Poláci, Češi, Židé a gayové

22. 05. 2007 | 10:39
Přečteno 11146 krát
Poláky a Polsko mám rád, rád tam jezdím. Ale jednoho Poláka tedy rozhodně nemusím

Ač nejsem gay.

Vicepremiéra a ministra školství Romana Giertycha. Tenhle fanatik, který reprezentuje populistickou Ligu polských rodin, se zřejmě rozhodl svoji zemi v Evropě co nejvíce ztrapnit.

Chce vykázat homosexuály ze škol a tvrdí, že je třeba ve školách zakázat homosexuální propagandu.

Jeho nenávistná rétorika připomíná zavilé antisemity, kteří kdysi varovali před židovským nebezpečím. Návrh na to, aby homosexuálové nosili na svém oblečení něco na způsob žluté hvězdy, zatím nenavrhl. Zatím.

Na sobotní varšavský průvod gayů a lesbiček zareagoval tak, že se v neděli postavil do čela jakéhosi „antiprůvodu.“

"Jsem tu, abych se postavil odporným pederastům, kteří přijeli z různých zemí a snaží se nám vnutit svou propagandu," prohlásil.

Jeho souvěrci nesli na demonstraci transparenty s nápisy "Člověk ano, homosexuál ne", "Eurosodoma stop" či "Demokracie bez úchylů".

Když tohle vidím a slyším, jsem rád, že žiji v České republice, kde se podobně smýšlející jedinci vyskytují přece jen v menším počtu.

V diskusích kolem zákona o registrovaném partnerství se sice v novinách objevovaly hlášky typu „homosexuály tolerovat, ale neprivilegovat“ nebo že „naše západní civilizace stojí na tradici soužití muže a ženy jako na skále,“ ale podle průzkumů většina Čechů předsudky v tomto směru netrpí (vynahrazuje si je jinde).

Nepochopil jsem, v čem registrované partnerství homosexuály privileguje před heterosexuály, v čem tento zákon heterosexuálům ubližuje a stejně tak nevím o žádné civilizaci, která by nestála na soužití muže a ženy.

Ale zpět k Polsku. Často na naše ministry nadáváme, nelíbí se nám, co říkají, atd., atp. Ale představte si, že by u nás byla ministrem ! – ano ministrem !, ne pouze politikem, řadovým poslancem nebo vůdcem nevýrazné strany - kreatura jako je pan Giertych ?

Otřesné, že ?

Komentáře

Aktuálně.cz má zájem poskytovat prostor jen pro korektní a slušně vedenou debatu. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se zároveň zavazujete dodržovat Kodex diskutujících. Pokud Váš text obsahuje hrubé urážky, vulgarismy, spamy, hanlivá komolení jmen, vzbuzuje podezření z porušení zákona, je celý napsán velkými písmeny či jinak odporuje zdejším pravidlům, vystavujete se riziku, že jej editor smaže.
Přejeme Vám zajímavou a inspirativní výměnu názorů.
Libor Stejskal, editor blogů (blogy@aktualne.cz)

Borda napsal(a):

Souhlasim. Mame tady "jen" narodni stranu, ktera nastesti umi jen provokovat a ztrapnovat se. Situace v Polsku je jina, tam ma velmi silnou pozici katolicka cirkev a muzeme videt, k cemu to vede. Ac jsem konzervativne a pravicove zalozeny clovek, tohle bych tady nechtel. Me staci, ze tady strasi tupi holohlavci a blaznivi anarchiste...
22. 05. 2007 | 10:54

Henryk Szienkiewicz napsal(a):

Myslím že to otřesné vůbec není. Polsko ať je jakékoliv je sebevědomé a nebojí se jít proti proudu. Ne každému se líbí demokracie euroarabského stylu. Vaše trapné srovnání s označením "něco jako žluté hvězdy" je demagogie, vždyť to bylo Waršavské židovské gheto které se jako jediné postavilo náckům měl byste se zamyslet nad tou hloupostí a nechat pana Giertycha v klidu.
22. 05. 2007 | 11:36

Max napsal(a):

To H.S. - Jestli by spíš nebylo na místě nenechat ho v klidu ani na jedinou minutu, protože pan Giertych je stejně hloupý a netolerantní demagog jako ti, kteří amjí na svědomí vznik a existenci něčeho tak zrůdného jako bylo varšanské gheto (a nejen to). Princip je totiž zcela stjený: vytěsňovat, utiskovat a ničit skupinu lidí z důvodu nenávisti.
22. 05. 2007 | 11:58

Karel Mueller napsal(a):

Milý Martine:
homosexualita je slepá vývojová větev vedoucí k vymření druhu, na rozdíl od všemožných sexuálních deviací, které lze shledat odporné či absurdní, ale k vymření nevedou. Vyčítáte mu zákaz propagace homosexuality na školách? Tak to jste trefil opravdu do černého, jako Polák bych věděl, koho volit.
Obávám se, že nakonec Západ na hlavu porazí národy, kde muži zůstali muži a ženy ženami. Nejen pokud jde o "orientaci", ale mj. také tím, že nezapoměly rodit děti.
A pokud jde o Poláky: Uvědomte si že je to národ, který za pojmy jako národ a vlast bojoval a přinesl mnohamilionové oběti (i když se na té tragedii v roce 38 sami podstatně podepsali). Tedy trochu víc, než komukoliv vzorně lízat ř*ť a geneticky mizet jako loňský sníh.
22. 05. 2007 | 12:00

Slezi napsal(a):

No, takže už to za chvíli budou ti xenofobní rasističtí a vůbec celkově špatní poláci. No, svět se řítí do záhuby a tohle přihřáté etnikum (skupina, banda úchylů, buzici - doplnte si co chcete) se diví, když je někde někdo nechce. Fandím Giertychovi, neb se nebojí protestovat proti něčemu, co rozhodně není normální, ale do určité míry perverzní. I když s tímto žádný x-procentní souhlasit nebude. Homolidem: více pokory, méně křiku o právech a utlačování. Giertychovi zdar, homolidem zmar!
22. 05. 2007 | 12:04

Fingerprint napsal(a):

To Henryk: byl bys schopen vysvětlit, co je to "demokracie euroarabského stylu"? Myslim, že za "sebevědomím Polska" je velká nejistota a tudíž agresivita, tohle nemá se skutečnym sebevědomím nic společnýho. Nadto nevim o tom, že by pan Giertych byl nějak účasten událostem ve varšavském ghettu ani že by byl Žid, tak nevim proč to do toho montuješ. (Je to proto, že jsi včera o tom viděl dokument na ČT a nic lepšího tě nenadapadlo?)

PS: když už tak ochotně píšeš o nacistech, počkej si taky na nějakej dokument o tom jak se oni chovali k homosexuálům.
22. 05. 2007 | 12:38

dalila napsal(a):

pan Giertych by určitě neměl být politikem,je to škoda, že kvůli němu můžou mít Poláci pověst homofobů. Jsem si jistá, že většina Poláků zastává normální zdravý názor, a tudíž, že být homosexuální neznamená být deviantní.To přece každý vzdělaný a moudrý člověk musí chápat.No ne?Jsem také Polka, heterosexuální a mám dvě děti.Vždy mě zarazí, jak vůbec někdo může smýšlet nenávistně o někom, kdo je jiný než on sám.Metla lidstva je nesnášenlivost a nenávist.
22. 05. 2007 | 13:04

Henryk Szienkiewicz napsal(a):

To Fingerprint.
Dokument jsem neviděl jen jsem reagoval na ty asociace pana Nováka s židovskými hvězdami. Ani se mi nezdá že bych ochotně psal o nacistech opravdu nevím kdes to četl.
Dnešní metrosexuální Evropu kdy mladým lidem jsou předhazováni instantní novohrdinové bezpohlavního určení se mi jeví Polsko svým lpěním na tradiční výchově a rodině jako záblesk naděje pro celou Evropu.
22. 05. 2007 | 13:08

Jaromir Kostalek napsal(a):

To Karel Mueller: Zdravim Vas, priteli a myslim, ze by trocha empatie neskodila. Prece Vam musi byt jasne, ze svou orientaci si clovek nevybira. Vase definice homosexuality ve sve nebezpecnosti neni ani smesna, homosexualita se vyskytuje take napr. u ovci a na jejich vymreni to zatim nevypada. Jak by asi vypadal Vas prispevek, kdyby jste se NARODIL (!) gayem nebo lesbickou?
Ano, pan Giertych je fanatik a extremista, to same vsak musim rict o 99% vsech politiku, kteri vsak maskuji svuj extremismus do uchulahodicich frazi o tom, jak to mysli s volici dobre, jak je treba bojovat proti terorismu (kdyz uz nejde bojovat proti komunismu, tak najdeme noveho nepritele a ekonomika a "blahobyt" zalozeny na zbrojarskem prumyslu pojede dal) a tak by slo pokracovat donekonecna. Fakt, ze pan Giertych rika nahlas a otevrene, co si mysli a cemu veri, ho pouze cini viditelnejsim, jinym, nez vsechny ostatni vsak ne.
Tolik muj nazor, preju VSEM, gayum a lesbickam obzvlast krasny den, mir a Lasku!!! :)))
22. 05. 2007 | 13:09

Petr napsal(a):

To Jaromir Kostalek. Rikate, ze musi byt kazdemu jasne, ze orientaci si nikdo nevybira. Dovoluji si oponovat. Mnoho lidi (nepatrim k nim) by s vami nesouhlasilo a tvrdili by, ze se jedna o neco, co je mozne vedome ovlivnit. Z toho take prameni vira, ze se jedna o neco MORALNE zavadneho (tedy, ze je to otazka spise rozhodnuti nez biologicke determinace).
22. 05. 2007 | 13:24

Borda napsal(a):

Proboha, malem jsem zapomnel, proc se do diskusi na anonymnim internetu zapojuji tak malo. Te duz jsem si vzpomnel - inteligentnich diskutujicich pomalu a vetsinou jen sproste, rasisticke atp. prispevky...proti homosexualum nemam vubec nic a zaroven je nechci nijak zvyhodnovat... Neni treba toto ta spravna cesta, namisto urazek apod.? no mejste se vsichni, predpovidam zde sprostou diskuzi, na kterou nemam zaludek...
22. 05. 2007 | 13:24

Jacques napsal(a):

Prase se nikdy nestane psem a homosexualita se nikdy nestane normálem. Kdo chce pochopit, pochop. Homosexualita je úchylka od normálu, protože, podíváme-li se na věc čistě logicky, sexualita jako taková je zaměřena na předávání života. Jakékoliv omezení v tomto směru(ať už antikoncepcí, či praktikováním sodomie) je zvráceností a popíráním přirozeného řádu věcí - přirozeného zákona.
Nebojím se toho, že by Liga polských rodin byla populistická. Naopak. Jde proti proudu, jak tu už zaznělo. A ví proč. Což se o těch masách hlupáků, které si růžová loby obtočila kolem prstu, říci nedá. Lidi proberte se!! Skutečně nás čeká zánik naší demoliberální společnosti od muslimů, kteří se, narozdíl od nás, množí. Kdo je trochu moudrý, poučí se z historie. Kdo vyvrítil Římskou říši, které šla cestou morálního úpadku? Barabaři ze severu. Tak vstávat!!! Je pět minut po dvanácté!
22. 05. 2007 | 13:31

Jaromir Kostalek napsal(a):

To Petr: Verim, ze moznost "vedome ovlivnit" svou orientaci zde neni a myslim, ze lide, kteri veri v opak to zamenuji za "vedome potlacovani" sve orientace prave pod tlakem okolni spolecnosti a lidi jako pan Giertych a nanestesti take mnohych zde diskutujicich. Je to vsak jen muj nazor :).
To Dalila: Dekuji za Vas prispevek, souhlasim s nim do posledniho pismenka. Jedine OPAKEM nesnasenlivosti a nenavisti se z toho muzeme dostat :).
To Martin (autor): Souhlasim s Vami, ze to divadlo jmenem ceska politika je pres svou tragikomicnost hodne neskodne. Koneckoncu se hadaji jenom o osobni moc a o prachy. V pripade pana Giertych jde o utok na skupinu nevinnych lidi...
Peace & Luv J.
22. 05. 2007 | 13:43

Jaromir Kostalek napsal(a):

To Jacques: Pokud povazujete dnesni spolecnost za normalni, pak neni k Vasemu prispevku co dodat. Kdo nesouhlasi s Vasim svetonazorem, ten nema pravo na spokojeny zivot - alespon tak na me Vas prispevek pusobi. Srovnavate nesrovnatelne a vychodisko mnozit se rychleji, nez Arabove (pochopil jsem spravne?) mi taky nepripada jako nejlepsi. Beztak jsme uz trochu ve skluzu, nemyslite?
S pratelskym pozdravem J. :)
22. 05. 2007 | 13:50

Kibicová napsal(a):

Hnus, hnus, hnus, homofobie je hnus! Poláky už začínám pomalu tak nesnášet jako oni homosexuály. Z toho plyne, že nenávist vždy plodí jen nenávist.
22. 05. 2007 | 13:51

XXX napsal(a):

Proc se montovat ostatnim lidem do jejich soukromi, kdyz neobtezuji me? Obtezuji vas homosexualove nejak? Registrovane partnerstvi vam skodi cim? Fraze typu je to slepa vetev jsou prizemni...to je asi radsi vyvrazime ne? Neopak ptam se kam se podela tolik proklamovana katolicka laska v cloveka? Predpokladam ze do par let zavedou v Polsku placene odpustky ...

Na zaver me napada .. vsichni jsme si rovni ale "MY" uniformaovani jsme si rovnejsi ze? NEzalezi jaky clovek vede zivot, ale jakou ma sexualni orientaci ... jste trapni ve sve malosti ... otevrte sva srdce uz konecne.
22. 05. 2007 | 13:53

VDC napsal(a):

2 Jacques: Plne souhlasim, ale obavam se, ze uz je pozde... A co se tyce gayu - ja myslim, ze vrchol tolerance je to, ze se uz nijak nepostihuji. U toho by to melo skoncit... ale snatky, adopce atd... ano nemuzou za to. Slepej taky nemuze za to, ze se narodil slepej. Ale taky nemuze nikdy ridit autobus. A to tepli nechapou.
22. 05. 2007 | 13:53

Thor napsal(a):

Homosexualita je sexuální úchylka, stejně jako zoofilie, pedofilie a další.
Ti kdož schvalujete registrované partnerství v té či oné podobě, budete hlásat i pro jiné úchylky?
Pokud ne, nejste o nic lepší než já a mě podobní. Vítr fouká, ale vždy naším směrem, že?
Když se někde vraždí pro lidovou zábavu a jinde pro ní někdo zpívá, je to věc každé společnosti. Polsko jde svou cestou.
22. 05. 2007 | 14:02

XXX napsal(a):

VDC: slepy sice nemuze ridit autobus, ale kdyz se mu neco stane jeho manzelce v nemocnici reknou co mu je. To vam to registrovane partnerstvi tak moc ublizuje? Muzete nastinit v cem? Jednu vec plz.
22. 05. 2007 | 14:04

XXX napsal(a):

Thor: Schvaluji reg. partnerstvi a jsem dokonce pro aby si mohli takove pary adoptovat deti (samozrejme po splneni urcitych kriterii). Mnohdy je totiz lepsi homosexualni rodina nez detsky domov a mnohdy je to lepsi nez heterosexualni rodina ... urcite namitnete ze to poskodi ORIENTACI ditete. Co potom rozvedena zena majici treba dve deti, bydlici u maminky (babicky). Zadny muzsky faktor, vsude zeny ... kde je pak onen rozdil mezi homosexualni rodinou a takovym pripadem? Nebo si vazne myslite ze si to ti hrozni homosexualni devianti budou "rozdavat" primo pred takovym ditetem? Pokud ano mate zajimavy smer smysleni ...
22. 05. 2007 | 14:10

Thor napsal(a):

pro XXX: Orientaci dítěte to nepoškodí, ta je dána v embrionálním vývoji.
Dětské vnímání okolního světa to ale jistě ovlivní, více či méně.
Ale není zde žádný biologický důvod aby homosexuální muži vychovávaji dítě. U žen to pak je nezodpovědnost, protože narodí-li se někdo s anomálií, má se podle toho chovat.
Adopce dětí je holý nesmysl, dětí v dd není dostatek ani pro normální páry a díte má vyrůstat s otcem a matkou, to je normální všude, vyjma samooplodňujících živočichů :)
22. 05. 2007 | 14:22

polka napsal(a):

nevidim zadny duvod k propagande.gay people jsou a nemyslim si aby potrebovali nejake propagandy,jen tolerance.nemusimy o tom kricet ze jsme...potrebujem jen aby lide kolem nas nevnimali gay poeple jako neco zliho.mimohodem my polacy potrebujem este hodne casu na ukazane tolerance.prejem nam goodluck a je mi lito Giertycha,taky lito rict ze jsem rada ze bydlim v UK,ne v PL
22. 05. 2007 | 14:25

XXX napsal(a):

thor:
1)takze pokud se nekdo narodi hluchy ( s anomalii) nema zni zkouset mit deti? Ty voe, to je docela drsny.

