MF Dnes chce upálit Paroubkovou

13. 12. 2011 | 09:55
Přečteno 11657 krát
Asi by bylo dobré napsat – Petru Paroubkovou. Pro upřesnění. Už jednou totiž nynější prominentní redaktor MF Dnes Syrovátka vyzýval k upálení čarodějnice Paroubkové, tenkrát to byla Zuzana. Hlavně ať je to nějaká Paroubková. Proč se k podobným praktikám neuchyluje tento tzv. hlídací pes demokracie u paní Klausové, Nečasové, Sobotkové, Havlové, Schwarzenbergové, Kalouskové, Besserové, Drobilové, Palasové (mám vůbec pokračovat?)???

Odpověď asi nebude tak jednoduchá.

Ale začnu pěkně po pořádku. Více než rok mě jistý vydavatel (dnes můj obchodní partner) přemlouval, ať napíšu knihu o svých zážitcích po boku špičkového politika. Neviděla jsem důvod. V momentě, kdy můj manžel dobrovolně a se ctí odstoupil a tím odešel ze špičkové politiky, jsem cítila potřebu se ze všech těch „zážitků“ vypsat a zbavit se jich. A začít novou etapu života. Kniha tohoto charakteru v Čechách nikdy předtím nevyšla. Navíc jsem dostala velmi lákavou finanční nabídku (kterou jsem veřejně přiznala). Kývla jsem. Kniha byla plná emocí a věcí, které o sobě protagonisté většinou číst nechtěli. Proto např. J. Tvrdík Jiřímu v SMS vyhrožoval, jak mu vše popsané v knize osolí a vrátí tak, aby to pocítila i jeho rodina. Jiní politici se buď raději nevyjadřovali nebo se chovali jako šašci a osočovali mě ze lží (např. M. Hašek). Nikdo tzv. lži nebo pomluvy neprokázal. Někteří novináři knihu označili za „snůšku drbů z třetí ruky“. Chápu, že se někteří zlobili. Napsala jsem o nich velmi jitřící a bohužel pro ně pravdivé věci. Byla jsem také velmi opatrná a vyváženě, tj. slovy stejným počtem, jsem informovala o novinářích, kteří byli dle mého názoru kladnými nebo zápornými hrdiny. Co se týče ostatních protagonistů, v průběhu roku od vydání knihy se téměř vše ukázalo v jasném světle – korupční nekalé praktiky Bárty, slabošství B. Sobotky, propojení Haška s Tvrdíkem, Nečasova přítelkyně, Schwarzenbergova senilita atd. O všem jinými slovy informovala média.

Za knihu jsem inkasovala něco přes 1 mil Kč. Žádnou jinou knihu už nenapíšu a tato jediná byla bestsellerem – co já vím určitě např. v NeoLuxoru na Václavském náměstí. Také se velmi dobře prodávala po internetu. Je jasné, že knihu od Paroubkové se někteří prostě v obchodě koupit styděli, hlavně po tom, co se o ní předem napsalo. Celkem se prodalo zhruba 10 tisíc kusů. Pro závistivce mohu hrdě říct – jsem velmi spokojená.

Manžel během roku napsal knihy tři. U jednoho vydavatele vydal dvě knihy pamětí s příslibem, že mu bude i v budoucnu vydávat jeho politické memoáry. Jakožto bývalý premiér dostal exkluzivní smlouvu na 4 mil. korun. Smlouva se netýká jen nákladu, ale hlavně autorských práv. Zatím se celkem prodalo kolem 43 tisíc kusů obou titulů. Že nefiguroval v žebříčku bestsellerů? Že se knihy prodávají hlavně po internetu? A divíte se vůbec po letech negativní kampaně proti Jiřímu Paroubkovi? Někteří novináři si pletou jablka s hruškami. Všichni jimi dotazovaní používali slova jako „u nás“ (v jejich obchodech), kniha „by zřejmě měla být v žebříčku“ (to neznamená, že tam být musí) apod. Jsem vydavatel – začátečník. Ale jistě vím, že můj partner ve vydavatelství měl největší úspěch v prodeji jisté kuchařky – sto tisíc kusů – prostřednictvím dealerů nebo u jiných titulů přes internet (svůj firemní). Je zřejmé, že tyto tituly se nikdy v žádném žebříčku bestsellerů neobjeví. Vlastně objeví – v tom našem firemním.

Suma sumárum dostali jsme 5 mil. korun. Někdo může hrát na závist, jiný na city. Ale vše je řádný zdaněný výdělek.

Nikdo mě nenačapal na ničem nekalém. Zkrátka a dobře jsem odkryla karty sama a dobrovolně. Může si říkat kdo chce, co chce, ale jsem čistě soukromá osoba. Manželka jednoho z poslanců. Manželka předsedy jedné z mnoha (ne)parlamentních stran. Manželka podle některých zcela bezvýznamného politika. Přesto jsem redakci Týdne poskytla veškeré údaje ohledně koupi mého řeckého domu. Pardon půlky dvojdomu. 2,5 mil. stál dům a stejně tak rekonstrukce se zařízením. Poskytla jsem fotografii před rekonstrukcí, manžel pak fotografii po rekonstrukci. V redakci jsem předložila k nahlédnutí manželovu smlouvu na knihy, fakturu za rekonstrukci domu a v kopii nechala kupní smlouvu (je v řečtině - tak, aby si nemysleli, že si vymýšlím). Tím jsem akci „řecký dům“ považovala za ukončenou. Psal se čtvrtek 8. prosince.

Chyba lávky! Akce teprve začala. V pátek mi kamarád a realitní agent v jedné osobě volal, že na Ithaku (tam mám dům) mají v sobotu přijet dva čeští novináři. Volal mu to manžel jedné Češky ze sousedního ostrova s tím, že přiletí soukromým letadlem. A požádal mého kamaráda, aby jim moji „vilu“ ukázal. Ten se smál, co jsem to tady navykládala, že on mi neprodal vilu, ale půl dvojdomu. Informaci jsme s manželem zveřejnili. Je divné, že bychom někomu stáli za soukromý let, který stojí nejméně 300 tisíc korun. V sobotu na Ithaku opravdu podle mého kamaráda přijeli dva Češi. Vlastně pár. Vyptávali se, sháněli informace. Také si pobyt doslova a do písmene spolu užili. V neděli odjeli trajektem. Tedy ne letadlem. Zajímavé je, že jejich auto mělo diplomatickou značku. Mám jejich fotografie a značku a určitě si v Řecku nechám zjistit, kdo to byl. Zase jsem akci „můj dům“ považovala za ukončenou.

A zase jsem se mýlila. Dnes mi kamarád zavolal s tím, že na ostrov přijela T. Strnadová z MF Dnes (dokonce mi jako "důkaz" poslal e-mailem její vizitku - viz ZDE). Prezentovala se velmi přátelsky, několikrát zdůrazňovala, že přiletěla linkou a že je ze seriózních novin, ne z bulváru. Kamarádovi to bylo trochu divné, ale příběh s Týdnem podrobně neznal. Nadšeně mi sdělil, že sice od něj a notáře pokoutně vylákala moji kupní smlouvu (úřední postup to nebyl, hned jsem se obrátila na právníky). Podle něj je to fajn, protože uvidí, že nelžu. Proč ale tato osoba musela čmuchat po ostrově jako estébák? Proč si smlouvu prostě nevyžádala v redakci Týdne nebo u mě? Myslí si snad, že se dozví něco, co bych já sama nevěděla? Co ji vede ke stalkingu mé osoby? Redakce MF Dnes má peníze na rozhazování? Celý její pobyt i s letem a cestou na ostrov odhaduji minimálně na 50 tisíc.

Prostě budeme honit čarodějnici Paroubkovou! To je ta od Paroubka, tak proč ne?

Ale ptám se, kdo honí prohnilého Vondru a jeho ženu? Kdo honí Topolánka a jeho ženu? Kdo z investigativců si dal práci, aby zjistil, že Topolánek v roce 2009 stejně tak jako Langer letos utrácel desetitisíce EUR za pobyt na jachtách? Když jsem toto s podobnou jinou argumentací dnes večer vychrlila na šéfredaktora MF Dnes, jen mi suše sdělil, že o jachtách neví, protože na ně nejezdí. Tak jen pro zajímavost: Český tisk psal o tom, že si Topolánek pronajal jachtu za 18 tis. korun na týden a trávil na ní jen několik hodin. Nikdo na světě vám jachtu nepronajme na méně než týden za méně než 15 tisíc EUR bez nákladů, to znamená, že je to nejméně 35 tisíc EUR za týden. Kdo honí je? Kdo honí Besserovou kvůli vile jejího muže v USA? Kdo tam jezdí ji šmírovat?

Protože jsem Paroubková, je vše dovoleno. MF Dnes a její Strnadová si myslí, že estébácké praktiky jsou OK. Strnadová chodí po ostrově jako šváb za smradem a myslí si, že je hrdinka. Když jsem vydala knihu o osudech dcer 12 politických vězňů, MF Dnes mlčela. I když její redaktor Komárek nakráčel na křest jako kdyby mu to tam patřilo.

Jak by se panu šéfredaktorovi – ostatně jako jiným novinářům líbilo, kdyby někdo sledoval jejich ženy? Tipuji, že by to dámy vydržely maximálně dva týdny. Co tak zkusit si to? Novináři jsou také osoby veřejně činné. Takže já i jejich ženy jsme na tom stejně. Jen já jsem karty odkryla. Už už po mně chtějí daňové přiznání. Co bude příště? Osvědčení od gynekologa? Můj řecký dům měl pro mě být oázou, útěkem před českou realitou. Strnadová pošpinila i to. Je to stejně nechutné jako Marešova karikatura aktu, při kterém jsme s manželem zplodili dceru. Už se těším na Štrasburk. Tam on – ač se na výlet dle svých slov těší – nepojede. Maximálně za vlastní. A já to vyhraju, už tam totiž na takové prasárny mají precedens. Potratila jsem a početí mé dcery stejně jako celé těhotenství bylo pro mne velmi rozjitřené. Až Marešova žena potratí a nějaký chudák jí další těhotenství nebo potrat namaluje na dveře, uvidíme, jestli se bude smát. Jemu by se smálo akorát pár sousedů. On chtěl, aby se mi smál celý národ. Ale lidi nejsou tak hloupí. A dovoluji si říct, že Strnadová a MF Dnes momentálně dělá stejnou prasárnu. Chce se mi z nich zvracet.

Komentáře

Aktuálně.cz má zájem poskytovat prostor jen pro korektní a slušně vedenou debatu. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se zároveň zavazujete dodržovat Kodex diskutujících. Pokud Váš text obsahuje hrubé urážky, vulgarismy, spamy, hanlivá komolení jmen, vzbuzuje podezření z porušení zákona, je celý napsán velkými písmeny či jinak odporuje zdejším pravidlům, vystavujete se riziku, že jej editor smaže.
Přejeme Vám zajímavou a inspirativní výměnu názorů.
Libor Stejskal, editor blogů (blogy@aktualne.cz)

Eleshar napsal(a):

MF Dnes se nedivím
13. 12. 2011 | 09:59

Botičky od Diora napsal(a):

hrk hrk , bože, bloncka zas perlí, to bude návštěvnost. Vaše kniha je super, je inspirací pro všechny ženy, které mají za manžely sexymozky pupiky.
13. 12. 2011 | 10:08

Silvie napsal(a):

Skoro jsem se rozplakala,jak to mají ty zbohatlické manželky politiků těžké!
Paní Paroubková(nový model) s paní Topolánkovou (nový model)mají společného víc, než si myslí.
13. 12. 2011 | 10:09

schaba napsal(a):

Vše co píší v MF lžiDnes musí být přece pravda.
13. 12. 2011 | 10:15

Duroy napsal(a):

Dost dobře tu popularitu rodiny Paroubkových, rodiny jednoho z našich 200 poslanců, nechápu.
Tedy popularitu z pohledu nejčtenějších, nejsledovanějších médií.
Ptám se, čím si pan Paroubek zasloužil pozornost médií?
Z mého pohledu není o nic lepší, ani o nic horší, než jeho dalších 199 kolegů. (I když musím uznat, Langr s Kubicem to ve své době zahráli hezky.. dodneška slyším některé názory na pana Paroubka publikované ze zprávy, která byla posléze označena za falzum.)

PS: Nějak mi chybí přítel paní Kočí, nevíte, co se s ním stalo?
13. 12. 2011 | 10:17

Drzá zrzka napsal(a):

Teď je podívejte do zrcadla, a napište něco o sobě, když umíte tak pěkně čtivě, přímo bestsellerově, psát o druhých.
13. 12. 2011 | 10:18

Botičky od Diora napsal(a):

PTP(OPRAVDOVEJ) :

my jsme fanoušky všeho Proubkovského spojeného s Diorem, řeckými cancíky, a milujem pizzu margheritu a čteme jedině velkolepé knihy z dílny rodiny sexymozků
13. 12. 2011 | 10:29

Jeff napsal(a):

Paní P., já taky bleju z MF, a neviděl jsem úchylnějšího prostituenta než Komárek se Steigerwaldem. Chcípák zůstane chcípákem. Podle mě jsou placeni ze státního rozpočtu odběrem poloviny nákladu státním institucím.
13. 12. 2011 | 10:30

jája napsal(a):

Petro, co chcete od MFD???Objektivitu, nestrannost? Toho bohdá nebude, aby žumpa z MFD napsala pravdu! A to vás ani s manželem nemusím.
13. 12. 2011 | 10:39

Michal Macek napsal(a):

farska kucharka zuzana?jde po vas Boblig s Ignacem ? :DD mate nekde na tele dablovo znaminko? :D
13. 12. 2011 | 10:40

TomášL napsal(a):

Musím se přiznat, že MF Dnes považuji za jedny z nejodpornějších novin podobné The Sun. Držím Vám palce a mnoho sil!
13. 12. 2011 | 10:49

M.N.O.P. napsal(a):

Paní Paroukková, jako člověk, co vyměnil politickou kariéru za osobní svobodu Vám rozumím. Trvalo to cca 5 let, abych se cítil konečně "ztracen v davu". Vám jde ale o to, aby byla přijata ta Vaše pravda. Boj za pravdu je vyčerpávající a bolestný. Takže máte na výběr: stát se ženou politika nebo být političkou po boku svého muže. Vy volíte druhou cestu. V těchto svátečních dnech Vám přeji hodně klidu a pohody .
13. 12. 2011 | 10:52

duda napsal(a):

Paní Paoubková,
asi jste to trochu nepochopila. Každý kdo se někdy motal kolem vydávání knih, ví, že váš drahocený nakladatel na vašich knihách musel dost prodělat. Takže otázka zní: proč někdo, kdo si říká podnikatel, prodělává? Odpovědí může být několik. Jinak váš muž jako předseda nové strany, která parazituje na historii jiné strany, určitě zná příběh manželů Emanuela a Anny Šlechtových. Myslím, že by jste se měla o tuto historii zajímat. Jste svým vystupováním a chováním velice podobná Anně Šlechtové. Nepřeju vám, aby jste tak skončila.
13. 12. 2011 | 10:53

Yfča napsal(a):

Dobrý den paní Paroubková, předesílám, že Vašeho muže neoblibuji, stejně jako neoblibuji všechny pány politiky uvedené ve Vašem blogu. U Vašeho pana manžela a ostatních politiků, kteří poté, co přičichli k moci a penězům, vyměnili nový "model" manželky za starý, je moje averze ještě o něco vyšší. Přesto s Vámi souhlasím, že naši novináři měli a možná, že i nadále mají zacíleno především na Vaši rodinu, je to nějaká podivná úchylka, kterou trpí, v domnění, že "pravicovost" a "pravicový politici" je to pravé ořechové, co nám zachrání politicko-podnikatelskými mafiemi, navázanými na stranické pokladny a sekretariáty, rozkradenou zem. Chápu Vaše rozhořčení a rozumím Vám. Ale ptám se:"Kdo jich nutil, milostivá?", vždyť byl ženatý s jinou?
13. 12. 2011 | 10:53

Šebány napsal(a):

Prosím uvědomte si , že jste vzdělaná a chytrá . To je pro určitou vrstvu lidí zdroj závisti a nenávisti . To samé Váš dům v Řecku. Nesnažte se pochopit jejich myšlení. Jim podobní uštvali Čapka. Za bolševika jsem odjížděl z domu žigulem a teprve v Počernicích přestoupil do mercedesu. Cesty ven jsem prezentoval jako odjezdy na chalupu.A také si myslím , že je ve veřejném životě moc závistivých a nepřejících lidí z Moravy . Viz. např. Nečas, Topolánek , Říman , Macek , Čunek ,Langr a další sem za nimi přijedou .
13. 12. 2011 | 10:54

David napsal(a):

No proste hotova Marta Gottwaldova... ta taky jako manzelka prezidenta chodila stejne sypat slepicim :)))

O urovni autorky nejlepe svdeci nasledujici citace:

Strnadová chodí po ostrově jako šváb za smradem a myslí si, že je hrdinka

A já to vyhraju, už tam totiž na takové prasárny mají precedens.

A dovoluji si říct, že Strnadová a MF Dnes momentálně dělá stejnou prasárnu. Chce se mi z nich zvracet.

Konec citaci.

