Ples TOP09 v Olomouckém kraji – hrozba bombovým útokem

15. 02. 2010 | 00:50
Přečteno 6088 krát
Můj kolega Václav Kubata ve svém blogu popsal sobotní večer v Olomouci s názvem: Valčík, Bomba, Valentýn – příběh obyčejné víkendové noci TOP09.

Pod blogem je samozřejmě místy velmi „vtipná“ debata. Já osobně si zprávu přečetla v rychlém nedělním přehledu zpráv. První co mě napadlo, že je to opravdu „velká sranda“, zahrozit bombou na plese. Takové zpestření jinak nudného života toho, kdo zavolal.

Jenže realita dneška mě nepřestává překvapovat, proto mě taky napadlo, co by se všechno mohlo stát, kdyby byla bomba skutečná.Osobně se domnívám, že je život už tak dost složitý a nejen proto není třeba si jej „zpestřovat“ podobnými „akcemi“. Vždyť je všude kolem nás plno neštěstí… Ale někteří si to zřejmě nemyslí a tak nám jej zpestřují, co to jen jde.

Netuším, co toho člověka vedlo k tomu, aby zavolal. Obávám se jen, že to třeba příště nemusí být planý poplach. A že to třeba mělo souvislost s TOP09 obecně, nebo s TOP09 v Olomouckém kraji? O to je to horší. "Klasici" mne v komentářích jistě vysvětlí, proč si to všichni, kdo jsme se nejen v červnu 2009 na loď TOP09 s podporou Starostů nalodili, "zasloužíme".

Zde je pro pořádek krátká zpráva z www.novinky.cz

Komentáře

Aktuálně.cz má zájem poskytovat prostor jen pro korektní a slušně vedenou debatu. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se zároveň zavazujete dodržovat Kodex diskutujících. Pokud Váš text obsahuje hrubé urážky, vulgarismy, spamy, hanlivá komolení jmen, vzbuzuje podezření z porušení zákona, je celý napsán velkými písmeny či jinak odporuje zdejším pravidlům, vystavujete se riziku, že jej editor smaže.
Přejeme Vám zajímavou a inspirativní výměnu názorů.
Libor Stejskal, editor blogů (blogy@aktualne.cz)

Konrad napsal(a):

Jestli si to zaslouzite je vec nazoru, faktem vsak zustava ze dotycny se dopustil sireni poplasne zpravy a proto patri za mrize. Doufejte tedy, ze ho policie zjisti a postavi pred soud...Na druhe strane, kdyby tam byla bomba skutecna, proc by volal? Proste by to nechal bouchnout. Jaka by to byla ztrata pro spolecnost, se neodvazuji komentovat.
15. 02. 2010 | 02:44

Konrad napsal(a):

Jeste Vam chci pani Vendlova napsat, ze jste na ty komentare asi zvedava, kdyz vypoustite takovy bezvyznamny clanek. Co se stalo v Olomouci se kazdy dozvi z medii, a slusny clovek prece vi ze to je svinstvo, bez ohledu na to, jak kvalitni lide na tom plese byli.
15. 02. 2010 | 02:52

Ládik napsal(a):

Konrad má pravdu - už by se tady neměl objevit ani jeden příspěvek.
15. 02. 2010 | 06:12

skeptický napsal(a):

Já bych to viděl jako kyselé hrozny někoho,kdo se tam nedostal.

Prý to někdo označil za Nový podnik se starými děvčaty.Určitě to byla ženská,mladé mezi sebou nechtějí.

Tyhle námořní podniky se provádějí nejlépe mimo dvanáctimílový limit z daňových důvodů.
15. 02. 2010 | 06:16

skeptický napsal(a):

P.S.
Velmi poučné by mohlo býti shlédnutí filmu Hrdinný kapitán Korkorán,aneb vzpoura na lodi Primátor Dittrich.

Pokud pocestujete v první třídě,vázáním uzlů se neobtěžujte.

Myslím,že všichni si to nezasloužíte.Ale lidi mají tendence k paušalizování,znáte to o vranách.

Nemám taková zjednodušování rád,vede to k nepěkným koncům.
15. 02. 2010 | 06:37

Aktiv napsal(a):

Tak už jde do tuhého,a co chtějí politici, když zrazují princip politiky,zvlášť Kalousek... Pak je evidentní,že lidé začínají pomalounku brát věci do svých rukou. Začalo to minulým rokem,tzv.vajíčkiádou, lidé už toho opravdu mají dost. JJE JEDINNÁ STRANA,A TOU JE MAFIE,KTERÁ SI VYBÍRÁ TZV.POLITICKÉ ZÁSTUPCE,ABY HÁJILY JEN JEJÍ ZÁJMY. A TYTO POLITICKÉ DĚVKY ÚSLUŽNĚ ZE VŠECH SPEKTER POLITIKY NADBÍHAJÍ A HRAJÍ PŘEDE VŠEMI LIDMI TOHOLE NÁRODA 20 LETÉ DIVADLO,KTERÉ NÁS DOSTALO NA ZCESTÍ. DOKDY JEŠTĚ! Já osobně si přeju,aby se politika stala službou pro občany,a aby se tady přestalo hrát jakési komunistickonacistické divadélko pro OVCE.
PŘESTAŇME VOLIT STÁVAJÍCÍ STRANY-VŽDY BUDOU HRÁT NE ZA VOLIČE ,ALE PRO JINÝ MANŠAFT-TEN MAFIÁNSKÝ.
POLITICKÉ STRANY NEEXISTUJÍ-EXISTUJE JEN DOBŘE SEHRANNÉ DIVADÉLKO PRO OVCE-ZATÍMCO MAFIE SI ZA 20 LET PŘIŠLA NA BILIÓNY KORUN. PROTO NENÍ NA DŮCHODY,NEFUNGUJE ZDRAVOTNICTVÍ,PROBLEMATIKA MENŠIN,PRÁVNÍ SYSTÉM. TO VŠECHNO BYLO OBĚTOVÁNO PRO MAFII. A LÍNÉ OVCE,ABY SE NEMUSELI O NIC STARAT,TAK JE VOLÍ POŘÁD ZNOVU AZNOVU.JAK DEBILNÍ OVCE PŘED OŠKUBÁNÍM.
A TAKY JSME OŠKUBANÉ OVCE BEZ NÁRODNÍ PERSPEKTIVY DO BUDOUCNOSTI SE STÁTNÍM DLUHEM,A SCHODKY,JAKO DŮKAZY ČACHROVÁNÍ S NÁRODNÍM MAJETKEM.
Takže ovce,přiblblé,myslící,že existují politici a politické strany deroucí za vaše zájmy-probuďte sed z toho temného sna. Už žádnou budoucnost nemáte,teď mafii zajímají už i evropské dotace-je nenažraná. Zatočme s politiky a tím i s mafií!!!
15. 02. 2010 | 07:18

Pepa Řepa napsal(a):

Ale Veroniko, no tak
nejednalo se přece o bombu, ale o sexbombu.

Proč jste nakonec účast odvolala?