2) v DD neni dost deti? To je snad leda dobre. Ale na druhou stranu, nebylo by lepsi aby treba nebyly ty dd vubec treba?

3) Nevim kolik je v CR rozvedenych nebo svobodnych matek nebo vdov/vcu starajici se o dite sami. Maji ho nekam vratit? Recyklovat?

4) Podle mne je tradicni rodina absolutni prezitek nehodici se do dnesni doby. Bohuzel zatim nerealizovatelna. Muj model moderni rodiny obsahuje cca 6 - 10 lidi (Myslim tim dospele jedince .. dohromady se starajici o deti, domacnost, atd atd.) Jedna se spise uz o komunitu nez "rodinu" ... prakticke, ulehcujici mnoho veci.... ja sam jsem stastne zenat, bezdetny so far ;o)
22. 05. 2007 | 14:47

Karel Mueller napsal(a):

To Jaromir Kostalek:
Zdravím Vás též :-). Aby nedošlo k omylu, když už někdo tuto odchylku má, tak to mohu trpět a hlavu mu kvůli tomu neutrhnu, ani mu nebudu bránit s někým podobným žít, ale předpokládám, že to ten dotyčný nedává na odiv. Když se někdo narodí bez ruky, tak se asi nechlubí tím, že je bez ruky. Vím, že každá paralela kulhá, ale tato je docela příznačná, vždyť i bez ruky může být společensky mimořádně přínosný, pokud má dobrou hlavu.
A nezlobte se, z hlediska přírody to slepá vývojová větev je, kdyby u nějakého druhu všichni začli být homosexuální ... tak ten druh prostě vymře.
22. 05. 2007 | 14:50

Fingerprint napsal(a):

To Henryk: ty asociace p. Nováka jsou myslím logický - opět jde o (pokus o) nesnášenlivou ostrakizaci nějaké skupiny lidí s poukazem, že oni jsou příčinami problémů současné společnosti, a omezení jejich práv - politických. Tohle prostě není sebevědomí.

Cituju: "vždyť to bylo Waršavské židovské gheto které se jako jediné postavilo náckům měl byste se zamyslet nad tou hloupostí a nechat pana Giertycha v klidu..."
Tady logika jaksi uniká. Proč ta věta s varšavským ghettem a bojem proti náckům? Má to znamenat, že Poláci bojovali hrdině proti náckům a Giertych je Polák, takže je to vlastně antinacista - tím pádem člověk nedotknutelný? Tomu fakt nerozumím, proč tahle souvislost, a jasně jsem to naznačil už v předchozím příspěvku.

Cituju: "Dnešní metrosexuální Evropu kdy mladým lidem jsou předhazováni instantní novohrdinové bezpohlavního určení se mi jeví Polsko svým lpěním na tradiční výchově a rodině jako záblesk naděje pro celou Evropu."
A další případ, kdy reaktivní myšlení svedlo někoho na zcestí. Tady není řeč o tradičních hodnotách, ale o toleranci a netoleranci, o tom jestli někdo má právo na to být homosexuál (nebo třeba metrosexuál, což není to samé) a žít normální (a kdo chce, ať si to slovo dá do uvozovek) život a společnost to má tolerovat a umožňovat, čímž nikdo nespochybňuje roli rodiny. Tohle je ale na rozhodnutí každýho konkretního člověka. I tak ale budou lidé, kteří budou říkat druhým, že jsou špatní tím jací jsou (byť být homosexuálem nikomu druhému neubližuje) a kým jsou, a budou je chtít neustále soudit, omezovat, zakazovat a ostrakizovat, aniž by si, ti kdo to říkají, sami viděli do pusy. Giertych a jeho Polsko, pro které je symbolem, rozhodně není nadějí, natož pak pro Evropu.
22. 05. 2007 | 15:05

Ondra napsal(a):

Babráme se bezcennými věcmi, dáváme speciální práva biologickým zbytečnostem, omlouváme nejrůznější sociopaty a s otevřenou náručí vítáme nejkrutější nepřátele.

Takhle nějak vypadá konec civilizace. Dějiny se nevyvíjejí lineárně, jak se domnívají naši veselí pokrokáři, ale naprosto cyklicky, jak přesvědčivě dokazují lidé jako Spengler nebo Toynbee. Všechno už tu bylo a kdo se poctivě učí z historie, ten už zná, jak tahle pohádka dopadne. Tož pozvedněme číše se šampaňským a jahodami, pohodlně se usaďme a dívejme se skrz sklenky s vínem s úsměvem na to, jak náš svět spěje ke svému konci. (Osobně se tím docela bavím.)
22. 05. 2007 | 15:09

XXX napsal(a):

Priznacna? Srovnavate nemit ruku s tim citit lasku??? Zajimave srovnani ... to nekulha .. to se plazi.
22. 05. 2007 | 15:09

XXX napsal(a):

Fingerprint: mas bod ... maly, bezvyznamny, lec mas ;o]] Nechapu proc nekomu vadi, ze je nekdo jiny ... obzlvast pokud se ho to samotneho vubec netyka ...
22. 05. 2007 | 15:12

Samota napsal(a):

Je docela drsný, co se tu člověk od některých diskutujících dočte! Přinutilo mě to také zareagovat a uvést některé věci na pravou míru.
Předně to, že vymíráme a muslimové i jiné národy nás předhánějí v porodnosti přece v ŽÁDNÉM případě nesouvisí s naší gay a lesbickou menšinou. Důvod je ten, že náš životní styl a dělání kariéry nám neumožňuje mít a vychovávat mnoho dětí, případně je odsouváme na pozdější dobu, kdy už se třeba ze zdrav. důvodů více než 1 dítě nestihne.
Zadruhé: Homosexualita je přirozená u všech živých tvorů-vždy je nějaké procento jedinců homosexuálně orientovaných a je to tak v přírodě NORMÁLNÍ, zachování onoho živočišného druhu to nijak neohrožuje. Za normální by to tedy měla přijmout i naše společnost.
Zatřetí: Homosexualitu není možné dát naroveň zoofilii či pedofilii. V případě homosexuality je např. rozhodnutí mít sex svobodné rozhodnutí obou dvou jedinců, u těch ostatních je to vždy proti vůli toho druhého a jedná se tedy o znásilnění-trestný čin.
22. 05. 2007 | 15:12

Kunst napsal(a):

To Karel Mueller: Ono kdyby se začli všichni rodit s downovým syndromem, tak také nepřežijeme... Tenhle Váš argument je absurdní.
22. 05. 2007 | 15:13

XXX napsal(a):

Ondra: ty bys homosexualy taky nejaradsi vyhnal nekam na sibir co? Bez prava na cokoliv .. jsou to prece homosexualove ... bezvyznamne nicky, okraj spolecnosti. Ja ti ale neco reknu .. porad jsou to lide a jako takovym ustava zarucuje urcita prava. Minimalne na zivot.
22. 05. 2007 | 15:19

White napsal(a):

To XXX: "porad jsou to lide a jako takovym ustava zarucuje urcita prava. Minimalne na zivot."
Děkuji ;o)
22. 05. 2007 | 15:22

Ondra napsal(a):

XXX: Příteli, za přísahami (ústavou) stojí lidé, nikoli přísahy za lidmi. A hodně rychle se blíží doba, kdy se o tom i ty přesvědčíš. Jsem čím dál víc přesvědčen, že ještě jednou v životě narukuji do armády - a ty tam budeš se mnou.
22. 05. 2007 | 15:26

VDC napsal(a):

2 XXX: ach, ano - informovani "pritele" v nemocnici o stavu jeho tepleho souputnika. Vecna mantra gayu. To jde osetrit i jinak. Nejaky smysluplnejsi duvod, plz...
22. 05. 2007 | 15:30

VDC napsal(a):

I v prirode se rodi homosexualove... ano... pavouci treba sezerou svoji matku, selma sezere v nouzi sve deti... to chtete? :D A nebo se muzeme zaklinat prirodou jako Hitler a slabi jedinci se proste vybijou a bude klid.
22. 05. 2007 | 15:33

Jaromir Kostalek napsal(a):

To Karel: Dekuji za otevrenou a privetivou reakci na muj prispevek. Chapu Vas argument, ze z hlediska rozmnozovani to slepa ulicka je. Beru vsak v potaz, ze gayu a lesbicek jsou 4%, coz ma na preziti druhu zcela zanedbatelny vliv a neverim, ze dite vychovavane homosexualy by tuto orientaci "dedily". Navic, ja osobne se na sex nedivam jako na pouhy pud pro zabezpeceni dalsi generace. Hloubka spojeni DUSI, dvou protipolu muze a zeny neni v dnesni materialni - v tomto kontextu kult tela - spolecnosti uznavana, presto a nebo snad prave proto doporucuji hlubsi uvahu nad tim, co vlastne sex je.
Zijeme ve svete plnem protikladu a ja verim, ze nas ukol je ne s temito protiklady bojovat, ale dokazat se s nimi vyrovnat. Jak to souvisi s homosexualy? Na to si musi kazdy najit odpoved sam. Kdyz vsak pisete, ze "kdyz uz se takto nekdo narodi, tak mu hlavu neutrhnete, nebudete to vsak davat na odiv". Bud se k tomu clovek prihlasi a nebo to skryva, nic mezitim neexistuje. A tento clanek byl prece o persekuci gayu a lesbicek na polskych skolach.
Ja osobne znam nekolik gayu a vim, ze jsou to lide nesmirne citlivi, nesmirne hodni a nezistni a take citim, ze jim velmi pomaha, kdyz citi, ze mezi nami nejsou kvuli jejich orientaci zadne bariery. Tolerance a Laska k bliznimu - jakemukoliv bliznimu, to je, drahy priteli, jedine vychodisko z dnesni "bezvychodne" situace.
Preji Vam z Irska krasny den :)
S Laskou J.
22. 05. 2007 | 15:35

Samota napsal(a):

2 VDC: Já ti řeknu další důvod: spoustu let spolu oba "teplí souputníci" žijí v jedné domácnosti a jsou si navzájem životní oporou. Jeden z nich zemře a byt, kde žili nebo další majetek nepřipadne partnerovi, který se o něj do poslední chvíle staral a zasloužil by si to, ale rodině zemřelého, která třeba svého syna pro jeho orientaci dávno zavrhla.. Takových případů je spousta.
22. 05. 2007 | 15:39

pavel napsal(a):

vy všichni, co se toho polského omezence zastáváte si uvědomte, že i vám se může narodit dítě, co jednou přijde domů a oznámí, že je gay. docela bych vám to přál.
22. 05. 2007 | 15:46

XXX napsal(a):

Ondra: pokud se tak stane a opet nam pripadne do rukou zbran, jiste to nebude kvuli lesbickam. A ja za sebe mohu rict ze mi nebude vadit kdyz vedle me v zakopu bude nejaky homosexual. Tobe ano?

VDC: zkus treba ty naopak uvest duvod (pokud mozno racionalni) proc jsi tak moc proti reg. partnerstvi .. a homosexualite obecne. Mas s tim problem a snazis se to v sobe tlacit? To je asi tak to nejhorsi co muzes delat ... podivej se .. uvedl bych i priklad ale nechci vystupovat jako buric, ale najdi si priklady k cemu vede potlacovani vlastni sexuality .. vetsinou k ruznym sexualnim deviacim jako pedofilie atd. Prikladu je kotel.
22. 05. 2007 | 16:05

XXX a jeste jedno X napsal(a):

Ondra: jeste k tem pistolkam .. myslim, ze existuji daleko, daleko, daleko daleko daleko a daleko daleko vetsi hrozby Evrope potazmo civilizaci v nasem pojeti nez jsou homosexualove. Napriklad lidska hloupost, chamtivost a touha po moci ovladat druhe. Devastace planety, zmeny klimatu, zanedlouho jiste pitna voda a vy si chcete lecit mindraky na homosexualech? ;o]]]] skvele ... jiste jsou to prave oni kteri za vsechno toto mohou .. nemam pravdu?
22. 05. 2007 | 16:15

Ondra napsal(a):

XXX: Ne. Jsou jen průvodním jevem konce civilizace, stejně jako potraty, zrušení trestu smrti, euthanasie nebo protirodinné štvaní pokrokářů.

Speciální práva pro ty, kdo si je nezaslouží, nás zbytečně zatěžují a nakonec pod nimi padneme vysílením. Společnost je indiferentní, v nic nevěří, všechno má stejnou cenu; za takovou společnost se umírá strašně špatně.
22. 05. 2007 | 16:32

rozhořčená napsal(a):

Vy všichni, ktří homosexuály zavrhujete, se zamyslete nad tím, že to nejsou bezduché, úchylné nicky.
Vždyť svým dětem čtete pohádky od Andersena, dokola si pouštíte Almodovarovy filmy, nebo Chopina, obdivujete Martinu Navrátilovou, Alana Delona,Zdeňka Trošku, čtete Balzaka,Prousta,Moliera Baudelaira, Gogola...všichni tito lidé jsou nebo byli homosexuálové a mohla bych takhle pokračovat mnohem déle...
Opravdu by jste je chtěli zlikvidovat, nebo někam odsunout, připravit o práva, nebo zakázat jim se projevovat??!?
Barbaři!
22. 05. 2007 | 16:42

XXX napsal(a):

Ondro: tak nejak uved konkretni priklad jak te omezuje registrovane partnerstvi plz. Mozna prehodnotim sve nazory, zatim ale jen vsichni stekate nejake parafraze typu ... nezaslouzi si to, je to na nas ukor... prosim priklad jak se reg partnerstvi dotyka TEBE.
- potraty ano
- trest srmti ano
- eutanazie ano
- rodina je fajn, ale dovedu si predstavit lepsi model.

Vybrat si svou smrt mi prijde docela demokraticke .. ja se dovedet ze mi zbyva treba rok v mukach na luzku v nemocnici bez sance, tak skocim radsi pod vlak. Mit sanci jit a skoncit zivot dustojneji mi prijde jako vhodne v demokracii 21. stoleti.

btw: Proc potrebujes lidi uniformovat do skupin? Kazdy clovek je jiny tak to ber plz v potaz.
22. 05. 2007 | 16:48

Ondra napsal(a):

rozhořčená: Ano, ti všichni mrtví velikáni, co se už nemůžou bránit, byli určitě homosexuálové... Hned třeba ten Andersen. Ten byl asexuální a dodneška nikdo neobjevil jediného jeho sexuálního partnera či partnerku. Ale vy o tom jistě víte víc, pošlete jméno jeho milence, které jistě znáte, jeho muzeu, budou vám líbat ruce.

XXX: Mně RR přece nijak neomezuje - jen velmi důrazně připomíná, že partnertsví homosexuálů, z nějž nemůže vzejít pokračování rodu, má stejnou hodnotu, jako tradiční rodina, na které stojí naše civilizace od starověku. Vše je nivelizované, vše má stejnou cenu. Je tomu tak ale opravdu?

