá docela normální. Nakrade ? To je váš zvrácený způsob myšlení ? A co když kradete Vy, pane Oficiále ? Senilní mi spíše připadáte Vy, i se svými hloupými kecy. Pane Třísko, že Vy mu ji závidíte ? Jestli ano, tak si najděte taky mladou a je po starostech o jiné. Vy máte určitě taky nějaký ten fyzický nedostatek, tak se nechovejte, jako ti frackové.
15. 05. 2010 | 15:29

almost glossed™ napsal(a):

šakal: Všiml jste si, že nemá jít o vtipné dílko, ale o jemné upozornění na nejemnou cenzuru v České televizi?
15. 05. 2010 | 15:36

nevolič pana PAroubka napsal(a):

Petra není zdravá
15. 05. 2010 | 15:36

jaga66 napsal(a):

Je pravda, že Jiří Paroubek nevypadá zrovna jako Adonis. Jenomže je předsedou strany, která chce sociální stát, což se nelíbí těm, co sázejí na egoismus. Proto do něho šijou jak
to jen jde a protože na něj nic nemají, stačí že
1) má novou mladou ženu a dítě(asi je v tomto státě takový sám),
2) má slušný majetek (asi je v tomto státě takový sám),
3) pracoval v RAJ (někde asi pracovat musel).
15. 05. 2010 | 15:38

ŠAKAL napsal(a):

Vážený Pr(u)dič.Nevím z čeho usuzujete , že ten kdo nemá rád Paroubka a jeho paní Paroubkovou II , musí být nutně modrá lůza.Losna nebo Mažnák? Jste oranžový zaslepenec a každý kdo se jakoliv dotkne vašeho vůdce zaslouží patrně ukřižovat na modrém kříži.
15. 05. 2010 | 15:38

Jofa napsal(a):

Ubohé, ale výstihuje to přesně inteligenci paní Paroubkové . No, nedivím se, Jyrka a Petra k sobě opravdu patří.
15. 05. 2010 | 15:39

ŠAKAL napsal(a):

almost glossed™ : a vy ano???
15. 05. 2010 | 15:40

Tencokida Hnuj napsal(a):

zdesta
Zdravím. Jo, člověče, to aby se pak jeden, co kydá hnůj udřel.
Tihle mladí neberou na starého člověka žádné ohledy.
Zapíchnout vidle, nabrat, hodit na hnůj, zase zapíchnout vidle, nabrat, přihodit k tomu předchozímu - zas na hnůj.
A furt dokola.

Apropo - složenku zaplatils ?
15. 05. 2010 | 15:40

Nevolím čssd napsal(a):

Jsou huliči pana Paroubka a nevoliči Paroubka.Ja patřím k nevoličům ,na rozdíl od Vás.Doufám,že nás nevoličů bude postatně více a že mistr opustí politiku
15. 05. 2010 | 15:42

f napsal(a):

Nikdy komentare nepisi, nicmene toto uz neni mozne. Ano, v tomto state je porad svoboda slova a diky tomu tu muzete psat co chcete, ale musim zduraznit ze je mi z toho opravdu spatne. Misto toho aby jste jako manzelka poslance zustala mimo predvolebni boj politickych stran, zapojujete se. Vidim, ze mate naprostou duveru v cloveka, ktery haze spinu na vsechny ostatni. A jak videt ovlivnil i vas, pokud tedy nejste stejna uz od narozeni, i vy se zasti utocite na politicke rivali CSSD. Mela byste se stydet...ale ja zapomnel, horsi nez byt manzelkou Paroubka to byt nemuze
15. 05. 2010 | 15:43

stejskal napsal(a):

Dobrý den,

smazal jsem dva texty texty obsahující vulgarismy a urážlivé obscenity (viz záhlaví každé debaty).

Děkuji za pochopení.

Libor Stejskal, editor blogů
15. 05. 2010 | 15:43

wimderon napsal(a):

Pro všechny zmodralé a vzteklé,
ty vaše výlevy nejsou ničím jiným, než frustrací z vašich nemožných paniček. Chováte se jako modří mamlasové, asi chcete napodobit pana Valacha. Musím uznat, že vám to docela jde. Asi je to i strach z auditu, který jistě přijde a připraví většinu z vás o dobře placená místa. To bude pak doma mela, co ? Váš čas už vypršel modré palice a různí přiživující se vašnostové. Můžete začít balit.
15. 05. 2010 | 15:45

Katerina napsal(a):

Wimderon....tak ted jsi Petre udelal opravdu "medvedi sluzbu"....bude jiste rada!:-))))))
15. 05. 2010 | 15:50

Tříska Antonín napsal(a):

to Prudič

Jak za komančů!!!!!Kdo nejde s Vámi,jde proti Vám:-))))))Je vidno,že ty socialistické mozky utrpěli vážnější úraz,který jen tak nikdo nevyléčí.Už po článku Petry Paroubkové je vidět,že nemoc se rychle přenáší
15. 05. 2010 | 15:51

Katerina napsal(a):

Horké chvíle zažil Jiří Paroubek při diskusi se studenty university v Ústí nad Labem.
- "Jak chcete dávat peníze z dividend ČEZ na důchody a zároveň snižit cenu elektřiny o 30%?", zeptala se jedna dívka.
- "Nikdy jsme neřekli, že snížíme cenu elektřiny", odvětil Paroubek.
- "Vždyť to máte na billboardech!", opáčila studentka.
- "Ale to jsou nesmysly!", vybafl Paroubek a nechtěně sklidil bouřilivý potlesk… ;)))))))))))
15. 05. 2010 | 15:55

iga napsal(a):

Nedavno jsem tu nekde cetla, ze aktualne.cz nebude blogy typu predvolebni agitky umistovat mezi zpravy pokud takovy blog nebude sam zpravou...

Pane Stejskale, mam si to vylozit tak, ze se redakce aktualne domniva, ze tento vypotek je zpravou?

Pokud ano, tak rovnou konstatuji, ze jsem prisla o dalsi iluzi...
15. 05. 2010 | 16:05

wimderon napsal(a):

A Vy taky i s celou pravicí zlodějů
15. 05. 2010 | 16:05

Tencokida Hnuj napsal(a):

fejsbůkaři
Už máte hotové úkoly na pondělí ? :)))))
Já jen tak , aby opět nedošlo k nějakému tomu domácímu násilí, víme ? :))))))))
15. 05. 2010 | 16:07

Kolega Fyzik napsal(a):

Petrusko, ty mas skoro tak sexi mozek, jako tvuj manzel Jyrka. Jeste ze vas mate, postarate se o nas dobre, o nase penize, o nase dobro a tak.
15. 05. 2010 | 16:12

stejskal napsal(a):

Smazal jsem další texty obsahující vulgarismy a hrubé nadávky (viz záhlaví každé debaty).

Děkuji za pochopení.