Chudak je to!
13. 12. 2011 | 10:54

modrý edvard napsal(a):

1. "můj manžel dobrovolně a se ctí odstoupil a tím odešel ze špičkové politiky,"
2. pane Stejskale, určitě blog pí Paroubkové ponechte; možná byste mohl nabídnout i příležitost pí Grossové. Děkuji.
13. 12. 2011 | 10:57

roman napsal(a):

A je to tu zase. Je to o důvěře. Komu věřit? Zkusím milá Petro věřit Vám, Vaší naštvanosti, protože MF Dnes mne přesvědčila o své "nestrannosti" už dávno. Možná by nebylo špatné, kdyby jste zkusila poodhalit, kdo a proč za podobnými hony stojí, jaký je k tomu důvod, kam prsty sahají, kdo zadává politickou objednávku, o co vlastně jde. Třeba se jedná jenom o obyčejnou lidskou hloupost.
13. 12. 2011 | 10:59

Bob napsal(a):

Tato pani ma vazny problem. :(
Nemel by nekdo z redakce A.cz konat, domluvit ji nejake sezeni?
13. 12. 2011 | 11:01

Kvakin napsal(a):

Paní Paroubková, nejsem z těch, co pana Paroubka zatracují vždy a všude. Naopak oceňuji zejména jeho statečné působení v čele ČSSD, když se sobotkové, škromaši a jiní hoši tetelili - po pádu křišťálového Standy - strachem a strana byla na odpis. Ale po nové životní družce se mohl poohlédnout Jyrka rozvážněji. Vy mu objektivně svými výlevy ubližujete (natvrdo říkám - děláte z něj blbce, do kterého si lecjaký nicka kopne) a on Vám to - určitě zatím - toleruje. Vetkněte si svá moudra, rady a veselé historky z novinářského šikanování za pokrývku hlavy a mlčte. Jako vzdělankyně jistě víte, že Aristoteles nejvíce cenil na ženách to, dovedou-li mlčet. A to byl - Aristoteles - nepochybně geniální myslitel.
13. 12. 2011 | 11:02

Pompeius Magnus napsal(a):

Kupříkladu Já jsem si Vaši knihu koupil a to tak, že třikrát. U nás v rodině je tradice dávat si kraviny k různým příležitostem. Kupříkladu knihu Vašeho pana chotě jsem dal svému bratrancovi, a ten se tím dodnes chlubí svým přátelů.

Vaši knihu "od Diora" jsem dal své blond kamarádce, která má vysokou školu, aby se poučila, jaké plytké slátaniny mohou ty "manželky špičkových politiků" VŠ blondýny vyplodit. Přečetla to jedním dechem a zařadila mezi oblíbené light- porno tituly.

Osobně si paní Petro myslím, že Vy už jste v paranoie, vztahovačnosti a bájivé lhavosti překročila hranici normality a vbrzku budete muset vyhledat specialistu.

Ale jakmile Vy, či Váš manžel něco napíšete, koupím to a jako další kravinu zařadím do našeho rodinného oběhu. Máme tak již "Nástup", "Vynalezeno v Rusku", "Dějiny Bulharského zemědělství", "Jak jsem se mýlil v politice", "Zelenou knihu" od neboštíka Kaddáfího, "rudou knížku" od nebožtíka Maa,"Příručku pro poddůstojníky ČSLA" atp.
Tak jen houšť Paroubkovi, jen houšť!!
13. 12. 2011 | 11:12

Šašek z Jiíhlavy napsal(a):

Tolik nenávisti, až oči přecházejí! Kdyby tady nedejbože vypukla občanská válka, tak nezůstane kámen na kameni a Češi se navzájem vyhubí.
13. 12. 2011 | 11:24

ali napsal(a):

Petro, nejste čistě soukromou osobou. Proč se nám snažíte vnutit takovou lež? Soukromou osobou není žádná manželka či manžel vrcholných politiků. Záleží jen, jak o sobě dávají také vědět. Vy chorobně chcete a toužíte být vidět a jste vidět...že Paroubkovi jsou více na talíři je přirozená daň, kterou vybíráte. Dráždíte lidi svým kontraverzním chováním, které není důvěryhodné. Začalo to prohlášením Paroubkové první, kdy tvrdila, jak je Jirka čestný a slušný člověk. To už ovšem měl rozpracovanou Vás. Vaše následná slavná a medializovaná svatba (tkzv. masňácký políček lidu)...Vaše počátky coby "soukromé osoby" v politice..nejasný nákup a prodej pozemků Paroubkové první s podporou Paroubka..Vaše studium..Vaše dovolené..psaní blogů na internet..křest Paroubkovy knihy (s výbornou společností)..křtiny s botičkami od kohokoliv..přeběhlictví Paroubka (jím tolik odsuzovaného)..plné noviny veškerých Vašich soukromých "akcí"...atd. to není soukromé a nikdo to ani nepovažuje za soukromé, ba ani Vy ne. Jen chcete být brána jako čistá, neposkvrněná osoba a pokud Vám jdou novináři po krku, prskáte jak prskavka a vracíte údery stejným, ne-li odpornějším způsobem médiím, které si Vás berou na paškál..
Nejste čistou ani soukromou osobou, tak se s tím prostě smiřte..
Vysmívali jste se lidem přes média, Paroubek plně nadutě, Vy s andělskou tváří a bez skrupulí...je tedy čas sklízet a věřte, že Vám nikdo nezávidí...

p.s. k podobným praktikám se neuchyluje tzv. hlídací pes demokracie proto, že Vámi vyjmenované manželky nemají Vaší potřebu být viděny...
Ví snad někdo něco tolik soukromého o Sobotkové, Klausové, Nečasové, Havlové, Kalouskové, Drobilové...mám vůbec pokračovat?
Ví snad někdo něco třeba o desetimetrovém skoku přes celý obývák páně Kalouskova, Sobotkova, Tvrdíkova, Haškova..?

Přesto hodně štěstí :o)
13. 12. 2011 | 11:25

Carlos V. napsal(a):

Divné. Evropa se hroutí, jeden by čekal článek od J.P. - a ona tu jeho paní.

Uvidíme, jak se rodina P. "ponárodní" - jestli podpoří půjčku svým řeckým sousedům, anebo půjde po novu, po národnu.
13. 12. 2011 | 11:27

Kuchař napsal(a):

Gottwaldova manželka prý taky nebyla žádná myslivna.
13. 12. 2011 | 11:30

Gustáv Kočí napsal(a):

Paní Paroubková, vaši knihu jsem si nekoupil, ale měl jsem ji půjčenou. Přestože jde o jiný žánr, přirovnal bych ji ke knize Láska za časů StB od Milana Kindla. Udělaly na mě podobný dojem. Ani jednu jsem nedočetl.
13. 12. 2011 | 11:31

čtenář napsal(a):

Paní Petro, napsala jste to výstižně. Ale co naděláte? Prostě, česká nátura, či již v MF dnes, nebo jenom tak, zcela normálně. Prostě, to nepředěláte. Fandím Vám.
13. 12. 2011 | 11:49

Petr Havelka napsal(a):

•30 % pro knihkupce
•10 % pro distributora
•30 % náklady na tiskárnu
•8 % pro autora
•10 % DPH
•nakladateli zbývá 12 %
•celkem 100 %
13. 12. 2011 | 11:53

melčákova pohanka napsal(a):

Přál bych všem,aby zažili co Paroubek,jeho první žena Zuzana a teď Petra od německých novin a českých přisluhujících pseudonovinářů. A jsem přesvědčen,že by vážně skončili v Bohnicích nebo na Mírově,protože taková permanentní mediální štvanice tu od převratu na nikoho nebyla a věřím,že již nebude. Nejde o jméno jde o princip! Proč netepou teď již několik měsíců např. do Vondry či Béma? Mě s...o ty miliardy z předsednictví EU a Blanky více než Paroubkův Lev a jeho knihy,které si nemusím kupovat ani číst,ale Vondra,Bém,Řebíček a další mi teď ukradli mé peníze...
13. 12. 2011 | 11:55

kynolog napsal(a):

p. Paroubková
"Hlavně ať je to nějaká Paroubková. Proč se k podobným praktikám neuchyluje tento tzv. hlídací pes demokracie u paní Klausové, Nečasové, Sobotkové, Havlové, Schwarzenbergové, Kalouskové, Besserové, Drobilové, Palasové (mám vůbec pokračovat?)???"

Vysvětlení je překvapivě jednoduché. Nejedná se o psa hlídacího, ale ovčáckého.
Věřte zkušenému kynologovi.
13. 12. 2011 | 12:05

takyPetra napsal(a):

něco přes milion a prodalo se něco přes 10 000 ks. tj dostala ca 100kč za knihu .
kniha se prodává i za 149 kč.
petra udělala supr kšeft.
nakladatel asi moc ne.
13. 12. 2011 | 12:06

anti politik napsal(a):

Já myslím Petro, že nikoho nezajímáte ani MF Dnes. A pokud zatím ještě píšou, tak jim buďte vděčná proboha, jinak by po vás pes neštěk!
13. 12. 2011 | 12:26

Pedro napsal(a):

Paroubkovi, proč a na co si stále stěžujete? Co nám to tu vysvětlujete? Společnost vám pouze nastavila zrcadlo. Pokud máte pocit, že jste štvanci a chudáci, chybí vám sebereflexe. Znemožnili jste se svým chováním, tak se kajte. Místo poukazování na druhé "že oni taky a dokonce víc".
To je směšné a nedůvěryhodné. Navíc na vaší negativní popularitě vyděláváte, podobně jako I. Bartošová i jiné "celebrity". Tak líbejte mediím zadek. Pište knihy, dokud to někdo kupuje a inkasujte. Bude hůř...
13. 12. 2011 | 12:32

Petr Havelka napsal(a):

Paní Paroubková,

před 4 lety
9. března 2007 10:03

Tak bleskový "výprodej za výhodné ceny" snad žádné jiné zboží nepotkal. Čtyřkilová kniha fotografií Jiřího Paroubka, vytištěná na křídovém papíře, už je o 509 korun levnější, než byla původní cena. Pomohl k tomu neznámý sponzor.

Zdroj: http://zpravy.idnes.cz/kniha-o-paroubkovi-je-diky-sponzorovi-ve-sleve-fli-/domaci.aspx?c=A070319_091504_domaci_pei

21. srpna 2010 3:08
Paroubkovi fanoušci a povinně i sociální demokraté mají už nějaký čas v knihovnách Minuty s Jiřím Paroubkem od Miloše Schmiedbergera. V této knize příliš textu není, zato obsahuje 2 600 fotek na téměř 900 stranách z křídového papíru.

Sám Paroubek se sice od knihy distancoval, ale zároveň vyjednával o změně její ceny. To když obsáhlý soubor fotek měl stát 999 korun, což vypadalo nabubřele. I tři roky po vydání však velká část nákladu stále leží ve skladu.

I přesto, že celou třetinu nákladu, tedy tisíc kusů, odkoupila Paroubkem vedená ČSSD. "Encyklopedii" pak rozdávala delegátům sjezdu. "Máme ještě asi pět set kusů," uvedl včera ředitel nakladatelství Naše vojsko Emerich Drtina. Před třemi lety mluvil jinak. "O úspěch se nebojím, jde o kvalitní publikaci," prohlásil Drtina v roce 2007.

Po slevě, kterou ještě před zahájením prodeje zaplatil neznámý sponzor, stojí Paroubkovy Minuty 490 korun. Sponzora to stálo půldruhého milionu.

Zdroj: http://zpravy.idnes.cz/paroubek-chysta-dve-knihy-pospeste-si-s-vydanim-varuji-ho-odbornici-11m-/domaci.aspx?c=A100820_212540_domaci_vel
A ještě se bude vydělávat :)))))
21. března 2011 15:12

Jiří Paroubek se představí jako odborník na gastronomii. Čtenářům hodlá nabídnout knihu, která se bude z různých stran věnovat jídlu. Paroubek plánuje, že se k jejímu napsání dostane o prázdninách. Před tím totiž musí dokončit ještě dvě jiné své knihy.
Zdroj: http://usti.idnes.cz/paroubek-chysta-na-leto-knihu-o-gastronomii-zatim-pise-dve-o-politice-12i-/usti-zpravy.aspx?c=A110321_145122_usti-zpravy_alh
13. 12. 2011 | 12:33

krajan napsal(a):

Petr Havelka
Předesílám,že absolutně nesympatizuji s Paroubkovic ufňukanou rodinou. Vy zřejmě o míchání guláše okolo knih něco víte (já,konečně také).Udivuje mne ale,že proti argumentaci o praktikách MFDnes vytahujete právě citace tohoto (tentokrát internetového) plátku.Osobně se domnívám,že inkriminované periodikum je jedno z nejméně seriozních na českém trhu a o kvalitě charakteru některých jeho páteřních "novinářů" lze velmi úspěšně pochybovat. V tom smyslu se pí Paroubkové zase až tak nelze divit.
13. 12. 2011 | 12:45

Prasklá guma napsal(a):

Tady dělá že brečí jak želva ale přitom se tetelí blahem, že se oní píše.
13. 12. 2011 | 12:59

Botičky od Diora napsal(a):

kdo si dovolil chtít upálit mou oblíbenou spisovatelku? Kam se hrabe Čapek. Snad jedině Jiří Paroubek ji šlape na paty v kvalitě děl a převyšuje ji jen lehce v šířce.
13. 12. 2011 | 13:02

Petr Havelka napsal(a):

Pane krajane,

nevím toho mnoho, ale "odzdrojování" citací je v dnešní době poměrně obtížné.

Jenom mi blesklo hlavou "Jak to bylo tenkrát s tou knihou plnou fotek"

O zbytek se postaral IDnes :)

Samozřejmě máte pravdu v tom, že MF Dnes moc serizní není.

Ovšem k "hrubému" obrázku bohatě stačí.

Pokud zkusíte Lidovky tak se nahledáte. Respekt Hospodářské noviny = dostanete se do placené části.

Ovšem NOvinky jsou velké překvapení
13. 12. 2011 | 13:04

Petr Havelka napsal(a):

Dnešní Novinky

Takto se podle mne dělá zodpovědná novinařina.
-----

Nejprodávanějšími autory knih mezi politiky v kamenných knihkupectvích se na přelomu listopadu a prosince stali Václav Klaus s knihou Evropská integrace bez iluzí a Lubomír Štrougal s pokračováním pamětí Ještě pár odpovědí. Klaus byl v žebříčku první, Štrougal šestý, čísla uvedena nebyla.

Mezi nejprodávanějšími knihami se letos neobjevil ani jeden ze tří titulů Jiřího Paroubka proto, že žebříček Svazu českých knihkupců a nakladatelů vzniká na základě ankety kamenných knihkupectví. Například minulý týden jich hlasovalo sedmdesát osm.

Souhrnný přehled o prodejích v obchodech a současně na internetu k dispozici není.

Podle Josefa Žáka z internetového knihkupectví Kosmas prodej Paroubkových knih není špatný, ale není to bestseller. „Například knihy Ve službě republice se prodaly dva tisíce kusů,“ řekl Žák Právu.

Při ceně 380 Kč, kterou Kosmas slevuje na 334 Kč, a při předpokládaném honoráři 10 procent, by profit z uvedených dvou tisíc kusů činil necelých 70 tisíc korun. I při nadstandardním honoráři 20 procent - což by se blížilo honoráři Michala Viewegha - by to v případě internetového prodeje bylo 140 tisíc.

Viewegh prodává 30 – 50 tisíc výtisků, letos například vydal knihy dvě.

Paroubek přitom má ve vydavatelství Prostor exkluzívní podmínky. „Manžel podepsal s vydavatelstvím Prostor smlouvu na čtyři milióny. Včetně autorských práv. A jenom titulu Plnou parou v politice se prodalo 40 tisíc kusů. Milión dostal jako zálohu, a to přihlásil i do majetkového přiznání politiků, a zbylé tři milióny doplatek byl letos,“ uvedla minulý týden Petra Paroubková.

Českého Watergate prodána polovina
Paroubek letos rovněž vydal knihu Český Watergate, komentovaná Kubiceho zpráva v nakladatelství Columbus, jejíž doporučená cena je 119 Kč.

„Knihu jsme vydali pro knihkupecký trh v nákladu tři tisíce kusů a dle nahlášek je prodaná polovina. Pak jsme ji dělali jako příbal k setu se Sudoku. To distribuujeme prostřednictvím KapaMediaPrint a door-to-door obchodníky a co se vrací v remitendě, se pak do kusu, až na zásadně poškozené výtisky, prodá v síti Levné knihy. Náklad pro tento způsob distribuce měl o něco levnější provedení a byl deset tisíc kusů,“ sdělila Právu Gabriela Klimtová Filzová z Columbus Holdings s. r. o.

Je zřejmé, že zájem knihkupců je obdobný, blížící se dvěma tisícům prodaných knih.

Podobný počet prodalo před pěti lety i nakladatelství Epocha s knihou Můj život v politice.
„Z třítisícového nákladu se prodalo tisíc šest set kusů, takže prodej byl na české poměry dobrý,“ sdělil Právu Zdeněk Pobuda z Epochy.

Podle informací Práva se dvanáct set kusů knih distribuovalo pro potřeby ČSSD.

