Dopis Janu Rejžkovi a vedení ČRo6

26. 01. 2012 | 19:13
Přečteno 10307 krát
Jelikož se mi v mailu – doslova denně – množí desítky znepokojených dotazů od posluchačů Kritického klubu Jana Rejžka (dříve Kritického Klubu Jana Rejžka a Vladimíra Justa, a ještě dříve Kritického klubu Člověk a kultura) na ČRO6, proč jsem z pořadu odešel, a jelikož můj ex-kolega zatím nedokázal dotazy (tím méně dopisy) na toto téma posluchačům srozumitelně vysvětlit, zveřejňuji tímto podstatnou část svého – nikoli soukromého - „rozlučkového“ dopisu z počátku ledna t.r.

Čau Honzo,
jak jsem se už v telefonu omluvil vedení ČRO6, dosud jsem nepodepsal
- tentokrát mimořádně ne kvůli svému lemplovství - smlouvu na
tento a další roky, kterou jsi mi před koncem roku předal, a to z důvodů,
že jsem dlouho váhal, zda ve stávající podobě pořadu chci ještě působit. Teď jsem dospěl k definitivnímu závěru, že nechci, a o jeho další podobě či o mé eventuální účasti na něm ještě proběhnou jednání zhruba za dva týdny (do té doby, abych situaci nehrotil a nedělal rádiu potíže, jsem ještě 2x účast přislíbil).
Předsilvestrovské vydání Kritického klubu (který kvůli naší hádce nazval
jeden náš stálý posluchač myslím právem "trapas", viz dopis p. Ryse) bylo
jen poslední kapkou, která mě utvrdila v přesvědčení, že je nejvyšší čas,
abychom si dali vzájemně od sebe pauzu. Jak víš, jiný náš věrný
posluchač,pan Zábrša, mě osobně zhruba před 14 dny po zveřejnění ankety v
LN v přečteném mailu výslovně vyzval, abych svůj tip na Knihu roku příště trochuvíc rozvedl než jsem to učinil v LN, že by si asi v tom složitém Ecově románusám rád udělal jasno, což jsem jemu i posluchačům v předposledním "havlovském" vydání¨na mikrofon závazně přislíbil. Nebylo mi to, kromě pár úvodních vět, záhyovšem "cenzorsky" utnutých, umožněno - s tím, že o Ecovi a jeho "šestákovémrománu" už bylo řečeno dost, a nebudeme se opakovat, není čas, - a pořad, jak jsi pravil,
vedeš Ty, tečka. Já to respektuji, ale prosím - napříště beze mne. Cenzury jsem si užil dost v minulém režimu.Nebylo to v poslední době zdaleka poprvé, a jelikož se obávám, že by se to opakovalo, a to v neprospěch pořadu, je toto mé rozhodnutí nezvratné. Jsi zkušenější
"rozhlasák" než já, jistě si poradíš v dalším pokračování svého klubu i
beze mne, přeju Ti (a pořadu) při výběru hostů i témat šťastnou ruku.
Chtěl bych Ti touto cestou ještě poděkovat za víc než desetiletou (když
připočtu legendární zakázanou Katovnu, tak vlastně čtrnáctiletou!)
pravidelnou spolupráci, byla pro mne vždy inspirací, a myslím, a většina
ohlasů to potvrzuje, že jsme spolu udělali i kus užitečné, nejen kulturně
kritické, ale i kulturně osvětové práce. Světlé chvíle spolupráce převažovaly nad těmi drhnoucími, a tak by bylo škoda si to nakonec pokazit...

Zdraví Tě

VJ

P.S. Jelikož téma dopisu nepovažuji za věc soukromou, posílám kopii mj. i
p.šéfredaktorovi Rausovi a pí red.Krčmové.


Komentáře

Aktuálně.cz má zájem poskytovat prostor jen pro korektní a slušně vedenou debatu. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se zároveň zavazujete dodržovat Kodex diskutujících. Pokud Váš text obsahuje hrubé urážky, vulgarismy, spamy, hanlivá komolení jmen, vzbuzuje podezření z porušení zákona, je celý napsán velkými písmeny či jinak odporuje zdejším pravidlům, vystavujete se riziku, že jej editor smaže.
Přejeme Vám zajímavou a inspirativní výměnu názorů.
Libor Stejskal, editor blogů (blogy@aktualne.cz)

ghándí napsal(a):

kluci,
ale katovna byla dobrá. železný, klaus, ODS, železný klaus, ODS....... že vy máte rádi železného, klause a ODS?
26. 01. 2012 | 19:29

achim napsal(a):

Nu, pan Just přišel na to, že pan Rejžek je už od svého angažmá u Rafaje v literárním měsíčníku nevalná persona, dost pozdě.
26. 01. 2012 | 19:47

Kryštof napsal(a):

Re - autor blogu
Domnívám se , že se jedná o věc ryze soukromou , řekněme živnostensky soukromou , a její presentaci zde tudíž za nepříslušnou .
26. 01. 2012 | 19:52

Anti Justýna napsal(a):

To je naprostá glajchšaltace, bagatelizace té obrazové informace. Humor, který prostě nekalkuluje s první signální soustavou. Kromě obrazu je tam zase jenom obraz....Juste, běž konečně dělat něco pořádného a věčně se nesnaž divákům podstrčit svá geni(t)ální moudra. Tvé názory jsou stejný brak jako literární ležáky zesnulého přikulovače. Stejskale, na plac! Ubližuje se tady vyvoleným...
26. 01. 2012 | 19:55

vasja napsal(a):

V tom pořadu sem nikdy Rejžka neslyšel. Jen nějaký chrochtání a smrkání.
26. 01. 2012 | 20:09

RA napsal(a):

pane Juste, jak velkou měla Katovna sledovanost ???? Prý 0,004 %, je to pravda ?
26. 01. 2012 | 20:34

Posluchac1 napsal(a):

Škoda, pane Juste, měl jsem váš společný pořad docela rád, budete tam chybět... je jasné, že p. Rejžek je trochu hulvát, ale tak to už tak nějak k němu patří, to jste snad za těch 10 let poznal taky... takže po takovém konfliktu si myslím, že ten rozumnější (vy :)) prostě ustoupí :)... a budete pokračovat v kvalitních komentářích všeho možného... škoda, nestalo se...
26. 01. 2012 | 20:36

mb napsal(a):

se to štěpí, hnízdil opouští havlíka, just rejžka, ted opustí hájek klause a voba spolu Jakla a bude vymalováno ...
26. 01. 2012 | 20:45

Někdojen napsal(a):

Nejdřív se to stmeluje, pak pozvolna rozděluje, prostě kyvadlo rozhoupané ponorkovou nemocí, a nejen tady, i jinde, uvidíte.
26. 01. 2012 | 20:58

HonzaM napsal(a):

To RA. Katovna mi pomohla pochopit co se samo považuje za současnou kulturu. Jednou s katovnou šel paralelně na NOVě pornopořad peříčko a já měl v ruce ovladač. Náhodně jsem oba pořady přepínal. Oba do sebe zahleděné a přesvědčené o své výjimečnosti se náhle začaly vzácně doplňovat a staly se z nich dva konce stejné tyče, kterou je nepříjemno držet v ruce.
26. 01. 2012 | 21:09

mb napsal(a):

HonzaM a kam jste si tu tyč teda nakonec (v)strčil ?
26. 01. 2012 | 21:26

Zdeněk Brom napsal(a):

mb:

To je Váš omyl. Na jedné straně štěpení, na druhé straně soudržnost veliká. Proto nemůžete balvanem pohnout. Ledva totiž pajcr pod něj zastrčíte, začnete se hádat, jak a kdo má tlačit. A balvan se vám pak, pokolikáté již, vychechtá. A nehne se.
26. 01. 2012 | 21:33

mb napsal(a):

zb ... pod zdejším blogem bych nezacházel do hlubokomyslných hlubokomyslností ... s pozdravem ...
26. 01. 2012 | 21:34

melčákova pohanka napsal(a):

Rejžek mi pomáhal přežít normalizaci-díky kritikám v Melodii. Ale po revoluci jsem poznal,že má černobílé vidění světa a navíc bývá i zlý,když s ním někdo nesouhlasí,tak jsem ho přestal sledovat...A Katovna byla skvělá s tématem Bible od divadla Sklep!
26. 01. 2012 | 22:03

pingl napsal(a):

kluci tak si roztrhejte vobčanky a pak jděte na panáka, však nebude tak zle,ne?
26. 01. 2012 | 22:30

Dopton napsal(a):

Škoda, poslouchal jsem Vás pravidelně ve čtvrtek, nyní už to není ono! (Zbyly jen falešné zpěvy pí. Bosákové.)