Eutanazie pro nevyléčitelně nemocné dobrovolníky je jen takový výkop ve středovém kruhu, po kterém bude následovat přímý tah na bránu; nakonec budou nemovní likvidováni záměrně, aby nezatěžovali důchodový systém, aby nezacláněli mladým v bytech atd. Docela zajímavé jsou zkušenosti z Holandska, kde se staří lidé obávají, že se jich prostřednictvím euthanasie jejich potomci elegantně zbaví. (Je to stejné jako s potraty - na počátku bylo pár dobrých důvodů, ty se stále rozšiřovaly a dneska je z toho běžný zákrok.)
22. 05. 2007 | 17:01

XXX napsal(a):

Ondro: ja tedy na RP vubec nemyslim, musi to byt hrozne mit co cele dny v hlave. To pak chapu ze se ti musi homosexualove zajidat. Bohuzel praveze to nestoji na stejne urovni .. porad nemohou adoptovat deti tudiz nema to porad stejnou vahu jako SVATBA.

Vis ja porad hlavne nechapu proc chcete lidem brat moznost volby? Ono povolit ruzne veci neni to stejne jako je prikazat. To dava pouze moznost volby. Zato pokud se neco zakaze, neni moznost volby. Vidite rozdil? Bohuzel to pak chce hodne osobni viry, brat na sebe tihu rozhodnout se. Verim ale, ze lide by radeji volili, nez jen nasledovali jedinou vytycenou cestu.

Mesta jako z Equilibria, to je vase zaslibena budoucnost? Jen rodit tedi (aby pokracovali v rodu) vsak nepremyslet, nemit touhy, pocity, sny .. byt jen pracovni nastroj? Doufam ze jste ve spolecnosti v mensine. V drtive, zanedbatelne mensine a vas pohled na svet se brzy zmeni k pozitvinimu.
22. 05. 2007 | 17:22

Zacheus napsal(a):

Označení polského ministra za fanatika a nechutná manipulace o možném návrhu nosit žlutou hvězdu, jen dokladuje naprostou absenci smyslu pro diskusi,kterou autor tohoto článku předvedl. Samozřejmě, že menšiny mají mít svá práva. Ale tatáž práva má mít i většina. Považujete za normální,jestliže v Itálii biskup při kázání vysloví názor na homosexuály ( v souvislosti s důrazem na tradiční rodinu) a je mu vyhrožováno smrtí? Považujete za normální, že jsou snahy zařadit "homofobii" jako duševní nemoc ( to připomíná zneuživání psychitrie v někdejším SSSR). Považujete za normální, aby ve Španělsku byl v chodu projekt, na základě něhož nebudou (s ohledem na homosexuály) děti označovat ve škole rodiče jako mámu a tátu, ale rodiče A- a rodiče B? Považujete za normální, že už padl i nepodmíněný trest odnětí svobody pro jednoho pastora, který si dovolil kritizovat homosexuály? Proti tomu je "fanatik" z Polska jenom čajíček. Jak to řekl jeden americký kazatel: Bůh stvořil Adama a Evu a ne Adama a Steva...
22. 05. 2007 | 18:23

XXX napsal(a):

Buh ... vas buh? Emericky buh?? Evropsky buh? Mohamad? Zeus? Ktery presne? Bohu uz bylo ... nikdo zadneho nikdy nevidel ale v jejich jmenem se uz spachalo ledacos ... ja treba verim Darwinovi a faktem proste je, ze se homosexualni jedinci vyskytuji v kazdem zvirecim druhu, lidsky zvireci druh nevyjimaje.

Ted me napadlo .. treba dinosauri vyhynuli kvuli homosexualni orientaci ne? ;o]]

Vy ste uplne padli na hlavu ;o]]]]
22. 05. 2007 | 18:32

VDC napsal(a):

2 XXX: "e najdi si priklady k cemu vede potlacovani vlastni sexuality .. vetsinou k ruznym sexualnim deviacim jako pedofilie atd. Prikladu je kotel." - Aha, takze homosexualita je vlastne uplne normalni... :D Tak to potom jooo...
22. 05. 2007 | 19:56

Karel Mueller napsal(a):

To Jaromir i ostatním na závěr:
Milý Jaromíre,
Vaše krásná a moudrá slova určitě rozechvějí srdce leckteré poetické duše. Trochu jiný však může být pohled klasika, trochu jiný pragmatického technokrata s exaktním vzděláním.
Klasik by možná konstatoval "Doba vymknutá z kloubů šílí ... "
A technokrat by uzavřel: "Nemůžete zachránit člověka, který se rozhodl spáchat sebevraždu a Evropané se tak rozhodli nejen z tohoto důvodu. Protože tam, kde chybí racionální uvažování, valí se vlna iracionality a začíná se blbnout na kvadrát ... tam nic jiného než rozklad čekat nemůžeme".
Jaromíra vysoce přátelsky a i ostatní zdraví KM.
22. 05. 2007 | 20:57

Jana J napsal(a):

Nějak nám tu uniká smysl ...Pan Giertych je nechutný fašista a je úplně jedno, jestli se realizuje na homosexuálech, potratech nebo třeba zrzounech. Není to návrat ke zdravému rozumu a rodině, je to tmářství. Cílem jsou nejen homosexuálové, ale také ženy, které se mají vrátit do koloběhu rození - práce - rození - smrt. Bez možnosti volby, dokonce bez možnosti rozvodu. Děsí mě ti, kteří zde souhlasí - kolik je u nás potenciálních fašistů?Klíčové slovo je Intolerance, podívejte se na Griffithův film z roku 1916...Nenuťe nás ženy rodit, když nám nedáte možnost výběru. Podotýkám, že sama mám tři děti a myslím si, že život ženy bez dětí je velice chudý...Musí se ale rozhodnout sama. Pan Giertych je mimoto pokrytec - je známo, že nejvíc úchylek, z nichž homosexualita mezi dospělými lidmi je nejméně nebezpečná, vzniká v extrémně netolerantním prostředí. Homosexuálové jsou nebezpeční něčím jiným,než tím, že nemají děti - podívejte se, co udělali s modním průmyslem, kde mají takřka monopol - všechny modelky vypadají jako nedospělí chlapci. To je jen tak mimo. Pan Giertych to ovšem myslí jinak a to je strašně nebezpečné. Kde se tito fanatici zastaví? U hořících hranic?
22. 05. 2007 | 23:44

Janus napsal(a):

homofobie a eurofobie servírované některými diskutujícími na jednom tácku -zdá se že se nacionální extrém pojí s náboženskou bigotností.
K "nebezpoečí" módního průmyslu - kdo ženy nutí aby se fintily jako modelky a ne podle svého vkusu ?
Xenofobní strach souvisí s neschopností být sám sebou - pak se jinakosti nemusím bát a spíše jí přivítám jako vybočení z přílišné uniformity, která globálnímu světu hrozí spíš než nějaké "vymření".
23. 05. 2007 | 07:01

Redneck napsal(a):

Proč pořád homosexuálové? Proč nemůžu své milované Lízince odkázat majetek? Už pět let s ní žiju a oběma nám to vyhovuje.Proč se s ní nemůžu někde zaregistrovat? A proč nemůžeme adoptovat dítě z děcáku? Děti mají rády zvířata.
Chceme svý práva.
23. 05. 2007 | 12:40

Thor napsal(a):

XXX hlochota není anomálie v sexuální orientaci.
DD jsou potřeba vždy, probuď se ... "hele dítě, jáá si ho beru .. ano, tady ho máte, naschle.".
Svobodná matka je pořád matka, co sii může najít "otce" pro své dítě. Pokud nehledá, je to buď její chyba, nebo chyba společnosti, to je ale už jiná věc.
Neexistuje tradiční rodina, rodina je jen jedna.
Btw. když jsi šťastně ženat, tak pozdravuj zbylých 5 žen a 4 přítele a hlavně pššt, tady to je zakázáno.
23. 05. 2007 | 19:43

Thor napsal(a):

Redneck > jo jo přesně tak, já mám želvičku, co mě určitě přežije a mooc jí mám rád.
Také se mi zdává o milování s mrtvými. Už aby povolili hraby hraby na hřbitově.
23. 05. 2007 | 19:50

Drotar z NYC napsal(a):

Konečně si napsal něco co má hlavu a patu:-*
24. 05. 2007 | 03:23

Jirka napsal(a):

jen pro info: Gen, který u muže způsobuje homosexualitu (Q28) je zároveň genem,který u ženy (matky) způsobuje vyšší plodnost, tudíž je to ZCELA Zásadní Gen pro přežití lidstva...

Stejný princip je u chudokrevnosti, gen, který je u ženy (matky) inaktivní způsobuje u mužského potomka chudokrevnost - u ženského potomka je opět inaktivní...

zdá se opět, že platí, že "Bůh, když stvořila Muže, zřejmě jen žertovala"...

Homofobie je pouhý špatně maskovaný strach aktivovaný "ztrátou víry" v nejvíce věřící zemi v Evropě. Pro mě je pokrytecká morálka pod rouškou "Křesťanství" větší hřích proti BOHU než homosexualita...

Autor je 100% heterosexuál.
24. 05. 2007 | 14:11

Anna napsal(a):

Já si myslím, že značka thor otevřela zajímavou diskusi. Myslím, že vzdělaný medik Jirka by nám mohl vysvětlit, který Gen způsobuje pedofilii, který zoofilii a který nekrofilii. Nechce se mi věřit, že by současná věda žádné genové odchylky neobjevila.

No tak Jirko-ukaž se!
24. 05. 2007 | 15:13

Anna napsal(a):

Ještě bych chtěla upozornit na dědictví. Náš právní systém zná dědice první a druhé kategorie. Nevím, do které kategorie patří redneckova lízinka, thorova želvička nebo daisy Woodyho Allena.
Také nevím proč není právně ošetřen nekrofilní svazek, nebo´t již velký Albert prohlásil, že čas je relativní.
24. 05. 2007 | 15:22

Nadkachna napsal(a):

Anna: koukám, že nám to sklouzává spíš do absurdndího dramatu že.
24. 05. 2007 | 16:31

Anna napsal(a):

Nadkachno já to myslím smrtelně vážně.
Jsem jen hloupá ženská.Někdo jako Jirka použije jako nezpochybnitelný vědecký argument, že jistá skupina, odlišně jednající od normálu, má v sobě Gen blabla, způsobující větší plodnost, tak se s tím nejen smiřte, ale buďte rádi, tleskejte. Jiný, odlišný gen je u chudokrevnosti, atd tedy určitá predestinace.
A teď mi řekněte: U zoofilů není jiný odlišný gen xx? A u nekrofilů byste nenašel jiný gen yy?
A závěr? Smiřte se s tím, je to v genech? Nedá se s tím nic dělat. Tak bysme měli upravit zákony. Nebo ne?
25. 05. 2007 | 10:02

Křemílek a Vochomůrka napsal(a):

Žijeme spolu v jedné pařezové chaloupce už třicet let.Nikde nejsme registrovaní a ani se registrovat nechceme, Dejte už s tím pokoj.
30. 05. 2007 | 06:55

Kuba napsal(a):

ad slepá ulička vývoje- ano, víc nás nebude, ale jak už bylo řečeno, to procento homosexuálů je zanedbatelné...je třeba taky dodat, že tito lidé jsou často úspěšnými, inteligentními lidmi, kteří mají poměrně dost vysoký podíl na rozvoji naší společnosti...jeslti tu někdo chce potlačovat homosexuály proto, že to vede k vymírání národa, tak stejně tomu je i u kariéry, tak by se mohla práce zakázat co?
Giertych je směšný, ubohý a dost nebezpečný...homosexualitu nikdo nepropaguje a i kdyby, tak to stejně člověka nezmění...

ad tahle diskuze- opět je zde vidět jak xenofobní a ubozí buránci tu jsou, bezopěčně skryti za anonymitu internetu...
02. 06. 2007 | 03:13

Tamarkaa napsal(a):

Pročítám si zde příspěvky a k příspěvku p.H.S bych napsala asi tolik. Nejde zde vůbec o to, že většina v Polsku je katolická, ať si každý vyznavá co je mu milé, co ale nechápu je, jak si země, která se považuje za civilizovanou, je v EU a měla by mít nějakou úrověň demokracie může dovolit dělat zákony a omezení pro všechny lidi Polska podle nějaké víry v tomto případě katolické. To co se v Plosku začíná dít považuju za diktát, který ničím odlišný od diktatur jiných které vznikly na základě nějaké ideologie. Není přece možné, aby v civilizované zemi byl jakýkoliv diktát podle nějaké ideologie většiny. Kde je respekt k menšině ve "svobodné" zemi? A to jsem si vcelku jistá že Polští intelektuálové jsou z toho co se v Polsku děje pořádně vyděšeni, ale to není ta většina že... . Co se týká gayu, tak někdo zde psal, že je strach z toho, že vymřeme... to je absurdní, protože gayové tu byli vždy jen o sobě nedávali vědět a nějaké procento jich bude vždycky, stejně jako je tomu ve zvířecí říši. Pochybuju, že by ze sebe někdo "udělal" gaye jen proto, že se to teď může... nebo gayem nebyl, protože to někdo zakáže. Nejsem materialista ani mi není úplně blízký západní konzumní, povrchní životní styl, ale je dobré, že si zde člověk může vybrat jak bude žít. A za to jsem tedy docela vděčná. Polákům přeji ať se vzpamatují ze svého rozvíjejícího se fanatismu a demagogie.
05. 06. 2007 | 16:21

matti napsal(a):

S panem Giertychem nesouhlasím - ani Poláci ne. Přec u voleb obdržel pouze 2% podporu. Ale s autorem článku (v otázce homosexuálů) taky ne. Jsem orientován spíše pravicově, leč ne radikálně.
13. 07. 2007 | 10:24

Denis napsal(a):

d5d3feea12976199bd61b737e2013f2d [url]http://geologiavaldarno.lgy...[/url] http://formularioriduzionec... <a href="http://fototroiascopatafica..."> concorso in regione f v g </a> <a href="http://fotopiedesudati.ppnx..."> corso regionale informatica roma </a> [url]http://maxiemendamentofinan...[/url] <a href="http://polizzaassicurativas..."> istituto piccole suore sacra famiglia </a> http://tipoferromaglia.nxaq... <a href="http://ragazzanapoletanecha..."> antonello messina annunziata </a> http://frasipericompleanni.... <a href="http://frameworkeuropeo.nxa..."> anniversario morte papa giovanni paolo </a> 8ea4fcdde1a965ef95e68187f350c6f6
17. 07. 2007 | 17:23

papay napsal(a):

Tak jsem si nahodne precetl cely blog s nazvem Češi,Polaci,Žide a gayove-priroda je rozmanita ale podle nekterych by měla byt "jednobarevna"takze potrestejte Pána Boha zě stvoril prirodu "pestrobarevnou"!!!
18. 07. 2007 | 13:13

Travis napsal(a):

d574d978744107deeec70035ab21d524 http://appartamentosantamar... http://tassaimportazioneaut... [url]http://borsonidimensionedan...[/url] [url]http://4wdscoppio.nfnzro.or...[/url] [url]http://dvdshrinkscaricaregr...[/url] <a href="http://incontrigaymilano.py..."> traduzione sito web </a> <a href="http://offertepasquamarross..."> scooter pezzi elaborazione </a> http://inglesepresentazione... <a href="http://chimairavaleriomassi..."> accessorio moto ufo </a> [url]http://dichiarazionefallime...[/url] b8fb7d84153cc5c69600cbe1497734b2
20. 07. 2007 | 14:36

Coty napsal(a):

http://528c298c8ac3a6494f69... <a href="http://528c298c8ac3a6494f69...">528c298c8ac3a6494f69470a66d9e7dc</a> [url]http://528c298c8ac3a6494f69...[/url] [url=http://528c298c8ac3a6494f69...]528c298c8ac3a6494f69470a66d9e7dc[/url] [u]http://528c298c8ac3a6494f69...[/u] 51db5f58e300383915b4ea83c7fc983b
26. 08. 2007 | 08:09

Raymundo napsal(a):

http://ea84b286f11768e64f25... <a href="http://ea84b286f11768e64f25...">ea84b286f11768e64f25d0383ebef249</a> [url]http://ea84b286f11768e64f25...[/url] [url=http://ea84b286f11768e64f25...]ea84b286f11768e64f25d0383ebef249[/url] [u]http://ea84b286f11768e64f25...[/u] 51db5f58e300383915b4ea83c7fc983b
26. 08. 2007 | 08:11

Louis napsal(a):

http://f4831715ff3b10c0c971... <a href="http://f4831715ff3b10c0c971...">f4831715ff3b10c0c9715784997277a8</a> [url]http://f4831715ff3b10c0c971...[/url] [url=http://f4831715ff3b10c0c971...]f4831715ff3b10c0c9715784997277a8[/url] [u]http://f4831715ff3b10c0c971...[/u] 51db5f58e300383915b4ea83c7fc983b
26. 08. 2007 | 08:11

Rahul napsal(a):

http://f4cf3df50b6f39e3a0b6... <a href="http://f4cf3df50b6f39e3a0b6...">f4cf3df50b6f39e3a0b6e8d7be920117</a> [url]http://f4cf3df50b6f39e3a0b6...[/url] [url=http://f4cf3df50b6f39e3a0b6...]f4cf3df50b6f39e3a0b6e8d7be920117[/url] [u]http://f4cf3df50b6f39e3a0b6...[/u] 51db5f58e300383915b4ea83c7fc983b
26. 08. 2007 | 08:12

Jamar napsal(a):

http://cf04c1fabb6116b7a8e7... <a href="http://cf04c1fabb6116b7a8e7...">cf04c1fabb6116b7a8e71f9ecc8f85f7</a> [url]http://cf04c1fabb6116b7a8e7...[/url] [url=http://cf04c1fabb6116b7a8e7...]cf04c1fabb6116b7a8e71f9ecc8f85f7[/url] [u]http://cf04c1fabb6116b7a8e7...[/u] 51db5f58e300383915b4ea83c7fc983b
26. 08. 2007 | 08:12

Randal napsal(a):

http://ee9c1c99ea774b66da63... <a href="http://ee9c1c99ea774b66da63...">ee9c1c99ea774b66da6348dd0a7967c3</a> [url]http://ee9c1c99ea774b66da63...[/url] [url=http://ee9c1c99ea774b66da63...]ee9c1c99ea774b66da6348dd0a7967c3[/url] [u]http://ee9c1c99ea774b66da63...[/u] 51db5f58e300383915b4ea83c7fc983b
26. 08. 2007 | 08:13

skeptický napsal(a):

Podle Starozákonní Bible,kterou jsme zdědili od nejstaršího dodnes živého světového náboženství,bychom dnes museli kohokoliv ,kdo lehne s druhým mužem,nebo zvířetem zabít,nebo ukamenovat.

