Dva metry od George Bushe

05. 06. 2007 | 14:13
Přečteno 10943 krát
Tohle člověk člověk mockrát nezažije: ráno jsem si čistil zuby a myslel na to, že ještě totéž dopoledne budu v jedné místnosti s nejmocnějším mužem světa.


Co si asi myslel dnes ráno při čištění zubů on, prošlo mi hlavou.

O americkém prezidentovi si můžete myslet cokoliv, ale bez ohledu na to cokoliv je zkrátka faktem, že první muž USA je nejmocnějším mužem planety.

A jedna z cest, jak se s ním setkat, je pracovat jako novinář v médiu, které vás vyšle na tiskovou konferenci s prezidentem. Jako mne dnes.

Všechno je to ale především o čekání. První kontrola podle seznamu je na křižovatce tvaru T za Dejvickým náměstím, vedle Ministerstva obrany.

Silnice, vedoucí podél Hradu na Pohořelec, nabízí neobvyklý pohled. Je prázdná.Nikde žádná auta, žádné tramvaje. Komické jsou semafory. Dál fungují, přestože dnes červená a zelená tady nehrají roli.

Při vchodu na Prašný most je další kontrola. Pak znovu při vchodu na druhé hradní nádvoří. Dál se ale musí pouze s příslušníky Hradní stráže, dnes nesměl být na Hradě nikdo bez dozoru.

Kráčet ve dvou po nádvoří a slyšet v hrobovém tichu jen vlastní kroky a zpěv ptáků je na Pražském hradě věru nezvyklá věc.

„Jak to zatím jde?“ vyzvídám od strážníka. „Ále dobrý,“ mává rukou. A pomáhají vám tady Američané ? Ále, to vám ani nepovim,“mává rukou podruhé.

Koukám po střechách, ale žádní ostřelovači známí€ z filmových thrillerů nikde. Ani uvnitř Hradu, ani na Hradčanském náměstí.

Ačkoliv je teprve před devátou, před vchodem do Rotmayerova sálu už to vře. Novináři vytvořili pořádnou frontu, která se zmenšuje jen pomalu. Každý musí projít rentgenem a nafasovat akreditaci se svým jménem.

Začíná být horko, mezi novináři zní nejen čeština a angličtina, ale i slovenština, polština a ruština.

Zaujal mne jeden z kameramanů. Oblékl si pro tuto speciální příležitost tričko s Che Guevarou a kubánskou vlajkou. Prošel…

Na prvním nádvoří už se mezitím chystá slavnostní přehlídka. Vojáci se horko těžko prodírají davem novinářů. Člen ochranky důrazně upozorňuje dvojici žurnalistů, aby okamžitě típli cigaretu.

Tak vida. Prezidentům poradce Ladislav Jakl v novinách píše, že zakazování kouření je zločin a útok na svobodu, ale před Hradem se kouřit nesmí.

Pak konečně vypuká to, proč tady všichni jsme. Václav Klaus, jeho žena Livie a Mirek Topolánek scházejí po schodech na první nádvoří.

A čekají. A zase to nezvyklé ticho, všechno se na několik minut zastavuje.

Pak se objevuje ve směru od Loretánského náměstí černé auto, pak blikající policejní vůz. A teprve potom se najednou jakoby ze všech koutů náměstí vyhrnou limuzíny.

Přichází ON.

Stoupl jsem si ale špatně. Výhled mám zakrytý jedním ze dvou dřevěných sloupů na prvním nádvoří, takže Bushe spatřím až ve chvíli, kdy vykonává čestnou přehlídku nastoupené jednotky.

Jde k nám do rohu, zastaví se tak dva metry před námi.

Po chvilce mizí i s Laurou a veškerým doprovodem po schodech v útrobách Hradu. Řešit radar a víza.

V Rotmayerově sále nezbývá novinářům nice než jen znuděně čekat.Konvence postupně opadávají, takže brzy jednotlivci sedí i leží na zemi nebo na schodech.

Voda v automatu brzo došla a ven z místnosti se nesmí. Nezbývá než čekat a kochat se nádherným dřevěným stropem, i když i to po chvíli omrzí.

Stejně jako pohled na psovoda, korzujícího po druhém nádvoří.

Krátce po půl dvanácté přichází jednající trojka.Klaus, Bush, Topolánek. Všiml jsem si, že i Bush se několikrát zadíval na dřevěný strop.

Pak ještě společné foto a čtyři hodiny s americkým prezidentem končí. Zítra si už bude čistit zuby v Německu.

Komentáře

Aktuálně.cz má zájem poskytovat prostor jen pro korektní a slušně vedenou debatu. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se zároveň zavazujete dodržovat Kodex diskutujících. Pokud Váš text obsahuje hrubé urážky, vulgarismy, spamy, hanlivá komolení jmen, vzbuzuje podezření z porušení zákona, je celý napsán velkými písmeny či jinak odporuje zdejším pravidlům, vystavujete se riziku, že jej editor smaže.
Přejeme Vám zajímavou a inspirativní výměnu názorů.
Libor Stejskal, editor blogů (blogy@aktualne.cz)

Rick napsal(a):

Stalo to za to? Omrkavat nekoho za tak drsnych podminek? A co tiskova konference - nemaji co rict, nebo jiz vse resili pod ubrusem?
05. 06. 2007 | 15:05

Pavel Jeřábek napsal(a):

tak to je teda faakt ultrazajimavy:))...co tahle nuda dela na titulni strance to nevim...fakt o nicem, snad jste si z nej mužeplanety neucvrnknul...
05. 06. 2007 | 15:09

zejda napsal(a):

No, nebyl jste to s tím Che Guevarou vy?
05. 06. 2007 | 15:15

Jirka napsal(a):

Milý chlapče,co jste tímto blogem chtěl říci? Źe ta návštěva je "ON" a je třeba před ním pokleknout a modlit se k němu?
05. 06. 2007 | 15:18

Pavel napsal(a):

Tenhle blogspot je jen další z mnoha ukázek připosranosti čechů.