Libor Stejskal, editor blogů

Dobrý den, paní igo,

nejsem v redakci, nemám dnes na starosti zprávy. Nicméně jsem si nevšiml, že by kolegové tento blog mezi zprávu zařadili. Zde je text, který jste zřejmě četla a odkazujete na něj http://blog.aktualne.centru... Co si který bloger dá do svého osobního blogu, kdy to udělá, je jeho věc. Nikomu do toho nezasahujeme.
15. 05. 2010 | 16:14

Gabriela napsal(a):

Paní Paroubková je hloupá a nedospělá a vymýšlet příběhy by měla raději pro svou dceru!
15. 05. 2010 | 16:18

Kolega Fyzik napsal(a):

Petrusko, stara Paroubkova byla srovnatelne reprezentativni ale asi ponekud inteligentnejsi, podobne vylevy si nechavala pro sebe nebo je snad ani neformulovala....ale co, chapu, ziju za svoje a bez dluhu, holt nejsem vase publikum.
15. 05. 2010 | 16:18

třeba napsal(a):

Mladá paní,raději se rozepište o tom , čím jste se živila v Řecku.
15. 05. 2010 | 16:19

Toníček od Kočků napsal(a):

čssd je Simulantenbande!!!
15. 05. 2010 | 16:22

Dalimír napsal(a):

Jak tak koukám národ rozpolcen ,takže zase čtyři promarněné roky ! Dal.
15. 05. 2010 | 16:22

Hanka napsal(a):

vy jste se snad úplně zbláznila... měla jsem vás za inteligentní osobu, i když s dost podivným vkusem, ale to co tu předvádíte, je taková demagogie a chorobná paranoia, až se mi otočil žaludek. Opravdu se bojím toho, co nastane, jestli ČSSD vyhraje volby.
15. 05. 2010 | 16:26

Politika je svinstvo:-)))) napsal(a):

Tak co vy oranžový komedianti ???
Těšíte se na tu ostudu u voleb????Ja moc
15. 05. 2010 | 16:27

zdesta napsal(a):

Tenco: Nedostal jsem složenku od Kalouska,ale vyučtování z baráku.Výtah,topení.el.osvětlení chodeb etc.Náklady se za jeden rok zvýšili o 5400Kč.Nějakých450 Kč za měsíc.Kam se hrabe Paroubek s tím dvouapůl tisícovým přilepšením.Mám dojem že je první splátka na umoření dluhů.Doufám,že další rok to bude zase o 5klacků vyšší.Tolik o mém zadlužování.Toho hnoje je čím dál tím víc.To nepřehážeš,běž raději na zlatavý mok. Zdar.
15. 05. 2010 | 16:38

jo napsal(a):

Ifánkovi se to bude taky líbit. Vím co sesmolí jako odpověď na tohle. Bude se to jmenovat kubiceho supertajná zpráva.
15. 05. 2010 | 16:45

blázen napsal(a):

Jen tak dál. Pár dalších podobných článků a máme od Paroubka v politice pokoj. Sice nevím, co Vás k tomu vede, ale třikrát bravo, paní P.! Po tomhle přestanou vašeho velectěného ... manžela volit i ti největší primitivové!
15. 05. 2010 | 16:47

standa napsal(a):

Tady vidíte co udělá rok manželství s Paroubkem. Myslím že by to lehátko u psychiatra potřebovala víc než Íčko.
15. 05. 2010 | 16:48

jo napsal(a):

blázen

odstop09 volí jen ti nejchytřejší, protože odstop09 říka, že je pro chytré lidi ;)
15. 05. 2010 | 16:50

Harry napsal(a):

Vtipné a výstižné. S pobavením pročítám podrážděné reakce modrých.
15. 05. 2010 | 16:51

Nevolim CSSD napsal(a):

Takova pitomost muze byt jen z rodiny Paroubkovych.Vetsi blbinu jsem necetl.Je videt,ze ma stejne oranzovy mozek jako jeji tata
15. 05. 2010 | 16:57

Silvie napsal(a):

Paní Paroubková,

já mít takového chotě, tak chodím kanály. Nechat své dítě zneužívat pro volební kampaň pokládám za nechutné a nikdy by mne k tomu nikdo nedonutil. Vašemu egu zřejmě dělá dobře se veřejně producírovat společně se sexymozkem, aniž by vás ponižoval IQ vašeho obecenstva, které na mítinky socanů přivádí jedině pivo za 2 Kč.
Každopádně bych řekla, že se pod vaším chotěm notně kymácí židlička, protože jeho soudruzi dle svých oblíbených statistických průzkumů zjistili, že je bezkonkurenčně nejnenáviděnějším politikem (i mezi méně bystrými voliči soc.dem.). Zlámat vaz by mu mohl Pecina, jehož obliba se, z mně neznámých důvodů, vyšplhala do závratných výšin.

Být vámi tak se připravím na pěkný vnitrostranický puč - Topolánek se svou milkou takhle ze dne na den zmizel s politické scény i z veřejného života.
15. 05. 2010 | 16:58

silspok napsal(a):

No po tomhle vyplodu gratuluji Ivanu Stalinovicovi ... snazi se uchranit narod pred verejnym vystupovanim Petrusky ... ne kazdy by to asi prezil ...
15. 05. 2010 | 16:59

Také nevolím ČSSD napsal(a):

Vždyt je blondýnka,tak co se tu divíte.
15. 05. 2010 | 17:00

jo napsal(a):

jenom vřískejte volYči odstop09 :)
15. 05. 2010 | 17:03

Také nevolím ČSSD napsal(a):

to Silvie

Už aby se to stalo.Paroubek leze na nervy všem slušným lidem v této zemi.Podporuji ho pouze nemakačenka,soudruzi a oklamaní důchodci.Ještě že Romové nechodí k volbám.
15. 05. 2010 | 17:08

kytka napsal(a):

Paní Paroubková, Vy jste nás určitě chtěla přesvědčit, že jste nejen sečtělá, ale také nadaná pisatelka. Vtipná až důvtipná. Bohužel Pan Kaplan má třídu rád to není. Jste pyšná, protože kdybyste byla sečtělá, pokora by Vám nedovolila takhle se ztrapnit. Přeji Vám hodně radosti z holčičky, nechte politiku na panu manželovi, bude Vás potřebovat, až zůstane "jako kůl v plotě". A nevyšilujte, život má přece i jiné dimenze než politiku.
15. 05. 2010 | 17:09

pobavený čtenář napsal(a):

Není změna z myslícího mozku na sexymozek infekční?
15. 05. 2010 | 17:10

Tencokida Hnuj napsal(a):

zdesta

Jo, tak nad tím se já už ani nepozastavuju.
Prostě držím .... a platím. Dań z nemovitosti, vodu (za chvíli vyjde levněji koupat se v Braníku 10), opravy, daně....

Víš, já si myslím, že za tou hysterickou kampaní proti Paroubkovi na fejsbůku je prostě strach a obavy mladých z budoucnosti. Majetky jsou rozebrány, karty rozdány. Ambice by byly, ale příležitostí je málo, kór když dinosauři od válu jen tak brzy nepůjdou.
A neuspokojené ambice bolí. Celé to tak pro mnohé skončí frustrací, pocitem zmaru a vidině čehosi lepšího, respektive "spravedlivějšího".

A vtom se objeví vzdělaný chlápek v kvádru (který sice žije celý život z eráru) a tvrdí jim, že za vše může Paroubek a že on jediný je z toho vytáhne.
Přitom je , zdesto, ve vysoké politice o mnohem dýl, než Paroubek. Je to divné, ale skáčou mu na špek i poměrně vzdělaní lidé.