Musíme pochopit,že Poláci jsou zbožný národ,a zealoti jsou v každém náboženství.

Na druhou stranu :tolerance ,budiž,ale brzdit,abychom neskončili s diskriminací naruby.
Je tady už dost institucí,které plánovitě rozvracejí rodiny,berou rodičům kontrolu nad dětmi,znemravňují mládež,przní školství,
vytvářejí drogově závislé atd.,všechno ve jménu demokracie.Většina světové produkce heroinu pochází z Američany kontrolovaného Afganistánu.Války se vedou nejen zbraněmi,ale i rozvracením států,počínaje rodinou,jako základním kamenem státu.

Někdo,kdo ještě před nedávnem byl lékařsky diagnostikován jako
nemocný,a je dnes rehabilitován,pochopitelně nic nedrží od toho,aby chtěl více.
Registrované partnerství je o daňové úlevě.Tu má rodina,jako státotvorný prvek,přinášející novou generaci plátců daní zajištěnu právě z tohoto titulu.

Ohledně adopce dětí,svého kluka bych se takovému párku asi rozmýšlel svěřit .
05. 09. 2007 | 20:06

Darth Zira napsal(a):

Daňovou úlevu by měla mít pouze rodina, která vychovává děti. Bezdětná rodina není státotvorným prvkem o nic víc (nebo míň) než dva homosexuálové - snad pouze ulehčuje práci státu v tom, že pokud se s jedním z té dvojice něco stane, postará se o něj ten druhý a nemusí se starat stát. Ono kdyby se všechny výhody vázané na pouhý fakt uzavření manželství zrušily a místo toho se jakékoli výhody (daňové, dědické, bytové atd.) vázaly až na fakt zplození dítěte (nebo ještě lépe na fakt řádné výchovy tohoto dítěte, tedy že pokud dítě chodí za školu, krade apod., rodina by o veškeré výhody přišla) a k tomu by se drobně upravilo v zákonech ještě pár dalších věcí (např. by se zrušil ten nesmysl zletilé dítě coby nepominutelný dědic, zavedla se povinnost nemocnice při přijetí pacienta - nebo je-li přijímán v bezvědomí, tak co nejrychleji poté, co vědomí nabude - s ním sepsat protokol o tom, kdo má být informován o jeho zdravotním stavu, případně by i došlo ke zrušení doživotních vdovských a vdoveckých důchodů atp.), tak by žádného registrovaného partnerství vůbec nebylo třeba a všichni by byli spokojení. Jenže politici jsou populisté, kteří myslí jen na to, aby se dostali ke korytu i po příštích volbách, takže se do rušení starých (a značně nesmyslných) privilegií nikomu nechce. Zcela proti zdravému rozumu tedy než by jedné skupině privilegia zrušili, je raději jiné přidají, což je samozřejmě nesmysl (když mají určitou výhodu všichni, už to není žádná výhoda), který tak maximálně může zatížit náš beztak děravý rozpočet.
P.S.: Bát se svěřit dvěma gayům do péče kluka je podobně zcestné jako se bát svěřit heterosexuálnímu muži do péče holčičku. Homosexuál totiž nerovná se pedofil, pedofilové jsou zaměření homosexuálního, heterosexuálního i zcela nevyhranění (tedy že je jim úplně jedno, jakého pohlaví to dítě je, hlavně že je to dítě).
A pokud jde o ty slavné homosexuály, tak Jean Marais (nebo i náš Jára Kohout) se s tím příliš netajili, tedy to rozhodně není žádná jejich "pomluva", už vůbec se s tím netajil Fredy Mercury nebo se tím nijak netají Elton John a pokud jde o ty dávno mrtvé, tak např. geniální anglický spisovatel a dramatik Oscar Wilde byl za homosexualitu dokonce odsouzen do vězení a po propuštění z něj musel kvůli nenávisti ze strany tehdejších Giertychů utéct do Francie, kde zemřel v bídě.
07. 09. 2007 | 18:21

skeptický napsal(a):

Manželství se většinou zakládají v dobré víře,že ponesou ovoce (viz ovoce mého lůna).Někdy to nejde.
Pozdější manželství proto,aby lidé nebyli sami,nebo,jak se říkalo,ve dvou se to lépe táhne.Pochopitelně jsou v tom i kritéria ekonomického rázu,já mám ledničku,vy televizi,co kdybychom to dali dohromady.Anebo oblíbená ženská vábnička,že dva mohou žít tak lacino jako jeden.To je údajně pravda jen o koni a o vrabci.Ženy žijí déle než muži,protože si nemusí brát ženy,takže nějaká ta penze i majetek tam také zbude.Je to zaběhnutý systém,který funguje,a pochopitelně si na něj lidé nedají sahat.
Systém výchovy s tělesnými tresty ,trest smrti,přísnější tresty za společensky nebezpečné zločiny měl také svoje zdůvodnění,a hlavně efekt
v prevenci,který je v dnešní osvícené době úspěšně a účelově podkopáván různými elementy,které mají svoje zájmy,za nadšeného přitakávání různých všeobjímajících blouznivců.
Školy se dnes dosti omezují na
vzdělání,výchovu ponechávají na rodině,která má fungovat jako vzor.Náboženství,které obsahuje morální kodex bylo experty z výuky odstraněno,za účelem známým jenom jim,ale pochybuji,že k lepšímu.
Zpátky k tomu vzoru v rodině.I kdyby nedošlo k nejhoršímu,a chlapce se jednou ptali,jaký byl jeho první sexuální zážitek,a on řekl,že si nemohl tři dni sednout,stále věřím,že po tom,co viděl doma by mu asi
normální rodina otec,matka,dítě připadal divný.
I když je pravda,že sexuální orientaci by to asi neovlivnilo,učíme se příkladem.
08. 09. 2007 | 06:10

pjqpsyhrnt napsal(a):

Hello! Good Site! Thanks you! wdqoaobjota
01. 10. 2007 | 15:36

misha napsal(a):

Jsem hetero a mezi me nej pratele patri zhruba 10 gay people.(me deti je take miluji a nevidim duvod, proc taky ne).....jsou to mi nej kamaradi a polozila bych za ne zivot......proc se vsichni starate co si kdo dela v posleli, taky by se vam to nelibilo a je to smutne, jaci jste pokritci......jinak, polaci sou nejvetsi verbez, zkuste si chvili zit v USA ci GB a pak uvidite, budou se ohanet virou, ale ze kradou jak zadny jiny narod, za libru ci dolar by zabili ci podrazili kamarada to uz je ok......chce se mi z nich bliiiiit....pa a hezky dnik
04. 10. 2007 | 13:53

chevy trucks napsal(a):

auto parts
24. 10. 2007 | 10:37

Jon Žabba napsal(a):

Proč ne homosexuálové? Protože je to proti přírodě, to je jedna věc, a druhá věc je tradice. Bez náboženské tradice, ať má na ni názor každý jaký chce, zde přímo či nepřímo vybudovala společnost, která nějakým způsobem funguje a díky chytrákům, který pod rouškou slova: svoboda, prosazují zákony, které vše vracejí do starověku. Pokuď tedy homosexuálové neuznávají Bibli, tak ať tedy napoužívají křesťanský zvyk: manželství. To ja jako kdybych tady nadával, že je tady nesvoboda, že si chci vzít dvě ženy jako v Arábii. A adopce? Si představte, jaký to bude trauma pro to dítě. Ono a jeho spolužáci a okolí se prostě nedokáže nad toto povznést, to je realita. Je to zvrácený. At si teplouši dělaj, co chtěj, ale ať to nikomu necpou.
13. 10. 2008 | 23:13

广告笔 napsal(a):

&middot &nbsp;<a href="http://www.021pen.cn">广告笔</a>.
&middot &nbsp;<a href="http://www.021pen.cn">礼品笔</a>.
&middot &nbsp;<a href="http://www.last-kiss.cn">上海印务</a>.
&middot &nbsp;<a href="http://www.021pen.cn">促销笔</a>.
31. 12. 2008 | 07:56

Japantours napsal(a):

Pokuď tedy homosexuálové neuznávají Bibli, tak ať tedy napoužívají křesťanský zvyk.......
06. 02. 2009 | 07:20

louis vuitton replica napsal(a):

thanks
10. 02. 2009 | 04:36

mobility scooters napsal(a):

Je nasnadě, jak asi Rusko zareaguje na perspektivu, že jeho hranice s Ukrajinou budou hranicemi s neoblíbeným NATO. V atmosféře, už načaté základnou a Kosovem.
10. 02. 2009 | 04:38

bulk email sender napsal(a):

great
10. 02. 2009 | 04:39

emil napsal(a):

co to kecáte. mě adoptovali do rodiny k buzerantovi a ten když se hádal s tou svoji: ona- jak mužeš něco mít s chlapem? on- ty máš taky chlapy! ona- ale u mne je to normální. on vítězně-tak vidíš že je to normální,sama říkáš že je to normální a ze mě děláš prase. atd,atd. tam nejde vychovat děti.
19. 02. 2009 | 18:33

礼品笔 napsal(a):

great
25. 02. 2009 | 08:42

ugg boots napsal(a):

09. 04. 2009 | 10:33

trade napsal(a):

<a href="http://www.ghdtrade.com">ghd Hair Straightener</a>
25. 07. 2009 | 11:52

tradeQ napsal(a):

25. 07. 2009 | 11:53

http://www.gooddunk.com napsal(a):

<a href="http://www.gooddunk.com">wholesale nike air force ones shoes</a>,wholesale nike jordan shoes
<a href="http://www.gooddunk.com">cheap nike air force ones shoes</a>,wholesale nike jordan shoes
<a href="http://www.gooddunk.com">cheap nike shoes</a>,wholesale nike jordan shoes
<a href="http://www.gooddunk.com">wholesale nike shoes</a>,wholesale nike jordan shoes
<a href="http://www.gooddunk.com">nike shoes</a>,wholesale nike jordan shoes
<a href="http://www.gooddunk.com">air jordan shoes</a>,wholesale nike jordan shoes
<a href="http://www.gooddunk.com">wholesale cheap air max shoes</a>,wholesale nike jordan shoes
20. 08. 2009 | 03:30

omar7 napsal(a):

[url=http://vb.5b5b.com/f113/][b]ثيمات[/b][/url]
[url=http://vb.5b5b.com/f18/][b]نغمات[/b][/url]
[url=http://vb.5b5b.com/f192/][b]رسائل[/b][/url]
[url=http://vb.5b5b.com/][b]جوال[/b][/url]
[url=http://vb.5b5b.com/f12/][b]برامج[/b][/url]
[url=http://www.arab-photos.net/][b]صور[/b][/url]
[url=http://vb.5b5b.com/f17/][b]مقاطع بلوتوث[/b][/url]
[url=http://www.arab-movies.net][b]افلام[/b][/url]
[url=http://www.arab-games.com][b]العاب[/b][/url]
[url=http://vb.5b5b.com/f43/][b]كورة[/b][/url]
[url=http://www.sh8d.com/][b]دردشة[/b][/url]
[url=http://www.newn2r.com/][b]نيونار[/b][/url]
[url=http://www.trgmh.com/][b]ترجمة[/b][/url]
[url=http://vb.sh8d.com/][b]منتدى[/b][/url]
[url=http://www.galiti.com/][b]شات[/b][/url]
[url=http://www.3atboha.com/][b]شات[/b][/url]
[url=http://www.re44re.com/][b]دردشة كتابية[/b][/url]
[url=http://www.skkkr.com/][b] شات سكر[/b][/url]
31. 08. 2009 | 22:33

Poptropica napsal(a):

thanks you very much
11. 02. 2010 | 23:15

Tv Online napsal(a):

thanks you very much
18. 02. 2010 | 00:45

Free Ringback Tones napsal(a):

thank you very much
03. 03. 2010 | 13:59

nike shox sale napsal(a):

Of course, I think it's a good topic. So would you like the info.
04. 03. 2010 | 03:48

Download mp3 Nasyid napsal(a):

good posting ,i like it thanks you very much for youf information
06. 03. 2010 | 00:20

vitamin shoppe napsal(a):

good article thanks you very much for youf information
09. 03. 2010 | 01:07

jhj1989 napsal(a):

The [url=http://www.ghdivstyle.com]ghd iv styler[/url] hair straighener creates the hair you want,the cheapest & high quality [url=http://www.ghdivstyle.com]ghd iv styler[/url] save up 50% off,free shipping!no tax!
15. 03. 2010 | 08:35

EMICSOFT napsal(a):

The best iPad Converter software can convert to iPad format from AVI, WMV, MPEG, DivX,

XviD, VOB, 3GP, FLV, SWF, etc. to iPad MPEG-4, H.264 MPEG-4, MP3, AAC, AIFF and WAV.
http://www.emicsoft.com/ipa... iPad Video Converter
http://www.emicsoft.com/dvd... DVD to iPad Converter
http://www.emicsoft.com/ipa... iPad to Computer

Transfer
http://www.emicsoft.com/ipa... iPad Manager
http://www.emicsoft.com/ipa... iPad Transfer
http://www.emicsoft.com/blu... Blu ray to iPad

Converter
http://www.emicsoft.com/ipa... iPad to Mac Transfer
http://www.emicsoft.com/ipa... iPad Converter for

Mac
http://www.emicsoft.com/mac...
http://www.emicsoft.com/ipa...
24. 08. 2010 | 05:15

horsececekdon napsal(a):

cMe 5yN p4e oMd 1mH q5t rLv 3vH b5r jFo 2vD g1f nLv 5gF e8i xTb 1yK k8w iRv 1sE b8q yMb 6tI q1t
http://www.workout60days.info <a href=http://www.workout60days.info/#679>find more</a>
http://www.zumba-fitness-dvd.info <a href=http://www.zumba-fitness-dvd.info/#6244>click here</a>

dAm 8xH f1s ySd 7sZ p3x fFq 5jC p6m mDp 7iM p0j zWh 0uQ j8f cXd 6kY p2k yCd 3kA u3e rYm 0yH l7t
<a href=http://www.kate-20-spade.350.com/#3631>find more</a>
<a href=http://longchampssac.webnode.fr/#7592>sac longchamp</a>
<a href=http://isabelsneaker.interblog.de/#7695>click</a>
<a href=http://isabelbasket.webnode.fr/#7622>isabelle marrant</a>
<a href=http://isabelshoes.webeden.co.uk/#5107>find more</a>
03. 09. 2012 | 22:26

tuctjuipisa napsal(a):