Zeman bodoval za 2,5 miliónu
Jak už Právo uvedlo, Petra Paroubková sdělila, že prodejem 10 tisíc kusů své knihy V botičkách od Diora aneb Omylem v zákulisí velké politiky, která se prodává za 199, v internetovém obchodě za 179 Kč, vydělala přes milión korun.

Paroubkovi si nedávno pořídil dům v Praze-Chuchli za 8,5 miliónu korun a dům na Ithace, který i s rekonstrukcí vyšel na pět miliónů korun.

K nejvyšším honorářům politických úvah a vzpomínek se zařadil před lety Miloš Zeman knihou Jak jsem se mýlil v politice z roku 2005. Podle údajů z ledna roku 2006 se knihy prodalo více než 130 tisíc výtisků a expremiérovi vynesla zhruba 2,5 miliónu korun. Z výdělku se Zeman rozhodl hradit vzdělání své dcery Kateřiny.

http://www.novinky.cz/domaci/253387-nejprodavanejsi-knihy-politiku-jsou-od-klause-a-strougala.html
13. 12. 2011 | 13:04

Josef K. napsal(a):

Milá paní Paroubková.
Příliš moudrá mi ani s manželem nepřipadáte.
a) jako politik a žena politkia jste měla vystupovat střízlivě a nebyl by problém ani u bulváru, nelze se odvolávat na tradice soc. demokracie v jiných zemích a vystupovat jako ruský oligarcha....
b) nejhorší obranou proti pomluvě a bulváru je nekončící sebeobrana.
Nevím, zda takové lidé patří do politiky, ale máte mnoho pobratimů jurodivých.
Pokud jde o bulvár, tak je to podlé médium, špína vylitá na povrch.
13. 12. 2011 | 13:27

Čochtan napsal(a):

"..můj manžel dobrovolně a se ctí odstoupil..."
Understatement roku. Nejspíš mnoha roků.
Paní Paroubková-Druhá, holt si musíte zvyknout, že lidi mají vašeho manžela plný kecky. Lidi typu "Duce" nejsou tady oblíbení. Vašeho manžela spojují s kolotočáři, s podsvětím, s výměnou "opotřebované" nevzhledné manželky za mladou agresivní bloncku, a co teď vyvedl s ČSNS to taky silně zapáchá. Prostě Paroubek je symbolem negativního politika.
No co, snad vám to ten barák v Řecku vynahradí.
13. 12. 2011 | 13:35

trololo napsal(a):

posilam do mf dnes par polinek
13. 12. 2011 | 13:50

Botičky od Diora napsal(a):

trololo:

a nějaký konkurenční noviny a Pepo (to nemá se zkratkou PePa nic společného, jen náhoda.
13. 12. 2011 | 13:52

Petr napsal(a):

"Proto např. J. Tvrdík Jiřímu v SMS vyhrožoval..."
"...slabošství B. Sobotky, propojení Haška s Tvrdíkem..."

Paní Paroubková,
chudák ten Váš manžel, nově "demokraticky" aklamací zvolený předseda. Samej lump to byl co se jimi obklopil. Ještě, že superpravičák Dimun, křišťálový Standa a katarský princ mu zůstali věrní.
13. 12. 2011 | 14:18

krajan napsal(a):

Petr Havelka
Myslím,že se shodneme.
Jediná poznámka k těm anketám mezi knihkupci.Jde totiž o to,která knihkupectví jsou tázána,neboť vím,že mnohá knihkupectví, třebaže velká, nejsou členy Svazu, prolezlého kanzelsbergerovštinou,lépe řečeno všeovládající pražštinou. Ale to sem moc nepatří.
13. 12. 2011 | 14:26

Pepa Řepa napsal(a):

Proč se k podobným praktikám neuchyluje tento tzv. hlídací pes demokracie u paní Klausové, Nečasové, Sobotkové, Havlové, Schwarzenbergové, Kalouskové, Besserové, Drobilové, Palasové.....
.....................
Protože vy jste největší.
Co? No přece pýcha.
Pozdrav panu Stejskalovi.
13. 12. 2011 | 14:33

Jana N. napsal(a):

Paní Paroubková. Myslím si, že nemusíte nikde prezentovat majetek a příjmy, ke kterým jste přišli poctivě. Proč dáváte novinám k dispozici kupní smlouvy? Z Vašeho étosu je spíš patrné, že toužíte být středem pozornosti, nebo je to paranoia? Nevím. Píšete ve zlosti a plná emocí. Na tom textu je to hodně znát.
13. 12. 2011 | 14:35

Eva- beag beet napsal(a):

Tak jsem si myslela, ze uz zadny sitcom nebude a ejhle, mam druhe vanoce :-)
13. 12. 2011 | 14:59

Pepa Řepa napsal(a):

Havelko, Vy jste takový vzdělaný, kulturní člověk. Dovolte soukromý dotaz.
Nevíte, která dáma stála modelem vtipům o nepříliš bystrých blondýnách?
13. 12. 2011 | 14:59

Eva- beag beet napsal(a):

Pepa Řepa napsal(a):
Proč se k podobným praktikám neuchyluje tento tzv. hlídací pes demokracie u paní Klausové, Nečasové, Sobotkové, Havlové, Schwarzenbergové, Kalouskové, Besserové, Drobilové, Palasové.....
.....................
Protože vy jste největší.
Co? No přece pýcha.
Pozdrav panu Stejskalovi.

Myluju Pepu Repu :-) aka Beag Beet
13. 12. 2011 | 15:00

neo napsal(a):

Eva- beag beet:

řekněme že i pani Paroubková začínala od píky.

skutekně !
13. 12. 2011 | 15:03

Doug Badman napsal(a):

Milá paní Paroubková,
prodalo se asi 10000 výtisků a Vy jste obdržela něco přes milion. Počítejte se mnou: 1 000 000 : 10 000 = 100. To znamená, že z jedné knihy jste dostala 100 Korun. Nevím, za kolik se ten bestseller prodával, ale vím, že autorský honorář ve výši deseti procent z prodejní ceny je honorářem snů. Řekněme, že právě Vy jste tak vysoký honorář dostala, potom by ovšem Vaše kniha musela stát něco kolem tisíce korun. Vysvětlí mi to někdo?
Nejspíš asi ne. Musím se mířit s tím, že stejně jako je Gross zázračným investorem, tak i Paroubkovi jsou zázračnými spisovateli.
13. 12. 2011 | 15:07

ali napsal(a):

Eva-beag beet
:o)..především taky hezký vánoce Vám a dodávám, že PP je okořenila..je to holka zlatá, čím víc píše, tím hůř..

ale posílám něco pro pobavení i paní PP, ať má radost..

http://www.stream.cz/vtipky-srandicky/641028-jak-rozesmat-cele-metro
13. 12. 2011 | 15:08

Josef napsal(a):

Evo big beat,
vaší pýchy bych se nedotkl ani třímetrovou tyčí.
13. 12. 2011 | 15:09

Eva- beag beet napsal(a):

Josef,
za prve nikdo vas nenuti, tak se nevnucujte a za druhe, obvykle krapici, co se takhle predvadi s trimetrovou tyci, maji jiste intimni problemy a to uz nemluvim o jejich fyziognomii.:-))
13. 12. 2011 | 15:17

ali napsal(a):

Eva- beag beet
no, on je Josef takovej churák, on za to nemůže..
13. 12. 2011 | 15:19

TomášL napsal(a):

ali

Jsem na vážkách, jakým stylem jste to myslel. Překlepl jste se ve slově "churák" v "r" nebo holdujete španělštině a místo č píšete "ch"? :-)
13. 12. 2011 | 15:23

ali napsal(a):

TomášL
můžete si vybrat.. :o)
13. 12. 2011 | 15:28

Jedla napsal(a):

Rád bych se zde zastal novinářky Terezy Strnadové (píše rovněž pod značkou "tes"). Měl jsem příležitost (před asi čtyřmi roky) sledovat její práci v jedné brněnské kauze. (Působila tehdy v regionální redakci MFDnes v Brně.) Její práce byla profesionální a korektní, vždy dostaly příležitost všechny strany sporu, v přiměřeném rozsahu. Nezkreslovala ani nadměrně nekrátila věcné výroky stran. Dnes je "tes" v Praze, podobně jako dřívější brněnský editor Karel Škrabal. (I toho považuji spíš za to lepší z českojazyčné žurnalistiky.) Ke škodě brněnské regionální redakce, domnívám se.

Že byla "tes" poslána do Řecka je rozhodnutí redakce. Osočujte, až výstup, text, článek atd., jí podepsaný či její značkou signovaný, bude tendenční a věcně nesprávný, nekorektní. Sám fakt, že byla prověřovat nějaké informace dle zadání redakce z ní žádnou hyenu nedělá.

Tím autorce blogu neberu právo cítit se nelibě kvůli nadměrné pozornosti médí. Jistě to vypovídá o úrovni českého tisku. Jenže, svým způsobem, by jí (a jejímu životnímu druhu) to mohlo lichotit; ony redakce cítí zájem lidí. I negativní reklama je reklama, takže to zvyšuje šance té nové partaje. Kdyby bulvár, noviny a týdeníky, před volbami 2006 pořádně "topily" Zemana, nalévaly ho třeba Becherovkou a fotily v nehezkých pózách, šmírovaly po celé Vysočině, pod který smrk se vyblil a pod kterým kaštanem usnul, seděl by dnes Zeman s ním dědci zemanovci v parlamentu.
13. 12. 2011 | 15:28

Eva- beag beet napsal(a):

ali,
nejdrive jsem se podivala na Vas odkaz, stream jsem neznala, davam si do favorite a pro zmenu Vam posilam taky neco pro zasmani, pro zmenu z Kanady...

https://www.youtube.com/watch?v=hxqxNvPkrA8&list=FLyUDKZUJ0cB8R98W9YFsa0Q&index=49&feature=plpp_video

Vase znalost spanelstiny je obdivuhodna :-)))) jenom nevim proc si porad myslim, ze Josef je nejen churak, ale i zakukleny expert.
13. 12. 2011 | 15:32

Josef napsal(a):

Evo big beat,
odjakživa platí na hrubý pytel, hrubá záplata. A vy byste těch záplat potřebovala, při své úrovni své hrubosti a nenávisti, věru hojný počet.
13. 12. 2011 | 15:36

ali napsal(a):

Eva- beag beet
taky pěknej odkaz :o)

jinak se nehádejte s tím, jenž Vám za to nestojí..každý máme jiné vidění světa a to, co Vy nebo já považujeme za neslušné, je pro druhé svatý grál. Taková PP má ještě spoustu fanoušků..a je fuk, jestli lže, úmyslně blafuje a používá také lidové výrazy..mě jen těší, jak dneska socan brojí proti socanovi. Kteří byli čistí a pravdomluvní, jsou z pera PP a JP najednou lháři a podvodníci.. :o). To jsou paradoxy, co?
tak hezký podvečer, musím běžet..
13. 12. 2011 | 15:51

trubla napsal(a):

poviem vam čestne ale naozaj čestne,
že taky vyplod od vas by som si kupila len ak by som vyhrala henten milon ve športke a zysk z nakupu by šel na charitu, len vtedy by som prižmurila oči a knižka by putovala na zabalenie jablčok v pivnice na zymne uskladnenie, viete už prestali nam nosit letaky do schranek tak ta vaša knižka by bola na hento jak stvorena
13. 12. 2011 | 15:56

trubka napsal(a):

oprava nicku je to obchodna značka
13. 12. 2011 | 15:57

Eva- beag beet napsal(a):

ali, mejte se :-) a jeste jednou, hezke vanocni svatky.
13. 12. 2011 | 16:02

ali napsal(a):

Eva
hezké vánoce a jednu poučku pro radost :o)
Blb obecný, (latinsky Idiota communi) je zvláštní poddruh člověka obecného. Blb se vyskytuje snad všude a je prakticky nevymýtitelný, čímž se řadí mezi druhy, kteří jsou v evoluci jako doma. Ba co víc, evoluce hraje, jak blbci pískají.
13. 12. 2011 | 16:04

Petr Havelka napsal(a):

Pane Pepo Řepo,

nemám tušení.

Nebyla to božská Marylin, ale to byla fajn ženská, která dělala stejnou chybu dokola.

https://www.youtube.com/watch?v=nkRej2D0Pz0

Myslím, že se tak dospělo zkušeností. Jen si vemte Bardotka jenže i tohle "poznávacíů znamení dávno neplatí. Dnes zdání klame, páč ženské jsou odjakživa lépe vybaveny na přežití. Být blond jsou mnohdy mimikry, taková Madonna (zpěvačka) nebo Lady GaGa (to samé) jsou zdatné obchodnice a přebarvené.

Víte, co je zajímavé. Blondýny od přírody mají více estrogenů, takže jsou takové ženštější více vyžadují tu naši mužskou oporu a hlavně, údajně jsou i více věrné.
Další zajímavost je, že pokud se dáma přebarví na blond přebírá to ženské blond chování, dokonce i tu věrnost! Ženy byly vždycky výborné herečky.

MMCH Marylin nebyla přírodní blondýna.
13. 12. 2011 | 16:19

Petr Havelka napsal(a):

No a vidíte, napíšu klidně Marylin místo Marilyn. A je to.
13. 12. 2011 | 16:23

trubka napsal(a):

Za knihu jsem inkasovala něco přes 1 mil Kč. Žádnou jinou knihu už nenapíšu a tato jediná byla bestsellerem ,

kera že to bola bescelerom?, nebola henta o greckej ceste? ta prekonala aj legendarneho švejka :)))

humoristov je malo, pište dalej ale všetko v uvadzovkach aby sme vedeli či sa mame smiat alebo plakat
13. 12. 2011 | 16:29

neo napsal(a):

Bartošová potká stejně krásnou a blonďatou a chytrou kamarádku Paroubkovou.

Bartošová:" Tak jsem si koupila tu tvou knihu"
Paroubková:" Tak to jsi byla ty?"
13. 12. 2011 | 16:37

trubka napsal(a):

na slovensku tiež je edna "blondyna" s ambyciami na premierske kreslo pani Norika Mojsejová, možno aj ona si kupila návod ako sa dostat do elitneho politickeho klubu s poslaneckou imunitou,
ja mam hrozný strach, že slovaci začnu vzdorovat a naozaj si ju zvolia zo srandy
13. 12. 2011 | 16:44

schaba napsal(a):

trubka,veru hej,prečo si myslíž,že chců česi za krále knížete?Preto,že je vyjímočný,vyzerá ako nedonosený se svým chrápáním.
13. 12. 2011 | 16:59

Pepa Řepa napsal(a):

ali napsal(a):
jinak se nehádejte s tím, jenž Vám za to nestojí.....
-------------------
Pane Josefe, že jsem tak smělý, jak je to?
Stojí nebo nestojí?
(pan Josef o ali), pane Strjskale, přece.
13. 12. 2011 | 17:08

Pepa Řepa napsal(a):

Havelka
jo Marylin, tu uměl nejlíp Petřina
https://www.youtube.com/watch?v=997IBML6unM

To bejval beag beet, co paní autorko,
13. 12. 2011 | 17:13

trubka napsal(a):

šak mu dajte take kompetencie ake ma naš Ivanko, a može si tam na hrade chrapat aj tak tam musy nekto kurit a svetit lepseho kostelanta nenajdete :))
13. 12. 2011 | 17:17

Pepa Řepa napsal(a):

Eva- beag beet
jednu vánoční pro Vás, až přijde do Kanady Nebel, jděte na to.
https://www.youtube.com/watch?v=VBgF8D1xNYQ
13. 12. 2011 | 17:18

trubka napsal(a):

to bolo pre schaba
13. 12. 2011 | 17:19

Pepa Řepa napsal(a):

A poslední pro autorku:
https://www.youtube.com/watch?v=94f2exI6yF4
Nezoufejte! Až Vás nová panno Orleánská upálí, třeba o Vás něco Leonard taky složí.
13. 12. 2011 | 17:22

trubka napsal(a):

Pní Petruško, mám na vás dotaz, nikdy som nevidela na vašej diskusie nick voroshilov, ako je to možne, všade chodi ale k vam nie je, tak nejka som dostala dedukciu, či nie ste vi nahodou henten nick voroshilov, lebo poznate aj Ivana Stalinoviča, to je logicke nie, ja totiž som v službach ružového pantera
13. 12. 2011 | 17:26

Jana napsal(a):

Co dodat ?MF nás neinformuje u sviňárnách politiků u koryta,ale má dostatek finanč.prostředků na cestu do Řecka pro redaktorku.Pokud by se jednalo o manžeklku Topolánka ,Klause ,Nečase atd.tak by bylo všechno O.K.Každý z nás už pochopil,že MF kope za ODS.
13. 12. 2011 | 17:35

mirco napsal(a):

Jopnasi mas pravdu, ale nestoji za brat na vedomi i takoveho " genia " jako jsi ty
13. 12. 2011 | 18:00

Kritik napsal(a):

Paní Petro, buďte nad věcí. Zabývat se každým ubožákem, na to Vám nestačí síla. A oni to dobře vědí.
13. 12. 2011 | 18:28

