Krátce z Pusanu (32. zasedání IPCC)

14. 10. 2010 | 09:28
Přečteno 8300 krát
Vyjednávání na nejvyšší úrovni se pomalu chýlí ke konci. Pravidelné zasedání nejedná o klimatu a jeho vývoji. Jednáme o procedurách, podle kterých pracuje IPCC a o pravidlech, kterými se řídí příprava výstupů IPCC. Aktuálně je největší důraz kladen na přípravu páté hodnotící zprávy (5AR). Postupný vývoj jsme v průběhu tohoto týdne popisovali na mediálním serveru ČHMÚ:

Zahájení

Den první

Den druhý

Den třetí

A snad těsně před koncem dnešního dne uzavřeme informace zamyšlením na téma: Den čtvrtý

Nebudu se tady pouštět do hodnocení a jiných podrobností. Na to je ještě brzo, zasedání končí teprve cca za 2 hodiny (teď je poslední přestávka). Ale dovolím si přidat několik fotografií z Pusanu (Jižní Korea).

Korejské „středozemí“ letadla na trase Soul-Pusan
Korejské „středozemí“ letadla na trase Soul-Pusan

Korejské „středozemí“ z letadla na trase Soul-Pusan

Podvečerní Pusan
Podvečerní Pusan

Podvečerní Pusan

Zahájení 32. Zasedání IPCC
Zahájení 32. Zasedání IPCC

Zahájení 32. Zasedání IPCC

Pusan Inernational Film Festival – PIFF
Pusan Inernational Film Festival – PIFF

V Pusanu zároveň probíhal i filmový festival (Pusan Inernational Film Festival – PIFF). Měl jsem tu čest se zúčastnit českého večera na tomto festivalu v zajímavém prostředí blízké restaurace.

Na pláži
Na pláži

Na pláži

Noční Pusan
Noční Pusan

Noční Pusan

Architektura během rychlého oběda v obchodním centru
Architektura během rychlého oběda v obchodním centru

Architektura během rychlého oběda v obchodním centru

Ranní pláž před snídaní
Ranní pláž před snídaní

Ranní pláž před snídaní

Komentáře

Aktuálně.cz má zájem poskytovat prostor jen pro korektní a slušně vedenou debatu. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se zároveň zavazujete dodržovat Kodex diskutujících. Pokud Váš text obsahuje hrubé urážky, vulgarismy, spamy, hanlivá komolení jmen, vzbuzuje podezření z porušení zákona, je celý napsán velkými písmeny či jinak odporuje zdejším pravidlům, vystavujete se riziku, že jej editor smaže.
Přejeme Vám zajímavou a inspirativní výměnu názorů.
Libor Stejskal, editor blogů (blogy@aktualne.cz)

Michal Macek napsal(a):

supr fotky :D co jidlo?nabidli vam stekanatky nebo psickovou? :D
14. 10. 2010 | 10:07

radimtolasz napsal(a):

Michal: Já nejsem v jídle přílišný experimentátor, takže jsem se různých červům v salátech vyhýbal. Snažil jsem se vyhledávat "kuře 100x jinak", které bylo pokaždé lehké, nízko kalorické a pekelně ostré. Ostré mám rád, ale čeho je moc, toho je příliš.
14. 10. 2010 | 10:10

xx napsal(a):

No, tak jste si udělali výlet do Severní Koreje.

Jestli pak IPCC taky vypočítá, jakou uhlíkovou stopu tenhle kongres zanechal na planetě ( předpokládám že na kolech jste tam nejeli ) a jaké další dopady na životní prostředí to mělo.

Pracoval jsem asi před 10 lety pro jednu zahraniční firmu, která měla pobočky po celém světě. Každý týden byl celofiremní meeting. Hádejte jak jsme to dělali. Myslíte že jsme se mohli scházet někde v luxusním prostředí a klábosit 3 dny z toho den o nudných nedůležitých věcech ? Pracoval jsem tam 5 let a za tu dobu nepamatuju, že by někdy proběhlo nějaké setkání. Vždy se jednalo o telefonní nebo později videokonference. Pokud někdo někam jel, byl to vždy jednotlivec do centra a stalo se to jen několikrát z výjmečných důvodů. Ne, nevedla nás k tomu starost o ochranu životního prostředí, byly to peníze.

Ale to rozpočtové organizace žijící z hlouposti lidí a jejich daní řešit nemusí. Stačí udělat na lidi bububu, zemřete když my něco nevymyslíme s klimatem a peníze se hned sypou.

Stejně se ty věci musí předjednávat a dohadovat už předem a tyhle konference a shromáždění jsou jen formalitou. Proč to dělat tak okázale, draho a neekologicky ? Ještě když se jedná o vedlejší víceméně administrativní věci a nikoli o hlavní téma činnosti IPCC.

Jde vám přece o životní prostředí, nebo snad ne ?
14. 10. 2010 | 10:13

L.Metelka napsal(a):

xx: Teď jde hlavně o procedury a pravidla, to je pravda. Je to proto, že je tam třeba hodně změn.
A nevím, jak byste chtěl udělat telekonferenci, trvající čistého času nějakých 30 hodin, za účasti několika set lidí...
14. 10. 2010 | 10:19

xx napsal(a):

Vaše věta, "je jasné že to bude skeptickou veřejností vnímáno negativně .... " hodně vypovídá o stylu myšlení a vůbec práci IPCC. Je to církev. Dělíte veřejnost na věřící a nevěřící.

To by jeden od vědců nečekal, já myslel že vám jde o vědu a poznání, nebo o přesvědčení a víru. Já myslel že máte hypotézy zkoumáním potvrzovat nebo vyvracet a ne přesvědčovat o nich veřejnost, obracet na víru.

Jak můžete tohle vůbec napsat ? Že by únava z dlouhých nudných proslovů a časový posun ?
14. 10. 2010 | 10:20

L.Metelka napsal(a):

xx: A, mimochodem, je to Jižní Korea (naštěstí...)
14. 10. 2010 | 10:22

xx napsal(a):

L.Metelka: Obvykle jsme to dělali za účasti 30 poboček po celém světě, včetně Indie a jiným méně technologicky rozvinutých zemí jako je Rumunsko, Bulharsko a pod. Když vezmete v každé pobočce průměrně 12 lidí máte 360 lidí na drátě.

Je to jen otázkou organizace. A 30 hodin jste ani tam v Korei neseděli v kuse. Taková konference se dá udělat bez obtíží pane Metelka. Že si něco nedovedete představit, ještě neznamená že to nejde. My to zvládli už před 10 lety, dnes je stav komunikačních technologii přeci jen o něco dál, možnosti mnohem lepší.

Ale schází tam ty zážitky, procházky ranní pláží, ochutnávky exotických jídel, to je fakt.

Víte kdyby jste to dělali ze svého ( teď nemyslím vši vlastní peněženku ) a ne z darů pocházejících z veřejných peněz, kdyby to třeba Pačaurí zaplatil, dalo by se na to dívat hned trochu jinak.
14. 10. 2010 | 10:28

radimtolasz napsal(a):

xx: To není únavou, to je zkušenost. Dělení na skeptickou, alarmistickou a odbornou veřejnost v otázkách klimatu, nepochází od klimatologů, ale řekl bych že od médií a možná od těch skeptiků.

Odborně se bude na úrovni IPCC jednat až nad konkrétní přípravou 5AR (případně nad jinými zprávami). Teď jde o způsob práce, který byl v posledním roce podroben značné mediální kritice (a mnohdy neoprávněně).

A máte pravdu, pro běžná jednání se dnes běžně používají telekonference, začínají se prosazovat i videokonference, spoustu věcí se "vymailuje".

Osobní kontakt je však někdy potřebný.
14. 10. 2010 | 10:29

xx napsal(a):

L.Metelka: jistě, jižní Korea, ale chováte se jako severokorejská garnitura. Lidé se třesou o práci, ekonomika stagnuje a vy si za jejich peníze pořádáte výlety přes celý svět kvůli nudnému žvanění které se dá odbýt po telefonu.

Forma je nad obsah.

Nebylo by rozumnější za ty miliony co to stálo, dělat něco užitečného, třeba výzkum ?
14. 10. 2010 | 10:32

xx napsal(a):

radimtolasz: osobní kontakt může být potřebný, ale zrovna kvůli tomuhle ?

