Odvaha kontra zbabělost

14. 10. 2008 | 12:49
Přečteno 5201 krát
V uplynulých čtrnácti dnech jsem procestoval celou Českou republiku. Měl jsem tak možnost setkávat se s lidmi a prezentovat několik velkých projektů, které na ministerstvu vnitra realizujeme. Například obnovu policejních služeben - projekt P1000, největší investici do dobrovolných hasičů v historii - 33330 obleků a bot pro hasiče, nebo projekt Czech POINT, díky kterému si mohou lidé spoustu úředních věcí vyřídit obratem a na jednom místě.

Každý den jsem byl v jiném kraji. Každý den jsem se potkal se spoustou lidí, kteří kandidují v krajských i senátních volbách. Mnoho jsem toho viděl a slyšel.

Díky tomu mohu srovnávat - kraje, kandidáty i jejich kampaně. Každý z kandidátů je trochu jiný, každá kampaň, kterou jsem zažil, je něčím jiná. A přece mají společné jmenovatele - odpovědnost a přesvědčivost prezentací hejtmanů, kteří skládají účty za své čtyřleté působení, věrohodné důkazy o znalosti konkrétních krajských problémů, fundované představy o splnitelných cílech a uskutečnitelných projektech, jak jednotlivé kraje dále rozvíjet.

Všechny kraje ale spojovalo ještě něco úplně jiného. Byla to zbabělá kampaň protivníků současných hejtmanů. Kvůli neschopnosti vyjádřit se ke krajské tématice stejně jako před čtyřmi let vyrukovali s negativní kampaní, která navíc voličům lže, protože rozhodně neřeší krajské záležitosti. Znovu se totiž rozhodli strašit voliče - tentokrát poplatky, privatizací, zdražováním. Tedy ničím, co by mělo jakoukoli spojitost s rozhodováním občanů v těchto, tedy krajských volbách. Ničím, co by krajští politici mohli ovlivnit či zrealizovat. V jejich případě jsem byl znovu jedině svědkem nezodpovědných slibů, nepřesvědčivých prezentací, malé znalosti skutečných problémů a prakticky nulových představ o jejich řešení.

První přístup k problémům ztělesňují hejtmani a jejich týmy z ODS. Stejně jako vláda, která má odvahu koncepčně řešit problematické oblasti, jako je zdravotnictví, školství, finance. Druhý případ znovu představují kandidáti ČSSD.

První případ, to je skutečné řešení problémů, druhý je jenom předvolební kampaň. I tentokrát volím řešení problémů. Volím odvahu před zbabělostí.

Komentáře

Aktuálně.cz má zájem poskytovat prostor jen pro korektní a slušně vedenou debatu. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se zároveň zavazujete dodržovat Kodex diskutujících. Pokud Váš text obsahuje hrubé urážky, vulgarismy, spamy, hanlivá komolení jmen, vzbuzuje podezření z porušení zákona, je celý napsán velkými písmeny či jinak odporuje zdejším pravidlům, vystavujete se riziku, že jej editor smaže.
Přejeme Vám zajímavou a inspirativní výměnu názorů.
Libor Stejskal, editor blogů (blogy@aktualne.cz)

krakonoš napsal(a):

souhlasím kampaň čssd je čistě centrální, přitom ty volby jsou krajské. čssd vůbec nemá kvalitní krajské kandidáty a maskuje to profláklými kádry.
14. 10. 2008 | 12:54

tomáš napsal(a):

a kampaň se čssd nevyplatila - kočka a spol. je vrcholně celostátání téma :-)
14. 10. 2008 | 12:56

Denisa Drábková napsal(a):

Výborně! Doufám, že nejen pan Langer, ale i všichni voliči si všimnout toho, jak je kampaň ČSSD v krajích lživá a populistická. Protože kraje v rukou sociálních demokratů by byly pohromou.
14. 10. 2008 | 12:57

Mendys napsal(a):

Vaše drzost nezná mezí.
Zvolil jste zbabělost před odvahou odejít.
14. 10. 2008 | 12:57

jarka napsal(a):

souhlasím - když čtu kandidátky čssd, je to samej poslanec, bývalej poslanec, k tomu exkomunisti a neznámí lidi. čssd je fakt slabá...
14. 10. 2008 | 12:59

Tomáš Krásný napsal(a):

Já prostě nechápu, jak někdo vůbec může uvěřit těm lžím, co produkují lidé typu Rath, Hašek a spol., chtěli jste celostátní téma, chtěli jste referendum o vládě..máte ho mít!!! Raději vládu s reformami než vládu se samopaly a vraždami
14. 10. 2008 | 13:00

krakonoš napsal(a):

to mendys: langerovi soud něco dokázal? pokud ne, neměl by odstupovat. presumopce neviny pro něj pklatí jako pro kohokoliv další. třeba i jp, který se kamarádí s lidmi z podsvětí :-(
14. 10. 2008 | 13:01

poláček napsal(a):

kampaň čssd neexistuje pane langře - to je demagogie a negace. žádné pozitivní téma.
14. 10. 2008 | 13:05

Herold napsal(a):

Socani krom toho, že dělají, že nepochopili, o čem krajské volby jsou, a hrají na centrální témata, vlastní pozitivní program nemají, a to ani pro kraje, ani pro centrum.
14. 10. 2008 | 13:08

Vilém napsal(a):

ODS se vrací k normalizačním tradicím, kdy byla přijatelná jen pseudokritika, kterou sama státostrana zaranžovala, zatímco skutečně svobodná kritika byla podlým útokem na zasloužilé soudruhy, zbabělým pliváním kverulantů na budovatelské úspěchy a narušováním jednoty strany a pracujícího lidu. Neřeknete nám zas, kdo je za tím a kdo všechno půjde bručet? Vaše vláda odvážných gaunerů zdiskreditovala pravici v naší zemi na celá desetiletí, takže především vinou ODS zde několik dalších volebních období bude vládnou ČSSD, i kdyby jí stál v čele Škromach nebo podobně nekompetentní lidé. Tak se neschovávejte za hejtmany, jako byste měli na jejich práci nějaký podíl.
14. 10. 2008 | 13:17

Zuzka napsal(a):

To Mendys - nereagujte, všechny nicky píše jeden člověk. To je ten jejich charakter. Oni přece nejsou zbabělí! Hezký den.
14. 10. 2008 | 13:21

krakonoš napsal(a):

to vilém: a co je kritika od ČSSD? neustálé omýlání poplatků, privatizace, důchodů... podívej se na ods v opozici - máš čssd něco jako oranžovovu šanci?
14. 10. 2008 | 13:23

Zuzka napsal(a):

Vilém - omlouvám se Vám, Vy jste tam ještě nebyl, když jsem to psala. Pěkný den.
14. 10. 2008 | 13:24

Denisa Drábková napsal(a):

to zuzka: no já osobně mluvím sama za sebe a ne za jiné lidi a plně si stojím za tím, co říkám
14. 10. 2008 | 13:26

krakonoš napsal(a):

to zuzka: když někdo nemá argumenty, napadá lidi. typické pro socany - zloděj chytí chyťte zloděje.
14. 10. 2008 | 13:28

Proto napsal(a):

Vedení kraje má jistě své odlišnosti od vedení státu. Je to ovšem vstup do vyšší politiky, než do místní, komunální.Odvaha kandidátů ODS by byla, kdyby se na svých četných reklamních plochách vyjádřili i k podpoře či nepodpoře budování US vojenských základen v našem státě, v našich krajích. Namísto toho zbabělost a schovávání se za hasiče atp. Odvaha je mj. otevřeně říci svůj názor. Zbabělost a podlost je se k němu před volbami účelově nehlásit. Nakonec se takto chovaly strany i před volbami hlavními. Těžko může být odvážných členů stran,když mají zbabělé vedení,které se bojí jít s kůží na trh, aby nepřišlo o své prebendy a moc.
14. 10. 2008 | 13:29

stejskal napsal(a):

Dobrý den,

upozorňuji, že příspěvky podepsané jako krakonoš, tomáš, jarka, poláček resp. herold, Tomáš Krásný a Denisa Drábková byly odeslány ze dvou IP adres, a není tudíž vyloučeno, že je psali stejní lidé. Stejně tak to všem nelze potvrdit. Pokud někoho podezírám neprávem, předem se omlouvám.