Měj se. Jdu zabít úhoře (96 cm, cca 2 kg). Příští týden udím 8 ks.
15. 05. 2010 | 17:12

JC napsal(a):

A tuhle znáte madam ?
Serou vás vaše děti? Volte Paroubka a poserete jim celý život.
15. 05. 2010 | 17:14

Také nevolím ČSSD napsal(a):

.............................................................................škoda slov.Oranžová už není v modě:-))))
15. 05. 2010 | 17:16

lugis napsal(a):

Ježiš to je kravina.To snad psala nějaká ublížená holka, které ukradli Kena s velkým pér... a ještě větším mozkem.
15. 05. 2010 | 17:25

may napsal(a):

Kriste pane, proč to jenom děláte?
15. 05. 2010 | 17:29

JC napsal(a):

15. 05. 2010 | 17:29

iamad napsal(a):

Bože můj, jak hluboko člověk může jen klesnout, paní Paroubková. Po přečtení Vašeho příspěvku se aktivně zapojím dobrovolně do předvolební kampaně ve prospěch jakékoliv strany, která bude bojovat proti nástupu tupců a demagogů, jako jste Vy a Váš manžel, k moci.
15. 05. 2010 | 17:36

regi napsal(a):

Hahaha, počkat, to myslí fakt vážně? A to má vysokou školu? Fakt? Ty vole, to je síla.
15. 05. 2010 | 17:37

Silvie napsal(a):

JC,

tenhle vtip jsem taky dneska dostala. Nemá chybu.
Hlavně bych se na místě soudruha Paroubka zamyslela nad tím, proč ho všechny noviny (vyjma Rudého práva) pokládají za zemského škůdce číslo 1 a proč ho nikdo nemá rád. Chyba bude asi na jeho přijímači.
15. 05. 2010 | 17:38

ali napsal(a):

Nepochopili jste, že tento blog Paroubkové je určen pouze inteligentním? Tak nenadávejte a snažte se pochopit jinotaje v celém tom úžasném, smysluplném a hluboce filozofickém textu..
15. 05. 2010 | 17:38

almost glossed™ napsal(a):

I v Týdnu se podařilo úspěšně zamaskovat sdělení, že někdo zcenzuroval vystoupení P.Paroubkové na ČT: http://www.tyden.cz/rubriky...

Zato mimořádnou pozornost věnuje Týden formě blogu a citacím vytrženým z kontextu namísto prostého odkazu na něj.
15. 05. 2010 | 17:40

JC napsal(a):

http://vpravo.blog.cz/1005/...

Mno tohle je bez komentáře.
Strana jídla :-)))))
15. 05. 2010 | 17:44

wiki napsal(a):

To je trubkovina, ale nevím, proč to vydávají za její dílo. Podle toho, jak se doposud veřejně vyjadřovala, by toho nebyla schopná. Tipuji na společné dílko Dimuna s Tvdíkem...
15. 05. 2010 | 17:46

wiki napsal(a):

A jinak díky za to, že v ČT někdo dostal rozum, a tento čistý exhibicionismus na posledné chvíli odvolal.
15. 05. 2010 | 17:47

wimderon napsal(a):

to Sylvie:
U nás není levicový tisk a pravicový tisk je v cizích rukou, většinou tvrdých kapitalistů a těch českých rádoby novinářů, co jim lezou do zadku horem dolem. Zkuste jít do politiky a možná o vás budou psát ještě hůř, pokud jim tedy nepolezete do různých otvorů.
15. 05. 2010 | 18:00

marek@espeed.cz napsal(a):

Proboha ony blogy paní Petry ve stylu "Ódy na manžela" pokračují ? Ta paní by se měla začít léčit- i když možná už se léčí- podávání prášků a pohovor a psychologem popisuje věrohodně- zřejmě osobní zkušenost .
15. 05. 2010 | 18:03

gabri napsal(a):

Milý článek od milé Květinky. Ale pozor!! Blbost kvete!!!
15. 05. 2010 | 18:11

Mefi napsal(a):

Mne baví hlavně to, že Paroubek i Paroubková jsou typickými voliči ODS. Tak se Lidový dům vyjádřil o kategorii lidí s příjmem nad 20 000,-Kč. Protože Petruška se v tisku chválila, že vydělává víc než manžel, musí nutně volit knížete.
15. 05. 2010 | 18:19

Aleš napsal(a):

Petro ,už to nehul:)
15. 05. 2010 | 18:26

stejskal napsal(a):

Smazal jsem další texty obsahující vulgarismy a hrubé nadávky (viz záhlaví každé debaty).

Děkuji za pochopení.

Libor Stejskal, editor blogů
15. 05. 2010 | 18:28

Karl von Bahnhof und Tempelhof napsal(a):

Paní Paroubková, prosím, prosím, zapějte nám novou hymnu ČSSD:

http://www.stream.cz/video/...

Lepší by nevymyslel ani sexymozek....
15. 05. 2010 | 18:30

Tupelo napsal(a):

@Mefi, muzete hodit link na to ze podle CSSD jsou lide s prijmem nad 20 tisic typickymi volici ODS? A ze lide MUSI volit podle prijmu? :))

A Petre Paroubkove dik za jeji blog, i diky nemu ma clovek moznost seznamit s nazory nekterych lidi z tzv. pravicove casti naroda - ta uz asi nicim neprekvapi... ;)
15. 05. 2010 | 18:33

T. napsal(a):

Paní Paroubková je zřejmě poznamenaná paranoiou stejně tak, jako její darhý choť. Přesto mi nejde na mysl jedna věc, jak může být takhle vzdělaný člověk takový bezbřehý hlupák?
15. 05. 2010 | 18:34

Eva napsal(a):

Tak, pan Stejskal mne smazal prispevek, ze jsen napsala, ze Petra Paroubkova je blba. Bohuzel neznam jine slovo, ktere by lepe sedlo. Tak ted to opravuji. Petra Paroubkova neni blba, ona je jenom lekarsky receno retardovana. Od doby Ody na manzela se nic nezmenilo.
A pro pana Stejskala, co kdybyste pane Stejskal mazal take prispevky, ktere urazi pravicove volice? Dekuji
15. 05. 2010 | 18:35

wimderon napsal(a):

to Karel z nádraží
Karle neinzeruj svou vyjimečnou inteligenci, ať tady nejsi za blba, který opisuje.
15. 05. 2010 | 18:36

bubi napsal(a):

Tohle taky neni špatný, Karl

http://www.stream.cz/video/...
15. 05. 2010 | 18:39

obycejnej clovek napsal(a):

@Tupelo
Mas to tezke oranzovej skaute. Vzdyt tu blondantou nanynku tu podporujes jen ty a par veverek. Inteligentnejsi volici levice (vlk, Vico..atd) se bud ani neozvali a nebo s timto blogem maji problemy. Ale ty to hltas a jeste tleskas. Asi jsi jen obycejnej clovek. or

Otazka Tupelo. Chranil by jsi Paroubka vlastnim telem?
15. 05. 2010 | 18:42

wimderon napsal(a):

to Eva
Pravicové voliče nelze urazit, protože mají hroší kůži a navíc jsou beze studu. Dalík raději odešel, aby se nemusel taky stydět.
15. 05. 2010 | 18:44

Jaka napsal(a):

Bože, ona je ještě hloupější, než jsem si myslela. No. svůj k svému. Jsem ekonomka a nejsem volič levice, a taky proto mě Zeman jako ekonom zklamal. Ale proti Paroubkovi byl gigant. Paroubková je ovšem naprosto neskutečná.. Čím to, že ten chlap takhle dokonale vymývá svým ženám mozky?
15. 05. 2010 | 18:45

obycejnej clovek napsal(a):

povidka pro wimderona,
Po sestupu z hory Sinaj, neveril Mojžíš svému zraku, svému sluchu. V kruhu jeho národa cnela zlatá socha zvírete a slyšel Árona jak praví, že tento den, je dnem hospodina. Zoufalství a hnev zalil Mojžíšovu hrud. Strašný hrích, páše ten národ, desticky s prikázáním se tríští o zem. Zavolá Levitu a smutne vydá ten hrozný príkaz. Konec té krvavé reže. 3000 mužu zaplatilo životem svuj hrích. Proklaté, zlaté tele..... Jirí krácí po chodbe, pred sebou nese svuj fotoportrét v životní velikosti, zalibne si jej prohlíží, dobrej fotograf, vyretušoval tu bradavicku a i faldy pod krkem nejsou tak videt. Nevšiml si, že je na kraji schodu, osudový krok a svet se mení jen v cáry. Jeho pád zastavil dunivý náraz hlavy a tiché rupnutí, pri kterém zamrazí. Jeho poslední myšlenka, prokleté zlaté tele, nebo osud.......?
15. 05. 2010 | 18:49

