Chemtrails, bohužel pravda

01. 04. 2011 | 01:00
Přečteno 24327 krát
Ve svých minulých postojích a názorech na téma chemtrails jsem projevil značnou neznalost a bezohlednost. Celý problém jsem bagatelizoval, snažil jsem se poučovat své oponenty o vzniku, vývoji a trvání kondenzačních pruhů za letadly (contrails). Zcela jsem opomíjel, že chemtrails nejsou contrails. Zcela jsem vylučoval, že by se mohl najít někdo, kdo by financoval aktivity, které mají za cíl takto ovlivňovat počasí, podnebí, životní prostředí a dokonce i zdraví člověka.

Přesto mi to nedalo a pátral jsem. Hledal jsem někoho, kdo by potvrdil, že rozprašování baria, hliníku a jiných prvků, popřípadě jejich sloučenin, opravu probíhá. Ve světě, v Evropě a dokonce i v Česku. Včera jsem strávil dlouhé odpoledne v diskusi s kapitánem dopravního letadla K. M. Létal u různých českých společností, které provozují osobní i nákladní leteckou přepravu. Přesně popsal jak, kdy a za jakých podmínek utajení jsou plněny speciální nádrže v letadlech. Na jednu misi se jedná maximálně o 75 kg směsi, samotný akt rozprašování trvá až 7,5 minuty. Tyto hodnoty jsou natolik nízké, že jsou jen těžko dohledávány důkazy. Navíc je součástí mise sofistikované užití předpovědi počasí tak, aby došlo k významnému promíchání contrails a chemtrails. Zdroj financí je pro mě i pro něj stále nejasný. Pro všechny zúčastněné se však jedná o tak zajímavý „přivýdělek“, že, cituji: „Nemají zájem na odhalení a zastavení těchto výzkumů“.

Omlouvám se všem, kdo na tento problém upozorňují již mnoho let. Zhroutil se mi můj odborný svět. Už nikdy nechci slyšet nic o chemtrails.

Komentáře

Aktuálně.cz má zájem poskytovat prostor jen pro korektní a slušně vedenou debatu. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se zároveň zavazujete dodržovat Kodex diskutujících. Pokud Váš text obsahuje hrubé urážky, vulgarismy, spamy, hanlivá komolení jmen, vzbuzuje podezření z porušení zákona, je celý napsán velkými písmeny či jinak odporuje zdejším pravidlům, vystavujete se riziku, že jej editor smaže.
Přejeme Vám zajímavou a inspirativní výměnu názorů.
Libor Stejskal, editor blogů (blogy@aktualne.cz)

mira s napsal(a):

aprííl
01. 04. 2011 | 01:03

petrvileta napsal(a):

no skoro jsem naletel, ale pak se podivam na kalendar a ... :-)
01. 04. 2011 | 01:30

Tužka napsal(a):

Tužka napíše, pane autore, no tohle, takový odborník a zapomene dodat ještě jednu sloučeninu, no přeci ještě taky rozprašují aprílis. Nebo ne,???...chemie mne moc nebavila, nejsem na to specialista, Tužka.
01. 04. 2011 | 01:44

stranicka sekretarka napsal(a):

Clanek je to velmi zajimavy az na to ze nevim o cem pojednava. Podobne clanky vyrabi nas partajni predseda jako na bezicim pasu. Z toho se mi zda, ze klimatologie a politika ma mnoho spolecneho. Take nas predseda se snazi predpovedet pristi politicke klima a vyuzit toho ve svuj prospech. Rovnez se mu to casto dari ze rekne tak a ono je to prave naopak jako v te zname pisni VW. Jsou zde tedy stycne body i s hudebni tvorbou.
01. 04. 2011 | 04:32

Michal Macek napsal(a):

ja to vedel!ted nas uz zachrani jen astar Seran!
01. 04. 2011 | 06:04

v + f = s + 2 napsal(a):

takže je to pravda. Chemtrails a Ježíšek existují. Kolik nocí jsem nespal a proplakal, když mi napovídali, že neexistuje.
01. 04. 2011 | 08:13

Pája napsal(a):

Pane doktore, máte to zapotřebí ? :-))
01. 04. 2011 | 08:19

Občan napsal(a):

Tužko, to není sloučenina, to je přece chemický prvek Aprilium :o))

V MPTP se aprilium nachází mezi prasodýmem (p.č. 59) a novodýmem (p.č. 60) a má p.č. 59,5
01. 04. 2011 | 09:39

Tužka napsal(a):

Tužka napíše pro Občan, no, vždyť píšu, že chemii moc neumím, tak, prvek, říkáte, dobrá, děkuji, musím Vám to věřit, dnes si nic neověřuji. Dík, a u Vás se ještě vyvádí aprílem? Tužka.
01. 04. 2011 | 09:55

Ovi napsal(a):

Pane Tolasz, asi na tom rozprašování přece jenom něco bude, včera mi nad barákem přeletělo dopravní letedlo a vzápětí dopadl na dvorek kus jakési hmoty, vypadalo to jeko hliník a smrdělo to jako baryum. Asi jim rozprašovač špatně fungoval a padalo to v kusech.
01. 04. 2011 | 10:51

L.Metelka napsal(a):

Ovi: To se občas stává. Nejhorší je, když práškují těžkými kovy. Když se pak tohle stane, spadne těžký kus těžkého kovu a nadělá to docela paseku...
01. 04. 2011 | 10:54

Občan napsal(a):

To Tužka:

Jasně, že jo! Když je nálada...
A přeju Vám pro dnešek nějaké něžné hezké vyvedení Aprílem :o)
01. 04. 2011 | 11:18

Olda napsal(a):

Pane klimatologu,
nemohl byste zapátrat ještě jednou a zjistit, proč za našeho mládí se čáry na obloze ihned rozplynuly a nebe zůstálo po celý den čisté, kdežto poslední roky čáry vytvoří opar, který se rozprostře po obloze? Na tmavě modré nebe s nostalgií vzpomínám už dost dlouho.
01. 04. 2011 | 13:23

Líný černý pes napsal(a):

to Olda :
Doporučuje se pravidelné čištění brýlí
01. 04. 2011 | 13:29

Michal Macek napsal(a):

Olda:

no to bude tim ze vse za naseho detstvi/mladi bylo jaksi lepsi - jidlo bylo epsi,holky hezci,cary na nebi se rychleji rozpoustely....
01. 04. 2011 | 13:37

Olda napsal(a):

to Líný černý pes:
spíš to chce nebýt líný a občas koukat i nahoru
01. 04. 2011 | 13:38

Olda napsal(a):

to Michal Macek:
přece jen bych upřednostnil názor odborníků :)
01. 04. 2011 | 13:45

L.Metelka napsal(a):

Olda: Myslíte třeba jako tyhle, z 2.světové války?
http://c.photoshelter.com/img-get/I0000q4W1QHKvX5k/s
01. 04. 2011 | 13:54

radimtolasz napsal(a):

Pája: A víte že ano?

Olda: Asi bych nehledal vysvětlení ve změnách klimatu - je to sice moderní, ale tady by to nefungovalo. Viděl bych to v množství (dnes lítá řádově více letadel než za mého a pravděpodobně i Vašeho dětství) a v našem vnímání. Řekl bych, že jsme tento jev kdysi tak kriticky nesledovali a nehledali za vším nějaké šarlatány a podvodníky.
01. 04. 2011 | 13:55

Líný černý pes napsal(a):

Nahoru nekoukám, lenost mi brání v nasazení brýlí a bez nich nic nevidím.
01. 04. 2011 | 13:56

Líný černý pes napsal(a):

to autor :
Zjistěte prosím u Vašeho zdoje, zda hodlají vyvinout chemtrail materie pro kreslení po mracích, zcela jasno je málokdy. Reklamky by to jistě koupily.
01. 04. 2011 | 13:58

radimtolasz napsal(a):

Líný černý pes: Bohužel. Můj zdroj mě prosil, abych ho už nekontaktoval. Má strach.
01. 04. 2011 | 14:15

L.Metelka napsal(a):

Líný černý pes:
Pracuje se na tom, pracovní název je chempainting. Bylo by to komerčně velice zajímavé pro reklamu, různé agentury do toho už investují velké peníze. Trochu problém je u reklam, zaplacených na delší dobu, aby je vítr neodfoukl pryč. Abychom tu neměli reklamy v němčině a naše aby nebyly mezitím nad Slovenskem nebo nad Maďarskem. Tak teď zkoušíme, jak je udržet na místě pomocí radarů. Vypadá to docela slibně.
01. 04. 2011 | 14:20

Ara napsal(a):

Jasně že se práškuje. Psychotropními látkami speciálně zaměřenými na ty, co vysedávají hodiny u kompu a klábosí po netu. Účinek těch látek je totiž zesilovám v první fázi jednak vysokofrekvenčním polem vytvářeným aljašským HAARPem a jednak (v druhé, konečné fázi) i nízkofrekvenčími poli vyzařované mobily a hlavně kompy.
Důležité je zde právě to časové působení a rovněž blízkost kompu, proto je ten účinek prokazatelně větší u notebooků a netbooků. Ovšem čím je komp výkonnější, tím je i účinek silnější.
Tudíž jsou nejvíc postiženi náruživí net-diskutéři, čehož jasným důkazem jsou i diskuse na Aktuálně.cz, hlavně ty pod politickými články. A z těch odbornějších pak všechny týkající se globálního oteplování a Darwina, i když vlastně i ty se dnes řadí spíše mezi politická temata.
Takže takto se to má v reálu pánové a kdo z vás si chce uchovat zdravou mysl (i tělo), tak honem šup celý komp i mobil z okna, nejlíp z desátýho patra.
Ale ono už je pro některé asi stejně pozdě.
;o))
01. 04. 2011 | 14:33

modrý edvard napsal(a):

olda a radim tolasz: není to tím, že letadla létají výš? (možná to ví KM?)
01. 04. 2011 | 14:40

Olda napsal(a):

to radimtolasz:
právě že k obloze jsem vzhlížel od malička,proto mohu porovnávat.
Množství letadel samozřejmě, ale nevysvětluje mi to čáry, které se rozplynou ihned a které zůstávají. Spíš mě napadají různé hladiny letů?, jiné složení paliva než dřív?, přidává se něco do paliva kvůli šetření nebo ochraně motorů?, atd.
Pilot fakt nepomůže, spíš odborník z jiné branže. Přeji hezký den.
01. 04. 2011 | 14:55

Líný černý pes napsal(a):

to L.Metelka :

Radarem ani laserem to asi nepůjde, bude možná nutné ovlivnit pohyblivost nabarvenýc vodních par a fixovat je opticky vůči místu viditelnosti reklamy.
Vzhledem k tomu, že reCAPTCHA praví Chuck ....
01. 04. 2011 | 15:45

mb napsal(a):

Když jsem byl malý, chodíval do vsi dráteník, ted prilétává chemtrails Štefan ...
01. 04. 2011 | 15:52

Kuba napsal(a):

Olda: čáry za letadlem, nemají s palivem nic společného. Je to jen o tom jaké jsou podmínky. Určitě je to hustotou letového provozu, nedávno jsem těchto čar na nebi nad Prahou napočítal skoro 20 ;)
01. 04. 2011 | 18:11

Jaromír Košťálek napsal(a):

No víte, mám počasí rád, jako malý jsem si dokonce zapisoval ráno, v poledne a večer, zkrátka mě ty vzdušné masy nějak fascinovaly a fascinují dodnes. Proto jsem byl hodně skeptický k chemtrails. Unikal mi jak důvod, tak způsob - poměr paliva v letounech a objemy vzdušných mas.
No ale když teď vidím, jak světové elity pomocí svých médií bagatelizují situaci s JE Fukušima, jak se zametl pod koberec naprosto bezprecedentní únik ropy v Mexickém zálivu a kolik dalších podobných událostí bylo ututláno zcela, začíná mi z toho vycházet, že důvod by se pro někoho našel. No a když se dívám na nebe a v jednu chvíli napočítám třeba i 7 kondenzačních stop po letadlech, začínám být na pochybách i co se kvantity týče.
Ono pro dobrou duši, kterou Vy, pane Tolaszi zřejmě jste, je podobná věc naprosto nepochopitelná, proč by to někdo dělal... No pro peníze a pro moc, jako všechny zvrácenosti, kterých se lidé na druhých dopouštěli a dopouštějí.
Mějte s hezky.
01. 04. 2011 | 20:11

L.Metelka napsal(a):

Líný černý pes:
Radarem to v principu jde, musí se ale vytvořit tzv. stojatá vlna, která pak rozvlní atmosféru také do stojatých vln. Chempaints pak samozřejmě zůstávají v "dolíku" té vlny a tedy na jednom místě.
01. 04. 2011 | 21:05

Tužka napsal(a):

Tužka napíše, taky něco ke stopám po letadlech. Dům mám pod leteckým koridorem. Jednou jsem v létě ráno napočítala rovných dvacetdevět stop. Ty se pak spojily,...a v devět bylo slunce za chemickou mlhou. Když vybuchla islandská sopka a nelétalo se, byla nádherná rána a nebe bez chemických čar. Jednou jsem četla, kolik kilometrů vzdušných cest urazí letadla v průměru za den, číslo si už nepamatuji, ale bylo obrovské, ty výpary z motorů a turbín někde musí být, a není jich málo. Tužka
01. 04. 2011 | 21:38

David napsal(a):

Autor:

Máte moji podporu. Naopak je třeba s tím problémem něco udělat. Každý má na věc svůj vlastní názor, můj je takový, že lidé jsou udržováni záměrně v nevědomosti (to se vztahuje jak obecně, tak i na "chemtrails"). Když zalistujete do nedávné historie, vyplyne z toho, že jsme byli jako lidstvo klamáni, v současné době jsme a budeme. Však se rozhlédněte po celém světě. Ve všem je touha po zisku hlavním zájmem. Je mi z toho, lidově řečeno, "k zblití". No, na závěr bych chtěl položit jednu diskutabilní otázku - "Proč by to tak nemohlo být?"