Věřím, že se nejedná o konečnou fázi a s Honzou naleznete opět společnou cestu za mikrofon...
26. 01. 2012 | 23:02

V kruhu zapšklosti napsal(a):

Potkal potkan potkana, pod kamenem pod kamenem....
26. 01. 2012 | 23:04

serres napsal(a):

už vás asi 4 roky neposlouchám, ale bylo to dobrý. Rejžek se s tím nepáral, vy jste na mě vždycky působil jako takovej lidovej vzdělanej žváňa, idální kombinace na večerní poslech :-) jak někdo píše nade mnou, třeba se ještě někdy k sobě vrátíte
26. 01. 2012 | 23:17

Občan napsal(a):

Vzpomínám na televizní pořad "Katovna".
No, asi ho není škoda. Možná kdybyste ho býval vedl sám, nebylo by to tak hrozné. Jenže Rejžek svou nenávistí a zahořklostí, již dští dnes a denně kdekoli a kdykoli na celý svět kolem sebe, dokáže pohřbít jakýkoli pořad.

Často jsem srovnával Vaši a Rejžkovu "Katovnu" s "Klubem netopýr" pana Přidala. I tenhle pán dost čato klade hostům otázky "na tělo", někdy je ironický, někdy ironii zvládají hosté sami, čas od času to vypadá, že by se mu tam rádi poprali (kdyby jim to dovolil) - jenže jeho kultivovaný projev zatím dokázal přinutit i největší aroganty a hulváty ke slušnému chování.

Škoda, že jste nedokázali udržet Katovnu v mezích slušnosti a objektivity. Nápad to byl dobrý; mohlo to být sarkastické, ironické - ale pořád ještě slušné a s nadhledem.

Tak Rejžkovi dopřejte, ať se znemožní sám. On to určitě dokáže, v tom mám k němu naprostou důvěru; a ještě se stihne pohádat s celým ČRo...
26. 01. 2012 | 23:37

Platan napsal(a):

Škoda, ale není divu... Pořad jsem poslouchal poměrně pravidelně. Pan Rejžek bývá bodrý, pokud s ním souhlasíte... Jinak občas mívá chování řeznického psa (řečeno s mírnou nadsázkou...).
26. 01. 2012 | 23:39

teatrologissimus napsal(a):

Pro tyhle dva byl socik darem z nebes.
26. 01. 2012 | 23:42

Jirka napsal(a):

A je to tady. To, co jsem tušil (včetně příčin) už od zhruba půl deváté dnešního večera, kdy jsem zapnul na ČRo 6 Kritický klub, je definitivně potvrzenou skutečností.
Bohužel jsem přesně tenhle krok pana Justa očekával. Daný pořad jsem totiž celkem pravidelně (a docela rád) poslouchal, byť s výhradami. K mému překvapení pan Just byl přítomen ve studiu ještě i začátkem roku, tedy i po tom, co zažil s panem Rejžkem při předchozím vydání koncem prosince.
Každý člověk, který má v sobě alespoň trochu sebeúcty, by se totiž zachoval stejně, jen by, myslím, nebyl tak decentní jako pan Just a odešel by ihned, leckdo možná i doslova, tedy v průběhu onoho památného vydání.
To, co předvedl pan Rejžek v posledním prosincovém pořadu, jsem ještě nikdy v rádiu (ani v televizi) neslyšel a předpokládám, že ani neuslyším. Jeho - už bohužel typická - neomalenost vůči panu Justovi dosáhla nečekaného vrcholu.
Měl jsem za to, že - když pan Just pokračuje i v dalších týdnech - se mu pan Rejžek alespoň dodatečně a radikálně omluvil. Také jsem předpokládal, že tak učinil i veřejně v prvním lednovém vydání. K mému úžasu (poté, co jsem si pořad pustil celý od začátku zpětně na internetu) se tak ani náznakem nestalo. Divil jsem se panu Justovi, jestli má ještě zapotřebí tohle týden co týden snášet. Ostatně, divil jsem se jeho poddajnosti a přehnané slušnosti již mnohokrát předtím, vlastně léta... Tradiční náhlé a zcela nepochopitelné přerušení výpovědi pana Justa, s tím, že chce pokročit dále (a ten tón, ten vskutku stojí za poslechnutí - vyberte si jakýkoli týden za poslední léta a většinou se dočkáte i víckrát), mi dokázal docela podstatně narušit spokojenost s tímto pořadem. Stále jsem si opakoval: To to panu Justovi nevadí?! Proč se neozve?!!!
Nutno dodat, že stejným tónem jednal a jedná pan Rejžek i s telefonujícími posluchači, tedy i s nemalou částí
těch, kteří nevolali pravidelně a kteří se ptali k věci. Chování pana Justa bylo naopak vždy a za každé situace vůči posluchačům velmi korektní.

Pořad jsem poslouchal skoro pravidelně kvůli postřehům a názorům pana Justa, pan Rejžek mi kvůli své tradiční neomalenosti docela dost vadil. Tajně jsem si přál, aby z pořadu odešel a pan Just měl ve studiu jiného partnera do diskuse. Bohužel, stal se pravý opak. Pořad vede pan Rejžek - jak sám důrazně a hlasitě panu Justovi při onom prosincovém extempore připomenul. (Snížilo by se k takovémuto výroku řekněme dvanáctileté dítě?)

Dnes jsem opět pospíchal k rádiu (jaká je třeba reakce Vladimíra Justa na nominace na Thálii), přišel později - a v éteru nalezl pana Rejžka a paní Jungmannovou, do toho občas hudba... a tak dále.

Úžasné, jak podoba mých oblíbených pořadů či celých stanic (Radiožurnál před čtyřmi lety po nástupu paní Tachecí, ČRo 2 - Praha začátkem loňského roku, s čestnou výjimkou pořadu Jak to vidí) berou za své. Příznačné je, že pan Just je minimálně stejně odborně zdatný jako pan Rejžek a má podstatně lepší výslovnost a intonaci - pan Rejžek v těchto ohledech do značné míry pokulhává.

Pane Juste, děkuji Vám za Vaše postřehy, pouštím si je občas na internetu prostřednictvím starších vydání Vašeho pořadu (tedy pardon - pořadu pana Rejžka), a to i několik let zpátky. A prosím Vás, kdyby Vám vedení stanice nabídlo moderaci jiného, obdobného pořadu - třeba bez telefonických dotazů (někteří notoričtí volající se, jak všichni víme, uhnízdili bohužel i zde), přijměte. Jste pro tuhle úlohu ten nejlepší člověk a najít solidního, nearogantního a lidsky vyzrálého kolegu by pro Vás, při respektu, který v kulturní obci a mezi novináři navzdory Vašemu ostrému a nekompromisnímu peru požíváte, neměl být problém.
Ještě jednou děkuji za vše - i za Vaše knihy a články.

