Vymývání mozků vrcholí

23. 11. 2011 | 23:18
Přečteno 16005 krát
Anketu o nejlumpa v politice prý podle jistých novin vyhrál S.Gross. Pochopitelně. Mediální masáž zapůsobila. Pravidelně už několik let novináři píší o Grossovi jen strašné věci. To, že jsou v aktivní politice opravdu velcí lumpové, je nechává chladnými. Takový M. Kalousek může dělat, co chce. Brousil si zuby na lumpárnu století – ekotendr, kterým by si neulil pár milionů, dokonce ani pár set milionů. Šlo o miliardy...

Ekotendr nevyšel. Ale co Hávoviny (pozn. Háva je blízký Kalouskův blízký přítel a zároveň vlivný lobbista mimo jiné zainteresovaný v obchodech se zbraněmi apod.)? I ty jsou ok? A co Kalouskova nečinnost na ministerstvu financí v otázce Mostecké uhelné, která nás – daňové poplatníky - bude stát pár miliard? To raději nezmiňovat, ať to čtenáři moc nezkoumají. Kalousek je novinářům tak sympatický, že ani pár facek kolemjdoucímu moc rozpatlávat v novinách nebudou. Bylo to vlastně záslužné a výchovné. Kalousek je novinářům natolik sympatický, že dokonce šéfredaktor deníku, který anketu o nejlumpa v politice pořádal, neváhá a výsledky ankety – druhé Kalouskovo místo a třetí Klausovo místo – hned dementuje. Pardon, nedementuje, ostře proti nim vystoupí. Ale Grosse by nejraději bez soudu odvedl k popravě. Co na tom, že Gross již nějakou dobu v politice není...

Poslední dobu všude slyšíme, že konečně musí jít do tepláků nějaká velká ryba. Ráda a často to prohlašuje K. Peake. Ta samá K. Peake, která je v marketingové straně VV pravou rukou guru V. Bárty. Toho samého V. Bárty, který je stíhaný pro korupci. To je zralé na doktora Chocholouška. Lépe řečeno – oni (někteří novináři, „protikorupční“, ale zkorumpovaná strana VV a vůbec ta nejodpornější vláda, co tu kdy byla). Do skupinky krásně zapadá křišťálově čistý A. Babiš, strůjce nové protikorupční strany, který do revoluce vesele prosperoval v podniku zahraničního obchodu, kde mohli pracovat jen prověření aktivní členové tenkrát jediné protikorupční komunistické strany.

Dalším Babišovým čistým kamarádem do deště je M. Benešová, která v době kauzy Mostecké uhelné byla nejvyšší státní zástupkyní. Ta samá Benešová, která pravidelně po předsednictvu ČSSD v pátek večer vysedávala s redaktorem Práva J. Ovčáčkem a „blinkala“ mu vše, co chtěl vědět. Byla tak bezostyšná, že s ním vysedávala v restauraci přímo v budově sídla strany. A co A. Vondra a jeho slavné ProMoPro?

Má vůbec smysl pokračovat? Vymývání mozků tady už jednou bylo. Teď musí jít za katr velká ryba. Gross by se jim náramně hodil. Někteří dobře vědí, na jakou strunu hrát. Tou nejjitrnější je lidská závist. Grossovi je snadné závidět miliony. Ať jde sedět. A nejlépe ať s ním jde i nějaký příslušník české plutokracie. Na to by se zase hodil M. Roman. Ostatně kampaň proti němu se také vede již nějakou dobu. Není nezajímavé, že se do ní zapojil nově křišťálově čistý Babiš. Zbývá už jen Babinský…

P.S. Než mě někdo obviní, že jsem politicky, finančně či jinak spřízněná s výše uvedenými předem odsouzenými Grossem a Romanem, přiznám se sama. Roman bydlí přes ulici, ale nikdy jsem ho tady neviděla. Gross je zase bývalý spolustraník. Ano, když ho potkám, nestydím se pozdravit ho a popovídat si. Já se totiž na tu novou akci „čisté ruce“ dívám čistě lidsky. A čistě lidsky je mi ten hon na čarodějnice pořádaný samotným Luciferem odporný.

Komentáře

Aktuálně.cz má zájem poskytovat prostor jen pro korektní a slušně vedenou debatu. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se zároveň zavazujete dodržovat Kodex diskutujících. Pokud Váš text obsahuje hrubé urážky, vulgarismy, spamy, hanlivá komolení jmen, vzbuzuje podezření z porušení zákona, je celý napsán velkými písmeny či jinak odporuje zdejším pravidlům, vystavujete se riziku, že jej editor smaže.
Přejeme Vám zajímavou a inspirativní výměnu názorů.
Libor Stejskal, editor blogů (blogy@aktualne.cz)

Almo G™ napsal(a):

Budete ukřižována.
23. 11. 2011 | 23:40

kulak napsal(a):

kočičko, a copak dělal křišťálový Standa proti těm ostatním zločincům, zajištoval jim přes kámošku Líbu Barkovou escort servis nebo jim kazil vámi popisované kšefty? nebyl snad třeba s takovým Babišem jedna ruka? Co to tady předvádíte? Kdo nakrmí Lva 21?

V politických a finančních kruzích se šíří informace: Novou stranu Jiřího Paroubka budou finančně podporovat pražští lobbisté........http://www.ceskapozice.cz/domov/politika/kdo-nakrmi-lva-21......kočička by ráda zpátky na výsluní což?
23. 11. 2011 | 23:42

kočka šklíba napsal(a):

Velmi rozporuplný blog. S první půlkou bez problémů souhlasím. S druhou nesouhlasím s Grossem, ano je z politiky pryč, nicméně jeho zbohatnutí (jeho byt nepočítám, to bylo marginální) bylo podle mého založeno právě na jeho působení v politice a co za to udělal se můžeme jen dohadovat, zda před tím než odešel nebo potom protože měl kontakty??
Pak bych prosila jak zapadá Babiš do skupinky Kalouska a tak dál, je to možné, jen dejte nějaká fakta. A Vaše obviňování Benešové, ano může to být pravda, ale to že byla NSZ v době kauzy MUS , kdy v době kauzy? Nyní je také doba kauzy MUS. Takže prosila bych blížší vysvětlení, zda tomu Benešová mohla nějakým způsobem zabránit, nebo co to znamená? To žře "blinkala" redaktoru Práva, zatím vaše tvrzení a to slovo je Vás nehodné ;).
23. 11. 2011 | 23:52

kočka šklíba napsal(a):

Zřejmě paní Paroubková neodpovíte ani na slušné otázky, nikdy jste snad na blozích neodpovídala. Nedivím se Vám, byla jste terčem odporných sprostot. Ale ani nyní asi nebudete, zapadáte spíše už do mainstreamu i s manželem ;). Nicméně slušný člověk dokáže podložit svá tvrzení nějakými fakty ;). A na ty čekám ;).
24. 11. 2011 | 00:01

kulak napsal(a):

zdá se, že díky krizi snad už konečně přituhuje alespoň pro některé (těm které napráská jiná skupina) smutné že to musí přijít ze Švýcar a ne z domácího prostředí, kauza MUS a Kadlec ČEPRO je přeci jenom velké sousto pro lidi, kteří mnohdy začínají počítat každou kačku a mají toho plné zuby, což byste jako osoba se silným sociálním cítěním, která mimochodem dávala Řecko za vzor, mohla chápat ;-))), http://www.ceskapozice.cz/domov/pravo-bezpecnost/svycari-nasli-na-uctu-tomase-kadlece-exsefa-nbu-podniku-cepro-30-milionu-koru..........vedle toho by se i BÉM s opencard, Prahou olympijskou i Blankou mohl skoro stydět, nýmand jeden
24. 11. 2011 | 00:02

ex-nemo napsal(a):

Paní Petro, ono je v tom lumpáctví přece jen trochu rozdíl.Ty které stavíte proti Grossovi, hlásají liberalizmus, sobectví, neomezený zisk těch, kteří to dokážou tak že neporuší zákon a nebo když se jim na to porušení nepřijde. A co hlásají, taky dělají.Jenže ten Váš Standa hlásal něco jiného a dělal to co u jiných odsuzoval.
Nicméně souhlasím s tím, že nebyl největší lump.Ještě větší lump (nebo lumpové) byl (nebo byli) ten (ti) kteří ho do té funkce ustavili.Jeho charakter totiž mohli znát a znali všichni.
24. 11. 2011 | 00:02

koniáš napsal(a):

Paní Paroubková,vždyť šéfredaktorem Blesku je Šafr tzn. nedávno šéfredaktor Reflexu,tak se tím netrapte... Spíše je sociologicky zajímavý přestup tohoto muže z tzv. intelektuálního týdeníku do bulvárního deníku. A kdo a co tím sleduje,když Blesk je nejčtenější deník?
24. 11. 2011 | 00:11

Kanalnik napsal(a):

kocka skliba - mam podobne pocity jako vy
24. 11. 2011 | 00:14

koniáš napsal(a):

ex-nemo a další. Shodněme se aspoň na tom,že největší gauner v české politice je Kalousek. Vzpomínám si,jak při Grossově tzv. aféře s bytem měl denně tiskovku a žádal jeho okamžitý odchod,jinak bude generální stávka a nevyjede žádný Hávův tank a nepoteče žádná Šťávova krev a padáky se přestanou otvírat....
24. 11. 2011 | 00:17

Ehm napsal(a):

Že vy to vždycky tak pěkně všechno víte a ochotně vysvětlíte, pane Paroubek. Pro jedince v abstrakci méně zdatné i s pohádkovými příměry. No nádhera. Konečně už máme jistotu, kdo je křišťálový a kdo zasviněný!
24. 11. 2011 | 00:34

Jmelí napsal(a):

Pokud vím, tak se Kalousek umístil hned za Standou, takže "vo co vám, kurňa, de?" Proč, když se na zloděje ukáže prstem, jeho příznivci začnou křičet, že ostatní kradou víc? Dělá to z něj snad menšího lumpa?
24. 11. 2011 | 00:42

Pavel Sedláček napsal(a):

Vážená paní Paroubková,
sedět by měli jít všichni, co zneužili informace v obchodním styku.
I bývalý ministři, včetně jejich sponzorů.
Dokonce i Váš manžel. Ale ten za § 220, tj. za porušení povinnosti při správě cizího majetku.
A víte, že existuje trestní čin podílnictví. Takže i ve vašem případě bych si nebyl moc jistý.
24. 11. 2011 | 00:49

koniáš napsal(a):

jmelí.Nevím,jak Vy,ale já žádnému politikovi nefandím. Ale bojím se toho havlovského,že jsme vinni všichni,a tak nerozlišujme...
24. 11. 2011 | 01:02

recx napsal(a):

Nevím, kdo je největší gauner v politice, i když své tipy samozřejmě mám, ale zato naprosto bezpečně vím, kdo je největší mediální gauner: Šafr.
24. 11. 2011 | 01:05

koniáš napsal(a):

Pavel Sedláček. A kam byste je umístil? Od Kalvody,Kočárníka,Dlouhého,Řebíčka.......Grosse....Kalouska,Bartáka,Béma,Vondry,Bárty,Kuby,Jankovského...Jo a za co má jít do tepláků Paroubek?
24. 11. 2011 | 01:07

recx napsal(a):

Já být Grossem, tak bych toho Šafra zažaloval o pěknej balík. Pořádně se mu zakousnout do prd*le a nepustit. Šafr je v podstatě primitiv, je to takový přezrálý grázl co nedostal ještě lekci.
24. 11. 2011 | 01:20

Frante napsal(a):

Článek chápu jako pokračování boje proti ČSSD. Upozornění, že největšího korupčníka vyhrál právě její ex předseda vrhá právě negativní světlo na celou stranu. Paroubek i při své nízké inteligenci tento trik velmi dobře ovládá
24. 11. 2011 | 01:34

Olda napsal(a):

Nechci se zde zastávat paní Paroubkové, ale přeci jen ten její článek pojednává zejména o našich médiích. To, jestli Gross nebo Pepa Vyskoč, je zde jaksi podružné, protože ani jednomu to prokazatelně prokázat nemůžeme. To jsou zatím vše jen dohady. Ovšem to, že naše média jsou zaprodaná a že točí korouhvičkou podle větru existuje důkazů dost a dost.
24. 11. 2011 | 02:20

Béda napsal(a):

Grosse je potřeba mediálně "vytěžit" i když již léta v politice není a dokonce není ani tím největším "Lojzou" mezi mistry "malé domů".

A vo tom to je. Reklama a mediální masáž dokáží své. Vzpomeňme jenom Kubiceho kauzu, Mobilizace, Přemluv dědka a bábu... Tak jako předtím, cílem manipulace je jakýmkoliv způsobem poškodit levici, které stoupá podpora veřejnosti, zejména ČSSD. Zkouší se staronové finty. Horst Fuchs peče na pánvici 100x přepáleného Grosse, anebo se zkouší finta náhražky VV1- TOP 09, Babišovou VV2- Ano - Neo 2011.
24. 11. 2011 | 02:37

Frante napsal(a):

Olda
Názor že média jsou zaprodaná se objevuje ale sorry, nic takového při nejlepší vůli nevidím. Spíš se dá pozorovat opak - využije se skandál (nebo i neštěstí) kohokoli, jen když to zvýší sledovanost. Paroubková píše "Anketu o nejlumpa v politice prý podle jistých novin vyhrál S.Gross" . (Proč neuvádí že to bylo v Blesku? nechce přiznat že se snižuje na úroveň bulváru?) a řekněte mi které politické straně nahrává Blesk a já vám sem hodím odkaz na článek proti jejímu čelnímu představiteli
24. 11. 2011 | 02:39

Frante napsal(a):

Béda
Když se koukneš na tyhle články v Blesku:

http://www.blesk.cz/clanek/zpravy-politika/120086/mirek-topolanek-na-dovolene-dalik-si-vilu-pronajal-za-770-000-na-mesic.html
http://www.blesk.cz/clanek/zpravy-politika/116618/celebrity-hodnoti-naheho-topolanka.html
http://www.blesk.cz/clanek/zpravy-politika/138151/exkluzivne-mirek-topolanek-opet-v-toskanske-vile.html
http://www.blesk.cz/clanek/zpravy-politika/116873/berlusconi-nahy-topolanek-prohral-mi-volby.html

.... připadá ti že zájem Blesku je poškodit levici?
24. 11. 2011 | 02:47

Jirka napsal(a):

Ach ubohá Petro.Co Vám to Jirka zase napovídal.
24. 11. 2011 | 05:18

anti politik napsal(a):

Hm já myslel, že zloděj je prostě zloděj a vždycky zloděj, ale není. Koukám, že i mezi zloději je "sociální" rozdíl. Jeden je chudák neustále osočován a přitom je proti jinejm malinkej a druhej je větší, obrovskej a nic se mu neděje! Bože to je hloupoučký blog. Petro všichni zloději patří za katr a je úplně fuck kolik kdo ukrad! Navíc bych si troufal tvrdit, že Gross je jeden z prvních polistopadových politiků, který se ani netajil tím, že záhadně bohatne a přímo před národem a médii vypral špinavý prachy! On je ten klouček totiž symbolem polistopadových politických prasáren (nutno dodat, že tatíkem všech politickéhých svinstev je Klaus) a další po něm už měli jak se říká vyšlapanou mediální cestičku z čuňáren ven, protože na jeho příkladě bylo krásně vidět, jak nechce nikdo nic vyšetřit, a jakej se nám tady tvoří mafiózní pastát!
24. 11. 2011 | 05:55

anti politik napsal(a):

Jo a jen tak mimochodem Petro, v dnešních novinách je další mega aféra v který má křišťálovej Standa pracky! Jde o OKD-tedy o kámoše Bakalu! Pozdravujte ho s Jířou.
24. 11. 2011 | 06:17

B. napsal(a):

Vy si ještě odvažujete vylejzat? A téma, které jste zvolila, je velmi blízké i Vašemu Jirkovi!! Netřeba Vám závidět svatbu a chvilky s ní spojené. Že je ovšem Váš muž tak velkorysý, že odpustí hoteliérovi Horákovi čtyřicet mega na daních, to je teda pořádný plivanec do tváře daňovým poplatníkům...
Umíte jazyky, máte nahrabáno, byt s výhledem na koníčky, tak co ještě chcete???