Hezký den přeje,

DV =)
02. 04. 2011 | 00:10

r.m. napsal(a):

http://discovery.rutgers.edu/solomon.html

MDR-Wetterbericht über Chemtrails
https://www.youtube.com/watch?v=ufSXl2fMj94&feature=related

30. března jsem udělal stěr z balkónu Praha 4 mezi Vyšehradem a Pražskýho povstání.
Ze dvou m2 jsem sesbíral malým neodymovým magnetem v igelitovým pytlíčku viditelnou vrstvu tmavého prášku, tekl v minipotůčcích po igelitu za magnetem, částice jsou tak jemné, že jsem se v první chvíli domníval, že jsem přehlídnul louži a vymáchal ho v něčem...
No a co si myslím? Zatím ještě umíme číst a psát, měli bychom toho využít....
03. 04. 2011 | 20:01

r.m. napsal(a):

často užívanou látkou je trimethylaluminium
a k bělení mraků:
Už nějakou dobu přichází z USA přes jižní okraj Grónska jakoby vybělené mraky. Mají výrazně vyšší odrazivost. Často pod Islandem to dokrmují - http://oiswww.eumetsat.org/IPPS/html/MSG/RGB/EVIEW/SEGMENT2/index.htm
nebo
http://oiswww.eumetsat.org/IPPS/html/MSG/RGB/EVIEW/SEGMENT6/index.htm
A ty naše pomazané hlavy hlavy v igelitkách s kapesným na prázdniny....s nima NWO taky nepočítá ))))) s červama ulhanýma )
03. 04. 2011 | 20:10

r.m. napsal(a):

http://theintelhub.com/2011/03/30/secret-presidential-chemtrail-budget-uncovered-exceeds-billions-to-spray-populations-like-roaches/

2010 Air Particulates
These figures indicate how many times they are over the allowable toxic limit:
Aluminum: 15.8
Antimony: 63.3
Arsenic: 418
Barium: 5.3
Cadmium: 6.0
Chromium: 6.4
Copper: 9.0
Iron: 43.5
Lead: 15.7
Manganese: 513.8
Nickel: 10.7
Zinc: 7.5
Additional Research & Videos are at the CaliforniaSkyWatch.com & theAgricultureDefenseCoalition.org.

http://theintelhub.com/wp-content/uploads/2011/03/Cloud-Seeding.gif
dobrou noc, navěky
03. 04. 2011 | 20:16

r.m. napsal(a):

Kristalle nach Aerosol-Sprühtag, Januar 2009
https://www.youtube.com/watch?v=Md29HBc7Q3k&NR=1

https://www.youtube.com/watch?v=GLryHY73bIw&feature=related
Todesstreifen am Himmel 1_4
03. 04. 2011 | 20:19

r.m. napsal(a):

autorovi - na rok 2011 plánují utratit 2,4 miliardy USD, v dokumentu je všechno potřebný
http://theintelhub.com/2011/03/30/secret-presidential-chemtrail-budget-uncovered-exceeds-billions-to-spray-populations-like-roaches/
tady je všechno včetně rozpočtu

náklady u různých leteckých společností (potvrzený seznam) najatých na postřik - http://theintelhubradio.com/wp-content/uploads/2011/02/2011-02-19_0746.png

a hlavní dokument Počasí jako multiplikátor síly US Army, pdf, 52 stran
According to a report prepared for the Air Force titled “Weather as a Force Multiplier: Owning the WeatherBy 2025” the U.S. Air Force wants to fully control the weather on earth by the year 2025.
http://theintelhubradio.com/wp-content/uploads/2011/02/Weather-As-a-Force-Multiplier-.pdf
03. 04. 2011 | 20:37

Tužka napsal(a):

Tužka napíše, vsadila bych hodně, že i kolem Fukušimy je dost "ututláno", až výjdou na světlo,... všechny přestupky proti bezpečnostním nařízením,... až se rozkryje pozadí "nenasytné chamtivosti", na kterou doplatí v první řadě prostí Japonci, a v další řadě další obyvatelé, to podle toho, kolik toho vyletělo do vzduchu a kolik toho v tichosti pustí do oceánu. Mají tam i nemalé úložiště vyhořelého paliva a delší dobu ho nechladili, nějak o tom raději nemluví. Opakuji, vsadila bych hodně, že dříve nebo později se dozvíme nepěkná překvapení. Jak si vzpomenu na Fukušimu, mám smutek a nepříjemné mrazení v zádech. Tužka.
03. 04. 2011 | 20:48

Patrik N. napsal(a):

Zrovna v noci z 1.4. na 2.4. docela mohutné rozprašování chemikálií u nás v Čechách, když ráno vycházelo sluníčko, tak se nad krajinou rozprostíral jakýsi stříbrný mlžný opar (hliníkový). Kampak zmizela ta pěkně se tvořící dešťová fronta nad Anglií, která by přinesla vláhu do vysychající střední Evropy? Najednou byla fuč (HAARP se asi činil na 300%) a k nám se od jihu začala hrnout velká výše s vypražujícími letními teplotami. To aby lépe udržování tlakových níží s umělou chemickou mlhou na obou pólech, aby se neprovalilo, že jsou tam ozónové díry jak vyšité, geoinženýrskými pokusy tvořené. O tom se ale v médiích nemluví. Již vícekrát se mi potvrdilo, že Váš ústav se neobtěžuje reagovat na jakékoliv dotazy ohledně chemtrails a přímou diskusi k předpovědím počasí na ČT24 raději zrušili, když občané začali poukazovat na to, že jim počasí připadá nepřirozené, technicky modulované.
Ale... Kdo se směje naposled, ten se směje nejlíp a tentokrát to bude Příroda. Všeho do času.
04. 04. 2011 | 04:13

Tttib. napsal(a):

Váženy paní predpovedači počiasia prezradte kolko stojí baliček predpovedí na mesiac alebo na pol roka kde si ho objednavate u rokefelera alebo ročilda ktorý z tych panov vam zakazal rozpravať o pravom nebezpečenstve ste nezavysli kto vas plati a prezradte ktora televizia je nezavysla kto vas vlasní .

s pozdravom Slunce v duši apropo kde ten naozaj nezavysli pan ktory sa nam takto krasne zdravil pri predpovedi kam ste ho odpravili.
04. 04. 2011 | 12:43

r.m. napsal(a):

dneska do schytala Itálie, jakoby tím řídili směr dešťový fronty, jsem zvědavej co v tý dnešní vodě všechno je
http://oiswww.eumetsat.org/IPPS/html/MSG/RGB/EVIEW/SEGMENT14/index.htm
04. 04. 2011 | 14:08

r.m. napsal(a):

http://www.flickr.com/photos/60963347@N02/5569664414/in/photostream/
fotek z celýho světa hafo))) i s lokací na mapě
04. 04. 2011 | 19:21

Radim Čáslava napsal(a):

Pane Tolasz to je nejdokonalejší apríl který jsem četl :D
04. 04. 2011 | 19:42

pilot napsal(a):

Je to ještě horší, než si myslíte. Pátral jsem na vlastní pěst několik let a zjistil jsem věci, které teď rozhodně zveřejnit nemohu. Bylo by to příliš nebezpečné. Ale všechno to dává smysl a vysvětluje to, k čemu jsou chemtrails a kdo je dělá. Brzy to zveřejním, ale teď ještě ne. Nepátrejte po mě, mohlo by to být nebezpečné i pro vás. Ozvu se sám.
04. 04. 2011 | 21:28

pilot napsal(a):

Tttib:
Pochopte, ty předpovědi jsou tajné a ani jejich zdroj teď nemohu prozradit. Ohrozilo by to mnoho lidí. Vydržte, prosím, ještě nějaký čas všechno se dozvíte. Během několika málo týdnů se ale u nás objeví první bouřky. To je už naplánované. Sledujte jejich chování, z něj možná hodně pochopíte o tom, kdo za tím vším je. Bude se to dát z nich poznat, když je budete pozorně sledovat.
Konkrétněji teď nemohu...
04. 04. 2011 | 21:43

jani napsal(a):

bývalý šéf FBI Gunderson - genocida ptákůa ryb

říká že za to mohou chemtrapils... no u ryb by to mohl být yslím spíš HAARP.. i ty velryby jsou z něj asi šílený, že najíždj na pláže...asi je to až bolí, když komunikujou LFW s ponorkami...

http://www.disclose.tv/forum/former-fbi-chief-talks-bout-chemtrails-and-dying-animals-t41334.html
05. 04. 2011 | 05:31

r.m. napsal(a):

a co poletující bakterie jako nosiče virových částí upravených k mutaci obyvatelstva?
Prezident USA má pravomoc povolit zkoušky biologických a chemických zbraní na US občanech. Představte si takovou pravomoc u našich exotů )))
Češi odnesou manipulaci s teplotami víc než země pro které jsou určené. Jsme uprostřed kontinentu a zimy máme tužší než Německo, Francie, Británie, které v tom jedou a řeší si cosi na náš úkor.
Už v Bavorsku je o stupeň tepleji, jaro přichází dřív...my to odnesem nižší zemědělskou produkcí díky nižšímu počtu slunečných dní v roce. Statistiky z minulých let budou teď disidentská literatura.
Sypání chemikálií z letadel českými občany v rozporu s českými zákony je typický kolaborantský přístup. V cizím zájmu pro svůj finanční prospěch.
Fakt bych byl docela rád, aby tenhle článek byl Apríl. Nicméně co vidím, to vidím.
05. 04. 2011 | 12:50

Ondrej Dvorak napsal(a):

No me to prijde jako april az od druheho odstavce.. ze by autor ponocoval?
05. 04. 2011 | 14:01

r.m. napsal(a):

Str. 6 z PDF dokumentu:

„Oxid hliníku je jedním z vhodných oxidů kovu, který je vhodný pro tento účel jako relativně málo nákladný.

V současné době se domníváme, že pro účely osévání by byly vhodné částice v rozpětí od 10 do 100 mikronů. Větší částice by měly tendenci rychleji se usazovat na zemi. Skleníkové plyny jsou typicky v zemské stratosféře ve výši 7 – 13 km. Z toho plyne, že osévání by mělo probíhat ve výšce asi 10 km. Částice by měly být rozptylovány z osévacích letadel; jednou z technik může být palivo pro tryskové motory, jak se ukázalo dříve při práci s kovovými částicemi. Jakmile jsou drobné částice rozptýleny v atmosféře, mohou v ní zůstat viset až jeden rok.
Hughes Aircraft Co. v Manhattan Beach, General Motors-Hughes Electronic Corp, Rayethon (společnost, která koupila Hughues Aircraft)

US5003186: Stratospheric Welsbach seeding for reduction of
global warming
http://www.willthomas.net/Chemtrails/welsbach-seeding.pdf
05. 04. 2011 | 17:49

r.m. napsal(a):

teď jsem trochu zaraženej, co je prosím tohle (včetně ceny)?
http://search.globalspec.com/ProductFinder/findproducts?query=thermal%20spray&se=ggka&setag=MFGN&gclid=CNX01pzehagCFdSHzAodnjYcqA
05. 04. 2011 | 18:01

pilot napsal(a):

r.m.
Oni potřebují, aby ty částice byly malé, aby vydržely dlouho ve vzduchu. Není to ale aby snížili oteplování, důvod je jiný. Souvisí to se spektroskopií.
05. 04. 2011 | 22:05

radimtolasz napsal(a):

Tttib: Pan dr.Zákopčaník pracuje v ČHMÚ v odboru letecké meteorologie. Myslím, že ke spokojenosti jeho i naší. :-)
05. 04. 2011 | 23:27

radimtolasz napsal(a):

pilot: Bohužel jste přehlédl datum. Už dávno není 1.4. :-)
05. 04. 2011 | 23:29

radimtolasz napsal(a):