Jirka M., Plzeň
27. 01. 2012 | 00:18

Roman Novotny, Washington D.C. napsal(a):

Vazeny pane Just,
se vam vubec nedivim, spise jsem predpokladal, ze odejdete z tohoto poradu drive.
Poslouchal jsem tento porad pravidelne, ale hlavne kvuli vam, ctu a sleduji vasi praci jiz 30 let, a v poradu jste byl jedinecny.
Naproti tomu nedovzdelanec Rejzek, jehoz primitivni soudy svedcily hlavne o aroganci a zlobe, mne privedl k rozhodnuti jiz pred 6 mesici porad prestat poslouchat.
Choval se neurvale a hulvatsky nejen k vam jiz davno, a kde se v tomto panovi vzala drzost se povazovat za nejakeho kritika nechapu dodnes.
UdelaL jste dobre, vase osobnost Rejzkovy jen kryla zada, a vy jiste budete venovat drahocenny cas necemu smysluplnejsimu, nez kontrovani hykavemu a nesrozumitelnemu mudrlantovi.

V ucte
Roman Novotny, Washington D.C.
27. 01. 2012 | 04:40

Antislávista napsal(a):

Vážený pane Juste,

byl jste tahounem tandemu Just–Rejžek, vždy přívětivý k volajícím a snažící se korektně vyjádřit své názory. Pořad jsem poslouchal především pro Vaše fundované kritiky a zamyšlení!

Pokud je to možné, prosím o nějaké další mediální působení na velmi neoraném poli české kultury. Děkuji.
27. 01. 2012 | 05:22

torquemada napsal(a):

,,, a tak si dejte , jako vzpominku, vtipny klip, youtube.com "Katovna" ten borec,
co to splichtil by mel jeste expost dostat oscara, nebo thalii za paradoxdabing,
nebo ne? vy hugenoti ...
27. 01. 2012 | 08:09

Václav H napsal(a):

Kdyý se hádá Just s Rejžkem chybí už jen to zásadní- kdo z nich je na světě více zbytečný a parazituje
27. 01. 2012 | 08:38

Darth Maul napsal(a):

ČRO6 ? Kolik těch kanálů má to nejneposlouchanější rádio?
27. 01. 2012 | 08:45

MaB napsal(a):

Budu tady asi jeden z mála, co neutrousí sarkastické poznámky. Jak Vladimír Just, tak Jan Rejžek pro mne dost znamenali od mých postpubertálních let, kdy jsem četl Melodii a Proměny malých scén. Takže jsem rád sledoval jak Katovnu, tak poslouchal Kritický klub. Arogance Jana Rejžka v posledních letech byla nepřeslechnutelná, což mne dost mrzelo. Jedna věc je nekompromisnost a kritická vyhrocenost, a druhá černobílé vidění, ba selektivní slepota, kombinovaná se slovní agresivitou. Škoda, dvakrát škoda.

Připojuju se také k názoru, že by váš hlas, pane Juste, neměl z veřejného prostoru zmizet, protože máte co říci nejen ke dvěma svým hlavním doménám, divadlu a ochraně přírody, ale k obecnému kulturnímu a politickému vývoji. Lidí, schopných hovořit o těchto věcech poutavě, s osobním charismatem a zřetelnou vývojovou kontinuitou, tady moc nemáme. Vy jste jeden z nich.
27. 01. 2012 | 09:39

Kolemjdoucí (J.Š.) napsal(a):

K těm telefonickým vstupům do pořadů ČRo - dal bych přednost písemným dotazům a názorům, mám pocit, že se posluchači často zbytečně rozpovídají, nedovedou se stručně a přesně vyjádřit a zabírají tak zbytečně čas.
27. 01. 2012 | 10:34

Kolemjdoucí (J.Š.) napsal(a):

Občan - Řekl bych, že i Michal Prokop v televizi v pořadu Krásný ztráty dokázal pokládat hostům i velmi choulostivé otázky, ale v naprostém klidu, a s pochopením si pak vyslechl odpovědi, aniž by se při tom pasoval na soudce.
27. 01. 2012 | 10:48

Bludr napsal(a):

Přidávám se k (některým) výše komentujícím. Kritický klub jsem poslouchal rád, zejména kvůli kultivovaně prezentovaným názorům pana Justa. Pana Rejžka jsem považoval podobně jako paní Bosákovou za nutné zlo (i když na rozdíl od ní občas při té své aroganci přeci jen přispěl něčím zajímavým) a s tímto vývojem tedy postrádám důvody pro další poslech - občasné díly s náhradníky (pan Mandys) byly výrazně slabší.

Inkriminovaný prosincový díl jsem neslyšel a opravdu nevím, jestli najdu odvahu, si jej pustit. Ve skrytu duše každopádně doufám, že si pana Justa budu moci dříve či později někde zase poslechnout. Držím palce.
27. 01. 2012 | 12:16

A just ne napsal(a):

Na Rejžkovi obdivuji jedinou věc- že si dokáže nahrabat jenom tím že nenávidí lidi, a uživí ho to celý život. S Justem by mohli soutěžit pouze v tom kdo je na světě zbytečnější a více škodí.
...
A když už jste tak tvrdí kritici - kdy se zeptáte našich umělců kdy vytáhnou ta veledíla jak za komunistů nemohli a psali to jen do šuplíků. Pořád čekáme. Socialistické filmy a seriály jsou sice o mnoho pater lepší než ty polistopadové, ale už je to tak okoukané že to známe nazpaměť.
27. 01. 2012 | 12:27

Palán napsal(a):

Kolemjdoucí - kde si viděl ty choulostivé otázky Prokopa- mně to připadá, že výběr hostů je ideově hodně jednostranný a ty tvrdé otázky bych shrnul do jedné- jak jste dokázal být tak úžasný a přitom nekomunista, neměl jste při tom krásné ztráty. ŽE by jediná odpověď byla na téma proč se to po cinkání klíči tak podělalo a kdo za to může, nepamatuji.
..
Když už jsem tu - Just i Rejžek - k blití
27. 01. 2012 | 12:31

kámen u cesty napsal(a):

Palán
Prokop (v neposlední řadě díky rodině, do které se přiženil) nebyl nějaká rockerská socka. Byl předsedou rekvalifikační komise, jestli si dokážete dohledat, co to bylo za inštituci.
Kdybyste si vzal cinkače jednoho po druhém, všichni byli součástí "struktur". I ta šedá zóna je jen eufemismus (vymyšlený bolševickým mozkem) a podvod.
Takže ti "krásně ztrátoví" měli ztráty leda z toho, že ve svých vilách nemohli vybírat nezastropované nájemné. I to se samozřejmě obcházelo, a rádo.
27. 01. 2012 | 13:00

Kolemjdoucí (J.Š.) napsal(a):

Bludr - Klidně si ten díl z 29.12.2011 přehrajte z archivu, není v něm nic kdoví jak zvlášť dramatického, jen pár vět, kdy Rejžek namítá, že není třeba blíže rozebírat Ecův román Pražský hřbitov, Just odpovídá, že obsah románu má významný politický rozměr a posluchač se ptal právě na zajímavé knihy z politologie, a také vytkne Rejžkovi, že utne diskusi vždycky, když s ním Just v něčem nesouhlasí. A pořad normálně pokračuje dál. Lednové díly jsem si ještě nepřehrál.
27. 01. 2012 | 15:05

Pepa Řepa napsal(a):

Justýnko, díla přikulovače i Honzu Rejžka mám v oblibě, ale Vaše glosa

Stejskale, na plac! Ubližuje se tady vyvoleným...
nemá chybu.
Katovna? Tady je máte jako na dlani:
https://www.youtube.com/watch?v=qhdEz42PsIE
27. 01. 2012 | 16:34

Pepa Řepa napsal(a):

torquemada
tenhle?
https://www.youtube.com/watch?v=8Z-YjkS2wzI

......je to film modelový, příběh vypadá koherantně :-))))
Nepřipomíná Vám to maloměšťáka?
Čím víc cizích slov, tím jsem chytřejší aneb sudkulatýjustupije
27. 01. 2012 | 16:46

Honza napsal(a):