Podívejte, jak se kníže s Myrdou nešťastně tvářili
http://www.novinky.cz/domac...
15. 02. 2010 | 07:23

Gerd napsal(a):

Paní Vendlová,
mýlíte se, většině lidí postačí, pokud se Kalousek a spol. nedostanou do sněmovny. Bombu jim přeje jen málokdo, většina lidí s tímto činem nesouhlasí, a to i v případě, že TOP 09 zrovna nemilují.
Na druhé straně Kalousek mohl vědět,že po jeho reformách nemají lidé penez nazbyt, aby je mohli prostřednistvím bomby takto vyhazovat do vzduchu.
Jediný, kdo má peněz i bomb dost je asi mafie. Takže nešťastný výraz ve tváři pánů Kalouska a Schwarzenberga si vysvětluji, že se ptali, čím jen se to znelíbili svým chlebodárcům, že už je chtějí odstranit?
A pokud jste podobně jako většina národa nebyla na plese, nezoufajte, kdo se tam nedostali zůstali ve společnosti slušných lidí.
Pěkný den
15. 02. 2010 | 09:32

Tupelo napsal(a):

I kdyz je pro me top snad nejmense sympaticka ('parlamentni') strana, pral bych si aby byl autor telefonatu vystopovan. Do te doby je nutno brat v uvahu i moznost, ze si telefonat objednal nekdo z vedeni top, nebo se o trochu reklamy snazil clen ci sympatizant teto Kalouskovi strany.
15. 02. 2010 | 09:38

dennis napsal(a):

Nikomu nepreji, aby si takovy "zert" prozil. Predevsim si myslim, ze by se takove patologicke zjevy mely naprosto ignorovat. Napr. krvave sceny na americkych strednich a vysokych skolach ziskaly takovou publicitu, ze nekolika silencum se posmrtna popularita tak zalibila, ze uz si predem vyrobili videa, ktera dostaly TV stanice k dispozici. Informace by se jiste na svetlo bozi mely dostat, ale s nalezitym zpozdenim a hlavne s jasnym opovrzenim a az po vyneseni mimoradne tvrdych trestu.

S tim jiste souvisi otazka, co je povinnost sdelovaku. Nemyslim si, ze povinnosti sdelovacich prostredku je informovat bez ohledu na slusnost, vkus a bezpecnost verejnosti. Kde jsou hranice takovych kategorii je jiste otazka velmi siroke diskuse. Snad nikdo me nebude obvinovat ze staromilstvi, kdyz reknu, ze upadek vkusu a mravu a snaha po senzacechtivosti, utrhani na cti, sireni lzi, nenavisti dosahuje dnes nebyvale sily. Neni to ovsem jev pouze cesky.

Jeste k nekterym hlasum tehle "ocekavane" diskuse: Pohravat si s myslenkou, zda si TOP 09 takovou provokaci nezaslouzi, je naprosto opovrzeni hodne. Pro mne je TOP 09 odvar slupek z lonskych brambor, ale to neznamena, ze jejich cleny a privrzence povazuji za lidi, ktere muze jakykoli silenec beztrestne ohrozovat. Je udesne pomyslet na to, ze vsechno to kolem: pocinaje nejapnym bombovym zertem, pres tuhle diskusi az po neschopnost organu verejneho poradku zjednat napravu, smeruje k vlade "pevne ruky". Kterou nakonec budou podporovat vsichni z nas. Nebo se myslim?
15. 02. 2010 | 09:39

myrta napsal(a):

Paní Vendlová,nenamlouvejte si,že jste jiná(čistší)než ti ostatní politici.Chcete do sněmovny a vsadila jste na provařené Kalousky.
15. 02. 2010 | 09:41

dalimír napsal(a):

Dobrý den všichni ! PEPÍKU ŘEPO Vy se mi začínáte líbit čím dál více ! Vaše příspěvky nemají chybu ,stručné přehledné trefné jako vždy ! Je to tak paní Veroniko ? Není třeba již nic dodávat ! Dal.
15. 02. 2010 | 09:44

dennis napsal(a):

Ps. Myslim, ze bych se rad mylil. Jiste si naprosta vetsina z nas preje vladu slusnych a ne vladu pevne ruky.

Pps. Je-li cela hlaska o bombe skvelym napadem, jak TOP 09 zviditelnit a pripsat ji sympatie ze soucitu (coz se mi jevi jen velmi malo pravdepodobne), pak i to je myslenka charakterizujici upadek doby.

Ppps. Nahledl jsem do diskuse pod komentarem v iDnes i pod zpravou a naladu v narode to ilustruje. Musime brat v potaz i to, jakym asi reprezentativnim vzorkem muzou takove diskuse byt...
15. 02. 2010 | 10:02

buldatra napsal(a):

Politik, který je pozitivně naladěn, jeví se nečesanému nemytému voliči jako sympatický a sympatie může znamenat zisk hlasu. Volby se blíží.
A tak, paní autorko, zkuste to vzít z té lepší stránky. Negativní reklama je také reklama. A jen málokterému plesu politické strany se dostává takové publicity, jak se zadařilo partě bratra Kalouska. A bylo to zadarmo. Tedy, alespoň doufám. Ono, u Kalouska & spol., jak zkušenost ukazuje, jeden nikdy neví.
15. 02. 2010 | 10:31

Pavlik napsal(a):

Jsem rád, že nejsem jediný, kdo si všimnul co jste vůbec zač.

Píšete, články jiných, ukazujete články jiných - přeci každej normální člověk si informaci na internetě přečíst umí - tak proč to děláte - znovu a znovu.

No přece, aby Vy slovy NULA se zviditelnil a dostal ke korytu - pardon do zkorumpované a mezi zkorumpované politiky ve sněmovně.
A, že kopete za zkorumpovaného politika Kalouska víme.
Tak zkorumpovanému lovu do parlamentu zdar!

A propoooo, že neodpovídáte na mejly je dobrá věc, aspoň si lidé o Vás udělají krásný obrázek.
15. 02. 2010 | 11:13

Pavlik napsal(a):

Politický životopis Miroslava Kalouska, část I.

Autor: Stanislav Janský | Publikováno: 12.6.2009

Přátelé, až mi bude zase někdo u piva nebo zcela vážně říkat o tom, že strana selského rozumu a zodpovědného hospodaření Miroslava Kalouska TOP 09 je tou správnou alternativou a lékem pro nemocnou pravici u nás, vždycky si osvěžím paměť referencemi z jeho politické minulosti. Opravdu dobrá výbava pro novou alternativu

Lídr Miroslav Kalousek - něco z minulosti:

Do politiky vstoupil již v roce 1984, kdy se stal členem Československé strany lidové (ČSL), která po boku vedoucí KSČ v jednotném politickém šiku Národní fronty hájila a budovala socialismus. Již tehdy byl aktivní a snažil se stoupat výše, ale vzhledem k jeho nízkému věku a členství jen v okrajové straně Národní fronty si musel na skutečný start kariéry teprve počkat. Vzhledem ke své minulosti v komunistické Národní frontě nemá pan Kalousek rád označení "lidovci" a všechny, kteří tento termín použijí, opravuje podrážděně na "křesťanské demokraty". Roztomilé.

Ihned po roce 1989 vycítil mladý Kalousek příležitost a v únoru 1990 nastupuje na Úřad vlády ČR jako ekonomický poradce, a od roku 1992 začíná odboru poradců šéfovat. Připomeňme, že stejně jako jeho žena vystudoval Kalousek Vysokou školu chemicko-technologickou.

Čas žní přichází v lednu 1993, kdy je Kalousek za ČSL jmenován ekonomickým náměstkem ministra obrany. Je to čas velkých změn, prodeje armádního majetku bývalé federace a Kalousek má na starost právě výběrová řízení a akviziční procesy. Zde je konečně ve svém živlu. Rozhoduje o miliardových zakázkách. Dodávky materiálu armádě, modernizace tanků T-72, štábní informační systém, padáky. Jen střípky toho, co se dostalo ven. Některé případy jsou skutečně pikantní a zaslouží si alespoň pár vět.

V roce 1994 uzavřel Kalousek smlouvu s firmou Anex-Cirus Jiřího Andrlíka na dodávku 2.310 kusů padáků pro českou armádu. Jak se později během soudního řízení zjistilo, firma nebyla v době uzavření smlouvy ještě ani zapsána v obchodním rejstříku. Zkrátka to nestihla, zakázka byla přidělena bleskově. S padáky neměla Anex-Cirus samozřejmě žádné zkušenosti, její padáky byly nekvalitní a při pokusných seskocích zahynuli nevinní vojáci. Na veřejnost proniklo jediné jméno - Roman Prinich, a to jen díky tomu, že se jeho rodina razantně a soudně domáhala odškodnění a potrestání viníků. Na rukách pana Kalouska, bývalého ředitele odboru nákupu materiálu ministerstva plukovníka Josefa Fabiána a člena ministerské komise, která vybírala dodavatele padáků, plukovníka Rudolfa Zapletala (mimochodem, oba později pracovali právě pro firmu Anex-Cirus), ulpěla krev. Když se informace o kvalitě padáků od firmy Anex-Cirus dostaly na veřejnost, podala firma na ministerstvo trestní oznámení a začala se soudit o úhradu stovek milionů korun. Smlouva byla však uzavřena velmi dobře. Konečná cena nebyla přesně stanovena a ministerstvo se jí později v letech 1998 - 1999 snažilo několikrát neúspěšně vypovědět. Soud však vzhledem ke znění smlouvy nařídil odebrat ministerstvu další nefunkční padáky za 114 milionů korun. Celkově zaplatil stát za smrtelně nebezpečné padáky řádově stovky milionů korun. Přesné číslo ministerstvo tají.
15. 02. 2010 | 11:20

Pavlik napsal(a):

Politický životopis Miroslava Kalouska, část II.

