Konec radaru - triumf sil míru a pokroku

17. 09. 2009 | 14:46
Přečteno 5064 krát
Tak nám zabili radar ... Obamovští imperialisté ztratili odvahu po tom, co zaslechli zpěv a smích naší demokratické mládeže, apoplektických důchodců a brdských starostů.

Nemluvě o těch, jimž radar kdysi nevadil, ale jež vox populi poučil, že jeho výstavba je největší hrozbou světu a míru. 'Krásná' píseň Vlasty Parkanové pánům na Západě nutně zhořkla v ústech a musí jim teď znít jako Beethovenova Sedmá symfonie. Ano, ukázali jsme jasně a čitelně, že chceme být blíže našim slovanským bratrům a společně s nimi držet na uzdě militaristické a imperiální ambice vojensko-industriálního komplexu USA a jeho najatých poskoků ...

Ale i pro zaprodance Západu není tento vývoj zcela bez určitých pozitiv.

Demokratická mládež z Ne základnám! se teď po plánovaném triumfálním pochodu může rozpustit, což znamená, že už je opravdu, ale opravdu nikdy neuvidíme. Budeme moci chodit po Václaváku bez obav, že nám budou strkat do obličeje bomby a letáky, nebo že tam bude řečnit Vojta "Falmer" Filip.

Agenti CIA Vondra a Schwarzenberg mohou stále, spolu s moudrou vizionářkou Parkanovou, doufat, že se ten radar přece jen nějak postaví, aby snad nemuseli vracet mrzký peníz, který obdrželi od svých 'handlerů' v Pentagonu. Naděje umírá poslední.

Ale nabízí se i lepší - ryze naše - řešení. Šéf odboru něčeho někde na ministerstvu, nebo jiný úředník s invencí a iniciativou, může nyní radar prodat do Turkmenistánu, aniž by jej zdanil a pak si ještě zpětně nechat proplatit DPH. Posílat ho tam samozřejmě muset nebude, protože ještě nebyl a teď asi už vůbec nebude postaven. Až se začnou Turkmeni čílit a chtít vrátit peníze, svedeme to v arbitráži na Američany a jejich nekonzistentní a zbabělou zahraniční politiku. Slíbili, ale již tolikrát v minulosti nás nechali na holičkách. Takové spojence nám byl čert dlužen. Buďme nakonec rádi, že to dopadlo tak, jak to dopadlo.

Komentáře

Aktuálně.cz má zájem poskytovat prostor jen pro korektní a slušně vedenou debatu. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se zároveň zavazujete dodržovat Kodex diskutujících. Pokud Váš text obsahuje hrubé urážky, vulgarismy, spamy, hanlivá komolení jmen, vzbuzuje podezření z porušení zákona, je celý napsán velkými písmeny či jinak odporuje zdejším pravidlům, vystavujete se riziku, že jej editor smaže.
Přejeme Vám zajímavou a inspirativní výměnu názorů.
Libor Stejskal, editor blogů (blogy@aktualne.cz)

Student napsal(a):

Ještě není nic ztraceno. Můžeme si pořídit vlastní radar. Všechny naše policie si každý rok kupují velké množství malých radarů. Když jim to na jeden rok zatrhneme, tak si za získané peníze koupíme 1 radar velký, bude jenom náš, a všichni budou koukat a závidět.
17. 09. 2009 | 15:13

Béda napsal(a):

Autor,

váš nekrolog za radar mi připadá poněkud odlehčenější, nežli p. Klvani, Topolánka a Vidíma. Samozřejmě logikou a výstižností se váš článeček brilantnímu rozboru p. Pehe ani zdálky nepřibližuje.

Uvidíme, co ostatní truchlící pozůstalí. Třeba vás ještě někdo trumfne.

Je to sice velká rána, ale snad to nějak přežijete. A ostatní? Což nevíte, že i lidu obecnému jest potřeba dopřát nějaké té radosti a kratochvíle?
17. 09. 2009 | 15:19

Matrix napsal(a):

Pane Matoušku super, vy jste snad musel čít myšlenky toho hlupa Patočky od vedle.
17. 09. 2009 | 15:23

JC napsal(a):

Matoušku, ten nadpis, to máte z Rudého Práva rok 1983 ???
17. 09. 2009 | 15:38

Honza Český napsal(a):

Jak pravil pan Melčák:

„Topolánkova vláda udělala řadu věcí ku prospěchu země. Jediné, co mi vadí, že se nepodařilo dotáhnout smlouvu s Američany o radaru - to byla pojistka proti návratu před rok 1989.“

http://aktualne.centrum.cz/...