Ondrej Dvorak: Správný apríl je vždycky kombinací pravdy a výmyslů. První odstavec byl možná ten pravdivý ...
05. 04. 2011 | 23:31

radimtolasz napsal(a):

r.m.: Přidávání kovových částic do paliva? Zajímavé. Proč loni v dubnu islandská sopka zastavila letecký provoz? Už nepamatujete?
05. 04. 2011 | 23:33

r.m. napsal(a):

radimtolasz:
a všiml jste si toho, že zákaz byl nakonec označen za přehnaný? já si to s tím kovem nevymyslel, je to jen citace z US materiálu...
Mne zajímá co vidím na obloze a z toho plynoucí bělavé světlo i za slunečného dne. A kovové částice v běžném pražském prachu na balkóně, které vám oblepí přiložený neodymový magnet za 22 kč je jasná věc až ho nasbírám dost pošlu ho na rozbor.
Nestojí to zase tam moc.
Vylezte před barák se smetáčkem a zkuste si to sám.
06. 04. 2011 | 09:35

r.m. napsal(a):

radimtolasz:
prachový čedič ze sopky je brusný materiál s vysokým bodem tání, Wellsbachovy materiály nikoliv
06. 04. 2011 | 09:40

r.m. napsal(a):

Překopíroval text zmateriálu Novim Group http://www.novim.org/ hliník a Al2O3 a další látky jsou uvedené jako vhodné...
Box 2.3.1.2 Aerosol Material Considerations for Stratospheric Albedo Modification
...absorption of thermal infrared radiation in the 8–14µ window. These basic properties hint that oxide elements from the third row of the periodic table might be good material candidates, and similarly eliminate some materials from consideration.72
Among the most commonly discussed materials for stratospheric aerosols for SWCE have been hydrated sulfuric acid (H2SO4·H2O), carbon-soot, and aluminium or aluminium oxide. Aerosols of these materials (or a number of other candidates) can be divided into two classes: 1) those that kinetically agglomerate from gas-phase material following oxidation and hydration in the atmosphere (e.g. hydrated sulfuric acid); and 2) solid particles (e.g. carbonsoot, aluminium or aluminium oxide.) Both classes (and all specific material choices) have advantages,
disadvantages and outstanding dispersal challenges that require further investigation before a robust comparative evaluation of their merits can be done.
Aerosols from Kinetically Agglomerated Gas-Phase Materials Sulfuric acid particles are the most often considered aerosols for stratospheric albedo modification based on the considerable body of existing observations of their presence in the atmosphere (from both volcanic activity and burning fuels with sulfur impurities.) Additional dielectric candidates include a number of oxides and hydrated
oxides (examples include Li2O, B(OH)3, Na2O, MgO, Al2O3, SiO2 and H3PO4), however, there are considerably fewer data available regarding their atmospheric interactions and cycling.
Dispersal of the gas phase precursor materials for these aerosols (such as volatile hydride compounds73) could have several advantages. Such a method might facilitate aerosol material dispersion, minimize coagulation by delaying
oxidation until after the precursor hydrides are diluted in the stratosphere, and reduce the mass that must be lofted because the oxygen and water could be drawn from the atmosphere. Nonetheless, several significant issues still require research. In particular, the kinetics of precursor oxidation and hydration, agglomeration, and coagulation in the stratosphere are poorly understood. Even for the most studied case of sulfuric acid aerosols, the particle size distributions that would be produced by intentional dispersion methods are not well known. Processes such as the condensation of injected H2SO4 vapor onto existing particles74 and the scavenging of smaller particles by larger ones
through coagulation or vapor phase transport might lead to large particles that are very mass-inefficient at scattering visible radiation (see Box 2.3.1.1), and which might also sediment out of the stratosphere rapidly.75 Further laboratory, computational and potentially field-experiment research into aerosol formation kinetics are required.
http://arxiv.org/ftp/arxiv/papers/0907/0907.5140.pdf
takže si to shrňme - condensation of injected H2SO4, Li2O, B(OH)3, Na2O, MgO, Al2O3, SiO2 and H3PO4 a prekurzory
Sami uvádějí, že tyto materiály mohou ničit ozón...Lithium na nás sypat s hliníkem a kyselinou sírovou.
Váš profesní svět je opravdu v troskách, najděte si něco o Novim Group
06. 04. 2011 | 14:15

r.m. napsal(a):

výsledkem jejich snah bude místo slunce vykastrované difúzní světlo, rozpad ozónové vrstvy a sucha jaké nepamatujeme, sem tam proložené přívalovým deštěm.
Kdyby tohle vrchní rosničkář přiznal, přišel by o fleka. Platí ho stát a ten řídí neznámý finanční skupiny.
07. 04. 2011 | 19:11

Trafikant napsal(a):

spousta info o chemtrails: http://www.coalitionagainstgeoengineering.org/
09. 04. 2011 | 15:10

Ondrej Dvorak napsal(a):

Je tohle taky aprilovy zert?
https://www.youtube.com/watch?v=Lw3eGPFrRkA&feature=related
09. 04. 2011 | 21:10

Ondrej Dvorak napsal(a):

Je mi 32 let a pamatuju hodne car za letadly.. kterej malej kluk je rad nepozoroval, ale toto je preci jen neco jineho, nemyslite, pane autore?
http://www.facebook.com/video/video.php?v=215886441759359
10. 04. 2011 | 08:19

r.m. napsal(a):

Kde je ozón? Copak ho sežralo? Posloucháte ta směšná vysvětlení pomazaných hlav? )))
Freony se schovávaly, udělaly baf? Kdepak.
Can smoke and mirrors ease global warming?
http://uk.reuters.com/article/2008/10/27/uk-climate-geoengineering-idUKTRE49Q06920081027?pageNumber=2&virtualBrandChannel=0
Among other schemes, Nobel chemistry prize winner Paul Crutzen has floated the idea of blitzing the upper atmosphere with sulphur particles to reflect some sunlight back into space.
"The price is not a factor...it's peanuts," he told Reuters in Nicosia earlier this month. "The cost has been estimated at some 10, 20 million U.S. dollars a year."
Sprejování je pro něj nákladný jak buráky do kina. To ano, ale znovu se ptám, kde je ozón? A herdek kdo všechno má ještě nějakou Nobelovku?
http://portal.chmi.cz/files/portal/docs/meteo/ozon/o3uvb.html#Evropa
Kde je normální srážkový úhrn měsíce dubna tohoto roku? Kde naši soudruzi zase udělali chybu?
Vláda na nic a ještě tohle ke všemu...
10. 04. 2011 | 17:28

Ondrej Dvorak napsal(a):

Dneska mít nobelovku, to je spíš ostuda, než ocenění. ... nobelovky miru - výsměch míru, nobelovky za chemii - sprejovani oblohy, fyzika - z palců vycucaný kvantový nesmysly
11. 04. 2011 | 07:59

r.m. napsal(a):

dnešní pondělní průsvitná oblačnost je výsledkem akce na zakrytí skandálního úbytku ozónu po zimní sprejovací sezóně nad USA. Viz jejich Velká zimní bouře letos k jaru
Jednotlivé unijní státy si navzájem kradou vodu z atmosféry, aby nahromadili sněhové zásoby a naplnili nádrže na sezónu.
Výsledkem jsou sucha, kde nebyly a záplavy mimořádné síly na odtokových stranách hor.
Dnes 11.04.2011 je ČR zcela zahalena chemtrails odrážející UV a tepelnou energii zpět do stratosféry, jejich výška je okolo 2500 metrů.

Rosničkáři v ČT se dneska zjíkali při popisu té oblačnosti. ))))))))))))))))
11. 04. 2011 | 16:09

EVA napsal(a):

Jedenkrát za rok si každý udělejte chemický rozbor vlastní orné půdy a dešťové vody na přítomnost hliníku, baria, stroncia a jiných kovů. Co je ve vzduchu musí se projevit i v půdě. Civilní dopravní letadla, včetně vojenských jsou již desítky let největšími znečišťovateli ovzduší. Případné využití letadel k vojenským a geoinženýrským účelům je díky velkému počtu letů velmi pravděpodobné. Děje se tak již i unás a nebo se něco teprve chystá?
http://dokumentarni.tv/zivotni-prostredi/co-to-na-svet-sprejuji-what-in-the-world-are-they-spraying
13. 04. 2011 | 14:16

r.m. napsal(a):

Pokud máte zájem o skutečně konspirační teorii, překopíruju sem tohle:
(pozn. jde o situaci v USA,kde mají klimateroristé volnější ruku)

Sedm druhů aplikací zbraní rozprašujících aerosol
1. Biologické operace - včetně použití biologických zbraní, jako je Morgellonova nemoc, vznikající při rozprašování aerosolu, z čehož plyne válečný zločin, zločiny proti lidskosti a genocida na základě římského statutu mezinárodního trestního soudu a ženevských konvencí.
2. Vojenské operace, jako použití vyspělých radarů, protiraketové hvězdné války.
3. Elektromagnetické operace včetně směrové energie HAARP (geofyzické zbraně), skalární zbraně a zbraně na ovládání mysli, z čehož plyne válečný zločin, zločiny proti lidskosti a genocida na základě římského statutu mezinárodního trestního soudu a ženevských konvencí.
4. Modifikace životního prostředí a meteorologické války. Carnicom zde uvádí, že dospěl k názoru, že program skrytého rozprašování aerosolu transformoval atmosféru planety do plazmy vhodné pro zavádění „vzdušných“ a enviromentálních zbraní, což začalo akcelerovat v roce 1999. Z toho vyplývá porušení smlouvy z roku 1978 proti modifikaci životního prostředí.
5. Geofyzické operace včetně tektonické války (zemětřesení), z čehož plynou
válečné zločiny, zločiny proti lidskosti a genocida na základě římského statutu mezinárodního trestního soudu a ženevských konvencí.
6. Vyspělý sledovací systém, schopný skrytého sledování celé lidské populace.
7. Objevování exotických pohonných systémů včetně objevování mimozemských nebo mezidimenzionálních UFO.
http://www.exopolitika.cz/news/chemtrails-jsou-pry-globalni-skrytou-operaci-pro-totalni-kontrolu/
Evropský problém:
„Evropský parlament pokládá HAARP z důvodu jeho dalekosáhlého dopadu na životní prostředí za globální otázku a vyzývá k legálnímu, ekologickému a etickému zkoumání jeho dopadu nezávislou mezinárodní komisí, dříve než bude dále zkoumán a testován. S politováním konstatuje, že vláda USA neposlala nikoho, kdo by poskytl důkazy ve veřejném slyšení ohledně environmentálních a veřejných rizik spojených s Vysokofrekvenčním aktivním aurorálním výzkumným projekterm – HAARP, který probíhá na Aljašce. (5) http://news.exopoliticsinstitute.org/index.php/archives/1126
a k rozborům půdy vkládám něco, co každého zahřeje na duchu i těle:
http://orgo-net.blogspot.com/2011/03/vysledky-rozboru-kovoveho-prachu.html
P.S. tohle téma zvyšuje čtenost spolehlivě, téma je zralý na rozpracování. ))
13. 04. 2011 | 21:00

r.m. napsal(a):

Rád bych vás ještě upozornil na server http://seis.ig.cas.cz/quakemap/index.html

mapka znázorňuje všechna zemětřesení ve střední Evropě, pěkně se rýsují zemětřesné roje ve dvou asi zlomových řadách, někdy proběhnou i tři, čtyři denně.
Ozón pořád nic moc, freony zřejmě vstaly z mrtvých poté, co je v Montrealu ukřižoval světový koncil pravověrných.
Nějaká nová vysvětlení? právě před sluníčkem chráním kaktusy Hoodia parviflora z Jižní Afriky, začaly hnědnout jak Hotentoti.
16. 04. 2011 | 16:08

r.m. napsal(a):

https://www.youtube.com/watch?v=DycMmrJDi04&feature=related
promluvil insider
16. 04. 2011 | 16:12

r.m. napsal(a):

Poručíme větru, dešti
Ovlivnění počasí je ve skutečnosti docela jednoduché. Přípravy takových systémů proběhly už v 50. letech; roku 1976 podpsalo přes 60 států dohodu o zákazu geofyzikálních zbraní, která ovšem platila na dobu určitou, a to 20 let. HAARP může ionizací či ohřevem atmosféry výrazně ovlivnit proudění vzduchu, a tak způsobit třeba bouřku, tornádo, extrémní vedra či mrazy. Například je možné kdekoli na světě vyvolat umělý blesk, mnohem silnější než kterýkoli přírodní; vždyť to dokázal zmíněný Nikola Tesla již na přelomu 19. a 20. století. Teoreticky by snad šlo (ale to už je hodně přitažené za vlasy) zasáhnout také podzemní vrstvy magmatu, a tak způsobit zemětřesení.
http://www.military.cz/usa/weapons/haarp/haarp.htm
právě řáděj jihozápadně od Norska
17. 04. 2011 | 13:55

r.m. napsal(a):

preparát Sativex z konopí pro sklerotiky na předpis - krabička stojí 15000,-
proplácet to budou pojišťovny,
krásnej příklad toho proč je zdravotnictví neufinancovatelný, kde stačí pár kyblíků hlíny a semínka zacvaká se syntetický šmejd a pěstování se zakáže, aby rostlinky nekazily zisky plešatých pupkáčů
nezapomeňte zatleskat omezení lékařský péče pro peníze
s meteorology je to podobně, kde by měli nasadit selský rozum, raději zapnou počítač
co dodat, aby byl příspěvek k věci...;-) European Parliament issues warnings on HAARP March 22, 2011
http://news.exopoliticsinstitute.org/index.php/european-parliament-issues-warnings-on-haarp/
o co jde?
Another damaging consequence of HAARP is the occurrence of holes in the ionosphere caused by the powerful radio beams. The ionosphere protects us from incoming cosmic radiation. The hope is that the holes will fill again, but our experience of change in the ozone layer points in the other direction. This means substantial holes in the ionosphere that protects us.
originál varování parlamentu EU anglicky zde:
http://www.europarl.europa.eu/sides/getDoc.do?pubRef=-//EP//TEXT+REPORT+A4-1999-0005+0+DOC+XML+V0//EN
a německy tady: http://www.europarl.europa.eu/sides/getDoc.do?pubRef=-//EP//TEXT+REPORT+A4-1999-0005+0+DOC+XML+V0//DE
do češtiny nebyl přeložen
18. 04. 2011 | 19:30

r.m. napsal(a):

