Malé obce volí ODS

11. 05. 2009 | 22:50
Přečteno 3747 krát
V minulém příspěvku jsem psal o malé obci na Jesenicku. Překvapila mě rozsáhlá diskuze, který se stále ještě vede. Vedle koncesionářských poplatků jsem se zmínil i o tom, že Petříkov je baštou ODS. Aby to bylo více barvité, tak tomu přikládám video.

Poznámka autora:
Video jsem odstranil na doporučení editora tohoto webu. Mohl bych sice diskutovat, že se jednalo o vložený odkaz YouTube, ale respektuji právo veta provozovatele.

Video naleznete ZDE:

10.05.2009: FOTO DNE: Poslední lyžování v Petříkově

Komentáře

Aktuálně.cz má zájem poskytovat prostor jen pro korektní a slušně vedenou debatu. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se zároveň zavazujete dodržovat Kodex diskutujících. Pokud Váš text obsahuje hrubé urážky, vulgarismy, spamy, hanlivá komolení jmen, vzbuzuje podezření z porušení zákona, je celý napsán velkými písmeny či jinak odporuje zdejším pravidlům, vystavujete se riziku, že jej editor smaže.
Přejeme Vám zajímavou a inspirativní výměnu názorů.
Libor Stejskal, editor blogů (blogy@aktualne.cz)

PatientO.T. napsal(a):

ODS? Např.: http://www.denikpolitika.cz...
http://www.denikpolitika.cz...
http://www.denikpolitika.cz...
http://www.denikpolitika.cz...
http://www.denikpolitika.cz...
http://www.denikpolitika.cz...
http://www.denikpolitika.cz...

To je background, jeden lepší lyžař než druhý!

Když budete hodně trénovat, naučíte se lyžovat jako vaši výše zmínění pobratimové, pane Kožušníku. To bude sjezd!
Ale vy jste s tím vlastně pro letošek skončil, což?
11. 05. 2009 | 23:34

Ondřej napsal(a):

Milý Edvarde, to je div, že v obci, která bude nejspíš plná podnikatelů těžících z lyžařského byznysu, volí více než 50% ODS. zjistěte si výsledky v malých obcí v Krkonoších a zjistíte, že tam to je vesměs podobné. zeptejte se nějakého sociologa či politologa, vysvětlí Vám, proč tomu tak je.
11. 05. 2009 | 23:35

krok napsal(a):

tak nevím řediteli..byl jste taky v nějaké jiné malé obci?..z mých zkušeností vím, že právě tam lidé volí nejčastěji KSČM:-))..možná to bude i tím, že se živí poctivě s..nehrají plážový tenis:-))
11. 05. 2009 | 23:41

prirodovedec napsal(a):

Gratuluji k rekordu. 3 blogy na hlavni blog strance aktualne. :) Jen tak dale, limit 21 je jeste daleko. :)
12. 05. 2009 | 00:33

Jan Vaculík napsal(a):

Trošku sebestředné, nemyslíte?
Nebylo by lepší přijít s nějakým pořádným tématem, a zabrat směrem k nějakému konkrétnímu efektu?

Jestli Vás žádné nenapadá, já bych o jednom věděl.
Zdárně jste téma nakousnul, když jste se pustil do TV poplatků. Měl bych tu něco dalšího z téhož soudku:
Proč se výběrem daní z příjmu fyzických osob, sociálním pojištěním (tedy hlavně pojištěním na důchodové zabezpečení) a zdravotním pojištěním zabývají tři různé instituce? Přitom ve všech případech se jedná v podstatě o daň; údaje z přiznání daně se opisují do dalších dvou formulářů.
Vůbec nic by se nestalo, kdyby se příjmy přiznaly jen jednou, platby se odváděly na jedno místo a stát by pak peníze rozdělil do různých přihrádek podle známého klíče, který občan stejně nemá možnost ovlivnit.

Teď to funguje tak, jako by cílem bylo:
- zaměstnat co nejvíc úředníků;
- ukazat člověku, jak je nicotnej a blbej tváří v rvář trojici mocných úřadů.