Jedině takto to musíme vidět ...
17. 09. 2009 | 15:48

Bobina napsal(a):

Pane Matoušku, zrovna tak jako Obama není Busch, tak přesně Paroubek není Topolánek. Dalo se čekat co s Obamou přijde. Zrovna tak je čitelné, co by přišlo s Paroubkem!!! A navíc asi všude chybí peníze, tak se škrtá a škrtá a kecá a kecá.........
17. 09. 2009 | 16:09

stále rebel napsal(a):

Je lepší leták před nosem, než radar za humny.
17. 09. 2009 | 16:15

Béda napsal(a):

Honza Český,

no... Jestliže tak pravil pan Melčák, tak to tedy jo. Ten pán sluje obecně velkou "důvěryhodností".
17. 09. 2009 | 16:20

stále rebel napsal(a):

Pro Honza Český.
Dlouholetí členové KSČ Melčák s Hollanderem nám před týdnem ukázali jak má vypadat demokracie. Když si dáme pozor na tyto lidi, tak se návratu před rok 89 bát nemusíme.
17. 09. 2009 | 16:22

Rumcajs napsal(a):

Skvěle napsáno.

Jen tak dál Karlíku !
17. 09. 2009 | 16:28

Pavel napsal(a):

Tak toto je opravdu neskutecne placani. Ale beru tento zmatek jako prvotni sok ze zruseni radaru.
17. 09. 2009 | 17:12

Taoiseach napsal(a):

autor:

Vaše vtipkování není tak úplně k popukání, a když si odmyslím polopatickou ironii, o čem jste vlastně chtěl psát?
17. 09. 2009 | 17:20

veverka napsal(a):

Matoušku nebreč,on ti kníže z USA přiveze nějakou jinou hračku.
17. 09. 2009 | 17:22

Radek Mikula napsal(a):

Pane Matoušku,

nejste první Čech, který se takhle cítí. Poslední protektoři, kteří nás bránili do posledních sil byli Dönitzovi vojáci. Podobnou deziluzi jako Vy si tak prožili i naši vedoucí představitelé před dvaceti lety. Zrádcem byl tehdy nějaký Michail Sergejevič.
17. 09. 2009 | 17:24

Lila napsal(a):

No jo, ale co si počne chudák Tamáš, KSČM, básnířka Janinka Punčochářová a koneckonců i Paroubek? Proti čemu budou mobilizovat?
17. 09. 2009 | 17:28

Neopřemyslovec napsal(a):

Znova se ukázalo, že největším nebezpečím pro potomky geniálních Přemyslovců jsou homo sapiens sapiens odlišné barvy. Ne z rasových důvodů, ale z odlišné neuronální struktury. Zatímco potomci Přemyslovců provádí duševní záběry do mozkové kůry v milimetrech, odlišně barevní v řádu desetin milimetru. Potomci Přemyslovců! Jsme katolíci. Od jiných katolíků se lišíme počátkem startu křížku. Začínáme ho od spodu k čelu, dále od leva doprava !!! Pamatujte si !!! Již papežovým příjezdem se vymezte !!! Katoličtí potomci Přemyslovců začínají křížek od zdola !!! Katoličtí Přemyslovci, vy se odlišujete tím, že jste nikdy neporušili desatero!
17. 09. 2009 | 17:39

PatientO.T. napsal(a):

2 Lila:

Proti regulačním poplatkům ve zdravotnictví. Je to vyzkoušené a účinné... :-)
17. 09. 2009 | 17:41

Vico napsal(a):

Jediný, kdo na tom všem vydělal, je bývalý americký prezident J. W. Bush. Má cédéčko od zpívající ministryně obrany Parkanové.
17. 09. 2009 | 18:09

Ládik napsal(a):