Samostatný článek by zasloužila kapitola "modernizace tanku T-72", která spolkla celkem neuvěřitelných 19 miliard korun! Smlouva s italskou (s izraelským kapitálem) firmou Oficcine Galileo a izraelskou firmou Nimda byla uzavřena v roce 1995 na megalomanských 353 kusy tanků. Smlouvy byly opět uzavřeny velmi chytře, termíny se beztrestně prodlužovaly, náklady zvyšovaly a stát jen bezmocně přihlížel. Nakonec bylo v roce 2001 rozhodnuto o modernizaci 30 strojů. No comment. Dalším z řady tunelů jmenujme např. proslulý štábní informační systém, který zadalo ministerstvo
obrany firmě EDS (Electronic Data Systems) v roce 1997. První kolo výběrového řízení vyhrála konkurenční firma Unisys. Kalousek byl tedy nucen výběrové řízení zrušit a vypsat nové. Ani tehdy si komise netroufla vybrat EDS a vyhrála opět společnost Unisys. Nezbývalo, než zasáhnout a označit nabídku EDS za "výhodnější". Představitelé Unisys se poté obrátili na policii s žádostí o ochranu, neboť byli údajně vydíráni, aby se nebránili a nenapadli výsledek soutěže. V červenci 1998 prohlásil pracovník EDS Jan Březovský, že firma byla nucena jako provizi za udělení zakázky zaplatit lidoveckým činitelům 50 milionů korun. Dodávka systému za více než miliardu korun byla oficiálně ukončena v roce 2002, přičemž tento systém nebyl schopen předávat informace na takové úrovni, jaké zadání požadovalo, a je v tomto smyslu nefunkční dodnes. V roce 1997 stihl Kalousek sjednat a podepsat (za souhlasu Klausovy vlády) kupní smlouvu s developerskou firmou EPF, která koupila rozsáhlý areál kasáren u pražského Náměstí republiky. Kupní cena činila asi 900 milionů korun. Zajímavá cena. Nicméně smlouva byla uzavřena tak, že stát tyto peníze posléze firmě EPF nejen vrátil, ale přidal dalších asi 500 milionů jako odškodnění. Říkáte neuvěřitelné?

Tak to neznáte smlouvy, které podepisoval pan Kalousek. Smlouva zaručila EPF plné odškodnění, nebudou-li budovy prázdné. V budovách sídlila tehdy Akademie věd. Na to pan Kalousek zapomněl, smlouvu podepsal a stát vyplatil na odškodném zhruba stejnou sumu, jakou dostal jako kupní cenu. Dalších asi 500 milionů vyplatil stát jako náhradu za nepřímé škody, resp. za škody, které na firmě EPF vymohli její smluvní partneři jako náhradu za zpoždění projektu.

Kalouskovi zlomila jako náměstkovi vaz vládní krize v roce 1997 a také vyvrcholení aféry s firmou Zeman&Zeman, která získala zakázku na dodávku potravin armádě v hodnotě miliard korun. Výběrové řízení samozřejmě obešli. V souvislosti s touto zakázkou byla na ministerstvu obrany uplácena řada důstojníků, a jeden neopatrný, je zřejmě na základě udání policii, přistižen při přebírání statisíců korun od zástupce firmy Zeman& Zeman. Tehdejší ministr obrany Michal Lobkowicz se vyjadřuje, že "má indicie, že to není jednotlivec, ale více lidí, kteří jsou v aféře zapleteni." Zeman&Zeman přichází o zakázku, okolnosti začíná vyšetřovat policie a firma je vzápětí vytunelována a uzavřena. Reakce na sebe nenechává dlouho čekat. Prokurista a spolumajitel firmy Zeman&Zeman David Petrovický, zeť dalšího spolumajitele Jindřicha Zemana, je unesen ozbrojeným komandem ze své vily u Havlíčkova Brodu a beze stopy mizí. Jeho těhotnou manželku únosci ušetří.
15. 02. 2010 | 11:21

Pavlik napsal(a):

Politický životopis Miroslava Kalouska, část III.
V roce 1998 je pan Kalousek zvolen do Poslanecké sněmovny Parlamentu ČR a získává poslaneckou imunitu. Ve stejnou dobu již probíhá vyšetřování inspekce ministerstva obrany, a brzy na to je k vyšetřování přizvána i policie. Vyšetřování se protahuje až do roku 2001, kdy se Kalousek opět pokouší získat ztracené pozice a usiluje o křeslo ve stínové vládě tzv. Čtyřkoalice. Tehdy se proti němu ostře staví tehdejší předseda strany Cyril Svoboda, který má obavy o diskreditaci celého projektu Čtyřkoalice v případě, že bude Kalousek skutečně obviněn. Svoboda je úspěšný, Kalousek ustupuje a stávají se z nich zarytí nepřátelé. V době vyvrcholení své aféry prohlásil Kalousek v rozhovoru pro BBC 8. června 2001: "Považuji se za úředníka, který se svými spolupracovníky odvedl obrovský kus práce a dosáhl velmi úspěšné transformace armády, ekonomiky Armády České republiky z ekonomiky armády Varšavské smlouvy na ekonomiku, která byla srozumitelná okolnímu světu i ostatním armádám NATO. Že při této práci došlo k některým chybám, to došlo v každém případě. To při každé práci dojde." Bohužel došlo nejen ke zpronevěrám v řádech miliard, ale také ke smrti nevinných lidí. Do sněmovny je Kalousek zvolen i v roce 2002 a pečlivě připravuje svůj comeback. Tehdy začíná jeho hvězda znovu stoupat, obsazuje křeslo předsedy Rozpočtového výboru PSP ČR (pan Kalousek byl vždy odborníkem na nakládání s rozpočty).

V září 2002 je v Solenicích u Orlické přehrady zastřelen Kalouskův švagr Lubomír Kašák spolu se svým společníkem Zdeňkem Němcem. Vše se odehrává v době, kdy policie začíná intenzivně vyšetřovat desetimilionové zakázky jejich firmy IDOS od příbramské radnice, které šéfuje Kalouskův přítel a lidovecký kolega Josef Vacek. Úzká spojka z IDOSu vede i k příbramskému "donovi" Jaroslavu Starkovi. Smrt majitelů IDOSu je uzavřena jako vražda a sebevražda s mrtvým pachatelem. Policie má ráda vyřešené případy. Naživu zůstává jediný spolumajitel IDOS, vlastník 5% podílu, kterým není nikdo jiný než manželka Kalouska Radka Kalousková. Jak se nedávno vyjádřila příbramská státní zástupkyně Jana Jahodová, bylo na Kašáka v době jeho smrti již připraveno obvinění a je velmi pravděpodobné, že by byl vzápětí vzat do vazby. A "spáchat vraždu sebevrahem" ve vazbě je složitější, než na svobodě.

Rok poté, v roce 2003, využívá vnitřních třenic v KDU-ČSL, poráží Kalousek svého protivníka Cyrila Svobodu a je překvapivě zvolen za jejího předsedu. Kalousek měl již i možnost stát se ministrem v Grossově vládě, ale na jeho oblíbené ministerstvo obrany ho k jeho velké lítosti nepustili. Budou se totiž prodávat další velké armádní nemovitosti a Kalousek je odborníkem na takové transakce.