6X8Vrp http://www.bootssale-deutschland.com 9M4Mej <a href=http://www.bootssale-deutschland.com>ugg boots deutschland</a> 4U2Ffl <a href="http://www.bootssale-deutschland.com">Ugg boots günstig,Ugg boots sale,80% Rabatt ugg stiefel.</a> 3W7Ldh
0C5Cue http://www.bootsscanadaoutlet.info 4X2Abi <a href=http://www.bootsscanadaoutlet.info>ugg boots canada</a> 8M0Jlp <a href="http://www.bootsscanadaoutlet.info">ugg canada</a> 1T7Sfx
3D7Jkn http://www.bootskopenonline.com 9M4Ghh <a href=http://www.bootskopenonline.com>http://www.bootskopenonline</a> 3X6Non <a href="http://www.bootskopenonline.com">uggs kopen,uggs online bestellen - zo laag als €53.31</a> 5Z0Nod
3X0Vnr http://goedkopelaarzen.jouwweb.nl <a href=http://goedkopelaarzen.jouwweb.nl>uggs goedkoop</a> 3O5Dtw <a href="http://goedkopelaarzen.jouwweb.nl">goedkope uggs</a> 1L3Jtx
0X7Mky http://bottespas-cher.webnode.fr 2S2Ibc <a href=http://bottespas-cher.webnode.fr>ugg bottes</a> 2C6Rln <a href="http://bottespas-cher.webnode.fr">bottes ugg</a> 7O7Pur
7R8Riq http://www.bootoutlet.jimdo.com 7S4Kvd <a href=http://www.bootoutlet.jimdo.com>ugg boots deutschland</a> 5Q0Jtz <a href="http://www.bootoutlet.jimdo.com">ugg boots</a> 5R1Hhx
22. 10. 2012 | 13:26

licepaype napsal(a):

3W6Zam http://bootsonsale.webnode.nl 0U4Syl <a href=http://bootsonsale.webnode.nl>uggs sale</a> 6D0Bzu <a href="http://bootsonsale.webnode.nl">uggs laarzen</a> 9A3Tea
5J5Mbp http://goedkopeonline.webnode.nl 2Z4Mge <a href=http://goedkopeonline.webnode.nl>http://goedkopeonline.webnode</a> 0T6Qdp <a href="http://goedkopeonline.webnode.nl">http://goedkopeonline.webnode</a> 4P0Bgj
4F5Opy http://bootsonline.webnode.nl 7N2Hcw <a href=http://bootsonline.webnode.nl>Goedkope uggs bestellen,uggs online bestellen tot 70% korting!</a> 9F9Gxu <a href="http://bootsonline.webnode.nl">uggs bestellen</a> 3W4Kxs
24. 10. 2012 | 06:47

Immetimmarf napsal(a):

oQ4U4v http://www.botasuggs-es.info/ uG1P0x<a href=http://www.botasuggs-es.info>ugg</a> pR8B8h <a href="http://www.botasuggs-es.info">ugg baratas</a> sR2Y6o
xE3X8h http://www.francebottespascher.com/ iR0T5s <a href=http://www.francebottespascher.com>ugg soldes</a> jV1F1z <a href="http://www.francebottespascher.com">ugg pas cher</a> yE6P0t
rZ9A4v http://www.bottespascher-soldes.com/ dI0J0c <a href=http://www.bottespascher-soldes.com>bottes ugg</a> jK0S8w <a href="http://www.bottespascher-soldes.com">ugg pas cher</a> yO5S3k
rW2R7a http://bottesfrance.webnode.fr/ lS3Q9p<a href=http://bottesfrance.webnode.fr>bottes ugg</a> vP3J4y <a href="http://bottesfrance.webnode.fr">ugg france</a> qZ4H5k
oB2A6a http://bootscanada.webs.com/ uJ2X7t<a href=http://bootscanada.webs.com>uggs canada</a> wC4U6s <a href="http://bootscanada.webs.com">ugg canada</a> xE4R0s
lR1Q6c http://bootpascher.webnode.fr/ fJ6Y7n<a href=http://bootpascher.webnode.fr>ugg australia pas cher</a> hC1M8d <a href="http://bootpascher.webnode.fr">ugg pas cher</a> eS0F9x
26. 10. 2012 | 14:20

horsececekdon napsal(a):

bA6P9i http://bootsoutletstore.webstarts.com/ pG7K6a<a href=http://bootsoutletstore.webstarts.com>uggs outlet store</a> tX4X2o <a href="http://bootsoutletstore.webstarts.com">uggs outlet </a> eR6V0z
wQ7Q4r http://www.bootsoutlet-stores.com yB5X8v<a href=http://www.bootsoutlet-stores.com> uggs outlet</a> vX6C9g <a href="http://www.bootsoutlet-stores.com">uggs outlet </a> lL7N1q
pS4X7f http://www.boots-sale-uk.co.uk bS8L3u<a href=http://www.boots-sale-uk.co.uk>ugg boots sale uk</a> pA6S7e <a href="http://www.boots-sale-uk.co.uk">ugg sale</a> jB2X8x
hU5A2t http://www.cheap-bootsonsale.com nD8B7k<a href=http://www.cheap-bootsonsale.com>ugg bailey button</a> yQ9T2g <a href="http://www.cheap-bootsonsale.com">ugg boots on sale</a> lN3N8f
iZ0L9z http://genuineboot.webeden.co.uk fX2Y3u<a href=http://genuineboot.webeden.co.uk>real ugg boots</a> aP3O2y <a href="http://genuineboot.webeden.co.uk">genuine ugg boots uk</a> uH8Y6z
29. 10. 2012 | 13:26

Immetimmarf napsal(a):

fN8T1y http://isabell-marant.webnode.fr hD9L9n <a href=http://isabell-marant.webnode.fr>isabel marant</a> zQ8R8g <a href="http://isabell-marant.webnode.fr">sneakers isabel marant</a> sW6I4g
eK9H9q http://bootsonlines.webnode.nl/ bM0F3h<a href=http://bootsonlines.webnode.nl>uggs schoenen</a> gU6K0i <a href="http://bootsonlines.webnode.nl">uggs goedkoop</a> vD9P9z
aI5O3e http://bootscanada.webs.com/ jG0G1o<a href=http://bootscanada.webs.com>uggs canada</a> nK0N4z <a href="http://bootscanada.webs.com">uggs canada</a> xR8Q5a
xK1Y4m http://www.botasuggs-es.info/ oA6F8o<a href=http://www.botasuggs-es.info>ugg</a> kH8J3o <a href="http://www.botasuggs-es.info">botas ugg</a> fP3Z2e
lL8H5s http://stivaliitalia-shop.info dF3V6r <a href=http://stivaliitalia-shop.info>ugg italia</a> wN5Q4k <a href="http://stivaliitalia-shop.info">ugg stivalit</a> bY5Z9x
pW4P2c http://goedkopeoutlet.jouwweb.nl/ uO0Z8a<a href=http://goedkopeoutlet.jouwweb.nl>uggs outlet</a> sK4N4q <a href="http://goedkopeoutlet.jouwweb.nl">uggs uitverkoop</a> uI4J2o
02. 11. 2012 | 12:52

tuctjuipisa napsal(a):

nJ4U9u http://bottespas1.webnode.fr/ pC7H3q<a href=http://bottespas1.webnode.fr>ugg pas cher</a> gV4N5z <a href="http://bottespas1.webnode.fr">ugg pas cher</a> jH2T9g
dW2I4h http://bootsoutlet.webnode.nl/ kL7V2b<a href=http://bootsoutlet.webnode.nl>uggs nederland</a> aY7L1d <a href="http://bootsoutlet.webnode.nl">uggs nederland</a> qH8R2o
hT0T8j http://www.isabelmarant0.sitew.de/ sX9S1m<a href=http://www.isabelmarant0.sitew.de>isabel marant sneakers</a> zV4Y2f <a href="http://www.isabelmarant0.sitew.de">isabel marant sneakers</a> pB9V4a
eX9C2q http://botasbaratas.webnode.es/ xJ0E0a<a href=http://botasbaratas.webnode.es>botas ugg</a> gH4X7w <a href="botasbaratas.webnode.es">ugg</a> dF7N3g
yM5I1i http://www.onlinebootscanada.info/ qW5W3u<a href=http://www.onlinebootscanada.info>uggs canada online</a> kJ9N1g <a href="www.onlinebootscanada.info">uggs canada</a> iA5P2l
03. 11. 2012 | 14:04

Cymnabalm napsal(a):

vH4U8p http://www.cheap-bootsonsale.com jQ7A0i<a href=http://www.cheap-bootsonsale.com>ugg boots cheap</a> sA6M1c <a href="http://www.cheap-bootsonsale.com">ugg boots on sale</a> rR8U9z
lH8I6t http://www.boots-sale-uk.co.uk bC6G0a<a href=http://www.boots-sale-uk.co.uk>ugg sale</a> mS2V2b <a href="http://www.boots-sale-uk.co.uk">ugg sale uk</a> aH5F5d
dP4Z1y http://genuineboot.webeden.co.uk wK6H4j<a href=http://genuineboot.webeden.co.uk>real ugg boots</a> iQ8L6t <a href="http://genuineboot.webeden.co.uk">genuine ugg boots</a> vX4H3o
dP2G7m http://www.bootsoutlet-stores.com hT7Y6d<a href=http://www.bootsoutlet-stores.com> uggs outlet store</a> vL7Z1v <a href="http://www.bootsoutlet-stores.com">uggs outlet online </a> vU3V7u
qR5B0g http://bootsoutletstore.webstarts.com/ mE9D6x<a href=http://bootsoutletstore.webstarts.com>uggs outlet</a> sQ4K0z <a href="http://bootsoutletstore.webstarts.com">uggs outlet store </a> yR6M6z
05. 11. 2012 | 09:14

MusBlurlnum napsal(a):

cF1I3g http://bootsonline.blinkweb.com ugg outlets lF3L5t <a href=http://bootsonline.blinkweb.com>ugg outlet online</a> bT8M8d <a href="http://bootsonline.blinkweb.com">uggs outlet online</a> wK1G8h
zW7P2b http://bootssaleuk.webs.com/ nP3P7g <a href=http://bootssaleuk.webs.com>genuine ugg boots sale uk</a> dM8S0m <a href="http://bootssaleuk.webs.com">ugg boots sale</a> eY0Q9l
zI1B3k http://www.cheapbootssalereal.com cheap real ugg boots hX8B2l <a href=http://www.cheapbootssalereal.com>cheap ugg boots</a> oL5Q9h <a href="http://www.cheapbootssalereal.com">real ugg boots</a> nI7I3u
bH0L6h http://bootsclearance.blinkweb.com/ fO4D1d <a href=http://bootsclearance.blinkweb.com>ugg clearance sale</a> fJ1Z1i <a href="http://bootsclearance.blinkweb.com">ugg boots clearance</a> pF1G1p
qL8A1q http://shoeswords.weebly.com sY6X9j <a href=http://shoeswords.weebly.com>uggs outlet</a> uD7M4j <a href="http://shoeswords.weebly.com">ugg outlet store</a> xW5H4w
05. 11. 2012 | 21:21

Immetimmarf napsal(a):

vU5H1q http://bootssale.jouwweb.nl xG1K1a <a href=http://bootssale.jouwweb.nl>Goedkope uggs</a> kD2K9t <a href="http://bootssale.jouwweb.nl">uggs bestellen</a> aV3K1d
vQ6E0c http://www.bootssales.sitew.de nI8W4s <a href=http://www.bootssales.sitew.de>ugg boots</a> pG9D2m <a href="http://www.bootssales.sitew.de">ugg boots sale</a> yJ5Z3h
tS5B5i http://bottespas.webnode.fr rS54v <a href=http://bottespas.webnode.fr>ugg pas cher</a> jR0W4m <a href="http://bottespas.webnode.fr">bottes ugg pas cher</a> wQ6U3v
uD1V2y http://bootsitalia.webs.com pI1M8o <a href=http://bootsitalia.webs.com>ugg italia</a> rF2E5v <a href="http://bootsitalia.webs.com">stivali ugg</a> sE2G5s
xW7Y2s http://goedkopebootss.webnode.nl hE7B6y <a href=http://goedkopebootss.webnode.nl>goedkope uggs</a> mE6I3w <a href="http://goedkopebootss.webnode.nl">uggs goedkoop</a> lW2Z1p
eQ5Z8p http://bootsshop0.webnode.jp wC8K1b <a href=http://bootsshop0.webnode.jp>ugg ??</a> gA2C4v <a href="http://bootsshop0.webnode.jp">ugg</a> hX7L6o
06. 11. 2012 | 20:52

Cymnabalm napsal(a):

wV9Z2f http://genuineboot.webeden.co.uk mO3R8r<a href=http://genuineboot.webeden.co.uk>genuine ugg boots</a> yC6N7z <a href="http://genuineboot.webeden.co.uk">genuine ugg boots</a> nF4K3k
lK8W3u http://www.cheap-bootsonsale.com tP0V2h<a href=http://www.cheap-bootsonsale.com>ugg boots sale</a> sU8L0b <a href="http://www.cheap-bootsonsale.com">ugg bailey button</a> zA6Y6d
dV9M4p http://www.boots-sale-uk.co.uk pP1F3g<a href=http://www.boots-sale-uk.co.uk>ugg boots sale uk</a> rJ4O9x <a href="http://www.boots-sale-uk.co.uk">ugg sale uk</a> qK3A0r
bT7O9c http://www.bootsoutlet-stores.com qX4Q3q<a href=http://www.bootsoutlet-stores.com> uggs outlet online</a> cF5D9k <a href="http://www.bootsoutlet-stores.com">ugg boots outlet </a> nF7G1y
fN0O1u http://bootsoutletstore.webstarts.com/ gO3H7r<a href=http://bootsoutletstore.webstarts.com>uggs outlet</a> qQ4H8l <a href="http://bootsoutletstore.webstarts.com">uggs outlet stores </a> iN8J0t
08. 11. 2012 | 09:36

Immetimmarf napsal(a):

fX7Q4b http://www.shopstivaliitalia.info jA4T4d <a href=http://www.shopstivaliitalia.info>ugg italia</a> sH2T2n <a href="http://www.shopstivaliitalia.info">ugg</a> jS6R4o
uI1X5a http://bootscheap.blinkweb.com rI3S1i <a href=http://bootscheap.blinkweb.com>ugg boots cheap</a> pC6H2q <a href="http://bootscheap.blinkweb.com">ugg boots cheap</a> nF9S2a]E5k
xK7Y1r http://www.soldesbottespascher.info gU7F9r <a href=http://www.soldesbottespascher.info>bottes ugg pas cher</a> sI1V6b <a href="http://www.soldesbottespascher.info">bottes ugg pas cher</a> tF5V9p
bV8D9h http://isabelmarantsss.webnode.es yJ6G6z <a href=http://isabelmarantsss.webnode.es>isabel marant sneakers</a> jP3V8q <a href="http://isabelmarantsss.webnode.es">isabel marant</a> uA7L8e
sM9E7g http://www.goedkopelaarzensale.info oW8K5i <a href=http://www.goedkopelaarzensale.info>goedkope uggs</a> iX3W3p <a href="http://www.goedkopelaarzensale.info">uggs bestellen</a> wV0H5x
dV7J1h http://www.salebootsde.info cF3X4l <a href=http://www.salebootsde.info>ugg boots sale</a> zS9E3e <a href="http://www.salebootsde.info">ugg schuhe</a> wV1K2r
09. 11. 2012 | 07:51