Radar zatím nebude, ale rakety krátkého a středního doletu ano. Nabídl bych opět Brdy a přidal bych Libavou - stejně se tam nesmí, rakety tam klidně můžou být. Vždycky tam byly.
17. 09. 2009 | 18:15

Tupelo napsal(a):

Chapu, je to rozcarovani ze stopku radaru nakonec dala americka vlada (misto aby to byla vlada ceska, naslouchajici lidu ktery si ji zvolil), ale zivot jde prece dal. Ona uz si skupina lidi kolem Vondry, Topolanka, Schwarzemberga ci Parkanbove neco vymysli, napada me, ze naplast na tuhle bolavou ranu modrych okridlencu by mohla byt nasledujici restrukturalizace (samozrejme je znovuzavedeni povinne vojenske sluzby, o teto moznosti (za predpokladu ze zde radar nebude) mluvil jiz pan Vondra (ODS - jsem zvedav jestli si to daji do predvolebniho programu, nebo s tim prijdou az po volbach :))) ceske armady:

- vytvoreni spojene armady "CM jih". Zatimco moravske kridlo by strazilo jihovychod CR pred cim dal drzejsimi akcemi somalskych piratu (co kdyby) tak jejich cesti kolegove by z vrcholku Sumavy sledovali pobrezi Libie (zacina sice spolupracovat (hlavne s UK v pripadu ropa pod Lockerbie), ale co kdyby). Jako tajny vedlejsak by monitorovala Italii, vlada se tam meni kazde dva roky, je to nejspis neverohodny partner...

- vytvoreni armady "M - V". Zde je nepritel jasny, v pripade napadeni ze strany Ruska by tato armada zastavila jeho prvni utok a dala Evrope a USA dostatekj casu na adekvatni reakci

- vytvoreni spojene armady "CM - sever". Ceska i moravska slozka by podlehala spolecnemu vedeni, slo by o nejnarocnejsi usek z hlediska obrany statu. Vsichni kdo chteji CR znicit, obsadit, vyplenit, muze pobit a zeny znasilnit vi, ze smer ze severu je druhy nejmene ocekavany (hned po smeru ze zapadu, zde lezi sice pouze staty EU a NATO, ale snad bychom se na me mohli, s privrenim obou oci aspon castecne spolehnout) a zcela urcite obraci, jiz nyni, svou pozornost prave sem.

Tato akce by zabila nekolik much jednou ranou, pro ODS by se zde objevilo mnozstvi lukrativnich armadnich zakazek, pro kulturni frontu moznost armadniho rozhlasu, moderovaneho stridave p. Vycitalem a p. Parkanovou, prislusnici modre krve by po letech ziskali pocit znovunabyteho, dobre strezeneho panstvi a nekterym by se splnil sen v podobe postupu do vyssi mezinarodni ligy. Dalsi krok, vedouci do ligy nejvyssi, by bylo zahajeni usili o ziskani (samozrejme pouze mirove) jaderne zbrane. ;)
17. 09. 2009 | 18:26

Vico napsal(a):

Tupelo :, tak nejprve :):). Nicméně bych vaši doporučovanou vojenskou doktrínu navrhnul doplnit lízingem staršího strategického bombardéru B52, kterým bysme drželi v šachu darebáky v KLDR. V čele nově vybudované armády bych ovšem ve shodě s vámi ponechal osvědčenou Vlastu Kankánovou /vojáci v polních táborech tuto umělkyni doslova žerou/. Taky bych pokračoval v linii bývalého náměstka MO Kalouska a zachoval obávanou jednotku paragánů-kamikadze.Ať kluci s Al Kaidy vidí, že ani my nejsme žádný béčka.

Doufám, že mé návrhy do své vojenské doktríny ještě zahrnete.
17. 09. 2009 | 18:52

Palice napsal(a):

Jen abysme to pak s Turkmenama už neřešili přes Ústřední zúčtovací banku pro záležitosti pohraničních oblastí obnovené Velké Rusi v Moskvě.
17. 09. 2009 | 19:58

Béda napsal(a):

Palice,

Moskva chce absorbovat EU?