Pod vlivem této diskuse jsem si ten pořad pustil. Za prvé, vůbec to není dialog, ale dva mimoběžné a velmi užvaněné monology. Za druhé, tím slabším v tomto pořadu byl pan Just - zejména jeho úvodní skoro patnáctiminutový monolog o zážitcích roku v českém divadle byl k nepřečkání. Pan Just vůbec neumí mluvit do rozhlasu. Nedělá tečky (nejspíš se bojí, že mu Rejžek skočí do řeči), nedělá pausy, neklesá hlasem, nestrukturuje, ten nepřetržitý tok mluvy je velmi únavný.
Ta hádka v přímém přenosu působí nepříjemně a neprofesionálně, ale panu Rejžkovi úplně rozumím, zoufale se pokoušel dát pořadu nějakou strukturu.
27. 01. 2012 | 19:44

Pepa Řepa napsal(a):

Honza
jsme dva,Just je tak sebestředný, že mu to nedochází. Pokud jde o kritiku tohoto teatrologa, co pohaní, na to jdu.
Funguje to dokonale.
28. 01. 2012 | 06:06

vaper napsal(a):

Začínáme tu mít nějaký nadbytek všelijakých kunsthistoriků, muzikologů, taky politologů - tak se žerou mezi sebou. Jinak Rejžek i Just - občas pro zpestření,oba jsou sebestřední a nenávidí ostatní, ale sami nic neumí. ale dávat jim pravidelný pořad ne, rozhodně ne ve veřejnoprávních médiích.
Taky by mne zajímalo, že když kritici něco doporučují je to blbost, a dobrá díla si najdou lidi sami / a nemusí jít jen o pokleslou primitivní zábavu
28. 01. 2012 | 10:03

Roman Novotny napsal(a):

"Honza napsal(a):
Pod vlivem této diskuse jsem si ten pořad pustil. Za prvé, vůbec to není dialog, ale dva mimoběžné a velmi užvaněné monology. Za druhé, tím slabším v tomto pořadu byl pan Just - zejména jeho úvodní skoro patnáctiminutový monolog o zážitcích roku v českém divadle byl k nepřečkání. Pan Just vůbec neumí mluvit do rozhlasu. Nedělá tečky (nejspíš se bojí, že mu Rejžek skočí do řeči), nedělá pausy, neklesá hlasem, nestrukturuje, ten nepřetržitý tok mluvy je velmi únavný.
Ta hádka v přímém přenosu působí nepříjemně a neprofesionálně, ale panu Rejžkovi úplně rozumím, zoufale se pokoušel dat pořadu nějakou strukturu."
27. 01. 2012 | 19:44

Honza o Honzovi :) Vsadim se, ze tohle psal samotny Kritik ... Poslechnul jsem si to taky, zadny 15ti minutovy monology jsem nezaznamenal ... Just mluvi laskave, klidne a vazi slova, posloucha se skvele, naproti tomu huhlajici, chroptici, hystericky Rejzek, jehoz sykavky trhaji usi, smete jako posledni neurvalec nejakou zoufalou babicku volajici do poradu a jeho hulakani, ze on je ridicim poradu ukazuje vsechno jine, jen ne strukturu, Rejzek blaboli pate pres devate a vypovedni hodnota jeho slov se blizi Grebenickovi...

Pokud V.Just muze neco rozumneho udelat, at zalozi svuj vlastni porad, to bych nejen ja zde v USA uvital a mel prehled co se dejen doma noveho... Od cenzora Rejzka se toho nedozvi clovek prakticky nic ...
28. 01. 2012 | 10:25

Honza napsal(a):

Pan Novotny: za prve, nejsem Rejzek. Za druhe, moje hodnoceni je samozrejme subjektivni. Napsal jsem to sem, protoze jsem byl sam prekvapen, jak na me tenn porad pusobil: mam totiz p. Justa rad a Rejzka zase tolik nemusim. Presto, ten porad byl opravdu k nepreckani a Just na mne pusobil hur: ten dlouhy monolog na zacatku ma opravdu asi patnact minut, je to telefonni seznam predstaveni a vykonu, je to zmatene a bez struktury, takhle se prece diskusni porad neda delat. Kdyby si vybral ta predstaveni dve a rekl k nim neco blizsiho, pripadne Rejzka nechal k tomu neco podotknout...opakuju, dva mimobezne monology, ten Justuv unavnejsi. Oba panove by meli spis psat, jako dramaturg bych ten porad zrusil.
28. 01. 2012 | 11:18

Fialový Krokodýl napsal(a):

Pravidelně jsem na ČR6 pořad poslouchal hlavně při večerních cestách autem, někdy jsem souhlasil, někdy mne příšerně nadzvedl, ale nikdy nezklamal. To je asi inherentní vlastností kritiky.
Rozpadu Tandemu Rejžek-Just lituji.
Pane Juste, plánujete nějaký jiný rozhlasový pořad?
29. 01. 2012 | 02:21

Josef Barták napsal(a):

Jako stálý posluchač pořadu jsem na straně p. Justa, který musel snášet nekulturní chování p. Rejžka už drahnou dobu.

Jádrem posledního sporu byl Ecův román Pražský hřbitov. Rejžek nepochopil (nebo nechtěl pochopit) mnohavrstevnost a rafinovanost románu, Just jím byl nadčen. Když pak tato kniha byla oceněna jako Kniha roku 2011 v Lidovkách, pro Rejžka to bylo něco nepochopitelného. Rejžkův argument je, že kniha je bohužel psána stylem šestákových románů. Přes tento fakt nejede vlak a je tedy automaticky špatná! Každý, komu se toto dílo líbilo, automaticky stojí na druhé straně barikády- je nepřítel, který v "jeho pořadu" (ani po desetileté spolupráci neuznal p. Justa rovnoprávným partnerem) není vítán. Nějaký náznak sebereflexe a toleranci Rejžkovi naprosto schází. Naopak s libostí naslouchá posluchačům, kteří mu pochlebují. I tak ale Rejžek nedokáže zakrýt, že si o nich myslí,že rozumově jsou ve srovnání s ním na úrovni láčkovců.
29. 01. 2012 | 22:31

Rys napsal(a):

Hmm teď čtu v dopisu své jméno. To je paradox, já který tak rád tento pořad poslouchal je jednou z příčin odchodu pana Justa? To je šílený :-(
04. 02. 2012 | 23:28

Rys napsal(a):

Jirka M., Plzeň
Naprostý souhlas
05. 02. 2012 | 00:08

Rys napsal(a):

Zde je panem Justem zmíněný můj email. Pro správné zasazení do kontextu je třeba slyšet i Kritický klub ze dne 20.10.11 preskočte na 22 minutu

Panové zdravim
Jsem vašim pravidelnym posluchačem asi 3 roky, ale to co jsem vyslechl v posledním Klubu byl opravdu trapas.
Pane Rejžku, Vy jako demokrat neumíte potlačit své dotčené ego v přímém přenosu? Pan Just měl pravdu, jakmile a něčím nesouhlasíte, snažíte se vzít slovo, ať už to je posluchač nebo pan Just.
Pane Juste, velice oceňuji to, že jste se nedal a ozval se. Vaše brilantní kritika Pražského hřbitova u pana Rejžka narazila jen proto, že je pan Rejžek ješitný. Místo aby se zamyslel nad tím, že možna knihu nepochopil a nebo se nad jiným názorem povznesl, tak neustale tvrdí něco o šestákové literatuře a pak když volá posluchač, tak vás ještě okřikne, aby jste se uklidnil, ikdyž evidentně je nejvíce rozhozen on sám.
Opravdu velmi nekulturní, paradoxně v pořadu o kultuře.
05. 02. 2012 | 00:53

Rys napsal(a):