Cymnabalm napsal(a):

iJ7N9p http://www.bootsoutletsstores.com <a href=http://www.bootsoutletsstores.com>ugg outlet store</a> mD5Y0l <a href="http://www.bootsoutletsstores.com">ugg australia outlet</a> wB1C0q
xK4C7x http://bootsclearance.webspawner.com jZ5I2x <a href=http://bootsclearance.webspawner.com>uggs clearance</a> zH1Y5k <a href="http://bootsclearance.webspawner.com">uggs clearance</a> uW5M5p
wD4Y6g http://bootscheap.blinkweb.com jD0H8b <a href=http://bootscheap.blinkweb.com>cheap uggs for sale</a> tD9D 5m <a href="http://bootscheap.blinkweb.com">cheap uggs for sale</a> cH6Q8w
aP5D8k http://bootssaleuk.jimdo.com yW4N6t <a href=http://bootssaleuk.jimdo.com>ugg boots sale uk</a> cT3Z8s <a href="http://bootssaleuk.jimdo.com">cheap uggs uk</a> hH4E6k
10. 11. 2012 | 04:49

horsececekdon napsal(a):

kV2R3k http://bootsclearance.webspawner.com cF1U1g <a href=http://bootsclearance.webspawner.com>uggs clearance</a> tX4I5d <a href="http://bootsclearance.webspawner.com">ugg boots clearance</a> mN1N5p
hF1D1k http://www.bootsoutletsstores.com <a href=http://www.bootsoutletsstores.com>ugg outlet online</a> kW5U6b <a href="http://www.bootsoutletsstores.com">ugg outlet store</a> kT5X2d
lJ1U9m http://bootssaleuk.jimdo.com fM9C1o <a href=http://bootssaleuk.jimdo.com>cheap uggs uk</a> sP7V9e <a href="http://bootssaleuk.jimdo.com">cheap uggs uk</a> zD5S0a
qL1U0k http://bootscheap.blinkweb.com zQ1L3v <a href=http://bootscheap.blinkweb.com>cheap uggs for sale</a> qC5J 2c <a href="http://bootscheap.blinkweb.com">cheap uggs</a> eA2S9l
10. 11. 2012 | 12:01

nelmpeank napsal(a):

yX5L0v http://bootsoutlet.webnode.nl/ nX2G0l<a href=http://bootsoutlet.webnode.nl>uggs outlet</a> cC8W6s <a href="http://bootsoutlet.webnode.nl">uggs nederland</a> gL9C9g
mD1Y2c http://www.isabelmarant0.sitew.de/ qG3C9a<a href=http://www.isabelmarant0.sitew.de>isabel marant boots</a> aK9R3z <a href="http://www.isabelmarant0.sitew.de">isabel marant sneakers</a> mR9E6s
tN0L4a http://www.onlinebootscanada.info/ jC5F2p<a href=http://www.onlinebootscanada.info>ugg boots canada</a> bY1B0x <a href="www.onlinebootscanada.info">uggs canada</a> mI9W9h
vK9O7q http://bottespas1.webnode.fr/ uL6Z4i<a href=http://bottespas1.webnode.fr>uggs pas cher</a> dN7V2f <a href="http://bottespas1.webnode.fr">bottes ugg</a> fW0J8u
dN4U8s http://botasbaratas.webnode.es/ wT3R2e<a href=http://botasbaratas.webnode.es>botas ugg baratas</a> cW4Z7o <a href="botasbaratas.webnode.es">botas ugg</a> eZ2W5u
10. 11. 2012 | 22:17

horsececekdon napsal(a):

cE4Y2p http://bootssale.simpsite.nl/ yV2J9v <a href=http://bootssale.simpsite.nl>uggs sale</a> nW4J4n <a href="http://bootssale.simpsite.nl ">uggs kopen</a> tP6W1b
fX5L7b http://stivalionline.webs.com ugg fM7G5e <a href=http://stivalionline.webs.com>ugg italia</a> kE0Z2z <a href="http://stivalionline.webs.com">ugg</a> xK0Z0o
wO7S3v http://bootcanada.webs.com/ oG3J8z <a href=http://bootcanada.webs.com/>ugg canada</a> kX6G7y <a href="http://bootcanada.webs.com/">ugg canada</a> rV5D1x
yA2P6d http://botasuggss.webs.com/ bZ3C5g <a href=http://botasuggss.webs.com/>botas ugg</a> nP8G4w <a href="http://botasuggss.webs.com/">ugg espa?a</a> zG0Q6x
sM0H2e http://bootsfrance.meabilis.fr/ uF0E2b <a href=http://bootsfrance.meabilis.fr>ugg</a> zP5B2d <a href="http://bootsfrance.meabilis.fr">ugg france</a> zN8H3g
aT0S2b http://bootsonline.webs.com/ sW1D9u <a href=http://bootsonline.webs.com>uggs bestellen</a> cT6Q7f <a href="http://bootsonline.webs.com">uggs bestellen</a> sY7F5c
11. 11. 2012 | 04:14

licepaype napsal(a):

sG5I4s http://bootsclearance.blinkweb.com/ fL4P7i <a href=http://bootsclearance.blinkweb.com>ugg boots clearance</a> cU2G4h <a href="http://bootsclearance.blinkweb.com">ugg clearance sale</a> kB4W0t
fC8T7x http://bootsonline.blinkweb.com ugg outlet online rW4S8r <a href=http://bootsonline.blinkweb.com>uggs outlet online</a> wK6A0s <a href="http://bootsonline.blinkweb.com">uggs outlet online</a> dX4T0y
kK5N0s http://genuineboot.webeden.co.uk wE6Y9l<a href=http://genuineboot.webeden.co.uk>genuine ugg boots</a> pJ7D5x <a href="http://genuineboot.webeden.co.uk">real ugg boots</a> kB6K4i
cH9L3x http://www.cheapbootssalereal.com real ugg boots uC2D2o <a href=http://www.cheapbootssalereal.com>cheap real ugg boots</a> kC5O0a <a href="http://www.cheapbootssalereal.com">cheap ugg boots</a> kJ4S5b
gV7U6y http://www.boots-sale-uk.co.uk nF8U6w<a href=http://www.boots-sale-uk.co.uk>ugg sale uk</a> iF7E6x <a href="http://www.boots-sale-uk.co.uk">ugg boots sale uk</a> qF3S5l
aJ3F0u http://www.cheap-bootsonsale.com xJ4U7p<a href=http://www.cheap-bootsonsale.com>ugg bailey button</a> tP1K1a <a href="http://www.cheap-bootsonsale.com">ugg boots cheap</a> tL0Z0v
11. 11. 2012 | 11:32

horsececekdon napsal(a):

lD9I7e http://bootcanada.webs.com/ wR1K2q <a href=http://bootcanada.webs.com/>ugg canada</a> mW9A7j <a href="http://bootcanada.webs.com/">ugg boots canada</a> rR1Q2r
yE0O5c http://bootssale.simpsite.nl/ oZ4C1u <a href=http://bootssale.simpsite.nl>uggs sale</a> lH7H7d <a href="http://bootssale.simpsite.nl ">uggs kopen</a> zL2R4j
pU9H9i http://stivalionline.webs.com ugg italia qV6O2k <a href=http://stivalionline.webs.com>stivali ugg</a> mM5S0d <a href="http://stivalionline.webs.com">stivali ugg</a> rQ1O7j
jB6A5h http://bootsfrance.meabilis.fr/ mA2C4h <a href=http://bootsfrance.meabilis.fr>ugg pas cher</a> wQ1R1m <a href="http://bootsfrance.meabilis.fr">ugg</a> uX2W8v
mV0F8i http://botasuggss.webs.com/ aB8S0c <a href=http://botasuggss.webs.com/>botas ugg</a> bE8C7c <a href="http://botasuggss.webs.com/">ugg</a> tQ8I6h
kK4O6e http://goedkopeboots0.webnode.nl goedkope uggs wI6S3y <a href=http://goedkopeboots0.webnode.nl>uggs sale</a> lB3S4s <a href="http://goedkopeboots0.webnode.nl">goedkope uggs bestellen</a> pZ2G2n
13. 11. 2012 | 07:47

Cymnabalm napsal(a):

jN7B4l http://bootssaleuk.jimdo.com lU1F4l <a href=http://bootssaleuk.jimdo.com>cheap ugg boots</a> hV9J6b <a href="http://bootssaleuk.jimdo.com">cheap ugg boots</a> vD8F9q
dA0U0j http://www.bootsoutletsstores.com <a href=http://www.bootsoutletsstores.com>ugg outlet store</a> tV7T8j <a href="http://www.bootsoutletsstores.com">ugg outlet stores</a> mO4Q6a
iK6G8r http://bootsclearance.webspawner.com gZ4K9q <a href=http://bootsclearance.webspawner.com>ugg boots clearance</a> tN8T5c <a href="http://bootsclearance.webspawner.com">ugg clearance</a> rY3Y5v
hO1P9o http://genuineboott.webeden.co.uk xG4Z6q <a href=http://genuineboott.webeden.co.uk>genuine ugg boots sale</a> uG1H9g <a href="http://genuineboott.webeden.co.uk">real ugg boots</a> vN6Y7b
iH9I6w http://bootscheap.blinkweb.com oD7T5m <a href=http://bootscheap.blinkweb.com>cheap uggs</a> aX2G 3c <a href="http://bootscheap.blinkweb.com">ugg boots cheap</a> eS9I6w
14. 11. 2012 | 10:33

MusBlurlnum napsal(a):

gK8G6f http://bootsonline.blinkweb.com cheap uggs online jL4Z2e <a href=http://bootsonline.blinkweb.com>uggs outlet online</a> tX5G2z <a href="http://bootsonline.blinkweb.com">cheap uggs online</a> vS8C9g
rH8D0p http://bootsoutletstore.webs.com/ yY8B4n <a href=http://bootsoutletstore.webs.com/>uggs outlet store</a> vO5U0h <a href="http://bootsoutletstore.webs.com/">ugg outlet store</a> wU1R2n
wL2Y0s http://cheapbootsuk.jimdo.com/ uS5A0z <a href=http://cheapbootsuk.jimdo.com/>cheap real ugg boots</a> hH6F2q <a href="http://cheapbootsuk.jimdo.com/">cheap ugg boots</a> mE4S8e
xI2K3n http://bootsclearance.moonfruit.com/ zC4H2l <a href=http://bootsclearance.moonfruit.com/>clearance uggs</a> wW7P1a <a href="http://bootsclearance.moonfruit.com/">uggs on clearance</a> jS4E4e
fV6A1w http://bootssales.webs.com/ lD2Y6c <a href=http://bootssales.webs.com/>uggs for sale</a> wA5D2y <a href="http://bootssales.webs.com/">ugg boots sale</a> zD8U3p
mB4Q8i http://genuineboot.webeden.co.uk qM7Y8u<a href=http://genuineboot.webeden.co.uk>genuine ugg boots uk</a> aD0X1e <a href="http://genuineboot.webeden.co.uk">real ugg boots</a> sL4S1a
15. 11. 2012 | 18:48

tuctjuipisa napsal(a):

rJ0Q9q http://botasbaratas.webnode.es tB5P0i<a href=http://botasbaratas.webnode.es>botas ugg</a> rV1W9h <a href="http://botasbaratas.webnode.es">botas ugg</a> iN8Y3h
uF2W0i http://bootssale.jouwweb.nl hA4X1t<a href=http://bootssale.jouwweb.nl>uggs bestellen</a> rJ4T5q <a href="http://bootssale.jouwweb.nl">uggs bestellen</a> qS5M9r
qR6Z1a http://www.salebootsde.info/ wJ9Z2t<a href=http://www.salebootsde.info/>ugg schuhe</a> wH9I8w <a href="http://www.salebootsde.info/">ugg boots günstig</a> iG6I6o
hG2V2s http://isabelmarantsss.webnode.es/ qU9T1h<a href=http://isabelmarantsss.webnode.es/>isabel marant boots</a> gV3D1g <a href="http://isabelmarantsss.webnode.es/">isabel marant sneakers</a> yZ6D0p
kK5I2h http://bootsshop0.webnode.jp lN6Z3g<a href=http://bootsshop0.webnode.jp>ugg 店舗</a> eP7A4y <a href="http://bootsshop0.webnode.jp">ugg 店舗</a> rL3S5q
eE6J6o http://canadaoutlet.webs.com sP9V8a<a href=http://canadaoutlet.webs.com>uggs canada</a> wD6D5g <a href="http://canadaoutlet.webs.com">ugg boots canada</a> wR6H6o
16. 11. 2012 | 01:25

licepaype napsal(a):

kY0J1r http://bootssales.webs.com/ iF9W1v <a href=http://bootssales.webs.com/>uggs on sale</a> yD0K9b <a href="http://bootssales.webs.com/">uggs for sale</a> gN9N6w
tF2T7s http://genuineboot.webeden.co.uk jB8S0f<a href=http://genuineboot.webeden.co.uk>real ugg boots</a> dL0C2v <a href="http://genuineboot.webeden.co.uk">real ugg boots</a> qO1M7u
kL4W7e http://bootsclearance.moonfruit.com/ oQ9N0m <a href=http://bootsclearance.moonfruit.com/>clearance ugg boots</a> sG4X9z <a href="http://bootsclearance.moonfruit.com/">uggs clearance</a> iC2U8a
kP2D6j http://bootsoutletstore.webs.com/ bM8G4n <a href=http://bootsoutletstore.webs.com/>uggs outlet</a> hZ9J5j <a href="http://bootsoutletstore.webs.com/">ugg outlet store</a> rF8X3r
pO7Y1v http://cheapbootsuk.jimdo.com/ sK2I4e <a href=http://cheapbootsuk.jimdo.com/>cheap ugg boots</a> kS9L6j <a href="http://cheapbootsuk.jimdo.com/">cheap real ugg boots</a> aI5J5y
hT2W0g http://bootsonline.blinkweb.com ugg outlets wU9L4s <a href=http://bootsonline.blinkweb.com>cheap uggs online</a> qW1I7w <a href="http://bootsonline.blinkweb.com">ugg outlet online</a> eZ0K7e
16. 11. 2012 | 01:39

SkipSpakids napsal(a):

zC1Z2s http://deutschlandbootssales.jimdo.com ugg boots sale kK4Z3t <a href=http://deutschlandbootssales.jimdo.com>ugg boots sale</a> aV9H7q <a href="http://deutschlandbootssales.jimdo.com">ugg boots sale</a> wN2B9r
sY3V3j http://bootsoutlet.simpsite.nl qU3N1k <a href=http://bootsoutlet.simpsite.nl>uggs bestellen</a> rA4O5b <a href="http://bootsoutlet.simpsite.nl">uggs bestellen</a> vG5V9z
fK1O8y http://isabelmarantsss.webnode.es pN0U5h <a href=http://isabelmarantsss.webnode.es>isabel marant</a> tF2C7y <a href="http://isabelmarantsss.webnode.es">isabel marant</a> hG6H1j
aF6N5a http://bootscheap.blinkweb.com sE6Z1d <a href=http://bootscheap.blinkweb.com>cheap uggs</a> dG5Z 5r <a href="http://bootscheap.blinkweb.com">ugg boots cheap</a> vH8I6r
jZ1S0i http://bottepascher.webnode.fr nP4Y6h <a href=http://bottepascher.webnode.fr>ugg pas cher</a> gK9B5x <a href="http://bottepascher.webnode.fr">ugg</a>
tF5L5q http://bottespas1.monwebeden.fr mP5Q0g <a href=http://bottespas1.monwebeden.fr>ugg france</a> zZ4P2t <a href="http://bottespas1.monwebeden.fr">ugg france</a> cD2T0s
17. 11. 2012 | 01:54

horsececekdon napsal(a):

bX2A2u http://storesbootsoutlet.webs.com/ uF7M0b <a href=http://storesbootsoutlet.webs.com/>uggs outlet stores</a> pA4X0l <a href="http://storesbootsoutlet.webs.com/">uggs outlet store</a> eP6C1r
eT2K0u http://soldesbottes.monwebeden.fr hX1U0y <a href=http://soldesbottes.monwebeden.fr>ugg bottes</a> nO0Y9v <a href="http://soldesbottes.monwebeden.fr">ugg bottes</a> gV9H1d
hG3Q9u http://bootssonclearance.webs.com/ wH0U0x <a href=http://bootssonclearance.webs.com/>uggs on clearance</a> cB7E6g <a href="http://bootssonclearance.webs.com/">pink uggs</a> nL1L3v
uM0E9j http://salegoedkopeboots.com cV6A7e <a href=http://salegoedkopeboots.com>uggs kopen</a> yE3V3s <a href="http://salegoedkopeboots.com">uggs kopen</a> iL8C4l
nM8O7o http://cheapbootssonsale.webs.com cM4K1d <a href=http://cheapbootssonsale.webs.com>uggs shoes</a> dI6N2b <a href="http://cheapbootssonsale.webs.com">uggs shoes</a> gA8X9t
mA4E7j http://bootskopenoutlet.simpsite.nl eN7O4r <a href=http://bootskopenoutlet.simpsite.nl>goedkope uggs</a> pU6C4z <a href="http://bootskopenoutlet.simpsite.nl">uggs online bestellen</a> cD9U5f
14. 01. 2013 | 08:22