Stačí aby se tu zastavil ON a je to bráno jako cukřík za radary? (nemám jasný názor zda ano či ne!)

Půlka Prahy je zablokována, lidem se vyhrožuje že budou zastřeleni, pokud si dovolá otevřít okno a to jen proto, aby si Klaus mohl udělat fotku vedle NĚHO? Jinak si mohli zatelefonovat a pokecat po drátě.

Je mi z takového vlezdoprdelkovství na blití.

Na Bushovi bez ohledu na politické preference pozorovatele je zajímavé akorát to, že je je to první prezident, který prohrál volby a administrativní korupcí (křesílko pro soudkyni) se dostal na trůn. Pardo, do Bílého domu.
05. 06. 2007 | 15:25

Honza napsal(a):

Martine, udělal ses z toho?
05. 06. 2007 | 15:38

Karel VI napsal(a):

Prichazi ON : Generalissimo Stalin ....

Stydim se, ze jsem Cech. Takhle nelezli do ritky ani rusakum. Neskutecne, neslychane, trapne. Sadrovi trpaslici maji vice dustojnosti, nez vsichni tihle ritolezci.
05. 06. 2007 | 15:49

host 1 napsal(a):

Martine,to máte asi bláta na hřišti,co?Že vám není trapně.
05. 06. 2007 | 15:53

Andy napsal(a):

Mě je spíš špatně z vás pánové :) Copak tu autor tvrdí něco o tom, že souhlasí s Bushovou politikou nebo že ho obdivuje? Píše jen a pouze o zvláštní a nezvyklé situaci. Nemusí se vám to líbit a nemusíte s tím souhlasit, ale Bush je dnes nejmocnějším mužem světa. Tečka.
05. 06. 2007 | 16:06

Konnó napsal(a):

Jsme malí a nic jiného než se trochu přikrčit nám dnes nezbývá,pokud se někdy chceme vyhrabat z toho marastu do kterého nás zatáhly polistopadoví dobrodruzi a zlatokopové.Amerika nám může opravdu pomoci a vytáhout nás nahoru,ale bude nás to stát nějaké ústupky.Nyní se jedná o radarovou základnu.A američanům jak je vidět na ní opravdu záleží.Mají své velké plány a my jim je nesmíme pokazit.
05. 06. 2007 | 16:08

Dave napsal(a):

Pěkně podanej příběh,ale tak na slohovku...ale jinak fakt o ničem,páč na ,,přišel sem,ani pořádně neviděl,čekal 4 hodin,odešel",nevidim vůbec nic zajímavého.Snad jen ten dřevěnej strop!
05. 06. 2007 | 16:08

antiblogař napsal(a):

...no tak to je tragéd...
05. 06. 2007 | 16:12

TO SNAD NE! napsal(a):

"Přichází ON" mě fakt rozseklo... Tohohle "reportéra" by měli okamžitě vylejt a zakázak mu jakoukoliv další novinářskou činnost. Být vám 12 let, vzal bych to jako hezký domácí úkol - vyprávění
05. 06. 2007 | 16:16

Andy napsal(a):

Nechápu, proč lidi musíte všechno hned politizovat. Někdo tu napíše docela zajímavý zážitek (od čehož taky blogy jsou) a vy tam hned hledáte jestli volí Losnu nebo Mažňáka - jestli je nechutneý americký řiťolezec nebo anarchisticko levicový komouš. Dívat se na svět na chvíli jinak než vyhrocenými pravolevými schématy by tu dost přispěvatelům rozhodně prospělo.
05. 06. 2007 | 16:19

Pastevec napsal(a):

Pane narozeny v roce 1969 majici tu cest ze vas vybrali mezi spolehlive .P.jmenovany prezident neni nejmocnejsim muzem.Kdybyste si dovolil jemu neco takoveho naznacit,nestal by jste ani za pohrdavy pohled.On je vyznavacem demokracie a svobody v pojeti mUSA.Tam jsou ti skutecne mocni trochu jinde.On je jen jejich bluvcim,jako u nas treba takova p.Tacheci.Mate stesti ze vase zdeleni nectou ti skutecne mocniSamochvala smrdi.To jsem jen pastevec.
05. 06. 2007 | 16:19

Oskar napsal(a):

Hm, dalsi slatanina udrzujici mytus predseda vlady/prezident nejmocnejsi muz v zemi, haha. Bush akorat tak jezdi na kole, kdyz nespadne a dela projevy na verejnosti take ne moc uspesne.. Jestli nekdo neco ridi tak je to vice prezident Cheney, Rumsfeld (kdyz byl ve funkci a nekdejsi Cheneyho sef v 70.letech za Nixona a Forda) atd.. a i tihle zmetci jsou jen prevodove paky bankeru a prumyslniku.

Neskutecna tupost ceskych zurnalistu a intelektualu snad dava jedine nadeji, ze si uzijeme srandy kopec az se budou vitat za par let novy panove tvorstva z asie..
05. 06. 2007 | 17:01

Vencaremca napsal(a):

Čistim si takhle ráno zuby...kolem de strážník, vlastně moje žena..."tak co, jak to de?"..."ale, dobrý..."; "a pomoh sem ti včera - dyž sem přišel z pubu, ne?..." - "ale ani nevim"...je tu těsno (kolem běhají naše děti)...a najednou přichází ON!!! Ne...ON na mne mává..jé..a Laura taky...nééééééééé...sestupuje po schůdcích až ke mně...už už se mne dotýká, ruku nastavuje, usmívá se...jsem na vrcholu, když v tom...ON i ONA (čili OBA) mizí...
Strážník mi vypnul televizi...tak snad příště, Georgi!!!
05. 06. 2007 | 17:31

starej napsal(a):

"ON" není nejmocnější.Nejmocnější jsou ti co si ho vybrali, aby jim dále tekly dolary.
05. 06. 2007 | 17:40

Tomas napsal(a):