Když kámoš zloděje ukazuje prstem na jiné zloděje, mám jistotu, že jsem v Čechách!

Petruško, nechcete si jít vyžehlit tu horu prádla, co doma máte od neděle!
24. 11. 2011 | 06:44

Podepsaný anonym napsal(a):

Jiří zase nevyhrál. Už dávno není hrdinou, ale nyní zdá se, už neumí být ani pořádným padouchem. Jen ta touha po moci, ta mu zůstala.
24. 11. 2011 | 06:52

Béda napsal(a):

Frante,

nevíte, jak je možné, že jsou média tak vstřícná vůči 13x provařenému (taky "bytaři")Kalouskovi, kolem kterého navíc záhadně zesnulo několik lidí?
24. 11. 2011 | 07:02

Jeff napsal(a):

Béda: Kalousek je pravicový, nikoli levicový extremista. Dnes nám to objasní člen kukluxklanu Joch.
24. 11. 2011 | 07:07

duda napsal(a):

Ano, Babiš byl před Listopdem zaměstnán v podniku zahraničního obchodu, k tomu je ovšem třeba dodat, že váš muž byl ekonomickým náměstkem v Raji. Pro vaši informaci, jak říkal kamarád: Tam jsi byl jednou nohou v kriminále. Kdo chtěl dělat pingla U Fleku musel dát provoznímu pět tisíc. Kolik asi musel dát provozní aby dostal tuto práci?? A tak dál! myslí, že neuškodí když si zametete před vlastním prahem. Kolik asi bude stát sjezd vaší nové strany v Obecním domě? A kdo to financuje? Doufám, že i tomto napíšete inspirativní článek!
24. 11. 2011 | 07:17

Ládik!!! napsal(a):

To není blog, ale blok. Mozková blokáda. Mozek vymytý wapkou.
24. 11. 2011 | 07:20

Jeff napsal(a):

laďa se konečně přiznal k blogádě svých životních fcí. To pak jo.
24. 11. 2011 | 07:24

Holubář napsal(a):

Při veškerých svých vlastních osobních silných až dramatických výhradách vůči současné věrchušce musím konstatovat, že zastávat se přitom jiného gaunera, Stáni Grosse - to fakt není chytrý nápad.
Patří všichni do jednoho pytle, milostivá.

Béda:
Ano, ta vstřícno¨t médií vůči chemikovi je opravdu těžko pochopitelná. Možná v tom hraje jeho role polepšeného hříšníka, původním povoláním pytláka, dnes údajně hajného. Rád bych ho na jevišti viděl i v dalších rolích, třeba mukla.
Možná....
24. 11. 2011 | 07:30

Divobyj napsal(a):

Paní Petro

Každý nezaujatý čtenář vidí,že svým dílkem hrajete pouze na jednu strunku té naší příšerně rozladěné kytáry.Dohadovat se o tom,kdo je větší lotr,zda Gross,nebo Kalousek je bezpředmětné.
Váš článek má celkově velmi slabou úroveň.Dokázal bych si jej představit v některém bulvárním časopisu,třeba pro ženy.Je to takové to "pavlačové drbání".
24. 11. 2011 | 07:32

Kuchař napsal(a):

Vy jste paní Paroubková důkaz, že v ČSSD nemůže být nikdo s mozkem.

Když chytí zloděje z řad ČSSD,tak se jedná o konspiraci médií, když chytí někoho z řad ODS, jedná se o dobrou práci novinářů a prohnilost pravice.

Jdětě se už bodnout s tímhle způsobem uvažování paní Paroubková. Dělejte si radši dál mejdany s galerkou, kde se snad nakonec postřílíte a nezamořujte veřejný prostor svými slaboduchými výlevy.
24. 11. 2011 | 07:43

Frante napsal(a):

Béda
Já jsem se ptal první. Média nejsou vstřícná vůči Kalouskovi viz
http://zpravy.idnes.cz/kalousek-nafackoval-na-namesti-mladikovi-ktery-mu-nadaval-p3m-/domaci.aspx?c=A110921_180917_domaci_kot

http://www.lidovky.cz/video-kalousek-si-porozumel-s-piraty-jste-kokoti-ja-taky-pez-/ln_domov.asp?c=A100527_164010_ln_domov_glu

Nebo nedávný článek o tom že ekonomika zpomalí kvůli jeho škrtům. To je pouze tvoje iluze/paranoia. S těmi mizejícími lidmi - to jste vážně na psychiatra ...
24. 11. 2011 | 07:54

Hulu napsal(a):

asi vám zavídím, neboť vaše je království nebeské ...
24. 11. 2011 | 08:03

Botičky od Diora napsal(a):

Vymývání mozků u Vás vyvrcholilo zde:

Óda na manžela
Petra Paroubková 16. 07. 2009 | 16:09 Přečteno 219186 krát
24. 11. 2011 | 08:07

Endorfínek napsal(a):

Botičky od Diora
:-)
24. 11. 2011 | 08:08

krajan napsal(a):

Je možné,že útoky na Grosse nejsou úplně fér (vzhledem k tomu,kolik daleko výraznějších podvodníků se v této zemi vyskytuje).Ale proč Stáník nevyleze a zcela věrohodně,za podpory důkazů,veřejně nevysvětlí,jak chudý mašinfíra ke štěstí přišel?
24. 11. 2011 | 08:27

Petr napsal(a):

Paní Paroubková, možná že jste si nevšimla, že ani Kožený, ani Krejčíř, ani Pitr, ani Vostrý a vůbec nikdo z České republiky si nemůže válet šunky na floridských plážích mezi supernejbohatšími multimiliardáři světa.
Inu, když někdo vystuduje Vysokou školu levou zadní při desítkách "náročných funkcích, tak se není čemu divit.
Jeho boj za spodních 10 miliónů a nynější boj za spravedlivou sociální společnost přímo v lůně nenáviděného imperialismu, přinesl své ovoce.
Co k tomu stáčí? "Slézt z koně."
24. 11. 2011 | 08:27

admirál napsal(a):

Mně už chybí jenom říci:"Ale my přece žijeme v jejich systému" -od Opozice.
Čili co?: To nás svazuje a nemůžeme dělat to co bychom chtěli my.A jsou to pro přátele opzice iluse,plané naděje?
Ztroskotáváme na všeobecné národní duševní onanii.Máme na hlavu víc učených hlupáků než mnoho jiných zemí.No přece něco se musí dít,někdo to přece musí dělat,když to nebude on,bude to jiný: takto jsme se např.dostali ke Klausovi.A co dělal a pro koho to dělal:bylo tu nějaké fórum, které by mělo smysl ho hodnotit? A byla tu síla schopná ho zastavit? A i když později mu jistí lékaři určoili diagnozu psychopata,zůstal nebo nezůstal ve funkci?
A Miloš Zeman vešel s celou ČSSD do Velké koalice a co nestihnul Klaus,dokončil Zeman.Co na tom,že Zeman později z ČSSD odstoupil? Plnou parou vpřed privatizaci dala i ČSSD celou svou vahou.Té privatizaci z níž co dnes a kdo těží? To hluchouni neslyšíte ty miliony lidských hlasů.Což už jste snad tak zpitoměli,že si myslíte že,obyčejní lidi se tu spokojí s houskou bz krámu,aby exhibcionisté a držtičky v privatizované politice měly o to více?
A přichází nová karta :Babiš.Kdo bude ověřovat tvrzení typu ,že Babišovy podniky si vedou lépe než ostatní? Čím to budete ověřovat?To může být pravda,stejně jako fáma.Ano ve srovnání s Grossem,čistým politickým spekulantem,asi ano.Opět ČSSD přihrála privatizaci.Zabránila ČSSD tomu,aby díky privatizaci lidé neplatili desetkrát a vícekrát vyšší nájemné?, Takže sázelo se na "výdobytky" privatizace nebo lumpové od začátku sázeli jen na odírání obyčejných lidí,od začátku věděli,že tu předvádějí lemplárnu?
Není vyloučeno,jistěže,aby se někdo z z některých i stal dobrým podnikovým manažerem.Dobrým mikroekonomem.Ale v okamžiku,kdy od něj přejdete k společenskému celku,úspěch jeho mikroekonomie se v tu ránu zlomí o rady starostů,poradců Klause,VŠ ekonomické,našeptávače všech dozorčích rad,berní systém,maškary a příživníky z neziskovek a nadací,veškerou tu havěť včetně politiků,kterou to krmí.Při naposté absenci jakéhokoliv smysluplného sčítání mikroekonomických úspěchů zvládnutou makroekonomíí.Totéž by proběhlo a ještě důsledněji s Babišem v čele vlády.Akorát,že by si možná k udržení zdechlého pseudokapitalismu zaplatil partyzánské bojůvky.
Nechci sahat do svědomí,těm kdo si myslí třeba,že Gottwald byl v tomto saměru lepší,tím,že znalejší.Gottwald roku 1948 mohl znárodŇovat při své jednoduchosti právě tak i kvůli svému židovskému kolegovi Slánskému,který vedl KSČ tajemnicky,když Gottwald šéfoval vládu.Protože židé -vždy spolu podle něj.Aby mu nebylo líto,že Hitler sebral majetek jen židů,Gottwald tedy všem.Gottwald tak mohl učinit i proto třeba ,že se domníval,že vojenský fašismus Hitlera ČR po roce 1938 tuto republiku ekonomiky nezlomil.A dělníci přišli dosvědčit v únoru jak tehdy makali na plné pecky i pro Říši.Zatímco Lenin navrhoval soukromý kapitalismus v Rusku,protože se domníval,že vojenský komunismus za sedm let zemi ekonomicky téměř zničil.
Pravidlem české politiky zůstává:trvale se do ní hrnou a do čela lidé neschopní myslet kvalifikovaně makroekonomicky a tím pro druhé udělat užitek.To co možná bylo v Gottwaldovi,je zcela jistě v hypertrofované podobě u politiků po roce 1990-všech bez vyjímky.Lid nemá na vybranou:Buď genocidou padne on,nebo smete vršek Neumětel.A.Jirásek praví:Skoč Horymíre Ty s koněm z Vyšehradu,táhni smrade a dovol lidem tady i nějaký život,hlupáku.Ani kapku vody okupantům implikuje pro všechny:Ani hlas při volbách jejich pohrobkům.
24. 11. 2011 | 08:40

Puck napsal(a):

Grosse, rezpektive jeho zbohatnutí, bych neobhajoval. Třeba se konečně lavina utrhne.To se pak dozvíme věcí, a nejen o ČSSD. :-)
24. 11. 2011 | 08:43

Puck napsal(a):

Já se zjevím : " respektive "
24. 11. 2011 | 08:44

Sladký napsal(a):

"Ani Kožený,ani Krejčíř ani Pitr a vůbec nikdo z České republiky si nemůže válet šunky na floridských plážích mezi supernejbohatšími multimiliardáři světa." Pan Petr píše tuto větu s mírnými obměnami v podstatě na každý blog.Tento nesmysl, tato pitomost na entou je logickým, k naprosté absurditě dovedeným přesvědčením/pomatením zdejších pravičáků. Člověk se tomu musí smát, ale ono je to spíše k pláči.Pravici prý volí vzdělanější a inteligentnější čásrt národa. A tady? Sem patrně vyhnali ty nejhloupější polovzdělance,které mezi sebou našli.
24. 11. 2011 | 08:59

Meňo napsal(a):

Vřele souhlasím, milá mladá paní !
Za katr určitě, už o tom cvrlikají evropští vrabci (nedávno Švýcaři) - ale né náš Standa Gross. Ten byl svým mládím,elánem a původem /(obyčejnej mašinfíra/ moc nebezpečnej dnešním pravicovým mudrcům a jejich mediálním hlásným troubám (neurážím je, ti skládají své hodnocení sami...) moc a moc "nebezpečný", proto ho museli odrovnat. Dnes už je v OUTu, řečeno sportovně, takže na něj nemají, jen občas nějaká jedovatá slina pronikne do Mladé FrAnty (když jí někde najdu, nedám za ní korunu), anebo do zadarmonovin Metro, jako úleva neschopných vlastnímu podojení.
Já to vidím šířeji, s dovolením. Už jste slyšela o všeobecné krizi technické globální civilizace ? Rok 2012 se blíží a krizové jevy (NEJEN ekonomické, nýbrž zejména vztahů mezi lidmi aj.) se množí a "atmosféra" houstne. Nejen v našem milém "Česku" (buditelé prominou ten ošklivý novotvar, zde používám schválně), ale i "venku", tedy především v Evropě, a pak ještě dále, v severní Africe, nejnověji v USA (Medvěděva zřejmě dopálili při rozhovorech natolik, že vypěnil s antištítem) atd.atd. Je nás na Zemi už 7 miliard (1950 = 3 mld.obyv.) a hnacím motorem všeobecné krize se stává vedle tohoto počtu a globální změny klimatu též "ruku v ruce" vyčerpávání zdrojů. Na prvním místě VODY (pít člověk musí, ale zatím nesmyslně plýtváme v průmyslu i v zemědělství). Subsaharské¨problémy se v příštích 50 letech přenesou až na náš kontinent - loňská studie EU to konstatuje. Atd.atd. A my se pak tady hádáme, kdo půjde za "katr" ! Naši vnukové, kteří za 50 let budou žít v podmínkách nedostatku vody (dle studie EU), si jistě udělají pořádek, o tom jsem přesvědčen. A pravděpodobně to budou již jejich rodiče, dnes ve věku 20 let...
Pěkný klidný Advent přeje M.
24. 11. 2011 | 09:01

modrý edvard napsal(a):