Tupelo napsal(a):

@obycejny clovek: proc bych to mel mit tezke, vzdyt preci pisi ze jsem rad ze pani Paroubkova napsala blog a za 'diskuzi' pod nim. Co dela Vico a Vlk nevim, nemaji asi potrebu se tady vyjadrovat, ja tu jsem take spis nahodou: na planovany vylet do ZOO bylo zima, a modrorude papousky uvidim i tady - a navic skoro zadarmo. ;)
15. 05. 2010 | 18:51

obycejnej clovek napsal(a):

no vidis wimderone,
Dalik odesel, Topolanek odesel...a Tvrdik a Paroubek se koryt drzi jako hroch sve kuze. Asi jsou beze studu.
15. 05. 2010 | 18:53

Eva- beag beet napsal(a):

wimrderone,
a co rikate na byvaleho poradce Ratha Businu, ktereho policie vysetruje kvuli stamilionovym danovym unikum a ten si klidne prednasi o verejnych zakazkach. Nemel by ten radeji zmizet a stydet se nekde v koute?
To si myslim ja o levicovych volicich a nebo jeste lepe receno o volicich Paroubka, schvalne nepisi CSSD, radeji sem ani nenapisi, protoze by mne pan Stejskal zase smazal. :-)))
15. 05. 2010 | 18:55

Eva- beag beet napsal(a):

pro Tupelo,
pane Stejskale dobrovolne mne smazejte :-))))
15. 05. 2010 | 18:57

monika napsal(a):

Díky, Péťo! Jeden blog a tolik ohlasů! Tím se může málokdo pochlubit.
PRYČ s MODROU ČEKOU! Jsou to hubitelé lidstva. Na konci května se ukáže! Sociální stát musí zvítězit. Pryč s rozkradači a lháři, antisoiály a vrahy slušných lidí. PRYč S MODROU ČEKOU! Myslím to vážně.
15. 05. 2010 | 18:59

Eva- beag beet napsal(a):

pro Jaku,
Jako to neni tim, ze by Paroubek tem zanam, tak vymyval mozky, to je uplne jednoduche. Ono se totiz zbytecne nerika: Vrana k vrane seda, rovny rovneho si hleda.....
15. 05. 2010 | 18:59

obycejnej clovek napsal(a):

@Tupelo,
No coz. Vico a vlk jsou asi nejsou ozrali oranzovym pivem za 2 koruny. Na rozdil od tebe. A naco jezdit do ZOO Tupelo? Staci se podivat na ty oranzove billboardy za 207 milionu a mas to same. Mimochodem, myslis si ze to CSSD splati? Uz maj v zastave Lidovej Barak.
15. 05. 2010 | 19:00

Tonda napsal(a):

To je tedy síla. Tak tohle nám sem importují ze Slovenska. To je snad Husákova pomsta. Že si to raději nenechají doma pro obveselení svých Maďarů.
15. 05. 2010 | 19:02

Eva- beag beet napsal(a):

pro moniku,
ja to taky myslim vazne, uz jste si udelala appointment k psychiatrovi?
15. 05. 2010 | 19:02

Karl von Bahnhof und Tempelhof napsal(a):

wimderon:

Takovou mimořádnou 3,14čovinu nelze nikde opsat. Možná ani vy sám byste na něco podobného nepřišel. Tohle může vymyslet jen nějaká hodně neuspokojená fanynka ČSSD. Dle permanentně opakujícího se fota typuji na nějakou Škromachovku...
15. 05. 2010 | 19:04

obycejnej clovek napsal(a):

moniko,
Petr Cibulka.www ma take hodne ohlasu. Asi i Petra pouziva sidericke kyvadlo.
Co pouzivas ty moniko?
15. 05. 2010 | 19:06

Karl von Bahnhof und Tempelhof napsal(a):

obyčejný člověk :

Nevěřím, že by socky daly do zástavy Lihový dům ! To tedy skončí pod mostem nebo na Hlavasu...
15. 05. 2010 | 19:07

Petr napsal(a):

Důležité je aby ty léky nevysadil nikdo z nich, jak Langer tak Dimun i paní Petra se svým manželem tak i další. Více blogů Petro, možná pochopím co je to sexymozek.
15. 05. 2010 | 19:08

Tupelo napsal(a):

@obycejny clovek: clovece, mate asi problem s porozumenim psaneho textu, duvod proc se mi zde libi vic nez v ZOO jsem Vam zcela polopatisticky napsal - heslo modrorudy papousek. :) Altner se soudi uz roky, nejspis si bude muset s nacasovanim zase pockat na volby, opet za 4 roky... :)
15. 05. 2010 | 19:09

obycejnej napsal(a):

Prosim Vas,
co to je ta CEKA? Myslim to uprimne. Napsal jsem to na Google a nic. Asi jsem 60 let za Paroubkoopicemi, a nebo potrebuju vytah od kmotra Bendy do druheho patra. Ale mozna je to jen nazev beag beetove kapely papinka Petry P.
15. 05. 2010 | 19:14

Pete napsal(a):

Paroubku, Paroubku, furt za sebe někoho nastrkuješ, ať ti zamaskuje tvůj provařený papalášský ksicht, myslíš si, že oblbneš voliče svojí druhou manželkou, že tím omládneš, když jsi tu první, které jsi sliboval věrnost, zavrhnul ? Buď chlap a vyzvi Zemana k debatě, kterého se bojíš jako čert kříže. Že se ho neskutečně bojíš vědí i ti obyčejní lidé, ty neobyčejný člověče.
15. 05. 2010 | 19:14

Tupelo napsal(a):

@obycejnej: mozna jste jeste dal nez 60 let, hned prvni odkaz v google: http://www.google.com/searc... ... Jak Vy to delate... :)
15. 05. 2010 | 19:16

Svata napsal(a):

Paní Petro, jestli se Vám stýská po televizi, pusťte si ze záznamu Buriánův den žen s Vámi. Mně ta naivní trapnost stačila a jsem ráda, že se nemusím dívat na pokračování.
15. 05. 2010 | 19:18

obycejnej clovek napsal(a):

@Tupelo,

Ja nemluvil o Altnerovi. Ja mluvil o tom jak CSSD zaplati pujcky od bank za jejich megalomanskou kampan az nedostanou dostatek hlasu ktere to uhradej. Asi proto ta nervosita. Pamatujes jak Paroubek prohlasoval ze pocita minimalne se 40 procenty? Pocitam ze bude rad kdyz se mu podari sehnat 25. Ale asi si reknou ze se dluhy platit nemusej a oranzovej cirkus pojede vesele dal.
15. 05. 2010 | 19:20

Tupelo napsal(a):

@obycejnej clovek: na procenta si pockame za 14 dni, ale z tohoto pohledu na tom bude ODS nejspis hur, maji vic dluhu (nezni to zajimave, na pravicovou stranu?) nez CSSD a min procent. Oni si nejak poradej... ;)
15. 05. 2010 | 19:24

obycejnej clovek napsal(a):

Lol Tupelo,

Nemam hacky. Skuz to bez "CEKA". Ale dik za pouceni.
15. 05. 2010 | 19:24

obycejnej clovek napsal(a):

Tupelo.
ODS ma vice dluhu nez CSSD? Muzes sem dat link? Zatim vim jen ze CSSD utratila za kampan vice nez VSECHNY strany dohromady a ma pujcku y od bank kde ruci Lidovym Domem. Snad neco na Altnera zbyde, lol.
15. 05. 2010 | 19:29

Agnus napsal(a):

Když měli 36 %, vsadil jsem 2 tácy, že při volbách budou mít max. 19. Teď mají 25 a já už silně cítím, že vyhraju 2000 !!!
15. 05. 2010 | 19:30

Tupelo napsal(a):

obycejny clovek: ja taky nemam hacky (viz moje prispevky) a nejak jsem si poradil, moucho ;). Tady je pozadovany link: http://aktualne.centrum.cz/... (btw. vyhledano pres goole). A omlouvam se, nebyl jsem presny, jde o hospodareni za minuly rok - libi se mi nazor ze by siODS mela prizvat jako sefa hospodareni Kalouska :)
15. 05. 2010 | 19:39

obycejnej clovek napsal(a):

Ale ted zpet k Petre Pee.
Otazka, "Proc blondyna prelezla sklenenou zed?"