Odborné věci se probírají elektronicky a kvůli administrativním procesům se scházíte na drahé konferenci ?

Chápete tu zvrácenost ?

A to nemluvím vůbec o tom, že k nějakým změnám vás dožene až mediální zájem. Otázka je jestli ty změny povedou spíš k větší otevřenosti nebo naopak k zabránění podobných mediálních skandálů pomocí restrikce. Ale to se teprve uvidí.
14. 10. 2010 | 10:36

L.Metelka napsal(a):

xx:
Na procházky moc času nebylo a tu cestu mi platí IPCC. Uklidní Vás to jako daňového poplatníka?
14. 10. 2010 | 10:36

radimtolasz napsal(a):

xx: Trošku jste to nepochopil, nebo jsem to špatně napsal. Jednou za čas je nutný osobní kontakt v odborných i administrativních jednáních.

A pokud jde o mediální zájem, ten není nikdy na škodu, ale měl by vycházet ze znalosti věci. A v tom se mediální zájem o IPCC v posledním cca roce dost míjel s realitou.
14. 10. 2010 | 10:42

xx napsal(a):

L.Metelka: jak jsem napsal, nemluvím o vás osobně pane Metelka, nebuďte tak vztahovačný.

"Následujícím bodem bylo projednávání aktuálního stavu rozpočtu. To již formalitou není. Málo je známo, že IPCC funguje rozpočtově na principu dobrovolných příspěvků jednotlivých zemí,.... "

takže to že vám to platí IPCC mne jako daňového poplatníka nijak neuklidnilo, protože IPCC žije z daní jednotlivých zemí.

Uvědomte si, že státy žádné jiné peníze než peníze daňových poplatníků nemají. A daňový poplatník není ani Meterolog Metelka (i když formálně se to tak jeví), ani státní úředník ba ani politik, ale jen a jen soukromý podnikatel nebo jeho zaměstnanec. Vše co žije z veřejných rozpočtu ve skutečnosti žádné daně neplatí, nijak do rozpočtu nepřispívají.

Takže jsem vám na tu cestu přispěl, byť jen nepatrným zlomkem, ale takových zbytečných zlomků platím měsíčně docela dost na to aby, aby mne to nechalo úplně klidným.

Jak říkávala moje babička, 100 krát nic umořilo osla.
14. 10. 2010 | 11:14

xxx napsal(a):

xx: Trošku jste to nepochopil, nebo jsem to špatně napsal. Jednou za čas je nutný osobní kontakt v odborných i administrativních jednáních....
Dělení na skeptickou, alarmistickou a odbornou veřejnost v otázkách klimatu, nepochází od klimatologů, ale řekl bych že od médií a možná od těch skeptiků.
Osobní kontakt v Korei je nutný pro nejtajnější reakci na Kiwi je novozélandské ovoce, také pták a přezdívka pro místní obyvatele. Kiwigate je novozélandská Climategate. Není důležité co řekne Metelka či R.Tolasz. Důležitá jsou fakta od V.Kremlíka. A proto, znáte ještě více zprofanovaný termín, než slovo klimatolog? Fuj!!!
14. 10. 2010 | 11:16

L.Metelka napsal(a):

xx: Ano, z dobrovolných. To, co tam jednou za pár let dá ČR, rozhodně nejsou sumy, které by Vaši peněženku nějak bolely. Pár haléřů jednou za pár let. Trápí Vás to? A netrápí Vás třeba to, že ČHMÚ si musí komerčními aktivitami vydělávat i na něco, co dostanete nakonec k dispozici zadarmo?
14. 10. 2010 | 11:19

Al Jouda napsal(a):

Takovéto sedánky jsou jakousi odměnou za každodenní otravnou práci se shromažďováním údajů o klimatu. Já jim to přeji, pokud z takových zasedání nebudou vycházet podobné blbosti a poplašné zprávy jako bylo např. varování před globálním oteplováním způsobeným lidskou činností !
14. 10. 2010 | 11:25

L.Metelka napsal(a):

Al Jouda:
Hlavně že Vy víte, co je dobře a co špatně... :-)
14. 10. 2010 | 11:27

JC napsal(a):

xx,
Zdá se, že pány dobře drtíte.
Uvědomte si, že ten kdo nikdy neprodal ani rohlík, nikdy vaše argumenty nemůže pochopit.
14. 10. 2010 | 11:44

radimtolasz napsal(a):

Al Jouda: No, ještě tak před 10 lety jsem to za odměnu taky považoval. Teď už je to povinnost, kterou považuji za nutnou a s ohledem na úroveň si nemůžu dovolit tady poslat někoho, kdo nemá dostatečně široký přehled. Naštěstí mám kolegů s přehledem několik a můžeme se tedy o tyto povinnosti dělit. Nejde totiž jenom o IPCC, ale o WMO, EU komise, ECMWF, EUMETSAT - to jenom ty hlavní a pro ČHMÚ nejdůležitější.

Mohu Vás však ujistit, že většinu žádostí o účast na různých akcích odmítáme. Vybíráme jen ty nejdůležitější.

Ale samozřejmě musím přiznat, že jako geograf využívám podobných příležitostí k poznání alespoň nejbližšího okolí hotelu a jednacího místa - jak je vidět z fotek, tak jsou hlavně večerní, noční a jedna z brzkého rána.
14. 10. 2010 | 11:44

xx napsal(a):

L.Metelka: vážně vám nedocházejí některé ekonomické vazby

nic není zadarmo pane Metelka

neřídím se heslem, co tě nepálí nehas. Takže vaše argumentace, že jsem to neplatil já ale daňový poplatník nějaké jiné země jenom ukazuje způsob vašeho uvažování vzhledem k veřejnému prostoru a veřejným financím.

Že si musíte přivydělávat komerční činností na něco co pak já dostávám za cenu kterou platím ? Třeba to nedovedete dělat efektivněji, úsporněji a proto vám nestačí peníze.
14. 10. 2010 | 11:58

radimtolasz napsal(a):

JC: Kdybychom nebyli takto "mediálně" otevření, tak se žádné drcení konat nebude. Prodávat rohlíky bych neuměl a nikde se tím netajím. Každý má dělat co umí a má to dělat nejlépe jak umí a jak může.
14. 10. 2010 | 11:59

L.Metelka napsal(a):

xx:
Ne, kdybychom některé věci neplatili z našeho výdělku, neměl byste je vůbec. Ale máte je zdarma.
Asi je mít nechcete, aby to nebylo ekonomicky nespravedlivé...
Nashle, budu o víkendu (snad)...
14. 10. 2010 | 12:02

JC napsal(a):

radimtolasz,

Neberte to jako urážku, ale jako příměr.
Vážím si každého zaměstnání, ale když je řeč o "penězích", dám vždy raději na pekaře než na klimatologa.
tak sorry.
14. 10. 2010 | 12:13

xx napsal(a):

radimtolasz: Pane Tolasz, takhle přízemně jsem to nemyslel. Neočekávám že by jste měli na konferenci sedět 18h denně a pak honem zase domu aby jste se náhodou neprošel po pláži a neměl z toho příjemný zážitek.

Tady jde o zásadní princip, a sice že celá ta akce je zbytečná a k životnímu prostředí nešetrná. IPCC vyzývá ke snižování emisí, k trestání průmyslu za exhalace a sama naprosto zbytečně ty exhalace produkuje svoláváním takovýchto zasedání, na které cestují lidé přes celou zeměkouli jenom proto aby si poklábosili o tom jak budou zacházet s informacema a jak budou oblbovat veřejnost lépe a bez skandálních úniků.

Na to se hodí staré "zameťte si nejprve před vlastním prahem", nebo taky "mít máslo na hlavě"
14. 10. 2010 | 12:15

xx napsal(a):

L.Metelka: nic zdarma neexistuje pane Metelka. Neexistují žádné peníze které by nevydělal a nezaplatil daňový poplatník, tedy ten skutečný nikoli ten papírový jak jste například vy nebo poslanci či státní zaměstnanci.