Great ze tu George W. byl, a ze tu bude radar :) At si Rusaci, socani a komousove trhnou. Mne se tahle realita v ktery ziju libi :)
05. 06. 2007 | 17:51

ja napsal(a):

Abyste se z toho...o cem je proboha vas clanek...doufam, ze z toho budete mit zazitek na cely zivot.
05. 06. 2007 | 18:17

Martin Jelínek napsal(a):

Jen malá poznámka - autor se nesnaží sdělit nám informace, ale pouze zprostředkovat svůj zážitek.. ono totiž existuje víc žurnalistických útvarů než jen zpráva. Jako postřeh z jednoho dne jednoho novináře mi to připadne trefné, aspoň víme, že se pořád jen necpou chlebíčky na rautech.. Jestli takovýto článek má být na první straně nechám stranou, koneckonců, zas tak palcové titulky se nekonaly.
05. 06. 2007 | 18:18

Dave napsal(a):

To mas pravdu Pavle, predposrani opravdu jsme my Cesi (ne teda vsichni nastesti), ale prave proto, ze furt jen neco kritizujem a nad necim fnukame nevim co je predposraneho priznat, ze Bush je nejmocnejsi muz planety a muzem si o nem myslet cokoliv, ale tezko muze nekdo toto poprit a zadnej buran jako si ty to nezmeni takze nevim proc tu tak fnukas furt...vem si kapesnik a prestan brecet jak maly dite.
05. 06. 2007 | 18:32

Dave napsal(a):

To Martin Jelinek:::: Souhlasim, ale to take souvisi s tim co jsem rikal, proste my Cesi budem vzdycky se vsim nespokojeni a furt budeme jen fnukat a nadavat jak je vsechno spatne a furt jen brecet nad necim...nam se nikdo nezavdeci, vzdycky jen my jsme ti dobri a vsichni ostatni jsou spatni a delaj to blbe...klasika
05. 06. 2007 | 18:34

Mikk napsal(a):

Pro Vencuremcu- Ha ha ha....fakt jsem se strasne zasmal...zkus psat treba do Ctyrlistku mozna se tomu budou 6stilety deti smat trapaku.
05. 06. 2007 | 18:45

Makarenková napsal(a):

Mne to o "ON" pobavilo a za to díky, protože humoru je dnes málo. Prezident je tak mocný jak ho vidí svět. Když ho vidí mocného, tak je mocný. S krásou je to podobně. nemusí to být pravda.Myslím, že prezident Bush má v současné době dost problémů, jelikož se zapletl do vlastních omylů a zřejmě se z nich musí často vylhat i sám před sebou. Já osobně ho vidím jako prezidenta minulosti USA.
05. 06. 2007 | 20:17

Vencaremca napsal(a):

Pro Mikka, což je vpravdě Omen Nomen! Mikku, ty kluku copatá; sem rád, že víš, co je čtyřlístek...asi dokonce sjíždíš jeho základy angličtiny...a co si tak vzít flintičku, Mikku (kterej ani neznáš své české jméno), a jít si zabojovat do "rígráku"...
06. 06. 2007 | 01:35

or napsal(a):

to, ze fetak a alkoholik sa stal prezidentom usa sa naozaj moze stat len v amerike. to hovori za vsetko.
06. 06. 2007 | 19:12

Juraj napsal(a):

pro or, furt lepsi nez ten vas kubansky Fico, a o Meciarovi ani nemluve, zanotuj si internacionalu a jdi spat...
08. 06. 2007 | 05:06

Ivan Dorica napsal(a):

Nezaměnil život s Ježíšem Kristem za dva metry od George Busche.
Totiž ten Buschův plán Urbi et Orbi je kontraproduktivní tomu plánu Kristovu proti podstatě a charakteru nebeských mocností Zla-Luciferovi! Číslo této šelmy světových polopravd je 666. Bible Píše: "Není bojování naše proti tělu a krví ale proti duchovním mocnostem vysoko !"
S pozdravem Jesus Life !
zůstává Ivan Dorica
13. 07. 2007 | 07:02

matti napsal(a):

Pane Dorico, musím reagovat na Váš příspěvek. Žel, nemá ani hlavu ani patu, natož smysl. Měl byste se nad svými příspěvky zamyslet. To si pak všichni čtenáři budou myslet, že všichni věřící jsou pom...í stejně jako Vy. Věřte mi, že nejsou.
13. 07. 2007 | 10:38

Jahiem napsal(a):

http://88dda3deb9fbcfa000d8... <a href="http://88dda3deb9fbcfa000d8...">88dda3deb9fbcfa000d85e454bf107e7</a> [url]http://88dda3deb9fbcfa000d8...[/url] [url=http://88dda3deb9fbcfa000d8...]88dda3deb9fbcfa000d85e454bf107e7[/url] [u]http://88dda3deb9fbcfa000d8...[/u] 51db5f58e300383915b4ea83c7fc983b
26. 08. 2007 | 08:09

Donnell napsal(a):

http://28cbb8e20fc09e1bbfd5... <a href="http://28cbb8e20fc09e1bbfd5...">28cbb8e20fc09e1bbfd5596c17205626</a> [url]http://28cbb8e20fc09e1bbfd5...[/url] [url=http://28cbb8e20fc09e1bbfd5...]28cbb8e20fc09e1bbfd5596c17205626[/url] [u]http://28cbb8e20fc09e1bbfd5...[/u] 51db5f58e300383915b4ea83c7fc983b
26. 08. 2007 | 08:13

skeptický napsal(a):

To Áda si prý čistil zuby až šestkrát denně,a na Hradě dokonce přespal,heč.Zřejmě oblíbené místo pro válečné zločince.

Já zase v mládí viděl pršet žáby.V šestapadesátém,v České Lípě.O patnáct let později jsem se dočetl,že ve stejný den ONY pršely i v Manchestru.