Libor Stejskal, editor blogů
14. 10. 2008 | 13:35

kuk napsal(a):

Víte co, pane Langer...,váš přeseda po patových volbách sliboval předčasné volby...jaksi je zapomněl realizovat."sehnali"se přeběhlíci.. Ovšem za ty dva roky , co jste u vesel jste naštvali lidi tolik ( kde je vaše smlouva s občany, už jste ji raději sundali z netu ), že si holt ty svobodné volby udělají v krajských a doplatí na to ti modří dole, kteří třeba nebyli až tak špatní...Pokud se oháníte odvahou, měli jste se celá ta vaše vladní parta s Čunky, Salichovi, veseckýma, radarama, válkama, zdražováním, daněmi ap.. sebrat a jít na smetiště dějin, kde stejně skončíte. Takto jste tam alespoň mohli skončit na štítě!
14. 10. 2008 | 13:37

Denisa Drábková napsal(a):

:)já jsem já, thats it :)
14. 10. 2008 | 13:48

Kamil napsal(a):

Langer si píše pochvalné komentáře ke svému blogu.... :-)) .. Jak by řekl klasik Nelson : Chá chá .. :-)
14. 10. 2008 | 13:49

krakonoš napsal(a):

to kamil: před tím než budeš obviňovat, tak zjišťuj důkazy. ivan langer zde nikde podepsán není.
14. 10. 2008 | 13:54

Kamil napsal(a):

for - krakonoš, tomáš, jarka, poláček, herold, Tomáš Krásný a Denisa Drábková atd. ... Ahoj Ivane, jak se vede? :-))
14. 10. 2008 | 13:57

krakonoš napsal(a):

to stejskal: pane stejskale, sedím na školním počítači a na něm se střídají lidi. nemůžu za to, že si čtou stejný články. nevím kdo je jarka, poláček, tomáš... píšu pod nickem krakonoš, protože jako malý jsem sledoval jeho příběhy.
14. 10. 2008 | 13:59

krakonoš napsal(a):

to kamil: nechceš kamile raději diskutovat k tématu?
14. 10. 2008 | 14:00

Proto napsal(a):

V příspěvcích je pár narážek na vraždu p.Kočky. Jistě je velká četnost kriminálních činů na území Prahy. Ale když se člověk zamyslí nad tím, že cca týden před minulými volbami se vynořila kauza Kubice,která zcela jistě poškodila jednu z favoritních stran a náhodou se opět cca týden před dalšími volbami zase stane kauza brutálnější a ještě ke všemu navazující na tu první, poškozující opět stejnou stranu a se stejnými učinkujícími ,zdá se mi to jako zlý sen. Je to okolo nás ještě politika, nebo válka moci se chopivších gangů ? Je to opravdu demokratická správa věcí veřejných navrácená lidu ČR ,jak jsme si představovali v r.89 ?
14. 10. 2008 | 14:05

Železnohorský napsal(a):

Josef Tuček ve svém blogu zde na Aktuálně.cz píše o politických lhářích - a o pár minut později tady pan Lenger napíše tohle... Klucí blogerský se domluvili, co?
P.S.: Stejně nevěřím, že tyhle texty píše Ivan Langer. Přece člověk jeho formátu a vzdělání nemůže takhle primitivně uvažovat, to prostě není možné.
14. 10. 2008 | 14:12

krakonoš napsal(a):

to želenzohorský: lepší primitiv než vrah
14. 10. 2008 | 14:14

krakonoš napsal(a):

přátelé, zdá se mi, že se diskuse trošku odchýlila od tématu. langer píše - kampaň čssd je agresivní a negativní. to je realita. proč čssd dlouhodobě nedokáže přijít s něčím konstruktivním?
14. 10. 2008 | 14:18

Kamil napsal(a):

krakonoš: Nemám co bych zrovna k panu Langerovi řekl - snad jen - kardinál Richelieu české politiky.. Člověk který je spojen s podsvětím, různé výroky tybu kolik lidí bude bručet za špinavou hru kolem volby prezidenta, kontakty na Mrázka, nevyjasněné půjčky, neskutečný lobing pro IPS... Nezbývá než se smát a jít volit stranu přátel piva.
14. 10. 2008 | 14:20

dříve ruda napsal(a):

Chachacha, to jste mě pane ministře pobavil! Když vidím bilboard Venclíka (ODS), kde stojí: Brno plnohodnotnou evropskou metropolí(!) to je podle vás odpovědná a přesvědčivá prezentace? Uvědomujete si vůbec tu hloubku ironie? Jaká evropská města se vám vybaví při slově metropole? Londýn, Paříž, Vídeň, Řím a ...Brno.
Hus, Žižka, Komenský,... Nývlt.

Pro váš populismus už neexistují hranice. Je taky proti dopravním zácpám. Horší to tu ovšem ještě nebylo. Staví se tunel, doprava se zkomplikovala, ale zajistit předtím slušnou cestu do centra ze severozápadní části Brna nešlo. Po rozflákané Minské se plížíte denně na jedničku. Pokud nestojíte. Nebo stojíte na Královopolské. Můžete si vybrat. Mohl jste se tam taky kouknout, když jste obhlížel ty úspěchy vašeho budování. Doporučuji kolem osmé ráno.
14. 10. 2008 | 14:24

krakonoš napsal(a):

to kamil: nevím, kým je langer spojen s podvsětím, kontakt na mrázka je výmysl, že se někdo zná s někým a ten s dalším neznamená, že je můj známý. nevyjasněné půjčky - půjčky langr jasně vyjasnil, např. v nbú. čteš moc noviny...
14. 10. 2008 | 14:25

krakonoš napsal(a):

14. 10. 2008 | 14:29

Kamil napsal(a):

krakonoš: Už vim kdo seš .. ty jsi asistent poslance Ivana Langera .. a on ti stojí za zády .. :-))
14. 10. 2008 | 14:30

antizel napsal(a):

to:proto
Paranoia se dá léčit, hloupost bohužel ne(vyberte si)
14. 10. 2008 | 14:33

dříve ruda napsal(a):

krakonoš:
počítám, že jste všichni na počítači u Trautenberka i s Hančí a spol.
14. 10. 2008 | 14:34

antizel napsal(a):

Langer je po dlouhé době první ministr vnitra, který dělá něco pro policajty a zavádí změny které tady už dávno měly být
to že odešlo spousta policajtů teď je kombinace o 4 roky odloženého zákona odchodu policistů a výsluh(proto ho ČSSD o 4 roky odložila) a neochota některých policistů něco dělat.
nebo jste snad vyděli policisty aktivní za vlády ČSSD a teď se jim nechce?
14. 10. 2008 | 14:38

stejskal napsal(a):

Rozumím, pane krakonoši,

pokud je to tak, má poznámka se Vás netýká.

