Vylepšili jsme pro vás zprávy v mobilu

24. 07. 2013 | 14:54
Přečteno 7106 krát
Nejcitovanější český portál prochází proměnou, na jejímž konci bude nové zpravodajství pro váš mobil, počítač a tablet. Buďte už nyní u toho.

Vážení čtenáři,

pokud také patříte do rychle rostoucí skupiny, která stále častěji chodí číst zprávy na svůj chytrý mobilní telefon či tablet, pak právě pro vás jsme připravili nové mobilní Aktuálně.

Je plně uzpůsobeno dotykovému ovládání dnešních přístrojů a zároveň i různé kvalitě a velikosti jejich displeje – po vyťukání známé adresy www.aktualne.cz náš web rozpozná, zda právě přicházíte z telefonu, nebo ze svého tabletu, a nabídne vám podobu, co nejpříjemnější pro váš čtenářský zážitek.

null
null


Nové „mobilní zprávy“ jsou jen první ukázkou proměny, na níž již nějaký čas v Aktuálně pracujeme a na jejímž konci bude zcela nová podoba dlouhodobě nejcitovanějšího online zdroje v Česku.

V následujících měsících vám takto postupně nabídneme k otestování nejen jednotlivé inovace našeho designu, ale i zcela nová řešení, jak mít kvalitní informace stále a prakticky při ruce. A především ještě více unikátního obsahu – protože kvůli němu tu pro vás jsme.

Máte-li chuť a zájem dostávat informace o novinkách, které pro vás chystáme a vyzkoušet je vždy jako první, můžete se zaregistrovat k odběru zpráv na této stránce.

Děkujeme!

Vaše redakce

Komentáře

Aktuálně.cz má zájem poskytovat prostor jen pro korektní a slušně vedenou debatu. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se zároveň zavazujete dodržovat Kodex diskutujících. Pokud Váš text obsahuje hrubé urážky, vulgarismy, spamy, hanlivá komolení jmen, vzbuzuje podezření z porušení zákona, je celý napsán velkými písmeny či jinak odporuje zdejším pravidlům, vystavujete se riziku, že jej editor smaže.
Přejeme Vám zajímavou a inspirativní výměnu názorů.
Libor Stejskal, editor blogů (blogy@aktualne.cz)

Analytik napsal(a):

Mám jen hloupý mobil, takže si s touto novinkou nemusím lámat hlavu.
Ale mobilní operátoři to určitě ocení a majitelé chytrých mobilů rádi zaplatí.
24. 07. 2013 | 15:17

Drzá zrzka napsal(a):

Co zprávy na pevnou linku, ty svedete též? :-)
24. 07. 2013 | 15:37

Ruda napsal(a):

Opera Classic, rozl. 480x800 - narozdíl od předchozí mobilní verze nyní nepoužitelné :-(
24. 07. 2013 | 16:22

Ruda napsal(a):

Beru zpět. Jen původní odkaz m.aktualne.centrum.cz mě odkázal na verzi "tabletovou" místo "mobilní"
24. 07. 2013 | 16:29

miglandc napsal(a):

Na mobilu nevidím diskuse..?
24. 07. 2013 | 16:37

MUCH napsal(a):

KDybyste radeji vylepsili mobilni app pro android. Ta je totiz naprosto tragicka. To i 15 studen ZS by to naprogramoval v lepsim designu.
24. 07. 2013 | 17:56

čert }:o napsal(a):

Drzá zrzka =o)))))))))
Vy mě vždycky rozesmějete
Ale smsku poslat do pevný linky lze
S mmskou už je to složitější =o)

Ohledně zpráv do mobilu:
Nechci páč mobil je jen pro zlost
a když zvoní tak mám chuť s ním
někam fláknout Bere i čertu duši =o)
24. 07. 2013 | 19:07

E.A. napsal(a):

A co blogy? Budou taky pro mobil? Zatim je to priserne, zvlaste psat prispevky do diskuse :)
24. 07. 2013 | 19:10

Drzá zrzka napsal(a):

čert }:o

Někdy se divím, jak někteří lidé mohli žít bez mobilů. Mám sto chutí hodit mobilem někam do kouta, když volá neznámé číslo a po příjmutí hovoru začne nabízet.