Jinak zajímavý článek,byla by škoda,kdyby nebyl napsán.
05. 09. 2007 | 06:18

kozotvor napsal(a):

Tohle člověk člověk mockrát nezažije -> staci jednou :-)
14. 10. 2007 | 04:22

Fakír napsal(a):

Článek je skutečně jen popisem situace a strachu "nejmocnějšího" zločince planety Země před nenávistí všech, kteří o jeho zločinech vědí. Nedůstojné vůdce planety. Ani vůdci SSSR se tak nebáli hněvu světa jako Bush.
14. 10. 2007 | 21:13

DH napsal(a):

Pane Nováku,
je vidět, že to byl pro vás obrovský zážitek, stejně tak cesta vlakem přes Bělorusko... "By the way"... s Georgem W. Bushem jsem dělala ve Washingtonu pro HN rozhovor. Ale to bylo v době, kdy jste tam vy a vaše parta, (která už tam zase není), ještě nebyl.
DH
07. 01. 2008 | 10:17

ugg boots napsal(a):

09. 04. 2009 | 10:43

replicaestore napsal(a):

[url=http://blog.handbagsmaster.com]designer handbags blog[/url] handbagsmaster blog

[url=http://blog.replicaestore.com]louis vuitton blog[/url]

[url=http://watchesestore.com]cheap watches[/url] watcchesestore

[url=http://blog.watchesestore.com]rolex blog[/url]
26. 05. 2009 | 03:41

jordan shoes napsal(a):

DISCOUNT nike SNEAKERS,Tennis Sneakers,gucci Sneakers, Prada
Sneakers,Shoes
Jordan's + Wholesale http://www.wikishoes.com
jordan wholesale manufacturers http://www.wikishoes.com
nike customes http://www.wikishoes.com
cheap wholesale jordans nike http://www.wikishoes.com
cheap tiffany necklace http://www.wikishoes.com
gucci shoes shop http://www.wikishoes.com
Wholesale Distributor Authentic Nike Shoes http://www.wikishoes.com
wholesale air forces and jordans http://www.wikishoes.com
dsquared manufacturers,dsquared womens shoes,dsquared2
jeans,dsquared2
shoes
ed hardy caps,ed hardy caps cheap,ed hardy for cheap,ed hardy hats
for
cheap
addidas wholesalers distributor http://www.wikishoes.com
bulk air force ones for sale http://www.wikishoes.com
Burberry Handbags made in China http://www.wikishoes.com
BUY ARMANI SHOES http://www.wikishoes.com
Buy wholesale from china GUCCI http://www.wikishoes.com
buy jordans made in china http://www.wikishoes.com
buy nike shoes at wholesale price http://www.wikishoes.com
01. 07. 2009 | 11:00

111 napsal(a):

Extravagance to an honest beauty [b][url=http://www.game4power.com]Buy wow gold[/url][/b]orc was having a [url=http://www.aionkina.com]aion gold[/url]permanent place to live at all. They had been nomads or prisoners for [b][url=http://www.game4power.com/b...]buy cheap wow gold[/url][/b]so long that the concept of “home” had been all [url=http://www.game4power.com/]buy gold wow[/url]but lost. Several of the massive, greenish figures tilled a [url=http://www.gold4power.com]cheapest wow gold[/url]field. Watching the tusked, brutish-looking workers, Krasus marveled at [url=http://www.bestwarhammer.com]buy warhammer gold[/url]the concept of orc farmers. Thrall, however[url=http://www.metin2sale.com]metin2 yang[/url] send off its power, was a [url=http://www.aionshopping.com]aion gold[/url]highly unusual orc and he had readilygrasped the ideas that would return [url=http://www.aionkinavip.com]aion kina[/url]stability to his people. Stability was something the entire world needed [url=http://www.gold4power.com]wow gold for sale[/url]badly. With another wave of his hand, the dragon mage dismissed [url=http://www.gold4power.com]wow gold cheap[/url]Kalimdor, summoning now a much closer location—the once [url=http://www.itemchannel.com]world of warcraft gold[/url]proud capital of his favored Dalaran. Ruled by the wizards of the Kirin Tor, the prime wielders of magic for [url=http://www.cheapaion.com]cheap aion gold[/url], it had been at the forefront of the Alliance's battle against[url=http://www.game4power.com/]Wow Gold [/url]the BurningLegion[url=http://www.game4power.com/]http://www.game4power.com[/url] in Lordaeron and one of the first and most prized targets of the demons in turn.
19. 07. 2009 | 15:02

fsafas napsal(a):

http://www.dofus.us has the lowest <b><a href=http://www.dofus.igsky.com>dofus kamas</a></b> price in the <b><a href=http://www.dofus.virgolds.com>dofus kamas</a></b> market.The store has been dealing with <b><a href=http://www.dofus.igsky.com>dofus kamas</a></b> business for a few years.Every day thousands of customers come to <b><a href=http://www.dofus.virgolds.com>buy dofus kamas</a></b> for its cheaper price.Our store has stored a large number of <b><a href=http://www.dofus.igsky.com>cheap dofus kamas</a></b>. Customers can <b><a href=http://www.dofus.virgolds.com>buy dofus kamas</a></b> of any characters at any time. And we also provide the best services for customers. We can deliver the <b><a href=http://www.dofus.igsky.com>cheap dofus kamas</a></b> in just 30 minutes,and make the whole online transaction of <b><a href=http://www.dofus.virgolds.com>cheap dofus kamas</a></b> in only 10 minutes.
It is so convenient for you to <b><a href=http://www.dofus.igsky.com>buy dofus kamas</a></b>.Our store is the best choice for you to buy the cheapest <b><a href=http://www.dofus.virgolds.com>dofus</a></b> kamas. What are you waiting for? Come quickly and get the <b><a href=http://www.dofus.virgolds.com>dofus</a></b> kamas you want.
23. 07. 2009 | 09:00

tiffany and co napsal(a):

If you don't konw about rolex watches and replica watches, account for you behind juvenility.
If you have not
31. 07. 2009 | 11:04