Nezkusíte to?
12. 05. 2009 | 00:41

West napsal(a):

Není Petříkov součástí obce Ostružná, která má cca 160 obyvatel a ta je známá jako "hnízdo elit" z celého širého okolí? Tak to blahopřeji k takové "baště"! Ještě větší potlesk a úspěch by jste získal slibem zrušení státní hospodářské a hygienické kontroly! To by vám i v srpnu zasněžili sjezdovku!)))
12. 05. 2009 | 01:04

Béda napsal(a):

Tak se nám rozjela naplno volební kampaň.

Nejdříve - nepřímo - obrázkové Louny (z cest za voliči), pak koncesionářské poplatky, které nás dovedly až do Petříkova a teď již naostro a bez obalu.

Pan Kožušník se přidal k zmrzlé paní Hybáškové s volebníma novinama a k ustrašené jedničce své kandidátky panu Zahradilovi.
12. 05. 2009 | 02:52

Ládik napsal(a):

V roli předvolebního misionáře byste měl navštěvovat obce, kde občané ještě neseskočili se stromů nebo se alespoň jednou rukou drží větve. Znám takových několik, které jsou baštou komunistů a kolotočářů - a taky v Jeseníkách.
Svým ptáčkům musíte pěkně zpívat, jinak je nechytíte. Naučte se mazat med kolem huby, některým stačí i pampeliškový. Svou kampaň potřebujete zesílit, jinak je Brusel (holub na střeše) v háji. S vrabcem v hrsti si nevystačíte?
12. 05. 2009 | 05:46

Občan malé obce napsal(a):

Jen k tomu jak jsou tyto výsledky již několik voleb v malých obcích dosahovány. V malých obcích je ve značné míře použita opět jedna kandidátka (hovořím nyní o volbách do místních zastupitelstev dané obce)a ta má v záhlaví (Nezávislí, ODS, ČSSD, KSČM, místní zeměděllci atd). A opět ve značné míře je tato kadnidátka "nazvána" ODS. A zde je ten podvod: Obec se zastupitelstvem 15 zastupitelů - na volebním lístku třeba 21 kandidátů a z toho jen 1 slovy jeden je členem ODS, ostatní jsou zapsáni jako nezávislí. Je to možné i u jiných stran, ale ve značné míře jsem se setkal s modelem ODS. To je ale zase jen část daklšího podvodu ODS a ten tkví v tom, že přesvědčují občany, že nejen ve velkých městech lidé volí tuto stranu. Chytré nebo vychcané. Obojí ať si každý vybere. A mladý ředitel sekretariátu předsedy senátu by měl trochu sejít z výšin politiky a než začne kázat bludy (ale spíše to byl úmysl opět ODS) trochu podebatovat s lidmi tam dole (jak oni ústavní činitelé nás označují). Voliči prosím jděte k volbám a volte dle svého přesvědčení a nedejte na takováto lživá tvrzení. Všem lidem dobré vůle přeji krásný den.g
12. 05. 2009 | 07:29

Pepa Řepa napsal(a):

Pane Kožušníku
zubařskej sem dal moc hezké odkazy na nové apoštoly ODS.

Mám pro vás deal.

Vydáme nový staroměstský papírový orloj!

Zatočíte kolečkem a vyjukne místo apoštola Vašík Bendů, Bígr nebo Richter.Tlusťoch by dělal Jidáška. I pro vás by se okýnko našlo, jste dekorativní.

Co vy na to? Neříkejte, že by to nefrčelo.

V Holomóci by mohli vydat vlastní.Ičko by na Moravě hravě sehnalo dalších jedenáct.

Jednejte rychle, než nám to vyfoukne Hybernská.
Kočkův točkolotoč s Kateřinou Brožovou a Barkovou by nás převálcoval.