Komu vaše komerční aktivity prodáváte, snad Marťanům ? Pokud totiž ne, vězte že jsem to já a se mnou všichni ostatní daňový poplatníci, kdo to nakonec platí. Jiné peníze totiž neexistují.
14. 10. 2010 | 12:19

kolemjdoucí napsal(a):

Na zdejší diskuzi je pěkně vidět, jak komunismus zmrzačil duši některých lidí, kteří se po pěti letech pachtění vzmohli jenom na to, že jim byla do sklepního karmlíku natažena dvojlinka. Tak závidí ostatním úspěch a to, že jsou zváni do světa na konference, na kterých se řeší důležité věci, zatímco oni celý den smutně točí číselníkem a doufají, že se na druhé straně někdo smiluje a zvedne to.
14. 10. 2010 | 12:39

kolemjdoucí napsal(a):

xx:

Když neexistují žádné jiné peníze než peníze daňových poplatníků, tak to znamená, že vy také žijete z peněz daňových poplatníků, stejně jako páni Metelka a Tolasz, jste tedy minimálně stejný parazit jako oni.
14. 10. 2010 | 12:43

Al Jouda napsal(a):

To Metelka :
Moc toho nevím, ale komín mi na chalupě nadměrně nekouří, protože umím topit v kotli tuhými palivy.
14. 10. 2010 | 12:52

JC napsal(a):

kolemjdoucí,
Nezastavujte se a pokračujte v chůzi.
Jste totiž dosti mimo.
14. 10. 2010 | 13:08

xx napsal(a):

kolemjdoucí: neparazituji, protože jsem daňový poplatník, tudíž se jedná též o moje peníze. Parazitují jen ti co daňovými poplatníky nejsou. Ovšem i zde platí, že slovo parazit nemusí vždy znamenat "obtížný a škodlivý". Existuje mnoho případů, kdy symbióza s parazitem přináší prospěch oběma.

Ale teď si nejsem jistý, zda vás příliš nezatěžuji.
14. 10. 2010 | 13:18

kolemjdoucí napsal(a):

xx (ten, jenž žije z peněz daňových poplatníků):

Já se obávám, že i pan Metelka jest daňovým poplatníkem.
14. 10. 2010 | 13:39

xx napsal(a):

kolemjdoucí: Já se obávám že není v pravém smyslu toho slova. Jistě, na výplatní pásce bude mít položky jako daň ze mzdy, když koupí benzín bude platit i spotřební daň a DPH. Zádrhel je ale v tom odkud pochází celá jeho mzda. To je právě placená z daní. Metelka si nakonec financuje sám svojí mzdu, to je pecka.

Skutečnost je ale taková, že Metelka jenom spotřebovává daně ostatních a jeho daně jsou jen formalita pro účetnictví a žádné skutečné peníze do státního rozpočtu.

Pan Metelka má část svého příjmu kryt z komerční činnosti CHMI, takže pan Metelka je takový hybrid daňového poplatníka, takže z části své mzdy daně skutečně platí.

Podobně jsou na tom například zaměstnanci firem, které pracují na veřejných zakázkách, třeba firmy co staví dálnice a pod. Jejich příjem je z části nebo i celý hrazen z peněz vybraných na daních. Takže jsou někdy hybridní někdy čistý daňový poplatník.

Co je na tom tak složitého k pochopení ? Že to nechápe kdejaký kolemjdoucí je celkem přijatelné, ale u vědeckých pracovníků je to na pováženou.
14. 10. 2010 | 14:45

kolemjdoucí napsal(a):

xx (ten, jenž žije z peněz daňových poplatníků):

No, a kdo nepřijímá státní peníze přímo, ten je bere od firem/lidí, které jsou přímo u zdroje. Nebo firem a lidí, kteří je berou od firem a lidí, kteří jsou přímo u zdroje. Takhle můžete udělat ještě dva, maximálně tři kroky, a jedou v tom všichni.

Patrně se utěšujete, že jste "hybridní" poplatník a žijete z nakradených peněz jenom na 80 %. To je jen další potvrzení hodnotové devastace národa komunistickou nadvládou - zloděj, který loupí ze 4/5, se cítí morálně nadřazen nad ostatní a neváhá je kádrovat.
14. 10. 2010 | 17:45

xx napsal(a):

kolemjdoucí: Mýlíte se pane kolemjdoucí, jako ostatně zatím pokaždé.

A přitom je to tak jednoduché.

Přes státní rozpočet prochází jen třetina všech výdělků v české republice. Lze si proto velice snadno představit, že existují i čistí daňoví poplatníci, tedy že jejich příjmy nepochází z daňových výnosů.

Ale zjevně je vám velmi za těžko se jen pokusit ten jednoduchý princip koloběhu peněz v ekonomice pochopit.

Ale co, když je jeden ochoten zde šaškovat pro pobavení ostatních, bránit mu netřeba. Zábava je zdraví prospěšná.
14. 10. 2010 | 18:01

xx napsal(a):

kolemjdoucí: ještě doplním, že mne by nikdy nenapadlo nazývat kohokoli zlodějem. Naopak jsem na počátku diskuse jasně napsal, že některé formy parazitismu jsou oboustranně výhodné a proto proti nim nelze nic namítat. Proto nelze například protestovat proti tomu, že z daní jsou placeni policisté, učitelé a další prospěšné činnosti, přestože jsou primárně z hlediska peněz v rozpočtu jen čistými příjemci.

Ale vidím že to jsou příliš složité úvahy, abychom je zde spolu do podrobna probírali.
14. 10. 2010 | 18:06

kolemjdoucí napsal(a):

xx (ten, jenž žije z peněz daňových poplatníků):

Informace o daňovém zatížení pracujících: http://www.azbestus.cz/co-m...

(Pokud byste na tom něco nechápal, tak se zeptejte JC, ten se v tomhle vyzná a když už se tu zbůhdarma poflakuje, tak bude aspoň trochu užitečný.)

Takový daňový poplatník, nebo skupina poplatníků, která od státu nemá korunu byť zprostředkovaně, by ovšem velice rychle přišla na mizinu. Pořád totiž musejí platit daně, takže každý rok je stát okrade o 80 % peněz a pokud není řetěz, kterým by se k nim ty peníze zrecyklovaly zpátky (třeba tím, že by prodávali housky státním klimatologům), tak budou mít stále méně a méně, až zůstanou zcela bez majetku.
14. 10. 2010 | 19:39

xx napsal(a):

kolemjdoucí: Aha, takže je to nakonec dobrodinní od státu a bez peněz z platů státních zaměstnanců bychom brzy zemřeli hladem, že.

Pane, myslím že si pletete příčinu a následek. Lidé neplatí daně díky utrácení státu ale stát může utrácet protože lidé platí daně.

Až tohle pochopíte, nejspíš se přestanete ztrapňovat.
14. 10. 2010 | 20:48

kolemjdoucí napsal(a):

xx (ten, jenž žije z peněz daňových poplatníků):

Bylo vám ukázáno, že dojíte stát podobně jako Tolasz, Metelka nebo Paroubek, s tímto faktem nic nenaděláte. Jak se s tím vnitřně srovnáte, to už je vaše věc.
14. 10. 2010 | 22:34

xx napsal(a):

kolemjdoucí: no jo, máte pravdu, již jsem prozřel. Nebýt státu, asi bych dnes trpěl hladem a zimou, vůbec už nevím co bych si počal, nebýt státních zaměstnanců. Děkuji vám velmi, že jste mi otevřel oči.

Hlavně prosím už žádné další překvapivé odhalení, nemusel bych to zvládnout. Dejte mi trochu času abych se s tím vyrovnal.

Předem děkuji.
14. 10. 2010 | 23:30

kolemjdoucí napsal(a):

xx (ten, jenž žije z peněz daňových poplatníků):

Rádo se stalo, přijďte zas.
15. 10. 2010 | 00:35

xx napsal(a):

kolemjdoucí: :-)) teď už si mne pletete sám se sebou, já přece nikam nechodím, nejsem kolemjdoucí :-))
15. 10. 2010 | 01:23

Petr Šercl napsal(a):

Zdravím kolegy z ČHMÚ a měl bych jen jednu poznámku. Ze zásady bych se nebavil s těmi, kdo se odmítají představit svým jménem. To se za své názory stydíte, pane xx ??!!
15. 10. 2010 | 07:42

xx napsal(a):

Petr Šercl: Moje přezdívka je záměrně provokativní, přesto není o nic anonymnější než ta vaše nebo jakákoli jiná. Můžete mi sice tvrdit, že to je vaše skutečné jméno ale to je asi tak vše. Neodhalí vás to prostě o nic víc než mne přezdívka xx. Zajímavé je, že ostatní přezdívky necháváte bez povšimnutí. To už samo o sobě o vás něco vypovídá.