Rolex Watches napsal(a):

Some Good items for you,<A href="http://www.newstylerolex.com/" title="Cheap Brand Name

Watches">Rolex</A> -
<A href="http://www.newstylerolex.com/" title="Replica Rolex">Replica Rolex</A> -
<A href="http://www.newstylerolex.com/" title="Brand Name Watches">Replica Watches</A> -
<A href="http://www.sunglassvip.net" title="Welcome to our Replica Watches website">Replica rolex</A> -
<A href="http://www.sunglassvip.net" title="high quality timepieces">Rolex</A> -
<A href="http://www.2g-3g.com" title="high quality timepieces">Rolex</A>
<A href="http://www.watches-life.com" title="cheap price">Rolex</A>
<A href="http://www.watches-life.com" title="cheap price">Replica Rolex</A>
<A href="http://www.rolex-hot.com" title="cheaper price">Rolex</A>
<A href="http://www.rolex-hot.com" title="cheaper price">Replica Rolex</A>
<A href="http://www.vertuexclusivesh..." title="cheaper vertu">Vertu</A>
<A href="http://www.vertuexclusivesh..." title="cheaper Replica vertu">Vertu Replica</A>
, I belive that you will like them !
03. 08. 2009 | 06:20

Cheap Air Force one napsal(a):

Pane Nováku,
je vidět, že to byl pro vás obrovský zážitek, stejně tak cesta vlakem přes Bělorusko... "By the way"... s Georgem W. Bushem jsem dělala ve Washingtonu pro HN rozhovor. Ale to bylo v době, kdy jste tam vy a vaše parta, (která už tam zase není), ještě nebyl.
04. 08. 2009 | 18:45

UGG Boots napsal(a):

Pane Nováku,
je vidět, ?e to byl pro vás obrovsky zá?itek, stejně tak cesta vlakem p?es Bělorusko... "By the way"... s Georgem W. Bushem jsem dělala ve Washingtonu pro HN rozhovor. Ale to bylo v době, kdy jste tam vy a va?e parta, (která u? tam zase není), je?tě nebyl.
05. 08. 2009 | 05:18

Ed Hardy napsal(a):

Pane Nováku,
je vidět, ?e to byl pro vás obrovsky zá?itek, stejně tak cesta vlakem p?es Bělorusko... "By the way"... s Georgem W. Bushem jsem dělala ve Washingtonu pro HN rozhovor. Ale to bylo v době, kdy jste tam vy a va?e parta, (která u? tam zase není), je?tě nebyl.
05. 08. 2009 | 05:19

Jordan Shoes napsal(a):

Pane Nováku,
je vidět, ?e to byl pro vás obrovsky zá?itek, stejně tak cesta vlakem p?es Bělorusko... "By the way"... s Georgem W. Bushem jsem dělala ve Washingtonu pro HN rozhovor. Ale to bylo v době, kdy jste tam vy a va?e parta, (která u? tam zase není), je?tě nebyl.
05. 08. 2009 | 05:20

China mobile phone napsal(a):

We distribute 7 star (the highest quality grade) [url=http://www.lightinthebags.c...]Replica Bags[/url], [url=http://www.high-replica-han...]Replica HandBags[/url].

And there is also beatiful shoes here.

Also, we know people love china cell phone, so we built a [url=http://www.china-mobile-pho...]china mobile phone[/url] website. [url=http://www.china-mobile-cel...]china mobile phone[/url]
14. 08. 2009 | 08:19

2Y2XDI napsal(a):

find <a href="http://www.militaru.net">this great blog</a> | <a href="http://www.onlinecasinopig.com" >onlinecasinopig</a> |<a href="http://www.instelator-gil.c..." ">אינסטלטור בתל אביב</a> <a href="http://www.icontrolsystems.com">.icontrolsystems.com</a> |<a href="http://www.casininio.com">casininio.com</a>|<a href="http://www.casinoonlinevip.com">casinoonlinevip.com</a>
17. 08. 2009 | 19:38

http://www.gooddunk.com napsal(a):

<a href="http://www.gooddunk.com">wholesale nike air force ones shoes</a>,wholesale nike jordan shoes
<a href="http://www.gooddunk.com">cheap nike air force ones shoes</a>,wholesale nike jordan shoes
<a href="http://www.gooddunk.com">cheap nike shoes</a>,wholesale nike jordan shoes
<a href="http://www.gooddunk.com">wholesale nike shoes</a>,wholesale nike jordan shoes
<a href="http://www.gooddunk.com">nike shoes</a>,wholesale nike jordan shoes
<a href="http://www.gooddunk.com">air jordan shoes</a>,wholesale nike jordan shoes
<a href="http://www.gooddunk.com">wholesale cheap air max shoes</a>,wholesale nike jordan shoes
<a href="http://www.gooddunk.com">wholesale nike jordan shoes</a>,wholesale nike jordan shoeS
<a href="http://www.gooddunk.com/cat...">wholesale Jordan shoes</a>, wholesale Jordan shoes
<a href="http://www.gooddunk.com/cat...">ugg boots</a>

<a href="http://www.gooddunk.com/cat...">wholesale adidas shoes</a>,wholesale adidas shoes
<a href="http://www.gooddunk.com/cat...">wholesale adidas 35 year shoes</a>, wholesale adidas 35 year shoes
<a href="http://www.gooddunk.com/cat...">wholesale adicolor shoes</a>,wholesale adicolor shoes
<a href="http://www.gooddunk.com/cat...">wholesale adidas sutra shoes</a>,wholesale adidas sutra shoes
<a href="http://www.gooddunk.com/cat...">wholesale adidas smith shoes</a>, wholesale adidas smith shoes
<a href="http://www.gooddunk.com/cat...">wholesale basketball shoes</a>, wholesale basketball shoes
<a href="http://www.gooddunk.com/cat...">wholesale Kobe Bryant shoes</a>, wholesale Kobe Bryant shoes
<a href="http://www.gooddunk.com/cat...">wholesale Kevin Garnett shoes</a>, wholesale Kevin Garnett shoes
<a href="http://www.gooddunk.com/cat...">wholesale Tracy McGrady shoes</a>, wholesale Tracy McGrady shoes
<a href="http://www.gooddunk.com/cat...">wholesale JAMES shoes</a>, wholesale JAMES shoes
<a href="http://www.gooddunk.com/cat...">wholesale brand belt</a>, wholesale brand belt
<a href="http://www.gooddunk.com/cat...">wholesale ARMANI belt</a>, wholesale ARMANI belt
<a href="http://www.gooddunk.com/cat...">wholesale BOSS belt</a>, wholesale BOSS belt
<a href="http://www.gooddunk.com/cat...">wholesale D&G belt</a>, wholesale D&G belt
20. 08. 2009 | 03:38