Jedeme napůl?
12. 05. 2009 | 08:11

Petr napsal(a):

Pane Kožušníku,

chtěl jste svým článkem snad ukázat přímou závislost mezi množstvím ODS hlasů v Jeseníkách a mírou nezaměstnanosti tamtéž ?
12. 05. 2009 | 08:38

suchánek napsal(a):

přírodovědec:

nepodceňoval bych havla a s tím rytím podstavce vítězného poháru bych počkal, jelikož u havlů dostali pokyn přepnout ze čtyřdenního rychlostního stupně na třídenní, v brzké době očekávám dvoudenní a kolem června jednodenní. tam se budou lámat rekordy.
http://blog.aktualne.centru...
12. 05. 2009 | 08:50

turista napsal(a):

Pane Kožušníku, že se na to Jesenicko nevykašlete. Vždyť tam všichni jenom čekají s nataženou rukou, co jim kdo dá a správného poslance nedovedou ocenit.
Dokonce tam zničili dobrou místní nemocnici, vynutili si zbourání místní mlékárny a nechali místo ní postavit supermarket. A teď místo aby chodili do práce, tak pořád jenom nakupují.
12. 05. 2009 | 09:15

Petr70 napsal(a):

"6. Bloger a politické aktivity
- Na blogu nebudou zveřejňovány oficiální stranická prohlášení, logo strany, volební slogany ani tiskové zprávy. Zákaz neplatí pro odkazy na tyto materiály."
Kodex blogera
12. 05. 2009 | 09:21

jozka napsal(a):

Edo, nevoli. Bohuzel musim konstatovat jste tak mimo, jak jen termit muze byt. Jste na tom stejne, jako moji znami, s nimiz si chodim zime zasportovat a kteri lkali nad vysledky krajskych voleb ve sve obci. Nebyli s to pochopit, ze oni nejsou vesnicane, oni jsou prazaci, kteri vytekli ven z Prahy do satelitu, ale jinak rano vstanou, odjedou do Prahy, tam pracuji, bavi se, nakupuji, vzdelavaji a ja nevim co jeste a vecer se do sve obce vrati. A prespi v ni. Ale o tom, cim ziji male ceske obce nevi nic. A tak zili v domneni, ze vsechno je krasne modre a pak dostali ranu a nebyli s to to pochopit.
12. 05. 2009 | 09:39

stejskal napsal(a):

Dobrý den, pane Petře70,

aniž bych se chtěl pana Edvarda Kožušníka resp. jím zde vedené předvolební kampaně nějak zastávat, musím říci, že nemám pocit, že by zde publikoval nějaká "oficiální stranická prohlášení, logo strany, volební slogany či tiskové zprávy". Kdybych takový pocit měl, zasáhl bych.

Přeji zajímavou, věcnou a korektní diskusi.

Libor Stejskal, editor blogů
12. 05. 2009 | 10:04

Veronika Vendllová napsal(a):

"Potrefená husa nejvíc kejhá" - tedy já a tak jen dodávám, že mě trochu mrzí název blogu. Možná by bylo výstižnější napsat například: I malé obce volí ODS, což by více vystihovalo skutečnost. Skoro bych ráda odpověděla blogem, pan Přírodovědec by jej zase pěkně rozebral. Ale nedostává se mi času. Zdravím.
12. 05. 2009 | 10:42

Milan H. napsal(a):

Pane Stejskale,
copak tady se dá o něčem diskutovat? Vždyť sám vidíte, že cílem pana Kožůšníka nebylo informovat a umožnit diskuzi, ale prezentovat sama sebe jako kandidáta do EP. Necháte-li tady politiky umísťovat své předvolební spoty (a tohle předvolebcní spot bezesporu je), tak přinejmenším mně čtení zdejších blogů dost znechutíte.
12. 05. 2009 | 11:30

Hajný napsal(a):

Pane Kožušníku,
Vy jste vynalezl nějaký stroj na prodlužování času?Sem s ním.
Já jen,že nedávno jste v nějakém rozhovoru tvrdil,že volný čas nemáte,protože jej všechen spolkne Vaše práce pro Senát.
Mnoho z nás by za ten stroj i rádi přispěli na Vaši kampaň.
12. 05. 2009 | 11:54

Vico napsal(a):

S tím Petříkovem má Kožušník pravdu. Tato malá obec je zcela v rukou bývalého poslance ODS Koláře, který nechal vybudovat velkou sjezdovku, která však neuvěřitelným způsobem zhyzdila kdysi malebné údolí.