Když je anketa o největšího lumpa, je to jako anketa o největší krasavici. Každý má nějaký vkus, je to jen hlasování. /a může to být n+ějak cinknuté/ V oboru je opravdu velká konkurence. Pokud pí Paroubková nemá zásadnější problémy, jen jí tiše závidím.
24. 11. 2011 | 09:24

berkowitz napsal(a):

Námi všemi jistě milovaný prezident se jednou vyjádřil takto :
"nedovedu rozeznat čisté a špinavé peníze"
Nyní se mu naskýtá možnost inovace na :
"nedovedu rozeznat korupčníka od politika"
24. 11. 2011 | 09:35

wbgarden napsal(a):

Budu neustále opakovat, vymytý tu hlasí příchod, a myslí to upřímně...
http://www.blesk.cz/clanek/zpravy-politika/163424/komentar-pavla-safra-proc-gross-nesedi.html
http://ateo.cz/f/images/d/dobra-adresa_.jpg
Veselé krizování...
24. 11. 2011 | 09:35

fanoušek napsal(a):

Nebyla by raději "Óda na manžela" dvojka?
24. 11. 2011 | 09:40

Béda napsal(a):

Frante,

říkají vám něco jména Prinich, Kašák? Proč je byt a zbohatnutí Grosse, který kvůli tomu musel z politiky - stálým předmětem mediální reklamy a masáže a byt získaný dvojitou "sebevraždou" zajímavého šváry - příbramského podnikatele propojeného na místní politické špičky KDU, šafaření Kalouska na MO a jeho 13 násobné vyšetřování kvůli podezření na neobvyklé černé díry v blízkosti "zodpovědného" hospodáře nikoliv?

Jak je možné, že expolitik je stále v merku mediálního mlýnku na politické maso a aktivní politik "polepšený" vlk má víceméně mediální krytí a coby strůjce největších schodků "zodpovědný hospodář" "hlídá" před rozkrádaním státní kasu?
24. 11. 2011 | 09:52

Puck napsal(a):

Ještě k tomu Grossovu učinkování v politice.
Gross je jeden z těch, kteří zničili poslední naděje společnosti, že české politika může být, aspoň v základních rysech slušná, odpovědná - prostě pro občana. K nim se dají připočítat další - Langer, Němec, Mlynář, ... Lidé věřili, že mladí, nezkažení komunistickou přetvářkou, jsou nadějí pro čistší společnost.
Takže, nejen Grossovo zbohatnutí, ale i morální selhání, připravilo lidem další trpkou zkušenost. To by se nemělo odpouštět.
24. 11. 2011 | 09:53

Yosif K napsal(a):

Pani Petra Paroubkova nerozebira uplne do detailu zda Gross je kristalove cisty nebo ne. Nicmene jej ma za "nevinneho cloveka se kterym se zdravi". Zazracnych 70 milionu za uviolneni stavidel obchodu s Ukrajinskou elektrinou pro jistou privilegovanou skupinku ma pi Petra asi za "normalni obchodni cinnost". Takze alespon v tomto punktu svou naivitou a neduvtipnosti bezkonkurencne prekonava prumer ceske populace.

Dale je ji odporny Kalousek jelikoz v prvni rade neni socialni demokrat a v druhe rade mozna delal kulisarny podobne jako Gross (pokud ano tak radove desetkrat mensi) ale jelikoz NENI socdem, tak je ji jeho cinnost odporna a tak by jej nezdravila a nepovazovala za mileho chlapce.

Takze takove socdmacke "padni komu padni" - pokud to ovsem nahodou neni oranzovy "pritel proletariatu".

Tak se ovsem ceska spolecnost asi dopredu ku skandinavske poctivosti a setrnosti nedostane........

Uvidime jaci lobbiste budou podporovat LEV 21. Je mozne ze diky naivnim blogum pi Petry nakonec nebude nebude LVA podporovatb vubec nikdo. Ne ze by to byla velka skoda......
24. 11. 2011 | 09:55

Béda napsal(a):

Puck,

ano, to je samozřejmé. Gross je profláklá persóna, politická nula a slušný člověk by si měl před ním uplivnout. Oč lepší je však Kalousek potažmo Klaus? Resp. oč je Gross horší? Přitom Kalousek a Klaus smrdí v politice na rozdíl od Grosse přese všechno již 20 let.
24. 11. 2011 | 09:58

Beránek napsal(a):

vlk je aktivní politik, Bédo? No, smysl by to dávalo. A vod komunistů nebo jen socanů?
24. 11. 2011 | 09:58

Puck napsal(a):

Pro Béda :
Jsem to trochu roztřídil. :-) Oba, výše jmenovaní, jsou jiná kategorie.
24. 11. 2011 | 10:03

Kuchař napsal(a):

Béda:

Tak milujte všechny. Tedy i Kalouska a Klause.
24. 11. 2011 | 10:04

zdenekb napsal(a):

koniáš:

"...šéfredaktorem Blesku je Šafr tzn. nedávno šéfredaktor Reflexu,tak se tím netrapte... Spíše je sociologicky zajímavý přestup tohoto muže z tzv. intelektuálního týdeníku do bulvárního deníku."

Pokud jste sledoval úroveň Reflexu posledních let, přišlo by vám to jako logická vývojová linie v kariéře pana Šafra.

Obecně - souhlas s kočkou šklíbou a kanálníkem.

A k autorce: pokud vám vadí Babišova předlistopadová minulost, měla byste napřed stejně důkladně ohrnout nos nad minulostí svého manžela.
24. 11. 2011 | 10:13

Béda napsal(a):

Kuchař,

já je "miluji" všechny stejně. Vy ale zcela určitě ve své lásce k politikům děláte značné rozdíly. Své lumpy milujete a cizí osočujete. Já jsem v tomto ohledu konzistentnější. Profláklé persóny patří do politického odpadu podle mně všechny - bez rozdílu.
24. 11. 2011 | 10:15

český maloměšťák napsal(a):

Kočka šklíba se zeptala i za mě.
Obávám se, že nástěnkářka Paroubková neodpoví.
24. 11. 2011 | 10:16

Praktik napsal(a):

Paroubkovou co se tak šikovně zamilovala do sexy mozku nemusím, ale má hlubokou pravdu, Nějak jsme se nechali všichni zblbnout polistopadovým hurá anti- levičáctvím a nějak nám to zastydlo, za velké podpory masových sdělovacích prostředků které vlastní samozřejmě naši zbohatlíci.
objektivní data - Gross je břídil proti 750 mil PROMOPRO VONDRA a 3 miliardám Drobila a 12 miliardám Mostecké US, ale o těch se v pravicových slušných kruzích nemluví.
- fakt je že když u socanů měl někdo skandál tak byl rychle odstoupen, Svoboda a Snopková šli do krimu, u pravičáků nic takového neexistuje- vondra a Drobil v pohodě dál u koryt, Topolánek klidně dostal nové koryto v teplárně, Pepa z Honkongu klaus na hradě.
- občas někdo háže vajíčky- a to spontánně jen na levicové politiky, ti pravicoví jsou svatí
- kdyby někdo z levice propleskl někoho na ulici jako hrdina Kalousek - řvali by všichni měsíce jak STB už zase mlátí lidi, média by vydávala zvláštní vydání novin a možná by jsme vyšli na Václavák / na který nedojdeme když nám jiní zdraží vše, zvednou daně a seberou důchod i stavební spoření.
.......
Nejsem komunista ale jestli budeme takhle blbí dál, skončíme všichni jako bezdommovci bez důchodu a lékařské péče a ještě budem chrochtat gblahem že pravice a pravda a láska zvítězí.
.
Hodně divný národ
24. 11. 2011 | 10:24

Saltzman napsal(a):

Já tu Petru Paroubkovou neměl raději číst! Ta ctnostná žena s milujícím chotěm jsou sousedi Romana přes ulici. Já dodnes ani nevím kdo je soused můj v obci. Slušně se zdravíme a jinak na sebe nemáme čas pro množství práce.

"Kdos bez viny, hoď po mě kamenem!" - pravil Kristus. Paroubkovi jsou bez viny a tak háže Petra po ostatních politicích, tvrdíc, že druzí to dělají také. Že je to hon na čarodějnice, hledání oběti pro hříchy jiných než je oběť sama a ona že to odsuzuje.

Čert aby se v tom vyznal! Všichni politici proti sobě společně se všemi milardáři. Proč se spolu nespojí podle výzvy "...celého světa spojte se!"? Kdyby byli pospojovaní spolu všichni politici a miliardáři, pak by bylo jasné kdo je vlastně ten nepřítel. Byl by to jasně ten zbytek! Takhle ale fakt, aby se v tom zmatku z nepřátel čert vyznal!
24. 11. 2011 | 10:28

jo napsal(a):

O koaličních zločincích je zákaz psát max. se může novinář jen zmínit v krátkém cenzurovaném textu...majitelé a sponzoři médií a zprivatizovaných stran si musí svoje "investice" chránit
24. 11. 2011 | 10:59

námořník napsal(a):

Paní Petro,těším se na to, kdy již budou ti ,co se zpronevěřili a zkorumpovali tuto zem, kdy již budou souzeni a odsouzeni. Až tomu tak bude, tak potom váš článek dojde naplnění.
24. 11. 2011 | 10:59

zdeněk nejedlý napsal(a):

Jako obvykle u výplodů Paroubkova klanu, nemá blog žádnou logiku a koncepci. Stáňa je fajn, protože kradl drobné a výpalné dostal až ex post.
Benešová je černá svině, protože je místopředsedkyní a bavívala se s novináři (nejspíš o Paroubkovic zámyslech v době, kdy byl s Porybným na kordy).
Ani kritika Kalouska (a že je co kritizovat) nemá hlavu ani patu.
U Romana naprosto chybí dimenze války proti českému kapitálu. To, proč ty kulišárny tak dlouho tolerujeme, byla naděje, že nějaký solidní vznikne a dá téhle zemi budoucnost.
24. 11. 2011 | 11:01

Pepa z depa napsal(a):

Milá autorko, KDO CHCE KAM, POMOZME MU TAM. Vše a dopodrobna je uvedeno na stránkách WWW.VYMENILIJSMEPOLITIKY.CZ a WWW.EKONOMICKAREFORMA.CZ, zde najdete vše o generální stávce, nové občanské ústavě, reformě společnosti, novém průběžném volebním systému a také těch OBČANSKÝCH INICIATIVÁCH, které toto vše připravily. A těmto všem uvedeným velmi moc děkujeme za konkrétní a praktickou pomoc v boji s tou hydrou čili POLITICKÝMI STRANAMI, ať již jdou DO HÁJE A NEOPRUZUJÍ svojí činností normální slušné a pracující lidi alias NOSITELE VEŠKERÉ MOCI A VLÁDY V NAŠÍ VLASTI. Ta doba na převzetí do svých rukou výše jmenovaného je již zde: UŽ JE TO TADY ZNOVA. To první oblbování v roce 1989 máme již prostě za sebou i s praktickými ZKUŠENOSTMI S KAPITALISMEM. A jelikož jsme za to museli tvrdě zaplatit, tak teď již vám to vy KAPITALISTI NEPROJDE ANI NÁHODOU. Tak to vám vzkazuje 4.+8. odboj a Pepa z depa. Jo a zítra se jistě vyjádří další OBČANÉ ČR TI VLASTNÍCI MOCI A VLÁDY. Tak všichni svatí ať jsou s vámi, Ámen. Pepa z depa.
24. 11. 2011 | 11:02

Pedro napsal(a):

Asi takhle:

1. Pokud jste to psala opravdu Vy, paní Petro, zapomněla jste ve výčtu osob přímo zodpovědných za marazmus teto země uvést Vašeho manžela. Patří sem každý člen vlády, které se zde od r. 1990 vystřidaly.

2. ... a pak jste ještě zapoměla ve své blonďaté hlavičce vymyslet nějaké smysluplné řešení a sdělit nám jej.
24. 11. 2011 | 11:16

Čochtan napsal(a):

1. Gross za mříže patří, o tom není sporu.
2. Gros není jedinný, kdo za mříže patří. O tom není také sporu.
3. Kdyby byli za mřížemi všichni, kteří tam patří, pak by paní Paroubková-Druhá měla moc málo známých na svobodě. O to se také nemusíme hádat.
Tak o co jde ?
24. 11. 2011 | 11:21

duda napsal(a):

Kromě Blesku vedou mediální masáž Jirka s Petrou. Všimněte si jejich neustálé mediální masáže dle hesla: Ať si lidé píšou a mluví co chtějí, hlavně že jsme stále v mediích. Není podstatné co píšou, hlavně, že něco píšou. Duležité je, až se nerozhodní voliči dostaví k volbám a budou zmateně koukat do lístku, že si všimnou Paroubkova jména a jim v hlavě blikne, že byl často všude v mediích! A tak si řeknou: Jo ten je určitě dobrej, když tak všude je. Dáme mu hlas!
24. 11. 2011 | 11:23

Honza napsal(a):

No jeden se jmenuje Jiří Paroubek .
24. 11. 2011 | 11:23

Ládik!!! napsal(a):

Zajímalo by mě, čím si Paroubkovic vymývají mozky. Jestli do vysokotlakého čističe pouští studenou nebo teplou vodu, či dokonce se saponátem.
24. 11. 2011 | 11:35

Postní pokrm & kulatý roh napsal(a):

Asi takhle: oproti vypasenému mosteckému prasátku je Stanislav učiněným příštipkářem. Ve srovnání s tlustým Sášou a chemikem "Kašákem" zrovna tak. Na druhou stranu je také fakt - ačkoliv nesnáším "co by, kdyby" - že se Stanislava podařilo zarazit včas, neboť jeho plány pro další malé domů byly větší než velkolepé. Bohužel (bohudík) je už nestihl realizovat ve skutek.
24. 11. 2011 | 11:54

Bach napsal(a):