Libor Stejskal, editor blogů
14. 10. 2008 | 14:38

Michal napsal(a):

S posledním příspěvkem Ivana Langera naprosto souhlasím a vůbec nechápu lidi, kteří jeho práci ministra a účast ve volební kampani zpochybňují. Je to jeden z nepracovitějších ministrů vůbec. Každý rozumný člověk snad musí vidět, jak se celá situace má. Soc. demokracie vše založila na kampani, která vše neguje a nepřichází s ničím novým, krajská témata pro ně nejsou důležitá a to co lidi v jednotlivých krajích zajímá neřeší. Vy si opravdu myslíte, že to tentokrát myslí upřímně. Snad nevěříte tomu, že i v případě úspěchu by takový pan Rath nebo Hašek byli hejtmany a řešili regionální problémy lidí, kteří tam žijí. Ne, jedná se jenom o falešnou hru. V Poslanecké sněmovně mají přece daleko větší prostor se zviditelnit. Tudíž celé je to jenom špatně režírované divadlo ze strany ČSSD. K diskusi o tom, že jsou nějaké příspěvky posílány ze dvou IP adres nebo co. Tomu se už musím opravdu smát. Schizofrenie na druhou.Zajímalo by mne, kdo má čas tohle vše zjišťovat a řešit. Ale snad si každý udělá obrázek, co je to za lidi a pro koho pracují.
14. 10. 2008 | 14:39

Nuba napsal(a):

Pane Langře,

vy už jste dokázal, že to dokážete, ba mnohem víc, není nad zdravé jádro národa

PS: ptám se znovu a asi zase zbytečně - kdo, kdy, proč a zda vůbec šel za volbu prezidenta Klause bručet ?
14. 10. 2008 | 14:43

krakonoš napsal(a):

to kamil: jo, stojí, s pistolí u palice... jsi paranoik. pistolnictví bohužel patří ke kultuře čssd chodit s pistolí na večírky. diskutuju o čem co se mi líbí a nelíbí a kampaň čssd patří k tomu druhému.
14. 10. 2008 | 14:45

Kamil napsal(a):

Michal: Co to blábolíš? To psal pan Stejskal, nikdo to nezjišťoval - jakou má zpráva IP editor asi vidí u každého příspěvku. :-)
14. 10. 2008 | 14:47

krakonoš napsal(a):

dobrá strategie pánové - bavit se o nesmyslech a odklánět se od tématu. pokud vás to baví, jděte na nějaký specializovaný počítačový web a neotravujte tady.
14. 10. 2008 | 14:49

Kamil napsal(a):

krakonoš: Nikdy jsem u voleb nebyl krom referenda do EU. ČSSD jsem nikdy nevolil. Jen mi vadí že tu káže o morálce někdo takový jako je Langer.
14. 10. 2008 | 14:52

Taoiseach napsal(a):

Pane ministře Langře,
někteří lidé si ještě občas něco pamatují. Např. jak ODS ODVÁŽNĚ prosazovala rezoluce o tom, že vláda vedená ČSSD škodí naší zemi, a přitom ji neméně odvážně držela u moci - i se všemi Šloufy. Vzpomínám, jak jste přímo hrdině vytvořil rekord v počtu výzev ministrům i vládě k odstoupení. Jak "pozitivní" kapaň vedla ODS před volbami 2002 i 2006.
A mimochodem: případná privatizace (např. nemocnic) JE v kompetenci krajů.
14. 10. 2008 | 15:02

pekelnice napsal(a):

Pane Langer. Příště si raději vyndejte trám z oka, když u někoho uvidíte třísku - a to nemyslím mistra Jana.
14. 10. 2008 | 15:08

DeaKK napsal(a):

ODStupte !!!
14. 10. 2008 | 15:08

Nuba napsal(a):

Zuzko,

doporučuji toto diskusní fórum opustit, tady se plní politický úkol, halelujá, hosana, gloria !

je treba v jednote strany a ludu pokračovať v započatej línii .... o problémoch vieme, ale ty sa riešia

Já jim tu radost dopřeju, musejí mít prostor se tak bratrsky sami mezi sebou poplácat po pleciach, víte co to je za nervy ?
14. 10. 2008 | 15:13

andy napsal(a):

To jsou báje a pověsti. Kam se poděl volební program ODS a smlouva s občany? Je z toho trhací kalendář v lepším případě, v horším si s ním občané mohou vytřít raz dva tři.
14. 10. 2008 | 15:15

třebaKarel napsal(a):

Milý pane ministře ,
díky Vám ! Dneska první veselá zpráva v záplavě těch strašných zvěstí co na nás každou minutu dopadají .
Jsem zvlášť vděčný za to , že nikoho nepřeceňujete a pro jistotu jste vše ještě na závěr zopakoval myslím dvakrát .
Tak se má dělat politika ! Bravo ! Tak voni by Vám chtěli poplivat tu Vaši rozkvetlou zahrádku ? Fuj !


Nubo ,
Dobrý den .Vy jste možná moc netrpělivá , on přece řekl že "někdo půjde bručet," ale neřekl KDY ! To víte, to jsou ti právníci ,kdepak , na toho si nepřijdete .
Tak a teď to nejdůležitější :" fialky vadnou a opadávají ."
Mějte se hezky , teď si bude zas lámat hlavu celý vnitro .
tK
14. 10. 2008 | 15:17

krakonoš napsal(a):

to nuba: dost jednohudché zdůvodnění, když nemáš argumenty. napiš raději co si skutečně myslíš.
14. 10. 2008 | 15:17

stejskal napsal(a):

Dobrý den, pane Kamile,

IP adresy jednotlivých diskutujících nevidím jen já, ale každý, kdo si na jejich jméno najede myší.

Libor Stejskal, editor blogů
14. 10. 2008 | 15:30

stále rebel napsal(a):

A hele, blíží se nám volby a ministr přes marketing to rozjel.
14. 10. 2008 | 15:32

Kamil napsal(a):

L.Stejskal: Ajooo.... Jsem hold exprd :-)
14. 10. 2008 | 15:43

Volič ODS napsal(a):

14. 10. 2008 | 15:45

Nuba napsal(a):

Milý Krakonoši

Myslím si, že již Váš úvodní vstup naznačil plnou nůši argumentů, tak stejně odpovídám, profláknutý, použiji Vašeho výrazu, je dle mého názoru především pan ministr.

Asi na rozdíl od Vás jej skutečně osobně neznám, takže čerpám z dostupných zdrojů a také ze zkušeností vlastních i z mého okolí a je to většinou katastrofa. A to i s rezervou, že se samozřejmě všechno nepodaří.

Názor, či spíše náklonnost si ponechejte, já mám svůj. A nekompetentnost, to není ani to nejhorší, co bych panu ministrovi zazlívala, to je spíš v nynější vládě norma.

Hlavu vzhůru "Už ho máme !"
14. 10. 2008 | 15:46

stále rebel napsal(a):

Pro IP 89.24.78.6 (krakonoš, poláček, jarka, tomáš).
To máte placené nebo je to vaše dobrovolná aktivita?

Zda to píše jedna osoba? Ano píše.

krakonoš napsal(a):
souhlasím kampaň čssd je čistě centrální, přitom ty volby jsou krajské. čssd vůbec nemá kvalitní krajské kandidáty a maskuje to profláklými kádry.

tomáš napsal(a):
a kampaň se čssd nevyplatila - kočka a spol. je vrcholně celostátání téma :-)

jarka napsal(a):
souhlasím - když čtu kandidátky čssd, je to samej poslanec, bývalej poslanec, k tomu exkomunisti a neznámí lidi. čssd je fakt slabá...

poláček napsal(a):
kampaň čssd neexistuje pane langře - to je demagogie a negace. žádné pozitivní téma.

Pro editora.
Nedivím se, že jse se podíval na IP.
14. 10. 2008 | 15:54

třebaKarel napsal(a):

stále rebeli
koukáte se někdy na odkazy AD FOX co oddělují úvodní text od našeho ringu ?
To je taky velká legrace . Koukněte na víc blogů . Jak se nám to rýsuje , viďte ?
tK
14. 10. 2008 | 15:59

Jiří Jakeš napsal(a):

krakonoš: Která škola že se to připojuje přes GPRS či UMTS T-Mobilu?
14. 10. 2008 | 16:13

krakonoš napsal(a):

stále rebel: opakuji, že sedím na školním počítači a pokud jsi někdy chodila na školu víš, že u počítačů se uživatelé střídají. neovlivním, kdo sedí přede mnou, za mnou... jestli se hodnláte neustále rejpat v tom, kdo je a kdo není poláček, tomáš atd. zkuste se podívat do brna, kde sedím. nečekal bych, že jedno odskočení na oběd vyvolá takouvý rozruch...
14. 10. 2008 | 16:15

krakonoš napsal(a):

to jakeš: zkus mi nešťárat v tom kde sedím, taky se nedívám na tvoji ip.
14. 10. 2008 | 16:19

Železnohorský napsal(a):

Když rozdílná jména z jedné IP dělají v textu stejnou chybu, je to vždycky podezřelé... :-)
14. 10. 2008 | 16:29

krakonoš napsal(a):

to železnohorský: aha, pan grafolog...
14. 10. 2008 | 16:31

stále rebel napsal(a):