Dnes je to "typická" malá obec volící ODS. Většina obyvatel přímo nebo nepřímo žije z turistiky, zejména zimní. Proč ne.

Takže Petříkov si můžete odškrtnout. A ztrátu času připsat do nákladů. Petříkov by volil stejně i bez vaší návštěvy.
12. 05. 2009 | 12:25

Bývalí členové ÚV KSČ volí ODS napsal(a):

Tak by pan Kožušník mohl napsat další příspěvek na základě této informace: Bývalá členka ÚV KSČ se přiznala, že volila do senátu pivovarníka, který kandidoval za ODS. Proč? Protože v TV tak hezky mluvil.
12. 05. 2009 | 12:29

stejskal napsal(a):

Dobrý den, pane Milane H.,

máte pravdu a já se mýlil (byl jsem ve své odpovědi panu Petrovi příliš zbrklý, neprohlédl jsem si "youtube", jen pročetl text). Omlouvám se jemu i Vám.

Autora blogu jsem mejlem požádal, aby tento naprosto klasický předvolební spot odstranil. Na blogy nepatří (i když není v Kodexu blogerů taxativně vyjmenován mezi nepřípustnou politickou agitací). Pokud to neudělá, udělám to v dohledné době já.

Libor Stejskal, editor blogů
12. 05. 2009 | 12:36

prirodovedec napsal(a):

Veronika Vendlova: Presneji: Male obce voli i ODS. :)
12. 05. 2009 | 12:39

prirodovedec napsal(a):

editor: Ja si myslim, ze by se to mohlo nechat. Je to spise antikampan. :) Pamatuje na ni Kodex? :)
12. 05. 2009 | 12:44

Milan H. napsal(a):

Děkuji, pane Stejskale.
Blogy na aktuálně jsou dobrým místem pro publicistiku, i když textů politiků je zde v poslední době až nějak moc.
12. 05. 2009 | 12:49

Meňo napsal(a):

Povídali, že mu hráli - pane autore, tomu Vy opravdu věříte, nebo je to jen vypuštěná bublina, o které víte, že splaskne ??? Což je možné opravdu věřit, že malé obce a obce vůbec (né města) volí ODS ? Tam je to přece úplně obráceně než ve městech. Obce volí především KSČM, a také ČSSD. Chcete se podívat do statistiky, než plácnete tuto tézi ? Člověk nemusí být příliš znalým odborníkem, aby neviděl tu nepravdivost. Stačí žít na malé obci a poznat během života obcí více.
Zdraví M:
12. 05. 2009 | 13:07

stejskal napsal(a):

To po volbách zase přejde, pane Milane H. ;-)

Libor Stejskal
12. 05. 2009 | 14:49

poldík napsal(a):

ODS má zájem o všechny bohaté obce z jednoho prostého důvodu.V chudých obcích většinou není co ukrást,ani možnost výhodně investovat.Bohužel voliči v bohatých obcích nevolí stranu,ale jistotu podílet se na výtěžku.
12. 05. 2009 | 14:49

Veronika Vendllová napsal(a):

Pane Stejskale, po kterých? :)
vv
12. 05. 2009 | 15:30

Veronika Vendllová napsal(a):

Přírodovědče: ANO, i takto by se to dalo napsat :)
12. 05. 2009 | 15:31

Jaroslav krejsa napsal(a):

Malá města volí bolševiky.
Dobrý večer,
nevěřím, že vaše "KO komunistům" je myšleno upřímně. ODS je prolezlá bolševiky a dokonce s nimi spolupracuje. Chcete příklad podívejte se do okresu Chomutov, jak dopadly poslední volby do senátu. Vyhrál komunista Homolka nad Řehákem (ODS) a to díky i tomu, že zdejší klášterečtí komunisté a odesáci spolupracují. Pan Houška člen ODS se stal starosta Klášterce nad Ohří je díky nereformovaným komunistům. Ti reformovaní přelezli do SNK a ODS.