Chtělo by to trochu rozvést.
17. 09. 2009 | 20:04

Tupelo napsal(a):

Vico, zdravim, zminena doktrina je naprosto otevrena, zatim takovy open source, dokud se ji nezmocni ti, kterym vlastne byla v mem prispevku puvodne nabizena ;). Otlucene, boji proverene B52 se snad nekde najde, zarazeni p. Parkanove do velicich funkci si ale dokazi predstavit jen pokud bych sve rozkazy zacala rapovat. Ovsem ucinek para-kamikadze by byl fatalni, utok proti teroristum jejich vlastnimi zbranemi by tito nejspis nerozdychali ;).
17. 09. 2009 | 20:08

Tupelo napsal(a):

Vico, uplne jsem zapomel na Iran, zde jsou tajne snimky porizene spionazni mulou, z poslednich testu iranskych raket: http://www.justinbuist.org/... :)
17. 09. 2009 | 20:10

stoppa napsal(a):

Nejde zdaleka jen o rakety. Už delší dobu je prokázáno, více méně spolehlivě, že Irán disponuje navíc také děly a těžkými kulomety. Otázka bezpečnosti Brd, potažmo Nebrasky, se tímto poznatkem dostává do jiného světla.
17. 09. 2009 | 20:16

Zacheus napsal(a):

Ale stejně jsem rád, že na naši zemi nebudou namířeny rakety z Kalinigradu a že Česká republika se snad nestane eventuálním prvním terčem při jaderném útoku, majícím za cíl zničení radaru...:).

P.S. Jinak jsem se až dosud domníval, že samotné členství CŘ v NATO je pro nás dostatečnou bezpečnostní zárukou. Skoro to teď vypadá, že naše bezpečnost stojí a padá s vybudováním radaru v Brdech...:).
17. 09. 2009 | 21:12

Vico napsal(a):

Tupelo :)

stoppa : V Albáni mají nadlimitní bungry. Tato albánská maginotova linie by se za levný peníz dala rovněž lízovat.Tak žádný strachy. Tupelova doktrína je dobrá, ale omezuje se jen na naše území. Po uzavření Malé dohody 2 s dnes již plně demokratickou post Hodžovskou Velkou federativní Albánií/předjímám už připojení Kosova/ se staneme velkým hráčem.
17. 09. 2009 | 21:25

Rumcajs napsal(a):

Zacheus:

Ono se v tomto případě nejedná o ochranu pře cizí armádou ale před osamocenými útoky jadernýma raketama náboženských fanatiků.

A na tohle NATo zatím žádnou obrannou strategii nemá.
17. 09. 2009 | 22:31

Gru napsal(a):

Kteří nábožensští fanatgici mají jaderné rakety, proboha?
(Jediní náboženský fanatik vyzbrojený nukleárně byl Bush, ale ten už tím arsenálem nedisponuje).
17. 09. 2009 | 22:47

Rumcajs napsal(a):

Gru:

Slyšel jste už někdy o Iránu ?

Bush-náboženský fanatik ? Pokud vím, tak i za Bushe se mohli v Americe modlit či nemodlit ke komu chtěli.
17. 09. 2009 | 23:01

karel matousek napsal(a):

Gru
Jeste tu mame Pakistan, ktery se muze kdykoliv premenit v nocni muru, ve srovnani s kterou je Iran pohadka na dobrou nnoc.
17. 09. 2009 | 23:56

karel matousek napsal(a):

Rumcajs
S tim Bushem nevim, nabozensky fanatik je asi trochu moc, ale nebezpecny clovek to byl teda bez diskuse. Zalezi na tom, s kym ho srovnavate.
18. 09. 2009 | 00:03

Gerd napsal(a):

Rumcajsi,
GW Bush byl a je náboženský fanatik. Každou chvíli se radí s Bohem. Ale své sponzory si může označovat, jak chce.
Stejně jako mnozí vládní představitelé podléháte iluzi, že se někdo bude namáhat s odpálením balistické rakety, místo jejíhož startu jde docela dobře vysledovat.
Jsou mnohem levnější prosstředky dopravy bomby, tak proč zrovna balistická raketa? Bombu lze přivézt i autem, letadlem nebo po částech a na místě sestavit. Kdyby to mělo nějaký smysl.
18. 09. 2009 | 00:16

Hurá napsal(a):

S Bushem jsme se blížili k celosvětovému zničujícímu válečnému konfliktu. S Obamou svitla pro svět malá naděje. Ale nebojte se, vy z ODS, válčit se bude dál. Je to dobrý byznis.
18. 09. 2009 | 02:51

Michal Macek napsal(a):

autor:

pakistan ma za zadkem indii a navzajem se drzej v sachu atomovkama - ty si vystacej sami
18. 09. 2009 | 08:36

Pepa bigbeetřepa napsal(a):

Matte, Matte, co pořád máte?
Vám se politik nezavděčí.