Je třeba pokračovat...?!
15. 02. 2010 | 11:22

Veronika Vendlov napsal(a):

Díky za komentáře. Jsem vlastě docela mile překvapena, čekala jsem to horší, ale nebudu nic přivolávat.

Vím, jak náročné je, nějakou takovou akci zorganizovat a to bez o hledu na to, o jaký ples či akci jde, nebo kdo ji pořádá či pro koho.

Osobně jsem už zažila výhrůžky (zatím se dají spočítat na prstech jedné ruky) a to jsem se pohybovala úplně jinde a o nějakou "velkou" politiku nešlo, spíš nešlo o "nic" a přesto to vyvolala neadekvátní reakci.

Jak se v takovém případě zachovat? Člověk má vlastně 3 možnosti: 1) přestat činit to to, co výhrůžky způsobilo, 2) nenechat se zdecimovat a pokračovat dál, 3) začít dělat něco jiného a "dělat" jako že tu nejste... - asi něco jako zlatá střední cesta.

Možná to platí i obecně, těžko říci.

Vždycky, když zvažuji, co dál, vzpomenu si na 3 opičky, z nichž jedna nevidí, další neslyší a ta třetí nemluví. Je to symbolické...zatím vidím, syším i mluvím...byť někdy možná mluvím až moc...to připouštím.
15. 02. 2010 | 11:25

Veronika Vendlov napsal(a):

Tak jsem to přivolala, ať napíšu co napíšu, bude pod mým blogem exibovat PAVLIK.

Pavliku, jste v zajetí nevím čeho, ale spíš mi je Vás líto. Pobavil jste mě, proč bych Vám měla odpovídat na mail, když v něm není nic jiného, než to, co jste vložil výše?

Všichni už to četli, ještě tady chbí pan Adamec, Ladik už tu byl jo a Levák ještě chybí.

Jak jsem ověřovala u zdroje, je to text na objednávku a těch ještě bude.

Jsem zvědavá, zda byste se odvážil vystoupit ze své "naivní" anonymity a byl tím, kdo text šíří.

To už ne, na to nemáte dost odvahy. Neodvažuji se soudit, kdo je NULA, ale je fajn vědět, že Vy jasno máte.

Už slyším to varování od mých "strážných andělů": "nedráždi hada bosou nohou, není to třeba!"

Tak ok, andělé, toto považujte za moji odpověď panu PAVLIKOVI a věřte, že se další jiné už nedočkáte.

Pavliku, vy se mějte se moc fajna dělejte něco rozumnějšího, vždyť tohle Vás neuživí...vlastně možná jo, žijeme v divném světě a Pandora to věru není....
15. 02. 2010 | 11:34

Gren napsal(a):

Paní Veronika opět nezklamala...Váš blog jedna perla za druhou si stojí za to přečíst.K pobavení nad Vaší naivitou,ale prosím nic ve zlém nechci Vás urazit.

PS.A k té bombě jen dodatek.Nebýt toho tak o nějakém topáckém plesu nikdo nevěděl.Tak komu to prospělo....?
15. 02. 2010 | 11:49

Pavlik napsal(a):

Potrefená husa se dycky ozve, že?

Přiznávám se Vendlová, je to text na objednávku, sypu si popel na hlavu.

Za vším tím stojí diverzanti ze západu.

Vendlová - čest práci a lovu zdar!
15. 02. 2010 | 12:02

jozka napsal(a):

Veroniko a co konkretne napsal Pavlik neprevdive? Zajiste ho zde roznesete na kopytech argumentu.

Dekuji.
15. 02. 2010 | 12:09

dalimír napsal(a):

Dobrý den všichni ! Paní VERONIKO varoval jsem Vás i varuji nadále před takovými lidmi jako je pan Kalousek ! Vždyt Vám to zde píší i jiní jak jste najivní ! Asi ještě stále neznáte pořádně život a nikdy jste se nespálila ! Já vnímám lidi dle obrazu jejich tváře ,nebod tam to mají vše napsané co jsou za charakter ! Obraz tváře je i obrazem duše a u pana Kalouska to platí dvojnásob ! Tenhle týpek mi připomíná nějakého pana Knižáka z národní galerie ! Nabubřelá , namyšlená osobnost! Na brífingu u Pana Stejskala jste působila docela simpaticky , mimichodem nevíte co je s Velkým Jiřím ? Nějak se mi stratil s dohledu ! Že by na něj zase vrchnost zanevřela? Když tak dejte vědět ! Zatím se mějte hezky a panu Kalouskovy nevěřte je to starý lišák !!! Dalimír
15. 02. 2010 | 12:45

schrott napsal(a):

Pani Vendlová zdravím, bomby jistě ne, ale připojuji se k otázce jozky. Co z toho, co napsal Pavlik není pravda? A je lhostejné zda je to na objednávku. Obvinění, že píše na objednávku, nevyvrací to co napsal. Děkuji za případnou odpověď
15. 02. 2010 | 13:00

Northern Lights napsal(a):

Paní Vendlová, to že jste se nalodili na loďku TOP 09 je Vaš problém, obávám se že lodivod Kalousek stějně jak již mnohokrát /píše o tom velmi správně pan Pavlík /změní na poslední chvíli kurz plavby. Vůbec by mě nepřekvapilo kdyby cestou přibral pod svou vlajku ještě nějaké pirátské přeběhlíky a třeba i komunisty , hlavně jak bude zajištěné místo ve sněmovně. Myslím taky , že pan Lukša co si myslí že mu patří celá Čeladná a kouká na nás všude možně s bilboardů s nápisem Robin Hood s Čeladné / bere bohatým a dává chudým/ by mohl být Vaším lodním kuchařem. Ten umí navařit guláš z čehokoliv.Takže nakonec musíte být na té lodi docela šťastni. Schopný lodivod i kuchař a Vy jako posádka můžete v klidu na palubě poslouchat společně se starosty , jak velikán Vaší strany pan Schwarzenberg vytyčuje směr Vaší zahraniční politiky..tam k hranicím Kosova:-(
15. 02. 2010 | 13:30

dalimír napsal(a):

Dobrý den všichni! Paní Veroniko Vy jedna topmodelko09 uvědomte si prosím že to co je z lidoveckého hnízda bude časem nelibě zavánět ! Pozor na to ! Dal.
15. 02. 2010 | 13:46

Veronika Vendlov napsal(a):

Je to jednoduché, odmítám se k dopisu, jenž pan PAVLIK do úmoru šíří, vyjadřovat. Nikam by to nevedlo a to víte Vy všichni, kdo se na odpověď těšíte a vím to samozřejmě i já.

S blížícím se termínem voleb, se o cvrkot postarají "jiní borci", tak jeb buďte trpěliví....bezpochyby se dočkáte.

Pracuji, kde pracuji a tak je to třeba brát. Všichni z Vás zřejmě přesně vědí, kdo je jaký, jaká JE politika a že je jeden za osmnáct a druhý bez dvou za dvacet.

Přitom si sami sáněte do svědomí... Vždyť si sami můžeme za to, v jaké žijeme společnosti a co jsme politikům umožnili.

Já osobně s rukama založenýma do klína prostě fungovat neumím a je jedno, kde zrovna pracuji.

Že je politika věc veřejná, je krutá pravda. Nejsme to MY a ONI...to je omyl a je to zbabělý přístup veřejnosti. Především jsme to my všichni...

Už zde nebudu opakovat to, co jsem několikrát napsala a tedy proč pracuji, kde pracuji. Vy všichni vidíte jen dvě tváře, možná pět tváří, ale zapomínáte na členskou databázi TOP09, Starostů a obrosvské množství podporovatelů...

K panu Kalouskovi: já věřím především na osobní zkušenost, kterou mám pouze pracovní. A tam smekám, mám totiž s kým porovnávat. Nebudu soudit člověka na základě nějakých textů a nebudu suplovat práci či "koníček" jiných. Nebudu zkoumat, zda to je, či není pravda. To není o naivitě, ale o realitě v jaké se pohybujeme. To bych pak nemohla spolupracovat s nikým a nikdy.