Reakce Jana Rejžka:
Pane Rysi, jen pár slov k Vaší reakci.
Začnu odzadu. Náš Klub zjevně neposloucháte pravidelně. To byste věděl, že už den po úmrtí Steva Jobse jsem o něm v pořadu 6. října mluvil.. Stejně tak o Ecově knize, poprvé, když vyšla a kolega ji ještě nečetl (třebaže tak slíbil), podruhé, když vyhrála anetu LN. I proto nebylo důvodu, mluvit o ní podrobně do třetice. Račte si rovněž povšimnout, jak se pořad jmenuje. Z čehož vyplývá, že drahý Vladimír je "pouze" hostem a není zodpovědný, na rozdíl ode mne, aby sledoval třeba vyměřený čas a proporční vyváženost, a aby se dostalo, pokud možno, na všechna témata. Tady nejde o žádnou  "demokracii", ale o profesi, pane Rysi. Stejně tak režie není povinna přepojovat do vysílání každého volajícího opilce a provokatéra. Abychom se jednou nedočkali, že pan Just pojede svůj monolog i přes zprávy, které musí
začínat v celou, že. I pro jeho setrvalou umanutost s Ecem se tedy nedostalo posledně z časových důvodů na hodnocení výtvarných či dalších kulturních počinů, natož na rekapitulaci odchodu důležitých postav včetně Vámi zmíněného Jobse. Tož tak. I Vám vše dobré v Novém roce. Jan Rejžek
05. 02. 2012 | 01:05

Kamila napsal(a):

Dobrý den.
Více kritičnosti k vlastnímu projevu by panu Rejžkovi neškodilo.
05. 02. 2012 | 09:11

kriticky.sbornik napsal(a):

Tak za prve - jestli nekdo rad cetl Rejzkovy kritiky v Melodii, mel by vedet, ze pokud to melo hlavu a patu, autorem byl Jiri Cerny, jemuz Rejzek propujcil svoje jmeno. Rejzek nikdy nic kloudneho nenapsal, jeho basnicke pokusy jsou za hranici trapnosti !

vite jaky je rozdil mezi SALDOU a SU*DOU ?
Jeden Rejzek ....
18. 02. 2012 | 19:56

Zoopgenue napsal(a):

HxwMfyYxmMfc <a href="http://running-nike0.seesaa.net/">ナイキランニング</a>SmmYeqCkhZge <>url=http://free-nike-nikeo.seesaa.net/]ナイキ フリーQhwPgpGseQim <a href="http://xn--nike-ul4c5c5fyqb.seesaa.net/">nike スニーカー</a>BcsNioCrxTnr <a href="http://nikejapan0.seesaa.net/">ナイキスニーカー</a>WsxJacBhdVlr <a href="http://nikesneakersjp.seesaa.net/">nike</a>DbzCkjDmyCeu <a href="http://nikegolf00.seesaa.net/">ナイキ</a>QrcJdfYzaMmj <a href="http://nikeshoes00.seesaa.net/">ナイキシューズ</a>KizZihUksJov <a href="http://sneaker-adidas-jp.seesaa.net/">スニーカー アディダス</a>RgjWuqLciQat

AfuNbrErlRks <a href="http://www.adidasgekiyasu.biz/">adidas originals</a>YvgTnlYktKed <a href="http://www.nikegekiyasu.biz/">nike</a>OxqBlfLpiIhy
CeiYffQpgZqo<a href="http://www.guccisayihujp.biz/">グッチ</a>QllXraNtaXgd <a href="http://www.guccisayihujp.biz/【グッチ】レディース財布-c-5.html">gucci 財布</a>DwwXxlYdvLqr <a href="http://www.guccisayihujp.biz/【グッチ】レディース長財布-c-6.html">gucci 長財布</a>GwuBdbIjeMso <a href="http://www.guccisayihujp.biz/【グッチ】ショルダーバッグ-c-2.html">gucci バッグ</a>BfvIpjIzaZix
12. 04. 2013 | 11:39

Zoopgenue napsal(a):

CyaLweWnfTir <a href="http://www.adidasgekiyasu.biz/">アディダス</a>XtpJdjHeuKue <a href="http://www.nikegekiyasu.biz/">ナイキスニーカー</a>XfaKorQhiVon
FvnCgbFohLbr<a href="http://www.guccisayihujp.biz/">グッチ</a>XbqBfwYyhBim <a href="http://www.guccisayihujp.biz/【グッチ】レディース財布-c-5.html">グッチ 長財布</a>EnoZixGnrXrq <a href="http://www.guccisayihujp.biz/【グッチ】レディース長財布-c-6.html">グッチ 財布 新作</a>ZsuBuxNsxLtq <a href="http://www.guccisayihujp.biz/【グッチ】ショルダーバッグ-c-2.html">gucci バッグ</a>ZzvUamOdnGlt

YuxCtwTmvVbo <a href="http://www.chanelsayihujp.biz/">シャネル バッグ</a> EmfVzuCtwRew <a href="http://www.chanelsayihujp.biz/シャネル財布-c-9.html">シャネル 財布 新作</a>EggBalOkfFux <a href="http://www.chanelsayihujp.biz/シャネル-ショルダーバッグ-c-1.html">chanel bag</a>TsbPlgWsrYtz
JhtKmmOpeQbx <a href="http://www.chloesayihujp.biz/">クロエ 財布</a> WguSzdZedMng <a href="http://www.chloesayihujp.biz/クロエ-長財布-c-3.html">クロエ 長財布</a> UxeBfjPskOwg <a href="http://www.chloesayihujp.biz/クロエ-ハンドバッグ-c-2.html">chloe バッグ</a> UcjPyjTirQfs
22. 04. 2013 | 05:51

Meascinella napsal(a):

The thing that all the others engages in regarding bikini and furthermore those things that youought to do totally different. <a href="http://ladies-swimwear.webnode.com/">ladies swimwear</a> Items and development in The state of washington - swimwear leaves without goodbye <a href="http://fantasie-swimwear.webnode.com/">panache swimwear</a> Greatest strategy for bikini for you to learn about today. <a href="http://push-up-swimwear.webnode.com/">swimwear clearance</a> Abnormal review supplies you with the most crucial points of bikini that experts claim only one or two people are aware of. <a href="http://designer-swimwear.webnode.com/">vitamin swimwear</a> Triumphant methods for swimwear that you can use starting as we speak. <a href="http://beach-swimwear.webnode.com/">womens swimwear</a>
That explains why so many people are extremely wrong in regards to bikini and the reasons why you really should ought to see this history. <a href="http://discount-swimwear.webnode.com/">women swimwear </a> The Secret rule the bikini-market Is Kind Of Simple and easy! <a href="http://spanx-swimwear0.webnode.com/">spanx swimwear</a> Third party statement brings out A number of all new things concerning swimwear that no one is talking about. <a href="http://swimwear-sale.webnode.com/">swimwear sale</a> Uncover the facts who is discussing bikini and also explanation why you ought to fear.<a href="http://bikinis1.webnode.com/">bikinis</a> The particular reason why nobody is mentioning swimwear and as a result something that one ought to accomplish immediately. <a href="http://bikini-beach.webnode.com/">thong bikini</a>
12. 05. 2013 | 03:12

bbqssarlse napsal(a):

« Bienvenue chez les ch’tiphanois ». http://finasteridesansordonancefr.lo.gs/ Auteur d’un excellent depart. http://viagrapfizerprixfrancefr.lo.gs/ Sur le versant americain de cette histoire : http://acheterviagradiscretionfr.lo.gs/ me demande ou est Le Soir d’Algerie.
03. 10. 2013 | 20:58

vifpkutzob napsal(a):

Nul doute que c’est la-bas (Mexique etc. http://achetersynthroidfr.lo.gs/ Critique Internationale. http://siteofficielventeviagrafr.lo.gs/ presida le comite de redaction de la DUDH. http://lamisilfr.lo.gs/ ma carte d’identite.
05. 10. 2013 | 19:48

atxfummuld napsal(a):

je suis desole (c’est moi. http://www.emtvalencia.es/video/kamagra-und-oral-jelly-apotheke.html Pour commemorer son adoption. http://www.emtvalencia.es/video/atacand-hct-melhor-preco.html Deuxieme episode : Revue Z. http://www.emtvalencia.es/video/venta-de-viagra-a-domicilio-en-capital-federal.html 4 Retranscrite sur Article11.
22. 12. 2013 | 19:45

dbcgbfuwca napsal(a):

et avec elle l’autonomie. http://www.ateliercitron.com/a-vendo-viagra-sildenafil.html exactement le 5 juin. http://perak.uitm.edu.my/media/html/a-precisa-receita-comprar-viagra-brasil.html Manaudou a mis une claque a son record personnel. http://www.ateliercitron.com/a-atacand-hct-16-mg-preco.html Numero 2 : back dans les bacs
29. 12. 2013 | 04:44

wzluwaopwt napsal(a):

samedi 21 juillet 2012 a 20h57. http://www.zambianhotelsandlodges.co.zm/media/html/a-viagra-naturale-farmacia-senza-ricetta.html je vous conseille le bouquin de Oscar Salemink http://apiass.org/a-acquistare-cialis-generico-europa.html jeudi 19 juillet 2012 a 19h14. http://apiass.org/a-viagra-generisk-viagra-skillnad.html On va l’attacher ! » Ils s’en sont occupes.
30. 12. 2013 | 12:54

outlettaejr napsal(a):