RA napsal(a):

otázkou je, proč by podnikatel vydával už od počátku jasně prodělková díla. Odpovědí je, že za ně už dostal předem nějak zaplaceno (a to nemyslím peníze v obálce), ale sofistikovanější formu protislužby, nějaké hezké zakázky ze státních peněz a pod. Jednou se to určitě dozvíme.....to spisovatelství celé Paroubkovy rodiny je jen zástěrka.
13. 12. 2011 | 18:56

himbo napsal(a):

Toto strastiplné vyprávění:kdo Vám to má zase závidět dle sloganu V.Havla,kterým zahájil před dvaceti lety obranu jakékoliv krádeže,kterých nastalo později bezpočet.Jistě,odjakživa i před rokem 1990 i po něm byly všechny knihy dotovány státem.Tedy jste to,Paroubkovi použili podobně jiným.Jenom to svědČí o tom,jakého charakteru jsou dnešní nakladatelství,nadace a soukromé školy,když se vevnitř dotuje státem.Podle toho jak našinec sleduje enormní neoblíbenost polistopadových politiků u lidí,soudím,že Paroubkovi to s tou protekční injekcí u svých knich přehnali poněkud více než zdrávo.Cifra uvedená u Zemana řve hloupostí:zkuste slyšet lidi jaký na něj mají názor.Tenhle UKECANEJ strejc Zeman neměl schopnosti ani na řidiče motokáry.Podobně nevím o nikom kdo by kdy četl V.Havla nebo V.Klause.Zase hoďte ty účty "soukromých nakladatelů" KAŽDÝ ROK NA LIDI VODOU,NÁJEMNÝM,TEPLEM.
NAVÍC PŘIZNÁVAT SE,ŽE MÍSTO NAVÝSOST DOBŘE PLACENÉ STÁTNÍ FUNKCE,SE PROMINENTI MÍSTO NÍ ZABÝVALI PŘIVÝDĚLKEM PSANÍM SEBEOSLAVNÝCH KNIH-TO JE OMRAČUJÍCÍ CYNISMUS VŮČI VŠEM OBČANŮM.
13. 12. 2011 | 19:10

ff napsal(a):

Vrací se mám tady pomalu komunismus, tentokráte v modré podobě.
Ten komunismus bych spíše nazval "klausismus"
13. 12. 2011 | 19:25

Jan Čermák napsal(a):

Vážená paní Paroubková.
Mladá Fronta je bulvár.
S úrovní pod psa, tendenční a nejspíš cinklý.
Pronásledování Vašeho manžela byl a je hnus.
Soucítím.
Nicméně Vaše rozhodnutí stát se pronásledovanou bylo dobrovolné.
Takhle to tam nahoře chodí. Kdyby o Vás ten bulvár nepsal, třeba by se tolik těch knih neprodalo.
13. 12. 2011 | 19:42

mb napsal(a):

muzete se rozhodnout zda chcete být Johanka z Parku ...

anebo si řeknete s klukama z obecný školy: ´Trpíme jako Hus !!!´
13. 12. 2011 | 20:24

jichu napsal(a):

Kakraholte, ten Dymo Piškula to umí taky pěkně rozepsat. Paní Paroubková, nejste náhodou z jedné literární větve? Ale jako terapie - vypsání se z problémů to určitě posloužilo. Tohle dílko má cenu jen pro Vás, nevím, co s tím sem lezete.
13. 12. 2011 | 20:41

Kosočtverec napsal(a):

...paní Paroubková jste nadaná spisovatelka, doufám, že také píšete do Blesku, a že se něco, brzy dozvíme senzačního na Vašeho manžela a na Vás...
13. 12. 2011 | 20:41

Alka napsal(a):

To jen v této naši "báječné" době se někteří hulváti chovají k ženám tímto způsobem. Ať je to Paroubková, Bartošová. Nikdo je neučí slušnému chování a úctě k člověku. Zloba a závist z nich srší. Vypadá to, že i zákony nechrání lidi před napadáním, ať je to žena politika či známá umělkyně. Je mi hamba, že je to nikdo nenaučil, ani rodiče, ani škola, ani veřejné mínění, ani ty zákony !!!!! To je ta svoboda, co nám přidělili.
13. 12. 2011 | 20:55

blue jay napsal(a):

Jyrka by mel Petku nak zamestnat,

Navrhuji mu vzit kus papiru a na obe strany napsat, "Otoc to". Verim ze by to tu jeho blondatou krasavici zamestnalo aspon na par hodin.
13. 12. 2011 | 21:05

Kryštof napsal(a):

Upalování čarodějnic bylo obecnou právní normou a osvědčeným prostředkem jejich společenské eliminace ve středověku . V případě Paroubkové bych se podržel tohoto praxí ověřeného postupu . Středověk měl víru např. ve strašidla , ačkoliv Paroubková v té době ještě nepsala blogy a její podoba "...tváře divé pod plachetkou osoba..." , nebyla známa .
Společné se středověkými čarodějnicemi má to , že kromě dobytka , Tvrdíka a Sobotky , dovede uřknout kohokoliv , tedy i lidi .
13. 12. 2011 | 21:10

blue jay napsal(a):

tuhle jsem v nejakem bulvaru cetl,

ze Petra P. prisla na pohotovost do nejmenovane nemocnice. Mela popalene obe usi. Kdyz se ji doktor zeptal co se stalo tak rekla, "zehlila jsem Jirkove trenyrky a najednou zazvonil telefon. A ja jsem omylem zvedla zehlicku a dala si ji k uchu.".
"A co to druhe ucho?", zeptal se lekar.

"ten mizerny svab z MF zavolal zpatky".
13. 12. 2011 | 21:16

Kryštof napsal(a):

Paroubková , Paroubková .....??
No ovšem , to je ten psychopatický chovanec ze II. koridoru co se vydává za blondýnu s VŠ .
Dejte mu ještě klistýr !
13. 12. 2011 | 21:39

Eva- beag beet napsal(a):

Pepa Řepa napsal(a):
Eva- beag beet
jednu vánoční pro Vás, až přijde do Kanady Nebel, jděte na to.
https://www.youtube.com/watch?v=VBgF8D1xNYQ

Pepo Repo,
tak tuhle skladbu jsem jeste neslysela, moc hezke, dekuji...Neckare mam rada, nejvic snad jeho "Stin katedral".
Nebela neznam, ale dam na Vas a az Nebel prijede do USA, tak se na nej urcite pujdu podivat.
13. 12. 2011 | 21:49

Kryštof napsal(a):

Anebo klystýr ?
V tom zdravotnictví se to tak mění ....
13. 12. 2011 | 21:50

J. napsal(a):

Petruško, co by se stalo, kdyby Tě MF upálila? Jirka by zřídil "zvláštní tým", Nečas žádal tvrdé tresty pro pachatele a Unie by nás odsoudila ... Nad vším by se - s dovolením - zavřela voda.
V r. 1981 byl v Polsku na tento den mnohem horší stav. Víte houbec!!
13. 12. 2011 | 21:53

Eva- beag beet napsal(a):

Mne by spis zajimalo, kde v politice se neangazujici, soukroma osoba (jak to neustale o sobe Paroubkova zduraznuje), dostava k tolika informacim o politicich, ze to vyda na knihu. I kdyz knihu jsem si samozrejme nekoupila, ale cetla jsem nektere uryvky, zustal mi v pameti uryvek o panu Schwarzenbergovi a jeho pouzitych jednohubek. Muze mne zde nekdo slusne vysvetlit, jak vypada pouzita jednohubka?
13. 12. 2011 | 21:59

Eva- beag beet napsal(a):

A jeste pro Pepu Repu,
Autorce jste poslal Cohena, toho mam moc rada, nejradeji ale mam tuhle:

https://www.youtube.com/watch?v=UqwuDTEaROg

a neco jenom pro Vas :-)

https://www.youtube.com/watch?v=4XWYefe9EzI
13. 12. 2011 | 22:33

blue jay napsal(a):

Eva beag beet,

Where do you live? I don't want to be nosy, but I have spent most of my adult life in Alberta. At the present time I reside in CR kingdom. I like your easy go attitude. And our mutual love for the best blond Czechoslovak to English translator in the world. Ain't she sweet?
13. 12. 2011 | 22:36

nostalgie nekonečna napsal(a):

Jelikož jsem se v knižním "byznysu" několik let pohyboval, můžu říct pouze jedno.
Pokud jste za Vaše dílo inkasovala milion korun a knih se prodalo 10000 ks, je to pro nakladetele nulový výdělek, nebo spíše prodělek v řádu desetitisíců.
Nebo také způsob jak zlegalizovat milion :-)
Ale co, pro ženy se muži dopouštějí větších hloupostí...
13. 12. 2011 | 22:40

blue jay napsal(a):

Oh Eva BB,

Cohen is also one of my favorites. From "Suzanne", to "Closing Time". My favourite is "Hallelujah".

In 2010 I was attending OH in Van and was blown away by a rendition of the Cohen song sang by a girl from "my province" k.d.Lang.
Here it is,
https://www.youtube.com/watch?v=TpWh0686TjA
Sorry about the "foreign" commentary, but that is the best I could on youtube find.
I have a crawling feeling that in CR she would be a dyke under attack. I hope I am wrong.
13. 12. 2011 | 23:11

mb napsal(a):

paroubková vzplála
tam na břehu rýna
vyřídili její stížnost
prý jí byla zima

popel mladé panny
vzala rýnu voda
tam se i 12 mld
pohodlně schová

země teskní žalem
po krásné pěnici
lidi dávaj na modlení
ač jsou nevěřící

nevěř holka nevěř
novinářů peru
kdybych měl jet třeba v Chile
to pero si beru ...
13. 12. 2011 | 23:36

anti politik napsal(a):

Nejspíš je to celý už jen o tom, že Paroubkovým jde pouze o to, aby se co nejdýl udrželi veřejnosti na očích, aby si mohli, dokud to ještě jde, přes ty svoje literární dílka vyprat co nejvíc prachů (vždycky se někde objeví nějakej záhadnej sponzor těchhle dvou literátů) co si Jirka nadělal v politice. Standa na to šel přes akcie, no a Jirka na to jde přes sponzory svých balad! Ale je fakt, že proti chlapcům z ODS to jsou příštipkáři.
13. 12. 2011 | 23:44

blue jay napsal(a):

anti politiku,
Petra Paroubkova neni o politice. Petra je o zenske ktera si prelozila "first lady" do cestiny. Jyrka Paroubek ktery byl sice premierem, ale neumel anglicky, potreboval blondatou prekladatelku. A tak si najmul odborkyni. A zalibil se mu jeji jazyk. Ale do dnes neumi anglicky ani on a ani beag beetova Petra. Ale maji dcerku ktera uz nenosi boticky od Diora v Praze. Nosi je ted v Recku. A socialne uvedomela Petka se obycejnych lidi pta, "kdo z vas na to ma?". Domek v Recku, 2 byty v Praze, chalupu..miliony od vydavatelu knih, "kdo z vas obycejnych lidi na to ma? " JA! Petra co prekladala jazykem Paroubka."
14. 12. 2011 | 00:16

exit napsal(a):

Petro, bývalí elitní komunisté (Komárek z MF Dnes) nestojí ani za uplivnutí. Takovou špínou, která pošpiní všechno, kam vleze, musíme ignorovat.
Topolánek, který udělal ze své milenky rovnou místopředsedkyni parlamentu, kritizován nebyl (ačkoli se mu smál celý svět). Jeho nejslavnější extempore (nahý český premiér se úspěšně prodával jako tapeta na mobil i v Austrálii) MF Dnes tajila celé čtyři dny.
Pravicoví politici, podnikatelé a manažeři si žijí lépe, než komunisté v minulém režimu. Ti levicoví za ně oddřou práci a někdy dostanou i funkci. Potom se staneme druhou nejrychleji bohatnoucí zemí v Evropě (jako za vašeho muže), aniž by se muselo připlácet va zdravotnictví atd. A když dají stát do pořádku, když je zase co rozkrást, komárkové a podobní pohůnci vás vystrnadí. A odměna? Slušní lidé vám poděkují. Spodina bude poslušně plivat, kam ti bývalí komunisté (komárkové a spol.)přikážou. Nevím, jestli to můžete změnit. Ale máte-li sílu, bojujte.
14. 12. 2011 | 00:41

tng napsal(a):

exit:

"bývalí elitní komunisté (Komárek z MF Dnes) nestojí ani za uplivnutí"

tohle tu s vaznou tvari vypravite manzelce byvaleho reditele RaJ ?
14. 12. 2011 | 00:49

Eva- beag beet napsal(a):

Sorry for the late replay.
My gosh, blue jay, what was the reason you left Alberta and moved back to CR?
I have lived in Massachusetts for decades and do not plan to move back. But, you know the old saying; Never say never.
Thanks for the compliment, but not all members of this forum will agree with you :-)
One funny thing...kocka skliba at one time warned everybody that in reality I am not Eva-beag beet, but blue jay :-)
Now, a little bit about music. I love all kinds of music as long as it has melody.
I like Leonard Cohen and love K.D. Lang drop dead beautiful voice. And yes, even with her beautiful voice of angel, will be not enough for some ignorant idiots at home and for them she will be only "dyke".

Now,I think it will be more respectful for people in this forum in future to continue our dialog in our mother tongue :-)

How do you like this:
https://www.youtube.com/watch?v=c-EiKPrAOHA

https://www.youtube.com/watch?v=P_NpxTWbovE&list=FLyUDKZUJ0cB8R98W9YFsa0Q&index=2&feature=plpp_video

One comment on this song was: This version would bring tears to a stone!!!
And I agree!
14. 12. 2011 | 02:59

Kryštof napsal(a):

"Malleus maleficarum" tedy "Kladivo na čarodějnice" z r.1487 poskytuje návod jak s čarodějnicemi zacházet .
A Paroubková se svou inteligencí zelinářky z periferie je vyjevená z nějakého Blesku .....
14. 12. 2011 | 06:50

swed napsal(a):

Měl jsem vás relativně za chytrého člověka,ale to co píšete v tomto článku mě vyvádí z omylu. Připomínáte mi vzteklé dítě bušící pěstičkou do písku. Strnadová chodí po ostrově jako šváb za smradem a myslí si, že je hrdinka.
A já to vyhraju, už tam totiž na takové prasárny mají precedens.
Pane bože, co to má být??? Připomíná mi to vyjadřování jisté menšiny, když si přijdou na poštu pro dávky a nedostanou nic, protože ještě nepřišly.
Nutno říci, že nakladatel (váš partner jak jsem pochopil) bude obchodník srdcař. Ten svůj byznys patrně nedělá pro peníze, protože jak sám říká: Vydání knihy by se mi vyplatilo pokud bych prodal 100 000 výtisků. Ale protože mi o zisk nejde, vydám jenom 40 tis. Nicméně by se asi hravě prodalo i 200 000 výtisků podle rychlosti s jakou mizí bůhví kam. Je to přinejmenším podivné.
14. 12. 2011 | 07:52

exit napsal(a):

tng:
Jiří Paroubek samozřejmě nikdy ředitelem RaJ nebyl (jako člen opoziční politické strany, který chodil každou neděli do kostela, jím ani být nemohl). Nevím, proč lžete.
swed:
Vydání jakékoli knihy se vyplatí od nákladu 1000 výtisků, pokud je graficky a technicky nenáročná, může být zisková už od nákloadu 500 výtisků.
14. 12. 2011 | 08:50

Silvie napsal(a):

Paroubek vydělal psaním miliony, knihy ale skoro nikdo nekupuje

Tomáš Syrovátka, Tereza Strnadová
14. prosince 2011 1:38

Cesta k honorářům, za které si manželé Paroubkovi koupili dům v Řecku, je přinejmenším podivná. Jiří Paroubek totiž podepsal s vydavatelem smlouvu, o které si mohou renomovaní čeští autoři nechat jen zdát. Knihy se navíc na pultech knihkupectví moc neprodávají, hromadně mizí jen z internetových obchodů.


Jiří Paroubek prožívá šťastné období. Stal se předsedou nové politické strany a také úspěšným spisovatelem. | foto: Tereza Strnadová, MF DNES


Vydavatel Paroubkových knih Aleš Lederer v pondělí vůbec poprvé přiznal, že dal bývalému premiérovi tak výhodné podmínky, až sám prodělal. "Pan Paroubek chtěl smlouvu na čtyři miliony. Spolupráce by se mi vyplatila až při sto tisících prodaných knihách," uvedl Lederer a dodal: "Jestli si pan Paroubek u mě vydělal čtyři miliony, je to má soukromá věc." (více čtěte zde)

Reportáž z ostrova Paroubkových Čtěte ve středu, 14. 12.

Prodat sto tisíc výtisků je přitom podle odborníků na knižní trh téměř nemožné. V historii se to z politiků povedlo jen Miloši Zemanovi s knihou o zákulisí ČSSD. Lederer se tak dobrovolně připravil o zisk. Vzdáleně to připomíná zázračné obchody jiného expremiéra za ČSSD – Stanislava Grosse. Tomu nechal jen tak vydělat desítky milionů na akciích kamarád.

"Jestli byla moje úvaha blbá, tak jsem holt blbý a nevyšlo mi to. Ale já si stejně myslím, že mi to nakonec vyjde dobře," věří v zázračný úspěch spisovatele Paroubka Lederer. Dvou posledních knih tohoto autora se podle něj prodalo dohromady 43 tisíc výtisků.