Pokud se zeptá, jestli mám chvíli čas, odpovím, že nemám.
Pokud se zeptá, jestli neruší, odpovídám, že ruší.
Pokud se zeptá, jestli může nabídnout(chytrý telefon, lepší tarif, doplňky stravy, modré z nebe), odpovídám, že může, ale že nekoupím,
*ale budu tlumočit nabídku vedoucímu neb zrovna sedím na poradě.
*ale budu tlumočit nabídku spolucestujícím neb zrovna sedím v autobuse nebo vlaku. :-)

* Nehodící se, škrtněte

Kdyby po vytočení telefonního čísla Aktuálně, zprávy četl příjemný hlas, možná by se čtení zpráv ujalo. A což teprve předčítání některých výživných diskuzí... :-)
24. 07. 2013 | 20:14

čert }:o napsal(a):

Drzá zrzka
já zase na nabídky odpovídám:
děkuji ať nabízíte cokoliv já už všechno mám nashledanou
..a zavěsím =o)
No kdyby zprávy a výživný diskuze četl
pan Stejskal tak to beru ;o)
24. 07. 2013 | 22:44

kormoran napsal(a):

Vazena redakce , tak to je coooooool! Hlavne , ze sve ctenare 'ochranite' pred virusy , jakozto nedavno , kdy jste utiply prime odkazy!))))))- No chranite nase bezpeci!)))

Vas Lipo -ld + strazce brany multikultieditor -Liborek.)))
25. 07. 2013 | 05:42

PT napsal(a):

Taky bych poprosil i o Blogy na mobil, vždyť na tom nemůže být nic těžkého :)
25. 07. 2013 | 08:21

I-va napsal(a):

Vážená redakce, chápu, že musíte nějak získat finační prostředky, a proto chápu reklamu na vašich stránkách. Pokud budu mít zájem o nějakou nabídku z reklamy, umím si na ni kliknout sama. Ale tohle je otravné. Už z principu o nic takového nestojím.
25. 07. 2013 | 08:28

neo napsal(a):

čert , zrzka:

nejlepší je neznámá čísla nezvedat a když už je to nutný, tak ji poslat do pryč.
25. 07. 2013 | 08:28

čert }:o napsal(a):

neo
většinou to dělám ale někdy zvednu a ozve se
tchýně z cizího mobilu! To by mě čert vzal =o)))
25. 07. 2013 | 08:32

Martin Koutný napsal(a):

Musím se přiznat, že mi změna nevyhovuje.
25. 07. 2013 | 11:20

xyzy napsal(a):

Drzá zrzka 24. 07. 2013 | 15:37

:-)))) Vaše požadavky doplním: osobně po zvednutí pevné požaduji ještě závany - dle počasí v horkách chladivého vánku, provoněného ozónem a v zimě pak tepla a vůně borového dřeva z krbu.
Zprávy ať mi předčítá, kdo chce. Pan Stejskal vítán! Hlavně nechci být vůbec, nejlíp vůbec nikdy informována o českých "celebritách".
25. 07. 2013 | 11:37

xyzy napsal(a):

PT 08:21
Včetně diskusí, že :-))?
25. 07. 2013 | 11:39

xyzy napsal(a):

Drzá zrzka 24. 07. 2013 | 15:37

Závany ze sluchátka, jak jinak.
25. 07. 2013 | 11:41

Tomáš M napsal(a):

Zdravím,

Bohužel nové rozložení je na mobilech zcela nepoužitelné. Titulky jsou zcela nečitelné, přečíst se dají jen při přiblížení na konkrétní čtvereček, to se pak ovšem člověk, který chce prohlédnout titulky a prokliknout jen některé články ztrácí v prostoru, protože "zapomene", v jakém sloupečku a řádku byl, přijde mi to dost nepohodlné.. Pokud chcete ponechat toto dlaždicovité rozložení, doporučuji udělat titulky výraznější, aby byly čitelné i při maximálním oddálení na "malém" displeji klasického smartphonu.

S pozdravem,
Tomáš M.
25. 07. 2013 | 12:27

Twist napsal(a):

Za falešné peníze je kriminál, na falešný pas se nedostanete do země, za falšování výkazů je vyhazov atd. Jen za falešné zprávy, jejich účelovou selekci, produkování zmetků, čímž je vaše redakce proslulá, se nikomu nic nestane. Pražští dezinformátoři se drží pěkně korýtek. O nějaké vyváženosti zpráv si čtenáři mohou jenom zdát.
26. 07. 2013 | 09:23

Miroslav Hajda napsal(a):

To: Ruda napsal(a):
>> Opera Classic, rozl. 480x800,

Můžete nám prosím napsat jaký používáte telefon + OS? (ideálně na redakce@aktualne.cz), prověříme

děkuji
26. 07. 2013 | 12:01

Miroslav Hajda napsal(a):

To: Ruda napsal(a):
>> Beru zpět. Jen původní odkaz m.aktualne.centrum.cz mě odkázal na verzi "tabletovou" místo "mobilní"

Na současném, i na novém webu máte vždy ve spodní části stránky (úplně dole) možnost přepnout mezi tablet / mobil / desktop verzí

u některých zařízení můžeme mít problém s detekcí - některé nové telefony, se totiž identifikují jako "tablet", v tom případě ale stačí přepnout na odpovídající verzi, která vám bude nejvíce vyhovovat a při další návštěvě již budete mít tu správnou
26. 07. 2013 | 12:03

Miroslav Hajda napsal(a):

To: miglandc napsal(a):
>> Na mobilu nevidím diskuse..?