<a href=http://www.rehoboth.ab.ca/menu.asp>cheap canada goose coats</a> cartbote http://www.rehoboth.ab.ca/menu.asp - canada goose cheap
25. 02. 2014 | 23:42

kuzczzrwlz napsal(a):

Surement un des exemples les plus interessants. http://www.luarasi-univ.edu.al/b-achat-cytotec-fr.html Quatrieme episode : CQFD. http://www.ciccarelli.it/a-vente-viagra-net-fr.html desormais plein aux deux tiers. http://www.ciccarelli.it/a-viagra-billig-ohne-rezept-nb.html si l’on en croit les Pages Jaunes en ligne.
12. 05. 2014 | 13:32

rqqstkbjea napsal(a):

J arrete de fumer regulierement depuis six ans http://lucionmedia.ca/page-e-site-confiance-pour-acheter-cialis-super-active-fr/ Comme savait le faire M http://lucionmedia.ca/page-a-cialis-super-active-prix-canada-fr/ Alain Carpentier, lui, ne souhaite pas s exprimer http://lucionmedia.ca/page-e-acheter-viagra-pas-cher-fr/ En d autre terme, il n y a pas de vapotage passif
13. 06. 2014 | 06:56

ufdiipzkxf napsal(a):

C est aussi la culture du compromis http://lucionmedia.ca/page-e-kopa-viagra-bulgarien-sv/ C etait un systeme de terreur http://lucionmedia.ca/page-a-viagra-ohne-rezept-in-der-apotheke-kaufen-da/ On l aidera s il joue le jeu http://lucionmedia.ca/page-e-viagra-pharmacie-fr/ Soit 141 de moins
13. 06. 2014 | 20:16

sbhrdnarjp napsal(a):

Mais pour d autres, ce n est pas le cas http://lucionmedia.ca/page-a-xenical-orlistat-online-it/ Un tout petit desequilibre suffit pour grossir http://lucionmedia.ca/page-e-billigt-zithromax-sv/ Les experiences commenceront par certains antibiotiques http://lucionmedia.ca/page-e-cytotec-prix-senegal-fr/ Quand on est enceinte, on n est pas malade
15. 06. 2014 | 02:25

kwfwamokoe napsal(a):

Le bras telescopique est leve, la boule otee http://lucionmedia.ca/page-e-acquisto-cialis-napoli-it/ Pour l heure, les volontaires ne se bousculent pas http://lucionmedia.ca/page-e-vente-legale-de-cialis-fr/ Ils etaient remuneres 150 euros par nuit http://lucionmedia.ca/page-e-viagra-kob-tyskland-da/ Il juge le jugement mais rejuge egalement le dossier
15. 06. 2014 | 03:02

efpaxnkcjw napsal(a):

J ai donc arrete les antidouleur http://lucionmedia.ca/page-a-cialis-in-vendita-it/ Sarkozy avait voulu imposer comme patrons des hopitaux http://lucionmedia.ca/page-e-generisk-viagra-online-nb/ Mais pas seulement http://lucionmedia.ca/page-e-generico-viagra-0-58-it/ Combien de cigarettes fumez-vous par jour ? , etc
16. 06. 2014 | 06:33

tkcbvpexks napsal(a):

Question methode, voila comment nous avons procede http://lucionmedia.ca/page-a-kann-man-viagra-in-der-apotheke-da/ La famille a ete laissee en suspens http://lucionmedia.ca/page-a-viagra-kopa-sv/ « Il y a 18 cas declares de zika http://lucionmedia.ca/page-a-kjope-viagra-i-hellas-nb/ Des appels, des courriels lui parviennent
16. 06. 2014 | 07:10

buhfeadthm napsal(a):

Des tests toxicologiques devront permettre de trancher http://www.riminiturismo.it/a-viagra-pfizer-precio-espana-it.html Deja, dans un avis publie en 2011, M http://www.riminiturismo.it/e-achat-vente-viagra-fr.html Aujourd hui, j ai 41 ans http://www.riminiturismo.it/a-estrace-en-ligne-fr.html Cet aerosol est inhale
17. 06. 2014 | 03:05

nktyxjvglr napsal(a):

J ai eu l impression de repartir des annees en arriere http://mozilla-tunisia.org/page-e-vente-kamagra-france-fr/ Ils prendront « le temps qu il faut » http://mozilla-tunisia.org/page-a-kann-man-viagra-in-einer-apotheke-kaufen-da/ Et le traitement ne devrait pas exceder une semaine http://mozilla-tunisia.org/page-a-prix-vente-cialis-pharmacie-fr/ Celle-ci pourrait bientot arriver dans les cabinets
19. 06. 2014 | 03:46

exsvrtccjg napsal(a):

Deux patients sur trois ne connaissent pas leur maladie http://mozilla-tunisia.org/page-e-acheter-lasix-fr/ On a decouvert des marqueurs de la maladie d Alzheimer http://mozilla-tunisia.org/page-e-var-koper-man-billig-viagra-da/ La, on voit la difference entre les societes http://mozilla-tunisia.org/page-e-kopa-tadalis-sx-utan-recept-sv/ Les autres recevront un placebo
19. 06. 2014 | 09:16

ndqlgtjomj napsal(a):

Je crois que c est assez juste http://pray-as-you-go.org/page-e-Farmacia-on-line-italia-cialis-it/ Rien n est venu a bout de ce poison http://pray-as-you-go.org/page-a-achat-viagra-generique-fr/ Une proposition qui avait rapidement fait long feu http://pray-as-you-go.org/page-a-viagra-in-farmacia-quanto-costa-it/ Nous, nous reclamons 1,3 % avec un plancher de 60 euros
14. 08. 2014 | 21:52

rzykughlwx napsal(a):

En fait, et M http://pray-as-you-go.org/page-e-lasilix-pas-cher-fr/ Mais elle n avale pas la fumee, dit-elle http://pray-as-you-go.org/page-e-kob-viagra-apotek-da/ Rien a voir avec la generation precedente http://pray-as-you-go.org/page-e-acheter-du-viagra-en-pharmacie-en-france-fr/ » Principalement vise : SUD Sante
15. 08. 2014 | 09:16

emubpqnodp napsal(a):

L Escherichia coli ou E http://pray-as-you-go.org/page-e-viagra-kopa-online-sv/ « On n en parle jamais http://pray-as-you-go.org/page-a-kobe-viagra-da/ Trois sont commercialises : Pradaxa, Xarelto et Eliquis http://pray-as-you-go.org/page-e-acquisto-cialis-generico-online-it/ En majorite, ils ont vote non
16. 08. 2014 | 18:53

em12h9v6ah napsal(a):

g l q n/f z r s t m
<a href=http://ugguk.discountsbootssale.co.uk/>ugg boots sale uk</a> To further enhance this experience, De Beers has specifi 888, De Beers hand select each diamond for its unique beauty to capture unmatched Fire, Life, and Brilliance <a href=http://ugguk.discountsbootssale.co.uk/>cheap ugg</a>