Tím považuji téma "Mirek Kalousek" za uzavřené.
15. 02. 2010 | 13:50

Pepa Řepa napsal(a):

Doporučuji při nejbližší příležitosti bratra Kalouska opít(což nebude těžké) a dát mu podepsat dodatek ke stanovám TOP 09, spočívající v závazku, že den po volbách vyskočí ve Kbelích z éra z výšky 1000 metrů místopředseda strany, a to za použití padáku, který sám kdysi nakoupil pro MNO.

Za těchto podmínek jsem ochoten dopustit se ohavné balbínozrady a TOP 09 volit.
15. 02. 2010 | 13:56

Koudelka napsal(a):

Pepa Řepa

Nebylo by lepčejší dodatek rozšířit na celou Top ekipu? Těch padáků se válí někde ve skladu jistě ještě nieurekom a alespoň jednou by byly užitečné...nebyly by to až tak zbůhdarma vyhozené peníze...
15. 02. 2010 | 14:07

jozka napsal(a):

Vidite, Veroniko a ja myslel, ze presvedceni o tom, ze problem zmizi, kdyz ho budeme ignorovat ztraceji deti v predskolnim veku. Tak si dal zakryvejte oci i usi, ale jaksi nemuzete cekat, ze si na zrave Blatotlacky Traalu budeme hrat vsichni.
15. 02. 2010 | 14:12

schrott napsal(a):

V.Vendlová
...Nejsme to MY a ONI...to je omyl a je to zbabělý přístup veřejnosti. Především jsme to my všichni...
Když se nad tím co jste v rozhořčení napsala, zistíte, že to nemůže být pravda. Copak veřejnost má k dispozici kvalifikované lumpy, kteří vymýšlejí kde co urvat, nebo možnosti jako úředníci na ministerstvech a jinde? Má snad veřejnost k dispozici šéfredaktory a novináře píšící na objednávku, soudce a prokurátory("justiční mafii")a jiné, kteří jako opilí chlemtají krev národa?

Veřejnost si může stěžovat - na lampárně a tam jsou všichni o kterých jsem se zmínil.A pokud někumu neklepnou přes prsty a nechají ho stěžovat si, označí to za demokracii.Ale to je asi všechno co veřejnost může. Mluvit, nebo psát, ONI se všemu můžou smát. Zrovna Kalousek je zářným příkladem. Máte snad jinou zkušenost?
15. 02. 2010 | 14:16

Pavlik napsal(a):

Jak je vidět, kdyby Kalousek řekl...Vendlová skočte z okna, tak Vendlová skočí.

Je smutné jaký typ lidí se hrne do politiky.

Je vidět, že 20 let po cinkání klíči má mnoho lidí máslo na hlavě.

Když to tak shrnu...kdo vlastně v momentální 20leté situaci chodí do politiky.

No přeci ti všichni zakřiknutí, neschopní, zamindrákovaní,zakomančovaní, vyčuraní, neschopní, hamižní a naivní MAMONI.
Závěrem: Vendlová Vaše řeči mi silně připomínají 50léta. A těch bych se doopravdy nechtěl dožít.
15. 02. 2010 | 14:36

Vico napsal(a):

No Pepa Řepa je s tím padákem až příliš zlá sudička. V pohádce -Šípková Veronika- však nesmí vše skončit tak tragicky a tak přijdu ještě já, hodný, a Řepovu kletbu zmírním. Kalousek sice bude muset skočit z výšky 1000 metrů padákem, který zakoupil pro MNO, ale ten pdák bude mít zlatou barvu. Bude to zlatý padák.

A zazvonil zvonec, pohádky je konec.
15. 02. 2010 | 14:57

Veronika Vendlov napsal(a):

schrott: to nebylo v rozhořčení, to pak píšu zcela jinak... :-)
Zdá se, že jste nepochopil princip parlamentní demokracie. Navíc veřejnost jste Vy i já...a z nás se pak "tedy" rekrutují ti Vámi popsaní...
Není pravda, že si veřejnost může jen stěžovat na lampárně a tím to končí.

Vzdali jsme to, to je celé. A ti, kdo uvěří, že můžou něco změnit, jsou pak všem jen pro smích...

Ano, mám jinou zkušenost, jinak bych to už dávno VZDALA....
15. 02. 2010 | 15:17

Veronika Vendlov napsal(a):

Pavliku, Vaše řeči mi taky připomínají 50. léta a mrazí mě z Vás víc, než je zřejmé z textu.
15. 02. 2010 | 15:19

Michal Macek napsal(a):

ahoj :)

treba tim ten anonym chtel zabranit hromadne bitce pritomnych muzu o to kdo s tebou bude tancit,ktera by se strhla pote co by ses objevila v plesovych satech :)
15. 02. 2010 | 15:20

Pavlik napsal(a):

Již Vás déle nebudu obtěžovat a doufám, že Vaše mrazení z naivity bylo přechodné.

Hezký den Vám přeje Váš nepříjemný oponent.
15. 02. 2010 | 15:28

Veronika Vendlov napsal(a):

Michale Michale, to není moc povedenej vtip...já asi začnu používat to, co říká Mirek Kalousek, totiž že tančí jen v sebeobraně.
15. 02. 2010 | 15:39

skeptický napsal(a):

Paní Vendlová,

Kdybyste se stala ministryní školství,tělovýchovy a sportu,
prosím zasaďte se o znovuotevření soukromých škol pro ženská povolání.Některé absolventky se staly nejdříve švadlenou,pak filmovou hvězdou.

Před sto lety tyto školy existovaly,a muži měli mnohem vyšší sperma count.
Lze tak spojit příjemné s užitečným.

S přátelským pozdravem

gummi arabicum,

Váš Skeptický
15. 02. 2010 | 15:41

dalimír napsal(a):

Vico Kalousovi zlatý padák ? To by byla setsakramenská škoda ! Tomu jedině nějaky z rejžové pytloviny, to bych bral ! Da.
15. 02. 2010 | 15:51

Veronika Vendlov napsal(a):

Skeptický, na Vás je fajn, že jste KONSTATNTNÍ a ne instatntní...tedy doufám. Protože se vlastěn nikdy nic nového nedovím. Škoda, ale nevadí, trvanlivost se taky počítá..
15. 02. 2010 | 17:02

Tencokida Hnuj napsal(a):

I kdyby to nakonec bouchlo, nic zas tak moc by se nestalo. Odnesli by to akorát ta holota Nývlt a Macháně. Kalousek byl přeci na plesu Lidovců a Schwarzenberg skotačil na plesu Zelených, neníliž pravda ? Nebo se mýlím ? Že by Nývlt a Macháně ... Ale ne ! To by jim jejich voliči jistě v příštích volbách spočítali, že ano ?
15. 02. 2010 | 17:08

schrott napsal(a):

V.Vendlová,
děkuji za odpověď.Něco podobného, co jste napsala, si myslím i já:"...a z nás se pak "tedy" rekrutují ti Vámi popsaní..." Myslíte to tak, že o takovou kariéru se ucházejí lidé se záměrem něco získat? Měkdo určitě, myslím ale, že u většiny jde o změnu způsobenou mocí a možnostmi.Už kdysi se říkalo, že honores mutant mores(jestli jsem to napsal nepřesně, omluva, už jsem dlouho ze školy).
Málokdo je odolný jako Špidla. Snad budete i Vy, ale Kalousek jak je vidět nebyl. Nezastávejte se ho, pracovitost sama nesvědčí o poctivosti. Tak v osobním životě hodně štěstí a pozor, kvalita materiálu se pozná v zatížení, pod tlakem, ne v normálních podmínkách.
15. 02. 2010 | 17:43

Pepa Řepa napsal(a):

To buldatra
také máte, drahý nadkolego, tisíc chutí tomu Kalousovi odpustit, po tom, co ho pan Pavlík tak hezky polepil?

Inu, kdo se má starat o penízky? Nějaká leklá ryba? A pan Kalousek je čilouš s prašulema umí jako málokdo.