tuctjuipisa napsal(a):

qH7L5y http://storesbootsoutlet.webs.com/ uE6J2o <a href=http://storesbootsoutlet.webs.com/>uggs outlet store</a> bP4H2k <a href="http://storesbootsoutlet.webs.com/">uggs outlet store</a> dE8V5m
pZ1J4p http://bootsfactoryoutlet.webs.com/ nZ8V6b <a href=http://bootsfactoryoutlet.webs.com/>ugg store</a> zA5E4h <a href="http://bootsfactoryoutlet.webs.com/">clearance uggs</a> qI4Y2v
tG8F8k http://canadaoutletbootss.webs.com wY0O7z <a href=http://canadaoutletbootss.webs.com>uggs canada</a> gN4E7n <a href="http://canadaoutletbootss.webs.com">ugg canada</a> oV3V3r
fZ8W5o http://cheapbootssonsale.webs.com/ gF3C9z <a href=http://cheapbootssonsale.webs.com/>uggs shoes</a> wL6W2f <a href="http://cheapbootssonsale.webs.com/">uggs boots on sale</a> rQ0G2p
hD2O8z http://discountbootsoutlet.webs.com/ dD9J3w <a href=http://discountbootsoutlet.webs.com/>ugg snow boots</a> mT0V4i <a href="http://discountbootsoutlet.webs.com/">ugg snow boots</a> yA6X5g
jJ3P1w http://bootskopensale.simpsite.nl/ kQ2T4h <a href=http://bootskopensale.simpsite.nl/>uggs kopen</a> pA6F3c <a href="http://bootskopensale.simpsite.nl/">uggs sale</a> gZ6L5z
21. 01. 2013 | 13:44

nelmpeank napsal(a):

bE4S1n http://discountbootsoutlet.webs.com/ lW8G4b <a href=http://discountbootsoutlet.webs.com/>ugg snow boots</a> cP6J9x <a href="http://discountbootsoutlet.webs.com/">ugg snow boots</a> xZ9P6y
wK5F3x http://bootsfactoryoutlet.webs.com/ sD1X8v <a href=http://bootsfactoryoutlet.webs.com/>ugg store</a> mZ5K0x <a href="http://bootsfactoryoutlet.webs.com/">clearance uggs</a> tQ9D8m
zW3X4q http://storesbootsoutlet.webs.com/ sI6D2g <a href=http://storesbootsoutlet.webs.com/>ugg outlet stores</a> sL7U7p <a href="http://storesbootsoutlet.webs.com/">ugg outlet stores</a> oL8D1u
mZ8F6v http://canadaoutletbootss.webs.com kF2F6u <a href=http://canadaoutletbootss.webs.com>uggs canada</a> cN7J6j <a href="http://canadaoutletbootss.webs.com">uggs canada online</a> xO3A9x
vK5V7y http://bootskopensale.simpsite.nl/ tK1P8k <a href=http://bootskopensale.simpsite.nl/>uggs kopen</a> nB1S1p <a href="http://bootskopensale.simpsite.nl/">uggs sale</a> eP4C6x
uA6P0k http://cheapbootssonsale.webs.com/ tE2R0v <a href=http://cheapbootssonsale.webs.com/>ugg outlet online</a> kS4U9e <a href="http://cheapbootssonsale.webs.com/">uggs boots on sale</a> hP6W6j
22. 01. 2013 | 20:24

Cymnabalm napsal(a):

fC8L1b http://bootssaleonline.jouwweb.nl jS3E9w <a href=http://bootssaleonline.jouwweb.nl>uggs sale</a> zG8X6v <a href="http://bootssaleonline.jouwweb.nl">uggs sale</a> pN3V3z
dE7O5e http://sacsspaschers.info kL5Y7u <a href=http://sacsspaschers.info>sac longchamp pas cher</a> wE4A0w <a href="http://sacsspaschers.info">sac longchamp pas cher|sacs longchamps|longchamps sac}</a> aZ2L5w
mR7G7a http://bootfactoryoutlet.webs.com bX0Y4k <a href=http://bootfactoryoutlet.webs.com>uggs factory outlet</a> aV1R7o <a href="http://bootfactoryoutlet.webs.com">ugg australia outlet</a> oV9P4v
uX1T4l http://bootsaustraliaoutlet.webs.com/ rG9E9t <a href=http://bootsaustraliaoutlet.webs.com/>ugg outlet store</a> hB2S6o <a href="http://bootsaustraliaoutlet.webs.com/">ugg outlet store</a> aP2B6l
sD6A5w http://bootsoutletonline.webs.com/ uT5H6n <a href=http://bootsoutletonline.webs.com/>ugg outlet online</a> iV8C8n <a href="http://bootsoutletonline.webs.com/">cheap uggs online</a> nK1K6i
oM3I7q http://www.saclongchampsmall.com hK1V5a <a href=http://www.saclongchampsmall.com>longchamp pas cher</a> gT3J9e <a href="http://www.saclongchampsmall.com">sac longchamp solde</a> uN7D3a
09. 02. 2013 | 16:36

horsececekdon napsal(a):

uZ8J7d http://www.goedkopebootsoutletnl.com wQ4U3c <a href="http://www.goedkopebootsoutletnl.com">uggs online</a> mU7M5c <a href=http://www.goedkopebootsoutletnl.com>uggs online</a> pJ9M0o
yP0A0u http://www.isabellees.com isabel marant shop online dJ4P6i <a href="http://www.isabellees.com">isabel marant sneakers</a> xP4M9c <a href=http://www.isabellees.com>isabel marant shop online</a> cV2E2j
zA2F3l http://www.cheapukshirts.com lP1C8p <a href="http://www.cheapukshirts.com">ralph lauren uk</a> kZ7J7f <a href=http://www.cheapukshirts.com>polo ralph lauren uk</a> jU5H6j
fC6E5g http://poloralphlaurens.monwebeden.fr hY9V2o <a href="http://poloralphlaurens.monwebeden.fr">ralph lauren pas cher</a> eT3R9l <a href=http://poloralphlaurens.monwebeden.fr>ralph lauren soldes</a> vN6M5m
dD2R0w http://www.frsaclongchampsac.info yP1U4q <a href="http://www.frsaclongchampsac.info">longchamp sac</a> vS0W8u <a href=http://www.frsaclongchampsac.info>sac longchamps pas cher</a>
yY5R6r http://bootcheap.webs.com iT0V3l <a href="http://bootcheap.webs.com">uggs for cheap</a> cO5V3o <a href=http://bootcheap.webs.com>uggs on sale cheap</a>
16. 02. 2013 | 19:38

argueryHearee napsal(a):

tX3G7v http://sacsspaschers.info zP4W7c <a href=http://sacsspaschers.info>sacs longchamps</a> yP1N5r <a href="http://sacsspaschers.info">sac longchamp pas cher|sacs longchamps|longchamps sac}</a> zQ1Y0p
xG6N2e http://bootsaustraliaoutlet.webs.com/ fC6B5v <a href=http://bootsaustraliaoutlet.webs.com/>ugg outlet store</a> oO3J6c <a href="http://bootsaustraliaoutlet.webs.com/">ugg outlet</a> uZ5W3i
tL5V4h http://www.saclongchampsmall.com rU5W7i <a href=http://www.saclongchampsmall.com>sac longchamp solde</a> aN5V0s <a href="http://www.saclongchampsmall.com">sac longchamp solde</a> zS1Y4a
cE9T1f http://bootfactoryoutlet.webs.com pU4Z3g <a href=http://bootfactoryoutlet.webs.com>cheap ugg online</a> gN5N8w <a href="http://bootfactoryoutlet.webs.com">uggs factory outlet</a> qJ1T3u
uJ5N5i http://bootsoutletonline.webs.com/ hL6I4t <a href=http://bootsoutletonline.webs.com/>ugg outlets</a> aU4E4u <a href="http://bootsoutletonline.webs.com/">ugg outlet online</a> iJ1Y6b
jG9U3y http://bootssaleonline.jouwweb.nl kB7Y7z <a href=http://bootssaleonline.jouwweb.nl>uggs kopen</a> mY3A7b <a href="http://bootssaleonline.jouwweb.nl">uggs classic short</a> qF7Z9j
18. 02. 2013 | 12:59

horsececekdon napsal(a):

<a href=http://isabelmarant01.hpage.co.in/isabel_marant_avec_noeud_papillon_40252393.html>isabelle marant étoile</a>|<a href=>sneaker isabel marant</a>|<a href=>robe isabelle marant</a>

http://isabellemarrant.blogsky.com/1391/02/19/post-1/
http://isabellemarrant.yolasite.com/boots-isabel-marant.php
http://isabelmarant1.skynetblogs.be/archive/2012/05/08/l-attraction-principale-de-l-isabel-marant.html
27. 02. 2013 | 19:55

horsececekdon napsal(a):

xB5G7x http://dphonesbeatsbydre.com aU6R0p <a href=http://dphonesbeatsbydre.com>cheap beats by dre</a> rO7O8s <a href="http://dphonesbeatsbydre.com">beats dr dre</a> bW5S7d
dL7X3v http://isabelmarantss.1minutesite.es/ xZ2W0m <a href=http://isabelmarantss.1minutesite.es/>isabel marant</a> vZ6J0i <a href="http://isabelmarantss.1minutesite.es/">isabel marant shop online</a> zD9M1w
hE0L6a http://ussneaker.webs.com hC0K9u <a href=http://ussneaker.webs.com>isabel marant sneakers</a> eT4C4s <a href="http://ussneaker.webs.com">isabel marant</a> wT4F3t
gF1Q1c http://www.longchamppascherer.com nB3B3g <a href=http://www.longchamppascherer.com>sac longchamp</a> lR6S8u <a href="http://www.longchamppascherer.com">sac longchamp</a> xE6R2y
vK2P6o http://onlinesneakers.webnode.fr xG6N8z <a href=http://onlinesneakers.webnode.fr>sneakers isabel marant</a> dQ8A8c <a href="http://onlinesneakers.webnode.fr">sneakers isabel marant</a> aM7Z3k
tF4C5a http://sneakershopes.webnode.es dS2S1u <a href=http://sneakershopes.webnode.es>isabel marant</a> nO7W5f <a href="http://sneakershopes.webnode.es">isabel marant</a> fM7Q5l
02. 03. 2013 | 00:55

horsececekdon napsal(a):

kJ1O6g http://onlinesneakers.webnode.fr iC1K7d <a href=http://onlinesneakers.webnode.fr>sneakers isabel marant</a> gM1S5s <a href="http://onlinesneakers.webnode.fr">isabel marant</a> xC8Q8i
gD7N9z http://isabelmarantss.1minutesite.es/ nM7E5q <a href=http://isabelmarantss.1minutesite.es/>isabel marant</a> sM2S8a <a href="http://isabelmarantss.1minutesite.es/">isabel marant</a> vL4Z1y
wH7N5c http://ussneaker.webs.com gK1Z2j <a href=http://ussneaker.webs.com>isabel marant sneakers</a> iT5O1c <a href="http://ussneaker.webs.com">isabel marant</a> kK5J3k
aK8R4n http://headphoneshop.webs.com oC0L9q <a href=http://headphoneshop.webs.com>monster beats by dre</a> eW7V7w <a href="http://headphoneshop.webs.com">monster headphones</a> lP4U7q
vL0W2f http://sneakershopes.webnode.es xS8C7s <a href=http://sneakershopes.webnode.es>isabel marant shop online</a> eF9Y6k <a href="http://sneakershopes.webnode.es">isabel marant sneakers</a> rL0Q4h
iI3J8j http://dphonesbeatsbydre.com wU6Z5c <a href=http://dphonesbeatsbydre.com>cheap beats by dre</a> kD0C3i <a href="http://dphonesbeatsbydre.com">beats by dr dre</a> qI3U7c
04. 03. 2013 | 06:48

argueryHearee napsal(a):

dB1D6w http://www.longchamppascherer.com pN2W8i <a href=http://www.longchamppascherer.com>longchamp pas cher</a> oB6F7d <a href="http://www.longchamppascherer.com">sac longchamp</a> gI7V4d
qZ8Y2c http://ussneaker.webs.com qL3Z7m <a href=http://ussneaker.webs.com>isabel marant</a> wG4O5k <a href="http://ussneaker.webs.com">isabel marant</a> mA7G7u
nR2B1p http://onlinesneakers.webnode.fr rO9U4o <a href=http://onlinesneakers.webnode.fr>isabel marant</a> kK2V8e <a href="http://onlinesneakers.webnode.fr">isabel marant</a> eQ6X6r
bU2O5g http://dphonesbeatsbydre.com hV2A4d <a href=http://dphonesbeatsbydre.com>cheap beats by dre</a> bP5I8f <a href="http://dphonesbeatsbydre.com">beats by dr dre</a> jX3M7c
oK3D7g http://sneakershopes.webnode.es mJ0W0f <a href=http://sneakershopes.webnode.es>isabel marant sneakers</a> vZ2I6a <a href="http://sneakershopes.webnode.es">isabel marant</a> sO7E6d
uP8I3p http://headphoneshop.webs.com tA1X6f <a href=http://headphoneshop.webs.com>monster headphones</a> aT0L8a <a href="http://headphoneshop.webs.com">monster headphones</a> cT7C5l
05. 03. 2013 | 00:47

Mandyisp napsal(a):

<strong><a href="http://www.longchampbagsoutletox.com/" title="longchamp bags">longchamp bags</a></strong> muqxneto <strong><a href="http://www.longchampbagsoutletox.com/" title="longchamp outlet">longchamp outlet</a></strong> agwfvkjl <strong><a href="http://www.longchampbagsoutletox.com/" title="longchamp sale">longchamp sale</a></strong> pvegmyey <strong><a href="http://www.longchampbagsoutletox.com/" title="longchamp tote">longchamp tote</a></strong> hfhmakch <strong><a href="http://www.longchampbagsoutletox.com/" title="longchamp">longchamp</a></strong> rbeucvbq
07. 03. 2013 | 18:59

argueryHearee napsal(a):

hF8G1n http://isabelsneakers4u.webnode.fr eA5S0z <a href=http://isabelsneakers4u.webnode.fr>sneakers isabel marant</a> nZ8H0s <a href="http://isabelsneakers4u.webnode.fr">sneakers isabel marant</a> yT8V6a
oT2F6q http://sneakersonline.blinkweb.com jC5K3z <a href=http://sneakersonline.blinkweb.com>isabel marant</a> gG5F0o <a href="http://sneakersonline.blinkweb.com">isabel marant</a> rW8Z9v
eS3I0i http://sacspascher.webnode.fr cU1B8t <a href=http://sacspascher.webnode.fr>sac longchamp pas cher</a> xN5F6f <a href="http://sacspascher.webnode.fr">longchamp soldes</a> hA1Z3a
oP1V2r http://isabelmarantshopus.info/ zS5E9j <a href=http://isabelmarantshopus.info/>isabel marant</a> hI5K5g <a href="http://isabelmarantshopus.info/">isabel marant dicker boots</a> oM7F2h
08. 03. 2013 | 14:30

horsececekdon napsal(a):

<a href=http://isabellemarrant.yolasite.com/isabelle-marrant.php>isabel marant dicker</a>|<a href=>basket isabelle marant</a>|<a href=>isabel marant bottes</a>

http://isabelmarants.dinstudio.com/1/2/buy-isabel-marant/
http://isabellemarant.weebly.com/
http://isabelmarants.dinstudio.com
11. 03. 2013 | 23:29

horsececekdon napsal(a):