Odpoved, "Aby videla co je na druhe strane".
15. 05. 2010 | 19:39

obycejnej clovek napsal(a):

Tupelo,

Ja nemam goole. Zda se ze ty A Petre Pee to mate. A proto jste asi tak chytri.
15. 05. 2010 | 19:43

Tupelo napsal(a):

@obycejny clovek: jejda, ja Vas precenil...takze misto goole ma byt google, snad uz vete v zavorce rozumite. :) (imo, moucha byla zabavnejsi :))
15. 05. 2010 | 19:46

obycejnej clovek. napsal(a):

Tupelo,
Stejne me pripada ze Petra Pee ma sve informace od goole. Jak jinak by mohla byt tak chytra? A pry ma dokonce rada beag beet!
15. 05. 2010 | 19:50

obycejnej clovek napsal(a):

Tupelo,

pamatujes jak se ta "tlumocnice" a "znalkyne" anglictiny snazila vysvetlit ze beagbeet byl preklep? Zkus se tak preklepnout. Na to musi bejt opravdovej talent. Pocitam ze Petra Pee ma jine jazykove talenty ktere Paroubka uchvatily. O tom by mohl svedcit i Clinton. Ale on na rozdil od Paroubka zustal se svou zenou.
15. 05. 2010 | 19:58

wimderon napsal(a):

to Eva:
Pak lze ovšem také připomenout ministrování pana Řebíčka a vyšetřování jeho bratra, starosta části Brna, práva v Plzni, podivný prodej lázní, kdo pronajal vilu v Toskánsku, záhadná ztráta finančních prostředků za hejtmana Bendla,
švýcarská policie je na stopě mnoha podezřelým bankovním účtům, atd. Proč byla rozpuštěna finanční policie ? Zdá se, že vidíte jen Paroubka a to je špatné. Také si myslím, že paní Paroubkové zavidíte její mladost a svěžest. To nechce dřepět celý den u pc, ale trochu se hýbat, sportovat a zdravě jíst, tzn. nepřežírat se.
15. 05. 2010 | 20:02

JuraX napsal(a):

Petro,

nevím co do sebe doma s Jirkou ládujete za rajcováky, ale měli byste toho okamžitě nechat. Měknou Vám z toho Vaše sexy mozky...

To je příšernej blábol...
15. 05. 2010 | 20:03

Nykodým napsal(a):

Milá Petro, ten příspěvek je trapný. Je trapný už jen tou nápodobou názvu Solženicynovy knihy - omluva neomluva. To není kniha vhodná k podobným "žertům". Trapný je celým pojetím. Kdosi tu psal, že byste se měla držet spíše v pozadí a nevystupovat tímto způsobem. Já s tím souhlasím a dodávám, že ani vy ani váš manžel a celé vedení socdem by neměli neustále převádět spory s konkurenčními stranami do osobní roviny - to přece dělají právě ti konkurenti. A je to ubohost, která z našeho směšného českého rybníka dělá zahnívající louži. Jak můžete cítit potřebu se na tom podílet ještě tímto trapným způsobem? Schwarzenberg získává pro Kalouska lidi svou "nevymáchanou hubou" a pivním folklorem - i když je to podvod, je to o mnoho chytřejší, protože je to lidem blíž. Obyčejným lidem. Těm, kteří věří programu sociální demokracie. Avšak vedení této strany a způsob vystupování jejích vedoucích lidi musí jen odrazovat. To vaše hloupé cvičení přesvědčené o vlastní vtipnosti je jen smutnou špetkou v té nechutné polévce, kterou vaří volební "marketink" socdem. Takhle se s lidmi nedomluvíte, jakkoli k vám instinktivně tíhnou. Máte být stranou obyčejných lidí ale vaše vedení necítí, co obyčejní lidé chtějí, na co čekají. Pánové jako Tvrdík či Dimun přece o tom nemohou nic vědět. Americký design vaší volební kampaně je stejně trapný jako váš výtvor. Zkuste pro změnu přemýšlet jako člověk z ulice, který žije od výplaty k výplatě a starostma neví, kam dřív skočit. Vaše rádobyintelektuální vtipnosti ho leda naštvou. A osobně útočná přisprotlá kampaň ho nakonec odvede od jediné partaje, která z logiky své vlastní historie by se za něj měla vzít.
15. 05. 2010 | 20:05

Tupelo napsal(a):

@obycejnej clovek: ale jo, mozne to je (nejsem si jen jisty, jestli na foneticky opis nema patent jeden chachar z moravy), ale treba to je inteligenci (nemam rad Klause nebo Kalouska, ale nemam problem jim inteligenci priznat), treba to psal Dimun (ktery mozna svira oteze v CSSD, jak Langer v ODS, viz. http://volby.ihned.cz/c1-43... ). Ten preklep, ktery zminujete nejspis zadny preklep nebyl, to je pravda, ale Clintona bych jako vzor moralky zrovna nepouzil. ;)
15. 05. 2010 | 20:06

Pavel napsal(a):

Vážená a milá Petro,

to jste psala střízlivá ?
15. 05. 2010 | 20:09

obycejnej clovek napsal(a):

ok Tupelo,
Mozna to psal Tvrdik. Co si myslite ? Btw, ja si take nemyslim ze bych si chtel vzit typ Moniky Lewinsky, ale jak se zda tak to J. Paroubkovi nevadilo. Ale mozna to byla ze strany Petry cista a nezistna laska, lol.
15. 05. 2010 | 20:17

Elena napsal(a):

Jiří Pehe, dnes sa asi ožerie.

Toľko práci, marnáa snaha,

zmarila to, choť paroubaka .
15. 05. 2010 | 20:22

obycejnej clovek napsal(a):