Ellie22 napsal(a):

Have you been tried to make your facts like this post really very touristy with the help of the <a href="http://www.4submission.com">article submit</a> service? If not, I would like to advice to determine the management article submission! I hope that the offer could help!
31. 01. 2010 | 15:24

ALEXAuV napsal(a):

In my opinion, <a href=" http://www.essaysexperts.com">writing service</a> perform <a href=" http://www.essaysexperts.com">custom essay</a> about this good topic. Moreover, it’s a possibility to <a href=" http://www.essaysexperts.com">buy an essay</a> to have a studying success.
01. 02. 2010 | 20:24

Multiple Search Engine napsal(a):

Thanks for the post, nice to know you here
02. 02. 2010 | 13:41

ouchhh napsal(a):

[url=http://www.3zoom.com/]buy wow gold[/url]
[url=http://www.3zoom.com/]buy aion gold[/url]
[url=http://www.3zoom.com/Aion-a...]aion kinah[/url]
[url=http://www.aiongoldnow.com/]aion gold[/url]
[url=http://www.mmogarden.com/ai...]aion gold[/url]
[url=http://www.mmogarden.com/]wow gold[/url]
[url=http://www.3zoom.com/Aion-a...]buy aion kinah[/url]
[url=http://www.mmogarden.com/]buy wow gold[/url]
[url=http://www.mmogarden.com/ai...]buy aion gold[/url]
[url=http://www.mmogarden.com/]aion kinah[/url]
[url=http://www.3zoom.com/]aion gold[/url]
[url=http://www.3zoom.com/]wow gold[/url]
[url=http://www.mmogarden.com/]buy aion kianh[/url]
[url=http://www.aiongoldnow.com/]aion kinah[/url]
[url=http://www.3zoom.com/FF14-S...]FFXIV gold[/url]
[url=http://www.3zoom.com/FF14-S...]FFXIV gil[/url]
[url=http://www.3zoom.com/FF14-S...]FF14 gold[/url]
[url=http://www.3zoom.com/FF14-S...]FF14 gil[/url]
[url=http://www.3zoom.com/ff14-S...]FFXIV cd key[/url]
[url=http://www.3zoom.com/ff14-S...]FF14 cd key[/url]
[url=http://www.3zoom.com/Aion-a...]kinah kaufen[/url]
[url=http://www.mmogarden.com/]aion accounts[/url]
[url=http://www.mmogarden.com/]aion account[/url]
[url=http://www.3zoom.com/aion%2...]aion accounts[/url]
[url=http://www.3zoom.com/aion%2...]aion account[/url]
[url=http://www.xomreviews.com/3...]3zoom[/url]
[url=http://www.peekstats.com/ww...]3zoom[/url]
[url=http://wheretobuymmorpg.wik...]3zoom[/url]
[url=http://www.alexa.com/sitein...]Mmogarden[/url]
[url=http://dataopedia.com/mmoga...]mmogarden[/url]
[url=http://www.alexa.com/sitein...]Cdkeybox[/url]
[url=http://dataopedia.com/cdkey...]Cdkeybox[/url]
[url=http://www.3zoom.com/star-t...]sto cd key[/url]
[url=http://www.3zoom.com/star-t...]sto time card[/url]
[url=http://www.cdkeybox.com/163...]star trek cd key[/url]
[url=http://www.3zoom.com/star-t...]star trek time card[/url]
[url=http://www.3zoom.com/star-t...]star trek online cd key[/url]
[url=http://www.cdkeybox.com/166...]stat trek online time card[/url]
[url=http://www.3zoom.com/wow%28...]cataclysm wow[/url]
[url=http://www.3zoom.com/wow%28...]wow cataclysm[/url]
[url=http://www.3zoom.com/wow%28...]cataclysm beta[/url]
[url=http://www.cdkeybox.com/161...]wow cataclysm cd key[/url]
[url=http://www.cdkeybox.com/162...]cataclysm cd key[/url]
[url=http://www.3zoom.com/wow%28...]cataclysm release date[/url]
[url=http://www.cdkeybox.com/162...]cataclysm news[/url]
05. 02. 2010 | 09:42

Poptropica napsal(a):

thanks you very much
11. 02. 2010 | 23:29

qA25Gwen napsal(a):

I want to argue that an experienced <a href="http://quality-papers.com">essay writing service</a> seems a good assistant on the path of argumentative term paper writing. Hence, students can utilize it every time they want buy persuasive essay.
17. 02. 2010 | 05:44

Christian Louboutin napsal(a):

No one can ignore Christian Louboutin shoes in the fashion world exists. In the world-famous Christian Louboutin red soles and heels of the two types of features. In Europe and the United States, a chase of a large number of hot stars Christian Louboutin sale. When you see a red soles you can certainly figure out it out, that is Christian Louboutin shoes. Has become a symbol of red shoes, as it appeared. However, you never forget the beauty of Christian Louboutin shoes Christian Louboutin to you. You do not even out of the interior of the case, and your slim, beautiful and elegant legs are easily the human eye. Now you have the opportunity to be part of, you only need chooes the one you like.
Christian Louboutin copies offered on the market now can get a good price the first attractive Louboutin shoes all the features. Repeat all the original brand includes exciting features. Original Louboutin shoes are the only one recognized by the shiny red signature mark.
http://www.christianloubout...
24. 04. 2010 | 08:15

shoes4world napsal(a):

it's wonderful.You can go and see it.
http://www.shoes4world.com
17. 06. 2010 | 15:31

ffxiv gil napsal(a):