Pro krakonoš.
Ředitel vám všem, mimo jiné, zakázal používat velká písmena.
Že je to tak?
14. 10. 2008 | 16:32

krakonoš napsal(a):

evidentně se vám nechce diskutovat o langerovi, to vážně nemáte žádné argumenty?
14. 10. 2008 | 16:34

Nuba napsal(a):

A taky ty časy - prý oběd, u počítače si cintal špagetama na kravatu
14. 10. 2008 | 16:35

stále rebel napsal(a):

Pro třebaKarel.
Nedíval jsem se tam, v první chvíli jsem ani nevěděl o čem je řeč.
Dříve jsem občas přispěl v předu v diskusi. Je to ale zloděj času a tak jen občas kouknu, co se tu děje.
14. 10. 2008 | 16:37

krakonoš napsal(a):

to stále rebel: buď rád, pan kolega hašek na chatu idnes nepoužíval ani háčky a čárky http://zpravy.idnes.cz/on-l...
14. 10. 2008 | 16:38

Zuzka napsal(a):

To Nuba - díky za upozornění :-)
Ale co mi to ta (jeho?)argumentace připomíná?
To Krakonoš - nemám prý argumenty. Mám důkaz a to je snad víc, ne?
A jste opravdu borci, když jste se zvládli v pěti minutách vystřídat 3 lidi u jednoho počítače. Navíc se navzájem neznáte. Seberte tu svoji odvahu a vystupujte alespoň pod jedním nickem. Nebojte, i tak je to anonymní.
14. 10. 2008 | 16:38

krakonoš napsal(a):

to nuba: policejní stát! mě snad sleduješ nebo co...
14. 10. 2008 | 16:40

Železnohorský napsal(a):

Když už si z toho tady děláme legraci: Už jsem víckrát zaznamenal, že u některých blogů jsou první diskusní příspěvky velice kladné a blogerovi přitakávající, a pak dál už to jde normálně, fik sem, fik tam... Nic z toho nevyvozuju, jen postřeh. :-)
14. 10. 2008 | 16:40

krok napsal(a):

krakonoši, žvaníš..a dost blbě:-))..tak si prostě přiznej, že tě chytili jako malýho, usmrkanýho kluka..a ty chceš mluvit o politice?:-)))
14. 10. 2008 | 16:40

stále rebel napsal(a):

Pro krakonoš.
Myslím, že jste stejně důvěryhodný jako Langer.
A teď mne napadá, nejste nakonec sám Langer?
14. 10. 2008 | 16:43

krakonoš napsal(a):

to zuzka: píšu pořád pod krakonošem. nevím, jestli ten kdo přišel po mě, něco zkouší... jste fakt pranaoici, proč bych si měl proboha měnit nicky??
14. 10. 2008 | 16:44

krakonos napsal(a):

stál rebel: politiku moc nemusím, akorát mi leze krkem jak všude vidím viset toho připitomnělýho haška...
14. 10. 2008 | 16:46

žaba napsal(a):

Pana Langera nehodlám komentovat nijak, škoda písmenek k jeho osobnosti, jen bych chtěla připomenout těm nepamětníkům a lidem s krátkou pamětí, že v minulých volbách do krajů, kdy ODS byla stranou opoziční, to bylo totéž, jen v bleděmodrém.

ODS kvůli neschopnosti vyjádřit se ke krajské tématice vyrukovala s negativní kampaní, která navíc voličům lhala, protože rozhodně neřešila krajské záležitosti-...atd.atd.. Přeju hezký zbytek dne a modrým voličům lepší paměť. Omlouvám se případně těm, kdo už tohle připomněli přede mnou.
14. 10. 2008 | 16:46

krok napsal(a):

milý pne ministře, tím vylepšováním policejní práce jste měl na mysli současný stav, kdy díky vaší zhovadilosti se zaváděnými recepcemi, musí v jedné kanceláři sedět tři policisté místo dvou?..kdy peníze, za které by se mohly nakoupit věci nutné k výkonu služby, se vydávají na ony recepce a obrazovky se smyčlou s vaším úsměvem?..sorry, pane ministře, ale vaší odbornosti se smějí už i bažanti:-))..občana jistě potěší, když s ním policista sepisuje protokol a za zády nu postává protistrana:-))..nevěříte?..věřte..k vidění u nás, na trutnovském okresu:-))..nefandím ČSSD, ale..už aby jste vy odborníci vypadli
14. 10. 2008 | 16:47

krakonoš napsal(a):

to krok: divil by ses, ale jo. bohužel spoludiskutující nechtějí :-(
14. 10. 2008 | 16:47

krok napsal(a):

krakonoši a divíš se?..přečti si to po sobě a zjistíš, že tady pouze provozuješ to, co ČSSD zazlíváš:-))..neslyšel jsem od tebe, že bys je pochválil, jak zlepšili ekonomiku a kam to ODS dotáhla:-))..nevěříš?..najdi si čísla, hovoří jasně..za vlády ODS propad o 3%:-(
14. 10. 2008 | 16:52

Zuzka napsal(a):

Je pod moji úroveň reagovat na evidentního lháře, ale přeci jen naposled:
Krakonoš 12.54
Tomáš 12.56
Jarka 12.59
Krakonoš 13.01
Poláček 13.05

Vše z jedné IP adresy. Nechci být hrubá, ale že ty zadky musíte mít ušoupaný!
14. 10. 2008 | 16:55

stále rebel napsal(a):

Pro krakonoš.
Pokud chcete dělat z lidí blbce, tak si zkuste kliknou například sem
http://nastroje.lupa.cz/moj...
a pak ještě jednou na vaše IP Adresa.
Tyhle údaje o vás během minuty ostatní vědí.
A taky se můžete podívat zde.
http://en.utrace.de/
14. 10. 2008 | 16:59

krakonoš napsal(a):

to zuzka: nevím kdo je tomáš, jarka, poláček, nebo myslíte že jsem transsexuál??? neustále zde diskutujete o ip, místo, abyste se věnovala obsahu. stejně tak vás můžu obvinit, že vás nastrčila čssd, abyste ovlivňovala články. zkuste se držet reality.
to krok: čísla jsou jasná, podívej se na maďarsko, tak by to u nás vypadalo, pokud by dále vládla čssd.
14. 10. 2008 | 16:59

Zuzka napsal(a):

Omlouvám se, příspěvek výše v 16.55 je pro Krakonoše.
14. 10. 2008 | 17:00

krakonoš napsal(a):

to stále rebel: a co jako, to jsou technické údaje. neuvádějí nic o tom, kdo u počítače sedí. co vy si třeba myslíte o tom článku, čet jste ho vůbec?
14. 10. 2008 | 17:01

StandaT napsal(a):

krakonos: a proč diskutovat o nějakém Langerovi? Je to snad někdo důležitý?
14. 10. 2008 | 17:06

krakonoš napsal(a):

to standaT: tak je to ministr vnitra a nedávno o něm hojně diskutovala mf. podle mě udělal víc práce než šest let socialističtí ministři před ním.
14. 10. 2008 | 17:15

Jiří Jakeš napsal(a):

krakonoš: Mně je úplně ukradené, kde sedíš. Otázka nebyla vůbec myšlena ironicky, ani jsem se nesnažil jakkoliv tě nachytat či podezřívat z čehokoliv. Skutečně mne zajímalo, která škola má tak inteligentní vedení, že se připojuje do Internetu takhle neprakticky…
14. 10. 2008 | 17:18

štamgast od tygra 1.VrP napsal(a):

krakonoš a spol. (myšleno jedna IP adresa) :

inetnum: 89.24.64.0 - 89.24.95.255

netname: T-MOBILECZ-WBA-2

Tak školní počítače jsou v ČR připojeny přes T-Mobile? Pane jo :-)

Už dřív jsem v těchto diskuzích podezíral politruky z Jánského vršku, že infiltrují místní diskutéry .. tak v tom teď aspoň máme jasno ..
14. 10. 2008 | 17:20

Xaver35 napsal(a):