Nykodyme, tohle Ptra nepobere,
Paroubek, Rath a spol.: Proletáři, co na to mají

Celý svůj politcký život tráví bojem proti zbohatlické lůze, která si svůj pochybný majetek zcela jistě nashromáždila z potu a krve vykořisťovaných dělníků, falšováním daňových přiznání, špatným placením odvodů na sociální a zdravotní zabezpečení či dokonce pobíráním nehorázných odměn za svoji práci.
Jejich ideálem je sociální stát. Stát, ve kterém si budou všichni rovni, ne před Bohem, ale před Paroubkem. Vždyť i denně opilý gambler s invalidním důchodem na záda, přiznaným po vychození zvláštní školy má právo na důstojný, sociálně spravedlivý, život. Jakým právem by měl mít soused o kravku více, když se stejně jenom válí od rána do večera, někdy i o víkendech, v kanceláři svojí firmy, kde beztak pořád počítá prachy, kouří Havana a souloží s děvkama, když obyčejný člověk kolikrát nemá ani na svých deset každodenních pivíček v hospodě Na růžku?
Avšak soudruzi z Lidového domu dobře vědí jak zakroutit krkem takovým nechutně bohatým kreaturám. Oni jsou nejlepšími zástupci proletářů všech zemí. Dovedně umí spojovat prostonárodní závist a neschopnost ve stádo pernamentně nespokojených uřvanců, schopných obhajovat a volit oranžovorudé mesiáše sociálkomunismu každý den, každou hodinu, každou minutu. S jejich hlasy pak může přijít den grandiózního a epochálního vítězství, den zúčtování.
Za pár drobků z panského stolu vděčně přijímají veškeré mozkové výplachy z dílny “inžinýrů” třetích cest do země, kde zítra již znamená včera, neboť se jim velmi stýská po absolutních jistotách marxisticko-leninského ráje se Stalinovým upgrade lidských práv a svobod. Bývalí tajemníci strany s ústavně zaručenou totální mocí, agenti StB, bachaři z komunistických koncentráků, veksláci s lidskými osudy i potřebami, taťkové a mamky v chalupách z družstevních cihel, celoživotní paraziti na hodnotách produktivní společnosti – ti všichni jsou vděčnými posluchači Paroubků, Ráthů, Sobotků, Zaorálků nebo Škromachů. Nemusí se veřejně přiznávat ke svým bolševickým myšlenkám, neboť je mohou lacině přebalit do sociálně demokratického hávu.
Stačí jen pár hloupých zaklínadel – zadarmo, rovnost, progresivní zdanění, šrotovné či pastelkovné, modří zloději, vyšší dávky – a volební úspěch je zaručen. Tito voliči, pokud jejich “momentální” zaostalost ještě nedosáhla vrcholu sice asi vědí, že cesta do pekel sociálního ráje musí býti dlážděna demagogickými frázemi a mistrně propracovanou propagandou, ale možná jim někde vzadu alespoň hlodá červíček pochybností o následcích populistického rozhazování stále půjčovaných peněz. Snad alespoň tuší co nastane, jestliže se stát, tak nějak po bolševicku, vypořádá s třídou “zbohatlických” tahounů ekonomiky, kteří dávají lidem práci, či používají svůj intelekt k rozvoji nebo zajišťování chodu společnosti.
Ostatní vyznavači oranžové rudoty, čekající na pověstné létající holuby, jsou jen Leninem dokonale pojmenovanými užitečnými idioty. Zatímco první popsanou skupinu voličů musí stranické špičky vždy po volbách odměnit nějakým cukrátkem za státní peníze, na tyto zbývající stačí jednoduché, stokráte omílané fráze. Hlavní teze novobolševiků z ČSSD: “Slibem nezarmoutíš, po nás potopa, malá domů ze státního,” které musí ladit na tajných jednáních v hotelovém presidentském apartmá s vířivkou na terase v ceně 130 modrých papírů za noc i za přítomnosti nové blonďaté krve, veřejnost znát nemá. Novináři, kteří se o toto zajímají jsou zaprodanci ODS s naditými igelitkami od Dalíka.
Bohatá totiž může být jen osoba posvěcená hlavním vůdcem. Zázračný akciový mašinfíra, pozemkový mág, kakaový Bob, pětkař na stole, biolíhový král, majitel nevěstince se státní dotací, bossové od houpaček, hoteliér s miliónovými odpustky, Kato se zázračným trezorem a podobní. Tito lidé jsou dle rozumu páně Paroubka bohatí po právu díky své nekonečné píli, dřině a křišťálové čistotě jejich činů i mysli. Plebsu, co se denodenně pachtí za lepším výdělkem má býti po jejich kačkách kulové. Hlavně, že jsou duší i tělem hrdými sociálními demokraty a “bojovníky” za chudé, potřebné, nemohoucí či jinak postižené. Jen to víno co pijí je přeci jen “malinko” kvalitnější než patoky co káží.
15. 05. 2010 | 20:23

zarmuz@seznam.cz napsal(a):

Pane Bože,to je ale píčovin@....
15. 05. 2010 | 20:24

Volička napsal(a):

Nic ve zlém, nechci se Vás dotknout, ale tohle úplně vážně vypadá, že máte paní Paroubková laktační psychózu. Podobně se chovala sousedka po porodu dcery. To opravdu není žádná legrace, vždyť tímto chováním děláte manželovi medvědí službu.
15. 05. 2010 | 20:34

tapeto napsal(a):

Paroubek asi vyhraje,ale pozornost většiny spíše poutají šedé eminence Zeman a John.
Radek John,ač řazen k pravici,zdá se není to pravé pravicové, soudě podle nepřízně medií.Rozhodně neubral volbám na zajímavosti,ubral jim na mechaničnosti.
Zeman sám sebe opět řadí k levici,ač dosud neobjasnil ani svůj rozchod s KSČ,ani s ČSSD.Tím,že na rozdíl od Johna Zeman pravděpodobně nedostane 5% pro vstup do parlamentu,vlastně pouze oslabí levici v parlamentu o jí velmi potřebných pár procent a zvýší opět patovost parlamentu.Ovšem je naopak částečně ochranným štítem proti přeběhlíkům z levice na pravici,které asi odchytá v zájmu nikoho.Zdá se podle procent,že ani ČSSD a tím spíše ODS se v těchto volbách nepodařilo opravdu příliš voliče zaujmout,chytit za srdce,volby favoritů mají letos vlažný souhlas voličů,dříve tak emotivních pro ně.Tím to začíná být v něčem podobné komunismu do r.1990,kdy si voliči odvolili s pocity,že se vlastně o nic nejedná,jde o mechanickou proceduru vložení lístků do uren.Vše běží dál samo.
15. 05. 2010 | 20:39

Tupelo napsal(a):

@obycejnej clovek: proc by to mel psat nekdo jiny nez Petra Paroubkova? A co se tyce duvodu snatku, spekulovat me nebavi, jde o ryze soukromou vec, ne? Nekladou (aspon verbalne) spise pravicove orientovani lide duraz na soukromi? ;) Takovy snatek neni prvni ani posledni, tento je akorat porad dokola omylany protoze - Paroubek.
15. 05. 2010 | 20:41

Modrý jugend napsal(a):

Skvělé....;-)...LOL...
15. 05. 2010 | 21:01

Blbka Diorovna Vymaštěnovová napsal(a):

Silně debilní text.
15. 05. 2010 | 21:05

Elena napsal(a):

Svätý Petre,

čím sa česy previnili?

čo urobil tento národ, že si zaslužil taký krutý trest?
15. 05. 2010 | 21:09

Andrea P. napsal(a):

A že byste, administrátore, smazal příspěvek Petry Paroubkové, neuvěřitelně sprostý, urážející, znevažující události, při kterých představitel těch, s kterými hodlá manžel Petry Paroubkové uzavřít vládní dohodu povraždil desítky milionů nevinných lidí? To vás nenapadne?
Kde je vaše svědomí, slušnost a objektivita, administrátore?
15. 05. 2010 | 21:09

obycejnej clovek napsal(a):

Tupelo,
Ono je to na verejnosti, protoze se tam Petra a Jirka porad cpou. Dokonce tam cpou i jejich dcerku! Soukromi je jim druhorade. Viz tento blog. A pritom vcera Petra v nejakem poradu tvrdila ze se snazi drzet v pozadi,lol!
Nechapu proc to Petra Pee vubec napsala, ty ano?
15. 05. 2010 | 21:10

Elena napsal(a):

ani Ivan Stalinovič, ani Alexander Sergejevič Puškin, toľko neuškodili strane Sociálnéj demokracii ako buratino
15. 05. 2010 | 21:23

Eva- beag beet napsal(a):

Andreo P.,
Vic nez souhlas. Pod Vas prispevek se podepisuji a pridavam se k Vasi otazce,
15. 05. 2010 | 21:25

Jarda napsal(a):