And is the in-game currency called[url=http://www.3zoom.com/]wow account[/url]. [url=http://www.3zoom.com/]wow accounts[/url], [url=http://www.3zoom.com/]ffxiv gil[/url] , [url=http://www.buy-wow.com/gold...]ffxiv gil[/url], [url=http://www.theff14gold.com/]ffxiv gil[/url] , [url=http://www.wowgoldnow.com/f...]ffxiv gil[/url], [url=http://www.3zoom.com/FF14-S...]ffxiv gil[/url], [url=http://www.theffxivgold.com/]ffxiv gil[/url], [url=http://www.offgold.com/]ffxiv gil[/url]or [url=http://www.buy-wow.com/gold...]ff14 gil[/url] , [url=http://www.theff14gold.com/]ff14 gil[/url], [url=http://www.wowgoldnow.com/f...]ff14 gil[/url] ,[url=http://www.3zoom.com/FF14-S...]ff14 gil[/url],[url=http://www.theffxivgold.com/]ff14 gil[/url], [url=http://www.offgold.com/]ff14 gil[/url]

Any idea when the [url=http://www.buy-wow.com/cdke...]ffxiv cd key[/url],[url=http://www.theffxivgold.com...]ffxiv cd key[/url], [url=http://www.offgold.com/]ffxiv cd key[/url], [url=http://www.mmogarden.com/fi...]ffxiv cd key[/url], [url=http://www.theff14gold.com/...]ffxiv cd key[/url],[url=http://www.3zoom.com/ff14-S...]ffxiv cd key[/url] [url=http://www.buy-wow.com/cdke...]ff14 cd key[/url], [url=http://www.theffxivgold.com...]ff14 cd key[/url] [url=http://www.offgold.com/]ff14 cd key[/url], [url=http://www.mmogarden.com/fi...]ff14 cd key[/url] ,[url=http://www.theff14gold.com/...]ff14 cd key[/url] , [url=http://www.3zoom.com/ff14-S...]ff14 cd key[/url]will be able to pre-order?
One few more things, will anyone join the mmogarden [url=http://www.mmogarden.com/fi...]ffxiv power leveling[/url] [url=http://www.mmogarden.com/fi...]ff14 power leveling[/url] or [url=http://www.3zoom.com/FF14-S...]ffxiv power leveling[/url] [url=http://www.3zoom.com/FF14-S...]ff14 power leveling[/url]? And will you buy[url=http://www.accountsmall.com/]ffxiv accounts[/url] [url=http://www.mmogarden.com/fi...]ffxiv account[/url] [url=http://www.3zoom.com/FF14-S...]ffxiv account[/url] or [url=http://www.3zoom.com/FF14-S...]ff14 account[/url] [url=http://www.mmogarden.com/fi...]ff14 accounts[/url], [url=http://www.accountsmall.com/]wow accounts[/url]/[url=http://www.buy-wow.com/cdke...]cataclysm cd key[/url]/[url=http://www.3zoom.com/wow%28...]cataclysm cd key[/url]/[url=http://www.mmogarden.com/10...]cataclysm cd key[/url]/[url=http://www.cdkeybox.com]cataclysm cd key[/url]/[url=http://www.offgold.com/cdke...]cataclysm cd key[/url]
11. 08. 2010 | 07:41

EMICSOFT napsal(a):

The best iPad Converter software can convert to iPad format from AVI, WMV, MPEG, DivX,

XviD, VOB, 3GP, FLV, SWF, etc. to iPad MPEG-4, H.264 MPEG-4, MP3, AAC, AIFF and WAV.
http://www.emicsoft.com/ipa... iPad Video Converter
http://www.emicsoft.com/dvd... DVD to iPad Converter
http://www.emicsoft.com/ipa... iPad to Computer

Transfer
http://www.emicsoft.com/ipa... iPad Manager
http://www.emicsoft.com/ipa... iPad Transfer
http://www.emicsoft.com/blu... Blu ray to iPad

Converter
http://www.emicsoft.com/ipa... iPad to Mac Transfer
http://www.emicsoft.com/ipa... iPad Converter for

Mac
http://www.emicsoft.com/mac...
http://www.emicsoft.com/ipa...
24. 08. 2010 | 05:18

car insurance virginia napsal(a):

It’s actually a cool and helpful piece of info. I am glad that you just shared this helpful info with us. Please stay us informed like this. Thank you for sharing. <a href="http://invirginiaautoinsurance.com/">virginia car insurance quotes</a>
30. 07. 2011 | 02:41

California auto insurance napsal(a):

I haven’t checked in here for some time as I thought it was getting boring, but the last several posts are great quality so I guess I’ll add you back to my daily bloglist. You deserve it my friend :) <a href="http://www.avtomobilizem.org/your-cheap-auto-insurance/127/">auto insurance</a>
11. 11. 2011 | 18:30

compare auto insurance napsal(a):

Pretty component to content. I simply stumbled upon your site and in accession capital to claim that I get actually enjoyed account your weblog posts. Any way I will be subscribing to your feeds and even I success you get admission to constantly rapidly. <a href="http://compareautoinsurancefree.com/">compare auto insurance rates</a>
21. 12. 2011 | 14:19