To: Vilém a krok:
Přesné, věcné, výstižné. Naprostý souhlas, vše podstatné jste řekli či naznačili.Na okraj si nemůžu odpustit: p.Langře,ani milión nejlépe vystrojených hasičů nenapraví dlouho to, co jste Vy a spol."rozhasili" (bohužel hlavně v neprospěch české pravice).
14. 10. 2008 | 17:21

krakonoš napsal(a):

to štmagast: co je to jánský vršek?
14. 10. 2008 | 17:24

StandaT napsal(a):

krakonoš: A? Furt je nějaký ministr vnitra. A že udělal víc práce než socani? To je nějaká zásluha? To bych udělal taky a nemusím být na to ministrem. To je snad normální pracovat, ne? Ministrů je jak pecek... samá kravata, oblek, audina, raut... Nuda. Kdyby tak měl dřevěnou nohu, nebo uměl směšně kroutit očima, nebo měl silikovový prsa...
14. 10. 2008 | 17:24

štamgast od tygra 1.VrP napsal(a):

to Jiří Jakeš :

Promiňte pane kolego, přehlédl jsem Vaše příspěvky.
14. 10. 2008 | 17:24

štamgast od tygra 1.VrP napsal(a):

krakonoš :

Ulice v Praze, na Malé Straně.
14. 10. 2008 | 17:26

krakonoš napsal(a):

to standaT: jsi génius! napiš prosím do Lidového domu, že pracovat je normální. budu ti nadosmrti vděčný!
14. 10. 2008 | 17:27

krakonoš napsal(a):

to štmagast: aha, tam se někdy budu muset jet podívat. to je někdě u americké amabsády,že?
14. 10. 2008 | 17:29

Proto napsal(a):

To antizel . Nevím,jestli jste kvalifikován udělovat diagnózy z oboru psychiatrie,ale to víte,každý máme něco.Ona souhra náhod ve zmiňovaných případech je skutečně obdivuhodná.Možná vám vaše demokratické smýšlení dovolí zamyslet se bez ideologického zaujetí nad pravděpodobností výskytu takových náhod.Případně nad laděním vašich komentářů,kdyby se tou stranou náhodně,dvakrát za sebou stejně skandalizovanou před volbami ocitla strana Mirků Dušínů - ODS.
14. 10. 2008 | 17:33

StandaT napsal(a):

Proto: a není toto důvod, aby se zamyslela právě ta skandalizovaná strana, koho to má v čele? Mimo jiné proto, že není skandalizovaná strana, ale pouze jeden její člen. A pokud platí Předseda=strana, tak je to další důvod k zamyšlení, nemyslíte?
14. 10. 2008 | 17:42

stále rebel napsal(a):

Pro krakonoš.
Chápu, že poctivci vašeho typu Langera zbožňují.
To je ministr vnitra šitý vám na míru.
14. 10. 2008 | 17:46

pavlik napsal(a):

Langře, jste doopravdy srab, který má na sobě modrou hroší kůži. Člověk,který se kamarádí s mafiány a mastí si vlastní kapsu, tvrdíc při tom, že to je pro české podnikatelské blaho.
Slušný, poctivý člověk by už dávno v civilizovaných demokratických zemích odstoupil.
U nás v policejním státě se to nenosí.
Vaše předvolební žvásty jsou hezké ..on totiž papír snese všechno,že.

PS.
nejdříve zde byli bolševici, potom prokletá opoziční smlouva s panem Ješitou a panem Becherovkou, do toho únorový RaJ Paroubek a teď..co bude asi následovat???????
14. 10. 2008 | 17:53

Tupelo napsal(a):

hehe, skvela diskuze, hlavne ze zacatku, nez I-volic zjistil, ze neni tezke odhalit lidi co pisi pod vice prezdivkama. :) Trochu mi to pripomelo doby, kdy autor clanku volal do Kubiceho uradu z ruznych telefonnich cisel. :)
14. 10. 2008 | 18:06

Karel napsal(a):

Vy jste Langře, resp. Vaše povaha je pro mě koncentrace hnusu. To nejodpornější a nejvíce slizké na naší politické scéně. Nechápu jak někdo od Kutala a Mrázka (Sekyry) může být na ministerstvu vnitra, resp. v čele. Možná tak v cele.
Věřím, že níže uvedené vypovídá o Vás a Vašich fans.
stejskal napsal(a):
Dobrý den,

upozorňuji, že příspěvky podepsané jako krakonoš, tomáš, jarka, poláček resp. herold, Tomáš Krásný a Denisa Drábková byly odeslány ze dvou IP adres, a není tudíž vyloučeno, že je psali stejní lidé. Stejně tak to všem nelze potvrdit. Pokud někoho podezírám neprávem, předem se omlouvám.

Libor Stejskal, editor blogů
14. 10. 2008 | 18:06

stejskal napsal(a):

Dobrý den,

smazal jsem jeden hrubě urážlivý výkřik ("póvl"), který byl v rozporu s Kodexem diskutujících.

Děkuji za pochopení.

Libor Stejskal, editor blogů
14. 10. 2008 | 18:18

Ivan napsal(a):

Pane ministře, je nádherná politika v naší zemi. Ano chytrá horákyně. Všichni se balíte do toho zvláštního obleku, a lidé většinou ze stresu sexem nenaplnění jsou spokojeni. Jenže pravda je jiná a já se stydím za politiky (všechny), co se schovávají za ten ušitý z hanby kabát. Snad se to jednou podaří a viliči Vás pošlou kam patříte, nemusíte jít bručet. Ušetřili by se prostředky, a nastala pohoda, jenom kdyby jste všichni co máte krátkou paměť a pouze odporně drzé a účelové chování odešli a pořád své ohavnosti nepředváděli.
14. 10. 2008 | 18:20

Karelhá napsal(a):

Pane Langře, jste velmi dobře placen za to, co ale ale neděláte. Máte sedět na zadku a makat a ne jezdit po republice, po výletech a za státní peníze. Ve zbývajícím čase evidentně šturmujete při likvidaci policie a tajných služeb a vykládáte lidem, kdo půjde bručet.

Jste poměrně mlád. Já díky Bohu takové děti, jako jste vy nemám. Ale kdybyste byl můj syn, profackoval bych vás před sousedy. A všichni by věděli proč, i kdybych přitom mlčel. A vy byste taky věděl proč.
14. 10. 2008 | 19:34

Zach napsal(a):

Zatím co Krakonoš píše někde z Prahy,Denisa Drábková z Houstnu,ale zločinci jsou schopni všeho :-))).
Myslím však,že se totálně policejního státu naštěstí nedočkáme.Nestihl to Bretschneider ani dirty Standa,pan Langer už má také málo času a doufejme to nestihnou ani jeho následovníci.At' je vede kdokoliv.
14. 10. 2008 | 20:09

mmart napsal(a):

dnes mi přišel do schránky od ČSSD leták proti radaru jako volební kampaň.
Neskutečné,straší se tam vším např výhynem raků vinou radaru.To si myslí že jsem debil???
14. 10. 2008 | 20:30

Karel napsal(a):

To mmart :
Jsi.
14. 10. 2008 | 20:40

Karelhá napsal(a):

Krakonoši, píšeš

to mendys: langerovi soud něco dokázal? pokud ne, neměl by odstupovat. presumopce neviny pro něj pklatí jako pro kohokoliv další. třeba i jp, který se kamarádí s lidmi z podsvětí :-(

Tak tahle to opravdu vidíš, Krakonoši? Trochu slaboduché, nemá to pan Langer za spojence žádná duševní lamželeza, jak je vidět. Podle této logiky by mohla vláda zasedat třeba i ve vyšetřovací vazbě ve věznici Na Pankráci, protože ještě nebyla /její členové/ odsouzena.
14. 10. 2008 | 20:43

Kákoš napsal(a):

Stačilo si přečíst o weekendu několik výtisků bulváru a při minimálních kombinačních schopnostech by bylo možno dát dohromady takovouto story:

Předem se omlouvám za to, že k ukázce "slušnosti" ODS bude zmínka o rodinné tragedii Kočků.