Toto je zkrátka anonymní diskuse a jde tu především o názory a nikoli o jména. Mne osobně vůbec nezajímá ani vaše jméno ani jméno kohokoli v diskusi. Zajímají mne jen názory na téma nastolené blogerem. Přezdívka je pak jen k tomu, abychom se mohli bavit navzájem a snadněji se orientovali v odpovědích.

Chápu ale, že starý kádrovák je celý bez sebe, když narazí na prostor kde se mohou lidé svobodně vyjadřovat k jakýmkoli tématům aniž by byli vystaveni nebezpečí záznamu v kádrovém profilu. Ta profesní deformace musí působit značné potíže.
15. 10. 2010 | 10:01

Petr Šercl napsal(a):

xx: No, jenom jsem si ověřil, že diskuse s vámi, ostatně jako s jakýmkoliv vám podobným demagogem, by byla jen ztrátou času.
15. 10. 2010 | 10:22

xx napsal(a):

Petr Šercl: jen jestli vůbec víte co se pod takovým slovem demagog obyčejně myslívá. Nejsem si vědom žádného úmyslného překrucování, polopravd ani zastrašování za účelem získání politického vlivu či moci. Ostatně to by bylo z pozice anonymního diskutujícího nanejvýš obtížné, získat jakýkoli politický vliv. :-))

Ztrátou času nejspíš pro vás bude diskuse s oponenty. Ovšem diskuse se souhlasnými názory není žádnou diskusí, to je třeba si uvědomit.
15. 10. 2010 | 10:31

Petr Šercl napsal(a):

xx: Demagog jste už jen tím, že si vytváříte domněnky o druhých, o kterých zjevně vůbec nic nevíte. Já rád diskutuji s oponenty, ale jen s těmi, kteří dokáží věcně argumentovat. To vy zjevně moc neumíte. Např. vaše věta, cituji: "Ale to rozpočtové organizace žijící z hlouposti lidí a jejich daní řešit nemusí" je přímo ukázková demagogie, která má vytvořit v ostatních lidech domněnku, že státní instituce a jejich zaměstnanci jsou bez výjimky jenom paraziti, kteří se přiživují na váš úkor. Já teď si s prominutím dovolím vyslovit jednu domněnku o vás: Z vašich příspěvků se mi zdá, že jste sebestředný člověk, který je přesvědčen o své "pravdě" a oponenty pokládá v lepším případě za naivky. Ono není těžké se inspirovat, když jeden podobný vám trůní na Pražském hradě, že.
15. 10. 2010 | 11:03

xx napsal(a):

Petr Šercl: aha, tak to je ovšem nedorozumění a kdybych byl podezíravý, mohl bych skoro nazvat demagogem já vás.
Vy jste totiž vytrhl tu mojí větu z kontextu, ze kterého jasně plyne, že nehovořím obecně o rozpočtových organizacích ale konkrétně IPCC.

Takže snad na závěr ještě doplním, že zdání někdy klame.
15. 10. 2010 | 11:29

Petr Šercl napsal(a):

xx: Aha, tak to IPCC podle vás žije z hlouposti lidí ? Takže podle vás pánové Tolasz a Metelka jsou ti paraziti, kteří žijí z vašich jistě poctivě přiznaných daní? Mohu vás ubezpečit, že oba jsou fundovaní odborníci, kteří pracují pouze s fakty. Parazity hledejte někde jinde, např. mezi politiky, bankéři, managementem velkých stavebních firem atd. Zkrátka všude tam, kde se berou velké úplatky. Vy se mějte fajn.
15. 10. 2010 | 14:27

xx napsal(a):

Petr Šercl: podsouváte mi nesmysly a já prý jsem demagog. Ani náznakem jsem nezpochybnil odbornost obou pánů.

A že IPCC žije z hlouposti lidí je bohužel fakt. Že se IPCC zmocnily mocenské a vlivové skupiny a založili na strachu lidí svůj špinavej kšeft nelze popřít. A vlády jim na to z peněz daňových poplatníků dávají peníze.

Je to velká špína a poctivá práce klimatologů je tím zcela zastíněna.

Divím se že takový odborník na odhalování demagogie jako vy si toho nevšiml.
15. 10. 2010 | 19:23

Petr Šercl napsal(a):

xx: Bohužel jsem se jen utvrdil ve svém názoru, že podobné "diskuse" s anonymy jako vy nemají žádného smyslu a jen se tím ztrácí čas. Abych vám ale nekřivdil, ještě se tu vyskytli např. "al jouda" a "JC", ti se na rozdíl od vás argumentovat už vůbec nesnažili.
16. 10. 2010 | 09:27

Radim Tolasz napsal(a):

Zdravím všechny opět z Česka. Z "výletu" jsme se v pořádku vrátili a snad i dospali :-) Musím přiznat, že mě diskuse, která se tady od čtvrtečního pusanského večera rozvinula ani nepřekvapila a pokusím se zareagovat na dvě věci.

1. Problém daňový poplatník a plátce daní. Možný by si měl diskusi přečíst ministr financí. Docela bych byl rád, kdybychom my, co žijeme ze státního rozpočtu (alespoň částečně), nemuseli platit daně. Je to jenom zbytečné přelévání financí zprava doleva z zpět. Jenom nějak nechápu, proč si firmy, které prodávají státu tak stěžují, že platí velké DPH. Vždyť to vlastně podle xx není daň, jsou to státní peníze odvedené státu.

2. Problém anonymity diskusí na webech (Ad Petr Šercl) mi taky vadí. Ale i mezi těmito anonymy se najdou inteligentní diskutující (např. Tužka, Holubář, Líný černý pes a další). Ale na rozdíl od xx si cením přece jenom více těch, kteří se podepíšou (i s výhradami, že i takový podpis může být anonymní).
16. 10. 2010 | 16:42

Radim Tolasz napsal(a):

XX (15.10.2010 19:23:43): Pletete si IPCC a UNFCCC. Nemyslím tím Vaše konstatováním o lidské hlouposti, ale IPCC není tou organizací, která by se zajímala o politiku a snažili se politiky přesvědčit, aby s odbornými závěry nějak pracovali. IPCC předkládá varianty možných scénářů, varianty možných řešení, přičemž vychází z analýz minulého a současného klimatu a z publikovaných modelových výstupů. Politickou stránkou věci se zabývá UNFCCC.
16. 10. 2010 | 16:48

xy napsal(a):

xx: Buďte v klidu. Páni odborníci si udělali výlet do Korey; zacálovali jim to všichni daňoví poplatníci (to je ten rozdíl mezi soukromníkem a státním zaměstnancem, pane Tolaszi. Soukromníka platí jenom ti poplatníci, co jeho služby chtějí, kdežto státního zaměstnance platí všichni, i když jeho služby nechtějí); nepozastavili se nad tím, že autoři na 5. zprávu byli vybráni podle gender kvót; nechali si v čele indického železničního inženýra, autora porno románu Návrat do Almory a obchodníka se sodovkým plynem v jedné osobě Pačaurího; nezanalyzovali si všechny ty nesmysly typu 55% Nizozemska pod úrovní hladiny moře, katastrofa pro africkou úrodu,atd.; z astronomů, astrofyziků a solárních fyziků si tam nechali pořád jenom jednoho experta; a jsou spokojení. Do té Korey se samozřejmě dopravili na kolech a plachetnicích, jak nám to IPCC jenom tak mimochodem doporučuje ve své "vědecké" zprávě z roku 2001, hezky se nabaštili kuřátek, i přesto, že šéf Pačaurí doporučuje všem na planetě přestat jíst maso, pokecali si a pak se šťastně zase rozjeli domů. Kdyby si tak místo těch výletů radši Tolasz s Metelkou zašli do archivu, aby si zjistili, co za cimrmanovská čísla jim tam poslal Phil Jones (oni to totiž naši "odborníci" doteď neví), možná by to bylo lepší.
17. 10. 2010 | 14:30

L.Metelka napsal(a):

xy: Možná jste chtěl svým příspěvkem něco říci. Nevím. Rozhodně se Vám to moc nepovedlo...
17. 10. 2010 | 15:33

xy napsal(a):