Gross je skutečně největší lump. Nejde o to, jestli si nakradl ze všech nejvíce. Největšího lumpa z něho dělá to, že se choval jako cynický sobec v pozici šéfa strany, které "jde o obyčejné lidi". A že to dělal jako náš premiér. Jeho majetek by se měl detailně rozklíčovat, a jestli nakradl jen třeba milión, měl by jít sedět. Náladě ve společnosti by to prospělo, ale především by to bylo spravedlivé.
24. 11. 2011 | 11:57

hagha napsal(a):

Nespokojenost lidí roste. Vše nasvědčuje tomu, že to tak dlouho už fungovat nebude. Ale s čím je nespokojená paní Paroubková, to jsem nepochopil. Být na jejím místě jsem ticho a užívám života, klid a pohoda, bez starostí....Úhel pohledu většiny lidí na všechny ty zlodějny a podvody v naší politice je o dost ostřejší!
24. 11. 2011 | 12:07

Šašek z Jiíhlavy napsal(a):

Dobří lidé, kdyby zde chtěl někdo v abecedním pořadí vypsat jména těch lumpů, kteří s parafrází na Magorovo rčení "zkurvili" ne jednu, ale nejméně dvě generace, už by nezbylo místo pro vaše moudré komentáře. Nezapomeňte na moudrost našich předků: Mnoho psů, zajícova smrt. A co se týče autorky Blogů, nikdy jsem ji nebral vážně, je silně zaháčkovaná v záležitostech svého manžela.
24. 11. 2011 | 12:09

Hanuš napsal(a):

Možná riskuji, ale zkusím to říct nahlas. Není u nás (možná ani ve světě) obdobný příklad politika,který byl tak strašně ostrakizován jako Gross v době, kdy byl premier.Pokud je obecně platné, že korupci předchází nabídka (= testy korupční odolnosti) pak si lze vysvětlit ,že po odstoupení Gross přijal nabídku k nákupu a prodeji akcií. Možná si /nebo jim?/ i chtěl dokázat, že není ten hloupý koloťuk. Pokud by to tak bylo, pak mu za to všechno předchozí veřejné potupení ty miliony přeji, byť moje peněženka zeje prázdnotou.
P.S.
Mimochodem,tu Grossovu transakci nechal skutečně pečlivě prošetřit Langer za svého fungování na vnitru. A nic nezákonnéhou nenašel. A že se snažil, o tom není třeba pochybovat.
24. 11. 2011 | 12:11

Šašek z Jiíhlavy napsal(a):

Grose jsem neměl rád od začátku jeho drzého působení v politice a bez ohladu na možný politický talent jsem nikdy nepochopil, jak mohl dělat takový cucák předsedu pposlaneckého klubu socdemáků. Ale do tepláků bych ho z milosrdenství neposlal, ti ostří hoši by mu je neustáleš sundávali a ..., snad by mu Klaus dal milost samovazby.
24. 11. 2011 | 12:15

Kostelník napsal(a):

Poprvé jsem se odhodlal nahlédnout do Vašeho blogu, paní Paroubková. Jsem jím překvapen? Bohužel, nikoliv. Způsob Vašeho projevu jde ruku v ruce s vlastním obsahem, čerpaným očividně z bulvárních plátků a průzkumů o všeobecné nespokojenosti běžného českého občana. "Vata" mezi tím je jen čistá a ničím nepodložená spekulace. Seriózní blog o politických poměrech, na který evidentně aspirujete, by v žádném případě neměl spadat do kategorie science fiction. Nicméně na druhou stranu velmi dobře chápu, že Váš manžel má k mimozemským entitám velmi blízko.
24. 11. 2011 | 12:16

jo napsal(a):

Rozhodně jedním z nejlepších podnikatelů "ze státního" se stal Řebíček s pouhými 700 miliony.
24. 11. 2011 | 12:28

Těžká Váha napsal(a):

...paní Paroubková, prosím napište nám raději než o politice, jak je možné s politikem těžkého kalibru dosáhnout úplného orgazmu bez pomůcek, určitě to bude poučné pro neukojené v politice v Česku i za jeho hranicí...a politiky neberte tak vážně..., ale jsou to ještě lidé ?
24. 11. 2011 | 12:35

lim napsal(a):

Paroubek bude v třetí dekádě sametu jenom halasnější,nikoliv významnější než byl jako Husákův pomahač v socialistické straně.V druhé dekádě sametu po katastrofálním Grossovi,a neschopném politicky Špidlovi byl určen pro významnou politickou roli,jež skončila jeho vítěznými volbami.Nicméně působil jako "zapřažený kůň v koňském potahu",už vůbec ne jako člověk,který svým intelektem předkládá z vedoucí pozice ostatním jakákoliv řešení,která by někam vedla.Navazoval na vynález zkázy prognostiků z ČSAV -V.Klause a M.Zemana.Tato dvojice zkazila z bývalé mohutné potence ekonomiky ČR,kdy jsme v roce 1950 byli desátou nejlepší zemí světa,co se dalo.Oba zamindrákovaní niemandi z AV ČR a Komárkovy dílny (Kom.st.-senior-stalinista) v ničení hospodářství Čech překonali všechny rekordy,včetně Hitlera.Paroubek do té doby celý život na chvostu oficiální politiky nebyl typem vhodným pro obrat v zničující politice.Soustředil se na čistě politický souboj verbální v parlamentu s Topolánkem.Oba serozvedli aoženili podruhé.Neuvědomuje si,že kdyby smysluplně oslovil a duchaplně voličské masy nějakými myšlenkami,Topolánek by neměl šanci ani minutu,natož celé roky,jak se stalo.I Klaus Topolánka nazval prázdným:jedno vakuum jiné vakuum.Zvrat mohou přivodit voliči ve volbách 2013 a 2014,nebo možná i masy vedené schopným předákem úderem -masovým vystoupením -úderem lidské hlouúposti,ránou šaškárně ještě do těch dvojích voleb.
24. 11. 2011 | 12:40

Kuchař napsal(a):

Hanuš:

Jo,jo - křišťálově čistý Standa a jeho bordelmamá .... ty se museli asi dlouho přemlouvat.

Omluvání toho tajtrlíka levičákama je víc jak komické. Člověk se pak nemůže divit, že to v tomhle státu vypadá,jak to vypadá.
24. 11. 2011 | 13:14

Pepa Řepa napsal(a):

Šmarjá, zase neusnu, bytrá Beag-beet Pepa to rozjela, kam se hrabe Blesk.
Do tepláků půjde velká ryba? O jedné bych věděl, jé ta je veliká a je sexy.Tamhle v koutě zvrací nejširší státní zástupkyně, tamhle se začalo od píky a koloťuk je v tom nevinně, je to těžká pára jen nebydlí v Karlíně, ale na Floridě.
Vymývání mozků funguje pouze tam, kde je ještě co vymývat, že autorko?
A co Iveta a Agáta a Pomeje?
Že je Vám líto, že po Vás pes neštěkne.Ani ten pes z Blesku.
24. 11. 2011 | 13:27

amwey napsal(a):

Pánové,je mi z většiny z Vás smutno a zkuste si přečíst Hanuše ve 12.11. U většiny z Vás není již co vymývat,ale aspoň trochu taktu k ženě by to chtělo...Do Kalouska,Řebíčka,Béma,Vondry,Bartáka,Hávy,Šťávy,Hrdličky,Janouška a já nevím koho z Vašich srdci blízkým stranám tolik odvahy nemáte. Ten Gross je obyčejný český politik,který tak jako Dlouhý,Kočárník,Macek,Mlynář a další a další kupčil s informacemi. Bohužel v takovém státě žijeme... Ale někteří politici mají na rukou krev a venku miliardy a stojí v čele a řídí moje a Vaše životy a Vy místo,abyste zvedli p...le a šli je sesadit,tak kopete do politických mrtvol a ženský. Ubohost!!!
24. 11. 2011 | 13:41

Olda napsal(a):

Frante:
Omlouvám se, ale já pod označením média rozhodně neuvažoval nad bulvárem, který ze zásady nečtu. Myslím tím "seriózní" tisk, rozhlas a TV. A týká se to jak vnitřní, tak zahraniční politiky. Příklady uvádět nemusím, je jich dost a dost. Ale jeden přeci, protože mě je při něm až k smíchu, do jaké situace to pány žurnalisty tehdy přivedlo, i když se jedná o tragédii. Byl to konflikt Gruzie, Rusko, Jižní Osetie. Ještě brzy ráno a během prvního dne nás naši zpravodajové informovali o proradné Gruzii, která napadla Jižní Osetii, ostřelovala ji z těžkých zbraní, civilní obyvatelstvo hlava nehlava. Při tom přišli o život ruští vojáci, kteří byli v Osetii pod mandátem OBSE. Během
24 hodin se ale najednou z agresora stala oběť, z autoritářského vůdce hrdina a z napadených nelítostný agresor. Tímto nechci hodnotit tamní složitou situaci, ale ti naši zpravodajové než zjistili, na které straně barikády mají vlastně stát, byli opravdu směšní.
24. 11. 2011 | 13:43

Botičky od Diora napsal(a):

amwey,

PePa si to dělá sama ( ty články, ne tamto... na to má sexymozka)
24. 11. 2011 | 13:53

socan68 napsal(a):

Soudružko Paroubková, Grossovi by nikdo nezáviděl zázračné zbohatnutí, kdyby opravdu bylo díky zázraku, nebo jeho schopnostem. Jenomže jak je známo, zázraky neexistují a o jeho schopnostech netřeba mluvit. Určitě nejste tak hloupá, aby jste nevěděla, že celá transakce s akciemi byla mnoho měsíců dopředu připravená a suma je poděkováním za alužbu, kterou Váš Standa Myslím to Upřímně vykonal v době, kdy byl ministrem vnitra a předsedou vlády.
24. 11. 2011 | 13:54

amwey napsal(a):

Botičky. Pro Vás je Blesk intoš,zkuste Aha!
24. 11. 2011 | 13:56

Botičky od Diora napsal(a):

amwey:

čtu jedině knihy od skvělých autorů jako je PePa a její veledílo V botičkách od Diora.
24. 11. 2011 | 14:01

amwey napsal(a):

amwey. Všiml jsem si Vašeho jednostraného zaměření. Doufám,že něco nového vyjde,aby Vaši blízcí Vám měli co dát pod stromeček. Požehnané Vánoce!
24. 11. 2011 | 14:10

Botičky od Diora napsal(a):

amwey:

třeba po vzoru Zemana...

Jak jsme se prosouložila v politice.
Nebo pizza margheritta na 16 způsobů
24. 11. 2011 | 14:14

Kryštof napsal(a):

Ta osoba , jak na ní volají "Paroubková !" neměla a nemá mozek žádný , takže u ní nebylo vůbec ani co kdy vymývat .
Její "článek" tj denunciantská slátanina hnusu stejně duševně sterilní a zamindrákovaně nenávistná jako uraženecky idiotické bláboly toho periferního pingla , udavače , lháře a diletantského otrapy jménem Sexymozek Jiří Paroubek .
Prostě se ty dva duševně-morální patologické případy zneuznaných geniů hledaly až se našly a uvedly se coby fa Paroubek & Paroubková , s.r.o. ( s rozumem omezeným ).
24. 11. 2011 | 14:19

wbgarden napsal(a):

Budu neustále opakovat, vidím že moje - ctná paní PePa se dost ujalo, což mě těší.
A velkou literaturu samozřejmě zbožňuju.
A navíc to pochopitelně myslím upřímně.
Veselé krizování...
http://obrazku.cz/obr689707_MinutysJP.jpg
24. 11. 2011 | 14:23

Pavel13 napsal(a):

Paní Paroubková, nezbývá než poděkovat za tento článek. Až získáte do týmu nějaké další borce, nezapomeňte nám o tom zase napsat. Není nad to vědět, kdo s kým hraje. Děkuji předem.
24. 11. 2011 | 14:23

amwey napsal(a):

Botičky. Už nebudu na Vás reagovat. Pusťte si nějaké porno,že prý se Vám uleví...
24. 11. 2011 | 14:26

Botičky od Diora napsal(a):

amwey:

no, komu by se při pornu neulevilo, že?

(teď ale myslim opravdové porno, ne ten komix z reflexu, o kterém se PePa domnívala, že jde o porno a až soud jí to musel vysvětlit)
24. 11. 2011 | 14:37

David238 napsal(a):

Ano, třeba váš manžel nebo Petr Benda z Teplic.
24. 11. 2011 | 14:50

koniáš napsal(a):

Pane Stejskale,jaký je rozdíl mezi gaunerem a šmejdem? Díky.
24. 11. 2011 | 15:19

Chuchlák napsal(a):

Kecáš, takhle tupej blog škoda číst. A když jsme u toho, kde jste vzali s manželem na tu vilu v Chuchli, přes ulici s Romanem? Asi stavební spoření u Jansty, že ano.
24. 11. 2011 | 15:49

Jeff napsal(a):

Jo ono je toho svinstva tady víc..
24. 11. 2011 | 15:57

santawizard napsal(a):

Lucifer který dělá honičky na čarodějnice:
Konflikt zájmů mezi politiky a soukromníky ,který devastuje člověka je v rukou mediálních organizací a ne politických organizací.V pozadí této nečestné hry mezi lidmi jsou samotní novináři a jejich kapitalističtí zaměstnavatelé.Vždyť oni mají monopoly na paragraf o ochraně osobnosti pod vlivem zdraví škodlivých cigaret z každé trafiky.K vůli nim všichni ,raději než aby kouřili lépe a méně ,tak kouří hůře a více.Tímto způsobem noviny štvou politické fanoušky proti politickým fotbalistům do té doby než se celý systém zhroutí ,aby se o tom mohlo psát ve všech novinách.Uvidíte že parlamentní interpelace a divadelní interpelace budou následovat interpelacemi na náměstí,kde se budou všichni scházet pomocí počítače jako na technopárty.Toto už je taky možné předem nafilmovat jako fikce.Dobrovolní herci by se převlékly za židy a cigány a anarchisty a komunisty a fašisty a uprostřed by si další hráli na policisty.Tímto by modelovali před televizní kamerou jak tam na ty celebrity hážou rajčata a vajíčka ve dne v noci.Všechno zavinila církev a křesťané.!!I když v bibli není nic napsáno ani o vojenských kaplanech ani nic o hospodských kaplanech křestanské církve nikdy v životě nesměli seminovat ani svoje vlastní hospodské kaplany ,ale vždycky museli seminovat jenom a jenom vojenské kaplany.Tímto způsobem nikdo nesmí být jak se říká,opilý vínem a duchem svatým ale musí být, jak se říká, opilý Kristovou krví.Evangelium jídla a pití,liturgie chleba a vína ,církev alkoholu a tabáku a hovno a chcanky na záchodě jsou 4 základní zbraně mezi hospodou a kostelem .
Všechno může být podle vzoru křestanského vína jako pomazání a nebo podle vzoru alkoholu,který je tou drogou ve víně.I tak jsou čajové ceremonie,kávové rituály ,tabákoví mágové,opioví faráři,hospodští kaplani a marijuána gurové pořád zakázané ovoce,nejenom pro ovečky ,ale i pro kozičky.Celosvětově, jak se říká ,vládnou na toto téma jenom feťáci a somráci nebo vojáci a žoldáci.Taková je krutá realita atheistického světa .Tímto způsobem svatá matka církev,vědomky či nevědomky drží celý svět jako rukojmí božího trestu,protože odjakživa zakazovala natočit velkofilm zjevení sv.Jana z Bible.Jestli krize bude pokračovat,tak bude větší armáda nezaměstnaných a bezdomovců.Někdo by mohl podotknout,že bezdomovci si alespoň ušetří na nájem a mohou si přivydělat sbíráním odpadu.Proto by měli dokonce platit daně jako pouliční prostitutky.Někdo jiný by mohl namítat že stát dluží na dávkách a nezaměstnanecké podpoře velkému množství lidí.Např náckové nenávidí cigány ,kteří dostávají dávky,ale nikdo se nikdy nezastává těch českých ubožáků,kteří nikdy nedostanou žádné dávky.Chudí cigání se dovedou o sebe postarat ,ale chudí češi se nedovedou o sebe postarat.Prý všichni bezdomovci jsou alkoholici,které je nutno nechat za trest zmrznout na ulici!!!
24. 11. 2011 | 15:58