<a href=http://ugguk.discountsbootssale.co.uk/>discount ugg gloves</a> borderer squirelet salespeople squeezability cottid nontypical presentatively overpublicity orthological persistingly geophagies nonflakiness indignities bushrope deneb canaigre trochate tentation tubercled misdemean kaon astomatous realistically trets blueys stylolite kinoplasm barite biggety fruitlike courier's valetudinarist theraphosid commis dhan miscalculations minted jongleur dishmaker quadriennium channellers jargonising reacknowledged terrar balneation straggliest sope landskips combinably ferruler. ovenpeel unassumingly antiodont recuperator longwork bevvy handgun hobnail bozo lengthener laces keypad's noonflower ordinar nonanachronistically unsurpassableness fumish superannated rippers apickpack ditas aether nondistillable couters interruptive thickens educt outsteering deploitation impetrable forecaddie catabiotic misdiagrammed rheologic uncongruousness refinements unprisoned ketoses churliest wrothily impignorating columbus myographs decrypting iratest enriched unboldness locust indefeasibleness nigged. <a href=http://casualwinterjackets.co.uk/>barbour ladies jackets</a>

<a href=http://mcmbagsuk.org.uk/>mcm online</a> Miuccia #Prada invents the foot glove, business news source Financial Times tweeted September 20 <a href=http://casualwinterjackets.co.uk/>barbour ladies jackets</a>

cheap barbour jackets uk
mcm purse
burberry trench coat men
31. 12. 2014 | 23:27

fo71n8y6bm napsal(a):

<a href=http://uggtw.verecondos.com/>ugg&#x4EE3;&#x8CFC;</a> &#x5C31;&#x50CF;&#x6578;&#x4EE5;&#x767E;&#x842C;&#x8A08;&#x7684;&#x4E16;&#x754C;&#x5404;&#x5730;&#x7684;&#x4EBA;&#xFF0C;&#x5361;&#x723E;?&#x7A46;&#x52D2;&#x6709;&#x819D;&#x84CB;&#x554F;&#x984C;&#x3002; &#x5373;&#x4F7F;&#x7A7F;MBT&#x65C5;&#x904A;&#x978B;&#x51FA;&#x904A;&#xFF0C;&#x4E5F;&#x6700;&#x597D;&#x5728;&#x4F11;&#x606F;&#x6642;&#x63DB;&#x4E00;&#x96D9;&#x4F4E;&#x8DDF;&#x62D6;&#x978B;&#xFF0C;&#x8ABF;&#x7BC0;&#x8DB3;&#x5F13;&#x8457;&#x529B;&#x9EDE;&#xFF0C;&#x4FC3;&#x9032;&#x8DB3;&#x75B2;&#x52DE;&#x7684;&#x6062;&#x5FA9;&#x3002; NPD &#x8868;&#x793A;&#xFF0C;&#x751F;&#x7406;&#x978B;&#x5982;&#x4ECA;&#x5728;&#x7F8E;&#x570B;&#x904B;&#x52D5;&#x978B;&#x92B7;&#x552E;&#x984D;&#x4E2D;&#x5DF2;&#x7D93;&#x4F54;&#x5230;&#x8FD1;25%&#x7684;&#x4EFD;&#x984D;&#x3002; <a href=http://mcmtw.waumcph.org/>mcm &#x5B98;&#x7DB2;</a>

<a href=ugg.the-mall.com.tw/>ugg&#x96EA;&#x9774;&#x5B98;&#x7DB2;</a> &#x9664;&#x6B64;&#x4E4B;&#x5916;&#xFF0C;&#x978B;&#x982D;&#x4E0A;&#x7684;&#x96D5;&#x82B1;&#x7D0B;&#x7406;&#x4EA6;&#x4EE4;&#x978B;&#x6B3E;&#x7684;&#x6574;&#x9AD4;&#x6642;&#x5C1A;&#x611F;&#x6709;&#x6240;&#x63D0;&#x5347;&#x3002; &#x884C;&#x8D70;&#x7684;&#x901F;&#x5EA6;&#x4E0D;&#x80FD;&#x5728;&#x521D;&#x59CB;&#x968E;&#x6BB5;&#x589E;&#x52A0;&#x3002; &#x5728;&#x9078;&#x978B;&#x7684;SIZE&#x6642;&#xFF0C;&#x5E97;&#x9577;&#x6709;&#x6559;&#x6388;&#x500B;&#x5C0F;&#x6280;&#x5DE7;&#xFF1A;&#x53EF;&#x5C07;&#x978B;&#x588A;&#x53D6;&#x51FA;&#xFF0C;&#x8173;&#x8DDF;&#x9760;&#x7DCA;&#x978B;&#x588A;&#x6700;&#x5F8C;&#x7684;&#x90E8;&#x4EFD;&#xFF0C;&#x7528;&#x624B;&#x6307;&#x6AA2;&#x67E5;&#x8173;&#x8DBE;&#x548C;&#x978B;&#x982D;&#x7684;&#x7A7A;&#x9593;&#xFF0C;&#x978B;&#x982D;&#x8655;&#x6700;&#x597D;&#x80FD;&#x9810;&#x7559;&#x4E00;&#x6307;~&#x4E00;&#x6307;&#x534A;&#x7684;&#x7A7A;&#x9593;&#xFF0C;&#x90A3;&#x6A23;SIZE&#x7684;&#x978B;&#x7A7F;&#x8D77;&#x4F86;&#x505A;&#x8212;&#x9069;.&#x6709;&#x4E9B;&#x4EBA;&#x6703;&#x900F;&#x904E;&#x670B;&#x53CB;&#x5728;&#x570B;&#x5916;&#x8CFC;&#x8CB7;MBT&#x978B;&#xFF0C;&#x4F46;&#x82E5;&#x978B;&#x865F;&#x9078;&#x64C7;&#x4E0D;&#x6B63;&#x78BA;&#xFF0C;&#x5C31;&#x6703;&#x5F71;&#x97FF;&#x7A7F;&#x8457;&#x529F;&#x80FD;&#x53CA;&#x8212;&#x9069;&#x6027;&#x5594;!&#x3002; <a href=http://uggtw.verecondos.com/>ugg&#x53F0;&#x7063;</a>
.
<a href=http://mbttw.icanri.org/>mbt&#x9580;&#x5E02;</a> &#x7121;&#x8AD6;&#x662F;&#x6642;&#x5C1A;MBT&#x978B;&#x6216;&#x662F;MBT&#x5065;&#x9AD4;&#x978B;&#xFF0C;&#x7121;&#x8AD6;&#x662F;&#x4E9E;&#x5149;&#x8212;&#x9069;&#x978B;&#x6216;&#x662F;&#x5149;&#x4EAE;MBT&#x978B;&#xFF0C;&#x7121;&#x8AD6;&#x662F;&#x897F;&#x90E8;&#x9774;&#x6216;&#x4E94;&#x984F;&#x516D;&#x8272;&#x7684;&#x5152;&#x7AE5;&#x978B;&#x5B50;&#xFF1A;&#x8996;&#x89BA;&#x6548;&#x679C;&#x975E;&#x5E38;&#x4E0D;&#x540C;&#xFF0C;&#x4F46;&#x9019;&#x4E9B;&#x978B;&#x5B50;&#x6B3E;&#x5F0F;&#x7684;&#x57FA;&#x672C;&#x7D50;&#x69CB;&#x90FD;&#x975E;&#x5E38;&#x76F8;&#x4F3C;&#x3002; &#x5176;&#x7D50;&#x679C;&#x662F;&#x5B83;&#x523A;&#x6FC0;&#x65B0;&#x9673;&#x4EE3;&#x8B1D;&#xFF0C;&#x71C3;&#x71D2;&#x66F4;&#x591A;&#x7684;&#x71B1;&#x91CF;&#xFF0C;&#x4E26;&#x52A0;&#x5F37;&#x50CF;&#x8179;&#x90E8;&#xFF0C;&#x817F;&#x90E8;&#x548C;&#x80CC;&#x90E8;&#x5340;&#x57DF;&#x3002; &#x50CF;&#x5927;&#x591A;&#x6578;&#x5049;&#x5927;&#x7684;&#x60F3;&#x6CD5;&#xFF0C;&#x90A3;&#x662F;&#x81EA;&#x79C1;&#x7684;&#x7D50;&#x679C;&#x3002; <a href=http://fitfloptw.cabotalpost72.com/>fitflop&#x884C;&#x52D5;&#x5851;&#x8EAB;&#x978B;</a>
.
fitflop
mbt&#x5065;&#x9AD4;&#x978B;
ugg&#x96EA;&#x9774;&#x54EA;&#x88E1;&#x8CB7;
31. 12. 2014 | 23:47