Historie:
Pan Topolánek prahne tak po moci a po osmiletém absťáku ODS, že dá se svými soukmenovci dohromady ostouzení ČSSD (pedofilie předsedy (zajímavé s kým a na čí lodi), spojení české mafie a podsvětím s ČSSD prostřednictvím rodiny Kočků a řada dalších těžko ověřitelných blábolů - což předá nějakému Kubicemu (který zastává tuto funkci u policie již od doby vládnutí velkého profesoriona). Jako náhodou při projednávání této zprávy (čtyři dny před volbami do sněmovny-již není čas na jakoukoliv reakci jmenovaných) se dostane do ruky novinářům, když ji náhodou při odchodu na toaletu zapomene příští ministr vnitra na stole. Výsledek je jasný - našla ce cestička k převzatí moci. Pak již stačí veletoče čekatele na příští volby prezidenta a korupce a zastrašení některých socanů a vida je tady vláda jako fík - a hurá na likvidací sociálního státu. Pár líbivých hesel, hrozením minulostí a národ šlape a platí, platí ...

Najendou si národ nějak uvědomuje, co je to zač ta sešlost ze strakovky, mohlo by se to projevit při dalších volbách - tak hurá, osvědčená metoda. Připraví se další story, které by ani Shakespeare nevymyslel.
A teď k těm zprávám v bulvárech. Na první dotaz Blesku okamžitě reagovala matka zabitého muže větou - oni mi ho zabili, odeesáci mi ho zabili (tato věta nějak ale zapadla při dalších článcích ve všech novinách). Tato žena v největšm žalu a smutku reagovala bez přemýšlení, protože něco určitě ví.A teď trochu básnické nadsázky. Potom stačí dále číst a kombinovat a prohlížet si obrázky a člověk se najednou dozví, že současná milenka předsedy vlády, která mu povila nemanželského syna(který bytostně nenávidí předsedu ČSSD a jeho kamarády), dva roky žila (mimo jiné s jinými v jiném období) s nějakým Ďuričkou, který ji bezmezně miloval. Teď je možno nastolit otázku, nedostal tento (mimo jiné dle tisku) kamarád předsedy ČSSD úkol nějak se zavděčit za letmý pohled jeho zbožňované a splnit tento úkol na nějaké ČSSD akci? Je dost podivné, že na takovou akci se vyzbrojí důkladně arzenálem schopným zabít člověka.

Velmi zajímavé na tom všem rovněž je, že je to opět před zásadními volbami, kdy by mohla být přerušena modrá totalita, která u nás již dva roky panuje?

Je vhodné si dávat informace do spojitostí a ne jenom slepě a hluše poslouchat poučky a chytra lidí, kteří nám vládnou. Podobnost čistě náhodná z první poloviny minulého století v zemi našeho souseda.

Jsem pouze zvědav na reakce modrých šmoulů. Mohli by nás obohatit jejich pohledy na různé informace v denním tisku a televizích.

Všem příjemný večer.
14. 10. 2008 | 20:47

Kritik napsal(a):

To od pana Langera zní, jako když slyšíte od lháře a intrikána zpověď o jeho bolesti na srdci, jak jeho protivníci se od něho poučili a používají jeho metody.

Nezbývá, než ho politovat. My ho nesmíme ani nebudeme soudit.
14. 10. 2008 | 20:58

vlk napsal(a):

Nějak nechápu, proč hasiči minulý táden měli s ešlost pod okny pana ministra a tam o něm mluvili velmi a velmi nepěkně,když on s e tak o hasiče stará. On samozřejmě neměl čas sity hasiče poslechnout a se šarmem a statečností sobě a vůbec politikům ODS vlastní, jimvysvětlit, že je někdo hodně hodně oklamal, protože on je , ajknám tu dokazuje , jejich táta máma dohromady.

A dále - do teď jsem netušil, že statečný je ten , kdo obhajuje kampaň ODS a nestatečný ten, kdo je proti ní! Myslelljsme si, že jd eo pouhý názor. A ten není ani statečný ani nestatečný. Jen nějaký. urista by dodal - správnýnebonesprávný. Jenže -kdo ví, co je správně?
Statečný názor nebonestatečný názor je dán pouze okolím. Extrémní dobou. Napříkald , že židé nejsou podlidé za Třetí říše. Nebo být přsvědčeným a neochvějným demorkatem za bolševika. To byl statečný názor. Protože byl silně menšinový s hrozbou osobní perzekuce.
Pokdu nám pan ministr trvdí, že statečný je ten ,kdo obhajuje program ODS a kampaň jejich protivníků je zbabělá, pak se nutně musí domnívat, že pan ministr soudí, že ODS už je do té míry neoblíbená , jako byly demorkaté začátkem 50-tých let ...
Osobně si myslím, že to je holý nesmysl a že s e pan ministr hrubě mýlí. Ale je ministr a měl by vědět více než já.
Pokud s e ukáže, v sobotu, že ODS se dostane do všech krajských parlamentů ,jak s e s jistotou stane,měl by se pan ministr nad sebou zamyslet. Zda náhodou nešíří poplašnou zprávu, to v hroším případě. V tom lepším - vzít do ruky lexikon a nalistovat význam slov statečný a zbabělý.
14. 10. 2008 | 22:30

LEVAK napsal(a):

Pro ty co zapoměli na předvolební bezva fintu ODS!
Topolánkova vláda má za sebou první poločas. Právě uplynuly něco přes dva roky od voleb (2.–3. června 2006), které s odřenýma ušima vyhrála. K tomu jí nepochybně na poslední chvíli dopomohla zejména velkolepá kulišárna, vznešeně nazvaná Smlouva s občany. V podstatě jen seznam svatosvatých slibů, které na svou čest a na čestné pionýrské vlastním podpisem garantoval sám Mirek Topolánek. Naivní občan pak směl stvrdit svůj radostný souhlas vhozením volebního lístku ODS do urny. Do té volební.
Tahle legrace, byť dnes místy poněkud zavání černým humorem, stojí za připomínku. Hned první věta preambule pobaví: Všem spravedlivě snížíme daně a usnadníme podnikání. Dále pak: Omezíme prostor pro korupci... Zkrátíme soudní řízení na půl roku. Radikálně omezíme objem vládních pravomocí, které dávají prostor pro svévolné zásahy státu vůči občanům.
To pravé ořechové však přijde až později, pod úderným titulkem Co garantujeme. Tak například: Daně klesnou 100 % daňových poplatníků, tedy nejen bohatým. Všem lidem stoupnou čisté příjmy. Úpravy DPH nepoškodí žádnou skupinu obyvatel.
Nestačí? Pojďme tedy ještě dál, následují skutečné lahůdky: Zastavíme snižování životní úrovně důchodců ve srovnání s těmi, kteří pracují. Finanční spoluúčast ve zdravotnictví se nebude povinně zvyšovat. Zachováme ústavní právo na bezplatnou zdravotní péči na základě veřejného zdravotního pojištění.
To je ale jen několik vět, jak se říká „vytržených z kontextu“. Stálo by za to přetisknout tu smlouvu celou včetně bombastické grafické úpravy, anebo ještě lépe: obnovit někdejší Nedělní chvilku poezie v televizi a číst ji každý týden na všech kanálech. V recitaci by se mohl střídat Mirek Topolánek s Jiřinou Švorcovou, ta zvládá ten správný patos.
A byla by to jistě skvělá švanda, možná dokonce lepší než Ošklivka Katka. Tedy až na slib závěrečný, při jehož čtení mě i po těch dvou letech poněkud zamrazilo: Občané České republiky mají právo na pravidelnou kontrolu plnění závazků Občanské demokratické strany a na neprodloužení mandátu v případě jejich neplnění. Není to divné, když strana, deroucí se k moci, slibuje cosi tak samozřejmého?
Fuj, to jsou ošklivé myšlenky! Ale nechci být podezíravý ani nespravedlivý. ODS má jistě právo hájit se tím, že nemohla tušit blížící se celosvětovou hospodářskou krizi. To však možná omlouvá některá zbožná přání, nikoli vědomé lži v té vypečené smlouvě. Však on si to občan Hejl příště přebere.
14. 10. 2008 | 23:36