Botičky od Diora napsal(a):

Jeffe, se nebojej, dej si ještě čaj
24. 11. 2011 | 16:09

Eva- beag beet napsal(a):

pro krystof: Thumbs up!!!!!
24. 11. 2011 | 16:11

Podepsaný anonym napsal(a):

Eva- beag beet

Gauner může být jedině člověk. Šmejd může být i výrobek.
24. 11. 2011 | 16:28

Eva- beag beet napsal(a):

No ja uprimne si myslim, ze Standa vy to byt nemel, ale ze by to mel byt vas manzel!

http://eportal.parlamentnilisty.cz/PrintArticle/1029-tyran-potvrzen-predsedou-cssd.aspx

http://paroubek.pise.cz/

http://neviditelnypes.lidovky.cz/politika-prezidentem-cr-byl-zvolen-jiri-paroubek-f7p-/p_politika.asp?c=A100815_174120_p_politika_wag

tohle je jenom mala ukazka, jaky je vas manzel lump a ze by si to prvni misto zaslouzil ON, sam velky ROKO.
24. 11. 2011 | 16:31

Antroid napsal(a):

Dámy jako Vy paní Petro, jsou nevyčerpatelnou inspirací ... ke vtipům o blondýnách.
24. 11. 2011 | 16:37

Sladký napsal(a):

Antroide, NEHAS CO TĚ NEPÁLÍ.Tebe se tet paní Petry netýká.
24. 11. 2011 | 16:39

Sladký napsal(a):

text,sakra.
24. 11. 2011 | 16:40

dara napsal(a):

Vážení, paní Petra není vůbec hloupá, je velmi vychytralá. Teď už jí jde jen o to, aby její choť byl zase u moci. Většina lidí po pravidelné masáži nových a nových zlodějen v nejvyšších kruzích a po zkušenostech, že ani pravice ani levice většině občanů spíše vzala než dala, prakticky bude bezradná, koho vlastně volit. Všichni si pamatujeme, že obě strany se chovali naprosto stejně, kradli a kradou dál. Já vidím, že "spasitel" Babiš, který zavětřil, že se blíží doba, kdy sám bude brzy ohrožen, přesto najde v tomto marasmu své zastánce (voliče). To samé J.Paroubek, tam mu pomáhá jeho žena, ať je viděn za každou cenu. Jiný smysl to nemá. Pár procent by to ve volbách hodilo, vždyť jsme stádo většinou tupé, na to všichni naši politici sází.
A teď to hlavní: má někdo recept, koho volit, aby se náš život trošku zlepšil? Abychom necítili tak velkou nespravedlnost a nestyděli se za ty, kteří řídí naše životy? Děkuji
24. 11. 2011 | 16:49

koniáš napsal(a):

Eva. Máte odvahu,takovým šmahem soudit lidi. Věřím,že soudit nás bude někdo jiný,než Vy,já a další zdejší dobří lidé! Včera mi pan Stejskal smazal příspěvek,kteý obsahoval slovo gauner viz Blesk,tak jsem chtěl znát jeho hodnocení a rozhodování..Na potvoru dnes p.Stejskal spí...
24. 11. 2011 | 16:57

koniáš napsal(a):

dara.Koho volila doposud?
24. 11. 2011 | 17:00

František napsal(a):

hledat, kdo je větší zloděj je opravdu těžké! Ten kodo ukradl 100 mil, není ale menší lump, než ten kdo ukradl 200 mil. Všichni vč. p. Grosse mají stejný scénář: Nejdříve nakradou peníze z veřejných zakázek a pak vymýšlí za pomoci jiných / sami by to většinou nikdy nedali dohromady/ chytřejších, právníků a KInvestors, aby zahladili stopu a mohli vyprávět krycí příběhy jak jsou chytří a obratní podnikatelé! Vymyslí příběh a pak peníze vytáhnou z kapsy a legalizují co ilegálně získali.. Pan Gross a jiní by se ani nikde nedokázali jiným jazykem domluvit!
24. 11. 2011 | 17:26

Kuchař napsal(a):

Ta mediální masáž... to pan Paroubek by mohl vyprávět. Když tak obcházel deníky a vyhrožoval, že zařídí, že přijdou o významné inzerenty, pokud nenapíšou, že Paroubek je Bůh a když si platil kompars, kterej mu na každé vlakové zastávce skákal kolem krku s kyticí růží.

Co takhle děláte večer s manželem, že tohle nevíte paní Paroubková ?
24. 11. 2011 | 17:28

Eva- beag beet napsal(a):

konias,
to neni odvaha, jenom jsem napsala co si myslim a dovolim si nazyvat veci pravymi jmeny a to se u nas moc nenosi, hned se zveda prst, co si to dovolujes... Tahle mala kotlinka je tak moralne prohnila, ale ja se vubec nedivim, kdyz si lide berou priklady ze svych politiku a chovaji se tak jak se chovaji ... jestli jste cetl Blesk, tak ted tam ctenari hledaji cisteho politika a predstavte si, ze nejsou schopni se shodnout na jednom jedinem jmene!!!
24. 11. 2011 | 17:40

antiovce napsal(a):

bohužel máte pravdu paní Paroubková, důkazem je stav do kterého jsme se po 22 letech budování kapitalismu dopracovali, holt když jsou lidi ovce nic s tím nenaděláte. Stačilo před volbami postrašit levicí a Paroubkem nebo Řeckem, přemluvit bábu a dědu za velkého přispění našich "objektivních" a "nezávislých" médií a těď se lidi diví, co se to děje.
24. 11. 2011 | 17:42

stejskal napsal(a):

Dobrý den,

smazal jsem několik hrubě urážlivých a nadávky obsahujících příspěvků, neboť ty jsou v rozporu se záměrem našich stránek, tedy poskytovat prostor pro věcnou a korektní debatu.

Děkuji za pochopení.

Pane koniáši, jednu semantickou rovinu Vám vysvětlil pan podepsaný anonym. Často je to užíváno i jako hrubá nadávka. Ty zde zde mažu, kdykoliv je zaznamenám.

Libor Stejskal, editor blogů
24. 11. 2011 | 17:51

Ošetřovatel napsal(a):

...paní Paroubková 2, Vám vymyl mozek Paroubek již dávno..., brzy skončíte v Bohnicích..., a to si budete moci gratulovat...
24. 11. 2011 | 17:59

koniáš napsal(a):

Eva. Hluboce s Vámi nesouhlasím,protože Vaše názory mají naopak širokou podporu,nejen v Blesku,ale ve veřejnoprávní televizi,všech médií a o internetu nemluvě. Bradavice,Roko,Kočka,vajíčka a další a další. Takové mediální bičování jaké zažil Paroubek tu po převratu nebylo,a tak se jen přidáváte k mase a na tom nic odvážného není. Ba naopak. A možná tu morální prohnilost nevědomě podporujete.
24. 11. 2011 | 18:00

Eva- beag beet napsal(a):

koniasi,
ja zase hluboce nesouhlasim s vami. Ziju mimo republiku a nejsem ani nalevo ani napravo. Snazim se videt veci nestranne a to, nehorazne arogantni chovani jake predvadel Paroubek, si to medialni bicovani plne zaslouzil. A vyprosuji si, aby jste mne zarazoval do nejake masy, ja kdyz dovolite, mam jiny pohled a nazor na Paroubka a jeho manzelku, nez mate vy, na tom neni nic divneho, jenom si s tim musite smirit, ze uz neni socialismus a ze uz nemusime souhlasit se vsim, co je diktovano shor. Chcete rict, ze Kocka(na Kocku mne nesahejte) bylo umele vyvolane bicovani? Chcete rioct, ze strileni mezi svetskymi, kteri byli pozvani na krest knihy Paroubka bylo medialni bicovani? Chtete vyvratit, ze neexistuji fakta, ze Paroubek byl u StB veden pod jmenem Roko? To je taky bicovani? To jsou fakta, ktere se nedaji okecat, vazeny a na to se nemusim pridavat k masei pres fakt, ze si myslim, ze masa se neda jen tak opit rohlikem... Ja se pridavam k lidem, kteri jsou realisti.
24. 11. 2011 | 18:20

Kuchař napsal(a):

koniáš:

Chtělo by se to zastat i ostatních. Třeba pana Topolánka, na kterého útočili kamením.
24. 11. 2011 | 18:23

Kuchař napsal(a):

antiovce:

Kdybych si měl vybrat, mezi volem a ovcí, budu radši ovce. Vám bych doporučoval stejný výběr.
24. 11. 2011 | 18:24

František napsal(a):

rozumím, že co říká pí.Paroubková je něco čím chtěla prokázat, že má také svůj názor shodný s p. Paroubkem. Možná to napsala Standovi k narozeninám! Tragedie ČR je fakt, že se pozná, že je člověk hlupák, nevzdělanec a darebák, až když se mu podaří stát předsedou vlády. V normálním systému by se to již mohl dozvědět podstatně dříve někde na vrátnici....Neplatí bohužel jen na p. Grosse.
24. 11. 2011 | 18:24

Bob napsal(a):

Muchachachachachachachachacha. Cíl zasažen paní Paroubková, pobavila jste jako to málokdo umí
24. 11. 2011 | 18:24

dara napsal(a):

Volila jsem po revoluci radostně OF, pak ODS, pak stranu Zelených, spíše jsem se už zklamaně přikláněla k volbám nechodit. Koho volit? Čemu člověk byl a je vystaven denně - lhaní,drzosti, nepotrestanému zločinu, je to opravdu rozčarování! Být v politice je dobrý job a beztrestné zabezpečení na zbytek života naprosto bez práce a odpovědnosti! Ale nevezme to do rukou ještě horší parta?
24. 11. 2011 | 18:24

ghándí napsal(a):

samozřejmě, že kradou všichni. ale malokdo ma tu drzost si na bilboard napsat myslím to upřímě.
24. 11. 2011 | 18:25

koniáš napsal(a):

kuchař. Vím jen o tom,že Topolánek házel nějakého fotografa hlavou proti zdi. Eva. Tak to chodí,že lidé spolu nesouhlasí. A také je poznat,že nemáte kontakt s místní realitou a žijete zde spíše virtuálně. Ještě byste ze mě měla udělat bolševika,jak se u nás nosí,kdo má jiný názor..
24. 11. 2011 | 18:31

matrjoška napsal(a):

Paní Petro, máte ale pech, taková nadějná frekventantka SVR, docela hezká a chytrá žena a přidělí Vás k "opracovávání" takového divného člověka a k tomu v ještě divnější době.
Držím Vám palce a máte moje sympatie.
S kolegiálním pozdravem.
24. 11. 2011 | 18:31

antiovce napsal(a):

kuchař
vy si vybírat nemusíte, vy jste ovce! Jako kdyby si hlupák vybíral jestli bude chytrý nebo hloupý :-)
24. 11. 2011 | 18:34

koniáš napsal(a):

Dara. Děkuji. Je mi líto,že Bursík pohřbil stranu Zelených. Jinak jsem přesvědčen,že nic horšího než tento pragmatický slepenec již být nemůže!
24. 11. 2011 | 18:50

Eva- beag beet napsal(a):

Bob napsal(a):
Muchachachachachachachachacha. Cíl zasažen paní Paroubková, pobavila jste jako to málokdo umí
24. 11. 2011 | 18:24
Vite Bob,ja se vzdycky tesim, az zase neco Paroubkova napise, aspon si mohu zase rict, jsem sice taky bloncka, ale ne tak ... ctenar si laskave doplni sam. Treba takova Oda na manzela, divite se, ze je to vubec nejctenejsi blog? A nebo Boticky od Diora...a nebo to o tech houbickach na autech v Syrii a jak mela jeste tehdy slecna Kovacova prujem a jak ho lecila slivovici? To bylo taky takove muchachacha a to se prosim nenasly hlasy jako vas, aby nam vysvelil jak to vlastne ta Paroubkova myslela a co vlastne nam chtela mezi radky sdelit. I kdyz uprimne, v Ode na manzela to par obdivovatelu zkouselo
Moc bych si prala, abych nas o vanocnich svatcich pani Petra zase potesila nejakym vtipnym blogem, treba jak se ceske politicky dosaly k uradu pres postel a jak ona (myslim pani Paroubkova) ma vzornou rodinu a je vzorna matka... mozna i slzu dojeti bych ukapla
24. 11. 2011 | 19:58

Antroid napsal(a):

daro

při nejlepší vůli Vám nemohu dát za pravdu. Přinejmenším proto, že pojmy chytrost a vyčůranost nejsou totožné. Skutky chytrých lidí se obvykle vyznačují jinou kvalitou a mírou užitku, než povrchní PR blogy a podobné pro-mediální aktivity.