Potíž je ale v tom, že renomovaní knihkupci nevěří ani tomuto číslu. MF DNES zjistila, že z největších kamenných i internetových knihkupectví zmizely maximálně stovky kusů.

Knihy mohl někdo skoupit na kampaň

"Knihy musel někdo skoupit," zní z knihkupectví Academia, Neoluxor či Kanzelsberger. Lederer v pondělí pod tíhou argumentů přiznal, že většinu nákladu prodal přes webové stránky svého nakladatelství. Tedy nikoliv ve standardních obchodech, kde by se to dalo zkontrolovat. Prý ale neví, kdo je skoupil.

Spekuluje, zda to nebyli sociální demokraté či příznivci Paroubkovy nové strany. "Co když si to koupil někdo na kampaň?" ptá se Lederer. Tak to Paroubkovi lidé dělali u předchozích knih. Paroubek to popírá. "Výtisků máme k dispozici ve stranickém sekretariátu několik desítek," uvedl.
MF
14. 12. 2011 | 08:54

petr plachý napsal(a):

a což teprve až se manželé paroubkovi začnou věnovat filmu.to budou kina praskat ve švech.
14. 12. 2011 | 08:56

Elena napsal(a):

Dobrý deň pani Paroubková,
nepoznam situaciu v česku ohľadne školských účebnic na všetkych stupňoch školského procesu, veľmi dobre ju poznam na Slovensku,
na všetkych stupňoch školského procesu chybaju učebnice, pácovné zošity, deťi si musia učebnice pre výučbu požičiavať, prefotiť a tak sa dostať k poznaniu, k povinnému školskému procesu, kupujeme pácovné zošity,učebnice po žiakov, ktoré zmaturovali, platime si kserox aby sme mohli aj na prvom stupne zvladnuť povinne vyučovanie,

chvalte sa svojimi milionmi, chvalte sa , naša nespokojnosť nezostane v šufliku , občianské hnutia nadobudaju smelosť za svoje prava, niet komu vytlačiť povinne školske učebnice, tak aby ich bol dostatok pre školakov a študentov ale najdusa sponzory , ktoré pomahaju uzrieť svetlo sveta vašej tvorbe , tvorbe s nametom, ženy poboku politika, považujem to za společensku nehuraznosť, za prekročenie všetkych moralnych a etickych noriem, považujem to za hanbu.
14. 12. 2011 | 09:15

exit napsal(a):

tng:
Mimochodem, proč toho Komárka, který vystudoval na UK pouze dvouobor Vědecký komunismus a Marxisticko-leninská filozofie a ještě v létě 1989 psal oslavné zpravodajství je sjezdu KSČ, tak hájíte? To už je vzdělání ing. Paroubka přece jen objektivnější.
14. 12. 2011 | 09:21

Elena napsal(a):

kupujeme od byvalých maturantov, diplomantov, učebnice a prácovne zošity, ktoré štát nezabezpečil , štát ktorý uklada v zákone povinú výučbu, nedokaže zabezpečiť dostatok školskych učebnic, podporuje čierný trh, taketo školstvo stale považujeme za bezplatne? poratam vam rodine naklady na povinu vyučbu trech deti, bola by som vetšou milionarkou za vas, chvalte sa pani Paroubkova , chvalte , političko alebo vlastne neviem čim ste , manželko politika,
moj príspevok bol ako matla trech deti, alee to pre spoločnosť ani pre blesk nie zaujmave.
14. 12. 2011 | 09:23

Rhisus sardonicus napsal(a):

ad exit:
"Jiří Paroubek samozřejmě nikdy ředitelem RaJ nebyl (jako člen opoziční politické strany, který chodil každou neděli do kostela, jím ani být nemohl)..."

A čemu to vlastně ing.Paroubek oponoval coby člen strany zúčastněné v NF?

http://www.totalita.cz/vysvetlivky/s_csns.php
"V únoru 1948 její členové iniciovali demisi demokratických členů vlády. Po únoru 1948 vznikla tzv. obrozením (vyloučením demokratických představitelů a kopírováním politiky KSČ) Československá strana socialistická (ČSS), úzce spolupracující s komunistickým režimem až do listopadu 1989."
14. 12. 2011 | 09:37

Vašek Hamáček napsal(a):

Jasně soudružko Paroubková. Vaše knihy se prodávají víc než knihy Viewegha. A kupují je voliči levice, kteří se mohou podělat, když mají dát 30 korun za své vlastní zdraví. :-D Ale celkem chápu, že se u svých blábolů ani nezačervenáte, protože oprávněně předpokládáte u svých příznivců dostatečnou míru idiocie, aby vám tuhle legrační historku uvěřili, což dokladují některé příspěvky "vobyčejných" lidí v této diskuzi. Takže vám gratuluji, že jste trumfli nejlepší a nejprodávanější spisovatelé a dostali jste u nakladatelství 10 násobek běžné marže. Kdo z nás to má ... dámy a pánové? :-D
14. 12. 2011 | 09:45

Občan svobodný napsal(a):

Všichni víme, že to jsou vyprané peníze z úplatků. Jestli to nevíte vy tak jste hloupější než jsem myslel. Vy místo aby jste mlčela, když se to provalilo tak ještě kopete kolem sebe, je mi z Vás zle.
14. 12. 2011 | 09:46

Pepa Řepa napsal(a):

Eva- beag beet
zkuste si to stáhnout. Třeba tady.
http://www.uloz.to/hledej/?q=nebel

Pak doporučuju Asiaty. Třeba Kim-Ki-Duka nebo Jonga
http://www.uloz.to/hledej/?q=kim+ki+duk&disclaimer=0
Jaro léto podzim zima nemá chybu. Nezapomeňte si stáhnout i titulky, pokud nejsou součástí. Dobří jsou někdy i Japonci, třeba Okuribito.
Cohen byl v Praze několikrát. Naposledy v O2, tiše jsem mu záviděl, pořád si klekal-to před tím nedělal-asi chtěl ukázat, že má nový implantáty.
Neckář je po mrtvici, nepamatuje si texty a je hezké, že ho nechali píseň udělat. Udělal ji skvěle.
U Hallelujah se sešly dvě inspirace. Cohen a Tracy Chapman, řekl bych.
https://www.youtube.com/watch?v=Gcl7GWdnks8&feature=related
Na Vánoce dobrá muzika.
14. 12. 2011 | 10:00

Opitz napsal(a):

Velevážená paní Paroubková, píšete to naprosto přesně:
"Suma sumárum dostali jsme 5 mil. korun."
Jste roztomilá... Vaše blogy jsou legendární a také v Česku nikdy předtím nebyly!
14. 12. 2011 | 10:10

Pepa Řepa napsal(a):

https://www.youtube.com/watch?v=7MM8_XNj76g&feature=related
A něco pro pobavení, co je možné spatlat dohromady.
14. 12. 2011 | 10:18

neo napsal(a):

Petr Plachý:

jsem málem vylil kafčo. dík za super fór...
já si představil ty fronty, jak za komára na angeliku :-) nebo v současnosti na Avatara do Imaxu. Cameronovi roste konkurence a může se bát, kdy se na scéně oběví JiPa s PePou, světelným mečem a lodí růžeprise.

Hereckou průvravou je může postrčit nezapomenutelný herec a umělec s partaje Jandák.
14. 12. 2011 | 10:44

soudruška Jaruška napsal(a):

Paní Paroubková, pořád si lámu hlavu nad tím, co jste měla na mysli tím "Také si pobyt doslova a do písmene spolu užili". Vy jste snad byla něčeho pikantního svědkem? Že to konstatujete s takovou jistotou.
Pak mě trošku překvapují vaše výpady proti STBáckým způsobům, když sama píšete: "Zajímavé je, že jejich auto mělo diplomatickou značku. Mám jejich fotografie a značku a určitě si v Řecku nechám zjistit, kdo to byl.
Víte, paní Paroubková, to máte tak. Na první poslech a pohled by si člověk mohl myslet, že jste vzdělaná a inteligentní žena. Když však napíšete: "Strnadová chodí po ostrově jako šváb za smradem a myslí si, že je hrdinka", nebo ten váš "bestseler", kde kydáte špínu na lidi, kterým nesaháte po kotníky, zřejmě podle hesla: člověk je tak veliký, jak vysoko doplivne, tak je člověku až stydno, že je stejný živočišný druh. Vy jste vydělala milion za urážky lidí, kteří vám neublížili, pouze politicky smýšlejí jinak než váš manžel. Jestli je bulvár žumpa, tak vězte, že vaše výlevy, viz výše, s ní drží krok. A když už jste tek od rány a používáte zmíněné výrazy, musíte být natolik silná, abyste unesla odvetu, protože když budete fňukat na blogu jak vám všichni ubližují, budete pouze směšná.
14. 12. 2011 | 11:44

Rhisus sardonicus napsal(a):

http://domaci.eurozpravy.cz/politika/39874-spisovatel-paroubek-koupil-dum-v-recku-u-more-vydavatel-prodelal-knihy-nikdo-nekupuje/
14. 12. 2011 | 12:10

Levičák napsal(a):

Paní Paroubková,přestože dnes většině politiků nevěřím,máte pravdu v tom,že naše média se s oblibou vrtají v soukromí politiků a obvzláště levicových politiků.To,že nám své názory v knihách sděluje pan Havel,nechá o sobě natočit film,že píše pan Klaus,to je normální.Věřím i tomu,že jejich vydání musí být prodělečná,protože ty jejich bláboly si snad koupí pouze někteří přívrženci ODS.Ale,že něco napíšete Vy a Váš manžel,tak je oheň na střeše.Já bych si Vaše knihy nekoupil,zrovna jako knihy ostatních politiků.Ale nechápu,proč Vás někteří lidé urážejí,vždyť oni si také knihy kupovat nemusí.
Váš manžel po prohraných volbách odešel z čela strany a pravice po něm plivala.Dnes když po dosti okatém problému odstoupil pan Besser,tak se o něm píše jako o hrdinovi.Asi je na každého jiný metr.
14. 12. 2011 | 13:21

Ing. N. napsal(a):

Paní Paroubková,

vy jste přece musela vědět do čeho jdete, když jste se rozhodla, že se provdáte za ženatého politika, člověka, který se stýká s lidmi jako je Kočka. Pokud byste byla jen trochu prozíravá, uvědomila byste si, že do tohoto prostředí přivedete i vaše společné děti. Jak jim budete vysvětlovat vše, co se kolem vaší rodiny děje? Vy, jako mladá manželka, jste mohla svého manžela usměrňovat tak, abyste se nemuseli nikdy stydět, ale naopak, abyste svým chováním byli příkladem ostatním. Nevyužila jste to, dokonce obhajujete stěží obhajitelné a to, mírně řečeno, poněkud pokleslým způsobem. Teď sklízíte trpké ovoce.

Pokud vám mohu doporučit, přestaňte psát, vaše ztrapňování totiž začíná být pro vaši rodinu kontraproduktivní.
14. 12. 2011 | 14:22

tng napsal(a):

exit:

Pardon, tak nedelal reditele, pouheho ekonomickeho namestka. Nevidim v tom zasadni rozdil, clovek v top managementu takoveho monstrozniho podniku byl velke komunisticke zvire. A pry clen opozicni strany ? Vy jste naprosty sasek. Nebo snad vtipna skryta satira na prislusniky Paroubkova kultu ?

Nevim, kde v me vete vidite obhajobu Komarka. Zkuste si dat vice prace s chapanim psaneho textu.
14. 12. 2011 | 14:35

Pepa Řepa napsal(a):

Ing. N. napsal(a):

Paní Paroubková,

vy jste přece musela vědět do čeho jdete, když jste se rozhodla, že se provdáte za ženatého politika
------------
No a eště k tomu je bigamista....Sodoma Komora
:-)))
14. 12. 2011 | 14:58

Eva- beag beet napsal(a):

Pepa Repa,
no konecne to zacina byt trosku zajimave a pikantni :-)))
14. 12. 2011 | 15:09

Eva- beag beet napsal(a):

A jeste maly dodatek pro Pepu Repu... dekuji za odkazy.
Pri poslechu te vanocni pisne s Neckarem je slyset, ze ma Vaclav trosku problemy s vyslovnosti (jestli jsem se tedy vyjadrila presne)zrejme to ma na svedomi ta jeho mrtvicka. Ale vliv na uroven pisne to nema, pisnicka je to krasna.
14. 12. 2011 | 15:13

Ing. N. napsal(a):

(Pepa Repa)

Rozhodnutí provdat se za ženatého politika nepochybně padlo v době, kdy Paroubek byl ještě ženatý. Domníváte se, že tomu bylo jinak a že se oba seznámili až po jeho rozvodu?
14. 12. 2011 | 15:51

Jana napsal(a):

MF Dnes je již dávno nehorší bulvár u nás! Vážená paní, držím Vám palce. S novináři se ovšem v této zkorumpované zemi, nedá rovnocenně bojovat. Bohužel!
14. 12. 2011 | 16:16

Pepa Řepa napsal(a):

Ing. N
Myslíte? Že by paní Petra byla taková? No já nevím.
Třeba nám odpoví, kdy se rozhodla.
14. 12. 2011 | 16:19

trubka napsal(a):

Pepa Řepa ,
hento je sporne pane Repo, za študentske časy som teoriticky skumala kodex počestnej rodiny a vetšina adeptov ženskych a mužskych v otazkach manželskej nevery odpovedali že ich partner sa o ne moc nestara, zle vari alebo neupratuje, ma slabo platený job,

to všetko u abonentov mužskych a ženskych vývolalo lutost a sucit nad objektom, preto subjek bol moralne nuteny charitativne pomahat objektovi, za tento študium som bola nedocenena vedecka praca skoncila v koši na odpadky , vdaka vašmu podnetu som si na nu vspomenula.
14. 12. 2011 | 16:54

Solillo napsal(a):

Milá Petro, vůbec bych se nedivila, kdyby si novináři pouze jeli ověřit, zda je Ithaka dostatečně daleko, abychom od vás a vašeho velectěného chotě měli už konečně pokoj...
Článek p.Strnadové jsem četla a říkala jsem si, jak je to hezké počtení, protože se do vás nenaváží, naopak píše o tom, jak vás lidé na Ithace mají rádi a vlastně samé hezké věci. Dokonce vyvrací fámy o tom, že váš dům stál dvakrát tolik, než jste uvedli v tisku. Proto mi vaše reakce připadá poněkud hysterická. Poslední odstavec vašeho příspěvku pak svědčí o vaši nes(t)oudnosti. Celkově mám z vašeho blogu pocit, že si o lidu obecném myslíte, že je to stádu blbců, kteří sežerou všechno, co jim naservírujete. Ptáte se, proč se novináři nezajímají o manželky jiných politiků. Odpověď je nasnadě - dámy, které v textu zmiňujete, netrpí chorobnou touhou po popularitě, necpou se za každou cenu do médií, nepíšou trapné blogy a veřejně nepomlouvají politické protivníky svých mužů, i když by možná také měly důvod cítit se ublíženě jako vy. Navíc se nejspíš dokážou realizovat jiným způsobem. Také z toho důvodu zaslouží být označeny za dámy. U vás mě napadá jiné označení - holubička. Nikoli holubička míru, ale ona holubička, o které se zmínil doktor Štrosmajer v souvislosti s inteligencí sestry Huňkové (jste jen o tři roky starší než já, proto byste ten známý normalizační seriál měla znát:-). Mimochodem, pokud cítíte tak silnou potřebu vyjadřovat se perem, prosím alespoň ctěte český pravopis. Pokud je to nad vaše síly, raději používejte svou mateřštinu.
14. 12. 2011 | 19:17

Jana napsal(a):

Mám tip na vánoční dárek pro všechny obyvatele ČR. Manželé Paroubkovi by se mohli na Ithaku odstěhovat a už se nikdy nevracet!!!
14. 12. 2011 | 20:57

Ing. N. napsal(a):

(Pepa Repa)

Citace z 1.července 2007:

Předseda ČSSD Jiří Paroubek se rozvádí se svou ženou Zuzanou Paroubkovou. Novinkám to oznámil Paroubkův tiskový mluvčí Jiří Ovčáček. Rozvodové řízení je již v průběhu a pracují na něm advokáti. V současnosti žije se slečnou Petrou Kováčovou.
14. 12. 2011 | 22:35

dimun napsal(a):

ztratil se vám váš sprostý a vulgární článek, paní expremiérová... víte o tom něco?
14. 12. 2011 | 22:49

Wasington Irving napsal(a):

to je to zmizelé veledílo:

"Jako za Velké inkvizice, pouze popravčí četou mají byt ženské - novinářky. Nejdřív Strnadová z Velké fronty. Slídila po „mém“ ostrově. Nakonec nic nevyslídila. Tedy kromě informací, které jsem zveřejnila já sama. Přesto si tato inkvizitorka chtěla svůj žold zasloužit. Tak alespoň šňupala u ověřených zdrojů – místních zkrachovalců, nelegálně přistěhovalých Albánců apod. Od nich se pak dozvěděla, že v domě právě probíhá rekonstrukce, nebo, že dům jistý čas před prodejem stál až 4 krát víc. Sama by tato jinak jistě bystrá žena nepoznala, že v domě je naprosté ticho a práce sice probíhají, ale obecné - v ulici se totiž kope nová kanalizace.
Hezký výlet za peníze zaměstnavatele to také moc nebyl, i když stál nejméně desítky tisíc korun. V zimě na Ithace funguje jen jeden hotel, v poledne jen jedna restaurace a počasí stojí za starou belu. Prostě novinářský výkon hodný Křišťálové lupy… P. S.: Strnadová si myslela, jak vtipně neokomentovala aféru botiček od Diora, které dostala má dcera od své řecké kmotry. Jaksi však nezaznamenala, že tuto ubohost rozpoutal právě její domovský plátek.