Líný není.
Tady leželo minimálně 12% hlasů na chodníku přímo na Sněmovní ulici.
Šel okolo Švejnar a nic.Asi má moc dioptrii.Zašel raději k Bursíkům za Biomasou.

Chodil okolo in-ves-ti-ga-tiv-ní Johny. Taky nic. Asi hexenšus.
Nebo se bál, aby ho "zlato" nevidělo, jak navštěvuje dcerku, neviděl neslyšel.

Cyrda se otáčel ale pak šel dál. Kdoví komu ty hlasy patří. Křesťan nekrade, aspoň ne na veřejnosti.Ještě ho někdo uvidí.

Cibulka má rudo před očima, myslel, že to ztratil Dolejš.

Alfa samec z Hybernské si čte s mámou doma v Blesku a i kdyby, sehnout se už přes panděro nedokáže.

Druhý alfa samec, voják jako jedle, si myslel, že to zvedne andělíček, Dalíček.

Pak šel okolo od Malířů Kalousek a jako první nebyl línej se sehnout.
Můžeme mu to vyčítat?

Zašel za Knížetem a udělal mu díru do hlavy, že se to bude hodit do rodokmenu.
Nechtělo se mu objíždět všelijaké p+dele, tak se spřáhnul se starostenskejma.
A vida, už má pobočky. Asi jim slíbil zase právo první noci, vím já?

Dobrá hospodyňka skákala i přes plot. Kalouskovi stačilo shýbnout se.
Můžeme mu to vyčítat?
15. 02. 2010 | 17:54

george napsal(a):

Chytrost je obyčejně krutá, zlomyslná a sobecká; vyhledává na bližním jeho slabost a dovede jí využíti k svému zisku; vede k úspěchu.
http://niniveskal.blogspot.com
15. 02. 2010 | 18:32

Tužka napsal(a):

Tužka napíše pro paní Veroniku,teda jsou to "kalibry",které mnozí používají.I když,někdy jsem se bavila,někteří jsou vtipní.To oceňte,halt spojení s politikou,to je třeba mít připravené brnění.Tužka
15. 02. 2010 | 18:41

skeptický napsal(a):

Milá paní Vendlová,

Výdrž je moje druhé jméno.Stokrát nic umořilo oslovou.Děkovné dopisy z Evropy,Australie a Satalic.

S tou trvanlivostí mám ale obavy.Každý mi říká,jak dobře vypadám.Asi začátek konce.

S tím,že se nic nového nedozvíte buďte ráda.Říká se,že žádné zprávy jsou dobré zprávy.

Takže Vy jste lákala Kalouska k tanci,a on Vás takhle odbyl?
Asi se dočetl,že lidé při tanci dělají vstoje co by rádi vleže.

Já tu jeho frázi o tančení jen v sebeobraně zase používám o vyndávání.

Jo,v nějakém špitále nechal primář v ženě nějaký skoro třiceticentimetrový nástroj.
Ale to už ale asi taky víte.
15. 02. 2010 | 20:11

*** napsal(a):

Velice zábavné odhady zasvěcených správců politické podstaty. Nějak z toho vychází že u zloducha Kalouska ještě figuruje a sem zapisuje ta Veronique. Pěkná potvora, nebo je to klam?
Jo, jo, u kanónu stál a pořád ládo ládo... A prý bomba.

recaptcha - who cattano?
15. 02. 2010 | 20:42

*** napsal(a):

Ovšem jinak to rozhořčení naprosto chápu a sdílím. Nízké výpady proti paní Veronice a nařčení z korytářství jistě levicoví poťouchlíci myslí v žertu, jinak by museli jít s parním Oubkem k čertu.

A vo tom to jeééé!!!
rcptc - the telexing...
15. 02. 2010 | 20:45

Veronika Vendlov napsal(a):

Ó, jak jste mě většinově motivovali k dalšímu psaní...to je tak SUPER!

Tužko moje milá, není to tak dávno, co se mě jedna moje dobrá duše, co mi zachraňuje záda, zeptala, co vlastně v té politice dělám, se svojí éterickou povahou, vírou v dobro a nadšením, empatií a entusiasmem...a pak se zamyslela a konstatovala, že možná díky Bohu, že jsou občas v politice lidé jako já...jen to brnění, to má zatím díry, ne všechno se dá vydržet... ale tohle jo, vždyť co jsem taky mohla čekat, že? :-)

A vtip, ten já mám ráda, napříkalad jsem se dívala na to, jab Blondýna na stojáka (Pazderková) vařila kuřecí polévku. Ale zjistila jsem, že se moc lidí nesmálo, tak to asi bude tím, že tu polévku vařím podobně.... :-) :-) :-)...
15. 02. 2010 | 20:59

Veronika Vendlov napsal(a):

Tři hvězdičky: no jasně, vo nic jinýho mi nejde, než vo prachy, to je předsi jasný jak facka od pana Macka... :-)
15. 02. 2010 | 21:00

Veronika Vendlov napsal(a):

Tři hvězdičky: no jasně, vo nic jinýho mi nejde, než vo prachy, to je předsi jasný jak facka od pana Macka... :-)
15. 02. 2010 | 21:00

Veronika Vendlov napsal(a):

Schrotte, zdravím, tak jinak: Zakopaný pes je dle mého soudu v tom, že lidé volí stranicky a ne konkrétně Petra nebo Pavla, lidé nejsou motivovaní, nevyhrávají ti nejlepší z nejlepších. Před 5 lety řekl J. Zieleniec jednu věc, kterou si pamatuji dodnes: "kdyby dala ODS na čelo kandidátky klokana, tak ten klokan bude sedět v Parlamentu". Proto máte 20 let na kandidátkách stále stejné či podobné tváře. A stejné či obdobné nebo podobné tváře se pohybují na klíčových místech. Jednou z motivací je určitě touha po moci, tedy moci něco fakticky ovlivnit. Že se pak "cosi" stane a lidé po nějaké době ztratí kontakt s realitou, je věc jiná. Možná je to vskutku tím, že hodnosti mění mravy, jak jste napsal. Já mám pocit, že se k tomu také přidává jakési skupinové souznění...
Víc se moc rozepisovat nechci, jsou to fakt jen mé osobní potřehy a ne nějaké obecně platné pravdy. Já nekandiduji a zda jsem odolná? No, to je dobrá otázka, myslím si, že ano, ale kdo ví, co ze mě třeba bude za několik let...
15. 02. 2010 | 21:35

*** napsal(a):

A moclipa máte těch louisdorů, Veronique? Prodáváte hedvábí čínské nebo anglické?
Čínské je pro lepší fazonu, anglické je spíše zbožím koloniálním. I přesto je to výhodná láce. Marquis Rochefoucaud platí velmi dobře.
Zde se jedná o skutečné a nádherné Louisiana Creek tedy, koryto...
15. 02. 2010 | 21:44

Tencokida Hnuj napsal(a):

veronikavendlova
Strach. Z budoucnosti. Z hyperinflace. Z nemocí.....
Spoustu těchto věcí lze řešit prostřednictvím 8 místných částek na bankovních kontech, či pomocí výnosných investic do nemovitostí. Tyto komodity si lze ale pořídit pouze prostřednictvím komodity univerzální. Čím víc komodity univerzální, tím méně strachu. Moc jako abstraktní pojem je ničím, svým konkrétním vyjádřením pak definuje politický systém. My žijeme v kapitalismu. V kapitalismu vládne kapitál. Anebo si myslíte, že volič ?
Není to ztráta reality, jak vy říkáte, ale naopak niterné poznání skutečné reality. Ne reality chleba a her, to je pro ty dole. Pro ty nahoře je skutečnou realitou eliminovat strach.
- Skupinové souznění ?
Jistě, ve dvou se to lépe táhne. Vaše ubohost , když ji vyznává více lidí, se stane prestižní záležitostí. Původní iracionální pohnutka je racionalizována procesem společného sdílení.
P.S. Ale určitě existují příslušníci politických elit, kteří svou práci vykonávají jako službu občanům. Mají to ale těžké. Nezávidím jim, Satan číhá všude.
Přeji hezký večer.
15. 02. 2010 | 22:12

Veronika Vendlov napsal(a):

TCH: no, konečně dobrý příspěvěk.
Díky.
v.
15. 02. 2010 | 22:18

jozka napsal(a):

No to je psina. Tak podle Veroniky je problem v tom "lidé volí stranicky a ne konkrétně Petra nebo Pavla" a kdyz ji tady spousta lidi rika, ze by novou stranu strihu topky volili, ale vadi ji konkretni provareni Pavlove ci Petrove ve vedeni, tak se cili.