Příjemný večer
24. 11. 2011 | 20:26

fejk napsal(a):

Paroubková ? Není to ta s tou bradavicí co se těšila na smluvní styk s Marťanama ?
Jo , že je to omyl a že to byl Paroubek ?
To jsem se nijak nesplet . Voba jsou si tak podobný , že voba taky stejně stojej za prd !
24. 11. 2011 | 20:37

cimrman napsal(a):

Eva,Fejk. Vtipe,kde jsi?
24. 11. 2011 | 21:11

Jarda HK napsal(a):

Petro, věřím že svého manžela milujete, ale takhle mu vůbec nepomáháte. Začínáte být legrační. Publikovat různé informace z "české vysoké politiky", i když jsou pravdivé, tak ty vašemu Jiřímu už vůbec nepomohou. Časem se vám může stát, že se vám dostanete asi takové obliby u veřejnosti,jakou má Agáta Hanychová. A to snad nechcete.
24. 11. 2011 | 21:13

Jarda HK napsal(a):

Petro, věřím že svého manžela milujete, ale takhle mu vůbec nepomáháte. Začínáte být legrační. Publikovat různé informace z "české vysoké politiky", i když jsou pravdivé, tak ty vašemu Jiřímu už vůbec nepomohou. Časem se vám může stát, že se vám dostanete asi takové obliby u veřejnosti,jakou má Agáta Hanychová. A to snad nechcete.
24. 11. 2011 | 21:16

český maloměšťák napsal(a):

Evě beag beat zřejmě Paroubek kdysi nedal. Proto se vyskytuje téměř pod každým blogem paní Paroubkové a naváží se do ní.
Muselo to být asi tvrdé odmítnutí - když to nevyléčí ani čas.....
24. 11. 2011 | 22:42

Ivan napsal(a):

TO JSOU, ALE BLÁBOLY. VYTISKNETE VŠECHNO?
24. 11. 2011 | 23:10

boban napsal(a):

Tak to se Petruška opět předvedla, opět zaperlila, aby za blba nebyl jenom její manžel, ale aj ona...To je směsice takových canců, že se divím, že to ještě někdo otiskne, nebo tam má někoho, komu se to snad líbí... To už asi na ten blog může psát asi kde kdo, jenom ne normální nlogeři, nebo normální lidé z ulice, kdyby chtěli. Moudra Petrušky paroubkové napříště prosím raději srčte do ...
24. 11. 2011 | 23:34

pepan napsal(a):

Tá už ten mozek asi vymytý dávno má ...
24. 11. 2011 | 23:37

Halouz napsal(a):

Píšete o Babišovi, jak prosperoval v podniku ZO. On ale přiznal své tříleté členství.
Uvěodmujete si ale, že pan Paroubek prosperoval v socialistické straně, která byla stejně jako strana lidová tehdy zástěrkou KSČ, k vytvoření dojmu, že KSČ není stranou jedinou. Byla to prostě potěmkinovská strana, vážená paní PAroubková.
Takže neměřte dvojím metrem.
25. 11. 2011 | 00:12

Kaňka napsal(a):

Kritika druhých...Nicméně pan Paroubek dnes shání hlasy dokonce od strany, která by měla ráda nezávislou Moravu, o nár. socialistech nemluvě.
Vaše loyalita je pochopitelná, manželství je svazek dvou lidí, ale neměla byste to dávat najevo ve spojení s politikou.
25. 11. 2011 | 00:15

Holohlav napsal(a):

Iveta Bartošová a Petra Paroubková.
V rytmu a ve stylu Blesku.
Pokud je paní Petra začleněna mezi autory kvůli zábavě, je to správné.
25. 11. 2011 | 00:20

cimrman napsal(a):

Však on vám všem holohlavým pepanům s kaňkou a haluzí natrhne lev vaši nestydatou řiť!!!
25. 11. 2011 | 00:36

znalec napsal(a):

To teda koukám, kolik je tu komentářů. Nečetl jsem žádný, ba ani text.
25. 11. 2011 | 00:49

HB napsal(a):

S výsledkem ankety bych taky nesouhlasil. Největší padouch tu zatím byl Paroubek.
25. 11. 2011 | 01:31

Eva- beag beet napsal(a):

český maloměšťák napsal(a):
Evě beag beat zřejmě Paroubek kdysi nedal. Proto se vyskytuje téměř pod každým blogem paní Paroubkové a naváží se do ní.
Muselo to být asi tvrdé odmítnutí - když to nevyléčí ani čas.....

cesky malomestaku, aka sladky, aka kydacihnoje a ja nevim jeste pod jakymi nicky sem sdelujes sva pitoma.Zkus si uz konecne vymyslet neco jineho, trapne se opakujes, to za prve a za druhe, to ani neni vtipne, je to krajne upocene, presne jako tvuj idol a uprimne, jestli bych si mela vybrat mezi Paroubkem a nebo vokurkou, tak radeji tu vokurku.
25. 11. 2011 | 01:37

Eva- beag beet napsal(a):

cimrman napsal(a):
Však on vám všem holohlavým pepanům s kaňkou a haluzí natrhne lev vaši nestydatou řiť!!!
25. 11. 2011 | 00:36
hlavne si davej cimrman bacha at ti lev21 nenatrhne tvoji rit!
25. 11. 2011 | 01:41

Karel napsal(a):

Nějak se v blogu vytrácí jméno Klaus, jenž byl strůjcem všeho, co páchají jeho přisluhovači, malí či velcí, Gross či Pštros.
Nebo že by autorka Luciferem myslela zrovna jej?
Pak se divím, že to nenapíše rovnou.
To by byl palec nahoru!
25. 11. 2011 | 02:05

cimrman napsal(a):

eva. Kupte si hadovku ta se k Vám hodí !!!
25. 11. 2011 | 02:10

Brnčidlo napsal(a):

Meňo
Vám už dnes, kromě vody, dochází asi i vzduch.
25. 11. 2011 | 02:15

Eva- beag beet napsal(a):

cimrman napsal(a):
eva. Kupte si hadovku ta se k Vám hodí !!!
25. 11. 2011 | 02:10

Cimrman, zeny hadovku nenosi... a jestli to melo byt vtipne, tak te ujistuji, ze to nebylo, ze to bylo takove upocene buranske.
25. 11. 2011 | 02:51

nazdar napsal(a):

proc se tu mazou nepohodlne komentare takze tu jako vsude v CZ existuje cenzura
25. 11. 2011 | 06:04

Honza napsal(a):

On ten Gross vlasně nebyl tak špatný, protože jsou asi ještě horší lidé než on. Svérázná omluva pro lumpa. Nebo má snad paní Proubková a její nynnější manžel také finanční podíl?
25. 11. 2011 | 06:47

maniac napsal(a):

bla,bla,bla na tebe a to tvy prase se taky vari voda.
25. 11. 2011 | 06:54

Aleš napsal(a):

Paní Paroubková, je vcelku jedno, zda se na to díváte lidsky, nebo politicky. Jako vždy přehlížíte to podstatné, což je ostatně pro vaše lidské i politické názory typické. Naprosto s vími souhlasím v tom, že je v této zemi spousta jiných velkých ryb, které za katr patří. Souhlasím dokonce i se jmény, které zmiňujete - Kalousek, Roman, Bárta, atd. Souhlasím i s názorem na VV a paní Peake - to je opravdu směšné, co předvádějí. Ale hluboce se mýlíte, že případ Grosse není tak významný. Naopak, je klíčový. Gross jako první ve funkci premiéra předvedl ubohou a primitivní zlodějinu v přímém přenosu a jeho vysvětlování, jak přišel k bytu i následnému zbohatnutí je tak hloupé, že mu nemůže uvěřit ani mentálně retardovaný jedinec. Gross tím nastavil jakousi laťku pro ostatní politiky a ukázal jim, že když jemu projde něco tak absurního, projde ostatním téměř cokoliv. Snaha dostat Grosse za mříže, kam mimochodem patří, není hon na čarodějnice, je to pouhé volání po elementární spravedlnosti. Fakt, že nejste schopna něco tak prostého pochopit (nebo to pochopit nechcete) je signifikantní. A mimochodem, do výčtu povedených zlodějů a zlodějíčků navrhuji přidat na čelná místa vašeho ctěného manžela za jeho naprosto skandální zajišťující operace v souvislosti s emisí dluhopisů pro hlavní město Praha. Každý, kdo těmto finančním operacem rozumí, ví, že to byla zlodějina jako hrom.
25. 11. 2011 | 07:33

G.Jarkovký napsal(a):

Je mi divné, že dáma Vašeho věku a postavení zdraví Standu. Já jsem si naivně myslel, že správné jeto naopak.
25. 11. 2011 | 07:51

rejpal napsal(a):

Není myslím až tak podstatné, kdo získá v žebříčku lumpů jakou medaili, beztak je to věc názoru. Horší je, že díky spojenému úsilí bezskrupulózních politiků a orgánů činných v trestním řízení dnes nefunguje zádný proces, podle něhož by šlo oddělit pachatele trestných činů od lidí třeba nemorálních, nicméně z hlediska trestního práva bezúhonných. A možná ještě horší je, že už nějak ani nedokážeme oddělit ty druhé od třetích, sice chybujících, ale víceméně slušných.
Není to jen vina politiků. Nerad generalizuji, ale řekl bych, že většině z nás je společná jedna vlastnost - velkorysost při zacházení s pravidly. Obchází se ústava? Proč ne, je to pro dobro věci. Porušují se sliby? Nevadí, vždyť to dělá každý. Odmítá se přijmout odpovědnost za něco, co patří do mé sféry kompetencí? Panebože, kde to žiješ, když chceš, aby dotyčný odešel...
Všichni jsme před volbami viděli, jak nová, čestná strana bojovníků za nový vítr v politice porušovala ústavu vůči vlastním kandidátům, jak opovrhla tradičními demokratickými postupy a věci vzala do svých rukou nikým nevolená, v podstatě samozvaná skupina lidí. A přesto získala 10%. Muselo přijít, to co přišlo. Včetně rozčarování z dalšího zklamání pro mnohé a možná i nedůvěry k čemukoli novému.
Pravidla a procedurality jsou otravné, komplikují rychlé dosažení cílů, ale jsou nezbytné.
25. 11. 2011 | 07:58

anti politik napsal(a):

Ono Madam Paroubek, taky nejde jen o to kolik kdo ukrad, ale kolik u toho kradení nechal vypařit státních miliard aby si vydestiloval svejch pár miliónů a Stáník nechal vypařit dost miliard ze státního, kvůli blbejm pár miliónům do svý kapsy!!
25. 11. 2011 | 08:14

Petr napsal(a):

Největši šibalé aktivní politiky jsou jednoznačně Kalousek s Klausem. Následují je menší ryby typu Vondra, Ouzký, Kocourek, Šnajdr, Bárta ... Gross je mediální klišé které se opakuje znovu a znovu.

S Babišem a Benešovou jsou to ovšem blafy, Benešová byla odvolána už za Paroubka protože neposlouchala kmotry. Babiš měl za komančů dobré postavení v podniku zahraničního obchodu, v době sametové revoluce byl tuším někde v maroku, ale to ještě neznamená že jeho protikorupční akivity nemají smysl, spíš si myslím, že se ho všichni napříč politickým spektrem bojíte.

Jinak pokud mohu osobní názor tak nová paní pProubková je mi velmi nepříjemná, měl jsem daleko raději Zuzanu.
25. 11. 2011 | 08:17

Těžká Váha napsal(a):

Paroubek může mít ze své ženy Petry radost, skoro již dosáhla v psaní intelektu milostivé paní Marty Gottwaldové...
25. 11. 2011 | 08:56

Ludmila napsal(a):

Chápu, že není příjemné, když dobrý známý je lump, morálku má na nule a krade, jak se dá, ale.....obhajovat jej tím, že jiný kradl taky je zoufale málo, paní Petro.....
25. 11. 2011 | 09:02

Karel P. napsal(a):

Svatá pravda! Goebbelsovská propagandistická mašinérie funguje na plné obrátky. Přibližně od vstupu absolutně falešného a prázdného Topola na premiérský post. Pokud jde o samotného Grosse, docela se zapomíná, že to byl jediný polistopadový premiér, který po jmenování do čela vlády složil poslanecký mandát a dobrovolně se tím vzdal imunity zákonodárce. Chová se tak člověk, který se chystá na nějaké tunely a loupeže?... Nemluvě o tom, že Ivánek Langer šel po něm jako pověstná slepice po flusu, opakovaně jej kechal svým langerstapem vyšetřovat, ale nikdy to nebylo ani na pouhé podání vysvětlení. Buďto je Gross zločinec formátu Fantomase, anebo je jen šikovný a schopný a všechny ty mediální kauzy jsou přihlouplými prefabrikáty našich poněkud omezených šmoků. Mimochodem, novinářská obec je tou nejhorší žumpou v téhle zemi. Absolutně zklamali ve své tradiční roli hlídacího psa demokracie, jakési sedmé velmoci. Nikoli politici, a už vůbec ne občané, nýbrž jen a pouze novináři nesou hlavní díl odpovědnosti za stávající marasmus společnosti, za úpadek mravů i morálky, za obecný nihilismus. Občané by se k jejich korupčnické a pravičácky devótní roli měli postavit čelem - nekupovat tisk, ignorovat zpravodajské relace v TV, absolutně odmítnout všechna ta programově užvaněná "interview", naplňující podpovrchový význam sousloví 'talking heads'.
25. 11. 2011 | 10:17

cimrman napsal(a):

eva-heavy metal. To nemělo být vtipné,ale rada,aby ten příchod Lva Vám tolik neublížil fyzicky. Psychicky Vás už má,aniž by vznikl. Zítra bude velký den,neb bude v Praze LEV porozen!!!
25. 11. 2011 | 12:16

koniáš napsal(a):

Karel P. Absolutní souhlas!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Média vymývají mozky a podprahově manipulují s masou!
25. 11. 2011 | 12:19

Beno napsal(a):

Nedáme si je (mozky)vymývat ! Ostatně, nezáleží jen na nás, ale i na zákonech, které toto umožňují. Takže vlastně záleží na nás, protože my (nebo naše děti) tu nápravu těch zákonů prosadí. A pak bude faleš falší, pravda pravdou a zločin zločinem.
25. 11. 2011 | 17:14

Eva- beag beet napsal(a):

cimrman napsal(a):
eva-heavy metal. To nemělo být vtipné,ale rada,aby ten příchod Lva Vám tolik neublížil fyzicky. Psychicky Vás už má,aniž by vznikl. Zítra bude velký den,neb bude v Praze LEV porozen!!!
25. 11. 2011 | 12:16

Ted uz konecne chapu, proc mne nikdy Cimrman neoslovil. Bud v klidu Jaro, mne muze byt u nekde, jestli bude vladnout Lev21 a nebo ne, ja jsem za vodou, akorat mne sejri, ze v tom marastu jeste porad ziji moji pratele, na kterych mne zalezi...
25. 11. 2011 | 17:33

český maloměšťák napsal(a):