Dokonce Dr. Homolka šel, tak daleko ve volební kampani, že v době jednání zastupitelstva města, které jsou veřejné měl své volební plakáty v těchto prostorách a chudák Řehák se krčil na plakátovacích místech, které nikdo nečte! Na dotaz proč starosta Houška (ODS) nezakročil, jen pokrčil rameny. Bojí se jich protože v tu ránu by šel z postu starosty. Psal jsem články, dopisy na různé instituce ODS a jedinou odpovědí, že spolupráce s KSČM není proti ničemu. Dokonce naše radnice přispívá na komunistický svátek 1. máj, který organizují komunisté finanční částkou. ODS se nestydí. Něco za něco.

Pane Kožušník, nevěřím Vám jako nevěřím celé ODS, která je postavena na reformovaných komunistech. Poprvé v roce 2006 jsem byl volit senát, protože do druhého kola postoupil Ing. Řehák a PeaDr. Homolka (KSČM) a heslem bylo v tom smyslu "Pojďte zastavit rudé nebezpečí". Přemluvil jsem své známé a rodinu a šli jsme volit menší zlo. Bohužel i ve vyhlášené odeesácké baště Chomutov nebyl Řehák přesvědčivý a vyhrál komunista.

Jsem zvědavý zda odpovíte a odsoudíte jednání místní buňky ODS.
12. 05. 2009 | 20:54

Hajný napsal(a):

to V.Vendlová:
Nikdy nebude povolební klid.
Ve starém Římě platilo:Chléb a hry.Tak se pořádaly náboženké slavnosti a hry v cirku.A lid měl divadlo a byl spokojen.
Dnes se náboženské slavnosti nenosí,divé zvěře také není tolik aby sedala provozovat představení na stadinech,takže nám zbyly předvolební kampaně a volby.Lid je spokojen že má divadlo.A současně má pocit,že do toho může mluvit.
No a toto se musí opakovat pokud možno co nejčastěji.
12. 05. 2009 | 21:10

Hajný napsal(a):

to V.V.:
Ježíšmarjá to jsem vyplodil chyb,no snad to přečtete.
12. 05. 2009 | 21:12

Veronika Vendllová napsal(a):

Pane Hajný, já dříve nestihla reagovat. Moc Vás zdravím. Překlepy neřešte, to je ok. No a co se týče kampaňování...je to tak, jak píšete. Hned po volbách do EP se budou podávat kadidátky do PSP ČR, pak proběhnou "velké volby" no a další rok je myslím komunál a senát...atd. atd. atd.

Ještě že máme možnost volby - všechno sledovat a nebo nesledovat, že?! :)
13. 05. 2009 | 02:29

ne ne ne napsal(a):

Malé i velké obce, čestní lidé nevolí Kožušníka, ani jeho bosse, prohnaného staříka Sobotku, který je - navíc coby lékař! - tak křivopáteřný, že stále neví, zda má podlézat Klausovi nebo to tošku pokritizovat.

Patologický ješita a škůdce národa, Vaklaf Klaus, teď v rámci požírání svých vlastních dětí, modrých strak, tedy další fáze progrese jeho choroby, vrátil Sobotokovi jeho kritiku takto:

11.5.2009 - TISKOVÁ SDĚLENÍ
Sdělení tiskového mluvčího k výrokům předsedy Senátu Přemysla Sobotky
Předseda Senátu Přemysl Sobotka by měl být ve svých názorech a postojích k Lisabonské smlouvě konsistentní. Po setkání s prezidentem republiky v Lánech dne 5. srpna 2008 řekl Přemysl Sobotka následující:

„Postup českého Senátu při ratifikaci lisabonské smlouvy o reformě institucí EU bude záležet i na tom, jak se k dokumentu nyní postaví Irsko.“ Irové podle Sobotky svým "ne" dali jasný signál, a s nadsázkou se proto dá říci, že smlouva je nyní "mrtvá". Podle Sobotky by smlouva u senátorů ODS mohla získat těsnou podporu. "Museli by s ní ale vyslovit souhlas Irové.“

K tomuto není třeba nic dalšího dodávat.
***

Nu Kožušník, který zradil kemo Topolánka když hned po ohlášení své kandidatury do EP hanebně zalovil v populistických vodách a že prý je také pro zrušení poplatků u lékaře

pak zbyrokratičtěl a zdirigoval se tak, že chce aby svoboda lidí platit ři neplatit koncesionářské poplatky byla nahražena, jako "zlepšení e-statem", tak že ČT si bude své miliardy tahat přímo ze státní kasy.