LEVAK napsal(a):

ODS nikdy nepřijala zásadu, že každý člověk má právo na přiměřenou životní úroveň pro sebe i svou rodinu včetně dostatečné výživy, šatstva a bydlení a na zlepšování životních podmínek. Závazek ČR, že státy, které ratifikovaly mezinárodní pakt tuto zásadu obsahující, zajistí i uskutečňování tohoto práva, je ODS cizí. Její politiky to zatím ani nenapadlo.
Je v souladu s úsilím ODS - více zvyšovat nájemné,jízdné,vodné,stočné, poplatky za plyn,elektriku,zavádět poplatky u lékaře,v nemocnicích,v lékárnách etc..
14. 10. 2008 | 23:39

LEVAK napsal(a):

Vaše blahorodí, vznešené Íčko, neměl by jste už rezignovat a zmizet z vlny?Dovoluji si Vás upozornit,že na západ od Vltavy platí presumpce viny!Váš současný postoj více méně orientální!
14. 10. 2008 | 23:44

zdesta napsal(a):

Levák : Již při tvorbě nové ústavy, měl nynější hradní pán jednu pozoruhodnou připomínku. "Přece si nenecháme zaplevelit ústavu lidskými právy." Nějaké podepsané deklarace OSN dnes nikoho nezajímají.Hlavně se napakovat a být pěkně v jahodách.
15. 10. 2008 | 00:59

Honza Český napsal(a):

Pan Langer patří nesporně k intelektuální špičce českých politiků
Přesto vidí svět v zjednodušené dualitě odvahy a zbabělosti, dobra a zla
To je tragedie české politiky, nejen pravicové
15. 10. 2008 | 03:06

norma napsal(a):

Vážený pane ministře,
jste pro mně naprosto nevěrohdnou osobou. Vaše štěstí je, že média se vrhla na řešení vraždy p. Kočky, a tím pádem na Vaše problémy s MF se nějak pozapomnělo.
15. 10. 2008 | 09:08

Železnohorský napsal(a):

Vlku, psal jste to pod parou, co? Ale vystihl jste podstatu. Jak už jsem napsal někde výše, nevěřím, že text tohto blogu vymyslel Ivan Langer, dokonce bych řekl, že ho ani nečetl. Asi by si měl své spolupracovníky vybírat pečlivěji, nebo je alespoň kontrolovat.
15. 10. 2008 | 09:21

Zach napsal(a):

Leváku: nevracíte se právě ze schůze ksč zahájené někdy v roce 1972??? Co to tady plácáte o zarukách na životní úroven',dostatek výživy,šatstva,bydlení nejlépe zdarma a podobně? To dnes snad záleží na tom jak se o to každý přičiní a ne co dostane.Zmizet by měli hlavně ti co ještě nepochopili,že vše nebude patřit všem.
15. 10. 2008 | 09:47

vlk napsal(a):

Železnorudský

myslíte kvůli enormní míře překlepů? Nikoliv. Piji velmi málo. Jen když jsem hodně unavený , dělám je daleko častěji.A nevidím je. Až druhý den.Ciž byl případ včerejška.

Co s e týče závěru, že Langer by si měl pečlivěji vybírat spolupracovníky.. No ano. Ale v soukromé firmě. A pokud možno rychle.
15. 10. 2008 | 10:32

komunál napsal(a):

Takže ve všech krajích jste byl? Možná že ve třinácti ano, ale ve čvrnáctém ne.
Na vašem blogu jste popsal jak pojímáte vy a ODS voliče, potažmo lid. Máte dvojí politiku a rozdělujete společnost. Politika je jen jedna. Dobrá nebo špatná. Temata politiky platí pro všechny a centrální výstřelky mají dopad do kommunálu.
Nojo, jenže pro vás je komunál jen pouhý komunál a vrch je holt vrchnost.
15. 10. 2008 | 11:34

Železnohorský napsal(a):

Tak to už je fakt komplot, spiknutí... Včera tenhle blog a dnes na Aktuálně.cz článek "Jak lobbuje Langer? Nebuďte byrokrati, schvalte papírnu". Editoři, to jste už teda ale opravdu přepískli... (Vlk: pod parou člověk nemusí být nutně z alkoholu; ano, únava vyvolává totéž.)
15. 10. 2008 | 12:43

Honza999 napsal(a):

Krakonoš

"sedím na školním počítači a na něm se střídají lidi. nemůžu za to, že si čtou stejný články. nevím kdo je jarka, poláček, tomáš.."
Zajímavé.. Podle časových údajů je vás kolem těch školních PC pět a "perete" se o to, kdo co napíše... Napíše první, druhý, třetí a pak opět první a stihnou to během šesti sedmi minut.. To nepoznáte spolužáky, kteří jsou s vámi v jedné místnosti?
15. 10. 2008 | 13:43

Honza999 napsal(a):

krakonoš

PS: marně jsem na Olšanské hledal nějakou školu.. Resp. jednu jsem našel - a to mateřskou školku, asi 300 m od místa, kde u PC sedíte vy..
15. 10. 2008 | 14:00

krakonoš napsal(a):

to všem k ip: přátelé, jsem rád, že se zde rozhořela diskuse i k tématu. včerejší mystifikace se jména, která jsem si samozřejm vymyslel, byly cílem jak dokázat, že diskuse jsou tímto způsobem ovlivňovány a je to naprosto absurdní. ponoukla mě k tomu diskuse s michaelm haškem na idnes.cz a diskuse na novinkách, kde se okamžite vyrojí desítky servilních otázek pro sociálního demokrata. zvolil jsem proto záměrně opačnou stranu. tímto se omlouvám všem diskutujícím, které jsem uvedl v omyl, i panu stejskalovi, který dokázal, že svoji práci dělá poctivě. děkuji všem slušným diskutujícím na blozích :-)
15. 10. 2008 | 14:10

Terry napsal(a):

"První přístup k problémům ztělesňují hejtmani a jejich týmy z ODS. Stejně jako vláda, která má odvahu koncepčně řešit problematické oblasti, jako je zdravotnictví, školství, finance. Druhý případ znovu představují kandidáti ČSSD.

První případ, to je skutečné řešení problémů, druhý je jenom předvolební kampaň. I tentokrát volím řešení problémů. Volím odvahu před zbabělostí."

Přál bych panu Venclíkovi, aby se párkrát projel obcí Hradčany (na hlavním tahu Brno-Tišnov), aby na vlastním těle zakusil tu slast cestovat po tankodromu. To by se mu ty jeho (na billboardech vyretušované) žgraně pěkně třepaly!! A třeba by pak neměl plytké předvolební hesla typu:
"Minimum hluku z rychlostní komunikace, Jižní Moravo."

Poprvé po revoluci jsem nebyl volit, protože ze sajrajtu nejde vybírat.

Kam jste tu "demokracii" dotáhli, pane Langře? Nejspíš k heslu:

"Ať jdou do prdele všichni!"