Konečně, od dob loupežníka Jana, jsme vyhráli první bitvu a Vám je to málo. Bitva o brdy vstoupí do učebnic vojenství.

Každý lékař Vám řekne, co mohou způsobit zaražené brdy.To byste chtěl způsobit, Matte? Chcete mít na svědomí zaražené brdy?

Stropnický, starosta Pukavce i Tatamáš, táta náš, nasadili vlastní život, aby brdy uhájili.

Tak si z toho, prosím, nedělejte legraci a raději sepište petici, za vznik nové CHKO: Paroubkovy brdy.
18. 09. 2009 | 12:21

vladimirvladimirovic napsal(a):

Tak hajdy z flámu domů, už bylo toho povykování a bordelu dostdost, vládnout si neumíte, volby nevypíšete, armádu nepostavíte, Američani vás stejně podvedli, tak to vyřešíme spolu ne? ... špatně se mezi Slovany mít nebudete a nikdo po vás nic chtít nebude, protože my to s Barackem dohodneme bez problémů i bez vás. Žádné tanky, žádní politruci, trochu rafienrií, trochu letiště, trochu atmového průmyslu a ČEZ jako hlavní hospodářský dozor. Paroubek s Klausem ... všechno bude , jak rádi říkáte, ouuukej
18. 09. 2009 | 14:04

Líný černý pes napsal(a):

Radar nebude - tedy ten v Brdech. Takže by někdo mohl dojít odvázat ty aktivisty ne? ;)
18. 09. 2009 | 15:28

Milan Bukovecký napsal(a):

Drahý pane Matoušku,

s dojetím jsem dočetl Váš blog a chvíli nabyl dojmu, že za všechno můžu. Nemůžu, pane Matoušek, nemůžu. Je to skoro rok, kdy jsem v komentáři napsal, radar nebude, je to jen hra. Kde jste byl K.M., abyste mě tehdy obvinil, nebo napsal o té naší holubičí povaze, případně se mnou souhlasil a rozvinul anekdotu, jsou to kecy tety Bětky. Zbaběle jste si počkal, až Váš mazel v noci zavolá našemu dočasně umístěnému a nyní tu lacině plkáte o všech těch bolševických pohrobcích, starostech, hnutích a plakátech. Přitom to byla to jen blbá hra imperialisty a sranda mač se Zapadákovem. Vrátil jste se domů, do zanedbané země a poučujete. To, že to naši křupani hodným Američanům sežrali a doma rozšiřovali, je nabíledni a výše jmenované Zdá se, že si myslíte, jak dobře myslíte. Že byste mohl poradit. Nemůžete! Fakt by to moc bolelo.

Váš

Milan Bukovecký
18. 09. 2009 | 16:22

StandaT napsal(a):

Zacheus:

"P.S. Jinak jsem se až dosud domníval, že samotné členství CŘ v NATO je pro nás dostatečnou bezpečnostní zárukou. Skoro to teď vypadá, že naše bezpečnost stojí a padá s vybudováním radaru v Brdech...:)."

Samotné členství NIC neznamená. Stejně, jako naše armáda potřebuje souhlas našeho parlamentu, aby mohla být nasazena za hranicemi, stejně tak cizí armády musí mít souhlas našeho parlamentu, aby nás mohli přijet zachraňovat. Jinými slovy, pokud parlament nebude usnášeníschopný - a viděli jsme, že když chce, tak to dokáže i u důležitých věcí, nebo rozpuštěný, což se jim málem taky povedlo, tak je nám členství v NATO úplně, ale úplně na XXX.
18. 09. 2009 | 17:49