Inkvizice se rozhodla pro druhé, tentokrát jistě vítězné tažení. Akce se chopila Pospíšilová z Blesku, která mi s láskou a nejen za peníze svého zaměstnavatele celá léta škodí. Už se těším, až se mi zase její šéf bude muset omlouvat, protože ona jako obvykle sice míří na lišku, ale trefí…

Inkvizitorka Pospíšilová je ještě nenápadnější. Na ostrov přijela s fotografem a dlouhým objektivem. Do realitky ani nepáchla, ale šňupe po podnicích. Tam si z ní mí sousedé a kamarádi buď střílí, nebo jí nechají mluvit s již zmiňovanými místními klošárdy. Evička totiž při své znalosti angličtiny rozdíl nepozná, ani kdyby v Řecku mluvila s Číňanem. Zaručeně něco vypátrá. O jejím inkvizičním tažení jsem se dozvěděla od jejích kolegů. Také mi ty dobré duše sdělili, že Evička za své prasárny dostala v Blesku nástupní plat 60 tisíc a příslib dalšího zvýšení. Je jedno, že psát neumí a vše po ní musí přepisovat.... Hlavně, že svými styky doslova a do písmene informace získat umí. A je jedno, zda jsou informace relevantní.

V mašličkách dostává příkazy od známé PR kuplířky Mrencové. Jistě zadarmo… Pospíšilová sice většinou poblinkává sociální demokraty a jiné levicové politiky, ale komunisty má od Mrencové „příkazem“. Mrencová totiž úzce kupčí s komunistkou Konečnou, jejím šéfem Filipem atd. Ale to je spíš o jiných ostrovech, víc na severovýchod…"
14. 12. 2011 | 22:53

Ing. N. napsal(a):

Pod zmizelé veledílo jsem napsala:

Neuvěřitelně nechutné! Je to vyjadřování ženy ze čtvrté cenové skupiny.
14. 12. 2011 | 23:17

soudruška Jaruška napsal(a):

Madam Paroubková, dávejte si, prosím, pozor na českou gramatiku v písemném projevu. Bulvár kopírujete nejen ve výběru vulgarit, ale i v nedostatečné znalosti českého jazyka. Pro příště - nepíše se dobré duše mi sdělili, nýbrž sdělily!
15. 12. 2011 | 00:38

Pepa Řepa napsal(a):

O zlovolném postupu českých žumpalistů svědčí fakt, že nový článek paní beag beet PePy, nová perla aspirující na literární cenu Jindřicha Chalupeckého i na cenu Svazu českých překladatelů brambor byl stažen krátce po svém uvedení.

Věc byla předána advokátní kanceláři Kočka a partners, která dohledá, zda byla paní Pepa donucena tuto další perlu stáhnout i zda byla autorka vystavena hrubému fyzickému nátlaku a bude vyčíslena škoda, která tímto neurvalým postupem české, ba přímo světové literatuře vznikla.

Věc je o to závaznější, že se blíží konec roku a tím i vyhlášení prestižní ankety: MILKA r.2011
15. 12. 2011 | 05:46

Pepa Řepa napsal(a):

Děkuji Irvingovi z Washingtonu, novému Max Brodovi, že toto veledílo, popisující poblinkávání, uchoval pro naše potomky.

Autorka je žhavou kandidátkou nejen na cenu MILKA r.2011 (od slova milovaná bytost), ale i na literární cenu NEJVĚTŠÍ PÝCHA AKTUÁLNĚ.CZ.(Proud beagbeetpepa). Po ní bude takto pojmenován parník na lince Praha-Vranné nad Vltavou, který se proslaví stejně jako Proud Mary na Mississippi.
https://www.youtube.com/watch?v=HXwnkWsvlqQ

Je-li do spiknutí zapleten i pan Stejskal, bude odvoláno předání čestného uznání za mimořádný přínos, coby hledače nových literárních talentů a bude přezkoumána žádost o jeho svatořečení, coby patrona trpělivosti - sv. Libora, ochránce nemohoucích.
15. 12. 2011 | 06:14

:-( napsal(a):

http://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Petra-Paroubkova-za-hranou-zakona-Dva-a-pul-milionu-dala-v-hotovosti-217056
15. 12. 2011 | 07:59

Jáchym napsal(a):

Paní Petro Paroubková,
občas, asi tak čtyřikrát ročně, si koupím Blesk.
Jen tak, abych zjistil, zda se styl práce jeho redakce nějak nezměnil. Informace tam pochopitelně nehledám.
Každá (nejen)česká bulvární tiskovina je zkonstruována k podobnému účelu jako pojízdné strojový rozmetač chlévské mrvy.
Rozmetání nepřetržitého proudu fekálií je jeho práce, smysl, proč byl vytvořen, proč je financován.
Pohled na zacákané a páchnoucí celebrity a celebritičky je tím, proč si ten svazek papírů lidé kupují.
Není ovšem nic směšnějšího, nic tak nezahřeje srdce redaktora, než reakce postiženého ubožáka/čky, který/á se snaží zvítězit tím, že za ním běží, oloupává si hovénka z obličeje a ve spravedlivém hněvu je hází zpětna kapotu řvoucí mašiny.
Vaše snaha je stejně tragikomická, jako snaha natočit oskarový film jedním mobilním telefonem. Jste už velká holka a měla byste to vědět.
15. 12. 2011 | 08:48

jiní soudci napsal(a):

S ex-premiéry je potíž. málem jako se slamníky. co s nimi? kam s nimi? a co oni, sami ex-premiéři, co si mají počít? jak naložit s "ulitými"penězi? všichni asi nemohou obchodovat s key investments nebo mít hodného strejdu, žejo.

z poslední doby mě docela udivuje podezřele vlažný zájem médií o následujícího sólokapra (přesdtavte si tuto zprávu tak v červenci či srpnu, opravdu je ticho jen proto, že se blíží "vánoce" a medialisti stojí frontu na salát a kapra (??): Paroubek jako geniálně úspěšný spisovatel a novopečený majitel řecké reality , prodávající tuny knih, v žebříčcích knižních bestsellerů se však neobjevující. V netových diskuzích na toto téma se často skloňuje slogan "pračka peněz", naše mediální fronta a experti zůstávají na konto této úvahy zticha... jaké je pozadí tohoto
případu? pomohl opět ochotný sponzor Šlajer jako tehdy ( http://zpravy.idnes.cz/sponzor-zachranil-jirku-paroubka-ted-chce-smirovat-fxh-/domaci.aspx?c=A070320_182646_praha_rb)?

Co k tomu řeknou, podotknou či dodají jinak agilně glosující bezpečnostní mediální mágové Šándor (http://zpravy.idnes.cz/byvaly-nacelnik-vojenskych-zpravodajcu-andor-sandor-p03-/odpovedi.asp?t=SANDOR2), Randák ( http://www.finmag.cz/cs/finmag/kaleidoskop/karel-randak-pomohlo-by-jedine-vsechny-je-pozavirat-jenze/
), Pacner (http://www.karelpacner.cz/?str=hom&id=350&n=moskva-vyhrozuje-zradce-je-mrtvym-muzem), kteří

málokdy vynechávají příležitost tepat špionské či mafiánské zlořády - zde se téma nabízí samo a je "klid" .. proč?

že by obměna hesla a teď to zní: " přátelé a šibalové spojte se a držte hubu?" Nebude žádný komentář od pana Kubice či Bublana ? Pan Sobotka se nemá na co zeptat? Ani pan Langer? co úooz? co nejvyšší státní zastupitelství? junge front heute? volks zeitung und so weiter? Tichá noc, přesvatá noc? Vánoce? nebo Omerta?
15. 12. 2011 | 08:56

stejskal napsal(a):

Dobrý den,

ad dotazy na téma, co stalo s blogem paní Paroubkové, který byl publikován včera pozdě večer a zřejmě někdy kolem 23. hodiny opět zmizel "Petra Paroubková
MF Dnes mě neupálila, tak to zkusí Pospíšilová (t. č. Blesk)".

V noci jsem dostal sms, že článek byl publikován omylem, a proto opět stažen. Důvody neznám.

Libor Stejskal
15. 12. 2011 | 09:35

dallas napsal(a):

Asi proto,ze soudruzka spisovatelka bude mit mensi problem s pranim spinavych penez...sto tisic euro predanych v igelitce trosku zapacha a spisovatelka je tak inteligentni, ze to zverejnila sama...to nema chybu...co na to soudruh namestek(z RaJ)...
15. 12. 2011 | 09:45

Marek Juda napsal(a):

Vážená paní Paroubková,

je škoda nechat se zbytečně chytit při porušování zákona § 3 zákona č. 254/2004 Sb., lidově zvaného "Zákon o praní špinavých peněz". Jako fyzická osoba můžete dostat pokutu až 500 000 Kč. Nabízím Vám konzultace v oblasti legalizace výnosů z trestné činnosti. Platit můžete v hotovosti, ale raději ne v eurech. Případně si nastudujte teorii na mém webu http://www.spinavepenize.cz/prani-spinavych-penez.

Zdravím také Vašeho přítele Standu Grosse

Ing. Marek Juda
15. 12. 2011 | 09:51

B.Hampl napsal(a):

Však také mediálně zvracíte, paninko...
15. 12. 2011 | 09:59

:-) napsal(a):

zajímavé je, že Paroubkova hlásná trouba Cosa vostra ten Petřin blog unese...
15. 12. 2011 | 10:01

velkoměšťák napsal(a):

Když tento blog vykostím, tak mi zbude:
a)Slabošství B. Sobotky, Schwarzenbergova senilita, prohnilost Vondry a jeho ženy nebo Strnadová chodí po ostrově jako šváb za smradem a myslí si, že je hrdinka
-Dokážu si představit s jakou chutí Petra Paroubková bušila do klávesnice s úmyslem vyřádit se na účet druhých.

b)Žádnou jinou knihu už nenapíšu a tato jediná byla bestsellerem.
-To je ten ozón, za kterým jde šváb

c)MF chce upálit Paroubkovou.
Knihu od Paroubkové se někteří prostě v obchodě koupit styděli.
-Oslovováním sebe sama se živí kompexy a fixace sebe jako někdo, kdo nestojí za nic

d)Pro závistivce mohu hrdě říct – jsem velmi spokojená
Suma sumárum dostali jsme 5 mil. korun. Někdo může hrát na závist, jiný na city.
-Otázka proč a zač dostali Paroubkovi takové odměny a renty je zcela na místě, tím spíše, že se jedná o, slovy PP, špičkového politika. Tudíž závist s tím nemá co dělat a dovolávat se jí, je nefér proti lidem, kteří mají právo vědět. Pořád mají napaměti jejich svatbu a odpuštění dluhů majiteli jistého hotýlku. Ale závist se hodí. Na tu se dá svalit úpně všechno, když se neví kudy dál.

e)Co bude příště? Osvědčení od gynekologa?
-Zbytečnost, nesmyslnost a ubohost těchto vět hovoří o majitelčině myšlení zcela jasně.

f)A já to vyhraju, už tam totiž na takové prasárny mají precedens.
-No fuj.

g)Potratila jsem a početí mé dcery stejně jako celé těhotenství bylo pro mne velmi rozjitřené. Až Marešova žena potratí a nějaký chudák jí další těhotenství nebo potrat namaluje na dveře, uvidíme, jestli se bude smát. Jemu by se smálo akorát pár sousedů. On chtěl, aby se mi smál celý národ.
-Tohle je prosím výsledek mladé ženy, vysokoškolačky, překladatelky, ženy špičkového politika, spisovatelky a blogerky.
Docela dobře si dokážu představit toho někoho, kdo maluje Marešům na dveře. Ale nevím, co s tím má společného Marešová. Nikde se neprezentuje, nepíše o sexy mozku Mareše, i když o jeho existenci mozku někdy pochybuji, a tudíž je špiněna z Petřiných úst stejným způsobem, jako ona sama z pera Marešova.
Jaký je rozdíl mezi Marešem a PP?

h)Ale lidi nejsou tak hloupí.
-Nejsou. Tady s PP mimořádně souhlasím

i)A dovoluji si říct, že Strnadová a MF Dnes momentálně dělá stejnou prasárnu. Chce se mi z nich zvracet.
-A co plyne z Petřina blogu? Životní moudro: Na prasárnu reaguj vždy prasárnou. Čím větší, tím lepší. Neignoruj to! Dej o sobě vědět přes média, pošpiň každého, kdo se ti nelíbí, kdo má jiný názor, náhled, oči, vlasy. Kdo je jiný než ty, tudíž drzý a ke zblití.
15. 12. 2011 | 10:16

Opitz napsal(a):

Vážení správci,

jen jestli ji ten "omyl" neporadil právník, že? Je to směšné, jaké osobě zde dáváte prostor...
15. 12. 2011 | 11:19

stejskal napsal(a):

To možná poradil, pane Opitzi, nevím.

Někomu to směšné připadá, jinému ne. Tak to v životě chodí.

Hezký den.

Libor Stejskal, jediný správce těchto stránek
15. 12. 2011 | 11:25

Opitz napsal(a):

A už jste, milý správče, upozornil Madame Paroubkovou, že porušila ten váš slavný kodex blogera?
15. 12. 2011 | 11:32

stejskal napsal(a):

Jistě, pane Opitzi. Problematické je především to, že smazáním blogu jeho autor neodstraní jen svůj text, ale i příspěvky lidí, které se k němu vyjádřili.

Libor Stejskal
15. 12. 2011 | 11:34

Opitz napsal(a):

Tak doufáme snad všichni, že se podobné "omyly" nebudou opakovat. A že si svoje privátní věci bude madame vyřizovat v soukromí...
15. 12. 2011 | 11:35

mejla napsal(a):

Bezva, teď jen vysvětlit, kde nakladatelství, které ještě v roce 2009 mělo ztrátu přes 120000 (při 2 zaměstnancích), vzalo 4 mega pro Paroubka. Toto je přece učebnicový příklad praní špinavých peněz. Paní Paroubková dostane příště výbornou nabídku na nazpívání cd, když už nechce psát, případně může vyhrát další miliony v loterii.
15. 12. 2011 | 11:37

Opitz napsal(a):

Dneska ho ještě dal, ale zítra ráno ten parakotoul pro její mobil přes manželskou postel Jyrka asi vynechá...
15. 12. 2011 | 11:43

stejskal napsal(a):

Také doufám. l.s.
15. 12. 2011 | 12:01

Horrido napsal(a):

Z Vás tu mluví jen závist. Je mi z Vás, co tu útočíte na paní Paroubkovou špatně! Její články mají úroveň, je bohatá, krásná a má skvělého manžela který se o ni umí poctivě postarat. Styďte se! Místo spravedlivého odsouzení odporných rádoby novinářů hledajících jen špínu, dávajících průchod hnusu své vlastní malosti a neschopnosti tohle... Fuj!
15. 12. 2011 | 12:13

Levičák napsal(a):

To:ing.N.
Když Dagmar Veškrnová nakupovala v Trutnově v obchodě s panem Havlem kolíčky na prádlo a rozčilovala se,že Olga nemá na Hrádečku ani blbé kolíčky a bylo to ještě za života paní Olgy,tak to bylo o něčem jiném že ?
Inu na každého je jiný metr.
15. 12. 2011 | 12:49

ali napsal(a):

Levičák
http://www.novinky.cz/domaci/253621-spisovatelka-paroubkova-mozna-porusila-zakon-o-prani-spinavych-penez.html?ref=boxE

p.s. co to melete? To má být jako omluva a obhajoba PP? :o))
15. 12. 2011 | 13:14

Ing. N. napsal(a):

(Levičák)

Nechápu, co má moje odsouzení obsahu a stylu výše zmíněného blogu paní Paroubkové společného s Dagmar Veškrnovou.