Ikdyž je vidima 7.000 €uro měsíčně PLUS další tisíce na jeho choť, která bude placená jako jeho tlumočnice španělštiny do češtiny pro Kožušníka nepochybně, zejména v době krize, atraktivní,
tento prospěchář nemá ani na 7. místě kandidátky, ani v EP co dělat.
13. 05. 2009 | 03:22

JK napsal(a):

editor blogů

Protestuji nejsilnějším možným způsobem proti Kožušníkovu drzému, vědomému a blatantnímu porušení základních principů Kodexu blogera zveřejněním zde navíc absolutně otevřené agitky předvolební kampaně, evidetně klipu, který kandidát Kožušník v kampani užívá.

Je na pováženou, že je to navíc šéf kanceláře předsedy horní komory PSP ČR, kde by se měla pravidla hry respektovat o to víc.

Doufám, že videoklip a nejlépe celý článek, pokud nebude zcela zbavem předpovelbní propagandy a pachutě po ní, byl na příkaz editora blogů odstraněn.

Děkuji.
13. 05. 2009 | 03:29

Northern |Lights napsal(a):

My v Horních Povelicích /Osoblažsko/ budem taky volit ODS. Je nás tady devět, myslím že by ODSka mohla tady mít nadpoloviční vetšinu.
Jen škoda , že jste nechal s vaším šéfem Sobotkou vyrůst rasismus do obludných rozměrů vašim mlčením a tolerování rasistických projevů v Senátu..Jinak vám fandím.
Hezký den
13. 05. 2009 | 09:43

Petr Havelka napsal(a):

http://www.ct24.cz/blogy/54...

Pane Kožušníku,

co kdyby jste místo "propagandy" reagoval na tohle?
Nezlobte se na mne že "to" tady strkám, ale každá "hra" má svá pravidla.

Osobně mi Vaše snaha připadá, jako "podceňování" zdejší diskuzní komunity. Vysvětlete mi to? Nezáleží Vám na tom, jak Vás tady vnímáme a "sázíte" na pravověrné, nebo své příspěvky vkládáte kvůli přínosnému dialogu?

Nevím už, v kterém z Vašich blogú jsem napsal "Ale co, Vám tu sesli v EP klidně přeju" v naději, že jste "mladá krev" do žil. Myslím, že jste se "vyučil" jinde. Poděkoval jste mi za podporu. Neděkujte, pokud nás tady budete tímto způsobem používat, vděku se nedočkáte.
13. 05. 2009 | 21:54

prirodovedec napsal(a):

Petr Havelka: Dekuji za velmi zajimavy odkaz.

To vite, mladej je dobrodruznej tak zkousi, zda to nevyjde. :) Je na kazdem zda a komu bude delat korena. :) Berte to tak, ze mate neco jako "Obcan Kane" v primem prenosu (a autor a hlavni postava obcas Orsona dostihuje). :)
14. 05. 2009 | 00:33

Jiří K. napsal(a):

HANBA panu Kožušníkovi:

I zde, poté, co se čtenáři i editor blogu dovolávali korekce evidentního, hrubého a kalkulovaného porušení Kodexu blogera drzým postováním zřejmě celého předvolebního klipu pana Kožušníka

tento výtečník

navíc vedoucí kanceláře předsedy Senátu parlamentu ČR

nejenže neodstranil CELÝ článek, který je úvodem, návodem a odkazem na jeho kampaňové, politické video

ale on má navíc chuzpe zde veřejně a permanentně Kodex blogera a rozhodnutí editora blogů zlehčovat a zpochybňovat.

Pan Kožušník jen, zdaleka ne poprvé, zato bohužel konzistentně, dokazuje, že není morálně a lidsky kvalifikovaným kandidátem na zastupitelskou funkci.

Sám napíšu předsedovi Senátu, MUDr. Přemyslovi Sobotkovi, jak jeho podřízený, evidentně s vědomím pane předsedy, na politické a veřejné scéně jedná a budu na veřejných fórech, kde se hlavně témata nebo otázky volební kampaně do EP budou jakkoliv diskutovat, pilně psát a na praktiky a konkrétně zneužívání tohoto blogu panem Kožušníkem adresně poukazovat a upozorňovat.