Veroniko, endorfiny, to je vec, co?

:-)
16. 02. 2010 | 07:35

Veronika Vendlov napsal(a):

Jozko, no já se právě nečílím, já tomu rozhořčení rozumím, ale neustále opakuji, že na kandidátkách TOP09 jsou vedle těch (jak jsou nazývaáni davem: "provařených xichtů") noví lidé a soudím, že je to dobře namixované. Bez těch zkušených (či provařených, chcete-li) by to dopadlo velmi podobně, jako jiné podobné "projekty" v minulosti. To jsme si uvědomila hned, když došlo mezi TOP09 a Starosty k dohodě o vzájekné spolupráci. Volič je určitě inteligentní, to určitě ano, ale volič je také pohodlný a líný...a je také na určité věci navyklý. Celá ČR mi silně připomíná Odolenu Vodu, kde stále 30% obyvatel s láskou vzpomíná na zlatá 70. léta a volí stále stějné lidi, které volili před 15 lety. Ale možná je to proto, že tu nikdo lepší není...nevím.
16. 02. 2010 | 09:43

Luba napsal(a):

Dost dobře nechápu, proč u podobných telefonátů Policie ČR nepostupuje stejně, jako jindy a jinde.

Proč si nepočká, až to bouchne a pak spočítá oběti a hledá viníky?
16. 02. 2010 | 11:09

jozka napsal(a):

Co myslite, kdyby si OF vzalo na kandifatku pro volby v roce 1990 Adamce, Mohoritu a Strougala, taky by to byl vyvazeny mix?

Ostatne, legrace bude, az dojde na Pentacke letiste.
16. 02. 2010 | 11:40

Veronika Vendlov napsal(a):

to je ale přirovnání hodné myslitele! S letištěm je bohužel stále třeba počítat...
16. 02. 2010 | 12:15

jozka napsal(a):

Copak se vam nelibi? Vzdyt je to stejne jako uvazlive hospodarit s Kalouskem, rozumne a konzistentne vest zahranicni politiku se Schwarzenbergem a udrzovat efektivni armadu s Parkanovou.

A co se tyce letiste... pockejte, az budete muset na Vodolce vysvetlovat, ze se Mira s Pentou dohodl, tak se halt neda nic delat. Dam vam jednu malou radu... Utikejte na Zlosejn, z toho kopce chytnete vetsi trychleni a lesik za Jordanem vas skreje pred vidlema starousedliku.
16. 02. 2010 | 12:29

Veronika Vendlov napsal(a):

Jasně, jako bych to, zda letiště bude, nebo ne, mohla nějak zásadně ovlivnit. Více v našem prohlášení v diskusi na stránkách Odoleny Vody. Tušila jsem, že jste někdo světa (Odoleny Vody) znalý, bohužel...
16. 02. 2010 | 16:50

skeptický napsal(a):

VV
Po jemné výtce se pokusím se být více informativní.

Chodit hrát golf ve vysoké politice s kolegy NENÍ dobrý nápad.Ženy tam Opravdu,ale Opravdu nechtějí.

Možná tak ten tenis nebo u skleničky.Tenis se musí umět,aby jeden nekazil hru.
Horolezectví nedoporučuju.

Jestli znáte to rčení o opouštění potápějící se lodi,zamyslete se nad tím.
16. 02. 2010 | 17:03

Veronika Vendlov napsal(a):

Skeptický: nevím čím to je, ať se děje cokoliv a lodě se potápějí nebo nepotápějí, jsou věci, ketré jsou trvalé a na těch stavím, to ostatní často prostě ovlivnit nemohu. A Vám přeji co nejméně komentářů pod mými blogy a je jedno, co v nich zrovna bude.

Pěkné odpoledne.
vv
16. 02. 2010 | 17:47

skeptický napsal(a):

Milá paní Vendlová

Opět nepochopen.Zpropadená alternativní inteligence.

Jen jsem nechtěl,aby se slušné děvče dostalo do špatné společnosti.Oni tihle lidé mají rčení o jiných užitečných lidech.

Budete mi chybět.Ani se nezlobím.
Buďte hodná k těm co potkáte na cestě nahoru.Potkáte je znovu,až půjdete dolů.
16. 02. 2010 | 18:28

jozka napsal(a):

Veroniko, jenom jsem se vam jemne (asi az moc) snazil naznacit, ze vase horouci city pro bezskrupulozni sibry se vam vymsti.

Ale jestli stacite s dechem skrz ten Zlosejn, tak pak zaklepejte u nas. Bud vas schovam nebo vam aspon pujcim vidle.
16. 02. 2010 | 19:16

Veronika Vendlov napsal(a):

Jožko, já nevím, o kom vlastně píšete. O TOP09, o Starostech, nebo o mé osobě?
Bylo by dobré to asi oddělovat.

City do mé práce bohužel a nebo BOHU dík, nepatří. V naší zemi se stejně nezavděčíte a možná ani jinde.

Takže se nebojte, až toho bude moc, prostě zmlknu. Já nemám problém dělat rozhodnutí, která obrátí život vzhůru nohama. Nedělám je sice často, ale když, tak se vším všudy.

Vaši snahu tedy beru jako varování. Díky, já to chápu.
16. 02. 2010 | 20:26

Veronika Vendlov napsal(a):

Skeptický, jste náhle milý. Můžete být v klidu, cesta "nahoru" je pro mě nedefinovatelný pojem. Vlastně se mě netýká. Dnes mi všechno vychází a zítra to může být úplně jinak a tak to i beru.

Pořád sle stojím nohama na zemi, hlavu v oblacích nemívám, protože když se to náhodou ve výjimečných případech stane, někdo mi ji pěkne umyje...takže to neriskuju často. Řídím se nejvíc tím, co mi říkávala prababička: "Nečiň druhým to, co nechceš, aby činili oni Tobě." Někdy to jde ztuha, ale zdá se, že je to to nejlepší vodítko pro život... :-)

PS: ale určitě jsem řadu vecí pokazila....některé nevratně, to bohužel ano.
16. 02. 2010 | 20:32

skeptický napsal(a):

VV
Žádný náhle.
Já jsem milý furt.

Pí Samková si myslí,že bych ji nejradši kopl,a jestli to není zvláštní,a bere oslovení dámo v určitě pejorativním smyslu.Taky nechápu,kam na to chodí.

Asi se ty záchvaty něhy,které mnou zmítají,když jsem v kontaktu s krásnými ženami snažím příliš zakrývat,stejně jako svoje apokryfická moudra.

Děvčata,když mi nerozumíte,neberte to jako útok.Pro jistotu se urazit,to dělají husy.
Při vašem vzdělání to přece nemáte zapotřebí.
16. 02. 2010 | 21:22

Veronika Vendlov napsal(a):

skeptický, nejste milý furt, to si jen o sobě ješitně myslíte...

Já Kláře rozumím čím dál víc a jsem opravdu ráda, že ji mám/e!

Ani jedna se neurážíme, ani "pro jistotu". Odmítáme ale diskutovat tam, kde to pozbývá smysl. A to je podme mě OK.

Pěknou noc.
17. 02. 2010 | 00:49

skeptický napsal(a):

Jestliže tě svět odmítá,nezoufej,neboť nejsi z tohoto světa.

Kde nejsi přijat vlídně,vezmi svoji hůl,a jdi o dům dále.
I když moudrost křičí z vrcholků střech,nikdo neposlouchá.

I Ježíš byl týrán,popliván a ukřižován.