Karel Matousek napsal(a):

pepabeagbeetwheepin§repa

To mi rikas ted, s krizkem po funuse ... To by byl titulek: ZARAZENE BRDY, VITEZSTVI MIRU A SOCIALISMU. Mas u me velky, dlouhy minus ...
18. 09. 2009 | 23:51

kočka šklíba napsal(a):

Tupelo, Vico , stoppa, skvělé, po ránu jsem se dost dobře pobavila :D.
19. 09. 2009 | 06:51

zdesta napsal(a):

Rumcajs. Já ti sakra nějak nevím.Jako malý český blbeček nemám v tomto ohledu nějak jasno.Necháme si zaplevelit Evropu imigranty s fundamentální muslimskou vírou a pak tu rozšafně kecáme o muslimském nebezpečí.To je jako kdybych si odstranil dveře od baráku a napsal příručku "jak se chránit před bytovým zlodějem". Nevím jak by se tito prospěšní míchači odlišných kultur,chovali v případě vážného konfliktu."Určitě by vehementně ochraňovali výhody západoevropské kultury."Mám vážné pochybnosti co je opravdu větší nebezpečí.Zda raketový útok Iránu,nebo tak zvaná páta kolona muslimů.
19. 09. 2009 | 19:08

karel matousek napsal(a):

zdesta
Kde jste se dozvedel,ze vetsina muslimu v Evrope jsou fundamentaliste?
19. 09. 2009 | 19:15

Gerd napsal(a):

Pane Matoušku,
pod blogem p. Hořejšího jste se ptal, co budou teď dělat protiradaroví aktivisté. Trochu vám mohu napovědět. Já byl proti radaru kvůli jeho technickým parametrům a vysokému elmg. zatížení okolí. Nerad bych to tu rozváděl, už na tohle téma bylo diskutováno a doporučená hygienická norma 10 000 W/m2 by byla razantně překročena. Dalším důvodem bylo, že radar by nás před útokem balistických raket neochránil. A kde bereme jisottu, že půjde o útok zrovna balistickou raketou a nikoliv raketou s plochou dráhou letu? Teroristy bych nepodceňoval, žádný z nich nebude vyvíjet balistickou raketu s dlouhým doletem. Pravděpodobnost takové situace se blíží nule. Mnohem pravděpodobnější je doprava bomby jiným způsobem (unesené civilní letadlo, kamionem, apod.). To byly mé důvody proti radaru.
Rozmístění raket plánované nyní mně nevadí, jen bych si přál v této otázce referendum, aby o lidech zase nerozhodovalo pár poslanců shora.
Hezký večer
21. 09. 2009 | 23:39

karel matousek napsal(a):

Gerd
Nic proti vasim argumentum. Program byl asi odpiskan kvuli a) krizi a b) otazkam tykajicich se jeho efektivnosti, jakoz i Obamove, podle meho nazoru dobre, politice dialogu po letech busovske arogance a konfrontace. Otazkou je, do jake miry bude uspesna, samozrejme. Myslim ale, ze oba vime, ze znacna cast aktivistu zastavala ponekud mene sofistikovana a vice primitivni a protizapadni stanoviska. Staci si precist slataniny pana Tamase a vyjadreni lidi z Ne zakladnam minuly tyden typu - budeme ostraziti, boj proti raketam atd.
22. 09. 2009 | 08:31

karel matousek napsal(a):

Gerd
jeste ten konec!! O otazkach zahranicni politiky se nikde nehlasuje referendem. To by nepadlo dobre.
22. 09. 2009 | 08:34

Gerd napsal(a):

Pane Matoušku,
já vím, že o otázkách zahraniční politiky se obvykle nehlasuje referendem, ale také v těch zemích mají trochu jiné typy politiků. V ČR je to poslední možnost, jak zachovat nějaký vliv voličů na politické dění. a myslím, že trochu přímé demkracie by tato země potřebovala po tolika událostech, kdy si s ní a jejími občany mocní pohazovali jako s hadrem.
Proto si myslím, že referendum je dobré. Poslanci Parlamentu ČR nejsou určitě o nic chytřejší než jejich voliči (v průměru), ale zcela jistě jsou jejich voliči morálně čistější a hůře zkorumpovatelní.
A díky za odpověď.
22. 09. 2009 | 12:23

karel matousek napsal(a):

gerd
Absolutne souhlasim, ze je treba mnohem vice prime demokracie. Jenom ne v otazkach jako je geopoliticka orientace, za coz otazku protiraketove obrany povazuju, pod hrozbou autoritarske velmoci, ktera nas povazuje za svou sferu vlivu. A i v jinych.. Co by se stalo, kdybychom meli referenda o mensinach, konkretne o Romech, trestu smrti? Co myslite? Pekny den. :)
22. 09. 2009 | 15:47