Osobně se domnívám, že pan Kožušník si, jak, jako e-stat a politicky zkušenou a kalkulovanou motivací vedeným umístěním tohoto článku a kampaňového videa, tak hlavně svoji tvrdošíjnou argumentací a zpochybňováním rozhodnutí editora blogu, kvalifikoval na to, aby mu bylo odejmuto pozvání být blogerem na tomto portálu.

Ostatně může, třeba i s titulem "disidenta aktualne.cz" využít volnětržní situace a nabízet své články a třeba i volební klipy a jakékoliv jiné taktiky na předvolební zviditelnění se na jiných portálech.
14. 05. 2009 | 12:21

Milan H. napsal(a):

Jiří K.

Souhlasím s vámi. Pan Kožušník si ušil z ostudy kabát a nevidím důvod, proč by člověk jednající tímto způsobem měl mít blog na poměrně prestižním portálu.
14. 05. 2009 | 14:31

Přidat komentář

Tento článek byl uzavřen. Už není možné k němu přidávat komentáře ani hlasovat

Blogeři abecedně

A Almer Tomáš · Atapana Mnislav Zelený B Babka Michael · Balabán Miloš · Bartoš Ivan · Bartošová Ela · Bavlšíková Adéla · Bečková Kateřina · Bělobrádek Pavel · Benda Jan · Beránek Jan · Berwid-Buquoy Jan · Bielinová Petra · Bína Jiří · Bízková Rut · Blaha Stanislav · Bobek Miroslav · Boehmová Tereza · Boudal Jiří · Brenna Yngvar · Bureš Radim · Bůžek Lukáš · Byčkov Semjon C Cerman Ivo Č Černoušek Štěpán · Černý Jan · Česko Chytré · Čipera Erik · Čtenářův blog D David Jiří · Davis Magdalena · Dienstbier Jiří · Dlabajová Martina · Dolejš Jiří · Drobek Aleš · Dudák Vladislav · Duka Dominik · Duong Nguyen Thi Thuy · Dvořáková Vladimíra F Fábri Aurel · Fafejtová Klára · Fajt Jiří · Farský Jan · Fendrych Martin · Feri Dominik · Fiala Petr · Fischer Pavel G Gálik Stanislav · Gargulák Karel · Geislerová Ester · Girsa Václav · Glanc Tomáš · Gregorová Markéta · Groman Martin H Halík Tomáš · Hamáček Jan · Hampl Václav · Hamplová Jana · Hapala Jiří · Hasenkopf Pavel · Hastík František · Havel Petr · Heller Šimon · Herman Daniel · Hilšer Marek · Hlaváček Petr · Hlubučková Andrea · Hnízdil Jan · Hokovský Radko · Holomek Karel · Honzák Radkin · Horký Petr · Hořejš Nikola · Hořejší Václav · Hradilková Jana · Hrbková Lenka · Hrstka Filip · Hřib Zdeněk · Hubinger Václav · Hudeček Tomáš · Hülle Tomáš · Hušek Radek · Hvížďala Karel CH Charanzová Dita · Chlup Radek · Chlupáček Ondřej · Chromý Heřman · Chýla Jiří · Chytil Ondřej J Janda Jakub · Janeček Karel · Janeček Vít · Janečková Tereza · Janyška Petr · Jarolímek Martin · Jašurek Miroslav · Jelínková Michaela Mlíčková · Jourová Věra · Just Jiří · Just Vladimír K Kania Ondřej · Karfík Filip · Kislingerová Eva · Klan Petr · Klepárník  Vít · Klíma Vít · Klimeš David · Kňapová Kateřina · Kohoutová Růžena · Kolínská Petra · Kolovratník Martin · Kopeček Lubomír · Kostlán František · Kotišová Miluš · Koudelka Zdeněk · Koutská Petra Schwarz · Kozák Kryštof · Krafl Martin · Králíková Eva · Krása Václav · Kraus Ivan · Kroppová