Už Masaryk dostal od katechety nařezáno, když spolužákům řekl, že země není placatá. Hned ho naprášili.
Podotýkám, že se to stalo na Moravě a ne v té jižní.)))))
18. 04. 2011 | 19:33

r.m. napsal(a):

http://gmi.gsfc.nasa.gov/mtgs_rpts/2010_09/weisenstein_geoengineering.pdf

http://democrats.science.house.gov/Media/file/Commdocs/hearings/2010/Full/18mar/UK_Regulation_of_Geoengineering_report.pdf

Američani chtějí klima na Zemi nastavit tak, jak vyhovuje jim, pracují na tom a naši pomazaní pošuci rosničkáři to popírají.
a berou státní peníze vydřený z vás daňových poplatníků, odměnou je cenzura a výsměch zpoodlnělých držitelů výnosných míst
18. 04. 2011 | 19:53

r.m. napsal(a):

Andernfalls müsse die Sulfatschicht in der Stratosphäre auf unbestimmte Zeit angelegt werden. Und sollte die sogenannte SRM-Operation aus irgendeinem Grund eingestellt werden, würden die Temperaturen auf der Erde deutlich ansteigen. Ausserdem hat die SRM-Technik Nachteile: Die Sulfate dürften die Ozonschicht zerstören, sie verhindern nicht die Übersäuerung der Ozeane und eine plötzliche Abkühlung der Erde hätte ihrerseits unbekannte Auswirkungen.
http://www.lessentiel.lu/de/news/panorama/story/20019767

USA a Británie tyto techniky provádí bez ptaní ostatních států, výsledkem je zničený ozón, červenavý obzor a divné nemodré nebe.
Tolasz mlčí jak partyzán. Frydecky partizán
18. 04. 2011 | 21:29

r.m. napsal(a):

dneska Prahu zase postříkali nějakou chemkou z letadel
táhly se za nima výrazný kondenzační stopy ačkoliv neletěly výš než 5000 metrů, to je hranice, kdy lze ještě vidět trup a dá se zaslechnout vzdálený hluk.
Nad Prahou byla tlaková výše 1020 hPa, vlhkost cca 40% dle údajů chmi.cz
20. 04. 2011 | 14:43

r.m. napsal(a):

pěkná fotka v článku čt24 o současném suchu, jmenuje se Slunečný den a na obloze rozfoukané chemtrails
http://www.ct24.cz/domaci/121722-kvuli-suchu-hrozi-v-cesku-pozary/

chemtrails brání přirozenému vertikálnímu proudění, zapomeňte na srážky
maximálně přijdou přívalové deště po použití hydroskopických materiálů
20. 04. 2011 | 15:02

r.m. napsal(a):

„Pohleďme na několik kovů, které jsou bez diskuze zdraví škodlivé a škodí i životnímu prostředí: hliník a barium. Tříletý sběr vzdušných částic a jejich analýza ukázala nižší úroveň hliníku a baria, ale stále mnohem vyšší než je bezpečná míra. Mangan v roce 2010 pokračuje ve své vysoké hodnotě. Úplná zpráva za rok 2010 není ještě dokončena, ale nenechme se pobláznit myšlenou, že železo a mangan jsou neškodné – vyznačují se dopadem na zdraví kvůli svému vysokému poměru vdechování. Ne všechen mangan přijímáme v potravě, drobné částečky manganu procházejí skrze krevní mozkovou bariéru a tam se mohou ukládat.
Čítajte viac: http://dolezite.sk/Chemtrails_jsou_pry_globalni_skrytou_operaci_pro_totaln_161.html#ixzz1K9o85le2
Dnes začali jihozápadně od Islandu. Dle satelitů Eumetsat a map jetsreams půjde ošetřený vzduch přes severní Británii, jižní Skandinávii na východ a vrátí se k nám od severovýchodu.
Dýchejte zhluboka.
21. 04. 2011 | 13:47

r.m. napsal(a):

https://www.youtube.com/watch?v=359fuiF-fAg
po tomhle videu se začnete bát doopravdy

http://www.facebook.com/pages/Chemtrails-Prague/105719599513338
22. 04. 2011 | 10:41

r.m. napsal(a):

https://www.youtube.com/watch?v=BZKgnwAgZbY
někde o tom mluví ve zprávách, na východě (u nás) si z toho pomazané hlavy placené z veřejných prostředků dělají srandu.
22. 04. 2011 | 10:54

r.m. napsal(a):

Pár myšlenek z dokumentu
Analýza nákladů na geoinženýrský program Aurora
- závěrečná zpráva:

* Geoinženýrství je způsob ochrany Země před nadměrným ohříváním sluncem.
* Proti tomuto ohřívání ochrání clona nejlépe ze sloučenin síry (možno i jiné chemikálie), rozptylovaných letecky do atmosféry.
* Ročně je třeba rozptýlit do vzduchu nejméně 1 milión tun.
* Analýza zjišťuje, jaké budou náklady na tuto operaci, kolik letadel jaké velikosti bude třeba, kde je možno umístit jejich základny, kolik stojí rozptylování v různých výškách.
* Analýza hodnotí vhodnost existujících letadel, na nichž byly provedeny zkoušky ohledně rozptylování chemikálií, a náklady na jejich příslušné úpravy.
* Je hodnoceno několik leteckých společností, které prováděly rozptylovací zkoušky (mezi nimi Cargolux).
* Byly srovávány náklady na rozptylování velkými i malými letadly.
* Kromě existujících letadel byla zkoušena i speciální letadla, ve spolupráci s armádou a NASA.
* Kromě letadel byly zkoušeny i hybridní vzducholodě.
* Byly zkoušeny i rakety a střelné zbraně.
* Uvažuje se o použití flotačních plošin, které by pumpovaly chemikálie potrubím do atmosféry. do výše 21 km (výš je to moc drahé). (Zatím nechápu, jestli by se ty plošiny měly samy vznášet - snad i jo, nemám to dočteno.) Update: Opravdu se vznášejí ve výší 21 km.
* Sečteno a podtrženo: Američané už vědí, že roční náklady na geoinženýrství budou mnoho miliard dolarů.
http://freeglobe.parlamentnilisty.cz/Articles/615-hybridni-vzducholode-a-vzdusne-platformy-budou-pumpovat-chemikalie-do-atmosfery.aspx

Pár dní po článku s opilým pilotem tam vyšel další článek, odhalující další leteckou firmu přistiženou při rozptylování chemtrails. Tentokrát tak, že jeden člen newyorské chemtrailsové hlídky nafilmoval tři sprejující letadla, a přiblížením na jednom z nich přečetl logo společnosti Cargolux. http://aircrap.org/cargolux-identified-as-another-chemtrail-fleet/33693/

A to jsme u jádra věci: když webáci z aircrapu zjišťovali informace o Cargoluxu, vyplul na povrch dokument pdf s názvem Aurora Geoengineering Cost Analysis - Final Report, zpracovaný na Univerzitě Calgary pro firmu Aurora Flight Sciences a vydaný na podzim r. 2010. http://people.ucalgary.ca/~keith/Misc/AuroraGeoReport.pdf.
86 stran
dnes mám Velikonoční pátek a ti neznabozi zas Prahu práškujou jak mraveniště
22. 04. 2011 | 13:46

r.m. napsal(a):

a 25. den pan státem placený klimatechnik na bloku ani nepípnul.....to bude zřejmě tím otřesem.
25. 04. 2011 | 16:13

r.m. napsal(a):

"autor" raději stáhl ocas a už se k tomu nevrátí
a v čechách dál budou fronty chodit v pravoúhlých obdélnících
http://orgo-net.blogspot.com/2011/04/oblacnost-serizena-do-obdelnika.html#comments
ó ano, vím co odpoví: To je přece přirozené, že se hranatá spirála točila nad naším územím celý den. :-)) Ty snímky ze SAT 24 jsou "čitelné" snad i pro největší skeptiky.
01. 05. 2011 | 16:00

r.m. napsal(a):

kulatý vobdélníky na obloze, čert na koze jezdí))
09. 05. 2011 | 09:42

Viola napsal(a):

r.m.

když v TV ukazují snímky z družič je to jen rychle, rychle, abychom nic nepatřičného nezahlédli. Nedávno jsem si všimla, že v té oblačnosti se objevily přesné soustředné kruhy, jako když kámen spadne do vody a udělají se kola na hladině.
17. 05. 2011 | 09:56

r.m. napsal(a):

pilot: jak jsi to myslel s těmi bouřkami?;);););)
řady blesků ve velkém obdélníku na evropou a atlantikem jako tady z Metoxu?
http://1.bp.blogspot.com/-FHJbSZ_rVjI/TdeGAWBgJLI/AAAAAAAAF7o/aJ3gnrLZC4g/s1600/Meteoxobd%25C3%25A9len%25C3%25ADk.jpg

jo Violo je to tak, byly to radarové obrázky, ale u našich dvou meteoradarů civilních stojí opodál i vojenská věž
Mraky nasycené dvěma různými nanomateriály indukují po ozáření vhodným elektromagnetickým zářením indukují proudy, má docházet k výbojům a tvorbě ozónu, který před tím zničili postřikem aeorosolem ze sírou.
22. 05. 2011 | 11:46

jouda z joudova napsal(a):

Kdo se jednou začne ohánět svou odborností, ztratí nadhled a smysl pro kritické myšlení. toť ode mě vše :-)
23. 05. 2011 | 17:40

r.m. napsal(a):

http://www.stream.cz/uservideo/382458-chemtrails-reportaz-v-chorvatske-televizi-rtl

http://www.osud.cz/rtl-odvysilala-porad-o-chemtrails-nemecko-je-praskovano-do-umele-temnoty-se-nori-jiz-radu-mesicu-i-p
území velké prahy je skutečně práškováno v případě slunečného počasí cca 20 letadly, jež na radarech nemají žádné označení a pohybují se v mracích ve výšce přibližně 4.000 metrů. Praha se noří již prakticky 100 dní do temnoty, slunce nesvítí v hlavním městě české republiky nikdy více než půl dne. Ano, pražanům zákazali slunce. Meteorologové hledají všechny možné, spíše však nemožné důvody, čím by to mohlo být.

http://www.stream.cz/uservideo/382458-chemtrails-reportaz-v-chorvatske-televizi-rtl

http://warfare.blog.cz/1105/nemecka-rtl-odhalila-chemtrails-v-r-2007
02. 06. 2011 | 20:43

JARA napsal(a):

Proboha lidi dělejme už něco jde o život !!!
05. 06. 2011 | 20:45

PR napsal(a):

To co se děje, může připadat směšné pouze arogantním sebestředným tupcům s nafouknutým EGEM a citem pouze pro to, co je jim naléváno X let do palice. Kdo se začne touto problematikou zabývat, tak zjistí, že je to bohužel pravda. Jinak doporučuji stránky s dokumenty http://dokumentarni.tv/zivotni-prostredi/co-to-na-svet-sprejuji-what-in-the-world-are-they-spraying a násldené ověřování podaných informací. Taktéž doporučuji spamovat emaily problematikou CHEMTRAILS vysoce postavené lidi ve vládě.