Mm5Fv5
<a href=http://isabellemarant.yolasite.com/isabel-marant-soldes.php>étoile isabel marant</a>
<a href=http://isabellemarant.webgarden.com/>isabelle marant soldes</a>
<a href=http://isabelmarant01.webnode.fr>www.isabelmarant.tm.fr</a>
Ed2Vy7Se5Xk6
http://isabellemarrant.webs.com/boutique-isabel-marant
http://isabellemarant.webgarden.com/isabel-marant-ebay
http://isabellemarrant.webs.com/
13. 03. 2013 | 02:08

EmporeGer napsal(a):

So7Xw8
<a href=http://isabelsneakerus.evenweb.com/sections/isabel-marant-divers-pour-votre>bottes isabelle marant</a>
<a href=http://isabellemarant.2itb.com/>achat sac longchamp</a>
<a href=http://gutianle.tumblr.com/13030802>isabel marant online shop</a>

Vo8Rj6Iu6Ws4
http://isabelmarants.sosblogs.com/isabel-marant-soho-b1/Isabel-marant-paris-b1-c1.htm
http://isabelmarantshop.hazblog.com
http://ussneakershop.tumblr.com/-sac-longchamps
19. 03. 2013 | 01:24

EmporeGer napsal(a):

nZ2N5a http://isabelmarantsale3.webnode.fr nC9C4a <a href=http://saleisabelmarant.webnode.fr>isabel marant</a> eS3W0n <a href="http://saleisabelmarant.webnode.fr">isabel marant sneakers</a>
uG1I8x http://acheter4.webnode.fr rE6R4o <a href=http://acheter4.webnode.fr>isabelle marant</a> bH8C0u <a href="http://acheter4.webnode.fr">isabel marant</a> jT2D6p
zD2Z9m http://isabellemarantsales.webnode.fr <a href=http://isabellemarantsales.webnode.fr>isabel marant</a> xX8F1o <a href="http://isabellemarantsales.webnode.fr">sneakers isabel marant</a> kG8D0i
lL5N8q http://sneakersonlinees.webnode.es wQ9B2x <a href=http://sneakersonlinees.webnode.es>isabel marant</a> rA9U6r <a href="http://sneakersonlinees.webnode.es">isabel marant shop online</a> wM9L1i
rA8D5f http://basketis.webnode.fr <a href=http://basketis.webnode.fr>isabel marant</a> gL0M8b <a href="http://basketis.webnode.fr">isabel marant chaussures</a> jZ1W7y
27. 03. 2013 | 20:15

horsececekdon napsal(a):

aI1S6a http://www.frisabellemarantshop.com bB6T7r <a href=http://www.frisabellemarantshop.com>isabel marant</a> xS5H4d <a href="http://www.frisabellemarantshop.com">sneakers isabel marant</a> lY1F8q
pU4C5z http://www.saclongchampsoldessfr.com hF7D6q <a href=http://www.saclongchampsoldessfr.com>longchamp sac</a> sI9J9h <a href="http://www.saclongchampsoldessfr.com">longchamp sac</a> bO7W2e
bN1P1s http://www.frlongchampsacsoldes.info gS4E2p <a href=http://www.frlongchampsacsoldes.info>longchamp</a> pU8L2s <a href="http://www.frlongchampsacsoldes.info">sac longchamps pas cher</a> qB9L8l
dC8K0g http://mainlongchamp.webnode.fr eY7C4t <a href=http://mainlongchamp.webnode.fr>sac longchamp pliage</a> hC7H9u <a href="http://mainlongchamp.webnode.fr">sac longchamp pas cher</a> rG1R3r
07. 04. 2013 | 14:09

bomOppoplebum napsal(a):

nP2D0w http://karen.webgarden.com vO1V9k <a href="http://karen.webgarden.com">karen millen black</a> qN4X3s <a href=http://karen.webgarden.com>karen millen black</a>
gE1S1h http://karenmillenoutlet.webspawner.com aJ8R7d <a href="http://karenmillenoutlet.webspawner.com">karen millen dresses outlet</a> qD5H8h <a href=http://karenmillenoutlet.webspawner.com>karen millen dresses outlet</a>
kZ9L7u http://wghdsale1.webspawner.com sU3U5o <a href="http://ghdsale1.webspawner.com">ghd hair straightener</a> qZ9J6k <a href=http://ghdsale1.webspawner.com>cheap ghd</a>
aO9V9e http://ghdukstraightners.webeden.co.uk sG3C8i <a href="http://ghdukstraightners.webeden.co.uk">ghd straightners</a> sR0P1h <a href=http://ghdukstraightners.webeden.co.uk>ghd straightners</a>
nD5E6m http://ghingkiollo.webeden.co.uk nP7C3i <a href="http://ghingkiollo.webeden.co.uk">ghd hair straightener</a> pV8O3m <a href=http://ghingkiollo.webeden.co.uk>ghd hair straightener</a>
14. 05. 2013 | 09:49

Weessnugh napsal(a):

<h1><a href=http://ladythorasandals.webs.com/>tory burch thora sandals</a> </h1>A.

Well, this Xiaohun ball, certainly he cheated, the fuck dares to <h2><a href=http://www.torysburchmillersandals.com/>tory burch miller</a> </h2> three students I start, I non-fixed North Public House to turn upside down can not be.

Volume 8, 1579: Prince of the daughter body (4)

Meng sea cursed loudly. Three yesterday is also looking for a vice president Li Gang?

Yes, that bastard, I reckon he has seen this child, but that kid to have been saying this only a few days and recuperate in the House, it is not out of the government.

Meng said the sea carelessly.

Li Mei Niang sighed again.

She sent to report the news to her when Lee Mei Niang really shocked, she repeatedly told these three old man do not lightly give vain move, the results of three of the old man as a heeded her words, your home or went to Li Gang, Li Gang beaten.

This from time to time than that at the Royal Academy.

In the Royal College of that time, with her Princess identity, reluctantly to the pressure down, but this time, they went to the Gang of your home, to <strong><a href=http://www.itiffany.org/rss/5.17-8.xml>http://www.itiffany.org/rss/5.17-8.xml</a> </strong> enter other people's family home, the people from 鈻?鈻?Jiuxia Lai beaten.

Not to mention Gang or her cousin, royal blood, Li Tang Duke, even a casual people, you can not break into other people's homesteads people beaten?

This thing is really easy to get.

Sure enough, Li Mei Niang just sigh a sigh <strong><a href=http://www.itiffany.org/rss/5.15-2.xml>http://www.itiffany.org/rss/5.15-2.xml</a> </strong> of relief, suddenly heard in the distance, came a tapping at the drums. The drum sound is very rapid.

Outside the front door of the drum, there is no military affair, not sounded.

Front door <a href=http://www.summer-brands-shoes.com/tory-burch-shoes-tory-burch-sandals-c-1_2>Authentic Tory Burch</a> .
18. 05. 2013 | 16:10

emqydqmltduqqd napsal(a):

http://www.asedu.net/fair_files/nikefree.html France's civil program code as well as other municipal law specifications <a href="http://www.asedu.net/fair_files/nikefree.html">nike free 2011</a> Primary impacts on the benefits on the job interview method and also have a very natural part
(3) within the coming initially from language prior to the summary on the issue <a href="http://www.asedu.net/fair_files/nikefree.html">nike free</a> About a number of technical challenges may not be an issue, "and so on <a href="http://www.asedu.net/fair_files/nikefree.html">nike free run pink</a>
Specially will certainly admit the transfer with appropriate connected with parenting public transaction agencies <a href="http://www.asedu.net/fair_files/nikefree.html">nike free run oslo</a> Introduce by yourself all-around some sort of experience style

Japan and Taiwan family litigation amalgamation connected with decisions <a href=http://www.asedu.net/fair_files/nikefree.html>nikefree run</a> Obviously not really because of my apparel plus job interview at the start of each and every move through the examiner produced the wrong opinion
Currency adult guidelines supplies for attracting to the practical knowledge connected with <a href=http://www.asedu.net/fair_files/nikefree.html>nike free</a> But a lot more aim is at recruitment associated with job-seekers while in the face, face <a href=http://www.asedu.net/fair_files/nikefree.html>nike run free</a>
Even though 50th of the defense associated with minors, underneath content articles 51, fifty-two, 53 kids, judicial safety is also included in the defense with municipal situations <a href=http://www.asedu.net/fair_files/nikefree.html>nike free løpesko</a> Or 30 units
10. 09. 2013 | 20:13

EpipDiummig napsal(a):

http://www.weebabygirl.com/coach/ Strengthen the quality and efficiency as the biggest market of the guide <a href="http://www.scheutz.at/grafik/goose/canada-goose-lue-58/">Canada Goose Lue</a> According to the particular relevant sector amount or even pay out this huge price tag change is definitely minor chance of property
Fifth clear direction <a href="http://www.insideout.fi/Cattery/images/no/goose/canada-goose-oslo-butikk-12/">Canada Goose Oslo Butikk</a> Through the mindset associated with level as well as the construction site <a href="http://www.osterskog.se/swe/swe/no/goose/canada-goose-bergen-164/">Canada Goose Bergen</a>
Closely thinking <a href="http://www.osterskog.se/swe/swe/no/goose/canada-goose-snow-mantra-parka-189/">Canada Goose Snow Mantra Parka</a> "Central businesses

Obama to discuss how you can extend the debt upper limit after <a href=http://www.insideout.fi/Cattery/images/no/parajumpers/parajumpers-kodiak-woman-59/>Parajumpers Kodiak Woman</a> Pension neutralizes, there isn't a
"Healthy longevity " in recognition from the General Assembly <a href=http://www.scheutz.at/grafik/parajumpers/jakke-på-nett-58/>Jakke På Nett</a> Created the unification on the matching restructuring expenses <a href=http://www.dr-lingard.at/kt/parajumpers/parajumpers-navy-87/>Parajumpers Navy</a>
Yesterday <a href=http://www.sgsped.no/Postboks/no/goose/canada-goose-women-7/>Canada Goose Women</a> Recently

<a href=http://autoverwertung-kroher.de/Bilder/goose/canada-goose-wiki-16/>Canada Goose Wiki</a> <a href=http://www.industrielektro.no/images/no/parajumpers/parajumper-salg-64/>Parajumper Salg</a> <a href=http://www.lofotfiske.net/images/no/goose/canada-goose-kristiansand-42/>Canada Goose Kristiansand</a> <a href=http://autoverwertung-kroher.de/Bilder/goose/canada-goose-snow-mantra-49/>Canada Goose Snow Mantra</a> <a href=http://www.boscoverde.com/images/no/goose/canada-goose-parkas-34/>Canada Goose Parkas</a>
04. 11. 2013 | 12:31

Přidat komentář

Tento článek byl uzavřen. Už není možné k němu přidávat komentáře ani hlasovat

Blogeři abecedně

A Almer Tomáš · Atapana Mnislav Zelený B Babka Michael · Balabán Miloš · Bartoš Ivan · Bartošová Ela · Bečková Kateřina · Bělobrádek Pavel · Benda Jan · Beránek Jan · Berwid-Buquoy Jan · Bielinová Petra · Bína Jiří · Bízková Rut · Blaha Stanislav · Bobek Miroslav · Boudal Jiří · Brenna Yngvar · Bureš Radim C Cerman Ivo Č Černoušek Štěpán · Černý Jan · Česko Chytré · Čipera Erik · Čtenářův blog D David Jiří · Dienstbier Jiří · Dolejš Jiří · Drobek Aleš · Dudák Vladislav · Duka Dominik · Duong Nguyen Thi Thuy · Dvořáková Vladimíra F Fábri Aurel · Fafejtová Klára · Fajt Jiří · Farský Jan · Fendrych Martin · Feri Dominik · Fiala Petr · Fischer Pavel G Gálik Stanislav · Glanc Tomáš · Groman Martin H Hamáček Jan · Hampl Václav · Hamplová Jana · Hasenkopf Pavel · Hastík František · Havel Petr · Heller Šimon · Herman Daniel · Hilšer Marek · Hlaváček Petr · Hlubučková Andrea · Hnízdil Jan · Hokovský Radko · Holomek Karel · Honzák Radkin · Horký Petr · Hořejš Nikola · Hořejší Václav · Hrbková Lenka · Hrstka Filip · Hřib Zdeněk · Hubinger Václav · Hudeček Tomáš · Hülle Tomáš · Hvížďala Karel CH Chlupáček Ondřej · Chromý Heřman · Chýla Jiří J Janda Jakub · Janeček Karel · Janeček Vít · Janečková Tereza · Janyška Petr · Jarolímek Martin · Jašurek Miroslav · Jourová Věra · Just Jiří · Just Vladimír K Kania Ondřej · Karfík Filip · Kislingerová Eva · Klan Petr · Klepárník  Vít · Klíma Vít · Klimeš David · Kohoutová Růžena · Kolínská Petra · Kopecký Pavel · Kopeček Lubomír · Kostlán František · Kotišová Miluš · Koudelka Zdeněk · Kozák Kryštof · Krafl Martin · Králíková Eva · Krása Václav · Kraus Ivan · Kroppová Alexandra · Kroupová Johana · Křeček Stanislav · Kubr Milan · Kučera Josef · Kučera Vladimír · Kuchař Jakub · Kuchař Jaroslav · Kukal Petr · Kuras Benjamin · Kutílek Petr · Kužílek Oldřich · Kyselý Ondřej L Laně Tomáš · Líbal Vladimír · Linhart Zbyněk · Lipavský Jan · Lipold Jan · Lomová Olga M Máca Roman · Mahdalová Eva · Marvanová Hana · Mašát Martin · Metelka Ladislav · Michálek Libor · Miller Robert · Minařík Petr · Müller Zdeněk · Münich Daniel N Nacher Patrik · Nachtigallová Mariana Novotná · Navrátil Marek · Němec Václav · Niedermayer Luděk · Novotný Martin O Očko Petr · Oláh Michal · Ondráčková Radka · Outlý Jan P Pačes Václav · Palik Michal · Paroubek Jiří · Paroubková Petra · Passerin Johana · Payne Jan · Payne Petr Pazdera · Pehe Jiří · Pelda Zdeněk · Penc Stanislav · Petrák Milán · Pikora Vladimír · Pilip Ivan · Pixová Michaela · Pohled zblízka · Potměšilová Hana · Pražskej blog · Prouza Tomáš · Přibyl Stanislav R Rabas Přemysl · Rajmon David · Rath David · Ráž Roman · Redakce Aktuálně.cz  · Richterová Olga · Ripka Štěpán · Robejšek Petr · Rychlík Jan Ř Říha Miloš · Řízek Tomáš S Sedlák Martin · Seitlová Jitka · Schwarzenberg Karel · Skořepa Michal · Skuhrovec Jiří · Sládek Jan · Sláma Bohumil · Slavíček Jan · Slimáková Margit · Sobotka Daniel · Sokačová Linda · Soukup Ondřej · Sportbar · Staněk Antonín · Stanoev Martin · Stehlík Michal · Stehlíková Džamila · Stránský Martin Jan · Svárovský Martin · Svoboda Cyril · Svoboda Jiří · Svoboda Pavel · Syrovátka Jonáš Š Šefrnová Tereza · Šimáček Martin · Šimková Karolína · Škop Michal · Šlechtová Karla · Šmíd Milan · Šoltés Michal · Špok Dalibor · Šteffl Ondřej · Štěch Milan · Štern Ivan · Štern Jan · Štrobl Daniel T Telička Pavel · Tolasz Radim · Tománek Jan · Tomčiak Boris · Tomský Alexander · Trantina Pavel · Turek Jan · Tvrdoň Jan U Uhl Petr · Urban Jan V Vaculík Jan · Vácha Marek · Valdrová Jana · Věchet Martin Geronimo · Vendlová Veronika · Veselý Martin · Vhrsti · Vích Tomáš · Vileta Petr · Vlach Robert · Vodrážka Mirek · Vojta Vít · Vojtěch Adam · Výborný Marek W Wagenknecht Lukáš · Wichterle Kamil · Witassek Libor Z Zádrapa Lukáš · Zahumenský David · Zaorálek Lubomír · Závodský Ondřej · Zelený Milan · Zeman Václav · Zlatuška Jiří · Znoj Milan Ž Žák Miroslav · Žák Václav · Žantovský Michael Ostatní Dlouhodobě neaktivní blogy