Je zajímavé, že styl vašeho příspěvku mi silně připomíná styl paní Paroubkové.
15. 12. 2011 | 13:21

Eva- beag beet napsal(a):

Tak ti Paroubkovi nejsou zadne smudliny, jak jsem si myslela. Koupi pulku domku,od bratra recke kmotry Margarity za 100 000 ojro v hotovosti(s opravou to vyjde na 5 milionu) pulka naroda je bude obhajovat, ze to vlastne nejsou zadne velke prachy, sak sa podivajte na Topolanka, Kalouska atd. a az novinari prestanou stourat, tak se v klidu a tichosti dokoupi druha pulka a nikoho uz nebude zajimat,ze ten maly domecek na Ithace, stal 2x tolik. Mne by zajimalo, kdyz uz Paroubkova koupila jenom tu pulku, na ci naklady se opravil zvenci cely dum?
No a co se tyka te hotovosti v eurech, s tim si Paroubkova taky nemusi delat starosti. Urcite ji Jansta poradi, treba, ze je obcanka Slovenska....
15. 12. 2011 | 14:33

Eva- beag beet napsal(a):

Levičák napsal(a):
To:ing.N.
Když Dagmar Veškrnová nakupovala v Trutnově v obchodě s panem Havlem kolíčky na prádlo a rozčilovala se,že Olga nemá na Hrádečku ani blbé kolíčky a bylo to ještě za života paní Olgy,tak to bylo o něčem jiném že ?
Inu na každého je jiný metr.
15. 12. 2011 | 12:49

Tak tohle je argument jak swina :-))))))
15. 12. 2011 | 14:35

Lanita napsal(a):

Paní Petro, přeji Vám pěkné vánoce a nic si nedělejte ze štvavých řečí, závist je hrozná, dokáže jen ubližovat, ti lidé jsou nešťastní, k politování, ať se Vám daří, užijte si domu, rozumní lidé vám ho přejí
15. 12. 2011 | 14:38

baronka Ziita napsal(a):

A jestlipak víte, že slečna Kováčová, než se stala v ČR překladatelkou, žila několik let na Ithace s přítelem. A jako na potvoru to byl bratr chůvy malé Margarity, a tedy i prodejce půlky předmětné nemovitosti.
15. 12. 2011 | 14:59

Eva- beag beet napsal(a):

Lanita napsal(a):
Paní Petro, přeji Vám pěkné vánoce a nic si nedělejte ze štvavých řečí, závist je hrozná, dokáže jen ubližovat, ti lidé jsou nešťastní, k politování, ať se Vám daří, užijte si domu, rozumní lidé vám ho přejí
Pani rozumna, muzete mne napsat, co treba ja konkrektne zavidim Paroubkove? Jejiho starnouciho, arogantniho, neinteligentniho, zpoceneho, pupkateho, obarveneho manzela, neuspesneho politika? Mam zavidet, ze se tahala se zenatym muzem, kteremu ted pere spinave penize, psanim propadaku, na kterych se dokonce strilelo? Mam mu zavidet jeho svetske kamarady, vekslaky a minulost cloveka, ktery oslavoval v proslovech rok '48? Tady opravdu neni co zavidet. Jenom, rozumni lide nemaji radi, kdyz predseda politicke strany, ktera je postavena na nazoru, ze zbohatnout praci nelze a pritom sam vede zivot bohace a kdyz je prichycen, tak on jediny, samozrejme, si ty penize teda vydelal poctive, ostatni kradou... A navic si vzal za manzelku zenu, ktera miluje byt bohata, proto se obetovala a na oltar "lasky" polozila sve, reckym sluncem a vetrem ostrova Ithaca, oslehane mlade telo a ted si za to uctuje....
15. 12. 2011 | 15:17

Jos napsal(a):

To dallas, Marek Juda, :-( včetně řady dalších,
je to fakt zábava sledovat jak s vámi media a MFDnes speciálně manipulují. Jak z vás dělají naprosté trouby, kteří naletí na každou blbost.viz na př.http://www.novinky.cz/domaci/253684-petra-zadne-penize-v-igelitce-nikam-nevezla. Jo, závist a nenávist, to jsou opravdu špatní rádci. Anomální osobnosti, jako je třeba Eva- beag beet, mají prostě žně.Ovšem předčasné.. Už vás chytrolíni někdy napadlo, že se media snaží odvést pozornost od věcí daleko podstatnějších? Na příklad od Drábkovy "malé domů", sociálních karet, které bude spravovat kdo jiný než Drábkova firma, kterou právě Drábek údajně prodal jakési, "úplně jiné" firmě, světe div se, s anonymními akciemi na doručitele. A je i řada dalších možností.
15. 12. 2011 | 15:54

Eva- beag beet napsal(a):

1/ petra-zadne-penize-v-igelitce-nikam-nevezla.
Jasne, kdyz to rekl On, tak je to pravda :-)))

2/ Anomální osobnosti, jako je třeba Eva- beag beet, mají prostě žně.
Ja nemam zne, ja mam druhe vanoce :-))))
3/ Uz vas chytrolini napadlo...
A vy zas mlatite cernochy :-)))
15. 12. 2011 | 16:15

Eva- beag beet napsal(a):

http://zpravy.idnes.cz/paroubkova-exmanzelka-koupila-pastviny-za-statisice-vydelala-miliony-1mu-/domaci.aspx?c=A090416_090755_domaci_bar

http://zpravy.idnes.cz/paroubkova-ziskala-pet-milionu-od-ocelare-chrenka-fvl-/domaci.aspx?c=A071121_184000_domaci_mad

http://zpravy.idnes.cz/paroubkova-dal-taji-sponzory-audit-odmita-fiw-/domaci.aspx?c=A071106_093245_domaci_hos
http://zpravy.idnes.cz/paroubkova-dostala-penize-jeste-pred-zalozenim-charity-pj7-/domaci.aspx?c=A071029_221605_domaci_zra
http://zpravy.idnes.cz/paroubek-se-distancuje-od-sdruzeni-exmanzelky-fqv-/domaci.aspx?c=A071026_214300_domaci_mia
http://zpravy.idnes.cz/paroubek-nechce-prozradit-kdo-financuje-jeho-casopis-pcy-/domaci.aspx?c=A071023_090814_domaci_adb

http://zpravy.idnes.cz/paroubek-odkryl-prijmy-nouze-mu-pry-nehrozi-f32-/domaci.aspx?c=A070926_181726_domaci_miz

http://bydleni.idnes.cz/paroubkovi-prodavaji-svuj-smichovsky-byt-k-mani-je-za-5-5-milionu-p8k-/reality_bdp.aspx?c=A110526_113021_praha-zpravy_sfo

http://www.ceskapozice.cz/video/paroubka-nechteji-ani-v-antikvariatu
15. 12. 2011 | 16:28

jos napsal(a):

Eva- beag beet,
koukám, že berete informace jen z bulváru. Pak se není co divit vašim zuřivým reakcím.
15. 12. 2011 | 16:40

Eva- beag beet napsal(a):

jos,
ja bych hrozne rada videla vase reakce, kdyby misto jmena Paroubkova II., bylo jmeno Talmanova II. :-))))

Odkud berete informace vy?
15. 12. 2011 | 16:48

Marie D. napsal(a):

Vážená paní Paroubková, je opravdu směšné, jak se snažíte očistit tvář Vaší i Vašeho manžela. Jste veřejně známou osobou a na ty nejen bulvár útočí. I já jsem jednou z těch, které nevěří Vašim vysvětlení o čistotě Vašich peněz natož názorům Vašeho manžela. Avšak to je jen můj názor, který nikomu nevnucuji. Bohužel u Vás je vnucování tou nejčastější formou projevu - my všichni včele s MF dnes a bulvárem Vám ubližujeme a nechápeme Vás. Tak proč si znovu, po několikáté nepostěžovat a nevnucovat své názory pomocí blogu. Gratuluji Vám. Vaše ego je nedostižné.
15. 12. 2011 | 16:59

swed napsal(a):

to exit: Vydání jakékoli knihy možná,ale ne knihy, za kterou autor dostane 4 miloše. Ten údaj jsem si nevycucal, ale jsou to slova nakladatele...
15. 12. 2011 | 19:10

Jos napsal(a):

Eva- beag beet,
máte pravdu. Paroubek nikdy neudělal ze své milenky místopředsekyni poslanecké sněmovny. Je to od něj opravdu odporné. A také nikdy nemlátil hlavou novináře o zeď jako Topolánek, dokonce ani nikdy nekopal v záchvatu zuřivosti do auta v ulici U starého hřbitova jako Topolánek.
A pokud se týká informací, v čekých novinách a jim příslušných serverech je normální člověk nehledá. Takhle na Eurostatu najdete dost skutečných relevantních informací, pkud jste schopná s nimi pracovat. Ale mohla by vás klepnout pepka. Plyne z nich na příklad, že Paroubek byl daleko nejúspěšnějším premiérem české vlády od roku 1990! Tvrdá data totiž žádný novinářský šmok neokecá.
16. 12. 2011 | 00:11

tng napsal(a):

Jos: to jiste, pokud ta vase tvrda data napr. o rustu HDP interpretujete dostatecne natvrdle bez ohledu na kontext, na ekonomicky vyvoj v zahranici. Pro me je zase zabava sledovat, jak se tu pokousite presmerovat pozornost na Drabka a Topolanka, aniz byste se pokusil nejak vysvetlit, jak to tedy s tim Paroubkovym dilem bylo, treba kdo ho masove vykoupil. Presvedcovaci taktika "oni jsou horsi" vykazuje stopy zoufalstvi.
16. 12. 2011 | 01:00

Čtenář napsal(a):

paní Paroubková, pomožte policii, jen tak budete potřebná, policie hledá tělo: Bývalý majitel plzeňské Viktorky Kříž je mrtev...,to tvrdí policie...
16. 12. 2011 | 07:05

Jos napsal(a):

tng
dovolte abych se zasmál. Ta data si najděte a pak se bavte. A už vůbec se nebudu zabývat nějakými domněnkami a výmysly českého pravicového bulváru. Těmi ať se zabývají hlupáci mezi čtením Blesku a MFDnes.
16. 12. 2011 | 09:46

Petr Eichler napsal(a):

"Za knihu jsem inkasovala něco přes 1 mil Kč. Žádnou jinou knihu už nenapíšu a tato jediná byla bestsellerem – co já vím určitě např. v NeoLuxoru na Václavském náměstí. Také se velmi dobře prodávala po internetu. Je jasné, že knihu od Paroubkové se někteří prostě v obchodě koupit styděli, hlavně po tom, co se o ní předem napsalo. Celkem se prodalo zhruba 10 tisíc kusů. Pro závistivce mohu hrdě říct – jsem velmi spokojená."
Nenapíšete ! Opravdu myslím, že nenapíšete protože asi těžko se vyskytne příležitost jak přes knihy proprat nějaké peníze. A být vámi, nechal bych to v klidu a byl potichu ať se v tom někdo nezačne šťourat. Důvody by se jistě našly včetně různých obvinění z pomluvy a podobně.
Užívejte si svého domečku na Ithace a ať vám tam svítí sluníčko. To opravdové nemyslím teď soc. demokratické ani jinak politicky orientované.
Já si též užívám bytečku v Thessaloniki a věřte, že mne přišel asi 10x levněji než vás. Mám Řecko rád a doufám, že mi tu radost nezkazíte tím, že tam s manželem začnete fušovat do politiky.
16. 12. 2011 | 12:56

tng napsal(a):

Jos:

Jen dal drzte zavrene oci a hlasite si zpivejte la-la-la. Vsadim se ze kdyz "bulvar" prinese negativni zpravy o Topolancich a Drabcich, tak ho neignorujete.

Vase basneni o jasne reci tvrdych dat naznacuje, ze si vubec neuvedomujete jak problematicka byva jejich interpretace. Kez by byl svet tak jednoduchy a ekonomie fungovala jako fyzika.
16. 12. 2011 | 19:41

Jos napsal(a):

tng,
prohrál jste sázku a hned dvakrát. Český politický a běžný bulvár mi může být ukradený asi tak od dob kuponové privatizace. Kdy bylo jasné jak moc podvádí a bude podvádět občana. Ale vaše neschopnost rozlišit fakta od smyšlenek, domněnek a víceméně pomluv vás zcela diskvalifikuje a to je vaše druhá prohra. A to vaše plácání o kontextu a problematické interpretaci, to je jen takový způsob, jak se vylhat (v tom je přeborníkem explicitní lhář Nečas a jeho parta podvodníků) z katastrofálních následků skandálně vadného, nejen ekonomického, systému nastoleného a provozovaného v ČR pravicovými (hlavně ODS). A do katastrofálního stavu přivedly zemi všechny pravicové vlády od roku 1989. Bez vyjímky. Ať už Klausovy v 90.letech, nebo Topolánkova či Nečasova nyní. Ať už byl kontext jakýkoliv. Jejich neoliberální paradigmata,pro mne spíše žvásty, jsou naprosto vadná a fungují v neprospěch 99% občanů.
18. 12. 2011 | 00:50

baronka Ziita napsal(a):

Paní autorko, opět Vás upozorňuji, že máte nedostatečnou znalost české gramatiky: "....že se jedná jen o účelovou štvanici, jejímž cílem je poškodit manžele Paroubkovi. Když nevíte, že máte v tomto případě napsat manžele Paroubkovy, tak si to nechte před zveřejněním někým zkontrolovat. V opačném případě jste na úrovni Blesku, kterým tolik opovrhujete.st
18. 12. 2011 | 01:45

Eva- beag beet napsal(a):

Petra Paroubková: Novinářka z Blesku zneužívá policii k vyřizování osobních účtů
13.11.2011 20:12

Eva Pospíšilová je zpět v bulváru. Je to víc než tři roky, co mě nejméně třikrát týdně pronásledovala smyšlenými nebo zcela lživými články. Pak se na týden odmlčela a pokračovala v tomtéž. Její zaměstnavatel se mi musel neustále omlouvat a uvádět vše na pravou míru. Pak mě nechala být. Připisovala jsem to tomu, že ji prostě vyrazili a v novém zcela zanedbatelném zaměstnání jsem jí byla ukradená. Chyba lávky...

Dnes si rozhodně nemyslím, že tato lehce vyšinutá osůbka mě pronásledovala jen tak. Tedy nemyslím, že by to dělala za dobré slovo. Měla jsem šanci o ní mluvit se spoustou z jejích kolegů a ti mi otevřeli oči. Mluvili o ní a jejích blízkých až intimních vztazích s některými dnes uprchlými mafiány, o jejím napojení na lidi kolem policie nebo o její snaze být za každou – zdůrazňuji za každou cenu hubená, což v jejím případě je za hranicí zdravého stravování.

Zkrátka a dobře Evička moc oblíbená není. To mi je však úplně fuk. Postupně se mi rozsvítilo. Postupně jsem většinu věcí začala chápat.

Když jsme se setkaly poprvé, jediná poklona, kterou mi vystrouhala, byla, že jsem krásně hubená. Podotýkám, bylo to v době, kdy byl odhalen můj vztah s Jiřím a já jsem z těch stresů byla opravdu velmi hubená. Dnes se fotkám a necelým 50 kilům z té doby jen směji.

Nedávno mne moje milá Evička zase začala bombardovat sms s dotazy. Bylo to kolem prodeje našich bytů. Chtěla dokonce zveřejnit jméno mého potenciálního kupce. Nechápala jsem, odkud to jméno zná. To jsem se měla dozvědět později. Snažila se prý poukázat na naše „nekalé“ machinace. Co na tom, že jsme vše ve výru událostí osvětlili. Co na tom, že ona jako pravý investigativec přestřelila o jeden a půl milionu?

Nakonec se rozhodla, že nás „utopí“ na našich autech. Pardon, mých autech. Co na tom, že osobní auto mám už nějakou dobu a není to zrovna limuzína. A z práce mám k dispozici jiný vůz, kterým podle nájemní smlouvy může jezdit i můj manžel. Samozřejmě vše řádně platím. To ale jako v případě našich bytů není zajímavé.

Nakonec nás přece jen nachytala. Fotograf prý zachytil mého muže, jak nastupuje nebo vystupuje z dražšího vozu. A byla z toho „aféra“. Co na tom, že se prostě nechal svézt? Moje milá Evička odhalila náš bohatý vozový park!

To je vše ještě v pořádku. V nepořádku je však sms, kterou se mého manžela dotazovala na můj služební vůz. Majitelem je prý jistý pán (můj velmi vážně nemocný otec, který má opravdu pidivozítko na Moravě) a proč lžeme? Takže pro pořádek. Majitelem auta je opravdu firma mého obchodního partnera. Za využívání vozidla platím. Já jsem vše vysvětlila. Jak nám ale Eva Pospíšilová vysvětlí, že se dostala do registru motorových vozidel? Kdo jí informace poskytuje? Proč poškozuje mé příbuzné, navíc nemocné?

Evičko, buď jednou slušným člověkem a prozraď svůj zdroj. Udělej to. Ostatně právníci již podali tři trestní oznámení a vypovídat budeš muset. Porušila jsi totiž 3 paragrafy. Vím, že se jako novinář (i když v tvém případě to je mylné označení) budeš ohánět ochranou zdrojů. Ale tvůj zaměstnavatel rád nebude. Tyto tvoje metody potvrzují to, co o tobě říkají kolegové.