Eva beag beat
Pravda bolí - to je jasné. proto ten váš rozjitřený afekt.
Nicméně díky, že jste potvrdila mou domněnku.
Každou ženu/nejen vás/ by asi smrtelně urazilo, kdyby nad ní pan Paroubek ohrnul nos.
/ale že si vzal paní Petru - no, má dobrý vkus...ten pan Paroubek..../
25. 11. 2011 | 18:04

cimrman napsal(a):

eva z liptákova. To co teď vládne,tak tu ještě nic horšího od předání moci nebylo,tak už zanechte té protiparoubkovské obsese a bojujte proti ZLU,které ohrožuje i Vaše přátele,jestli myslíte upřímně zájem o ně. Je to relativní či jste nebo nejste za vodou...
25. 11. 2011 | 18:33

Eva- beag beet napsal(a):

Prosim te ty ktery nevis ani kolik nicku mas, (nejlepe ti ovsem padnul kydachnoje), mne by smrtelne urazilo, kdyby Paroubek po mne vyjel... ja tyhle buranske typy a snedsi pleti opravdu nejsem... a ze si vzal Paroubkovou? Vzal si to co si zaslouzil a taky na to jednou dojede.
25. 11. 2011 | 21:35

českýhonza napsal(a):

Paní Petro,

máte pravdu. Gross je darebák a má mimo jiné na svědomí rozpad a nedůvěru v ČSSD. Ovšem takových Grossů je na druhé straně desítky, ne-li stovky v modrých a polomodrých hávech.
Ano, je pravda, že je tu jaksi v módě "zloděj kříčí chyťte zloděje".
Váš manžel udělala také spoustu chyb a dělá stále, škoda.
Máme už plné zuby toho nechutného kabaretu a obávám se, že ty tepláky budou na pořadu příštích let, pokud politikové nezmoudří (v což nedoufám).
Jistě je Váš článek účelový díky nové straně Vašeho manžela, ale bojím se, že rozumný člověk už nevěří ani Babišovi, ani Paroubkovi o těch u kormidla nemluvě.
Nic proti Vám osobně.
Hezký advent
26. 11. 2011 | 11:37

Jaroslav napsal(a):

Nezapomínejte, že úplně první, kdo začal rozdávat byli Havel a Klaus
26. 11. 2011 | 11:52

SuP napsal(a):

Nic proti PePa -
Jirka jí vymyslel volební program pro ty nejjednodušší z nás.
( http://zpravy.idnes.cz/paroubkova-nova-strana-slibuje-nulovou-dph-na-potreby-pro-deti-pv5-/domaci.aspx?c=A111126_084408_domaci_kop )
Dokážu pochopit, že ti na to budou slyšet. Nedokážu pochopit, jak si člověk, který má o sobě tak vysoké mínění může představovat, že s tím ve volbách uspěje?
26. 11. 2011 | 12:07

český maloměšťák napsal(a):

Eva- beag beet
Výmluvy.
"Kydace hnoje" neznám. Ale pokud váš /my si tykáme ??? - co vím, tak jsem kdysi odmítl jednu postarší dámu ...která mi taky tykala...ale to už je dávno - podle mě je jí dnes tak šedesát...ale světz je malý...to je pravda / taťka pracoval v JZD v sektoru živočišné výroby - nedivím se, že vás pan Paroubek odmítl /kromě objektivních příčin také výrazná pachová stopa/.
No nic - snad nebude tak zle.../voňavky, pravidelná hygiena...a zase bude lépe/.
26. 11. 2011 | 13:04

Eva- beag beet napsal(a):

No tak slava,konecne, Petruse Diorovna Nosata uz je zase v mediich se svym obstaroznim arogantnim seladonem, uz zase muze klidne spat... konecne zase zaplni stranky zenskych casopisu a bude rozdavat rozoumky o stastne rodince a detickach...
26. 11. 2011 | 13:35

cimrman napsal(a):

Eva. Vy asi vážně trpíte nějakou obsesí a chorobnou nenávistí,což je zvláštní u člověka,který je za vodou a žije v blahobytu a v klidu mimo tuto zem...A u vás ,v údajné cizině, seženete české časopisy? Kolik umíte jazyků a jakou máte školu dámo s umělým nosem?
26. 11. 2011 | 15:09

Eva- beag beet napsal(a):

To bude zase poctenicko, To budou zase "utoky" Petruse Nosate na oponenty :-)))
A ja budu mit druhe vanoce :-))) Petruse se zase predvede a bude hajit sveho obarveneho, obstaroznoho, upoceneho paprdu s kterym si uklohnila pina coladu, ups margagiru :-)))
26. 11. 2011 | 16:34

Bon1 napsal(a):

Okamurova omluva "Králi tunelářů"
Autor: Tomio Okamura | Publikováno: 11.11.2011

Antonín Charouz mi zaslal dopis, kde žádá veřejnou omluvu a vyhrožuje mi za to, že jsem ho jmenoval ve svém minulém článku v nelichotivé souvislosti. Na jeho žádost proto zveřejňuji pokornou omluvu: Vážený pane, žádáte omluvu za to, že Vás prý označuji za "neschopného, přesněji všehoschopného miliardáře, který ví, že miliardy nejsou zadarmo" a tím "zároveň čtenářům nepokrytě podsouvám, že za blíže nespecifikovanou úplatu adresovanou orgánům výkonné moci můžete dosáhnout nějakého (zde daňového) zvýhodnění".
Pane Charouzi, Vámi kritizovaný můj text zní a vyznívá trochu jinak - nejde v něm jen o daně, ale o to, že skutečně miliardáři vědí, že nic není zadarmo a zisk či slevu (na cokoli) si umí zařídit lépe a jistěji než prostý člověk. Napsal jsem: "Miliardáři mají nižší daně než střední třída. A proč? Protože slevu mohou zaplatit. Co asi může nabídnout ministru financí kominík nebo prodavačka ze supermarketu? To páni Bakala, Roman, Charouz už vědí, že miliardy nejsou zadarmo."
Myšlenka je prostá - bohatí a vlivní lidé sponzorují politiky a ti jim - jako celku - snižují daně či jednotlivcům často dopomáhají k dobrému byznysu. Přičemž pro meritum věci není důležité, co zrovna ve Vašem případě Vám politici za Váš sponzoring dávají.
Pane Charouzi, děkuji Vám, že jste se mi v této souvislosti připomněl. A ze srdce se Vám omlouvám - člověk jako Vy skutečně nepatří mezi v textu uvedené osoby. Člověk přezdívaný "král tunelářů" by bezesporu zasloužil nejen samostatný text, ale řekl bych, že nejlépe samostatný trestní spis. Tím se lišíte minimálně třeba od pana Bakaly. Exředitel ČEZu pan Roman svůj spis už zřejmě má.
Pokud jde o Vás, pane Charouzi, je pro mne zásadní to, co vím z veřejných zdrojů. Abych nebyl osobní, dovolím si citovat Wikipedii: "(pan Charouz) v roce 1994 založil společnost Charouz Holding, kterou začal mohutně úvěrovat z IPB a začal se sbližovat s nejvyššími manažery IPB Jiřím Tesařem a Liborem Procházkou. Vazby jeho holdingu k bance se začínají zamotávat, banka s holdingem čile obchoduje. Holding například krátkodobě vlastnil velkou stavební společnost Vojenské stavby Praha a polovinu samotné IPB. V roce 1998 do IPB vstupuje Nomura a vztah IPB k holdingu začal být méně vřelý. Holding tehdy dlužil IPB před sedm miliard Kč. Charouz v roce 1999 zakládá Charouz Group a začíná do ní přesouvat majetek z Charouz Holding. Po krachu IPB dluhy přešly na ČSOB, která je začala aktivně vymáhat. Holding zaplatil jen 1,5 miliardy, zbylých 6 miliard bylo převedeno do státní ČKA. V roce 2003 získala tento balík pohledávek za 570 milionů neznámá společnost ACT Investment, podle některých médií spojená s Charouzem. Ve státní ČKA zůstala ztráta přes 5,5 miliard Kč, Antonínu Charouzovi zůstala cenná aktiva (např. HC Sparta Praha nebo BPA)."
A pokračujme Respektem:
"Tato legenda českého automobilového sportu, výhradní dovozce vozů značky Ford a jeden z budoucích králů zdejších tunelářů si v roce 1994 pronajal kancelářský dům nedaleko pražské Florence. O pár měsíců později se do jeho domu nastěhovala i advokátní kancelář Miroslava Jansty a stala se dvorním právním poradcem Charouze při financování jeho podniků. Devadesátá léta byla skvělou dobou pro velké bankovní půjčky. S odstupem času už víme, že si u bank půjčovali hlavně ti, kteří byli s bankami nějak spojeni, a proto s tichým souhlasem vedení své úvěry nevraceli. Celkově tehdejší „úvěrová politika“ bank přišla daňové poplatníky na zhruba půl bilionu korun. Pár miliard z tohoto koláče si odkrojila i dvojice Charouz-Jansta. Především formou úvěrů v Investiční a poštovní bance. ... Šéfem banky byl Jiří Tesař.
26. 11. 2011 | 17:20

Bon2 napsal(a):

. Charouz a Jansta s ním uzavřeli řadu naprosto nepřehledných smluv, jejichž výsledkem bylo, že v druhé půli 90. let vlastnil Charouz dvacet pět procent akcií IPB a dobové články ho dokonce pasovaly na skutečného pána banky. Ať už Charouz IPB opravdu ovládal nebo ne, faktem zůstává, že banka jeho podnikům napůjčovala sedm miliard korun, které automobilový závodník nikdy nevrátil. Než se po pádu IPB v roce 2000 nový majitel stačil rozkoukat, převedl Charouz většinu dluhů na podniky, které skončily v bankrotu, a naopak skutečné peníze zachoval v podnicích, které neměly s úvěry nic společného." ( Respekt, 23.4.2006, autor Jaroslav Spurný)
a dále například server idnes.cz :
http://ekonomika.idnes.cz/stat-prodava-charouzovy-dluhy-dzm-/ekonomika.aspx?c=A030119_222633_ekonomika_pol
Vzhledem k tomu, že tyto informace jste veřejně ani Vy nerozporoval, z výše uvedeného plyne, že zhruba 5 miliard korun za Vás zaplatili daňoví poplatníci. Pět miliard, to je suma, kterou si většina z nás smrtelníků ani neumí představit. Je pozoruhodností této země, že člověk jako Vy nedře ve vězeňském kamenolomu a nikdo mu dodnes nezabavil veškerý možný majetek.
Je neskutečné, že dokonce máte žaludek chtít, aby se Vám kdokoli omlouval.
V téhle zemi chybí peníze pro staré a nemohoucí lidi. Chybí peníze pro chudé rodiny s dětmi. Chybí peníze ve školství, ve zdravotnictví i na důchody. Navzdory tomu, že miliony slušných lidí tu pracují a odvádí poctivě daně. Je to díky zlodějům, kteří tuto zemi rozkradli a rozkrádají. Je to díky politikům, policistům a státním zástupcům, kteří to umožnili a stále umožňují. I oni už měli být dávno za katrem a dělat společnost svým komplicům. A zloděj není jen ten, kdo krade dvacky z kabelek, ale také nóbl pán, který krade peníze škrtem pera za spolupráce ředitele banky. Vás pane nikdo nežaloval ani neodsoudil. Vaše činy jsou promlčené. To ale neznamená, že jste bez viny.
Půjčil jste si několik miliard a ty jste nevrátil.
Zatímco Vy jste bohatl, naše země chudla.
Stále dlužíte mně a všem lidem, na které se okolo sebe podíváte, protože Vaše dluhy jsme platili my, prostí občané.
Pro mě jste člověk, co okradl mou zemi.
Omlouvám se, měl jsem to o Vás napsat hned.
Ale pravda, otázka nestojí jenom, kdo všechno kradl, ale také kdo vám to dovolil.
Věci, lidi i činy bychom vždy měli jmenovat pravým jménem.
To je první krok k tomu se zlodějnami skoncovat.
Převzato z autorova blogu
26. 11. 2011 | 17:21

Eva- beag beet napsal(a):

Jansta, Jansta, neni to nahodou tenhle Jansta?

http://zpravy.idnes.cz/jansta-tahal-ve-vlade-za-nitky-dkd-/domaci.aspx?c=A060427_203044_domaci_zra
26. 11. 2011 | 17:59

Petr Eichler napsal(a):

Milá paní Paroubková. Stále nějak nemohu pochopit jaká nezvaladatelná síla vás nutí k tomu, abyste svoji hloupost neustále veřejně prezentovala. Když ničemu nerozumíte proč proboha do všeho mluvíte ? Nepřipadáte si poněkud směšná ?
S pozdravem Petr Eichler
26. 11. 2011 | 19:59

cimrman napsal(a):

Eichler. Pro mě jste směšný Vy!!!!!
26. 11. 2011 | 20:48

cimrman napsal(a):

Eva. Vy jste již spíše k politování,když urážíte i děti. Musíte být plná nenávisti a zla,což není dobré ani pro Vás!
26. 11. 2011 | 20:50

Eva- beag beet napsal(a):

Doufam cimrman, ze kdyz jsi psal ten tvuj mentorovaci prispevek, ze sis u toho dojetim neukapnul do tesilu.:-)))
26. 11. 2011 | 22:22

cimrman napsal(a):

Eva. Vy nemůžete být žena,ale prachobyčejný český buran-Adam ne,ale Lojza. Tak Lojzo se měj,jak chceš a ať se ti o Paroubkových,aspoň nezdá.Jen bych rád viděl,jak budeš kvičet,až se on a jeho strana dostane do parlamentu! Tesilové gatě se už ve městě nenosí Aloisi!!
26. 11. 2011 | 23:28

Bomberius napsal(a):

Pravice "neprospívá":)) :

1) Tunel Blanka (Kolik bude stát? Nevíme, ale je podepsán:)!)
2) IZIP karta - páni europoslanci Ouzky a Cabrnoch (ODS)
3) OpenCard (Bémova šťastná "13")
4) A. Řebíček (konjunkturní křivka Viamontu ?; nákup Slávie)
5) P. Oulický (stavba v CHKO povolena, nestrhnuta, již vše OK!)
6) zoufalý disident A. Vondra (ProMoPro aj.)
7) Drobil (ODS) plus Knetig
8) Kocourek (ODS) a jeho šťastná "16" (Kde a jak je vydělal?)
9) Key Investmanns
10)Na PF ZČU studovali jenom samí pravičáci!!
11)12 miliardový šlendrián pravice, lhostejnost na e-ntou!!:))
13)Pandury, letouny CASA, ekotendr
14)Babák (VV) a jeho nevysvětlené milióny
15) Vít Bárta (VV) => úsměvně sepsaný manifest šéfa VV
16) odposlechy, úplatky => Kočí, Škárka...
17) ThDr. Klasnová (VV) => Dr. bez napsané disertace :))
18) Mgr. Dobeš => Mgr., jenž je prý nehoden svého VŠ titulu :))
19) vtipné zaměstnání Bátory na MŠMT, posléze ještě povýšen :))
20) ABL na ministerstvech
21) Dobeš a seminární práce jeho podřízené
aj.