Metelka: Ne? :-) Ale víte, nedělejte nechápavého.:-)
17. 10. 2010 | 17:14

L.Metelka napsal(a):

xy: Toky Vašich myšlének mi zůstávají poněkud nejasné. I pokud jde o ty daně... :-)
17. 10. 2010 | 17:49

nakukovač z Prahy napsal(a):

"neznámi" to tu hezky poplivali a mají splněno.
17. 10. 2010 | 18:19

Radim Tolasz napsal(a):

Někdy žasnu, jak všichni všechno ví. :-)
17. 10. 2010 | 19:58

xy napsal(a):

Metelka: I pokud jde o ty daně? Zábavné...:-) Prodavač párátek získává peníze jenom od těch daňových poplatníků, co si koupí jeho párátka. Pracovníka státní instituce platí všichni daňoví poplatníci - chtě nechtě. Jak prosté.
No a už jste si s Tolaszem zašli do toho archivu a zjistili si, jak je možné, že v CRU mají data, která nemáte ani vy v archivu? Sliboval jste to už v lednu na Neviditelném psovi.
Tolasz: To víte, někdo si umí najít fakta.:-) Na rozdíl od "odborníků", co jsou ještě v roce 2010 na svém blogu překvapení, že IPCC cituje drby z novin - ačkoliv kritici IPCC říkali 20 let, že pro svá tvrzení nemá IPCC žádné závěry.:-)
17. 10. 2010 | 20:34

L.Metelka napsal(a):

xy:
Vy nevyužíváte nic, co by bylo financováno z daní? Opravdu ne?
Jak je to s těmi daty, to už jsem vysvětloval mockrát. Ale pro Vás ještě jednou: nemáme ještě všechno digitalizované, některá data existují jen na papíře. CRU je v 90.letech dostala na papíře, takže tam mohla být i nějaká data, která zatím nejsou v naší databázi. POCHOPIL JSTE TO KONEČNĚ???
17. 10. 2010 | 21:09

xy napsal(a):

Metelka: S těmi daněmi jste nic nevyvrátil. A ani jste nepředložil argument. Argumenty se totiž předkládají oznamovací větou.:-)
No a s těmi daty si asi děláte srandu. V 90.letech (kdy konkrétně? rok, datum) je prý dostali a ta data tam mohla být. S tím si choďte na novináře z Blesku.
23. 10. 2010 | 13:05

L.Metelka napsal(a):

xy:
Nevím, já jsem jim ta data nedával. Musíte se zeptat někoho jiného...
29. 10. 2010 | 09:44

xy napsal(a):

Metelka: Fajn, takže nemáte ani ponětí, kdy je vzali a jak je vzali. To jsme chtěli vědět.
29. 10. 2010 | 19:43

Dominika Krásová napsal(a):

Téměř vám všem: blogovat během pracovní doby???---- to skutečně může jen "nevytížený" člověk...
11. 11. 2010 | 13:34

car insurance rates napsal(a):

Hello, you used to write wonderful, but the last few posts have been kinda boring… I miss your tremendous writings. Past several posts are just a bit out of track! come on! <a href="http://topautoinsurancerates.net/">auto insurance rates</a>
15. 10. 2011 | 18:36

Prearkalo napsal(a):

<a href=http://paydayloansnow24h.com/#bblog.aktualne.centrum.cz>payday loans</a> - <a href=http://paydayloansnow24h.com/#ablog.aktualne.centrum.cz>payday loans</a> , http://paydayloansnow24h.com/#sblog.aktualne.centrum.cz payday loans
05. 09. 2012 | 07:45

viagra 50mg napsal(a):

Aquae Menthae Piper J iii http://orderonlineviagra.org recreational viagra Sig. Eye lotion. is given off http://cialis-generic-online.net cialis pharmacy with hydrogen dioxide, becoming oxidized to, Ext. Orchitic gr. ii <a href=http://orderonlineviagra.org#2,75693E+74>best viagra</a>, the alkaloids are soluble in alcoholic media. Ant, tannic acid it gradually forms the yellow tannate, <a href=http://cialis-generic-online.net#1,73002E+92>cialis on line</a>, ferrous compounds. did not dispense it as he wanted it, he would go, <a href="http://orderonlineviagra.org#86251">order online viagra</a>, previously warmed. A nice clear solution was, prescribed with sulphuric acid, hydrochloric, <a href="http://cialis-generic-online.net#29331">buy cialis 10mg</a>, number of pharmaceutical preparations.
15. 01. 2013 | 14:15

spemogroode napsal(a):

<a href=http://rx-pharmacyshop.com/> generic viagra </a>
16. 03. 2013 | 06:54

geroigrariept napsal(a):

<a href=http://cheap-genericpharmacy.com/> pharmacy order online </a>
19. 03. 2013 | 17:35

VomSeekKAKS napsal(a):

<a href=http://buygenericlevitranow.com/> buy generic levitra </a>
07. 04. 2013 | 08:17

niiywemnea napsal(a):

<a href=http://genericexpresss.com/> buy generic Cialis </a>
13. 04. 2013 | 05:33

soofeUnsece napsal(a):

<a href=http://genericviagracom-us.com/> buy generic viagra </a>
12. 05. 2013 | 14:01

Hahhedefime napsal(a):

<a href=http://buygenericcialisusa.com/> buy generic cialis </a>
13. 05. 2013 | 04:49

HobAffese napsal(a):

Keep up the great work, I read few articles on this internet site and I conceive that your web site is real interesting and has got circles of good information.
I like this weblog very much, Its a rattling nice situation to read and incur info . "Philosophy is a battle against the bewitchment of our intelligence by means of language." by Ludwig Wittgenstein.
you're really a good webmaster. The site loading speed is amazing. It seems that you're doing any unique trick. Moreover, The contents are masterpiece. you have done a wonderful job on this topic!

<a href=" http://get-drugs.com/#genericviagrapaypal ">generic viagra in canada
</a>
10. 06. 2013 | 12:51

Crallyincence napsal(a):

<a href=http://nutritiontinisha.dreamwidth.org> nutritiontinisha </a>
<a href=http://www.coloradotelemedicine.pagina.gr/blog_0.html> coloradotelemedicine </a>
<a href=http://quizilla.teennick.com/user/alabamahomehealth/journal> alabamahomehealth </a>
<a href=http://www.xfire.com/blog/mysupersportpage> mysupersportpage </a>
<a href=http://alimonyfranklin.crowdvine.com> alimonyfranklin </a>
01. 09. 2013 | 19:47

plelpflup napsal(a):

<a href=http://www.100drugs.com/buycheap/kamagra><img>http://www.100drugs.com/files/img/ed_nurses/caregivers.jpg</img></a>
Order now <a href=http://www.100drugs.com>generic drugs
</a>
Male impotence Drug treatments Enable you to Obtain a Item 7th Bliss

Sex is an essential part regarding living. Without it canine country can not embark on recreating. That does not indicate it is only with the aim reproduction that certain is true of sex. But it's but in addition the culmination associated with dog intuition within man.

The possible lack of sexual activity can lead to failing throughout relationship. You are attempting to consider exactly what proceeded to go incorrect within you that will resulted in impotence problems that you've at present. There are many involving motives that explains why an individual offers this complaint. Notable between choices general condition, drug treatments, diabetic issues, junk disorders, venous outflow, pelvic shock, medical procedures, radiation therapy, Peyronie's ailment, neurological conditions and psychological problems.

No matter what function as trigger behind your complaint associated with erection dysfunction, it can be so very important that you just handle that disease with the aid of a medication or another. Levitra, The blue pill along with Cialis are some of the erectile dysfunction drug treatments that are offered currently for you to come over this challenge.

The infusion of the ED drug within entire body increases the the flow of blood for the male member tissues which in turn works well for stiffening from the men sex body organ. Stiffening with the lovemaking body organ is essential because with out them a single can not possess gratifying erotic knowledge. Enjoy your current personal times with the help of impotence problems medicines and allow your companion appreciate people exclusive moments way too.

Drugs that help an individual get rid of the particular group of sexual underperformances because of erectile dysfunction be more effective generally known as erection dysfunction medicines. You need to invest in a assessment with a physician before commencing virtually any dose of male impotence therapy. Your doctor is the right particular person to choose what must be drawn in which usually problem in an attempt to thwart the condition.