P.S. Když jsem slyšela, že Evičku urážel Topolánkův zeť, vlastně mi jí nebylo líto. Jen pitomec ukáže sms, které o něm mluví tak nechutně. Navíc žena? Pospíšilová není žádný duševní magnát, proto zase ukázala svoji ješitnost. Neváhala pánovi popsat, jak vypadá. A hlavně zdůraznit, že je hubená. Holt některými věcmi a lidmi je posedlá. Dokonce se nestydí to veřejně přiznat.
rez


Prepastovano z blogu Veci Verejne. :-)
18. 12. 2011 | 02:52

Eva-beag beet napsal(a):

Oprava. Spravne melo byt: VaseVec.cz, od VIP blogerky, Petry Paroubkove....
18. 12. 2011 | 03:02

Jiitka Machová napsal(a):

Paní Paroubková,

upřímně Vám nezávidím... Vaše (bohužel) rádoby inteligentní sloupky psané s "nadhledem", kterými se snažíte očistit Vaši a manželovu osobu od bahna bulváru (zřejmě i MFD - nejsem zainteresovaná), mi jsou z jedné (asi nějaké prapodivně masochistické) stránky velmi sympatické :D
Protože mi prostě přijdete jako normální (kupodivu) žena a maminka (za kterou se považuji i já) a chápu, že ten bordel, který je na Vaši rodinu kydán, Vám vadí... mě by taky vadil... a jak jsou všichni tak cnostní a bezúhonní a já nevím co ještě, hlavně že se ozvou (potrefené husy)...
Vy jste mi úplně volná - asi jako dalších 99% lidí v této republice, Váš manžel mi byl osinou v zadku pouze jako politik mnou nepreferované strany (a asi jako soused od vedle, kterému kariéra mimo jiné přinesla možnost výměny manželky - taky bych ho neurvale okomentovala - chlíváka jednoho :D )...
Politiku nesleduji, mezi přebalováním, kojením a prací (bohužel někdo nemá to štěstí, že by manželův plat pokryl náklady na hypotéku a ještě uživil 4 členou rodinu) si ze spánku ukrajovat nenechám... ale přesto jste mi svou snahou docela sympatická...
Ačkoli zřejmě vzdělaná, bohužel nezkušená... Snažte se trochu zprofesionalizovat... zapracujte na sobě, rozšiřte si obzory... ne všechny lidi v této republice zajímá nějaká barabizna na Ithace (letos jsme byli na Kefalonii - výběr schvaluji :D )... zkuste se od trochu odprostit... a brát bulvár opravdu s nadhledem... Pokud za Vámi a Vaším mužem bude VIDĚT kus odvedené práce, nebudete mít problém s vysvětlováním, co/kde/za kolik...
Bohužel u koryta se dobře chrochtá všem, nemám iluze, že jiní by tam chrochtali jinak... důležité je, aby když už chrochtají, chrochtali správným směrem a krom do svých střev posílali i výstupy mezi plebs :D...
Přeju Vám krásné maminkování/hřišťování/a jiné maminkovské radosti vztekajících se dětiček... a co nejméně závistivých reportérů...
Krásné svátky.
19. 12. 2011 | 14:57

Solillo napsal(a):

Eva-beag beet:
Ona tam skutečně napsala "ve výru událostí", nebo už blbě "vydím"???:-)
19. 12. 2011 | 23:27

Eva-beag beet napsal(a):

Solillo napsal(a):
Eva-beag beet:
Ona tam skutečně napsala "ve výru událostí", nebo už blbě "vydím"???:-)

Solillo, ten clanek jsem prepastovala z Paroubkova blogu Vase Vec, takze blbe nevydite :-))
Ted jsem nakoukla znovu na Paroubkuv blog a zatim tu hrubku v clanku nikdo neopravil...
20. 12. 2011 | 00:49

Solillo napsal(a):

Eva-beag beet:

Stejně jako "manžele Paroubkovi" v akuzativu v dalším příspěvku:-) Chybějící čárky a jiné drobnosti asi ani nemá cenu zmiňovat...
Skutečně mě děsí, že se tato paní živila překládáním do/z angličtiny a češtiny a že si vydělala tolik peněz literaturou, dá-li se její veledílo takto nazvat.
Co jí však nelze upřít, je skutečnou mistryní (málem jsem napsala mystriní - myslíte, že by si toho všimla?:-)) ve ztrapňování sebe a svého muže, kterého svými hloupými obhajobami na blogu úspěšně kastruje... Ovšem já jsem ten poslední, komu by to vadilo:-) Jen houšť, Petro! Ať se máme na silvestra čím bavit! K ničemu jinému se totiž vaše příspěvky nehodí!
20. 12. 2011 | 08:01

Eva-beag beet napsal(a):

Solillo,
ono by se toho naslo urcite vic:-))) Mne jenom mrzi, ze nemame moznost ohodnotit jeji tlumocnicke a nebo prekladatelske znalosti, napsat, ze otecko hral beag beet, dokaze malokdo :-))) Ale mozna to bude tim, ze nase svetoznama prekladatelka, tlumocnice a spisovatelka, je blondyna :-))

Preji hezke vanocni svatky a posilam neco pro zasmani....


https://www.youtube.com/watch?v=4DJfemazEbY

http://www.videobash.com/video_show/epic-blonde-woman-parking-fail-710
20. 12. 2011 | 15:34

Solillo napsal(a):

Evo,
shodou okolností jsem také blondýna, která kromě jiného vystudovala anglistiku a amerikanistiku, a to dokonce na univerzitě, kde paní P. dělala doktorát a dokonce o tlumočnictví přednášela (trochu zvláštní bylo, že se věnovala všem věcem okolo tlumočení, jen tlumočení samotnému ne:-), momentálně mě živí především překlady. Bohužel (nebo bohudík) jsem neměla možnost vidět paní P. přímo v akci (rozuměj při tlumočení), ale kolega ze studií měl tu čest a úroveň její tlumočnické práce je údajně podobná úrovni její psané češtiny... V tom případě není jen nejlépe placenou tlumočnicí, překladatelkou a spisovatelkou, ale přímo přeplacenou parodií na vše výše uvedené. Doufám, že aspoň ta řečtina jí jde lépe...:-)
Hezké svátky i Vám, panu Stejskalovi a všem diskutujícím, ať už s námi sdílí názor na pana a paní P. nebo ne:-)
20. 12. 2011 | 16:16

Eva-beag beet napsal(a):

Solillo,
tak takove znalosti AJ jako mate Vy,(dovolim si pogratulovat) zdaleka nemam. Ja jsem se anglicky ucila (a dodnes ucim :-)), nejdrive na ruznych kurzech anglictiny, ktere byly zdarma, odposlouchavanim v TV a radiu, dale na Community college, no a zbytek od svych pratel, spolupracovniku a v beznem styku s lidmi.
P. Paroubkova je zarnym priklad toho, ze vysokoskolske vzdelani neni zarukou inteligence.
BTW, ja jsem taky bloncka :-)) (ale mohu odprisahnout, ze vim ktera zeme ma za hlavni mesto Budapest :-)))))
20. 12. 2011 | 18:12

plk. Kurvice napsal(a):

MF Dnes je humus, kteréhno bych se ani nedotknul. Je to 3 x FUJ, šmírování v této společnosti anbaralo na obrátkách viz BIS počítá u ruského velvyslanešctví, kolikrát se Zeman dostavil na ruskou amabasádu.
23. 12. 2011 | 05:05

Tajny pritel napsal(a):

EVULE BIGBEATOVA

shodou okolností jsem také blondýna, která kromě jiného vystudovala

anglistiku a amerikanistiku a jenom ze solidarity popiram ze jsem blondyn.

Nechapu, proc se neustale zde sapete po pani Paroubkove - prestoze rozumim

Vasi zarlivosti - jak tu jiz bylo uvedeno minule. Trocha zdrave zivotospravy

a pohyb na cerstvem vzduchu by mohl potlacit Vase nespoutane touhy a chlipne

myslenky ktere Vas pronasleduji vzdy kdyz zahlednete pana Jiriho. Uvedomte si

laskave, ze ma v zivote jiz jinou a Vase vystupy zde, jako pouhe pokusy

sobecky narusujit harmonicky vztah dvou stastnych lidi, jsou zcela marne.

Pokud si to uvedomite - budete stastna take.

Hezke Vanoce !
25. 12. 2011 | 00:23

Tomik napsal(a):

Pani Paroubkova,

Vsichni normalni lide (jak Vas muz rika: obycejni lide) Vam preji do Noveho Roku

2012 hodne spisovatelske mizy a literarnich uspechu !!!

At Vam to pero s panem Paroubkem pise alespon jako tomu panu Kikinovi !

ZDAR !
28. 12. 2011 | 15:10

Shoestring napsal(a):

Nejsem moc angažovaný ve vyjadřování se a komentování různých článků, blogů a dalších internetových fór na webu. To ale neznamená, že nečtu co se kolem děje a nemám na to názor, asi jako většina. Bohužel k Vašemu přispěvku cítím potřebu se vyjádřit. Pripadá mi, že meritu věci věnujete asi 3 holé věty (chcete-li, tak jedno souvětí). Pořád jsem nenašel odpověď, jakto že jste prodejem předčili uznávané spisovatele a Vaše honoráře dosahovali, pokud akceptujeme podivné číslo 43 000 prodaných výtisků, přes 50% z ceny knihy. Jak někdo psal, za co pak tedy pracovali tiskaři, vazači, nakladatelé a spol.? Že by z lásky k Vám? K řemeslu? Či jen pociťovali jakousi občanskou povinnost? Vzhledem k pomeru lidí, kteří měli Paroubka v oblibě a jejich protější stranou, v závislosti na statistikách prodeji knih u nás a oblíbenosti žánrů, si myslím, že si z nás opět děláte dobrý den! Nicméně si užijte svůj domeček, ať už to je jakkoliv:)
02. 01. 2012 | 16:27

Tomik napsal(a):

PF 2012 od Petry P.:

Každá žena musí mít čtyři domácí zvířátka:

norka v šatníku, jaguára v garáži, tygra v posteli a vola, který to všechno zaplatí!

ZDAR !
03. 01. 2012 | 21:24

Eva- beag beet napsal(a):

http://www.vasevec.cz/vip-blogy/petra-paroubkova-jan-kraus-vydava-bulvar

Ja tedy opravdu nechapu, proc tohle veledilo o alfa samcovi s pizmem, nenapsala Paroubkova na svuj blog, ale pouze na vasivec. To je zase poctenicko :-))))))
23. 01. 2012 | 15:06

ovasiadip napsal(a):

<a href="http://www.airmax1shoes.co.uk/#sdcmkji1040">cheap nike air max 95 womens</a>
,air max 90
<a href="http://www.airmaxusa003.com/#KMJUHYN8">Nike Air Max Classic 91 BW Men's Shoes White</a>
,air max 1
<a href="http://www.airmaxusa002.com/#JNHVBGI903">nike air max 95</a>
,moncler outletr
<a href="http://www.airmax2013.co.uk/#jnhybgiu651">cheap nike air max 1 trainers</a>
,air jordan
<a href="http://airmax95shoes.co.uk/#qmkjnxdi580">Men's Nike Air Max 2009 Grey Silver Black</a>
,cheap air max 1.
http://www.airmax1shoes.co.uk/,
http://www.airmax2013.co.uk/ ,
http://www.airmaxusa003.com/ ,
http://www.airmaxusa002.com/ .
09. 11. 2012 | 05:29

Sigi ze států napsal(a):

Já pupíka Paroubka a jeho blondýnu také sleduji. Mám jistotu, že se vždy zasměju. Jsou to komici
11. 01. 2013 | 15:24

Přidat komentář

Tento článek byl uzavřen. Už není možné k němu přidávat komentáře ani hlasovat

Blogeři abecedně

A Atapana Mnislav Zelený B Babka Michael · Balabán Miloš · Bartošová Ela · Bavlšíková Adéla · Bečková Kateřina · Bělobrádek Pavel · Beránek Jan · Berwid-Buquoy Jan · Bielinová Petra · Bína Jiří · Bízková Rut · Blaha Stanislav · Blažek Kamil · Bobek Miroslav · Boehmová Tereza · Brenna Yngvar · Bureš Radim · Bůžek Lukáš · Byčkov Semjon C Cerman Ivo Č Černoušek Štěpán · Česko Chytré · Čipera Erik · Čtenářův blog D David Jiří · Davis Magdalena · Dienstbier Jiří · Dlabajová Martina · Dolejš Jiří · Dostál Ondřej · Dudák Vladislav · Duka Dominik · Duong Nguyen Thi Thuy · Dvořáková Vladimíra F Fafejtová Klára · Fajt Jiří · Fendrych Martin · Fiala Petr · Fischer Pavel G Gálik Stanislav · Gargulák Karel · Geislerová Ester · Girsa Václav · Glanc Tomáš · Gregorová Markéta · Groman Martin H Halík Tomáš · Hamáček Jan · Hampl Václav · Hamplová Jana · Hapala Jiří · Hasenkopf Pavel · Hastík František · Havel Petr · Heller Šimon · Herman Daniel · Hilšer Marek · Hlaváček Petr · Hlubučková Andrea · Hnízdil Jan · Hokovský Radko · Holmerová Iva · Honzák Radkin · Horáková Adéla · Horký Petr · Hořejš Nikola · Hořejší Václav · Hradilková Jana · Hrstka Filip · Hřib Zdeněk · Hubinger Václav · Hülle Tomáš · Hušek Radek · Hvížďala Karel CH Charanzová Dita · Chlup Radek · Chromý Heřman · Chýla Jiří · Chytil Ondřej J Janda Jakub · Janeček Karel · Janeček Vít · Janečková Tereza · Janyška Petr · Jelínková Michaela Mlíčková · Jourová Věra · Just Jiří · Just Vladimír K Kania Ondřej · Karlický Josef · Klan Petr · Klepárník  Vít · Klíma Vít · Klimeš David · Kňapová Kateřina · Kohoutová Růžena · Kolaja Marcel · Kolínská Petra · Kolovratník Martin · Kopeček Lubomír · Kostlán František · Kotišová Miluš · Koudelka Zdeněk · Koutská Petra Schwarz · Kozák Kryštof · Krafl Martin · Krása Václav · Kraus Ivan · Kroupová Johana · Křeček Stanislav · Kubr Milan · Kučera Josef · Kučera Vladimír · Kučerová Karolína · Kuchař Jakub · Kuchař Jaroslav · Kukal Petr · Kupka Martin · Kuras Benjamin · Kutílek Petr · Kužílek Oldřich · Kyselý Ondřej L Laně Tomáš · Linhart Zbyněk · Lipavský Jan · Lipold Jan · Lomová Olga M Máca Roman · Mahdalová Eva · Maláčová Jana · Málková Ivana · Marvanová Hana · Mašát Martin · Metelka Ladislav · Michálek Libor · Miller Robert · Minařík Petr · Mittner Jiří · Mrkvička Jan · Müller Zdeněk · Münich Daniel N Nacher Patrik · Nachtigallová Mariana Novotná · Návrat Petr · Navrátil Marek · Němec Václav · Niedermayer Luděk · Nouzová Pavlína · Nováčková Jana · Novák Aleš · Novotný Martin · Novotný Vít O Obluk Karel · Oláh Michal · Ouhel Tomáš · Outlý Jan P Pačes Václav · Palik Michal · Paroubek Jiří · Pavel Petr · Pavelka Zdenko · Payne Jan · Payne Petr Pazdera · Pehe Jiří · Peksa Mikuláš · Pelda Zdeněk · Petrák Milán · Petříček Tomáš · Pfeffer Vladimír · Pfeiler Tomáš · Pilip Ivan · Pitek Daniel · Pixová Michaela · Plaček Jan · Podzimek Jan · Pohled zblízka · Potměšilová Hana · Pražskej blog · Prouza Tomáš R Rabas Přemysl · Rajmon David · Rakušan Vít · Ráž Roman · Redakce Aktuálně.cz  · Reiner Martin · Richterová Olga · Robejšek Petr · Rydzyk Pavel · Rychlík Jan Ř Řebíková Barbora · Říha Miloš · Řízek Tomáš S Sedlák Martin · Seitlová Jitka · Schneider Ondřej · Schwarzenberg Karel · Skořepa Michal · Skuhrovec Jiří · Sládek Jan · Sláma Bohumil · Slavíček Jan · Slimáková Margit · Sobíšek Pavel · Sokačová Linda · Soukal Josef · Soukup Ondřej · Sportbar · Staněk Antonín · Stanoev Martin · Stehlík Michal · Stehlíková Džamila · Stránský Martin Jan · Strmiska Jan · Stulík David · Svárovský Martin · Svoboda Cyril · Svoboda Jiří · Svoboda Pavel · Sýkora Filip · Syrovátka Jonáš Š Šebek Tomáš · Šefrnová Tereza · Šimáček Martin · Šimková Karolína · Šlechtová Karla · Šmíd Milan · Šoltés Michal · Špinka Filip · Špok Dalibor · Šteffl Ondřej · Štern Ivan · Štern Jan · Štrobl Daniel T Telička Pavel · Titěrová Kristýna · Tolasz Radim · Tománek Jan · Tomčiak Boris · Tomek Prokop · Tomský Alexander · Trantina Pavel · Tůma Petr · Turek Jan U Uhl Petr · Urban Jan V Václav Petr · Vaculík Jan · Vácha Marek · Valdrová Jana · Vavruška Dalibor · Věchet Martin Geronimo · Vendlová Veronika · Vhrsti · Vích Tomáš · Vlach Robert · Vodrážka Mirek · Vojtěch Adam · Vojtková Michaela Trtíková · Výborný Marek · Vyskočil František W Walek Czeslaw · Wichterle Kamil · Witassek Libor Z Zádrapa Lukáš · Zaorálek Lubomír · Závodský Ondřej · Zelený Milan · Zeman Václav · Zima Tomáš · Zlatuška Jiří Ž Žák Miroslav · Žák Václav · Žantovský Michael Ostatní Dlouhodobě neaktivní blogy