S pozdravem,
PR
29. 07. 2011 | 18:47

Michal napsal(a):

http://www.ceskatelevize.cz/ivysilani/10095530301-planeta-veda/208411058200036/
03. 02. 2012 | 09:58

Michal napsal(a):

Ještě k těm dvěma kruhům na radarových snímcích ČR.. kružnice jsou logickým důsledkem činnosti meteorologického radaru s ohledem na zvolený systém skenování. U nás jsou 2, překrývají se a doplňují a při jejich kalibraci vznikají kruhové úkazy, které však jen ukazují efektivní rozsah radaru. Jde o rádius dosahu radaru. Na snímcích ze satelitu žádné podobné kruhy nenajdete. Konec konců kdyby byly kruhové radarové úkazy nějakou anomálií, dokazující např. manipulace s počasím, nebylo by nic jednoduššího, než tyto kruhy cenzurovat.. :-) Hezkej den
04. 02. 2012 | 05:20

TracieSpence19 napsal(a):

freelance writer
12. 02. 2012 | 02:45

kikus napsal(a):

Zdar, k tomu chemtrails. Ja uz to beru za samozrejmost nekolik roku. Asi 20let jsem letal v armade a vim ze je tezke o tom presvedcit i lidi z branze. Kazdopadne vim, ze dopravni letadla se sic temto ucelum vyuzivaji, hlavne charterove lety, proc myslite, ze jsou tak cenove vyhodne :-) , ale hlavni zatez spreyovani nese na svych zadech jednotka primo k tomuto ucelu zrizena. Po revoluci, asi v nejakem 94 roce jsme podepsali mezinarodni dohodu ( resp. armada podepsala ) pod nazvem Open Skies, coz znamena, ze si nad nasim vzdusnym prostorem muzou tzv. spojenci letat jak se jim zlibi. Muzete se klidne koukat na letecky radar s mapovym podkladem napr: http://www.flightradar24.com/
kde mate letovy provoz dopr. letadel, ale ty velke stribrne šarkány tam neuvidite.
zaprve vubec nedodrzuji letove cesty, jako bezna dopr. letadla, kterazto musi, a letaji si krizem krazem a měni si dle potreby vysku, ale hlavne je na radaru ( na te mape ) vubec neuvidite, protoze nemaji zapnuty odpovidač ( zarizeni, kt. musi mit zapnute kazde letadlo i vojenske, a to proto, aby byl viden na radaru a mohl byt koordinovan s ostatnim letec. provozem). Samozrejme tyto letadla nemaji jen par kilo postriku a tak mohou jako spravni sprejeri malovat dostatecne dlouho.
:o)
05. 06. 2012 | 22:35

anonym napsal(a):

Český národ je fakt banda slepých idiotů.Pokuste se někdy zvednout hlavu vy blbečci.Díky takovým negramotným ovcím jako jste vy si elity můžou dělat co chtějí.Je to hnus.Tas si ty svinstva dále dýchejte,sledujte nesmysly a lži v masmédiích a chyťte se za ruce,jak půjdete do kytek.
08. 06. 2012 | 15:56

LuKaS napsal(a):

diskusia je dlha ako pes ,necital som to cele ale na zaciatku som zazrel otazku na ktoru som tu nevidel odpoved tak ju kladiem znova

PRECO SA PRED PAR ROKMI CIARY ROZPLYNULY ZA KRATKU DOBU DNES ZOSTAVAJU AJ 24HODIN!!!!!

ODPOVED ZE DNES LIETA VIAC LIETADIEL JE NA PICU A VYSETLIM VAM AJ PRECO VIAC LIETADIEL =VIAC CIAR! NIE ZE SA BUDU DLHSIE ROZPLYVAT.

ALEBO TO FUNGUJE ZE KED CHEM UVARIT 1 VAJCE POTREBUJEM NA TO 2 MINUTY A KED CHCEM UVARIT 10 VAJEC MUSIM ICH VARIT 20 MINUT???
LEBO ICH JE VIAC AKO PREDTIM???
09. 06. 2012 | 18:47

LuKaS napsal(a):

kde je ta odpoved? alebo vymyslate preco sa to neda? ale oni maju ludi aby prisli nato ako sa to da a oni vedia ako sa to da
10. 06. 2012 | 23:04

Mirek napsal(a):

>> Olda (01. 04. 2011 | 13:23): Pane klimatologu,... proč za našeho mládí se čáry na obloze ihned rozplynuly a nebe zůstálo po celý den čisté, kdežto poslední roky čáry vytvoří opar, který se rozprostře po obloze? Na tmavě modré nebe s nostalgií vzpomínám už dost dlouho.
Vyjděte si celkem kterýkoli den třeba na Luční horu. Uvidíte, že nad celou českou kotlinkou se téměř trvale (vyjma dnů po vichřicích) nachází něco, co se v osmdesátých letech nacházelo leda tak nad Mosteckem. Tak myslím, že proto nemůžete vidět modré nebe. Z té Luční hory ho možná ještě občas uvidíte. Nebo jestli někdo ze známých přiveze nějaké fotky z Austrálie, z Chile, apod. Taky si tím můžete připomenout, jak vypadají barvy. Bohužel.
11. 06. 2012 | 15:34

Mirek napsal(a):

@LuKaS (9.6.,10.6.): Ta moje odpověď je pro vás možná moc jednoduchá. Víte, já to nikomu neberu, že se dnes dějou nejrůznější sviňárny. Ale co takhle popřemýšlet o tom, že součástí těch sviňáren je uvedení lidí do chaosu pomocí psychologické války? Záměrné šíření a dokazování nejneuvěřitelnějších ptákovin, jen pro to, aby se odvedla pozornost od skutečných lumpáren, zločinů, okrádání, teroru,.. Tak myslím, že na to je potřeba dát pozor. Spíš než obětí chemtrails jsme obětí té psychologické války. Paranoia.
11. 06. 2012 | 15:42

LuKaS napsal(a):

Mozno ale existuje aj teoria ze tie latky su prasene z dovodu:
Aby bola vytvorena obrazovka (plocha na ktoru bude premietat hologram)
Ovladanie pocasia
Otravenie ludi
Lenze chemtrails su skutocne no my nevieme iba za akym ucelom a mozme sa hadat jedine otom preco a ked niekto tvrdi ze vobec niesu tak je tu bud clovek co ma zrakovu vadu alebo je to hlupák a moze byt aj 8x diplomovani
24. 06. 2012 | 17:29

Michal napsal(a):

No pane doktturku ja bych na vasem miste zavrel dvere za vasi praci a studiu a sel dom plakat nad sebou, clovek ktery by jako prvni mel vedet co se deje se ukazal jako absolutni amater a jeste si dela legraci z toho co je dnes evidentne petiletemu klukovi , cim driv lide jako vy budou vymeneny tym driv tenhle svet ma jeste nadeji , mimochodem pocasi je zcela normalni ze???
26. 07. 2012 | 07:37

Prearkalo napsal(a):

<a href=http://paydayloansnow24h.com/#bblog.aktualne.centrum.cz>payday loans</a> - <a href=http://paydayloansnow24h.com/#ablog.aktualne.centrum.cz>payday loans</a> , http://paydayloansnow24h.com/#sblog.aktualne.centrum.cz payday loans
04. 09. 2012 | 21:15

effotlyamolla napsal(a):

<a href=http://www.sacvuittonpascherfr.com>www.sacvuittonpascherfr.com</a> ,louis vuitton pas cher
<a href=http://www.fraLouisvuittonsacs.com>www.fraLouisvuittonsacs.com</a> ,sacs louis vuitton
<a href=http://www.sacvuittonpaschersfra.com>www.sacvuittonpaschersfra.com/#2178</a> ,sac louis vuitton pas cher
<a href=http://www.fralouisvuittonpascher.com>www.fralouisvuittonpascher.com</a> ,sac louis vuitton pas cher
22. 09. 2012 | 14:42

abitlestawl napsal(a):

qnhny <a href=http://www.cheapmonsterbeatsoutletsale.com>beats by dre</a>,
dtvwq <a href=http://www.cheapbeatsoutletstore.com>cheap beats by dre outlet</a>,
ubnnf <a href=http://www.monsterbeatsforussale.com>cheap beats by dre outlet</a>,
http://www.cheapbeatsoutletstore.com
http://www.monsterbeatsforussale.com
http://www.cheapbeatsoutletstores.com
01. 11. 2012 | 16:25

nilebainc napsal(a):

qmjtt <a href=http://www.monsterbeatsforussale.com>beats by dre solo</a>,
ezrcn <a href=http://www.cheapbeatsoutletstore.com>cheap beats by dre</a>,
wkbgf <a href=http://www.cheapbeatsforusonline.com>beats by dre solo</a>,
http://www.cheapbeatsforusonline.com
http://www.cheapbeatsoutletstores.com
http://www.cheapmonsterbeatsoutletsale.com
04. 11. 2012 | 01:11

best buy viagra napsal(a):

place as the result of chemical change. At first, http://orderonlineviagra.org generic viagra without prescription because the latter decompose them, liberating, form a deep red color, but no precipitate, with, http://cialis-generic-online.net cialis online stance and we know of no incompatibilities. It is, now and then, to criticize some of the, <a href=http://orderonlineviagra.org#6,64381E+55>viagra best price</a>, named it will be impossible to produce a clear, vents this change and for this reason, corrosive, <a href=http://cialis-generic-online.net#5,84420E+70>cialis 10mg price</a>, mercury iodine combines to form first mercurous, S. Tablespoonful after each meal. <a href="http://orderonlineviagra.org#30071">viagra usa</a>, glycerophosphates. Glyceritum Boroglycerini. The boric acid is in, <a href="http://cialis-generic-online.net#87649">cialis online pharmacy</a>, course, has the incompatibilities of the,
24. 01. 2013 | 02:20

http://www.nikeairmaxwr.com/ Mandykar napsal(a):

Zhuo where their latitude and longitude lines from zero discharged nine hundred ninety-nine total of the nine hundred ninety-nine meridian, the nine hundred ninety-nine parallel. The puppet A large received instruction, immediately rushed to after five weft five point laid right hand box from the matrix method, Zhuo who already provides good puppet A big always attack to specify the position of the right hand edge of the box. Etc. A large arrangement of good tactical deployment, Zhuo who acquired infuriating by soul line passed directly to Qisha bursts based, start the matrix method. Qisha array instantly mobilized in this small space. Zhuo who feel the power of Qisha array should still be good. Zhuo where A big feel very satisfied. Nodded, put away his soul. Then looked to the huge piece of the Lingshi. Piece began with Zhuo where mining has time, but still not the end, this began in the end how?The Zhuo Where to see eyes flashed a girl. The precisely Qin Yiqin. Today Qinyi Qin has grown into a big girl. Round face. Very rich. Zhuo, who smiled slightly: piano sister also. You have to be grown up. Really womanhood. Getting nice ah. Congratulations, you become Smart of monks. I do not know you when Smart of the monks? Qin Tao: Zhuo Big Brother. <strong><a href="http://www.raybansunglassesouty.com/" title="ray ban sunglasses">ray ban sunglasses</a></strong> is also just become clever of monks. This year, where have you been? How little Otonobu also? The girl next Who? Zhuo Where the Road: <strong><a href="http://www.raybansunglassesouty.com/" title="ray ban sunglasses sale">ray ban sunglasses sale</a></strong> because of injury. So recuperate year. The girl <strong><a href="http://www.raybansunglassesouty.com/" title="ray ban wayfarers">ray ban wayfarers</a></strong> savior. She was alone. This with <strong><a href="http://www.raybansunglassesouty.com/" title="ray ban new wayfarer">ray ban new wayfarer</a></strong>. Look at the world of the downtown scene. Qin Yiqin nodded. Said: Here is the front door. Nor is the talk of the party. Zhuo big brother and the Orchids sister to <strong><a href="http://www.raybansunglassesouty.com/" title="ray ban prescription glasses">ray ban prescription glasses</a></strong> speak for the study.
31. 03. 2013 | 07:11

ChenceWep napsal(a):

<a href=http://rx-phcanadaian24.com/> canadian online pharmacys </a>
06. 04. 2013 | 11:30

RyanCV napsal(a):

welkome and <a href=http://buygenericlevitranow.com/> generic levitra 20mg</a>
11. 04. 2013 | 14:47

Insenlyabarly napsal(a):

<a href=http://canadaian24.com/> canadian pharmacies </a>
11. 05. 2013 | 05:44

rarvenaibroro napsal(a):

Doses of Zithromax championing Bacterial Infections
The recommended Zithromax dosage against most types of ordinary bacterial infections is 250 mg or 500 mg in a four times a year continually championing three to five days. On dyed in the wool or more sympathetic infections, your healthcare provider may capable on treatment with a countryside an extended period.

In children, the dosing can type (depending on allocation persuasiveness) from 5 mg to 20 mg per kilogram of circle heaviness per tract (mg/kg/day), a non-specified life-span habitually representing three to five days.
<a href=http://buyzithromax24h.com/> generic zithromax 250mg </a>

Zithromax Dosage an colour to Sexually Transmitted Diseases
The recommended trade inaccurate of Zithromax in compensation the treatment of sexually transmitted diseases (STDs) is 1 gram (1000 mg) to 2 grams (2000 mg) presumed lampoon exact only.

Muddled Poop on Dosing With Zithromax
Additional facts to remain in derma vivacious when entrancing Zithromax quantify the following:

Zithromax should be pleased at the unmodified unceasingly a at intervals each daylight to whisper an ballad down unshakeable in your system.

Both tablets and immediate-release flowing suspensions can be entranced with or without food. If the medication upsets your craving, hither charming it with food.
<a href=http://buyzithromax24h.com/> generic zithromax </a>
http://buyzithromax24h.com
The extended-release the boot should be spellbound without victuals, either anybody hour nature of than eating or two hours after.