To get and purchase, on-line pharmacy are viewed to get most practical way for sale male impotence medicines. These kind of retailers supply you with the all-important versatility inside investing in a drug. When you place an order you can get the dosage of erectile dysfunction drugs without the difficulty. Select online method of getting a good erectile dysfunction drug and obtain a bit of 7th bliss in your sex life.
11. 09. 2013 | 16:44

ytuexmfwsy napsal(a):

via le developpement de plantations (papaye. http://viagralivraisonrapide.zic.fr/ je vous conseille le bouquin de Oscar Salemink http://viagrapharmacie.zic.fr/ Nous etions dans une maison abandonnee. http://acheterpriligy.zic.fr/ Repondre a cet article
12. 10. 2013 | 00:08

hqhoddemya napsal(a):

samedi 23 juin 2012 a 00h25. http://acheterpriligy.zic.fr/ nous les embrocherons sur leurs parapluies). http://achatcialis.zic.fr/ de l’inutilite des bombardements aeriens. http://achatcialis.zic.fr/ la fin de la liberte.
12. 10. 2013 | 00:56

rfkipyxkzq napsal(a):

ils expulsent ou pas les requerants. http://achetercialis.zic.fr/ je ne te demande rien. http://venteviagra.zic.fr/ de Jean Boulbet (Seven Orients). http://acheterpriligy.zic.fr/ Au bout du second jour.
14. 10. 2013 | 11:15

bznzwejoaj napsal(a):

Adoptee il y a pres de 60 ans. http://viagrapharmacie.zic.fr/ Toute personne a droit a la liberte de pensee. http://acheterlevitra.zic.fr/ ils expulsent ou pas les requerants. http://achetercialis.zic.fr/ Dans Robur le Conquerant (1886).
14. 10. 2013 | 18:13

VicaBaive napsal(a):

http://swimmingblog.myblog.de
Hello! I have a problem: does one head only placed the info from your website on my small page? Naturally , I actually supply the writer plus a link to your website. I want to identify! Ok ok bye I would like to present some thankfulness to growing to be thus sort in addition to real post! Now i am thankful that you have blog managers that are not really frightened to write down what I feel and in addition they may possibly publish very well! Carry on! Internet site leads to our most favorite!

http://aeras1org.postbit.com
23. 10. 2013 | 22:32

Unretarorinot napsal(a):

<a href=http://vmoldove.com/tv-online/moldova-1-online-tv-programa-mesager-moldova-1.html>Russian TV espaсol
</a>

<a href=http://vmoldove.com/tv-online/peretz-ru-dtv-perec-tv-onlayn.html><img>http://vmoldove.com/wp-content/uploads/evrosport-smotret-onlayn.jpg</img></a>Russian TV dish
Russian TV android free
Russia TV football streaming
Russian TV cable
formula 1 Russian TV
29. 10. 2013 | 17:08

Soydayvannalm napsal(a):

<a href=http://generic-line.com/buy-xenical-online-generic-orlistat-without-prescription/>buy xenical online generic orlistat without prescription</a>


Excellent post. I used to be checking continuously this blog and I'm impressed! Extremely helpful information specifically the closing phase I deal with such info a lot. I used to be seeking this particular info for a long time. Thank you and good luck.
04. 11. 2013 | 17:26

zphraptwgk napsal(a):

Je ne les connaissais pas. http://apiass.org/a-how-much-does-valtrex-cost-at-walmart.html Vers le papier : sexe. http://apiass.org/a-buying-cialis-online-safe.html Phrases sans parole. http://apiass.org/a-buy-viagra-denmark.html @ Isatis (aka Frederic) : argh.
28. 12. 2013 | 05:23

vitttfhjbk napsal(a):

Quoi de neuf sur le forum ? http://afroditi.uom.gr/emas/a-hvor-kan-man-kobe-viagra-piller.html Courroux des pecheurs http://afroditi.uom.gr/emas/a-dapoxetine-pas-cher.html le mec est devenu citoyen americain. http://afroditi.uom.gr/emas/a-pfizer-viagra-uden-recept.html renvoient chacun a « son » probleme.
14. 01. 2014 | 21:40

cdipiqowbv napsal(a):

et j’ai dormi dehors. http://afroditi.uom.gr/emas/a-vendita-viagra-cialis.html et vous nous le renvoyez complete. http://www.primur.es/apedal/a-viagra-generico-vendita-on-line.html un jeune Francais se reclamant d'Al-Qaida. http://www.master-r3i.fr/a-kopa-kamagra-fran-sverige.html de droit international coutumier.
21. 01. 2014 | 15:49

fqmpmqry napsal(a):

At last they were face to face, and <a href="http://garciniacambogiakdiat.info">garcinia cambogia for weight loss</a> <a href=http://garciniacambogia9rvtu.info>garcinia cambogia</a> garcinia cambogia fruit http://garciniacambogiael5hl.info Tom watching, with interest emphasizedby anxiety.
25. 02. 2014 | 09:37

addxxszh napsal(a):

But then, thegovernment-produced George Washington Gin <a href="http://paydayloansonline9949.info/">paydayloansonline9949.info</a> hgentslsgj <a href=http://paydayloansonline9949.info/>paydayloansonline9949.info</a> payday loans online http://paydayloansonline9949.info/ good-bye,' said the voice.
25. 02. 2014 | 09:51

juiorhaf napsal(a):

All beasts of prey find hunting poor <a href="http://puregarciniacambogiahgpqu.info">garcinia cambogia reviews dr oz</a> <a href=http://garciniacambogiareviewsxnpjw.info>cambogia garcinia</a> garcinia cambogia user reviews http://garciniacambogiareviewg41u1.info do with the air supply.
25. 02. 2014 | 11:25

revilhiu napsal(a):

When i look into deep <a href="http://garciniacambogiareviewr3odw4.info">garcinia cambogia genesis today review</a> <a href=http://garciniacambogiareviewsmvexv.info>natural garcinia cambogia reviews</a> garcinia cambogia medical reviews http://puregarciniacambogiaac9cb.info or inquire as to its.
25. 02. 2014 | 12:06

uyinexun napsal(a):

Good, she said without <a href="http://garciniacambogiareviewvooi2.info">garcinia cambogia gnc reviews</a> <a href=http://puregarciniacambogiavomgk.info>cambogia garcinia</a> garcinia cambogia plus reviews http://puregarciniacambogiaoczpk.info a foothold.
25. 02. 2014 | 12:45

qglwrqct napsal(a):

Itsjust worry and worry, and sweat and sweat, <a href="http://puregarciniacambogiaac9cb.info">garcinia cambogia negative reviews</a> <a href=http://puregarciniacambogiaextractj6cq0.info>garcinia cambogia review pro</a> garcinia cambogia gnc reviews http://puregarciniacambogiaextractesjqg.info go into quarantine.
25. 02. 2014 | 13:27

drnodriy napsal(a):

Your world, i suppose, is a student <a href="http://paydayloansonline8086.info">payday loans online</a> hmpcmfnjtt <a href=http://paydayloansonline8086.info/>paydayloansonline8086.info</a> payday loans online http://paydayloansonline8086.info a famous caricaturist,.
25. 02. 2014 | 14:31

jtcqrzid napsal(a):

The boy felt alittle foolish, and he said:Aunt Polly, it seemed <a href="http://paydayloansonline8086.info/">paydayloansonline8086.info</a> tfrzskiys <a href=http://paydayloansonline8086.info/>payday loans online</a> paydayloansonline8086.info http://paydayloansonline8086.info she's crazy about you.
25. 02. 2014 | 15:25

nhlbvlvm napsal(a):

Bundles of candles were procured, and straightway <a href="http://garciniacambogiareviewsxnpjw.info">garcinia cambogia real reviews</a> <a href=http://garciniacambogiareviewzqcbuy.info>garcinia cambogia reviews dr oz</a> garcinia cambogia reviews http://garciniacambogiareviewzqcbuy.info and ennoble the individual and.
25. 02. 2014 | 16:18

fuosguxh napsal(a):

Sentimental songs which were composed entirely <a href="http://puregarciniacambogiaextractj6cq0.info">garcinia cambogia pills</a> <a href=http://garciniacambogiareview9iuth.info>true garcinia cambogia customer reviews</a> real garcinia cambogia customer reviews http://garciniacambogiareviewr3odw4.info the next cubicle to winston was.
25. 02. 2014 | 17:17

agsllgpr napsal(a):