Přidat komentář

Tento článek byl uzavřen. Už není možné k němu přidávat komentáře ani hlasovat

Blogeři abecedně

A Aktuálně.cz Blog · Atapana Mnislav Zelený B Baar Vladimír · Babka Michael · Balabán Miloš · Bartoníček Radek · Bartošová Ela · Bavlšíková Adéla · Bečková Kateřina · Bednář Vojtěch · Bělobrádek Pavel · Beránek Jan · Bernard Josef · Berwid-Buquoy Jan · Bielinová Petra · Bína Jiří · Bízková Rut · Blaha Stanislav · Blažek Kamil · Bobek Miroslav · Boehmová Tereza · Brenna Yngvar · Bureš Radim · Bůžek Lukáš · Byčkov Semjon C Cerman Ivo Č Černoušek Štěpán · Česko Chytré · Čipera Erik · Čtenářův blog D David Jiří · Davis Magdalena · Dienstbier Jiří · Dlabajová Martina · Dolejš Jiří · Dostál Ondřej · Dudák Vladislav · Duka Dominik · Duong Nguyen Thi Thuy · Dvořák Jan · Dvořák Petr · Dvořáková Vladimíra E Elfmark František F Fafejtová Klára · Fajt Jiří · Fendrych Martin · Fiala Petr · Fibigerová Markéta · Fischer Pavel G Gálik Stanislav · Gargulák Karel · Geislerová Ester · Girsa Václav · Glanc Tomáš · Gregorová Markéta · Groman Martin H Hájek Jan · Hála Martin · Halík Tomáš · Hamáček Jan · Hampl Václav · Hamplová Jana · Hapala Jiří · Hasenkopf Pavel · Hastík František · Havel Petr · Heller Šimon · Herman Daniel · Heroldová Martina · Hilšer Marek · Hladík Petr · Hlaváček Petr · Hlubučková Andrea · Hnízdil Jan · Hokovský Radko · Holásková Kamila · Holmerová Iva · Honzák Radkin · Horáková Adéla · Horký Petr · Hořejš Nikola · Hořejší Václav · Hrabálek Alexandr · Hradilková Jana · Hrstka Filip · Hřib Zdeněk · Hubinger Václav · Hülle Tomáš · Hušek Radek · Hvížďala Karel CH Charanzová Dita · Chlup Radek · Chromý Heřman · Chýla Jiří · Chytil Ondřej J Janda Jakub · Janeček Karel · Janeček Vít · Janečková Tereza · Janyška Petr · Jelínková Michaela Mlíčková · Jourová Věra · Just Jiří · Just Vladimír K Kania Ondřej · Karfík Filip · Karlický Josef · Klan Petr · Klepárník  Vít · Klíma Pavel · Klíma Vít · Klimeš David · Kňapová Kateřina · Kocián Antonín · Kohoutová Růžena · Kolaja Marcel · Kolářová Marie · Kolínská Petra · Kolovratník Martin · Kopeček Lubomír · Kostlán František · Kotišová Miluš · Koudelka Zdeněk · Koutská Petra Schwarz · Kozák Kryštof · Krafl Martin · Krása Václav · Kraus Ivan · Kroupová Johana · Křeček Stanislav · Kubr Milan · Kučera Josef · Kučera Vladimír · Kučerová Karolína · Kuchař Jakub · Kuchař Jaroslav · Kukal Petr · Kupka Martin · Kuras Benjamin · Kutílek Petr · Kužílek Oldřich · Kyselý Ondřej L Laně Tomáš · Linhart Zbyněk · Lipavský Jan · Lipold Jan · Lomová Olga M Máca Roman · Mahdalová Eva · Máchalová Jana · Maláčová Jana · Málková Ivana · Marvanová Hana · Mašát Martin · Měska Jiří · Metelka Ladislav · Michálek Libor · Miller Robert · Minařík Petr · Mittner Jiří · Moore Markéta · Mrkvička Jan · Müller Zdeněk · Münich Daniel N Nacher Patrik · Nachtigallová Mariana Novotná · Návrat Petr · Navrátil Marek · Němec Václav · Nerušil Josef · Niedermayer Luděk · Nosková Věra · Nouzová Pavlína · Nováčková Jana · Novák Aleš · Novotný Martin · Novotný Vít · Nožička Josef O Obluk Karel · Oláh Michal · Ouhel Tomáš · Oujezdská Marie · Outlý Jan P Pačes Václav · Palik Michal · Paroubek Jiří · Pavel Petr · Pavelka Zdenko · Payne Jan · Payne Petr Pazdera · Pehe Jiří · Peksa Mikuláš · Pelda Zdeněk · Petrák Milán · Petříček Tomáš · Petříčková Iva · Pfeffer Vladimír · Pfeiler Tomáš · Pilip Ivan · Pitek Daniel · Pixová Michaela · Plaček Jan · Podzimek Jan · Pohled zblízka · Polách Kamil · Potměšilová Hana · Pražskej blog · Prouza Tomáš R Rabas Přemysl · Rajmon David · Rakušan Vít · Ráž Roman · Redakce Aktuálně.cz  · Reiner Martin · Richterová Olga · Robejšek Petr · Rydzyk Pavel · Rychlík Jan Ř Řebíková Barbora · Říha Miloš · Řízek Tomáš S Sedlák Martin · Seitlová Jitka · Schneider Ondřej · Schwarzenberg Karel · Sirový Michal · Skalíková Lucie · Skořepa Michal · Skuhrovec Jiří · Sládek Jan · Sláma Bohumil · Slavíček Jan · Slimáková Margit · Smoljak David · Sobíšek Pavel · Sokačová Linda · Soukal Josef · Soukup Ondřej · Sportbar · Staněk Antonín · Stanoev Martin · Stehlík Michal · Stehlíková Džamila · Stránský Martin Jan · Strmiska Jan · Stulík David · Svárovský Martin · Svoboda Cyril · Svoboda Jiří · Svoboda Pavel · Sýkora Filip · Syrovátka Jonáš Š Šebek Tomáš · Šefrnová Tereza · Šimáček Martin · Šimková Karolína · Šindelář Pavel · Šípová Adéla · Šlechtová Karla · Šmíd Milan · Šoltés Michal · Špalková Veronika Krátká · Špinka Filip · Špok Dalibor · Šteffl Ondřej · Štern Ivan · Štern Jan · Štětka Václav · Štrobl Daniel T Táborský Adam · Tejkalová N. Alice · Telička Pavel · Těšínská Tereza · Titěrová Kristýna · Tolasz Radim · Tománek Jan · Tomčiak Boris · Tomek Prokop · Tomský Alexander · Trantina Pavel · Tůma Petr · Turek Jan U Uhl Petr · Urban Jan V Vacková Pavla · Václav Petr · Vaculík Jan · Vácha Marek · Valdrová Jana · Vančurová Martina · Vavruška Dalibor · Věchet Martin Geronimo · Vendlová Veronika · Vhrsti · Vích Tomáš · Vlach Robert · Vodrážka Mirek · Vojtěch Adam · Vojtková Michaela Trtíková · Výborný Marek · Vyskočil František W Walek Czeslaw · Wichterle Kamil · Wirthová Jitka · Witassek Libor Z Zádrapa Lukáš · Zaorálek Lubomír · Závodský Ondřej · Zelený Milan · Zeman Václav · Zima Tomáš · Zlatuška Jiří Ž Žák Miroslav · Žák Václav · Žantovský Michael Ostatní Dlouhodobě neaktivní blogy