Nyní spuštěná nová podoba je ve verzi Beta, zatím tam není celá řada funkcí, mimo jiné i diskuse. Na ty jsme určitě nezapomněli, nové funkce budeme postupně přidávat v průběhu léta a podzimu. Diskusí se brzy dočkáte.
26. 07. 2013 | 12:05

Miroslav Hajda napsal(a):

to: MUCH napsal(a):
>> KDybyste radeji vylepsili mobilni app pro android. Ta je totiz naprosto tragicka. To i 15 studen ZS by to naprogramoval v lepsim designu.

Nedostatků a "zastaralosti" našich mobilních aplikací pro Android/iPhone víme a pracujeme na řešení, zlepšení byste se měl dočkat ještě během tohoto roku
26. 07. 2013 | 12:06

Miroslav Hajda napsal(a):

TO: E.A. napsal(a):
>> A co blogy? Budou taky pro mobil? Zatim je to priserne, zvlaste psat prispevky do diskuse :)

Na blogy určitě nezapomínáme. Nyní jsme spustili jednu malou část celého webu Aktuálěn.cz a jen ve verzi Beta. I blogy by se měly během následujících měsíců dočkat minimálně nové mobilní verze
26. 07. 2013 | 12:08

Miroslav Hajda napsal(a):

to: Martin Koutný napsal(a):
>> Musím se přiznat, že mi změna nevyhovuje.

Můžete nám napsat co konkrétně Vám nevyhovuje? Resp. co by Vám vyhovovalo, napište svoje připomínky na redakce@aktualne.cz. Jedním z důvodu proč jsme novou podobu Aktuálně.cz spuštěni už nyní v Beta verzi je právě to, že chceme získat postřehy od našich čtenářů.
26. 07. 2013 | 12:10

outletqdjtk napsal(a):

<a href=http://www.rehoboth.ab.ca/menu.asp>canada goose outlet</a> wand http://www.rehoboth.ab.ca/menu.asp - canada goose jacket cheap
26. 02. 2014 | 16:40