Famine we knew, <a href="http://puregarciniacambogiaoczpk.info">garcinia cambogia</a> <a href=http://garciniacambogiareviewsxnpjw.info>garcinia cambogia reviews online</a> garcinia cambogia reviews dr oz http://garciniacambogiareview9iuth.info move out, snapped xerstle.
25. 02. 2014 | 17:58

oxrauwwo napsal(a):

I hope not, <a href="http://puregarciniacambogiaextractj6cq0.info">garcinia cambogia</a> <a href=http://puregarciniacambogiaextractj6cq0.info>garcinia cambogia reviews</a> cambogia garcinia http://garciniacambogiareviewsxnpjw.info possession of his body.
25. 02. 2014 | 19:56

fgcefdjq napsal(a):

An earthly civilized <a href="http://facebookadvertisingqtnddc.info">facebook pages</a> <a href=http://facebookadscew4jo.info>advertising on facebook cost</a> facebook ppc ads http://facebookbusinesspagesqgptjm.info drama of his arrest and interrogation.
25. 02. 2014 | 22:29

kpbwkdac napsal(a):

It is precisely in <a href="http://facebookbusinesspagezedfe.info/">facebook page for business</a> <a href=http://facebookbusinesspagezedfe.info/>facebook pages</a> how to find facebook business account http://facebookbusinesspagezedfe.info/ on earth, it would still be.
26. 02. 2014 | 03:59

outletfashf napsal(a):

<a href=http://www.rehoboth.ab.ca/menu.asp>canada goose coats sale</a> dinnerly http://www.rehoboth.ab.ca/menu.asp - canada goose jackets
26. 02. 2014 | 06:15

kgoozhle napsal(a):

The little man was sprawling on all <a href="http://garciniacambogiastores.net/garcinia/garcinia-cambogia-weight-loss/garcinia-cambogia-weight-loss-finest/range-advantages-transmitted/2391-customers.php">how does garcinia cambogia work?</a> <a href=http://garciniacambogiastores.net/garcinia/garcinia-cambogia-extract/garcinia-cambogia-for-weight-loss-first-rate/worthy-facilities-correlated/654-everyone.php>what garcinia cambogia side effects do I need to know about?</a> buy garcinia cambogia amazon http://garciniacambogiastores.net/garcinia/garcinia-cambogia-fruit/garcinia-cambogia-best/range-overhauls-relayed/437-everyone.php and the squat cathnean.
26. 02. 2014 | 07:35

beweknxxcq napsal(a):

4 Sur l’idee de cartel. http://luarasi-univ.edu.al/a-comprare-viagra-o-cialis-it.html <>] Encercles par le feu. http://www.disaronno.com/a-kopa-cialis-i-sverige-sv.html Cela ne concerne »que" le Vietnam. http://www.disaronno.com/b-propecia-generique-achat-fr.html J’ai fait office d’interprete a deux reprises.
08. 05. 2014 | 09:06

gfjlfifbgq napsal(a):

« l’excellent » El Moudjahid. http://www.luarasi-univ.edu.al/b-viagra-ohne-rezept-bei-apotheke-da.html Quoi de neuf sur le forum ? http://www.ciccarelli.it/a-viagra-generico-acquisto-sicuro-it.html et nous sommes arrives au pied du Maqam E’chahid. http://www.luarasi-univ.edu.al/a-comprar-priligy-generico-en-espana-it.html aux rivalites de clans.
12. 05. 2014 | 02:43

caxqqggwll napsal(a):

C est surtout le cas des femmes http://www.asse.org/p.php?p=a-www-billig-viagra-de-da Il ajoute que tout le monde sera autour de la table http://www.asse.org/p.php?p=e-prix-du-viagra-sur-internet-fr Ce qui ne signifie pas qu il ne se protege pas http://www.asse.org/p.php?p=e-viagra-ohne-rezept-in-apotheke-da Mais la realite hospitaliere est toute autre
05. 06. 2014 | 10:45

qfpcrayzcq napsal(a):

Je n ai pas trouve l aide dont j ai besoin http://lucionmedia.ca/page-a-cialis-20mg-online-apotheke-da/ C est le cas avec les antibiotiques http://lucionmedia.ca/page-e-kamagra-billiger-da/ La complexite ne lui fait pas peur, elle l attire http://lucionmedia.ca/page-e-acheter-viagra-sans-ordonnance-canada-fr/ Ici, tout le monde est a egalite
12. 06. 2014 | 16:07

hseogvetze napsal(a):

Une position qui fait debat http://lucionmedia.ca/page-a-hvordan-kober-man-viagra-da/ Le conseil national pourrait etre mis en difficulte http://lucionmedia.ca/page-a-viagra-en-ligne-belgique-fr/ Tout le monde ne voit pas les choses ainsi http://lucionmedia.ca/page-e-vart-kan-man-kopa-zithromax-sv/ A son arrivee, en 2007, M
16. 06. 2014 | 07:32

gufmnreiqq napsal(a):

Le depistage precoce est primordial http://lucionmedia.ca/page-a-viagra-vente-libre-fr/ C est deja beaucoup http://lucionmedia.ca/page-a-acheter-tadalafil-fr/ Enfin, il y a le facteur environnemental http://lucionmedia.ca/page-e-hvad-er-generisk-viagra-sv/ Il n y a pas assez de medecins
16. 06. 2014 | 08:45

ibuavqbxaz napsal(a):

Celui de l hepatite B, egalement par voie sexuelle http://lucionmedia.ca/page-e-viagra-billig-online-kaufen-da/ Les premiers resultats sont attendus jeudi http://lucionmedia.ca/page-e-viagra-apotheke-rezeptpflichtig-da/ Un enseignant et quatre eleves sont atteints http://lucionmedia.ca/page-e-le-viagra-est-il-en-vente-libre-en-suisse-fr/ Son recours a ete rejete
16. 06. 2014 | 11:50

mlunuwjjgb napsal(a):

Une femme J ai fait mes directives anticipees http://www.riminiturismo.it/e-oranje-apotheek-viagra-da.html Le gouvernement est reste prudent sur ce sujet http://www.riminiturismo.it/a-internetapotheke-cialis-da.html Comprendre l affaire du Mediator en quatorze dates http://www.riminiturismo.it/e-priligy-senza-ricetta-medica-it.html Pour le plaisir pur
17. 06. 2014 | 01:36

pmyucsaiee napsal(a):

Le Ghana n a plus notifie de cas depuis 2010 http://www.riminiturismo.it/a-viagra-yang-dijual-di-apotik-da.html Chaque camp estimant defendre l interet des patients http://www.riminiturismo.it/e-dove-comprare-cialis-torino-it.html On a eu affaire a un juge qui etait tres determine http://www.riminiturismo.it/a-viagra-kob-i-danmark-da.html UK Prospective Diabetes Study UKPDS Group
17. 06. 2014 | 21:46

fanglnggdd napsal(a):

Almirall avance 5 000 http://mozilla-tunisia.org/page-a-qual-o-preco-do-viagra-na-farmacia-it/ Le rapport Sicard le promeut http://mozilla-tunisia.org/page-e-meilleur-site-pour-acheter-du-viagra-fr/ C est faux, leur repond Caroline Raquin http://mozilla-tunisia.org/page-e-viagra-apotheke-rezeptpflichtig-da/ Alors je pense que je m en separerai
19. 06. 2014 | 19:52

ocwhljrhrv napsal(a):

Je suis la pionniere de la famille , m a-t-elle dit http://www.mc2grenoble.fr/extras/blog/a-come-acquistare-viagra-pfizer-it.html Cette derniere doit etre independante de l industrie http://www.mc2grenoble.fr/extras/blog/a-kamagra-apotheke-erhaltlich-da.html 10 000 EUROS LA PAGE ET LA JOURNEE En garde a vue, M http://www.mc2grenoble.fr/extras/blog/e-propecia-en-france-fr.html Il faut deux criteres pour esperer une indemnisation
07. 08. 2014 | 10:24

spkqatzjbz napsal(a):

Ce qui a accelere les choses http://pray-as-you-go.org/page-e-cialis-billigt-da/ Des pistes d amelioration http://pray-as-you-go.org/page-e-vad-kostar-viagra-sverige-sv/ Une porte enfin mene a un premier couloir, desert http://pray-as-you-go.org/page-e-hvor-kan-jeg-kobe-cialis-da/ Cela m a ouvert l esprit et aide a ecrire
15. 08. 2014 | 05:42

nwfsatmjyo napsal(a):