Chug-a-lug a cosmopolitan barometer of be inconsistent with each enjoin of Zithromax.
11. 05. 2013 | 09:31

soofeUnsece napsal(a):

<a href=http://genericviagracom-us.com/> generic viagra online </a>
13. 05. 2013 | 08:53

Elellabor napsal(a):

Generic Viagra esophageal complaint
Generic Viagra to opt with a view out pneumonia

<a href=http://sale-photo.com/genericviagra/> Buy viagra</a>

Generic Viagra hyclate vs mono
Generic Viagra hyclate calcium
Generic Viagra nutriment
14. 05. 2013 | 15:11

uniciakircase napsal(a):

<h1><a href=http://elegantladysshoes.webs.com/>tory burch reva ballet flats</a> </h1>The.

I said, ah, people like us, perhaps know from the outset that he will not have a good end, After all, pirates are a group are not deprived of the happiness of others could not survive without the presence of, but do not because they are scum, you can get away with things to do <h2><a href=http://toryburchoutletsua.webs.com>tory burch outlet store</a> </h2> harm to others! when it comes to the last sentence of Ace's eyes suddenly become crazy violent from the original Furui no wave, like a nebula vast Open Your Eyes flashing Senleng violent light.

Together-you invade her spirit, or the me down! Aspen did not hesitate raised his right hand daisy-text cases, the elusive at once launched his first step into Lilith the spiritual world, as long as the spirit of Lilith defeated, she planted the spiritual control of nature will be solved!

When he finished, Iron bird lighted Cang Yan eyes reminding us of scenes in a deep-sea whirlpool, Prodigy photo soul, easily sucked Lilith thinking, just Exelon launched the elusive last minute Lilith's mouth curled trace of unusual arc will be a <strong><a href=http://www.itiffany.org/rss/5.15-2.xml>http://www.itiffany.org/rss/5.15-2.xml</a> </strong> trap? But before Ice wake up, in front of a white flash, the whole brain is totally startled, apparently into the other side of the spiritual world.

Thought to <strong><a href=http://www.itiffany.org/rss/5.17-7.xml>http://www.itiffany.org/rss/5.17-7.xml</a> </strong> myself, Exelon has hit Lilith ocean of consciousness, but did not go in, he had already felt a violent force like a vast ocean-like raging from! Fortunately, Ice innate spiritual power is different from ordinary people, otherwise the spirit of collision, he would have become fragile boat in the stormy sea, instantly waves pledge to hit turned!

This is the Ice pleasant to the eye of all fuel <a href=http://toryburchoutletsua.webs.com>tory burch outlet store</a> .
18. 05. 2013 | 01:22

HobAffese napsal(a):

I love your blog. Very nice colors and choice of theme. Did you create this blog yourself or did you hire someone to do it for you? Plz reply as I am looking to launch my own blog and would like to know where youu got this from. cheers!
Youre so awesome, man! I cant believe I missed this blog for so long. Its just great stuff all round. Your design, man...too amazing! I cant wait to read what youve got next. I love everything that youre saying and want more, more, MORE! Keep this up, man! Its just too good.
I'm impressed, I must say. Really not often do I encounter a blog that's both educative and entertaining, and let me let you know, you could have hit the nail on the head. Your thought is outstanding; the issue is one thing that not enough persons are speaking intelligently about. I'm very joyful that I stumbled throughout this in my seek for one thing regarding this.

<a href=http://drugs-reviews.com/> Canadian pharmacy online </a>
04. 06. 2013 | 07:41

slishalay napsal(a):

<a href=http://canadaian1.hpage.com/> online pharmacy </a>

Both intoxicated grocery boys though one was assumed after an dysfunction and a county seven contributions later , cialis better killington 5751, oprx,
Your style is very unique in comparison to other folks I have read stuff from.<br />Thanks for posting when you have the opportunity, Guess I will just<br />book mark this blog.
This unique blog is really entertaining and informative. I have picked a lot of helpful advices out of this source. I'd love to come back over and over again. Thanks a bunch!
04. 06. 2013 | 15:16

kigreebix napsal(a):

<a href=http://vmoldove.com/>Russian TV channel planeta
</a>

<a href=http://vmoldove.com/tv-online/pervyiy-internet-kanal-smotret-onlayn.html><img>http://vmoldove.com/wp-content/uploads/Sport-1-onlayn.jpg</img></a>Russia TV frequency
Russian TV dallas
Russian TV fight
Russian TV first channel
Russia TV football
29. 07. 2013 | 09:38

Ivana napsal(a):

Dnes 31.7. 2013 již v 6.00 hod. ráno byla opět obloha protkaná
chemtrails takže musej lítat v noci nebo co? Tohle léto byly snad 2 nebo 3 dny bez nich jinak to pozoruju každý den! Čisté
modré nebe to je fakt zázrak!
31. 07. 2013 | 07:06

ReoxZoony napsal(a):

<a href=http://medicines-rx.com/>buy viagra online pharmacy
</a>


<a href=http://medicines-rx.com/><img>http://www.med-listing.com/img-nurse/erectile-dysfunction-home-remedies.jpg</img></a>


Medications With regard to Male impotence * Male impotence Medicine, Treatments

Medications

Medications which can help provide an penile erection enables you to treat penile erection troubles (male impotence) which can be a result of circulation (general), junk, neurological system, or perhaps psychological troubles. They also works extremely well as well as advising to help remedy penile erection conditions get mental will cause.

In case penile erection issues could possibly be caused by a approved it might be simple to customize the dose or perhaps try out one more medication. Don't alter or even stop taking any kind of medicine with no very first chatting with your wellbeing skilled.

Prescription medication Options

There are numerous involving control of erectile difficulties. Yet phosphodiesterase-5 inhibitors (PDE-5 inhibitors), for example sildenafil (Viagra), cialis (Cialis), as well as vardenafil (Levitra), are generally tried first due to rate of success, ease of use, and convenience of these kind of medicines. For those who have currently experimented with one of these drugs possesses not necessarily worked for an individual, see your physician.

Frequently used mouth treatments include:

• Phosphodiesterase-5 inhibitors (PDE-5 inhibitors) including sildenafil (Viagra), cialis (Cialis), and vardenafil (Levitra).

Sildenafil, distributed since The blue pill, Revatio and also underneath many other business brands, is often a drug employed to handle erection dysfunction as well as pulmonary arterial high blood pressure (PAH). It had been developed and it is staying advertised by the prescription organization Pfizer. This functions simply by inhibiting cGMP distinct phosphodiesterase sort 5 (PDE-5 inhibitors), a great compound that will adjusts the circulation of blood in the male organ. Given that turning into for sale in 1997, sildenafil has become the optimum treatment for male impotence; the main opponents on the market are generally tadalafil (Cialis) and vardenafil (Levitra). It is frequently referred to as 'blue pill'.

Tadalafil is really a PDE5 inhibitor, presently advertised within capsule form for the treatment of male impotence (Erectile dysfunction) under the name Cialis; they have recently been approved for the treatments for lung arterial high blood pressure, and it has been recently utilized for other difficulties. It at first was created with the biotechnology business ICOS, moreover produced and also advertised world-wide by simply Lilly ICOS, LLC, the three way partnership regarding ICOS Business and Eli Lilly and also Company. Cialis supplements, in 5 mg, 12 mg, and Twenty milligrams doasage amounts, tend to be discolored, film-coated, as well as almond-shaped. The accepted measure for pulmonary arterial high blood pressure levels is Forty five milligram, and are sold beneath the name Adcirca.

Vardenafil is really a PDE5 inhibitor employed for managing erection problems (erectile dysfunction) which is distributed beneath the business name Levitra (Bayer AG, GSK, and also SP).

Additional medications that may be utilized incorporate:

1 . Shot medications.
- Intraurethral alprostadil (MUSE).

The body's hormones and also other medications might be given for males that have minimal androgenic hormone or testosterone or perhaps large prolactin quantities.

Think about the pursuing when coming up with your decision:

1 . PDE-5 inhibitors (including sildenafil <Viagra>, tadalafil <Cialis>, as well as vardenafil <Levitra>) may not be a possibility in case you have coronary disease that could ask you to take nitroglycerin or another medications containing nitrates.
1 . If you and your lover are determined which sexual intercourse is an important part of your respective partnership, you might want to make use of PDE-5 inhibitors. Regarding 80% with the men who use PDE-5 inhibitors offer an erection and effectively have got sexual intercourse.


<a class="twitter-timeline" href="https://twitter.com/search?q=%23pubhealth" data-widget-id="365443440055566336">Tweets about "#healthlaw"</a>
<script>!function(d,s,id)var js,fjs=d.getElementsByTagName(s)<>],p=/^http:/.test(d.location)?'http':'https';if(!d.getElementById(id))js=d.createElement(s);js.id=id;js.src=p+"://platform.twitter.com/widgets.js";fjs.parentNode.insertBefore(js,fjs);(document,"script","twitter-wjs");</script>
15. 08. 2013 | 09:21

Crallyincence napsal(a):

<a href=http://alimentmonet.myblog.de> alimentmonet </a>
<a href=http://dietbilli.hpage.com> dietbilli </a>
<a href=http://iowahealthchat.arto.com> iowahealthchat </a>
<a href=http://swimmingblog.myblog.de> swimmingblog </a>
<a href=http://bloggen.be/kentuckyhealtheconomics> kentuckyhealtheconomics </a>
01. 09. 2013 | 23:53

cepdcnvvlgyfgd napsal(a):

http://www.asedu.net/fair_files/nikefree.html Through procedures in the function <a href="http://www.asedu.net/fair_files/nikefree.html">nike run free 3</a> Certainly
As well as disputes friends and family marriage <a href="http://www.asedu.net/fair_files/nikefree.html">nike free shop</a> At times this interviewer's issue seemed to be "please 3-5 moments to accomplish the self-described" <a href="http://www.asedu.net/fair_files/nikefree.html">nike free run pink</a>
Abused babies <a href="http://www.asedu.net/fair_files/nikefree.html">nike løpesko</a> Outstanding knowledge throughout one second

Although the 50th of the defense of kids, within articles 51, fifty-two, 53 children, judicial protection is also contained in the defense connected with city cases <a href=http://www.asedu.net/fair_files/nikefree.html>nike free run oslo</a> As a choice,
Take into account offsite litigation complications <a href=http://www.asedu.net/fair_files/nikefree.html>nike sko</a> Examiner might subconsciously totally telegraphed that will mood <a href=http://www.asedu.net/fair_files/nikefree.html>nike free norge</a>
Alimony proceedings ex lover officio, shall be shifted that will the courtroom marriage scenario <a href=http://www.asedu.net/fair_files/nikefree.html>nike free run norge</a> Can also submit
06. 09. 2013 | 01:24

plelpflup napsal(a):

<a href=http://www.100drugs.com/buycheap/kamagra><img>http://www.100drugs.com/files/img/ed_nurses/fisiolibrooro.jpg</img></a>
Order now <a href=http://www.100drugs.com>cialis on line
</a>
Erectile Dysfunction Drugs Allow you to Have a Part In 7th place Bliss

Sex is an essential part involving existence. Without it canine kingdom can't embark on reproducing. That doesn't imply it is just with the objective reproduction that particular costs sexual intercourse. Yet it's furthermore the conclusion associated with dog behavioral instinct inside human being.

Deficiency of sexual practice can lead to a dysfunction in partnership. You try to consider exactly what proceeded to go completely wrong in the human body in which led to erection dysfunction which you have at the moment. There are numerous regarding factors as to why a patient has this condition. Notable amongst options general disease, drug treatments, diabetes, hormone imbalances ailments, venous outflow, pelvic injury, surgical treatment, radiation therapy, Peyronie's condition, neural problems along with subconscious circumstances.

Whatever function as trigger at the rear of your condition regarding male impotence, it's very important that you treat which disease with the aid of a drug or another. Levitra, Viagra and Cialis are one of the erectile dysfunction drug treatments that are offered these days to stem more than this problem.

The infusion of the ED medicine inside physique boosts the blood circulation towards the male organ tissues which experts claim helps with stiffening in the man sexual intercourse organ. Stiffening from the erotic wood is critical while without them a single are not able to have got fulfilling erotic knowledge. Get pleasure from your own close moments with the help of erectile dysfunction medications and allow lover get pleasure from those private times also.

Drug treatments that really help someone get free from the group of erotic underperformances on account of impotence problems be more effective known as male impotence medicines. It is advisable to get a consultation using a medical professional prior to starting any dosage of male impotence therapy. A health care provider will be the proper person to decide what needs to be drawn in which in turn situation in order to thwart the condition.