Tedy já bych reagoval hned na ten první odstavec. Tam bude asi nějaký omyl. Tam je to všechno obráceně. Všem je totiž zcela jasné, že nedopadne-li mise koncem května pro Paroubka dobře, bude to hlavně jeho potupný konec. Zároveň se rozplyne i do budoucna možnost být paní prezidentovou. Dále, že pokud se spojí po volbách s komunisty, tak je to on, kdo zabrání demokracii. Tam to paní Paroubková všechno nějak pomotala. Prase aby se v tom vyznalo.
15. 05. 2010 | 21:27

Tupelo napsal(a):

obycejnej clovek: ja ale prece nepsal o Paroubkovych, ale o duvodech snatku, to je rozdil. Pani Paroubkova zde pise clanky nebo jinde dava rozhovory a vzhledem k tomu ze, jak jiste sama vi, ma za manzela politika (a navic Paroubka ;)), zcela urcite s nejakymi reakcemi pocita, tipl bych, ze je nijak vazne nebere; ale jde jen o muj dojem (viz ten link na rozhovor s ni, co jsem psal nahore).
Tento clanek napsala v reakci na zruseny porad v CT (obycejne bych cekal, ze pokud jsou domluveni 4 ucastnici poradu a jeden se omluvi, tak se pokracuje bez nej; nicmene priznavam ze zatim nemam moc informaci).
15. 05. 2010 | 21:33

:-°( napsal(a):

15. 05. 2010 | 21:35

pinokio napsal(a):

Приключения Буратино

https://www.youtube.com/watc...
15. 05. 2010 | 21:38

Eva- beag beet napsal(a):

Obycejny cloveku,
a proc si myslite, ze mam nick Eva-beag beet :-)
Ja kdyz jsem si v jejim blogu precetla to slovo beag beet,tak jsem rvala smichy. A navic pan Stejskal to bral na sebe, ze udelal preklep :-)))) Tohle zprofanovane slovo, by takhle nezkomolil snad ani nejaky pubos. Mne se to slovo tak libi, ze jsem si ho musela pridat ke svemu nicku :-))) Nj, to mate tak, kdyz svetoznama prekladatelka bere jeste vetsi plat nez jeji predseda manzel :-))))
15. 05. 2010 | 21:42

stejskal napsal(a):

Ničím z toho, o čem se zde zmiňujte, nedisponuji, paní Andreo.

Přeji hezký večer.

Libor Stejskal
15. 05. 2010 | 21:44

stejskal napsal(a):

Mýlíte se, paní Evo, nevzal jsem to na sebe. Ten text tu stále ještě visí, každý si to může oveřit.

I Vám hezký večer.

Libor Stejskal
15. 05. 2010 | 21:46

Ccecil napsal(a):

Pište dál, moc se mi to líbí, jsem váš fanoušek, jen víc takovýchto povedených věcí, držím nám všem pěsti. Ani netušíte jak.
15. 05. 2010 | 22:13

Andrea P. napsal(a):

no hlavně že jste na to hrdý, administrátore. Není nad to dělat si prdel z věcí, za které jste vy cedit krev nemusel.
15. 05. 2010 | 22:41

bigjirka napsal(a):

Při čtení té báchorky moje wordforge vytvořila nový termit: trottelware, bude se zkracovat TW
15. 05. 2010 | 22:41

Kristina napsal(a):

to není dobré počínání, Praskovjo Vasiljevno.

Zopakujte si raději II.díl - Ivan Vasiljevič mění povolání. Ježto válet se na oranžové peci již nebude nyní možné. Pec přešla již plně do rukou správy táborů. Mimochodem - kdo nepracuje, ať nejí.

kapča - Raged camp
15. 05. 2010 | 22:45

stejskal napsal(a):

O hrdosti jsem snad ani nic nepsal, paní Andreo. Či ano?

Krev jsem skutečně nikde necedil (pokud je to jen trochu možné, snažím se cezení své krve i krve jiných vyhnout). Vy jste někde cedila?

A jak to celé souvivisí s textem paní Paroubkové či tím, že zde mažu nadávky, vulgarismy apod?

Libor Stejskal
15. 05. 2010 | 22:47

Kodag napsal(a):

Proboha, jeden sexymozek pro dva asi stačit nebude, chudák dítě ...
15. 05. 2010 | 22:50

ali napsal(a):

Elena
no, všetko co začalo tým, keď sa na Štrbskom Plese objavily japonské ponorky :o)
15. 05. 2010 | 22:54

Stalinovich napsal(a):

Kap kap kap - Ivan Vasilievich

https://www.youtube.com/watc...
15. 05. 2010 | 22:59

Marpha Vasiljevna napsal(a):

Ivan Vasilievich Changes Occupation English subs 8 9

https://www.youtube.com/watc...
15. 05. 2010 | 23:03

Marpha Vasiljevna napsal(a):

15. 05. 2010 | 23:12

ali napsal(a):

nemáte tam něco o Šutru Šutrovovi Šutroviči?
15. 05. 2010 | 23:17

vidlemístoklíčů napsal(a):

To by nám svět záviděl, kdyby tohle bylo prezidentem.
http://www.videomix.cz/vide...
15. 05. 2010 | 23:24

Kadelik napsal(a):

Grafomanie se dá lečít. Horší je nevkus této paní.
Vlastně schazuje svého manžela, když o něm tvrdí, že je nejlepší, nebo slibuje, že když on vyhraje postaví nám Kaplického knihovnu.
Trapné.
15. 05. 2010 | 23:37

Ctenar v tezkem soku napsal(a):

Petro, nechlastejte tolik, vzdyt jste prece kojici "nejznamejsi maminka soucasnosti".
15. 05. 2010 | 23:40

Trotelware napsal(a):

Křečovíté a v podstatě medvědí služba manželovi.
Pane Paroubku, musíte z nějakýho důvodu tohle připouštět ? Jestli se paní na Vás zlobí z nějakého důvodu, tak ji raději kupte kytku a nenechte se dále ztrapňovat. Vaše bývalá žena byla v tomto ohledu formát.
15. 05. 2010 | 23:43

Petr napsal(a):

Vtipně to ten Dimun sepsal, jen co je pravda...ona celá tahle Paroubková je od Dimuna hezky vymyšlená PR akcička...copak asi bude dělat, až Jyrka sekne s politikou??
16. 05. 2010 | 00:26

Eva- beag beet napsal(a):

Pane Stejskale,
ja si na tu situaci dobre vzpominam. Kdyz nekteri ctenari zacali poukazovat na ten nehorazny nesmysl beag beet, Vy jste napsal, ze jste asi udelal preklep a potom se k tomu vyjadrila sama Paroubkova, ze udelala preklepona. Jestli to tam jeste visi a nebo nevisi, mne uz netankuje. Ale i tak dekuji za Vas respond.
16. 05. 2010 | 00:42

Johana napsal(a):

Petro Paroubková, Váš poslední výplod byl skoro tak blbý, jako vaše producírování s Tončou před Liháčem a před kamerami když jste šla převzít papuče pro puchejře. Až zas pojede sexymozek na uzeninku do Kostelce, ať vás vezme s sebou. Když vám oběma dají na hlavu ochranu (puchejř v tom vypadal opravdu sexy), možná oba přestanete šířit ty vaše bláboly.
16. 05. 2010 | 00:52

Jan H. napsal(a):

Nechutna ex-konkubina Paroubkovna je jeste podstatne vic na zvraceni, nez jsem doufal.
16. 05. 2010 | 00:55

Nerez napsal(a):

Opravilto p. Stejskal ještě ten den. Pod textem je administrátorova poznámka, že "překlepy" na žádost autorky opravil. No ano, poněvadž byla v diskusích okamžitá rekce na jazykové schopnosti nejlépe placené angličtinářky v Čechách :-))) Diskuse jsou zachované. V podstatě to znamená, že PP buď angličtinu neumí nebo ty blogy nepíše. Překlep takového druhu je nemožný. Tipuju to na manžela, ten spolu s Jandákem bigbeatu nikdy na jméno nemohl přijít... A ještě odkaz jako důkaz:
http://blog.aktualne.centru...
16. 05. 2010 | 01:10