Kráčej v pokoře svoji cestou pravdy,a když příjdeš na panskou řepu,nedívej se vpravo ani vlevo,a dělej kopy,kopy,kopy.

Brou.Přičaruji Vám sen.
17. 02. 2010 | 02:14

jozka napsal(a):

Veroniko, pridate se?

http://www.tyden.cz/rubriky...

Ve svetle tehle akce ma to heslo "Tradiceů takovou zvlastni prichut. Leda by si nekdo delal z Cernohorce kozy :-)
17. 02. 2010 | 12:42

veronika vendlova napsal(a):

Jsem mezi nima...
ba ne, to byl vtip, ale jsem realistka...nechť se fotí ti, kdo mají co ukázat... :-)
17. 02. 2010 | 12:58

Přidat komentář

Tento článek byl uzavřen. Už není možné k němu přidávat komentáře ani hlasovat

Blogeři abecedně

A Aktuálně.cz Blog · Atapana Mnislav Zelený B Babka Michael · Balabán Miloš · Bartošová Ela · Bavlšíková Adéla · Bečková Kateřina · Bednář Vojtěch · Bělobrádek Pavel · Beránek Jan · Bernard Josef · Berwid-Buquoy Jan · Bielinová Petra · Bína Jiří · Bízková Rut · Blaha Stanislav · Blažek Kamil · Bobek Miroslav · Boehmová Tereza · Brenna Yngvar · Bureš Radim · Bůžek Lukáš · Byčkov Semjon C Cerman Ivo Č Černoušek Štěpán · Česko Chytré · Čipera Erik · Čtenářův blog D David Jiří · Davis Magdalena · Dienstbier Jiří · Dlabajová Martina · Dolejš Jiří · Dostál Ondřej · Dudák Vladislav · Duka Dominik · Duong Nguyen Thi Thuy · Dvořák Jan · Dvořák Petr · Dvořáková Vladimíra F Fafejtová Klára · Fajt Jiří · Fendrych Martin · Fiala Petr · Fibigerová Markéta · Fischer Pavel G Gálik Stanislav · Gargulák Karel · Geislerová Ester · Girsa Václav · Glanc Tomáš · Gregorová Markéta · Groman Martin H Hájek Jan · Hála Martin · Halík Tomáš · Hamáček Jan · Hampl Václav · Hamplová Jana · Hapala Jiří · Hasenkopf Pavel · Hastík František · Havel Petr · Heller Šimon · Herman Daniel · Hilšer Marek · Hladík Petr · Hlaváček Petr · Hlubučková Andrea · Hnízdil Jan · Hokovský Radko · Holásková Kamila · Holmerová Iva · Honzák Radkin · Horáková Adéla · Horký Petr · Hořejš Nikola · Hořejší Václav · Hrabálek Alexandr · Hradilková Jana · Hrstka Filip · Hřib Zdeněk · Hubinger Václav · Hülle Tomáš · Hušek Radek · Hvížďala Karel CH Charanzová Dita · Chlup Radek · Chromý Heřman · Chýla Jiří · Chytil Ondřej J Janda Jakub · Janeček Karel · Janeček Vít · Janečková Tereza · Janyška Petr · Jelínková Michaela Mlíčková · Jourová Věra · Just Jiří · Just Vladimír K Kania Ondřej · Karfík Filip · Karlický Josef · Klan Petr · Klepárník  Vít · Klíma Pavel · Klíma Vít · Klimeš David · Kňapová Kateřina · Kocián Antonín · Kohoutová Růžena · Kolaja Marcel · Kolářová Marie · Kolínská Petra · Kolovratník Martin · Kopeček Lubomír · Kostlán František · Kotišová Miluš · Koudelka Zdeněk · Koutská Petra Schwarz · Kozák Kryštof · Krafl Martin · Krása Václav · Kraus Ivan · Kroupová Johana · Křeček Stanislav · Kubr Milan · Kučera Josef · Kučera Vladimír · Kučerová Karolína · Kuchař Jakub · Kuchař Jaroslav · Kukal Petr · Kupka Martin · Kuras Benjamin · Kutílek Petr · Kužílek Oldřich · Kyselý Ondřej L Laně Tomáš · Linhart Zbyněk · Lipavský Jan · Lipold Jan · Lomová Olga M Máca Roman · Mahdalová Eva · Máchalová Jana · Maláčová Jana · Málková Ivana · Marvanová Hana · Mašát Martin · Měska Jiří · Metelka Ladislav · Michálek Libor · Miller Robert · Minařík Petr · Mittner Jiří · Mrkvička Jan · Müller Zdeněk · Münich Daniel N Nacher Patrik · Nachtigallová Mariana Novotná · Návrat Petr · Navrátil Marek · Němec Václav · Nerušil Josef · Niedermayer Luděk · Nosková Věra · Nouzová Pavlína · Nováčková Jana · Novák Aleš · Novotný Martin · Novotný Vít O Obluk Karel · Oláh Michal · Ouhel Tomáš · Outlý Jan P Pačes Václav · Palik Michal · Paroubek Jiří · Pavel Petr · Pavelka Zdenko · Payne Jan · Payne Petr Pazdera · Pehe Jiří · Peksa Mikuláš · Pelda Zdeněk · Petrák Milán · Petříček Tomáš · Petříčková Iva · Pfeffer Vladimír · Pfeiler Tomáš · Pilip Ivan · Pitek Daniel · Pixová Michaela · Plaček Jan · Podzimek Jan · Pohled zblízka · Polách Kamil · Potměšilová Hana · Pražskej blog · Prouza Tomáš R Rabas Přemysl · Rajmon David · Rakušan Vít · Ráž Roman · Redakce Aktuálně.cz  · Reiner Martin · Richterová Olga · Robejšek Petr · Rydzyk Pavel · Rychlík Jan Ř Řebíková Barbora · Říha Miloš · Řízek Tomáš S Sedlák Martin · Seitlová Jitka · Schneider Ondřej · Schwarzenberg Karel · Sirový Michal · Skalíková Lucie · Skořepa Michal · Skuhrovec Jiří · Sládek Jan · Sláma Bohumil · Slavíček Jan · Slimáková Margit · Sobíšek Pavel · Sokačová Linda · Soukal Josef · Soukup Ondřej · Sportbar · Staněk Antonín · Stanoev Martin · Stehlík Michal · Stehlíková Džamila · Stránský Martin Jan · Strmiska Jan · Stulík David · Svárovský Martin · Svoboda Cyril · Svoboda Jiří · Svoboda Pavel · Sýkora Filip · Syrovátka Jonáš Š Šebek Tomáš · Šefrnová Tereza · Šimáček Martin · Šimková Karolína · Šindelář Pavel · Šlechtová Karla · Šmíd Milan · Šoltés Michal · Špalková Veronika Krátká · Špinka Filip · Špok Dalibor · Šteffl Ondřej · Štern Ivan · Štern Jan · Štětka Václav · Štrobl Daniel T Táborský Adam · Tejkalová N. Alice · Telička Pavel · Titěrová Kristýna · Tolasz Radim · Tománek Jan · Tomčiak Boris · Tomek Prokop · Tomský Alexander · Trantina Pavel · Tůma Petr · Turek Jan U Uhl Petr · Urban Jan V Vacková Pavla · Václav Petr · Vaculík Jan · Vácha Marek · Valdrová Jana · Vančurová Martina · Vavruška Dalibor · Věchet Martin Geronimo · Vendlová Veronika · Vhrsti · Vích Tomáš · Vlach Robert · Vodrážka Mirek · Vojtěch Adam · Vojtková Michaela Trtíková · Výborný Marek · Vyskočil František W Walek Czeslaw · Wichterle Kamil · Wirthová Jitka · Witassek Libor Z Zádrapa Lukáš · Zaorálek Lubomír · Závodský Ondřej · Zelený Milan · Zeman Václav · Zima Tomáš · Zlatuška Jiří Ž Žák Miroslav · Žák Václav · Žantovský Michael Ostatní Dlouhodobě neaktivní blogy