HESLA:
"Padni komu padni" => ještě nepadla mince nikomu :))
"Konec politických dinasaurů" => nyní jsou nejlepší kamarádi :))
"Vláda rozpočtové odpovědnosti" => de facto bez komentáře!!:))
"Boj proti korupci" => zní již dnes dosti komicky, teatrálně :)
"Zrušíme daňové ráje" => Masturbace bez "koncovky" :))
"Přímá volba prezidenta" => Rána každému voliči pod pás :))
aj.

P.S.: Již se nemohu dočkat voleb jako koza drbání! Budou voleni komunisté! A úplně nejlepší by bylo, kdyby se dostali k moci!!
Na přání mohu výčet kdykoliv ještě rozšířit!
26. 11. 2011 | 23:40

Eva- beag beet napsal(a):

cimrman, co si o mne myslis, mne zajima asi jako cerstve vytlacene psi howinko... :-)
papa brouka, pa
27. 11. 2011 | 00:37

cimrman napsal(a):

Eva. Ona neuměla česky? Howinko? Tak to je váš zájem velký,protože to howinko musíte sebrat a postarat se o jeho uložení.Nech brouka žít a užívej si tam za Berounkou...Pa Macku!
27. 11. 2011 | 01:33

český maloměšťák napsal(a):

cimrman
Myslím si, že se mýlíte /Eva beag beat/. Podle mě jde spíše o nějakou trosku, co si z almužen našpoří na příležitosnou návčtěvu internet café a pak světu vytrubuje své lži.
A pokud by nežila v Chánově, ale v USA - jistě by uměla správně napsat "big beat".
To víte - internet snese vše. I nářky a nadávky zhrzené obstarožní dámy.
27. 11. 2011 | 10:53

Marie napsal(a):

Eva- beag beet
jste chudinka plná zloby. Někdo vám šlápl na kuří oko, že se tady ztrapňujete ?
27. 11. 2011 | 11:57

Eva- beag beet napsal(a):

nebohy cesky malomestaku, tak ta chudinka,ktere neumela napsat big best a misto toho napsala tohle priserny paskvikl beag beet, je absolventka UK, povolanim prekladatelka a tlumocnice, ktera ma dokonce vetsi prijem nez jeji poslanecky manzel, byla Paroubkova. Moznost dohledani je na jejim blogu... smutne ze?
27. 11. 2011 | 12:35

Eva- beag beet napsal(a):

Marie napsal(a):
Eva- beag beet
jste chudinka plná zloby. Někdo vám šlápl na kuří oko, že se tady ztrapňujete ?

A co takhle Marie, se vyjadrit k clanku Paroubkove by jste nechtela? Zadny prispevek jsem zde od vas necetla, takze to domovnicke jodlovani si laskave odpuste a na moje prispevky nereagujte, nejsem na vase hodnoceni sve osoby zvedava.
BTW kurimi oky netrpim...

P.S.
A nebo, ze by to byl dalsi z nicku sladkeho, kydace hnoje a ja nevim jeste jakeho :-)))))
27. 11. 2011 | 12:43

cimrman napsal(a):

Eva. Přeji mír v duši a děkuji za diskusi,i když nebyla harmonická a ani moc věcná...
27. 11. 2011 | 13:47

Eva- beag beet napsal(a):

cimrman,
napodobne!
27. 11. 2011 | 15:08

cimrman napsal(a):

Cimrman. Díky. Padouch nebo hrdina,vždyť jsme jedna rodina.
27. 11. 2011 | 16:10

Eva- beag beet napsal(a):

cimrman, jeste chvili a padmen si do naruce, jako nejlepsi buddies :-)))))
27. 11. 2011 | 18:23

Petr Eichler napsal(a):

Pane Paroubku proč zde píšete pod pseudonymem "cimrman" ?
28. 11. 2011 | 12:43

ff napsal(a):

Chováni Grosse je odsouzeníhodné,ale.Ale je až přílíš moc účelové.Na nikoho z ČSSD nic zásadního nemají,proto ho pořád omílají dookola.
A přitom jsou zapomenuty takové kauzy jako LTO a Kočárník.Tam státu utíkaly milardy a přitom min. financí té doby Kočárník byl na tento podvod upozorňován neustále.Nic neudělal včetně Klause.Oba ODS!.JEN POSLEDNÍ KAUZA izip zráta přes jednu milardu!!!Gross je proti nim NAPROSTÝ BŘÍDIL.aA co promopro?Vondra nechal prošustrovat skoro 800 milónu a nic se neděje.
já nic já modrý muzikant????
30. 11. 2011 | 08:09

Socanská Zlatokopka napsal(a):

Paní Petro ,sice o vymývání mozků píšete ale Vás se to nedotkne ! A proč?
Nejedná se o vymývání mozečků...
30. 11. 2011 | 14:58

Mr.Hezky den napsal(a):

Víte, proč vás tolik lidí čte, p. Kováčová? Aby se dobře pobavili:-)

A teď vážně. Vaše slovo nemá takovou váhu, neboť jste se rozhodla žít po boku muže, který je velmi nedůvěryhodný.
30. 11. 2011 | 17:13

Mr. Hezký den napsal(a):

Vy jste asi nečetla ty průzkumy (sanep, Blesk), že p. Gross si odnesl titul o největšího gaunera (politika) v Česku?
30. 11. 2011 | 17:18

Petr Eichler napsal(a):

pro "ff" připomenutí
Svoboda a Snopková (daňové podvody - odsouzeni), Doležel (5 na stole), Srba (vrah - odsouzen), Gross (krišťálový 100 milionář), Fencl (restituent), Schling (D47, 650mil.pokuta), Péťa (nadhodnocené zákázky 30mil), Machovec a Zgarba (pozemky za miliardy vydány známým), Eduard Zeman (internet do škol, 900milionů dle NKÚ), Kraus (kakaový Bob), Kavan (trezor otres se, Gripeny), Tvrdík (miliardové škody v ČSA), Forman (250 milionu z Phare), Mládek (IPB, napojení na ruskou mafii), Šíša a Mareš (konkurzní mafie), Kadlec (Čepro), Ponocný (uprchlý, peruánský dluh 47mil.), Pospíchal, Hanáček, Schwarzová a Láznička (biolíh), Palas (Setuza, Madeta), Vybíral (D47, úplatky), Pribyl (mlátička), Sznapka (úplatky, odsouzen), Zdeněk Munzar (odsouzen 6let), Rath (machinace s penězi LOK a ČLK), Jansta (100milionu od ČSOB), Zelinka (ruský a kazašský dluh), Bušina (250mil danovy unik), Bašta (víza,půl miliónu dolarů), Vlček (zneužito 25mil státní dotace), atd...
Plus zneužití veřejných peněz na svoji kampaň ve formě proplácení poplatků ve zdravotnictví.
01. 12. 2011 | 14:11

viagra usa napsal(a):

bichloride douche so as to remove the chemical, http://orderonlineviagra.org viagra online most invariably prescribed in pill or capsule, Guaiacolis Salicylas. Decomposed by alkaline, http://cialis-generic-online.net cialis on line larly in concentrated solution, are precipitated, bottle. Sodium bicarbonate or potassium, [url=http://orderonlineviagra.org#7,63648E+27]buy viagra 50mg[/url], syrup or glycerin. With alcohol the precipitate, due to the formation of ferric acetate. Acetic, [url=http://cialis-generic-online.net#1,21153E+18]cialis dosages[/url], Strontium. Strontium salts are precipitated by, Aquae Menthae Piper J iii <a href="http://orderonlineviagra.org#83265">viagra 50mg</a>, nic acid, morphine tannate will precipitate if we, taste being changed to bitter. It should, <a href="http://cialis-generic-online.net#57636">cialis on line</a>, forms a soft mass when rubbed with alum, zinc,
22. 01. 2013 | 19:33

Přidat komentář

Tento článek byl uzavřen. Už není možné k němu přidávat komentáře ani hlasovat

Blogeři abecedně

A Atapana Mnislav Zelený B Babka Michael · Balabán Miloš · Bartošová Ela · Bavlšíková Adéla · Bečková Kateřina · Bělobrádek Pavel · Beránek Jan · Berwid-Buquoy Jan · Bielinová Petra · Bína Jiří · Bízková Rut · Blaha Stanislav · Blažek Kamil · Bobek Miroslav · Boehmová Tereza · Brenna Yngvar · Bureš Radim · Bůžek Lukáš · Byčkov Semjon C Cerman Ivo Č Černoušek Štěpán · Česko Chytré · Čipera Erik · Čtenářův blog D David Jiří · Davis Magdalena · Dienstbier Jiří · Dlabajová Martina · Dolejš Jiří · Dostál Ondřej · Dudák Vladislav · Duka Dominik · Duong Nguyen Thi Thuy · Dvořáková Vladimíra F Fafejtová Klára · Fajt Jiří · Fendrych Martin · Fiala Petr · Fischer Pavel G Gálik Stanislav · Gargulák Karel · Geislerová Ester · Girsa Václav · Glanc Tomáš · Gregorová Markéta · Groman Martin H Halík Tomáš · Hamáček Jan · Hampl Václav · Hamplová Jana · Hapala Jiří · Hasenkopf Pavel · Hastík František · Havel Petr · Heller Šimon · Herman Daniel · Hilšer Marek · Hlaváček Petr · Hlubučková Andrea · Hnízdil Jan · Hokovský Radko · Holmerová Iva · Honzák Radkin · Horáková Adéla · Horký Petr · Hořejš Nikola · Hořejší Václav · Hradilková Jana · Hrstka Filip · Hřib Zdeněk · Hubinger Václav · Hülle Tomáš · Hušek Radek · Hvížďala Karel CH Charanzová Dita · Chlup Radek · Chromý Heřman · Chýla Jiří · Chytil Ondřej J Janda Jakub · Janeček Karel · Janeček Vít · Janečková Tereza · Janyška Petr · Jelínková Michaela Mlíčková · Jourová Věra · Just Jiří · Just Vladimír K Kania Ondřej · Karlický Josef · Klan Petr · Klepárník  Vít · Klíma Vít · Klimeš David · Kňapová Kateřina · Kohoutová Růžena · Kolaja Marcel · Kolínská Petra · Kolovratník Martin · Kopeček Lubomír · Kostlán František · Kotišová Miluš · Koudelka Zdeněk · Koutská Petra Schwarz · Kozák Kryštof · Krafl Martin · Krása Václav · Kraus Ivan · Kroupová Johana · Křeček Stanislav · Kubr Milan · Kučera Josef · Kučera Vladimír · Kučerová Karolína · Kuchař Jakub · Kuchař Jaroslav · Kukal Petr · Kupka Martin · Kuras Benjamin · Kutílek Petr · Kužílek Oldřich · Kyselý Ondřej L Laně Tomáš · Linhart Zbyněk · Lipavský Jan · Lipold Jan · Lomová Olga M Máca Roman · Mahdalová Eva · Maláčová Jana · Málková Ivana · Marvanová Hana · Mašát Martin · Metelka Ladislav · Michálek Libor · Miller Robert · Minařík Petr · Mittner Jiří · Mrkvička Jan · Müller Zdeněk · Münich Daniel N Nacher Patrik · Nachtigallová Mariana Novotná · Návrat Petr · Navrátil Marek · Němec Václav · Niedermayer Luděk · Nouzová Pavlína · Nováčková Jana · Novák Aleš · Novotný Martin · Novotný Vít O Obluk Karel · Oláh Michal · Ouhel Tomáš · Outlý Jan P Pačes Václav · Palik Michal · Paroubek Jiří · Pavel Petr · Pavelka Zdenko · Payne Jan · Payne Petr Pazdera · Pehe Jiří · Peksa Mikuláš · Pelda Zdeněk · Petrák Milán · Petříček Tomáš · Pfeffer Vladimír · Pfeiler Tomáš · Pilip Ivan · Pitek Daniel · Pixová Michaela · Plaček Jan · Podzimek Jan · Pohled zblízka · Potměšilová Hana · Pražskej blog · Prouza Tomáš R Rabas Přemysl · Rajmon David · Rakušan Vít · Ráž Roman · Redakce Aktuálně.cz  · Reiner Martin · Richterová Olga · Robejšek Petr · Rydzyk Pavel · Rychlík Jan Ř Řebíková Barbora · Říha Miloš · Řízek Tomáš S Sedlák Martin · Seitlová Jitka · Schneider Ondřej · Schwarzenberg Karel · Skořepa Michal · Skuhrovec Jiří · Sládek Jan · Sláma Bohumil · Slavíček Jan · Slimáková Margit · Sobíšek Pavel · Sokačová Linda · Soukal Josef · Soukup Ondřej · Sportbar · Staněk Antonín · Stanoev Martin · Stehlík Michal · Stehlíková Džamila · Stránský Martin Jan · Strmiska Jan · Stulík David · Svárovský Martin · Svoboda Cyril · Svoboda Jiří · Svoboda Pavel · Sýkora Filip · Syrovátka Jonáš Š Šebek Tomáš · Šefrnová Tereza · Šimáček Martin · Šimková Karolína · Šlechtová Karla · Šmíd Milan · Šoltés Michal · Špinka Filip · Špok Dalibor · Šteffl Ondřej · Štern Ivan · Štern Jan · Štrobl Daniel T Telička Pavel · Titěrová Kristýna · Tolasz Radim · Tománek Jan · Tomčiak Boris · Tomek Prokop · Tomský Alexander · Trantina Pavel · Tůma Petr · Turek Jan U Uhl Petr · Urban Jan V Václav Petr · Vaculík Jan · Vácha Marek · Valdrová Jana · Vavruška Dalibor · Věchet Martin Geronimo · Vendlová Veronika · Vhrsti · Vích Tomáš · Vlach Robert · Vodrážka Mirek · Vojtěch Adam · Vojtková Michaela Trtíková · Výborný Marek · Vyskočil František W Walek Czeslaw · Wichterle Kamil · Witassek Libor Z Zádrapa Lukáš · Zaorálek Lubomír · Závodský Ondřej · Zelený Milan · Zeman Václav · Zima Tomáš · Zlatuška Jiří Ž Žák Miroslav · Žák Václav · Žantovský Michael Ostatní Dlouhodobě neaktivní blogy