Gerd napsal(a):

Pane Matoušku,
šlo by spíše o to přitáhnout lidi k využití nástroje referenda. Zatím tu bylo jen o vstupu do EU. Trochu málo, ne? A referendum na Romy nebo trest smrti by asi neprošlo kvůli základním lidským právům. Takže tato varianta podle mého soudu nehrozí.
Hezký den
22. 09. 2009 | 17:45

cheap louis vuitton napsal(a):

GOOD
20. 10. 2009 | 10:40

ed hardy clothing napsal(a):

This article is really great! I really like, I hope you continue to fuel
24. 11. 2009 | 02:04

iPhone SMS Transfer napsal(a):

It is very informative, Great article.
21. 03. 2010 | 12:59

nike air max napsal(a):

good article,i love this so much,thank you for your working
27. 03. 2010 | 02:08

Přidat komentář

Tento článek byl uzavřen. Už není možné k němu přidávat komentáře ani hlasovat

Blogeři abecedně

A Almer Tomáš · Atapana Mnislav Zelený B Babka Michael · Balabán Miloš · Bartoš Ivan · Bartošová Ela · Bavlšíková Adéla · Bečková Kateřina · Bělobrádek Pavel · Benda Jan · Beránek Jan · Berwid-Buquoy Jan · Bielinová Petra · Bína Jiří · Bízková Rut · Blaha Stanislav · Bobek Miroslav · Boehmová Tereza · Boudal Jiří · Brenna Yngvar · Bureš Radim · Bůžek Lukáš · Byčkov Semjon C Cerman Ivo Č Černoušek Štěpán · Černý Jan · Česko Chytré · Čipera Erik · Čtenářův blog D David Jiří · Davis Magdalena · Dienstbier Jiří · Dlabajová Martina · Dolejš Jiří · Drobek Aleš · Dudák Vladislav · Duka Dominik · Duong Nguyen Thi Thuy · Dvořáková Vladimíra F Fábri Aurel · Fafejtová Klára · Fajt Jiří · Farský Jan · Fendrych Martin · Feri Dominik · Fiala Petr · Fischer Pavel G Gálik Stanislav · Gargulák Karel · Geislerová Ester · Girsa Václav · Glanc Tomáš · Gregorová Markéta · Groman Martin H Halík Tomáš · Hamáček Jan · Hampl Václav · Hamplová Jana · Hapala Jiří · Hasenkopf Pavel · Hastík František · Havel Petr · Heller Šimon · Herman Daniel · Hilšer Marek · Hlaváček Petr · Hlubučková Andrea · Hnízdil Jan · Hokovský Radko · Holomek Karel · Honzák Radkin · Horký Petr · Hořejš Nikola · Hořejší Václav · Hradilková Jana · Hrbková Lenka · Hrstka Filip · Hřib Zdeněk · Hubinger Václav · Hudeček Tomáš · Hülle Tomáš · Hvížďala Karel CH Charanzová Dita · Chlup Radek · Chlupáček Ondřej · Chromý Heřman · Chýla Jiří · Chytil Ondřej J Janda Jakub · Janeček Karel · Janeček Vít · Janečková Tereza · Janyška Petr · Jarolímek Martin · Jašurek Miroslav · Jelínková Michaela Mlíčková · Jourová Věra · Just Jiří · Just Vladimír K Kania Ondřej · Karfík Filip · Kislingerová Eva · Klan Petr · Klepárník  Vít · Klíma Vít · Klimeš David · Kňapová Kateřina · Kohoutová Růžena · Kolínská Petra · Kolovratník Martin · Kopeček Lubomír · Kostlán František · Kotišová Miluš · Koudelka Zdeněk · Koutská Petra Schwarz · Kozák Kryštof · Krafl Martin · Králíková Eva · Krása Václav · Kraus Ivan · Kroppová Alexandra · Kroupová Johana · Křeček Stanislav · Kubr Milan · Kučera Josef · Kučera Vladimír · Kuchař Jakub · Kuchař Jaroslav · Kukal Petr · Kupka Martin · Kuras Benjamin · Kutílek Petr · Kužílek Oldřich · Kyselý Ondřej L Laně Tomáš · Líbal Vladimír · Linhart Zbyněk · Lipavský Jan · Lipold Jan · Lomová Olga M Máca Roman · Mahdalová Eva · Maláčová Jana · Málková Ivana · Marvanová Hana · Mašát Martin · Metelka Ladislav · Michálek Libor · Miller Robert · Minařík Petr · Müller Zdeněk · Münich Daniel N Nacher Patrik · Nachtigallová Mariana Novotná · Návrat Petr · Navrátil Marek · Němec Václav · Niedermayer Luděk · Nouzová Pavlína · Nováčková Jana · Novotný Martin O Obluk Karel · Očko Petr · Oláh Michal · Ondráčková Radka · Ouhel Tomáš · Outlý Jan P Pačes Václav · Palik Michal · Paroubek Jiří · Paroubková Petra · Passerin Johana · Pavel Petr · Pavelka Zdenko · Payne Jan · Payne Petr Pazdera · Pehe Jiří · Pelda Zdeněk · Penc Stanislav · Petrák Milán · Petříček Tomáš · Pikora Vladimír · Pilip Ivan · Pixová Michaela · Podzimek Jan · Pohled zblízka · Potměšilová Hana · Pražskej blog · Prouza Tomáš · Přibyl Stanislav R Rabas Přemysl · Rajmon David · Rakušan Vít · Ráž Roman · Redakce Aktuálně.cz  · Reiner Martin · Richterová Olga · Ripka Štěpán · Robejšek Petr · Rychlík Jan Ř Řebíková Barbora · Říha Miloš · Řízek Tomáš S Sedláček Tomáš · Sedlák Martin · Seitlová Jitka · Schneider Ondřej · Schwarzenberg Karel · Skořepa Michal · Skuhrovec Jiří · Sládek Jan · Sláma Bohumil · Slavíček Jan · Slimáková Margit · Sobotka Daniel · Sokačová Linda · Soukal Josef · Soukup Ondřej · Sportbar · Staněk Antonín · Stanoev Martin · Stehlík Michal · Stehlíková Džamila · Stránský Martin Jan · Strmiska Jan · Stulík David · Svárovský Martin · Svoboda Cyril · Svoboda Jiří · Svoboda Pavel · Sýkora Filip · Syrovátka Jonáš Š Šebek Tomáš · Šefrnová Tereza · Šimáček Martin · Šimková Karolína · Škop Michal · Šlechtová Karla · Šmíd Milan · Šoltés Michal · Špinka Filip · Špok Dalibor · Šteffl Ondřej · Štěch Milan · Štern Ivan · Štern Jan · Štrobl Daniel T Telička Pavel · Titěrová Kristýna · Tolasz Radim · Tománek Jan · Tomčiak Boris · Tomek Prokop · Tomský Alexander · Trantina Pavel · Turek Jan · Tvrdoň Jan U Uhl Petr · Urban Jan V Václav Petr · Vaculík Jan · Vácha Marek · Valdrová Jana · Vavruška Dalibor · Věchet Martin Geronimo · Vendlová Veronika · Veselý Martin · Vhrsti · Vích Tomáš · Vileta Petr · Vlach Robert · Vodrážka Mirek · Vojtěch Adam · Vojtková Michaela Trtíková · Výborný Marek · Vyskočil František W Wagenknecht Lukáš · Walek Czeslaw · Wichterle Kamil · Witassek Libor Z Zádrapa Lukáš · Zahumenská Vendula · Zahumenský David · Zaorálek Lubomír · Závodský Ondřej · Zelený Milan · Zeman Václav · Zima Tomáš · Zlatuška Jiří · Znoj Milan Ž Žák Miroslav · Žák Václav · Žantovský Michael Ostatní Dlouhodobě neaktivní blogy