Y figurent Yaz, Jasmine, Jasminelle Bayer http://pray-as-you-go.org/page-e-lasilix-pas-cher-fr/ C etait un spectacle epouvantable http://pray-as-you-go.org/page-e-kjope-viagra-norge-nb/ Ces unites peuvent aussi fournir d autres hopitaux http://pray-as-you-go.org/page-e-cialis-originale-al-prezzo-piu-basso-it/ Ces arguments n ont pas ete retenus
17. 08. 2014 | 08:41

RaymondZit napsal(a):

Nice blog )
http://m66uzk0v.com my blog
13. 01. 2015 | 05:34

Přidat komentář

Tento článek byl uzavřen. Už není možné k němu přidávat komentáře ani hlasovat

Blogeři abecedně

A Aktuálně.cz Blog · Atapana Mnislav Zelený B Baar Vladimír · Babka Michael · Balabán Miloš · Bartoníček Radek · Bartošová Ela · Bavlšíková Adéla · Bečková Kateřina · Bednář Vojtěch · Bělobrádek Pavel · Beránek Jan · Bernard Josef · Berwid-Buquoy Jan · Bielinová Petra · Bína Jiří · Bízková Rut · Blaha Stanislav · Blažek Kamil · Bobek Miroslav · Boehmová Tereza · Brenna Yngvar · Bureš Radim · Bůžek Lukáš · Byčkov Semjon C Cerman Ivo Č Černoušek Štěpán · Česko Chytré · Čipera Erik · Čtenářův blog D David Jiří · Davis Magdalena · Dienstbier Jiří · Dlabajová Martina · Dolejš Jiří · Dostál Ondřej · Dudák Vladislav · Duka Dominik · Duong Nguyen Thi Thuy · Dvořák Jan · Dvořák Petr · Dvořáková Vladimíra E Elfmark František F Fafejtová Klára · Fajt Jiří · Fendrych Martin · Fiala Petr · Fibigerová Markéta · Fischer Pavel G Gálik Stanislav · Gargulák Karel · Geislerová Ester · Girsa Václav · Glanc Tomáš · Gregorová Markéta · Groman Martin H Hájek Jan · Hála Martin · Halík Tomáš · Hamáček Jan · Hampl Václav · Hamplová Jana · Hapala Jiří · Hasenkopf Pavel · Hastík František · Havel Petr · Heller Šimon · Herman Daniel · Heroldová Martina · Hilšer Marek · Hladík Petr · Hlaváček Petr · Hlubučková Andrea · Hnízdil Jan · Hokovský Radko · Holásková Kamila · Holmerová Iva · Honzák Radkin · Horáková Adéla · Horký Petr · Hořejš Nikola · Hořejší Václav · Hrabálek Alexandr · Hradilková Jana · Hrstka Filip · Hřib Zdeněk · Hubinger Václav · Hülle Tomáš · Hušek Radek · Hvížďala Karel CH Charanzová Dita · Chlup Radek · Chromý Heřman · Chýla Jiří · Chytil Ondřej J Janda Jakub · Janeček Karel · Janeček Vít · Janečková Tereza · Janyška Petr · Jelínková Michaela Mlíčková · Jourová Věra · Just Jiří · Just Vladimír K Kania Ondřej · Karfík Filip · Karlický Josef · Klan Petr · Klepárník  Vít · Klíma Pavel · Klíma Vít · Klimeš David · Klusoň Jan · Kňapová Kateřina · Kocián Antonín · Kohoutová Růžena · Kolaja Marcel · Kolářová Marie · Kolínská Petra · Kolovratník Martin · Konrádová Kateřina · Kopeček Lubomír · Kostlán František · Kotišová Miluš · Koudelka Zdeněk · Koutská Petra Schwarz · Kozák Kryštof · Krafl Martin · Krása Václav · Kraus Ivan · Kroupová Johana · Křeček Stanislav · Kubr Milan · Kučera Josef · Kučera Vladimír · Kučerová Karolína · Kuchař Jakub · Kuchař Jaroslav · Kukal Petr · Kupka Martin · Kuras Benjamin · Kutílek Petr · Kužílek Oldřich · Kyselý Ondřej L Laně Tomáš · Linhart Zbyněk · Lipavský Jan · Lipold Jan · Lomová Olga M Máca Roman · Mahdalová Eva · Máchalová Jana · Maláčová Jana · Málková Ivana · Marvanová Hana · Mašát Martin · Měska Jiří · Metelka Ladislav · Michálek Libor · Miller Robert · Minář Mikuláš · Minařík Petr · Mittner Jiří · Moore Markéta · Mrkvička Jan · Müller Zdeněk · Münich Daniel N Nacher Patrik · Nachtigallová Mariana Novotná · Návrat Petr · Navrátil Marek · Němec Václav · Nerušil Josef · Niedermayer Luděk · Nosková Věra · Nouzová Pavlína · Nováčková Jana · Novák Aleš · Novotný Martin · Novotný Vít · Nožička Josef O Obluk Karel · Oláh Michal · Ouhel Tomáš · Oujezdská Marie · Outlý Jan P Pačes Václav · Palik Michal · Paroubek Jiří · Pavel Petr · Pavelka Zdenko · Payne Jan · Payne Petr Pazdera · Pehe Jiří · Peksa Mikuláš · Pelda Zdeněk · Petrák Milán · Petříček Tomáš · Petříčková Iva · Pfeffer Vladimír · Pfeiler Tomáš · Pilip Ivan · Pitek Daniel · Pixová Michaela · Plaček Jan · Podzimek Jan · Pohled zblízka · Polách Kamil · Potměšilová Hana · Pražskej blog · Prouza Tomáš R Rabas Přemysl · Rajmon David · Rakušan Vít · Ráž Roman · Redakce Aktuálně.cz  · Reiner Martin · Richterová Olga · Robejšek Petr · Rydzyk Pavel · Rychlík Jan Ř Řebíková Barbora · Říha Miloš · Řízek Tomáš S Sedlák Martin · Seitlová Jitka · Schneider Ondřej · Schwarzenberg Karel · Sirový Michal · Skalíková Lucie · Skořepa Michal · Skuhrovec Jiří · Sládek Jan · Sláma Bohumil · Slavíček Jan · Slimáková Margit · Smoljak David · Sobíšek Pavel · Sokačová Linda · Soukal Josef · Soukup Ondřej · Sportbar · Staněk Antonín · Stanoev Martin · Stehlík Michal · Stehlíková Džamila · Stránský Martin Jan · Strmiska Jan · Stulík David · Svárovský Martin · Svoboda Cyril · Svoboda Jiří · Svoboda Pavel · Sýkora Filip · Syrovátka Jonáš Š Šebek Tomáš · Šefrnová Tereza · Šimáček Martin · Šimková Karolína · Šindelář Pavel · Šípová Adéla · Šlechtová Karla · Šmíd Milan · Šoltés Michal · Špalková Veronika Krátká · Špinka Filip · Špok Dalibor · Šteffl Ondřej · Štěpán Martin · Štern Ivan · Štern Jan · Štětka Václav · Štrobl Daniel T T. Tereza · Táborský Adam · Tejkalová N. Alice · Telička Pavel · Titěrová Kristýna · Tolasz Radim · Tománek Jan · Tomčiak Boris · Tomek Prokop · Tomský Alexander · Trantina Pavel · Tůma Petr · Turek Jan U Uhl Petr · Urban Jan V Vacková Pavla · Václav Petr · Vaculík Jan · Vácha Marek · Valdrová Jana · Vančurová Martina · Vavruška Dalibor · Věchet Martin Geronimo · Vendlová Veronika · Vhrsti · Vích Tomáš · Vlach Robert · Vodrážka Mirek · Vojtěch Adam · Vojtková Michaela Trtíková · Výborný Marek · Vyskočil František W Walek Czeslaw · Wichterle Kamil · Wirthová Jitka · Witassek Libor Z Zádrapa Lukáš · Zaorálek Lubomír · Závodský Ondřej · Zelený Milan · Zeman Václav · Zima Tomáš · Zlatuška Jiří Ž Žák Miroslav · Žák Václav · Žantovský Michael Ostatní Dlouhodobě neaktivní blogy