(Jediná pravdivá, všeobecně platná věta politika v posledních letech).
20. 10. 2008 | 09:21

kristusek napsal(a):

"agresivní a negativní kampaň"? No, pořád lepší než "agresivní a negativní motivace", jakou jste ostatně i přímo před kamerami předvedl právě vy, pane Langere. Nemyslíte?
22. 10. 2008 | 16:44

pedro napsal(a):

Pane ministře, jsem bývalý policista a než sloužit pod Vámi, to jsem raději odešel do civilu. Je to již 18 měsíců, co jsem Vám a Vaší straně přestal věřit. Rodina o mne prohlašovala, že jsem idealista a že se tady nemůže nic 1000 let změnit.Jsem rád, že jste volby prohráli na celé čáře, proptože nejen Vy ale i hejtmani a celé vedení jste po krajích mseli jezdit s ovázáanou hlavou v prostoru očí.
28. 10. 2008 | 22:11

M68 napsal(a):

Pan Langer poukazuje na agresivní předvolební kampaň, která údajně ovlivnila volby. Jenže skutečnost je jiná. Drtivá většina voličů byla rozhodnuta před touto kampaní. Výsledky voleb jsou pro ODS nepříjemné a těžko stravitelné. Byly referendem Topolánkově vládě. Byl jsem volič ODS. Hodnoty, které zastávala při svém založení jsou utopeny touhou po moci, arogancí, morálním bahnem...Stačí vzpomenout na prezidentskou volbu (dialog pana Langera s panem Bursíkem natočený bystrou kamerou).Díky současnému vedení ODS zavíráte volební preference pravicovým voličům.Děkujeme-odejděte...
09. 11. 2008 | 23:35

Téčko napsal(a):

zdravím tě Íčko,jen vše dobré tobě a tvé rodině,to jsme to pros....,co?
11. 11. 2008 | 20:52

ctenar1970 napsal(a):

Po razii v SAPA,mam dojem,ze nevite co je to za odvahu a co je to za zbabelost?
04. 12. 2008 | 21:13

JuliaSimpson napsal(a):

It's known that money makes us independent. But what to do when one has no cash? The one way only is to try to get the <a href="http://lowest-rate-loans.co...">credit loans</a> or student loan.
10. 04. 2010 | 06:02

Přidat komentář

Tento článek byl uzavřen. Už není možné k němu přidávat komentáře ani hlasovat

Blogeři abecedně

A Almer Tomáš · Atapana Mnislav Zelený B Babka Michael · Balabán Miloš · Bartoš Ivan · Bartošová Ela · Bavlšíková Adéla · Bečková Kateřina · Bělobrádek Pavel · Benda Jan · Beránek Jan · Berwid-Buquoy Jan · Bielinová Petra · Bína Jiří · Bízková Rut · Blaha Stanislav · Bobek Miroslav · Boehmová Tereza · Boudal Jiří · Brenna Yngvar · Bureš Radim · Bůžek Lukáš · Byčkov Semjon C Cerman Ivo Č Černoušek Štěpán · Černý Jan · Česko Chytré · Čipera Erik · Čtenářův blog D David Jiří · Davis Magdalena · Dienstbier Jiří · Dlabajová Martina · Dolejš Jiří · Drobek Aleš · Dudák Vladislav · Duka Dominik · Duong Nguyen Thi Thuy · Dvořáková Vladimíra F Fábri Aurel · Fafejtová Klára · Fajt Jiří · Farský Jan · Fendrych Martin · Feri Dominik · Fiala Petr · Fischer Pavel G Gálik Stanislav · Gargulák Karel · Geislerová Ester · Girsa Václav · Glanc Tomáš · Gregorová Markéta · Groman Martin H Halík Tomáš · Hamáček Jan · Hampl Václav · Hamplová Jana · Hapala Jiří · Hasenkopf Pavel · Hastík František · Havel Petr · Heller Šimon · Herman Daniel · Hilšer Marek · Hlaváček Petr · Hlubučková Andrea · Hnízdil Jan · Hokovský Radko · Holomek Karel · Honzák Radkin · Horký Petr · Hořejš Nikola · Hořejší Václav · Hradilková Jana · Hrbková Lenka · Hrstka Filip · Hřib Zdeněk · Hubinger Václav · Hudeček Tomáš · Hülle Tomáš · Hvížďala Karel CH Charanzová Dita · Chlup Radek · Chlupáček Ondřej · Chromý Heřman · Chýla Jiří · Chytil Ondřej J Janda Jakub · Janeček Karel · Janeček Vít · Janečková Tereza · Janyška Petr · Jarolímek Martin · Jašurek Miroslav · Jelínková Michaela Mlíčková · Jourová Věra · Just Jiří · Just Vladimír K Kania Ondřej · Karfík Filip · Kislingerová Eva · Klan Petr · Klepárník  Vít · Klíma Vít · Klimeš David · Kňapová Kateřina · Kohoutová Růžena · Kolínská Petra · Kolovratník Martin · Kopeček Lubomír · Kostlán František · Kotišová Miluš · Koudelka Zdeněk · Koutská Petra Schwarz · Kozák Kryštof · Krafl Martin · Králíková Eva · Krása Václav · Kraus Ivan · Kroppová Alexandra · Kroupová Johana · Křeček Stanislav · Kubr Milan · Kučera Josef · Kučera Vladimír · Kuchař Jakub · Kuchař Jaroslav · Kukal Petr · Kupka Martin · Kuras Benjamin · Kutílek Petr · Kužílek Oldřich · Kyselý Ondřej L Laně Tomáš · Líbal Vladimír · Linhart Zbyněk · Lipavský Jan · Lipold Jan · Lomová Olga M Máca Roman · Mahdalová Eva · Maláčová Jana · Málková Ivana · Marvanová Hana · Mašát Martin · Metelka Ladislav · Michálek Libor · Miller Robert · Minařík Petr · Müller Zdeněk · Münich Daniel N Nacher Patrik · Nachtigallová Mariana Novotná · Návrat Petr · Navrátil Marek · Němec Václav · Niedermayer Luděk · Nouzová Pavlína · Nováčková Jana · Novotný Martin O Obluk Karel · Očko Petr · Oláh Michal · Ondráčková Radka · Ouhel Tomáš · Outlý Jan P Pačes Václav · Palik Michal · Paroubek Jiří · Paroubková Petra · Passerin Johana · Pavel Petr · Pavelka Zdenko · Payne Jan · Payne Petr Pazdera · Pehe Jiří · Pelda Zdeněk · Penc Stanislav · Petrák Milán · Petříček Tomáš · Pikora Vladimír · Pilip Ivan · Pixová Michaela · Podzimek Jan · Pohled zblízka · Potměšilová Hana · Pražskej blog · Prouza Tomáš · Přibyl Stanislav R Rabas Přemysl · Rajmon David · Rakušan Vít · Ráž Roman · Redakce Aktuálně.cz  · Reiner Martin · Richterová Olga · Ripka Štěpán · Robejšek Petr · Rychlík Jan Ř Řebíková Barbora · Říha Miloš · Řízek Tomáš S Sedláček Tomáš · Sedlák Martin · Seitlová Jitka · Schneider Ondřej · Schwarzenberg Karel · Skořepa Michal · Skuhrovec Jiří · Sládek Jan · Sláma Bohumil · Slavíček Jan · Slimáková Margit · Sobotka Daniel · Sokačová Linda · Soukal Josef · Soukup Ondřej · Sportbar · Staněk Antonín · Stanoev Martin · Stehlík Michal · Stehlíková Džamila · Stránský Martin Jan · Strmiska Jan · Stulík David · Svárovský Martin · Svoboda Cyril · Svoboda Jiří · Svoboda Pavel · Sýkora Filip · Syrovátka Jonáš Š Šebek Tomáš · Šefrnová Tereza · Šimáček Martin · Šimková Karolína · Škop Michal · Šlechtová Karla · Šmíd Milan · Šoltés Michal · Špinka Filip · Špok Dalibor · Šteffl Ondřej · Štěch Milan · Štern Ivan · Štern Jan · Štrobl Daniel T Telička Pavel · Titěrová Kristýna · Tolasz Radim · Tománek Jan · Tomčiak Boris · Tomek Prokop · Tomský Alexander · Trantina Pavel · Turek Jan · Tvrdoň Jan U Uhl Petr · Urban Jan V Václav Petr · Vaculík Jan · Vácha Marek · Valdrová Jana · Vavruška Dalibor · Věchet Martin Geronimo · Vendlová Veronika · Veselý Martin · Vhrsti · Vích Tomáš · Vileta Petr · Vlach Robert · Vodrážka Mirek · Vojtěch Adam · Vojtková Michaela Trtíková · Výborný Marek W Wagenknecht Lukáš · Walek Czeslaw · Wichterle Kamil · Witassek Libor Z Zádrapa Lukáš · Zahumenská Vendula · Zahumenský David · Zaorálek Lubomír · Závodský Ondřej · Zelený Milan · Zeman Václav · Zima Tomáš · Zlatuška Jiří · Znoj Milan Ž Žák Miroslav · Žák Václav · Žantovský Michael Ostatní Dlouhodobě neaktivní blogy