Alexandra · Kroupová Johana · Křeček Stanislav · Kubr Milan · Kučera Josef · Kučera Vladimír · Kuchař Jakub · Kuchař Jaroslav · Kukal Petr · Kupka Martin · Kuras Benjamin · Kutílek Petr · Kužílek Oldřich · Kyselý Ondřej L Laně Tomáš · Líbal Vladimír · Linhart Zbyněk · Lipavský Jan · Lipold Jan · Lomová Olga M Máca Roman · Mahdalová Eva · Maláčová Jana · Málková Ivana · Marvanová Hana · Mašát Martin · Metelka Ladislav · Michálek Libor · Miller Robert · Minařík Petr · Müller Zdeněk · Münich Daniel N Nacher Patrik · Nachtigallová Mariana Novotná · Návrat Petr · Navrátil Marek · Němec Václav · Niedermayer Luděk · Nouzová Pavlína · Nováčková Jana · Novotný Martin · Novotný Vít O Obluk Karel · Očko Petr · Oláh Michal · Ondráčková Radka · Ouhel Tomáš · Outlý Jan P Pačes Václav · Palik Michal · Paroubek Jiří · Paroubková Petra · Passerin Johana · Pavel Petr · Pavelka Zdenko · Payne Jan · Payne Petr Pazdera · Pehe Jiří · Pelda Zdeněk · Penc Stanislav · Petrák Milán · Petříček Tomáš · Pikora Vladimír · Pilip Ivan · Pitek Daniel · Pixová Michaela · Podzimek Jan · Pohled zblízka · Potměšilová Hana · Pražskej blog · Prouza Tomáš · Přibyl Stanislav R Rabas Přemysl · Rajmon David · Rakušan Vít · Ráž Roman · Redakce Aktuálně.cz  · Reiner Martin · Richterová Olga · Ripka Štěpán · Robejšek Petr · Rychlík Jan Ř Řebíková Barbora · Říha Miloš · Řízek Tomáš S Sedláček Tomáš · Sedlák Martin · Seitlová Jitka · Schneider Ondřej · Schwarzenberg Karel · Skořepa Michal · Skuhrovec Jiří · Sládek Jan · Sláma Bohumil · Slavíček Jan · Slimáková Margit · Sobotka Daniel · Sokačová Linda · Soukal Josef · Soukup Ondřej · Sportbar · Staněk Antonín · Stanoev Martin · Stehlík Michal · Stehlíková Džamila · Stránský Martin Jan · Strmiska Jan · Stulík David · Svárovský Martin · Svoboda Cyril · Svoboda Jiří · Svoboda Pavel · Sýkora Filip · Syrovátka Jonáš Š Šebek Tomáš · Šefrnová Tereza · Šimáček Martin · Šimková Karolína · Škop Michal · Šlechtová Karla · Šmíd Milan · Šoltés Michal · Špinka Filip · Špok Dalibor · Šteffl Ondřej · Štěch Milan · Štern Ivan · Štern Jan · Štrobl Daniel T Telička Pavel · Titěrová Kristýna · Tolasz Radim · Tománek Jan · Tomčiak Boris · Tomek Prokop · Tomský Alexander · Trantina Pavel · Turek Jan · Tvrdoň Jan U Uhl Petr · Urban Jan V Václav Petr · Vaculík Jan · Vácha Marek · Valdrová Jana · Vavruška Dalibor · Věchet Martin Geronimo · Vendlová Veronika · Veselý Martin · Vhrsti · Vích Tomáš · Vileta Petr · Vlach Robert · Vodrážka Mirek · Vojtěch Adam · Vojtková Michaela Trtíková · Výborný Marek · Vyskočil František W Wagenknecht Lukáš · Walek Czeslaw · Wichterle Kamil · Witassek Libor Z Zádrapa Lukáš · Zahumenská Vendula · Zahumenský David · Zaorálek Lubomír · Závodský Ondřej · Zelený Milan · Zeman Václav · Zima Tomáš · Zlatuška Jiří · Znoj Milan Ž Žák Miroslav · Žák Václav · Žantovský Michael Ostatní Dlouhodobě neaktivní blogy