Přidat komentář

Tento článek byl uzavřen. Už není možné k němu přidávat komentáře ani hlasovat

Blogeři abecedně

A Atapana Mnislav Zelený B Babka Michael · Balabán Miloš · Bartošová Ela · Bavlšíková Adéla · Bečková Kateřina · Bělobrádek Pavel · Beránek Jan · Berwid-Buquoy Jan · Bielinová Petra · Bína Jiří · Bízková Rut · Blaha Stanislav · Blažek Kamil · Bobek Miroslav · Boehmová Tereza · Brenna Yngvar · Bureš Radim · Bůžek Lukáš · Byčkov Semjon C Cerman Ivo Č Černoušek Štěpán · Česko Chytré · Čipera Erik · Čtenářův blog D David Jiří · Davis Magdalena · Dienstbier Jiří · Dlabajová Martina · Dolejš Jiří · Dostál Ondřej · Dudák Vladislav · Duka Dominik · Duong Nguyen Thi Thuy · Dvořáková Vladimíra F Fafejtová Klára · Fajt Jiří · Fendrych Martin · Fiala Petr · Fischer Pavel G Gálik Stanislav · Gargulák Karel · Geislerová Ester · Girsa Václav · Glanc Tomáš · Gregorová Markéta · Groman Martin H Halík Tomáš · Hamáček Jan · Hampl Václav · Hamplová Jana · Hapala Jiří · Hasenkopf Pavel · Hastík František · Havel Petr · Heller Šimon · Herman Daniel · Hilšer Marek · Hlaváček Petr · Hlubučková Andrea · Hnízdil Jan · Hokovský Radko · Honzák Radkin · Horký Petr · Hořejš Nikola · Hořejší Václav · Hradilková Jana · Hrstka Filip · Hřib Zdeněk · Hubinger Václav · Hülle Tomáš · Hušek Radek · Hvížďala Karel CH Charanzová Dita · Chlup Radek · Chromý Heřman · Chýla Jiří · Chytil Ondřej J Janda Jakub · Janeček Karel · Janeček Vít · Janečková Tereza · Janyška Petr · Jelínková Michaela Mlíčková · Jourová Věra · Just Jiří · Just Vladimír K Kania Ondřej · Klan Petr · Klepárník  Vít · Klíma Vít · Klimeš David · Kňapová Kateřina · Kohoutová Růžena · Kolaja Marcel · Kolínská Petra · Kolovratník Martin · Kopeček Lubomír · Kostlán František · Kotišová Miluš · Koudelka Zdeněk · Koutská Petra Schwarz · Kozák Kryštof · Krafl Martin · Krása Václav · Kraus Ivan · Kroupová Johana · Křeček Stanislav · Kubr Milan · Kučera Josef · Kučera Vladimír · Kuchař Jakub · Kuchař Jaroslav · Kukal Petr · Kupka Martin · Kuras Benjamin · Kutílek Petr · Kužílek Oldřich · Kyselý Ondřej L Laně Tomáš · Linhart Zbyněk · Lipavský Jan · Lipold Jan · Lomová Olga M Máca Roman · Mahdalová Eva · Maláčová Jana · Málková Ivana · Marvanová Hana · Mašát Martin · Metelka Ladislav · Michálek Libor · Miller Robert · Minařík Petr · Mrkvička Jan · Müller Zdeněk · Münich Daniel N Nacher Patrik · Nachtigallová Mariana Novotná · Návrat Petr · Navrátil Marek · Němec Václav · Niedermayer Luděk · Nouzová Pavlína · Nováčková Jana · Novotný Martin · Novotný Vít O Obluk Karel · Oláh Michal · Ouhel Tomáš · Outlý Jan P Pačes Václav · Palik Michal · Paroubek Jiří · Pavel Petr · Pavelka Zdenko · Payne Jan · Payne Petr Pazdera · Pehe Jiří · Pelda Zdeněk · Petrák Milán · Petříček Tomáš · Pfeiler Tomáš · Pilip Ivan · Pitek Daniel · Pixová Michaela · Plaček Jan · Podzimek Jan · Pohled zblízka · Potměšilová Hana · Pražskej blog · Prouza Tomáš R Rabas Přemysl · Rajmon David · Rakušan Vít · Ráž Roman · Redakce Aktuálně.cz  · Reiner Martin · Richterová Olga · Robejšek Petr · Rychlík Jan Ř Řebíková Barbora · Říha Miloš · Řízek Tomáš S Sedlák Martin · Seitlová Jitka · Schneider Ondřej · Schwarzenberg Karel · Skořepa Michal · Skuhrovec Jiří · Sládek Jan · Sláma Bohumil · Slavíček Jan · Slimáková Margit · Sobíšek Pavel · Sokačová Linda · Soukal Josef · Soukup Ondřej · Sportbar · Staněk Antonín · Stanoev Martin · Stehlík Michal · Stehlíková Džamila · Stránský Martin Jan · Strmiska Jan · Stulík David · Svárovský Martin · Svoboda Cyril · Svoboda Jiří · Svoboda Pavel · Sýkora Filip · Syrovátka Jonáš Š Šebek Tomáš · Šefrnová Tereza · Šimáček Martin · Šimková Karolína · Šlechtová Karla · Šmíd Milan · Šoltés Michal · Špinka Filip · Špok Dalibor · Šteffl Ondřej · Štern Ivan · Štern Jan · Štrobl Daniel T Telička Pavel · Titěrová Kristýna · Tolasz Radim · Tománek Jan · Tomčiak Boris · Tomek Prokop · Tomský Alexander · Trantina Pavel · Turek Jan U Uhl Petr · Urban Jan V Václav Petr · Vaculík Jan · Vácha Marek · Valdrová Jana · Vavruška Dalibor · Věchet Martin Geronimo · Vendlová Veronika · Vhrsti · Vích Tomáš · Vlach Robert · Vodrážka Mirek · Vojtěch Adam · Vojtková Michaela Trtíková · Výborný Marek · Vyskočil František W Walek Czeslaw · Wichterle Kamil · Witassek Libor Z Zádrapa Lukáš · Zaorálek Lubomír · Závodský Ondřej · Zelený Milan · Zeman Václav · Zima Tomáš · Zlatuška Jiří Ž Žák Miroslav · Žák Václav · Žantovský Michael Ostatní Dlouhodobě neaktivní blogy