Nerez napsal(a):

...psal předchozí příspěvek pro Evi beag beet a pozdravuje :-)))
16. 05. 2010 | 01:12

Přidat komentář

Tento článek byl uzavřen. Už není možné k němu přidávat komentáře ani hlasovat

Blogeři abecedně

A Aktuálně.cz Blog · Atapana Mnislav Zelený B Baar Vladimír · Babka Michael · Balabán Miloš · Bartošová Ela · Bavlšíková Adéla · Bečková Kateřina · Bednář Vojtěch · Bělobrádek Pavel · Beránek Jan · Bernard Josef · Berwid-Buquoy Jan · Bielinová Petra · Bína Jiří · Bízková Rut · Blaha Stanislav · Blažek Kamil · Bobek Miroslav · Boehmová Tereza · Brenna Yngvar · Bureš Radim · Bůžek Lukáš · Byčkov Semjon C Cerman Ivo Č Černoušek Štěpán · Česko Chytré · Čipera Erik · Čtenářův blog D David Jiří · Davis Magdalena · Dienstbier Jiří · Dlabajová Martina · Dolejš Jiří · Dostál Ondřej · Dudák Vladislav · Duka Dominik · Duong Nguyen Thi Thuy · Dvořák Jan · Dvořák Petr · Dvořáková Vladimíra F Fafejtová Klára · Fajt Jiří · Fendrych Martin · Fiala Petr · Fibigerová Markéta · Fischer Pavel G Gálik Stanislav · Gargulák Karel · Geislerová Ester · Girsa Václav · Glanc Tomáš · Gregorová Markéta · Groman Martin H Hájek Jan · Hála Martin · Halík Tomáš · Hamáček Jan · Hampl Václav · Hamplová Jana · Hapala Jiří · Hasenkopf Pavel · Hastík František · Havel Petr · Heller Šimon · Herman Daniel · Heroldová Martina · Hilšer Marek · Hladík Petr · Hlaváček Petr · Hlubučková Andrea · Hnízdil Jan · Hokovský Radko · Holásková Kamila · Holmerová Iva · Honzák Radkin · Horáková Adéla · Horký Petr · Hořejš Nikola · Hořejší Václav · Hrabálek Alexandr · Hradilková Jana · Hrstka Filip · Hřib Zdeněk · Hubinger Václav · Hülle Tomáš · Hušek Radek · Hvížďala Karel CH Charanzová Dita · Chlup Radek · Chromý Heřman · Chýla Jiří · Chytil Ondřej J Janda Jakub · Janeček Karel · Janeček Vít · Janečková Tereza · Janyška Petr · Jelínková Michaela Mlíčková · Jourová Věra · Just Jiří · Just Vladimír K Kania Ondřej · Karfík Filip · Karlický Josef · Klan Petr · Klepárník  Vít · Klíma Pavel · Klíma Vít · Klimeš David · Kňapová Kateřina · Kocián Antonín · Kohoutová Růžena · Kolaja Marcel · Kolářová Marie · Kolínská Petra · Kolovratník Martin · Kopeček Lubomír · Kostlán František · Kotišová Miluš · Koudelka Zdeněk · Koutská Petra Schwarz · Kozák Kryštof · Krafl Martin · Krása Václav · Kraus Ivan · Kroupová Johana · Křeček Stanislav · Kubr Milan · Kučera Josef · Kučera Vladimír · Kučerová Karolína · Kuchař Jakub · Kuchař Jaroslav · Kukal Petr · Kupka Martin · Kuras Benjamin · Kutílek Petr · Kužílek Oldřich · Kyselý Ondřej L Laně Tomáš · Linhart Zbyněk · Lipavský Jan · Lipold Jan · Lomová Olga M Máca Roman · Mahdalová Eva · Máchalová Jana · Maláčová Jana · Málková Ivana · Marvanová Hana · Mašát Martin · Měska Jiří · Metelka Ladislav · Michálek Libor · Miller Robert · Minařík Petr · Mittner Jiří · Moore Markéta · Mrkvička Jan · Müller Zdeněk · Münich Daniel N Nacher Patrik · Nachtigallová Mariana Novotná · Návrat Petr · Navrátil Marek · Němec Václav · Nerušil Josef · Niedermayer Luděk · Nosková Věra · Nouzová Pavlína · Nováčková Jana · Novák Aleš · Novotný Martin · Novotný Vít O Obluk Karel · Oláh Michal · Ouhel Tomáš · Outlý Jan P Pačes Václav · Palik Michal · Paroubek Jiří · Pavel Petr · Pavelka Zdenko · Payne Jan · Payne Petr Pazdera · Pehe Jiří · Peksa Mikuláš · Pelda Zdeněk · Petrák Milán · Petříček Tomáš · Petříčková Iva · Pfeffer Vladimír · Pfeiler Tomáš · Pilip Ivan · Pitek Daniel · Pixová Michaela · Plaček Jan · Podzimek Jan · Pohled zblízka · Polách Kamil · Potměšilová Hana · Pražskej blog · Prouza Tomáš R Rabas Přemysl · Rajmon David · Rakušan Vít · Ráž Roman · Redakce Aktuálně.cz  · Reiner Martin · Richterová Olga · Robejšek Petr · Rydzyk Pavel · Rychlík Jan Ř Řebíková Barbora · Říha Miloš · Řízek Tomáš S Sedlák Martin · Seitlová Jitka · Schneider Ondřej · Schwarzenberg Karel · Sirový Michal · Skalíková Lucie · Skořepa Michal · Skuhrovec Jiří · Sládek Jan · Sláma Bohumil · Slavíček Jan · Slimáková Margit · Sobíšek Pavel · Sokačová Linda · Soukal Josef · Soukup Ondřej · Sportbar · Staněk Antonín · Stanoev Martin · Stehlík Michal · Stehlíková Džamila · Stránský Martin Jan · Strmiska Jan · Stulík David · Svárovský Martin · Svoboda Cyril · Svoboda Jiří · Svoboda Pavel · Sýkora Filip · Syrovátka Jonáš Š Šebek Tomáš · Šefrnová Tereza · Šimáček Martin · Šimková Karolína · Šindelář Pavel · Šlechtová Karla · Šmíd Milan · Šoltés Michal · Špalková Veronika Krátká · Špinka Filip · Špok Dalibor · Šteffl Ondřej · Štern Ivan · Štern Jan · Štětka Václav · Štrobl Daniel T Táborský Adam · Tejkalová N. Alice · Telička Pavel · Titěrová Kristýna · Tolasz Radim · Tománek Jan · Tomčiak Boris · Tomek Prokop · Tomský Alexander · Trantina Pavel · Tůma Petr · Turek Jan U Uhl Petr · Urban Jan V Vacková Pavla · Václav Petr · Vaculík Jan · Vácha Marek · Valdrová Jana · Vančurová Martina · Vavruška Dalibor · Věchet Martin Geronimo · Vendlová Veronika · Vhrsti · Vích Tomáš · Vlach Robert · Vodrážka Mirek · Vojtěch Adam · Vojtková Michaela Trtíková · Výborný Marek · Vyskočil František W Walek Czeslaw · Wichterle Kamil · Wirthová Jitka · Witassek Libor Z Zádrapa Lukáš · Zaorálek Lubomír · Závodský Ondřej · Zelený Milan · Zeman Václav · Zima Tomáš · Zlatuška Jiří Ž Žák Miroslav · Žák Václav · Žantovský Michael Ostatní Dlouhodobě neaktivní blogy