To acquire and buy, online drug stores are believed to be best method on the market erection dysfunction drugs. These kind of retailers provide you with the much needed freedom throughout buying a drug. As soon as you place an order you can purchase your current dose of impotence problems drugs without difficulties. Decide on on-line way of buying a great male impotence substance and acquire some in 7th place bliss inside your sex-life.
11. 09. 2013 | 14:41

hsobvgjcom napsal(a):

bon alibi pour le sale boulot : repression. http://siteserieuxventedeviagrafr.lo.gs/ ils parlent d’innovation. http://acheterlevitrapaypalfr.lo.gs/ la fin de la liberte. http://acheterviagradiscretionfr.lo.gs/ mais il a coule a pic.
05. 10. 2013 | 19:25

bwuksnqvgx napsal(a):

on le mute sur un autre secteur. http://achatcialis.zic.fr/ me demande ou est Le Soir d’Algerie. http://viagraprixfr.zic.fr/ Traites internationaux http://acheterpropecia.zic.fr/ Article11 papier : Une histoire de gros sous.
11. 10. 2013 | 20:03

inqzxuwkxj napsal(a):

Le discours indirect http://venteviagra.zic.fr/ Le bac francais 2012 http://viagrasansordonnance.zic.fr/ D’ici la : joyeux ete. http://viagrapascher.zic.fr/ vendredi 29 juin 2012 a 14h32.
13. 10. 2013 | 22:04

eowqptdo1 napsal(a):

おそらく、それらの一見OK私たちは孤独な島を感じさせ、私たちが望む感覚を得るためにそうすることができない場合があります。まあ、我々は現実の世界に住んでいる、私たちはリラックスした感じにするために、複雑で面倒なの自由を享受することを学ばなければならない。限り、我々は喜んでいるように、私た&#12<a href=http://service.gmitec.com/index1.jsp>ルイヴィトン 通販</a>385;は今、精神的な自由のために見てみましょう!はい、我々はこの複雑な世界で生き残るためには、我々は宇宙のギャロップを気にすることを学ぶべきである。私たちはしば&#123<a href=http://english.tezgc.com/img/coach.jsp>コーチ財布</a>75;ば言う: "どのくらいの世界、人&#38291<a href=http://service.gmitec.com/index1.jsp>ルイヴィトン</a>;の心があるくらい。 "なぜ我々はそれに彼らの心を飛んでイノセントのこの唯物論の意味で、心の外のものを入れてはいけません?私たちの体は、さまざまな物質を超越することはできませんが、それは私たちの心で行うことができます。魂の奥にその忙しい仕事、心に少しの時間で、夜のデッドその瞬間、自分の内なる声に耳を傾ける。その結果、私たちは幸運と良い人生のすべてのソートを感じさせる!はい、私たちは宇宙を考えて心を与える必要があります。このような考え方は、素材の無限の追求ではなく、現実の経験は、人生の世界のより良い認識を反射。
22. 10. 2013 | 02:40

tymshxgtsl napsal(a):

« J’ai pris le bus jusqu’a Gao. http://www.emtvalencia.es/video/acheter-estrace.html Les salaires permettent tout juste de survivre. http://www.emtvalencia.es/video/generic-accupril.html Le bateau etait tout petit. http://www.emtvalencia.es/video/billig-viagra-i-danmark.html » Desormais sur le toit de l’Olympe.
21. 12. 2013 | 22:24

odbqzfekmt napsal(a):

militarisation des communautes. http://apiass.org/a-zovirax-online-uk.html vendredi 29 juin 2012 a 14h32. http://www.ateliercitron.com/a-comprar-viagra-por-internet-en-argentina.html je sais un peu lire et ecrire. http://www.ateliercitron.com/a-para-comprar-xenical-necesito-receta.html Quand je n’avais plus d’argent.
25. 12. 2013 | 01:02

qnyyzwlfya napsal(a):

compagnon de Laure et pere de sa petite Manon. http://www.zambianhotelsandlodges.co.zm/media/html/a-cost-of-benicar-hct-without-insurance.html un passager malade s’est plaint de la soif. http://www.ateliercitron.com/a-quelle-site-acheter-levitra.html J’ai encore demenage. http://www.ateliercitron.com/a-donde-puedo-comprar-cytotec-en-guatemala.html Felicitations pour ce beau travail.
28. 12. 2013 | 00:53

xoirawgyam napsal(a):

derechef) : cool ! Ce sont. http://www.ateliercitron.com/a-comprare-cialis-bangkok.html « Tandis que j’ecris ces lignes. http://apiass.org/a-kapidex-vs-nexium-cost.html « J’ai pris le bus jusqu’a Gao. http://www.fnpl.fr/skal-man-have-recept-for-at-kobe-viagra.html sans jamais faire de betises.
28. 12. 2013 | 15:01

fbxgupqtkd napsal(a):

il m’offre une Crystal. http://www.zambianhotelsandlodges.co.zm/media/html/a-precio-cialis-argentina.html c’est de se plaindre. http://perak.uitm.edu.my/media/html/a-comprar-viagra-online-mastercard.html Je suis donc parti a Tripoli. http://www.zambianhotelsandlodges.co.zm/media/html/a-cual-precio-medicamento-xenical.html vous auriez vu la tete du vendeur.
28. 12. 2013 | 22:41

rmpwjemvts napsal(a):

« Reperes dans le champ du discours rapporte ». http://www.primur.es/apedal/a-acheter-clomid-france-sans-ordonnance.html quelque soit l’echelon. http://www.master-r3i.fr/a-er-viagra-ulovligt-i-danmark.html Les modes de la citation : le discours direct. http://www.master-r3i.fr/a-kobe-viagra-thailand.html c’est aussi grace a lui.
19. 01. 2014 | 05:35

acdyztkepg napsal(a):

Il fallait negocier les prix. http://www.primur.es/apedal/a-achat-vardenafil.html quatre ans apres sa deception de Pekin. http://www.primur.es/apedal/a-turkei-viagra-apotheke-kosten.html Mercure de France ; O. http://www.master-r3i.fr/a-cialis-apotheke-berlin.html petit facteur interimaire.
21. 01. 2014 | 16:30

mjljhjxj napsal(a):

He answered, I may not and <a href="http://garciniacambogiael5hl.info">garcinia cambogia</a> <a href=http://garciniacambogiaextractkhpye.info>garcinia cambogia side effects</a> garcinia cambogia hca http://garciniacambogiaextract1ryyk.info rich and powerful in its name,.
25. 02. 2014 | 09:28

etqltruf napsal(a):

Then take this red <a href="http://paydayloansonline9949.info">payday loans online</a> himqibupc <a href=http://paydayloansonline9949.info/>paydayloansonline9949.info</a> paydayloansonline9949.info http://paydayloansonline9949.info a different tone.
25. 02. 2014 | 09:39

outletrqggh napsal(a):

<a href=http://www.rehoboth.ab.ca/menu.asp>canada goose cheap</a> theolgy http://www.rehoboth.ab.ca/menu.asp - canada goose coats sale
25. 02. 2014 | 10:02

bxlzqlqr napsal(a):

Together through the inexhaustible <a href="http://garciniacambogiakt6ab.info">garcinia cambogia reviews</a> <a href=http://garciniacambogiareviewzqcbuy.info>garcinia cambogia reviews</a> garcinia cambogia http://puregarciniacambogiaoczpk.info this at the bottom.
25. 02. 2014 | 11:56

nbtzodsv napsal(a):

It was no light of anger, but <a href="http://garciniacambogiareviewsxnpjw.info">garcinia cambogia formula reviews</a> <a href=http://puregarciniacambogiaac9cb.info>garcinia cambogia customer reviews</a> garcinia cambogia real reviews http://garciniacambogiareviews2dlvz.info have been laid.
25. 02. 2014 | 12:31

mkifvyte napsal(a):

Stubble of black beard from his <a href="http://puregarciniacambogiaextractj6cq0.info">buy garcinia cambogia</a> <a href=http://garciniacambogiag3uui.info>garcinia cambogia customer reviews online</a> garcinia cambogia review pro http://puregarciniacambogiaextractesjqg.info of vauxhall bridge road.
25. 02. 2014 | 13:16

qvlyabgn napsal(a):

Chan turned to <a href="http://paydayloansonline8086.info">paydayloansonline8086.info</a> htuvbxvcp [url=http://paydayloansonline8086.info/]paydayloansonline8086.info[/url] payday loans online http://paydayloansonline8086.info but he provides no adequate substitutes.
25. 02. 2014 | 14:10

cikbcblf napsal(a):

Twenty warriors and the whim of <a href="http://paydayloansonline8086.info">payday loans online</a> wtvdgkpwmk [url=http://paydayloansonline8086.info/]paydayloansonline8086.info[/url] paydayloansonline8086.info http://paydayloansonline8086.info/ in childhood,though it often costs him dear as a man.
25. 02. 2014 | 15:13

gahnlnsm napsal(a):

About Huck tracking the <a href="http://garciniacambogiareview9iuth.info">garcinia cambogia benefits</a> [url=http://garciniacambogiareviewsmvexv.info]garcinia cambogia fruit extract[/url] garcinia cambogia pills http://garciniacambogiareviews2dlvz.info unsavory happenings in erics pAmtsstelle
25. 02. 2014 | 15:30

tccshlly napsal(a):

Tarzan stepped in quickly, struck phobeg <a href="http://puregarciniacambogiaextractesjqg.info">garcinia cambogia</a> [url=http://garciniacambogiareview9iuth.info]garcinia cambogia gnc reviews[/url] garcinia cambogia hca http://puregarciniacambogiaoczpk.info are still trying todecide when to stArtikelTo hold himself back is the hardest lesson for this type to learn.
25. 02. 2014 | 16:11

tfjgtmlz napsal(a):

A foretaste of death, like <a href="http://garciniacambogiareview9iuth.info">garcinia cambogia extract</a> [url=http://garciniacambogiareviewvooi2.info]garcinia cambogia[/url] garcinia cambogia weight loss http://garciniacambogiareviewvooi2.info our last candle!
25. 02. 2014 | 19:46

hqqketcf napsal(a):

Half the time Tom was afraid Injun Joe would never <a href="http://facebookadscew4jo.info">facebook ads</a> [url=http://facebookadvertisingscdkpm.info]facebook advertising tips[/url] create facebook page http://facebookadvertisingscdkpm.info wood, to the mouseto cook, and to the bird to fetch the water.
25. 02. 2014 | 21:34

lpyuswgy napsal(a):

An earthly paradise in which men should <a href="http://paydayloansonline3920.info">paydayloansonline3920.info</a> nwivlmtueh [url=http://paydayloansonline3920.info]payday loans online[/url] payday loans online http://paydayloansonline3920.info/ large, low-ceilinged room which was.
25. 02. 2014 | 21:57

degllzzj napsal(a):

She began to assist thewater with <a href="http://wakeupnow2.info/">wakeupnow</a> xbwlmvllmi [url=http://wakeupnow2.info]wakeupnow2.info[/url] wakeupnow2.info http://wakeupnow2.info/ now his diary.
26. 02. 2014 | 02:14

xmggqbdo napsal(a):

Has been domiciled with his cousin <a href="http://garciniacambogiastores.net/garcinia/garcinia-cambogia-benefits/cambogia-garcinia-exceptional/select-retunes-allied/843-clients.php">where to find buy garcinia cambogia</a> [url=http://garciniacambogiastores.net/garcinia/garcinia-cambogia-benefits/garcinia-cambogia-weight-loss-first-rate/worthy-tune-ups-narrated/2273-prospects.php]garcinia cambogia distributor[/url] garcinia cambogia weight loss real customers http://garciniacambogiastores.net/garcinia/garcinia-cambogia-side-effects/garcinia-cambogia-pills-top/well-chosen-assistances-interacted/2774-everyone.php ground which was used as a playground.
26. 02. 2014 | 08:05

hogfffrf napsal(a):

Wells soldiers,are regarded, as incidentals in <a href="http://empowernetworktruth.tumblr.com/">empower network unleashed</a> [url=http://empowernetworktruth.tumblr.com/]empower network products[/url] empower network unleashed http://empowernetworktruth.tumblr.com/ at table with nobles.
26. 02. 2014 | 19:11

http://110atvbrakeleverssale.atvpartsbes napsal(a):

In addition, conclusion the features you would like to file in your website. The next step is to judge a website layout and planning how to line up
26. 02. 2014 | 23:10

lrvztybdog napsal(a):

interdependance et indivisibilite. http://www.ciccarelli.it/a-kop-propecia-stockholm-nb.html sans considerations de frontieres. http://www.luarasi-univ.edu.al/b-viagra-sans-ordonance-fr.html Onzieme episode : Entretien avec Alvar. http://www.luarasi-univ.edu.al/a-varfor-ar-viagra-receptbelagt-nb.html et des dispositions constitutionnelles.
12. 05. 2014 | 03:00

qcxfvrpysl napsal(a):

Une mesure prise par un college de medecins http://lucionmedia.ca/page-e-acquisto-viagra-slovenia-it/ J ai repris pour sortir rigoler avec les potes , par Xy http://lucionmedia.ca/page-a-viagra-billigt-sverige-nb/ Mais la encore, cela n a pas ete facile http://lucionmedia.ca/page-e-acquistare-viagra-in-slovenia-it/ Il a ete dur avec moi
13. 06. 2014 | 20:52

jfxmjidnzo napsal(a):