Přidat komentář

Tento článek byl uzavřen. Už není možné k němu přidávat komentáře ani hlasovat

Blogeři abecedně

A Almer Tomáš · Atapana Mnislav Zelený B Babka Michael · Balabán Miloš · Bartoš Ivan · Bartošová Ela · Bavlšíková Adéla · Bečková Kateřina · Bělobrádek Pavel · Benda Jan · Beránek Jan · Berwid-Buquoy Jan · Bielinová Petra · Bína Jiří · Bízková Rut · Blaha Stanislav · Bobek Miroslav · Boehmová Tereza · Boudal Jiří · Brenna Yngvar · Bureš Radim · Bůžek Lukáš C Cerman Ivo Č Černoušek Štěpán · Černý Jan · Česko Chytré · Čipera Erik · Čtenářův blog D David Jiří · Davis Magdalena · Dienstbier Jiří · Dolejš Jiří · Drobek Aleš · Dudák Vladislav · Duka Dominik · Duong Nguyen Thi Thuy · Dvořáková Vladimíra F Fábri Aurel · Fafejtová Klára · Fajt Jiří · Farský Jan · Fendrych Martin · Feri Dominik · Fiala Petr · Fischer Pavel G Gálik Stanislav · Gargulák Karel · Girsa Václav · Glanc Tomáš · Groman Martin H Halík Tomáš · Hamáček Jan · Hampl Václav · Hamplová Jana · Hapala Jiří · Hasenkopf Pavel · Hastík František · Havel Petr · Heller Šimon · Herman Daniel · Hilšer Marek · Hlaváček Petr · Hlubučková Andrea · Hnízdil Jan · Hokovský Radko · Holomek Karel · Honzák Radkin · Horký Petr · Hořejš Nikola · Hořejší Václav · Hrbková Lenka · Hrstka Filip · Hřib Zdeněk · Hubinger Václav · Hudeček Tomáš · Hülle Tomáš · Hvížďala Karel CH Chlupáček Ondřej · Chromý Heřman · Chýla Jiří · Chytil Ondřej J Janda Jakub · Janeček Karel · Janeček Vít · Janečková Tereza · Janyška Petr · Jarolímek Martin · Jašurek Miroslav · Jourová Věra · Just Jiří · Just Vladimír K Kania Ondřej · Karfík Filip · Kislingerová Eva · Klan Petr · Klepárník  Vít · Klíma Vít · Klimeš David · Kňapová Kateřina · Kohoutová Růžena · Kolínská Petra · Kopecký Pavel · Kopeček Lubomír · Kostlán František · Kotišová Miluš · Koudelka Zdeněk · Kozák Kryštof · Krafl Martin · Králíková Eva · Krása Václav · Kraus Ivan · Kroppová Alexandra · Kroupová Johana · Křeček Stanislav · Kubr Milan · Kučera Josef · Kučera Vladimír · Kuchař Jakub · Kuchař Jaroslav · Kukal Petr · Kupka Martin · Kuras Benjamin · Kutílek Petr · Kužílek Oldřich · Kyselý Ondřej L Laně Tomáš · Líbal Vladimír · Linhart Zbyněk · Lipavský Jan · Lipold Jan · Lomová Olga M Máca Roman · Mahdalová Eva · Maláčová Jana · Málková Ivana · Marvanová Hana · Mašát Martin · Metelka Ladislav · Michálek Libor · Miller Robert · Minařík Petr · Müller Zdeněk · Münich Daniel N Nacher Patrik · Nachtigallová Mariana Novotná · Navrátil Marek · Němec Václav · Niedermayer Luděk · Nouzová Pavlína · Novotný Martin O Obluk Karel · Očko Petr · Oláh Michal · Ondráčková Radka · Outlý Jan P Pačes Václav · Palik Michal · Paroubek Jiří · Paroubková Petra · Passerin Johana · Payne Jan · Payne Petr Pazdera · Pehe Jiří · Pelda Zdeněk · Penc Stanislav · Petrák Milán · Petříček Tomáš · Pikora Vladimír · Pilip Ivan · Pixová Michaela · Podzimek Jan · Pohled zblízka · Potměšilová Hana · Pražskej blog · Prouza Tomáš · Přibyl Stanislav R Rabas Přemysl · Rajmon David · Rakušan Vít · Ráž Roman · Redakce Aktuálně.cz  · Richterová Olga · Ripka Štěpán · Robejšek Petr · Rychlík Jan Ř Říha Miloš · Řízek Tomáš S Sedláček Tomáš · Sedlák Martin · Seitlová Jitka · Schneider Ondřej · Schwarzenberg Karel · Skořepa Michal · Skuhrovec Jiří · Sládek Jan · Sláma Bohumil · Slavíček Jan · Slimáková Margit · Sobotka Daniel · Sokačová Linda · Soukal Josef · Soukup Ondřej · Sportbar · Staněk Antonín · Stanoev Martin · Stehlík Michal · Stehlíková Džamila · Stránský Martin Jan · Strmiska Jan · Stulík David · Svárovský Martin · Svoboda Cyril · Svoboda Jiří · Svoboda Pavel · Sýkora Filip · Syrovátka Jonáš Š Šefrnová Tereza · Šimáček Martin · Šimková Karolína · Škop Michal · Šlechtová Karla · Šmíd Milan · Šoltés Michal · Špok Dalibor · Šteffl Ondřej · Štěch Milan · Štern Ivan · Štern Jan · Štrobl Daniel T Telička Pavel · Tolasz Radim · Tománek Jan · Tomčiak Boris · Tomek Prokop · Tomský Alexander · Trantina Pavel · Turek Jan · Tvrdoň Jan U Uhl Petr · Urban Jan V Vaculík Jan · Vácha Marek · Valdrová Jana · Věchet Martin Geronimo · Vendlová Veronika · Veselý Martin · Vhrsti · Vích Tomáš · Vileta Petr · Vlach Robert · Vodrážka Mirek · Vojtěch Adam · Vojtková Michaela Trtíková · Výborný Marek W Wagenknecht Lukáš · Walek Czeslaw · Wichterle Kamil · Witassek Libor Z Zádrapa Lukáš · Zahumenská Vendula · Zahumenský David · Zaorálek Lubomír · Závodský Ondřej · Zelený Milan · Zeman Václav · Zlatuška Jiří · Znoj Milan Ž Žák Miroslav · Žák Václav · Žantovský Michael Ostatní Dlouhodobě neaktivní blogy