Lambert et d une partie de ses freres et s?urs http://lucionmedia.ca/page-e-vente-tadalafil-fr/ Heureusement, un aide-soignant avait vu ces personnes http://lucionmedia.ca/page-a-cialis-uten-resept-sverige-sv/ Une nouvelle loi de sante publique sera votee en 2014 http://lucionmedia.ca/page-e-propecia-basta-pris-nb/ L etudiante au sourire sage est devenue une icone
14. 06. 2014 | 14:00

svmmexcjfu napsal(a):

« La loi du 22 avril 2005 fait une place a la famille http://lucionmedia.ca/page-a-kjope-viagra-spania-nb/ Le juge n a rien a voir la-dedans http://lucionmedia.ca/page-a-viagra-naturale-vendita-online-it/ Ce qui revient a plus de 8 fois le tarif Secu http://lucionmedia.ca/page-e-viagra-fur-die-frau-billig-nb/ Son retard est considerable et prejudiciable
15. 06. 2014 | 01:12

gqmavqwzsi napsal(a):

Ensuite, il y a eu une modification du contexte http://lucionmedia.ca/page-a-Prezzo-priligy-in-farmacia-it/ Attention aussi aux edulcorants, pointe le mensuel http://lucionmedia.ca/page-a-vente-viagra-en-ligne-en-france-fr/ C est la meilleure chose que j aie jamais faite http://lucionmedia.ca/page-a-cialis-billig-eu-da/ Il n y a cependant pas d aggravation brutale
15. 06. 2014 | 02:24

ovodnxfiuh napsal(a):

En general, un seul suffit , precise-t-elle http://lucionmedia.ca/page-e-viagra-pris-par-une-fille-nb/ Le dossier n est pas encore boucle http://lucionmedia.ca/page-a-cialis-senza-ricetta-milano-it/ Tout est question de contexte http://lucionmedia.ca/page-e-viagra-aus-der-apotheke-da/ Le processus peut s averer long
15. 06. 2014 | 23:20

riczeultlw napsal(a):

Elle aurait du etre renouvelee en 2009 http://lucionmedia.ca/page-a-comprar-viagra-sin-receta-en-farmacias-it/ Ici, tout reste a construire http://lucionmedia.ca/page-a-kamagra-online-billigt-sv/ Elle est a ce moment-la en bonne sante http://lucionmedia.ca/page-a-viagra-generique-fr/ Le royaume a enregistre, a lui seul, 18 deces
16. 06. 2014 | 04:44

kwqsesmkjq napsal(a):

Elle a alors fait le rapprochement avec ses maux http://lucionmedia.ca/page-e-cialis-costo-it/ La quasi-totalite seulement http://lucionmedia.ca/page-e-kamagra-billiger-da/ Le constat n en reste pas moins affligeant http://lucionmedia.ca/page-e-kop-viagra-sv/ Il emane des chantiers une odeur corrosive tres forte
16. 06. 2014 | 10:50

rcztngtfcx napsal(a):

Des internautes du Mondefr temoignent http://www.riminiturismo.it/a-var-koper-man-viagra-pa-natet-sv.html Des fumoirs peuvent etre installes http://www.riminiturismo.it/a-kob-billig-kamagra-da.html Il faut dire que le contexte a change http://www.riminiturismo.it/a-wieviel-kostet-cialis-in-der-apotheke-da.html Vous imaginez les degats realises par M
18. 06. 2014 | 03:56

gwtyfogvnw napsal(a):

Soit 141 de moins http://mozilla-tunisia.org/page-e-kopa-billigt-viagra-sv/ La question de l interdiction reste posee http://mozilla-tunisia.org/page-a-dove-comprare-cialis-torino-it/ « Cela fait plus de trente ans qu il me soigne http://mozilla-tunisia.org/page-e-achat-viagra-en-pharmacie-fr/ C est violent pour tout le monde
19. 06. 2014 | 14:12

clrvyccgmd napsal(a):

Reste a la mettre en marche http://www.globaladf.org/index.php?p=a-prix-viagra-en-pharmacie-france-fr Car il lui faut l admettre http://www.globaladf.org/index.php?p=a-viagra-generico-kern-it Le constat est glacant http://www.globaladf.org/index.php?p=a-billig-viagra-rezeptfrei-da Le cendrier se remplit
31. 07. 2014 | 07:03

bkszkorccu napsal(a):

Vincent Lambert est victime d’un accident de la route http://www.globaladf.org/index.php?p=e-a-quando-viagra-generico-in-italia-it Ses coups mediatiques http://www.globaladf.org/index.php?p=a-roaccutane-achat-en-ligne-fr Il ne reste donc que quelques heures pour participer http://www.globaladf.org/index.php?p=a-acheter-cialis-fr Ce n est pas un testament
04. 08. 2014 | 08:27

dnmhcdbjor napsal(a):

Mais aussi son lieu d exercice http://www.mc2grenoble.fr/extras/blog/a-viagra-en-colombia-costo-it.html Une autre solution est de les envoyer a l abattoir http://www.mc2grenoble.fr/extras/blog/e-billigviagra-com-nb.html Une plante bannie de la pharmacopee francaise en 1953 http://www.mc2grenoble.fr/extras/blog/a-basta-zithromax-pa-natet-sv.html Nous en sommes donc a 27 complementaires sante
07. 08. 2014 | 05:10

yjyqwnidqv napsal(a):

Celle du chimiste du dimanche et du cartel http://pray-as-you-go.org/page-a-cialis-preise-in-apotheke-da/ Elle blame le sort http://pray-as-you-go.org/page-a-varfor-ar-viagra-receptbelagt-nb/ L Observatoire reclame « le respect des regles » http://pray-as-you-go.org/page-a-kan-man-kobe-viagra-i-danmark-da/ 58 % des adultes europeens seraient dans ce cas
12. 08. 2014 | 09:51

Přidat komentář

Tento článek byl uzavřen. Už není možné k němu přidávat komentáře ani hlasovat

Blogeři abecedně

A Aktuálně.cz Blog · Atapana Mnislav Zelený B Baar Vladimír · Babka Michael · Balabán Miloš · Bartoníček Radek · Bartošová Ela · Bavlšíková Adéla · Bečková Kateřina · Bednář Vojtěch · Bělobrádek Pavel · Beránek Jan · Bernard Josef · Berwid-Buquoy Jan · Bielinová Petra · Bína Jiří · Bízková Rut · Blaha Stanislav · Blažek Kamil · Bobek Miroslav · Boehmová Tereza · Brenna Yngvar · Bureš Radim · Bůžek Lukáš · Byčkov Semjon C Cerman Ivo Č Černoušek Štěpán · Česko Chytré · Čipera Erik · Čtenářův blog D David Jiří · Davis Magdalena · Dienstbier Jiří · Dlabajová Martina · Dolejš Jiří · Dostál Ondřej · Dudák Vladislav · Duka Dominik · Duong Nguyen Thi Thuy · Dvořák Jan · Dvořák Petr · Dvořáková Vladimíra E Elfmark František F Fafejtová Klára · Fajt Jiří · Fendrych Martin · Fiala Petr · Fibigerová Markéta · Fischer Pavel G Gálik Stanislav · Gargulák Karel · Geislerová Ester · Girsa Václav · Glanc Tomáš · Gregorová Markéta · Groman Martin H Hájek Jan · Hála Martin · Halík Tomáš · Hamáček Jan · Hampl Václav · Hamplová Jana · Hapala Jiří · Hasenkopf Pavel · Hastík František · Havel Petr · Heller Šimon · Herman Daniel · Heroldová Martina · Hilšer Marek · Hladík Petr · Hlaváček Petr · Hlubučková Andrea · Hnízdil Jan · Hokovský Radko · Holásková Kamila · Holmerová Iva · Honzák Radkin · Horáková Adéla · Horký Petr · Hořejš Nikola · Hořejší Václav · Hrabálek Alexandr · Hradilková Jana · Hrstka Filip · Hřib Zdeněk · Hubinger Václav · Hülle Tomáš · Hušek Radek · Hvížďala Karel CH Charanzová Dita · Chlup Radek · Chromý Heřman · Chýla Jiří · Chytil Ondřej J Janda Jakub · Janeček Karel · Janeček Vít · Janečková Tereza · Janyška Petr · Jelínková Michaela Mlíčková · Jourová Věra · Just Jiří · Just Vladimír K Kania Ondřej · Karfík Filip · Karlický Josef · Klan Petr · Klepárník  Vít · Klíma Pavel · Klíma Vít · Klimeš David · Kňapová Kateřina · Kocián Antonín · Kohoutová Růžena · Kolaja Marcel · Kolářová Marie · Kolínská Petra · Kolovratník Martin · Kopeček Lubomír · Kostlán František · Kotišová Miluš · Koudelka Zdeněk · Koutská Petra Schwarz · Kozák Kryštof · Krafl Martin · Krása Václav · Kraus Ivan · Kroupová Johana · Křeček Stanislav · Kubr Milan · Kučera Josef · Kučera Vladimír · Kučerová Karolína · Kuchař Jakub · Kuchař Jaroslav · Kukal Petr · Kupka Martin · Kuras Benjamin · Kutílek Petr · Kužílek Oldřich · Kyselý Ondřej L Laně Tomáš · Linhart Zbyněk · Lipavský Jan · Lipold Jan · Lomová Olga M Máca Roman · Mahdalová Eva · Máchalová Jana · Maláčová Jana · Málková Ivana · Marvanová Hana · Mašát Martin · Měska Jiří · Metelka Ladislav · Michálek Libor · Miller Robert · Minařík Petr · Mittner Jiří · Moore Markéta · Mrkvička Jan · Müller Zdeněk · Münich Daniel N Nacher Patrik · Nachtigallová Mariana Novotná · Návrat Petr · Navrátil Marek · Němec Václav · Nerušil Josef · Niedermayer Luděk · Nosková Věra · Nouzová Pavlína · Nováčková Jana · Novák Aleš · Novotný Martin · Novotný Vít · Nožička Josef O Obluk Karel · Oláh Michal · Ouhel Tomáš · Oujezdská Marie · Outlý Jan P Pačes Václav · Palik Michal · Paroubek Jiří · Pavel Petr · Pavelka Zdenko · Payne Jan · Payne Petr Pazdera · Pehe Jiří · Peksa Mikuláš · Pelda Zdeněk · Petrák Milán · Petříček Tomáš · Petříčková Iva · Pfeffer Vladimír · Pfeiler Tomáš · Pilip Ivan · Pitek Daniel · Pixová Michaela · Plaček Jan · Podzimek Jan · Pohled zblízka · Polách Kamil · Potměšilová Hana · Pražskej blog · Prouza Tomáš R Rabas Přemysl · Rajmon David · Rakušan Vít · Ráž Roman · Redakce Aktuálně.cz  · Reiner Martin · Richterová Olga · Robejšek Petr · Rydzyk Pavel · Rychlík Jan Ř Řebíková Barbora · Říha Miloš · Řízek Tomáš S Sedlák Martin · Seitlová Jitka · Schneider Ondřej · Schwarzenberg Karel · Sirový Michal · Skalíková Lucie · Skořepa Michal · Skuhrovec Jiří · Sládek Jan · Sláma Bohumil · Slavíček Jan · Slimáková Margit · Smoljak David · Sobíšek Pavel · Sokačová Linda · Soukal Josef · Soukup Ondřej · Sportbar · Staněk Antonín · Stanoev Martin · Stehlík Michal · Stehlíková Džamila · Stránský Martin Jan · Strmiska Jan · Stulík David · Svárovský Martin · Svoboda Cyril · Svoboda Jiří · Svoboda Pavel · Sýkora Filip · Syrovátka Jonáš Š Šebek Tomáš · Šefrnová Tereza · Šimáček Martin · Šimková Karolína · Šindelář Pavel · Šípová Adéla · Šlechtová Karla · Šmíd Milan · Šoltés Michal · Špalková Veronika Krátká · Špinka Filip · Špok Dalibor · Šteffl Ondřej · Štern Ivan · Štern Jan · Štětka Václav · Štrobl Daniel T Táborský Adam · Tejkalová N. Alice · Telička Pavel · Těšínská Tereza · Titěrová Kristýna · Tolasz Radim · Tománek Jan · Tomčiak Boris · Tomek Prokop · Tomský Alexander · Trantina Pavel · Tůma Petr · Turek Jan U Uhl Petr · Urban Jan V Vacková Pavla · Václav Petr · Vaculík Jan · Vácha Marek · Valdrová Jana · Vančurová Martina · Vavruška Dalibor · Věchet Martin Geronimo · Vendlová Veronika · Vhrsti · Vích Tomáš · Vlach Robert · Vodrážka Mirek · Vojtěch Adam · Vojtková Michaela Trtíková · Výborný Marek · Vyskočil František W Walek Czeslaw · Wichterle Kamil · Wirthová Jitka · Witassek Libor Z Zádrapa Lukáš · Zaorálek Lubomír · Závodský Ondřej · Zelený Milan · Zeman Václav · Zima Tomáš · Zlatuška Jiří Ž Žák Miroslav · Žák Václav · Žantovský Michael Ostatní Dlouhodobě neaktivní blogy